PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Avast ← راهنمای تاپیک در پست اول

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

Dr Hannibal
20-10-2010, 22:40
کرک Avast Internet Security 5 تا سال 2024

مراحل کرک:

1) برنامه AVAST رو باز کنید سپس روی setting کلیک کنید.

2) از تنظیمات قسمت troubleshooting رو باز کنید.

3) در این پنجره تیک enable avast self defense رو بردارید.

4) حالا برنامه رو ببنیدید.

5) تسک منیجر رو باز کنید پروسس های AVASTul.exe و avascv.exe رو end کنید.

6) فایل پیوست شده زیر رو از حالت فشرده خارج کنید.

7) وارد محل پوشه نصب avast بشید و در آن قسمت کپی کنید.

8) سیستم رو ریست کنید و پیام فعال سازی بعد از راه اندازی مجدد سیستم میبینید که مراحلش رو انجام میدید و برنامه تا سال 2024 فعال میشه.

9) برنامه AVAST رو باز کنید سپس روی setting کلیک کنید.

10) قسمت آپدیت سربرگ پروگرم رو روی حالت manual بذارید و دیگه پروگرم رو آپدیت نکنید.

موفق باشید.

Karkas20
20-10-2010, 23:03
ایول به دکترهانیبال دمت گرم.دوستداران اواست بیان حالش را ببرند

amir_h199
21-10-2010, 11:31
کرک Avast Internet Security 5 تا سال 2024

مراحل کرک:

4) حالا برنامه رو ببنیدید.

5) تسک منیجر رو باز کنید پروسس های AVASTul.exe و avascv.exe رو end کنید.

6) فایل پیوست شده زیر رو از حالت فشرده خارج کنید.

7) وارد محل پوشه نصب avast بشید و در آن قسمت کپی کنید.

8) سیستم رو ریست کنید و پیام فعال سازی بعد از راه اندازی مجدد سیستم میبینید که مراحلش رو انجام میدید و برنامه تا سال 2024 فعال میشه.

9) برنامه AVAST رو باز کنید سپس روی setting کلیک کنید.

10) قسمت آپدیت سربرگ پروگرم رو روی حالت manual بذارید و دیگه پروگرم رو آپدیت نکنید.

موفق باشید.

آقا این اینترنت سکیوریتی ما رو از کار انداخت.... error داد که همین فایل مشکل داره

Dr Hannibal
21-10-2010, 12:11
آقا این اینترنت سکیوریتی ما رو از کار انداخت.... error داد که همین فایل مشکل داره

مراحل کرک رو دقت کنید. مخصوصا قسمت 3 و 5 و 10 که اشتباه کنید این اتفاق می افته.

پس یک بار دیگه برنامه پاک کنید و اگر می خواهید از کرک استفاده کنید طبق این مراحل پیگیری کنید. اشتباه کنید باز از اول.

موفق باشید

pedram_sad
21-10-2010, 12:23
من کرک رو زدم
تاریخش که خورد تا 2025
دیگه اون پیغام نمیاد ولی update کار نمیکنه
یعنی engine and virus رو که میزنم اپ بشه همینطوری میمونه ( Please wait ) و اصلا درصدی ازش نمیره

راستی بعد از اتمام کار اون enable avast self defense رو دوباره Enable کنیم دیگه درسته ؟

Dr Hannibal
21-10-2010, 12:32
من کرک رو زدم
تاریخش که خورد تا 2025
دیگه اون پیغام نمیاد ولی update کار نمیکنه
یعنی engine and virus رو که میزنم اپ بشه همینطوری میمونه ( Please wait ) و اصلا درصدی ازش نمیره

راستی بعد از اتمام کار اون enable avast self defense رو دوباره Enable کنیم دیگه درسته ؟

بله روشن کنید.

اما اگه تاریخ زده 2025 ولی دیتابیس آپدیت نمیشه اصلا فایده نداره.

یک پیشنهاد دارم:

حالا که مشکل لایسنس اینترنت سکیورتی بوجود اومده و شرکت داره جلوی لایسنس های پخش شده رو میگیره و قطعا باز با پیدا شدن لایسنس جدید در آینده مشکل بلوک شدن لایسنس بوجود میاد این کار منطقی ترین کاره.

شما نسخه آنتی ویروس avast رو نصب کنید و یک سال رایگان فعال کنید.

سپس یک فایروال برای سیستم انتخاب کنید به طور مثال Outpost یا comodo . هر دو محصول نامبرده شده رایگان هستند و قدرتشون بسایر بیشتر از فایروال Avast هست. ( اصلا قابل مقایسه نیست )

این منطقی ترین و بهترین کاره.

موفق باشید

pedram_sad
21-10-2010, 13:03
بله روشن کنید.

اما اگه تاریخ زده 2025 ولی دیتابیس آپدیت نمیشه اصلا فایده نداره.

یک پیشنهاد دارم:

حالا که مشکل لایسنس اینترنت سکیورتی بوجود اومده و شرکت داره جلوی لایسنس های پخش شده رو میگیره و قطعا باز با پیدا شدن لایسنس جدید در آینده مشکل بلوک شدن لایسنس بوجود میاد این کار منطقی ترین کاره.

سپس یک فایروال برای سیستم انتخاب کنید به طور مثال Outpost یا comodo . هر دو محصول نامبرده شده رایگان هستند و قدرتشون بسایر بیشتر از فایروال Avast هست. ( اصلا قابل مقایسه نیست )

موفق باشید
یعنی الان شما و دوستان دیگر هم همین مشکل رو دچار شدید ؟
اگه اره که فکر کنم همون بهترین راه باشه

من تا 2 ماه قبل bitdiffender داشتم که به شدت سنگین بود و وقتی avast رو اشنا شدم باهاش پی به سبکی و در عین حال قدرتش بردم
یک ماهی همون antivirus اش نصب بود
که بعدش گفتم خوب این internet security رو نصب کنم

Dr Hannibal
21-10-2010, 13:28
یعنی الان شما و دوستان دیگر هم همین مشکل رو دچار شدید ؟
اگه اره که فکر کنم همون بهترین راه باشه

من تا 2 ماه قبل bitdiffender داشتم که به شدت سنگین بود و وقتی avast رو اشنا شدم باهاش پی به سبکی و در عین حال قدرتش بردم
یک ماهی همون antivirus اش نصب بود
که بعدش گفتم خوب این internet security رو نصب کنم

بله این اتفاق جدیدا افتاده ، ( بلوک شدن لایسنس ها )

بله شما طبق راهنمایی بالا نرم افزار هارو نصب کنید علاوه بر اینکه ضرر نمیکنید افزایش قدرت هم دارید ، لازم به ذکر هست که قدرت شناسایی در هر دو نسخه یکی است.

موفق باشید.

shahab_f
21-10-2010, 15:13
من avast professional 4.8 روی لپ تاپم نصب بود ، هی پیغام میداد نصب ورژن 5 من هم اکی زدم یه سری فایل دانلود کرد و آخر نوشت تا ورژن قبلی پاک نشه ورژن جدید نصب نمیشه و aswcleaner.exe را دانلود و اجرا کنید . منم اینکارو کردم و avast ام پاک شد و جدیده هم نصب نشد ! به همین دلیل با system restore برگشتم به زمانی که avast رو پاک نکرده بودم ، اما الان دیگه اجرا نمیشه و این ارور رو میده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مراحل توی help اش از جمله رفتن به قسمت manage در my computer و قسمت services و start کردن avast رو هم انجام دادم اما جواب نمیده . چیکار باید بکنم ؟

Dr Hannibal
21-10-2010, 22:51
من avast professional 4.8 روی لپ تاپم نصب بود ، هی پیغام میداد نصب ورژن 5 من هم اکی زدم یه سری فایل دانلود کرد و آخر نوشت تا ورژن قبلی پاک نشه ورژن جدید نصب نمیشه و aswcleaner.exe را دانلود و اجرا کنید . منم اینکارو کردم و avast ام پاک شد و جدیده هم نصب نشد ! به همین دلیل با system restore برگشتم به زمانی که avast رو پاک نکرده بودم ، اما الان دیگه اجرا نمیشه و این ارور رو میده :
مراحل توی help اش از جمله رفتن به قسمت manage در my computer و قسمت services و start کردن avast رو هم انجام دادم اما جواب نمیده . چیکار باید بکنم ؟

avast رو از کنترل پنل پاک کنید.

سیستم رو ریست کنید.

برنامه زیر رو دانلود کنید.

uninstallation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیستم رو از سیف مد بالا بیارید.

برنامه بالارو اجرا کنید.

avast رو دوباره نصب کنید.

موفق باشید.

shahab_f
21-10-2010, 23:42
avast رو از کنترل پنل پاک کنید.

سیستم رو ریست کنید.

برنامه زیر رو دانلود کنید.

uninstallation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] files%2Feng%2Faswclear5.exe)

سیستم رو از سیف مد بالا بیارید.

برنامه بالارو اجرا کنید.

avast رو دوباره نصب کنید.

موفق باشید.
آخه avast من رو گارانتی لپ تاپم نصب کرده بود ، البته نمیدونم کرک شده بود یا registration keys اش اصلی بود . این ورژن هست » avast 4.8 professional

Dr Hannibal
21-10-2010, 23:52
آخه avast من رو گارانتی لپ تاپم نصب کرده بود ، البته نمیدونم کرک شده بود یا registration keys اش اصلی بود . این ورژن هست » avast 4.8 professional

ورژن professional فایروال نداره ، پس مثل پیشنهاد این پست بعد از پاکسازی انجام بدید.

اگه نسخه اصل بوده که باید کد رو بهتون میداد.

قدرت دیتابیس professional با نسخه رایگانش یکیه ،در ضمن شما نسخه 5 رو نصب میکنید که بهتر از 4 هست. البته میتونی از گارانتی بپرسی ببینی بازم لایسنس میده یا نه اما همونطور که گفتم لازم نیست چون باید فاروال هم نصب کنید همون نسخه 5 رایگان بهترینه.

البته لایسنس برای professional نسخه 5 هم موجوده ولی نمیدونم جواب میده یا نه. لایسنس خواستید بگید چندتا بذارم شاید یکیش درست شه.

موفق باشید.

MILAD99
22-10-2010, 12:40

موفق باشید

خوب ظاهرا چاره دیگه ای نداریم.

آقا حالا Avast Free رو نصبیدیم، حالا کدوم فایروال رو نصب کنم؟؟
ببینید یه چیزی باشه مثل آواست، سبک باشه، به هر کلیکی که میکنی گیر نده و آپدیتش هم راحت باشه و آپشن های خوبی هم واسه تنظیمات پورت ها و... داشته باشه.
دوستان چی پیشنهاد میکنن؟؟

Dr Hannibal
22-10-2010, 12:56
خوب ظاهرا چاره دیگه ای نداریم.

آقا حالا Avast Free رو نصبیدیم، حالا کدوم فایروال رو نصب کنم؟؟
ببینید یه چیزی باشه مثل آواست، سبک باشه، به هر کلیکی که میکنی گیر نده و آپدیتش هم راحت باشه و آپشن های خوبی هم واسه تنظیمات پورت ها و... داشته باشه.
دوستان چی پیشنهاد میکنن؟؟

راحت و مناسب می خواهید outpost

نسخه pro نصب کنید که دیگه سنگ تموم گذاشته باشید : دی

پس شد AVAST free + outpost

دانلود:

سریال فعال سازی دائمی:

البته میتونید به تاپیک دوم امضای من مراجعه کنید ببینید قدرت فایوال تا چه حد میتونه به امنیت سیستم کمک کنه.

اما چون مد نظر شما فقط راحتی بود outpost رو پیشنهاد دادم.

سوال دیگه در مرد فایروال ها داشید میتونید در تاپیک فاوال ها بپرسید

یا اگه در مورد outpost داشتید در تاپیک اختصاصیش.

موفق باشید.

saeedpm
22-10-2010, 16:29
لطفا لایسنس avast 5 بزارید قبلی ها همه از کار افتاد.

n-95
22-10-2010, 21:05
avast فایل های zip و rar نمی تونه چک کنه؟

n-95
22-10-2010, 21:18
این لایسنس احتمالا کار کنه

saeedpm
22-10-2010, 21:59
این لایسنس احتمالا کار کنه

نه کار نکرد

Dr Hannibal
22-10-2010, 23:41
لطفا لایسنس avast 5 بزارید قبلی ها همه از کار افتاد.

متاسفانه avast داره لایسنس های پخش شده رو بلوک میکنه ، پس فعلا نمیتونید از لایسنس استفاده کنید.

این پست یک کرک معرفی کردم ، کرکی هست که معروف شده و اکثرا ازش استفاده میکنند که اون هم دوستان گفتند برای اپدیت مشکل داره اما اگه مایل بودید تست کنید( من پیشنهاد نمیکنم )

پیشنهاد من این پست هست:

موفق باشید

siavashjal
23-10-2010, 10:05
دوست عزیز پیشنهاد من اینه که از نسخه رایگانش استفاده کنید. چون میزان آپدیت ها و دیتابیس برنامه در نسخه های رایگان و پولی یکسان هست و نسخه پولی فقط یک سری امکانات اضافی داره که شما همون امکانات رو می تونید با نصب یک فایروال رایگان به دست بیارید.

saeedpm
23-10-2010, 15:17
متاسفانه avast داره لایسنس های پخش شده رو بلوک میکنه ، پس فعلا نمیتونید از لایسنس استفاده کنید.

این پست یک کرک معرفی کردم ، کرکی هست که معروف شده و اکثرا ازش استفاده میکنند که اون هم دوستان گفتند برای اپدیت مشکل داره اما اگه مایل بودید تست کنید( من پیشنهاد نمیکنم )

پیشنهاد من این پست هست:

موفق باشید

داداش شما بغیر از اوست چی رو پیشنهاد میکنی فایروال هم داشته باشه بهترینی که خودت استفاده میکنی رو بگو

Dr Hannibal
23-10-2010, 16:37
داداش شما بغیر از اوست چی رو پیشنهاد میکنی فایروال هم داشته باشه بهترینی که خودت استفاده میکنی رو بگو

avast آنتی ویروسه خوبیه ، شما بیشتر به یک فایروال خوب نیاز دارید که پیشنهادم گفتم comodo و outpost . یکم تاپیک comodo رو بخونید خواستید تست کنید.

rassool
24-10-2010, 10:40
سلام آقا هرکی لایسنس جدید گیر اورد لطف کنه اینجا بزاره ممنون . 2 روزه انتی ویروس لایسنس رو تقلبی شناخته اپدیت نمیشه . اگه جدیدش اومد لطف کنین بزارین . من از روشی که دکتر هانی بال گذاشته بود رفتم واسه من جواب نداد.

n-95
24-10-2010, 12:07
باید بری آپدیت های آفلاین دانلود کنی فقط مقدار زیادی حجمش بالاست. یا پاکش کن آویرا نصب کن

rassool
24-10-2010, 23:00
باید بری آپدیت های آفلاین دانلود کنی فقط مقدار زیادی حجمش بالاست. یا پاکش کن آویرا نصب کن
افلاینش که حجمش خیلی بالاس . اویرام اصلا خوشم نمیاد یه بار نصب کردم دهنمو سرویس کرد . :11:

n-95
25-10-2010, 13:17
avast فایل های فشرده رو نمیتونه اسکن کنه ، حالا برای آپدیت نشدن باید از کافی نت کمک بگیری .
در مورد آویرا هم که من دارم استفاده میکنم مشکلی نداره . دهن من که سالمه البته از عکس آواتار شما معلومه چی به روزت آورده.
مشکل آویرا چیه؟؟

Dreamland
26-10-2010, 03:52
Avast Pro New License

rassool
26-10-2010, 23:24
ممنون اما کارنمیکنه :20:

Dreamland
27-10-2010, 03:29
ممنون اما کارنمیکنه :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MDBK007
27-10-2010, 17:39
سلام.
می خواستم بدونم چه ورژنی از Comodo را باید نصب کن که همراه Avast امنیت سیستمم را زیادتر کنم؟
با تشکر.

meisam317
27-10-2010, 18:39
سلام.
می خواستم بدونم چه ورژنی از Comodo را باید نصب کن که همراه Avast امنیت سیستمم را زیادتر کنم؟
با تشکر.
خوب جديدترين ور»ن پسر خوب

Dr Hannibal
27-10-2010, 21:00
سلام.
با تشکر.

فقط فایروال نصب کنید.

دقت کنید در هنگام نصب تیک نصب شدن انتی ویروس برداشته بشه.

AVAST + firewall comodo
تاپیک اختصاصی Comodo Internet Security - راهنمای تاپیک در پست اول و دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید

hadi beiki
02-11-2010, 16:10
سلام
یه مشکلی دارم و اون اینه که وقتی avast 5 رو نصب کردم با فایر فاکس نمی تونم به اینترنت وصل شم.
کسی می تونه کمک کنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr Hannibal
03-11-2010, 21:42
سلام
یه مشکلی دارم و اون اینه که وقتی avast 5 رو نصب کردم با فایر فاکس نمی تونم به اینترنت وصل شم.
کسی می تونه کمک کنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درود:

firewall ---> app rules

فایرفاکس رو پیدا کنید و دسترسیشو به اینترنت آزاد کنید.

موفق باشید

FAR_FA
07-11-2010, 18:52
سلام

من نسخه avast Antivirus Pro 5.0.677 - Final رو بتازگي دانلود كردم و بعد نصب . از اين آنتي ويروس خوشم اومده .
سرعتش تو اسكن از نود و آويرا ، بنظرم بيشره .
لايسنس كار نميكنه ولي برنامه اكتيوه .

حالا ميخواستم اين آنتي ويروس رو موقتا" نصب كنم ، البته ميرم نسخه آزادش رو دانلود ميكنم تا بتونم راحت آپديتش كنم ، سوالي كه برام پيش اومده اينه كه :

1. فرق نسخه آزاد با Pro در چيه ؟ يعني نسخه آزاد جوابگوي كامپيوتر خانگي هستش ؟ كه بعد كنارش از OutPost بعنوان
فاير وال استفاده كنم .

2. آپديت ها رو از كجا بردارم ؟ ( براي استفاده مجدد ) . آويرا يه برنامه اي داره كه به راحتي ميشه از آپديتها يه فايل زيپ
درست كرد ، آوست چطور ؟ همچين برنامه اي داره ؟
( درمورد برداشتن آپديت توي پستهاي قبلي توضيحاتي رو خوندم ، ولي ظاهرا" با نسخه جديد هماهنگ نيست )

ممنون

FAR_FA
07-11-2010, 19:00
سلام

مطالب زير مربوط به تجربه شخصيه ، اگه ايرادي توي مقايسه دوتا آنتي ويروس داشتم لطفا" راهنماييم كنيد.

