PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Helpctr

sepehr_x50
27-06-2008, 23:02
من یک ویروس یا ...... گرفتم که اسکن kaspersky نشون داد که یک فایلی به نام Helpctr در

C:\WINDOWS\pchealth\helpctr\binaries\helpctr.exe

باعث میشه که بیخودی از ظرفیت دانلودم مصرف بشه من از ADSL استفاده میکنم و وقتی که هیچ صفحه ای از

مرورگرم باز نیست و همینطور تمام آپدیت هام بسته است به طور خودکار 10KB در ثانیه دانلود میشه.کمک کنید

تو kaspersky که این فایل رو پیدا کرده بود جولوش نوشته بود Hidden Sending Files یا یک همچین چیزی

پاک هم نمیشه و حتی وقتی با Shift+Del پاک میکنم بعد از چند ثانیه دوباره برمیگرده.

آنتیویروس من هرروز آپدیت میشه.

mahdi7610
27-06-2008, 23:35
من یک ویروس یا ...... گرفتم که اسکن kaspersky نشون داد که یک فایلی به نام Helpctr در

C:\WINDOWS\pchealth\helpctr\binaries\helpctr.exe

باعث میشه که بیخودی از ظرفیت دانلودم مصرف بشه من از ADSL استفاده میکنم و وقتی که هیچ صفحه ای از

مرورگرم باز نیست و همینطور تمام آپدیت هام بسته است به طور خودکار 10KB در ثانیه دانلود میشه.کمک کنید

تو kaspersky که این فایل رو پیدا کرده بود جولوش نوشته بود Hidden Sending Files یا یک همچین چیزی

پاک هم نمیشه و حتی وقتی با Shift+Del پاک میکنم بعد از چند ثانیه دوباره برمیگرده.

آنتیویروس من هرروز آپدیت میشه.
سلام

دوست عزیز این مسیری که شما دادید در واقع Help and Support Center خود ویندوز هستش .
و قابل پاک شدن نیست . و این کاری که شما میگید را نمی تونه انجام بده .
ببینید همچین اسمی helpctr.exe توی تسک منجر هست اگه هست اونا end کنید .

شاید کار یه فایل مخرب دیگه باشه .

موفق باشید .

sepehr_x50
28-06-2008, 00:29
سلام

دوست عزیز این مسیری که شما دادید در واقع Help and Support Center خود ویندوز هستش .
و قابل پاک شدن نیست . و این کاری که شما میگید را نمی تونه انجام بده .
ببینید همچین اسمی helpctr.exe توی تسک منجر هست اگه هست اونا end کنید .

شاید کار یه فایل مخرب دیگه باشه .

موفق باشید .

سلام.

من میدونم که اون Help اصلی ویندوز هست.

ضمنا من هر روشی رو که شما فکر کنید امتحان کردم.

ولی نشد.

EHSANRF
28-06-2008, 06:12
توی Run بزن SFC -SCANNOW بعد سی دی ویندوز رو بزار ببین حل میشه؟!

mahdi7610
28-06-2008, 08:47
سلام.

من میدونم که اون Help اصلی ویندوز هست.

ضمنا من هر روشی رو که شما فکر کنید امتحان کردم.

ولی نشد.
سلام

به مسیر زیر برو و از اونجا سرویسش را غیر فعال کن ببین درست می شه .

start / control panel / administrative tools / services

دنبال سرویس help and suport بگرید و دوباره کلیک کن و از پنجره باز شده از قسمت start type گزینه Disable را انتخاب کن و زیر اون هم گزینه stop را بزن و بعد هم صفحه را ok کن .

بعد یه ببین توی تسک منجر این سه پروسه هست اگه هست هر سه را end کن و بعد هم سیستم را ریستارت کن و ببین مشکل حل شده یا نه .

hh.exe و helpsvc.exe و elphost.exe

موفق باشی .

sepehr_x50
28-06-2008, 18:32
متشکرم.

مشکلم همون موقع حل شد.

با کاسپر

توی رجیستری یه چیزهایی رو پاک کرد بعد درست شد.