PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Connecting... تب

فاطـمه
30-06-2008, 07:53
سلام بچه ها چند وقتیه که سیستم من یه مشکلی داره
من از Ie7 استفاده می کنم که مال تب داره
چند وقتیه که وقتی می خوام چند صفحه رو به صورت همزمان تو تبهای مختلف باز کنم یکی دوتا رو باز می کنه بعد یه تب باز میشه که تو عنوانش می نویسه "Connecting" بعد دیگه تبی رو باز نمی کنه تا وقتی که اونایی رو که باز کردی ببندی
فکر می کنم سیستمم ویروسی شده اگه راهنمایی کنید ممنون می شم:20:

mahdi7610
30-06-2008, 15:09
سلام بچه ها چند وقتیه که سیستم من یه مشکلی داره
من از Ie7 استفاده می کنم که مال تب داره
چند وقتیه که وقتی می خوام چند صفحه رو به صورت همزمان تو تبهای مختلف باز کنم یکی دوتا رو باز می کنه بعد یه تب باز میشه که تو عنوانش می نویسه "Connecting" بعد دیگه تبی رو باز نمی کنه تا وقتی که اونایی رو که باز کردی ببندی
فکر می کنم سیستمم ویروسی شده اگه راهنمایی کنید ممنون می شم:20:
سلام دوست عزیز

اگه به تنظیمات مرورگر خودتون دست نزده باشید به نظر من این مشکل بیشتر مربوط به پایین بودن سرعت اینترنت شما هستش .

یکبار مرورگر را پاک کنید و دوباره نصب کنید . اگه مشکل حل نشد با یه کارت دیگه ( البته اگه از کارت استفاده می کنید ) امتحان کنید .

در ضمن قبلش نوشته بودید ie11 کلی شک کردم که نکنه هنوز 8 و 9 و 10 نیومده 11 اومده .:31:

موفق باشی /

فاطـمه
30-06-2008, 15:17
سلام دوست عزیز

اگه به تنظیمات مرورگر خودتون دست نزده باشید به نظر من این مشکل بیشتر مربوط به پایین بودن سرعت اینترنت شما هستش .
از توجه شما ممنون
به تنظیمات که دست نزدم. فکرم نمی کنم از سرعت پاییین اینترنت باشه چون همه صفحه ها سریع باز میشه و منم از کارت استفاده نمی کنم Adsl دارم

یکبار مرورگر را پاک کنید و دوباره نصب کنید . اگه مشکل حل نشد با یه کارت دیگه ( البته اگه از کارت استفاده می کنید ) امتحان کنید .

باشه این کار رو می کنم، ولی چون دائماً این طور نیست فکر می کنم ویروسه

در ضمن قبلش نوشته بودید ie11 کلی شک کردم که نکنه هنوز 8 و 9 و 10 نیومده 11 اومده .:31:
آره اشتباه کردم شما ببخشید:20:

Mahrud
30-06-2008, 17:00
ولی Ie 8 اومده.
البته نسخه ی بتا هستش .

فاطـمه
30-06-2008, 17:14
چه امضاء مفهومی:-)

(من فایل ویروس رو نمی شناسم رو سیستم که براتون ارسال کنم، اگر پیدا کردم باشه...)

seied-taher
30-06-2008, 17:31
من ویندوزم مدیا سنتر هستش ، اومدم ie رو به روز کردم و قتی به روز شد دیگه با tab هیچی رو باز نمیکنه ،
گوقتی new tab رو میزنم ie غیب میشه و به بسته میشه ....
نمیدونید مشکلش چیه؟