PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پرینتر

alireza_blue
28-06-2008, 23:00
سلام .

دوستان من یه مشکلی پیدا کردم نمیدونم دلیلش چیه . راهنماییم کنین لطفا :41: از کارو زندگی افتادم .

نمیدونم مربوط هست یا نه . من امروز یه دوربین دیجیتال گرفتم میخواستم تست کنم زدم به کامپیوتر یه درایو مجازی ساخت و اینا .... تا اینجا که مساله ای نیست .

ولی از بعد اون موقع وقتی میخوام پرینت بگیرم پیرنتر ارور میده . من از اسن سه کاره های اچ پی دارم . نمیدونم چه ربطی به اون دوربین داشته ولی مثلا وقتی تو ورد پرینت میفرستم ال سی دی دستگاه روی مود printing میمونه ولی پرینتی نمیفرسته یا کاغذ نمیگیرره. تا دیشب این مشکل رو نداشتم واسه همین میگم شاید تنظیمات دوربین مثلا روش اثر گذاشته باشه! چون یه بار که پرینترو وصل کردم مشابه همون درایور مجازی که واسه دوربین ساخته بود حتی از نظر شکلی هم مشابه برای پرینتر ساخت با اسم اچ پی ولی پرینت نمیفرسته . نمیدونم چه مرگشه :41: پرینتر جدید هم که تعریف میکنم انگار به عنوان پرنتر جدید نمیشناسه ولی خاموش روشن که میکنم پرینترو به عنوان یه درایو مجازی پیغام شاختن میده ولی هیچ کاری انجام نمیده .
حتی دوباره نصب کردم پرینترو بازم نمیشه . نمیدونم چیکار کنم . کلی هم باید پرینت بگیرم .

راهنماییم کنیم لطفا