PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

mosaddeqi
14-01-2009, 12:00
با سلام خدمت دوستان:10:
یه سوال در مورد مداد آزمون گاج داشتم....:20:
درسته که نوک این مداد پهنه و پر کردن مربع ها رو آسون می کنه اما سوال من این است که برای انجام محاسبات آیا موجب جاگرفتن زیاد آن ها یا کلفت نوشته شده شدن عبارات و وقت گیر کردن محاسبات نمی شود؟؟؟؟:2:

ممنون

Reman
14-01-2009, 12:23
بچه ها به نظرتون فیزیک پیش کانون آبی 30 سال بهتره یا گاج سفید.؟
من فیزیکم نسیت به درس های دیگم خیلی تعریف نداره.دیدیم بعضی شما میگید مبتکران اما مبتکران فقط تسته.
یه کتاب میخوام مثل کانون یا گاج که یه درسنامه کوچیکم داشته باشه.کسی اگه از پارسالی ها فیزیک با یه چیز خونده و نتیجه گرفته لطفا کمک کنه.

اندیشه سازان(مبتکران چاپش می کنه) درسنامه ای کامل داره به همراه تست آموزش و بیشتر تمرین کنید.

separate
14-01-2009, 12:59
دوستان من کلا کتاب کمک آموزش ندارم! یعنی دارما 2 تا گاج و یه گام به گام :دی

واسه ی همه ی اینا میخوام کتاب بگیرم لطفا یکی لیست بده!

فلسفه پیش--عربی پیش--منطق سوم--ادبیات 1 و 2 پیش--آمار--ریاضی پایه

هم برای آموزش هم برای تست زنی
مرسی!

mohsen_sir
14-01-2009, 13:13
بهترين كتاب كتاب درسيه! :دي
آدم وقتي از رو كمك آموزشي مي خونه همش فكر ميكنه مطالبي مونده كه بلد نيست در صورتي كه اون نكته ها اصلاً تو كنكور نمياد.ولي دليل نميشه كمك آموزش نگيري

AEZ_Best
14-01-2009, 13:50
واسه کنکور تخصصی زبان؟
سطح زبانت در چه حدی هست؟

زبانم در کل بد نیست ولی کلاس زبان اینا نرفتم

تست مستا رو حدودا ترازم روی 8000 هستش حالا 100-200 بالا پایین

میخوام که یه چیزی باشه زبانو بتونم کامل بزنم

ممنون ازکمکتون پیشاپیش

fnmtebyan
14-01-2009, 14:07
بچه ها بین "عربی گاج سبز" و "عربی به زبان ساده مبتکران" به نظرتون کدومش بهتره ؟! :46:
ایاد فیلی برای قواعد عالیه و یه سری تمرین هم داره اما برای کسی که رتبه خوب میخواد کامل نیست.چاپ 86 5500
گاج هم اومده بخش به بخش هر قسمت رو به طور خلاصه تجزیه و ترکیب کرده بعدش هم تست های مختلف سراری و ازاد و سنجش و تالیفی رو تو همون بخش اورده.(حجمش یکم زیاده!) قیمت عربی 2 و 3 هم فکر کنم 6500 و 7500 باشه.
در کل اینو بگم که ایاد رو بخون برای قواعد و گاج رو بخون برای تسلط بر همه چیز(ترجمه-معنی-قواعد)

separate
14-01-2009, 14:15
جواب ما رو که ندادین.........

(پست حذف شد این پیغام برای شما به صورت اتوماتیک ارسال شده است از پاسخ به آن خودداری کنید با تشکر تیم مدیریت!) :دی

f.taghizadeh
14-01-2009, 17:07
بچه ها به نظرتون فیزیک پیش کانون آبی 30 سال بهتره یا گاج سفید.؟
من فیزیکم نسیت به درس های دیگم خیلی تعریف نداره.دیدیم بعضی شما میگید مبتکران اما مبتکران فقط تسته.
یه کتاب میخوام مثل کانون یا گاج که یه درسنامه کوچیکم داشته باشه.کسی اگه از پارسالی ها فیزیک با یه چیز خونده و نتیجه گرفته لطفا کمک کنه.

فکر کنم منظور جمع از مبتکران همون اندیشه سابق بوده...که اولش درس نامه داره ...!
و بعد یه تست های آموزش و بعد بیشتر تمرین کنیم...کلا خوبه!
ولی تستهای کنکور 80 به بعد را خودت جداگانه تمرین وتحلیلش کن!
در مرده گاج سفید و کانون ...گاج سوال های سنجش را هم داره ...من خودم تست های علامت داره گاج را میزنم!
+7سال قلم چی که حکم کتاب دعا ست برام..:27:

f.taghizadeh
15-01-2009, 01:00
زبانم در کل بد نیست ولی کلاس زبان اینا نرفتم

تست مستا رو حدودا ترازم روی 8000 هستش حالا 100-200 بالا پایین

میخوام که یه چیزی باشه زبانو بتونم کامل بزنم

ممنون ازکمکتون پیشاپیش

خوب بیا یه کاری کن...
تست های 87 را با در نظر گرفتنه زمان بزن
بعد ببین چن میزنی...بعد بدونه در نظر گرفتنه زمان...
حالا چی؟

حالا ببین بیشتر کجا مشکل داری؟

کلمات کتاب را سعی کن معنی های مهمشو یاد یگیری!
و اگه حال داشتی تو یه جمله بلد باش...

کتاب 3 و پیش!
و گرامر رو هم از رو کتاب بخون و یه خلاصه برداری کن....
حالا دوباره شروع به تست زدن کن.. از تست های کنکور به صورته جامع....

اگه میخوای با کتاب تست بزنی من اندیشه یا همون مبتکران را توصیه میکنم
موفق باشی

mosaddeqi
15-01-2009, 12:32
با سلام خدمت دوستان:10:
یه سوال در مورد مداد آزمون گاج داشتم....:20:
درسته که نوک این مداد پهنه و پر کردن مربع ها رو آسون می کنه اما سوال من این است که برای انجام محاسبات آیا موجب جاگرفتن زیاد آن ها یا کلفت نوشته شده شدن عبارات و وقت گیر کردن محاسبات نمی شود؟؟؟؟:2:

ممنون

کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟

majid.khaledi
15-01-2009, 13:22
سلام
کسی cd تستی سراغ داره که ازمون برگزار کنه
وکنکور ها رو بتونی مجزا امتحان بدی
کارنامه هم بده و یه رتبه وتراز حدودی بهت بده
من بیشتر دنبال مورد اخر هستم

گنجینه سنجش رو دیدم
اون طور که میخوام نیست
ممنون

majid.khaledi
15-01-2009, 13:24
جواب ما رو که ندادین.........

(پست حذف شد این پیغام برای شما به صورت اتوماتیک ارسال شده است از پاسخ به آن خودداری کنید با تشکر تیم مدیریت!) :دی
شرمنده رفیق
اینجا انسانی فقط خودتی
کسی غیر خودت نیست که کمکت کنه

fnmtebyan
15-01-2009, 17:22
سلام
کسی cd تستی سراغ داره که ازمون برگزار کنه
وکنکور ها رو بتونی مجزا امتحان بدی
کارنامه هم بده و یه رتبه وتراز حدودی بهت بده
من بیشتر دنبال مورد اخر هستم

گنجینه سنجش رو دیدم
اون طور که میخوام نیست
ممنون
سلام.
راستش من سی دی های مبتکران رو دیدم که تو یه بخشش ازمون مجازی داره.ولی زیاد جالب نیست.
مطلب بعد این که سایته رمزینه به طور هفتگی یه ازمون خاص رو اینترنتی میگیره که به نظر من بدک نیست.(همه ی سوال های کنکور و سنجش)در ضمن یه کارنامه کوچولو از عملکردت بهت میده.

majid.khaledi
15-01-2009, 20:02
کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟
مداد مداده دیگه
با اون فقط باید گزینه پر کنی
و به هیچ درد دیگه ای نمیخوره:13:
مگه چقدر پر کردن یک خونه با مداد عادی وقت میگیره
اینا همه تو ایجاد حاشیه استادن(موسسات کنکور)
همه برای فروش بیشتره:27:

separate
15-01-2009, 20:45
شرمنده رفیق
اینجا انسانی فقط خودتی
کسی غیر خودت نیست که کمکت کنه

آره رفیق به جز خودم کسی کمکم نمیکنه ما به همه کمک میکنیم نوبت به خودمون که رسید...حتی مدیرم اخطار نمیده دلم براشون با اون اخطاراشون تنگولیده :40::31: بن نکنیا!!!

andysaeed
15-01-2009, 21:25
ببین.
خوشخوان یه برتری نسبت به رمزینه داره اینه که مطالبش و تستهاش خیلی بهتر از رمزینه هست....
اما خوشخوان مثل رمزینه نیامده که بیاد بگه مثلا در بخش ماتریس مجاورت m*n که m چیه و n چیه،و لزومی ندارد بگه.
این نشون میده باید پایت بلد باشی تا به سراغ این کتاب بیایین.
کتاب گسسته رمزینه هرکی بخونه ازش لذت میبره،چون آنقدر رون و راحت توضیح داده که آدم از گسسته فراری نمیشه،ولی متاسفانه یه بدی که خوشخوان داره اینه که در پاسخ تشریخی در بعضی از تستها یا سوالهاش خوب نیست.
شماها فعلا به مبحث احتمال برسین میفهمین من چی میگم.
رمزینه خیلی از مقدمات احتمال را توضیح نداده و کسی که بخواد احتمال بخونه باید مقدمات اولیش بلد باشه،تا در حل تست به مشکل نخوره.
همین رمزینه بخش احتمالش نسبتا خوب توضیح داده ولی دلیلی نمیاره که چرا اینطوری میشه.
اگر دلیل حل مسائل احتمال را بفهمین هر سوالی جلوتون بزارن میتونین حل کنین،ولی متاسفانه....
حتی خیلی از نکتهای مهم و کاربردی در بخش ماتریس مجاورت(درخت) در کتاب رمزینه نیستش.و در بقیه بخشهاش صدق میکنه.

من در بخش نظریه اعداد نخوندم و نخواهم نخوند چون ارزش خوندنش را نداره با توجه به زیاد بودن مطالب و تستهاش و فقط 2 تا تست در کنکور میاد که نمیصرفه.

در حالت کلی:
برتری خوشخوان نسبت به رمزینه:
1-مطلالب جبر و احتمال آورده.
2-داشتن تستهای خوب و مفید 2 برابر رمزینه.
3-داشتن آزمون جمع بندی از سال 75 تا 86 یا 87
4-نکتهای خوب و مفید و کاربردی، اگر خوشخوان را در کنار رمزینه قرار بدین میفهمین من چی میگم.

برتری رمزینه به خوشخوان:
1-رون و ساده توضیح دادن.همین.

در کل انتخاب کتاب سلیقه ای هست.

سلام به همگی
من گسسته رو رمزینه میخونم...و پارسال هم همین کارو کردم...تقریبا با حرف شما موافقم...رمزینه خیلی دوست داشتنی قابل دلخواه درس میده...و من هم فک میکنم احتمالشو زیاد خوب نگفته..یعنی اصلا چییزی نگفته..من از احتمال هیچی نفهمیدم...
من از خوشخوان ریاضی 2 رو دارم..و خیلی کسل کننده درس میده..مث کتب دهه 50..:31: اما خوبه...
من توی چندتا بخش ضعف دارم ..ایا کتابی پیشنهاد میکنید..ضمنا من با کانون اصلا حال نمیکنم..یعنی با نکته حال نمیکنم!!
1-فیزیک پیش:اندیشه دارم اما خیلی قدیمیه ..و تستاش زیاده..منم زیاد تست نمیزنم...و در حد همین قدر که دستم پر بشه...کتابی معرفی کنید که در عین سادگی مفهمو و بگه...همین!..یعنی واقع نیازه 300 تست واسه فصل اول ف پ 1 زد
2-شیمی پ:شیمیم واقعا افتضاحه..همش حفظیه...اخه اینم شد درس..ادبیات خیلی با حال ترشه.البته کنکور 87 فقط پیش 2 رو خووندم روی گاج..با این که مطالبو سطحی فهمیده بودم..29 درصد زدم. و وجدانم راضی نشد..:31:..یه کتاب مفهومی بگید...
3-هندسه پایه:اینو دیگه واقعا نیاز دارم..هندسه مبتکران..اون کتاب قطوره رو دارم..و همچنین 1 و 2 اندیشه..ولی همش تستین..!!خیلی میخواد روش وقت بزاری
4-دیف 2:دیف 1و رو رمزینه خوندم..و مشکلی نبود..البته هیچ وقت دیفو بالای 80 نزدم...اگه کتابی بهتره رمزینه سراغ دارید معرفی کنید. دیف 2 ش حالا حالا ها نمیاد...تعریف خوشخوانو و الگوی توسعه رو شنیدم...
5-زبان:زبانم عجیب عجیبه..قبل از اینکه کلاس مکالمه برم زبان کنکوریم همیشه 90 و 100 بود اما بعد از کلاس رفتن..بیشتر فیلم و موزیک گوش میدم و مطالبه پایه رو اصلا یاد نگرفتم..بیشتر واژه میدونم. یه کتاب کوچیک اما کامل از عواقد پایه تا کنکور..؟
-.
.

andysaeed
15-01-2009, 21:43
من ادبیات گاج رو دارم..خیلی سطحی گفته..خیلی..خیلی..!!!!!..یعنی مفاهیم درس رو توضیح نداده...ادبیات رو چی پیشنهاد میکنید...

mohsensoft
15-01-2009, 22:01
مداد مداده دیگه
با اون فقط باید گزینه پر کنی
و به هیچ درد دیگه ای نمیخوره
مگه چقدر پر کردن یک خونه با مداد عادی وقت میگیره
اینا همه تو ایجاد حاشیه استادن(موسسات کنکور)
همه برای فروش بیشتره
واقعا اينا همش حاشيه ي موسسات كنكور هستش
ولي عمو كاظم ه حرف قشنگي ميزنه:در كنكور 95% درس خوندن و تنها 5% ساير عوامل نقش دارند.
حالا در مورد همين مداد يه مطلب از آقاي فولادي(رتبه 1 رياضي 87 )به نقل از وبلاگش ميدارم كه اميدوارم مفيد باشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و مشکلات حل می‌شوند…
چند وقت پیش بود که آگهی‌های یک محصول جدید رو روی در و دیوار و تلویزیون و اینترنت می‌دیدم و اون یک مدادی بود که در عرض سه‌سوت خونه‌های پاسخنامه رو پر می‌کرد.

اولش که دیدم واقعاً از ته دل بی‌صدا خندیدم؛ یه جورایی خارج از فضای کنکور این‌چیزها رو دیدن خنده داره، ولی یه چیز دیگم بود و اون تجربه‌ای بود که از این فضاها داشتم.

نمی‌دونم چرا اینطوری شده، ولی الان اینقدر معلم و کتاب و کلاس و امکانات زیاد شده که بچه‌ها دارن اصل مطلب رو فراموش می‌کنند. همه‌ی زندگی این بچه‌های پشت کنکوری ـ که دارن تجربیات بزرگی رو کسب می‌کنند ـ شده این چیزها که تو فلان مدرسه، لاوازیه شیمی‌ درس می‌ده، این مشاوره سالی ۱۱ تا رتبه ۱ رقمی می‌ده، فلان کس فلان آزمونو می‌داده و این حرفا. بعدشم همش میگن، فلانی رو ببین شیمیش رو کی‌ درس میده، بعد ببین شیمی ما رو کی‌ درس می‌ده؛ با این معلما ۵۰۰۰۰ هم نمی‌شم. مدرسه‌ی ما که تا حالا زیر ۱۰۰۰ نداده، منم روش. منم نمی‌شم. حالا هم که با این مداد از فردا شروع می‌شه: «آره، اصغر بود ۱۰۰۰۰۰۰ می‌شد، رفته مداد [...] خریده الان شده ۲»، «ـ آقا ببخشید، مداد [...] دارین؟ ـ نه پسرم دیروز ۲۰۰۰۰۰ آوردم ولی امروز تموم شده :پی» و یهو دوباره یه جو می‌یفته که بعله، اگه من این رو نداشته باشم ۸ دقیقه از رقیبام عقب میفتم! موفقیت توی این مداده بود و من نمی‌دونستم! همینه؛ انگار همه‌ی مشکلات دانش‌آموزا توی پر کردن گزینه‌ها بوده و هیچ مشکل دیگه‌ای وجود نداشته!

وقتی این مداد رو دیدم، سریع یاد یکی از آزمونام افتادم. من هیچ‌کدوم از آزمونام مثل کنکور نشد؛ ولی توی بهترین آزمون یه اتفاق جالب افتاد:

یادمه که اواخر آذر بود و هوا شدیداً سرد. جمعه بود و آزمون داشتم. صبح از خواب بیدار شدم و یک لیوان چایی و دو سه لقمه نون پنیر خوردم و یک مداد و پاک‌کن و تراش برداشتم و همین‌طوری راه افتادم طرف مدرسه. داشتم شدید یخ می‌زدم! توی مدرسه که رسیدم رفیقم جامدادی پربارم(!) رو دید و گفت: «مجهز اومدیا!» منم یه لبخند زدم و رد شدم. و سر جلسه جالب بود! طول مدادی که داشتم نزدیک به ۴ سانتی‌متر بود! فقط ۴ سانتی‌متر! جوری که وقت حل کردن توی دستم جا نمی‌گرفت و هی در می‌رفت! دو سه بار هم تراشیدنش سر جلسه دیگه پدرم رو در آورد! و چشمتون روز بد نبینه که دیگه با این مداد که ۳ سانت ازش مونده بود چه‌جوری امتحان دادم (یک کم سعی کنید با یک مداد کوچک بنویسید تا منظورم رو درک کنید!) ولی نتیجه‌ی همین آزمون شد بهترین آزمون عمرم البته بعد از کنکور؛ فقط با یک مداد ۴ سانتی‌متری.

دوستان؛ نمی‌خوام بگم امکانات تاثیر نداره، ولی نباید یادمون بره اصل چیز دیگست. اصل تلاش و زحمت و اراده و پشتکار خودمونه. من آدم می‌شناسم با هزینه‌ی میلیونی توی یک درس اون رو صفر مطلق زده. چرا؟ چون خودش رو یادش رفته. حواستون باشه؛ همیشه؛ این خودتونید که نتیجه رو می‌سازید نه معلم، نه مدرسه،‌ نه کلاس و نه مداد . . . تلاش کنید تا موفق شوید.

موفق باشید،

MORINIO
15-01-2009, 22:37
آره خداوکیلی منم دیدم این مدادارو اصلا حال نمیده یه جوریه!!!!

babak_deghat
16-01-2009, 00:26
این کتاب سیلورمن چجوره؟سخته؟آسونه؟کامله؟

fnmtebyan
16-01-2009, 11:15
من ادبیات گاج رو دارم..خیلی سطحی گفته..خیلی..خیلی..!!!!!..یعنی مفاهیم درس رو توضیح نداده...ادبیات رو چی پیشنهاد میکنید...
منظوره شما گاجه سبز ادبیاته؟میشه بیشتر توضیح بدین؟
اخه بر خلاف گفته شما من شنیدم که گاج سبز ادیات رو ریش ریش کرده و خیلی عالیه!
نظر سایر دوستان چیه؟

jamshidjap
16-01-2009, 12:55
کتاب خوبيه ، نه سخت نه آسون ،

يک کتاب در حد وسط بين کاربردي بودن و محض بودن با کمي تمايل به کاربردي بودن ، کتاب کاملي هست نسبتاً

aaaaa
16-01-2009, 13:07
سلام به همگی
از بین شما کسانی که از فیزیک اندیشه سازان اسفاده میکنید،برای تست های سال های اخیر از چه کتابی استفاده می کنید چون کتاب های اندیشه سازان تست های این 5-6 سال اخیر را نداره و سبک سوالها تو این 3-4 سال اخیر کلا عوض شده و حتما باید تست های این چند سل را به صورت تحلیلی زد

majid.khaledi
16-01-2009, 13:12
سلام به همگی
از بین شما کسانی که از فیزیک اندیشه سازان اسفاده میکنید،برای تست های سال های اخیر از چه کتابی استفاده می کنید چون کتاب های اندیشه سازان تست های این 5-6 سال اخیر را نداره و سبک سوالها تو این 3-4 سال اخیر کلا عوض شده و حتما باید تست های این چند سل را به صورت تحلیلی زد
چرا تا 83 داره
بقیش هم از ابی قلم چی

fnmtebyan
16-01-2009, 16:01
سلام دوستان
شما برای ادبیات 3 (اموزش)چه کتابی رو پیشنهاد میکنید؟
نظر خودم رو گاج سبزه ولی میخواستم بدونم ادبیات 3 کتاب سبز چطوره؟
اصلا بهترین کتاب ادبیات 3 چیه؟
با تشکر

andysaeed
16-01-2009, 17:01
من ادبیات 3 ژرف رو دارم...خیلی خوبه..البته باید خودت ببینی...ولی اگه رمزینه داره رمزینه بگیر....
امروز ادبیات پیش رمزینه رو دیدم......خیلی خوب بود...
مفاهیم درسا در گاج وجود نداره...البته اینکه توی کنکور از مفاهیم درسا تست میدن بحث جدا گانه ایست...در کنکور هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.مثلا درس سپیده آشنا یا ذکر حسن بن منصور به طور سطحی فقط معنی کلمات گفته شده...و حتی مفهوم بعضی اتفاقت توی داستان درست توضیح داده نشده.. ...(مثلا دلیل پوشیدن قبا از طرف جنید رو این دونسته که نمیتونسته تو لباس علما حکم بده و و... در صورتی که تو رمزینه چیز دیگه ای نوشته بود...توی قرابت معنایی رمزینه نوشته این حرکت طعنه ای بود از سوی جنید که علما به سطح مینگرن و من با این پوشیدن این لباس خواستم سطحی نگری رو نفی کنم .....
چندین مورد دیگه هم دیدم..البته شاید رمزینه زیاد توی پیچ و خم ماجرا رفته..نمیدونم..قضاوت با شما....).
.راستی تاپیکی واسه رفع مشکلات دروس نیست؟

Amirlike2
16-01-2009, 17:38
کتاب ایاد فیلی
می خوام بدونم این کتاب عربی 2,3 رو جدا توضیح داده؟
برای ریاضی 2 و حسابان چی پیشنهاد میکنین؟ می خوام خیلی راحت و خوب توضیح داده باشه.
هندسه 1 چی؟ یه کتابی سطح خیلی بالا توضیح نده
برای فیزیک 2 هم مبتکران پیشنهاد می کنین؟ یا اگه کتابی بهتر به نظرتون میاد بگین.
برای اختصاصی ها ی بالا کتابی باشه که پیچیده توضیح نداده باشه سطحش خیلی بالا نباشه

(مثه خوشخوان برا دیفرانسیل نباشه, مثه رمزینه برای گسسته یا دیفرانسیل)
آخه فردا می خوام برم انقلاب دیگه نمی خوام دوباره وقتمو برای کتاب ها یه روز دیگه تلف کنم
خواهشن سریعتر.:19::19::19::19:

fnmtebyan
16-01-2009, 18:33
من ادبیات 3 ژرف رو دارم...خیلی خوبه..البته باید خودت ببینی...ولی اگه رمزینه داره رمزینه بگیر....
امروز ادبیات پیش رمزینه رو دیدم......خیلی خوب بود...
مفاهیم درسا در گاج وجود نداره...البته اینکه توی کنکور از مفاهیم درسا تست میدن بحث جدا گانه ایست...در کنکور هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.مثلا درس سپیده آشنا یا ذکر حسن بن منصور به طور سطحی فقط معنی کلمات گفته شده...و حتی مفهوم بعضی اتفاقت توی داستان درست توضیح داده نشده.. ...(مثلا دلیل پوشیدن قبا از طرف جنید رو این دونسته که نمیتونسته تو لباس علما حکم بده و و... در صورتی که تو رمزینه چیز دیگه ای نوشته بود...توی قرابت معنایی رمزینه نوشته این حرکت طعنه ای بود از سوی جنید که علما به سطح مینگرن و من با این پوشیدن این لباس خواستم سطحی نگری رو نفی کنم .....
چندین مورد دیگه هم دیدم..البته شاید رمزینه زیاد توی پیچ و خم ماجرا رفته..نمیدونم..قضاوت با شما....).
.راستی تاپیکی واسه رفع مشکلات دروس نیست؟
راستش میدونی چیه؟من یه کتابی میخوام که اولا درس ها رو کامل توضیح بده.بعدش مفهوم هر درس رو به صورت صحیح داده باشه.یعنی سر جمع یه کتاب خوب برای کنکور باشه که توش اشتباه هم نباشه.
پس این طوری که شما میگید گاج مفهوم ها رو نداره؟
بقیه دوستان چی میگن؟
برای ادبیات 3 چی بخرم؟(مفهومی+کم اشتباه+عالی در سطح کنکور باشه)

andysaeed
16-01-2009, 18:38
کتاب ایاد فیلی
می خوام بدونم این کتاب عربی 2,3 رو جدا توضیح داده؟
برای ریاضی 2 و حسابان چی پیشنهاد میکنین؟ می خوام خیلی راحت و خوب توضیح داده باشه.
هندسه 1 چی؟ یه کتابی سطح خیلی بالا توضیح نده
برای فیزیک 2 هم مبتکران پیشنهاد می کنین؟ یا اگه کتابی بهتر به نظرتون میاد بگین.
برای اختصاصی ها ی بالا کتابی باشه که پیچیده توضیح نداده باشه سطحش خیلی بالا نباشه

(مثه خوشخوان برا دیفرانسیل نباشه, مثه رمزینه برای گسسته یا دیفرانسیل)
آخه فردا می خوام برم انقلاب دیگه نمی خوام دوباره وقتمو برای کتاب ها یه روز دیگه تلف کنم
خواهشن سریعتر.:19::19::19::19:

ایاد فیلی کلی.ااست یعنی به ترتیبی که خودش بهتر دونسته درس میده...در واقع جامع هستش...من رمزینه رو پیشنهاد میکنم..خیلی روون جلو رفته تا سطح های بالا هم رسیده....ضمنا ایاد فیلی رو من از دوره راهنمایی میخوندم...به عربی زیاد علاقه داشتم..اما ایاد خیلی از نکاتو نگفته وبه درد کنکور نمیخوره...عربی هم که همش نکتس...
برای ریاضی دو و حساب باید تست بزنی..من خودم رو کتاب درسی خوندم..بعدم تستشو روی مب یا اندیشه زدم...مسلط میشی اما تو خلاصه برداریش وقت گیره....من توضیحی نمیشناسم
هندسه پایه ابی کانون بد نیست..خلاصه وار گفته..و کنکوری..فقط یه وقت گاج نگیری:41:
فیزیک 2 مب خوبه...البته فیزیک 2 که کلا تو پیشه..مباحث غیر مشترکشو هم زیاد مشکل نگیر راحته
دیفو...باید با مثال حل کردن زیاد مسلط بشی...مثال هم که زیاد هست...رمزینه و خوشخوان و مب.....من رمزینه رو چون کلاس وار گفته واسه کنکور میپسندم...
اما حقیقت اینه که الان اکثر کتب شبیه همن...و هر موسسه ای تلاش خودشو میکنه..تا تونسته اون قطر کتابشو بیشتر تر کنه.. نکته ای رو توی کانون نمیبینی که تو رمزینه نگفته باشه یا عکسش...ولی در تستای تالیفی رمزینه و خوشخوان بهترن...اصل تلاش خودته....و باید کتبی رو انتخاب کنی بسته به حجمش و زمانت واسه مطالعه.....من خودم یه دیف دارم از فیاض بخش کل دیف 1 و 2 رو توی یه کتاب 70 صفحه ای ساده و راحت گفته..اما نمیشه با اون درصد بالای داشت...:46:...راستی شکر کن تهرانی ..تو شهرستان...پدرت در میار یه کتاب گیر بیاری...:31:

andysaeed
16-01-2009, 18:48
راستش میدونی چیه؟من یه کتابی میخوام که اولا درس ها رو کامل توضیح بده.بعدش مفهوم هر درس رو به صورت صحیح داده باشه.یعنی سر جمع یه کتاب خوب برای کنکور باشه که توش اشتباه هم نباشه.
پس این طوری که شما میگید گاج مفهوم ها رو نداره؟
بقیه دوستان چی میگن؟
برای ادبیات 3 چی بخرم؟(مفهومی+کم اشتباه+عالی در سطح کنکور باشه)

موضو اینه که میشه با گاج ادبیات کانونو 100 زد و خیلی ها هم میزننن.اکثر بچه ها با گاج کار میکنن اما اگه رمزینه رو کنار گاج بزارن..متوجه موضوع میشن.....اما چرا چیزی که کاملتره رو نگیری از کجا معلوم تو کنکور سوالای خیلی عمیق ندن...البته کم دادن..نه اینکه ندادن....هم واسه کنکور عالیه هم درک ادبی خودت....اینطور نیست که رمزینه رو داشته باشی و پشیمون بشی....قرابت معنایی رمزینه هم خیلی بهت کمک میکنه..
من ادبیات ژرف رو بیشتر از گاج میپسندم..حالا دوستان هم نظرشونو بگن.....

fnmtebyan
16-01-2009, 18:54
ولی فکر نکنم رمزینه ادبیات 3 رو داشته باشه.
شما دیدید؟

shabgard10
16-01-2009, 20:31
من رمزینه ی ادبیات رو ندیدم.
ولی فکر میکنم ادبیات هم داشته باشه
من خودم از یه منبع دیگه استفاده میکنم : کتاب ادبیات از مدرسه تا دانشگاه . البته این کتاب فقط مناسب کتاب درس هست و نه تست .
مفهوم شعر ها رو خیلی قشنگ توضیح داده .
خوندن این کتاب رو قبل از زدن تست بهتون توصیه میکنم.

fnmtebyan
16-01-2009, 21:50
من رمزینه ی ادبیات رو ندیدم.
ولی فکر میکنم ادبیات هم داشته باشه
من خودم از یه منبع دیگه استفاده میکنم : کتاب ادبیات از مدرسه تا دانشگاه . البته این کتاب فقط مناسب کتاب درس هست و نه تست .
مفهوم شعر ها رو خیلی قشنگ توضیح داده .
خوندن این کتاب رو قبل از زدن تست بهتون توصیه میکنم.
واقعا!
ایول .من دنبال همچین چیزی هستم.
میشه بیشتر در موردش توضیح بدین؟(ضروریه)
از کدوم انتشاراته؟
چطوریه؟درس ها رو چطوری توضیح داده؟
با تشکر.

shabgard10
16-01-2009, 22:12
واقعا!
ایول .من دنبال همچین چیزی هستم.
میشه بیشتر در موردش توضیح بدین؟(ضروریه)
از کدوم انتشاراته؟
چطوریه؟درس ها رو چطوری توضیح داده؟
با تشکر.
انتشارات : ازمدرسه تا دانشگاه
مولفان : دکتر محمد رضا سنگری
دکتر حسین قاسم پور مقدم
فریدون اکبری

ابتدای هر درس ، واژه های دشوار اون درس رو آودره و معناشون رو نوشته
بعد هم رفته سراغ در آمد ها
بعد ازدرآمد ها بیت ها یا عبارت های دشوار رو معنا کرده

برای مثال یکی از ابیات رو مینویسم :

شب ، دو صف از یاکریم ، بال به بال نسیم ، از لب دیوار دلت ، پر کشید
معنا : شب هنگام ، دو صف از امتداد پرتو نگاهت به همراه نسیم ملایم ، از قلمرو چشمانت به سوی آسمان روانه گشت.
توجه : این بخش معنای ایهامی نیز دارد :
وقتی که پرتو چشمانت را از دست دادی ، شب هنگام ، دسته دسته راز و نیاز و یا رب یارب گفتن های تو از آسمان دلت به سوی آسمان روانه گشت.

این بیت از کتاب سوم بود

ضمنا بخش هم به نام دانش های زبان و ادبی داره که تعدای از آرایه های برجشته ی عبارت رو توش آورده . جرف های ربط رو هم مشخص کرده

andysaeed
16-01-2009, 22:30
توی ادبیات نظرات خیلی متفاوته..مثلا همین بیتی که دوستمون گذاشت..من تا حالا چنیین ایهامی رو ندیده بودم..یا حتی معنیشم کمی با گاج کمی تفاوت داره...البته معنی واژه ای..نه مفهومی..
به هر حال من فک میکنم...این ادبیات داستانیه....سوالات کنکور هم بعضیاش سلییقه ایه..اما بازم میگم کمتر هست سوالات ادبیا ت رو زیادی سخت بدن...
*
سوالات سنجش فیزیک پیش و گسسته..رو از کجا میشه بدست اورد...میدونم که گاج داره...اما تکی باشه...به صورت دفترچه طور...توی یه کتاب...متاسفانه ابی کانون فقط کنکوراس...و سنجش نداره...به غیر گاج چنینی چیزی هست..؟

babak_deghat
16-01-2009, 23:53
فرق کاربردی و محض چیه؟

Paradise_human
17-01-2009, 14:02
سلام.
من یه کتابی میخوام که اولا درس ها رو کامل توضیح بده.بعدش مفهوم هر درس رو به صورت صحیح داده باشه.یعنی سر جمع یه کتاب خوب برای کنکور باشه که توش اشتباه هم نباشه.
این کتاب هارو برای ریاضیات پایه ( هندسه و حسابان و جبر و ریاضی 2 اینا )
و گسسته و دیفرانسیل و تحلیلی میخواستم ....
کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟
عربی چی ؟؟
عربی چی بهم پیشنهاد میکنید ....
زبان هم همینطور ..
زبانم تقریبا تو سطح خوبیه .. امتحان نهایی پارسالو 18.5 گرفتم ...
دیگه خودتون هرچی میدونین خوبه توصیه کنید ...
پیشاپیش ممنونم .....

shabgard10
17-01-2009, 16:35
یه پیشنهاد برای حسابان
این کتاب ، برای شروع مناسب نیست
اما اگه بتونی تست های این کتاب رو درصد بالایی ( 95 به بالا ) بزنی ، میتونی ادعا کنی تست حسابانت خوب شده

تست 10 استاد
هندسه هم داره ولی من هنوز هندسش رو نزدم

jamshidjap
17-01-2009, 17:07
کتاباي کاربردي جوري تاليف شدن که خواننده سريع اصل مطلب رو بگيره و از قضايا و فرمولها استفاده کنه ... و زياد دنبال اثبات قضايا نيستن... کتاباي کاربردي از سوي دانشجويان مهندسي بيشتر استقبال ميشه چون علت برقراري يک فرمول براشون مهم نيست ..

اما کتاباي محض مسايل و قضايا رو از ريشه برررسي کرده و جز به جز اثبات ميکنن و در نهايت يک حکم رياضي رو ارائه ميکنن ولو اينکه فرمول زياد کاربرد فيزيکي نداره .. اين کتابا به درد بچه هاي رياضي ميخوره

jamshidjap
17-01-2009, 17:08
خيلي از کتاباي کاربردي اثبات فرمولها رو به کتاباي محض ارجاع ميدن ...

separate
17-01-2009, 17:27
واسه آموزش و تست دروس عمومی کدوم کتابا خوبه؟

babak_deghat
17-01-2009, 18:06
پس حالا یک کتاب calculus کاربردی خوب چیــــه؟

jamshidjap
17-01-2009, 18:09
دوست عزيز عرض کردم که شيدفر کتاب خوبيه ...

Amirlike2
18-01-2009, 01:04
من امروز رفتم این کتابارو خریدم
برای عربی ایاد فیلی گرفتم به نظرتون حجمش زیاد نیست؟
یعنی میتونم تا کنکور تمومش کنم؟
برای فیزیک2 هم مبتکران (نویسنده: غلامعلی محمودزاده) اینم حجمش زیاده یه خورده.
برای هندسه 1 هم رمزینه گرفتم.
حالا نظرتون در مورد این کتابا چیه؟

mohsensoft
18-01-2009, 01:23
به نظر من اياد فيلي حجمش واسه كنكور كمه!!
نظر خودته ولي اگه ميخواي عربي كنكور رو در سطح بالا بزني(و البته روش وقت بذاري)عربي سبز گاج خوبه

برای فیزیک2 هم مبتکران (نویسنده: غلامعلی محمودزاده) اینم حجمش زیاده یه خورده
ايكاش كتاباي قديمي انديشه سازان رو ميگرفتي.محمود زاده با اينكه مولف كتاب درسي هست اما كتابش بيشتر به درد امتحان نهايي ميخوره

برای هندسه 1 هم رمزینه گرفتم
نديدم چه جور كتابيه
اين رو هم بگم كه اينا نظر شخصي منه
دليلي هم نداره درست باشه
پس اگه فكر ميكني كتاباش خوبه(يعني از ديد خودت)بشين و همينا رو بخون
اميدوارم موفق باشي

andysaeed
18-01-2009, 21:54
من امروز رفتم این کتابارو خریدم
یعنی میتونم تا کنکور تمومش کنم؟
برای فیزیک2 هم مبتکران (نویسنده: غلامعلی محمودزاده) اینم حجمش زیاده یه خورده.
برای هندسه 1 هم رمزینه گرفتم.
حالا نظرتون در مورد این کتابا چیه؟

ایداد فیلمی به نظر حجیم میاد...چون واژه ها رو با سایز بزرگ نوشته.. و طول کتاب هم کمه...و گرنه کم هم هست..
در کل ..زیاد به فکر کتاب نباش..همین کتابا رو اگه خوب خوب بخونی..ردیفه...

andysaeed
18-01-2009, 22:15
سلام.
1من یه کتابی میخوام که اولا درس ها رو کامل توضیح بده.بعدش مفهوم هر درس رو به صورت صحیح داده باشه.یعنی سر جمع یه کتاب خوب برای کنکور باشه که توش اشتباه هم نباشه.
کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟
عربی چی ؟؟
زبان هم همینطور ..
پیشاپیش ممنونم .....
اینجا من خودمم به جواب نمیرسم..دوستان پس کنکورن دیگه!..فقط ماییم که پشت وب میلولیم..:27:
در مورد ریاضی پایه ..تست رمزینه موثر ..البته اگه اهل تامل روی مسائل باشی
..ریاضی پایه کانون هم خلاصه وار خوبه
گسسته..که خودت میدونی سنگینه.و باید وقت بزاری و هیچ کتابی تضمین کننده نیست..خوشخوان ..خوبه..تست الگوی توسعه هم خوبه
عربی گاج و رمزینه
زبان جامع بگیری از هر موسسه ای مشکلی نداری..مبتکران...
بازم میگم کتاب انقدر تعیین کننده نیست..!

Amirlike2
19-01-2009, 01:25
سلام.
من یه کتابی میخوام که اولا درس ها رو کامل توضیح بده.بعدش مفهوم هر درس رو به صورت صحیح داده باشه.یعنی سر جمع یه کتاب خوب برای کنکور باشه که توش اشتباه هم نباشه.
کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟
عربی چی ؟؟
زبان هم همینطور ..
پیشاپیش ممنونم .....

در مورد زبان من بهت تست واژگان آبی قلمچی رو پیشنهاد می کنم قواعد رو از همون گام به گام بخونی بهتره
عربی که هرکی یه چیزی میگه من خودم ایاد فیلی روتازه گرفتم تا اونجایی که خوندم خوب توضیح داده بود برای تست عربی گاج خوبه
گسسته و دیفرانسیل هم که بیشتر از رمزینه تعریف شنیدم خیلیا میگن خوبه.
جبر و ریاضی 2 که چیزی نداره کتابو بخونی کافیه.
هندسه 1 رو من رمزینه گرفتم اما هنوز به خوب بودنش مطمئن نیستم چون هنوز درست نخوندم

Amirlike2
19-01-2009, 01:29
یه کتابی میخوام برای آرایه های ادبیات برای توضیح آرایه ها که چطوری بتونی تو یه شعر آرایه هارو راحت تشخیص بدی
اصلا یه چنین کتابی هست؟

fnmtebyan
19-01-2009, 17:41
یه کتابی میخوام برای آرایه های ادبیات برای توضیح آرایه ها که چطوری بتونی تو یه شعر آرایه هارو راحت تشخیص بدی
اصلا یه چنین کتابی هست؟
فکر کنم دانش اموز های علوم انسانی یه کتابی با این مضمون دارن.فکر کنم خوب باشه.
نظر سایر دوستان چیه؟

andysaeed
19-01-2009, 19:02
توی پایان ژرف ادب 3 کاملا عروض و قافیه و ارایه ها رو گفته..ضمنا توی اندیشه سازان تست ادبیات پیش به طور مختصر توضیح داده شده...توی مجله کانون هم نکات زیبایی گفته شده و به درد کنکور میخوره..70 درصد موفقیت در تشخیص ارایه ها تمرین و داشتن حس و درک ادبی بالا است..باید روش وقت بزاری..همین!.

andysaeed
19-01-2009, 19:05
راستی ادبیات 2 و 3 رمزینه هم هستش...ولی نمیدونم چاپ شده یا نه

timsar jackson
19-01-2009, 19:41
سلام

میشه یکی بگه که کتاب تست دیفرانسیل ریاضیات پایه و حسابان رمزینه الان هر 3 جلدش موجود هست یا نه؟

timsar jackson
19-01-2009, 19:44
واسه ی عربی واسه توضیح درس چه کتابی خوبه؟

timsar jackson
19-01-2009, 19:52
چرا تو لیستتون رمزینه نیست!

ASHKE_ASHKAN
19-01-2009, 21:48
سلام دوستان من می خوام از این کاربرد مشتق رو خریداری کنم(سی دی اموزشی با تست ) 5 سی دی 25000 تومان میشه راهنماییم کنید؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amirlike2
20-01-2009, 00:38
سلام دوستان من می خوام از این کاربرد مشتق رو خریداری کنم(سی دی اموزشی با تست ) 5 سی دی 25000 تومان میشه راهنماییم کنید؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من با این آموزشگاه آشنا هستم
سی دی محاسبات عددی شو دارم
سی دی خوبیه
در موردش با یکی از مشاورها صحبت کردم
گفت به نظر نمیاد سی دی های بدی باشه
گفت تو مباحثی که مشکل داری میشه ازش استفاده کرد.
فقط هزینش بالاست
اگه خریدی خوب بود به منم خبر بده.:46::5:

برای آرایه های ادبیات یه کتابی باشه که فقط مخصوص آرایه ها باشه
حجمش نمی خوام زیاد باشه

Amirlike2
20-01-2009, 00:50
راست میگه پس رمزینه کو؟

mohsensoft
20-01-2009, 01:00
میشه یکی بگه که کتاب تست دیفرانسیل ریاضیات پایه و حسابان رمزینه الان هر 3 جلدش موجود هست یا نه؟
در حال حاضر فقط ديفرنسيل 1 موجود هست
رياضي پايه قرار بود آذر بياد ولي هنوز نيومده!!!
ديفرانسيل 2 هم اومدنش با خداست

timsar jackson
20-01-2009, 17:01
من امروز زنگ زدم رمزینه گفت دیفرانسیل 2 و کتابای جدید دیگش هفته ی اول اسفند میاد!!!

واسه شیمی پیش کتابای آموزش بهمن بازرگانی خوبه؟

mohsensoft
20-01-2009, 23:04
فقط ميتونم بگم فوق العادست
مطمئن باش 3 سال ديگه هم بگردي رو دستش پيدا نميكني

MORINIO
20-01-2009, 23:28
من امروز زنگ زدم رمزینه گفت دیفرانسیل 2 و کتابای جدید دیگش هفته ی اول اسفند میاد!!!

اه چقدر دیر:2: ... به نظرتون تا اون موقع صبر کنم؟؟؟؟

00990099
21-01-2009, 02:47
کتاب هایی ماند تاجیک و رمزینه و . . . در مقایسه با کتابهای ذکرشده ، مخاطبان چندانی ندارند

soheiltaker
21-01-2009, 13:03

سلام
مطمئني ؟
يعني كتاب كلاس ديف 2 هم اسفند مياد؟ حتما؟

timsar jackson
21-01-2009, 20:29
سلام
مطمئني ؟
يعني كتاب كلاس ديف 2 هم اسفند مياد؟ حتما؟

آره من که زنگ زدم بهم اینجوری گفت! اون موقع خیلی دیره من میخوام واسه دیف 2 یه کتاب دیگه بگیرم چی بگیرم؟

mohsensoft
21-01-2009, 22:52
کتاب کدامیک را پیشنهاد میکنید؟
توماس
لوییس
لیتهولد
کرودیس
آدامز
دیگر موارد(حتما ذکر کنید)

اين نظرسنجي چه ربطي به اين تاپيك داره؟
اين كتاب ها فكر ميكنم دانشگاهيه!!!!
هر چقدر فكر كردم ربط اين كتاب ها رو با اين تاپيك نفهميدم
هر كي فهميد بگه ما هم از جهل بيرون بيايم

andysaeed
22-01-2009, 00:43
دیف 2 قراراه 15 اسفند اینا بیاد...

babak_deghat
22-01-2009, 11:09
اين نظرسنجي چه ربطي به اين تاپيك داره؟
اين كتاب ها فكر ميكنم دانشگاهيه!!!!
هر چقدر فكر كردم ربط اين كتاب ها رو با اين تاپيك نفهميدم
هر كي فهميد بگه ما هم از جهل بيرون بيايم

اینا نام کتابهای ریاضی(calculus)مرجع میباشند که نه تنها دانشگاهی،بلکه به درد داوطلبان کنکور و دانش آموزان دبیرستانی هم میخورد.
در ضمن کتابهای دانشگاهی هم جزو کتب درسی هستند

timsar jackson
24-01-2009, 01:45
واسه دیف 2 کتاب چی بگیرم؟ رمزینه وسط اسفند میاد خیلی دیره...

واسه ی فیزیک 2 و 3 و ریاضی 2 و حسابان هم بگین چی بگیرم؟

Shahnam7
24-01-2009, 22:15
اینا نام کتابهای ریاضی(calculus)مرجع میباشند که نه تنها دانشگاهی،بلکه به درد داوطلبان کنکور و دانش آموزان دبیرستانی هم میخورد.
در ضمن کتابهای دانشگاهی هم جزو کتب درسی هستند

نه عزیز . این جوری ها هم که می گی نیست
کتابهای دانشگاهی بر اساس سر فصل دروس دانشگاهی تنظیم شدند
البته اوائل هر کتاب یه یاد آوری از مطالب پایین تر هم میشه

:31:

Paradise_human
24-01-2009, 22:32
آقایون گسسته دیفرانسیل رمزینه چطوره ؟؟!!!
کتاب کلاس رو میگم ها !!!!!

timsar jackson
25-01-2009, 01:10
آقایون گسسته دیفرانسیل رمزینه چطوره ؟؟!!!
کتاب کلاس رو میگم ها !!!!!

هر دو معرکست

timsar jackson
25-01-2009, 14:59
لطفا یکی کمک کنه واسه این دروس چی بگیرم؟

کتاب واسه ریاضی 2 که توضیح داده باشه

کتاب واسه حسابان که توضیح داده باشه

کتاب واسه دیفرانسیل 2 که توضیح باشه

کتاب واسه دیف 1 و 2 تست

کتاب واسه هندسه 1و2 تست

کتاب واسه فیزیک 1و2و3و پیش تست

کتاب واسه شیمی 2و3وپیش تست

کتاب واسه گسسته تست

ادبیات تست

دین و زندگی تست

rosenegarin13
25-01-2009, 16:13
شیمی بازرگان
تست خوفه

ASHKE_ASHKAN
26-01-2009, 13:31

کتاب واسه دیف 1 و 2 تست

کتاب واسه هندسه 1و2 تست

کتاب واسه گسسته تست

ادبیات تست

دین و زندگی تست

فیزیک 3 و پیش مبتکران
شیمی به طور کل مبتکران (بهمن بازرگانی)
هندسه 2 گاج منصف شکری
حسابان عباس امیدوار 2 جلد مبتکران

shabgard10
26-01-2009, 15:58

کتاب واسه دیف 1 و 2 تست

کتاب واسه هندسه 1و2 تست

کتاب واسه گسسته تست

ادبیات تست

دین و زندگی تست

برای حسابان : خوشخوان
مبتکران ( محمود نصیری )
کوشیار

هندسه ی 1و 2 تست : 10 استاد
شیمی تست : بهمن بازگانی ( اندیشه سازان یا همون مبتکران )

yusef
26-01-2009, 21:05
برای تحلیلی گاج خوبه؟

timsar jackson
26-01-2009, 21:35
برای تحلیلی گاج خوبه؟

یکی از دوستام خیلی ازش تعریف میکرد باز یکی دیگه میگفت خیلی آشغاله! باید خودت ببینی باهاش حال میکنی یا نه

fnmtebyan
27-01-2009, 14:25
برای حسابان :
مبتکران ( محمود نصیری )

اصلا و ابدا .
من اگه بخوام بدترین کتاب حسابان رو پیشنهاد کنم همینه چون:
سطحش از حسابان خیلی بالا تره.یعنی به جای حسابان دیف رو درس داده.
فقط برای دانش اموز های ممتاز در سطح تیز هوش پیشنهاد میشه.چون اگه بگیری و نفهمی روحیت رو به 100 قسمت مساوی تقسیم میکنه.
خاطر جمع باش همه ی این خزعبلات(اگه درست نوشته باشم!)رو تو دیفرانسیل خواهی خوند پس از الان مغزت رو درگیر چیز هایی که ممکنه نفهمی نکن.
این تجربه شخصیه منه .
اما پیشنهاد من:
خوشخوان ی عباس امید وار.
موفق باشی

Hazy
27-01-2009, 15:55
اصلا و ابدا .
من اگه بخوام بدترین کتاب حسابان رو پیشنهاد کنم همینه چون:
سطحش از حسابان خیلی بالا تره.یعنی به جای حسابان دیف رو درس داده.
فقط برای دانش اموز های ممتاز در سطح تیز هوش پیشنهاد میشه.چون اگه بگیری و نفهمی روحیت رو به 100 قسمت مساوی تقسیم میکنه.
خاطر جمع باش همه ی این خزعبلات(اگه درست نوشته باشم!)رو تو دیفرانسیل خواهی خوند پس از الان مغزت رو درگیر چیز هایی که ممکنه نفهمی نکن.
این تجربه شخصیه منه .
اما پیشنهاد من:
خوشخوان ی عباس امید وار.
موفق باشی
دوست من اینجوری هم که میگید نیست!(البته شاید زمان ما نبود!)
ولی در کل شما درست میگید!
از خوشخوان هم بهتر طبق معمول کتاب ها اندیشه سازان!
حسابانش فوق العاده است!

fnmtebyan
27-01-2009, 19:06
سلام.
من دیگه دارم دیونه میشم:19::19:
اخه میدونید چیه؟
همش سر این ادبیات نامرده با این همه ارایه هاش!
اقا میدونی چی شده؟
وقتی معلم ادبیاتمون یه بیت رو ارایه هاش رو میگه خوب ما هم میخونیم(تا این جا مشکلی نیست!)اما بعدش میرم تو درس ازمون مبتکران(یه کتابه مخصوص هر ازمون برای مبتکرانی ها) میبینم که برای همون بیت یه سری چیز ها رو نگفته یا اون چیزایی که معلممون مثلا گفته کنایه تو درس ازمون اشاره ای به کنایه نکرده یا مثل این ها.
و بعد از اونه که من عصبی میشم!:9:
نمیدونم چی کنایس چی استعاره:24:
شما اگه جای من بودید چی کار میکردید؟
چه کتابی برای ادبیات بهم معرفی میکنید؟(ذکر کامل و جامع همه ارایه ها به طور صحیح+مفهوم ها+کنکوری هم باشه)
(الان قیافه من دقیقا شکل این باباس):34::34::wac:
با تشکر

Hazy
27-01-2009, 21:29
سلام.
من دیگه دارم دیونه میشم:19::19:
اخه میدونید چیه؟
همش سر این ادبیات نامرده با این همه ارایه هاش!
اقا میدونی چی شده؟
وقتی معلم ادبیاتمون یه بیت رو ارایه هاش رو میگه خوب ما هم میخونیم(تا این جا مشکلی نیست!)اما بعدش میرم تو درس ازمون مبتکران(یه کتابه مخصوص هر ازمون برای مبتکرانی ها) میبینم که برای همون بیت یه سری چیز ها رو نگفته یا اون چیزایی که معلممون مثلا گفته کنایه تو درس ازمون اشاره ای به کنایه نکرده یا مثل این ها.
و بعد از اونه که من عصبی میشم!:9:
نمیدونم چی کنایس چی استعاره:24:
شما اگه جای من بودید چی کار میکردید؟
چه کتابی برای ادبیات بهم معرفی میکنید؟(ذکر کامل و جامع همه ارایه ها به طور صحیح+مفهوم ها+کنکوری هم باشه)
(الان قیافه من دقیقا شکل این باباس):34::34::wac:
با تشکر
کتاب های ادبیات کلک معلم واقعا فوق العاده است خیلی جالب توضیح داده!
سبز گاج هم خوبه!

timsar jackson
27-01-2009, 22:08
کتاب های ادبیات کلک معلم واقعا فوق العاده است خیلی جالب توضیح داده!
سبز گاج هم خوبه!

کلک از سبز گاج بهتره.

fest
27-01-2009, 22:24
برا تست فیزیک پیش جعبه سیاه شهریاری،عالیه؛قیمتش هم پایینه(3500تومان)

Mahdi/s
27-01-2009, 22:26
کلک از سبز گاج بهتره
فكر نكنم دوست من............................من كلك داشتم...............بنظر من گاج هم بهتر توضيح داده..............هم جا اوفتاده تر هست

Mahdi/s
27-01-2009, 22:27
برا تست فیزیک پیش جعبه سیاه شهریاری
اين جمله شما سوالي بود....................يا خبري

Hazy
28-01-2009, 10:10
فكر نكنم دوست من............................من كلك داشتم...............بنظر من گاج هم بهتر توضيح داده..............هم جا اوفتاده تر هست
نظر هر کسی محترمه!
ولی من هم با نظر دوست مون موافقم من کلک رو ترجیح میدم روان تر و بهتر توضیح داده!

ASHKE_ASHKAN
28-01-2009, 15:08
قبلا مولف گاج علی ساجدی بود من ایشون رو تو نمایشگاه دیدم . ازش پرسیدم فرق کلک با گاج چیه . گفت : من گاج رو سال 80 نوشتم و چند تا قسمت کنکوری نشون داد که تویه گاج لحاظ نشده بود... و تستهای گاج هم قدیمی هستن هم کمتر از کلک...
ایشون گفت من خودم کلک رو توری نوشتم که از گاج بهتر باشه...
البته گاج هم مولفش رو عوض کرد(گل محمدی)

Hazy
28-01-2009, 15:12
راستی چرا تو این نظر سنجی سیلور من نیست؟

noia
28-01-2009, 21:51
سلام،
یه سئوال در مورد حسابان (محمود نصیری)‌ داشتم.
کسایی که این کتابو دارن؛ حل تمرینات فصل سه (از تمرین 52) به بعد کجاست؟
(چاپ دهم)
ممنون.

Amirlike2
29-01-2009, 03:26
کتاب کلک برای ادبیات نویسندش کیه؟؟؟؟؟؟
من سبز قلمچی دارم
کلک خیلی بهتر؟
میگم کلک ادبیات 2و3وپیش جدا داره یا همش با همه؟
اصلا چجوریاست؟
چون سبز دارم میخوام بدونم میرزه کلک بگیرم یانه.

m007007
29-01-2009, 10:11
دوستان نظرتون در مورد 30 سال کنکور ریاضی و درسنامش چیه؟؟؟؟البته جلد یکش رو دارم میگم

AEZ_Best
29-01-2009, 12:11
فیزیک پایه و پیش و حسابان و دیف 2 و هندسه پایه و گسسته چی بخونم؟

فیزیک پایه اندیشه سازان چطوره؟

دیف عباس مرادی خوشخوان چی؟

گسسته گاج رو دیدم خوشم نیومد.

گسسته رو و هندسه پایه رو فقط تست میخوام

Hazy
29-01-2009, 12:31
من سبز قلمچی دارم
کلک خیلی بهتر؟
اصلا چجوریاست؟
نویسنده اش علی ساجدیه!
خیلی بهتر نه ولی بهتره!
همه جدا داره همه مدرسه همه یه جا!(اطلاعات من مال دو سال پیشه که کنکور دادم ها!)
ضرورتی نداره که حتما بر اونو بگیری سیپبز هم نکات کافی رو داره!کلک روان تر توضیح داده!

Hazy
29-01-2009, 12:34
دوستان نظرتون در مورد 30 سال کنکور ریاضی و درسنامش چیه؟؟؟؟البته جلد یکش رو دارم میگم
30 سال کنکور قلم چی؟
کلا کتاب های 30 سال کنکور کتاب های به درد بخورین!
ولی درس نامه هاش به درد نمی خوره!
کتاب های ریاضی خوب :
خوشخوان
اندیشه سازان
مبتکران

Hazy
29-01-2009, 12:39
فیزیک پایه و پیش و حسابان و دیف 2 و هندسه پایه و گسسته چی بخونم؟
تستشون رو اگه می خوای
فیزیک ها:گاج سفید و اندیشه سازان
حسابان و دیفرانسیل:ده استاد
هندسه و گسسته:ده استاد گاج اندیشه سازان
نیگاه کن کلا همه کتاب ها یکی هستن !

فیزیک پایه اندیشه سازان چطوره؟
کلا کتاب ها ی اندیشه سازان حرف نداره

دیف عباس مرادی خوشخوان چی؟
من خودم این یکی رو نخودم ولی بچه ها که استفاده کرده بودن خیلی راضی بودن!

shabeashegha
29-01-2009, 12:58
من سبز قلمچی دارم
کلک خیلی بهتر؟
اصلا چجوریاست؟

من کلک رو دارم زیاده بد نیست ولی رمزینه رو دیدم خیلی بیشتر به دلم چسبید اگه 1مرتبه دیگه میخواستم کتاب واسه ادبیات بگیرم بدون شک رمزینه رو میگرفتم

Amirlike2
30-01-2009, 14:13
بچه ها دیفرانسیل 2 رو چیکار می کنین؟
من که رمزینه می خواستم اما ظاهرا اسفند میاد.
چه کتابی بگیرم؟
برای فیزیک پیش چی خوبه؟
برای هر دوش آموزش میخوام
خیلی سطحش بالا نباشه.

Hazy
30-01-2009, 18:08
چه کتابی بگیرم؟
برای فیزیک پیش چی خوبه؟
برای هر دوش آموزش میخوام
خیلی سطحش بالا نباشه.
فیزیک پیش:اندیشه سازان(مبتکران ناشر جدیدش می باشد!)
دیفرانسیل 2 هم بچه های که خوشخوان خوندن خیلی راضی بودن

saeed_h1369
01-02-2009, 23:32
دیفرانسیل چرا رمزینه چاپ نشده ؟ ریاضی پایشم چاپ نشده کی میاد ؟ اگه تا 2 3 هفته دیگه میاد با خوشخوان سر میکنم تا بیاد نمیدونید کی میاد؟

shabeashegha
02-02-2009, 00:41
چه کتابی بگیرم؟
برای فیزیک پیش چی خوبه؟
برای هر دوش آموزش میخوام
خیلی سطحش بالا نباشه.

من رشته ام تجربیه ولی چند تا از دوستام ریاضی میخونن خیلی تعریف کتاب دیفرانسیل فیضل آبادی رو شنیدم ازشون. میگفتن دیگه پیدا نمیشه مگه از کتابای دست دوم یا کپیش توی انقلاب پیدا شه . اونطوری که میگفتن حکایتش شبیه فیزیک اندیشه سازانه که الان توی بازار سیاه کپیش رو تو هوا میزنن.
خلاصه اگه دوست داشتین 1نگاه بندازین شاید خوشتون اومد (ولی بازم میگم من رشته ام ریاضی نیست شاید پیشنهادم بیشتر جنبه دوستانه داشته باشه تا اینکه کاملا پیشنهاد درستی باشه)

timsar jackson
02-02-2009, 13:58
واسه هندسه 1 و هندسه 2 کتاب آموزشی چی خوبه؟

Amirlike2
02-02-2009, 15:34
دیفرانسیل چرا رمزینه چاپ نشده ؟ ریاضی پایشم چاپ نشده کی میاد ؟ اگه تا 2 3 هفته دیگه میاد با خوشخوان سر میکنم تا بیاد نمیدونید کی میاد؟
من با رمزینه تماس گرفتم گفت دیفرانسیل 2 هفته اول اسفند میاد.

برای فیزیک پیش ظاهرا همه اندیشه سازان رو قبول دارن.
اگه میشه اسم نویسندش روبگید؟؟؟؟؟؟؟:19:

Hazy
02-02-2009, 19:40
یه کتاب مبتکران داره جمع جوره ولی نکات کافی رو داره چیز بدی نیست بگیر بخونش بعد از عید تست های 10 استاد رو کار کن!

timsar jackson
02-02-2009, 19:43
یه کتاب مبتکران داره جمع جوره ولی نکات کافی رو داره چیز بدی نیست بگیر بخونش بعد از عید تست های 10 استاد رو کار کن!

اسم این کتاب چیه؟ هندسه 1و2 تو یه کتابه؟

behnam_n80
02-02-2009, 19:44

اندیشه فایق خوبه
گاج هم درسنامه هاش بدک نیس

behnam_n80
02-02-2009, 19:46

از انرژی اتمی هم غافل نشو
اگه هم اندیشه نبود گاج هم خوبه

Hazy
02-02-2009, 19:47
من با رمزینه تماس گرفتم گفت دیفرانسیل 2 هفته اول اسفند میاد.

دقیق یادم نیست ولی اگه اشتب نکنم!
آرش زاهدی / رضاسبزمیدانی

seyyedi
02-02-2009, 21:54
دوستان سلام
آموزش دیف2 چی خوبه
فقط میخوام عالی باشه

behnam_n80
03-02-2009, 00:49
دوستان سلام
آموزش دیف2 چی خوبه
فقط میخوام عالی باشه

من خودم خوشخوانا خوندم(یکم گیجت میکنه)
رمزینه هم توپه

noia
03-02-2009, 02:27
سلام،
یه سئوال در مورد حسابان (محمود نصیری)‌ داشتم.
کسایی که این کتابو دارن؛ حل تمرینات فصل سه (از تمرین 52) به بعد کجاست؟
(چاپ دهم)
ممنون.
کسی چیزی نمی‌دونه؟

timsar jackson
03-02-2009, 17:33
رمزینه هم توپه

دیف 2 رمزینش هنوز چاپ نشده هفته ی اول اسفند....

00990099
04-02-2009, 13:51
دقیق یادم نیست ولی اگه اشتب نکنم!
آرش زاهدی / رضاسبزمیدانی

کتابهای فیزیک اندیشه سازان ( مبتکران ) نویسندش غلامعلی محمودزاده هست .

Shahnam7
04-02-2009, 22:08
در مورد دین و زندگی، من نمی دونم تو کنکور از بخش قرائت و ترجمه سوال میاد یا نه؟
:41:
اول کتاب درسی نوشته که فقط آیاتی که تو پرانتز مخصوص هستن ازش سوال میاد
اما تو کتاب کاج که من دارم قسمت عمده ای از تست هاش از همین آیه های اول هر درس هست و کلی هم از توش نکته در آورده
من می خوام بدونم قانونا باید از آیه های کتاب، چیا رو بخونیم؟

هر کس راهنمایی کنه ممنون میشم
:11:

aaaaa
05-02-2009, 19:15
اما تو کتاب کاج که من دارم قسمت عمده ای از تست هاش از همین آیه های اول هر درس هست و کلی هم از توش نکته در آورده

فکر کنم سوال از معنی کردن عباراتی که- ترجمه ی آنها جلو آن ها نوشته -نمی آید اما ممکن است خود این آیات یا ترجمه ی این آیات را بدهند و مفهوم آیه و نکات را بخواهند.در هر صورت نیاز هست که تمام آیات را بخوانیم

shabeashegha
06-02-2009, 01:51

غلامعلی محمود زاده مولف فیزیک مبتکران هستن نه اندیشه سازان . کتابشون برای کنکور خیلی حجمش زیاده الالخصوص آموزشش
مولفین اندیشه سازان آرش زاهدی و سبز میدانی هستن .
راستی بچه ها محتشم هم قلم فوق العاده ای توی فیزیک داره اگه اندیشه سازان گیرتون نیومد انتشارات فار مجموعه ای زده که اگه اشتباه نکنم آقای محتشم (ایشون قبلا از مولفین اندیشه سازان بوده) یکی از مولفینش هستن

shabeashegha
06-02-2009, 02:00

یکی از پر سوال ترین بخش های دین و زندگی همون بخش آیاتشه . سعی کنید کاملا به آیات مسلط باشید حتی به شعرهایی که توی درسای دین و زندگی میاد خیلی دقت کنید که مفهومش رو درک کنید :46:

noia
06-02-2009, 02:51
فکر کنم سوال از معنی کردن عباراتی که- ترجمه ی آنها جلو آن ها نوشته -نمی آید اما ممکن است خود این آیات یا ترجمه ی این آیات را بدهند و مفهوم آیه و نکات را بخواهند.در هر صورت نیاز هست که تمام آیات را بخوانیم

یکی از پر سوال ترین بخش های دین و زندگی همون بخش آیاتشه
کاملا درسته.
تمامی آیات (حتی اونایی که ترجمه داره) باید خونده بشه. معنی زیاد مهم نیست (منظورم حفظ کردنشونه). تنها چیزی که باید از آیات بدونید مفهوم شه.
:15:

seyyedi
06-02-2009, 09:57
دوستان سلام

رمزینه هم توپه
خوشخوان که میگن سنگینه
همین رمزینه رو هم به زور گیر آوردم و هنوز دیف 2 چاپ نشده

نه نه اشتباه نکنید
محمود زاده برا خود مبتکرانه و اندیشه سازانی نیست
مبتکران کتابهای فیزیک اندیشه رو دیگه نمیزنه
نویسنده های اندیشه سازان همون آرش زاهدی/محمد محتشم/رضا سبزمیدانی/احمد مصلایی هستن که پیش رو نوشتن
فیزیک اندیشه رو فقط اگه قدیمیاش رو گیرتون بیاد

غلامعلی محمود زاده مولف فیزیک مبتکران هستن نه اندیشه سازان . کتابشون برای کنکور خیلی حجمش زیاده الالخصوص آموزشش
مولفین اندیشه سازان آرش زاهدی و سبز میدانی هستن .
راستی بچه ها محتشم هم قلم فوق العاده ای توی فیزیک داره
تایید

تا 80 تک و توک معنی آیه میومد ولی الان خیلی وقته که همونم نیست
عوضش نزدیک 60% سوالی دینی سراسری از مفاهیم آیات و احادیث میاد

Shahnam7
06-02-2009, 10:02
آیه های کتاب رو اگر قبول کنیم که همش مهم هست
من سوالم در مورد بخش اندیشه و تحقیق هم هست
مثلا صفحه 25 کتاب سال سوم گفته خودتون برید از تو قرآن آیه های 42و 43 رو پیدا کنید! و کلی آیه دیگه!:31:

ما جدا باید تفسیر این آیه ها رو هم بلد باشیم!!!
من تو حذفیات هم نگاه کردم ، این جزوش نبود!

seyyedi
06-02-2009, 15:05
دوستان سلام

آیه های کتاب رو اگر قبول کنیم که همش مهم هست
من سوالم در مورد بخش اندیشه و تحقیق هم هست
مثلا صفحه 25 کتاب سال سوم گفته خودتون برید از تو قرآن آیه های 42و 43 رو پیدا کنید! و کلی آیه دیگه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما جدا باید تفسیر این آیه ها رو هم بلد باشیم!!!
من تو حذفیات هم نگاه کردم ، این جزوش نبود!
معمولا کمتر این سوالا رو میدن ولی این ها هم هست
خوبی و گاج و کتابای مثل اون اینه که این آیه ها رو هم بررسی کرده

Amirlike2
06-02-2009, 15:43
:19:فیزیک اندیشه سازان که جایی پیدا نمیشه آخه مال چند سال پیشه.
من مبتکران محمود زاده رو دارم یعنی تازه گرفتمش نظرتون چیه؟ یه خورده حجمش زیاده.
کتاب خوبی نیست؟ میشه ازش نتیجه گرفت؟ یا این که حتما برم دنبال کتاب اندیشه سازان؟:19::19::19::19:

seyyedi
06-02-2009, 16:10
دوستان سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فیزیک اندیشه سازان که جایی پیدا نمیشه آخه مال چند سال پیشه.
کتاب خوبی نیست؟ میشه ازش نتیجه گرفت؟ یا این که حتما برم دنبال کتاب اندیشه سازان؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیدا میشه اما خیلی سخت
شاید کتابخونه ای جایی
یا آشنایی
اگه اندیشه رو پیدا کنی یه چیز دیگه دیگه هست
مبتکران محمود زاده رو من دیدم جالب نیستش
یکم خوندم از فیزیک2 گذاشتم کنار
ولی یکی میگفت که سطحش بالاست(اما من ندیدم)
اندیشه خیلی خوب توضیح میده
مثلا توی حرکت شناسی میاد دقیقا میگه که این نمودار مکان زمان و توی هر حرکت(یکنواخت،شتاب ثابت،شتاب متغیر) شما چه چیزی و چطوری میتونی ازش برداشت کنی
اندیشه پیدا نکردی
یکی میگفت گه محمد محتشم(مولف کتاب فیزیک اندیشه) توی یه انتشارت به اسم فارا اگه یادم باشه کتاب داده
شاید خوب باشه

* BriAnNa *
06-02-2009, 17:53
کتاب خوبی نیست؟ میشه ازش نتیجه گرفت؟ یا این که حتما برم دنبال کتاب اندیشه سازان؟:19::19::19::19:

اصلا و به هیچ عنوان رو مبتکران حساب نکن !
من پارسال ازش ضربه خوردم !
مبتکران واسه کسی خوبه که فیزیک رو 90 می زنه حالا می خواد 90 درصدشو 100 درصد کنه !
اگه کتاب توضیحی می خوای رمزینه خیلی خوبه ! برای تست هم اگه اندیشه سازانو گیر نیاوردی کتابهای خوب زیادی هست تو بازار ولی سعی کن همون اندیشه رو گیر بیاری ! :46:

Shahnam7
06-02-2009, 20:08

اگر تهران هستی ، برو انقلاب اکثر کتابفروشی های نزدیک میدون و بر خیابون دارن
اما چاپش رو کاغذ نامرغوب هست و یه کم گرون
من 2 ماه پیش خریدم

ASHKE_ASHKAN
07-02-2009, 00:50
خوب فیزیک اندیشه سازان که موج مکانیکی 2 رو از صوت شروع کرده ....
بقیه فصلاش چجوریهاست
من فیزیک 1 جلد 1 و 2 رو خوندم عالی بود... ولی نمیدونم تو این چند سال کتاب چه تغیراتی داشته....
با این حال به نظر شما چی بگیرم..؟؟؟

timsar jackson
08-02-2009, 19:21
کتاب آموزشی واسه ریاضی 3 رشته ی تجربی چی خوبه؟

rambo_1386
09-02-2009, 18:47
سلام دوستان لیست یه سری کتاب تست + درسنامه (حتما درسنامه داشته باشه ) واسه کتابای زیر میخوام:
1-دیفرانسیل2-هندسه تحلیلی 3-ریاضیات گسسته و جبر و احتمال 4-زبان پیش+سوم 5-حسابان و ریاضیات 2 (اگه باهم باشن خیلی بهتره) و در آخر یه کتاب آموزشی توپ (یعنی یه مطلبو طوری بگه که آدم گیج نشه و همه نکات کنکوری هم داشته باشه) واسه ریاضیات گسسته
دمتون گرم منتظرم

Rainy eye
09-02-2009, 21:12
4-زبان پیش+سوم

مبتکران
نوبل
جفتش گرامرارو توضیح داده

Macushla
10-02-2009, 01:00
كمك كمك كمك:33::33::33::33:

واسه فيزيك دوم چي بخرم ؟؟؟؟؟ (البته به جز مبتكران كه حجمش خيلي زياده):24::24::34::34::34::24:

تست و اموزش باشه اگر جدا جدا هم باشه مشكلي نيست فقط خوب اموزش بده

واسه رياضي 3 تجربي هم پيشنهاد بدين

تو رو خدا زود جواب بديد من فقط يك ماه وقت دارم :42::42::45::45::42:

:37::37:

Amirlike2
10-02-2009, 01:19
واسه فيزيك دوم چي بخرم ؟؟؟؟؟ (البته به جز مبتكران كه حجمش خيلي زياده):24::24::34::34::34::24:

همه اندیشه سازان 1و2 رو تایید میکنن. مال اول دبیرستان و 2 دبیرستان هست.
تنها مشکلش پیدا کردنش هست. باید دنبال دست دومش باشی.
منم شدیدا دنبالش هستم اگه پیدا کردی خبرمون کن.

SAM1990
10-02-2009, 01:22
واسه تست فیزیک آبی قلم چی عالیه هر چند درسو کامل توضیح نداده.
ولی خلاصه های درسش واسه روزای آخر خیلی به داد می رسه.

00990099
10-02-2009, 07:47

برای فیزیک سال دوم مبتکران ، نوشته غلامعلی محمودزاده رو پیشنهاد میکنم . البته ژرف اندیشان رو هم خوندم خیلی عالیه .

در ضمن ، گاج هم یه کتاب فیزیک پایه داره شامل فیزیک 1 و 2 و 3 ، البته فیزیک 2 فصل های نیروشناسی و حرکت شناسی رو نداره .:13:

prance666
10-02-2009, 09:23
سلام دوستان برای ادبیات رشته انسانی چه کتابی بخرم خوبه میخام بیشتر تست باشه برای ادبیات همه رو پیشنهاد کنید هم ادبیات 2و3وپیش و متون نظم و نثر
برای عربی هم میخام اونم بیشتر تست باشه بهتره
ممنون میشم

rambo_1386
10-02-2009, 19:56
سلام دوستان لیست یه سری کتاب تست + درسنامه (حتما درسنامه داشته باشه ) واسه کتابای زیر میخوام:
1-دیفرانسیل2-هندسه تحلیلی 3-ریاضیات گسسته و جبر و احتمال 4-زبان پیش+سوم 5-حسابان و ریاضیات 2 (اگه باهم باشن خیلی بهتره) و در آخر یه کتاب آموزشی توپ (یعنی یه مطلبو طوری بگه که آدم گیج نشه و همه نکات کنکوری هم داشته باشه) واسه ریاضیات گسسته
دمتون گرم منتظرم
منم حتما باید بگم کمک کمک کمک !!!!!!!!!!!!!!!!

Macushla
10-02-2009, 22:31

وقت ندارم دنبال كتاب بگردم .

برای فیزیک سال دوم مبتکران ، نوشته غلامعلی محمودزاده رو پیشنهاد میکنم . البته ژرف اندیشان رو هم خوندم خیلی عالیه .

در ضمن ، گاج هم یه کتاب فیزیک پایه داره شامل فیزیک 1 و 2 و 3 ، البته فیزیک 2 فصل های نیروشناسی و حرکت شناسی رو نداره .:13:
مبتكران حجمش بالاست . ژرف انديشان رو حتما نگاه ميكنم .

تشكر از همه
:11::11::11::11:

mohsensoft
10-02-2009, 22:33
1-دیفرانسیل2-هندسه تحلیلی
رمزينه-واسه تست هم انديشه سازان خوبه

3-ریاضیات گسسته و جبر و احتمال[/
خوشخوان واسه تست خوبهquote]

[quote]4-زبان پیش+سوم
انتشارات همگامان واسه پيش خوبه
ولي كلا بايد لغت زياد بلد باشي كه اكثر كتابا يه جور هستند

حسابان و ریاضیات 2 (اگه باهم باشن خیلی بهتره)
چيز به درد بخور واسه كنكور منم نديدم ولي سبز قلم چي واسه رياضي پايه خوبه

کتاب آموزشی توپ (یعنی یه مطلبو طوری بگه که آدم گیج نشه و همه نکات کنکوری هم داشته باشه) واسه ریاضیات گسسته
رمزينه خيلي توپ

rambo_1386
11-02-2009, 00:34
رمزينه-واسه تست هم انديشه سازان خوبه

[quote]3-ریاضیات گسسته و جبر و احتمال[/
خوشخوان واسه تست خوبهquote]

انتشارات همگامان واسه پيش خوبه
ولي كلا بايد لغت زياد بلد باشي كه اكثر كتابا يه جور هستند

چيز به درد بخور واسه كنكور منم نديدم ولي سبز قلم چي واسه رياضي پايه خوبه

رمزينه خيلي توپ
دستتون درد نکنه من الان 8کتاب گاج دارم میخوام 8 کتابو پس بدم و واسه هر درس کتاب جداگانه بگیرم که این سوالو پرسیدم به نظرتون 8 کتاب خوبه یا عوض کنم جداگونه بگیرم بهتره؟
حالا این رمزینه یا اندیشه سازان واسه دیفرانسیل درسنامه داره یه نه؟؟؟؟؟؟؟
نظرتون درمورد آبی قلمچی واسه دیفرانسیل چیه؟؟؟

shabeashegha
11-02-2009, 01:02

بچه ها یادتون نره که هیچ کتابی موفقیت رو تضمین نمیکنه اگه گیرتون نیومد حتما کتابای دیگه ای میتونه شما رو کمک کنه من تا آبان رو با کتاب های مبتکران پیش رفتم خوبه بزرگترین مشکلش حجمشه و مثالاشه که شدیدن حلشون وقت گیره واسه همین ممکنه خیلی از وقتتون رو بگیره (دقیقا اتفاقی که برای من افتاد) در عوض مفهومیه .
حالا دوستانی که دنبال فیزیک اندیشه سازان هستن من انقلاب 1جایی رو میشناسم که کپی شده تمیز و گاهی دست دوم تمیز داره من خودم از اونجا گرفتم هر جلدش رو 3000 تومن میده اگه دوست داشتین شمارشو میذارم تماس بگیرین اگرم شهرستانی هستین شاید بشه باهاش کنار اومد که واستون پستشون کنه
اگرم سختتونه بازم میگم چندتا کتاب فیزیک با ناشرای جدید اومده که جالبه ارزش دیدن رو داره شاید بپسندید یکیش انتشارات فار (که بعضی مولفاش همون مولفای اندیشه سازانن) یکی هم نوبل که فرمش شبیه اندیشه سازانه (اول تست تالیفی و آموزشی بعد تست سراسری و آزاد)
موفق باشین

Paradise_human
11-02-2009, 12:29
آقایون این گسسته رمزینه گیر نمیاد چه کار کنم ؟؟؟؟؟

timsar jackson
11-02-2009, 17:09
آقایون این گسسته رمزینه گیر نمیاد چه کار کنم ؟؟؟؟؟

شما میتونین از این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این کتاب رو تهیه کنی وقتی سفارش بدی تا 3 روز بعد میاد در خونه

Amirlike2
12-02-2009, 01:32
بچه ها یادتون نره که هیچ کتابی موفقیت رو تضمین نمیکنه اگه گیرتون نیومد حتما کتابای دیگه ای میتونه شما رو کمک کنه من تا آبان رو با کتاب های مبتکران پیش رفتم خوبه بزرگترین مشکلش حجمشه و مثالاشه که شدیدن حلشون وقت گیره واسه همین ممکنه خیلی از وقتتون رو بگیره (دقیقا اتفاقی که برای من افتاد) در عوض مفهومیه .
حالا دوستانی که دنبال فیزیک اندیشه سازان هستن من انقلاب 1جایی رو میشناسم که کپی شده تمیز و گاهی دست دوم تمیز داره من خودم از اونجا گرفتم هر جلدش رو 3000 تومن میده اگه دوست داشتین شمارشو میذارم تماس بگیرین اگرم شهرستانی هستین شاید بشه باهاش کنار اومد که واستون پستشون کنه
اگرم سختتونه بازم میگم چندتا کتاب فیزیک با ناشرای جدید اومده که جالبه ارزش دیدن رو داره شاید بپسندید یکیش انتشارات فار (که بعضی مولفاش همون مولفای اندیشه سازانن) یکی هم نوبل که فرمش شبیه اندیشه سازانه (اول تست تالیفی و آموزشی بعد تست سراسری و آزاد)
موفق باشین

اگه میشه شمارشو برام پیغام خصوصی بزار ممنون میشم
:40::40:

soheiltaker
12-02-2009, 11:05
سلام
از كتابهاي رمزينه (( كتاب كلاس ديف 2 و جلد 3 تست پايه )) خبري نشد ؟
بيخيال شيم ؟!!

Shahnam7
12-02-2009, 13:25
موفق باشین

اگه لطف کنی و تلفنش رو برای من هم پیام بزاری ممنون می شم :11:

timsar jackson
12-02-2009, 16:56
سلام
از كتابهاي رمزينه (( كتاب كلاس ديف 2 و جلد 3 تست پايه )) خبري نشد ؟
بيخيال شيم ؟!!

زنگ که زدم گفت هفته ی اول اسفند حالا خدا میدونه این هفته ی اول اسفندش مثل 15 آذر میشه یا نه....

behnam_n80
12-02-2009, 20:10

واسه فیزیک نظر من آبی کانون الان مناسب ترین کتابه(من خودم 2بار کامل زدم.نکاتشم خوبه)

AEZ_Best
12-02-2009, 21:00
سلام

هندسه پایه رسول حاجی زاده چجوریه؟

تحلیلی گاج سبز چی؟

بعد در مورد فیزیک پیش رضا خالو نظرتون چیه؟
اندیشه سازان هم هست ولی حجمش خیلی زیاده در مقایسه با اندیشه سازان چجوریه من الان وسطای فصل 2 جلد 1 فیزیک پیش 1 اندیشه سازانم فکر کنم همه چیشو خوب فهمیدم ولی تموم نمیشه فکر کنم هیچ جوری

الان فیزیک 3 رو هم دارم اندیشه سازان میخونم بعد خیلی راحت همه چی رو میفهمم!!! به همین دلیلم فکر میکنم کتابش زیاد خوب نیست!!!!!! (چون یاد میگیرم) نظر شما چیه؟

در مورد حسابان و دیفرانسیل اندیشه سازانم نظری دارین بگین.

ممنون ببخشید طویل شد.

timsar jackson
12-02-2009, 21:57
بچه ها ی تجربی کتاب آموزش واسه ریاضی 3 تجربی چی خوبه؟

فیزیک 2 ریاضی غیر از اندیشه سازان؟

واسه ریاضی 2 کتاب آموزش خوب نیست؟؟؟؟؟؟؟

Macushla
12-02-2009, 23:00
دوستان گفتن آبي كانون خوبه واسه فيزيك 2 اگر فرصت داري مبتكران هم خوبه ولي حجمش خيلي زياده

رياضي 3 من گشتم چيزي پيدا نكردم به جز ژرف انديشان كه تو كتاب فروشي ديدم و زياد حال نكردم . البته چون بيشتر مطالب تو پيش تكرار شده زياد به اين كتاب توجه نشده (فكر كنم ).

چيزي ديد ما رو هم خبر كن:10:

behnam_n80
13-02-2009, 09:24
سلام

هندسه پایه رسول حاجی زاده چجوریه؟

تحلیلی گاج سبز چی؟

بعد در مورد فیزیک پیش رضا خالو نظرتون چیه؟
اندیشه سازان هم هست ولی حجمش خیلی زیاده در مقایسه با اندیشه سازان چجوریه من الان وسطای فصل 2 جلد 1 فیزیک پیش 1 اندیشه سازانم فکر کنم همه چیشو خوب فهمیدم ولی تموم نمیشه فکر کنم هیچ جوری

الان فیزیک 3 رو هم دارم اندیشه سازان میخونم بعد خیلی راحت همه چی رو میفهمم!!! به همین دلیلم فکر میکنم کتابش زیاد خوب نیست!!!!!! (چون یاد میگیرم) نظر شما چیه؟

ممنون ببخشید طویل شد.
اگه از خالو منظورت انرژی اتمی که خوبه اما یکم سطحش بالا تره اندیشه هس
گاج سبز به نظر من فایده نداره(مخصوصا اختصاصیاش)
رسول حاجی زاده همون خوشخوان دیگه؟اونم خوب نیس.به جاش اندیشه فایق بهتره
اگه سطح فیزیکت بالاس یه سری به انرژی اتمی هم بزن

00990099
13-02-2009, 11:14
دوستان گفتن آبي كانون خوبه واسه فيزيك 2 اگر فرصت داري مبتكران هم خوبه ولي حجمش خيلي زياده

رياضي 3 من گشتم چيزي پيدا نكردم به جز ژرف انديشان كه تو كتاب فروشي ديدم و زياد حال نكردم . البته چون بيشتر مطالب تو پيش تكرار شده زياد به اين كتاب توجه نشده (فكر كنم ).

چيزي ديد ما رو هم خبر كن:10:

برای ریاضی 3 ، انتشارات راه علم یه کتاب خودآموز خیلی خوب داره .:10:

pooyahacker
13-02-2009, 17:11
سلام
ببينم ديكشنري اي واسه عربي در سطح كنكور وجود داره ؟ كه باحال باشه و بشه لغتهاي شبيه هم رو يه جا ديد ؟

hiwas
13-02-2009, 18:26
سلام
دوستان این کتاب نوروز چیه؟؟؟
به درد می خوره؟؟؟؟؟؟

behnam_n80
13-02-2009, 23:49
سلام
ببينم ديكشنري اي واسه عربي در سطح كنكور وجود داره ؟ كه باحال باشه و بشه لغتهاي شبيه هم رو يه جا ديد ؟

یه گاج سبز گیر بیار
صفحه ای که لغاتا از هر درس جدا کرده بخون

اما به نظر من یه برنامه بریز و هر هفته یه درسا و لغاتشا بخون
اینجوری بهتر تو ذهن می مونه

prance666
14-02-2009, 17:30
سلام دوستان برای ادبیات رشته انسانی چه کتابی بخرم خوبه میخام بیشتر تست باشه برای ادبیات همه رو پیشنهاد کنید هم ادبیات 2و3وپیش و متون نظم و نثر
ممنون میشم

seyyedi
14-02-2009, 17:56
دوستان سلام

یه کتاب سیاه از انتشارات فرید شهریاری هست که بدک نیست
اندازش هم جیبیه

timsar jackson
14-02-2009, 19:52
انتشارات کتاب سبز یه کتاب عربی سحر آمیز داره و یه کتاب فوت و فن عربی کسی اینا رو دیده؟ میدونین چه جورین؟

Macushla
14-02-2009, 20:04
ممنون میشم

ببخشيد اگر كسي جواب نميده . اينجا فقط يه انساني داريم (separate جان)

ولي تا اونجا كه من ميدونم گاج سفيد خوبه. ببين واسه انساني هم داره يا نه .

aaaaa
14-02-2009, 22:35
انتشارات کتاب سبز یه کتاب عربی سحر آمیز داره و یه کتاب فوت و فن عربی کسی اینا رو دیده؟ میدونین چه جورین؟

عربی سحر آمیز:کم حجم.هر مبحث 30 تست و به درده 1 ماهه آخر میخوره
فوت و فن:کتاب 300-400 صفحه ای آموزش همراه با تست های کامل

AEZ_Best
14-02-2009, 23:57

خوبه یا نه؟

اگه نیست یه چیزی بهتر معرفی کنین زیاد سطح بالا نباشه

timsar jackson
15-02-2009, 06:47

خوبه یا نه؟

واسه دیف از اندیشه سازان خبر ندارم

واسه دیف 1 کتاب کلاس رمزینه بگیر واسه دیف 2 هم اگه صبر کنی هفته ی اول اسفند دیف 2 رمزینه میاد.......

ولی حسابان اندیشه سازان(مبتکران) که نویسندش عباس امیدوار هست عالیه!

00990099
15-02-2009, 10:24

خوبه یا نه؟

برای حسابان اگه میخوای سطح بالا نگیری ، ژرف اندیشان و کتاب سبز رنگ " انتشارات ازمدرسه تا دانشگاه " و کتاب آموزشی حسابان انتشارات راه علم مناسب هستند .

من خودم انتشارات مدرسه رو پیشنهاد میکنم حدود 300 صفحه هست و چون مال وزارت آموزش پرورشه قیمت پایین (حدود 3500 تومن ) داره .

00990099
15-02-2009, 10:25
واسه دیف از اندیشه سازان خبر ندارم

واسه دیف 1 کتاب کلاس رمزینه بگیر واسه دیف 2 هم اگه صبر کنی هفته ی اول اسفند دیف 2 رمزینه میاد.......

ولی حسابان اندیشه سازان(مبتکران) که نویسندش عباس امیدوار هست عالیه!

نویسنده حسابان مبتکران محمود نصیری هست . :10:

timsar jackson
15-02-2009, 11:41
نویسنده حسابان مبتکران محمود نصیری هست . :10:
محمود نصیری نویسنده ی جدیدشه ولی نویسنده ی قبلیش که مال اندیشه سازانه که الان شده مبتکران عباس

امیدواره که کتابش بهتره البته به نظر من

00990099
15-02-2009, 18:53
بچه ها ، من یه دوستی دارم دبیر ریاضیه . ایشون کتاب " انتشارات اتمی " رو برای حسابان خوب میدونن .

نظر شما چیه ؟

Hazy
18-02-2009, 09:46

خوبه یا نه؟

فوق العاده هستن!

AEZ_Best
18-02-2009, 13:28
ممنونم

عربی برغمدی (فکر کنم مال کتاب سبز) بهتر یا عربی نشر الگو؟

ریاضیات گسست انديشه سازان چجوریه؟

زبان انگلیسی یه چیزی که از سطح خیلی پایین شروع کنه بگه چیزی هست برای دوستم میخوام کلا انگلیسی ها رو ول میکنه
میخواد یه چیزی بخونه که 20 -30 بزنه حد اقل

ممنون

timsar jackson
19-02-2009, 11:34
سلام بچه ها یه نمایشگاه کتاب اینجا باز شده میخوام همه کتابایی که لازم دارم و بگیرم میشه کمکم کنین؟

حسابان(تست)

فیزیک 2 واسه آموزش غیر از از اندیشه سازان چی خوبه؟

فیزیک 2 و 3 (تست)

هندسه 1 و 2 (آموزش)

آموزش دیفرانسیل یه چیزی غیر از رمزینه که حجمش کمتر باشه

ریاضی 2 (آموزش)

00990099
19-02-2009, 12:34
سلام بچه ها یه نمایشگاه کتاب اینجا باز شده میخوام همه کتابایی که لازم دارم و بگیرم میشه کمکم کنین؟

حسابان(تست)

فیزیک 2 و 3 (تست)

هندسه 1 و 2 (آموزش)

ریاضی 2 (آموزش)

به ترتیب مینیویسم :

1 - کتاب آبی کانون

2-ژرف اندیشان

3-کتاب آبی کانون

4- کتاب درسی ! :46:

5- گاچ

6- مبتکران ( جلد صورتی رنگ )

موفق باشی

timsar jackson
19-02-2009, 12:39

حسابان(تست)

فیزیک 2 و 3 (تست)

هندسه 1 و 2 (آموزش)

ریاضی 2 (آموزش)

به ترتیب مینیویسم :

1 - کتاب آبی کانون

2-ژرف اندیشان

3-کتاب آبی کانون

4- کتاب درسی ! :46:

5- گاچ

6- مبتکران ( جلد صورتی رنگ )

موفق باشی

خیلی ممنون دوست عزیز:11::40:

اگه بچه های دیگه هم نظر بدن ممنون میشم:40:

aref10
19-02-2009, 17:30
سلام به همه...
دوستان یه کتاب تووپ بهم معرفی کنید برای ترجمه و تعریب عربی (همه قواعد ترجمه و تعریب را گفته باشه) و وقتی تستهای 5 سال اخیر کنکور را میزنم تویه ترجمه و تعریب کم نیاره(همه تستهای ترجمه را 100 بزنم باهاش) و تستهای زیادی هم داشته باشه برای ترجمه و تعریب.
ممنون

asroma08
19-02-2009, 18:09
سلام به همه...
دوستان یه کتاب تووپ بهم معرفی کنید برای ترجمه و تعریب عربی (همه قواعد ترجمه و تعریب را گفته باشه) و وقتی تستهای 5 سال اخیر کنکور را میزنم تویه ترجمه و تعریب کم نیاره(همه تستهای ترجمه را 100 بزنم باهاش) و تستهای زیادی هم داشته باشه برای ترجمه و تعریب.
ممنون

مبتکران ایاد فیلی خوبه اما حجمش خیلی زیاد هست و ندیدم کسی بتونه تمومش کنه . اموزش گاج خوبه

fest
19-02-2009, 18:57
دوست عزیزtimsar jackson:برا فیزیک کتاب "آموزش مفاهیم وروش حل تمرین فیزیک1و2دوره ی پیش دانشگاهی"انتشارات"فرید شهریاری"جلدشم سفیده.خودم دارم به نظرم خیلی خوبه.

seyyedi
20-02-2009, 14:55
دوستان سلام

اگه از دیف کم میفهمی یا ضعیفی میتونی از cd کمک آموزشی هم استفاده کنی
جوانه پویا رو دیدم بد نبوده

سلام به همه...
ممنون
کتاب ترجمه تعریب موضوعی گاج رنگ آبی هم چیز خوبیه
حجمش کمه و خوب هم گفته و فقط باید خوب بهش دقت کنی

timsar jackson
20-02-2009, 23:04
یه کتابی انتشارات اندیشه فایق داره هندسه 1 و 2 نظرتون چیه؟

انتشارات اندیشه فایق کدوم کتاباش خوبه؟

aaaaa
21-02-2009, 18:48
سلام/
من امروز از مداد آزمون گاج استفاده کردم و فهميدم اون طور که تبليغ مي کنند نيست
و مي تونيم بگيم که يک نوع اتوده (مداد نوکي) که نوک کلفتي داره و مزيتش نسبت به مداد اينه که نياز به تراش
کردن نداره و ته اون يک پاک کن داره.من نظرم اينه که بگيريد و تحت تاثير حرف اين و اون
قرار نگيريد که با که مداد آزمون اصلا فايده نداره.اما حواسمون باشه مداد آزمون گرفتنمون براي
اين نيست که 8 دقيقه تو وقت صرفه جويي کنيم (نمي دونم اين حرف رو چه حسابي زده شده آخه هيچ کس 250 تست آزمون را نمي زنه تست ها را يک باره وارد نميکنه) و با مداد آزمون رتبه ي خوب بياريم بلکه هدفمون اينه که يک وسيله پيدا کرديم که کمي راحت تر مداده.شما ميتونيد براي راحتي کار تو درس هاي اختصاصي محاسباتتون را با خود کار يا اتود انجام بديد بعد 10 تا 10 تا با مداد آزمون وارد پاسخ نامه کنيد
نظر هر کسي محتروه و اين ها نظر من در مورد مداد آزمونه/که احتمالا وقتي گرفتيد و استفاده کرديد به نظر شما هم تبديل ميشه
باي

broken-home
22-02-2009, 02:18
واسه زبان پیش ممکنه 1 کتاب خوب پیشنهاد بدین؟ صرفن گرامر واسم مهمه.میخوام جمع و جور مرتب توضیح داده باشه .
یه کتاب واسه لغات و متن دارم اما گرامرش خیلی شلخته و بد گفته.
ممنون

soheiltaker
22-02-2009, 13:04
واسه زبان پیش ممکنه 1 کتاب خوب پیشنهاد بدین؟ صرفن گرامر واسم مهمه.میخوام جمع و جور مرتب توضیح داده باشه .
یه کتاب واسه لغات و متن دارم اما گرامرش خیلی شلخته و بد گفته.
ممنون
زبان كنكور انتشارات شبقره و قلم علم
عاليه!

AEZ_Best
22-02-2009, 13:36

زبان انگلیسی یه چیزی که از سطح خیلی پایین شروع کنه بگه چیزی هست برای دوستم میخوام کلا انگلیسی ها رو ول میکنه

ممنون

Shahnam7
22-02-2009, 19:32

ممنون

من عربی ایادفیلی رو دارم استفاده می کنم
خیلی ازش راضیم تا الان!

Shahnam7
22-02-2009, 19:34
اگه از دیف کم میفهمی یا ضعیفی میتونی از cd کمک آموزشی هم استفاده کنی
جوانه پویا رو دیدم بد نبوده

تو تهران، جوانه پویا رو از کجا میشه خرید

MORINIO
22-02-2009, 19:43
این دیفرانسیل 2 رمزینه نیومد؟؟؟

فکر کنم برم گاج بگیرم بهتره ....

seyyedi
22-02-2009, 21:42
دوستان سلام

تو تهران، جوانه پویا رو از کجا میشه خرید
نمی دونم من تهران نیستم
یه سرچی بکن سایتش گیرت میاد از توی سایت نشونی فروشگاه و نمایندگی هاش رو میتونی پیدا کنی
داخل سایت هم برای خرید ارجاعت میدن که با آقای احمدی تماس بگیری که من نگرفتم و از دوستان گیرم اومد

soheiltaker
22-02-2009, 22:05
این دیفرانسیل 2 رمزینه نیومد؟؟؟

فکر کنم برم گاج بگیرم بهتره ....

كسي نيست از اين كتاب رمزينه و رياضي پايش خبر قطعي داشته باشه؟
اگه نمياد بريم سراغ يه چيز ديگه
داره دير ميشه....

ADEL_r
22-02-2009, 22:27

ممنون

زبان انگلیسی عمومی " گرامر "

نویسندش هم یکی از اعضای هیات علم یدانشگاه آزاد هست . از دوم راهنمای شروع میکنه تا حد بالا ! :31:

mahn90
22-02-2009, 22:28
عربی 3 چه کتابی خوبه ؟

timsar jackson
23-02-2009, 08:18
عربی 3 چه کتابی خوبه ؟

گاج سبز خوبه

aaaaa
23-02-2009, 10:37
برای عربی در کل کتاب های عربی ایاد فیلی(قواعد) ، عربی سبز گاج (قواعد و تست کامل) و عربی آبی کانون(سهیلا خاکباز-ایاد فیلی ،یک خلاصه قواعد و تست کامل)کتاب های خوبی هستند .می تونید عربی ایاد فیلی با کانون را با هم بخونید(قواعد از ایاد تست از کانون) یا کتاب عربی گاج را به تنهایی بخونید
هر کدوم از شما زودتر کتاب دیفرانسیل رمزینه گیرش اومد دوستان را بی خبر نزاره(البته اگه قبل از عید بیاد)

timsar jackson
23-02-2009, 14:45
برای عربی در کل کتاب های عربی ایاد فیلی(قواعد) ، عربی سبز گاج (قواعد و تست کامل) و عربی آبی کانون(سهیلا خاکباز-ایاد فیلی ،یک خلاصه قواعد و تست کامل)کتاب های خوبی هستند .می تونید عربی ایاد فیلی با کانون را با هم بخونید(قواعد از ایاد تست از کانون) یا کتاب عربی گاج را به تنهایی بخونید
هر کدوم از شما زودتر کتاب دیفرانسیل رمزینه گیرش اومد دوستان را بی خبر نزاره(البته اگه قبل از عید بیاد)

فوت و فن عربی کتاب سبز رو هم به اینا اضافه کنین

نوجوان سیزده ساله
23-02-2009, 17:00
من اینو که دارم چاب 115 هست ; کلا اینجور کتابا هر هفته یه چاپ میخورن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا این که هیچی ; عربی سهیلا خاکباز اون موقع که من گرفتم چاپ 136 بود اونم با تیراژ 5000 تا ( تیراژ ایاد فیلی 3000 تا هست )‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به اعدا زیاد اعتبار نکنید دوست عزیز .

من خودم توی قفسه کتابخونه دو جلد از این کتاب رو برداشتم ، یکی چاپ 105 بود یکی چاپ 103 !

نوجوان سیزده ساله
23-02-2009, 18:15
بچه ها ، بهترین کتاب برای جبر و احتمال کدومه ؟

timsar jackson
23-02-2009, 22:13
واسه دین و زندگی کتاب سفید گاج خوبه؟

Shahnam7
23-02-2009, 23:05
راستش من دین و زندگی کتاب سفید گاج رو خریدم
اما ازش راضی نیستم
کتاب دیگه ای رو هم نخریدم که باهاش مقایسه کنم
شاید هم اشکال از خودم باشه
اما به نظرم کتاب حجیم و گنگی هست

اگر کسی کتاب خوبی پیشنهاد کنه و خودش خونده باشه و راضی باشه من می رم میخرم

واسه دین و زندگی کتاب سفید گاج خوبه؟

aaaaa
24-02-2009, 10:02
اگه تو "جست جو در این تاپیک" دینی یا هر کتاب دیگه را جست جو کنی می تونی نظر خیلی از بچه ها که قبلا نظر دادند ببینی .اخه 100 صفحه در مورد کتاب کمک درسی کم نیست .تو درس دینی کتاب سبز هم کتاب خوبیه .اما چون می خوای حجیم نباشه می تونی از کتاب آبی کانون(ویرایش جدی)د استفاده کنی که شامل خلاصه درس تو کمتر از یک صفحه و پیام آیات هست و حدود 2700 تست .

aaaaa
24-02-2009, 10:05
بچه ها ، بهترین کتاب برای جبر و احتمال کدومه ؟

تقریبا تو هیچ درسی کتابی نیست که بهترین کتاب باشه و سلیقه ها متفاوته
برای درس جبر و احتمال اگه دانش آموز سومی مبتکران(جواد ترکمن)خوبه
اگه هم پیش هستی تو خیلی از کتاب ها همراه با گسسته کتاب جبر هم توضیح داده که من خودم جبر را از خوشخوان خوندم .

seyyedi
24-02-2009, 11:21
دوستان سلام

خلاصه درس تو کمتر از یک صفحه و پیام آیات هست و حدود 2700 تست .
گاج هم یه همچین خلاصه ای رو بعد هر درس داره

behnam_n80
24-02-2009, 11:26
یه کتابی انتشارات اندیشه فایق داره هندسه 1 و 2 نظرتون چیه؟

انتشارات اندیشه فایق کدوم کتاباش خوبه؟
کلا گروهه اندیشه فایق کتابای ریاضیش توپه
هندسش که عالیه
من خودم دیفرانسیلشا هم کامل زدم
گسستش هم خوبه

behnam_n80
24-02-2009, 11:32

1حسابان(تست)

2فیزیک 2 واسه آموزش غیر از از اندیشه سازان چی خوبه؟

3فیزیک 2 و 3 (تست)

4هندسه 1 و 2 (آموزش)

5آموزش دیفرانسیل یه چیزی غیر از رمزینه که حجمش کمتر باشه

6ریاضی 2 (آموزش)

1-ده استاد
2- نمی دونم
3- آبی کانون
4- اندیشه فایق
5- خوشخوان-
6- نمیدونم

foenix
25-02-2009, 00:41
سلام
برای موضوعات زیر چه کتابهایی توصیه می کنید
1 . فیزیک پایه ( تست )
2 . درک مطلب ادبیات ( تست های قرابت معنایی و تشبیه و .. )
ممنون

broken-home
25-02-2009, 07:09
زبان كنكور انتشارات شبقره و قلم علم
عاليه!

ممنون.اینجا (شیراز) هر چی گشتم گیر نیومد.اسمشم نشنیده بودن.اینترنتی خریدمش.امیدورام زودتر به دستم برسه.
وقتی فکر میکنم من خیلی کتابای نامناسب خوندم.فکر که میکنم ترس برم میداره! پووف .. لعنتی..

راستی واسه ادبیات من گاج خریدم (ادبیات 3 و پیش رو خریدم) . الان فقط ادبیات 3 رو خوندم و چند تا درسش مونده که تموم شه .شنیدم کلک بهتره .واسه خوندن پیش و ادبیات 2 برم کلک بخرم ؟ شنیدم بهتره ؟ یعنی تفاوتش کاملن محسوسه هست؟

کلک واسه تاریخ ادبیات و املا کتاب جداگانه داره ؟

behnam_n80
25-02-2009, 09:20
سلام
برای موضوعات زیر چه کتابهایی توصیه می کنید
1 . فیزیک پایه ( تست )
2 . درک مطلب ادبیات ( تست های قرابت معنایی و تشبیه و .. )
ممنون

1-آبی کانون به نظر من کافیه(اگه سطحت بالاس انرژی اتمی)
2- انرژی اتمی(نشر الگو)

behnam_n80
25-02-2009, 09:23
ممنون.اینجا (شیراز) هر چی گشتم گیر نیومد.اسمشم نشنیده بودن.اینترنتی خریدمش.امیدورام زودتر به دستم برسه.
وقتی فکر میکنم من خیلی کتابای نامناسب خوندم.فکر که میکنم ترس برم میداره! پووف .. لعنتی..

راستی واسه ادبیات من گاج خریدم (ادبیات 3 و پیش رو خریدم) . الان فقط ادبیات 3 رو خوندم و چند تا درسش مونده که تموم شه .شنیدم کلک بهتره .واسه خوندن پیش و ادبیات 2 برم کلک بخرم ؟ شنیدم بهتره ؟ یعنی تفاوتش کاملن محسوسه هست؟

اولا شبقره خوبه و پشیمون نمیشی
بعدشم ببین به نظر من بیشترین فرق کلک با گاج مختصر و مفید بودنشه
گاج زیاد از حد روده درازی کرده
در کل گاج به نظر من فایده نداره

aaaaa
25-02-2009, 13:15
مولف ادبیات پیش کلک و گاج هر دو علی ساجدی هست .انتظار میره آقای ساجدی کتابی که مال انتشارات خودشه بهتر بنویسه ولی در هر حال هر دو کتاب خوبند

timsar jackson
25-02-2009, 18:29

من هر دو رو دیدم به نظرم کلک بهتره اونایی رو که گاج داری لازم نیست عوض کنی ولی اونایی رو که نداری کلک بگیر

مخصوصا واسه پیش کلک عالیه

rambo_1386
25-02-2009, 23:34
سلام دوستان ميخوام بدونم چقدر تبليغات واستون مهمه مثلا وقتي نفرات تك رقي الي دو رقمي ميگن ما فلان كتاب خونديم شما ديدتون در مورد اون كتاب عوض ميشه يا نه؟ يا فكر ميكنيد دوست گراميمون (نفر تك رقمي الي دو رقمي) بخاطر اين تبليغ از ناشر پول گرفته؟ تا حالا شده اطرافتون از اين اشخاص ببينيد كه از يك ناشري پول بگيرن بعد محصولاتشونو تبليغ كنن؟؟؟؟

نادر1368
26-02-2009, 01:44
اصلا!چون میگه خوندم!بهترین ناشر سازمان اموزش و پرورش میباشد!فکر که نه قطع یقین اکثریت پول میگیرن.

Alamate Soal
27-02-2009, 14:16
بچه ها، من برای آموزش هندسه 1 و 2 مبتکران گرفتم ، نظرتون چیه ؟

behnam_n80
27-02-2009, 14:37
بچه ها، من برای آموزش هندسه 1 و 2 مبتکران گرفتم ، نظرتون چیه ؟

دیگه وقتی خریدی چه سوالی میکنی؟
اما کتابه خوبیه فقط در نظر داشته باش تو هندسه این کتابا زیاد اثر بخش نیسن

meral22
27-02-2009, 15:49
[quote=Ninjai;2573293]سلام

ممنون از راهنماییتون .

تو یه فروشگاه اینترنتی این کتاب رو پیدا کردم .

نوبت چاپ : 101 :18: (باید خیلی پر طرفدار باشه !!!)

دوستان دیگه ای که این کتاب یا کتاب های دیگه رو خوندن راهنمایی کنن ممنون میشم :11:

این کتاب بهتر ین کتاب واسه عربیه دوست عزیز
من خودمم واسه کنکور همین کتاب رو خوندم
موفق باشی

Alamate Soal
27-02-2009, 18:56

ممنون از راهنماییتون .

دوستان دیگه ای که این کتاب یا کتاب های دیگه رو خوندن راهنمایی کنن ممنون میشم :11:

موفق باشی

من هم سفارش داده بودم که دیروز آوردنش .

چاپ 121 - شمارگان 3000 !

واقع عجیبه !

aaaaa
27-02-2009, 20:19

ممنون از راهنماییتون .

موفق باشی

سلام /کتاب خوبیه /مخصوصا برای قواعد.تو کتاب های پر تیتراژ عربی سهیلا خاکباز-ایاد فیلی که فکر کنم تا چاپ 150 اومده هر چاپ 5000 میتونه مکمل خیلی خوبی برای ایاد فیلی باشه

timsar jackson
28-02-2009, 15:55
بچه ها جلد سوم کتاب تست دیفرانسیل . حسابان و ریاضی پایه رمزینه هم منتشر شد یعنی الان هر سه جلدش موجوده!

کتاب کلاس دیف 2 رو هم از خود مهندس مهربان پرسیدم گفت 20 فروردین..........باید به فکر یه کتاب دیگه باشیم چون 20 فروردین

دیره تازه اگه 20 فروردین بیاد اول قرار بود آبان بیاد بعد شد آذر بعد اسفند الانم فروردین..........

کتاب واسه دیف 2 چی بگیریم؟

aaaaa
28-02-2009, 20:09
بچه ها جلد سوم کتاب تست دیفرانسیل . حسابان و ریاضی پایه رمزینه هم منتشر شد یعنی الان هر سه جلدش موجوده!

کتاب کلاس دیف 2 رو هم از خود مهندس مهربان پرسیدم گفت 20 فروردین..........باید به فکر یه کتاب دیگه باشیم چون 20 فروردین

دیره تازه اگه 20 فروردین بیاد اول قرار بود آبان بیاد بعد شد آذر بعد اسفند الانم فروردین..........

سلام/خوب شد که گفتی چون ممکن بود خیلی زود دیر بشه و از دیفرانسیل دو غافل بشیم
برا پیش دو هم فکر کنم باید خوشخوان بگیریم البته من هنوز ندیدم فقط تو این تاپیک تعریفشو شنیدم .پیش دو با ریاضیات پایه تو یک کتابه.هر کی پیش دو یا پیش یک از یک کتابی استفاده کرده و راضی بوده حتما نظر بده و بگه کتابه مورد نظرش چه خصوصیاتی داره

MORINIO
28-02-2009, 20:54

سلام یعنی الان کتاب تست دیف 2 اومده؟؟؟

Shahnam7
28-02-2009, 23:18

برای ریاضی پیش تجربی چیکار باید کرد؟

mr saad
01-03-2009, 01:26
پست اشتباه زده شد.با عرض شرمندگی

sh.k.sh
01-03-2009, 14:05
:20: درسخونهاش يك كتاب تست زبان فارسي خوب به من معرفي كنند

sh.k.sh
01-03-2009, 14:13

timsar jackson
01-03-2009, 14:44

واسه زبان فارسی گاج سبز هم توضیح هم تست خوبه

rambo_1386
01-03-2009, 15:05

دوستان خواهش ميكنم هرچه زودتر به اين سوال پاسخ بديد چون فكر كنم تقريبا سوال اكثر بچه ها همينه ولي واقعا حيف شد كه ديف 2 رمزينه نيومد . خواهش ميكنم زود يه كتاب توپ معرفي كنيد تا دوباره بيخودي وقتمون تلف نشه.

rambo_1386
01-03-2009, 21:34
معلومه ديگه همه رفتن سراغ درس و مشق و ديگه اصلا پاي كامپيوتر نميان !! ولي حواستون باشه اگه اين سوال جواب بديد ثواب بزرگي كرديد و هم تو اين دنيا و هم تو آخرت و 100 البته در كنكور نتيجشو ميبينيد

m007007
01-03-2009, 23:38
رامبو عزیز بنده از قلم چی 30 سال کنکورش تست میزنم و تا الان به نکات خودش بسنده کردم.در مورد این کتاب ها نمیتونم نطری بدم.

soheiltaker
02-03-2009, 00:11
معلومه ديگه همه رفتن سراغ درس و مشق و ديگه اصلا پاي كامپيوتر نميان !! ولي حواستون باشه اگه اين سوال جواب بديد ثواب بزرگي كرديد و هم تو اين دنيا و هم تو آخرت و 100 البته در كنكور نتيجشو ميبينيد

سلام
آقا اصلا خودتو ناراحت نكن من خودم از اون دسته دانش آموزهايي هستم كه ديف 2 مشكل دارم مخصوصا انتگرال
شما الان برو مبتكران بگير به همراه سي سال كنكور
آموزشو از رو مبتكران بخون و كاملا روي تستهاي 30 سال مسلط شو
من همين كارو كردم توي دو تا آزمون اخر كانون كاملا نتيجه گرفتم
انشاا... بعد عيد هم رمزينه مياد براي انتگرال از اون استفاده ميكنيم!:46::10:

Amirlike2
02-03-2009, 02:19

گاج خیلی عالیه

mojtaba_sa
02-03-2009, 10:36
سلام
من دانشجوی رشته جهانگردی هستم :20:که دنبال دو تا کتاب یا جزوه یا .......... با محتوای
1-قوانین و مقررات دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی:27:
2- ویژگی ها و وظایف راهنمایان تور :27:
هستم .اگر کسی در این رابطه کمکی میتونه بکنه لطفا دریغ نکنه:10: . احتمالا بین کاربران این سایت باید کسی با این رشته تحصیلی پیدا بشه:19: . ممنونم:11:

sh.k.sh
02-03-2009, 13:11
مجيد جان دلبندم گاج كتاب درس دار ه .تازه كتابكلاس ربان فارسي رمزينه از همه كتاب هاي بازار بهتره خلاصه . من دنبال كتاب تست ميگردم.

m007007
02-03-2009, 13:22
سلام
بنده در مورد کتاب اطلاعی ندارم ولی ممنون میشم در مورد رشتتون یک توضیحی بدهید.چون تا حالا با کسی در این رشته برخورد نداشتم
بابت اف تاپیک هم عذز میخوام.
مرسی

Alamate Soal
02-03-2009, 15:04
برای دوستانی دنبال کتاب تست برای ادبیات و زبان فارسی هستند ، من رمزینه رو پیشنهاد میکنم .

timsar jackson
02-03-2009, 15:28
تست جامع ادبیات کلک خوبه؟

mojtaba_sa
02-03-2009, 16:10
سلام
من نمیدونم چه توضیحی بدم ولی در کل باید بگم وقتی این رشته رو دیدم قبول شدم میخواستم نرم ولی گفتم حالا یه ترم برم ببینم چطوره . الانم واقعا دوسش دارم درسامون به هر چیزی در رابطه با توریسم هست اشاره داره و چون رشته تقریبا جدیدی هست همه چیزش به روزه جز کتاباش !! چون کتاب در موردش خیلی کمه . رشته فوقالعاده جذابیه مخصوصا کلاسهای عملیش که میری تو دشت و صحرا و .....هر چی بیشتر میری جلو دوست داری بیشتر بدونی ، واسه منی که قبلا به این چیزا اصلا علاقه نداشتم .
نمیدونم ، هر سوال دیگه ای داری بپرس....

jamshidjap
02-03-2009, 17:24
دوست عزیز انگار شما تو اراک زندگی میکنی ، من نمیدونم تو اراک مرکز کتاب کجاست . ولی تو میدون انقلاب تهران حتما میتونی گیر بیاری ...

اگه آشنا یا فامیلی تو تهران داری بهش بگو ببین میتونه کمکت کنه ...

sh.k.sh
02-03-2009, 17:47
برای دوستانی دنبال کتاب تست برای ادبیات و زبان فارسی هستند ، من رمزینه رو پیشنهاد میکنم .
رمزينه كتاب تست ادبيات نداره فقط تست تناسب معنايي داره .كي اين كتاب ها رو گرفتي؟

mojtaba_sa
02-03-2009, 22:36
دوست عزیز انگار شما تو اراک زندگی میکنی ، من نمیدونم تو اراک مرکز کتاب کجاست . ولی تو میدون انقلاب تهران حتما میتونی گیر بیاری ...

اگه آشنا یا فامیلی تو تهران داری بهش بگو ببین میتونه کمکت کنه ...
ممنون از توجهت دوست عزیز
متاسفانه من فقط دنبال کتاب هایی با این محتوا هستم و اسم کتاب رو نمی دونم گفتم اینجا شاید کسی بتونه کتابی در این رابطه معرفی کنه که من تهیه کنم.

rambo_1386
02-03-2009, 22:43
سلام دوستان ميخواستم بدونم بهترين كتاب واسه آموزش فيزيك پيش رمزينست ؟ اگه رمزينه خوبه پيش 1 و 2 يه جلده يا هركدوم دو جلده (كلا 4 جلد:18:)؟؟ بعد در آخر قيمتش چنده؟

רוח שג בלגרד
02-03-2009, 23:14
منظورت فیزیک برای کنکوره یا کلا فیزیک؟

اگه کلا فیزیک منظورته هالیدی 3 جلدش کولاکه

rambo_1386
02-03-2009, 23:18
منظورت فیزیک برای کنکوره یا کلا فیزیک؟

اگه کلا فیزیک منظورته هالیدی 3 جلدش کولاکه
نه دوست عزيز فيزيك واسه كنكور

timsar jackson
03-03-2009, 08:08
کاش تو تاپیک راهنمایی در مورد کتب درسی میپرسیدین.....

به نظر من رمزینه عالیه

(پیش )1 1جلد قیمت:11500 تومان

(پیش) 2 1جلد قیمت: 4800 تومان

timsar jackson
03-03-2009, 17:00
سلام
آقا اصلا خودتو ناراحت نكن من خودم از اون دسته دانش آموزهايي هستم كه ديف 2 مشكل دارم مخصوصا انتگرال
شما الان برو مبتكران بگير به همراه سي سال كنكور
آموزشو از رو مبتكران بخون و كاملا روي تستهاي 30 سال مسلط شو
من همين كارو كردم توي دو تا آزمون اخر كانون كاملا نتيجه گرفتم
انشاا... بعد عيد هم رمزينه مياد براي انتگرال از اون استفاده ميكنيم!:46::10:

مبتکران آموزش دیفرانسیل داره؟

یکی بگه واسه دیف 2 چی بگیرمممممممممم

Alamate Soal
03-03-2009, 18:33
دوستان عزیز ، من مخوام یکمی کتاب سفارش بدم برای دوستم ، کتابهایی که بهترین باشن و رو دست نداشته باشن :دی اگر ممکن هست یکمی مشاوره بدین که چه کتابهایی بگیرم .

1- حسابان آموزش - تست
2- ادبیات 3 و زبان فارسی 3 ، آموزش و تست
3-فیزیک 3 آموزش
4-شیمی 3 آموزش
5-زبان انگلیسی 3 آموزش - تست
6-عربی 3 آموزش
7-دین و زندگی 3 - تست
8-هندسه 2 - تست

ممنون .

Bil Gits
03-03-2009, 19:29
سلام
من نمیدونم چه توضیحی بدم ولی در کل باید بگم وقتی این رشته رو دیدم قبول شدم میخواستم نرم ولی گفتم حالا یه ترم برم ببینم چطوره . الانم واقعا دوسش دارم درسامون به هر چیزی در رابطه با توریسم هست اشاره داره و چون رشته تقریبا جدیدی هست همه چیزش به روزه جز کتاباش !! چون کتاب در موردش خیلی کمه . رشته فوقالعاده جذابیه مخصوصا کلاسهای عملیش که میری تو دشت و صحرا و .....هر چی بیشتر میری جلو دوست داری بیشتر بدونی ، واسه منی که قبلا به این چیزا اصلا علاقه نداشتم .
نمیدونم ، هر سوال دیگه ای داری بپرس....

من عاشق این رشته م (بدون اطلاع از درس ها و شرایطش!) میشه در مورد
- فرصت شغلی بعد از تحصیل
- حقوقش
- ویژگی هایی که باید فرد داشته باشه

توضیح بدید؟ البته ممنون میشم از زحمتتون.:11:

m007007
03-03-2009, 20:59
ممنون دوست عزیز.
ایا شما در دانشگاه سراسری درس میخونید؟؟
واینکه اگر این رشته جهان گردی هست چجوری با اون ور اب اشنا میشید؟؟؟
اگر هم توضیحات مفیدی بود لطفا با ما به اشتراک بذارید
باز هم ممنون

elendil
03-03-2009, 21:57
دوستان عزیز ، من مخوام یکمی کتاب سفارش بدم برای دوستم ، کتابهایی که بهترین باشن و رو دست نداشته باشن اگر ممکن هست یکمی مشاوره بدین که چه کتابهایی بگیرم . 1- حسابان آموزش - تست 2- ادبیات 3 و زبان فارسی 3 ، آموزش و تست 3-فیزیک 3 آموزش 4-شیمی 3 آموزش 5-زبان انگلیسی 3 آموزش - تست 6-عربی 3 آموزش 7-دین و زندگی 3 - تست 8-هندسه 2 - تست ممنون .

فیزیک پایه آموزش خوشخوان خوبه تست هم آبی قلم چی 30 سال

شیمی آموزشی برای مبتکران جلد آبیش خوبه

هندسه 2 تست اندیشه فائق بانک تست با حدود 1000 تست از کل پایه

دین و زندگی هم اگه میخوای تست بگیری برای گاج رو بگیر که سه سال رو داره + 2700 تا تست ( دوم ، سوم ، پیش )

عربی هم تست کتاب عربی به زبان ساده ایاد فیلی که هم تست هست هم آموزش

soheiltaker
03-03-2009, 22:58
مبتکران آموزش دیفرانسیل داره؟

یکی بگه واسه دیف 2 چی بگیرمممممممممم
بابا من كه گفتم!!
مبتكران ديفرانسيل و انتگرال 2 آموزش و تست
در كنارش 30 سال

timsar jackson
03-03-2009, 23:55
دوستان عزیز ، من مخوام یکمی کتاب سفارش بدم برای دوستم ، کتابهایی که بهترین باشن و رو دست نداشته باشن :دی اگر ممکن هست یکمی مشاوره بدین که چه کتابهایی بگیرم .

1- حسابان آموزش - تست
2- ادبیات 3 و زبان فارسی 3 ، آموزش و تست
3-فیزیک 3 آموزش
4-شیمی 3 آموزش
5-زبان انگلیسی 3 آموزش - تست
6-عربی 3 آموزش
7-دین و زندگی 3 - تست
8-هندسه 2 - تست

ممنون .

حسابان آموزش= اندیشه سازان (مبتکران) نویسنده:عباس امیدوار

حسابان تست= آبی کانون

ادبیات 3 = کلک معلم هم تست داره هم آموزش زبان فارسی 3 =گاج سبز

فیزیک 3 آموزش = کتاب کلاس رمزینه

شیمی 3 آموزش = اندیشه یازان(مبتکران) بهمن بازرگانی

زبان 3 آموزش تست= مبتکران شهاب اناری

عربی 3 آموزش= گاج سبز

دین و زندگی کتاب جامع باید بگیری یا گاج سفید یا کتاب سبز یا انرژی اتمی این 3 تا عالین

هندسه 2 تست=مبتکران

mosaddeqi
04-03-2009, 13:50
با سلام خدمت دوستان عزیز:10:
کتابی هست که کلمات عربی کنکور های مختلف رو همراه معنی گردآوری کرده باشه؟؟؟

آیا انتشارات گاج کتاب مخصوص آیات دین و زندگی رو منتش کرده؟

جواب بدین ممنون میشم:31:

adorian
04-03-2009, 23:40
سلام
قطعا پولی اند. از اقوام نزدیکمون بود که تک رقمی شده بود. از موسسه ... بهش زنگ زده بودند که اگه فلان کتاب مارو تبلیغ کنی اینقدر دلار بهت میدیم. اگر هم که بگی از این کانون هستی که دیگه به جای دلار یورو میدیم بهت. معلومه که دکون و دستگاه باز کردن واسه خودشون اینا!!!!!!!!!!!

bleu2u4u
05-03-2009, 02:09
اقا کسی از جلد سه اموزش دیفرانسیل رمزینه محمد مهربان خبر نداره
این اقا حسابی مارو گذاشته تو خماری
نکنه اصلا امسال نیاد
پیش 2 هیچی بارم نیست (نکه پیش1 رو فولم)

timsar jackson
05-03-2009, 11:59
اقا کسی از جلد سه اموزش دیفرانسیل رمزینه محمد مهربان خبر نداره
این اقا حسابی مارو گذاشته تو خماری
نکنه اصلا امسال نیاد
پیش 2 هیچی بارم نیست (نکه پیش1 رو فولم)

خود آقای مهربان گفت 20 فروردین.........

bleu2u4u
06-03-2009, 05:13
خود آقای مهربان گفت 20 فروردین.........

اُه شیت!!!

اینو از کجا شنیدی
اینجوری باشه که دیگه به کار ما نمیاد

rosenegarin13
06-03-2009, 07:18
سلام

واسه هندسه تحلیلی کتابی هست که هم آموزش داشته باشه هم تست و خیلی خوب باشه؟؟؟؟
ممنون