PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » انتخاب یکی از این دوربین ها + قیمت در بازار ایران

Shahin King
27-06-2008, 12:47
دوستان عزیز سلام

Panasonic Lumix DMC-FZ50
Canon EOS-400D
Olympus EVOLT E-410
Nikon D60

چهار مدل دوربین عکاسی دیجیتال از طرف دوستان به بنده پیشنهاد شده و حالا تصمیم دارم یکی از این چهار دوربین رو خریداری کنم .
دوستان متخصص لطفا راهنمایی کنید . :10:

لطفا قیمت هر یک از این دوربین ها در بازار ایران ( تهران )

منتظرم

قربان شما
شاهین :11:

Stream
29-06-2008, 22:05
به به به... ببین کی می خواد دوربین بخره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمتشون رو نمی دونم ولی با Panasonic Lumix DMC-FZ50 کار کردم شدیدا کیفیت بالایی داره.

توی سایت dpreview از هر چهار دوربین Review های کاملی گذاشته و نمونه عکس هم همونجا هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mpeg
30-06-2008, 01:06
تو اینجا سرچ کن قیمتا همراه با توضیحات دوربین هست

atrocious
30-06-2008, 02:06
سلام
فضولي نباشه ، ولي من هم با Panasonic Lumix DMC-FZ50 كار كردم و هم با Canon EOS-400D! و با نظر Stream هم كاملا موافقم !!
من هم به شما پاناسونيك رو پيشنهاد ميكنم ، چون هم ارزون تره و هم كار باهاش راحت تره ! ولي اينو هم بگم كه به ديد من كانن حرفه اي تر اومد ، چون از نظر فوكوس و كيفيت تو ايزو هاي بالا واقعا بهتره ! ولي به پاي كيفيت پاناسونيك تو ايزوهاي پايين نميرسه !
ديگه :
سنسور كانن رو نميدونم ولي واسه پاناسونيك CCD هست ! كه به قولي ، عمق تصوير رو بهتر در مياره (ما كه چيزي حس نكرديم)
زوم اپتيك پاناسونيك 12X هست ، واسه كانن رو نميدونم ولي فكر كنم كمتره ، خيلي هم كمتره !

من اگه جاي شما بودم پاناسونيك رو ميگرفتم ! چون هم رادست تره و هم به قول دوستم حدود 100 تا 150 تومان ارزونتره !
ولي اگه از يه آدم مافوق حرفه اي بپرسي هيچ كدوم رو انتخاب نميكنه ولي اگه زياد اسرار كني( :دي ) ميگه كانن !!

اها راستي پاناسونيك لرزشگير و فيلمبرداري داره ولي كانن هيچ كدومشو نداره !
قيمت پاناسونيك حدود500 تا 550 و قيمت كانن حدود 600 تا 650 تومن هست !
-------------------------
Olympus EVOLT E-410 قيمتش 850 تا نهصد تومن ، حرفه اي ، ( دوستم گفت اگه 300 تومن بود مي ارزيد :دي)
Nikon D60 قيمتش بين 600 تا 700 كه باز به قول دوستم خيلي مزخرفه و هنوز جواب پس نداده چون واسه امساله !
در ضمن اين دوستم كه گفتم تو شركت گارانتي پارسه كار ميكنه و همه ي اين مدل ها رو كه گفتي وارد كردن !
بازم اگه سوالي بود در خدمتم
موفق باشي