PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Avast ← راهنمای تاپیک در پست اول

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

mansour_hotboy
25-02-2011, 20:07
میشه یکیشو که کار کنه بزاری؟ مال منو شناخته دیگه اون اروز قرمزرو میده .:20:
برو به این سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

imanpod
25-02-2011, 21:41
سلام ايمان عزيز با وجود نهايي شدن آواست به نظرم بهتره يه آموزشي براي بهترين تنظيمات ممكن در اين نسخه واسمون بزاري
تنظیمات بستگی به خودتون داره . تنظیمات پیش فرض خود برنامه هم نسبتا سطح امنیتی بالایی داره . ولی به هر حال چند تا نکته ی ساده رو که حتما خودت هم میدونی میگم :
موقع اینستال حتما web rep رو هم بریز . با my wot هم تداخل نداره . توی تمام تنظیمات همه ی شیلدها مثل عکس پایین sensivity و performance رو روی high بذار و اون قسمتهای قرمز رو همونجوی که علامت زدم
اعمال کن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه از تورنت استفاده میکنی به عکس زیر نگاه کن و تیک utorrent رو بزن . چون تو حالت پیش فرض تیک نداره :

به تنظیمات sandbox هم به نظر من احتیاج نیست دست بزنی . اگه سوال در مورد گزینه ی خاصی داشتی تا جایی که بلد باشم در خدمتم . موفق باشید .
یه چیزی هم یادم رفت ، از mail scanner آوست به نظر من استفاده نکنین بهتره ، چون باید ssl/tls رو off کنین که این کار اصلا توصیه نمیشه . چون رمزگذاری ایملیتون از بین میره .

roteal2007
26-02-2011, 13:23
دوستان من امروز روشن کردم دیدم کرک رو شناخته و از --------- کرک جدید رو دانلود کردم وقتی روش کلیک میکنم این ارور رو میده:

rassool
26-02-2011, 14:46
برو به این سایت

مرسی . اما چرا حجم خود برنامه انقدر زیاده تو این سایت؟ 90 مگه حجم برنامه . در حالی که خود سایت آواست گذاشته واسه دانلود 50 مگه!!!! جریان چیه؟:10:

roteal2007
26-02-2011, 14:52
مرسی . اما چرا حجم خود برنامه انقدر زیاده تو این سایت؟ 90 مگه حجم برنامه . در حالی که خود سایت آواست گذاشته واسه دانلود 50 مگه!!!! جریان چیه؟:10:

تو سایتش هم 90 مگه....آقا یکی به داد من برسه

mansour_hotboy
26-02-2011, 15:53
نسخه free=50mb
نسخه pro=90mb:20:

rassool
26-02-2011, 16:27
تو سایتش هم 90 مگه....آقا یکی به داد من برسه
ببیم لایسنس جدید که میگیری مییخای اجراش کنی اتصال اینترنتت رو قطع کن بعد اجراش کن .احتمالا از اینه .:10:

web2003
26-02-2011, 16:43
با سلام

کسی لایسنس جدید نداره قبلی ها از کار افتادند برای INS

roteal2007
26-02-2011, 16:53
ببیم لایسنس جدید که میگیری مییخای اجراش کنی اتصال اینترنتت رو قطع کن بعد اجراش کن .احتمالا از اینه .:10:

من سيف مود هم چك كردم فرقي نكرد ايران ستاپ هم نوشته از كار افتاده از شماها كار ميده?

rassool
26-02-2011, 17:32
من سيف مود هم چك كردم فرقي نكرد ايران ستاپ هم نوشته از كار افتاده از شماها كار ميده?
مال من همون نسخه 5 هست هنوز که نشناخته اپدیت میشه . :10:

roteal2007
26-02-2011, 17:54
مال من همون نسخه 5 هست هنوز که نشناخته اپدیت میشه . :10:

شانست گفته بوده....

imanpod
26-02-2011, 18:03
آقایون به عنوان یه پیشنهاد کم دردسر بهتون توصیه میکنم از avast free به علاوه ی یه فایروال به دلخواه خودتون استفاده کنید . (فایروال ترجیها comodo یا outpost free باشه . online armor و zonealarm و pctools هم بد نیست) .کرک به هیچ عنوان استفاده نکنید .

roteal2007
26-02-2011, 18:11
آقایون به عنوان یه پیشنهاد کم دردسر بهتون توصیه میکنم از avast free به علاوه ی یه فایروال به دلخواه خودتون استفاده کنید . (فایروال ترجیها comodo یا outpost free باشه . online armor و zonealarm و pctools هم بد نیست) .کرک به هیچ عنوان استفاده نکنید .

ایمان جان به فکر کنم باید همین کار هم انجام بدم....فعلا که ایران ستاپ هم دچار استیصال شده و تقاضای کمک داره تریال رست هم هست اما بعد 2 هفته با ارور هاش دیوونه میکنه...

jolan57
26-02-2011, 18:20
علاوه ی یه فایروال به دلخواه خودتون استفاده کنید . (فایروال ترجیها comodo یا outpost free باشه . online armor و zonealarm و pctools هم بد نیست)

البته اوتپوست فایروال رایگان نداره و فقط سوئیت امنیتی رایگان دارد که فایروال هم جزئی از آن است ولی فایروال رایگان مجزا ندارد

imanpod
26-02-2011, 18:27
البته اوتپوست فایروال رایگان نداره و فقط سوئیت امنیتی رایگان دارد که فایروال هم جزئی از آن است ولی فایروال رایگان مجزا ندارد
از شما بعید بودا . اینم فایروال رایگانش که اتفاقا با avast خیلی هم سازگاره ولی خوب چند تا ضعف خیلی بد داره مثلا تو رایگانش نمیتونی هیچ کانکشنی رو بعد از وصل شدن و allow زدن قطع کنی و من خودم با comodo بیشتر حال میکنم :

jolan57
26-02-2011, 18:35
از شما بعید بودا . اینم فایروال رایگانش که اتفاقا با avast خیلی هم سازگاره ولی خوب چند تا ضعف خیلی بد داره مثلا تو رایگانش نمیتونی هیچ کانکشنی رو بعد از وصل شدن و allow زدن قطع کنی و من خودم با comodo بیشتر حال میکنم :

جدا؟؟نمیدونستم ولی من هر چی توی سایت اوتپوست گشتم نتونستم فایروال فری به طور مجزا دانلود کنم,اگر اشتباه کردم عذر میخوام

mansour_hotboy
26-02-2011, 19:29
دوستان کلید جدید واسه آواست نیومده؟:13:

reza200222
27-02-2011, 18:42
دوستان کلید جدید واسه آواست نیومده؟:13:
لايسنس جديد avast بتاريخ 8 اسفند:

helplab
27-02-2011, 22:59
سلام
اساتید در آنتی ویروس Avast Free چطوری میشود از تنظیماتی که لحاظ کردید بک آپ بگیرید و آن را در دیگر سیستمها لحاظ کرد.

msm43njn
28-02-2011, 14:34
سلام
اساتید در آنتی ویروس Avast Free چطوری میشود از تنظیماتی که لحاظ کردید بک آپ بگیرید و آن را در دیگر سیستمها لحاظ کرد.

شرمنده که دارم بجای اساتید جواب میدم!
در avast5 خودش نمی‌تونه از تنظیمات خودش براتون پشتیبان بگیره. ولی شما میتونید فایلهای ini‌ی avast رو جایی ذخیره کنید و هر وقت که avast نصب می‌کنید اونها رو جای خودش بزارید. مسیر این هست:
C:\ProgramData\Alwil Software\Avast5\avast5.ini
در ضمن فایلهای ini‌ی shieldهای avast هم هست که باید ذخیره کنید.

منبع:

behrooz-sky
28-02-2011, 15:21
خودتون رو ناراحت نكنين طبق اموزش --------- پيش برين و دوباره نصب و كركش كنين
من امتحان كردم خيلي خوبم آپديت ميشه

sedaghat amir
28-02-2011, 18:57
سلام دوستان
من خدمات کامپیوتر دارم دونبال یک آنتی ویروسم که برای مشتری ها نصب کنم آپدیتشم راحت باشه

sedaghat amir
28-02-2011, 18:59
سلام
من خدمات کامپیوتر دارم دنبال یک آنتی ویروس می گردم برای مشتری ها نصب کنم آپدیتشم راحت باشه قوی هم باشه :46:

FAR_FA
28-02-2011, 19:14
دوستان ، فرقي بين نسخه 5 و 6 از لحاظ قدرت ويروس كشي حس ميكنيد . ( منظورم قدرت ريل تيمش هست )
الان من نسخه 5 ( آخرين ورژن قبل از 6 ) رو دارم و ازش راضيم ، بنظر شما نسخه 6 رو دانلود كنم يا
همون 5 رو داشته باشم .

mansour_hotboy
28-02-2011, 20:51
سلام
من خدمات کامپیوتر دارم دنبال یک آنتی ویروس می گردم برای مشتری ها نصب کنم آپدیتشم راحت باشه قوی هم باشه :46:
به نظر من آواست free نصب کن که مشکلی از لحاظ کرک و سریال پیش نیاد.آپدیتاش کم حجمه.قوی هم هست.:20:

mansour_hotboy
28-02-2011, 21:37
اساتید آواست 6 کرکشو ریختیم تا 2050 اعتبار داره دیگه؟!:31:
مشکلی که نداره؟ ممکنه آواست بتونه از کار بندازتش؟

imanpod
01-03-2011, 18:51
دوستان ، فرقي بين نسخه 5 و 6 از لحاظ قدرت ويروس كشي حس ميكنيد . ( منظورم قدرت ريل تيمش هست )
الان من نسخه 5 ( آخرين ورژن قبل از 6 ) رو دارم و ازش راضيم ، بنظر شما نسخه 6 رو دانلود كنم يا
همون 5 رو داشته باشم .
بله اگه مشکل سرعت اینترنت نداری حتما 6 رو دانلود کن . script shield هم اضافه کرده که قبلا مختص pro به بالا بود . سندباکسشم کم دردسر و عالی هست .

masoud_ccna
02-03-2011, 10:17
بله اگه مشکل سرعت اینترنت نداری حتما 6 رو دانلود کن . script shield هم اضافه کرده که قبلا مختص pro به بالا بود . سندباکسشم کم دردسر و عالی هست .

آنتی ویروس من با وجود اینکه آپدیت بود و یک فایل مشکوک را می خواستم تو سندباکس اجرا کنم، باز هم ویروس گرفت، نمی دونم باید مهاجرت کنم از این آنتی ویروس یعنی ...

hoomi_gta
02-03-2011, 12:01
Avast 6 عالی تر و حرفه ای تر شده. با این قابلیت های جدیدش خیلی حال کردم!

imanpod
02-03-2011, 15:04
آنتی ویروس من با وجود اینکه آپدیت بود و یک فایل مشکوک را می خواستم تو سندباکس اجرا کنم، باز هم ویروس گرفت، نمی دونم باید مهاجرت کنم از این آنتی ویروس یعنی ...
چه ویروسی ؟ یه اسکرین شات اگه وقت داشتی از تسک منیجرت بذار . کرک شده بود آنتی ویروست یا free ؟

Masоud
03-03-2011, 01:39
سلام

جدیدترین کلید Avast 6 . اعتبار تا 8 ماه دیگر :

موفق باشید :40:

masoud_ccna
04-03-2011, 08:27
چه ویروسی ؟ یه اسکرین شات اگه وقت داشتی از تسک منیجرت بذار . کرک شده بود آنتی ویروست یا free ؟

بعد از اینکه دقت کردم، دیدم مشکل از خودم بوده، چون چند بار می خواست اجرا بشه و من گزینه سندباکس را انتخاب کردم ولی بعدش پنجره سندباکس را بستم که این امر موجب گرفتاری من شد :( :13:

mm_yaghoob
04-03-2011, 18:48
سلام
كسي كه از Avast Internet Security 6.0.1000 استفاده مي كند راهنمايي كند
منAvast Internet Security 6.0.1000 را نصب كردم و لايسنس و كرك انرا نيز نصب كردم ولي متاسفانه جواب نداد و با هر بار ريستارت سيستم با ارور زير روبرو ميشم

چطوري ميشه لاينس قبلي را حذف و ليسانس جديد به برنامه داد

Masоud
07-03-2011, 13:30
سلام
كسي كه از Avast Internet Security 6.0.1000 استفاده مي كند راهنمايي كند
منAvast Internet Security 6.0.1000 را نصب كردم و لايسنس و كرك انرا نيز نصب كردم ولي متاسفانه جواب نداد و با هر بار ريستارت سيستم با ارور زير روبرو ميشم

چطوري ميشه لاينس قبلي را حذف و ليسانس جديد به برنامه داد

سلام

بنده Avast روی سیستم ندارم .

اگر لایسنس جدید رو اجرا کنید اتومات جایگزین لایسنس قبلی میشه.

این رو تست کنید :

موفق باشید :40:

nezammoallemi
15-03-2011, 22:07
به نظر من بهترین انتی ویروس اوسته استفاده کنین خیلی عالیه avast6 ورژن جدیدش رو بگیرین خیلی توپه من از avast4.7باهاشم تا avast6

hpk34
16-03-2011, 13:21
سلام

دوستان کلید جدید برای نسخه آنتی ویروس آواست میخواستم.برای اینترنت سکیوریتیش هست ولی برای آنتی ویروسش پیدا نکردم.:13:

Dr Hannibal
16-03-2011, 13:38
سلام

دوستان کلید جدید برای نسخه آنتی ویروس آواست میخواستم.برای اینترنت سکیوریتیش هست ولی برای آنتی ویروسش پیدا نکردم.:13:

آنتی ویروس رایگانه ، فقط باید ریجیستر کنید. نسخه پرو و اینترنت سکیوریتی پولی هستن.

hpk34
16-03-2011, 21:47
آنتی ویروس رایگانه ، فقط باید ریجیستر کنید. نسخه پرو و اینترنت سکیوریتی پولی هستن.

