PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرعه کشی مرحله نهایی مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2010 در قاره آسیا

MeHrDaD_MeNaY
27-06-2008, 12:57
ایران با کره شمالی ، امارات ، کره جنوبی و عربستان هم گروه شد

گروه A : ژاپن ، بحرین ، ازبکستان ، قطر و استرالیا
گروه B : ایران ، عربستان، کره شمالی ، امارات و کره جنوبی

نحوه سيد بندي:
POT 1

Rank 1 - Australia
Rank 2 - Korea Republic

POT 2

Rank 3 - Iran
Rank 4 - Japan

POT 3

Rank 5 - Saudi Arabia
Rank 6 - Bahrain

POT 4

Rank 7 - Uzbekistan
Rank 8 - DPR Korea
Rank 9 - UAE
Rank 10 - Qatar

بردیا
27-06-2008, 12:59
ایرانو کره و عربستانو خیلی راحت انداختن بهم
ژاپن و استرالیا راحت صعود میکنن چون بقیشون زیاد عددی نیستن.

MeHrDaD_MeNaY
27-06-2008, 13:04
ازبكستانو دست كم نگير
شانسه ديگه ممكن بود تو گروه ايران بجاي عربستان بحرين بيوفته يا بجاي كره جنوبي استراليا بيوفته
در كل گروه ايران گروه جالبي شد بازي هاي جالبي انجام ميشه
كره جنوبي با كره شمالي
ايران با عربستان

بردیا
27-06-2008, 13:15
انشالله که صعود میکنن
دایی یه لابی با خدا بزنه حله.::d
هر چند شنیدم تو مثلث شیشه ای اصلا برخورد خوبی نداشته

ramin1988
27-06-2008, 13:22
به نظر من تو گروه خوبی نیوفتادیم :41: ............

saeed_h1369
27-06-2008, 13:31
خوبه بد نیست اخه خوبی اسیا اینه که 6 تا تیم قوی هست و 4 تا متوسط اینطوری نامردی نمیشه

sudotux
27-06-2008, 13:58
ایران راحت به عنوان تیم اول یا دوم صعود می کنه ....

saeed_h1369
27-06-2008, 14:02
منم همین نظرو دارم

ALIBOZORG
27-06-2008, 14:11
من فکر میکنم راحت از این گروه صعود می کنیم،نه کره جنوبی اون تیم سابقه نه عربستان درحد تیم ماست،باقیشون هم که کشک...

Julian
27-06-2008, 15:03
اشغالا بازم ایران رو انداختن تو گروه پر حرف و حدیث.

M_Abieteh
27-06-2008, 15:13
انشالله صعود میکنه علی دایی هی لاف بزنه.

Actros
27-06-2008, 15:21
به نظر من تو خوب گروهی افتادیم

r4pbr4p
27-06-2008, 16:45
فک کنم واسه اولین بار بتونیم بدون چند بار سکته قبلی بریم جام جهانی

vahid_civil
27-06-2008, 17:28
حذف ایران رو ..... میگم. حالا تبریک یا تسلیتش با خودتون!

ما امارات رو به زور بردیم نمیدونم چطوری میخایم عربستان رو ببریم!

ما تو همون کره شمالی میمونیم ! دیگه کره جنوبی که هیچی!

ولی به عنوان تیم سوم شانس خوبی داریم چون میخوریم به ازبکستان اونم رو میبریم و تیمای آمریکای لاتین یا شمالی هم که کشکن!

تئوری رو داشتین؟! در نتیجه با بدبختی شاید صعود کنیم. نه به این راحتی که دوستان فرمودن!

Meisam Khan
27-06-2008, 17:32
خوب قرعه كشي همينه.

ولی به عنوان تیم سوم شانس خوبی داریم چون میخوریم به ازبکستان اونم رو میبریم و تیمای آمریکای لاتین یا شمالی هم که کشکن!

تئوری رو داشتین؟! در نتیجه با بدبختی شاید صعود کنیم. نه به این راحتی که دوستان فرمودن!
اون نيم سهميه اسيا با نماينده ي اقيانوسيه كه به احتمال زياد نيوزلنده مي خوره نه امريكاي لاتين.

من فکر میکنم راحت از این گروه صعود می کنیم،نه کره جنوبی اون تیم سابقه نه عربستان درحد تیم ماست،باقیشون هم که کشک...
البته منم اميدوارم ايران راحت صعود كنه ولي فكر نمي كنم به اين راحتي كه شما گفتين.

Meisam Khan
27-06-2008, 17:34
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

با انجام قرعه‌كشي مرحله‌ي دوم گروهي رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي 10 تيم آسيايي حاضر در اين رقابت‌ها حريفان خود را شناختند و زمان برگزاري ديدارها‌ي‌شان نيز مشخص شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ده تيم حاضر در دو گروه به صورت زير قرار گرفتند:

گروه A: استراليا، ژاپن، بحرين، ازبكستان، قطر

گروه B: كره‌ جنوبي، ايران، عربستان، كره‌شمالي، امارات

برنامه كامل اين رقابت‌ها به شرح زير است:

* 6 سپتامبر، شنبه 16 شهريور 87

گروه A:

بحرين - ژاپن

قطر - ازبكستان

گروه B:

عربستان - ايران

امارات - كره‌ي شمالي

*10 سپتامبر: چهارشنبه 20 شهريور 87

گروه A:

ازبكستان - استراليا

قطر - بحرين

گروه B:

كره‌ي شمالي - كره‌ي جنوبي

امارات - عربستان

* 15 اكتبر، چهارشنبه 24 مهر 87

گروه A:

استراليا - قطر

ژاپن - ازبكستان

گروه B:

كره‌ي جنوبي - امارات

ايران - كره شمالي

* 19 نوامبر، چهارشنبه 29 آبان 87

گروه A:

قطر - ژاپن

بحرين - استراليا

گروه B:

امارات - ايران

عربستان - كره‌ي جنوبي

*11 فوريه، چهارشنبه 23 بهمن 87

گروه A:

ازبكستان - بحرين

ژاپن - استراليا

گروه B:

كره‌ي شمالي - عربستان

ايران - كره‌ي جنوبي

* 28 مارس ؛ 8 فروردين 88

گروه A:

ژاپن - بحرين

ازبكستان - قطر

گروه B:

ايران - عربستان

كره‌ي شمالي - امارات

* اول آوريل 2009؛ 12 فروردين 88

گروه A:

استراليا - ازبكستان

بحرين - قطر

گروه B:

كره‌ي جنوبي - كره‌ي شمالي

عربستان - امارات

* 6 ژوئن 2009 ؛ 16 خرداد 88

گروه A:

قطر - استراليا

ازبكستان - ژاپن

گروه B:

امارات - كره‌ي جنوبي

كره شمالي - ايران

* 10 ژوئن 2009؛ 20 خرداد 88

گروه A:

ژاپن - قطر

استراليا - بحرين

گروه B:

ايران - امارات

كره‌ي جنوبي - عربستان

* 17 ژوئن 2009؛ 27 خرداد 88

گروه A:

بحرين - ازبكستان

استراليا - ژاپن

گروه B:

عربستان - كره‌ي شمالي

كره‌ي جنوبي - ايران

M_Abieteh
27-06-2008, 18:11
به نظر من تیم ایران صعود میکنه.

از گروه 2 تا تیم میاد بالا تیم سوم میزه بازیهای پلی اف یا جور دیگه ایه!!!

sepehr_x50
27-06-2008, 19:43
به نظر من تو گروه خوبی نیوفتادیم :41: ............

ببخشید مگه تو گروه باید چه تیم هایی ضعیفتر از بین این ها با توجه به سید بندی قرار میگرفتن؟ نکنه انتظار گوام یا

مالدیو رو دارین ؟ ژاپن و استرالیا بهترن یا کره جنوبی و عربستان. در ضمن ازبکستان تیمی قوی است.

دیگه همینه. مگه تو دور اول بردهامون پر حرف و حدیث نبود؟ تازه یک بار هم ما یک گروه راحت داشته باشیم مگه بده

به نظر من تئوری شما خیلی اشتباه داشت.
1.عربستان دیگه عربستان 7-8 سال پیش نیست که اونطور قوی باشه و بیشتر اسمش مونده
2.کره جنوبی بهتر از کره شمالی هست اما باز هم اونقدر قوی نیست
3. این مورد رو نمیدونم با کدوم استدلال گفتین : ازبکستان تیم خیلی خوبی است و تا قبل از بازی آخر تمام بازی هاش رو برده وهمین عربستان به قول شما قوی رو هم برده
لطفا تیم های ضعیف منطقه آمریکای لاتین رو نام ببرین .فعلا من جای شما میگم:
1.آرژانتین
2.برزیل
3.اروئوگه
4.پاراگوئه

آمریکای شمالی:
1.مکزیک
2.آمریکا

بد نیست محض اطلاعتون بگم که برزیل الان چهارم هست و پاراگوئه هم اول است و برزیل رو برده(2-0) با این وضع اگه سوم بشیم(که مطئن هستم با اردو های خوب اول یا دوم میشیم) و ازبکستان رو هم ببریم. با این وضع به برزیل میخوریم که حتما میبریم!!!! شایدم پاراگوئه که دیگه تیمی نیست.

در مورد آمریکای شمالی هم بگم که به مکزیک باختیم و آمریکا هم تیم خوبی است و تازه هیچ کدوم از این دو تیم در مقدماتی دور پیش اول نشدن و این یعنی شاید به این ها بخوریم.

منتظر دفاعیاتتون از تئوری حرفه ای تون هستم.

Ali Pacino
27-06-2008, 20:00
ببخشید مگه تو گروه باید چه تیم هایی ضعیفتر از بین این ها با توجه به سید بندی قرار میگرفتن؟ نکنه انتظار گوام یا

مالدیو رو دارین ؟ ژاپن و استرالیا بهترن یا کره جنوبی و عربستان. در ضمن ازبکستان تیمی قوی است.

دیگه همینه. مگه تو دور اول بردهامون پر حرف و حدیث نبود؟ تازه یک بار هم ما یک گروه راحت داشته باشیم مگه بده

3. این مورد رو نمیدونم با کدوم استدلال گفتین : ازبکستان تیم خیلی خوبی است و تا قبل از بازی آخر تمام بازی هاش رو برده وهمین عربستان به قول شما قوی رو هم برده
1.آرژانتین
2.برزیل
3.اروئوگه
4.پاراگوئه

آمریکای شمالی:
1.مکزیک
2.آمریکا

بد نیست محض اطلاعتون بگم که برزیل الان چهارم هست و پاراگوئه هم اول است و برزیل رو برده(2-0) با این وضع اگه سوم بشیم(که مطئن هستم با اردو های خوب اول یا دوم میشیم) و ازبکستان رو هم ببریم. با این وضع به برزیل میخوریم که حتما میبریم!!!! شایدم پاراگوئه که دیگه تیمی نیست.

در مورد آمریکای شمالی هم بگم که به مکزیک باختیم و آمریکا هم تیم خوبی است و تازه هیچ کدوم از این دو تیم در مقدماتی دور پیش اول نشدن و این یعنی شاید به این ها بخوریم.

قشنگی فوتبال به غیر قابل پیش بینی بودنش هست از الان نمی شه گفت چه تیمایی صعود می کنن:46:

Meisam Khan
27-06-2008, 20:03
براي دور پلي اف نماينده اسيا به اقيانوسيه مي خوره نه امريكاي لاتين.

sepehr_x50
27-06-2008, 20:07
قشنگی فوتبال به غیر قابل پیش بینی بودنش هست از الان نمی شه گفت چه تیمایی صعود می کنن:46:

اول بگم قصد مسخره کردن ندارم و واقعا از اسم کاربری تون خیلی خوشم میاد.

بعدشم حرف شما کاملا درست اما با توجه به اتفاقاتی که میفته و شرایطی که تیم ها دارن یک چیزایی مشخص میشه مثلا هیچ کس تو نیم فصل دوم لیگ خودمون نمیگفت شیرین فراز جزو تیم های بالای جدول میشه با اینکه شانس صعود داشت و یا تو اواسط نیم فصل دوم نمیگفت استقلال قهرمان میشه (با اینکه استقلال تیم خیلی پرتماشاگر و اسم و رسم داری هست. البته من پرسپولیس هستم.) حرف های اون آقا که میگفت ازبکستان اونقدر ضعیفه که برد ما قطعیه یا نماینده های آمریکا آنقدر ضعیف هستند و... تا حد زیادی مثل این بود که یکی تو نیم فصل دوم میگفت شیرین فراز قهرمان میشه.

sepehr_x50
27-06-2008, 20:19
براي دور پلي اف نماينده اسيا به اقيانوسيه مي خوره نه امريكاي لاتين.

شما مطمئن هستی؟ اونطور که من میدونم مثل دور قبل نماینده اقیانوسیه با نماینده آمریکای لاتین بازی داره
و نماینده آسیا با آمریکای شمالی(شایدم برعکس)

Ali Pacino
27-06-2008, 20:37
براي دور پلي اف نماينده اسيا به اقيانوسيه مي خوره نه امريكاي لاتين.تایید می شه

اول بگم قصد مسخره کردن ندارم و واقعا از اسم کاربری تون خیلی خوشم میاد.

بعدشم حرف شما کاملا درست اما با توجه به اتفاقاتی که میفته و شرایطی که تیم ها دارن یک چیزایی مشخص میشه مثلا هیچ کس تو نیم فصل دوم لیگ خودمون نمیگفت شیرین فراز جزو تیم های بالای جدول میشه با اینکه شانس صعود داشت و یا تو اواسط نیم فصل دوم نمیگفت استقلال قهرمان میشه (با اینکه استقلال تیم خیلی پرتماشاگر و اسم و رسم داری هست. البته من پرسپولیس هستم.) حرف های اون آقا که میگفت ازبکستان اونقدر ضعیفه که برد ما قطعیه یا نماینده های آمریکا آنقدر ضعیف هستند و... تا حد زیادی مثل این بود که یکی تو نیم فصل دوم میگفت شیرین فراز قهرمان میشه.
شما لطف داری سپهر جان اصلا قابل تو نداره تقدیم کنم:31:
خوب منم با شما موافق بودم که پستو نقل قول کردم:46:

Meisam Khan
27-06-2008, 20:59
شما مطمئن هستی؟ اونطور که من میدونم مثل دور قبل نماینده اقیانوسیه با نماینده آمریکای لاتین بازی داره
و نماینده آسیا با آمریکای شمالی(شایدم برعکس)
صد در صد مطمئنم.

pentoriko
27-06-2008, 21:16
ایرانو کره و عربستانو خیلی راحت انداختن بهم
ژاپن و استرالیا راحت صعود میکنن چون بقیشون زیاد عددی نیستن.

بحرين و ازبكستان تيم هاي آسوني نيستنا:18::18::18:

unartig
27-06-2008, 21:35
منم فکر میکنم که شگفتی دراین گروهها اتفاق میوفته مثلا ممکنه ازبکستان تواون گروه وکره شمالی توگروه مادست به کارهای عجیبی بزنندوشاید صعودهم بکننداما واقعا گروه مابهترازاون گروهه چون تواون گروه 3تاازسرگروههاهستند . ضمن اینکه تیم ماوامارات و کره شمالی وکره جنوبی که مرحله قبل تویک گروه بودند باهم افتادنددوباره واسترالیاوقطر و ژاپن وبحرین که همگروهی بودند باهم افتادند فقط ازبکستان و عربستان ازهم جداافتادند که اون هم طبیعی بود

SSS_HHH_OOO
27-06-2008, 21:36
اگه ایران از این گروه بیاد بالا خوب حقشه تیم اول آسیا بشه...چون هرچی تیم شاخه تو این گروهه...به جز استرالیا...ژاپن هم که خودشو بکشه تیم بشو نیست....

SSS_HHH_OOO
27-06-2008, 21:38
من تنها تیمی که میترسم ازش همین عربستان لعنتیه که همیشه ایران ازش باخته.....

SSS_HHH_OOO
27-06-2008, 21:41
این کره شمالی تازگیا قوی کار میکنه...از جنوبی بهتر شده..... ما که شانس نداریم یهو میبینی اینم شاخ میشه....

emtn
28-06-2008, 01:14
بازی اول تو خاک عربستان برگزار می شه.
ولی اگه ببریمشون روحیه می گیریم و از پس بقیه شون هم بر می آیم. من که خوش بینم به این قضیه.

Bill Gates
28-06-2008, 01:31
باحال گروه ایران خیلی باحال
به نظرم

ایران عربستان رو میزنه
کره ها رو میزنه
امارات رو با خاک یکی میکنه

:31:

MORINIO
28-06-2008, 02:32
کره جنوبی و شمالی الان کاملا همسطح اند . تو دور مقدماتی هر دو بازیشون هم مساوی شده.

عربستان هم که جای خود داره . نمیدونم چرا میگین ضعیفه؟؟؟

ما امارات رو یه بار شانس آوردیم نباختیم یه بار هم به زور بردیمشون پس اینم نمیتونه حریف آسونی باشه

تایید میشه. با بدبختی شاید صعود کنیم.

ولی جزو دو تیم اول گروه عمرا بشیم

MeHrDaD_MeNaY
28-06-2008, 12:29
باحال گروه ایران خیلی باحال
به نظرم

ایران عربستان رو میزنه
کره ها رو میزنه
امارات رو با خاک یکی میکنه

:31:
دوران اين حرفها ديگه گذشت
ايران قرار بود آلمانو تو تهران 2-0 بزنه
قرار بود با پرتغال مساوي كنه مكزيكو هم بزنه ...
با همين بازيكن ها و بزاعت نميتونه صعود كنه
اون زماني كه ايران كره رو زد از نظر بازيكن ايران خيلي سر بود
الان كه ديگه هيچكي نيست و همه جوون و بي تجربن
اين علي دايي با چه عقليش حاج سفي رو تو تركيب اصلي قرار داده بود نميدونم
به همون خليلي هم به زور بازي ميده

r4pbr4p
28-06-2008, 13:24
اینجوریام نیست مهرداد

درست اون تیم از این تیم سر تر ود

ولی این تیم هم واقعآ پر انرژی و جوان

من واقعآ خوشبین هستم نسبت به این تیم

البته به جز چند نفر...

