PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46]

Alireza SM
03-06-2015, 09:28
سلام
ببخشید برای امتحان نهایی سوم تجربی گلبرگ بگیرم یا مرجع نهایی مهروماه یا جزوات بنی هاشم یا...(کدامشون بهتره؟)
اگه میشه راهنماییم کنید.
ممنون.

مرجع نهایی ها خیلی خوبن.

سلام.
برای اموزش ریاضی اول و دوم دبیرستان کدوم کتاب خوبه؟میخام که تست داشته باشه و علاوه بر اون هم فراتر از کتاب رفته باشه.
ممنون

تست که فقط گاج تستای استاندارد داره.
فراتر از کتاب درسی هم کتاب ریاضی 1 مبتکران هست که مفهومی تدریس کرده و عالیه.

Konkuri 95 R
14-06-2015, 15:45
سلام چاپ جدید کتاب های کنکور برای کنکور95 کی منتشر میشه؟ینی هر سال معمولا کی منتشر میشده؟ممنون

A/|\IR
14-06-2015, 23:00
سلام چاپ جدید کتاب های کنکور برای کنکور95 کی منتشر میشه؟ینی هر سال معمولا کی منتشر میشده؟ممنون

کتاب های کمک درسی منظورتونه؟
اصلا مشخص نیست بعضی ها یه هفته دیگه، بعضی ها هم تا زمستون طول میکشه!
اکثرشونم تغییر خاصی نمیدن فقط برای افزایش قیمت چاپ جدید بیرون میدن.

Alireza SM
16-06-2015, 10:45

الان فقط شیمی های پیش قراره منتشر بشن بقیه کتابا رو میتونین بخرین. تست های کنکور 94 هم نداشته باشن بهتره چون این تست ها بعد عید لازمن جدا بررسی بشن.

Konkuri 95 R
16-06-2015, 12:14
سلام
میخواستم اگه ممکنه منابع خوب رو معرفی کنید
سال سوم چهار پنج تا سنجش دادم البته اصلا براشون نمیخوندم و تست نزدم ... ولی سطح خودم دستم اومده تا حدودی ... رشتم ریاضی معدلمم احتمالا بین 19 تا 19.5 میشه...
ادبیات :در مورد ادبیات هیچ اطلاعاتی ندارم درصدهامم خیلی پایین میشد.فقط میدونم برای قرابت باید کتاب هامون سبطی رو بگیرم...اما ادبیاتم خوبه و چون شکل تستیش با تشریحیش متفاوته خوب نمیزدم

عربی :تستای ترجمه رو خوب میزدم...قواعد یکم اذیتم میکرد اما کم غلط میزدم و درصدم بالای 65 میشد همیشه,درک مطلبم سنجش نداشت...

معارف :برام آسونه یه کتاب تست خوب داشته باشم کافیه.فکر کنم بهترینا گاج میکرو و الگو باشن اما نمیدونم کدوم بهتره ...

زبان :غیر از یک آزمون که 80 شد بقیه رو 100 زدم . یه کتاب تمرین خوب برام بسه خیلی درسنامه مهم نیست.

فیزیک :درسنامه برام خیلی مهمه از سطح مبتدی شروع کنه به بالا چون دبیرمون خوب نبود

حسابان : گاج میکرو رو دارم اما خیلی حل نکردم.خوبه؟
هندسه و جبر :وضعم خوب نیست خصوصا جبر . هندسه هم که کلا تستیش با تشریحیش زمین تا اسمون متفاوته

شیمی :مبتکران دارم
ممنون :40:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
17-06-2015, 15:02
سلام.

من میخواستم یه کتاب خوب یرای شیمی 2 معرفی کنید،

میخوام خوندن شیمی رو شروع کنم،امسال که سال سوم بودم خیلی سبز گرفتم،واسه دوم چی خویه؟

Konkuri 95 R
17-06-2015, 15:14
سلام.

من میخواستم یه کتاب خوب یرای شیمی 2 معرفی کنم،

میخوام خوندن شیمی رو شروع کنم،امسال که سال سوم بودم خیلی سبز گرفتم،واسه دوم چی خویه؟

مبتکران تستش خوبه اما با حجمش باید کنار بیای

یکی لطفا سوال منو جواب بده :-) :40:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
17-06-2015, 15:22
مبتکران تستش خوبه اما با حجمش باید کنار بیای

یکی لطفا سوال منو جواب بده :-) :40:

منظورتون شیمی 2 هست دیگه؟؟

+

به پست : #11093 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید

Konkuri 95 R
17-06-2015, 15:28
منظورتون شیمی 2 هست دیگه؟؟

+

به پست : #11093 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید

بله دیگه...
اختصاصیای ریاضی رو کسی نمیدونه؟

Alireza SM
17-06-2015, 19:42
سلام.

من میخواستم یه کتاب خوب یرای شیمی 2 معرفی کنم،

شما میخوای معرفی کنی یا بهت معرفی کنن ؟؟؟

شیمی 2 مبتکران بازرگانی خوبه. حجمش هم کاهش یافته نگران نباش. ضمنا ، شما شیمی2 رو فقط از روی فیل شیمی یا خط ویژه هم بخونی کفایت میکنه

MƐΛИĪИƓĿƐSS
17-06-2015, 21:59
شما میخوای معرفی کنی یا بهت معرفی کنن ؟؟؟

شیمی 2 مبتکران بازرگانی خوبه. حجمش هم کاهش یافته نگران نباش. ضمنا ، شما شیمی2 رو فقط از روی فیل شیمی یا خط ویژه هم بخونی کفایت میکنه

ببخشید اشتباه شده بود.

خب الان طبق گفته شما فرقی بین این 3 کتاب نیست؟

امروز رفتم سراغ مبتکران ولی موجود نبود و پیدا نکردم.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
18-06-2015, 00:05
حذف شود.............

A/|\IR
19-06-2015, 12:08
ببخشید اشتباه شده بود.

خب الان طبق گفته شما فرقی بین این 3 کتاب نیست؟

امروز رفتم سراغ مبتکران ولی موجود نبود و پیدا نکردم.

کتاب شیمی تست مبتکران جامع هست و درسنامه های کامل با تست داره
ولی فیل شیمی فقط همون درسنامه های مبتکران رو داره با تعدادی تست
خط ویزه هم مال انتشارات گاج که جمع بندی شیمیه تست های کنکور و کمی تست تالیفی هم داره

پیشنهاد میکنم مبتکران تهیه کنید.

Konkuri 95 R
23-06-2015, 22:30
سلام
1.برای قرابت معنایی الگو خوبه؟نشر دریافت دارم اما تستاش تالیفیه میخوام سراسری باشه(البته درسنامش فوق العادس).آرایه ادبی و لغت و زبان فارسی الگو دارم خیلی خوبن.
2.تاریخ ادبیات چی بگیرم؟
3.هندسه و گسسته (و جبر) چطور؟

ممنون

A/|\IR
23-06-2015, 22:47
سلام
1.برای قرابت معنایی الگو خوبه؟نشر دریافت دارم اما تستاش تالیفیه میخوام سراسری باشه(البته درسنامش فوق العادس).آرایه ادبی و لغت و زبان فارسی الگو دارم خیلی خوبن.
2.تاریخ ادبیات چی بگیرم؟
3.هندسه و گسسته (و جبر) چطور؟

ممنون

سلام

1.بله نشر الگو خیلی خوبه
2.تاریخ ادبیات بنظرم بهترین کتاب خیلی سبز هست، نشر الگو هم خوبه ولی خیلی سبز بهتره
3.هندسه سلیقه ایه یکم اگه یه کتاب خوب و معمولی میخواین گاج خوبه ولی اگه حرفه ای تر نیاز دارین یا فار بگیرین یا نشرالگو که سطح خوبی هم دارن
در مورد گسسته فار خیلی خوب کار کرده اگه خوشتون نیومد گاج و بعد خیلی سبز رو به نگاه بندازین (ولی فار بهتره).