من با همون روشی که گفته بودین یه بار ریجستر کردم 30 روز استفاده کردم.اونموقع آواست 5 بود ولی بعدا آپدیتش کردم برنامه شد ورژن 6.الان دیگه اون روش جواب نمیده چیکار کنم؟؟

یه ویروس new folder هم نمیتونه پاک کنه.مموری پسر عموم این ویروسو داشت 100 با ر پاکش کردم ولی بازم میومد.:41:

amir.7
18-03-2011, 16:00
سلام

دوستام ورژن نهایی اوست رایگان منتشر شده ؟

manisl20000
18-03-2011, 19:57
سلام
من وقتی آواست رو نصب میکنم و میخوام که از وی پی ان استفاده کنم با ارور 619 مواجه میشم.
این مشکل از کجاست.
همین مشکلات رو با اینترنت سیکوریتی نود 32 دارم که اون اصلا نمیذاره به اینترنت کانکت شم و ارور 800 میده.
من از اینترنت بیسیم استفاده میکنم.
حالا گفتم برم آویرا رو نصب کنم ولی فکر کردم دوباره به مشکل اون دو تای قبلی مواجه بشم.
باید چیزی رو روی آنتی ویروسم محدود کنم تا با این مشکلات مواجه نشم.
وقتی که آنتی ویروسها رو ریمو میکنم مشکلم درست میشه.
و مجبورم که از نسخه آنتی ویروس معمولی استفاده کنم.
خواهشا راهنماییم کنید.

msm43njn
19-03-2011, 13:32
فکر کنم بحث درباره وپی اینجا مجاز نباشه. شما ببین فایروالت وقتی پیام میده بلوک نکرده باشی. باید وقتی که فایروالت اخطار میده که برنامه ای داره به اینترنت وصل میشه در صورتی که مجاز بود گزینه allow رو بزنید.

Dr Hannibal
20-03-2011, 09:25
فکر کنم بحث درباره وپی اینجا مجاز نباشه. شما ببین فایروالت وقتی پیام میده بلوک نکرده باشی. باید وقتی که فایروالت اخطار میده که برنامه ای داره به اینترنت وصل میشه در صورتی که مجاز بود گزینه allow رو بزنید.

در رابطه با رفع مشکل وی پی ان ها با فایروال ها مشکلی وجود نداره. :-)

موفق باشید

javad1361839
23-03-2011, 12:32
سـلام و سـال جـدیــد رو تبـریک میگم .:. از طریق آفـلـایـن دو تا فایل exe برام دانلود شده میخواستم ببینم فرقشون چیه و از کدوم یکی باید استفاده بکنم ?!؟ اسم فایل اول (ALWIL Software Setup Engine) حجمش 39.4mb ورژن 4.8.0.0 :: اسم فایل دوم (AVAST Software Setup Engine) حجمش 37.3mb ورژن 6.0.0.0

msm43njn
23-03-2011, 15:17
شما نسخه 6 رو نصب کن که آخرین نسخه هست. ولی حجم فایل نصب نسخه 6 باید نزدیک 60 مگابایت باشه. سایت آنتی ویروس:

01110362
23-03-2011, 15:51
درسته دوست عزیزبالای 60 مگ هست نسخه ais v6.0.1000 final برای من حدود 93 مگ بود.
موفق باشید

AlexanderMahone
25-03-2011, 02:17
از این سایت کرک های اواست رو میتونید دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :11:

imanpod
25-03-2011, 22:30
دوستان حتما خبر مربوط به دزدیده شدن پسوردها و یوزرهای ایرانی یاهو ، گوگل ، اسکایپ و ... رو که از سرورهای شرکت کومودو دزدیده شدن ، شنیدن دیگه .
حالا سوال من اینه که mail scanner آوست (avast) موقعی که با برنامه هایی مثل outloook و thunderbird به ایمیل وصل میشیم یه پیغام میده و میگه که ssl\tls رو off کن و میگه که خود آوست یه پروتکل ssl جدید میسازه . حالا با توجه به این موضوع اگر از ssl موجود در آوست استفاده کنیم ، امنیتمون بهتره ؟
اینجاها رو هم اگه هنوز نخوندید ، ببینین :

capitan black
29-03-2011, 16:46
کرک دائمی اواست اینترنت سیکیوریتی ورژن 6

دوستان عزیزم بالاخره کرک دائمی این ورژن رو پیدا کردم...
محصول رو نصب بفرمایید و ریستارت کنید و ویندوز رو از سیف مود بالا بیارید...سپس این فایل رو در محل نصب past بفرمایید..
برای همیشه رجیسترو اپدیت خوهد شد...

امیدوارم لذت ببرید...

دانلود

MoH_@_MaD
30-03-2011, 18:33
اشتباه...پاك شود

jj4v4dd
31-03-2011, 02:54
سلام
تقریبا از کل صدوپنج صفحه صد صفحه رو خوندم و جواب نگرفتم: همش پیشنهادهای تکراری و فایلهای تکراری!!! ظاهرا کاربر حرفه ای که بتونه با اواست اینترنت سکیوریتی 6 سروکله بزنه و مشکل حل کنه وجود نداره...

مشکل اینه که.. پکیج اواست رو نصب کردم با ترایال ریستر کرکش کردم و بعد هم آپدیت.
حدود یک ماه همه چیز عالی بود: آپدیت ها مرتب انجام میشد، امنیت بالا و سرعت عالی
اما از یکی دو روز پیش اواست سابسکریپشن رو نامعتبر میدونه و درخواست لایسنس جدید میکنه در حالی که هنوز ولیدیتی 2050 هستش!!
دیگه نمی تونم اواست رو آپدیت کنم و تقریبا امنیت سیستم صفره.. ویروس ها رو نمیشناسه و پاک نمگنه
حالا واسه این انشایی که نوشتم راه حل هست یا نه
متشکرم...

Gladiator King
31-03-2011, 09:25
دوستان من avast 6 رو نصب و کرک کردم و یک بار آپدیت هم کردم

ولی الان که دوباره میخام آپدیت کنم این ارور رو میده با اینکه لایسنسش تا 2050 هست

مشکل چیه؟ چکار کنم؟

masoud_ccna
01-04-2011, 10:29
سلام
تقریبا از کل صدوپنج صفحه صد صفحه رو خوندم و جواب نگرفتم: همش پیشنهادهای تکراری و فایلهای تکراری!!! ظاهرا کاربر حرفه ای که بتونه با اواست اینترنت سکیوریتی 6 سروکله بزنه و مشکل حل کنه وجود نداره...

اما از یکی دو روز پیش اواست سابسکریپشن رو نامعتبر میدونه و درخواست لایسنس جدید میکنه در حالی که هنوز ولیدیتی 2050 هستش!!
دیگه نمی تونم اواست رو آپدیت کنم و تقریبا امنیت سیستم صفره.. ویروس ها رو نمیشناسه و پاک نمگنه
متشکرم...

عزیز من، یه لایسنس جدید استفاده کن، اینکه نیاز به اینهمه انشا نداره

sajjad1973
01-04-2011, 11:25
سلام

متشکرم...

اقا برای من هم دقیقا دیروز همین اتفاق افتاد برو تو این سایت

لایسنسی رو که نوشته همین امروز تست شده دانلود کن بعد کامپیوتر رو ری استار کن قبل از وارد شدن به ویندوز با استفاده از F8 برو تو safemode فایل مربوطه رو جایگزین فایل اصلی کن اگه نکرد گفت نمیتونم چون برنامه بازه برو توقسمت task manager برنامه avast رو ببند و بعد فایل رو جایگزین کن . مال من که درست شد

دوست دیگمون Gladiator king هم که همین مشکل روداره میتونه از همین روش استفاده کنه

capitan black
01-04-2011, 22:45
لایسنس نمیخواد برادر من کرک صفحه قبل گذاشتم تست کنید جواب میده !

Dr Hannibal
01-04-2011, 22:59
لایسنس نمیخواد برادر من کرک صفحه قبل گذاشتم تست کنید جواب میده !

آپدیت هم میشه ؟ ( گویا نمیشه )

sajjad1973
01-04-2011, 23:15

مال من با همون روشی که گفتم که آپدیت میشه همین امروز سه بار آپدیت کرد فقط یه نکته نمیدونم شاید بدونید اما بگم بهتره

برید توقسمت setting قسمت updates و آپدیت program رو بگذارید رو manual و هیچ وقت اون رو آپدیت نکنید وگرنه انتی ویروس از کار می افته فقط ENGINE AND VIRUS DEFINITIONS رو بگذارید رو آ پدیت اتوماتیک باقی بمونه

راستی منظورم از لایسنس همون فایل ashbase.dll بود

mm_yaghoob
02-04-2011, 08:42
سلام
با اينكه من مدير سيستم هستم ولي وقتي ميخوام اواست را از پروكسها خارج كنم و كركش را اجرا كنم اجازه نميده

sajjad1973
02-04-2011, 10:05
سلام
با اينكه من مدير سيستم هستم ولي وقتي ميخوام اواست را از پروكسها خارج كنم و كركش را اجرا كنم اجازه نميده

دوست من برای این کار و کلا برای نصب اواست یه کار هست که شما رو از این وضعیت نجات میده من خودم قبلا تو این وضعیت بودم ببین برو تو safe mode کامپیوتر و همه این کار ها رو اونجا انجام بده نمیدونم مراحل نصب اواست رو با کرک میدونی یانه - همه اون مراحل رو تو قسمت safe mode که به اینترنت هم وصل نباشه انجام بده - safe mode هم که میدونی چجوری بری توش حالا یه توضیح هم میدم ضرر نداره. ببین کامپیوتر رو ری استار میکنی قبل از اینکه وارد ویندوز بشه مرتبا F8 رو بزن بعد ازت میپرسه کجا میخوای بری شما گزینه safe mode بدونه ارتباط با اینترنت رو انتخاب کن در اونجا همه مراحل نسب اواست رو که معمولا از هرجا دانلود کرده باشی این مراحل رو توش نوشته به دقت همونجوری که گفته در safe mode انجام بده

اگه بازم به مشکلی خوردی بپرس

موفق باشید

mm_yaghoob
02-04-2011, 11:08
دوست من برای این کار و کلا برای نصب اواست یه کار هست که شما رو از این وضعیت نجات میده من خودم قبلا تو این وضعیت بودم ببین برو تو safe mode کامپیوتر و همه این کار ها رو اونجا انجام بده نمیدونم مراحل نصب اواست رو با کرک میدونی یانه - همه اون مراحل رو تو قسمت safe mode که به اینترنت هم وصل نباشه انجام بده - safe mode هم که میدونی چجوری بری توش حالا یه توضیح هم میدم ضرر نداره. ببین کامپیوتر رو ری استار میکنی قبل از اینکه وارد ویندوز بشه مرتبا F8 رو بزن بعد ازت میپرسه کجا میخوای بری شما گزینه safe mode بدونه ارتباط با اینترنت رو انتخاب کن در اونجا همه مراحل نسب اواست رو که معمولا از هرجا دانلود کرده باشی این مراحل رو توش نوشته به دقت همونجوری که گفته در safe mode انجام بده

اگه بازم به مشکلی خوردی بپرس

موفق باشید

دوست عزيز
مراحل نصب كه فكر نكنم نبايد تو قسمت سيف مد باشه ولي كرك را بصورت سيف مد نصب كردم
حالا نمي دونم اين ارور براي چيه

sajjad1973
02-04-2011, 11:32
دوست عزيز
مراحل نصب كه فكر نكنم نبايد تو قسمت سيف مد باشه ولي كرك را بصورت سيف مد نصب كردم
حالا نمي دونم اين ارور براي چيه

خب شما چرا میخوای اواست رو ببندی مگه نمیخوای کرکش رو اجراکنی. این کار رو تو سیف مد انجام بده من اجراکردم هیچ مشکلی هم نداشت و اگه تو سیف مد کرکش کردی پس مشکل دیگه چی هست یعنی بازم انتی ویروس کار نمیکنه.

capitan black
02-04-2011, 11:54

بله رفیق مثل ماه ! اپدیت میشه :31:

Gladiator King
02-04-2011, 13:36
سلام

هیچوقت نمیشه آنتی ویروسها رو با تسک منیجر بست، پروسس های اونها محافظت شده هست (برای جلوگیری از خرابکاری ویروسها)
برای کرک کردن باید به سیف مد بری که اصلا آنتی ویروس لود نشده باشه

jafarian
04-04-2011, 11:37
کرک آواست تا 2050 :20:

jj4v4dd
04-04-2011, 15:51
ای بابا هنوزم که همون ترایال ریستر های قدیمی رو تکرار می کنید... خیر باید بیخیال آواست شد و رفت سراغ همون ناد 32 مسخره!!
در ضمن دوستانی هم که میگن آپدیت میشه احتمالا این نکته رو در نظر نگرفتن که باز دوباره بعد از چند روز ازکار می افته و روز از نو روزی از نه..