نسخه رايگان avast 5.0.677 رو دانلود و نصب كردم . از لحاظ پيدا كردن ويروس هيچ فرقي با نسخه Pro نداره ،
حدود 400 ويروس رو براي اسكن گذاشتم كه نتيجه در هر دو يكي بود . ( بدون آپديت اوليه براي هردو )

از لحاظ امكانات ، هردو برابرند فقط نسخه Free دوتا گزينه عكس زير رو نداره :

فكر كنم علت رايگان بودنش بخاطر درآمديه كه از طريق گوگل عايدش ميشه : ( نظر شخصيه ، شايد هم اشتباه ميگم )

نسخه Free ، رجستر نبود ، به اينترنت وصل شدم تا رجستر بشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 671x361 و حجم آن 37 کیلوبایت میباشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرم زير رو پر كردم ، راحت بود :

برنامه رجستر شد ، البته يه 1 يا 2 دقيقه اي حالتي مثل هنگ كردن برنامه پيش اومد . بعد هم راستارت كردم .

تموم شد

راستي منتظر جواب سوالات پست قبلی هستم ( مقایسه توسط اساتیت و محل ذخیره آپدیت ) . ممنون

amir.7
09-11-2010, 00:13
1. فرق نسخه آزاد با Pro در چيه ؟ يعني نسخه آزاد جوابگوي كامپيوتر خانگي هستش ؟ كه بعد كنارش از OutPost بعنوان
فاير وال استفاده كنم .

سلام

فرق نسخه های رایگان با پولی در داشتن فایروال هستش اما از نظر آنتی ویروس هیچ تفاوتی وجود نداره و برای استفاده در کامپیوترهای

خانگی بستگی به نوع کاربریتون داره اما به نظر من کاملا جوابگو هستش .

Dreamland
09-11-2010, 12:04
avast! Virus Definitions November 8, 2010

Date: 2010-11-08
Size: 28.8 MB
License: Freeware
Requires: Win All

FAR_FA
09-11-2010, 13:32
سلام

فرق نسخه های رایگان با پولی در داشتن فایروال هستش اما از نظر آنتی ویروس هیچ تفاوتی وجود نداره و برای استفاده در کامپیوترهای

خانگی بستگی به نوع کاربریتون داره اما به نظر من کاملا جوابگو هستش .

ممنون از پاسختون .

من رفتم تو سايتش و يه سري اطلاعات آوردم ، گفتم دوستان هم نگاهي كنند :
راستي نسخه Pro كه فايروال نداره ، ولي اختلاف Free و Pro تو عكساي زير بوضوح توضيح داده شده .

Arashdn
09-11-2010, 14:59
سلام
کسی بره اینترنت سکوریتی 5
کیجن یا سریال داره؟

FAR_FA
09-11-2010, 17:44
من بخاطر نبود کیجن و یا سریال به نسخه Free روی آوردم ( بدون فایروال ) . هرچی هم کیجن و سریال غیر قانونی هست ، توسط سازنده غیر فعال شده یا اگر هم خود نرم افزار فعال باشه ، آپدیت نمیشه .
نسخه Free یکساله هست و براحتی هم آپدیت میشه ، از خود سایتش هم گرفتم .
در کنارش هم میتونید فایروال Comodo یا آنتی هکر Kaspersky Anti-Hacker v2.3 رو نصب کنید .
Comodo کمی سخته ولی کاسپر گزینه راحتتریه ، البته از لحاظ قدرت بپای کمودو نمیرسه .

rassool
09-11-2010, 21:07
منم سه ساعت گشتم هیچی پیدا نکردم . یعنی کیجن جدید نمیاد؟

mehran_286
11-11-2010, 00:00
سلام بر همه دوستان عزیز

یه شعار خوب داریم که میگه هیچ ارزانی بی علت نیست

من 5 انتی ویروس کسپر -ناد32-اواست -AVG-avira

به طور حرفه ای استفاده کردم وهمیشه اپدیت بودم

ولی اوایل که از اواست استفاده می کردم خوب بود ولی حالا با این که هروز اپدیت می کنم متاسفانه هم کامپیوتر خونه و هم لپ تاپم ویروسی شده

نوت بوکم که با این که اخرین ورژن اواست رو داره متسفانه نمیتونه به سرور وصل بشه واپدیت بشه و ویروس hidden fileرو گرفته

و سیستم خونه هم تو پروسس ها 12 svchost.exeداره که 8 تاشون ویروسن

به شما هم پیشنهاد می کنم از این انتی ویروس اشغال استفاده نکنید

بای

Dr Hannibal
11-11-2010, 11:54
سلام بر همه دوستان عزیز
یه شعار خوب داریم که میگه هیچ ارزانی بی علت نیست
من 5 انتی ویروس کسپر -ناد32-اواست -AVG-avira
به طور حرفه ای استفاده کردم وهمیشه اپدیت بودم
ولی اوایل که از اواست استفاده می کردم خوب بود ولی حالا با این که هروز اپدیت می کنم متاسفانه هم کامپیوتر خونه و هم لپ تاپم ویروسی شده
نوت بوکم که با این که اخرین ورژن اواست رو داره متسفانه نمیتونه به سرور وصل بشه واپدیت بشه و ویروس hidden fileرو گرفته
و سیستم خونه هم تو پروسس ها 12 svchost.exeداره که 8 تاشون ویروسن
به شما هم پیشنهاد می کنم از این انتی ویروس اشغال استفاده نکنید
بای

دورد

آنتی ویروس avast دیتابیس خوبی داره اما دیتابیس آنتی ویروس ها هیچ وقت نمیتونه 100 درصد ویروس هارو شناسایی کنه ، شما هر آنتی ویروسی خواستید نصب کنید و به به تاپیک دانلود ویروس مراجعه کنید ببینید میتونید 100 % ویروس هارو شناسایی کنید یا نه .

یکم تاپیک های تخصصی رو مطالعه کنید دستتون میاد با چه نرم افزار هایی نیاز شما می تونه بر طرف بشه.

موفق باشید

Dreamland
11-11-2010, 15:54
منم سه ساعت گشتم هیچی پیدا نکردم . یعنی کیجن جدید نمیاد؟

Dr Hannibal
11-11-2010, 18:40
رفع مشکل از کار افتادن لایسنس های avast internet security و اکسپایر شدن لایسنس ها.

بهترین روش استفاده از avast internet security 5.xxx .

مراحل فعال سازی:

4) برنامه رو ببنیدید.

5) تسک منیجر رو باز کنید پروسس های avst رو end کنید. ( 3 پروسس )

6) اگر پروسس هارو درست end کرده باشید برنامه از تسک بار خارج خواهد شد.

7) فایل پیوست شده زیر را دانلود و اجرا کنید.

8) حالا برنامه avast رو باز کنید و به قسمت maintenance avast بروید و subscription رو باز کنید.

9) به اینترنت متصل شوید و روی اکتیو تریال کلیک کنید.

10) برنامه بدون مشکل تا 30 روز اکتیو می شود که در پایان 30 روز با انجام این مراحل میتونید 30 روز دیگر از این برنامه استفاده کنید.

==============
==============
اسکن فایل و تایید سالم بودن در ویروس توتال:

virustotal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e9146a651fba98c0e1770f7b69af8-1289487549)

=============
=============

موفق و پیروز باشید

drhaniball
11/11/2010

FAR_FA
11-11-2010, 19:43

مهندس دستت درد نکنه ، ببین نسخه پرو ، چه قشنگی داره آپدیت میشه :

دکتر جان ... دست شما هم درد نکنه ، روش خوبی رو گفتید ، حتما" بزودی مورد استفاده قرار میگیره .

راستی چجوری آپدیت رو ذخیره کنیم .

ممنون

mehran_286
12-11-2010, 00:06
من که با این که رویه سیستمم نصبه و هر روز اپدیت می کنم ولی خیلی میترسم

چجوری av compar به این انتی ویروس نمره های مناسب داده ؟

راستی چند روز پیش هم سرورش هنگیده بود کلا سایتش هم نمیومد خیلی این بچه های چک مشکوکن

Dr Hannibal
13-11-2010, 12:22
دکتر جان ... دست شما هم درد نکنه ، روش خوبی رو گفتید ، حتما" بزودی مورد استفاده قرار میگیره .
راستی چجوری آپدیت رو ذخیره کنیم .
ممنون

زوش بالا برای نسخه پرو هم جواب میده. اگه لایسنس نسخه پرو اکسپایر شد و لایسنس گیر نیاوردید میتونید استفاده کنید.

بک آپ گیری:

موفق باشید

masoud79
14-11-2010, 15:21
با سلام به همگی.منAvast5.0.677 دارم هرکاریی هم که می کنم نمیتونم این انتی ویروس رو اپدیت کنم لطفا منو در زمینه اپدیت انتی ویروس راهنمایی کنید.

FAR_FA
14-11-2010, 23:25
کدوم نسخه اش رو داری Free ، Pro ، یا اینترنت سکیوریتی .
اگه نسخه فری هست ، براحتی آپدیت میشه و مشکلی نداره .

masoud79
15-11-2010, 10:27
نسخهPro(انتی ویروس)رو دارم.

soroush20
15-11-2010, 11:52
سلام دوستان

من اين نسخه زو دارم.آپديت افلاينشم گرفتم.
اما نميدونم چه جوري بايد آپديتش كنم.

ممنون ميشم دوستان راهنماييم كنن:40:

FAR_FA
15-11-2010, 18:12
نسخهPro(انتی ویروس)رو دارم.

دوست عزیز ممکنه ار Key نرمافزار باشه ، یک صفحه قبل یکی از دوستان یه کی گذاشتن که من
آوست رو با همون آپدیت میکنم . شما هم همونو استفاده کن شاید مشکلت حل شد . ( پست شماره 795 )

capitan black
16-11-2010, 01:06
دوستان مین میخوام ورژن اینترنت سیکیوریتی رو تریالش رو فعال کنم میگه نمیشه شما با پروک س ی هستید !...در حالی که اصلا همچین چیزی نیست...دلیلش چیه؟...

M E H R A N
16-11-2010, 02:29
فیلم جالبی دربارۀ Avast

کسانی که تا حالا از آنتی ویروس Avast استفاده کردند حتما خبر دارند که وقتی Avast اتوماتیک آپدیت میشه یک گویندۀ زن بصورت صوتی آپدیت شدن دیتابیس آواست را خبر میده.

وسط مسابقۀ کشتی کج [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک اتفاقی میوفته... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خودتون نگاه کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از لینک های زیر را برای دانلود انتخاب کنید.

پسورد: 123

iNSANE
16-11-2010, 20:20
رفع مشکل از کار افتادن لایسنس های avast internet security و اکسپایر شدن لایسنس ها.

بهترین روش استفاده از avast internet security 5.xxx .

مراحل فعال سازی:

4) برنامه رو ببنیدید.

5) تسک منیجر رو باز کنید پروسس های avst رو end کنید. ( 3 پروسس )

6) اگر پروسس هارو درست end کرده باشید برنامه از تسک بار خارج خواهد شد.

7) فایل پیوست شده زیر را دانلود و اجرا کنید.

8) حالا برنامه avast رو باز کنید و به قسمت maintenance avast بروید و subscription رو باز کنید.

9) به اینترنت متصل شوید و روی اکتیو تریال کلیک کنید.

10) برنامه بدون مشکل تا 30 روز اکتیو می شود که در پایان 30 روز با انجام این مراحل میتونید 30 روز دیگر از این برنامه استفاده کنید.

==============
==============
اسکن فایل و تایید سالم بودن در ویروس توتال:

virustotal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e9146a651fba98c0e1770f7b69af8-1289487549)

=============
=============

موفق و پیروز باشید

drhaniball
11/11/2010
سلام به همه دوستان عزیز،
این روش کاملا جواب داد، و همین الان بدون هیچگونه مشکلی برنامه رو آپدیت کردم..!
و از همینجا یه تشکر ویژه از drhaniball عزیز میکنم بخاطر این روش عالی،

با سپاس،
یاسر

m.b.h.a
16-11-2010, 20:35
با سلام ...
دوستان من لینکی از آنتی ویروس AVAST با ورژن 5.0.667 که دارای لایسنس هم هست و میتونید آپدیت و از سایت اصلی AVAST هم دانلود کنید که آخرین آپدیت 101112-0 هست . در ضمن Pro است .

jamy_khoshtip
19-11-2010, 14:40
سلام . آقا من آنتی ویروس رو نصب دارم و کی هم دادم بهش اما تو قسمت رجیستر ش internet security فعال نیست .

لایسنس اون رو درخواست دارم . ممنونم .

Dr Hannibal
19-11-2010, 15:06
سلام . آقا من آنتی ویروس رو نصب دارم و کی هم دادم بهش اما تو قسمت رجیستر ش internet security فعال نیست .

لایسنس اون رو درخواست دارم . ممنونم .

لایسنس برای اینترنت سکیوریتی نداریم. همه اکسپایر شده ، اگر هم پیدا باشه زود اکسپایر میشه.

راه حل:

رفع مشکل از کار افتادن لایسنس های avast internet security و اکسپایر شدن لایسنس ها. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

mr saad
19-11-2010, 17:17
سلام.یکی از دوستان این سوال رو کرده بودن.واسه من هم پیش اومده بود.
این قسمت سایت !avast برید کامل توضیح داده.

روی قسمت های
Features و Do you need more protection
برید و کامل تفاوت ها رو ببینید.
توضیحات بیشتر اگر لازمه با اساتید گرامی.
با تشکر:11:

Dreamland
25-11-2010, 12:35
avast! Virus Definitions November 24, 2010

Aloneboy
26-11-2010, 15:27
avast! Virus Definitions November 24, 2010

از کدوم قسمت سایت خود انتی ویروس می تونم به قسمت دانلود اپدیت ها مثل شما دسترسی پیدا کنم ؟

Dreamland
26-11-2010, 15:39
از کدوم قسمت سایت خود انتی ویروس می تونم به قسمت دانلود اپدیت ها مثل شما دسترسی پیدا کنم ؟

*Ali*
28-11-2010, 15:09
سلام دوستان
ورژن فری رو دانلود کردم
Version : 5.0.677
بعد از نصب همین که آیکونش کنار نوار ابزار میاد اگه کانکت باشم شروع میکنه به یه چیزی دانلود کردن و امون هم نمیده تا وقتی که از توی Task manager آنتی ویروس رو قطعش کنم . آپدیتی چیزی هم نشون نمیده . آپدیت خودکار رو هم برداشتم ولی بازم همینجوریه . نمیدونید چشه ؟

Dr Hannibal
29-11-2010, 13:03
سلام دوستان
ورژن فری رو دانلود کردم
Version : 5.0.677
بعد از نصب همین که آیکونش کنار نوار ابزار میاد اگه کانکت باشم شروع میکنه به یه چیزی دانلود کردن و امون هم نمیده تا وقتی که از توی Task manager آنتی ویروس رو قطعش کنم . آپدیتی چیزی هم نشون نمیده . آپدیت خودکار رو هم برداشتم ولی بازم همینجوریه . نمیدونید چشه ؟

باید یک بار اپدیت کنید. اگه موردی باقی موند بگید. ( اپدیت الزامی هست )

meisam317
30-11-2010, 15:15
سلام به همه دوستان . من میخام avast internet security رو که لیسانس 3 کاربره یک سالش حدود 30 دلار هست رو بخروم . :20:وییزا کارت هم دارم:31: . کسی اگه میخاد باهام تماس بگیره :5:. تا دو تا لیسانس باقیمانده رو با قیمت مناسب بهش بدم .:10:

راستی اگه سه لیسانس دیگه بیفته دست همه و اکسپایر بشه واسه لیسانس من هم مشکلی پیش میاد:11:

mm_yaghoob
01-12-2010, 22:47
سلام
از کجا باید کرک اخرین ورجن اواست را دانلود کنیم
منظورم انتی ویروسش نه اینترنت سکوریتش؟

amirkalak6
02-12-2010, 17:44
سلام

دوستان من با avast که می خوام فایلای حاوی ویروس jeefo رو repair کنم میزنه امکان نداره برای چیه این؟؟

aliali58
05-12-2010, 20:42
سلام
كرك avast pro antivirus 5.0.677 رو ميخوام كسي داره؟؟؟؟

meisam317
05-12-2010, 22:42
سلام

کرک که بدرد نمی خوره زود بلک لیست میره آپدیت هم نمی تونی بخری

Karkas20
06-12-2010, 06:46
سلام

درود.
دوست عزیز.
کرک ها وسریال های تقلبی توسط شرکت شناسایی وبلک میشوند.
شما بهتر برای اینکه به مشکل لایسنس برنخورید.
از اوست نسخه رایگان استفاده کنید.
موفق وپیروز باشید.

pooria-ir
07-12-2010, 17:58
سلام دوستان
من جدیدا اوست + نورتون 360 رو ریختم روی سیستم
خواستم ببینم این 2 تا با هم اختلال توی کارکردشون ایجاد نمیشه ؟

Karkas20
07-12-2010, 18:30
سلام دوستان
من جدیدا اوست + نورتون 360 رو ریختم روی سیستم
خواستم ببینم این 2 تا با هم اختلال توی کارکردشون ایجاد نمیشه ؟

درود.
دوست عزیز.
شما با این کارتان امنیت سیستم خود را پایین اوردید.
چون دوبرنامه امنیتی در کنار هم درست کاری اشتباه است.
چون باعث اختلال در سیستم شما.کند شدن سرعت سیستم وکارایی.
استفاده کردن زیاد از منابع سیستم.
چون دوبرنامه درست نمیتوانند به وظایف خود عمل کنند وباعث اختلال در دوبرنامه امنیتی میشود.
شما بهتر است از یکی از این برنامه استفاده کنید.

همیشه دوبرنامه امنیتی نصب بر یک سیستم مساوی با امنیت کامل سیستم نمیشود.

شما بهتر است یک از سوئیت های امنیتی را که احیاج شما نیست را ریمو کنید واز برنامه

malwarebytes anti-malware v1.50
فقط برای اسکن استفاده کنید.
برنامه ذکر شده رایگان است وراحت اپدیت میشود.
نکته:برنامه فوق فقط گارد ان فعال نیست که مشکلی ندارد.
فقط شما نباید این برنامه را با سریال ریجستر کنید چون گارد ان فعال وباعث اختلال در سیستم میشود.
امیدوارم که پاسخ شما را داده باشم.

