PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24

hellmayor
13-04-2011, 13:22
بله...

البته یک روش هم هست که فکر نکنم جیلبریک بخواد و با دستکاری کردن فایل های سیستمی هستش !!! حالا میخوای یه تست بزن اون روشو ( تو پ.خ آدرس دادم ) شاید شد...

من با RedSn0w جیلبریک کردم ولی با سیدیا مشکل دارم !! نه سورس اضافه میکنه نه پکیج میشه دانلود کرد !!

به نظرتون مشکل از RedSn0w ــه ؟؟ با چی جیلبریک کنم ؟؟ ( لینکشم بدید )

ممنون.
با Snowbreeze :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kkain-blood
13-04-2011, 14:17
دوستان سلام
من به تازگي تصميم گرفتم ipod touch بگيرم ولي تو اول گيج شدم.... ميشه بنده رو راهنمايي كنيد آخرين ورژن اين دستگاه چه ورژنيه؟؟؟ قابليت نصب داره يا خير؟؟؟ منظورم اينه كه jail break مناسبي براش اومده يا نه؟؟

سوالاتم شايد ساده و حتي احمقانه باشه اما ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

HESAM_5700
13-04-2011, 15:17
دوستان سلام
من به تازگي تصميم گرفتم ipod touch بگيرم ولي تو اول گيج شدم.... ميشه بنده رو راهنمايي كنيد آخرين ورژن اين دستگاه چه ورژنيه؟؟؟ قابليت نصب داره يا خير؟؟؟ منظورم اينه كه jail break مناسبي براش اومده يا نه؟؟

سوالاتم شايد ساده و حتي احمقانه باشه اما ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

سلام..

عزیزم همه اولش سوالاشون سادست حتی خود استیو جابز :27::31:

اخرین فریمور که از سوی اپل معرفی شده 4.3.1 هستش که به راحتی جیلبریک میشه !

موفق باشی:40:

hosein ati
13-04-2011, 20:37
سلام دوستان .یه سوال آیا برای آیپاد هم میشه مثل htc تم متحرک گذاشت.مثلا یه تمی بود وقتی صفحه رو لمس میکردی آب توی تصویر تکون میخورد.اگه همچین چیزی میشه به آیپاد زد لینکش رو بدین .ممنون.

HESAM_5700
13-04-2011, 21:51
سلام دوستان .یه سوال آیا برای آیپاد هم میشه مثل htc تم متحرک گذاشت.مثلا یه تمی بود وقتی صفحه رو لمس میکردی آب توی تصویر تکون میخورد.اگه همچین چیزی میشه به آیپاد زد لینکش رو بدین .ممنون.

به احتمال زیاد هست!!

ولی خب کلاً تم ها سرعت رو به شدت کاهش میدن !! :13:

( اگه کسی پیدا کرد لینک بزاره باید جالب باشه :دی )

roteal2007
14-04-2011, 10:40
به احتمال زیاد هست!!

ولی خب کلاً تم ها سرعت رو به شدت کاهش میدن !! :13:

( اگه کسی پیدا کرد لینک بزاره باید جالب باشه :دی )

فکر کنم اکتیو والپیپر بود اسمش...

iMosi
14-04-2011, 11:04
نه نمیشه........

HESAM_5700
14-04-2011, 11:50
فکر کنم اکتیو والپیپر بود اسمش...

آخرش میشه؟

نه نمیشه........

یا نمیشه ؟ :دی

reza1968
14-04-2011, 12:24
بله...

البته یک روش هم هست که فکر نکنم جیلبریک بخواد و با دستکاری کردن فایل های سیستمی هستش !!! حالا میخوای یه تست بزن اون روشو ( تو پ.خ آدرس دادم ) شاید شد...

آره این کار شدنیه من امتحان کردم ولی یه کوچولو وحشتناکه :31:

HESAM_5700
14-04-2011, 18:03
آره این کار شدنیه من امتحان کردم ولی یه کوچولو وحشتناکه :31:

چرا ؟ :دی

کجاش؟ :دی

*Ali*
14-04-2011, 21:34
4.3.2 هم اومد !
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستان غیرجیلبریکی برن تو کار آپدیت!

HESAM_5700
14-04-2011, 23:00
نه عزيزان اپديت نكنين :دى

هيچ چيز جديدي نداره باگايي رفع شده كه برا فيس تايم بودن + بسته شدن اكسپلويتا براي ما جيلبريكي ها ؛)

ارزش نداره ٦٠٠ مگ

reza1968
14-04-2011, 23:05
چرا ؟ :دی

کجاش؟ :دی

آخه تو همون انجمن بعضیها به مشکل خوردن.
وقتی فایلهارو تغییر دادن و ریبوت کردن دیگه هیچی ندیدن :31::31:
خوشبختانه برا من کار کرد. البته بعدش ریستور کردم و با اسنوبریز جیلبرک بی دردسر.

*Ali*
15-04-2011, 01:01
آقايون كسي Starfront رو آنلاين ميزنه اينجا؟ اگه يه توضيح كوچولو بديد خيلي خوب ميشه چون هركاري كردم نتونستم.

iMosi
15-04-2011, 12:24
یکی بیاد با هم فیس تایم کنیم...:20:

HESAM_5700
15-04-2011, 12:46
سلام..

دوستان چجوری میشه وای-فای رو با لپ تاپ شیر کرد رو آیپاد ؟ : دی

*Ali*
15-04-2011, 14:24
سلام..

دوستان چجوری میشه وای-فای رو با لپ تاپ شیر کرد رو آیپاد ؟ : دی
بدینوسیله :

+
کسی اینجا Starfront بازی نکرده بود آنلاین؟

samboliya
15-04-2011, 20:42
دوستان من چیز پی ان دارم تو لپتاپ میتونم باهاش کانکت بشم اما تو ایپاد کانکت نمیشه میشه یه کاری کرد اینترنتی که میره رو ایپاد شامل چیز پی ان هم باشه یعنی وقتی من wifi رو share میکنم تو ایپاد برای کرک کردن بلوتوث جواب نمیده یعنی چیز پی ان share نمیشه راهی داره که چیز پی ان هم share بشه؟

iMosi
15-04-2011, 20:52
روتر رو ریست کن تو آیپاد هم وصل میشه:8:

hellmayor
15-04-2011, 21:33
دوستان من چیز پی ان دارم تو لپتاپ میتونم باهاش کانکت بشم اما تو ایپاد کانکت نمیشه میشه یه کاری کرد اینترنتی که میره رو ایپاد شامل چیز پی ان هم باشه یعنی وقتی من wifi رو share میکنم تو ایپاد برای کرک کردن بلوتوث جواب نمیده یعنی چیز پی ان share نمیشه راهی داره که چیز پی ان هم share بشه؟

اینجا یه نکته ای هست :
اگه شما بوسیله لپ تاپ اینترنت رو شیر کنید و با آیپاد بهش کانکت بشید نمی تونید در قسمت تنظیمات کوفت پی ان آیپاد به کوفت پی ان کانکت بشید . شما باید :
1- اول در لپ تاپ به کوفت پی ان وصل بشید !
2- حالا اون کانکشنی رو که کوفت پی ان ایجاد کرده رو شیر کنید !
3- حالا با آیپاد مثل حالت عادی به وایرلس وصل بشید
4- الان اگه امتحان کنید می بینید که آیپاد هم با کوفت پی ان وصل شده !

اکه متوجه نشدید بگید دوباره توضیج بدم !

HESAM_5700
15-04-2011, 21:35
بدینوسیله :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+
کسی اینجا Starfront بازی نکرده بود آنلاین؟

این واسه وین 7 ه من برا ایک پی میخوااام:31:

mohammadburn
16-04-2011, 08:58
به نظر شما ایپاد 5 کی میاد؟

roteal2007
16-04-2011, 12:04
اینجا یه نکته ای هست :
اگه شما بوسیله لپ تاپ اینترنت رو شیر کنید و با آیپاد بهش کانکت بشید نمی تونید در قسمت تنظیمات کوفت پی ان آیپاد به کوفت پی ان کانکت بشید . شما باید :
1- اول در لپ تاپ به کوفت پی ان وصل بشید !
2- حالا اون کانکشنی رو که کوفت پی ان ایجاد کرده رو شیر کنید !
3- حالا با آیپاد مثل حالت عادی به وایرلس وصل بشید
4- الان اگه امتحان کنید می بینید که آیپاد هم با کوفت پی ان وصل شده !

اکه متوجه نشدید بگید دوباره توضیج بدم !

با استفاده از اون نرم افزار میشه هر نوع کانکشنی رو شیر کرد:10:

HESAM_5700
16-04-2011, 16:41
سلام...

دوستان با یه مشکل بزرگ مواجه شدم :دی

مودمم اول درست بود ( TP-Link Wi-Fi ) بعد به خاطر مشکلی که با آیپاد داشتم ریستش کردم ( رو آیپاد نت نداشتم اصلاً ) الان دیگه رو آیفون دوستمم کار نمیده یعنی کلاً یه جوری شده ! تا حالا 2-3 بار ریسیتش کردم ولی هنوز همون کانفیگشم همونیه که قبلاً بود ولی جالب اینجاست رو لپ تاپ نت دارم با وای - فای و رو پی سی هم با لن وصله !

چیکار کنم ؟ : دی

hellmayor
16-04-2011, 21:21
به نظر شما ایپاد 5 کی میاد؟

اصولا محصولات اپل تو شهریور ماه عرضه میشن !

mohammadburn
16-04-2011, 21:55
اصولا محصولات اپل تو شهریور ماه عرضه میشن !
من شاید خرداد ایپاد 4 بگیرم یعنی ارزش داره واسم تا شهریور؟
میشه یکی که ایپاد داره و همه نکاتشو میدونه منو اد کنه
مرسی
mamad.sweet

hellmayor
17-04-2011, 00:20
من شاید خرداد ایپاد 4 بگیرم یعنی ارزش داره واسم تا شهریور؟
میشه یکی که ایپاد داره و همه نکاتشو میدونه منو اد کنه
مرسی
mamad.sweet

والا هنوز معلوم نیست که آیپاد بعدی چقدر فرق داشته باشه با فعلی ! ولی اگه عجله ای ندارید صبر کنید بهتره !

همینجا بپرسی بچه ها جوابت رو میدن !

iMosi
17-04-2011, 00:37
اصلا صبر برای خرید آیپاد بعدی کار بیهوده ای هست...چون قیمت آیپاد ۴الان تنظیم شده ...من شنیدم آیفون نسل ۵ تا آخر امسال نمیاد....بعد آیپاد ۵ بیاد؟؟؟؟
آیپاد ۴ بهترین زمان خریدش الانه....تا سال ها تو سط اپل پشتیبانی میشه......دیگه از این خوشگل تر چی میخوای؟؟؟؟

mohammadburn
17-04-2011, 06:25
احتمالا خرداد میخرم اگه بهشه 8گیگ میگیرم مشکلم با صداش و عکسشه نظرتون چیه یه عده میگن عالی یه عده افتضاح؟؟؟!؟!؟

hellmayor
17-04-2011, 06:46
احتمالا خرداد میخرم اگه بهشه 8گیگ میگیرم مشکلم با صداش و عکسشه نظرتون چیه یه عده میگن عالی یه عده افتضاح؟؟؟!؟!؟
یکبارم هم گفتم عکس گرفتنش فقط به درد خودش میخوره و برای دیدن تو صفحه خودش تقریبا قابل قبوله !
فیلم گرفتنش که از خیلی گوشیها بهتره !
صداش هم کی گفته افتضاحه ؟ قابل مقایسه با پلیرهای Cowon نیست وگرنه از خیلی پلیرها بهتره !:46:

mohammadburn
17-04-2011, 07:53
پس خوبه.بچه ها امکانات دیگش چیه که خیلی حال میکنید باهاش

iMosi
17-04-2011, 14:02
یکی از چیز هاییی که خیلی من باهاش حال میکنم برنامه ها وبازی هاشه:31::40:

farzan311
17-04-2011, 19:21
دوستان 4.3.2 هم میشه جیل کرد ولی tethered هست یه چند وقت دیگه هم untethered هم میاد
فقط من نمیدونم با ipod هم میشه یا نه چون همه جا با ایفون رو نوشته بودند؟

ALt3rnA
17-04-2011, 20:41
در مورد آیپاد ! یکی از بهترین خرید های عمرم بوده تا حالا ! من اون اول بخاطر موزیکش خریدم ! ولی دنیای برنامه هاش اینقدر وسیعه که آدم یادش میره این وسیله پلیره اصلا ! :دی
من جز این یه Zen XiFi2 هم دارم . اون صداش بهتره . یه COWON I7 هم داشتم قبلا اون صداش واقعا عالی بود ! اما برای اینکه فرق این صدا ها رو بفهمین باید واقعا گوش تیز و حساسی داشته باشید . خوبی آیپاد اینه که صدای تمیزی داره و از هزار جور فیلتر و اینا رد نمیشه در نتیجه میتونید یه آمپ بخرید براش با یه هدفون خوب ! بعد استفاده کنید از کیفیت عالی :دی

Mehrdad092000
17-04-2011, 21:36
دوستان 4.3.2 هم میشه جیل کرد ولی tethered هست یه چند وقت دیگه هم untethered هم میاد
فقط من نمیدونم با ipod هم میشه یا نه چون همه جا با ایفون رو نوشته بودند؟

میشه مشکلی نداره

hamedoveisi
18-04-2011, 08:09
سلام دوستان. جستجو کردن بین این همه تاپیک واقعا کار سختیه. پس اگه سوال هام تکراری و پیش پا افتاده بود شرمنده :

اول اینکه بهترین جا برای خرید آی پاد توی تهران کجاست؟ اصلا کلاً بازارش چه جوریه؟ بنداز بنداز نباشه؟ یعنی تقلبی و ریفوربشد و اینا هم هست توشون یا نه؟

دوم اینکه باید از خود فروشنده بخوام که آی پاد رو برام -- کنه؟ تا برنامه و اینا بشه روش نصب کرد؟

اگه نکته ای مد نظرتون هست ممنون میشم بهم بگید. چون امروز فردا دارم میرم بخرم و اطلاعاتم هم خیلی کمه

HESAM_5700
18-04-2011, 12:48
سلام دوستان. جستجو کردن بین این همه تاپیک واقعا کار سختیه. پس اگه سوال هام تکراری و پیش پا افتاده بود شرمنده :

اول اینکه بهترین جا برای خرید آی پاد توی تهران کجاست؟ اصلا کلاً بازارش چه جوریه؟ بنداز بنداز نباشه؟ یعنی تقلبی و ریفوربشد و اینا هم هست توشون یا نه؟

دوم اینکه باید از خود فروشنده بخوام که آی پاد رو برام -- کنه؟ تا برنامه و اینا بشه روش نصب کرد؟

اگه نکته ای مد نظرتون هست ممنون میشم بهم بگید. چون امروز فردا دارم میرم بخرم و اطلاعاتم هم خیلی کمه

1.فکر کنم یا علاعدین یا پایتخت خوب باشه :31:

2.اگه وای-فای داری خودت جیلبریک کن راحته ! 20-30 تومن ازت میگیرن برا یه 2تا کلیک :دی

3.نکتع کع نداره فقط : یه کیس یا شیلد برا پشتش + اگه اینترنت خوبی نداری برا دانود بازی ، یه پک نرم افزار و بازی بگیر ( البته بای دجدیدِ جدید باشه ! ) + شارژر اصلی ( چون شارژر توی جعبش نییست ! )

شاد باشی:40:

hamedoveisi
18-04-2011, 14:48
1.فکر کنم یا علاعدین یا پایتخت خوب باشه :31:

2.اگه وای-فای داری خودت جیلبریک کن راحته ! 20-30 تومن ازت میگیرن برا یه 2تا کلیک :دی

3.نکتع کع نداره فقط : یه کیس یا شیلد برا پشتش + اگه اینترنت خوبی نداری برا دانود بازی ، یه پک نرم افزار و بازی بگیر ( البته بای دجدیدِ جدید باشه ! ) + شارژر اصلی ( چون شارژر توی جعبش نییست ! )

شاد باشی:40:

ممنون حسام جان. اولین باره می بینم شارژر یه دستگاه توی جعبه ش نیست! شارژرش چنده تقریباً؟ بعدش این جیلبریک کردن باید از داخل خود آیپاد انجام بشه؟ چقدره حجمش؟

iMosi
18-04-2011, 15:01
از پایتخت اصلا خرید نکن....علاء الدین هم طبفات بالا یا زیر زمین:27:

hamedoveisi
18-04-2011, 15:54
یه چیز دیگه هم هست: به نظرتون ارزش داره برای آیپاد 32 گیگ نزدیک 100 تومن بیشتر از آیپاد 8 گیگ پول بدی؟ یا همون 8 گیگ فکر می کنید برام کافی باشه؟

iMosi
18-04-2011, 16:12
شک نکن می ارزه...حجم بازی ها وبرنامه ها خیلی زیاده:5:

.:PAR3A:.
18-04-2011, 16:18
اتفاقا از پایتخت بخرید ، احتمال اینکه بندازن بهتون کمتره... ارزش هم خیلی داره ، چون عملا آیپاد 8 گیگ به دردی نمی خوره...
به هیچ وجه هم واسه جیلبرک و برنامه و بازی و این جور چیزا پول ندید ، خودتون این کارا رو بکنید...

farzan311
18-04-2011, 19:25
دوستان کسی Celeste رو نصب کرده؟
من 4.3.1 دارم هر کاری میکنم نمیشه نصب شده ولی وقتی از تو Sbsitting فعالش میکنم تا دوباره Sbsitting رو باز میکنم میبینم غیر فعاله یه جا هم خوندم باید یه اروری بده و یه سری چیزای دیگه ولی مال من نمیده قضیه چیه؟ کسی بلده؟

hamedoveisi
18-04-2011, 19:54
اتفاقا از پایتخت بخرید ، احتمال اینکه بندازن بهتون کمتره... ارزش هم خیلی داره ، چون عملا آیپاد 8 گیگ به دردی نمی خوره...
به هیچ وجه هم واسه جیلبرک و برنامه و بازی و این جور چیزا پول ندید ، خودتون این کارا رو بکنید...

ممنون پارسا جان. حالا از کجا میشه فهمید که میندازن یا نمیندازن؟ میشه فهمید اصلاً؟

samboliya
18-04-2011, 20:26
سلام
دوستان من تا دیروز همه چیزم اوکی بود راحت از اینترنت تو ایپاد استفاده میکردم اما دیروز نمیدونم چی شد یهو قاطی کرد منم به تنظیمات دست زدم حالا یه ارور میده میگه ای پی 192.168.01 به یه دستگاه که وجود فیزیکی نداره اختصاص پیدا کرده و نمیزاره اینترنت share بشه
مگه میشه اتوماتیک ای پی 192.168.0.1 درگیر دستگاهی بشه که وجود نداره؟:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hellmayor
18-04-2011, 20:44

البته من همیشه گفتم که بستگی به استفاده آدم داره !
من 3 گیگ از 6.5 گیگ آیپادم خالیه !
نهایتا 15 تا نرم افزار توش نصب کردم ! و بازیهام هم Tiny Wings . Angry Birds . Cut the Rope . Doodle Jump

iMosi
18-04-2011, 21:10
حیفه بازی های با کیفیت نیست.....من قرآن ریختم روش 2.5 گیگ صوتشه....
ویکیپدیا انگلیسی 6 گیگه:21:

HESAM_5700
18-04-2011, 21:10
دوستان کسی Celeste رو نصب کرده؟
من 4.3.1 دارم هر کاری میکنم نمیشه نصب شده ولی وقتی از تو Sbsitting فعالش میکنم تا دوباره Sbsitting رو باز میکنم میبینم غیر فعاله یه جا هم خوندم باید یه اروری بده و یه سری چیزای دیگه ولی مال من نمیده قضیه چیه؟ کسی بلده؟

من این مشکلو داشتم !

یه بار پاکش کن ... بعد برو تو Action menu همه گزینه ها رو غیر فعال کن ... حالا ریسپرینگ کن ... حالا برو نصبش کن Celeste رو .... بعد ریبوت کن ... بعد برو تو Action menu و Celeste رو فعال کن ( بقیه هم فعال کن ! ) .. حالا ریبوت :دی

فکر کنم الان باید درست بشه :دی من چند بار اینکارو کردم حل شد :21:

farzan311
18-04-2011, 21:53
الان من با چیز پی ان اکتیو هم کردم ولی بازم این گزینه SEND برام نمیاد

85481202
18-04-2011, 22:14
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
غرض از مزاحمت اینکه من میخام یه IPOD بگیرم،اما هرچی بیشتر در موردش تو سایت ها میچرخم،بیشتر گیج میشم.اگه ممکنه شما به سوالات من جواب بدین:
1- IPOD چند مدله؟غیر از تقسیم بندیه حافظه داخلی(من تو سایت ها میخونم نسل 4 و نسل5 ولی از مغازه دار پرسیدم گفت از همون اول تا حالا فرقی نکرده؟!!! اگه میشه در مورد مدل های موجود در بازار و تفاوتشون کمی توضیح بدین؟(قیمت هم بگین)
2-اینا رادیو هم دارن؟
3-صدا ضبط میکنن؟
4-گویا دوربین ندارن؟یا شایدم دارن؟میگن اصلا خوب نیست!!
5-از داخل IPOD ها میشه آهنگی رو پاک کرد؟(بدونه استفاده از کامپیوتر)
6-قیمت شارژرشون 35تومنه؟
7-بازی های Iphone روی این IPOD ها میاد؟
8-من تا حالا از محصولات apple استفاده نکردم،یاد گرفتن نصب بازی و این دنگ و فنگ هاش تو سایت هست و راحته؟
9-قیمت این دستگاه ثابت شده یا در نوسانه؟
10-نکته خاصی در موردشون به ذهنتون میرسه؟
11-من حدود 2GB-3GB آهنگ دارم که میخام روش باشه،در این حال یه 8GB کفاف کار منو میده؟میخوام از برنامه هاش و بازی هاش زیاد استفاده کنم.
12-موقع خرید فقط به قیمت توجه کنم،چینی و کره ای و سنگاپوری .... نداره که؟
12+1-GPS هم دارن؟آخه گویا نانو نسل 6 داره!!
13-الان نانوی 8GB چنده؟
با تشکر فراوان از شما دوستان

Mehrdad092000
19-04-2011, 00:11
الان من با چیز پی ان اکتیو هم کردم ولی بازم این گزینه SEND برام نمیاد

توی موزیک گزینه send نمیاد چون اکشن منو هنوط اپدیت نشده برای 4.3.1
شما میتونید عکس هاتونو بفرستید
نسخه جدید Ifile هم نصب کنید میتونید سند کنید

hellmayor
19-04-2011, 00:12
غرض از مزاحمت اینکه من میخام یه IPOD بگیرم،اما هرچی بیشتر در موردش تو سایت ها میچرخم،بیشتر گیج میشم.اگه ممکنه شما به سوالات من جواب بدین:
1- IPOD چند مدله؟غیر از تقسیم بندیه حافظه داخلی(من تو سایت ها میخونم نسل 4 و نسل5 ولی از مغازه دار پرسیدم گفت از همون اول تا حالا فرقی نکرده؟!!! اگه میشه در مورد مدل های موجود در بازار و تفاوتشون کمی توضیح بدین؟(قیمت هم بگین)
2-اینا رادیو هم دارن؟
3-صدا ضبط میکنن؟
6-قیمت شارژرشون 35تومنه؟
8-من تا حالا از محصولات apple استفاده نکردم،یاد گرفتن نصب بازی و این دنگ و فنگ هاش تو سایت هست و راحته؟
11-من حدود 2GB-3GB آهنگ دارم که میخام روش باشه،در این حال یه 8GB کفاف کار منو میده؟میخوام از برنامه هاش و بازی هاش زیاد استفاده کنم.
13-الان نانوی 8GB چنده؟

خانواده آیپاد به :21:
Classic
Touch
Nano
Shuffle
تقسیم میشه ! :27:
که هرکدوم بازم با ظرفیت داخلی خودشون رده بندی میشن ! و اینجا تاپیک آیپادتاچ هستش !
2- رادیو بصورت اینترنتی هستش !
3- صدا ضبظ میکنن :27:
4-آیپاد تاچ دوربین داره ! که عکس گرفتن خوبی نداره ! ولی فیلم گرفتنش قابل قبوله !
5- نه نمیشه پاک کرد ! برای هر تغییری نیاز به کامپیوتر و برنامه آیتونز نیاز دارید
6- روش شارژر نداره که باید جدا تهیه بشه اونم با توجه به تقلبی یا اصل بودنش تا 55 تومن هم جا داره !
7- بله اجرا میشن
8- چیز خاصی نداره
9- جدیدا کمی زیاد شده ! معلوم نمیشه ! یه روز ارزونه یه روز گرونه مثل طلا !:31:
10- :41:
11- اگه از برنامه و بازی هاش زیاد استفاده کنید ! نه کفاف نمیده ولی اگه فقط آهنگ گوش بدید (مثل خود من) کافیه !
12- نه تقلبی نداره ! همشون چینی هستن :27:
12+1- تاچ که نداره اون یکی رو اطلاع ندارم !
13- من که اطلاع ندارم !:41:

HESAM_5700
19-04-2011, 12:49
2-اینا رادیو هم دارن؟
3-صدا ضبط میکنن؟
6-قیمت شارژرشون 35تومنه؟
13-الان نانوی 8GB چنده؟

اول از همه که برنامه و بازی که شما میخوای استفاده زیاد کنی ازش فقط روی آیپاد تاچ نصب میشه و نانو و کلاسیک برای آهنگ هستش !!! به این توجه کنید !

1-خب شما 100% میخوای آیپاد تاچ بگیری و این آیپاد 4نسل داره که دیگه آخریش همین 4ــه :دی نسل های 1و2و3 به ترتیب قابلیت های کمتری دارن !

2-رادیو خودش که نداره ولی با برنامه و اینترنت میشه روش نصب کرد

3-بله صدا ظبط میکنه در حد ساب ووفر :دی
4-نسل 4 دوربین داره ، اونم 2تا : دی یکی برای فیس تایم ( دوربین جلوشه ) و دیگری هم پشته که برا فیلم برداری و .. هستش ! کیفیت عکس برداری فقط در نور زیاد و شرایط مناسب خوبه در شرایط دیگه ...... ولی فیلمبرداریش HD هستش و خیلی عالیه ( اونم باز به نور بستگی داره )

5-اگه تو لایبراری خودش باشه نمیشه ! ( ولی یه برنامه اومده تازگیا فکر کنم با اون بشه )

6-شارژر قیمت های مختلفی داره نسبت به جنسش ! چینی ها از 10تومن شروع میشه اما اصلی رو حتی تا 60تومن هم میندازن :13: میتونی بدی یکی برات بیاره اصلی ! من گرفتم 38تومن ( همونی که تو سایت خود اپل هست )

7-بله ، سیستم عامل این دو دستگاه یکیه و همه بازیهای آیفون روی آیپاد هم میاد !

8-بله عزیزم خیلی راحته !!! 2-3 ساعت ور بری باهاش اوستا میشی :دی

9-آره دیگه ثابت شده ، ولی هرجا یه قیمت میدن :دی بتونی خوب گیر بیاره 370 هست ( 32GB )

10-نکته خاصی نداره ! فقط باید قبل از انجام هرکاری بری خبرارو بخونی که اولین قربانی نباشی :21: ( مثلاً آپدیت کردن به ورژن هایی که جیلبریکش نیومده یا نصب فایل هایی از سیدیا که مجبور به ریستور بشید ! )

11- به هیچ وجه ! من الان 17گیگ فقط و فقط بازی دارم :دی 3گیگ آهنگ و 4.4گیگ فیلم و 2گیگ عکس و ... :دی

12- فقط به این توجه کنید که آکبند باشه و وقتی از تو جعبه در میارید خش،لکه و .. روش نباشه و وسایل تو جعبه کامل باشه :20:

13- GPS نداره آیپاد متاسفانه :46:

شاد باشی :40:

HESAM_5700
19-04-2011, 17:52
دوستان میشه DVD رو کانورت کرد که لایبراری آپاد بخونش؟؟؟ منظورم فایل های .VOB (اگه درست گفته باشم !) هست !

یه جوری که منو دار بیاد ؟ :دی

almamor
19-04-2011, 21:00
سلام خدمت دوستان
خواهشمندم که حدالمکان کمک کنید!!!!
میخواستم بدونم چطور میشه ایپاد تاچ رو به هدفون بلوتوث وصل کرد؟؟؟
مال من تو setting و بلوتوث شناسایی میکنه اما روی اون پخش نمیکنه ! یعنی صدا از اسپیکر میاد!
از buzz player استفاده میکنم و ایپادم 4g هست ورژن 4.1
ایا باید با پلیر خودش پخش کنم؟
ممنون

roteal2007
19-04-2011, 21:12
سلام خدمت دوستان
خواهشمندم که حدالمکان کمک کنید!!!!
میخواستم بدونم چطور میشه ایپاد تاچ رو به هدفون بلوتوث وصل کرد؟؟؟
مال من تو setting و بلوتوث شناسایی میکنه اما روی اون پخش نمیکنه ! یعنی صدا از اسپیکر میاد!
از buzz player استفاده میکنم و ایپادم 4g هست ورژن 4.1
ایا باید با پلیر خودش پخش کنم؟
ممنون

بله از پلیر خودش استفاده کنید...

finchi
19-04-2011, 21:30
دوستان محترم من یه iBook دانلود کردم ، بازش میکنم تو آیپاد سریع بسته میشه!!!!یکی یه ورژن درست درمونشو نداره ما دانلود کنیم؟
راستی این برنامه که باهاش میشه فایل سندید جریانش چیست؟الان وای فای ندارم چه جوری از سیدیا دانلود کنم؟

hellmayor
20-04-2011, 00:16
دوستان محترم من یه iBook دانلود کردم ، بازش میکنم تو آیپاد سریع بسته میشه!!!!یکی یه ورژن درست درمونشو نداره ما دانلود کنیم؟
راستی این برنامه که باهاش میشه فایل سندید جریانش چیست؟الان وای فای ندارم چه جوری از سیدیا دانلود کنم؟
شما از خود App Store دانلود کن ! (جز نرم افزارهای فری هستش !)

hamedoveisi
20-04-2011, 07:52
دوستان در مورد خرید آی پاد کسی نیست یه راهنمایی درست و درمون بکنه؟ مشالا این همه آی پادی اینجا داریم ولی هیچ کس دقیقاً نمی گه از کجا بخریم و موقع خرید چه نکاتی رو باید رعایت کنیم.
بالاخره از علاالدین بگیریم بهتره یا پایتخت؟ از کجا میشه فهمید دستگاه رو آک و بدون مشکل میدن به ما؟
خواهشاً یکی یه راهنمایی کامل بکنه. اونایی که کلاً تجربه شون تو خرید آیپاد زیاده. مرسی

iMosi
20-04-2011, 08:27
بابا آیپاد 4 دو تا دوربین داره....از بسته بندیش معلومه آکه.....اصلا نمیشه بازش کنی دوباره ببندیش...خیلی سخته...

نظر من اینه که از پایتخت خریداری نکنید...چرا؟چون توی محله مایه دار نشین تهران هست...همه مغازه دار ها فکر میکنند مایه داری...
میخوان بتیغنت...

از علاءالدین هم یا زیر زمین یا طبقات بالا...چون طبقه های همکف واول اجاره شون بیش تره....باید پول اجاره رو جور کنند....در نتیجه ملت رو میتیغن....

من خودم اینترنتی یکی آگهی کرد 360 تومن 32 گیگ...نسل 4.....رفتم پایتخت ....قیمت ها رو که دیدم...رفتم از همون اینترنتیه حریدم...
خداییش بدون چک وچونه...

برنامه وبازی وجیلبریک همش...همشو................خودت میتونی انجام بدی....طرف گفت نمیشه بگو بیلاخخخخخخخخخخخخخخخ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamedoveisi
20-04-2011, 08:58
بابا آیپاد 4 دو تا دوربین داره....از بسته بندیش معلومه آکه.....اصلا نمیشه بازش کنی دوباره ببندیش...خیلی سخته...

نظر من اینه که از پایتخت خریداری نکنید...چرا؟چون توی محله مایه دار نشین تهران هست...همه مغازه دار ها فکر میکنند مایه داری...
میخوان بتیغنت...

از علاءالدین هم یا زیر زمین یا طبقات بالا...چون طبقه های همکف واول اجاره شون بیش تره....باید پول اجاره رو جور کنند....در نتیجه ملت رو میتیغن....

من خودم اینترنتی یکی آگهی کرد 360 تومن 32 گیگ...نسل 4.....رفتم پایتخت ....قیمت ها رو که دیدم...رفتم از همون اینترنتیه حریدم...
خداییش بدون چک وچونه...

برنامه وبازی وجیلبریک همش...همشو................خودت میتونی انجام بدی....طرف گفت نمیشه بگو بیلاخخخخخخخخخخخخخخخ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مصطفی جان مرسی از راهنماییت. فقط دو تا سوال دیگه:

شارژر لازمه حتما بخرم؟ یه معمولیش چنده تقریبا؟
بعدش این جیلبریک رو باید از طریق کامپیوتر انجام داد یا آیپاد؟ فایلش رو با پی سی دانلود کنم میشه ازش استفاده کرد دیگه؟

roteal2007
20-04-2011, 10:02
دوستان در مورد خرید آی پاد کسی نیست یه راهنمایی درست و درمون بکنه؟ مشالا این همه آی پادی اینجا داریم ولی هیچ کس دقیقاً نمی گه از کجا بخریم و موقع خرید چه نکاتی رو باید رعایت کنیم.
بالاخره از علاالدین بگیریم بهتره یا پایتخت؟ از کجا میشه فهمید دستگاه رو آک و بدون مشکل میدن به ما؟
خواهشاً یکی یه راهنمایی کامل بکنه. اونایی که کلاً تجربه شون تو خرید آیپاد زیاده. مرسی
معتبر ترین :پایتخت فروشگاه آفتاب.
آکشم تابلو هست...

مصطفی جان مرسی از راهنماییت. فقط دو تا سوال دیگه:

شارژر لازمه حتما بخرم؟ یه معمولیش چنده تقریبا؟
بعدش این جیلبریک رو باید از طریق کامپیوتر انجام داد یا آیپاد؟ فایلش رو با پی سی دانلود کنم میشه ازش استفاده کرد دیگه؟
شارژر هم حالا خریدی بهتره....اما آیپادتو وصل کن به شارژر ببین که صفحه تاچش وقتی تو شارژره هست از کار نیوفته چون چند نفر خریدن اینطوری بوده. بله از طریق کامپیوتر انجام میشه و بدیهیه باید برنامشو از نت دانلود کنی...یه سرچ بزنی 100 تا لینک میاد....

Heart Banger-97
20-04-2011, 12:01
دوستان کسی لینک این برنامه رو داره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:11:

HESAM_5700
20-04-2011, 15:26
سلام..

دوستان یه برنامه معرفی کنید که بشه باهاش نمودار کشید!!

زیاد پیچیده نباشه !

چند روز پیش یکی از دوستام آیفونش رو آورده بود براش بازی بریزم ! بعد قبلش داده بودتش بیرون براش جیلبریک کرده بودن و بازی ریخته بودن ازش 25تومن گرفته بودن !!! ( همه بازیاشم قدیمی و چرت بودن :دی ) بعد طرف گفته بود این ماشین حسابشو برات مهندسی کردم :18: ( همین ماشین حساب خود iOS ها :دی که میچرخونی مهندسی میشه ) :دی قابلیت خود اپل رو به اسم خودش تموم کرده بود :27: ازش 7تومن به خاطر این گرفته بود :19:

iMosi
20-04-2011, 15:45
My Calculaatot Pro.......از همه حفن تر SpaceTimes

اینجا سرچ کن:

دوستان کسی لینک این برنامه رو داره؟

:11:

این برنامه برای آیپده هاااااااااااااااااااا:31:

HESAM_5700
20-04-2011, 15:57
My Calculaatot Pro.......از همه حفن تر SpaceTimes

اینجا سرچ کن:

این برنامه برای آیپده هاااااااااااااااااااا:31:

برا ایفون میخوام :دی

کل اپ ترکر رو زیر و رو کردم پیدا مکردم ... یه لینکی بده :دی

iMosi
20-04-2011, 17:46
نگاه کن ماشین حسابو چی نوشتم:

My Calculaatot Pro
:31:

My Calculator Pro

اینم از spacetime:

ALt3rnA
20-04-2011, 18:10
بچه ها یه سوال داشتم !
به نظر شما واقعا Ipad میارزه به قیمتش ؟ به نسبت IPod
من داداشم داره یکی ! هرچی فکر میکنم نمیدونم چرا اینقدر گرون تره
+
ظرفیت IPod رو هیچجوری نمیشه بالاتر برد ؟

HESAM_5700
20-04-2011, 18:37
بچه ها یه سوال داشتم !
به نظر شما واقعا Ipad میارزه به قیمتش ؟ به نسبت IPod
من داداشم داره یکی ! هرچی فکر میکنم نمیدونم چرا اینقدر گرون تره
+
ظرفیت IPod رو هیچجوری نمیشه بالاتر برد ؟

آیپد فقط چون صفحش بزرگتره میارزید ! ولی الان به خاطر این GarageBand که اومده ارزش داره به نظرم :دی در کل آیپاد بهتره :دی

+

اگه میشد که نورالانور بود :دی ( نظر به این که دیروز 32گیگم پر شد :18: :21: )

iMosi
20-04-2011, 19:05
آیپد آیپاد بزرگ شده هست ...واقعا مونمیزنند...فقط آیپد یه سری برنامه های خاص داره که خیلی کمند

البته باتری آیپد 10 ساعت پخش فیلم!!!!!!

roteal2007
20-04-2011, 19:11
آیپد آیپاد بزرگ شده هست ...واقعا مونمیزنند...فقط آیپد یه سری برنامه های خاص داره که خیلی کمند

البته باتری آیپد 10 ساعت پخش فیلم!!!!!!

به نطرم آیپد به درد کسی میخوره که فقط استفاده از اینترنت داره و به قول شما پخش فیلم....خیلی جالبه یه کیبرد+ به مجیک موس مبشه به کامپیوتر واسه خودش...در کل من منتطر آیپد 3 هستم تا این رزولوشن یکمی بره بالاتر....

*Ali*
20-04-2011, 20:56
به نطرم آیپد به درد کسی میخوره که فقط استفاده از اینترنت داره و به قول شما پخش فیلم....خیلی جالبه یه کیبرد+ به مجیک موس مبشه به کامپیوتر واسه خودش...در کل من منتطر آیپد 3 هستم تا این رزولوشن یکمی بره بالاتر....
این که بخوایم بگیم آیپد آی پاد بزرگ شده هست روی کاغذ درسته ولی از نظر شخص من داشتن صفحه ای خیلی بزرگ تر و راحت تر از آی پاد در عین سبکی خیلی مزیت بزرگیه.
فیلم دیدن ، بازی کردن مخصوصا از این بازیا که کنترل چرخان داره خیلی روی آی پاد حال نمیده. من ترجیحش میدم و صد در صد اگه بودجه مالی اجازه میداد آیپد رو میخریدم.
اگه منتظر نسل سوم آی پد هستی باید بگم حالا حالا ها باید بشینی. هنوز بذار آی پد 2 فروشش رو بکنه. iOS 5 بیاد و انقلاب آی پد تازه شروع بشه . آیفون بعدی هم که انگاری توی 2012 میاد ، پس برا آی پد 3 حالا حالا ها هیچ کس زحمت شایعه درست کردن هم به خودش نمیده.
یکم بالا رفتن رزولیشن ارزش این همه صبر کردن رو نداره ها :31:

ALt3rnA
20-04-2011, 20:57
نه اتفاقا !
من هم میخواستم یکی بگیرم برای کار با نت !
اما IOS خیلی محدوده خداییش ! حتی با جیل بریک هم سخته .
اما برای کسی که از نت مثلا فقط میخواد چند تا صفحه ی وب رو ببینه خیلی خوبه
کیبوردش هم راحت نیست ! یعنی انگشت آدم درد میگیره بعد یه مدت که تایپ کردید ! برای امتحان یه ساعت تمام با انگشتاتون روی میز بزنید ! ولی خوب سایزش خوبه !
با این حال به نظر من شما با همین قیمت میتونید یه نوت بوک خیلی خوب بگیرید که هم باهاش دانلود کنید هم ویندوز داشته باشه هم احساس راحتی کنید .
یاد اونموقع افتادم که آیفون تازه اومده بود . هیچی جز خوشگلی نداشت !

roteal2007
21-04-2011, 10:20
نه اتفاقا !
اما برای کسی که از نت مثلا فقط میخواد چند تا صفحه ی وب رو ببینه خیلی خوبه
کیبوردش هم راحت نیست ! یعنی انگشت آدم درد میگیره بعد یه مدت که تایپ کردید ! برای امتحان یه ساعت تمام با انگشتاتون روی میز بزنید ! ولی خوب سایزش خوبه !
با این حال به نظر من شما با همین قیمت میتونید یه نوت بوک خیلی خوب بگیرید که هم باهاش دانلود کنید هم ویندوز داشته باشه هم احساس راحتی کنید .
یاد اونموقع افتادم که آیفون تازه اومده بود . هیچی جز خوشگلی نداشت !
والا من حقیقتش واسه قبل اینکه لپ تاپم رو بخرم به آیپد فکر کردم و اون موقع یه pc پوکیده داشتم .....اما لپ تاپ رو خریدم چون محصولات اپل وابسته به یه کامپیوتر درست و در مون هستن و اینطوری شد که از فکر آیپد اومدم بیرون.

این که بخوایم بگیم آیپد آی پاد بزرگ شده هست روی کاغذ درسته ولی از نظر شخص من داشتن صفحه ای خیلی بزرگ تر و راحت تر از آی پاد در عین سبکی خیلی مزیت بزرگیه.
فیلم دیدن ، بازی کردن مخصوصا از این بازیا که کنترل چرخان داره خیلی روی آی پاد حال نمیده. من ترجیحش میدم و صد در صد اگه بودجه مالی اجازه میداد آیپد رو میخریدم.
اگه منتظر نسل سوم آی پد هستی باید بگم حالا حالا ها باید بشینی. هنوز بذار آی پد 2 فروشش رو بکنه. iOS 5 بیاد و انقلاب آی پد تازه شروع بشه . آیفون بعدی هم که انگاری توی 2012 میاد ، پس برا آی پد 3 حالا حالا ها هیچ کس زحمت شایعه درست کردن هم به خودش نمیده.
یکم بالا رفتن رزولیشن ارزش این همه صبر کردن رو نداره ها :31:
خب ببین هر محصولی لذت کار کرد خودشو داره...من دنبال یه انقلاب میگردم توی این سری محصولات...مثل تغیر رزولوشن واقعا عالی که با آیفون 4 اومد آیپد 2 چیزی زیادتر نداره حالا اگه وزنش رو هم در نظر نگیریم....

afshin1373
21-04-2011, 13:47
با سلام خدمت شما دوستان گرامی
من فردا میخوام برم یه آیپاد تاچ بگیرم چند تا سوال داشتم که خواهش می کنم پاسخ آنها را سریع بدهید.
1-قیمت آیپاد تاچ چقدر است در حال حاضر (8gb,32gb)
2-آیا خودم میتونم جیلبریک کنم (ریسک نداره مثلا باعث خراب شدن آیپاد بشه)
3-اگه جیلبریک نکنم چی میشه
4-شما چه وسایل جانبی رو به من سفارش می کنید
لطفا سریعا به من پاسخ دهید

HESAM_5700
21-04-2011, 13:53
من فردا میخوام برم یه آیپاد تاچ بگیرم چند تا سوال داشتم که خواهش می کنم پاسخ آنها را سریع بدهید.

1- الان 32حدود 370تا380 هست و 8هم 100تومن ارزونتر

2- بله ! اصلاً ریسک نداره عزیزم :)

3- باید پول بدی برا بازی و برنامه ها !!!

4- شارژر و 100% کیس !!!

HESAM_5700
21-04-2011, 13:58

برای من که تاحالا هیچ محدودیتی ایجاد نشده !!! هر کاری رو میشه با برنامه انجام داد روش !

afshin1373
21-04-2011, 14:38
1- الان 32حدود 370تا380 هست و 8هم 100تومن ارزونتر

2- بله ! اصلاً ریسک نداره عزیزم :)

3- باید پول بدی برا بازی و برنامه ها !!!

4- شارژر و 100% کیس !!!

خیلی ممنون در ضمن اگر میتونید لینک چند تا بازی و نرم افزار بدید تا فردا روی آیپادم نصب کنم

yoosefshaskol
21-04-2011, 15:27
دوست عزیز شما میتونید برایدانلود برنامه و بازی به سایت apptrackr.org برین که تقریبا سایت کاملی هستش.

iMosi
21-04-2011, 16:36
به نظرم اصلا دانلود نکنید....حجمشون زیاده...لینک ها هم همه داغون........بهترین کار خرید پکیجه......:8:

HESAM_5700
21-04-2011, 18:01
چه خوبه این بخش مدیر نداره :دی درباره همه چی حرف میزنیم تو این تاپیک کسی هم گیر نمیده :دی

یه برنامه برای ادیت آهنگ ها پلیز معرفی کنین :دی ساده باشه هااااا

iMosi
21-04-2011, 19:34
کمک......هرچی ریستور وجیلبریک میکنم تو 4.3.2 ....همش تو آرم اپل گیر میکنه....:19:

hellmayor
21-04-2011, 21:00
کمک......هرچی ریستور وجیلبریک میکنم تو 4.3.2 ....همش تو آرم اپل گیر میکنه....:19:

با چی دارین حیلبریک میکنین ؟!

iMosi
21-04-2011, 21:27
با redsnow....بعدش رفتم سراغ رام کاستوم با sn0wbreeze-v2.6

بازم فایده نداشت...بعد از جیلبریک رو آرم اپل گیر میکنه لا مذهب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iMosi
22-04-2011, 05:01
:41:

roteal2007
22-04-2011, 08:36
:41:

تینی رو باز کن و فیکس ریکاوری هم از سایتش دانلود کن و اونو اجرا کن EXIT RECOVERY/FIX RECOVERY بزن...

