PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24

rgh2
05-07-2011, 09:25
سلام دوستان عزیز
vpn روی ipod چجوری ست میشه؟؟
محل اونو پیدا کردم فقط نمیدونم کدوم هارو پر کنم
اگه ممکنه راهنمایی کنید

hellmayor
05-07-2011, 09:39
سلام دوستان عزیز
vpn روی ipod چجوری ست میشه؟؟
محل اونو پیدا کردم فقط نمیدونم کدوم هارو پر کنم
اگه ممکنه راهنمایی کنید
من که اینجوری ست می کنم :
پروتوکل اتصال PPTP !
Description : یه اسمی بنویس
Server : آی پی یا آدرس سروری که میخواهید بهش وصل بشید رو مینویسید !
Account : نام کاربری تون
Pass : پسورد
RSA SecurID : خاموش

---------- Post added at 10:39 AM ---------- Previous post was at 10:37 AM ----------

سلام دوستان من به آيپاد ٤ خريدم به نظر شما جيلبركش بكنم يا نه چون د
وستم ميگه اكه جيلبرك بكنم سرعتش خيلي مياد پايين واقعا اينجوري ميشه؟ جيلبرك چه بديايي داره؟

جیلبریک نکنی که هیچی نمی تونی نصب کنی ! و اگه هیچی نصب نکنی میشه یه پلیر معمولی که عکس ، فیلم ، آهنگ نشون میده !
نه سرعت نمیاد پائین ! اگه بیاد هم که اونهمه محسوس نیست !
افزایش جزئی مصرف باتری رو من شنیدم (خودم با چشم ندیدم) که از معایب جیلبریکه !

*Ali*
05-07-2011, 10:56
جیلبریک نکنی که هیچی نمی تونی نصب کنی ! و اگه هیچی نصب نکنی میشه یه پلیر معمولی که عکس ، فیلم ، آهنگ نشون میده !
نه سرعت نمیاد پائین ! اگه بیاد هم که اونهمه محسوس نیست !
افزایش جزئی مصرف باتری رو من شنیدم (خودم با چشم ندیدم) که از معایب جیلبریکه !

وای! پس من چقدر خوش شانسم که تونستم هنوز چیزی نصب کنم! به نظر شما علتش چی میتونه باشه؟ :13:
دوست عزیز لطفا اطلاعات درست بده:
برنامه هایی که روی دستگاه های اپل نصب میشن حتما باید توسط خود اپل تایید شده باشند و از لحاظ کیفیت و کرش نکردن و فاکتورهای دیگه OK باشند و توی فروشگاه نرم افزاری قرار میگیرن. یه عده ای که از این محدودیت ها خوششون نمیاد و احیانا نمیخوان پول خرج خرید برنامه بکنن و دو ریال زحمتی که برنامه نویس بدبخت کشیده رو بهش بدن اقدام به هـک کردن نرم افزار یا به اصطلاح خودشون Jailbreak میکنند که بتونن هر کاری دلشون خواست با دستگاه انجام بدن و محدودیتی نداشته باشند.
یه سری نکات هست که بعد از جیلبریک کردن باید مدنظر داشت:
با جیلبریک کردن امنیت دستگاه دیگه تضمین نیست ، یهو اگه بد افزاری فایل جاسوسی چیزی توی تورت خورد و دستگاهت رو ریخت به هم هیچ کس جواب گو نیست ، هر آپدیت جدیدی که میاد باید یه سری جیلبریک و ریستور و نصب مجدد برنامه داشته باشی + خیلی از محدودیت های دیگه. ولی بر خلاف این محدودیت ها ایرانیان غیور و عزیز اصلا براشون مهم نیست و مثل باقلوا دستگاه رو جیلبریک میکنند. تصمیم با خود شماست.

hellmayor
05-07-2011, 12:35
دوست عزیز مگه چند درصد مردم ایران مثل شما نرم افزارها رو میخرند و بابتش هزینه میپردازند ؟!؟!

*Ali*
05-07-2011, 13:21
دوست عزیز مگه چند درصد مردم ایران مثل شما نرم افزارها رو میخرند و بابتش هزینه میپردازند ؟!؟!

کار اشتباه اشتباهه ، میخواد توسط یک نفر انجام بشه میخواد توسط 99% مردم ایران...
اگه پرداخت کردن هزینه بابت ساخت نرم افزار برای شما جا نیفتاده یا فکر میکنید پول حروم کردید و مثلا چون اپل ایران رو تحریم کرده دارید حالشو میگیرید دلیل نمیشه حق چندین نفر رو به راحتی زیر پا بگذارید. دزدی دزدیه ، میخواد از مسلمون باشه میخواد از غیرش ... تازه اگه گیر و دار Credit card داشتید و مشکل بود بازم راهی به جایی داشت الآن دیگه خریدن گیفت کارد فقط 5 دقیقه زمان میگیره!

generaltj
05-07-2011, 13:49

منم اول مثه شما فک میکردم اما باید در نظر داشت اول باید خودمو اصلاح شیم تا بتونیم بقیه رو هم اصلاح کنیم:20:...من خودم رو آیپاد 4 م بازی های کرک میریختم:13: اما الان که آیپد دارم دارم ارجینال میخرم و حسابی دارم حال میکنم :31:چون تاحالا یه بارم وسط کار کرش یا هنگ نداشتم:46: اما زمان آیپادم همش ترسم این بود یه وفت دستگاه کرش نکنه یا نکنه با آیتونز سینک نشه:41: اما حیالم الان از هر دولت راحته و بدون ترس دارم با دستگاه و آیتیونز کار میکنم:8:...در ضمن هر چن وقت حراجی گزاشته میشه تو اپ استور مثه الان که EA همه بازیاشو کرده 0.99$ یعنی 1000 ت خودمون:18::21:.تاحالا نزدیک 30-40$ جلو افتادم بابت این حراجی و امیدوارم همه شرکتا از این کارا بکنن:31: ببخشید زیاد حرف زدم:11:

hellmayor
05-07-2011, 20:25
من خودم از آیپاد فقط به خاطر آهنگ استفاده میکنم ! و نرم افزار هم فقط یک دیکشنری روش هست ! چون از بازی کردن با وسایل قابل حمل زیاد خوشم نمیاد ! آیپادم 8 گیگه و از 6.5 گیگ قابل استفاده 6 گیگ روش آهنگ دارم + یه دیکشنری !

و اون دوستمون یه سوال پرسیده بود :

سلام دوستان من به آيپاد ٤ خريدم به نظر شما جيلبركش بكنم يا نه چون د
وستم ميگه اكه جيلبرك بكنم سرعتش خيلي مياد پايين واقعا اينجوري ميشه؟ جيلبرك چه بديايي داره؟

و منم با توجه به اینکه تو ایران اکثریت مردم از آیپاد جیلبریک شده استفاده میکنن ایشون رو جزء این دسته (اکثریت) درنظر گرفتم و گفتم که اگه جیلبریک نکنه از نصب برنامه خبری نیست !
من خودم برنامه نویسی کار میکنم و خودم خوب میدونم چه زحمتی پای بازی ها (حتی ساده ترینشون ) میکشن ! و بخاطر همون دیکشنری ای که رو آیپادم نصبه خودم عذاب وجدان دارم ! (احتمالا یا اینو پاک کنم یا برم نسخه اصلشو بخرم )

*Ali*
06-07-2011, 20:24
من خودم از آیپاد فقط به خاطر آهنگ استفاده میکنم ! و نرم افزار هم فقط یک دیکشنری روش هست ! چون از بازی کردن با وسایل قابل حمل زیاد خوشم نمیاد ! آیپادم 8 گیگه و از 6.5 گیگ قابل استفاده 6 گیگ روش آهنگ دارم + یه دیکشنری !

میگم چه کاریه iPod Nano بودا ! :دی ظرفیتش هم بیشتره. دیکشنری هم که دیگه روی زاغارت ترین گوشی نصب میشه.

hellmayor
06-07-2011, 21:13
درسته ! ولی آیپاد تاچ رو بخاطر پردازنده اش + کیفیت صفحه اش دوست دارم وگرنه سایزش زیاد واسه پلیری که همیشه پیشت باشه مناسب نیست !!

legolas 224
06-07-2011, 21:25
درسته ! ولی آیپاد تاچ رو بخاطر پردازنده اش + کیفیت صفحه اش دوست دارم وگرنه سایزش زیاد واسه پلیری که همیشه پیشت باشه مناسب نیست !!
اقا اگه زیاد از ایپادت خوشت نمیاد و سایزشو دوست نداری بده من :دی

hosein ati
06-07-2011, 21:48
سلام دوستان.
من برای jailbreak آنتترد یه آیپاد 3g با فرمویر 4.3.3 باید چی دانلود کنم؟
لطفا زودتر جواب بدین چون مال یکی از اشناهاست .

*Ali*
07-07-2011, 14:48
باید با دستگاهتون برید تو این سایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hosein ati
09-07-2011, 23:02
سلام خيلي ممنون از دوستان كه هميشه كمك ميكنن.
يه مشكلي با ايپادم دارم. وقتي كه با هدست به اهنگ گوش ميدم بعضي وقتا اهنگ ميره جلو ولي صداش قطع ميشه .اول احتمال دادم كه سيم هدست قطعي داره ولي بعدش كه هدست رو در اوردم و دوباره زدم ديدم درست شد و چون چند بار اينطوري شده احتمال ميدم مشكل نرم افزاري داشته باشه.در كل يه كم مشكوك ميزنه.به نظرتون چي كار كنم كه مشكلشو بفهمم؟

mohamad h
10-07-2011, 08:28
دوستان مي خراسان بدونم كه اگه هر موقع مي خوام ميتونم آيپادمو از شارج بكشم يا هرموقع مي خوام بزنم به شارژ چون دوستم گفت من هميشه اين كارو مي كنم و تاثيري رو كم نگه داشتن شارژ نداشته يعني باطري رو اين كار خراب نميكنه؟

.:PAR3A:.
10-07-2011, 09:38
نچ... باطریای جدید دیگه این سوسول بازیا رو نمیخوان :دی

farzan311
14-07-2011, 12:17
سلام
دوستان من هدفونم صداش حدودا نصف شده یه هدفون 10 تومنی صداش خیلی بهتره وقتی وصل میکنم به ایپاد میشه درستش کنم؟

yusef
15-07-2011, 17:36
سلام
خیلی وقت بود حس آپدیت نداشتم الان حسش اومده:31:
برای آپدیت به 4.3.3 باید چه کرد؟
راستی کسی سایتی برای مستقیم کردن fileape نداره؟
چون جدیدا راپیدباز دیگه جواب نمیده.

amirrezan95
20-07-2011, 14:30
سلام
خیلی وقت بود حس آپدیت نداشتم الان حسش اومده:31:
برای آپدیت به 4.3.3 باید چه کرد؟
راستی کسی سایتی برای مستقیم کردن fileape نداره؟
چون جدیدا راپیدباز دیگه جواب نمیده.

سلام
سوال منم هست می خواستم آیپاد 3 جی رو که 3.1.2 هست به بالانرین ورژن که جیلبریک هم براش اومده آپ کنم دوستان لطفآ کامل برام توضیح بدن تا حالا این کارو نکردم.
بعد طریقه جیلبریک هم بفرمایید.
راستی کیفیت موزیک پلیر و پخش ویدیو با آپدیت هم تغییر میکند.
تنکس:11:

farzan311
20-07-2011, 14:39
سلام شما ورژن 4.3.3 زو دانلود کنید و بعد با ایتیونز به اون ورژن ریستور کنید بعدم با ایپاد برید به

و جیلبریک کنید

amirrezan95
20-07-2011, 14:48
سلام شما ورژن 4.3.3 زو دانلود کنید و بعد با ایتیونز به اون ورژن ریستور کنید بعدم با ایپاد برید به

و جیلبریک کنید

از کجا باید دانلود کنم4.3.3 ؟ حجمش چقدره ؟
راستی کیفیت موزیک پلیر و پخش ویدیو با آپدیت هم تغییر میکند.
تنکس

farzan311
20-07-2011, 15:06
این لینک 4.3.3 برای ایپاد3g هست

چون شما ورژن 3 هستید مطمینا تفاوت های زیادی رو میبینید و خیلی بهتر شده

amirrezan95
20-07-2011, 15:28
این لینک 4.3.3 برای ایپاد3g هست

چون شما ورژن 3 هستید مطمینا تفاوت های زیادی رو میبینید و خیلی بهتر شده

ممنون
چقدر حجمش بالاست 409 مگابایت....:41::41: (نمی تونم دان کنم) :41:
بعد از دانلود باید کاره خاصی کرد یا فقط از طریق آیتونز( قسمت رستور ) فایل دانلود شده رو به دستگاه میدیم.؟

farzan311
20-07-2011, 18:46
دانلود که کردید از تو ایتیونز شیفت رو بگیرید ریستور رو بزنید بعدم اینی که دانلود کردید رو ادرسشو بهش بدید و به 4.3.3 خودش ریستور میکنه بعدم جیل کنید و سینک کنید

Mehrdad092000
21-07-2011, 08:58
الان فریمور 4.3.4 اومده فکر نکنم اپل بزاره رستور کنید
حجمشم بالاس حواستون باشه توی دانلود

Mehrdad092000
21-07-2011, 09:07
کار اشتباه اشتباهه ، میخواد توسط یک نفر انجام بشه میخواد توسط 99% مردم ایران...
اگه پرداخت کردن هزینه بابت ساخت نرم افزار برای شما جا نیفتاده یا فکر میکنید پول حروم کردید و مثلا چون اپل ایران رو تحریم کرده دارید حالشو میگیرید دلیل نمیشه حق چندین نفر رو به راحتی زیر پا بگذارید. دزدی دزدیه ، میخواد از مسلمون باشه میخواد از غیرش ... تازه اگه گیر و دار Credit card داشتید و مشکل بود بازم راهی به جایی داشت الآن دیگه خریدن گیفت کارد فقط 5 دقیقه زمان میگیره!

دوست عزیز حرفه شما کاملا درسته که حق برنامه نویس رو باید پرداخت کرد اما خوب خیلی ها نمیتونن حالا به هر دلیلی
بیخیال داداش زیاد خودتو اذیت نکن راستی فقط ایرانیا نیستن جیلبریک میکنن خیلی جاهای دیگه هم هست
و در اخر بازم حرفه شما درسته کاملا

rave-87
21-07-2011, 11:14
دوست عزیز حرفه شما کاملا درسته که حق برنامه نویس رو باید پرداخت کرد اما خوب خیلی ها نمیتونن حالا به هر دلیلی
بیخیال داداش زیاد خودتو اذیت نکن راستی فقط ایرانیا نیستن جیلبریک میکنن خیلی جاهای دیگه هم هست
و در اخر بازم حرفه شما درسته کاملا

این حرف ها درسته و درش کسی شک نداره
ولی حالا ما بیایم و بول بدیم برای برنامه ها و حق برنامه نویس ها رو ادا کنیم ولی 1 چیز رو چرا در نظر نمی گیریم نمی دونم !!!!

اگر واقعا دنبال ادای حقوقیم بس اصلا نباید از محصولات ابل استفاده کنیم نباید از هرگونه لب تاب استفاده کنیم نباید از هرگونه وسیله ایی که جزئ تحریم بر علیه ما حساب میشه استفاده کنیم چونکه سازنده ها و طراحانش به صورت کاملا آشکار عدم رضایتشون رو از این که ایرانی از ساخته هاشون استفاده کنه رو ابراز کردن
بس اگر دنبال ادای حقیم همهی این وسایل رو کنار بزاریم
بس من نوعی صرفا با خرید برنامه نمی تونم خودم رو مبرا از خوردن حق دیگران بدونم و کسی رو که جیلبریک میکنه رو متهم بدونم
ما هممون داریم حق خوری می کنیم حالا یکی میاد و مثلا 70 هزار تومن بول برنامه های مورد استفادش رو میده ولی در مقابل قیمت آیباد یا آیفون یا لب تابش , 70 هزار تومن واقعا چیه که بخاطرش خودش رو از کسایی که این 70 هزار تومن رو ندادن مبرا میدونه :18:

*Ali*
21-07-2011, 13:00
این حرف ها درسته و درش کسی شک نداره
ولی حالا ما بیایم و بول بدیم برای برنامه ها و حق برنامه نویس ها رو ادا کنیم ولی 1 چیز رو چرا در نظر نمی گیریم نمی دونم !!!!

اگر واقعا دنبال ادای حقوقیم بس اصلا نباید از محصولات ابل استفاده کنیم نباید از هرگونه لب تاب استفاده کنیم نباید از هرگونه وسیله ایی که جزئ تحریم بر علیه ما حساب میشه استفاده کنیم چونکه سازنده ها و طراحانش به صورت کاملا آشکار عدم رضایتشون رو از این که ایرانی از ساخته هاشون استفاده کنه رو ابراز کردن
بس اگر دنبال ادای حقیم همهی این وسایل رو کنار بزاریم
بس من نوعی صرفا با خرید برنامه نمی تونم خودم رو مبرا از خوردن حق دیگران بدونم و کسی رو که جیلبریک میکنه رو متهم بدونم
ما هممون داریم حق خوری می کنیم حالا یکی میاد و مثلا 70 هزار تومن بول برنامه های مورد استفادش رو میده ولی در مقابل قیمت آیباد یا آیفون یا لب تابش , 70 هزار تومن واقعا چیه که بخاطرش خودش رو از کسایی که این 70 هزار تومن رو ندادن مبرا میدونه :18:
زمانی که فروش iPad2 توی آمریکا آغاز شده بود بعد از چهار پنج روز یه مطلب توی نت خوندم که نوشته بود "آیپد فعلا فقط در ایران و آمریکا" ... یعنی زمانی که خود آمریکایی ها در به در دنبالش بودن تو بازار پایتخت ما مثل نقل و نبات پیدا میشد.
بذار خیالت رو راحت کنم هیچ شرکتی نیست که دنبال سود بیشتر نباشه و همچنین هیچ شرکتی نیست که به زور قوانین دولت آمریکا ایران رو تحریم نکرده باشه. مطمئن هم باش اگه اپل نمیخواست ما چیزی از محصولاتش رو استفاده کنیم نمیومد تقویم شمسی توی نسخه های جدید مک بذاره یا زبان فارسی رو توی iOS 5 به کیبردهاش اضافه کنه. پدر کشتگی هم با کسی نداره ، لطفا به دنبال دلیل دیگه ای برای جیلبریک کردن بگرد.
حتی اون 5% از افرادی که به خاطر بعضی محدودیت ها در خارج از ایران دستگاهشون رو جیلبریک میکنن باز هم به حقوق برنامه نویس ها پایبند هستند و برنامه ها رو میخرن ، 1 دلار و 5 دلار چیزی نیست که بیان به خاطرش ریسک امنیت دستگاهشونو بکنن به قول یکی از بچه ها هیچ دزدی نمیاد از سوپرمارکت آبمیوه دزدی کنه ، کـــاملا بر خلاف ما که به خاطر همین 1 دلار و 5 دلار میایم امنیت دستگاهو نابود میکنیم.

rave-87
21-07-2011, 13:41
زمانی که فروش iPad2 توی آمریکا آغاز شده بود بعد از چهار پنج روز یه مطلب توی نت خوندم که نوشته بود "آیپد فعلا فقط در ایران و آمریکا" ... یعنی زمانی که خود آمریکایی ها در به در دنبالش بودن تو بازار پایتخت ما مثل نقل و نبات پیدا میشد.
بذار خیالت رو راحت کنم هیچ شرکتی نیست که دنبال سود بیشتر نباشه و همچنین هیچ شرکتی نیست که به زور قوانین دولت آمریکا ایران رو تحریم نکرده باشه. مطمئن هم باش اگه اپل نمیخواست ما چیزی از محصولاتش رو استفاده کنیم نمیومد تقویم شمسی توی نسخه های جدید مک بذاره یا زبان فارسی رو توی iOS 5 به کیبردهاش اضافه کنه. پدر کشتگی هم با کسی نداره ، لطفا به دنبال دلیل دیگه ای برای جیلبریک کردن بگرد.

هرجور راحتی دیگه

شما قونین مصوب شورای امنیت و سازمان ملل و دولت آمریکا رو ول کردی و به این دلیل که مثلا ابل تقویم شمسی استفاده کرده میگی میخواد که ایرانیا محصولاتش رو بخرن
تقویم شمسی رو خیلی از کشور های بارسی زبان و بعضی قومیت ها دارن . همینطور کیبورد فارسی
اگر اینطور بیش بریم بس باید بگیم اوباما که سال تحویل رو به ایرانیا تبریک گفته راضیه که ما از همه ی تکنولوژی های اونا استفاده کنیم بس چطوره که موقع رجیستری کردن لب تاب اگر کشور رو ایران انتخاب کنی گارانتی باطل میشه .
من گفتم مشکلی با غلط بودن جیلبریک کردن ندارم فقط دارم می گم اگر واقعا می خواییم درست رفتار کنیم خریدن محصولات اون ها هم ضایع کردن حقشونه
وقتی آمریکا , ایران رو تحریم میکنه علتی داره و مفهومش اینه که هزینه ی استفاده از اون محصول توسط ایرانیا برای آمریکا خیلی بیشتر از قیمت جهانیش آب میخوره.
بس اینطوریه که دولت آمریکا خودش به زور مشوق یا جریمه , شرکت های دنیا رو مجبور می کنه به ایران جنس نفروشن . بس ساده انگارانست که تصور کنیم apple درنهایت با فروش محصولاتش در ایران داره سود میکنه بلکه مصلحت کل آمریکا در اینه که ایران این چیز ها رو نداشته باشه

لطفا به دنبال دلیل دیگه ای برای جیلبریک کردن بگرد.عزیز دل برادر ! بنده بحثم شخصی نبود و با 100 هزار تومن بول نه مشکلی از بنده حل میشه نه مشکلی به مشکلاتم اضافه . ملت ما اگر حواسشون باشه روزانه خیلی بیشتر از اینا رو به زور ازشون میگیرن. بس مثل بچه دبیرستانیا قرار نیست با هم بحث کنیم.

amirrezan95
21-07-2011, 14:24
دانلود که کردید از تو ایتیونز شیفت رو بگیرید ریستور رو بزنید بعدم اینی که دانلود کردید رو ادرسشو بهش بدید و به 4.3.3 خودش ریستور میکنه بعدم جیل کنید و سینک کنید

ممنون
برای جیلبریک فقط باید با وای فای کانکت بشم به اینترنت و برم تو اون سایته ؟ دیگه حله ؟
به جز وای فای برنامه ای هست که بشه با یو اس بی کانکت شد ؟
ممنون

amirrezan95
21-07-2011, 15:13
الان فریمور 4.3.4 اومده فکر نکنم اپل بزاره رستور کنید
حجمشم بالاس حواستون باشه توی دانلود

به 4.3.3 نمیزاره رستور کنیم یا 4.3.4 ؟ بعد این 4.3.4 جیلبریک میشه با همون سایته ؟
تنکس:11:

farzan311
21-07-2011, 15:15
ممنون
برای جیلبریک فقط باید با وای فای کانکت بشم به اینترنت و برم تو اون سایته ؟ دیگه حله ؟
به جز وای فای برنامه ای هست که بشه با یو اس بی کانکت شد ؟
ممنون
بله هست ولی خوب در اخر نیاز دارید به وای فای و اینجوری خیلی راحت تره بعد از حیلبریک سیدیا نصب میشه که باید از داخل اون یه چند تا چیز دانلود کنید که مهمتریناش appsync ifile هست

پ.ن 4.3.4 رو دارم چک کردم جیلبریک به صورت تترد(با هر بار خاموش کردن باید دوباره جیل بشه) هست و باید بار Redsnow جیل کنید

*Ali*
22-07-2011, 12:24
هرجور راحتی دیگه

شما قونین مصوب شورای امنیت و سازمان ملل و دولت آمریکا رو ول کردی و به این دلیل که مثلا ابل تقویم شمسی استفاده کرده میگی میخواد که ایرانیا محصولاتش رو بخرن
تقویم شمسی رو خیلی از کشور های بارسی زبان و بعضی قومیت ها دارن . همینطور کیبورد فارسی
اگر اینطور بیش بریم بس باید بگیم اوباما که سال تحویل رو به ایرانیا تبریک گفته راضیه که ما از همه ی تکنولوژی های اونا استفاده کنیم بس چطوره که موقع رجیستری کردن لب تاب اگر کشور رو ایران انتخاب کنی گارانتی باطل میشه .
من گفتم مشکلی با غلط بودن جیلبریک کردن ندارم فقط دارم می گم اگر واقعا می خواییم درست رفتار کنیم خریدن محصولات اون ها هم ضایع کردن حقشونه
وقتی آمریکا , ایران رو تحریم میکنه علتی داره و مفهومش اینه که هزینه ی استفاده از اون محصول توسط ایرانیا برای آمریکا خیلی بیشتر از قیمت جهانیش آب میخوره.
بس اینطوریه که دولت آمریکا خودش به زور مشوق یا جریمه , شرکت های دنیا رو مجبور می کنه به ایران جنس نفروشن . بس ساده انگارانست که تصور کنیم apple درنهایت با فروش محصولاتش در ایران داره سود میکنه بلکه مصلحت کل آمریکا در اینه که ایران این چیز ها رو نداشته باشه
عزیز دل برادر ! بنده بحثم شخصی نبود و با 100 هزار تومن بول نه مشکلی از بنده حل میشه نه مشکلی به مشکلاتم اضافه . ملت ما اگر حواسشون باشه روزانه خیلی بیشتر از اینا رو به زور ازشون میگیرن. بس مثل بچه دبیرستانیا قرار نیست با هم بحث کنیم.
خب انگاري مشكل شما فقط سياسيه تا كيفيت و پرداخت حق برنامه نويس
واقعا فكر ميكنيد توي افغانستان يا تاجيكستان يا بلاروس بازار محصولات اپل داغ تر از اينجاست كه ميگيد اپل به خاطر اونها اومده امكانات فارسي رو اضافه كرده نه به خاطر ما؟
فروشنده هاي ما كدومشون reseller هستن؟ همه ميرن از امارات يا چين خريد انجام ميدن و ميان به ما ميفروشن اين وسط كجا به اپل و دولت آمريكا ضرر ميرسه يا حقشون ضايع ميشه؟ يا پولي كه ما توي app store خرج ميكنيم همش ضرره؟
در هر صورت بحث من بيشتر روي هزينه كردن بابت كيفيت و ضايع نكردن حق يه نفر كه هيچ ربطي به دولت آمريكا و تحريم نداره هست و فرق من الان با شما اينه كه به ٤.٣.٤ آپديت ميكنم و هيچ كار اضافه ديگه اي نيست ولي بقيه يخورده كار غير از اين هم دارن.

hadishi
22-07-2011, 17:00
حتی اون 5% از افرادی که به خاطر بعضی محدودیت ها در خارج از ایران دستگاهشون رو جیلبریک میکنن باز هم به حقوق برنامه نویس ها پایبند هستند و برنامه ها رو میخرن ، 1 دلار و 5 دلار چیزی نیست که بیان به خاطرش ریسک امنیت دستگاهشونو بکنن به قول یکی از بچه ها هیچ دزدی نمیاد از سوپرمارکت آبمیوه دزدی کنه ، کـــاملا بر خلاف ما که به خاطر همین 1 دلار و 5 دلار میایم امنیت دستگاهو نابود میکنیم.
دوست عزیز 1 دلار 5 دلار پولی نیست درسته حرف شما هم تا حدی درسته اما 1 دلار 5 دلار که همین شما دارین سرش بحث میکنید در مقابل ویندوزی که قیمتش قابل مقایسه نیست با این قیمت میرین 1000 تومان سی دی ویندوز می خرین نصب کنید این نمیشه حق کسی خوردن ؟ انتی ویروس نمی خرین دانلود می کنید این نمیشه حق کسی خوردن ؟ دوست عزیز اگر به حق خوردن شما نه 1 دلار نه 10 دلار برو بالا تر خیلی حق کسی داری می خوری بعد هم کی گفته اونطرف فقط 5% جیل می کنند ؟ نه دوست من این خبرا نیست درست فرهنگ امریکا یا خیلی کشور های دیگر مثل ما نیست اما اینطور هم نیست کم جیل کنند -- کردن دستگاه هم تو کارشون است , xbox , ps3 هم کم از هکش اون طرف استفاده نمیشه لطفا یک بحث میکنید ببینید ایا همه برنامه , بازی ها, ویندوز, ارجینال استفاده می کنید یا نه که بعد بحث جیل این جور موارد میارید

yusef
22-07-2011, 19:37
یه سوال
چرا برای آپدیت به 4.3.3 ارور 3194 میده؟

22-07-2011, 19:40
آیتونز نمی تونه به سرور دسترسی پیدا کنه پس :
آیتونز رو آپدیت کنین
به وی پی ان کانکت شین...

*Ali*
22-07-2011, 20:37
دوست عزیز 1 دلار 5 دلار پولی نیست درسته حرف شما هم تا حدی درسته اما 1 دلار 5 دلار که همین شما دارین سرش بحث میکنید در مقابل ویندوزی که قیمتش قابل مقایسه نیست با این قیمت میرین 1000 تومان سی دی ویندوز می خرین نصب کنید این نمیشه حق کسی خوردن ؟ انتی ویروس نمی خرین دانلود می کنید این نمیشه حق کسی خوردن ؟ دوست عزیز اگر به حق خوردن شما نه 1 دلار نه 10 دلار برو بالا تر خیلی حق کسی داری می خوری بعد هم کی گفته اونطرف فقط 5% جیل می کنند ؟ نه دوست من این خبرا نیست درست فرهنگ امریکا یا خیلی کشور های دیگر مثل ما نیست اما اینطور هم نیست کم جیل کنند -- کردن دستگاه هم تو کارشون است , xbox , ps3 هم کم از هکش اون طرف استفاده نمیشه لطفا یک بحث میکنید ببینید ایا همه برنامه , بازی ها, ویندوز, ارجینال استفاده می کنید یا نه که بعد بحث جیل این جور موارد میارید

حرف من نيست و آمار رسمي اين پنج درصد رو ميگه.
درسته من همه نرم افزارام اورجينال نيست ويندوزم يا چندتا ديگه شون كرك شده ست ولي بازم خوبه قدم اول رو برداشتم مطمئنا اگه به مك كوچ كنم ديگه كاملا از مقوله غير اورجينال بيرون ميام شما چه قدمي برداشتيد؟ فقط نشستيد ، جيلبريك ميكنيد و اعتراض !
در هر صورت با اين وضع من هرگز نمي تونم با هيچ دليلي شما رو قانع كنم شما هم همينطور من رو ، پس ادامه بحث لازم نيست.

amirrezan95
23-07-2011, 13:22
آیتونز نمی تونه به سرور دسترسی پیدا کنه پس :
آیتونز رو آپدیت کنین
به وی پی ان کانکت شین...
سلام
برای آپدیت به 4.3.3 مگه باید به اینترنت وصل باشه آیتونز..........
فریمور 4.3.3 رو دارم بعد باید به نت وصل باشم برای رستور ؟

P A R S A
23-07-2011, 16:01
حرف من نيست و آمار رسمي اين پنج درصد رو ميگه.
درسته من همه نرم افزارام اورجينال نيست ويندوزم يا چندتا ديگه شون كرك شده ست ولي بازم خوبه قدم اول رو برداشتم مطمئنا اگه به مك كوچ كنم ديگه كاملا از مقوله غير اورجينال بيرون ميام شما چه قدمي برداشتيد؟ فقط نشستيد ، جيلبريك ميكنيد و اعتراض !
در هر صورت با اين وضع من هرگز نمي تونم با هيچ دليلي شما رو قانع كنم شما هم همينطور من رو ، پس ادامه بحث لازم نيست.
علی آقا، واقعا اگه فکر میکنی فقط پنج درصد آمریکا آیفون جیلبریک شده استفاده میکنن، اشتباه میکنی، شک نکن:46:

binahayat_m
24-07-2011, 12:29
سلام دوستان
من می خوام یه آیپاد تاچ 8 گیگ سری 4 بخرم . ولی قبلش دنبال راهنمایی بودم . ممنون میشم کمکم کنید :)
من دقیقا نمی دونم جیلبریک چیه ...ولی رفتم دنبالشو یه سری چیزایی پیدا کردم...
1-این آیپاد تاچ سری 4 رو میشه جیلبریک کرد ؟ راحته ؟ اگه نخوام جیلبریک کنم ...نمی تونم ازاَپ ها استفاده کنم ...وایرلس دارم .
2- راحت به وایرلس کانکت میشه ؟
3-کیبورد فارسی با گچپژ خیلی برام مهمه ...داره ؟ میشه راحت روش نصب کرد ؟ از کجا ؟
4-مثلا برای جی میل و فیس پوک و توییتر ...همون اپ های آیفون می خوره ؟ راحته ؟هم پیدا کردن و هم کار کردن ؟
5-v*p*n روش راحت نصب میشه ؟ از کجا ؟

در آخر عطاش به لقاش میرزه ؟

دوستان عجر دو دنیا نصیبتون ...ممنون :)

mohamad h
24-07-2011, 12:41
دوستان من دفعه اول آیپادمو با یک کامپیوتر تو آمریکا وصل کردم یعنی الان با کامپیوترم تو ایران نمی تونم سینک بشم؟

amirrezan95
24-07-2011, 14:20
دوستان من دفعه اول آیپادمو با یک کامپیوتر تو آمریکا وصل کردم یعنی الان با کامپیوترم تو ایران نمی تونم سینک بشم؟

چرا میتونی سینک بشی ولی اگه چیزی روش نصب کردی و آهنگ و ویدیو میپره و دوباره باید بهش بدی
ولی یک سری برنامه ها هست که میتونی از اونا استفاده کنی....

amirrezan95
24-07-2011, 14:33
سلام دوستان
من می خوام یه آیپاد تاچ 8 گیگ سری 4 بخرم . ولی قبلش دنبال راهنمایی بودم . ممنون میشم کمکم کنید :)
من دقیقا نمی دونم جیلبریک چیه ...ولی رفتم دنبالشو یه سری چیزایی پیدا کردم...
1-این آیپاد تاچ سری 4 رو میشه جیلبریک کرد ؟ راحته ؟ اگه نخوام جیلبریک کنم ...نمی تونم ازاَپ ها استفاده کنم ...وایرلس دارم .
2- راحت به وایرلس کانکت میشه ؟
3-کیبورد فارسی با گچپژ خیلی برام مهمه ...داره ؟ میشه راحت روش نصب کرد ؟ از کجا ؟
4-مثلا برای جی میل و فیس پوک و توییتر ...همون اپ های آیفون می خوره ؟ راحته ؟هم پیدا کردن و هم کار کردن ؟
5-v*p*n روش راحت نصب میشه ؟ از کجا ؟

در آخر عطاش به لقاش میرزه ؟

دوستان عجر دو دنیا نصیبتون ...ممنون :)
سلام
1-بله میشه جیلبریک کرد.آره راحته.اگه نخوای جیل کنی یا باید فقط از اپ های فری استفاده کنی یاtunes gift card برای آیتونز بخری و برنامه ها رو بخری.
2-من خودم وایرلس ندارم ولی یه جا که وایرلس بود راحت کانکت شدم.
3-خودش کیبورد داره.
4-آره . راحته
5-وی پی n هم راحت نصب میشه روش.
در کل کار با هاش راحته.

در آخر هم 100 درصد میرزه:31:

binahayat_m
24-07-2011, 14:55
سلام
1-بله میشه جیلبریک کرد.آره راحته.اگه نخوای جیل کنی یا باید فقط از اپ های فری استفاده کنی یاtunes gift card برای آیتونز بخری و برنامه ها رو بخری.
2-من خودم وایرلس ندارم ولی یه جا که وایرلس بود راحت کانکت شدم.
3-خودش کیبورد داره.
4-آره . راحته
5-وی پی n هم راحت نصب میشه روش.
در کل کار با هاش راحته.

در آخر هم 100 درصد میرزه:31:

ممنون دوست عزیز :)
الان برای جیل کردن تاچ 4 باید از کجا شروع کنم ؟ یه جیل مطمئن ، بدون دردسر و ساده برای منِ خنگ هست :13::11:
راستی جایی هست تو نت که کار کردن در قسمت های مختلفشو یاد داده باشه ؟( مثلا دقیقا از کجا به وایرلس کانکت شدن -تنظیمات v.*p.*n و کانکشن ...)

ممنون:20:

24-07-2011, 15:27
کافیه با خود آیپاد برین توی jailbreakme.com و شروع میکنه به نصب Cydia...
8 گیگ به نظر من نخرین... صبر کنین تا بودجتون بره بالا و 32 بخرین... 8 خیلی کمه...
هر سوالی هم که داشتین در موردش با یه سرچ ساده به دست میاد...

amirrezan95
24-07-2011, 15:35
الان برای جیل کردن تاچ 4 باید از کجا شروع کنم ؟ یه جیل مطمئن ، بدون دردسر و ساده برای منِ خنگ هست :13::11:
راستی جایی هست تو نت که کار کردن در قسمت های مختلفشو یاد داده باشه ؟( مثلا دقیقا از کجا به وایرلس کانکت شدن -تنظیمات v.*p.*n و کانکشن ...)

الان اگه اشتباه نکنم تمام آیپاد 4g ها باید فریمور 4.3.3 یا پایین تر باشن که پایین تر ها رو میشه به 4.3.3 آپ کرد. برای جیلبریک :

برای تنظیمات و اینا هم سایت زیاد هست تو گوگل سرچ کنی میبینی .
سایت -----------
سایت موبایلستان

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

الان اگه اشتباه نکنم تمام آیپاد 4g ها باید فریمور 4.3.3 یا پایین تر باشن که پایین تر ها رو میشه به 4.3.3 آپ کرد. برای جیلبریک :

برای تنظیمات و اینا هم سایت زیاد هست تو گوگل سرچ کنی میبینی .
سایت -----------
سایت موبایلستان

تنظیمات چیز پی ان (به عنوان مثال) :

binahayat_m
24-07-2011, 15:44
کافیه با خود آیپاد برین توی jailbreakme.com و شروع میکنه به نصب Cydia...
8 گیگ به نظر من نخرین... صبر کنین تا بودجتون بره بالا و 32 بخرین... 8 خیلی کمه...
هر سوالی هم که داشتین در موردش با یه سرچ ساده به دست میاد...

ممنون دوست عزیز:)
من خودم هم یهکم درگیر این قضیه 8 و 32 شدم . ولی خب من کلا 2-3 گیگ آهنگ دارم - دنبال فیلم و یدئو خاصی هم نیستم . بازی هم که فقط در حد انگری بیرز - بااین حال می دونم کلا اسم 8 گیگ روشه و 6 هست .
با این حال شما نظرتون چیه و صلاح چی می دونین ؟

[QUOTE=amirrezan95;6292039]الان اگه اشتباه نکنم تمام آیپاد 4g ها باید فریمور 4.3.3 یا پایین تر باشن که پایین تر ها رو میشه به 4.3.3 آپ کرد. برای جیلبریک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[QUOTE=amirrezan95;6292039]

ممنون از راهنمایی
ورژن دقیق ِ فریمور از کجا میشه فهمید ؟

24-07-2011, 15:46
آیپاد هم اپلیکیشن هاش سنگینه ، هم وسوسه کننده... از لذت فیلم دیدن توی صفحش هم نمیشه گذشت... موزیک هم 2-3 گیگ نزدیک نصف 8 گیگ رو میگیره... 8 خیلی کمه... به نظر من حتما 32 بگیرین...

amirrezan95
24-07-2011, 15:50
ممنون از راهنمایی
ورژن دقیق ِ فریمور از کجا میشه فهمید ؟

به نظر منم 8 کمه

settings---->general----->about

version X.X.X

binahayat_m
24-07-2011, 15:58
دوستان خوب ممنونم
فکر می کنم با صحبت های شما دو دوست گرامی بهتره 32 بگیرم...امیدوارم .
amirrezan95 و .:PAR3A:. ممنون ...
بازم مسلما باید بیام برای راهنمایی گرفتن ازتون :)

binahayat_m
24-07-2011, 17:56
دوستان 32 گیگ 390 تومن خوبه ؟( آکبند )
گارانتی فایده داره ؟
ممنون میشم اگه زود جواب بدین

amirrezan95
24-07-2011, 19:16
دوستان 32 گیگ 390 تومن خوبه ؟( آکبند )
گارانتی فایده داره ؟
ممنون میشم اگه زود جواب بدین

آره .خوبه.من 385 قیمت دارم.
به نظرم گارانتی لازم ندارن محصولات اپل

binahayat_m
24-07-2011, 21:28
سلام دوستان
خریدم ...32 گیگ -385 :)
خیلی باحاله . برای من ورزن 4.2.1 هست چه جوری آپدیت کنم به 4.3.3 ؟راستی آیتونز رو از خود سایت اپل دارم میگیرم : نسخه ی 10.4
یکی گفت به آیتونز نصب کنی خودش پیغام آپدیت میده ...همینه ؟
راستی آیپاد تاچ خصوصیت اینو داره که چند تا برنامه باهم باز باشه ؟
راستی شارژ با بق خون چه جوریه ؟
ممنون

binahayat_m
25-07-2011, 02:12
دوستان آیتونز 10.4 آیپاد منو نمیشناسه ..پیغام آپدیت میده ...کلیک می کنم ...خیلی کند حرکت می کنه ...همین جوریه ؟

meysamfx
25-07-2011, 10:35
سلام دوستان
خیلی باحاله . برای من ورزن 4.2.1 هست چه جوری آپدیت کنم به 4.3.3 ؟راستی آیتونز رو از خود سایت اپل دارم میگیرم : نسخه ی 10.4
ممنون

ابدیت نکن چون فقط میتونی بری به 4.3.4 که جیلبرک درستی نداره
رو همین 4.2.1 جیل کن

binahayat_m
25-07-2011, 10:54
دوستان من کلی سرچ کردم درباره ی آیتونز ....آیتونز من 10.4 هست . آهنگا رو انتخاب می کنم . با مشخصات آتریست و آلبوم و ... اما نمی دونم چه جوری تو گوشی خالی کنم ؟ کمک کنید ممنون میشم

راستی اگه با همین 4.2.1 کار کنم مشکی پیش نمیاد ؟

amirrezan95
25-07-2011, 12:17
سلام دوستان
ممنون
مبارکه..........
برای آپدیت فکر کنم به آخرین ورژن آپدیت میکنه که الان 4.3.4 هست.و 4.3.4 الان جیلبریک درسته حسابی و براش نیومده........ جیلبریکش به صورت تترد(با هر بار خاموش کردن باید دوباره جیل بشه) هست و باید بار Redsnow جیل کنید.......
یا همین 4.2.1 رو جیل کنید.
آره فکر کنم از ios 4 به بعد مولتی تسک شده.....و میتونه برنامه ها رو مینیمایز کنه
اینو نفهمیدم چیه :

amirrezan95
25-07-2011, 12:23
دوستان من کلی سرچ کردم درباره ی آیتونز ....آیتونز من 10.4 هست . آهنگا رو انتخاب می کنم . با مشخصات آتریست و آلبوم و ... اما نمی دونم چه جوری تو گوشی خالی کنم ؟ کمک کنید ممنون میشم

راستی اگه با همین 4.2.1 کار کنم مشکی پیش نمیاد ؟

الان آیتونز آیپاد شما رو میشناسه ؟ سمت چپ آیتونز میاد اسم آیپاد و روش کلیک کنی بالا آیتونز صفحات موزیک و .. .میان؟؟؟

binahayat_m
25-07-2011, 13:05
سلام
فعلا همین 4.2 رو میزارم . منظور شارژ با برق عادی به غیر از یو اس بی بود ؟
الان اکانت ساختم sync اومد . قبلش نمی یومد .

من هر چی اطلاعات وی پی ان رو وارد می کنم کانکت نمیشه ...چرا ؟
ممنون دوست عزیز ...امیدوارم جبران کنم

amirrezan95
25-07-2011, 13:12
سلام
فعلا همین 4.2 رو میزارم . منظور شارژ با برق عادی به غیر از یو اس بی بود ؟
الان اکانت ساختم sync اومد . قبلش نمی یومد .

من هر چی اطلاعات وی پی ان رو وارد می کنم کانکت نمیشه ...چرا ؟
ممنون دوست عزیز ...امیدوارم جبران کنم

خوب باید آداپتور آیپاد رو خریداری کنید برای شارژ با برق.
آره برای اولین بار که دستگاه رو وصل میکنی باید اکانت بسازی و دستگاه رو با هاش اکتیو کنی ( فکر کردم این کارو قبلش انجام دادی)

الان با وایرلس به اینترنت با دستگاه وصل میشین و فقط چیز پی ان کانکت نمیشه یا کلا کانکت نمیشه به نت؟

mohamad h
25-07-2011, 13:41
یعنی عکسای توی camera rollپاک نمیشه؟

binahayat_m
25-07-2011, 13:43
أكانت ساختم ، الان مشكل من با ايتونز اينه كه نميتونم تو ايپاد تخليه كنم، syncميزنم ولي اتفاقي نمي أفته ...ممنون ميشم راهنمايي كنين . راستي اين كيبودر عربي هي كلمه پيشنهاد ميده ، چه جوري ميشه غير فعال كردش ؟. من الان دارم با ايپاد مي نويسم. مشكل كانكت ندارم ، فقط چيز پي ان هي گير ميده ؟ يعني اصلا كانكت نميشه ، با pptpميزنم ؟ جايي هست دقيق توضيح بده ؟از راهنماييت ممنون :)

amirrezan95
25-07-2011, 13:45
یعنی عکسای توی camera rollپاک نمیشه؟

پایین عکسها وقتی بازشون میکنین یه تصویر سطل آشغال مگه نیست......؟

amirrezan95
25-07-2011, 14:08
أكانت ساختم ، الان مشكل من با ايتونز اينه كه نميتونم تو ايپاد تخليه كنم، syncميزنم ولي اتفاقي نمي أفته ...ممنون ميشم راهنمايي كنين . راستي اين كيبودر عربي هي كلمه پيشنهاد ميده ، چه جوري ميشه غير فعال كردش ؟. من الان دارم با ايپاد مي نويسم. مشكل كانكت ندارم ، فقط چيز پي ان هي گير ميده ؟ يعني اصلا كانكت نميشه ، با pptpميزنم ؟ جايي هست دقيق توضيح بده ؟از راهنماييت ممنون :)

برای حل مشکل کیبرد:
settings-----> general----->keyboard---->Auto-correction
خاموش کن

کانکشن وی پی ن رو کامل و صحیح مثل زیر درست کردی ؟
Description : نام دلخواه برای کانکشن
Server : آی پی آدرس سرور
Account : نام کاربری اکانت
RSA SecurID : OFF
Password : رمز عبور اکانت
Secret ( or IPSec ) : 0123456789
Send all traffic : ON

باید pptp باشه.

یکبار با همون آی پی که توی سایت هست برو و اکانت و پسورد رو test1 بزن ببین کانکت میشه.
خودم تو خونه وایرلس ندارم وگر نه تست میکردم بهت میگفتم.

amirrezan95
25-07-2011, 14:16
برای مشکلات آیتونز اینجا را مطالعه کن :

فاصله ها رو بردار

binahayat_m
25-07-2011, 16:05
برای حل مشکل کیبرد:
settings-----> general----->keyboard---->Auto-correction
خاموش کن

کانکشن وی پی ن رو کامل و صحیح مثل زیر درست کردی ؟
Description : نام دلخواه برای کانکشن
Server : آی پی آدرس سرور
Account : نام کاربری اکانت
RSA SecurID : OFF
Password : رمز عبور اکانت
Secret ( or IPSec ) : 0123456789
Send all traffic : ON

باید pptp باشه.

یکبار با همون آی پی که توی سایت هست برو و اکانت و پسورد رو test1 بزن ببین کانکت میشه.
خودم تو خونه وایرلس ندارم وگر نه تست میکردم بهت میگفتم.

من دقیقا میرم ادد کانکشن ...پی پی تی پی ...نام...سرور...اکانت...پسورد... لی همش اخطار میده .
اپرا مینی ورژن 6 رو از خود اپ استور گرفتم ...کانکت نمیشه ...چرا ؟ راهی هست برای دور زدن فیلتر ؟
snaptu هم که فقط از خود گوشی میشه رفت ...اونم نمیره ...
یز پی ان خیلی برام مهمه
:41:

mohamad h
25-07-2011, 16:26
پایین عکسها وقتی بازشون میکنین یه تصویر سطل آشغال مگه نیست......؟

عذر می خوام دوستان این ادامه سوال قبلیم هست منظورم اینه که بعد از اینکه آیپادمو با یک کامپیوتر دیگه سینک کنم اونا پاک میشه یا نه؟

desimoos
25-07-2011, 20:13
سلام دوستان عزیز!

می خواستم ببینم سیستم آهنگ ریختن روی ipod touch چه جوریه؟
آخه من یه دونه mp3 sony دارم واقعا سیستم آهنگ ریختن روش افتضاحه، آهنگ که می خوام بریزم روش خودش میره میبینه ژانر و اسم آلبوم چیه و به صورت اوتومات خودش آلبوم درست میکنه حالا مشکل اینه که ما این آهنگها رو به صورت مجانی دانلود می کنیم و سایتها هم اسم سایتشون رو به جای ژانر و اسم آلبوم وارد می کنن و وقتی من می خوام چند تا آهنگ از چند تا خواننده مختلف بریزم روش یه آلبوم درست و مرتب نداره

حالا می خواستم ببینم ipod هم این طوریه یا نه؟!

amirrezan95
25-07-2011, 23:22
من دقیقا میرم ادد کانکشن ...پی پی تی پی ...نام...سرور...اکانت...پسورد... لی همش اخطار میده .
اپرا مینی ورژن 6 رو از خود اپ استور گرفتم ...کانکت نمیشه ...چرا ؟ راهی هست برای دور زدن فیلتر ؟
snaptu هم که فقط از خود گوشی میشه رفت ...اونم نمیره ...
یز پی ان خیلی برام مهمه
:41:

برای چیز پی ان بعد از اینکه تنظیمات رو سیو کردی. وقتی به نت وصلی چیز پی ان رو on میکنی که؟

amirrezan95
25-07-2011, 23:30
عذر می خوام دوستان این ادامه سوال قبلیم هست منظورم اینه که بعد از اینکه آیپادمو با یک کامپیوتر دیگه سینک کنم اونا پاک میشه یا نه؟

وقتی به کامپیوتر آیپاد رو وصل میکنید می بینید که یک درایو در مای کامپیوتر می آید که همون پوشه عکسها هست و میتونید عکسها رو به کامپیوتر انتقال دهید.
عکسهای پوشه save photos برای من (آیپاد 3جی دارم) پاک نمیشن در صورت اتصال به کامپیوتر دیگر پس برای شما هم نباید پاک بشن. ولی قبلش تو کامپیوتر کپی کن برای احتیاط

amirrezan95
25-07-2011, 23:39
سلام دوستان عزیز!

می خواستم ببینم سیستم آهنگ ریختن روی ipod touch چه جوریه؟
آخه من یه دونه mp3 sony دارم واقعا سیستم آهنگ ریختن روش افتضاحه، آهنگ که می خوام بریزم روش خودش میره میبینه ژانر و اسم آلبوم چیه و به صورت اوتومات خودش آلبوم درست میکنه حالا مشکل اینه که ما این آهنگها رو به صورت مجانی دانلود می کنیم و سایتها هم اسم سایتشون رو به جای ژانر و اسم آلبوم وارد می کنن و وقتی من می خوام چند تا آهنگ از چند تا خواننده مختلف بریزم روش یه آلبوم درست و مرتب نداره

حالا می خواستم ببینم ipod هم این طوریه یا نه؟!

آره تقریبآ.باید پلی لیست بسازید یا با یک سری برنامه روی کامپیوتر قبل از انتقال به آیپاد اسم خواننده و آلبوم آهنگها را درست کنید.
این مشکل دستگاه نیست مشکل ما هست که دانلود میکنیم.

binahayat_m
26-07-2011, 00:38
برای چیز پی ان بعد از اینکه تنظیمات رو سیو کردی. وقتی به نت وصلی چیز پی ان رو on میکنی که؟

آره آن میکنم ...ولی کانکت نمیشه ...واقعا موندم چه کار کنم . تا به حال کسی با چیز پی ان کانکت شده ؟

HESAM_5700
26-07-2011, 09:43
آره آن میکنم ...ولی کانکت نمیشه ...واقعا موندم چه کار کنم . تا به حال کسی با چیز پی ان کانکت شده ؟

عزيزم حرفايي ميزني ها :31: معلومه كه كانكت شده !
اروري كه ميده چيه؟
شما سرويس v~p+n ات چيه ؟ از اين مجاني هاس؟؟ روي كامپيوترت كانكشن داره ؟!

اين عكس تنظيمات ايپاد منه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر كار نكرد چك كنيد كه سرويس v p n تون pptpهست يا نوعي ديگس ؟

شاد باشيد !

Sent from my iPod touch using Tapatalk .

binahayat_m
26-07-2011, 20:02
سلام
خلاصه من با چیز پی ان کانکت شدم D: فقط خیلی سرعت وایرلسو پایین میاره .طبیعیه ؟

دوستان من اگه همین نسخه ی 4.2.1 رو بخوام جیل کنم روش راحت و مطمئنی هست ؟
این که میگن جیل کردن سرعتو میاره پایین راسته ؟ یا مثلا باطری اونوقت زود خالی میکنه ؟
اگه جیل کردم اوضاع خیط شد میشه جیلبریک رو پاک کرد و به حالت اورژینال برگردوند ؟

دوستان از راهنماییتون ممنونم

HESAM_5700
26-07-2011, 20:20
سلام
خلاصه من با چیز پی ان کانکت شدم D: فقط خیلی سرعت وایرلسو پایین میاره .طبیعیه ؟

دوستان من اگه همین نسخه ی 4.2.1 رو بخوام جیل کنم روش راحت و مطمئنی هست ؟
این که میگن جیل کردن سرعتو میاره پایین راسته ؟ یا مثلا باطری اونوقت زود خالی میکنه ؟
اگه جیل کردم اوضاع خیط شد میشه جیلبریک رو پاک کرد و به حالت اورژینال برگردوند ؟

دوستان از راهنماییتون ممنونم

شما فريمور رو به ٤.٣.٣ ريستور كن و اونو جيلبريك كن ... اره جيلبريك سرعت رو پايين مياره و مصرف باطري هم زياد ميشه ! اما بدون جيلبريك كه بايد پول بدي بازي و برنامه بخري ! بعدم كه اگه پشيمونشدي از جيلبريك دوباره ريستور ميكني ميپره ! بهترين روش جيلبريك هم از سايت jailbreakme.com و redsnow هستش ..،

شاد باشيد !

binahayat_m
26-07-2011, 21:22
سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی
شما الان رو 4.3.3 هستین ؟ میگن که این ورژن یه سری لیراد داره ...راسته ؟ مثلا وایرلس مشکل داره ...یا از همین جور چیزا ...وایرلس و چیز پی ان برام خیلی مهمه .
خب مشکل من الان اینه که آیتونز فقط پیغام آپدیت به 4.3.4 رو میده و نمی دونم چه جوری برم از 4.2.1 به 4.3.3 ؟؟؟؟؟؟؟

rgh2
26-07-2011, 22:34
دوستان عزیز
من حدود 300 تا برنامه رو ipod4g ریختم
اما 10 صفحه بیشتر نشون نمیده!!!!!
چجوری بقیه صفحه هارو ببینم؟؟؟

HESAM_5700
26-07-2011, 23:57
سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی
شما الان رو 4.3.3 هستین ؟ میگن که این ورژن یه سری لیراد داره ...راسته ؟ مثلا وایرلس مشکل داره ...یا از همین جور چیزا ...وایرلس و چیز پی ان برام خیلی مهمه .
خب مشکل من الان اینه که آیتونز فقط پیغام آپدیت به 4.3.4 رو میده و نمی دونم چه جوری برم از 4.2.1 به 4.3.3 ؟؟؟؟؟؟؟

شما اگه تازه دستگاه رو خريديد و SHSH نداريد فكر نكنم بتوني به 4.3.3 بري و بايد به اخرين ورژن ريستور كني .. من اطلاع ندارم كه جيلبريك براي اين نسخه اومده يا نه اما اگه اومده ريستور كن به اخرين نسخه...
من الان ٤.٣.٣ هستم و هيچ مشكلي ندارم !

HESAM_5700
26-07-2011, 23:59
دوستان عزیز
من حدود 300 تا برنامه رو ipod4g ریختم
اما 10 صفحه بیشتر نشون نمیده!!!!!
چجوری بقیه صفحه هارو ببینم؟؟؟

خب بيشتر از ١٠-١١ صفحه نشون نميده ، ميتوني همه برنامه ها رو تو پوشه بريزي كه بقيه برنامه هاهم بيان .. اگر نشد توي سيديا برنامه اي براي رفع اين مشكل هست ! ( ايپاد ٦٤گيگه ديگه ؟ :31: )

binahayat_m
27-07-2011, 11:07
شما اگه تازه دستگاه رو خريديد و SHSH نداريد فكر نكنم بتوني به 4.3.3 بري و بايد به اخرين ورژن ريستور كني .. من اطلاع ندارم كه جيلبريك براي اين نسخه اومده يا نه اما اگه اومده ريستور كن به اخرين نسخه...
من الان ٤.٣.٣ هستم و هيچ مشكلي ندارم !

من الان دارم همین 4.2.1 جیل می کنم ...با رداسنو . خدا کنه مشکلی پیش نیاد .
فقط اگه خراب شد چه جوری برگردونم به همین نسخه ی فعلی ؟ دقیقا از کجا ؟ بر می گردونه به همین نسخه دیگه ؟
:11:

راستی این سیستم میل خود آیپاد رو من با جی میل کانکت شدم . تو اینباکس که میرم هر میلی رو که باز می کنم پایین صفحه آیکون یه جعبه هست . روش کلیک می کنم اون میل جمع میشه میره تو جعبه . الان فهمیدم آرشیو هستش . کسی میدونه از کجا میشه به این آرشیو دسترسی پیدا کرد ؟ من چندتا از میل های مهممو توش انداختم

amirrezan95
27-07-2011, 15:26
راستی این سیستم میل خود آیپاد رو من با جی میل کانکت شدم . تو اینباکس که میرم هر میلی رو که باز می کنم پایین صفحه آیکون یه جعبه هست . روش کلیک می کنم اون میل جمع میشه میره تو جعبه . الان فهمیدم آرشیو هستش . کسی میدونه از کجا میشه به این آرشیو دسترسی پیدا کرد ؟ من چندتا از میل های مهممو توش انداختم

فکر کنم منظورت از جعبه سطل آشغاله ،
اون آرشیو نیست بلکه ایمیل ها رو پاک میکنه و میبره تو پوشه trash

meysamfx
27-07-2011, 16:23
من الان دارم همین 4.2.1 جیل می کنم ...با رداسنو . خدا کنه مشکلی پیش نیاد .
فقط اگه خراب شد چه جوری برگردونم به همین نسخه ی فعلی ؟ دقیقا از کجا ؟ بر می گردونه به همین نسخه دیگه ؟
:11:

shsh 4.2.1 رو با برنامه ifaith بگیر که اگه مشکلی پیش اومد بتونی برگردی به همین 4.2.1

mohamad h
30-07-2011, 09:51
بچه ها من تازه گی ها وقتی آیپادمو شب به شارژ می زنم صبح قبل از این که از شارژ بکشم 100درصد هست ولی وقتی از شارژر می کنم حدود نود و پنج میشه چرا اینجوری میشه؟!:41:

HESAM_5700
30-07-2011, 10:02
بچه ها من تازه گی ها وقتی آیپادمو شب به شارژ می زنم صبح قبل از این که از شارژ بکشم 100درصد هست ولی وقتی از شارژر می کنم حدود نود و پنج میشه چرا اینجوری میشه؟!:41:

برای همه اینجوریه : دی

خب اون درصد ها دقیق نیست زیاد ! تقریبا همون ۱۰۰درصد ه !

حالا ۵درصد هم جایی رو نمیگیری :دی

binahayat_m
01-08-2011, 15:00
سلام
يه سوال : مدت زماني كه آيپاد بايد در شارژ بمونه چه قدره تا بشه بيشترين استفاده رو كرد ؟
دوستان آيپاد هاي شما چقدر شارژنگه مي داره وقتي فول باشه؟ فقط براي نِت . ٨٠٪ براي اينترنت و ٢٠٪ براي بازي با اين حساب چه جوري شارژ نگه ميداره ؟
اگه شارژ فول بشه براي شما علامتش چيه ؟
ببخشيد دوباره مزاحم شدم ، ممنون از راهنمايي 

mohamad h
01-08-2011, 17:57
سلام
يه سوال : مدت زماني كه آيپاد بايد در شارژ بمونه چه قدره تا بشه بيشترين استفاده رو كرد ؟
دوستان آيپاد هاي شما چقدر شارژنگه مي داره وقتي فول باشه؟ فقط براي نِت . ٨٠٪ براي اينترنت و ٢٠٪ براي بازي با اين حساب چه جوري شارژ نگه ميداره ؟
اگه شارژ فول بشه براي شما علامتش چيه ؟
ببخشيد دوباره مزاحم شدم ، ممنون از راهنمايي 

واسه اینکه بفهمیم فول شارژ هست خوب به درصدش نگاه می کنیم واسه روشن کردنشم باید بری ستینگ و جنرال و battery percentage رو on بکنی راستی بچه ها من کامپیوترم خیلی ویروسیه به طوری که وقتی فلشمو که به کامپیوترم قبلا زده بودم به دوستم دادم وقتی به کامپیوترش زد کامپیوترش ریستارت شدمی خواستم بدونم اگه آیپادمو به کامپیوترم وصل بکنم با توجه به اینکه واسه انتقال آهنگ واینا مث وسایله دیگه کپی پست نمی کنیم آیا ممکنه آیپادم ویروسی بشه و یه چیزه دیگه اگه کامپیوترمو سیستم عاملشو عوض کنم با وصل کردن آیپادم باز آهنگ های قبلیم پاک میشه

binahayat_m
01-08-2011, 18:31
دوست عزیز همچین گزینه ای تو ستینگ - جنرال نیود ..میشه دقیق تر آدرس بدین ؟ آیپاد من شارژ باتری رو نشون نمیده که چند درصده...آیپاد 4 . ممنون

HESAM_5700
01-08-2011, 19:26
دوست عزیز همچین گزینه ای تو ستینگ - جنرال نیود ..میشه دقیق تر آدرس بدین ؟ آیپاد من شارژ باتری رو نشون نمیده که چند درصده...آیپاد 4 . ممنون

شما جيلبريك كردي ؟
وقتي جيلبريك ميكني با رد اسنو به تيك داره بايد بزني كه اين فعال بشه وگرنه در حالت عادي نيست !

mohamad h
02-08-2011, 12:40
دوستان لطفا اون دو تا سوالمو جواب بدین شدیدا نیازمندم

hellmayor
02-08-2011, 14:01
واسه اینکه بفهمیم فول شارژ هست خوب به درصدش نگاه می کنیم واسه روشن کردنشم باید بری ستینگ و جنرال و battery percentage رو on بکنی راستی بچه ها من کامپیوترم خیلی ویروسیه به طوری که وقتی فلشمو که به کامپیوترم قبلا زده بودم به دوستم دادم وقتی به کامپیوترش زد کامپیوترش ریستارت شدمی خواستم بدونم اگه آیپادمو به کامپیوترم وصل بکنم با توجه به اینکه واسه انتقال آهنگ واینا مث وسایله دیگه کپی پست نمی کنیم آیا ممکنه آیپادم ویروسی بشه و یه چیزه دیگه اگه کامپیوترمو سیستم عاملشو عوض کنم با وصل کردن آیپادم باز آهنگ های قبلیم پاک میشه

نه ! به هیچ وجه ویروسی نمیشه ! برنامه آیتونز واسه همینه دیگه ! هرچی تو آیتونز باشه به آیپاد انتقال داده میشه دیگه ! با توجه به اینکه شما هیچوقت تو آیتونز یک ویروس ADD نمیکنین پس هیچوقت به آیپاد هم انتقال داده نمیشه !

milad_takjoo
03-08-2011, 23:00
سلام دوستان....
میخواستم بدونم اگه آیفون نسل بعد توی سپتامبر معرفی بشه ایپاد نسل بعد کی معرفی میشه؟
ممنون

binahayat_m
04-08-2011, 01:27
سلام
دوستان بعد از جيلبريك بهترين سايتي كه بازي ها و اپليكيشن هاي كرك شده رو ميشه از توش دانلود كرد كجاست ؟
دوستان يه سوال ديگه هم دارم : من يه سري مشكلات پيش اومد نتونستم تا حالا جيلبريك كنم ، مي خواستم بدون اگه از جيلبريك ناراضي بودم چه جوري ريستور كنم به همين ورژن ٤.٢.١ ؟از خود ايتونز بك آپ بگيرم ميشه ؟

من واقعا هنوز تو اين زمينه گيج مي زنم ، ممنون ميشم كمكم كنين

mohamad h
04-08-2011, 12:44
اگه بخوای با آیپاد خودت دانلود بکنی از تو سیدبا نرم افزار installousرو دانلود می کنی این نرم افزار تقریبا همه بازی های appstore و مجانی واسه دانلود گذاشته

roteal2007
04-08-2011, 12:52
سلام
دوستان بعد از جيلبريك بهترين سايتي كه بازي ها و اپليكيشن هاي كرك شده رو ميشه از توش دانلود كرد كجاست ؟
دوستان يه سوال ديگه هم دارم : من يه سري مشكلات پيش اومد نتونستم تا حالا جيلبريك كنم ، مي خواستم بدون اگه از جيلبريك ناراضي بودم چه جوري ريستور كنم به همين ورژن ٤.٢.١ ؟از خود ايتونز بك آپ بگيرم ميشه ؟

ذو تا سایت هست
apptracker.org
و pandaapp.com
بک آپ آیتونز از نرم افزار های کرک باشه که بدرد نمیخوره...به نظرم یه بار دیگه نرم افزار هار و نصب کنی بهتره!!1

amirrezan95
05-08-2011, 15:03
سلام

سلام
به نظرم یکی از پکیج هایی که دوستان برای فروش گذاشتن در سایتهای مختلف رو تهیه کنید خیلی راحت تر هستید. تا بخواهید دونه دونه بازیها و برنامه ها رو دانلود کنید .

mohamad h
05-08-2011, 16:43
گوشی بازار پکیجشو میده 14 تومان 8 تا دی وی دی اینم لینکش:

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

دوستان میگم من از شارژر چینی استفاده می کنم شاید بخاطر همونه که هیچ وقت فول شارژ نمیشه همیشه تا 95 -98 اینا شارژ میشه لطفا کمک کنین

amirrezan95
05-08-2011, 17:19
گوشی بازار پکیجشو میده 14 تومان 8 تا دی وی دی اینم لینکش:

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

من پکیج های دوستان داخل بازارچه پی تی رو خیلی خیلی بهتر از این میدونم.:5:

binahayat_m
05-08-2011, 18:05
سلام :)
پکیج بازارچه ی پی تی دقیقا کجاست ؟ ممنون میشم آدرسشو بدین .
نرم افزارا و بازی ها تو این پکیج ها با چه فرمتی هست ؟ ipa ؟

اپلیکیشن های شعر های فارسی رو من نتونستم کرک شده جایی گیر بیارم ...فقط حافظ رو گیر اوردم ... چند تا بود آدرسش فاسد شده بود ....اگه کسی لینک داره بده ممنون میشم

amirrezan95
05-08-2011, 21:08
سلام :)
پکیج بازارچه ی پی تی دقیقا کجاست ؟ ممنون میشم آدرسشو بدین .
نرم افزارا و بازی ها تو این پکیج ها با چه فرمتی هست ؟ ipa ؟

پ.خ کردم.:20::20:

mohamad h
05-08-2011, 21:16
لطف کن واسه منم پ.خ کن ممنون:11:

amirrezan95
05-08-2011, 21:25
لطف کن واسه منم پ.خ کن ممنون:11:

فرستادم :20::20:

hesami123
06-08-2011, 00:02
دوستان کسی میدونه چطور میشه با برنامه هایی مثل voice recorder که بعد از ضبط ل از wifi برای انتقال فایل به pc استفاده میکنن و
کار کرد؟گیرم سر همون بخش انتقال فایلشه...
ممنون میشم راهنماییم کنین...

mishen
07-08-2011, 00:37
سلام به همه دوستان

من امروز با آیپاد یکی از همکارانم داشتم کار میکردم و متاسفانه تا حد زیادی از خریدش منصرف شدم. با cowon D2 که مقایسه کردم هر چی تنظیمات رو دستکاری کردم بازم D2 در ایجاد صدای تفکیک شده و مید رنج شفاف سرتر بود . در ضبط صدا هم که آیپاد منو مایوس کرد
با اینکه ظاهر و صفحه نمایش ممتازی داره اما توی صدا منو راضی نکرد . پلیر فعلیم یعنی d2 تاچش بعد از 5 سال خراب شده .
حالا سوالم از دوستان این هست که من اگر آیپاد را با آمپلی فایر بگیرم و یک هدفون 100 تومانی هم هزینه کنم و یک رکوردر سونی هم برای ضبط صدا بگیرم آیا عاقلانه هست حدود 600 هزینه کنم یا برم همون کوون رو بگیرم ؟ راستش میخوام پلیری بگیرم که سیستم عامل توپی داشته باشه که بتونم برنامه و بازی روش بریزم لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون

binahayat_m
07-08-2011, 00:54
دوستان آیپاد من بعد از مدتی کار کردن با برنامه های تقریبا سنگینش بالاش داغ میکنه ؟ طبیعیه ؟

ahmad72
07-08-2011, 02:42
سلام به همه دوستان

من امروز با آیپاد یکی از همکارانم داشتم کار میکردم و متاسفانه تا حد زیادی از خریدش منصرف شدم. با cowon D2 که مقایسه کردم هر چی تنظیمات رو دستکاری کردم بازم D2 در ایجاد صدای تفکیک شده و مید رنج شفاف سرتر بود . در ضبط صدا هم که آیپاد منو مایوس کرد
با اینکه ظاهر و صفحه نمایش ممتازی داره اما توی صدا منو راضی نکرد . پلیر فعلیم یعنی d2 تاچش بعد از 5 سال خراب شده .
حالا سوالم از دوستان این هست که من اگر آیپاد را با آمپلی فایر بگیرم و یک هدفون 100 تومانی هم هزینه کنم و یک رکوردر سونی هم برای ضبط صدا بگیرم آیا عاقلانه هست حدود 600 هزینه کنم یا برم همون کوون رو بگیرم ؟ راستش میخوام پلیری بگیرم که سیستم عامل توپی داشته باشه که بتونم برنامه و بازی روش بریزم لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون
سلام...

راستش من زیاد با پلیر ها کار نکردم،اما میدونم از لحاظ صدا آیپادتاچ جزو فوق العاده ها نیست،چون بیشتر جنبه ی سرگرمی مورد نظر بوده تا صدا.
وسایل جانبی هم میتونه خیلی به بهتر شدنش کمک کنه،اما 600 تومن عاقلانه هست یا نه،نمیدونم واقعا ...

اینو مطمئنم هیچ پلیری سیستم عاملش به گردپای آیپاد تاچ نمیرسه.شما با خریدن آیپادتاچ بهترین سیستم عامل حال حاضر دنیا رو داری ...

دوستان آیپاد من بعد از مدتی کار کردن با برنامه های تقریبا سنگینش بالاش داغ میکنه ؟ طبیعیه ؟
آره،طبیعیه ...

hesami123
07-08-2011, 09:36
دوستان کسی میدونه چطور میشه با برنامه هایی مثل voice recorder که بعد از ضبط ل از wifi برای انتقال فایل به pc استفاده میکنن و
کار کرد؟گیرم سر همون بخش انتقال فایلشه...
ممنون میشم راهنماییم کنین...

دوستان کسی نمیتونه جواب منو بده؟

farzan311
07-08-2011, 09:48
دوست عزیز اون برنامه باید یه ادرس بدهتون بده که شما اون ادرس رو تو مرورگر pc میزنید بعد میتونید به فایل های اون برنامه دسترسی داشته باشید از ifile هم میتونید استفاده کنید

astronaut
07-08-2011, 14:53
بله مخصوصا وقتی که چند ساعت باهاش بازی کنی:5:

---------- Post added at 02:53 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

دوستان میتونید چند سایت برای دانلود نرم افزار و بازی اینا که رایگان هم باشه و خودتون ازش استفاده میکنید معرفی کنید! مرسی

ahmad72
07-08-2011, 18:02
دوستان میتونید چند سایت برای دانلود نرم افزار و بازی اینا که رایگان هم باشه و خودتون ازش استفاده میکنید معرفی کنید! مرسی

astronaut
08-08-2011, 16:54

مر سی اولیو دومیو دیده بودم قبلن اما ادرسشو یادم رفته بود:31: اما من برای آیپاد میخوام چون ظاهرن سایت دومی و سومی برای آیفونه! یعنی برای آیپاد هم جواب میده؟!؟!:20:

farzan311
08-08-2011, 18:57
مر سی اولیو دومیو دیده بودم قبلن اما ادرسشو یادم رفته بود:31: اما من برای آیپاد میخوام چون ظاهرن سایت دومی و سومی برای آیفونه! یعنی برای آیپاد هم جواب میده؟!؟!:20:
اگه بازی باشه بله مشکلی نداره ولی بعضی نرم افزار ها رو ایپاد کار نمیکنه(اونایی که به gps و ... نیاز دارند)

ahmad72
08-08-2011, 20:01
! یعنی برای آیپاد هم جواب میده؟!؟!
اونایی که به gps نیاز دارند + میکروفون + دوربین + تماس تلفنی + SMS + GPRS + ...
البته کل اینا روی هم باز درصد زیادی رو تشکیل نمیدن ...

یه سوال پیش اومده برام؛شما حدود یه ساله آیپاد داری؛درسته؟

farzan311
08-08-2011, 22:14
البته ایپاد تاج نسل جدید میکروفن و دوربین داره

ahmad72
09-08-2011, 01:36
آره،اما اگه دوستمون همونی باشه که توی ذهنمه آیپاد نسل قبل رو دارن ...
سوال پست قبلم هم به همین دلیل بود ...

astronaut
09-08-2011, 12:46
البته کل اینا روی هم باز درصد زیادی رو تشکیل نمیدن ...

یه سوال پیش اومده برام؛شما حدود یه ساله آیپاد داری؛درسته؟
مرسی اینایی که شما گفتی درسته اما من خیلی به این مشکل برخوردم که مثلا یه بازیو یا یه برنامه رو دانلود میکنم اما تو آیپادم اجرا نمیشه! با این که بازیه مخصوصه ایپاده:41: البته اینم بگم که به ورژنش هم دقت میکنما اما بعضیا اجرا نمیشه نمیدونم چرا؟!؟!:13:
نه من حدودن نزدیکه 3سال هست که آیپاد دارم:8:

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

آره سرعتشم بالا تره ماله من ماله 3سال پیشه:31:

binahayat_m
09-08-2011, 17:12
دوستان من یه اپلیکیشن دانلود کردم ... فایل زیپ هستش . ipa توش نداره .چه جوری می تونم نصب کنم ؟ سه تا فایل توش : iTunesMetadata.plist / iTunesArtwork / Payload

09-08-2011, 17:14
فرمت زیپ رو به ipa تغییر بدین ببینین چی میشه : دی

mohamad h
09-08-2011, 19:26
دوستان من تازه آيتونز رو تو كامپيوترم دانلود كردم ميشه لطف كنين ياد بدين چه جوري آهنگارو از تو pcبريزم تو آيّپاد يا اسم آهنگارو تغيير بدم يا اصلا چه جوري آهنگارو ديليت كنم لطف كنين زود جواب بدين يا يه لينك بدين
ممنون

MusicManiac
09-08-2011, 19:45

یکی از کامل ترین و بروزترین سایتها اپ ترکر هست. یادش بخیر دورانی که آیپاد داشتم صبح تا شب تو این سایت میچرخیدم و در حال دانلود بودم. :5:

mohamad h
09-08-2011, 22:26
دوستان لطفا جواب سوال منو بدين خيلي نيازمندم

ahmad72
09-08-2011, 22:52
دوستان من تازه آيتونز رو تو كامپيوترم دانلود كردم ميشه لطف كنين ياد بدين چه جوري آهنگارو از تو pcبريزم تو آيّپاد يا اسم آهنگارو تغيير بدم يا اصلا چه جوري آهنگارو ديليت كنم لطف كنين زود جواب بدين يا يه لينك بدين
ممنون
از تب File گزینه ی Add file to library رو انتخاب کنید
یا Ctrl+O بزنید
یا drag and drop کنید فایل ها رو (فایلا رو بگیرید بکشید توی آیتونز)

برای تغییر اسم آهنگ ها روی فایل(های) مورد نظر راست کلیک کنید ، و Get info رو انتخاب کنید.بعد از تب info مشخصات مختلف رو میتونید تغیید بدید.
یا روی اسم فایل مورد نظر دو بار با فاصله کلیک کنید.
یا روی فایل مورد نظر کلیک کنید و F2 رو بزنید.

برای پاک کردن آهنگ هم روی اون کلیک کنید دکمه یDelete رو بزنید!
یا اینکه روی اون راست کلیک کنید و delete رو بزنیتد.

البته همه ی اینها توی آیتیونز انجام میشه و از توی آیپاد انجام پذیر نیست.

(دوستان من iOS 4.1 دارم،توی ورژن های بالاتر اگه این مشکل برطرف شده لطفا بگین)

binahayat_m
10-08-2011, 05:02
آقا چه جوری میشه وقتی از آیتونز عکس میریزیم برای آلبوم جدید اسم بزاریم ؟ مثلا من یه پوشه عکس ریختم به نام land ولی تو آیپاد اسمش میشه فوتو لایبرری ؟؟؟ چه جوری میتونم اسم بزارم برای آلبوم ؟

ahmad72
10-08-2011, 10:16
آقا چه جوری میشه وقتی از آیتونز عکس میریزیم برای آلبوم جدید اسم بزاریم ؟ مثلا من یه پوشه عکس ریختم به نام land ولی تو آیپاد اسمش میشه فوتو لایبرری ؟؟؟ چه جوری میتونم اسم بزارم برای آلبوم ؟
راستش اون photo library نشون دهنده ی کل عکس هات هست.اما زیر اون باید آلبومی که ریختی با اسم خودش باشه ...
ینی شما هم باید عکس های آلبوم land رو هم جداگونه داشته باشی،هم توی photo library ...

---------- Post added at 11:16 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

راستش اون photo library نشون دهنده ی کل عکس هات هست.اما زیر اون باید آلبومی که ریختی با اسم خودش باشه ...
ینی شما هم باید عکس های آلبوم land رو هم جداگونه داشته باشی،هم توی photo library ...
دقیق تر یه نگا بنداز ...

mohamad h
10-08-2011, 12:38
ممنون احمد مشكل آهنگ حل شذ ولي الان ويدئو نمي تونم بريزم :31::41:

ahmad72
10-08-2011, 14:13
ممنون احمد مشكل آهنگ حل شذ ولي الان ويدئو نمي تونم بريزم
زحمت میکشی واقعا" :دی

نحوه ی add کردن ویدئو که به همون صورته که گفتم،اما فک کنم مشکلت اینه که فرمتی که انتخاب میکنی mp4 نیست.
باید فرمت ویدئوهات mp4 باشه ...

binahayat_m
10-08-2011, 15:30

---------- Post added at 11:16 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

دقیق تر یه نگا بنداز ...

برای من که این جوری نمیشه . نمی دونم چرا ؟ من وقتی یه پوشه ی جدبد می ریزم اصلا اون پوشه ی قبلی پاک میشه ؟!؟!؟ یعنی پوشه ی world که میریزم کلا عکسای land پاک میشه ؟!؟!؟
برنامه ای چیزی هست برای این که یه سره از تو کامپیوتر با پوشه انتقال داد ؟

astronaut
10-08-2011, 15:53
برای من که این جوری نمیشه . نمی دونم چرا ؟ من وقتی یه پوشه ی جدبد می ریزم اصلا اون پوشه ی قبلی پاک میشه ؟!؟!؟ یعنی پوشه ی world که میریزم کلا عکسای land پاک میشه ؟!؟!؟
برنامه ای چیزی هست برای این که یه سره از تو کامپیوتر با پوشه انتقال داد ؟
تا اونجایی که من میدونم باید با ایتونز بریزید اما اینکه بعضی عکسهاتون پاک میشه. یا عکس قبلی نمیادو از این قبیل مشکلات که شامله ویدیو و اهنگ هم ممکنه بشه به خاطره کار با ایتونزه یعنی وقتی که میخواد سینکرونایز کنه باید یک سری تیکارو بزنین که قبلیارو سین.... نکنه منم تقریبن یه همچین مشکلاتی داشتم اوایل که ماله من به این چیزها مربوط بود

ahmad72
10-08-2011, 16:41
نمیدونم مشکلت چیه دقیقا،اما ...

ببین،2 راه داری:
1-یه جا کل عکسها جمع هستن:
شما اون فولدری که همه ی عکس ها جمع هستن رو انتخاب میکنی.
مثلا پوشه های world ، land و private کنار هم توی پوشه "ORG" کنار هم هستن.توی تب photos میگی sync photos from ORG
حالا یکم پایین تر تیک selected fplders رو میزنی.حالا میخوای پوشه های world ، land رو ببری توی آیپادت ولی private رو نبری.تبک اون 2 تا رو که میخوای ببری رو میزنی و سینک میکنی ...

2-تمام پوشه هایی که کنار هم هستن،همه رو میخوای انتقال بدی به آیپاد:
اینجا دیگه توی پوشه ی فرضی "ORG" فقط world ، land هستن و میخوای جفتشون رو انتقال بدی.پس به جای selected fplders تیک all folders رو میزنی.و بعد سینک ...

راستش همونطور که گفتم نمیدونم این مشکل شما رو حل میکنه یا نه،ولی امیدوارم کسی باشه که مفید باشه براش ...

binahayat_m
10-08-2011, 17:17
مشکلم خیلی زیاد حل شد ...ممنون .
راستی برای موسیقی خود آیتونز کانورت می کنه ...ویدئو رو همچین کاری نمی کنه ؟ حتما باید mp4 باشه ؟

astronaut
10-08-2011, 17:58
مشکلم خیلی زیاد حل شد ...ممنون .
راستی برای موسیقی خود آیتونز کانورت می کنه ...ویدئو رو همچین کاری نمی کنه ؟ حتما باید mp4 باشه ؟
بله اهنگارو خودش کانورت میکنه و ویدیو رو باید خودتون کانورت کنید. توی اون سی دی که فروشنده بهتون داده هستش

binahayat_m
10-08-2011, 19:33
ممنون ...اما فروشنده بهم سیدی نداد ؟ چه سی دی هست ؟ قضیش چی ؟

{sahand}
10-08-2011, 20:55
سلام دوستان:
یه تم برای MusicBarExtended و SnowCover4 ساختم گفتم اینجام بذارم شاید خوشتون بیاد:

ahmad72
10-08-2011, 21:02
قضیه نداره ...
فروشنده هیچ سی دی نمیده.حتما با این دوستمون همینطوری دلخواه داده ...

شما باید از برنامه هایی مث jet audio یا Total Video Converter یا Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter برای تبدیل ویدئوهاتون استفاده کنی ...

یا اینکه برنامه هایی بگیری که بتونه فرمت های دیگه ای رو هم پخش کنه رو آیپادت مث mplayer و OPlayer ...

(شخصا OPlayer رو ترجیح میدم.هم ipa هست،هم قویه )

mohamad h
10-08-2011, 21:07
دوستان من هر كاري مي كنم نمي تونم ويدئو تو آيپادم بريزم حتي ويدئو ها تو آيتونز هم ميرن ولي وقتي سيتك ميكنم تو آبپاد نمي رن همشون هم mp4هستن

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

احمد چي كار كنم؟

binahayat_m
11-08-2011, 06:04
قضیه نداره ...
فروشنده هیچ سی دی نمیده.حتما با این دوستمون همینطوری دلخواه داده ...

شما باید از برنامه هایی مث jet audio یا Total Video Converter یا Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter برای تبدیل ویدئوهاتون استفاده کنی ...

یا اینکه برنامه هایی بگیری که بتونه فرمت های دیگه ای رو هم پخش کنه رو آیپادت مث mplayer و OPlayer ...

(شخصا OPlayer رو ترجیح میدم.هم ipa هست،هم قویه )

ممنون آقا احمد

oplayer رو گرفتم ..فقط آخه آیتونز اصلا ویدئویی به غیر از mp4 قبول نمی کنه ؟ مثلا چه جوری می تونم ویدئو flv رو رو با آیتونز بریزم که تو مرحله ی بعدی با oplayer اجرا کنم ؟

mohamad h
11-08-2011, 10:32
ممنون آقا احمد

oplayer رو گرفتم ..فقط آخه آیتونز اصلا ویدئویی به غیر از mp4 قبول نمی کنه ؟ مثلا چه جوری می تونم ویدئو flv رو رو با آیتونز بریزم که تو مرحله ی بعدی با oplayer اجرا کنم ؟
تو الان ويدئو رو add to library مي كني بهد سينك مي كني راحت مي ره تو آيپادت :18::18::18:پس چرا من همين كارو مي كنم نميره تو آيپادم؟؟؟:41::41::41:

astronaut
11-08-2011, 12:14
توش برنامه برای تبدیل داشت اما عیب نداره شما میتونی خودت دانلودش کنی ماله من اسمش هست amadis video to iphone converter که من برای آیپادم ازش استفاده میکنم

Dell1558
11-08-2011, 12:28
سلام به همه ی دوستان

بچه ها من می خوام آیپاد بگیرم ، میشه اونایی که واردن کمکم کنن ؟

آیپاد و آیفون فرقشون فقط تو اینه که اولی سیم کارت نمی خوره دومی میخوره ؟

آیپاد همه ی برنامه های آیفون رو ساپورت می کنه ؟ دوربین داره ؟ از لحاظ ظاهری آیپاد چه فرقی با آیفون داره ؟

آیپاد 4 با آیپاد 3 چه فرقی می کنه ؟

بعد قیمت آیپاد نسل 3 ، 8 گیگ و نسل 4 ، 8 گیگ چنده ؟

اگه من 8 گیگ بگیرم بعدا می تونم ارتقا بدم به 16 ؟

ممنون از همتون دوستان ، ببخشین سوالام زیاد بود

mohamad h
11-08-2011, 13:01
سلام به همه ی دوستان

بچه ها من می خوام آیپاد بگیرم ، میشه اونایی که واردن کمکم کنن ؟

آیپاد و آیفون فرقشون فقط تو اینه که اولی سیم کارت نمی خوره دومی میخوره ؟

آیپاد همه ی برنامه های آیفون رو ساپورت می کنه ؟ دوربین داره ؟ از لحاظ ظاهری آیپاد چه فرقی با آیفون داره ؟

آیپاد 4 با آیپاد 3 چه فرقی می کنه ؟

بعد قیمت آیپاد نسل 3 ، 8 گیگ و نسل 4 ، 8 گیگ چنده ؟

اگه من 8 گیگ بگیرم بعدا می تونم ارتقا بدم به 16 ؟

ممنون از همتون دوستان ، ببخشین سوالام زیاد بود
1)چند تا فرق ديگه داره مثلا فقط آيفون gpsداره آيفون دوربين 5 داره ولي آيپاد دوربينه ضعيف تري داره آيفون فلاش داره
2)آره به جز برنامه هايي كه به زنگ زدن اس ام اس يا جي پي اس نياز داره-داره-آيپاد خوشگل تره:31:(تو اينترنت عكساشون ريخته يكم بگرد)
3)آيپاد سه دوربين جلو وعقب نداره و همچنين آيپاد 3 ميكروفون براي دستور هاي صوتي نداره سايز آيپاد 4 هم يكم (خيلي كم) كوچكتر از آبپاد3 هست
4) به نظر من 8 گيگ نگير چون در واقع 6.5 گيگ هست كه واسه برنامه هاي اپل خيلي كمه(براي مثال fifa 11يك گيگ حجم داره)
5)نه نمي توني بايد بسوزي و بسازي:13:
دوستان هيچكسي نمي دونه برا چي من نمي تونم ويدئو بريزم تو آيپادم به كمك نيازمندم:19::19::19:

Dell1558
11-08-2011, 15:07
1)چند تا فرق ديگه داره مثلا فقط آيفون gpsداره آيفون دوربين 5 داره ولي آيپاد دوربينه ضعيف تري داره آيفون فلاش داره
2)آره به جز برنامه هايي كه به زنگ زدن اس ام اس يا جي پي اس نياز داره-داره-آيپاد خوشگل تره:31:(تو اينترنت عكساشون ريخته يكم بگرد)
3)آيپاد سه دوربين جلو وعقب نداره و همچنين آيپاد 3 ميكروفون براي دستور هاي صوتي نداره سايز آيپاد 4 هم يكم (خيلي كم) كوچكتر از آبپاد3 هست
4) به نظر من 8 گيگ نگير چون در واقع 6.5 گيگ هست كه واسه برنامه هاي اپل خيلي كمه(براي مثال fifa 11يك گيگ حجم داره)
5)نه نمي توني بايد بسوزي و بسازي:13:
دوستان هيچكسي نمي دونه برا چي من نمي تونم ويدئو بريزم تو آيپادم به كمك نيازمندم:19::19::19:

دوست عزیز لطف می کنی قیمتشون رو هم بگی ؟ 8 و 16 گیگ ، آیپاد 3 و4

binahayat_m
11-08-2011, 16:06
تو الان ويدئو رو add to library مي كني بهد سينك مي كني راحت مي ره تو آيپادت :18::18::18:پس چرا من همين كارو مي كنم نميره تو آيپادم؟؟؟:41::41::41:

آره باید ادد لایبرری کنی ...ادد فایل. ببین بعدش که آیپاد را وصل می کنی به آیتونز میری رو آیپاد ...اونجا چند تا گزینه هست ....مثلا : اپ و موزیک و فوتوز و موووی و ... رو Movies کلیک کن ....سمت راست بالا می زنه چند تا ویدئو انتخاب کردی . پایین دکمه ی سینس رو بزن ....تا اوکی دیسکانکت صبر کن .

من همین کارو می کنم ...و بدون مشکل ویدئو می ریزم

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

دوست عزیز لطف می کنی قیمتشون رو هم بگی ؟ 8 و 16 گیگ ، آیپاد 3 و4

آیپاد 3 رو اصلا قیمت ندارم .
سری 4 8 گیگ اون موقع ( حدود 2-3 هفته پیش ) 280-290 تومن بود . سری 4 اصلا 16 گیگ نداره ....تا اونجایی که من می دونم

mohamad h
11-08-2011, 17:32
آره باید ادد لایبرری کنی ...ادد فایل. ببین بعدش که آیپاد را وصل می کنی به آیتونز میری رو آیپاد ...اونجا چند تا گزینه هست ....مثلا : اپ و موزیک و فوتوز و موووی و ... رو Movies کلیک کن ....سمت راست بالا می زنه چند تا ویدئو انتخاب کردی . پایین دکمه ی سینس رو بزن ....تا اوکی دیسکانکت صبر کن .

من همین کارو می کنم ...و بدون مشکل ویدئو می ریزم

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

دمت گرم دادا بالاخره موفق شدم :26::26::26: م_________رسي:12::12::12::40:
بايد تو قسمت آيپاد سينك مووي رو مي زدم بهدapply مي كردم

Dell1558
11-08-2011, 18:21
دوستان اگه کسی قیمت ipod3 8 گیگ رو میدونه بگه لطفا

*Ali*
11-08-2011, 21:53
دوستان اگه کسی قیمت ipod3 8 گیگ رو میدونه بگه لطفا

تولید نمی شه. iPod touch 4thg 8gb از 260 تا 280 قیمتش متغیره.

Dell1558
11-08-2011, 23:38
تولید نمی شه. iPod touch 4thg 8gb از 260 تا 280 قیمتش متغیره.

یعنی نوش تو بازار ایران گیر نمیاد اصلا ؟

mohamad h
11-08-2011, 23:52
دوستان وقتي مي خوام sync apps بكنم ميگه اين نرم افزارا(اوناي تو كامپيوتر) جايگزين نرم افزاراي توي آيپاد ميشه حالا من چي كار بكنم كه بدون اينكه انرم افزاراي داخل آيپادم پاك نشه جديدا هم بريزم
پيشاپيش ممنون از همه دوستان:11:

---------- Post added at 01:52 AM ---------- Previous post was at 01:50 AM ----------

اينم خود پيغامه
are you sure you want to sync apps?all existing apps and their data on the ipod will be replaced with apps from this itunes library

mohamad h
12-08-2011, 14:44
دوستان وقتي مي خوام sync apps بكنم ميگه اين نرم افزارا(اوناي تو كامپيوتر) جايگزين نرم افزاراي توي آيپاد ميشه حالا من چي كار بكنم كه بدون اينكه انرم افزاراي داخل آيپادم پاك نشه جديدا هم بريزم
پيشاپيش ممنون از همه دوستان:11:

---------- Post added at 01:52 AM ---------- Previous post was at 01:50 AM ----------

اينم خود پيغامه
are you sure you want to sync apps?all existing apps and their data on the ipod will be replaced with apps from this itunes library
؟؟؟بابا يه چيزي بگين شديدا نيازمند كمكم:40:

*Ali*
12-08-2011, 15:00
؟؟؟بابا يه چيزي بگين شديدا نيازمند كمكم:40:

اگه وايرلس داري براي برنامه هاي كوچيك صرف نمي كنه با خود كامپيوتر دانلود كني. وقتي هم ميخواي برنامه جديدي رو Sync كني بايد حواست باشه همه اونهايي كه توي ليست تيك خوردن نصب ميشن پس اونايي كه نميخواي تيكشون رو بردار.
اگه هم برنامه كرك شده ipa هست فقط فايلشو Drag كن تو آيپادت.

mohamad h
12-08-2011, 17:23
اگه وايرلس داري براي برنامه هاي كوچيك صرف نمي كنه با خود كامپيوتر دانلود كني. وقتي هم ميخواي برنامه جديدي رو Sync كني بايد حواست باشه همه اونهايي كه توي ليست تيك خوردن نصب ميشن پس اونايي كه نميخواي تيكشون رو بردار.
اگه هم برنامه كرك شده ipa هست فقط فايلشو Drag كن تو آيپادت.
ممنون اما متاسفانه وايرلس ندارم و adsl دارم من اين برنامه هارو از توي iphoncace.coدان كردم با درگ هم جواب نداد و تو آيپادم نرفت :41:راهش فقط سينك هست حالا به نظرتون چي كار گنم؟:40::40::40:

*Ali*
12-08-2011, 21:09
درگ کن یعنی فایل ipa رو بکش ببر توی iTunes سمت چپ اونجایی که اسم آیپادت رو نوشته خودش سینک میشه.

hacpdvp
13-08-2011, 11:23
من الان 4.2.1 دارم از نرم افزار قانونی هم استفاده میکنم

اگه بخوام جیل کنم آخرین نسخه چنده که راحت جیل میشه ؟4.3.5 میشه؟

اگه جیل کنم نرم افزاری قبلیم که خریدم نصب میشن یا نه؟

من وایرلس ندارم که با jailbrekme.com جیل کنم سدیا رو حتما باید با نت رو آیپاد دانلود کرد ؟

بعد جیل نرمافزار کرک شده که با پی سی دانلود شده رو چطوری میشه نصب کرد ؟

astronaut
13-08-2011, 13:55
دوستان یه سوالی دازم خیلی مهمه الان جوابشو میخوام تو آیتونز ارور میده یعنی وارد نمیشه یوزرو پسمو که میزنم باید مثل قبلنا از فیلت.... استفاده کنم؟؟؟؟ اخه قبلن اینجوری بود و من یه مدت زیادیه که نرفتم!!!!
این ارورو میده: we could not complete your itunes store request. a secure network connection could not be established.

PLEASE HELP ME

hacpdvp
14-08-2011, 11:15
دوستان یه سوالی دازم خیلی مهمه الان جوابشو میخوام تو آیتونز ارور میده یعنی وارد نمیشه یوزرو پسمو که میزنم باید مثل قبلنا از فیلت.... استفاده کنم؟؟؟؟ اخه قبلن اینجوری بود و من یه مدت زیادیه که نرفتم!!!!
این ارورو میده: we could not complete your itunes store request. a secure network connection could not be established.

PLEASE HELP ME

واسه اینه یه مدته سایت آیتونز رو ف ی ل * * کردن (از مخابرات ایران)
واسه دیدن App میتونی از سایت 148App و سایتای دیگه استفاده کنی

astronaut
14-08-2011, 12:56
واسه اینه یه مدته سایت آیتونز رو ف ی ل * * کردن (از مخابرات ایران)
واسه دیدن App میتونی از سایت 148App و سایتای دیگه استفاده کنی
یعنی چی 148؟
نه اخه من تو آیتونز یوزر دارم میخوام با اون برم و آپ دانلود کنم. یعنی منظورم اینه که میخوام از تو ایتونز برم باید از فی.... استفاده کنم دیگه؟!؟!
اه اینام که همه چیو فی... میکنن:2:

mohamad h
14-08-2011, 23:13
درگ کن یعنی فایل ipa رو بکش ببر توی iTunes سمت چپ اونجایی که اسم آیپادت رو نوشته خودش سینک میشه.
اين كارو كردم نشد:19:يعني اسم بازيها ميره تو ليست ولي تيك نخوردن و نميشه اونارو تيك زد بالاي ليست نوشتهsync apps و كنارش جاي تيك زدن داره وقتي تيك مي زنم همون پيغامرو ميده و وقتي بدون اون تيك سينكو مي زنم خوب معلومه بازي ها نمي ره تو آيپاد :13:حالا به نظرتون چي كار كنم

mohamad h
15-08-2011, 17:29
دوستان يه راهنمايي راه حلي چيزي بگين پوسيدم از بس اومدم تو اين تاپيك و دريغ از يه كلمه راهنمايي:41::41::41:
جان من يه راهنمايي چيزي بگين ممنون:40:

*Ali*
16-08-2011, 22:32
من دیگه نمی دونم مشکل از کجاست. Appsync هم نصب کردی؟ بدون نصب اون امکان اضافه کردن بازی کرک شده رو نداری.

mohamad h
16-08-2011, 23:06
من دیگه نمی دونم مشکل از کجاست. Appsync هم نصب کردی؟ بدون نصب اون امکان اضافه کردن بازی کرک شده رو نداری.
نه :13:
لطف مي كني لينكشو بدي:40:

hellmayor
16-08-2011, 23:57
دوست عزیز app sync رو باید از طریق اضافه کردن سورس تو برنامه cydia اضافه کنید !
اگه سورس cydia.hackulo.us رو دارید که هیچ اگه ندارید تو برنامه cydia اضافش کنید و بعد توش دنباله برنامه appsync 4 بگردید

hacpdvp
17-08-2011, 10:26
یعنی چی 148؟
نه اخه من تو آیتونز یوزر دارم میخوام با اون برم و آپ دانلود کنم. یعنی منظورم اینه که میخوام از تو ایتونز برم باید از فی.... استفاده کنم دیگه؟!؟!
اه اینام که همه چیو فی... میکنن:2:

قبلا بدون فی ل * * میشد وارد شد ولی دانلود نمیشد کرد الان بدون فی ل * * وارد هم نمیشه شد
من قبلا از نرم افازرای قانونی استفاده میکردم ولی الان سرعت دانلود با فی ل * * خیلی پایینه اصلا نمیشه از آیتونز دانلود کرد بهتره شما هم برید سراغ نرم افزار کرک شده

*Ali*
17-08-2011, 19:46
قبلا بدون فی ل * * میشد وارد شد ولی دانلود نمیشد کرد الان بدون فی ل * * وارد هم نمیشه شد
من قبلا از نرم افازرای قانونی استفاده میکردم ولی الان سرعت دانلود با فی ل * * خیلی پایینه اصلا نمیشه از آیتونز دانلود کرد بهتره شما هم برید سراغ نرم افزار کرک شده

دقيقا خيلي بهونه خوبيه براي رفتن سراغ جيلبريك!!
فقط براي شروع دانلود به IP گير ميده بعدش مشكلي نيست.

hellmayor
17-08-2011, 23:47
آره ! اگه بعد از شروع دانلود قند شکنتون رو هم قطع کنید میشه ادامه داد

b2never
18-08-2011, 02:12
بهرحال اگه خدای نکرده مشخص بشه که عیب از باتریه ، یا هر کاری که کردی نتیجه ای نگرفتی و خواستی برای تعویض باتری اقدام کنی، احتمالاً 50-60 تومن هزینه برداره .. شاید کمتر .. بسته به انصاف فروشنده ... اگه خواستی خودت باتری رو عوض کنی قطعاً باید کمی هزینه ات کمتر بشه و ضمناً روی وب راهنما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برای تعویض باتری توسط خود کاربر هم وجود داره که میشه استفاده کرد.

با سلام
جایی رو برای تعویض باتری ایپاد تاچ نسل چهارم ipod touch 4G سراغ دارین ؟ (اگه گرون باشه لااقل تضمینی باشه ایپاد مارو داغون نکنه :31:) قیمت همین حدوده که گفتین ؟
من فیلمشو دانلود کردم اما چون اون کابل آخری واسه تاچ و صفحه حساس و کمیابه ترجیح میدم بدم بیرون
(کلا اگه ادرسی از یک تعمیراتی معتبر هم واسه اپل سراغ دارین ممنون میشم بگین )
اگر هم امکان داره راجع به این باتری های اضافی که به صورت کیس یا جانبی وصل میشن یکم توضیح بدین
مثلا با ای پیل ipeel یا باتری اضافه mili میشه طول باتریو بیشتر کرد ؟
پیشاپیش مرسی ار دوستانی که نظرات و تجربیاتشونو میگن:10:

melika71
18-08-2011, 15:22
گمرک آره ، ولی حمل و نقل فکر نکنم...
salam mitoonam beporsam chie ina?apple fake?

mohamad h
18-08-2011, 23:48
دوستان من كه مي خواستمappsync رو اينستال كنم وسط اينستال پيغام مي داد و بايد return to cydia مي كردم من واسه ور‍‍‍‍‍زن مثبت 4.0اينستال مي كردم مشكل از كجاست؟

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

وبعد از اينكه نشد وقتي مي خواستم از installous بازي دان كنم دان مي شد ولي نصب نمي شد قبلا اينجوري نبود :41:چي كار كنم؟:19:

*Ali*
19-08-2011, 13:38
دوستان من كه مي خواستمappsync رو اينستال كنم وسط اينستال پيغام مي داد و بايد return to cydia مي كردم من واسه ور‍‍‍‍‍زن مثبت 4.0اينستال مي كردم مشكل از كجاست؟

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

وبعد از اينكه نشد وقتي مي خواستم از installous بازي دان كنم دان مي شد ولي نصب نمي شد قبلا اينجوري نبود :41:چي كار كنم؟:19:

من هم دیشب برای آیپاد یکی از فوامیل!! همین رو نصب کردم ولی هیچ کدومش بعد از دانلود نصب نشد. ارور میداد:
Invalid IPA
نکنه کلا کرک شده ها محو شدند؟ :دی

mohamad h
19-08-2011, 14:01
من هم دیشب برای آیپاد یکی از فوامیل!! همین رو نصب کردم ولی هیچ کدومش بعد از دانلود نصب نشد. ارور میداد:
Invalid IPA
نکنه کلا کرک شده ها محو شدند؟ :دی
برا منم همين پيغامو مي داد ميگم دانلود كه نمي خواد يه كله گزينه instalو بعدconfirmرو مي زنيم ديگه:20:

Farshid72
19-08-2011, 15:27
دوستان عزیز خبری از release شدن ipod 5 ندارید ؟

*Ali*
19-08-2011, 18:28
دوستان عزیز خبری از release شدن ipod 5 ندارید ؟

نه فعلا. تا آیفون بعدی معرفی نشه منتظرش نباشید. به خصوص که با اومدن iPad مشتریای iPod touch نسبت به قبل خیلی کم شده.

mohamad h
21-08-2011, 16:36
دوستان من چگونه عكس تو آيپادم بريزم:20:تو آيتونز تو لايبري pic نداره
ممنون:40:

hellmayor
21-08-2011, 20:06
دوستان من چگونه عكس تو آيپادم بريزم:20:تو آيتونز تو لايبري pic نداره
تو قسمت لایبرری نیست ! تو همونجا که سینک میکنید یه تب هستش به اسم photos که باید روش بزنید و آدرس فولدری که عکسا توشه رو بدید

mohamad h
21-08-2011, 20:52
تو قسمت لایبرری نیست ! تو همونجا که سینک میکنید یه تب هستش به اسم photos که باید روش بزنید و آدرس فولدری که عکسا توشه رو بدید
ميشه يكم دقيق تر توضيح بديه همونجا كجاس؟ كجا بايد آدرش فولدرو بدم؟

hellmayor
22-08-2011, 10:59
این قسمتی که تو این عکس با رنگ قرمز مشخص شده ! باید روش بزنی و بعدش Choose Folder رو انتخاب کنی تا آدرس فولدر عکسها رو بهش بدی !

*Ali*
22-08-2011, 17:21
آقایون جدیدا کسی شارژر برا دستگاهش نگرفته؟ اون فروشگاهی که 16.000 میده کسی ازش شارژر خرید کرده؟

mohamad h
22-08-2011, 17:45
دوستان اون فولدري كه توphotosجديد ايجاد ميشه رو نميشه اسمشو عوض كرد؟
ممنون:40::11:

{sahand}
22-08-2011, 19:11
آقایون جدیدا کسی شارژر برا دستگاهش نگرفته؟ اون فروشگاهی که 16.000 میده کسی ازش شارژر خرید کرده؟
من! البته اصلیشو از store.apple.com/de!! باتوجه به اینکه اصلش 30 دلار/30 یورو هست اونی که 16 تومنه بعیده ربطی به اصلش داشته باشه. اما یه مساله هست، تو پکیج اصلی یه کابل USB هم هست که اون خودش 20 دلار/20 یوروه، مگر اینکه هر کدومشو جدا بفروشن.
درهر صورت فکر کنم اگه دسترسی به خارج از کشور ندارید، بهترین راه استفاده از شارژر های USB اصلی سونی اریکسون و سامسونگ و بقیه ی عزیزانه، که مطمئن باشید به دستگاتون صدمه نمی زنن. راحتم تو ایران پیدا می شن. البته درصورتی که آمپراژ و ولتاژشون با آیپاد همخونی داشته باشه.
ویرایش: قبلش تست کنید، جون آیپاد هزشارژری رو قبول نمی کنه. ممکنه بگه شارژ کردن با این وسیله پشتیبانی نمی گردد.

*Ali*
22-08-2011, 21:19
من! البته اصلیشو از store.apple.com/de!! باتوجه به اینکه اصلش 30 دلار/30 یورو هست اونی که 16 تومنه بعیده ربطی به اصلش داشته باشه. اما یه مساله هست، تو پکیج اصلی یه کابل USB هم هست که اون خودش 20 دلار/20 یوروه، مگر اینکه هر کدومشو جدا بفروشن.
درهر صورت فکر کنم اگه دسترسی به خارج از کشور ندارید، بهترین راه استفاده از شارژر های USB اصلی سونی اریکسون و سامسونگ و بقیه ی عزیزانه، که مطمئن باشید به دستگاتون صدمه نمی زنن. راحتم تو ایران پیدا می شن. البته درصورتی که آمپراژ و ولتاژشون با آیپاد همخونی داشته باشه.
ویرایش: قبلش تست کنید، جون آیپاد هزشارژری رو قبول نمی کنه. ممکنه بگه شارژ کردن با این وسیله پشتیبانی نمی گردد.

ممکنه چند تا از شارژرهای متفرقه که می دونید با iPod همخوانی دارن معرفی کنید یا اگر لینکی برای خرید هست برام بفرستید؟

Mehrdad092000
23-08-2011, 15:24
ممکنه چند تا از شارژرهای متفرقه که می دونید با iPod همخوانی دارن معرفی کنید یا اگر لینکی برای خرید هست برام بفرستید؟

دوست عزیز من با شارژر hdc هم شارژ کردم مشکلی نداشت زیاد فرقی نداره یه شارژر معمولی در حد خوب بگیر

hacpdvp
24-08-2011, 13:46

HESAM_5700
24-08-2011, 14:13

آره !

خیلی ها هستن که جیلبریک میکنن اما برنامه و بازی کرک شده نمیزیرن و فقط برای امکاناتی که جیل اضافه میکنه بریکش میکنن :دی

hosein ati
24-08-2011, 14:39
سلام دوستان.
من ipod touch 4g 8 gig دارم.ایا صلاحه بفروشم و پول بزارم روشن یه iphone 3gs بخرم؟ ایپاد چی داره که ایفون 3gs نداره؟ایا فقط ایپاد cpu قوی تری داره یا چیز های دیگه ش هم قوی تره؟لطفا جواب بدینتو دوراهی موندم.

HESAM_5700
24-08-2011, 17:35
سلام دوستان.
من ipod touch 4g 8 gig دارم.ایا صلاحه بفروشم و پول بزارم روشن یه iphone 3gs بخرم؟ ایپاد چی داره که ایفون 3gs نداره؟ایا فقط ایپاد cpu قوی تری داره یا چیز های دیگه ش هم قوی تره؟لطفا جواب بدینتو دوراهی موندم.

ایپاد سی پی یو و رم بیشتری نسبت به 3جی اس داره ! و ممکنه 3جی اس توی آی او اس های بعدی خوب ساپورت نشه ! اما به نظر کاره بدی نمیاد : دی
شما صبر کنی آیفون نسل بعد معرفی بشه بهتره .. چون اون موقع قیمت 4 افت میکنه شاید بتونی 4 بگیری و دیگه نگران کمبود رم و سی پی یو نباشی !

شــاد بــاشی ! :40:

desimoos
24-08-2011, 18:45
سلام دوستان عزیز. من می خوام یه دونه تاچ ۴ بگیرم
ولی شنیدم که نسل جدید قراره بیاد. می خوام بدونم کی میاد؟
میصرفه بگیرم یا صبر کنم نسل جدیدش بیاد؟؟
لطفا سریع تر راهنماییم کنید:46:

HESAM_5700
24-08-2011, 19:23

سلام ...

درسته آیپاد جدید توی راهه اما معلوم نیست کی معرفی میشه !

به نظر من همراه با آیفون نسل جدید توی سپتامبر معرفی میشه !! : دی

خب نسل بعد تفاوت هایی داره از جمله سخت افزار بهتر و صفحه نمایش احتمالاً بزرگ تر !!
نسل بعد که معرفی بشه بعدش یه مدت هم طول میکشه بیاد ایران و یه مدت هم طول میکشه قیمتا ثابت بشه !

ولی ارزش صبر کردن رو داره !

شـــاد بــاشــید ! :40:

mohamad h
24-08-2011, 23:03
حداقل 6 ماهي بايد واستي
ببين اگه ميتوني واستي خوب واستا ولي اگرم4gبگيري زياد ضرري نميكني:46:

rave-87
24-08-2011, 23:35
دوستان کسی لینک آخرین نسخه یا همون نزدیکای آخرین نسخۀ برنامۀ flac player رو داره؟
HESAM_5700
25-08-2011, 00:29
دوستان کسی لینک آخرین نسخه یا همون نزدیکای آخرین نسخۀ برنامۀ flac player رو داره؟
Flac Player Version 1.1.1
لينك مستقيم :

شاد باشيد :40:

jedivssith
26-08-2011, 17:03
درود

وقتی من آی پاد تاچ را به سیستم عامل ویندوز اکس پی وصل می کنم ای تیونز نسخه 8 اون رو شناسایی نمی کنه تا بتونم فیلم و پی دی اف رو به اون وارد کنم, چرآ؟ و یک راهنمایی برای وارد کردن فیلم و پی دی اف بفرمائید که ببینم چطور باید مراحل درست رو جلو برم تا تو آی پاد نمایش داده بشوند.

سپاس و بدرود

*Ali*
26-08-2011, 21:34
درود

وقتی من آی پاد تاچ را به سیستم عامل ویندوز اکس پی وصل می کنم ای تیونز نسخه 8 اون رو شناسایی نمی کنه تا بتونم فیلم و پی دی اف رو به اون وارد کنم, چرآ؟ و یک راهنمایی برای وارد کردن فیلم و پی دی اف بفرمائید که ببینم چطور باید مراحل درست رو جلو برم تا تو آی پاد نمایش داده بشوند.

سپاس و بدرود

اول از همه iTunes 10.4 رو نصب کنید.
آیپاد فقط فرمت MOV و MP4 رو پشتیبانی می کنه. اگه فرمت فیلمی که می خواید بریزید غیر از ایناست باید Player جانبی مثل BUZZ Player, Av Player نصب کنید.
PDF هم قضیه ش همینطوره باید نرم افزار کتاب خوان جانبی مثل iBooks , Good reader نصب کنید.

jedivssith
27-08-2011, 01:16
درود

چطور می تونم نام آی پادم را تغییر دهم طوریکه وقتی آی پاد را با کابل USB به کامپیوتر وصل و ITunes را اجرا کردم نام دلخواه (مثلاً نام خودم) را که برای آی پادم درست کردم در سمت چپ ITunes به جای نام پیش فرض آی پاد ببینم؟

با سپاس و بدرود

hellmayor
27-08-2011, 09:47
همون رو اسمی که سمت چپ اومده 2 بار کلیک کن !

*Ali*
27-08-2011, 21:35
سلام به همه
دوستانی که اهل Game center هستن و احیانا بازی آنلاین هم می کنن به این تاپیک یه سری بزنن:

jedivssith
28-08-2011, 00:12
با درود

چهار سوال از دوستان دارم:

اول اینکه در یک بروشور از مشخصات آی پاد تاچ نوشته که در حالت پخش موسیقی تا 40 ساعت و در وضعیت پخش ویدئو تا 7 ساعت با شارژ کامل کار می کند در حالیکه من شارژ کامل کردم و بعد از 2 ساعت کار با دیکشنری که صفحه آی پاد روشن بوده شارژ به نصف رسید که اینطوری میشه 4 ساعت در حالت ویدئو در آی پاد من. آیا اون هفت ساعت گفته شده غلطه؟ من تازه آی پاد رو خریدم و نو هست. حالا دوستانی که آی پاد تاچ دارند با یک شارژ کامل چه زمانی رو می تونن به طور یکسره پخش ویدئو داشته باشند تا کاملا باطری خالی بشه؟

دوم اینکه آیا باطری آی پاد تا چ مثل باطری موبایل بعد از چند ماه کار قابلیت خودش رو از دست می ده و نیاز به تعویض داره؟ آیا اصلاً قابل تعویض هست؟ یا اینکه طوری طراحی و ساخته شده که چند سالی کار خواهد کرد؟

سومین سوال اینکه آیا دیکشنری فارسی به فارسی برای آی پاد تاچ هست؟

و چهارمین سوال اینکه برای بعضی دیکشنری ها صفحه کلید قابلیت تغییر به زبان عربی رو داره که چهار حرف معروفی که در زبان فارسی هست در آن نیست، برنامه ای برای داشتن همه حروف فارسی در صفحه کلید تایپ دیکشنریها وجود دارد که بشود کلمات فارسی را تایپ کرد و به معنی آنها (در صورت مثبت بودن سوال سوم من) دست یافت؟

با سپاس فراوان
بدرود

jedivssith
29-08-2011, 15:18
درود

چند سوالی که پیش از این در مورد آی پاد تاچ پرسیده بودم و دوستان لطف کردند پاسخ دادند را برای آی پاد دوستم می خواستم و خودمم قصد داشتم که یکی بخرم تا اینکه یکی از دوستان دیگر که iPhone 4 دارد گفته که تمام قابلیت ها از قبیل نصب دیکشنریها، بازیها، برنامه ها و هر چیزی در گوشی موبایل iPhone 4 انجام شدنی است به اضافه اینکه موبایل هم هست. آیا این گفته درست است و باید بین آی پاد تاچ و آیفون، آیفون را انتخاب کرد؟ آیا این گفته درست است که تمام برنامه ها، دیکشنریها و بازیها که در آی پاد تاچ است را می توان در آیفون 4 اجرا و استفاده کرد؟ من نمی توانم قبول کنم که شرکتی به زیرکی و دقت اپل که خیلی قبولش دارم و هر ابزار سخت افزاری که ارائه کرده جای خود را دارد و نمی شود گفت اگر این را داشته باشی به آن یا آنهای دیگر نیازی نیست و این کار همه را می کند را به بازار بدهد و دو ابزار خیلی شبیه هم باشند، اگر این صحیح باشد همه آیفون می خرند و آی پاد تاچ رو دست اپل باید بماند. پس دوستان اگر هر دو ابزار را دارند یا اطلاعاتی دارند که من را از این شک راحت کند منتظر کمک و مشاوره هستم.

با سپاس
بدرود

mohamad h
29-08-2011, 15:52
درود

چند سوالی که پیش از این در مورد آی پاد تاچ پرسیده بودم و دوستان لطف کردند پاسخ دادند را برای آی پاد دوستم می خواستم و خودمم قصد داشتم که یکی بخرم تا اینکه یکی از دوستان دیگر که iPhone 4 دارد گفته که تمام قابلیت ها از قبیل نصب دیکشنریها، بازیها، برنامه ها و هر چیزی در گوشی موبایل iPhone 4 انجام شدنی است به اضافه اینکه موبایل هم هست. آیا این گفته درست است و باید بین آی پاد تاچ و آیفون، آیفون را انتخاب کرد؟ آیا این گفته درست است که تمام برنامه ها، دیکشنریها و بازیها که در آی پاد تاچ است را می توان در آیفون 4 اجرا و استفاده کرد؟ من نمی توانم قبول کنم که شرکتی به زیرکی و دقت اپل که خیلی قبولش دارم و هر ابزار سخت افزاری که ارائه کرده جای خود را دارد و نمی شود گفت اگر این را داشته باشی به آن یا آنهای دیگر نیازی نیست و این کار همه را می کند را به بازار بدهد و دو ابزار خیلی شبیه هم باشند، اگر این صحیح باشد همه آیفون می خرند و آی پاد تاچ رو دست اپل باید بماند. پس دوستان اگر هر دو ابزار را دارند یا اطلاعاتی دارند که من را از این شک راحت کند منتظر کمک و مشاوره هستم.

با سپاس
بدرود
درسته هر نرم افزاري كه توي آيپاد نصب ميشه رو آيفون هم نصب ميشه يا به صورته ديگه اي ميشه گفت هر نرم افزاري كه تو آيفون نصب ميشه رو آيپادم نصب ميشه(به جز نرم افزار هايي كه به زنگ زدن اس ام اس و... نياز دارند)
علتي كه خيلي ها به آيپاد رو ميارن قيمت ارزون تر اون نسبت به آيفون هست.:46:

mohamad h
01-09-2011, 10:11
دوستان ميشه كاري كرد كه آهنگ ها تو آيپاد بر اساس اسم خواننده باشه نه اسم آهنگ؟

rgh2
02-09-2011, 10:30
دوستان عزیز
تو ipod 4g وقتی بخواهیم والپیپر و تم آیپاد رو اضافه کنیم چجوری باید انجام داد؟؟؟(به غیر از اونایی که خو دستگاه داره)
ممنون

{sahand}
02-09-2011, 11:09
دوستان ميشه كاري كرد كه آهنگ ها تو آيپاد بر اساس اسم خواننده باشه نه اسم آهنگ؟
اگه تگ آهنگاتون درست باشه تو موزیک پلیر می تونید لیست خواننده ها رو ببینید دیگه! اگه تو قسمت Songs منظورتونه، نه نمی شه.

دوستان عزیز
تو ipod 4g وقتی بخواهیم والپیپر و تم آیپاد رو اضافه کنیم چجوری باید انجام داد؟؟؟(به غیر از اونایی که خو دستگاه داره)
ممنون
هر تصویری رو که می خواید با آیتیونز سینک کنید، بعد از تو گالری انتخابش کنید.
برای هم باید از وینتربرد استفاده کنید.

ali_phd71
02-09-2011, 11:38
سلام دوستان
حالتون خوبه.این ایپاد چجور وسیله ای؟من تا حالا هیچ کدوم از محصولات اپل ازنزدیکم ندیدم ولی کلی فیلم ازشون دیدم:31:همیشه گوشی گرون میخرم ولی یه ساله خسته میشم میدم یکی دیگه عمرا واسم یه ایفون بگیرن خواستم بدونم ایپاد چجوریاس کلی فیلم ومطلب در موردش دیدم ولی میخوام یکی کلی راهنماییم کنه.اگه بخوام بخرم هم واسه نسخه بعدیش صبر میکنم

mohamad h
02-09-2011, 21:22
سلام دوستان
حالتون خوبه.این ایپاد چجور وسیله ای؟من تا حالا هیچ کدوم از محصولات اپل ازنزدیکم ندیدم ولی کلی فیلم ازشون دیدم:31:همیشه گوشی گرون میخرم ولی یه ساله خسته میشم میدم یکی دیگه عمرا واسم یه ایفون بگیرن خواستم بدونم ایپاد چجوریاس کلی فیلم ومطلب در موردش دیدم ولی میخوام یکی کلی راهنماییم کنه.اگه بخوام بخرم هم واسه نسخه بعدیش صبر میکنم
خيلي خوبه من كه ازش خيلي راضيم واسه آهنگ و بازي فيلم و اينترنت و ...خيلي خوبه من كه تا حالا از خريدش پشيمون نشدم.:46:

rgh2
03-09-2011, 09:05

اگه ممكنه بيشتر در مورد وينتربرد توضيح بديد

چجوري ميشه توش تم اضافه كرد

HESAM_5700
03-09-2011, 13:57
اگه ممكنه بيشتر در مورد وينتربرد توضيح بديد

چجوري ميشه توش تم اضافه كرد

وینتر بورد رو باید از سیدیا نصب کنید ف بعد تم که میگیرید یه جاهایی داره تو فایلای سیستمی آیپاد ، با آی فایل باید برید محتویات تم دانلود شده رو بریزید تو پوشه هایی که مال ــه وینتر بوردــه ، بعد وینتر بورد رو باز میکنید تم هایی که ریختین هست توش ، هر کودوم رو خواستین تیک میزنین ، آیپاد ریسپرینگ میشه و تم نصب میشه ! ! !

اما خب معمولاً تم ها سرعت رو میارن پایین ، پیشنهاد میشه از همون والپیپر استفاده کنید .

شــاد بـــاشـید ! :40:

binahayat_m
04-09-2011, 08:45
سلام دوستان
مي خواستم بدونم نحوه ي اسكرين شات گرفتن با ايپاد چه جوريه ؟ دكمه هاي خاصي مي خواد ؟ يا برنامه ي خاصي ؟
ممنون :)

amirrezan95
04-09-2011, 10:25
سلام دوستان
مي خواستم بدونم نحوه ي اسكرين شات گرفتن با ايپاد چه جوريه ؟ دكمه هاي خاصي مي خواد ؟ يا برنامه ي خاصي ؟

سلام
برای اسکرین شات باید دکمه پاور و هوم رو هم زمان فشار داد یا اگه کمی سخته با هم زدن دکمه ها ،دکمه پاور را نگه دارید و بعد دکمه هوم رو بزنید.

rgh2
05-09-2011, 08:54
هر تصویری رو که می خواید با آیتیونز سینک کنید، بعد از تو گالری انتخابش کنید.

ميشه بفرمائيد چجوري سينك ميشه
من add file رو زدم چيزي اضافه نشد!!!!!!

amirrezan95
05-09-2011, 13:14
ميشه بفرمائيد چجوري سينك ميشه
من add file رو زدم چيزي اضافه نشد!!!!!!

برای سینک کردن عکس باید وقتی دستگاه به آیتونز وصل هست روی اسم دستگاه در سمت چپ آیتونز کلیک کنید و بعد در سربرگ های بالا در قسمت photos گزینه sync photos رو بزنین و فولدر اصلی که عکس هایی که می خواین به آیتونز انتقال بدید رو انتخاب کنید و بعد سینک کنید.

mohamad h
06-09-2011, 18:29
دوستان apple quick timeچيه؟

HESAM_5700
06-09-2011, 22:34
دوستان apple quick timeچيه؟

یک پلیر تو مایه های Windows Media Player برای اپل ! روی مکینتاش به صورت پیش فرض هست و روی ویندوز هم همراه با آیتونز نصب میشه معمولا !

good god
08-09-2011, 11:53
با سلام

دوستان Apple iPod Touch قابلیت ارتقا هارد داره؟
کیفیت صداش چطوره؟
چقدر تو کیفیت صدا از cowon کم میاره؟
حتما باید با itons اطلاعات(حالا هر چی) بریزیم؟

تاتانی
08-09-2011, 12:23
سلام به همه
آقا من یه ipod touch 4g 8g ---- 4.2.1 دارم
میخوام یه هدفون بی سیم بلوتوث بخرم میخواستم بپرسم میتونم با بلوتوث آیپاد بهش کانکت بشم؟

mohamad h
08-09-2011, 12:36
با سلام
اگه بخواي از تو كامپيوتر بريزي آره بايد با آيتونز بريزي يكم كه بگذره به آيتونز عادت مي كني تازه مي فهمي چه روش خوبيه:27:
اما اگه وايرليس داره مي توني با خود آيپادت بازي و آهنگ وعكسو اينا درو دان كني:46:

{sahand}
08-09-2011, 18:00
سلام به همه
آقا من یه ipod touch 4g 8g ---- 4.2.1 دارم
میخوام یه هدفون بی سیم بلوتوث بخرم میخواستم بپرسم میتونم با بلوتوث آیپاد بهش کانکت بشم؟
احتمال زیاد، اما حتما حتما قبل از خرید تست کنید.

اگه جیلبرک کنید (و حتی اگه نکنید تا حدی) برنامه هایی مثل آیفان یاکس هستن که می تونید با اونا کلا تو دستگاتون گشت و گذار کنید و هر چی می خواید بریزید.
اماااااا: برای برنامه و آهنگ فقط و فقط از آیتیونر استفاده کنید چون بقیه برنامه ها گند می زنن به دستگاه.
ولی برای بقیه ی فایل هایی که نیاز به سینک ندارن باید از همون آیفان باکس یا چیزای مشابه استفاده کنید.

good god
08-09-2011, 18:32
احتمال زیاد، اما حتما حتما قبل از خرید تست کنید.

اگه جیلبرک کنید (و حتی اگه نکنید تا حدی) برنامه هایی مثل آیفان یاکس هستن که می تونید با اونا کلا تو دستگاتون گشت و گذار کنید و هر چی می خواید بریزید.
اماااااا: برای برنامه و آهنگ فقط و فقط از آیتیونر استفاده کنید چون بقیه برنامه ها گند می زنن به دستگاه.
ولی برای بقیه ی فایل هایی که نیاز به سینک ندارن باید از همون آیفان باکس یا چیزای مشابه استفاده کنید.

دیگه باید یه جورایی تا کرد با این itons ....

کیفیت صداش چطوره؟

mohamad h
08-09-2011, 18:45

کیفیت صداش چطوره؟
من از كيفيت صداي cowonخبر ندارم دوستان بگن ولي در كل ارتقا خيلي خوبي نسبت به نسل هاي قبلي كرده يعني حجم صدا خيلي افزايش پيدا كرده
:46::27:

Rhodes
09-09-2011, 16:06
توی کیفیت آیپاد عالیه ولی توی بلندی cowon بهتره.

peaceful1
09-09-2011, 17:10

کیفیت صداش چطوره؟
کیفیت صدای اپل نسل به نسل بهتر شده ولی خب واقعا کیفیت پلیرهاش تا همین نسل آخر از عموم برندهای معتبر عقبتر بود.
نسل آخر هرچند حجم صدای بلندی نداره ولی شفافیت سیگنال فوقالعاده ایی داره همین کافی بود که خیلی ها با اضافه کردن آمپ و LOD , هدفون های آنچنانی برای ایپاد تاچ منطقی بشه(از دید خیلی ها)
در این عکس:
amp/pre amp/LOD/two way3.5mm cable/white iPod4/JH16 pro
این چند وسیله راحت قیمتی معادله 2000 دلار دارند.

نتیجه گیری بعضی برندها مثل Cowon و Sansa و .... برای کسی کهمیخواد فقط یه هدفون و پلیر بگیره با بودجه محدود.
ولی اگه کسی توانش رو داره تا 600 دلار هزینه جانبی کنه (بدون احتساب هزینه حمل) بخواطر قابلیت line out اپل میتونه یک ست حرفه ایی جمع کنه. ولی وصل کردن iTouch به صورت مستقیم به هدفونهای با کیفیت معمولا فرد رو کاملا راضی نمکنه.البته این صحبتها با کسایی هست که خیلی کیفیت صدا براشون مهم هست3وگرنه اصلا موضوعیت نداره.

hosein ati
09-09-2011, 20:05
سلام دوستان.
من الان میخوام ایپادم رو اپدیت کنم ولی ارور 3194 میده و اعصابم رو خورد کرده نمیدونم چی کار کنم.روش برداشتن تیک در برنامه tiny رو هم امتحان کردم جواب نداد.چی کار کنم؟

راستی یه سوال دیگه:هدفون ایپادم که توی پکش بود امروز بعد از 1 سال کار شبانه روزی تقریبا خراب شد.خودش نه مظورم اون پلاستیک های دورش هست.حالا میخوام یه هدفون خوب براش بخرم.نمیدونستم که هدفون بهتری از مال خودش وجود داره و یکم توی همین انجمن mp3 پلیر گشتم دیدم خیلی ها اصلا ایپاد رو قبول ندارن چه برسه به خوب بودن هدفونش.و همه میگن cowown خوبه.حالا سوالم اینه:ایا واقعا هدفون های cowown صدا و کیفیت بیشتری نسبت به ایپاد دارن؟و اینکه اپل فقط این نوع هدفون رو میفروشه تو بازار یا هدفون های دیگه مخصوص ایپاد تولید شده؟

hosein ati
10-09-2011, 10:03
سلام دوستان.
من الان میخوام ایپادم رو اپدیت کنم ولی ارور 3194 میده و اعصابم رو خورد کرده نمیدونم چی کار کنم.روش برداشتن تیک در برنامه tiny رو هم امتحان کردم جواب نداد.چی کار کنم؟

راستی یه سوال دیگه:هدفون ایپادم که توی پکش بود امروز بعد از 1 سال کار شبانه روزی تقریبا خراب شد.خودش نه مظورم اون پلاستیک های دورش هست.حالا میخوام یه هدفون خوب براش بخرم.نمیدونستم که هدفون بهتری از مال خودش وجود داره و یکم توی همین انجمن mp3 پلیر گشتم دیدم خیلی ها اصلا ایپاد رو قبول ندارن چه برسه به خوب بودن هدفونش.و همه میگن cowown خوبه.حالا سوالم اینه:ایا واقعا هدفون های cowown صدا و کیفیت بیشتری نسبت به ایپاد دارن؟و اینکه اپل فقط این نوع هدفون رو میفروشه تو بازار یا هدفون های دیگه مخصوص ایپاد تولید شده؟

اقا چرا هیچکی جواب نمیده.از دیروز ایپادم پریده چیکار کنم؟

mohamad h
10-09-2011, 11:42
دوستان من دارم آيتونز و كوييك تايمم رو آپديت مي كنم احيانا آهنگ ها و كليپاي توي آيتونزم كه پاك نميشه؟

peaceful1
10-09-2011, 15:05

پرسش این سوال تو تاپیک هدفون بهتره , چون بعضی دوستان فقط اون تاپیک رو دنبال میکنند.
هدفون که روی پلیرها استفاده میشه کیفیت نامطلوبی داره و بهتره که جدا از برندهای مطرح تهیه کنید.

mohamad h
16-09-2011, 10:41
دوستان من هر چيزي رو كه مي خوام از تو سيديا اينستال كنم هنگمامي كانفرم رو مي زنم وقتي تو اون صفحه سياه مي ره اين پيغامو ميده چي كار كنم:
netDB :open nodename nor servname provided or not know
پيشاپيش ممنون:40:

mohamad h
16-09-2011, 20:03
دوستان كسي نميدونه اين يعني چي؟

212vr
16-09-2011, 20:16
دوستان منو یه راهنمایی میکنید:11:
میخوام بدونم آیپاد 4 فرق نمیکنه ورژنش چجوریاست الان بخرم جیلبریک میشه؟
چیا داره تو پکش؟
میخوام فردا بگیرم راهنماییم میکنین

peaceful1
16-09-2011, 20:17
دوستان من هر چيزي رو كه مي خوام از تو سيديا اينستال كنم هنگمامي كانفرم رو مي زنم وقتي تو اون صفحه سياه مي ره اين پيغامو ميده چي كار كنم:

دوستان كسي نميدونه اين يعني چي؟

من چیزی درباره این پلیر نمیدونم ولی تا دوستان جوابگو باشند همین عبارت ارورر شما رو تو نت سرچ کردم کلی فروم که به همین مسئله پرداخته بودند پیدا کردم مثل این:

{sahand}
16-09-2011, 22:27
شاید سورستون مشکل داره، از سورسای دیگه امتحان کنید، البته مشکلات اینترنت این چن وقته هم بی تاثیر نیست.

دوستان منو یه راهنمایی میکنید:11:
میخوام بدونم آیپاد 4 فرق نمیکنه ورژنش چجوریاست الان بخرم جیلبریک میشه؟
چیا داره تو پکش؟
میخوام فردا بگیرم راهنماییم میکنین
بله می شه.
خودش! هدفونش،کابلش، یه دفترچه راهنمای کوچیک.

mohamad h
17-09-2011, 13:23
دوستان تو يك تاپيك اينو نوشته بود :
hey guys...
found a get through from dis error..
if the error "netdb[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] database......" appears..
n u hav not been able to add a source on ur ipod or iphones...
just go to the settings and go for simple reset...(not a complete reset...no need to delete all ur media for dis..)

after the reset and reboot...
everything starts workin..

Cheers!!!!!!!!!!!
ولي منظورش از سيمپل ريست كدوم يكي از گزينه هاي ريست هست من همچين گزينه اي نديدم:41:

mohamad h
17-09-2011, 16:04
من reset network setting رو انجام دادم فك كنم منظورش همين بود

mohamad h
18-09-2011, 10:49
دوستان من وقتي آيپادمو به pcوصل مي كنم پيغام ميده ورژن 4.3.5رو اگه مي خواي دان كن ايپاد من جيلبرك هست اگه ورژن جديدرو دان كنم جيلبركم ميره يا نه ؟ ممنون ميشم اگه اين يكي سوالمو جواب بدين

*Ali*
18-09-2011, 13:43
دوستان من وقتي آيپادمو به pcوصل مي كنم پيغام ميده ورژن 4.3.5رو اگه مي خواي دان كن ايپاد من جيلبرك هست اگه ورژن جديدرو دان كنم جيلبركم ميره يا نه ؟ ممنون ميشم اگه اين يكي سوالمو جواب بدين

اولاً که بهتره اونجوری آپدیت نشه دستگاه و Firmware رو جداگانه دانلود کرد.
دوماً بله جیلبریک می پره:31:.

mohamad h
18-09-2011, 14:40
اولاً که بهتره اونجوری آپدیت نشه دستگاه و Firmware رو جداگانه دانلود کرد.
دوماً بله جیلبریک می پره:31:.
خيلي ممنون اگه ميشه اون يكي سوالمم هم جواب بدين(سيمپل ريست)

mohamad h
20-09-2011, 20:41
ديشب ايپادم شديدا هنگ كرد بطوريكه بعد از اينكه ايپدمو قفل كردم بعدش ديگه قفلش وا نمي شد يعني اون فلش (پيكان) از جاش تكون نمي خورد حدود يه ربع همين طوري هنگ بود (حتي خاموش نمي شد) بعدش گفتم يه عكس از صفحش بگيرم شايد درس بشه وقتي پاور و هوم رو فشار دادم صفحه كلا سفيد شد ديگه هيچ كاري نمي تونستم بكنم اون وقت دكمه ي قفل و كم كردن صدا و هوم رو گرفتم ( فك كنم واسه فلش كردن گوشي يه همچين كاري بايد بكنيم) كه گوشي خاموش روشن شد و همه چي درس شد بچه ها واسه چي آيپادم اينجوري شد الان هر دفه كه ايپدمو قفل مي كنم ميترسم دوباره قفلش وا نشه :41:لطفا كمك كنين

huti_421
21-09-2011, 10:21
سلام

یه iPod اومده دستم که 8 گیگ هست که نمیدونم 2Gئه یا 3G ولی تا جایی که میدونم این دو تا فرقی با هم ندارن، حالا آخرین firmware که جیلبریک میشه رو میخواستم براش دانلود کنم، چه ورژنیه ؟

mohamad h
21-09-2011, 15:14
ديشب ايپادم شديدا هنگ كرد بطوريكه بعد از اينكه ايپدمو قفل كردم بعدش ديگه قفلش وا نمي شد يعني اون فلش (پيكان) از جاش تكون نمي خورد حدود يه ربع همين طوري هنگ بود (حتي خاموش نمي شد) بعدش گفتم يه عكس از صفحش بگيرم شايد درس بشه وقتي پاور و هوم رو فشار دادم صفحه كلا سفيد شد ديگه هيچ كاري نمي تونستم بكنم اون وقت دكمه ي قفل و كم كردن صدا و هوم رو گرفتم ( فك كنم واسه فلش كردن گوشي يه همچين كاري بايد بكنيم) كه گوشي خاموش روشن شد و همه چي درس شد بچه ها واسه چي آيپادم اينجوري شد الان هر دفه كه ايپدمو قفل مي كنم ميترسم دوباره قفلش وا نشه :41:لطفا كمك كنين
دوستان واسه هيچ كسي اتفاق مشابه اين نيوفتاده من فك مي كردم اپل كلا تو كار هنگ نيس:2:

*Ali*
21-09-2011, 15:46
دوستان واسه هيچ كسي اتفاق مشابه اين نيوفتاده من فك مي كردم اپل كلا تو كار هنگ نيس:2:

اگر دوباره همچین چیزی تکرار شد باید دست به کار شد. حالا یا ریستور یا کارای دیگه
کلا وقتی جیلبریک می کنید دیگه هیچ چیزی غیر قابل پیش بینی نیست.

hosein ati
23-09-2011, 23:00
سلام دوستان.
دنبال یه برنامه ی barcode reader که واقعا کار کنه میگردم.

HESAM_5700
24-09-2011, 03:16
سلام

یه iPod اومده دستم که 8 گیگ هست که نمیدونم 2Gئه یا 3G ولی تا جایی که میدونم این دو تا فرقی با هم ندارن، حالا آخرین firmware که جیلبریک میشه رو میخواستم براش دانلود کنم، چه ورژنیه ؟

ســـلام

تا اونجایی که من میدونم 3جی هنوزم ساپورت میشه حتی بتا 5 ها هم براش هست و فریمور کامل برا 3جی فعلاً 4.3.5 هــست جیلبریک هم شده !

2جی رو نمیدونم :-؟ فکر کنم تا 4.3.3 و اینام براش باشه ! ( اگه رسمی هم نباشه کاستومش هست ! )

mohamad h
28-09-2011, 14:10
دوستان هيچ راه ديگه اي براي ريختن app از كامپيوتر بدون استفاده از آيتونز و اپسينك نيس؟

MrDevil
29-09-2011, 14:25
دوستان هيچ راه ديگه اي براي ريختن app از كامپيوتر بدون استفاده از آيتونز و اپسينك نيس؟
با نصب نرم افزار installous داخل دستگاهتون و نصب ifunbox داخل کامپیوتر میشه.

mohamad h
29-09-2011, 16:44
اين نرم افزار كه ميگه بايد اپسينك نصب باشه:41: من كه بتون گفتم من از داخل آيپادم هيچي نمي تونم دانلود كنم :41:
هيچ راه ديگه اي وجود نداره كه بتونم بازي بريزم تو ايپادم بدون اپسينك؟
خسته شدم ز بس باز تكراري كردم الان يه ماه و نيمه كه بازي جديد نريختم :41::41::41::19::19::19::19:

HESAM_5700
29-09-2011, 17:07
اين نرم افزار كه ميگه بايد اپسينك نصب باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من كه بتون گفتم من از داخل آيپادم هيچي نمي تونم دانلود كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هيچ راه ديگه اي وجود نداره كه بتونم بازي بريزم تو ايپادم بدون اپسينك؟
خسته شدم ز بس باز تكراري كردم الان يه ماه و نيمه كه بازي جديد نريختم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AppSync نداری چجوری بازی میکنی ؟! :| بدون اپسینک که نیمشه اصلاً بازی کرک شده ریخت و بازی کرد که !

Rhodes
29-09-2011, 18:25
راست ميگه !!
شما چه جوري بازي ميكني ؟
انگار حالا چي كار داره كه اِنقدر غر ميزني ???

دوستان يه سوال ؟
من الان با tapatalk دارم پست ميدم. چه جوري ميتونم شكلك هم تو پست هام بزارم ؟ ميشه تةضيح بديد؟
ممنون.

---
- Sent from my iPod touch using Tapatalk

mohamad h
30-09-2011, 13:25
AppSync نداری چجوری بازی میکنی ؟! :| بدون اپسینک که نیمشه اصلاً بازی کرک شده ریخت و بازی کرد که !
قبلا كه واي فاي بود با اينستالوز دان مي كردم الان موندم چي كار كنم
تو چند صفحه پيش كه گفتم هر دفه كه مي خوام چيزي اينستال كنم همون پيغام net db(ارور كاملش تو چند صفه پيش هس) رو ميده واسه همين نمي تونم اپسينك رو دان كنم

mohamad h
02-10-2011, 20:52
بازم نشد خواستم اپسينكو نصب كنم اين ارور جديدرو داد:
trying to overwrite /usr/bin/patchsync which is also in package com.sinfuliphone.appsync40plus
تو انجمن آيفون گفتن رفرش كن باز اين ارور رو داد:
some index files failed to download they have been ignored. or old ones used instead
دوستان اگه كسي راهنمايي داره ممنون ميشم بگه

{sahand}
02-10-2011, 22:02
دوستان امروز به یه مساله ی جالب برخوردیم، رفیق ما یه هیوندا سوناتا داره که پخش صوتش از محصولات اپل پشتیبانی می کنه.
و خوبیش اینه که موزیک ویدئو هایی که تو آیپاد هست رو هم پخش می کنه، فقط صداش رو البته چون به اون شکل مانیتور نداره که بخواد تصویرش رو هم نشون بده.
حالا نکته ی جالب اینجاست که موزیک ویدئوهایی که اولشون صحنه های گفتگو، صحبت، حس (!)، پیش آهنگ (!) ی چیزی داره، اون قسمت صحبتش رو پخش نمی کنه و مستقیم میره از جایی پخش میکنه که آهنگ شروع می شه!!!! کلی کف کردیم وقتی فهمیدیم!
مثال: اول Gıve Me Everything که پیتبول چند جمله درباره دوربین های کوداک حرف میزنه رو رد کرد!
اول Someone Like You صحبتهای آدله رو رد کرد! اول Don't Wanna Go Home (Jason Derulo) رو خیلی دقیق رد کرد و ...
جل الخالق!!
حالا به نظر شما این کار پخش ماشین می کنه یا آیپاد؟

بازم نشد خواستم اپسينكو نصب كنم اين ارور جديدرو داد:
trying to overwrite /usr/bin/patchsync which is also in package com.sinfuliphone.appsync40plus
تو انجمن آيفون گفتن رفرش كن باز اين ارور رو داد:
some index files failed to download they have been ignored. or old ones used instead
دوستان اگه كسي راهنمايي داره ممنون ميشم بگه
خب شما چرا ریستور نمی کنی؟ وقتی نمی گیره که.

mohamad h
03-10-2011, 20:30
از رو خود آيپادم يا آيتونز ريست كنم؟
هر چي دارم ميپره؟

{sahand}
03-10-2011, 23:15
از رو خود آيپادم يا آيتونز ريست كنم؟
هر چي دارم ميپره؟
آیپاد جیلبرک شده رو از روی خودش نمی تونید، باید با آیتیونز بکنید.
اگه دفعه ی اولتونه آموزشاشو از تو اینترنت ببینید.

{sahand}
04-10-2011, 23:18
Siri فقط رو 4S کار می کنه! اه اه اه! نامردا!
باید منتظر باشیم ببینیم از هکرا کاری برمیاد یا نه!
پ.ن. آیپاد سفیدم قشنه ها!

binahayat_m
08-10-2011, 13:51
سلام دوستان :)
من آیپادم رو جیلبریک کرده بودم . ورژنش 4.2.1 بود . سرعتش هی داره پایین تر میاد . البته اونجوری هم تابلو نیست . ولی نمی خوام یه دفعه ای حالمو بگیره .
می خواستم بپرسم بهترین راه برای این که از جیلبریک درش بیارم چیه ؟
دوستان اگه بخوام آپدیت کنم ، بهترین روش چیه ؟ دقیقا باس چه کار کنم ؟
ممنون میشم یکم جزیی بگین :)
ارادت

---------- Post added at 10:21 AM ---------- Previous post was at 10:18 AM ----------

یه سوال کوچیک : این عکسای آیپاد سفیدی که دوستمون گذاشتن ، اون برنامه ی چت توش دقیقا کسی می دونه اسمش چیه ؟ ( سمت راست )
تو نوار منو پایین صفحه اون اپلیکیشن مسیج ، سبز رنگ ، دقیقا چیه ؟ ( سمت چپ )

minimax2
10-10-2011, 01:59
با سلام خدمت دوستان
قصد خرید یکی از محصولات اپل رو برای یکی از دوستانم دارم
بین دو مدل Ipod touch 4G و ipod classic به جز امکانات آیا از نظر کیفیت صدا تفاوتی هست ؟

{sahand}
10-10-2011, 10:00
سلام دوستان :)
من آیپادم رو جیلبریک کرده بودم . ورژنش 4.2.1 بود . سرعتش هی داره پایین تر میاد . البته اونجوری هم تابلو نیست . ولی نمی خوام یه دفعه ای حالمو بگیره .
می خواستم بپرسم بهترین راه برای این که از جیلبریک درش بیارم چیه ؟
دوستان اگه بخوام آپدیت کنم ، بهترین روش چیه ؟ دقیقا باس چه کار کنم ؟
ممنون میشم یکم جزیی بگین :)
ارادت

---------- Post added at 10:21 AM ---------- Previous post was at 10:18 AM ----------

یه سوال کوچیک : این عکسای آیپاد سفیدی که دوستمون گذاشتن ، اون برنامه ی چت توش دقیقا کسی می دونه اسمش چیه ؟ ( سمت راست )
تو نوار منو پایین صفحه اون اپلیکیشن مسیج ، سبز رنگ ، دقیقا چیه ؟ ( سمت چپ )
جیلبرک نباید سرعتو پایین بیاره، احتمالا برنامه ای چیزی نصب کردید اینجوری شده.
شما بذا 2-3 روز دیگه 5 iOS میاد اونو بریز.
اون برنامه هم سرویس پیام بین دستگاه های اپل هست و تو 5 iOS اضافه شده.

mohamad h
10-10-2011, 20:33
دوستان من بخوام آيپادمو بفروشم بنظرتون چند بفروشم؟ آيپاد 4gهمراه با دوتا قاب محافظ شار‍‍ژر و هندزفري و يواس بي
پشتش يه چند نا خش كوچولو افتاده بقيه چيزاش سالمه همراه با جيل برك 4.3.3 و كلي بازي