PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزشگاه یا خود آموزی؟

AOM
29-06-2008, 19:30
من رفتم گزینه ی دو مشاوره(که البته کار اشتباهی بود)تقریبا داشتیم همو میزدیم(نظر شخصی)من گفتم ادم با خود اموزی و یه مشاوره ی خوب هم میتونه رتبه ی خوب(تک رقمی)بیاره ولی اونا با نظر من کاملا مخالف بودن و میگفتن کلاس کنکور برای یه دانش امور مستعد واجبه(البته اونجا دانش اموزان مستعد خیلی بودند یکی400صفحه ی A4زیست خلاصه شده رو داشت میخوند:18:)به نظر من اموزشگاه گزینه ی دو حداقل از قلمچی و علوی بهتره(هر چند بعضیا میگن الکی سخته)ولی چون اونا یه کم هم به فکر خودشونن من حرفشون رو قبول نکردم.
حالا لطفا دانشجو هایی که رتبه ی خوب آوردن بیان بگن ادم با کتاب کمک درسی و یه مشاور خوب بخونه بهتره یا بره کلاس کنکور؟؟؟
شهروندان اصفهانی هم لطفا یه مشاور توپ معرفی کنن.

ali_manutd_2007
29-06-2008, 19:55
دوست عزيز ! اول مشخص كن رتبه‌ي خوب يعني چي ؟ براي بعضي‌ها 2000 يا 3000 هم رتبه‌ي خوبه !!! ولي اگه منظورت دو رقمي يا تك رقميه بايد بگم بايد به هر دو مورد توجه كني . هم مشاور خوب و هم كلاس كنكور ! چون سر كلاس يه روشايي بهت ميگن كه مي‌توني يه تستو سريع تر از يكي كه كلاس نيومده بزني . من خودم كلاس نرفتم . البته بقيه هم بايد نظر بدن ...

AOM
29-06-2008, 20:12
رتبه ی خوب به نظر من تک رقمیه.مشکل اینجاست که دبیرای ما میگفتن:((کلاس کنکور به خاطر یه راه حل فرمولی خدا تومن از بچه ها میگیره در صورتیکه همون راه حل رو اگه از معلم هم بخوای بهت میگه اونا خیلی هنر نکردن.))مثلا توی کتاب اموزش شیمی 3 آینده سازان مولف اومده روش تناسب رو که کنکوریه کامل توضیح داده خیلی قشنگ.کلی هم نکته گفته و مشکلاتی رو که بچه ها سر کلاس دارن رو توضیح داده.ادم از یه کلاس 100 نفره چی میفهمه.وقتشم که هدر میده.خیلی مفید تر میتونه استفاده کنه.
همین مشاوری که من پیشش رفتم میگفت فلانی(فکنم رتبه اول86 ریاضی)که چوپون بود هم شاگرد من بود می اومد مشاوره.ولی متاسفانه یادم رفت ازش بپرسم با گوسفنداش می اومد کلاس کنکور؟

rosenegarin13
02-07-2008, 19:22
نه عزيزم واسه با اراده هاست

من کاملا با پستات موافقم
امروز رفتم مدرسه در پيت دولتي خودمون ثبت نام کردم

مديرمون شاخ درآورده بود من چرا رفتم اونجا همينطور ناظممون

تنها جوابي که بهشون دادم اين جمله بود:

مهم اينه که با کمترين امکانات بهترين نتيجه رو بگيري

و به نظرم رتبه دو رقمي يا سه رقمي قابل تحمله نميگم عاليه ولي خوبه

AOM
02-07-2008, 20:16
اره منم موافقم ولی اینم میدونم که با کمترین امکانات میشه نفر اول کنکور شد.مثلا همین مهندس بازرگان هم کتابش هست هم کلاسش از همه نظر کتابش یه صرفه تره.

Iranacademy.ir
03-07-2008, 08:57
به نظر من برید آموزشگاه بهتره.
خودآموزی خوبه اما خیلی وقت میگیره تا یه موضوع برات جا بیوفته در ضمن تازه موقعی جا میوفته ک کتاب خوبی دم دستت باشه

AOM
03-07-2008, 12:50
مشکل اینه که یکی از دوستای من که میرفت کلاس طوری تموم وقتشو گرفته بود که میگفت کنکور نمیدم حتی درسای پیشش رو افتاده بود.کلاس خیلی وقت گیره به نظر من