PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46

minaaghili
30-07-2013, 18:40
سلام دوستان
این جزوه درس ریاضی معلم ماست
ازش رضایت گرفتم و براتون گذاشتم
انصافا کامل و عالیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایشالا به درد تون بخوره
التماس دعا

A.M.D.D.E.V.I.L
31-07-2013, 00:40
سلام دوستان ، نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی به هر حال می پرسم

کسی کتاب آنالیز موسیقی شنکر نوشته ی آلن کلی تون رو داره؟ البته فکر نکنم فارسیش موجود باشه

من دنبال انگلیسیش گشتم چیزی پیدا نکردم

خواهشا شما هم کمک بکنید

اسم کتاب

analysis of tonal music a schenkerian approach

نویسنده

allen clayton

mehdi_pro2
31-07-2013, 08:19
برای | زیست | و | فیزیک | پیش دانشگاهی چی بگیرم؟ درسنامه می خوام.

Alireza SM
31-07-2013, 10:11

خيلي سبز درسنامه خوبي داره براي فيزيك درسنامه هاش هم كامل هست ولي تستاش سخت و بعضا فراتر از كنكورن.
براي زيست هم خيلي سبز درسنامه نداره گاج درسنامه هاي كامل داره تخته سياه هم كه پيش 1 داره؛ يه درسنامه هاي كوچيكي داره براي پيش 1 . به جز اينا كتاب درست حسابي درسنامه دار نداريم. البته فار هم زيست شناسي داره ولي اصلا جالب نيست توصيه ميكنم اصلا نخونيش.
زياد رو درسنامه حساس نباش اگ چيزي رو متوجه نشده باشي از روي پاسخ هاي تشريحي تست ها متوجه ميشي ديگه.

mehdi_pro2
31-07-2013, 17:40
خيلي سبز درسنامه خوبي داره براي فيزيك درسنامه هاش هم كامل هست ولي تستاش سخت و بعضا فراتر از كنكورن.
براي زيست هم خيلي سبز درسنامه نداره گاج درسنامه هاي كامل داره تخته سياه هم كه پيش 1 داره؛ يه درسنامه هاي كوچيكي داره براي پيش 1 . به جز اينا كتاب درست حسابي درسنامه دار نداريم. البته فار هم زيست شناسي داره ولي اصلا جالب نيست توصيه ميكنم اصلا نخونيش.
زياد رو درسنامه حساس نباش اگ چيزي رو متوجه نشده باشي از روي پاسخ هاي تشريحي تست ها متوجه ميشي ديگه.

مرسی. :)

راستش خیلی سبز هم زیاد تو دلم نیست. بهم گفته بودن زیستش خوبه ولی مثل اینکه درسنامه نداره.

فیزیک هم که می خوام گاج بگیرم.

