PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سيستم عامل هاي موبايل

samira455
04-12-2005, 09:18
سلام دوستان عزیز
لطفا غیر از سیمبیان سیستم عامل هایی که روی موبایل نصب می شه رو ذکر کنید
لطفا اگر کسی راجع به سیستم عامل windows روی موبایل اطلاعاتی داره خبر بده
ممنونم از همگی

Hamid110
04-12-2005, 12:50
آره منم موافقم اگه كسي هم برنامه ويندوز براي موبايل داره بزاره
ممنون
باي

mohammad_1000
04-12-2005, 13:14
سلام دوستان عزیز
لطفا غیر از سیمبیان سیستم عامل هایی که روی موبایل نصب می شه رو ذکر کنید
لطفا اگر کسی راجع به سیستم عامل windows روی موبایل اطلاعاتی داره خبر بده
ممنونم از همگی

سلام
برنامه ویندوز موبایل یکی از برنامه هایی هست که سخت درخواست کننده داشت ! به کمک این برنامه میتونید روی موبایلتون هم ویندوز رو همراه خودتون داشته باشید ! فقط یه مشکلیواسه دانلودش هست اونم اینه که لینک اف تی پی هست و حداکثر کسایی که میتونن بهش کانکت باشند ۱۰۰ نفر هست . بهتون پیشنهاد میکنم برای دانلود از فلش گت استفاده کنید و اگه دیدی سرور شلوغه بازهم سعی کنید . چون فکر میکنم برنامش ارزشش از این حرفا خیلی بیشر باشه مگه نه ؟
دانلود (ftp://217.73.250.45/uploads/system/mobile/MS.Windows.Mobile.v5.0.rar)

am_merman01
23-05-2006, 10:22
دوست عزيز اين لينك باز نميشه

Rascal
17-07-2006, 21:04
سلام
اينو كه يه بار بحثش شد ! به اين نتيجه هم رسيدن كه عمرا روي گوشي سيمبيان نتوني نصبش كني :)

Mohammad
17-07-2006, 21:59
اینکه مشخصه!
شما خودتون دارین میگین سیمبین بعدش می خواین "ویندوز موبایل" نصب کنین؟!
ویندوز موبایل رو باید رویه گوشی های مربوطش مثل I-mate نصب کرد.

Siavash Y
18-07-2006, 02:07
محمد درست میگه
شما نمی تونی ویندوز موبایل رو روی گوشی سیمبین نصب کنی. غیر ممکنه
گوشی سیمبین با این سیستم عامل کار میکنه
و ویندوز موبایل برای pocket pc

mkn7
18-07-2006, 03:12
هم اکنون 3 نوع سیستم عامل معروف به نام های:
1:symbian
2:windows mobile
3:palm
برای گوشی های خاص خودشان وجود دارد.همچنین شما نمیتونید سیستم عامل ویندوز موبایل رو گوشی های سیمبین نصب کنید.
من تعجب میکنم از دوست خوبم mohammad_1000 که میگن "ویندوز رو گوشی داشته باشین"
اصلا همچنین چیزی نیست بلکه فقط شباهت های محدود بین ویندوز و ویندوز موبایل وجود داره و اون هم به دلیل تولیدشان توسط مایکروسافت میباشد.

كوروشجون
19-07-2006, 22:17
سلام
اينو كه يه بار بحثش شد ! به اين نتيجه هم رسيدن كه عمرا روي گوشي سيمبيان نتوني نصبش كني :)
اينطورا هم نيست دوست عزيز.اگر از چيزي خبر نداريد ديگرارو نا اميد نكنيد.من خودم اين برنامرو دارم.و ترز كارش اينتوره كه تم موبايل شكل ويندوز ميشه و تمام برنامه هاي نصب شده روي گوشي به روي دسكتاپ يا همون صفهه گوشي مياد درست مثل رايانه و براي ورود به هر كدام از برنامه ها ديگر احتياج نيست به منوي گوشي وارد شويد.البته اين برنامه 3روزه و كرك نشده است .بايد بگردم رو هاردم پيداش كنم .حتما براتون ميزارم

Samad_GH
20-07-2006, 13:57
اينطورا هم نيست دوست عزيز.اگر از چيزي خبر نداريد ديگرارو نا اميد نكنيد.من خودم اين برنامرو دارم.و ترز كارش اينتوره كه تم موبايل شكل ويندوز ميشه و تمام برنامه هاي نصب شده روي گوشي به روي دسكتاپ يا همون صفهه گوشي مياد درست مثل رايانه و براي ورود به هر كدام از برنامه ها ديگر احتياج نيست به منوي گوشي وارد شويد.البته اين برنامه 3روزه و كرك نشده است .بايد بگردم رو هاردم پيداش كنم .حتما براتون ميزارم

تو را من چشم در راهم :biggrin:

منم شنيدم
اگي بذاريش اينجا كه خيلي خوب ميشه

Siavash Y
20-07-2006, 16:05
برادر گرامی این که یه چیز دیگس
بحث عدم امکان نصب ویندوز موبایل بر روی گوشی های سیمبین بود که این بحث باالقوه و باالفعل محاله
مثل این بحث عرفانی میمونه که خدا میتونه سنگی رو آنقدر بزرگ خلق بکنه که خودش نتونه بلندش کنه
چه مثالی زدم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینی که کوروش جون گفت عوض کردن قیافس نه سیستم عامل

Rascal
20-07-2006, 21:07
سلام
جدي ؟
آهان :))

Rascal
20-07-2006, 21:26

سلام
داداش كوچيك ترم مينوشتي ميديديم حضرت عباسي ! :)
بعد هم بابا سو تفاهم شد ! من فكر كردم ميخوان خود ويندوز موبايل رو بنصبونن روي سيمبين كه گفتن عمرا !
وگرنه اين تم كه شما ميگي 500 ساله هستش :)
باز ببخشيد :) خطاي ديد بود :)

hrm
21-07-2006, 01:22
نتيجه گيري چي شد؟ ميشه يا نه؟

Siavash Y
21-07-2006, 02:21
بابا لیلی مرد بود
اصلا میتونین ویندوز ویستا رو تو 6600 هم نصب کنین اصلا تو 1100 هم میشه ویندوز نصب کرد البته فقط 98
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]