PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

farzan311
17-08-2010, 21:00
دوستان میخوام یکی از اینارو بخرم کدومش بهتره اصلا میارزه بحرم یا نه چند بخرم؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینا مال سایت iphone..ir هستن

sony_W810i
17-08-2010, 21:11
دوستان در مورد SHSH اشتباه نکنید یک وقت.
ipod های نو وقتی jailbreak میشن تو cydia که برید یک گزینه Make my life easier داره که باعث میشه سریال ipod برای ذخیره shsh مربوط به ipod تون تو سرور Cydia گرفته و save بشه.
وقتی روی اون گزینه Make my life easier کلیک می کنید اخرین firmware مربوط به ipod که توسط apple release شده ,shsh اون رو و firmware های بعدی رو ذخیره می کنه.
مثال:
اگه من امروز روی make my life easier کلیک کنم و اخرین ورژن Firmware کهapple داده بیرون 4.0.2 باشه که هست من به هیچ وجه حتی اگه الان رو ipod م 3.1.3 نصب باشه نمیتونم به زیر 4.0.2 restore کنم.

boozzai
17-08-2010, 22:02

دومی انگاری بهتره!:31:

You Were Mine
17-08-2010, 22:16
دوستان در مورد SHSH اشتباه نکنید یک وقت.
ipod های نو وقتی jailbreak میشن تو cydia که برید یک گزینه Make my life easier داره که باعث میشه سریال ipod برای ذخیره shsh مربوط به ipod تون تو سرور Cydia گرفته و save بشه.
وقتی روی اون گزینه Make my life easier کلیک می کنید اخرین firmware مربوط به ipod که توسط apple release شده ,shsh اون رو و firmware های بعدی رو ذخیره می کنه.
مثال:
اگه من امروز روی make my life easier کلیک کنم و اخرین ورژن Firmware کهapple داده بیرون 4.0.2 باشه که هست من به هیچ وجه حتی اگه الان رو ipod م 3.1.3 نصب باشه نمیتونم به زیر 4.0.2 restore کنم.

مرسي داداش .
يعني من اگه Shsh 3.1.3 را داشته باشم بعد 4.0.2 بريزم نميتونم دانگريد كنم به 3.1.3 ؟ ( منظورم همون با Shift + Restore هست )

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

نه عزيز من بخدا اصلا نميصرفه بخاطر 30 - 40 تومن ميخواي دست دوم بخري ؟ بخدا ضرر ميكني . از كجا معلوم كه سالم باشه ؟ با 1 بار ديدن و كار كردن باهاش كه نميشه فهميد سالم . من اگه جاي تو بودم بيخيال اينا ميشدم و ميرفتم نو ميخريدم مي فهميدم از روز اول دست خودم و اگه مشكلي پيش بياد مقصر خودمم.
اوني هم كه ميگه من 13 گيگ برنامه روش دارم مطمئن باش 80% برنامه هاش به درد نميخوره . الكي ريخته قيمت را بالا ببره. قابي هم كه روش ميده اينقدر خط و خش داره كه فكر نكنم روت بشه بخواي بذاري روش باشه همون روز اول ميندازيش دور

farzan311
17-08-2010, 22:44
البته 30 40 تومن نمیشه که خیلی بیشتر همینو من بخوام بگیرم نوش با این چیزا 400 تا میشه که الان با 140 تومن میتونم ارزون تر بخرم بعدشم زورم میاد برا نوش پول بدم چون میخوام ایپاد جدید که اومد بگیرمش

You Were Mine
17-08-2010, 23:11
البته 30 40 تومن نمیشه که خیلی بیشتر همینو من بخوام بگیرم نوش با این چیزا 400 تا میشه که الان با 140 تومن میتونم ارزون تر بخرم بعدشم زورم میاد برا نوش پول بدم چون میخوام ایپاد جدید که اومد بگیرمش

اينم حرفيه . منطقي هست ديگه نميدونم چي بگم .فقط حواست باشه اگه ميخواي بگيري كامل تستش كن

Linux Learner
17-08-2010, 23:13
برای بار دوم آیپادمو خراب کردم. بالا نمیاد، دفعه قبل مجبور شدم به 4 آپدیت کنم که بعد دیر اومدن جیلش پدرمو در اورد. حالا هم اگه به ورژن جدید آپ کنم بار همون داستان تکرار میشه. shsh هم ندارم. روی لوگوی اپل هی لود میکنه و بالا نمیاد. چیکار کنم؟

Mehrdad092000
17-08-2010, 23:17
ipod کار کرده زیاد قیمت نداره
من خودم 16 گیگ 2 جی داشتم با شارژر دادم 140
یه 3جی خریدم مفت :31: 90 تومن اونم با شارژر
خیلی نامردم
طرف نمیتونست کار کنه
پول لازمم بود

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

برای بار دوم آیپادمو خراب کردم. بالا نمیاد، دفعه قبل مجبور شدم به 4 آپدیت کنم که بعد دیر اومدن جیلش پدرمو در اورد. حالا هم اگه به ورژن جدید آپ کنم بار همون داستان تکرار میشه. shsh هم ندارم. روی لوگوی اپل هی لود میکنه و بالا نمیاد. چیکار کنم؟
شما دوباره به 4 رستور کن +همون فریموری که گرفتی

farzan311
17-08-2010, 23:31
وقتی خواستم بگیرم چیشو چک بکنم؟ که خراب نباشه؟

sony_W810i
18-08-2010, 00:49
[QUOTE=You Were Mine;5289237]مرسي داداش .
يعني من اگه Shsh 3.1.3 را داشته باشم بعد 4.0.2 بريزم نميتونم دانگريد كنم به 3.1.3 ؟ ( منظورم همون با Shift + Restore هست )

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

دقیقاً.
کلا با Restore فقط میشه به اون firmware ی برگشت که shshش تو cydia داشته باشی. اگه الان 3.1.3 هستی و وقتی make my life easier رو کلیک کردی اخرین firmware 4.0.2 بوده باشه، باید هوای 3.1.3 تو داشته باشی چون اگه خراب شه و مجبور به restore بشی فقط میتونی به 4.0.2ریستور کنی. و دیگر هیچ...:18::8:

sony_W810i
18-08-2010, 01:03
[QUOTE=You Were Mine;5289237]مرسي داداش .

دقیقاً.
کلا با Restore فقط میشه به اون firmware ی برگشت که shshش تو cydia داشته باشی. اگه الان 3.1.3 هستی و وقتی make my life easier رو کلیک کردی اخرین firmware 4.0.2 بوده باشه، باید هوای 3.1.3 تو داشته باشی چون اگه خراب شه و مجبور به restore بشی فقط میتونی به 4.0.2ریستور کنی. و دیگر هیچ...:18::8:

ahmad037
18-08-2010, 06:57
آقا من رفتم تو سایت Jailbreakme دانلود کرد آخرش هم گفت سیدا روی هوم ات اد شده ولی الان میرم می بینم چیزی نیست ؟
داستان چیه ؟
چی کار باس بکنم ؟
دوباره که میرم تو سایتش نوشته در حین نصب کرش کرده . خوب اگه کرش کرده چرا پیغام ساکسس زده
میگه اگه دوباره اقدام کنید به کرش هارم فول میشه و خطری و اینا

You Were Mine
18-08-2010, 14:00
وقتی خواستم بگیرم چیشو چک بکنم؟ که خراب نباشه؟

خب داداش من همه چيز را تست كن اول بدنه را نگاه كن ضربه نخورده باشه و مشكلي ندشته باشه بعد بلوتوث و وايرلس ساير قطعات سخت افزاري را چك كن . ببين هنگ نكنه . حالا دوستان ديگه وارد تر از من هستند از اونا بپرس تا بهتر راهنماييت كنن

a.z.p.z
18-08-2010, 15:33
خب داداش من همه چيز را تست كن اول بدنه را نگاه كن ضربه نخورده باشه و مشكلي ندشته باشه بعد بلوتوث و وايرلس ساير قطعات سخت افزاري را چك كن . ببين هنگ نكنه . حالا دوستان ديگه وارد تر از من هستند از اونا بپرس تا بهتر راهنماييت كنن

اگه میخوای 3 جی بگیری پشت باکس به ورژن ایتونز و فریمور هم نگاه کن که 9 به بالا و فریمور هم 3.1 به بالا باشه.
و پلمپ باکس از بالا سمت راست ظاهرا باز میشه که یه فلش داره از اونجا پلمپ باز میشه باید ببینی پلمپ باز نشده باشه خواستی میتونی سریال پشت ایپاد رو با پشت باکس چک کنی که یکی باشن !و هدفون و کابل یو اس بی هم تو باکس باید باشه!

Linux Learner
18-08-2010, 16:10
ipod کار کرده زیاد قیمت نداره
من خودم 16 گیگ 2 جی داشتم با شارژر دادم 140
یه 3جی خریدم مفت :31: 90 تومن اونم با شارژر
خیلی نامردم
طرف نمیتونست کار کنه
پول لازمم بود

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

شما دوباره به 4 رستور کن +همون فریموری که گرفتی

عجیبه ها! من make my life easier رو نزده بودم. چطوری shsh من تو cydia بود؟ نکنه اپل با وجود 4.0.2 بازم اجازه ریستور به 4.0.0 رو میده؟

farzan311
18-08-2010, 16:11
اگه میخوای 3 جی بگیری پشت باکس به ورژن ایتونز و فریمور هم نگاه کن که 9 به بالا و فریمور هم 3.1 به بالا باشه.
و پلمپ باکس از بالا سمت راست ظاهرا باز میشه که یه فلش داره از اونجا پلمپ باز میشه باید ببینی پلمپ باز نشده باشه خواستی میتونی سریال پشت ایپاد رو با پشت باکس چک کنی که یکی باشن !و هدفون و کابل یو اس بی هم تو باکس باید باشه!
البته شما در چریان نیستی من میخوام دست دوم بگیرم

Mehrdad092000
18-08-2010, 17:54
عجیبه ها! من make my life easier رو نزده بودم. چطوری shsh من تو cydia بود؟ نکنه اپل با وجود 4.0.2 بازم اجازه ریستور به 4.0.0 رو میده؟
من قبلا گرفاه بودم ssh با برنامه امبرلا
تو cydia و هم اپل
حالا یه امتحان کن ببین رستور میشه
باید بشه

You Were Mine
19-08-2010, 12:05
دوستان الان اخرين فريمور ايپاد 4.0.2 هست درسته ؟‌ ايا جيلبرك شده يا نه ؟ يا بايد 4.0.1 را بريزم ؟ اين دو تا نسخه چه فرقي دارن با هم ؟

P A R S A
19-08-2010, 12:49
دوستان الان اخرين فريمور ايپاد 4.0.2 هست درسته ؟‌ ايا جيلبرك شده يا نه ؟ يا بايد 4.0.1 را بريزم ؟ اين دو تا نسخه چه فرقي دارن با هم ؟
4.02 هست که جیلبریک هم نشده! آخرین نسخه جیلبریک شده 4.01 هست. تفاوت این دوتا میگن فقط در اصلاح اون اشکال نرم افزاری هست که جیلبریک از طریق اون انجام میشه! در واقع جلوی جیلبریک رو گرفته، همین!:21:

You Were Mine
19-08-2010, 13:46
حالا دوستان 1 سوال كه خيلي روش گير كردم

به نظر شما من ايپاد تاچ بگيرم يا گوشي ؟ ( مثلا i9000 Galaxy S ) شما چي را پيشنهاد مي كنيد .
1چيزي هست اونم اينه كه با اين همه رقيب براي ايفون امثال اون هنوز ايفون و سيستم عاملش سرترين هستن . من با گرفتن ايپادتاچ ميتونم به جمع اپل داران بپيوندم و از سيستم عامل توپش و همچنين برنامه ها و بازي هاي متنوعش استفاده كنم با كمترين هزينه . اما از اون طرف گوشي هاي موبايل هرروز در حال تغيير اند من اگه الان گالاكسي را بگيرم فردا 1 گوشي جديد مياد و پشيمون ميشم كه چرا صبر نكردم و از اين حرفا .
در ضمن ايپاد تاچ 3 جي حالا حالا ها ساپورت اپل را داره چه از نظر نرم افزاري چه از نظر سيستم عامل .

حالا به نظر شما چيكار كنم ؟

boozzai
19-08-2010, 13:57

به نظر شما من ايپاد تاچ بگيرم يا گوشي ؟ ( مثلا i9000 Galaxy S ) شما چي را پيشنهاد مي كنيد .
1چيزي هست اونم اينه كه با اين همه رقيب براي ايفون امثال اون هنوز ايفون و سيستم عاملش سرترين هستن . من با گرفتن ايپادتاچ ميتونم به جمع اپل داران بپيوندم و از سيستم عامل توپش و همچنين برنامه ها و بازي هاي متنوعش استفاده كنم با كمترين هزينه . اما از اون طرف گوشي هاي موبايل هرروز در حال تغيير اند من اگه الان گالاكسي را بگيرم فردا 1 گوشي جديد مياد و پشيمون ميشم كه چرا صبر نكردم و از اين حرفا .
در ضمن ايپاد تاچ 3 جي حالا حالا ها ساپورت اپل را داره چه از نظر نرم افزاري چه از نظر سيستم عامل .

سلام!
به نظر من آیپاد 4 ارزش صبر کردن داره...!!!
بزار 2 هفته دیگه که معرفی بشه،اگه خوشت نیومد برو همون 3G رو بگیر..!از لحاظ ساپورت نگران نباش..!
گوشی رو که بیخیال!هر روز یه مدل جدید میاد!
2 هفته صبر کن تا اونا معرفی بشن!فکر کنم قیمت آیپاد 3G هم میکشه پایین!

یه گوشی ساده + آیپاد تاچ = آیفون

P A R S A
19-08-2010, 14:06

به نظرم هیچ چیزی حتی Android که خودمم خیلی بهش علاقه دارم، لذتی رو که محصولات اپل به آدم میده، ندارند! :8:به علاوه مساله ساپورت و توی بورس بودن هم که خودت گفتی، هست!

You Were Mine
19-08-2010, 17:08
سلام!
به نظر من آیپاد 4 ارزش صبر کردن داره...!!!
بزار 2 هفته دیگه که معرفی بشه،اگه خوشت نیومد برو همون 3G رو بگیر..!از لحاظ ساپورت نگران نباش..!
گوشی رو که بیخیال!هر روز یه مدل جدید میاد!
2 هفته صبر کن تا اونا معرفی بشن!فکر کنم قیمت آیپاد 3G هم میکشه پایین!

یه گوشی ساده + آیپاد تاچ = آیفون

اره دقيقا منم اين حرفتو قبول دارم .ما كه صبر كرديم 2 هفته هم روش . احتمالا ايپاد جديد بايد خيلي شاخ باشه .

---------- Post added at 06:08 PM ---------- Previous post was at 06:07 PM ----------

به نظرم هیچ چیزی حتی Android که خودمم خیلی بهش علاقه دارم، لذتی رو که محصولات اپل به آدم میده، ندارند! :8:به علاوه مساله ساپورت و توی بورس بودن هم که خودت گفتی، هست!

اره منم مثل شما خيلي به اندرويد علاقه دارم خيلي سيستم عامل خوبيه ولي به قول شما محصولات اپل 1 چيز ديگست

Mehrdad092000
19-08-2010, 17:15
سیستم عامل بادا هم که سامسونگ یه گوشی داره با این سیستم تقلید کلیه ایفونه
اصلا انگار خوده ایفونه با یکم تعغیرات
قیمتشم مناسبه انصافا

You Were Mine
19-08-2010, 17:31
سیستم عامل بادا هم که سامسونگ یه گوشی داره با این سیستم تقلید کلیه ایفونه
اصلا انگار خوده ایفونه با یکم تعغیرات
قیمتشم مناسبه انصافا

به نظرم اشتباه ميكني اقا مهرداد . بادا تقليد از روي اندرويد هست بادا تقريبا با اندرويد برابر و اصلا اين دو تا شباهتي با ايفون ندارند

vahid_ba
19-08-2010, 19:44
به نظرتون چرا ipod touch دوربین نداره؟

sony_W810i
19-08-2010, 19:51
اگه پول دارید یک ipod touch 3G بگیرید با یک HTC HD2 تا هم لذت کار با iOS و موزیک ipod رو ببرید هم با Windows Mobile و Android کار کنیدو باهاشون آشنا شید. یا میتونید یک iPhone 3GS بگیرید. چون iphone علاوه بر سیم کارت ,دوربین، قطب نمای دیجیتال و GPS هم داره که عالی کار می کنن. HD2 هم همه اینارو داره البته!!