Konkuri 95 R
24-06-2015, 00:03
یعنی قرابت الگو بهتر از هامون سبطیه؟
گاج هندسه هاش به چه صورته؟کتاب هندسه جامع نداره؟درس به درس باید بگیرم؟

A/|\IR
24-06-2015, 00:28
یعنی قرابت الگو بهتر از هامون سبطیه؟
گاج هندسه هاش به چه صورته؟کتاب هندسه جامع نداره؟درس به درس باید بگیرم؟

بله بهتره- الگو تست های خیلی بیشتر و بهتری داره
تو قرابت باید سعی بشه تست زیاد بزنین نه اینکه بشینین درسنامه های هامون رو بخونید اگه شما روزانه 10 تا از الگو بزنید تمام نکات دریافت رو فول میشین
نه نداره بهتره برای هندسه از نشر الگو یا فار انتخاب کنید که درسنامه ی خیلی بهتری دارن.

Konkuri 95 R
25-06-2015, 00:49
سلام
دوستان این کتاب فوق العادس !!!
از الان شروع کنید و ماشین حسابو بندازید دور!
به غیر کنکوری های علاقه مند به ریاضی هم شدیدا توصیه میشه !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

Konkuri 95 R
02-07-2015, 20:27
سلام
دین و زندگی جامع گاج بهتره یا الگو؟چرا؟

A/|\IR
02-07-2015, 21:14
سلام
دین و زندگی جامع گاج بهتره یا الگو؟چرا؟

هر دو خوبن و تفوت آنچنانی ندارن
گاج آیات رو قسمت قسمت کرده و دو جلده که فکر کنم گرون تر از الگو در بیاد
ولی درکل فرقی نمیکنه به اون صورت.

Fusi0n
20-07-2015, 16:26
سلام دوستان خواهش کمک کنید
ببنید در برنامه نویسی و کلا علوم کامپیوتر برای تعاریف مفاهیم مجهولات ریاضی باید به صورت منطقی تعریف بشه که کامپیوتر اون متوجه بشه مثلا برای تشخیص عدد طبیعی در کامپیوتر باید تعریف بشه که باید زیر 0 باشه
میخوام بدونم کتاب هست که این موضوعات بطور مفصل و کامل و ساده توضیح داده باشه ؟! بیشتر مباحث در علم ریاضی ؟!

mohsensoft1
26-07-2015, 10:33
سلام دوستان
من سال 88 کنکور دادم و 92 فارغ التحصیل شدم و الان هم سربازیم تموم شد.
رشته م ریاضی بود اما الان میخوام دوباره کنکور تجربی بدم
لطفا یه سری کامل کتاب های کمک آموزشی عالی تجربی رو معرفی کنید.
و همچنین تاثیر سوابق تحصیلی برای من که ریاضی بودم به چه صورته؟ممنون

Alireza SM
28-07-2015, 12:59
سلام دوستان
من سال 88 کنکور دادم و 92 فارغ التحصیل شدم و الان هم سربازیم تموم شد.
رشته م ریاضی بود اما الان میخوام دوباره کنکور تجربی بدم
لطفا یه سری کامل کتاب های کمک آموزشی عالی تجربی رو معرفی کنید.
و همچنین تاثیر سوابق تحصیلی برای من که ریاضی بودم به چه صورته؟ممنون

در زیرگروه 1 که شامل پزشکی و دندون هست تاثیر 18.8% هست. درسی مثل زیست شناسی هم همون درصد کنکورتونه فقط.
زیست شناسی گاج نقره ای
فیزیک گاج نقره ای
شیمی مبتکران
ریاضی خیلی سبز
دینی گاج
ادبیات موضوعی گاج
عربی جامع خیلی سبز
زبان جاامع مبتکران

انا بهترینا برای کنکور 95 هستن. البته یه سری منابع دیگه هم بعد عید لازمه

mohsen0000000000
31-07-2015, 08:54
سلام.
بهترین کتاب اموزش هندسه 1 و 2 کدوم کتابه؟برای تست و برای اموزش.

mohsensoft1
31-07-2015, 21:26
در زیرگروه 1 که شامل پزشکی و دندون هست تاثیر 18.8% هست. درسی مثل زیست شناسی هم همون درصد کنکورتونه فقط.
زیست شناسی گاج نقره ای
فیزیک گاج نقره ای
شیمی مبتکران
ریاضی خیلی سبز
دینی گاج
ادبیات موضوعی گاج
عربی جامع خیلی سبز
زبان جاامع مبتکران

ممنون
اون 18 درصدی که شما گفتین شامل چه دروسی میشه؟
این زیست نقره ای درسنامه هم داره؟
کلا نحوه خوندن زیست چطوره؟

A/|\IR
31-07-2015, 21:32
سلام.
بهترین کتاب اموزش هندسه 1 و 2 کدوم کتابه؟برای تست و برای اموزش.
فار و نشر الگو بهترینن در این دو درس
نشر الگو تست های مشکل تری داره

ممنون
اون 18 درصدی که شما گفتین شامل چه دروسی میشه؟
این زیست نقره ای درسنامه هم داره؟
کلا نحوه خوندن زیست چطوره؟

کل درس های عمومی + حسابان ، شیمی و فیزیک
نه نداره درسنامه ولی پاسخ های کاملا تشریحی داره، تو زیست فقط باید کتاب خونده بشه خوب و مفهومی بعد تست زده بشه بعد از بررسی تست ها اگه مشکل بود بازم کتاب، توصیه میکنم تو زیست اصلا خودتو درگیر درسنامه نکنی و از کتاب جدا نشی.

mohsensoft1
01-08-2015, 12:01
فار و نشر الگو بهترینن در این دو درس
نشر الگو تست های مشکل تری داره

کل درس های عمومی + حسابان ، شیمی و فیزیک
نه نداره درسنامه ولی پاسخ های کاملا تشریحی داره، تو زیست فقط باید کتاب خونده بشه خوب و مفهومی بعد تست زده بشه بعد از بررسی تست ها اگه مشکل بود بازم کتاب، توصیه میکنم تو زیست اصلا خودتو درگیر درسنامه نکنی و از کتاب جدا نشی.
ممنون.من رشته م تجربی نبوده.میخوام اول زیست دوم بعد سوم و پیش رو بخونم.نمیخوام موازی پیش برم اینارو.به نظرتون کار درستیه؟

A/|\IR
01-08-2015, 13:03
ممنون.من رشته م تجربی نبوده.میخوام اول زیست دوم بعد سوم و پیش رو بخونم.نمیخوام موازی پیش برم اینارو.به نظرتون کار درستیه؟

برای بار اول درسته اینکار که کلیت کتاب ها دستت بیاد
بعد از اون فصل های مرتبط رو با هم بخونی بهتره، مثلا فصل های زیست گیاهی و فتوسنتز و یا ژنتیک با هم خونده بشه بهتره
بعدا خودت دستت میاد چی با چی مرتبطه.

