PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24

iMosi
12-05-2011, 18:33
ممنون پارسا جان...تا یه هفته پیش ۱۹ دلار هم شیپینگ بود.....الان دیدم برداشتنش...خوب دیگه چه بهتر....ببینم مخ مامانم رومیتونم بزنم یه دونه بگیرم...

roteal2007
12-05-2011, 18:40
ممنون پارسا جان...تا یه هفته پیش ۱۹ دلار هم شیپینگ بود.....الان دیدم برداشتنش...خوب دیگه چه بهتر....ببینم مخ مامانم رومیتونم بزنم یه دونه بگیرم...

مخ مامانی :31: من توصیه ندارم

*Ali*
12-05-2011, 20:39
اصلا این اخلاق ما ایرانی هاست.
فکر میکنیم با جیلبریک کردن دیگه بابت برنامه پول نمیدیم و زرنگی میکنیم و کلاه میذاریم سر اپل.
فکر میکنیم با 150 تومن خرج کردن دیگه لازم نیست 1 تومن آیفون بخریم و کلاه گذاشتیم سر اپل.
ولی افسوس کسی که کلاه سرش میره خودمونیم.

roteal2007
12-05-2011, 20:54
فکر میکنیم با جیلبریک کردن دیگه بابت برنامه پول نمیدیم و زرنگی میکنیم و کلاه میذاریم سر اپل.
فکر میکنیم با 150 تومن خرج کردن دیگه لازم نیست 1 تومن آیفون بخریم و کلاه گذاشتیم سر اپل.

برادر این جا تفتیش عقاید نیست تریبون آزاد هم نزاشتن نظر خواهی هم نیست....شوما هم لطف کن عقایدت رو واسه خودت نگه دار:20:

iMosi
12-05-2011, 21:02
من دارم پولامو جمع میکنم گلکسی اس 2 بخرم...نمیخوام 1 میلیون حروم آیفون کنم که از سیستم عاملش متنفرم:31:

دیدم این آیپاد بدون سیم کارت عذابه ...گور بابای اپل....:27:

.:PAR3A:.
12-05-2011, 22:45
بابا خو برو یه وامی چیزی جور کن ، GS2 بخر :دی هر چند من ازش متنفرم و به نظرم اگه قیمتو در نظر بگیری O2X قورتش میده :دی
این آجرو می خوای چیکا :دی این طور که تحقیقات به ثمر رسوندم ، چیز خوبیه... ولی خز می کنه آیپادو :دی

pooriya_hp
12-05-2011, 22:53
موافقم

من دارم پولامو جمع میکنم گلکسی اس 2 بخرم...نمیخوام 1 میلیون حروم آیفون کنم که از سیستم عاملش متنفرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیدم این آیپاد بدون سیم کارت عذابه ...گور بابای اپل....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من همیشه گفتم : اپل برند خاص برای افراد خاص هست !!

همین آیپاد به نظر من یه دستگاه فوق العاده هست !!

iMosi
12-05-2011, 23:02
خوب دیگه..ما خاص نیستیم....:31:

این افراد خاص بلوتوث رو خز میدونند....mass storage رو چرند...!....مولتی تسکینگ هم در حد عصر حجر...!!!

گوگل تو کنفرانسش فهموند آندروید چیه و واقعا لیاقت سرمایه گذاری رو داره....میمونه برنامه وبازی که اونم حل میشه...

---------- Post added 13-05-2011 at 12:02 AM ---------- Previous post was 12-05-2011 at 11:59 PM ----------

راستی....یه آنباکسینگ خوب برای افراد عیر خاصی مثل من که دنبال این آجرند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

P A R S A
12-05-2011, 23:52
برادر این جا تفتیش عقاید نیست تریبون آزاد هم نزاشتن نظر خواهی هم نیست....شوما هم لطف کن عقایدت رو واسه خودت نگه دار:20:
اگه دادگاه تفتیش عقاید نیست شما هم کاری به عقاید و طرز فکر علی آقا نداشته باش!:46:

P A R S A
13-05-2011, 00:00
خوب دیگه..ما خاص نیستیم....:31:

این افراد خاص بلوتوث رو خز میدونند....mass storage رو چرند...!....مولتی تسکینگ هم در حد عصر حجر...!!!

گوگل تو کنفرانسش فهموند آندروید چیه و واقعا لیاقت سرمایه گذاری رو داره....میمونه برنامه وبازی که اونم حل میشه...

بحث خز و اینا نیست، غیر از مولتی تسکینگ، بقیه واقعا چیز های بااهمیتی نیستن توی آمریکا و اروپا، مثلا تو ایران راه انتشار یه فیلم که فکر میکنی باحاله بلوتوث هست، جای های دیگه توی فیس بوک یا اکانت یوتوبش ویدیو رو شیر میکنه، در مورد Mass Storage هم همینطوره، وقتی همه عکس ها و فیلم هات رو از آیتونز مرتب و منظم خریده باشی، Mass Storage فقط یه عامل بی نظمی فایل میشه...این تفاوت ها باعث میشه آیفون تو ایران برای افراد "خاص" تلقی بشـــه!:20:
با همه این حرفها من گوشیم اندرویدی هست و به شدت منتظر تبلت های درست و حسابی اندرویدی هستم، ولی تا اینجا هنوز iOS جلوتر هست، اندروید نیاز داره یه خرده شر و شکل بگیره و مرتب بشه، این همه آپدیت های قر و قاطی و هزار تا نسخه مختلف فقط باعث یه عالمه برنامه ناسازگار با دستگاه های مختلف و مشکل میشه، امیدوارم همونطوری که قول دادن توی ice Cream Sandwich درستش کنن و یه نسخه مرتب از اندروید عرضه کنن، در ضمن اندروید مارکت با این وضع عمرا به پای App Store نمیرسه!:31:

ali gamma
13-05-2011, 07:57
دوستان منظور از این cydia چیه؟ کاربردش چیه؟

roteal2007
13-05-2011, 09:01
اگه دادگاه تفتیش عقاید نیست شما هم کاری به عقاید و طرز فکر علی آقا نداشته باش!:46:

اینجا رو با اسپم دارن پر میکنن ....آقا داری واسه برنامه پول میدی خب بده به ما چه هر چند تا پست میاد همینو میگه

---------- Post added at 09:56 AM ---------- Previous post was at 09:54 AM ----------

من دارم پولامو جمع میکنم گلکسی اس 2 بخرم...نمیخوام 1 میلیون حروم آیفون کنم که از سیستم عاملش متنفرم:31:

دیدم این آیپاد بدون سیم کارت عذابه ...گور بابای اپل....:27:

من عوضش کردم با گالاکسی 1 شنبه میرسه دستم....به نظرم صبر کن واسه گالاکسی 3 چیزی زیادتر نداره....
بعدشم این گوشی ها مثل آیفون نیست که بعد 2 ماه 200 تومن بکشه پایین روند نزولی داره توی ایران....اما آیفون نه یه قیمت بالایی میاد بعدش تثبیت میشه و تا 4 سال دیگه هم همون قیمت میمونه

---------- Post added at 10:01 AM ---------- Previous post was at 09:56 AM ----------

دوستان منظور از این cydia چیه؟ کاربردش چیه؟

واسه نصب نرم افزار های سیستمی با فرمت .DEB

*Ali*
13-05-2011, 11:02
شوما هم لطف کن عقایدت رو واسه خودت نگه دار

اینجا رو با اسپم دارن پر میکنن ....آقا داری واسه برنامه پول میدی خب بده به ما چه هر چند تا پست میاد همینو میگه
قبلا هم گفتم ، روحیه سلحشوری خیلی خوبی داری.
بهتره نگی اسپم. به جاش میتونستی بگی به فلان دلیل و فلان دلیل طرز تفکرت اشتباهه نه اینجور.
من هیچ وقت به خاطر جیلبریک کردن یا استفاده از پیل به کسی توهین نکردم. در حالی که هم من و هم خودشون میدونن اصل کار اشتباهه.

وگرنه تذکر شامل حال همه میشه:

دیدم این آیپاد بدون سیم کارت عذابه ...گور بابای اپل....
+

من همیشه گفتم : اپل برند خاص برای افراد خاص هست !!
اتفاقا اتفاقا تنها برندی که به نظر من به درد هر قشری از جامعه میخوره حتی کسی که کار کردن با 1100 رو فقط بلده اپل هست.
گرفتن دستگاه توی دست ، دستگاه فقط یک دکمه داره. نه مثل p990 که کیبرد شده. دکمه های ولوم کاملا مشخص هستند. آنلاک کردن صفحه به راحتی انجام میشه طوری که هر آدمی که بیسواد هم باشه میدونه که باید Slide کنه. نوع آیکون ها ، شکلشون و ... کاملا جوری طراحی شده که اصلا نیازی نباشه به طرف توضیح بدی عکس فلان چیز مربوط به فلان چیزه.
کمتر از نیم ساعت برای یاد گرفتن تمام تنظیمات و کار کردن با آیفون یا آیپاد برای یه فرد نا آشنا لازمه. برای ما که زیاد با این چیزا کار میکنیم که فکر نکنم 5 دقیقه لازم باشه.
و این نکات اصلا خاص بودن اپل رو نمیرسونه. شما جو ایران رو نگاه نکن ... اینجا هرکسی گوشی رو دستش میگیره اول میگه صداش چطوره بعد میگه دوربینش چند مگا پیکسله ، خیلی ها نمی دونن OS چیه و صفحه تاچ خازنی چجوریه و رزولوشن چیه و ...

خدا رو شکر که به لطف IO شما راه راست رو یافتی.

با همه این حرفها من گوشیم اندرویدی هست و به شدت منتظر تبلت های درست و حسابی اندرویدی هستم، ولی تا اینجا هنوز iOS جلوتر هست،
به نظر من تنها چیزی که گوگل بهش فکر میکنه گسترش هست. فقط گسترش ، به هر قیمتی که شده. اصلا برای گوگل مهم نیست که یه App توی مارکت میخواد قرار بگیره باید چک بشه. باید از لحاظ مسائل امنیتی و کرش و ... هر چند وقت یک بار بررسی بشه تا امنیت کاربرا حفظ بشه. بعد میان گیر میدن به اپل که چرا لیست آنتن ها به صورت رمز نگاری نشده میره تو بک آپ آیتیونز !
گوگل در حال حاضر داره یه پرش خیلی بلند میکنه که به زودی به زمین خواهد خورد.

بحث ، بحث خوبیه ولی به آیپاد نمیخوره. تشکیل یه گروه برای ادامه بحث فکر بدی نیست.:20:

roteal2007
13-05-2011, 11:05
من آیپادم رو به یکی فروختم اما طرف بلد نبود روش برنامه و بازی بریزه هرچقدر هم بهش گفتم میگفت نمیشه ....الانم گزاشتش واسه فروش:19:

P A R S A
13-05-2011, 18:05
اســــپـــم!؟:27:

مخ مامانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من توصیه ندارم
این چیه اونوقت؟ اسپم نیست!؟:46:
قصد مچ گیری نیست، همین پست ها جو تاپیک رو قابل تحمل میکنه، ولی یه توجه هم به پست های خودتون داشته باشید، بعد ملت رو متهم به اسپم دادن کنیـــد!:11:
به هر حال جهت اطلاع شما من یه ریال هم پای هیچ برنامه و بازی ندادم و نمیدم، فقط داشتم میگفتم اگه کسی مثل علی آقا حاضره پول بده، کس دیگه ای حق نداره، بهش توهین کنه یا مسخره اش کنه یا بهش بگه عقایدش رو نگه داره پیش خودش!:10:

---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

من آیپادم رو به یکی فروختم اما طرف بلد نبود روش برنامه و بازی بریزه هرچقدر هم بهش گفتم میگفت نمیشه ....الانم گزاشتش واسه فروش:19:
تو ایران معلومه، کار ساده ای نیست، با آیتونز تحریم شده و دستگاه جیلبریک شده و ...:46:

roteal2007
13-05-2011, 18:37
اســــپـــم!؟:27:

این چیه اونوقت؟ اسپم نیست!؟:46:
قصد مچ گیری نیست، همین پست ها جو تاپیک رو قابل تحمل میکنه، ولی یه توجه هم به پست های خودتون داشته باشید، بعد ملت رو متهم به اسپم دادن کنیـــد!:11:
به هر حال جهت اطلاع شما من یه ریال هم پای هیچ برنامه و بازی ندادم و نمیدم، فقط داشتم میگفتم اگه کسی مثل علی آقا حاضره پول بده، کس دیگه ای حق نداره، بهش توهین کنه یا مسخره اش کنه یا بهش بگه عقایدش رو نگه داره پیش خودش!:10:

---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

تو ایران معلومه، کار ساده ای نیست، با آیتونز تحریم شده و دستگاه جیلبریک شده و ...:46:

خوب توصیه کردم که این کارو نکنه و پول پای این اپل پیل نده....اگه اسپم میدونی خوب بدون....:31:
حالا ما گفتیم ....خدا سنگمون میکنه ؟ این حرفا چیه ؟ طرف حسابه من یکی دیگست یکی دیگه معترض میشه به اعتراض من واقعا جالبه:41::20::13::13:

hellmayor
13-05-2011, 19:25
اصلا بر فرض ما بخواهیم نرم افزار ها رو بخریم . کریدیت کارت و ... مون کو ؟!؟!؟ منی که تو زنجان زندگی میکنم چطوری برم همچین حسابی باز کنم و پول بریزم توش ؟!؟!
در ضمن اگه شما قیمت نرم افزارهای موجود تو اپ استور رو دیده باشید اکثرا یک دلار هستش . یک دلار واسه یک نفر مثلا یک آمریکایی با درآمدهای چندهزار دلاری واقعا هیچیه دیگه ! اون نخره کی بخره ؟
ارزش پول ما و با اونا یکی نیستش که !
من خودم الان از جیلبریک شده استفاده میکنم . و خودم میدونم کارم اشتباهه ولی خب به دلایلی که گفتم چاره دیگه ندارم !

iMosi
13-05-2011, 19:30
حلاله...بزار به حساب پول های بلاک شده ایران تو آمریکا....:31:

pooriya_hp
13-05-2011, 19:55
اتفاقا اتفاقا تنها برندی که به نظر من به درد هر قشری از جامعه میخوره حتی کسی که کار کردن با 1100 رو فقط بلده اپل هست.
گرفتن دستگاه توی دست ، دستگاه فقط یک دکمه داره. نه مثل p990 که کیبرد شده. دکمه های ولوم کاملا مشخص هستند. آنلاک کردن صفحه به راحتی انجام میشه طوری که هر آدمی که بیسواد هم باشه میدونه که باید Slide کنه. نوع آیکون ها ، شکلشون و ... کاملا جوری طراحی شده که اصلا نیازی نباشه به طرف توضیح بدی عکس فلان چیز مربوط به فلان چیزه.
کمتر از نیم ساعت برای یاد گرفتن تمام تنظیمات و کار کردن با آیفون یا آیپاد برای یه فرد نا آشنا لازمه. برای ما که زیاد با این چیزا کار میکنیم که فکر نکنم 5 دقیقه لازم باشه.
و این نکات اصلا خاص بودن اپل رو نمیرسونه. شما جو ایران رو نگاه نکن ... اینجا هرکسی گوشی رو دستش میگیره اول میگه صداش چطوره بعد میگه دوربینش چند مگا پیکسله ، خیلی ها نمی دونن OS چیه و صفحه تاچ خازنی چجوریه و رزولوشن چیه و ...
منظور من قیمت + سیستم عامل و ... اپل بوده !! که اپل رو به یه برند خاص تبدیل کرده !!

Rhodes
13-05-2011, 20:31
اصلا بر فرض ما بخواهیم نرم افزار ها رو بخریم . کریدیت کارت و ... مون کو ؟!؟!؟ منی که تو زنجان زندگی میکنم چطوری برم همچین حسابی باز کنم و پول بریزم توش ؟!؟!
در ضمن اگه شما قیمت نرم افزارهای موجود تو اپ استور رو دیده باشید اکثرا یک دلار هستش . یک دلار واسه یک نفر مثلا یک آمریکایی با درآمدهای چندهزار دلاری واقعا هیچیه دیگه ! اون نخره کی بخره ؟
ارزش پول ما و با اونا یکی نیستش که !
من خودم الان از جیلبریک شده استفاده میکنم . و خودم میدونم کارم اشتباهه ولی خب به دلایلی که گفتم چاره دیگه ندارم !

با تمام حرفات موافقم.
ولی قسمت کردیت کارت رو نه.الان افرادی هستن که گیفت کارت مخصوص اپل برای خرید از اپل استور رو میفروشن که راحت میشه از اپل استور خرید کرد.

iMosi
13-05-2011, 20:48
بله....کارت 100 دلاری رو میدن 126 هزار تومن..!!!!!...

hellmayor
13-05-2011, 23:30
با تمام حرفات موافقم.
ولی قسمت کردیت کارت رو نه.الان افرادی هستن که گیفت کارت مخصوص اپل برای خرید از اپل استور رو میفروشن که راحت میشه از اپل استور خرید کرد.

جدا ؟! من نمیدونستم که گیفت کارت هم هست
من فک میکردم فقط با کریدیت کارت میشه خرید کرد !

P A R S A
14-05-2011, 00:12
خوب توصیه کردم که این کارو نکنه و پول پای این اپل پیل نده....اگه اسپم میدونی خوب بدون....:31:
حالا ما گفتیم ....خدا سنگمون میکنه ؟ این حرفا چیه ؟ طرف حسابه من یکی دیگست یکی دیگه معترض میشه به اعتراض من واقعا جالبه:41::20::13::13:
باشه!:31: پس تو اسپم مساوی هستیم!:27:
به این کار هم میگن "حمایت":11::31: اشکالش چیه؟

P A R S A
14-05-2011, 00:30
باشه!:31: پس تو اسپم مساوی هستیم!:27:
به این کار هم میگن "حمایت":11::31: اشکالش چیه؟

hosein ati
14-05-2011, 15:59
سلام من چطوری میتونم فیلم های mkv hd رو روی آیپاد ببینم بدون مشکل ؟چون خیلی از پلیر ها رو امتحان کردم نشد اگه راهی میدونین لطفا اینجا بگین.
ممنون.

iMosi
14-05-2011, 17:01
سلام من چطوری میتونم فیلم های mkv hd رو روی آیپاد ببینم بدون مشکل ؟چون خیلی از پلیر ها رو امتحان کردم نشد اگه راهی میدونین لطفا اینجا بگین.
ممنون.

