PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24

boozzai
28-12-2010, 16:09
سلام!
میخوای بگیری بذار روش ۳۲ بگیر!:46:
از لحاظ سخت افزاری و دوربین هیچ تفاوتی نداره فقط حافظه اش بیشتره که از ۸ گیگ هم که کل ۸ گیگو نمیتونی استفاده کنی.
۱.۵ گیگ حدودا پره!
مال منم حدود ۳۰ گیگ خالی داشت .
ولی اگه حجم اطلاعات بالا نمیخوای داشته باشی ۸ هم کافیه.
دوربینش هم عکس برداریش کیفیتش بالا نیست ولی فیلم برداریش معرکه است!
:11:
سلام!
الان یه 32 نسل 3 دارم!
ولی به کارم نمیاد و زیاده واسم!
البته 8 هم یه جورایی واسم کمه ولی خوب صرفه جویی میکنم!:31:
tnx.

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

پیشا پیش مبارک یاشه
8 گیگ به نظر کم بیادا
1.منظورتون با نسل 4 شه دیگه؟ نه هیچ فرقی نداره فقط فضاش کمتره
نسل 3 چه تفاوتی داشت/؟ نسل 8 گیگ نداشت
کیفیتش بعد نیست اما انتظار حرفه ای نداشته باشید دوربین بیشتر برای برنامه های کاربردی و Face time هستش
2.اینو من ندارم
اره خودم هم حدس میزنم که زیاد بالا نباشه!:46:
tnx.

Mehrdad092000
28-12-2010, 21:15
دوستان من داشتم با اين ايكنا بازي ميكردم يهو نفهميدم چي شد صه صفحه از ايكون كم رنگ شدن بقيه درستند ولي اينا يجوري رنگشون پريده چكار كنم درست بشه؟

از توی cydia چیزه ریختی؟ یه Respring کن ببین درست میشه

farzan311
28-12-2010, 21:32
با خاموش روشن کردن درست میشه ولی خوب تا حالا دو بار اینطوری شده نفهمیدم چرا شاید به خاطر اینکه شارژش کم بوده

Mehrdad092000
28-12-2010, 23:29
با خاموش روشن کردن درست میشه ولی خوب تا حالا دو بار اینطوری شده نفهمیدم چرا شاید به خاطر اینکه شارژش کم بوده

به نظر من یه رستور بکن
شاید خدایی نکرده lcd مشکل داره

saeedtahami
29-12-2010, 15:39
سلام
کسی جایی رو نمیشناسه که Appel Peel 520 بفروشه؟ (منظورم توی ایران هستش یا حداقل سایت خارجی که به ایران هم سرویس ارسال داشته باشه)
ممنون میشم اگه جواب بدین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HESAM_5700
29-12-2010, 17:27
سلام
کسی جایی رو نمیشناسه که Appel Peel 520 بفروشه؟ (منظورم توی ایران هستش یا حداقل سایت خارجی که به ایران هم سرویس ارسال داشته باشه)
ممنون میشم اگه جواب بدین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام...

من که جایی ندیدم ولی اگرم باشه بالای 200 تومنه قیمتش که ارزش نداره بخوای 400تومن بدی یه آیپاد بعد 200 تومن بدی به اپل پیلل میشه 600تومنه !! میتونی با 600تومن یه 3جی اس دسته دو ( شایدم نو :دی ) بگیری

ولی اگه خواستید من یه نفر رو میشناسم 250تومن میده خواستی پ.خ بده تا بهت بگم....

+

من الان رفتم 4.2 ولی دیگه از سیدیا نمیتونم چیزی نصب کنم :دی نصب کنم ریسپرینگ میشه بعد باید وصل کنم به کامپیوتر !!!! راهی نداره که ریسپرینگ نکنه بعد از نصب؟

شاد باشید . :40:

saeedtahami
29-12-2010, 18:06
سلام...

من که جایی ندیدم ولی اگرم باشه بالای 200 تومنه قیمتش که ارزش نداره بخوای 400تومن بدی یه آیپاد بعد 200 تومن بدی به اپل پیلل میشه 600تومنه !! میتونی با 600تومن یه 3جی اس دسته دو ( شایدم نو :دی ) بگیری

ولی اگه خواستید من یه نفر رو میشناسم 250تومن میده خواستی پ.خ بده تا بهت بگم....

+

من الان رفتم 4.2 ولی دیگه از سیدیا نمیتونم چیزی نصب کنم :دی نصب کنم ریسپرینگ میشه بعد باید وصل کنم به کامپیوتر !!!! راهی نداره که ریسپرینگ نکنه بعد از نصب؟

شاد باشید . :40:
250 تومن بابت اپل پیل!!!:18: مگه زده به سرم :19:
ناراحت نشین فقط برق سه فاز از سرم پرید :10:

Mehrdad092000
29-12-2010, 20:19
[QUOTE=HESAM_5700;5729400

شاد باشید . :40:[/QUOTE]

شما با ورژن جدید رداسنو که اومده باید جیلبریک کنی البته فعلا برای مک اومده

HESAM_5700
29-12-2010, 21:00

Untetherde شده؟؟؟؟؟؟

:20:

{sahand}
29-12-2010, 21:12
Untetherde شده؟؟؟؟؟؟

:20:

جدا از اینکه فقط برای مک اومده، نیاز به shsh 4.2 beta هم داره که کمتر کسی داره!!

HESAM_5700
29-12-2010, 22:13
جدا از اینکه فقط برای مک اومده، نیاز به shsh 4.2 beta هم داره که کمتر کسی داره!!

با SHSH 4.2 GM کار راه نمی افته؟

تو سیدیای من قسمت SHSH نوشته :

iOS 4.1,4.1.0,4.2.1,4.2b3

با سیستم دوستم که مک بود روز اول با تاینی آمبرلا SHSH گرفتم اینا رو گرفت حالا با همون که مک هست با این رداسنو جدید برم جیل کنم میشه؟؟ آنتترد؟:دی

ممنون:40:

ویرایش:

دوستانی که آپدیت کردن به 4.2.1 و جیلبریکشون Tethered هست وقتی میخواین از سیدیا نصب کنین چیزی آیپاد رو به پی سی وصل کنید قبلش دیگه نمیره رو اون حالت لوگو گیر کنه :دی

شایدم بدونید ولی گفتم برا اونایی که نمیدونن ;)

*Ali*
30-12-2010, 00:07
250 تومن بابت اپل پیل!!!:18: مگه زده به سرم :19:
ناراحت نشین فقط برق سه فاز از سرم پرید :10:
میشه بگید این قطعه دقیقا چیکار میکنه و قیمت اصلیش تو سایت اپل چنده ؟

saeedtahami
30-12-2010, 00:31
میشه بگید این قطعه دقیقا چیکار میکنه و قیمت اصلیش تو سایت اپل چنده ؟
این دستگاه در نقش یک کیس محافظ آیپاد هستش ولی میشه با این کیس آیپاد رو به آیفون تبدیل کرد (یعنی آیپاد سیمکارت میخوره و میشه باهاش تماس گرفت یا تماس دریافت کرد حتی میشه اس ام اس فرستاد و دریافت کرد)
این دستگاه از اختراعات یک جوان چینی هستش
در ابتدا این دستگاه فقط قادر بود به آیپاد قابلیت تماس و اس ام اس رو اضافه کنه ولی الان نمونه جدیدش اومده که حتی GPRS رو هم به آیپاد اضافه میکنه
قیمتش توی سایت های رسمیش 77 دلار بدون GPRS و 99 دلار با GPRS
برای اطلاعات بیشتر میتونین توی گوگل سرچ کنید Apple Peel 520 یا به سایت های زیر مراجعه کنید که برای فروشش هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه دسترسی به یوتیوب هم دارین میتونین ویدیوهاش رو ببنین و عملکرد بسیار عالی اون رو با چشم خودتون ببینید (ویدئو های توی همین دو سایت رو هم حتما ببینید) :10:

lvlr24
30-12-2010, 01:07
دوستان میشه یه بازی سودوکوی خوب معرفی کنن
تا حالا هرچی سودوکو نصب نکردم اجرا نمیشده
بعدشم علت اینکه بعضی بازی ها اجرا نمیشن چیه ؟
بازی رو کامل رو دستگاه میریزم ، روش که میزنم ، اجرا میشه ولی بعد یهو از بازی میاد بیرون
تا حالا 2 3 تا بازی که نصب کردم اینجوری شده :(

HASTEMENE
30-12-2010, 10:58
سلام به همه
{iPod 4 8gig}
من یه پلیر میخواستم بگیرم که اینو بهم پسشنهاد دادن.حالا میشه شما کمی راجع به این پلیر توضیح بدین؟
Apple Ipod Touch New 8GB آیا همینی است که من در بالا اشاره کردم؟

آیا با این مدل فرقی دارهApple Ipod Touch 8GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟

اگه فرق داره کدومشو توصیه میکنید؟

آیا موقع خرید امکان شناسایی این دو از یکدیگر هست؟

راستی به نظر شما از گلستان بخرم ارزونتره یا از چابهار؟

baghali91
30-12-2010, 16:02
دوستان الان قیمت ipod touch 4 32gb چنده؟

*Ali*
30-12-2010, 22:01
این دستگاه در نقش یک کیس محافظ آیپاد هستش ولی میشه با این کیس آیپاد رو به آیفون تبدیل کرد (یعنی آیپاد سیمکارت میخوره و میشه باهاش تماس گرفت یا تماس دریافت کرد حتی میشه اس ام اس فرستاد و دریافت کرد)
این دستگاه از اختراعات یک جوان چینی هستش
در ابتدا این دستگاه فقط قادر بود به آیپاد قابلیت تماس و اس ام اس رو اضافه کنه ولی الان نمونه جدیدش اومده که حتی GPRS رو هم به آیپاد اضافه میکنه
قیمتش توی سایت های رسمیش 77 دلار بدون GPRS و 99 دلار با GPRS
برای اطلاعات بیشتر میتونین توی گوگل سرچ کنید Apple Peel 520 یا به سایت های زیر مراجعه کنید که برای فروشش هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه دسترسی به یوتیوب هم دارین میتونین ویدیوهاش رو ببنین و عملکرد بسیار عالی اون رو با چشم خودتون ببینید (ویدئو های توی همین دو سایت رو هم حتما ببینید) :10:
وقتی نمیشه از سایت اصلی خرید کرد که فایده ای نداره :41:
قیمتش رو توی ایران میشه بگید چنده ؟

ARMINYAZDANII
30-12-2010, 22:10
دوستان میشه یه بازی سودوکوی خوب معرفی کنن
تا حالا هرچی سودوکو نصب نکردم اجرا نمیشده
بعدشم علت اینکه بعضی بازی ها اجرا نمیشن چیه ؟
بازی رو کامل رو دستگاه میریزم ، روش که میزنم ، اجرا میشه ولی بعد یهو از بازی میاد بیرون
تا حالا 2 3 تا بازی که نصب کردم اینجوری شده :(

Big Bad Sudoku Book این برنامرو امتحان کن . حتما می یاد

HASTEMENE
31-12-2010, 10:11

16گیگ 370 تومن
32 دوروبره 450 تومن

time prince
31-12-2010, 10:17
حدودا 360-370

baghali91
31-12-2010, 10:39
16گیگ 370 تومن
32 دوروبره 450 تومن

مگه 16 هم داره؟؟ مگه فقط8،32 و 64 گیگ نیست؟!!

حدودا 360-370

این قیمت 32گیگه؟ پایتخت؟

HASTEMENE
31-12-2010, 11:55
مگه 16 هم داره؟؟ مگه فقط8،32 و 64 گیگ نیست؟!!

این قیمت 32گیگه؟ پایتخت؟

اه ببخشید.32 و 64 به ترتیب 450.370:10:

{sahand}
31-12-2010, 14:11
iOS 4.1,4.1.0,4.2.1,4.2b3

با سیستم دوستم که مک بود روز اول با تاینی آمبرلا SHSH گرفتم اینا رو گرفت حالا با همون که مک هست با این رداسنو جدید برم جیل کنم میشه؟؟ آنتترد؟:دی

بله شما می تونید اگه مک دارید به Untethered تبدیل کنید.

lvlr24
31-12-2010, 14:16
Big Bad Sudoku Book این برنامرو امتحان کن . حتما می یاد

ممنون دوست عزیز
اما اینو از کجا میشه دانلود کرد
من از یه جا دانلود کردم اما فایل ipa نبود ...
بعدشم من چه جوری میتونم از فروشگاه اپل نرم افزار بگیریم ( نرم افزار های رایگانشو مثه فیسبوک و ... )
اکانت ساختم
اما میگه اکانتتون واسه خرید نیسن و ازم اطلاعات کارت اعتباریمو میخواد
حالا چه جوری باید از فروشگاه اپل نرم افزار بگیرم :41::41:

{sahand}
31-12-2010, 16:58
ممنون دوست عزیز
بعدشم من چه جوری میتونم از فروشگاه اپل نرم افزار بگیریم ( نرم افزار های رایگانشو مثه فیسبوک و ... )
اکانت ساختم
نمی شه، حتما نرم افزاری که می خواید بگیرید پولیه.
با آیپاد یا با آیتیونز؟

pooriya_hp
31-12-2010, 17:32
دوستان ارزون ترین جا که آیپاد می فروشه در تهران کجاس ؟؟

- یه جای مطمئن
- بدون گارانتی و جلبریک نشده میخوام
- نسل چهارم با ظرفیت 32 گیگ
- اصل هم باشه
- طرف آشنا باشه که دیگه بهتر

لطفا آدرس رو پ.خ کنید.

ممنون :11:

ARMINYAZDANII
31-12-2010, 18:14
رد اسنو جدید هم بلاخره برای ویندوز اومد .
برای دوستان :

lvlr24
31-12-2010, 18:51
نمی شه، حتما نرم افزاری که می خواید بگیرید پولیه.
با آیپاد یا با آیتیونز؟

نه نرم افزار رایگانه
یکی ماله فیسبوک و یکی هم ماله اسکایپ
هم با آیتونز و هم با با خود آیپاد که میخوام دانلود کنم نمیزاره
میگه اکانتی که ساختین واسه این کار نیست :41:
چیکار باید کرد ؟

farzan311
31-12-2010, 19:11
نه نرم افزار رایگانه
یکی ماله فیسبوک و یکی هم ماله اسکایپ
هم با آیتونز و هم با با خود آیپاد که میخوام دانلود کنم نمیزاره
میگه اکانتی که ساختین واسه این کار نیست :41:
چیکار باید کرد ؟

سلام
شما از چيز پي ان استفاده ميكني يا نه؟ كلا از ايران به خاطر تحريم ها نميشه چيزي دانلود كرد

saeedtahami
31-12-2010, 23:32
وقتی نمیشه از سایت اصلی خرید کرد که فایده ای نداره :41:
قیمتش رو توی ایران میشه بگید چنده ؟
آره نمیشه خرید و هنوز وارد ایران نشده :19:

ARMINYAZDANII
01-01-2011, 14:57
میتونی با وی پی ان وارد بشی بعد دانلود رو پاس کنی . وی پی ان خود را خاموش کنی و دو باره رسیم این جوری سرعتتن گرفته نمیشه. من یک سایت وی پی ان مجانی هم برای ایپاد وایفون میزارم .

Mehrdad092000
01-01-2011, 16:04
ممنون دوست عزیز
اکانت ساختم

شما اول برای ساخت اکانت روی یه app که free هستش کلیک کنید بعد اکانت بسازید موقع که اطلاعات کارت اعتباریتونو خواست گزینه none بزنید بعد بسازید
برای دانلود app هم باید V+P+N یا نرم افزاری داشته باشید که Ip ایرانو تغییر بده

farzan311
01-01-2011, 18:20
سلام
دوستان میدونم اینجا مال ایپاده ولی جوابش سوالم یکیه
من الان روی یه ایپد یه سری اهنگ دارم باید چجوری بریزمش روی pc نمیخام هم با ایتیونز سینک کنم یا اگه محبورم بکنم هیچی از روی pc روی اون ریخته نشه

hmd935
01-01-2011, 19:32
با برنامه limerea1n میخوام جلبریک کنم باید دستگاه خاموشباشه و بعد به کامپیتر وصل بشه تو مرحه اول؟ چونمن هر چی صبر میکنم که دستگاه و برنامه بره به حالت ریکاوری نمیره. هم با خاموش تست کردم هم روشن....:41:

Yashar Cross
01-01-2011, 20:28
سلام دوستان :40:
من كمي مبتديم....يكي ميتونه فرق ipod4 و iphone4 چيه؟من iphone 4 رو ديدم واقعا بازي ها وگرافيك خوفي داشت ولي حيف كه گرونه(iphone4) من با خريد ipod4 همون بازي ها رو ميتون نصب كنم؟
درضمن اگه كسي لينكي از مشخصاتش و...داره بزاره؟ممنون.
دوستدار شما ياشار

farzan311
01-01-2011, 20:41
با برنامه limerea1n میخوام جلبریک کنم باید دستگاه خاموشباشه و بعد به کامپیتر وصل بشه تو مرحه اول؟ چونمن هر چی صبر میکنم که دستگاه و برنامه بره به حالت ریکاوری نمیره. هم با خاموش تست کردم هم روشن....:41:

بله باید خاموش باشه کارایی که میگه رو بکنید اول باید دکمه home and power رو نگه دارید بعدم باید پاور رو ول کنید home رو نگه دارید خودش مینویسه براتون

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

سلام دوستان :40:
من كمي مبتديم....يكي ميتونه فرق ipod4 و iphone4 چيه؟من iphone 4 رو ديدم واقعا بازي ها وگرافيك خوفي داشت ولي حيف كه گرونه(iphone4) من با خريد ipod4 همون بازي ها رو ميتون نصب كنم؟
درضمن اگه كسي لينكي از مشخصاتش و...داره بزاره؟ممنون.
دوستدار شما ياشار

شما چند صفحه به صورت رندم هم میخوندی جواب سوالتون رو میگرفتید
بله تمام بازی های ایفون رو ایپاد هم نصب میشه فرقشون هم تو دوربین و سیم کارت (که برا من مهم نیست همه کارای سیم کارتو با اینترنت هم میشه کرد) و gps هست

Yashar Cross
02-01-2011, 12:04
شما چند صفحه به صورت رندم هم میخوندی جواب سوالتون رو میگرفتید بله تمام بازی های ایفون رو ایپاد هم نصب میشه فرقشون هم تو دوربین و سیم کارت (که برا من مهم نیست همه کارای سیم کارتو با اینترنت هم میشه کرد) و gps هست

شرمنده اخه با ديال اپم دركم كن:31:......يكم در مورد داخل پرانتزت توضيح ميدي؟
اگه جايي بررسي تخصصي كاملش به صورت فارسي هست برام ميزاري؟........چرا اختلاف قيمت 8 و32 اينقدر زياده 100تومن...8گيگش به صرفه نيست...رم كه نميخوره؟ممنون.:11:
دوستدار شما ياشار

yusef
02-01-2011, 21:13
چند سوال
آیپاد تاچ 4 راحت جیلبریک میشه؟یعنی خودمون هم بدون مشکل میتونیم این کار رو بکنیم؟
برنامه ای هست که فیلم ها رو با فرمت های مختلف پخش کنه؟برای زیرنویس چطور؟

ممنون و معذرت بابت سوال تکراری

*Ali*
02-01-2011, 22:10
سلام باز هم سوال
مدیریت iPod به وسیله iTunes فقط به صورت آنلاینه ؟ یعنی به صورت آفلاین نمیشه فایلی عکسی آهنگی چیزی رو روی آی پاد Sync کرد ؟
میدونم دوربینش بیشتر نرم افزاریه ولی اگه یکی از دوستان شخصا عکسی چیزی از جایی گرفته برام بذاره میخوام ببینم دوربینش چه کاره ست

hmd935
03-01-2011, 01:30
بله باید خاموش باشه کارایی که میگه رو بکنید اول باید دکمه home and power رو نگه دارید بعدم باید پاور رو ول کنید home رو نگه دارید خودش مینویسه براتون

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

شما چند صفحه به صورت رندم هم میخوندی جواب سوالتون رو میگرفتید
بله تمام بازی های ایفون رو ایپاد هم نصب میشه فرقشون هم تو دوربین و سیم کارت (که برا من مهم نیست همه کارای سیم کارتو با اینترنت هم میشه کرد) و gps هست

آقا من خاموش وصل میکنم ولی تا وصل میشه به usb خود دستگاه سریع روشن میشه و برنامه هم رو waiting for device میمونه و تکون نمیخوره. طریقهطبق آموزش میرم ولی نمیشه که نمیشه . دستگاه روشن میشه. اعصابمو خورد کرده:41:

Mehrdad092000
03-01-2011, 06:03
شرمنده اخه با ديال اپم دركم كن:31:......يكم در مورد داخل پرانتزت توضيح ميدي؟
اگه جايي بررسي تخصصي كاملش به صورت فارسي هست برام ميزاري؟........چرا اختلاف قيمت 8 و32 اينقدر زياده 100تومن...8گيگش به صرفه نيست...رم كه نميخوره؟ممنون.:11:
دوستدار شما ياشار

ببینید فرق های ipod 4 با iphone 4 ایناست
1.رم ایفون 512 رم ایپاد 256
2.ایفون دارای GPs هستش
3. صدای اسپیکر ایفون بیشتره
4.دوربین افون قویتره
5.ایفون مجهز به سیستم مخابراتیه (gsm-3g-)
6.ایفون یکم ضخیمتره
7.صفحه نمایش ایفون بهتره
اینا چیزایه کلی بود که یادم اومد
با توجه به قیمت خودتون میتونید انتخاب کنید
----------------------------------------------------------------------------
بررسی تخصصی خصی نداره
قیمت جهانی 8گیگ 229 دلاره و قیمت 32 گیگ 299 دلار تفاوت 70 دلاره اینجام ایرانه دیگه میکشن روش
8گیگ کم میاد (برای من که خیلی کمه )
خیر رم نمیخوره آیپاد برای کاربر قابل باز کردن نیست
خواهش

---------- Post added at 05:57 AM ---------- Previous post was at 05:54 AM ----------

چند سوال
آیپاد تاچ 4 راحت جیلبریک میشه؟یعنی خودمون هم بدون مشکل میتونیم این کار رو بکنیم؟
برنامه ای هست که فیلم ها رو با فرمت های مختلف پخش کنه؟برای زیرنویس چطور؟

ممنون و معذرت بابت سوال تکراری

بله- بله خودتونم میتونید کرا خاصی نداره
بله چنتا برنامه توی این زمینه هستن که تقریبا همهی فرمت هارو پخش میکنن -زیرنویس هم ساپورت میکنن
خواهش -

---------- Post added at 05:59 AM ---------- Previous post was at 05:57 AM ----------

سلام باز هم سوال
مدیریت iPod به وسیله iTunes فقط به صورت آنلاینه ؟ یعنی به صورت آفلاین نمیشه فایلی عکسی آهنگی چیزی رو روی آی پاد Sync کرد ؟
میدونم دوربینش بیشتر نرم افزاریه ولی اگه یکی از دوستان شخصا عکسی چیزی از جایی گرفته برام بذاره میخوام ببینم دوربینش چه کاره ست

سلام
نه مدیریت نیاز به آنلاین نداره جز رمانه رستور
چرا میتونید به صورت آفلاین کارایی که گفتیدو انجام بدید
اینو شرمنده من ندارم (کیفیت عکس اونجور که میگن تعریف نداره اما نسبت به دوربین خوبه ولی کیفیت فیلمش بعد نیست )

---------- Post added at 06:03 AM ---------- Previous post was at 05:59 AM ----------

آقا من خاموش وصل میکنم ولی تا وصل میشه به usb خود دستگاه سریع روشن میشه و برنامه هم رو waiting for device میمونه و تکون نمیخوره. طریقهطبق آموزش میرم ولی نمیشه که نمیشه . دستگاه روشن میشه. اعصابمو خورد کرده:41:

نیاز به خاموش شدن نداره
شما دستگله روشن بزار بعد وصل کن به pc بهد برنامرو اجرا کن خودش رهنمایین میکنه
میگه اول دکمه home+power بگیر بعد از مدتی میگه power رها کن و home نگه دار تا دسنگاه بره توی حالت Dfu و بعد وامیستی تا کارش تموم شه و ایپاد خاموش میشه بعد روشنش کن تموم
اگه دستگاتو نمیشناسه احتمال داره از ایتوونزت باشه ورژن چنده؟ سعی کن به usb های جلو بزنی و از هاب استفاده نکن اگه نشد جای usb عوض کن

*Ali*
03-01-2011, 10:57
اینو شرمنده من ندارم (کیفیت عکس اونجور که میگن تعریف نداره اما نسبت به دوربین خوبه ولی کیفیت فیلمش بعد نیست )

میشه یکی از دوستان لطف کنه این کار رو انجام بده ؟ میخوام بدونم واقعا افتضاحه یا اینکه اینجور نیست

hmd935
03-01-2011, 12:24
ببینید فرق های ipod 4 با iphone 4 ایناست
1.رم ایفون 512 رم ایپاد 256
2.ایفون دارای GPs هستش
3. صدای اسپیکر ایفون بیشتره
4.دوربین افون قویتره
5.ایفون مجهز به سیستم مخابراتیه (gsm-3g-)
6.ایفون یکم ضخیمتره
7.صفحه نمایش ایفون بهتره
اینا چیزایه کلی بود که یادم اومد
با توجه به قیمت خودتون میتونید انتخاب کنید
----------------------------------------------------------------------------
بررسی تخصصی خصی نداره
قیمت جهانی 8گیگ 229 دلاره و قیمت 32 گیگ 299 دلار تفاوت 70 دلاره اینجام ایرانه دیگه میکشن روش
8گیگ کم میاد (برای من که خیلی کمه )
خیر رم نمیخوره آیپاد برای کاربر قابل باز کردن نیست
خواهش

---------- Post added at 05:57 AM ---------- Previous post was at 05:54 AM ----------

بله- بله خودتونم میتونید کرا خاصی نداره
بله چنتا برنامه توی این زمینه هستن که تقریبا همهی فرمت هارو پخش میکنن -زیرنویس هم ساپورت میکنن
خواهش -

---------- Post added at 05:59 AM ---------- Previous post was at 05:57 AM ----------

سلام
نه مدیریت نیاز به آنلاین نداره جز رمانه رستور
چرا میتونید به صورت آفلاین کارایی که گفتیدو انجام بدید

---------- Post added at 06:03 AM ---------- Previous post was at 05:59 AM ----------

نیاز به خاموش شدن نداره
شما دستگله روشن بزار بعد وصل کن به pc بهد برنامرو اجرا کن خودش رهنمایین میکنه
میگه اول دکمه home+power بگیر بعد از مدتی میگه power رها کن و home نگه دار تا دسنگاه بره توی حالت Dfu و بعد وامیستی تا کارش تموم شه و ایپاد خاموش میشه بعد روشنش کن تموم
اگه دستگاتو نمیشناسه احتمال داره از ایتوونزت باشه ورژن چنده؟ سعی کن به usb های جلو بزنی و از هاب استفاده نکن اگه نشد جای usb عوض کن

والا همه کار کردم درایورش هم مشکل نداره ...

ویرایش : itunes ورژن 10 بود ولی با این حال از سایت اپل ورژن آخرو دانلود کردم و الان جلبریک شد خبرش :31:

Yashar Cross
03-01-2011, 14:09
ببخشيد اذيتتون ميكنم:31:
از اقا مهرداد بابت جواب قشنگش ممنوم...اين چندتا هم محبت كن
1-صفحش ضد خشه ؟درمقابل خش ولك چجوريه؟
2- جيلبيرك براي ايپد4 اومده يعني من اگه بگيرم ميتونم بازي ونرم افزار براش بريزم وبلوتوث كنم؟
3- جيلبيرك كار سختيه خودمم ميتونم جيلبيرك كنم؟
4-كلا جيلبيرك ضرر نداره ؟(ريسك چي؟)
5- نصب نرم افزارش سخته ؟(مثلا مثل سيمبين با دوتا كليك روش نصب ميشه؟كلا نصبش چطوريه؟ببخشيد طولاني شد.ممنون.
دوستدار شما ياشار

farzan311
03-01-2011, 14:23
میشه یکی از دوستان لطف کنه این کار رو انجام بده ؟ میخوام بدونم واقعا افتضاحه یا اینکه اینجور نیست
این عکس
بدون hdr

با hdr

البته من دوربینشو دستکاری کردم اینجوری بشه(رزولشون بیشتر)
اینم یه ویدیو کوتاه

کیفیت فیلم برداری خیلی زیاده

farzan311
03-01-2011, 14:31
ببخشيد اذيتتون ميكنم:31:
از اقا مهرداد بابت جواب قشنگش ممنوم...اين چندتا هم محبت كن
1-صفحش ضد خشه ؟درمقابل خش ولك چجوريه؟
2- جيلبيرك براي ايپد4 اومده يعني من اگه بگيرم ميتونم بازي ونرم افزار براش بريزم وبلوتوث كنم؟
3- جيلبيرك كار سختيه خودمم ميتونم جيلبيرك كنم؟
4-كلا جيلبيرك ضرر نداره ؟(ريسك چي؟)
5- نصب نرم افزارش سخته ؟(مثلا مثل سيمبين با دوتا كليك روش نصب ميشه؟كلا نصبش چطوريه؟ببخشيد طولاني شد.ممنون.
دوستدار شما ياشار
سلام
1-ضد خش که نمیشه گفت ولی من که تاحالا توش خش ندیدم ولی کافیه نگاش کنی هی لک میفته ولی زود با یه دستمال پاک میشه چیزی که باید نگرانش باشی پشتشه با کاغذ هم خش افتاد:18:
2-ایپد؟ یه چیز دیگست این ایپاده بله اومده بلوتوث رو فقط به یه ایفون ایپاد یا ایپد دیگه میتونید بکنید
3- خیلی راحته کمتره یه دقیقه طول میکشه و مغازه ها کمترین حالت 10 تومن میگیرند
4- نه هیچ ضرری نداره ولی ریسک چرا ممکنه ایپاد تو دستت منفجر بشه:31: شما نگران نباش هر کاری کردی با ایپادت میشه برش گردوند به حالت اول:20:
5-دو تا کلیک لازم نداره یه دونه بسه:46:
دو جور میشه نصب کرد هرچی فایل نصب داری بریزی تو ایتیونز سینک که میکنه اونارو هم نصب میکنه یا بریزی installous از تو خود ایپاد نصب کنی

{sahand}
03-01-2011, 14:38
پست اشتباهی!!

HESAM_5700
03-01-2011, 14:38
سلام...

خب دوستان عزیز دیدم که خیلی تقاضا شده برای نمونه عکس گفتم چند تایی بزارم که همگی ببینن ولی شرمنده دیگه موضوعی نداشتم اینام الان رفتم از تو حیاط گرفتم :دی و زیاد خوب نیوفتاده

اضافه کنم که زیادم دوربینش بد نیست و تو نور خوب خیلی عالی میگیره ( مخصوصاً فیلم )
ن

پ.ن : دستم لرزید یکمی خراب شدن :دی ( سرد بود دیگه :دی )

ویرایش : فرزان جان زحمتشو کشید :دی

Yashar Cross
03-01-2011, 14:42
با اجازه:
1- بله، یه محافظ مات روش بندازید بهتره که دیگه جای انگشت هم روش نمونه.
2- آیپد؟ در هر صورت جیلبرک مربوط به ورژن سیستم عامله که آخریش 4.2.1ـه و جیلبرک شده. اگه گرفتید و 4.1 روش بود بهتره فعلا آپدیت نکنید. چون جیلبرک 4.2.1 فعلا tethered ـه، یعنی برای هر بار روشن شدن به کامپیوتر نیاز دارید. بلوتوت iOS 4.x هم فعلا کرک نشده، فقط بین دستگاه های اپل می تونید تبادل انجام بدید.
3- بسیار آسون و آب خوردن می باشه!
4- نه! نه!
5- نه! چند تا راه داره، بهترینش خود آیتیونزه (مثل Ovi Suite نوکیا)، برنامه ی iPhone PCSuite هم هست که توصیه نمی شه. با خود گوشی و برنامه Installous هم می شه نصب کرد.
ممنون از اقا سهند و فرزان:10:
در مورد نصب نرم افزار...بايد اول دانلود كني بعد بريزي تو ايپادت بعد نصب؟؟؟در ضمن اين دي وي دي هايي كه ميفروشند فول برنامه وبازي هاي ايفون چجوريه يعني به صورت افلاين ميريزي تو ايپادت بعد نصب ميكني ؟
بعد با نصب نرم افزار ميتونم divx وزير نويسو پخش كرد.
دوستدار شما ياشار

farzan311
03-01-2011, 15:04
ممنون از اقا سهند و فرزان:10:
در مورد نصب نرم افزار...بايد اول دانلود كني بعد بريزي تو ايپادت بعد نصب؟؟؟در ضمن اين دي وي دي هايي كه ميفروشند فول برنامه وبازي هاي ايفون چجوريه يعني به صورت افلاين ميريزي تو ايپادت بعد نصب ميكني ؟
بعد با نصب نرم افزار ميتونم divx وزير نويسو پخش كرد.
دوستدار شما ياشار
دوست عزیز توضیح که دادم پست منو نخوندید؟
گفتم به دو صورت میشه نصب کرد پست رو بخونید
شما از این دی وی دی ها نخری بهتره بیشتر نرم افزار هاش بدرد نخوره فقط برا پر کردن گذاشتند

---------- Post added at 05:04 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

سلام...

خب دوستان عزیز دیدم که خیلی تقاضا شده برای نمونه عکس گفتم چند تایی بزارم که همگی ببینن ولی شرمنده دیگه موضوعی نداشتم اینام الان رفتم از تو حیاط گرفتم :دی و زیاد خوب نیوفتاده

اضافه کنم که زیادم دوربینش بد نیست و تو نور خوب خیلی عالی میگیره ( مخصوصاً فیلم )
ن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپ.ن : دستم لرزید یکمی خراب شدن :دی ( سرد بود دیگه :دی )

ویرایش : فرزان جان زحمتشو کشید :دی
حالا میخواستی پز حیاط داشتن بیای؟:31:
اگه حیاطمون یخ نزده بود میرفتم میگرفتم فعلا خطرناکه
این کیفیت عکس هایی که گرفتی به خاطر نورش بهتره؟ یا اینکه مثل من دستکاری نشده رزولشن عکس؟

HESAM_5700
03-01-2011, 15:12
دستکاری که نکردم و آره نورش زیاد بود خوب شد .....

خب حیاط برفی و یخ زده که قشنگ تره :دی

{sahand}
03-01-2011, 18:00
شما از این دی وی دی ها نخری بهتره بیشتر نرم افزار هاش بدرد نخوره فقط برا پر کردن گذاشتند

و همینطور اینکه نرم افزار ها هر از چند وقت آپدیت می شن و شما در هر صورت باید از اول دانلود کنی. چون چیزایی که روی اون دیویدی ها هست مال چند ماه پیشه.

ARMINYAZDANII
03-01-2011, 18:23
ما هم بازی. با اجازه

برای کسانی که علاقه مند هستند asphalt6 را فقط با دوستان بازی کنن و حوصله ی این که خودشون ماشین بخرن ندارند . سهراب جان لطف کرده و با -- کردن سیو خود فایل آن را به 250 star و پول زیاد. اگه کسی خودش بازی رو تمام کرده لطفا سیوشو دست نزنه و پایین رو مطالعه کنه تا روش -- کردن سیو خودشو بگم چون این سیو ها دیگه قادر به ذخیره کردن نیستند.:19:
فایل سیو ( در داکیومنت بازی به جای سیو خود پست میکنی )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید1.

1.برنامه ی Hex Workshop v6 را برای کامپیوتر خود دانلود کنید.
2. با برنامه هایی مثل دیسک اید از داخل فایل بازی - داکیومنت فایل profile1.sav را خارج کنید.
3. با برنامه ی گفته شده در بند اول این را باز کنید.
4. پول خود را در بازی دیده و یادداشت کنید.
5.cntr+f را فشار دهید وا type را به 32 bit signed long تبدیل کرده ومقدار پول خود را بزنید . سپس در سمت راست مبلغ پول خود را تغییر دهید و فایل خود را سیو کنید و جای آن را با سیو خود عوض کنید.

Mehrdad092000
03-01-2011, 18:45
والا همه کار کردم درایورش هم مشکل نداره ...

ویرایش : itunes ورژن 10 بود ولی با این حال از سایت اپل ورژن آخرو دانلود کردم و الان جلبریک شد خبرش :31:

جیلبریک شد؟
احتمالا ایتونز درست نصب نشده بوده یا اینکه ورژن بتا 10 بودی

hatamir66
03-01-2011, 19:36
بچه ها این تاریخ و زمان آیپاد رو وقتی دستی تنظیم میکنم تا وقتی که به اینترنت وصل نشدم درسته اما بعد از اون خودکار از طریق time zone خودش تاریخ و زمان رو تغییر میده و مشکلی که هست اینه که با اینکه time zone روی tehran تنظیم شده اما همیشه یک روز جلو و یک ساعت عقبه، چطور میتونم این time zone رو غیر فعال کنم؟
کلا چیکار کنم تا تاریخ و زمان رو دستی وارد کنم و تغییر نکنه؟

Mehrdad092000
03-01-2011, 20:14
بچه ها این تاریخ و زمان آیپاد رو وقتی دستی تنظیم میکنم تا وقتی که به اینترنت وصل نشدم درسته اما بعد از اون خودکار از طریق time zone خودش تاریخ و زمان رو تغییر میده و مشکلی که هست اینه که با اینکه time zone روی tehran تنظیم شده اما همیشه یک روز جلو و یک ساعت عقبه، چطور میتونم این time zone رو غیر فعال کنم؟
کلا چیکار کنم تا تاریخ و زمان رو دستی وارد کنم و تغییر نکنه؟

مشکلی نداره برای من همون روی تهزرانه
ساعت سیستمت درسته ؟>

hatamir66
03-01-2011, 20:41
مشکلی نداره برای من همون روی تهزرانه
ساعت سیستمت درسته ؟>
آقا دمت گرم اما من فکر میکردم خودش از طریق اینترنت تاریخ و زمان رو بوسیله time zone آپدیت میکنه
نمیدونستم که تاریخ و زمان رو از سیستم میگیره!!!

Mehrdad092000
04-01-2011, 00:39
آقا دمت گرم اما من فکر میکردم خودش از طریق اینترنت تاریخ و زمان رو بوسیله time zone آپدیت میکنه
نمیدونستم که تاریخ و زمان رو از سیستم میگیره!!!

درست شد؟ ؟ ؟

hamed254
04-01-2011, 11:37
بچه ها این سفری چرا دانلود نمیکنه؟
مثلا میخوام مستقیم فایلهای ipa رو دانلود کنم بعد از طریق آیتونز بخورونمش به آیپاد!!
میشه این کارو کرد؟؟
بعدشم وقتی آهنگ دانلود میکنی فقط میتونی آنلاین بهش گوش بدی و نمیشه سیوش کرد! راهی هست بشه ریختشون تو music?

Mehrdad092000
04-01-2011, 17:41
بچه ها این سفری چرا دانلود نمیکنه؟
مثلا میخوام مستقیم فایلهای ipa رو دانلود کنم بعد از طریق آیتونز بخورونمش به آیپاد!!
میشه این کارو کرد؟؟
بعدشم وقتی آهنگ دانلود میکنی فقط میتونی آنلاین بهش گوش بدی و نمیشه سیوش کرد! راهی هست بشه ریختشون تو music?

سفری دانلود نمیکنه باید از Cydia برنامه safari download manager بریزید تا دانلود کنه
جز اینا میتونید از برنامه های دانلود منیجر که زیاد هم هستند استفاده کنید اما برای دانلود ipa سما از اینستالوس استفاده کنید هم دانلود میکنه هم خودش نصب میکنه از سدیا بگیرید

hamed254
04-01-2011, 22:55
مهرداد ممنون از راهنماییت
اینستالسو نصب کردم کارم راه افتاد
دانلود منجر نصب کردم آهنگ که دانلود میکنم تو میوزیک نمیره فقط میشه از طریق همون منجر بهش گوش کرد ! برای اینم راهی هست؟

farzan311
04-01-2011, 23:25
نه هیچ راهی نیست مگه اینکه به pc وصل کنید و با ایتیونز سینک کنید اون اهنگو من با ifie اون اهنگ رو بردم تو قسمت اهنگ های ایتیونز ولی بازم فایده ای نداشت

reza1968
05-01-2011, 00:33
چند وقته یو...(تیوب) باز نمیشه برا شما هم همینطوری؟:13:
یه سوال دیگه این iblounova کی قرار برا 4.1 بیاد؟
ممنون :40:

Mehrdad092000
05-01-2011, 08:01
مهرداد ممنون از راهنماییت
اینستالسو نصب کردم کارم راه افتاد
دانلود منجر نصب کردم آهنگ که دانلود میکنم تو میوزیک نمیره فقط میشه از طریق همون منجر بهش گوش کرد ! برای اینم راهی هست؟

همونجور که فرزان جان گفت نمیشه باید سینک کنی

---------- Post added at 08:01 AM ---------- Previous post was at 07:59 AM ----------

چند وقته یو...(تیوب) باز نمیشه برا شما هم همینطوری؟:13:
یه سوال دیگه این iblounova کی قرار برا 4.1 بیاد؟
ممنون :40:

جالبه من الان تست کردم نوشت No Videos :31: زدن اینم سرویس کردم با V+P+N تست کنم میگم
فعلا که نیومده انگار خوابیدن :31:

HESAM_5700
05-01-2011, 10:02
با چیز پی ان درسته :دی

من تست کردم ....

راستی دیروز پریروز کیسم رسید ...

یه مدل کپ دیسه واقعاً عالیه .. هم قیمتش مناسبه هم کیفیتش ... اسکرین پروتکتور و کیف و پایه هم توش بود :دی

farzan311
05-01-2011, 10:33
یه چند تا عکس بذار ببینیم عکسای خود سایتاش بدرد نمیخوره:31:
به نظرت الان که مال خش افتاده بازم کیس بگیرم یا نه؟

hamed254
05-01-2011, 13:21
با چیز پی ان درسته :دی

من تست کردم ....

راستی دیروز پریروز کیسم رسید ...

یه مدل کپ دیسه واقعاً عالیه .. هم قیمتش مناسبه هم کیفیتش ... اسکرین پروتکتور و کیف و پایه هم توش بود :دی

چیزه خوبیه !
به قولی price . perfomance اش بالاست!:thumbsup:
مال منم همین کپ دیسه!:46:

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:16 PM ----------

اره کیس خیلی واجبه! اتفاقه پیش میاد!
کیس یه جورایی ضد ضربه هم هست. البته در حد ملایم.
یه بار از دستم ول شد رفت پشت شوفاژ:19:
ولی کیس داشت هیچ چیش نشد!:21:

HESAM_5700
05-01-2011, 14:43

آره حتماً بگیر...

عکسم میزارم ولی دوربین دستم نیست کیفیتش خیلی ...... :دی

hmd935
05-01-2011, 15:36
لطفا 4 تا سورس معرفی کنید هر چی سورس میزنم میگه م.جود نیست !!:41:

farzan311
05-01-2011, 16:16
اره کیس خیلی واجبه! اتفاقه پیش میاد!
کیس یه جورایی ضد ضربه هم هست. البته در حد ملایم.
یه بار از دستم ول شد رفت پشت شوفاژ:19:
ولی کیس داشت هیچ چیش نشد!:21:

اگه به مقاوم بودن كه خود ايپاد بد جور محكمه داشتم با هدفون اهنگ گوش ميدادم يهو بلند شدم و ايپاد پرت سيم هدفون و كمد و خورد با صفحه به ديوار(بلند شده بودم دنبال كسي كنم :31:!!!)خلاصه رفتم بالا سرش و ميترسيدم دكمه رو بزنم گفتم الان روشن نميشه ولي هيچيش نشده بود ولي گوشي نوكيا قبلي يه هنچين اتفاقي افتاد lcdسوخت رفتم عوض كردم:18:
حالا اگه خوشگله كيس هاش يكي ميگيرم:40:

---------- Post added at 06:16 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

سورس كه خيلي هست شما بگيد از سيديا چي ميخوايد بگيريد تا سورسشو بهتون بگيم

{sahand}
05-01-2011, 16:21
repo.insanelyi.com
theiphonespotrepo.net/apt
sinfuliphonerepo.com
و سورس فروم همسایه!
دیگه بعید می دونم چیزی بخواید و تو اینا نباشه!
----------------------------------------------------
انتقال فایل به وسیله ی MyWi و iFile
سرعت رو داشته باشید!
البته هم آیپاد تاچ 4 وای فای n داره و هم لپ تاپ مورد استفاده. روی هر دستگاه دیگه هم که وای فای n داسته باشه همین سرعتو می گیرید، مثل گالاکسی اس ، ویو، ان 8 و...
با وای فای g سرعت حدود 800 کیلوبایت در ثانیه بود، یعنی نصف این.
من موندم وقت می شه این کارو کرد چرا مردم منتظر بلوتوثن؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی خداییش عجب چیزیه این آیپاد!! من با ویو که شبکه می ساختم جدا از اینکه شبکه رو g می ساخت، خودش هم نمی تونست ازش استفاده کنه!

HESAM_5700
05-01-2011, 16:37
دوستان من روی آیپاد سرعت دانلودم و کلاً اینترنتم خیلی کمتر از پی سی ه !!!!!

مشکل چیه؟

farzan311
05-01-2011, 16:48
يعني من الان ميتونم با استفاده از wifi مودم بين ايپاد و كام ارتباط برقرار كنم؟
اگه ميشه اموزششو بگيد

{sahand}
05-01-2011, 18:33
اگه ميشه اموزششو بگيد
حتی نیازی به مودم هم نیست، آموزشو اینجا گذاشتم:

Mehrdad092000
05-01-2011, 21:48
اگه ميشه اموزششو بگيد

اره همه کار میتونی بکنی
انتقال فایل
موس
و ..........

farzan311
05-01-2011, 22:25
خوب مشکل اینه که pc باید وای فای ایپاد رو بشناسه که اینم فکر نکنم امکانش باشه مگه اینکه با لبتاب این کارو بکنی

{sahand}
05-01-2011, 23:46
خوب مشکل اینه که pc باید وای فای ایپاد رو بشناسه که اینم فکر نکنم امکانش باشه مگه اینکه با لبتاب این کارو بکنی
یه کارت وای فای می تونید تهیه کنید که قیمت پایینی هم داره.
یا اگه اینطور که از امضاتون معلومه مودم وایرلس دارید، کامپیوتر رو با کابل و آیپاد رو با وای فای به شبکش متصل کنید. بعد دیگه می تونید از Web Server تو iFile استفاده کنید و فایل هاتون رو منتقل کنید.

hmd935
06-01-2011, 13:00
من به یک مشکل خوردم نمیدونم باید چیگار کنم ... itunes میگه با دستگاه الان مشکل داره و باید restore کنم و اگه اینکارو کنم میره به ورژن 4.2 ....

almamor
06-01-2011, 13:16
ممنون میشم اگه بگید چجوری میتونم از gprs گوشی رو ایپاد استفاده کنم!
راستش شنیدم که یه برنامه هست . اگه لینک دانلود بدید ممنون میشم!
متشکر

{sahand}
06-01-2011, 14:12
ممنون میشم اگه بگید چجوری میتونم از gprs گوشی رو ایپاد استفاده کنم!
راستش شنیدم که یه برنامه هست . اگه لینک دانلود بدید ممنون میشم!
متشکر
این دیگه بستگی به اون گوشی و سیستم عاملش داره. هر برنامه ای هم باشه رو اون باید نصب شه و شما با آیپاد کافیه فقط به شبکه ای که اون درست کرده وصل شید.

hmd935
06-01-2011, 15:24
من آهنگامو سینک کردم با pc suite اما تو آیپاد نشون نمیده چیکار باید بکنم ؟

pooriya_hp
06-01-2011, 15:50
بهتره با Itunes سینک کنید .....

موفق باشید

hmd935
06-01-2011, 16:06
بهتره با Itunes سینک کنید .....

موفق باشید

تو پست قبلی که گفتم با itunes مشکل پیدا کردم.
در ضمن تو کامپیوتر نشون میده ولی تو دستگاه نه...

farzan311
06-01-2011, 16:21
تو پست قبلی که گفتم با itunes مشکل پیدا کردم.
در ضمن تو کامپیوتر نشون میده ولی تو دستگاه نه...

شما يه بار دستگاه رو ببر تو حالت dfu و برگردون ببين ايتيونز درست ميشه؟

hmd935
07-01-2011, 15:26
راه دیگه ای وجود نداره که بدون برنامه بشه آهنگ و فیلم ریخت روی دستگاه؟ ! :41:

Mehrdad092000
08-01-2011, 00:47
به نظر من اصلا با pc suit کار نکنید مشکل بوجود میاره همش
شما کدوم پستو میگگید ؟چه مشکلی با آیتونز دارید؟
میتونید برای فیلم از oplayer استفاده کنید برای آهنگ هم از ifile میتونید استفاده کنید اما خوب موزیک پلیر خودش بهتره

hosein ati
08-01-2011, 17:36
سلام دوستان.
من یه ipod touch 4 سفارش دادم فردا با تی پاکس داره میاد.
میخواستم بدونم چطوریاست -- کردنش.با جستجوی اینجا مشکل دارم .به همین خاطر دارم میپرسم.اگه تاپیکی داره آدرسش رو بدید خواهشا.و اینکه نرم افزار هاش بعد از -- شدن چطوری نصب میشه.یعنی از سایت apple دانلود میکنم و میریزم نصب میشه.بعد یه توضیحات در استفاده از بلوتوث بدید شنیدم بلوتوث هم باید جداگانه نرم افزار داشته باشه برای send یا receive فایل.ببخشید میدونم زیاد شد ولی نیاز دارم به جوابشون تقریبا چیزی که میدونم از ipod اینه که دستگاه شاخی هست و همه کار هم میتونه بکنه.
ممنون.
waiting

{sahand}
08-01-2011, 18:15
سلام دوستان.
من یه ipod touch 4 سفارش دادم فردا با تی پاکس داره میاد.
میخواستم بدونم چطوریاست -- کردنش.با جستجوی اینجا مشکل دارم .به همین خاطر دارم میپرسم.اگه تاپیکی داره آدرسش رو بدید خواهشا.و اینکه نرم افزار هاش بعد از -- شدن چطوری نصب میشه.یعنی از سایت apple دانلود میکنم و میریزم نصب میشه.بعد یه توضیحات در استفاده از بلوتوث بدید شنیدم بلوتوث هم باید جداگانه نرم افزار داشته باشه برای send یا receive فایل.ببخشید میدونم زیاد شد ولی نیاز دارم به جوابشون تقریبا چیزی که میدونم از ipod اینه که دستگاه شاخی هست و همه کار هم میتونه بکنه.
ممنون.
waiting
پیشاپیش مبارکه.
شما اول ببین روش 4.2.1 هست یا 4.1.
اگه 4.1 بود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه 4.2.1 بود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد سورس cydia.hackulo.us رو تو Cydia نصب کن و ازش appsync متناسب با iOS ـت رو دانلود کن.
نصب برنامه ها هم کاری نداره. رو فایل برنامه کلیک می کنی تا تو آیتیونز اضافه شه (آیتیونز رو همین الان دانلود کن، تو پکش نیست). بعد به و.ی-پ.ی-ا.ن وصل شو و گوشی رو وصل کن به آیتیونز، شروع می کنه سینک کردن و برنامه ها رو می ریزه.
بلوتوث هم فقط بین اپل با اپل امکان پذیره. برای بقیه ی دستگاه ها باید از وای فای استفاده کنی که آموزشش رو بنده زحمتش رو کشیدم!:31: و تو بخش ایفون هست.

hosein ati
08-01-2011, 18:55
ممنون.
فردا چک میکنم میگم کدومشه.فقط از کجاش باید ببینم که 4.2 هست یا 4.1.
بازم ممنون.

Mehrdad092000
08-01-2011, 20:21
ممنون.
فردا چک میکنم میگم کدومشه.فقط از کجاش باید ببینم که 4.2 هست یا 4.1.
بازم ممنون.

Settings>>General>>About>>Version

hamed254
08-01-2011, 21:53
دوستان میخوام یه شارژر بگیرم برای آیپادم
بین این دو مدل موندم:
Griffin PowerDuo for iPad/iPhone/iPod (NA23093)
۵۰۰۰۰ تومن ۳۹.۹۹ دلار
Apple USB Power Adapter (MB352LL/B)
۴۵۰۰۰ تومن ۲۹ دلار
البته فکر کنم با قیمتای ایران گریفین به صرفه تره!
کسی تجربه داره؟

{sahand}
09-01-2011, 00:10
دوستان میخوام یه شارژر بگیرم برای آیپادم
بین این دو مدل موندم:
Griffin PowerDuo for iPad/iPhone/iPod (NA23093)
۵۰۰۰۰ تومن ۳۹.۹۹ دلار
Apple USB Power Adapter (MB352LL/B)
۴۵۰۰۰ تومن ۲۹ دلار
البته فکر کنم با قیمتای ایران گریفین به صرفه تره!
کسی تجربه داره؟
والا تو فروم همسایه یکی مال بلکین رو گرفته بود 25 تومن. از خود فروشگاه بلکین تو پایتخت. تایید شده ی اپل هم هست.

PCminister
09-01-2011, 05:35
من در زمینه شارژر و لوازم جانبی اپل تجربه ندارم.

اما Griffin یکی از مارکای مورد اعتمادم هست برای تهیه این جور وسایل، بطوریکه اگه روش نوشته باشه Griffin دیگه قیمتشو از طرف نمیپرسم! :دی

hosein ati
09-01-2011, 15:21
پیشاپیش مبارکه.
شما اول ببین روش 4.2.1 هست یا 4.1.
اگه 4.1 بود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه 4.2.1 بود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد سورس cydia.hackulo.us رو تو Cydia نصب کن و ازش appsync متناسب با iOS ـت رو دانلود کن.
نصب برنامه ها هم کاری نداره. رو فایل برنامه کلیک می کنی تا تو آیتیونز اضافه شه (آیتیونز رو همین الان دانلود کن، تو پکش نیست). بعد به و.ی-پ.ی-ا.ن وصل شو و گوشی رو وصل کن به آیتیونز، شروع می کنه سینک کردن و برنامه ها رو می ریزه.
بلوتوث هم فقط بین اپل با اپل امکان پذیره. برای بقیه ی دستگاه ها باید از وای فای استفاده کنی که آموزشش رو بنده زحمتش رو کشیدم!:31: و تو بخش ایفون هست.

سلام خب اومد .4.1 هست.ه-ک کردم.ولی این appsync که ادرس داده بودی نمیره eror 404 not found میده حالا چکار کنم.ولی با itunes هم مشکل دارم یعنی فایل های avi رو پیدا نمیکنه اگه نرم افزار مخصوصی لازمه لینکش رو بدید.من گیج شدم کمک.
waiting

{sahand}
09-01-2011, 15:42
سلام خب اومد .4.1 هست.ه-ک کردم.ولی این appsync که ادرس داده بودی نمیره eror 404 not found میده حالا چکار کنم.ولی با itunes هم مشکل دارم یعنی فایل های avi رو پیدا نمیکنه اگه نرم افزار مخصوصی لازمه لینکش رو بدید.من گیج شدم کمک.
waiting
این سورسا رو کلا اد کن بدردت می خوره:
repo.insanelyi.com
sinfuliphonerepo.com
cydia.mobile4persian.net

تو سایدیا اد می کنی دیگه؟ تو براوزر نزنی!
Cydia --> Manage --> Sources --> Edit --> Add

Appsync 4.1 هم تو همش هست.

hosein ati
09-01-2011, 16:32
این سورسا رو کلا اد کن بدردت می خوره:
repo.insanelyi.com
sinfuliphonerepo.com
cydia.mobile4persian.net

تو سایدیا اد می کنی دیگه؟ تو براوزر نزنی!
Cydia --> Manage --> Sources --> Edit --> Add

Appsync 4.1 هم تو همش هست.

ممنون.حل شد.فقط الان نرم افزار ه - ک شده از کجا بیارم تا تو itunes اد کنم.
ممنون

{sahand}
09-01-2011, 18:11
ممنون.حل شد.فقط الان نرم افزار ه - ک شده از کجا بیارم تا تو itunes اد کنم.
ممنون
دیگه اونو از همه جا می تونی پیدا کنی، فعلا با apptrackr.org شروع کن.
installous و ifile و SBSetting رو هم حتما از تو سایدیا نصب کن.

pooriya_hp
09-01-2011, 18:38
با آغاز سال 2011 بازی برای ios رونه بازر نشده ؟؟؟

من هرچی گشتم همون قبلی ها بود !!

راستی امکان داره Call of Duty Black ops برای ios بیاد ؟؟؟

ممنون

hosein ati
09-01-2011, 19:21
سلام فقط یه سوال دیگه .من نرم افزار buzz player رو نصب کردم.ولی نمیدونم چطوری باید فایل های avi و mkv رو بریزم توی ipod.
iitunes که این فایل ها رو کلا add نمیکنه.
waiting

{sahand}
09-01-2011, 23:51
سلام فقط یه سوال دیگه .من نرم افزار buzz player رو نصب کردم.ولی نمیدونم چطوری باید فایل های avi و mkv رو بریزم توی ipod.
iitunes که این فایل ها رو کلا add نمیکنه.
waiting
نرم افزار iFunBox رو روی کامپیوترت نصب کن، با اون می تونی هر فایلی رو می خوای هرجای آیپاد که می خوای کپی کنی. بعد با iFile که روش کلیک کنی ازت می پرسه که تحت چه پلیری می خوای پخششون کنی.

hosein ati
10-01-2011, 00:23
نرم افزار iFunBox رو روی کامپیوترت نصب کن، با اون می تونی هر فایلی رو می خوای هرجای آیپاد که می خوای کپی کنی. بعد با iFile که روش کلیک کنی ازت می پرسه که تحت چه پلیری می خوای پخششون کنی.

خیلی ممنون . فقط یه سوال .میشه نرم افزاری معرفی کنید که فیلم رو با زیرنویس فارسی بتونه پخش کنه و نرم افزار های بدرد بخور رو یه کم معرفی کنید
ممنون

{sahand}
10-01-2011, 18:39
خیلی ممنون . فقط یه سوال .میشه نرم افزاری معرفی کنید که فیلم رو با زیرنویس فارسی بتونه پخش کنه و نرم افزار های بدرد بخور رو یه کم معرفی کنید
ممنون
زیرنویس رو من نمی دونم متاسفانه، سعی کن بدون زیرنویس نگا کنی!
در چه زمینه ای؟ ماشالا اینقدر برنامه زیاد هست که همینجوری نمی شه یکیشو اسم برد.
.........................................
راستی دوستان برنامه ی LaDiDa رو دیدین؟ فوق العاده ست! شما سبک و تمپو رو انتخاب می کنید و شروع می کنید خوندن. در عرض چند ثانیه یه آهنگ تنظیم شده و با انواع ساز ها می ده بهتون! من با این صدای نکره یه چیز همینجوری خوندم، وقتی آهنگو شنیدم اینجوری شدم: :18: :blink: :eh:

farzan311
10-01-2011, 19:19
ايول عجب نرم افزاريه صداي من چقدر قشنگ بود نميدونستم خودم:31:
بايد برم تست صدا بدم شايد خواننده اي چيزي شدم يه جمله از :8:eminem ًخوندم از خودش بهتر شد:18:

Mehrdad092000
10-01-2011, 20:04
با آغاز سال 2011 بازی برای ios رونه بازر نشده ؟؟؟

من هرچی گشتم همون قبلی ها بود !!

راستی امکان داره Call of Duty Black ops برای ios بیاد ؟؟؟

ممنون

بازی خاصی نیومده
نه Call of Duty Black ops نمیاد اکتیوژن گفت سمت اپل نمیام چون ipod و ipad و iphone جز دسگاه های بازی نمیشناسم
اینم ازون حرفاس

---------- Post added at 08:04 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

ممنون

با نزم افزار buzz player یا oplayer میتونید ببینید
oplayer فقط زیرنویس sub ساپورت میکنه اما buzz player فکر کنم هم sub هم srt ساپورت کنه

hosein ati
10-01-2011, 22:33
buzz player رو امتحان کردم هیچکدومشون رو نیاورد شما چه تنظیماتی دادی که پخش کرد.
oplayer رو هم داشتم.ممنون.

hosein ati
10-01-2011, 23:32
زیرنویس رو من نمی دونم متاسفانه، سعی کن بدون زیرنویس نگا کنی!
در چه زمینه ای؟ ماشالا اینقدر برنامه زیاد هست که همینجوری نمی شه یکیشو اسم برد.
.........................................
راستی دوستان برنامه ی LaDiDa رو دیدین؟ فوق العاده ست! شما سبک و تمپو رو انتخاب می کنید و شروع می کنید خوندن. در عرض چند ثانیه یه آهنگ تنظیم شده و با انواع ساز ها می ده بهتون! من با این صدای نکره یه چیز همینجوری خوندم، وقتی آهنگو شنیدم اینجوری شدم: :18: :blink: :eh:

سلام ممنون بابت کمک کردن.
آیا نرم افزاری یا قابلیتی هست که بتونه روی نرم افزار های دیگه قفل بذاره؟
بازم ممنون.

{sahand}
11-01-2011, 00:42
بازم ممنون.
LockDown رو دیدم دوستام استفاده می کنن، خودم ازش استفاده نکردم. می تونی از سایدیا بگیریش.
البته قبل از نصبش ببین با 4.1 هماهنگی داره یا نه، تو توضیحاتش باید نوشته باشه.

hosein ati
11-01-2011, 00:52
ممنون.فقط یه سوال دیگه.
از کجا میتونم میزان باتری رو ببینم.؟

Mehrdad092000
11-01-2011, 04:58
بازم ممنون.

همونطور که دوستمون گفتن برنامه LockDown هستش اما من خودم از iprotect استفاده میکنم آخرین نسخه کرک شدرو میتونید از سورس زیر بگیرید
repo.insanelyiph0ne.com
برای رجیستر کردن برنامه اون سریالی که iprotect بهتون میدرو به cr-iprotectبدید تا کد رجیسترو بده

---------- Post added at 04:58 AM ---------- Previous post was at 04:55 AM ----------

ممنون.فقط یه سوال دیگه.
از کجا میتونم میزان باتری رو ببینم.؟

اگه منظورتون از میزان باطری مقداره عددی بودنشه میتونید sbstteings بریزید و بعد از توی آپشنش گزینه battery nimber روشن کنید
sbstteing توی سورس bigboos هستش و رایگانه

yusef
11-01-2011, 09:06
الان قیمت آیپاد 32 گیگ چنده؟
دیجی کالا که 20 تومن کشید رو قیمتش.
الان زده 390 تومن.

*Ali*
11-01-2011, 10:54
قیمت 8 گیگش هم گرون شده ! 5 تومن گذاشته روش
اینا هم ؟

pooriya_hp
11-01-2011, 11:08
الان قیمت آیپاد 32 گیگ چنده؟
دیجی کالا که 20 تومن کشید رو قیمتش.
الان زده 390 تومن.
قیمت ها فوق العاده رفته بالا (( نه تنها آیپاد و ایکس باکس ))

من برای یکی از آشنا ها خریده ام 350 تومن ..... الان میگن همونجا داره میده 375 تومن ....

به هر حال قیمت ها متغیر هست ..... بهتره برید یه قیمت بگیرید ....

به امید عید هم نباشید چون دم عیدی قیمت ها بالاتر هم میره .....

:41:

موفق باشید

hosein ati
11-01-2011, 11:13
LockDown رو دیدم دوستام استفاده می کنن، خودم ازش استفاده نکردم. می تونی از سایدیا بگیریش.
البته قبل از نصبش ببین با 4.1 هماهنگی داره یا نه، تو توضیحاتش باید نوشته باشه.

سلام . من این lock down رو نصب کردم وقتی که ipod میخواست بازش کنه یه لحظه هنگ کرد بعد یه آرم apple اومد بعد ریستارت شد و رفت روی safe mode .حالا میخوام نرم افزار رو پاکش کنم ولی نمیدونم چطوری. اینو راهنمایی کنید.
و میخوام از حالت safe mode درش بیارم یه گزینه ی exit safe mode اومده بالای صفحه وقتی میزنم در میاد از اون حالت ولی وقتی میخوام یه نرم افزار دیگه رو باز کنم باز ریستارت میشه و میره رو حالت safe mode .نمیدونم چکار کنم کمک کنید .هنوز سه روز نشده خریدمش .کمکککککککک.

حل شد .رفتم تو cydia و پیداش کردم remove کردم ریستارت شد اومد بدون مشکل .

farzan311
11-01-2011, 14:30
سلام
ایپد برای نشون دادن عکس ها خیلی زیبا عمل میکنه مثلا میشه عکس یه البوم رو کشید و عکسشو با دو تا انگشت بکشی باز کتی اون وقت تمام عکسای توی اون البوم رو میبینی
حالا نرم اقزاری نیست که همچین کارایی رو برای ایپاد بکنه؟

hosein ati
11-01-2011, 20:50
سلام . میخواستم بدونم کی اینجا آیپادش 4.2 هست.ارزش داره منم آپدیت کنم . و اجرای نرم افزار کرک شده به راحتی 4.1 هست یه نه.

-----------------------------------------------------

بچه ها این آیپاد restore factory نداره مثل نوکیا . الان که قاطی کرده میخوام یا آپدیتش کنم یا restore.

Moahammad_sdt
11-01-2011, 23:13
سلام
دوستان من می خواستم یک 8 گیگ بخرم می خواستم بدونم توی مشهد از کجا تهیه کنم
2.صدای آیپاد توی هدفن چقد بلنده منظورم اینه که اندازه یک mp3 player ساده صداش تو هدفون بلند هست یا نه :8:چون صدای موبایل برای هدفون کمه
3.چند تا گارانتی داره و از کدوم گارانتی بخرم (توی مشهد)
خیلی ممنون:46:

farzan311
11-01-2011, 23:25
سلام
2.صدای آیپاد توی هدفن چقد بلنده منظورم اینه که اندازه یک mp3 player ساده صداش تو هدفون بلند هست یا نه :8:چون صدای موبایل برای هدفون کمه
شما اگه تونستی یه اهنگ راک رو با اخرین صداش گوش کنی من اسممو عوض میکنم:27:
گارانتی لازم نداره اونایی که میگند با گارانتی بعد اگه خراب شد که نمیشه میگند این جزو گارانتی حساب نمیشه پس الکی پول براش نده
من درباره مشهد نمیدونم ولی هرحا ارزون تر بود بگیر چون نه تقلبی داره نه با هم فرقی دارند

hosein ati
11-01-2011, 23:30
سلام

قیمتش رو تو مشهد نمیدونم ولی صداش نگو و نپرس .
صداش از آستانه ی تحمل گوش من که بلند تره.یعنی تو خیابون و جای شلوغ هم نمیتونم صداش رو آخر بزارم و کیفیت صداش با اون بلندی صدا افت نمیکنه.به نظر اگه مثل من به گوش دادن آهنگ علاقه داری و از موبایل استفاده میکنی حتما موبایل رو بفروش برو یه دونه ipod بخر(کاری که منم کردم) مطمعن باش پشیمون نمیشی.

*Ali*
11-01-2011, 23:35
دوستان قیمت قراره همینجوری بره بالا ؟ قرار نیست توی بهمن پایین بیاد ؟ به نظر شما الان زود بخریم بهتره یا تا آخر سال فکر ارزونی نباشیم ؟

Mehrdad092000
12-01-2011, 05:18
سلام . من این lock down رو نصب کردم وقتی که ipod میخواست بازش کنه یه لحظه هنگ کرد بعد یه آرم apple اومد بعد ریستارت شد و رفت روی safe mode .حالا میخوام نرم افزار رو پاکش کنم ولی نمیدونم چطوری. اینو راهنمایی کنید.
و میخوام از حالت safe mode درش بیارم یه گزینه ی exit safe mode اومده بالای صفحه وقتی میزنم در میاد از اون حالت ولی وقتی میخوام یه نرم افزار دیگه رو باز کنم باز ریستارت میشه و میره رو حالت safe mode .نمیدونم چکار کنم کمک کنید .هنوز سه روز نشده خریدمش .کمکککککککک.

حل شد .رفتم تو cydia و پیداش کردم remove کردم ریستارت شد اومد بدون مشکل .

شما lock down پاک کنید درست میشه
برای پاک کردن به ترتیب این کارارو بکنید
cydia>>Manage>>Packages
و بعد lock down پیدا کنید روش کلیک کنید و گوشه سمت راست بالا modify بزنید و بعدشم Remove
بعد از پاک کردن یه بار ریبوت کنید
از این مسایل پیش میاد اما چیزیش نمیشه دستگاه نترسید
------------------------------------------------------------------------------
برا قفل گذاشتن هم از iprotect که گفتم استفاده کنید

Mehrdad092000
12-01-2011, 05:33
سلام . میخواستم بدونم کی اینجا آیپادش 4.2 هست.ارزش داره منم آپدیت کنم . و اجرای نرم افزار کرک شده به راحتی 4.1 هست یه نه.

بچه ها این آیپاد restore factory نداره مثل نوکیا . الان که قاطی کرده میخوام یا آپدیتش کنم یا restore.

فعلا به 4.2.1 آپدیت نکنید
چون ذرست و حسابی جیلبریک نشده پس از هر بار خاموش شدن باید به pc برای بالا اومدنش استفاده کنی
رستور داره ولی اپل نمیزاره به ورژن پایینتر رستور کنی مگر اینکه sh sh داشته باشی
الان شما چه فریموری هستی ؟ میخوای به چند رستور کنی؟ مدل دستگاتم بگو
--راستی مشکل آیپادت چیه که میخوای رستور کنی؟

---------- Post added at 05:30 AM ---------- Previous post was at 05:27 AM ----------

سلام
ایپد برای نشون دادن عکس ها خیلی زیبا عمل میکنه مثلا میشه عکس یه البوم رو کشید و عکسشو با دو تا انگشت بکشی باز کتی اون وقت تمام عکسای توی اون البوم رو میبینی
حالا نرم اقزاری نیست که همچین کارایی رو برای ایپاد بکنه؟

اونجور که میخواد فکر نکنم باشه مگر تو آپدیت های بعد بیاد
اما اگه از گالریت خسته شدی میتونی ازین استفاده کنی جالبه
میتونی البوم بسازی جدا سازی کنی
میتونی پسورد هم رو فایلات بزاری

iPhotos

---------- Post added at 05:33 AM ---------- Previous post was at 05:30 AM ----------

دوستان قیمت قراره همینجوری بره بالا ؟ قرار نیست توی بهمن پایین بیاد ؟ به نظر شما الان زود بخریم بهتره یا تا آخر سال فکر ارزونی نباشیم ؟

این یه شوکه بخاطر چنتا چیز میتونه باشه
1. خودتون میدونید
2.الان فریمور 4.1 کم شده کم کم داره 4.2.1 میاد که یکم جیلبریکش دردسر داره
برای همین 4.1 گرونتر میدن
4.2.1 هم بعضی فروشنده ها پاینتر میدن
ولی قیمت ها میاد پایین به نظر من
من خودم میخوام بهمن بخرم امتحان دارم تا 4 بهد از میگیرم

hosein ati
12-01-2011, 06:24
فعلا به 4.2.1 آپدیت نکنید
چون ذرست و حسابی جیلبریک نشده پس از هر بار خاموش شدن باید به pc برای بالا اومدنش استفاده کنی
رستور داره ولی اپل نمیزاره به ورژن پایینتر رستور کنی مگر اینکه sh sh داشته باشی
الان شما چه فریموری هستی ؟ میخوای به چند رستور کنی؟ مدل دستگاتم بگو
--راستی مشکل آیپادت چیه که میخوای رستور کنی؟[COLOR="Silver"]

سلام

من آبپادمو 3 روز پیش خریدم .3 صفحه قبل نوشته بودم ولی خب میگم . این مدلش ipod touch 4 8gb و 4.1 هست.

مشکلش اینه که من یه بازی نصب کردم (که ای کاش نمیکردم) بعد خوشم نیومد رفتم رو آیکون بازی و روش کلیک کردم و نگه داشتم تا بتونم پاکش کنم ولی همون لحضه ریستارت شد و اومد بالا بعد گفتم حتما اتفاقی بوده و رفتم دوباره پاکش کنم که دیگه نشد هر بار هنگ میکنه و تا کلید home رو نزنم درست نمیشه . حالا حتی نمیتونم نرم افزار های دیگه رو پاک کنم. بعد وصلش کردم به itunes و اون بازی رو پاکش کردم.حالا دیگه تو خود آیپاد وقتی میخوام یه چیزی رو پاک کنم مشکل هنگ دارم.نمیدونم چکار کنم.
و restore کردن شما رو نمیدونم من میخواستم همه چیزش پاک بشه تا این مشکل حل بشه.
هرکی میتونه کمک کنه.

yusef
12-01-2011, 10:05
برای خریدن آیپاد ورژن سیستم عاملش رو از کجا باید بفهمم؟

ممنون

hosein ati
12-01-2011, 10:44
برای خریدن آیپاد ورژن سیستم عاملش رو از کجا باید بفهمم؟

ممنون

فکر نکنم فروشنده بگه . من بعد از خرید نگاه کردم دیدم 4.1 هست.

gtairani
12-01-2011, 10:54
دوستان جیل untethered نیمده؟

yusef
12-01-2011, 11:01
فکر نکنم فروشنده بگه . من بعد از خرید نگاه کردم دیدم 4.1 هست.

حالا راه دیگه ای نداره؟

hosein ati
12-01-2011, 11:41
حالا راه دیگه ای نداره؟

فکر نکنم مگر اینکه فروشنده بدونه که اونم فکر نکنم

hosein ati
12-01-2011, 11:53
راستی کسی جواب پست #4122 رو نمیدین خیلی واجبه .

----------------------------------------
راستی یه چیز دیگه اگه تا حالا real racing 2 و infinity blade رو بازی نکردین دارین دو تا از بهترین بازی ها رو از دست میدین.
اگه خواستین بگین لینک دانلود مستقیم هر دو شونو بزارم.

*Ali*
12-01-2011, 14:34
4.2.1 هم بعضی فروشنده ها پاینتر میدن
الان پایین ترین قیمت 8 گیگ 4.2.1 توی پایتخت و علاءالدین چنده ؟

HESAM_5700
12-01-2011, 14:47
دوستان جیل untethered نیمده؟

برای 4.2.1 ؟ آره اومده ..

من الان 4.2.1 هستم و Untethered هم هستش و عالیه !

سرعتش کمی بیشتره و دیگه هیچ فرقی نداره با 4.1 ( به جز اون چیزایی که تو سایت اپل هم هست ! )

prodoctornuke
12-01-2011, 19:20
نرم افزاری که بشه بلوتوث رو باهاش فعال کرد چی معرفی میکنید؟که فرمتش ipa باشه و کرک شده باشه .
میشه 10 تا نرم افزار کامل رو utility رو که روی هر ایپادی نیازه معرفی کنید؟

{sahand}
12-01-2011, 19:47

Restet Factory داره ولی دستگاه جیلبرک شده رو اگه ریست کنی بالا نمیاد باز مجبوری ریستور کنی.
ریستور کردن کاری نداره و با خود آیتیونز انجام می شه، بعدش هم آیتینوز بکاپش رو برمیگردونه و آیپاد و همه کارو خودش انجام می ده.
فقط مشکل اینه که اگه الان ریستور کنی باید بری رو 4.2.1 و Untethered بودنو از دست می دی.

HESAM_5700
12-01-2011, 20:43
فقط مشکل اینه که اگه الان ریستور کنی باید بری رو 4.2.1 و Untethered بودنو از دست می دی.

دوستان به خدا 4.2 آنتترد شد :دی ولی فقط با مک میشه جیل کرد ( فکر کنم ) و بتا هست و یه مشکل دا ره فقط :

بولوتوثش کلاً غیر فعاله یعنی توی منو نمیشه زدش .... !!!

hosein ati
12-01-2011, 23:42
Restet Factory داره ولی دستگاه جیلبرک شده رو اگه ریست کنی بالا نمیاد باز مجبوری ریستور کنی.
ریستور کردن کاری نداره و با خود آیتیونز انجام می شه، بعدش هم آیتینوز بکاپش رو برمیگردونه و آیپاد و همه کارو خودش انجام می ده.

پس میگین من مشکلمو چطوری حل کنم.لطفا کمک کنید.مشکلمو تو پست 4122 گفتم .
plz help

اگه نیمدونید بگید نمیدونم منم منتظر نمونم برم جاهای دیگه رو بگردم

yusef
13-01-2011, 18:11
منم امروز آیپاد تاچ 32 گرفتم.
یه سوال
چه جوری میشه به اینترنت لپتاپ وصل شد؟یعنی از مودم وایرلس لپتاپ استفاده کنم.

roteal2007
13-01-2011, 18:21
منم امروز آیپاد تاچ 32 گرفتم.
یه سوال
چه جوری میشه به اینترنت لپتاپ وصل شد؟یعنی از مودم وایرلس لپتاپ استفاده کنم.

مبارک باشه چند گرفتی و از کجا گرفتی؟
مودم وایرلس لپ تاپ؟؟؟

farzan311
13-01-2011, 18:21
پس میگین من مشکلمو چطوری حل کنم.لطفا کمک کنید.مشکلمو تو پست 4122 گفتم .
plz help

اگه نیمدونید بگید نمیدونم منم منتظر نمونم برم جاهای دیگه رو بگردم
مشکل شما فقط با ریستور حل میشه البته یه سری راه ها هست که بدون اپدیت به نسخه ی جدید ریستور کرد ولی باید فایل اپدیت همین نسخه ای که دارید رو داشته باشید مثلا فایل فریمور 4.1 رو داشته باشید بعد اسمشو تغییر بدید به 4.2 و به اینجا منتقل کنید
win seven:C:\Users\......\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPad Software Updates
win xp:C:\Documents and Settings\*****\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPod Software Updates

yusef
13-01-2011, 18:36
مبارک باشه چند گرفتی و از کجا گرفتی؟
مودم وایرلس لپ تاپ؟؟؟

365
از مجتمع پارک اصفهان
میخواستم بیام تهران بگیرم گفتم ارزش نداره این همه برم و بیام به خاطر چند تومن اختلاف.
آخه لپ تاپ خودش میتونه اینترنت شیر کنه.
فقط نمیدونم چطوریه:31:

yusef
13-01-2011, 19:07
مدل این دستگاه 4.2.1
حسش نبود دیگه دنبال 4.1 برم.
حالا میخوام خاموشش کنم Voice Control میاد و اصلا نمیشه حذفش کرد.
1.چه باید کنم؟:31:
2.برای جیلبریک حتما باید خاموش باشه؟
3.داخل آیتیونز آیپادم رو رجیستر کنم؟

hosein ati
13-01-2011, 19:38
مشکل شما فقط با ریستور حل میشه البته یه سری راه ها هست که بدون اپدیت به نسخه ی جدید ریستور کرد ولی باید فایل اپدیت همین نسخه ای که دارید رو داشته باشید مثلا فایل فریمور 4.1 رو داشته باشید بعد اسمشو تغییر بدید به 4.2 و به اینجا منتقل کنید
win seven:C:\Users\......\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPad Software Updates
win xp:C:\Documents and Settings\*****\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPod Software Updates

من اگه update کنم به 4.2 همون تاثیر ریستور کردن رو داره دیگه. چون میخوام آپدیت کنم و میگن جیلبریک آنتترد برای 4.2 با مک بوک امکان پذیره و میتونم یه مک بوک جور کنم پس میرم آپدیت بکنم فقط جیلبریک با مک بوک رو چطوری بکنم آموزشش هست؟اگه اره لینکش رو بدید لطفا.

farzan311
13-01-2011, 19:50
شما باید دو بار برای جیل انتترد اپدیت کنید که نمیارزه یعنی اول باید به 4.2 beta برید بعد جیلش کنید shsh رو بگیرید بعد برید 4.2.1 بعد با استفاده از shsh و یه نرم افزار به نام redsnow جیل کنید شما برید به فروم i-phone (دامنه ir هست) تمام اموزش ها رو قرار داده

roteal2007
13-01-2011, 19:58
مدل این دستگاه 4.2.1
حسش نبود دیگه دنبال 4.1 برم.
حالا میخوام خاموشش کنم Voice Control میاد و اصلا نمیشه حذفش کرد.
1.چه باید کنم؟:31:
2.برای جیلبریک حتما باید خاموش باشه؟
3.داخل آیتیونز آیپادم رو رجیستر کنم؟

شما پاور رو نگه دار بعدش اسلاید میکنه و آف میشه.
2.باید ببری به dfu مد و باقی کارا...
3.مشکلی پیش نمیاره فقط یه اکانت بساز واسه خودت تو آیتونز تا بتونی برنامه های رایگان رو دانلود کنی.

---------- Post added at 07:58 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

365
از مجتمع پارک اصفهان
میخواستم بیام تهران بگیرم گفتم ارزش نداره این همه برم و بیام به خاطر چند تومن اختلاف.
آخه لپ تاپ خودش میتونه اینترنت شیر کنه.
فقط نمیدونم چطوریه:31:

شما یه مودم وایرلس بگیری از همه چیز بهتره البته اگهadsl اری.در غیر اینصورت به بخش شبکه های کامپیوتری برو.
من 4.2.1 رو تهرون 355 قیمت دارم. و خرید از مجتمع پارکیا رو توصیه ندارم (خودم اصفهانم).در باره جیل هم فرزززان جان توضیح دادن سایت خوبی هم هست....به همه داران توصیش دارم.idevice

hosein ati
13-01-2011, 20:07
شما باید دو بار برای جیل انتترد اپدیت کنید که نمیارزه یعنی اول باید به 4.2 beta برید بعد جیلش کنید shsh رو بگیرید بعد برید 4.2.1 بعد با استفاده از shsh و یه نرم افزار به نام redsnow جیل کنید شما برید به فروم i-phone (دامنه ir هست) تمام اموزش ها رو قرار داده

میگین نمیارزه یعنی میگین همین 4.1 رو ریستور بکنم .اره.فقط میشه لینک اموزش این ریستور بدین.

yusef
13-01-2011, 20:09
برای جیل اون قسمت browse باید فریمور 4.2.1 رو دانلود کنم و بش آدرس بدم؟

{sahand}
13-01-2011, 20:19

میگین نمیارزه یعنی میگین همین 4.1 رو ریستور بکنم .اره.فقط میشه لینک اموزش این ریستور بدین.
نه می تونید به همین 4.1 ریستور کنید نه می تونید SHSH 4.2b رو بگیرید. آیتیونز فقط به فرمور روز ریستور می کنه. اگه می خواید به فرمور قدیمی ریستور کنید باید وقتی اون فرمور آخرین فرمور بوده SHSHشو جایی ذخیره می کردید. (که اون موقع آیپاد نداشتید!)

hosein ati
13-01-2011, 20:28
نه می تونید به همین 4.1 ریستور کنید نه می تونید SHSH 4.2b رو بگیرید. آیتیونز فقط به فرمور روز ریستور می کنه. اگه می خواید به فرمور قدیمی ریستور کنید باید وقتی اون فرمور آخرین فرمور بوده SHSHشو جایی ذخیره می کردید. (که اون موقع آیپاد نداشتید!)

خب میگید من چه کار کنم.مشکلش حل نمیشه.بدمش به گارانتی .

{sahand}
13-01-2011, 20:53
خب میگید من چه کار کنم.مشکلش حل نمیشه.بدمش به گارانتی .
Restore کن به 4.2.1 خب! Tethered بودنش مسئله ای نیست، نوکیا که نیست هی بخوای ریستارتش کنی. اگه باطریت تموم نشه اصلا گوشی ریستارت یا خاموش نمی شه که تترد بودنش مسئله ای باشه.

farzan311
13-01-2011, 21:09
شما اگه میتونی 1 گیگ دانلود کنی و اعصاب زیادی برای طی مراحل داری و حاضری مشکلات جیل ناقص رو تحمل کنی برو 4.2.1 مثلا من الان ipad ورژن 4.2.1 رو جونم در اومد تا درستش کردم
برای ریستور بدون اپدیت به نسخه بعدی هم باید همین نسخه رو دانلود کنی که فایلشو داشته باشی بعد به اون ادرس هایی که دادم با اسم 4.2.1 بفرستی این چیزیه که تو چند تا فروم خارجی خوندم

hosein ati
13-01-2011, 21:10
آموزش بدین چطوری این کارو بکنم تا همین امشب بزارم تو وقت دانلود رایگان دانلود کنه.لطفا اگه اینم بگید خیلی ممنون میشم.منظورم با sehend هست

yusef
13-01-2011, 21:24
برای جیل اون قسمت browse باید فریمور 4.2.1 رو دانلود کنم و بش آدرس بدم؟

نبود؟
هم اکنون نیازمند یاری رنگی شما هستم.

HESAM_5700
13-01-2011, 22:04
سلام..

به علت درخواست دوستان درباره جیلبریک 4.2.1 دیدم کسی نیست کاری بکنه خودم تاپیکشو زدم :دی

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

نبود؟
هم اکنون نیازمند یاری رنگی شما هستم.

تو جیلبریک 4.2.1 دو بار Browse داره

بار اول باید 4.2.1 رو بدین

بار دوم باید 4.2B3 رو بدین بهش!

yusef
13-01-2011, 22:16
سلام..

به علت درخواست دوستان درباره جیلبریک 4.2.1 دیدم کسی نیست کاری بکنه خودم تاپیکشو زدم :دی

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

تو جیلبریک 4.2.1 دو بار Browse داره

بار اول باید 4.2.1 رو بدین

بار دوم باید 4.2B3 رو بدین بهش!

من جیلبریک قدیمی که با ویندوزه رو میگم.
یعنی باید 4.2.1 رو بدانلودم دیگه؟

*Ali*
13-01-2011, 22:24
یوسف خان در مورد شیر کردن اینترنت با مودم وایرلس لپتاپ میتونی از این نرم افزار استفاده کنی :
آقایون قیمت های جدید 4.2.1 ، 8 و 32 گیگ نبود ؟؟

HESAM_5700
13-01-2011, 22:31
من جیلبریک قدیمی که با ویندوزه رو میگم.
یعنی باید 4.2.1 رو بدانلودم دیگه؟

اگر 4.2B3 رو SHSHاش رو دارین بگیرین...

ولی 4.3 تا چند هفته دیگه میاد !!!!!!

roteal2007
14-01-2011, 09:20
یوسف خان در مورد شیر کردن اینترنت با مودم وایرلس لپتاپ میتونی از این نرم افزار استفاده کنی :
آقایون قیمت های جدید 4.2.1 ، 8 و 32 گیگ نبود ؟؟

32 گيگ 355 تا 360 تومن

8 هم همين حدوداست 260

yusef
14-01-2011, 10:35
میگم من دیشب فریمور 4.2.1 رو دان کردم و وقتی میخوام جیلبریک کنم هی میگه DFU نشده.
چند ثانیه هم دستم رو پاور بعدش روی home از این حرفها چند تا ویدیو هم دیدم ولی اصلا نمیشه.
چه مرگیشه؟

hosein ati
14-01-2011, 10:40
من آپدیت کردم به 4.2.1 .یعنی مجبور شدم دیگه روشن نمیشد. حالا میخوام جیلبریک تترد بکنم فعلا تا یه مک بوک پیدا کنم.

yusef
14-01-2011, 10:50
خیر سرم یعنی جیلبریک کردم ولی وقتی روی Cydia میزنم هیچی نمیاد.
راستی حالا که همون روش قدیمی این کار رو کردم بعد از هر خاموش روشن باید وصل کنم به برنامه و به حالت DFU ببرم؟

yusef
14-01-2011, 10:59
خب بالاخره موفق شدم:31:
حالا برای فیلم و موزیک و از این حرفها چه طوری باید بریزم؟میدونم از طریق آیتیونز چطورش رو نمیدونم.
برای برنامه ها چطور؟

hosein ati
14-01-2011, 11:46
خب بالاخره موفق شدم:31:
حالا برای فیلم و موزیک و از این حرفها چه طوری باید بریزم؟میدونم از طریق آیتیونز چطورش رو نمیدونم.
برای برنامه ها چطور؟

ببین منم الان آپدیت کردم به 4.2.1 .تو الان با کدوم روش جیلبریک کردی که موفق شدی.
در مورد itunes .اول بازش کن .برو از بالا به سربرگ فایلی که میخوای add بکنی . مثلا music .بعدش از منوی file گزینه ی add file to library رو بزن بعد فایل هات رو انتخاب کن از هاردت . بعد فایل ها که add شد برو گزینه ی sync رو از سربرگ music بزن.البته آیپاد باید وصل باشه ها.

yusef
14-01-2011, 11:55
ببین منم الان آپدیت کردم به 4.2.1 .تو الان با کدوم روش جیلبریک کردی که موفق شدی.
در مورد itunes .اول بازش کن .برو از بالا به سربرگ فایلی که میخوای add بکنی . مثلا music .بعدش از منوی file گزینه ی add file to library رو بزن بعد فایل هات رو انتخاب کن از هاردت . بعد فایل ها که add شد برو گزینه ی sync رو از سربرگ music بزن.البته آیپاد باید وصل باشه ها.

همین روش با ویندوز
چون اول میخواستم با مک این کار رو کنم ولی حوصله رو زدن به این اون نداشتم.
الانم فوقش تا چند هفته ی دیگه حیلبریک نهایی ویندوز میاد.

hosein ati
14-01-2011, 12:09
منم الان دارم اون روش ویندوز رو میزنم.
الان یه جایی گیر کرده نمیره جلو .الان روی آیپاد نوشته downloading jailbbreak data
و توئ redsnow هم نوشته uploading ramdisk
برای شما چقدر طول کشید تا اینجا رو رد بکنه الان حدودا 10 دقیقه هست اینجا وایستاده.هیج کاری هم نمیکنه.

الان آیپاد اومد ولی redsnow همون طوری مونده . چیکار کنم .cancel بکنم redsnow رو یا نه.

yusef
14-01-2011, 12:21
منم الان دارم اون روش ویندوز رو میزنم.
الان یه جایی گیر کرده نمیره جلو .الان روی آیپاد نوشته downloading jailbbreak data
و توئ redsnow هم نوشته uploading ramdisk
برای شما چقدر طول کشید تا اینجا رو رد بکنه الان حدودا 10 دقیقه هست اینجا وایستاده.هیج کاری هم نمیکنه.

برای من یه چند دقیقه بیشتر نشد.
حالا دست بش نزنید بذارید مراحل طی بشه.
راستی من میرم آیتیونز ولی وقتی یه فایل رو میخوام add کنم هیچی نمیاد.یعنی با اینکه روی اون فایل کلیک میکنم ولی نمیره تو فولدر
یعنی finish برای شما نیومد؟

hosein ati
14-01-2011, 12:44
برای من یه چند دقیقه بیشتر نشد.
حالا دست بش نزنید بذارید مراحل طی بشه.
راستی من میرم آیتیونز ولی وقتی یه فایل رو میخوام add کنم هیچی نمیاد.یعنی با اینکه روی اون فایل کلیک میکنم ولی نمیره تو فولدر
یعنی finish برای شما نیومد؟

نه finish نمیده.الان کنسل کردم بازم آیپاد هیچ واکنشی نشون نداد.
در مورد itunes اول ایپاد رو وصل کن بعد وقتی itunes اومد بالا یکی از سربرگ ها summary هست و یکی apps و یکی music هست خب .برو به موزیک یه گزینه ی sync هست وقتی از لیست پایینش تیک هر کدوم از mp3 ها رو که میخوای زدی اون sync رو بزن.تمام.

yusef
14-01-2011, 13:08
یکی از دوستان چند صفحه قبل سایت

رو معرفی کرده بود.
حالا نصب این برنامه ها چه جوری باید انجام داد؟

hosein ati
14-01-2011, 13:15
یکی از دوستان چند صفحه قبل سایت

رو معرفی کرده بود.
حالا نصب این برنامه ها چه جوری باید انجام داد؟

وقتی فایل دانلود شده رو باز کنی itunes میاد بالا و از apps گزینه ی sync رو بزن شروع میکنه نصب کردن.
راستی من این جیلبریک رو چیکار کنم . کنسل کردم و دوباره مراحل رو رفتم ولی باز همون جا گیر کرد.

yusef
14-01-2011, 13:28
وقتی فایل دانلود شده رو باز کنی itunes میاد بالا و از apps گزینه ی sync رو بزن شروع میکنه نصب کردن.
راستی من این جیلبریک رو چیکار کنم . کنسل کردم و دوباره مراحل رو رفتم ولی باز همون جا گیر کرد.

والا نمیدونم.
کدوم نسخه رو دانلود کردی؟
باید نسخه redsnow 0.9.6b4 رو دانلود کنی.
حالا اگر درست نشد بذار کسی بیاد که خوب بلد باشه.من که هیچی حالیم نیست.:31:

hosein ati
14-01-2011, 13:44
والا نمیدونم.
کدوم نسخه رو دانلود کردی؟
باید نسخه redsnow 0.9.6b4 رو دانلود کنی.
حالا اگر درست نشد بذار کسی بیاد که خوب بلد باشه.من که هیچی حالیم نیست.:31:

اره بابا 0.9.6b4 هستش از تاپیک اینجا دانلود کردم.
فقط نمیدونم نیروی کمکی کی میرسه یه کمکی به من بکنه.

yusef
14-01-2011, 13:48
حالا تا نیروی کمکی برسه من یه برنامه دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصب کنم تا آخر میره اما میزنه اروری پیش اومده و از این حرفها و نصب نمیشه.

hosein ati
14-01-2011, 13:55
خب ارورش رو بگو همین طوری که نمیشه

farzan311
14-01-2011, 14:01
سلام
دوتایی دارین تاپیک میبرید جلو:31:
قضیه چیه؟مشکل چیه؟
بگید ببینم میتونم کمک کنم

hosein ati
14-01-2011, 14:09
سلام
دوتایی دارین تاپیک میبرید جلو:31:
قضیه چیه؟مشکل چیه؟
بگید ببینم میتونم کمک کنم

مشکل اینه که من دیشب آیپاد دیگه روشن نشد بعد شب گزاشتم 4.2 رو flashget دانلود کردم بعد restore کردم حالا وضیعت خیلی خوبی داره فقط نمیدونم چرا جیلبریک تترد نمیشه .همش درست پیش میره در اخر که مینویسه uploading ramdisk دیگه redsnow هنگ میکته و جلو نمیره .آیپاد روشن میشه بدون جیلبریک ولی redsnow هیچ کاری نمیکنه و همون جوری میمونه تا اینکه کنسل بکنم و همین نمیتونم جیلبریک کنم.ولی انصافا باتری اش خیلی خوب شده یه ساعت داره اهنگ پخش میکنه و فقط 3 درصد از باتری کم شده . فقط تنها مشکل جیلبریک هست.

farzan311
14-01-2011, 14:14
یعنی اون قسمت که نصب سیدیا رو تیک میزنید رو رد کردید؟ بعد ایپاد رو میبرید میبرید dfu؟ بعد هنگ میکنه؟
کدوم مرحله است دقیقا؟

yusef
14-01-2011, 14:16
خب ارورش رو بگو همین طوری که نمیشه

مشکل منم اینه نمیشه برنامه نصب کرد.
وقتی میخوام نصب کنم میزنه unknown error و 0*e8008001
* همون ضربدره

hosein ati
14-01-2011, 14:19
یعنی اون قسمت که نصب سیدیا رو تیک میزنید رو رد کردید؟ بعد ایپاد رو میبرید میبرید dfu؟ بعد هنگ میکنه؟
کدوم مرحله است دقیقا؟

اره تیک نصب سیدیا رو زدم و آیپاد بردم dfu بعد از اون که روی آیپاد پیغام download jailbreak data میاد و روی redsnow پیغام uploading ramdisk میاد redsnow هنگ میکنه و upload رو به پایان نمیرسونه ولی آیپاد ریستارت میشه و میاد بالا ولی جیلبریک نشده.

farzan311
14-01-2011, 14:30
اها همون جا که عکس یه اناناس با دو تا پا هست:31:
خوب بعد از اون مرحله باید صفحه سیاه بشه و یه سری نوشته بیاد بعد ایپاد که اومد بالا که ایکون سفید مربوط به سیدیا میبینید که باز نمیشه باید دوباره همه این مراحل رو طی کنید ولی این دقعه به جای تیک نصب سیدیا تیک گزینه سومی رو بزنید
الان هم یه بار دیگه ریستور کنید بعد دوباره جیل کنید احتمالا دفعه اول که گیر کرده یه مشکلی پیش اومده

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:28 PM ----------

مشکل منم اینه نمیشه برنامه نصب کرد.
وقتی میخوام نصب کنم میزنه unknown error و 0*e8008001
* همون ضربدره
شما appsync رو از سیدیا گرفتید؟
با ایتیونز نصب نکنید با installous هم تست کنید ببینید بازم نصب نمیشه

yusef
14-01-2011, 14:35
خوب بعد از اون مرحله باید صفحه سیاه بشه و یه سری نوشته بیاد بعد ایپاد که اومد بالا که ایکون سفید مربوط به سیدیا میبینید که باز نمیشه باید دوباره همه این مراحل رو طی کنید ولی این دقعه به جای تیک نصب سیدیا تیک گزینه سومی رو بزنید
الان هم یه بار دیگه ریستور کنید بعد دوباره جیل کنید احتمالا دفعه اول که گیر کرده یه مشکلی پیش اومده

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:28 PM ----------

1.چه جوری میشه appsync رو از سیدیا گرفت؟
2.این installous چی هست؟
شرمنده که اینقدر تعطیلم:31:

hosein ati
14-01-2011, 14:45

نه دیگه مشکل اینجاست که من آناناس نمیبینم مرحله ی قبل از اون . من یه بار دیگه ریستور کنم ببینم درست میشه.

farzan311
14-01-2011, 15:02
1.چه جوری میشه appsync رو از سیدیا گرفت؟
2.این installous چی هست؟
شرمنده که اینقدر تعطیلم:31:
خوب سیدیا که دیگه دارید؟
این مراحل رو طی کنید
1. در سیدیا به قسمت manage برید
2.sources رو انتخاب کنید
3.edit و سپس add رو بزنید
4.این ادرس رو وارد کنید
5.صبر کنید تا عملیات اضافه کردن سورس تموم بشه
6.در سیدیا به قسمت search برید
7. appsync رو جست و جو کنید
8. روی appsync مربوط به ورژنتون کلیک کنید مثلا appsync for os 4.2
9. در صفحه ی باز شده install رو بزنید و در اخر confirm رو بزنید تا نصب شروع بشه
تذکر! باید به اینترنت وایرلس برای این کار ها وصل باشید
بعد از اینکار تمام برنامه های کرک شده نصب میشند
installous رو هم میتونید با سرچ پیدا و نصب کنید به همین روش

hosein ati
14-01-2011, 15:06
یه بار دیگه ریستور کردم و دوباره عملیات رو انجام دادم ولی بازم همونجا موند .
الان یه عکس از جایی گیر میکنه میگیرم.

اینم لینک عکس

farzan311
14-01-2011, 15:41
یه بار دیگه ریستور کردم و دوباره عملیات رو انجام دادم ولی بازم همونجا موند .
الان یه عکس از جایی گیر میکنه میگیرم.

اینم لینک عکس

خوب این مشکل انگار بقیه هم داشتند redsnow رو به صورت run as administrator باز کنید
و همه ی نرم افزار ها رو ببنیدد انتی ویروس و ایتیونز من بازم میگردم اگه نکته ای بود میگم
.................
این رو هم حتما انجام بدید
right click the program, go to properties, then go to the compatabilities tab. select windows xp service pack 3. apply the changes, then try again

hosein ati
14-01-2011, 16:02
اینا رو که زدم درست که نشد هیچ یه مشکل دیگه اومد .بعداز dfu وقتی redsnow میخواد شروع کنه ipod روشن میشه خود به خود هیچ جور هم نمیشه خاموشش کرد به جز اینکه کابل usb رو ازش جدا کنی.

farzan311
14-01-2011, 16:19
دیگه همین ها بود هر چی گشتم با یه سیستم دیگه تست کنید اگه مک میتونید جور کنید با اون تست کنید مشکل از سیستمه نه چیز دیگه

hosein ati
14-01-2011, 16:24
خوب ممنون میرم خونه ی عموم اینا شاید درست بشه.
روی یکی دوتا سیستم دیگه امتحان میکنم اگه نشد چی کار کنم .میشه دانگرید کرد به 4.1 یا نه.

yusef
14-01-2011, 16:48
بالاخره تونستم به اینترنت لپ تاپ وصل شم.
آیپاد شبکه رو میشناسه ولی داخل سایت یا کلا اینترنت نمیره.
تنظیمات خاصی داره؟

hosein ati
14-01-2011, 17:48
شانسمو میبینین .آیپاد و تمام وسایلش رو برداشتم بردم خونه عموم از شانس چون تو کامپیوتر اونا itunes نصب نبود هنگامی که میخواستم آیپادو ببرم به dfu ویندوز ارور داد که من این دستگاهو نمیشناسم .حالا باید itunes نسخه ی 32 بیتی دانلود کنم امشب بعد فردا دوباره برم امتحان کنم.شانسو میبینین این همه راه رفتم خراب شدم اومدم.

ببخشید yusef جان تو این زمینه هیچی نمیدونم که بخوام کمک کنم.

{sahand}
14-01-2011, 19:31
چه خبره!

بالاخره تونستم به اینترنت لپ تاپ وصل شم.
آیپاد شبکه رو میشناسه ولی داخل سایت یا کلا اینترنت نمیره.
تنظیمات خاصی داره؟
احیانا یادتون نرفته تیک شیر اینترنت رو بزنید؟

yusef
14-01-2011, 19:39
چه خبره!

احیانا یادتون نرفته تیک شیر اینترنت رو بزنید؟

نه بابا زدم ولی بازم نمیشه.
لازم به ست کردن ip هست؟اگه آره چطور؟

farzan311
14-01-2011, 20:09
اره مال ip هست من تا حالا به این مشکل بر نخوردم که یاد بگیرم ولی برو تو فروم ایفون قسمت wifi کلی توضیح داده

yusef
14-01-2011, 22:07
خب به سلامتی موفق شدم:31:
حالا برنامه های دیگه cydia که بهتره نصب کنم چیا هستن؟

farzan311
14-01-2011, 22:25
installous
safari download manager
sbsetting
winterboard

yusef
15-01-2011, 00:24
installous
safari download manager
sbsetting
winterboard

مشکل حل شد:31:

roteal2007
15-01-2011, 20:06
دوستان یه آیپاد 32 گیگ نسل 4 هست که با کیس و جیل و فول برنامه و بازی +شارژر اورجینال میده 330 میارزه به نظرتون؟

farzan311
15-01-2011, 20:18
دوستان یه آیپاد 32 گیگ نسل 4 هست که با کیس و جیل و فول برنامه و بازی +شارژر اورجینال میده 330 میارزه به نظرتون؟

دست دوم؟
اگه زياد خش نداره و سالمه اره خيلي هم خوبه

roteal2007
15-01-2011, 20:21
دست دوم؟
اگه زياد خش نداره و سالمه اره خيلي هم خوبه

بله فرزان جانکار کرده هست الان یه عکس از پشتش میزارم......

farzan311
15-01-2011, 21:16
يكم خش هاش زياده البته شما يه انگشت بكشي پشتش جا لكش ميمونه ديگه هاش. معلوم نيست:31:
البته به خودتم بستگي داره اگه اذيتت ميكنه نخر هرچند اگه نو هم بخري بالاخره اينطوري ميشه!

roteal2007
15-01-2011, 21:20
يه کيس اورجينال capadise سيليکونى +يه شارژر اورجينال به قيمت 25 تومن هم داره....پس به نظرت خوبه؟
من يه اينويزيبل شيلد هم دارم تو خونه.
نظر بقيه دوستان چيه?

hosein ati
15-01-2011, 21:47
Salam Alan keyboard Farsi Nadaram bebakhshid
Mikhastam bedoonam khabari az jailbreak 4.2.1 nist man hanooz moondam bedoone app .daram deg mikonam

roteal2007
15-01-2011, 21:59
نه برادر من 30 دقيقه يه بار اکانت فيس چوک و توييترم رو چک ميکنم خبرى نيست.....

yusef
15-01-2011, 23:23
چند سوال
1.چه جوری میشه برنامه رو از آیپاد پاک کرد؟
2.یه پلیر خوب برای پخش انواع فرمت ها چیه؟
3.دقیقا یادم نیست ولی در قسمت اپ یا جای دیگه سینک رو که زدم کل آهنگ ها و ویدیو ها پرید.به کدامین دلیل؟:31:

{sahand}
15-01-2011, 23:38
يه کيس اورجينال capadise سيليکونى +يه شارژر اورجينال به قيمت 25 تومن هم داره....پس به نظرت خوبه؟
من يه اينويزيبل شيلد هم دارم تو خونه.
نظر بقيه دوستان چيه?
شارژ 25 تومنی اورجینال نیست و بهتره استفاده نکنی، قیمتی که خود اپل می ده 30 دلاره! چجوری می شه اینجا بشه 25؟

چند سوال
1.چه جوری میشه برنامه رو از آیپاد پاک کرد؟
2.یه پلیر خوب برای پخش انواع فرمت ها چیه؟
3.دقیقا یادم نیست ولی در قسمت اپ یا جای دیگه سینک رو که زدم کل آهنگ ها و ویدیو ها پرید.به کدامین دلیل؟:31:
1- رو ایکونش دستتون رو نگه دارید.
2- Buzz Player

3- شما وقتی دستگاه رو به آیتیونز وصل می کنید هرچی که تو لایبرریش نباشه یا تیکش نخورده باشه حذف می کنه.

Salam Alan keyboard Farsi Nadaram bebakhshid
Mikhastam bedoonam khabari az jailbreak 4.2.1 nist man hanooz moondam bedoone app .daram deg mikonam
شما هنوز جیلبرک نکردی؟ بابا فوقش اینه که دستگاه رو ریست می کنی (که احتمالش در حد اینه که همین الان یه شهاب سنگ به زمین برخورد کنه) و تا وقتی برسی خونه بی آیپاد می مونی. آیفون که نیست نگران تماس و مسیج باشید!
اگه خیلی هم برات مهمه رداسنو و فرمور رو بریز رو فلش همرات داشته باش. اگه وسط خیابون ریست شد (با همون احتمال بالا) می ری کافی نتی چیزی!
من از وقتی 4.2.1 ریختم فقط یه بار ریست کردم، اونم چون یه برنامه بعد از نصب ریست می خواست.

hosein ati
16-01-2011, 00:55
شارژ 25 تومنی اورجینال نیست و بهتره استفاده نکنی، قیمتی که خود اپل می ده 30 دلاره! چجوری می شه اینجا بشه 25؟

1- رو ایکونش دستتون رو نگه دارید.
2- Buzz Player

3- شما وقتی دستگاه رو به آیتیونز وصل می کنید هرچی که تو لایبرریش نباشه یا تیکش نخورده باشه حذف می کنه.

شما هنوز جیلبرک نکردی؟ بابا فوقش اینه که دستگاه رو ریست می کنی (که احتمالش در حد اینه که همین الان یه شهاب سنگ به زمین برخورد کنه) و تا وقتی برسی خونه بی آیپاد می مونی. آیفون که نیست نگران تماس و مسیج باشید!
اگه خیلی هم برات مهمه رداسنو و فرمور رو بریز رو فلش همرات داشته باش. اگه وسط خیابون ریست شد (با همون احتمال بالا) می ری کافی نتی چیزی!
من از وقتی 4.2.1 ریختم فقط یه بار ریست کردم، اونم چون یه برنامه بعد از نصب ریست می خواست.

بابا انگار صحفه های قبل رو نخوندی من چند بار نوشتم که مشکل دارم و نمیتونم جیلبریک رو با موفقیت انجام بدم عکسشم گزاشتم.ببین اگه تونستی کمک کن

alimehraeew
16-01-2011, 01:48
دوستان من یه ipod touch 4g باversion 4.1 گرفتم ولی وقتی به itunes 10.1 وصل می کنم می گه برو تو setting دستگاهت رو restore to factory کن!!!!ولی هر بار که از تو خود ipod ,میرم restore می کنم بازم همین error رو می ده!!
چه خاکی تو سرش کنم؟؟؟

hosein ati
16-01-2011, 02:04
میدونی مال منم 4.1 بود ولی اصلا خوشم نیومد یعنی اولش خوب کار میکنه ولی باتری در 4.1 افتضاح هست بهتره مثل من آپدیت کنی حالا خود دانی . برای آپدیت هم از itunes استفاده کن یا فرمویر رو دانلود کن و دستی آپدیت کن.

Mehrdad092000
16-01-2011, 04:48
دوستان من یه ipod touch 4g باversion 4.1 گرفتم ولی وقتی به itunes 10.1 وصل می کنم می گه برو تو setting دستگاهت رو restore to factory کن!!!!ولی هر بار که از تو خود ipod ,میرم restore می کنم بازم همین error رو می ده!!
چه خاکی تو سرش کنم؟؟؟

جالبه
شما دستگاتو جیلبریک نکردی نه؟
چون اگه جیلبریک کرده باشه رست کنی میمونه رو آرم اپل

{sahand}
16-01-2011, 10:27
بابا انگار صحفه های قبل رو نخوندی من چند بار نوشتم که مشکل دارم و نمیتونم جیلبریک رو با موفقیت انجام بدم عکسشم گزاشتم.ببین اگه تونستی کمک کن
راس میگیا! امتحانا برا آدم حواس نمی ذاره که! والا تنها چیزی که من می تونم بگم اینه که Redsnow 0.9.6b6 رو هم امتحان کن. جدیدترش هم هست ولی نمی دونم برا Tethered هم جواب بده یا نه.

roteal2007
16-01-2011, 11:19
خوب خبر خوب هفته ديگه jailbreak me v3.0 واسه جيلبريک 4.2.1 آنتريد ريليز ميشه.

alimehraeew
16-01-2011, 12:56
جالبه
شما دستگاتو جیلبریک نکردی نه؟
چون اگه جیلبریک کرده باشه رست کنی میمونه رو آرم اپل
نه jailbreak نکردم!آکبند بود باز کردم زدم به itunes ارور داد!!

{sahand}
16-01-2011, 14:11
نه jailbreak نکردم!آکبند بود باز کردم زدم به itunes ارور داد!!
خب پس دیگه غمت چیه؟ فکتوری ریست کن ببین چی می شه خب!
مال منم همینطوری بود، ریستور که کردم درست شد.
پ .ن. احیانا با پی سی سوییت نخواسته بودی آهنگ بریزی؟

alimehraeew
16-01-2011, 17:31
خب پس دیگه غمت چیه؟ فکتوری ریست کن ببین چی می شه خب!
مال منم همینطوری بود، ریستور که کردم درست شد.
پ .ن. احیانا با پی سی سوییت نخواسته بودی آهنگ بریزی؟
من فکر کردم شاید itunes 10.1 با ver 4.1 کار نمی کنه!!نه می گم که jailbreak نکرده بودم که بتونم با pcsuite چیزی توش بریزم!! وصل کردم ipod رو active کنم menu رو تو ipod آورد بعد itunes ارور داد گفت باید restore factory بکنی منم چون فایل update رو نداشتم از خود دستگاه restore زدم ولی بازم همون ارور رو داد!!!

yusef
16-01-2011, 18:07
سلامی دوباره
آقا این موزیک رو من select میکنم میندازم روی آیپادم.
ولی انگاری روش درستش نیست:31:
حالا روش درستش چجوریه؟منظور از تیک موزیک ها که SƏHƏND گفت چیه؟در کدوم قسمت تیک ها رو بذارم؟

شرمنده بابت سوال های درپیتی:31:

farzan311
16-01-2011, 18:41
سلامی دوباره
آقا این موزیک رو من select میکنم میندازم روی آیپادم.
ولی انگاری روش درستش نیست:31:
حالا روش درستش چجوریه؟منظور از تیک موزیک ها که SƏHƏND گفت چیه؟در کدوم قسمت تیک ها رو بذارم؟

شرمنده بابت سوال های درپیتی:31:
شما در ایتیونز برید اونجا که دیوایس هست یعنی قسمت ایپاد حالا از اون بالا موزیک رو انتخاب کنید
در صفجه ای که میاد نوشته sync music پایین اون دو تا قسمت هست که پیشفرض اولی تیک خورده یعنی هرچی اهنگ تو ایتیونز دارید بریزه رو ایپاد دومی هم ماله اینکه به صورت دستی اهنگ هایی که میاد ریخته بشه روی ایپاد رو انتخاب کنید

hosein ati
16-01-2011, 20:33
سلام میخواستم بدونم این که میگید هفته ی دیگه جیلبریک اصلی میاد مطمعن هستید یعنی من این یه هفته رو بدون -- سپری کنم هفته ی دیگه حتما میتونم دیگه یا نه.چون نتونستم روی سیستم دیگه هم جیلبریک کنم.
ببینم yusef تو همین 4.2.1 رو جیلبریک کردی راحت و الان مشکلی نداری .پس چرا من نمیتونم . دیگه داره گریم میگیره بعد این همه وقت یه آیپاد خریدم ولی نمیتونم نرم افزار بریزم روش.تضمینی هست که جیلبریکی که هفته ی دیگه میاد کار بکنه یا نه.راستی چند روز دیگه هست این جیلبریک .

yusef
16-01-2011, 21:01
سلام میخواستم بدونم این که میگید هفته ی دیگه جیلبریک اصلی میاد مطمعن هستید یعنی من این یه هفته رو بدون -- سپری کنم هفته ی دیگه حتما میتونم دیگه یا نه.چون نتونستم روی سیستم دیگه هم جیلبریک کنم.
ببینم yusef تو همین 4.2.1 رو جیلبریک کردی راحت و الان مشکلی نداری .پس چرا من نمیتونم . دیگه داره گریم میگیره بعد این همه وقت یه آیپاد خریدم ولی نمیتونم نرم افزار بریزم روش.تضمینی هست که جیلبریکی که هفته ی دیگه میاد کار بکنه یا نه.راستی چند روز دیگه هست این جیلبریک .

آره من که راحت تونستم جیلبریک کنم مشکلی هم پیش نیومد.
نمی دونم برای شما چرا اینطوری شده؟

roteal2007
16-01-2011, 22:02

والا من چيزى رو گفتم که Comeتوييت کرده بود.....

hosein ati
17-01-2011, 01:20
سلام به همگی.امروز ویندوز عوض کردم .vista بود 7 زدم .بعد گفتم یه امتحانی بکنم بعد دیدم تا آخر بدون مشکل جیلبریک شد.فقط یه چیزی الان برای اجرای نرم افزار کرک شده باید سورس بزنم دیگه ؟

alimehraeew
17-01-2011, 02:37
سلام به همگی.امروز ویندوز عوض کردم .vista بود 7 زدم .بعد گفتم یه امتحانی بکنم بعد دیدم تا آخر بدون مشکل جیلبریک شد.فقط یه چیزی الان برای اجرای نرم افزار کرک شده باید سورس بزنم دیگه ؟
اول باید سورس cydia.hackolu.us رو تو cydia ر add بکنی بعد از توش appsync که به ver رو ipod می خوره نصب کنی مثلا اگه 4.2.1 هستی باید appsync 4.2.1 رو نصب کنی بعد دیگه برو حالشو ببر!!!

hosein ati
17-01-2011, 14:03
سلام .دنبال یه بازی هستم نمیدونم برای ipod منتشر شده یا نه ولی یه بازی که یه توپ داره بعد با سنسور ژیروسکوپ کار میکنه.بعد توپ رو باید از موانع رد کنی. روی یه htc دیدم.اگه اسمشو میدونین بگین تا پیداش کنم.

farzan311
17-01-2011, 14:22
اسمش labyrinth هست البته عين htc نيست ولي شبيه تازه سخت تر هم هست

hosein ati
17-01-2011, 21:48
سلام اولا میخواستم تشکر کنم و یه چیزی بپرسم .
ایا سنسور استفاده شده در htc فرقی با مال آیپاد داره چون احساس میکنم مال htc یکم حساس تر بود

Mehrdad092000
19-01-2011, 01:25
2تا سوال دارم
سلام 2 تا سوال دارم
1- ipod 2g mc توی فریمور 4.2.1 با رئ اسنو جیلبریک نشد
وقتی فریمورو میدی قبول نمبکنه no که میزنم فبول میکنه اما تو dfu نمیره
مشکل از کجاست؟
------------------------------------------------------
2.یه ایپاد 4 دارم اولین بار برای اینکه برنامه هاش پاک نشه Transfer purchases زدم حالا برای اینکه یه برنامه جدید که Add کردومو بریزه باید تیک فعال کنم
کاری نمیشه کرد این Transfer purchases از بین بره موردی نداره فایل ها پاک بشه
ممنون

---------- Post added at 01:25 AM ---------- Previous post was at 01:25 AM ----------

2تا سوال دارم
سلام 2 تا سوال دارم
1- ipod 2g mc توی فریمور 4.2.1 با رئ اسنو جیلبریک نشد
وقتی فریمورو میدی قبول نمبکنه no که میزنم فبول میکنه اما تو dfu نمیره
مشکل از کجاست؟
------------------------------------------------------
2.یه ایپاد 4 دارم اولین بار برای اینکه برنامه هاش پاک نشه Transfer purchases زدم حالا برای اینکه یه برنامه جدید که Add کردومو بریزه باید تیک فعال کنم
کاری نمیشه کرد این Transfer purchases از بین بره موردی نداره فایل ها پاک بشه
ممنون

ari67
19-01-2011, 08:38
سلام دوستان
من مدتی بود قصد خرید آیپاد 4 داشتم ولی الان بین آیپاد و xperia x10 موندم.به نظر شما کدومش بهتره؟بازی ها و برنامه های آندروید بهتره یا ios ؟

Mehrdad092000
19-01-2011, 20:26
سلام دوستان
من مدتی بود قصد خرید آیپاد 4 داشتم ولی الان بین آیپاد و xperia x10 موندم.به نظر شما کدومش بهتره؟بازی ها و برنامه های آندروید بهتره یا ios ؟

سلام
نمیخوام بگم اندریود بده اما فعلا ios بهتره
یکس از دوستام به تازگی گالاکسی خریده خوبه باحاله بازم خودتون میدونید
اما اگه بازی میخواید ios بگیرید بازم میگم فعلا در حال حاظر بهتره بازیاشم بیشتره
ipod touch 4 از x10 قویتره
x10 هم مزیتش گوشی بودنشه

*Ali*
19-01-2011, 21:15
به نظر من اصلا این مقایسه اشتباه هست . آیپاد کجاش به گوشی ربط داره ؟
تازه اینجا و توی یک کلمه نمیشه توضیح داد که iOS بهتره ... جنگ بین این دو از روز ازل وجود داشته :31:

ari67
19-01-2011, 21:53
تازه اینجا و توی یک کلمه نمیشه توضیح داد که iOS بهتره ... جنگ بین این دو از روز ازل وجود داشته :31:
ممنون از پاسخ دوستان.
ولی قصد من فقط بررسی سیستم عامل اونها بود خودم نظرم رو ios بود ولی دوستام به شک انداختنم

Mehrdad092000
20-01-2011, 04:08

جنگ هست
اما من دیروز که میخواستم روی گالاکسی دوستم بازی بریزم دیدم ios خیلی بهتره
بازیاش بیشتره هر چی هست اغلب ios داره
بازم میگم نمیخوام دعوا راه بندازم اما من خودم نظرم ios هستش

ari67
20-01-2011, 08:15
جنگ هست
اما من دیروز که میخواستم روی گالاکسی دوستم بازی بریزم دیدم ios خیلی بهتره
بازیاش بیشتره هر چی هست اغلب ios داره
بازم میگم نمیخوام دعوا راه بندازم اما من خودم نظرم ios هستش
مهرداد جان من حقیقتش هیچ کدوم از این 2 تا سیستم عامل رو از نزدیک ندیدم و از روی عکس هم نمیشه خیلی دقیق قضاوت کرد.از اون جایی که من بیشتر کاربری بازی مد نظرمه به نظرت کدوم بازی های جذاب تر و با کیفیت تری داره؟

erepublican
20-01-2011, 12:42
خواهش میکنم

خوب آیتونز رو که نصب کردی

اول وارد آیتونز میشی بعد هم اون گوشه دست چپ گزینه iTunes Store رو روش کلیک کن

بعد تو صفحه ای که میاد گزینه Appstore رو کلیک کن

حالا از اون قسمتی که تو شکل مشخص کردم میتونی بری و 100 تا برنامه برتر رایگان رو که بیشترین دانلود رو داشتن ببینی پس روی اون قسمت کلیک کن تا وارد قسمت برنامه های رایگان بشی

روی اسم برنامه یا بازی کلیک میکنی تا وارد صفحه توضیحاتش بشی

بعد از اینکه چک کردی که برنامه با آیپاد مطابقت داره گزینه Get App رو انتخاب میکنی

خوب حالا باید رجیستر کنی یعنی تو سایت اپل ثبت نام کنی

خوب وقتی ثبت نام کردی و رفتی که بازی دانلود کنی ارور 1009 رو میده . این ارور مربوط ایرانی بودن شما هستش در این صورت لطف میکنی یه وی پی ان میخری 1 ماهه 3 هزار تومان و بعد باهاش دانلود میکنی

roteal2007
20-01-2011, 18:50
خوب وقتی ثبت نام کردی و رفتی که بازی دانلود کنی ارور 1009 رو میده . این ارور مربوط ایرانی بودن شما هستش در این صورت لطف میکنی یه وی پی ان میخری 1 ماهه 3 هزار تومان و بعد باهاش دانلود میکنی

خواستی بگو مشکل 1009 رو حل کنم (بی مواجب و رایگان):5::5::5:

Mehrdad092000
20-01-2011, 21:12
مهرداد جان من حقیقتش هیچ کدوم از این 2 تا سیستم عامل رو از نزدیک ندیدم و از روی عکس هم نمیشه خیلی دقیق قضاوت کرد.از اون جایی که من بیشتر کاربری بازی مد نظرمه به نظرت کدوم بازی های جذاب تر و با کیفیت تری داره؟

عزیز من زیاد با اندریود کار نکردم
اما ios خیلی بهتره برای بازی مطمیین باش
اگه با ipod کنار میاید شک نکنید بهترین انتخابه

yusef
20-01-2011, 22:30
عزیز من زیاد با اندریود کار نکردم
اما ios خیلی بهتره برای بازی مطمیین باش
اگه با ipod کنار میاید شک نکنید بهترین انتخابه

برای بازی و برای نرم افزار های گرافیک بالا.
اندروید چون برای پایه لینوکسه از لحاظ برنامه نویسی تاحدی ولی قدرت اجرای برنامه ها از ios بالاتره.

P A R S A
20-01-2011, 22:52
من هم گوشی اندرویدی دارم، هم آیپاد!
شک نکنید که بازی های iOS خیلی بیشتر و بهتر هستن و استفاده شون هم راحت تره، بازی های اندروید با بعضی گوشی ها کار میکن با یعضی کار نمیکنن و خلاصه سخته...!:31:

farzan311
20-01-2011, 23:04
اخه این بحث ها چیه همه میدونند java از همه بهتره:27:
ولی جدای شوخی سیستم عامل ipad هم بهش میگن ios اون وقت دیگه چیزی برای مقایسه نمیمونه

Mehrdad092000
21-01-2011, 08:31
اره اندریود دردسرش بیشتره یه فایل sd بگیر یه فایل چی و پیدا کردنشونم سخته تازه ios اپدیت تره
اول برای ios میاد بعد اندریود

Shahin_SOURNA
21-01-2011, 13:01
باید منصفانه نظر داد، اندروید توی این مدت کوتاه تونسته خودش رو به iOS برسونه، درسته که در حال حاضر iOS بهتره اما من فکر میکنم آینده ی اندروید روشنتر باشه.
ولی در هر حال استیو هم بیکار نمیمونه.

Think diffrent!

hashemi_ali_reza
21-01-2011, 13:10
سلام به دوستان عزیز ،
آیا ipod touch 4 از هر نظر عینا مثل iphone 4 هست؟؟؟

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:06 PM ----------

منظورم پردازنده و صفحه نمایش و برنامه هاست!

soroshea
21-01-2011, 17:13
سلام به دوستان عزیز ،

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:06 PM ----------

بله .. ببین فقط GPS نداره و تلفن نیست ...
2 تا تفاوت دیگه داره که خیلی کوچیکه ...
برای این هم درست شده که اگه پول آیفون نداری بگیریش ...

farzan311
21-01-2011, 17:25
سلام به دوستان عزیز ،

کافی بود ایفون رو تو این تاپیک سرچ کنید تا ببینید بار ها در این مورد بحث شده
صفحه ی نمایش شکل ظاهری GPS سیمکارت خوردن رم متفاوت از جمله تفاوت های اصلی هستند

soroshea
21-01-2011, 17:26
همه ی بچه ها توجه
من 4 تا Ipod (touch,nano,shuffle) و 4 تا Iphone دارم ....
همشون اک هستند ....
هر چی شما بخواید پشتش نوشته می شه ( توسط خود اپل )
و تمامی خدمات اپل رو داره ...
قیمت خوبیم می گم ...
تا اسفند میاد برام هر کی می خواد سریع بگه ...
بعدشم جنسو تحویل می دم و پولشو می گیرم ...
اگه لوازم دیگه ای ( هدفون یا ... ) هم خواستید بگید در خدمتم ...
قیمت ها هم خیلی خوبه ...

*Ali*
21-01-2011, 22:24
و تمامی خدمات اپل رو داره ...

ببخشید اپل چجوری تو ایران خدمات میده ؟؟
آیفون ها آنلاک فکتوری هستن ؟؟

hashemi_ali_reza
22-01-2011, 12:02
بله .. ببین فقط GPS نداره و تلفن نیست ...
2 تا تفاوت دیگه داره که خیلی کوچیکه ...
برای این هم درست شده که اگه پول آیفون نداری بگیریش ...

آره خوب ؛
با پول یه آیفون چهار 16 گیگ ، میشه یه آیپاد تاچ 32 گیگ گرفت به علاوه یک گوشی اندورئیدی بسیار قوی مثل desire hd !!!
تازه با این کار می شه همزمان هر دو سیستم عامل ios و android رو با هم تجربه کرد! :46:

alimehraeew
22-01-2011, 15:48
ببخشید اپل چجوری تو ایران خدمات میده ؟؟
آیفون ها آنلاک فکتوری هستن ؟؟
یه سریش unlock factoy هستند ولی یه سری lock هستند که با برنامه unlock می شن!!!

T_E_X_A_S
22-01-2011, 16:44
دوستان ببخشید کسی میدونه قیمت ipod touch 4g در دبی چنده .......؟؟؟ ( 8 و 32 )
ممنون

roteal2007
22-01-2011, 16:53
دوستان ببخشید کسی میدونه قیمت ipod touch 4g در دبی چنده .......؟؟؟ ( 8 و 32 )
ممنون

اختلاف قیمت با کشور گل و بلبل منظورم وطن هست....10

_20 تومن.

T_E_X_A_S
22-01-2011, 17:12
دوست عزیز ببخشید میتونی قیمت بگی.....؟؟؟؟

amir_dre
22-01-2011, 18:17
برای دیدن فایل های تو آیپاد فقط باید از آیتینوز استفاده کنیم؟؟؟نمیشه با خود ویندوز فایلهارو ببینیم یا کپی کنیم؟؟؟

الان آپیاد 4 از لحاظ ساپورت فرمت های ویدیویی چه طوره؟ ( چه خودش و چه با استفاده از برنامه) FLV..mp4..Rm..Mkv..Divx..mpeeg
اینا رو میخونه راحت؟؟؟؟؟

{sahand}
22-01-2011, 19:03
دوستان یه توصیه کلی بکنم، آیپاد تاچ برای کسایی که با حمل چند تا دستگاه مشکلی ندارند (مثل کسایی که همیشه کیف به همراه دارن) بسیار ایده آله. شما نسبت به آیفون یه دوربین کمتر دارید، یه تلفن یه GPS. تلفن که با 30-40 تومن سروتهش هم میاد، GPS هم می شه با زیر100 تومن بلوتوثش رو گرفت. می مونه دوربین که شما اگه یه دوربین 100 تومنی بگیرید کیفیتش از بهترین دوربین موجود روی گوشی ها (پیکسون و ان 8) بهتره.

برای دیدن فایل های تو آیپاد فقط باید از آیتینوز استفاده کنیم؟؟؟نمیشه با خود ویندوز فایلهارو ببینیم یا کپی کنیم؟؟؟

الان آپیاد 4 از لحاظ ساپورت فرمت های ویدیویی چه طوره؟ ( چه خودش و چه با استفاده از برنامه) FLV..mp4..Rm..Mkv..Divx..mpeeg
اینا رو میخونه راحت؟؟؟؟؟
با iFun Box می تونید به همه چی دسترسی داشته باشید.
Buzz Player بریزید همه چی پخش می کنه به کنار، به شبکه ی خانگی وصل می شه، فایلای خودش رو شیر می کنه ، از اینترنت Stream می کنه و ... .

yusef
22-01-2011, 19:30
غیر از ibook بهترین برنامه برای pdf چیه؟

roteal2007
22-01-2011, 19:37
pdf reader pro هم هست.....اما واسه کتاب ibooks از همش بهتره شما میتونید به صورت آنلاین pdf به eqbe فرمت ibooks تبدیل کنید.

Arashdn
22-01-2011, 20:09
سلام دوستان
فرق دقیق رم و صفحه نمایش آیپاد ۴ با آیفون چیه؟؟؟
ممنون