MasterGeek
04-04-2011, 16:14
من الان 6 ماه هست که با اواست کار میکنم (هم نسخه 5 محدود) و حالا نسخه 6 که اکثر ابزارهاش به شکل رایگان باز شده....نمیدونم چرا میخاین برین دنبال کرک؟؟؟؟ بهتون اطمینان میدم هیچ نیازی نیست فقط کافیه ریجیستر کنین....اونم فقط یه دسترسی به اینترنت (از توی خود نرم افزار) + یه آدرس ایمیل میخواد...
خیلی هم تمیز کارو انجام میده روی ویندوز ایکس پی یکم لود داره (کمتر از نود) ولی روی ویندوز 7 اصلا احساس نمیشه...تازه حالت realtime هم فعال هستش
درسته خیلی از برنامه ها رو کرک میکنیم و استفاده میکنیم ولی خدائیش این یکی اصلا کرک نمیخواد....(من قابلیت sandbox و ... از نسخه 6 به بعد واسه م فعاله...)

Dr Hannibal
04-04-2011, 18:50
ای بابا هنوزم که همون ترایال ریستر های قدیمی رو تکرار می کنید... خیر باید بیخیال آواست شد و رفت سراغ همون ناد 32 مسخره!!
در ضمن دوستانی هم که میگن آپدیت میشه احتمالا این نکته رو در نظر نگرفتن که باز دوباره بعد از چند روز ازکار می افته و روز از نو روزی از نه..

بعد از کرک ، قبل از آپدیت به این مورد دقت کردید ؟

amir.7
04-04-2011, 19:42
سلام

دوستان لطف میکنید و یه مقدار در این مورد توضیح بفرمایید

مال من با همون روشی که گفتم که آپدیت میشه همین امروز سه بار آپدیت کرد فقط یه نکته نمیدونم شاید بدونید اما بگم بهتره

برید توقسمت setting قسمت updates و آپدیت program رو بگذارید رو manual و هیچ وقت اون رو آپدیت نکنید وگرنه انتی ویروس از کار می افته فقط ENGINE AND VIRUS DEFINITIONS رو بگذارید رو آ پدیت اتوماتیک باقی بمونه

راستی منظورم از لایسنس همون فایل ashbase.dll بود

capitan black
07-04-2011, 09:03
سلام

دوستان لطف میکنید و یه مقدار در این مورد توضیح بفرمایید

امیر جان اون کرک که بنده در صفحه قبل قرار دادم واسه ورژن 6.0.1000 هستش حالا اگه شما برنامه رو در حالتی قرار بدید که ورژن نرم افزاریش رو اپدیت کنه ( نه دیتا بیس ویروس رو ) در نتیجه اون کرک از کار می افته...

farhad61
09-04-2011, 05:02
سلام
آقافکر کنم سیتم من ویروسی شده . مثلا دیروز مسنجر من eroor خراب شدن داد بعد از ریست دوباره کار کرد یا برنامه آمی بروکر که مخصوص تحلیل داده های بورس هست هر چی یه سری از نودار ها رو تنطیم میکنم با بستن برنامه همش پاک میشه من اوست ورژن آخر رودارم وآپدیت هم هست اما هیچ چیز پیدا نکرده
چی کار کنم که مطمئن بشم ویروسی در کار نیست مثلا آنتی ویرس آنلاینی هست که قوی تر از اوست باشه و با اون سیستم رو پک کنم

Karkas20
09-04-2011, 09:26
سلام
آقافکر کنم سیتم من ویروسی شده . مثلا دیروز مسنجر من eroor خراب شدن داد بعد از ریست دوباره کار کرد یا برنامه آمی بروکر که مخصوص تحلیل داده های بورس هست هر چی یه سری از نودار ها رو تنطیم میکنم با بستن برنامه همش پاک میشه من اوست ورژن آخر رودارم وآپدیت هم هست اما هیچ چیز پیدا نکرده
چی کار کنم که مطمئن بشم ویروسی در کار نیست مثلا آنتی ویرس آنلاینی هست که قوی تر از اوست باشه و با اون سیستم رو پک کنم

سلام

شما میتوانید از برنامه مالواربیتس استفاده کنید و بعد از نصب , درایو ویندوز را اسکن کنید.
فقط این برنامه نیازی به اکتیو کردن برای استفاده ندارد.

یا میتونید از برنامه هیتمن برای ایسکن انلاین استفاده کنید .
که باید اول تریال 1 ماهه را اکتیو کنید تا به محض پیدا کردن بدافزار ان را خود کار ریمو کند
برای دانلود این برنامه به لینک زیر مراجعه کنید و بستگی به نوع ویندوزتون فایل ستاپ را دانلود کنید.

موفق باشید.

GeNERAL PoUYA
10-04-2011, 01:25
درود خــدمــت تمامی کــاربران عزیز پی ســی ورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !
دوســتان بــنده کــرک یا لــایســنس برای avast internet security 2011 میـــخوام ، خواهشــا" سالــم باشه و کــــار کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]،

Karkas20
10-04-2011, 08:38
درود خــدمــت تمامی کــاربران عزیز پی ســی ورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !
دوســتان بــنده کــرک یا لــایســنس برای avast internet security 2011 میـــخوام ، خواهشــا" سالــم باشه و کــــار کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]،

سلام

شما این دو پست را مشاهده کنید .

capitan black
16-04-2011, 09:36
دوستان انتی ویروس بنده این ارور رو میده ..راه حلی هست ؟..

تصویر :

Karkas20
16-04-2011, 09:46
دوستان انتی ویروس بنده این ارور رو میده ..راه حلی هست ؟..

تصویر :

در این عکس نوشته شده < اپدیت درست دانلود نشده و نوشته یک بار دیگه امتحان کنید تا اپدیت با موفقیت دانلود و نصب شود.

گاهی وقتا انتی ویروس نمیتونه یک فایل را از دیتابیس درست دانلود کنه و این باعث میشه که این اخطار ها از انتی ویروس داداه بشه.

برای رفع این مشکل هم , شما باید یک بار دیگه اوست را , اپدیت کنید.

روی همان گزینه update now کلیک کنید.

capitan black
16-04-2011, 09:57
در این عکس نوشته شده < اپدیت درست دانلود نشده و نوشته یک بار دیگه امتحان کنید تا اپدیت با موفقیت دانلود و نصب شود.

گاهی وقتا انتی ویروس نمیتونه یک فایل را از دیتابیس درست دانلود کنه و این باعث میشه که این اخطار ها از انتی ویروس داداه بشه.

برای رفع این مشکل هم , شما باید یک بار دیگه اوست را , اپدیت کنید.

روی همان گزینه update now کلیک کنید.

مرسی اما روی اپدیت کلیک میکنم این گزینه میاد...به نظرتون تداخل با OUTPOST FIREWALL FREE نداره؟..قبلا که نداشت راحت اپدیت میشد

تصویر :

ویرایش : دوستان مشکلم با پاک کردن spy shelter حل شد !

Mara2na
16-04-2011, 15:12
یه سوال خیلی مهم داشتم:

من از avast4.8 استفاده میکنم اگه همه روزه آپدیت اش کنم، دیگه نیازی به گرفتن نسخه های جدید ندارم؟؟ یعنی همیشه ویروسها رو. پیدا میکنه و خیالم راحت باشه؟؟

مر30 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Karkas20
16-04-2011, 15:59
یه سوال خیلی مهم داشتم:

من از avast4.8 استفاده میکنم اگه همه روزه آپدیت اش کنم، دیگه نیازی به گرفتن نسخه های جدید ندارم؟؟ یعنی همیشه ویروسها رو. پیدا میکنه و خیالم راحت باشه؟؟

مر30 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیتابیس انتی ویروس اوست 4 با 5 یا 6 یکی هست ولی چیزی که در اینا متفاوت هست , کارایی و گزینه های اضافی و بهینه تر شدن اپشن ها است.

که نسخه 6 نسبت به نسخه 4 بهینه تر و گزینه های اضافی که امنیت کاربر را بیشتر میکنه , اضافه شده.

اگر شما فقط روی ویروس کشی تاکید دارید..و چیزای دیگه براتون مهم نیستن / نسخه 4 موردی نداره.

ولی اگر امنیت کامل را میخواهید به نظر من / نسخه 6 را نصب کنید.

Mara2na
16-04-2011, 16:10
دیتابیس انتی ویروس اوست 4 با 5 یا 6 یکی هست ولی چیزی که در اینا متفاوت هست , کارایی و گزینه های اضافی و بهینه تر شدن اپشن ها است.

که نسخه 6 نسبت به نسخه 4 بهینه تر و گزینه های اضافی که امنیت کاربر را بیشتر میکنه , اضافه شده.

اگر شما فقط روی ویروس کشی تاکید دارید..و چیزای دیگه براتون مهم نیستن / نسخه 4 موردی نداره.

ولی اگر امنیت کامل را میخواهید به نظر من / نسخه 6 را نصب کنید.
مگه 4.8 همه ویروسها رو نمی کشه ؟؟ :31:

Karkas20
16-04-2011, 19:26
مگه 4.8 همه ویروسها رو نمی کشه ؟؟ :31:

چرا این نسخه هم بدافزارها را شناسایی و حذف میکنه !

ولی نسبت به نسخه 6 کاراییش در مقابل ویروس یا گزینه هایی که امنیت را برای کاربر مهیا میکند, کمتر هست.

Arash4484
18-04-2011, 19:48
اگر درست یادم باشه دوستان دنبال تغییر صدای avast برای اعلام آپدیت و... بودن

خوب این امکان اضافه شده:

یکی از گزینه ها رو انتخاب وبزنید و به سادگی اضافه میشه،

با انگلیسی لهجه کالیفرنیایی بد نشد : )

یک دوستی که صداش خوش آهنگه زحمت بکشه و فارسی رو براشون بفرسته : ))

این شش جمله

farzadgamer
19-04-2011, 12:25
سلام
avsat بهتره یا کسپراسکی؟

Karkas20
19-04-2011, 12:29
سلام
avsat بهتره یا کسپراسکی؟

سوال خود را باید اینجا مطرح کنید:

تا دوستان شما را راهنمایی کنن.

worldclass
19-04-2011, 21:56
سلام
یک سریال با اعتبار طولانی مدت می خواستم.

worldclass
19-04-2011, 23:57
لطفآ یک توضیح درباره نحوه کرک کردن بدید.

AMINGERAMI
20-04-2011, 00:29
سلام.

میتونید با مراجعه به آدرس زیر و پرکدن فرم لایسنس یکساله برای نسخه آنتی ویروس رایگان بگیرید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

Karkas20
20-04-2011, 09:26
سلام

اگر نسخه شما انتی ویروس رایگان هست..از لینکی که کاربر AMINGERAMI گذاشتن استفاده کنید.

ولی اگر نسخه شما اینترنت سکیوریتی هست از این لینک کرک را دانلود کنید..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد:

در ضمن , قبل از درخواست کرک , نام محصولی که استفاده میکنید را , بگید !!

نه اینکه پست بدید :

01110362
20-04-2011, 17:06
اگر نسخه شما انتی ویروس رایگان هست..از لینکی که کاربر AMINGERAMI گذاشتن استفاده کنید.

ولی اگر نسخه شما اینترنت سکیوریتی هست از این لینک کرک را دانلود کنید..
:
سلام امیرجان خوبی؟:10:
این کرک یه مشکل کوچولو داره.اونم اینه که خودبخود بعضی موقع میره رو حالت Gaming mode.
موفق باشید
راستی تریال ریستی برای این نسخه های جدید پیدا نشد؟

MZ_Love17
26-04-2011, 08:35
سلام
می شه نحوه کرک کردن Avast Pro Antivirus 6.0.1091 رو بگین
ممنون (من دانلود کردم مثل کاسپر یه چندتا فایل کی درونش هست)

Arash4484
26-04-2011, 08:52
پشتیبانی از سرویس تراست اوست به گوگل کروم هم اضافه شد،
با پروگرم آپدیت بصورت یک افزونه فعال میشه.

Karkas20
26-04-2011, 09:09
سلام
می شه نحوه کرک کردن Avast Pro Antivirus 6.0.1091 رو بگین
ممنون (من دانلود کردم مثل کاسپر یه چندتا فایل کی درونش هست)

شما اوست را اجرا کنید و در منو
MAINTENACE گزینه sabscription را انتخاب کنید ور منو سمت را روی گزینه install license file کنید و کی مورد نظر را بهش بدید و ok کنید تا کرک نصب بشه.