Konkuri 95 R
13-08-2015, 22:37
سلام
برای دیفرانسیل و ریاضیات پایه کتاب اندیشه فائق بهتره یا تخته سیاه؟
درسنامه خوب و تستای آموزشی خوب مد نظرمه
درسنامش هم بالاتر از سطح کتاب و کنکور نباشه

ممنون

- - - Updated - - -

سلام
برای دیفرانسیل و ریاضیات پایه کتاب اندیشه فائق بهتره یا تخته سیاه؟
درسنامه خوب و تستای آموزشی خوب مد نظرمه
درسنامش هم بالاتر از سطح کتاب و کنکور نباشه

ممنون

mohsen0000000000
14-08-2015, 08:39
سلام.
بهترین کتاب برای تست مثلثات کدومه (فقط تست به همراه جواب)

After4Ever
14-08-2015, 11:32
سلام.

اگر برای تجربی می خواید مهروماه رو پیشنهاد میکنم برای ریاضی هفت استاد

-

Amin.M.1986
15-08-2015, 12:30
سلام.

بنده اطلاعی از سال تحصیل شما ندارم ولی به طور کلی بدونید که برای یادگیری مثلثات و تمرین نیاز به یکسری سوال و جواب هدفمند دارید تا مطالب رو یاد بگیرید و بعد از یادگیری تست ها رو برای تسلط بیشتر بزنید. در خصوص تست هم توصیه اکید بنده تست های کنکور سراسری هست. موفق و پاینده باشید

Alireza SM
16-08-2015, 01:21
مثلثات راه اندیشه ( ماشاالله رضوی ) عالیه

sotfan.jan
16-08-2015, 15:43
زیست شناسی گاج نقره ای
فیزیک گاج نقره ای
شیمی مبتکران
ریاضی خیلی سبز
دینی گاج
ادبیات موضوعی گاج
عربی جامع خیلی سبز
زبان جاامع مبتکران

سلام منم همین کارو میخواستم انجام بدم
میخواستم بدونم منظورتون از 18.8% چیه و اینکه گفتید درسی مثل زیست شناسی هم همون درصد کنکور یعنی ما که زیست رو نمره ای از سالهای قبلش نداریم پس کل نمره مون میشه این؟ یعنی این خوبه یا بد با توجه به اینکه الان 30% کنکور معدل شده

Alireza SM
22-08-2015, 20:19
سلام منم همین کارو میخواستم انجام بدم
میخواستم بدونم منظورتون از 18.8% چیه و اینکه گفتید درسی مثل زیست شناسی هم همون درصد کنکور یعنی ما که زیست رو نمره ای از سالهای قبلش نداریم پس کل نمره مون میشه این؟ یعنی این خوبه یا بد با توجه به اینکه الان 30% کنکور معدل شده

اولا این 30% کهک فرمودین شایعه هست.
برای بقیه دارن تاثیر 25% اعمال میکنن برای کسی که دیپلم ریاضی داره و تجربی کنکور میده در زیر گروه 1 به میزان 18.8% سوابق اعمال میشه.
در اعمال سوابق درصدها تغیر نمیکنه تراز نمره نهایی ضرب در 18.8% میشه و تراز معدل کنکور هم ضرب در 83.8% میشه و جمع زده میشه تا تراز هر درس مشخص بشه

lilypedia
26-08-2015, 23:11
سلام دوستان
من نمونه سوالات کارگاه هنر 1 و 2 و هنر و ادب پیش دانشگاهی هنر رو می خواستم.
کسی می تونه کمکم کنه؟

ممنون

sanaaaaaaaaaaa20
29-08-2015, 14:31
سلام من میخواهم اول مهر بروم دانشگاه رشته ی مهندسی معماری های کامپوتر
میواستم اگه میشود ب من کمک کنید که لینک جزوه های ریاضی رو فیزیک ترم یک را ب من بدهید
ممنوننن میشمم.
که فبل از دانشگاه بخونمشون

mb1372
29-08-2015, 14:44
سلام
از من میشنوی نکن این کارو...:n02:فرصت به اندازه کافی هست ،ضمنا دو درسی که گفتید خیلی از مباحثش تکرار دبیرستانه.
برای درس فیزیک بهترین منبع به نظرم کتابش هست: فیزیک مکانیک ، هالیدی
ریاضی هم کتابای مختلفی تدریس میشه. اگه دانشگاهتون و بگید بهتر جزوه و کتابش مشخص میشه. اما کتاب های حساب دیفرانسیل و انتگرال توماس یا استوارت یا آدامز رایجه.

sanaaaaaaaaaaa20
29-08-2015, 14:51
سلام
از من میشنوی نکن این کارو...:n02:فرصت به اندازه کافی هست ،ضمنا دو درسی که گفتید خیلی از مباحثش تکرار دبیرستانه.
برای درس فیزیک بهترین منبع به نظرم کتابش هست: فیزیک مکانیک ، هالیدی
ریاضی هم کتابای مختلفی تدریس میشه. اگه دانشگاهتون و بگید بهتر جزوه و کتابش مشخص میشه. اما کتاب های حساب دیفرانسیل و انتگرال توماس یا استوارت یا آدامز رایجه.
دانشگاه ازاد غرب
من فیزیک هالیدو گرفتم ولی راستش هیچی ازش نمیفهمم.
من ریاضیم خیلی ضیعفه مخصوصا انتگرالو اینا ی کتابی ب من معرفی میکنید ک ب زبان ساده درس هارو بگه که در دانشگاه مشکلی برام پیش نیار
من تخته سیاهو خوندم ولی انتگرالش خیلییی گنگه

teraktor2003
29-08-2015, 15:00
به جای وقت گذاشتن برای این ها به نظر من بشین برنامه نویسی یاد بگیر که خیلی بدردت می خوره تو دانشگاه رشته کامپیوتر...

sanaaaaaaaaaaa20
29-08-2015, 15:07
به جای وقت گذاشتن برای این ها به نظر من بشین برنامه نویسی یاد بگیر که خیلی بدردت می خوره تو دانشگاه رشته کامپیوتر...

SHENIDAM ASONEE

Mohammad.7225
29-08-2015, 15:17
معمولا ریاضی سیلورمن رو تدریس میکنن که خیلی سر راست و راحته. اما دقیقا نمیدونم توی دانشگاهتون چی تدریس میشه.
اگه میخوای که خوب یاد بگیری سیلورمن ها کتابای خوبی هستن حتی برای کنکور کارشناسی هم پیشنهاد میشه خوندنشون ولی اگه میخوای واقعا کار کنی و یاد بگیری میتونی از کتاب مسعود آقاسی کمک بگیری(به درد کنکور ارشدت هم میخوره) که واقعا کتاباش عالین.