You Were Mine
19-08-2010, 20:09
اگه پول دارید یک ipod touch 3G بگیرید با یک HTC HD2 تا هم لذت کار با iOS و موزیک ipod رو ببرید هم با Windows Mobile و Android کار کنیدو باهاشون آشنا شید. یا میتونید یک iPhone 3GS بگیرید. چون iphone علاوه بر سیم کارت ,دوربین، قطب نمای دیجیتال و GPS هم داره که عالی کار می کنن. HD2 هم همه اینارو داره البته!!

خب عزيز من بحث ما هم سر پول . اگه كه پول داشتيم كه سراغ ايپاد تاچ نميمديم ميرفتيم ايفون ميگرفتيم

boozzai
19-08-2010, 21:51
خب عزيز من بحث ما هم سر پول . اگه كه پول داشتيم كه سراغ ايپاد تاچ نميمديم ميرفتيم ايفون ميگرفتيم
تایید!:31:
__________________________________________________ _________

دوستان 4.0.2 فرقی با 4 نداره؟

Mehrdad092000
19-08-2010, 21:57
به نظرم اشتباه ميكني اقا مهرداد . بادا تقليد از روي اندرويد هست بادا تقريبا با اندرويد برابر و اصلا اين دو تا شباهتي با ايفون ندارند
نمیدونم
من یه گوشی دیدم دوستم داشت
منوش این ایفون بود تقریبا
برنامه بازیارم مثل ایفون
نمیگم همونه که میگم تقلید از ایفونه

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

من به شما توصیه میکنم یه ipod کارکرده بگیری
ولی توجه کن مشکل نداشته باشه
قیمتشم کم باشه

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

به نظرتون چرا ipod touch دوربین نداره؟
دوربین زیاد بدرد نمیخوره
اما به احتمال قوی ipod4 دوربین جلو رو داره برای تماس تصویری

sunshine2424
20-08-2010, 14:45
دوستان من چند سوال داشتم:

1- من چند هفته پیش ipod touch 32gig رو در پایتخت قیمت کردم 320000 بود.چند روز پیش پرسیدم 345000!!این افزایش قیمت موقتی هست یا الان بخرم دستگاه رو

2- فروشگاه کنج توی پایتخت مطمئن هست؟ (البته نمی دونم چرا همیشه قیمت هاش 5000 بیشتر از بقیه هست!

vahid_ba
20-08-2010, 16:50
در مورد اتصال به تلویزیون توضیح میدید؟

اون لینک اول انجمن مورد داره

hormozan m
20-08-2010, 17:15
در مورد اتصال به تلویزیون توضیح میدید؟

اون لینک اول انجمن مورد داره

سلام. برای اتصال به تلویزیون باید از کابل composit استفاده کنی!!:27:

در مورد لینک های اول .com رو به .ir تغییر بده درست میشه!!!:10:

You Were Mine
20-08-2010, 19:24
نمیدونم
من یه گوشی دیدم دوستم داشت
منوش این ایفون بود تقریبا
برنامه بازیارم مثل ایفون
نمیگم همونه که میگم تقلید از ایفونه

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

من به شما توصیه میکنم یه ipod کارکرده بگیری
ولی توجه کن مشکل نداشته باشه
قیمتشم کم باشه

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

دوربین زیاد بدرد نمیخوره
اما به احتمال قوی ipod4 دوربین جلو رو داره برای تماس تصویری

اون گوشي سامسونگ اس 8500 ويو بوده كه دوستتون داشته . اره قبول دارم كه ايكون هاش و برنامه هاش تقليدي هست اما نه از ايفون اين سيستم عامل در اصل تقليد از روي سيستم عامل اندرويد ه كه اندرويد از روي اپل داره تقليد ميكنه و همچنين بادا از اندرويد پس مستقيما تقليد كننده نيست.

زياد از جنس كاركرده خوشم نمياد در ضمن الان اگه بخوام بگيرم با قيمت خوب پيدا نميكنم كه نو خريدن به صرفه تره .

منظورت بايد همون Face Time ايفون 4 باشه كه احتمالش روي ايپاد 4 خيلي زياد چون هم كار خيلي جالب و باحالي هست و اپل خيلي روش مانور داده . اما احتمال دوربين براي فيلم برداري و عكس برداري هم زياده اما نبايد توقع انچناني ازش داشته باشيم چون احتمالا براي رفع كوتي گذاشته ميشه ( البته اگه گذاشته بشه ) .

Mehrdad092000
20-08-2010, 23:48
دوستان من چند سوال داشتم:

1- من چند هفته پیش ipod touch 32gig رو در پایتخت قیمت کردم 320000 بود.چند روز پیش پرسیدم 345000!!این افزایش قیمت موقتی هست یا الان بخرم دستگاه رو

2- فروشگاه کنج توی پایتخت مطمئن هست؟ (البته نمی دونم چرا همیشه قیمت هاش 5000 بیشتر از بقیه هست!
کنج همون فروشگاه گیمه که سر در مجتمع؟گرون تر میده از بقیه
برو تو خود پاساژ

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:44 AM ----------

اون گوشي سامسونگ اس 8500 ويو بوده كه دوستتون داشته . اره قبول دارم كه ايكون هاش و برنامه هاش تقليدي هست اما نه از ايفون اين سيستم عامل در اصل تقليد از روي سيستم عامل اندرويد ه كه اندرويد از روي اپل داره تقليد ميكنه و همچنين بادا از اندرويد پس مستقيما تقليد كننده نيست.

زياد از جنس كاركرده خوشم نمياد در ضمن الان اگه بخوام بگيرم با قيمت خوب پيدا نميكنم كه نو خريدن به صرفه تره .

منظورت بايد همون Face Time ايفون 4 باشه كه احتمالش روي ايپاد 4 خيلي زياد چون هم كار خيلي جالب و باحالي هست و اپل خيلي روش مانور داده . اما احتمال دوربين براي فيلم برداري و عكس برداري هم زياده اما نبايد توقع انچناني ازش داشته باشيم چون احتمالا براي رفع كوتي گذاشته ميشه ( البته اگه گذاشته بشه ) .
اره یه همچین مدلی بود
والا نمیدونم من با اندرود اصلا کار نکردم اما چیزی که دیدم شبیه ایفون بود
اگه جنش کار کرده نگیری الکی پولتو دادی
البته بستگی به جنس داره
اره Face time
به احتمال قوی میزاره چون هم فروش ایفونو میبره بالا هم ipod رو
دوربین عکس برداریو فکر نکنم بزاره
البته بازم معلوم نیست
اما هر کار میکنه خدا کنه یه میکروفون داخلی بزاره که اگه facetime بزاره میکروفونم میزاره

sunshine2424
22-08-2010, 15:17
دوستان من یک مشکل برای کار کردن با itunes دارم:
* من چند playlist درست کردم و از روی چند cd مختلف توی اونها آهنگ ریختم.ظاهرا برای sync کردن باید cd اون آهنگ ها داخل کامپیوتر باشه ولی حالا که از چند cd مختلف هست چی؟!
* برای اضافه کردن فایل های جدید بدون پاک شدن قبلی ها چکار باید کرد؟ (حالت تیک زدن فولدر مورد نظر رو هم امتحان کردم اما بدون تیک ها رو کلا از روی آیپاد پاک کرد!!)

من اصلا با itunes آشنا نیستم ...ممنون می شم اگر راهنمایی کنید

reza1968
22-08-2010, 23:02
سلام دوستان چندتا سوال داشتم.فریمور من الان 3.1.3 است و جیلبرک شده. اگر بخوام به 4.0.2 آپدیت کنم همون گزیته download and install رو بزنم درسته؟.ببخشید من تازه کارم.

Mehrdad092000
23-08-2010, 02:13
سلام دوستان چندتا سوال داشتم.فریمور من الان 3.1.3 است و جیلبرک شده. اگر بخوام به 4.0.2 آپدیت کنم همون گزیته download and install رو بزنم درسته؟.ببخشید من تازه کارم.
اینکارو نکنیا چون جیلبریک نمیشه
راستی دستگاهت چیه؟

boozzai
23-08-2010, 12:09
دوستان،کسی تاریخ دقیق معرفی آیپاد ها رو نداره؟:31:

a.z.p.z
23-08-2010, 14:21
تاریخ دقیق رو اپل تا چند وقت دیگه میگه ولی مثل همیشه باید تو سپتامبر باشه همون شهریور معرفی میشن 1ماه بعدشم تو ایران میاد...

reza1968
23-08-2010, 19:08
اینکارو نکنیا چون جیلبریک نمیشه
راستی دستگاهت چیه؟

ipod.
خوب باید چیکار کنم اول.

vahid_ba
23-08-2010, 20:20
یکی کامل توضیح میده
چجوری فیلم بریزیم داخلش؟

چرا بلوتوثش کار نمیکنه؟

این کیلومتر سنجش درسته؟
استفاده ازش چجوریه؟

چه فرمتهایی واسه ویدئو قبول میکنه؟
-----------------
یکی کامل توضیح بده اون لینکای صفحه اول اصلا واضح نیس
مممنون

P A R S A
23-08-2010, 22:48
یکی کامل توضیح میده
چجوری فیلم بریزیم داخلش؟

چرا بلوتوثش کار نمیکنه؟

این کیلومتر سنجش درسته؟
استفاده ازش چجوریه؟

چه فرمتهایی واسه ویدئو قبول میکنه؟
-----------------
یکی کامل توضیح بده اون لینکای صفحه اول اصلا واضح نیس
مممنون
فیلم رو وارد آیتونز میکنی(با تکنولوژی Drag & Drop!!!)، بعد Sync
بلوتوث برای ارتباط با هدفون های بیسیم و ... هست، گرچه با نرم افزار های جانبی میشه برای انتقال فایل هم استفاده کرد!
کیلومترسنج!؟ آیپاد تاچ GPS نداره!
MP4 با مشخصات محدودی، هر MP4 رو نمیخونه، بهتره از نرم افزار های مبدل مثل Ultra Video Convertor یا حتی Jet Audio استفاده کنی که پروفایل مخصوص آیپاد رو دارن...!
ـــــ
من باز هم میگم، همکاران پایه باشن، من حاضرم آموزش بنویسم برای صفحه اول! بقیه هم کمک میکنن، این صفحه اول یه خرده به روز بشه...:41:

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

ipod.
خوب باید چیکار کنم اول.
دستگاهت iPod Touch 3G هست دیگه!؟ 32 یا 64 گیگ!
اگه هست؛ شما این رو دانلود کن تا بعد!

reza1968
23-08-2010, 23:29
من ipod touch 3g 32gig دارم.
مرسی اون فایل رو دانلود کردم.

psp2004
24-08-2010, 02:08
‎دوست‎ ‎عزیز‎ ‎پارسا‎ ‎خان‎ ‎من‎ ‎خوشحال‎میشم‎ ‎که ‎تو‎ ‎اپدیت‎ ‎صفحه‎ ‎اول‎بهتون‎ ‎کمک‎ ‎کنم.‎‎ ‎ ‎‎ ‎

Mehrdad092000
24-08-2010, 03:39
فکر نکنم بتونی بری به 4
امتحان کن اما اپل نمیزاره بری
فقط میزاره به 4.0.2 بری
که اونم فعلا جیلبریک نشده

reza1968
24-08-2010, 12:51
فکر نکنم بتونی بری به 4
امتحان کن اما اپل نمیزاره بری
فقط میزاره به 4.0.2 بری
که اونم فعلا جیلبریک نشده

من به 4.0.2 اپدیت نکردم هنوز .متوجه شدم که هنوز جیلبرک نشده.!
منظورم اون فایلی که parsa گفته بود دانلود کردم.
حالا باید restor کنم بعد اون فایل رو نصب کنم.؟

P A R S A
24-08-2010, 13:32
خب، حالا توی آیتونز تو قسمت مربوط به دستگاه کلید Shift رو نگه داشته و Restore رو بزنید، یه پنجره باز میشه و از شما آدرس فایل رو درخواست میکنه، فایل دانلود شده رو انتخاب و وارد مراحل Restore میشید، اگه به قول دوستمون (آقا مهرداد!) اپل گیر نده، دستگاه آپدیت میشه و مرحله بعدی جیل.بریک هست!

‎دوست‎ ‎عزیز‎ ‎پارسا‎ ‎خان‎ ‎من‎ ‎خوشحال‎میشم‎ ‎که ‎تو‎ ‎اپدیت‎ ‎صفحه‎ ‎اول‎بهتون‎ ‎کمک‎ ‎کنم.‎‎ ‎ ‎‎ ‎ خوبه، اگه همکاران بخش توجه کنن!:13:

reza1968
24-08-2010, 13:57
پارسا جان shift رو نگه داشتم بعد restor رو زدم اما ایتیونز اون فایل رو نمیشناسه.

P A R S A
24-08-2010, 14:08
پارسا جان shift رو نگه داشتم بعد restor رو زدم اما ایتیونز اون فایل رو نمیشناسه.
فرمتش باید ipsw باشه، ها!

a.z.p.z
24-08-2010, 14:12
بچه ها اگه میخواین پست اول رو اپ کنید باید به مدیر و همکار های بخش بگید ...
البته فعلا محمد عزیز به خاطر مشکلاتی که داره نمیتونه به انجمن سر بزنه !!!
پیگیر باشید...

reza1968
24-08-2010, 14:15
داخل اون فولدر که دانلود کردم هیچ فایلی با این فرمت نیست.
شرمنده....:41:

P A R S A
24-08-2010, 15:09
داخل اون فولدر که دانلود کردم هیچ فایلی با این فرمت نیست.
شرمنده....:41:
zip رو باید به ipsw تغییر بدی، دستی!

reza1968
24-08-2010, 15:39
خیلی ممنون درست شد.ولی زمانی که میخوام restor کنم میگه نمیشه restor کرد.
error (3014(
آقاا شرمنده.....

vahid_ba
24-08-2010, 18:02
دوستان پس اون nike + ipod مال چیه؟

Mehrdad092000
24-08-2010, 20:47
خیلی ممنون درست شد.ولی زمانی که میخوام restor کنم میگه نمیشه restor کرد.
error (3014(
آقاا شرمنده.....
بهت که گفتم دوست من
اپل نمیزاره شما رستور کنی به 4 فقط میزاره بری به 4.0.2
4.0.2 هم فعلا جیلرریک نشده
الان شما چه فریموری داری؟ مشکل خاصی داری با دستگاهت؟

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

دوستان پس اون nike + ipod مال چیه؟
یه قطعه است که باید جدا بخری
توی بعضی از کف شای نایک یجا مخصوص داره که او قعطه توش جا میگیری
با بلوتوث یا وایرلس به ipod وصل میشه
یسری اصلاعات مثل تعداد قدم چه مسافتی رفتی و ..... بهت میده
قیمت جهانیشم
29 دلاره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما تو ایران یکم بیشتره

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

این لینکم راهنماییت میکنه

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

reza1968
24-08-2010, 23:36
بهت که گفتم دوست من
اپل نمیزاره شما رستور کنی به 4 فقط میزاره بری به 4.0.2
4.0.2 هم فعلا جیلرریک نشده
الان شما چه فریموری داری؟ مشکل خاصی داری با دستگاهت؟

3.1.3 دارم.مشکل خاصی ندارم فقط میخواستم آپدیت کنم.
ممکنه بگی چرا من نمیتونم به 4 آپدیت کنم؟.:sad:
در کل از همتون ممنونم.

lurenzo
24-08-2010, 23:43
دوستان یه جا توی آیفون یه بازی ماشین سواری دیدم که با کشیدن دستت روی ماشین ، ماشین رو اینور و اونور میبردی تا با بقیه ماشین ها تصادف نکنه! کسی میدونه اسم این بازی چیه؟

reza1968
25-08-2010, 12:41

P A R S A
25-08-2010, 16:26
ممکنه بگی چرا من نمیتونم به 4 آپدیت کنم؟.:sad:
در کل از همتون ممنونم.
باید صبر کنی تا 4.02 جیلبریک بشه!:20:
اپل وقتی یه آپدیت رو ارائه میکنه، نمیذاره کسی به نسخه های قبلی آپدیت کنه، الان هم با ارائه 4.02 هیچ کس نمیتونه به 4 آپدیت کنه!

reza1968
25-08-2010, 18:56
ببخشید دوستان من یه خورده سیخش کردم رفت برا restor اما وسط کار ارور داد.
الان رفته به حالت ریکاوری و گیر کرده هر کاری کردم نشد.
home و power رو هم نگه میدارم خاموش و روشن میشه ولی بازم تو ریکاوری.
ایتیونز هم دستگاه رو نمیشناسه.......کمک کنید لطفا..:42:

Mehrdad092000
25-08-2010, 21:15
ببخشید دوستان من یه خورده سیخش کردم رفت برا restor اما وسط کار ارور داد.
الان رفته به حالت ریکاوری و گیر کرده هر کاری کردم نشد.
home و power رو هم نگه میدارم خاموش و روشن میشه ولی بازم تو ریکاوری.
ایتیونز هم دستگاه رو نمیشناسه.......کمک کنید لطفا..:42:
home و پاورو زیاد مگه داری ریست میشه اما این کارو نکن
شما این برنامرو دانلود کن بعد اجرا کن

ببین درست میشه
راستی ورژن ایتونزت چیه؟

fabio montari
26-08-2010, 01:57
4 شنبه هفته دیگه معرفیه ایپدا جدید

boozzai
26-08-2010, 12:50
4 شنبه هفته دیگه معرفیه ایپدا جدید
هنوز به طور رسمی نگفته!;)
این یه عکس که نشد مدرک:

P A R S A
26-08-2010, 13:10
این یه عکس که نشد مدرک:

دقیقا!
این عکس هیچ ربطی به معرفی آیپاد جدید نداره! این مربوط به فروش ویژه مک.بوک برای دانشجو ها و دانش آموز ها و اساتید (ارائه مدرک تحصیلی!) هست که تا این تاریخ تموم میشه!

reza1968
26-08-2010, 22:06
home و پاورو زیاد مگه داری ریست میشه اما این کارو نکن
شما این برنامرو دانلود کن بعد اجرا کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببین درست میشه
راستی ورژن ایتونزت چیه؟

دانلود کردم ولی موقع اجرا این ارور رو میده.
the program can't start because ASL.dll is missing from your computer.
try reinstalling the program to fix this problem.

ایتیونزم ورژن 9.2.1 تازه آپدیت کردم.:41:

reza1968
27-08-2010, 00:41
دانلود کردم ولی موقع اجرا این ارور رو میده.
the program can't start because ASL.dll is missing from your computer.
try reinstalling the program to fix this problem.

ایتیونزم ورژن 9.2.1 تازه آپدیت کردم.:41:

من مشکل این ارور رو حل کردم.
ولی برنامه روی حالت waiting for device... میمونه.

a.z.p.z
27-08-2010, 11:16
این یه عکس که نشد مدرک:

بیخیال پسر این که ایپاد تاچ هست که رو مک بوک میدن ... کنفرانس اپل هیچ خبری ازش نیست هنوز ...
اگه باشه احتمال زیاد تو همون سپتامبر معرفی میشه ... امروز که 27م هست ...

Mehrdad092000
27-08-2010, 12:01
من مشکل این ارور رو حل کردم.
ولی برنامه روی حالت waiting for device... میمونه.

ببر رو dfu بعد اونو اجرا کن

P A R S A
27-08-2010, 12:58
چهارشنبه 10 شهریور، 9:30 به وقت تهران، «مراسم ویژه» اپل

شرکت اپل اعلام کرده چهارشنبه هفته آینده یک ‪"‬مراسم ویژه ‪"‬ دارد. طبق معمول هم مشخص نیست که این مراسم در مورد چیست و فقط از روزنامه نگاران و برخی افراد دیگر دعوت کرده تا در این مراسم شرکت کنند.
بیشترین پیش بینی ها در مورد معرفی Apple TV و مدل جدید iPod است
منبع:نارنجی

reza1968
27-08-2010, 13:15
دوستان مشکل من حل شدددد.:26:
با این برنامه ها.RecBoot v1.0.1 وlibusb-win32-filter-bin-0.1.12.2

boozzai
27-08-2010, 14:30
بیخیال پسر این که ایپاد تاچ هست که رو مک بوک میدن ... کنفرانس اپل هیچ خبری ازش نیست هنوز ...
اگه باشه احتمال زیاد تو همون سپتامبر معرفی میشه ... امروز که 27م هست ...
من که چیزی نگفتم...!:18:
اینو سایتا گذاشته بودن و گفتن که چون تو این تاریخ این طرح تمومه پس معرفی آیپاد ها هم همون موقع هست!
حالا هم که مشخص شد کی برگزار میشه!
من که گفتم ربطی نداره...!:blush:

سالن در حال آماده سازی:

a.z.p.z
27-08-2010, 16:01
البته ظاهر امسال متفاوت هست کمی ! پارسال از طراحی های محیط میشد حدس زد که اکثرا رو ایپاد تمرکز وجود داره ولی امسال اینجوری نیست!...
البته فریمور های جدید و ایتونز جدید هم معرفی میشه ظاهرا
دوستان مشخص شد 1 سپتامبر در سانفرانسیسکو کنفرانس شروع میشه ! این خبر هم دوست عزیزم روزبه از سایت معتبری گرفته که صحیح هست!

در ضمن من مثل پارسال یه تاپیک جداگونه واسه این کنفرانس خواهم زد ... منتظر باشید...

در اخر تو قسمت ایپاد ها فک میکنم بیشترین اپدیت واسه ای تاچ و بعد کلاسیک هست !

fabio montari
27-08-2010, 16:22
چهارشنبه 10 شهریور، 9:30 به وقت تهران، «مراسم ویژه» اپل

منبع:نارنجی

حالا دید که تایید شد :27:

danger9597
27-08-2010, 17:05
سلام به همه
منم تصمیم گرفتم یه ipod touch بگیرم
فقط چند تا سوال :
منظور از ipod نسل اول firmware های مختلفش هست؟
و آیا 8 گیگ با 32 و 64 گیگ علاوه بر تفاوت در حافظه فرق دیگه ای هم دارن؟
ios4 با ipod مشکلی نداره؟
و آخریش من میخوام ببینم واسه ipod چه برنامه هایی هست
کسی لینکی نداره؟

a.z.p.z
27-08-2010, 17:42
سلام به همه
منم تصمیم گرفتم یه ipod touch بگیرم
فقط چند تا سوال :
منظور از ipod نسل اول firmware های مختلفش هست؟
و آیا 8 گیگ با 32 و 64 گیگ علاوه بر تفاوت در حافظه فرق دیگه ای هم دارن؟
ios4 با ipod مشکلی نداره؟
و آخریش من میخوام ببینم واسه ipod چه برنامه هایی هست
کسی لینکی نداره؟

من جای تو بودم حالا نمیخریدم ... تا چند روز دیگه میخواد ایپاد های جدید معرفی بشه و تا بیاد ایران یه چند ماهی طول میکشه اگه واست واجب نیست به نظرم صبر کن !

نه عزیزم نسل 1 و 2 و 3 ربطی به فریمور نداره ... مربوط به نسل های خود ایپاد تاچ هست که از 2007 شروع میشن!
8 گیگ برای نسل 2 هست .
خیر مشکلی نداره!
واسه ایپاد تا دلت بخواد برنامه هست میتونی یه سر به APP STORE بزنی میتونی برنامه ها و بازی های مختلف رو ببینی!...
سوالی داشتی بگو ...

danger9597
27-08-2010, 18:34
سوال دیگه تو سایت apple نوشته که
مدل 32 و 64 GB هدفون ریموت و میکروفن داره و voice control

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] $199

1,750 songs
10 hours of video
10,000 photos
Up to 30 hours of music playback
Up to 6 hours of video playback
iPod touch 3.1 software
Wi-Fi
Bluetooth
Nike + iPod support built in
Built-in speaker
Earphones

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] $299

7,000 songs
40 hours of video
40,000 photos
Voice Control
iPod touch 3.1 software
Wi-Fi
Bluetooth
Built-in speaker
Earphones with Remote and Mic

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] $399

14,000 songs
80 hours of video
90,000 photos
Voice Control
iPod touch 3.1 software
Wi-Fi
Bluetooth
Built-in speaker

این voice control جریانش چیه؟

P A R S A
27-08-2010, 20:36
سوال دیگه تو سایت apple نوشته که
مدل 32 و 64 GB هدفون ریموت و میکروفن داره و voice control

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] $199

1,750 songs
10 hours of video
10,000 photos
iPod touch 3.1 software
Wi-Fi
Bluetooth
Built-in speaker
Earphones

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] $299

7,000 songs
40 hours of video
40,000 photos
Voice Control
iPod touch 3.1 software
Wi-Fi
Bluetooth
Built-in speaker

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] $399

14,000 songs
80 hours of video
90,000 photos
Voice Control
iPod touch 3.1 software
Wi-Fi
Bluetooth
Built-in speaker

این voice control جریانش چیه؟
قابلیت اجرای فرامین صوتی هست، مثلا بهش میگی:«Play Songs By "artist"a» اونم برات آهنگ های "artist" رو میاره!

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

boozzai
27-08-2010, 21:40
قابلیت اجرای فرامین صوتی هست، مثلا بهش میگی:«Play Songs By "artist"a» اونم برات آهنگ های "artist" رو میاره!

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

یه نکته جالب: اگه ماشینتون خیلی داغون بشه، در حد خراب شدن کلی موتور، میتونید پیاده شید، کاپوت رو بزنید بالا و ماشین رو تعمیر کنید!
ـــــــــ
اگه یکی داستان بازی رو به طور مبسوط بنویسه (یا از جایی ترجمه کنه!)، خیلی خوب میشه، من بعضی از جزییات رو متوجه نشدم و فکر میکنم بقیه هم علاقه مند باشند!:31:
پارسا جان خسته به نظر میای...!!!:happy:
اینجا تاپیک آیپاده نه مافیا 2...!!!:laughing:
__________________________________________________ __

شایعاتی مبنی بر نانو تاچ اسکرین و تاچ دوربین دار به گوش میخوره..!:blush:

danger9597
27-08-2010, 22:44
ممنون بچه ها
من یه سرچ کردم دیدم که این voice control قابل نصبه روش
منم والا میخواستم 8 گیگ رو بگیرم چون قیمتش خیلی پایین هست شیراز که قیمتش 220 هست منم هم mp3 player دارم هم پاکت پی سی فقط دوست داشتم ipod رو تجربه کنم
ولی طبق جدول پایین که دیدم قدری دو دل شدم آخه خیلی اختلافه
حالا میخواستم ببینم آیا ipod 8 گیگ مشکل داره در مقایسه به 3G ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13: واقعا موندم چی کار کنم
میدونمم اگه بخوام صبر کنم واسه ipod جدید قیمتش بالاست و ممکنه با دیدنش کلا پشیمون بشم :31:

P A R S A
28-08-2010, 11:05
پارسا جان خسته به نظر میای...!!!:happy:
اینجا تاپیک آیپاده نه مافیا 2...!!!:laughing:
__________________________________________________ __

شایعاتی مبنی بر نانو تاچ اسکرین و تاچ دوربین دار به گوش میخوره..!:blush:
آره، اشتباه شد!:31:

ممنون بچه ها
منم والا میخواستم 8 گیگ رو بگیرم چون قیمتش خیلی پایین هست شیراز که قیمتش 220 هست منم هم mp3 player دارم هم پاکت پی سی فقط دوست داشتم ipod رو تجربه کنم
حالا میخواستم ببینم آیا ipod 8 گیگ مشکل داره در مقایسه به 3G ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13: واقعا موندم چی کار کنم
میدونمم اگه بخوام صبر کنم واسه ipod جدید قیمتش بالاست و ممکنه با دیدنش کلا پشیمون بشم :31:
مشکلی که نداره، ولی خب ممکنه تو اجرای بعضی بازی های سنگین مشکل پیدا کنی و مهم تر از اون زودتر از ساپورت اپـــل خارج میشه و این مساله با اومدن آیپاد جدید تشدید هم میشه!
یه نمونه:مثلا بعضی از قابلیت های فریمویر جدید (iOS 4) روی 2G قابل اجرا نیست!
از همه اینها گذشته، به نظرم 8 گیگ کمه! من فقط حدود 10 گیگ بازی و برنامه دارم!

ahmad72
29-08-2010, 01:25
سلام به همه ی دوستان ...

ممنون بچه ها

مشکلی که نداره، ولی خب ممکنه تو اجرای بعضی بازی های سنگین مشکل پیدا کنی و مهم تر از اون زودتر از ساپورت اپـــل خارج میشه و این مساله با اومدن آیپاد جدید تشدید هم میشه!
یه نمونه:مثلا بعضی از قابلیت های فریمویر جدید (iOS 4) روی 2G قابل اجرا نیست!
از همه اینها گذشته، به نظرم 8 گیگ کمه! من فقط حدود 10 گیگ بازی و برنامه دارم!

کلا" بگم که تا حالا توی اجرای نرم افرارها تقریبا" هیچ کمبودی نسل 2 نداشته...

به نظر من مهمترن عاملی که باعث میشه که خرید نسل 2 بهت پیشنهاد نشه ساپورت نرم افزاریه که احتمالا" تا آیپاد سال دیگه (نه اون که تا چند روز دیگه معرفی میشه) برداشته میشه. (با اینکه باز هم ابنطور نیست که فقط بشه با نرم افزارای قریمی کار کرد)

maj87
29-08-2010, 14:47
سلام

آیا میشه از یه آیپاد بک آپ گرفت و رو یه آیپاد دیگه اجرا کرد؟ و یا برنامه ها و بازی های یه آیپاد رو یه کی دیگه کپی کرد؟

ahmad72
29-08-2010, 15:24
سلام

آیا میشه از یه آیپاد بک آپ گرفت و رو یه آیپاد دیگه اجرا کرد؟ و یا برنامه ها و بازی های یه آیپاد رو یه کی دیگه کپی کرد؟

نمیدونم ، اما با توجه به محدودیت های اپل بعید به نظر میرسه ...

----------------------------------------

الآن حوصلم سر رفت الکی به iOS 4 آپگرید کردم ...:دی
فک کنم تا 1 ماه دیگه هم نتونم وایرلس گیر بیارم !!!

boozzai
30-08-2010, 20:12
یعنی ممکنه آیپاد نانو این اندازه بشه؟:eh:
دوستان نظری در مورد آیپاد های جدید دارن،دریغ نکنند و نظرشون رو بگن!

"jojo"
31-08-2010, 06:21
با سلام خدمت دوستان عزیز،می خواستم ببینم فرق آیفون با آیپاد تاچ چیه،خودم آیفون 3g،اگر مدل جدید آیپاد تاچ و قیمتش رو بگید ممنون میشم

Linux Learner
31-08-2010, 10:39
با سلام خدمت دوستان عزیز،می خواستم ببینم فرق آیفون با آیپاد تاچ چیه،خودم آیفون 3g،اگر مدل جدید آیپاد تاچ و قیمتش رو بگید ممنون میشم

میشه گفت آیپاد تاچ زیر مجموعه آیفون هست. تمام امکانات آیفون بجز دوربین ، GPS ، قابلیت تلفن بودن رو داره.
اگه خودت آیفون 3g داری، چه نیازی به آیپاد داری؟
قیمت 32GB اون در حدود 340 هست. دوستان اگه از قیمتای دقیق خبر دارید، اطلاع بدید.:11:

P A R S A
31-08-2010, 12:26
یعنی ممکنه آیپاد نانو این اندازه بشه؟:eh:
دوستان نظری در مورد آیپاد های جدید دارن،دریغ نکنند و نظرشون رو بگن!