از این 2 تا کدومشو انتخاب کنم؟ فرقشون چیه؟

1 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی زیست گاج هم منظورتون این هستش دیگه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چقدرم ارزونه! بهش میاد یکم قدیمی باشه چون کتاب های جدید گاج مثل اون فیزیکه گرون و جلدشون فرق کرده.

~~~

یه چیز دیگه! من می خوام آموزش شیمی مبتکران رو بگیرم. همه می گن خیلی خوبه.

ولی گاج هم 2 تا کتاب خوب زده بیرون. الان دو دل شدم که کدوم رو بگیرم!

این 2 تا کتاب شیمی گاج هستش

1: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظرت چطوره؟

m.prodigy
31-07-2013, 19:02
راستش خیلی سبز هم زیاد تو دلم نیست. بهم گفته بودن زیستش خوبه ولی مثل اینکه درسنامه نداره.

به نظر من که اشتباه محضه ؛اگه برای زیست وقتت رو با خوندن درس نامه هدر بدی.با اینکار انرزی دوچندان مصرف میکنی و نتیجه خیلی عوض نمیشه.مخصوصا واسه سوم و پیش.سال دوم کتابش کمی پیچیده است واسه همین علاوه بر متن کتاب درس نامه های خیلی سبز عالی ان!ما پیش و سوم کتاب و تست/

زیست فقط کتاب!!!!

یه چیز دیگه! من می خوام آموزش شیمی مبتکران رو بگیرم. همه می گن خیلی خوبه.

ولی گاج هم 2 تا کتاب خوب زده بیرون. الان دو دل شدم که کدوم رو بگیرم!

شیمی مبتکران خوبه.همه مقاطع(مخصوصا درسنامه هاش..من از سوالهاش زیاد خوشم نمیومد چون زیادی حفظی و جا خالی بودن)....خیلی سبز هم شیمی پیشش رو من خوندم خیلی خوب بود

esilovexp
31-07-2013, 20:22

سلام عزیز
یه لحظه گذر ما این جا افتاد دلم نیومد حداقل جواب این یه سوال شما را ندم !!!
حال این جواب مستر علیرضا، دوست خوبمون هم قابل احترامه، ولی با این حال یکی دو نکته از این زیست میگم خود شما بهتر متوجه میشی چه کتابی واست بهتره ::
1. در زیست، بیش از اونی که کتاب مهم باشه، روش مطالعه ات مهمه ::: در زیست هم مهم ترین اصل مطالعه ::تکرار، مرور، تست، تمرین، تکرار، تکرار تکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرار
::: یعنی حقیقتا زیست زیاد تکرار میخواد ::: و در زیست تکرار تنها به معنی این نیست که هی مدام بخونی که « قارچ ها دارای میتوز هسته ای می باشند » بلکه باید بهونه های مختلف واسه ی مرور و تکرار داشته باشی ::: از خوندن کتاب درسی به انواع مختلف گرفته، تا تست زدن های متنوع و یادداشت برداری ها مکرر و مرور های پی در پی :::: یعنی خودت باید کمی خلاقیت به خرج بدی و دنبال یه راهکار جدید واسه ی این جور ترکیب مطالعاتی واسه مرورات باشی
2. حال اینکه زیست پیش 1 چی بخونی بستگی به خودت داره که با چه جور کتابی حال کنی و حداقل از بین این سه کتاب خیلی سبز! و سری 8000 تست گاج و فار هر کدوم را پیش بری، میتونه به نتیجه ای که میخوای برسی ::: ولی از آنجایی که من هرسه کتاب را خوندم واست میگم دیگه انتخاب با خودت :: این کتاب پیش خیلی سبز!، خوب هستش ولی به خوبی کتاب زیست 1 ش نیست، یعنی اون تسلط و اشراف بر مطالب به خوبی لحاظ نشده، و با توجه به خاص بودن اون مطالب تکامل و ژنتیک جمعیت، این روند تست زنی و درسنامه هاش حداقل واسه ی من یکی رضایت بخش نبوده، و کمی توی طرح تستاش بیش از آنکه در تفهیم مطالب اساسی تاکید داشته باشه، سریع وارد مباحث محاسباتی شده و اون جور که باید ارتباط دقیق بین مفاهیم مهم تکامل را لحاظ نکرده، جوری که شاید به نظرت مطالب کم ارزش بیان ::::::: این کتاب سری 8000 تست گاج هم واقعا کتاب خوبی هستش، به باحالی و خوشمزگی این کتابای خیلی سبز! نیست ولی بعدها که بیشتر توی زیست پیش بری و کار واست جدی تر بشن می بینی که اصل یادگیری مطلب هستش و این کتاب هم به خوبی جوابگوی نیاز شما هست :::: ولی کتاب زیست پیش 1 فار، که این دوستمون علیرضا عزیز، کمی نسبت بهش کم لطفی داشتن :::: این کتاب از جمله تک کتابای زیست بازار هستش که به سبک و روش متفاوت به ارائه و آموزش زیست پرداخته است :: روند آموزش کتاب بیش از آنکه همانند سایر کتاب ها بر اساس تست و درسنامه های کادری باشد، به شکل شیک و تمیز و به همراه حفظ و رعایت با حضور ذهن همه جانبه به تفهیم دقیق مطالب پرداخته است و هرچند حاشیه پردازی های کتاب به نظر زیاد میاد ولی بعدها که در مقایسه با اون تکرار کردن مرورت به ساختار کتاب نگاه می کنی که ذهن شما را به چالش می کشونه و باعث میشه تحلیل های دقیق تری از مباحث زیستی ارائه بدی، یه حس خوب بهت میده که این روش هم بپذیری و همچنان تا آخر باهاش پیش بری :: هرچند که کتاب پرحجم و سنگین هستش، و مطالعه اش صبر و حوصله ی زیادی میخواد، ولی بر اساس تجربه شخصی خودم، از کتاب راضیم و حتی به نظر من بهترین کتابی زیستی که خوندم، همین زیست فار هستش !!!
یا حق !!

Alireza SM
01-08-2013, 09:41
مرسی. :) راستش خیلی سبز هم زیاد تو دلم نیست. بهم گفته بودن زیستش خوبه ولی مثل اینکه درسنامه نداره. فیزیک هم که می خوام گاج بگیرم. از این 2 تا کدومشو انتخاب کنم؟ فرقشون چیه؟ 1 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی زیست گاج هم منظورتون این هستش دیگه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چقدرم ارزونه! بهش میاد یکم قدیمی باشه چون کتاب های جدید گاج مثل اون فیزیکه گرون و جلدشون فرق کرده. ~~~ یه چیز دیگه! من می خوام آموزش شیمی مبتکران رو بگیرم. همه می گن خیلی خوبه. ولی گاج هم 2 تا کتاب خوب زده بیرون. الان دو دل شدم که کدوم رو بگیرم! این 2 تا کتاب شیمی گاج هستش 1: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بنظرت چطوره؟ اون كتاب مشكي رنگ اسمش كتاب پرسمان هست براي سوالات امتحان تشريحي درست شده يه چيزي تو مايه هاي كتاب گلواژه هست. شما بايد كتاب هاي زيست شناسي پيش 1 و پيش 2 از مجموعه كتاب هاي 8000 تست رو تهيه كنين. شيمي هم گاج نگير به نظر براي پيش 1 خيلي سبز و براي پيش 2 مبتكران تهيه كني بهتره.

alicpu
01-08-2013, 10:09
دوستان کنکور دادیم و اون چیزی که مد نظرمان بود نشد .
می خواهم برای سال دیگر بخوانم .
رشته ام ریاضی هست .
حالا کتاب های خوب و عالی در زمینه ریاضی که خودش شامل نه کتاب هست و فیزیک و شیمی بگویید برم بخرم

mamadafjar
01-08-2013, 17:47
مگه درصدات چند شدن

personal
01-08-2013, 20:08
سلام عزیز
یه لحظه گذر ما این جا افتاد دلم نیومد حداقل جواب این یه سوال شما را ندم !!!
حال این جواب مستر علیرضا، دوست خوبمون هم قابل احترامه، ولی با این حال یکی دو نکته از این زیست میگم خود شما بهتر متوجه میشی چه کتابی واست بهتره ::
1. در زیست، بیش از اونی که کتاب مهم باشه، روش مطالعه ات مهمه ::: در زیست هم مهم ترین اصل مطالعه ::تکرار، مرور، تست، تمرین، تکرار، تکرار تکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرار
::: یعنی حقیقتا زیست زیاد تکرار میخواد ::: و در زیست تکرار تنها به معنی این نیست که هی مدام بخونی که « قارچ ها دارای میتوز هسته ای می باشند » بلکه باید بهونه های مختلف واسه ی مرور و تکرار داشته باشی ::: از خوندن کتاب درسی به انواع مختلف گرفته، تا تست زدن های متنوع و یادداشت برداری ها مکرر و مرور های پی در پی :::: یعنی خودت باید کمی خلاقیت به خرج بدی و دنبال یه راهکار جدید واسه ی این جور ترکیب مطالعاتی واسه مرورات باشی
2. حال اینکه زیست پیش 1 چی بخونی بستگی به خودت داره که با چه جور کتابی حال کنی و حداقل از بین این سه کتاب خیلی سبز! و سری 8000 تست گاج و فار هر کدوم را پیش بری، میتونه به نتیجه ای که میخوای برسی ::: ولی از آنجایی که من هرسه کتاب را خوندم واست میگم دیگه انتخاب با خودت :: این کتاب پیش خیلی سبز!، خوب هستش ولی به خوبی کتاب زیست 1 ش نیست، یعنی اون تسلط و اشراف بر مطالب به خوبی لحاظ نشده، و با توجه به خاص بودن اون مطالب تکامل و ژنتیک جمعیت، این روند تست زنی و درسنامه هاش حداقل واسه ی من یکی رضایت بخش نبوده، و کمی توی طرح تستاش بیش از آنکه در تفهیم مطالب اساسی تاکید داشته باشه، سریع وارد مباحث محاسباتی شده و اون جور که باید ارتباط دقیق بین مفاهیم مهم تکامل را لحاظ نکرده، جوری که شاید به نظرت مطالب کم ارزش بیان ::::::: این کتاب سری 8000 تست گاج هم واقعا کتاب خوبی هستش، به باحالی و خوشمزگی این کتابای خیلی سبز! نیست ولی بعدها که بیشتر توی زیست پیش بری و کار واست جدی تر بشن می بینی که اصل یادگیری مطلب هستش و این کتاب هم به خوبی جوابگوی نیاز شما هست :::: ولی کتاب زیست پیش 1 فار، که این دوستمون علیرضا عزیز، کمی نسبت بهش کم لطفی داشتن :::: این کتاب از جمله تک کتابای زیست بازار هستش که به سبک و روش متفاوت به ارائه و آموزش زیست پرداخته است :: روند آموزش کتاب بیش از آنکه همانند سایر کتاب ها بر اساس تست و درسنامه های کادری باشد، به شکل شیک و تمیز و به همراه حفظ و رعایت با حضور ذهن همه جانبه به تفهیم دقیق مطالب پرداخته است و هرچند حاشیه پردازی های کتاب به نظر زیاد میاد ولی بعدها که در مقایسه با اون تکرار کردن مرورت به ساختار کتاب نگاه می کنی که ذهن شما را به چالش می کشونه و باعث میشه تحلیل های دقیق تری از مباحث زیستی ارائه بدی، یه حس خوب بهت میده که این روش هم بپذیری و همچنان تا آخر باهاش پیش بری :: هرچند که کتاب پرحجم و سنگین هستش، و مطالعه اش صبر و حوصله ی زیادی میخواد، ولی بر اساس تجربه شخصی خودم، از کتاب راضیم و حتی به نظر من بهترین کتابی زیستی که خوندم، همین زیست فار هستش !!!
یا حق !!

در تکمیل صحبتهای دوست عزیزم من خودم امسال کنکور دادم در سخت ترین کنکور زیست شناسی ممکن زیست رو 71 درصد زدم ... تکرار پر اهمیته اما برخلاف دروس دیگه که میگند باید به یه کتاب خوب اعتماد کنی تو زیست به تک کتاب اصلا اعتماد نکن چون هیچ کدوم به تنهایی کامل نیستند به عنوان مثال برا تصاویر یه کتاب بخون برا درسنامه یکی دیگه( البته در مقاطعی مانند سوم و پیش 2 که خیلی سبز درسنامه نداره ) و اصلا موافق نیستم که درسنامه خوندن وقت تلف کردنه نه اتفاقا خیلی مهمه خلاصه در زیست شناسی من گاهی میشد برا یه فصل 4 تا کتابو زیر ورو میکردم راضی بشم برم فصل بعد...

minaaghili
01-08-2013, 23:38
سلام دوستان
این جزوه درس ریاضی معلم ماست
ازش رضایت گرفتم و براتون گذاشتم
انصافا کامل و عالیه

ایشالا به درد تون بخوره
التماس دعا

mamadafjar
02-08-2013, 02:28
سلام میگم کتاب هندسه پایه انتشارات دریافت چطوره

alicpu
02-08-2013, 10:33
دوستان عزیز لطفا در مورد رشته ی ریاضی و فیزیک .
کتاب های تخصصی را معرفی بکنید
یعنی برای ریاضی که شامل نه تا کتاب هست . برای فیزیک که شامل چهار تا کتاب هست و برای شیمی که شامل سه تا کتاب هست .
منتظر جوابتان هستم.
بنده امسال کنکور دادم و رتبه ام اون چیزی را می خواستم نشد می خواهم سال بعد .
لطفا کتاب های را معرفی بکنید که هم اموزش و هم تست خوب داشته باشند با تشکر

Alireza SM
02-08-2013, 10:44
دوستان عزیز لطفا در مورد رشته ی ریاضی و فیزیک .
کتاب های تخصصی را معرفی بکنید
یعنی برای ریاضی که شامل نه تا کتاب هست . برای فیزیک که شامل چهار تا کتاب هست و برای شیمی که شامل سه تا کتاب هست .
منتظر جوابتان هستم.
بنده امسال کنکور دادم و رتبه ام اون چیزی را می خواستم نشد می خواهم سال بعد .
لطفا کتاب های را معرفی بکنید که هم اموزش و هم تست خوب داشته باشند با تشکر

شما پست هاي قبلي تاپيك رو يه نگاهي بندازين خوبه عيار كتاب ها مياد دستتون

alicpu
03-08-2013, 09:08
حالا شما معرفی بکنید
وقت واقعا ندارم که بخواهم پست ها را بخوانم شما انها را برای بنده کپی پیست بکنید با تشکر

mandegary
03-08-2013, 20:04
براي پيش 1 خيلي سبز و براي پيش 2 مبتكران تهيه كني بهتره.

ولی من برعکسشو شنیدم
یعنس برای پیش 1 مبتکران و برای پیش 2 خیلی سبز!!!!

mandegary
03-08-2013, 20:06
براي پيش 1 خيلي سبز و براي پيش 2 مبتكران تهيه كني بهتره.

ولی من برعکسشو شنیدم
یعنی برای پیش 1 مبتکران و برای پیش 2 خیلی سبز!!!!

lmohsen
03-08-2013, 21:57
سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید:
کتاب های شیمی برای کنکور 93 نسبت به کتاب های کنکور 92 فرق کرده؟
اگر فرق کرده کدوم کتاب ها و تغیرات در چه حدی بوده
میخوام بدونم میشه از کتاب های چاپ 91 استفاده کرد
سپاس

Alireza SM
03-08-2013, 22:16
ولی من برعکسشو شنیدم
یعنی برای پیش 1 مبتکران و برای پیش 2 خیلی سبز!!!!

اصلي ترين نقطه قوت كتاب هاي مبتكران همون شيمي پيش 2 هست مخصوصا الكتروشيمي !
پيش 1 مبتكران مسلئه ها و تست هاي تخيلي زياد داره محاسباتش هم مشابه كنكور نيست برخي تست هاش. پيش 1 خيلي سبز حجم مناسب با تست هاي مفهومي مناسب داره

mamadafjar
03-08-2013, 23:32
سالام بچه ها میخوام با رشته ریاضی کنکور تجربی شرکت کنم میشه راهنماییم کنید

farid0485
04-08-2013, 09:08

انگار میشه ولی ضریب تاثیر درس ها واسط یه ذره فرق داره...

باید تو سایت سنجش راجع بهش نوشته باشه...

Alireza SM
04-08-2013, 09:17

مشكل خاصي نداري لازم نيست هيچ كاري بكني با پيش رياضي ميتوني تجربي هم شركت كني مثل خودم.
فقط مغرور به اين نشو كه چون رياضي هستي پس رياضي و تجربيت از بقيه قويتره ! تجربي هايي كه پزشكي و دندانپزشكي قبول ميشن فيزيك و رياضيشون از دانش آموزاي رياضي كه رتبه بالاي 5000 ميارن ( يعني دانش آموزان متوسط به بالاي رشته رياضي )‌ به مراتب قوي تره . پس اهميت اين درس ها رو ناديده نگير. شايد جالب باشه كه اگه دوتا دانش آموز تجربي اين درصدها رو بيارن :

اولي :‌
شيمي :‌ 65
رياضي 55
فيزيك 55
زيست 85

دومي :
شيمي : 60
رياضي 80
فيزيك 80
زيست : 50

درسته كه الان دانش آموز اولي نمره هاي خام (‌درصدهاش ) خيلي بهتر از دانش آموز دومي هست ولي دانش آموز دومي 100% رتبه بهتري به دست مياره چون الان خيلي خيلي كم پيدا ميشن كه در رشته تجربي درس هاي فيزيك و رياضي رو 80 به بالا بزنن بنابراين كسي كه اينطور درصدهايي مياره توي ترازش خيلي تاثير بيشتري نسبت به 80زدن زيست شناسي ميزاره. الان اين دانش آموز دوم شايد تراز دروس رياضي و فيزيك كنكورش بالاي 9500 باشه !

alicpu
04-08-2013, 10:53
دوستان در مورد کتاب های شیمی .
شیمی دو و شیمی سه و شیمی پیش .
ایا این کتاب ها خوب هستند بخرم یا نه
شیمی دو گاج . شیمی سه خیلی سبز. شیمی پیش یک و دو گاج .
در مورد درس های هندسه یک و دو لطفا دوستان . کتاب های را معرفی بکنند که هم اموزش خوب و ساده و روان داشته باشند و هم تست های در سطح کنکور .

Alireza SM
04-08-2013, 10:58
دوستان در مورد کتاب های شیمی .
شیمی دو و شیمی سه و شیمی پیش .
ایا این کتاب ها خوب هستند بخرم یا نه
شیمی دو گاج . شیمی سه خیلی سبز. شیمی پیش یک و دو گاج .
در مورد درس های هندسه یک و دو لطفا دوستان . کتاب های را معرفی بکنند که هم اموزش خوب و ساده و روان داشته باشند و هم تست های در سطح کنکور .

براي شيمي 2 مبتكران يا تخته سياه بگير براي شيمي 3 هم اگه كنكوري هستي خيلي سبز و واسه پيش 1 خيلي سبز و واسه پيش 2 هم مبتكران بگير.

sibesorkh2008
04-08-2013, 12:32
یه سوال:
به نظرتون برای ریاضی پایه و حسابان کتاب ده استاد کافیه؟؟

ساش
04-08-2013, 17:23
سلام دوستان.برای درس ریاضی دوم و فیزیک دوم چه کتابی خوبه که در حد کنکور باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

mamadafjar
04-08-2013, 17:42
به نظر شما قلم چی بهتره یا گزینه 2

mamadafjar
04-08-2013, 17:44
مشكل خاصي نداري لازم نيست هيچ كاري بكني با پيش رياضي ميتوني تجربي هم شركت كني مثل خودم.
فقط مغرور به اين نشو كه چون رياضي هستي پس رياضي و تجربيت از بقيه قويتره ! تجربي هايي كه پزشكي و دندانپزشكي قبول ميشن فيزيك و رياضيشون از دانش آموزاي رياضي كه رتبه بالاي 5000 ميارن ( يعني دانش آموزان متوسط به بالاي رشته رياضي )‌ به مراتب قوي تره . پس اهميت اين درس ها رو ناديده نگير. شايد جالب باشه كه اگه دوتا دانش آموز تجربي اين درصدها رو بيارن :

اولي :‌
شيمي :‌ 65
رياضي 55
فيزيك 55
زيست 85

دومي :
شيمي : 60
رياضي 80
فيزيك 80
زيست : 50

درسته كه الان دانش آموز اولي نمره هاي خام (‌درصدهاش ) خيلي بهتر از دانش آموز دومي هست ولي دانش آموز دومي 100% رتبه بهتري به دست مياره چون الان خيلي خيلي كم پيدا ميشن كه در رشته تجربي درس هاي فيزيك و رياضي رو 80 به بالا بزنن بنابراين كسي كه اينطور درصدهايي مياره توي ترازش خيلي تاثير بيشتري نسبت به 80زدن زيست شناسي ميزاره. الان اين دانش آموز دوم شايد تراز دروس رياضي و فيزيك كنكورش بالاي 9500 باشه !
الان که میگی ریاضی پیش منظورت اینه که تغییر رشته بدم

ساش
04-08-2013, 17:59
بچه ها یکی لطفا جواب منو بده.فیزیک و ریاضی دوم تجربی چی خوبه؟

mamadafjar
04-08-2013, 18:03
بچه ها یکی لطفا جواب منو بده.فیزیک و ریاضی دوم تجربی چی خوبه؟

برا فیزیک ، فیزیک پایه گاج خوبه برا ریاضی اگه بتونی ریاضیات پایه کوله پشتی رو گیر بیاری عالیه

Mohammad Yek110
04-08-2013, 18:25
سلام
dvd آموزشی کدوم موسسه ها دارن برا دوم ریاضی؟
برای این دروس کدوما رو بگیرم؟(رشته ریاضی ، برای کنکور نمیخوام )
ریاضی 2
فیزیک 2
شیمی 2
هندسه 1

و اینکه کتابای میکروطبقه بندی گاج چجوری سبک آموزشیشون؟

ساش
04-08-2013, 18:28
مر30 دوست عزیز که جواب دادی.فقط ی سوال دیگه: این کتابای میکرو نقره ای گاج با سفید چه فرقی داره؟ بعدشم این ک اگه کوله پشتی ریاضی گیر نیاوردم چیکار کنم؟؟؟ (ممنون میشم اگه جواب بدین.

m-asadabadi
04-08-2013, 19:30
مر30 دوست عزیز که جواب دادی.فقط ی سوال دیگه: این کتابای میکرو نقره ای گاج با سفید چه فرقی داره؟ بعدشم این ک اگه کوله پشتی ریاضی گیر نیاوردم چیکار کنم؟؟؟ (ممنون میشم اگه جواب بدین.

جدیدا ویرایش جدید بعضی کتابای میکرو طبقه بندی رو با جلد نقره ای میزنه
فرق ساختاری و خاصی با کتابای سفید نداره

اگه ریاضی پایه کوله پشتی گیر نیووردی
ریاضی پایه تخته سیاه رو بگیر

m-asadabadi
04-08-2013, 19:56
سلام
ریاضی 2
فیزیک 2
شیمی 2
هندسه 1

من که غیر از شیمی بهمن بازرگانی و دیفرانسیل منتظری DVD بدرد بخور دیگه ای ندیدم

m-asadabadi
04-08-2013, 19:59
به نظر شما قلم چی بهتره یا گزینه 2

برای یک پشت کنکوری که سال قبل زیر 8-9هزار بوده رتبه اش گزینه دو بهتره
در غیر اینصورت قلمچی !

alicpu
04-08-2013, 20:16
دوستان این ها شدند کتاب ها نگاه کنید اگر خوب هستند بخرم و دیگر شروع بکنیم .
هندسه تحلیلی کتاب گاج شبز برای اموزش و حل مسائل و برای تست زدن هم کتاب خیلی سبز .
ریاضیات گسسته فار. امار مهر و ماه زرد رنگ . فیزیک پایه و پیش گاج طوسی .
شیمی دو مبتکران . شیمی سه خیلی سبز. شیمی پیش یک خیلی سبز و دومبتکران این را بگویید کدام بهتر هست .
دیفرانسیل گاج . دیفرانسیل و ریاضیات پایه . هم کتاب جمع بندی مهر و ماه
ادبیات هم کلک معلم . دینی . خیلی سبز . امسال خوندم عالی بود . عربی هم گاج سفید و زبان هم گاج
اگر دوستان این لیست را تایید می کنید و مشکلی نداره .
برم انها را اخرین ویرایشان را بخرم و شروع بکنم به امید خدا و بترکونم سال دیگر
متاسفانه امسال هم رتبه ی خوبی می اوردم . ولی بیش از چهار اتفاق بد و خوب برایم افتاد که کلا از مسیر درس دورم کرد. و شاید کلا در این یک سالی
وقت داشتم 20 روز درس خواندم
دوستان حداقل روزی 10 ساعت دیگه به نظرم خوبه برای شروع و بعد زیاد ترش می کنم .
بعد ثبت نام قلم چی . و بعدم ثبت نام سه تا کلاس کنکور درس های تخصصی
دیگه فکر بکنم این کامل درسته
در اخر نیز لطفا برای هندسه یک و دو نیز کتاب خوب برای کنکور معرفی بکنید

m-asadabadi
05-08-2013, 04:34
هندسه تحلیلی کتاب گاج شبز برای اموزش و حل مسائل و برای تست زدن هم کتاب خیلی سبز .
شیمی دو مبتکران . شیمی سه خیلی سبز. شیمی پیش یک خیلی سبز و دومبتکران این را بگویید کدام بهتر هست .
ادبیات هم کلک معلم . دینی . خیلی سبز . امسال خوندم عالی بود . عربی هم گاج سفید و زبان هم گاج
متاسفانه امسال هم رتبه ی خوبی می اوردم . ولی بیش از چهار اتفاق بد و خوب برایم افتاد که کلا از مسیر درس دورم کرد. و شاید کلا در این یک سالی

1) اگه اینها رو داری ، لازم نیست چیزی بخری
هم خوبن هم تغییر خاصی نکرده
فیزیک پیش چند تا مساله کوچیک حذف شده
دینی پیش هم یک تغییر خیلی جزئی داره

2) 10 ساعت برای شروع !!! و بعد زیادترش می کنی !؟
معلومه همون 20 روز هم درس نخوندی
بهتره با 3-4 ساعت شروع کنی و بعدش سعی کنی چند ماهی رو 6-7 ساعت ثابت نگه داری

m-asadabadi
05-08-2013, 04:48
سلام
ریاضی 2
فیزیک 2
شیمی 2
هندسه 1

من که غیر از شیمی بهمن بازرگانی و دیفرانسیل منتظری DVD بدرد بخور دیگه ای ندیدم

آهان یادم رفت بگم کتابای میکرو طبقه بندی کتاب تست با پاسخ تشریحی هست

که فقط خیلی ریز به ریز طبقه بندی شده

مثلا تست های حرکت شتابدار شتاب ثابت جدا ! تست حرکت شتابدار شتاب متغیر جدا !

که این طبقه بندی ریز این کتابا هم نقطه مثبت اش هست هم نقطه منفی !

ازین جهت که راحت تر یاد میگیری و مطالب دسته بندی میشه تو ذهنت خوبه

اما بده ازین جهت که خیلی جاها ممکنه خود این طبقه بندی باعث رسوندن جواب و یا راهنمایی به جواب بشه !

مثلا تستی که تو زیر طبقه بندی حرکت شتابدار شتاب ثابت اومده ،ندیده ! معادله حرکتش درجه 2 هست و معادله سرعتش درجه یک و .... مـثـلا البته !

alicpu
05-08-2013, 09:52
1) اگه اینها رو داری ، لازم نیست چیزی بخری
هم خوبن هم تغییر خاصی نکرده
فیزیک پیش چند تا مساله کوچیک حذف شده
دینی پیش هم یک تغییر خیلی جزئی داره

2) 10 ساعت برای شروع !!! و بعد زیادترش می کنی !؟
معلومه همون 20 روز هم درس نخوندی
بهتره با 3-4 ساعت شروع کنی و بعدش سعی کنی چند ماهی رو 6-7 ساعت ثابت نگه داری

رفیق این ها را ندارم می خواهم بروم . بخرم .
پس خوب هستند این کتاب ها و مورد تایید درسته .
حالا هنوز هیچ کس کتاب خوب با اموزش روان و تست برای هندسه یک و دو معرفی نکرده است .
لطا معرفی بکنید با تشکر

Alireza SM
05-08-2013, 10:39

زبان گاج چرا ؟ وقتي مبتكران هست. براي زبان حتما مبتكران ( انار شهابي )‌ رو بگير.
ادبيات هم اگه سال به سال ميخوني كلك معلم خوبه آموزشش كامل و عاليه تست هم كافي داره. براي زبان فارسي هم خيلي سبز يا دريافت رو بگير.
دين و زندگي هم اگه از الان شروع ميكني و تا مهر كل دين و زندگي پايه رو تموم ميكني خيلي سبز بگير در غير اينصورت گاج بگير كه من خيلي بهتر و مفهومي تره و هم تركيبي ها رو جدا كرده.
شيمي رو هم در بهترين حالت ممكن انتخاب كردي مخصوصا پيش رو.
فقط قلم چي اگه ميخواي ثبت نام كني براي رشته رياضي سعي كن از مهر ثبت نام كني نه از الان. برنامه تابستانش در دروس عمومي آشغال هست واقعا !‌
فقط دين و زندگي پيش مكنه عوض بشه امسال ولي به نظرم همون آخرين ويرايش رو همين الان بخري خوبه (‌چون تست هاي كنكور رو اگه نداشته باشه هم خودت ميتوني از اينترنت پيدا كني تست هاي دين و زندگي هم پاسخ تشريحي ندارن كه ) اگه دين و زندگي پيش عوض بشه هم بازم گاج حتما تغيراتش رو قرار ميده

Mohammad Yek110
05-08-2013, 12:09
زبان گاج چرا ؟ وقتي مبتكران هست. براي زبان حتما مبتكران ( انار شهابي )‌ رو بگير.
ادبيات هم اگه سال به سال ميخوني كلك معلم خوبه آموزشش كامل و عاليه تست هم كافي داره. براي زبان فارسي هم خيلي سبز يا دريافت رو بگير.
دين و زندگي هم اگه از الان شروع ميكني و تا مهر كل دين و زندگي پايه رو تموم ميكني خيلي سبز بگير در غير اينصورت گاج بگير كه من خيلي بهتر و مفهومي تره و هم تركيبي ها رو جدا كرده.
فقط قلم چي اگه ميخواي ثبت نام كني براي رشته رياضي سعي كن از مهر ثبت نام كني نه از الان. برنامه تابستانش در دروس عمومي آشغال هست واقعا !‌
فقط دين و زندگي پيش مكنه عوض بشه امسال ولي به نظرم همون آخرين ويرايش رو همين الان بخري خوبه (‌چون تست هاي كنكور رو اگه نداشته باشه هم خودت ميتوني از اينترنت پيدا كني تست هاي دين و زندگي هم پاسخ تشريحي ندارن كه ) اگه دين و زندگي پيش عوض بشه هم بازم گاج حتما تغيراتش رو قرار ميده
شهاب اناری البته :دی
همون خواننده هه نیست؟؟؟!

دوستان فیزیک پایه گاج خوبه ؟؟

alicpu
05-08-2013, 12:59
دوستان بسیار ممنون هستم که دارید کمک می کنید ولی هنوز کسی
هندسه یک دو کتابی که اموزش ساده و روان و خوب و همچنین تست های در سطح کنکور داشته باشد را معرفی نکرده است
منتظر هستم با تشکر
باشه قلم چی را هم از اول مهر ماه ثبت نام می کنم .
از اول شهریور هم می خواهم شروع بکنم به درس خواندن .
روزانه حداقل 6.5 الی 7 ساعت را شروع می کنم و به بیشتر از ده ساعت می رسانم .
چون عادت کردم به مطالعه . زیاد جوش ندارم
امسال دیگر واقعا می خواهم بترکونم .
پس لطفا دوستان کتاب هندسه یک و دو را معرفی بکنند
تا بروم در چند روز اینده تمام کتاب ها را بخرم

mandegary
05-08-2013, 13:13
سلام
دوستان برای ریاضی پایه چه پیشنهادی دارید؟؟ده استاد یا کوله پشتی یا فائق یا تخته سیاه؟؟؟
میکروبانک گاج هم دیفرانسیل و پایه با همه.
البته برای ریاضی 2 گاج سفید رو زدم.به نظرتون گاج سفید حسابان رو بگیرم یا یه کتاب پایه؟؟؟
بعد برای زبان فارسی چه پیشنهادی دارید؟هامون سبطی کتابش یه جلدی شده!!
ممنون

Alireza SM
05-08-2013, 14:03
سلام
دوستان برای ریاضی پایه چه پیشنهادی دارید؟؟ده استاد یا کوله پشتی یا فائق یا تخته سیاه؟؟؟
البته برای ریاضی 2 گاج سفید رو زدم.به نظرتون گاج سفید حسابان رو بگیرم یا یه کتاب پایه؟؟؟
ممنون

زبان فارسي سبطي كتاب هاي كم حجمي بودن هر دو جلدش چون نصفش آماده نشده بود 3 سال پيش دو جلدش كردن كه نصفشو زودتر بدن. همون دوجلد باهم از يه جلد خيلي سبز هم كمحجم تره.

شهاب اناری البته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون خواننده هه نیست؟؟؟!

دوستان فیزیک پایه گاج خوبه ؟؟

آره خودشه
-----------------------
آره خوبه

دوستان بسیار ممنون هستم که دارید کمک می کنید ولی هنوز کسی
هندسه یک دو کتابی که اموزش ساده و روان و خوب و همچنین تست های در سطح کنکور داشته باشد را معرفی نکرده است
منتظر هستم با تشکر
باشه قلم چی را هم از اول مهر ماه ثبت نام می کنم .
از اول شهریور هم می خواهم شروع بکنم به درس خواندن .
روزانه حداقل 6.5 الی 7 ساعت را شروع می کنم و به بیشتر از ده ساعت می رسانم .
چون عادت کردم به مطالعه . زیاد جوش ندارم
امسال دیگر واقعا می خواهم بترکونم .
پس لطفا دوستان کتاب هندسه یک و دو را معرفی بکنند
تا بروم در چند روز اینده تمام کتاب ها را بخرم

از اول شهريور شروع نكن به درس خوندن از چند دقيقه بعد شروع كن. 17 روز از فرصتت رو ميخواي از دست بدي كه چي بشه ؟ ميدوني 17 روز يعني چي ؟ من توي 17 روز پارسال تونستم زيست گياهي رو بخونم كه درصد زيست شناسي منو 10% افزايش داد و به پزشكي رسوند ! شما به همين راحتي ميخواي 17 روز از دست بدي ؟؟؟ ( در اين خصوص در اين تاپيك بحث نكنيم البته اگر خواستين در تاپيك كنكور 93 دلايلتون رو بنويسين تا بحث كنيم )‌

هندسه رو من خودم وقتي رياضي بودم هم كلك معلم گرفتم هم مبتكران و هم كتاب سبز قلمچي. مبتكران آموزشش خيلي مفهومي تر و عميقتر هست قلمچي هم فكر كنم كاغذش رو براي لونه همسترهام استفاده كردم.

ساش
05-08-2013, 22:54
سلام.دوستان لطف کنید زودی جواب منو بدین خیلی ضروریه!من امسال میرم سوم.رشته ام هم تجربیه.رفتم تست مبتکرانو دو جلدشم خریدم اموزش مبتکرانم خریدم اما میگن اموزشش الان ب دردم نمیخوره اره؟؟؟؟؟واقعا به دردم نمیخوره؟؟؟؟؟برم پس بدم؟؟؟

ساش
05-08-2013, 22:56
دووووووووووووووووستان لطفا زودی جوااااااااااااااااااب بدیییییییییین!!!!!!!!!!!

mamadafjar
06-08-2013, 01:20
[QUOTE=ساش;7798602]سلام.دوستان لطف کنید زودی جواب منو بدین خیلی ضروریه!من امسال میرم سوم.رشته ام هم تجربیه.رفتم تست مبتکرانو دو جلدشم خریدم اموزش مبتکرانم خریدم اما میگن اموزشش الان ب دردم نمیخوره اره؟؟؟؟؟واقعا به دردم نمیخوره؟؟؟؟؟برم پس بدم؟؟؟[/QUO

اتفاقا تستش به درد میخوره یه وقت اشتباه نکنی آموزشش رو بخری

m-asadabadi
06-08-2013, 05:03
سلام.دوستان لطف کنید زودی جواب منو بدین خیلی ضروریه!من امسال میرم سوم.رشته ام هم تجربیه.رفتم تست مبتکرانو دو جلدشم خریدم اموزش مبتکرانم خریدم اما میگن اموزشش الان ب دردم نمیخوره اره؟؟؟؟؟واقعا به دردم نمیخوره؟؟؟؟؟برم پس بدم؟؟؟

مهمترین شیمی
و بنظر بعضی سخت ترین شیمی
شیمی 3 هست
پس خیلی خوبه که از همین سوم روی این کتاب خوبی که خریدی خوب کار کنی

m-asadabadi
06-08-2013, 05:15
سلام
ممنون

سوم نیستی حسابان جدا نـگیر !
اگه ریاضیات پایه و دیفرانسیل جدا میخوای بگیری برای ریاضی پایه کوله پشتی و برای دیفرانسیل الگو
ولی اگه میخوای دیفرانسیل و ریاضیات پایه با هم یک کتاب بگیری خیلی سبز !
از نظر من دیفرانسیل فائق جالب نیست

زبان فارسی هم همون 2جلدی معروف هامون سبطی که الان یه جلدی شده خوبه!

m-asadabadi
06-08-2013, 05:24

دینی پیش یه تغییرات خیلی جزئی داشته !
البته کتاب درسی جدید 92 هنوز نیومده !
اما گاج و خیلی سبز این تغییرات رو تو ویرایش جدیدشون آوردن !!! :n04:

m-asadabadi
06-08-2013, 05:58

رفیق این ها را ندارم می خواهم بروم . بخرم .
پس خوب هستند این کتاب ها و مورد تایید درسته .
حالا هنوز هیچ کس کتاب خوب با اموزش روان و تست برای هندسه یک و دو معرفی نکرده است .
لطا معرفی بکنید با تشکر

اگه میخوای بخری خوب چند تا پیشنهاد دارم:
ادبیات خیلی سبز یا گاج بگیر جای کلک معلم
زبان کیاسالار یا شهاب اناری جای زبان گاج
شیمی پیش2 خیلی سبز یا گاج جای مبتکران

اما برا هندسه 1و2 اولا مهمترین منبع آموزشش خوندن خود کتاب درسی هست
و برای همینه معمولا یا براش کتاب آموزش نمی زنن انتشارات ها یا مثل سبز قلمچی بقول دوستمون بدرد جعبه همستر میخوره
اما اگه حتما میخواستی یه آموزش هم داشتی باشی آموزش هندسه فار ، هندسه پایه دریافت خوب اند
و برای تست زدن هم تست هندسه پایه الگو ، تست هندسه 1و2 گاج خوبن و اگه تست خیلی سخت خواستی هندسه1و2 خیلی سبز

mandegary
06-08-2013, 08:24
سوم نیستی حسابان جدا نـگیر !
اگه ریاضیات پایه و دیفرانسیل جدا میخوای بگیری برای ریاضی پایه کوله پشتی و برای دیفرانسیل الگو
ولی اگه میخوای دیفرانسیل و ریاضیات پایه با هم یک کتاب بگیری خیلی سبز !
از نظر من دیفرانسیل فائق جالب نیست

زبان فارسی هم همون 2جلدی معروف هامون سبطی که الان یه جلدی شده خوبه!

ممنون:n01:
نه سوم نیستم.
شما پیشنهاد میدید دیف و پایه رو جدا بگیرم یا باهم؟؟؟
نظرتون درباره میکرو بانک گاج که پایه و دیفرانسیل با همه([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] category_id=0b24a2dba0b14557996a3c71fd5a028b& )،چیه؟اگه اینو بگیرم دیگه کوله پشتی لازم نیست؟؟؟

ساش
06-08-2013, 10:03
ن برادر من.من رفتم اموزش مبتکران شیمی دومو خریدم!حالا اموزش شیمی دوم الان ک دوممو تموم کردم ب دردم میخوره؟؟؟؟؟

Alireza SM
06-08-2013, 11:01
ن برادر من.من رفتم اموزش مبتکران شیمی دومو خریدم!حالا اموزش شیمی دوم الان ک دوممو تموم کردم ب دردم میخوره؟؟؟؟؟

آموزش اصلا به هيچ دردي نميخوره. چه دوم باشي چه سوم بايد فقط كتاب تست رو بخري.
اينهمه بچه ها تو تاپيك گفتن بايد تست رو خريد نه آموزش رو تو براي چي رفتي آموزش رو خريدي آخه :n13:

koroshfe
06-08-2013, 13:32
دینی پیش یه تغییرات خیلی جزئی داشته !
البته کتاب درسی جدید 92 هنوز نیومده !
اما گاج و خیلی سبز این تغییرات رو تو ویرایش جدیدشون آوردن !!! :n04:

پس ايني كه با ما دادن چيه ؟ :n02:
بنده خودم هم سوألي داشتم ، كتابا تغيير كرده ؟ مي تونيم از كتاباي بچه هاي پارسال استفاده كنيم ؟
من جامع گاج رو پارسال كه سوم بودم خريدم ، دوم و سوم و پيشش درسته ؟ يا اينكه تغيير داره ؟!
با تشكر

pouyacapitan
06-08-2013, 13:47
دوستان چرا از زبان گاج استقبال نمی کنن؟
واقعا کتاب کاملیه
مزیتشم اینه که کتاب واژگان روشه
من که توصیم اینه.
با همین ۸۴ زدم

mandegary
07-08-2013, 11:16
نه سوم نیستم.
نظرتون درباره میکرو بانک گاج که پایه و دیفرانسیل با همه([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] category_id=0b24a2dba0b14557996a3c71fd5a028b& )،چیه؟اگه اینو بگیرم دیگه کوله پشتی لازم نیست؟؟؟
میشه راهنمایی کنید؟؟

<<DaRk kNiGhT>>
07-08-2013, 15:41
سلام دوستان
منم مثل شما پارسال اینموقع تو این تاپیک فعالیت میکردم و دنبال کتابای خوب بودم.حالا امسال که کنکور رو دادم آمادم که تجربیاتم رو در اختیارتون قرار بدم.
رتبم 67 شد ریاضی فیزیک(تو منطقه)
در ادامه چند تا از کتابای مفید و به درد بخور رو که داشتم معرفی میکنم.(فعلا ادبیات)
ادبیات:79
فقط کتابای هامون سبطی(قرابت،زبان فارسی جلد 2،لغت و املا،همایش آرایه) رو خوندم+تست آرایه الگو.
به نظرم قرابت و آرایه رو از تابستون شروع کنین که خیلی جلو میوفتین.البته یادتون نره که ادبیات رو حتما مبحثی بخونین.

mandegary
08-08-2013, 12:20
سلام دوستان
منم مثل شما پارسال اینموقع تو این تاپیک فعالیت میکردم و دنبال کتابای خوب بودم.حالا امسال که کنکور رو دادم آمادم که تجربیاتم رو در اختیارتون قرار بدم.
رتبم 67 شد ریاضی فیزیک(تو منطقه)
در ادامه چند تا از کتابای مفید و به درد بخور رو که داشتم معرفی میکنم.(فعلا ادبیات)
ادبیات:79
فقط کتابای هامون سبطی(قرابت،زبان فارسی جلد 2،لغت و املا،همایش آرایه) رو خوندم+تست آرایه الگو.
به نظرم قرابت و آرایه رو از تابستون شروع کنین که خیلی جلو میوفتین.البته یادتون نره که ادبیات رو حتما مبحثی بخونین.

خیلی ممنون
تبریک میگم
میشه زودتر نطرتون رو درباره بقیه دروس به خصوص دروس تخصصی بگید؟؟

koroshfe
08-08-2013, 14:33
دوستان كسي در رابطه با كتاب درسيا اطلاعي داره ؟
من ٩٣ كنكور مي دم ، ديني جامع گاج ام چاپ شصت و يكم ـه (١٣٩٢) ، آيا كم و كاستي نسبت به متبع كنكور ٩٣ داره ؟
با تشكر

Alireza SM
08-08-2013, 20:02
دوستان كسي در رابطه با كتاب درسيا اطلاعي داره ؟
من ٩٣ كنكور مي دم ، ديني جامع گاج ام چاپ شصت و يكم ـه (١٣٩٢) ، آيا كم و كاستي نسبت به متبع كنكور ٩٣ داره ؟
با تشكر

اگه تغيرات پيش دانشگاهي جديد توش لحاظ شده باشه نه كم و كاستي نداره. در غير اين صورت فقط در مورد پايه هيچ كم و كاستي نداره

<<DaRk kNiGhT>>
08-08-2013, 20:12
سلام دوباره.به ترتیب جلو میریم.
عربی:
ببینید من خودم پارسال اینموقع عربیم خیلی ضعیف بود.فقط قواعد سوم رو در حد متوسط بلد بودم.
ولی از اواسط مرداد شروع کردم به خوندن قواعد از روی عربی مبتکران ایاد فیلی ولی تست نمیزدم.تو یکماه تمومش کردم تازه اونموقع یه چیزی از عربی سر دراوردم که کلن جریانش چیه[!!!]:Dو دید کلی نسبت بش پیدا کردم.ولی تست خوب نمیتونستم بزنم.
بعد طی سال تحصیلی تا عید تقریبا یک بار از روی کتاب فوت و فن خیلی سبز خوندمش و تست هم از رو میکرو گاج از بهمن شروع کردم به زدن.
اینجوری خیلی راحت تونستم یه عربی ضعیف رو به 80-90 برسونم.
ولی هنوز تو متن مشکل داشتم که موجب شد تو کنکور 80 بزنم.

Mohammad Yek110
08-08-2013, 21:20
سلام
دوستان در مورد فیزیک پایه گاج چندتا سوال داشتم :
1.درسنامه داره؟در حد کتابه یا بالاتر از کتاب؟به پرسمان میرسه درسنامه هاش؟
2.مال همه سالای دبیرستانه؟(+چهارم)
3.سوال تشریحی داره یا تسته؟ینی کاربردش بیشتر کنکوریه یا امتحانی؟
4.به درد تجربی میخوره؟

مرسی

m-asadabadi
09-08-2013, 02:03
سلام دوباره.به ترتیب جلو میریم.
عربی:
ببینید من خودم پارسال اینموقع عربیم خیلی ضعیف بود.فقط قواعد سوم رو در حد متوسط بلد بودم.
ولی از اواسط مرداد شروع کردم به خوندن قواعد از روی عربی مبتکران ایاد فیلی ولی تست نمیزدم.تو یکماه تمومش کردم تازه اونموقع یه چیزی از عربی سر دراوردم که کلن جریانش چیه[!!!]:Dو دید کلی نسبت بش پیدا کردم.ولی تست خوب نمیتونستم بزنم.
بعد طی سال تحصیلی تا عید تقریبا یک بار از روی کتاب فوت و فن خیلی سبز خوندمش و تست هم از رو میکرو گاج از بهمن شروع کردم به زدن.
اینجوری خیلی راحت تونستم یه عربی ضعیف رو به 80-90 برسونم.
ولی هنوز تو متن مشکل داشتم که موجب شد تو کنکور 80 بزنم.

حالا بنظر خود شما این متن رو باید چیکارش کرد ؟

m-asadabadi
09-08-2013, 02:07
سلام
4.به درد تجربی میخوره؟

مرسی

1-درسنامه داره - تو پاسخ تست هاست - از پرسمان مفصل تره خیلی
2-فیزیک 1و2و3
3-فقط تسته
4-برای تجربی فقط یک فصل ترمودینامیک رو نباید بخونی

5 - من فیزیک پایه الگو رو بیشتر قبول دارم !

m-asadabadi
09-08-2013, 02:23
نه سوم نیستم.

بنظرم بهتره ریاضیات پایه و دیفرانسیل رو با هم یه کتاب بگیری
هر دیفرانسیل و ریاضیات پایه ای رو هم که گرفتی دیگه به کوله پشتی احتیاجی نیست

<<DaRk kNiGhT>>
09-08-2013, 10:36
حالا بنظر خود شما این متن رو باید چیکارش کرد ؟

1. لغت های کتاب رو کامل باید یاد گرفت.
2.متن عربی(نه لزوما کنکور و تست)کار کرد(مثلا کارگاه ترجمه های کتاب)
اینجوری به نظرم خیلی راحت میشه درستش کرد. من خودم دیر شروع کردم متن رو ولی با لغت خوندن خیلی بهتر شدم.

<<DaRk kNiGhT>>
09-08-2013, 10:41
سلام
4.به درد تجربی میخوره؟

مرسی

خلاصه بگم از زمانی که پاسخنامش اومد(که خیلی طولش دادن و دیر شده بود)تقریبا تستای ستاره دار و بعضی از یک قدم تا صدهاش رو حل کردم؛من که خیلی راضی بودم،به نظرم کتاب کاملیه.
درسنامه هاشم خوب و منطقین.

koroshfe
09-08-2013, 23:47
اگه تغيرات پيش دانشگاهي جديد توش لحاظ شده باشه نه كم و كاستي نداره. در غير اين صورت فقط در مورد پايه هيچ كم و كاستي نداره

ديني پيش دانشگاهي تغيير كرده ؟
من اين كتاب رو ارديبهشت ماه خريدم ، پس احتمالاً تغييرات لحاظ نشده !
و يه سوأل ديگه ، كتاباي كمك آموزشي پيش دانشگاهي چاپ جديدشون كي وارد بازار مي شه ؟
با تشكر

m-asadabadi
10-08-2013, 00:45
ديني پيش دانشگاهي تغيير كرده ؟
من اين كتاب رو ارديبهشت ماه خريدم ، پس احتمالاً تغييرات لحاظ نشده !
و يه سوأل ديگه ، كتاباي كمك آموزشي پيش دانشگاهي چاپ جديدشون كي وارد بازار مي شه ؟
با تشكر

تغییرات خیلی کمی داشته دینی پیش
گاج و خیلی سبز حدود 3-4 هفته پیش کتاب 92 رو با تغییرات جدید دادن بیرون

البته خود کتاب درسی هنوز نیومده و گاج و خیلی سبز رشوه دادن و کتاب رو گرفتن ، اینو تو 20:30 هم گفت حتی !

koroshfe
10-08-2013, 02:39
تغییرات خیلی کمی داشته دینی پیش
گاج و خیلی سبز حدود 3-4 هفته پیش کتاب 92 رو با تغییرات جدید دادن بیرون

البته خود کتاب درسی هنوز نیومده و گاج و خیلی سبز رشوه دادن و کتاب رو گرفتن ، اینو تو 20:30 هم گفت حتی !

كتابو عوض مي كنن ؟ :n29: :n02: اين تغييرات ديني ، كاهشيه ؟ يعني من مي تونم فقط چند صفحه از كتابمو نخونم ؟ يا اينكه بايد حتماً كتاب جديد رو تهئه كنم ؟
ديگه چه كتابايي تغيير كردن ؟
با تشكر فراوان

sibesorkh2008
10-08-2013, 14:06
سلام برای پیام آیات کدوم بهتره؟
این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ؟؟
اگه دینی گاج بخریم لازمه برای آیات، کتاب جدا بگیریم؟؟

Alireza SM
10-08-2013, 19:12
كتاب جداگانه براي آيات حتما بگيرين چون خوبيش اينه كه ميتونين همه جا با خودتون داشته باشين و هميشه مرورش كنين. اگه گاج ميخرين نيازي به آيات نيست ولي آيات گاج رو هم بخرين.

در مورد دين و زندگي نگران نباشين الان كتاب گاج گرون هست اگه تغير جزئي باشه حتما گاج و خيلي سبز تغيرات رو ميزارن توي سايتشون.
در ضمن تغيرات حتما جزئي هست مطمعن باشين. خودتون حتي ميتونين تست ها رو اصلاح كنين اگر مسلط به درس باشين

m-asadabadi
11-08-2013, 01:37
كتابو عوض مي كنن ؟ :n29: :n02: اين تغييرات ديني ، كاهشيه ؟ يعني من مي تونم فقط چند صفحه از كتابمو نخونم ؟ يا اينكه بايد حتماً كتاب جديد رو تهئه كنم ؟
ديگه چه كتابايي تغيير كردن ؟
با تشكر فراوان

تغییر مهمش اینه
در دینی پیش 91 مراتب توحید 2 تا بود : 1)توحید در خالقیت 2)توحید در ربوبیت
حالا تو دینی پیش 92 باز شده 4 تا : 1)توحید در خالقیت 2)توحید در ولایت 3)توحید در مالکیت 4)توحید در ربوبیت
فقط میتونم بگم واقعا خیلی مسخره اس !!!

فیزیک پیش هم کمی تغییر کرده که بقول شما صرفا کاهشیه ! چند تا دونه تمرین و مساله سخت حذف شده !

m-asadabadi
11-08-2013, 01:41
سلام برای پیام آیات کدوم بهتره؟
این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ؟؟
اگه دینی گاج بخریم لازمه برای آیات، کتاب جدا بگیریم؟؟

دینی گاج بگیری نمی خواد آیات شو بگیری
مگه اینکه بخوای بدلیل حجم کمتر کتاب آیات بقول این دوستمون با خودت بتونی این ور اون ور ببری وگرنه چیز اضافه ای نداره !

koroshfe
11-08-2013, 08:33
دوستان عزيز ؟ چرا بعضي از شما ها مي گيد كه كتاب درسي هنوز نيومده ؟!
خيلي وقته كه مدرسه كتاب درسيا رو داده به ما !

Lj Wallace
11-08-2013, 11:55
سلام دوستان عزیز

برای 50-60 زدن زمین شناسی چه کتاب هایی رو توصیه میکنید؟

dvd های چلاجور که تو بازاره چطوره؟

mamadafjar
11-08-2013, 12:39
سلام ب}ه ها میگم برای 3فصل آخر حسابان و دیفرانسیل چه کتابی بگیرم (یعنی بجز ریاضیات پایه)

Alireza SM
11-08-2013, 13:07
سلام دوستان عزیز

برای 50-60 زدن زمین شناسی چه کتاب هایی رو توصیه میکنید؟

dvd های چلاجور که تو بازاره چطوره؟

DVD هاي چلاجور عالي هستن. جزوش هم همينطور.
البته توصيه ميكنم فعلا نخري چون ممكنه زمين شناسي عوض شه

sibesorkh2008
11-08-2013, 13:48
كتاب جداگانه براي آيات حتما بگيرين چون خوبيش اينه كه ميتونين همه جا با خودتون داشته باشين و هميشه مرورش كنين. اگه گاج ميخرين نيازي به آيات نيست ولي آيات گاج رو هم بخرين.

در مورد دين و زندگي نگران نباشين الان كتاب گاج گرون هست اگه تغير جزئي باشه حتما گاج و خيلي سبز تغيرات رو ميزارن توي سايتشون.
در ضمن تغيرات حتما جزئي هست مطمعن باشين. خودتون حتي ميتونين تست ها رو اصلاح كنين اگر مسلط به درس باشين
ممنون
پس آیات گاج بهتر از مهروماهه؟؟

sibesorkh2008
11-08-2013, 14:00

ممنون
آخه خیلی باهم تفاوت قیمت دارن!!!
مهروماه 3500 و گاج11500ه!!

m-asadabadi
12-08-2013, 00:13
سلام ب}ه ها میگم برای 3فصل آخر حسابان و دیفرانسیل چه کتابی بگیرم (یعنی بجز ریاضیات پایه)

اگه میخوای آموزشش قوی تر باشه فار ، ولی تست قوی میخوای الگو !

m-asadabadi
12-08-2013, 00:17
ممنون
آخه خیلی باهم تفاوت قیمت دارن!!!
مهروماه 3500 و گاج11500ه!!

خواستی آیات بگیری فقط گاج .

mamadafjar
12-08-2013, 13:19
سلام بچه ها میگم برای 3فصل آخر حسابان و دیفرانسیل چه کتابی بگیرم (یعنی بجز ریاضیات پایه)

Lj Wallace
12-08-2013, 16:10
بچه ها میشه کتابهایی رو که تو رشته تجربی برای کنکور 93 نسبت به 92 تغییر داشتن بگیین
من میخام شروع به درس خوندن کنم میترسم از رو کتابای سال پیش بخونم بعدن بفهمم تغییر کرده

mehrdad123
12-08-2013, 16:58
اقا زبان جامع گاج بهتره یا مبتکران شهاب اناری>؟

m-asadabadi
13-08-2013, 00:09

نظر من به هیچکدوم هس
رضا کیاسالار (شبقره) - علیرضا جابری (خیلی سبز و تخته سیاه) !

Aryan007
13-08-2013, 11:47

من که فقط مبتکران شهاب اناری رو داشتم.هم خودم راضی بودم و هم دوستانی که داشتن.

توی Cloze Test و Reading که همیشه اینجوره که تکنیک هایی رو آموزش میده,اما خاصیت این دو مورد کلا تمیرین کردن با زمان و دقت است.

Grammar رو هم که سعی کرده همیشه مختصر مفید بگه که واقعا کار آمد هستند...حتی اگر احساس می کنید زبانتون خیلی خوبه باز هم تست های گرامر رو همیشه کار کنید.

برای Vocabullary هم که اومده واژه ها رو به همراه معنی و کاربرد در جمله ذکر کرده و تست آورده.کار بیشتر از این هم نمیشه کرد.تنها فاکتور مهم برای تست واژگان هم تسلط هستش که با تکرار به دست میاد و دقت کردن به هر چهار گزینه.

کلا باز هم میگم اگه زبانتون خیلی هم خوب باشه باز اعتماد به نفس الکی نگیرتون که تست گرامر نزنید و یا دقت کافی روی تست ها نداشته باشید.چیزی که به خودم ضربه زد و باعث شد درصد بالایی تو زبان که قوی ترین درس عمومی ام بود نیارم.

ممنون.

mamadafjar
14-08-2013, 15:30
بچه ها خواهشا جواب بدید برای جبر و احتمال چه کتاب خوبه:n23::n28:

mr.rad
14-08-2013, 21:13
سلام. من رشتم ریاضیه و می خوام مطالعه دروس پایه(دوم و سوم) رو شروع کنم، کتابی هست که هم توضیح داشته باشه هم تست برای همه درس ها؟(می گن دوم فقط بعضی درساش میاد درسته؟ کدوم درسا؟) اگه هست به نظرتون این کتاب ها بهترن یا کتاب های جدا جدا؟(مثلا کتاب ریاضی، فیزیک و...) کلا ممنون میشم یه سری کتاب خوب بهم معرفی کنید. ممنون

m-asadabadi
15-08-2013, 02:23
بچه ها خواهشا جواب بدید برای جبر و احتمال چه کتاب خوبه:n23::n28:

علی رضا علی پور - انتشارات الگو

m-asadabadi
15-08-2013, 02:30
سلام. من رشتم ریاضیه و می خوام مطالعه دروس پایه(دوم و سوم) رو شروع کنم، کتابی هست که هم توضیح داشته باشه هم تست برای همه درس ها؟(می گن دوم فقط بعضی درساش میاد درسته؟ کدوم درسا؟) اگه هست به نظرتون این کتاب ها بهترن یا کتاب های جدا جدا؟(مثلا کتاب ریاضی، فیزیک و...) کلا ممنون میشم یه سری کتاب خوب بهم معرفی کنید. ممنون

من ندیدم کتابی برای همه درسا توضیح و درس داشته باشه !
الان تمام انتشارات ها به این نتیجه رسیدن که کتاب اول تست باشه ،بعد پاسخ ، بعد تو پاسخ ها به فراخور تست درسنامه بیارن !
چون از کسی که درسو بلده و فقط میخاد تست بزنه تا کسی که هیچی بلد نیست قابل استفاده است
اما این کتابایی که مینویسم هم خوبن هم اول توضیح و درس داره بعد تست

فیزیک 2 - محمود زاده - مبتکران
ریاضیات2 - علی پور - الگو

فیزیک 3 - تنکابنی پور - خیلی سبز
حسابان - عسگری - خیلی سبز
جبرو احتمال - علی پور - الگو
هندسه 1و2 - بیگی - الگو

mamadafjar
15-08-2013, 13:49
علی رضا علی پور - انتشارات الگو

کتابش کنکوریه

m-asadabadi
15-08-2013, 20:31
کتابش کنکوریه

بله
درس جداگانه خیلی خوب داره و بعد تست
جبر و احتمال چون هر چقدر بخوای تو عمقش بری عمیق میشه ، هر چقدر هم بخوای سختش کنی سخت میشه
واسه همین تنها راه اینه که یا در قالب امتحان نهایی یا درقالب کنکور یه جوری محدودش کنیم
امتحان نهاییش که خیلی خیلی آسونه ، با یه گل واژه یا آموزش تخته سیاه حله !
کتاب خوب دیگه جبرواحتمال که کنکوری نیست کتاب جواد ترکمن -انتشارات مبتکران هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%84.html

Lj Wallace
15-08-2013, 23:21
بچه ها میشه کتابهایی رو که تو رشته تجربی برای کنکور 93 نسبت به 92 تغییر داشتن بگیین
من میخام شروع به درس خوندن کنم میترسم از رو کتابای سال پیش بخونم بعدن بفهمم تغییر کرده

کسی نمیخاد جواب مارو بده؟

sibesorkh2008
17-08-2013, 21:53
سلام
بچه ها برای فیزیک پایه و ریاضی پایه چی پیشنهاد میدید؟
کتابی که برای کنکور مناسب باشه...نه خیلی سخت تر یا خیلی آسون تر.

After4Ever
17-08-2013, 22:38
سلام
بچه ها برای فیزیک پایه و ریاضی پایه چی پیشنهاد میدید؟
کتابی که برای کنکور مناسب باشه...نه خیلی سخت تر یا خیلی آسون تر.

اشتباه نکن دوست عزیز...در این دو درس پایه معنی نداره...سال چهارم همه ی مفاهیمی که در دینامیک خوندید رو کامل تر می خونید ، امسال هم که طراح کنکور از این مبحث با کار انرژی ترکیبی سوال داد...
یا مثلا ریاضی فرمول های مشتق رو فقط سال سوم نمی خونید...مثلثات هم همینطور معدود مباحث هست که فقط در یکی از کتاب ها توضیج داده شده باشه (مثل ماتریس)
کتاب هر کدوم که بهتر می تونی به مباحث تسلط پیدا کنی و در آزمون ها درصد بالا بزنی رو بخون (به سلیقه ی خودت)...
فقط سعی کن تستای کتاب آبی (کم هستنش) رو یکبار بزنی

sibesorkh2008
18-08-2013, 18:52
اشتباه نکن دوست عزیز...در این دو درس پایه معنی نداره...سال چهارم همه ی مفاهیمی که در دینامیک خوندید رو کامل تر می خونید ، امسال هم که طراح کنکور از این مبحث با کار انرژی ترکیبی سوال داد...
یا مثلا ریاضی فرمول های مشتق رو فقط سال سوم نمی خونید...مثلثات هم همینطور معدود مباحث هست که فقط در یکی از کتاب ها توضیج داده شده باشه (مثل ماتریس)
کتاب هر کدوم که بهتر می تونی به مباحث تسلط پیدا کنی و در آزمون ها درصد بالا بزنی رو بخون (به سلیقه ی خودت)...
فقط سعی کن تستای کتاب آبی (کم هستنش) رو یکبار بزنی

به نظر شما چه کتابی برای تسلط و درصد بالا بهتره؟؟منظورتون از کتابای آبی، تست قلمچیه؟؟

mamadafjar
18-08-2013, 21:51
بچه میگم کتاب دیفرانسیل و ریاضیات پایه خیلی سبز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%84-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D8%B6%D9%8A%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D9%87?added-to-cart=1228)چطوره

m-asadabadi
19-08-2013, 00:10
بچه میگم کتاب دیفرانسیل و ریاضیات پایه خیلی سبز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%84-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D8%B6%D9%8A%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D9%87?added-to-cart=1228)چطوره

مثل کتب دیفرانسیل90 خیلی سبز کتاب خوبیه
هم تست های خوبی داره هم توضیحاتش تو پاسخنامه به اندزه کافی مفصل و روان هست
البته مثل کتاب قبلی خیلی سبز ; تست خیلی سخت نداره !
و اگه کسی که بخواد تست های یکی دو پله بالاتر از کنکور رو داشته باشه الگو شاید بهتر باشه

<<DaRk kNiGhT>>
19-08-2013, 15:57
سلام
دوستان من با یه وقفه چند روزه برگشتم.
در مورد دینی و زبان یه توضیح مختصر میدم.
دینی:همونطور که همه میدونید کتاب درسی مهمترین چیزه.البته برای آیات باید یه کتاب کمک آموزشی داشته باشید.من خودم جامع الگو رو داشتم خوب بود به نظرم ولی کلید دینی مروره.این از همه چی مهم تره.
زبان:
متن:نترسیم از متن کیاسالار بنظرم خیلی خوب.نمیدونم دیگه جدیدا ویرایشش کرده 4 سوالش کنه یا نه.
گرامر و واژگان هم من شهاب اناری جامع رو داشتم و به نظرم خوب بود.فقط متناش زیاد جالب نبود و خیلی آسون بود ولی برا آموزش و راه افتادن بد نیست.

sibesorkh2008
19-08-2013, 17:43
دوستان فیزیک پایه گاج بهتره یا مهروماه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟؟؟

<<DaRk kNiGhT>>
19-08-2013, 23:10
به نظر من فیزیک پایه گاج خیلی کامل تر و بهتره.

One Minute
19-08-2013, 23:22
دوستان فیزیک پایه گاج بهتره یا مهروماه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟؟؟

فیزیک پایه گاج خیلی خیلی ساده هست و من اصلا توصیه اش نمیکنم !

اگه درس رو بلدی و فقط برای تست میخوای ، انرژی اتمی یا خیلی سبز بگیر ، توی هر مقطع ای ! اگه خوب روش کار کنی نتیجه میگیری ، مخصوصا خیلی سبز !

m-asadabadi
20-08-2013, 00:47

فیزیک مهر ماه هم پایه هم پیش
وقتی میخونی بنظر میآد یه دانش آموز داره مساله حل میکنه
حالا نمی دونم مولف داده شاگرداش کتاب نوشتن یا خودش دانش آموز بوده

اوصیکم به فیزیک پایه الگو یا گاج

m-asadabadi
20-08-2013, 00:50