مانند این عکس:

MZ_Love17
26-04-2011, 23:03
از لطفتون ممنون
فقط یه سوال دیگه
لطفا این فایل رو دانلود کنید

درون اون غیر از key دوتا پوشه به نام avast!_Pro_AV_Crack و avast!_Pro_IS_Crack کرک هست
اینا چی هستن؟ و چطوری می تونم از اینا استفاده کنم
ممنون

پ.ن: این سوالات بازدیدکننده های سایتم هست، چون من از انتی ویروس آواست اطلاعات زیادی ندارم از بروبچز گل انجمن کمک می گیرم
از لطفت و راهنمایی دوستان سپاس
ذارم :11:

rassool
26-04-2011, 23:28
از لطفتون ممنون
فقط یه سوال دیگه
لطفا این فایل رو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددرون اون غیر از key دوتا پوشه به نام avast!_Pro_AV_Crack و avast!_Pro_IS_Crack کرک هست
اینا چی هستن؟ و چطوری می تونم از اینا استفاده کنم
ممنون

پ.ن: این سوالات بازدیدکننده های سایتم هست، چون من از انتی ویروس آواست اطلاعات زیادی ندارم از بروبچز گل انجمن کمک می گیرم
از لطفت و راهنمایی دوستان سپاس
ذارم :11:
باید سیستم رو قبل از کرک به صورت سیف مد بیارن بالا اون فایل که آخرش .dll هست رو کپی کنن تو فولدر آواست . ریسیت کنن و معمولی ویندوز بیاد بالا اون وقت کی ها رو اجرا کنن :10:

MZ_Love17
27-04-2011, 09:21
باید سیستم رو قبل از کرک به صورت سیف مد بیارن بالا اون فایل که آخرش .dll هست رو کپی کنن تو فولدر آواست . ریسیت کنن و معمولی ویندوز بیاد بالا اون وقت کی ها رو اجرا کنن :10:

تو فولدر اصلی آواست؟؟؟؟

Karkas20
27-04-2011, 09:41
تو فولدر اصلی آواست؟؟؟؟
..شما باید وارد این قسمت بشید C:\Program Files

و فلدر نصب اوست را پیدا کنید و این dll را کپی کنید در فلدر اوست ولی همانطور که دوستمون گفتن باید در سیف مد این کار را انجام بدید.

angeel
01-05-2011, 16:53
سلام دوستان .من یه مشکل دارم هربار که سیستم رو روشن میکنم انتی ویروس بهم یه پیغام میده که معنیش رو نمیدونم اگه میشه راهنمایی کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jolan57
01-05-2011, 18:46
سلام دوستان .من یه مشکل دارم هربار که سیستم رو روشن میکنم انتی ویروس بهم یه پیغام میده که معنیش رو نمیدونم اگه میشه راهنمایی کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در هنگام بالا آمدن ویندوز برنامه keychager هم به صورت اتوران قصد اجرا دارد که از نظر آواست غیر معتبر و ناامن است و از شما میخواهد که آن را در سندباکس اجرا شوید
بهتر است msconfig را در سرچ تایپ کنید و در قسمت startup تیک برنامه keychanger رو بردارین تا هنگام بالا آمدن ویندوز دیگر این پیغام را نبینید

angeel
02-05-2011, 08:54
در هنگام بالا آمدن ویندوز برنامه keychager هم به صورت اتوران قصد اجرا دارد که از نظر آواست غیر معتبر و ناامن است و از شما میخواهد که آن را در سندباکس اجرا شوید
بهتر است msconfig را در سرچ تایپ کنید و در قسمت startup تیک برنامه keychanger رو بردارین تا هنگام بالا آمدن ویندوز دیگر این پیغام را نبینید
ممنون دوست عزیز.من وارد startup شدم اما اسم این برنامه توی لیستش نبود.باید چکار کنم؟
فکر کنم این برنامه مربوط به تغییر سریال ویندوز و قانونی کردن اون باشه.این پیغام ممکنه مشکل ساز باشه یا نه چیز مهمی نیست؟
چند مدت پیش هم از همین برنامه keychang.exe برام یه پیغام میومد مبنی براینکه یکی از فایلای dllسیستم شما گم شده است. من فیلای dll رو دانلود و مجدد نصب کردم اما اون فایلی که ارور گم شدنش رو میداد توی اون لیست نبود اما به هر حال دیگه اون پیغام برام نمیاد.

MasterGeek
02-05-2011, 11:31
ببینین sandbox یا گودال ماسه بازی اسم یه تکنولوژی امنیتی هست که به کاربر اجازه میده که برنامه ی مشکوک رو در اون حالت اجرا بشه تا اگر احیانا اون برنامه مشکلی داشت در این حالت نتونه به شکل واقعی به سیستم آسیب بزنه و به این ترتیب شما از حمله ی اون پیشگیری کردین.
امکان جالبی هست که در بین آنتی ویروسهای حداقل رایگان فکر کنم avast اونو ارائه میده اولین بار هم گوگل این تکنولوژی رو پیاده کرد.

بهرحال اگه به این برنامه اطمینان دارین که طبیعتا هم اینطوری هست ازون گزینه ها گزینه ی open the program normally رو انتخاب کنین و تیکی گزینه ی مربوط به اینکه آنتی ویرویس این مسئله رو برای دفعات بعد به یاد داشته باشه رو بزنید یعنی:
Remember my answer for this program

jolan57
02-05-2011, 12:45
ممنون دوست عزیز.من وارد startup شدم اما اسم این برنامه توی لیستش نبود.باید چکار کنم؟
فکر کنم این برنامه مربوط به تغییر سریال ویندوز و قانونی کردن اون باشه.این پیغام ممکنه مشکل ساز باشه یا نه چیز مهمی نیست؟
چند مدت پیش هم از همین برنامه keychang.exe برام یه پیغام میومد مبنی براینکه یکی از فایلای dllسیستم شما گم شده است. من فیلای dll رو دانلود و مجدد نصب کردم اما اون فایلی که ارور گم شدنش رو میداد توی اون لیست نبود اما به هر حال دیگه اون پیغام برام نمیاد.

مربوط به فارسی کردن وبندوز شما هست که در بعضی دی وی دی های ویندوز 7 شرکتی وجود دارد
در اتارت آپ با نام MRT keyboard changer باید باشه

angeel
03-05-2011, 09:21
شاید جای مطرح کردن این بحث اینجا نباشه اما حالا که بحث از برنامه keychang شد.شاید بهتر باشه همینجا بگم.من هر روز که سیستم رو روشن میکنم یه پیغام جدید برام میاد.نمیدونم ایراد از کجاست به نظرتون ویندوز 7 نصب شده روی سیستمم مورد داره.امروز هم این پیغام برام اومد.

rassool
04-05-2011, 00:00
لطف کنید عکسا رو با کیفیت پایین تر بزارید و یا فقط همون قسمتی رو که مشکل دارید ببریید و بزارید تا صفحه انقدر سنگین نشه. (میتونید فقط لینک عکس رو هم بزارید) :10:

mansour_hotboy
04-05-2011, 18:18
با سلام به دوستان میخواستم بدونم اگه update program رو غیر فعال کنم کلیدهایی که برای فعال سازی نصب کردم بلاک نمیشن؟یا ربطی نداره؟
با تشکر

Dr Hannibal
04-05-2011, 20:05
با سلام به دوستان میخواستم بدونم اگه update program رو غیر فعال کنم کلیدهایی که برای فعال سازی نصب کردم بلاک نمیشن؟یا ربطی نداره؟
با تشکر

چرا بلاک میشن ، update program برای کرک ها کاربرد داره نه لایسنس ها.

موفق باشید

MnX_2009
07-05-2011, 13:39
سلام به همگی دوستان
من دیگه از کرک هایی که در اینترنت پخش میشه و بعد از چند مدت از کار می افتند خسته شدم و مجبورم هر چند مدت یکبار باید درگیر کرک کردن باشم
تصمیم گرفتم یک آنتی ویروس اورجینال خریداری کنم از 2 نفر دوستانی که تمایل به همکاری در خرید آنتی ویروس اوست هستند در این تاپیک اعلام نمایند تا بتوانیم یک آنتی ویروس اورجینال در سیستم داشته باشیم
یک پکیج یک ساله برای 3 سیستم می تونیم بخریم که قیمتش 75000 تومان می باشد که البته طبق سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . پس هر نفری 25000 تومان

کسانی که شرکت های دیگر سراغ دارند یا کسانی که کارت های اعتباری مانند مستر و ویزا دارند تا از خود شرکت اوست خریداری کنیم همینجا اعلام کنند

Dr Hannibal
07-05-2011, 21:43
سلام به همگی دوستان
من دیگه از کرک هایی که در اینترنت پخش میشه و بعد از چند مدت از کار می افتند خسته شدم و مجبورم هر چند مدت یکبار باید درگیر کرک کردن باشم
تصمیم گرفتم یک آنتی ویروس اورجینال خریداری کنم از 2 نفر دوستانی که تمایل به همکاری در خرید آنتی ویروس اوست هستند در این تاپیک اعلام نمایند تا بتوانیم یک آنتی ویروس اورجینال در سیستم داشته باشیم
یک پکیج یک ساله برای 3 سیستم می تونیم بخریم که قیمتش 75000 تومان می باشد که البته طبق سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . پس هر نفری 25000 تومان

کسانی که شرکت های دیگر سراغ دارند یا کسانی که کارت های اعتباری مانند مستر و ویزا دارند تا از خود شرکت اوست خریداری کنیم همینجا اعلام کنند

من معمولا به خریداران آنتی ویروس یک پیشنهاد میدم ( خارج از بحث خرید)

پیشنهاد برای شما:

آنتی ویروس Avast با نسخه پولی از لحاظ قدرت آنتی ویروس یکی هست و هیچ تفاوتی نداره :46: فقط فایروال اضافی داره.

فایروال avast جزو فایروال های کاملا ضعیف محسوب میشه.

پیشنهاد: نصب نسخه آنتی ویروس avast (که رایگان هم هست) + یک فایروال رایگان.

بهترین فایروال پرواکتیو یعنی comodo رایگان هست. فایروال محبوب outpost هم نسخه رایگان داره که واقعا عملکرد خوبی داره.

این شکلی که من بهت الان گفتم هم خرجی نکردید و هم یک نرم افزار حرفه ای تری و قدرت بیشتر نصب کردید و هم بعدا میتونی ترکیب امنیتی سیستم رو عوض کنی اگه خوشت نیومد.

korena
09-05-2011, 19:02
انتی ویروس بسیار خوبیه مخصوصا بخش safe zone اون

lovely20111
10-05-2011, 09:05
من معمولا به خریداران آنتی ویروس یک پیشنهاد میدم ( خارج از بحث خرید)

پیشنهاد برای شما:

آنتی ویروس Avast با نسخه پولی از لحاظ قدرت آنتی ویروس یکی هست و هیچ تفاوتی نداره :46: فقط فایروال اضافی داره.

فایروال avast جزو فایروال های کاملا ضعیف محسوب میشه.

پیشنهاد: نصب نسخه آنتی ویروس avast (که رایگان هم هست) + یک فایروال رایگان.

بهترین فایروال پرواکتیو یعنی comodo رایگان هست. فایروال محبوب outpost هم نسخه رایگان داره که واقعا عملکرد خوبی داره.

این شکلی که من بهت الان گفتم هم خرجی نکردید و هم یک نرم افزار حرفه ای تری و قدرت بیشتر نصب کردید و هم بعدا میتونی ترکیب امنیتی سیستم رو عوض کنی اگه خوشت نیومد.

این آنتی ویروس اوست که میگید رایگانه یعنی کرک هم احتیاج نداره و به راحتی و بدون نیاز به کرک و سریال آپدیت میشه؟ میشه لینک دانلود هردوتاش رو اینجا بذارید؟(آنتی ویروس رایگان اوست و فایر وال کومودو)

Dr Hannibal
10-05-2011, 09:25
این آنتی ویروس اوست که میگید رایگانه یعنی کرک هم احتیاج نداره و به راحتی و بدون نیاز به کرک و سریال آپدیت میشه؟ میشه لینک دانلود هردوتاش رو اینجا بذارید؟(آنتی ویروس رایگان اوست و فایر وال کومودو)

اینجا تاپیک سوالات و بحث هست ، انجمن برای درخواست دانلود جداست.

آنتی ویروس ، فایروال ، آنتی اسپایور و غیره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن خود سایت ها با لینک مستقیم ارائه کردند و میتونید از خود سایت Avast یا comodo دانلود کنید.

mansour_hotboy
16-05-2011, 17:59
با سلام به دوستان چرا آواست اسکنش اینجوریه؟مثلا یه فیلم رو یه عالمه طول میده تا اسکن کنه ولی بقیه آنتی ها اینطور نیستن.

wordship
16-05-2011, 18:55
با سلام به دوستان چرا آواست اسکنش اینجوریه؟مثلا یه فیلم رو یه عالمه طول میده تا اسکن کنه ولی بقیه آنتی ها اینطور نیستن.

mansour_hotboy
16-05-2011, 19:34
این عکس درسته اما نمیدونم تا حالا برخورد داشتید که مثلا یک فیلم یک گیگابایتی رو مگابایت به مگابایت چک میکنه!

wordship
17-05-2011, 11:59
این عکس درسته اما نمیدونم تا حالا برخورد داشتید که مثلا یک فیلم یک گیگابایتی رو مگابایت به مگابایت چک میکنه!
نه برای من اینطوری نبوده و سریع اسکن میکرده.
...........
مثلا من تویه درایوم هم فیلم دارم هم فایل ستاپ و.. ولی سریع اسکن میکرده

farhad61
18-05-2011, 20:09
سلام
آقا چند روزه که من هر چندتا سایت رو که باز میکنم یه دفعه یه سایت همینجوری واسه خودش باز میشه توی قسمت فایر فاکس پرسیدم گفتن ویروسه . من آنتی مالاور دارم و البته صبح آپدیت کردم چندتا ویروس پیدا کرد که پاک کردم البته بجز کی گن های نرم افزارها( ویروس توی اینها که نمیتونه پنهان بشه؟)
اوست رو هم امروز آپدیت کردم و اسکن کامل کرد چیزی پیدا نکرد
میخام بدونم الان باید چیکار کنم که از شر این باز شدن مکرر این سایت راحت شم

یه راهنمایی مهم هم بکنید
من به تازگی وارد معاملات اینترنتی و این جور بحث ها شدم و قضیه -- شدن و ویروسی شدن خیلی برام مهمتر شده چطور میتون تا بالاترین سطح بحث امنیت کامپیوترم رو داشته باشم ؟ چه نرم افزارهای کمکی دیگه ایی رو پیشنهاد میدین

geysar
18-05-2011, 20:58
با سلام
من امروز برای یکی از دوستام انتی ویروس اواست را نصب کردم وژن رایگانش .همه چی خوب بود تا اینکه دوستم گفت که یه نرم افزارdeep freeze هم نصب کن که اگه بچه هام کامپیوتررا دستکاری کردند بتونم به حالت قبل برگردونم ولی وقتی که خواستم نرم افزار را نصب کنم مثل اینکه ویروس کش فرستادش به sandboxi. حالا چطوری deep freeze را از سندباکس خارج کنم .چون ایکون deep freeze دیگه نیست تا غیر فعالش کنم ازطرفی کامپیوتر هم فریز شده ونمیشه چیزی زخیره کرد

Karkas20
19-05-2011, 07:53
با سلام
من امروز برای یکی از دوستام انتی ویروس اواست را نصب کردم وژن رایگانش .همه چی خوب بود تا اینکه دوستم گفت که یه نرم افزارdeep freeze هم نصب کن که اگه بچه هام کامپیوتررا دستکاری کردند بتونم به حالت قبل برگردونم ولی وقتی که خواستم نرم افزار را نصب کنم مثل اینکه ویروس کش فرستادش به sandboxi. حالا چطوری deep freeze را از سندباکس خارج کنم .چون ایکون deep freeze دیگه نیست تا غیر فعالش کنم ازطرفی کامپیوتر هم فریز شده ونمیشه چیزی زخیره کرد

اگر در سند باکس رفته باشد که یعنی روی سیستم اصلی نصب نشده و سیستم فریز نمیشه !