*Ali*
22-04-2011, 15:08
يه سوال ، از طريق itunes ميشه اطلاعات آهنگ ها رو ويرايش كرد ؟ يعني اسم آلبوم و خواننده و ... ؟

almamor
22-04-2011, 16:27

1 نمیدونم
2یه نرم افزار هست که میریزی تو کامپیوتر و اون جیلبریک میکنه و مشکلی نداره تازه اگر هم یک روز مشکل پیش بیاد اپل سیستم عامل ایپاد رو مجانی میده و میتونی از اول نصب کنی
3جیلبریک یه جور((ه+ک))هست که اگه نکنی باید از برنامه های رایگان استفاده کنی که کم و ضعیف اند
4هیچی+یه شارژر یو اس بی که مال htc هاست چون کابل کامپیوترت بهش میخوره و2 تومن قیمت داره به جای داک که 20 تومن هستش!

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

يه سوال ، از طريق itunes ميشه اطلاعات آهنگ ها رو ويرايش كرد ؟ يعني اسم آلبوم و خواننده و ... ؟

نه (فکر کنم)چون من هرچی ور رفتم نشد!!
اما از منوی properties ویرایش کن بعد بریز تو ایتونز
یا از buzz player استفاده کن

P A R S A
22-04-2011, 16:50
میشه، خوبم میشه...:31:
روی آهنگ یا آهنگ هایی که میخوای کلیک راست کن، Get Info رو بزن، همه کار میتونی بکنی، کاور آلبوم میتونی اضافه و ...، برای ویدیو ها هم کار میده...

iMosi
22-04-2011, 17:02
:41::41:..........................:13::13::41:

HESAM_5700
22-04-2011, 18:19
مصتفی ( درسته؟ :دی ) شما برگرد به 4.2.1 ببین حل میشه ؟؟ ( یا هر ورژن دیگه ای که SHSH داری ! ) شاید درست شد

roteal2007
22-04-2011, 18:44

من برای این کار از برنامه ی mp3tag استفاده میکنم خیلی عالیه مثلا 10 تا ترک داری از یه خواننده همشونو انتخاب میکنی و هرچی خواستی بهشون میچسبونی...حتی میتونی عکس هم ادد کنی تا هربار که پخش میشه نمایش بده...در کل عالیه....
کسی نمیدونه واسه بالا بردن کیفیت بیت ریت آهنگ از چه نرم افزاری میشه استفاده کرد ؟؟؟

zadis
22-04-2011, 20:13
سلام دوستان فرق آیپاد 4 تا آیپاد 3 چبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واسه من دوربین مهم نیست ممنون بازی ها همه یکی هستن وگرافیکشون یا فرق دارن

iMosi
22-04-2011, 21:04
آیپاد 4 خیلی بهتره.........کیفیت صفحه...ضخامت.......ساپرت بیش تر اپل........
:41::41:

*Ali*
22-04-2011, 21:28
آقایون NFS hot pursuit هم قابلیت آنلاین زدن داره؟ اگه جواب سریع بدید خوب میشه برا آخر هفته قیمتش اومده پایین

Mehrdad092000
22-04-2011, 22:02
آقایون NFS hot pursuit هم قابلیت آنلاین زدن داره؟ اگه جواب سریع بدید خوب میشه برا آخر هفته قیمتش اومده پایین

خوب مگه کرک نصب کنی نمیتونی انلاین بازی کنی؟

*Ali*
22-04-2011, 23:22
خوب مگه کرک نصب کنی نمیتونی انلاین بازی کنی؟
من کلا چون خیلی بچه مثبتی هستم:31: تو کار کرک مرک نیستم.
پس اگه میشه که مشکلی نداره میرم میخرمش. فکر میکردم فقط آسفالت6 این قابلیت رو داره.

{sahand}
23-04-2011, 00:01
نه نداره، فقط بلوتوث و لن، اگه آنلاین می خواین Real Racing یا همین Fast Five که دیروز اومد رو بگیرید.
(پ.ن. کاش همه مثل شما بودن.)

HESAM_5700
23-04-2011, 09:12
مصطفی جان مشکلت حل نشد ؟؟ :دی

( خرید بازی هم لذتی داره ها!!! :دی من بازی Free از Appstore میگیرم جیگرم حال میاد :دی )

دوستان Fast Five هندلینگش خوبه ؟؟ !؟!

P A R S A
23-04-2011, 16:06
من برای این کار از برنامه ی mp3tag استفاده میکنم خیلی عالیه مثلا 10 تا ترک داری از یه خواننده همشونو انتخاب میکنی و هرچی خواستی بهشون میچسبونی...حتی میتونی عکس هم ادد کنی تا هربار که پخش میشه نمایش بده...در کل عالیه....
کسی نمیدونه واسه بالا بردن کیفیت بیت ریت آهنگ از چه نرم افزاری میشه استفاده کرد ؟؟؟
اینا رو آیتونز هم داره...:31:
با برنامه های تبدیل مثل Jet Audio میتونی بیت ریت رو ببری بالا، ولی فکر نکنم تاثیری داشته باشه، یعنی فقط اسما تغییر میده بیت ریت رو، نه عملا...

roteal2007
23-04-2011, 18:23
اینا رو آیتونز هم داره...:31:
با برنامه های تبدیل مثل Jet Audio میتونی بیت ریت رو ببری بالا، ولی فکر نکنم تاثیری داشته باشه، یعنی فقط اسما تغییر میده بیت ریت رو، نه عملا...

یادمه یه برنامه ای بود به اسم MUSIC JUKBOX فکر کنم که بیت ریت رو میبرد بالا و صدا و کیفیتش واقعا بهتر میشد...

zadis
23-04-2011, 20:30
سلام من قصد خرید Apple iPod Touch دارم به چه چیز هایی توجه کنم ؟؟؟
1>> نصب بازی و نرم افزار روش چجوریه یا کلی گرفتاری داره ؟
2> نحوه استفاده از اینترنت چجوریه آخه سیم کارت نمیخوره چجوری باید اینترنت رفت
3> همه بازی های آیفون روش میخوره ؟؟؟؟؟
4> نحوه شارژ کردنش چجوریه ؟؟؟؟ باید شارژر خرید یا میشه راحت با کامپیوتر شارژ کرد
5. بازی و نرم افزار براش زیاد هست و راحت میشه خرید
6> من 290 بیشتر پول ندارم 8 گیگ برام کافیه برای بازی و نرم افزار جوری که چمد تا بازی رو ش ریخت و بعد که تموم شد پاک کرد و جاش بازی دیگه ریخت /؟؟؟ و اینکه 8 گیگ چمد تا یازی توش جا میشه ؟؟؟؟
7 اصلا ارزش خرید داره .

yoosefshaskol
23-04-2011, 20:55
سلام من قصد خرید Apple iPod Touch دارم به چه چیز هایی توجه کنم ؟؟؟
1>> نصب بازی و نرم افزار روش چجوریه یا کلی گرفتاری داره ؟
2> نحوه استفاده از اینترنت چجوریه آخه سیم کارت نمیخوره چجوری باید اینترنت رفت
3> همه بازی های آیفون روش میخوره ؟؟؟؟؟
4> نحوه شارژ کردنش چجوریه ؟؟؟؟ باید شارژر خرید یا میشه راحت با کامپیوتر شارژ کرد
5. بازی و نرم افزار براش زیاد هست و راحت میشه خرید
6> من 290 بیشتر پول ندارم 8 گیگ برام کافیه برای بازی و نرم افزار جوری که چمد تا بازی رو ش ریخت و بعد که تموم شد پاک کرد و جاش بازی دیگه ریخت /؟؟؟ و اینکه 8 گیگ چمد تا یازی توش جا میشه ؟؟؟؟
7 اصلا ارزش خرید داره .
1-باید دستگاهو جیلبریک کنی که کار زیاد سختی نیست
2-با استفاده از وایرلس میتونی به اینترنت وصل بشی
3-اره تقریبا همش میخوره
4-توی باکس خودش یه کابل هست که توسط اون کابل با یو اس بی (مثلا pc ) شارژمیشه ولی اگه بخوای میتونی شارژر جدا بخری
5-اره خیلی زیاد،کار راحت تر اینه که بخری
6-8 گیگ برا نرم افزار و بازی کمه مگه اینکه زود به زود پاکشون کنی و دوباره نصب کنی من پیشنهاد میکنم 32 بخر
7-به خودت بستگی داره ولی برای من ارزش داشت کلی نرم افزار با ارزش روش دارم.

hamedoveisi
24-04-2011, 17:44
یک هفته ست که این فروشگاه آفتاب توی پایتخت میخواد آی پاد واسه ما بیاره. از بقیه جاها هم که آدم میترسه خرید کنه

Rhodes
24-04-2011, 21:50
از سایت دیجی کالا بگیر.معتبره.

iMosi
24-04-2011, 22:04
نه نگیر..گرون میده

iMosi
24-04-2011, 22:11

hamedoveisi
24-04-2011, 23:06
آقا من فردا صبح دارم میرم سمت پایتخت بخرم. فقط یه سوال دیگه دارم. توی سایتها دیدم که گفتن برای اینکه بخوای آیپاد رو برای بار اول جیلبریک کنی نیاز به اینترنت وایرلس داری! چه ربطی داره؟:13:

P A R S A
25-04-2011, 00:04
آقا من فردا صبح دارم میرم سمت پایتخت بخرم. فقط یه سوال دیگه دارم. توی سایتها دیدم که گفتن برای اینکه بخوای آیپاد رو برای بار اول جیلبریک کنی نیاز به اینترنت وایرلس داری! چه ربطی داره؟:13:
معمولا برای نصب Cydia لازم میشه

zadis
25-04-2011, 14:59
سلام من میخوام ipod چجوری باید جیلبریک کنم آخه نه وایرلس دارم و نه adsl چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چطوری میتونم بازی ها رو بخرم و توش بریزم و اجرا کنم . >>>>>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pooriya_hp
25-04-2011, 15:18
سلام من میخوام ipod چجوری باید جیلبریک کنم آخه نه وایرلس دارم و نه adsl چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چطوری میتونم بازی ها رو بخرم و توش بریزم و اجرا کنم . >>>>>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای جلبریک که Internet wireless نیاز هست !!

بازی هاش هم می تونی "مجموعه بازی ها و برنامه های ios " رو خریداری کنی !!

یک هفته ست که این فروشگاه آفتاب توی پایتخت میخواد آی پاد واسه ما بیاره. از بقیه جاها هم که آدم میترسه خرید کنه
ترس نداره که !!

یکم بگرد !!

zadis
25-04-2011, 17:29
ممنون اگه جیلبریک نکنم چه اطفاقی میفته ؟؟؟؟؟؟؟؟ یا اگه بدم برام جیلبریک کنن ؟؟؟؟؟؟؟
ممنون . مثلا من فردا برم بخرم نمیتونم بازی کنم مثل pes 2011 و غیره اگه نه پس به چه دردی میخوره این آیپد وقتی نشه
بازی کرد . دوستم یکی داره و بازی رو میخره و راحت میرزه روش و بازی میکنه جریانش چیه برای تولدش گرفته بودن
ممنون

pooriya_hp
25-04-2011, 17:34
اگر جلبریک نکنی نمی تونی بازی یا برنامه (کرک شده - کپی ) بریزی !!
+
بیرون فک کنم 12 تومن میگیرن جلبریک کنن
+
ای کاش تولد ما هم یه iPod Touch میگرفتن :31:

zadis
25-04-2011, 17:49
من حاضرم 12 تومن بدم . میتونن برام جیلبریک کنن و بیتونم خودم بازی رو بخرم و روش بریزم . اشکالی نداره ؟؟؟؟؟
اخه میگن باید با کامپیوتر خودت باید جیلبریک کنی اگه کسی دیگه جیلبریک کنه رو کامپیوتر من جواب نمیده و نمیشه بازی ریخت
ممون

pooriya_hp
25-04-2011, 18:34
شما بده بیرون برات جلبریک کنن بعدش یه مجموعه برنامه و بازی بگیر و توسط نرم افزار iTunes بریز داخلش !

HESAM_5700
25-04-2011, 18:52
12تومن ؟ :دی پوریا جون با LT+ اشتباه نگرفتی؟ :دی

اینجا 20 - 25 تومن میگیرن :|

pooriya_hp
25-04-2011, 19:05
والا حسام جان من قیمت دقیق نداشتم !! ( اخه یکی از دوستان میگفت 15 تومن هزینه دارم من هم اینجا با چونه گفتم 12 :31: )

roteal2007
25-04-2011, 19:24
والا حسام جان من قیمت دقیق نداشتم !! ( اخه یکی از دوستان میگفت 15 تومن هزینه دارم من هم اینجا با چونه گفتم 12 :31: )

اگه اصفهانی بیارش پیش خودم مجانی واست راش میندازم....پوریا جون شوما ایکس باکسو بفروش آیپاد بخر:31:

pooriya_hp
25-04-2011, 19:29
اگه اصفهانی بیارش پیش خودم مجانی واست راش میندازم
میآیم ولی بدون ipod :31:

پوریا جون شوما ایکس باکسو بفروش آیپاد بخر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه دادا ، xbox بازی هاش فوق العاده هست !!

اما آیپاد به نظر من برای کسای که یه دستگاه ( برای گیم و سرگرمی ) مراه میخوان ، فوق العاده هست !!

iMosi
25-04-2011, 20:19

طرف ایرانیه...با کارت از چین سفارش داده براش آوردن...150 تومن آب خورده...اینم مشخصاتشه:

Model: T186
Network: GSM850/900/1800/1900MHz
Size: 127.0 x 66.0 x 16.5 mm
Battery: 750mAh
Standby time: 200 hours
Talk time: 8 hours
Supported Languages: Chinese, English
Weight: 49g
Compatible: Ipod Touch 4G
Required: Jailbroken iPod Touch
Supported languages: English, Chinese
Integrated microphone for speech
Integrated speaker for hearing recipient on call
Integrated vibration motor
Integrated GPRS for internet
Integrated FM Radio
Fashion Slide design ensures long-lasting quality
Charging port
Hanging rope
Hole for the Camera of the iPod Touch 4G
3.5mm Audio Jack
Approved by CE/ROSH

اینم چند تا عکس:

توضیحات:

مدتی بود که دنبال خرید peel برای ipod بودم، بالاخره تونستم یکی تهیه کنم و حالا یه بررسی مختصر اینجا میزارم.

Peel دستگاهیست که قابلیت تماس تلفنی، پیامک، GPRS و رادیو را به آیپاد اضافه میکنه.

درحال حاضر 2 نوع peel واسه آیپاد وجود داره: C-Peel و Peel 520

cpeel ساخت کمپانی به اسم Coming Technology هست. دومین سازنده پیله اما ظاهرا محصولش کیفیت بیشتری از رقیبش داره

محتویات جعبه شامل peel ، دو عدد باتری 750mAH و یک دفترچه راهنما میباشد

قبل از دیدن پیل از نزدیک، خیلی به نظرم ضخیمتر میومد اما وقتی از نزدیک دیدمش ضخامتش آنچنان زیاد به نظر نمیاد و اذیت نمیکنه، از نظر وزنی هم بیش از اندازه سنگین نشده.

جنس بدنه از پلاستیک با کیفیتی ساخته شده (برخلاف peel520 که نسل اولش از پلاستیک معمولی ساخته شده بود و نسل دومش هم که شبیه آیفون چینی شده!)، همینطور کاملا براق هستش و اثر انگشت به خودش میگیره

خوبی این پیل اینه که مشابه یک قاب محافظ معمولی هستش و اونطور نیست که انگار چیز اضافه ای به آیپاد چسبونده باشن.

سمت راست بدنه 2 کلید وجود داره که تنظیم صدا و همینطور روشن و خاموش کردن دستگاه انجام میده.

سمت چپ بدنه هم فضایی خالی برای دسترسی به به کلیدهای تنظیم ولوم آیپاد در نظر گرفته شده

راه اندازی اولیه این دستگاه 2 3 ساعتی وقتم گرفت، چونکه هیچ آموزش شسته رفته ای واسش پیدا نمیشد! اما پیچیدگی زیادی نداره و در کل سخت نیست

ابتدا باید afc2add و mobile substrate از cydia نصب کرد
البته مجبور شدم اول پاکشون کنم و دوباره از اول نصب کنم چون دستگاه جواب نمیداد! شاید درست نصب نشده بودن...
بعد از اون از سورس سازنده patch موردنیازشو نصب کردم

دستگاه براحتی با همراه اول و ایرانسل کار میکنه و ایراداتش کمتر از چیزی که انتظارش داشتم...
یکی از ایرادات دستگاه اینه که اسم اپراتور نمیتونه تشخیص بده و به جای اون یک عدد پنج رقمی مینویسه که برای هر اپراتور تفاوت داره، که چیزه خیلی مهمی نیست
یک مورد دیگه این بود که فهمیدم باید پین کد سیم کارت خاموش باشه وگرنه invalid sim میزنه

کیفیت صدای مکالمه خوبه، فوق العاده نیست. من خودم تو ابن مورد خیلی سخت گیرم اما واقعا نمیشه گفت بده.
تو مدل جدیدی که درست کردن (T188) گویا اسپیکر قوی تر شده.

این هم یک فیلمی که از نحوه کار کردن دستگاه گرفتم...

خوب همه این ها کپی بود از هند هلد یوزر....:دی

hellmayor
25-04-2011, 20:30
جالب بود ! همچین چیزی ندیده بودم ! این چینی ها هم رو هوا میزنن همه چی رو !

iMosi
25-04-2011, 20:40
من که رفتم نو نخش بد جور....اصلا نمی صرفه گوشی بگیرم با این قیمت ها....

الان نسل 2 شم تو راهه...

اون که دیگه میشه یه پا آیفون 4:دی

130 هزار تومن قیمتشه...:(

pooriya_hp
25-04-2011, 21:07
من که رفتم نو نخش بد جور....اصلا نمی صرفه گوشی بگیرم با این قیمت ها....

الان نسل 2 شم تو راهه...

اون که دیگه میشه یه پا آیفون 4[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

130 هزار تومن قیمتشه...:(
به نظر من اصلا جالب نیست !!

کجای این به ipod Touch 4G شباهت داره !!

ضمنن این رو هم بگم که سیستم عاملشون ios نیست !!

iMosi
25-04-2011, 21:47
پوریا جان نگرفتی قضیه رو...این الان یه کیته...یه کاور ه که آیپاد 4 ای که داری رو میکنه گوشی...تلفن...نه اینکه یه جیز دیگست...

Peel دستگاهیست که قابلیت تماس تلفنی، پیامک، GPRS و رادیو را به آیپاد اضافه میکنه.

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

حداقل فیلم ها رو میدیدید!!!!!!!!!:19:

pooriya_hp
25-04-2011, 21:55
پوریا جان نگرفتی قضیه رو...این الان یه کیته...یه کاور ه که آیپاد 4 ای که داری رو میکنه گوشی...تلفن...نه اینکه یه جیز دیگست...
مصطفی جون شرمنده !!

من یه لحظه با این مشابه های تقلبی اشتباه گرفتم !!

آخه یکسری هست که تقریبا شبه هست ( 90%) ولی تقلبی هست دیگه !!

HESAM_5700
26-04-2011, 09:22
چیزه خوبیه اگه پیدا میشد منم میگرفتم خداییش هر چی باشه بهتر از حمل 2تا دیوایسه ! : (

برا مدرسه بردن خیلی سختمه :دی باید 2تا دیوایس رو قایم کنم که خیلی سخته ولی اگه این باشه دیگه میشه آیپاد تک :دی ( بلوتوثم که داره :دی :27: )

hellmayor
26-04-2011, 11:57
آره چیز خوبیه ! اگه کسی فهمید که کجا میشه از اینا گیر آورد اینجا اعلام کنه !

iMosi
26-04-2011, 19:13
این یارو که صفحه قبل گفتم میگه اگه ببینه خوبه قصد داره وارد کنه از چین....

ضمنا الان هر کی بخواد میتونه سفارش بده....از چین برات میفرستن ایران....طرف هم همین کار رو کرده....فقط باید کارت اعتباری رو داشته باشید...

150 براش کلا آب خورده.....اگه خواستین میتونین سفارش بدین....20 روزه میاد در خونه:دی

من که رفتم تو کارش....اگه خواستین پی ام بدین به یارو میگم شاید تونست برای هممون بیاره با قیمت کمتر:دی

iMosi
26-04-2011, 19:31
این فیلم رو حتما ببینید:

اصلا کپی آیفون 4 هههههه:دی

GPRS Access: Access the internet in any country through the GPRS standard.
Custom Ringtones: Customize SMS and Call ringtones to your liking using the included software.
Powerful Phone App: Yosion has developed an app very similar to Apple’s own Phone application. Caller ID, Call History, Address Book and Vibration mode are all standard.
FM Radio: A breakthrough feature on any iPod or iPhone, listen to any local FM station on the go!
Bluetooth: Bluetooth support is included, with the possibility to use headsets.

فقط یه آرم اپل کم داره:دی

قیمتش 130 دلاره.....خیلی خوبه:دی

سفارش بدین میاره براتون:دی

iMosi
26-04-2011, 19:58

*Ali*
26-04-2011, 21:25
واي ي چيه خيلي مزخرف ميشه كه
نيم كيلو چيزي بايد هميشه تو جيبت باشه
آيپاد بودنشو ترجيح ميدم شما هم اگه ١٥٠ رو بذاريد كنار يه سري خرت و پرت براش بخريد بيشتر حالشو مي بريد.

HESAM_5700
26-04-2011, 21:25
اینی که شبیه آیفون4 هه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی :دی ضایعست :2:

میشه عین آیفون چینیا !!!! یکی ببینه دیگه چجوری اونو حالی کنی که این آیپاده Cpeel داره ، آیفون چینی نیس :دی

راستی میشه راحت درش آورد اینو؟؟؟

iMosi
26-04-2011, 21:35
شما که فیلم رو ندیدین...ویژگی ها رو با دقت نخوندین چرا الکی نظر میدین:19:

وزن آیپاد 4=101 گرم
منبع:

وزن این اپل پیل که شبیه آیفون 4 ههه:دی=90 گرم

منبع:

سر جمع میشه 191 گرم.....:دی.نیم کیلو از کجا اومد....!!!!!!.........علی جون شما که جیلبریک نمیکنی به دردت نمیخوره:دی

راحت آیپاد رو میشه در آورد....ولی من ترجیح میدم درش نیارم...سیم کارت خوریش خیلی با حاله:دی

خدا پدر چینی ها رو بیامرزه:دی

HESAM_5700
26-04-2011, 22:17
نه دیگه :دی باید درش بیاری :دی

چون تا اینجا که من فهمیدم این کیس زیرش یه 30-Pin داره که میره تو جای کابل آیپاد اگه در نیاری نمیتونی بزنی شارژ یه به USB کانکتش کنی !!!!

شما بخر اگه خوب بود بگو ما هم بخریم :دی

iMosi
26-04-2011, 22:29
حسام جان قیلم ها رو ندیدی دیگه...اکه دیده بودی اینجوری نمیگفتی:

چون تا اینجا که من فهمیدم این کیس زیرش یه 30-Pin داره که میره تو جای کابل آیپاد اگه در نیاری نمیتونی بزنی شارژ یه به USB کانکتش کنی !!!!

اتفاقا تو این مدلی که الان معرفی میکنم اینجوری نیست وکابل هم سر جاش میخوره....فیلم ها رو ببین بعد نظر بده:13::19:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5295_n.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4651_n.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 557_n.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9477_n.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6178_n.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3144_n.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9783_n.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7315_n.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8881_n.jpg

Specification:
1. GSM Voice Call: High quality voice call through quad band: 850/900/1800/1900MHz.
2. GPRS: Fast and Stable:
3. SMS: Chat mode like iPhone.
4. Radio: Channel search / Save.
5. Bluetooth: Enable the hands free call through bluetooth earpiece (new feature).
6. Battery: 1600mAh, able to charge the iPod Touch's battery. (new feature).
7. High quality material casing: toughened glass back cover.
8. Fit the iPod Touch in an perfect manner.
9. Camera Hole, Volumen control buttons, sleep botton are all well designed.
10. Only for iPod Touch 4.
11. 126 x 63 x 13.6mm.
12. Standby time: 300h; talking time: 6.8h.
13. Vibration / Vib. + Ringtone / Silent / Ringtone.
14. Audio Jack: 3.5mm Stereo.

فیلم ها رو لظفا ببینید بعد نظر بدین:10:

Mehrdad092000
26-04-2011, 22:35
شاید خیلی ها این کارو بکنن اما به نظر من اشتباهه
بیشترین دلیلشم قیمتش هستش
ادم 150 میزراه یه گوشی میخره ازین که بهتره

iMosi
26-04-2011, 22:36
مشکل اینه که من که پول آیفون ندارم ونمیتونم دو تا دستگاه با خودم حمل کنم چی کار کنم؟:دی

*Ali*
26-04-2011, 22:37
هرکی با اپل در افتاد ور افتاد :31:
آیفون رو هم لاک میخرن آنلاکش میکنن بعد از هزار جور دنگ و فنک و درد سر ...
کنار ویندوز مکینتاش نصب میکنن اونم با هزار درد سر که آخرش هم نصف مک واقعی قدرت نداره.
اگه فکر کردی با یک چهارم هزینه میتونی آیفون داشته باشی باید بگم عوض اپل ، سر خودت کلا گذاشتی.
در ضمن این کارایی که شما میکنین مثل جیلبریک و اپل پیل و ... کارایی نیست که یه طرفدار واقعی اپل میکنه چون با این کارا بیشتر به اپل ضربه میزنین تا طرفداری.

iMosi
26-04-2011, 23:00
الان داشتم فیلم های دوربین آیپاد 4 رو با گلکسی اس 2 مقایسه می کردم...فرق زیادی ندیدم:دی

HESAM_5700
27-04-2011, 09:45
مصطفي جان ديدم فيلم هارو !! ولي پس اين كيس چجوري وصل ميشه به ايپاد؟؟ بايد با يه چيدي كانكت بشه بهش يا نه؟؟ :-؟

علي جون ما فن اپل هستيم ولي اينو در نظر بگير كه اينجا ايرانه نه NY !!!!!
اين ايپادم با ١٠٠٠٠ بد بختي خريديم !! چه برسه كه برا بازي و برنامه هم پول مفت بديم:13:
با اين كارا ضرري به اپل نميرسه ! اپل اينقدر سود ميكنه كه اينا اصلا به حساب نمياد
اگه ميومد اپل هم مثل سوني ميومد شونصت تا ترفند ميزد كه جلوي جيلبريك رو بگيره اما برخلاف نظر همه توي ٤.٣.٢ اكسپلويت رو بلاكه نكرد كه بازم بشه جيل كرد !! اگه اپل هم با اينكار ما سودش كم ميشد مطمئن باش تا حالا همه دستگاه هاي جيل شده رو ميپوكوند!! ( مثل اون ايفون٤ هايي كه گيزمودو پيدا كرد)

همين ديگه :31: [COLOR="Silver"]

zadis
27-04-2011, 14:50
سلام دوستان. من پس فردا میرم میخرم / سوال >> یعنی وقتی بخرم جیبلریک نشده و باید خودم انجام بدم یا نه
همه جیلبریک شده و بازی کپی روش میخوره ؟؟؟؟؟؟؟ اخه من بندرعباسم اینجا همه و از دبی میارن .>؟؟؟؟؟؟؟؟
و این که از کجا باید دونست که جیلبریک شده یا نه آخه من میخوام جیلبریک شده بگیرم چون خود نمیتونم انجام بدم
اینترنت پ سرعت ندارم و همینطور وایرلس ممنون

MrDevil
27-04-2011, 15:40
سلام دوستان. من پس فردا میرم میخرم / سوال >> یعنی وقتی بخرم جیبلریک نشده و باید خودم انجام بدم یا نه
همه جیلبریک شده و بازی کپی روش میخوره ؟؟؟؟؟؟؟ اخه من بندرعباسم اینجا همه و از دبی میارن .>؟؟؟؟؟؟؟؟
و این که از کجا باید دونست که جیلبریک شده یا نه آخه من میخوام جیلبریک شده بگیرم چون خود نمیتونم انجام بدم
اینترنت پ سرعت ندارم و همینطور وایرلس ممنون
سلام
اگه آک باشه یعنی جیل بریک نشده.شما اول آک بخر بعد بده بیرون واست جیل بریکش کنند.

iMosi
27-04-2011, 18:48
مصطفي جان ديدم فيلم هارو !! ولي پس اين كيس چجوري وصل ميشه به ايپاد؟؟ بايد با يه چيدي كانكت بشه بهش يا نه؟؟ :-؟

خوب اون چیزی که کیت رو به آیپاد وصل میکنه الان مجرای ورودی کابل هم هست...خدا پدر طراحش رو بیامرزه...:31:

اگر کسی خواست من یه نفر میشناسم به قیمت 185 هزار تومن این نوعیش که شبیه آیفون 4 رو وارد میکنه...

هر کی خواست پی ام بده:46:

HESAM_5700
27-04-2011, 23:20
با ١٨٠ تومن ميشه يه سامسونگ ويو خريد كه :دى
اگه نهاتش ١٤٠ بود ميارزيد :١٣:

iMosi
28-04-2011, 12:23
:27:

SALVATION1
28-04-2011, 12:36
دوستان یک خواهشی دارم ازتون...
من یک دستگاهی می خوام کیفیت صفحش برای فیلم دیدن مناسب باشه. به نظرتون آیپاد 4 گذینه ی خوبیه؟ (آخه بین archos 43 و آیپاد 4 موندم) لطفا یک عکس از آیپاد تون در حال پخش فیلم کیفیت بالا عکس بگیرید تا ببینم چطوره.:42::42:
یک سوال دیگه خروجی tv داره؟ به همه ی تلویزیون ها وصل می شه؟
ممنون

iMosi
28-04-2011, 13:05
من یک دستگاهی می خوام کیفیت صفحش برای فیلم دیدن مناسب باشه. به نظرتون آیپاد 4 گذینه ی خوبیه؟ (آخه بین archos 43 و آیپاد 4 موندم) لطفا یک عکس از آیپاد تون در حال پخش فیلم کیفیت بالا عکس بگیرید تا ببینم چطوره.:42::42:
ممنون

فرمت وکیفیت فیلم هاتو بگو.....:10:

roteal2007
28-04-2011, 13:06
ممنون

توی توتیوب سرچ کن.
کابل av 45.000 تومنه....

GiggleClub
28-04-2011, 13:42
وستان یک خواهشی دارم ازتون...
من یک دستگاهی می خوام کیفیت صفحش برای فیلم دیدن مناسب باشه. به نظرتون آیپاد 4 گذینه ی خوبیه؟ (آخه بین archos 43 و آیپاد 4 موندم) لطفا یک عکس از آیپاد تون در حال پخش فیلم کیفیت بالا عکس بگیرید تا ببینم چطوره.
ممنون

با avplayer میتونید تمام فرمت ها رو پخش کنید مثل mkv,avi,flv,mpg,dat و....
زیرنویس srt و sub/idx هم پخش میشه فارسی هم حله
حتی متونی زیرنویس عقب جلو کنی واسه هماهنگ کردنش
رزولشنش هم که بالاست

معایبش واسه فیلم دیدن:
-باتریش ضعیفه نسبتا. یه فیلم بیشتر نمیشه دید. شاید یکی و نصفی
- فیلم های با پسوند غیر mp4 رزولشن بالا نمیکشه مثلا 720p . لگ میزنه

*Ali*
28-04-2011, 14:35
جالب بود !
روی 4.2.1 که جیلبریک کرده بودم و Dead spcae کرک شده نصب کرده بودم تا یه جاییش رفتم جلو و الان که اورجینالش رو روی 4.3.1 نصب کردم بازم سیو هاش مونده !!!
خوبه باز هم سیو ها رو نگه میداره.

SALVATION1
28-04-2011, 15:22
- فیلم های با پسوند غیر mp4 رزولشن بالا نمیکشه مثلا 720p . لگ میزنه

دوست عزیز یک سوال دیگه:
اگه این عیبش باشه به نظرم خیلی مهم نیست فوقش تبدیل می کنم به mp4.
یک چیزه دیگه...
من از یکی از دوستام شنیدم کار کردن با آیپاد سخته! یعنی نمی شه برنامه از طریق کامپیوتر بریزی؟
آیا بعد از جیلبریک کردن این مشکلات حلـــه؟

zadis
28-04-2011, 18:05
سلام دوستان بلاخره امروز گرفتم . حالا راهنمایی از شما میخوام دستگاه پلمپ هست و قتی روشن میکنم پیغام میده کابل رو نصب کن و آیتونز . از حالا به بعد باید چیکار کنم . 1 گفته بودم اینترنت وایرلس ندارم . میشه منو راهنمایی کنید برای جیلبریک و ریختن بازی و نرم افزار توش ؟ ممنون اگه میشه راهنمایی قدم به قدم معرفی کنیئ اخه من هیچی از نمیدونم 2 و اینکه اگه بدم بیرون برام جیلبریک کنن دیگه خودم میتونم روی کامپیوتر خودم بازی رو روش نصب کنم ؟؟؟؟؟ و اگه میشه آموزش آیتونز رو هم بهم بگید و نصب بازی کرک شده ممنون سرتونو به درد اوردم

roteal2007
28-04-2011, 18:08
سلام دوستان بلاخره امروز گرفتم . حالا راهنمایی از شما میخوام دستگاه پلمپ هست و قتی روشن میکنم پیغام میده کابل رو نصب کن و آیتونز . از حالا به بعد باید چیکار کنم . 1 گفته بودم اینترنت وایرلس ندارم . میشه منو راهنمایی کنید برای جیلبریک و ریختن بازی و نرم افزار توش ؟ ممنون اگه میشه راهنمایی قدم به قدم معرفی کنیئ اخه من هیچی از نمیدونم مر30

نرم افزار آیتونز رو نصب کن به اینترنت متصل شو و دستگاهت رو به آیتونز وصل کن...

zadis
28-04-2011, 18:15
ممنون من داشتم ویرایش میکردم که جوابمو داده بودی
اینکه اگه بدم بیرون برام جیلبریک کنن دیگه خودم میتونم روی کامپیوتر خودم بازی رو روش نصب کنم ؟؟؟؟؟ و اگه میشه آموزش آیتونز رو هم بهم بگید و نصب بازی کرک شده و اینکه برای نصب بازی حتما اینترنت میخواد ؟؟ ممنون سرتونو به درد اوردم

pooriya_hp
28-04-2011, 18:31
اگه بدی بیرون جلبریک کنن می تونی توسط iTunes بازی و برنامه بریزی !!

اینترنت برای دانلود بازی و برنامه اهمیت داره !!

roteal2007
28-04-2011, 18:33
ممنون من داشتم ویرایش میکردم که جوابمو داده بودی
اینکه اگه بدم بیرون برام جیلبریک کنن دیگه خودم میتونم روی کامپیوتر خودم بازی رو روش نصب کنم ؟؟؟؟؟ و اگه میشه آموزش آیتونز رو هم بهم بگید و نصب بازی کرک شده و اینکه برای نصب بازی حتما اینترنت میخواد ؟؟ ممنون سرتونو به درد اوردم

دوست عزیز سوالتون رو توی یک فروم مطرح کنید تا ما گیج نشیم:31:
آره میتونی....نه برای نصب اینترنت نمیخواد

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:32 PM ----------

اگه بدی بیرون جلبریک کنن می تونی توسط iTunes بازی و برنامه بریزی !!

اینترنت برای دانلود بازی و برنامه اهمیت داره !!

همین آقا مهرداد خودمون هرچی بازی بخوای واست میزنه تو dvd واست پست میکنه....

pooriya_hp
28-04-2011, 19:17
همین آقا مهرداد خودمون هرچی بازی بخوای واست میزنه تو dvd واست پست میکنه....
دیگه من با ایشون آشنایی نداشتم !!

شما ببخش :31:

hellmayor
28-04-2011, 20:46
این " همین آقا مهرداد خودمون " دیگه کی هست ؟
میشه بهم معرفیش کنید !؟!؟

HESAM_5700
28-04-2011, 22:40
همه چی هم داره : :دی

GiggleClub
29-04-2011, 08:14
دوست عزیز یک سوال دیگه:
اگه این عیبش باشه به نظرم خیلی مهم نیست فوقش تبدیل می کنم به mp4.
یک چیزه دیگه...
من از یکی از دوستام شنیدم کار کردن با آیپاد سخته! یعنی نمی شه برنامه از طریق کامپیوتر بریزی؟
آیا بعد از جیلبریک کردن این مشکلات حلـــه؟

بله mp4 به راحتی 720p پخش میکنه و عجب کیفیتی. دهنت وا میمونه
بستگی داره به خودتو اگه کلا از کامپیوتر و گوشی و اینا سر در نمیاری ممکنه سخت باشه. وگرنه که راحته
به نظرمن فوق العاده از اندروید راحت تره

اولش یه سری کار باید بکنی ازجمله جیلبریک و نصب appsync و....
این مرحله که انجام بشه بعدش دیگه کاری نداره و به وایرلس هم احتیاج نداری دیگه

یه برنامه هست itunes با اون کاراتو انجام میدی
برنامه نصب کردن هم به سادگیه یه دابل کلیکه!
کلا سادست

اگه میگیری از نگاره پایتخت بگیر چون من چندبار خرید کردم بهترین جا واسه iOS خریدن تو ایرانه به نظر من!
هم قیمتش خوبه و هم جیلبریک میکنه و هم آموزشت میده. شاید ۵ت اضافه بگیره فقط!
بقیه مغازه ها ۳۰ت میگیرن

meysamfx
29-04-2011, 10:58
میشه بدون نصب هیچ برنامه ایپاد رو به یه گوشی وصل کرد و از gprs استفاده کرد
مثل اینکه در فریمور جدید4.3.1 به بعد این فابلیت اضافه شده
برای کسایی که وایرلس ندارند میتونه خیلی مفید باشه
مشکلی که داره بعضی از گوشی ها رو ساپورت نمیکنه
n70 رو اصلا پیدا نکرد
ولی w580 و 5310 راحت وصل شد

hosein ati
29-04-2011, 20:59
سلام .یه مشکلی دارم در حد تیم ملی.
وقتی opera رو باز کردم آیپاد هنگ کرد هر کاری کردم با نیومد بعد از نیم ساعت dfu mode رو انجام دادم اومد بالا ولی توی safe mode بعد ریستارتش کردم درست شد.
حالا وقتی وصلش میکنم به itunes و i-fun box هر دو تاشون هنگ میکنن و نمیتونم به آیپاد کانکت بشن.بجر ریستور چیکار میتونم بکنم؟
کمک لطفا.

yoosefshaskol
30-04-2011, 11:23
ایا میشه با ipod فیلم یا کلیپ 1080p پخش کرد؟
یعنی نرم افزاری برای این کار هست؟مثلا buzz یا av یا هر چیز دیگه ای؟

iMosi
30-04-2011, 11:37
فقط با فرمت mp4

hellmayor
30-04-2011, 12:50
ایا میشه با ipod فیلم یا کلیپ 1080p پخش کرد؟
یعنی نرم افزاری برای این کار هست؟مثلا buzz یا av یا هر چیز دیگه ای؟

دوست عزیر ! فیلم با سایز 1080P یا FULL HD رو خیلی از PC ها نمیتونن پخش کنن چه برسه به آیپاد !
پس دستگاه هایی با نام HD PLayer واسه چی ساخته شدن ؟!؟! واسه پخش کردن همچین سایز فیلم هایی دیگه

آیپاد تا Bitrate حدودا 5 مگ رو براحتی پخش میکنه (خودم تست کردم) ولی بیشتر از اون باشه کند میشه !

yoosefshaskol
30-04-2011, 14:15
دوست عزیر ! فیلم با سایز 1080P یا FULL HD رو خیلی از PC ها نمیتونن پخش کنن چه برسه به آیپاد !
پس دستگاه هایی با نام HD PLayer واسه چی ساخته شدن ؟!؟! واسه پخش کردن همچین سایز فیلم هایی دیگه

آیپاد تا Bitrate حدودا 5 مگ رو براحتی پخش میکنه (خودم تست کردم) ولی بیشتر از اون باشه کند میشه !
حالا شاید یکی هوس کرد که با ایپادش این جور کلیپ ها را هم اجرا کنه(مثل خودم.من نمیتونستم تا اومدن ipod 5 منتظر بمونم):31:
پس این جور که از حرفای شما معلومه اگه بیت ریت همون 1080p زیر 5 مگ بر ثانیه باشه می تونه اجرا کنه. درست فهمیدم؟

pooriya_hp
30-04-2011, 15:09
Full hd / 1080p

ipod Touch 4G قابلیت پخش 1080p رو نداره اگر هم بتونه پخش کنه با افت فریم مواجه میشید !!

ضمنن 1080p رو اینچ های بزرگتر کیفیت خودش رو نشون میده !!

nimakarimi95
30-04-2011, 15:14
مرسی از شما دوست عزیز:5:

yoosefshaskol
30-04-2011, 15:46
ممنون دوست عزیز:8:

{sahand}
30-04-2011, 16:05
پس این جور که از حرفای شما معلومه اگه بیت ریت همون 1080p زیر 5 مگ بر ثانیه باشه می تونه اجرا کنه. درست فهمیدم؟
بله، و از اونجایی که 1080 های یوتیوب 3.6 مگابیت بر ثانیه ست، کافیه. مگر اینکه بخواید بلوری بریزید!!

yoosefshaskol
30-04-2011, 19:23
مرسی از شما دوست گلم:11:

hosein ati
30-04-2011, 21:01
سلام .یه مشکلی دارم در حد تیم ملی.
وقتی opera رو باز کردم آیپاد هنگ کرد هر کاری کردم با نیومد بعد از نیم ساعت dfu mode رو انجام دادم اومد بالا ولی توی safe mode بعد ریستارتش کردم درست شد.
حالا وقتی وصلش میکنم به itunes و i-fun box هر دو تاشون هنگ میکنن و نمیتونم به آیپاد کانکت بشن.بجر ریستور چیکار میتونم بکنم؟
کمک لطفا.

میگم ثواب داره جواب ما را هم بدین.

HESAM_5700
30-04-2011, 21:05
میگم ثواب داره جواب ما را هم بدین.

اگه همه را ها رو امتحان کردی راه آخر ( یعنی ریستور )

hesami123
01-05-2011, 10:27
سلام به همه ...
دوستان کسی راجع به اتصال لپ تاپ به ipod touch از طریق wireless برای برنامه های کنترل mouse و keyboard چیزی می دونه؟
ممنون میشم راهنماییم کنین...

hosein ati
01-05-2011, 18:17
سلام به همه ...
دوستان کسی راجع به اتصال لپ تاپ به ipod touch از طریق wireless برای برنامه های کنترل mouse و keyboard چیزی می دونه؟
ممنون میشم راهنماییم کنین...

سلام شما باید از برنامه ی hippo remote استفاده کنید.

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

اگه همه را ها رو امتحان کردی راه آخر ( یعنی ریستور )

اگه راه ریستور هست چطور ریستور کنم وقتی 4.3.2 هنوز جیلبریک درستی نداره؟
راهی برای بکاپ گرفتن از app های cydia که روی آیپاد نصبه هست؟

roteal2007
01-05-2011, 18:43
سلام شما باید از برنامه ی hippo remote استفاده کنید.

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

اگه راه ریستور هست چطور ریستور کنم وقتی 4.3.2 هنوز جیلبریک درستی نداره؟
راهی برای بکاپ گرفتن از app های cydia که روی آیپاد نصبه هست؟

هه این دیگه آخر بی خبری بود!! من رو 4.3.2 هستم و آنترد جیلبریک هستم شما با برنامه red snow rc 14 راحت جیلبریک کن.
back2deb هست و عالیه

hosein ati
01-05-2011, 19:25
هه این دیگه آخر بی خبری بود!! من رو 4.3.2 هستم و آنترد جیلبریک هستم شما با برنامه red snow rc 14 راحت جیلبریک کن.
back2deb هست و عالیه

نمیدونستم.حالا لینک 4.3.2 و red snow rc 14 رو بدین من دانلود کنم.
و در مورد back to deb :من باید اون فایل های .deb رو که بکاپ گرفته بعد از ریستور دوباره نصب کنم دیگه ؟ یا نه؟
راستی برنامه ی celeste روی 4.3.2 کار میکنه یا نه؟

roteal2007
01-05-2011, 19:57
نمیدونستم.حالا لینک 4.3.2 و red snow rc 14 رو بدین من دانلود کنم.
و در مورد back to deb :من باید اون فایل های .deb رو که بکاپ گرفته بعد از ریستور دوباره نصب کنم دیگه ؟ یا نه؟
راستی برنامه ی celeste روی 4.3.2 کار میکنه یا نه؟

به خدا اینا همه با سرچ چیدا میشن :
redsn0w rc14

iOS 4.3.2 iPod touch 4

hesami123
01-05-2011, 20:23
[QUOTE=hosein ati;6061932]سلام شما باید از برنامه ی hippo remote استفاده کنید.