بنظرم الان من حیث المجموع از بقیه تست های دیفرانسل و پایه بهتره

mehdi_pro2
20-08-2013, 10:35
دوستان فیزیک پایه و پیش چی بگیرم؟

خیلی سبز یا گاج یا الگو ؟

After4Ever
20-08-2013, 12:10

در پست #10605 گفته شد گاج بدرد نمی خوره...
الگو خیلی خوبه ولی شما باید کتاب آبی کانون که تستاش خیلی کمه هم کار کنید...

sibesorkh2008
20-08-2013, 16:55
ممنون دوستان
من فیزیک 2 و 3 الگو رو دارم.اگه تستای اونا رو زوج و فرد بزنم،کافیه یا باید فیزیک پایش رو بخرم؟؟؟

One Minute
20-08-2013, 19:54

ممنون دوستان
من فیزیک 2 و 3 الگو رو دارم.اگه تستای اونا رو زوج و فرد بزنم،چیزی رو از دست میدم یا باید فیزیک پایش رو بخرم؟؟؟

ببینید ! من پارسال واسه فیزیک کتاب های زیادی خریدم ، هرکدوم رو براتون توضیح میدم :

الگو : تست های جالب و خوفناکی داره ، اما پاسخ های تشریحیش زیاد جالب نیست ، به درد کسی میخوره که درس رو کاملا بلد باشه ( دوم ، سوم ، پیش )
فار : یه کتاب آموزش فوق العاده با توضیحات بسیار زیاد برای آموزش فیزیک ( فقط فیزیک پیش اش چاپ شده )
خیلی سبز : اگه تالیف احمد مصلایی باشه ، یه کتاب بسیا عالی هست با تست های بسیار عالی تر ! ولی این هم مثل نشر الگو به درد کسی میخوره که فیزیک رو خوب بلد باشه ! اما خب پاسخ های تشریحی این کتاب خیلی جامع تره ( سوم و پیشش چاپ شده فکر کنم )
گاج : مزخرف ترین کتاب های فیزیک رو این انتشارات چاپ کرده ! فیزیک پایه اش که سوالاش اصلا شبیه کنکور نیست و خیلی ساده تره ، فیزیک پیشش هم انقدر توضیحات بسیار زیاد داره که خواننده رو کاملا گیج میکنه و آدم قاطی میکنه همه چیز رو !
خیلی سبز فیزیک جامع : یک کتاب خیلی خوب که تمام فیزیک دبیرستان و پیش دانشگاهی رو داره و از هر فصل 100 تا تست جوندار داره ، مناسب برای زمان جمع بندی هست ، الان نخرینش ، موقع جمع بندی بخرین

نتیجه گیری نهایی : سعی کنید درس رو از یک معلمی یاد بگیری ، برای تست به انرژی اتمی یا خیلی سبز مراجعه کنید ! هردو رو نخرید ، فقط یکی !

در مورد سوال sibesorkh2008 : فرقی نمیکنه ! فقط باید درس رو خوب یاد بگیری ! چیزی رو از دست نمیدی ! وقتی کنکور رو بدی میفهمی تنها چیزی که مهمه اینه که درس رو مفهومی خونده باشی چون اونجا سوال تکراری نمیبینی ! بنابراین مفهومی بخون ! اگه تعداد تست ها بیشتر از وقتی هست که داری مضربی بزن ، مثلا مضرب 2 یا 3 یا حتی 4 !

*M!L4D*
20-08-2013, 19:58
( سوم و پیشش چاپ شده فکر کنم )

فیزیک 1 خیلی سبز تحت عنوان نور هندسی هم توسط آقای مصلایی تالیف شده

alicpu
21-08-2013, 10:40
ببینید ! من پارسال واسه فیزیک کتاب های زیادی خریدم ، هرکدوم رو براتون توضیح میدم :

الگو : تست های جالب و خوفناکی داره ، اما پاسخ های تشریحیش زیاد جالب نیست ، به درد کسی میخوره که درس رو کاملا بلد باشه ( دوم ، سوم ، پیش )
فار : یه کتاب آموزش فوق العاده با توضیحات بسیار زیاد برای آموزش فیزیک ( فقط فیزیک پیش اش چاپ شده )
خیلی سبز : اگه تالیف احمد مصلایی باشه ، یه کتاب بسیا عالی هست با تست های بسیار عالی تر ! ولی این هم مثل نشر الگو به درد کسی میخوره که فیزیک رو خوب بلد باشه ! اما خب پاسخ های تشریحی این کتاب خیلی جامع تره ( سوم و پیشش چاپ شده فکر کنم )
گاج : مزخرف ترین کتاب های فیزیک رو این انتشارات چاپ کرده ! فیزیک پایه اش که سوالاش اصلا شبیه کنکور نیست و خیلی ساده تره ، فیزیک پیشش هم انقدر توضیحات بسیار زیاد داره که خواننده رو کاملا گیج میکنه و آدم قاطی میکنه همه چیز رو !
خیلی سبز فیزیک جامع : یک کتاب خیلی خوب که تمام فیزیک دبیرستان و پیش دانشگاهی رو داره و از هر فصل 100 تا تست جوندار داره ، مناسب برای زمان جمع بندی هست ، الان نخرینش ، موقع جمع بندی بخرین

نتیجه گیری نهایی : سعی کنید درس رو از یک معلمی یاد بگیری ، برای تست به انرژی اتمی یا خیلی سبز مراجعه کنید ! هردو رو نخرید ، فقط یکی !

در مورد سوال sibesorkh2008 : فرقی نمیکنه ! فقط باید درس رو خوب یاد بگیری ! چیزی رو از دست نمیدی ! وقتی کنکور رو بدی میفهمی تنها چیزی که مهمه اینه که درس رو مفهومی خونده باشی چون اونجا سوال تکراری نمیبینی ! بنابراین مفهومی بخون ! اگه تعداد تست ها بیشتر از وقتی هست که داری مضربی بزن ، مثلا مضرب 2 یا 3 یا حتی 4 !
با توجه به این توضیحاتی که دادید کدام کتاب . را برای سال های دوم و سوم و پیش یک و دو بخرم . که هم اموزش خوب داشته باشد . و هم تست های خوب .
پس گاج طوسی مالیش نیست .

Aryan007
21-08-2013, 14:16
با توجه به این توضیحاتی که دادید کدام کتاب . را برای سال های دوم و سوم و پیش یک و دو بخرم . که هم اموزش خوب داشته باشد . و هم تست های خوب .
پس گاج طوسی مالیش نیست .

البته دوستان فقط توی چند صفحه ی اخیر دارن به فیزیک گاج کم لطفی می کنن.در صورتی که بسیاری از رتبه های برتر (تعدادیشون از دوستان خودم) فقط از روی گاج یا جوکار تست می زدند.

خودت برو کتاب فروشی اونجا یه ربع ساعت صرف دیدن کتاب ها بکنی و ببینی کدومش بیشتر به دردت می خوره حله دیگه.

حتی در این فروم کنکور دقیقا یک نفر بین گاج و الگو مونده بود که حدود 90% گفتن گاج بهتره:

البته به نظر من جوکار بگیر نه گاج...جوکار همون احمد جوکار نویسندش هست که از برادرش جدا شده.

One Minute
21-08-2013, 20:20
پس گاج طوسی مالیش نیست .

برادر من اون همه نوشتم باز شما میپرسی کدوم رو بخرم ؟ :n02:

اینجور که معلومه شما درس رو بلد نیستی ! تو فیزیک نمیتونی کتابی پیدا کنی که آموزش خوب همراه با تست خوب داشته باشه ! کتاب های تست درس نامه دارن ولی اصولا به درد کسی که هیچی بلد نیست نمیخورن ! بهترین پیشنهاد اینه که واسه فیزیک کلاس کنکور بری و بعد تست های خیلی سبز رو بزنی ! این روش تضمین شده هست ! برای آموزش هم فار عالیه ( فقط پیش 1 و 2 رو داره ) خیلی خوب توضیح داده اما هیچی جای یک معلم خوب رو نمیگیره !

البته دوستان فقط توی چند صفحه ی اخیر دارن به فیزیک گاج کم لطفی می کنن.در صورتی که بسیاری از رتبه های برتر (تعدادیشون از دوستان خودم) فقط از روی گاج یا جوکار تست می زدند.

خودت برو کتاب فروشی اونجا یه ربع ساعت صرف دیدن کتاب ها بکنی و ببینی کدومش بیشتر به دردت می خوره حله دیگه.

حتی در این فروم کنکور دقیقا یک نفر بین گاج و الگو مونده بود که حدود 90% گفتن گاج بهتره:

البته به نظر من جوکار بگیر نه گاج...جوکار همون احمد جوکار نویسندش هست که از برادرش جدا شده.

من کتاب فیزیک جوکار رو داشتم ، تست های تکراری زیاد داره ، به مطالب هم خیلی شاخ و برگ داده طوری که آدم گیج و گمراه میشه در صورتی که نیاز به این همه شاخ و برگ نیست ! در نگاه اول من هم فکر میکردم که کتاب خوبی باشه ولی وقتی شروع کردم به خوندن دیدم ارزشش رو نداره ! کتابش انقدر بزرگه که حکم تنه ی درخت رو داره ! :n02:

والا من بین بچه هایی که میشناسم ، اونایی که رتبه زیر 500 آوردن واسه فیزیک از خیلی سبز یا الگو استفاده میکردن ، روند طرح سوالات کنکور خیلی سخت تر از چیزی هست که توی گاجه ! گاج فقط اعتماد به نفس کاذب میده ! مثلا بچه ها میان به همه سوالات فیزیک گاج جواب میدن بعد فکر میکنن خدای فیزیک شدن ! بعد میرن قلمچی میزنن 10 درصد ! بعد میگن سوالای قلمچی استاندارد نیست !

sibesorkh2008
21-08-2013, 20:23
برادر من اون همه نوشتم باز شما میپرسی کدوم رو بخرم ؟ :n02:

اینجور که معلومه شما درس رو بلد نیستی ! تو فیزیک نمیتونی کتابی پیدا کنی که آموزش خوب همراه با تست خوب داشته باشه ! کتاب های تست درس نامه دارن ولی اصولا به درد کسی که هیچی بلد نیست نمیخورن ! بهترین پیشنهاد اینه که واسه فیزیک کلاس کنکور بری و بعد تست های خیلی سبز رو بزنی ! این روش تضمین شده هست ! برای آموزش هم فار عالیه ( فقط پیش 1 و 2 رو داره ) خیلی خوب توضیح داده اما هیچی جای یک معلم خوب رو نمیگیره !

من کتاب فیزیک جوکار رو داشتم ، تست های تکراری زیاد داره ، به مطالب هم خیلی شاخ و برگ داده طوری که آدم گیج و گمراه میشه در صورتی که نیاز به این همه شاخ و برگ نیست ! در نگاه اول من هم فکر میکردم که کتاب خوبی باشه ولی وقتی شروع کردم به خوندن دیدم ارزشش رو نداره ! کتابش انقدر بزرگه که حکم تنه ی درخت رو داره ! :n02:

والا من بین بچه هایی که میشناسم ، اونایی که رتبه زیر 500 آوردن واسه فیزیک از خیلی سبز یا الگو استفاده میکردن ، روند طرح سوالات کنکور خیلی سخت تر از چیزی هست که توی گاجه ! گاج فقط اعتماد به نفس کاذب میده ! مثلا بچه ها میان به همه سوالات فیزیک گاج جواب میدن بعد فکر میکنن خدای فیزیک شدن ! بعد میرن قلمچی میزنن 10 درصد ! بعد میگن سوالای قلمچی استاندارد نیست !

ولی مولف که در مقدمه گفته برای 80 درصد کافیه!!!

One Minute
21-08-2013, 20:27
ولی مولف که در مقدمه گفته برای 80 درصد کافیه!!!

شما کتابی رو پیدا کن که مولف از کتابش تعریف نکنه من بهت جاییزه میدم :n09:

به هر حال این نظره منه و به کسی تحمیل نمیکنم ، هر کتابی رو دوست دارید بخرید ، اما بدونید راه برگشتی نیست برای اشتباهات !

mamadafjar
21-08-2013, 21:45
سلام بچه میگم من میخوام با دیپلم ریاضی کنکور تجربی شرکت کنم شما میدونید که سوابق تحصیلی رو چطور تاثیر میدن

<<DaRk kNiGhT>>
21-08-2013, 21:49
دوستان بذارید حالا که انقدر بحث فیزیک شده چند تا از کتابایی رو که ازشون راضی بودم معرفی کنم.
فیزیک1 خیلی سبز مصلایی:این کتاب حرف نداره حجم کمی داره که مناسب سال کنکوره والبته درسنامه هاش حرف نداره.
فیزیک پایه گاج:بر خلاف نظر بعضی دوستان من از این کتاب خیلی راضی بودم(البته فیزیک 1ش رو نخوندم).اون دوستی که گفته بود سوالاش سادس لابد سراغ تستای یک قدم تا صدش نرفته.درسته تو تستای یک قدمش سوالای خارج از بحث کنکور هم اورده ولی خیلی از سوالاش پتانسیل اومدن تو کنکور رو به عنوان سوال سخت دارن.درسنامه هاشم خوبن.البته من تو بیشتر مباحث درسنامه هاشو نخوندم،ولی اونایی رو که خوندم به نظرم خوب بود.
فیزیک پیش1:آموزش این کتاب بی نقصه.مفهومی تر از این نمیشه.مخصوصا تو دینامیک این کتاب فووووق العادس.اگه بتونید اینو تو تابستون تموم کنید و از اول مهر فقط تست بزنید دینامیک و سینماتیک تون توپ میشه.
در آخر بگم این که یه کتاب خوب باشه یا بد،مطلق نیست و به سلیقه هر فرد هم بستگی داره.پس سعی کنید خیلی رو خرید کتاب وسواس به خرج ندید یه کتاب بخرید و کامل بخونیدش.اینجوری خیلی نتیجه ی بهتری میگیرید.

botia
21-08-2013, 22:40
سلام دوستان
من واسه فیزیک سه این کتاب رو دارم پرسش های چهارگزینه ای مبتکران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%87%D8%A7%DB%8C_%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1_%DA%AF %D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%A7%DB%8C_%D9%81%DB%8C %D8%B2%DB%8C%DA%A9_3_%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8 C.html) وکنارش جزوه رو هم میخونم,تستم الان بین فیزیک پایه گاج,مهروماه,جوکار گیر کردم,البته تو طول سال تستای گاج سفید رو واسه فیزیک سه زدم ولی خیلی آسون حل میشدن
یعنی کنکورهم همینطوره؟
واسه پیشم که باز جزوه دارم و کنارش واسه تست این گاج نقره ای رو خریدم,خوبه؟

After4Ever
22-08-2013, 00:21
سلام دوستان
من واسه فیزیک سه این کتاب رو دارم پرسش های چهارگزینه ای مبتکران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%87%D8%A7%DB%8C_%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1_%DA%AF %D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%A7%DB%8C_%D9%81%DB%8C %D8%B2%DB%8C%DA%A9_3_%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8 C.html) وکنارش جزوه رو هم میخونم,تستم الان بین فیزیک پایه گاج,مهروماه,جوکار گیر کردم,البته تو طول سال تستای گاج سفید رو واسه فیزیک سه زدم ولی خیلی آسون حل میشدن
یعنی کنکورهم همینطوره؟
واسه پیشم که باز جزوه دارم و کنارش واسه تست این گاج نقره ای رو خریدم,خوبه؟

جواب شما کلا در پست اول صفحه داده شده ولی اینکه میگید تستای گاج آسونه باید بگم بله آسونه ولی تستای دهه ی 90 نسبت به سال های پیش سخت تر شده

microsof
22-08-2013, 11:29
با عرض سلام خدمت دوستان....
یه چند تا کتاب کمک آموزشی (برای کنکور و امتحان نهایی ) لازم دارم.
برای این درس ها:
فلسفه و منطق
روانشناسی
ریاضی 3
ادبیات :( قافیه ؛ عروض و متون نظم نثر)
جامعه شناسی دوم و سوم و پیش دانشگاهی
ریاضی پیش دانشگاهی.
عربی پیش دانشگاهی.

دوستان من هم برای امتحانات نهایی کتاب ها رو لازم دارم و هم کنکور پس اگر برای یه درس دو تا کتاب مدر نظرتون هست لطفا بگید ( یکی برای امتحان و یکی برای کنکور)

میخوام کتاب ها به نحوی باشن که هم به طور دقیق درس رو توضیح داده باشن و هم سوال و تست داشته باشن. (اگر برای درسی دو تا کتاب هم معرفی کنید که یکی صرفا تست باشه و یکی هم توضیح دقیق و مفهومی درس ممون میشم)

لطفا راهنمایی کنید .
ممنون.

sibesorkh2008
22-08-2013, 12:41
دوستان بذارید حالا که انقدر بحث فیزیک شده چند تا از کتابایی رو که ازشون راضی بودم معرفی کنم.
فیزیک1 خیلی سبز مصلایی:این کتاب حرف نداره حجم کمی داره که مناسب سال کنکوره والبته درسنامه هاش حرف نداره.
فیزیک پایه گاج:بر خلاف نظر بعضی دوستان من از این کتاب خیلی راضی بودم(البته فیزیک 1ش رو نخوندم).اون دوستی که گفته بود سوالاش سادس لابد سراغ تستای یک قدم تا صدش نرفته.درسته تو تستای یک قدمش سوالای خارج از بحث کنکور هم اورده ولی خیلی از سوالاش پتانسیل اومدن تو کنکور رو به عنوان سوال سخت دارن.درسنامه هاشم خوبن.البته من تو بیشتر مباحث درسنامه هاشو نخوندم،ولی اونایی رو که خوندم به نظرم خوب بود.
فیزیک پیش1:آموزش این کتاب بی نقصه.مفهومی تر از این نمیشه.مخصوصا تو دینامیک این کتاب فووووق العادس.اگه بتونید اینو تو تابستون تموم کنید و از اول مهر فقط تست بزنید دینامیک و سینماتیک تون توپ میشه.
در آخر بگم این که یه کتاب خوب باشه یا بد،مطلق نیست و به سلیقه هر فرد هم بستگی داره.پس سعی کنید خیلی رو خرید کتاب وسواس به خرج ندید یه کتاب بخرید و کامل بخونیدش.اینجوری خیلی نتیجه ی بهتری میگیرید.

یعنی شما برای فیزیک فقط گاج رو خوندید؟؟(به جز فیزیک1)فیزیک کنکور رو چطور دادید با تستای گاج؟؟
تستای گاج زیادی آسون نیستن به نظرتون؟؟

botia
22-08-2013, 13:00
جواب شما کلا در پست اول صفحه داده شده ولی اینکه میگید تستای گاج آسونه باید بگم بله آسونه ولی تستای دهه ی 90 نسبت به سال های پیش سخت تر شده
تو پستای قبل گفتن گاج خوب نیست
الان من خیلی سبز بگیرم یا الگو
خیلی سبز کدومش؟ هر دو جلد پیشش و برا پایه پس چی
الگو هم که دوجلده پیشش هر دوجلد؟(تستش دیگه؟)
پایش رو هم که خودم دیدم
در ضمن این کتابه پرسش های چهارگزینه ای مبتکران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%87%D8%A7%DB%8C_%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1_%DA%AF %D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%A7%DB%8C_%D9%81%DB%8C %D8%B2%DB%8C%DA%A9_3_%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8 C.html) نظرتون چیه؟

Aryan007
22-08-2013, 14:09
یعنی شما برای فیزیک فقط گاج رو خوندید؟؟(به جز فیزیک1)فیزیک کنکور رو چطور دادید با تستای گاج؟؟

تو پستای قبل گفتن گاج خوب نیست
الان من خیلی سبز بگیرم یا الگو
خیلی سبز کدومش؟ هر دو جلد پیشش و برا پایه پس چی
الگو هم که دوجلده پیشش هر دوجلد؟(تستش دیگه؟)
پایش رو هم که خودم دیدم
در ضمن این کتابه پرسش های چهارگزینه ای مبتکران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%87%D8%A7%DB%8C_%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1_%DA%AF %D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%A7%DB%8C_%D9%81%DB%8C %D8%B2%DB%8C%DA%A9_3_%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8 C.html) نظرتون چیه؟

یکی از نزدیک ترین دوستام توی کنکور تجربی امسال فیزیک رو 85% زد و از روی جوکار هم تست می زد و فیزیکش تو قلم چی هم +80% بود معمولا.

پس نتیجه می گیریم گاج یا جوکار کتاب های بدی نیست...بستگی به فرد داره.خوب چند نفر بودند از رو الگو هم خوندن و بالا زدن.

ممنون.

botia
22-08-2013, 22:47
شیمی سه بین سبز و مبتکران موندم
خیلی شبیهن

One Minute
22-08-2013, 23:08
شیمی سه بین سبز و مبتکران موندم
خیلی شبیهن

یکی رو بگیر و خوب تست هاش رو بزن ، فرق زیادی نمیکنن ...

پیشنهاد من شیمی 3 مبتکران مولف بهمن بازرگانی هست

mandegary
23-08-2013, 16:20
سلام بچه ها فک کنم برای ریاضی پایه کتاب مهندس مهربان تخته سیاه از همه بهتره و واقعا برای کنکور کافیه. نظر شما چیه؟تخته سیاه بگیرم؟؟

timsar jackson
23-08-2013, 17:49
با عرض سلام خدمت دوستان....
یه چند تا کتاب کمک آموزشی (برای کنکور و امتحان نهایی ) لازم دارم.
برای این درس ها:
فلسفه و منطق
روانشناسی
ریاضی 3
ادبیات :( قافیه ؛ عروض و متون نظم نثر)
جامعه شناسی دوم و سوم و پیش دانشگاهی
ریاضی پیش دانشگاهی.
عربی پیش دانشگاهی.

دوستان من هم برای امتحانات نهایی کتاب ها رو لازم دارم و هم کنکور پس اگر برای یه درس دو تا کتاب مدر نظرتون هست لطفا بگید ( یکی برای امتحان و یکی برای کنکور)

میخوام کتاب ها به نحوی باشن که هم به طور دقیق درس رو توضیح داده باشن و هم سوال و تست داشته باشن. (اگر برای درسی دو تا کتاب هم معرفی کنید که یکی صرفا تست باشه و یکی هم توضیح دقیق و مفهومی درس ممون میشم)

لطفا راهنمایی کنید .
ممنون.

فلسفه و منطق=گاج سفید

روانشناسی=خیلی سبز عالیه.

ادبیات قافیه و عرض=خیلی سبز

جامعه شناسی دوم و سوم و پیش دانشگاهی= گاج سفید

برای ریاضی ها هم اگه منظورتون ریاضی انسانیه گاج سفید یه کتاب ریاضی انسانی داره که خوبه. اگه ریاضیتون یکم قوی باشه کتاب ریاضی انسانی کتاب آخر مهر و ماه خلاصه توضیح داده و خوبه

m-asadabadi
24-08-2013, 00:49

"فیزیک پیش1:آموزش این کتاب بی نقصه.مفهومی تر از این نمیشه.مخصوصا تو ...."

-منظورتون از فیزیک پیش 1 چیه ؟ خود کتاب درسی ؟

m-asadabadi
24-08-2013, 00:56

اتفاقا بنظر من کتاب فیزیک جدید گاج که تالیف "بهروز نادری نژاد" هست بمراتب هم قلم بهتری در بیان مطالب داره هم تستاش بهتره
کتاب قدیم گاج که تالیف "احمد جوکار" بود هم بد توضیح داده بود و هم تست های تالیفی اش تماما دزدی از کتابهای کلاسیک فیزیک بودن که ابدا ربطی به کنکور نداشتن ، مولف بیسوادی داشت

m-asadabadi
24-08-2013, 01:05
ممنون دوستان
من فیزیک 2 و 3 الگو رو دارم.اگه تستای اونا رو زوج و فرد بزنم،کافیه یا باید فیزیک پایش رو بخرم؟؟؟

بنظر من همونا + نورهندسی-خیلی سبز برا فیزیک پایه کافیه
اگه امسال میری پیش ، برای پیش "فار" رو بگیر

<<DaRk kNiGhT>>
24-08-2013, 11:10

ببین من فیزیک رو بجز1 تو سال کنکور فقط از رو گاج "خاکستری ، نه سفید" تست زدم.حتی اونموقع که پاسخنامه تشریحیش نیومده بود هم تستاش رو حل میکردم و بعضی وقتا اونایی رو که بلد نبودم از دبیر فیزیک مون میپرسیدم.
ولی من تسلط داشتم رو فیزیک به خصوص فیزیک3 که کاملا بلدش بودم.(سال سوم کتاب اندیشه سازان رو کامل کار کرده بودم)مثلا ترمودینامیک یادمه تو 1ساعت، 70-80 تا تست حل میکردم.
در مورد آسونی هم که گفتم تستای یک قدم تا صدش مشکلن سوالای خوبی هم توشون پیدا میشه.پس جای نگرانی نیست.
در مورد پاسخگویی تو کنکور هم دقیق یادم نیست که چند تا از پایه هارو جواب دادم ولی در کل خوب بود.(با وجود دو سه تا سوال مبهم و عجیب)فک کنم در حد پیش بود.البته فیزیک 1 ،4تا سوالش رو حل کردم.

<<DaRk kNiGhT>>
24-08-2013, 11:17
"فیزیک پیش1:آموزش این کتاب بی نقصه.مفهومی تر از این نمیشه.مخصوصا تو ...."

-منظورتون از فیزیک پیش 1 چیه ؟ خود کتاب درسی ؟

منظورم کتاب "فار" پیش1 بودم،حواسم نبود اسم انتشارات رو ننوشتم. :rolleyes:

mandegary
25-08-2013, 14:00
سلام بچه ها فک کنم برای ریاضی پایه کتاب مهندس مهربان تخته سیاه از همه بهتره و واقعا برای کنکور کافیه. نظر شما چیه؟تخته سیاه بگیرم؟؟

دوستان لطفا سریع نظرتونو بگید.باید برم بخرم.
اگه کتاب دیف و پایه خیلی سبز مثل حسابانش سخه،یه کتاب دیگه بگید.چون کتاب خیلی سخت نمیخوام حداقل برای شروع.بلکه کتابی میخوام که سخت و آسون باهم داشته باشه و به خصوص تالیفی نه تستای کنکورهارو.+درسنامه های قوی
نظرتون برای استاد مهربان تخته سیاه چیه؟این بهتره یا میکروبانک گاج یا هر کتاب دیگه ای که میدونید؟؟
لطفا زودتر راهنمایی کنید
...

One Minute
25-08-2013, 14:23
اگه کتاب دیف و پایه خیلی سبز مثل حسابانش سخه،یه کتاب دیگه بگید.چون کتاب خیلی سخت نمیخوام حداقل برای شروع.بلکه کتابی میخوام که سخت و آسون باهم داشته باشه و به خصوص تالیفی نه تستای کنکورهارو.+درسنامه های قوی
نظرتون برای استاد مهربان تخته سیاه چیه؟این بهتره یا میکروبانک گاج یا هر کتاب دیگه ای که میدونید؟؟
لطفا زودتر راهنمایی کنید
...

به نظرم بهترین کتاب برای ریاضیات پایه ، کتاب آقای منتظری هست ، واقعا این کتاب فوق العاده هست !
ریاضیات پایه - عبد الرضا منتظری
این هم سایتش :
واقعا کتاب خوبیه ، اگه میخوای میتونی سفارش بدی بیارن دم در خونت چون این کتاب خیلی کمیاب هست !

m-asadabadi
25-08-2013, 21:46
لطفا زودتر راهنمایی کنید
...

اتفاقا شاید تنها کمبود دیف خیلی سبز اینه که سوال خیلی سخت نداره
وگرنه پاسخ هاش و درسنامه هاش خیلی خوبن
من متن خیلی سبز رو بیشتر از مهربان و گاج می پسندم
زیاد هم وسواس نداشته باش
یکدوم رو بگیر و سریع تر شروع کن

omid_3tar
25-08-2013, 22:31
سلام دوستان

من تابستون که تقریبا از دستم پرید اما الان میخوام واسه پیش کتاب بگیرم رشتم هم ریاضیه

به نظرتون برای فیزیک چی بگیرم؟ میگن فار خوبه اما انگاری حجمش خیلی زیاده به نظرتون میرسم بخونم؟ خیلی سبز چطوره؟ (فیزیک 3 خیلی سبز رو دارم احساس میکنم بیخودی سخته و سطحش فراتر از کنکوره)

برای دیفرانسیل چی؟ چه کتابی بگیرم؟ (راستش زیادی با الگو راحت نیستم به دلیل ساختارهایه خیلی بده کتاب و صفحه آرایی بده ، به نظرتون دیفرانسیل فار خوبه؟ آخه فار خیلی ساختار خوبی داره اما اونم ریاضی پایشو دارم فکر میکنم الکی سختش کرده)

برای شیمی چطور؟

ادبیات طور؟ گاج سبز خوبه؟ (کتاب هایه موضوعی مثله قرابت دریافت معنی لغت دریافت و آرایه الگو رو دارم)

گسسته میگن فار قطعا بهترینه راسته؟ با خیال راحت بگیرم؟ دو جلدش یا فقط جلد آموزشش کافیه؟

برای هندسه تحلیلی چی بگیرم؟ (کلا از ساختار فار خیلی خوشم میاد اگر از لحاظ علمی هم هندسه تحلیلیش خوبه که بگیرم)

اگر هم درسی دیگه توی پیش وجود داره که من خبر ندارم :n04: ممنون میشم راهنمایی کنید

راستی هندسه پایه رمزینه (کتاب کلاس) رو بخونم کافیه؟ یعنی دیگه نیاز نیست تمرینات کتاب رو بخونم؟

One Minute
26-08-2013, 06:54
سلام دوستان

من تابستون که تقریبا از دستم پرید اما الان میخوام واسه پیش کتاب بگیرم رشتم هم ریاضیه

به نظرتون برای فیزیک چی بگیرم؟ میگن فار خوبه اما انگاری حجمش خیلی زیاده به نظرتون میرسم بخونم؟ خیلی سبز چطوره؟ (فیزیک 3 خیلی سبز رو دارم احساس میکنم بیخودی سخته و سطحش فراتر از کنکوره)

برای دیفرانسیل چی؟ چه کتابی بگیرم؟ (راستش زیادی با الگو راحت نیستم به دلیل ساختارهایه خیلی بده کتاب و صفحه آرایی بده ، به نظرتون دیفرانسیل فار خوبه؟ آخه فار خیلی ساختار خوبی داره اما اونم ریاضی پایشو دارم فکر میکنم الکی سختش کرده)

برای شیمی چطور؟

ادبیات طور؟ گاج سبز خوبه؟ (کتاب هایه موضوعی مثله قرابت دریافت معنی لغت دریافت و آرایه الگو رو دارم)

گسسته میگن فار قطعا بهترینه راسته؟ با خیال راحت بگیرم؟ دو جلدش یا فقط جلد آموزشش کافیه؟

برای هندسه تحلیلی چی بگیرم؟ (کلا از ساختار فار خیلی خوشم میاد اگر از لحاظ علمی هم هندسه تحلیلیش خوبه که بگیرم)

اگر هم درسی دیگه توی پیش وجود داره که من خبر ندارم :n04: ممنون میشم راهنمایی کنید

راستی هندسه پایه رمزینه (کتاب کلاس) رو بخونم کافیه؟ یعنی دیگه نیاز نیست تمرینات کتاب رو بخونم؟

شما هم که کلا از ساختارِ فار خوشت میاد ! : دی
کتاب های پیشنهادی من اینه :

فیزیک : فار برای آموزش خوبه ، خیلی سبز یا نشر الگو برای تست ! فکر نکن که سطحش از کنکور بالا تره ! چون که توی کنکور همینا میاد ! سوالای 92 رو ببین ...
دیفرانسیل : ساختارِ فار رو ول کن ! هیچوقت هیچ انتشاراتی نمیتونه کتاب های تمام دروسش رو خوب بزنه ... واسه دیفرانسیل کتابِ اندیشه فایق رو پیشنهاد میکنم ، ریاضیات پایه هم توش داره
شیمی : مبتکران
ادبیات : گاج سبز که فقط آموزشه ، تست هاش هم به درد نمیخوره ! خیلی سبز خوبه اگه وقت میکنی بخونی ..
گسسته : فار عالیه ! 2 تا کتاب آموزش و تست داره ! ولی کتاب آموزشش وقتی به درد میخوره که درس رو بلد باشی
تحلیلی : گاج سفید ! مولفش فوق العادست
هندسه پایه : این رو باید از طراح سوالات کنکور بپرسی که کافی هست یا نه ! هرچقدر وقت داری بخون ...

mandegary
26-08-2013, 14:00
به نظرم بهترین کتاب برای ریاضیات پایه ، کتاب آقای منتظری هست ، واقعا این کتاب فوق العاده هست !
ریاضیات پایه - عبد الرضا منتظری
این هم سایتش :
واقعا کتاب خوبیه ، اگه میخوای میتونی سفارش بدی بیارن دم در خونت چون این کتاب خیلی کمیاب هست !

این کتاب بیشتر آموزشیه ولی من کتاب تست با درسنامه میخوام.

mandegary
26-08-2013, 14:01
اتفاقا شاید تنها کمبود دیف خیلی سبز اینه که سوال خیلی سخت نداره
وگرنه پاسخ هاش و درسنامه هاش خیلی خوبن
من متن خیلی سبز رو بیشتر از مهربان و گاج می پسندم
زیاد هم وسواس نداشته باش
یکدوم رو بگیر و سریع تر شروع کن

ممنون
چندروز پیش تو برنامه فرصت برابر گفتن 36 % کنکور امسال تو کتاب تخته سیاهه بوده!!!!!:n04:
واین منو تو خرید کتاب دچار شک کرد
...
:n13:

mandegary
26-08-2013, 14:10
سلام دوستان

(کتاب هایه موضوعی مثله قرابت دریافت معنی لغت دریافت و آرایه الگو رو دارم)

شما از آرایه الگو راضی هستید؟؟آخه من تو این قسمت کمی اشکال دارم و میخوام کامل برطرف شه.
بعد برای زبان فارسی من تو کتاب فروشی یه نگاه که کردم،حجم هامون سبطی(1 جلدی) واقعا زیاد بود،
اگه نشر الگو بخرم،نکته خاصی رو از دست میدم؟مخصوصا تو زمینه شمارش میخوام مسلط شم.
به نطرتون کدوم بهتره؟
برای پایه و دیف هم اگه بیشتر راهنمایی کنید،ممنون میشم.

Aryan007
26-08-2013, 16:59
شما از آرایه الگو راضی هستید؟؟آخه من تو این قسمت کمی اشکال دارم و میخوام کامل برطرف شه.
بعد برای زبان فارسی من تو کتاب فروشی یه نگاه که کردم،حجم هامون سبطی(1 جلدی) واقعا زیاد بود،
اگه نشر الگو بخرم،نکته خاصی رو از دست میدم؟مخصوصا تو زمینه شمارش میخوام مسلط شم.
به نطرتون کدوم بهتره؟

دوست عزیز من هم آرایه ی تخته سیاه رو دارم هم الگو...اما الگو به نظرم کامل تره و مخصوصا تست های بسیار مناسبی داره.

در ضمن زبان فارسی هر سال داره سوالات جدید بیشتر میشه و طراحا از مباحثی که تا حالا سوال مطرح نشده تست میدن.

ممنون.

omid_3tar
26-08-2013, 17:05
شما هم که کلا از ساختارِ فار خوشت میاد ! : دی
کتاب های پیشنهادی من اینه :

فیزیک : فار برای آموزش خوبه ، خیلی سبز یا نشر الگو برای تست ! فکر نکن که سطحش از کنکور بالا تره ! چون که توی کنکور همینا میاد ! سوالای 92 رو ببین ...

یعنی دیگه کتاب های آزمون فار رو نگیرم؟ خوب داداش مگر توی یک سال چقدر وقت هست که کتاب هایه آموزش فار رو بخونم بعد دو جلد کتاب تست هم از روی خیلی سبز بزنم؟

دیفرانسیل : ساختارِ فار رو ول کن ! هیچوقت هیچ انتشاراتی نمیتونه کتاب های تمام دروسش رو خوب بزنه ... واسه دیفرانسیل کتابِ اندیشه فایق رو پیشنهاد میکنم ، ریاضیات پایه هم توش داره

اون کتاب نارنجیه رو میگی؟ اون فکر کنم فقط تسته درسته؟ یا آموزش هم داره؟

تحلیلی : گاج سفید ! مولفش فوق العادست

همون سوال دیفرانسیلم برای این هم مطرحه

دستتون درد نکنه خیلی ممنون بابت راهنمایی

omid_3tar
26-08-2013, 17:07
به نطرتون کدوم بهتره؟

آره من الگو رو دارم راضی هم هستم (کلا که آموزش خیلی خاصی وجود نداره آرایه ها فقط یه تعریف یک خطی دارن یا نهایت دو سه تا نکته مهم اون تمرینه که کتاب الگو فراوان تست داره)

در مورد زبان فارسی هم منم خودم دریافت دارم واقعا حجمش زیاده (هنوزم نخوندم) اما فکر میکنم از اول مهر با برنامه ی قلم چی پیش برم برسم تمامش کنم

m-asadabadi
26-08-2013, 17:55
سلام دوستان

برای شیمی چطور؟

دیفرانسیل: فار برای آموزش خوبه اما بعد باید تست های بیشتری بزنی که بنظرم خیلی سبز یا میکرو گاج !

شیمی : خیلی سبز و مبتکران : نظر من در پیش1 به خیلی سبز و در پیش2 به مبتکران نزدیکتره

ادبیات تست های تالیفی خیلی سبز و الگو خوبن ، اما اگه به کنکور و سنجش بسنده میکنی و گاج میگیری ، میکرو را بگیر نه موضوعی !

گسسته فار آموزش - رقیب نداره برای تست کتاب آزمون فار هم خوبه ، خیلی سبز یک گسسته داره با نام مولف محمودرضا مهربانی اونم خیلی خوبه اما یه جاهایی با سیستم پاسخ دهی فار نمیخونه به عنوان کتاب مجزا خوبه
برای هندسه تحلیلی آموزش فار خوبه - کتاب آزمونش رو ندیدم - تو تست هندسه تحلیلی میکرو گاج به قوی بودن و کتاب مهدی دهقانی -مبتکران به روان و ساده بودن معروفند

m-asadabadi
26-08-2013, 18:02
ممنون
چندروز پیش تو برنامه فرصت برابر گفتن 36 % کنکور امسال تو کتاب تخته سیاهه بوده!!!!!:n04:
واین منو تو خرید کتاب دچار شک کرد
...
:n13:

خوب اون 36% نتیجه پولی هست که تخته سیاه تو حلقوم صداسیما می ریزه نه کیفیت کتاب اش !
الان یه شیادی به اسم "استاد احمدی" که کلاهبرداری و شیادیش اثبات شده است پول میده رادیو دروغ ها شو تبلیغ میکنه
واقعا نمی خوام بگم کتابش بده یا خوبه !
اما این کثیف کاریا اعصاب آدمو بهم میریزه .

m-asadabadi
26-08-2013, 18:04
به نطرتون کدوم بهتره؟

زبان فارسی الگو بهتره
چون دریافت یه جاهایی نظر شخصی سبطی یا عمرانی رو آورده
اما الگو خیلی مستند به کتاب بحث کرده

mandegary
26-08-2013, 19:37
زبان فارسی الگو بهتره
چون دریافت یه جاهایی نظر شخصی سبطی یا عمرانی رو آورده
اما الگو خیلی مستند به کتاب بحث کرده

پس یعنی با خوندن الگو نکته ای رو از دست نمیدم و کامل مسلط میشم؟؟

After4Ever
26-08-2013, 20:22
پس یعنی با خوندن الگو نکته ای رو از دست نمیدم و کامل مسلط میشم؟؟

+ اینکه الگو ویرایش جدیدش تستای زیادی داره...
بعضی مباحث زبان فارسی به تست زدن زیاد نیاز داره مثل تکواژ واژه ی مشتق و مرکب و ...

xmixx
27-08-2013, 08:37
سلام
دوستان من یه کارت هدیه گاج گرفتم که 30% در خرید کتابها تخفیف میده، یعنی 100 هزار تومن میخرین کارت رو ولی 150 هزار تومن خرید می تونین کنین
چون از ادامه تحصیل منصرف شدم می خوام بفروشم، دوستانی که تمابل دارند می تونن بهم پیام بدند
برای دوستانی که نیاز به کتابهای گاج دارند (مخصوصا ادبیاتش) فرصت خوبیه

alicpu
27-08-2013, 15:37
سلام دوستان یک سوال دارم کسی می داند کی نتایج تکمیل ظرفیت می اید . 21 شهریور نتایج کنکور اعلام می شود .
کی می توان تکمیل ظرفیت را شروع کرد و بعد کی نتایج تکمیل ظرفیت می اید
لطفا بر اساس اطلاعات پارسال بگویید با تشکر

<<DaRk kNiGhT>>
27-08-2013, 16:15
سلام دوستان

برای شیمی چطور؟

سلام این کتابای پیشنهادی من به صورت خلاصه:
فیزیک:
برا آموزش فار رو بخون تست هم از رو هر کتابی که دوست داشتی بزن(پیشنهاد من گاجه البته همه تستاشو نمیرسی بزنی)
دیفرانسیل:
پیش1:الگو پیش2:گاج
گسسته:فقط و فقط فار
تحلیلی:فار یا گاج
شیمی:مبتکران یا خیلی سبز(مخصوصا پیش2)
ادبیات:نشر دریافت(تو تمام مبحث ها)

omid_3tar
27-08-2013, 18:29
دیفرانسیل: فار برای آموزش خوبه اما بعد باید تست های بیشتری بزنی که بنظرم خیلی سبز یا میکرو گاج !

شیمی : خیلی سبز و مبتکران : نظر من در پیش1 به خیلی سبز و در پیش2 به مبتکران نزدیکتره

ادبیات تست های تالیفی خیلی سبز و الگو خوبن ، اما اگه به کنکور و سنجش بسنده میکنی و گاج میگیری ، میکرو را بگیر نه موضوعی !

گسسته فار آموزش - رقیب نداره برای تست کتاب آزمون فار هم خوبه ، خیلی سبز یک گسسته داره با نام مولف محمودرضا مهربانی اونم خیلی خوبه اما یه جاهایی با سیستم پاسخ دهی فار نمیخونه به عنوان کتاب مجزا خوبه
برای هندسه تحلیلی آموزش فار خوبه - کتاب آزمونش رو ندیدم - تو تست هندسه تحلیلی میکرو گاج به قوی بودن و کتاب مهدی دهقانی -مبتکران به روان و ساده بودن معروفند

سلام تشکر

خوب توی دیفرانسیل میرسم این همه کتاب کار کنم؟ آخه اگر بخوام آموزش فار بخونم بعد از روی کتاب دیگه تست بزنم خیلی وقت نمیگیره؟

منظورتون از تست گاج این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کتاب بود؟

mamadafjar
27-08-2013, 19:20
سلام دوستان برای زیست سال سوم و چهارم چه کتابایی خوبه

mamadafjar
27-08-2013, 19:20
امید فقط وفقط دیفرانسل کوله پشتی:n19:

omid_3tar
27-08-2013, 19:44

ممنون ممد

دوستان نظرتون در مورد این کتاب چیه؟ در مقایسه با گاج و فار و خیلی سبز و الگو ...؟

m-asadabadi
27-08-2013, 20:32

ممنون ممد

دوستان نظرتون در مورد این کتاب چیه؟ در مقایسه با گاج و فار و خیلی سبز و الگو ...؟

خیلی قلم عباس مرادی رو من بشخصه ازش خوشم میآد
فقط مشکل کتابش اینه که 4-5 سالی میشه ویرایش نشده
میشه گفت بهترین کتاب "اسبق" دیفرانسیل !

omid_3tar
27-08-2013, 20:37
خیلی قلم عباس مرادی رو من بشخصه ازش خوشم میآد
فقط مشکل کتابش اینه که 4-5 سالی میشه ویرایش نشده
میشه گفت بهترین کتاب "اسبق" دیفرانسیل !

خوب بهترین کتاب فعلی چی؟ همون فار که گفتید؟

m-asadabadi
27-08-2013, 20:40
سلام تشکر

خوب توی دیفرانسیل میرسم این همه کتاب کار کنم؟ آخه اگر بخوام آموزش فار بخونم بعد از روی کتاب دیگه تست بزنم خیلی وقت نمیگیره؟

منظورتون از تست گاج این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کتاب بود؟

سلام

آموزش فار تست هاش کمه برا دیفرانسیل ، اگه معلم خوب دیفرانسیل در دسترست نیس و نیاز به آموزش فار داری برای بهره برداری کامل از اون آموزش خوب فار یه کتاب تست هم در کنارش میخاد - نه این حجم با هفته ای 4-5 ساعت برای دیفرانسیل تموم و دوره هم میشه !

بله ، منظورم همین کتاب گاج بود

در مورد فیزیک هم بنظر من دوستان خوب گفتن
آموزش فار و در کنارش کتاب تست گاج و یا خیلی سبز
فقط اگه گاج رو گرفتی دقت کن مولفش نادری نژاد باشه نه جوکار !

mandegary
28-08-2013, 05:25
برای دیف،میکروبانک گاج یا خیلی سبز+تخته سیاه؟؟؟؟

One Minute
28-08-2013, 09:34
برای دیف،میکروبانک گاج یا خیلی سبز+تخته سیاه؟؟؟؟

من دیفرانسیل گاج رو داشتم ، خیلی کتاب خوبی بود ، تست های خوب و سختی داشت

mamadafjar
28-08-2013, 15:52
بچه ها برا چهارم ریاضی چه کتاب هایی پیشنهاد میدید

One Minute
28-08-2013, 20:06
بچه ها برا چهارم ریاضی چه کتاب هایی پیشنهاد میدید

برای چه درسی ؟ تست یا آموزش ؟ یا واسه امتحان نهایی ؟!

arsalne
28-08-2013, 20:20
سلام به دوستان.

پيشنهاد شما براي كتاب كمك درسي عربي رشته ي انساني، براي كسي كه عربي ش ضعيف هست چيه؟
متشكر.

mamadafjar
28-08-2013, 23:06
برای چه درسی ؟ تست یا آموزش ؟ یا واسه امتحان نهایی ؟!

کنکوری همه ی درس ها

omid_3tar
29-08-2013, 08:47
سلام مجدد
دوستان من با توجه به راهنمایی هایه دوستان تصمیم گرفتم واسه آموزش دیف فار بگیرم اما هنوز برای تست شک دارم پیشنهاد شما از بینه کتابایه زیر کدومه؟
بانک تست تخته سیاه(مهندس مهربان) کتاب میکرو گاج(همون ک دیف و ریاضیات پایه با همه) دیف و ریاضیات پایه خیلی سبز و کتاب های ازمون دیف فار

همین ممشکل رو در زمینه ی فیزیک هم دارم؛ فیزیک آموزش از فار میگیرم اما تست رو هنوز مرددم
نظر شما بینه خیلی سبز و گاج و کتاب های آزمون فار کدوم هست؟ اصن کتاب بهتری هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

One Minute
29-08-2013, 11:02
سلام به دوستان.

پيشنهاد شما براي كتاب كمك درسي عربي رشته ي انساني، براي كسي كه عربي ش ضعيف هست چيه؟
متشكر.

من رشتم ریاضی بود ، از عربی کامل گاج استفاده کردم ، فوق العاده بود

کنکوری همه ی درس ها

فقط تست میخوایین ؟
اینا پیشنهاد من هستن : ( همه دروس برای پیش دانشگاهی )
دیفرانسیل : گاج سفید ( 2 جلد )
گسسته : فار ( 2 جلد ، آموزش و تست )
تحلیلی : گاج سفید
فیزیک : خیلی سبز
شیمی : مبتکران تالیف بهمن بازرگانی
ادبیات : خیلی سبز ( البته ادبیات رو به صورت مبحثی بخونید )
عربی : عربی کامل گاج
زبان : مبتکران تالیف شهاب اناری
دین و زندگی : نشر الگو

سلام مجدد
دوستان من با توجه به راهنمایی هایه دوستان تصمیم گرفتم واسه آموزش دیف فار بگیرم اما هنوز برای تست شک دارم پیشنهاد شما از بینه کتابایه زیر کدومه؟
بانک تست تخته سیاه(مهندس مهربان) کتاب میکرو گاج(همون ک دیف و ریاضیات پایه با همه) دیف و ریاضیات پایه خیلی سبز و کتاب های ازمون دیف فار

همین ممشکل رو در زمینه ی فیزیک هم دارم؛ فیزیک آموزش از فار میگیرم اما تست رو هنوز مرددم

ممنون میشم راهنمایی کنید

برای تست دیف گاج سفید بگیرید ، فقط پیش دانشگاهی هست و 2 جلده ! کتابِ دیف و ریاضیات پایه ی گاج رو توصیه نمیکنم
برای تست فیزیک هم به نظرم از همون کتابِ آزمون فار استفاده کنید بهتره ، اگه وقت اضافه آوردید هم خیلی سبز رو بزنید

mamadafjar
29-08-2013, 13:14

فقط تست میخوایین ؟

برای تست دیف گاج سفید بگیرید ، فقط پیش دانشگاهی هست و 2 جلده ! کتابِ دیف و ریاضیات پایه ی گاج رو توصیه نمیکنم
برای تست فیزیک هم به نظرم از همون کتابِ آزمون فار استفاده کنید بهتره ، اگه وقت اضافه آوردید هم خیلی سبز رو بزنید

هم تست هم آموزش

omid_3tar
29-08-2013, 16:01

فقط تست میخوایین ؟

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییتتون اما توی سایتش گاج سفید ندیدم یکی هست که دیف و ریاضی پایه باهمه یکی هم هست که طوسیه شما اون طوسیه رو میگی؟

دوستان دیگه هم اگر در مورد این دو درس نظره دیگه ای دارن ممنون میشم بگن ک جمع بندی کنم آخه دو سه روز دیگه میخوام بخرم

One Minute
29-08-2013, 16:32
دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییتتون اما توی سایتش گاج سفید ندیدم یکی هست که دیف و ریاضی پایه باهمه یکی هم هست که طوسیه شما اون طوسیه رو میگی؟

دوستان دیگه هم اگر در مورد این دو درس نظره دیگه ای دارن ممنون میشم بگن ک جمع بندی کنم آخه دو سه روز دیگه میخوام بخرم

آره همون طوسیه منظورم هست ، کتاب خیلی خوبیه

omid_3tar
29-08-2013, 23:37
سلام مجدد
شرمنده من انقدر سوال میپرسم
دوستان در رابطه با هندسه پایه دریافت اگر من بگیرم در طول سال همگام با آزمونه قلمچی میتونم اونو پیش ببرم؟ یعنی فصل بندیش جوری هست که بتونم منطبقش کنم بر آزمون آزمایشی؟

m-asadabadi
29-08-2013, 23:40
سلام مجدد

ممنون میشم راهنمایی کنید

تست دیفرانسیل : خیلی سبز و میکرو گاج - خوبن و خیلی هم با هم تفاوتی ندارن
آزمون دیف فار اصلا جالب نیست
کتاب مهربان شبیه اندیشه فائق تعداد تست هاش زیاده که تماما هم کپی شده از کتابای calculus هستن
من اعتقادی به کارشون ندارم ،

تست فیزیک : کتاب آزمون فار پیش1 اش خوب بوده - پیش2 اش احیانا نرسید خیلی سبز!

m-asadabadi
29-08-2013, 23:52
سلام مجدد
شرمنده من انقدر سوال میپرسم
دوستان در رابطه با هندسه پایه دریافت اگر من بگیرم در طول سال همگام با آزمونه قلمچی میتونم اونو پیش ببرم؟ یعنی فصل بندیش جوری هست که بتونم منطبقش کنم بر آزمون آزمایشی؟

فصلهاش موضوعی جدا شده
مثلا فصل اول استدلال در هندسه ; هم از هندسه 1 مطلب داره هم از هندسه 2 دایره محاطی و اینا هم تلفیقی های ریاضی و هندسه مثلا تلفیق بهینه سازی حسابان با هندسه .

omid_3tar
30-08-2013, 00:22
جناب اسدآبادی بازهم تشکر بابت راهنمایی هاتون

پس اینجور که معلومه نمیشه با آزمون ها تطبیق داد بیخیالش میشم

بازهم تشکر

mandegary
30-08-2013, 11:59
تست دیفرانسیل : خیلی سبز و میکرو گاج - خوبن و خیلی هم با هم تفاوتی ندارن

یعنی من اگه خیلی سبز کار کنم دیگه به گاج و تخته سیاه یا فار نیازی ندارم؟؟(هم پایه و هم دیف)
بعد خیلی سبز تالیفیه یا تست کنکورا؟؟منظورتون اینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%84-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D8%B6%D9%8A%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D9%87) دیگه؟؟
من بیشتر کتابی میخوام که تالیفی باشه،ولی نه خیلی خیلی سخت مثل حسابان خیلی سبز که از خریدش پشیمون شدم...براهمین دیر به خیلی سبز اعتماد می کنم و اینقدر می پرسم.ببخشید...
___
برای املا و قرابت کتابای هامون سبطی کافیه؟؟یا نشر الگو هم بخرم؟؟
برای املا لازمه اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم بخرم؟؟؟
برای برای تاریخ ادبیات اگه آفاردئون فار رو کار کنم نشرالگو لازمه؟؟
آرایه هم که فک کنم نشرالگو خوب باشه...
پیشاپیش ممنون از راهنماییهاتون

<<DaRk kNiGhT>>
30-08-2013, 14:53
یعنی من اگه خیلی سبز کار کنم دیگه به گاج و تخته سیاه یا فار نیازی ندارم؟؟(هم پایه و هم دیف)
بعد خیلی سبز تالیفیه یا تست کنکورا؟؟منظورتون اینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%84-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D8%B6%D9%8A%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D9%87) دیگه؟؟
من بیشتر کتابی میخوام که تالیفی باشه،ولی نه خیلی خیلی سخت مثل حسابان خیلی سبز که از خریدش پشیمون شدم...براهمین دیر به خیلی سبز اعتماد می کنم و اینقدر می پرسم.ببخشید...
___
برای املا لازمه اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم بخرم؟؟؟

کتاب دیف و پایه خیلی سبز هم تست کنکور داره هم تالیفی و تستاشم سخت نیستن مثل حسابانش.
در مورد قرابت شما همون هامون سبطی رو اگه کامل بخونی کاملا کفایت میکنه و به هیچ چیز دیگه نیاز نیست.البته تستای کنکور چند سال اخیر هم وقتی کتابو خوندی بزن که واقعا مثل زنگ تفریح میشه برات.
در مورد املا هم کتاب هامون سبطی کافیه.
تاریخ ادبیات هم که زیاد فرقی نمیکنه.
برا آرایه اول همایش ادبیات نشر دریافت رو کامل بخون بعد برا تست از رو الگو کار کن.اینجوری آرایه ت هم توپ میشه.

m-asadabadi
30-08-2013, 22:41
___

هر کدوم یک از خیلی سبز / میکرو گاج / تخته سیاه رو انتخاب کنی به بقیه احتیاجی نداری
فار کتابش یه کم متفاوته بیشتر رو آموزش تاکید داره و تست کمی داره ، پر کننده خلاء یک معلم متوسط یا خوب میتونه باشه

بله همین کتاب
تالیفی + همه سوالای سراسری + تک و توک از سوالای آزاد
کتاب قبلی خیلی سبز که عسلی و موئینی نوشته بودن حتی بیشتر از حسابانش سوالای خیلی سخت داشت
اما این کتابش رفته به سمت متوسط و استاندارد ، حتی بعضیا میگن یه کم زیاد آسون شده

برا املا تاکیدا فقط یک کتاب بگیر ; زیاد فرقی ندارن

کتاب قرابت هر کسی از ظن خودش نوشته ، طراحم از ظن خودش سوال میده و زیاد نمیشه گفت کدوم بهتره
اما سبطی اولین کسی بود که کتاب قرابت نوشت
و اصلا سال 80 قبل از طراح کنکور تو کتاب اندیشه سازان تست قرابت معنایی آورد و از یکی دو سال بعد طراح کنکور ازش کپ زد !

برا تاریخ ادبیات بهتره اصلا چیزی نگیری
یه چیزی شبیه آفاردئون فار رو خودت درست کن ،
موقع درست کردنش تقریبا به اندازه دو بار خوندن آفاردئون مرور کردی
تاریخ ادبیات رو فقط و فقط از رو یک منبع بخون

mamadafjar
31-08-2013, 00:12
بجه ها میتونید فرق بین دیفرانسیل فار و دیفرانسیل خیلی سبز رو بگید
راستی نظرتون درباره ب کتابای مهروماه چیه

omid_3tar
31-08-2013, 00:13
سلام مجدد
دوستان من یک سوال هم در مورد کتاب هایه ادبیات خیلی سبز داشتم (سال به سالهاش ن مبحثی ها)
کتاب هایی ک من از حیلی سبز دیدم به نظرم اومد که انگار یه خخورده سختن و شاید فراتر از سطح کنکورن میخواستم بدونم کتاب هایه تست ادبیاتش هم همینطورن؟ یا فقط تست هایه کنکوره؟

m-asadabadi
31-08-2013, 13:11
بجه ها میتونید فرق بین دیفرانسیل فار و دیفرانسیل خیلی سبز رو بگید
راستی نظرتون درباره ب کتابای مهروماه چیه

-فار ، آموزش تشریحی مفصل داره و یه کم هم تست داره
دیفرانسیل خیلی سبز فقط تست با پاسخ تشریحی داره که تو پاسخ هاش یه درسنامه آورده
درسنامه اش خیلی خلاصه است

-دیفرانسیل و فیزیکش که جالب نیست

m-asadabadi
31-08-2013, 13:29
سلام مجدد
دوستان من یک سوال هم در مورد کتاب هایه ادبیات خیلی سبز داشتم (سال به سالهاش ن مبحثی ها)
کتاب هایی ک من از حیلی سبز دیدم به نظرم اومد که انگار یه خخورده سختن و شاید فراتر از سطح کنکورن میخواستم بدونم کتاب هایه تست ادبیاتش هم همینطورن؟ یا فقط تست هایه کنکوره؟

تست های کنکور داره تالیفی هم داره
به نسبت کتابای دیگه تالیفیاش بیشتره، یه خورده هم سخت تره
تست های تالیفیش غیر از قرابت معنایی که یه کم برداشت و نظر شخصی قاطی داره بقیه قسمت هاش تست های خوبین
بعضی از تست های کنکور ، مخصوصا آزاد رو نیوورده
ادبیات میکرو گاج تست های کنکورش بیشتره

mandegary
31-08-2013, 19:14
سلام
ممنون دوستان
پس برای دیف و پایه خیلی سبز میگیرم.البته برای پایه بیشتر تست تالیفی میخوام چون تستای کنکورو از ده استاد کار می کنم.
بازم ممنون
فقط برای آرایه:من جزوه ای که از سبطی تو اینترنته دانلود کردم.کتاب همایش لازمه؟؟

omid_3tar
01-09-2013, 09:10
دوستان ممنون میشم در رابطه با این سوال هم راهنمایی کنید : اگر کتاب هندسه پایه نشر دریافت رو بگیرم نیازه که تمرینات خود کتاب هندسه ر هم بخونم؟ (آخه توی برنامه ی پیشنهادی ک توی سایت نشر دریافت هست برنامه فقط بر اساس این کتاب تنظیم شده و اسمی از کتاب درسی نیست)

و مورد دوم اینکه نظرتون در مورده هندسه تحلیلیه دریافت جیه؟ اگر ممکنه یک مقایسه بینه کتاب هندسه تحلیلی انتشارات دزیافت و فار انجام بدید

mamadafjar
01-09-2013, 17:04
بچه ها زیست جامع مهرو ماه چطوره

mohammad varaste
03-09-2013, 00:37
دیفرانسیل فار به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه اصلا کتاب خوبی نیست برعکس فیزیک و گسسته
دیفرانسیل تخته سیاه و گاج بهترین گزینه هاهستن

omid_3tar
03-09-2013, 09:57

دوست عزیز ممکنه دلایلتون رو بگید؟

ساش
03-09-2013, 12:10
سلام دوستان بانک سوالای 4گزینه ای تخته سیاه (ریاضی)چطوره؟؟؟؟؟برای شیمی سوم چی بخرم؟؟؟زود جواب بدین لطفاااااااااااااااا!!!!!!!!!!!! !!!!!!راستی ی سوال دگمن امسال دارم میرم سوم تجربی میخام ازمون شرکت کنم ب نظر شما ازمونای قلمچی بهتره یا گزینه2؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad varaste
03-09-2013, 19:56
دوست عزیز ممکنه دلایلتون رو بگید؟

کتابش مضخرفه
به جای روش های تستی یه سری چیزای چرت و پرت اثبات که که به هیچ دردی نمیخوره.

mohammad varaste
03-09-2013, 19:57
برای شیمی سال سوم دنبال هرچی میرین دنبال مبتکران نرین که 50 درصدش مطالبش اضافی و وقت گیره

mohammad varaste
03-09-2013, 20:03
اینو بگم که شاید کتابای گاج گرون باشن ولی خداییش همه کتاباش عالیه.
فیزیک و دیفرانسیل و دینی گاج رو حتما بگیرین
اگه کلاس نمیرین فیزیک پیش فار رو بگیری یه دور بخونین بعد تستای گاج رو 2 دور بزنین
شیمی 3خیلی سبز
شیمی پیش خیلی سبز یا فار
ریاضی پایه تخته سیاه
گسسته فار
تحلیلی گاج

کتاب دیفرانسیل و ریاضی پایه اندیشه فائق رو هم حتما بگیرین که خریدش برای هر دانش آموز رشته ریاضی واجبه

mohammad varaste
03-09-2013, 20:03
ادبیات هم کتابای نشر دریافت رو برین بگیرین

ساش
03-09-2013, 22:15
دوستان لطفا یکی جواب منو بدههههههههههههههه!برا شیمی سوم چ کتابی بخرم؟؟؟؟(ریاضی) بانک سوالای 4گزینه ای تخته سیاه چطوره؟؟؟؟

m-asadabadi
03-09-2013, 22:30
دوستان لطفا یکی جواب منو بدههههههههههههههه!برا شیمی سوم چ کتابی بخرم؟؟؟؟(ریاضی) بانک سوالای 4گزینه ای تخته سیاه چطوره؟؟؟؟

مبتکران یا خیلی سبز

m-asadabadi
03-09-2013, 22:46

کتابش مضخرفه
به جای روش های تستی یه سری چیزای چرت و پرت اثبات که که به هیچ دردی نمیخوره.

خوب فار یه کتاب آموزشی و تشریحیه و هدفش اینه که برا بچه هایی که دسترسی ندارن ،جای یه معلم متوسط یا خوب رو برا آموزش و حتی امتحان نهایی پر کنه ; کتاب تست نیست
البته این چربش آموزش تشریحی به تست هاش اونقدرها هم شدید نیس
مثلا قضیه هیپاسوس رو هم اثباتشو ارجاع به سایت داده هم خودشو حذف کرده گفته ازش سوال نمیآد
در صورتی که همین مولف تخته سیاه چقدر وقت برنامه فرصت برابر رو سر هیپاسوس هدر کرد

mamadafjar
04-09-2013, 13:07
بچه لطفا یه کتاب خوب برا دیفرانسیل با دلایل منطقی به من معرفی کنید

*M!L4D*
04-09-2013, 13:16
بچه لطفا یه کتاب خوب برا دیفرانسیل با دلایل منطقی به من معرفی کنید

بدون شک کتاب دیفرانسیل نشر الگو
- آموزش کامل و کاملا منطبق با کتاب درسی های جدید
- تست های خوب تالیفی و کنکور - هم تست های سخت داره و هم متوسط
- پاسخ نامه ی خوب و کامل
- سطح بندی تست ها که خیلی بهتون در پیدا کردن نقاط ضعف کمک می کنه

moradib
04-09-2013, 14:03
کتاب اموزش حسابان فار منتشر شد به نظرتون کتاب خوبیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid_3tar
04-09-2013, 16:31
دوستان ممنون میشم در رابطه با این سوال هم راهنمایی کنید : اگر کتاب هندسه پایه نشر دریافت رو بگیرم نیازه که تمرینات خود کتاب هندسه ر هم بخونم؟ (آخه توی برنامه ی پیشنهادی ک توی سایت نشر دریافت هست برنامه فقط بر اساس این کتاب تنظیم شده و اسمی از کتاب درسی نیست)

و مورد دوم اینکه نظرتون در مورده هندسه تحلیلیه دریافت جیه؟ اگر ممکنه یک مقایسه بینه کتاب هندسه تحلیلی انتشارات دزیافت و فار انجام بدید

ممنون میشم اگر ج سوالم رو بدید

mamadafjar
04-09-2013, 21:15
سلام دوستان میگم برا هندسه تحلیلی و فیزیک و ادبیات جامع نظرتون چیه

m-asadabadi
04-09-2013, 22:03
ممنون میشم اگر ج سوالم رو بدید

خوب همه مطالب کتاب درسی تو اکثر کتابای هندسه پایه هست
اما تست های هندسه پایه یه وقت اینجوریه که سوال با استفاده از قضیه یا فرمول کتاب درسی حل میشه یه وقت خود تمرین کتاب درسی رو به عنوان اصل موضوع میگیره و بر اساس اون یه تست طرح میکنن
مواردی اینچنین باعث میشه که بنظرم بهتره هر کتابی میگیرید، تمرینها و اصلا متن خود کتاب درسی هندسه 1و2 رو بخونید

-دریافت مختصر مفید تره و حرفه ای تر ، فار عمقی تر و شهودی تر
اگه مدرسه میرید و اونجا هم با معلم یه بار درس رو میخونید و امتحان نهایی میدید ، دریافت گزینه مناسب تریه
اما اگه پشت کنکوری باشین یا بخواید پیش خوانی کنید قبل مدرسه یا خودتون بخونید فار !

omid_3tar
04-09-2013, 23:54
خوب همه مطالب کتاب درسی تو اکثر کتابای هندسه پایه هست
اما تست های هندسه پایه یه وقت اینجوریه که سوال با استفاده از قضیه یا فرمول کتاب درسی حل میشه یه وقت خود تمرین کتاب درسی رو به عنوان اصل موضوع میگیره و بر اساس اون یه تست طرح میکنن
مواردی اینچنین باعث میشه که بنظرم بهتره هر کتابی میگیرید، تمرینها و اصلا متن خود کتاب درسی هندسه 1و2 رو بخونید

-دریافت مختصر مفید تره و حرفه ای تر ، فار عمقی تر و شهودی تر
اگه مدرسه میرید و اونجا هم با معلم یه بار درس رو میخونید و امتحان نهایی میدید ، دریافت گزینه مناسب تریه
اما اگه پشت کنکوری باشین یا بخواید پیش خوانی کنید قبل مدرسه یا خودتون بخونید فار !

بازهم تشکر از کمکتون
مدرسه میرم و معلم هم دارم اما تصوری که شما از دبیر دارید با دبیرهایه مدرسه ی ما زمین تا آسمونه:-D پس همون فار رو میگیرم

mamadafjar
06-09-2013, 11:34

ممنون میشم اگه جواب بدید

mandegary
06-09-2013, 12:27

منظورتون از برنامه چیه؟

mandegary
06-09-2013, 12:28
کتاب دیف و پایه خیلی سبز هم تست کنکور داره هم تالیفی و تستاشم سخت نیستن مثل حسابانش.
در مورد قرابت شما همون هامون سبطی رو اگه کامل بخونی کاملا کفایت میکنه و به هیچ چیز دیگه نیاز نیست.البته تستای کنکور چند سال اخیر هم وقتی کتابو خوندی بزن که واقعا مثل زنگ تفریح میشه برات.
در مورد املا هم کتاب هامون سبطی کافیه.
تاریخ ادبیات هم که زیاد فرقی نمیکنه.
برا آرایه اول همایش ادبیات نشر دریافت رو کامل بخون بعد برا تست از رو الگو کار کن.اینجوری آرایه ت هم توپ میشه.

خیلی ممنون
فقط اگه میشه زودتر درمورد تخصصیها نظرتون رو بگید.خیلی دیر به دیر میگید.مادیگه باید شروع کنیم

ramin5749
06-09-2013, 13:54
سلام دوستان من میخام کنکور تجربی بدم ولی ریاضیات گسسته رو هم باید بلد باشم(برنامه نویسی) دوران دبیرستان 7-8 سال پیش جبرواحتمال رو پاس کردم و فقط کلیاتش یادمه! کتاب ریاضیات گسسته فار به درد من میخوره که باهاش هم جبرواحتمال یادبگیرم هم کلیات گسسته بفهمم؟
ممنون

Haj_Amoo
06-09-2013, 14:00
سلام دوستان من میخام کنکور تجربی بدم ولی ریاضیات گسسته رو هم باید بلد باشم(برنامه نویسی) دوران دبیرستان 7-8 سال پیش جبرواحتمال رو پاس کردم و فقط کلیاتش یادمه! کتاب ریاضیات گسسته فار به درد من میخوره که باهاش هم جبرواحتمال یادبگیرم هم کلیات گسسته بفهمم؟
می‎خواید رشته‎ی کامپیوتر تحصیل کنید؟ اگه برا کنکور نیست، به نظرم حل یه مشت تست ریاضی گسسته به دردی نمی‎خوره!

omid_3tar
06-09-2013, 16:18
منظورتون از برنامه چیه؟

توی سایت نشر دریافت یک برنامه ی مطالعاتی برای خوندن درس هندسه پیشنهاد شده

ramin5749
06-09-2013, 16:25
می‎خواید رشته‎ی کامپیوتر تحصیل کنید؟ اگه برا کنکور نیست، به نظرم حل یه مشت تست ریاضی گسسته به دردی نمی‎خوره!

ممنون از جوابتون، دوست عزیز من قبلا دانشگاه رفتم این دفعه میخام تجربی کنکور بدم
من برنامه نویسی رو تو محیط کار یاد گرفتم الانم اون مبحثی رو که میخام یادبگیرم به ریاضیات گسسته ربط داره(چیزی نپرسیدم از طرف)، میخام قبل از اینکه دوره شروع بشه 3 ماهه کلیت گسسته رو خوب بفهمم، هم برای کارم خوبه هم برای کنکور، درضمن کتابهای ریاضی و فیزیک فار برام جالبترند

Haj_Amoo
06-09-2013, 18:45
من برنامه نویسی رو تو محیط کار یاد گرفتم الانم اون مبحثی رو که میخام یادبگیرم به ریاضیات گسسته ربط داره(چیزی نپرسیدم از طرف)، میخام قبل از اینکه دوره شروع بشه 3 ماهه کلیت گسسته رو خوب بفهمم، هم برای کارم خوبه هم برای کنکور، درضمن کتابهای ریاضی و فیزیک فار برام جالبترند
اون مباحثی که شما برای علوم کامپیوتر لازم دارید و در گسسته دبیرستان هست، ربطی که کنکور تجربی نداره. یعنی گراف و ترکیبیات و شاید نظریه اعداد. من با کتاب های گسسته کنکور اشنایی زیاد ندارم فقط میتونم بگم شما نیازی به یه کتاب با کلی تست کنکور و حاوی نکات کنکوری! ندارید. یه کتاب آموزش کم حجم و خود کتاب گسسته دبیرستان شاید به دردتون بخوره.
موفق باشید!

m-asadabadi
07-09-2013, 02:38
ممنون

ممنون از جوابتون، دوست عزیز من قبلا دانشگاه رفتم این دفعه میخام تجربی کنکور بدم

برای اون ریاضیات گسسته فکر کنم کتاب "ریاضیات گسسته مقدماتی" نوشته : بالاکریشنان ، از انتشارات فاطمی / یا "ساختمان های گسسته" نوشته :جانسون باو از انتشارات سیمای دانش به کارتون بیاد
ولی الان بهترین کتاب گسسته کنکور قطعا فار هست

mamadafjar
07-09-2013, 12:32

ممنون میشم اگه جواب بدید

دوستان خواهشا جواب بدید

m-asadabadi
07-09-2013, 15:38

ممنون میشم اگه جواب بدید

هندسه تحلیلی کتاب خوب زیاده باید ببینی کدوم به کار شما میآد و به سلیقه ات میخوره
گاج سفید / فار / مبتکران (مهدی دهقانی) / تست خیلی سبز (نصیری) /....
برای فیزیک اگه آموزش بخوای فار و اگه فقط بخوای تست بزنی خیلی سبز.
ادبیات هم اگه فقط یک کتاب جامع بخوای بگیری تو اینها که هست الگو و گاج میکرو از بقیه بهترن

Lj Wallace
07-09-2013, 20:31
برای زبان فارسی دریافت بهتره یا خیلی سبز ؟
دلیلشم بگید

One Minute
07-09-2013, 21:02
دلیلشم بگید

خیلی سبز ، مطالب رو بهتر و بیشتر توضیح داده
البته من در زمینه ی کنکور ، کتاب 5 مبحث زبان فارسی خیلی سبز رو توصیه میکنم

omid_3tar
07-09-2013, 21:03
دلیلشم بگید

من خیلی سبز ندارم اما دریافت فوق العادست واقعا ادم رو علاقمند میکنه به زبان فارسی الی حجمش بالاست اگر با حجمش مشکلی نداری عالیه
خیلی سبز رو ندیدم

gignn
07-09-2013, 21:31
برای ریاضی 3 فیزیک3 شیمی3 ادبیات3 جامع عربی و فیزیک پایه کدام کتاب ها راپیشنهاد می کنید

Haj_Amoo
08-09-2013, 09:21
من که می‎خوندم یادمه سر یه سری مسائل واقعا سردرگم میشدم. مثلا یه جا میگفت "ات" وازه‎ی لغات یک تکواژه، بعد از کس دیگه‎ای که میپرسیدی میگفت نه طراح کنکور این رو تکواژ جدا نگرفته! از این موارد داشت. لااقل اون چاپیش رو که من خوندم(فکر کنم89 )

moradib
08-09-2013, 11:11
برای سال سوم به نظرتون انتشارات گلواژه خوب هست؟چه درس هایی بهتره؟

Lj Wallace
08-09-2013, 11:53
من خیلی سبز ندارم اما دریافت فوق العادست واقعا ادم رو علاقمند میکنه به زبان فارسی الی حجمش بالاست اگر با حجمش مشکلی نداری عالیه
خیلی سبز رو ندیدم

اتفاقا مشکل اصلی این کتاب حجمشه . سوال من اینه که اگه کسی به جای دریافت خیلی سبز بخونه در حد دریافت زبان فارسیو یاد میگیره یا نه؟

Haj_Amoo
08-09-2013, 12:36
برای سال سوم به نظرتون انتشارات گلواژه خوب هست؟چه درس هایی بهتره؟

اگه برا امتحان نهایی می‎پرسید، همون کتابای درسی رو خوب بخونید، کنارش هم یه حل تمرین داشته باشید، کفایت میکنه.

golparya
08-09-2013, 13:23
کتابای زیست دکتر اشکان هاشمی نشر الگو خوبن ? فقط زیست دوم و پیش داره

Mohammad Yek110
08-09-2013, 13:32
سلام
برای فیزیک 2 و ریاضی 2 کتابی که درسنامه و تشریحی خوبی داشته باشه چیه؟
گاج مشکی رو که حتما براشون میگیرم ، خیلی سبز ریاضی هم احتمالش زیاده

فار کتاباش چطورین؟

Alireza SM
08-09-2013, 14:39
کتابای زیست دکتر اشکان هاشمی نشر الگو خوبن ? فقط زیست دوم و پیش داره

براي كسي كه جزوه عمارلو +‌كتاب هاي خيلي سبز و گربه داشته باشه نيازي نيست.
من پيش دانشگاهيشو ديدم درسنامه درست حسابي به اون صورت نداره پاسخ هاي تشريحيش هم به تخته سياه و خيثلي سبز نميرسن.

اگه چيزي ميخواي كه درسنامه خوب داشته باشه 8000 تست گاج بگير.

mandegary
08-09-2013, 15:31
البته من در زمینه ی کنکور ، کتاب 5 مبحث زبان فارسی خیلی سبز رو توصیه میکنم

کتاب 5 مبحث زبان فارسی برای نشرالگوئه نه خیلی سبز.
به نظر من دانش آموز ریاضی بیشتر وقتش باید دروس اختصاصی باشه.بنابراین حجم بالای این کتاب اصلا خوب نیست.به توصیه بچه ها الگو خریدم و راضیم.حجمش هم معقوله و تستای گزینه دو رو هم داره .خلاصه یه مرجع کامل و جمع وجور برای زبان فارسیه.
حالا خوددانی!!!:n01:

moradib
08-09-2013, 18:57
كتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی نشر دریافت فقط برای کنکوری هاست یا سومی ها هم میتونن ازش استفاد کنن؟به نظرتون کتاب های عمومی برای سوم ریاضی که زیر نوشتم مناسب اند؟ زبان فارسی:خیلی سبز ادبیات:گاج سبز انگلیسی:کتاب زبان سال سوم مبتکران شهاب اناری عربی:اموزش عربی نشر الگو

After4Ever
08-09-2013, 20:39
كتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی نشر دریافت فقط برای کنکوری هاست یا سومی ها هم میتونن ازش استفاد کنن؟به نظرتون کتاب های عمومی برای سوم ریاضی که زیر نوشتم مناسب اند؟ زبان فارسی:خیلی سبز ادبیات:گاج سبز انگلیسی:کتاب زبان سال سوم مبتکران شهاب اناری عربی:اموزش عربی نشر الگو

نه اصلا برا امتحان نهایی مناسب نیستن شما کتاب های گاج سبز رو برای زبان فارسی بگیر...
عربی هم بیشتر باید تمرین های متن کتاب و سوال بررسی کنی نه تست رو...

After4Ever
08-09-2013, 20:41
سلام
برای فیزیک 2 و ریاضی 2 کتابی که درسنامه و تشریحی خوبی داشته باشه چیه؟
گاج مشکی رو که حتما براشون میگیرم ، خیلی سبز ریاضی هم احتمالش زیاده

فار کتاباش چطورین؟

گاج سیاه برا کنکور که فایده نداره (نظر شخصیمه:n02:)

فیزیک بستگی به چه مباحثی رو می خواید بخونید؟
اگر کار و انرژی دینامیک و حرکت شناسی که اصلا نباید در دوم خوند ...چون کل این مبحث با پیش ترکیبی میاد...میمونه یکسری مباحث ساده...که من نشر الگو رو پیشنهاد می کنم...(هر چند که این مباحث آسون هستن...تست دیگه هم بزنید احتمالش زیاده که در کنکور راحت از پسش بر بیایید)

moradib
08-09-2013, 21:57
نه اصلا برا امتحان نهایی مناسب نیستن شما کتاب های گاج سبز رو برای زبان فارسی بگیر...
عربی هم بیشتر باید تمرین های متن کتاب و سوال بررسی کنی نه تست رو...خیلی ممنون به نظرتون انتشارات گلواژه برای سال سوم ریاضی خوب هست؟ در ضمن ادبیات و زبان انگلیسی چطور؟

Mohammad Yek110
09-09-2013, 09:25
گاج سیاه برا کنکور که فایده نداره (نظر شخصیمه:n02:)

فیزیک بستگی به چه مباحثی رو می خواید بخونید؟
اگر کار و انرژی دینامیک و حرکت شناسی که اصلا نباید در دوم خوند ...چون کل این مبحث با پیش ترکیبی میاد...میمونه یکسری مباحث ساده...که من نشر الگو رو پیشنهاد می کنم...(هر چند که این مباحث آسون هستن...تست دیگه هم بزنید احتمالش زیاده که در کنکور راحت از پسش بر بیایید)
دومی هستم برا موفقیت توی امتحانا میخوام فعلا!
ممنون :40:

omid_3tar
09-09-2013, 11:12

زبان فارسی رو من ندیدم خیلی سبز رو ولی گاج سبز برای امتحان نهایی کافیست
ادبیات انتخابت خوبه
انگلیسی این کتاب مناسب نیست گاج سبز رو بگیر
عربی هم این کتاب رو ندیدم ولی گاج سیاه من داشتم خیلی خوب بود(خواستی گاج بگیری گاج سبز رو اصلا نگیر فقط گاج سیاه برای عربی)

Hatek
09-09-2013, 11:53
سلام
یکی از اشناها کتاب های مدرسان شریف رو میخواد برای ارشد رشته تاریخ
خود مدرسان میگه بسته رو میدیم 7 تا کتاب توشه و 16 تا ازمون و برنامه ریزی و ... 700 تومن
ولی این دوست من فقط کتاب هارو میخواد
تمام کتاب فروشی ها رو رفتم نبود و میگفتن نداریم
یعنی کسایی که سال های قبل از این کتاب ها استفاده کردن و خریدن بازم پس دادن خود اموزشگاه؟ راه دیگه ای نیست گیر بیاد کتاب هاش؟
کمک کنید لطفا
ممنون

moradib
09-09-2013, 12:38
بالاخره دی وی دی تدریس شیمی 3 مهندس بهمن بازرگانی اومد:n19::n20:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Yek110
09-09-2013, 13:23
دی وی دیای مبتکران چطورن؟
مولتی مدیا هستن یا مثلا دبیر تدریس میکنه توی فضایی شبیه کلاس؟؟؟
منظورم اونایی هست که تک درس هستن .... مجموعه پیام رو نمیگم

Alireza SM
09-09-2013, 14:01
DVD هاي پيش دانشگاهي هم داره اين بازرگاني. كلا من توصيه ميكنم به جاي سيروس رضايي از بازرگاني استفاده كنين

mandegary
09-09-2013, 15:03
سلام
می دونم الان وقت جمع بندی نیس ولی میشه برای جمع بندی دروس کتاب معرفی کنید؟رشته ریاضی
مثلا مهروماه بهتره یا همایش دریافت؟(یا شاید بعضی دروس اصلا لازم نباشه!!)
اگه میشه برای دروس عمومی و اختصاصی بگید

omid_3tar
09-09-2013, 16:34
سلام مجدد

دوستان چندمین باره این سوال رو میپرسم اما هر بار دوستان نظرات متفاوتی دادن من هنوز نتونستم جمع بندی کنم ممنون میشم اگر بقیه دوستان هم نظر خودشونو بگن

من برای آموزش فیزیک پیش و دیف میخوام فار بگیرم اما برای تست هردو درس بینه کتابه آزمونه فار و گاج طوسی مردد هستم نظرشما کدومه؟ اصلا ار هر دو رو باهم بگیرم میرسم هر دو رو کار کنم؟

leo73
09-09-2013, 19:47
سلام مجدد

دوستان چندمین باره این سوال رو میپرسم اما هر بار دوستان نظرات متفاوتی دادن من هنوز نتونستم جمع بندی کنم ممنون میشم اگر بقیه دوستان هم نظر خودشونو بگن

من برای آموزش فیزیک پیش و دیف میخوام فار بگیرم اما برای تست هردو درس بینه کتابه آزمونه فار و گاج طوسی مردد هستم نظرشما کدومه؟ اصلا ار هر دو رو باهم بگیرم میرسم هر دو رو کار کنم؟

2تا کتاب فکر نکنم برسی...
ولی کتابای وافعا خوبیه

leo73
09-09-2013, 19:47
سلام
می دونم الان وقت جمع بندی نیس ولی میشه برای جمع بندی دروس کتاب معرفی کنید؟رشته ریاضی
مثلا مهروماه بهتره یا همایش دریافت؟(یا شاید بعضی دروس اصلا لازم نباشه!!)
اگه میشه برای دروس عمومی و اختصاصی بگید

ادبیات دریافت خیلی خوبه + جزوه آقای شاهین زاد

omid_3tar
09-09-2013, 20:13
2تا کتاب فکر نکنم برسی...
ولی کتابای وافعا خوبیه

کدومش کتابایه واقعا خوبیه؟
واسه آموزش تصمیممو گرفتم واسه تست فقط مرددم بینه گاجه طوسی و کتابه آزمونه فار (در دیف و فیزیک)

moradib
09-09-2013, 20:27
بین دفتر برنامه ریزی های زیر به نظرتون کدوم بهتره؟
دفتر برنامه ريزي هوشمند (هفته هاي من) گاج
خودم میتوانم خیلی سبز
دفتربرنامه ريزي قلم چی

mamadafjar
09-09-2013, 20:36
خودم میتوانم خیلی سبز
دفتربرنامه ريزي قلم چی

قلم چی خیلی بهتر و کامل تره

leo73
09-09-2013, 20:49
تست just گاج

leo73
09-09-2013, 20:50
قلم چی خیلی بهتر و کامل تره

خودم میتوانم خیلی سبز
دفتربرنامه ريزي قلم چی
باور کن هیچ فرقی نمیکنه

m-asadabadi
10-09-2013, 00:20
دی وی دیای مبتکران چطورن؟
مولتی مدیا هستن یا مثلا دبیر تدریس میکنه توی فضایی شبیه کلاس؟؟؟
منظورم اونایی هست که تک درس هستن .... مجموعه پیام رو نمیگم

دبیر تدریس میکنه
فقط شیمی ِ بهمن بازرگانی اش خوبه
بقیه اش چرندیات پر شده !
بعضیاشم که خوبه کوتاهه .مثلا فیزیک پیش1 میرحسینی بد نیست ولی کل پیش1 رو یک دو ساعته جمع کرده !

m-asadabadi
10-09-2013, 00:26
سلام مجدد

آزمون فار برای فیزیک که فقط پیش1 اومده
برای دیفرانسیل هم اصلا نیومده
اگه منظورتون این دو تاست که اینا برا کتاب قبلی (90) هستن
ویرایش قدیم آزمون فار برای دیفرانسیل که ، ایفتیضاح بود !

در هر دو مورد گاج بگیر
چون فار خیلی وسواس و تاخیر زیادی هم داره تو چاپ کتاباش
بعید میدونم جلدهای بعدی آزمون فیزیک امسال بیآد

Aref_2008
10-09-2013, 16:42
دبیر تدریس میکنه
فقط شیمی ِ بهمن بازرگانی اش خوبه
بقیه اش چرندیات پر شده !
بعضیاشم که خوبه کوتاهه .مثلا فیزیک پیش1 میرحسینی بد نیست ولی کل پیش1 رو یک دو ساعته جمع کرده !

دی وی دی خوب برای اموزش فیزیک پیش دانشگاهی چی پیشنهاد می کنی؟

دوستان من آموزش ریاضی پیش رو هم می خوام.

m-asadabadi
10-09-2013, 22:52
دی وی دی خوب برای اموزش فیزیک پیش دانشگاهی چی پیشنهاد می کنی؟

دوستان من آموزش ریاضی پیش رو هم می خوام.

دی وی دی تدریس خوبی برا فیزیک من ندیدم

moradib
11-09-2013, 12:23
با سلام بچه ها من امسال سوم ریاضی میرم میخواستم کتاب های اموزشی مورد نیازو بخرم ولی گیج شدم تقریبا 100 صفحه این تاپیکو خوندم بازم یه نتیجه نرسیدم ولی باز یه چندتایی کتاب انتخاب کردم ولی نمیدونم کدوم بهتره؟اگه میشه کمکم کنید خیلی ممنون میشم اینم لیستی از کتابایی که میخوام بخرم ولی نمیدونم کدومو انتخاب کنم؟
حسابان:اموزش خیلی سبز-اموزش مبتکران عباس امیدوار
فیزیک:مبتکران محمودزاده
جبرواحتمال:مبتکران ابوالقاسمی صادقی-اموزش الگو
هندسه:مبتکران ابوالقاسمی حکمت-اموزش الگو
شیمی:تستی مبتکران بازرگانی
عربی:گاج مشکی-اموزش الگو
انگلیسی:گاج سبز-خط سفید-زبان سوم مبتکران شهاب اناری
زبان فارسی:گاج سبز-خیلی سبز
دین وزندگی:گاج مشکی
ادبیات:گاج سبز

mamadafjar
11-09-2013, 12:37
با سلام بچه ها من امسال سوم ریاضی میرم میخواستم کتاب های اموزشی مورد نیازو بخرم ولی گیج شدم تقریبا 100 صفحه این تاپیکو خوندم بازم یه نتیجه نرسیدم ولی باز یه چندتایی کتاب انتخاب کردم ولی نمیدونم کدوم بهتره؟اگه میشه کمکم کنید خیلی ممنون میشم اینم لیستی از کتابایی که میخوام بخرم ولی نمیدونم کدومو انتخاب کنم؟
حسابان:اموزش خیلی سبز-اموزش مبتکران عباس امیدوار
فیزیک:مبتکران محمودزاده
جبرواحتمال:مبتکران ابوالقاسمی صادقی-اموزش الگو
هندسه:مبتکران ابوالقاسمی حکمت-اموزش الگو
شیمی:تستی مبتکران بازرگانی
عربی:گاج مشکی-اموزش الگو
انگلیسی:گاج سبز-خط سفید-زبان سوم مبتکران شهاب اناری
زبان فارسی:گاج سبز-خیلی سبز
دین وزندگی:گاج مشکی
ادبیات:گاج سبز

برای امتحان نهایی میخوای یا تست