PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

mehdiaga
31-08-2009, 01:25
در کتاب تست دیفرانسیل رمزینه درسنامه خوب داره یا فقط تست است:19:

MORINIO
31-08-2009, 03:04
در کتاب تست دیفرانسیل رمزینه درسنامه خوب داره یا فقط تست است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

کتاب تستش درسنامه داره درسنامه هاشم خوبه! اما اگه میخوای بیشتر توضیح داده باشه و اینا کتاب کلاسشو بگیر...

timsar jackson
31-08-2009, 03:48
-برای دیفرانسیل کتاب رمزینه در بازار موجود هست یا نه . البته من کتاب تست دارم (رمزینه نیست ) کتاب کلاس منظورمه. واقعا نگران هستم چون سایتشون جدیدا هک شده و فروشگاههای پدرام و ادینه بوک هم کتاهاشون رو ندارن . اگه در بازار پیدا نشد به جاش چی بخرم البته آموزشی باشه .زنگ میزنی به این شماره (انتشارات رمزینه)88307850

میگی فلان کتابا رو میخوام قیمتشو بهت میگه شماره حساب میده واریز میکنی واست میفرسته...

اگه رمزینه نخواستی کتاب دیفرانسیل انتشارات کوله پشتی که نویسندش عباس مرادی هم خوبه...

-برای هندسه 2 1 چی بخرم آیا رمزینه هست یا نه ؟ انشارات فرید شهریاری چه طوره و همین طور انرژی اتمیواسه هندسه 1 رمزینه هست ولی هندسه 2 نداره گاج سفید میگن خوبه...

-هندسه تحلیلی چه کتاب بگیرم که خوب آموزش بده کتاب کلاس رمزینه

reza-atom
31-08-2009, 10:15
زنگ میزنی به این شماره (انتشارات رمزینه)88307850

میگی فلان کتابا رو میخوام قیمتشو بهت میگه شماره حساب میده واریز میکنی واست میفرسته...

اگه رمزینه نخواستی کتاب دیفرانسیل انتشارات کوله پشتی که نویسندش عباس مرادی هم خوبه...

واسه هندسه 1 رمزینه هست ولی هندسه 2 نداره گاج سفید میگن خوبه...

کتاب کلاس رمزینه

يه سوال : شما كتابهاي ديفرانسيل رمزينه (نميدونم چند تا جلد هست !) رو خوندين ؟ اگه خوندين ميشه يه توضيحي بدين خوبه يا نه ؟ هر جلد از چه مباحثي تشكيل شده؟ و در آخر هم كه تستش تاليفيه يا تستهاي كنكور رو هم داره ؟ ممنون ميشم اگه كامل بگين چون تو سايتش نيست !:40:

ostadonline
31-08-2009, 11:08
میگم این کتاب سبز رو که تعریفش می کنید همون کتاب کم حجم و مقوی منظورتونه؟

نه. یه کتاب دین و زندگی جامع داره. البته کم حجم و مقوی اش هم بهتر از آیات و نکات گاج هست.

sarinagasemi
31-08-2009, 11:43
ادبیات کتاب سبز خوبه؟(کلکو دارم اینم می خوام بگیرم)
آیات و نکات گاج بهتره یا انرژی اتمی
واسه زبان فارسی دوم چی پیشنهاد می کنین (می دونم تو کنکور نیست لطفا سطحش بالا باشه خوبم توضیح داده باشه در حد مراکز سمپاد سال قبل از همه درسام 20 گرفتم بجز زبان فارسی که 18 شدم و زبان انگلیسی که 19 شدم هیچکی جز من ریاضیرو 20 نشدا اما نصف کلاس زبان فارسی رو 20 شدنو من:41: این زبان فارسیه خیلی واسم مهمه لطفا یه کتاب خوب معرفی کنین معلمم میگه زبان فارسی واسه دوم کتاب خوب نداره راستی رمزینه برا دوم زبان فارسی داره؟)
زبان انگلیسی دوم چی بخرم خوبه (زبانکده نرفتم معلممم بد جوری سخت می گیره از زبانم کلا ضعیفم از پایه)
خواهشن جواب بدین

timsar jackson
31-08-2009, 12:38
يه سوال : شما كتابهاي ديفرانسيل رمزينه (نميدونم چند تا جلد هست !) رو خوندين ؟ اگه خوندين ميشه يه توضيحي بدين خوبه يا نه ؟ هر جلد از چه مباحثي تشكيل شده؟ و در آخر هم كه تستش تاليفيه يا تستهاي كنكور رو هم داره ؟ ممنون ميشم اگه كامل بگين چون تو سايتش نيست !فکر کنم منظورتون کتاب 3 جلدی دیفرانسیل حسابان و ریاضیات پایه باشه

اگه منظورتون اینه که 3 جلد داره که جلد دومش چاپ نشده...

که جلد 1 رو ندارم ولی فکر کنم مباحثش اینه:دنباله-سری-حد-پیوستگی-مجانب

جلد دوم(که چاپ نشده):مشتق-کاربرد مشتق-انتگرال

جلد 3 هم که دارم اینه مباحثش:تابع-معادله ی درجه دوم-بخش پذیری-انتقال نمودار ها و تقارن-مثلثات-

لگاریتم-تصاعد

هم تست تالیفی داره هم کنکور آزاد و سراسری و هم سوالات خارج از کشور...

من هنوز نخوندمش دقیق نمیدونم که خوبه یا نه ولی شنیدم که میگن خوبه....

alisahaf70
31-08-2009, 13:11
این فیزیک فکور تسته؟ واسه پیش فقط هست یا پایه هم داره؟اسم انتشاراتش همین فکوره؟

اره اسمش همین فکوره فقط تسته 88 که پایه نداشت ولی شنیدم امسال زده فقط چاپ جدیدش رو بگیرید که غلط هاش اصلاح شده مطمئن باشید پشیمون نمی شید کسی دید بیاد به بقیه هم بگه تا همه بفهمن چقدر معرکست همه ی سوالای پارسال توش بود ریز ترین تیپ بندی که تو هیچ جایی ندیدید باعث می شه که هیچ سوال تازه ای براتون تو کنکور نمونه

timsar jackson
31-08-2009, 13:31
اره اسمش همین فکوره فقط تسته 88 که پایه نداشت ولی شنیدم امسال زده فقط چاپ جدیدش رو بگیرید که غلط هاش اصلاح شده مطمئن باشید پشیمون نمی شید کسی دید بیاد به بقیه هم بگه تا همه بفهمن چقدر معرکست همه ی سوالای پارسال توش بود ریز ترین تیپ بندی که تو هیچ جایی ندیدید باعث می شه که هیچ سوال تازه ای براتون تو کنکور نمونه

اینجا که گیر نمیاد پدارم بوک هم نداره..

اسم نویسندشو میگی؟

اگه کتابشو هنوز داری شماره ی دفتر انتشاراتشو اگه میتونی بهم بده..

alisahaf70
31-08-2009, 13:41
مجموعه سوال های تیپ بندی شده ی فیزیک پیش دانشگاهی (1): ریاضی و تجربی
پدیدآورنده: مجید حسین پور، محمدجعفر مفتاح، علی میرنوری، بابک عبدالمحمد، غلامرضا محبی (ویراستار)
ناشر: فکور - 29 دی، 1387
قیمت: 70000 ریال
سایتش
enf.ir
من پارسال مجبور شدم تا دفترش برم تا گیرم بیاد تو شریعتیه ابتدای ملک ولی طرف های خرداد تو انقلاب دبدم

timsar jackson
31-08-2009, 13:48
پدیدآورنده: مجید حسین پور، محمدجعفر مفتاح، علی میرنوری، بابک عبدالمحمد، غلامرضا محبی (ویراستار)
سایتش
enf.ir
من پارسال مجبور شدم تا دفترش برم تا گیرم بیاد تو شریعتیه ابتدای ملک ولی طرف های خرداد تو انقلاب دبدم

من تهران نیستم..

شماره تلفنی از انتشاراتش ننوشته؟

mehdiaga
31-08-2009, 16:00
برای درس زبان فارسی آیا کاب دیگری غیر از سبز گاج هست که پیشنهاد بدید راستش تو کتاب گاج در مورد تست های مربوط به واژه ها و فعل های ساده مرکب و مشتق مرکب و ..... و صفت ها رو خوب توضیح نداده آیا کتاب دیگری که این مبحث خا رو خوب توضیح داده باشه سراغ دارید

timsar jackson
31-08-2009, 16:05
برای درس زبان فارسی آیا کاب دیگری غیر از سبز گاج هست که پیشنهاد بدید راستش تو کتاب گاج در مورد تست های مربوط به واژه ها و فعل های ساده مرکب و مشتق مرکب و ..... و صفت ها رو خوب توضیح نداده آیا کتاب دیگری که این مبحث خا رو خوب توضیح داده باشه سراغ دارید

کتاب مشترک کانون و همگامان-کتاب کلاس رمزینه

mehdiaga
31-08-2009, 18:40
آیا کیفیت کتاب زبان فارسی رمزینه خوب هست یا نه ؟ چون بعضی ها میگن رمزینه به خاطر دیفرانسیلش معروف شده و بقه کتابهاش چرت است .
در مورد انتشارات مشترک کانون وهمگامان آیا مثل سبز کانون هست یا با اون فرق داره . چون من یه بار سبز کانون گرفتم و برای هفت پشتم بسه . انقدر کتاب سبز کانون چرت هست که وقتی الن اسمش میاد حالم به هم میخوره .:2:
آیا کانون - خمگامان کتابش واسه زبان فارسی خوبه یا نه؟

GodFatherAmin
31-08-2009, 21:05
آیا کیفیت کتاب زبان فارسی رمزینه خوب هست یا نه ؟ چون بعضی ها میگن رمزینه به خاطر دیفرانسیلش معروف شده و بقه کتابهاش چرت است .
در مورد انتشارات مشترک کانون وهمگامان آیا مثل سبز کانون هست یا با اون فرق داره . چون من یه بار سبز کانون گرفتم و برای هفت پشتم بسه . انقدر کتاب سبز کانون چرت هست که وقتی الن اسمش میاد حالم به هم میخوره .:2:
آیا کانون - خمگامان کتابش واسه زبان فارسی خوبه یا نه؟
واسه کانون همگامان فوق العاده است.

mehdiaga
31-08-2009, 23:13
رمزینه چی؟

timsar jackson
01-09-2009, 00:11
رمزینه چی؟

رمزینه هم زبان فارسیش بد نیست ولی کانون-همگامان بهتره..

alisahaf70
01-09-2009, 07:58
من تهران نیستم..

شماره تلفنی از انتشاراتش ننوشته؟

021-77528672

beh,p
01-09-2009, 19:06
دوستان یکی لطف کنه جزوه ریاضی 1 شریف رو بگذاره همه حالشو ببرن

siyasiya
01-09-2009, 20:57
دوستان
من جزوات "رياضي" و "زبان" براي كارشناسي ارشد علوم اقتصادي رو ميخوام.
اگه برام بذارين، جزوه هاي توپي از پارسه رو براتون ميزارم.

MaaRyaaMi
01-09-2009, 21:06
سایتش
enf.ir

جدی خوب بوده؟؟؟
زودتر میگفتین خوب:دی

چه انتشاراتی هست؟:/

timsar jackson
01-09-2009, 21:36
چه انتشاراتی هست؟:/

انتشارات فکور

Shahnam7
02-09-2009, 06:19
جلد دوم(که چاپ نشده):مشتق-کاربرد مشتق-انتگرال

جلد 3 هم که دارم اینه مباحثش:تابع-معادله ی درجه دوم-بخش پذیری-انتقال نمودار ها و تقارن-مثلثات-

لگاریتم-تصاعد

مثلثاتش رو خوب توضیح داده؟ یعنی با خومدن رمزینه آدم تو مثلثات توپ میشه؟

jjkey
02-09-2009, 10:48
کتب دست دوم در حد نو....مبتکران+رمزینه+خوشخوان +گاج و...کسی خواست پی ام بده

Antonio Andolini
02-09-2009, 12:30
سلام!
یه کتاب تست برای شیمی که سوالات آزمون های کنکور سال های مختلف رو با پاسخ تشریحی خوب داشته باشه .. این طوری هم نباشه که فقط سوالات سخت یا آسون رو گلچین کرده باشن
همچنین برای آرایه های ادبی چی رو پیشنهاد می کنید؟ .. یه کتاب میخوام که توضیح داده باشه که چرا این عبارت این آرایه رو داره! .. چون بیش ترشون فقط گفتن که فلان عبارت فلان آرایه رو داره
ممنون
:10:

mehdi_7070
02-09-2009, 12:44
دوستان یکی لطف کنه جزوه ریاضی 1 شریف رو بگذاره همه حالشو ببرن

ریاضی1:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ریاضی2:

منبع:icivil.ir

با تشکر از گوگل عزیز:31:

melody70
02-09-2009, 14:56
سلام
ببخشید کسی جایی رو نمیشناسه که بشه از اونجا کتاب ریاضی عمومی شیدفر رو دانلود کرد
ممنون میشم

GodFatherAmin
02-09-2009, 16:28
سلام!
یه کتاب تست برای شیمی که سوالات آزمون های کنکور سال های مختلف رو با پاسخ تشریحی خوب داشته باشه .. این طوری هم نباشه که فقط سوالات سخت یا آسون رو گلچین کرده باشن
همچنین برای آرایه های ادبی چی رو پیشنهاد می کنید؟ .. یه کتاب میخوام که توضیح داده باشه که چرا این عبارت این آرایه رو داره! .. چون بیش ترشون فقط گفتن که فلان عبارت فلان آرایه رو داره
ممنون

شیمی کتاب سبز(توپه) و آرایه من کلک معلمو خوندم ولی انصافاً خوشم نیومد.

GodFatherAmin
02-09-2009, 16:30
الآن رفتم سایت رمزینه نوشته بود کتاب دیفرانسیل رمزینه تا اول مهر چاپ میشه.
خدا کنه راست بگن.
ایشا الله این دفعه راست بگن.

mohsensoft
02-09-2009, 16:55
الآن رفتم سایت رمزینه نوشته بود کتاب دیفرانسیل رمزینه تا اول مهر چاپ میشه.
خدا کنه راست بگن.
نظر شما رو به دیدن ادامه ی کارتون پینوکیو جلب میکنم
اینا یه روده ی راست تو شکمشون نیست
من که بعید میدونم تا اون موقع بیاد

Judy Abott
02-09-2009, 17:11
با سلام

کتاب فقط تست باشه برای عربی چی پیشنهاد میکنین؟

Mr Unknown
02-09-2009, 18:57
برا رياضي تجربي چه كتابي بگيرم كه آموزش داشته باشه؟

timsar jackson
02-09-2009, 23:13

گاج سفید...

reza-atom
02-09-2009, 23:47
ميگم كه واسه عربي نكته ها و روشهاي كانون رو خريدم كه انقد نكته هاش زياد بود سرم گيج رفت گذاشتمش كنار حالا موندم واسه عربي چي بخونم كه همه چي توش داشته باشه حجمش ٥٠٠ صفحه هم باشه اشكال نداره فقط كامل باشه و زياد خشك هم نباشه! عربي جامع گاج (جلد سرمه اي)خوبه؟يا اينكه "فوت و فن عربي" كتاب سبز؟اگه كتاب ديگه اي در نظر دارين اسم سايتشم بگين لطفا!

timsar jackson
02-09-2009, 23:56
ميگم كه واسه عربي نكته ها و روشهاي كانون رو خريدم كه انقد نكته هاش زياد بود سرم گيج رفت گذاشتمش كنار حالا موندم واسه عربي چي بخونم كه همه چي توش داشته باشه حجمش ٥٠٠ صفحه هم باشه اشكال نداره فقط كامل باشه و زياد خشك هم نباشه! عربي جامع گاج (جلد سرمه اي)خوبه؟يا اينكه "فوت و فن عربي" كتاب سبز؟اگه كتاب ديگه اي در نظر دارين اسم سايتشم بگين لطفا!