سلام ممنون که جواب دادین...برنامشو دارم نمی دونم چطوری وصلش کنم.جز ئیا تشو نمی دونم....
اگه میشه برا این راهنما ییم کنین....

hosein ati
01-05-2011, 20:58
[QUOTE=hosein ati;6061932]سلام شما باید از برنامه ی hippo remote استفاده کنید.

سلام ممنون که جواب دادین...برنامشو دارم نمی دونم چطوری وصلش کنم.جز ئیا تشو نمی دونم....
اگه میشه برا این راهنما ییم کنین....

ابنکه کاری نداره.
hippo رو که دانلود کردی رو آیپاد نصب کن و نسخه ی کامپویترش رو باز کن.موس رو ببر روش main setting رو بزن و یه پسورد انتخاب کن با بقیه گزینه ها کاری نداشته باش.ok رو بزن .حالا وقتی ماوس رو می بری روش یه ip میاد.اون ip رو تو قسمت add connection گزینه ی host بده.پسورد هم همونی که به pc دادی رو بده بعد کانکت رو بزن .

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

به خدا اینا همه با سرچ چیدا میشن :
redsn0w rc14

iOS 4.3.2 iPod touch 4

سلام نگفتین celeste روی 4.3.2 کار میکنه یا نه؟
یه مشکل دیگه چطور من میتونم ریستور کنم با این که itunes هنگ میکنه وقتی آیپاد رو بهش وصل میکنم.i-fun box هنگ نمیکنه ولی آیپاد رو نمیشناسه.

Heart Banger-97
02-05-2011, 00:22
سلام
من هرچند وقت یکبار میام اینجا درخواست یه برنامه میدم و زحمت لینکش رو دوستان میکشن :11:
راستش دنبال برنامه ی vlc player میگردم اگه کسی زحمت دادن لینکش رو بکشه :11:

hellmayor
02-05-2011, 00:51
سلام
من هرچند وقت یکبار میام اینجا درخواست یه برنامه میدم و زحمت لینکش رو دوستان میکشن :11:
راستش دنبال برنامه ی vlc player میگردم اگه کسی زحمت دادن لینکش رو بکشه :11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/RIGHT]

hesami123
02-05-2011, 07:19
[QUOTE=hosein ati;6062474][QUOTE=hesami123;6062355]

ابنکه کاری نداره.
hippo رو که دانلود کردی رو آیپاد نصب کن و نسخه ی کامپویترش رو باز کن.موس رو ببر روش main setting رو بزن و یه پسورد انتخاب کن با بقیه گزینه ها کاری نداشته باش.ok رو بزن .حالا وقتی ماوس رو می بری روش یه ip میاد.اون ip رو تو قسمت add connection گزینه ی host بده.پسورد هم همونی که به pc دادی رو بده بعد کانکت رو بزن .[COLOR="Silver"]

يعني از wireless خود لب تاب هم ميشه استفاده كرذ يا بايد حتما روتر و انتن جدا داشته باشه.

hosein ati
02-05-2011, 12:23
[QUOTE=hosein ati;6062474][QUOTE=hesami123;6062355]

ابنکه کاری نداره.
hippo رو که دانلود کردی رو آیپاد نصب کن و نسخه ی کامپویترش رو باز کن.موس رو ببر روش main setting رو بزن و یه پسورد انتخاب کن با بقیه گزینه ها کاری نداشته باش.ok رو بزن .حالا وقتی ماوس رو می بری روش یه ip میاد.اون ip رو تو قسمت add connection گزینه ی host بده.پسورد هم همونی که به pc دادی رو بده بعد کانکت رو بزن .[COLOR="Silver"]

يعني از wireless خود لب تاب هم ميشه استفاده كرذ يا بايد حتما روتر و انتن جدا داشته باشه.

نه .هم باید آیپاد و هم لپ تاپ به یه وایرلس کانکت باشن.

HESAM_5700
02-05-2011, 12:52

فکر کنم بشه از mywii هم استفاده کرد :23:

02-05-2011, 14:12
یه نرم افزار نیس که باهاش بشه آهنگ ها رو از روی دستگاه دیلیت کرد ، یا مثلا آرتیستشو عوض کرد؟؟؟

roteal2007
02-05-2011, 15:42
یه نرم افزار نیس که باهاش بشه آهنگ ها رو از روی دستگاه دیلیت کرد ، یا مثلا آرتیستشو عوض کرد؟؟؟

شوما روی هر آهنگی که تو plylist میخوای دلیت کنی انگشتت رو از چپ به راست بکس رو آهنگ.
دوستان میگن با خود آیتونز میشه....mp3tag هم هست.

iMosi
02-05-2011, 16:48
آهنگ از خود آیپاد نمیشه پاک کرد مگر با آیتونز....:13:
اونی که شما میگی از playlist پاک میشه نه از آیپاد:46:

roteal2007
02-05-2011, 19:05
آهنگ از خود آیپاد نمیشه پاک کرد مگر با آیتونز....:13:
اونی که شما میگی از playlist پاک میشه نه از آیپاد:46:

ا راست میگی برنامه ifile رو از سیدیا بگیر

iMosi
02-05-2011, 19:46
این اطلاعات موزیک مثل اسمش تو iTunes ...تغییر میکنه ولی تو خود فایل تو ویندوز خبری نمیشه.....چرا؟

yoosefshaskol
02-05-2011, 22:45
کسی بازی secret of lost cavern v1.1.3 رو یا خودشو یا لینکشو داره؟بدجوری تو کفشم:19:

P A R S A
03-05-2011, 01:17
کسی بازی secret of lost cavern v1.1.3 رو یا خودشو یا لینکشو داره؟بدجوری تو کفشم:19:
Secret of the Lost Cavern Ep. 2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSecret of the Lost Cavern Episode 3

iMosi
03-05-2011, 12:36
دوستان بدجوری بعضی برنامه ها وموسیقی ها ارزش خرید دارن ...کرکشون هم نیست تو apptrack....

الان میخوام اپل پیل هم بخرم باید اینترنتی بخرم....کسی میدونه باید چی کارکنم؟...کارت اعتباری با توجه به اوضاع تحریم واین ها...

اصلا باید چه نوع کارتی تهیه کنم وچجوری؟...راهنمایی کنید که کارم لنگه....:31:

HESAM_5700
03-05-2011, 12:39
Secret of the Lost Cavern Episode

1 نداره ؟ :دی

گرافیکش خیلیه :دی

hosein ati
03-05-2011, 18:33
دوستان بدجوری بعضی برنامه ها وموسیقی ها ارزش خرید دارن ...کرکشون هم نیست تو apptrack....

الان میخوام اپل پیل هم بخرم باید اینترنتی بخرم....کسی میدونه باید چی کارکنم؟...کارت اعتباری با توجه به اوضاع تحریم واین ها...

میشه یکی کمک کنه؟
منم میخوام celeste رو بخرم باید چی کار کنم؟

L.A.M.P.A.R.D
03-05-2011, 20:02
ﺳﻼﻡ .....ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻣﯿﮕﻢ ﻣﻦ ﺍﮔﻪ ۸ﮔﯿﮓ ﺑﮕﯿﺮﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﯼ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺟﺎ ﮐﻢ ﻣﯿﺎﺭﻡ ؟ ﺍﺧﻪ ﭘﻮﻝ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺑﮕﯿﺮﻡ .....
ﺧﺮﯾﺪ ﺍﺯ ﺩﻭﺑﯽ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ ؟
ﻫﻨﺪﺯﻓﺮﯼ ﻫﺎﺵ ؟

P A R S A
03-05-2011, 20:54
میشه یکی کمک کنه؟
منم میخوام celeste رو بخرم باید چی کار کنم؟
Celeste توی سیدیا هست یا App Store؟ اگه توی سیدیا هست باید کارت اعتباری ویزا یا مستر داشته باشید، اگه توی App Store هست هم با کارت میشه هم با گیفت کارت

کرک برنامه ها معمولا پیدا میشه ها، فقط سرچ این Apptrackr خیلی چرنده!:2: به هر حال اگه میخواید بخرید یا باید ویزا کارت یا مستر کارت داشته باشید، یا از مغازه ها iTunes Gift Card بخرید (10$، 20$، 30$، 50$ و 100$، فکر کنم)، که حالت پیش پرداخت داره، بعد کم کم ازش خرج میکنید...

Secret of the Lost Cavern Episode

1 نداره ؟ :دی

گرافیکش خیلیه :دی
من توی App Trackr ندیدم

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:50 PM ----------

ﺳﻼﻡ .....ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻣﯿﮕﻢ ﻣﻦ ﺍﮔﻪ ۸ﮔﯿﮓ ﺑﮕﯿﺮﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﯼ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺟﺎ ﮐﻢ ﻣﯿﺎﺭﻡ ؟ ﺍﺧﻪ ﭘﻮﻝ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺑﮕﯿﺮﻡ .....
ﺧﺮﯾﺪ ﺍﺯ ﺩﻭﺑﯽ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ ؟
ﻫﻨﺪﺯﻓﺮﯼ ﻫﺎﺵ ؟
علیک
به نظرم کم میاد، خصوصا با این بازی های پر حجم خفن (فکرش رو بکن، 10 تا از این بازی ها بریزی تقریبا پر میشه)، خصوصا که 6.5GB حدودا در دسترس هست از 8GB ... دوبی و تهران و نیو یورک فرقی به جز قیمت نداره!، هدفون هم این شکلی هست، هدفون عادی با ریموت و میکروفون:

*Ali*
03-05-2011, 21:22
هدفون هم این شکلی هست، هدفون عادی با ریموت و میکروفون:
هدفون تو باکسش که این شکلی نیست ؟! ریموت و اینا نداره که

03-05-2011, 22:13
آره واس منم ریموت و میکرو نداره!!!
حسین چه کاریه سلست رو بخری!!! کرک شده دیگه راحت از همون استفاده کن...
مصطفی اپل پیل می خوای چیکار؟؟؟ به نظر من خیلی چیز مزخرفیه... اندازه 3 تا دایناسور که هست (:دی) فقطم یه قابلیت تماس و مسیجینگ اضافه می کنه... ارزششو داره واقعا؟؟؟

HESAM_5700
03-05-2011, 22:40
هدفون نسل٤ به خاطر وجود ميكروفون داخلي ميكروفون نداره و همينطور ريموت هم نداره كه خيلي بده !!!

P A R S A
04-05-2011, 02:04
هدفون نسل٤ به خاطر وجود ميكروفون داخلي ميكروفون نداره و همينطور ريموت هم نداره كه خيلي بده !!!

هدفون تو باکسش که این شکلی نیست ؟! ریموت و اینا نداره که
جدی!؟ :18: نامردا:31:

L.A.M.P.A.R.D
04-05-2011, 11:42
ﻣﯿﺸﻪ ﯾﮑﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﻪ ﻟﻄﻔﯽ ﺑﮑﻨﻪ ﻭ ﻗﯿﻤﺖ ﺍﯼ ﭘﺎﺩ ﺭﻭ ﺗﻮﯼ ﺩﻭﺑﯽ ﺑﺪﻩ ؟ ﺍﮔﻪ ﻫﻢ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺩﺭﺱ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ ﻫﻢ ﺑﺪﯾﺪ .....مرسی

HESAM_5700
04-05-2011, 12:27
جدی!؟ :18: نامردا:31:

تازه کجاشو دیدی همه اون کاغذ ماغذای توشم کردن نصفه نصف :دی از جمله استیکر ها :دی

hosein ati
04-05-2011, 15:00
آره واس منم ریموت و میکرو نداره!!!
حسین چه کاریه سلست رو بخری!!! کرک شده دیگه راحت از همون استفاده کن...
مصطفی اپل پیل می خوای چیکار؟؟؟ به نظر من خیلی چیز مزخرفیه... اندازه 3 تا دایناسور که هست (:دی) فقطم یه قابلیت تماس و مسیجینگ اضافه می کنه... ارزششو داره واقعا؟؟؟

ببین من برای این میخوام celeste رو بخرم که مشکلاتش رفع بشه.مثلا به سامسونگ کلا نمیتونم بفرستم یا اگه طرف اشتباهی دستش بخوره و no بزنه باید هم من هم اون گوشی هامنو ریستارت بکنیم.و خیلی از مشکلانت دیگه.
در مورد peel :شما عکس و امکانات peel 520 2g رو دیدین اینارو میگین؟

04-05-2011, 19:51
ﻣﯿﺸﻪ ﯾﮑﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﻪ ﻟﻄﻔﯽ ﺑﮑﻨﻪ ﻭ ﻗﯿﻤﺖ ﺍﯼ ﭘﺎﺩ ﺭﻭ ﺗﻮﯼ ﺩﻭﺑﯽ ﺑﺪﻩ ؟ ﺍﮔﻪ ﻫﻢ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺩﺭﺱ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ ﻫﻢ ﺑﺪﯾﺪ .....مرسی
حدودای 300 تومن - 320 تومن ما باید در بیاد... دقیق نمی دونم...
تازگیا توی امارات مال ویرجین یه اپل استور باز کرده ، هزینه ها و این جور چیزاش مال ویرجینه ولی دقیقا همون قیمتا و خدمات اپل استورا رو داره...

ببین من برای این میخوام celeste رو بخرم که مشکلاتش رفع بشه.مثلا به سامسونگ کلا نمیتونم بفرستم یا اگه طرف اشتباهی دستش بخوره و no بزنه باید هم من هم اون گوشی هامنو ریستارت بکنیم.و خیلی از مشکلانت دیگه.
در مورد peel :شما عکس و امکانات peel 520 2g رو دیدین اینارو میگین؟
فکر نکنم این مشکلات با خریدش حل بشن... فکر می کنم این مشکلات کلا واس سلست هست و ربطی به کرکش نداره...
پیل 520 هم به همون اندازه آجره ، هم اینکه 125یورو قیمتشه... آخه این همه پول واس چی؟؟؟

legolas 224
04-05-2011, 21:12
سلام:31:
با اینکه میدونم جاش نیس اما بد نیس یه نیگا بکنید :31::10:
دو پست اخر رو میگم :31:

*Ali*
04-05-2011, 22:20
هردو تا خبرت مال یه ماه پیش بودن
در ضمن بهتره دونسته هات رو با عملت یکی کنی

ali gamma
05-05-2011, 08:07
سلام

دوتا سوال

ایپاد تاچ 4 قابلیت افزایش حافظه رو هم داره؟ میشه مموری اضافه کرد؟

قیمت شارژر براش چنده؟

iMosi
05-05-2011, 08:37
نه...اصلش 50 تومنه:46:

hellmayor
05-05-2011, 11:04
سلام

دوتا سوال

ایپاد تاچ 4 قابلیت افزایش حافظه رو هم داره؟ میشه مموری اضافه کرد؟

قیمت شارژر براش چنده؟

نه تنها آیپاد بلکه به هیچکدوم از محصولات اپل نمیشه مموری اضافه کرد ! (آیپد ، آیفون ، خانواده آیپاد)

tarfan1364milad
05-05-2011, 18:05
دوستان من هیج جا مدل 16 گیگ از ipod نسل 4 ندیدم..اصلا هست 16 گیگ؟
اگه هست قیمتش چند در میاد؟؟
یه فروشگاه اینترنتی هم معرفی کنین که هم معتبر باشه هم 16 گیگ رو داشته باشه؟؟؟یه دنیا ممنون

pooriya_hp
05-05-2011, 18:11
نسل چهارم مدل 16 گیگی نداره !

4870x2
05-05-2011, 18:14
16 نداره
8 و 32 فکر کنم داره ....

legolas 224
05-05-2011, 19:11
[QUOTE=*Ali*;6070516
در ضمن بهتره دونسته هات رو با عملت یکی کنی[/QUOTE]
منظورتو چیه؟:13:

iMosi
05-05-2011, 19:22
فکر کنم منظورش امضاته که در خواست آیپاد کردی ...درحالی که زیراب آیپاد رو میزنی:27:

*Ali*
05-05-2011, 21:24
منظورم این بود که وقتی میدونی جاش نیست نذاری بهتره

با اینکه میدونم جاش نیس اما بد نیس یه نیگا بکنید

legolas 224
05-05-2011, 21:30
منظورم این بود که وقتی میدونی جاش نیست نذاری بهتره
من میخواستم که اطلاع رسانی بکنم به دوستان و .... :46:

فکر کنم منظورش امضاته که در خواست آیپاد کردی ...درحالی که زیراب آیپاد رو میزنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم خوب برداشتی بود ایول :31::10::27:

ali gamma
05-05-2011, 22:11
سلام دوستان من میخوام ایپاد 4 بگیرم. میگم ارزش داره براش شارژر هم بگیرم؟
اینجور که فهمیدم 50 تومنه! تقلبی چیززی نیست ارزونتر باش؟

راستی اگه گرفتم رو ایپاد های قبلی یا اینده هم کار میکنه؟

P A R S A
06-05-2011, 00:40

سلام، لازم نیست اولش بگیری، میتونی یه مدت با کامی شارژش کنی، اگه دیدی سخته شارژر بخری...:46:
کمتر هم پیدا میشه، فکر کنم اصلی دور و ور 30 تومن باشه، به هر حال 10-15 تومنی هم هست، ولی ممکنه مشکله داشته باشه، نمونه اش خودم که گرفتم خراب بود، ولی برای بعضی از دوستان بدون مشکل کار کرده، شانسیه!:13:

Heart Banger-97
06-05-2011, 00:55
nدوستان کسی برنامه ایی با نام مشکات میشناسه (برای آیباد مطمئنا دیگه)؟
یه برنامه ایی هست که متن قرآن رو همراه با ترجمه و تفسیر داره
با تشکر

iMosi
06-05-2011, 09:12
nدوستان کسی برنامه ایی با نام مشکات میشناسه (برای آیباد مطمئنا دیگه)؟
یه برنامه ایی هست که متن قرآن رو همراه با ترجمه و تفسیر داره
با تشکر

سلام...تفسیر...:31:....:18:

بی خیال تفسیر شو...ولی یه قرآن هست که ترجمه فارسی داره....قرائت هم داره از چند قاری مختلف...فقط باید دانلود کنی که من کردم...عبدالباسط..700 مگ بود....پدرم در اومد:27:

این برنامه از همه بهتره به چند دلیل....1-حالت لنداسکیپ داره...2-وقتی میخونه خودش متن قرآن رو میبره جلو

3-تم های زیبایی داره...مخصوصا آبیش که حیلی زیباست:20:

*Ali*
06-05-2011, 10:45
اگه حجم کمتر هم خواستی Eqra'a برنامه خوبیه
خودم ازش استفاده میکنم. حدود 140 مگ حجمشه ، Landscape رو هم ساپورت میکنه.

noisymind
06-05-2011, 11:01
سایتی هست که مثل GSMArena مشخصات کامل آیپاد تاچ ها رو زده باشه؟ سایز و CPU و رم و ...

06-05-2011, 11:34

ببین من از یه راه بهتر استفاده می کنم... از تبدیل اوریجینال USB به دو شاخ سونی اریکسون که توی جعبه ی Xperia X10 بود... فکر کنم زیر 20 تومن هم باشه... معمولا این شارژر تقلبیایی که توی هر قیمتی بخوای هستن :دی رو بگیری هزار تا بلا سر آیپادت میاره ، اما این هیچ مشکلی با آیپاد نداره و دقیقا مث شارژر اوریجینال اپل عمل می کنه...
ببین اینطور که من میدونم شارژر نیس ، یه تبدیل یو اس بی به دوشاخه که کاملا مناسب برای آیپاده... که بگیری بله با تمام محصولات اپل سازگاره...

P A R S A
06-05-2011, 18:43
سایتی هست که مثل GSMArena مشخصات کامل آیپاد تاچ ها رو زده باشه؟ سایز و CPU و رم و ...
اینا فکر کنم به درد بخوره:

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

و این:

07-05-2011, 00:04
بچه ها یه چند تا بازی باحال معرفی می کنین؟؟؟

HESAM_5700
07-05-2011, 09:03
بچه ها یه چند تا بازی باحال معرفی می کنین؟؟؟

Dead Space

MC : Sand storm 1

MC : BP2

Asphalt

Shadow guardian

N.O.V.A 2

H.A.W.X

Order & Chaos

NFS : Shift - Undercover - Hot Persuit

Real Racing

FIFA 11

Starcraft

Thief Lupin

SnowBrawlin'

World Of GOo

Stupid Pro

Air Penguin

Munster Dash

Drop chicken

Line Runner

Fragger

Falling balls :31:

Soosiz

Tiny wings

Tutbo Granny

فعلاً با اینا حال کن تا بعد :دی

08-05-2011, 14:53
دوستان ببخشید کسی هست که بسیاران تا :دی بازی باحال واس آیپاد داشته باشه بتونه واسم رایت کنه پست کنه؟؟؟ هر چی هزینش بشه میدم...
می تونم دانلود کنم ، از لحاظ نت مشکلی ندارم ، ولی حوصلش نیس برم دان کنم :دی

roteal2007
08-05-2011, 14:58
دوستان ببخشید کسی هست که بسیاران تا :دی بازی باحال واس آیپاد داشته باشه بتونه واسم رایت کنه پست کنه؟؟؟ هر چی هزینش بشه میدم...
می تونم دانلود کنم ، از لحاظ نت مشکلی ندارم ، ولی حوصلش نیس برم دان کنم :دی

من خودم از آقا مهرداد بازی حجیم ها بالای 300 مگ رو گرفتم و امروز رسید دستم و زاضی هم بودم....شما هم لیستت رو بنویس و واسشون پ.خ کن و قیمت بگیر....

iMosi
08-05-2011, 15:07
من 12 الی 13 دی ودی میتونم بزنم....هر کی خواست پخ بده....فقط بازی هم نیست....11 تا دی ودی بازی...2 تا هم برنامه های خفن:8:

iMosi
08-05-2011, 15:22

HESAM_5700
08-05-2011, 17:17
منم از داش مهرداد گرفتم 7تا دی وی دی ! امروز رسید دستم خدایییش عالیه ! :دی

همه بازی های توووپ رو داره ! ( البته خودمم داشتم ولی این جدیدا ور دیگه اینترنتم توون نداشت :دی )

hosein ati
08-05-2011, 18:05
سلام من نمیدونم چطوری celeste رو بخرم.میشه راهنمایی کنید؟

HESAM_5700
09-05-2011, 09:16
سلام

ميشه همه سيستم هايي كه تا حالا اتورايز شدن رو ديتورايز كرد؟؟
البته بدون كامپيوتر
الان سيستمم نمياد بالا ميخوام وين عوض كنم ميترسم جاي اتورايزشتموم شده باشه

yoosefshaskol
09-05-2011, 11:52
اگه میشه اسم چندتا نرم افزار کاربردیو خفن برا ipod و بگین.

ali gamma
09-05-2011, 19:42
سلام دوستان

من بنچمارک سیتادل دانلود کردم. epic citadel

ولی نصب نمیشه . میگه باید کامپیوترو authorize کنی. فکر کنم نسخه ی کرکس نیست شما سراغ نداری؟ مرسی

hellmayor
09-05-2011, 19:56
سلام دوستان

من بنچمارک سیتادل دانلود کردم. epic citadel

ولی نصب نمیشه . میگه باید کامپیوترو authorize کنی. فکر کنم نسخه ی کرکس نیست شما سراغ نداری؟ مرسی
اصولا نرم افزار هایی که رایگان هستن Authorize کردن میخوان ! و نرم افزار های فری هم که کرک نمیخوان!

iMosi
09-05-2011, 20:07
این اثورایز چجوریه....صد بار کردم نشد!!!!!!!1:13:

ali gamma
09-05-2011, 22:07
پس راهی نیس برا نصبش؟

Mehrdad092000
09-05-2011, 22:17
این اثورایز چجوریه....صد بار کردم نشد!!!!!!!1:13:

وارد ایتونط شو از تب Storبرو روی اتورایز اگه نشد یبار داتورایز کن بعد اتوزایز کن

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

پس راهی نیس برا نصبش؟

شما یه اکانت ایتونز ثبته نام کنید بعد برید برنامرو دانلود کن و نصب کنید

hooman 98
10-05-2011, 18:16
سلام من نمیدونم چطوری celeste رو بخرم.میشه راهنمایی کنید؟
نیازی نیست بخزی. تو سیدیا کرک شدش هست. البته میگن مشکل داره. من که تست نکردم. اگه کردیت کارد داری که بخری بهتره.

اگه میشه اسم چندتا نرم افزار کاربردیو خفن برا ipod و بگین.
ibook برای خواندن کتاب
facebook که نیاز به توضیح نداره.
awesome note برای یادداشت کردن کارهای روزانه.
Document to go برای خواندن آفیس و PDF
دیکشنری AEPD که یه دیکشنری قدرتمند فارسی به انگلیسی و برعکسه.
iDic هم یه دیکشنری فارسی به انگلیسیه.
Converter برای تبدیل واحدها به هم
Opera mini مرورگر وب تو مایه های سافاری

fatima.juju
11-05-2011, 13:15
این فیلم رو حتما ببینید:

اصلا کپی آیفون 4 هههههه:دی

GPRS Access: Access the internet in any country through the GPRS standard.
Custom Ringtones: Customize SMS and Call ringtones to your liking using the included software.
Powerful Phone App: Yosion has developed an app very similar to Apple’s own Phone application. Caller ID, Call History, Address Book and Vibration mode are all standard.
FM Radio: A breakthrough feature on any iPod or iPhone, listen to any local FM station on the go!
Bluetooth: Bluetooth support is included, with the possibility to use headsets.

فقط یه آرم اپل کم داره:دی

قیمتش 130 دلاره.....خیلی خوبه:دی

سفارش بدین میاره براتون:دی

ببخشید باید از کجا سفارش داد؟ اخه این پیل ها 2 دسته هستن یک سری شون خیلی بیریختن اما این عکسایی که شما گذاشتید خیلی قیافهش خوب بود..اگه ممکنه بگید که چه جوری باید سفارش داد.. ممنونم

12-05-2011, 14:24
می گم که وقتی آدم پیل میزاره OS باید مال همون آیپاد تاچ باشه یا iPhone؟؟؟
می شه آدم یه پیل بگیره هر وقت خواست بزاره روش؟؟؟
خودم نمی خواما!!! دوستم می خواد!!! من از هرگونه پیل اندازه پای فیل اعلام برائت می کنم :دی

roteal2007
12-05-2011, 14:51
می گم که وقتی آدم پیل میزاره OS باید مال همون آیپاد تاچ باشه یا iPhone؟؟؟
می شه آدم یه پیل بگیره هر وقت خواست بزاره روش؟؟؟
خودم نمی خواما!!! دوستم می خواد!!! من از هرگونه پیل اندازه پای فیل اعلام برائت می کنم :دی

برادر این مثل این میمونه که بگی یه فیل رو میشه سوار پیکان کرد ؟!!!
os که همون آیپاد هست اما با جیلبریک باید از سورسی که دستگاه رو میخری چند تایی نرم افزار دانلود کنی همین:5:

12-05-2011, 15:56
خو نه اینکه آدم موقعی که بخواد تماس بگیره پیل بزاره روش :دی
منظورم این بود که مثلا یه ماه پیل داشته باشی یه ماه نداشته باشی :دی

iMosi
12-05-2011, 16:09
ببخشید باید از کجا سفارش داد؟ اخه این پیل ها 2 دسته هستن یک سری شون خیلی بیریختن اما این عکسایی که شما گذاشتید خیلی قیافهش خوب بود..اگه ممکنه بگید که چه جوری باید سفارش داد.. ممنونم

باید با کردیت کارت یا پی بال سفارش بدی...از همین سایتی که گفتم....

520ii.net

اگر سفارش بدین حدود ۱۵۰ تومن براتون آب میخوره.....به ایران هم میفرستن....دوستم سفارش داد ۲۰ روزه رسید در خونه....

یه راه دیگه اش هم گروه ایران دلیوره که سفارشات اونور آبی رو برات انجام میدن ...

من فعلا کفگیرم خورده ته دیگ...وگرنه یه دونه سفارش میدادم....

=

به تولید انبوه هم رسیده....ملت چه خوره اپل پیل شدن:31:

---------- Post added at 05:09 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

پارسا جان منظورت اسنه که میشه در آوردش...جواب مثبته....

hosein ati
12-05-2011, 16:53
باید با کردیت کارت یا پی بال سفارش بدی...از همین سایتی که گفتم....

520ii.net

اگر سفارش بدین حدود ۱۵۰ تومن براتون آب میخوره.....به ایران هم میفرستن....دوستم سفارش داد ۲۰ روزه رسید در خونه....

یه راه دیگه اش هم گروه ایران دلیوره که سفارشات اونور آبی رو برات انجام میدن ...

من فعلا کفگیرم خورده ته دیگ...وگرنه یه دونه سفارش میدادم....

=

به تولید انبوه هم رسیده....ملت چه خوره اپل پیل شدن:31:

---------- Post added at 05:09 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

پارسا جان منظورت اسنه که میشه در آوردش...جواب مثبته....

سلام من میخوام یه دونه از همین سایت بگیرم.فقط میخواستم بدونم قابل اعتماد هست یا نه؟و هزینه ی حمل و نقل چقدر هست از اونجا تا ایران؟
ممنون

12-05-2011, 17:01
وقتی میگه که دوستش گرفته و 20 روزه رسیده یعنی پولو نخوردن و قابل اعتماده :دی
هزینه حمل نقل هم نداره... Free Shipping هست...

iMosi
12-05-2011, 17:05
حسین جان شما یه ۲۰۰ تومن آماده داشته باش...هزینه اش بین ۱۵۰تا ۲۰۰تومنه قطعا....

سایتش هم مورد اطمینانه...چون رفیقم ازشون سفارش داد ۲۰ روزه براش آوردن...

ضمنا اگه جی پی آر اس برات مهمه آیپادت باید ۴.۲.۱ باشه...

---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

هزینه حمل نقل + گمرک هم داره...به خاطر همین میگم ۲۰۰تومن آماده داشته باش

12-05-2011, 17:52
گمرک آره ، ولی حمل و نقل فکر نکنم...