PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ویستا

hossein67
27-06-2008, 09:02
من ویندوز ویستا نصب کردم اما پوشه هایی مثل System Volume Information باز نمیشه و پیغام میده که خرابه البته بیشتر پوشه هایی که تو درایو cهست باز نمیشه مثل مای موزیک ومای پیکپر و اپلیکیشن دیتا و .. به نظر شما علتش چیه؟
البته چند بار ویندوز عوض کردم یه بار هم fdisk کردم اما باز تغییری نکرد. اگه میشه راهنمایی کنید.
با تشکر

hesamjm
27-06-2008, 09:33
دوست عزیز پوشه هایی مثل system volume information روی همه سیستم ها قابل دسترسی نیست
راجع به باز نشدن سایر پوشه ها نمیدونم مشکل سخت افزاری نداری؟؟؟

Tashanoj
27-06-2008, 09:42
اگه پسوند داریوت ntfs باشه وارده این پوشه نمیشه اگه fat 32 باشه وارد system volume information خواهد شد

hesamjm
27-06-2008, 09:55
تو ویستا فقط ntfs داریم

hossein67
27-06-2008, 11:44
درسته وقتی fdisk کردم فرمت همه ی درایو ها fat بود اما بعد از نصب ویندوز داریو c سیستم ntfs شد اما این پوشه ها روی سیستم دوستام که ntfs هم هست باز میشه

symk
28-06-2008, 00:03
دوستان درست میگند دسترسی به این فولدر از کار افتاده یعنی شما در ویستا نمیتونید وارد این فولدر بشید . شما مشکلی ندارید این در ویستا طبیعیه

mrmmnb
15-08-2008, 11:46
من قبلا یه جا خوندم (فکر کنم توی همین سایت هم بود) که چطوری میشه وارد همین پوشه شد اما هر چی فکر کردم یادم نیومد سرچ کردم هم به نتیجه نرسید حالا به غیر از برنامه های خاصی که میشه باهاش وارد این پوشه شد چطوری میشه به طور طبیعی وارد این پوشه شد؟

hesamjm
15-08-2008, 14:13
فکر میکنم از طریق cmd بشه بهش دسترسی پیدا کرد ولی باز هم مطمئن نیستم

mrmmnb
15-08-2008, 14:47
نه راهش رو پیدا کردم یکی از مدیران توضیح داده بود که عین مطلبش رو اینجا میزارم

برای پاک کردن System Volume Information باید چه کار کنیم .

ابتدا my computer را باز کرده سپس روی [Tools] کلیک کرده، [Folder Options] را باز کنید. ابتدا [Show Hidden Files and Folders] را انتخاب کنید. سپس تیک کنار [Hide protected operating system files (Recommended)] را حذف کرده ، Yes و سپس Ok را کلیک کنید.
الان می توانید روی System Volume Information folder دابل کلیک کرده و ان را باز کنید.
اما گاهیاوقات ممکن است هنگام باز کردن فولدر system volume information با پیام X:\system volume information is not accessible مواجه شوید. این در صورتی است که سیستم فایلدرایو ویندوز شما NTFS باشد.
برای باز کردن این شاخه (system volume information) ابتدا روی ان راست کلیک کرده سپس [Properties] را کلیک و زبانه [Security] را انتخاب کنید. [Add] را بزنید و سپس user name کسانی را که مایلید بهانها اجازه دسترسی به این شاخه داده شود، وارد کنید. سپس ok و دو باره ok رابزنید.
حالا می تونید اونا پاک یا ویرایش کنید .

ORIGINAL
22-08-2008, 10:42
اینی که شما میگی درست ولی نمیشه که همینطوری این پوشه رو دستکاری یا ویرایش کرد
اگه وارد نباشی ممکنه مشکلات سخت افزاری جدی ایجاد کنی