فیزیک 1 هالیدی خوبه. ولی پیشنهاد میکنم جزوه یه استاد خوب هم پیدا کن باهاش بخون.

جزوه های این درس ها خیلی راحت توی اینترنت پیدا میشن که میتونی با یه سرچ ساده پیدا کنی. مباحثش چون بین همه رشته ها هست تقریبا همه جا پیدا میشه ولی همین باعث میشه که منابع متعددی پیدا بشن که آدم رو گیج میکنن. بسته به استاد و رشته متغیره این فاکتور، پیشنهاد میکنم که بحث اعداد مختلط رو اول شروع نکنی و به جاش از جزوه هایی کمک بگیر که اعداد مختلط ندارن.

موفق باشی:n26:

mb1372
29-08-2015, 19:25
دانشگاه ازاد غرب
من فیزیک هالیدو گرفتم ولی راستش هیچی ازش نمیفهمم.
من ریاضیم خیلی ضیعفه مخصوصا انتگرالو اینا ی کتابی ب من معرفی میکنید ک ب زبان ساده درس هارو بگه که در دانشگاه مشکلی برام پیش نیار
من تخته سیاهو خوندم ولی انتگرالش خیلییی گنگه
کتاب حساب دیفرانسیل رمزینه(محمد مهربان) که برای کنکور کارشناسی تالیف شده، خیلی قابل فهم و ساده توضیح داده مباحث انتگرال و دبیرستانو... البته قبل از خرید سعی کنید یه نگاه بندازید شاید از سبک نوشتنش خوشتون نیاد.
کتاب آغاسی که دوستمون گفتن هم عالیه و مباحثش کامله.

Sent from my C5303 using Tapatalk

sanaaaaaaaaaaa20
30-08-2015, 08:10
معمولا ریاضی سیلورمن رو تدریس میکنن که خیلی سر راست و راحته. اما دقیقا نمیدونم توی دانشگاهتون چی تدریس میشه.
اگه میخوای که خوب یاد بگیری سیلورمن ها کتابای خوبی هستن حتی برای کنکور کارشناسی هم پیشنهاد میشه خوندنشون ولی اگه میخوای واقعا کار کنی و یاد بگیری میتونی از کتاب مسعود آقاسی کمک بگیری(به درد کنکور ارشدت هم میخوره) که واقعا کتاباش عالین.

فیزیک 1 هالیدی خوبه. ولی پیشنهاد میکنم جزوه یه استاد خوب هم پیدا کن باهاش بخون.

جزوه های این درس ها خیلی راحت توی اینترنت پیدا میشن که میتونی با یه سرچ ساده پیدا کنی. مباحثش چون بین همه رشته ها هست تقریبا همه جا پیدا میشه ولی همین باعث میشه که منابع متعددی پیدا بشن که آدم رو گیج میکنن. بسته به استاد و رشته متغیره این فاکتور، پیشنهاد میکنم که بحث اعداد مختلط رو اول شروع نکنی و به جاش از جزوه هایی کمک بگیر که اعداد مختلط ندارن.

موفق باشی:n26:

ممنون از راهنمایتون زخیلی کمک کردین.

sanaaaaaaaaaaa20
30-08-2015, 08:12
کتاب حساب دیفرانسیل رمزینه(محمد مهربان) که برای کنکور کارشناسی تالیف شده، خیلی قابل فهم و ساده توضیح داده مباحث انتگرال و دبیرستانو... البته قبل از خرید سعی کنید یه نگاه بندازید شاید از سبک نوشتنش خوشتون نیاد.
کتاب آغاسی که دوستمون گفتن هم عالیه و مباحثش کامله.

Sent from my C5303 using Tapatalk

بنظر شما کدامشون راحت تره کتاب سیلورمن یا این کتابی ک شما معرفی کردین؟

mb1372
30-08-2015, 13:52
بنظر شما کدامشون راحت تره کتاب سیلورمن یا این کتابی ک شما معرفی کردین؟
راستش سیلورمن رو ندیدم ولی میدونم کتاب رمزینه از کتاب اغاسی ساده تر توضیح داده.

sanaaaaaaaaaaa20
30-08-2015, 14:02
راستش سیلورمن رو ندیدم ولی میدونم کتاب رمزینه از کتاب اغاسی ساده تر توضیح داده.

mersi:n12::n12:

Daniyalfn
30-08-2015, 21:41
دوستان سلام
خیلیییی عذر میخوام اگه سوالم مربوط به تاپیک نیس اما لطفا راهنماییم کنید دارم از استرس میمیرم
ببینی من پیش دانشگاهیم سه تا درسو افتادم دوتا نهایی فیزیک و دیفرانسیل یه دونه داخلی شیمی
فیزیک رو با تک ماده قبول شدم خواستم ببینم اگه من یکی از این دوتا درسی که شهریور دادمو قبول شم میتونم برم دانشگاه غیرانتفاعی؟؟
چون شنیدم میگن واسه یه دونه درس رد نمیکنن
اگه رد کردن گواهینامه پایان تحصیلات موقت پیش دانشگاهی چیه؟؟ واقعیه؟؟
تو یکسری سایت نوشته مدت اعتبار داره شیش ماه!!
لطفا جواب بدید خواهش میکنممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممم

f.ahmadi77
02-09-2015, 11:12
سلام . من رشته رياضي هستم اما ميخوام كنكور تجربي بدم. سال سوم هستم و ميخواستم بدونم چه كتاب هايي رو براي زيست بخونم و از چه سي دي هايي استفاده كنم ؟

يه سوال ديگه اينكه اصلا ميشه با ديپلم رياضي كنكور تجربي داد يا بايد تغيير رشته بدم ؟؟؟

Alireza SM
02-09-2015, 14:50
سلام . من رشته رياضي هستم اما ميخوام كنكور تجربي بدم. سال سوم هستم و ميخواستم بدونم چه كتاب هايي رو براي زيست بخونم و از چه سي دي هايي استفاده كنم ؟

يه سوال ديگه اينكه اصلا ميشه با ديپلم رياضي كنكور تجربي داد يا بايد تغيير رشته بدم ؟؟؟

با دیپلم ریاضی میشه هر کنکوری داد.
برای زیست شناسی کتاب های گاج رو برای تست زنی استفاده کن. اگه در گیاهی مشکل داشتی زیست گیاهی مهروماه و اگه درژنتیک مشکل داشتی ژنتیک تخته سیاه رو تهیه کن.
سیدی هم خواستی به هیچ وجه سراغ سیدی های چندصد هزار تومنی نرو. سی دی های استاد کرامت موسسه رهپویان یلی ارزون هستن ولی در عین حال بهترین محصو بازار هستن برای آموزش کافی و عالی هستن.

f.ahmadi77
02-09-2015, 17:17
برای زیست شناسی کتاب های گاج رو برای تست زنی استفاده کن. اگه در گیاهی مشکل داشتی زیست گیاهی مهروماه و اگه درژنتیک مشکل داشتی ژنتیک تخته سیاه رو تهیه کن.
سیدی هم خواستی به هیچ وجه سراغ سیدی های چندصد هزار تومنی نرو. سی دی های استاد کرامت موسسه رهپویان یلی ارزون هستن ولی در عین حال بهترین محصو بازار هستن برای آموزش کافی و عالی هستن.

خيلي ممنون...

راستي .سي دي هاي مهر و ماه رو كه گفته بوديد هم پيدا نكردم (انيميشن). اصلا توي سايت سي دي نبود...

كتاب هاي ديگه مهر و ماه چطورن ؟؟؟؟

f.ahmadi77
02-09-2015, 17:32

ببخشيد .براي سي دي هاي رهپويان، توي سايتشبراي همه سي دي ها از زيست 1 تا پيش نوشته براي مقطع پيش دانشگاهي ...

يعني جمع بنديه ؟ يا آموزش مفهومي ؟؟؟؟

Alireza SM
06-09-2015, 12:48
ببخشيد .براي سي دي هاي رهپويان، توي سايتشبراي همه سي دي ها از زيست 1 تا پيش نوشته براي مقطع پيش دانشگاهي ...

يعني جمع بنديه ؟ يا آموزش مفهومي ؟؟؟؟

جمه بندی رو بعد عید بزارین جدیدش بیاد بگیرین فعلا آموزش جامع سبز رنگ رو بگیرین. آموز مفهومیش خوب نیست

iranch
14-09-2015, 01:40
دروود
من چند سال از دبیرستانم گذشته و دانشگاه هستم
منتها پایه ریاضی ام ضعیف هست.نیاز پیدا کردم که کتاب کمک اموزشی دوران دبیرستان مثل دوم یا سوم و پیش رشته ریاضی رو بخرم.
در کتاب های اموزشی (هدف تست زدن نیست) هدف مفهوم و یادگیری خود درس باشد. کانون فرهنگی بهتر است یا گاج؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
14-09-2015, 18:36
سلام.

لطفا منابع کمک آموزش پیش دانشگاهی رشته تجربی رو معرفی کنید که سطحشون خوب باشه و جنبه کنکوری هم داشته باشن
ممنون

Alireza SM
17-09-2015, 14:59
دروود
من چند سال از دبیرستانم گذشته و دانشگاه هستم
منتها پایه ریاضی ام ضعیف هست.نیاز پیدا کردم که کتاب کمک اموزشی دوران دبیرستان مثل دوم یا سوم و پیش رشته ریاضی رو بخرم.
در کتاب های اموزشی (هدف تست زدن نیست) هدف مفهوم و یادگیری خود درس باشد. کانون فرهنگی بهتر است یا گاج؟

کانون کتابهاش به هیچ دردی نمیخورن و اکثر کتابهاش دیگه کم چاپ میشن.
گاج هم بیشتر کتابهای تستش خوبن.
برای آموزش مفهومی دروس تخصصی کتابهای مبتکران و فار خوب هستن البته فار سطحش بالاست. خود آموز های ژرف اندیشان هم خوبن.

سلام.

لطفا منابع کمک آموزش پیش دانشگاهی رشته تجربی رو معرفی کنید که سطحشون خوب باشه و جنبه کنکوری هم داشته باشن
ممنون

چه درسی ؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
17-09-2015, 16:00
برای آموزش مفهومی دروس تخصصی کتابهای مبتکران و فار خوب هستن البته فار سطحش بالاست. خود آموز های ژرف اندیشان هم خوبن.

چه درسی ؟

همه دروس از جمله فیزیک و شیمی و زیست

Alireza SM
17-09-2015, 21:20
همه دروس از جمله فیزیک و شیمی و زیست

زیست جامع گاج برای کنکور عالیه.
فیزیک هم گاج خاکستری.
ریاضی هم خیلی سبز سطحش بالاست و گاج و مهروماه کمی پایینترن ولی برای موفقیت کافین.
شیمی هم فقط مبتکران
دینی هم گاج نقره ای یا دینی انتشارات سفیرخرد ( همون دینی سابق الگو هست)
ادبیات هم اگه مبحثیمیخونی کتابهای الگو اگه یه ادبیات جامع میخوای خیلی سبز
عربی هم جامع خیلی سبز غزال موسوی
زبان هم مبتکران دکترانار شهابی

iranch
21-09-2015, 11:05

دروود
راستش ژرف اندیشان رو چند سال پیش خریده بودم و به نظرم خوب اومده بود. مجددا همین ژرف اندیشان خریدم :n16:

mohsen0000000000
25-09-2015, 06:25
سلام
برای اموزش ترکیبات کتاب علیپور بهتره یا رالف گریمالدی؟
هر دو تاش 4 جلدی هست

mohsen0000000000
25-09-2015, 06:27
سلام
برای اموزش ترکیبات کتاب علیپور بهتره یا ریاضیات گسسته و ترکیبیاتی رالف گریمالدی؟
هر دو تاش 4 جلدی هست.

Mohamad Erfan
30-10-2015, 14:54
سلام
سال سوم دبیرستان هستم
میخواستم بدونم برای حسابا چه کتاب کمک اموزشی خوبه؟ نظرتون درمورده خیلی سبزش چیه؟
برای دینی هم بین گاج و خیلی سبز گیر کردم... خیلی سبز خیلی زبون روون و دلنشین و قابل فهم تری داره بنظر خودم...
برای فیزیک هم فیزیک پایه گاج رو دارم اما اگه بخوام مفهوم هارو بیشتر یادبگیرم همین خوبه یا کتابه دیگه هم بخرم؟ یکی برای مفهومی نشرالگو معرفی کرد

Alireza SM
30-10-2015, 17:42
سلام سال سوم دبیرستان هستم میخواستم بدونم برای حسابا چه کتاب کمک اموزشی خوبه؟ نظرتون درمورده خیلی سبزش چیه؟ برای دینی هم بین گاج و خیلی سبز گیر کردم... خیلی سبز خیلی زبون روون و دلنشین و قابل فهم تری داره بنظر خودم... برای فیزیک هم فیزیک پایه گاج رو دارم اما اگه بخوام مفهوم هارو بیشتر یادبگیرم همین خوبه یا کتابه دیگه هم بخرم؟ یکی برای مفهومی نشرالگو معرفی کرد حسابان نشر الگو عالیه. دینی کتاب لازم ندارعدکتاب جامع گاج رو بگیر. گاج برای فیزیک کافیه ولی اگه آموزش مفهومی عمیق لازم داری کتاب مبتکران (محمودزاده) مناسبه.

Mohamad Erfan
30-10-2015, 19:25
حسابان نشر الگو عالیه. دینی کتاب لازم ندارعدکتاب جامع گاج رو بگیر. گاج برای فیزیک کافیه ولی اگه آموزش مفهومی عمیق لازم داری کتاب مبتکران (محمودزاده) مناسبه.

شما از کجا تشخیص میدید که کدوم بهتره ؟ منظورم اینکه منبعتون چیه؟
درمورد کتاب خوشخوان برای حسابان چی میدونید؟

After4Ever
06-11-2015, 16:36
فیزیک نشرالگو بهترینه

pro_translator
06-11-2015, 21:26
دوستان کسی از کتاب‌های مهر و ماه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کرده؟ کتاب‌های رشته‌ی تجربیش چطورن؟

ممنون...

:n16:

A/|\IR
07-11-2015, 18:21
دوستان کسی از کتاب‌های مهر و ماه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کرده؟ کتاب‌های رشته‌ی تجربیش چطورن؟

ممنون...

چه درسی؟
معمولا انتشارات دیگه تو هر درسی بهتر از مهر ماه هستن
ریاضی جامع ـش قابل قبوله فقط.

Alireza SM
07-11-2015, 20:28
دوستان کسی از کتاب‌های مهر و ماه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کرده؟ کتاب‌های رشته‌ی تجربیش چطورن؟ ممنون... :n16: کتاباش خیلی بد نیستن ولی کتابهای بهتر از مهروماه برای رشته تجربی هست. برای چه درسی نیازتون هست شما ؟

pro_translator
11-11-2015, 22:58
برای همه‌ی درس‌ها یه جورهایی... جامع کنکور باشه فقط...

زیست‌شناسی/زمین‌شناسی/ریاضی/فیزیک/شیمی | ادبیات/عربی/دین و زندگی/انگلیسی

ممنون ممنون...

mohsen0000000000
12-11-2015, 06:49
سلام
برای اموزش ترکیبات کتاب علیپور بهتره یا ریاضیات گسسته و ترکیبیاتی رالف گریمالدی؟
هر دو تاش 4 جلدی هست.

Alireza SM
13-11-2015, 11:03
برای همه‌ی درس‌ها یه جورهایی... جامع کنکور باشه فقط... زیست‌شناسی/زمین‌شناسی/ریاضی/فیزیک/شیمی | ادبیات/عربی/دین و زندگی/انگلیسی ممنون ممنون... :n16: زیست جامع گاج فقط ( مگر اینکه نشرالگو خریده باشی قبلا) زمین شناسی هم جمع بندی دریافت کافیه ریاضی جامع خیلی سبز یا جامع مهروماه شیمی جامع گاج یا سال به سال های مبتکران ادبیات جامع خیلی سبز یا موضوعی گاج دینی فقط جامع گاج+پاسخ تشریحی زبان انگلیسی مبتکران انار شهابی

Alireza SM
07-12-2015, 12:18
بچه ها کتاب ریاضی تجربی آی کیو گاج که جدید اومده عالی هست. ازش غافل نباشین اگه خیلی سبز رو تموم کردین و برای تمرین بیشتر میخواین وقت بزارین حتما ازش استفاده کنین.

pcrunner
25-12-2015, 00:58
سلام دوستان گرامی.
من پیش علوم انسانی دارم و میخوام کنکور تجربی شرکت کنم. لطفا راهنماییم کنید و بگید منی که کلاس نمیرم ،منابع و کتابهایی هست که دروس رو یاد بگیرم؟ البته پیش مشاور تحصیلی هم رفتم که دروس رو چه جوری بخونم و برنامه ریزی کنم.
واقعا احتیاج دارم راهنماییتون رو.
سپاس

pcrunner
25-12-2015, 01:03
سلام دوستان گرامی.
من پیش علوم انسانی دارم و میخوام کنکور تجربی شرکت کنم. لطفا راهنماییم کنید و بگید منی که کلاس نمیرم ،منابع و کتابهایی هست که دروس رو یاد بگیرم؟ البته پیش مشاور تحصیلی هم رفتم که دروس رو چه جوری بخونم و برنامه ریزی کنم.
واقعا احتیاج دارم راهنماییتون رو.
سپاس

amirpoorfaraj
05-01-2016, 13:09
چطور میشه اینارو دان کرد ؟؟؟

m-asadabadi
26-07-2016, 21:52
فیزیک نشرالگو بهترینه

حسابان نشر الگو عالیه. دینی کتاب لازم ندارعدکتاب جامع گاج رو بگیر. گاج برای فیزیک کافیه ولی اگه آموزش مفهومی عمیق لازم داری کتاب مبتکران (محمودزاده) مناسبه.

واقعا کتابای الگو حرف ندارند
روی سایتشون زدن که بالاخره بعد از مدتها کتاب دینی الگو هم تو این هفته چاپ میشه .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

daren
02-08-2016, 10:39
سلام برای کسی که بعد مدتها میخواد دوباره کنکور بده و چیز زیادی یادش نمونده چه کتابهایی رو پیشنهاد میکنید که هم توش خوب درس داده باشه و هم برای تست زنی خوب باشه؟ رشته اش هم تجربیه.:n26:

daren
06-08-2016, 10:46
سلام برای کسی که بعد مدتها میخواد دوباره کنکور بده و چیز زیادی یادش نمونده چه کتابهایی رو پیشنهاد میکنید که هم توش خوب درس داده باشه و هم برای تست زنی خوب باشه؟ رشته اش هم تجربیه.:n26:

بچه ها ممنون میشم جواب بدید. نشر الگو برای زیست خوبه؟ صفحاتو میخوندم کسی معرفی نکرده بود به اون صورت ولی اکثرا خریدن. شما چی پیشنهاد میکنید؟

Alireza SM
06-08-2016, 11:37
بچه ها ممنون میشم جواب بدید. نشر الگو برای زیست خوبه؟ صفحاتو میخوندم کسی معرفی نکرده بود به اون صورت ولی اکثرا خریدن. شما چی پیشنهاد میکنید؟

نشرالگو متاسفانه غلط هاش زیاده و خیلی چیزها رو هم از خودش درآورده و برخلاف کتاب گفته برای کنکور 94 جواب داده بود ولی در کنککور 95 معمولا ناراضی بودن ازش. ( داوطلبانی که زیست رو جدی و دقیق کار کردن منظورمه)

همون گاج رو کار کنین و تمرکز اصلیتونم روی کتاب درسی مخصوصا مقایسه جملات باهم باشه بهتره.

بقیه درس ها هم هرچی خواستین اینجا بپرسین

daren
07-08-2016, 07:35
نشرالگو متاسفانه غلط هاش زیاده و خیلی چیزها رو هم از خودش درآورده و برخلاف کتاب گفته برای کنکور 94 جواب داده بود ولی در کنککور 95 معمولا ناراضی بودن ازش. ( داوطلبانی که زیست رو جدی و دقیق کار کردن منظورمه)

همون گاج رو کار کنین و تمرکز اصلیتونم روی کتاب درسی مخصوصا مقایسه جملات باهم باشه بهتره.

بقیه درس ها هم هرچی خواستین اینجا بپرسین

دین و زندگی و عربی رو هم میشه معرفی کنید چه کتابی خوبه؟ دین و زندگی اصلا ازش چیزی نمیدونم. عربی هم یادم رفته. دین و زندگی رو کتابو درسی رو میشه خوند ببینی چی هست اصلا ولی برای آشنا شدن با تستهاش یه کتاب خوب لازم دارم که هم تست داشته باشه هم درسنامه خوب. برای عربی چی؟ هیچی از قواعد یادم نیست. چه کتابی رو راهنمایی میکنید که قواعد رو خیلی خوب درس داده باشه. گاجو دیدم درس نامه اش برای کسایی خوبه که بلدن یاداوری میخوان ولی برای من توضیح بیشتر لازمه.

بغیر از عربی و دین و زندگی کلا برای تمامی دروس کتابهایی رو معرفی میکنید که درسنامه های قوی داشته باشن و در کنارشون تست هم باشه.

Alireza SM
07-08-2016, 11:30
دین و زندگی و عربی رو هم میشه معرفی کنید چه کتابی خوبه؟ دین و زندگی اصلا ازش چیزی نمیدونم. عربی هم یادم رفته. دین و زندگی رو کتابو درسی رو میشه خوند ببینی چی هست اصلا ولی برای آشنا شدن با تستهاش یه کتاب خوب لازم دارم که هم تست داشته باشه هم درسنامه خوب. برای عربی چی؟ هیچی از قواعد یادم نیست. چه کتابی رو راهنمایی میکنید که قواعد رو خیلی خوب درس داده باشه. گاجو دیدم درس نامه اش برای کسایی خوبه که بلدن یاداوری میخوان ولی برای من توضیح بیشتر لازمه.

بغیر از عربی و دین و زندگی کلا برای تمامی دروس کتابهایی رو معرفی میکنید که درسنامه های قوی داشته باشن و در کنارشون تست هم باشه.

دین و زندگی جامع گاج به همراه پاسخنامه خوبه. عربی هم جامع خیلی سبز. اگه دینی گاج گرفتی کتاب درسی نیاز نیست چون تمام کتاب درسی در گاج هست.

عربی یکم سخته بعضی ها نیاز دارن سال به سال بخونن بعضی ها لازمه مبحثی بخونن ولی اگه زیاد وسواس نداشته باشی همون خیلی سبز(غزال موسوی) کارت رو راه میندازه.

ریاضی تجربی مهروماه جامع - فیزیک گاج میکروطبقه بندی - شیمی جامع گاج (اگه سخت ترش رو بخوای مبتکران) - زیست جامع گاج. زیست رو نمیشه درسنامه گرفت چون درسنامه ها برای کنکور مناسب نیستن بهتره کتاب درسی+کتاب تست کار کنی

Behzadwolfbane
21-08-2016, 21:45
سلام.
میخواستم دوستان منو درباره درس شیمی راهنمایی کنند....
من تو این درس صفر کیلومترم و هیچی بلد نیستم...میخواستم ببینمdvdآموزشی خوبه تهیه کنم؟اگر خوبه ماله چه کسی و از چه موسسه ای؟
یا کتاب کمک درسی؟

ممنون

hamid3369
22-08-2016, 17:19
کنکور اسان است خیلی خوبه من که رشته تجربی و ریاضی نبود بازم ازش خیلی یاد گرفتم و کتاب هم خیلی سبز میتونی تهیه کنی

goldokh
24-08-2016, 12:27
رهپویان دانش شنیدم دی وی دیهاش خوبن

Behzadwolfbane
24-08-2016, 16:44
داداش راستش نمیخوام از این موسسه تهیه کنم چیزی چون به نظرم یه جورایی دارن سرکیسه میکنن.

- - - Updated - - -

من بین ونوس و آفبا موندم.
کسی از این دو تهیه کرده که منو راهنمایی کنه؟/

vxp
24-08-2016, 17:31
والا من از چند تا معلم شنیدم می گن بدرد نمی خوره یکی از دوستامم می گفت می خیلی دی وی دی دارم حدود 8 و9 میلیون ولی بدرد نمی خوره.

KiarashMa
20-10-2016, 20:02
سلام
کتاب تست برای فیزیک پیش دانشگاهی کتاب جامع فیزیک پیش دانشگاهی الگو بهتره یا کتاب تستش ( خودم جزوه ندارم فقط کتاب درسی رو میخونم )
کتاب گاج نقره ای هم دارم تا حالا تستای اونو زدم. کلا برای فیزیک الگو بهتره یا گاج؟

Alireza SM
21-10-2016, 09:07
سلام.
میخواستم دوستان منو درباره درس شیمی راهنمایی کنند....
من تو این درس صفر کیلومترم و هیچی بلد نیستم...میخواستم ببینمdvdآموزشی خوبه تهیه کنم؟اگر خوبه ماله چه کسی و از چه موسسه ای؟
یا کتاب کمک درسی؟

ممنون

درسنامه های آموزشی کتاب مبتکران طوری نوشته شده که همه مشکلات افراد رو حل میکنه ولی اگه خیلی نیاز به دی وی دی دارین فقط دی وی دی های مهندس بازرگان (نویسنده مبتکران) رو تهیه کنین که هر 4تاش باهم میشه 30 تومن. سراغ این موسسه هایی که 2 میلیون تومن برای یه درس میگیرن و هیچی هم بهتون درس نمیدن نرین. کنکور آسان و رهپویان و ... هیچکدومشون شیمی خوب ندارن.

Alireza SM
21-10-2016, 09:09
سلام
کتاب تست برای فیزیک پیش دانشگاهی کتاب جامع فیزیک پیش دانشگاهی الگو بهتره یا کتاب تستش ( خودم جزوه ندارم فقط کتاب درسی رو میخونم )
کتاب گاج نقره ای هم دارم تا حالا تستای اونو زدم. کلا برای فیزیک الگو بهتره یا گاج؟

گاج تست های تکراری و خیلی آسونش خیلی زیاده شاید بتونم ادعا کنم 50% این کتاب رو تست هایی تشکیل دادن که هرگز در کنکور مشابهشون طرح نمیشه حتی در امتحانات مدرسه هم همینطور. سعی کنین خیلی سبز بخونین برای فیزیک. اگه نشد همون گاج رو استفاده کنین منتها تست هایی که میبینین آسون هست رو بزارین کنار.

KiarashMa
21-10-2016, 17:52
گاج تست های تکراری و خیلی آسونش خیلی زیاده شاید بتونم ادعا کنم 50% این کتاب رو تست هایی تشکیل دادن که هرگز در کنکور مشابهشون طرح نمیشه حتی در امتحانات مدرسه هم همینطور. سعی کنین خیلی سبز بخونین برای فیزیک. اگه نشد همون گاج رو استفاده کنین منتها تست هایی که میبینین آسون هست رو بزارین کنار.

آخه مشاورم گفته الگو بگیر بعدا گیر میده :n02:
بین اون 2تا کتاب الگو کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

KiarashMa
24-10-2016, 20:00
آخه مشاورم گفته الگو بگیر بعدا گیر میده :n02:
بین اون 2تا کتاب الگو کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
دوستان کسی جواب نمیده؟

s@har
01-01-2017, 16:20
سلام . من دیپلم ریاضی دارم و عربی که تو رشته ریاضی خوندم یادم رفته ، میخوام پیش رو تغییر رشته بدم به انسانی ، داوطلب آزاد هستم و گویا نیاز نیس امتحان تغییر رشته بدم ، برای پاس کردن و یاد گرفتن درس عربی پیش ، چه مباحثی از پایه حتما لازم هستش که بخونم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین . مناسب ترین جایی که پیدا کردم برا مطرح کردنش اینجا بود :(

Iman-Emperatour
01-01-2017, 17:54
سلام خدمت همه
جزوه کاردانی نرم افزار برای یکی از اشناها میخوام...اگه کسی لینکی داره سایتی میشناسه لطفا معرفی کنه... بسیار ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ت.png

tohid_abi
09-01-2017, 12:35
سلام وقت بخیر راهنمایی میخواستم ارشد حقوق خصوصی سال 95 شرکت کردم سوالم اینه کتاب تستی هست با منابع امسال که پیام نور معرفی کرده که جامع و مفید باشه؟

zahra7777t
18-02-2017, 21:34
سلام
من دانشجوی ترم3 کاردانی نرم افزار دانشکده دولتی اهواز هستم .. میخوام از الان برای کنکور بخونم و حتما دانشگاه دولتی در بیام.. از کسایی که در این زمینه اطلاع دارن کمک کنن بگن چه کتابهایی برای کنکور کارشناسی ناپیوسنه خوبه؟و چه پیشنهادهایی میتونید در این زمینه بدید؟انتخاب دانشگاه و این چیزا..

zahra7777t
18-02-2017, 21:47
سلام
من دانشجوی ترم3 کاردانی نرم افزار دانشکده دولتی اهواز هستم .. میخوام از الان برای کنکور بخونم و حتما دانشگاه دولتی در بیام.. از کسایی که در این زمینه اطلاع دارن کمک کنن بگن چه کتابهایی برای کنکور کارشناسی ناپیوسنه خوبه؟و چه پیشنهادهایی میتونید در این زمینه بدید؟انتخاب دانشگاه و این چیزا..

Alireza SM
02-03-2017, 17:41
سلام . من دیپلم ریاضی دارم و عربی که تو رشته ریاضی خوندم یادم رفته ، میخوام پیش رو تغییر رشته بدم به انسانی ، داوطلب آزاد هستم و گویا نیاز نیس امتحان تغییر رشته بدم ، برای پاس کردن و یاد گرفتن درس عربی پیش ، چه مباحثی از پایه حتما لازم هستش که بخونم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین . مناسب ترین جایی که پیدا کردم برا مطرح کردنش اینجا بود :(

من پیشنهاد میکنم کتاب عربی به زبان ساده مبتکران رو از اول تا آخرش بخونین البته وارد قسمت های سخت مثل اعلال و ... نشین

nima100999
13-05-2017, 19:07
سلام
ببخشید دوستان اگه ممکنه بهترین دی وی دی های آموزشی برای رشته تجربی در درس ها زیست شیمی فیزیک و ریاضی و عربی رو بگید.:n35::n35::n12::n13:

Alireza SM
19-06-2017, 10:44
سلام
ببخشید دوستان اگه ممکنه بهترین دی وی دی های آموزشی برای رشته تجربی در درس ها زیست شیمی فیزیک و ریاضی و عربی رو بگید.:n35::n35::n12::n13:

زیست شناسی آقای کرامت و شیمی آقای بازرگانی خوبن.

hraissi
12-10-2017, 20:20
با سلام
لطفا بهترین کتاب که شامل سر فصل های مجموعه ها، عبارات و اتحاد های جبری، معادلات و نا معادلات،دستگاه مختصات قائم و معادله خط و لگاریتم و معادلات لگاریتمی باشه، به زبان خیلی ساده در حد داشگاه آزاد معرفی کنید ممنونم
تو انقلاب هم پیدا بشه

Alireza SM
13-10-2017, 18:12
سلام. فکر میکنم کتاب ریاضی مقدماتی استاد کرایه چیان این ویژگی رو داره

fji
14-07-2018, 09:35
سلام
دوستان کمک آموزشی پایه دهم تجربی برای شیمی ریاضی و فیزیک چی توصیه میکنید؟

farshidshd
17-07-2018, 08:57
سلام

سلام

در مورد درس ریاضی پایه دهم کتاب های میکرو گاج ، خیلی سبز و مهر و ماه کتاب های خوبی هم از لحاظ درسنامه ای و هم از لحاظ تستی می باشد که میتوانید تهیه کنید.
در بین کتاب های کمک درسی منتشر شده برای فیزیک سال دهم رشته ی تجربی می توان به میکرو گاج ، خیلی سبز و نشر الگو اشاره داشت که هم درسنامه مناسب و تست های منطبق با سوالات کنکور سراسری را دارند.
در مورد انتخاب بهترین منبع و کتاب کمک درسی برای مطالعه شیمی سال دهم میتوان به میکرو گاج ، خیلی سبز و نشرالگو اشاره داشت . کتاب شیمی دهم خیلی سبز شامل درسنامه ، تست و نکته و تست می باشد. کتاب شیمی دهم نشر الگو پوشش تمام نکات فصل‌های کتاب درسی با استفاده از سؤالات تألیفی ،درس‌نامه‌های کامل ،به همراه توضیحات جامع، برای فهم بهتر کتاب درسی ، سوالات ترکیبی از فصل ها ، طرح سؤال‌های شمارشی که سبکی جدید از سؤالات کنکور سراسری می باشد . کتاب میکرو گاج دارای درسنامه های کنکوری و تست های تالیفی و سراسری می باشد که جزء انتخاب های مناسب برای مطالعه شیمی دهم است .

ali_phd71
19-07-2018, 19:44
با سلام خدمت دوستان
یه کتاب اموزش کامل ویندوز 7 از پایه میخوام برای کسی که اصلا تا الان با ویندوز کار نکرده
به زبان ساده همراه با تصویر باشه خیلی عالیه

کتابی برای خریدن میخوام از این نسخه های pdf مد نظر نیست

با تشکر از دوستان:n12::n12:

ali_phd71
24-07-2018, 12:20
با سلام خدمت دوستان
یه کتاب اموزش کامل ویندوز 7 از پایه میخوام برای کسی که اصلا تا الان با ویندوز کار نکرده

لطفاً راهنمایی کنید ❤️ ❤️

radarz
24-07-2018, 19:19
سلام

کتاب های از سیر تا پیاز گاج

zeynab-sh
01-09-2018, 13:25
سلام برای درس «تجزیه و تحلیل سیستم ها» دوره کاردانی رشته کامپیوتر چه کتابی رو پیشنهاد میکنید؟ جزوه ای در این زمینه کسی داره؟

farshidshd
07-10-2018, 22:00
با سلام خدمت دوستان

کتاب زیاد هست
کتاب آقای آرمین ایمانی
از کتابهای آقای جعفرنژاد قمی
کتابهای تالیف گاج

farshidshd
07-10-2018, 22:08
سلام برای درس «تجزیه و تحلیل سیستم ها» دوره کاردانی رشته کامپیوتر چه کتابی رو پیشنهاد میکنید؟ جزوه ای در این زمینه کسی داره؟

سلام

طراحی و تجزیه و تحلیل سیستم با رویکرد علمی و کاربردی( شناخت سیستم ): ویژه دانشجویان کاردانی به کارشناسی .../ مولف سعید لطف‌الله‌زاده.

farhadie
06-05-2020, 18:31
سلام از نظر من اون مبحث هایی که نمفهمید تو اینترنت سرچ کنبد مقاله هایی که هست بخونبد از رتبه 1 تا 3 پیشنهادی گوگل چون اون ها مورد اقبال اکثر بچه ها قرارگرفته.
مقالات زبان اصلی خیلی خوبه اگه بخونید.
من خودم سایت ریاضیکا میخونم. خیلی خوب نیست ولی جالبه.
سایت mat is fun سایت غول خارجیه عااااااااالیه اون زبون اصلیه ولی قابل فهمه.

1serendipity
24-12-2022, 01:22
یادش بخیر:sad: