PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه VMware

مندی
28-06-2008, 20:39
سلام دوستان خوب و عزیزم
من می خواستم بدونم کسی لینکی از فول ورپن این برنامه ها که در زیر می نویسم داره؟

VMware Fusion 1.1.3
VMware
Thinstall SDK

هرکدوم رو اگه دارید ممنون میشم
به سایت خودشون که میرم فول نیست تازه اجازه داونلود هم نمیده

ممنونم

huti_421
28-06-2008, 22:07
این چطوره :

VMware Workstation :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مندی
28-06-2008, 23:33
سلام
خیلی ممنون برای جواب سریع
راستش این برنامه VMware Workstation رو دارم ولی کارم رو راه نمی اندازه
راستی نسخه ویرایش چندمه؟ مال من 6 هستش نزدیک به 400 مگ هم هست ولی نمی تونه کاری که من می خوام رو بکنه من می خوام توی برنامه ای که می سازم یک درایو مجازی بسازه وبرنامه ها رو لود کنه ولی این نمی تونه
VMware Fusion 1.1.3
VMware
Thinstall SDK
هرسه این برنامه ها که بالا گفتم این قابلیت رو دارند ولی هنوز نتونستم یه لینک سالم ازشون گیر بیارم
ممنون میشم گیرش بیارید خیلی به درد حتی خودتون می خوره
باز هم ممنونم دوست خوبم

huti_421
28-06-2008, 23:41
سلام
خیلی ممنون برای جواب سریع
راستش این برنامه VMware Workstation رو دارم ولی کارم رو راه نمی اندازه
راستی نسخه ویرایش چندمه؟ مال من 6 هستش نزدیک به 400 مگ هم هست ولی نمی تونه کاری که من می خوام رو بکنه من می خوام توی برنامه ای که می سازم یک درایو مجازی بسازه وبرنامه ها رو لود کنه ولی این نمی تونه
VMware Fusion 1.1.3
VMware
Thinstall SDK
هرسه این برنامه ها که بالا گفتم این قابلیت رو دارند ولی هنوز نتونستم یه لینک سالم ازشون گیر بیارم
ممنون میشم گیرش بیارید خیلی به درد حتی خودتون می خوره
باز هم ممنونم دوست خوبم

خوب اگه برای درایو مجازی می خواید که نرم افزار هایی مثل Deamon Tools و یا Virtual CloneDrive می تونی درایو مجازی بسازید اگه خواستید بگید که لینک بذارم براتون ...

مندی
29-06-2008, 17:16
نه دوست عزیز این برنامه ها که شما می فرمائید بوسیله کاربر نصب می شوند ودرایو مجازی را تولید می کنند در حالی که آنچه من می گویم توسط برنامه در حین نصب انجام می شود ودرایو مجازی تولید می شود و پس از خروج از برنامه مجددا درایو حذف می شود

huti_421
29-06-2008, 18:27
نه دوست عزیز این برنامه ها که شما می فرمائید بوسیله کاربر نصب می شوند ودرایو مجازی را تولید می کنند در حالی که آنچه من می گویم توسط برنامه در حین نصب انجام می شود ودرایو مجازی تولید می شود و پس از خروج از برنامه مجددا درایو حذف می شود

خوب بعد از کارتون یا درایو رو اجکت کنید تا Hiden ... کاری نداره که ;)