PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویترین ایرانسل راه اندازی شد

Maziar_69
28-06-2008, 23:54
گروه خبری GSM: فاز نخست پورتال چند رسانه‌ای ایرانسل با نام تجاری "ویترین" به عنوان اولین شبکه عرضه محصولات الکترونیکی از طریق تلفن همراه در ایران راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با ویترین ایرانسل تلفن همراه دیگر تنها یک وسیله برای مکالمه و یا ارسال پیام کوتاه نیست و مفهوم شبکه تلفن همراه در زمینه‌های تازه‌ای چون سرگرمی، بازرگانی و فناوری اطلاعات و ارتباطات مطرح می‏شود.

فاز اول ویترین ایرانسل از امروز، شنبه هشتم تیرماه 1387، و همزمان با آغاز دور تازه جشنواره تابستانی ایرانسل راه‏اندازی شد.

در حال حاضر دو سرویس "خدمات متنی" و "ارسال پیام کوتاه از طریق وب" در قالب ویترین به تمامی مشترکان عرضه می‏شود.

بنابر اعلام ایرانسل، با استفاده از خدمات مبتنی بر متن (Text-based Services) دریافت پیام‌های درخواستی، ثبت نامی و زنگ‌های تک صدایی (Monotone) بر روی بستر SMS ممکن می‏شود.

در سرویس پیام‏های درخواستی در ازای ارسال درخواست از سوی مشترک پیام‏هایی نظیر آخرین خبرها، پیش بینی وضع هوا، اوقات شرعی شهرهای ایران، لطیفه، تفأل به حافظ، سخن بزرگان و پیام های دیگر برای مشترک از طریق پیام کوتاه ارسال می‏شود.

در سرویس پیام‏های ثبت نامی یک سری پیام کوتاه برای مدت زمان معین و یا به محض وقوع رویدادهای خاص مانند به ثمر رسیدن گل در بازی فوتبال برای مشترک ارسال می‏شود. به عنوان نمونه مشترک می‏تواند با سفارش بسته "اخبار فوری" به مدت یک هفته هر روز، آخرین اخبار را به صورت پیام کوتاه دریافت کند.

ارسال پیام کوتاه از طریق وب (Web SMS) هم یکی دیگر از سرویس‌های عرضه شده در ویترین ایرانسل است. با استفاده از این سرویس، مشترکان ایرانسل می‏توانند بدون نیاز به تلفن همراه و از طریق اینترنت به سایر مشترکان ایرانسل و نیز تمامی افرادی که در ایران و دیگر نقاط جهان از خدمات تلفن همراه استفاده می‏کنند، پیام کوتاه ارسال کنند.

از نیمه تابستان امسال در ویترین ایرانسل محصولات چند رسانه‏ای (Multimedia) عرضه خواهد شد که در آن محصولات مختلفی نظیر تصاویر پس زمینه، زنگ‌های متنوع تلفن همراه، بازی، نرم افزار و محصولات متعدد دیگر برای مشترکین ایرانسل قابل دریافت خواهند بود.

بهای محصولات ویترین ایرانسل بسیار مقرون به صرفه و ارزان در نظر گرفته شده است تا تمامی مشترکین بتوانند با هر میزان بودجه از این تسهیلات استفاده کرده و در همه حال امکان دسترسی ساده به اطلاعات و سرگرمی را داشته باشند.

هزینه استفاده از خدمات ویترین از اعتبار مکالمه مشترکین سیم کارت اعتباری کسر شده و به صورتحساب مشترکین سیم کارت دایمی افزوده می شود.

همچنین ایرانسل در مدت برگزاری جشنواره تابستان 87 خود به تمامی مشترکینی که با تکمیل ثبت نام به برقراری نخستین تماس از سیم کارت دائمی، اعتباری و یا پیام رسان خود اقدام کرده و یا تمامی مشترکینی که از سرویس ویترین ایرانسل زنگ تلفن همراه خریداری کنند، یک زنگ تلفن همراه هدیه می‏دهد.

مشترکان برای دریافت این هدایا کافی است به نشانی اینترنتی vitrin.irancell.ir مراجعه کرده و پس از ورود به سیستم، از میان محصولات پیشنهادی که با علامت رایگان مشخص شده‏اند، یکی را انتخاب کرده تا برایشان ارسال شود.

همچنین تمامی مشترکان قدیم و جدیدی که از محصولات الکترونیکی ویترین ایرانسل خریداری کنند، در قرعه کشی هفتگی یک دستگاه تلفن همراه نوکیا مدل 5310 شرکت داده می‏شوند.

ایرانسل در پایان اطلاعیه خود اعلام کرده است: مشترکان با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 8440 می‏توانند به‏طور خودکار فهرست 10 محصول پرطرفدار ویترین را از طریق پیام کوتاه دریافت کنند.

علاقه‏مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سرویس جدید ویترین ایرانسل و نحوه کاربرد آن می‏توانند به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و یا بروشور و اطلاعیه های ویژه این سرویس مراجعه نمایند.

ar.behnam
29-06-2008, 00:42
من منتظر چیز های باهالتری بودم.... مثل صندوق صوتی...

anti_girl
29-06-2008, 16:38
منم منتظر بهتر از اين بودم.............

amir_sa
29-06-2008, 20:14
تمامی مشترکینی که از سرویس ویترین ایرانسل زنگ تلفن همراه خریداری کنند، یک زنگ تلفن همراه هدیه می‏دهد.

جالبه !!!!!
اين همه آهنگ براي زنگ موبايل ريخته تو اينترنت بري پول بدي ringtone بخري ؟ واقعا زحمت كشيده ايرانسل مي تونست چيزهاي بهتري بذاره

starpars
29-06-2008, 20:32
من فكر كردم رايگانه
خاك بر سرشون مگه ما مغز خر خوردم كه بريم به خاطر زنگ و پشت صفحه و اخبار و اين چيزا پول بديم .

BEHZAD2007
29-06-2008, 20:41
سلام دوستان من امروز به ویترین ایرانسل از طریق موبایل رفتم 400 تومان پول داشتم همه ش رو خورد مگه نگفته بود به ازای
هر 1 کیلوبات یعنی چه؟

amir_sa
30-06-2008, 08:46
فعلا ويترين يه سري مشكل داره كه طي چند روز آينده حل ميشه

s.owlia
30-06-2008, 09:08
ایرانسل هم که هرچی میزنه آزمایش هست. هنوز کار نمیکنه!

Greight
01-07-2008, 19:22
سلام دوستان من امروز به ویترین ایرانسل از طریق موبایل رفتم 400 تومان پول داشتم همه ش رو خورد مگه نگفته بود به ازای
هر 1 کیلوبات یعنی چه؟
چي ؟ مگه مرور كردن صفحاتش هم هم پوليه ؟!!!!