موفق وپیروز باشید.

pooria-ir
07-12-2010, 20:46
ممنون عزیز
حالا به نظر شما کدوم یک از این 2 تا رو نگه دارم ؟
Avast OR Norton 360 ?

Karkas20
07-12-2010, 21:33
ممنون عزیز
حالا به نظر شما کدوم یک از این 2 تا رو نگه دارم ؟
Avast OR Norton 360 ?

دوست عزیز.
بستگی داره که شما برای چه کاری استفاده کنید.

MoH_@_MaD
07-12-2010, 22:27
دوستان سلام
من نسخه ي avast pro antivirus 5.0.677 رو نصب كردم و تا 2012/8/30 كركش كردم.
مشكلي كه دارم اينه كه پيغام زير هر چند وقت يه بار ظاهر ميشه.

مشكلش چيه و چطوري ميشه حلش كرد؟

Karkas20
07-12-2010, 22:59
دوستان سلام
من نسخه ي avast pro antivirus 5.0.677 رو نصب كردم و تا 2012/8/30 كركش كردم.
مشكلي كه دارم اينه كه پيغام زير هر چند وقت يه بار ظاهر ميشه.

مشكلش چيه و چطوري ميشه حلش كرد؟

درود.
دوست عزیز.
نوشته شما لایسنسی ندارید همان مجوز استفاده از اوست است.
شرکت داره کرک های موجود را شناسایی و بلاک میکنه.
به نظر من بهتره اوست رایگان نصب کنی.
سریال ها هم توسط اوست بلوک شده.

موففق وپیروز باشید.

MoH_@_MaD
08-12-2010, 00:08
درود.
دوست عزیز.
نوشته شما لایسنسی ندارید همان مجوز استفاده از اوست است.
شرکت داره کرک های موجود را شناسایی و بلاک میکنه.
به نظر من بهتره اوست رایگان نصب کنی.
سریال ها هم توسط اوست بلوک شده.

موففق وپیروز باشید.
ممنون
يعني الان بلاك شده يا نه؟بعد اگه بلاك بشه ديگه نميشه ازش استفاده كرد يا مشكلي نداره؟

Karkas20
08-12-2010, 00:16
ممنون
يعني الان بلاك شده يا نه؟بعد اگه بلاك بشه ديگه نميشه ازش استفاده كرد يا مشكلي نداره؟

درود.
دوست عزیز.
الان کرک شما تقریبا از کار افتاده است
اگرهم بشه استفاده کرد درگرفتن اپدیت به مشکل برمیخورید.
شما خودتان را راحت کنید و نسخه رایگان اوست را نصب کنید.
ودیگه مشکل کرک وسریال ندارید.
موفق باشید.

meisam317
08-12-2010, 02:29
درود.
دوست عزیز.
الان کرک شما تقریبا از کار افتاده است
اگرهم بشه استفاده کرد درگرفتن اپدیت به مشکل برمیخورید.
شما خودتان را راحت کنید و نسخه رایگان اوست را نصب کنید.
ودیگه مشکل کرک وسریال ندارید.
موفق باشید.

سلام به همه دوستان . من میخام avast internet security رو که لیسانس 3 کاربره یک سالش حدود 30 دلار هست رو بخروم . وییزا کارت هم دارم . کسی اگه میخاد باهام تماس بگیره . تا دو تا لیسانس باقیمانده رو با قیمت مناسب بهش بدم .

راستی اگه سه لیسانس دیگه بیفته دست همه و اکسپایر بشه واسه لیسانس من هم مشکلی پیش میاد

Karkas20
08-12-2010, 04:09
سلام به همه دوستان . من میخام avast internet security رو که لیسانس 3 کاربره یک سالش حدود 30 دلار هست رو بخروم . وییزا کارت هم دارم . کسی اگه میخاد باهام تماس بگیره . تا دو تا لیسانس باقیمانده رو با قیمت مناسب بهش بدم .

راستی اگه سه لیسانس دیگه بیفته دست همه و اکسپایر بشه واسه لیسانس من هم مشکلی پیش میاد

درود.
دوست عزیز.
بله لیسانس شما هم بلاک میشود از طرف شرکت اوست.
موفق باشید.

rassool
12-12-2010, 11:34
دوستان کسی لیسانس جدید نداره که کار کنه؟ من به روش دکتر هانی بال رفتم بار دوم دیگه نشد هر کار میکنم میفهمه دارم سرش کلاه میزارم . اگه لیسانسی دارید که میدونید کار میکنه لطف کنین بزارید . ممنون

Dreamland
12-12-2010, 20:37
avast! Virus Definitions December 10, 2010 | 28.8 MB

rassool
13-12-2010, 00:19
avast! Virus Definitions December 10, 2010 | 28.8 MB

Dreamland این چیه ؟ آپدیت انتی ویروسه؟

Karkas20
13-12-2010, 00:24
Dreamland این چیه ؟ آپدیت انتی ویروسه؟

بله عزیز.
این اپدیت انتی ویروس است

mm_yaghoob
13-12-2010, 22:53
اواست كه محبوبترين انتي ويروس در دنياست
چرا مديران پي سي ورد سعي نميكنند بهترين و جديترين كرك و كي ها را براي اين بزارن؟

rassool
17-12-2010, 01:14
اینم لیسانس جدید .

aliali58
18-12-2010, 15:32
چه جوري ميتونم قسمتي رو كه در عكس مشخص كردم ويرايش كنم؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dr Hannibal
22-12-2010, 19:13

سوالتون رو در تاپیک درست بپرسید.

موفق باشید

rassool
22-12-2010, 23:03

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینجا تاپیک avast نه اویرا . :10:

Karkas20
26-12-2010, 20:34
درود.
دوستان لطفا پست زیر را مطالعه کنید.
در مورد لایسنس 14 ساله اوست اینترنت سکیوریتی هست.

ادرس پست.

موفق باشید.

MnX_2009
27-12-2010, 12:48
این هم لایسنس جدید انتی ویروس avast internet security هست که تا 2013 اعتبار داره که تازگی در اینترنت انتشار شده
این هم از عکس :

دانلود لایسنس :

فقط تشکر فراموش نشه

Dreamland
29-12-2010, 20:37
avast! Virus Definitions December 29, 2010

amir143
30-12-2010, 02:35
من Avast internet security رو برای اولین بار نصب کردم تریالش فعال کردم.
یه فایل آپدیت برای تاریخ 17.12.2010 روش به روشی که گفته بود ریختم بعد روی گزینه ی آپدیت کلیک کردم ولی تنها KB 2.53 دانلود کرد.
الان هم تاریخ آپدیت برای همین امروزه می خواستم بدونم حجم آپدیتش واقعا باید همین قدر کم باشه یا این اصلا آپدیت نشد
من از هیچ کرکی هم استفاده نکردم

Karkas20
30-12-2010, 04:52
من Avast internet security رو برای اولین بار نصب کردم تریالش فعال کردم.
یه فایل آپدیت برای تاریخ 17.12.2010 روش به روشی که گفته بود ریختم بعد روی گزینه ی آپدیت کلیک کردم ولی تنها KB 2.53 دانلود کرد.
الان هم تاریخ آپدیت برای همین امروزه می خواستم بدونم حجم آپدیتش واقعا باید همین قدر کم باشه یا این اصلا آپدیت نشد
من از هیچ کرکی هم استفاده نکردم
سلام دوست عزیز اگر لینک دانلود اپدیت این بود.
منظور بنده این است.

اگر از این لینک دانلود کردید
باید بگم این لینک ثابت است
و هرروز اپدیت های جدید در این لینک قرار میگیرد.

ان لینکی که نوشته 17.12درسته ولی چون لینک هروز اپدیت جدید در ان قرار میگیرد
شما در واقع اپدیت همین امروز را دانلود و نصب کردید.
کلا اپدیت های اوست حجمش کم است.

موفق و پیروز باشید.

amir143
30-12-2010, 17:24
سلام دوست عزیز اگر لینک دانلود اپدیت این بود.
منظور بنده این است.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر از این لینک دانلود کردید
باید بگم این لینک ثابت است
و هرروز اپدیت های جدید در این لینک قرار میگیرد.

ان لینکی که نوشته 17.12درسته ولی چون لینک هروز اپدیت جدید در ان قرار میگیرد
شما در واقع اپدیت همین امروز را دانلود و نصب کردید.
کلا اپدیت های اوست حجمش کم است.

موفق و پیروز باشید.من از این لینک استفاده کردم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه همون روشی هم که توی پی دی اف داخلش بود عمل کردم یعنی وقتی نصب شد گفت restart کن هنگام روشن شدن کامپیوتر وارد محیط safe mode شدم بعد دو تا پوشه ای که دانلود کرده بودم (فک کنم setup , defs) با پوشه های اصلی داخل محل نصب آنتی ویروس جایگزین کردم.ریست کردم ، در حالی که به اینترنت متصل نبودم روی آپدیت انجین کلیک کردم یه مقداری طول کشید وقتی تموم شد تاریخ آپدیت شد 17.12.2010 بعد من اینترنت وصل کردم آپدیت زدم 5 کیلوبایت دانلود کرد تاریخش شد 30.12.2010 می خواستم بدونم توی 13 روز فقط باید 5 کیلو آپدیت می شد،یه خورده بیش از حد کم نیست

بهترین تنظیمات برای internet security 5.0.677 چیه؟

Karkas20
30-12-2010, 20:10
من از این لینک استفاده کردم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه همون روشی هم که توی پی دی اف داخلش بود عمل کردم یعنی وقتی نصب شد گفت restart کن هنگام روشن شدن کامپیوتر وارد محیط safe mode شدم بعد دو تا پوشه ای که دانلود کرده بودم (فک کنم setup , defs) با پوشه های اصلی داخل محل نصب آنتی ویروس جایگزین کردم.ریست کردم ، در حالی که به اینترنت متصل نبودم روی آپدیت انجین کلیک کردم یه مقداری طول کشید وقتی تموم شد تاریخ آپدیت شد 17.12.2010 بعد من اینترنت وصل کردم آپدیت زدم 5 کیلوبایت دانلود کرد تاریخش شد 30.12.2010 می خواستم بدونم توی 13 روز فقط باید 5 کیلو آپدیت می شد،یه خورده بیش از حد کم نیست

بهترین تنظیمات برای internet security 5.0.677 چیه؟

درود.
دوست عزیز.
مطمئن هستید موقع اپدیت افلاین که انجام دادید
اوست اتوماتیک اپدیتش فعال بود.
وشما بعد از اپدیت مجدد 5کیلوبایت در یافت کردید.
چون اپدیت از 5کیلوبایت باید بیشتر باشد.
وایا شما مطمئن هستید که از طریق اتوماتیک اپدیت نشده.
اگر مطمئن هستید که 5کیلوبایت بوده بهتر یکبار دیگر
اپدیت را انجام دهید منظورم انلاین هستش
و اگر دیدید باز با مشکل مواجه شدید.
بهترین روش ریمو کردن کامل و نصب مجدد و اپدیت انلاین توصیه میشه.

ولی باید بگم اگر فایل افلاین را هر موقع از سایت اوست بگیرید تا همان روز اپدیت است.

متاسفانه من اوست ندارم
و در تنظیمات نمیتونم شما را یاری دهم.

موفق باشید.

amir143
01-01-2011, 20:15
درود.
دوست عزیز.
مطمئن هستید موقع اپدیت افلاین که انجام دادید
اوست اتوماتیک اپدیتش فعال بود.
وشما بعد از اپدیت مجدد 5کیلوبایت در یافت کردید.
چون اپدیت از 5کیلوبایت باید بیشتر باشد.
وایا شما مطمئن هستید که از طریق اتوماتیک اپدیت نشده.
اگر مطمئن هستید که 5کیلوبایت بوده بهتر یکبار دیگر
اپدیت را انجام دهید منظورم انلاین هستش
و اگر دیدید باز با مشکل مواجه شدید.
بهترین روش ریمو کردن کامل و نصب مجدد و اپدیت انلاین توصیه میشه.

ولی باید بگم اگر فایل افلاین را هر موقع از سایت اوست بگیرید تا همان روز اپدیت است.

متاسفانه من اوست ندارم
و در تنظیمات نمیتونم شما را یاری دهم.

موفق باشید.پاک کردم دوباره نصب کردم درست شد
حدود 2MB آپدیت شد
این هم لایسنس جدید انتی ویروس avast internet security هست که تا 2013 اعتبار داره که تازگی در اینترنت انتشار شده
این هم از عکس :

دانلود لایسنس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن از این کلید استفاده می کنم الان نوشته ورژن جدید برنامه اومده اگه آپدیت کنم کلید از کار می افته؟

Karkas20
01-01-2011, 20:53
پاک کردم دوباره نصب کردم درست شد
حدود 2MB آپدیت شدمن از این کلید استفاده می کنم الان نوشته ورژن جدید برنامه اومده اگه آپدیت کنم کلید از کار می افته؟

سلام.
نه اگر به بخواهد بلاک بشه.
در همان ورژنی که هستید این لایسنس از کار میفته.

نه لایسنس اگر شرکت نفهمه که شما میتوانید حتی با این لایسنس
اوست ورژن جدید را نصب هم کنید.

ولی اوست یک نقصی که داره.

خیلی زود به زود ورژن جدید بیرون میده.

وکاربر را یکم گیج میکنه.

موفق و پیروز باشید.

hpk34
01-01-2011, 20:53
سلام.:11:

دوستان یه کلید میخواستم برای آنتی ویروس آواست که تا 2-3 ماه دیگه فعال باشه.

البته من اون کلید نسخه اینترنت سکیوریتی که MnX_2009 تو صفحه قبلی گذاشتن رو دانلود کردم و آنتی ویروسم اونو قبول کرد.:13:

به نظرتون این کلید برای آنتی ویروس جواب میده؟؟:20:

Karkas20
01-01-2011, 21:04
سلام.:11:

دوستان یه کلید میخواستم برای آنتی ویروس آواست که تا 2-3 ماه دیگه فعال باشه.

البته من اون کلید نسخه اینترنت سکیوریتی که MnX_2009 تو صفحه قبلی گذاشتن رو دانلود کردم و آنتی ویروسم اونو قبول کرد.:13:

به نظرتون این کلید برای آنتی ویروس جواب میده؟؟:20:

درود.
دوست عزیز این فایل را دانلود و ببینید این
کرک کار میکند.
یک فیلم اموزشی هم برای کرک کردن موجود هست در این فایل فشرده.

لینک دانلود.

لایسنس اینترنت سکیوریتی هیچ وقت به انتی ویروس نمیخورد.

موفق باشید.

shahabprince
01-01-2011, 22:29
دوستان چهطوری باید یه فایل رو که ویروسه و avast اونو نمیشناسه برای انالیز فرستاد تا تو اپدیتهای بعدی این فایل ویروس شناخته بشه؟

Arash4484
02-01-2011, 11:58
سلام
آواست تو آپدیت اولیهش 40 مگ گرفت (تو بخش انجین ) خیلی جالبه خودش مینویسه 6 کیلو !
چه جوریه ؟ روتینش همینه؟ مثکی دوباره خودشو از نو دانلود کرد!

Karkas20
02-01-2011, 12:01
سلام
آواست تو آپدیت اولیهش 40 مگ گرفت (تو بخش انجین ) خیلی جالبه خودش مینویسه 6 کیلو !
چه جوریه ؟ روتینش همینه؟

درود.
دوست عزیز.
شاید شما نسخه اوست را اپدیت کردید و نسخه جدید را گرفته باشید.

موفق باشید.

Arash4484
02-01-2011, 12:01
دوستان چهطوری باید یه فایل رو که ویروسه و avast اونو نمیشناسه برای انالیز فرستاد تا تو اپدیتهای بعدی این فایل ویروس شناخته بشه؟

معمولن خودش میگه شناسایی نکردم ولی مشکوکه، بزار سندش کنم.
مگر اینکه اصلن نشناسه که باید در بخش Virus Chestروی ویروس قرنطینه شده رایت کلیک کنی و گزینه Email to رو انتخاب کنی
اگر هم دلت خاست توی یه فایل زیپ پسورد دار یه ایمیل میزنی به virus@avast.com و پسورد رو تو ایمیل مینویسی.....

درود.
دوست عزیز.
شاید شما نسخه اوست را اپدیت کردید و نسخه جدید را گرفته باشید.
موفق باشید.
ممنون
خودم همین فکر رو میکردم ولی برام سواله چرا خودش حجم رو انقدر کم اعلام میکنه...:11:

hpk34
02-01-2011, 12:52
درود.
دوست عزیز این فایل را دانلود و ببینید این
کرک کار میکند.
یک فیلم اموزشی هم برای کرک کردن موجود هست در این فایل فشرده.

لینک دانلود.

لایسنس اینترنت سکیوریتی هیچ وقت به انتی ویروس نمیخورد.

موفق باشید.

اول اینکه خیلی ممنون.:10:

راستش من برنامه رو دیشب دانلود کردم و نصب کردم.یعنی تو سایتش نوشته بود آنتی ویروس آواست:41:.منم که اصلا تو این عالما نبودم.الان نگاه کردم دیدم که این نسخه اینترنت سکیوریته نه آنتی ویروس.:19:

دوستان لطف کنین لینک آخرین ورژن نسخه آنتی ویروس رو بزارین.چون میترسم بازم به اسم آنتی ویروس دانلود کنم ولی اینترنت سکوریتی باشه.:19:

راستی یه سوال این نسخه سکوریتی از لحاظ ویروس شناسی مثل نسخه آنتی ویروسشه؟؟منظورم اینه که ویروسهایی که نسخه آنتی ویروسش میشناسه اینم میشناسه؟؟

یکی دیگه این که میتونه ویروس Folder Option رو بگیره؟؟

با تشکر :11:

GHOST RECON
02-01-2011, 13:02
دوستان تو اين تاپيك يه پست بود كه نحوه گرفتن لايسنس رايگان و آموزش تنظيمات انتي ويروس avast 5 رو توضيح داده بود من هرچي گشتم پيداش نكردم ميشه بگيد تو كدوم صفحه بود يا اينكه آموزشش رو دوباره برام بزاريد
خيلي خيلي ممنون

Karkas20
02-01-2011, 13:08
اول اینکه خیلی ممنون.:10:

راستش من برنامه رو دیشب دانلود کردم و نصب کردم.یعنی تو سایتش نوشته بود آنتی ویروس آواست:41:.منم که اصلا تو این عالما نبودم.الان نگاه کردم دیدم که این نسخه اینترنت سکیوریته نه آنتی ویروس.:19:

دوستان لطف کنین لینک آخرین ورژن نسخه آنتی ویروس رو بزارین.چون میترسم بازم به اسم آنتی ویروس دانلود کنم ولی اینترنت سکوریتی باشه.:19:

راستی یه سوال این نسخه سکوریتی از لحاظ ویروس شناسی مثل نسخه آنتی ویروسشه؟؟منظورم اینه که ویروسهایی که نسخه آنتی ویروسش میشناسه اینم میشناسه؟؟

یکی دیگه این که میتونه ویروس Folder Option رو بگیره؟؟

با تشکر :11:

سلام.
دوست عزیز از نظر دیتابیس با هم هیچ تفاوتی ندارن
ولی اینترنت سکیوریتی از دوبخش فایروال و انتی ویروس تشکیل شده
که کار فایروال کنترل ترافیک هست که بلوک کردن ترافیک بد و اجازه دادن به ترافیک خوب و مطمئن هستش.
و یکی دیگه از کارهای فایروال جلوگیری از -- شدن هست.