اگر وارد سند باکس باشه که با ریستارت کردن سیستم همه چی به حالت قبل برمیگیرده .

طبق این دو عکس شما وارد منو شوید و در تنظیمات وارد شوید و اگر دیدید که دیپ فریز در این منو هست ان را delete کنید.

ببینید مشکل رفع شده یا نه ؟

geysar
19-05-2011, 08:31
سلام
deep freeze توی جایی که تو عکس نشان داددید نیست تا پاکش کنم مجبورم ویندوزو فرمت کنم

Karkas20
19-05-2011, 08:55
سلام
deep freeze توی جایی که تو عکس نشان داددید نیست تا پاکش کنم مجبورم ویندوزو فرمت کنم

شما یک بار دیگه برنامه را نصب کنید ولی قبلش اوست را exitکنید و بعدش دیف فریز را نصب کنید و ببینید چه میشود.

چون اگر در سندباکس باشه یعنی روی سیستم اصلی نصب نشده.

farhad61
20-05-2011, 04:20
سلام
آقا چند روزه که من هر چندتا سایت رو که باز میکنم یه دفعه یه سایت همینجوری واسه خودش باز میشه توی قسمت فایر فاکس پرسیدم گفتن ویروسه . من آنتی مالاور دارم و البته صبح آپدیت کردم چندتا ویروس پیدا کرد که پاک کردم البته بجز کی گن های نرم افزارها( ویروس توی اینها که نمیتونه پنهان بشه؟)
اوست رو هم امروز آپدیت کردم و اسکن کامل کرد چیزی پیدا نکرد
میخام بدونم الان باید چیکار کنم که از شر این باز شدن مکرر این سایت راحت شم

یه راهنمایی مهم هم بکنید
من به تازگی وارد معاملات اینترنتی و این جور بحث ها شدم و قضیه -- شدن و ویروسی شدن خیلی برام مهمتر شده چطور میتون تا بالاترین سطح بحث امنیت کامپیوترم رو داشته باشم ؟ چه نرم افزارهای کمکی دیگه ایی رو پیشنهاد میدین

آیا یاری کننده ایی نیست که مرا یاری کند ؟! :31:

farhad61
21-05-2011, 07:43
ممنون هیتمن نصب کردم ببینم درست میشه
لطفا قسمت آخر نوشته هام رو که قرمز کردم رو جواب بدین
بهترین محافظت کننده واسه ویروسی نشدن و رد و بدل شدن اطلاعات ناخاسته چیه؟

jolan57
21-05-2011, 11:08
یه راهنمایی مهم هم بکنید

شما باید برای انجام معاملات بانکی در کنار وجود یک آنتی ویروس و آنتی اسپایور باید فایروال قوی ای نیز داشته باشید,و اینکه فایروالتان دارای online banking باشد که در حال حاضر فکر کنم کسپراسکی , اوت پوست و انلاین آرمور این قابلیت را داشته باشند, برای اطلاعات بیشتر :

مهم : تاپيك اختصاصی مقایسه آنتی ویروس ها ( 1 2 3 4 5 ... آخرين صفحه)

مهم : تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها ( 1 2 3 4 5 ... آخرين صفحه)

==> چگونه یک آنتی ویروس و فایروال مناسب را انتخاب کنیم ( 1 2 3 4 5 ... آخرين صفحه)

grisly1
28-05-2011, 17:19
سلام
من تعدادي كامپيوتر را با يك سرور شبكه كرده ام. ولي كلاينت ها نمي توانند صفحات اينترنت را لود كنند. 100 درصد عيب از ويروس ياب من هست. بايد چه كار كنم تا اين مشكل رفع شود.
يك ويندوز ديگر نصب كردم بدون ويروس ياب و مشكلي در شبكه نبود.

mr.mosayeb
29-05-2011, 16:29
سلام بچه ها من دارم از نسخه اینترنت سکوریتی استفاده میکنم فوف العاده هست

برای کرکش هم مشکلی نداشتم چون تا 2050 کرک شده خود برنامه هم بروز شد و واقعا عالی کار میکنه

peysun
01-06-2011, 10:56
سلام

من از adsl تو خانه استفاده می کنم باید فایروال اوست رو کدوم گزینه بزارم home یا work

peysun
01-06-2011, 13:46
سلام

من از adsl تو خانه استفاده می کنم باید فایروال اوست رو کدوم گزینه بزارم home یا work

کسی نمیدونه

mehdisp
02-06-2011, 15:31
کسی نمیدونه

اگه کامپیوترت با هیچ کامپیوتر دیگه ای شبکه نیست بزار روی home

mohsen_1363
04-06-2011, 11:31
تفاوت نسخه ای مختلف avest
در قدرت شناسایی ویروس

jafarian
04-06-2011, 22:26
مجموعه کی برای تمامی نسخه های avast :20:

لینک دانلود

Glad Boy
14-06-2011, 18:26
سلام دوستان

آقا من تا حالا با Avast کار نکردم. واسه یکی از دوستام دارم می پرسم :
آنتی ویروس Avast! Pro رو چطوری باید کرک کرد و یا هر کار دیگه ای که مثل آدمی زاد آپدیت بشه !؟
و آخرین نسخه اش با توجه به توضیحات بالا رو باید از کجا دانلود کنم !؟
مرسی.

vahidmir2000
16-06-2011, 04:28
من الان دو روزه که وارد دنیای Avast شدم. واقعا شگفت انگیزه. نسخه رایگان 6 رو از سایت شرکت دانلود کردم و نصب و اکتیو یک ساله. توی این دو روز که از ذوق نمیدونم چیکار کنم. آخه هیچ ایراد و مشکلی توی این نرم افزار نیست و آدم باورش نمیشه که یک آنتی ویروس با این قدرت و امکانات رایگان باشه. قبلا از نود32 استفاده میکردم که انصافا اون هم خیلی خوب بود ولی همونطور که همه دوستان میدونن مشکل کرک و سریال و.. داشت و از حوصله من خارج بود. یه مدت هم کینگ سافت استفاده میکردم که اونم بد نبود ولی یه وقتایی اعصاب خورد میکرد .

امیدوارم با نصب اوست حداقل تا یکسال دغدغه آنتی ویروس نداشته باشم.

ehsanmokh
24-06-2011, 14:56
سلام
چرا آنتی ویروس avast با وجود اکتیو بودن آپدیت نمیشه و ارور Cannot connect to server رو میدهد....

Aloneboy
25-06-2011, 07:43
براي كرك كردن avast internet security v6 تو سيف مد رفتم و فايل ashbase.dll رو در جايي كه برنامه نصب بود جايگزين كردم اما مثل اينكه كرك نشد تو اون قسمت برنامه در بخش registeration كه ميرم جلوي همه گزينه ها مي نويسه unknow و من نميدونم بالاخره اين كرك شده يا خير؟ولي به نظر مي رسيد كه كرك نشده ؟ علتش چيست؟
در ضمن مجبور شدم كه حذف كنم و برنامه avast antivirus رو نصب كردم نسخه رايگان

AMIIIIIIR
28-06-2011, 12:29
با سلام خدمت دوستان
من avast internet security 6.0.1000 رو نصب کردم لیسانس بهش میدم قبول میکنه ولی موقع آپدیت ارور میده چیکار باید بکنم در ضمن میتونم این ورژنو به 6.0.1125 آپدیت کنم.

با تشکر

ufhs1369
30-06-2011, 13:26
براي كرك كردن avast internet security v6 تو سيف مد رفتم و فايل ashbase.dll رو در جايي كه برنامه نصب بود جايگزين كردم اما مثل اينكه كرك نشد تو اون قسمت برنامه در بخش registeration كه ميرم جلوي همه گزينه ها مي نويسه unknow و من نميدونم بالاخره اين كرك شده يا خير؟ولي به نظر مي رسيد كه كرك نشده ؟ علتش چيست؟
در ضمن مجبور شدم كه حذف كنم و برنامه avast antivirus رو نصب كردم نسخه رايگان
سلام دوست عزیز شما میتونید برای کرک کردن این برنامه از این کلید استفاده کنید
راهنمای کرک داخل برنامه هستش
دانلود کلید از این صفحه:

پسورد فایل:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع
با سلام خدمت دوستان
من avast internet security 6.0.1000 رو نصب کردم لیسانس بهش میدم قبول میکنه ولی موقع آپدیت ارور میده چیکار باید بکنم در ضمن میتونم این ورژنو به 6.0.1125 آپدیت کنم.

با تشکر
پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید
اختلال در کار ویندوز بوجود میاره

ehsanmokh
09-07-2011, 15:26
سلام
چرا آنتی ویروس avast با وجود اکتیو بودن آپدیت نمیشه و ارور Cannot connect to server رو میدهد....

هیچکس نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟

Tabiat
16-07-2011, 01:16
اتفاقا من هم این سوال رو دارم چرا آپدیت نمیشه....

---------- Post added at 02:16 AM ---------- Previous post was at 02:13 AM ----------

راستی یه سوال دیگه avast بعضی وبلاگ ها رو نمیزاره قالبش دیده بشه و میگه تروجان هست...در حالی که چون برنامه ای که با اون قالب رو نوشتن (اسمش یادم رفته)هست مشکوک به تروجان شناخته میشه...
چیجوری میشه بهش بفهمونیم که این وبلاگ تروجان نداره...

urcu
16-07-2011, 18:10
سایت اواست هم امروز حک شد!!

Gallar2
17-07-2011, 07:08
با عرض سلام خدمت دوستان و تبریک این عید بزرگ مطلب اونقدر مهم بود نتونستم تاپیک جداگانه نزنم از همه عذر می خوام و اونهم دریافت لیسانس قانونی اوسته ابتدا به لینک زیر رفته وبعد اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید یک ایمیل براتون می یاد. یک خط از اون ایمیل با Registrierungsdatei: شروع می شه یعنی لیسانس رو دانلود کنید موفق باشید سوالی بود در خدمتم .

AMIIIIIIR
18-07-2011, 22:49
با سلام خدمت دوستان
من avast internet security 6.0.1203 رو نصب کردم ولی قسمت firewall اصلا وجود نداره مشکل از چیه در ضمن کاملا کرک شده با لیسانسی که تا سال 2050 اعتبار داره آپدیتم کردم چیکار باید کنم تا این مشکل حل بشه.

با تشکر

rsl12
23-07-2011, 20:39
دوست عزیز اگه با لیسانس آواست آنتی ویروس پرو فعال کنید قسمت سکیورتی غیر فعال میشه که شامل فایر وال و . . . میشه

راستی آواست 6 با 5.677 چه تفاوتهایی داره ؟

jolan57
23-07-2011, 21:41
دوستانی عزیزی که مشکلاتی مانند عدم آپدیت یا نبودن فایروال و این مسائل را مطرح کردند این مشکلات شما همه به خاطر استفاده از کرک های غیر مجاز است به شما پیشنهاد میکنم از نسخه رایگان آنتی ویروس آواست( که از نظر قدرت شناسایی با نسخه آنتی ویروس پولی فرقی ندارد ) در کنار یک فایروال رایگان مثل کمودو, انلاین آرمور نسخه فری , اوتپوست نسخه فری , و دیگر فایروال های رایگان استفاده کنید
فایروال های که بالا معرفی کردم خیلی قوی تر از فایروال آواست است

ALI16437
29-07-2011, 18:08
با سلام ،
من یک پیشنهاد دارم که می تونه مفید باشه
اصولا کرکها در سورس برنامه تغیراتی اعمال میکنند که برای انتی ویروس
و فایروال که خودشون وظیفه حفاظت رو دارند به هیچ وجه توصیه نمیشه
که این در صورتی که خود کرک یک فایل آلوده کننده نباشه که فراوان دیده شده.