تا فرداشب معلوم میشه! ولی اگه اینجوری باشه، به نظر من یه خرده بیریخت میشه و از اصل خودش فاصله میگیره! (طراحی آیپاد نانو به نظرم عالیه!) و به شدت شبیه این مدل فیلیپس (که عکسش رو گذاشتم!) میشه، در عین حال احتمال تاچ اسکرین بودن به شدت بالا میره!:18:
Philips GoGear Spark :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$jpglarge$
لینک سایت سازنده:

a.z.p.z
31-08-2010, 13:22
اگه دقت کنید تو ایپاد نانو نسل 3 که اپل طراحیش رو مثل طراحی کلاسیک کرد به یه شکست مواجه شد از این نظر !
من نظرم اینه که ایپاد نانو زیاد تغیری نمیکنه دلتون رو خوش نکنید الکی چون پارسال ایپاد نانو 5جی تغیرات زیادی رو داشت ! ...
تو قسمت ایپاد ها بیشترین تغییر روی ایپاد تاچ و کلاسیک اعمال میشه ! ... البته باز باید دید ... ولی نانو فک نکنم تغییر خاصی بکنه ...
** شک نکنید امکان نداره اپل همچین طراحی رو انجام بده ! و شک نکنید امکان نداره تاچ بکنه نانو رو !
اصلا با سیاست های اپل یکی نیست این مسئله !!!
در ضمن فقط به ایپاد ها نگاه نکنید مک بوک ایر و اپل تی وی هم ظاهرا میخواد تغیرات زیادی بکنه ! .. جدا از ایتونز و فریمور ها و دیگر محصولات اپل !

farzan311
01-09-2010, 00:46
میشه کنفرانس رو به صورت انلاین دید؟
اگه کسی میدونه از کجا ادرسشو بده خیلی باید جالب باشه فقط امیدوارم نصف شب باشه اینترنتمون تموم نشه:41:

Arian_albertini
01-09-2010, 12:11
سلام دوستان

کسی از بچه ها گزارش می ده از کنفرانس امشب؟!
====================================
با اینکه اصلا دوست ندارم آیپاد عزیزم قدیمی شه ولی واسه دیدن نسل جدیدش هم لحظه شماری می کنم!!!

farzan311
01-09-2010, 12:43
میشه کنفرانس رو به صورت انلاین دید؟
اگه کسی میدونه از کجا ادرسشو بده خیلی باید جالب باشه فقط امیدوارم نصف شب باشه اینترنتمون تموم نشه:41:

سلام
خودم فهمیدم:5:
امشب حدود ساعت ده میشه
از اینجا کنفرانس رو دنبال کرد

در ضمن تمام کسایی که محصولات اپل مثل مک ایفون و ایپاد تاچ که قابلیت اتصال به اینترنت دارن هم میتونن انلاین ببینن با دستگاهشون

a.z.p.z
01-09-2010, 13:48
سلام دوستان

کسی از بچه ها گزارش می ده از کنفرانس امشب؟!
====================================
با اینکه اصلا دوست ندارم آیپاد عزیزم قدیمی شه ولی واسه دیدن نسل جدیدش هم لحظه شماری می کنم!!!

بله عزیز تاپیک اختصاصی در این مورد خودم خواهم زد مثل سال گذشته و گزارش لحظه به لحظه کنفرانس !...

offlineinternet
01-09-2010, 22:34
سلام
یه نفر مشخصات کلی آیپد ۴ رو برا من بگه و بگه قیمتش چنده
ممنون

sarmast65_ata
01-09-2010, 23:06
من یکی دو هفته ای میشه آیپاد تاچ خریدم ولی دو سه باری هست موقع بازی کردن تصویر صفحه بزرگ میشه مثل اینکه عکس صفحه زوم شده باشه بعد اینقدر باید تکونش بدم تا دوباره به حالت اول برگرده چون با اون تصویر کاری نمی تونم انجام بدم ولی دیروز شد دیگه بر نمیگرده به حالت اول و صفحه همونطوری مونده عکس هم خواستین می تونم واستون بزارم ببینید چیه منظورم کاری میشه کرد؟
ممنونم ازتون

a.z.p.z
01-09-2010, 23:12
من یکی دو هفته ای میشه آیپاد تاچ خریدم ولی دو سه باری هست موقع بازی کردن تصویر صفحه بزرگ میشه مثل اینکه عکس صفحه زوم شده باشه بعد اینقدر باید تکونش بدم تا دوباره به حالت اول برگرده چون با اون تصویر کاری نمی تونم انجام بدم ولی دیروز شد دیگه بر نمیگرده به حالت اول و صفحه همونطوری مونده عکس هم خواستین می تونم واستون بزارم ببینید چیه منظورم کاری میشه کرد؟
ممنونم ازتون

خوب یه بار ریبوتش کنید ...
10 ثانیه دکمه هوم و پاور رو باهم فشار بدید بعد ایپاد ریست میشه ...

sarmast65_ata
01-09-2010, 23:24
خوب یه بار ریبوتش کنید ...
10 ثانیه دکمه هوم و پاور رو باهم فشار بدید بعد ایپاد ریست میشه ...

الان انجام دادم ببینم میشه یا نه خدایا........

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:21 AM ----------

نه نمیشه بازم تصویر همونطوریه

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

دیگه بالا نمیاد اصلآ رو همون تصویر اپل میمونه

babak_eivazi
01-09-2010, 23:31
ipod با تازه قابلیت فیلم برداری hd !

کل کنفرانس:

sarmast65_ata
01-09-2010, 23:36
ببینید الان بالا اومد اول که بالا میاد تصویر درسته بعد چند ثانیه انگار که زوم میشه یکم تصویر میاد جلو و همونطوری میمونه دفعه های پیش وقتی تکون میدادم درست میشد ولی این دفعه نمیشه با دوباره فریمور ریختن درست نمیشه؟چون بلد نیستم چطوری اینکارو میشه کرد

a.z.p.z
02-09-2010, 00:09
ببینید الان بالا اومد اول که بالا میاد تصویر درسته بعد چند ثانیه انگار که زوم میشه یکم تصویر میاد جلو و همونطوری میمونه دفعه های پیش وقتی تکون میدادم درست میشد ولی این دفعه نمیشه با دوباره فریمور ریختن درست نمیشه؟چون بلد نیستم چطوری اینکارو میشه کرد

اونکه اره راه نهایی ریستور هست ...
ولی همون کارو کنی ریبوت بشه باید درست بشه من نمیدونم چرا اینجوری میشه! ... یه بار برنامه ها و ... رو باهاش sync نکن ببین بازم اینجوری میشه ! .. یا یه بار به ایتونز وصلش کن ...

lurenzo
02-09-2010, 01:35
من که به فکر فروش آیپاد تاچم افتادم! نسل سوم 32 گیگ!
منتظر آیپاد تاچ جدیدم که تازه معرفی شده!

offlineinternet
02-09-2010, 09:11
منم میخوام این ایپد ۴ رو بخرم خیلیتوپه

ravani_13
02-09-2010, 12:59
سلام

بنظر من کسی‌ که داره ۴۰۰ تا بده یه PMP بخره حتما به نسبت گوشی ۵۰۰-۶۰۰ تایی‌ داره یا می‌تونه بخره . خوب اینا رو بذاره رو هم , یه iphone ۴ بگیر خیلی‌ بهتره

به نظر من اگه ظاهرش بیشتر تغییر میکرد اون موقع ارزش جایگزینی داشت

اونایی که میخوان تازه بخرن گزینهٔ خوبی‌ هست ولی‌ نه واسه کسایی‌ که نسل ۳ دارن

mm00
02-09-2010, 13:03
Jailbreak كرديم! حالا نصب بازي ها wifi ندارم:((
راهي نيست؟

P A R S A
02-09-2010, 13:36
ویندوز 32 بیت :

ویندوز 64 بیت :

peaceful1
02-09-2010, 13:46
لینک دیگه شاید به کار باد
iTunes 10.0 (32-bit):

iTunes 10.0 (64-bit)

Linux Learner
02-09-2010, 13:52
Jailbreak كرديم! حالا نصب بازي ها wifi ندارم:((
راهي نيست؟

به وای فای نیاز نداری. البته اگه بتونی با برنامه ای مثل ifunbox محتوی پوشه هایی مثل var رو تو آیپاد ببینی، نیازی به وای فای نداری تست کن ببین میتونی پوشه خا رو ببینی

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

لینک آیتونز 10 رو برای مک ندارید؟

P A R S A
02-09-2010, 14:45
دانلود آیتونز 10 مــک:

boozzai
02-09-2010, 15:19
ویندوز 32 بیت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویندوز 64 بیت :

چرا از تو خود آیتونز نمیشه آپدیت کرد؟:blink:
وقتی از این لینک دانلود کردم،اون قبلی رو باید پاک کنم و اینو نصب کنم؟
فایل های داخلش هم بهم میریزه؟پاک میشن؟

Mehrdad092000
02-09-2010, 15:42
خود ایتونز میندازه تو Safari دانلود میکنه
نه بهم نمیریزه اپدیت میکنه

Mehrdad092000
02-09-2010, 15:51
کسی از دوستان ورژن 10 امتحان کرده؟
مشکلی با جیلبریک که نداره؟

P A R S A
02-09-2010, 15:54
شاید چون آپدیتش خیلی اساسیه!:31:
لازم نیست، پاک کنی، روی همون بریز...فایل هات هم همه سرجاشون میمونند، Don't Worry!

---------- Post added at 04:54 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

کسی از دوستان ورژن 10 امتحان کرده؟
مشکلی با جیلبریک که نداره؟
سوال خوبیه!
مشکلی نداره، من Sync کردم، چیزی نگفت!:31:
برای روند Jaibreak کردن هم نمیتونه مشکلی به وجود بیاره، چون JailbreakMe دیگه مثل Sprit نیازی به کامی (PC!) نداره!

Mehrdad092000
02-09-2010, 16:34
سوال خوبیه!
مشکلی نداره، من Sync کردم، چیزی نگفت!:31:
برای روند Jaibreak کردن هم نمیتونه مشکلی به وجود بیاره، چون JailbreakMe دیگه مثل Sprit نیازی به کامی (PC!) نداره!
اقا ممنون
اخه به این اپل نمیشه اعتماد کرد
100 جور کار میکنه برای جلوگیری از جیلبریک:31:
بازم tnx

mm00
02-09-2010, 20:07
به وای فای نیاز نداری. البته اگه بتونی با برنامه ای مثل ifunbox محتوی پوشه هایی مثل var رو تو آیپاد ببینی، نیازی به وای فای نداری تست کن ببین میتونی پوشه خا رو ببینی

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

لینک آیتونز 10 رو برای مک ندارید؟

3.1.3 دارم
با ifun box كار كردم ميتونم ببينم فايل appsync رو كپي كردما ولي نميشه تو cydia نصبيد نمياد!!!
هلپ مييييي.!

P A R S A
02-09-2010, 20:10
3.1.3 دارم
با ifun box كار كردم ميتونم ببينم فايل appsync رو كپي كردما ولي نميشه تو cydia نصبيد نمياد!!!
هلپ مييييي.!
کپی کردنی نیست، باید فایل .deb این appsync رو دانلود کنی و به وسیله iphone pc suit نصبش کنی، این ساده ترین راهه!:20:
خواستی، بگو لینک بدم!

vahid_ba
02-09-2010, 22:35
دوستان طریقه نصب نرم افزار چجوریه؟

این تاپیک صفحه اولش اصلا کامل نیس به نظرم

اماتوزانه توضیح بدین

این جيلبريكي و ... اینا چجوریه

همشون یه جوری توضیح دادن که حتما باید از قبل یه چیزی بدونی
اگه بشه همکاری کنن اونایی که خبره هستن و اپدیت کنن صفحه اول رو خیلی خوب میشه:31:

P A R S A
03-09-2010, 03:24
دوستان طریقه نصب نرم افزار چجوریه؟

این تاپیک صفحه اولش اصلا کامل نیس به نظرم

اماتوزانه توضیح بدین

این جيلبريكي و ... اینا چجوریه

همشون یه جوری توضیح دادن که حتما باید از قبل یه چیزی بدونی
اگه بشه همکاری کنن اونایی که خبره هستن و اپدیت کنن صفحه اول رو خیلی خوب میشه:31:شما اول باید بگی نوع دستگاهت چیه!؟ (چند گیگ هست!؟ سری mc هست یا نه!؟)
و الان چه Firmwareـی داری!؟
بعد میریم سراغ مراحل بعدی!:46:
برای پاسخ سوالات بالا برو توی Setting بعد General و بعد About، از توی صفحه About اطلاعات جلوی Version و Model رو اینجا بنویس.
موفق باشی:11:

P A R S A
03-09-2010, 04:52
دوستان این رو داشته باشید، خدای وسیله جانبیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Linux Learner
03-09-2010, 11:53
3.1.3 دارم
هلپ مييييي.!

فایل appsync.deb مربوط به firmware خودتو کپی کن تو این مسیر و یه بار تاچتو خاموش و روشن کن. حواست باشه فایل aapsync مال firmware خودت باشه ها. مثلا اگه ios 4.0 داری باید appsync 4.0 رو نصب کنی.

vahid_ba
03-09-2010, 14:00
شما اول باید بگی نوع دستگاهت چیه!؟ (چند گیگ هست!؟ سری mc هست یا نه!؟)
و الان چه Firmwareـی داری!؟
بعد میریم سراغ مراحل بعدی!:46:
برای پاسخ سوالات بالا برو توی Setting بعد General و بعد About، از توی صفحه About اطلاعات جلوی Version و Model رو اینجا بنویس.
موفق باشی:11:

version: 3.1.3(7e18) -----x

model : mc086bt

مدل 8 گیگ هست
واسم کسی اورده وگرنه خودم 32 میگرفتم:13:
--------

خیلی ممنون بابت راهنمایی هایی که میکنی عزیز
فقط بقیه مراحل رو هم همینجوری اماتورانه توضیح بده:11:

P A R S A
03-09-2010, 14:52
version: 3.1.3(7e18) -----x

model : mc086bt

مدل 8 گیگ هست
واسم کسی اورده وگرنه خودم 32 میگرفتم:13:
--------

خیلی ممنون بابت راهنمایی هایی که میکنی عزیز
فقط بقیه مراحل رو هم همینجوری اماتورانه توضیح بده:11:
بهترین نشونه جیلبریک هم یعنی داشتن برنامه Cydia، داری دیگه!؟
این آیکونشه:
اگه داریش که خب، این دوستمون، راهنمایی کرد (گرچه روش پیشنهادی من استفاده از PC Suite بود، ولی این هم روش خوبیه، دانلودش کمتره!):

فایل appsync.deb مربوط به firmware خودتو کپی کن تو این مسیر و یه بار تاچتو خاموش و روشن کن. حواست باشه فایل aapsync مال firmware خودت باشه ها. مثلا اگه ios 4.0 داری باید appsync 4.0 رو نصب کنی.

vahid_ba
03-09-2010, 15:39
بهترین نشونه جیلبریک هم یعنی داشتن برنامه Cydia، داری دیگه!؟
این آیکونشه:
اگه داریش که خب، این دوستمون، راهنمایی کرد (گرچه روش پیشنهادی من استفاده از PC Suite بود، ولی این هم روش خوبیه، دانلودش کمتره!):

نه ندارمش

یه هفته بیشتر نیس واسم اوردنش
و الان خالیه خالیه

هیچی روش نصب نیس
--------
این جیلیریک به چه درد میخوره و چجوری باید نصبش کنم؟
بهترین ورژنش کدومه؟

P A R S A
03-09-2010, 16:47
نه ندارمش

یه هفته بیشتر نیس واسم اوردنش
و الان خالیه خالیه

هیچی روش نصب نیس
--------
این جیلیریک به چه درد میخوره و چجوری باید نصبش کنم؟
بهترین ورژنش کدومه؟
خب، مشکلی نیست!
آیتونز چند رو داری!؟
جیلبریک یه عملیاته!:21: که برای نصب نرم افزار های کرک شده و نرم افزار هایی که اپــل بهشون مجوز نداده (مثل نرم افزار های داخل Cydia) و موارد اینجوری به درد میخوره!
الان آخرین ورژن 4.02 هست که متاسفانه جیلبریک نشده و شما هم بهتره آپدیت نکنی!
برای جیلبریک 3.1.3 این آموزش رو بخون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین برنامه رو هم دانلود کن که کلا زیاد به کار میاد! (البته تا قبل از جیلبریک غیرقابل استفاده است!) (iPhone PC Suite 41.9 MBه)

mm00
03-09-2010, 18:11
کپی کردنی نیست، باید فایل .deb این appsync رو دانلود کنی و به وسیله iphone pc suit نصبش کنی، این ساده ترین راهه!:20:
خواستی، بگو لینک بدم!