که نمیدونم دلیل دعوتشون چی بود!

vahid_civil
28-06-2008, 14:02

1.آرژانتین
2.برزیل
3.اروئوگه
4.پاراگوئه

آمریکای شمالی:
1.مکزیک
2.آمریکا

اول که برزیل و ارژانتین و ... که نوشتین تو امریکای جنوبی هستن نه لاتین!!!
تو امریکای شمالی هم 3 یا 4 تیم مستقیم صعود میکنن که امریکا و مکزیک قطعا اول و دوم هستن و اگه قرار باشه با امریکای شمالی ها بازی کنیم به این دو تیم نمیخوریم!!!

امریکای لاتین کشورایی مثل پاناما هستن!! یعنی امریکای مرکزی!!

ازبکستان تو گروهش به نظرم سوم میشه.و همین ازبکستان از عربستان ضعیف شما 4-0 باخت!!!

من حوصله کل کل ندارم.اونم سر تیم ملی خودمون!! ولی احتیاجی هم به دفاع از تئوریم نمیبینم.
من میگم به سختی صعود میکنیم و اینو تاریخ نشون خواهد داد!

MeHrDaD_MeNaY
28-06-2008, 17:14
اي بابا
نماينده پنجم آسيا با نيوزيلند بازي ميكنه
بريد سايت afc ببينيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vahid_civil
28-06-2008, 17:26
درسته. یعنی عملا تیم پنجم هم صعود میکنه

MeHrDaD_MeNaY
28-06-2008, 18:22
محمود ياورى مى گويد: متاسفانه در گروه بسيار سختى قرار گرفته ايم و دو تيم استراليا و ژاپن اگر مى خواستند هم گروهى هايشان را مشخص كنند، بهتر از اين نمى توانستند حريف بچينند. در آن گروه دو تيم مدعى اما در گروه ما سه تيم مدعى وجود دارد كه تنها بايد اميدوار باشيم تيم عربستان تقويت نشده باشد و مثل يكى دو سال اخيرش بازى كند؛ در غير اين صورت بايد برنامه ويژه اى براى رويارويى با آنها در نظر بگيريم.

عزيزى: امارات امتياز خراب كن است
خداداد عزيزى مى گويد: تيم ايران در گروه بسيار سختى قرار دارد زيرا كه اگر تيم هاى ايران، كره جنوبى، عربستان و ژاپن را ۴ قدرت برتر فوتبال آسيا بدانيم، ۳ تيم از آن ها در يك گروه قرار دارند و كره شمالى هم بسيار قدرتمند شده است. وى تأكيد كرد: على دايى بايد از همه توان فوتبال ايران استفاده كند و اگر بازيكنانى مانند مهدوى كيا و كريمى ناآماده هستند، مشكلات آن ها را حل كند زيرا بازيكنان باتجربه خيلى در اين دور مى توانند به تيم كمك كنند؛

جلالى: عربستان حريف اصلى ماست
مجيد جلالى مى گويد: از نظر من تيم ايران در گروه خوبى قرار گرفته است و فوتبال ظريف و كند امارات يا بازى ماشينى و خشك كره شمالى نمى تواند مزاحمتى در راه ما ايجاد كند. ضمن آنكه كره جنوبى نيز پس از جام جهانى ۲۰۰۲ روند صعودى نداشته است و طى سال هاى اخير ما همواره مقابل اين تيم برتر بوده ايم. حتى در جام ملت هاى آسيا با وجود برترى در ضربات پنالتى مغلوب آنها شديم. وى افزود: عربستان را دشوارترين حريف تيم ايران مى دانم با اين حال در راه صعود ايران مشكل خاصى نمى بينم و معتقدم از هم اكنون بايد به فكر زيرساخت هايى براى انجام بازيهاى نوين در جام جهانى ۲۰۱۰ باشيم تا در آن رقابت ها نشان دهيم شرايط فوتبال مان نسبت به گذشته تغيير كرده است.

كربكندى:همه نوع فوتبالى اينجا هست!
رسول كربكندى مى گويد:بى ترديد تيم ايران در گروه سختى قرار گرفته است. كره جنوبى و عربستان در اين گروه دو تيم صاحب سبك در فوتبال هستند