PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

mehdi_7070
05-07-2009, 16:42
بچه ها برای اموزش عربی چی خوبه؟!
مبتکران خوبه؟!
جامع هست؟!
برای خود ادبیات کتاب بگیرم خوبه؟!
اخه میگن دیگه از کتاب سوال نمیاد تو کنکور!همش مفهومیه!
راهنمایی کنید!
شیمی چی؟
من سال دوم رو اصلا نخوندم!
درباره کتاب مهندس بازرگان بیشتر توضیح بدید!
اینکه واسه هر سال باید جدا بخریم یا نه!
توي اين سه تا پست مي‌تونيد جواب سوالاتون را پيدا كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fnmtebyan
05-07-2009, 17:06
خواهش می‌کنم.

به نظر من که توضیحاتش لازم و کافی هست. نه زیاد وارد مباحث تفسیر و شان نزول و ... شده نه این‌که مطالب اصلی را نگفته باشه. بعضی موارد هست که شما چاره‌ای جز حفظ کردن ندارید! چون تست فقط قسمتی از آیه را به شما می‌ده که ازش سوالی نمی‌ده:31:. بعضی آیات هم خیلی مثل هم هستند. به عبارت دیگه باید با ترجمه‌ی آیه عین متن کتاب برخورد کنید. این‌جوری حداقل 80٪ تست‌های آیات را جواب می‌دهید. می‌مونه دو سه تا تست که معمولا پیام آیه را خواسته و جملاتش یه خورده قلمبه سلمبه هست (که معمولا توی هیچ کتابی پیدا نمی‌کنید!) که برمی‌گرده به مفهوم و ترجمه آیه.

در کل به نظر من کتاب مفیدی بود و حداقل طرز نگاه من به نکات (ریز) آیات را عوض کرد.

این‌که گفتید پیام آیه را نفهمیدید اگه با مثال بگید بهتر می‌تونم کمکتون کنم.
اگه دلیل و این چیزا می‌خواهید، یک سری کتاب هست دیدم همین موسسه‌ی آقای قرائتی (اسمش چی بود؟!:دی) چاپ کرده و فکر کنم تفسیر نور را به همراه شان نزول و پیام و چیزهای دیگه اورده. فقط حجمش خیلی زیاده (گمونم دین و زندگی دوم اون 300-400 صفحه‌ای بود!)
خیلی ممنون.
راستش از این جور مثالی که میخوام بزنم خیلی دارم حالا مثلا یکیش اینه:
"ایه 83 ال عمران":
"افغیر دین الله یبغون
و له و اسلم
من فی السماوات و الارض
طوعا و کرها
و الیه یرجعون"
پیام ها:
1-به ولایت تکوینی خدا اشاره دارد.
2-نظام جهان واحد است.
3-رابطه خدا و پدیده ها در این نظام طولی است.
--------------------------
*-ولایت تکوینی چیه دیگه؟(راستش تا خودش نگفته بود نمیفهمیدم چیه؟ اصلا کجای کتاب هست؟)
*-این رابطه طولی رو از کجاش فهمید؟
راستش یه کتابی میخوام که این اصطلاحات رو گفته باشه و طوری کار کرده باشه که بهت یاد بده پیام رو درک کنی نه برات نوشته باشه.(دقیقا مثال مشابهی که به ذهنم میرسه مثال همون قرابت معنایی هامون سبطی با بقیه قرابت معنایی هاس.تو کتاب هامون بهت یاد میده تا بفهمی اما بقیشون 20 بیت اوردن گفتن قرابت معنایی رو حفظ کن .)
نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه؟
-------------------------
این کتاب اقای قرایتی که گفتی چیه؟میشه بیشتر توضیح بدی؟(برای سوم و پیش هم داره؟)اینطور که گفتی فکر کنم کتاب خوبی برای درک مفاهیم باشه.(راستش به این کتاب علاقه مند شدم اگه میشه کامل توضیحش بدید و قیمتش هم رو لطف کنید(!))
ممنون.

mehdi_7070
05-07-2009, 17:32
خیلی ممنون.
راستش از این جور مثالی که میخوام بزنم خیلی دارم حالا مثلا یکیش اینه:
"ایه 83 ال عمران":
"افغیر دین الله یبغون
و له و اسلم
من فی السماوات و الارض
طوعا و کرها
و الیه یرجعون"
پیام ها:
1-به ولایت تکوینی خدا اشاره دارد.
2-نظام جهان واحد است.
3-رابطه خدا و پدیده ها در این نظام طولی است.
*-ولایت تکوینی چیه دیگه؟(راستش تا خودش نگفته بود نمیفهمیدم چیه؟ اصلا کجای کتاب هست؟)
*-این رابطه طولی رو از کجاش فهمید؟
راستش یه کتابی میخوام که این اصطلاحات رو گفته باشه و طوری کار کرده باشه که بهت یاد بده پیام رو درک کنی نه برات نوشته باشه.(دقیقا مثال مشابهی که به ذهنم میرسه مثال همون قرابت معنایی هامون سبطی با بقیه قرابت معنایی هاس.تو کتاب هامون بهت یاد میده تا بفهمی اما بقیشون 20 بیت اوردن گفتن قرابت معنایی رو حفظ کن .)
نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه؟
-------------------------
این کتاب اقای قرایتی که گفتی چیه؟میشه بیشتر توضیح بدی؟(برای سوم و پیش هم داره؟)اینطور که گفتی فکر کنم کتاب خوبی برای درک مفاهیم باشه.(راستش به این کتاب علاقه مند شدم اگه میشه کامل توضیحش بدید و قیمتش هم رو لطف کنید(!))
ممنون.

دقيق يادم نيست اصطلاح "هدايت تشريعي" آيا توي متن كتاب بوده يا نه. ولي تست امسال بود! البته اين موارد فكر نكنم زياد باشه و فكر نمي‌كنم نياز باشه زياد درگير بشيد. همين چيزهايي كه معلمتون مي‌گه و يا توي كتاب‌ها مي‌خونيد كافي هست. ديگه بيشتر از اون خيلي تخصصي مي‌شه! من هم هدايت تكويني را از معلممون شنيدم! اين جور اصطلاحات توي اكثر كتاب‌هاي كمك آموزشي هست. نگران نباش!

رابطه‌ي طولي هم احتمالا به خاطر "تسليم" بودن و "بازگشت" به سوي خدا مطرح كرده.

كتاب با اين مشخصات كه شما مي‌خواهيد من چيزي به ذهنم نمي‌رسه و اين هم كتاب موسسه آقاي قرائتي:

كتاب گاج هم نگاه كردم اين دو تا پيام را براش نوشته:
1- هدف از خلقت را بازگشت به سوي خدا معرفي مي كند پس اين نظام به هم پيوسته براي رفتن به سوي خدا سامان يافته است.
2- همه ي موجودات خواه ناخواه در برابر فرمان خدا تسليم هستند. (تسليم همگاني است)

ديگه تصميم با خودتون هست...

a-r-i-y-a-n-a
05-07-2009, 18:49
یه سوال دیگه: دی

کتابای هندسه تحلیلی و گسسته رمزینه
تست و آموزش با هم هست دیگه؟

یعنی نیازی نیس کتاب تستشم بخرم؟

بعد دیگه اینکه
این کتاب دفیرانسیل رمزینه اومد بلاخره؟؟ من فقط جلد اولشو دارم که تست هس

timsar jackson
05-07-2009, 19:11
کتابای هندسه تحلیلی و گسسته رمزینه
تست و آموزش با هم هست دیگه؟

یعنی نیازی نیس کتاب تستشم بخرم؟

بعد دیگه اینکه
این کتاب دفیرانسیل رمزینه اومد بلاخره؟؟ من فقط جلد اولشو دارم که تست هس

هندسه و گسسته رمزینه هم مثل فیزیکشه که بهت گفتم

دیفرانسیل هم کتاب کلاس داره هم کتاب تست

کتاب کلاسش پیش 2 هنوز نیومده اما پیش 1 آمده...

کتاب تستشم کتاب تست حسابان دیفرانسیل و ریاضی پایست که 3 جلدیه که فکر کنم 2 جلدش آمده...

AEZ_Best
06-07-2009, 01:14
با تشکر ازهمه

عربی انرژی اتمی رو امروز یکی خیلی تعریفشو کرد گفت زدم 94 درصد با این

نظر شما؟

ati_1991
06-07-2009, 09:48

نظر شما؟
سلام دوست من
به نظر من هم عربي انرژي اتمي خوبه به شرطي كه قبلش خوب مبحث مورد نظر رو خونده باشي، بعد تست بزني.
به نظر من با پاسخ تشريحي نميشه يه مطلب رو كامل ياد گرفت.
موفق باشي

♠ ♥ ♦ ♣
06-07-2009, 11:26
من دیروز رفتم کتاب کلاس رمزینه حسابان دیف و ریاضی پایه رو گرفتم دیدم اشتباه شده تسته: دی
اموزشش هم هست؟!
برای جبر و ریاضیات گسسته اموزش چی خوبه؟!
خوشخوان؟!

timsar jackson
06-07-2009, 12:12
من دیروز رفتم کتاب کلاس رمزینه حسابان دیف و ریاضی پایه رو گرفتم دیدم اشتباه شده تسته: دی
اموزشش هم هست؟!
برای جبر و ریاضیات گسسته اموزش چی خوبه؟!
خوشخوان؟!

دیف آموزشش هست فقط دیف 1 ولی حسابان نه

واسه گسسته رمزینه یه کتاب کلاس خوب داره...

Amirlike2
07-07-2009, 00:39
با تشکر ازهمه

نظر شما؟

درسته یکی خیلی تعریف کرده و با این کتاب تونسته 94 درصد بزنه
تو باید خودت بری همین کتابو ببینی که می تونی باهاش کنار بیای یا نه یا این که برای تو مفیده یا نه چون
هیچ وقت اینو نگو چون از یه کتابی تعریف شده بدون شک کتابه خوبیه چون ممکنه با سطح علمی خودت
جور در نیاد.

hermione
07-07-2009, 21:22
از یه دوستی توی همین فروم ( فکر کنم سعید بود ) شنیدم که می گفت کلاَ هندسه پایه و تحلیلی گاج سفید خوبه می خواستم ببینم این کتاب آموزش هم داره یا نه ( چون وضع هندسه من خیلی خوب نیست ) دیگه این که من هندسه 2 مبتکران دارم می خواستم ببینم کدومش خوبه و چه فرقی داره ...
سوال دیگه این که کتاب زبان انگلیسی چی خوبه . شنیدم که زبان فقط از 3 و پیش میاد ولی من زبانم از پایه مشکل داره به نظرتون اول و دوم هم بخونم ؟؟؟ راستی خودم کتاب مبتکران شهاب اناری سوم رو دارم یه چیزی برای پیش معرفی کنید . ممنون میشم .

ati_1991
07-07-2009, 22:32
از یه دوستی توی همین فروم ( فکر کنم سعید بود ) شنیدم که می گفت کلاَ هندسه پایه و تحلیلی گاج سفید خوبه می خواستم ببینم این کتاب آموزش هم داره یا نه ( چون وضع هندسه من خیلی خوب نیست ) دیگه این که من هندسه 2 مبتکران دارم می خواستم ببینم کدومش خوبه و چه فرقی داره ...
سوال دیگه این که کتاب زبان انگلیسی چی خوبه .

سلام. گاج آموزش داره.
به نظرم آموزشش هم خيلي خوبه.
من تو تابستون هندسه 1و 2 گاج رو چند بار خوندم. بعد از اون همه آزمون هاي قلم چي هندسه رو 100 مي زدم.

براي زبان لغت به نظرم كتاب كتاب كلك معلم، تاليف احمدي، خوبه.
يك كتاب كوچيك نارنجيه.
روي وضعيت لغتم خيلي تاثير داشت.

با آرزوي موفقيت براي تو :20:

Senator_Offline
07-07-2009, 23:22
سوال دیگه این که کتاب زبان انگلیسی چی خوبه . شنیدم که زبان فقط از 3 و پیش میاد ولی من زبانم از پایه مشکل داره به نظرتون اول و دوم هم بخونم ؟؟؟ راستی خودم کتاب مبتکران شهاب اناری سوم رو دارم یه چیزی برای پیش معرفی کنید . ممنون میشم .

زبان پیش انرژی اتمی خوبه.

♠ ♥ ♦ ♣
08-07-2009, 12:54
سلام !
بچه ها کتاب اموزش حسابان و دیف شبیه کتاب فیزیک خوشخوان وجود داره؟
اخه من اموزش فیزیک پایه خوشخوان رو گرفتم واقعا خوبه!
فرمول های تستی عالی داره با طبقه بندی!
به همراه تست!
حالا یه کتاب اموزش و تست حسابان و دیف شبیه این میخوام!
راهنمایی کنید!♥
مرسی♥♥♥

Senator_Offline
08-07-2009, 14:28
دوستان اگر به دنبال ایده های جدید در سوال ها و سوال های سخت هستید کتاب های الگو ی توسعه نمونه (انرژی اتمی) بهترینه من همه کتاب هاشو واسه پیش ریاضی دارم کسی سوالی دربارشون داره بگه در خدمتیم.

شنیدم یه سایتی اومده میشه توش کتاب های کمک اموزشی با تمام صفحه هاش مشاهده کرد وپرینت گرفتن از صفحشم پولیه کسی چیزی میدونه؟

AEZ_Best
08-07-2009, 14:45
مثلثات خوب یه کتاب معرفی کنین که کامل باشه با اموزش و تشریحی

نظرتون راجع به تحلیلی ناصر پایافر چیه؟

هندسه 1 اندیشه چجوریه؟

ممنون از همه

MORINIO
08-07-2009, 14:48
هندسه 1 اندیشه چجوریه؟

اندیشه سازان یا اندیشه فائق ؟

اندیش فائق هندسه 1و 2 با آموزش و تست تو یه کتابه!

Amirlike2
09-07-2009, 00:26
مثلثات خوب یه کتاب معرفی کنین که کامل باشه با اموزش و تشریحی
ممنون از همه
سی دی پژوهندگان راه دانش برای مثلثات
خیلی عالی من که ازش استفاده کردم خیلی راضی بودم راحت میتونی تستهای مثلثات رو بزنی

ARSHAM2008
09-07-2009, 19:18
دوستان برای فیزیک 2 برای یاد گیری کدوم کتاب خوبه

John Doe
09-07-2009, 22:31
دوستان برای فیزیک 2 برای یاد گیری کدوم کتاب خوبه

اندیشه سازان که کمیابه البته

AEZ_Best
11-07-2009, 14:36
اندیشه سازان یا اندیشه فائق ؟

اندیش فائق هندسه 1و 2 با آموزش و تست تو یه کتابه!

اندیشه سازان منظورمه

کلا از اندیشه فایق خوشم نمیاد!!!

من مثلثات رو کتاب میخوام با سیدی زیاد راححت نیستم یعنی اصلا راحت نیستم

در مورد رمزینه جلد 3 تست آیا کتاب خیلی خوبیه ایا کتاب کلاس ریاضیات پایه هم اومده پاسخ تشریحیای این کتاب تست چجوریه؟ کامله من آموزش رو از یه جای دیگه بخونم کتاب تست برام خوبه؟

ممنون

timsar jackson
11-07-2009, 17:17
یا کتاب کلاس ریاضیات پایه هم اومده

نه نیومده

پاسخ تشریحیای این کتاب تست چجوریه؟

جامع و کامل

hermione
11-07-2009, 20:39
نه نیومده

جامع و کامل

در مورد کتاب برای یادگیری فیزیک 2و3 سر دو راهی عجیبی گیر کردم اندیشه سازان ( خیلی قدیمی هست جلد اول فیزیک 2 مشکی هست ) و مبتکران ( محمودزاده ) رو هم سال دوم و هم سوم دارم از اول تیر هم روی محمود زاده می خونم ( وقتم جوریه که نمیرسم دوتاشو بخونم ) به نظرتون کتاب کاملیه ؟؟؟
به نظر شما کدوم از این دو تا بهتره و می تونم با تسلط در اون درصد بالایی بزنم ؟؟؟
- این که این اندیشه سازانی که من دارم فقط 2 صحفحه درس داده بقیش تسته چجوریاس که شما میگین برای آموزش خیلی عالیه ؟؟؟
- به نظر شما لازمه تست های محمود زاده رو بزنم آخه من آموزشو از اون می خونم آبی کانون تست میزنم.

و حرف آخر این که اگه توی اصفهان بودی بهت آدرس میدادم تا بری اندیشه سازان رو تهیه کنی ...

timsar jackson
11-07-2009, 20:42
و حرف آخر این که اگه توی اصفهان بودی بهت آدرس میدادم تا بری اندیشه سازان رو تهیه کنی ...

اینو با من بودی؟

hermione
11-07-2009, 23:00
اینو با من بودی؟

با اجازه بله ... توی امضاتون دیدم گفتم شاید اصفهانی باشی ...
کسی نبود جواب منو بده ؟؟؟؟

NiLGo0n
11-07-2009, 23:06
در مورد کتاب برای یادگیری فیزیک 2و3 سر دو راهی عجیبی گیر کردم اندیشه سازان ( خیلی قدیمی هست جلد اول فیزیک 2 مشکی هست ) و مبتکران ( محمودزاده ) رو هم سال دوم و هم سوم دارم از اول تیر هم روی محمود زاده می خونم ( وقتم جوریه که نمیرسم دوتاشو بخونم ) به نظرتون کتاب کاملیه ؟؟؟
به نظر شما کدوم از این دو تا بهتره و می تونم با تسلط در اون درصد بالایی بزنم ؟؟؟
- این که این اندیشه سازانی که من دارم فقط 2 صحفحه درس داده بقیش تسته چجوریاس که شما میگین برای آموزش خیلی عالیه ؟؟؟
- به نظر شما لازمه تست های محمود زاده رو بزنم آخه من آموزشو از اون می خونم آبی کانون تست میزنم.

فیزیک 2 جلدش مشکی نیس که ! بعدشم فیزیک 2 و 1 با هم هست
اینی که من دارم اصلا 2 صفحه درس نداده :18:مثلا واسه اون بخش ویژگی های ماده درسنامه ش 26 صفحه ای میشه دیگه! خیلی هم عالیه...بعدشم کلی تست داره... اون کتاب مدنظره جلدشم نه سفیده نه خاکستری یه چیزی تو این مایه ها:31:

من اصلا از فیزیک مبتکران خوشم نیومد تازه گیج تر هم شدم ! البته نظر من اینه
شایدواسه شما خوبه

کسی واسه مثلثات و آموزشش کتابی سراغ داره؟؟؟؟؟؟
+
اینکه این جلد دوم رمزینه اومده؟؟؟ مشتق و انتگرال !!

mohsensoft
11-07-2009, 23:22

اونی که شما از اندیشه سازان داری اون کتابی نیست که شما فکرشو میکنی
کتاب فیزیکی که همه میگن فیزیک 1و2 اندیشه هست که با هم هست
اونی که شما داری کتاب تستشه که بدرد نمیخوره و قدیمیه
کتابای محمود زاده واسه کنکور خوب نیست و به درد امتحان نهایی میخوره
اما اون کتابایی که آرش زاهدی و گروه فیزیک اندیشه نوشتن خیلی خوبه
در مورد قدیمی بودنش هم اصلا خیالت نباشه
مگه مطالب فیزیک عوض میشه؟
همینیه که هست.10 سال دیگه هم همین قوانینه الانه
تازه کتابم که از اون موقع تغییری نکرده
فقط میمونه تستاش که اونو هم میتونی از رو یه کتابی مثل 10 سال کنکور قلم چی بزنی

hermione
12-07-2009, 09:29
اونی که شما از اندیشه سازان داری اون کتابی نیست که شما فکرشو میکنی
کتاب فیزیکی که همه میگن فیزیک 1و2 اندیشه هست که با هم هست
اونی که شما داری کتاب تستشه که بدرد نمیخوره و قدیمیه
کتابای محمود زاده واسه کنکور خوب نیست و به درد امتحان نهایی میخوره
اما اون کتابایی که آرش زاهدی و گروه فیزیک اندیشه نوشتن خیلی خوبه
در مورد قدیمی بودنش هم اصلا خیالت نباشه
مگه مطالب فیزیک عوض میشه؟
همینیه که هست.10 سال دیگه هم همین قوانینه الانه
تازه کتابم که از اون موقع تغییری نکرده
فقط میمونه تستاش که اونو هم میتونی از رو یه کتابی مثل 10 سال کنکور قلم چی بزنی

خیلی ممنون . ولی من با کتابای محمودزاده خیلی حال می کنم واز حرفای شما متوجه نشدم اشکال کارش کجاست . مثلاَ مطلبی هست که نگفته باشه ؟؟ به نظر خودم که خیلی مفهومی و توپ درس داده فقط حجمش یکم زیاده . من فیزیک 2 اصلاَ بلد نبودم الان تا آخر فصل 3 خوندم ( و تقریباَ فهمیدم ) حالا اشکالی داره درسش رو از همون بخونم و تست آبی قلم چی بزنم ؟؟؟
بازم ممنون که یه چیزی فهمیدم این کتابی که دارم اونی نیست که شما میگین ...

sinasalar2007
12-07-2009, 09:48
میشه برای تست عربی و تست فیزیک پایه کتاب معرفی کنید ؟
مهدی خان توی اون پست ها همه چیز رو نوشته جز کتاب مناسب برای تست !

mehdi_7070
12-07-2009, 10:36
میشه برای تست عربی و تست فیزیک پایه کتاب معرفی کنید ؟
مهدی خان توی اون پست ها همه چیز رو نوشته جز کتاب مناسب برای تست !

من؟!:31:
من که توضیح دادم:

◄ تذکر: در زمینه‌ی کتاب تست سعی کنید همون کتاب‌هایی که با طبع شما سازگار هست را تهیه کنید. بعضی از بچه‌ها گاج را به کانون ترجیح می‌دهند و بعضی برعکس. سعی کنید همون چیزی که به نظرتون درست هست را ادامه بدهید. شاید تنها استثناء این موضوع شیمی هست که ... خودتون بخونید:31:

الان برای همین عربی و فیزیک تعدادی از دوستان گاج را پیشنهاد می دهند و شاید بعضی دیگه کانون یا سایر ناشران. صبر کن خودت می بینی:10:

timsar jackson
12-07-2009, 11:02
خیلی ممنون . ولی من با کتابای محمودزاده خیلی حال می کنم واز حرفای شما متوجه نشدم اشکال کارش کجاست . مثلاَ مطلبی هست که نگفته باشه ؟؟ به نظر خودم که خیلی مفهومی و توپ درس داده فقط حجمش یکم زیاده . من فیزیک 2 اصلاَ بلد نبودم الان تا آخر فصل 3 خوندم ( و تقریباَ فهمیدم ) حالا اشکالی داره درسش رو از همون بخونم و تست آبی قلم چی بزنم ؟؟؟

نه چرا اشکال داشته باشه وقتی از رو کتاب محمودزاده درس رو میفهمی بهترین کار اینه که از رو محمود زاده بخونی....

کتاب خوب واسه ی هر نفر کتابیه که باهاش رراحت باشه و بفهمه و درسشو یاد بگیره... شاید خیلیا با محمود زاده راحت نباشن

و از رو کتاب محمودزاده خوب درسو نفهمن کتاب محمود زاده واسشون بد باشه ولی واسه تو که میفهمی کتاب محمود زاده کتاب

خوبیه..

hermione
12-07-2009, 14:01
چند تا سوال دارم :
1- کتاب زبان خوب که کل زبانوگفته باشه چی خوبه ( کیاسالار مولف کدوم انتشاراته ؟؟؟ )
2- به نظر شما درس ارزش داره درس های زیر رو توی تابستون بخونم :
الف - آمار
ب- دین و زندگی

3- تست های سطر به سطر شیمی بازرگان وقت تلف کنی نیست ؟؟؟؟ به نظرتون لازمه که همشو بزنم ؟؟؟؟

farzaneh*f
12-07-2009, 14:25
چند تا سوال دارم :
1- کتاب زبان خوب که کل زبانوگفته باشه چی خوبه ( کیاسالار مولف کدوم انتشاراته ؟؟؟ )
الف - آمار
ب- دین و زندگی

3- تست های سطر به سطر شیمی بازرگان وقت تلف کنی نیست ؟؟؟؟ به نظرتون لازمه که همشو بزنم ؟؟؟؟

1.کیاسالار مال انتشارات شبقره هست کتابشم خوبه(زبان کنکور)...کتابای دیگه رو نخوندم ولی اون طور که دوستان می گن واسه زبان کتاب خوب زیاد داریم

2.الف)آمار که خوندنش کار یه نصفه روزه و یه کتاب تست کم حجم (گاج) می خواد واسه تمرین ...من خودم بعد عید می خونمش<نظر شخصی>
ب)من بعد مهر شروع می کنم به خوندنش<نظر شخصی>

3.همون طور که تو مقدمه ی کتاب توضیح داده با توجه به وضعیت فعلی سوالای کنکور که باید خط به خط کتابای شیمی رو حفظ کنیم اگه بخواییم خوب جواب بدیم اونارم باید بزنیم کسل کننده و به درد نخوره ولی مجبوریم...من خودم همیشه می زنم اون تستارو:13:

timsar jackson
12-07-2009, 14:37
اینکه این جلد دوم رمزینه اومده؟؟؟ مشتق و انتگرال !!

نه!!!!!!!!!!!!

NiLGo0n
12-07-2009, 17:29
راستی مثلثات چی؟؟

من مثلثات رابطه ها و اینا رو بلدم ولی خب موقع سوال کردن کم میارم ! نمیتونم حل کنم

کسی کتاب خوب سراغ داره واسه مثلثات؟؟؟

AEZ_Best
12-07-2009, 17:31
من جبر و احتمال اندیشه سازان ورژن جدیدش رو گرفتم خیلی کتاب توپیه رسیدم به قسمت دوم مجموعه ها
به همه هم توصیه میکنم البته اجباری نیست!
به نظر من از خوشخوان خیلی بهتره من هر کاری کردم باهاش کنار نیومدم این خوشخوانو

و اما مطلب اصلی اینکه

می هندسه تحلیلیم خیلی گنده
انواع کتب مختلفم خوندم اعم از خوشخوان گاج سبز سفید مبتکران اندیشه سازان کتاب درسی!! و .... ولی بازم ....!!
جز اندیشه سازان و مبتکران همه کتابهای دیگه پر از فرموله و من از این متنفرم اونا هم به همین خاطر زده شدم نصف فصل که میخوندم ولش میکردم!!!

الان می خوام تابستونی تیر خلاصی رو بهش بزنم سبز کانون پایافر رو میخونم ام بازم بهش شک دارم!! چکار کنم×؟

به نظر شما چه کتابی کم فرمول شاد با حال و توپ و تشریحیه

ممنون میشم کمک کنین خیلی

اوه......

farzaneh*f
12-07-2009, 17:54
من جبر و احتمال اندیشه سازان ورژن جدیدش رو گرفتم خیلی کتاب توپیه رسیدم به قسمت دوم مجموعه ها

و اما مطلب اصلی اینکه

انواع کتب مختلفم خوندم اعم از خوشخوان گاج سبز سفید مبتکران اندیشه سازان کتاب درسی!! و .... ولی بازم ....!!
جز اندیشه سازان و مبتکران همه کتابهای دیگه پر از فرموله و من از این متنفرم اونا هم به همین خاطر زده شدم نصف فصل که میخوندم ولش میکردم!!!

الان می خوام تابستونی تیر خلاصی رو بهش بزنم سبز کانون پایافر رو میخونم ام بازم بهش شک دارم!! چکار کنم×؟

ممنون میشم کمک کنین خیلی

اوه......

مرسی که گفتین من این روزا می خواستم واسه جبر کتاب بخرم ولی دودل مونده بودم چی بخرم اگه اندیشه سازان جدید واسش چاپ شده باشه که عالیه حتما می رم می بینم:20:

والا ما فعلا تا بردار قرینه از هندسه تحلیلی خوندیم و من نمی تونم حرف جامعی بزنم ولی تا همین جا از کتاب گاج سفید خوشم اومده:20:

hermione
12-07-2009, 18:11
مرسی که گفتین من این روزا می خواستم واسه جبر کتاب بخرم ولی دودل مونده بودم چی بخرم اگه اندیشه سازان جدید واسش چاپ شده باشه که عالیه حتما می رم می بینم:20:

والا ما فعلا تا بردار قرینه از هندسه تحلیلی خوندیم و من نمی تونم حرف جامعی بزنم ولی تا همین جا از کتاب گاج سفید خوشم اومده:20:

مباحث جبر و احتمال با گسسته فرق داره ؟؟؟ یعنی مطلبی از جبر و احتمال هست که توی گسسته نگفته باشه که اگه همه جبر توی گسسته هست دیگه نمیخواد جبر بخری یه رمزینه بگیر میگن خیلی تووپه ...
راستی این اندیشه سازان جدیدی که جبر و احتمال داده بیرون همونی نیست که عکس هندونه روشه ؟؟؟ (اگه اون باشه خیلی حجمش زیاد بود و به کار من یکی نمیخوره )
- شیوه درس دادنش چجوریه ؟؟ مثل بازرگانه ؟؟؟
- سوال آخر اینکه شما امسال سال اول کنکورتونه ؟؟؟؟؟

farzaneh*f
12-07-2009, 18:22
مباحث جبر و احتمال با گسسته فرق داره ؟؟؟ یعنی مطلبی از جبر و احتمال هست که توی گسسته نگفته باشه که اگه همه جبر توی گسسته هست دیگه نمیخواد جبر بخری یه رمزینه بگیر میگن خیلی تووپه ...
راستی این اندیشه سازان جدیدی که جبر و احتمال داده بیرون همونی نیست که عکس هندونه روشه ؟؟؟ (اگه اون باشه خیلی حجمش زیاد بود و به کار من یکی نمیخوره )
- شیوه درس دادنش چجوریه ؟؟ مثل بازرگانه ؟؟؟
- سوال آخر اینکه شما امسال سال اول کنکورتونه ؟؟؟؟؟

دو فصل اول جبر توی گسسته نیست منم هر کتابی که بخرم فقط دو فصل اولشو می زنم البته شایدم هیچ کتابی نخرم و به تستایی که پارسال از اندیشه سازان قدیمی زدم اکتفا کنم.

من ندیدم همین امروز همینجا خوندم که تازه در اومده و فردا می رم کتابفروشی ببینم چه طوریه حجمش برام فرقی نمی کنه چون فقط دو فصلو می خوام بخونم اونم اگه خیلی زیاد باشه یک در میون می زنم تستاشو (البته همون طور که گفتم شاید اصلا تستی واسش نزنم و فقط تو کنکور آزمایشی براش تست بزنم امسال چون خیلی آسونه)

اگه منظورتون گاج سفید هندسه تحلیلیه که من گفتمش آره تقریبا شبیه همونه (البته پاسخ تشریحی و درسنامه تو جواب تستا داره و آموزش مستقل نداره) ولی اگه منظورتون اندیشه سازان جبرواحتماله که گفتم ندیدمش

بله من تازه سومو تموم کردم و سال اولمه که کنکور می دم(البته اگه آزادو حساب نکنیم)

NiLGo0n
12-07-2009, 22:36
راستی مثلثات چی؟؟

من مثلثات رابطه ها و اینا رو بلدم ولی خب موقع سوال کردن کم میارم ! نمیتونم حل کنم

کسی کتاب خوب سراغ داره واسه مثلثات؟؟؟

منتظرم همچنان !!

راستی آقا مهدی (همکار بازنشسته:31:) این کتاب قرابت دکتر سبطی میشه بگین قیمتش چقدر هست؟:11:

mehdi_7070
13-07-2009, 08:32
راستی آقا مهدی (همکار بازنشسته:31:) این کتاب قرابت دکتر سبطی میشه بگین قیمتش چقدر هست؟:11:

چاپ اول که من داشتم قیمتش 5500 تومن هست.

در مورد مثلثات هم به نظر من باید بیشتر تمرین حل کنید. ضمن این که توی کتاب های ریاضیات پایه می تونید پیدا کنید، کتاب تست مستقل مثلثات، من آبی کانون را سراغ دارم!

timsar jackson
13-07-2009, 22:57
راستی آقا مهدی (همکار بازنشسته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این کتاب قرابت دکتر سبطی میشه بگین قیمتش چقدر هست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چاپ اول که من داشتم قیمتش 5500 تومن هست.

هنوزم قیمتش همون 5500 هست...

hermione
14-07-2009, 09:49

و اما مطلب اصلی اینکه

ممنون میشم کمک کنین خیلی

اوه......

این اندیشه سازان جدید جبر و احتمال همونیه که عکس هندونه روی جلدشه ؟؟؟
مولفش کیه ؟

khaiyam
14-07-2009, 14:54
timsar jackson
من تو امضات دیدم نوشتی کتاب اندیشه سازان من پیش از عید از تو انقلاب به قیمت 7500 تو مان خریدم خیلی عالی هست تو انقلاب راحت پیدا میشه من دو سه تا مغازه که رفتم پیداش کردم

NiLGo0n
14-07-2009, 17:08
بله قیمت کتاب قرابت معنایی دکتر سبطی 5500 هست
املا و لغتم قیمتش 2500 هست !

timsar jackson
من تو امضات دیدم نوشتی کتاب اندیشه سازان من پیش از عید از تو انقلاب به قیمت 7500 تو مان خریدم خیلی عالی هست تو انقلاب راحت پیدا میشه من دو سه تا مغازه که رفتم پیداش کردم

فکر نمی کنم ایشون تهران باشن

منم از انقلاب خریدم فکر کنم 6 تومن گرفتم :دی

timsar jackson
14-07-2009, 17:16
timsar jackson
سلام من تهران نیستم...

فعلا هم از گرفتنش پشیمون شدم امضامو ادیت کردم:46:

AEZ_Best
16-07-2009, 14:49
این اندیشه سازان جدید جبر و احتمال همونیه که عکس هندونه روی جلدشه ؟؟؟
مولفش کیه ؟

آره همونه
هندونه

فر هاد ابوالقاسمی
و
عطا ... نمی دونم دقیق این عطا کاملش کی بود

NiLGo0n
17-07-2009, 16:02
کسی کتابهای بنفش رو خریده؟ قلمچی؟

من میخواستم هندسه تحلیلی و ادبیاتش رو بخرم ! حالا موندم بگیرم یا نه...
در ضمن این کتابای تست قرمز چطورن؟!

GodFatherAmin
19-07-2009, 17:57

در ضمن این کتابای تست قرمز چطورن؟!
کتاب های بنفش اشکالاش زیاده به نظر من نخر اگه می خوای ادبیاتو بالای 80 بزنی واژگان و آرایه و تاریخ ادبیات کلک معلمو بگیر با زبان فارسی همگامان با قرابت معنایی هامون سبطی البته می گن واژگان هامون سبطی هم خوبه چون من نخوندم نظر نمی دم وقتتو الکی تلف نکن!!!همین کتابا بسته.
تست قرمز به نظر من=اشغال(با عرض پوزش)

mehdi_7070
19-07-2009, 18:17

کتاب‌های بنفش دروس اختصاصی مولفین استعدادهای درخشان هستند و بحثش جداست. اما دروس عمومی با عنوان کتاب مکمل چاپ شده. سوالات تالیفی مولفین کانون هست که چسبونده‌اند به هم دیگه!! ادبیات و دینی را که توصیه نمی‌کنم. سوالات اصلا قابل مقایسه با کنکور نیست. اگه دیدید یه سوال چند بار توی یک صفحه تکرار شده زیاد تعجب نکنید! ولی زبان اگه تست‌های کنکور را زدید و وقت زیاد اوردید و خواستید تست بزنید (شرایط سخت شد انگار!!)، خوبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GodFatherAmin
19-07-2009, 18:54
کتاب‌های بنفش دروس اختصاصی مولفین استعدادهای درخشان هستند و بحثش جداست. اما دروس عمومی با عنوان کتاب مکمل چاپ شده. سوالات تالیفی مولفین کانون هست که چسبونده‌اند به هم دیگه!! ادبیات و دینی را که توصیه نمی‌کنم. سوالات اصلا قابل مقایسه با کنکور نیست. اگه دیدید یه سوال چند بار توی یک صفحه تکرار شده زیاد تعجب نکنید! ولی زبان اگه تست‌های کنکور را زدید و وقت زیاد اوردید و خواستید تست بزنید (شرایط سخت شد انگار!!)، خوبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زبان بنفش خوبه.ولی در کل کتاب سبز فکر کنم کافی باشه چه سوالات آسون بیاد چه سخت.

GodFatherAmin
19-07-2009, 19:09
چند تا سوال دارم :
الف - آمار
ب- دین و زندگی

1-فقط زبان جامع كنكور انتشارات کتاب سبز نوشته:دكتر عليرضا جابري و دكتر پرويز بيرجندي(مؤلف كتاب درسی) یا کم حجم و مقوی انتشارات سبز نوشته دكتر عليرضا جابري رو بگیر که فقط مطالبی که تو کنکور به دردت می خوره رو نوشته حجمشم خیلی کمه(به نظر من که خیلی عالیه)+حتما یا tick eight بگیر یا ... که واژگانو خوب یاد بگیری.
2-به نظر من تو تابستون بشین رو آیات دینی کار کن.
3-کتاب شیمی پیش دانشگاهی هم کتاب سبز عالیه شیمیش واقعا از گاج و بازرگان بهتره.تست های سطر به سطر هم اصلا وقت تلف کنی نیست.

timsar jackson
19-07-2009, 20:54
آدرس یه جایی تو تهران که بتونم کتاب فیزیک 1و2 اندیشه سازان رو بگیرم بهم بده ممنون

کلا آدرس یه جای دیگه که کتابای کنکورک داشته باشه بدین...

GodFatherAmin
19-07-2009, 21:33
آدرس یه جایی تو تهران که بتونم کتاب فیزیک 1و2 اندیشه سازان رو بگیرم بهم بده ممنون

کلا آدرس یه جای دیگه که کتابای کنکورک داشته باشه بدین...
بانک کتاب که شمارش هست 66410000 اول زنگ بزن بگو چه کتابایی می خوای بگیری برات لیست کنه و آمادش کنه بعد بگو می خوام بیام حضوری بگیرم چون اگه بری حضوری بگیری 25% تخفیف می ده.

panizir
20-07-2009, 09:24
كتاب درس حسابان مبتكران بده؟يعني بيشتر از كنكور كار كرده؟من فكر مي كردم كمتر داره.
اگه اين به درد درس حسابان نميخوره چي بخونم براي حسابان؟

timsar jackson
20-07-2009, 09:41
اگه اين به درد درس حسابان نميخوره چي بخونم براي حسابان؟

کتاب مبتکران که نویسندش عباس امیدوار هست رو بگیر

juventuss
20-07-2009, 13:07
برای ریاضی پایه بهترین کتاب چیه ؟

hermione
20-07-2009, 13:25
کتاب مبتکران که نویسندش عباس امیدوار هست رو بگیر

این مبتکران دیگه خیلی به دانش آموز توهین کرده با این وضع درس دادنش مخصوصاَ فصل حد ... ( به نظر که خیلی بیهوده توضبح داده ) حدود 600 صفحه دوجلدش با هم هست . البته من توی 40 صفحه A4 پشت و رو خلاصشو نوشتم ( توی سال تحصیلی ) خیلی تووپ شد یکی از دوستام که هیچی از حسابان بلد نبود جزوه رو توی عید بهش دادم درصد کانونش از 10 درصد شد 80 درصد .:8:

AEZ_Best
20-07-2009, 13:26
1-فقط زبان جامع كنكور انتشارات کتاب سبز نوشته:دكتر عليرضا جابري و دكتر پرويز بيرجندي(مؤلف كتاب درسی) یا کم حجم و مقوی انتشارات سبز نوشته دكتر عليرضا جابري رو بگیر که فقط مطالبی که تو کنکور به دردت می خوره رو نوشته حجمشم خیلی کمه(به نظر من که خیلی عالیه)+حتما یا tick eight بگیر یا ... که واژگانو خوب یاد بگیری.
2-به نظر من تو تابستون بشین رو آیات دینی کار کن.
3-کتاب شیمی پیش دانشگاهی هم کتاب سبز عالیه شیمیش واقعا از گاج و بازرگان بهتره.تست های سطر به سطر هم اصلا وقت تلف کنی نیست.

سلام

به نظر منم کتاب سبز زبان خیلی خوبه ولی کتاب کم حجم و مقوی نه

تیک ایت رو هم که به نظر من هرکی کتاب سبز رو بزنه دیگه به کارش نمیاد
کلا این تیک ایت چیز مزخرفیه به نظر من
شما باید معنی رو توی جمله بلد باشین نه کلمه به کلمه

شیمی رو ولی من مثل همه (تقریبا) میگم که مبتکران بهترین کتب شیمی رو میزنه به خصوص تستاش که تکه
شرط لازم و کافی برای شیمی همین مبتکرانه
من کتاب سبز رو خوندم (پیش 2) اصلا به دردم نخورد زیاد خوب نیست!!

ولی پیش 2 گاج بد نبود

با این حال شیمی فقط سری کامل مبتکران

juventuss
20-07-2009, 13:35
این مبتکران دیگه خیلی به دانش آموز توهین کرده با این وضع درس دادنش مخصوصاَ فصل حد ... ( به نظر که خیلی بیهوده توضبح داده ) حدود 600 صفحه دوجلدش با هم هست . البته من توی 40 صفحه A4 پشت و رو خلاصشو نوشتم ( توی سال تحصیلی ) خیلی تووپ شد یکی از دوستام که هیچی از حسابان بلد نبود جزوه رو توی عید بهش دادم درصد کانونش از 10 درصد شد 80 درصد .:8:

نمی تونین این جزوتون رو اینجا بزارید ؟ اگه این کار رو بکنید خیلی ممنون میشم !

برای ریاضی پایه نگفتین چی بگیرم ؟؟؟؟

AEZ_Best
20-07-2009, 15:58

سلام منم موافقم اگه میشه اینو با کیفیت اسکن کنید ما هم استفاده کنیم

در ضمن من در مورد آموزش ریاضیات پایه (تابع و مثلثات) به هیچ نتیجه ای نرسیدم یه کتاب خوب میخوام

khaiyam
21-07-2009, 12:43
برای دیفرانسیل چی بگیریم

ati_1991
21-07-2009, 14:56
برای دیفرانسیل چی بگیریم

سلام من با توجه به اينكه پارسال تقريبا 5 ، 6 جلد كتاب رو در درس ديفرانسيل امتحان كردم، به نظرم بهترينش همون آبي قلم چي هست.
:40::40::40:

saeed935
22-07-2009, 12:36
سلام دوستان
من سعيد هستم دانشجوي كارشناسي ناپيوسته رشته مهندسي مكانيك سيالات دانشگاه ازاد اسلامي واحد تهران جنوب
چند وقتي هست كه ميخوام شروع كنم و براي كنكور ارشد بخونم. در واقع شروع هم كردم:20:
راستشو بخواهيد هر چه قدر تو اينترنت دنبال جزوه هاي كارشناسي ارشد مكانيك پارسه ميگردم نميتونم پيدا كنم
دوستان بهم گفتن گشتم نبود نگرد نيست:31:
ولي من تلاشمو ميكنم تا اينكه بتونم پيداشون كنم
از شما دوست گرامي درخواست دارم اگه ميتوني تو اين زمينه من رو كمك كنيد ،،دريغ نكنيد
ممنون ميشم

Shahnam7
23-07-2009, 19:52
1.3.همون طور که تو مقدمه ی کتاب توضیح داده با توجه به وضعیت فعلی سوالای کنکور که باید خط به خط کتابای شیمی رو حفظ کنیم اگه بخواییم خوب جواب بدیم اونارم باید بزنیم کسل کننده و به درد نخوره ولی مجبوریم...من خودم همیشه می زنم اون تستارو:13:

من با تست های خط به خط بازرگانی مشکل ندارم
اما کتاب آموزش شیمی بازرگانی خیلی خیلی طولانی هست و بعضی جاها روش های عجیب و غریبی گفته
مثلا آموزش شیمی 3 / روش موازنه ای که گفته، خودش در حد یه رساله دکتراست! :27:

اما تست های بازرگانی بی نظیر هست! :40:

ati_1991
23-07-2009, 21:43
من با تست های خط به خط بازرگانی مشکل ندارم
اما کتاب آموزش شیمی بازرگانی خیلی خیلی طولانی هست و بعضی جاها روش های عجیب و غریبی گفته
مثلا آموزش شیمی 3 / روش موازنه ای که گفته، خودش در حد یه رساله دکتراست! :27:

اما تست های بازرگانی بی نظیر هست! :40:

دقيقا درسته...
بعضي جاهاي كتابش هم (پاورقي هاي چاپ هاي قديم و در پاسخ تشريحي چاپ هاي جديد) يه مطالب خارج از كتابي رو گفته كه ممكنه از نظر علمي درست باشه، ولي اون چيزي كه از ما تو كنكور مي خوان نيست. توي يك سري از آزمونها غلط در مياد.
ولي در كل اگه زياد به ريز ريزش گير ندين، كتاب فوق العاده ايه واسه شيمي.:46:

dirty_coat
23-07-2009, 22:43
اقایون می خوام ریاضی تجربی رو 100 بزنم یک کتاب توپ معرفی کنین

boros
24-07-2009, 10:08
برای کارشناسی ارشد کتابها و کلاسهای کدوم موسسه بهتره ؟ پارسه ؟ ماهان ؟ یا ...

dirty_coat
24-07-2009, 12:13
دوستام همه از پارسه تعریف میکنن میگن عالیه

MORINIO
24-07-2009, 19:47

پارسه رو که میدونم خیلی خوبه ...

Ninjai
24-07-2009, 22:40
ریاضیات پایه ؟؟

AEZ_Best
25-07-2009, 10:36
برای دیفرانسیل چی بگیریم

به نظر من عباس مرادی

انتشارات کوله پشتی

dirty_coat
25-07-2009, 10:39
یکی نیست به ما جواب بده؟

panizir
25-07-2009, 19:02
براي شيمي 2 كسي كتاب خوب ميشناسه؟

Ninjai
25-07-2009, 19:22

مبتکران - بهمن بازرگانی هم تستش هست و هم آموزش . تو کتاب تست درسنامه داره که به نظر من کافیه .

GodFatherAmin
26-07-2009, 16:07
کتاب سبز کتاب خیلی خوبیه.
من بازرگان رو هم خوندم به خاطر همین می گم.

shabeashegha
29-07-2009, 23:58

ریاضی تجربی کلا کتاب آموزش و تست خوب کمه ولی بنظر خودم یکی از بهترین کتابای ریاضی. کتاب ریاضی تست انتشارات نوبل هست. شبیه کتاب تست فیزیک اندیشه سازانه . مثلا یه مبحث 60 تا سوال داده و هر سوال توی پاسخ نامه مفصل توضیح داده . من دیر ازاین کتاب استفاده کردم ولی خیلی باهاش حال کردم.

:41:بچه ها من الان تو این کتابا گیرم بهترین کتابی که تو هر کدوم میدونید اگه میشه به من بگید! تاپیکم گشتم یه نمه گیج شدم:41:............عربی-زبان فارسی و ادبیات -هندسه تحلیلی بعد میخواستم ببینم یه نظرتون وقت گذاشتن برا زبان فارسی فایده داره ؟ اخه خیلی زیاد و سخته!!!! 4 5 تا سوال هم تو کنکور ازش بیشتر نمیاد

من یه پیشنهادی واسه مدیران این فروم دارم. این فروم راجبه کتاب آموزشیه و کسی بخواد واقعا انتخاب درستی بکنه باید 160 صفحه رو بشینه بررسی کنه! که این خودش کلی از وقت با ارزش یه کنکوری رو میگیره
من میگم بیاید 1 صفحه ای شبیه رفراندوم بذارید. مثلا کتاب زیست انتشارات سبز بعد هرکی که موافقه بیاد با زدن یه دکمه موافقم تاییدش کنه اینطوری مراجعه کننده وقتی میبینه مثلا 70 درصد بچه ها با کتاب زیست سبز موافقن متوجه میشه کتابش خوبه . خداییش من خودم سال 88 که کنکوری بودم مجبور بودم کلی از وقتمو بذارم واسه اینکه ببینم بچه های با تجربه چه کتابی رو پیشنهاد میکنن
راستی برای اینکه کار شما راحت بشه یه امکانی بذارید که خود بچه ها بتونن کاندیدا ها (منظورم اسم کتاب و انتشاراتش ) رو اضافه کنن و بقیه بیان بهش رای بدن
امیدوارم پیشنهادم مورد قبول واقع بشه:11:

bleu2u4u
30-07-2009, 23:31
اقا جلد 3 کتاب کلاس رمزینه دیفرانسیل نیومد!!!
برای کنکور که نرسید حداقل الان یه نگاه بهش بندازیم

fardinstar
03-08-2009, 15:40
دوستان براي تسلط كامل در دو درس رياضي و فيزيك (مخصوصا فيزيك ) چه كتاب ( هايي ) رو پيشنهاد ميكنيد ؟ ميخوام خيلي فراتر از سطح كنكور ياد بگيرم تا سر جلسه مشكلي نداشته باشم. امسال اين دو درس بدجوري حالمو گرفتن.

در مورد عربي هم تو همين تاپيك ديدم كه دوستان اياد فيلي رو معرفي كردن. اين كتاب مال كدوم انتشارات هست ؟ اسم كتاب دقيقا چيه ؟ يه كتابه ؟؟

Ninjai
03-08-2009, 16:38
در مورد عربي هم تو همين تاپيك ديدم كه دوستان اياد فيلي رو معرفي كردن. اين كتاب مال كدوم انتشارات هست ؟ اسم كتاب دقيقا چيه ؟ يه كتابه ؟؟عربی به زبان ساده - انتشارات مبتکران - مولف : ایاد فیلی

nafas
04-08-2009, 18:17
سلام دوستان

ببخشید کسی تاحالا از سایت خوشخوان کتاب خریده ؟

چقدر طول میکشه ککه تحویل بدن ؟
می ارزه بخرم ؟!

timsar jackson
04-08-2009, 18:37
سلام دوستان

ببخشید کسی تاحالا از سایت خوشخوان کتاب خریده ؟

چقدر طول میکشه ککه تحویل بدن ؟
می ارزه بخرم ؟! من از سایت خوشخوان نخریدم ولی یه سایت هست از اون همیشه میخرم که اون از همه ی انتشاراتیای کنکور کتاب داره

خوشخوان هم داره من معمولا وقتی سفارش دادم نهایت 3 روز بعد کتاب بهم رسیده اگه سایتشو خواستی پی ام بده آخه یه بار تو تاپیک آدرس

سایتشو نوشتم پستمو حذف کردن..

timsar jackson
04-08-2009, 18:41
2-کسی اطلاع داره که کتاب کلاس درس دیفرانسیل و انتگرال جلد دوم چاپ شده یا اگه نه کی چاپ میشه؟ هنوز چاپ نشده ولی من از آقای قبادی که پرسیدم گفتن تا قبل از مهر چاپ میشه!

ببخشید حواسم نبود 2 تا پست پشت سر هم شد..

یه سوال داشتم

این کتاب فیزیک اندیشه سازان 1و2 که میگن خیلی خوبه و خوب توضیح داده و.... اینه که لینک عکسشو گذاشتم؟

reza-atom
05-08-2009, 14:26
سلام!
كسي تا حالا كتابهاي "Ω انرژي اتمي Ω" - آموزشي رو گرفته ببينه خوبه يا نه؟
ممنون
راستي اين سايت همه ي كتب درسي رو داره ولي قيمتش ٢ برابره!!:Ψ
Pëdrâmböøk.ìrΨ

aidaaa
05-08-2009, 18:52
سلام به همه ی دوستان

اگر میشه من رو راهنمایی کنید تو انتخاب کتاب میخوام سطحش بالا باشه

ادبیات کتاب تست

هندسه پایه تست باشه

فیزیک پیش دانشگاهیی آموزش و تست باش

کتاب تست برای درس دیفرانسیل

amirmon
05-08-2009, 19:11
سلام

کسی نمی دونه جلد دوم کتاب دیفرانسیل رمزینه اومده یا نه؟

timsar jackson
05-08-2009, 19:39
فیزیک پیش دانشگاهیی آموزش و تست باش

کتاب کلاس رمزینه 2 جلدی عالی..

هندسه پایه تست باشه

مبتکران فرهاد ابولقاسمی

Ninjai
05-08-2009, 23:16
هنوز چاپ نشده ولی من از آقای قبادی که پرسیدم گفتن تا قبل از مهر چاپ میشه!

یه سوال داشتم

این کتاب فیزیک اندیشه سازان 1و2 که میگن خیلی خوبه و خوب توضیح داده و.... اینه که لینک عکسشو گذاشتم؟

1 و 2 زو نمیدونم ولی این عکس روی جلد ماله فیزیک 1 اندیشه سازان مال چند سال قبله .

AEZ_Best
06-08-2009, 22:06

یه سوال داشتم

آره خود خودشه همونی که ...

خیلی کتاب خوبیه توپه توپ توضیحشم کلا خوبه

ولی توی مباحث فیزیک 2 با کتاب درسی و تست آبی کانون میشه به تسلط کامل رسید.

یه سوال : این کتابه الان نو هست؟

ویرایش:

هیشکی اینجا کتاب 10 استاد حسابان رو دیده؟ نظرتون چیه؟ درمقایسه با آبی کانون جلد 1 کدوم بهتره؟

این حسابان رمزینه رو هم دیدم خیلی تستاش زیاده 500 تست تابع
با این وضعیت النم به دردم نمیخوره
آیا کتاب کلاسش اومده؟

reza-atom
07-08-2009, 11:44
با سلام دوباره
من واسه فيزيك ٣ يه كتاب آموزشي خوب ميخوام چون بخش الكتريسيته ساكن و جاري رو خوب مسلط نيستم!
حالا كسي راهنمايي كنه ممنون...
كتاب Ψ انرژي اتمي Ψ چطوره ؟

timsar jackson
07-08-2009, 11:52
من واسه فيزيك ٣ يه كتاب آموزشي خوب ميخوام چون بخش الكتريسيته ساكن و جاري رو خوب مسلط نيستم!

انرژِی اتمی رو ندیدم ولی کتاب کلاس رمزینه رو دیدم خوبه

dirty_coat
07-08-2009, 12:15
انرژِی اتمی رو ندیدم ولی کتاب کلاس رمزینه رو دیدم خوبه
کتاب فیزیک 3 مبتکران رو دیدی که مال اندیشه سازان بوده؟

timsar jackson
07-08-2009, 12:43
کتاب فیزیک 3 مبتکران رو دیدی که مال اندیشه سازان بوده؟

نه اونو ندیدم ولی تعریفشو شنیدم که خوبه...

dirty_coat
07-08-2009, 13:14
نه اونو ندیدم ولی تعریفشو شنیدم که خوبه...
خیلی خوبه حتما بگیر

timsar jackson
07-08-2009, 13:20
خیلی خوبه حتما بگیر

کتابی که میگی اینه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dirty_coat
07-08-2009, 13:43
کتابی که میگی اینه؟

من تجربیش رو دارم باید همین باشه

AEZ_Best
08-08-2009, 11:51
كتاب فيزيكه همينه خيليم خوبهیشکی اینجا کتاب 10 استاد حسابان رو دیده؟ نظرتون چیه؟ درمقایسه با آبی کانون جلد 1 کدوم بهتره؟این حسابان رمزینه رو هم دیدم خیلی تستاش زیاده 500 تست تابع با این وضعیت النم به دردم نمیخوره آیا کتاب کلاسش اومده؟

khaiyam
08-08-2009, 12:37
فيزيك فقط انديشه سازان درسته همونه من دارم من با خوندن اون تمام تست هاي فيزيك سال هاي گذشته را 100 % زدم (من خودم هم فيزيكم خوبم)

timsar jackson
08-08-2009, 18:07
رمزینه کتاب کلاس هندسه 2 داره؟

آموزش هندسه 2 خوب چه کتابایی هست؟

AEZ_Best
08-08-2009, 23:18
هندسه 2 به نظر من اول گاج سفید منصف
سپس اندیشه سازان ابوالقاسمی
انرژی اتمی هم میگن خوبه من ندیدم!

یکی سوال ما رو در مورد این 10 استاد حسابان جواب بده مردیم!!

timsar jackson
08-08-2009, 23:42
هندسه 2 به نظر من اول گاج سفید منصف
سپس اندیشه سازان ابوالقاسمی
انرژی اتمی هم میگن خوبه من ندیدم!

یکی سوال ما رو در مورد این 10 استاد حسابان جواب بده مردیم!!

اینا که شما گفتی تستن من آموزش میخوام مثل کتابای کلاس رمزینه..

dirty_coat
08-08-2009, 23:53
اندیشه سازانو بگیر بقیه رو ول کن

timsar jackson
09-08-2009, 00:11
اندیشه سازانو بگیر بقیه رو ول کن

اندیشه سازان آموزش نداره من آموزش میخوام آخه من تو این درس ضعیفم معلم درس حسابی نداشتیم جزوه هم ندارم...

واسه همین باید یه کتاب باشه که کامل توضیح داده باشه

timsar jackson
09-08-2009, 11:59
آیا رمزینه کتاب کلاس فیزیک دوم دبیرستان رو چاپ کرده یا نه؟نه

کتاب کلاس هندسه 2 چه طور؟نه هندسه 1 و هندسه تحلیلی داره

اگه نکرده پس کی میاد آیا تا قبل از مهر میاد یا نه؟

من فقط میدونم کتابای جدیدش تا قبل از مهر میاد مثل دیفرانسیل 2 و.... ولی فکر نکنم فیزیک 2 و هندسه 2 توشون باشه..

ati_1991
09-08-2009, 12:09
نه! كتاب هندسه كاج سفيد، درسنامه هاش همون آموزش هم هستن... من فقط همون درسنامه ها رو واسه كنكور خوندم. نه كتاب و نه چيز ديگه اي...

amirmon
09-08-2009, 12:19
سلام

این فیزیک اندیشه سازان که اینقدر معروفه فیزیک پایه منظورتون هست یا فیزیک پیش1و2 هم مد نظر هستش؟

راستی می شه نویسنده کتاب ها رو هم بگید؟

ممنون

timsar jackson
09-08-2009, 12:54
این فیزیک اندیشه سازان که اینقدر معروفه فیزیک پایه منظورتون هست یا فیزیک پیش1و2 هم مد نظر هستش؟

فیزیک 1و2 پایه

نویسنده هاش:احمد مصلایی-محمد محتشم-سید مرتضی حیدری نژاد-حسن حمدالله پور

dirty_coat
09-08-2009, 16:40
سلام

ممنون
هم پایه است و هم پیش

dirty_coat
09-08-2009, 22:34
میگم این فیزیک اندیشه سازان که همتون تعریفش می کنید همنه که نویسنده اش محمود زاده هست؟

چون که من دارم ولی برای تست به نظرم خوب نیست ولی برای امتحانات تشریحی عالیه چون تشریحی توضیح داده.
نه اون نیست

timsar jackson
09-08-2009, 22:44
میگم این فیزیک اندیشه سازان که همتون تعریفش می کنید همنه که نویسنده اش محمود زاده هست؟

چون که من دارم ولی برای تست به نظرم خوب نیست ولی برای امتحانات تشریحی عالیه چون تشریحی توضیح داده.

نه نویسنده هاشو تو پست قبل گفتم

omid001
10-08-2009, 13:37
سلام - من تا چند وقت پيش دنبال كتاب آموزش مثلثات بود م كه مطالب رو به صورت مفهومي و اثباتي توضيح داده باشه.به همين جهت تو اينترنت خيلي دنبال همچين كتابي بودم كه حتي توي اين فروم هم دنبالش گشتم.كه بالاخره يه كتاب خوب كه مولفش احمد قندهاري هستش رو پيدا كردم ،كه اين كتاب رو واسه نشر مهاجر نوشته.حدود 330 صفحه هستش و قيمتش هم 2800 تومان است.حيفم امد كه انجا معرفيش نكنم

mohsensoft
10-08-2009, 13:54
نه نویسنده هاشو تو پست قبل گفتم
راستی تو بالاخره کتاب فیزیک های اندیشه سازان رو پیدا کردی؟

timsar jackson
10-08-2009, 14:27
راستی تو بالاخره کتاب فیزیک های اندیشه سازان رو پیدا کردی؟ بله بالاخره طلسم شکست!!

سلام - من تا چند وقت پيش دنبال كتاب آموزش مثلثات بود م كه مطالب رو به صورت مفهومي و اثباتي توضيح داده باشه.به همين جهت تو اينترنت خيلي دنبال همچين كتابي بودم كه حتي توي اين فروم هم دنبالش گشتم.كه بالاخره يه كتاب خوب كه مولفش احمد قندهاري هستش رو پيدا كردم ،كه اين كتاب رو واسه نشر مهاجر نوشته.حدود 330 صفحه هستش و قيمتش هم 2800 تومان است.حيفم امد كه انجا معرفيش نكنم

این کتاب رو از اینترنت تهیه کردین؟ اگه آره میشه بگین از چه سایتی؟

Hossein Adeli
10-08-2009, 14:51
سلام دوستان
من تصمیم گرفتم امسال کنکور بدم سربازی که رفتم و شغل هم دارم دیگه خیالم از هفت آسمون راحته : دی!
رشته من ریاضی است اومدم اینجا ببینم چه کتابی برای هر درس خوبه اول تشریحی میخوام بخونم بعد تستی چون میدونید که از درس و کتاب دور بودم اما فکر نکنید 40 سالمه ها! 22 سال بیشتر ندارم. چند صفحه از این تاپیک رو خوندم ولی گیج شدم چون دیدم برای هر درس چند کتاب معرفی شده و هر کس یه چیزی میگه
بالاخره دوستان نظرشون چیه؟ مخصوصا اونایی که کنکور دادن و نتیجه خوبی هم گرفتن
دوستان هر کتابی رو معرفی که معرفی میکنید خوبی و بدیش رو هم بگید مثلا توضیحات اضافی داده یا مختصر و مفید بوده و ...
دوستانی که یک کتاب رو گرفتن اما درست نخوندند هم نگن که اون کتاب بده یا خوبه!
اگه مثلا میگید گاج برای فیزیک خوبه آیا برای کلا دبیرستان خوبه یا فقط برای یک مقطع خاص خوبه.

ممنون

mehdi_7070
10-08-2009, 15:02
سلام دوستان
من تصمیم گرفتم امسال کنکور بدم سربازی که رفتم و شغل هم دارم دیگه خیالم از هفت آسمون راحته : دی!
رشته من ریاضی است اومدم اینجا ببینم چه کتابی برای هر درس خوبه اول تشریحی میخوام بخونم بعد تستی چون میدونید که از درس و کتاب دور بودم اما فکر نکنید 40 سالمه ها! 22 سال بیشتر ندارم. چند صفحه از این تاپیک رو خوندم ولی گیج شدم چون دیدم برای هر درس چند کتاب معرفی شده و هر کس یه چیزی میگه
دوستان هر کتابی رو معرفی که معرفی میکنید خوبی و بدیش رو هم بگید مثلا توضیحات اضافی داده یا مختصر و مفید بوده و ...
اگه مثلا میگید گاج برای فیزیک خوبه آیا برای کلا دبیرستان خوبه یا فقط برای یک مقطع خاص خوبه.

ممنون

قبلا من یه سری مطلب نوشتم، امیدوارم براتون مفید باشه :)
ادبیات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ریاضی، فیزیک، شیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته دوباره می‌گم که:

این‌ها نظرات شخصی من هست و ما آدم‌ها مثل خیلی چیزهای دیگه با هم اختلاف نظر داریم. توی کتاب هم همین‌طور. البته در این بین دبیران، امکانات آموزشی، میزان علاقه به یک درس و ... تاثیر داره، ولی اختلاف‌نظر همواره هست:10:

timsar jackson
10-08-2009, 15:04
سلام دوستان

ممنون دوست عزیز شما اینا رو بخون که آقا مهدی زحمتشو کشیدن...

ببخشید مثل اینکه همزمان با مهدی با هم پست دادیم...

Ninjai
10-08-2009, 20:09
سلام دوستان

ممنون
یه سری هم به این 3تا لینک بزنین .

mohsensoft
10-08-2009, 22:37
ریاضیات فقط رمزینه بسیار بسیار ساده توضیح داده با داشتن این کتاب من اولش جو گیر شدم وگفتم قطعا ریاضی کنکور رو بالای 90 می زنم ولی حالا اگه بالای 90 نزنم زیر 60 هم نمی زنم.
درسته ریاضیات رمزینه خوبه
اما نباید توی ریاضی بگی من این درصد رو میزنم
یکی از دوستای من خیلی ریاضیش خوب بود
میگفت ریاضی رو بالای 80 میزنم
اما موقع کنکور ریاضی رو 42 % زد
پس خواهشا به خودتون اینجور قول هایی ندین که ضربه میخورین

herfei2008
10-08-2009, 23:15
به نظر من برای ریاضی پایه و دیفرانسیل تست های 30 سال کنکور کانون رو بزنید . برای آموزش هم کتاب کلاس رمزینه عالیه.