دستت طلا داش اگر لينك بدي كه حله
من فقط كژي ميكردم تو سيديا هم نميومد
حالا اگر با PCsuit ميشه نصبيد كه لينكو بده كه برم تو كاره دانلود:40:

P A R S A
03-09-2010, 18:22
دستت طلا داش اگر لينك بدي كه حله
من فقط كژي ميكردم تو سيديا هم نميومد
حالا اگر با PCsuit ميشه نصبيد كه لينكو بده كه برم تو كاره دانلود:40:
لینک دانلود PC Suite :

vahid_ba
03-09-2010, 19:09
خب، مشکلی نیست!
آیتونز چند رو داری!؟
جیلبریک یه عملیاته!:21: که برای نصب نرم افزار های کرک شده و نرم افزار هایی که اپــل بهشون مجوز نداده (مثل نرم افزار های داخل Cydia) و موارد اینجوری به درد میخوره!
الان آخرین ورژن 4.02 هست که متاسفانه جیلبریک نشده و شما هم بهتره آپدیت نکنی!
برای جیلبریک 3.1.3 این آموزش رو بخون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین برنامه رو هم دانلود کن که کلا زیاد به کار میاد! (البته تا قبل از جیلبریک غیرقابل استفاده است!) (iPhone PC Suite 41.9 MBه)

الان ایتونز ندارم
همین چند ساعت پیش هارد کامپیوترم ترکید
--------
بگو ورژن چند ایتونز رو دان کنم؟

P A R S A
03-09-2010, 19:28
الان ایتونز ندارم
همین چند ساعت پیش هارد کامپیوترم ترکید
--------
بگو ورژن چند ایتونز رو دان کنم؟
شما 9.1 رو دانلود کن!
این هم لینک
صفحه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود:

آموزش خوب و واضح بـــود!؟

a.z.p.z
03-09-2010, 21:07
خوب واسه چی 10 رو دانلود نکنه ؟ ... مگه مشکلی هست ؟!!!:18:

P A R S A
03-09-2010, 21:09
خوب واسه چی 10 رو دانلود نکنه ؟ ... مگه مشکلی هست ؟!!!:18:
Spirit با 9.2 مشکل داشت، قاعدتا با 10 هم مشکل داره، دیگه!:19:

vahid_ba
04-09-2010, 19:01
شما 9.1 رو دانلود کن!
این هم لینک
صفحه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآموزش خوب و واضح بـــود!؟

خب من این جیبیرک هم کردم و اون ایکون برنامه cydia هم اومد

الان میخوام بازی -نرم افزار های مختلف و ... بریزم باید چه کنم؟

بازم ممنون بابت توضیحات

P A R S A
04-09-2010, 22:38
خب من این جیبیرک هم کردم و اون ایکون برنامه cydia هم اومد

الان میخوام بازی -نرم افزار های مختلف و ... بریزم باید چه کنم؟

بازم ممنون بابت توضیحات
:11:مبارک بـــاشه!:11:
حالا میشه گفت آیپاد دار شدی!:31: خب حالا فقط باید برنامه appsync 3.1.3 رو از Cydia دانلود کنی و بعد میتونی از طریق آیتونز برنامه ها و بازی های کرک شده نصب کنی. afc2add رو هم نصب کن برای اتصال به PC Suite لازم میشه.
برای دانلود این برنامه ها که گفتم برو توی بخش Search برنامه Cydia و اسمش رو تایپ کن تا بیاد.

این آموزش ها هم میتونه مفید باشه! (ستاره ها رو بردار!)

باز هم اگه سوالی داشتی بگو کاملتر بتوضیحم!

vahid_ba
05-09-2010, 12:12
:11:مبارک بـــاشه!:11:
حالا میشه گفت آیپاد دار شدی!:31: خب حالا فقط باید برنامه appsync 3.1.3 رو از Cydia دانلود کنی و بعد میتونی از طریق آیتونز برنامه ها و بازی های کرک شده نصب کنی. afc2add رو هم نصب کن برای اتصال به PC Suite لازم میشه.
برای دانلود این برنامه ها که گفتم برو توی بخش Search برنامه Cydia و اسمش رو تایپ کن تا بیاد.

این آموزش ها هم میتونه مفید باشه! (ستاره ها رو بردار!)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباز هم اگه سوالی داشتی بگو کاملتر بتوضیحم!

خب من فعلا مودم وایرلس ندارم
پس کاری نمتونم بکنم:31:

مودم گرفتم باز میام سوال میکنم ازت:40:

P A R S A
05-09-2010, 15:17
خب من فعلا مودم وایرلس ندارم
پس کاری نمتونم بکنم:31:

مودم گرفتم باز میام سوال میکنم ازت:40:
البته بدون مودم وایرلس هم میشه که یه خرده سخت تره، اگه عجله نداری صبر کنی تا مودم دار بشی راحت تری!:27:
باز هم اگه میخواستی بگو آموزش بدون وایرلس بذارم!:11:
ــــــــــــ
دوستان امضام (خصوصا عکسش!) چطوره!؟:43:

marcochivoli
05-09-2010, 15:26
سلام
من تازه یه آیپاد تاچ 3G گرفتم فریمور 3.1.3 هست
باید با sprint جیلبریکش کنم دیگه؟ آیتونزم باید ورژن خاصی باشه؟ الان 9.2 و 10 رو دارم
نکته خاصی هم اگه هست بفرمایید
ممنون میشم جواب بدید

vahid_ba
05-09-2010, 16:12
البته بدون مودم وایرلس هم میشه که یه خرده سخت تره، اگه عجله نداری صبر کنی تا مودم دار بشی راحت تری!:27:
باز هم اگه میخواستی بگو آموزش بدون وایرلس بذارم!:11:
ــــــــــــ
دوستان امضام (خصوصا عکسش!) چطوره!؟:43:

اگه توضیح بدی که مرسی :11:

P A R S A
05-09-2010, 17:47
اگه توضیح بدی که مرسی :11:
برای این کار باید AppSync با فرمت .deb رو دانلود کنی و با یکی از این روش ها نصبش کنی!
1. این برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2. یکی از این روش ها

3. نصب iPhone PC Suite که فایل های deb رو هم نصب میکنه، امکانات زیاد دیگه ای هم داره در واقع میشه گفت میتونی Cydia رو با اینترنت کامپیوتر استفاده کنی!

این هم لینک دانلودی که من از AppSync پیدا کردم:

blacksword
07-09-2010, 15:01
آقا آیپاد تاچ 4 اومده کسی قیمتشو نداره تو ایران؟ تو سایت اپل که 299$ نسخه 32 گیگ رو زدن واسه فروش

ahmad72
07-09-2010, 17:57
آقا آیپاد تاچ 4 اومده کسی قیمتشو نداره تو ایران؟ تو سایت اپل که 299$ نسخه 32 گیگ رو زدن واسه فروش
فکرشو هم نکن که اومده باشه (نهایتا" 2-3 تا اومده)
و البته فکرشو هم نکن 300-330 بتونی اولش بخری.
احتمالا تا 2 ماه دیگه 320-350 بتونی گیر بیاری ...

boozzai
07-09-2010, 18:10
نخیر آقا احمد!:31:
فردا ریلیز میشن!
کنفرانس 1 سپتامبر بود،گفت یه هفته دیگه ریلیز میشن!یعنی 8 سپتامبر!
فردا...

P A R S A
07-09-2010, 21:15
مطمئن باش تا آخر هفته آینده اگه پایتخت گیر بیاد، زیر 500.000 تومن نیست!

Mehrdad092000
07-09-2010, 22:19
500 چه خبره
کمتر
زیر 500 بالا 400
الان که به صرفه نیست
من باشم ipad میگیرم اگه بخوام 500 پول بدم

P A R S A
07-09-2010, 22:30
500 چه خبره
کمتر
زیر 500 بالا 400
الان که به صرفه نیست
عزیز من که قیمت نمیذارم!:31: گفتم اولش این قیمت هست تا عاقلانه بشه کلی مونده!:41: مثل آیفون4 که هنوز قیمتش احمقانه بالاست!:2:

mohsenslr
07-09-2010, 23:10
500 چه خبره
کمتر
زیر 500 بالا 400
الان که به صرفه نیست

عذر میخوام! کجای ایران ipad رو 500 میدن؟ اگه سراغ دارید بگید تا سریعا بخریم!!
برای ipod هم که در حال حاضر اشخاص وارد کننده 420 قیمت دادن.

marcochivoli
08-09-2010, 17:47
سلام دوستان
آقا من دارم با آیپاد موزیک گوش میدم pause میکنم از موزیک پلیر هم میام بیرون بعد از اینکه دستگاه لاک میشه(خودش auto lock بشه یا خودم لاک کنم) چند دقیقه بعد خود به خود شروع میکنه به پخش موزیک نمیشه کاری کرد سر خود پخش نکنه هرچی هم pause کنم باز چند دقیقه دیگه شروع میشه البته این واسه وقتی هست که هندزفری وصله اگه وصل نباشه مشکلی نیست
آیپاد 3G 3.1.3 جیلبریک شده

tired friend
08-09-2010, 20:00
سلام دوستان.....من می خوام ویواز پرو بخرم که یهو چشم به یکی از همین تبلیغات فروش فروم همسایه خورد که آیپاد دست دو 260 تومن 3جی 32 گیگ----11 صفحه بازی و برنامه جیل شده و کلی چیز دیگه به فریم ios4 آپدیت کرده می ارزه اینو بخرم بعدان ویواز پرو بخرم؟چون پسره می گه می خواد سریع تر بفروشه-آیا این قیتی که داده منصفانست؟قیمت شما چند می تونه باشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gifترو خدا سریع تر.....البته خودم یه جت لخه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gifدارم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gifنظروتونو ترو خدا سریع تر بدین....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

tired friend
08-09-2010, 20:16
چن تومنه دست 2 3جی 32؟

farzan311
08-09-2010, 20:23
چن تومنه دست 2 3جی 32؟
به نظر من که الان 3G خریدن کاملا اشتباهه صبر کن تا سری جدید قیمت هاش بیاد پایین

Mehrdad092000
08-09-2010, 20:54
عذر میخوام! کجای ایران ipad رو 500 میدن؟ اگه سراغ دارید بگید تا سریعا بخریم!!
برای ipod هم که در حال حاضر اشخاص وارد کننده 420 قیمت دادن.
سلام دوست عزیز کسی 500 نمیده منظورم اینه ادم بخواد 500 پول بده یه 200 یا یکم کمتر میزاره یه ipad میگیره

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------
جواب farzan311

چه خبره 260
قیمت نوش 310 بود با اومدن ipod4 قیمتا کمترم میشه
نخر قیمتش بالاس
من خودم 32 خریدم 100 تومن البته طرف نمیتونست کار کنه (جریان داره)
قیمت عادلانش 190 ایناس اگه تمیز باشه
اما همونجور که دوستمونم گفت فعلا نخر کار اشتباهیه

danger9597
08-09-2010, 21:59
سلام بچه ها من امروز ipod touch 32 gb خریدم
مبارکم باشه :D
بچه ها من میخوام ios4 رو بریزم روش اونم 4.1 میدونم جیل نمیشه واسم مهم نیست
البته باز نظر شما واسم مهم هست
در کل میخواستم کمکم کنید
اگه ورژن 4 و 4.1 فرقی ندارن خوب 4 رو نصب میکنم که جیلبرک بشه

danger9597
08-09-2010, 22:36
مشخصات دستگاه من
32 گیگ ورژن 3.1.3 (7e18)
من تا الان اینارو گرفتم iPod3G 4.0_8A293 و iPod3G 4.1_8B1173

Linux Learner
08-09-2010, 22:57
سلام بچه ها من امروز ipod touch 32 gb خریدم
مبارکم باشه :D
بچه ها من میخوام ios4 رو بریزم روش اونم 4.1 میدونم جیل نمیشه واسم مهم نیست
البته باز نظر شما واسم مهم هست
در کل میخواستم کمکم کنید
اگه ورژن 4 و 4.1 فرقی ندارن خوب 4 رو نصب میکنم که جیلبرک بشه

مشخصات دستگاه من
32 گیگ ورژن 3.1.3 (7e18)
من تا الان اینارو گرفتم iPod3G 4.0_8A293 و iPod3G 4.1_8B1173

چه باحالی؟! :31: مگه به همین سادگی هست که خودت انتخاب کنب که 4 بریزی یا 4.1. تنها کاری که میتونی بکنی اینه که وصل کنی به آیتونز و اخرین ورژن اپل رو بریزی که جیل نمیشه. قبلا" آیپاد تاچ:40: داشتی؟
خوب حالا یه نکته دیگه ای بگم: اینکه میگی واست مهم نیست جیل بشه، حرف الآنته. یکم که بگذره و ببینی از چه امکاناتی نمیتونی استفاده کنی، پشیمون میشه. من اگه میتونستم، همین الآن از 4.0 به 3.1.3 بر میگشتم. چرا؟
چون هنوز استفاده از بلوتوث و وای فای بصورت آزاد برای 4.0 ممکن نیست.
در آخر پیشنهاد من و خیلیا دیگه اینه که آپگرید نکنی! جیل کن و بعد حال کن:46::8:

danger9597
08-09-2010, 23:03
. قبلا" آیپاد تاچ:40: داشتی؟
در آخر پیشنهاد من و خیلیا دیگه اینه که آپگرید نکنی! جیل کن و بعد حال کن:46::8:
نه اولین بار هست که دارم از اپل استفاده میکنم تا حالا هیچ محصولیشو نداشتم
و من کل کارای اینترنتم رو مثل چت چک کردن میل و کمی وب گردی دارم با آیپاد انجام میدم خوب اگه وای فای تو ورژن 4 مشکل داره پس بیخیالش میشم
خوب حالا من چطوری میتونم اینو جیل کنم؟ :31:

tired friend
08-09-2010, 23:38
آخه می دونید چیه؟3 تا گریفن داره.........اصلا هیچ خشی نداره 8 تا دی وی دی که35 تومن می شه.......ایزو4 جیل...........240 می ده خوبه؟:13:

tired friend
09-09-2010, 09:08
یکی از بچه ها می گفت اگه آی پائو به پی سی خودت وصل کنی برنامه بریزی بعد بزنی یه کامیه دیگه می پره.درسته؟:41:

a.z.p.z
09-09-2010, 11:05
یکی از بچه ها می گفت اگه آی پائو به پی سی خودت وصل کنی برنامه بریزی بعد بزنی یه کامیه دیگه می پره.درسته؟:41:

به یه کامپیوتر دیگه بزنی نه نمیپره ولی اگه بزنی به یه کامپیوتر دیگه و از ایتونز چیز های جدیدی رو بخوای sync کنی اطلاعات قبلی همه پاک میشه !
البته ایتونز خودش ازت سوال میکنه که میخوای این کارو بکنی یا خیر چون اطلاعات قبلی که از ایتونز sync کردی پاک میشه !>...

tired friend
09-09-2010, 11:46
به یه کامپیوتر دیگه بزنی نه نمیپره ولی اگه بزنی به یه کامپیوتر دیگه و از ایتونز چیز های جدیدی رو بخوای sync کنی اطلاعات قبلی همه پاک میشه !
البته ایتونز خودش ازت سوال میکنه که میخوای این کارو بکنی یا خیر چون اطلاعات قبلی که از ایتونز sync کردی پاک میشه !>...
یعنی اگه تاییدش نکنم نمی پره؟لینک آموزش ریختن برنامه رو آیپاد دارین؟:40:

™Symbian
09-09-2010, 12:01
یعنی اگه تاییدش نکنم نمی پره؟لینک آموزش ریختن برنامه رو آیپاد دارین؟:40:
اگه تایید هم نکنید خوب برنامه ای نمیتونی روش بریزی.تایید هم بکنی برنامه های قبلی پاک میشه

tired friend
09-09-2010, 12:09
اگه تایید هم نکنید خوب برنامه ای نمیتونی روش بریزی.تایید هم بکنی برنامه های قبلی پاک میشه
آها یعنی الان من به کامی زدم......برنامه ریختم......به لپ تاپ بزنم آهنگ بخوام بریزم.......پاک می شه؟:41:

a.z.p.z
09-09-2010, 13:30
آها یعنی الان من به کامی زدم......برنامه ریختم......به لپ تاپ بزنم آهنگ بخوام بریزم.......پاک می شه؟:41:

اره پاک میشه ... البته برنامه هایی هستن جایگزین ایتونز که البته اساس کارشون sync کردن نیست و با اون روش میتونید اهنگ و فیلم بریزید ولی چون من همیشه از ایتونز خودم استفاده میکنم اسم برنامه رو خاطرم نیست ...

مگر اینکه سعی کنی همیشه از یه کامپیوتر استفاده کنی ولی اگرم میخوای با چندتا کار کنی و sync کنی سعی کن اطلاعات و اهنگ هایی رو که داری تو اون سیستم هم داشته باشی ...

* یه مورد دیگه سعی کن مسیر ایتونز رو از درایو c ببری به یه درایو دیگه که وقتی میخوای ویندوز عوض کنی مشکلی نداشته باشی !...

hormozan m
09-09-2010, 13:34
سلام. دوستان ! من میخواستم apple universal dock برای ipod touch بگیرم! :5: دوستانی که ساکن تهران هستن نمیدونن

از کجا میشه تهیه کرد؟ قیمت؟؟؟؟ مرسی:20:

a.z.p.z
09-09-2010, 13:37
سلام. دوستان ! من میخواستم apple universal dock برای ipod touch بگیرم! :5: دوستانی که ساکن تهران هستن نمیدونن

برو پایتخت اگه باشه همونجا هست من دیدم کریستال داشت مدتی پیش الان رو نمیدونم ...
یه سر بزن !

hormozan m
09-09-2010, 13:47
برو پایتخت اگه باشه همونجا هست من دیدم کریستال داشت مدتی پیش الان رو نمیدونم ...
یه سر بزن !

از قیمتش اطلاعی ندارید؟؟؟؟:46:

boozzai
09-09-2010, 14:17

تو این سایت زیاد اختلاف قیمت با بازار نیست:

tired friend
09-09-2010, 15:00
اگه به یه کامیه دیگه بخوره علاوه بر برنامه ها آهنگ ها هم پاک می شن؟:41:

marcochivoli
09-09-2010, 16:44
پیشنهادی واسه من ندارید عزیزان:41:

سلام دوستان
آقا من دارم با آیپاد موزیک گوش میدم pause میکنم از موزیک پلیر هم میام بیرون بعد از اینکه دستگاه لاک میشه(خودش auto lock بشه یا خودم لاک کنم) چند دقیقه بعد خود به خود شروع میکنه به پخش موزیک نمیشه کاری کرد سر خود پخش نکنه هرچی هم pause کنم باز چند دقیقه دیگه شروع میشه البته این واسه وقتی هست که هندزفری وصله اگه وصل نباشه مشکلی نیست
آیپاد 3G 3.1.3 جیلبریک شده

P A R S A
09-09-2010, 18:30
اگه به یه کامیه دیگه بخوره علاوه بر برنامه ها آهنگ ها هم پاک می شن؟:41:
هرچیزی که با آیتونز سینک میشه، پاک میشه! فیلم، آهنگ، پادکست، کتاب، برنامه/بازی، حتی فکر کنم عکس ها!

tired friend
09-09-2010, 20:24
هرچیزی که با آیتونز سینک میشه، پاک میشه! فیلم، آهنگ، پادکست، کتاب، برنامه/بازی، حتی فکر کنم عکس ها!
بدون آی تینز هم می شه چیزی ریخت؟:46:

hormozan m
09-09-2010, 21:37
تو این سایت زیاد اختلاف قیمت با بازار نیست:

سلام . BOOZZAI جان شما اینی که گفتی ریموت کنترل !!!:31:

من universal dock میخوام!!!!:10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %26hl%3Den%26biw%3D1440%26bih%3D773%26gbv%3D2%26tb s%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=118&vpy=254&dur=981&hovh=183&hovw=276&tx=117&ty=103&ei=GyKJTL-uAoOHswb075HkAQ&oei=GyKJTL-uAoOHswb075HkAQ&esq=1&page=1&ndsp=27&ved=1t:429,r:7,s:0

P A R S A
09-09-2010, 21:47
برنامه های جانبی مثل iPhone PC Suite و iFun Box هست ولی من شخصا ترجیحم با آیتونز هست، بهتره!
شما میتونی Library آیتونز رو توی دو تا کامپیوتر عینا مثل هم داشته باشی که با Sync چیزی پاک نشه، البته یه خرده سخته!:31:

boozzai
09-09-2010, 21:57
سلام . BOOZZAI جان شما اینی که گفتی ریموت کنترل !!!:31:

من universal dock میخوام!!!!:10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %26hl%3Den%26biw%3D1440%26bih%3D773%26gbv%3D2%26tb s%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=118&vpy=254&dur=981&hovh=183&hovw=276&tx=117&ty=103&ei=GyKJTL-uAoOHswb075HkAQ&oei=GyKJTL-uAoOHswb075HkAQ&esq=1&page=1&ndsp=27&ved=1t:429,r:7,s:0
اشتباه شد!:31:
اینه:

a.z.p.z
09-09-2010, 23:17
البته میگم با ifun box و ... برای ریختن برنامه مشکلی نیست و میتونید از ایتونز استفاده نکنید و همچنین pc suit به نظرم ه بهترین راه همین هست ...
البته برای برنامه --- وگرنه برای فیلم و موسیقی و پادکست و ... ایتونز از همه بهتر هست ...

Mehrdad092000
10-09-2010, 11:05
آخه می دونید چیه؟3 تا گریفن داره.........اصلا هیچ خشی نداره 8 تا دی وی دی که35 تومن می شه.......ایزو4 جیل...........240 می ده خوبه؟:13:
داداش خودت میدونی
گیرفین کیفاش گرونه همه بالا 27 تومنه جیل و برنامه زیاد مهم نیست اما چون تمیزه خوبه اما بازم خودت میدونی
شارژرم داره؟

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

wifi مشکل داره؟ چه مشکلی؟

SonyEricsson
11-09-2010, 00:23
از کجا میشه فمید آی پود نسل 1 هست یا 2 یا 3 ؟

SonyEricsson
11-09-2010, 12:32
خطای 1394 موقع ریستور با شیفت برای چی هست؟
من فریمور الانم 3.1.1 هست میخوام 3.1.3 کنم مشکل چیه؟

a.z.p.z
11-09-2010, 12:41
از کجا میشه فمید آی پود نسل 1 هست یا 2 یا 3 ؟

1 و 2 از رو طراحی مشخص هست و فریمور و ورژن ایتونزی که پشت باکس زده و دکمه های ولوم و اسپیکر داخلی هم نداره ولی این چیزهارو نسل 2 داره ...
نسل 3 هم باید پشت باکس ایتونز 9 به بالا و فریمور 3.1 باشه یا بالاتر ...
نسل 4 هم که هیچ ...

offlineinternet
11-09-2010, 12:51
نسل چهارم هنوز وارد ایران نشده؟

a.z.p.z
11-09-2010, 15:35
نسل چهارم هنوز وارد ایران نشده؟

خیر فک نکنم هنوز اومده باشه چون 3روز هست که به صورت رسمی منتشر شده !

Mehrdad092000
12-09-2010, 05:20
خطای 1394 موقع ریستور با شیفت برای چی هست؟
من فریمور الانم 3.1.1 هست میخوام 3.1.3 کنم مشکل چیه؟
دستگاهت چیه؟
اگه ipod 3g وipod 2g نسل جدید هستی نمیزاره به 3.1.3 رستور کنی تنها میتونی به آخرین ورژن یعنی 4.1 رستور کنی که هنوز جیلبریک نشده

Linux Learner
12-09-2010, 18:37
نه اولین بار هست که دارم از اپل استفاده میکنم تا حالا هیچ محصولیشو نداشتم
و من کل کارای اینترنتم رو مثل چت چک کردن میل و کمی وب گردی دارم با آیپاد انجام میدم خوب اگه وای فای تو ورژن 4 مشکل داره پس بیخیالش میشم
خوب حالا من چطوری میتونم اینو جیل کنم؟ :31:

نه تو اینطور موارد که مشکلی نداره. اون که گفتم وای فای ایراد داره واسه کارای تخصصی تره. ورنه به حالت عادی بخوبی همه چی کار میکنه و فقط توسط اپل محدود شده و جیل بریک این محدودیت ها رو ور میداره. اگه نیازی به نصب برنامه های کرک شده ندارید، نیازی به جیل نیست.
برای جیل به سایت زیر از تو آیپادتون برید:
www . jailbreakme . com

Linux Learner
12-09-2010, 18:44
wifi مشکل داره؟ چه مشکلی؟

نگفتم مشکل داره. برنامه ی MyWi برای iOS4 نیومده بود که خوشبختانه این اواخر ریلیز شد. تنها چیزی که مونده برنامه های iBluever و iBlueNova برای iOS4 هست که منتظریم ریلیز بشه تا لذت واقعی رو از iOS4 ببریم.

بچه ها، این مودم معمولی دیال آپه؟
عکس:

Mehrdad092000
12-09-2010, 20:09
نگفتم مشکل داره. برنامه ی MyWi برای iOS4 نیومده بود که خوشبختانه این اواخر ریلیز شد. تنها چیزی که مونده برنامه های iBluever و iBlueNova برای iOS4 هست که منتظریم ریلیز بشه تا لذت واقعی رو از iOS4 ببریم.

بچه ها، این مودم معمولی دیال آپه؟
عکس:
اها از اون نظر
mywi برای چه کاریه؟

اره این مودم معمولیه برای mac book ها استفاده میشه

danger9597
12-09-2010, 21:27
بچه ها من ویندوزم رو عوض کردم و کل آهنگام تو ایتونز پریده :31:
120 تا آلبوم داشتم میگم من حالا اگه آیپاد رو sync کنم آهنگامو پاک میکنه؟
من الان میخوام فقط 2 تا آلبوم اضافه کنم و نمیخوام اون 120 تای تو ایپاد پاک بشه
مورد دیگه آیا میشه از آهنگا بک آپ گرفت؟

a.z.p.z
12-09-2010, 23:38
بچه ها من ویندوزم رو عوض کردم و کل آهنگام تو ایتونز پریده :31:
120 تا آلبوم داشتم میگم من حالا اگه آیپاد رو sync کنم آهنگامو پاک میکنه؟
من الان میخوام فقط 2 تا آلبوم اضافه کنم و نمیخوام اون 120 تای تو ایپاد پاک بشه
مورد دیگه آیا میشه از آهنگا بک آپ گرفت؟

چرا اینکارو کردی؟؟؟؟؟

قبل از اینکه ویندوز رو عوض کنی باید از مسیر my document -my music-itunes یه بک اپ تهییه بکنید ...
بعد ویندوز رو که عوض کردید این فایل رو بریزید تو محل تعیین شده و بعد ایتونز رو نصب کنید و خود ایتونز از این پوشه ریستور میگیره البته مسیر اهنگ هاتون رو نباید عوض کنید ..
........
به هر حال دیگه دیره کار از کار گذشته !
در ضمن مسیر این فایل رو تو ایتونز میتونید به درایو های دیگه مثل d e f و ... عوض کنید که دیگه نیازی به مشکل عوض کردن ویندوز و ... نداشته باشید ! ...

danger9597
13-09-2010, 00:11
ممنون ولی من الان sync کردم و قبلیا پاک نشد
یه سوال دیگه من الان میخوام ایپاد رو فرمت کنم و هر چی برنامه و بازی و موزیک هست پاک بشه این کار امکان پذیره؟
یکی از دوستان گفتن کافی من فقط restore کنم که اون جواب نداد راه دیگه ای هست؟

danger9597
13-09-2010, 00:11
پستم دو بار تکرار شد من اینو تغییر دادم که بگم چه خبر از 4.1 جیل شد یا نه؟

a.z.p.z
13-09-2010, 13:43
یه سوال دیگه من الان میخوام ایپاد رو فرمت کنم و هر چی برنامه و بازی و موزیک هست پاک بشه این کار امکان پذیره؟

خوب میتونید تو ایتونز به راحتی تیک گزینه SYNC رو بردارید (برای برنامه ها و موزیک و ... )و اون ها رو sync نکنید بعد دیگه هیچ چیزی روی ایپادتون نمیاد ! ...
البته اطلاعات رو ایتونز هست فقط به ایپاد منتقل نمیشه همین ...

Linux Learner
13-09-2010, 16:25
اها از اون نظر
mywi برای چه کاریه؟

اره این مودم معمولیه برای mac book ها استفاده میشه

میتونید باهاش از آیپادتون به عنوان یه اکسس پوینت استفاده کنید. یعنی اینترنت روی آیپاد یا آیفون رو برای دیگران با wifi پخش کنید. البته آیپاد که اینترنتشو از همون وای فای میگیره، نمیشه. ولی میتونید با برنامه ibluever اینترنتو با بلوتوث از گوشی موبایلتون بگیرید و توسط آیپاد تو محیط پخش کنید.

توی تنظیمات خود آیپاد هست:
setting>general>reset
گزینه دوم تمامی فایلها و تنظیمات رو حذف میکنه.

fade2amin
13-09-2010, 18:03
سلام

شرمنده Off میدم دیدم تاپیک iPhone2G خوابیده، گفتم اینجا بپرسم تا دوستانیکه اطلاع دارن جواب بدن .
آقا من قرار یه 2g قرار بگیرم که لاک انگلیس هست، ورژن فرمورش هم ۳.۱.۳ میخواستم بدونم مشکلی بابت جیلبرک و آنلاک نداره ؟ ( منظورم اینه چون خودش 3.1.3 به مشکل واسه JB نمیخورم )
راستی الان جدیدترین کرکش همین redsn0w یا blackra1n هم واسش داریم ؟ اگه با Redsn0w جیل شه بصورت تثرد میشه یا نه کامل JB میشه، برای این نسل Sprit امکان پذیر هست ؟
همونطور که گفتم رو O2 Operator انگلیس لاک، میخوام بدونم با Jailbreak آنلاک هم میشه دیگه، نه ؟
کلا و بطور خلاصه میخوام بهترین راهی که واسه Jailbreak در حال حاضر واسش موجود رو لطف کنین .

پ.ن: من خودم آیپاد دارم و بدون مشکل جیلبرکش کردم اما تو آیفون حقیقت ناواردم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

danger9597
13-09-2010, 20:08
توی تنظیمات خود آیپاد هست:
setting>general>reset
گزینه دوم تمامی فایلها و تنظیمات رو حذف میکنه.

من طبق این روش رفتم جلو و ایپاد هنگ کرد الان یه 10 دقیقست که روی آرم اپل گیر کرده
تکلیفم چیه؟
یکی از دوستان میگه باید ریستور کنم به 4.1 :41: یعنی توفیق اجباری :31:

danger9597
13-09-2010, 20:32
من هر کاری کردم نشد و به ناچار 4.1 نصب کردم

a.z.p.z
14-09-2010, 01:52
من هر کاری کردم نشد و به ناچار 4.1 نصب کردم

از همون روشی که گفتم هیچی تو ایپادت نمیموند ..
وقتی هم گیر میکنه با ریبوت کردن مشکل حل میشه نیازی به ریستور نیست !...

mm00
14-09-2010, 21:51
سلام من مشكل appsynce داشتم كه به وايرلس دسترسي نداشتم و نميتونستم appsynce 3.1 رو بنصبم الان pcsuit ريختم ولي ميگه ipod جيلبريك نيست سرچ دادم ميگن بايد يك فايل ديگرو از cydia بريزم خوب من كه واي فاي ندارم خو!!!
هيچ راهي نيست من اين appsynce.deb لعنتي رو بي وايرلس بنصبم

lurenzo
15-09-2010, 01:11
سلام.
دوستان اگر بخواهیم که آیپاد تاچ رو کلا فرمت کنیم تا با یه کامپیوتر دیگه sync بشه ، چکار باید کرد؟ (البته هنوز جیلبریک بمونه!)

P A R S A
15-09-2010, 09:26
سلام من مشكل appsynce داشتم كه به وايرلس دسترسي نداشتم و نميتونستم appsynce 3.1 رو بنصبم الان pcsuit ريختم ولي ميگه ipod جيلبريك نيست سرچ دادم ميگن بايد يك فايل ديگرو از cydia بريزم خوب من كه واي فاي ندارم خو!!!
هيچ راهي نيست من اين appsynce.deb لعنتي رو بي وايرلس بنصبم
حاجی جون هیچ ناراحت نشو!:31:
این دو تا آموزش رو بخون، ان.شاء.الله مشکلت حل میشه (ستاره ها رو هم بردار!):

این یکی سه تا روش داره، ببین کدومش برات راحت تر و بهتره!

---------- Post added at 10:26 AM ---------- Previous post was at 10:22 AM ----------

سلام.
دوستان اگر بخواهیم که آیپاد تاچ رو کلا فرمت کنیم تا با یه کامپیوتر دیگه sync بشه ، چکار باید کرد؟ (البته هنوز جیلبریک بمونه!)
فکر نکنم بدون پریدن جیلبریک بشه کلا فرمت کرد! البته برای Sync کردن با کامپیوتر دیگه نیازی به فرمت کردن نیست ها! اگه فایل های روی آیپاد روی سیستم دوم نباشه، خودشون پاک میشن!:27:

a.z.p.z
15-09-2010, 22:06
در ادامه حرف پارسا یه چیزی رو باید بگم ... چند وقت پیش هم یه بابایی اومده بود میگفت من اگه بخوام برم رو یه سیستم دیگه ایپادم رو sync بکنم همه اهنگ ها میپره ... خوب اره بعد گفتش که پیرم درمیاد که بیام همه ی اهنگ هایی که هر کدومشون تو درایو های مختلف هست بیام جمع کنم بریزم رو سیستم جدید !
......................
خوب این رو من یادم رفت بگم گفتم شاید بدرد کسی بخوره البته اکثرا میدونند ! ..
شما وقتی تیک گزینه ی copy files to itunes media folder when adding to library رو تو سربرگ advanced بزنید هرچی که ادد میکنید میره تو مسیری که itunes library شما هست ! ...