کتاب عربی به زبان ساده ایاد فیلی رو امتحان کردی؟

reza-atom
03-09-2009, 00:03
کتاب عربی به زبان ساده ایاد فیلی رو امتحان کردی؟

نه سايتي داره؟اسم انتشاراتش چيه؟
شما اين كتابو دارين اگه ميشه بگين چه مباحثي داره؟

timsar jackson
03-09-2009, 00:07
نه سايتي داره؟اسم انتشاراتش چيه؟
شما اين كتابو دارين اگه ميشه بگين چه مباحثي داره؟

مال مبتکرانه فکر کنم پدرام بوک دارتش...

mohsensoft
03-09-2009, 02:14
با این مشخصاتی که گفتی عربی سبز گاج خیلی خوبه واست

GodFatherAmin
03-09-2009, 09:44
فوت و فن اشغاله نگیر

melody70
03-09-2009, 09:47
ایاد فیلی یه کوچولو میزنه جاده خاکی چیزایی که حذف شده رو هم داره اما تا جایی که میدونم اکثر بچه ها میخونن
فوت و فن عربی خیلی خیلی نکته داره و ریز شده است اما اگه همه نکته هاشو یاد بگیری به نظرم بد نیست
کتاب سبز گاج رو من فقط عربی 3 رو داشتم نمیدونم جامع داره یا نه ولی پیشنهاد میکنم واسه ی عربی هرچی که هست جامع باشه
موفق باشید

jjkey
03-09-2009, 11:44
عربی فقط رمزینه..+گاج سفید(برای تمرین زیاد).ایاد فیلی به درد بخور نیست..

jjkey
03-09-2009, 11:48
سلام!
ممنون

شیمی فقط بازرگان..اما باید یه نگاه کلی از مطالب رو خلاصه کنی...
من خیلی واسه ارایه میگشتم..یه ماه مونده به کنکور پیداش کردم :19:..کلک معلم..ارایه ادبی...خیلی خوبه...اما نباید بزاریش اخر سال..

reza-atom
03-09-2009, 12:44
فوت و فن اشغاله نگیر

جداً ؟:13:
منم يه تيكه از كتابشو دانلود كرده بودم زياد به دلم ننشست !!:41:
گاج چطوره؟

Neda007
03-09-2009, 13:21
با سلام

ایاد فیلی توضیحاتش خوبه ولی تست کم داره.
گاج سبز تستاش عالیه ولی چاپ جدیدش تستای کمتری داره تقریبا کمتر از نصف چاپ قبلی.بهت پیشنهاد میکنم چاپ قبلیش رو بخری.من خودم کلاس میرم معلمم تا سال قبل گاج سفید کار میکرد ولی از امسال گاج سبز.

Neda007
03-09-2009, 13:23
فلش کارتای کانون خوبن یا بدن؟

GodFatherAmin
03-09-2009, 14:29
جداً ؟:13:
منم يه تيكه از كتابشو دانلود كرده بودم زياد به دلم ننشست !!:41:
گاج چطوره؟
سفیدش که خوبه ولی سبزشو نمی دونم خیلی پر حجمه اگه با برنامه کنکور آزمایشی پیش می ری بخون.

GodFatherAmin
03-09-2009, 14:30
عربی رمزینم خوبه خیلی بهتر از فوت و فنه

GodFatherAmin
03-09-2009, 14:31
فلش کارتای کانون خوبن یا بدن؟
آره خوبن تا اونجایی که من کار کردم

timsar jackson
03-09-2009, 16:32
عربی رمزینه از ایاد فیلی بهتره؟

Judy Abott
03-09-2009, 17:19
من ایاد فیلی رو قبلا تهیه کردم با این حال برای تست زدن کتاب می خواستم که تسلطم بیشتر بشه
کسی کتاب آقای طهماسبی رو داره ؟

GodFatherAmin
03-09-2009, 17:28
عربی رمزینه از ایاد فیلی بهتره؟
من هر دو تا رو خوندم ولی با ایدفیلی بیشتر حال کردم شاید یکی با رمزینه حال کنه بستگی داره ولی در کل هر دو خوبن.

jjkey
03-09-2009, 19:17
دانلود لیست اکسل

jjkey
03-09-2009, 19:19
عربی رمزینه وقت گیرتره. مثلا توی بخش معتلات یه جلسه 90 دقیقه ای برای ناقص گذاشته .الی اخر...و مفهومی گفته...و دلیل خیلی از موضوعات رو گفته...که حفظ شدن مطالب خیلی کمک میکنه ضمنا کامل و بی نقصه...و هیچ مبحثی نصفه نیست...مثلا توی بخش معتلات به صرف افعال در باب های مزید و رباعی ها و همچنین نحوه اعلاش پرداخته
ليست کتب دست 2 براي فروش(rar ).
..اگر روي نام هر کتابي لمحه اي تحمل بفرماييد..جزييات کتاب و تجربه اي که در موردش داشتمو ميتونيد ببينيد...سعي کردم قيمت ها جوري باشه که هم ارزش کتاب حفظ بشه..هم به بنده يه چيزي برسه و هم کار فرهنگي باشه...
1- فقط خريد بالاي 10 هزار پذيرفته ميشود
.هزينه پست و نوع پست ارسالی به عهده ي خريدار است..
3.با خريد بيش از 30 هزار تعدادي سوالات ازمون هاي مبتکران 2 سال پيش و کانون پارسال +گزينه 2 و سنجش اخر سال 88 ضميمه فقط به يک نفر داده ميشود...
.ضمنا جدا هم قابل فروش ميباشد با قيمت توافقي ..

دانلود ليست اکسل کتب

فلش کارت های زیر نیز هستند...قیمت تقریبی هر فلش کارت 1500 هستش..که 7 فلش زیر روی هم 3500تومان..
شیمی2
واژگان زبان کنکور
عربی کنکور واژه +قواعد
فیزیک ریاضی2
فیزیک ریاضی3
فیزیک پیش ریاضی
مثلثات
jjkey
03-09-2009, 20:38
دیفرانسیل یک رمزینه...اخرین چاپش ..تست ها رو کم کرده ..تا دو جلدش به یه جلد تبدیل بشه..اما چاپای قبلیش کاملتره..و تستای بسیار زیادی رو هم توی کتاب کلاسش گذاشته...البته محتوا یکسانه

shabeashegha
03-09-2009, 23:49
بچه ها نمیدونم این سوال مربوط به این تاپیک هست یا نه. اگه نیست پیشاپیش از همه عذر میخوام
میخواستم بدونم منابع آزمون 89 نسبت به 88 کدوم کتابا تغییر داره. میتونم از کتابای پارسالم استفاده کنم یا تغییر کرده؟

siyasiya
04-09-2009, 00:24
سلام
براي دانلود ميخوام
ممنون

jjkey
04-09-2009, 09:56
بچه ها نمیدونم این سوال مربوط به این تاپیک هست یا نه. اگه نیست پیشاپیش از همه عذر میخوام
میخواستم بدونم منابع آزمون 89 نسبت به 88 کدوم کتابا تغییر داره. میتونم از کتابای پارسالم استفاده کنم یا تغییر کرده؟

فک نکنم کسی تا حالا کتابای 89 گیرش اومده باشه...ولی هر گونه تغییر مهمی بعیده

AEZ_Best
04-09-2009, 10:01
سلام
من رسیدم به کاربرد مشتق و اینا بعدم که انتگرال دارم

یه کتاب آموزشی خوب که روون باشه معرفی کنین
کتاب درسی خوبه تو آموزش کاربرد مشتق؟ (حسابان و دیف)
پ ن : من تصاعد و لگاریتم و آنالیز ترکیبی و تابع دنباله ها و ... رو از رو کتاب خوندم کامل بعد تست زدم مشکل زیادی نداشتم بعضیاش که اصلا نداشتم ولی توی حد کتاب درسی جواب نداد مشتق هم همینطور کاربد مشتقم که هنوز نخوندم تو شکم

دیف رانسیل 2 کتاب کلاس رمزینه نیومده؟ اگه نیومده کی میاد؟ اگه اومده فی چنده؟ بدرد میخوره مثل جلد یکش خوبه؟

نظرتون راجع به گاج سفید فیزیک پیش چیه؟

اگه اندیشه سازان آموزشی بخونم اینو تست بزنم خوبه؟

ممنون میشم زود جواب بدین میخوام فردا پس فردا این کاربرد مشتقو شروع کنم

timsar jackson
04-09-2009, 10:13
دیف رانسیل 2 کتاب کلاس رمزینه نیومده؟ اگه نیومده کی میاد؟ اگه اومده فی چنده؟ بدرد میخوره مثل جلد یکش خوبه؟

گفتن تا مهر میاد ولی گفتن کی بود مانند آمدن!!!!

dirty_coat
04-09-2009, 11:25
می گم من اگه عربی رمزینه رو بگیرم نیازی هست کتاب دیگه ای هم بخرم؟کامل توضیح داده؟
با خوندنش میشه 100 زد؟!!
به نظر من اگه عربی رو از رو گاج بخونی حتما 100 میزنی

GodFatherAmin
04-09-2009, 11:27
من ایاد فیلی رو قبلا تهیه کردم با این حال برای تست زدن کتاب می خواستم که تسلطم بیشتر بشه
کسی کتاب آقای طهماسبی رو داره ؟
گاج سفید یا آبی کانون

timsar jackson
04-09-2009, 11:37

منظورتون گاج سفیده؟ یا سبز؟

alitorres77
04-09-2009, 11:42
سلام. لطفا یه کتاب اموزش و تست توپ برای جبر رو احتمال و یه کتاب تست خوب برای حسابان معرفی کنید

alitorres77
04-09-2009, 11:48
یه کتاب تست برای حسابان معرفی کنید

mohsensoft
04-09-2009, 12:12
شما چقدر راحت در مورد 100 زدن حساب میکنید
فکر کردین به همین راحتیه که یه کتابی رو بخونی بعد 100 بزنی؟
اصلا پیش بینی این قضیه کار درستی نیست
شما از کجا میدونید سطح عربی سال دیگه چه جوریه؟
حالا یکی بوده که عربی گاج رو خونده و 100 زده(مثل نفر اول تجربی) ولی خیلیا هم بودن که همین کتاب رو خوندن اما 50 درصد هم نزدن(مثل دوست خودم)
پس کتاب به تنهایی نمیتونه ملاک باشه
چیز مهمی هست اما کافی نیست

Judy Abott
04-09-2009, 13:23
واسه جبر و احتمال لازم هست کتاب بخریم؟

کتاب کلاس گسسته رمزینه کافیه؟

خوشخوان برای مثلثات کتاب جداگانه دار؟

new life
04-09-2009, 14:32
دوستاني كه تبه ي زير 10000,اوردن لطفا يك كتاب ديفرانسيل خوب معرفي كنيد:20:

S.M.B
04-09-2009, 15:22
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lgebra.pdf

S.M.B
04-09-2009, 16:01
لینک دانلود کتاب هندسه تحلیلی و جبر خطی نوشته آقای گرجانی:

567 صفحه حجم 5.88mb فرمت pdf

مثل اینکه برای چاپ انتشارات خوبی گیر نیاورده و گذاشته تو سایتش .

کتاب بسیار کامل است . .

قابلی نداشت . . .

timsar jackson
04-09-2009, 16:29
واسه جبر و احتمال لازم هست کتاب بخریم؟

بستگی به خودت داره که چه قدر یاد داشته باشی ولی اگه بخوای بخری کتاب مبتکران خوبه...

کتاب کلاس گسسته رمزینه کافیه؟

اگه بتونی تستای خوشخوان رو هم بزنی عالیه

خوشخوان برای مثلثات کتاب جداگانه دار؟

فکر نکنم ولی توی جلد 2 کتاب دیفرانسیلش مثلثات رو داره..

mehdi_7070
04-09-2009, 16:54
اگه به دلتون نشست حتما نظر بدین . . .

تشکر + این کتاب قبلا معرفی شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dirty_coat
04-09-2009, 17:48
شما چقدر راحت در مورد 100 زدن حساب میکنید
فکر کردین به همین راحتیه که یه کتابی رو بخونی بعد 100 بزنی؟
اصلا پیش بینی این قضیه کار درستی نیست
شما از کجا میدونید سطح عربی سال دیگه چه جوریه؟
حالا یکی بوده که عربی گاج رو خونده و 100 زده(مثل نفر اول تجربی) ولی خیلیا هم بودن که همین کتاب رو خوندن اما 50 درصد هم نزدن(مثل دوست خودم)
پس کتاب به تنهایی نمیتونه ملاک باشه
چیز مهمی هست اما کافی نیست
خوب این چیزی که شما میگی جنبه ی نسبی داره من در مورد خودم و با اطلاعات خودم گفتم

alitorres77
04-09-2009, 18:17
کمکم کنید یه کتاب اموزشی توپ برای جبر و احتمال و یه تست برای حسابان معرفی کنید

AEZ_Best
04-09-2009, 19:58
جبر و احتمال مبتکران ویرایش جدید نوشته فرهاد ابوالقاسمی

حسابانم که زیاده:
آبی کانون
10 استاد : مباحث ریاضی 2 رو هم داره و خوبه
رمزینه : خیلی خوبه ولی حد و مشتق رو نداره که باید از پیش بخونی
خوشخوان حسین شفیع زاده 2 جلده که کل مباحث ریاضی پایه و دیف + آمار رو داره خیلی هم خوبه ولی یکمم سخته

mehdiaga
04-09-2009, 20:11
کتاب های کلاس وتست دیفرانسیل رمزینه چند جلده لطفا یکی یکی معرفی کنید
آیا کتاب تست رمزینه درسنامه خوب داره ؟

Mr Unknown
04-09-2009, 20:50
كتاب آموزش ژنتيك خانه زيست شناسي چطوره؟

mehdiaga
04-09-2009, 20:57
کتاب کلاس دیفرانسیل دو جلده که فعلا جلد اولش چاپ شده ولی قراره جلد دومش تا اول مهر بیاد.
کتاب تستش هم سه جلده که جلد دومش هنوز نیومده وقراره تا آذر بیاد.
در کتاب تست خود مولف توی بخش مقدمه گفته نباید به این کتاب به عنوان آموزش نگاه کرد. ولی در کل جلد سومش رو که من خوندم خیلی درسنامه هاش خوب بود.
حالا شما خودت برو تو کتاب فروش یه نگاه بهش کن اگه دیدی خوبه بخر.
امیدوارم موفق باشید.وهوا فضا قبول بشید.
اسم جلد سوم همون ریاضی پایه است ؟
در ضمن از کجا فهمیدی من هوافضا رو دوست دارم :21:

reza-atom
05-09-2009, 00:34
ميگم اين عربي گاج سبز اول و دوم وسوم جدائه؟اگه جدائه فقط سومو ميگيرم!

fardinstar
05-09-2009, 01:09
سلام دوستان. من عربيم ضعيفه. سه تا كتاب در مورد عربي گرفتم : 1-عربي به زبان ساده (اياد فيلي) 2- تجزيه و تركيب عربي (اياد فيلي) 3- آبي كانون ( خاكباز ) . به نظر شما اگه يادگيرنده ي خوبي باشم اين كتابا براي بالاي 80 زدن تو كنكور سراسري كافين ؟؟؟

--------------------------
براي اينكه سوالات تكواژ و واج و واژه و تركيب وصفي و ... رو كامل مسلط بشم چه كتابايي رو بايد بخونم ؟؟

shabeashegha
05-09-2009, 11:20
ميگم اين عربي گاج سبز اول و دوم وسوم جدائه؟اگه جدائه فقط سومو ميگيرم!

دوم و سوم جداست (هرکدوم یه کتابه) ولی من برای سال اول عربی ندیدم ولی اول کتاب گاج سال دوم یه چکیده اول رو گذاشته بنظرم همون کافیه چون عربی سال اول به اون صورت چیزی نداره

mehdiaga
05-09-2009, 12:14
کتاب خوب برای دین و زنگی کدومه . گاج یا انتشارات سبز ؟
کتاب آموزشی خوب برای جبر احتمال مثل رمزینه که برای دیفرانسیل خوب توضیح داده هست ؟

mehdiaga
05-09-2009, 12:46
جبر واحتمال هم مبتکران خوبه هم توضیح داده هم تست های متنوعی آورده.عکس هندونه روی جلدش کشیده.
من به سایت پدرام بوک رفتنم اونجا فقط رو جلدش یه شاخه درخت بود و چند تا گنجشک که لونه کرده بودند. عکس هندونه نیود . نوشته بود ویرایش دوم نویسنه اش هم جواد ترکمن بود . این کتاب جدیده یا یکی دیگه هست:46::13:

mehdi_7070
05-09-2009, 13:06
من به سایت پدرام بوک رفتنم اونجا فقط رو جلدش یه شاخه درخت بود و چند تا گنجشک که لونه کرده بودند. عکس هندونه نیود . نوشته بود ویرایش دوم نویسنه اش هم جواد ترکمن بود . این کتاب جدیده یا یکی دیگه هست:46::13:

احتمالا کتاب اندیشه‌سازان سابق منظورشون بوده که الان مبتکران داره چاپ می‌کنه.

Judy Abott
05-09-2009, 13:20
اصلا لازم هست برای جب ر و احتمال کتاب بخریم؟

کتاب مبتکران خوبِ؟
قیمتش زیادِ؟

timsar jackson
05-09-2009, 14:27
من به سایت پدرام بوک رفتنم اونجا فقط رو جلدش یه شاخه درخت بود و چند تا گنجشک که لونه کرده بودند. عکس هندونه نیود . نوشته بود ویرایش دوم نویسنه اش هم جواد ترکمن بود . این کتاب جدیده یا یکی دیگه هست

این قدیمیس جدیده نویسندش فرهاد ابولقاسمیه...

اصلا لازم هست برای جب ر و احتمال کتاب بخریم؟

کتاب مبتکران خوبِ؟
قیمتش زیادِ؟

آره

خوبه

قیمتش 5000 تومن

fardinstar
05-09-2009, 16:48
دوستان لطف كنيد به سوال صفحه قبل من جواب بديد. منتظرم.مرسي.

sinasalar2007
05-09-2009, 17:04
کتاب تست شیمی 3 مبتکران مال سال 88 اومده بازار یا نه ؟ چون من کتاب سال 88 رو پیدا نکردم و مجبور شدم 87 رو بگیرم میخواستم ببینم کتاب سال 88 نسبت به 87 تغییر زیادی کرده یا نه ! ( اخه اخر کتاب 87 تست های کنکور 86 بود !! چون من شیمی2 سال 88 رو گرفتم یه سری تغییراتش خوب بود )

تست های ازاد و سراسری سال های 4-83 به این ور رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟

mehdiaga
05-09-2009, 17:55
این کتاب جبر و احتمال فرهاد ابوالقاسمی و عطاءالله صادقی ویرایش جدید که روش عکس هندونه هست با چاقو اصلا نه در اینترنت پیذا میشه و نه در خود سایت فروشگاه .
حال از کجا بگیرم:13:

timsar jackson
05-09-2009, 18:34
تست های ازاد و سراسری سال های 4-83 به این ور رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟

کتاب فروشیا بعضیاشون دارن پدرام بوک هم من یه زمانی دیدم داشت...

mehdiaga
05-09-2009, 20:24
من هرچی سایت رو گشتم حتی سایت مبتکران رو هم گشتم اما کتاب جبر و احتمال آقای فرهاد ابولقاسمی رو نتونستم پیدا کنم . حالا چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdiaga
05-09-2009, 20:34
قرابت معنایی انرژی اتمی خوبه یا کلک معلم؟

GodFatherAmin
05-09-2009, 20:38

کلک که جرته بهترین کتاب برای قرابت معنایی برای دکتر سبطی هست.

alitorres77
05-09-2009, 20:56
سلام. یه کتاب اموزشی خوب برای هندسه2 معرفی کنید؟ کتاب تست 10 استاد هندسه 1و2 چطوره؟

mehdiaga
05-09-2009, 22:59
اگه تو سایت نباشه از کجا معلوم تو کتابفروشی ها است؟

timsar jackson
06-09-2009, 00:26
اگه تو سایت نباشه از کجا معلوم تو کتابفروشی ها است؟

هست من 1 هفته پیش از کتاب فروشی گرفتم تو شهر ما که کتاب اصلا گیر نمیاد بود...

alisahaf70
06-09-2009, 04:34
کتاب تست شیمی 3 مبتکران مال سال 88 اومده بازار یا نه ؟ چون من کتاب سال 88 رو پیدا نکردم و مجبور شدم 87 رو بگیرم میخواستم ببینم کتاب سال 88 نسبت به 87 تغییر زیادی کرده یا نه ! ( اخه اخر کتاب 87 تست های کنکور 86 بود !! چون من شیمی2 سال 88 رو گرفتم یه سری تغییراتش خوب بود )
نه فرق زیادی فکر نکنم کرده باشد

کلک بهتره

سلام. یه کتاب اموزشی خوب برای هندسه2 معرفی کنید؟ کتاب تست 10 استاد هندسه 1و2 چطوره
فقط انرژی اتمی با کتاب درسی

jjkey
06-09-2009, 09:39

کتاب کلاس ادبیات+قرابت رمزینه تجویز میشه...بی نظیره..میتونی از اونایی که دارن بپرسی

jjkey
06-09-2009, 09:42
دوستاني كه تبه ي زير 10000,اوردن لطفا يك كتاب ديفرانسيل خوب معرفي كنيد:20:

اولویت اول:خوشخوان
اولویت دوم :رمزینه

mehdi_7070
06-09-2009, 09:53
چون من شیمی2 سال 88 رو گرفتم یه سری تغییراتش خوب بود
چه تغییراتی داشته؟

کتاب کلاس ادبیات+قرابت رمزینه تجویز میشه...بی نظیره..میتونی از اونایی که دارن بپرسی
کتاب کلاس را ندیدم، ولی (به نظر من) کتاب تست قرابت معنایی رمزینه اصلا جالب نبود. هر چند تست‌های قرابت معنایی را جمع‌آوری کردند (سراسری، آزاد، آزمایشی) ولی پاسخ تشریحی و تحلیلی نداره. خیلی از سؤالات اصلا پاسخ ندارند! تست‌های تألیفی هم باید متن درس را حفظ کرده باشی تا بتونی جواب بدی! سبک تألیفی این کتاب ربطی به کنکور نداره. من که سریع عوض کردم با یه کتاب دیگه...!

mehdiaga
06-09-2009, 11:37
کتاب قرابت معنایی رمزینه مگه خوبه ؟:13:
من که شنیدم رمزینه فقط به خاطر دیفرانسیلش مشهور شده و بقیه کتابهاش چرت هست .
آیا این طور هست یا واقعا خوبه:13:

GodFatherAmin
06-09-2009, 12:45
کتاب قرابت معنایی رمزینه مگه خوبه ؟:13:
کتاب قرابت معنایی فقط کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی را تهیه کن
رمزینه به نظر من زبان فارسیشم چرته

GodFatherAmin
06-09-2009, 12:47
دوستان تجربی کتاب زيست پيش 1کتاب سبز ويرايش جديد منتشر شد

GodFatherAmin
06-09-2009, 12:51
چه تغییراتی داشته؟

کتاب کلاس را ندیدم، ولی (به نظر من) کتاب تست قرابت معنایی رمزینه اصلا جالب نبود. هر چند تست‌های قرابت معنایی را جمع‌آوری کردند (سراسری، آزاد، آزمایشی) ولی پاسخ تشریحی و تحلیلی نداره. خیلی از سؤالات اصلا پاسخ ندارند! تست‌های تألیفی هم باید متن درس را حفظ کرده باشی تا بتونی جواب بدی! سبک تألیفی این کتاب ربطی به کنکور نداره. من که سریع عوض کردم با یه کتاب دیگه...!

آقا مهدی لطفا جواب این سوال چند تا از دوستان رو بدید که می گن ((رمزینه فقط به خاطر دیفرانسیلش مشهور شده و بقیه کتابهاش چرت هست)) چون من کتاباشو به غیر از زبان فارسی(که اونم وسطاش ول کردم) نخوندم چون شما چند تا رو خوندی و چند تا از بچه ها هم سوال کردن ممنون می شم اگه جوابش رو بفرمایید.
(چقدر لفظ قلم حرف زدما!!)

MaaRyaaMi
06-09-2009, 13:42
فیزیک پیش رمزینه هم همینجا چند تا بچه ها گفتن خوبه

البته کتاب کلاسش...

+

جبر واحتمال مبتکران که میگین مولفش جواد ترکمنه دیگه؟ آره؟:دی
دبیر گسسته خودم بود

GodFatherAmin
06-09-2009, 13:55
فیزیک پیش رمزینه هم همینجا چند تا بچه ها گفتن خوبه

البته کتاب کلاسش...

+

جبر واحتمال مبتکران که میگین مولفش جواد ترکمنه دیگه؟ آره؟:دی
دبیر گسسته خودم بود
نه جبر و احتمالی که مولفش فرهاد ابوالقاسمی هست.(من نخوندم)
کتاب ترکمن خوبه (من خوندم:31:) ولی برای کنکور یخوده زیادیه.

timsar jackson
06-09-2009, 13:59
جبر واحتمال مبتکران که میگین مولفش جواد ترکمنه دیگه؟ آره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه اینی که بچه ها میگن نویسنده هاش فرهاد ابولقاسمی و عطا الله صادقی هستن...

mehdiaga
06-09-2009, 15:36
کتاب قرابت معنایی فقط کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی را تهیه کن
رمزینه به نظر من زبان فارسیشم چرته
این کتابی که گفتی از کلک معلم هم خوبه . ؟//؟؟؟؟
در ضمن دکتر سبطی مال کدوم انتشارات هست؟:21:

MaaRyaaMi
06-09-2009, 16:35
انتشارات دریافت فکر کنم

همه میگن خوبه!

timsar jackson
06-09-2009, 17:18
در ضمن دکتر سبطی مال کدوم انتشارات هست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از کلک معلم خیلی بهتره..

دکتر سبطی مال انتشارات دریافت هست هم کتاب املا و لغتشو من گرفتم هم کتاب قرابت معناعیشو هر دو به نظر من عالین...

fardinstar
06-09-2009, 20:58
سلام دوستان. اين سوال رو سه بار پرسيدم به خدا خيلي وقت ندارم يكي اگه ميدونه جواب ما رو بده .من عربيم ضعيفه. سه تا كتاب در مورد عربي گرفتم : 1-عربي به زبان ساده (اياد فيلي) 2- تجزيه و تركيب عربي (اياد فيلي) 3- آبي كانون ( خاكباز ) . به نظر شما اگه يادگيرنده ي خوبي باشم اين كتابا براي بالاي 80 زدن تو كنكور سراسري كافين ؟؟؟

MaaRyaaMi
06-09-2009, 21:20
بله اگه واقعا بخونین ! این کتابا عالی هستن
در ضمن کتاب درسی هم بخونین خیلی خب
بالای 80 امید داشته باشین!

mehdi_7070
06-09-2009, 23:25
آقا مهدی لطفا جواب این سوال چند تا از دوستان رو بدید که می گن ((رمزینه فقط به خاطر دیفرانسیلش مشهور شده و بقیه کتابهاش چرت هست)) چون من کتاباشو به غیر از زبان فارسی(که اونم وسطاش ول کردم) نخوندم چون شما چند تا رو خوندی و چند تا از بچه ها هم سوال کردن ممنون می شم اگه جوابش رو بفرمایید.
(چقدر لفظ قلم حرف زدما!!)

به نظرم این حرف تاحدودی درست هست، ولی نه به این شدت! قسمت اول جمله درست‌تر هست! در مورد کتاب‌های تست رمزینه اطلاعی ندارم و فقط در مورد کتاب‌کلاس‌ها می‌گم.
انصافا کتاب‌کلاس دیفرانسیل رمزینه یکی از بهترین کتاب‌هایی بود که من خوندم. تقریبا تمام کسانی که این کتاب را خوندند همین نظر را دارند. ولی اگه کمی کلی‌تر بگیم، گروه ریاضی رمزینه در زمینه‌ی آموزش تقریبا عملکرد قابل‌قبولی داره. اما در مقابل رقیب‌های خوبی هم داره. مثلا گسسته‌ی رمزینه در مقابل خوشخوان! اما بقیه‌ی کتاب‌ها چندان طرفداری نداره. مثل زبان انگلیسی، ادبیات و زبان فارسی، شیمی، عربی و ... . در مورد کتاب فیزیک هم قابل‌قبول هست. ولی دیفرانسیل رمزینه یه چیز دیگه‌است!

یه نکته‌ی کلی در مورد رمزینه، حجم زیاد کتاب‌هاشون هست. به نظر من در گروه ریاضی و فیزیک تلاش کردند که مطالب را ساده و بدون ابهام بیان کنند. مثال‌های زیادی مطرح و بررسی کنند. همین باعث شده که حجم کتاب‌ها زیاد بشه. به زودی به این نتیجه می‌رسید که همه‌ی کتاب‌های خوب رمزینه را نمی‌تونید تا کنکور تموم کنید. به خاطر همین احتمالا به دیفرانسیل یا نهایتا یک کتاب دیگه از رمزینه اکتفا می‌کنید. این هم یکی از دلایلی هست که بقیه‌ی کتاب‌ها توفیق چندانی نداشتند.

برای بقیه‌ی کتاب‌های رمزینه (به جز دیفرانسیل) دو تا پیشنهاد دارم:
1. اگه دبیرهای خوبی دارید و مشکل چندانی با یه درس ندارید، وقت خودتون را صرف تمرین (تستی یا تشریحی) بکنید تا خوندن کتاب آموزشی. مطمئن باشید تمرین کمک بیشتری به شما می‌کنه.

2. فقط فصل‌هایی از کتاب‌کلاس‌های رمزینه را بخونید که با مفهوم مشکل پیدا کردید. مثلا فرض کنید گسسته با فصل نظریه‌ی اعداد مشکل دارید. کتابی مثل خوشخوان هم به شما کمکی نکرده. اول با خودتون کنار بیایید که وقت میذارم تا بالاخره بفهمم. حالا که قبول کردید، شروع کنید به خوندن فصل نظریه‌ی اعداد.
چون حجم کتاب‌های رمزینه زیاد هست، این کار کمک بیشتری به شما می‌کنه. البته چون دارید گزینشی عمل می‌کنید، امانت گرفتن کتاب از کتابخونه هم می‌تونه کارتون را راه بندازه.

خیلی حذف کردم و سعی کردم خلاصه بنویسیم، اما آخرش نشد! ببخشید...!

jjkey
07-09-2009, 14:02
چه تغییراتی داشته؟

باید کتاب کلاسو هم حتما داشته باشی...چون تمامی مباحثو پوشش داده...
منم تقریبا باهات موافقم...کمی فراتر از کنکوره...یا میشه گفت متباینه....البته ادبیات خیلی گستردس...

jjkey
07-09-2009, 14:11

دیفرانسیلش خوبه..اما جمع بندی این کتاب کار فوق سختیه...اگه هم از این کار بر بیاین..در پایان سال با مطالب بسیار ریزی مواجه میشید که از ذهنتون پریده و حتی خوندن خلاصه هاشم..نمیتونه بازده خوبی داشته باشه...باور کنید خلاصه دیف کمی از خوندن یه کتاب تازه نداشت.......
من به زحمت تونستم دیف یک که تو 2 جلد قطور بود رو خلاصه کنم!...به نظر من ریاضیو خیلی قوی میکنه...اما معلوم نیست بتونی از همش رو جلسه اصلی کنکور استفاده کنی...مگر اینکه حافظه بسیار قوی داشته باشی...من دیف یک رو تجربه داشتم...توی کانون..معمولا دیفو 70 80 میزدم.....اما بعدا متوجه شدم..ای کاش خوشخوانو هم میخوندم..:31:..خوشخوان خوب توی ذهنت جا میگیره.. اما از مغزت کار میکشه..کاری که باید بشه!.....رمزینه ساده تره....البته از نظر من
بقیه کتبش...عربیش که بهترینه موجوده!چرا نمیرید یه نیگاهی بهش بندازید؟
فیزیک 3شم خوبه...تحلیلی کلا قابل بحث نیست..:46:..باید حافظت خیلی قو باشه.. مفهومی گفته...ولی فرمول زیاد نداره...
گسسته...خوبه...اما خوشخوانو بخون...
ریاضی پایشم چون جمع و جوره..خوبه..یادمه هر چی میگشتم یه حسابان پیدا کنم...پیدا نمیکردم..تا اینو پیدا کردم...