Mr Unknown
11-08-2009, 09:18
سلام
كتاب تست براي زيست چي بگيرم؟
من كتابهاي فيزيك رياضي رو دارم.با فيزيك تجربي خيلي فرق داره؟از همينا مي تونم استفاده كنم؟
رياضي چطور؟
ممنون

sinasalar2007
11-08-2009, 12:38
برای تست فیزیک پایه چه کتابی رو پیشنهاد می کنید ؟ سطح من تو فیزیک نسبتا بالاست ( اگر خودم رو چشم نزنم ! )
اگر میشه بگید برای حسابان و ریاضیات پایه هم چی بگیرم ( البته برای تست ) کلا مجموعه ی کانون رو برای ریاضیات دارم و یه اموزش هم از مبتکران ( مولف گودرزی برای اموزش ) اما یه چند تا تست بود که به نظر مهم می اومدن که داخل مبتکران مطرح شده بود ولی اثری از این تست ها داخل ابی کانون نبود !:41: حالا یه کتابی میخوام که کامل باشه و تست های سخت هم توش باشه ، این رمزینه رجلد 3 مولف مهربان تست هست یا اموزش ؟ شنیده ام میگن خوبه ! حالا جلد 3 شامل چه کتاب هایی میشه ؟

راستی اگر میخواید کتابی به جز گاج و کانون معرفی کنید ، اگر امکانش هست ادرس یه سایت رو هم بدید که اون کتاب رو داشته باشه :46:

mohsensoft
11-08-2009, 13:02
برای تست فیزیک پایه چه کتابی رو پیشنهاد می کنید ؟ سطح من تو فیزیک نسبتا بالاست ( اگر خودم رو چشم نزنم ! )
فیزیک پایه آبی قلم چی سوال های خوبی داره
یعنی سوال بی خاصیت نیاورده
میتونی اونو امتحان کنی

timsar jackson
11-08-2009, 13:07
كتاب تست براي زيست چي بگيرم؟

کتاب سبز........

MaaRyaaMi
11-08-2009, 19:24
مگه رمزینه ریاضیات پایه داره؟؟؟؟
من یکی دارم دیفرانسیل و ریاضیات پایه جلد اوله اونم تست ریاضیات پایه هم نداره مبحث حد و دنباله و ... !!

شما کدوم رو میگین؟

mohsensoft
11-08-2009, 19:50
من یکی دارم دیفرانسیل و ریاضیات پایه جلد اوله اونم تست ریاضیات پایه هم نداره مبحث حد و دنباله و ... !!

شما کدوم رو میگین؟
اونی که تو داری کتاب کلاسه دیفرانسیله
رمزینه کتاب کلاس ریاضیات پاسه نداره اما کتاب تستش رو داره

MaaRyaaMi
11-08-2009, 19:56
بابا نوشته دیفرانسیل و حسابان و ریاضیات پایه:دی

کتاب کلاس نیس!!! کتاب تسته

میشه یکی بگه سر فصلهای ریاضیات پایه رو :/

timsar jackson
11-08-2009, 19:56

شما کدوم رو میگین؟

اونی که تو داری کتاب کلاسه دیفرانسیله
رمزینه کتاب کلاس ریاضیات پاسه نداره اما کتاب تستش رو داره

نه فکر کنم چیزی که دوستمون میگه جلد 1 از کتاب تست 3 جلدی دیفرانسیل حسابان و ریاضی پایست....

این کتاب 3 جلده که شامل کل تستای ریاضیات کنکوره....

MaaRyaaMi
11-08-2009, 19:58
:/

3 جلدی؟

جلد دومش که نیومده همون مشتق و انتگرال اینا!
جلد سومش ریاضیاته؟

timsar jackson
11-08-2009, 20:27
3 جلدی؟

جلد دومش که نیومده همون مشتق و انتگرال اینا!
جلد سومش ریاضیاته؟ بله 3 جلده.جلد دومش فکر کنم نیومده...

جلد سومشم مباحثش ایناس: تابع-معادله درجه دوم-بخش پذیری-انتقال نمودار ها وتقارن-مثلثات-لگاریتم-تصاعد.

Hossein Adeli
11-08-2009, 21:49
بچه ها افتادم به جون این تاپیک اونم از اولین پست تا آخرین پست (فعلا تا 980 پیش رفتم) خط به خط دارم میخونم
یه لیست میخوام آماده کنم تا دیگه همه اول کاری با دیدن این تاپیک سکته نزنن! (البته من می خوام از صفر شروع کنم پس این لیست فقط به درد آدمایی مثل من میخوره!)

a.abazarian
12-08-2009, 12:18
با سلام
کتاب حسابان مبتکران نوشته ی حبیب الله گودرزی خوب هست یا این که بدرد حسابان مدرسه نمی خوره ؟
اگر به درد نمی خوره به نظر شما کدوم کتاب از کتاب های حسابان مبتکران بهتره؟(نصیری یا امیدوار)

reza-atom
12-08-2009, 16:13
سلام من قبلا هم عرض كردم واسه فيزيك 3 چه كتاب آموزشي خوبه ؟
يعني هيشكي انرژي اتمي رو نديده ؟؟؟

timsar jackson
12-08-2009, 16:31

من انرژِ اتمی ندیدم اما گفتم کتاب کلاس رمزینه خوبه..

با سلام
کتاب حسابان مبتکران نوشته ی حبیب الله گودرزی خوب هست یا این که بدرد حسابان مدرسه نمی خوره ؟
اگر به درد نمی خوره به نظر شما کدوم کتاب از کتاب های حسابان مبتکران بهتره؟(نصیری یا امیدوار)

من گودرزی رو ندیدم اما امیدوار به نظر من از نصیری بهتره.....

dirty_coat
12-08-2009, 16:36
اینی که میگی کتاباش دارای تست تالیفی هست یا نه؟

reza-atom
12-08-2009, 17:22

من اگه ميدونستم كه اينجا مطرح نميكردم فقط ميدونم آموزش كامل + تست هست!

اينم خود كتاب ، خواستي يه نگاه بنداز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

timsar jackson:
من انرژِي اتمی ندیدم اما گفتم کتاب کلاس رمزینه خوبه..

من بيشتر تو قسمت جريان هاي الكتريكي و ... (فصل 2و3) مشكل دارم ! نميدونم چي كار كنم ! من كلا از كتاباي رمزينه خوشم نمياد خيلي لوسه ! :10:انقد هم فرا تر از كتاب ميره كه ... (مخصوصا از اون شاگرد باهوشه خيلي بدم مياد !:31:)

shabeashegha
13-08-2009, 02:12
سلام.
نیاز به مشورت دارم
من دیگه تصمیم خودم رو گرفتم که کنکور پزشکی دانشگاه آزاد رو قبول بشم.
حالا یه کتاب خوب مثل کتاب های کلاس رمزینه برای زیست میخوام که مطلب رو توضیح داده باشه کتاب های سبز رو که تعریفش رو شنیده بودم رو دیدم فقط تست داره ولی من یه کتابی می خوام که خوب توضیح داده باشه مثل کتاب های شیمی مبتکران یا مثل کتاب کلاس رمزینه.
واسه زیست دوم وسوم وپیش
یعنی کتابی یخوام که نیازی به کلاس کنکور نباشه

اگه کسی اطلاعی داره کمک کنه.می خوام دیگه شروع کنم زیست رو بخونم
ممنون از همه دوستان

سلام اگه هدف شما دانشگاه آزاده زیاد روی زیست سرمایه گذاری نکنید. کتاب درسی به نظرم کافیه البته به شرطی که عمقی بخونین. اگه کتاب دیگه ای هم خواستین منبع دیگه ای کنارش باشه کتابهای محوری مهر و ماه (تالیف دکتر حامد اختیاری) رو بگیرین بنظرم جالبه . بیشتر انرژی خودتونو بذارین روی زبان و ریاضی . زیست راحترین درس کنکور آزاده البته اگه دقت نکنین توی دام سوالای راحت و دو پهلوش ممکنه بیفتین.

amirmon
13-08-2009, 21:52
سلام
کسی کتاب زبان فارسی رمزینه رو خونده؟
زبان فارسی رمزینه بهتره یا همگامان که با کانون مشترکه؟

timsar jackson
13-08-2009, 22:14
کسی کتاب زبان فارسی رمزینه رو خونده؟
زبان فارسی رمزینه بهتره یا همگامان که با کانون مشترکه؟

من همگامان رو ندیدم ولی رمزینه رو دیدم خوبه

pooyahacker
13-08-2009, 23:07
پارسال تابستون ، گزینه دو قبل از این که آزموناش شروع بشه ، آزمونای سال قبلش رو گذاشته بود تو سایتش واسه دانلود ؛ امسال همچین کاری نکرده آیا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hossein Adeli
13-08-2009, 23:33
کتاب های بنفش اشکالاش زیاده به نظر من نخر اگه می خوای ادبیاتو بالای 80 بزنی واژگان و آرایه و تاریخ ادبیات کلک معلمو بگیر با زبان فارسی همگامان با قرابت معنایی هامون سبطی البته می گن واژگان هامون سبطی هم خوبه چون من نخوندم نظر نمی دم وقتتو الکی تلف نکن!!!همین کتابا بسته.
تست قرمز به نظر من=اشغال(با عرض پوزش)
GodFatherAmin شما که سابقه رتبه 2 رقمی داری جا داره بیشتر از اینا به پشت کنکوری های کمک کنی!

من یه پیشنهادی واسه مدیران این فروم دارم. این فروم راجبه کتاب آموزشیه و کسی بخواد واقعا انتخاب درستی بکنه باید 160 صفحه رو بشینه بررسی کنه! که این خودش کلی از وقت با ارزش یه کنکوری رو میگیره
من میگم بیاید 1 صفحه ای شبیه رفراندوم بذارید. مثلا کتاب زیست انتشارات سبز بعد هرکی که موافقه بیاد با زدن یه دکمه موافقم تاییدش کنه اینطوری مراجعه کننده وقتی میبینه مثلا 70 درصد بچه ها با کتاب زیست سبز موافقن متوجه میشه کتابش خوبه . خداییش من خودم سال 88 که کنکوری بودم مجبور بودم کلی از وقتمو بذارم واسه اینکه ببینم بچه های با تجربه چه کتابی رو پیشنهاد میکنن
راستی برای اینکه کار شما راحت بشه یه امکانی بذارید که خود بچه ها بتونن کاندیدا ها (منظورم اسم کتاب و انتشاراتش ) رو اضافه کنن و بقیه بیان بهش رای بدن
امیدوارم پیشنهادم مورد قبول واقع بشه:11:
اگه این کار رو بکنند واقعا عالی میشه

اینام دیگه شورش رو در آوردن از آبان سال پیشه میگن چاپ میکنیم اما نکردن! سال پیش دیدید که چند نفر رو بلاتکلیف گذاشتن و گفتن بزودی اما آخرش نشد!

نویسنده هاش:احمد مصلایی-محمد محتشم-سید مرتضی حیدری نژاد-حسن حمدالله پور[/QUOTE]
آرش زاهدی/محمد محتشم/رضا سبزمیدانی/احمد مصلایی
پس این گروه چیکاره است؟
خانوم فرین کمانگر نقشش چیه پس؟

Mr Unknown
14-08-2009, 11:38
سلام
براي فيزيك و رياضي تجربي چه كتابي بگيرم؟

amirmon
14-08-2009, 12:21
من همگامان رو ندیدم ولی رمزینه رو دیدم خوبه

خوبه یا عالیه؟
یعنی مثل دیفرانسیل رمزینه حرفی واسه گفتن داره یا یه چیزی تو مایه های سبز گاج هستش؟

Hossein Adeli
14-08-2009, 18:08
دوستان اون لیست جامع بهترین کتب کنکوری رو که گفتم قرار میدم (خلاصه 1600 پست این تاپیک) آماده است اما میخوام با 30 نفر از بهترینهای P30world که تو کنکور امسال بهترین نتیجه رو آوردن هم مشورت کنم تا بعد از اون لیست رو قرار بدم. فقط این 30 نفری که من بهشون PM دادم منت بگذارن سر ما و راهنمایی کنند!

a.abazarian
14-08-2009, 20:58

کتاب فیزیک 3 انتسارات مبتکران نوشته ی غلامعلی محمود زاده بهترین کتاب فیزیک هست
من امسال قبل از اینکه برم سال سوم فیزیکم با این کتاب فول شده بود
اگر این به دردت نخورد بدون مشکل از یه جا دیگست

Ninjai
15-08-2009, 12:22
یک نصیحت بشنو از نی !!!:40:
دوستان لطفا زیاد درگیر نوع کتاب و انتشاراتش و اینجور چیزا نباشین درسته که کتاب کمکی ، خوبه ، ولی اصل درس خوندنه !
امروز 24 مرداده . یعنی 1 ماه و 1 هفته به پایان تابستون وقته و باز هم یعنی اینکه تقریبا نصف زمانی که برای درس خوندن تو تابستون در نظر میگیریم گذشته (اگه شروع رو 20 تیر بگیریم) پس هر چی کتاب میخواین بگیرین و شروع کنین به درس خوندن :46:

موفق باشین ، عماد

Hossein Adeli
15-08-2009, 12:30
یک نصیحت بشنو از نی !!!:40:
دوستان لطفا زیاد درگیر نوع کتاب و انتشاراتش و اینجور چیزا نباشین درسته که کتاب کمکی ، خوبه ، ولی اصل درس خوندنه !
امروز 24 مرداده . یعنی 1 ماه و 1 هفته به پایان تابستون وقته و باز هم یعنی اینکه تقریبا نصف زمانی که برای درس خوندن تو تابستون در نظر میگیریم گذشته (اگه شروع رو 20 تیر بگیریم) پس هر چی کتاب میخواین بگیرین و شروع کنین به درس خوندن :46:

موفق باشین ، عماد

این حرف کاملا تایید میشه به نظر من 20 درصد کتاب تاثیر داره و 80 درصد به خود فرد برمیگرده که چقدر تلاش و پشتکار داره. اگه بعضی ها بهترین و تاپ ترین کتابها رو هم داشته باشند بازم تو کنکور قبول نمیشن چون که اصلا زحمت نکشیدن ! اما برخی هم بودند که بدون کتاب های اضافی تونستند رتبهای برتر رو کسب کنند و علتش هم فقط تلاش و پشتکار بوده نه چیز دیگه! تاثیر استعداد رو هم که میدونید چیه! 99 درصد تلاش و عرق ریختن و فقط 1 درصد استعداد! پس نگید اونایی که تک شدن نابغه بودن بلکه بزرگترین دلیل پیروزی اونا تلاششون بوده بعد هم کمی استعداد :27:

AEZ_Best
16-08-2009, 12:23
سلام.میگم یه کتاب آموزشی واسه جبر واحتمال به من معرفی می کنید؟
می خوام آموزش باشه ها کتاب آبی قلم چی رو گرفتم ولی اون کادر های آموزشیش به نظرم کافی نیست اگه یکی کمک کنه ممنون میشم.

یه جای دیگه هم نوشتم الان یادم نیست:

مبتکران نویسنده ابوالقاسمی

روش عکس هندونه به شرط چاقو زده
ویرایش جدیدشه با سوالای 87 و ...

خیلی خوبه

AEZ_Best
16-08-2009, 12:24
فکر نمی کنم صحبت های شما صحیح باشه
پس چرا اکثر رتبه اول های کنکور دبیرستان های تیزهوشان ونمون درس می خوندند؟
معلومه که تیز هوش بودند که توی این دبیرستان ها قبول شدند.
مثلا من خودم توس درس جبر واحتمال ضعیف هستم هرچی هم میخونم وسر کلاس گوش میدم باز هم مشکل دارم.
ولی توی درسی مثل زبان فقط سرکلاس گوش میدم بعد هم نخونده میرم سر جلسه نمره خوبی میارم.معلومه که استعداد من توس درس زبان خوبه ولی درس جبر خوب نیست.
پس استعداد حرف اول رو می زنه.

نه خیر
اصلا هم به استعداد ربط نداره! یعنی فقط کمی ربط داره
مهم خوندن و مهمتر درست خوندنه!

rosenegarin13
16-08-2009, 12:39
نه خیر
اصلا هم به استعداد ربط نداره! یعنی فقط کمی ربط داره
مهم خوندن و مهمتر درست خوندنه!

سلام
100 درصد تایید میشه.
99 درصد پشتکار ،1 درصد استعداد!
دوستان یه نکته رو حتما در نظر داشته باشید و اون اینه که به هیچ وجه هیچ درسی رو کنار نذارید یا مثلا هی به خودتون تلقین نکنید که من این درس رو نمی فهمم یا....
برای قبولی با یه رتبه خوب و قبول شدن تو رشته دلخواهتون باید برای همه دروس وقت بذارید و زحمت بکشید.
کتاب هم زیاد نخرید،تحقیق کنید و کتابای خوب بخرید که ارزش وقت گذاشتن رو داشته باشن.
موفق باشید.:46:

MORINIO
16-08-2009, 13:49
کتاباتون رو زود تهیه کنید تا مثه من نشید که تا یه هفته به خود کنکور منتظر بودم جلد 2 دیفرانسیل رمزینه بیاد! :27:

timsar jackson
17-08-2009, 13:23

خیلی خوبه

این کتابش چه جوریاس؟ کامل آموزش داده مثلا مثل کتاب کلاسای رمزینه؟ یا در حد درسنامه توضیح داده؟

mohsensoft
17-08-2009, 13:59
این کتابش چه جوریاس؟ کامل آموزش داده مثلا مثل کتاب کلاسای رمزینه؟ یا در حد درسنامه توضیح داده؟
کتاب خوبیه
تست الکی هم نداره
آموزش داده خیلی قشنگ

mohandesirani
17-08-2009, 16:45
دوستان من کلی کتاب دارم چاپش واسه 87 هست هر کی خواست بگه واسش بفرستم
رشته : ریاضی
انتشارات : گاج ، اندیشه سازان(مبتکران جدید) ، قلم چی ، رمزینه ، علوی (شب کنکور) و ....

a.abazarian
17-08-2009, 19:00

خیلی خوبه
جبر و احتمال مبتکران جواد ترکمن هم عالیه

GodFatherAmin
17-08-2009, 20:22
میگم کسی میدونه کتاب های چاپ امسال انتشارات مختلف معمولا کی میاد تو بازار.
یعنی کتابی که سوالات کنکور امسال هم که توی تیر برگزار شد تویش باشه.
رمزینه که توی سایتش نوشته شهریور 88 کتابهای جدیدش رو منتشر می کنه.یعنی راسته؟

من پنج شنبه دارم میرم تهران کتاب بخرم اگه از بچه هایی که توی فروم هستند وتهران زندگی می کنند.لطف کنند بگویند که بهترین کتابفروشی تهران توی محدوده ی خیابان انقلاب کجاست؟
لطفا یه کتاب فروشی بگید که کتاب هاش آپدیت باشه یعنی نو باشه چاپ 88 باشه.وهمه ی کتاب های کنکور انتشارات مختلف رو داشته باشه.
ممنون میشم آدرس کامل رو بگید(توی محددوده ی انقلاب باشه ها)

اگه برم دفتر خود انتشاراتی ها بهم کتاب میدند یا نه؟مثلا اگه برم دفتر انتشارت رمزینه توی خود دفتر مرکزیش کتاب هم می فروشند؟
ممنون
بانک کتاب که شمارش هست 66410000 اول زنگ بزن بگو چه کتابایی می خوای بگیری برات لیست کنه و آمادش کنه بعد بگو می خوام بیام حضوری بگیرم چون اگه بری حضوری بگیری 25% تخفیف می ده.

mohsensoft
17-08-2009, 21:12
رمزینه که توی سایتش نوشته شهریور 88 کتابهای جدیدش رو منتشر می کنه.یعنی راسته؟

رمزینه چند سالی هست که در حال دروغ گویی به صورت مستمر هست!!!!
کتاب دیفرانسیل 2 رمزینه دقیقا از 2 سال پیش قراره بیاد که فکر میکنم همین الانشم نیومده
زیاد به حرفاشون توجه نکن
تازه
کتاب های امسال با پارسال مگه چقدر فرق دارن؟سوال های امسال رو گذاشتن توش جلدش رو هم عوض کردن با 3000 تومن قیمت بیشتر میفروشن
زیاد رو کتاب وسواس خرج نده بیچاره میشی
در مورد بهترین کتابفروشی هم باید گفت که کتابفروشیها اصلا با هم فرقی ندارن
قیمت ها که همونه/همه شون هم از یه نمایندگی کتاباشونو میگیرن
هر جایی گیرت اومد بخر

Hossein Adeli
17-08-2009, 22:45
دوستان میدونن کتاب درسی ادبیات در مقایسه با چند سال پیش عوض شده یا نه؟

هندسه 1 و 2 من مبتکران چاپ 85 گرفتم (دست دوم) نویسنده هم ابوالقاسمی است. این کتاب در چاپ های جدید زیاد فرق نکرده که؟ فقط تستهای سالهای جدید اضافه شده؟

فیزیک 1 و 2 دبیرستان هم مال محتشم بود و فیزیک 3 برای کمانگر و زاهدی. (دست دوم چاپ 82 سه جلد 3800) اینا همونایی هستن که همه تعریف میکنند؟!

شیمی بازرگان مال مبتکران رو میگید یا مال اندیشه سازان که قدیمیه؟ چون فکر کنم شیمی عوض شده و قدیمیا به درد نمیخوره درسته؟

mohandesirani
18-08-2009, 14:23
دوستان عزیز پک تست شیمی اندیشه سازان قدیم(مبتکران جدید) چاپ 87 شامل :

شیمی 2
شیمی 3
شیمی پیش 1
شیمی پیش 2

رو دارم هر کی بخواد بگه براش بفرستم.

reza-atom
18-08-2009, 18:40
سلام كسي ميدونه چرا فروشگاه كتاب رمزينه اينجوريه؟

timsar jackson
18-08-2009, 18:42
سلام كسي ميدونه چرا فروشگاه كتاب رمزينه اينجوريه؟

فروشگاهش داغونه..بعد همه کتاباشم تو فروشگاهش نیست بهتره زنگ بزنی به دفتر انتشارات شماره حسابشونو بگیری پول بریزی

که بعد واست بفرستن این بهتربن کاره...

sinasalar2007
18-08-2009, 23:23
کسی یه فروشگاه اینترنتی کتاب سراغ نداره که تست شیمی 2 مبتکران رو داشته باشه ؟
شهر رو زیر و رو کردم نیست !

timsar jackson
18-08-2009, 23:29
کسی یه فروشگاه اینترنتی کتاب سراغ نداره که تست شیمی 2 مبتکران رو داشته باشه ؟
شهر رو زیر و رو کردم نیست !

بهت پی ام دادم....

mohandesirani
19-08-2009, 11:11
دوستان عزیز پک تست شیمی اندیشه سازان قدیم(مبتکران جدید) چاپ 87 شامل :

شیمی 2
شیمی 3
شیمی پیش 1
شیمی پیش 2

رو دارم هر کی بخواد بگه براش بفرستم.

timsar jackson
19-08-2009, 17:16
از این کتاب جبر مبتکران میشه یه عکس بزارین؟

کتاب تست فیزیک پیش اندیشه سازان خوبه؟

AEZ_Best
19-08-2009, 23:24
روش عکس هندونه است
فکر کنم سایت پدرام بوک هم داشته باشه. (من تبلیغ نکردم!)

فیزیکه هم خیلی خوبه عالیه
این کتاب + تست کنکورهای اخیر = موفقیت در فیزیک پیش!

AEZ_Best
19-08-2009, 23:46
دوستان میدونن کتاب درسی ادبیات در مقایسه با چند سال پیش عوض شده یا نه؟

هندسه 1 و 2 من مبتکران چاپ 85 گرفتم (دست دوم) نویسنده هم ابوالقاسمی است. این کتاب در چاپ های جدید زیاد فرق نکرده که؟ فقط تستهای سالهای جدید اضافه شده؟

فیزیک 1 و 2 دبیرستان هم مال محتشم بود و فیزیک 3 برای کمانگر و زاهدی. (دست دوم چاپ 82 سه جلد 3800) اینا همونایی هستن که همه تعریف میکنند؟!

شیمی بازرگان مال مبتکران رو میگید یا مال اندیشه سازان که قدیمیه؟ چون فکر کنم شیمی عوض شده و قدیمیا به درد نمیخوره درسته؟

فکر کنم که فیزیکها بعد از 82 یه تغییراتی داشتن!

هندسه هم همونی که نوشتین درسته.

شیمی ها هم عوض شده حتی شیمی پیش 2 نسبت به پارسال کلا عوض شده به نظر من که همش عوض میشه امسال

timsar jackson
20-08-2009, 00:37
میگن امسال کتابای درسی عوض میشه اونقدی عوض میشه که واسه ما مشکل ایجاد کنه؟ من فارغ التحصیلم

GodFatherAmin
20-08-2009, 09:18
میگن امسال کتابای درسی عوض میشه اونقدی عوض میشه که واسه ما مشکل ایجاد کنه؟ من فارغ التحصیلم
نه تیمسار جان!کتاب ریاضی 1 بعد از 25 سال عوضش کردن!
ریاضی و فیزیک و ادبیات و زبان انگلیسی و عربی که ثابت فقط می مونه شیمی و دینی که دینی ام مشکلی نیست چون همه کمک آموزشیا تو درسنامشون اصلاح می کنن.
شیمی ام که انصافاً بد تغییر می کنه چون امسال یه تستی دادن که جوابش تو دو تا کتاب فرق می کرد.منظورم از بد تغییر می کنه این نیست که همش عوض می شه منظورم اینه که اون قسمتی که عوض می شه احتمال اومدن سوال ازش زیاده.

Hossein Adeli
20-08-2009, 09:55
شیمی ها هم عوض شده حتی شیمی پیش 2 نسبت به پارسال کلا عوض شده به نظر من که همش عوض میشه امسال
یعنی شیمی چاپ سال 87 با 88 فرق میکنه؟
پس یعنی این مبتکرانی که من گرفتم خیلی فرق میکنه؟

GodFatherAmin
20-08-2009, 09:58
یعنی شیمی چاپ سال 87 با 88 فرق میکنه؟
پس یعنی این مبتکرانی که من گرفتم خیلی فرق میکنه؟
نه اصلا احتیاجی نیست کتاباتو عوض کنی خیلی عوض نمی شه خیلی خیلی کم اونم از یه دبیر یا مشاور بپرسی بهت می گه احتیاجی نیست دوباره کتاب بخری.

mohandesirani
20-08-2009, 10:41
دوستان این لیست کتاب های من هست هر کی می خواد بگه براش بفرستم چاپ 87

تاریخ ادبیات و درآمدهای گاج

زبان فارسی3 سبزمحوری گاج آموزش و تست

زردعمومی سوال

زرد عمومی پاسخ

زبان و ادبیات فارسی کنکور قلم چی آبی

دین و زندگی کنکور قلم چی آبی

کتاب مفهوم قرابت معنایی انرژی اتمی

دین و زندگی کنکور گاج سفید میکرو طبقه بندی

ریاضیات 2 جلد 1 و 2 اندیشه سازان(مبتکران)

دیفرانسیل حسابان ریاضیات پایه ج1 رمزینه

حساب دیفرانسیل و انتگرال (کتاب کلاس) رمزینه

حساب دیفرانسیل و انتگرال خوشخوان جلد1 و 2 (دانش آموزان ممتاز)+ریاضیات پایه در جلد 2

گسسته خوشخوان

هندسه 2 مبتکران (اندیشه سازان)

هندسه تحلیلی و جبر خطی – انرژی اتمی –الگوی توسعه نمونه

حسابان آبی قلم چی

ریاضیات رشته ریاضی (ریاضی پایه) آبی قلم چی

شیمی 2 سبز محوری گاج

شیمی پیش قلم چی آبی

فیزیک پیش قلم چی آبی
بقیش رو دارم تایپ می کنم

Hossein Adeli
20-08-2009, 20:42
نه اصلا احتیاجی نیست کتاباتو عوض کنی خیلی عوض نمی شه خیلی خیلی کم اونم از یه دبیر یا مشاور بپرسی بهت می گه احتیاجی نیست دوباره کتاب بخری.

من تو جلد اکثر کتابهای درسی دیده بودم که نوشتن "این کتاب تا سال تحصیلی 87-88 تغییر نخواهد کرد"
این ماجراش چیه؟ یعنی امسال همه اینا یه تغییراتی خواهند داشت؟

timsar jackson
21-08-2009, 01:30
من تو جلد اکثر کتابهای درسی دیده بودم که نوشتن "این کتاب تا سال تحصیلی 87-88 تغییر نخواهد کرد"
این ماجراش چیه؟ یعنی امسال همه اینا یه تغییراتی خواهند داشت؟ مثل اینکه اکثر کتابا امسال تغییر میکنه حالا جزئی یا کلیشو نمیدونم..

MaaRyaaMi
21-08-2009, 11:26
اخه همه کتابا که نمیشه ... مثل ریاضیات و ... البته به جز شیمی
عمومی ها همینطور دینی زندگی که همش در حال تغییر!

timsar jackson
21-08-2009, 11:39
اگرم عوض بشه ما باید فقط کتابای پیش رو عوض کنیم چون منابع کنکور 89 واسه درسای پایه همون کتابای قدیمیه فقط واسه

پیش منبع کتاب جدیده

mohsensoft
21-08-2009, 12:33
اگرم عوض بشه ما باید فقط کتابای پیش رو عوض کنیم چون منابع کنکور 89 واسه درسای پایه همون کتابای قدیمیه فقط واسه

پیش منبع کتاب جدیده
خیلی یعیده عوض بشه
اینی هم که گفتن دلیلی نمیشه که عوض کنن کتابارو
اگه مینوشتن در سال فلان تغییر میکند یه راهی داشت
ولی فکر میکنم منظور اینا این بوده خیالتون راحت باشه،تا این سال تغییری نمیکنه،ولی بعد از این سال اگه تغییر کرد از ما دلگیر نشین :دی

mehdi_7070
21-08-2009, 12:45
ولی فکر میکنم منظور اینا این بوده خیالتون راحت باشه،تا این سال تغییری نمیکنه،ولی بعد از این سال اگه تغییر کرد از ما دلگیر نشین :دی

منبع طرح سوالات همون کتاب‌هایی هست که دانش‌آموز خونده. فکر کنم به خاطر همین این جمله را می‌نویسند و تاریخی هم که زده می‌شه سال کنکور داوطلب هست.

حـنا
21-08-2009, 12:51
سلام

کتاب تست دیفرانسیل چی خوبه؟

sinasalar2007
21-08-2009, 13:47
چند تا سوال :

مولف کتاب فیزیک 1 و 2 اندیشه سازان ( محتشم ) کتاب جدیدی نداره ؟ مبتکران کتابی با همون کیفیت منتشر نمیکنه ؟
کتاب فیزیک پایه ی گاج چطوریاست ؟ محدوده ی سوالاتش از چه سالی هست ؟ اخه این قلم چی ابی از سال 60-55 هم سوال داره ! با توجه به این که سوالات کنکور میگویند ( ! ) تو سال های اخیر بیشتر مفهومی بوده و کتاب ها حداقل از اون موقع تا الان تغییراتی کرده حل کردن سوال های مربوط به اون زمان اصلا ضرورتی داره ؟
سوالات ریاضیات پایه قلم چی هم همین طوره ! کتابی هست که سوالات ریاضی اون به روز باشه ؟ ( اخه از یه راه هایی سوالات رو حل می کنه این قلم چی که اصلا ملموس نیست ! )
بعد یه سوال راجع به همین تغییرات کتب :
قاعده ی هوپیتال اصلا وجود خارجی داره در کتاب های درسی ؟ اخه تو کتاب خودمون اصلا اثری ازش نیست تو کتاب چند سال پیش هم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

mehdi_7070
21-08-2009, 14:10
بعد یه سوال راجع به همین تغییرات کتب :
قاعده ی هوپیتال اصلا وجود خارجی داره در کتاب های درسی ؟ اخه تو کتاب خودمون اصلا اثری ازش نیست تو کتاب چند سال پیش هم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

بله، شما در کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال زیارت خواهید کرد! البته در فصل کاربرد مشتق:46:

GodFatherAmin
21-08-2009, 14:43
این ماجراش چیه؟ یعنی امسال همه اینا یه تغییراتی خواهند داشت؟

نه یعنی اینکه تا این سال تغییر نمی کنه امکان داره غلطاش رو اصلاح کنن ولی چیزی از کتاب کم یا زیاد نمی شه.
تو اون سالیم که عوض می شه خیلی خیلی خیلی تغییراش کمه مثلا تو عربی جمله او رفت را باید به عربی برگردونی تو اون سال می کنن آنهارفتند!!!آخه بابت تغییر کتاب مولفاش پول خوبی می گیرن.
اگه کتاب خیلی عوض بشه اول سال می گن این مجموعه کتاب ها جدید تالیفاً.
(خیلی جالبه تو کشورهای پیشرفته اول کتابشون می زنن اگر از این کتاب غلطی چه علمی چه تایپی پیدا کردید انقدر مبلغ بهتون می دیم ولی توی کتاب های درسی ما هر سال پر از غلط علمیو غلط تایپیه برای مثال می گم کتاب ریاضی 1 که بعد از 25 سال،ساله قبل عوض شد تو آخرین چاپش بازم پر غلط تایپی بود واقعا متاسفم)

MaaRyaaMi
21-08-2009, 15:48
در مورد کتابای پیش
من الان داشتم زبانو نگاه میکردم نوشته تا 88 89

amirmon
23-08-2009, 13:05
اگه کسی زبان فارسی رمزینه رو خونده بیاد یه توضیح کامل بده دیگه....

timsar jackson
23-08-2009, 16:48
کسی فیزیک پیش اندیشه سازان رو داشته؟ کتابش 3 جلده؟ خوب توضیح داده؟ گیر میاد؟اگه کسی دارتش نویسنده هاشو بنویسه یا یه عکس بزاره....

saeid_panah
23-08-2009, 17:10
کسی کتابی سراغ داره که تماما تست های دروس عمومی باشه البته به غیر از کانون از هر انتشارات دیگری هم باشه قبوله

AEZ_Best
23-08-2009, 17:13
سه جلده
خیلی خوب توضیح داده حتی بهتز ار فیزیک 1 و 2
گیر رو نمیدونم ولی من تا چاپ 85 مبتکران رو دیدم کتابخونه ها اکثرا دارند
نویسنده هاشم همونای فیزیک 1 و 2 هستند دقیق نمی دونم
محتشم سبز میدانی کمانگر....
عکس اونو هم نتونستم آماده کنم کتابه دست دوستمه گفت آخر هفته بیا بگیر. ببخشید

mehdi_7070
23-08-2009, 17:31
کسی کتابی سراغ داره که تماما تست های دروس عمومی باشه البته به غیر از کانون از هر انتشارات دیگری هم باشه قبوله

فکر کنم اندیشه فائق هم داشته باشه.

GodFatherAmin
23-08-2009, 17:57
گزینه های برتر پیش دانشگاهیان
سایتشم هست:

GodFatherAmin
23-08-2009, 18:46
جالبه الان رفتم تو سایت رمزینه لیست کتابای جدیدش و گرفتم لیست و عوض کرده کتاب کلاس پیش 2 رو زده در حال تالیف!!!
کتابی که قرار بود شهریور بیاد!

GodFatherAmin
23-08-2009, 18:49
به همه دوستان(رشته ریاضی) 8 کتاب ریاضی گاج رو پیشنهاد می کنم.

reza-atom
23-08-2009, 19:01
براي زبان تست انگليسي ٣ ميكروگاج بهتره يا مبتكران؟
يا پيشنهاد ديگه اي؟

MaaRyaaMi
23-08-2009, 19:22
زبان آبی قلم هم خوبه

جالبه الان رفتم تو سایت رمزینه لیست کتابای جدیدش و گرفتم لیست و عوض کرده کتاب کلاس پیش 2 رو زده در حال تالیف!!!

سایتش برای من باز نمیشه
یعنی چی؟!
تکلیف این دیف 2 چی شد :/

8 کتاب ریاضی چیه

mohsensoft
23-08-2009, 19:24
رمزینه الان 2 ساله داره دروغ تحویل ملت میده
کلا انتشارات بی کلاسیه
سایتش که مال 30 سال پیشه
این همه مدت هم هست که دارن به دانش آموزا میگن امروز فردا کتاب دیف 2 میاد
دیگه شورش رو در آوردن
به نظر من زیادی بهشون بها دادن

GodFatherAmin
23-08-2009, 19:40
براي زبان تست انگليسي ٣ ميكروگاج بهتره يا مبتكران؟
يا پيشنهاد ديگه اي؟
زبان انگلیسی جامع کتاب سبز از همه بهتره اگه نمی خوای کتاب کم حجم و مقوی کتاب سبز رو بگیر که حجمش خیلی کمه.(هر دو برای یه اتنتشاراته)

GodFatherAmin
23-08-2009, 19:44
زبان آبی قلم هم خوبه

سایتش برای من باز نمیشه
یعنی چی؟!
تکلیف این دیف 2 چی شد :/

8 کتاب ریاضی چیه

ليست كتب جديد رمزينه:

8 کتاب ریاضی گاج:

رشته رياضي

تست‌هاي سراسري، آزاد، آزمايشي سنجش، گزينه دو

شامل كتاب‌هاي رياضي 2، حسابان، ديفرانسيل1و2،هندسه 1،هندسه 2، هندسه تحليلي، رياضيات گسسته وجبرواحتمال

درسنامه جامع در پاسخنامه تشريحي

GodFatherAmin
23-08-2009, 20:05
میگم کسی کتاب کلاس عربی جامع رمزینه رو دیده؟
آیا مثل دیگر کتاب های رمزینه خوبه؟
کتاب کلاس زبان فارسی چه طور؟

عربی اش خوبه برای ایادفیلیم خوبه ولی چون رمزینه برای ترجمه گفته باید لغت یاد بگیری خوشم نیومد.
برای ترجمه و تعریب و درک مطلب کتاب انرژی اتمی را تهیه کنید.
زبان فارسیم کتاب مشترک کانون و همگامانو بگیرید واقعا عالیه خیلی بهتر از رمزینس چون من رمزینه رو هم خوندم.

mehdi_7070
24-08-2009, 09:45
بچه‌های تجربی! کتاب ریاضیات تجربی انتشارات خیلی سبز منتشر شد...
624 صفحه و با قيمت 11500 تومان شامل تمام مباحث رياضي كنكور رشته تجربي (رياضي2،رياضي3،هندسه1،آمار و مدل سازي،رياضيات عمومي1و2)
اطلاعات بیشتر و دانلود قسمتی از کتاب:

AEZ_Best
25-08-2009, 10:03
زبان انگلیسی جامع کتاب سبز از همه بهتره اگه نمی خوای کتاب کم حجم و مقوی کتاب سبز رو بگیر که حجمش خیلی کمه.(هر دو برای یه اتنتشاراته)

موافقم
فقط اینکه این کتاب درس به درس به زبان 3 نپرداخته و زبان 3 رو بعد پیش آورده که بد هم نیست

یعنی اینو باید با زبان پیش شروع کنی بعد ازیه مدت زبان 3 رو هم بخونی

karajboy
25-08-2009, 12:29
سلام، کسی شماره تماس یا آدرس انتشارات فرید شهریاری رو نداره ؟

Mr Unknown
25-08-2009, 12:57
سلام
من كتابهاي تست و آموزش فيزيك رشته رياضي رو دارم.
براي تجربي از همينا مي تونم استفاده كنم؟
براي رياضي اين كتاب جامع انتشارات كتاب سبز خوبه؟

mohsensoft
25-08-2009, 14:49
سلام
من كتابهاي تست و آموزش فيزيك رشته رياضي رو دارم.
براي تجربي از همينا مي تونم استفاده كنم؟
براي رياضي اين كتاب جامع انتشارات كتاب سبز خوبه؟
آره اما توی ریاضی یه چیزایی بیشتر از تجربی وجود داره
مثلا واسه فیزیک 3 ریاضی با ترمودینامیک شروع میشه اما تجربی اصلا ترمودینامیک نداره و با الکتریسیته ساکن شروع میشه
یا توی پیش ریاضی فصل یک حرکت پرتابی داره که تجربی نداره و ......
بهتره قبل از استفاده از روی کتاب تطبیق بدی

Senator_Offline
25-08-2009, 15:54
دوستان نظرتون راجع به کتاب های 3جلدی تست ریاضیات مهندس مهربان انتشارات رمزینه چیه؟

timsar jackson
25-08-2009, 16:11
واسه مثلثات کتاب انتشارات مدرسه بهتره یا کتاب کلک معلم؟

GodFatherAmin
25-08-2009, 17:03
سلام، کسی شماره تماس یا آدرس انتشارات فرید شهریاری رو نداره ؟
66970505
66970843

mohsensoft
25-08-2009, 18:39
حرف نداره.عالیه.ولی جلد دومش هنوز چاپ نشده جیگر
منظورش کتاب های 3 جلدی(تست) هست
اونی که شما میگی کتاب کلاسه

دوستان نظرتون راجع به کتاب های 3جلدی تست ریاضیات مهندس مهربان انتشارات رمزینه چیه؟
باید خیلی روش وقت بذاری چون فوق العاده زیاده
اگر واقعا به ریاضی علاقه داری و اینکه میخوای وقت فوق العاده ای روش بذاری بگیر
تازه این 3 کتاب فقط برای دیفرانسیل و پایه هست و بقیه ی ریاضیات نیست
به نظر من که یه کتاب جمع و جور خیلی میتونه مفید تر باشه

mehdi_7070
25-08-2009, 18:48
منظورش کتاب های 3 جلدی(تست) هست
اونی که شما میگی کتاب کلاسه

جلد دوم کتاب تست هم هنوز چاپ نشده یا در واقع حرکتی برای تألیفش صورت نگرفته:5:

mohsensoft
25-08-2009, 20:22
جلد دوم کتاب تست هم هنوز چاپ نشده یا در واقع حرکتی برای تألیفش صورت نگرفته
نمیدونستم
کلا رمزینه انتشارات مضخرفیه
اگه از دیفرانسیلش نبود هیچکس هیچی به حساب نمیاوردش
اما الان به خاطر همین کتاب بقیه ی کتاباش هم فروش میره

amirmon
26-08-2009, 00:15
بچه ها کسی می دونه این دبیر دین و زندگی گزینه 2 تو کدوم آموزشگاه درس میده؟
والا اسمش محمود یا محمد کریمی هستش دقیقا نمی دونم...

ممنون

GodFatherAmin
26-08-2009, 06:25

ممنون

اسمش محمد کریمیه.
این جا چند تا از کتاباش هست:

من زنگ زدم قلم چی 2 سال پیش شماره شبقره رو از کانون گرفتم نمی دونم الان زنگ بزنی شماره این طرفو بهت می ده یا نه.

S.M.B
26-08-2009, 13:36
با سلام خدمت همه دوستای گل فروم.

نظرتون درباره ریاضیات رشته ریاضی کتاب سبز چیه؟

sarinagasemi
26-08-2009, 14:55
سلام
تازه عضو شدم چند تا سوال داشتم لطفا اگه می دونین جواب بدین :
1.دین و زندگی جامع کتاب سبز درس به درسه؟ (خلاصه درس + تست) یا آزموناش کلیه
2.عربی تخته سیاه چه طوره از کتاب سبز بهتره؟
3.آیات و روایات چی بخرم خوبه (کسی آیات و روایات انرژی اتمی رو دیده)

Shahnam7
26-08-2009, 15:38

ممنون

مگه بازم گزینه دو مجموعه آموزشی از تلویزیون پخش می کنه؟ چه ساعتیه؟

GodFatherAmin
26-08-2009, 18:05
سلام

سلام آقا مهدی تو این جا به طور کامل کتاب ها رو گفته:

GodFatherAmin
26-08-2009, 18:07

تو سایت گزینه 2 برنامش و به طور کامل با ساعت های پخش و مکانی رو هم برای دانلود برنامش قرار داده.

shabeashegha
26-08-2009, 18:26
سلام

سلام
دین و زندگی جامع کتاب سبز درس به درس خلاصه و نکات مهم و مطالب کلیدی رو گفته آخرشم تست خط به خط و مفهومی داره
کتاب عربی تخته سیاه رو من گرفتم ولی شدیدا پشیمون شدم چون فقط مبحث اعلالش رو جالب گفته بقیش رو طوری گفته که مجبوری حفظ کنی و از یه جایی به بعد حس میکنی که اگه همین وقت رو بذاری واسه ریاضی اونو 100 میزنی ولی عربی رو نمیتونی بالاتر از 20 بزنی. بنظرم اگه هنوز کتاب نگرفتی یا ایادفیلی رو بگیر یا گاج سبز. گاج سبز خیلی عالیه بشرطی که تستای هر درسشم بزنی پاسخنامشم کامل بخونی . حتی بنظرم از ایادفیلی روانتر گفته ولی تخته سیاه ....:41:

AEZ_Best
26-08-2009, 20:05
برای ریاضیات رشته تجربی چه کتابی خوبه؟
ماه و مهر
راه علم ماشاالله رشوی
کتاب سبز

نظرتون راجع به بالایی ها چیه؟

GodFatherAmin
26-08-2009, 20:23
برای ریاضیات رشته تجربی چه کتابی خوبه؟
ماه و مهر
راه علم ماشاالله رشوی
کتاب سبز

نظرتون راجع به بالایی ها چیه؟

اگه منظورت ماشاالله رضویه که کتاباش به درد 50 سال پیش می خوره.
ولی از یکی که پرسیدم کتابای گاج رو معرفی کرد البته اون 2 سال قبل کنکور داده بود قبل اینکه کتاب سبز بیاد ولی به نظر من کتاب سبز کتاب خوبیه چون همه کتابا تویه کتاباً در کل به نظر من کتابایی که چند تا کتابا تو یه کتاب کردن خوبن(اغلب)!!!!!
چون چیزایه اضافی رو حذف کردن و فقط مسائلی که به درد کنکور می خوره اوردن.

karajboy
26-08-2009, 22:09
برای فیزیک پایه و پیش ریاضی(به منظور تست نه آموزش) :
اندیشه سازان قدیم (سبزمیدانی)
انتشارات علمی فار (اتاق فیزیک یا پله اول)
کتاب مشکی انتشارات فرید شهریاری
این سه کتاب رو معلم به من معرفی کرده. شما کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟

amirmon
26-08-2009, 23:01

نه..
ولی سوال های کنکور رو تو برنامه که هر روز از شبکه سه می ده تحلیل می کنه...

rambo_1386
26-08-2009, 23:14
سلام دوستان من به دلایلی مدتی پست نمی دادم و نخواهم داد!!! میگن امسال کتابای درسی عوض شده درسته؟؟؟ مثل دینی و شیمی و .....، خواهش میکنم به این سوال یه پاسخ کلی بدید تا خیالم راحت بشه مثلا دینی پیش 88 با 87 خیلی فرق کرده یا نه؟ در کل لیست کتابهایی که برای پشت کنکوریهای 88 تغییر کرده میخوام (کسایی که پارسال پیش بودن و کنکور دادن و قبول نشدن)و سوال بعدی هم که مربوط به سوال اوله لازمه کتابهای آموزشی چاپ 87 عوض کنم یا نه؟ (مثل آموزش شیمی پیش مبتکران ، دین و زندگی گاج و .....)

sinasalar2007
26-08-2009, 23:23
یه شایعه :

می گویند گاج کتاب تست های سال 86 به بعد رو اسون طراحی کرده !! یعنی تست های سخت رو از کتاب های تستش حذف کرده ( برای فروش بیشتر :18: ) من اینو از دوست و رفیق و ... نشنیدما ، از دو سه تا از مدرس های برجسته کنکور شنیدم
حالا کسی اطلاعاتی در این ضمینه داره ؟ یا مقایسه ای انجام داده ؟

GodFatherAmin
27-08-2009, 07:20
یه شایعه :

می گویند گاج کتاب تست های سال 86 به بعد رو اسون طراحی کرده !! یعنی تست های سخت رو از کتاب های تستش حذف کرده ( برای فروش بیشتر :18: ) من اینو از دوست و رفیق و ... نشنیدما ، از دو سه تا از مدرس های برجسته کنکور شنیدم
حالا کسی اطلاعاتی در این ضمینه داره ؟ یا مقایسه ای انجام داده ؟
نه کتاب های منصف شکری چون حجم کتاباش زیاد بود می خواستن حجمشو کم کنن(با چند تا کتاب دیگه) اینکارو کردن چون انصافاً خیلی از سوالاش زیادی بود ولی اصل اینه که همه کتاباش سوالای کنکورو اوردن سوالای کنکورو که حذف نکرده ولی من در کل از انتشارات گاج خوشم نمی یاد.:2:

AEZ_Best
27-08-2009, 14:16
دینو زندگی کتاب سبز بهتره یا انرژی اتمی (نشر الگو)؟ خیلی فرق دارن؟ جز گاج کتابی هست که از اینا بهتر باشه خیلی؟

ادبیات کتاب سبز پیش خوبه؟

شریف2011
27-08-2009, 15:53
سلام من تازه عضو شدم.می خواستم یه کتاب تست خوب حسابان بهم پیشنهاد کنید.

GodFatherAmin
27-08-2009, 16:52
دینو زندگی کتاب سبز بهتره یا انرژی اتمی (نشر الگو)؟ خیلی فرق دارن؟ جز گاج کتابی هست که از اینا بهتر باشه خیلی؟

ادبیات کتاب سبز پیش خوبه؟

دین و زندگی کتاب سبز به نظر من کتاب خوبی نیست
دین و زندگی اینکارو بکن نه وقتت تلف می شه نه اعصابت داغون چون کتاب خوبی پیدا نمی شه کتاب آیات و نکات گاج و بگیر خوب بخون و مسلط شو تا اینجا 70% سراسری حله بعدش بشین خوب کتاب درسی و بخون بعد یه کتاب تست که من فکر می کنم قلم چی بد نباشه چون دلیل اینکه چرا مثلاً گزینه 2 درست هست رو اورده که خیلی خوبه من ندیدم کتابی اینکارو بکونه.
در مورد ادبیان فقط این کارو کن وقتتو تلف نکن
ادبیات تستاش اینطوریه:
الف) املا و لغت (5 تست)
کتاب املا و لغت کلک معلم
البته می گن دکتر سبطی هم نوشته اگه اینطوره برای دکتر سبطی بگیر
ب) زبان فارسی (5 تست)
کتابی هست که به صورت مشترک کانون و همگامان نوشتن
پ) تاریخ ادبیات (3 تست)
کتاب تب کنکور کلک معلم
ت) آرایه‌های ادبی (3 تست)
کلک معلم
ث) قرابت معنایی (9 تست)
کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی را تهیه کن
اصلا وقتتو تلف نکن.ادبیات گسترده رو با این کارا به راحتی می تونی بالا بزنی چون 100% مطلابو با کار روی این کتابا می دونی.

rambo_1386
27-08-2009, 17:02
سلام دوستان من به دلایلی مدتی پست نمی دادم و نخواهم داد!!! میگن امسال کتابای درسی عوض شده درسته؟؟؟ مثل دینی و شیمی و .....، خواهش میکنم به این سوال یه پاسخ کلی بدید تا خیالم راحت بشه مثلا دینی پیش 88 با 87 خیلی فرق کرده یا نه؟ در کل لیست کتابهایی که برای پشت کنکوریهای 88 تغییر کرده میخوام (کسایی که پارسال پیش بودن و کنکور دادن و قبول نشدن)و سوال بعدی هم که مربوط به سوال اوله لازمه کتابهای آموزشی چاپ 87 عوض کنم یا نه؟ (مثل آموزش شیمی پیش مبتکران ، دین و زندگی گاج و .....)
کسی خبری از تغییرات کتاب درسی نداره؟؟؟

GodFatherAmin
27-08-2009, 17:12
کسی خبری از تغییرات کتاب درسی نداره؟؟؟

این رو در چند صفحه پیش نوشته بودم ولی به هر حال دوباره می گم:
نه یعنی اینکه تا این سال تغییر نمی کنه امکان داره غلطاش رو اصلاح کنن ولی چیزی از کتاب کم یا زیاد نمی شه.
تو اون سالیم که عوض می شه خیلی خیلی خیلی تغییراش کمه مثلا تو عربی جمله او رفت را باید به عربی برگردونی تو اون سال می کنن آنهارفتند!!!آخه بابت تغییر کتاب مولفاش پول خوبی می گیرن.
اگه کتاب خیلی عوض بشه اول سال می گن این مجموعه کتاب ها جدید تالیفاً.
(خیلی جالبه تو کشورهای پیشرفته اول کتابشون می زنن اگر از این کتاب غلطی چه علمی چه تایپی پیدا کردید انقدر مبلغ بهتون می دیم ولی توی کتاب های درسی ما هر سال پر از غلط علمیو غلط تایپیه برای مثال می گم کتاب ریاضی 1 که بعد از 25 سال،ساله قبل عوض شد تو آخرین چاپش بازم پر غلط تایپی بود واقعا متاسفم)

timsar jackson
27-08-2009, 17:15
زبان فارسی مشترک کانون و هم گامان از کتاب کلاس رمزینه بهتره؟

مثل رمزینه توضیح داده کامل؟

GodFatherAmin
27-08-2009, 22:42
زبان فارسی مشترک کانون و هم گامان از کتاب کلاس رمزینه بهتره؟

مثل رمزینه توضیح داده کامل؟

آره اونو بخونی می فهمی رمزینه چرته.

karajboy
27-08-2009, 22:48

اگه کسی ازشون استفاده کرده، یه توضیح کوچوله بده! کدومش به کنکور نزدیکتره :31: ؟

GodFatherAmin
28-08-2009, 10:41
اگه کسی ازشون استفاده کرده، یه توضیح کوچوله بده! کدومش به کنکور نزدیکتره :31: ؟

من گاج داشتم خوب بود قلم چیم خوبه (برای تست)
ولی از این کتابا استفاده نکردم ولی سجاد فولادی قلعه نفر اول کنکور 87 می گفت کتاب فار خوبه.

AEZ_Best
28-08-2009, 12:30
دین و زندگی کتاب سبز به نظر من کتاب خوبی نیست
دین و زندگی اینکارو بکن نه وقتت تلف می شه نه اعصابت داغون چون کتاب خوبی پیدا نمی شه کتاب آیات و نکات گاج و بگیر خوب بخون و مسلط شو تا اینجا 70% سراسری حله بعدش بشین خوب کتاب درسی و بخون بعد یه کتاب تست که من فکر می کنم قلم چی بد نباشه چون دلیل اینکه چرا مثلاً گزینه 2 درست هست رو اورده که خیلی خوبه من ندیدم کتابی اینکارو بکونه.
در مورد ادبیان فقط این کارو کن وقتتو تلف نکن
ادبیات تستاش اینطوریه:
الف) املا و لغت (5 تست)
کتاب املا و لغت کلک معلم
البته می گن دکتر سبطی هم نوشته اگه اینطوره برای دکتر سبطی بگیر
ب) زبان فارسی (5 تست)
کتابی هست که به صورت مشترک کانون و همگامان نوشتن
پ) تاریخ ادبیات (3 تست)
کتاب تب کنکور کلک معلم
ت) آرایه‌های ادبی (3 تست)
کلک معلم
ث) قرابت معنایی (9 تست)
کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی را تهیه کن
اصلا وقتتو تلف نکن.ادبیات گسترده رو با این کارا به راحتی می تونی بالا بزنی چون 100% مطلابو با کار روی این کتابا می دونی.

اوه اینهمه کتاب برای ادبیات چه خبره؟ من کلا با کتاب درسی راحت ترم برای املا و معنی + آرایه ها هم مشکلی ندارم چندان + زبان فارسی رو هم قبلا رمزینه گرفتم متاسفانه ولی اینم بد نیست
من یه تست میخوام (نمیدونم چی)
یه قرابت معنایی (دریافت)

تست جامع برای ادبیات کلا چی خوبه؟ کتاب سبز مشکلش چیه؟

دین وزندگی کتاب سبز چه مشکلی داره؟ انرژی اتمی چطوره؟ (خودم نظرم روی انرژی اتمی هست)
کتاب آیات رو هم گرفتم خوبه
ولی یه تست هم میخوام

sarinagasemi
28-08-2009, 15:04
آیات و روایات گاج بهتره یا انرژی اتمی:23:

mehdiaga
28-08-2009, 15:50
لطفا هرکس که کتابی رو مناسب برای داوطلبان کنکور 89 پیشنهاد کنه . اگه ممکنه با ذکر دلیل هم باشه

mehdiaga
28-08-2009, 15:56
برای درس های ریاضی (حسابان-جبر-هندسه گسسته-.....) و فیزیک وشیمی چه کاتبهایی رو پیشنهاد میکنید.
تو درسهای عمومی مشکلم حله .

Hossein Adeli
28-08-2009, 16:00
دوستان من کتاب های رمزینه برای ریاضیات رو تو تبریز پیدا نکردم ...... یعنی دیگه نمیارن!
تو آدینه بوک و پدرام بوک هم نبود.......
خود سایت رمزینه هم توسط هکرهای مارمولک خور به فنا رفته .......
پس از کجا باید بخرم؟
راستی زنگ زده بودم به خود رمزینه گفت دیفرانسیل تموم شده چاپ مجدد 20 روز دیگه است!!!!!!

mehdi_7070
28-08-2009, 16:26
لطفا هرکس که کتابی رو مناسب برای داوطلبان کنکور 89 پیشنهاد کنه . اگه ممکنه با ذکر دلیل هم باشه

◄◄ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بررسی کتاب‌های مفید کمک آموزشی:
ادبیات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ریاضی، فیزیک، شیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

کتاب های توصیه شده در تاپیک "◄◄ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی ►► ":

ادبیات: کلک معلم و گاج سفید
قرابت معنایی: علی رضا عبدالمحمدی از انرژِی اتمی و دکتر سبطی از دریافت
زبان فارسی: رمزینه
بینش: کتاب دین و زندگی از خیلی سبز و میکروطبقه بندی سفید از گاج
آیات و نکات: گاج
عربی: عربی به زبان ساده ایاد فیلی از مبتکران
زبان: زبان کنکور رضا کیاسالار از شبقره
reading : کتاب Reading و Cloze Test از کانون + Tick8 از گاج
شیمی پایه و پیش: بهمن بازرگانی از مبتکران
فیزیک پایه: 1و2 محتشم از اندیشه سازان - 3 کمانگر و زاهدی از اندیشه سازان
فیزیک پیش: محمدرضا ونکاله از رمزینه
دیفرانسیل و حسابان: کتاب کلاس دیفرانسيل و حسابان و رياضي پايه دکتر مهربان از رمزینه و دیفرانسیل خوشخوان
آمار: گاج
جبر و احتمال و ریاضیات گسسته: رمزینه و خوشخوان
هندسه پایه و تحلیلی: رمزینه و خوشخوان و گاج و مبتکران

برای به دست آوردت اطلاعات بیشتر در مورد این کتب میتوانید از دو سایت زیر استفاده کنید:
pedrambook.ir و adinebook.com

ostadonline
28-08-2009, 23:34
دین وزندگی کتاب سبز چه مشکلی داره؟ انرژی اتمی چطوره؟ (خودم نظرم روی انرژی اتمی هست)
کتاب آیات رو هم گرفتم خوبه
ولی یه تست هم میخوام

سلام. انرژی اتمی رو نمیدونم اما دین و زندگی کتاب سبز خیلی خوبه. من خودم امسال دینی رو با این کتاب 70 زدم.
البته آیات و نکات رو هم داشتم ولی فقط 2 ماه آخر خوندم. پیشنهادم اینه که اگه با کتاب حال میکنی که چه بهتر در غیر این صورت کتاب سبز رو تا قبل از عید فول ببند بعد از عید هم آیات و نکات گاج رو مرور کن.
البته اضافه کنم که تست های کتاب سبز چرت و پرت زیاد داره. اما نکاتش خیلی خوبه و تست خوب هم کم نداره.

mehdiaga
29-08-2009, 00:08
با این اوصاف من تصمیم گرفتم که شیمی رو اندیشه سازان نوشته آقای بازرگانی رو انتخاب کنم . برای فیزیک هم به کتاب احتیاج ندارم چون یه کلاس کنکور فیزیک دارم که معلمش حرف نداره فقط برای تمرین یه کتاب میکروطبقه بندی گاج میگیرم . حالا برای دیفرانسیل موندم که چی بگیرم رمزینه یا اندیشه فایق . برای تحلیلی و گسسته و پایه هم همین جوری ساکن موندم. خواهشن راهنماییم کنید

AEZ_Best
29-08-2009, 02:13
اولا اگه اون تایپیک معرفی شده رو بخونید بهتر نتیجه میگیرید دوما
فیزیک که همین خیلی خوبه
دیفرانسیل رمزینه یا عباس مردی از انتشارات کوله پشتی اندیشه فایق رو من دیدم مفب نمیرزه پاسخاش تستاش بعضا و کلا تیپش
تحلیلی رمزینه یا گاج سبز + سبز کانون
گسسته گاج سفید یا رمزینه
البته اینا فقط نظر هستند!!!!! بعد هم من از اینا اطلاعات کامل دارم.

mehdiaga
29-08-2009, 10:11
راستش من برای دیفرانسیل و گسسته و تحلیلی کتاب تست خوب دارم. فقط من به کتاب های
اموزشی خوب نیاز دارم. به نظر من مبتکران درسته که کتاب خوبیه اما به درد من نمیخوره به درد کسی میخوره که اصلاهیچ چیز نمیدونه. اما من به کتاب آموزشی نیاز دارم که سطح من رو ببره بالا چون من امسال که کنکور دادم ریاضی رو 12 درصد زدم.حالا چه کتاب آموزشی واسه این درس ها پیشنهاد می کنید.

alisahaf70
29-08-2009, 10:18
یک توصیه برای بار 1000 فیزیک رو فکور بگیرید معرکه ترین کتابه بهت قول می دم با اون کمتر از 70 نمی زنی ازمایششو این کتاب پس داده هر کدوم از دوستای من این رو پارسال زدن فیزیک پیش رو بالای 70 زدن

mehdiaga
29-08-2009, 10:41
راستش من برای دیفرانسیل و گسسته و تحلیلی کتاب تست خوب دارم. فقط من به کتاب های
اموزشی خوب نیاز دارم. به نظر من مبتکران درسته که کتاب خوبیه اما به درد من نمیخوره به درد کسی میخوره که اصلاهیچ چیز نمیدونه. اما من به کتاب آموزشی نیاز دارم که سطح من رو ببره بالا چون من امسال که کنکور دادم ریاضی رو 12 درصد زدم.حالا چه کتاب آموزشی واسه این درس ها پیشنهاد می کنید.
در ضمن من به کلاس کنکور فیزیک میرم که صد مرتبه از همه کتاب ها بهتره

MaaRyaaMi
29-08-2009, 11:16
اینجا جای معرفی کتاب نیس !!!!!!

MaaRyaaMi
29-08-2009, 12:43
تست جامع برای ادبیات کلا چی خوبه؟ کتاب سبز مشکلش چیه؟

کتاب بنفش اندیشه فائق میگن خوبه ! (بانک تست)

برای تست به نظرم اول گاج سفید بعدشم قلمچی خوبه
اندیشه سازان هم تست داره +آموزش ولی خب تستاش قدیمیه ولی برای شروع خوبه

timsar jackson
29-08-2009, 12:58
کتاب هندسه ی انرژی اتمی رو کسی داشته؟ هندسه پایه

چه جوریاس؟ خوب آموزش داده؟

alisahaf70
30-08-2009, 08:14
اره هندسه چایپ انرژی اتمی خوب توضیح داده من کل سال جون کندم هیچی نفهمیدم نمایشگاه کتاب خریدمش دو هفته ای هندسه پایه رو بستم البته بهترین کتاب واسه هندسه پایه کتاب درسیه از من اینو جدی بگیرید

timsar jackson
30-08-2009, 10:39
یک توصیه برای بار 1000 فیزیک رو فکور بگیرید معرکه ترین کتابه بهت قول می دم با اون کمتر از 70 نمی زنی ازمایششو این کتاب پس داده هر کدوم از دوستای من این رو پارسال زدن فیزیک پیش رو بالای 70 زدن

این فیزیک فکور تسته؟ واسه پیش فقط هست یا پایه هم داره؟اسم انتشاراتش همین فکوره؟

AEZ_Best
30-08-2009, 14:13
اره هندسه چایپ انرژی اتمی خوب توضیح داده من کل سال جون کندم هیچی نفهمیدم نمایشگاه کتاب خریدمش دو هفته ای هندسه پایه رو بستم البته بهترین کتاب واسه هندسه پایه کتاب درسیه از من اینو جدی بگیرید

؟؟؟
من نفهمیدم چیشد. منظورتون اینه که این خوبه یا بده؟ کتاب درسی رو منظوزتونه که خوبه یا این؟
شما هم همین هندسه 1 رو گرفتین؟ میشه در موردش یکمی توضیح بدین (شیوه آموزشش- سطحش- تستاش-و ...

mehdiaga
30-08-2009, 22:21
من چند تا کتاب می خواستم تهیه کنم از این رو خیلی مایلم با شماها مشورت کنم.

-برای دیفرانسیل کتاب رمزینه در بازار موجود هست یا نه . البته من کتاب تست دارم (رمزینه نیست ) کتاب کلاس منظورمه. واقعا نگران هستم چون سایتشون جدیدا هک شده و فروشگاههای پدرام و ادینه بوک هم کتاهاشون رو ندارن . اگه در بازار پیدا نشد به جاش چی بخرم البته آموزشی باشه .

-برای هندسه 2 1 چی بخرم آیا رمزینه هست یا نه ؟ انشارات فرید شهریاری چه طوره و همین طور انرژی اتمی

-هندسه تحلیلی چه کتاب بگیرم که خوب آموزش بده