اما توصیه من ، شرکت avast یک انتی ویروس رایگان بیرون داده که هیچ فرقی با نسخه
اینترنت سکوریتی اون نداره می تونید این انتی ویروس رو در کنار یک فایروال رایگان
ولی بسیار قدرتمند حتی قدرتمند تر از فایروالهای پولی به نام comodo نصب کنید
یا حتی با نسخه فری outpost که اون هم فایروال خوبی هست و هر دو رو به راحتی اپدیت کنید
بدون هیچ نیازی به کرک و سریال و امثالهم.
البته این نظر شخصی من است و دوستان خودشون صاحب اختیار هستند که هر تصمیمی
میخواند بگیرند.

peysun
29-07-2011, 19:30
با سلام ،
من یک پیشنهاد دارم که می تونه مفید باشه
اصولا کرکها در سورس برنامه تغیراتی اعمال میکنند که برای انتی ویروس
و فایروال که خودشون وظیفه حفاظت رو دارند به هیچ وجه توصیه نمیشه
که این در صورتی که خود کرک یک فایل آلوده کننده نباشه که فراوان دیده شده.

اما توصیه من ، شرکت avast یک انتی ویروس رایگان بیرون داده که هیچ فرقی با نسخه
اینترنت سکوریتی اون نداره می تونید این انتی ویروس رو در کنار یک فایروال رایگان
ولی بسیار قدرتمند حتی قدرتمند تر از فایروالهای پولی به نام comodo نصب کنید
یا حتی با نسخه فری outpost که اون هم فایروال خوبی هست و هر دو رو به راحتی اپدیت کنید
بدون هیچ نیازی به کرک و سریال و امثالهم.
البته این نظر شخصی من است و دوستان خودشون صاحب اختیار هستند که هر تصمیمی
میخواند بگیرند.

من که یه تستی زدم به نظر من هیچ فرقی با هم ندارند من فعلا رایگانش رو وصل دارم با فایروال کمودو برای دفعه بعد می خوام همین نسخه کرکی ایران ستاپ رو وصل کنم شما هم یه تستی بزنید هیچ فرقی با هم ندارند در شناسایی ویروس
تو یوتوب هم فیلم کرک کردن اوست رو گذاشتن اگه مشکلی داشت نمی گذاشتن

hacker021
01-08-2011, 11:24
دوستان کسی مینونه کمکم کنه Avast! Pro Antivirus 5.1.0 رو فعال کنم؟ یعنی کرکش کنم!

MasterGeek
01-08-2011, 16:44
به نظر من بیخیالش شو!
کرک میشه کرد و تاپیکش هست، ولی کلا دردسری هست که به زحمتش نمیارزه
نسخه ی رایگانش کاملا کارائی داره و ایمن هست

Gilopa
03-08-2011, 16:23
دوستان من از سایت رسمی آواست نسخه رایگان رو دانلود کرده و نصب کردم .. با اینکه بالا نوشته free antivirus اما باز هم به من مهلت 30 روزه برای رجیستر داده .. جریان چیه ؟

Gilopa
03-08-2011, 16:23
دوستان من از سایت رسمی آواست نسخه رایگان رو دانلود کرده و نصب کردم .. با اینکه بالا نوشته free antivirus اما باز هم به من مهلت 30 روزه برای رجیستر داده .. جریان چیه ؟

Dr Hannibal
03-08-2011, 20:06

30 روز وقت دارید ریجیستر کنید. البته بعد 30 روز هم میشه اما بهتره الان ریجیستر کنید.

ریجیستر رایگانه. فقط به اسم ثبت نام میکنید.

=========================================
=========================================

کلید های جدید Avast

ArashMiniStar
07-08-2011, 17:28
برای رجیستر باید فرومش رو پر کنید.بعتون لایسنس 1 ساله اش رو میده.(همون رایگانش منظورمه!)

Dr Hannibal
07-08-2011, 20:30
لایسنس فعال سازی نسخه کامل AVAST

avast!.Internet.Security.6.0.1125.License

MZ_Love17
08-08-2011, 00:11
سلام
من این آنتی ویروس Avast Pro Antivirus 6.0.1091 رو نصب کردم.بعد از اینکه فایل .dll از پوشه avast!_Pro_AV_Crack کپی می کنم و داخل پوشه avast پیست می کنم (در حالت safe mode ) انتی ویروس در حالت نرمال ویندوز دچار مشکل میشه و اجرا نمیشه.
میشه لطف کنید و من رو راهنمایی کنید
با سپاس

Dr Hannibal
08-08-2011, 03:35
سلام
من این آنتی ویروس Avast Pro Antivirus 6.0.1091 رو نصب کردم.بعد از اینکه فایل .dll از پوشه avast!_Pro_AV_Crack کپی می کنم و داخل پوشه avast پیست می کنم (در حالت safe mode ) انتی ویروس در حالت نرمال ویندوز دچار مشکل میشه و اجرا نمیشه.
میشه لطف کنید و من رو راهنمایی کنید
با سپاس

آپدیت خود محصول رو باید خاموش کنید و فقط از آپدیت دیتابیس استفاده کنید.

اگر جواب نداد از لایسنس های قانونی که در تاپیک قرار خواهد گرفت استفاده کنید.

nois3
09-08-2011, 13:08
دوستان
من تازه Avast_free Antivirus v6.0.1203 رو نصب کردم وADSL محدود دارم.
سوالم اینه:
آیا قسمت Web Shield که وب رو اسکن میده،این اسکن دانلود حساب می‌شه؟(منظورم اینه که از حجم اینترنتم کم می‌شه؟)

Dr Hannibal
09-08-2011, 13:39
دوستان
من تازه Avast_free Antivirus v6.0.1203 رو نصب کردم وADSL محدود دارم.
سوالم اینه:
آیا قسمت Web Shield که وب رو اسکن میده،این اسکن دانلود حساب می‌شه؟(منظورم اینه که از حجم اینترنتم کم می‌شه؟)

خیر نمیشه.

موفق بایشد

Scooter_Ward
10-08-2011, 10:31
با سلام خدمت دوستان من 6 ماهی هست avast free استفاده میکنم مشکلی که برام به وجود اومده اینه که بعضی موقع ها که sys restore میکنم avast نمیتونه به action center بگه آنتی ویروس نصبه!action center میگه find an anti virus program online!
مشکل کجاست؟

jafarian
13-08-2011, 15:10
new key avast

Lord Farshad
28-08-2011, 11:49
درود

این avast چرا اینطوریه؟ من از سایت خودش دانلود کردم؛ قبلا هم این مشکل رو داشتم؛ دیشب موقع نصب اون آخر کار یهو یه صفحه ارور آبی اومد و بعدشم سیستم ریست شد. دیگه نمیشه هیچ کاریش کرد. فایل نصبیم هم دیگه نصب نمیشه (وقتی واسه نصب دابل کلیک میکنم سیستم رو به هنگ میندازه!)

Dr Hannibal
28-08-2011, 12:35
درود

این avast چرا اینطوریه؟ من از سایت خودش دانلود کردم؛ قبلا هم این مشکل رو داشتم؛ دیشب موقع نصب اون آخر کار یهو یه صفحه ارور آبی اومد و بعدشم سیستم ریست شد. دیگه نمیشه هیچ کاریش کرد. فایل نصبیم هم دیگه نصب نمیشه (وقتی واسه نصب دابل کلیک میکنم سیستم رو به هنگ میندازه!)

آنتی ویروس دیگه ای روی سیستم نصب نیست ؟

سیستم آوده نیست ؟

از سیف مد نصب کنید و نتیجش رو بگید

موفق باشید

Lord Farshad
28-08-2011, 13:17
درود.

نه ؛ رو سیستم قبلیم کمودو نصب بود واسه همین فکر نکنم سیستمم ویروسی باشه. تازه ویندوز عوض کرده بودم و خیر سرم نشستم ویندوزم رو کامل به روز رسانیش هم کرده بودم.

جالبه فایل های نصب شده اش هم پاک نمیشه به هیچ وجه؛ حتی به صورت دستی! الان از fliehippo دارم دانلود میکنم دوباره، ویندوزم رو که عوض کردم؛ نصب میکنم ببینم چی میشه.

Dr Hannibal
28-08-2011, 20:58
درود.

نه ؛ رو سیستم قبلیم کمودو نصب بود واسه همین فکر نکنم سیستمم ویروسی باشه. تازه ویندوز عوض کرده بودم و خیر سرم نشستم ویندوزم رو کامل به روز رسانیش هم کرده بودم.

جالبه فایل های نصب شده اش هم پاک نمیشه به هیچ وجه؛ حتی به صورت دستی! الان از fliehippo دارم دانلود میکنم دوباره، ویندوزم رو که عوض کردم؛ نصب میکنم ببینم چی میشه.

اول با ریمورش avast رو پاک کنید بعد نصب. ترجیحا از سیف مد:

این فایل باید حتما در سیف مد اجرا بشه.

موفق باشید

Lord Farshad
31-08-2011, 23:36
درود

اول با ریمورش avast رو پاک کنید بعد نصب. ترجیحا از سیف مد:

این فایل باید حتما در سیف مد اجرا بشه.

موفق باشید

راسیاتش میخواستم یه پروژه تحویل دانشگاه بدم؛ برای همین همون روز دوباره ویندوز نصب کردم. بعدش avast رو نصب کردم؛ بی هیچ مشکلی الان داره روی سیستمم کار میده. با سریال نامبری که درخواست دادم و فرستادند به ایمیلم هم الان راحت تا یکسال رجیستر شد.

قبلا هم این مشکل رو داشتم، اما اون دفعه به نظرم فایلی که دان کرده بودم مشکل داشت چون بعد هر بار اجرا برای نصبش چیزی نمیشد و فقط 1کیلو بایت از حجم فایل نصبیه کم میشد :18: :31: واسه همین تا چند ماه سراغ اوست نیومدم.

این دفعه حدس میزنم شاید مشکلش از خود من بود, آخه من اینترنت گوشیم رو به کامپیوتر دادم؛ واسه همین موقع نصب با کابل به pc وصل بود؛ همون موقع یه کاری پیش اومد؛ منم که دیدم به اینترنت نیازی ندارم و نصب هم آخراشه؛ کابل رو کشیدم از کامپیوتر بیرون که دیدم یهو یه صفحه آبی و کلی ارور و هنگ اومد :31:و بعدشم شد اونی که دیدید. :41:

کامل گفتم که اگر مشکلی پیش اومد واسه دوستان بدونند از کجا بوده و مث من عجله نکنند :31:

شاد و پیروز و سربلند باشید.

Dr Hannibal
02-09-2011, 14:37
لایسنس فعال سازی avast IS

tajrobenik
02-09-2011, 21:04
برای مدل فری هم لایسنس لازم هست ؟ ( بعد سی روز چه طور؟)

Dr Hannibal
02-09-2011, 21:07
برای مدل فری هم لایسنس لازم هست ؟ ( بعد سی روز چه طور؟)

بله

راهنمایی نصب و فعال سازی نسخه های رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MoH_@_MaD
02-09-2011, 21:54
سلام
دوستان امروز اوست واسه من آپدیت نمیشه و مرتب ارور میده
قبلا خیلی راحت در عرض چند ثانیه با کمترین حجم آپریت میشد ولی امروز خیلی ترافیک مصرف میکنه و آپدیت هم نمیشه
الان حدود 1 دقیقه ست میخواد با سرعت 100 کیلو بایت آپدیت بشه ولی هنوز تا نصفه هم نرفته در حالی که روزای قبل در عرض 10 ثانیه آپدیت میشد !!!
مشکلش چیه ؟؟؟

tajrobenik
04-09-2011, 12:35
در صورتی که نخوایم ثبت نام کنیم در سایت چه طور ...

آیا با سریال تنها می شه رجیسترش کرد ... یا حتما باید کرک بشه .. ( چه نسخه ی رایگان ... و یا حرفه ایش )

tajrobenik
04-09-2011, 12:55
درود

این مشکل بخاطر تنظیم نبودن زمان سیستمتون در هنگام نصب است ...

Dr Hannibal
04-09-2011, 15:26
در صورتی که نخوایم ثبت نام کنیم در سایت چه طور ...

آیا با سریال تنها می شه رجیسترش کرد ... یا حتما باید کرک بشه .. ( چه نسخه ی رایگان ... و یا حرفه ایش )

نسخه های پولی لایسنس قانونی دارند و احتیاج به کرک نیست ، لایسنس رو باید از قسمت subscription وارد نرم افزار کنید.

یک لایسنس معتبر پست اول این صفحه گذاشتم اگر اون رو به محصول بدید خود به خود محصول به کاملترین نسخه تبدیل میشه ( البته با اپدیت )

نسخه های رایگان که عرض کردم با یک سریال ساده تا 1 سال فعال میشه و هیچ مشکلی هم نداره. ثبت نامش هم خیلی کوتاه هست.

hamedchtsz
06-09-2011, 19:46
دوستان پروسه ای به نام AvastSvc.exe پهنای باند اینترنت رو اشغال می کنه. می خواستم بدونم دلیلش چیه و چطور می شه جلوشو گرفت؟

Dr Hannibal
06-09-2011, 23:25
دوستان پروسه ای به نام AvastSvc.exe پهنای باند اینترنت رو اشغال می کنه. می خواستم بدونم دلیلش چیه و چطور می شه جلوشو گرفت؟

این پروسه گارد وب هست ،

اسکریپت ها ، عکس ها و پلاگین ها از این تونل رد میشن و اسکن میشه ، در حقیقت بین اینترنت و مرورگر قرار گرفته ، پس : پهنای اضافی نگرفته و نباید هم بلاک بشه.

hamedchtsz
07-09-2011, 18:10
این پروسه گارد وب هست ،

اسکریپت ها ، عکس ها و پلاگین ها از این تونل رد میشن و اسکن میشه ، در حقیقت بین اینترنت و مرورگر قرار گرفته ، پس : پهنای اضافی نگرفته و نباید هم بلاک بشه.