وقتی که این کار انجام شد شما کافی هست فقط همون فولدر رو تو سیستم جدید کپی کنید همین ...
البته این کار خوبیش اینم هست که اگه بیاد فایل های موسیقیتون رو جابه جا بکنید یا پاک بکنید دیگه نیازی نیست دوباره تو ایتونز اددش کنید چون همش تو itunes library ذخیره شده ! ....(در کل بهتون توصیه میکنم itunes library رو هم مسیرش رو از درایو c عوض کنید مثلا من گذاشتم رو درایو d دیگه خیالم راحته !)(تمام اهنگ هایی هم که ادد میکنم اونجا ذخیره میشه)

offlineinternet
16-09-2010, 10:29
کسی از آیپد ۴ تو ایران خبری نداره
اومده نیومده

a.z.p.z
16-09-2010, 23:32
نمیدونم این پست اسپم به حساب میاد یا هرچیزی برام اهمیتی نداره ...
دوستانی که ایتونز گیفت کارت دارن اگه دوست دارن کوتاهی نکنن و البوم جدید یکی از بهترین رپرهای پارسی زبان یعنی عرفان رو از ایتونز بخرند و دانلود بکنن ! ... وظیفه شخصی و انسانیم بود که همچین کاری بکنم .(تا جایی هم که میتونید دانلود نکنید و اگر توانایی خریدش رو دارید حتما همین کارو انجام بدید!اینجوری به موزیک خودمون اهمیت دادیم) ممنون ...

P A R S A
18-09-2010, 18:55
آی ملت! باگ پیدا کردم:5::
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودمم نفهمیدم چجوری اینجوری شد!:27::18:

ahmad72
18-09-2010, 23:26
آی ملت! باگ پیدا کردم:
اینکه خوبه !!!خوشکلم هست !:دی
توی 3.1.3 یه باگ ضایع پیدا کردم .
تازه اون مث این یهویی نبود ، همیشه در دسترس بود !!!
حیف که توی ورژن 4 درستش کردن ...:دی

ahmad72
19-09-2010, 00:17
:8: :8: :8: :8: :8:

بمب خبری که امروز امد خبر داغی در مورد برنامه جدیدی بنام IPA God میباشد که شما توسط ان بدون جیلبرک میتوانید برنامه های کرک شده را نصب کنید ان هم در iOS 4.1 4.2

برنامه دقیقا مانند AppSync کار میکند ولی اینبار بصورت فایل ipa نه deb
برای استفاده باید UDID خود را ثبت کنید چیزی که هیچوقت ما موافق ان نبودیم
برنامه در انتظار انتشار میباشد اگر منتشر بشود برای جیلبرک بد میشود

ویدیو انجام و استفاده ان:

منبع:سام (italodance) در موبایلستان ...

ینی دیگه میتونیم از شر سیدیا و جیلبریک راحت بشیم (اگه به برنامه ای جز appsync نیاز نداشته باشیم)

در ضمن این برنامه بیشتر به درد ما آیپاد دارا میخوره تا آیفون دارا :8:

danger9597
19-09-2010, 09:08
:8: :8: :8: :8: :8:

بمب خبری که امروز امد خبر داغی در مورد برنامه جدیدی بنام IPA God میباشد که شما توسط ان بدون جیلبرک میتوانید برنامه های کرک شده را نصب کنید ان هم در iOS 4.1 4.2

برنامه دقیقا مانند AppSync کار میکند ولی اینبار بصورت فایل ipa نه deb
برای استفاده باید UDID خود را ثبت کنید چیزی که هیچوقت ما موافق ان نبودیم
برنامه در انتظار انتشار میباشد اگر منتشر بشود برای جیلبرک بد میشود

ویدیو انجام و استفاده ان:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع:سام (italodance) در موبایلستان ...

ینی دیگه میتونیم از شر سیدیا و جیلبریک راحت بشیم (اگه به برنامه ای جز appsync نیاز نداشته باشیم)

در ضمن این برنامه بیشتر به درد ما آیپاد دارا میخوره تا آیفون دارا :8:
این روش رو کسی تست نکرده؟

yas_6969
19-09-2010, 09:56
این روش رو کسی تست نکرده؟

دوست من هنوز نیومده که کسی تست کنه.فعلا در حد خبر هستش

mbmfcbm
19-09-2010, 11:44
سلام دوستان میخوام ایپد نسل 4 جدید بگیرم یکی از اشنایان میخواد بره دبی.
میخواستم بدونم این نسل جدید ها هم جیل برک میشن یا نه؟

Mehrdad092000
19-09-2010, 13:17
یعنی اپل میاد این برنامرو بزاره تو ایتونز؟

a.z.p.z
19-09-2010, 19:21
apple به طور کلی برنامه ها رو مدنظر میگیره و خودش باید اجازه بده که تو app store ادد بشه یا خیر و خوب خیلی از برنامه ها بوده
که اجازه نداده ....

ahmad72
20-09-2010, 08:59
یعنی اپل میاد این برنامرو بزاره تو ایتونز؟

apple به طور کلی برنامه ها رو مدنظر میگیره و خودش باید اجازه بده که تو app store ادد بشه یا خیر و خوب خیلی از برنامه ها بوده
که اجازه نداده ....

این برنامه با سافاری نصب میشه و "با توجه به سازنده ی برنامه ، این App از (یه قابلیت) که اپل برای به اشتراک گذاری برنامه ها ی بتا توی نت به سازنده ها داده استفاده میکنه ."
و البته احتمالا" پولیه . "The app will cost under $20 and be installed via Safari on the device. It works with iOS 4.1 and iOS 4.2"

P A R S A
20-09-2010, 10:01
قیمت آیپاد تاچ جدید در مجتمع پایتخت:
32GB : 450.000 t
:19:

fery_lion
20-09-2010, 14:09

ایول بعد از دو هفته انتظار بالاخره امد
:42::19:
بری شروع قیمتش بد نیست به نظرم.

offlineinternet
20-09-2010, 14:52

سلام
ممنون بابت قیمت
64 گیگش نمیدونید چنده؟:11:

gtairani
20-09-2010, 14:55
64 گیگش نمیدونید چنده؟:11:
بله خدا تومن :27:

Mehrdad092000
20-09-2010, 15:30
قیمتش که خوبه
زیاد نکشیدن
واسه اولش طبیعیه

offlineinternet
20-09-2010, 16:24
بله خدا تومن :27:

این بله چه ربطی به سوال من داشت:2:

yas_6969
21-09-2010, 16:15
دوستان جیلیبریک ipod 2G برای فریمور 4.1 ریلیز شد. به این تاپیک مراجعه کنید.

kharkhoon
23-09-2010, 01:18
دوستان بعد الان اين جديدا كه 450 هست... جيلبرك ميشن يا نه فعلا؟
بعدش به نظرتون كي زير 400 مياد؟

hamed1987
23-09-2010, 08:03
سلام دوستان یه سوال داشتم
یکی از آشنایان یه آی پاد تاچ نسل سوم واسم آورده ولی من نسل چهارم می خواستم!!:13:
ظرفیتشم هم 64 هست
حالا یه کمکی میخوام ازتون
اختلاف نسل سوم و چهارم در چه حدی هست؟
پردازشگر A4 و صفحه رتینا رو میدونم ولی منظورم اینه که چقدر با هم این دوتا فرق میکنه که به نفع من میشه که بفروشم و نسل چهارم بگیرم
شنیدم واسه iOS4.1 برنامه کم هست
حالا به نظرتون چی کار کنم این نسل سوم رو داشته باشم؟
قدرت و گرافیکش خوبه؟
یا اینکه بفروشم و نسل 4 بگیرم:45:

P A R S A
23-09-2010, 09:29
سلام دوستان یه سوال داشتم
یکی از آشنایان یه آی پاد تاچ نسل سوم واسم آورده ولی من نسل چهارم می خواستم!!:13:
ظرفیتشم هم 64 هست
حالا یه کمکی میخوام ازتون
اختلاف نسل سوم و چهارم در چه حدی هست؟
پردازشگر A4 و صفحه رتینا رو میدونم ولی منظورم اینه که چقدر با هم این دوتا فرق میکنه که به نفع من میشه که بفروشم و نسل چهارم بگیرم
شنیدم واسه iOS4.1 برنامه کم هست
حالا به نظرتون چی کار کنم این نسل سوم رو داشته باشم؟
قدرت و گرافیکش خوبه؟
یا اینکه بفروشم و نسل 4 بگیرم:45:
علیک!
اختلاف هاشون غیر از اون دو تا که گفتی، ژیروسکوب هست و 2 تا دوربین و میکروفون سر خود!:27:
iOS 4.1 هم هیچ فرقی از لحاظ ساپورت نرم افزار با قبلی هاش نداره! فقط هنوز جیلبریک نشده که اون هم به زودی انجام میشه، نگران نباش!:46:
البته قدرت نسل سه کم نیست و اینجوری نیست که دیگه از فردا نتونی بازی های جدید رو اجرا کنی ولی به هرحال تفاوت های نسل 3 و 4 خیلی عمده و مهم هستن!
به نظر من اگه بتونی این رو به قیمتی بفروشی که بدون پول اضافه تر یه 32 گیگ نسل 4 بگیری، خوبه! اگه بخوای این کار رو بکنی احتمالا باید الان نسل 3 خودت رو بفروشی، یکی دو ماه دیگه نسل 4 بخری!

kharkhoon
23-09-2010, 09:48
علیک!
اختلاف هاشون غیر از اون دو تا که گفتی، ژیروسکوب هست و 2 تا دوربین و میکروفون سر خود!:27:
iOS 4.1 هم هیچ فرقی از لحاظ ساپورت نرم افزار با قبلی هاش نداره! فقط هنوز جیلبریک نشده که اون هم به زودی انجام میشه، نگران نباش!:46:
البته قدرت نسل سه کم نیست و اینجوری نیست که دیگه از فردا نتونی بازی های جدید رو اجرا کنی ولی به هرحال تفاوت های نسل 3 و 4 خیلی عمده و مهم هستن!
به نظر من اگه بتونی این رو به قیمتی بفروشی که بدون پول اضافه تر یه 32 گیگ نسل 4 بگیری، خوبه! اگه بخوای این کار رو بکنی احتمالا باید الان نسل 3 خودت رو بفروشی، یکی دو ماه دیگه نسل 4 بخری!
آقا پارسا جواب ما رو هم بده خدا خيرت بده :31:
ميگم آيپاد جديدايي كه هس 4.0.1 روشونه يا 4.1‌؟ يعني جيلبرك ميشه يا نه؟

hamed1987
23-09-2010, 09:55
علیک!

مرسی بابت جوابتون
الان چند بفروشم خوبه؟
یعنی این نسل چهارم پردازشگر خیلی خفنه؟!:5: که باید عوض کرد؟
می خوام راحت تر برام این مساله رو روشن کنی
آخه تا حالا با آی پاد کار نکردم

این جور که من شنیدم 4.1 پیش فرض ننصب هست

P A R S A
23-09-2010, 10:05
مرسی بابت جوابتون
الان چند بفروشم خوبه؟
یعنی این نسل چهارم پردازشگر خیلی خفنه؟!:5: که باید عوض کرد؟
می خوام راحت تر برام این مساله رو روشن کنی
آخه تا حالا با آی پاد کار نکردم
این جور که من شنیدم 4.1 پیش فرض ننصب هست
فقط بحث پردازنده نیست، ژیروسکوپ اضافه شده که کارایی هایی جالبی (خصوصا تو بازی!) میتونه داشته باشه! (یه چیزی هست مثل شتابسنج ولی خیلی دقیق تر!)، دو تا دوربین هست که واقعا چیز مهمیه و باحالیه (غیر از عکس و فیلم کارهای جالبی میشه کرد!)، کیفیت و رزولوشن LCD واقعا چشمگیر هست!و در آخر قطعا نسل چهار دیر تر از ساپورت خارج میشه تا نسل سه! ...راستی باطریش هم بهتر شده!
حالا شما چه استفاده ای از آیپاد داری!؟ آهنگ؟ فیلم؟ بازی؟ وب گردی؟ این هم مهمه!

همه دارای iOS 4.1 هستند، فعلا جیلبریک نشده ولی کارگران (:rambo:) مشغول کارند!:دی

hamed1987
23-09-2010, 10:21
فقط بحث پردازنده نیست، ژیروسکوپ اضافه شده که کارایی هایی جالبی (خصوصا تو بازی!) میتونه داشته باشه! (یه چیزی هست مثل شتابسنج ولی خیلی دقیق تر!)، دو تا دوربین هست که واقعا چیز مهمیه و باحالیه (غیر از عکس و فیلم کارهای جالبی میشه کرد!)، کیفیت و رزولوشن LCD واقعا چشمگیر هست!و در آخر قطعا نسل چهار دیر تر از ساپورت خارج میشه تا نسل سه! ...راستی باطریش هم بهتر شده!

من بازی شاید بکنم ولی زیاد نه
بیشتر کارم وبگردی و باز بیشتر از این موسیقی و فیلم و کار با نرم افزار های متعدد هست
واسه عکس و فیلم گرفتن هم نمیخوام
کیفیت نسل 3 رو نمیدونم چه برسه به نسل چهار هم پردازشگر و هم طبق گفته شما lcd
باتریشون آنقدر زیاد هست این جور که شنیدم که حالا نسل جهار بشتر هم شده
البته نسل 3 یک سال پیش تولید شده یعنی ساپورتش 1 سال اختلاف باید داشته باشه

P A R S A
23-09-2010, 10:41
من بازی شاید بکنم ولی زیاد نه
بیشتر کارم وبگردی و باز بیشتر از این موسیقی و فیلم و کار با نرم افزار های متعدد هست
واسه عکس و فیلم گرفتن هم نمیخوام
کیفیت نسل 3 رو نمیدونم چه برسه به نسل چهار هم پردازشگر و هم طبق گفته شما lcd
باتریشون آنقدر زیاد هست این جور که شنیدم که حالا نسل جهار بشتر هم شده
البته نسل 3 یک سال پیش تولید شده یعنی ساپورتش 1 سال اختلاف باید داشته باشه
به نظرم شما یه بررسی بکن ببین اگه میتونی به قیمت خوب (مثلا به آشنا،که خودت کاملا راضی باشی!) بفروشیش که خب بفروشش ولی اگه خوب نخریدند، بیخیالش شو با همین نسل 3 خودت حال کن! ساپورتش که تموم شد دوتایی یه فکری میکنیم!:27:

hamed1987
23-09-2010, 11:36

همه دارای iOS 4.1 هستند، فعلا جیلبریک نشده ولی کارگران (:rambo:) مشغول کارند!:دی

به نظرم شما یه بررسی بکن ببین اگه میتونی به قیمت خوب (مثلا به آشنا،که خودت کاملا راضی باشی!) بفروشیش که خب بفروشش ولی اگه خوب نخریدند، بیخیالش شو با همین نسل 3 خودت حال کن! ساپورتش که تموم شد دوتایی یه فکری میکنیم!:27:

راستی از امضای شما معلومه نسل سوم دارید
راضی هستید؟
از لحاظ سرعت و ال سی دی و کیفیت صفحه در نمایش عکس و فیلم مخصوصا:11:

dragon-fly
23-09-2010, 12:24
سلام دوستان
من از ipod هیچی نمیدونم(البته از نظر کیفیت تصویر ,صدا و عمر باطری) فقط دنبال یه چیزی برای فیلم و اهنگ هستم ipod مناسبه ؟
فقط برام خیلی مهمه فیلمو با کیفیت نشون بده و فایل srt نوش کار کنه و باطریش زود تموم نشه. البته اگه میشه قابلیتای سری جدیدشو لیست وار بگید.

P A R S A
23-09-2010, 12:38
راستی از امضای شما معلومه نسل سوم دارید
راضی هستید؟
از لحاظ سرعت و ال سی دی و کیفیت صفحه در نمایش عکس و فیلم مخصوصا:11:
کاملا راضی هستم!
کیفیت صفحه نسل 3 و حتی نسل های قبلی از محشر اون طرف تره (با هر دستگاهی که مقایسه کنی!) حالا توی نسل 4 از اون هم فراتر رفته!

سلام دوستان
من از ipod هیچی نمیدونم(البته از نظر کیفیت تصویر ,صدا و عمر باطری) فقط دنبال یه چیزی برای فیلم و اهنگ هستم ipod مناسبه ؟
فقط برام خیلی مهمه فیلمو با کیفیت نشون بده و فایل srt نوش کار کنه و باطریش زود تموم نشه. البته اگه میشه قابلیتای سری جدیدشو لیست وار بگید.
فکر میکنم اگه کاربری تون فقط فیلم و آهنگه و کاری به بازی و برنامه و اینترنت ندارید اگه سراغ پلیر های Cowon برید براتون بهتر باشه!
من هیچ پلیری رو ندیدم که فایل Srt و کلا زیرنویس به صورت جدا رو ساپورت کنه، خصوصا فارسی!
قابلیت های آیپاد تاچ:

hamed1987
23-09-2010, 13:16
کاملا راضی هستم!
کیفیت صفحه نسل 3 و حتی نسل های قبلی از محشر اون طرف تره (با هر دستگاهی که مقایسه کنی!) حالا توی نسل 4 از اون هم فراتر رفته!

فکر میکنم اگه کاربری تون فقط فیلم و آهنگه و کاری به بازی و برنامه و اینترنت ندارید اگه سراغ پلیر های Cowon برید براتون بهتر باشه!
من هیچ پلیری رو ندیدم که فایل Srt و کلا زیرنویس به صورت جدا رو ساپورت کنه، خصوصا فارسی!
قابلیت های آیپاد تاچ:

بازم ممنونم
این جور که معلومه زیاد هم بد نیست من اینو نگه دارم....

P A R S A
23-09-2010, 14:39
بازم ممنونم
خواهش میکنم!
اصلا بد نیست، عالیه! ان.شاء.الله nسال LCDـیش برات روشن، خاموش بـشه!:11:

dragon-fly
23-09-2010, 16:53
کاملا راضی هستم!

قابلیت های آیپاد تاچ:

نه, هم بازی میکنم هم اینترنت میرم اما بیشتر از هر کاری برا فیلم و اهنگ استفاده میکنم مخصوصا فیلم
راستی از عمر باطری چیزی نگفتید (چند ساعت میشه ازش کار کشید) ؟

P A R S A
23-09-2010, 18:48
نه, هم بازی میکنم هم اینترنت میرم اما بیشتر از هر کاری برا فیلم و اهنگ استفاده میکنم مخصوصا فیلم
راستی از عمر باطری چیزی نگفتید (چند ساعت میشه ازش کار کشید) ؟
خب پس بهترین و شاید تنها گزینه برای شما آیپاد تاچ هست!
باطریش برای موزیک و فیلم واقعا عالیه و خیلی خوب جواب میده ولی وبگردی و خصوصا بازی های سه بعدی باطری زیادی مصرف میکنه، البته تو نسل جدید باطری باز هم بهبود یافته!

dragon-fly
23-09-2010, 19:26
مرسی عزیز
ولی نگفتید حدودا چند ساعت میشه باش فیلم دید ؟
اگه قیمت 32 و 64 رو هم دارید لطف کنید بدید.

P A R S A
23-09-2010, 19:37
مرسی عزیز
ولی نگفتید حدودا چند ساعت میشه باش فیلم دید ؟
اگه قیمت 32 و 64 رو هم دارید لطف کنید بدید.
7 ساعت فیلم و 40 ساعت موسیقی
قیمت 32GB نسل4 تهران : حدود 450.000 که به شدت الکی گرونه، میاد پایین، تا 350 هم میاد!

Mehrdad092000
23-09-2010, 20:27
بازم ممنونم
به نظر من اگه وا نکردی بفروش

P A R S A
24-09-2010, 00:11
دوستانی که هنوز روی 3.1.2 هستند (اگه کسی باشه!) میتونن iOS 4.1 رو جیلبریک کنند!

[پست 1300 من!]

lurenzo
24-09-2010, 01:51
تفاوت صفحه نمایش آیپاد تاچ جدید و نسل سه :

hamed1987
24-09-2010, 10:19
تفاوت صفحه نمایش آیپاد تاچ جدید و نسل سه :

مرسی بابت عکس ولی اگه عکس رو در سایز اصلی نگاه کمنید یکم مشکوکه
نمیدونم تو عکس اینجوری افتاده صفحه آی پاد نسل سه رو تو عکس ببینید خیلی خط های افقی و عمودی اضافی رو صفحه است که بعید میدونم نسل سه اینجوری باشه چون همه از ال سی دی اون تعریف می کنن
البته در این مورد پارسا جان میتونن مارو راهنمایی کنن:10:

marcochivoli
24-09-2010, 11:18
سلام
شاید سوال تکراری باشه ولی چطور میتونم از note هام توی آیپاد بک آپ بگیرم یه جور که بتونم توی ویندوز اونا رو داشته باشم
مثلا کانتکت هام رو با outlook سینک میکنم بعد از outlook اونا رو به صورت فایل excel یا access ذخیره(export) میکنم و دیگه هر جا بخوام میتونم اونا رو داشته باشم ولی note ها رو که با آیتونز سینک میکنم توی outlook نمیان یا من نمیبینمشون ممنون میشم دوستان یه راهی پیشنهاد بدن که من بتونم note ها روی pc ذخیره کنم آخه خیلی واسم مهمن
ipod 3g ios4.1
راستی از وقتی رفتم به 4.1 اون مشکل اجرای خودکار آهنگ برطرف شد:15:

P A R S A
24-09-2010, 11:53
مرسی بابت عکس ولی اگه عکس رو در سایز اصلی نگاه کمنید یکم مشکوکه
نمیدونم تو عکس اینجوری افتاده صفحه آی پاد نسل سه رو تو عکس ببینید خیلی خط های افقی و عمودی اضافی رو صفحه است که بعید میدونم نسل سه اینجوری باشه چون همه از ال سی دی اون تعریف می کنن
البته در این مورد پارسا جان میتونن مارو راهنمایی کنن:10:
چنین تفاوتی وجود داره ولی شما پیکسل های هیچ کدوم از نسل 3 یا 4 رو نمیتونید با چشم غیر مسلح ببینید. (من تست کردم!:31:) در نهایت تصاویر نسل 4 روشن تر و شفاف تر و البته واضح تر به نظر می رسه!:5:
...یه سری موج که توی عکس افتاده به خاطر عکس برداری هست و با چشم چنین چیزی دیده نمیشه! تقریبا یه چیزی مثل این که اگه بخوایید از مانیتور های CRT یا حتی بعضا LCD فیلم بگیرید، تصویر پرش پیدا میکنه...

hamed1987
24-09-2010, 12:11
چنین تفاوتی وجود داره ولی شما پیکسل های هیچ کدوم از نسل 3 یا 4 رو نمیتونید با چشم غیر مسلح ببینید. (من تست کردم!:31:) در نهایت تصاویر نسل 4 روشن تر و شفاف تر و البته واضح تر به نظر می رسه!:5:
...یه سری موج که توی عکس افتاده به خاطر عکس برداری هست و با چشم چنین چیزی دیده نمیشه! تقریبا یه چیزی مثل این که اگه بخوایید از مانیتور های CRT یا حتی بعضا LCD فیلم بگیرید، تصویر پرش پیدا میکنه...

آفرین دقیقا درسته
این موجش خیلی مشکوک بد (پس خوبی رتینا اینه که عکس بگیرید بدون موجه:31:)
پس درواقع به قول شما شفافیت و تفاوت پیکسل براحتی مشخص نیست که داد بزنه بگه من اینقدر متفاوتم؟!:19:

ahmad72
24-09-2010, 13:10
ببینید ...

این موجا که خییلی ضایعن و به هیچ وجه هنگام عکسبرداری از صفحه نمایش نسل 3 نمی افته .مگه CRT هست؟
پس تا اینجا این عکسه رد میشه ...

(خودم عکس گرفتم ازش.سید یه عکس با دوربینت تو حالت ماکرو از صفحه نمایش آیپادت بگیر جالبه.:5:)

همتون دیدین جاهایی که چندین تا (!) مانیتور یا تلویزیون کنار هم گذاشتن.
چند وقت پیش هم یه تلویزیون گرفتین با کیفیت مرگ!
حالا اونجا میرین میبینین اِاِاِاِاِاِ !!!تلویزیونتون در مقابل چندتای دیگه کم میاره تو کیفیت.
در صورتی گه توی خونه فک میکردین رو دست تلویزیونتون دیگه نیست.

حالا قضیه ی رتینا و مدل قبل هم همینجوره.
شما نسل 3 رو دارین.با هر گوشی که مقایسه میکنین یه سروگردن بالاتره و واقعا لذت بخشه.:27:ولی وقتی کنار رتینا قرار میگیره می بینید که کم میاره.

افتاد الآن؟

حامد جان شما هم سعی کن (اگه مایشو داری) نسل 4 رو داشته باشی.
تاریخ (!) نشون داده اپل شرکتی نیست که یه فناوری رو تولید کنه و ازش استفاده نکنه.(مث نوکیا نیست که روی N82 و N95 چیپست گرافیکی کار گذاشت ولی خریداران آرزوی استفاده از این چیپست رو به گور بردن :13:)
حالا اپل مثلا از ژیرسکوپ استفاده کرده و بعیده که کارهای شگفت انگیزی که میشه با این قطعه کرد رو نادیده بگیره.
شما حالا میگی بازی نمیکنی،ولی وقتی بازیهایی که فقط با ژیرسکوپ اجرا میشن تولید شدن،ممکنه سرخورده بشی که چرا ...

نتیجه ی کلی : اگه مایشو داری نسل 4 رو بگیر.نداری همینو نگه دار نهایت لذتو ببر.خییلی ضرر نمیکنی.(بستگی داره به خودت و علاقه مندیهات)
(مثلا" من خودم یه ماه صبر میکردم میتونستم نسل 3 بگیرم ولی نسل 2 رو گرفتم.چون هم پولشو نداشتم هم میدونستم خیلی چیزی رو از دست نمیدم.ولی تفاوتای نسل 2 و 3 با نسل 3و 4 فرق میکنه.تفاوت نسل 2 و3 یه جورایی فقط سرعته و دیگر هیچ!!)

یا علی ...

hamed1987
24-09-2010, 13:55
ببینید ...

این موجا که خییلی ضایعن و به هیچ وجه هنگام عکسبرداری از صفحه نمایش نسل 3 نمی افته .مگه CRT هست؟
پس تا اینجا این عکسه رد میشه ...

(خودم عکس گرفتم ازش.سید یه عکس با دوربینت تو حالت ماکرو از صفحه نمایش آیپادت بگیر جالبه.:5:)

همتون دیدین جاهایی که چندین تا (!) مانیتور یا تلویزیون کنار هم گذاشتن.
چند وقت پیش هم یه تلویزیون گرفتین با کیفیت مرگ!
حالا اونجا میرین میبینین اِاِاِاِاِاِ !!!تلویزیونتون در مقابل چندتای دیگه کم میاره تو کیفیت.
در صورتی گه توی خونه فک میکردین رو دست تلویزیونتون دیگه نیست.

حالا قضیه ی رتینا و مدل قبل هم همینجوره.
شما نسل 3 رو دارین.با هر گوشی که مقایسه میکنین یه سروگردن بالاتره و واقعا لذت بخشه.:27:ولی وقتی کنار رتینا قرار میگیره می بینید که کم میاره.

افتاد الآن؟

حامد جان شما هم سعی کن (اگه مایشو داری) نسل 4 رو داشته باشی.
تاریخ (!) نشون داده اپل شرکتی نیست که یه فناوری رو تولید کنه و ازش استفاده نکنه.(مث نوکیا نیست که روی N82 و N95 چیپست گرافیکی کار گذاشت ولی خریداران آرزوی استفاده از این چیپست رو به گور بردن :13:)
حالا اپل مثلا از ژیرسکوپ استفاده کرده و بعیده که کارهای شگفت انگیزی که میشه با این قطعه کرد رو نادیده بگیره.
شما حالا میگی بازی نمیکنی،ولی وقتی بازیهایی که فقط با ژیرسکوپ اجرا میشن تولید شدن،ممکنه سرخورده بشی که چرا ...

نتیجه ی کلی : اگه مایشو داری نسل 4 رو بگیر.نداری همینو نگه دار نهایت لذتو ببر.خییلی ضرر نمیکنی.(بستگی داره به خودت و علاقه مندیهات)
(مثلا" من خودم یه ماه صبر میکردم میتونستم نسل 3 بگیرم ولی نسل 2 رو گرفتم.چون هم پولشو نداشتم هم میدونستم خیلی چیزی رو از دست نمیدم.ولی تفاوتای نسل 2 و 3 با نسل 3و 4 فرق میکنه.تفاوت نسل 2 و3 یه جورایی فقط سرعته و دیگر هیچ!!)

یا علی ...

واقعا مرسی از راهماییت
ولی مشکل اینجاست که اگر بخوام نسل 4 بگیرم اول باید تلاش کنم این نسل 3 رو بفروشم و بهد شاید یخورده بذارم روش و نسل 4 رو با نصف ظرفیت نسل 3 فعلیم بگیرم (الان 64 دستم هست)
اون هم باید یه ماهی کمش صبر کنم که بیاد پایین
بخاطر همین اومدم مشورت بگیرم بابت آینده:13:

Mehrdad092000
24-09-2010, 14:12
واقعا مرسی از راهماییت
ولی مشکل اینجاست که اگر بخوام نسل 4 بگیرم اول باید تلاش کنم این نسل 3 رو بفروشم و بهد شاید یخورده بذارم روش و نسل 4 رو با نصف ظرفیت نسل 3 فعلیم بگیرم (الان 64 دستم هست)
اون هم باید یه ماهی کمش صبر کنم که بیاد پایین
بخاطر همین اومدم مشورت بگیرم بابت آینده:13:
اقا شما باز کزدی ipod رو؟
اگه بازش نکردی خوب میتونی بفروشی
و یه 32 گیگ 4 بگیری

ahmad72
24-09-2010, 14:27
اینجور که از پستتون برداشت میشه ، معلومه مشکل حادی توی قیمت ندارین ...
خب ...
اگه من جای شما بودم ، این تلاش (برای فروختن) و صبر (برای پایین اومدن قیمت) رو میپذیرفتم ...
به نطر من ارزشش رو داره ...

در ضمن یه لحظه فک کنین.64 گیگ خیـــلیه ها ...
با احتمال 97.5 % باید کافی باشه ...

hamed1987
24-09-2010, 14:56
اقا شما باز کزدی ipod رو؟
اگه بازش نکردی خوب میتونی بفروشی
و یه 32 گیگ 4 بگیری
نه باز نکردمش

اینجور که از پستتون برداشت میشه ، معلومه مشکل حادی توی قیمت ندارین ...
خب ...
اگه من جای شما بودم ، این تلاش (برای فروختن) و صبر (برای پایین اومدن قیمت) رو میپذیرفتم ...
به نطر من ارزشش رو داره ...

در ضمن یه لحظه فک کنین.64 گیگ خیـــلیه ها ...
با احتمال 97.5 % باید کافی باشه ...

اره 64 که خیلیه آیا کسی اینجا بصورت حضوری نسل 3 و 4 رو با هم مقایسه کرده؟:11:

Mehrdad092000
24-09-2010, 21:22
نه باز نکردمش

باز نکردی بفروش
مغازدار کم میخره اما تو دست بهتر میفروشی
از اونور اوردن؟
چند واست افتاده؟

hamed1987
24-09-2010, 22:29
باز نکردی بفروش
مغازدار کم میخره اما تو دست بهتر میفروشی
از اونور اوردن؟
چند واست افتاده؟

از تایلند واسم آوردن گرون تر از ایران فکر کنم وایساد
حدود 390 تومن:13:

kharkhoon
24-09-2010, 22:51
64 گيگ 390 كه خيلي ارزونتره...

hamed1987
25-09-2010, 00:50
64 گيگ 390 كه خيلي ارزونتره...
چی عزیز؟
متوجه نشدم
شرمنده:11:

P A R S A
25-09-2010, 09:48
عزیز خوبی!؟:31:
390.000 برای 64GB که خیلی ارزونه!:18: اینجا نوش حدود 430.000 تومنه، فکر کنم اگه بفروشی یه چیزی هم بزنی به جیب!:27:

ahmad72
25-09-2010, 12:35
حدود 390 تومن
دپگه به نظر من دیوانگیه که آیفون 4 نخری ....

----------------------------------------------
دوستان همگی خداحافظ ...
دعام کنین 10 تیر 90 با خوشحالی برگردم ...

P A R S A
25-09-2010, 12:54
دپگه به نظر من دیوانگیه که آیفون 4 نخری ....
دوستان همگی خداحافظ ...
دعام کنین 10 تیر 90 با خوشحالی برگردم ...
منظور آیپاد تاچ نسل 4 بود، دیگه!:31:
موفق باشی...

hamed1987
25-09-2010, 13:18
دوستان بهترین شارژ و بهترین قاب و بهترین محافظ ال سی دی برای آِی پاد چیه؟
یه قیمت هم بدید ممنون میشم
اصلا نیاز به محافظ ال سی دی هست؟
با اینکه میگن ضد خش هست:46: