PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Avast ← راهنمای تاپیک در پست اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

aylar6888
04-03-2015, 18:04
خیلی وقته که این امکان هست.
درود :
بله امکان آپدیت بدون ابزار بت شکن خیلی وقته که هست اما سایت اوست تازه بدون بت شکن باز شده.فکر میکنم امروز اولین روزش باشه چون تا دو سه روز پیش که باز نمیشد...

Dr Nima
05-03-2015, 14:43
درود :
بله امکان آپدیت بدون ابزار بت شکن خیلی وقته که هست اما سایت اوست تازه بدون بت شکن باز شده.فکر میکنم امروز اولین روزش باشه چون تا دو سه روز پیش که باز نمیشد...

سرویس دهندهای مختلف فرق میکنه بعضیا زودتر بعضیا دیرتر سایت باز شده
در مورد آپدیتش هم همینطور بود جانم
خودم چن وقت پیشا از سایتش دانلود کردم
نود هم ایران تو لیست کشورها گذاشته

pro4014
08-03-2015, 12:04
دوستان آوست ارتباط اینترنتم رو غیر فعال کرده
غیر فعالش میکنم درس میشه چیکار بکنم؟

motv
16-03-2015, 16:46
من اواست 2015 پریمیر دارم. چند روزیست که کرک 2050 zenix لو رفته و آواست پیغام میده که لایسنس شما تقلبی است. نکته جالب اینه که خودش نسخه رایگان آنتی ویروس آواست رو نصب میکنه به جای پریمیر !!!

این اتفاقات درست چند ساعت بعد از کرک کردن می افتد .آیا کرک سالم دیگه ای نیست؟

soooot
22-03-2015, 16:59
سلام
با آپدیت اوست رایگان به نسخه جدید، سپر وب ارتباط مرورگرها با اینترنت رو قطع میکنه، ظاهرا مشکل از تحریم و یا قیلترینگ هست چون بوسیله قیلتر شکن و یا غیر هعال کردن سپر وب مشکل حل میشه، چه کنیم؟ کسی هست بتونه مشکل رو به انگلیسی به پشتیبانی اوست منتقل کنه تا یه فکری به حالش بکنه؟
من از ای دی اس ال پیشگامان استفاده میکنم و هنوز هم سایت اوست برای من تحریم هست و باز نمیشه.

Dr Nima
27-03-2015, 15:12
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کرکavast!_Internet_Security_01.01.2017

Dr Nima
27-03-2015, 15:18
مثل اینکه تحریم برداشته نشده بوده
و علت رفع تحریم تغییر سرورها بوده
و همچنان این کمپانی ملت ایران رو تحریم کرده

hofman1970
11-04-2015, 12:41
با سلام
من کرک را شما رو ریختم عالی جواب داد. مشکلی هم با اینترنت ندارم.اینترم مخابراته ..اورجینال :n19:

پیشاپیش از زحمات شما سپاسگزاریم.

imanparsa
22-04-2015, 06:11
دوستان چرا توی اوست آنتی ویروس free نوشته که اکانتم 365 روز میتونه رایگان استفاده کنه !!!! من فکر کردم کلا رایگانه
بعد 365 روز باز هم میتونم با همون ایمیل قبلی 365 روز دیگه رایگان بگیرم ازشون ؟؟؟؟؟؟؟

omid-p30
22-04-2015, 06:50
دوستان چرا توی اوست آنتی ویروس free نوشته که اکانتم 365 روز میتونه رایگان استفاده کنه !!!! من فکر کردم کلا رایگانه
بعد 365 روز باز هم میتونم با همون ایمیل قبلی 365 روز دیگه رایگان بگیرم ازشون ؟؟؟؟؟؟؟

بله میتونید.

imanparsa
22-04-2015, 12:42
سلام مجدد
دوستان توی آنتی ویروس من برای sing in شدن به ایمیلم حتما باید به چیز شکن وصل بشم در غیر اینصورت مینویسه ارتباط برقرار نشد.
حالا سوالم راجب آپدیت کردنشه
بنظر شما واسه آپدیت کردنش هم حتما باید به چیز شکن وصل بشم و بعد پدیت کنم یا اینکه سرور آپدیتشون به چیز شکن نیاز نداره ؟

Dark Soul
22-04-2015, 18:35
سلام مجدد
دوستان توی آنتی ویروس من برای sing in شدن به ایمیلم حتما باید به چیز شکن وصل بشم در غیر اینصورت مینویسه ارتباط برقرار نشد.
حالا سوالم راجب آپدیت کردنشه
بنظر شما واسه آپدیت کردنش هم حتما باید به چیز شکن وصل بشم و بعد پدیت کنم یا اینکه سرور آپدیتشون به چیز شکن نیاز نداره ؟
نه احتیاجی نیست از من بدون ف شکن اپدیت میشه.

Dark Soul
01-06-2015, 10:40
کسی تا حالا ادرس یه پوشه را در قسمت استثنا از اسکن وارد کرده ؟جواب داده ؟
من گه هر چی می زنم بازم می زنه فایل را پاک کی می کنه .

aylar6888
02-06-2015, 16:14
کسی تا حالا ادرس یه پوشه را در قسمت استثنا از اسکن وارد کرده ؟جواب داده ؟
من گه هر چی می زنم بازم می زنه فایل را پاک کی می کنه .
درود :
من الان اوست ندارم ولی تا جایی که یادمه آدرس فایل رو فقط میشد آدرس دهی کرد و نه پوشه کامل رو...
منکه با این مورد شخصا مشکلی نداشتم هیچوقت،چون یکی از حرف گوش کن ترین آنتی ویروسهاست...

Dark Soul
03-06-2015, 17:29
درود :
من الان اوست ندارم ولی تا جایی که یادمه آدرس فایل رو فقط میشد آدرس دهی کرد و نه پوشه کامل رو...
منکه با این مورد شخصا مشکلی نداشتم هیچوقت،چون یکی از حرف گوش کن ترین آنتی ویروسهاست...
درسته می بایست ادرس فایل را داد اما وقتی می خواهید یه استثنا اضافه کنید فقط ادرس پوشه را می خواد و ازمون نمی خواد فایل را هم مشخص کنیم توی اموزش های موجود در اینترنت هم همینطوره .
بهر حال فهمیدم چطور باید انجامش داد ولی باز می خواستم پوشه نرم افزارهام را مستثنی کنم که متاسفانه این کارو نمی کنه .

omid7000
13-07-2015, 02:33
با سلام به همه دوستان
avast internet security 2015 رو بدون کرک رو سیستمم نصب کردم چون اسمارت سکیوریتی دیوونم کرده بود از بس پیام اپدیت میداد.
سوال : آیا از ویروس اتوران جلوگیری میکنه ؟ آخه پارسال یه دونشو رو یه لپ تاپ گذاشتم حالا اوردن میبینم به اینترنت وصل نمیشه خلاصش کنم ویروس اتوران گرفته بود هیچ صفحه ای رو باز نمیکرد و تو موزیلا بعد از زدن گزینه I understand risk یه صفحه گوگل باز میشد و با بقیه صفحه ها مشکل داشت و فایلای ویندوز هم دمیج شده بود.

mohsen0000000000
09-08-2015, 07:05
سلام.
لایسنس من از کار افتاه . کسی لایسنس جدید نداره؟

sayanermia
12-08-2015, 17:11
درود به همه
این Internet Security پدر منو دراورده!! هرچی لیسانس بهش میزنم میگه نامعتبره! حتی اخرین ورژن رو به همراه کلی لیسانس 2017 از همین سایت دانلود کردم ولی همشو میزنه نامعتبر و می پرونه! راهکار چیه؟:n28:

ahmadirect
21-08-2015, 11:59
درود به همه
این Internet Security پدر منو دراورده!! هرچی لیسانس بهش میزنم میگه نامعتبره! حتی اخرین ورژن رو به همراه کلی لیسانس 2017 از همین سایت دانلود کردم ولی همشو میزنه نامعتبر و می پرونه! راهکار چیه؟:n28:

Avast Internet Security 2015 license ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

13920
11-09-2015, 15:05
سلام میخوام اموزش نصب avast و فعال سازی انتی ویروس بزارید ممنون میشم

aylar6888
12-09-2015, 08:48
سلام میخوام اموزش نصب avast و فعال سازی انتی ویروس بزارید ممنون میشم
درود :
برای فعالسازی پست اول همین تاپیک رو مطالعه کنید.نصب هم مورد خاصی نداره جز اینکه ابتدای نصب میتونید گزینه نصب سریع یا نصب دستی رو انتخاب کنید که مراحل نصب و انتخاب گزینه هایی مثل نصب زبانها و ماژولهای دلخواهتون(مثل نصب شدن یا نشدن سپر وب یا سپر ایمیل یا سپر محافظ فایل و غیره...) دست خودتونه...

aylar6888
12-09-2015, 08:49
تکراری-لطفاً حذف شود...

Ali_softcenter
13-09-2015, 10:04
دوستان الان اوست فری آپدیت میشه یا نمیشه؟؟؟

aylar6888
16-09-2015, 18:32
تکراری-لطفاً حذف شود...

aylar6888
16-09-2015, 18:42
دوستان الان اوست فری آپدیت میشه یا نمیشه؟؟؟
درود :
بله آپدیت میشه و سایت اوست هم بدون مشکل و خیلی سریعتر از سایتهای ایران:n09: باز میشه...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr Nima
03-10-2015, 12:34
Avast 2016 Screenshots

: Avast 2016 List of Changes and New Features

NEW Password Manager
NEW SafeZone Browser
NEW User Interface and Installation Process
IMPROVED Home Network Security
Many other minor improvements and fixes

Captain
03-10-2015, 13:49
Avast 2016 Screenshots

در این عکس بنظرم باگی دیده میشه
اعداد قرمز رنگ بر روی نوشته ها افتاده اند!
یا میخوان مثلا خوشگلش کنن !!! یا واقعا باگی هست که وقتی 3 رقمی بشه اینطوری میشه!!!

البته نسخه Beta هست

ProEngineer
09-10-2015, 21:56
دوستان سلام

کسی راهی واسه اکتیو کردن SecureLine سراغ نداره؟

این فایل لایسنس 2 ساله ای هم تو اینترنت هست اصلا جواب نمیده

خلاصه کسی راهی بلده کمک کنه

ممنون

aylar6888
09-10-2015, 22:17
دوستان سلام

کسی راهی واسه اکتیو کردن SecureLine سراغ نداره؟

این فایل لایسنس 2 ساله ای هم تو اینترنت هست اصلا جواب نمیده

خلاصه کسی راهی بلده کمک کنه

ممنون
درود :
منکه اوایل با عوض کردن تاریخ راحت مهلتشو زیاد میکردم تا اینکه باگشو رفع کردن و الان هر راهی که امتحان کردم جواب نداده برای رجیستر کردنش...
از لنترن استفاده کن

ProEngineer
10-10-2015, 00:01
درود :
منکه اوایل با عوض کردن تاریخ راحت مهلتشو زیاد میکردم تا اینکه باگشو رفع کردن و الان هر راهی که امتحان کردم جواب نداده برای رجیستر کردنش...
از لنترن استفاده کن

مرسی بابت جوابت
لنترن واسه دانلود به درد نمیخوره
خودم یه چیزه مخوف دارم! ولی اینم میخواستم واسه روز مبادا !!!

به هر حال مرسی
و بازم منتظر مینونم و میگردم شاید یه راهی واسه اکتیو کردن پیدا کردم
ممنون

Ali_softcenter
18-10-2015, 16:16
سلام

نسخه همراه با فایروال لایسنس 90 روزه نمیده؟

jimrako
20-10-2015, 23:04
دوستان من روی سیستم avast internet security رو به صورت trial نصب کردم . داشتم استفاده میکردم که یک لایسنس چند ماهه برای همین نسخه پیدا کردم و روش دوبار کلیک کردم و پیغامی روی آواست بالا اومد که لایسنس اکی هست و کار میکنه و من اکی کردم و الان لایسنس فعال شد . حالا سوال من اینه که این لایسنس غیر قانونی هست و میدونم افراد دیگه ای هم مثل من دارن ازش استفاده میکنن . یه بار به برنامه که آسیب نمیزنه ؟ میزنه ؟ آپدیت هایی که گرفته میشه با آپدیت های لایسنس های دیگه ای که پول میدیم و میخریم فرق میکنه ؟

aylar6888
21-10-2015, 01:16
دوستان من روی سیستم avast internet security رو به صورت trial نصب کردم . داشتم استفاده میکردم که یک لایسنس چند ماهه برای همین نسخه پیدا کردم و روش دوبار کلیک کردم و پیغامی روی آواست بالا اومد که لایسنس اکی هست و کار میکنه و من اکی کردم و الان لایسنس فعال شد . حالا سوال من اینه که این لایسنس غیر قانونی هست و میدونم افراد دیگه ای هم مثل من دارن ازش استفاده میکنن . یه بار به برنامه که آسیب نمیزنه ؟ میزنه ؟ آپدیت هایی که گرفته میشه با آپدیت های لایسنس های دیگه ای که پول میدیم و میخریم فرق میکنه ؟
درود:
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد...با سریال فعال کردن هیچ مشکلی برای هیچ نرم افزاری بوجود نمیاره...نهایتش اینه که نرم افزار رجیستر نمیشه یا زود رجیسترش کتسل میشه و چون مثل کرک کردن تغییری توی فایل و برنامه اصلی بوجود نمیاره هیچ مشکلی نداره و امکاناتی که شما الان استفاده میکنید درست مثل نسخه فول هست...بله کسای دیگه هم از سریالها استفاده میکنند ولی بستگی به شانس داره که تعداد زیادی از سریالی که شما استفاده میکنند برای فعالسازی استفاده کردن یا تعداد کمی استفاده کردن که زود یا دیر غیرفعال بشه...اگه لایسنستون غیرقانونی بود اصلاً فعال نمیشد پس خیالتون راحت باشه...

Captain
22-10-2015, 03:55
به نام خداوند بخشنده و مهربان

تست رفتارشناسی AVAST Internet Security 10.4.2233

با سلام خدمت دوستان عزیز

امروز برای تست شناسایی محصول AVAST در خدمت شما هستم.

نسخه به کار گرفته شده AVAST Internet Security 2015 R4 2015.10.4.2233 هست.

آپدیت شده به تاریخ 2015/10/22 با شماره دیتابیس 3,564,300

سیستم عامل ویندوز 10 با معماری 64 بیت با آخرین آپدیت ها.

تنظیمات محصول در حالت پیشفرض هست.

ارتباط اینترنتی متصل هست.

تعداد نمونه ها برای تست 1,500 عدد میباشد.

تمام مخرب ها از سالهای 2013 الی 2015 هستند.

تست ها به صورت زیر انجام خواهد شد:

Scan Test تست اسکن و شناسایی

Behavior Test تست رفتارشناسی -- بین 20 الی 50 مخرب اجرا خواهد شد.

این محصول از 1,500 نمونه، توانست 836 مورد را اسکن و شناسایی نماید.

البته بعد از مدتی یک فایل دیگر به لیست شناسایی اضافی شد که جمعا 837 مورد شناسایی و 663 مورد باقیمانده بود.

در عکس سومی این مورد مشهوده و در فیلم فایل های باقیمانده نیز 663 مورد میباشد.

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم فایل: 57 مگابایت

رمز فایل: Captain

aylar6888
10-11-2015, 23:28
لایسنس 180 روزه اینترنت سکوریتی AVAST 2015

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با کلیک روی لینک زیر و وارد کردن ایمیل معتبر لایسنس 6 ماهه دریافت کنید:

(Free Avast Internet Security 2015 (100% discount ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توجه :
باید تا قبل از پایان یافتن مدت زمان این هدیه آنرا دانلود و نصب کنید،البته زمانشو نزده پس عجله کنید چون ارزشش رو داره...
(دوستان عزیز خودم نصب و امتحان نکردم اما هر برنامه ای از این سایت گرفتم کاملا فعالسازی شده،اما با مسئولیت خودتون نصب کنید چون نصابش آنلاینه و باید حدود 100 مگابایت دانلود کنه...)
با کلیک روی لینک صفحه دانلود فایل آنلاین نصب اینترنت سکوریتی را دریافت و آنرا بصورت آنلاین نصب کنید و گزینه فعالسازی 30 روزه آزمایشی را انتخاب کنید.بعد از اتمام نصب و شروع بکار اینترنت سکوریتی بطور خودکار 180 روز قانونی فعال خواهد شد....

The download links for Avast Internet Security 2015 are given to you above. Download and install Avast Internet Security 2015; during installation select "Install 30-Day Trial" and finish installing. After installation has finished, run Avast Internet Security 2015 and you will automatically have 180 days license. However, please note if you have used Avast in the past, you may not get the full 180 days or you may get an expired license because this is intended for new Avast users only!

Ali_softcenter
15-11-2015, 16:13
من نصب کردم ولی 143 روز بیشتر نداد

بعد من هر چی میگردم قسمت قرنطینه رو پیدا نمیکنم! کجاست؟

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Captain
15-11-2015, 18:06
من نصب کردم ولی 143 روز بیشتر نداد

بعد من هر چی میگردم قسمت قرنطینه رو پیدا نمیکنم! کجاست؟
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام
خدمت شما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ali_softcenter
17-11-2015, 12:30
اوست فری ۲۰۱۶ دیگه نیاز به فعال سازی یک ساله نداره نه؟
من گرفتم نصب کردم روی یه سیستمی...بعد لینکی که هست اکانت یک ساله رایگان میده برای ورژن فری برام فرستاد ولی اون کدی که میفرسته داخل اوست فری ۲۰۱۶ از نظر تعداد کاراکتر ها زیاد هست...

jimrako
18-11-2015, 02:07
اوست فری ۲۰۱۶ دیگه نیاز به فعال سازی یک ساله نداره نه؟ من گرفتم نصب کردم روی یه سیستمی...بعد لینکی که هست اکانت یک ساله رایگان میده برای ورژن فری برام فرستاد ولی اون کدی که میفرسته داخل اوست فری ۲۰۱۶ از نظر تعداد کاراکتر ها زیاد هست... چرا نیاز داره . شما باید به بخش register برید و اونجا فعال سازی کنید . اگر فعال سازی نکنید آنتی ویروس شما بعد از یکماه از کار می افته .

Ali_softcenter
18-11-2015, 13:47
چرا نیاز داره . شما باید به بخش register برید و اونجا فعال سازی کنید . اگر فعال سازی نکنید آنتی ویروس شما بعد از یکماه از کار می افته .

برادر شما اصلا با 2016 کار کردی که میگی برو بخش رجیستر فعال سازی کن؟
بخش رجیستر 2016 یه قسمت insert activation code داره که 3 قسمتی هست!
key که اوست برای من فرستاده طولانیه و دو قسمته! چیشو وارد کنم الان؟ :n35:

اصلا در قسمت رجیستریشن...قسمت آفلاین رجیستر نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jimrako
18-11-2015, 22:29
برادر شما اصلا با 2016 کار کردی که میگی برو بخش رجیستر فعال سازی کن؟ بخش رجیستر 2016 یه قسمت insert activation code داره که 3 قسمتی هست! key که اوست برای من فرستاده طولانیه و دو قسمته! چیشو وارد کنم الان؟ :n35: اصلا در قسمت رجیستریشن...قسمت آفلاین رجیستر نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یکم آرومتر این چه ادبیاتیه ؟ ( شروع حرفاتون ). من جدیدا نسخه های مختلف آنتی ویروس های مورد نظرم و تست کردم و الان نسخه ی avast internet security 2016 رو به همراه فایروال کومودو نصب شده دارم . قبل از این نسخه نسخه ی free 2016 و قبل از اون نسخه ی free 2015 رو نصب کردم تا تفاوتشون رو توی مواردی ببینم . حالا چون چیدمان و اسامی توی این نسخه ها کمی تفاوت داره و شاید من اونها رو جا به جا گفته باشم دلیل نمیشه شما اینجوری حرف بزنین . مهم اینه که بله باید رجیستر بشه مگر نه بعد از یک ماه از کار می افته . این جواب سوال شما هست و چون الان نسخه ی free روی سیستم ندارم شاید در گفتن اسامی و آدرس ها اشتباهات ناخواسته ای شده باشه . معنیش این نیست که دارم از روی هوا یه چیزی میگم .

Ali_softcenter
19-11-2015, 14:47
یکم آرومتر این چه ادبیاتیه ؟ ( شروع حرفاتون ). من جدیدا نسخه های مختلف آنتی ویروس های مورد نظرم و تست کردم و الان نسخه ی avast internet security 2016 رو به همراه فایروال کومودو نصب شده دارم . قبل از این نسخه نسخه ی free 2016 و قبل از اون نسخه ی free 2015 رو نصب کردم تا تفاوتشون رو توی مواردی ببینم . حالا چون چیدمان و اسامی توی این نسخه ها کمی تفاوت داره و شاید من اونها رو جا به جا گفته باشم دلیل نمیشه شما اینجوری حرف بزنین . مهم اینه که بله باید رجیستر بشه مگر نه بعد از یک ماه از کار می افته . این جواب سوال شما هست و چون الان نسخه ی free روی سیستم ندارم شاید در گفتن اسامی و آدرس ها اشتباهات ناخواسته ای شده باشه . معنیش این نیست که دارم از روی هوا یه چیزی میگم .

:n13: ادبیات؟ اوکی ببخشید اگه ناراحت شدید.
چرا نیاز داره . شما باید به بخش register برید و اونجا فعال سازی کنید . اگر فعال سازی نکنید آنتی ویروس شما بعد از یکماه از کار می افته
نیاز داره ی تنها که جواب من نبود
بخش رجیستر هم اشتباه آدرسی و اسمی نبود! جابه جا هم نبود ! عوض هم نشده !فقط بخشی به عنوان آفلاین رجیستر دیگه وجود نداره که در راهنمایی های خود اوست اومده...که اونو هم شما اصلا بهش اشاره ای نکردید که بخواید اشتباه شده باشه یا جابه جا.
فعال سازی نمیشه از اونجا و این مورد سوال من بود.که چرا نمیشه.
لطفا اگر به چیزی اطمینان ندارید راهنمایی نکنید چون من الان به شما میگم خیر نیازی به فعال سازی نداره! میخواید نصب کنید و ببینید! از همون اول تیک سبز رجیستر میخوره بعد از نصب ! درحالی که نسخه 30 روزه اعلان نارنجی رنگ داره.
کلا حتی تعداد روز ها هم در نسخه ای که از سایت خود اوست گرفتم دیده نمیشه و حذف میشه! در حالی که قبلا همین نسخه 2016 رو میگرفتیم بعد از نصب در قسمت رجیستر نارنجی بود و بعد از رجیستر پایین تیک سبزی که میخوره میزد یک سال ولی الان همون رو هم نمیزنه!

jimrako
19-11-2015, 22:25
:n13: ادبیات؟ اوکی ببخشید اگه ناراحت شدید. چرا نیاز داره . شما باید به بخش register برید و اونجا فعال سازی کنید . اگر فعال سازی نکنید آنتی ویروس شما بعد از یکماه از کار می افته نیاز داره ی تنها که جواب من نبود بخش رجیستر هم اشتباه آدرسی و اسمی نبود! جابه جا هم نبود ! عوض هم نشده !فقط بخشی به عنوان آفلاین رجیستر دیگه وجود نداره که در راهنمایی های خود اوست اومده...که اونو هم شما اصلا بهش اشاره ای نکردید که بخواید اشتباه شده باشه یا جابه جا. فعال سازی نمیشه از اونجا و این مورد سوال من بود.که چرا نمیشه. لطفا اگر به چیزی اطمینان ندارید راهنمایی نکنید چون من الان به شما میگم خیر نیازی به فعال سازی نداره! میخواید نصب کنید و ببینید! از همون اول تیک سبز رجیستر میخوره بعد از نصب ! درحالی که نسخه 30 روزه اعلان نارنجی رنگ داره. کلا حتی تعداد روز ها هم در نسخه ای که از سایت خود اوست گرفتم دیده نمیشه و حذف میشه! در حالی که قبلا همین نسخه 2016 رو میگرفتیم بعد از نصب در قسمت رجیستر نارنجی بود و بعد از رجیستر پایین تیک سبزی که میخوره میزد یک سال ولی الان همون رو هم نمیزنه! من از شما معذرت میخوام ببخشید جواب دادم . دیگه این اشتباه رو تکرار نمیکنم .

ebi1952
28-11-2015, 16:49
سلام
دوستای عزیز نسخه free اواست هنوز مشکل اپدیت داره؟

- - - Updated - - -

سلام

aylar6888
28-11-2015, 20:16
سلام

- - - Updated - - -

سلام
درود :
خیر دوست عزیز سایت اوست و آپدیتهاش بدون مشکل برای ایران باز هستند...

Nine
05-12-2015, 13:35
آنتی ویروس اوست نسخه رایگان نمیتونه تشخیص بده که آپدیت هست یا نه
در تصویر زیر که در تاریخ 4/12/2015 گرفته شده است مشخصه که آپدیت مربوط به 29/11/2015 است (5 روز قبل) اما در صفحه اصلی درج شده که همه چیز آپدیته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ضمنا با وجود انتخاب گزینه آپدیت اتوماتیک در تنظیمات تا بر روی گزینه آپدیت به صورت دستی کلیک نشود آنتی ویروس اقدام به بروزرسانی نمیکند.

vooroojack1989
21-12-2015, 15:37
دوستان تنظیمات رو در چه حالتی قرار بدم که موقع اپدیت دیتابیس بهم پیغام بده که اپدیت انجام شد ؟ از تنظیمات چیزی پیدا نکردم . الان باید برنامه رو باز کنم تا متوجه بشم اپدیت شده. اینترنت سکیوریتی نسخه 11 استفاده میکنم :n16:

aylar6888
21-12-2015, 17:16
دوستان تنظیمات رو در چه حالتی قرار بدم که موقع اپدیت دیتابیس بهم پیغام بده که اپدیت انجام شد ؟ از تنظیمات چیزی پیدا نکردم . الان باید برنامه رو باز کنم تا متوجه بشم اپدیت شده. اینترنت سکیوریتی نسخه 11 استفاده میکنم :n16:
درود :
دوست عزیز این قابلیت در نسخه جدید کنار گذاشته شده اما در نسخه های قبلی فعال و غیر فعال کردن اون و پاپ آپهای دیگه توی لینک زیر توضیح داده شده...

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-definitions-update)

------------------------------------------------

Hi, these popups were removed from V2015 as in fact with streaming updates you are getting ~200 updates/day. So showing a message that virus database has been updated twice a day isn't correct. In case your virus definitions will be too old we will advise you to make manual update. Otherwise no manual updates needed.

aylar6888
22-12-2015, 18:06
لایسنس شش ماهه رایگان اینترنت سکوریتی 2015 اوست

(Avast Internet Security 2015 180 DAY (100% FREE

----------------------------------------------------

توضیحات :
(این توضیحات داخل فایل متنی همراه لینک دانلود فایل نصب است)
دوستان به سایت زیر رفته و بعد از کلیک روی دانلود یه عضویت ساده داره که بعد از عضویت لینک دانلود اینترنت سکوریتی رو بهتون میده که 5 مگابایت و آنلاین اینستالزه
بعد از دانلود فایل اون رو نصب کنید و روی فعالسازی آزمایشی 30 روزه کلیک کنید و بطور اتوماتیک 180 روز فعال خواهد شد.

----------------------------
No license is required.
During installation, select 30 days trial and finish. You will get an extension to 180 days (6 month)
----------------------------
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
--------------------------------------------------
زمان باقیمانده تا پایان مهلت دانلود و نصب
Deal Expires in:
3روز و 5 ساعت دیگه از حالا

peyman_2012
30-12-2015, 13:10
لایسنس شش ماهه رایگان اینترنت سکوریتی 2016 آواست تقدیم به عزیزان

(Avast Internet Security 2016 180 DAY (100% FREE

قابل نصب روی Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP 32|64-bit

طریقه استفاده:

ابتدا به سایت زیر رفته و فایل اینستالر آنلاین که 5 مگابایت حجم داره را دانلود کنید (روی قسمت قرمز رنگ کلیک کنید)

Avast Internet Security 2016 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از دانلود فایل اون رو نصب کرده و روی فعالسازی آزمایشی 30 روزه کلیک کنید بعد از اتمام نصب و شروع بکار اینترنت سکوریتی بطور خودکار 180 روز قانونی فعال خواهد شد

aylar6888
04-01-2016, 11:48
حذف نمایش امضای تبلیغاتی «آواست» در ایمیل‌ها
این ترفند مخصوص کاربران نسخه رایگان آنتی‌ویروس Avast است. اگر شما نیز جزو کاربران این نرم‌افزار باشید حتما متوجه شده‌اید که به‌تازگی نرم‌افزار Avast Free Antivirus به‌روزرسانی جدیدی را دریافت کرده که آن را به نسخه 2016 ارتقا می‌دهد. این به‌روزرسانی علاوه بر افزودن امکانات متعدد و بهینه‌سازی قابلیت‌های نرم‌افزار یک تغییر دیگر را نیز درخود جای داده که چنانچه از سرویس‌های مدیریت ایمیل استفاده کرده باشید، این تغییر را مشاهده کرده‌اید؛ تغییری که در پایین هریک از ایمیل‌های شما به‌صورت پیغامی با متن زیر قابل مشاهده است:
This email has been sent from a virus-free computer protected by Avast
این پیام مشکل خاصی ندارد و علاوه بر این‌که به فرد دریافت‌کننده ایمیل اطلاع می‌دهد ایمیل ارسالی عاری از هرگونه ویروس و بدافزار است، به‌نوعی تبلیغی برای نرم‌افزاری به‌شمار می‌رود که نسخه رایگان آن در اختیار شما قرار دارد. برخی کاربران با این تغییر در ویروس‌یاب رایگان آواست کنار آمده‌اند و برخی دیگر به‌دنبال روشی برای حذف این پیام از زیر ایمیل‌های ارسالی خود هستند. چنانچه شما نیز جزو گروه دوم هستید و نمی‌خواهید امضای شخصی شما با امضای تبلیغاتی آواست ترکیب شود، پیشنهاد می‌کنیم این مراحل را دنبال کنید:1ـ روی آیکون نرم‌افزار آواست کنار ساعت ویندوز کلیک راست کرده و از منوی به‌نمایش درآمده گزینه‌ Open Avast user interface را کلیک کنید تا محیط کاربری نرم‌افزار برای شما نمایش داده شود.2ـ از بالا سمت راست محیط کاربری روی آیکون تنظیمات که به شکل یک چرخ‌دنده است کلیک کنید.3ـ مطمئن شوید در میان گزینه‌های سمت چپ، گزینه‌ General انتخاب شده و در ادامه در سمت راست علامت چک‌مارک کنار گزینه‌ Enable Avast email signature را غیرفعال کنید.4ـ با کلیک روی OK تغییرات را ذخیره کرده و از استفاده رایگان آواست بدون امضای تبلیغاتی در ایمیل‌های خود لذت ببرید.
نقل از : کلیک جام جم

mhimhdi
22-01-2016, 21:42
من روی سیستمم Avast نصب کردم. نمیدونم چرا Windows Defender هنوز فعاله !!!

aylar6888
11-02-2016, 17:54
اینترنت سکوریتی اوست 2016--- 6 ماهه رایگان
Avast Internet Security 2016 to 6 months free

از لینک داده شده اینترنت سکوریتی 2016 را دانلود کنید و بعد از نصب 180 روز فعال خواهد شد.

pedram_01
06-03-2016, 01:24

از لینک داده شده اینترنت سکوریتی 2016 را دانلود کنید و بعد از نصب 180 روز فعال خواهد شد.

انلاین داره نصب میشه . امیدورام واقعا 6 ماه باشه ک این همه حجم نت و زمان الکی نرفته باشه . مرسی

aylar6888
06-03-2016, 09:30
انلاین داره نصب میشه . امیدورام واقعا 6 ماه باشه ک این همه حجم نت و زمان الکی نرفته باشه . مرسی
درود :
پدرام جان این لایسنسها مدت محدود دارن و توی لینکی که گذاشتم مدت باقیمانده رو میزنه...خودم هم بعضی وقتا میگم چقدر از مدت باقیمونده اما گاهی هم فراموش میشه یا میذارم به عهده کاربر که خودش توی لینک بخونه...
منهم امیدوارم مدتش تموم نشده باشه...

™ Hadi
07-03-2016, 15:13
سلام دوستان
توي تنظيمات فايروال، اگه همه ارتباطات رو روي Internet out بذارم و بقيه ارتباطات رو مسدود کنم مشکلي پيش نمياد؟ مخصوصا واسه فايل‌هاي سيستمي ويندوز مثل Svchost و اينا ؟

persian365
26-03-2016, 13:14

از کجا باید دانلود کنم ؟( لینک دانلود کجا هست )
معتبر هست این سایت ؟

aylar6888
26-03-2016, 17:33
از کجا باید دانلود کنم ؟( لینک دانلود کجا هست )
معتبر هست این سایت ؟
درود :
زمانش به پایان رسیده دوست عزیز...این هدایا مدت خیلی محدودی دارند معمولا

Nocturne
01-04-2016, 19:30
سلام
یه سوال مهم داشتم. اسکن که میکنم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، میزنه 743 :unable to scan :n04:
خواستم بپرسم دلیلش چیه و آیا خطرناکه؟
ضمنا سیستمم مکه، ویندوز هم البته تحت خود مک دارم

persian365
03-04-2016, 10:19
یک انتی ویروسی معتبر و رایگان که قابلیت آپدیت داشته باشه معرفی کنید

ممنون

Captain
03-04-2016, 21:24
یک انتی ویروسی معتبر و رایگان که قابلیت آپدیت داشته باشه معرفی کنید

ممنون

سلام
اوست رایگان برای شما بهترین گزینه هست و قدرت و سرعت خوبی داره.
حتی زبان پارسی نیز داره.
ولی متاسفانه نسخه رایگان آن فایروال نداره

persian365
06-04-2016, 07:00
سلام
اوست رایگان برای شما بهترین گزینه هست و قدرت و سرعت خوبی داره.
حتی زبان پارسی نیز داره.
ولی متاسفانه نسخه رایگان آن فایروال نداره

ولی بعد از یه مدت نسخه رایگان غیر فعال میشه و آپدیت نمیشه دیگه

بهتر از این سراغ ندارید
که به خوبی آپدیت بشه

aylar6888
07-04-2016, 09:34

بهتر از این سراغ ندارید
که به خوبی آپدیت بشه
درود :
بله استفاده آزمایشی 1 ماهه داره ولی براحتی میتونید برای ثبت وارد سایت اوست بشید و برای یکسال اونو فعالسازی کنید.از داخل خود نرم افزار هم میتونید اقدام کنید.
با ساخت اکانت توی سایت محصول شما سال به سال تمدید اعتبار میشه...

لینک ثبت و رجیستر اوست رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

albert
14-06-2016, 20:43
سلام.کسی کلید اوست رو داره؟ برای من تا 160 روز دیگه
تموم میشه.

Dr Nima
12-07-2016, 16:52
کمپانی ضدویروس AVAST کمپانی هلندی AVG را 1.3 میلیارد دلار خرید
به گزارش خبرآنلاین، به‌زودی فرقی نخواهد داشت پنل ضدویروس روی رایانه شما متعلق به AVAST باشد یا AVG؛ چراکه مدیریت هر دو یکی شده و کاربران یک پنل را خواهند داشت.

مدیران AVG با پذیرش معامله نقدی توسط مدیران رسمیت بخشیده شده و کاربران AVG به‌زودی عضوی از AVAST خواهند شد.

AVG بیش از 400 میلیون کاربر دارد که 160 میلیون آن کاربران موبایل هستند و این پیوستگی می‌تواند سود خوبی را نصیب AVAST کند.

معامله بین 15 سپتامبر و 15 اکتبر انجام خواهد شد و سپس تاریخ نهایی نقل‌وانتقال حقوقی توسط رگولاتوری تعیین خواهد شد.

AVAST در سال 1998 تحت نام رسمی ALWIL Software توسط پاول بائودیس و ادوآرد کوچرا در پراگ تأسیس شد و 500 مهندس دران مشغول به خدمت هستند.

کمپانی هلندی AVG در سال 1991 توسط برونودرکشور چک تأسیس و سپس به آمستردام هلند منتقل شد و اینک 1806 مهندس در آن کار می‌کنند.

alinikoyi
19-07-2016, 20:43
برای نسخه رایگان
حجم آپدیت روزانه چقدره؟
باید از شیلتر شکن استفاده کنیم واسه آپدیت؟
نسخه رایگان واسه همیشه رایگان یا ...؟

Nine
02-10-2016, 19:32
با سلام
یکی از مشکلات استفاده از این آنتی ویروس وقتی خودشو نشون میده که یه نفر ازت بپرسه از چه آنتی ویروسی استفاده میکنی؟
اون موقع است که نمی دونی بگی آواست، ای وست، اِ وست، اَ وست یا چی؟
خوب فکر کنم بهترین راه برای پی بردن به درستی تلفظ نام آنتی ویروس ها ویدیوهای تبلیغاتی این آنتی ویروس هاست که توسط
خود شرکت سازنده تهیه میشه. در ویدیوی زیر می تونین تلفظ درست این آنتی ویروس رو بشنوین تا از شر تلفظ های مختلف و بعضا غلط راحت بشین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2OdE1CY_.mp4.html

aylar6888
04-10-2016, 20:03
با سلام
یکی از مشکلات استفاده از این آنتی ویروس وقتی خودشو نشون میده که یه نفر ازت بپرسه از چه آنتی ویروسی استفاده میکنی؟
اون موقع است که نمی دونی بگی آواست، ای وست، اِ وست، اَ وست یا چی؟
خوب فکر کنم بهترین راه برای پی بردن به درستی تلفظ نام آنتی ویروس ها ویدیوهای تبلیغاتی این آنتی ویروس هاست که توسط
خود شرکت سازنده تهیه میشه. در ویدیوی زیر می تونین تلفظ درست این آنتی ویروس رو بشنوین تا از شر تلفظ های مختلف و بعضا غلط راحت بشین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2OdE1CY_.mp4.html
درود :
البته اگه زبان انگلیسی نصب شده باشه هم توی پیغام ولکام و بعضی پیامهای صوتی دیگه خود آنتی ویروس اسمشو میگه...:n16:

ALI V8
10-10-2016, 03:25
1- دوستان من یه سیستم تدوین و رندر گرفتم میخواستم بدونم این آنتی ویروس مناسب هست برای این سیستم و موقع کرک کردن نرم افزارها مشکل درست نمیکنه؟ 2- چطوری باید ریجیسترش بکنم حتمن باید تو سایت اوست ثبت نام کنم؟ 3- میشه این نرم افزار رو با یک فایروال مثل کومودو استفاده کرد؟

ALI V8
10-10-2016, 03:32
1- دوستان من یه سیستم تدوین و رندر گرفتم میخواستم بدونم این آنتی ویروس مناسب هست برای این سیستم و موقع کرک کردن نرم افزارها مشکل درست نمیکنه؟ 2- چطوری باید ریجیسترش بکنم حتمن باید تو سایت اوست ثبت نام کنم؟ 3- میشه این نرم افزار رو با یک فایروال مثل کومودو استفاده کرد؟

Nine
10-10-2016, 12:12
با سلام
اصولا به نظر من اِوست جزء آنتی ویروس هایی است که به لحاظ نرم افزاری کم ایراد نوشته شده جدا از بحث تشخیص ویروس.
حساسیتش نسبت به کرک ها معقول نه به اندازه کسپرسکی نسبت به کرک ها بی تفاوته و نه به اندازه اویرا نسبت به کرک ها حساسه
برا استفاده از نسخه رایگانش می تونید از لینک زیر برای ریجستر استفاده کنید و آنتی ویروس رو مستقیما از سایت خودش به صورت آن لاین نصب کنید

برای نسخه های اینترنت سکیوریتی اش هم تا حدودی میشه سریال و لایسنس تو نت پیدا کرد اگه نخواین از نسخه رایگان استفاده کنید

تداخلی هم با فایروال های رایگانی مثل کومودو و زون آلارم و ... نداره

manuch
16-10-2016, 00:43

بهتر از این سراغ ندارید
که به خوبی آپدیت بشه
comodo استفاده کنید.

sunshineboy
16-01-2017, 17:46

بهتر از این سراغ ندارید
که به خوبی آپدیت بشه
عزیزم نسخه رایگانت تموم شده به خاطر اینکه شما ثبت نام نکردی تریالت تموم شده ک 30 روز بوده وقتی شما انتی ویروس رایگان اوست رو نصب کردی باید عضو هم بشی ایمیل میدی عضویتت انجام داده میشه و به صورت خودکار 365 روز انتی ویروس واست تمدید میشه

- - - Updated - - -

Ali_softcenter
29-01-2017, 16:38
دوستان من لایسنس برای اینترنت سکیوریتی ش از کجا میتونم گیر بیارم؟ 3 ماهه و اینا هم باشه اوکی هست!

sunshineboy
29-01-2017, 16:58
دوستان من لایسنس برای اینترنت سکیوریتی ش از کجا میتونم گیر بیارم؟ 3 ماهه و اینا هم باشه اوکی هست!
واسه یکسال

Nine
14-02-2017, 20:42
نسخه 2017 آنتی ویروس اوست به صورت بی سر و صدایی عرضه شد
نصب به صورت آن لاین انجام میشه

بخش نصب سفارشی به صورت زیر است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پس از نصب ظاهر آنتی ویروس و بخش های مختلف آن به صورت زیر است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش هایی که در نسخه رایگان غیر فعال هستند با قفلی روی آیکون آنها مشخص شده است. اگر روی این بخش ها کلیک کنید شاهد پیغام زیر خواهیم بود

بخش تنظیمات آنتی ویروس خیلی تغییر خاصی نکرده. در مجموع استفاده از آنتی ویروس مثل نسخه قبلی ساده است و تغییرات ظاهری آنتی ویروس گرچه در
مجموع مثبت ارزیابی میشه اما نمیشه اونو فوق العاده دونست. نوار سمت چپ اضافه شده شبیه نوار بیت دیفندر 2017 است.

sunshineboy
27-02-2017, 22:39
خش تنظیمات آنتی ویروس خیلی تغییر خاصی نکرده. در مجموع استفاده از آنتی ویروس مثل نسخه قبلی ساده است و تغییرات ظاهری آنتی ویروس گرچه در
مجموع مثبت ارزیابی میشه اما نمیشه اونو فوق العاده دونست. نوار سمت چپ اضافه شده شبیه نوار بیت دیفندر 2017 است.

سلام بی سر صدا عرضه نشده ما چون داخل ایرانیم و کسی در موردش ننوشته تو هیچ سایتی شد بی سر صدا و الا تو سایت خودشون مجله ی پی سگ مگ خیلی هم پر سر صدا بود!
نصبش هم فقط انلاین نیس به صورت افلاین هم دیگه قابل انجامه از اینجا:

:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی هم فوق العادست علاوه بر اینکه ظاهرش عوض شده خیلی موارد دیگشم عوض شده و نمیشه یه انتی ویروس رو بر حسب ظاهرش فوق العاده یا بد دونس مهم تغییراتی هست ک درش انجام داده شده ن شکل ظاهرش اصن اشتباهه ک پست بزنیم در مورد ظاهرش بگیم خوبه یا بد چون اهمیت نداره
مهم تغییراتس هست

تغییراتی ک تو نسخه جدید انجام شده است این هاست ک حدود 22 روز پیش هم بوده :
- Improved user interface - simplified navigation, new brand colors, notification center
- Behavior Shield - better protects you against ransomware by monitoring running programs for suspicious behavior
- Game mode - helps reduce distractions and lag times by automatically prioritizing your game’s performance and suspending all unnecessary background notifications and processes while you play
- Free version no longer requires email registration
- Performance improvements - faster webpage loading and app launching thanks to optimized hashing algorithms
- Wi-Fi Inspector - previously called Home Network Security, this feature now detects even more problems and vulnerabilities on both home and public networks
- Passwords - faster UI and improved browser integration
- Real Site - our new name for SecureDNS, which prevents DNS hijacking to help you avoid visiting fake websites
- SafeZone browser - common settings for all modes, faster startup of bank mode, currency converter
همین طور:
این لینک تکنولوژی جدید اوست رو شرح داده داخلش ک همون رفتارش شناسی پیشرفتش هست و تغییراتی و بهنیه سازی هایی ک درش انجام شده

همینطور از اونجایی ک میدونید کمپانی ای وی جی چندین ماه پیش توسط اوست خریداری شد و الان انتی ویرس اوست هم دیتابیس و تکنولوژی خودش رو داره استفاده میکنه و هم از تکنولوژِی ای وی جی داره بهره میبره ک دلیل بر قوی بودن این محصول است

sunshineboy
27-02-2017, 23:00
***دوستان لینک نصبـــ افلاین اوست ****
Offline installers:

همینطور تعمییرات و بهینه سازی های جدید
نسخه ی 17.2.2288 ک لوگش همین امروز منتشر شده :

not working User interface after update
- problems on Windows Vista after update
- issues with SecureLine license after update
- conflict with Comodo firewall
- installation of web extensions on 64-bit version of Firefox
- problems with opening Avast UI after installation
- security issue in SafeZone browser banking mode

ک یکیش کار کردن فایروال کومودو و انتی ویروس رایگان اوست با هم هستش دوستانی ک تمایل دارن میتونن اوست رایگان رو با فایروال کومودو در کنار هم استفاده کنن این مشکل حل شده هر چند ب نظر من بهتره کسایی ک میخوان فایروال مجانی داشته باشن از زون الارم رایگان استفاده کنن

Nine
28-02-2017, 22:44
سلام بی سر صدا عرضه نشده ما چون داخل ایرانیم و کسی در موردش ننوشته تو هیچ سایتی شد بی سر صدا و الا تو سایت خودشون مجله ی پی سگ مگ خیلی هم پر سر صدا بود!
نصبش هم فقط انلاین نیس به صورت افلاین هم دیگه قابل انجامه از اینجا:

:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی هم فوق العادست علاوه بر اینکه ظاهرش عوض شده خیلی موارد دیگشم عوض شده و نمیشه یه انتی ویروس رو بر حسب ظاهرش فوق العاده یا بد دونس مهم تغییراتی هست ک درش انجام داده شده ن شکل ظاهرش اصن اشتباهه ک پست بزنیم در مورد ظاهرش بگیم خوبه یا بد چون اهمیت نداره
مهم تغییراتس هست

تغییراتی ک تو نسخه جدید انجام شده است این هاست ک حدود 22 روز پیش هم بوده :
- Improved user interface - simplified navigation, new brand colors, notification center
- Behavior Shield - better protects you against ransomware by monitoring running programs for suspicious behavior
- Game mode - helps reduce distractions and lag times by automatically prioritizing your game’s performance and suspending all unnecessary background notifications and processes while you play
- Free version no longer requires email registration
- Performance improvements - faster webpage loading and app launching thanks to optimized hashing algorithms
- Wi-Fi Inspector - previously called Home Network Security, this feature now detects even more problems and vulnerabilities on both home and public networks
- Passwords - faster UI and improved browser integration
- Real Site - our new name for SecureDNS, which prevents DNS hijacking to help you avoid visiting fake websites
- SafeZone browser - common settings for all modes, faster startup of bank mode, currency converter
همین طور:
این لینک تکنولوژی جدید اوست رو شرح داده داخلش ک همون رفتارش شناسی پیشرفتش هست و تغییراتی و بهنیه سازی هایی ک درش انجام شده

همینطور از اونجایی ک میدونید کمپانی ای وی جی چندین ماه پیش توسط اوست خریداری شد و الان انتی ویرس اوست هم دیتابیس و تکنولوژی خودش رو داره استفاده میکنه و هم از تکنولوژِی ای وی جی داره بهره میبره ک دلیل بر قوی بودن این محصول است

دوست گرامی وقتی نسخه های جدید آنتی ویروس هایی مثل کسپرسکی و بیت دیفندر ارايه میشه بیشتر سایت ها حتی سایت های فارسی زبان اونو منتشر میکنن و در موردش بحث میکنن. اما وقتی نسخه جدید اوست ارایه شد من سایت های ایرانی رو چک که کردم هیچکدومشون هیچ اشاره ای به ارایه شدن نسخه جدید نکرده بودن. به این میگن بی سر و صدا . اگه خیلی پر سر و صدا و جنجالی بود و عالم و آدم خبر دار شدن و فقط به قول شما ما ایرانی ها از دنیا عقبیم شما که در جریان بودید چرا قبل از من چیزی نگفتید و پستی نزدید تا ما رو هم مستفیض کرده باشید
حتی اگه یه مقایسه بین سایت اویرا ، بیت و اوست داشته باشید می بینید خود کمپانی اوست هم از ارایه نسخه جدید کمتر از شما ذوق زده شده

من آنتی ویروس رو برحسب ظاهرش قضاوت نکردم و بر اساس ظاهرش اونو فوق العاده یا بد ندونستم. لطف کنید از این به بعد قبل از نوشتن پست ، پستی که می خواین در موردش نظر بدید رو با دقت بخونید. من نوشتم " تغییرات ظاهری آنتی ویروس " یعنی اونجا من در مورد ظاهر و شکل دسترسی به منوها و ... نظر دادم نه در مورد خود آنتی ویروس.
اینکه پست زدن در مورد ظاهر یه آنتی ویروس درسته یا نادرسته رو شما تشخیص نمی دید. خیلی از کاربرا ولو اینکه نخوان از یه آنتی ویروس استفاده کنند دوست دارن یه نگاهی به ظاهر منوها، شکل تنظیمات، گزینه های مختلتفی که داره، نحوه دسترسی به بخش های مختلف و ... داشته باشن. این پست برای اون دسته از کابران است شما می تونید از کنارش بگذرید.

جالبه تو ویژگی هایی که ازش صحبت کردی اولیش در مورد عوض شدن ظاهر و رنگ آنتی ویروسه . انگار برا خود کمپانی هم مهمه !!

اینکه وقتی یه آنتی ویروس ارایه میشه همه ما می دونم که اون نسخه قراره در جهت بهبود یه سری ویژگی های قدیمی و اضافه شدن یکی دو مورد ویژگی جدید باشه تو ویژگی هایی که شما هم گذاشتید خیلی هاش در جهت بهبوده. گاهی نگاه به ظاهر و دیدن تنظیمات مختلف اون میشه متوجه ی اضافه شدن ویژگی های جدید هم شد.

من برای گذاشتن پست فوق چون آنتی ویروس خودم اوست نبود، VMWARE نصب کردم، توش یه ویندوز 10 نصب کردم بعد نزدیک 300 مگ دانلود کردم تا اوست نصب بشه. نزدیک 13 تا عکس از بخش های مختلفش گرفتم و با شما به اشتراک گذاشتم. اونم در حالی که هیچ سایت فارسی زبان و حتی غیر فارسی زبان عکس های درستی از بخش های مختلف این آنتی ویروس نذاشته بود. اینا رو گذاشتم تا اگه کسی خواست این آنتی ویروس رو نصب کنه بدونه با چی طرفه و تو نسخه رایگانش چه بخش هایی فعال و چه بخش های غیر فعاله و برای اونی که نمی خواد این نسخه رو نصب کنه حداقل ببینه اوست چطوریه و چه شکلی شده. بعد شما می آین و خیلی راحت میگید پست گذاشتن شما اشتباهه اونم من که عضویتم تو این سایت 11 سال قبل از شما بوده.

موفق باشید.

sunshineboy
10-03-2017, 06:31
دوست گرامی وقتی نسخه های جدید آنتی ویروس هایی مثل کسپرسکی و بیت دیفندر ارايه میشه بیشتر سایت ها حتی سایت های فارسی زبان اونو منتشر میکنن و در موردش بحث میکنن. اما وقتی نسخه جدید اوست ارایه شد من سایت های ایرانی رو چک که کردم هیچکدومشون هیچ اشاره ای به ارایه شدن نسخه جدید نکرده بودن. به این میگن بی سر و صدا . اگه خیلی پر سر و صدا و جنجالی بود و عالم و آدم خبر دار شدن و فقط به قول شما ما ایرانی ها از دنیا عقبیم شما که در جریان بودید چرا قبل از من چیزی نگفتید و پستی نزدید تا ما رو هم مستفیض کرده باشید
حتی اگه یه مقایسه بین سایت اویرا ، بیت و اوست داشته باشید می بینید خود کمپانی اوست هم از ارایه نسخه جدید کمتر از شما ذوق زده شده

من آنتی ویروس رو برحسب ظاهرش قضاوت نکردم و بر اساس ظاهرش اونو فوق العاده یا بد ندونستم. لطف کنید از این به بعد قبل از نوشتن پست ، پستی که می خواین در موردش نظر بدید رو با دقت بخونید. من نوشتم " تغییرات ظاهری آنتی ویروس " یعنی اونجا من در مورد ظاهر و شکل دسترسی به منوها و ... نظر دادم نه در مورد خود آنتی ویروس.
اینکه پست زدن در مورد ظاهر یه آنتی ویروس درسته یا نادرسته رو شما تشخیص نمی دید. خیلی از کاربرا ولو اینکه نخوان از یه آنتی ویروس استفاده کنند دوست دارن یه نگاهی به ظاهر منوها، شکل تنظیمات، گزینه های مختلتفی که داره، نحوه دسترسی به بخش های مختلف و ... داشته باشن. این پست برای اون دسته از کابران است شما می تونید از کنارش بگذرید.

جالبه تو ویژگی هایی که ازش صحبت کردی اولیش در مورد عوض شدن ظاهر و رنگ آنتی ویروسه . انگار برا خود کمپانی هم مهمه !!

اینکه وقتی یه آنتی ویروس ارایه میشه همه ما می دونم که اون نسخه قراره در جهت بهبود یه سری ویژگی های قدیمی و اضافه شدن یکی دو مورد ویژگی جدید باشه تو ویژگی هایی که شما هم گذاشتید خیلی هاش در جهت بهبوده. گاهی نگاه به ظاهر و دیدن تنظیمات مختلف اون میشه متوجه ی اضافه شدن ویژگی های جدید هم شد.

من برای گذاشتن پست فوق چون آنتی ویروس خودم اوست نبود، VMWARE نصب کردم، توش یه ویندوز 10 نصب کردم بعد نزدیک 300 مگ دانلود کردم تا اوست نصب بشه. نزدیک 13 تا عکس از بخش های مختلفش گرفتم و با شما به اشتراک گذاشتم. اونم در حالی که هیچ سایت فارسی زبان و حتی غیر فارسی زبان عکس های درستی از بخش های مختلف این آنتی ویروس نذاشته بود. اینا رو گذاشتم تا اگه کسی خواست این آنتی ویروس رو نصب کنه بدونه با چی طرفه و تو نسخه رایگانش چه بخش هایی فعال و چه بخش های غیر فعاله و برای اونی که نمی خواد این نسخه رو نصب کنه حداقل ببینه اوست چطوریه و چه شکلی شده. بعد شما می آین و خیلی راحت میگید پست گذاشتن شما اشتباهه اونم من که عضویتم تو این سایت 11 سال قبل از شما بوده.

موفق باشید.

سلام:n40:
چرا عصبی شدی!
دستتم درد نکنه والا من اگه میدونسم یکی میخواد بره این همه دانلود کنه و زحمت بده خودشو میزاشتم خودم عکسارو

اینکه تو سایتای ایران در موردش نزدن به خاطر اینکه کسپر اسکای محبوب تره تو ایران و همینطور به این خاطره ک سایتای ایرن از دنیا عقبن کلا
یه سایت هس مطالبش به روزه اونم زومیته
البته تو همی سایتای ایران هم در موردش مطلب هست
این سایت های دانلود نرم افزار هم همشون کپی پیست از وب سایتهای روسیس هر چی اونا میزنن توسایتشون این هام مث یه میمون مقلد میان کپی پیست میکنن همون پست رو من بارها دیدم تو سافت 98 و چ غیره ک یه نرم افزار رو توسایت روسی ادمین سایت گذاشته یکساعت بعدش این گذاشته کرکشم به نام خودش کرده
و از اونجا ک بیشترین اطلاعات در مورد نرم افزارها تو سایتای دانلوده و سایتای ما هم کپی پیستن از سایتای روسیه وقتی ک مثلا اون سایت روسی میاد خب در مورد کسپر حرف میزنه مانور میده نرم افزار کشورشه سافت 9-8 یا بقیه سایتها هم میان همونو کپی میکنن درمورد اون حرف میزن
والا تو سایت سافت سنیک خیلی هم پر سر صدا رنک یک و دو مال اوسته به خاطر اینکه ای وی جی هم فروخته شده به اوست! این میشه پر سر صدا دیگه

همینطور سی نت اینجام رنک یک پس پر سر صدا بوده!
همینطور پی سی مگ
پس عالم ادم خبر داشتن

من منظورم این بود جای مثلا عکس در مورد رابط گرافیکیش در مورد تغییرات انتی ویروس و بهینه سازیاش بگیم چون مهم تره
همین منظور خاصی نداشتم و قصد دلخوری هم نداشتم
میدونم خیلیا شکل انتی ویروس واسشون مهمه

اوست جدید تغییرات امنیتی جدیدیش زیاد بوده ولی :

من به خاطر اینکه پر از باگه این نخسه جدیدش( هم باگ تو رابط گرافیکی هم باگ امنیتی) مطلب در موردش نزدم چون این این نسخه هنو بتا هست کار داره تا 17.3 منتشر نشه به درد نمیخوره خود اوست
هم داره باگ هاشو درس میکنه ب عنوان مثال من خودم 4 تا باگ پیدا کردم تو فروم هم ک میگی کسی محل نمیده کلا ولی خب من اینقدر گفتم خصوصی مدیراش پیام دادم ک اخر یکیشون ج داد گفت میدونیم پر از باگه داریم باگاشو درس میکنیم ب خطار همین من مطلب نزدم در موردش

ورژن جدید اوست پر از باگه بهتره کسی نصب نکنه تا ورژن 17.3 منتظر بشه

™ Hadi
17-03-2017, 14:31
سلام دوستان، نسخه جدید اواست رو نصبیدم، فایروالش رو گذاشتم حالت Ask

بعدش الآن مثلا برای فایرفاکس که قانون تعریف کردم (Internet out) حالا هر بار که فایرفاکس رو اجرا میکنم ازم سؤال میپرسه!!

البته یادم میاد توی نسخه‌های قبلی هم یه همچین مشکلی داشت که مجبورم کرد حذفش کنم

اگه راه حلی سراغ دارید ممنون میشم

با تشکر:n12:

sunshineboy
17-03-2017, 18:22
سلام دوستان، نسخه جدید اواست رو نصبیدم، فایروالش رو گذاشتم حالت Ask

بعدش الآن مثلا برای فایرفاکس که قانون تعریف کردم (Internet out) حالا هر بار که فایرفاکس رو اجرا میکنم ازم سؤال میپرسه!!

البته یادم میاد توی نسخه‌های قبلی هم یه همچین مشکلی داشت که مجبورم کرد حذفش کنم

سلام

اگه راه حلی سراغ دارید ممنون میشم

با تشکر:n12:

سلام باید گزینه ی remember my answer تیک بخوره حتما تا نپرسه دوباره
اگه درس نشد به این خاطره ک اوست هنوز نسخه فاینال رو منتشر نکرده یکم باگ داره دارن باگاشو رفع رجوع میکنند
این اوستی ک الان داری بتا هست ! به خاطر همین مشکلاتی داره باید همه صبر کنن نسخه فاینال منتشر بشه ک ایرادی نداشته باشه

hellbrain666
17-03-2017, 19:41
اوست هنوز نسخه فاینال رو منتشر نکرده یکم باگ داره دارن باگاشو رفع رجوع میکنند
این اوستی ک الان داری بتا هست ! به خاطر همین مشکلاتی داره باید همه صبر کنن نسخه فاینال منتشر بشه ک ایرادی نداشته باشه

به قول شما این نسخه پر از باگه یه بخش هایی رو با تاخیر زیاد باز میکنه در حالی که هنگ هم نیست و مشکلات دیگه

این فایروال رو من روی ask گذاشتم ولی اگر بخوام برای همه برنامه ها سوال کنه باید توی application rules همه رو دیلیت کنم؟

sunshineboy
17-03-2017, 20:50
به قول شما این نسخه پر از باگه یه بخش هایی رو با تاخیر زیاد باز میکنه در حالی که هنگ هم نیست و مشکلات دیگه

این فایروال رو من روی ask گذاشتم ولی اگر بخوام برای همه برنامه ها سوال کنه باید توی application rules همه رو دیلیت کنم؟
اره با تاخیر باز میکنه رابط گرافیکی انتی ویروس رو و هزار مشکل دیگه باید منتظر بمونید اپدیتش کنند ولی تو حفاظتش عالیه ها یعنی فقط رابط گرافیکی یکم باگ داره چون این رابط گرافیکی رو جدیدا درس کردند
بله باید تموم نرم افزار ها رو از اپلیکیشن رول پاک کنی تمومش دوباره اجرا کنی تا سوال بپرسه ازت

™ Hadi
17-03-2017, 21:07
اگه درس نشد به این خاطره ک اوست هنوز نسخه فاینال رو منتشر نکرده یکم باگ داره دارن باگاشو رفع رجوع میکنند

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، آره اون تیک که داشت ، اون به جای خود .

ولی بعدش متوجه شدم باگ‌های دیگه‌ای هم داره به قول شما،

مثلا بعضی سایتها هرچی میکردم باز نمیشد! بعد متوجه شدم که به خاطر Real site هست، رفتم اونو بطور موقت غیر فعالش کردم ببینم درست میشه یا نه که دیدم درست شد،

بعدش اومدم مجددا Real site رو فعّالش کنم که هر چی کردم دیدم فعال نمیشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا روو اعصابه ، دیگه حذفش میکنم، خیال میکردم درست شده این اواست! زهی خیال باطل .

sunshineboy
17-03-2017, 21:16
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، آره اون تیک که داشت ، اون به جای خود .

ولی بعدش متوجه شدم باگ‌های دیگه‌ای هم داره به قول شما،

مثلا بعضی سایتها هرچی میکردم باز نمیشد! بعد متوجه شدم که به خاطر Real site هست، رفتم اونو بطور موقت غیر فعالش کردم ببینم درست میشه یا نه که دیدم درست شد،

بعدش اومدم مجددا Real site رو فعّالش کنم که هر چی کردم دیدم فعال نمیشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا روو اعصابه ، دیگه حذفش میکنم، خیال میکردم درست شده این اواست! زهی خیال باطل .

اره گفتم ک نسخه بتاس شما میتونی همون نسخه 2016 رو دانلود کنی این مشکلاتم نداره تو حفاظتم مثل همینه تفاوتی نداره انچنان
اگه به سایتی گیر میده بیخیال اون سایت بشو lol واردش نشو اصن وقتی میگه نرو نرو
اینم باگیه ک شناخته شدس اینک بعضی وقتا یه پروتکشنشو غیر فعال میکنی تا ریست نکنی سیستم رو نمیشه دوباره فعالش کرد این رو خود تیم اوست میدونه اوست مشکلی نداره حفاظتش خوبه فقط یکم باگ رابط گرافیکی داره همین!
کلا رتبه بندی انتی ویروس های رایگان:
avast >qihoo360>sophos home>avg>comodo>panda
ب تریبت

sunshineboy
17-03-2017, 21:24
این تست real-World Protection Test دوروز پیش منتشر شده یا دیروز یادم نیس دقیق
نسخه رایگان اوست ک امکاناتش محدود تره نسخه pro اوست هست از :
نود32 اویرا مککافی حتی کسپر( ک تموم اینا پولی هستن) پروتکشنش و امتیازش تو این بخش بیشتر شده !
من پیشنهادم اینه شما اوستت رو نگه داری باهاش سر کنی تا نسخه فاینال منتشر بشه

sunshineboy
17-03-2017, 21:40
الان اوستی ک شما داری استفاده میکنی فقط تکنولوژی avast خالی نیست
avast تو سال 2016 avg رو خرید:

avast از تکنولوژی behavior shield ای داره استفاده میکنه ک مخصوص avg بود:

avg هم انتی ویروس norman رو خریده:

پس
avast==avg+norman+avast
شما داری از قدرت سه محصول در یه محصول استفاده میکنی با کلید رایگانی هم ک داری نه پولی دادی نه هزینه ای رو دوشت بوده حالا اگه بخوای بری مثلا کسپر بخری خب 60 هزار تومن باید پول بدی :) )

™ Hadi
17-03-2017, 23:10
من پیشنهادم اینه شما اوستت رو نگه داری باهاش سر کنی تا نسخه فاینال منتشر بشه
تشکرات
یعنی اگه نسخه نهایی بیاد اون وقت لازم نیست که اوّل این نسخه بتا رو حذفش کنم بعد اونو نصب کنم؟ میشه روی همین نصبش کنم ؟

sunshineboy
17-03-2017, 23:13
تشکرات
یعنی اگه نسخه نهایی بیاد اون وقت لازم نیست که اوّل این نسخه بتا رو حذفش کنم بعد اونو نصب کنم؟ میشه روی همین نصبش کنم ؟
نه اپدیت میشه خودش

hellbrain666
18-03-2017, 01:46
چند سول در مورد کامپوننت هاي هنگام نصب داشتم چون توضيحات بخش ها خيلي کلي بود
آيا بخش Real site يک DNS برروي سرور هاي Avast تنظيم ميکنه؟
بخش Securline vpn چطور؟ آيا کانکشن مختص به خودش رو ايجاد ميکنه؟
من اینا رو غیر فعال کردم خیلی که زیر سوال نبردم امکانات برنامه رو ؟:n13:

اون Clean up هم دکوریه صفحه خالی میاره :n02:

Internet Security 2017 17.2.3419.0

sunshineboy
18-03-2017, 11:45
نه اینکارو نمیکنه دی ان است رو عوض نمیکنه از رفتن به سایتهای تقلبی جلوگیری میکنه

بخش Securline vpn چطور؟ آيا کانکشن مختص به خودش رو ايجاد ميکنه؟
وی.پی.ان شرکت اوسته .بله سروروای مختلف داره حدود 30 تا سرور پولیه رایگان نیس! 60 دلار نیازی به این قسمت نداری

من اینا رو غیر فعال کردم خیلی که زیر سوال نبردم امکانات برنامه رو ؟
بردی:n36:
mailshield-anti-spam-realsite-browser cleanup- Wi-Fi Inspector-security broswer extension
باید فعال باشن

Wi-Fi Inspector=مودمت کلا چک میکنه اگه پسوردش ضعیف باشه یا مشکلی وجود داشته باشه تو امنیتش بهت میگه . کلا دستگاههایی ک به مودمت وصلن رو شناسایی میکنه حتی مارک اون گوشی یا لب تاپ هر چی هست مشخصاتش بهت میده
passwords=پسورد اکانتاتو سیو میکنه تو خودش ک مثلا وقتی وارد یه سایت شدی مثلا انجمن پی سی ورد به صورت امن خودش واست وارد میکنه و دیگه نیاز نیس وارد کنی رمز رو دستی و همینطور تو سرور خود اوست ذخیزه میکنه
البته پولیه اینم جایگزین رایگانش هست نرم افزارای دیگه اینم همینطور نیازی نیس نصب کنی

اون Clean up هم دکوریه صفحه خالی میاره

پولیه اینم ولی کلیدش هست .اما خیلی خوب نیس زیاد حرفه ای نیس
نیازی به این قسمت نداری مث برنامه های بهبود سازی این فایلای جانک رو پیدا میکنه و سرعت سیستمت افزایش میده از این قابلیت ها

™ Hadi
19-03-2017, 07:38
برا من ايجاد مشکل کرد و بعضي سايتهايي که خودم هم ميدونستم امن هستند، نذاشت لود بشه، و غير فعّالش کردم.

البته اين کامپوننت ها رو بعد از نصب آنتي ويروس هم ميشه تغييرش داد، يعني حذف و اضافه کرد. :n06:

mailshield-anti-spam-realsite-browser cleanup- Wi-Fi Inspector-security broswer extension باید فعال باشن
سلام . يه مسأله : الآن من اينترنت اکسپلورر رو که اجرا ميکنم افزونه اواست رو داره ولي فايرفاکس و کروم ندارند!

به نظرتون علتش چيه ؟ برا شما هم اينطوريه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه سؤال ديگه هم در مورد فايروال :

اگه همه اتصالات رو روي Internet out بذاريم و بقيه رو Deny کنيم مشکلي پيش مياد ؟

البته من يه بار توي تاپيک کومود پرسيدم و اونجا علي آقا گفتند مشکلي پيش نمياد ولي من الآن براي مرورگر کروم که اينجور کانفيگ ميکنم سايتها وصل نميشه!

با تشکر از شما :n12:

sunshineboy
19-03-2017, 12:34
سلام . يه مسأله : الآن من اينترنت اکسپلورر رو که اجرا ميکنم افزونه اواست رو داره ولي فايرفاکس و کروم ندارند!
سلام
مشکل نداره حفاظتشون میکنه اگه وارد سایت خاصی بشی ک مخرب باشه پاپ اپ نشون میده سمت راست دستکتاپت و بلاکش میکنه میتونی افزونشو خودتم نصب کنی ک شکت برطرف بشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه همه اتصالات رو روي Internet out بذاريم و بقيه رو Deny کنيم مشکلي پيش مياد ؟
بقیه ی چی رو deny کنی؟ من منظورتو متوجه نمیشم
واسه کروم یه قانون میتونی بزاری اینترنت اوت مثلا اگه بخوای جزئی تر و محدودترش کنی میتونی وارد application rules بشی تو قسمت فایروال بعد packet rules رو بزن میتونی واسه ورودی جدا خروجی جدا پورت جدا قانون تایین کنی

™ Hadi
23-03-2017, 12:24
بقیه ی چی رو deny کنی؟ من منظورتو متوجه نمیشم
سلام و خيلي ممنون از توجهتون. بلي Deny کنم.

ببينيد اول اين پيغام رو ميده که من Allow ميزنم :

بعدش اين پيغام رو ميده :

که من وقتي Deny ميزنم اون وقت ديگه امکان دسترسي به اينترنت پيدا نميکنه !

sunshineboy
23-03-2017, 13:58
سلام و خيلي ممنون از توجهتون. بلي Deny کنم.

ببينيد اول اين پيغام رو ميده که من Allow ميزنم :

بعدش اين پيغام رو ميده :

که من وقتي Deny ميزنم اون وقت ديگه امکان دسترسي به اينترنت پيدا نميکنه !
سلام خواهش میکنم

اون سوال اولی ک میپرسه ک allow میزنی در مورد چ نرم افزاریه؟
الان من خودم امتحان کردم و کار کرد دقیقا شما داری اون chrome.exe رو deny میکنی نگا کن نوشته chrome.exe میگه اجازه هست مرورگر کروم استفاده کنه از اینترنت خب شما میگی نه واسه همین وصل نمیشه اون سوال اولی ک میپرسه یه نرم افزار دیگس میپرسه در موردش اون دومی ک deny میکنی خودت نگا کن نوشتهchrome.exe شما اینو داری درخواستشو رد میکنی خب قطع میشه دیگه

™ Hadi
23-03-2017, 21:06
سلام خواهش میکنم

اون سوال اولی ک میپرسه ک allow میزنی در مورد چ نرم افزاریه؟
الان من خودم امتحان کردم و کار کرد دقیقا شما داری اون chrome.exe رو deny میکنی نگا کن نوشته chrome.exe میگه اجازه هست مرورگر کروم استفاده کنه از اینترنت خب شما میگی نه واسه همین وصل نمیشه اون سوال اولی ک میپرسه یه نرم افزار دیگس میپرسه در موردش اون دومی ک deny میکنی خودت نگا کن نوشتهchrome.exe شما اینو داری درخواستشو رد میکنی خب قطع میشه دیگه
هر دو تاش مربوط به کروم هست،
منتها توي دوّمي ميخواد سطح دسترسي بيشتري به اينترنت داشته باشه، اوّلي رو کافي نميدونه!

™ Hadi
25-03-2017, 11:48
افزونه فایرفاکس رو من هر چی کردم نصب نشد،

لینک جداگانه افزونه رو هم پیدا نکردم.

sunshineboy
25-03-2017, 15:08
هر دو تاش مربوط به کروم هست،
منتها توي دوّمي ميخواد سطح دسترسي بيشتري به اينترنت داشته باشه، اوّلي رو کافي نميدونه!اشکال نداره همون قدری ک میخوای بهش دسترسی بده بعد allow رو بزن طوری نیس که بعضی وقتا دوبار میپرسه همون قانون رو واسش تایین کن و allow رو بزن

sunshineboy
25-03-2017, 15:12
افزونه فایرفاکس رو من هر چی کردم نصب نشد،

لینک جداگانه افزونه رو هم پیدا نکردم.نمیخواد افزونه اوست رو نصب کنی واسه فایرکاس وقتی مرورگرت فایرفاکسه خودش حفاظت میکنه مرورگر رو نیازی به افزونه نیس,افزونه اویرارو نصب کن رو فایرفاکست بهترم هست

™ Hadi
26-03-2017, 15:40
افزونه رو فهمیدم چرا نصب نمیشد،
چون سیستم من 64 بیتی هست ولی برای فایرفاکس از نسخه 32 بیتیش استفاده میکردم،
امروز نسخه 64 بیتی فایرفاکس رو نصبیدم دیدم افزونه اواست هم نصب شد!

aylar6888
27-03-2017, 17:35
افزونه رو فهمیدم چرا نصب نمیشد،
چون سیستم من 32 بیتی هست ولی برای فایرفاکس از نسخه 32 بیتیش استفاده میکردم،
امروز نسخه 64 بیتی فایرفاکس رو نصبیدم دیدم افزونه اواست هم نصب شد!
درود :
روی سیستم 32 بیت چطوری فایرفاکس 64 نصب کردین؟؟؟:n04:

sunshineboy
28-03-2017, 19:50
سلام : )

امروز اوست نسخه 17.3.2290 رو منتشر کرد به صورت رسمی و همه میتونند نرم افزار رو اپدیت کنند به این نسخه

تغییرات این نسخه نسبت به نسخه قبلی:

- Firewall: Fixed internet connectivity not working after update (until restart) on Win XP, Vista and 7 - should now always work immediately
- Wifi Inspector: Fixed incorrectly displayed vulnerabilities - vulnerability info is now correct
- Web Shield: Fixed SSL scanning issue on some sites - sites now load correctly
- Issues with login to roaming profile after update
- Passwords: Fixed issues with self-authorization and import from Easy Pass
- Issue with installation on Braswell CPUs
- Network problems after update on Vista
- Issue with playing HTML5 videos in SafeZone browser
- Improved compatibility with Windows 10 Creators Update
- Issue with disabling components, which require restart
- Problems with never-ending Cleanup optimization
.................................................. .................................................. .................................................. ........

™ Hadi
29-03-2017, 08:37
درود : روی سیستم 32 بیت چطوری فایرفاکس 64 نصب کردین؟؟؟:n04:
سلام. خيلي شرمنده، اشتباه لفظي پيش اومد، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلاحش کردم، منظورم اين بود که سيستمم 64 بيتي هست ولي فايرفاکس 32 بيتي نصب کرده بودم که پاکش کردم و 64 بيتيش رو نصب کردم و حل شد.

مخلصم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sunshineboy
30-03-2017, 03:44
من اوست رو پاکیدم پروتکشنش خیلی خوبه تو تستام ک بالاس هم تستای این شرکتا هم تستاییی ک شخصی انجام میدن بعضی ها

یه بار هم سیستمم نه ویروسی شد نه مشکلی واسش پیش اومد از وقتی اوست داشتم ولی رابط کاربریش خیلی باگ داره به خاطر اینکه تو نسخه جدید خیلی از مشکلای قبلی وجود داشت( من چک کردم دیدم دیشب کفری شدم پاکش کردم )میرم یه 6 ماهی fsecure تسترم اونجا مجانی بهم کلید دادند قبلا :n07: فعلا استفاده میکنم از دیشب نصبش کردم حتی یه باگ من نتونسم پیدا کنم چرا پیدا کردم ولی باگ رابط گرافیکی نبود ک رو مخم باشه

اوست لاک پشتی لاک پشتی رفع رجوع میکنه باگهاشو ولی خب خدایی خوبه ها میگم پروتکشنش خوبه فقط باگ رابط گرافیکی داره من خودم بدم میاد یه چی مشکل داشته باشه درس نشه ...
منم یه جای دیگه توی فروم دیگه مطرح کردم موضوع رو فهمیدن و اکانتمم بن کردن تو فروم اوست:n31: این خارجیا از ایرانیا بدترن :n08:تحمل یه حرف کوچیکم ندارم

میرم 6 ماه دیگه میام باز وقتی ک اوست شده باشه هلو:D
باگاشو گرفته باشن و یه نرم افزار تر تمیز باشه
خوش بگذره بهتون با اوست
:11::11:

ebi1952
02-06-2017, 11:04
سلام
دوستان اواست رایگان رو سیستم دارم، دو سال استفاده کردم لایسنس تموم شده لایسنس جدید هم گرفتم از سایتش ولی نمیدونم چجوری وارد کنم
دوستان کسی راهنمایی میکنه

™ Hadi
02-06-2017, 22:37
اواست رايگان من هم از کار افتاده ميگه ثبت کنيد!

مگه رايگان هم نياز به ثبت داره ؟!

aylar6888
03-06-2017, 19:09
اواست رايگان من هم از کار افتاده ميگه ثبت کنيد!

مگه رايگان هم نياز به ثبت داره ؟!
بله باید ایمیل خودتون رو ثبت کنید تا یک سال کامل فعال بشه.
توی قسمت ثبت (ترجیحاً با بت شکن) ایمیل خودتون رو ثبت کنید یا توی سایت اوست قسمت ثبت محصول رایگان کافیه ایمیلتون رو ثبت کنید تا فعالسازی انجام بشه.

™ Hadi
07-06-2017, 11:55
بله باید ایمیل خودتون رو ثبت کنید تا یک سال کامل فعال بشه.

ممنون. رفتم ثبت کردم، بعدش درخواست ريستارت داد، بعد از ريستارت ديدم نسخه رايگان که نصب کرده بودم تبديل شده به اينترنت سکيوريتي!!

به نظرتون راهي داره که مجددا برگرده به نسخه رايگان؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aylar6888
10-06-2017, 11:01
ممنون. رفتم ثبت کردم، بعدش درخواست ريستارت داد، بعد از ريستارت ديدم نسخه رايگان که نصب کرده بودم تبديل شده به اينترنت سکيوريتي!!

به نظرتون راهي داره که مجددا برگرده به نسخه رايگان؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درود :
بعد از ثبت اون قسمتی که درخواست انتخاب محصول میده شما باید قسمت رایگان که نوشته من همچنان میخواهم حفاظت رایگان را استفاده کنم انتخاب میکردید که اشتباها روی قسمت اینترنت سکوریتی کلیک کردید.مشکلی نیست.فایروال و پسورد منیجر را نصب نکنید ،بعد از 30 روز تست دوباره برمیگرده به حالت رایگان

tak2750
16-06-2017, 06:41
سلام
ایا هنوزم avast به ایرانی ها اجازه اپدیت انلاین انتی ویروس رو نمیده ؟

tak2750
16-06-2017, 06:48
سلام

aylar6888
17-06-2017, 10:45
سلام
درود :
الان مدتیه که آپدیت آنلایت هیچ مشکلی نداره و فقط برای ثبت و رجیستر گاهی باید از بت شکن استفاده کرد...

ALI16437
05-07-2017, 19:24
با سلام ،

دوستان من نسخه رایگان را افلاین دانلود کردم و نصب شد بدون مشکل و بدون نیاز به قندشکن هم
رجستر شد الان نوشته ثبت شدهاید 365 روز ، ولی اپدیت نمیکنه دوستان مشکلی با اپدیتش نداشتن
یا واسه اپدیت انلاین حتما باید از قند شکن استفاده کرد.
من هر چه تلاش کردهام با انواع قند شکن هم اپدیت نشد که نشد.

ممنونم

ALI16437
07-07-2017, 17:46
با سلام

دوستان مشکل حل شد بدون قند شکن هم اپدیت میشود
و مشکلی نداره

ممنونم

noisymind
10-07-2017, 23:45
سلام. من برای اولین بار آواست نصب کردم. چقدر منو هاش ابتدایی هست! حالا بماند. این الان گیر داده به کومودو سکیوریتی و میگه باید حذف بشه!! چه کارش کنم؟

ALI16437
11-07-2017, 19:02
با سلام ،

خوب دوست عزیز دو انتی ویروس معمولا کنار هم نصب نمیشوند و در کار هم تلاقی
میکنند پس اگر میخواهید از کومودو استفاده کنید باید نسخه فایروالش رو نصب کنید
که انتی ویروس نداره و کنارش از نسخه رایگان ایوست استفاده کنید که فایروال نداره
اینطوری فکر نکنم به مشکلی بربخورید

موفق باشید .

noisymind
12-07-2017, 12:49
با سلام ،

خوب دوست عزیز دو انتی ویروس معمولا کنار هم نصب نمیشوند و در کار هم تلاقی
میکنند پس اگر میخواهید از کومودو استفاده کنید باید نسخه فایروالش رو نصب کنید
که انتی ویروس نداره و کنارش از نسخه رایگان ایوست استفاده کنید که فایروال نداره
اینطوری فکر نکنم به مشکلی بربخورید

موفق باشید .

ببخشید من اشتباه نوشتم. منظورم کومودو فایروال بود! همین کومودو با اویرا و ناد سازگار بودا.

aylar6888
22-07-2017, 18:36
ببخشید من اشتباه نوشتم. منظورم کومودو فایروال بود! همین کومودو با اویرا و ناد سازگار بودا.
درود :
بخاطر اینه که اوست رایگان توی ورژنهای جدید یه ماژول اپ کنترل ( چک کردن برنامه ها در موقع نصب و اجرا ) داره که شبیه HIPS کومودو عمل میکنه و بخاطر همین فایروال کومودو باهاش امکان داره تداخل پیدا کنه و بهتره یکی رو حذف کنید....
آویرا اپ کنترل نداره و نود32 هم توی حالت پیشفرض HIPS اون غیرفعاله و بخاطر همین این دو تداخلی با اوست ندارن....

FAR_FA
05-09-2017, 22:41
سلام دوستان عزیز
من هر کاری میکنم تا اوست رایگان رو رجستر کنم ، نمیشه . با اینکه از ...... استفاده کردم ولی باز هم
در وسطهای راه میپره یا اصلا" به پنجره ایمیل نمیرسه که ایمیلم رو وارد کنم . من سالهاست دارم از اوست
استفاده میکنم و به راحتی و گاهی باکمی کلنجار کد مربوط به اکتیو شدن رو برام میفرستادن .
ورژن اوستی که نصب کردم 17.5.2302 هستش . ممنون میشم راهنمایی کنید . با سپاس

aylar6888
13-09-2017, 19:37
سلام دوستان عزیز
من هر کاری میکنم تا اوست رایگان رو رجستر کنم ، نمیشه . با اینکه از ...... استفاده کردم ولی باز هم
در وسطهای راه میپره یا اصلا" به پنجره ایمیل نمیرسه که ایمیلم رو وارد کنم . من سالهاست دارم از اوست
استفاده میکنم و به راحتی و گاهی باکمی کلنجار کد مربوط به اکتیو شدن رو برام میفرستادن .
ورژن اوستی که نصب کردم 17.5.2302 هستش . ممنون میشم راهنمایی کنید . با سپاس
درود :
از طریق آنتی ویروس برای رجیستر اقدام کردین یا وب سایت؟
اگه از طریق وب سایت مشخصات وارد کنین سریال رجیستر براتون ایمیل میشه و گاهی بدون بت_شکن هم جواب میده.

FAR_FA
14-09-2017, 11:22
سلام
ممنون از پاسخگویی شما . هم از طریق خود نرم افزار و هم از طریق سایتش اقدام کردم . البته سایتش دیگه مثل سابق
نیست ،جدیدا" میگه فقط باید از طریق خود آنتی ویروس رجستر کنید . شاید من اشتباه میکنم یا اینکه نتونستم پیدا کنم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

تصویر مراحل رجستری کردن (البته با چند بار تلاش برای هر مرحله) آخرشم هیچ :

و این هم آدرس سایت Avast :
( فکر کنم میگه اگه مدت تمام بشه و برنامه هم اکسپایر بشه باز هم آنتی ویروس اوست کار میکنه ).

FAR_FA
14-09-2017, 18:37
با سلام مجدد
مشکل رجستر شدن Avast حل شد .
چون از قند شکن استفاده کردم یادم رفته بود که باید از خود تنظیمات اوست قسمت پراکسی ستینگ هم
آدرس و پورتش رو منطبق با بت_شکن تنظیم کنم ، بخاطر همین هم جواب نمیگرفتم .
با سپاس از دوستان عزیز

sunshineboy
16-09-2017, 14:43
اگه ریجیستر نمیشه ب خاطر اینه ک باگ داره واسه بعضی سیستما میشه واسه بعضیا نه اگه این بار اینطوری شد کلید اینترنت سکوریتی یا نسخه پرو رو بهش بده فعال بشه دیگ ههم ااذیت نمیشی .. من دیگه اوست استفاده نمیکنم ولی اینطوری ک میدونم شنفتم و خودتم گفتی حتی اگه ریجیستر هم نکنی میگن ک از کار نمیفته فعال میمونه حتی اگه قرمز بشه رابط گرافیکی یا هشدار بده ولی صد در صد مطمعن نیستم چون استفاده نمیکنم دیگه فعلا فقط شنفتم تو انجمن اوست البته دروغ زیاد میگن.

مشکلی ک داره اینکه ک واقعا انتی ویروس خوبیه ولی حیف ک از نسخه 2016 به بعد همش باگ داره حتی ی اسکن هم نمیشه درس باهاش انجام داد من ای وی جی رایگان امتحان کردم باگ هاش کمتره اگه اوست رو مشکل داری باش ای وی جی رو نصب کن شبیه همونه هیچ تفاوتی هم نداره با اوست خوبیش این باگ کمتر داره تو حفاظتم عین همنن حتی سیگناتورشون.
فقط وی پی ان میخوااد واسه استفادش چون ک تحریم ایران بعضی وفتا کار نمیکنه اپدیتش و همینطور دقت کن اگه الان اوستت اپدیت نمیشه بدون فیلتر شکن باید حتما با وی پی ان ازش استفاده کنی ب خاطر اینکه behavior blocker اوست اینترنت میخواد ک به کلود اوست وصل بشه و الا رفتار شناسیش بدون اینترنت چندان خوب کار نمیکنه.
در کل و خلاصه حرفم کسپر اسکای رایگان نصب کنی راحت تر کارت تا اوست.

Nico-SMY
07-01-2018, 21:26
سلام.می خواستم بدونم که آواست ما رو تحریم کرده یا بدون چیز شکن آپدیت میشه؟

AlexanderMahone
10-01-2018, 21:09
سلام.می خواستم بدونم که آواست ما رو تحریم کرده یا بدون چیز شکن آپدیت میشه؟
تحریم نکرده راحت اپدیت میشه

Dr Nima
12-03-2018, 16:59
به دلیل تحریم کشور ایران ، از تاریخ 21-02-2018 شرکت Avast فعال سازی و بروزرسانی آنتی ویروس ها را برای کاربران ایرانی محدود نموده است و طبق قوانین این شرکت خدماتی به کاربران ایرانی ارائه نمی شود و استفاده از این آنتی ویروس ،
فقط از طریق تغییر IP امکانپذیر می باشد.

zed2
13-04-2018, 18:40
فکر کنم من جزو اخرین نفراتی هستم که نرم افزار رو اپدیت کردم و به این صفحه زیبا رسیدم:n02:

دوران خوبی بود در استفاده از اواست...:happy:
برم دنبال جانشین بگردم....

sunshineboy
13-04-2018, 21:33
سلام من حتی با وی پی ان استفاده میکردم از اواست این مدت ولی واسه من هم این اخطار اومد و سریع پاکش کردم. بهترین جایگزین رایگانش ویندوز دیفندر(اگه از داخل گروپ پالیسی ویندوز تجهیزش کنی) هستش و کسپر اسکای رایگان.

zed2
13-04-2018, 22:10
سلام من حتی با وی پی ان استفاده میکردم از اواست این مدت ولی واسه من هم این اخطار اومد و سریع پاکش کردم. بهترین جایگزین رایگانش ویندوز دیفندر(اگه از داخل گروپ پالیسی ویندوز تجهیزش کنی) هستش و کسپر اسکای رایگان.

ممنون که گفتی:n16:
خیلی وقت بود تو بازار انتی ویروس نیستم باید دوباره نسخه فری ها در زمان فعلی رو بررسی کنم:n01:

Dr Nima
28-04-2018, 14:54
همه چیز از آن سال‌های فراموش نشدنی شروع شد؛ سال‌هایی که کاربران ایرانی هدف شدیدترین تحریم‌ها قرار گرفتند.
اما این پایان ماجرا نبود، از زمان بالا گرفتن تنش‌ها نه تنها امیدها نقش بر آب شدند، بلکه روز به روز بر محدودیت‌های کاربران ایرانی افزوده می‌شود.
هنگامی‌که آن توافق «تاریخی» به امضا رسید، از گیمر گرفته تا دانشجو و کاربر معمولی، به شکسته شدن تحریم‌های اینترنتی امیدوار شدند و شاهد برداشته شدن برخی محدودیت‌ها چون وب سایت انویدیا نیز بودیم.
با این حال آن روزها زیاد دوام نیاوردند و کمتر روزی است که ما را به خاطر ایرانی بودن سرزنش نکنند.
حتی اگر بتوان برای برخی از سرویس‌ها و وب سایت‌هایی که IP های ایران را تحریم کرده‌اند یک جایگزین پیدا کرد، نمی‌توان هیچ کاری برای احساس سرخوردگی‌مان کرد.

مرزهای اخلاقی تحریم‌ها علیه کشورمان تا کجا پیش می‌رود، چگونه می‌توان منع استفاده از یک آنتی‌ویروس خانگی کاملاً مجانی را در چارچوب تحریم‌ها توجیه کرد؟

در تازه‌ترین آنها کمپانی امنیتی Avast که صاحب یکی از بهترین و پرطرفدارترین آنتی ویروس‌ها است، کاربران ساکن ایران را تحریم کرد تا به AVG ،Symantec و McAfee ملحق شود.

Avast نه تنها میان کاربران ایرانی جزو محبوب‌ترین ها است، بلکه جزو معدود آنتی ویروس‌های مجانی با رابط کاربری پارسی است.

اگر بتوان تحریم کاربران ایرانی توسط کمپانی‌های آمریکایی Symantec و McAfee را در چارچوب تحریم‌های وزارت خزانه داری این کشور پذیرفت، Avast یک کمپانی اروپایی مقیم چک است که مستقیماً ملزم به رعایت بخشنامه های وزارت خزانه داری ایالات متحده نیست.
جالب‌تر اینکه از مدت‌ها قبل AVG کاربران ساکن ایران را تحریم کرده بود اما در سال 2016 میلادی توسط Avast خریداری شد و حالا Avast راه زیر مجموعه خود را در پیش گرفته است.

بسیار دشوار است بتوان منع استفاده از یک آنتی‌ویروس کاملاً مجانی را در چارچوب تحریم‌های مالی توجیه کرد.

اگر شما هم یک نسخه از محصولات Avast را بر روی سیستم خود دارید، بهتر است همین حالا آن را با یک محصول دیگر جایگزین کنید، چراکه مدت‌ها است هیچ گونه به‌روزرسانی دریافت نمی‌کند.

در حال حاضر چندین انتخاب پیش روی خود دارید که دست کم فعلاً ما ایرانیان را تحریم نکرده‌اند. اولین آنها آنتی‌ویروس مجانی مایکروسافت است که از قبل بر روی ویندوز 10 نصب شده است.
اما اگر دل خوشی از آنتی‌ویروس ویندوز ندارید، آنتی‌ویروس مجانی Kaspersky می‌تواند یک انتخاب جایگزین برای آن باشد.

منبع : سایت شهرسخت افزار

| SoRoush 8K |
18-06-2018, 10:36
ای بابا تازه یکسالشو تمدید کرده بودم :|
یه مدت بود میگفتم خدایا چرا این آپدیت نمیکنه!
کلی تو فروم اوست پرسیدم میگفتن احتمالا ویروسی چیزی گرفته پی سی ت؛ با مالوربایتس اسکن کردم هیچی نبود اومدم اینجا بگم خوندم تحریم شدیم :|
این رسمش نبود :n14:
بهترین آنتی ویروس بود از نظر من! هم سبک هم قوی! با این حساب فک کنم آنتی ویروس خود ویندوز بهترین گزینه باشه!

AlexanderMahone
17-07-2018, 03:49
همه چیز از آن سال‌های فراموش نشدنی شروع شد؛ سال‌هایی که کاربران ایرانی هدف شدیدترین تحریم‌ها قرار گرفتند.
اما این پایان ماجرا نبود، از زمان بالا گرفتن تنش‌ها نه تنها امیدها نقش بر آب شدند، بلکه روز به روز بر محدودیت‌های کاربران ایرانی افزوده می‌شود.
هنگامی‌که آن توافق «تاریخی» به امضا رسید، از گیمر گرفته تا دانشجو و کاربر معمولی، به شکسته شدن تحریم‌های اینترنتی امیدوار شدند و شاهد برداشته شدن برخی محدودیت‌ها چون وب سایت انویدیا نیز بودیم.
با این حال آن روزها زیاد دوام نیاوردند و کمتر روزی است که ما را به خاطر ایرانی بودن سرزنش نکنند.
حتی اگر بتوان برای برخی از سرویس‌ها و وب سایت‌هایی که IP های ایران را تحریم کرده‌اند یک جایگزین پیدا کرد، نمی‌توان هیچ کاری برای احساس سرخوردگی‌مان کرد.

مرزهای اخلاقی تحریم‌ها علیه کشورمان تا کجا پیش می‌رود، چگونه می‌توان منع استفاده از یک آنتی‌ویروس خانگی کاملاً مجانی را در چارچوب تحریم‌ها توجیه کرد؟

در تازه‌ترین آنها کمپانی امنیتی Avast که صاحب یکی از بهترین و پرطرفدارترین آنتی ویروس‌ها است، کاربران ساکن ایران را تحریم کرد تا به AVG ،Symantec و McAfee ملحق شود.

Avast نه تنها میان کاربران ایرانی جزو محبوب‌ترین ها است، بلکه جزو معدود آنتی ویروس‌های مجانی با رابط کاربری پارسی است.

اگر بتوان تحریم کاربران ایرانی توسط کمپانی‌های آمریکایی Symantec و McAfee را در چارچوب تحریم‌های وزارت خزانه داری این کشور پذیرفت، Avast یک کمپانی اروپایی مقیم چک است که مستقیماً ملزم به رعایت بخشنامه های وزارت خزانه داری ایالات متحده نیست.
جالب‌تر اینکه از مدت‌ها قبل AVG کاربران ساکن ایران را تحریم کرده بود اما در سال 2016 میلادی توسط Avast خریداری شد و حالا Avast راه زیر مجموعه خود را در پیش گرفته است.

بسیار دشوار است بتوان منع استفاده از یک آنتی‌ویروس کاملاً مجانی را در چارچوب تحریم‌های مالی توجیه کرد.

اگر شما هم یک نسخه از محصولات Avast را بر روی سیستم خود دارید، بهتر است همین حالا آن را با یک محصول دیگر جایگزین کنید، چراکه مدت‌ها است هیچ گونه به‌روزرسانی دریافت نمی‌کند.

در حال حاضر چندین انتخاب پیش روی خود دارید که دست کم فعلاً ما ایرانیان را تحریم نکرده‌اند. اولین آنها آنتی‌ویروس مجانی مایکروسافت است که از قبل بر روی ویندوز 10 نصب شده است.
اما اگر دل خوشی از آنتی‌ویروس ویندوز ندارید، آنتی‌ویروس مجانی Kaspersky می‌تواند یک انتخاب جایگزین برای آن باشد.

منبع : سایت شهرسخت افزار

بجای ین همه تایپ کردن و تبلیغ محصول کسپرسکی میتونستید به کاربر خیلی راحت بگید از افلاین اپدیت استفاده کنن
هرکسی طرفدار یه کمپانیه نمیشه مجبورشون کرد و احساساتی شد:n16:

Dr Nima
17-07-2018, 18:26
بجای ین همه تایپ کردن و تبلیغ محصول کسپرسکی میتونستید به کاربر خیلی راحت بگید از افلاین اپدیت استفاده کنن
هرکسی طرفدار یه کمپانیه نمیشه مجبورشون کرد و احساساتی شد:n16:

شما هم بهتر بود بجای سریع قضاوت کردن این مطلب اگه درست میخوندی منبعش ذکر شده و متن من نبود که قصد تبلیغی باشه یا نه و ضمنا طبق متن محصول رایگان ذکر شده
خود کاربرا عقل دارن که چه خوبه و چه بده وطبق متن هم طرفداری از شرکتی که احترامی برای کاربرای یه کشور قایل نیست گمان نکنم عاقلانه باشه با توجه به اینکه محصول رایگانه البته تعصب از رو جهالته - کمبود آنتی رایگان هم نیس در هر صورت بنظرم هر کی آزاده هر چی دوست داره بنصبه و هر کاری دوست داره انجام بده تا وقتی که ضرری نداشته باشه برای دیگران ضمنا شما هم احساساتی نشو و اول متنو کامل بخون و منبعش رو ببین پایین متن :n16:

AlexanderMahone
19-07-2018, 01:32
شما هم بهتر بود بجای سریع قضاوت کردن این مطلب اگه درست میخوندی منبعش ذکر شده و متن من نبود که قصد تبلیغی باشه یا نه و ضمنا طبق متن محصول رایگان ذکر شده
خود کاربرا عقل دارن که چه خوبه و چه بده وطبق متن هم طرفداری از شرکتی که احترامی برای کاربرای یه کشور قایل نیست گمان نکنم عاقلانه باشه با توجه به اینکه محصول رایگانه البته تعصب از رو جهالته - کمبود آنتی رایگان هم نیس در هر صورت بنظرم هر کی آزاده هر چی دوست داره بنصبه و هر کاری دوست داره انجام بده تا وقتی که ضرری نداشته باشه برای دیگران ضمنا شما هم احساساتی نشو و اول متنو کامل بخون و منبعش رو ببین پایین متن :n16:

احترامی برای کاربرای یه کشور قایل نیست ؟؟؟؟ برادر اگر پای کشور در میونه بخاطر تحریم ایران و وطن میگی جای کسپر شید و پادویش هم بود
احساسات کجا بود؟کامل خوندم مطلبو ولی ....:n16:

Dr Nima
19-07-2018, 19:33
احترامی برای کاربرای یه کشور قایل نیست ؟؟؟؟ برادر اگر پای کشور در میونه بخاطر تحریم ایران و وطن میگی جای کسپر شید و پادویش هم بود
احساسات کجا بود؟کامل خوندم مطلبو ولی ....
:n16:

متاسفانه بازم میگم مطلبو کامل نخوندی
هم اولی که گفتم متن من نیست هم دومی
البته شاید خوندی منبع متن اول و همچنین جوابی که در متن دوم نوشتم ولی متوجه نشدی
ضمنا منم اصلا نگفتم کسپر یا شید رو بنصبین
و متاسفم که آقا مسعود هم مثل شما مرتکب اشتباه شده
خلاصه فایده نداره بحث ادامه پیدا کنه و بی ربط میشه به موضوع تاپیک و ترول وری هم درست نیس

pashangparsi6
30-05-2023, 19:12
دوستان من آوست رایگان رو نصب کردم اما به روزرسانی نمی شه و ارور می ده. چطور می شه به روزرسانی رو انجام داده به صورت ساده؟

manuch
27-06-2023, 18:40
دوستان من آوست رایگان رو نصب کردم اما به روزرسانی نمی شه و ارور می ده. چطور می شه به روزرسانی رو انجام داده به صورت ساده؟
با دعای خیر شما برای پدر و مادر فیل.تر.شکن سازان!