ممنون از توضیحتون.
یه پروسه هم به نام svchost.exe پهنای باند رو اشغال می کنه. من بلاکش کردم و سرعت بهتر شد. می شه بگید اون چی هست؟

Dr Hannibal
07-09-2011, 18:27
ممنون از توضیحتون.
یه پروسه هم به نام svchost.exe پهنای باند رو اشغال می کنه. من بلاکش کردم و سرعت بهتر شد. می شه بگید اون چی هست؟

SVCHOST.EXE چیست ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این پروسس ضروری ویندوزه ، نباید بلاک مشه ، در حالت طبیعی پهنای باند خاصی رو نمیگیره مگر اینکه آلوده باشه ، این فایل رو از سیستم 32 به ویروس توتال بفرستید توسط همه ی انتی ویروس ها اسکنبشه نتیجش رو ببینیم ، اگه آلوده بود برای رفع آلودگی اقدام کنید.

hamedchtsz
11-09-2011, 11:37
SVCHOST.EXE چیست ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این پروسس ضروری ویندوزه ، نباید بلاک مشه ، در حالت طبیعی پهنای باند خاصی رو نمیگیره مگر اینکه آلوده باشه ، این فایل رو از سیستم 32 به ویروس توتال بفرستید توسط همه ی انتی ویروس ها اسکنبشه نتیجش رو ببینیم ، اگه آلوده بود برای رفع آلودگی اقدام کنید.

خوب این معنیش چیه؟

Dr Hannibal
11-09-2011, 11:43
خوب این معنیش چیه؟

فایل رو اینجا بذارید ، عنوان پست رو بذارید < آنالیز فایل > من یا دوستان دیگه بررسی های بیشتر رو انجام میدیم.

دانلود ویروس، تروجان، بررسی مخرب ها و تست آنتی‌ویروس ╣══ مقررات پست اول حتما مطالعه شود ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

jolan57
11-09-2011, 12:44
ممنون از توضیحتون.

اتوماتیک آپدیت ویندوز رو خاموش کنید

tajrobenik
11-09-2011, 13:58
این پروسه گارد وب هست ،

AvastSvc.exe
چه طور غیر فعالش کنیم ؟

Dr Hannibal
11-09-2011, 17:11
AvastSvc.exe
چه طور غیر فعالش کنیم ؟

نرم افزار رو باز کنید ، قسمت realtime shields از میل تا اسکریپت باید غیرفعال بشه.

نیاز به ریست سیستم هم هست.

mm_yaghoob
13-09-2011, 07:35
سلام
لطفا" اگر كسي كرك برايAvast.Internet.Security.6.0.1289.Final داره لطفا" بزاره
خواهشن تست شده باشه؟

Dr Hannibal
13-09-2011, 09:28
سلام
لطفا" اگر كسي كرك برايAvast.Internet.Security.6.0.1289.Final داره لطفا" بزاره
خواهشن تست شده باشه؟

چرا کرک ، لایسنس قانونی ،

برنامه رو باز کنید و لایسنس IS رو از بخش subscription به نرم افزار بدین.

MasterGeek
14-09-2011, 08:52
دوستان تصمیم گرفتم که آنتی ویروسم رو ارتقاء بدم
توی ایران نمایندگی داره؟
اگه داره، توی خود سایت اصلیش زده که گارنتی برگشت پول داره تا سی روز این هم توی ایران فراهمه؟
من یه نسخه ی 3 کامپیوتری میخوام (سی دلار) ولی میرم که بخرم ارور میده

Dr Hannibal
14-09-2011, 10:42
دوستان تصمیم گرفتم که آنتی ویروسم رو ارتقاء بدم
توی ایران نمایندگی داره؟
اگه داره، توی خود سایت اصلیش زده که گارنتی برگشت پول داره تا سی روز این هم توی ایران فراهمه؟
من یه نسخه ی 3 کامپیوتری میخوام (سی دلار) ولی میرم که بخرم ارور میده

3 نسخه یک ساله 70 دلار میشه ، نه 30 تا.

IP غیر ایرانی تست کنید.

در ضمن لایسنس ها قانونی پست بالا پیوست شده و چند ماهی کار میکنند.

l00t
14-09-2011, 11:39
از هر آنتی ویروسی که تا حالا استفاده کردم بهتره ، ولی نمیدونم

با تموم شدنه Lisence چیکار باید کنم:41:

Dr Hannibal
14-09-2011, 12:13
از هر آنتی ویروسی که تا حالا استفاده کردم بهتره ، ولی نمیدونم

با تموم شدنه Lisence چیکار باید کنم:41:

TurkOglu1993
14-09-2011, 12:53
ممنون
سوال دیگه
تا جایی که من شنیدم آواست نیاز به فعالسازی آنلاین داره درسته؟
و اگه اینطوریه راه حلی واسه اونی که دسترسی به اینترنت نداره هست؟

(سوال جاش اینجا نیست ولی امکان حذف پست وجود نداره)

Dr Hannibal
14-09-2011, 13:28
ممنون
سوال دیگه
تا جایی که من شنیدم آواست نیاز به فعالسازی آنلاین داره درسته؟
و اگه اینطوریه راه حلی واسه اونی که دسترسی به اینترنت نداره هست؟

(سوال جاش اینجا نیست ولی امکان حذف پست وجود نداره)

MasterGeek
14-09-2011, 17:03
3 نسخه یک ساله 70 دلار میشه ، نه 30 تا.

IP غیر ایرانی تست کنید.

در ضمن لایسنس ها قانونی پست بالا پیوست شده و چند ماهی کار میکنند.

آره ولی واسه من تخفیف دادن، چون مشتری خوبی بودم و تا حالا کرک نکردم:31:
اصلا به همین خاطر بود که خواستم لایسنسشو بگیرم، از طریق خود نرم افزار اوست هم اطلاع دادن، یعنی گزینه هاش بالا اومد....

الان توی سایتش گشتم توی ایران Re-seller نداره! اگه بخوام بخرم باید با VISA یا Master بگیرم که خودم ندارم...

تا حالا که از نسخه ی رایگانش راضی بودم به نظر ترکیب رایگان اوست و فایروال کمودو عالیه، دیگه نیازی چندانی به پول نیست ولی این تخفیف هم وسوسه کننده است....

K1lou
15-09-2011, 06:49
با سلام
ویرایش شد
دوستان این قسمت sandbox و webrep اگه این انتی ویروس کنار فایروال کومودو نصب باشه تداخلی با سند بوکس کومودو ایجاد نمیشه ؟

Dr Hannibal
15-09-2011, 08:50
با سلام
ویرایش شد
دوستان این قسمت sandbox و webrep اگه این انتی ویروس کنار فایروال کومودو نصب باشه تداخلی با سند بوکس کومودو ایجاد نمیشه ؟

webrep که به هیچ وجه (کمودو webrep ) نداره.

ولی سندباکس بهتره خاموش باشه ،

K1lou
15-09-2011, 08:51
webrep که به هیچ وجه (کمودو webrep ) نداره.

ولی سندباکس بهتره خاموش باشه ،

با سلام و تشکر
دکتر جان ممنون بابت اینهمه زحمت
میشه در مورد این قابلیت webrep توضیح بدین
با تشکر

Dr Hannibal
15-09-2011, 08:58
با سلام و تشکر
دکتر جان ممنون بابت اینهمه زحمت
میشه در مورد این قابلیت webrep توضیح بدین
با تشکر

منظور پلاگینی هست که روی مرورگر ها نصب میشه ، وظیفشم هم آنتی فیشینگ ، شناسه گذار سایت های سیف و غیر سیف ، و... هست

saeid 22
15-09-2011, 17:54
سلام
من AVAST Internet Seucrity v6.0.1289 استفاده میکنم بعضی از نرم افزارها که اجرا میکنم به عوان ویروس میشناسه و پاک میکنه که البته در Viurs chest قابل Restore هستش می خواستم بدونم نمیشه کاری کرد یا تنظیماتی نداره که به آنتی ویروس معرفی کرد این نرم آفزار وقتی اجرا میکنم پاک نکنه؟با تشکر

Dr Hannibal
15-09-2011, 18:00
سلام
من AVAST Internet Seucrity v6.0.1289 استفاده میکنم بعضی از نرم افزارها که اجرا میکنم به عوان ویروس میشناسه و پاک میکنه که البته در Viurs chest قابل Restore هستش می خواستم بدونم نمیشه کاری کرد یا تنظیماتی نداره که به آنتی ویروس معرفی کرد این نرم آفزار وقتی اجرا میکنم پاک نکنه؟با تشکر

saeid 22
15-09-2011, 19:17
بازم من وقتی روی برنام کلیک میکنم سریع آنتی ویروس پاکش میکنه

Dr Hannibal
15-09-2011, 19:29
بازم من وقتی روی برنام کلیک میکنم سریع آنتی ویروس پاکش میکنه

وارد لیست exclusion میکنید ؟

قبلش آنتی ویروس رو خاموش میکنید ؟

saeid 22
15-09-2011, 19:46
وارد لیست exclusion میکنید ؟

قبلش آنتی ویروس رو خاموش میکنید ؟
وارد لیست exclusion میکنم
هم آنتی ویروس را خاموش کردم و هم روشن امتحان کردم بازم پاک کرد
Win32:Malvare-gen میشناسه

pcsoft
15-09-2011, 19:50
وارد لیست exclusion میکنم
هم آنتی ویروس را خاموش کردم و هم روشن امتحان کردم بازم پاک کرد
Win32:Malvare-gen میشناسه

مکان فایل رو عوض کنین و بعد دوباره استثنا کنید. ببینید باز هم همونطوره؟

saeid 22
15-09-2011, 19:59
مکان فایل رو عوض کنین و بعد دوباره استثنا کنید. ببینید باز هم همونطوره؟
مکان فایل هم عوض کردم بازم پاک میکنه
فقط باید آنتی ویروس را غیر فعال کنم تا پاکش نکنه

Dr Hannibal
15-09-2011, 21:18
مکان فایل هم عوض کردم بازم پاک میکنه
فقط باید آنتی ویروس را غیر فعال کنم تا پاکش نکنه

اگه فایل حجمش کمه اینجا بذارید تست کنیم ،

قله بلند
15-09-2011, 23:35
سلام
دوستان، من امروز Avast Antivirus V 4.8 رو نصب کردم و سریالش رو هم دادم ولی هنگام آپدیت پیغام داد که این license key، برای این محصول، بی ارزشه و به روز رسانی هم نشد.
این تاپیک در سال 2005 ایجاد شده. آیا نظر دوستان در حال حاضر، قوی بودن این آنتی ویروس هست؟ و برنامه کمکی و قویتر نیاز نداره؟

Dr Hannibal
15-09-2011, 23:56
سلام
دوستان، من امروز Avast Antivirus V 4.8 رو نصب کردم و سریالش رو هم دادم ولی هنگام آپدیت پیغام داد که این license key، برای این محصول، بی ارزشه و به روز رسانی هم نشد.
این تاپیک در سال 2005 ایجاد شده. آیا نظر دوستان در حال حاضر، قوی بودن این آنتی ویروس هست؟ و برنامه کمکی و قویتر نیاز نداره؟

بحث و تبادل نظر در رابطه با مکمل های آنتی ویروس ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

reza6469
16-09-2011, 12:42
سلام دوستا لطفا اگه کرکی واسه نسخه جدید آواست دارید بذارید،چون کلهدهاش بعد از مدتی بلوکه میشن!لطفا کرکش بذارید.

قله بلند
16-09-2011, 13:29
سلام
متشکرم
دانلودش کردم و سه فایل با نام های avast Key، AVAST.IS و AVAST.RO رو دیدم.
ولی این رو نفهمیدم:

برنامه رو باز کنید و لایسنس IS رو از بخش subscription به نرم افزار بدین.

polestar98g
16-09-2011, 22:54
سلام

سایت --------- با اینکه پس از بررسی و تحقیقهای متعدد، AVAST را پیشنهاد کرده بعدش گفته که قابلیت اعتمادسازی ندارد وبرای حلّ این مشکل باید فایل مورد نظرتان را تبدیل به RAR کنید؛
دوستان عزیزی که با این آنتی ویروس آشنا هستند لطف کنند بگویند که با این ضدّ حال چطور برخورد کرده‌اند؛ چون من شدیداّ به آواست علاقه‌مند شده‌ام و می‌خوام نصبش کنم فقط در این مشکلش موندم؛ اگه حل بشه رفتم که نصب کنم.

reza6469
16-09-2011, 23:06
سلام دوستان چه فرقی بین اینترنت سکوریتی و آنتی ویروس آواست ازنظر قدرت و کارایی وجود داره؟

pcsoft
17-09-2011, 05:38
سلام دوستان چه فرقی بین اینترنت سکوریتی و آنتی ویروس آواست ازنظر قدرت و کارایی وجود داره؟

سلام
اوست رایگان، فایروال ندارد.
اینترنت سکیوریتی، فایروال و Safe Zone دارد.
اطلاعات بیشتر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز لحاظ کارایی هم باید نسخه رایگان رو با پرو مقایسه کنید.

reza6469
17-09-2011, 09:33
سلام دوستان آیا اطلاعاتی درباره نسخه در حال ساخت آواست7 کسی در دست داره؟لطفا بگید.

khmusic
17-09-2011, 15:40
mail shield آواست من خاموشه چرا؟
نسخه6 فری

Dr Hannibal
20-09-2011, 09:49
سلام. اگه راهنمایی کنید ممنون می شم چون آنتی ویروس، بدون آپدیت مونده

نرم افزار رو باز کنید ،

قسمت

maintenance

سپس

subscription

روی ایسرت لایسنس فایل کلیک کنید و لایسنس مربوط به ورژن خودتون رو به نرم ازفرار بدین.

behrouz_eng
21-09-2011, 16:06
با سلام . امروز كرك آواست ديگه كار نميكنه و پيغام خطا ميده

Dr Hannibal
21-09-2011, 17:50
با سلام . امروز كرك آواست ديگه كار نميكنه و پيغام خطا ميده

لایسنس قانونی معتبر ، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قله بلند
22-09-2011, 17:04
نرم افزار رو باز کنید ،

قسمت

maintenance

سپس

subscription

روی ایسرت لایسنس فایل کلیک کنید و لایسنس مربوط به ورژن خودتون رو به نرم ازفرار بدین.

سلام
من چنین گزینه هایی رو نمی بینم. آواست، یک توپ گرد رو نشون می ده که حرف a روش حک شده و می چرخه. وقتی روش راست کلیک می کنم، گزینه ای با نام maintenance رو نداره.

Dr Hannibal
22-09-2011, 20:17
سلام
من چنین گزینه هایی رو نمی بینم. آواست، یک توپ گرد رو نشون می ده که حرف a روش حک شده و می چرخه. وقتی روش راست کلیک می کنم، گزینه ای با نام maintenance رو نداره.

عرض میکنم نرم افزار رو باز کنید شما کلیک راست میکنید !!!

شکل زیر رو ببینید

mm_yaghoob
22-09-2011, 21:20
سلام
من چند روز پيش ليسانس قانوني را از اين سايت كه توسط جنابdrhaniball اپلود شده بود دانلود كردم
ولي از ديروز يك صفحه ارور ميده شكل زير

يعني ليسانس قانوني نيست
خوا هشن ليسانس جديد را اپلود كنيد
و معني و مفهموم ارور بالايي را شرح دهيد

Dr Hannibal
22-09-2011, 22:14
سلام
من چند روز پيش ليسانس قانوني را از اين سايت كه توسط جنابdrhaniball اپلود شده بود دانلود كردم
ولي از ديروز يك صفحه ارور ميده شكل زير

يعني ليسانس قانوني نيست
خوا هشن ليسانس جديد را اپلود كنيد
و معني و مفهموم ارور بالايي را شرح دهيد

لایسنس دیشب اکسپایر شد ، لایسنس های جدید رو میذارم ،

این پیام وقتی پیش میاد که لایسنس شما بی اعتبار بشه.

Dr Hannibal
22-09-2011, 22:24
لایسنس های معتبر pro و ais

تست شده.

.
.
.
.
.
.

sajjad1973
23-09-2011, 08:36

تست شده.

.
.
.
.
.
.

اقا ممنون شما واقعا به روز هستید

قله بلند
23-09-2011, 12:57
سلام
ببخشید ولی من چنین پنجره ای رو نمی بینم. همه قسمت های نرم افزار رو هم دیدم. من از Avast Antivirus V 4.8 استفاده می کنم و گزینه های شکل زیر رو دارم.

nima6425
24-09-2011, 23:04
اینم کرکavast! Internet Security

tak2750
26-09-2011, 09:37

تست شده.

.
.
.
.
.
.

اینها هم از کار افتادند.
هر بار که به اینترنت وصل میشم مییگه نسخه شما غیر قانونیه
و مجبور میشم دوباره این لایسنس رو نصب کنم.

reza6469
26-09-2011, 11:26
سلام دوستان کسی درباره avast7که آلفاش اومده کسی خبری داره؟

kamivh1
26-09-2011, 12:07
سلام اگر کسی هنوز با لایسنس ها مشکل داره این لایسنس رو برای اینترنت سکوریتی امتحان کنه. دیگه اون پیام نمیاد.

mm_yaghoob
26-09-2011, 23:17
در اينترنت سكورتي اواست چه تنظيمي لازم است تا
هر برنامه اي بخود به اينترنت وصل بشه از ما اجازه بگيره؟؟؟

shabnam1986
29-09-2011, 22:54
میشه کمکم کنین؟؟

Rahpooyan
29-09-2011, 23:30
روی گزینه Fix now در بالا یا گزینه Start program کلیک کن ببین مشکلت رفع نمی شود ؟

shabnam1986
29-09-2011, 23:33
کار نمیکنه یعنی بعد از کلیلک هم اتفاقی نمیفته

mhda69
29-09-2011, 23:47
این مشکل واس منم پیش امده بود متاسفانه هرکاری کردم حل نشد کرک برنامه از کار افتاده لایسنس و کرک جدبد و معتبر از چندتا سایت معتبر گرفتم نشد
حتی ورژن کلا جدیدترشم دانلویدم و نصبیدم بازم نشد در نهیت مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم...

boros
01-10-2011, 16:33
سلام
من نسخه رایگان این نرم افزار رو دانلود کردم . اما الان میگه 40 دلار بدید واسه رجیستر و آپدیت کردن دیتا بیس و ...
یعنی رایگان نیست ؟

ArashMiniStar
01-10-2011, 17:39
سلام
من نسخه رایگان این نرم افزار رو دانلود کردم . اما الان میگه 40 دلار بدید واسه رجیستر و آپدیت کردن دیتا بیس و ...
یعنی رایگان نیست ؟
یا نسخه رایگان نیست یا منظورتون همون اطلاعیه ای هست که برای خرید نسخه پولی میدهد هست.چون هم Anti Virus pro داره هم Internet security

kiuna
07-10-2011, 09:43
برای نسخه اینترنت سکوریتی6 کرک پیدا میشه ؟
اگر اره اموزش کار کردنش رو هم بزارید

post98
09-10-2011, 01:30
میشه کمکم کنین؟؟

سلام

دوست عزیز با برنامه your unistaller آنتی ویروس رو پاک کن بعد با برنامه ccleaner ریجستری رو هم پاک سازی کن
بعد سیستم رو یه بار restart کن بعد آنتی ویروس رو دوباره نصب کن و key جدید بهش بده

برای دریافت جدید ترین key ها برای هر آنتی ویروس میتونید به این سایت برید :

---------- Post added at 03:30 AM ---------- Previous post was at 03:25 AM ----------

برای نسخه اینترنت سکوریتی6 کرک پیدا میشه ؟
اگر اره اموزش کار کردنش رو هم بزارید

سلام

چرا پیدا نشه دوست عزیز برو به این سایت هم فایل های آپدیت آفلاین هستش هم key های جدید روش key زدن هم
آموزشش هست.

Netw0rks
14-10-2011, 12:29
سلام دوستان

برای استفاده از V_P_N باید آنتی ویروس رو غیر فعال کنم !

کسی میدونه مشکل از چیه ؟

! Alex !
16-10-2011, 16:13
نه نیازی نیست غیر فعال باشه

AMIR.KIK
16-10-2011, 18:53
key avast internet security

Netw0rks
17-10-2011, 19:34
سلام دوستان

برای استفاده از V_P_N باید آنتی ویروس رو غیر فعال کنم !

کسی میدونه مشکل از چیه ؟

کسی نمی دونه ؟

TurkOglu1993
19-10-2011, 13:59
چطوری از آپدیت ها فایل پشتیبان بگیرم؟

TurkOglu1993
20-10-2011, 10:35
کسی نمی دونه ؟

ممکنه فایروالت بلاک کرده باشه

Netw0rks
20-10-2011, 12:43
ممکنه فایروالت بلاک کرده باشه

فایروال آنتی ویروس ؟

این رو باید از کجا بفهمم و چطوری میتونم آزادش کنم ؟

TurkOglu1993
20-10-2011, 13:05
فایروال آنتی ویروس ؟

این رو باید از کجا بفهمم و چطوری میتونم آزادش کنم ؟

از چی استفاده میکنی؟
avast internet security?

Netw0rks
20-10-2011, 13:19
از چی استفاده میکنی؟
avast internet security?

بله ! :20:

TurkOglu1993
20-10-2011, 14:21
بله ! :20:

خب من از اینترنت سکیوریتی آواست استفاده نکردم از آواست فری استفاده میکنم که فایروال نداره
باید دوستانی که استفاده کردن راهنمایی کنند
باید فقط فایروالتو غیر فعال کنی و تست کنی ببینی کار میکنه اگه کار کرد فایروال بلاک کرده
برای غیر فعال کردن فایروال رو آیکون آواست گوشه تسکبار کلیک راست کن و دنبال گزینه ای مثل disable firewall باش

capitan black
21-10-2011, 11:47
دوستان چطوری میتونم اواست فری رو به صورت افلاین اپدیت کنم؟...سپاس

TurkOglu1993
21-10-2011, 11:58

کسی نبود :19:

TurkOglu1993
27-10-2011, 10:19
یعنی کسی چیزی نمیدونه:13:

hovo
02-11-2011, 13:33
کسی نبود :19:

یعنی کسی چیزی نمیدونه:13:

سلام
برو اینجا
C:\Program Files\AVAST Software\Avast
دوتا فولدر
def
setup
کپی کن یه جای دیگه همین
این دوتا فولدر آبدیت های اوست هستند
برای ابدیت آفلاین هم همون فولدر ها رو توی سیف مود بریز داخل این دایرکتوری
C:\Program Files\AVAST Software\Avast

وقت همه گی به خیر
من یه مشکل کوچیک دارم با فایروال
دانل مسنجر یاهو که میخوام از ویس کال استفاده کنم این فایر وال نمیزاره
هرچی هم بهش ور رفتم که امنش کنم و سیف زون کنم اکسکلود کنم و اینها نشده
تنها امیدم به اسپیسیفی پورت هست که وقتی درستش میکنم و همه پورتها رو آل میزنم و الو میزارم برای 3 ثانیه درست میشه ولی بلافاصلیه خود اوست برش میگردونه بازم نمیشه با اینکه اکسلود هست سیف زوم هست دستی هم فایروال تنظیمه ولی فایروال برش میگردونه به اتو دیتکت و غیر فعالش میکنه
گیج شدم دیگه

اوست رو که دی زیبل میکنم ویس مسنجر راه میافته

ورژن مسنجر ymsgr1100_2014_us
با ورژن 8 هم امتحان کردم نشد
Avast Internet Security 6.0.1289

اما خدایی این رودست نداره بهترینه اوست حتی کسپر رو هم گذاشته پشت سرش این الگوریتم جدیدش که دیگه نگو فکر کنم دیگه تو ورپن جدید فقط الگوریتمش آبدیت بشه و دیگه خبری از آبدیت های 5 مگی و اینها نباشه و راحت میشیم از آبدیت های زود به زودش
هر چند رفتم دستی زمان آبدیت رو زیاد کردم ولی بازم رود به زود آبدیت میکنه خوره اکانت adsl
من یه کالکشن 50 مگی از ویروسها دارم همشون رو شناخت عالیه
قبلا نود 2.7 داشتم تا 3 ماه پیش که آبدیت میشد حرف نداشت نود 4 رو میخورد حیف که دیگه آبدیت نشد

hovo
02-11-2011, 17:04
این ورژنAvast Internet Security 6.0.1203 رو هم امتحان کردم اما بازم نشد
ضمن این که این ورژن همین الان روی یه نوت بوک نصب دارم اونجا ویس و ویدئو کال درسته و هم وب کم و هم میکرو فون هم اسپیکر (وویس کال) کار میکنه
اما نمی دونم مشکلش با پی سی چیه
البته من هد ست نزدم
و توی تنظیمات اسپیک رو به عنوان هدفون و میکرئو فون ورودی رو به عنوان میکروفون بهش دادم
ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه و اصلا های لایت نیست؟
توی پرفورمنس توی تست هم که میرم هم میکروفون صدای ورودی داره هم صدای خروجی از اسپیکر میاد ولی توی مسنجر فعال نیست والا دیگه گیج گیج شدم

Netw0rks
02-11-2011, 19:54
سلام

َآواستم رو چون انقضای لیسنسش تموم شده بود ، با Avast Removal Tool.exe حذف کردم و دوباره نصبش کردم اما Unsecured شده !

روی Fix Now هم که کلیک می کنم سه بار اجازه دسترسی میخواد و هیچ اتفاقی هم نمی افته !

باید چیکارش کنم ؟

hovo
02-11-2011, 23:16
بهترین جا برای دانلود ورژن جدید اوست ایران ست آپ هست
واقعا این سایت توی زمینه آنتی ویروس بهترین سایت ایرانه

pcsoft
07-11-2011, 13:37
این قابلیت Web Shield جلوی دسترسی سیستم به اینترنت رو می گیره.
راه حلی هست؟

K1lou
08-11-2011, 07:50
با سلام
من نسخه free رو توی سیستم دارم حالا میخوام اونو حذف کنم و اخرین ورزن pro رو نصب کنم
برای پاک کردن کامل نسخه free از روی سیستم نرم افزاری از طرف avast ارائه نشده ؟ و باید با نرم افزارهای معمولی پاکش کنم ؟

لینک اخرین نسخه انتی ویروس pro رو می خواستم
برای این نسخه pro لیسنس و کی گیر میاد ؟ چون به استفاده از کرک عادت ندارم
با تشکر

DJ Fred
08-11-2011, 23:24
نسخه فری با پرو چه تفاوتی داره؟

majid_n
11-11-2011, 08:01
سلام
چند روزیه اواست رو نصب کردم و حتی از طریق خود سایت اکتیو کردم ولی هنوز نتونستم اپدیتش کنم ؛هر بار تا یه قسمتی متوقف میشه ؛پرو 6 دارم: لطفا کمک کنید این مشکل رو بر طرف کنم ممنونم ؛