PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46

omid_3tar
29-11-2012, 10:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی ممنون حالا برای تمرین چه کتابی رو پیشنهاد میکنن دوستان؟

After4Ever
29-11-2012, 10:33
سلام
دوستان من درسم خوبه خیلی هم درس نمیخونم اما نمره هام اکثرا بیستن اما برای عربی هرچییییییییییییی میخونم تا حالا نمره بالاتر از 18 ندارم یعنی 7 8 برابر حسابان و فیزیک و شیمی میخونم اما باز هیچ

حالا میخواستم بدونم کسی کتاب آموزش خوب عربی 3 سراغ داره؟ خودم گاج سبز دارم اما بیش از حد حرفه اضافی زده چیزایی که اصلا به دردم نمیخوره ایاد فیلی هم دارم اما خیلی باهاش راحت نیستم

حالا یه چیز دیگه که خیلی مهم تر از آموزشه یه کتاب کاره کسی سراغ داره؟؟ البته با جواب ها (دوسالانه ها رو دیدم کتاب های بدی نیستن خوبن اما اگر یه چیز دیگه بتونید معرفی کنید بهتره)
گاج یک کتاب داد (91) طوسی رنگه ، کتابش فوق العاده است!:sq_2: فقط حیف خیلی گرونه

omid_3tar
29-11-2012, 12:24
گاج یک کتاب داد (91) طوسی رنگه ، کتابش فوق العاده است!:sq_2: فقط حیف خیلی گرونه

منظورتون این کتابه؟؟

اگر آره من یک کتاب کامل نمیخوام یک کتاب فقط واسه سال سوم میخوام (نهایی)

After4Ever
29-11-2012, 13:02
منظورتون این کتابه؟؟

چرا نمی خواید کامل بخونید؟
اینطوری که بهتره:)
حالا اگر برای امتحان نهایی می خواید بخونید خیلی پیشنهاد نمی کنم که از الان تست بزنید ولــــــــی هر چی می خونید جامع بخونید.

timsar jackson
29-11-2012, 13:22

گلواژه....

omid_3tar
29-11-2012, 14:40
چرا نمی خواید کامل بخونید؟
اینطوری که بهتره:)
حالا اگر برای امتحان نهایی می خواید بخونید خیلی پیشنهاد نمی کنم که از الان تست بزنید ولــــــــی هر چی می خونید جامع بخونید.

نه آخه این کتاب انگار کتاب جامعه هر دو ساله اما من فقط سال سوم نیازمه

omid_3tar
29-11-2012, 14:41
گلواژه....
راستش برا فیزیک و هندسه و جبر گلواژه دارم به نظرم کتابای کاملی نمیان یه کتاب خیلی کاملتر میخوام

البته برا آموزش دوستان خیلی سبز رو معرفی کردن فعلا مشکلم کتابه تمرینه (با جواب)

sibesorkh2008
29-11-2012, 15:23
دوستان شمابرای جبرو هندسه2(یا پایه)چه پیشنهادی دارید؟؟
بعد برای تست حسابان چه کتابی(به جز تست الگو) پیشنهاد میدید؟
خیلی ممنون!

نظرتون چیه؟؟؟

After4Ever
29-11-2012, 15:33
دو تا سوال از دوستداران درس فیزیک:)
من الان فیزیک پیش 1 رو تقریبا تموم کردم (نشرالگو) در آزمون ها هم خوب زدم و الان می خوام برم سراغ 2 فصل اول فیزیک 3 (مدار . خازن مقاومت و...)
به نظرتون همین نشر الگو خوبه؟
اما سوال بعدی
بر فرض که من تا عید اینا رو تموم کنم
تستا کنکور هم که خیــــلی چیزی نیست وقتی هم نمی بره یعنی اگر من تستا کنکور رو بزنم بازم وقت اضافه میاد بنظرتون اینا بدرد کنکور می خوره؟ یا نه؟

*M!L4D*
29-11-2012, 17:18
من الان فیزیک پیش 1 رو تقریبا تموم کردم (نشرالگو) در آزمون ها هم خوب زدم و الان می خوام برم سراغ 2 فصل اول فیزیک 3 (مدار . خازن مقاومت و...)
اما سوال بعدی
تستا کنکور هم که خیــــلی چیزی نیست وقتی هم نمی بره یعنی اگر من تستا کنکور رو بزنم بازم وقت اضافه میاد بنظرتون اینا بدرد کنکور می خوره؟ یا نه؟

سلام
فیزیک 3 الگو کتاب خوبیه . ولی به نظرم اگه هنوز نخریدیش یه نگاه به فیزیک 3 خیلی سبز نوشته احمد مصلایی بنداز . به نظر خیلی ها بهترین کتاب فیریک 3 هست . تا نظرت چی باشه
در مورد اون دو کتاب باید بگم سبک تست های کنکور با المپیاد خیلی فرق داره . و به نظر من وقت تلف کردنه ( نظر من !! ) . اگه تست سخت یا خیلی سخت میخوای واسه شیمی میتونی به تست های سری Z کتاب های شیمی خیلی سبز ( یا بعضی از تست های شیمی مبتکران ) و برای فیزیک به قسمت یک گام فراتر فیزیک های خیلی سبز ( البته فعلا فقط برای فیزیک 1.3.4 ) مراجعه کنی .
در مورد فیزیک یه نکته ای هست اینه که باید سبک تست های کنکور رو بشناسی . تو چند سال اخیر ( بعد از سال 84 ) فیزیک کنکور سبک خاصی به خودش گرفته که به نظرم باید تک تک تست های اون بار ها زده بشه !

sibesorkh2008
29-11-2012, 19:59
اما سوال بعدی

به نظر من هم برای فیزیک3خیلی سبز خیلی خیلی از نشر الگو بهتره...یه جورایی مثل شیمی بازرگان اما برای فیزیک!!
خود من اول تست الگو رو تهیه کردم ولی پشیمون شدم و خیلی سبز رو خریدم و کار میکنم که البته تستای یک گام فراترش می تونه برای شما که میخواهید بیشتر از کنکور کار کنید مفیدباشه و کاربردی تر!
به هر حال تصمیم با خودتونه...می تونید pdfهای این دو کتاب رو از سایتاشون ییبنید و مقایسه کنید و هرکدوم بهتر بود رو بخرید.

m-asadabadi
30-11-2012, 02:14
دوستان شمابرای جبرو هندسه2(یا پایه)چه پیشنهادی دارید؟؟
بعد برای تست حسابان چه کتابی(به جز تست الگو) پیشنهاد میدید؟
خیلی ممنون!

جبر و احتمال : صادقی ابوالقاسمی - اندیشه سازان (مبتکران)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85%D9%8A-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D9%83%D8%B1%D8%A7%D9%86?filter_ name=%D8%A7%D8%A8%D9%88%D8%A7%D9%84%D9%82%D8%A7%D8 %B3%D9%85%DB%8C%20%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%82%DB%8C

هندسه 2 : محمد بیگی - الگو

تست حسابان : در وهله اول تست خیلی سبز رو ببینید ، اگه تست هاش خیلی زیاد و پاسخ هاش به نظرتون توضیح واضحات اومد در پله دوم بنظرمن حسابان ده استاد انتشارات ایران سنجش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%86%20%D8%AF%D9%87%20%D8%A7%D8 %B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF

m-asadabadi
30-11-2012, 02:24
اما سوال بعدی

1) فیزیک 3 الگو که بخوبی پیش اش نیست . خیلی سبز هم خوبه اما بنظر من خیلی موضوعات پیشرفته ی خارج از محدوده و حواشی قابل حذف داره
مناسب ترین کتاب از نظر من اینه :
فیزیک 3 - دکتر کمانگر ، زاهدی - اندیشه سازان (مبتکران)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%87%D8%A7%DB%8C_%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1_%DA%AF %D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%A7%DB%8C_%D9%81%DB%8C %D8%B2%DB%8C%DA%A9_3_%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8 C.html

2) تست های المپیاد هم بدرد کنکور نمیخوره ، بهمن بازرگانی بعضا سوالای المپیادم میآره اما بنظر من فایده ای نداره
بهتره به جاش دنبال یه کتابی باشید که توش تست تالیفی سبک کنکور داشته باشه مثل کتاب محسن توانا - خیلی سبز برای فیزیک ،
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%86%20%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7

alone one
30-11-2012, 12:19
کلا این درس حسابان و دیف از درساییه که اتفاق نظر روش نیس!
در هر صورت از شما دوستان عزیز ممنونم که وقت گذاشتین

تو حسابان گاج ، مبتکران ،الگو و خیلی سبز بنظرم مطرح باشن،دوستانیکه تجربه استفادشو دارن میتونن یه توضیح بدن راجبش؟(من تو نگاه اولیه از خیلی سبز خوشم اومد)
تو دیفم که الگو ، فار ،کوله پشتی و تخته سیاهو اسماشونو شنیدم،در مورد این کتابام اگه دوستان تجربه ای دارن خوشحال میشم بشنوم؟(باتوجه به اینکه جلد 2آموزش فارهنوز چاپ نشده پس اینو بعید میدونم بگیرم)

کسی نظری نداره؟

sibesorkh2008
30-11-2012, 14:21
جبر و احتمال : صادقی ابوالقاسمی - اندیشه سازان (مبتکران)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85%D9%8A-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D9%83%D8%B1%D8%A7%D9%86?filter_ name=%D8%A7%D8%A8%D9%88%D8%A7%D9%84%D9%82%D8%A7%D8 %B3%D9%85%DB%8C%20%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%82%DB%8C

هندسه 2 : محمد بیگی - الگو

تست حسابان : در وهله اول تست خیلی سبز رو ببینید ، اگه تست هاش خیلی زیاد و پاسخ هاش به نظرتون توضیح واضحات اومد در پله دوم بنظرمن حسابان ده استاد انتشارات ایران سنجش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%86%20%D8%AF%D9%87%20%D8%A7%D8 %B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF

خیلی ممنون از لطفتون فقط یک سوال:
شنیدم تست حیلی سبز مثل نشرالگو مطالب اضافی خیلی داره و سخته.نظرتون چیه؟؟

*M!L4D*
30-11-2012, 15:03
سلام
من جاییش مطالب خارج از کتاب ندیدم . کاملا منطبق بر کتاب هست شاید سطحش بالا باشه ولی مطمئن باشید حاشیه نرفته . پاسخ نامش هم عالیه مثلا واسه حد از هم ارزی و هوپیتال و ... استفاده نکرده و با روش کتاب مسائل رو حل کرده

After4Ever
30-11-2012, 15:12
از دوستان بابت پاسخشون تشکر می کنم.
راستیتش فکر می کردم که اسم نشر الگو رو بیارم همه تایید می کنند چون پیشش فوق العاده است. ولی به نظرم بیشتر باید تحقیق کنم

p30world.ir
30-11-2012, 17:02
سلام شما همین کتاب های درسیت رو با کتاب های دوسالانه ی کانون رو بخونی کافیه و معدلت بالای 18 میشه ;)

مرسی
فیزیک و دیفرانسیل و هندسه و گسسته هم از رویه کتاب بخونم و بدون کلاس رفتن و جزه داشتن میتونم نمره بیارم؟
این کتابهای دوسالانه کانون اموزشه یا تست؟
یه 10 بیارم قبول بشم بستمه :دی

omid_3tar
30-11-2012, 17:43
دوستان کسی نظری در مورد کتاب تمرین عربی نداشت؟؟؟؟ کتاب کار خیلی سبز جوابم داره؟؟؟

یعنی هیچ کتابی غیر از دوسالانه نیست؟؟

sibesorkh2008
30-11-2012, 18:00
دوستان کسی نظری در مورد کتاب تمرین عربی نداشت؟؟؟؟ کتاب کار خیلی سبز جوابم داره؟؟؟

یعنی هیچ کتابی غیر از دوسالانه نیست؟؟

من pdf اش رو دیدم که تمارین زیادی داشت و به نظر خوب بود.شماهم چون گلواژه و دوسالانه نمیخوای و از طرفی فقط برای نهایی میخواید،قکر کنم کتاب خوبی براتون می تونه باشه.

omid_3tar
30-11-2012, 18:02
من pdf اش رو دیدم که مارین زیادی داشت و به نظر خوب بود.شماهم چون گلواژه و دوسالانه نمیخوای و از طرفی فقط برای نهایی میخواید،قکر کنم کتاب خوبی براتون می تونه باشه.

مشکلم الان اینه که نمیدونم پاسخ داره یا نه و از طرفی هم باید اینترنتی سفارش بدم اینجا نیست که چک کنم ببینم جواب داره یا نه

After4Ever
30-11-2012, 18:15
مرسی
فیزیک و دیفرانسیل و هندسه و گسسته هم از رویه کتاب بخونم و بدون کلاس رفتن و جزه داشتن میتونم نمره بیارم؟
این کتابهای دوسالانه کانون اموزشه یا تست؟
یه 10 بیارم قبول بشم بستمه :دی
یک جزوه ی "آموزشی" باید داشته باشید!
دوسالانه ها مثل گل واژه هم درسنامه داره هم سوال ولی تست نداره...
اگر با خوندم دوسالانه مفهوم رو بفهمید دیگه به جزوه نیازی نیست:)

m-asadabadi
30-11-2012, 22:01

کلی نمیشه گفت ولی مثلا فیزیک 3 و فوت و فن عربی تو خیلی سبز یا مثلا آموزش حسابان تو الگو همین طوریه که می فرمائید.

m-asadabadi
30-11-2012, 22:11
کلا این درس حسابان و دیف از درساییه که اتفاق نظر روش نیس!
در هر صورت از شما دوستان عزیز ممنونم که وقت گذاشتین

تو حسابان گاج ، مبتکران ،الگو و خیلی سبز بنظرم مطرح باشن،دوستانیکه تجربه استفادشو دارن میتونن یه توضیح بدن راجبش؟(من تو نگاه اولیه از خیلی سبز خوشم اومد)
تو دیفم که الگو ، فار ،کوله پشتی و تخته سیاهو اسماشونو شنیدم،در مورد این کتابام اگه دوستان تجربه ای دارن خوشحال میشم بشنوم؟(باتوجه به اینکه جلد 2آموزش فارهنوز چاپ نشده پس اینو بعید میدونم بگیرم)

تو حسابان بنظر من هم میآد خیلی سبز از بقیه مفیدتره
تو دیف هم اگه کسی کیلی سطح پایین و صفر نباشه ، کتاب عباس مرادی(کوله پشتی) حرفه ای ترین کتاب دیفرانسیله از نظر من
الگو ، خیلی سبز هم کتابای خوبی اند
تخته سیاه (مهربان) و اندیشه فائق (رضوی) کتاب های خوبی نـیستن از نظر من

farnaz yari
01-12-2012, 02:48
اندیشه فاىق چرا خوب نیس؟؟؟؟

m-asadabadi
01-12-2012, 03:38
اندیشه فاىق چرا خوب نیس؟؟؟؟

1) با تغییرات کتاب 91 سازگار نیست و همون کتاب قدیم رو با چند تغییر در عنوان ها و همون محتوای سابق به عنوان کتاب 91 چاپ کرده

2)اکثر و تقریبا همه سوالات با روشهای کلاسیک حل شده اند و از راه حل های کنکوری که بعضا مفهوم های خوبی هم درشون وجود داره خبری نیست
-فی المثل تو آزاد 87 یه تست هست که یه نقطه از تابع کسری رو داده و پرسیده این چه نقطه ایه ؟ بعد این مشتق گرفته و برابر صفر قرار داده و ...الخ ، در صورتی که این بدرد امتحان نهایی میخوره و برای کنکور حداقل در کنار این حتما باید می آورد که ما یه کوچولو جلو و یه کوچولو عقب این نقطه رو جاگذاری میکنیم و چون در هر دو مقدار تابع بیشتر میشه و از اونجا که میدونیم این تابع یه خم همواره و در یه کوچولو نمودارش حرکت عجیب غریبی نمی کنه پس نقطه مینیمم هست

3) سوالای تالیفیش که عمدتا تمرین های calculus های خارجی هستن با سبک کنکور مخصوصا سراسری همخونی ندارن
از این نظر الگو از بقیه جلوتره و سبک سوالای تالیفیش به کنکور نزدیکه

در مورد کتاب مهربان (تخته سیاه) هم خلاصه بگم که بنظر من میآد که مولف همه کتابای این ور اون ور رو چیده جلوش و از هر کدوم یه چیزی آورده و بدلیل همین یه نا همگونی و تشویش زیادی تو کتابش هست

alone one
01-12-2012, 14:29
تو حسابان بنظر من هم میآد خیلی سبز از بقیه مفیدتره
تو دیف هم اگه کسی کیلی سطح پایین و صفر نباشه ، کتاب عباس مرادی(کوله پشتی) حرفه ای ترین کتاب دیفرانسیله از نظر من
الگو ، خیلی سبز هم کتابای خوبی اند
تخته سیاه (مهربان) و اندیشه فائق (رضوی) کتاب های خوبی نـیستن از نظر من

1) با تغییرات کتاب 91 سازگار نیست و همون کتاب قدیم رو با چند تغییر در عنوان ها و همون محتوای سابق به عنوان کتاب 91 چاپ کرده

2)اکثر و تقریبا همه سوالات با روشهای کلاسیک حل شده اند و از راه حل های کنکوری که بعضا مفهوم های خوبی هم درشون وجود داره خبری نیست
-فی المثل تو آزاد 87 یه تست هست که یه نقطه از تابع کسری رو داده و پرسیده این چه نقطه ایه ؟ بعد این مشتق گرفته و برابر صفر قرار داده و ...الخ ، در صورتی که این بدرد امتحان نهایی میخوره و برای کنکور حداقل در کنار این حتما باید می آورد که ما یه کوچولو جلو و یه کوچولو عقب این نقطه رو جاگذاری میکنیم و چون در هر دو مقدار تابع بیشتر میشه و از اونجا که میدونیم این تابع یه خم همواره و در یه کوچولو نمودارش حرکت عجیب غریبی نمی کنه پس نقطه مینیمم هست

3) سوالای تالیفیش که عمدتا تمرین های calculus های خارجی هستن با سبک کنکور مخصوصا سراسری همخونی ندارن
از این نظر الگو از بقیه جلوتره و سبک سوالای تالیفیش به کنکور نزدیکه

در مورد کتاب مهربان (تخته سیاه) هم خلاصه بگم که بنظر من میآد که مولف همه کتابای این ور اون ور رو چیده جلوش و از هر کدوم یه چیزی آورده و بدلیل همین یه نا همگونی و تشویش زیادی تو کتابش هست

ممنون جناب
اندیشه فائق که نمیگیرم چون آنچنان آموزش محور نیس
تو حسابان خیلی سبز خوب بود بنظرم و الگوام قبلا خوب بود ولی یکی از دوستان گفتن چاپ جدیدش یکم زیادی طویله
تو دیف قبلا رمزینه داشتم ولی متاسفانه باهاش زیاد حال نکردم،ویرایش جدیدم که نمیدونم اصلا چجوریه
فعلا که الگو و کوله پشتی از بقیه جلو هس،تو
دوست عزیز با توجه به چاپ جدید این کتابارو پیشنهاد کردین دیگه؟
حالا یکدوم از کتابای الگو یا خیلی سبزو اگه واسه حسابان بگیرم،بنظرتون واسه ادامه کار کدوم یکی از این کتاب دیفرانسیلارو بگیرم؟
چنتا کتاب گرفتم واسه حسابانو دیف پارسال و دیگه نمیخوام آزمونو خطا کنم،اونم با این قیمت کتابا

omid_3tar
01-12-2012, 15:13
سلام دوستان در مورد عربی مثل اینکه بهتر از دوسالانه نبود همونو میخرم

اما الان درحاله پیدا کردنه کتاب برای ریاضیم البته نه برای الان برای چند وقت دیگه که میخوام واسه کنکور بخونم

توی اکثر پست های تاپیک دیدم که دوستان میخوان یک آموزش واسه ریاضی دو و یه آموزش واسه حسابان و یکی یک تست هم واسه هر کدوم بگیرن (تا بعضی هاش که توصبه شده مثل آموزش حسابان خودش دو جلده)

حالا این کتاب فار رو دیدم که ادعا میکنه واسه ریاضی 2 و حسابان کامله هم تست و هم آموزش ما هم که تازه اولای حسابانیم (تابع) و زیاد نمیدونم خواستم ببینم واقعا اینجوره؟ یعنی همین یک کتاب واسه ریاضی پایه کفایت میکنه؟؟ اصلا مطالب این دو کتاب توی یک کتاب به این حجم جا میشه؟

emad91
01-12-2012, 18:57
من برا ریاضی تجربی رفتم کتاب ریاضی ژرف اندیشان خریدم اموزشش
کسی تجربه ای داره ؟
چون تنها کتاب آموزشی خوبی بود که دیدم

After4Ever
01-12-2012, 19:25
کتاب های خوب ریاضی یکی مهر و ماه ، دومی هم گاج طوسی...البته برای رشته ی تجربی
راستی 10 استاد هم برای ریاضی ها خوبه هم برا تجربی ها البته خودم ریاضی نیستم ولی دوستم که 900 شده بود گفت.

emad91
01-12-2012, 21:06
من مهر و ماه رو قبلا داشتم البته الان ویرایشش کردن اما من همون موقع هم زیاد خوشم نیومد از مهرماه یکم گنگ بود البته از نظر من
گاج رو هم دیدم فقط آموزش و درسنامه جامع نداشت در حد چند تا نکته و اموزش کوتاه بود و کلی تست در ضمن فقط هم پیش دانشگاهی بود و مباحث مربوط به پایه اون بحث ها ...

sibesorkh2008
01-12-2012, 21:10

اما الان درحاله پیدا کردنه کتاب برای ریاضیم البته نه برای الان برای چند وقت دیگه که میخوام واسه کنکور بخونم

توی اکثر پست های تاپیک دیدم که دوستان میخوان یک آموزش واسه ریاضی دو و یه آموزش واسه حسابان و یکی یک تست هم واسه هر کدوم بگیرن (تا بعضی هاش که توصبه شده مثل آموزش حسابان خودش دو جلده)

حالا این کتاب فار رو دیدم که ادعا میکنه واسه ریاضی 2 و حسابان کامله هم تست و هم آموزش ما هم که تازه اولای حسابانیم (تابع) و زیاد نمیدونم خواستم ببینم واقعا اینجوره؟ یعنی همین یک کتاب واسه ریاضی پایه کفایت میکنه؟؟ اصلا مطالب این دو کتاب توی یک کتاب به این حجم جا میشه؟

یعنی این کتاب برای هر رو درس کافیه؟وبا اون به کتاب خیلی سبز نیازی نیست؟آخه می خواستم خیلی سبز بخرم ولی حالا شک کردم!!!

sibesorkh2008
01-12-2012, 21:11
به نظر شما برای درک مطلب کدوم یکی بهتره؟
ونترسیم از متن شبقره یا END READING خیلی سبز؟

p30world.ir
01-12-2012, 21:43
یک جزوه ی "آموزشی" باید داشته باشید!
دوسالانه ها مثل گل واژه هم درسنامه داره هم سوال ولی تست نداره...
اگر با خوندم دوسالانه مفهوم رو بفهمید دیگه به جزوه نیازی نیست:)

مرسی(چرا برای من دکمه تشکر نمیاد؟)
متاسفانه کار میکنم و نمیتونم برم کلاس و جزوه بنویسیم کتاب کمک اموزشی ای نیست که کار جزوه را بکنه؟
برای دیفرانسیل و هندسه و گسسته کتابی که کار جزوه را بکنه نداریم؟

omid_3tar
01-12-2012, 21:45
یعنی این کتاب برای هر رو درس کافیه؟وبا اون به کتاب خیلی سبز نیازی نیست؟آخه می خواستم خیلی سبز بخرم ولی حالا شک کردم!!!

سه درس آمار هم هست

البته منم هنوز نمیدونم کاش یکی از دوستان که استفاده کردن بیان توضیح بدن

After4Ever
01-12-2012, 22:03
به نظر شما برای درک مطلب کدوم یکی بهتره؟ونترسیم از متن شبقره یا END READING خیلی سبز؟دوست عزیز کلا زبان یک درسیه که press tv هم ببینی زبانت خوب می شه این برای reading هم درست در میاد.
زبان نشر الگو reading داریم که یکم سطحش بالاست به غیر از اون گاج بنفش هم خوبه...من این دو تا رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

After4Ever
01-12-2012, 22:10
من مهر و ماه رو قبلا داشتم البته الان ویرایشش کردن اما من همون موقع هم زیاد خوشم نیومد از مهرماه یکم گنگ بود البته از نظر من
گاج رو هم دیدم فقط آموزش و درسنامه جامع نداشت در حد چند تا نکته و اموزش کوتاه بود و کلی تست در ضمن فقط هم پیش دانشگاهی بود و مباحث مربوط به پایه اون بحث ها ...

گاج طوسی یا سفید رو می گید؟

m-asadabadi
01-12-2012, 22:16

یه فصلشو برا دانلود گذاشته ،
خودتون نگاه کنید ببینید نظرتون چیه ؟

emad91
01-12-2012, 22:16
گاج طوسی یا سفید رو می گید؟

گاج طوسی رنگ بود دو جلد بود

m-asadabadi
01-12-2012, 22:23
ممنون جناب
اندیشه فائق که نمیگیرم چون آنچنان آموزش محور نیس
تو حسابان خیلی سبز خوب بود بنظرم و الگوام قبلا خوب بود ولی یکی از دوستان گفتن چاپ جدیدش یکم زیادی طویله
تو دیف قبلا رمزینه داشتم ولی متاسفانه باهاش زیاد حال نکردم،ویرایش جدیدم که نمیدونم اصلا چجوریه
فعلا که الگو و کوله پشتی از بقیه جلو هس،تو
دوست عزیز با توجه به چاپ جدید این کتابارو پیشنهاد کردین دیگه؟
حالا یکدوم از کتابای الگو یا خیلی سبزو اگه واسه حسابان بگیرم،بنظرتون واسه ادامه کار کدوم یکی از این کتاب دیفرانسیلارو بگیرم؟
چنتا کتاب گرفتم واسه حسابانو دیف پارسال و دیگه نمیخوام آزمونو خطا کنم،اونم با این قیمت کتابا

رمزینه که مولفش مهربان بود امسال تو تخته سیاه کتابشو چاپ کرده
حسابان که خیلی سبز رو بگیر .
دیف هم از بین الگو و خیلی سبز یکی رو بگیر شروع کن ، زیاد وسواس بخرج نده !

m-asadabadi
01-12-2012, 22:31
مرسی(چرا برای من دکمه تشکر نمیاد؟)
متاسفانه کار میکنم و نمیتونم برم کلاس و جزوه بنویسیم کتاب کمک اموزشی ای نیست که کار جزوه را بکنه؟
برای دیفرانسیل و هندسه و گسسته کتابی که کار جزوه را بکنه نداریم؟

دیفرانسیل : عباس مرادی - کوله پشتی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%84_%D9%88_%D8%A7%D9%86% D8%AA%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%84_%D8%A8%D8%A7_%D8%B7% D8%B9%D9%85_%D9%87%D9%84%D9%88_(%D8%AC%D9%84%D8%AF _%D8%A7%D9%88%D9%84).html

هندسه تحلیلی : بیگی - الگو

گسسته : مهربانی - خیلی سبز

با این شرایط ، شما اینها رو بگیر . مشکلی هم بود تو تاپیک مشکلات درسی بذار . من تضمین میکنم چیز دیگه ای لازم نداری ! :sq_25:

After4Ever
01-12-2012, 23:39
دوستان رشته ی تجربی نظرتون در مورد این کتاب کانون (زیست شناسی تصویری) چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sibesorkh2008
02-12-2012, 18:34
سلام
TICK EIGHT عربی گاج در حال انتشار است..
خبر خوبیه؟؟؟نه؟؟!!!

alavi71
02-12-2012, 18:51
دوستان رشته ی تجربی نظرتون در مورد این کتاب کانون (زیست شناسی تصویری) چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی کتاب جالب نیست و یک مقدار یادگیری رو نتونسته ساده انجام بدهد.
و توضیحات جالبی درش نیست.(به نظر من)

After4Ever
02-12-2012, 21:23
سلام
TICK EIGHT عربی گاج در حال انتشار است..
خبر خوبیه؟؟؟نه؟؟!!!

اگر فایده داشت تو این 40 ساله که عربی تالیف شده چاپ می کردند...
8 تست ترجمه ی عربی رو بیشتر موارد میشه بدون دانستن معنی کلمه ها زد ولی اگر معنی کلمه ها رو صددرصد بلد باشید قوائد بلد نباشید بیشتر موارد یک تست ترجمه هم نمی تونید بزنید:41:.
.
.
.
.
دوستان اگر کتاب خوب زیست که درسنامه ی قوی داره می دونند دریغ نکنند.
البته به جز بخش ژنتیک که تموم کردم.

من خودم بشتر ترجیح می دهم جزوه ی دبیر های مختلف + cd های آموزشی مختلف برای زیست کارکنم.
هر چی از این چیزا می دونید لطف کنید بگید.

Rahpak
02-12-2012, 22:13
سلام
واسه آموزش دیفرانسیل چی پیشنهاد میدین؟واسه امتحان نهایی می خوام با کتاب درسی جدید منطبق باشه ممنون

m-asadabadi
03-12-2012, 00:22
سلام
واسه آموزش دیفرانسیل چی پیشنهاد میدین؟واسه امتحان نهایی می خوام با کتاب درسی جدید منطبق باشه ممنون

اگه صرفا برای امتحان نهایی میخاید

وگرنه ! :

Rahpak
03-12-2012, 00:38
اگه صرفا برای امتحان نهایی میخاید

وگرنه ! :

ممنون! فار و تخته سیاه و خیلی سبز چی؟
گاج با کتاب درسی جدید منطبقه؟
من که دارم می خونم یه کتابی باشه که بتونم تست هم بزنم دیگه:31: اما هدفم نهاییه

m-asadabadi
03-12-2012, 01:54
ممنون! فار و تخته سیاه و خیلی سبز چی؟
گاج با کتاب درسی جدید منطبقه؟
من که دارم می خونم یه کتابی باشه که بتونم تست هم بزنم دیگه:31: اما هدفم نهاییه

گاجی که لینکشو دادم منطبقه و یک جلدیه ، قبلا دو جلدی بود
خیلی سبز عالیه ! منتهی فقط تسته ، برا نهایی شاید یه کم کارتون مشکل بشه
دیف ِ تخته سیاه اصلا خوب نیست . فقطم تسته .
فار تقریبا مثل همین الگو ست منتهی یه کم توضیح واضحات داره توش (مثلا کسیکه داره دیفرانسیل میخونه دیگه حدود توابع مثلثاتی رو حفظه اما این باز اینا رو توضیح میده!) یه خورده هم سطحش پایین تره . البته اینم بگم فار از لحاظ روون بودن قلم و روشن بودن بیانش از الگو بهتره !

Rahpak
03-12-2012, 14:37
گاجی که لینکشو دادم منطبقه و یک جلدیه ، قبلا دو جلدی بود
خیلی سبز عالیه ! منتهی فقط تسته ، برا نهایی شاید یه کم کارتون مشکل بشه
دیف ِ تخته سیاه اصلا خوب نیست . فقطم تسته .
فار تقریبا مثل همین الگو ست منتهی یه کم توضیح واضحات داره توش (مثلا کسیکه داره دیفرانسیل میخونه دیگه حدود توابع مثلثاتی رو حفظه اما این باز اینا رو توضیح میده!) یه خورده هم سطحش پایین تره . البته اینم بگم فار از لحاظ روون بودن قلم و روشن بودن بیانش از الگو بهتره !
ممنون واسه کمکتون
در کل فار یا گاج؟ آموزش و سوالات امتحانی.در ضمن من کلا تو حسابان و دیف خیلی ضعیفم:41:

نادر1368
03-12-2012, 15:20
گاج حسابان خوبه!من دارمش مبتكران هم خوبه نشر الگو يه كم سطح بالاست و فار اطلاعي ندارم!

emad91
03-12-2012, 17:16
آقا من هر چی گشتم زیست شناسی دوم چاپ 89 و زیست سوم چاپ 90 پیدا نکردم فقط چاپ 91 دارن که دارم از رو اون می خونم ...
از کجا بفهمم تغییرات چی بوده ؟

sibesorkh2008
03-12-2012, 17:27
ممنون واسه کمکتون
در کل فار یا گاج؟ آموزش و سوالات امتحانی.در ضمن من کلا تو حسابان و دیف خیلی ضعیفم:41:

درمورد حسابان باید بگم که به پیشنهاد دوستان پی دی اف تست خیلی سبز رو از سایتش دریافت و با نشر الگو مقایسه کردم.واقعا خیلی سبز بهتره و درسطح کتاب تمام نکات تستی و مهم رو پوشش میده .حتما تهیش می کنم.
اما برای آموزش هم خیلی سبز یه کتابی داره که روش خندونکه!اون هم یه کتاب عالیه که آموزشش روونه. می تونید پی دی افش روببینید و اگه براتون خوب بود،اونو تهیه کنید.
در مورد دیف نظری ندارم؛ولی همیجا دیدم که چند تا از دوستان آموزش الگو رو پیشنهاد دادن و خیلی هم راضی بود.پی دی اف اون هم از سایت الگو قابل دریافته.ببینید اگه باهاش راحت بودید تهیه اش کنید.:sq_8:

m-asadabadi
04-12-2012, 02:38
ممنون واسه کمکتون

اگه پابه تون ضعیفه خیلی ، فار از همه بهتره

alavi71
04-12-2012, 12:28
آقا من هر چی گشتم زیست شناسی دوم چاپ 89 و زیست سوم چاپ 90 پیدا نکردم فقط چاپ 91 دارن که دارم از رو اون می خونم ...
از کجا بفهمم تغییرات چی بوده ؟

سلام دوست من
در سایت خیلی سبز تغییرات رو با کتاب جدید نوشته است

موفق باشید

sibesorkh2008
04-12-2012, 20:20
سلام
کسی تست حسابان خیلی سبز چاپ91 رو خریده؟اگه بله، میشه بگید صفحات اصلی کتاب بدون کنکور91 چند صفحه است و آیا اینکه تغییر کرده یا نه؟

alone one
04-12-2012, 20:46
دوستان کسی کتاب ریاضیات پایه فارو خریده؟چطوره؟
من کلا ریاضیم پایه ای ضعیفه،داغون نیس اما خوبم نیس،لازمه واسه سال دومم کتاب تهیه کنم؟
راستی ریاضی 2 سال 89 با 91 که فرقی نمیکنه؟ها؟
کلا این تغییرات کتاب درسیم معضلی شده ها
تصمیم گرفتم واسه حسابان الگو یا خیلی سبز و برای دیف الگو یا فارو تهیه کنم،امیدوارم انتخابام خوب باشه،نظری داشتین خوشحال میشم بگین

sibesorkh2008
04-12-2012, 21:07
نشر الگو !
اما دوستان خيلي تعريف گسسته ( و حتي فيزيك ) فار رو مي كنند ! اگه فرصتش پيش اومد مي گيرم و يه نگاهي مي كنم و يه ريويو هم مي دم !
با تشكر

ببخشید این کتابو بررسی کردید؟؟!!

emad91
04-12-2012, 22:36
دوستان یه کتاب یا جزوه ی خوب برای قسمت آیینه ها و عدسی های فیزیک 1 می خواستم که کامل و آسون توضیح داده باشه بهم معرفی می کنید ؟
یعنی یه چیزی که بشه نمره ی تستاش رو آورد چون من دارم فیزیک پیش 1 (+فصل 2و 3 فیزیک 2) رو کامل حذف می کنم حداقل درصد فیزیک 1 رو بیارم اوضاعم داغون نشه

After4Ever
04-12-2012, 23:05
دوستان یه کتاب یا جزوه ی خوب برای قسمت آیینه ها و عدسی های فیزیک 1 می خواستم که کامل و آسون توضیح داده باشه بهم معرفی می کنید ؟
یعنی یه چیزی که بشه نمره ی تستاش رو آورد چون من دارم فیزیک پیش 1 (+فصل 2و 3 فیزیک 2) رو کامل حذف می کنم حداقل درصد فیزیک 1 رو بیارم اوضاعم داغون نشه

من سال پیش از آبی کانون خوندم 3 تا تست آینه ها و عدسی رو زدم... (هم رشته ی ریاضی هم تجربی) ولــــــی یادم خود آزمون کانون داشتم 30 زدم...
نشر ااگو هم تستاش خیلی بیشتر از اون نیست اما شما که می خوای فصل 2 و 3 فیزیک 2 رو نخونی پس قطعا 1 و 2 پیش هم نمی خونی... پس باید کار و انرژی هم نخونی چون کاملا با این فصل ها مرتبطه...

m-asadabadi
05-12-2012, 00:48
سلام
کسی تست حسابان خیلی سبز چاپ91 رو خریده؟اگه بله، میشه بگید صفحات اصلی کتاب بدون کنکور91 چند صفحه است و آیا اینکه تغییر کرده یا نه؟

476 ص
نه ! فقط آخرش تست های کنکور 91 با جواب اضافه شده

m-asadabadi
05-12-2012, 00:53
دوستان کسی کتاب ریاضیات پایه فارو خریده؟چطوره؟
من کلا ریاضیم پایه ای ضعیفه،داغون نیس اما خوبم نیس،لازمه واسه سال دومم کتاب تهیه کنم؟
راستی ریاضی 2 سال 89 با 91 که فرقی نمیکنه؟ها؟
کلا این تغییرات کتاب درسیم معضلی شده ها
تصمیم گرفتم واسه حسابان الگو یا خیلی سبز و برای دیف الگو یا فارو تهیه کنم،امیدوارم انتخابام خوب باشه،نظری داشتین خوشحال میشم بگین

1-ریاضیات پایه فار از نظر من خیلی کتاب ضعیفیه
2-شما که حسابان میگیری ، به جای ریاضیات پایه ، ریاضی2 خیلی سبز رو بگیر خلاص!
3-حسابان خیلی سبز بهتره
4-دیفرانسیل اگه خیلی ضعیف نیستی الگو رو بگیر !

m-asadabadi
05-12-2012, 01:35
نشر الگو !
اما دوستان خيلي تعريف گسسته ( و حتي فيزيك ) فار رو مي كنند ! اگه فرصتش پيش اومد مي گيرم و يه نگاهي مي كنم و يه ريويو هم مي دم !
با تشكر

ببخشید این کتابو بررسی کردید؟؟!!

فیزیک فار توضیح واضحات و شرح های خارج از متن زیاد داره ولی خیلی پایه ای و پله پله و قابل فهم جلو رفته ، از سطح زیر صفر شروع کرده تا حد المپیاد بالا رفته .طبقه بندی خوبی هم داره ، بنظر من سبکش یکی از بهترین کتابای آموزشی بازار در بین همه ی درسهاست . البته اینایی که گفتم فیزیک 1 پیش بود ، تو فیزیک2 پیش کتاب معمولیه .

گسسته فار تو فصل گراف و احتمال یه کم زیادی فرمول بازی راه انداخته که بنظر من میشده با مفهوم ، همون ها رو حل کرد . اما تو نظریه اعداد و ترکیبیات بد نیس

After4Ever
05-12-2012, 09:53
برای آینه ها نشر الگو بهتره یا خیلی سبز؟؟؟

p30world.ir
05-12-2012, 14:34
دیفرانسیل : عباس مرادی - کوله پشتی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%84_%D9%88_%D8%A7%D9%86% D8%AA%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%84_%D8%A8%D8%A7_%D8%B7% D8%B9%D9%85_%D9%87%D9%84%D9%88_(%D8%AC%D9%84%D8%AF _%D8%A7%D9%88%D9%84).html

هندسه تحلیلی : بیگی - الگو

گسسته : مهربانی - خیلی سبز

با این شرایط ، شما اینها رو بگیر . مشکلی هم بود تو تاپیک مشکلات درسی بذار . من تضمین میکنم چیز دیگه ای لازم نداری ! :sq_25:

مرسی این نشر الگو خیلی سطح بالا و کنکوری درس داده من نمیقهمم :sq_3: کتابی سطح پایین فقط برای امتحان پیش دانشگاهی نیست؟
انگلیسی پیش دانشگاهی قواعد هم داره؟ اگه اره یک کتاب خوب هم برای اموزش قواعدش معرفی کنید
مرسی

emad91
05-12-2012, 14:35

این سوال منم هست
چون یکی ابی قلم چی فیزیک پایه رو معرفی کرده بود خوبه اما کامل نیست بنظرم خیلی خلاصه درس گفته و تست داده
من یه چیزی می خوام اول خوب توضیح و درس داده باشه بعد تست

m-asadabadi
05-12-2012, 14:55
این سوال منم هست
چون یکی ابی قلم چی فیزیک پایه رو معرفی کرده بود خوبه اما کامل نیست بنظرم خیلی خلاصه درس گفته و تست داده
من یه چیزی می خوام اول خوب توضیح و درس داده باشه بعد تست

فیزیک 1 الگو همه فصل ها رو داره کتاب آموزش و تست جدا هم هستن .البته کتاب آموزششم تست داره ولی کمتر.
فیزیک 1 خیلی سبز فقط اپتیک (آیینه ، عدسی و نور هندسی) داره ولی تسته تو پاسخ تشریحی هاش درسنامه داره.

m-asadabadi
05-12-2012, 15:01
مرسی این نشر الگو خیلی سطح بالا و کنکوری درس داده من نمیقهمم :sq_3: کتابی سطح پایین فقط برای امتحان پیش دانشگاهی نیست؟
انگلیسی پیش دانشگاهی قواعد هم داره؟ اگه اره یک کتاب خوب هم برای اموزش قواعدش معرفی کنید
مرسی

1-پرسمان گاج
2-زبان پیش انتشارات خط سفید

alone one
05-12-2012, 16:05
منم بعد دیدن pdf اش همین نظرو داشتم،گفتم بپرسم بازم

2-شما که حسابان میگیری ، به جای ریاضیات پایه ، ریاضی2 خیلی سبز رو بگیر خلاص!
نگاه کردم pdf اشو،بنظر بر پایه تسته که تو پاسخنامه درسنامه آورده،از این سبک خوشم نمیاد

3-حسابان خیلی سبز بهتره
منم خوشم اومد ازش

4-دیفرانسیل اگه خیلی ضعیف نیستی الگو رو بگیر !
دیفرانسیل بستگی به حسابانو پایه داره دیگه،فک کنم اگه خیلی سبزو خوب بخونم تو درک دیف خیلی کمکم کنه،بازم ممنون

نگفتین ریاضی 2 سال 89 با 91 فرقی میکنه؟

m-asadabadi
05-12-2012, 17:06
منم بعد دیدن pdf اش همین نظرو داشتم،گفتم بپرسم بازم

نگاه کردم pdf اشو،بنظر بر پایه تسته که تو پاسخنامه درسنامه آورده،از این سبک خوشم نمیاد

منم خوشم اومد ازش

دیفرانسیل بستگی به حسابانو پایه داره دیگه،فک کنم اگه خیلی سبزو خوب بخونم تو درک دیف خیلی کمکم کنه،بازم ممنون

نگفتین ریاضی 2 سال 89 با 91 فرقی میکنه؟

1-اگه ازین سبک خوشتون نمیاد ریاضی2 خوشخوان(حاجی زاده) اول آموزش بعد تسته.
2-زاستی تو دیفرانسیل هم میخواید اول آموزش بعد تست باشه ، تو این سبک کتاب عباس مرادی (انتشارات کوله پشتی) خیلی خوبه .

omid_3tar
05-12-2012, 18:10

دوسته عزیز ممکنه بگید چرا؟؟ آخه من میخواستم اینو بخرم که الان شما اینو گفتید ممنون میشم راهنمایی کنید

pouyacapitan
05-12-2012, 18:13
دوستان من تقریبا دارم دین و زندگی تموم می کنم.
حدودا ۷-۸ درسم مونده.
کاب کوچیک که اباتو داشته باشه و مطابق با کتابای جدید باشه چی خوبه؟
گاج یدونه ایات و روایات داشت که قدیمیه!
چی خوبه؟

Haj_Amoo
05-12-2012, 19:29
گسسته فار تو فصل گراف و احتمال یه کم زیادی فرمول بازی راه انداخته که بنظر من میشده با مفهوم ، همون ها رو حل کرد . اما تو نظریه اعداد و ترکیبیات بد نیس
اتفاقا فار، گراف را با کمترین فرمول بحث کرده. شما میتونی یکی از همون فرمولا رو که میفرمایین مثال بزنین؟

مرسی این نشر الگو خیلی سطح بالا و کنکوری درس داده من نمیقهمم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کتابی سطح پایین فقط برای امتحان پیش دانشگاهی نیست؟
مرسی
من فکر می کنم شما همون کتاب درسی رو بخونین و تمرین هاش رو از رو یه حل تمرین (دروس طلایی، منتشران و ...) بخونین ( یا در بدترین حالت حفط کنین! ) و درنهایت سه چهارتا نمونه سوال از امتحان نهایی های اخیر رو ببینین، به راحتی از پس امتحان نهایی بر خواهید اومد.

emad91
05-12-2012, 21:43
دوستان من تقریبا دارم دین و زندگی تموم می کنم.
حدودا ۷-۸ درسم مونده.
کاب کوچیک که اباتو داشته باشه و مطابق با کتابای جدید باشه چی خوبه؟
گاج یدونه ایات و روایات داشت که قدیمیه!
چی خوبه؟

خوش به حالت :46:
تو دین و زندگی مرور خیلی مهمه خوبه که وقت داری برا مرور ...
کتاب کوچیک که فقط آیات باشه نمیشناسم اما این میکرو گاج که جامع و برای 3 تا پایه هست رو دارم واقعا خوبه
اولش کامل درسنامه داره آیات رو نکاتش رو گفته +نکات ترکیبی اگه آیه ای با قسمتی از درسای سه سال مربوط باشه اونا رو هم گفته و اخرم یه عالمه تست داره ...
من که تازه درس 4 دینی 2 ام :45:

alone one
05-12-2012, 23:25
1-اگه ازین سبک خوشتون نمیاد ریاضی2 خوشخوان(حاجی زاده) اول آموزش بعد تسته.
2-زاستی تو دیفرانسیل هم میخواید اول آموزش بعد تست باشه ، تو این سبک کتاب عباس مرادی (انتشارات کوله پشتی) خیلی خوبه .

1.باید ببینم که آیا روون درس داده یا نه،روونی خیلی واسم مهمه،مثلا تو مایه فیزیک فار
2.مشکل این نیس که اول تست باشه یا آموزش،همونطور که گفتم میخوام روون و خوبو کامل درس داده باشه

m-asadabadi
06-12-2012, 00:40
اتفاقا فار، گراف را با کمترین فرمول بحث کرده. شما میتونی یکی از همون فرمولا رو که میفرمایین مثال بزنین؟

دقیقا درسته نسبت به کتابای دیگه بیشتر با مفهوم درس پیش رفته تا فرمول ، اما کلا تو گراف 5-6 تا و احتمال 2-3 تا فرمول بیشتر نباید حفظ کرد بقیه هر چی باشه زائده
مخصوصا تو نوع گراف ، تو دور و مسیر تو تعداد رئوس ، تو گراف مکمل ، ... هر فرمولی اومده زائده ، مثلا ص45: تعداد مسیرهای به طول حداقل 2 در یک درخت از مرتبه p =
[p(p-1)] - (p-1)

با این فرمول دقیقا فقط یه سوال میشه حل کرد! که آوردنش اصلا معنی نداره .

alone one
06-12-2012, 02:00
کسی واسه ریاضی 2 پیشنهادی نداره؟
یه کتاب آموزش محور که از مبتدی دست آدمو بگیره تا پیشرفته ،تقریبا یه چیزی تو مایه های فیزیک فار

===
راستی جناب m-asadabadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما حسابان خیلی سبزو دارین؟

m-asadabadi
06-12-2012, 03:03
دوسته عزیز ممکنه بگید چرا؟؟ آخه من میخواستم اینو بخرم که الان شما اینو گفتید ممنون میشم راهنمایی کنید

1-مشکل کتابای میکروطبقه بندی گاج رو داره ، یعنی چون زیاده از حد ریز طبقه بندی شده خیلی جاها پاسخ تست از عنوان طبقه بندیش مشخص میشه ، مثلا تستی که تعداد اضلاع فلان شکل رو خواسته و تحت طبقه بندی "تصاعدهای حسابی" اومده همون اول داد زده که من با یه تصاعد حسابی حل میشم و 80% مساله حل شده رفته
2-روش های کنکوری در پاسخ ها وجود نداره و پاسخ ها در حد روش های کتاب درسیه
3-مخصوصا تو بخش حسابان ، آموزش ضعیفه و تعداد تست هاشم اونقدرا نیست که بگیم اونجا جبران کرده باشه
4-مفهوم درس هم زیاد توش نیست و بهمین دلیل برای دوم و سوم دبیرستانی اصلا مناسب نیست
شاید برای یه کنکوری که دیفرانسیل رو داره قوی کار میکنه و میخاد یه مروری بر پایه کنه ، ای بدک نباشه

sibesorkh2008
06-12-2012, 09:11
حسابان خیلی سبز رو تهیه کردم.کتاب خوبیه ولی تنها عیبش اینه که درصد سختی سوالات رو مشخص نکرده!

omid_3tar
06-12-2012, 09:44
1-مشکل کتابای میکروطبقه بندی گاج رو داره ، یعنی چون زیاده از حد ریز طبقه بندی شده خیلی جاها پاسخ تست از عنوان طبقه بندیش مشخص میشه ، مثلا تستی که تعداد اضلاع فلان شکل رو خواسته و تحت طبقه بندی "تصاعدهای حسابی" اومده همون اول داد زده که من با یه تصاعد حسابی حل میشم و 80% مساله حل شده رفته
2-روش های کنکوری در پاسخ ها وجود نداره و پاسخ ها در حد روش های کتاب درسیه
3-مخصوصا تو بخش حسابان ، آموزش ضعیفه و تعداد تست هاشم اونقدرا نیست که بگیم اونجا جبران کرده باشه
4-مفهوم درس هم زیاد توش نیست و بهمین دلیل برای دوم و سوم دبیرستانی اصلا مناسب نیست
شاید برای یه کنکوری که دیفرانسیل رو داره قوی کار میکنه و میخاد یه مروری بر پایه کنه ، ای بدک نباشه

خیلی ممنون حالا یه سوال دیگه

حسابانه عباس امیدوار هم در حد کتابه یا تستی درس داده؟؟
کلا یه کتاب که اول آموزش کامل بده بعد تست چی خوبه؟ (واسه الان نمیخوام تابستون)

reza0382
06-12-2012, 11:42
سلام
رتبه ی من 2000شد کتابایی که خوندم
ادبیات:نشر دریافت سبطی.تاریخ ادبیات تا تونستم رمز گذاری کردم.اعلام رو فراموش نکنید احتمال 80درصداز این قسمت سوال میاد
عربی :انتشارات همگامان +cdاموزش گاج معنی.دوستم رتبه108اورد عربی رو 94 زدمیگه کتاب سبز کانون خونده
دینی:گاج+cd'گزینه2.تا میتونید مرور و رمز گذاری کنید.مخصوصا ایات
زبان:مبتکران+cdگاج قواعد
دیف:رمزینه اموزش+ابی کانون
گسسته:فار{فقط احتمال ومجوعه ها وجبر واحتمال سال سوم}
هندسه تحلیلی:گاج سفید{هر روز قبل از اینکه بخونم نکات فصل رو مرور میکردم}
هندسه پایه نخوندم
فیزیک:رمزینه+ابی کانون..اما پایه خوبی داشتم باز من میشنوید برید کلاس چون درس خیلی مهمیه
شیمی:مبتکران برا درس نامه و نکات حفظی و تفهیمی+ابی کانون برا محاسبات فوقالعاده بود

برا امتحانات نهایی بهترین کتابها کتابهایی هستن که سوالات امتحانات نهایی باشن نه سوالات که فقط مدارس تیز هوشان یا نمونه دولتی باشن. ابتدا کشوری رو 2و3 بار بخونید تا به قولی حفظتون بشه...کتابهای گاج پرسمان به نظرم خوب بود چون همش کشوری بود.دو سالانه با گل واژه چوناکثر سوالات از مدارس تیز هوشان ونمونه دولتیه زیاد کمکی به بچه ها نمیکنه

sibesorkh2008
06-12-2012, 12:42
بد نیست بدونید شیمی2 مبتکران نیز دو جلدی شد!!!!!!!!!!:15:
یه سوال:میشه بین دو کتاب حسابان خیلی سبز و گاج مقایسه ای بکنید؟؟؟ممنون:11:

pouyacapitan
06-12-2012, 13:26
خوش به حالت :46:
تو دین و زندگی مرور خیلی مهمه خوبه که وقت داری برا مرور ...
کتاب کوچیک که فقط آیات باشه نمیشناسم اما این میکرو گاج که جامع و برای 3 تا پایه هست رو دارم واقعا خوبه
اولش کامل درسنامه داره آیات رو نکاتش رو گفته +نکات ترکیبی اگه آیه ای با قسمتی از درسای سه سال مربوط باشه اونا رو هم گفته و اخرم یه عالمه تست داره ...
من که تازه درس 4 دینی 2 ام :45:

ناراحت نباش.
دوستی داشتم که دینیو اردیبهشت شروع کرد و ۷۸ زد!ولی می گفت کاش زودتر شروع می کرد.
گاج رو دارم ولی اصلا نمی شه بااش مرور کرد چون واقعا زیاد نوشته!

بد نیست بدونید شیمی2 مبتکران نیز دو جلدی شد!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه سوال:میشه بین دو کتاب حسابان خیلی سبز و گاج مقایسه ای بکنید؟؟؟ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گاج بخر.تنها درسی که حسرت می خورم چرا درست حسابی نخوندم حسابانه!۲ فصل اخرش که تو پیش تکرار می شه ولی اون ۳ فصل اول کاربردین و می تونم بگم پایه برا دیفرانسیل.

همون گاج عالیه واسه حسابان.

alone one
06-12-2012, 14:18
حسابان خیلی سبز رو تهیه کردم.کتاب خوبیه ولی تنها عیبش اینه که درصد سختی سوالات رو مشخص نکرده!

خیلی ممنون از توضیحاتت
میشه یه مقدار در مورد کلیات کتابش توضیح بدی،نوعه نگارشش درسو تفهیم میکنه؟
در چه سطحی درس داده؟

گاج بخر.تنها درسی که حسرت می خورم چرا درست حسابی نخوندم حسابانه!۲ فصل اخرش که تو پیش تکرار می شه ولی اون ۳ فصل اول کاربردین و می تونم بگم پایه برا دیفرانسیل.

چرا میگین گاج؟میشه یکم درموردش توضیح بدین؟
با خیلی سبز مقایسه کردین؟

alone one
06-12-2012, 14:19
بد نیست بدونید شیمی2 مبتکران نیز دو جلدی شد!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آموزش یا تست؟

alone one
06-12-2012, 14:25
سلام
رتبه ی من 2000شد کتابایی که خوندم
ادبیات:نشر دریافت سبطی.تاریخ ادبیات تا تونستم رمز گذاری کردم.اعلام رو فراموش نکنید احتمال 80درصداز این قسمت سوال میاد
عربی :انتشارات همگامان +cdاموزش گاج معنی.دوستم رتبه108اورد عربی رو 94 زدمیگه کتاب سبز کانون خونده
دینی:گاج+cd'گزینه2.تا میتونید مرور و رمز گذاری کنید.مخصوصا ایات
زبان:مبتکران+cdگاج قواعد
دیف:رمزینه اموزش+ابی کانون
گسسته:فار{فقط احتمال ومجوعه ها وجبر واحتمال سال سوم}
هندسه تحلیلی:گاج سفید{هر روز قبل از اینکه بخونم نکات فصل رو مرور میکردم}
هندسه پایه نخوندم
فیزیک:رمزینه+ابی کانون..اما پایه خوبی داشتم باز من میشنوید برید کلاس چون درس خیلی مهمیه
شیمی:مبتکران برا درس نامه و نکات حفظی و تفهیمی+ابی کانون برا محاسبات فوقالعاده بود

تبریک میگم بهتون
دوست عزیز این cd هارو با کتابا میدن فقط؟از کجا میشه تهیه کرد؟یسری تو سایتش هس همونه؟
کتاب دیف رمزینه چطور بود بنظرتون؟

sibesorkh2008
06-12-2012, 15:14
آموزش یا تست؟

صد البته تست!!!!

sibesorkh2008
06-12-2012, 15:19
خیلی ممنون از توضیحاتت
در چه سطحی درس داده؟

من کتاب تستش رو تهیه کردم(محسن عسلی).این کتاب آموزش نداره و برای وقتی خوبه که درسو فهمیده باشی.در پاسخنامه اش هم نکات تستی رو در کادری جداگونه نوشته. سوالات سخت و آسون رو باهم داره اما سختاش بیشتره البته به نظر من!!!(چون همونطور که گفتم خود مولف درجه سختی سوالات رو مشخص نکرده.)

sibesorkh2008
06-12-2012, 15:22

میشه کمی دربارش توضیح بدید؟سوالاتش چجوریه؟همینطور پاسخنامه اش.راستی فقط سوالات کنکوره یا نه؟؟؟

گلدسته
06-12-2012, 17:15
سلام
من به دنبال کتاب ریاضی مهندسی فرزین حاجی جمشیدی هستم ممکن کمک کنید ممنون

alicpu
06-12-2012, 17:41
دوستان براي زبان فارسي كه 5 سوال در كنكور داره به نظرتان كتاب درسي بسه يا نه بايد كتاب كمك اموزشي گرفت .
بعد از اين تعداد درس ها كدام درس ها مورد سوال هستند در زبان فارسي.

در اخر . براي ديفرانسيل . هندسه تحليلي . رياضيات گسسته . چه كتاب هاي را معرفي مي كنيد .
كتاب ها طوري باشند كه ادم مي خونه بفهمه . و بتوانه تست ها سراسري را بزنه . و بعد كلا اين سه تا كتاب روي هم چند تا تست دارند .

mohandes e ekhraji
06-12-2012, 19:05
سلام بچه ها!
یکی از دوستانم دیپلم ریاضی داشته میخواد امسال کنکور انسانی شرکت کنه٬برای رشته هایی باستانشناسی یا جهانگردی و هتلداری چه رتبه ای باید که روزانه و شبانه قبول بشه!؟برای مدیریت بازرگانی چطور؟!
ضمنا کتاب های اقتصاد و ریاضی و روانشناسی و جغرافیا و علوم اجتماعی + فارسی و دین و زندگی از کتاب مطالعه کنه کافیه؟یا نیاز به کتاب های کمک درسی هست؟
از الان شروع کنه دیر نیست؟
لطفا هرکس هر اطلاعی از هر قسمتی که تعریف کردم داره در اختیار بذاره!با تشکر از همه

m-asadabadi
06-12-2012, 21:31
خیلی ممنون حالا یه سوال دیگه

حسابانه عباس امیدوار هم در حد کتابه یا تستی درس داده؟؟
کلا یه کتاب که اول آموزش کامل بده بعد تست چی خوبه؟ (واسه الان نمیخوام تابستون)

من کتاب عباس امیدوار رو ویرایش قبلیشو دیدم ، یعنی قبل از تغییر کتاب حسابان !
واقعا کتاب خوبی بود ، مفهوم ها به صورت پایه ای اومده بود خیلی هم خوب و کامل توضیح داده بود
تست هم داشت البته بیشتر مانورش رو پایه ! و مفهوم ها بود برای کسی که کلاس سوم باشه از کتابای دیگه بهتر بود
ویرایش جدیدش رو ندیدم ، زیادم صحبتی ازش نیست
ولی میدونم که ویرایش شده و مطابق با کتاب جدیدشم چاپ شده

omid_3tar
06-12-2012, 23:11
دوستان براي زبان فارسي كه 5 سوال در كنكور داره به نظرتان كتاب درسي بسه يا نه بايد كتاب كمك اموزشي گرفت .
بعد از اين تعداد درس ها كدام درس ها مورد سوال هستند در زبان فارسي.

در اخر . براي ديفرانسيل . هندسه تحليلي . رياضيات گسسته . چه كتاب هاي را معرفي مي كنيد .
كتاب ها طوري باشند كه ادم مي خونه بفهمه . و بتوانه تست ها سراسري را بزنه . و بعد كلا اين سه تا كتاب روي هم چند تا تست دارند .

من که مطالب تاپیک رو خوندم اکثر بچه ها نظرشون روی دوجلدی هامون سبطی (نشر دریافت) یا پنج بحث نشر الگو بوده البته بیشتر تعریف نشر دریافت رو دادن من پنج بحث رو دارم کتاب خوبیه اما نشر دریافت رو ندارم ولی احتمالا منم اونو تابستون بخرم چون بچه ها اکثرا تعریف اون رو دادن

اینجوری هم که توی مقدمه ی کتاب پنج بحث نشر دریافت اومده از سال 81 تا الان بیشتر از 95 درصد سوال ها از پنج تا بحث "تکواز، واژه، واج" ، "ساختمان واژه" ، "نوع جمله" ، "گروه اسمی" ، "ویرایش" بوده که البته اون 5 درصد باقی مانده سوالات رو هم توی فصلی به نام "نکات پراکنده" توضیح داده و همونجور که خودت میدونی قطعا فقط با کتاب درسی نمیتونی روی مباحثی مثل تکواژ و واژه و ... مسلط بشی و حتما به کتاب کمک آموزشی نیاز هست (تا جایی که من میدونم هر جور خودت میدونی حتما اون بهتره) و یکی دیگه از ویژگی های این کتاب هم حجم کم اون هست

emad91
07-12-2012, 00:27
من برا زبان فارسی رمزینه رو دارم خوب توضیح داده و حجمش هم کمه و خیلی زیاد نیست
دو جلد برا زبان فارسی زیاد نیست ؟؟
من خودم این رمزینه رو دارم که بیشتر اموزش و انصافا خوب نوضیح داده و پنج بحث رو هم گرفتم برا تست

pouyacapitan
07-12-2012, 13:16
خیلی ممنون از توضیحاتت
در چه سطحی درس داده؟

گاج مبناش کنکور و هر کی خونده راضیه ولی سبز خیلی حاشیه رفته خیلی
دیفرانسیل سبز هم که وحشتناکه از بس سخته!
شما گاج رو بخر

چرا میگین گاج؟میشه یکم درموردش توضیح بدین؟
با خیلی سبز مقایسه کردین؟

شما گاج رو بخر

sibesorkh2008
07-12-2012, 13:53
من که مطالب تاپیک رو خوندم اکثر بچه ها نظرشون روی دوجلدی هامون سبطی (نشر دریافت) یا پنج بحث نشر الگو بوده البته بیشتر تعریف نشر دریافت رو دادن من پنج بحث رو دارم کتاب خوبیه اما نشر دریافت رو ندارم ولی احتمالا منم اونو تابستون بخرم چون بچه ها اکثرا تعریف اون رو دادن

اینجوری هم که توی مقدمه ی کتاب پنج بحث نشر دریافت اومده از سال 81 تا الان بیشتر از 95 درصد سوال ها از پنج تا بحث "تکواز، واژه، واج" ، "ساختمان واژه" ، "نوع جمله" ، "گروه اسمی" ، "ویرایش" بوده که البته اون 5 درصد باقی مانده سوالات رو هم توی فصلی به نام "نکات پراکنده" توضیح داده و همونجور که خودت میدونی قطعا فقط با کتاب درسی نمیتونی روی مباحثی مثل تکواژ و واژه و ... مسلط بشی و حتما به کتاب کمک آموزشی نیاز هست (تا جایی که من میدونم هر جور خودت میدونی حتما اون بهتره) و یکی دیگه از ویژگی های این کتاب هم حجم کم اون هست

من بخشی از کتاب هامون سبطی رو دیدم.این کتاب بیشتر روی مفاهیم کارکرده و به نظر من اگه کسی پایه ای مشکل داره باید اون رو بخونه.چون وقت گذاشتن روی دو جلد کتاب برای درسی مثل زبان فارسی اتلاف وقته!
معلممون برای کار در کلاس سبز گاج رو گرفت که این کتاب علاوه بر اینکه همه نکات رو پوشش میده تست هم داره،درحالیکه هامون سبطی تست کمی داره.به نظرم در کنارش نشر الگو رو بگیرم اما به هامون سبطی نیازی نیست!!!
البته می تونیذ بخشی از کتاب رو از این لینک ها ببینید:

sibesorkh2008
07-12-2012, 13:55
شما گاج رو بخر

حسابان گاج فقط تست کنکوره یا نه؟وآیا پاسخنامش کامله؟

<<DaRk kNiGhT>>
07-12-2012, 14:13

کتاب نور هندسی خیلی سبز حرف نداره از الگو خیلی بهتره.

emad91
07-12-2012, 14:20
کتاب نور هندسی خیلی سبز حرف نداره از الگو خیلی بهتره.

ببین یه سوالی دارم من یه چیزی می خوام درسنامه اش خوب باشه و اول یاد بگیرم بعد تست بزنم این خیلی سبز دیدم تست فقط
سوالم این که خب این کتاب بگیرم منی که صفرم تو این مبحث می تونم تستاش رو بزم ؟؟

*M!L4D*
07-12-2012, 17:43
گاج مبناش کنکور و هر کی خونده راضیه ولی سبز خیلی حاشیه رفته خیلیدیفرانسیل سبز هم که وحشتناکه از بس سخته!شما گاج رو بخرمنظور شما احتمالا دیف خیلی سبز چاپ سال 90 هست .( که میگین خیلی سخته )چون کتاب جدیدش نه سخته نه آسون . معمولی هست مثل گاج و ...

A/|\IR
09-12-2012, 13:21
بهترین کتاب برای عربی و زبان چیه؟ (تجربی)
زیاد سنگین نباشه کم حجم هم باشه بهتره ولی حتما مفید باشه (چی گفتم:دی)

<<DaRk kNiGhT>>
09-12-2012, 13:49
ببین یه سوالی دارم من یه چیزی می خوام درسنامه اش خوب باشه و اول یاد بگیرم بعد تست بزنم این خیلی سبز دیدم تست فقط
سوالم این که خب این کتاب بگیرم منی که صفرم تو این مبحث می تونم تستاش رو بزم ؟؟

من خودم نور هندسی م ضعیف بود اما اول جزوه ی معلم سال اول+کتاب درسی رو خوندم و بعدش رفتم سراغ خیلی سبز.
درسنامه های خیلی سبز حرف نداره بشرطی که اول مفاهیم درس رو بلد باشی.
و الان نور هندسی رو خیلی خوب بلدم و تو آزمون آخر کانون با اینکه تا اونموقع عدسی رو نخونده بودم 75 زدم

maziyarkhani
09-12-2012, 21:28
من خودم نور هندسی م ضعیف بود اما اول جزوه ی معلم سال اول+کتاب درسی رو خوندم و بعدش رفتم سراغ خیلی سبز.
درسنامه های خیلی سبز حرف نداره بشرطی که اول مفاهیم درس رو بلد باشی.
و الان نور هندسی رو خیلی خوب بلدم و تو آزمون آخر کانون با اینکه تا اونموقع عدسی رو نخونده بودم 75 زدم
چند سوال از این دو فصل فیزیک 1 توی کنکور میاد ؟

*M!L4D*
09-12-2012, 21:52
چند سوال از این دو فصل فیزیک 1 توی کنکور میاد ؟

4 یا 5 .. !

A/|\IR
09-12-2012, 22:02
4 یا 5 .. !

یعنی از فصل دوم فیزیک اول دبیرستان 4 5 تا سوال میاد؟؟؟؟؟

mamadafjar
09-12-2012, 22:21
سلام بچه ها کسی از شما کتاب های خوب یرای آموطش فیزیک و حسابان سراغ داره بعدش کدوم آموزشگاه ها بهترند

omid_3tar
09-12-2012, 22:23
یعنی از فصل دوم فیزیک اول دبیرستان 4 5 تا سوال میاد؟؟؟؟؟

نه بابا چه بوووووووووووووووووووووووو ود؟؟؟

منظورش این بود از فصل چهار و پنج مباد

ولی معلممون گفت اینا همش کشکه باید کلشو بخونید پارسال از یکی دیگه از فصل های فیزیک یک هم سوال اومده (راست و دروغ گردنه خودش)

m-asadabadi
09-12-2012, 22:59
نه بابا چه بوووووووووووووووووووووووو ود؟؟؟

منظورش این بود از فصل چهار و پنج مباد

ولی معلممون گفت اینا همش کشکه باید کلشو بخونید پارسال از یکی دیگه از فصل های فیزیک یک هم سوال اومده (راست و دروغ گردنه خودش)

از فصل اول ، اونم از قسمت "منابع انرژی" این فصل که هیشکی فکرشو نمیکرد سوال اومده بود !
من خودم سر کلاس میگفتم اینجا چرنده ازش کلن رد شید !
البته سوال فوق العاده ساده که اصن به خوندن اون قسمتم نیازی نداشت
حتی فیزیک جوکار یه ضمیمه داده این قسمت رو به کتابش اضافه کرده :n09:

wilzo
09-12-2012, 23:13
سلام دوستان :11:

*M!L4D*
10-12-2012, 00:25
سلام دوستان :11:

چه پیشنهادی برای عربی کنکور (بعد از کتاب ایادفیلی) دارید ؟؟

ممنون

کتاب فوت و فن عربی خیلی سبز مرجع کاملی هست البته باید کمی پیش زمینه داشته باشید تا بتونه بهتون کمک کنه

alicpu
10-12-2012, 11:00
دوستان از نظر بنده ديني خيلي سبز خوبه من دارمش جواب مي ده . فقط يك سوال . براي كسي كه مي خواهد رتبه زير 4000 را بياره . بايد تمام درس ها را ميانگين چند بزنه . عربي نيز تخته سياه دارم خوبه . يك سوال دارم ايا كتاب ارايه ادبي كلك معلم خوبه يعني كسي داره جواب مي ده بگيرمش و چند صفحه است

emad91
10-12-2012, 11:24
دوستان از نظر بنده ديني خيلي سبز خوبه من دارمش جواب مي ده . فقط يك سوال . براي كسي كه مي خواهد رتبه زير 4000 را بياره . بايد تمام درس ها را ميانگين چند بزنه . عربي نيز تخته سياه دارم خوبه . يك سوال دارم ايا كتاب ارايه ادبي كلك معلم خوبه يعني كسي داره جواب مي ده بگيرمش و چند صفحه است

دیگه باید میانگین 60 این طورا بزنی البته بازم رشته به رشته فرق می کنه من برا تجربی گفتم حدود میانگین 60 باید باشه فکر کنم حالا یکم کم وزیاد تو هر درس :n06:
من دارم ارایه های کلک رو یکی از بهترین هاست به شرط این که مطالبش رو کامل بخونی و مثالاش رو دونه به دونه بززسی کنه نه این که بگی خب اینم که بلدم ولش کن بریم مطلب بعدی طوری که مطالبش بهم مثل زنجیر پیوسته است و وقتی شروعش می کنی فکر کن هیچی از ارایه اصلا تو عمرت نمی دونی و قدم به قدم با این کتاب برو جلو همه چی رو خوب توضیح داده من که الان هر بیتی میزارن جلوم سریع تمام ارایه هاش می فهمم
واقعا دمت گرم اقای علی ساجدی بخاطر نوشتن این کتاب :n16:

reza0382
10-12-2012, 11:30
تبریک میگم بهتون
دوست عزیز این cd هارو با کتابا میدن فقط؟از کجا میشه تهیه کرد؟یسری تو سایتش هس همونه؟
کتاب دیف رمزینه چطور بود بنظرتون؟
سلام
ببخشید دیر شد..در مورد سی دی ها من از دوستام گرفتم که تو گزینه ی 2بودن.اما گاج میتونی بری نمایندگی شاید بتون بدن..:n01::n01::n01::n01:

mohammad varaste
11-12-2012, 11:51
مبحث حرکت دایره ای و نوسانی رو توی آموزشگاه به علت مریضی غایب بودم به نظرتون برم معلم بگیرم یا کتاب خوبی سراغ دارین واسه آموزش ؟

omid_3tar
11-12-2012, 12:14
دوستان کسی کتاب های دکتر منتظری رو دیده؟

چند صفحه رو از لینک زیر دانلود کردم به نظر کتاب خوبی میومد خواستم نظر شما رو بدونم

ممنون میشم دوستان نظرشون رو در مورد این کتاب هم بگن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%DB%8C%D9%87_%D8%A8%D8%A7_%D8%B7%D8%B9%D9%85_ %DA%AF%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%B3_%28_%D8%B1%D8%B4%D8 %AA%D9%87_%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C_%29.html

omid_3tar
11-12-2012, 12:44
دیگه باید میانگین 60 این طورا بزنی البته بازم رشته به رشته فرق می کنه من برا تجربی گفتم حدود میانگین 60 باید باشه فکر کنم حالا یکم کم وزیاد تو هر درس :n06:

پوردستمالچی میگفت با میانگین 60 درصد زیر 1000 میشید

<<DaRk kNiGhT>>
11-12-2012, 13:51
مبحث حرکت دایره ای و نوسانی رو توی آموزشگاه به علت مریضی غایب بودم به نظرتون برم معلم بگیرم یا کتاب خوبی سراغ دارین واسه آموزش ؟

کتاب فیزیک پیش 1 جلد 2 فار رو بشین بخون هیچ نیازی به دبیر نیست.

sibesorkh2008
11-12-2012, 18:30
سلام ببخشید یه سوال!!!
هندسه 2 مبتکران نوشته ابوالقاسمی،چاپ89 و 90 اش با هم تفاوتی دارن یا نه و آیا این کتاب چاپ جدیدش تغییر کرده؟؟؟
فوری به جواب نیاز دارم! :n26:

wilzo
11-12-2012, 23:25

دینی که تو هیچ کتابی غیر از خلاصه کتاب و یا پرت و پلا چیز دیگه ای پیدا نمیشه
غیر از آیات روایات قلم چی که من توش تحلیل ها و توضیح های نابی دیدم

emad91
12-12-2012, 00:53
آیه های دینی تحلیل اون طوری نمی خواد فقط باید بدونی هر آیه کجا و به چه علت اومده اون وقت خیلی راحت میشه تستاش زد

alicpu
12-12-2012, 10:52
عربی تخته سیاه تست هم زیاد داره یا بیشتر آموزشه ؟

دینی که تو هیچ کتابی غیر از خلاصه کتاب و یا پرت و پلا چیز دیگه ای پیدا نمیشه
غیر از آیات روایات قلم چی که من توش تحلیل ها و توضیح های نابی دیدم
تخته سياه قشنگ توضيح داده است و تست هاي تاليفي و بيشتر كنكور را براي هر مبحث نيز گذاشته است .
اگر حوصله كسي بكنه تمامش را بخونه و قشنگ ياد بگيره عاليه

mohammad varaste
12-12-2012, 15:44
مبحث دینامیک و حرکت دایره ای و نوسانی به شدت مشکل دارم یه کتاب خوب برا آموزش توصیه کنید.

A/|\IR
12-12-2012, 17:00
خیلی سبز برای زیست درسنامه هم داره؟
برای زمین چی پیشنهاد میدین؟

mdpdl
12-12-2012, 22:59
درود
دوستان یه راهنمایی میخواستم واسه کتاب فیزیک پیش 2.راستش نمیدونم چی خوبه؟!پیش 1 مبتکران داشتم که خدای اشتباه چابی بود و به خوبی هم توضیح نداده بود.حالا میخواستم بدونم که پیش 2 از مبتکران بهترم هست؟پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنونم.

emad91
12-12-2012, 23:44
درود
دوستان یه راهنمایی میخواستم واسه کتاب فیزیک پیش 2.راستش نمیدونم چی خوبه؟!پیش 1 مبتکران داشتم که خدای اشتباه چابی بود و به خوبی هم توضیح نداده بود.حالا میخواستم بدونم که پیش 2 از مبتکران بهترم هست؟پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنونم.

من رمزینه دارم برا فیزیک خوب توضیح داده
اما بچه ها می گن فار هم کتاب خوبی
حالا دیگه نمی دونم
می تونی خودت بری دوتاشون رو از نزدیک مقایسه کنی و انتخاب کنی

*M!L4D*
13-12-2012, 09:27
مبحث دینامیک و حرکت دایره ای و نوسانی به شدت مشکل دارم یه کتاب خوب برا آموزش توصیه کنید.

فــار فعلا تو آموزش بهترینه ... !

mamadafjar
13-12-2012, 21:18
بچه ها میگم کتاب ریاضیات پایه منتظری چطور کتابیه

omid_3tar
13-12-2012, 22:11
دوستان کسی کتاب های دکتر منتظری رو دیده؟

چند صفحه رو از لینک زیر دانلود کردم به نظر کتاب خوبی میومد خواستم نظر شما رو بدونم

ممنون میشم دوستان نظرشون رو در مورد این کتاب هم بگن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%DB%8C%D9%87_%D8%A8%D8%A7_%D8%B7%D8%B9%D9%85_ %DA%AF%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%B3_%28_%D8%B1%D8%B4%D8 %AA%D9%87_%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C_%29.html

up........

wilzo
13-12-2012, 22:57
درود

این کتاب رو داشتید ؟ 20 بار تجدید چاپ شده هنوز غلط املایی داره !!؟ این مبتکران مولفای خوبی داره ولی خیلی انتشارات شل و خموده ای هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%83_%D9%BE%DB%8C%D8%B4_%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4% DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C_%D8%AC%D9%84%D8%AF_%D8%A7% D9%88%D9%84.html

moein maleki
13-12-2012, 23:56
سلام. این که واسه یه رتبه ی خاص چه درصد هایی رو باید کسب کرد سال به سال فرق می کنه. من خودم با میانگین درصد رتبه های زیر 1000 سال 90 درس خوندنمو هماهنگ کردم... تو کنکور 91 هم بیشتر از میانگین زدم... ولی رتبه ی زیر 1000 نشدم . در حالی که با همین درصدهایی که من زدم تو کنکور90 100% رتبم زیر 1000 و حتی کمتر از 700 میشد.میانگین درصدها تقریبا تو همه ی درسا اومده بالا. شما این اشتباهو نکنین.مبنا رو بر این بزارین که از حداکثر تواناییتون تو هر درس بهره ببرین نه اینکه از حالا بگین که مثلا واسه رتبه ی 4000 فیزیکو اگه 20% هم بزنم کافیه و این دلیلی بشه که دیگه بیشتر از 20% نخونین.از همین الان اگه یه نفر از صفر مطلق شروع کنه میتونه به هر رتبه ای دست پیدا کنه.از الان خودتونو با درصد و تراز درگیر نکنین.این روزا باید با آرامش خاطر برای کسب 100% تو هر درسی تلاش کنین و مطمئن باشین که شدنیه. اگه یه نفر تونسته این کارو انجام بده حتما شما هم می تونید....موفق باشید

A/|\IR
14-12-2012, 13:36

دوستان راهنمایی نمیکنین؟: دی

sibesorkh2008
14-12-2012, 14:56
دوستان راهنمایی نمیکنین؟: دی

اینطور که معلومه این روزا دوستان همه سخت مشغول درسخوندن و کمتر به اینجا سر می زنن!:n02:
منم که ریاضی ام و راهنمایی نمی تونم بکنم! ببخشید

alavi71
14-12-2012, 15:10

سلام دوست من
خیلی سبز زیست و پیش 1 درسنامه دارد ولی زیست 2 نداره و فقط تست هست(البته تا چاپ سال گذشته -فکر هم نکنم امسال تغییر داده باشه)
زمین خیلی سبز-مبتکران تقریبا کتابهای خوبی هستند
موفق باشید

alone one
14-12-2012, 18:44
دوستان من واسه حسابانو دیف از دوستان راهنمایی گرفتم و نظرات خوبی دادن(حسابان خیلی سبز،دیف الگو) حالا یه کتاب خوبم برای ریاضی 2 و یا کلا ریاضی پایه معرفی کنن خیلی خوب میشه کتابی میشناسین؟

*M!L4D*
14-12-2012, 18:48
دوستان من واسه حسابانو دیف از دوستان راهنمایی گرفتم و نظرات خوبی دادن(حسابان خیلی سبز،دیف الگو) حالا یه کتاب خوبم برای ریاضی 2 و یا کلا ریاضی پایه معرفی کنن خیلی خوب میشه کتابی میشناسین؟
ریاضیات پایه : فـــار
ریاضی 2 : الگو

ریاضی 2 خیلی سبز رو نگیر سبکش با کنکور فرق داره ... !

constant_boy23
14-12-2012, 19:28
اغا رفتم سايت مبتكران ديدم زده شيمي پيش 2 ...25000 تومن ... جنگه مگه ؟ چند صفحس ؟ حاالا ديگه گفتن بهمن بازرگاني كارش خوبه ولي يه خرده سو استفاده نيس ؟

emad91
14-12-2012, 19:50
اغا رفتم سايت مبتكران ديدم زده شيمي پيش 2 ...25000 تومن ... جنگه مگه ؟ چند صفحس ؟ حاالا ديگه گفتن بهمن بازرگاني كارش خوبه ولي يه خرده سو استفاده نيس ؟

اغا 570 صفحست کتابش
اما ربطی به بازرگان نداره این گرونی کتاب بخاطر افزایش شدید و بی سابقه قیمت کاغذ هست دوست عزیز

alone one
14-12-2012, 19:52
ریاضیات پایه : فـــار ریاضی 2 : الگو ریاضی 2 خیلی سبز رو نگیر سبکش با کنکور فرق داره ... ! با فار حال نکردم،مثه بقیه کتاباش روون و کامل توضیح نداده ،الگورو ندیدم،اگه بیشتر توضیح بدی خوشحال میشم ،خیلی سبزم از سبکش خوشم نیومد

omid_3tar
14-12-2012, 22:00
ریاضیات پایه : فـــار

پی دی افش رو نشون معلم حسابانم دادم (کاره اصلیش آموزشگاهه کنکوره) گفت اصلا به درد نمیخوره کامل نیست

constant_boy23
14-12-2012, 22:48
اغا 570 صفحست کتابش
اما ربطی به بازرگان نداره این گرونی کتاب بخاطر افزایش شدید و بی سابقه قیمت کاغذ هست دوست عزیز

يعني از مهر ماه كه قيمتش رفته بود بالا تا اذر دوباره تجديد چاپ شده ؟ يعني چي اخه

emad91
14-12-2012, 23:02
يعني از مهر ماه كه قيمتش رفته بود بالا تا اذر دوباره تجديد چاپ شده ؟ يعني چي اخه

از اواسط تابستون بود که قیمت کاغذ وحشتناک رفت بالا :n27:

omid_3tar
14-12-2012, 23:11
از اواسط تابستون بود که قیمت کاغذ وحشتناک رفت بالا :n27:

حرف شما کاملا درسته اما بحث تنها اون نیست کتابای دیگه ی زیادی با این حجم هستن اما قیمتشون انقدر نیست بازرگانی چون کتاباش معروف شده و البته سطح آموزشی خوبی هم داره از بقیه گرون تره

emad91
14-12-2012, 23:20
حرف شما کاملا درسته اما بحث تنها اون نیست کتابای دیگه ی زیادی با این حجم هستن اما قیمتشون انقدر نیست بازرگانی چون کتاباش معروف شده و البته سطح آموزشی خوبی هم داره از بقیه گرون تره

نه والا منم هر کتابی گرفتم تقریبا تو همین رنج قیمت بود و خیلی گرون !!!

alone one
14-12-2012, 23:26
پی دی افش رو نشون معلم حسابانم دادم (کاره اصلیش آموزشگاهه کنکوره) گفت اصلا به درد نمیخوره کامل نیست

دقیقا منم همین نظرو دارم،معلمتون منبعیو معرفی نکرد؟

omid_3tar
15-12-2012, 14:14
نه والا منم هر کتابی گرفتم تقریبا تو همین رنج قیمت بود و خیلی گرون !!!

عماد جان شما میری یک گام به گام میخری 600 700 صفحه 8 9 تومن مگه اون توش کاغذ استفاده نشده؟؟ چرا شده اما ارزشش انقدر نیست

در کل زیاد موضوع مهمی نیست که در موردش بحث کنیم بیخیال

omid_3tar
15-12-2012, 14:15
دقیقا منم همین نظرو دارم،معلمتون منبعیو معرفی نکرد؟

راستشو بخواهید بهش اس دادم نگاه کرد کگفت خوب نیست دیگه باهاش کلاس ندارم تا روزه چهارشنبه مگه اون موقع ازش بپرسم

constant_boy23
15-12-2012, 18:49

اغا حرف من دقيقا همينه ..الان شيمي 3 خيلي سبز حجمش حتي بيشتر از 570 هست ولي قيمتش 17 تومنه ...رياضي تجربي مهرو ماه 800 صفحه 20 تومن ...يا دين و زندگي جامع الگو حول و حوش 600 صفحه 18 تومن
سو استفادس ديگه ....حالا كه كارشون گرفته به هر قيمتي بايس بگيريم ديگه ...حرف زوره

_Nader_
15-12-2012, 19:14
برای زبان عمومی پیش دانشگاهی خط سفید چطوره؟کسی کتاب بهتری اگه سراغ داره بگه لطفا

*M!L4D*
15-12-2012, 19:55
اغا حرف من دقيقا همينه ..الان شيمي 3 خيلي سبز حجمش حتي بيشتر از 570 هست ولي قيمتش 17 تومنه ...رياضي تجربي مهرو ماه 800 صفحه 20 تومن ...يا دين و زندگي جامع الگو حول و حوش 600 صفحه 18 تومن
سو استفادس ديگه ....حالا كه كارشون گرفته به هر قيمتي بايس بگيريم ديگه ...حرف زوره
البته به کیفیت ظاهری کتاب هم بستگی داره ..
مثلا کتاب های خیلی سبز یه مدت ( یا شاید همین الان ) 4 بار ورق میخوردن همه برگه هاش جدا میشد اما مبتکران اینجوری نیست ( یا حداقل من ندیدم )

alone one
15-12-2012, 21:04

البته برای قیمت گذاری باید از یه فیل-ترینگ رد بشن و همینجوریم نمیتونن هر قیمتیو بذارن ولی انصافا خیلی قیمت بالاس!

omid_3tar
15-12-2012, 21:15

صدالبته که به کیفیت کتاب هم بستگی داره الان کتاب هست 200 صفحه 200 هزارتومن (منظورم درسی نیست) خوب به خاطر مطالبشه دیگه (البته من معتقد نیستم شیمی بازرگانی کتاب خوبی ولی خوب بچه ها خیلی تعریف میکنن)

بعدشم خواهشا دیگه نگید آغا زشته

Alireza SM
15-12-2012, 22:36
قیمت کاعذ 2.5 برابر شده بچه ها. کاغذی که من دوسال پیش برای پرینترم میخریدم بسته ای 7500 تومن الان شده 16500 تومن.
علاوه بر این دستگاه های چاپ و برش و هزینه های تالیف و حقوق پرسنل و ... همه افزایش پیدا کردن پس انتشارات ها مجبورن که قیمت رو ببرن بالا
فقط برخی انتشارات ها اکه فایل تغیرات کتابهاشون رو بزارن خیلی خوب میشه

sibesorkh2008
16-12-2012, 20:33
سلام بچه ها به نظرتون برای امتحانات برای اینکه در عربی به تسلط کافی برسم،کدوم یکی از منابع بهترن؟گل واژه،بنی هاشم یا دوسالانه قلم چی؟ همین طور کتاب برای کار تشریحی فیزیک چی پیشنهاد می دید؟ ممنون!

omid_3tar
16-12-2012, 22:07
سلام بچه ها به نظرتون برای امتحانات برای اینکه در عربی به تسلط کافی برسم،کدوم یکی از منابع بهترن؟گل واژه،بنی هاشم یا دوسالانه قلم چی؟ همین طور کتاب برای کار تشریحی فیزیک چی پیشنهاد می دید؟ ممنون!
دوسالانه خوبه

تعریف پرسمان گاج هم شنیدم ولی ندارمش

_Nader_
17-12-2012, 12:09
کسی کمک نمیکنه به من :n03:(برای زبان عمومی پیش دانشگاهی خط سفید چطوره؟کسی کتاب بهتری اگه سراغ داره بگه لطفا)

alicpu
17-12-2012, 20:20
خط سفيد را من دارم فقط معني . و سوالات كنكور و نمونه سوال دارد . ديگه توضيح هيچي نداره . كتاب كنكور زبان دكتر رضا كيا سالار نيز خوبه

mamadafjar
19-12-2012, 16:29
بچه ها میگم کتاب ریاضیات پایه انتشارات کوله پشتی چطوره

sibesorkh2008
19-12-2012, 16:38
دوسالانه خوبه تعریف پرسمان گاج هم شنیدم ولی ندارمش شما که با دوسالانه کار کردید اشکالات عربیتون رفع شد؟ میخوام عربی 20 بشم ها!!! ...ان شاءالله...

hayejan
19-12-2012, 18:34
سلام ، می خواستم نظرتونو درباره ی ادبیات موضوعی گاج بدونم ، برای بالای 80 زدن کنکور کافیه ؟

omid_3tar
19-12-2012, 19:01
شما که با دوسالانه کار کردید اشکالات عربیتون رفع شد؟ میخوام عربی 20 بشم ها!!! ...ان شاءالله...

راستش رو بخواهید کتاب خوبیه اما کاملا نه چون به هر حال فقط سواله آموزش نیست برای تمرین خوبه شما باید بلد باشی بعد از روش تمرین کنید

به نظر من مشکل عربی فقط به خاطر اینه که یه خورده مطالب به هم پیوسته هستن (من که معمولا توی قواعد درس مشکلی ندارم توی ترکیب تجزیه گیر میکنم فکر میکنم بقیه از جمله شما هم همینجور باشن) به خاطر همین فکر کنم اگر برگردید و از دفتر سال اولتون شروع به خوندن کنید مشکلتون حل بشه (یکی نیست بگه بیل زنی چرا باغچه خودتو بی نمیزنی)

omid_3tar
19-12-2012, 19:06
بچه ها میگم کتاب ریاضیات پایه انتشارات کوله پشتی چطوره

اتفاقا یک ساعتی میشه خریدمش هنوز درست حسابی نخوندم که بخوام بهتون بگم اما تا همینجا که خوندم دستگیرم شد که اگر شما توی درسه مدرسه ی خودت مشکل داری به دردت نمیخوره باید یه چیزی بدونی بعد بیای سراغ این کتاب

اما در کل به نظرم کتاب خیلی خوبی میاد اونجاهایی هم که راه حل تستی داشته از هر دو راه (تشریحی و تستی) حل کرده

هشت تا فصل هم داره:
آمار
تابع
دستگاه مختصات
معادله درجه 2
نامعادلات
بخش پذیری
تصاعد

alone one
19-12-2012, 20:57
اتفاقا یک ساعتی میشه خریدمش هنوز درست حسابی نخوندم که بخوام بهتون بگم اما تا همینجا که خوندم دستگیرم شد که اگر شما توی درسه مدرسه ی خودت مشکل داری به دردت نمیخوره باید یه چیزی بدونی بعد بیای سراغ این کتاب
پس احتمالا بدردمن نمیخوره متاسفانه،من کتابی میخوام که فارغ از سطح دانش آموز از ابتدا تا انتها با دانش آموز پیش بره:n03:
ولی از اطلاع رسانیتون ممنون

اما در کل به نظرم کتاب خیلی خوبی میاد اونجاهایی هم که راه حل تستی داشته از هر دو راه (تشریحی و تستی) حل کرده

هشت تا فصل هم داره:
آمار
تابع
دستگاه مختصات
معادله درجه 2
نامعادلات
بخش پذیری
تصاعد

دوستان کتابای آموزش دیفرانسیل تو مباحث و فصلایی که با حسابان مشترکه،انقد خوب توضیح دادن که این سر فصلارو فقط تو یه کتاب(یعنی همون کتاب پیش)فقط خوند؟یا نه باید حتما پیش زمینه(همون خوندن کتاب حسابان)داشت؟
لطفا دوستانی که آگاهی دارن بطور کامل یه راهنمایی کنن

omid_3tar
19-12-2012, 21:34
پس احتمالا بدردمن نمیخوره متاسفانه،من کتابی میخوام که فارغ از سطح دانش آموز از ابتدا تا انتها با دانش آموز پیش بره:n03:
ولی از اطلاع رسانیتون ممنون
خوب اگر انقدر وقت داری که بخوای واسه ریاضی پایه دو کتاب بخونی اول گاج سبز رو بخون (تشریحیه و مطلب رو باهاش یاد بگیر) بعد بیا این رو بخون

خواهش میکنم

hardwaree
20-12-2012, 00:12
سلام عرض می کنم خدمت شما دوستان
من سال سوم و رشته ی ریاضی
من تو امتحان های تشریحی مدرسه حسابان رو بیست میگیرم اما تو کنکورهای آزمایشی صفر یا حتی منفی می زنم
میشه کتابی جزوه ای یا سی دی معرفی کنید چون می خوام پایم قوی بشه و واسه سال دیگه معطل حسابان نشم در ضمن بگم آبی کانون از حسابان رو هم دارم

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

alone one
20-12-2012, 00:14
خوب اگر انقدر وقت داری که بخوای واسه ریاضی پایه دو کتاب بخونی اول گاج سبز رو بخون (تشریحیه و مطلب رو باهاش یاد بگیر) بعد بیا این رو بخون

خواهش میکنم

قطعا اونقد وقت که نیس ولی حتما باید کتابو از نزدیک ببینم
موفق باشی رفیق
=====
واسه هندسه 1 و 2 دوستان کتابای خوبی پیدا نکردن؟(بجز مبتکران)فار یا دریافت چطورن؟

sibesorkh2008
20-12-2012, 08:02
راستش رو بخواهید کتاب خوبیه اما کاملا نه چون به هر حال فقط سواله آموزش نیست برای تمرین خوبه شما باید بلد باشی بعد از روش تمرین کنید

به نظر من مشکل عربی فقط به خاطر اینه که یه خورده مطالب به هم پیوسته هستن (من که معمولا توی قواعد درس مشکلی ندارم توی ترکیب تجزیه گیر میکنم فکر میکنم بقیه از جمله شما هم همینجور باشن) به خاطر همین فکر کنم اگر برگردید و از دفتر سال اولتون شروع به خوندن کنید مشکلتون حل بشه (یکی نیست بگه بیل زنی چرا باغچه خودتو بی نمیزنی)

ممنون ولی من صرفا برای تمرین میخوام. گاج سبز رو هم دارم ولی تمرین هاش خیلی کمه و پاسخ تشریحی نداره!

omid_3tar
20-12-2012, 10:54
ممنون ولی من صرفا برای تمرین میخوام. گاج سبز رو هم دارم ولی تمرین هاش خیلی کمه و پاسخ تشریحی نداره!

آره متاسفانه گاج سبز اون امتحان نهایی هایی رو که آخر آورده جواب نداده

دوسالانه برای تمرین خوبه

mamadafjar
20-12-2012, 13:37
بچه ها میگم چه کتابی برای آموزش ریاضیات پایه خوبه

alavi71
20-12-2012, 16:40
آره متاسفانه گاج سبز اون امتحان نهایی هایی رو که آخر آورده جواب نداده

دوسالانه برای تمرین خوبه

سلام
کتاب 2 سالانه و نیز سوالات پر تکرار کانون استاندارد نبوده و کیفیت پااین و حتی مشابت کمی دارند

omid_3tar
20-12-2012, 16:45
سلام
کتاب 2 سالانه و نیز سوالات پر تکرار کانون استاندارد نبوده و کیفیت پااین و حتی مشابت کمی دارند

پس واسه تمرین عربی از چی استفاده کنیم؟

sibesorkh2008
20-12-2012, 19:22
سلام

راستش این حرف درمورد دروس تخصصی اش مثل شیمی و جبر که ازشون استفاده کردم، صخت نداره و سوالات ابتکاری و سخت رو هم پوشش داده. اما در مورد دروس عمومیش کمی شک داشتم که اونجوری باشن و برای همین پرسیدم. به هرحال شما برای درس عربی 3 چه کتاب تمرینی پیشنهاد میدید؟
بنی هاشم یا پرسمان یا گلواژه؟؟؟؟

hardwaree
20-12-2012, 21:09
سلام عرض می کنم خدمت شما دوستان
من سال سوم و رشته ی ریاضی
من تو امتحان های تشریحی مدرسه حسابان رو بیست میگیرم اما تو کنکورهای آزمایشی صفر یا حتی منفی می زنم
میشه کتابی جزوه ای یا سی دی معرفی کنید چون می خوام پایم قوی بشه و واسه سال دیگه معطل حسابان نشم در ضمن بگم آبی کانون از حسابان رو هم دارم

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
ببخشید دوستان در ادامه سوال قبلیم خواستم بگم واسه ادبیات سال سوم چی خوبه خودم گاج سبز دارم اما به نظرم کتاب مزخرفی میاد شما چی پیشنهاد می دید؟
فقط اگه میشه جواب بدید چون خیلی بحرانیه:n28:

emad91
20-12-2012, 21:10
بچه ها میگم چه کتابی برای آموزش ریاضیات پایه خوبه

چه رشته ای ؟؟
من تجربی ام برای ریاضی هر سه پایه ژرف اندیشان گرفتم انصافا خوب
البته کتاب کنکوری نیست آموزش از پایه پایه
من فکر می کنم رو همینا به تسلط برسم بتونم 40 درصدی رو بزنم ریاضی که برای تجربی فکر کنم خوبه

Alireza SM
20-12-2012, 23:33
چه رشته ای ؟؟
من تجربی ام برای ریاضی هر سه پایه ژرف اندیشان گرفتم انصافا خوب
البته کتاب کنکوری نیست آموزش از پایه پایه
من فکر می کنم رو همینا به تسلط برسم بتونم 40 درصدی رو بزنم ریاضی که برای تجربی فکر کنم خوبه

ژرف اندیشان برای ریاضی 3 و ریاضی پیش تجربی هم خودآموز داره ؟

emad91
21-12-2012, 00:09
ژرف اندیشان برای ریاضی 3 و ریاضی پیش تجربی هم خودآموز داره ؟

بله برای سوم و ریاضی پیش هم داره

m-asadabadi
21-12-2012, 03:45
سلام ، می خواستم نظرتونو درباره ی ادبیات موضوعی گاج بدونم ، برای بالای 80 زدن کنکور کافیه ؟چیز خاصی نیست همون کتاب سفید میکرو ادبیات هست که به جای درس یه درس ، تست ها رو موضوعی طبقه بندی کرده آموزشش و تست های تالیفیش هم از الگو و خیلی سبز ضعیفترهکلا از 81 به این ور بالای %80 زدن ادبیات به نظر من فارق از تست زدن به اطلاعات عمومی ادبی و هوش هم بستگی داره ، یه مقدار !

m-asadabadi
21-12-2012, 03:48
پس احتمالا بدردمن نمیخوره متاسفانه،من کتابی میخوام که فارغ از سطح دانش آموز از ابتدا تا انتها با دانش آموز پیش بره:n03:ولی از اطلاع رسانیتون ممنوندوستان کتابای آموزش دیفرانسیل تو مباحث و فصلایی که با حسابان مشترکه،انقد خوب توضیح دادن که این سر فصلارو فقط تو یه کتاب(یعنی همون کتاب پیش)فقط خوند؟یا نه باید حتما پیش زمینه(همون خوندن کتاب حسابان)داشت؟لطفا دوستانی که آگاهی دارن بطور کامل یه راهنمایی کننکتابای دیفرانسیلی که من دیدم (الگو،سبز،فار،عباس مرادی،خوشخوان،گاج) در فصلای مشترک نیازی به مراجعه به حسابان ندارن ، ابدا !

hardwaree
21-12-2012, 14:55
ببخشید دوستان در ادامه سوال قبلیم خواستم بگم واسه ادبیات سال سوم چی خوبه خودم گاج سبز دارم اما به نظرم کتاب مزخرفی میاد شما چی پیشنهاد می دید؟
فقط اگه میشه جواب بدید چون خیلی بحرانیه:n28:
ببخشید کسی نیست جواب بده

mamadafjar
21-12-2012, 18:17
سلام بچه میگم من سوم ریاضی میخواستم ببینم برای حسابان(آموزش و تست)-شیمی(تست)-جبر(آموزش وتست)-هندسه
چه کتابهایی بگیرم

Alireza SM
21-12-2012, 18:31
بله برای سوم و ریاضی پیش هم داره

تعاریف حد و پیوستگی بر اساس کتاب جدید هستن توش ؟ یعنی اگه تابعی فقط حد راست داشته باشه اونو پیوسته در نظر میگیره ؟

emad91
21-12-2012, 19:30
تعاریف حد و پیوستگی بر اساس کتاب جدید هستن توش ؟ یعنی اگه تابعی فقط حد راست داشته باشه اونو پیوسته در نظر میگیره ؟

حقیقتش من هنوز ریاضی 2 رو دارم می خونم و وارد مبحث حد نشدم
اما خب روی همه ی کتاباش نوشته مطابق با اخرین تغییرات کتاب درسی

Alireza SM
21-12-2012, 19:48
حقیقتش من هنوز ریاضی 2 رو دارم می خونم و وارد مبحث حد نشدم
اما خب روی همه ی کتاباش نوشته مطابق با اخرین تغییرات کتاب درسی

با یه نگاه کوجیک میتونی ببینی دیگه.
والا روی انتگرال و دیفرانسیل هم همین رو نوشتن ولی من که رفتم خریدم دیدم حد و پیوستگی با تعاریف قدیمی هست

pouyacapitan
21-12-2012, 22:57
شما که با دوسالانه کار کردید اشکالات عربیتون رفع شد؟ میخوام عربی 20 بشم ها!!! ...ان شاءالله...

من گل واژه داشتم حوب بود.
عربیم تو دوم ۱۲ شده بودم سوم ۱۸ شدم.البته تفلب کردم سر نهایی ۱-۲ نمره،کلا عربیم گند بود.
البته اگه عربی خوب می خوای برو کلاس.
الان عربیم خوب شده.

سلام ، می خواستم نظرتونو درباره ی ادبیات موضوعی گاج بدونم ، برای بالای 80 زدن کنکور کافیه ؟
سلام
رفیق ادبیاتو افراد خیلی محدودی می تونن تو این رنج بزنن.
۵ تا سوال زبان فارسی.
+۳-۴ تا سوال شمارشی ناجور کارو خیلی سخت می کنن
ولی کتاب خوبیه من دارم
از همینم تست می زنم.
مزیتش می دونی چیه؟
اونی که داره از سبز می خونه هیچوقت نمی تونه ارایه یاد بگیره ولی با این می شه!
تکنیکای خوبی یاد میده.

emad91
21-12-2012, 23:50
برای ادبیات کلا کتابای کلک معلم خیلی خوبه
البته من زبان فارسی رمزینه دارم اون هم کتاب خوبی هست

After4Ever
22-12-2012, 17:58
سلام به همگی
دوستان من سال پیش مبحث استوکیومتری رو خیلی کارکرده بودم تقریبا همه ی تیپ هاش رو بلد بودم ولی کنکور سال پیش تستاش رو نتونستن بزنم...:n03:
سال پیش فقط از یک جزوه خوندم که 100 تا تست بیشتر نداشت ولی امسال چی بخونم؟
به نظرتون مبتکران کفایت می می کنه؟

البته این رو هم بگم سال پیش یکسری سوال ها رو عمرا حل نمی کردم حتی یک ضربدر بزرگ کنارشون گذاشته بودم که یعنی کلا بیخیال بشم ولی جالبه که امسال حودم حلشون می کنم به نظرتون این نشون می ده که من به تکرار بیشتری نیاز دارم؟
یا بازم باید تستای تالیفی از کتاب های که معرفی می کنید رو بزنم؟

arsalne
22-12-2012, 18:50
سلام. دوستان در درس عربی بهترین کتاب پیشنهادیتون چیه؟ متشکرم.

After4Ever
22-12-2012, 19:04

یک کتاب هست اسمش هست عربی برتر....خیلی مختصر و مفید گفته....سال پیش فقط اون رو خوندم 22 زدم امسال دارم عربی گاج طوسی رو هم می خونم...

emad91
22-12-2012, 20:14

ایاد فیلی فکر کنم کامل ترین هست :n16:

sibesorkh2008
22-12-2012, 20:49
دوستانی که در تجزیه و ترکیب مشکل دارن میتونن از تجزیه و ترکیب ایاد فیلی انتشارات اندیشه فائق استفاده کنن.
خیلی برای تسلط عالیه.البته باید به قواعد مسلط باشید. این کتاب صرفا برای تمرین بیشتره!

omid_3tar
22-12-2012, 21:27
یک کتاب هست اسمش هست عربی برتر....خیلی مختصر و مفید گفته....سال پیش فقط اون رو خوندم 22 زدم امسال دارم عربی گاج طوسی رو هم می خونم...

کدوم انتشاراته؟

sibesorkh2008
23-12-2012, 13:57
کدوم انتشاراته؟

فک می کنم منظورتون مال دکتر احمدیه دیگه؟چون من کتابی با همین نام دارم ولی کمی قدیمیه.

After4Ever
23-12-2012, 14:05
والا روش ننوشته که برای چه ناشریه
ولی خب این عکس جلدش.... اسم دبیرمون هم میرحسینی بود...کتاب بدی نبود.

دوستان برای استوکیومتری مبتکران (اون آخرش که همه ی تستاش علامت خارج محدوده داره) + سوالای المپیاد خوبه؟

تجربه خودم میگه بد نیست ولی شبیه کنکور نیست!
دوستان هم نظرشون رو بگن

sibesorkh2008
23-12-2012, 17:36
والا روش ننوشته که برای چه ناشریه
ولی خب این عکس جلدش.... اسم دبیرمون هم میرحسینی بود...کتاب بدی نبود.

دوستان برای استوکیومتری مبتکران (اون آخرش که همه ی تستاش علامت خارج محدوده داره) + سوالای المپیاد خوبه؟

تجربه خودم میگه بد نیست ولی شبیه کنکور نیست!
دوستان هم نظرشون رو بگن

پس با اون کتابی که من دارم فرق داره. البته این کتاب من بیشتر تجزیه و ترکیبه.
در مورد مبتکران باید بگم با اینکه کنکوری نیست اما با تسلط به اونها حتما تستهای کنکورو می تونید بزنید چون مبتکران همه نوعی از سوالات رو پوشش داده.بعد از اون تستهای کنکورو بزنید که با اون سبک هم آشنا بشید که آخر هر فصل مبتکران مجموعه این تستها رو قرار داده.کلا به نظر من مبتکران از هرنظری برای شیمی عالیه.فقط نباید اول شروع کار باهاش ناامید شد!:n06:

After4Ever
23-12-2012, 23:02
:wac:
دوستان مبحث استوکیومتری اعصابم رو بدجوری داره خرد می کنه :wac: ....سوالای مبتکران رو زدم جزوه ی استاد خانعلی رو زدم ولی بازم می ترسم :( بنظرتون برم سراغ خـــــــــــــــــــــلی سبــــــــــــــــــز؟؟؟؟ ؟

Alireza SM
23-12-2012, 23:14
سوالات مبتکران خیلی خفن تر از سوالات خیلی سبز هستن اگه مبتکران رو زدی لازم نیست سراغ هیچی بری. منم همین فکرو در مورد استوکیومتری میکردم ولی سر جلسه مثل آبمیوه خوردن حل کردم :D
فقط سعی کن اون سوال هایی که توشون متغیرهای زیادی دارن رو زیاد مرور کنی تا استراتژی حلشون یادت نره.
توی مبحث استوکیومتری چیزی که بیشتر میتونه آزازت بده ضرب و تقسیم های وحشتناک و همینطور حفظ نبودن واکنش ها هستن. سعی کن روی این موارد هم کار کنی.

sibesorkh2008
24-12-2012, 10:48
:wac:
دوستان مبحث استوکیومتری اعصابم رو بدجوری داره خرد می کنه :wac: ....سوالای مبتکران رو زدم جزوه ی استاد خانعلی رو زدم ولی بازم می ترسم :( بنظرتون برم سراغ خـــــــــــــــــــــلی سبــــــــــــــــــز؟؟؟؟ ؟

فک می کنم مبتکران کافی باشه. ولی اگه میخواید خیلی خیلی عالی کار کنید بد نیست شیمی3 نشر الگو رو هم ببینید.شنیدم سولات سطح بالا خیلی داره!

alavi71
24-12-2012, 13:02
راستش این حرف درمورد دروس تخصصی اش مثل شیمی و جبر که ازشون استفاده کردم، صخت نداره و سوالات ابتکاری و سخت رو هم پوشش داده. اما در مورد دروس عمومیش کمی شک داشتم که اونجوری باشن و برای همین پرسیدم. به هرحال شما برای درس عربی 3 چه کتاب تمرینی پیشنهاد میدید؟
بنی هاشم یا پرسمان یا گلواژه؟؟؟؟

ببینید اگر سال سوم هستید و دروس به صورت نهایی هست شما سوالات سالهای قبل رو بخونید خیلی خیلی میتونه کمک بکنه.
ولی اگر کتاب کانون دو سالانه اون رو ببینید اومده یکسری سوالت نه چندان با کیفیت رو درش اورده.اصلا مفید نیست.

sibesorkh2008
24-12-2012, 13:35
سلام دیدم به یه نتیجه خوبی برای ریاضی پایه نرسیدیم.این کتاب رو هم دیدم .می خواستم بدونم نظرتون چیه و بالاخره چه کتابی برای پایه خوبه؟
اینم لینکش:

omid_3tar
24-12-2012, 17:42
سلام دیدم به یه نتیجه خوبی برای ریاضی پایه نرسیدیم.این کتاب رو هم دیدم .می خواستم بدونم نظرتون چیه و بالاخره چه کتابی برای پایه خوبه؟
اینم لینکش:

من این کتاب رو ندیدیم اما از من میشنوی حتما هر کتابی میخری قبلش ریاضی پایه ی کوله پشتی رو بخر حرف نداره عالیه عالیه هم آموزشه هم تست (نکات رو هم کامل کامل گفته خیلی از نکاتش توی کتاب های دیگه نیست)

alavi71
24-12-2012, 21:23
اینم لینکش:

گاج کتابهای ریاضیش واقعا خوب هست
خودتون ببینید که برای شما میتونه مفید باشه یا خیر
حتما به نوع درسنامه و پاسخ ها توجه کنید

omid_3tar
25-12-2012, 11:09
سلام

دوستان میخواستم بدونم کتابهای طوسی و سفید گاج چه تفاوتی باهم دارند؟

After4Ever
25-12-2012, 11:23
سلام

دوستان میخواستم بدونم کتابهای طوسی و سفید گاج چه تفاوتی باهم دارند؟

کتاب های طوسی اش بیشتر چاپ 90 و 91 ...
خیلی بهتره اصولا من از کتاب های سفیدش خوشم نمی یاد چون سبکش خیلی شبیه به آبی کانون است....
ولی طوسی هم درسنامه ی بهتری داره (مخصوصا دینیش) هم سوال های بهتری داره! تالیفی هاش هم کم نیست

omid_3tar
25-12-2012, 13:15
کتاب های طوسی اش بیشتر چاپ 90 و 91 ...
خیلی بهتره اصولا من از کتاب های سفیدش خوشم نمی یاد چون سبکش خیلی شبیه به آبی کانون است....
ولی طوسی هم درسنامه ی بهتری داره (مخصوصا دینیش) هم سوال های بهتری داره! تالیفی هاش هم کم نیست

یعنی هر دوتا کتاب بانک تست هستن؟؟

After4Ever
25-12-2012, 15:30
یعنی هر دوتا کتاب بانک تست هستن؟؟
گفتم که درسنامه ی طوسی بهتره و مفهومی تره...
فیزیک طوسی رو هنوز ندیدم ولی من سال پیش با سفیدش 47 زدم ....الان که نشرالگو می خونم می فهمم پارسال هیچی از فیزیک بارم نبود:)
تست تالیفی خیلی کم داشت از 20 تا شاید یکیش تالیفی بود...
دینی هم که درسنامه اش (خیلی) بهتر شده تعداد تست فرقی نکرده یعنی دینی درسی نیست که با تست زدن بشه به جایی رسید.
اما ریاضی (برای رشته ای تجربی) فوق العاده شده...
من 2 سال پیش کتاب آبی کانون رو خریدم بعدش هم کتاب سفید گیرم اومد خیلی فرقی نداشت به قول شما هر دوش بانک تست بودو بیشتر سراسری و سنجش و ....
ولی این طوسی نصف بیشتر تستاش تالیفی و مفهومیه

m-asadabadi
26-12-2012, 01:16
سلام بچه میگم من سوم ریاضی میخواستم ببینم برای حسابان(آموزش و تست)-شیمی(تست)-جبر(آموزش وتست)-هندسه
چه کتابهایی بگیرم

حسابان= آموزش:خیلی سبز / تست:الگو یا خیلی سبز
شیمی3 =تست:مبتکران یا خیلی سبز
جبر و احتمال = آموزش:علیپور- الگو / تست:صادقی ابوالقاسمی-مبتکران
هندسه 2 = آموزش:هاشمی-فار / تست:بیگی-الگو

alone one
26-12-2012, 13:43
حسابان= آموزش:خیلی سبز / تست:الگو یا خیلی سبز
شیمی3 =تست:مبتکران یا خیلی سبز
جبر و احتمال = آموزش:علیپور- الگو / تست:صادقی ابوالقاسمی-مبتکران

رفیق کتاب هندسه پایه فارو داری شما؟
چطوره نسبت به کتابای دیگه فار؟
یه تحلیلی ازش میکنی؟

sibesorkh2008
26-12-2012, 17:19
ببخشید می خواستم بدونم نظرتون درباره کتاب هندسه2 مبتکران چیه؟آیا اونم مثل جبر ابوالقاسمی کتاب فوق العاده ایه؟

mamadafjar
27-12-2012, 13:23
سلام بچه ها میگم کتاب فوت وفن عربی چطوره

hesam68
28-12-2012, 01:48
سلام
دوستان لطفا لینک دانلود کتاب اندیشه اسلامی 2 جعفر سبحانی و واسم بزارین....

<<DaRk kNiGhT>>
28-12-2012, 14:21
سلام بچه ها میگم کتاب فوت وفن عربی چطوره

عالیه ولی به شرطی که یه چیزایی از عربی بلد باشی.

omid_3tar
29-12-2012, 13:36
دوستان یه کتاب برای آموزش تجزیه و ترکیب سراغ ندارید؟ یک کتاب کم حجم میخوام چون به عنوان مثلا کتاب تجزیه و ترکیب ایادفیلی میگن خوبه (خودم ندیدم) اما حجمش خیلی بالاست

ali_phd71
29-12-2012, 23:58
سلام دوستان حلل المسائل شیمی آلی 1 جان مک موری رو میخواستم
با تشکر

maziyarkhani
30-12-2012, 00:30
دوستان یه کتاب برای آموزش تجزیه و ترکیب سراغ ندارید؟ یک کتاب کم حجم میخوام چون به عنوان مثلا کتاب تجزیه و ترکیب ایادفیلی میگن خوبه (خودم ندیدم) اما حجمش خیلی بالاست

اگه اشتباه نکنم انتشارات تخته سیاه یه کتاب مختص تجزیه و ترکیب داره ، مولفش هم شرفی هست

m-asadabadi
30-12-2012, 01:59
ببخشید می خواستم بدونم نظرتون درباره کتاب هندسه2 مبتکران چیه؟آیا اونم مثل جبر ابوالقاسمی کتاب فوق العاده ایه؟

هندسه2 ابوالقاسمی مثل کتاب جبروواحتمالش کتاب اندیشه سازان بود که به مبتکران واگذار شده ، زمان واگذاری بهترین بود اما چون آپدیت نشده شاید کتابای دیگه مثل الگو یا فار یا دریافت مناسب تر باشن .

m-asadabadi
30-12-2012, 02:19
رفیق کتاب هندسه پایه فارو داری شما؟
چطوره نسبت به کتابای دیگه فار؟
یه تحلیلی ازش میکنی؟

تقریبا مثل کتاب فیزیکش محوریتش بیشتر بر آموزش بوده تا تست
نسبت به کتابای دیگه ویژگی مهم آموزش اش بنظر من روون بودن قلم مولفشه ،
یه ویژگی دیگه شم اینه که تو کتاب تجربه تدریس وجود داره ، و صرف مطلب خشک علمی نیست و مثل جزوه ی کلاسی میمونه
تست هاشم البته خیلی کم نیست
ولی اگه کسی بخواد بیشتر تست کار کنه بنظرم در کنار کتاب تست بیگی الگو که تستهاش معرکه است ولی آموزش نداره ، عالی میشه

alone one
30-12-2012, 17:49
تقریبا مثل کتاب فیزیکش محوریتش بیشتر بر آموزش بوده تا تست
نسبت به کتابای دیگه ویژگی مهم آموزش اش بنظر من روون بودن قلم مولفشه ،
یه ویژگی دیگه شم اینه که تو کتاب تجربه تدریس وجود داره ، و صرف مطلب خشک علمی نیست و مثل جزوه ی کلاسی میمونه
تست هاشم البته خیلی کم نیست
ولی اگه کسی بخواد بیشتر تست کار کنه بنظرم در کنار کتاب تست بیگی الگو که تستهاش معرکه است ولی آموزش نداره ، عالی میشه

ممنون دوست عزیز،چندمین باره داری مارو از نظرای مفیدت بهره مند میکنی
ایشالله موفق باشی

کتاب هندسه پایه دریافتم دیدی؟درمقایسه با اون چطوره؟

راستی کتاب دیف الگوروهم به پیشنهادت گرفتم،تا اینجا که به نظرم خوب میاد

*M!L4D*
30-12-2012, 19:11
آقا این میکروبانک جدید دیفرانسیل گاج رو کسی دیده ؟ چه جوریاس ؟!

mohammad varaste
30-12-2012, 22:51
دیف 1 فار گرفتم زیاد باهاش جور نبودم.پیش 2 چی خوبه ؟

emad91
31-12-2012, 01:18
بر و بچه های تجربی به نظرتون یه دونه کتاب تست برا زیست کافیه ؟
من فقط همون تانک پرسش های چهار گزینه ای ارام فر رو گرفتم البته برا هر فصل به تعداد کافی تست داره و فکز کنم واقعا وقت ندارم که دیگه بخوام یه کتاب دیگه هم بزنم چون الان 5 فصل اول زیست دوم رو تموم کردم تازه:n03: اما از اون ور همش استرس دارم نکنه کم باشه ؟؟
البته برا ژنتیک یه کتاب جداگونه برای همین ارام فر رو دارم زیست گیاهی هم از همین ارام فر گرفتم

timsar jackson
31-12-2012, 01:37
من فقط همون تانک پرسش های چهار گزینه ای ارام فر رو گرفتم البته برا هر فصل به تعداد کافی تست داره و فکز کنم واقعا وقت ندارم که دیگه بخوام یه کتاب دیگه هم بزنم چون الان 5 فصل اول زیست دوم رو تموم کردم تازه:n03: اما از اون ور همش استرس دارم نکنه کم باشه ؟؟
البته برا ژنتیک یه کتاب جداگونه برای همین ارام فر رو دارم زیست گیاهی هم از همین ارام فر گرفتم

من تجربی نیستم تجریه ی خودم رو میگم.به نظر من فقط سعی کن رو مطلب مسلط بشی و همون یه کتاب تستی رو که داری اگه استاندارده و همه مدل تستی داره رو خوب بخونی نیازی نیست یه کتاب دیگه هم بخونی..اونم واسه ی زیست با اون حجم زیاد.به قول گاج به جای اینکه چندین کتاب بخوانید کتاب های گاج را چندین بار بخوانید. حالا تو جمله به جای "کتاب های گاج" "کتاب خوب و استاندارد" رو بذار.

omid_3tar
31-12-2012, 09:58
دوستان کسی کتاب فیزیک 3 محمودزاده رو داره؟ به نظرتون چه طوره؟ (برای آموزش میخوام نه تست سال سومم)

alavi71
31-12-2012, 12:13

سلام
برای درس زیست تست زنی خیلی کمک میکنه تا بتونید نوع و سبک سوالات رو بفهمید و در خوندن متن کتاب به همه اونها توجه کنید.
تستهای کنکورهای قبل رو هم حتما بخونید تا سبک سوالات دستتون بیاد
موفق باشید

Alireza SM
31-12-2012, 12:41
دوستان کسی کتاب فیزیک 3 محمودزاده رو داره؟ به نظرتون چه طوره؟ (برای آموزش میخوام نه تست سال سومم)

بهترین کتاب آموزش فیزیک برای سال سوم هست.
سعی کن تک تک جمله هاش رو با زبان ریاضی بررسی کنی مطمعن باش خدای فیزیک میشی.

After4Ever
31-12-2012, 14:24
دوستان این ژنتیک جمعیت بدجوری اذیتم کرد.
اصلا تستاش بیشتر جنبه ی ریاضی و آمار و احتمال داره تا زیست...حالا یک تستم بیاد ، نیاد ، خدا می دونه ولی خدا رو شکر ژن خودناسازگار شبدر رو فهمیدم :)
از کتاب مهرماه (چاپ 91) خوندم اگه کتاب دیگه هم می شناسید بگید:n16:

alavi71
31-12-2012, 17:40
دوستان این ژنتیک جمعیت بدجوری اذیتم کرد.
اصلا تستاش بیشتر جنبه ی ریاضی و آمار و احتمال داره تا زیست...حالا یک تستم بیاد ، نیاد ، خدا می دونه ولی خدا رو شکر ژن خودناسازگار شبدر رو فهمیدم :)
از کتاب مهرماه (چاپ 91) خوندم اگه کتاب دیگه هم می شناسید بگید:n16:

ژنتیک جمعیت خیلی سبز هم هست خوبه ولی بسیار فراتر از تیپ کنکور داره ...
سوالاتی که خیلی وارد بحث امار میشن توانای تست کنکوری رو ندارند.ولی کلا سوالاتی مهم هستند که مربوط به درک ریاضی بشن نه مسائل ریاضی

arsalne
02-01-2013, 02:47
سلام

دوستان گرامی و عزیز لطفا مناسب ترین کتاب های کمک درسی پیشنهادیتون رو برای درس های زیر با ما در میان بذارید.

1: ادبیات

2:عربی

3: دینی

4: زبان

5:ریاضیات(دیفرانسیل، هندسه تحلیلی، آمار)

6: فیزیک

7: شیمی( این قلم رو دیگه نیازی نیست. چون توی تاکسی هم بپرسم آدرس آقای بازرگان رو میدن :) )

سپاس از دوستان!

A/|\IR
02-01-2013, 09:25
سلام
چرا کتاب فیزیک 1 پیش تجربی خیلی سبز سه فصل داره؟
حتی عنوان های فصل هم اسمشون فرق داره با کتاب!!

*M!L4D*
02-01-2013, 09:53
سلام
چرا کتاب فیزیک 1 پیش تجربی خیلی سبز سه فصل داره؟
حتی عنوان های فصل هم اسمشون فرق داره با کتاب!!
پیش 1 خیلی سبز دو جلدی هست و فصل های حرکت نوسانی و موج مکانیکی 1 تو جلد دومش هستند .
عنوانش فرق نداره فقط حرکت دایره ای رو به دلیل اهمیتش از دینامیک جدا کرده ... !

karvas
02-01-2013, 11:43
سلام لطفا یه کتاب تست فیزیک بهم معرفی کنید (ترجیحا هم پایه هم پیش) که تستای نرمال داشته باشه برنامه ریزیم اینه که حدودا 35 درصد فیزیک بزنم

A/|\IR
02-01-2013, 12:13
سلام

دوستان گرامی و عزیز لطفا مناسب ترین کتاب های کمک درسی پیشنهادیتون رو برای درس های زیر با ما در میان بذارید.

5:ریاضیات(رشته ی ریاضی)

7: شیمی( این قلم رو دیگه نیازی نیست. چون توی تاکسی هم بپرسم آدرس آقای بازرگان رو میدن :) )

سپاس از دوستان!
سلام
برای ادبیات هم کلک معلم خوبه هم گاج که خودم گاج رو بیشتر میپسندم
دینی هم نشر الگو
عربی ایاد فیلی
فیریک فار

emad91
02-01-2013, 13:48
سلام

5:ریاضیات(رشته ی ریاضی)

سپاس از دوستان!

ادبیات ساجدی خوبه هم کتابای درسیش که اسمش مدرسه کنکور هست هم کتابای تب کنکورش که موضوعی هست و ارایه و واژگان و... هم داره
قرابت نشر الگو هم شعرهای خوبی داره و تستاش هم خوبه و مثل خیلی سبز نیست که برا قرابت از هر درس تعداد خیلی زیادی تست گذاشته باشه البته خب خیلی سبز هم خوبه چون تنها راه رسیدن به تسلط تو قرابت حل تست زیاد اما برا کسی که الان بخواد تازه شروع کنه فکر کنم یکم وقت کم بیاره ...
عربی بستگی به سطح هر کس داره من چون خودم سطح عربیم پایین و در حد صفر ایاد فیلی رو می خونم که از پایه و اول شروع کرده به توضیح دادن خوبه دیگه از اول شروع کرده توضیح داده
دینی گاج طوسی کامل درس رو خوب توضیح داده ایه ها رو عالی تجزیه تحلیل کرده و ارتباط ایه های یک درس یا درس دیگه رو هم نوشته و به مقدار کافی وحتی زیاد تست داره از هر درس
زبان هم بستگی به سطحت داره اما زبان گاج طوسی خوبه گرامر رو خوب توضیح داده و تستای خوبی از گرامر و واژگان داره و واژگان رو هم یه کتابچه کوچیک داده و اخر کتاب هم دوباره به ترتیب الفبایی نوشته واژگان رو کلوز تست و متن هم داره اما خب خیلی زیاد نیست و اموزشی خیلی خفن هم نیست در این مورد این کتاب گرامر رو عالی توضیح داده اما برای کسی که سطحش توزبان پایین برای کلوز تست و متن زیاد جالب نیست

karvas
02-01-2013, 16:05
سلام لطفا یه کتاب تست فیزیک بهم معرفی کنید (ترجیحا هم پایه هم پیش) که تستای نرمال داشته باشه برنامه ریزیم اینه که حدودا 35 درصد فیزیک بزنم
????????????

After4Ever
02-01-2013, 16:14
????????????

10 سال کانون آبی + جزو ی دبیر خودت
شما که می خوای 35 بزنی جدا همین رو کامل بشینی بخونی خیلی خوبه
هر چند که اصلا کتابای آبی رو توصیه نمی کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی کلا 30 درصد فیزیک کنکور عین سوال 5 سال پیش فقط جای عدد ها رو در فرمول ها عوض کنی:n06:

omid_3tar
02-01-2013, 17:58
سلام
دوستان کسی از کتاب تجزیه و ترکیب تخته سیاه استفاده کرده؟ کتابه مفیدیه؟ آموزشه یا فقط متون رو تجزیه و ترکیب کرده؟ برای امتحانات سال سوم مناسبه؟

متشکر

ehsanbomb
03-01-2013, 14:19
دوستان من دنبال یک کتابم برای زبان فارسی که از پایه چیزهایی مثل فعل های گذر و ناگذر، مضاف و مضاف الیه و..... رو کامل توضیح بده

emad91
03-01-2013, 15:47
دوستان من دنبال یک کتابم برای زبان فارسی که از پایه چیزهایی مثل فعل های گذر و ناگذر، مضاف و مضاف الیه و..... رو کامل توضیح بده

کتاب کلاس زبان فارسی 3 رمزینه کتاب خیلی خوبیه.

After4Ever
03-01-2013, 16:51
دوستان پیش 1 فیزیکش تموم شد+ تمام مباحث ترکیبیش
ولی راستیتش این درس موج رو خوب نفهمیدم
دینامیک و حرکت شناسی حرکت دایره ای رو نشر الگو خوب گفته ولی نمی دونم چرا موج رو خیلی خوب نگفته
کتابی رو نمی شناسید خوب گفته باشه؟

*M!L4D*
03-01-2013, 18:32
دوستان پیش 1 فیزیکش تموم شد+ تمام مباحث ترکیبیش
ولی راستیتش این درس موج رو خوب نفهمیدم
دینامیک و حرکت شناسی حرکت دایره ای رو نشر الگو خوب گفته ولی نمی دونم چرا موج رو خیلی خوب نگفته
کتابی رو نمی شناسید خوب گفته باشه؟

موج 1 یا موج 2 ؟!
تو کدوم قسمتش ؟!

After4Ever
03-01-2013, 23:55
موج 1 یا موج 2 ؟!
تو کدوم قسمتش ؟!
اصلا کلا رو مفاهیم این 2 درس مشکل دارم باور کنید تست رو می زنم ولی فقط در حد زدن تست
ولی انصافا دینامیک حرکت دایره ای رو فهمیدم که تو زندگیم هم بکار می برم:n02:
یکهو رسیدم به این موج یکذره قاطی کردم

Alireza SM
04-01-2013, 00:51
اصلا کلا رو مفاهیم این 2 درس مشکل دارم باور کنید تست رو می زنم ولی فقط در حد زدن تست
ولی انصافا دینامیک حرکت دایره ای رو فهمیدم که تو زندگیم هم بکار می برم:n02:
یکهو رسیدم به این موج یکذره قاطی کردم

مساله های مربوط به موج رو از دو دیدگاه حرکت دایره ای و حرکت خط راست بررسی کن و بینشون ارتباط برقرار کن اونوقت راحت تر درک میکنی

mohammad varaste
04-01-2013, 02:22
کلا فیزیک مباحث آسونش چی هستن ؟
یکیش که گرما هست میگن
یکیش هم میگن آینه ها هست.
به نظر شماها سخت ترین و آسونترین مباحث فیزیک کدومه که زوم کنیم روش 30 درصد حداقل بزنیم؟

mohammad varaste
04-01-2013, 02:25
فیزیک منم حرکت دایره ای و نواسانی خیلی مشکل دارم.
نه از معلم آموزشگاه و نه از معلم مدرسه چیزی یاد نگرفتم نظرتون درمورد کتاب رو کوم کتابه ؟

After4Ever
04-01-2013, 11:15
^^
به نظرم سه فصل اول پیش 1 که 20 درصد کنکور می شه از همه سخت تره
ولی مباجث آسون:
پیش 2 خیلیاش حفظیه ، خیلی آسونه
فیزیک 3
بعدش هم مباحث فیزیک 2 و 1

emad91
04-01-2013, 12:07
اون بخش های حفظی فیزیک پیش 2
ایینه ها و عدسی البته اسون نیست اما چون یه مطلب جداگونه است میشه یه درصدی اش رو زد
فصل 5 فیزیک 2 مبحث فشار
فصل 6 فیزیک 2 که همون گرما هست
فیزیک 3 هم تقریبا میشه ازش یه درصدی گرفت

A/|\IR
04-01-2013, 19:49
دوستان برای عربی تجربی فقط ترجمه چیزی هست؟
نمیخوام قواعد داشته باشه فقط رو ترجمه تمرکز کنه

نادر1368
04-01-2013, 20:19
قواعد صرفا براي ترجمه درسته ديگه!!كتابي تخته سياه داشت كه بيشتر رو معني كاركرده بود اسمش دقيق يادم نيست ولي ناشر تخته سياه بود

بعد هم نشر الگو فنون ترجمه هست كه اونم فكر كنم به دردت بخوره درك مطلبم داره نشر الگو گاج سبز هم شنيدم خيلي تعريف ميكنن!البته اون

يه كم كلي بحث ميكنه!

emad91
05-01-2013, 01:03
کتابی می شناسین که جانوران کل سه سال زیست رو یه جا جمع بندی کرده باشه با تمام ویژگی هاشون ؟؟
ادم قاطی می کنه مطالبش :n27:

Alireza SM
05-01-2013, 02:42
کتابی می شناسین که جانوران کل سه سال زیست رو یه جا جمع بندی کرده باشه با تمام ویژگی هاشون ؟؟
ادم قاطی می کنه مطالبش :n27:

کتاب های نازک مبحثی کانون که عناوین مختلف ( گردش مواد و پروتئین سازی و قارچ ها و باکتری ها و جرکت و .... ) دارن یکیشون هم برای همین موضوع بود. اگه گیر نیاوردیش یه نگاه به زیست جمع بندی مهروماه بنداز یه کتاب کوچیک ولی کلفت هست با جلد زرد رنگ.

ehsanbomb
05-01-2013, 02:47
دوستان نظر دیگه ای ندارن، حالا صرفا هم نباید کتاب کنکوری باشه