از من میشنوید..سعی کنید کتابیی بخونید...که به جز مفومی بودن..حجم کمتری داشته باشند..یا بهتر بگم..وقت گیر نباشن..

MaaRyaaMi
07-09-2009, 14:32
گسسته خوشخوان بهتره یا رمزینه ؟!!
یا جفتش؟:دی

timsar jackson
07-09-2009, 14:34
گسسته خوشخوان بهتره یا رمزینه ؟!!
یا جفتش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من واسه آموزش رمزینه واسه تست خوشخوان...

MaaRyaaMi
07-09-2009, 14:48
یه چیزی در مورد هندسه پایه گاج سفید

هندسه پایه کلا چند جلد هست؟

timsar jackson
07-09-2009, 14:59
یه چیزی در مورد هندسه پایه گاج سفید

هندسه پایه کلا چند جلد هست؟

2 جلد

1 جلد هندسه 1 و 1 جلد هندسه 2

MaaRyaaMi
07-09-2009, 15:42
پاسخنامه جداگانه ای نداره ؟

ببخشید هِی می پرسم ! :دی

mehdiaga
07-09-2009, 16:27
به نظرتون اگه کسی کلاس کنکور عربی میره لازم هست کتاب عربی به زبان ساده ایاد فیلی رو داشته باشه ؟

GodFatherAmin
07-09-2009, 17:19
پاسخنامه جداگانه ای نداره ؟

ببخشید هِی می پرسم ! :دی

نه نداره.همش با همه.

GodFatherAmin
07-09-2009, 17:20
به نظرتون اگه کسی کلاس کنکور عربی میره لازم هست کتاب عربی به زبان ساده ایاد فیلی رو داشته باشه ؟
اگه جزوه معلمت خوبه که نه نمی خواد.

mostafa_360
07-09-2009, 17:24
سلام بچه ها من تازه واردم.سه تا سوال داشتم:
1.کسی اینجا فن ترجمه ی عربی انتشارات الگو یا OTN رو خونده؟اخه تعریفشو زیاد شنیدم.
2.برای دینی جامع مهر و ماه بهتره یا جامع همگامان؟اخه به نظرم گاج و کتاب سبز و ابی قلمچی اصلآ خوب نیستن.راستی تحلیل ایات نشر الگو رو هم دارم بدک نیست.
3.برای ریاضی تجربی مهر و ماه بهتره یا کتاب سبز؟
مرسی از راهنماییتون:31:

mehdiaga
07-09-2009, 17:33
اگه جزوه معلمت خوبه که نه نمی خواد.
جزوه معلم من عالیه پس فقط باید کتاب تست بگیرم درسته؟؟:21:

GodFatherAmin
07-09-2009, 17:35
جزوه معلم من عالیه پس فقط باید کتاب تست بگیرم درسته؟؟:21:
آره در همه دروس این کارو بکن اگه آموزشت خوبه یا جزوه معلمت خوبه بیشتر رو تست کار کن.

mostafa_360
07-09-2009, 17:54
سلام من تازه واردم.سه تا سوال داشتم:
1.کسی کتاب فن ترجمه ی عربی نشر الگو رو دیده؟اخه تعریفشو زیاد شنیدم.
2.برای دینی جامع مهر و ماه بهتره یا همگامان؟اخه به نظرم گاج سفید و کتاب سبز و ابی قلمچی اصلآ خوب نیستن.راستی تحلیل آیات نشر الگو رو دارم بدک نیست.
3.ریاضیات تجربی مهر و ماه بهتره یا کتاب سبز؟
ممنون میشم.

masih eia
07-09-2009, 19:45
سلامميخواستم ببينم اگه واسه تست هاي قرابت معنايي كتاب تناسب مفهومي و قرابت معنايي دكتر سبطي بخونيم ديگه لازم نيست اون معنيايي كه معلممون سر كلاس گفته بخونيم؟يعني فقط با خوندن اون كتاب ميتونيم تست هاي قرابت معنايي را جواب بديم؟

mehdi_7070
07-09-2009, 22:01
سلامميخواستم ببينم اگه واسه تست هاي قرابت معنايي كتاب تناسب مفهومي و قرابت معنايي دكتر سبطي بخونيم ديگه لازم نيست اون معنيايي كه معلممون سر كلاس گفته بخونيم؟يعني فقط با خوندن اون كتاب ميتونيم تست هاي قرابت معنايي را جواب بديم؟
اگه منظورت معنی بیت هست که لازم نیست حفظ کنی. سر کلاس خوب گوش کن تا همون موقع مفهوم بیت و روش معنی‌کردن را یاد بگیری. در کنکور مفهوم مهم هست نه معنی تنها (بر عکس امتحان‌های کلاسی یا کنکور آزاد!)
سعی کنید در کلاس تمرین کنید تا معنی کردن بیت را خودتون یاد بگیرید. نه این‌که معلم بگه و شما تند تند بنویسید. کتاب دکتر سبطی هم به شما کمک می‌کنه تا بتونید خودتون معنی کنید. مشکلی داشتید از دبیرتون کمک بگیرید. چون تقریبا همه‌ی ابیاتی که برای قرابت معنایی انتخاب می‌شوند، در کتاب‌های درسی وجود ندارند!

اگه شما طبق روش مؤلف پیش برید (دقیق بخونید، تمرین‌ها را حل کنید و ...) می‌تونید اکثر تست‌های قرابت معنایی را جواب بدید. ولی فقط خوندن کافی نیست. هر چی بیشتر تمرین کنید موفقیت بیشتری کسب خواهید کرد. در کل کتاب بسیار خوبی هست و مثل هر کتاب دیگه‌ای انتظار معجزه‌ی سریع نداشته باشید:46:

کسی اینجا فن ترجمه ی عربی انتشارات الگو یا OTN رو خونده؟اخه تعریفشو زیاد شنیدم.

بله، نکات را خوب دسته‌بندی و ساده بیان کرده.

Senator_Offline
07-09-2009, 22:28
بهترین کتاب تست برای ریاضی 2 وحسابان به نظر شما چیه تست مهندس مهربان خوبه؟ میخوام کامل باشه تست های سخت هم داشته باشه فقط کنکور نباشه بیشتر تالیفی.

herfei2008
08-09-2009, 02:02
سلام
می خواستم بدونم برای گسسته و جبر کتاب پیشنهادی دوستان چیه؟

می خواهم یه کتاب کامل باشه :20:

timsar jackson
08-09-2009, 04:52
مبحث مثلثات توی جلد دوم کتاب دیفرانسیل خوشخوانه یا توی جلد دوم کتاب حسابان خوشخوان؟

می خواستم بدونم برای گسسته و جبر کتاب پیشنهادی دوستان چیه؟

می خواهم یه کتاب کامل باشه گسسته: واسه آموزش کتاب کلاس رمزینه واسه تست خوشخوان

جبر:کتاب جبر و احتمال مبتکران (فرهاد ابولقاسمی و عطا الله صادقی)

GodFatherAmin
08-09-2009, 15:10
مبحث مثلثات توی جلد دوم کتاب دیفرانسیل خوشخوانه یا توی جلد دوم کتاب حسابان خوشخوان؟

گسسته: واسه آموزش کتاب کلاس رمزینه واسه تست خوشخوان

جبر:کتاب جبر و احتمال مبتکران (فرهاد ابولقاسمی و عطا الله صادقی)
یه سوال کتابای خوشخوان آموزش و تست همه تو یه کتابه؟
یعنی مثل رمزینه و گاج جدا جدا نیست؟که مثلاً آموزش یه کتاب تستم یه کتاب؟

mohandesirani
08-09-2009, 15:47
قیمت فروش

قیمت روی جلد

سال چاپ

نام کتاب، توضیحات و انتشارات

NO

3000

3500

87

تاریخ ادبیات و درآمدهای گاج

1

7000

7500

87

دین و زندگی کنکور قلم چی آبی

2

8000

8500

87

دین و زندگی کنکور گاج سفید میکرو طبقه بندی

3

3700

4700

86

زبان انگلیسی پیش دانشگاهی 1 مبتکران (اندیشه سازان)

4

3500

4700

87

زبان انگلیسی پیش دانشگاهی 2 مبتکران (اندیشه سازان)

5

5000

6500

87

زبان فارسی3 سبزمحوری گاج آموزش و تست

6

6000

7500

87

زبان و ادبیات فارسی کنکور قلم چی آبی

7

2500

3000

87

زرد عمومی پاسخ

8

4500

5000

87

زردعمومی سوال

9

5000

6600

87

عربی کنکور آبی قلم چی

10

4000

5500

85

عربی2 سبز گاج محوری

11

600

1500

87

فلش کارت قلم چی دیفرانسیل

12

600

1000

87

فلش کارت قلم چی مثلثات

13

2600

3300

88

کتاب مفهوم قرابت معنایی انرژی اتمی (الگوی توسعه نمونه)

14

1800

3800

86

منتشران (گام به گام) سال سوم ریاضی

15

3000

5000

85

نشرآزمون (گام به گام) سال دوم ریاضی

16

هرکس خواست پیغام بده ردیفه... این فعلا لیست عمومی ها است

alisahaf70
08-09-2009, 15:51
خوشخوان یک خلاصه درس داره و بعدش تست
در ضمن مثلثات تو جلد 2 دیفرانسیله خوشخوانه

alitorres77
08-09-2009, 21:57
سلام. یه سوال فوری دارم. یه کتاب اموزشی توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ برای هندسه2 معرفی کنید.لطفا

AEZ_Best
09-09-2009, 00:27
سلام. یه سوال فوری دارم. یه کتاب اموزشی توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ برای هندسه2 معرفی کنید.لطفا

کتاب خوب زیاده:
1 - گاج سفید که خیلی هم طرفدار داره خیلیم نکات اضافه تر از کتاب داره!

2 - مبتکران فرهاد ابوالقاسمی که کتاب توپ و کاملی هست.

3 - انرژی اتمی نوشته ... بیگی که کتاب خوبی هست.

هرسه تا خوبن به ترتیب اولویت هم نوشتم فقط بستگی به خودتون داره که از کدوم خوشتون بیاد!

من شخصا مبتکران رو ترجیح میدم به نظرم از گاج روون تره و استاندارد تر ولی اگه گاج رو مسلط بشین بار خودتونو بستین!

mostafa_360
09-09-2009, 03:12
بچه ها لطف میکنید جواب ما رو هم بدین؟
1.برای دینی همگامان بهتره یا مهر و ماه؟من دینی نشر الگو رو دارم بدک نیست.
2.کسی میدونه برای ریاضیات تجربی کدوم کتاب روان تر و مفهومی تره.مهر و ماه یا کتاب سبز؟
خواهش میکنم جواب بدین.

بردیا
09-09-2009, 12:10
برای کتابای انسانی

ادبیات عمومی معلم پیش دانشگاهیمون سر کلاس تستای گاج رو ازمون امتحان میگرفت که انگار مال کنکورای سال قبل بودش،بد نبودش.خودم هم فقط روخونی میکردم از کتابای ادبیاتم
زبان فارسی هم از آیندگان استفاده میکردم هر چند تو کنکور نفهمیدم چی به چی شدش:دی

عربی فقط کتابای گاج،چه عمومیش چه اختصاصی
من عمومیشو اصلا نگاه هم نکردم ولی خیلی مفیده،اختصاصیش هم بعد عید همه تستاشو زدم و قبل کنکور هم تستای کنکورای سراسری و آزادی که داشت زدم و نتیجش این شد که درصد عربیم از 20 درصدی که تو سنجش بود رسید به 75 تو کنکور:دی
به این میگن تبلیغ گاج:دی

معارف کتاب عیسی پیک گل واژه عیسی زاده رو خوندم چون خودش معلممون بودش ولی نتیجش افتضاح بود،از 74 درصد سنجش رسیدم به 46 درصد کنکور،اصلا توصیه نمیشه:دی
زبان هم هیچ کتابی نخوندم چون زبانم خوب بودش

ریاضی رو که کلا گذاشته بودم کنار چون بر خلاف چیزی که میگن ریاضی زیادم مهم نیست تو کنکور انسانی بقیه درساتو بالا بزن ریاضی رو 5و10 هم بزنی مشکلی نیست

اقتصاد بیشتر روخونی کتاب رو میکردم ولی کتاب تست گاج هم بد نیستش و سوالا از سال 83 به بعد رو داره

برای ادبیات اختصاصی من کلک معلم رو پیشنهاد میکنم،چون جامع ترین تستا رو توی تمام زمینه ها داره.ممکنه پاسخ نامش ایراد داشته باشه(زمان ما که داشت)ولی خیلی خیلی جامع هستش

عربی اختصاصی رو که گفتم

تاریخ جغرافی من فقط روخونی خود کتاب رو میکردم کتاب تست هم نمیدونم چی به چی بود

علوم اجتماعی هم روخونی میکردم ولی بعد عید یه قلم چی گرفتم که تستاش خوب بودش

فلسفه منطق هم بازم تستای عیسی زاده رو کار کردیم ولی انصافا این یکی خیلی خوب بودش و فقط 2تا غلط داشتم توی تستا

روان شناسی هم من فقط کتاب رو خوندم هرچند کار واقعا پر دردسریه حفظ کردن روانشناسی

herfei2008
09-09-2009, 13:01
سلام

من توی دیفرانسیل شک ندارم برای آموزش رمزینه حرف اول رو میزنه .

(راستی آقای قبادی گفته که قراره جلد دوم دیفرانسیل رمزینه تا اوایل مهر ماه چاپ بشه :8: البته ایندفعه مثل سری های قبل نیست حتما تا مهر چاپ میشه و کتاب تستش هم آذر چاپ میشه )

اما برای گسسته شک دارم . دوستان که میگن خوشخوان .
راستش خوشخوان آموزشش که اصلا یه کمه اما اینو بگم تستاش و سوال هاش حرف نداره .رمزینه هم میگن بد نیست

حالا به نظر شما چی برای گسسته خوبه ؟ (من روی قسمت آموزشش بیشتر تاکید دارم) :20:

shabeashegha
09-09-2009, 13:46
2.کسی میدونه برای ریاضیات تجربی کدوم کتاب روان تر و مفهومی تره.مهر و ماه یا کتاب سبز؟
خواهش میکنم جواب بدین.

من ریاضیات تجربی مهروماه رو دارم اگه جدیدا ویرایش نشده باشه بهتره بگم که ارزش وقت گذاشتن نداره چون برای بچه های ضعیف نوشته نشده! من پارسال ریاضیم ضعیف بود وقتی میخواستم این کتاب رو استفاده کنم وسطاش خسته میشدم ولی دوستم که ریاضیش نسبتا قوی بود میگفت عالیه . باید ببینین ک سطح شما در چه حده اگه ریاضیتون خوبه مهروماه جواب میده

timsar jackson
09-09-2009, 16:14
حالا به نظر شما چی برای گسسته خوبه ؟ (من روی قسمت آموزشش بیشتر تاکید دارم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه ی آموزش کتاب کلاس رمزینه به نظر من خوبه...

Judy Abott
09-09-2009, 18:25
هندسه پایههه مبتکران تسته؟؟؟ کتاب اموزش نداره جدا؟

GodFatherAmin
09-09-2009, 18:54
هندسه پایههه مبتکران تسته؟؟؟ کتاب اموزش نداره جدا؟
نه تو خود همون آموزش داره.

majid_elit
09-09-2009, 19:04
مهر وماه کتابی نیست که بخواد کمکت کنه سبز و ندیدم

jjkey
09-09-2009, 19:51
سلام

من توی دیفرانسیل شک ندارم برای آموزش رمزینه حرف اول رو میزنه .

(راستی آقای قبادی گفته که قراره جلد دوم دیفرانسیل رمزینه تا اوایل مهر ماه چاپ بشه :8: البته ایندفعه مثل سری های قبل نیست حتما تا مهر چاپ میشه و کتاب تستش هم آذر چاپ میشه )

اما برای گسسته شک دارم . دوستان که میگن خوشخوان .
راستش خوشخوان آموزشش که اصلا یه کمه اما اینو بگم تستاش و سوال هاش حرف نداره .رمزینه هم میگن بد نیست

حالا به نظر شما چی برای گسسته خوبه ؟ (من روی قسمت آموزشش بیشتر تاکید دارم) :20:

اگه شک داری هر دوشو بخون...
رمزینه سه مطالبی جالبی گفته که خوشخوان اونو نگفته...اما سبک های مختلف سوالا رو میتونی فقط توی خوشخوان بخونی

GodFatherAmin
09-09-2009, 19:52
خواهش میکنم جواب بدین.

دین و زندگی اینکارو بکن نه وقتت تلف می شه نه اعصابت داغون چون کتاب خوبی پیدا نمی شه کتاب آیات و نکات گاج و بگیر خوب بخون و مسلط شو تا اینجا 70% سراسری حله بعدش بشین خوب کتاب درسی و بخون بعد یه کتاب تست که من فکر می کنم قلم چی بد نباشه چون دلیل اینکه چرا مثلاً گزینه 2 درست هست رو اورده که خیلی خوبه من ندیدم کتابی اینکارو بکونه یا گاج یا ... زیاد مهم نیست.

waterpolo
10-09-2009, 00:06
دوستان یه لطفی کنید بگید واسه حل تمرین و تست واسه سو دبیرستان چه کتابهایی بگیرم رشته ریاضی فیزیک

GodFatherAmin
10-09-2009, 06:00
دوستان یه لطفی کنید بگید واسه حل تمرین و تست واسه سو دبیرستان چه کتابهایی بگیرم رشته ریاضی فیزیک

آقا مهدی تو این مطلب به طور کامل توضیح داده:

karajboy
11-09-2009, 01:35
سلام دوستان، می خواستم ببینم جلد3 تست رمزینه (ریاضی پایه) اونایی که خوندن راضی هستن یه نه یا کتاب بهتری برای ریاضی پایه هست؟
چون تو کرج نتونستم کتابای رمزینه رو پیدا کنم که ببینم، می خواستم ببینم اگه خوبه بگم برام بفرستن (بدون دیدن!).

xxstar
11-09-2009, 01:59
من فقط مي خوام بگم امسال يه دوستي داشتم زياد زرنگ نبود ولي خيلي خيلي خوند (سال اولي بود)
ما هي ميگفتيم هيچ نميشه!
ولي هوا و فضا تهران درآمد!:13::18:
2 تاي ديگه از از بچه ها هم رتبه 2 و3 منطقه 3 رو گرفتن!!:18:
ولي من در نيامدم:37::37:
مثل .... پشيمانم:45:
حالا بايد يه سااااااااال ديگه بخونم:45:
ولي تصميم گرفتم درست بخونم:33::33::33::33:
هر 3 تا شون هم قلم چي بودن
به اميد اينكه سال ديگه عكسم رو tv بذاره:27::31::42:

اميد و تلاش رو فراموش نكنيد
كه 3 رمز موفقيت هستند
در كل درد ودلي بود با شما :40:

در ضمن زياد درس نخونيد كه من قبول بشم

mostafa_360
11-09-2009, 05:02
بچه ها 2 تا سوال:
1.من برای فیزیک از اندیشه سازان(همون کتاب معروفاش)+10 سال ابی قلمچی استفاده می کنم.میخواستم ببینم میشه باهاشون بالای 80 زد؟
2.برای تست شیمی پیش کتاب سبز بگیرم یا مبتکران(بهمن بازرگانی)؟

ehsan_manu
11-09-2009, 05:45
سلام
مکانیک منطقه یک چند هزار می خواد؟(ترجیحا تهران)
اکه کسی قبول شده لطفا در صداشو بزاره

AEZ_Best
11-09-2009, 06:05
سلام آقای XXstar

میشه درصدای این دوستاتونو بذارین. + رتبه کشوری.
ممنون

---------------

الان نزدیکای مهره
یهو همه میریزن اینجا واسه کتاب و اینا

خوب نیست که بعد از یه جمع بندی یه لیست کلی درست کنین بزنین اول تایپیک؟

ویرایش:
اینا فقط نظرات منه که البته تقریبا همه رو از همینجا گرداوری کردم (مراجعه به نام تایپیک!):

این‌ام پیشنهادهای من:

ادبیات: چند بخشه: 1- املا و معنی لغت. 2- قرابت معنایی 3- زبان فارسی 4- آرایه
هرکی یه نظری داره. به نظر من:
1- کتاب درسی و تو ضیحات معلما + کتاب سبز پیش کفایت میکنه. البته دکترسبطی هم یه کتاب املا داره که میگن خوبه ولی من ندیدم.
2 – انتشارات دریافت دکتر هامان سبطی یا انرژی اتمی (میگن سبطی بهتره من که ندیدم)
3 – میگن همگامان ولی من رمزینه دارم بد نیست.
4 – آخر کتاب اندیشه سازان ادبیات پیش 1 یه چیزایی رو گفته که فک کنم کافیه.
کلاً تو ادبیات زیاد اطلاعات کاملی ندارم.

عربی:
تست: نشر الگو یا گاج سفید
که نشر الگو بهتره به نظرم (مؤلف مصطفی خاکبازان)
الان که عربی 2 رو تموم کردم تستای عربی 2 88 ریاضی رو خیلی خوب زدم به جز یکی همش درست بود! خودمم تعجب کردم.

دین وزندگی:
به نظر من خوردن کتاب درسی بهتره + نکات آیات انرژی اتمی
کتاب زیاده من کلاً آشنایی با کتاب تستای دین وزندگی ندارم. انرژی اتمی رو فکر کنم خوبه.
مولفشم نمیدونم!

زبان:
کتاب جامع کتاب سبز مؤلف بیرجندی که مؤلف کتاب درسیه و جابری 2 تا شونم دکترن! گرامرا رو کامل و کنکوری گفته تستاشم عالین فقط یکم زیاده 3700 تا تست داره!
من چون دیر شروع کردم نتونستم کلشو بخونم پارسال فقط لغات 4 درس اول + گرامرای همه درسا. زدم 63 فکر کنم.

ریاضی پایه و دیف:
آموزش: کلاً رمزینه برای دیف و مبتکران امیدوار واسه حسابان تابع. اگه حسابانتون بوق باشه! حسابان مبتکران خیلی خوبه.
تست: رمزینه + 10 استاد + خوشخوان دانش آموزان ممتاز مؤلف حسین شفیع زاده
رمزینه که همه میدونن مولفش مهربان هست. 10 استاد هم که گروه مولفان مثل علی معصومی و …
یه کتاب دیگه ای هم هست که فک کنم فقط خودم میخونم هیشکی دیگه نداره! انتشارات کوله پشتی مؤلف عباس مرادی. درس و تست هست کل درس رمزینه رو گفته ولی چون نظم نداره به نظرم آموزش رمزینه بهتره. اگه کسی حوصله خوشخوانو نداره این کتاب خوبیه برای تسلط.

آمار!: آبی کانون + خوشخوان حسین شفیع. البته میگن رمزینه هم داده یکی ولی من ندیدم.

گسسته:
آموزش: رمزینه یا خوشخوان (اگه آمزشی میخواین کلاً رمزینه خیلی سر تره)
تست: خوشخوان که البته آموزشم داره ولی سطح بالاس البته یکم (معلمتون خوب باشه نیاز به رمزینه ندارین)
گاج سفیدم خیلی تعریف میکنن ازش مؤلف منصف شکری منم دارم ولی فقط گرافشو خوندم کامله.
در کل خوشخوان بسی بهتره. فکر کنم شما ها هم مثل من گیج شین کدومو بخونین. من فعلا! تصمیم دارم سه تاشو بخونم. خوشخوان البته مر حله آخره!

جبر و احتمال:
مبتکران-اندیشه سازان فرهاد ابوالقاسمی و عطالله صادقی چاپ و ویرایش جدید. هم تست داره و هم آموزش کامل کامل جبر و احتمال رو گفته.

هندسه پایه:
گاج سفید منصف شکری خیلی خوبه + اندیشه سازان هندسه 2 فرهاد ابوالقاسمی.
اندیشه سازان کاملاً از مطالب کتاب درسی استفاده کرده ولی گاج اضافات هم داره که این خوب نیست به نظر من.

تحلیلی:
آموزش: سبز کانون پایافر. تا فصل 2 که من خوندم تا الان به زبان ساده کل مطالبو درس داده. باید اسمشو بزارن تحلیلی به زبان ساده!!!
تست: گاج سفید منصف شکری

فیزیک: سری کامل اندیشه سازان پایه و پیش شرط لازم و کافیه فکر کنم. آموزش کامل + تست کافی. (البته تست سالای جدید 83 به بعد رو نداره! + خیلی سخت‌گیر میاد 2تای جلویی: پیش + 1 و 2)
اگه تست بیشتری نیاز داشته باشین گاج سفید پایه خیلی خوبه در کنار اندیشه سازان.

شیمی: سری کامل تست های مبتکران بهمن بازرگانی + خوردن خفن کتاب درسی!
خودم پارسال کتاب درسی شیمی 2 رو که میخوردم نتیجه میداد. فقط یکی تست از شیمی 2 نتونستم جواب بدم!

جز قرابت معنایی هامان سبطی و زبان فارسی همگامان و گاج سفید عربی و دین وزندگیا و دیف 2 خوشخوان و تست دیف رمزینه و و آمار رمزینه همه اینا رودارم کسی سؤالی داره میتونه بپرسه.

معلومه که خیلیا هم حتمن مخالفا
میتونن اگه پیشنهادای بیشتری دارن بزارن.

GodFatherAmin
11-09-2009, 12:43
این تاپیک همه چی داره به غیر از معرفی کتاب برای بچه های سال اول دبیرستان مثل ریاضی 1 فیزیک 1 و ...
پس از دوستان تقاضا دارم که کسایی که برای این دوستان هم کتابی میشناسن معرفی کنن که تاپیک کامل بشه.

AEZ_Best
11-09-2009, 13:10
فیزیک 1 مبتکران غلامعلی محمودزاده خیلی خوبه براشون

ریاضی 1 گاج مشکی شاید!

بچه ها 2 تا سوال:
1.من برای فیزیک از اندیشه سازان(همون کتاب معروفاش)+10 سال ابی قلمچی استفاده می کنم.میخواستم ببینم میشه باهاشون بالای 80 زد؟
2.برای تست شیمی پیش کتاب سبز بگیرم یا مبتکران(بهمن بازرگانی)؟

1. صد درصد میتونین 80 به بالا بزنین به شرطی که درست و کامل بخونین

2. بازرگانی بهتره من سبز پیش رو که دیدم اصلا خوشم نیومد در ضمن بازرگانی کامل و متناسب ترم هست حجمش.

نظرتون درمورد پست بالایی من چیه صاحب نظران گرامی!؟

AEZ_Best
11-09-2009, 13:12
چرا 2 تا میاد؟

GodFatherAmin
11-09-2009, 13:19
سلام آقای XXstar

میشه درصدای این دوستاتونو بذارین. + رتبه کشوری.
ممنون

---------------

الان نزدیکای مهره
یهو همه میریزن اینجا واسه کتاب و اینا

خوب نیست که بعد از یه جمع بندی یه لیست کلی درست کنین بزنین اول تایپیک؟

ویرایش:
اینا فقط نظرات منه که البته تقریبا همه رو از همینجا گرداوری کردم (مراجعه به نام تایپیک!):

این‌ام پیشنهادهای من:

ادبیات: چند بخشه: 1- املا و معنی لغت. 2- قرابت معنایی 3- زبان فارسی 4- آرایه
1- هرکی یه نظری داره. به نظر من:
کتاب درسی و تو ضیحات معلما + کتاب سبز پیش کفایت میکنه.
2 – انتشارات دریافت دکتر هامان سبطی یا انرژی اتمی (میگن سبطی بهتره من که ندیدم)
3 – میگن همگامان ولی من رمزینه دارم بد نیست.
4 – آخر کتاب اندیشه سازان ادبیات پیش 1 یه چیزایی رو گفته که فک کنم کافیه.
کلاً تو ادبیات زیاد اطلاعات کاملی ندارم.

عربی:
تست: نشر الگو یا گاج سفید
که نشر الگو بهتره به نظرم (مؤلف مصطفی خاکبازان)
الان که عربی 2 رو تموم کردم تستای عربی 2 88 ریاضی رو خیلی خوب زدم به جز یکی همش درست بود! خودمم تعجب کردم.

دین وزندگی:
به نظر من خوردن کتاب درسی بهتره + نکات آیات انرژی اتمی
کتاب زیاده من کلاً آشنایی با کتاب تستای دین وزندگی ندارم. انرژی اتمی رو فکر کنم خوبه.
مولفشم نمیدونم!

زبان:
کتاب جامع کتاب سبز مؤلف بیرجندی که مؤلف کتاب درسیه و جابری 2 تا شونم دکترن! گرامرا رو کامل و کنکوری گفته تستاشم عالین فقط یکم زیاده 3700 تا تست داره!
من چون دیر شروع کردم نتونستم کلشو بخونم پارسال فقط لغات 4 درس اول + گرامرای همه درسا. زدم 63 فکر کنم.

ریاضی پایه و دیف:
آموزش: کلاً رمزینه برای دیف و مبتکران امیدوار واسه حسابان تابع. اگه حسابانتون بوق باشه! حسابان مبتکران خیلی خوبه.
تست: رمزینه + 10 استاد + خوشخوان دانش آموزان ممتاز مؤلف حسین شفیع زاده
رمزینه که همه میدونن مولفش مهربان هست. 10 استاد هم که گروه مولفان مثل علی معصومی و …
یه کتاب دیگه ای هم هست که فک کنم فقط خودم میخونم هیشکی دیگه نداره! انتشارات کوله پشتی مؤلف عباس مرادی. درس و تست هست کل درس رمزینه رو گفته ولی چون نظم نداره به نظرم آموزش رمزینه بهتره. اگه کسی حوصله خوشخوانو نداره این کتاب خوبیه برای تسلط.

آمار!: آبی کانون + خوشخوان حسین شفیع. البته میگن رمزینه هم داده یکی ولی من ندیدم.

گسسته:
آموزش: رمزینه یا خوشخوان (اگه آمزشی میخواین کلاً رمزینه خیلی سر تره)
تست: خوشخوان که البته آموزشم داره ولی سطح بالاس البته یکم (معلمتون خوب باشه نیاز به رمزینه ندارین)
گاج سفیدم خیلی تعریف میکنن ازش مؤلف منصف شکری منم دارم ولی فقط گرافشو خوندم کامله.
در کل خوشخوان بسی بهتره. فکر کنم شما ها هم مثل من گیج شین کدومو بخونین. من فعلا! تصمیم دارم سه تاشو بخونم. خوشخوان البته مر حله آخره!

جبر و احتمال:
مبتکران-اندیشه سازان فرهاد ابوالقاسمی و عطالله صادقی چاپ و ویرایش جدید. هم تست داره و هم آموزش کامل کامل جبر و احتمال رو گفته.

هندسه پایه:
گاج سفید منصف شکری خیلی خوبه + اندیشه سازان هندسه 2 فرهاد ابوالقاسمی.
اندیشه سازان کاملاً از مطالب کتاب درسی استفاده کرده ولی گاج اضافات هم داره که این خوب نیست به نظر من.

تحلیلی:
آموزش: سبز کانون پایافر. تا فصل 2 که من خوندم تا الان به زبان ساده کل مطالبو درس داده. باید اسمشو بزارن تحلیلی به زبان ساده!!!
تست: گاج سفید منصف شکری

فیزیک: سری کامل اندیشه سازان پایه و پیش شرط لازم و کافیه فکر کنم. آموزش کامل + تست کافی. (البته تست سالای جدید 83 به بعد رو نداره! + خیلی سخت‌گیر میاد 2تای جلویی: پیش + 1 و 2)
اگه تست بیشتری نیاز داشته باشین گاج سفید پایه خیلی خوبه در کنار اندیشه سازان.

شیمی: سری کامل تست های مبتکران بهمن بازرگانی + خوردن خفن کتاب درسی!
خودم پارسال کتاب درسی شیمی 2 رو که میخوردم نتیجه میداد. فقط یکی تست از شیمی 2 نتونستم جواب بدم!

جز قرابت معنایی هامان سبطی و زبان فارسی همگامان و گاج سفید عربی و دین وزندگیا و دیف 2 خوشخوان و تست دیف رمزینه و و آمار رمزینه همه اینا رودارم کسی سؤالی داره میتونه بپرسه.

معلومه که خیلیا هم حتمن مخالفا
میتونن اگه پیشنهادای بیشتری دارن بزارن.
ادبیات 1 بخش و بالا جا گذاشتی:
قرابت معنایی (9 تست)
در مورد املا و لغت من می گم دکتر سبطی خوبه دیگه نیاز به تست سبز و اینام نیست.
به نظر من ادبیات آدم نباید بره سراغ کتاب درسی.
آمار:گاج هم خوبه.
بقیه رو هم تقریبا موافقم

GodFatherAmin
11-09-2009, 13:21
فیزیک 1 مبتکران غلامعلی محمودزاده خیلی خوبه براشون

ریاضی 1 گاج مشکی شاید!

1. صد درصد میتونین 80 به بالا بزنین به شرطی که درست و کامل بخونین

2. بازرگانی بهتره من سبز پیش رو که دیدم اصلا خوشم نیومد در ضمن بازرگانی کامل و متناسب ترم هست حجمش.

نظرتون درمورد پست بالایی من چیه صاحب نظران گرامی!؟
ولی من می گم شیمی پیش سبز بهتره.البته هرکی یه تیپی دوست داره.

mehdiaga
11-09-2009, 18:27
سلام دوستان
من خدا رو شکر مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان اون هم روزانه قبول شدم .
پس از 3 ماه از کابوس کتاب خریدن نجات پیدا کردم . واقعا انتخاب کتاب میان این همه صفحات تایپیک کار دشواری است. اون هایی که سال بعد کنکور دارن انشاله سال بعد بهتر از من تو یک رشته قبول بشن.

t.sunami
11-09-2009, 20:41
سلام بروبچ..بعد کلی دوری از شما میخواستم بگم من از درس هندسه پایه متنفرم...میخواستم یه کتاب معرفی کنید که مطابق با کتاب درسی باشه(یعنی یه جوری باشه که کتاب درسی رو نخونم)درضمن من دیدم بچه ها گفتن هندسه ابوالقاسمی خیلی خوبه میخواستم ببینم به درد من میخوره...درضمن من با کتاب جبرش خیلی حال کردم..تو این سبک میخوام...

میخواسنم نظرتونو دراین باره (مبتکران ابوالقاسمی) بدونم.یه توضیحی بدین..فوری.میخوام فردا بگیرم

t.sunami
11-09-2009, 20:43
کتاب تست برای شیمی پیش چی خوبه؟؟؟ آبی کانون یا بازرگان

فورا جواب بدین

fardinstar
11-09-2009, 20:56
سلام دوستان.امسال رياضي و فيزيك بدبختم كردن. براي فيزيك چاره انديشيدم ولي رياضي رو هنوز شك دارم چيكار كنم. شما براي رياضيات تجربي چه كتابي رو پيشنهاد ميكنين ؟؟ميخوام بالاي 70 درصد بزنم تا اشتباه امسالم رو تكرار نكنم.

GodFatherAmin
11-09-2009, 21:25
سلام دوستان.امسال رياضي و فيزيك بدبختم كردن. براي فيزيك چاره انديشيدم ولي رياضي رو هنوز شك دارم چيكار كنم. شما براي رياضيات تجربي چه كتابي رو پيشنهاد ميكنين ؟؟ميخوام بالاي 70 درصد بزنم تا اشتباه امسالم رو تكرار نكنم.
می گن کتاب سبز خوبه.

mostafa_360
12-09-2009, 01:24
سلام بروبچ..بعد کلی دوری از شما میخواستم بگم من از درس هندسه پایه متنفرم...میخواستم یه کتاب معرفی کنید که مطابق با کتاب درسی باشه(یعنی یه جوری باشه که کتاب درسی رو نخونم)درضمن من دیدم بچه ها گفتن هندسه ابوالقاسمی خیلی خوبه میخواستم ببینم به درد من میخوره...درضمن من با کتاب جبرش خیلی حال کردم..تو این سبک میخوام...

میخواسنم نظرتونو دراین باره (مبتکران ابوالقاسمی) بدونم.یه توضیحی بدین..فوری.میخوام فردا بگیرم

دوست عزیز در مورد کتاب های ابوالقاسمی شک نکن که حرف نداره چه جبرو احتمال چه هندسه 1و2.اصلآ سراغ گاج نرو که وقتتو تلف می کنی.البته هر کسی یه نظری داره.:31:

Mr Unknown
12-09-2009, 03:53
سلام
من پايه ي رياضيم ضعيفه يه كمي:41:
كتابي هست كه خوب توضيح داده باشه؟
اين رمزينه خوبه؟رياضي پايه هم داره؟
مرسي

skhammari
12-09-2009, 04:00
سلام
من پايه ي رياضيم ضعيفه يه كمي:41:
كتابي هست كه خوب توضيح داده باشه؟
اين رمزينه خوبه؟رياضي پايه هم داره؟
مرسي

رمزینه از لحاظ آموزش عالیه ولی فقط پیش هست .
برای پایه به نظرم ریاضی 1 رو از رو کتاب مرور کن اول .
بعد برو به قسمت تابع و دنباله و لگاریتم و مثلثات اینا که توی ریاضی 2 هست . من خودم از روی کتاب و گاج سفید خوندم .
میمونه حسابان که دوستان مبتکران نوشته ی عباس امیدوار رو پیشنهاد دادند .
موفق باشی

GodFatherAmin
12-09-2009, 08:16
کتاب تست برای شیمی پیش چی خوبه؟؟؟ آبی کانون یا بازرگان

فورا جواب بدین
بازرگانی حرف اول می زنه.
پیشم کتاب سبز خوبه.

t.sunami
12-09-2009, 10:54
سلام هندسه ابوالقاسمی یک جلده؟پایه منظورمه؟

درضمن یک سوال دیگه: ادبیات کلک (مدرسه کنکور) پیش رو میخوام بگیرم.نظرتون چیه؟؟

درضمن یه کتاب تست خیلی عالی برای ادبیات که تستای ادبیات 2 3 و پیش رو داشه باشه و بدرد بخور باشه

نه مثل آبی کانون که تست از 57 آورده و اصلا تو کتاب نیست....

من کتاب 30 سال فیزیک پیش رو گرفتم.کتاب خوبی به نظرم آمد.نظر شما چیه؟؟

خواهشا جواب مارو زود بدین..ممنون:27:

waterpolo
12-09-2009, 11:32
دوستان گاج سفید درسنامه هم داره؟

GodFatherAmin
12-09-2009, 11:34
سلام هندسه ابوالقاسمی یک جلده؟پایه منظورمه؟

درضمن یک سوال دیگه: ادبیات کلک (مدرسه کنکور) پیش رو میخوام بگیرم.نظرتون چیه؟؟

درضمن یه کتاب تست خیلی عالی برای ادبیات که تستای ادبیات 2 3 و پیش رو داشه باشه و بدرد بخور باشه

نه مثل آبی کانون که تست از 57 آورده و اصلا تو کتاب نیست....

من کتاب 30 سال فیزیک پیش رو گرفتم.کتاب خوبی به نظرم آمد.نظر شما چیه؟؟

خواهشا جواب مارو زود بدین..ممنون:27:
قبلا گفته شد ولی دوباره می گم:
در مورد ادبیان فقط این کارو کن وقتتو تلف نکن
ادبیات تستاش اینطوریه:
الف) املا و لغت (5 تست)
کتاب املا و لغت کلک معلم
البته می گن دکتر سبطی هم نوشته اگه اینطوره برای دکتر سبطی بگیر
ب) زبان فارسی (5 تست)
کتابی هست که به صورت مشترک کانون و همگامان نوشتن
پ) تاریخ ادبیات (3 تست)
کتاب تب کنکور کلک معلم
ت) آرایه‌های ادبی (3 تست)
کلک معلم
ث) قرابت معنایی (9 تست)
کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی را تهیه کن
اصلا وقتتو تلف نکن.ادبیات گسترده رو با این کارا به راحتی می تونی بالا بزنی چون 100% مطلابو با کار روی این کتابا می دونی.
هندسه 1 داره و هندسه 2. جداجدا
فیزیک کانون و گاج هر دو خوبن

GodFatherAmin
12-09-2009, 11:39

بستگی داره ولی در کل بله مثلا فیزیک 1 جلد سواله یک جلد درسنامه و پاسخ تست ها.

mitikaman
12-09-2009, 11:51
من امسال میرم سوم رشته ریاضی بهتره که از کدوم کتاب ها استفاده کنم تا به دردم بخورند

nafas
12-09-2009, 12:41

ولی اول تست میزنی
بعدش که بری جوابشو ببینی تهش درسنامه داره

گاج یک و 2شو من دارم :11:

noia
12-09-2009, 20:35
ادبیات کلک (مدرسه کنکور) پیش رو میخوام بگیرم.نظرتون چیه؟؟
من این کتاب‌رو داشتم٬ کتاب بسیار خوبی هست٬ روده درازی هم نکرده.

همون کلک رو بگیر (جلدش آبیه)؛ البته قبل از این‌که بگیری یه نگاهی بهش بنداز.

ب) زبان فارسی (5 تست)
یه کتاب هم دکتر هامون سبطی داره٬‌ که فکرکنم مالِ انتشارات اندیشه فائقِ. خودم نداشتم ولی تعریفشو شنیدم.

ث) قرابت معنایی (9 تست)
نشر الگو (زیر مجموعه‌ی انتشارات انرژی اتمی) هم یه کتاب داره از علی‌رضا عبدالمحمدی٬ کتاب خوبیه.

alitorres77
13-09-2009, 00:18
سلام.یه کتاب تست خوب برای زبان فارسی2 و یه کتاب اموزش و تست برای امار معرفی کنید.در ضمن از امار چند سوال تو کنکور می یاد؟

mostafa_360
13-09-2009, 04:33
شرمنده بچه ها 3 تا سوال داشتم:
1.من از عربی رمزینه+فن ترجمه ی نشر الگو استفاده می کنم نظرتون چیه به نظرتون عربی رمزینه ارزش وقت گذاشتن رو داره؟
2.این کتاب ریاضی کوله پشتی که میگن به درد تجربی هم میخوره؟شما ها خوندین؟در چه سطحیه؟و در اخر چند جلده؟
3.از یه کسی که رتبه ی خوبی اورده بود شنیدم که کتاب های شب کنکور تخته سیاه خیلی خوبن.شما شب کنکور های تخته سیاه رو خوندین؟
ببخشید همش سوال میکنم.

t.sunami
13-09-2009, 10:42
سلام .کتاب گسسته ی همگامان چه جوریه؟

راستش پشتیبانم آورده بودش منم یه نگاه کردم دیدم خیلی خوب نوشته .یعنی مطالب پایه رو (مرتبط) گفته 1400 تا تستم داره و آمورشش خیلی خوبه.
درضمن اینکه اگه یه تستو نتونی بزنی بهت میگه کجای درسو نمیدونی و اشکالتو رفع میکنه

حالا میخوام بدونم که با اینکه من رمزینه (کتاب کلاس) رو دارم آیا میصرفه که اینم بگیرم؟؟؟(رمزینه رو فقط یکمی خوندم و هنوز با هاش اشنا نیستم.

نظر شما؟؟؟

یه سوال دیگه اگه کتاب هندسه ابوالقاسمی رو بگیرم میتونم خوب بفهمم یا نه؟؟؟(ارزش داره)؟؟؟

alitorres77
13-09-2009, 11:50
سلام.یه کتاب تست خوب برای زبان فارسی2 و یه کتاب اموزش همراه تست برای امار مرفی کنید.در ضمن از امار چند سوال تو کنکور می یاد؟

karajboy
13-09-2009, 12:15
نظرتون درباره ی انتشارات نوبل (ایران باستان) چیه؟ کسی تا حالا خوندتش ؟

جلد 1ش (ریاضی2+آمار+مباحث موازی حسابان و دیفرانسیل پیش1) 1700 تا تست
جلد 2ش (مباحث موازی حسابان و دیفرنسیل پیش2 : مشتق و کاربرد مشتق - انتگرال) 2000 تست

برای تست ریاضی پایه اینو بگیرم بهتره یا جلد3 رمزینه ؟؟؟ چون معلمم بهم گفته نوبل بگیر، موندم چیکار کنم !

sarinagasemi
13-09-2009, 16:16
نظرتون درباره ادبیات کتاب سبز چیه
کلک معلمو دارم به نظر شما کافیه یا اینم بگیرم

GodFatherAmin
13-09-2009, 18:04
سلام.یه کتاب تست خوب برای زبان فارسی2 و یه کتاب اموزش و تست برای امار معرفی کنید.در ضمن از امار چند سوال تو کنکور می یاد؟
آمار گاح 2 تا سوال میاد.

GodFatherAmin
13-09-2009, 18:06
سلام .کتاب گسسته ی همگامان چه جوریه؟

راستش پشتیبانم آورده بودش منم یه نگاه کردم دیدم خیلی خوب نوشته .یعنی مطالب پایه رو (مرتبط) گفته 1400 تا تستم داره و آمورشش خیلی خوبه.
درضمن اینکه اگه یه تستو نتونی بزنی بهت میگه کجای درسو نمیدونی و اشکالتو رفع میکنه

حالا میخوام بدونم که با اینکه من رمزینه (کتاب کلاس) رو دارم آیا میصرفه که اینم بگیرم؟؟؟(رمزینه رو فقط یکمی خوندم و هنوز با هاش اشنا نیستم.

نظر شما؟؟؟

یه سوال دیگه اگه کتاب هندسه ابوالقاسمی رو بگیرم میتونم خوب بفهمم یا نه؟؟؟(ارزش داره)؟؟؟
روی کتاب وسواس نداشته باش وقتی رمزینه داری دیگه نیازی نیست کتاب دیگه بخری.مگه اینکه از اون کتاب خوشت نیاد.

GodFatherAmin
13-09-2009, 20:32
نظرتون درباره ادبیات کتاب سبز چیه
کلک معلمو دارم به نظر شما کافیه یا اینم بگیرم
قبلا گفته شد ولی دوباره می گم:
ادبیات تستاش اینطوریه:
الف) املا و لغت (5 تست)
کتاب املا و لغت کلک معلم
ب) زبان فارسی (5 تست)
پ) تاریخ ادبیات (3 تست)
کتاب تب کنکور کلک معلم
کلک معلم
ث) قرابت معنایی (9 تست)

t.sunami
13-09-2009, 20:36
سلام دوستان

یه سوال از GodFather AMINعزیز داشتم.دوست من چون شما رتبه ی 2 رقمی بودی و تجربه ی کافی رو هم داری یه خواهش دارم از شما کدوم کتاب های زیر رو بگیرم..(چون میخوام زود کتابامو بگیرم نظرم همون نظر شماست.پس بهترینشو معرفی کنید)

1-عربی (آموزشی)؟؟؟
2-تست شیمی پایه؟؟؟
3-تست شیمی پیش؟؟؟
4-تست فیزیک پیش؟؟؟

5- کتاب آموزشی عالی برای تحلیلی به طوری که ... هم بفهمه می خواستم+یه کتاب تست هم معرفی کنید
6-کتاب کنکورتو قورت بده در چه موردیه؟؟؟قیمت؟؟؟

ممنون میشم زود بگین

t.sunami
13-09-2009, 20:42
کتاب کلاس دیف 2 رمزینه دقیقا کی میاد؟؟؟(تاریخ دقیق)

تا آخر این هفته میاد؟؟؟؟

هندسه تحلیلی چطور ؟؟اوونم بگین

eblisandenzo
13-09-2009, 22:02
سلام.یه کتاب تست خوب برای زبان فارسی2 و یه کتاب اموزش همراه تست برای امار مرفی کنید.در ضمن از امار چند سوال تو کنکور می یاد؟

سلام دوست عزیز من کتاب زبان فارسی نوبل رو پیشنهاد میکنم که نویسندش اسماعیل محمدزاده هستش که معلم خودمون بود البته این کتاب تو قرابت معنایی خیلی معروف هستش اما زبان فارسیش هم خوبه

برای آمار پیشنهادی ندارم اما تو کنکور به صورت متغیر سوال میاد مثلا 85 و 86 از آمار 2 تا سوال اومده . در 87 هم فکر کنم تا در 88 هم فکر کنم 3تا .

ehsan_manu
13-09-2009, 23:50

تا آخر این هفته میاد؟؟؟؟

سلام
کتابهای رمزینه چه جورین؟
مولفاشون کیان ؟
توضیح می دی؟

shabeashegha
14-09-2009, 00:33
نظرتون درباره ی انتشارات نوبل (ایران باستان) چیه؟ کسی تا حالا خوندتش ؟

جلد 1ش (ریاضی2+آمار+مباحث موازی حسابان و دیفرانسیل پیش1) 1700 تا تست
جلد 2ش (مباحث موازی حسابان و دیفرنسیل پیش2 : مشتق و کاربرد مشتق - انتگرال) 2000 تست

برای تست ریاضی پایه اینو بگیرم بهتره یا جلد3 رمزینه ؟؟؟ چون معلمم بهم گفته نوبل بگیر، موندم چیکار کنم !

من ریاضی تجربیشو استفاده کردم راضی بودم . تستاش مفهومیه .

GodFatherAmin
14-09-2009, 06:40
سلام دوستان

یه سوال از GodFather AMINعزیز داشتم.دوست من چون شما رتبه ی 2 رقمی بودی و تجربه ی کافی رو هم داری یه خواهش دارم از شما کدوم کتاب های زیر رو بگیرم..(چون میخوام زود کتابامو بگیرم نظرم همون نظر شماست.پس بهترینشو معرفی کنید)

1-عربی (آموزشی)؟؟؟
2-تست شیمی پایه؟؟؟
3-تست شیمی پیش؟؟؟
4-تست فیزیک پیش؟؟؟

5- کتاب آموزشی عالی برای تحلیلی به طوری که ... هم بفهمه می خواستم+یه کتاب تست هم معرفی کنید
6-کتاب کنکورتو قورت بده در چه موردیه؟؟؟قیمت؟؟؟

ممنون میشم زود بگین
سلام من قصد داشتم کتاب هایی را که خوندم و ازشون راضی بودم را بنویسم ولی وقت تاپیک آقا مهدی رو دیدم:

دیگه منصرف شدم چون ایشون به بهترین شکل کتاب ها رو اورده که مورد تایید منم هست.

t.sunami
14-09-2009, 10:46
;کتاب تست چی؟؟؟

اوونارو فکر نکنم معرفی کرده باشه..از مهدی هم ممنونم ولی اگه میشه یه توضیحی برای کتاب تست بدین

=====================

دوست من رمزینه 2 مدل کتاب چاپ کرده .یکی کتابای تست هست که من فقط جلد 1 و 3 شو دارم و هنز شروع نکردم به تستاش و دیگری کتابای کلاسش هست که به نظر من اگه وقت براشون بزاری کتابای خیلی خوبی هستن . کتاب دیفرانسیلش جز کتابای تاپ بازار هست. اگه سوالی داری درخدمتم

timsar jackson
14-09-2009, 10:59

تا آخر این هفته میاد؟؟؟؟

گفتن تا اول مهر میاد....

ولی اصلا معلوم نیست اگه میخوای شماره ی مهندس مهربان یا شهریار قبادی رو بهت بدم زنگ بزن از خودشون بپرس

t.sunami
14-09-2009, 12:04
گفتن تا اول مهر میاد....

ولی اصلا معلوم نیست اگه میخوای شماره ی مهندس مهربان یا شهریار قبادی رو بهت بدم زنگ بزن از خودشون بپرس

اگه بدی ممنون می شم.فقط جواب میدن؟؟آخه بعضیاشون جواب آدمو نمیدن

navid_ir
14-09-2009, 12:41
اگه بدی ممنون می شم.فقط جواب میدن؟؟آخه بعضیاشون جواب آدمو نمیدن
سلام ....من زنگ میزدم قبلا جواب نمیدادن ..حالا شما امتحان کن...
09121448631:مهربان

GodFatherAmin
14-09-2009, 12:53
;کتاب تست چی؟؟؟

اوونارو فکر نکنم معرفی کرده باشه..از مهدی هم ممنونم ولی اگه میشه یه توضیحی برای کتاب تست بدین

=====================

دوست من رمزینه 2 مدل کتاب چاپ کرده .یکی کتابای تست هست که من فقط جلد 1 و 3 شو دارم و هنز شروع نکردم به تستاش و دیگری کتابای کلاسش هست که به نظر من اگه وقت براشون بزاری کتابای خیلی خوبی هستن . کتاب دیفرانسیلش جز کتابای تاپ بازار هست. اگه سوالی داری درخدمتم

همه تو اون پست توضیح داده شده.

timsar jackson
14-09-2009, 13:25
اگه بدی ممنون می شم.فقط جواب میدن؟؟آخه بعضیاشون جواب آدمو نمیدن شماره ی مهربان رو که دوستمون بهت داد

این شماره ی قبادی 09121785436 بهتر از مهربان جواب میده...

اگه جواب نداد با همه دوستات هماهنگ کن همش بهش اس ام اس بدین برین رو مخش جوابتونو بده : دی

MRTZ HSV
14-09-2009, 14:54
نظرتون درباره کتاب ادبیات سبز گاج چیه؟
برای ادبیات کتاب کلی چی معرفی میکنید؟

timsar jackson
14-09-2009, 15:08

خوبه

برای ادبیات کتاب کلی چی معرفی میکنید؟ کتاب کلی منظورتون چیه؟ تست کلی؟ اگه آره بانک تست اندیشه فائق

GodFatherAmin
14-09-2009, 15:31
برای ادبیات کتاب کلی چی معرفی میکنید؟
چندین بار گفتم ولی دوباره می گم:
ادبیات تستاش اینطوریه:
الف) املا و لغت (5 تست)
کتاب املا و لغت کلک معلم
ب) زبان فارسی (5 تست)
پ) تاریخ ادبیات (3 تست)
کتاب تب کنکور کلک معلم
کلک معلم
ث) قرابت معنایی (9 تست)

new life
14-09-2009, 16:37
دوستان اینجانب اعلام میکنم که انقدر که کتاب معرفی شد رسما قاطی کردم
حالا شما رو نمی دونم
فکر کنم اخر سر کنکور به جای تست اسم کتابا بیاد تو ذهنم !!!!!

GodFatherAmin
14-09-2009, 16:50
دوستان اینجانب اعلام میکنم که انقدر که کتاب معرفی شد رسما قاطی کردم
حالا شما رو نمی دونم
فکر کنم اخر سر کنکور به جای تست اسم کتابا بیاد تو ذهنم !!!!!
روی کتاب وسواس نشون نده همین کنکور 88 دوستان کنکوری همون سال تا هفته آخر داشتن به هم کتاب معرفی می کردن مثلا فکر می کردن اگه به جای کتاب کانون، گاج بگیرن آسمون به زمین می رسه نمی دونن بعضی ها تو دهاتا حتی کتاب درسی به زور گیرشون میاد یه جزوه پاره پوره دستشون برسه خدا رو شکر می کنن.

اینم خونه رستگار رحمانی نفر اول تجربی و زبان:

t.sunami
14-09-2009, 19:42
GODFATHER جان اگه میشه کتابایی که خودت میخونی رو بزار..کتابای آقا مهدی رو خوندم.

یه توضیحی در مورد کتابای تست مهندس بازرگان میدی؟؟چه کوریه که این قدر جواب داده؟؟؟

تستاش چه جوریه؟؟؟اگه میشه یه صفحه ازش بزار ببینیم.درضمن برای تست پیش شیمی کتاب سبزو بگیرم؟؟
اخه خودتون معرفی کردین.میخوام بدونم دلیل برتریش چیه؟؟

دوستان آقای قبادی جواب منو نداد فکر کنم باید با هم بهش اس ام اس بدیم..پایه هستید.؟

timsar jackson
14-09-2009, 22:29
دوستان آقای قبادی جواب منو نداد فکر کنم باید با هم بهش اس ام اس بدیم..پایه هستید.؟

نه بابا چرا میخوای بهش زنگ بزنی؟ ولشون کن یه کتاب نوشتن فکر کردن....

هر وقت کتابش بیاد میاد دیگه اگه نیومدم مهم نیس کتاب انتشارات کوله پشتی (عباس مرادی) رو بگیر...

herfei2008
14-09-2009, 22:46
سلام یه خبر فوری

سایت رمزینه هک شده

herfei2008
14-09-2009, 22:58
خبرش تکراری بود قبلا اقا مهدی گذاشته بودند

(آخه من تازه فهمیدم )

mostafa_360
15-09-2009, 01:24
شرمنده بچه ها 3 تا سوال داشتم:
1.من از عربی رمزینه+فن ترجمه ی نشر الگو استفاده می کنم نظرتون چیه به نظرتون عربی رمزینه ارزش وقت گذاشتن رو داره؟
2.این کتاب ریاضی کوله پشتی که میگن به درد تجربی هم میخوره؟شما ها خوندین؟در چه سطحیه؟و در اخر چند جلده؟
3.از یه کسی که رتبه ی خوبی اورده بود شنیدم که کتاب های شب کنکور تخته سیاه خیلی خوبن.شما شب کنکور های تخته سیاه رو خوندین؟
ببخشید همش سوال میکنم.

کسی نبود جواب سوال ما رو بده؟.اگه ممکنه لا اقل جواب سوال اولم رو بدین ممنون میشم.

mostafa_360
15-09-2009, 01:56
خبرش تکراری بود قبلا اقا مهدی گذاشته بودند

(آخه من تازه فهمیدم )

سایت رمزینه تا حالا 2 بار هک شده مثل این که کسی با اقای قبادی پدر کشتگی داره:31:

elhameli
15-09-2009, 08:10
سلام بچه ها
کسی کتاب تست خوب برای عربی میشناسه که دارای این مشخصات باشه
1- تست هاش نه آسون باشه نه زیاد سخت
2-پاسخنامه درست و حسابی داشته باشه .
3- نوع طبقه بندی تست ها به صورت مبحث فعل و اسم و.. باشه
4- پاسخنامه طوری باشه اگه بخش ثلاثی مجرد و مزید رو چواب داده باشه نیاد بگه به دلیل اعلال جواب گزینه 2 هست منظورم اینکه تست ها با جوابش در محدوده خود مبحث باشه و پرش به مباحث جلوترکتاب نکرده باشه
ممنون مشم راهنمایی کنید

mohsen_blid
15-09-2009, 14:56
سلام خسته نباشید به تمام دوستان عزیز
والا من قصد این رو دارم سال 89 در رشته پزشکی قبول بشم و همت هم کردم و شروع کردم
اما
اما بلاخره برای رسیدن به این رتبه می بایست بهترین کتاب ها و جزوات اموزشی تستی رو داشت اللخصوص که کمی هم از مدرسه به دور بودیم و خودخوان بودیم

میخوام بدونم برای هر یک از کتاب ها در رشته تجربی کدوم کتاب های اموزشی رو باید بگیرم میخواستم کلی باشه تا دوستانی که مثل من هم قصد دارند شروع به خواندن تکمیلی کنند نیز بدون سرچ انچنانی مطلب را شسته رفته تحویل بگیرند

ریاضی ==>هم اموزش داده باشه هم تست داشته باشه جوری که نکات ریز نیز گفته شده باشه
زیست==> مفهومی باشه و ریز نکات در اون گنجانده شده باشه
عربی==> شرح کاملی داده باشه و بتونه یک شخص رو در مرتبه d به مرتبه b برسونه
زبان خارجه==> اموزش کاملی از تمام گرامر های مورد نیاز داشته باشه روش ها برتری رو در زمان تست زنی داشته باشه
فیزیک ==> از زیر و بم کار ما رو اشنا کنه و همچنین روش هایی که به سرعت به جواب میرسیم رو نشان بده
شیمی==> مثل فیزیک + تست های مهم و مفهومی
ادبیات==> از همه نوع ادم رو کمک کنه املایی زیان دستوری معنایی و ....

ممنون میشم دوستان در یک نگاه بهترین رو برام بگن که یکجا تهیه کنم خیالم رو راحت کنم بعضی از کتاب ها رو دارم که بدردم میخوره ولی کلی گفتم که اگر ایرادی دارم از روی اون تصحیح کنم

eblisandenzo
15-09-2009, 15:21
اما
اما بلاخره برای رسیدن به این رتبه می بایست بهترین کتاب ها و جزوات اموزشی تستی رو داشت اللخصوص که کمی هم از مدرسه به دور بودیم و خودخوان بودیم

میخوام بدونم برای هر یک از کتاب ها در رشته تجربی کدوم کتاب های اموزشی رو باید بگیرم میخواستم کلی باشه تا دوستانی که مثل من هم قصد دارند شروع به خواندن تکمیلی کنند نیز بدون سرچ انچنانی مطلب را شسته رفته تحویل بگیرند

ریاضی ==>هم اموزش داده باشه هم تست داشته باشه جوری که نکات ریز نیز گفته شده باشه
زبان خارجه==> اموزش کاملی از تمام گرامر های مورد نیاز داشته باشه روش ها برتری رو در زمان تست زنی داشته باشه
فیزیک ==> از زیر و بم کار ما رو اشنا کنه و همچنین روش هایی که به سرعت به جواب میرسیم رو نشان بده

ممنون میشم دوستان در یک نگاه بهترین رو برام بگن که یکجا تهیه کنم خیالم رو راحت کنم بعضی از کتاب ها رو دارم که بدردم میخوره ولی کلی گفتم که اگر ایرادی دارم از روی اون تصحیح کنم

سلام رفیق . امیدوارم که بتونی با عزم و تلاشت به هدفت برسی اما پیشنهاد برای کتاب :

زیست ==== کتاب بانک سوالات گربه ( البته من ریاضی هستم ولی شنیدم و دیدم که رتبه ای خوب از این کتاب استفاده می کنن)

عربی === کتاب مبتکران مولف ایاد فیلی

شیمی ==== مبتکران مهندس بهمن بازرگان ( در شیمی 2و3و پیش حرف اول رو میزنه )

ادبیات ==== انتشارات نوبل . کتاب جامع کنکور نوشته اسماعیل محمد زاده ( این کتاب تو قسمت قرابت معنایی فوقالعاده هستش البته توضیحات ۀموزشی نداره و فقط جواب کامل تست رو داره . آقای محمد زاده معلم خود ما هم بوده . البته این کتاب تو زبان فارسی زیاد قوی نیست)

نکته: در مورد ادبیات اگه سطحت بالا هستش بگو تا یه کتاب درست درمون که برای تست دوره ای مناسب هست معرفی کنم .

نکته2: در مورد فیزیک و ریاضی و زبان بهتر بچه های دیگه معرفی کنن چون من خوشخوان میزنم و شاید خوشخوان خواسته شما رو براورده نکنه .

نکته 3: برای کنکور احتیاج به بهترین جزوه ها و تستهای آموزشی نیست . شما اطمینان داشته باش اگر کتابت رو خوب بخونی و از حاشیه های 1سالی که در پیش داری اجتناب کنی بهترین رتبه رو میاری :20:

سلام بچه ها
4- پاسخنامه طوری باشه اگه بخش ثلاثی مجرد و مزید رو چواب داده باشه نیاد بگه به دلیل اعلال جواب گزینه 2 هست منظورم اینکه تست ها با جوابش در محدوده خود مبحث باشه و پرش به مباحث جلوترکتاب نکرده باشه
ممنون مشم راهنمایی کنید

دوست عزیز کتاب جامع عربی کنکور گاج تقریبا همه چیزهایی که شما طلب میکنی رو داره . حالا عجله نکن وایسا بچه های دیگه هم بیان نظر بدن تا بهترین کتاب رو بخری:31:

راستی دوستان یه سر به لینک توی امضا بزنین

reza-atom
15-09-2009, 16:19
سلام بچه ها
ممنون مشم راهنمایی کنید

من خودم "عربي عمومي كنكور" گاج سفيد رو دارم كه شامل همه اين مباحثه 500 صفحست!فقط تست كه رانماي تست زدن رو هم داره ! يه نگاه بندازي بد نيست !:19:

herfei2008
15-09-2009, 22:47
سایت رمزینه تا حالا 2 بار هک شده مثل این که کسی با اقای قبادی پدر کشتگی داره:31:

به شرطی سر همین ماجرا دوباره کتاب دیف 2 رو چاپ نکنن و بگن وقتی سایت درست شد . آخه کلی پشت جلد کتاباشون این سایتو تبلیغ کردن

ehsan_manu
15-09-2009, 23:38
راستی دوستان یه سر به لینک توی امضا بزنین [/B]
سر زدیم
شما تابستون گزینه 2 بودی؟

mostafa_360
16-09-2009, 02:20
اما

برای اموزش زیست می تونی از کتاب های مهر و ماه تالیف دکتر اختیاری استفاده کنی.برای تست هم از کتاب های زیست انتشارات خیلی سبز استفاده کن که واقعآ مفومی هستند البته زیست 1(سال دوم)و پیش 1 کتاب خیلی سبز اموزش هم داره که خیلی عالیه.اصلآ سراغ کتاب زیست گربه نرو که پولتو حروم می کنی.در ضمن مستمر خوندن تو زیست خیلی مهمه.سعی کن لا اقل در هفته 10 ساعت زیست بخونی.
بقیه ی کتاب ها رو هم با چرخ زدن تو همین تاپیک پیدا می کنی.

GodFatherAmin
16-09-2009, 12:47
اما

سلام امیدوارم موفق باشی و تو تاپیک کنکور 89 پزشکی تهران قبول شده باشی.
ریاضی:کتاب سبز
زیست:بهترین کتاب، کتاب سبز
زبان خارجه:جامع زبان انگلیسی کتاب سبز و برای بعد از عید هم کم حجم و مقوی کتاب سبز
فیزیک:
شیمی:مبتکران
ادبیات:چندین بار گفتم دوباره می گم:
ادبیات تستاش اینطوریه:
الف) املا و لغت (5 تست)
کتاب املا و لغت کلک معلم
ب) زبان فارسی (5 تست)
پ) تاریخ ادبیات (3 تست)
کتاب تب کنکور کلک معلم
کلک معلم
ث) قرابت معنایی (9 تست)
اصلا وقتتو تلف نکن.ادبیات گسترده رو با این کارا به راحتی می تونی بالا بزنی چون 100% مطلابو، با کار روی این کتابا می دونی.
فکر نکن ادبیات تعداد کتاباش زیاده این کتابا حجمش کمه.به غیر از کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی

w0rm
16-09-2009, 20:17
تاپيك رو تا حدودي خوندم؛
به نظرتون برا فيزيك رشته رياضي (فيزيك پيش و سوم ...) من چي بخونم ؟
ميخوام قشنگ توضيح داده باشه و كامل (سر جلسه كم نيارم )

(مبتكران گاج فار رمزينه ....)

:20:

GodFatherAmin
16-09-2009, 20:47
تاپيك رو تا حدودي خوندم؛

(مبتكران گاج فار رمزينه ....)

:20:
می گن رمزینه خوبه من نداشتم نمی دونم.

timsar jackson
16-09-2009, 21:13

انرژی اتمی

GodFatherAmin
17-09-2009, 07:37
انرژی اتمی
مگه قبلاً نظرتون رو رمزینه نبود؟

new life
17-09-2009, 08:51
دوستان اگر من زبان فارسیم زیر خط فقر باشه ممکنه یک کتابی معرفی کنید که تست خیلی سطح بالا داشته باشه اموزش هم بده ؟گاج رو دیدم توضیحاتش مثل کتابه !

GodFatherAmin
17-09-2009, 09:01
دوستان اگر من زبان فارسیم زیر خط فقر باشه ممکنه یک کتابی معرفی کنید که تست خیلی سطح بالا داشته باشه اموزش هم بده ؟گاج رو دیدم توضیحاتش مثل کتابه !
کتاب مشترک کانون و همگامان معرکس.:46:

ehsan_manu
17-09-2009, 10:55
از بچه های تهرانی سوال دارم
دبیران مدارس علامه حلی(تیز هوشان) کیان؟
خیلی مهمه هر کس می دونی لطفا اسماشونو بگه
مر30

timsar jackson
17-09-2009, 14:02
مگه قبلاً نظرتون رو رمزینه نبود؟

بله اما چند وقت پیش به معلم فیزیکم زنگ زدم این کتابو بهم معرفی کرد...

fateme_rauf
17-09-2009, 17:34
سلام،من دارم واسه کنکور ریاضی و زبان خودمو آماده می کنم،دنبال یه کتاب تست خوب انگلیسی می گردم برای زبان تخصصی .کتاب جامع تست انگلیسی انتشارات سبز واسه کنکور ریاضی چطوره؟بهترینشون کدومه؟

Ship Storm
17-09-2009, 22:00
سلام بر دوستان عزیز
منابع کنکور علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی رشته نرم افزار (کارشناسی ناپیوسته) چیه؟
ممنون

elhameli
17-09-2009, 23:39
سلام بر دوستان عزیز
منابع کنکور علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی رشته نرم افزار (کارشناسی ناپیوسته) چیه؟
ممنون

برو این سایت خودت همه چی رو میفهمی:31:

timsar jackson
18-09-2009, 04:18
سلام،من دارم واسه کنکور ریاضی و زبان خودمو آماده می کنم،دنبال یه کتاب تست خوب انگلیسی می گردم برای زبان تخصصی .کتاب جامع تست انگلیسی انتشارات سبز واسه کنکور ریاضی چطوره؟بهترینشون کدومه؟

همین کتابی که گفتین خوبه

mostafa_360
19-09-2009, 01:57
همین کتابی که گفتین خوبه

مبتکران یه مجموعه ی 4 جلدی تالیف دکتر شهاب اناری برای زبان تخصصی داره.معرکس.اگه روی این 4 جلد مسلط بشی کنکور رو ضربه فنی میکنی.کتاب سبز هم خیلی عالیه اما به نظرم برای زبان عمومی بهتره.بازم میل خودته دوست عزیز.

timsar jackson
19-09-2009, 11:44
کتاب آیات و نکات گاج که میگین خوبه همینه؟

GodFatherAmin
19-09-2009, 11:57

بله همینه.

GodFatherAmin
19-09-2009, 11:58
عجیبه گاج همیشه توی شهریور کتاب دینی ویرایش جدیدشو می داد نمی دون چرا الان نداده.

GodFatherAmin
19-09-2009, 12:00
دوستان،لطفاً فیزیک 1 و ریاضی 1 و ... هم برای بچه های سال اول معرفی کنند.

reza-atom
19-09-2009, 13:30
سلام
ميشه يه سايت كتاب فروشي معرفي كنيد واسه كتابهاي كمك درسي (بجز آدينه و پدرام بوك)

يه سايت هم خواهشا بگين كه آموزش شيمي دوم دبيرستان (انديشه سازان_ بهمن بازرگاني) رو داشته باشه!

ممنون ....

new life
19-09-2009, 13:45
عجیبه گاج همیشه توی شهریور کتاب دینی ویرایش جدیدشو می داد نمی دون چرا الان نداده.
اخ اخ خوب شد گفتی من الان فهمیدم که کتاب چاپ 1387 گاج و خریدم حالا چکار کنم:42: باید برم عوض کنم ؟ خیلی تفاوت میکنه؟
ای باباااااااااااااااااااااا اااا

GodFatherAmin
19-09-2009, 14:08
اخ اخ خوب شد گفتی من الان فهمیدم که کتاب چاپ 1387 گاج و خریدم حالا چکار کنم:42: باید برم عوض کنم ؟ خیلی تفاوت میکنه؟
ای باباااااااااااااااااااااا اااا

نه بابا تست های سال قبلشو(کنکورها رو) فقط آخر کتاب اضافه می کنه.

azimzade
19-09-2009, 15:48
های
بچه ها من برا اول مهر میخوام یک کتاب حسابان خوب بگیرم(الان میگین این سوال 1000بار جواب داده شده):2:.آخه همه میگن اگه سطحت بالاس اون یکی کتاب ،اگه اینطوری هستی این یکی کتاب و... :41:. فکر کنم اگه خودم آموزش و سوالای چند تا کتابو هم زمان ببینم راحتتر بتونم تشخیص بدم کدوم بدردم میخوره:46:
پس اگه میشه از هر کتابی که فکر میکنیید خوبه چندصفحه از یک مبحث معین رو از هر کدوم بذارین تا یک مقایسه هم خودم بتونم بکنم:8:
مرسی:11:

herfei2008
19-09-2009, 16:07

من کتابشو دیدم به نظر من که کتاب آنچنان تعریفی هم نیست .

مولفش یه نگاه به تفسیر نمونه و ... کرده و کتابو نوشته :31:

herfei2008
19-09-2009, 16:13
کسی خبر نداره آخرش این رمزینه تا اوایل مهر دیف 2 رو میده یا بازم می خواهد ملتو بذاره سر کار ؟؟؟؟؟ :20:

GodFatherAmin
19-09-2009, 16:19
های
بچه ها من برا اول مهر میخوام یک کتاب حسابان خوب بگیرم(الان میگین این سوال 1000بار جواب داده شده):2:.آخه همه میگن اگه سطحت بالاس اون یکی کتاب ،اگه اینطوری هستی این یکی کتاب و... :41:. فکر کنم اگه خودم آموزش و سوالای چند تا کتابو هم زمان ببینم راحتتر بتونم تشخیص بدم کدوم بدردم میخوره:46:
پس اگه میشه از هر کتابی که فکر میکنیید خوبه چندصفحه از یک مبحث معین رو از هر کدوم بذارین تا یک مقایسه هم خودم بتونم بکنم:8:
مرسی:11:
میری سوم یا پیش دانشگاهی؟

GodFatherAmin
19-09-2009, 16:23
من کتابشو دیدم به نظر من که کتاب آنچنان تعریفی هم نیست .

مولفش یه نگاه به تفسیر نمونه و ... کرده و کتابو نوشته :31:

اتفاقاً خیلی کتاب خوبیه، من خیلی کتاب دینی خوندم از جمله کتاب سبز و رمزینه و انرژی اتمی و ... بیشترشون توحید ها رو غلط نوشتن مثلا این آیه چیه توحید عمیله یا نظریه یا ... و یا اصلا ننوشتن ولی این کتاب غلط تو این زمینه ها نداشت.و یا موارد دیگر.

GodFatherAmin
19-09-2009, 16:24
کسی خبر نداره آخرش این رمزینه تا اوایل مهر دیف 2 رو میده یا بازم می خواهد ملتو بذاره سر کار ؟؟؟؟؟ :20:
موسسه دروغگوییه.
من که می گفتن زبان فارسیش بهترین کتابشه خوندم به چرت بودن کتاباش پی بردم.
البته می گن گروه ریاضیات و فیزیکش خوبه.

azimzade
19-09-2009, 16:26
میری سوم یا پیش دانشگاهی؟
سوم میرم:40:

GodFatherAmin
19-09-2009, 16:35
سوم میرم:40:
چون تمام مطالب حسابان در دیفرانسیل به طور پیشرفته تر اورده می شه خیلی کم براش کتاب می زنن.
ولی در کل چند تا کتاب هست که از جمله سید موسوی که توصیه نمی کنم چون به درد 50 سال پیش می خوره ولی کتاب اندیشه سازان که الان مبتکران چاپ می کنه خوبه یه دکتری نوشته بود فکر کنم اسمش دکتر نونهال آذر بود.

مهسا.ش
19-09-2009, 20:01
برای درس عربی ادبیات شیمی2 فیزیک و زبان چه کتابایی خوبه؟؟؟؟؟

timsar jackson
19-09-2009, 20:38

اینا نظر منه:

عربی:آموزش: عربی به زبان ساده. انتشارات میتکران .نویسنده:ایادفیلی تست: گاج سفید

ادبیات: همون چند تا کتابی که godfatheramin معرفی کردن که ایناست:

الف) املا و لغت (5 تست)
کتاب املا و لغت کلک معلم
ب) زبان فارسی (5 تست)
پ) تاریخ ادبیات (3 تست)
کتاب تب کنکور کلک معلم
کلک معلم
ث) قرابت معنایی (9 تست)

شیمی: آموزش و تست هر دو کتاب های مهندس بازرگانی(مبتکران)

فیزیک:انرژی اتمی

زبان:تقریبا همه کتابا خوبه: زبان جامع انتشارات کتاب سبز- مبتکران(شهاب اناری)-شبقره..

t.sunami
19-09-2009, 21:49
godfatehr من به توصیه شما دوست عزیز گوش کردم و کتاب تست شیمی پیش خیلی سبز (2جلد (شیمی پیش 1و2))رو گرفتم...واسه شیمی 3 و2 هم منتکران گرفتم .میگم تستای بازرگان بهتر ازانتشارات خیلی سبز نیست؟؟؟

به نظرم مبتکران دقیقتر کار کرده؟؟نظر شما چیه؟؟

هندسه تحلیلی رمزینه (کتاب کلاس) خوبه؟؟؟می خوام توپ توضیح داده باشه؟؟؟(روی واژه توپ تاکید دارم)اگر نه چی خوبه؟؟؟؟

درضمن متن کتاب فیزیک1 و 2 دبیرستان مهمه؟؟یعنی باید اوونارو هم دقیق برسی کنم؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا جواب سوالامو زود زود بدین

DR.bita
19-09-2009, 22:04
سلام من رشتم تجربیه میخوام امسال پزشکی قبول بشم یه کتاب اموزشی برای ریاضی بهم معرفی کنید لطفا؟!!یه چیزی تو مایه ها فیزیک رمزینه

timsar jackson
19-09-2009, 22:21
هندسه تحلیلی رمزینه (کتاب کلاس) خوبه؟؟؟می خوام توپ توضیح داده باشه؟؟؟(روی واژه توپ تاکید دارم)اگر نه چی خوبه؟؟؟؟

به نظر من خوب و کامل درس داده..

lord mostafa
19-09-2009, 23:34
ادبیات :
به نظر من فقط و فقط تا 2 ماه به کنکور کتاب درسی رو فول یاد بگیر ( خط به خط ) و زیر نکات کلیدی خط بکش و خودت قسمت های مهم رو خلاصه برداری کن بعد 2 ماه به کنکور خلاصه ها رو بخون به همراه کلک تاریخ ادبیات و املا و واژه
من به این روش عمل کردم و تو کنکور 64 زدم که فکر کنم برای کنکور امسال بد نبود

عربی :
کتاب درسی اولویت اولت باشه با یه جزوه ی خوب
تو عربی تکنیک تست زنی خیلی مهمه
مخصوصا مخصوصا تکنیک حذف گزینه
که یه تست 1 دقیقه ای رو تو 20 ثانیه میزنی
به نظرم OTN خوب باشه
من عربی رو 73 زدم

شیمی : مبتکران و مطالعه دقیق کتاب خط به خط

فیزیک : کتاب سفید گاج
ما تستا رو زوج و فرد میکردیم بعد یا زوجا یا فردا رو میزدیم
نکته مهم : تا یه تست رو کامل نفهمیدی نرو بعدی
به این روش فیزیکت عالی میشه
من 76 زدم

زبان : من زبانم تعطیل بود گند زد به رتبم ! توصیه ای ندارم

mkharchang
20-09-2009, 00:47
سلام

میشه یه کتاب تست خوب ادبیات و ریاضی تجربی و فیزیک تجربی و عربی بهم معرفی کنید؟

ادبیات انتشارات خیلی سبز خوبه یا نه؟

ممنون

mkharchang
20-09-2009, 01:09
سلام

میشه یه کتاب تست خوب ادبیات و ریاضی تجربی و فیزیک تجربی و عربی بهم معرفی کنید؟

ادبیات انتشارات خیلی سبز خوبه یا نه؟

ممنون