PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Vamp!r3
03-06-2010, 16:26
فرق 3G با 2G چیه در iPod Touch ؟

این قسمت زیاد توضیح داده شده توی همین تاپیک........بگردید پیدا میکنید.......

رم خارجی میخوره ؟

خیر

قیمتش الان چنده ؟

حدود 210

DD22
04-06-2010, 02:46
دوستان من تازه با این گوشی اشنا شدم سوالاتی در ارتباط با این گوشی داشتم که در این تایپیک مطرح می کنم امیدوارم پاسخ انها را دریافت کنم
1. ایا این گوشی سیم کارت می خورد و با ان امکان تماس و ارسال اس ام اس وجود دارد در ضمن ایا دوربین هم دارد یا خیر اگر دوربین دارد کیفیت دوربین ان چند پیکسل است
2. با توجه به مطالعاتی که از این تیپیک داشته ام متوجه شده ام این گوشی بیشتر به خاطر بازیهای خوبی که دارد و به خاطر برنامه هایی که می توان روی ان نصب کرد طرفدار دارد
3. چه برنامه هایی را روی این گوشی میتوان نصب کرد که اینقدر مشتری دارد
4. ایا سیستم GPS دارد و در کل میتوان انرا گوشی کاملی دانست که همه امکانات را در سطح عالی دارد یا خیر
منظورم گوشی IPHON TOUCH 3G است

a.z.p.z
04-06-2010, 11:34
سلام ... اولا یه پست کافیه ! ... دوما ایپاد تاچ گوشی نیست پی ام پی هست ! ...
دوست من چیزی به اسم iphone touch 3g وجود خارجی نداره ... احتمالا منظورت شما ipod touch 3g هست ؟
اگه اره که این یه پخش کننده موسیقی هست و سیم کارت و تماس و ... هم برقرار نمیکنه ! ...
خیر دوربین نداره...
برنامه های کاربردی و بازی های متنوع و ... زیادی داره ولی برنامه هایی که مختص ایفون هست رو ایپاد تاچ اجرا نمیشه ! ...
شما میتونید نقشه های افلاین رو نصب بکنید روش ...
و در کل ایپاد تاچ یه پخش کننده موسیقی هست برای کسایی که به وبگردی و صفحه نمایش بزرگ و برنامه و بازی هاش نیاز دارن نه یک گوشی ...
** من فک میکنم شما میخواید ایفون بگیرید اینطور نیست؟!

almamor
04-06-2010, 13:24
اقایون سلام
من میخوام g700 رو بفروشم ( نه که بفروشم بدم به داداشم)یه ایپاد بخرم!
راستش نگید همین دورو برارو بخون به جواب میرسی که ار صفحه 241 خوندم و جواب نگرفتم
کاربرد اصلیش برای من استفاده از نرم افزار و wifi و موزیکش هست اونم از نوع mp3 زبان انگلیسی
فقط چند تا سوال
1.جیلبریک چیه؟ایا این بلا رو سر گوشی بیاریم بازم کار میکنه؟ (: در این حد میدونم که یه چیز تو مایه های (ه ک) هستش
2.چجوری میشه اپدیت کرد یا به ایتونز وصل شد و کلا به چهدرد میخوره مثلآ این 3.1.3 که میگید چیه و اسون میشه این کار رو کرد؟
3.قیمت 8gig تقریبا 230-240 هست و من همین پول رو به زور جور کنم
ایا میارزه بخاطر تفاوت هایی که دارن 32 گیگ بگیرم (که البته باید کلی صبر کنم) راستی قیمتش میاد پایین؟
.
4*. ایا16gig هم داره (منظورم سری 3 اون بود) و ایا میرزه که دست دو 16 گیگ یا 32گیگ بخرم و ایا گیر میاد و مشکلاش رو چجوری میشه فهمید( نرم افزاری)؟********5
.
پ.قیمتش پایین نمیاد؟ یا اینکه میارزه بدم از اون ور باشم بیارن؟
6.جاوا ساپورت میشه؟

ممنون (فقط خواهشآ جواب بدین)

a.z.p.z
04-06-2010, 14:40
1: بله درست گفتید خیر مشکلی به وجود نمیاره و باعث میشه که شما بتونید از برنامه ها و بازی های app store به صورت مجانی استفاده بکنید که با توجه به فریمور و نوع base band برنامه های مختلفی برای این کار هست ! ...

2: بله به این میگن فریمور و تو هر فریمور یک سری از باگ ها گرفته میشه و ممکن هم هست قابلیت ها جدیدی اضافه بشه ولی شما اول باید مطمئن بشید که این فریمور جیلبرک شده یا نه ... بله با ایتونز میشه این کارو کرد و رو گزینه check for update کلیک کنید یا فریمور رو جدا دانلود کنید و ریستور کنید.
3: شما با این پول نمیتونید مدل 3 جی رو بخرید چون این مدل 8 گیگ نداره و برتریش نسبت به مدل قبلی افزایش سرعت در اجرای بازی ها و برنامه هاست ...

4: نرم افزاری که با ریستور مشکلات حل میشه معمولا ... سخت افزاری هم باید خودتون تست کنید ببنید مشکلی داره یانه ! ...
خوب اگه پولش رو ندارید میتونید بگید از اونور یه 3 جی 16 گیگ بیارن خوب ارزون تر هست ! ...
6: خیر تا اونجایی که میدونم ساپورت نمیکنه ! ...

Vallio
04-06-2010, 21:18
سلام ، بچه ها اینجا رو نگاه کنید :

خیلیا میگن که 3G هشت گیگ نداره ! این تری جی هست ؟
این درسته ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و ;

قیمت 8 و 16 ، تری جی این ای تاچ چنده ؟ همین !

boozzai
04-06-2010, 22:02
سلام ، بچه ها اینجا رو نگاه کنید :

خیلیا میگن که 3G هشت گیگ نداره ! این تری جی هست ؟
این درسته ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو ;

قیمت 8 و 16 ، تری جی این ای تاچ چنده ؟ همین !
سلام!
بله 8 گیگ همون 2g هست ولی به اسم 3g تو بازاره!!!
از لحاظ سخت افزاری و سرعت یه مقدار از 3g ضعیف تره!!!
3g فقط 32گیگ و 64گیگ داره!!!2g هم 8گیگ(که به اسم 3g تو بازار هست)!!!!16 در 2g بود که دیگه تولید نمیشه!!!
تو این سایتم باید 2g باشه!!!ولی عکسای 1g هست!!!نمیدوونم...!!از سایت نخری بهتره!!!:41:
8 = 230!!!
16 = نداره!!!
32 = 320!!!
64 = 410!!!
(قیمتا تقریبیا)

DaRyUsH AkRaMi
04-06-2010, 22:24
سلام دوستان
من ویندوزم رو عوض کردم .. حالا میخوام بدونم راهی هست که بدون اینکه برنامه هام پاک بشن sync کنم؟

hormozan m
05-06-2010, 21:17
سلام. به نظر شما تاچ بهتره یا x-fi 2 یا x-fi ؟؟؟؟:10:

boozzai
05-06-2010, 21:26
سلام. به نظر شما تاچ بهتره یا x-fi 2 یا x-fi ؟؟؟؟:10:
فکر نکنم که اینا زیاد تو یه سطح باشن!!!!:18:

hormozan m
05-06-2010, 21:34
یکم تو این تاپیک گشتم یک نفر گفته بود که تاچ 8gb 3g هست!!!!!!!!:8:

شما 16gb رو چند گرفتین ؟؟؟؟؟؟؟

وآخرین سوال این که این مغازه تو بازار بزرگ واقعا معتبره؟؟؟؟؟؟:10: مرسسسسسسسسی

boozzai
05-06-2010, 21:41
یکم تو این تاپیک گشتم یک نفر گفته بود که تاچ 8gb 3g هست!!!!!!!!:8:

شما 16gb رو چند گرفتین ؟؟؟؟؟؟؟

وآخرین سوال این که این مغازه تو بازار بزرگ واقعا معتبره؟؟؟؟؟؟:10: مرسسسسسسسسی
آره!!همون طور که بهت گفتم به اسم 3g هست ولی در واقع همون 2g هست!!!:27:
من 32 خریدم!!!قیمت بهم دقیق نگفته!!!گفت طرفای 350-360 هست!!که من فعلا 200 دادم تا پس فردا!!!!
16 هم وجود نداره!!!تو نسل قبلی 16 بود!!!
آره یکی از شیک ترین مغازه هاست!!!فقط لبتاپ میاره!!!که آیپاد هم میاره!!!:31:

a.z.p.z
06-06-2010, 10:22
سلام دوستان
من ویندوزم رو عوض کردم .. حالا میخوام بدونم راهی هست که بدون اینکه برنامه هام پاک بشن sync کنم؟

دیر به فکر افتادید دوست من قبل از اینکه ویندوزتون رو عوض کنید باید از مسیر
c:my document/my music/itunes نسخه پشتیان میگرفتید ! ...

hormozan m
07-06-2010, 20:40
آره!!همون طور که بهت گفتم به اسم 3g هست ولی در واقع همون 2g هست!!!:27:
من 32 خریدم!!!قیمت بهم دقیق نگفته!!!گفت طرفای 350-360 هست!!که من فعلا 200 دادم تا پس فردا!!!!
16 هم وجود نداره!!!تو نسل قبلی 16 بود!!!
آره یکی از شیک ترین مغازه هاست!!!فقط لبتاپ میاره!!!که آیپاد هم میاره!!!:31:

سلام . آیپادتونو گرفتین؟؟؟؟:31:

boozzai
07-06-2010, 21:40
سلام . آیپادتونو گرفتین؟؟؟؟:31:
امیدوارم اخبار رو دیده باشید....
امروز ساعت 5:30 یعنی 1ساعت قبل رفتنم یهو طوفان شد...:41:
امروز نرفتم بگیرمش...
خدا کنه فردا هوا خوب بشه...ایشالا فردا.....

hani saravi
08-06-2010, 13:16
salam dostan man ye ipod touch 8 gig daram to ahang rikhtano film o ina moshkeli nadaram ... version ipodam 3.1.3 hast ye pakage bazi kharidam kole sho to itunes rikhtam vaghti ipodamo vasle mikonam ke bazi haro beriza bala minvise inestalling esme bazi vali akharesh in eror ro mide vase tak tak baziha chikar bayad bokonam toro khoda komakam konin

this application "i fish" was not inestal to ipod"hani s ipod". becuase an unknown error occurred(0xe8008001)

saharl
08-06-2010, 13:56
سلام
من هم یه همچین مشکلی دارم،
اگر کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه، ممنون میشم.

a.z.p.z
08-06-2010, 14:01
چند مورد وجود داره شما اصلا جیلبرک کردید ؟ ... مورد دوم باید اکانت داشته باشید و علاوه بر اون باید اکانتتون رو اتورایز بکنید ! نمیدونم این کار باید حتما انجام بدید ... بعدش یه برنامه مجانی بریزید و بعد ipa پولی رو نصب کنید با iphone pc suit میشه به راحتی!

saharl
08-06-2010, 14:04
1. جیلبرک چیه؟
2.چطور میتونم اکانت درست کنم؟

میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟؟:41:

boozzai
08-06-2010, 14:25
1. جیلبرک چیه؟
2.چطور میتونم اکانت درست کنم؟

میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟؟:41:
جیلبریک به معنی شکستن قفل آیپاده و با چندتا برنامه میشه این کارو کرد!!!که کار زیاد سختی هم نیست!!!
با جیلبریک شما میتونید برنامه های کرک شده رو در آیپاد بریزید.....

آموزش ساخت اکانت هم به صورت خیلی کامل اینجا هست....

fade2amin
08-06-2010, 18:56
salam dostan man ye ipod touch 8 gig daram to ahang rikhtano film o ina moshkeli nadaram ... version ipodam 3.1.3 hast ye pakage bazi kharidam kole sho to itunes rikhtam vaghti ipodamo vasle mikonam ke bazi haro beriza bala minvise inestalling esme bazi vali akharesh in eror ro mide vase tak tak baziha chikar bayad bokonam toro khoda komakam konin

دوست عزیز لطفا فارسی بنویس. بعد مشکلی که شما داری اینکه iPod رو Jailbreak ( کرک )، نکردی .

metallica is me
08-06-2010, 22:51
سلام دوستان به سرم زده میخوام یه ipod 3g 32 gig بخرم میتونید بگید قیمتش چنده و اگر بخرم مشکل جیلبرک و....نداره؟؟اگر باید به چیز خاصی توجه کنم بفرمایید مثلا تاریخ ساخت و...چون مبتدی هستم زیر دیپلم لطف کنید حرف بزنید
ممنون

boozzai
08-06-2010, 23:01
سلام دوستان به سرم زده میخوام یه ipod 3g 32 gig بخرم میتونید بگید قیمتش چنده و اگر بخرم مشکل جیلبرک و....نداره؟؟اگر باید به چیز خاصی توجه کنم بفرمایید مثلا تاریخ ساخت و...چون مبتدی هستم زیر دیپلم لطف کنید حرف بزنید
ممنون
سلام...
16 گیگ 3g وجود نداره...
3g ها فقط 32 گیگ و 64 گیگ هستن....
2g هم که 8 گیگ....

جیبریک به راحتی انجام میشه....
اگه میخوای با جدید ترین برنامه جیلبریک،جیلبریک کنی فریمور 3.1.3 بگیر...

نه..فقط حواست باشه 32 گیگ 2g بهت نندازن...
پشت جعبه باید آیتونز 9 به بالا باشه....
فریمور. 3.1 به بالا هم باشه....

32 گیگ 3جی 320 تومان
64 گیگ 3جی 410 تومان
8 گیگ 2جی 220 تومان

hani saravi
09-06-2010, 10:09
دوست عزیز لطفا فارسی بنویس. بعد مشکلی که شما داری اینکه iPod رو Jailbreak ( کرک )، نکردی .

خوب یعنی باید فقط کرک کنم ..... چطوری؟ بعدش همینطور که گفتم میتونم بازی بریزم؟

hani saravi
09-06-2010, 10:16

خوب دوست عزیز چطور می‌تونم این کار رو‌ بکنم?

hani saravi
09-06-2010, 11:29
دوست عزیز به من لطفأ میگی‌ چطور باید کرک کنم ممنون

a.z.p.z
09-06-2010, 13:48
پست اول تاپیک رو بخونی متوجه میشی خواهشا برای این گونه سوالات پست اول رو ببنید بد نیست !

amirata
09-06-2010, 16:51
سلام من راجع به ipod سوال دارم
هر تاپیکی گشتم پیدا نکردم کجا باید سوالم رو بپرسم
لطفا کمکم کنید
من آی پاد 8 دارم
بردم برام نرم افزار ریختند و 25 تومان ازم گرفتن
توی دستگاه i tunes نصب کردم و اکانت i tunes هم دارم
اما نمیدونم چطور میتونم نرم افزاری به همین نرم افزار هایی که داخل آی پادم هست اضافه کنم
لطفا کمکم کنید
نمیخوام اینا حذف بشه و از اونجایی که هر باری که وصلش میکنم به کامپیوتر شروع میکنه به سینک کردن و من باید فوری کنسلش کنم نمیدونم چطوری میتونم چیزایی که توشه رو نگه دارم و چیزی جدیدت مثلا از همین جا دانلو.د کنم و به نرم افزار های اون اضافه کنم
ممنون میشم کمکم کنید
واقعا نیاز به راهنمایی دارم
ممنونم

P A R S A
09-06-2010, 19:04
آخرین ورژن فریمور که اومده کدومه؟ آخرینش که جیلبریک شده، کدومه؟
یه پست کامل و جامع درباره آخرین روش جیلبریک (آموزش و مشکلات و ...) کجا هست؟

boozzai
09-06-2010, 19:55
سلام!
آخرینی که اومده iOS 4 نام داره...
که مال همین آیفون جدیدس...
21 JUNE میاد(31 خرداد)...رایگان هست....

آخرین فریمور جیل شده 3.1.3(آخرین) هست که با برنامه اسپیرینت جیلبریک میشه....
این روش انگاری مشکلی نداره....حتی مشکل خاموش شدن آیپاد هم تو این برنامه حل شده...

برو اینجا:

payamf1
09-06-2010, 19:58
آخرین ورژن 3.1.3 هست که با spiritjb به صورت thethered جیل میشه و میتونید اطلاعات لازم رو از تاپیک زیر کسب کنید :

برای دانلود هم به تاپیک زیر مراجعه کنید :

برای جیلبرک :

البته فریمور 4 هم هست که البته هنوز نیومده

a.z.p.z
09-06-2010, 20:38
لطفا کمکم کنید
من آی پاد 8 دارم
اما نمیدونم چطور میتونم نرم افزاری به همین نرم افزار هایی که داخل آی پادم هست اضافه کنم
لطفا کمکم کنید
نمیخوام اینا حذف بشه و از اونجایی که هر باری که وصلش میکنم به کامپیوتر شروع میکنه به سینک کردن و من باید فوری کنسلش کنم نمیدونم چطوری میتونم چیزایی که توشه رو نگه دارم و چیزی جدیدت مثلا از همین جا دانلو.د کنم و به نرم افزار های اون اضافه کنم
ممنون میشم کمکم کنید
ممنونم

تا جایی که از پارسال یادم هست میتونستیم با یه برنامه خاص اسمشم یادم رفته تو مایه های winpwn بود(البته الان نمیدونم با چه برنامه ای میشه شاید با پی سی سوئیت) از یه مسیر مشخص و زیر شاخه هاش برنامه هارو میشد بک اپ گرفت بعد به این وسیله میشد برنامه های جدید هم اضافه کرد.
دوستانی که الان دارن 100% باید بدونن ! ... از این نظر مشکلی نیست میتونید از برنامه هاتون بک اپ بگیرید..
اینجا هم به جواب نرسیدید برید انجمن ایفون دوستان عزیزم اونجا کمکتون میکنن ! ...

Mehrdad092000
09-06-2010, 20:49
لطفا کمکم کنید
من آی پاد 8 دارم
لطفا کمکم کنید
ممنون میشم کمکم کنید
ممنونم
عزیز اگه میخواین برنامه هاتون پاک نشه باید خام اون برنامه ها توی pc شما باشه
شما یکاری کن
برنامه pc suite
از اینجا

دانلود کنید
و راحت برنامه هاتونو نصب کنید

ahmad72
10-06-2010, 10:50
لطفا کمکم کنید
من آی پاد 8 دارم
لطفا کمکم کنید
ممنون میشم کمکم کنید
ممنونم
اگه مقدوره برات ، برو و فایل اصلی رو بگیر از فروشنده ، بعدشم دیگه پول تو جیب این دزدای سر گردنه نریز .تو 5 دقیقه خودت جیلبریک کن و برنامه هاتو خودت مجانی داشته باش ...

تا جایی که از پارسال یادم هست میتونستیم با یه برنامه خاص اسمشم یادم رفته تو مایه های winpwn بود(البته الان نمیدونم با چه برنامه ای میشه شاید با پی سی سوئیت) از یه مسیر مشخص و زیر شاخه هاش برنامه هارو میشد بک اپ گرفت بعد به این وسیله میشد برنامه های جدید هم اضافه کرد.
دوستانی که الان دارن 100% باید بدونن ! ... از این نظر مشکلی نیست میتونید از برنامه هاتون بک اپ بگیرید..
اینجا هم به جواب نرسیدید برید انجمن ایفون دوستان عزیزم اونجا کمکتون میکنن ! ...
من نمیدونما ، اما احتمالا" این فلدره نیست؟

var\mobile\Applications

یه پست کامل و جامع درباره آخرین روش جیلبریک (آموزش و مشکلات و ...) کجا هست؟:21:
نکنه میخوای آیپاد بگیری ...
سرعتت خیلی بالا رفته ها!!!
مگه چقد وقته لپتاپتو گرفتی؟پیاده شو ما هم بیایم داداش ...:31::10:

مثل اینکه خیلی مصمم شدی بگیری ، آخه سوالات از مرز مبتدی گذشته یه راس زدی تو کار جیلبریک و آموزش و ...
فعلا فریمور جا افتاده 3.1.3 هست ولی تا چند وقت دیگه 4 هم میاد با قابلیتای جدید.البته باید دید که بعدش تا کی رفقای هکر 4 رو جیلبریک کنن :دی
روش جیلبریکش خیلی آسونه فقط برای یه مدت 8-9 دقه ای به وایرلس نیاز داره.:5:
برو آیپادو بگیر ، جیلبریکش با من !!!!:27:

a.z.p.z
10-06-2010, 11:13
بله درست هست مسیری که برنامه ها ذخیره میشه :
var\mobile\Applications
هست که از این مسیر میتونید از برنامه ها نسخه پشتیبان بگیرید ! ...

P A R S A
10-06-2010, 13:03
نکنه میخوای آیپاد بگیری ...
سرعتت خیلی بالا رفته ها!!!
مگه چقد وقته لپتاپتو گرفتی؟پیاده شو ما هم بیایم داداش ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل اینکه خیلی مصمم شدی بگیری ، آخه سوالات از مرز مبتدی گذشته یه راس زدی تو کار جیلبریک و آموزش و ...
فعلا فریمور جا افتاده 3.1.3 هست ولی تا چند وقت دیگه 4 هم میاد با قابلیتای جدید.البته باید دید که بعدش تا کی رفقای هکر 4 رو جیلبریک کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روش جیلبریکش خیلی آسونه فقط برای یه مدت 8-9 دقه ای به وایرلس نیاز داره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برو آیپادو بگیر ، جیلبریکش با من !!!!
شاید...!
هنوز خیلی جدی نیست، قضیه!
ما که پیاده بودیم و هستیم!:31:
میخواستم ببینم استفاده از بازی ها و برنامه های کرک شده چقدر آسونه! دردسر الکی نداشته باشه!:31:
حالا باید برم تو کار مقدمات خرید(!)، ببینم میشه یا نه!:46:
دستت درد نکنه، اگه گرفتم حتما مزاحمت میشم!:11:
قم، 32 گیگ 3G رو میدن : 322.000 تومن، خوبه؟

a.z.p.z
10-06-2010, 13:08
قیمتش با تهران تفاوتی نداره شما میتونی از اونجا بگیری ..
فقط برای اینکه مطمئن باشی 3 جی هست به ایتونز 9 به بالا و فریمور پشت باکس توجه داشته باش ! ...
در ضمن باکس ایپاد پلمپ هست و از روی علامت فلشی که بالای باکس هست باید پلمپ رو باز کنی !
* از من به تو نصیحت یه شیلد همون روز اول بگیر چون پشتش به شدت خش میوفته !
قبلش هم اگه ایتونز رو نصب بکنی و مطالب اموزشی این تاپیک رو بخونی راحت تر میتونی کار کنی !
* بذار راحتت کنم محصولات اپل به طور کلی برای اولین بار میخوای کار کنی باهاشون ا راحت نیستی(منظورم اینه که یه خورده ممکنه اولش گیج بشی) ولی اصلا چیز خاصی نیست شما گرفتی جیلبرک میکنی و میتونی برنامه و بازی ها رو به راحتی نصب بکنی ! ...

Vallio
12-06-2010, 06:00
بچه ها تو اصفهان ، فقط تونستم یه مغازه پیدا کنم که آیپاد داشته باشه ! اونم خیلی گرون میده ، الماسیران !
واقعا" جای تاسف داره ! این مغازه یکی از گرون فروش ترین و معروفترین و در یکی از گرون ترین پاساژ ها توی اصفهان هست !

2G 8Gb , 280.000
3G 32Gb , 380.000
3G 64Gb , 480.000

با گارانتی !

من میخام بگیرم ، ولی تا 350.000 بیشتر نمیتونم جور کنم اونم به زور !
دیجی کالا هم هست ! میده 345.000 تومن !

کسی آدرس دیگه ای توی اصفهان نداره ؟ سایت دیگه ای که بشه ارزون پیدا کرد ! شیلد و یا قاب هم داشته باشه ؟

R.min
12-06-2010, 08:07
میهن مارکت 32 گیگشو زده 325 , 64 گیگ هم 425
الماسیران کجا میشه دقیقا؟؟

---------- Post added at 09:07 AM ---------- Previous post was at 09:05 AM ----------

فروشگاه اینترنتی چاره هم قیمتاش همین حدودهاست

payamf1
12-06-2010, 08:54

---------- Post added at 09:07 AM ---------- Previous post was at 09:05 AM ----------

به سایت البسکو هم یه سر بزن ببین دارن اونجا

a.z.p.z
12-06-2010, 11:18
والا فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به نظرم معتبر تر هست ممکنه یه خورده قیمتش بالا باشه ولی مطمئن هست !

Vallio
12-06-2010, 11:40

ممنون ، از هرکی تو اصفهان بپرسی بهت میگه ، مجتمع پارک ! چهارباغ بالا .

به سایت البسکو هم یه سر بزن ببین دارن اونجا

www . albas co . com

والا فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به نظرم معتبر تر هست ممکنه یه خورده قیمتش بالا باشه ولی مطمئن هست !

آره ، دقیقا" .

payamf1
12-06-2010, 11:56
ممنون ، از هرکی تو اصفهان بپرسی بهت میگه ، مجتمع پارک ! چهارباغ بالا .

www . albas co . com

آره ، دقیقا" .

درسته مطمئنه اما برای آیپاد تاچ بهشون خیلی اعتماد نکن چون من تجربه دارم بهت میگم.
قسمت مشاوره و خرید دستگاه پخش موسیقیشون حتی فرق 2G و 3G رو نمیدونن و یه بار منو 3 روز معطل کردن هیچ کسی نمیدونست حتی مسئولش!!!!! اخرش هم گفتن 2G یه اگر همون روز میگفت 3G سفارش میدادم الان من هم جز آیپاد دارها بودم ولی خدا رو شکر نبود من شدم جز آیفون دارها :31:

P A R S A
12-06-2010, 12:17
دوستان وضعیت اتصال به TV چطوره؟
برای فیلم دیدن یا حتی بازی!؟

payamf1
12-06-2010, 15:25
دوستان وضعیت اتصال به TV چطوره؟
برای فیلم دیدن یا حتی بازی!؟
برای بازی کاربرد نداره ولی برای دیدن عکس و فیلم خوبه البته هزینه خرید یک کابل خوب بالاس

P A R S A
12-06-2010, 18:45
برای بازی کاربرد نداره ولی برای دیدن عکس و فیلم خوبه البته هزینه خرید یک کابل خوب بالاس
تو YouTube فیلم هاش بود که با کابل های ارزون و برنامه های جانبی، روی TV بازی میکردن!
ــــــــــــــــ
آیپاد نسل سوم 32 گیگ، اون قطب نمای مغناطیسی رو هم داره؟

ahmad72
12-06-2010, 18:54
تو YouTube فیلم هاش بود که با کابل های ارزون و برنامه های جانبی، روی TV بازی میکردن!

زیاد کسی دنبال اتصال به TV نبوده تا حالا.اگه واقعا" اینی که میگی (ارزون) امکانپذیره ، به ما هم بگو ...

آیپاد نسل سوم 32 گیگ، اون قطب نمای مغناطیسی رو هم داره؟[

نه نداره ...

payamf1
12-06-2010, 18:57
منظورم این بود که خیلی کاربرد نداره... حالا واقعا با کیفیت به درد بخور و فول اسکرین میداد؟؟؟

اونی که من دیدم نداشت

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:57 PM ----------

منظورم این بود که خیلی کاربرد نداره... حالا واقعا با کیفیت به درد بخور و فول اسکرین میداد؟؟؟

اونی که من دیدم نداشت

P A R S A
12-06-2010, 19:09
اره هم کیفیت خوبی داشت هم فول اسکرین (افقی) بود! یه سرچ YouTube بزن!

ahmad72
13-06-2010, 12:12
یه سرچ YouTube بزن!

فیلطر + دایل آپ =====> نمیشه یه سرچ زد !!!!:31:

P A R S A
13-06-2010, 12:49
نصب برنامه ها و بازی ها بعد از جیلبریک چجوری هست؟ با خودش و از روی PC
این سیدیا دقیقا چیه؟
چند تا فرمت برای برنامه ها و بازی ها وجود داره؟
شارژر همراهش نیست؟
اگه نیست، جدا چنده؟
کلا نکته ای، چیزی اگه هست بفرمایید!

amirrezam
14-06-2010, 00:06
چند تا سوال این هدفونه آیپاد 3g رو جدا می فروشن ؟
این هدفونه صدا رو هم ضبط می کنه ؟

boozzai
14-06-2010, 00:14
چند تا سوال این هدفونه آیپاد 3g رو جدا می فروشن ؟
اگه منظورتون هدفون اصلیشه که داخل جعبشه...زیاد کیفیت جالبی نداره...
در 3جی هدفونش ریموتم داره که با اون صدا میشه ضبط کرد...
در 2جی ریموت نداره..

اینم هدفونه 3جی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad72
14-06-2010, 01:45
این سیدیا دقیقا چیه؟

میشه گفت یه برنامه هست که اجازه ی دسترسی به نرم افزارهایی که مورد تایید اپل نیست (مثلا" تم) رو میده و اونا رو مدیریت میکنه و خودش تنها هم نیست و شبیه هایی رو هم داره مثل icy و rock که هرکدوم خصوصیاتی دارن ولی من با راک که کار کردم و بیشتر پسندیدم اما سیدیا بیشتر جا افتاده ...

برای نصب نرم افزارای با فرمت deb به وایرلس نیازه که اینو هم میشه حلش کرد و بدون وایرلس نصب کرد ...

چند تا فرمت برای برنامه ها و بازی ها وجود داره؟

2 تا ...
ipa که از زیر دست اپل گذشتن و مورد تاییدن و deb که مورد تایید نیستن ...

نصب برنامه ها و بازی ها بعد از جیلبریک چجوری هست؟ با خودش و از روی PC

خیلی راحت ...

نرم افزار رو میگیری و میریزی تو ایتونز و سینک میکنی و لذت میبری ...

اگه بخوای با خودش هم نصب کنی میریزی تو یه فلدر مخصوص (بعد از نرم افزار مخصوص با فرمت deb ) و با یه حرکت نصبش میکنی !!

شارژر همراهش نیست؟
اگه نیست، جدا چنده؟

نه نیست ...
دوستم خریده بود 10 تومن ...

کلا نکته ای، چیزی اگه هست بفرمایید!

اپل یه جورایی تو کار انحصارسازیه و همه چیز رو انحصاری و البته محدود میکنه ...:13:
کلا" آیپاد وابسته ی بلامنازع (حالا این یعنی چی!؟!؟!) آیتونر هست و برای اکثر کارات به آیتونز نیاز داری و اگه آیپاد جزئی از زندگیت بشه ،یعنی آیتونز جزئی از زندگیت شده ...(میشه رو این موضوع بحث کرد)
البته با کمک بعضی نرم افزارا (با فرمت deb) میشه یه مقداری از این وابستگی رو کم کرد ...
به هر حال برای تو که لپتاپت میتونه باهات باشه (مخصوصا" تو سفرای خارج شهر خودتون) نباید خیلی مشکل باشه ...

نکته ی دیگه هم که به ذهنم میرسه معرفی iFile هست ...
اینو گفتم چون میدونم تا حالا تو خط سیمبین بودی و اهمیت x-plorer رو درک میکنی ...
iFile هم مث x-plore هست ولی با امکانات میشه گفت یکم محدودتر ...

و همچنین iPhone folders که مث گوشی ها که بعد از نصب به فلدراشون دسترسی پیدا میکنی ، با این نرم افزار هم به فلدرای موجود تو آیپادت دسترسی پیدا میکنی ...

نکته ی دیگه هم اینه که اگه خواستی بخری یه کارت وایرلس 25-30 تومنی هم بخر و با آیپاد ، به کمک ADSL لذت بازی گروهی و چیزای دیگه هم بچش ...

چرا یهو اینقدر سوت و کور و خلوت شد، اینجا!؟
مگه قبلش شولوغ بود ؟؟:دی

ll=ll=ll=ll=ll=ll=ll=ll=ll=ll=ll=ll=ll=ll

چند تا سوال
چندتا؟:31:

این هدفونه آیپاد 3g رو جدا می فروشن ؟

قاعدتا" باید بفروشن و نباید ارزون هم باشه ...
صدا رو هم ضبط میکنه ...

ahmad72
14-06-2010, 01:51
اگه منظورتون هدفون اصلیشه که داخل جعبشه...زیاد کیفیت جالبی نداره...

اتفاقا" از نظر خیلی ها کیفیت خیییلی جالبی داره ...
مگر اینکه یه عمر تو کار پلیر هایی با هدوفونهای ناب باشین ...

P A R S A
14-06-2010, 09:10
میشه گفت یه برنامه هست که اجازه ی دسترسی به نرم افزارهایی که مورد تایید اپل نیست (مثلا" تم) رو میده و اونا رو مدیریت میکنه و خودش تنها هم نیست و شبیه هایی رو هم داره مثل icy و rock که هرکدوم خصوصیاتی دارن ولی من با راک که کار کردم و بیشتر پسندیدم اما سیدیا بیشتر جا افتاده ...
درست! پس با استفاده از سیدیا یا مشابه هاش دیگه AppStore بی استفاده میشه!؟ یا منافاتی با هم نداره؟ نرم افزار های پولی AppStore رو چجوری میشه رایگان داشت!؟
میخوام ببینم نقش AppStore چیه؟:31:

برای نصب نرم افزارای با فرمت deb به وایرلس نیازه که اینو هم میشه حلش کرد و بدون وایرلس نصب کرد ...
نیازی به حل کردن، با همون وایرلس خویه!

2 تا ...
ipa که از زیر دست اپل گذشتن و مورد تاییدن و deb که مورد تایید نیستن ...
:5:

خیلی راحت ...

نرم افزار رو میگیری و میریزی تو ایتونز و سینک میکنی و لذت میبری ...

اگه بخوای با خودش هم نصب کنی میریزی تو یه فلدر مخصوص (بعد از نرم افزار مخصوص با فرمت deb ) و با یه حرکت نصبش میکنی !!

چه جالب!
این "یه حرکت" تو آیپاده، دیگه!؟:27:

نه نیست ...
دوستم خریده بود 10 تومن ...
عجب! از اپل با کابل TV ساده 45$ـی خیلی بعیده! همش 10 تومن؟

اپل یه جورایی تو کار انحصارسازیه و همه چیز رو انحصاری و البته محدود میکنه ...:13:
کلا" آیپاد وابسته ی بلامنازع (حالا این یعنی چی!؟!؟!) آیتونر هست و برای اکثر کارات به آیتونز نیاز داری و اگه آیپاد جزئی از زندگیت بشه ،یعنی آیتونز جزئی از زندگیت شده ...(میشه رو این موضوع بحث کرد)
البته با کمک بعضی نرم افزارا (با فرمت deb) میشه یه مقداری از این وابستگی رو کم کرد ...
به هر حال برای تو که لپتاپت میتونه باهات باشه (مخصوصا" تو سفرای خارج شهر خودتون) نباید خیلی مشکل باشه ...
دیروز آیتونز رو نصب کردم، چیز بدی نیست که بخوایم از وابستگی بهش کم کنیم!:19: جالب بود!

نکته ی دیگه هم که به ذهنم میرسه معرفی iFile هست ...
اینو گفتم چون میدونم تا حالا تو خط سیمبین بودی و اهمیت x-plorer رو درک میکنی ...
iFile هم مث x-plore هست ولی با امکانات میشه گفت یکم محدودتر ...
خب دقیقا چه نیازی به دسترسی فایل ها روی آیپاد هست؟:21: اینکه مثل سیمبین -- و ساین نداره!:31:

و همچنین iPhone folders که مث گوشی ها که بعد از نصب به فلدراشون دسترسی پیدا میکنی ، با این نرم افزار هم به فلدرای موجود تو آیپادت دسترسی پیدا میکنی ...
همون سوال بالایی!

نکته ی دیگه هم اینه که اگه خواستی بخری یه کارت وایرلس 25-30 تومنی هم بخر و با آیپاد ، به کمک ADSL لذت بازی گروهی و چیزای دیگه هم بچش ...
یه وایرلس روتر هست که فکر کنم کار رو راه بندازه!

مگه قبلش شولوغ بود ؟؟:دی
نبود!؟
ـــــــــــــــــــ
حالا سوالات جدید!:10:
1. توی مقایسه های بین PSP و آیپاد که توی YouTube بود، به موضوع سختی بازی با صفحه لمسی و راحتی بازی کردن با دکمه خیلی اشاره میشه! میخوام ببینم واقعا اینقدر سخت و آزاردهنده است بازی کردن با صفحه لمسی؟ چون بحث بازی برام مهمه!
2. بازی های آنلاین چه جوری هستن؟ قابل توجه و درست و حسابی هستن که آدم روشون حساب کنه؟:31:
3. وینتربرد چیه دقیقا؟ فکر کنم مربوط به تم و تغییرات گرافیکی باشه، درسته؟
4. جایگاه App Store کجاست؟ چه قدر مورد استفاده است بعد از جیلبریک و سیدیا و ...!؟:11:
ـــــــــــــــــــ
دیگه کم کم سوال هام داره الکی میشه، ببخشید! دعا کنید زودتر بگیرم که شما هم از این سوالات راحت بشید!:27::40: ممنون!

a.z.p.z
14-06-2010, 09:19
1:نه اونقدر هم سخت نیست ولی اگه واقعا هدف اصلیت بازی کردن هست میتونی پی اس پی بگیری چون ایپادتاچ فقط برای بازی نیست و در حال حاضر هم بازی های زیادی دارن میسازن براش و شرکت ها رو این موضوع سرمایه گذاری کردن ...
در ضمن یه قطعه ای هم هست که ای تاچ وصل میشه و حالت دسته (مثل پی اس پی) رو بهش میده تا راحت بازی بشه کرد و الان به لطف شتاب سنج بازی ها به راحتی انجام میشن !
.........
2: دودسته هست یه دسته با وای فای هست که مثلا من با تو میشینیم کنار هم یه بازی رو انجام میدیم انلاین یا همون مولتی پلیر هم میشه و نیاز به یه وایرلس داری و توی منوی بازی ها اگه مولتی رو ساپورت کنه این گزینه هست !

3:بله یه برنامه هست که نصب میشه و برای تغییرات گرافیکی مثل تم و فونت و ... در محیط مک هست البته خود این برنامه هم تم و ... واسه خودش هست و 100% باید نصبش کنی !
4:والا جایگاه خاصی نداره شما میتونی برنامه ها رو به صورت دستی و هم با سایدیا و ... بریزی و حالشو ببری ...
**از من به تو نصیحت برو انجمن تخصصی ایفون بخش مقالات اموزشی ایفون(نه ای تاچ) یه سری مطالب مهم و سوالات ابتدایی در غالب تاپیک جواب داده شده خیلی بهت کمک میکنه ! ...

P A R S A
14-06-2010, 11:30
1:نه اونقدر هم سخت نیست ولی اگه واقعا هدف اصلیت بازی کردن هست میتونی پی اس پی بگیری چون ایپادتاچ فقط برای بازی نیست و در حال حاضر هم بازی های زیادی دارن میسازن براش و شرکت ها رو این موضوع سرمایه گذاری کردن ...
در ضمن یه قطعه ای هم هست که ای تاچ وصل میشه و حالت دسته (مثل پی اس پی) رو بهش میده تا راحت بازی بشه کرد و الان به لطف شتاب سنج بازی ها به راحتی انجام میشن !
.........
2: دودسته هست یه دسته با وای فای هست که مثلا من با تو میشینیم کنار هم یه بازی رو انجام میدیم انلاین یا همون مولتی پلیر هم میشه و نیاز به یه وایرلس داری و توی منوی بازی ها اگه مولتی رو ساپورت کنه این گزینه هست !

3:بله یه برنامه هست که نصب میشه و برای تغییرات گرافیکی مثل تم و فونت و ... در محیط مک هست البته خود این برنامه هم تم و ... واسه خودش هست و 100% باید نصبش کنی !
4:والا جایگاه خاصی نداره شما میتونی برنامه ها رو به صورت دستی و هم با سایدیا و ... بریزی و حالشو ببری ...
**از من به تو نصیحت برو انجمن تخصصی ایفون بخش مقالات اموزشی ایفون(نه ای تاچ) یه سری مطالب مهم و سوالات ابتدایی در غالب تاپیک جواب داده شده خیلی بهت کمک میکنه ! ...

1. بازی برام مهمه ولی امکانات فرعی آیپاد رو هم نمیخوام از دست بدم! (وب گردی، مولتی مدیا، نرم افزار های کاربردی و سرگرمی! و از همه مهمتر تاچ بودنش برام مهمه!)
ممنون، رفتم عضو شدم!:31:

4870x2
14-06-2010, 14:35
1. بازی برام مهمه ولی امکانات فرعی آیپاد رو هم نمیخوام از دست بدم! (وب گردی، مولتی مدیا، نرم افزار های کاربردی و سرگرمی! و از همه مهمتر تاچ بودنش برام مهمه!)
ممنون، رفتم عضو شدم!
میگم تا فردا شب صبر کنین تا ببینیم تو e3 چیزی به نام psp2 که اکثر تحلیل گرا می گن معرفی میشه میاد یا نه!
شاید psp2 خیلی نظر ها رو نسبت به ipod عوض کنه

mankiam
14-06-2010, 23:44

این سیدیارو چجوری باید نصب کرد؟:11:

چجوری میشه حلش کرد؟ :11:

a.z.p.z
15-06-2010, 13:05
شما وقتی جیلبرک میکنید سایدیا هم اضافه میشه ..
بله من هم icy رو دارم ... به طور کل هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن ! ...
ولی به طور کلی سایدیا خیلی گسترده تر و غنی تر هست از نظر سورس ها و ... نسبت به icy ! ...

mankiam
15-06-2010, 13:09
سلام به همگی؟ من می خوام ipod touch 3g 32gig بگیرم. چند تا سوال داشتم.
1. وقتی می خوام جیلبریک کنم با کدوم برنامه این کارو انجام بدم که بعد از reset به حالت recovery نره؟ یعنی منظورم اینه که بعد از خاموش کردنه ipod برای بالا اومدنش نیاز به وصل کردن به pc نباشه.
2.شنیدم اگر به فروشنده بگم برام برنامه بریزه دیگه خودم نمی تونم برنامه ای رو بهش اضافه کنم مگر اینکه نسخه اصلی برنامه هارو تو هاردم داشته باشم. درسته؟ آیا برنامه ای وجود نداره که بشه با اون فقط برنامه ای رو به IPOD اضافه کرد و برنامه هایی که فروشنده برامون ریخته پاک نشه؟ اگر وجود داره اسمشو بگید؟
3. این پک برنامه ها و بازیهای IPOD رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ آیا ای برنامه ها و بازیها کرک شده هستند؟

a.z.p.z
15-06-2010, 13:49
1: در مورد برنامه نمیدونم چون ای تاچ ندارم الان مدتی ... در مورد ریکاوری مشکلی نیست اگرم رفت میشه از ریکاوری بیرون اوردش!
2: چرا میتونی ولی باید بعد از جیلبرک به مسیر var/mobile/app بری و از برنامه ها بک اپ بگیری.
3: بله خوب اگه کرک نشده بود که واسه چی جیلبرک میکنن مردم ! ... شما میتونی برنامه های مجانی رو از ایتونز استور بخری ...
یه سری از برنامه ها رو هم میتونی از سورس های سایدیا و icy و ... نصب بکنی و انجمن هایی هم مثل انجمن تخصصی ایفون یا همین انجمن خودمون بازی ها و برنامه های کرک شده رو دارن میتونی نصب بکنی ! ...

mankiam
15-06-2010, 14:40
خیلی ممنونم از شما که به سوالاتم جواب می دید.2 تا سواله دیگه
1.از کجا بگیرم؟ بازار موبایل ایران خوبه؟ در ضمن ساکن تهرانم
2. چه هدفونی براش بگیرم خوبه؟ اگر میشه هزینش و 1عکسم ازش بزارید؟

P A R S A
15-06-2010, 14:48
بهترین سایت دانلود برنامه ها و بازی های کرک شده، چیه؟
غیر از فروم های فارسی معروف!

a.z.p.z
15-06-2010, 22:15

اینجا یه سر بزن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B].com/forums

seymour
15-06-2010, 22:22
خیلی ممنونم از شما که به سوالاتم جواب می دید.2 تا سواله دیگه
1.از کجا بگیرم؟ بازار موبایل ایران خوبه؟ در ضمن ساکن تهرانم
2. چه هدفونی براش بگیرم خوبه؟ اگر میشه هزینش و 1عکسم ازش بزارید؟
1. پاساژ پایتخت بهتر به نظر میاد.. اغلب دوستان از اونجا خریده ان و اغلب راضی بوده ان... صفحات قبلی رو چک کن یا واژه "فروشگاه" رو در همین تاپیک سرچ کن، بارها در این مورد بحث شده.

2. به خودت بستگی داره و بودجه ات.. دوستانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])داشتیم که میخواستن هدفون در حد میلیون تومن برای آیپادشون بخرن، خیلی ها هم دنبال کارای در حد 10-20 تومن بوده ان ... هدفون مناسب براش، اونیه که شما مناسب بدونی!

a.z.p.z
15-06-2010, 22:29
البته در مورد اون دوستان ( که میخواستم HD800 بخرن) لازم به ذکر هست که ایپاد ها طبق تحقیقاتی که داشتم حداکثر تا 80 اوهم رو بیشتر نمیتونن درایو کنن که برای هدفونی هم که امپندانس ش در این سطح باشه برای بهبود بهتر صدا بهتر هست که از AMP هم استفاده بشه ! ...
( به طور کلی earphone (in ear جزء بهترین موارد هست برای ایپاد و در درجه بعدی استفاده از هدفون های supra-aural توصیه میشه که در اخر باز به نوع استفاده و بودجه ی شما همه چیز برمیگرده ! ...

ahmad72
15-06-2010, 23:19
بهترینشو نمیدونم اما اینا رو ببین :

payamf1
16-06-2010, 09:58
برای خرید یا از نقش بگیر یا الماس مطمئن ترین مکانها هستن

P A R S A
16-06-2010, 10:42
یه منبع خفن :

mankiam
16-06-2010, 11:04
بازم سلام. ببخشید 1سوال یادم رفته بود. برای پشت ipod چه چیزی بگیرم که علاوه بر حفاظت زیبایی و ظرافت پشت ipodرو حفظ کنه؟ در ضمن بودجه ام برای خرید هدفون (in ear) در حدود 40 تومنه.

huti_421
16-06-2010, 15:25
بازم سلام. ببخشید 1سوال یادم رفته بود. برای پشت ipod چه چیزی بگیرم که علاوه بر حفاظت زیبایی و ظرافت پشت ipodرو حفظ کنه؟ در ضمن بودجه ام برای خرید هدفون (in ear) در حدود 40 تومنه.

برای کاور پشت آیپاد فعلا دو گزینه موجود در بازار هست :

- Invisible Shield که یه ورق بیرنگ که پشت آیپاد میچسبه و از خط و خش جلوگیری میکنه

- کاورهای فانتزی که به شکل‌ها، جنس‌ها و رنگ‌های مختلف در بازار موجود هستن و عیب اصلی‌شون بیشتر شدن ضخامت دستگاه هست

P A R S A
16-06-2010, 16:03
اولش که خریدیم، چقدر باید بذاریم شارژ؟
با USB چقدر طول میکشه فول شارژ بشه؟
باطری چقدر جواب میده؟

••پست 1/111 من••

a.z.p.z
16-06-2010, 17:19
30 ساعت موسیقی ...
16 ساعت فیلم ...
حدود 2 ساعت بذارید با یو اس بی حدود 80% پر میشه و حدود 3 ساعت فول میشه ... علامت فول که یه کابل هست وقتی رو باتری اومد حتما از یو اس بی جداش کنید ...
اولش که خریدید بذارید فول بشه کافیه ..

در مورد اون یکی دوستمون هم Invisible Shield بهترین گزینه ممکن هست هم زیبایی ایپاد رو از بین نمیبره و علاوه بر پشت تمام صفحه نمایش هم میپوشونه ! ...

P A R S A
16-06-2010, 20:25
قیمت این Invisible Shield چجوریاست؟
و قیمت شارژر اصلی؟ (احمد گفت همش 10 تومن! جدی اینقدر ارزونه؟)

a.z.p.z
16-06-2010, 21:11
حدود 28 تومن من تو پایتخت قیمت دارم ...
شارژر اصلی توصیه میشه که Adapter گریفین بگیرید که یکی از برند های معتبر در تولید لوازم جانبی برای ایپاد هست خودمم 2 هست دارم ازش استفاده میکنم بدون هیچ مشکلی ! ... قیمت این زیر 20 تومن نیست ! ...

P A R S A
17-06-2010, 08:46
شارژر اصلی اینه؟ نوشته بود 11.000 تومان!

ahmad72
17-06-2010, 09:23
شارژر اصلی اینه؟ نوشته بود 11.000 تومان!

این همونی هست که دوستم خریده بود و قطعا" اصلی نیست ...
چون همون موقع هم که خرید ، گفت توی سایت اپل از این گرون تر بوده ...
البته آیپادش هم هنوز چیزیش نشده ....
به نظرم تو هم زیا سخت نگیر...

من اگه یه دونه از این شارژر چینی ها هم گیرم میومد که برای موتورولا ساختن ، ولی همون ولتاژ و شدت جریان عبوری که شارژری که دوستم خریده بود رو داشت ، تا حالا گرفته بودم ...

توی این 9 ماه هنوز دارم با PC شارژش میکنم و کمتر جایی احساس کمبود شارژر کردم ...:8:

a.z.p.z
17-06-2010, 09:35
به هر حال من پیشنهاد میکنم شارژر گریفین بگیرید مشکی رنگ هم هست تقلبیش هم نیست اگرم باشه خیلی کمه البته من هم با پی سی و هم با اداپتر شارژ میکنم ولی به نظرم 100% نیاز هست به وقتش نیاز میشه ! ...
تو پایتخت به راحتی گیر میاد حالا اگه قم نداشته باشه باز بگردی بد نیست ! ...

payamf1
17-06-2010, 14:54
- کاورهای فانتزی که به شکل‌ها، جنس‌ها و رنگ‌های مختلف در بازار موجود هستن و عیب اصلی‌شون بیشتر شدن ضخامت دستگاه هست

مارک Speck بگیر که هم محکمه و هم مورد تایید اپل و هم خیلی هم زیبا هستند.

hormozan m
18-06-2010, 09:47
سلام معتبرین جا در پایتخت برای خرید تاچ کجاست؟؟:46:

P A R S A
18-06-2010, 10:59
همون اول که میگیریم باید وصل کنیم به آیتونز و سینک کنیم؟
در مرحله بعد که میخوایم جیلبریک بکنیم،
1. فایل ها و برنامه و ... که توی سینک به آیپاد اضافه شده، پاک میشه؟
2. قبل از جیلبریک باید کار خاصی بکنیم؟
________
توی چند تا فروم گشتم ولی متاسفانه تاپیک های آموزش جیلبریک اون طور که باید و شاید کامل و جامع نبودند، این شد که اومدم اینجا بپرسم!

a.z.p.z
18-06-2010, 11:14
اولش باید وصل کنی تا از حالت ریکاوری بیرون بیاد ... بله میتونی سینک کنی و اسم ایپاد رو انتخاب بکنی و یه سری تنظیم دیگه که برای اولین بار باید انجام بدی که مشخص هست ...
1: کجا پاک میشن ؟ ... میخوای بدی برات برنامه اینا بریزن بعد خودت بزنی به ایتونر پی سی خودت؟ اگه اره در حالت عادی پاک میشن
ولی روشی بود که بارها گفتم یادمم نیست با یه برنامه خاص بعد از جیلبرک از مسیر : var/mobile/app از برنامه ها بک اپ میشد گرفت که این مشکل پیش نیاد ...
2: نه کار خاصی نمیخواد بکنید اول جیلبرک کنید برای راحتی بعد هرکاری دوست داشتید بکنید و لذت ببرید ...
شما برید به انجمن ایفون کامل و جامع هست جای ابهامی هم نیست ...

payamf1
18-06-2010, 17:18
سلام معتبرین جا در پایتخت برای خرید تاچ کجاست؟؟

نقش با گارانتی خودشون

P A R S A
18-06-2010, 19:27
نقش با گارانتی خودشون
سایت نداره این نقش؟
آخرین قیمت چقدره؟ (آیپاد تاچ نسل.سه 32 گیگ!) شاید فردا بیام از تهران بگیرم!:31:
Invisible Shield و شارژ کجا دارن تو پایتخت؟

boozzai
18-06-2010, 21:08
سایت نداره این نقش؟
آخرین قیمت چقدره؟ (آیپاد تاچ نسل.سه 32 گیگ!) شاید فردا بیام از تهران بگیرم!:31:
Invisible Shield و شارژ کجا دارن تو پایتخت؟
نقش.نت

فکر کنم حدود 320 باشه....
من اینویزیبل رو از نگاره گرفتم....28 تومان....شارژر هم همون جاها داره...نگاره تو پایتخته....
الماس و نقش مغازه های معتبری هستن....(پایتخت)

P A R S A
18-06-2010, 23:43
بازی های آیپد روی آیپاد کار میکنن؟
مثلا:

ahmad72
19-06-2010, 08:57

نه فک نکنم ...

آخه اولا" بازی هایی که رو آیفون میان برای آیپد جدا میان ...
دوما" توی فروم ها بخش آیفون و آیپد جداست !!
سوما" رزولوشنشون فرق میکنه ...

ولی اکثر بازی و نرم افزار هایی که برای آیپد میان ، برای آیفون وجود دارن ...

payamf1
19-06-2010, 11:12
مثلا:

نه به هیچ عنوان کار نمیکنه
البته برعکسش ممکنه یعنی بازیهای آیپاد رو میشه روی آیپد ریخت

P A R S A
19-06-2010, 19:20
گرفتم!
320.000 تومن بدون هیچگونه لوازم جانبی، فعلا!
از قم...

a.z.p.z
19-06-2010, 19:35
مبارکه سوالی داشتی در خدمتیم ...

Microsoft24
19-06-2010, 19:48
گرفتم!
از قم...

تبریک دوست من ،

در صورت تمایل می تونی به گروه "گروه اختصاصی دوستداران اپل و کاربران مکینتاش" اضافه بشی! :11:

هر کی اینجا تمایل داشت به من خبر بده! :11:

موفق باشید ،

با تشکر ،

تیم مدیریتی بخش اپل انجمن P30World

boozzai
19-06-2010, 20:59
سلام....
مبارکه...PARSA
منم امروز گرفتم....
340 تومان با گارانتی شاب.....اهواز....
مرسی به خاطر راهنمایی هاتون....

P A R S A
19-06-2010, 22:36
سلام....
مبارکه...PARSA
منم امروز گرفتم....
مبارک باشه، همشهری!

P A R S A
19-06-2010, 23:41
برای دانلود کردن برنامه از AppStore از روی خود گوشی چه کنیم؟ (با توجه به ارور 1009 و مساله فت....لیر!)

a.z.p.z
20-06-2010, 00:00
شما باید از چیز پی ان استفاده بکنید برای این موضوع دوست من ...

ahmad72
20-06-2010, 01:02
گرفتم!
از قم...

مبارکه...PARSA
منم امروز گرفتم....

مبارکتون باشه ...

برای دانلود کردن برنامه از AppStore از روی خود گوشی چه کنیم؟

به نظرم تا جیلبریک آیپادت صبر کنی سنگین تری !!!

P A R S A
20-06-2010, 07:35
مشکل!: باطری الان اومده روی 20% که به نظرم خیلی زود تموم شد! دیشب بعد از فول شدن از شارژ کشیدم، البته بعدش یکی دو بار برای سینک وصلش کردم، تو این مدت همه اش داشتم کار میکردم، (به جز شب که خوابیدم!:31:) ولی به نظرم خیلی زود تموم شد! چه کنم؟

به نظرم تا جیلبریک آیپادت صبر کنی سنگین تری !!!
همون دیشب جیلبریک کردم، رفت!

شما باید از چیز پی ان استفاده بکنید برای این موضوع دوست من ...
راه دیگه ای نداره؟ چیز.پی.ان رایگانی، چیزی شما سراغ نداری؟

مبارکتون باشه ...

تبریک دوست من ،

مبارکه سوالی داشتی در خدمتیم ...
ممنون از همه!

a.z.p.z
20-06-2010, 12:50
عمده ترین مسئله در مورد تخلیه زود باتری نور صفحه هست ! .. سعی کن نور صفحت رو زیر نصف(50 درصد) قرار بدی یعنی اصلا نور صفحه رو زیاد نکن ...
مورد بعدی مطمئن باش که وای فای حتما خاموش هست ..
این دو مورد از اصلی ترین موارد در تخلیه سریع باتری هستند!...
* چیز پی ان هم من مجانی سراغی ندارم ... میتونی خودت با پی سی بریزی و از سایدیا و icy استفاده کنی و بیخیال App store
بشی ! ...
*خیلی خوب شد سریع جیلبرک کردی خیلیا طولش میدن ...

almamor
20-06-2010, 13:44
اقایون ما هم بازی!!!!!!
راستش من هم قصد خرید دارم به همین منظور گوشیم رو هم فروختم!!
چیز هایی که من به صورت تیکه پاره از 10 صفحه اول +30 صفحه اخر فهمیدم به صورت زیر هست که اگه غلط داره تصحیح بفرمایید:
1.ایپاد تاچ یه اعجوبه هستش که تا میخری بدونه اینکه بدی برات چیزی نصب کنن(بهتره که اینجور باشه) به ایتونز وصل میشه و سپس جیلبریک میکنی(که یه چیز تو مایه های هگیدن هست{جای گ در هگیدن ک بگذارید!})
2.ایپاد دارای انتن وایفای هست که میشه به fm وصل شد اگه برنامش بیاد و با ور رفتن که نفهمیدم چه جوری میشه از بلوتوثش استفاده کرد(درسته دیگه؟)یعنی همین الان قادرید به بلوثوت دیگری وصل شوید(اره؟)
3.ایپاد دارای هزاران برنامه هست و روزانه داره براش برنامه میاد(بازی هم داره که برام اهمییت نداره)
4.سرعت فوق العاده ای داره مخصوصا در مدل های بالا تر از 8گیگ
5.باتری اون خوب عمل میکنه و وقتی خریدیم کار خاصی نمیخواد باش بکنیم
6.هیچوقت جیلبریک مشکلی ایجاد نمیکنه و خیلی ساده هست
7.خلاصه بعد از هگ کردنش مشکلی نداره و میشه انواع برنامه ها و تم هارو نصب کرد و سیستم بالا میاد و بدون مشکل به سایت اپل متصل میشه و...

a.z.p.z
20-06-2010, 13:57
اقایون ما هم بازی!!!!!!
راستش من هم قصد خرید دارم به همین منظور گوشیم رو هم فروختم!!
چیز هایی که من به صورت تیکه پاره از 10 صفحه اول +30 صفحه اخر فهمیدم به صورت زیر هست که اگه غلط داره تصحیح بفرمایید:
1.ایپاد تاچ یه اعجوبه هستش که تا میخری بدونه اینکه بدی برات چیزی نصب کنن(بهتره که اینجور باشه) به ایتونز وصل میشه و سپس جیلبریک میکنی(که یه چیز تو مایه های هگیدن هست{جای گ در هگیدن ک بگذارید!})
2.ایپاد دارای انتن وایفای هست که میشه به fm وصل شد اگه برنامش بیاد و با ور رفتن که نفهمیدم چه جوری میشه از بلوتوثش استفاده کرد(درسته دیگه؟)یعنی همین الان قادرید به بلوثوت دیگری وصل شوید(اره؟)
3.ایپاد دارای هزاران برنامه هست و روزانه داره براش برنامه میاد(بازی هم داره که برام اهمییت نداره)
4.سرعت فوق العاده ای داره مخصوصا در مدل های بالا تر از 8گیگ
5.باتری اون خوب عمل میکنه و وقتی خریدیم کار خاصی نمیخواد باش بکنیم
6.هیچوقت جیلبریک مشکلی ایجاد نمیکنه و خیلی ساده هست
7.خلاصه بعد از هگ کردنش مشکلی نداره و میشه انواع برنامه ها و تم هارو نصب کرد و سیستم بالا میاد و بدون مشکل به سایت اپل متصل میشه و...

1: اره تا حدودی ... به خودت ربط داره ... میتونی هم جیلبرک نکنی و یا بدی برات برنامه نصب کنن ...
2:چیپست بوتوث در ایپادتاچ 3 جی وجود داره و از فریمور 3.1 فک کنم میشه استفاده کرد ... برای وای فای هم که باید دنبال وایرلس بگردی و سرچ میکنه و تموم ...
3: اره هر روز کلی برنامه و بازی ipa deb pxl و ... میاد براش و بهتریناش همون برنامه های IPA و رسمی خود اپ استور هست ! ... بازی های خیلی خوبی هم داره از جی تی ای و MGS و NFS و درایور و ...
4:خوب مدل 3 جی پردازشگر قوی تری داره نسبت به 2 جی و برنامه ها و بازی های سنگین تر رو راحت تر میتونه اجرا بکنه ...
5: اره باتریش خوبه فقط بذار خوب شارژ بشه هیچوقت نذار باتریش تا اخر تموم شد ارور 20% داد بزن به شارژ و نور صفحه ش رو هم کن و وای فای رو بیخودی روشن نذار ...
6:هیچوقت که نمیشه ولی اصلا مشکلی نداره الان راحت هست بدون مشکل(الان حال میکنید زمان ما یعنی حدود 1 سال و نیم پیش که تازه 2 جی جیلبرک شده بود هزارتا بدبختی داشتیم و این بBase Band بیچارمون کرده بود !:دی)
7: خوب چرا واسه منم هنگ گرده دستت رو روی هوم و پاور چند ثانیه نگه میداری ریبوت میشه !...
اره میتونی 10 صفحه برنامه و بازی و تم و فونت و ... بریزی و حال کنی ...

* سوالی داشتی بازم بگو ... :46:

a.z.p.z
20-06-2010, 15:07
پارسا جان ممدرضای عزیز یه پرو.ک.سی دادن و گفتن خودشون تست کردن و جواب داده و بدون مشکل از اپ استور دانلود کردن حالا شما اینو بگیرید ببینید جواب میده یا نه ! ...

P A R S A
20-06-2010, 16:24
پارسا جان ممدرضای عزیز یه پرو.ک.سی دادن و گفتن خودشون تست کردن و جواب داده و بدون مشکل از اپ استور دانلود کردن حالا شما اینو بگیرید ببینید جواب میده یا نه ! ...
عزیز این که مال PC هست که! من مشکلم دانلود از روی خود آیپاده! وگرنه برای PC که بهترش رو داریم!:31:

boozzai
20-06-2010, 16:30
عزیز این که مال PC هست که! من مشکلم دانلود از روی خود آیپاده! وگرنه برای PC که بهترش رو داریم!:31:
عزیز!
خوب اگه از این بهتر داری بذار تا ما هم استفاده کنیم!

a.z.p.z
20-06-2010, 16:36

میدونم کلی گفتم ... من از اول بهتون گفتم که برای این کار نیاز به اکانت چی پی ان دارید که از این طریق و تنظیمات
پروک.س.ی در ایپادتون میتونید استفاده بکنید بدون مشکل ...
و گفتم که چیز پی ان مجانی سراغ ندارم ...

*** بله بهتر از این که هست ultra 996 هم عالی هست ..

citrix
20-06-2010, 18:07
سلام منم میخوام بخرم آیپاد ! یه سوال دارم تنظیمات مربوط به وی پی ان هم داره ؟بخوام بسازم و برم باهاش توی اینتنت !

a.z.p.z
20-06-2010, 22:46
بله داره برای استفاده از و.ی پی ان تو قسمت تنظیمات پرو.کسی در بخش وای فای تنظیمات خاصی هست و بدون مشکل میتونید
ازش استفاده بکنید ... جای نگرانی نیست ! ...

P A R S A
21-06-2010, 09:29
خب، کم کم داره عمق قضیه معلوم میشه!:31:
دیروز رفتم دانشگاه (مفید-قم!) با سرعت دانلود 500kbps تونستم فقط 1.13GB دانلود کنم! (متاسفانه لینک هام رو آماده نکرده بودم، وقتم برای پیدا کردن لینک تلف شد!) خلاصه کلی بازی حجیم دانلود کردیم و بسی لذت بردیم، فقط هنوز با کنترل ماشین تو GTA و Gangstar مشکل دارم! سخته!
حالا چند تا سورس خوب برای Cydia میخوام!
یه نرم افزار خوب و سریع برای تبدیل فیلم هم میخوام که قابلیت چسبوندن زیرنویس به فیلم رو داشته باشه!
چند تا تم باحال هم میخوام، یا یه سایتی که تم های درست و حسابی داشته باشه، یا یه سورسی که ...!
برای کیبرد فارسی چه کنم؟ الان عربی دارم! از توی Cydia یه چیز هایی پیدا کردم، برنامه iKey Ex رو نصب میکرد که اون هم مشکل داشت و کار نمیکرد!

ممنون:11:

sony_W810i
21-06-2010, 14:00
خب، کم کم داره عمق قضیه معلوم میشه!:31:
دیروز رفتم دانشگاه (مفید-قم!) با سرعت دانلود 500kbps تونستم فقط 1.13GB دانلود کنم! (متاسفانه لینک هام رو آماده نکرده بودم، وقتم برای پیدا کردن لینک تلف شد!) خلاصه کلی بازی حجیم دانلود کردیم و بسی لذت بردیم، فقط هنوز با کنترل ماشین تو GTA و Gangstar مشکل دارم! سخته!
یه نرم افزار خوب و سریع برای تبدیل فیلم هم میخوام که قابلیت چسبوندن زیرنویس به فیلم رو داشته باشه!
چند تا تم باحال هم میخوام، یا یه سایتی که تم های درست و حسابی داشته باشه، یا یه سورسی که ...!
برای کیبرد فارسی چه کنم؟ الان عربی دارم! از توی Cydia یه چیز هایی پیدا کردم، برنامه iKey Ex رو نصب میکرد که اون هم مشکل داشت و کار نمیکرد!

ممنون:11:

اگه ikey ex 3 رو نصب کردی همه چیزای دیگه رو پاک کن
بعد عبارت "Persian Keyboard " رو سرچ کن و نصب کن

sony_W810i
21-06-2010, 14:07
این سایت تقریباً بهترین سایت برای دانلود برنامه های ipa هست. بهتر از این رو من ندیدم جایی . اگه کسی دیده بهم بگه

P A R S A
21-06-2010, 19:20
اگه ikey ex 3 رو نصب کردی همه چیزای دیگه رو پاک کن
بعد عبارت "Persian Keyboard " رو سرچ کن و نصب کن
همین کار رو کردم، برنامه کرش میکرد!

ahmad72
21-06-2010, 19:48
bigboss.org
hackulo.us
این سورس هم مهم ترین برنامه های deb رو داره و نکتش اینه که کار بچه های موبایلستانه :
ihome.persiangig.com

از jet audio استفاده کن ...

همون bigboss .
البته چون تا حالا تم نصب نکردم نمیدونم تماش خوبه یا نه ...

گچپژ نداری؟
هر حرف شبیه به اون رو نگه دار !!!
مثلا" میخوای "گ" بنویسی ، "ک" رو نگه دار !!!

a.z.p.z
21-06-2010, 19:49
bigboss.org به شدت تایید میشه واقعا سورس محشر و پر محتوایی هست !!!...

P A R S A
21-06-2010, 20:39
از jet audio استفاده کن ...
نه سرعتش به اندازه کافی بالاست، نه پروفایل مخصوص iPod داره!

گچپژ نداری؟
هر حرف شبیه به اون رو نگه دار !!!
مثلا" میخوای "گ" بنویسی ، "ک" رو نگه دار !!!
الله اکبر...! کف بر شدم!

ممنون!

P A R S A
21-06-2010, 22:14
:40::40::40::40:
iOS 4 رسمی اومد!
حالا باید ببینیم جیل.بریک چی میشه!

boozzai
21-06-2010, 22:18
نه سرعتش به اندازه کافی بالاست، نه پروفایل مخصوص iPod داره!

نه متاستفانه!:blink:
من از همین جت ایدیو استفاده می کنم و هم سرعتش بالاست و هم یه قسمت داره نوشته آیپاد تاچ!
کیفیتش هم فوق العادس!

boozzai
21-06-2010, 22:25
اینم از iOS 4 برای آیپاد تاچ:
2G

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3G

البته به آیتونز 9.2 نیاز دارید!که از قسمت Help آیتونز میتونید دریافتش کنید!
خود فریمور هم میتونید از Check For Update دریافت کنید!

P A R S A
21-06-2010, 22:29
نه متاستفانه!:blink:
من از همین جت ایدیو استفاده می کنم و هم سرعتش بالاست و هم یه قسمت داره نوشته آیپاد تاچ!
کیفیتش هم فوق العادس!
ممنون!
خیلی وقت بودم سراغش نرفته بودم!

ــــمن iOS 4 جیلبریک شده میخوام!:31:ــــ

boozzai
21-06-2010, 22:33
ممنون!
خیلی وقت بودم سراغش نرفته بودم!

ــــمن iOS 4 جیلبریک شده میخوام!:31:ــــ
من که سریعا برای iOS 4 اقدام می کنم!
حتی ممکنه تا چند ساعت دیگه جیلبریکش بیاد!!!:blink:
راستی با REDSNOWB5 قابل جیلبریکه!البته در مک!(اگه اشتباه نکنم!)

a.z.p.z
21-06-2010, 22:40
بله سرعت خیلی خوبی داره و به راحتی چه فایل های صوتی و چه فایل های تصویری رو کانورت میکنه و همونطور که دوستمون هم گفت یه گزینه برای فرمت mpeg4 داره و بدون مشکل و با سرعت قابل قبولی کانورت میکنه ...

** اگه با این مشکل دارید میتونید با نرم افزار kvip هم کانورت کنید این برنامه هم سرعت خیلی خوبی برای کانورت و ... داره ! ...

lمنتظر هستیم ببینم dev team میخواد چه کنه ! ...
از اینجا میتونید اخبارش رو دنبال بکنید ::

P A R S A
21-06-2010, 22:59
حالا با آپدیت که برنامه ها و بازی ها پاک نمیشه؟
برنامه هایی که نیاز به جیلبریک داشتن چی میشن؟
مثلا وینتربرد بعد از آپدیت و قبل از جیل بریک چی به سرش میاد؟:31:

a.z.p.z
21-06-2010, 23:03
حالا با آپدیت که برنامه ها و بازی ها پاک نمیشه؟
برنامه هایی که نیاز به جیلبریک داشتن چی میشن؟
مثلا وینتربرد بعد از آپدیت و قبل از جیل بریک چی به سرش میاد؟:31:

**دوستان میتونن ایتونز 9.2 رو هم بگیرن !...

نه قبل اپدیت رو اسم ایپادتاچ در ایتونز راست کلیک میکنی و بک آپ میگیری ...
بعد از ریستور دوباره راست کلیک میکنی و رو گزینه restore کلیک میکنی ...
در مورد جیلبرک ! ... طبیعی هست تا وقتی جیلبرک نشه نمیتونی این هارو استفاده بکنی !!

*** ولی از من به تو نصیحت بذار فریمور کاستوم بیاد که با ریستور کردن مستقیم جیلبرک بشه یعنی دیگه خودت هیچ کاری به جز ریستور کردن نداری ! ...

boozzai
21-06-2010, 23:09
یا این میشه آیپاد تاچ 2جی iOS 4 رو در ویندوز جیل کرد!:eh:(همین الان اومد+به نظر من که خطریه)

P A R S A
21-06-2010, 23:17
یا این میشه آیپاد تاچ 2جی iOS 4 رو در ویندوز جیل کرد!:eh:(همین الان اومد+به نظر من که خطریه)
من 2G رو کجای دلم بذارم! من 3G رو میخوام!:31:
توی فروم های دیگه اطمینان دادن که خطری نداره و کار میکرده!
تاپیک های مشابه توی همه فروم ها با سرعت وحشتناکی داره پیش میره!

sony_W810i
21-06-2010, 23:31
منم الان دارم download می کنمش. جیل بریکشم میاد بالاخره
همین امشب نصب می کنمش

a.z.p.z
21-06-2010, 23:32
بله من رفتم تو کار ریستور و جیلبرک 2 جی ... فردا خبرشو میدم ...
خوب دیگه ما 2جی دارها باید جلوتر باشیم :دی

P A R S A
21-06-2010, 23:35
بله من رفتم تو کار ریستور و جیلبرک 2 جی ... فردا خبرشو میدم ...
خوب دیگه ما 2جی دارها باید جلوتر باشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی نامردیه!

ahmad72
21-06-2010, 23:56
خیلی نامردیه!
حالا اگه کسی اصلا" نتونه فریمور دانلود کنه چی؟!؟!؟
اون چیه؟:13:

boozzai
22-06-2010, 00:02
حالا اگه کسی اصلا" نتونه فریمور دانلود کنه چی؟!؟!؟
اون چیه؟:13:
متاستفانه منم به دلیل ترافیک کم نمیتونم دانلود کنم!:jealous:
باید فردا برم کافی نت!
اگه کسی در مورد مولتی تسکینگش اطلاعاتی داره بگه!چی هست؟:eh:

ahmad72
22-06-2010, 00:08
علمایی که زدید تو کار آپدیت به خیال جیلبریک بی معطلی ، به این جمله هم توجه کردین؟

RedSn0w 0.9.5 b5 supports both the iPhone 3G and Pod touch 2G (non-MC version).

musketeer
22-06-2010, 00:11
منم می زنم شب دانلود بشه! امیدوارم خبرای خوبی بشنوم فردا صبح! اگه خبری نشنیدم هم نارنجک به خود می بندم و .... :دی

ahmad72
22-06-2010, 00:16
متاستفانه منم به دلیل ترافیک کم نمیتونم دانلود کنم!
باید فردا برم کافی نت!
درست!!!
منم دقیقا" به همین دلیل نمیتونم دان کنم "ترافیک کم "
آخه دایل آپ دارم :31:

اگه کسی در مورد مولتی تسکینگش اطلاعاتی داره بگه!چی هست؟

ینی چی؟
خب مولتی تسکینگه دیگه !!!

a.z.p.z
22-06-2010, 00:19
علمایی که زدید تو کار آپدیت به خیال جیلبریک بی معطلی ، به این جمله هم توجه کردین؟

RedSn0w 0.9.5 b5 supports both the iPhone 3G and Pod touch 2G (non-MC version).

بله بله ! ... به این جمله هم توجه کردیم مشکلی هست مگه؟! ... :31:

در مورد مولتی تسکینگ یه لیست برنامه های در حال اجرا رو نشون میده و میتونید چندتا برنامه رو هم زمان اجرا بکنید و به این وسیله برنامه های در حال اجرا رو مدیریت کنید ! ...

ahmad72
22-06-2010, 00:52
بله بله ! ... به این جمله هم توجه کردیم مشکلی هست مگه؟! ...
بیشتر توجه کن !!!
به قسمتایی که زیرش خط کشیدم ...

(non-MC version)

در ضمن ، اصلا" این جیلبریکه برای نسخه ی بتای iOS 4 هست نه نسخه ی فاینال !!!

RedSn0w 0.9.5 b5 jailbreaks iOS 4.0 GM/beta 4/beta 1.

a.z.p.z
22-06-2010, 01:16
بیشتر توجه کن !!!
به قسمتایی که زیرش خط کشیدم ...

(non-MC version)

در ضمن ، اصلا" این جیلبریکه برای نسخه ی بتای iOS 4 هست نه نسخه ی فاینال !!!

RedSn0w 0.9.5 b5 jailbreaks iOS 4.0 GM/beta 4/beta 1.

بله میدونم دوست مشکلی با این بابت ندارم چون من الا ن بتا نصب هست رو ایپادم !!!:tongue:

و اما در مورد نسخه فاینال : چون بیتا جیلبرک شده اونم با تحت عنوان اینکه فقط برای برنامه نویسان:31: نسخه اصلی هم به زودی زود جیلبرک میشه نگران نباشید !

a.z.p.z
22-06-2010, 10:49
تمام دوستانی که ایپادتاچ 2 جی دارن الان میتونن فریمور فاینال رو با برنامه :::

redsn0w_win_0.9.5b5-3 میتونن جیلبرک کنید ... در حال حاضر من فریمور 4 فاینال جیلبرک شده رو ای تاچ 2 جی دارم !!! .....
بله و ما به رستگاری نیز رسیدیم احمد جان !!! ... برو حالشو ببر ... فعلا دارم تو ibook میچرخم ! ...

لینک دانلود فریمور ها :::

خبر جدید : ایفون 3g s هم جیلبرک شد !!! البته با ریسک همراه هست ! ...

P A R S A
22-06-2010, 11:11
بله و ما به رستگاری نیز رسیدیم احمد جان !!! ... برو حالشو ببر ... فعلا دارم تو ibook میچرخم ! ...
هی...هی!
حالا هی دل ما 3G دار ها رو بسوزونید!:19::31:
کسی از دوستان تو GameLoft Live عضو شده؟

lurenzo
22-06-2010, 11:26
تمام دوستانی که ایپادتاچ 2 جی دارن الان میتونن فریمور فاینال رو با برنامه :::

redsn0w_win_0.9.5b5-3 میتونن جیلبرک کنید ... در حال حاضر من فریمور 4 فاینال جیلبرک شده رو ای تاچ 2 جی دارم !!! .....

لینک دانلود فریمور ها :::

خبر جدید : ایفون 3g s هم جیلبرک شد !!! البته با ریسک همراه هست ! ...

سلام دوست عزيز!
شما توى ايپاد تاچ نسل دوم ميتونيد از قابليت مولتى تسكينگ استفاده كنيد؟

a.z.p.z
22-06-2010, 11:53
عزیزم این یه موضوع کاملا نرم افزاری هست ربطی به 2 جی و 3 جی بودن نداره ! ... :46:

lurenzo
22-06-2010, 12:03
عزیزم این یه موضوع کاملا نرم افزاری هست ربطی به 2 جی و 3 جی بودن نداره ! ... :46:

اخه من جايى خوندم كه فقط ايپاد 3g و ايفون 3gs اين قابليت رو ميتونن داشته باشن بخاطر پردازنده قويتر!
اگه شما ميگى الان از اين قابليت دارى استفاده ميكنى ديگه من مطمئن ميشم كه اون حرف اشتباهه! 

P A R S A
22-06-2010, 12:29
Not all features are compatible with all devices. For example, multitasking, custom wallpaper and Bluetooth keyboard support are available only with iPhone 4, iPhone 3GS and the third-generation iPod touch (32GB and 64GB models from late 2009).
منبع :

P A R S A
22-06-2010, 13:03
Not all features are compatible with all devices. For example, multitasking, custom wallpaper and Bluetooth keyboard support are available only with iPhone 4, iPhone 3GS and the third-generation iPod touch (32GB and 64GB models from late 2009).
منبع :

ahmad72
22-06-2010, 13:51
اخه من جايى خوندم كه فقط ايپاد 3g و ايفون 3gs اين قابليت رو ميتونن داشته باشن بخاطر پردازنده قويتر!
اگه شما ميگى الان از اين قابليت دارى استفاده ميكنى ديگه من مطمئن ميشم كه اون حرف اشتباهه!

حرفت درسته ، سید هم که با مدرک معتبر اومده !!!
اما همون موقع یادمه که هکرهای عزیز گفتن که رفقای 2g دار اصلا" به دلشون غصه راه ندن که حله و مولتی تسکینگ که هیچ ، شما جون بخوا ...
اما تا حالا (که تازه اول راهه) نمیدونم که مولتی تسکینگ برای 2g قابل استفاده هست یا نه ...

راستی a.z.p.z (اسمتو بلد نیستم) آیپادت mc هست؟

a.z.p.z
22-06-2010, 13:56
بله شما وقتی با red snow جیلبرک میکنید مولتی تسکینگ اضافه میشه در ایپادتاچ 2 جی ...
آرین هستم ... ولی در حالت عادی فک نمیکنم قابلیت مولتی تسکینگ رو داشته باشه ! ...

** تا جایی که میدونم MC جیلبرک نشده هنوز باز باید دید ... ما از بکس قدیمی هستیم عزیزم !MB

boozzai
22-06-2010, 14:01
سلام!
تو این عکس که تو سایت اپل بود به اون آیکون مشخص شده توجه کنید!
ASPHALT 5 HD وجود نداره واسه آیفون و یا آیپاد!فقط واسه آیپد هست!ASPHALT 5 برای آیپاد هست!
من که نمیدونم هدف اپل چی بوده!(کمبود آیکون!:31:)
فکر کنم دارم اشتباه میکنم!:blink:
مگه بازیهای آیپد رو آیپاد یا آیفون نصب میشن؟؟؟؟:eh:

P A R S A
22-06-2010, 15:12
من که نمیدونم هدف اپل چی بوده!(کمبود آیکون![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فکر کنم دارم اشتباه میکنم!:blink:
مگه بازیهای آیپد رو آیپاد یا آیفون نصب میشن؟؟؟؟:eh:
نکته جالبی بود!
شاید بعدا GameLoft از خودش در کنه، اصلا شاید برای iPhone 4 بیاد!
همونطور که Asphalt 4 HD برای سیمبین S60 V5 روی 5800 و N97 نمیاد ولی روی Omnia HD با توجه به سخت افزار قوی (خرکی!) اجرا میشه! شاید این هم اشاره به اجرای نسخه HD روی آیفون 4 و برتری سخت افزاریش داشته باشه!
چه تحلیلی!:24:

Boozzai، چه آواتار خوشگلی!:دی
ببین چجوری آدم رو بین زمین و هوا نگه میدارن،جیلبریک کنن، بره پی کارش دیگه! این GeoHot هم عقلش نمیرسیده، وقت عرضه iOS جدید رفته سفر دور اروپا!

sony_W810i
22-06-2010, 18:15
من نصبش کردم رو ipod 3g
واقعا سرعتش از 3.1.3 خیلی بهتر شده. چرخش نرم افزار ها وقتی ipod رو میگردوونید خیلی روان تر انجام میشه. کلا باهاش حال کردم
منتظر هستیم تا جیل بریکش بیاد.
راستی دیدید دکمه قفل چرخش هم بهش اضافه شده.

fery_lion
22-06-2010, 21:05
دوستان کسی از گوشه و کنار خبری شنیده که اپل ایا قصد داره ایپاد جدید معرفی کنه؟
و مهمتر اینکه کی قراره؟
اگرم معلوم نیست دوستان با تجربه تر لطف کنن بگن که به نظرشون تا یکی دو ماه اینده چقدر ممکنه معرفی بشه؟

P A R S A
22-06-2010, 21:22
با سلام!
اگه به جای Invisible Shield دو تا برچسب LCD ارزون بخرم، چی میشه!؟:31:

a.z.p.z
22-06-2010, 21:28
دوستان کسی از گوشه و کنار خبری شنیده که اپل ایا قصد داره ایپاد جدید معرفی کنه؟
و مهمتر اینکه کی قراره؟
اگرم معلوم نیست دوستان با تجربه تر لطف کنن بگن که به نظرشون تا یکی دو ماه اینده چقدر ممکنه معرفی بشه؟

ایپاد های جدید طبق روال همیشگی در ماه سپتامبر (شهریور ) معرفی میشن ! ...

پارسا جان پرچسب ال سی دی بخری که درست نمیتونه پشت ایپاد رو پوشش بده ! از اون حرفا زدیا :دی

P A R S A
22-06-2010, 21:31
ایپاد های جدید طبق روال همیشگی در ماه سپتامبر (شهریور ) معرفی میشن ! ...
چه بلایی سر 3G دار ها میاد؟:13:

پارسا جان پرچسب ال سی دی بخری که درست نمیتونه پشت ایپاد رو پوشش بده ! از اون حرفا زدیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش میکنم!
پایتخت جمعه ها بازه؟ من بیام کیف و شارژر بخرم؟

boozzai
22-06-2010, 21:37
پایتخت جمعه ها بازه؟ من بیام کیف و شارژر بخرم؟
من که واسم از تهران فرستادن!
خودم نصب کردم و داغون شدم!:blink:
نصب کردم ولی زیاد تمیز در نیومد!:jealous:
خیلی چسبندس،هی انگشتم میچسبید بهش!:31:
به نظر من بهترین کاور همینه!
نه زیباییش رو از بین برده و نه ضعیفه!
پس من بهت پیشنهاد میکنم که بده به خوده مغازه دار واست نصب کنه!
راستی!من شارژر نگرفتم!
آیا واسه دستگاه مشکلی پیش میاد اگه همش با USB شارژ بشه؟:eh:

a.z.p.z
22-06-2010, 21:50
نه عزیز با یو اس بی شارژ کنی مشکلی پیش نمیاد ...
دقیق نمیدونم جمعه ها باز باشه یا نه ! ... اره خوب بدی مغازه دار حرفه ای هست (کریستال بده برات نصب کنن )

** سپتامبر هم که ای تاچ جدید معرفی بشه بلایی سر 3 جی دارها نمیاد که ! مگه الان چه بلایی سر ما2 جی دارها میاد؟

P A R S A
22-06-2010, 22:35
(کریستال بده برات نصب کنن )

خیلی چسبندس،هی انگشتم میچسبید بهش![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظور هر دو، Invisible Shield هست؟
من به این نتیجه رسیدم که کیف بگیرم (از این خوشگل مشگل ها!)

a.z.p.z
22-06-2010, 23:00
بله Invisible Shield هست و بهترین گزینه هم به نظر من همین هست ... چون زیبایی ایپاد رو از بین نمیبره و اینکه مقاوم هست و
کنده نمیشه و به راحتی جلوی هرگونه خش رو میگیره ...
**نظر شخصی: کیف برای ایپاد زیاد جالب نیست ...

psp2004
22-06-2010, 23:59
چه بلایی سر 3G دار ها میاد؟:13:

خواهش میکنم!
پایتخت جمعه ها بازه؟ من بیام کیف و شارژر بخرم؟ بله‎ ‎دوست‎ ‎من‎ ‎پایتخت‎ ‎جمعه‎ ‎ها‎ ‎هم‎ ‎باز‎ ‎هست.‎ ‎دوست‎ ‎عزیز‎ ‎اگر‎ ‎بتونی‎ ‎قیمت‎ ‎کیف‎ ‎های‎ ‎مدل‎ armband ‎هم‎ ‎بپرسی‎و‎ ‎بیای‎ ‎تو‎ ‎تاپیک‎ ‎اعلام‎ ‎کنی‎ ‎عالی‎ ‎میشه.‎ ‎با‎ ‎تشکر. ‎

boozzai
23-06-2010, 00:19
منظور هر دو، Invisible Shield هست؟
من به این نتیجه رسیدم که کیف بگیرم (از این خوشگل مشگل ها!)
به نظر من کیف نگیر!
همین اینویزیبل شیلد بگیر!مارکشم ZAGG باشه!واقعا چیز خوبیه!
کیف آیپادو بزرگ میکنه!
یکی از بهترین مارک ها اسپک هست!کیف های خوبی داره!

P A R S A
23-06-2010, 00:54
خب بابا کیف نمیگیرم! چرا میزنید؟:31:
آقا ما جمعه نریم ضایع بشیم ها؟ (قبلا سرم اومده!) این شنبه برنامه اش چطوریاست؟ (13 رجب و تعطیل رسمی!)

ahmad72
23-06-2010, 08:58
اگه به جای Invisible Shield دو تا برچسب LCD ارزون بخرم، چی میشه!؟
هیچی!!!
اتفاقا" یه عده ای همین کارو کردن و راضی بودن ...

من خودم هیچی نزدم بهش و الآن خیلی هم خوشکله !!!
درسته خش می افته ولی خش هاش هم خوشکله و طوری نیست که تو ذوق بزنه ...
به طوری که یه آیپاد خش دار رو کاملا" به یه آیپاد بی خش نرجیخ میدم ...:5:

به نظر من یه آیپاد 320 تومنی ارزش یه شیلد 30-40 تومنی نداره ...

کیف هم آیپاد رو معمولا" زشت تر از حالت معمولیش میکنه ...

ahmad72
23-06-2010, 10:20
یکی از عزیزان فروم موبایلستان (amparisay) خطاب به استیو جابز طوماری برای امضای دست جمعی ترتیب دادن که دست از فبلتر کردن iP ایران برداره ...
لازم دونستم بیام و به شما هم خبر بدم که توی این امر الهی (!) سهیم باشید ...
اگه تونستید به بقیه هم بگید ...

P A R S A
23-06-2010, 11:19
یکی از عزیزان فروم موبایلستان (amparisay) خطاب به استیو جابز طوماری برای امضای دست جمعی ترتیب دادن که دست از فبلتر کردن iP ایران برداره ...
لازم دونستم بیام و به شما هم خبر بدم که توی این امر الهی (!) سهیم باشید ...
اگه تونستید به بقیه هم بگید ...
توی «انجمن تخصصی آیفون» هم زدن، اونجا هم گفتم، هیچ فائده ای نداره!
نه عده زیادی جمع میشن که قابل توجه باشه نه اونها اصلا اهمیتی به این حرف ها میدن!
326ـمین نفر شدم.:46:

lurenzo
24-06-2010, 00:08
دوستان کمک!
من یه آیپاد تاچ 3G دارم که فریمویر 3.1.3 روش نصبه!
cydia یک پیغام آپدیت به من داد که فکر میکنم مربوز به mobile substrste باشه.منم از همه جا بی خبر زدم آپدیت بشه و بعدش Reload SpringBoard رو زدم حالا به مدت 20 دقیقه هست که قراره دستگاه Reload بشه که نمیشه و یه دایره وسط صفحه همینطور داره میچرخه.
جالب اینجاست هیچ کاری نمیشه باهاش کرد.هنگ کرده.خاموش هم نمیشه.فقط به کامپیوتر که وصلش کردم مشکلی نداشت و موزیک روش ریختم ولی همچنان دستگاه در هنگ بسر میبره!
یعنی تا زمانی که باطریش تموم بشه باید صبر کنم؟
چکار کنم؟

a.z.p.z
24-06-2010, 00:15
دوستان کمک!
من یه آیپاد تاچ 3G دارم که فریمویر 3.1.3 روش نصبه!
cydia یک پیغام آپدیت به من داد که فکر میکنم مربوز به mobile substrste باشه.منم از همه جا بی خبر زدم آپدیت بشه و بعدش Reload SpringBoard رو زدم حالا به مدت 20 دقیقه هست که قراره دستگاه Reload بشه که نمیشه و یه دایره وسط صفحه همینطور داره میچرخه.
جالب اینجاست هیچ کاری نمیشه باهاش کرد.هنگ کرده.خاموش هم نمیشه.فقط به کامپیوتر که وصلش کردم مشکلی نداشت و موزیک روش ریختم ولی همچنان دستگاه در هنگ بسر میبره!
یعنی تا زمانی که باطریش تموم بشه باید صبر کنم؟
چکار کنم؟

ببین میتونی ریبوتش کنی :
10 ثانیه دکمه هوم و پاور رو با هم نگه دار تا صفحه خاموش بشه و بعد ریبوت بشه !
اگه اینجوری جواب نداد به ریکاوری ببر بعد از ریکاوری درش بیار احتمال زیاد درست میشه ...

lurenzo
24-06-2010, 00:29
ببین میتونی ریبوتش کنی :
10 ثانیه دکمه هوم و پاور رو با هم نگه دار تا صفحه خاموش بشه و بعد ریبوت بشه !
اگه اینجوری جواب نداد به ریکاوری ببر بعد از ریکاوری درش بیار احتمال زیاد درست میشه ...

ممنون.درست شد!
جریان این ریبوت رو نمیدونستم!فرقش با اون خاموش کردنی که دکمه پاور رو چند ثانیه نگه میداریم چیه؟

a.z.p.z
24-06-2010, 00:35
ممنون.درست شد!
جریان این ریبوت رو نمیدونستم!فرقش با اون خاموش کردنی که دکمه پاور رو چند ثانیه نگه میداریم چیه؟

خوب خوبه که درست شد ...
در اون عمل ایپاد کلا خاموش میشه ولی در این جا ریبوت (ریستارت) میشه و دوباره روشن میشه ! ...

lurenzo
24-06-2010, 00:44
خوب خوبه که درست شد ...
در اون عمل ایپاد کلا خاموش میشه ولی در این جا ریبوت (ریستارت) میشه و دوباره روشن میشه ! ...

البته اینجا هم فکر کنم وقتی خاموش شد خودم دکمه پاور رو زدم تا روشن بشه یا شاید همزمان شد با روشن شدن اتوماتیک خودش!
بهر حال از شما ممنونم یه چیز جدید یاد گرفتم!:20:

Linux Learner
24-06-2010, 16:02
من آیپاد تاچ 32 رو که اخیرا خریدم با spirit جیل کردم. ولی برنامه ای مثل ifunbox یا iphone browser پوشه های سیستمی رو نشون نمیده. چه کنیم؟:24:

a.z.p.z
24-06-2010, 16:06
من آیپاد تاچ 32 رو که اخیرا خریدم با spirit جیل کردم. ولی برنامه ای مثل ifunbox یا iphone browser پوشه های سیستمی رو نشون نمیده. چه کنیم؟:24:

شما مطمئن هستی که جیلبرک درست انجام شده ؟ .. یعنی سایدیا و... رو تو ای تاچت داری؟ ...

sia abedi
24-06-2010, 17:17
دوستان چند تا سوال داشتم:
يكي اينكه آيپاد 8 گيگ با 32 گيگ فرقش چيه؟(آخه توي سايت اپل نوشته بود سريع تره) و اينكه همه ي نرم افزار هايي كه روي 32 گيگ اجرا ميشه روي 8 گيگ هم اجرا ميشه
دوم اينكه مي‌خواستم بدونم توي پك اورجينال آيپاد چه چيز هايي هست؟شارژر داره ديگه؟كيف چي؟
بعد اينكه معمولا به چه چيز هاي عمومي نياز داره؟مثلا محافظ LCD ، كيف و ...؟
ببخشيد سوالام زياد و پيش پا افتاده بود:11:

Linux Learner
24-06-2010, 17:31
شما مطمئن هستی که جیلبرک درست انجام شده ؟ .. یعنی سایدیا و... رو تو ای تاچت داری؟ ...

بله، cydia رو دارم

GiggleClub
24-06-2010, 17:42
من آیپاد تاچ 32 رو که اخیرا خریدم با spirit جیل کردم. ولی برنامه ای مثل ifunbox یا iphone browser پوشه های سیستمی رو نشون نمیده. چه کنیم؟

از cydia باید afc2dd رو نصب کنید

a.z.p.z
24-06-2010, 17:44
1: اون سریع تر بودن منظور مدل 3 جی نسبت به 2 جی هست ...(دوست من هیچ فرقی بین حافظه ها نیست اونی که اپل گفته به خاطر اینه که 8 گیگ 3 جی نداره ...
2: خیر شارژر نداره کیف نداره ... خود ایپاد + هدفون و کابل یو اس بی و برچسپ اپل ...
3: شیلد ( یه چیزی که بدنه رو بپوشونه چون پشت ایپاد خیلی خش میوفته زود !)

سوالی داشتی در خدمتیم ...:46:

GiggleClub
24-06-2010, 17:45
دوستان چند تا سوال داشتم:
يكي اينكه آيپاد 8 گيگ با 32 گيگ فرقش چيه؟(آخه توي سايت اپل نوشته بود سريع تره) و اينكه همه ي نرم افزار هايي كه روي 32 گيگ اجرا ميشه روي 8 گيگ هم اجرا ميشه
دوم اينكه مي‌خواستم بدونم توي پك اورجينال آيپاد چه چيز هايي هست؟شارژر داره ديگه؟كيف چي؟
بعد اينكه معمولا به چه چيز هاي عمومي نياز داره؟مثلا محافظ LCD ، كيف و ...؟
ببخشيد سوالام زياد و پيش پا افتاده بود:11:

فرق ۳۲ با ۸ کیک بارها گفته شده:
سرعت بیشتر و قدرت گرافیکی بیشتر + voice control هم داره
پیشنهاد میشه حتما ۳۲گیگ بگیرید چون در ورژن ۴ فقط ۳۲ و ۶۴ ها قابلیت مالتی تسکینگ رو ساپورت میکنند

تو جعبه هم هندزفری و کابل دارید

شارژر رو باید جدا بخرید و اگه تو خونه کسی آیفون نداره خرید شارژر به نظر واجب میاد

sia abedi
24-06-2010, 18:53
پیشنهاد میشه حتما ۳۲گیگ بگیرید چون در ورژن ۴ فقط ۳۲ و ۶۴ ها قابلیت مالتی تسکینگ رو ساپورت میکنند

شارژر رو باید جدا بخرید و اگه تو خونه کسی آیفون نداره خرید شارژر به نظر واجب میاد
ببخشيد ميشه قيمت 8 و 32 گيگ را بگيد؟

omidkk
24-06-2010, 18:59
می خواستم بدونم که اگه اپدیت رو بجای ریستور بزنم نرم افزارهایی که توش نصبه پاک نمی شه؟ و اگه جیلبریک واسش بیاد برام مشکلی پیش نمی یاد؟

boozzai
24-06-2010, 19:54
ببخشيد ميشه قيمت 8 و 32 گيگ را بگيد؟
میتونید اینجا برید:

musketeer
24-06-2010, 19:59

با جیلبریک میشه رو 2G هم مولتی تسک و اینا رو فعال کرد. من روی 16 GB دارم اینا رو :31:

چاکریم :11:

Linux Learner
24-06-2010, 20:53
از cydia باید afc2dd رو نصب کنید

من می خوام بازی و نرم افزار روی آیپادم نصب کنم و وای فای هم ندارم.
تو آموزشا نوشته openSSH یا afc2add رو از تو Cydia نصب کنم که همچین پکیجی تو Cydia نیست و برنامه Cyder هم که کار نمیکنه! فایل ها رو میریزه تو مسیر auto install ولی آیپاد بعد ریستارت نصبشون نمیکنه!

GiggleClub
24-06-2010, 21:25
من می خوام بازی و نرم افزار روی آیپادم نصب کنم و وای فای هم ندارم.
تو آموزشا نوشته openSSH یا afc2add رو از تو Cydia نصب کنم که همچین پکیجی تو Cydia نیست و برنامه Cyder هم که کار نمیکنه! فایل ها رو میریزه تو مسیر auto install ولی آیپاد بعد ریستارت نصبشون نمیکنه!

شما این سورس رو به cydia اضافه کن:

afc2add و appsync (طبق ورژن دستگات) رو هم نصب کن
بعد میتونی بازی بریزی و مشکل ifunboxت هم حل میشه

با جیلبریک میشه رو 2G هم مولتی تسک و اینا رو فعال کرد. من روی 16 GB دارم اینا رو

شدنش میشه ولی سرعت خیلی میاد پایین مخصوصا homescreen wallpaper که شدیدا سرعتو پایین میاره و عملا انیمیشن ها نشون داده نمیشه!

می خواستم بدونم که اگه اپدیت رو بجای ریستور بزنم نرم افزارهایی که توش نصبه پاک نمی شه؟ و اگه جیلبریک واسش بیاد برام مشکلی پیش نمی یاد؟

نرم افزارهات کرک هستند یا اورجینال؟
اگه اورجیناله با backup مشکلت حله
اگه نه که هیچی
باید دستگات جیلبریک بشه
2G هستی یا 3G ؟

Linux Learner
24-06-2010, 21:43

عزیز من مشکل همینجاست دیگه!
cydia نیاز به اینترنت داره و من ندارم!
چیزایی که دارم:
یه کامپیوتر
اینترنت دیال آپ
یه آیپاد
کابل آیپاد

GiggleClub
24-06-2010, 21:48
عزیز من مشکل همینجاست دیگه!
cydia نیاز به اینترنت داره و من ندارم!
چیزایی که دارم:
یه کامپیوتر
اینترنت دیال آپ
یه آیپاد
کابل آیپاد

در این صورت کاری از دست من و بقیه بر نمیاد
شما باید به وایرلس دسترسی داشته باشی

یه نوتبوک جور کن

omidkk
24-06-2010, 21:54

شدنش میشه ولی سرعت خیلی میاد پایین مخصوصا homescreen wallpaper که شدیدا سرعتو پایین میاره و عملا انیمیشن ها نشون داده نمیشه!

نرم افزارهات کرک هستند یا اورجینال؟
اگه اورجیناله با backup مشکلت حله
اگه نه که هیچی
باید دستگات جیلبریک بشه
2G هستی یا 3G ؟

ایپادم ۳‌جی هستش نرم افزار ها کرکه

Linux Learner
24-06-2010, 22:00
در این صورت کاری از دست من و بقیه بر نمیاد
شما باید به وایرلس دسترسی داشته باشی

یه نوتبوک جور کن

یه مک بوک در دسترس دارم ولی اون هم اینترنت نداره.
راستی، میشه از وایرلس نوت بوک شیر کرد رو آیپاد؟

blackra1n رو دانلود کردم. رفته رو running و آیپاد هم در حالت ریکاوری هست. اما مدت زیادی گذشته و اتفاقی نیفتاده. blackra1n از اینترنت چیزی دانلود میکنه؟

musketeer
24-06-2010, 23:06
Linux Learner جان، اگه تهران هستی یه سر برو یه جا که یک اکسس پوینت رایگان باشه بتونی به اینترنت کانکت بشی. فوقش 5 دقیقه کار داری با اینترنت وایرلس، دردسرش کمتره اگه بری یجا که اکسس پوینت هست. شهرای بزرگ دیگه هم میتونی پیدا کنی

موفق باشی

Linux Learner
24-06-2010, 23:35
Linux Learner جان، اگه تهران هستی یه سر برو یه جا که یک اکسس پوینت رایگان باشه بتونی به اینترنت کانکت بشی. فوقش 5 دقیقه کار داری با اینترنت وایرلس، دردسرش کمتره اگه بری یجا که اکسس پوینت هست. شهرای بزرگ دیگه هم میتونی پیدا کنی

موفق باشی

آره، همین کارو میکنم. تهران نیستم. میرم کافی نت که وایرلس داشته باشه.
نکته ای که تو امضات گفتی تایید میشه

alireza.green69
25-06-2010, 00:50
من قصد خرید ipod tuch 32G 3g داشتم. ولی شنیدم قراره شهریور ipod 4 بیاد. به نظر شما چیکار کنم؟:13:

alireza.green69
25-06-2010, 00:51
من قصد خرید ipod tuch 32G 3g داشتم. ولی شنیدم قراره شهریور ipod 4 بیاد. به نظر شما چیکار کنم؟:13:

GiggleClub
25-06-2010, 09:03
من قصد خرید ipod tuch 32G 3g داشتم. ولی شنیدم قراره شهریور ipod 4 بیاد. به نظر شما چیکار کنم؟

مطمینا آیپاد ۴جی خیلی وسوسه انگیز خواهد بود:
- صفحه retina
- ژیروسگوپ
- دوربین احتمالا
- شاید تغییر شکل ظاهری

احتمالا آیپاد۴ در دو نسخه ۳۲ و ۶۴ گیگی به قیمت ۲۹۹ و ۳۹۹دلار بیاد
و آیپاد تاچ 3G فعلی نسخه ۸گیگش با قیمت ۱۹۹دلار بیاد به بازار

حدودا ۶ ماه طول میکشه تا بیاد ایران و کمی قیمتش افت کنه
اگه طاقتشو داری صبر کن

من بودم طاقت نمی آوردم!
۶ماه خیلی زیاده

P A R S A
25-06-2010, 10:27
دیروز رفتم پایتخت برای خرید لوازم جانبی، نتیجه:
1. قاب inCase سفید «20.000»

2. پک شارژر دو تایی (شامل کابل USB و تبدیل فندکی ماشین و تبدیل برق خونگی) «25.000»
3. محافظ صفحه نمایش مات (ضد اثر انگشت!:46:) «15.000»

چقدر سریع پیش رفت تاپیک!

sony_W810i
25-06-2010, 18:03
بجه ها یک سایت وی یی ان پیدا کردم که جالبه
توش میتونید رایگان اکانت 20 دقیقه ای بسازید
البته خودش هم قیلتر شده و باید از قیلتر شکن واسه باز کردن این سایت استفاده کنید.
h t t p : / / w w w . i t s h i d d e n . c o m
اکانت ساخته شده فقط 20 دقیقه اعتبار داره و DC میشه ولی خیلی راحت میشه دوباره ساخت. فقط کافیه یک username و password و یک email الکی بش بدید و submit کنید .درجا account قابل استفاده میشه.
من با این کلی برنامه free از apple گرفتم چون هنوز iOS4 جیل نشده

Linux Learner
27-06-2010, 09:17
چند تا برنامه مجانی از آیتونز دانلود کردم و ریختم تو آیپاد ولی وقتی اجراشون میکنم، صفحه اول برنامه باز میشه و سریع از برنامه میاد بیرون و به صفحه home برمیگردم. چند دفعه هم ریستارت کردم، چیزی نشد! آیپاد 3.1.3 جیل شده

sony_W810i
27-06-2010, 14:36
چند تا برنامه مجانی از آیتونز دانلود کردم و ریختم تو آیپاد ولی وقتی اجراشون میکنم، صفحه اول برنامه باز میشه و سریع از برنامه میاد بیرون و به صفحه home برمیگردم. چند دفعه هم ریستارت کردم، چیزی نشد! آیپاد 3.1.3 جیل شده

احتمالاً به خاطر نصب پکت های زیاد از Cydia یا Rock هستش.
سعی کن جدیدارو پاک کنی شاید مشکلت حل شه. من iOS4 دارم که جیل نشده و مشکلی هم ندارم به هیچ وجه

در نهایت اگه حل نشد با یک Restore راحت کن خیال خودتو

psp2004
28-06-2010, 09:38
با نام خدا و سلام
دوستان اگر من از آبپادم بک آپ بگیرم و بعدش ios4 را بنصبم میتونم تمام برنامه های قبلیم را روی ورژن جدید بک آپ کنم یا نه . مثلن کلی برنامه های cydia که قبلن نصبیدم.

almamor
28-06-2010, 11:40
سلام دوستان فکر کنم یکی از مهم ترین پست ها این باشهههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههه
یه ایپاد دیدم که اندرویید بود اگه خواستید اپلود کنم ولی یه سرچ بزنی عکسش رو پیدا میکنید
میخوام ببینم ویندوز هم میشه نصب کرد یا مثلآ چند تا با هم ؟
کسی چیزی میدونه؟

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

پیدا میکنید!

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

میشه سه تا با هم کار کنند؟
یعنی مثل کامپیوتر هم ویندوز موبایل هم مک هم اندرویید؟؟؟:20::11:

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

من اپل اندرویید میخوام مامانم اینا؟!!؟!:31:

payamf1
28-06-2010, 12:00
سلام دوستان فکر کنم یکی از مهم ترین پست ها این باشهههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههه
یه ایپاد دیدم که اندرویید بود اگه خواستید اپلود کنم ولی یه سرچ بزنی عکسش رو پیدا میکنید
میخوام ببینم ویندوز هم میشه نصب کرد یا مثلآ چند تا با هم ؟
کسی چیزی میدونه؟

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

پیدا میکنید!

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

میشه سه تا با هم کار کنند؟
یعنی مثل کامپیوتر هم ویندوز موبایل هم مک هم اندرویید؟؟؟:20::11:

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

من اپل اندرویید میخوام مامانم اینا؟!!؟!:31:
3 4 تا با هم نمیشه ولی میتونی به جای مک آندروید بریزی

almamor
28-06-2010, 12:08
3 4 تا با هم نمیشه ولی میتونی به جای مک آندروید بریزی

فقط اندرویید؟
ویندوز چی؟؟؟
هیچ راهی نداره لا اقل 2 تا با هم بریزیم؟
مک و ویندوز مثلآ اخه این دو مکمل ان به نظر من؟

P A R S A
28-06-2010, 12:20
چجوری میشه والپیپر جدا برای لاک اسکرین و اسپرینگ برد تعیین کرد؟

a.z.p.z
28-06-2010, 13:48
با نام خدا و سلام
دوستان اگر من از آبپادم بک آپ بگیرم و بعدش ios4 را بنصبم میتونم تمام برنامه های قبلیم را روی ورژن جدید بک آپ کنم یا نه . مثلن کلی برنامه های cydia که قبلن نصبیدم.

در مورد سایدیا نمیدونم ... یه برنامه خاصی بود ظاهرا ولی برنامه های ipa رو میتونی از خود ایتونز بک اپ بگیری که بعد از ریستور کردن برنامه ها رو ریستور بکنی .. البته باید جیلبرک شده باشه فریمور 4 ! ...

بچه گیشایی؟:دی ایول ...

---------------------
پارسا اون قدیم ها ما از وینتربورد این کارو میکردیم زمان شما رو من نمیدونم ... حالا یه تستی بکن ...

P A R S A
28-06-2010, 16:16
پارسا اون قدیم ها ما از وینتربورد این کارو میکردیم زمان شما رو من نمیدونم ... حالا یه تستی بکن ...
با وینتربرد ور رفتم، همچین چیزی پیدا نکردم!

boozzai
28-06-2010, 17:05
سلام!
مثل اینکه امشب 4.0.1 میاد!:eh:
حدود 10 شب ایران!
(شاید هم شایعه باشه!)

P A R S A
28-06-2010, 21:17
10 گـــذشت!

boozzai
28-06-2010, 21:55
10 گـــذشت!
آره!
مثل اینکه شایعه بوده!:jealous:
شرمنده!:mellow:
ولی زیاد در موردش گفتن!:eh:

ahmad72
28-06-2010, 22:15
فقط اندرویید؟
ویندوز چی؟؟؟
هیچ راهی نداره لا اقل 2 تا با هم بریزیم؟
مک و ویندوز مثلآ اخه این دو مکمل ان به نظر من؟
تنها تغییر سیستم عاملی توی آیپاد (وآیفون) 1-2 ماه پیش بود که اندروید و مک با هم (dual boot) بالا آوردن و چون اندروید خیلی کامل نبود ، کمتر مورد استقبال قرار گرفت ...

P A R S A
29-06-2010, 17:38
آره!
مثل اینکه شایعه بوده!:jealous:
شرمنده!:mellow:
ولی زیاد در موردش گفتن!:eh:
دشمنت شرمنده عزیز! چیز مهمی نیست که!:20:
میگم کسی که این والپیپر مجزا برای لاک اسکرین و اسپرینگ برد رو که بلد نبود! لااقل چند تا بازی Arcadeـِ باحال معرفی کنید، بازی های ظاهرا ساده ولی جذاب مثل Angry Birds!

sony_W810i
29-06-2010, 18:04
دشمنت شرمنده عزیز! چیز مهمی نیست که!:20:
میگم کسی که این والپیپر مجزا برای لاک اسکرین و اسپرینگ برد رو که بلد نبود! لااقل چند تا بازی Arcadeـِ باحال معرفی کنید، بازی های ظاهرا ساده ولی جذاب مثل Angry Birds!

دوست من برو تو Cydia برنامه Boss Paper رو نصب کن و از عکس مجزا گرفته تا Slide show رو بزار تو home screen و حالشو ببر.

Angry Birds
mega jump هم خیلی جالبه:10:

fade2amin
29-06-2010, 19:01
دوستان من iPod رو دادم یکی از بچه ها که به وایرلس دسترسی داره واسم Appsync و اون یکی فایل afc2add اسمشو یادم نیست واسم بریزه. فقط چیزی که هست یه راهنمایی بکنین وقتی رفت تو Cydia، چه کارایی بکنه تا این دو تا فایله اینستال بشن. ممنونم .

boozzai
30-06-2010, 10:29
سلام!
من دیروز رفتم کافی نت و خواستم OS 4 رو دانلود کنم!:laughing:
رفتم نشستم دیدم سرعت طرفای 25 KB/S هست!:blink:
بعدش به کافی نتی گفتم میرم یه 3 ساعت دیگه میام!:mellow:
بعدش که اومدم گفت تموم شد:اینه!دیدم یه پوشس!:eh:
اومدم خونه،آیپاد بردم تو DFU !بعدش اومدم فایل رو وارد کنم دیدم قبول نمیکنه!:jealous:
فهمیدم که باید یه مدل دیگه باشه!:hmm:
دوباره رفتم کافی نت و همون قضیه!امروز صبح که رفتم بگیرمش دیدم یه فایل زیپ واسم آماده کرده و میگه:اییییییینه!:sad:
گفتم دوباره دانلود کن!ولی این بار فرمتش ipsw هست!دیگه فکر کنم درسته!حالا دوباره تا عصری!اینم از وضع کافی نت های اهواز!;)
آیپادم که فعلا تو DFU به سر میبره!
:question:میخوام ببینم مشکلی واسش پیش نمیاد؟؟؟؟

P A R S A
30-06-2010, 12:32
دوباره رفتم کافی نت و همون قضیه!امروز صبح که رفتم بگیرمش دیدم یه فایل زیپ واسم آماده کرده و میگه:اییییییینه!:sad:همون زیپ رو فرمتش رو تغییر بده به ipsw درست میشه، اونی هم که من دانلود کردم (دانشگاه با سرعت تقریبا 500kbps) زیپ بود!
راستی مگه خبری از جیلبریک شده!؟

Linux Learner
30-06-2010, 15:22
میشه فیرم ویر رو جدا دانلود کرد و بعد اورد خونه و ریخت رو آیپاد؟ اگه میشه توضیح بدید چجوری!
یه چیز دیگه اینکه: این فیرم ویر های کاستوم که برای 4 اومده و جیل شده، مشکلشون چیه؟ اون بریزیم فرقی هم میکنه؟

boozzai
30-06-2010, 15:37
همون زیپ رو فرمتش رو تغییر بده به ipsw درست میشه، اونی هم که من دانلود کردم (دانشگاه با سرعت تقریبا 500kbps) زیپ بود!
راستی مگه خبری از جیلبریک شده!؟
نه!:31:
ولی من دیگه بی خیال جیل شدم!
بازی و برنامه فری زیاد هست!
ولی میاد... چه عجله ایه!
تو کی رفتی تو OS 4؟من نفهمیدم!پس تو هم جیل نیستی!:happy:
ولی واسه همه چیز اومد به جز 3G!!!عجیبه!:eh:

boozzai
30-06-2010, 15:58
میشه فیرم ویر رو جدا دانلود کرد و بعد اورد خونه و ریخت رو آیپاد؟ اگه میشه توضیح بدید چجوری!
یه چیز دیگه اینکه: این فیرم ویر های کاستوم که برای 4 اومده و جیل شده، مشکلشون چیه؟ اون بریزیم فرقی هم میکنه؟
اون کاستوم ها نمیدونم چین!
من هم رفتم OS4 رو دانلود کردم و بعد اوردم خونه!
اینطوری:
1-آیپاد رو به حالت DFU میبری!

آموزش بردن به حالت DFU:
1)آیپاد رو به کامپیوتر وصل کن!(صدای وصل شدن رو بشنوی)
2)دکمه هوم و پاور رو با هم 10 ثانیه بگیر تا صدای قطع شدن آیپاد از کامپیوتر بیاد!
3)حالا دکمه پاور رو ول کن و دکمه هوم رو همچنان تا 15 ثانیه دیگه بگیر!(تا دوباره صدای وصل شدن به کامپیوتر رو بشنوی!)
*در حالت DFU صفحه آیپاد سیاه است و خاموش است!

2-وقتی به کامپیوتر وصل کردی این ارور رو میده:
3-حالا تو صفحه ای که تو آیتونز اومده شیفت(کیبورد) رو بگیر و دکمه restore(تو صفحه باز شده) رو بزن!و حالا فایل OS4 رو انتخاب کن!(از تو آیتونز 9.2)

به همین سادگی!

P A R S A
30-06-2010, 17:26
فریم.ویر کاستوم یه فیرم.ویره که از قبل جیلبریک و آماده شده، و وقتی روی دستگاه ریخته بشه، جیلبریک شده و نیازی به عملیات اضافی نداره!

نه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی من دیگه بی خیال جیل شدم!
بازی و برنامه فری زیاد هست!
ولی میاد... چه عجله ایه!
تو کی رفتی تو OS 4؟من نفهمیدم!پس تو هم جیل نیستی!:happy:

من هنوز نرفتم iOS 4 ، برنامه ها و بازی های کرک شده زیادی هست که دوستشون دارم!:31:

ولی واسه همه چیز اومد به جز 3G!!!عجیبه!:eh:
آره، این یکی خیلی نامردیه!:31: سخته!

sony_W810i
30-06-2010, 17:38
برید از سایت زیر هر Firmware ی که می خواید Download کنید.

boozzai
30-06-2010, 21:20
آقایون لطفا کمک کنید!
من رفتم به OS 4 و بعد همه چی تموم شد و درسته ولی الان تصویر آیپاد زوم شده!:41:
یعنی همه چی رو از نزدیک نشون میده!منو و....!کلن انگاری زوم کردی!
تو رو خدا کمک کنید!

P A R S A
30-06-2010, 21:30
آقایون لطفا کمک کنید!
من رفتم به OS 4 و بعد همه چی تموم شد و درسته ولی الان تصویر آیپاد زوم شده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی همه چی رو از نزدیک نشون میده!منو و....!کلن انگاری زوم کردی!
تو رو خدا کمک کنید!
روشن خاموش و ... فایده نداشته!؟
ته تهش یه Restore میکنی، حل میشه!

boozzai
30-06-2010, 21:35
روشن خاموش و ... فایده نداشته!؟
ته تهش یه Restore میکنی، حل میشه!
منظورت از خاموش روشن چیه؟
دوباره دارم ریستور میکنم!
واسه چی اینطوری شد!؟

GiggleClub
30-06-2010, 21:54
منظورت از خاموش روشن چیه؟
دوباره دارم ریستور میکنم!
واسه چی اینطوری شد!؟

تو accebility یه گزینه داره که زوم میکنه برو اونجا offش کن

Linux Learner
01-07-2010, 08:11
اون کاستوم ها نمیدونم چین!
من هم رفتم OS4 رو دانلود کردم و بعد اوردم خونه!
اینطوری:
1-آیپاد رو به حالت DFU میبری!

آموزش بردن به حالت DFU:
1)آیپاد رو به کامپیوتر وصل کن!(صدای وصل شدن رو بشنوی)
2)دکمه هوم و پاور رو با هم 10 ثانیه بگیر تا صدای قطع شدن آیپاد از کامپیوتر بیاد!
3)حالا دکمه پاور رو ول کن و دکمه هوم رو همچنان تا 15 ثانیه دیگه بگیر!(تا دوباره صدای وصل شدن به کامپیوتر رو بشنوی!)
*در حالت DFU صفحه آیپاد سیاه است و خاموش است!

2-وقتی به کامپیوتر وصل کردی این ارور رو میده:
3-حالا تو صفحه ای که تو آیتونز اومده شیفت(کیبورد) رو بگیر و دکمه restore(تو صفحه باز شده) رو بزن!و حالا فایل OS4 رو انتخاب کن!(از تو آیتونز 9.2)

به همین سادگی!

ارور رو نذاشتی!
آیپاد من اصلا بالا نمیاد حالت عادی! تو خود آیپاد ایریزش کردم، دیگه بالا نمیاد. تو همون لودینگ که عکس سیب هست میمونه و این چرخونکش هم هی میچرخه.
و قتی کارایی رو که میگی رو تو همون لودینگ انجام دادم تو حالت ریکاوری میاد بالا

Linux Learner
01-07-2010, 09:19
آیتونز من ارور 3194 میده که مربوط به تایید نشدن فیرم ویر 3.1.3 میشه از طرف اپل.
تغییر تنظیمات فایل host هم فایده نداده.
بعضیا تو فروم های خارجی میگن که با تغییر تو فایل فیرم ویر الآن ios4 جیل بریک شده دارن. کاری که انجام دادن (کاستوم) ایراد یا ضعفی هم داره؟ من میخوام همون کار رو بکنم اگه مشکلی نداره.

boozzai
01-07-2010, 11:41
واسه آیپاد 2جی جیل اومده!3جی هنوز نیومده!
شما واسه چی می خواید به 3.1.3 ببرید!
مگه الان چندید؟وقتی آیپاد روشنه میشه رفت به DFU!

Linux Learner
01-07-2010, 23:17
من فیرم 4 رو ریختم رو آیپاد و تمام! منتظر جیل میمونم.

sony_W810i
02-07-2010, 13:45
تو پایتخت GPS kit واسه ipod پیدا میشه؟

boozzai
02-07-2010, 15:25
تو پایتخت GPS kit واسه ipod پیدا میشه؟
سلام!
اگه پیدا کردی حتما اینجا بگو!(جدی)
احتمالا هست!;)
ولی فقط موضوع اینه که تو ایران کار میکنه!؟
نقشه های ایران رو داره؟

sony_W810i
02-07-2010, 15:38
سلام!
اگه پیدا کردی حتما اینجا بگو!(جدی)
احتمالا هست!;)
ولی فقط موضوع اینه که تو ایران کار میکنه!؟
نقشه های ایران رو داره؟

چرا کار نکنه؟ مگه gps گوشی های دیگه کار نمیکنه؟ همین 5800 پسر خالم gps ش کار میکنه راحت

boozzai
02-07-2010, 15:45
چرا کار نکنه؟ مگه gps گوشی های دیگه کار نمیکنه؟ همین 5800 پسر خالم gps ش کار میکنه راحت
خوب نقشه ها چطور؟
نقشه شهر های ایرانو داره؟

lurenzo
02-07-2010, 20:43
دوستان شما که بحثشو مطرح کردید میشه یه عکس از این GPS Kit برای آیپاد تاچ بذارید!!!
میخوام ببینم اصلا چنین چیزی وجود داره؟ اگه هست برم دنبالش ببینم چجوریه.

P A R S A
02-07-2010, 21:16
خوب نقشه ها چطور؟
نقشه شهر های ایرانو داره؟
این که ربطی به GPS Kit نداره، اون فقط یه امکان سخت افزاریه!
Maps نقشه همه جای دنیا رو داره، از جمله نقشه ایران (حتی قم با تموم خیابون ها و کوچه ها و مراکز مهم!) به صورت فارسی-انگلیسی!

lurenzo
02-07-2010, 21:36
دوستان شما که بحثشو مطرح کردید میشه یه عکس از این GPS Kit برای آیپاد تاچ بذارید!!!
میخوام ببینم اصلا چنین چیزی وجود داره؟ اگه هست برم دنبالش ببینم چجوریه.

خودم یه مدلش رو پیدا کردم :

البته قیمتش گرونه!!! توی سایت آمازون زده 199 دلار!!!:13:

boozzai
03-07-2010, 10:23
این که ربطی به GPS Kit نداره، اون فقط یه امکان سخت افزاریه!
Maps نقشه همه جای دنیا رو داره، از جمله نقشه ایران (حتی قم با تموم خیابون ها و کوچه ها و مراکز مهم!) به صورت فارسی-انگلیسی!
سلام!
دقیقا!
من فکر میکنم این دستگاه مانند هر موبایلی نقشه مخصوص خودش رو ساپورت میکنه!
مثلا نقشه های موبایل 5800 نوکیا رو فکر نکنم ساپورت بکنه!
بهتره قبل از خرید تحقیق بیشتری کرد تا بعدش پشیمون نشویم!
احتمالش هم هست که همون نقشه هارو ساپورت کنه ولی انتظار چنین شکلی رو نداشته باشید:
lمنظورم اینه که احتمالا همون نقشه های گوگل ارتی رو ساپورت هم میکننه!
ولی اگه اینطوری باشه خیلی باحاله!
لطفا از همون تهران تحقیق کنید ببینیم میشه یا نه!
راستی این مدل هم 79$ هست!
اون مدل که دوست عزیز معرفی کرد قابلیت شارژ آیپاد هم داره،واسه همین گرون بود!
فکر کنم بهترین مدل همین بالاایس!

a.z.p.z
03-07-2010, 17:35
دو مقوله ی نقشه های افلاین و چی پی اس رو خواهشا با هم قاطی نکنید ...
این دو هیچ ربطی به هم نداره و در حال حاضر هم تو ایپاد تاچ 2 جی و 3جی میتونید از نقشه های افلاین بدون هیچ مشکلی استفاده بکنید ...
برای جی پی اس هم بدون هیچ مشکلی میتونید از کیت استفاده بکنید که دوست عزیزم هم توضیح دادن ...

fade2amin
03-07-2010, 18:32
سلام
دوستان من واسه کانکت شدن به مودم وایرلس مشکل دارم. مودم مال شرکتمونه و بقیه بچه ها با گوشیای دیگشون خیلی راحت میتونن کانکت شن و با سرعت خوب بچرخن. من ip و داستانهای دیگشم میدونم وقتی هم میرم تو تنظیمات وایرلس توی iPod میزنم اولا Save نمیشه ثانیا کانکت نمیشه یا با یه سرعت وحشتناک پایین جون میکنه. الان از دوستان میخوام راهنماییم کنن که واسه اتصال چه کارایی لازمه بکنم ؟
واقعا ممنون میشم .

a.z.p.z
04-07-2010, 12:25
دوستان این کارو هم در ایپاد تاچ میتونید بکنید به هر حال حتما انجام بدید خیلی جالب هست من خودم تو نانو و تاچ انجام دادم:::

fade2amin
04-07-2010, 18:00
اون قضیه کانکشن رو حل کردم. فقط خواهش میکنم دوستان یه راه ساده واسه دانلود appsync - afc2add بگن . امروز هر روشی تست کردم نشد. سورس i-phone.i هم کار نمیکرد.
ممنونم .

P A R S A
04-07-2010, 19:11
اون قضیه کانکشن رو حل کردم. فقط خواهش میکنم دوستان یه راه ساده واسه دانلود appsync - afc2add بگن . امروز هر روشی تست کردم نشد. سورس i-phone.i هم کار نمیکرد.
ممنونم . به سلامتی!
دوتاش توی سورس های پیشفرض Cydia هست، شما توی بخش Search بری، راحت پیدا میکنی!
اگه نشد این سورس رو اد کن:

fade2amin
04-07-2010, 19:40
دوتاش توی سورس های پیشفرض Cydia هست، شما توی بخش Search بری، راحت پیدا میکنی!

ممنون عزیزم. اتفاقا من تو Cydia چند سری سرچ کردم اما هیچ کدومشونو پیدا نکرد. میشه یه زحمت بکشی و بگی دقیق تو کدوم بخشش باید سرچ کنم . ممنونتم .

P A R S A
04-07-2010, 19:55
ممنون عزیزم. اتفاقا من تو Cydia چند سری سرچ کردم اما هیچ کدومشونو پیدا نکرد. میشه یه زحمت بکشی و بگی دقیق تو کدوم بخشش باید سرچ کنم . ممنونتم .
دقیقا توی بخش Search نه توی Section ها! اولین گزینه سمت راست (توی گزینه های پایین!)

fade2amin
04-07-2010, 20:24
دقیقا توی بخش Search نه توی Section ها! اولین گزینه سمت راست (توی گزینه های پایین!)

ببین منم همینجا سرچ میکردم، میزدم Appsync اما پیدا نمیکرد. باید کلمه خاص دیگه ای رو سرچ کنم یا همینه .
زحمت افتادی داداشم .

P A R S A
04-07-2010, 22:08
ببین منم همینجا سرچ میکردم، میزدم Appsync اما پیدا نمیکرد. باید کلمه خاص دیگه ای رو سرچ کنم یا همینه .
زحمت افتادی داداشم .
اسم دقیقش : AppSync for OS 3.1 و AppSync For OS 3.1.x (سورس های مختلف!) و اون یکی هم دقیقا : afc2add (همه سورس ها)

ahmad72
05-07-2010, 09:30
بالاخره منم ورژن 4 رو گرفتم؛اما میترسم بریزم روی آیپادم !!!

آخه:
- تجربه ی خوبی توی ریستور ندارم.
- اگه خراب شد اینترنتی که بتونه آنلاین ریستور کنه ندارم ...
- فایلی که گرفتم 60 بار stop و دوباره resume شده .
- مدل آیپادم mc هست.(mc ها جیلبریک شدن؟)

من آیتونز 9.0.1.8 دارم.لازمه به 9.2 برم؟وقتی روی فریمور کلیک میکنم ورژن 4 رو میشناسه .

اونایی که به 4 رفتبن،سرعت آیپادتون (بدون مولتی تسکینگ و والپیپر ؛ از خیرشون گذشتم!) چجوریاست؟

این رو هم بگم که فریمور رو از felixbruns.de دانلود کردم.این هم لینکش :

این هم از بدبختی من تو دان کردن فریمور (با GPRS ایرانسل گرفتمش!!!!!)

a.z.p.z
05-07-2010, 11:05
با ایرانسل گرفتیش ؟!!! بیخیال مرد ! ... راه های بهتری هم بودا !!! ...
راستی بچه ها من که پیگیر 3 جی نیستم ما 2 جی دارها همون روز اول جیلبرک کردیم ...
شما چی شدید داستانتون ؟ .... (بالاخره با همیشه جلوتریم :31:)

P A R S A
05-07-2010, 12:26
بالاخره منم ورژن 4 رو گرفتم؛اما میترسم بریزم روی آیپادم !!!

آخه:
- تجربه ی خوبی توی ریستور ندارم.
- اگه خراب شد اینترنتی که بتونه آنلاین ریستور کنه ندارم ...
- فایلی که گرفتم 60 بار stop و دوباره resume شده .
- مدل آیپادم mc هست.(mc ها جیلبریک شدن؟)

من آیتونز 9.0.1.8 دارم.لازمه به 9.2 برم؟وقتی روی فریمور کلیک میکنم ورژن 4 رو میشناسه .

اونایی که به 4 رفتبن،سرعت آیپادتون (بدون مولتی تسکینگ و والپیپر ؛ از خیرشون گذشتم!) چجوریاست؟

این رو هم بگم که فریمور رو از felixbruns.de دانلود کردم.این هم لینکش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم از بدبختی من تو دان کردن فریمور (با GPRS ایرانسل گرفتمش!!!!!)

مبارک باشه!
فقط با 9.2 میشه iOS4 رو ریخت!
MC ها هم جیلبریک نشدن!

boozzai
05-07-2010, 12:30
سلام عزیز!
والا ما ها منتظریم...
شاید این جمعه بیاید شاید...
ولی بزودی میاد...
سرعتش به نظر من بهتر شده...(با والپیپر+مولتی تسکینگ)
با ایرانسل چقدر در اومد!چند تا کارت 5000 تومنی؟
آره،حتما باید 9.2 نصب کنی!از راه آبدیت خود آیتونز 82 مگ هست!
منم از همین سایته دان کردم!بریز حالشو ببر...منم 2 بار ریستور کردم،بار اول که:

ولی بار دوم درست شد!در مورد جیلبریک هم فکر کنم mb ها(a.z.p.z عزیز) شدن!mc هنوز نشده!
ولی بازی و برنامه فرری زیاد واسش هست!از هر بازیی یه lite یا free هست!

ahmad72
05-07-2010, 12:43
با ایرانسل گرفتیش ؟!!! بیخیال مرد ! ... راه های بهتری هم بودا !!!
نبود !!!
ما دایل آپ داریم که خرج میزنه بالا ، نتیجتا" با ایرانسل گرفتم ...

سرعتش به نظر من بهتر شده...(با والپیپر+مولتی تسکینگ)
3g داشتی دیگه ...
2g احتمالآ" کم میشه ...

با ایرانسل چقدر در اومد!چند تا کارت 5000 تومنی؟
0 تا !!!!
3 تومن شد!!!
اینترنت نا محدود شبانه برای یه ماه(11 تا 8 صبح + کل پنج شنبه و جمعه)

ولی بازی و برنامه فرری زیاد واسش هست!از هر بازیی یه lite یا free هست!
فکرشم نکن ...
اول که میخواد بشینی دانلود کنی ؛ تازه اونم با چیزتر شکنای در پیبی که هر 5 ثانیه گیر میده ...
بعدشم lite هست دیگه ، حال نمیده ...

----------------------------

امروز یه چیز جالب دیدم ...
برنامه ی ibluever ...
این برنامهه توی سیدیا هست و پولیه ، ولی نسخه ی آزمایشیش موجوده ...
باهاش میشه gprs گوشی رو روی آیپاد share کرد ...
من امتحان نکردم اما اگه کسی تونست امتحان کنه به ما هم بگه ...

Linux Learner
05-07-2010, 13:02
مدل mc چطور مشخص میشه ؟ از کجا بفهمم مال من 3g هست، mc هست؟

a.z.p.z
05-07-2010, 13:28
سریال نامبر رو ببین متوجه میشی ! ...

fade2amin
06-07-2010, 18:15
سلام
آقا نرم افزار DownloadManager برای iPod داریم ؟
کلا یه چیزی میخوام که بتونم باهاش فایلهای rar یا zip رو دانلود کنم. راستی Opera میتونه اینکار رو بکنه یا Browserهای دیگه ؟
ممنونم .

boozzai
06-07-2010, 18:38
سلام!
Snow Breeze 1.7 واسه جیلبریک iOS 4 اومده!
3G هم ساپورت میکنه!(MC مدل)
البته باید SHSH فریمور 3.1.2 آیپادتون رو داشته باشید!
باز اون اشکال خاموش روشن رو هم داره!

حالا از کجا SHSH 3.1.2 گیر بیاریم!؟:eh:
جالب اینجاست که بیشتر 3G هایی که تو بازار اومدن 3.1.3 بودن!

lurenzo
06-07-2010, 21:09
سلام!
Snow Breeze 1.7 واسه جیلبریک iOS 4 اومده!
3G هم ساپورت میکنه!(MC مدل)
البته باید SHSH فریمور 3.1.2 آیپادتون رو داشته باشید!
باز اون اشکال خاموش روشن رو هم داره!

حالا از کجا SHSH 3.1.2 گیر بیاریم!؟:eh:
جالب اینجاست که بیشتر 3G هایی که تو بازار اومدن 3.1.3 بودن!

مثل اینکه توصیه شده اونایی که SHSH 3.1.2 رو ندارن صبر کنن تا ورژن جدید Spirit ریلیز بشه.
گویا ورژن جدید Spirit آماده هست و میخوان وقتی اپل آپدیت فریمویر 4 رو (4.0.1 یا 4.1) رو ریلیز کرد ، ورژن جدید رو بدن بیرون!
دوستان اگر کسی میدونه یه توضیح فنی بده که چرا ورژن جدید Spirit رو میخوان همزمان با آپدیت فریمویر 4 بدن بیرون؟ یعنی امکان داره ورژن جدید Spirit فرمویر 4.0.1 رو هم جیلبریک کنه؟

boozzai
06-07-2010, 21:19
مثل اینکه توصیه شده اونایی که SHSH 3.1.2 رو ندارن صبر کنن تا ورژن جدید Spirit ریلیز بشه.
گویا ورژن جدید Spirit آماده هست و میخوان وقتی اپل آپدیت فریمویر 4 رو (4.0.1 یا 4.1) رو ریلیز کرد ، ورژن جدید رو بدن بیرون!
دوستان اگر کسی میدونه یه توضیح فنی بده که چرا ورژن جدید Spirit رو میخوان همزمان با آپدیت فریمویر 4 بدن بیرون؟ یعنی امکان داره ورژن جدید Spirit فرمویر 4.0.1 رو هم جیلبریک کنه؟
سلام!
به نظر منم اسپریت جالب تره!
واسه این صبر کردن،چونکه میخوان 4.1/4.0.1 بیاد و کاری کنن که رو اونم جواب بده!
یعنی میخوان کارو یه سره کنن!دیگه 2 تاش نکنن!
comex هم اعلام کرده که آماده کرده و بزودی ارائه میده!