فعلا همه دانشمندان این مرزوبوم نتونستن از پسش بربیان:31:
باید تبدیل کنی به H264 mp4....

Heart Banger-97
14-05-2011, 21:53
دوستان بنده یه مشکلی بیدا کردم با فریمور 4.3.1

وقتی ویدئویی رو به صورت tv programme میریزم توش , متاسفانه به هیچ وجه نشونش نمیده
با music video و podcast مشکل نداره و اونارو کامل نشون میده:41:
کسی میدونه راه حل چیه؟

yoosefshaskol
14-05-2011, 21:59
کسی میدونه چطوری میشه به بچه های سایت idwaneo.org سفارش کرک برنامه داد؟

Mehrdad092000
15-05-2011, 04:44
چه خبره اینجا چرا همه با هم درگیرن
بابا بیخیال هر کی هر چی دوست دار بخره دیگه درگیری نداره
گرچه اینم اسپم بود اما شاید مفید باشه

aftabgardun_erfan
15-05-2011, 13:10
با سلام خدمت دوستان
من یه ipod 120gb classic دارم
و این دستگاهم رو اشتباها بچه ها از طریق کامپیوتر فرمت کردند
و من دیگه نمیتونم توش صوت بریزم
و باهاش موسیقی گوش کنم
چون با نرم افزار itune هم موسیقی ها رو میریختم
و دیگه اینکارو نمیکنه
انگار سیستم عاملش حذف شده و یا اون فایل های اصلیش حذف شده
دوستان میتونن بگن که من چیکار کنم
که آی پاد خودم رو برگردونم به روز اول کارخانه
و سیستم عاملش رو روش نصب کنم
و آیا اینکه باید فرمتش کنم
لطف کنید در این زمینه به من کمک کنید
منتظر خبرهای خوبتان هستم
شاد و پیروز باشید

اين هم از جيلبريكي كه گفته بودم ...:8::8::8:
ببخشيد كه نتونستم خودم بذارمش.آخه مدرسه بودم اما دوست خوبمون GiggleClub زحمتشو كشيدن ...:10:
نميدونم چرا اما فقط روي 3.1.2 اجرا ميشه و بايد آخرين ورژن آيتونز رو داشته باشين ...:41: (آيتونز براي اينه كه اگه خواستيد به 3.1.2 آپديت بكنيد وگرنه توي جيلبريك تاثير نداره)
اما به نظرم روي 3.1 هم تست كنيد مشكلي نداشته باشه.امتحانش ضرر نداره ...:46:
روي آيپاد تاچ 3 جي هم به صورت tethered جیلبریک میکنه!یعنی اگه ایپاد خاموش بشه برای بوت کردن باید به کامپیوتر وصل بکنن و از این برنامه استفاده بکنن...
اما نكته ي ديگه اي هم هست كه براي ما كه آيپاد داريم مشكلي پيش نمياره و به آيفون دارا ربط پيدا ميكنه ...:5:
و در آخر تشكر فراوان دارم از Geohot.:40::11::40:
و اما آموزش :
1-ابتدا برنامه رو بگيريد.(همونه كه تو پست قبله)

2-برنامه را اجرا کنید.

3- بعد از وصل کردن ایفون یا ایپاد روی دکمه make it ra1n کلیک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4-در این مرحله دستگاه شما به حالت ریکاوری خواهد رفت

5-عکس زیر را در دستگاهتان مشاهده خواهید کرد

6-blackra1n اجرا خواهد شد و دستگاهتان ریبوت میشود

7- بعد از اتمام این مراحل ایفون یا ایپاد شما بعد از ریبوت بالا خواهد امد/شما هم اکنون میتوانید ایکون برنامه ی blackra1n رو در home ببینید

8-برنامه ی blackra1n رو باز بکنید و اینستالر مورد نظر خودتون رو برای نصب انتخاب کنید(سیدیا/icy/rock) ترجیحا سیدیا(بايد به نت وصل باشه آيپادتون كه اينم ميتونه برا بعضي ها مشكل ساز باشه :13::41:)

9-بعد از اتمام نصب BlackRa1n ایفون یا ایپاد شما را respring خواهد کرد و ...

حله ديگه!جيلبريكينگ تمام شد!!!:8::8::8::8::8::8:

بريد حالشو ببريد ...

با تشكر از از دوست خوبم black_mad007 از موبايلستان كه زحمت ترجمه رو كشيدن ...:10::11:

آيپاد خودمم ايشالله امشب درست ميشه اگه باز به مشكلاي الكي برخورد نكنم ...

در ضمن هركسي امتحان كرد نتيجه رو بگه ...

موفق باشيد ...:11:

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:08 PM ----------

با سلام خدمت دوستان
من یه ipod 120gb classic دارم
و این دستگاهم رو اشتباها بچه ها از طریق کامپیوتر فرمت کردند
و من دیگه نمیتونم توش صوت بریزم
و باهاش موسیقی گوش کنم
چون با نرم افزار itune هم موسیقی ها رو میریختم
و دیگه اینکارو نمیکنه
انگار سیستم عاملش حذف شده و یا اون فایل های اصلیش حذف شده
دوستان میتونن بگن که من چیکار کنم
که آی پاد خودم رو برگردونم به روز اول کارخانه
و سیستم عاملش رو روش نصب کنم
و آیا اینکه باید فرمتش کنم
لطف کنید در این زمینه به من کمک کنید
منتظر خبرهای خوبتان هستم
شاد و پیروز باشید

ali gamma
15-05-2011, 17:10
دوستان این ایپاد از طریق بلوتوث با موبایل های دیگه نمیتونه تبادل فابل کنه؟

P A R S A
15-05-2011, 17:21
دوستان این ایپاد از طریق بلوتوث با موبایل های دیگه نمیتونه تبادل فابل کنه؟
به طور پیش فرض نه، یه سری برنامه هایی هست که بعضا کار هم میکنه:31:

iMosi
15-05-2011, 18:15
دایی ام اومده بود خونمون میخواست یه آهنگ بده به آیپادم با بلوتوث ...نمیتونست:37:

Heart Banger-97
16-05-2011, 00:22
دوستان لینک دانلود برنامه ی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ورژن 3.7.1 یا همین نزدیکا رو میخوام

hosein ati
16-05-2011, 20:20
دوستان لینک دانلود برنامه ی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ورژن 3.7.1 یا همین نزدیکا رو میخوام

بفرما:

ali gamma
19-05-2011, 16:23
دوستان ایا میشه با وصل یو اس بی به کامپیوتر به اینترنت متصب شد؟ چطوری ؟ مرسی

*Ali*
19-05-2011, 18:59
دوستان ایا میشه با وصل یو اس بی به کامپیوتر به اینترنت متصب شد؟ چطوری ؟ مرسی

نه فقط wireless
كسايي كه infinity blade بازي كردن ميشه بگن بازي قشنگيه يا نه؟ توي اين سبك بازي باحال تر هم هست؟

hellmayor
19-05-2011, 20:38
نه فقط wireless
كسايي كه infinity blade بازي كردن ميشه بگن بازي قشنگيه يا نه؟ توي اين سبك بازي باحال تر هم هست؟
فقط گرافیک داره هیچی دیگه نداره !
اصلا میشه گفت که کنترل بازی دست خودت اصلا نیست !
یسری Boss هستش که هی میکشیشون و میری جلو تا آخر میرسی به باس آخر بازی که از اون شکست میخوری و دوباره از اول باید دونه دونه باس ها رو بکشی و با بدست آوردن XP قوی بشی و انقدر اینکارو انجام بدی که باس آخریه رو بکشی و بازی تموم بشه !
در کل بدرد نمیخوره و فقط بار اولش واسه آدم جالبه و فوری تکراری میشه !

phoenix69
19-05-2011, 23:20
سلام دوستان من امروز ipod touch خریدم تا حالا هم با apple کار نکردم لطفا راهنماییم کنید که باید چه کارهایی انجام بدم ممنون

hellmayor
19-05-2011, 23:52
سلام دوستان من امروز ipod touch خریدم تا حالا هم با apple کار نکردم لطفا راهنماییم کنید که باید چه کارهایی انجام بدم ممنون
الان شما جیلبریکش کردی یا نه ؟!

phoenix69
20-05-2011, 09:20
الان شما جیلبریکش کردی یا نه ؟!
نه نمیدونم چطور باید اینکار رو کرد؟؟؟

*Ali*
20-05-2011, 14:05
دستگاه شما نسل چند هست؟ (دوربین داره یا نه؟)
الان ورژن نرم افزارش چیه؟ (از Setting / Generals / About نگاه کن)

{sahand}
20-05-2011, 16:14
نه فقط wireless

فقط گرافیک داره هیچی دیگه نداره !
اصلا میشه گفت که کنترل بازی دست خودت اصلا نیست !
یسری Boss هستش که هی میکشیشون و میری جلو تا آخر میرسی به باس آخر بازی که از اون شکست میخوری و دوباره از اول باید دونه دونه باس ها رو بکشی و با بدست آوردن XP قوی بشی و انقدر اینکارو انجام بدی که باس آخریه رو بکشی و بازی تموم بشه !
در کل بدرد نمیخوره و فقط بار اولش واسه آدم جالبه و فوری تکراری میشه !
نه اتفاقا بازیه قشنگیه، و از محبوب ترین و پرفروشترین بازیهای iOS هم هست. البته طبیعتا مورد پسند همه نیست و باید خودتون باری کنید تا ببینید خوشتون میاد یا نه.
سبکیه که فقط رو تاچ جواب می ده و کینکت و همونطور که می دونید اول قرار بود برای کینکت ساخته بشه.
در ضمن تو آپدیت جدیدش مالتی پلیر هم اضافه شده.
ویرایش، نکته: از اونجا که رم آیپاد 256 هست و این بازی هم سنگینه، اگه رو آیپادتون tweak ها و تم های زیادی نصب کردید و رم زیادی در اختیار ندارید، بازی رو باید تو safemode اجرا کنید، یعنی تو SBSettings --> Power --> Safemode رو انتخاب کنید و هر وقت بازیتون تموم شد با یه ریسپرینگ به وضع عادی برگردید.

maghzae-motefaker
20-05-2011, 18:24
بچه ها میتونم روی ipod 3 ورژن 4.0 رو بریزم؟

20-05-2011, 19:33
بله... میشه...

phoenix69
20-05-2011, 23:18
دستگاه شما نسل چند هست؟ (دوربین داره یا نه؟)
الان ورژن نرم افزارش چیه؟ (از Setting / Generals / About نگاه کن)
دوربین داره ورژن 4.1 نوشته واقعا ممنون

*Ali*
21-05-2011, 16:38
دوربین داره ورژن 4.1 نوشته واقعا ممنون
شما اول باید به آخرین نسخه نرم افزار یعنی 4.3.3 آپدیت بکنی که حجمش حدود 700مگ هست :

بعد هم دو راه برای نصب نرم افزار داری. یکی اینکه نرم افزار رو به صورت اورجینال خریداری کنی که تقریبا هیچ کس تو ایران اینکارو نمیکنه و دیگه اینکه با جیلبریک کردن یا همون هـک نرم افزار دستگاهت ، نرم افزار کرک شده بریزی.
4.3.3 هم توسط RedSn0w 0.9.6RC16 جیلبریک میشه که من دیگه اطلاعات بیشتری ندارم. دوستان لطف کنن لینکی چیزی بدن به دوستمون:11:

zr1
23-05-2011, 18:07
با سلام به همگی
من یک ایپاد تاچ سری دوم دارم
تو قسمت ریست دستگاه از بالا دومین گزینه رو انتخاب کردمو دستگاهم
بالا نمیاد و تو ایتیونز هم ایکونشو نشون نمیده
ios4 رو دانلود کردم ولی چون تو ایتیونز ایکونشو نشون نمیده
انگار دستگاه وصل نیست نمیتونم کاری کنم.ایپادم اصلا بالا نمیاد کمکم کنید
ممنون

*Ali*
23-05-2011, 23:46
فکر نکنم فریمور 4 به درد دستگاه شما بخوره. با فریمور های ورژن 3 ریستور کن ببین درست میشه.

aminalex
25-05-2011, 17:51
سلام دوستان ..... آقا من این برنامه Hipstamatic رو هر کاری می کنم نمی تونم رو آیپادم نصب کنم ، جیلبریک کردم آیفون رو و این برنامه رو هم از apptrackr.org دانلود کردم ولی هنگام نصب ارور میده ، کسی این برنامه رو نصب کرده یا مچین مشکلی داشته ؟ راهنکایی کمه ممنون میشم ، دم ِ شما گرم.:11:

hellmayor
25-05-2011, 20:32
سلام دوستان ..... آقا من این برنامه Hipstamatic رو هر کاری می کنم نمی تونم رو آیپادم نصب کنم ، جیلبریک کردم آیفون رو و این برنامه رو هم از apptrackr.org دانلود کردم ولی هنگام نصب ارور میده ، کسی این برنامه رو نصب کرده یا مچین مشکلی داشته ؟ راهنکایی کمه ممنون میشم ، دم ِ شما گرم.:11:
چه اروری میده خب ؟
جز این برنامه دیگری نصب کردید که ببینید جیل بریک رو درست انجام دادید یا نه ؟

phoenix69
26-05-2011, 08:59
شما اول باید به آخرین نسخه نرم افزار یعنی 4.3.3 آپدیت بکنی که حجمش حدود 700مگ هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد هم دو راه برای نصب نرم افزار داری. یکی اینکه نرم افزار رو به صورت اورجینال خریداری کنی که تقریبا هیچ کس تو ایران اینکارو نمیکنه و دیگه اینکه با جیلبریک کردن یا همون هـک نرم افزار دستگاهت ، نرم افزار کرک شده بریزی.
4.3.3 هم توسط RedSn0w 0.9.6RC16 جیلبریک میشه که من دیگه اطلاعات بیشتری ندارم. دوستان لطف کنن لینکی چیزی بدن به دوستمون:11:
سلام عزیز من این لینک رو دانلود کردم ولی توش فقط یه سری فایله چجوری باید آپدیتش کنم؟؟؟:(

hellmayor
26-05-2011, 10:01
شما اول باید ریستور کنید !
1- کنید ببینید که پسوند فایل دانلودی ipsw هستش و بصورت فایلی هستش که آیتونز میشناسه و اگر فایل دانلود بشکل یک فایل rar -zip بود باید پسوندش رو به اونی که گفتم تغییر بدی
2- آیپاد رو به آیتونز وصل کن ! و با نگه داشتن کلید Shift روی این کلید کلیک کنید :
وقتی آدرس رو خواست آدرس فایل دانلودی رو بدید ! :21:
بعدش عملیات ریستور شروع میشه که در هنگام ریستور باید به اینترنت متصل باشید ! :46:
فعلا تا اینجاش رو انجام بدید !:46:

aminalex
26-05-2011, 18:01
چه اروری میده خب ؟
جز این برنامه دیگری نصب کردید که ببینید جیل بریک رو درست انجام دادید یا نه ؟

اره برنامه های دیگه رو نصب کردم و مشکل خاصی نبود .
مینویسه unknown error ورژنای مختلق این برنامه رو هم امتحان کردم ولی نصب نشد !

iMosi
26-05-2011, 19:47
App sync رو از سیدیا نصب نکردی فکر کنم...

koroshfe
27-05-2011, 17:54
سلام دوستان.
می خواستم بدونم به نظر شما الان زمانه خوبی برای خرید آیپاد تاچ 4 هست یا یه کم دیر شده و صبر کنم بهتره؟
در ضمن خیلیا بین این سوال اختلاف دارن:آیا آیپاد،آیفون بدون سیستم ارتبطایه؟؟؟
طلفا همه نظر بدین یه جمع بندی بکنیم.
با تشکر

*Ali*
27-05-2011, 18:20
سلام دوستان.
می خواستم بدونم به نظر شما الان زمانه خوبی برای خرید آیپاد تاچ 4 هست یا یه کم دیر شده و صبر کنم بهتره؟
در ضمن خیلیا بین این سوال اختلاف دارن:آیا آیپاد،آیفون بدون سیستم ارتبطایه؟؟؟
طلفا همه نظر بدین یه جمع بندی بکنیم.
با تشکر
اگه نسل بعدی آیپاد رو میخوای به فرض اینکه توی کنفرانس سپتامبر معرفی بشه بعد باید صبر کنی بیاد این ور که یکم طول میکشه چون آیپاد ها زیاد محصولات مهمی نیستند (برای ما ایرانیا) و چند ماه صبر کنی تا قیمتش شکسته بشه. حالا دیگه تصمیم رو بگیر
مثلا همین الان iPad2 با اینکه حدود 2 ماه و نیم از عرضه ش گذشته هنوز قیمت نجومیش شکسته نشده با توجه به اینکه آیپد محصول خیلی مهمی برای ایرانیا هست و خیلی خاطرخواه داره اینجا.

koroshfe
27-05-2011, 19:56
مسئله ی پول زیاد مهم نیست.
منظورم اینه که اگه می گی چند وقت صبر کنم تعطیلاتم و تابستونم از دست رفته.از یه طرف دیگه داریم به عرضه ی نسل بعدی نزدیک می شیم من هم صبر کنم به ضررمه.از یه طرف دیگه حرف شما درسته.برای همین سر دوراهیم.
راستی دوستان در مورد اون سواله که فرق آیپاد و آیفون از نظر شما پاسخ بدید.
در ضمن من می تونم تا اواخر تیر صبر کنم و به جاش یه آیپد بگیرم.بازم نظرتون رو بگید که چیکار کنم بهتره.
دستتون درد نکنه.

*Ali*
27-05-2011, 21:37
مسئله ی پول زیاد مهم نیست.
منظورم اینه که اگه می گی چند وقت صبر کنم تعطیلاتم و تابستونم از دست رفته.از یه طرف دیگه داریم به عرضه ی نسل بعدی نزدیک می شیم من هم صبر کنم به ضررمه.از یه طرف دیگه حرف شما درسته.برای همین سر دوراهیم.
راستی دوستان در مورد اون سواله که فرق آیپاد و آیفون از نظر شما پاسخ بدید.
در ضمن من می تونم تا اواخر تیر صبر کنم و به جاش یه آیپد بگیرم.بازم نظرتون رو بگید که چیکار کنم بهتره.
دستتون درد نکنه.
آیفون : کیفیت تصویر فوق العاده بهتر - صدای بهتر - دوربین بهتر - GPS - امکانات سیم کارتی که میدونیم و بعضی امکانات خاص دیگر که فقط برای آیفون ارائه میشن مثل Personal hot spot ...
اگه iPad2 میگیری که حتما صبر کن اگه 1 رو میگیری نظری ندارم.

iMosi
28-05-2011, 11:21
رم آیفون بیش تره....کیفیت بدنه آیفون ....دوربین عکس برداری عالیه....البته یکم رنگ ها رو گرم می گیره....
ولی آیپاد دوربینش عکس بگم نمیگیره بهتره.....انگار یه فریم از فیلمی که می گیره رو جا عکس تحویل میده....زیر مگاپیکسل:دی

دوربینش فیلم اچ دی می گیره ولی راضی کننده نیست.....به زودی با آمدن نسل دو هسته ای ها هم آیپد هم آیفون ۴ وهم آیپاد ۴از رده خارج می شن....
یعنی اصلا یه کلاس دیگه هست ...مخصوصا چیپ a5

ali gamma
28-05-2011, 11:23
دوستان من ایپاد 4 ام زود شارژ خال میکنه. مال شما هم همینطوره؟ مخصوصا وقتی بازی میکنم.

hosein ati
28-05-2011, 11:30
دوستان من ایپاد 4 ام زود شارژ خال میکنه. مال شما هم همینطوره؟ مخصوصا وقتی بازی میکنم.

مثلا چند ساعته خالی میکنه ؟

28-05-2011, 12:19
منم همین مشکلو داشتم...
یه کم نور صفحه رو کم کردم ، مواقعی که به وای فای نیاز نداشتم هم وای فایو خاموش کردم مشکلم حل شد :دی مخصوصا وای فای خیلی تاثیر داره چون من مواقعی که وای فایم خاموشه خیلی کمتر مصرف می کنم...
بازیای سنگین مثل آسفالت هم خیلی باتری می خورن...

koroshfe
28-05-2011, 13:03
آیفون : کیفیت تصویر فوق العاده بهتر - صدای بهتر - دوربین بهتر - GPS - امکانات سیم کارتی که میدونیم و بعضی امکانات خاص دیگر که فقط برای آیفون ارائه میشن مثل Personal hot spot ...
اگه iPad2 میگیری که حتما صبر کن اگه 1 رو میگیری نظری ندارم.

منم منظورم 2 بود.بحث 1 که اصلا نیست.
پس نظرم این شد که صبر می کنم برای آیپد 2.
ممنون از نظرات

28-05-2011, 14:30
آیفون : کیفیت تصویر فوق العاده بهتر
واقعا؟؟؟ مگه جفتشون رتینا نیستن؟؟؟

*Ali*
28-05-2011, 15:14
واقعا؟؟؟ مگه جفتشون رتینا نیستن؟؟؟
هردو Retina هستن و رزولیشن توی جفتشون یکیه فقط آیفون یه سری چیزای اضافه داره مثل ips که باعث میشه زاویه دید خیلی بهتر بشه و از اطراف که نگاهش میکنی وضوح خودش رو از دست نده.

iMosi
29-05-2011, 13:29
یه خبر خوب این که قیمت این اپل پیل ها که من دوسشون دارم شده 100 دلار....قبلا 130 دلار بود....

شیپینگ هم 5 دلار نا قابل....

Heart Banger-97
30-05-2011, 00:51
دوستان یه برنامه توی گوشی htc desire hd دیدم که واقعا جالب بود ( دیگه بیشتر از این توضیح نمیدم چون یه مقداری غیر اخ بود :31:)
اسم برنامش این بود aspank booty
خواستم بدونم این برنامه برای آیباد هم موجوده؟
:11:

iMosi
30-05-2011, 09:39
این چه برنامه ای بود:13:....گفتیم ثواب کنیم سرچ کردیم هرچی صور قبیحه بود اومد:31:

*Ali*
30-05-2011, 17:34
یه خبر خوب این که قیمت این اپل پیل ها که من دوسشون دارم شده 100 دلار....قبلا 130 دلار بود....

شیپینگ هم 5 دلار نا قابل....

ما اینجور مواقع میگیم یه چیزایی رو دست یه کسایی باد کرده.

این چه برنامه ای بود:13:....گفتیم ثواب کنیم سرچ کردیم هرچی صور قبیحه بود اومد:31:
معلومه خیلی آدم پارسایی هستی که هرچی پارسا بوده ازت تشکر کردن:31:
+
دنبال یه برنامه برای ثبت کارای روزانه و یادآوری و برنامه ریزی و از اینجور چیزا میگردم. کسی گزینه خوبی میشناسه؟

P A R S A
30-05-2011, 17:53
ما اینجور مواقع میگیم یه چیزایی رو دست یه کسایی باد کرده.

معلومه خیلی آدم پارسایی هستی که هرچی پارسا بوده ازت تشکر کردن:31:
+
دنبال یه برنامه برای ثبت کارای روزانه و یادآوری و برنامه ریزی و از اینجور چیزا میگردم. کسی گزینه خوبی میشناسه؟
عزیز شما بی خیال این پیل و اینا شو، هی یه چیزی میگی این دوستان سر به نیستت میکنن ها!:31:
+
این برنامه رو یه نگاهی بنداز، شاید به دردت بخوره:
organizer:todo+cal+grocery+lists+alerts این اسم برنامه هست:31: رایگان هم هست
فکر کنم اگه جدا جدا دنبال این برنامه ها بگردی چیز های بهتری پیدا کنی، مثلا یه برنامه ToDo List، یه برنامه Calender، یه برنامه Alarm و الی آخر...

Heart Banger-97
30-05-2011, 23:02

گفتم که یکم مشکل داره
چیز غیر طبیعی ایی نبود , +16 بود دیگه تهش:31:
ولی به هر حال دستت درد نکنه وقت گذاشتی

pgu83
31-05-2011, 02:38
آقا مشکل این بلوتوث چرا حل نمیشه؟
خیلی گذشت که .

hellmayor
31-05-2011, 09:40
چون واسه هکر و ... که اونجا هستن زیاد کاربرد و ارزش نداره !
واسه ماهایی که تو ایران زندگی مکنیم ارسال و دریافت فایل واسه آیپاد یچیز مهمه واسه اونا اندازه ما اهمیت نداره که !

hosein ati
01-06-2011, 14:10
سلام ممیخواستم بدونم اگه آیپادمو 245 تومن بفروشم ضرر کردم .ipod touch 4g 8gig+یه مبدل شارژر .5 ماه میشه خریدمش.البته اگه بفروشمش میخوام ps3 بگیرم چون میبینم که آیپاد فقط 2 ماه اول بهم حال داد الان تکراری شده.نظرتون رو لطفا بگین.

Facon_Archi
01-06-2011, 14:37
دوستان ipod من افتاد از دستم له شد: ( : دی
حالا چی کار کنم؟
کلا هیچ عکس العملی هم نشون نمیده...
کاریش نمیشه کرد؟

iMosi
01-06-2011, 16:16
عکسشو بزار ببینم چجوری له شد:دی.....خدا رحمتش کنه......فدا سرت....ردش کن بره.....

*Ali*
01-06-2011, 17:10
این شرکتهایی هم که گارانتی میکنن اصلا اگه اینجور اتفاقی پیش بیاد تعمیرش میکنن یا فقط تعویض دارن؟ اصلا بلدن باید چجوری بازش کرد؟ کسی از دوستان تا حالا تجربه شو داشته؟

kayvanhendi
01-06-2011, 17:27
خودتون میدونین که گارانتی تو هیچ جای ایران معنی نداره:41:
شما مثلا شرایط گارانتی سام سرویس و بخون:

-------------------------------------------------------------------

ضمانتنامه بدون هولولگرام فاقد اعتبار است.
خدمات گارانتي فقط براي تعمير يا سرويس دستگاه بوده و فقط شامل ارائه خدمات رايگان براي تعويض قطعات و دستمزد تعمير مي باشد.
دستگاههايي داراي گارانتي هستند كه داراي برگ ضمانتنامه باشند. بديهي است جهت استفاده از خدمات گارانتي ارائه برگ ضمانتنامه ضروري است.
خدمات گارانتي فقط توسط مراكز مجاز معرفي شده و در محل تعميرگاه ارائه مي گردد.
حداكثر مدت زمان تحت پوشش خدمات گارانتي 18 ماه از تاريخ توليد محصول مي باشد. تاريخ توليد محصول بر روي كارت گارانتي ذكر گرديده است.

ضمانتنامه در شرايط ذيل قابل اجرا نيست:

صدمات و ضايعات ناشي از ضربه، سقوط، حمل ونقل، تماس يا نفوذ آب و مواد شيميايي، آتش يا حرارت زياد، گرد و غبار شديد، نوسانات برق، رعد و برق و حوادث طبيعي،
استفاده غلط از دستگاه يا مواردي خارج از سازگاري و استانداردهاي تعيين شده براي دستگاه يا عمل نكردن به دستورالعملهاي ذكر شده در دفترچه راهنماي دستگاه.
صدمات و خرابي هاي ناشي از اتصال غلط يا ارتباط دستگاه با ساير دستگاهها، تجهيزات و لوازم جانبي غير سازگار يا معيوب، صدمات ناشي از نصب يا به روز رساني هرنوع فايل، نرم افزار، برنامه يا Firmware ، صدمات ناشي از پاک کردن هد يا اپتيک دستگاه به هر وسيله يا ماده.
دستگاههايي كه دستكاري شده يا توسط اشخاصي بجز نمايندگان مجاز سام سرويس تعمير شوند.
هر نوع دستكاري، خدشه يا كنده شدن برچسب سريال يا هولوگرام، مشخصات دستگاه يا هرنوع دستكاري يا آسيب برگ ضمانتنامه.

قطعات و قسمتهايي از دستگاه كه مشمول ضمانتنامه نمي باشند

وسايل وتجهيزات جانبي (Accessories)، بدنه، باطريها، دستگاه كنترل از راه دور و بلندگوها.

-------------------------------------------------------------------

دیگه چیزی از دستگاه باقی نموند:18: چیشو میخوای بدی گارانتی؟:31:

Facon_Archi
01-06-2011, 17:29
دیگه چیزی از دستگاه باقی نموند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif چیشو میخوای بدی گارانتی؟:دی

آره واقعا خیلی جالبه: ))
ولی کلا که موعد گارانتی ش تموم شده بود اصلا: دی
تا فردا روشن نشه باید بندازمش دور: دی
چه جوری ردش کنم بره آخه؟ بدمش بازیافتش کنن؟:دی

kayvanhendi
01-06-2011, 17:39
چه جوری ردش کنم بره آخه؟ بدمش بازیافتش کنن؟:دی

چند تا راه داری:
1)بدی نمکی نمک بگیری حالشو ببری
2)برو سمساری ببین چند بر میدارن ازت؟
3)تشریعش کن بعد قطعاتشو بفروش:21:
4)اگه خواهر برادر تازه بدنیا اومده داری بده بهش بجای پستونک استفاده کنن
5)بزار رو تاقچه یا قابش کن به دیوار

*Ali*
01-06-2011, 17:48
قبل از اینکه نابود بشه حدودا چقدر می ارزید؟ اگه خیلی می ارزید یه فکری براش بردار
کلا آشنایی چیزی که به اپل استور دسترسی داشته باشه نداری؟ ترکیه ... ؟

HESAM_5700
01-06-2011, 17:56
غم از دست دادن آیپاد خیلی سخته ... درکت میکنم :دی

شما یه عکس ازش بزار ! ببینیم قابل تعمییر هست اصلاً یا نه :دی

Facon_Archi
01-06-2011, 18:05
چند تا راه داری:
1)بدی نمکی نمک بگیری حالشو ببری
2)برو سمساری ببین چند بر میدارن ازت؟
3)تشریعش کن بعد قطعاتشو بفروش:21:
4)اگه خواهر برادر تازه بدنیا اومده داری بده بهش بجای پستونک استفاده کنن
5)بزار رو تاقچه یا قابش کن به دیوار

هیچ کدوم از گزینه ها قابل اجرا نیس:دی

قبل از اینکه نابود بشه حدودا چقدر می ارزید؟ اگه خیلی می ارزید یه فکری براش بردار
کلا آشنایی چیزی که به اپل استور دسترسی داشته باشه نداری؟ ترکیه ... ؟
یادم نمیاد ولی تو حدود همین قیمت های الان بودش فکر کنم
خودم دسترسی دارم:دی
چی کار میشه کرد مگه؟

غم از دست دادن آیپاد خیلی سخته ... درکت میکنم :دی

شما یه عکس ازش بزار ! ببینیم قابل تعمییر هست اصلاً یا نه :دی
آخه حالا فیزیکیش هیچی خش زیاد برداشته پشتش:دی
ولی خب زمین طبق معمول همیشه خیس بود
داشتم راه میرفتم افتاد،پام هم بهش خورد ســُر خورد رو زمین: ))
بعد حالا شاید به خاطر خیس شدن باشه: ))
کلا نمیدونم چه بلایی سرش اومده
از همدردی شما سپاس گزاریم:دی
بدون آیپاد نمیشه زندگی کرد:41: الان که دیره فردا راهی خرید میشویم: ))

*Ali*
01-06-2011, 18:10
یادم نمیاد ولی تو حدود همین قیمت های الان بودش فکر کنم
خودم دسترسی دارم
چی کار میشه کرد مگه؟
بالاخره اگر برات مهمه و صرف میکنه که ببریش اپل استور بهتر از هیچی هست. اونا که یهو نمیان بگن دستگاهتون دیگه درست نمیشه و وردارید ببرید.

HESAM_5700
01-06-2011, 18:15
بدون آیپاد نمیشه زندگی کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان که دیره فردا راهی خرید میشویم: ))

شما که پولشو داری یکی دیگه بخری دیگه غم نداره :دی

ولی تا دفتر انجمن آیفون . آی آر ببرش شاید تونستن کاریش بکنن برات !!!

kayvanhendi
01-06-2011, 18:16
خب بازم چند تا راه داری:
1)بعنوان ماکت بفروش

اگه ظاهرش تر تمیزه:
1)بفروش به یارو بعد اگه گفت چرا روشن نمیشه بگو:شارژ نداره بعد پولو بگیر و بزن به چاک:5:
2)همینجوری واسه کلاس بگیر دستت تا وقت که یدونه دیگه خریدی
3)اگه خیس شده بزار جلو آفتاب یا سشوار بگیر روش
:31:

Facon_Archi
01-06-2011, 18:28
خب بازم چند تا راه داری:
1)بعنوان ماکت بفروش

اگه ظاهرش تر تمیزه:
1)بفروش به یارو بعد اگه گفت چرا روشن نمیشه بگو:شارژ نداره بعد پولو بگیر و بزن به چاک:5:
2)همینجوری واسه کلاس بگیر دستت تا وقت که یدونه دیگه خریدی
3)اگه خیس شده بزار جلو آفتاب یا سشوار بگیر روش
:31:

گزینه 3 رو انجام دادم: )))
با کلی افسردگی و اینا و حالت غم انگیز:دی
مرسی از دوستان نتیجه ش رو اعلام میکنیم که این رو کی برمیداره یا درست شد یا نه: دی

kayvanhendi
01-06-2011, 18:37
:37:Every night in my dreamsI see you, I feel you,....That is how I know you go on

hellmayor
01-06-2011, 21:26
شما حالا چرا قسمتی از آهنگ My Heart Will Go On از Celine Dion رو اینجا نوشتید ؟
از زبان Celine Dion دارید به آیپاد میگید ؟

kayvanhendi
01-06-2011, 22:06
شما حالا چرا قسمتی از آهنگ My Heart Will Go On از Celine Dion رو اینجا نوشتید ؟
از زبان Celine Dion دارید به آیپاد میگید ؟

نه دارم به حال آیپاد اون بیچاره غصه میخورم...:37:

generaltj
02-06-2011, 11:34
دوستان مغازه ای هست تو پاساژ پایتخت یا علاالدین که آیپادمو بخره؟ نسل4 64 گیگه:21:

Mehrdad092000
02-06-2011, 13:24
دوستان مغازه ای هست تو پاساژ پایتخت یا علاالدین که آیپادمو بخره؟ نسل4 64 گیگه:21:

دوست عزیز میخرن اما خیلی کم
شما توی دست بفروشی بهتره توی بازارچه فروم ها بگو

kayvanhendi
02-06-2011, 21:27
دوست عزیز میتونی بری بازار موبایل طبقه اول(از پله برقی میری بالا سمت چپ)اونجا یه app store که نه فروشگاه اپل هست شاید ازت بخرن:27:

----------------------------------------------

حالا یه سوال دیگه هم دارم آیپاد باید جیلبرک بشه؟ یا نه ؟ اصلا همچین چیزی برای این دستگاه وجود داره؟ اصلا برای آیپاد لازمه؟:18:

djhamido2
04-06-2011, 19:09
Ipod 120 GB mp3 player گیگ فرمت شده و وقتی داخلش آهنگ میریزم No Music میزنه
آیا پوشه ی خاصی باید قبلش ایجاد بشه؟
و اینکه مدام تنظیماتش ریست میشه
یک سوال دیگه هم ، اینکه آیا این دستگاه خاموش میشه یا نه؟
ممنون میشم اگر کاملاً راهنمایی کنید

hellmayor
05-06-2011, 10:24
Ipod 120 GB mp3 player گیگ فرمت شده و وقتی داخلش آهنگ میریزم No Music میزنه
آیا پوشه ی خاصی باید قبلش ایجاد بشه؟
و اینکه مدام تنظیماتش ریست میشه
یک سوال دیگه هم ، اینکه آیا این دستگاه خاموش میشه یا نه؟
ممنون میشم اگر کاملاً راهنمایی کنید
شما آیپاد کلاسیک منظورتون هست ؟

djhamido2
05-06-2011, 11:27
فکر میکنم همون باشه
مال یکی از دوستامه
ذر پشتش فلزیه
پشتش نوشته 120 گیگ
دکمه هاش هم روی یک صفحه ی گرده که میخوای بالا پایین کنی ، باید انگشت رو روش بچرخونی
فهمیدی کدومه؟

*Ali*
05-06-2011, 11:36
حالا یه سوال دیگه هم دارم آیپاد باید جیلبرک بشه؟ یا نه ؟ اصلا همچین چیزی برای این دستگاه وجود داره؟ اصلا برای آیپاد لازمه؟:18:
چطور Apple TV جیلبریک میشه ، آیپاد نمیتونه بشه؟ مگه چیش از اون کمتره؟:31:
سیستمش که iOS هست نرم افزاراش هم همه عین آیفون هست پس طبیعتا اون هم باید مثل بقیه بتونه جیلبریک بشه.
ولی لازم بودنش رو نمیدونم.

rgh2
06-06-2011, 08:43
دوستان لطفا راهنمايي كنن
چچوري ميشه رو ipod touch 4g آهنگ و فيلم بريزم و چچوري پاك ميشه؟؟
با itunes هر كاري كردم نشد!!!!!

hellmayor
06-06-2011, 10:21
چرا چیزی نداره که ؟ آهنگ و فیلم رو اول به لایبرری ADD میکننین بعدش روی اسم آیپادتون کلیک میکنین و هر با سینک کردن هرچی تو لایبرری باشه به آیپاد منتقل میشه !

rgh2
06-06-2011, 12:12
چرا چیزی نداره که ؟ آهنگ و فیلم رو اول به لایبرری ADD میکننین بعدش روی اسم آیپادتون کلیک میکنین و هر با سینک کردن هرچی تو لایبرری باشه به آیپاد منتقل میشه !

ممنون
انجام دادم فيلم ها نشد فقط آهنگ شد
بعد فايلها كه تو itunes عوض بشه تو آيپاد هم عوض ميشه اگه نخواهيم بعضي از آهنگها عوض نشه چه كار بايد كرد؟؟
يعد حذف يه آهنگ چطوريه؟؟؟كجا پاك ميشن

hellmayor
06-06-2011, 13:32
آهنگ هایی به آیپاد انتقال داده میشن که "تو آیتونز باشن"
اگه شما یک آهنگ رو از آیتونز پاک کنید از روی آیپاد هم پاک میشه !
از طریق خود آیپاد نمیشه آهنگها رو پاک کرد !
فیلم ها هم مطمئن بشید که که تیک سینک کردن فیلم ها رو زدید ! و فرمت هم باید MP4 باشه !

rgh2
07-06-2011, 07:04
آهنگ هایی به آیپاد انتقال داده میشن که "تو آیتونز باشن"
اگه شما یک آهنگ رو از آیتونز پاک کنید از روی آیپاد هم پاک میشه !
از طریق خود آیپاد نمیشه آهنگها رو پاک کرد !
فیلم ها هم مطمئن بشید که که تیک سینک کردن فیلم ها رو زدید ! و فرمت هم باید MP4 باشه !

ممنون
چه فرمتهايي رو نشون ميده و پخش ميكنه؟؟
mkv & avi و wmv رو نشون نميده؟؟؟

iMosi
07-06-2011, 09:09
همزمان با عرضه آیفون سفید اپل پیل سفید هم عرضه شد::31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hellmayor
07-06-2011, 12:11
ممنون
چه فرمتهايي رو نشون ميده و پخش ميكنه؟؟
mkv & avi و wmv رو نشون نميده؟؟؟

با نصب برنامه مانند VLC اکثر فرمت ها رو نشون میده !

rgh2
07-06-2011, 18:12
با نصب برنامه مانند VLC اکثر فرمت ها رو نشون میده !

ضمن تشکر از شما این برنامرو کجا میشه دانلود کرد؟؟
در ضمن من دستگاهو جیلبرگ کردم و cydia نصب شده
میشه بفرمائید چجوری از cydia استفاده میکنن و طرز کارش چیه؟؟؟

{sahand}
07-06-2011, 19:34
ضمن تشکر از شما این برنامرو کجا میشه دانلود کرد؟؟
در ضمن من دستگاهو جیلبرگ کردم و cydia نصب شده
میشه بفرمائید چجوری از cydia استفاده میکنن و طرز کارش چیه؟؟؟
از این استفاده کنید بهتره، از GPU استفاده می کنه و افت فریم نداره:

َAVPlayer

برنامه هایی که تغییرات سیستمی ایجاد می کنن و جیلبرک نیاز دارن و اپل بهشون اجازه ی حضور تو اپ استور رو نمی ده تو سایدیا قرار می گیرن.

rgh2
07-06-2011, 20:35
از این استفاده کنید بهتره، از GPU استفاده می کنه و افت فریم نداره:

َAVPlayer

برنامه هایی که تغییرات سیستمی ایجاد می کنن و جیلبرک نیاز دارن و اپل بهشون اجازه ی حضور تو اپ استور رو نمی ده تو سایدیا قرار می گیرن.

دوست عزیز
فایل ipa رو چجوری باید نصب کنم رو ipod

hellmayor
07-06-2011, 21:52
فایل رو با موس Drag میکنی و میندازی رو لایبرری تو آیتونز !
یا از اون بالا از قسمت فایل ، تو لایبرری ADD میکنیش !
بعد با سینک کردن تو آیپاد نصب میشه ! به همین سادگی !

psp2004
08-06-2011, 08:58
با نام خدا و سلام
دوستان من یه ipod touch 2g دارم که ios 4,2,1 روش نصبه وقتی جیل می کنم قابلیت مولتی تسکینگ نداره !!! چی کار باید بکنم سه بار تا حالا ریستور و جیل کردم ولی جواب نداده :19:

---------- Post added at 09:58 AM ---------- Previous post was at 09:57 AM ----------

با نام خدا و سلام
دوستان من یه ipod touch 2g دارم که ios 4,2,1 روش نصبه وقتی جیل می کنم قابلیت مولتی تسکینگ نداره !!! چی کار باید بکنم سه بار تا حالا ریستور و جیل کردم ولی جواب نداده :19:
یکی از دوستان میشه درباره apple peel بگه که چجوریاس ؟؟؟؟
با سپاس

hellmayor
08-06-2011, 10:20
مولتی تسکینگ که فک کنم از 4.3 به بعد روی خود os هستش !
peel ها آیپاد شما رو به آیفون تبدیل میکنن ! یعنی سیمکارت میخوره و با آیپاد به آیفون تبدیل شده شما میشه تکست فرستاد و تماس برقرار کرد ! (تو ایران تقریبا نایابه ! بخواهید بخرید باید از سایت اصلیش سفارش بدید )

{sahand}
08-06-2011, 11:40
با نام خدا و سلام

مولتی تسکینگ روی دستگاه های نسل اول و دوم کار نمی کنه، البته می تونید با برنامه های سایدیا فعالش کنید ولی به نظر من نکنید بهتره چون سرعتو به شدت پایین میاره.
در ضمن مولتی تسکینگ از 4 به بعد وجود داشت و 4.3 هم رو 2 جی نصب نمی شه.

pooria-ir
08-06-2011, 12:24
سلام
بچه ها با حدود 300 تومن چه چیزی از آیپاد میتونم بگیرم که بدرد بخوره ؟
لطفا هر مدلی رو که میگین بدون تعصب با Cowon x7 هم مقایسش کنین،چون خیلی دو دلم کرده این محصول

{sahand}
08-06-2011, 15:25
سلام
بچه ها با حدود 300 تومن چه چیزی از آیپاد میتونم بگیرم که بدرد بخوره ؟
لطفا هر مدلی رو که میگین بدون تعصب با Cowon x7 هم مقایسش کنین،چون خیلی دو دلم کرده این محصول
خب شما اول نیازهاتونو بفرمایید...

chinjan
08-06-2011, 16:37
Apple TV به طور کلی یک Digital Media Receiver هست که به طور Wireless به محصولات Apple وصل میشه و از اون طرف هم به تلویزیون.

هارد هم برای ذخیره سازی داره. ( 40 و 160 گیگ)

خروجی های HDMI, Component, Optical Audio هم داره... از طریق USB به کامپیوتر وصل میشه و پورت Ethernet هم برای اتصال به شبکه داره. فکر می کنم خروجی 1080p هم داشته باشه.

يعني ايني كه توي عكسه خود جناب هارد هست؟ يا رابطي است كه هارد اكسترنال هم به اون وصل بشه؟

chinjan
08-06-2011, 16:38
روي آي پاد چه فرمت برنامه هايي نصب مي شوند؟ مثلا جاوا ساپرت هست ؟ سيستم عامل داره؟

rgh2
08-06-2011, 19:16
فایل رو با موس Drag میکنی و میندازی رو لایبرری تو آیتونز !
یا از اون بالا از قسمت فایل ، تو لایبرری ADD میکنیش !
بعد با سینک کردن تو آیپاد نصب میشه ! به همین سادگی !

من avplayer رو نصب کردم اما نشد!!!
ارور 0xE8008001 داد
مشکل از کجاست ؟؟

------------------------------------------------
دوستان عزیز
یه مورد دیگه
من avplayer رو از cydia نصب کردم اما فیلمهای mkv و mpeg رو تو itunes نمیاره (فایلهای دیگرو امتحان نکردم)
لطفا راهنمایی کنید

ممنون

08-06-2011, 20:12
AVPlayer خیلی عالیه... من همیشه از ای وی استفاده میکنم... (من ای وی رو به خاطر کیفیتش مصرف می کنم :دی)
منتها ، فیلم هاتون رو باید با ifun box بریزین توی پوشه ی AV... کلا آی فان باکس نرم افزار خیلی مهمیه...

iMosi
08-06-2011, 20:39
من avplayer رو نصب کردم اما نشد!!!
ارور 0xE8008001 داد
مشکل از کجاست ؟؟

------------------------------------------------
دوستان عزیز
یه مورد دیگه
من avplayer رو از cydia نصب کردم اما فیلمهای mkv و mpeg رو تو itunes نمیاره (فایلهای دیگرو امتحان نکردم)
لطفا راهنمایی کنید

ممنون
app sync رو از سورس Hackulo.us نصب کن....آدرسش اینه:
cydia.hackulo.us

برای ریختن هم شما رو آیپادت تو آیتونز کلیک می کنی بعدش اون بالا تب Apps رو میزنی ....اسکرول رو می کشی پایین...

تو قسمت Tunes File Sharing ....
avplayer رو انتخاب می کنی....بعدش Add میزنی ...میری فیلم میریزی:46:

ضمنا بدون Appsync کرک نمیتونی نصب کنی داداشی:31:

yoosef_st
08-06-2011, 21:31
من یه سوالی برام پیش اومده.
یکی از دوستان من آیپاد تاچ 4 داره، بعد من با مالتی تسکینگش که کار میکردم، اصلا کالتی تسکینگ نبود که. برنامه کلا بسته میشد. فقط یه حالت Shortcut توی لیست برنامه های اخیرش بود.
من فکر میکردم کلا iOS خب مزخرفه دیگه و همینجوریاست.
اما هفته پیش با آیفون4 یکی دیگه از دوستان کار میکردم، بعد مالتی تسکینگ دشات واقعا.
یعنی مثلا اگه وسط Angry Birds توی آیپاد بودم، بعد میرفتم توی منو، بعد که برمیگشتیم توی بازی از اول میومد، اما توی آیفون از ادامش بود.
چرا اینجوریه؟؟؟؟ عادیه که اینجوری باشه؟
یعنی آیپاد تاچ مالتی تسکینگش الکیه؟

pooria-ir
08-06-2011, 21:55
خب شما اول نیازهاتونو بفرمایید...

قصد دارم این دستگاه رو هدیه بدم

مهمترین چیز برام کیفیت صدا و شفیفیتش هست،بعد باطری و بعد کیفیت تصویر
وای فای هم برام مهمه
مطمئنن تو دستگاه تاچ قدرت گیرندگی مناسب صفحه تاچ هم اهمیت داره

{sahand}
08-06-2011, 22:37
من یه سوالی برام پیش اومده.
یکی از دوستان من آیپاد تاچ 4 داره، بعد من با مالتی تسکینگش که کار میکردم، اصلا کالتی تسکینگ نبود که. برنامه کلا بسته میشد. فقط یه حالت Shortcut توی لیست برنامه های اخیرش بود.
من فکر میکردم کلا iOS خب مزخرفه دیگه و همینجوریاست.
اما هفته پیش با آیفون4 یکی دیگه از دوستان کار میکردم، بعد مالتی تسکینگ دشات واقعا.
یعنی مثلا اگه وسط Angry Birds توی آیپاد بودم، بعد میرفتم توی منو، بعد که برمیگشتیم توی بازی از اول میومد، اما توی آیفون از ادامش بود.
چرا اینجوریه؟؟؟؟ عادیه که اینجوری باشه؟
یعنی آیپاد تاچ مالتی تسکینگش الکیه؟

نه، فرقی نداره. فقط خود برنامه هم باید مالتی تسکینگ رو ساپرت کنه، که خب تمام برنامه هایی که تو یه سال اخیر عرضه شدن ساپرت می کنن و برنامه های قدیمی تر هم اکثرا آپدیت شدن و این قابلیت بهشون اضافه شد.

قصد دارم این دستگاه رو هدیه بدم

مهمترین چیز برام کیفیت صدا و شفیفیتش هست،بعد باطری و بعد کیفیت تصویر
وای فای هم برام مهمه
مطمئنن تو دستگاه تاچ قدرت گیرندگی مناسب صفحه تاچ هم اهمیت داره
آها پس کلا آیپاد تاچ می خواین، من فکر کردم شما منظورتون انتخاب بین آیپاد کلاسیک و نانو و تاچه.
خب مدل 8 گیگ حدودا 50 تومن از بودجه تون ارزون تر و مدل 32 گیگ حدودا 50 تومن گرونتره.
عملکرد باطری کاملا راضی کنندس. (40 ساعت پخش موسیقی)
کیفیت تصویر که فعلا بالاترین چگالی پیکسل رو داره. (640*960 در 3.5 اینچ)
از نظر تاچ هم که دیگه همه می دونن اگه بهترین نباشه از بهترین هاست. (که به نظر من بهترینه)
Cowon رو هم شخصا استفاده نکردم ولی مطمئنا با توجه به اینکه یه پلیر حرفه ایه کیفیت بهتری داره.

pooria-ir
08-06-2011, 23:49
آها پس کلا آیپاد تاچ می خواین، من فکر کردم شما منظورتون انتخاب بین آیپاد کلاسیک و نانو و تاچه.
خب مدل 8 گیگ حدودا 50 تومن از بودجه تون ارزون تر و مدل 32 گیگ حدودا 50 تومن گرونتره.
عملکرد باطری کاملا راضی کنندس. (40 ساعت پخش موسیقی)
کیفیت تصویر که فعلا بالاترین چگالی پیکسل رو داره. (640*960 در 3.5 اینچ)
از نظر تاچ هم که دیگه همه می دونن اگه بهترین نباشه از بهترین هاست. (که به نظر من بهترینه)
Cowon رو هم شخصا استفاده نکردم ولی مطمئنا با توجه به اینکه یه پلیر حرفه ایه کیفیت بهتری داره.

یعنی نظر نهاییتون رو کوون هستش ؟

و اینکه آیا آیپاد تاچ از نظر ساپورت نرم افزاری مثل آیفونه ؟
به پای X7 اندروید میرسه ؟

yoosef_st
08-06-2011, 23:56
ببخشید، مگه آیپاد تاچ هم این کیفیت تصویر رو داره؟
تا جایی که من شنیدم صفحه نمایش رتینا (اگه اشتباه نکرده باشم) فقط روی آیفون 4 هست و روی آیپاد صفحه نمایش معمولیه. اینطور نیست؟

Mehrdad092000
09-06-2011, 05:57
ببخشید، مگه آیپاد تاچ هم این کیفیت تصویر رو داره؟
تا جایی که من شنیدم صفحه نمایش رتینا (اگه اشتباه نکرده باشم) فقط روی آیفون 4 هست و روی آیپاد صفحه نمایش معمولیه. اینطور نیست؟

ایپاد هم داره دوست عزیز رزولیشن همونه
فقط ایفون یکم بهتره توی دید از زاویه

---------- Post added at 06:57 AM ---------- Previous post was at 06:54 AM ----------

بستگی داره برای چی بخوای کیفیت ایپاد هم خوبه اما اگه میخوای خیلی خدا بشه یه هدفون خفن بخر براش
بله دقیقا مثل ایفونه جز برنامه هایی که به سنسور قطب نما و gps م مخابراتی مربوط هستن
بهتره بگی x7وانذریود و ... به پای ایپاد میرسن یا نه :46:
مطمیین باشید دستگاهه قوی ای هستش

09-06-2011, 08:19
آیپاد دقیقا همون آیفونه با این تفاوت ها :
دوربین ضعیف تر
نداشتن امکانات مخابراتی
جی پی اس
وزن و قطر کمتر

منم خودم هم گوشی اندرویدی دستمه هم آیپاد...
آیپادو هزاران بار بهش ترجیح میدم... واقعا به نظرم iOS یه طوری با روح آدم ارتباط برقرار می کنه :دی

{sahand}
09-06-2011, 14:54

بستگی به استفاده ی طرف داره آخه، منی که تمام آهنگامو Nero AAC 64 kbps می کنم و با یه هدفون 20 تومنی گوشی می کنم، شاید اصلا تفاوت کیفیت رو متوجه نشم، ولی کسی که با هدفون 300 تومنی FLAC گوشی می کنه باید بره سراغ حرفه ای ترین.
من اگه بازم بخوام PMP بخرم آیپاد می خرم.
نرم افزار که دقیقا همون آیفونه و فرقی نداره.
X7 که اندروید نیست!؟ در ضمن به قول دوستمون ساپورت بقیه رو با iOS مقایسه می کنن نه برعکس!

rgh2
10-06-2011, 09:20
app sync رو از سورس Hackulo.us نصب کن....آدرسش اینه:
cydia.hackulo.us

برای ریختن هم شما رو آیپادت تو آیتونز کلیک می کنی بعدش اون بالا تب Apps رو میزنی ....اسکرول رو می کشی پایین...

تو قسمت Tunes File Sharing ....
avplayer رو انتخاب می کنی....بعدش Add میزنی ...میری فیلم میریزی:46:

ضمنا بدون Appsync کرک نمیتونی نصب کنی داداشی:31:

چقدر مکافات داره این ipod اگه از اول میدونستم برای یه فیلم ریختن این همه دردسر داره هیچ وقت نمیگرفتم:(

دوست عزیز
1-این app sync یه فایل deb بود چجوری نصب میشه؟؟
2-file sharing رو پیدا نکردم:(
موفق نشدم

10-06-2011, 10:58
داداش خو گفته که سورس :دی مث که شما هنو با اصطلاحا آشنا نیستی :دی
برو توی Cydia اگه نداری یعنی دستگاهت جیلبرک شده نیست و باید جیلبرک کنی...
بعدش این آدرس رو اد کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزار باشه)...
بعدش هم برو دنبال Appsync For OS 4+ تقریبا یه چنین چیزایی بود :دی بگرد و نصبش کن :دی

{sahand}
10-06-2011, 12:44
چقدر مکافات داره این ipod اگه از اول میدونستم برای یه فیلم ریختن این همه دردسر داره هیچ وقت نمیگرفتم:(

دوست عزیز
1-این app sync یه فایل deb بود چجوری نصب میشه؟؟
2-file sharing رو پیدا نکردم:(
موفق نشدم
1. فعلا با همون سایدیا نصب کنید راحتترید.
2. اینجاست:

kayvanhendi
10-06-2011, 13:39
خبر جدید (بدون v -*- p -*- n از itunes دانلود کنید)
تا حالا شده یه برنامه هاتونو دانلود نکنین و بزارین برای بعد؟
خب اون برنامه هایی که تو لیست دانلود هاتون هستند رو میتونین بدون استفاده از ..... دانلود کنین.
فقط برای سرچ و کارهای دیگه به ..... نیاز دارین. و برای دانلود میتونین از اون استفاده نکنین
(خودم کشف کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )(قدیمی بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

joe_satriani
10-06-2011, 14:01
خبر جدید (بدون v -*- p -*- n از itunes دانلود کنید)
تا حالا شده یه برنامه هاتونو دانلود نکنین و بزارین برای بعد؟
خب اون برنامه هایی که تو لیست دانلود هاتون هستند رو میتونین بدون استفاده از ..... دانلود کنین.
فقط برای سرچ و کارهای دیگه به ..... نیاز دارین. و برای دانلود میتونین از اون استفاده نکنین
(خودم کشف کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )(قدیمی بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام
آره روش خوبیه
قدیمی بود :31::31:

موفق باشید.

HESAM_5700
10-06-2011, 18:03
سلام...

دوستان چرا این لیریکه کوفتی اد نمیشه ؟ : دی

توی لایبراری آیتونز هست لیریکش ولی توی آیپاد نمیاد !‌بقیه اطلاعات آهنگ ویرایش میشه و اعمال میشه توی آیپاد اما لیریک نه !!!!

hellmayor
10-06-2011, 20:29
شما از برنامه Tag & Rename واسه تغیر در مشخصات MP3 ها استفاده کنید !
من خودم لیریک آهنگارو با این برنامه اضافه میکنم و آیپاد هم نشون میده !
(وقتی داره آهنگ رو پخش میکنه یکبار روی صفحه بزنید )

rgh2
10-06-2011, 23:09
داداش خو گفته که سورس :دی مث که شما هنو با اصطلاحا آشنا نیستی :دی
برو توی Cydia اگه نداری یعنی دستگاهت جیلبرک شده نیست و باید جیلبرک کنی...
بعدش این آدرس رو اد کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزار باشه)...
بعدش هم برو دنبال Appsync For OS 4+ تقریبا یه چنین چیزایی بود :دی بگرد و نصبش کن :دی

این appsync رو نصب کردم آیکونش علامت سئواله درسته؟؟؟

1. فعلا با همون سایدیا نصب کنید راحتترید.
2. اینجاست:

ممنون ازت دمت گرم
ولی itunes من این قسمت پائینی که file sharing هست رو نداره!!!
چه جوری شده که اینجوری شده؟؟

iMosi
11-06-2011, 09:28
دوست عزیز شما اگر جیلبریک کرده باشی سیدیا باید بدونی چیه که؟؟؟؟......

ضمنا اسکرول بار رو بکش پایین می بینیش....
اگر خیلی دیگه میتدی هستین پیغام خصوصی کنید تا بهتر راهنمایی کنیم:دی

{sahand}
11-06-2011, 14:57
این appsync رو نصب کردم آیکونش علامت سئواله درسته؟؟؟

ممنون ازت دمت گرم
ولی itunes من این قسمت پائینی که file sharing هست رو نداره!!!
چه جوری شده که اینجوری شده؟؟
1. نه اصلا ایکون نداره!
2. اگه کلا ندارید شاید اصلا برنامه ای نصب ندارید که از اون قسمت استفاده کنه. AVPlayer رو نصب کردید؟ اصلا دستگاه به آیتیونز وصل هست؟

rgh2
11-06-2011, 17:33
دوستان حرفه ایی دمتون گرم
بالاخره ردیف شد
از دوستان mostafamoradi88 و SƏHƏND کمال تشکر وافر و فراوان را دارم ;)
دم همه گرم ،انجام شد
حالا برنامه ها و بازیهای توپ رو کجا میشه گیر آورد؟؟

iMosi
11-06-2011, 19:01
Apptrack.org
Pandaapp.....سرچ کن...برو بخش آیفونش...لینکاش همه مستقیمه....
اولین بازی هم به نظر من سامورایی.....معتادش شدم بدجور....

kayvanhendi
12-06-2011, 17:56
Apptrack.org
Pandaapp.....سرچ کن...برو بخش آیفونش...لینکاش همه مستقیمه....
اولین بازی هم به نظر من سامورایی.....معتادش شدم بدجور....
خیلی جالبه نمیدونم چرا ؟ چرا برنامه هایی که از این جا دانلود میکنیم فری اند(مثلا imovie) و آیتونز هم قبول میکنه اما از جاهای دیگه دان میکنیم ارور میده .

{sahand}
12-06-2011, 20:56
خیلی جالبه نمیدونم چرا ؟ چرا برنامه هایی که از این جا دانلود میکنیم فری اند(مثلا imovie) و آیتونز هم قبول میکنه اما از جاهای دیگه دان میکنیم ارور میده .
برنامه چه فری باشه چه نباشه باید کرک شده باشه تا همه بتونن نصب کنن. برنامه ی فری ای که شما با گوشیت دانلود می کنی برای بقیه قابل استفاده نیست.

kayvanhendi
13-06-2011, 00:51
راستی شایعاتی پخش شده مبنی بر کنفرانس جدید اپل:5: آیا درسته میگن میخواد یه آیفون جدید معرفی کنه یه آیفون کوچیک:21:؟!!؟
صحت داره ؟ کسی چیزی نشنیده؟:41:

Rhodes
13-06-2011, 06:32
راستی شایعاتی پخش شده مبنی بر کنفرانس جدید اپل:5: آیا درسته میگن میخواد یه آیفون جدید معرفی کنه یه آیفون کوچیک:21:؟!!؟
صحت داره ؟ کسی چیزی نشنیده؟:41:

کنفرانس که تموم شد رفت.
نه.به غیر از چیزای نرم افزاری و ios ‎5 دستگاه و سخت افزاری معرفی نکرد.

kayvanhendi
13-06-2011, 09:15
کنفرانس که تموم شد رفت.
نه.به غیر از چیزای نرم افزاری و ios ‎5 دستگاه و سخت افزاری معرفی نکرد.
نه اونو که خودم میدونم یه کنفرانس دیگه رو میگم
توی کلیک (جام جم) نوشته بود.

pooria-ir
13-06-2011, 10:52
آقا ببخشید
یه سوال خیلی خیلی ابتدایی
این جیروسکوپ چیه ؟ :)

roteal2007
13-06-2011, 11:24
آقا ببخشید
یه سوال خیلی خیلی ابتدایی
این جیروسکوپ چیه ؟ :)

یه سنسور جهت نما هست که به خاطر 3 محوره بودنش دقیق تر هست.توی بازی هایی مثل nova2 ازش استفاده شده که میتونی با چپ و راست بردن فیریکی آیپاد اونو حرکت بدی

pooria-ir
13-06-2011, 11:56
الان تو دیجی کالا بودم،یکی توی نقدهاش نوشته بود که تو فرمت های صوتی فقط MP4 رو جرا میکنه
درسته :13: /؟

gisha
13-06-2011, 19:04
سلام.
من میخواهم ipod touch بخرم چند تا سوال دارم.
1- 70 در صد هدفم از خرید این دستگاه خواندن فایل pdf است. گوشی خودم (نوکیا 5800) بد نیست ولی خوب هم نیست!!!
حالا می خواهم بدونم با توجه به صفحه 3.5 اینچی و رزولیشن 960 در 640 برای خواندن فایلهای pdf مشکلی ندارم. یعنی لازم نیست مدام زوم کنم یا بعد از مدتی چشمام درد بگیره؟در یک کلام بگم برای این کار ارزش داره بخرمش یا فرق چندانی با 5800 خودم نداره؟
2- هدف بعدیم دیدن فایلهای تصویری است. آیپاد چه فرمتهایی رو ساپورت میکنه؟ در این زمینه نوکیا 5800 بسسسسسسسسیار ضعیفه مثلا mp4 اونم با رزولیشن خاص خودش دیگه فایلی مثل avi رو نمیخونه چه برسه به mkv.
3- کیفیت صدای اسپیکرش در مقایسه با 5800 چطوریه؟
بیشتر ار 280 تومن هم ندارم یعنی نگید برو ipad بگیر.
با تشکر از توجه شما عزیزان. سوال 1 از همه مهمتره.

hellmayor
13-06-2011, 20:28
الان تو دیجی کالا بودم،یکی توی نقدهاش نوشته بود که تو فرمت های صوتی فقط MP4 رو جرا میکنه
درسته :13: /؟
با ویدئو پلیر خودش بله ! فقط MP4
ولی اگه نرم افزار بزنید اکثر فرمت های رایج رو پخش میکنه !

13-06-2011, 20:54
سلام.
من میخواهم ipod touch بخرم چند تا سوال دارم.
1- 70 در صد هدفم از خرید این دستگاه خواندن فایل pdf است. گوشی خودم (نوکیا 5800) بد نیست ولی خوب هم نیست!!!
حالا می خواهم بدونم با توجه به صفحه 3.5 اینچی و رزولیشن 960 در 640 برای خواندن فایلهای pdf مشکلی ندارم. یعنی لازم نیست مدام زوم کنم یا بعد از مدتی چشمام درد بگیره؟در یک کلام بگم برای این کار ارزش داره بخرمش یا فرق چندانی با 5800 خودم نداره؟
2- هدف بعدیم دیدن فایلهای تصویری است. آیپاد چه فرمتهایی رو ساپورت میکنه؟ در این زمینه نوکیا 5800 بسسسسسسسسیار ضعیفه مثلا mp4 اونم با رزولیشن خاص خودش دیگه فایلی مثل avi رو نمیخونه چه برسه به mkv.
3- کیفیت صدای اسپیکرش در مقایسه با 5800 چطوریه؟
بیشتر ار 280 تومن هم ندارم یعنی نگید برو ipad بگیر.
با تشکر از توجه شما عزیزان. سوال 1 از همه مهمتره.
1- مسلما این که نسبت رزولوشن به سایزش خیلی زیاده برای کتاب خوندن حرف نداره... من خودم روزی باهاش 4-5 ساعت کتاب می خونم... فوق العادس...
2- همه فرمتا رو پخش می کنه... فقط رزولوشنش نباید خیلی بالا باشه... فک کنم تا 720p یا یه کم بالاتر باشه...
3-اسپیکرش به طرز فجیعی ضعیفه...

با 280 تومن می تونین 8 گیگ بگیرین که خیلی خیلی کمه... 6.5 گیگ میشه که اصلا واس چنین سیستم عامل شاخی مناسب نیست... سعی کنین پول بزارین روش تا 350 اون وخ میتونین 32 گیگ بگیرین که فوق العادس...

rgh2
13-06-2011, 21:15
دوستان عزیز
من از رو cd چند تا برنامه نصب کردم
اگه بخوام اونارو uninstall بکنم از کجا باید انجام داد؟؟؟

pooria-ir
13-06-2011, 21:48
با ویدئو پلیر خودش بله ! فقط MP4
ولی اگه نرم افزار بزنید اکثر فرمت های رایج رو پخش میکنه !

دوست عزیز ویدئویی منظورم نبود
تو پست هم گفتم صوتی :10:

13-06-2011, 21:50
دوستان عزیز
من از رو cd چند تا برنامه نصب کردم
اگه بخوام اونارو uninstall بکنم از کجا باید انجام داد؟؟؟
دستتونو روی یکی از آیکونا بزارین و نگه دارین... آیکونا به حالت لرزه در میان... نرم افزار های ipa که قابل حذف هستن ، گوششون یه علامت ضربدر میاد که بزنین حذف میشن...

HESAM_5700
17-06-2011, 19:15
سلام سلام :دی

دوستان این سیدیا یه چیزی نداره که بشه لایبراری آهنگ ها رو از تو خود آپاد دستکاری کرد ؟ :دی

من زیاد با آیتونز رابطه خوبی ندارم :دی خیلی گیر میده !

مثلاْ یه آهنگی با آیپاد دانلود میکنم بتونم با خود آپاد بریزمش تو Music Library ؟!؟!

iMosi
17-06-2011, 19:51
فاجعه اینجاست که اصلا اپل به هیچ منبع دانلود موزیکی جز استور خود آیتونز اعتقاد نداره :دی

hellmayor
18-06-2011, 09:29
فکر نمیکنم همچین چیزی ممکن باشه ! مخصوصا در مورد موزیک ها ! چون من اصلا تابحال هیچ چیزی ندیدم که حتی به موزیک های آیپاد مربوط باشه ! قضیه موزیک ها تو آیپاد کلا فرق داره ! وقتی با آیتونز موزیک به آیپاد میزنیم موزیک های بصورت پوشه هایی به این شکل و اسم های عجیب و غریب درمیان :

nokia_6253
18-06-2011, 09:55
دوستان صدای هدفون ipod4 چه جوریه؟بلندی و بیس خوبی داره؟

HESAM_5700
18-06-2011, 12:02
فکر نمیکنم همچین چیزی ممکن باشه ! مخصوصا در مورد موزیک ها ! چون من اصلا تابحال هیچ چیزی ندیدم که حتی به موزیک های آیپاد مربوط باشه ! قضیه موزیک ها تو آیپاد کلا فرق داره ! وقتی با آیتونز موزیک به آیپاد میزنیم موزیک های بصورت پوشه هایی به این شکل و اسم های عجیب و غریب درمیان :

اینو میدونستم :دی یه بار سعی کردم با این پوشه ها آیتونزو دور بزنم ریسپرینگ که کردم دیگه بالا نیومد :دی

-----------

این ه کر ها باید یه فکری برای این آیتونز بکنن یه برنامه بنویسن جایگزین این آیتونز دیوونه ! : دی به همچی گیر میده !!!

آی-فان باکس هم که ..... :13:

HESAM_5700
18-06-2011, 12:15
۱ سوال دیگه ....

این ShadOw GuarDian مرحله ۱رو تموم میکنم میرم مرحله ۲ L0aD نمیشه مرحله ۲اش !!!!!

چه مرگشه ؟!؟!؟ (‌خیلی از بازیهای دیگه هم کرش میکنن!!! )

مشکل اپ سینکه ؟!؟!

الان ۴.۲.۱ ام اپ سینک ۱۰۰۰جور مدل داره :دی کودومو نصب کنم !!؟

iMosi
18-06-2011, 14:15
Appsync4+......
کلا آیپاد تاچ مشکل کمبود رم داره.....به خاطر همین کرش می کنه

HESAM_5700
18-06-2011, 14:36
اره ...

الان همه چيو بستم ٨٠ مگ خاليه !!! ولي رو ايفون ١٦٠ به بالاست !!!
اعصابمو خورد كرده ميخوام اينو بازي كنم :31:
راهي نيس ؟؟  

{sahand}
18-06-2011, 17:31
تو آیفان باکس برای اینکه اسمارو درس نشون بده باید از قسمت Recovery Music and Video برید.

۱ سوال دیگه ....

این ShadOw GuarDian مرحله ۱رو تموم میکنم میرم مرحله ۲ L0aD نمیشه مرحله ۲اش !!!!!

چه مرگشه ؟!؟!؟ (‌خیلی از بازیهای دیگه هم کرش میکنن!!! )

مشکل اپ سینکه ؟!؟!

الان ۴.۲.۱ ام اپ سینک ۱۰۰۰جور مدل داره :دی کودومو نصب کنم !!؟

اره ...

راهي نيس ؟؟

Appsync4+......
کلا آیپاد تاچ مشکل کمبود رم داره.....به خاطر همین کرش می کنه
کلا بازی های سنگین رو باید رو Safemode اجرا کنید که theme ها و tweak ها رمو اشغال نکنن، مث یه آیپاد جیلبرک نشده. برای Safemode هم که می دونید باید:
SBSettings --> Power --> Safemode
برای خارج شدن از Safemode هم ریسپرینگ...

*Ali*
18-06-2011, 19:11
اره ...

راهي نيس ؟؟  
چجوری میشه میزان رم باقیمونده رو دید؟
میشه یه مثال بزنید؟
Infinity blade هم که میخواید بازی میکنید قبلش باید همه چیز رو ببندید؟

iMosi
18-06-2011, 20:13
خوب من صدتا کار کردم این بازی dream scape رو روی آیپاد اجرا کنم نشد:(

hellmayor
18-06-2011, 21:12
البته اینو هم در نظر بگیرید ممکنه کسی که بازی رو ک ر ک میکرده ممکنه تو یه جایی به بازی آسیب زده باشه ها !

HESAM_5700
18-06-2011, 22:05
چجوری میشه میزان رم باقیمونده رو دید؟
میشه یه مثال بزنید؟
Infinity blade هم که میخواید بازی میکنید قبلش باید همه چیز رو ببندید؟

نه با اون مشکلی ندارم ( البته خوشم نمیاد زیاد بازی نمیکنم : دی )

شما فکر نکنم بتونی میزان رم رو بفهمی !‌ SBsetting میخواد !
:40:

حالا وقتی میخوام بازی کنم یه دور ریبوت میکنم درست میشه !‌ اما باز مخیلی کمبود رم داره ! :13::19:

----

SaFe M0De هم خیلی کاربرد داره ! :40:

18-06-2011, 22:08
واس دیدن باقی مونده رم باید جیل کنین و برین توی SBSettings :دی در نتیجه به درد شما نمی خوره :دی

*Ali*
18-06-2011, 22:55
خدا رو شکر همه قضیه ما رو میدونن :31:
تا حالا کلا من حدود 40 تومن برا برنامه ها خرج کردم. فکر کنم ارزشش رو داشت ، حداقلش اینه که از دست سیدیا و پکیج و اینا راحت شدم. آپدیت هم که میاد بدون ترس و لرز آپدیت میکنم. حراج بازیها هم که خیلی حال میده به آدم
به شما هم توصیه میکنم امتحان کنید:دی

19-06-2011, 00:19
منم دارم وسوسه میشم برم تو کار اینا... ولی خدایی خیلی برنامه ها گرونن... مثلا خدا دلار باید بدیم بالای همین گودریدر چرت :دی در حالی که من الان هم میتونم گود ریدر مجانی داشته باشم هم این یارو iFile جواب میده :دی
موقع حراجی ها حدودا چه قد حراج می شن؟؟؟

*Ali*
19-06-2011, 11:00
منم دارم وسوسه میشم برم تو کار اینا... ولی خدایی خیلی برنامه ها گرونن... مثلا خدا دلار باید بدیم بالای همین گودریدر چرت :دی در حالی که من الان هم میتونم گود ریدر مجانی داشته باشم هم این یارو iFile جواب میده :دی
موقع حراجی ها حدودا چه قد حراج می شن؟؟؟
باید یه خبری بشه ، فوتی جشنی چیزی :دی شوخی کردم مثلا عید پاک که نمیدونم اسمش چیه EA اومده بود تمام بازیهای گنده شو مثل Dead space و Hot pursuit و ... که 6 7 دلار قیمت دارند رو یه دلار میفروخت. مطمئن باش هزینه ای که برنامه نویس میکنه اگه خودت هم برنامه نویس باشی راضی نمیشی برنامه ت کرک بشه. خیلی ها هم که جیلبریک میکنند اصلا به خاطر قیمت برنامه ها نیست و فقط برای بعضی امکانات جانبی که با جیلبریک اضافه میشه این کار رو میکنند و باز هم برنامه ها رو میخرند.

ted1996
20-06-2011, 14:12
سلام این8گیگ ایپاد چه قدرش دقیقا در اختیار هست؟
من خیلی اهل اهنگ نیستم مثلا اگه 1 گیک اهنگ و کلیپ بریزم بقیه برای بازی و نرم ازار و عکس کافیه؟ای کاش اپل16 میداد:2:

راستی ios5 هست واسش یا میاد؟

MrDevil
20-06-2011, 16:03
سلام این8گیگ ایپاد چه قدرش دقیقا در اختیار هست؟
من خیلی اهل اهنگ نیستم مثلا اگه 1 گیک اهنگ و کلیپ بریزم بقیه برای بازی و نرم ازار و عکس کافیه؟ای کاش اپل16 میداد:2:

راستی ios5 هست واسش یا میاد؟
سلام
فکر کنم 6.5
بستگی به بازیها و برنامه ها داره.بازی 1گیگی داریم بازی 10 مگی هم داریم.
هنوز نه ولی میاد برای آیپاد.

20-06-2011, 16:09
6.5 گیگ در اختیار دارین که خیلی خیلی کمه... حتی 16 هم کمه... 32 مناسب ترینه...

mohamad h
20-06-2011, 18:49
salam tu ye majale khunde budam ke ye dastgahi hast ke be ipod vasl mishe va un vaght ipod simcard mikhore aya in dastgah tu iran hast? gheymatesh chande va be kojaye ipod vasl mishe

ted1996
20-06-2011, 19:20
تو apple.com که تو بخش ایپاد 5 اومده یود واسش
نرم افزارای مجانی خوب هست واسش؟

میشه در باره ی این توضیح بدید 1st Generationواین ایپاد های تو بازار همشون همین مدل اند یه وقت به من نندازن؟

*Ali*
20-06-2011, 20:55
تو apple.com که تو بخش ایپاد 5 اومده یود واسش
نرم افزارای مجانی خوب هست واسش؟

میشه در باره ی این توضیح بدید 1st Generationواین ایپاد های تو بازار همشون همین مدل اند یه وقت به من نندازن؟
1st Generation : نسل اول ! یعنی اولین نسلی که ساخته شده
آیپاد تاچ تا نسل چهارم ساخته شده و الان تو بازار هست.

T I M S A R
20-06-2011, 21:07
سلام
من امروز ios4.3.3 رو واسه آیپادم که نسل 4 هست دانلود کردم فرمت فایل ipsw هست،نمیدونم چجور باید آپدیت کنم لطفا راهنمایی کنید؟

*Ali*
20-06-2011, 22:59
iTunes رو باز میکنید و در صفحه ای که اسم دستگاه و مشخصات رو نوشته ، Shift رو نگه میدارید و Restore رو میزنید.

generaltj
21-06-2011, 08:46
باید یه خبری بشه ، فوتی جشنی چیزی :دی شوخی کردم مثلا عید پاک که نمیدونم اسمش چیه EA اومده بود تمام بازیهای گنده شو مثل Dead space و Hot pursuit و ... که 6 7 دلار قیمت دارند رو یه دلار میفروخت. مطمئن باش هزینه ای که برنامه نویس میکنه اگه خودت هم برنامه نویس باشی راضی نمیشی برنامه ت کرک بشه. خیلی ها هم که جیلبریک میکنند اصلا به خاطر قیمت برنامه ها نیست و فقط برای بعضی امکانات جانبی که با جیلبریک اضافه میشه این کار رو میکنند و باز هم برنامه ها رو میخرند.

دوست عزیز ما هم میخوایم به جمع گیفت کاردی ها:31:اضافه شیم....عیدی چیزی تو راه نیست بتونیم با نخفیف بخریم...لا مصب این Gamelofte پوله خونه آقاشو میخواد بگیره:31:

*Ali*
21-06-2011, 14:15
از امضا معلومه ، شما که داری این هزینه رو میکنی و آیپد میخری یه 60 تومن دیگه بذار کنارش و 50$ بخر که فعلا کارت رو راه بندازه.
الان مثلا BFBC2 شده 3 دلار و Burn the rope رایگان

generaltj
21-06-2011, 19:57
از امضا معلومه ، شما که داری این هزینه رو میکنی و آیپد میخری یه 60 تومن دیگه بذار کنارش و 50$ بخر که فعلا کارت رو راه بندازه.
الان مثلا BFBC2 شده 3 دلار و Burn the rope رایگان

من میخوام بازی های خیلی خوب و نرم افرازای کاربردی و مهم رو بخرم و برای نرم افزارای معمولی و اینا میخوام صب کنم تا جیلش بیاد:31: نمیخوام الکی 99 سنت 99 سنت حروم کنم:13:..با این حساب 50 دلاری کافیه یا یه 25 هم بزنم تنگش :31:؟

*Ali*
21-06-2011, 20:33
من میخوام بازی های خیلی خوب و نرم افرازای کاربردی و مهم رو بخرم و برای نرم افزارای معمولی و اینا میخوام صب کنم تا جیلش بیاد:31: نمیخوام الکی 99 سنت 99 سنت حروم کنم:13:..با این حساب 50 دلاری کافیه یا یه 25 هم بزنم تنگش :31:؟
یعنی اگه جیلبریکش اومد جیلبریک میکنی؟ پس دیگه برای چی هزینه میکنی برای برنامه ها؟ صبر کن جیلبریکش بیاد کلا همه رو کرک شده بریز

MrDevil
21-06-2011, 21:04
وقتی اپل نه مغازه داره تو ایران و نه پشتیبانی و برای دانلود از اپ استور باید با چیز پی ان وصل شد چرا باید برای برنامه ها پول داد. وقتی اپل نمیخواد ما از محصولاتش استفاده کنیم و خریدار رو حمایت نمیکنه شما برای چی باید پول بدید بالای برنامه ها. وایسا جیل بشه بعد حالشو ببر.:27:

generaltj
22-06-2011, 07:27
یعنی اگه جیلبریکش اومد جیلبریک میکنی؟ پس دیگه برای چی هزینه میکنی برای برنامه ها؟ صبر کن جیلبریکش بیاد کلا همه رو کرک شده بریز

من گفتم که جیل رو برا نرم افراز و بازی هایی میخوام بکنم که قیمت ارزونی دارند مثه بعضی برنامه و بازی هایی که صرفا یکی دو بار استفاده می شوندو دوست ندارم به خاطر یه بازی یا برنامه چرت هم الکی وقتمو پا دانلود حروم کنم هم الکی پولشونو بدم.:13:
در ضمن من خیلیا رو میشناسم که نرم افزار هاشونو میخرن ولی جیل هم دارن:31:

P.S :به طور کلی من باروشی که پیش گرفتم هم به اپل کمک می کنم هم از پشت خنجر می زنم:31::27:

---------- Post added at 08:27 AM ---------- Previous post was at 08:24 AM ----------

وقتی اپل نه مغازه داره تو ایران و نه پشتیبانی و برای دانلود از اپ استور باید با چیز پی ان وصل شد چرا باید برای برنامه ها پول داد. وقتی اپل نمیخواد ما از محصولاتش استفاده کنیم و خریدار رو حمایت نمیکنه شما برای چی باید پول بدید بالای برنامه ها. وایسا جیل بشه بعد حالشو ببر.:27:

نه دوست عزیز هموطور که زبان فارسی تو ios5 اضافه شد نشون میده اپل کم کم داره با مشکلات کاربران ابرانی راه میاد:46:..در ضمن من واقعا از پکیج و سیدیا و هنگ و کرش و مشکلات بازی های کرک شده خسته شدم :41:و دیگه دوست دارم راحت آپدیت کنم بدون هیچ مشکلی:31:

hellmayor
22-06-2011, 08:51
زبان فارسی قبلا هم تقریبا بود دیگه ! عربی بود ولی پ گ ژ چ هم داشت !

kntued
22-06-2011, 09:27
زبان فارسی قبلا هم تقریبا بود دیگه ! عربی بود ولی پ گ ژ چ هم داشت !

مال من 4.3.3 هست و زبان عربیش گچپژ نداره! (البته اینم بگم که فقط ایرانی ها که فارسی حرف نمیزنن شاید برای مثلا تاجیکی ها یا افغانی ها فارسی رو به ios5 اضافه کرده!!!)

afshin1373
22-06-2011, 11:06
سلام دوستان
من میخوام آیپاد بخرم. تو کرمان یارو گفت چهار پنج روز دیگه میاره و میگفت 374000تومن باید پول بدی تازه نه گارانتی داره نه جیل
لطفا اگه فروشگاه اینترنتی می شناسید که معتبر باشه وقیمتش هم خوب باشه به من معرفی کنید.تو کرمان کسی جیل نمیکنه وایرلس هم من ندارم چگونه بدون وایرلس می تونم جیل کنم.کمکم کنید.

*Ali*
22-06-2011, 11:11
اولا که پول دادن یا پول ندادن بابت برنامه چه ربطی به اپل داره؟
شما داری پول رو میریزی توی جیب برنامه نویس. اپل هم فقط 30% اون پول رو برای خودش برمیداره.
بعدش هم فکر کردید اپل با این بازار معرکه ای که توی ایران داره هیچ وقت تا حالا به این فکر نیفتاده که نمایندگی بزنه؟ هیچ وقت فکر کردید که مسائل سیاسی این اجازه رو نمیده؟ شما پشتیبانی ای که اپل توی کشورهای با نمایندگی انجام میده رو تا به حال دیدید؟
"نمیخواد استفاده کنیم" و "حمایت نمیکنه" مال اپل نیست ، مال اون شرکتهایی هست که میان توی کره گوشی میزنن میدن دست کامتل میاد اینجا گارانتی میکنه ارواح کله ش و اندازه موهای سر خریدار تبصره اضافه میکنه که اگه گوشی رو بذاری نگاهش کنی و بسوزه باز هم قبول نمیکنه. نه اپلی که خودش گارانتی و پشتیبانی نرم افزاری رو انجام میده.

من گفتم که جیل رو برا نرم افراز و بازی هایی میخوام بکنم که قیمت ارزونی دارند مثه بعضی برنامه و بازی هایی که صرفا یکی دو بار استفاده می شوندو دوست ندارم به خاطر یه بازی یا برنامه چرت هم الکی وقتمو پا دانلود حروم کنم هم الکی پولشونو بدم.:13:
در ضمن من خیلیا رو میشناسم که نرم افزار هاشونو میخرن ولی جیل هم دارن:31:

P.S :به طور کلی من باروشی که پیش گرفتم هم به اپل کمک می کنم هم از پشت خنجر می زنم:31::27:

---------- Post added at 08:27 AM ---------- Previous post was at 08:24 AM ----------

نه دوست عزیز هموطور که زبان فارسی تو ios5 اضافه شد نشون میده اپل کم کم داره با مشکلات کاربران ابرانی راه میاد:46:..در ضمن من واقعا از پکیج و سیدیا و هنگ و کرش و مشکلات بازی های کرک شده خسته شدم :41:و دیگه دوست دارم راحت آپدیت کنم بدون هیچ مشکلی:31:
"جیل شدن" و "جیل داشتن" هم اشتباهه. جیلبریک: یعنی از بند و قفس آزاد کردن. جیل کردن که میشه دوباره تو بند کردن:31:
شما با جیلبریک و هـک نرم افزار ، خود به خود جلو بندی امنیت و کیفیت و همه چی دستگاهتو میاری پایین حالا بعدش هرجور نرم افزاری میخوای بریز ، کرک شده ، نشده ، در حال شدن فرقی نمیکنه.

مال من 4.3.3 هست و زبان عربیش گچپژ نداره! (البته اینم بگم که فقط ایرانی ها که فارسی حرف نمیزنن شاید برای مثلا تاجیکی ها یا افغانی ها فارسی رو به ios5 اضافه کرده!!!)
نه اینکه توی افغانستان و تاجیکستان و بلاروس و ... بازار فروش اپل به داغی بازار فروش ایران هست! حتما به خاطر اونا بوده نه به خاطر ما...:13:
دستت رو روی ک و ج و ب و ز نگه داری گچپژ رو خواهی دید.
+
آقایون شما با اورجینال خریداری کردن هیچ پولی به اپل نمیدید ! اون برنامه نویس بدبخت که میشینه این همه وقتش رو میذاره و نرم افزار رو توسعه میده اون پول رو بر میداره. اورجینال استفاده کردن یا نکردن شما قرار نیست ضرر چندانی به اپل بزنه ، فقط نفع و ضررش متوجه خودتونه.

kntued
22-06-2011, 13:09
دستت رو روی ک و ج و ب و ز نگه داری گچپژ رو خواهی دید.

ایول! ممنون!

سلام دوستان
من میخوام آیپاد بخرم. تو کرمان یارو گفت چهار پنج روز دیگه میاره و میگفت 374000تومن باید پول بدی تازه نه گارانتی داره نه جیل
لطفا اگه فروشگاه اینترنتی می شناسید که معتبر باشه وقیمتش هم خوب باشه به من معرفی کنید.تو کرمان کسی جیل نمیکنه وایرلس هم من ندارم چگونه بدون وایرلس می تونم جیل کنم.کمکم کنید.

از ------------- میتونی بخری. البته مثل اینکه فعلا فقط 8 گیگشو داره. (تو گوگل سرچ کنی سایت های زیادی برای خرید پیدا میکنی)
وایرلسو فقط برای ریختن برنامه appsync برای جیلبرک کامل نیاز داری. که میتونی با استفاده از گوشیت(اگه به اینترنت وصل میشه) ipod رو به اینترنت وصل کنی. به این صورت که با استفاده از بلوتوث ،اینترنت گوشیت رو روی آیپاد share میکنی. البته ورژن ios باید بالاتر از 4.3 باشه تا برای این کار به برنامه اضافی نیازی نداشته باشی.

ted1996
22-06-2011, 14:14
نگفتین ios5 برای ایپاد4 میاد؟اگه قیمت8 گیگش رو میدونید بگید لطفا

22-06-2011, 14:39
iOS 5 واس آیپاد 4 میاد و 6 هم فک کنم بیاد :دی
قیمت 8 گیگ هم میشه حدودای 270...
دوست عزیز جیل کردن که هیچ گوشی از اول جیل نداره که :دی فروشنده ها خدا تومن می گیرن جیل می کنن... خودت هم بدون وایرلس راحت می تونی جیل کنی... گارانتی هم شاب سان گارانتی می کنه که مفت نمی ارزه... گارانتیش توی پایتخت از 10 تا 20 تومن بالاتر از بدون گارانتیش بود که بدون گارانتی 100% بهتره... گارانتیای ایران همشون می گن اگه دستگاه رو بهش دست بزنه گارانتی باطله :دی

nokia_6253
22-06-2011, 16:02
دوستان میشه یه کم راهنمایی کنید.راستش من میخوام ipod4 بخرم ولی نمیدونم به جز بازی چه سود دیگه ای برام داره؟اصلا بازیهاش ارزش 350 تومن خرج رو داره؟
راستش شاید مسخره باشه براتون ولی بین خرید این و کینکت موندم:31:

generaltj
22-06-2011, 17:42
پس اگه امنیتو میاره پایین جیل نمیکنم دندم نرم میخرم:31:
در ضمن دوست عزیز اون تخفیف که بتلفیلد که گفتی برا آیفون بود برا آیپد 9.99 بود:41:(بر پدرت لعنت gameloft:31:)

22-06-2011, 17:47
دوستان میشه یه کم راهنمایی کنید.راستش من میخوام ipod4 بخرم ولی نمیدونم به جز بازی چه سود دیگه ای برام داره؟اصلا بازیهاش ارزش 350 تومن خرج رو داره؟
راستش شاید مسخره باشه براتون ولی بین خرید این و کینکت موندم:31:
من آیپادمو تا حتی جایگزین کامپیوتر کردم... با اون وب گردی می کنم ، کارامو نگاه می کنم ، یادداشتامو می نویسم (دفترچه خاطراتمم هست :دی) ، آهنگ گوش می کنم ، فیلم می بینم ، کتاب می خونم و میلیون ها جوایز نقدی و غیر نقدی دیگر :دی شما اگه فقط واس بازی می خوای کینکت بگیر... (البته کنسول که داری؟؟؟ چون خود کنسول که به شدت قیمتش بالا رفته... اسلیم 0225 نو میتونی بگیری 430 تومن که حدود 100 تومن کپی خورشه که هنوزم نیومده آرکید و الایت دست دو هم 350 تا 450 گیر میاری...)

afshin1373
22-06-2011, 18:56
iOS 5 واس آیپاد 4 میاد و 6 هم فک کنم بیاد :دی
قیمت 8 گیگ هم میشه حدودای 270...
دوست عزیز جیل کردن که هیچ گوشی از اول جیل نداره که :دی فروشنده ها خدا تومن می گیرن جیل می کنن... خودت هم بدون وایرلس راحت می تونی جیل کنی... گارانتی هم شاب سان گارانتی می کنه که مفت نمی ارزه... گارانتیش توی پایتخت از 10 تا 20 تومن بالاتر از بدون گارانتیش بود که بدون گارانتی 100% بهتره... گارانتیای ایران همشون می گن اگه دستگاه رو بهش دست بزنه گارانتی باطله :دی
چه شکلی می تونم بدون وایرلس جیل کنم لطفا توضیح بدید
چون برای ریختن سایدیا وایرلس نیاز است.
میشه با نرم افزار سایدیا رو دانلود کرد بعد ریختش رو آیپاد

nokia_6253
22-06-2011, 19:42
من آیپادمو تا حتی جایگزین کامپیوتر کردم... با اون وب گردی می کنم ، کارامو نگاه می کنم ، یادداشتامو می نویسم (دفترچه خاطراتمم هست :دی) ، آهنگ گوش می کنم ، فیلم می بینم ، کتاب می خونم و میلیون ها جوایز نقدی و غیر نقدی دیگر :دی شما اگه فقط واس بازی می خوای کینکت بگیر... (البته کنسول که داری؟؟؟ چون خود کنسول که به شدت قیمتش بالا رفته... اسلیم 0225 نو میتونی بگیری 430 تومن که حدود 100 تومن کپی خورشه که هنوزم نیومده آرکید و الایت دست دو هم 350 تا 450 گیر میاری...)
من کنسول دارم ولی انقد تو کف بازیای ipod رفتم که از مخم بیرون نمیاد.خیلی معتادکنندست.کینکتو هم موندم بگیرم یا نگیرم.بعضیا میگن گروهی خیلی حال میده.:31:

ted1996
22-06-2011, 20:10
سلام دوستان کمک خیلی فوری میخوام

من adslم فردا فعال میشه حالا میخوام بپرسم مودم وایفای بگیرم که برای ایپادم خوب باشه یا همین adsl های معمولی منظورم اینه که خیلی لازمه وایرلس برای ایپاد؟به دانشگاه دسترسی ندارم ولی یکی از دوستام وایرلس داره اگه خیلی لازم نیست میتونم برم در خونش و دزدکی کار کنم :31:حالا نظر شما چیه؟خیلی لازمه؟الکی پول ندم؟وایفای بگیرم یا adsl?

22-06-2011, 20:11
چه شکلی می تونم بدون وایرلس جیل کنم لطفا توضیح بدید
میشه با نرم افزار سایدیا رو دانلود کرد بعد ریختش رو آیپاد
جیلبرک به سیدیا ربطی نداره... اون مراحل بعد از جیلبرکه که نیاز به سیدیا داره و واس سیدیا هم وایرلس لازمه و جیلبرک هم واس سیدیاس و اینکه ببخشید حواسم نبود :دی
ولی یه برنامه دیده بودم به اسم Cyder اگه اشتباه نکنم و فکر کنم فقط مال مک بود اونو بگیرین میتونین از کامپیوتر پکیجای سیدیا رو بریزین...

من کنسول دارم ولی انقد تو کف بازیای ipod رفتم که از مخم بیرون نمیاد.خیلی معتادکنندست.کینکتو هم موندم بگیرم یا نگیرم.بعضیا میگن گروهی خیلی حال میده.:31:
داداش من هم آیپادو دارم هم کینکت :دی آخه آیپاد که واس بازی ساخته نشده :دی واس همین بازیاش حال نمیده :دی ولی کینکت آخرشه... گروهی که دیگه اصلا هیچی :دی ولی تک نفرشم باحاله...
اگه فقط بازی می خوای ، برو کینکت بگیر قیمتشم از همه این پایین تره... ولی اگه واس بازی می خوای که پورتابل هم باشه برو PSP بگیر... آیپاد به درد کسی که فقط میخواد بازی نه نمی خوره...

hellmayor
22-06-2011, 21:00
سلام دوستان کمک خیلی فوری میخوام

من adslم فردا فعال میشه حالا میخوام بپرسم مودم وایفای بگیرم که برای ایپادم خوب باشه یا همین adsl های معمولی منظورم اینه که خیلی لازمه وایرلس برای ایپاد؟به دانشگاه دسترسی ندارم ولی یکی از دوستام وایرلس داره اگه خیلی لازم نیست میتونم برم در خونش و دزدکی کار کنم :31:حالا نظر شما چیه؟خیلی لازمه؟الکی پول ندم؟وایفای بگیرم یا adsl?

مودمی که اکسز پوینت (Access Point) داره بگیرید خیلی بهتره و راحت ترید ! :46:
مثلا فرض کنید مثل من یدفعه ساعت 2 نصفه شب آیپادتون قاطی میکنه و باید دوباره ریستور و جیلبریک کنید تو این صورت دیگه ساعت 2 پانشید برید مودم دوستتون رو قرض بگیرید ! :31:(البته من الان وایرلس دارم ولی قبلا نداشتم )
کلا راحت تر میشید دیگه ! یسری نرم افزارها که از سورس های برنامه Cydia هستن باید دانلود بشن و برای دانلود شدن هم نیاز به اینترنت وایرلس دارید که با آیپاد بهش کانکت بشید !

*Ali*
22-06-2011, 21:06
آقا ولی من Cydia رو توی 4.2.1 بدون وایرلس نصب کردما :دی اسم برنامه ش یادم نیست ، توش Snow داشت. الان دیگه فعال نیست؟

kntued
22-06-2011, 21:40
آقا ولی من Cydia رو توی 4.2.1 بدون وایرلس نصب کردما :دی اسم برنامه ش یادم نیست ، توش Snow داشت. الان دیگه فعال نیست؟

برای ریختن cydia اینترنت لازم نیست!! برای ریختن برنامه از cydia اینترنت لازمه که گفتم حتما لازم نیست وایرلس داشته باشید میتونید اینترنت گوشیتونو به آیپاد منتقل کنید.

kayvanhendi
22-06-2011, 22:26
پس اگه امنیتو میاره پایین جیل نمیکنم دندم نرم میخرم:31:
در ضمن دوست عزیز اون تخفیف که بتلفیلد که گفتی برا آیفون بود برا آیپد 9.99 بود:41:(بر پدرت لعنت gameloft:31:)
چرا بخری همش کرک شده موجوده دانلود کن بدون مشکل بریز رو سیستمت . همین مثلا خود سایت apptrack

rave-87
23-06-2011, 23:09
دوستان یک راهی بگن که بتونم مکان ذخیره شدن فایل بکاب رو بیدا کنم تا بتونم باکش کنم
کل درایو c رو اشغال کرده
حتی itunes هم نمیتونه بالا بیاد دیگه:13:

hellmayor
24-06-2011, 09:49
دوستان یک راهی بگن که بتونم مکان ذخیره شدن فایل بکاب رو بیدا کنم تا بتونم باکش کنم
کل درایو c رو اشغال کرده
حتی itunes هم نمیتونه بالا بیاد دیگه:13:
از تب Edit آیتونز به قسمت Preferences برید ! تو اونجا هم تو قسمت Devices بک آپ هایی که گرفته شده رو نشون میده !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کسی اینجا از Face Time استفاده می کنه ؟! من و یکی از دوستان چند روزیه استفاده می کنیم و می تونم بگم خیلی از چیزی که فکر می کردم بهتره !

rave-87
24-06-2011, 11:10
از تب Edit آیتونز به قسمت Preferences برید ! تو اونجا هم تو قسمت Devices بک آپ هایی که گرفته شده رو نشون میده !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عزیز دل برادر من گفتم اجازه نمیده itunes باز بشه حتی
بعدشم من قدیما که اقدام کرده بودم , توی Preferences اصلا نشون نمیده که کجا سیو میکنه
من هرچی گشتم بیدا نکردم
البته با بیگیری حجم فولدر های درایو c تونستم مکانش رو حدودی بیدا کنم ولی دیگه هرکاری کردم مکان دقیق خود فایل بیدا نشد.

kayvanhendi
24-06-2011, 11:43
آخه این درسته ؟
میگن اگه 19.50 به بالا بشی برات آیپد میخریم :31:
بعد آدم میشه 19.60 بعد نمیخرن میگه بگو به چه دردت میخوره :13:؟ میگم به درد همه چی میخوره:31: ! میگه نه ؟
بعد میگم خوب گرونه ، باشه !! آیپاد بخر ! :31: بعد باز میگه به چه دردت میخوره؟ باز میگم باهاش هر کاری میشه کرد .....
آخه دیگه 300 تومان که خوبه ........باز میگه یه دلیل قانع کننده بیار
حالا شما ها لطفا یه دلیل بگین من بگم بلکه راضی شد ؟؟ چی بگم هر چی ام میگم میگه اینو با موبایلت میتونی انجام بدی اینو با لپ تاپت میتونی انجام بدی......اینو با فلانت میتونی انجام بدی....:13:چه بگم والا:18:
:19: بیخیال نمیشم.........

24-06-2011, 12:56
خو آیپد که حوسه بیشتر ، کلا تبلت میشه گفت حوسه ، مخصوصا تو ایران... منم می خواستم بلک بری پلی بوک بگیرم دیگه گفتم به کار کسی نمیاد کلا...
ولی آیپاد چرا... خیلی کار آمده...
تبلت جای پی سی رو می گیره تا حدی ، ولی تو ایران ما توی خونه که همیشه پی سی داریم ، می مونه بیرون خونه که اونا از تبلت استفاده می کنن که خوب به خاطر اندازه تبلت خیلی هم این ور اون ور نمی برنش :دی توی ایران هم یه آیپاد یا یه گوشی درست حسابی جواب گوئه...
کلا آیپد چیزی نیست که مورد نیاز آدم باشه...
حالا گوشیت چیه بگو دلیل میاریم :دی

kayvanhendi
24-06-2011, 13:28
والا من به آیپاد هم راضیم آیپد هم پیش کش فقط ios باشه حله:31:

گوشیم htc touch 3g هه و لپ تاپم Hp Pavilion dv6 corei7 :21:
.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آخه ویندوز موبایل 6.1 به چه درد میخوره با اون app های فلانش........
.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما ios یه چیزههههههههههههههه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هههههه دیگههه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ههههههههههه ه هستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتت................... ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه میشد ios رو رو لپتاپ و گوشی ریخت .... اگه میشد چی میشد:31:شایدم بشه؟ اما نه نمیشه!

باتشکر

24-06-2011, 13:51
خو بگو که گوشیم چرته سیستم عاملش بوقه وین موبایل پشست الان دیگه دوره ی iOS و اندرویده من واس کارام نیاز دارم به iOS و از این جور چیزا سعی کن یه چیزایی توی حرفات استفاده کنی که نفهمن :دی البته راضی نمی شن ، می گی برین گم شین اصلا :دی بعدش هر چی پول داری ور میداری می ری می خری اونا هم باهات راه میان :دی ولی اگه می خوای از پول بابات بخری امیدی نداشته باش :دی
آنتی :
دوستان iOS 5 کی واس آیپاد میاد؟؟؟

kayvanhendi
24-06-2011, 14:02
اصلا بیخیال:37:

iMosi
24-06-2011, 14:34
محل بکاپ آیتونز در ویندوزکجاست؟چگونه میشه از کارش انداخت؟؟؟؟

همه در این جا:

به جای نقطه چین:
Hand held users
فاصله بین کلمات رو بردار...

nokia_6253
24-06-2011, 23:15
دوستان بالاخره من هم اسیر ایپاد شدم و تصمیم گرفتم برم بخرم.دوستان لطف کنن راهنمایی کنن چه نکاتی رو در خریدش باید مد نظر داشته باشم.ممنونم

vahid_ba
25-06-2011, 19:33
یکی بهمن بگه چرا کیفیت صدای ایپاد اینقدر اشغاله؟( یاهدفون منظورمه)

hellmayor
25-06-2011, 20:31
جان ؟!؟!؟ با هدفون ؟!؟! آیپاد ؟!؟ آشغال ؟!؟

*Ali*
25-06-2011, 20:44

فکر نکنم یکی بهتون بگه چرا چون فعلا کسی رو ندیدم که نظر شما رو داشته باشه.
میتونید دستگاهی بخرید که کیفیت صداش آشغال نباشه ! اونم با هدفون.

25-06-2011, 21:05
هدفون آیپاد جلوی کووون کم میاره ، ولی هیچکی نظر شما رو نداره... ایرفونه فوق العاده ایه...

mohamad h
26-06-2011, 09:17
Salam Bach ha man chejuri Mitunam ba ipodam Farsi type konam? ipodam jailbreak nashdehs

---------- Post added at 10:17 AM ---------- Previous post was at 10:16 AM ----------

Jailbreak nashode

*Ali*
26-06-2011, 10:52
Salam Bach ha man chejuri Mitunam ba ipodam Farsi type konam? ipodam jailbreak nashdehs

---------- Post added at 10:17 AM ---------- Previous post was at 10:16 AM ----------

Jailbreak nashode

Settings / General / Keyboard / International Keyboards / Add new keyboard / Arabic
برای گچپژ دستتون رو روی حروف "ک" و "ج" و "ب" و "ز" نگه دارید.

vahid_ba
26-06-2011, 11:58
یعنی انصافا کسی قبول نداره که کیفیت صدای ایپاد اشغاله؟!
اتفاقا خیلی ها نظر من رو دارن
حداقل اونایی که کیفیت رو صدای بلند نمیدونن!
بعضی ها فکر کردن هر چی صدا بلند تر باشه کیفیت دستگاه هم بهتره lol
در صورتی که اینطور نیس
اکولایز Manual هم که نداره!

اون دوستانی که همچین یه دفعه جوگیر میشن و میپرن به ادم بهتره یه بار کیفیت COWON و Creative X-Fi رو متحان کنن و ببینن ایپاد در برابر اونا حرفی واسه گفتن نداره

P A R S A
26-06-2011, 13:26
در صورتی که اینطور نیس

اون دوستانی که همچین یه دفعه جوگیر میشن و میپرن به ادم بهتره یه بار کیفیت COWON و Creative X-Fi رو متحان کنن و ببینن ایپاد در برابر اونا حرفی واسه گفتن نداره
کسی نمیگه آیپاد بهترین کیفیت صدا رو داره ولی انصافا "آشغال" هم نیست!:46:
در ضمن این نکته هم قابل توجه که بلندی صدای خیلی شاهکاری هم نداره، پس نظر دوستان هم به بلندی صداش نیست!:27: از اون بعضی ها هم فکر نکنم تو این تاپیک تا حالا داشته باشیم، اکولایزر Manual هم یه چیز کاملا نرم افزاری هست که با نرم افزار های جانبی حل میشه، برای مثال:

باز هم میگم آیپاد بهترین نیست، ولی کیفیت صدای نسبتا مناسب و خوبی داره، خصوصا اگه از هدفون های بهتری (از مال خودش) استفاده بشـــــــــه...
در مورد مقایسه با Cowon و بقیه دوستان، دوستمون هم همین گفت، ظاهرا شما همه پست ها رو ندیدی!:19:

هدفون آیپاد جلوی کووون کم میاره ، ولی هیچکی نظر شما رو نداره... ایرفونه فوق العاده ایه...

*Ali*
26-06-2011, 13:33
در صورتی که اینطور نیس

من خودم همیشه صدای نصفه برام بسه و اصلا صدای بلند گوش نمیکنم و همین مقدار کیفیتش خیلی برام عالیه حداقل نسبت به هر هندزفری دیگه ای که گوش کردم.
کار اصلی آی پاد هم MP3 player بودن نیست. همین بس که با هندزفری فابریکی که خود اپل روی دستگاه میذاره این کیفیت رو داریم و هرکی کیفیت بیشتر میخواد میره In-Ear یا مدلهای بالاتر رو میخره و گوش میده.
بازهم میگم شما اگه فقط میخوای موزیک گوش بدی واسه چی آیپاد رو انتخاب کردی؟ اگه یه دستگاه صرفا برای موزیک گوش دادن بود اون وقت میشد گفت صداش آشغاله و فلان ... همین مدلهایی که شما میگی فقط برای موزیک گوش دادن هستند و 1% از بقیه کارهایی که آیپاد تاچ میتونه انجام بده در توانشون نیست. اگه بنا به مقایسه باشه اونا هستند که حرفی واسه گفتن ندارند.

psp2004
26-06-2011, 20:08
با نام خدا
البته علی جان با توجه به حرف شما اره ما آیپاد تاچ رو میزاریم کنار در مورد بقیه آیپاد ها چی ... اونا که دیگه امکانات خاص دیگه ای ندارن و صرفا تنها یه دستگاه پخش کننده صدا هستند ... من خودم عاشق اپل هستم ولی خب اینو باید قبول کرد که از نظر کیفیت صدا در مقابل برند های دیگه کم می اره

danavan
26-06-2011, 20:43
بچه ها نرم افزار installous رو از cydia حنما دانلود کنید و حالش رو ببرید نرم افزاری برای دانلود برنامه های کرک شده در محیطی شبیه به appstore

26-06-2011, 21:16
البته علی جان درسته آیپاد تاچ صرفا واس موزیک نیست ولی بقیه آیپاد ها که هستن...
اما من می گم که شما می تونین یه ایرفون خوب واسش بخرین... مجبور نیستین ایرفون خودشو نگه دارین...
ضمنا این نکته هم بگم که تقریبا هیچکس نمی تونه 1-2 ساعت به طور پیوسته با هدفون آیپاد با صدای آخرش گوش کنه و تقریبا صداش بی مصرفه... نهایتا طرف بتونه 5 دقیقه گوش کنه... وقتی بزارین روی درجه آخر کاملا میشه مث یه اسپیکر :دی

HESAM_5700
26-06-2011, 21:59
من الان خودم مدت زیادی هست که یه In-Ear گرفتم .. واقعاْ صداش خیلی خوبه !

البته مطمعناْ با برند های مثل CoWon قابل مقایسه نیست !!!

اما اگه یه Dr.Dre وصل کنین به آیپاد و همونو به یه Cowon هم وصل کنید نتیجه تقریباْ یکی میشه !!!‌

در محیط های شلوغ هدست توی حعبه خود دیوایس های اپل واقعاْ افتضاحه :دی اگه برعکس بزارینش توی گوش صدای بهتری میتونین داشته باشین :دی

osmaan
27-06-2011, 08:16
درسته که بقیه مدل های اپل برای موزیک هست و انچنان اپلیکیشنی نداره ولی اینو نباید فراموش کرد که در تمام برند های میشه گفت تمامی مدل هایی که تولید میکنن یه جور صدا دارن و اینکه در کل میشه با خوندن مقاله ها و نقد هایی که شده از مدل های مختلف اپل به این نتیجه رسید که اپل هدفش از تولید این محصول رسیدن به صدای مطلوب و عالی نبوده

kntued
27-06-2011, 12:13
آیپاد بهترین کیفیت صدا رو داره. اما ایرفونش خوب نیست و متوسط هست. شما یه هدفون BEATS با قیمت 270 هزار تومن بگیر اون وقت کیفیت صداهارو مقایسه کن. یا اصلا 270 نه یه philips 60 تومنی بگیر ببین کیفیت صداش چطوریه.

*Ali*
27-06-2011, 12:22
درسته که بقیه مدل های اپل برای موزیک هست و انچنان اپلیکیشنی نداره ولی اینو نباید فراموش کرد که در تمام برند های میشه گفت تمامی مدل هایی که تولید میکنن یه جور صدا دارن و اینکه در کل میشه با خوندن مقاله ها و نقد هایی که شده از مدل های مختلف اپل به این نتیجه رسید که اپل هدفش از تولید این محصول رسیدن به صدای مطلوب و عالی نبوده

خب باید دید کیفیت مطلوب و عالی به هر قیمتی ، روی سلامت گوش هم تاثیر میذاره یا نه.
چون اپل توی دنیای موزیک خیلی سرمایه گذاری کرد و قبلا اصلا قرار نبود آیپاد ها ویدیویی بشن و فقط روی موزیک کار بشه پس مطمئن باش اگه اینقدر براش مهم هست ، روی کیفیتش هم به همون اندازه کار کرده ، حالا اگه برای شما مطلوب نیست باید ببینی برای گوشت هم مطلوبه یا نه.

hellmayor
27-06-2011, 13:50
ولی اگه شما آیپاد کلاسیک رو هم تست کنید می بینید چون هدف از تولیدش فقط موسیقی بوده کیفیت صداش از تاچ بهتره !

rave-87
27-06-2011, 15:12
دوستانی که اینجا بست می دن مثل اینکه اصلا به تابیک های همسایه سر نمی زنن
مگر نه خیلی از مسائل اونجا قبلا بحث شده ,
حالا فقط 2 تا مطلب رو ضروری بود به نظرم که بگم:
1- این هدفون های beats چیه که اینجا به عنوان اسطوره های کیفیت ازش نام می برن . همه ی کسایی که دنبال کیفیت میگردن می دونن که نباید دنبال این برند برن
برای آشنایی با برند های معتبر توی هدفون به اینجا سر بزنین (تابیک همسایه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2- در مورد کیفیت آیباد خب واضحه که کیفیتش خوبه ولی اگر بنا بر مقایسه باشه از برند های کوون و سونی بایین تره ودر ضمن بول دادن برای هدفون آیباد بالای 100-150 توی هیچ کجای دنیا مفهومی نداره چونکه ارزشش رو نداره.

peaceful1
27-06-2011, 15:49
من متوجه نمیشم شما دارید درباره حجم صدا صحبت میکنید یا کیفیت صدا ؟!
من خودم هیچ وقت مثل یه طرفدار تیم ورزشی با این جور مسائل برخورد نمیکنم
همون طور که با استدلال و دلیل میخونم و تجربه میکنم نظر میدم.
عموم پلیر های مطرح قابلیتهایی دارند که آسیب به گوش رو کاهش میده مثل قابلیت replay gain راک باکس که حجم صدای همه ترک ها رو یکی میکنه که آهنگ هایی که با ولووم مختلف ضبط شدند رو بشه با یه حجم صدا شنید.
یا مثلا پلیرهای کوون همشون وقتی آهنگ رو اجرا میکنید به آرامی حجم صدا رو افزایش میدهند تا به گوش اسیب نزنه.
حرفه ایی ترین سایت صدا head-fi.org هست خود صاحب سایت طرفدار ipod هست و شده هر چی به iPod/iPhone خودش وصل کنه میکنه تا از اون خروجی مطلوب رو بگیره
با اپل هم میشه به کیفیت خوب رسید به شرط آنکه یه PORTABLE Amplifier بهش وصل کرد با یه DIY LOD و یه هدفون حرفه ایی نه اسباب بازی هایی مثل skull candy یا DR.dre و....
--------------
ویرایش:

یه چیزی که شاید خیلی ها ندونن اولین پلیر ها توسط کره ایی ها ساخته شده که به سالهای 96-1998 بر میگرده محتمل دلیل اش این هست یکی از اولین حافظه های فلش رو ساخته بودند و صاحب تکنولوژی صفحه نمایشهای نسل های مختلف بودند و...
و برجسته ترین بازار پلیر هم کره جنوبی هست همه جوون های این کشور همراهشون یه موبایل و یک پلیر برای گوش دادن به آهنگ و یکی دیگه برای مشاهده کلیپهای تصویری دارند عقلانی یا نه مدلشونه دیگه ...
معمولا این طوریه که خیلی اجناس موفق به دلیل نیاز و بازار مناسب داخلی توسط یه کشور درست میشه بخواطر تقاضای زیاد بازار کره جنوبی برای این وسایل هست که برندهایی چون COWON و iRiver و ... بوجود اومدند و کم کم این موج بقیه جاها رو هم گرفت
که البته اولین برند ها که همونطور که گفتم کره ایی بودند مثل:

و در ادامه راه شرکتهایی مثل شرکت Rio که جالبه هنوز پلیرهاش با این قدمت زیاد تو نت خرید و فروش میشه!!:

حواشی بیشتر:

afshin1373
30-06-2011, 10:48
سلام دوستان بزرگوار
دیروز بعد از چندین روز آوارگی و بدبختی تونستم یه آیپاد 32gbبا گارانتی بخرم که قیمتش 355هزار تومن بود. به نظر شما قیمتش چطوره خوبه
الان من موندم ویه آیپاد که هیچ کاری باهاش نمیشه کرد. الان من نه وایرلس دارم نه می تونم پیدا کنم.
لطفا اگر کسی میتونه منو کمککنه تا جیلبریک کنم من رو از لطف خودش دریغ نکنه

30-06-2011, 12:58
ببینید فرمویرتون کدوم نسخست (برید توی Settings => General => About و Version رو بخونید...)...

afshin1373
30-06-2011, 13:26
فریمور آیپادم 4.2.1 است

kntued
30-06-2011, 21:19
فریمور آیپادم 4.2.1 است

خلاف قوانین بود پاک کردم.

alborz_k
01-07-2011, 00:06
سلام دوستان ، من ipod touch 4g 32gb گرفتم ، نسخه ی ios هم 4.3.3هست و با نرم افزارrc18 redsnow جیلبرکش کردم . حالا موقع نصب بازی ، ایرور e8008001 می ده و نصب نمی کنه ريال بازی های 1.6.1angry birds و nfsu 1.2.0 رو تست کردم ، هر دو همین ارور رو می ده . مشکل از چیه؟

*Ali*
01-07-2011, 12:01
سلام دوستان ، من ipod touch 4g 32gb گرفتم ، نسخه ی ios هم 4.3.3هست و با نرم افزارrc18 redsnow جیلبرکش کردم . حالا موقع نصب بازی ، ایرور e8008001 می ده و نصب نمی کنه ريال بازی های 1.6.1angry birds و nfsu 1.2.0 رو تست کردم ، هر دو همین ارور رو می ده . مشکل از چیه؟

باید از Cydia پکیج Appsync 4.3.3 رو بگیرید تا بتونید بازیهای کرک شده رو نصب کنید.

alborz_k
01-07-2011, 12:14
باید از Cydia پکیج Appsync 4.3.3 رو بگیرید تا بتونید بازیهای کرک شده رو نصب کنید.
پس یعنی اول باید با وایرلس به اینترن کانت بشم ، نرم افزار appsync 4.3.3 رو بگیرم و بعدش مشکلم حل می شه؟
این برنامه تو سرور خاصی هست یا راحت می تونم پیداش کنم؟
خیلی ممنون .

*Ali*
01-07-2011, 12:50
پس یعنی اول باید با وایرلس به اینترن کانت بشم ، نرم افزار appsync 4.3.3 رو بگیرم و بعدش مشکلم حل می شه؟
این برنامه تو سرور خاصی هست یا راحت می تونم پیداش کنم؟
خیلی ممنون .

فکر کنم این سورس داشته باشه:

از توی سیدیا باید وارد کنید و بعد Appsync 4.3.3 رو سرچ کنید.

02-07-2011, 00:06
رفتیم روی iOS 5 :دی در اولین نگاه خیلی باحاله (به خاطر هیجانه :دی)... ولی هنو تستی ازش نکردم... 2-3 دقیقس رفتم روش... الان میخوام جیل کنم...

HESAM_5700
03-07-2011, 09:49
iOS 5 بتا 1 که اینقدر پر باگ بود سریع برگشتم 4.3.3 :دی

اما بتا 2 بهتر شده !
سیستم نوتیفیکیشنش خیلی توپه !!!!
+ ویدجت ها که بدون افت سرعت کار SBsetting لعنتی رو انجام میدن : دی

سینک OTA هم که کولاکه !!!!!! با سرعت خیلی بالا با وای - فای سینک میشه ! ( البته روی مک 10.6.8 با آیتونز 10.5 بتا2 )

در کل ارزش داره که امتحانش کنید ... اما بازم پر باگ ــه ! هی ریسپرینگ میشه :دی
( تو کیبوزد فارسیش جای Space نوشتن فضا :دی )

03-07-2011, 10:03
حسام یه چارتا ویجت بزار اینجا بینم :دی

HESAM_5700
03-07-2011, 19:09
خب بنا به درخواست پارسا عزیز :دی این آموزش ویدجت ها رو میزارم ...

توجه کنید اینا مخصوص iOS5 هست نه چیز دیگه !

اول ازسیدیا پکیج UIseTTings رو نصب کنید ...

سپس سورس " Cydia.mobile4pershian.net " رو اضافه کنید ..

از تب Section به قسمت WidGets برید ...

حالا ودجت های دلخواه رو دانلود کنید..

برای فعال سازی ویدجت مورد نظر به قسمت Setting => Notifications برید و ویدجت دانلود شده رو فعال کنید ..

ویدجت فیس بوک من نصب کردم وقتی اون بالای صفحه رو میکشی پایین ریسپرینگ میکنه !

برای جیلبریک تترد هم بهتره یه پکیج به نام ResPring نصب کنید که رو آیکونش کلیک میکنی ریسپرینگ میشه دستگاه!

( این آموزش توسط خودم شخصاْ نوسته شده !!! : دی )

03-07-2011, 19:48
با تشکر از حسام عزیز :دی
من به شدت با این iOS 5B2 دارم حال می کنم :دی عالی عالیه... اما یه مشکلی که خیلی اعصاب خورد کنه اینه که اسپرینگ بورد هنوز مشکل داره و این باعث میشه که گاهی اوقات ریسپرینگ شه دستگاه (مخصوصا موقع کار با Cydia این مشکلو داشتم)...
با اپلیکیشن ها هم مشکل خاصی نداشتم و تا الان همون 40 تا اپ رو بدون مشکل ریختم...
بسی حال میدهد این iOS 5 :دی شما هم اگه دیدین دیگه آیپادتون جو زدتون نمی کنه و کارای همیشگی رو باهاش فقط انجام میدین ، حتما برین iOS 5 :دی می تونین مثل من به جای بتا 2 اشتباهی (اشتباه ادمین اون سایت :دی) بتا 1 دان کنین و سعی کنین با جیلبرک بتا 2 جیلش کنین نمیشه اعصابتون خورد شه و بعدش برین دوباره بتا 2 رو دانلود کنین و جیل کنین و بعدش از یه بکاپ قدیمی ریستور کنین دستگاه با خاک یکسان شه و بعدش برین به فرمویر اصلی ریستور کنین نشه و بره رو اعصابتون و بعد از کلی دردسر بشه و بعد از همه این کار ها یه نفس راحت بکشین و به اعصاب خوردی های گذشتتون بخندین :دی

HESAM_5700
03-07-2011, 20:05
خوش بحالت تونستی بکاپ بریزی !

من بک آپم روی مک ه و مک هم ککست هاش خراب شده دیوایس اپل رو نمیشناسه !!!!‌

اگر کسی میتونه کمک کنه در این مورد !

03-07-2011, 20:51
حسام بکاپ بریزی چه خریه :دی بکاپ ریختم دیگه بالا نیومد وسط اون خط زیر لوگوی اپل که پر میشه موند :دی ریستور کردم و تا آخر عمر هم بکاپ نمی ریزم :دی
ببین من اینو توی M4P پیدا کردم همونه ؟؟؟ :
UISettingsDraft2

*Ali*
03-07-2011, 21:44
مگه اینطور نبود که از Beta 2 دیگه نمیشه دانگرید کرد؟

03-07-2011, 21:50
اگه اینطور باشه که عملا بدبختیم... این داره پدرمو درمیاره... جیلبرکش به شدت مزخرفه و همش کرش میکنه و میره سیف مود و یه گهیه واس خودش... واس ما جیلبرکیا فعلا به درد نمیخوره چون جیلبرکش افتضاحه...

HESAM_5700
03-07-2011, 22:37
مگه اینطور نبود که از Beta 2 دیگه نمیشه دانگرید کرد؟

نه !‌

شما اگه SHSH از ورژن قبلیت داشته باشی هر ورژنی بری میتونی برگردی !‌

من از ۴.۰.۱ دارم تا ۵بتا۲ :دی

یه دوستی دارم از ۳ هم داره !!!‌میتونه بره ۳ الان !‌

شما وقتی با TinyUmbrella بزنید SHSH دستگاه رو Save کنید میتونین با TSS SERVER از هر ورژنی به ورژن دیگه ای ریستور کنید !

مشکل بتا ها اینه که اگه UDID دستگاه ثبت نباشه اکتیو نمیشه دستگاه !‌که الان ثبت کردن UDID خیلی آسونه :8:
:40:

mohamad h
05-07-2011, 07:11
سلام دوستان من به آيپاد ٤ خريدم به نظر شما جيلبركش بكنم يا نه چون د
وستم ميگه اكه جيلبرك بكنم سرعتش خيلي مياد پايين واقعا اينجوري ميشه؟ جيلبرك چه بديايي داره؟