این هم لینک دانلود انتی ویروس.

موفق باشید.

Karkas20
02-01-2011, 14:16
معمولن خودش میگه شناسایی نکردم ولی مشکوکه، بزار سندش کنم.
مگر اینکه اصلن نشناسه که باید در بخش Virus Chestروی ویروس قرنطینه شده رایت کلیک کنی و گزینه Email to رو انتخاب کنی
اگر هم دلت خاست توی یه فایل زیپ پسورد دار یه ایمیل میزنی به virus@avast.com و پسورد رو تو ایمیل مینویسی.....

ممنون
خودم همین فکر رو میکردم ولی برام سواله چرا خودش حجم رو انقدر کم اعلام میکنه...:11:

سلام.
یکی از کاربران هم پست داده بودن من بعد 13روز اوست را اپدیت کردم ولی
بعد از اپدیت تاریخ اپدیت هم بروز شد ولی نوشته بود 5کیلوبایت اپدیت شد.
ومن براش توضیح دادم و بعد توضیحات بهش گفتم اگرشک داری پاک کن و دوباره نصب و اپدیتش کن و بعد از اینکارها پست داد الان 2مگابایت اپدیت شد و مشکلم حل شده.

شما اگر دید همچنان مشکل هست و ایا مطمئن هستید اپدیت اتومات فعال هستش.
چون از روی اتوماتیک هم اپدیت میشه.

موفق باشید.

Dreamland
02-01-2011, 18:25
avast! Virus Definitions January 1, 2011

Arash4484
02-01-2011, 19:16
سلام.
یکی از کاربران هم پست داده بودن من بعد 13روز اوست را اپدیت کردم ولی
بعد از اپدیت تاریخ اپدیت هم بروز شد ولی نوشته بود 5کیلوبایت اپدیت شد.
ومن براش توضیح دادم و بعد توضیحات بهش گفتم اگرشک داری پاک کن و دوباره نصب و اپدیتش کن و بعد از اینکارها پست داد الان 2مگابایت اپدیت شد و مشکلم حل شده.
شما اگر دید همچنان مشکل هست و ایا مطمئن هستید اپدیت اتومات فعال هستش.
چون از روی اتوماتیک هم اپدیت میشه.
موفق باشید.
بله مطمئنم آپ کرده چون اصلن ورژن اصلی برنامه عوض شد . ولی حدس میزنم یه باگ کوچولو تو یوزر اینترفیس برنامه وجود داره که حجم آپ و حرکت تولبار رو اشتباه نشون میده، من کانکشنها رو زیر نظر داشتم فقط اواست فعال بودوقطعن داشت باسرعت بالا دانلود میکرد...

*Ali*
03-01-2011, 10:58
سلام
چند روزیه Avast من باز نمیشه و این ارور رو ظاهر میکنه :

Karkas20
03-01-2011, 11:03
سلام
چند روزیه Avast من باز نمیشه و این ارور رو ظاهر میکنه :

سلام.
دوست عزیز.
شما مطمئن هستید سیستم شما الوده نیست.
یا شاید هم یک مشکلی در فایل های اوست شما پیش امده که قادر به اجرا شدن نیست.
به نظر من شما یکبار اوست را ریمو کامل و بعد ریستارت نصب کنید ببینید باز مشکل
پابرجاست.

چون اگر یکی از فایل های هر نرم افزاری خراب شود
یا پاک شود بهترین روش ریمو و نصب مجدد است

شما بهتره نسخه فاینال اوست را اگر دارید که هیچ
اگر نسخه قدیمی هستش دانلود و نصب کنید.

موفق باشید.

hpk34
03-01-2011, 12:20
سلام.
دوست عزیز از نظر دیتابیس با هم هیچ تفاوتی ندارن
ولی اینترنت سکیوریتی از دوبخش فایروال و انتی ویروس تشکیل شده
که کار فایروال کنترل ترافیک هست که بلوک کردن ترافیک بد و اجازه دادن به ترافیک خوب و مطمئن هستش.
و یکی دیگه از کارهای فایروال جلوگیری از -- شدن هست.

این هم لینک دانلود انتی ویروس.

موفق باشید.

قسمت فایروالش برای من غیر فعاله.وقتی میخوام فعالش کنم پیغام Firewall not available رو میده.وقتی هم وارد قسمت فایروال برنامه و زیر مجموعش میشم برنامه ارور میده و بسته میشه.:41:

مشکل از چیه؟؟:13:

بازم ممنونم.:11:

Karkas20
03-01-2011, 12:25
قسمت فایروالش برای من غیر فعاله.وقتی میخوام فعالش کنم پیغام Firewall not available رو میده.وقتی هم وارد قسمت فایروال برنامه و زیر مجموعش میشم برنامه ارور میده و بسته میشه.:41:

سلام.
دوست عزیز من برای شما انتی ویروس را گذاشتم
چون خود شما گفتید انتی ویروس میخوام نصب کنم

rassool
03-01-2011, 18:45
سلام
مدیر محترمی شماکه اینقدر از اوست دفاع میکنید راجع به قدرت اوست من اظهار نظری نمیکنم و دوستان رو به مطالعه تستهای موسسات ای وی کامپراتیوز و ای وی تست و ویروس بولتون ارجاع میدم که البته اکثرا رتبه خوبی نیاورده غیر از ویروس بولتون که تستهاش با روش متفاوتی صورت میگیره و موضوعیت متفاوتی هم داره ولی حرف اساسی بر سر اینه که اوست در ایران هیچ تعداد کاربر قابل توجهی نداره و برای همین نه کرک و سریالهای مناسبی براش پیدا میشه و نه ویروسهای ایرانی رو خوب میشناسه کرکهایی که سایتهایی مثل ایران ستاپ ارائه دادند بسیار ضعیفن و در صورت آبدیت برنامه از کار میفته و فقط میشه دیتابس آنتی ویروس رو آبدیت کرد اونم معلوم نیست چقدر کار کنه در ضمن اوست مطمئنا سبکتر از نود۳۲ و قویتر از اویرا نیست آواست ۲ اشکال داره:یکی اینکه هوش مصنوعی ضعیفی داره یکی هم اینکه بعضی ویروس ها مثل ویروس های ایرانی را نمی تواند شناسایی و ان رو نمیتونه پاک کنه
نود۳۲ توی شناسایی بسیار قویتر از اوست است توی ویروس های ایرانی اوست شناسایی اش ضعیف است ولی نود اینطور نیست
آقایون محترم اوست آنتی ویروس پر مصرف در اروپاست برای اینکه نسخه مجانی داره مانند ای وی جی چون در اروپا و آمریکا استفاده از نسخه کرک شده یا سریالهای تقلبی یا لو رفته مجازاتهای سختی داره چون همین شرکتهای سرمایه داری هستند که نظام سیاسی و اقتصادی غرب رو تشکیل دادند و حفاظت از منافع اینها یعنی حفاظت از کل نظام سیاسی و اجتماعی غرب امروز اما در آسیای شرقی آفریقا آمریکای جنوبی و خاورمیانه نود۳۲ کسپرسکی و اویرا بالاترین استفاده رو دارند در اروپا و آمریکا هم بعد از نسخه های مجانی اوست و ای وی جی نورتون و مکافی پر استفاده هستند که البته در سالهای اخیر بسیاری از بازار خودشون رو به پاندا ترند میکرو و کسپرسکی واگذار کردند اما راجع به قدرت اوست من اظهار نظری نمیکنم و دوستان رو به مطالعه تستهای موسسات ای وی کامپراتیوز و ای وی تست و ویروس بولتون ارجاع میدم که البته اکثرا رتبه خوبی نیاورده غیر از ویروس بولتون که تستهاش با روش متفاوتی صورت میگیره و موضوعیت متفاوتی هم داره ولی حرف اساسی بر سر اینه که اوست در ایران هیچ تعداد کاربر قابل توجهی نداره و برای همین نه کرک و سریالهای مناسبی براش پیدا میشه و نه ویروسهای ایرانی رو خوب میشناسه کرکهایی که سایتهایی مثل ایران ستاپ ارائه دادند بسیار ضعیفن و در صورت آبدیت برنامه از کار میفته و فقط میشه دیتابس آنتی ویروس رو آبدیت کرد اونم معلوم نیست چقدر کار کنه
اوستی هم که شما نام بردی فقط به خاطر نسخه رایگانش پر استفاده است مانند AVG جنابعالی برای اطمینان در همین آدرسی که دادی و احتمالا از یادداشتهای پایین خود من برداشتی به جای نام خالی آنتی ویروس نام کامل اونو بنویس مثلا به جای اوست بزار اوسن اینترنت سکوریتی و در مورد بقیه آنتی ویروسها هم همینطور اونوقت میبینی آمار کاملا متفاوته و ای وی جی و اوست پایینترین رتبه رو دارن
1. کرک اواست به خوبی کار میکنه و هیچ چیزو از کار نمینداره و برنامه کاملا اپدیت میشه.
2. تو ایران این انتی ویروس کار بر نداره؟ شما مطمئنی؟ یه سرچی کنی دقیقا آواست و نود تعداد کاربراش با هم مقایسه شدن هر چند که نود خیلی بیشتر از آواست کاربر داره اما یواش یواش تعداد کاربراش داره کم میشه نصبت به انتی ویروسهای دیگه این درحالیه که انتی ویروس آواست برعکس این داره عمل میکنه . طبق گفته سایت 170 میلیون کاربر داره .
3 . انتخاب انتی ویروس کاملا سلیقه ای هست . رو یه سیستم بستگی به کاری که باسیستم میشه نود جواب میده رو یه سیستم آواست و رو یکی دیگه... :11:

Dr Hannibal
03-01-2011, 20:59

یک کی AIS پیدا کنید یا نسخه AIS نصب کنید تا فعال بشه

Karkas20
03-01-2011, 21:30
این هم لایسنس جدید اینترنت سکیوریتی اوست.

لینک پست.

موفق باشید.

GHOST RECON
03-01-2011, 21:56
دوستان تو اين تاپيك يه پست بود كه نحوه گرفتن لايسنس رايگان و آموزش تنظيمات انتي ويروس avast 5 رو توضيح داده بود من هرچي گشتم پيداش نكردم ميشه بگيد تو كدوم صفحه بود يا اينكه آموزشش رو دوباره برام بزاريد
خيلي خيلي ممنون
?????????????

Karkas20
03-01-2011, 22:04
?????????????

دوست عزیز وارد لینک زیر شوید و هرچه
از شما خواسته را پرکنید و در کمتر از 24ساعت لایسنس رایگان
به ایمیل شما سند میشود.

باید بگم اوست تنظیمات خاصی نداره.

موفق باشید.

Arash4484
04-01-2011, 03:57
سلام
مدیر محترمی شماکه اینقدر از اوست دفاع میکنید راجع به قدرت اوست من اظهار نظری نمیکنم و دوستان رو به مطالعه تستهای موسسات ای وی کامپراتیوز و ای وی تست و ویروس بولتون ارجاع میدم که البته اکثرا رتبه خوبی نیاورده غیر از ویروس بولتون که تستهاش با روش متفاوتی صورت میگیره و موضوعیت متفاوتی هم داره ولی حرف اساسی بر سر اینه که اوست در ایران هیچ تعداد کاربر قابل توجهی نداره و برای همین نه کرک و سریالهای مناسبی براش پیدا میشه و نه ویروسهای ایرانی رو خوب میشناسه کرکهایی که سایتهایی مثل ایران ستاپ ارائه دادند بسیار ضعیفن و در صورت آبدیت برنامه از کار میفته و فقط میشه دیتابس آنتی ویروس رو آبدیت کرد اونم معلوم نیست چقدر کار کنه در ضمن اوست مطمئنا سبکتر از نود۳۲ و قویتر از اویرا نیست آواست ۲ اشکال داره:یکی اینکه هوش مصنوعی ضعیفی داره یکی هم اینکه بعضی ویروس ها مثل ویروس های ایرانی را نمی تواند شناسایی و ان رو نمیتونه پاک کنه
نود۳۲ توی شناسایی بسیار قویتر از اوست است توی ویروس های ایرانی اوست شناسایی اش ضعیف است ولی نود اینطور نیست
آقایون محترم اوست آنتی ویروس پر مصرف در اروپاست برای اینکه نسخه مجانی داره مانند ای وی جی چون در اروپا و آمریکا استفاده از نسخه کرک شده یا سریالهای تقلبی یا لو رفته مجازاتهای سختی داره چون همین شرکتهای سرمایه داری هستند که نظام سیاسی و اقتصادی غرب رو تشکیل دادند و حفاظت از منافع اینها یعنی حفاظت از کل نظام سیاسی و اجتماعی غرب امروز اما در آسیای شرقی آفریقا آمریکای جنوبی و خاورمیانه نود۳۲ کسپرسکی و اویرا بالاترین استفاده رو دارند در اروپا و آمریکا هم بعد از نسخه های مجانی اوست و ای وی جی نورتون و مکافی پر استفاده هستند که البته در سالهای اخیر بسیاری از بازار خودشون رو به پاندا ترند میکرو و کسپرسکی واگذار کردند اما راجع به قدرت اوست من اظهار نظری نمیکنم و دوستان رو به مطالعه تستهای موسسات ای وی کامپراتیوز و ای وی تست و ویروس بولتون ارجاع میدم که البته اکثرا رتبه خوبی نیاورده غیر از ویروس بولتون که تستهاش با روش متفاوتی صورت میگیره و موضوعیت متفاوتی هم داره ولی حرف اساسی بر سر اینه که اوست در ایران هیچ تعداد کاربر قابل توجهی نداره و برای همین نه کرک و سریالهای مناسبی براش پیدا میشه و نه ویروسهای ایرانی رو خوب میشناسه کرکهایی که سایتهایی مثل ایران ستاپ ارائه دادند بسیار ضعیفن و در صورت آبدیت برنامه از کار میفته و فقط میشه دیتابس آنتی ویروس رو آبدیت کرد اونم معلوم نیست چقدر کار کنه
اوستی هم که شما نام بردی فقط به خاطر نسخه رایگانش پر استفاده است مانند AVG جنابعالی برای اطمینان در همین آدرسی که دادی و احتمالا از یادداشتهای پایین خود من برداشتی به جای نام خالی آنتی ویروس نام کامل اونو بنویس مثلا به جای اوست بزار اوسن اینترنت سکوریتی و در مورد بقیه آنتی ویروسها هم همینطور اونوقت میبینی آمار کاملا متفاوته و ای وی جی و اوست پایینترین رتبه رو دارن

سلام
من اصلن در بحث‏های بهتریا بدتر بودن فلان وبیسار نرم‏افزار شرکت نمیکنم چون شده مثل هواداری یا ضدیّت از تیمهای ورزشی! یکی یک بار بعلّت تنظیم نبودن سیستمش(مثلن آپ نبودن وین) از فلان برنامه ضربه خورده،دیگه ازش بدش آمده!؛ یکی دیگه معلوم نیست چرا به فلان کشور انقدر علاقه‏منده که با وجودی که تو صنعت تولید نرم‏افزار هیچی نیستند و اینقدر گزارش منفی دارند مرتّب تاییدشون میکنه!
امّا متن شما چند نکته داشت که اصلن به این موضوعات مربوط نیست و خاستم پاسخی بهشون بدم:

1-شما چرا بحث رو تو همون تاپیکی که شروع کردی تموم نمیکنی.من یا دیگر کاربرها باید کلّی سرچ کنیم تا بفهمیم شما چی میگی و موضوع مناقشه سر چی بوده !
اگر هم به پیشنهاد مدیر میخاستی عمل کنی باید میرفتی تاپیک نظرات شخصی.

2- شما چرا 3 خط حرفت رو دقیقن تکرار و کپی/پیست کردی؟(رنگیش کردم)

3-مشکل رایگان بودن ودزدی نکردن و درگیر کرک نبودن چیه؟ آیا فرضن لینوکس چون رایگانه امنیتش کمه؟

4-مگه نظام ما ضدّ سرمایه داریه ؟ مگه ما کمونیستیم که اینگونه صحبت میکنی؟ مگه تو نظام ما و99% دیگر حکومتها حقوق تولید کنندگان و کارآفریننان و شرکتها محفوظ نیست؟
شما هیچوقت بخش About سایت اوست یا دیگر شرکتهای نرم‏افزاری رو خونده که چه فراز ونشیبها و داستان جالبی داشتند؟ گناهشون چیه که دارند با کمک گروه های برنامه نویس و گروه تجاریشون یک سافت موفّق تولید میکنند.....

5-سیاست دادن نرم‏افزار رایگان از سوی بعضی از شرکتهای تجاری برای جلب مشتری بیشتر صورت میگره و براین اساس ساده استواره که شما این برنامه رایگان رو راحت تا هر وقت دوست داری آزمایش کن وبه قدرتش پی ببر و حالا که دیدی خوبه بیا و اونو با خریدن قدرتمندتر و با قابلیتهای بالاتر مجهز کن.

دست آخر میشه گزارشات عدم شناسایی ویروسهای ایرانی- گرفتن سهم فلان توسط بیسار در آسیا-متفاوت بودن وبهتر بودن فلان تست ، رو مستدل وبا منبع و رفرنس مناسب بگذارید. لطفن هم نگید که نت پره از این گزارشها ! چون تشخیص منبع معتبروجدید بسیار ساده است . به طور مثال صدها موتر سرچ هستند اما گوگل وبینگ گل سرسبدشان.
موفق باشی

masoud_ccna
04-01-2011, 12:24
سلام

البته سایر دوستان را نمی دونم ولی من بیشتر آنتی ویروس ها را نصب و تست کردم
Mcafee - که خدا بیامرز نسخه اینترپرایسش خوب بود، ولی وقتی ایران تحریم شد، دیگه نمیشد ازش استفاده کرد
Norton - هنوز هم یکی از بهترین هاست، ولی هر چی کرک سر راهش ببینه پاک می کنه اونم به خاطر قانون کپی رایتی که داره
Kaspersky - فوق العاده است، فقط باید یک هفته بگردی تا یه لایسنس براش گیر بیاری، تازه هفته بعد بلوک میشه، دوباره باید یک هفته بگردی
Nod32 - البته آنتی ویروس خوبیه، ولی جدیدا کلیدهاش جواب نمیده، تو قدرتش هم دوستان باید تجدید نظر کنند
AVG - هر چس سر راهش میرسه بهش میگه ویروس
Avira - نمی دونم هنوز اون صدای مسخره موقع ویروس پیدا کردن را داره یا نه، ولی تستاش را خوب جواب داده
Bitdefender - دیگه باید با سریع بودن تو کامپیوتر خداحافظی کنید
Panda - تا چند وقت پیش اصلا سایت AV اونا جزو آنتی ویروسا به حساب نمی آورد
K7 - دیگه داغون تر از این آنتی ویروس وجود نداره، حساب بانکی تونم میگه ویروسه
MSE - خوبه ولی تو باز کردن فایل ها یا از فشرده خارج کردنشون پدر آدم را در میاره
F-Secure - خدا شاهده با این آنتی ویروس آپدیت کامپیوترم ویروسی گرفت که کل فایل های اجراییم پاک شد

Avast - یکی از مشکلاتش تو نحوه جستجوی فایل هاست، به این صورت که در صورتی که یک فایل تصویری 1 گیگابایتی را اسکن کنید، بایت بایتش را جستجو می کنه

در مورد سایت های معروفی که فرمودین، سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که نمیگذاره فایلهاش دانلود بشه، اگه شما تونستین چک کنین حتما لایسنس را خریدین!!!!!!!!!! سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را هم اصلا نمی دونم مقاله ماهانه میفرسته یا نه، تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آنتی ویروس ها را در 9 مورد مقایسه می کنه اگه همشو چک کنین میبینین که آواست در ربته بالایی قرار داره

راستی این ویروس ایرانی که گفتین چیه؟؟ :دی
تا اونجایی که من می دونم آنتی ویروس ها ویروس ها را هم به وسیله دیتا بیس و هم بویسله رفتارشون شناسایی و از بین می برند و اگه این صحبت شما درست بود هر آنتی ویروس می بایست 196 تا کشور را بگرده ویروساش را پیدا کنه.

GHOST RECON
06-01-2011, 01:11
به ایمیل شما سند میشود. کد:

موفق باشید.
خودم بلدم ولي براي يه نفر ميخوام كه اندازه يه ديوار از انتي ويروس سر در نمياره اون آموزش چون تصويري بود عالي بود
(منظورم از تنظيمات اواست اون قسمتش بود كه براش تعيين ميكرديم وقتي ويروسي رو پيدا ميكنه اول سوال كنه در مرحله بعد ويروس رو به chest انتقال بده و اگر نشد ويروس رو پاك كنه)

Dr Hannibal
06-01-2011, 10:54
یک سری مسائل خوب توسط کاربر msm43njn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجام شده که به علت اینکه جای مناسب مطرح نکرده مطالب رو نقل قول میکنم در این تاپیک:

ثبت برنامه

اولین کار بعد از نصب Avast ثبت آن است. در غیر اینصورت بعد از گذشت 60 روز غیرفعال خواهد شد.
برای ثبت avast 5 دو روش وجود دارد
روش اول: ثبت آنلاین
روی آیکن گرد نارنجی رنگ راست کلیک کنید و گزینه Registration information را از منوی باز شده انتخاب کنید

یا اینکه روی آیکن برنامه روی دسکتاپ دوبار کلیک کنید.

پنجره آنتی ویروس باز می شود از ستون سمت چپ روی MAINTENANCE کلیک کنید. زیر همین بخش منوی دیگری باز می شود. روی Registration کلیک کنید.

از این پنجره روی Register now کلیک کنید تا فرم ثبت نام باز شود.
شکل زیر را می بینید که avast مشغول تماس با سرور است.

وقتی که فرم ثبت نام باز شد تمامی اصلاعات خواسته شده که با علامت * مشخص شده است را وارد کنید.

روی کلید Register for free license کلیک کنید. بعد از اینکه ثبت نام شما با موفقیت انجام شد شکل زیر ظاهر می شود که فقط OK کنید.

حال وضعیت ثبت نام شما به Registered تعییر یافته است و تاریخ انقضای این سریال هم در همانجا تحت عنوان expireation date نمایان هست.

خب از حالا avast تا 12 ماه دیگر بخوبی کار خواهد کرد و برنامه بصورت خودکار بروز خواهد شد. بعد از گذشت 12 ماه کافیست دوباره مراحل بالا را برای دریافت سریال جدید انجام دهید.

روش دوم: ثبت آفلاین

این روش برای وقتی که رایانه ای که avast روی آن نصب شده اینترنت ندارد یا اینکه مشکلی هنگام ثبت نام آنلاین وجود دارد مفید خواهد بود. برای این کار باید از یک رایانه متصل به اینترنت استفاده کنید. در این روش به سایت avast می روید و در آنجا بعد از پر کردن یک فرم ساده سریال برای شما ایمیل خواهد شد.

لینک زیر را در مرورگر خود باز کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا اینکه مثل روش ثبت آنلاین پنجره Registration آنتی ویروستان را باز کنید و روی کلید Registration form از پایین پنجره کلیک کنید.

تمام اطلاعات خواسته شده که با علامت * وارد شده اند را به درستی وارد کنید. مخصوصا ایمیل چون سریال به آن ارسال می شود. بعد از اتمام کار روی Register for free license کلیک کنید تا درخواست شما پردازش شود.

بعد از پردازش پیامی به شما نشان داده خواهد شد.

بعد از چند دقیقه سریال در inbox شماست. ایمیلی که از avast با عنوان avast! registration رسیده را باز کرده و سریال را انتخاب و در یک فایل متنی کپی کنید. بعد فایل حاوی سریال را با ابزارهایی مثل usb flash disk یا مموری کارت به رایانه ای که اینترنت ندارد انتقال دهید.

در پنجره Avast در بخش YOUR REGISTRATION روی کلید Insert the license key کلیک کنید.

فایل متنی حاوی سریال را باز کرده و سریال را انتخاب کرده و کپی کنید. حالا به پنجره آنتی ویروس برگردید و درون کادر متنی راست کلیک کرده و گزینه Paste را از منو انتخاب کنید.

بعد از اتمام ثبت نام پیامی به شما نشان داده خواهد شد. فقط OK کنید.

BOOT-TIME SCAN سلاحی قدرتمند و بی نظیر

این قابلیت به آنتی ویروس اجازه می دهد قبل از اینکه برنامه ها لود شوند همه هارد دیسک شما را جستجو نماید. بهترین ابزار برای سیستمهای آلوده.
وقتی با آنتی ویروسهای درجه یک در حالت عادی سیستم را بصورت کامل اسکن کرده و ویروسهای خیلی زیادی را پاک می کنید باز هم بعد از مدتی هنوز هم آنتی ویروس شما از گوشه و کنار هارد دیسک کپی هایی از همان ویروسها را پیدا و پاک می کند. اما اگر در زمان بوت اسکن سیستم را انجام دهید تمامی فایلها بصورت کامل در اختیار آنتی ویروس قرار می گیرند و در صورت آلوده بودن به راحتی پاک خواهند شد.
توجه کنید که قبل از اجرای boot time scan حتما آنتی ویروس خود را بروز کنید.
پنجره آنتی ویروس خود را باز کنید و از ستون سمت چپ روی Scan computer کلیک کنید. زیر همین بخش منوی دیگری باز می شود از آنجا روی Boot time scan کلیک کنید. سپس در سمت راست روی کلید Schedule Now کلیک کنید.

روی Restart computer کلیک کنید تا رایانه شما ریستارت شود.

به محض بالا آمدن ویندوز و قبل از اینکه شما وارد Account خود شوید آنتی ویروس شروع به اسکن می کند.

توجه کنید که فعلا boot time scan در سیستم های 64 بیتی ممکن نیست.

Avast و بازیخورها
اگر هنگامی که شما برنامه ای را در حالت تمام صفحه اجرا می کنید (مثلا بازیهای رایانه ای) آنتی ویروس آپدیت شود یا اینکه ویروس توسط avast پیدا شود پیامی ظاهر می شود که می تواند روی بازی شما تاثیر بگذارد و شما از حالت تمام صفحه به محیط ویندوز منتق شوید. مثل حالتی که کلید ویندوز را در حالت تمام صحفه می فشارید.
برای اینکه avast سکوت کامل را در حین بازی شما حفظ کند روی آیکن آن کلیک راست کرده و گزینه silent/gaming mode را انتخاب کنید.

Avast به هر دلیلی از کار افتاده است!
در بیشتر مواقع حل این مشکل ساده است فقط کافی است که آنتی ویروستان را باز کنید از از بالای پنجره گزینه Fix now را کلیک کنید. اگر مشکل همچنان پابرجا بود به این صورت عمل کنید.

آخرین نسخه از ابزار حذف avast را دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآخرین نسخه ی Avast را دانلود کنید.
از کنترل پانل ویندوز avast را uninstall کنید. اگر ممکن نشد سیستم را در حالت safe mode بوت کرده و این کار را انجام دهید.
سپس سیستم را ریستارت کرده و ابزار حذف avast را اجرا کنید. اگر به هر دلیلی اجرا نشد دوباره سیستم را در حالت safe mode قرار داده و ابزار حذف avast را اجرا کنید. سپس ریستارت کنید.
حال آخرین نسخه avast را که دانلود کرده بودید نصب کرده و آن را ثبت کنید.

نسخه شخصی و حرفه ای avast چه تفاوتی دارند؟

بصورت خیلی خلاصه تقریبا هیچ. تفاوت جزئی هست و به دردسر کرکش نمی ارزد.

===============
===============

بعد از پایان اسکن کامپیوتر با avast در حالت عادی و هنگامی که شما تنظیمات مربوطه را انجام نداده باشید، هیچ کدام از فایل‌های ویروسی را پاک نمی‌کند و شما باید بعد از اتمام اسکن به صورت دستی رو دکمه view report کلید کنید و برای avast تعیین کنید که با فایهایی که ویروسی هستند چه کند.
برای حل این مورد avast را باز کنید

سپس روی scan computer و زیر منوی آن scan now کلیک کنید. سپس از سمت راست زیر کلید Start روی عبارت fewer details کلیک کنید. بخش مربوطه گسترش می‌یابد. کمی پایینتر کلید setting ظاهر شده است.

روی آن کلیک کنید.

از ستون سمت چپ Action را انتخاب کنید. در سمت راست سه سربرگ Virus, PUP, Suspicious خواهید دید. برای هر کدام از این سه سربرگ که هر کدام نماینده نوع تشخیص avast برای فایلهای آلوده تا مشکوک هستند باید عکس العمل مناسب را وارد کنید. طبق شکل زیر:

فراموش نکنید که این کارها را باید برای Quick scan و Full system scan و Removable media scan و Select folder to scan انجام دهید.

imanpod
07-01-2011, 01:09
سلام

پسر خوب آوست تو تستهای av-comparatives نمره های قابل قبولی گرفته . ورژن مجانیش کاملترین آنتی ویروس هست . آپدیت کم حجمی داره . هوش مصنوعی و سرعت اسکنش مثل آویرا خیلی خوبه . برای مقابله با ویروسهای ایرانی و تهدیدات zero-day هم میتونی در کنارش از malwarebytes ورژن مجانی و threatfire استفاده کنی . من برا دفعه ی دهم میگم که اگر یه فایروال مثل کمودو یا outpost و... هم به مجموعه ی فوق اضافه کنی واقعا از آنتی ویروسهای کرک شده بهتر کار میکنه . در ضمن 7 تا شیلد داره که سیستمت رو در برابر انواع تهدیدها محافظت میکنه . حالا شما بازم برو برنامه ی امنیتی کرک شده استفاده کن. به نظر من نرم افزارهای امنیتی به هیچ وجهی کرک شدشون به درد نمیخوره . در ضمن avast محصول جمهوری چکه و چک مدتها جزو بلوک شرق بوده برادر کمونیست عزیز . مساله ی مهم دیگه اینه که کاربران ایرانی چون عادت کرن همه چیز رو کرک کنن ، اصل امنیت رو فراموش کردن و در ضمن معمولا تفکرات کوچه بازاری دارند ، بنابراین استقبال کم ایرانی ها از آوست هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه .

Dreamland
08-01-2011, 16:09
avast! Virus Definitions January 7, 2011

amir.7
17-01-2011, 22:49
avast! Virus Definitions January 7, 2011

سلام

میلاد جان این مورد رو که معرفی کردید ، محصول جدید اوست هستش و دیگه اینکه نسخه رایگان هم داره

( برا دوستان مفت خورم میخوام :27: )

rassool
17-01-2011, 23:08
سلام

میلاد جان این مورد رو که معرفی کردید ، محصول جدید اوست هستش و دیگه اینکه نسخه رایگان هم داره

( برا دوستان مفت خورم میخوام :27: )
این اپدیت انتی ویروسه . میتونید اخرین نسخه انتی ویروس رو از سایت خود انتی ویروس دانلود کنید.:10:

mehrradg23
18-01-2011, 13:55
به ایمیل شما سند میشود.

موفق باشید.

سلام
من چندتا سوال داشتم
1-این لایسنس رایگان رو میشه روی محصولات اواست استفاده کرد؟
2-چرا خود سایت لایسنس رایگان گذاشته با نسخه پولی فرق داره ؟
3-ایا میشه به این internet security این کمپانی اطمینان داشت امنیت بالای داره یا نه
مثل کسپراسکای هست؟

jolan57
18-01-2011, 15:13
سلام
من چندتا سوال داشتم
1-این لایسنس رایگان رو میشه روی محصولات اواست استفاده کرد؟
2-چرا خود سایت لایسنس رایگان گذاشته با نسخه پولی فرق داره ؟
3-ایا میشه به این internet security این کمپانی اطمینان داشت امنیت بالای داره یا نه
مثل کسپراسکای هست؟

1-این لایسنس برای آنتی ویروس رایگان آواست است
2-آنتی ویروس رایگان نسبت به آنتی ویروس پولی فقط تکنولوژی سندباکس و اسکریپت شیلد را ندارد
3-بله میشه اطمینان کرد،همچنین میتونید از آنتی ویروس رایگان آواست در کنار یک فایروال استفاده کنید
عکس زیر مقایسه آنتی ویروس پولی و رایگان است:

roteal2007
19-01-2011, 17:23
سلام به همگی ما رفتیم 55 مگ آواست دانلود کردیم و برای ریجستر از طریق آفلاین اقدام کردم اما الان که 3 ساعت گذشته هیچ ایمیلی واسم نیومده.....از شما ها کی اومد؟

imanpod
19-01-2011, 18:29
سلام به همگی ما رفتیم 55 مگ آواست دانلود کردیم و برای ریجستر از طریق آفلاین اقدام کردم اما الان که 3 ساعت گذشته هیچ ایمیلی واسم نیومده.....از شما ها کی اومد؟
مال من روز بعدش اومد . حدود 15 16 ساعت طول کشید .

n-95
20-01-2011, 09:02
آخرین نسخه آواست سکوریتی رو از کجا دانلود کنم؟
آواست مثل آوبرا براحتی فعال میشه و فقط احتیاج به کلید اکتیو؟

Karkas20
20-01-2011, 15:52

سلام دوست عزیز.

شما طبق این به لینک زیر بروید و نسخه و کرک ان را دانلود و اکتیوش کنید.

لینک دانلود.

موفق باشید.

MnX_2009
22-01-2011, 00:21

برای دریافت کلید بر روی لینک پایین کلیک کنید

capitan black
22-01-2011, 22:54
بچه ها راهی هست که بشه صدای هشدار (صدای خانومه) رو عوض کرد ؟..

siavash2death
22-01-2011, 23:20

فکر نمی کنم! اگه می شد تو قسمت تنظیماتش مشخص بود! البته شاید توی نسخه های بعدیش این قابلیت هم اضافه بشه:11:

siavash2death
22-01-2011, 23:25
می گم دوستان خبر دارند این آواست چه مرگشه؟ نسخه رایگانش رو دارم.اوایل خیلی خوب بود ولی جدیدا عجیب غریب شده همش در حال اسکن اینترنت هستش! در حالی که من کاری تو اینترنت نمی کنم که نیاز به اسکن داشته باشه! صفحه هایی هم که تو مرورگر باز هستند همشون لود شده کامل هستند ولی هنوز داره اسکن می کنه! من حجم باند اینترنت محدود دارم.این هم سریع از اینترنتم کم می کنه! تنها راهی که دارم استپ کردن وب شیلدش هستش!! که بازم فایده کاملی نداره! چیکار کنم در موردش؟

capitan black
22-01-2011, 23:34
فکر نمی کنم! اگه می شد تو قسمت تنظیماتش مشخص بود! البته شاید توی نسخه های بعدیش این قابلیت هم اضافه بشه:11:

ولی گویا یکی از دوستان دانلود کرده بود واسه انتی ویروسش و کار میکرد...گویا صدای یه دزد دریایی هم بوده ! :31:

mksarv
23-01-2011, 01:06

roteal2007
23-01-2011, 10:26

صدا به این با کلاسی چرا قطع بشه....!!!

esalat
23-01-2011, 11:45
سلام : راستش من مدتی است که پس از جستجوی فراوان از آنتی ویروس " آوست " نسخه خانگی و رایگان آن استفاده می کنم . اونهم بعلت اینکه فایل آپدیت آن کم حجم ، دانلود روزانه آن از اینترنت با توجه به اینترنت کم سرعت خانگی سریع و عدم نیاز به سریالهای متعدد و کرک ، این آنتی ویروس را انتخاب کردم . حال خواستم بیبنم این نسخه از آنتی ویروس در جهت مقابله با ویروسهای روز دنیا قابل اعتماد هست یا نه ؟ و می تواند از سیستمهای خانگی محافظت نماید ؟ چون برای من از هر چیز مهمتر سالم ماندن سیستم در برابر ویروسها می باشد .

Karkas20
23-01-2011, 11:56
سلام : راستش من مدتی است که پس از جستجوی فراوان از آنتی ویروس " آوست " نسخه خانگی و رایگان آن استفاده می کنم . اونهم بعلت اینکه فایل آپدیت آن کم حجم ، دانلود روزانه آن از اینترنت با توجه به اینترنت کم سرعت خانگی سریع و عدم نیاز به سریالهای متعدد و کرک ، این آنتی ویروس را انتخاب کردم . حال خواستم بیبنم این نسخه از آنتی ویروس در جهت مقابله با ویروسهای روز دنیا قابل اعتماد هست یا نه ؟ و می تواند از سیستمهای خانگی محافظت نماید ؟ چون برای من از هر چیز مهمتر سالم ماندن سیستم در برابر ویروسها می باشد .

سلام.

عزیز جان.

نمیشه بگییم %100 محافظت میکنه چون روزانه نزدیک به چندین هزار ویروس تولید میشن.

ولی دوستانی که استفاده کردن راضی بودن ازش.

از اپدیت ها و بروز رسانی که این شرکت داره.

شما اگر به مشکلی بر نخوردید.

خب میتونید از همین اوست استفاده کنید.

موفق باشید.

capitan black
23-01-2011, 12:24
صدا به این با کلاسی چرا قطع بشه....!!!

من گفتم عوض شه نه قطع بشه :20:

roteal2007
23-01-2011, 14:53
دوستان به این تاپیک یه سر بزنن در رابطه با آواست هست:

edi2
24-01-2011, 22:52
با سلام خدمت دوستان من نسخه اینترنت سکوریتی رو نصب کردم اما الان با استفاده از مرور گر نمیتونم به اینترنت وصل بشم و با نرم افزار دانلود منجر dapاومدم به سایت ؟ کسی میتونه بگه علت چیه و باید چی کار کنم؟

outpost
26-01-2011, 13:18
خب يه خبر خوشحال كننده :31:

قرار شده كه در نسخه 6 كه بزودي ارايه ميشه ، ويژگي Sandbox بصورت رايگان و بهينه تر شده در اختيار همه قرار بگيره.:31::40:

roteal2007
26-01-2011, 19:08
خب يه خبر خوشحال كننده :31:

قرار شده كه در نسخه 6 كه بزودي ارايه ميشه ، ويژگي Sandbox بصورت رايگان و بهينه تر شده در اختيار همه قرار بگيره.:31::40:

مثل همون ویژگی که comodo داره؟

Karkas20
26-01-2011, 19:11
مثل همون ویژگی که comodo داره؟

سلام.
بله دوست عزیز.

مانند سندباکس که در کومودو و کسپرسکی گنجانده شده هست.

موفق باشید.

behrouz_eng
27-01-2011, 05:53

password لطفا

shab_2008
27-01-2011, 20:49
سلام دوستان

من یک فروند Avast Free رو سیستم نصبیدم ولی هر چی گزینه Register Now رو میزنم تا تاریخ انقضاش غیر فعال بشه هیچ اتفاقی نمیافته!!

مشکل از کجاست؟

ممنون

01110362
27-01-2011, 22:38
password لطفا

jolan57
27-01-2011, 23:03
سلام دوستان

من یک فروند Avast Free رو سیستم نصبیدم ولی هر چی گزینه Register Now رو میزنم تا تاریخ انقضاش غیر فعال بشه هیچ اتفاقی نمیافته!!

مشکل از کجاست؟

ممنون

شما میتونید از سایت آواست هم ریجستر کنید

اطلاعات بیشتر

ALI-17
28-01-2011, 08:15
سلام/وقتی آنتی ویروسم یه فایل keygen رو اشتباهی تروجان تشخیص میده، اگه گزینه no action رو بزنم اتفاقی نمیفته؟

masoud_ccna
28-01-2011, 09:36
سلام/وقتی آنتی ویروسم یه فایل keygen رو اشتباهی تروجان تشخیص میده، اگه گزینه no action رو بزنم اتفاقی نمیفته؟
بهترین راه برای حفظ حیات کرک ها و کیجن ها قرار دادن آنها در یک فایل فشرده و رمز دار کردن آنهاست، پس برای استفاده هم می توانیم چند ثانیه آنتی ویروس را غیر فعال کنیم و سپس اقدام به کرک نمودن نماییم
البته اگر No Action را بزنیم اتفاقی نمی افتد ولی برای دفعات بعدی نیز این گزینه ظاهر می شود.

Ali*Reza
01-02-2011, 17:50
آخرین نسخه این آنتی ویروس چه شماره ایه؟

rassool
01-02-2011, 17:55
5.0.677 اخرین نسخه هست . فکر کنم بعد از این یه نسخه بتا هم داده . ولی در حال حاظر آخریش همین 5.0.677 هست . دوستان اگه license جدید دارید لطف کنین بزارید . قبلی لو رفت انگار :31:

behrouz_eng
02-02-2011, 16:07
لطفا لایسنس جدید

masoud_ccna
02-02-2011, 18:17
لطفا لایسنس جدید

لایسنس جدید اعتبار تا 7/11/2011

Dr Hannibal
02-02-2011, 18:26
لطفا لایسنس جدید

اگر لایسنس ها از کار افتاد بهترین کار تریال ریستر هست.

asal khanoomi
02-02-2011, 22:14
سلام دوستان یه نرم افزار میخوام برای آپدیت آفلاین از آنتی ویروس آواست طوری که از آپدیت به روز یک بک آپ بگیره و این بک آپ رو تو یه سیستم دیگه اجرا کرد

Karkas20
03-02-2011, 14:17
کی جدید برای نسخه internet security

پسورد فایل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramtinmec
03-02-2011, 14:27
سلام دوستان یه نرم افزار میخوام برای آپدیت آفلاین از آنتی ویروس آواست طوری که از آپدیت به روز یک بک آپ بگیره و این بک آپ رو تو یه سیستم دیگه اجرا کرد
از تو سایت avast میتونی اخرین اپدیت رو که حدودا 35 مگ حجم داره رو دانلود کنی و رو هر چند تا سیستم که دلت خواست با یه کلیک اجراش کن و اپدیت کن

imanpod
03-02-2011, 19:24
بچه ها این عکس و چند تا عکس دیگه رو از صفحه ی فیسبوک آوست گرفتم . این عکسها حقیقت دارن ؟ یعنی ورژن مجانی6 آوست سندباکس و webrep و site blocking خواهد داشت ؟ اینم هم یه دونه از عکسها :

imanpod
03-02-2011, 19:33
دو تا عکس دیگش هم اینجا گذاشتم تا ببینید . راستی آوست 6 ورژن بتا نداره دانلود کنیم ؟ 2 تا عکس دیگه :

Karkas20
03-02-2011, 20:00
Avast! Free Antivirus 6.0.945 Beta

لینک دانلود.

موفق باشید.

01110362
04-02-2011, 20:16
Avast! Free Antivirus 6.0.945 Beta

لینک دانلود.

موفق باشید.

سلام امیر جان حالت خوبه . :10:
اینم نسخه اینترنت سکوریتی البته 6.0.934 البته بتا :

Dr Hannibal
04-02-2011, 20:27
بچه ها این عکس و چند تا عکس دیگه رو از صفحه ی فیسبوک آوست گرفتم . این عکسها حقیقت دارن ؟ یعنی ورژن مجانی6 آوست سندباکس و webrep و site blocking خواهد داشت ؟ اینم هم یه دونه از عکسها :

بله ، خیلی وقت پیش اعلام شد. مهم سندباکس نیست مهم اتوماتیک سندباکس بودنش هست.

01110362
05-02-2011, 00:40

بله دوست عزیز تموم گزینه هایی که گفتی داره
البته من همونطور که توپست بالا اشاره کردم ورژن 934 دانلود کردم بعدش هم به 945 آپدیتش کردم
فعلا 30 روزه بصورت تریال فعاله.

راستی دکتر جون هم سندباکس و هم اتوماتیک سندباکس داره.

01110362
05-02-2011, 15:07
یه Gadget هم آواست تو ورژن جدید اضافه کرده مثل کسپر و جی دیتا :

بهتره تو قسمت تنظیمات فایروال و Expert setting - Policies رو از روی ASk تنظیم کنید تا نرم افزارهایی که قصدارتباط اینترنتی دارند با اجازه شما کانکت شن مثل کمودو :5:

hamid1002
05-02-2011, 23:04
با سلام

دوستان من تا حالا از انتی ویروس نود استفاده میکردم حالا برای یه سیستم جدید میخوام از انتی ویروس Avast استفاده کنم
سه تا سوال داشتم
1. اخرین نسخه این انتی ویروس ورژن چنده؟وایا احتیاج به کرک داره(برنامه دایمیه یا برای چند روزه)

2. کسایی که از این برنامه استفاده کردند و نود رو هم تست کردند کدامیک رو پیشنهاد میدن

3. اپدیت این انتی ویروس هم مثل نود هستش که با یوزر پسورد اپدیت میشه؟

با تشکر

M.Hashemi
05-02-2011, 23:40
با سلام

دوستان من تا حالا از انتی ویروس نود استفاده میکردم حالا برای یه سیستم جدید میخوام از انتی ویروس Avast استفاده کنم
سه تا سوال داشتم
1. اخرین نسخه این انتی ویروس ورژن چنده؟وایا احتیاج به کرک داره(برنامه دایمیه یا برای چند روزه)

2. کسایی که از این برنامه استفاده کردند و نود رو هم تست کردند کدامیک رو پیشنهاد میدن

با تشکر

با سلام
1- اخرین نگارش فاینال این ضدویروس 5.1.889.110120 است که جدیدا نسخه 6 بتا را نیز منتشر کرده.
میتونید نسخه avast antivirus free edition 5.1.889.110120 را از لینک زیر با حجم 56.11 مگابایت از لینک زیر دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2- من از هر دو استفاده کردم و در حال حاضر بر روی netbook شخصی خودم avast antivirus free 5 را دارم و به شما میگم 100% اواست بهتر است بدون شک :
- اپدیت کم حجم و اسان
- یکی از قویترین Real Time Protection ها را دارد
- دارای self defence بسیار قدرتمند
- استفاده کم از منابع سیستم (سرعت بالا)
- سرعت بالا در scan (طبق اخرین تستی که خودم انجام داده 150 مگابایت در ثانیه)
- قابلیت اسکن در حالت boot بدون نیاز به نرم افزار اضافه و ...
- در تمامی تست های virusbtn موفق بوده و گواهی vb100 را دریافت کرده و از طرف سایت av-comparatives رتبه ای بسیار خوبی کسب کرده.
- و....
* البته من خودم به هیچ عنوان تست شرکت های مختلف را قبول ندارم (به نظر من خود کاربر باید تست را انجام دهد).

3- برای نسخه رایگان که دیگر نیاز به چیزی نیست و به راحتی می توانید به روز رسانی را انجام دهید.
اما برای نسخه های antivirus pro و security suit باید دنبال لایسنس بگردید.
در مورد کرک یا تریال ریست هم در مورد اواست من چیزی نشنیدم.
* خودم من از نسخه free ان استفاده می کنم و به شما هم پیشنهاد می کنم که از همان نسخه free استفاده کنید.
با تشکر

01110362
06-02-2011, 15:31
با سلام

سه تا سوال داشتم

با تشکر

با سلام
1. آخرین نسخه رو میتونی از صفحه قبل نسخه آنتی ویروس که داداش karkas لینکشو گذاشت نسخه اینترنت سکوریتی رو هم که من گذاشتم .البته نسخه بتا هست. نسخه فاینال رو هم که دوست عزیز m.hashemi گفته.تو نسخه جدید ( فکر میکنم خیلی سبکتر وراحت تر کار میکنه .انگار نه انگار آنتی ویروس داره تو سیستم چرخ میزنه :31:.بعلاوه قابلیتهای جدید سندباکس ،safe web -webrep هم که اضافه شده.
2.همونطور که دوست عزیزمون گفت آواست خیلی بهتره وتوش شک نکن .
3.آپدیت تو نسخه فری آنتی ویروس که نیازی به یوزر وپس نداره نسخه اینترنت سکوریتی هم 30 روزه فعاله وراحت وبدون درد سر آپدیت میشه.آپدیتهاش هم کیلوبایتی و خیلی سبکه.
4.موفق باشید:10:

saeedpm
09-02-2011, 00:40
درمورد این سندباکس که میگید نو نسخه جدیده یه توضیح میدید چیه!

01110362
09-02-2011, 14:52
درمورد این سندباکس که میگید نو نسخه جدیده یه توضیح میدید چیه!

یه محیط ایزوله ومحافظت شده است که تمامی برنامه ، مخربها وویروسها میتونند تو اون محیط اجرا بشن اما هیچگونه دسترسی به منابع سیستم شما ندارن بنابراین کاملا بی خطر میباشند:31::31:

camry
09-02-2011, 21:25
سلام دوستان
من می خوام avast رو پاک کنم اما نه تو کنترل پنل هست نه هیچ برنامه ای اونو پیدا می کنه
مجبور میشم خود فایل نصبو پاک کنم که ارور میده:

ممنون میشم هر چه زود تر کمکم کنید

jolan57
09-02-2011, 21:57
سلام دوستان
من می خوام avast رو پاک کنم اما نه تو کنترل پنل هست نه هیچ برنامه ای اونو پیدا می کنه
مجبور میشم خود فایل نصبو پاک کنم که ارور میده:

ممنون میشم هر چه زود تر کمکم کنید

Download aswClear5.exe on your desktop-1
Start Windows in Safe Mode-2
Open (execute) the uninstall utility-3
If you installed avast! in a different folder than the default, browse for it. (Note: Be careful! The content of any folder you choose will be deleted!)-4
Click REMOVE-5
Restart your computer-6

camry
09-02-2011, 22:21
چه جوری کامپیوترو رو safe mode اجرا کنم؟

jolan57
09-02-2011, 22:36

سیستم خود را Reset کرده و پیش از وارد شدن به ویندوز با کلید F8 (عموماً، ممکن است F6 یا F10 باشد) وارد یک لیست منو می شوید که گزینه های مختلفی از جمله گزینه Safe Mode را دارد. کافی است با کلید های بالا و پایین جهت نمای صحفه کلید بر روی آن رفته و کلید Enter را بفشارید. سیستم پس از آنالیز منابع خود به صورت امن بوت (راه اندازی) خواهد شد

amir.7
09-02-2011, 22:37

سلام

دوست من منوی مادر برد ها یه کم با هم متفاوت هستش اما معمولا در زمان بوت سیستم با زدن دکمه F8 یه منو باز میشه که گزینه سیف مد هم اونجاست و اگه نشد با F9 هم تست کنید .

01110362
09-02-2011, 22:40

سیستم ریست کن بعد ازریست شدن کلید F8 بزن (معمولا این کلیدهست ) بعد رو گزینه safe mode انتخاب کن تا سیستم بالا بیاد .
بقیش هم که دوستمون توضیح داده.
موفق باشید:10:

camry
09-02-2011, 22:54
ممنون مشکل حل شد
اما هنوز یه چند تا فایل از آنتی ویروس مونده که نمیرن !

amir.7
09-02-2011, 23:48
ممنون مشکل حل شد
اما هنوز یه چند تا فایل از آنتی ویروس مونده که نمیرن !

سلام

این نرم افزار رو دانلود کن و سیستم رو پاک سازی کن ، رایگان هم هست و بسیار قوی و سبک ....... 360amigo-system-speedup

این یکی هم عالیه و قدرتمند تر فقط یه کم سنگینه .... Advanced System Optimizer

موفق باشید

capitan black
10-02-2011, 11:24
دوستان من این ورژن بتا فری رو نصب کردم حالا چند تا مشکل دارم :
1-اواست اصلا uninstal نمیشه..
2-تموم گزینه های حفاظتیش از کار افتاده...
3-امکان اپدیت برنامه وجود نداره..

حالا من چیکار کنم با این مشکل ؟

amir.7
10-02-2011, 13:19

سلام

رجیسترش کردی دوست عزیز ؟

Dr Hannibal
10-02-2011, 14:15

ویندوز رو از سیف مد بالا بیارید.

سپس این رو اجرا کنید.

aswClear5.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

Arash4484
10-02-2011, 14:43
سیستم ریست کن بعد ازریست شدن کلید F8 بزن (معمولا این کلیدهست ) بعد رو گزینه safe mode انتخاب کن تا سیستم بالا بیاد .

سیستم خود را Reset کرده و پیش از وارد شدن به ویندوز با کلید F8 (عموماً، ممکن است F6 یا F10 باشد) وارد یک لیست منو می شوید که گزینه های مختلفی از جمله گزینه Safe Mode را دارد. کافی است با کلید های بالا و پایین جهت نمای صحفه کلید بر روی آن رفته و کلید Enter را بفشارید. سیستم پس از آنالیز منابع خود به صورت امن بوت (راه اندازی) خواهد شد

دوستان Safe Mode در تمام ویندوز ها و ورژنهای گوناگونش با همان F8 لود میشود
این تنظیمی است که مایکروسافت روی ویندوز اعمال کرده و ربطی به انواع سیستمها ندارد

در حقیقت منوی که متفاوت است بوت مادر برد هاست که با هم متفاوت است (در یک مرحله پیش از این میتوان اعمال کرد،مثلن با سی دی رام یا فلاپی یا .. بوت شود) که با F8 یا F12 یا F10 یا... اجرا میشود

:11:

capitan black
10-02-2011, 23:35
سلام

رجیسترش کردی دوست عزیز ؟

ویندوز رو از سیف مد بالا بیارید.

سپس این رو اجرا کنید.

aswClear5.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

مرسی عزیزان حل شد مشکلم :11:

hpk34
12-02-2011, 11:07
سلام

دوستان یه کلید میخواستم برای نسخه آنتی ویروس آواست بذارین که یکی دو ماه مهلت داشته باشه.

Dr Hannibal
12-02-2011, 12:50
سلام

دوستان یه کلید میخواستم برای نسخه آنتی ویروس آواست بذارین که یکی دو ماه مهلت داشته باشه.

نسخه آنتی ویروس رایگان هست. شما از محیط برنامه فقط باید فعال کنید.

اما اگه منظورتون نسخه کامل بود بهترین کار استفاده از کلید 30 روزه رایگانه. هر 30 روز یک کلید با روش زیر:

بهترین روش استفاده از avast internet security 5.xxx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.

mansour_hotboy
12-02-2011, 14:28
من این آواست رو نصب کردم.بعد یه fake av اجرا کردم.آواست نشناخت ولی پیغام داد منم deny رو زدم ولی باز fake av اجرا شد!:41: البته فکر کنم چون deny رو زدم تونستم از task manager پاکش کنم.اما چرا با وجود deny زدن باز اجرا شد؟یعنی behavior shield آواست مشکل داره و کامل نیست؟غیر از آواست و کاسپر و کومودو آنتی ویروسی هست hips داشته باشه؟باتشکر

01110362
12-02-2011, 15:09
من این آواست رو نصب کردم.بعد یه fake av اجرا کردم.آواست نشناخت ولی پیغام داد منم deny رو زدم ولی باز fake av اجرا شد!:41: البته فکر کنم چون deny رو زدم تونستم از task manager پاکش کنم.اما چرا با وجود deny زدن باز اجرا شد؟یعنی behavior shield آواست مشکل داره و کامل نیست؟غیر از آواست و کاسپر و کومودو آنتی ویروسی هست hips داشته باشه؟باتشکر

دوست عزیز احتمالا شما ارتباط اینترنتیش deny کردی و فایل تو سندباکس اجراشده.چون من بارها تست کردم ولی به همچین موردی بر نخوردم .
موفق باشید

tajrobenik
12-02-2011, 17:55
آواست فایروال هم داره ؟

اگه داره رایگان هست یا پولی؟
اگه پولی نسخه کرک شدش با سریال یا فایل اجرایی؟

و فایروال رو می شه دستی تنظیم کرد؟

mansour_hotboy
12-02-2011, 18:24
با سلام سندباکس آواست اتوماتیکه؟ یا حتما باید run virtualized کنیم؟

Karkas20
12-02-2011, 21:50
با سلام سندباکس آواست اتوماتیکه؟ یا حتما باید run virtualized کنیم؟

سلام.
دوست عزیز طبق گفته جناب drhaniball

نسخه 6 بتا هست و اتوماتیک سندباکس هم دارد...

و حتی کاربر میتواند از گزینه run virtulized هم برای بعضی فایل ها استفاده کند...

موفق باشید.

imanpod
12-02-2011, 22:52
آواست فایروال هم داره ؟

فایروال جداگانه مثل outpost و کمودو نداره ولی خوب توی ورژن internet security اش ، یه silent firewall
داره که اصلا به نظر من قوی نیست . نسخه ی اینترنت سکوریتیش پولی هست . ولی بهترین کار اینه
که از ورژن مجانیش در کنار یه فایروال مثل کمودو یا آتپوست استفاده کنی . چون آنتی ویروسش خیلی
کامل و سریعه و قدرت نسبی خوبی هم داره .

01110362
12-02-2011, 23:01
آواست فایروال هم داره ؟

بله دوست عزیز نسخه اینترنت سکوریتی فایروال داره . میتونید به صورت دستی تنظیم کنید.
نسخه 6 بصورت تریال 30 روزه است .

H A M A S
13-02-2011, 08:07
واقعا چرا اواست قابلیت آپدیت آفلاین رو توی برنامه نمیزاره؟؟
دانلود 30 مگ برای ما دیال اپی ها نسبتا زیاده
به خاطر همین موضوع من فعلا از اویرا استفاده میکنم

hpk34
13-02-2011, 08:35
نسخه آنتی ویروس رایگان هست. شما از محیط برنامه فقط باید فعال کنید.

اما اگه منظورتون نسخه کامل بود بهترین کار استفاده از کلید 30 روزه رایگانه. هر 30 روز یک کلید با روش زیر:

بهترین روش استفاده از avast internet security 5.xxx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.

خیلی ممنون.:11:

دوستان من الان 2 تا کلید دارم که یکیش مال نسخه آنتی ویروسه و یکیشم مال اینترنت سکیوریتی.

وقتی کلید اینترنت سکوریتی رو فعال میکنم اسم برنامه میشه اینترنت سکوریتی آواست ولی قسمت فایروالش کار نمیکنه.و وقتی کلید آنتی ویروس رو فعال میکنم اسم برنامه میشه آنتی ویروس آواست.

میخواستم ببینم برای همه همینجوره؟؟:41:

اینجوری که خیلی مسخرست.:13:

01110362
13-02-2011, 15:29
واقعا چرا اواست قابلیت آپدیت آفلاین رو توی برنامه نمیزاره؟؟
دانلود 30 مگ برای ما دیال اپی ها نسبتا زیاده
به خاطر همین موضوع من فعلا از اویرا استفاده میکنم

خیلی ممنون.:11:

دانلود آپدیت آفلاین با لینک مستقیم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنحوه آپدیت آفلاین :

یا :

بعدشم آپدیتهاش کیلوبایتی و مخصوص کاربرهای دایل آپ ی هاست.

دوستان من الان 2 تا کلید دارم که یکیش مال نسخه آنتی ویروسه و یکیشم مال اینترنت سکیوریتی.

وقتی کلید اینترنت سکوریتی رو فعال میکنم اسم برنامه میشه اینترنت سکوریتی آواست ولی قسمت فایروالش کار نمیکنه.و وقتی کلید آنتی ویروس رو فعال میکنم اسم برنامه میشه آنتی ویروس آواست.

میخواستم ببینم برای همه همینجوره؟؟:41:

اینجوری که خیلی مسخرست.:13:
[/QUOTE]

فایروال ویندوز چک کن.
reseter رو هم تست کردی ؟

hpk34
14-02-2011, 20:35
فایروال ویندوز چک کن.
reseter رو هم تست کردی ؟

آره چک کردم.ریستارتم کردم فرقی نکرد.:13:

وقتی کلید اینترنت سکیوریتی رو فعال میکنم قسمت فایروال به منو سمت چپ برنامه اضافه میشه ولی وقتی واردش میشم برنامه هنگ میکنه و بسته میشه.:41:

ولی وقتی کلید آنتی ویروس رو فعال میکنم اصلا قسمت فایروال نداره برنامه.:18:

فکر کنم جزو عجایب هفتگانه باشه.:31:

Dr Hannibal
14-02-2011, 20:53
آره چک کردم.ریستارتم کردم فرقی نکرد.:13:

وقتی کلید اینترنت سکیوریتی رو فعال میکنم قسمت فایروال به منو سمت چپ برنامه اضافه میشه ولی وقتی واردش میشم برنامه هنگ میکنه و بسته میشه.:41:

ولی وقتی کلید آنتی ویروس رو فعال میکنم اصلا قسمت فایروال نداره برنامه.:18:

فکر کنم جزو عجایب هفتگانه باشه.:31:

من الان فایل ستاپ Avast is رو دارم وقتی نصب میکنم فایروال پیش فرض فعاله. به نظرم شما اگه فایل ستاپ Avast internet security رو یک بار دیگه دانلود کنید با کلید یا ریستر فعال کنید هیچ مشکلی ایجاد نمیشه.

hpk34
16-02-2011, 07:57
من الان فایل ستاپ Avast is رو دارم وقتی نصب میکنم فایروال پیش فرض فعاله. به نظرم شما اگه فایل ستاپ Avast internet security رو یک بار دیگه دانلود کنید با کلید یا ریستر فعال کنید هیچ مشکلی ایجاد نمیشه.

من خودم فقط آنتی ویروسشو میخوام.فقط تا حالا همچین چیزی ندیده بودم.:13:

راستی نمیشه یه کاری بکنی که فایلها رو بایت به بایت چک نکنه؟؟

مثلا من چند تا فایل تصویری دارم که حجمشون بالای یه گیگه و فقط 20 دقیقه باید صبر کنم که اون یه فایلو چک کنه.نمیشه تو تنظیماتش کاری کرد که اینجوری اسکن نکنه؟؟

msm43njn
16-02-2011, 12:07
من خودم فقط آنتی ویروسشو میخوام.فقط تا حالا همچین چیزی ندیده بودم.:13:

راستی نمیشه یه کاری بکنی که فایلها رو بایت به بایت چک نکنه؟؟

مثلا من چند تا فایل تصویری دارم که حجمشون بالای یه گیگه و فقط 20 دقیقه باید صبر کنم که اون یه فایلو چک کنه.نمیشه تو تنظیماتش کاری کرد که اینجوری اسکن نکنه؟؟

میشه. شما رو گلوله نارنجی Avast راست کلیک کن و Open Avast interface رو باز کن. از قسمت بالا راست Setting رو کلیک کن و در پنجره‌ای که باز میشه از سمت چپ Exclusions رو کلیک کن. خب Add رو می‌بینی برای اضافه کردن فایلهایی هست که نمی‌خوای اسکن بشن.

roteal2007
16-02-2011, 12:38
سلام دوستان ورزن 6 نهایی و البته رایگان نیومده؟؟؟

msm43njn
16-02-2011, 13:02
دوستان به اندازه کافی از Avast تعریف کردن و ویژگی هاش برای همه روشن هست.
فقط لازم هست که به سوالات اساسی پاسخ داده بشه که من در زیر اونها رو آوردم.

نصب آنتی ویروس Avast
سایت آنتی ویروس

لینک مستقیم برای دانلود

دریافت فایل های آپدیت

برای دریافت به نسخه آنتی ویروس خود توجه کنید. فایل آپدیت برای نسخه 4.* و 5.* تفاوت دارد.
کاربرانی که بصورت دائمی به اینترنت متصل نیستند لازم هست که هر دو هفته یکبار آنتی ویروس خود را بروز نمایند. در غیر اینصورت سیستم خود را بدون آنتی ویروس فرض کنید.

ثبت برنامه
اولین کار بعد از نصب Avast ثبت آن است. در غیر اینصورت بعد از گذشت 60 روز غیرفعال خواهد شد.
برای ثبت avast 5 دو روش وجود دارد
روش اول: ثبت آنلاین
روی آیکن گرد نارنجی رنگ راست کلیک کنید و گزینه Registration information را از منوی باز شده انتخاب کنید

یا اینکه روی آیکن برنامه روی دسکتاپ دوبار کلیک کنید.

پنجره آنتی ویروس باز می شود از ستون سمت چپ روی MAINTENANCE کلیک کنید. زیر همین بخش منوی دیگری باز می شود. روی Registration کلیک کنید.

از این پنجره روی Register now کلیک کنید تا فرم ثبت نام باز شود.
شکل زیر را می بینید که avast مشغول تماس با سرور است.

وقتی که فرم ثبت نام باز شد تمامی اصلاعات خواسته شده که با علامت * مشخص شده است را وارد کنید.

روی کلید Register for free license کلیک کنید. بعد از اینکه ثبت نام شما با موفقیت انجام شد شکل زیر ظاهر می شود که فقط OK کنید.

حال وضعیت ثبت نام شما به Registered تعییر یافته است و تاریخ انقضای این سریال هم در همانجا تحت عنوان expireation date نمایان هست.

خب از حالا avast تا 12 ماه دیگر بخوبی کار خواهد کرد و برنامه بصورت خودکار بروز خواهد شد. بعد از گذشت 12 ماه کافیست دوباره مراحل بالا را برای دریافت سریال جدید انجام دهید.

روش دوم: ثبت آفلاین

این روش برای وقتی که رایانه ای که avast روی آن نصب شده اینترنت ندارد یا اینکه مشکلی هنگام ثبت نام آنلاین وجود دارد مفید خواهد بود. برای این کار باید از یک رایانه متصل به اینترنت استفاده کنید. در این روش به سایت avast می روید و در آنجا بعد از پر کردن یک فرم ساده سریال برای شما ایمیل خواهد شد.

لینک زیر را در مرورگر خود باز کنید

یا اینکه مثل روش ثبت آنلاین پنجره Registration آنتی ویروستان را باز کنید و روی کلید Registration form از پایین پنجره کلیک کنید.

تمام اطلاعات خواسته شده که با علامت * وارد شده اند را به درستی وارد کنید. مخصوصا ایمیل چون سریال به آن ارسال می شود. بعد از اتمام کار روی Register for free license کلیک کنید تا درخواست شما پردازش شود.

بعد از پردازش پیامی به شما نشان داده خواهد شد.

بعد از چند دقیقه سریال در inbox شماست. ایمیلی که از avast با عنوان avast! registration رسیده را باز کرده و سریال را انتخاب و در یک فایل متنی کپی کنید. بعد فایل حاوی سریال را با ابزارهایی مثل usb flash disk یا مموری کارت به رایانه ای که اینترنت ندارد انتقال دهید.

در پنجره Avast در بخش YOUR REGISTRATION روی کلید Insert the license key کلیک کنید.

فایل متنی حاوی سریال را باز کرده و سریال را انتخاب کرده و کپی کنید. حالا به پنجره آنتی ویروس برگردید و درون کادر متنی راست کلیک کرده و گزینه Paste را از منو انتخاب کنید.

بعد از اتمام ثبت نام پیامی به شما نشان داده خواهد شد. فقط OK کنید.

این قابلیت به آنتی ویروس اجازه می دهد قبل از اینکه برنامه ها لود شوند همه هارد دیسک شما را جستجو نماید. بهترین ابزار برای سیستمهای آلوده.
وقتی با آنتی ویروسهای درجه یک در حالت عادی سیستم را بصورت کامل اسکن کرده و ویروسهای خیلی زیادی را پاک می کنید باز هم بعد از مدتی هنوز هم آنتی ویروس شما از گوشه و کنار هارد دیسک کپی هایی از همان ویروسها را پیدا و پاک می کند. اما اگر در زمان بوت اسکن سیستم را انجام دهید تمامی فایلها بصورت کامل در اختیار آنتی ویروس قرار می گیرند و در صورت آلوده بودن به راحتی پاک خواهند شد.
توجه کنید که قبل از اجرای boot time scan حتما آنتی ویروس خود را بروز کنید.
پنجره آنتی ویروس خود را باز کنید و از ستون سمت چپ روی Scan computer کلیک کنید. زیر همین بخش منوی دیگری باز می شود از آنجا روی Boot time scan کلیک کنید. سپس در سمت راست روی کلید Schedule Now کلیک کنید.

روی Restart computer کلیک کنید تا رایانه شما ریستارت شود.

به محض بالا آمدن ویندوز و قبل از اینکه شما وارد Account خود شوید آنتی ویروس شروع به اسکن می کند.

اصلاحیه: بوت تایم اسکن از نسخه 5.1 برای سیستمهای 64 بیتی هم فعال شد.

Avast و بازیخورها
اگر هنگامی که شما برنامه ای را در حالت تمام صفحه اجرا می کنید (مثلا بازیهای رایانه ای) آنتی ویروس آپدیت شود یا اینکه ویروس توسط avast پیدا شود پیامی ظاهر می شود که می تواند روی بازی شما تاثیر بگذارد و شما از حالت تمام صفحه به محیط ویندوز منتق شوید. مثل حالتی که کلید ویندوز را در حالت تمام صحفه می فشارید.
برای اینکه avast سکوت کامل را در حین بازی شما حفظ کند روی آیکن آن کلیک راست کرده و گزینه silent/gaming mode را انتخاب کنید.

Avast به هر دلیلی از کار افتاده است!
در بیشتر مواقع حل این مشکل ساده است فقط کافی است که آنتی ویروستان را باز کنید از از بالای پنجره گزینه Fix now را کلیک کنید. اگر مشکل همچنان پابرجا بود به این صورت عمل کنید.

آخرین نسخه از ابزار حذف avast را دانلود کنید.

آخرین نسخه ی Avast را دانلود کنید.
از کنترل پانل ویندوز avast را uninstall کنید. اگر ممکن نشد سیستم را در حالت safe mode بوت کرده و این کار را انجام دهید.
سپس سیستم را ریستارت کرده و ابزار حذف avast را اجرا کنید. اگر به هر دلیلی اجرا نشد دوباره سیستم را در حالت safe mode قرار داده و ابزار حذف avast را اجرا کنید. سپس ریستارت کنید.
حال آخرین نسخه avast را که دانلود کرده بودید نصب کرده و آن را ثبت کنید.

نسخه شخصی و حرفه ای avast چه تفاوتی دارند؟

بصورت خیلی خلاصه تقریبا هیچ. تفاوت جزئی هست نسخه pro فایروال و sandbox و ابزار ضد سرقت اطلاعات و آنتی اسپم داره. شما می‌تونید با نصب فایروال بسیار عالی و رایگان comodo که کاملا با avast سازگار هست فایروال و sandbox رو رایگان به سیستم اضافه کنید.

با نصب برنامه‌های ضد جاسوسی رایگان هم خود را در برابر تروجان و keylogger ها بیمه کنید.
برنامه‌های رایگان antispy
super antispayware

Ad-Aware

spybot search and destroy

msm43njn
16-02-2011, 13:14
سوال:
من avast رو تازه نصب کردم . ببینید avaste من الان آپدیته؟

جواب:
ببنید تاریخ آنتی ویروس رو جلوی current version نوشته که به ترتیب از چپ به راست اینطور هست. روز/ماه/سال شما دو رقم دو رقم جدا کنید و با یک تقویم میلادی بروز شده مقایسه کنید تا بفهمید آنتی ویروس آخرین بار در چه تاریخی بروز شده است. مثلا در شکل زیر آخرین آپدیت مربوط به روز هفتم از ماه هشتم سال 2010 میلادی هست.

سوال:
من از آنتی ویروس free استفاده میکردم اما مهلت تمام شده و از کار افتاده چه کاری باید انجام بدم؟

جواب:

در پست قبل به تفصیل در مورد روش بروزرسانی avast بحث شده است. به طور خلاصه شما روی گلوله نارنجی رنگ avast در system tray راست کلیک می‌کنید و registration information را کلیک می‌کنید. سپس از صفحه‌ای که باز می‌شود register now را کلیک کنید.
برای جزئیات بیشتر به پست قبل رجوع کنید.

سوال:
من تازه نصب کردم. آپدیت رو میزنم خیلی طول میکشه و نمیره قضیه چیه ؟ من 128 دارم.

جواب:

احتمالا شما از نسخه قدیمی avast استفاده می کنید. ابتدا از قسمت آپدیت program را بروز کنید. اگر نشد مجبورید به سایت avast برید و آخرین نسخه آنتی ویروس رو دانلود کنید.

سوال:

نسخه ی رایگانش سریال دره؟

جواب:

نسخه رایگان هم سریال داره. ولی شما پولی بابت سریال نمیپردازید. سریال یک ساله هست. در صورتی که سریال براش نگیرید بعد از 60 روز از کار می افته.

سوال:

دوستان به نظر شما آنتی ویروس آوست با فایروال کومودو نصب کنم بهتره یا کسپر اینترنت سکوریتی؟

جواب:
درسته که شما از یک آنتی ویروس معتبر استفاده می کنید ولی از کجا مطمئن هستید که کسایی که کرک کسپر رو بهتون می دن یک ویروس تازه ننوشته باشن که کسپر نمیشناسه و شما با خیال راحت آلوده به ویروس میشید و عاقبتش رو هم می دونید. همین چند وقت پیش حساب بانکی یکی از کارمندان یکی از بانکا رو خالی کرده بودن تا قرون آخرش. معلوم هم نشد که طرف چطوری برداشته و به کجا واریز کرده!
پس بهتر نیست که بیایم و حداقل برای آنتی ویروس سراغ کرک شده هاش نریم و بیایم از آنتی ویروس رایگان اوست یا اویرا یا AVG که کلی کاربر تو دنیا دارن استفاده کینم.
انتخاب با شماست.

jorj
16-02-2011, 19:35
سلام .
ببخشید اگه جای سوالم این جا نیست .

لایسنس اوست از کجا می شه خرید.؟

hpk34
16-02-2011, 21:10
میشه. شما رو گلوله نارنجی Avast راست کلیک کن و Open Avast interface رو باز کن. از قسمت بالا راست Setting رو کلیک کن و در پنجره‌ای که باز میشه از سمت چپ Exclusions رو کلیک کن. خب Add رو می‌بینی برای اضافه کردن فایلهایی هست که نمی‌خوای اسکن بشن.

ممنون.ولی اینو خودم میدونستم.:46:

منمظورم این بود که کلا نمیشه نحوه اسکن کردنشو عوض کرد؟؟یعنی جوری تنظیمش کنی که فایلها رو بایت به بایت چک نکنه؟؟

wordship
16-02-2011, 21:56
اینم عکسی از شرکت اواست:

msm43njn
17-02-2011, 11:49
ممنون.ولی اینو خودم میدونستم.:46:

منمظورم این بود که کلا نمیشه نحوه اسکن کردنشو عوض کرد؟؟یعنی جوری تنظیمش کنی که فایلها رو بایت به بایت چک نکنه؟؟

خب شما اگه حساسیت اسکن رو کم کنی ریسک داره.
یک روش هست که شما میای یک اسکن سفارشی برای خودت درست می‌کنی و همه چیز رو خودت تنظیم می‌کنی.
به تصویر زیر نگاه کن:

فقط پایین Custom scan گزینه‌ای هست که فکر کنم همون چیزی باشه که شما دنبالش هستی به این ترتیب که avast نوع فایل رو از رو آنالیز محتوا تشخیص میده (پیشفرض) شما اون رو به تشخیص از روی پسوند تغییر بده. این حالت سریعتر هست.

حالت دیگه که استثنا خودکار فایلهای سالم هست که بوسیله avast تایید میشن.

در این حالت به نظر میاد Avast اون فایلهایی که قبلا اسکن کرده و سالم تشخیص داده به لیست خودش اضافه کرده و در مراحل بعدی دیگه اسکن نمیکنه.

Dr Hannibal
17-02-2011, 14:40
سلام .
ببخشید اگه جای سوالم این جا نیست .

لایسنس اوست از کجا می شه خرید.؟

اصلا احتیاجی نیست بخرید. اینجا هم لایسنس هست هم تریال ریستر پاک از لحاظ ویروسی. ( یک فایل Reg سالم )

موفق باشید

01110362
17-02-2011, 15:32

[/QUOTE]

با تشکر از توضیحات دوست عزیز باید بگم تو avast 6 این قابلیت کارا توسیستمهای 64 بیتی هم وجود داره
:10:

pc_hex
17-02-2011, 20:50
تفاوت هاس نسخه ی جدیدش با نسخه ی قبلیش:

:);)[/QUOTE]

دوست عزیز با تشکر از شما. در مورد کیجنش من با مشکل مواجه شدم. درواقع نتونستم دانلودکنم. اگر امکانش هست دوباره آپلود کنید. پ خ بدین چون من زیاد وارد بحث ها نمیشم.

msm43njn
17-02-2011, 23:54
ممنون از تذکر شما جناب 01110362
بوت تایم اسکن از نسخه 5.1 برای سیستمهای 64 بیتی فعال شد. اون تاپیک رو هم من خیلی قبلتر نوشته بودم. چون جاش مناسب نبود کپی کردم اینجا. پست مربوطه اصلاح شد.

roteal2007
18-02-2011, 19:18

با تشکر از توضیحات دوست عزیز باید بگم تو avast 6 این قابلیت کارا توسیستمهای 64 بیتی هم وجود داره
:10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

اما واسه من فعال بود و چند وقت پیش ویروس downloader رو گرفت و از بوت اسکن پاکش کرد.
این نسخه 6 نهایی کی میاد؟؟؟

01110362
18-02-2011, 20:14
ما هم منتظریم که نسخه فاینالش بیاد بیرون ...:10:

roteal2007
19-02-2011, 14:18
ما هم منتظریم که نسخه فاینالش بیاد بیرون ...:10:

6 مارچ اکسپیرد میشه و آنتیم به نظرتون این ورزن 6 کی میاد؟

masoud_ccna
19-02-2011, 15:45
چطور میشه تو آواست فهموند که یک فایل سالم است، مثلا در مورد کیجن ها، برخی از آنها را ویروس تشخیص میده، که مطمئنیم ویروس نیست،
البته قسمت exclusions هست، ولی بازم اگر روی فایل دابل کلیک کنیم، فایل را پاک می کنه :((

msm43njn
19-02-2011, 22:10
شما Avast رو موقتا غیر فعال کن. کیجن رو اجرا کن بعد دوباره Avast رو فعال کن. البته توصیه من به شما این هست که فایروال comodo نصب و از sandbox فایل کیجن رو اجرا کنید. در این حالت اگه فایل کیجن آلوده هم باشه نمی تونه سیستم شما رو آلوده کنه.

rghb3000
21-02-2011, 15:27
با سلام به همه دوستان
من avast internet security دارم میخوام ویندوزمو عوض کنم. avast هم آپدیته به روزه. راهی نداره آپدیتشو جابجا کنم که دوباره نخواد آپدیت بشه؟
لطفا کمک کنید سیستمم قاطه آخه اینترنت اکسپلوررش قاط زده بیچاره میشم باز بشه هرکار کردم خوب نشد...
ممنون

01110362
21-02-2011, 16:25
با سلام به همه دوستان
من avast internet security دارم میخوام ویندوزمو عوض کنم. avast هم آپدیته به روزه. راهی نداره آپدیتشو جابجا کنم که دوباره نخواد آپدیت بشه؟
لطفا کمک کنید سیستمم قاطه آخه اینترنت اکسپلوررش قاط زده بیچاره میشم باز بشه هرکار کردم خوب نشد...
ممنون

تو آدرس Program Files\Alwil Software\Avast : دو تا پوشه defs و setup بک آپ بگیر بعد از طریق safemode بالا بیا وفایلها رو تو همون آدرس بالایی replace کن .
بعدش هم ریست کامپیوتر.
بعدش هم بعد از اطینان از قطع بودن اینترنت روی Update engine and virus definitions کلیک وبع تمام .
موفق باشید.:11:

roteal2007
21-02-2011, 19:19
سلام امروز این ارور رو میده:

imanpod
21-02-2011, 22:19
سلام امروز این ارور رو میده:

برو تو کنترل پنل ، add remove program ، اونجا avast رو پیدا کن و آپدیت کن . من یه دفعه این مشکل برام پیش اومده بود ، یک بار که از این طریق آپدیت کردم درست شد . در ضمن اگه automatic update رو فعال کردی ، دیگه خودت هی دستی آپدیت نکن . چون گاهی اوقات باعث شکسته شدن بسته ی آپدیت میشه .

mansour_hotboy
22-02-2011, 13:00
دوستان آواست 6 لیسانس یا کرکی اومده براش؟

masoud_ccna
22-02-2011, 15:31
دوستان آواست 6 لیسانس یا کرکی اومده براش؟

همون لایسنس 5 روش جواب می ده :دی

roteal2007
22-02-2011, 20:22
میشه اینجا بزاریش؟؟

mansour_hotboy
22-02-2011, 21:12
دوستان آواست 6 مشکلی چیزی نداره؟ اگه نداره نصب کنیم.از لحاظ امنیتی

roteal2007
22-02-2011, 21:14

بله سوال منم هست لطفا جواب بدين

hesam68
22-02-2011, 23:02
سلام
یکی از دوستام این انتی ویروس و رو سیستمش داره و اپدیت شدست
حالا من میخوام اونو ازش بگیرم و رو سیستمم نصبش کنم با همون اپدیتی که اون کرده تا الان و من دیگه اپدیتش نکنم
چه جوری میتونم فایل های اپدیتشو بردارم و رو سیستم خودم بریزم که مالمنم تا اونجایی که اون اپ کرده اپدیت بشه؟
ممنونمیشم دقیق راهنماییم بکنین

01110362
22-02-2011, 23:30
سلام
یکی از دوستام این انتی ویروس و رو سیستمش داره و اپدیت شدست
حالا من میخوام اونو ازش بگیرم و رو سیستمم نصبش کنم با همون اپدیتی که اون کرده تا الان و من دیگه اپدیتش نکنم
چه جوری میتونم فایل های اپدیتشو بردارم و رو سیستم خودم بریزم که مالمنم تا اونجایی که اون اپ کرده اپدیت بشه؟
ممنونمیشم دقیق راهنماییم بکنین

بفرمایید دوست عزیز:

imanpod
23-02-2011, 00:27

بله سوال منم هست لطفا جواب بدينچون هنوز ورژن بتا و آزمایشی هست بهتره فعلا استفاده نکنین و به جاش avast free 5 رو به علاوه ی فایروال و defense+ کمودو (comodo) استفاده کنین . بعضی از باگهای نرم افزاری به راحتی قابل تشخیص توسط کاربرای معمولی نیستن و ممکنه دیده نشن و به قیمت ویروسی شدن کامپیوترتون تموم شه . مواظب باشین اشتباهی موقع اینستال آنتی ویروس کمودو رو نریزین ، چون ممکنه تداخل پیدا کنه . فقط فایروال و defence+ رو بریزین . چون defence+ کمودو sandbox داره و بعد از یه مدت استفاده ، با اون آَشنا میشین و امنیت بالایی هم دارین . بعدا هر موقع ورژن نهایی و کامل avast 6 اومد کمودو رو پاک کنین و از آوست استفاده کنین .

roteal2007
23-02-2011, 08:39
ميدوني ايمان جان ماها دنبال راحتي كار هستيم ميخ ايم يه چيز كامل و بدون دردسر باشه واسمون. من آواست رو براي بوت تايم اسكنش انتخاب كردم كه واقعا عالي عملكرد در كنارشم از يه انتي مالور استفاده ميكنم كه عاليه
بي زحمت ميشه لينك ورژن 6 براي وين 64 بيتي واسم بزا ي ?

reza200222
23-02-2011, 19:14
ميدوني ايمان جان ماها دنبال راحتي كار هستيم ميخ ايم يه چيز كامل و بدون دردسر باشه واسمون. من آواست رو براي بوت تايم اسكنش انتخاب كردم كه واقعا عالي عملكرد در كنارشم از يه انتي مالور استفاده ميكنم كه عاليه
بي زحمت ميشه لينك ورژن 6 براي وين 64 بيتي واسم بزا ي ?

avast! 6.0.992 All versions For WIN XP-Win7 & Vista 32 & 64 Bit

Free:

Internet Security:

Pro

mansour_hotboy
23-02-2011, 23:13
اساتید من فکر نمیکنم نسخه بتا6 مشکل خاصی داشته باشه.اگرم داشته باشه شاید توی قابلیتای جدیدش ایرادی چیزی باشه.

safaeye
24-02-2011, 01:37
سلام..

دوستان آیا قابلیت بوت تایم اسکن آواست همون کار دیسک نجات آویرا یا کاسپرسکی رو انجام میده؟

آیا این دو یکی هستن ؟ اگر نه لطفا تفاوتشون رو اعلام کنید

ممنون

masoud_ccna
24-02-2011, 09:41
سلام..

دوستان آیا قابلیت بوت تایم اسکن آواست همون کار دیسک نجات آویرا یا کاسپرسکی رو انجام میده؟

آیا این دو یکی هستن ؟ اگر نه لطفا تفاوتشون رو اعلام کنید

ممنون

بله با هم متفاوت هست، در آواست boot time scan آنتی ویروس ویروس هایی که از روی سیستم به صورت عادی پاک نمی شوند را پاک می کند، البته در این جا، آنتی ویروس باید نصب باشد
ولی در دیسک نجات ها (Rescue) آنتی ویروس به صورت Portable عمل کرده، شما توسط سی دی بوت می شوید و در محیطی بدون ویندوز و امن آنتی ویروس را لود می کنید، و اقدام به ویروس کشی می کنید، این کار زمانی به درد شما می خورد که ویروس اجازه نصب آنتی ویروس را به شما نمی دهد،

میشه اینجا بزاریش؟؟

قبلا قرار داده شده است.

mansour_hotboy
24-02-2011, 10:57
با سلام به دوستان عزیز.من نسخه کامل و فاینال آواست ایترنت سکیوریتی 6 رو دانلود کردم.میخوام جایگزین کسپر کنم چون سنگینه.به نظر شما نسخه 6 آواست میتونه جیگزین خوبی برای کسپر باشه؟ در کنارش هم Malwarebytes' Anti-Malware دارم.در ضمن خیلی اهل گشت و گذار تو سایتهای ناشناس نیستم.بیشتر تو p30world میام!
با تشکر از نظراتتون.

msm43njn
24-02-2011, 14:21
برای شما نسخه مجانی Avast هم کفایت می‌کنه.
اما کسانی که تو سایتای ناشناس می‌رن حتما افزونه Noscript رو روی فایرفاکس نصب کنند. بعضی سایت‌ها اسکریپتهای بسیار خطرناکی دارند که آنتی ویروسها از عهده‌ی اونها برنمیان.

roteal2007
24-02-2011, 14:24
avast! 6.0.992 All versions For WIN XP-Win7 & Vista 32 & 64 Bit

Free:

Internet Security:

Pro

من ورژن 5 رو دارم آیا آپدیت ها با هم فرق دارن؟ و در آخر این نسخه PRO چی اضافه تر داره؟؟؟
پ.ن: الان این ورژنی که صفحه قبل بود رو دانلود کردم و نصب کردم یه 20 مگی هم آپدیت گرفت شد ورژن 6.0.1000.
با key سایت ایران ستاپ هم فعالش کردم عالیه....

mansour_hotboy
24-02-2011, 20:47
اساتید این آواست 6 این قابلیت کسپر رو داره که مثلا یه تروجان ناشناس توی قسمت از سیستم جاخوش کرده.بعد موقع اتصال تروجان به اینترنت آنتی ویروس مانعش بشه؟ فکر کنم به هیپس مربوط بشه.با تشکر

imanpod
25-02-2011, 01:14
اساتید این آواست 6 این قابلیت کسپر رو داره که مثلا یه تروجان ناشناس توی قسمت از سیستم جاخوش کرده.بعد موقع اتصال تروجان به اینترنت آنتی ویروس مانعش بشه؟ فکر کنم به هیپس مربوط بشه.با تشکر
hips مربوط به فایروال هست و به آنتی ویروس ربطی نداره . اگر از آوست اینترنت سکوریتی استفاده کنی فایروال هم داره و این قابلیت رو داراست ولی تو تستهایی که من تا حالا تو سایتهای مختلف دیدم ،آوست فایروال خوبی نداره . فایروال کسپر از فایروال آوست هیپس بهتری داره .

imanpod
25-02-2011, 03:04
ورژن نهایی avast 6 هم اومد . با خیال راحت دانلود کنین و لذت ببرین . این یکی دیگه بتا نیست . خیالتون راحت .

یه سوالی هم از کسایی که با افزونه ی my wot کار کردن و آشنایی دارن ، دارم . این web rep که تو ورژن جدید آوست وجود داره چه فرقی با my wot داره ؟ با هم دیگه اگه اینستال بشن تداخل پیدا میکنن ؟ ( my wot بر اساس رای کاربرا میزان امنیت و اعتبار سایت رو توسط 4 رنگ سبز ، زرد ، نارنجی و قرمز نشون میده )

imanpod
25-02-2011, 03:17
برای شما نسخه مجانی Avast هم کفایت می‌کنه.
اما کسانی که تو سایتای ناشناس می‌رن حتما افزونه Noscript رو روی فایرفاکس نصب کنند. بعضی سایت‌ها اسکریپتهای بسیار خطرناکی دارند که آنتی ویروسها از عهده‌ی اونها برنمیان.
البته نسخه ی رایگان 6 آوست ، script blocker هم اضافه کرده . ولی در هر صورت چون همه ی اسکریپتهای آلوده رو نمیتونه تشخیص بده ، باید افزونه ی noscript هم حتما نصب باشه .

H A M A S
25-02-2011, 04:20
نسخه نهایی اواست 6 اومد

roteal2007
25-02-2011, 08:06
ورژن نهایی avast 6 هم اومد . با خیال راحت دانلود کنین و لذت ببرین . این یکی دیگه بتا نیست . خیالتون راحت .

یه سوالی هم از کسایی که با افزونه ی my wot کار کردن و آشنایی دارن ، دارم . این web rep که تو ورژن جدید آوست وجود داره چه فرقی با my wot داره ؟ با هم دیگه اگه اینستال بشن تداخل پیدا میکنن ؟ ( my wot بر اساس رای کاربرا میزان امنیت و اعتبار سایت رو توسط 4 رنگ سبز ، زرد ، نارنجی و قرمز نشون میده )

سلام ايمان عزيز با وجود نهايي شدن آواست به نظرم بهتره يه آموزشي براي بهترين تنظيمات ممكن در اين نسخه واسمون بزاري

rassool
25-02-2011, 19:34
License واسه نسخه 6 نیومده بتونیم از همه چیزش استفاده کنیم؟ :31:

mansour_hotboy
25-02-2011, 19:43
License واسه نسخه 6 نیومده بتونیم از همه چیزش استفاده کنیم؟ :31:
لیسانسهای ورژن 5 هم روی 6 جواب میده.:20:

rassool
25-02-2011, 19:54
لیسانسهای ورژن 5 هم روی 6 جواب میده.:20:
میشه یکیشو که کار کنه بزاری؟ مال منو شناخته دیگه اون اروز قرمزرو میده .:20: