PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

@R3Z
16-11-2008, 20:59
شیمی که دوستان گفتن چی خوبه
ولی من برای حسابان ژرف اندیشان رو برای آموزش و آبی رو برای تست پیشنهاد میکنم
موفق باشی

master_shz
16-11-2008, 21:32
گاج به خاطر اینکه دیفرانسیل قبلی ( مولّف : محمود مومنی ) خوب نبود یه دیفرانسیل جدید چاپ کرده

کی گفته کتاب قبلی خوب نبوده دیگه چاپ نشده؟!! من که از همه شنیدم خوب بوده، چاپ جدید (محمد رشیدی پور) را هم دارم اکثرا سوالای کنکور و گزینه 2 و سنجش هست ولی قبلی اکثرا تالیفی و نکته دار و سخت بودن

کسی تحقیق کرده که کدومشون بهتره؟

مـــــــــیلاد
16-11-2008, 21:34
دیفرانسیل رمزینه که تستاش زیاده با هم فرق داره یا فله تسته همش مثل هم؟
خداییش متنوع ترین تستهارو داره

دیفرانسیل فایق که میگن قدیمی جریانش چیه؟

راست میگن ... کلّ کتابو پوشش میده وهمه مطالب رو تو سوالهای جالب میاره وکلّا مطالب رو خوب می فهمی ولی
یکی از معلمها(آقای محبّی پور ) که مثلّثات فایق رو نوشته می گه این تیپ سوالها دیگه عمرا تو کنکور نمیاد ولی خوبیش اینکه چون تعداد تست هاش کمه یه مبحث رو با حوصله و خوب کار میکنه در نتیجه آدم اون مبحث رو خوب یاد میگیره

به جز این دو تا تست دیفرانسیل خوب چی هست؟

گاج جدید از جفتشون بهتره ولی جلد 2ش امسال نمیاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aref10
16-11-2008, 23:21
آقا میلاد برای دیف 2 چه کتابی تست میزنی یا خواهی زد؟

iman reza
17-11-2008, 07:43
من اگه بخوام حسابان ریاضی سال سوم رو خوب یابگیرم چی بخونم خوبه

iman reza
17-11-2008, 07:46
کلاس کنکورخوبه یانه بادلیل بگین وچه کلاسی چرا
یکی به من میگه خوبه یکی میگه نه شمهاچطور

مـــــــــیلاد
17-11-2008, 14:15
آقا میلاد برای دیف 2 چه کتابی تست میزنی یا خواهی زد؟

می خواستم فایق بزنم ولی پشیمون شدم

رمزینه

master_shz
17-11-2008, 19:57
زیر فشار تستای رمزینه کمر آدم خورد میشه !
ازبس که زیاده ....
گاج قدیمی عالیه، جدیده هم بد نیست

Doost1
18-11-2008, 12:39
زیر فشار تستای رمزینه کمر آدم خورد میشه !
ازبس که زیاده ....
گاج قدیمی عالیه، جدیده هم بد نیست
دوست عزیز شما دیفرانسیل 2 گاج (قدیمیه) را دارید؟

GodFatherAmin
18-11-2008, 13:13
سلام دوستان من برای اولین بار می خوام پست بدم من رتبه 90 کنکورو آوردم وقتی داشتم تو سایت می گشتم به این مطلب بر خوردم که کتاب کمک آموزشی رو معرفی می کنید برام جالب بود اومدم و چندتا رو خوندم نکته جالب این بود هر کی می گفت این خوبه این بده مثلا یکی گفته بود کتاب دین و زندگی سبز خوبه گاج آشغاله من 2 تا دوست داشتم سال قبل که یکی شون گاج می خوند(فقط) و یکی شون سبز می خوند(فقط)+هردو کتاب درسی چی شد هر دو 100 زدن یه مثاله ساده تر شما کتاب سبز و گاج رو بخرید با هم مقایسه کنید 95% کپ همن که این رو به همه دروس اضافه کنید ،95% کتابا عین همن.
یکی کتاب حسابان می خواد تا حالا شده کتابه حسابان رو بخونی خود کتاب درسی؟یه بار بخون بهترین کتاب برای آموزش همون کتابه یا فیزیک که خود کتاب درسی عالیه پس چرا انقدر خودتونو اذیت می کنین برای این چیزا.
می خواید یه کاری بگم وقتی می رید سر جلسه 96% سوالا رو دیده باشید؟
این کارو بکنید:1.مطالعه کتاب درسی 2.مطالعه تست های 30 سال قبل یا 10 سال قبل(حالا یکی می گه فیزیک قلم چی رو بگیرم یا گاج خدایی برید درس نامه ها رو با هم مقایسه کنید کپ همن قسمت بندی ها عین همه.) اگه رفتید و 96% سوالا رو ندیدید هر چه خواستید به من بگید انقدر به فکر این نباشید این می گه این کتاب خوبه اون یکی می گه این کتاب خوبه این مسائلو ول کنید اگرم خواستید کتاب بگیرید کتابای خود انتشارات مدرسه رو که خود کتابایه درسیو می زنه بگیرید چون بازاری ننوشته و نکته مهم تر خوده مولف های کتاب نوشتنو کاملا کتابو باز کردن انقدر وسواس نداشته باشید آخر سر می بینید 20 تا کتاب گرفتید هیچ کدومن نخوندید.موفق باشید

AOM
18-11-2008, 13:34
خداییش متنوع ترین تستهارو داره

راست میگن ... کلّ کتابو پوشش میده وهمه مطالب رو تو سوالهای جالب میاره وکلّا مطالب رو خوب می فهمی ولی
یکی از معلمها(آقای محبّی پور ) که مثلّثات فایق رو نوشته می گه این تیپ سوالها دیگه عمرا تو کنکور نمیاد ولی خوبیش اینکه چون تعداد تست هاش کمه یه مبحث رو با حوصله و خوب کار میکنه در نتیجه آدم اون مبحث رو خوب یاد میگیره

گاج جدید از جفتشون بهتره ولی جلد 2ش امسال نمیاد

من از نظر زمانی یا اینکه وقت گیر باشه و سوالاش زیاد باشه مشکلی ندارم.میخواستم رمزینه بخرم و همشو بخونم ولی حالا که میگی گاج بهتر از اون دوتاست پاسخ تشریحی تستاش هم خوبه؟معلم دیفرانسیلمون واقعا عالی درس میده من فقط یه کتاب تست خوب که سوالاش از اسون به سخت باشه میخوام.تستای اموزشی و تمرینی و کنکوری.یه چیزی تو سبک کتابای اندیشه(فیزیک و هندسش)

کسی هست که کتاب کلاس رمزینه فیزیک رو با اتاق فیزیک معین(نویسنده های اندیشه)مقایسه کرده باشه؟کدوم بهتره؟

مـــــــــیلاد
18-11-2008, 16:28
من از نظر زمانی یا اینکه وقت گیر باشه و سوالاش زیاد باشه مشکلی ندارم.میخواستم رمزینه بخرم و همشو بخونم ولی حالا که میگی گاج بهتر از اون دوتاست پاسخ تشریحی تستاش هم خوبه؟معلم دیفرانسیلمون واقعا عالی درس میده من فقط یه کتاب تست خوب که سوالاش از اسون به سخت باشه میخوام.

رمزینه تستهاش زیاد ولی خوبه ! حـــدودا 1/3 یا نصف تستها آزاد - سراسری - سنجش - گزینه 2( معمولا 86) و بقیه تالیفی

از آســون به سخت

مـــــــــیلاد
18-11-2008, 16:30
سلام دوستان من برای اولین بار می خوام پست بدم من رتبه 90 کنکورو آوردم

تو درس تحلیلی و گسسته میشه به گاج سفید اعتماد کرد؟

aref10
18-11-2008, 17:31
سلام دوستان من برای اولین بار می خوام پست بدم من رتبه 90 کنکورو آوردم وقتی داشتم تو سایت می گشتم به این مطلب بر خوردم که کتاب کمک آموزشی رو معرفی می کنید برام جالب بود اومدم و چندتا رو خوندم نکته جالب این بود هر کی می گفت این خوبه این بده مثلا یکی گفته بود کتاب دین و زندگی سبز خوبه گاج آشغاله من 2 تا دوست داشتم سال قبل که یکی شون گاج می خوند(فقط) و یکی شون سبز می خوند(فقط)+هردو کتاب درسی چی شد هر دو 100 زدن یه مثاله ساده تر شما کتاب سبز و گاج رو بخرید با هم مقایسه کنید 95% کپ همن که این رو به همه دروس اضافه کنید ،95% کتابا عین همن.
یکی کتاب حسابان می خواد تا حالا شده کتابه حسابان رو بخونی خود کتاب درسی؟یه بار بخون بهترین کتاب برای آموزش همون کتابه یا فیزیک که خود کتاب درسی عالیه پس چرا انقدر خودتونو اذیت می کنین برای این چیزا.
می خواید یه کاری بگم وقتی می رید سر جلسه 96% سوالا رو دیده باشید؟
این کارو بکنید:1.مطالعه کتاب درسی 2.مطالعه تست های 30 سال قبل یا 10 سال قبل(حالا یکی می گه فیزیک قلم چی رو بگیرم یا گاج خدایی برید درس نامه ها رو با هم مقایسه کنید کپ همن قسمت بندی ها عین همه.) اگه رفتید و 96% سوالا رو ندیدید هر چه خواستید به من بگید انقدر به فکر این نباشید این می گه این کتاب خوبه اون یکی می گه این کتاب خوبه این مسائلو ول کنید اگرم خواستید کتاب بگیرید کتابای خود انتشارات مدرسه رو که خود کتابایه درسیو می زنه بگیرید چون بازاری ننوشته و نکته مهم تر خوده مولف های کتاب نوشتنو کاملا کتابو باز کردن انقدر وسواس نداشته باشید آخر سر می بینید 20 تا کتاب گرفتید هیچ کدومن نخوندید.موفق باشید
دوست عزیز برای دیفرانسیل 2 چه کتابی تست زدید؟
ممنون

GodFatherAmin
18-11-2008, 19:53
تو درس تحلیلی و گسسته میشه به گاج سفید اعتماد کرد؟

عرض به خدمت شما گسسته این مدلی که اگر تستشو قبلن ندیده باشی نه شما بلکه هیچ کسی نمی تونه حتی دکترش تو زمان استاندارد بزنه پس باید چی کار کرد؟1.کتاب درسی تمرینا شو خوب کار کن 2.تستای سالایه قبلشو(آزاد و سراسری )فقط خوب حل کن مطمئن باش اگه تست خارج از اون بیاد هیچ کی نمی تونه حل کنه.
در مورد درس هندسه تحلیلی گاج حجمشو دیدی؟میرزه آدم وقتشو بزاره پاش؟اگه وقتشو داری که عالیه می دونی چرا چون با سواد ترین آدم تو ایران تویه درس هندسه و گسسته منصف شکری اینو شک نکن از این آدم با سواد تر پیدا نمی شه.ولی خیلی حجیمه کاراش.

GodFatherAmin
18-11-2008, 19:54
عرض به خدمت شما میلاد عزیز گسسته این مدلی که اگر تستشو قبلن ندیده باشی نه شما بلکه هیچ کسی نمی تونه حتی دکترش تو زمان استاندارد بزنه پس باید چی کار کرد؟1.کتاب درسی تمرینا شو خوب کار کن 2.تستای سالایه قبلشو(آزاد و سراسری )فقط خوب حل کن مطمئن باش اگه تست خارج از اون بیاد هیچ کی نمی تونه حل کنه.
در مورد درس هندسه تحلیلی گاج حجمشو دیدی؟میرزه آدم وقتشو بزاره پاش؟اگه وقتشو داری که عالیه می دونی چرا چون با سواد ترین آدم تو ایران تویه درس هندسه و گسسته منصف شکری اینو شک نکن از این آدم با سواد تر پیدا نمی شه.ولی خیلی حجیمه کاراش.

GodFatherAmin
18-11-2008, 20:01
عرضم به خدمت شما aref10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز برای دیفرانسیل و ریاضیات پایه کتاب دیفرانسیل و ریاضیات پایه نوشته برهمند انتشارات مبتکرانو بگیر حیف که زمان ما نبود به هیچ وجهم سراغ کتابای موسوی و گاج نرو بعضی از مسائل هست که 20 سال پیش از تو کتاب حذف شده ولی موسوی اوردتش و متاسفانه گاج جدید.
رفته بودیم برای پسرخالم کتاب دیفرنسیل بگیریم که چشمم افتاد به این کتاب آقای برهمند و متاثر شدم که چرا سال قبل چاپ نشده بود خیلی کتاب جدیدیه و بهت قول می دم از این کتاب بهتر پیدا نمی شه.

AOM
18-11-2008, 21:30
عرضم به خدمت شما aref عزیز برای دیفرانسیل و ریاضیات پایه کتاب دیفرانسیل و ریاضیات پایه نوشته برهمند انتشارات مبتکرانو بگیر حیف که زمان ما نبود به هیچ وجهم سراغ کتابای موسوی و گاج نرو بعضی از مسائل هست که 20 سال پیش از تو کتاب حذف شده ولی موسوی اوردتش و متاسفانه گاج جدید.
رفته بودیم برای پسرخالم کتاب دیفرنسیل بگیریم که چشمم افتاد به این کتاب آقای برهمند و متاثر شدم که چرا سال قبل چاپ نشده بود خیلی کتاب جدیدیه و بهت قول می دم از این کتاب بهتر پیدا نمی شه.

1-سطحش بالا نیست؟
2-تستاش اموزشی و تمرینی و کنکوری و خلاصه از اسون به سخته؟
3-پیش یک و دو جداست؟

فیزیکو که نمیشه از رو کتاب درسی خوند امروز دبیر ما کلی نشست حرف زد که اره بحث تو کتاب نیست یه تمرین ازش حل کردن ازش سوال میاد و اینا...
منم فیزیک کلا پیاده.یه کتاب اموزشی خوب با تست میخواستم رفتم اندیشه خریدم دارم از روی اون میخونم.تو کتاب دیگه ای به نظرت نمیرسه که بدرد منم بخوره.مثل کتاب کلاس رمزینه یا اتاق فیزیک معین.(اگه دو تاشو دیدی میتونی بگی کدوم بهتره.هرچند خیلی تفاوت ندارن.)تشکر

aref10
18-11-2008, 21:55
عرضم به خدمت شما aref10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز برای دیفرانسیل و ریاضیات پایه کتاب دیفرانسیل و ریاضیات پایه نوشته برهمند انتشارات مبتکرانو بگیر حیف که زمان ما نبود به هیچ وجهم سراغ کتابای موسوی و گاج نرو بعضی از مسائل هست که 20 سال پیش از تو کتاب حذف شده ولی موسوی اوردتش و متاسفانه گاج جدید.
دوست عزیز نظرت درباره خوشخوان چیه؟
این کتاب مبتکران که گفتی سوالاش چه جوریه؟(آیا از ساده تا سخت داره که بتونه سوالات کنکور را پوشش بده؟)
خودت پارسال چه کتابی داشتی؟
بازم ممنون

aref10
18-11-2008, 21:58
دوست عزیز راستی می تونی درصد هات را بگی؟

hiwas
18-11-2008, 22:32
گاج دینی پیش از نظر توضیحات (خلاصه درس ) چه فرقی با گاج جامع داره ؟

Doost1
18-11-2008, 23:27
[quote=GodFatherAmin;3185771]سلام دوستان من برای اولین بار می خوام پست بدم من رتبه 90 کنکورو آوردم وقتی داشتم تو سایت می گشتم به این مطلب بر خوردم که کتاب کمک آموزشی رو معرفی می کنید
برای ادبیات و عربی چه کتاب هایی را پیشنهاد می دی؟ و خودت چه کتابهایی تست زدی؟

GodFatherAmin
19-11-2008, 10:45
1-سطحش بالا نیست؟
2-تستاش اموزشی و تمرینی و کنکوری و خلاصه از اسون به سخته؟
3-پیش یک و دو جداست؟

فیزیکو که نمیشه از رو کتاب درسی خوند امروز دبیر ما کلی نشست حرف زد که اره بحث تو کتاب نیست یه تمرین ازش حل کردن ازش سوال میاد و اینا...
منم فیزیک کلا پیاده.یه کتاب اموزشی خوب با تست میخواستم رفتم اندیشه خریدم دارم از روی اون میخونم.تو کتاب دیگه ای به نظرت نمیرسه که بدرد منم بخوره.مثل کتاب کلاس رمزینه یا اتاق فیزیک معین.(اگه دو تاشو دیدی میتونی بگی کدوم بهتره.هرچند خیلی تفاوت ندارن.)تشکر

در مورد اولی که همه دیفرانسیل ها و ریاضیات پایه تویه کتاب که کتاب بزرگیه حرف نداره بازم خودت برو ببین.از سید موسوی و گاج خیلی بهتره.

در مور سوال دوم ببین آقای قلم چی حرف قشنگی زد گفت ما مثلا در یک کتاب آموزشی 2 تا مولف میان کتاب می دن بعد اون وقت همه میان می گن کدوم بهتره اونی بهتره که شما می تونید ازش استفاده کنید اگه اندیشه سازانو می خونیو تو کنکور آزمایشی خوب جواب می دی عالیه دیگه عوضش نکن.

GodFatherAmin
19-11-2008, 10:49
دوست عزیز نظرت درباره خوشخوان چیه؟
این کتاب مبتکران که گفتی سوالاش چه جوریه؟(آیا از ساده تا سخت داره که بتونه سوالات کنکور را پوشش بده؟)
خودت پارسال چه کتابی داشتی؟
بازم ممنون

خوشخوانو دیدم ولی نپسندیدم این کتاب عالیه برای تویه فروشگاه جفتشو بگیر با هم مقایسه کن می فهمی.
من فقط تست های 30 سال پیش کنکور سراسری آزادو زدم.

GodFatherAmin
19-11-2008, 10:50
دوست عزیز راستی می تونی درصد هات را بگی؟
فیزیک 96
ریاضی 92
شیمی 92

عمومیا رو خراب کاری کردم
عمومیا رو البته همه شو بالای 60 زدم

GodFatherAmin
19-11-2008, 10:54
[quote=GodFatherAmin;3185771]سلام دوستان من برای اولین بار می خوام پست بدم من رتبه 90 کنکورو آوردم وقتی داشتم تو سایت می گشتم به این مطلب بر خوردم که کتاب کمک آموزشی رو معرفی می کنید
برای ادبیات و عربی چه کتاب هایی را پیشنهاد می دی؟ و خودت چه کتابهایی تست زدی؟

من عربیو قواعدشو توپ توپ بلد بودم و همه پاراگراف پاراگرافشو تجزیه کردم و می رفتم با گاج سبز مقایسه می کردم تستم گاج سفید.
ادبیات فقط باید بخونی و نمی خواد زیاد تست بزنی گاج سبز عالیه فقط حجمش زیاده نمی دونم چرا دوستان می گن کتاب بدیه؟!

مـــــــــیلاد
19-11-2008, 14:52
GodFatherAminعزیز
1-میشه کتابهایی که مطالعه کردی و اینکه چقدر از اون ها راضی بودی رو بگی؟

2- درصدات نشون میده آدم باهوشی بودی من معدّل سومم 18/55 شد میخوام با کمترین تعداد تست ممکن رتبه ای بین 100 تا 200 منطقه 3 بیارم میشه یکم راهنماییم کنی؟

GodFatherAmin
19-11-2008, 16:20
میلاد عزیز اولا از شما سپاسگذارم و شما لطف دارید نسبت به بنده.ثانیا می رسیم به پاسخ ها:
1.عمومیا گاج همه خوب بود.
اختصاصیا گاج سفید و قلم چی هیچ کدوم فرقی نمی کنه برو پاسخ نامه تشریحشو بخون مو نمی زنه.ریاضی تست های 30 سال قبل کنکور که هیچ فرقی نمی کنه.
2.معدلت معرکس جدی می گم می خوام یه داستانیو برات تعریف کنم ما یه دوستی داشتیم معدلش 11/77 بود این شخص همیشه با خوش شانسیو دبیر خصوصیو ... درسا رو پاس می کرد تویه عید یه تحولی تو زندگیش رخ داد نمی دونم چه حادثه ای بود که کسی که هیچی نخونده بود بعد عید نشستو برای کنکور خوند می دونید رتبش چند شد زیر 50!!!
منظورم اینه هر کسی می تونه و شما یه نکته مثبتی که داری اینه که پایت قویه با این معدل منطقه 3 پس عالی می تونی رتبه بیاری.یه نکته دیگه نگید این طرف تونست بعد عید بشینه درس بخونه رتبش شد 50 مام بشین بعد عید بخونیما.
و بعد تا انتها پیش برو وسط راه فک نکنی عقب افتادی ولش کنی همیشم به کیفیت کارت فک کن نه کمیتت.

aref10
19-11-2008, 17:18
GodFatherAmin
1.روزی تقریبا چند ساعت می خوندی؟(راستشو بگو آخه ی رتبه بالا ها میگن خیلی کم می خوندم ولی...)
2.وقتی چند ساعت درس می خوندی؟ چند دقیقه استراحت می کردی ؟
3.تویه چه آزمون آزمایشی بودی و ترازات چند بود؟
4.معدلت چند بود؟
5. درسهات را کی تموم کردی؟ قبل از عید یا به بعد عید هم کشید؟
6.قرابت معنایی را چی کار کردی؟(از روی چی خوندی و تست زدی و....)
شرمنده این قدر ازت سوال می پرسم(استرس کنکوره)

GodFatherAmin
19-11-2008, 19:48
GodFatherAmin
1.روزی تقریبا چند ساعت می خوندی؟(راستشو بگو آخه ی رتبه بالا ها میگن خیلی کم می خوندم ولی...)
2.وقتی چند ساعت درس می خوندی؟ چند دقیقه استراحت می کردی ؟
3.تویه چه آزمون آزمایشی بودی و ترازات چند بود؟
4.معدلت چند بود؟
5. درسهات را کی تموم کردی؟ قبل از عید یا به بعد عید هم کشید؟
6.قرابت معنایی را چی کار کردی؟(از روی چی خوندی و تست زدی و....)
شرمنده این قدر ازت سوال می پرسم(استرس کنکوره)
5-1 تا 4 ساعت.بازم می گم به کیفیته نه کمیت.(ضریب هوشی من 130 یعنی نایغه نیستم)
2-25 دقیقه درس 10 دقیقه یا 5 دقیقه استراحت.
3-قلم چی پایین ترینش 5000 بود بالام فکر کنم 7400 بود.
4-19/23
5-قبل عید
6-من قرابت معنایی رو جدا کار نکردم همون گاج سبزو کار کردم.
این حرفا چیه خوشحال می شم کمکتون کنم.
ولی دوباره می گم می خواید 96% سوالای کنکورو وقتی می رید سر جلسه بلد باشید؟
این کارو بکنید کتاب درسی+تست های 30 سال قبل.
ولی متاسفانه در مورد ادبیات این کارو نمی شه کرد.

noia
19-11-2008, 22:27
سلام،
من تو درس ریاضی (منظورم ریاضی پایه، حسابان و دیفه!)‌ ضعیفم، درصدهام پائینه. با اینکه دوستان نظراتشون رو در مورد کتاب‌های آموزشی در این زمینه گفتند و حتی اینکه یه امر شخصیه! ولی من هنوز به نتیجه‌ای نرسیدم.
[من یه کتاب آموزشی می‌خوام که نه سطح زیاد بالایی داشته باشه و اینکه حدالقل 12-13 تا تستی که از حد و مشتق میاد رو بتونم بزنم.]
...
و یه سئوال دیگه اینکه، کتاب "برنامه ریزی چگونه در کنکور موفق شویم" از علیرضا فراتی و نشر مبتکران بدرد بخوره؟

بسیار ممنون دوستان.

aref10
20-11-2008, 00:09
GodFatherAmin عزیز
1.وقتی یه مبحث را می خووندی چه جوری دورش می کردی که یادت نره؟(تو عمومی ها چه جوری و هم اختصاصی ها)(با تست یا با ....)
2.در ضمن هر چی که فکر می کنی تویه درس خوندن می تونه به ما کمک کنه برایمون هی بنویس
البته مثل خودت رویه رتبه های خوب فکر می کنیم (به امید رسیدن به اون رتبه های خوب با راهنمایی های شما)
بازم ازت ممنونم

f.taghizadeh
20-11-2008, 13:04
SALAM,dar moree arabi age ye base kocholooee ham dashte bashi ,ye jozvee has ke kholase ghavaed ro toye 30 safhe gofte,
male aghaye honarvare, man ke kheyli razi bodam, az bachehaye farzanegan ya allame heli mituni begiri!

kheili khob bod, teste sanjesh ham ba reayate zaman bezan!

be nazare man teste tabaghe bandi shode zadan kheyli maskhars,to in dars
..

fizik ham be nazaram bayad ye jozve khob dashte bashi ke oon hefze hefz bashi,

fekr konam jozvee ke arabshahi sare kelasash mige behtar bashe

testahaye konkoor ro hefz bash
khososan 80 be baad

(that is my opinion

barat arezooye movafaghiyat daram

age komako az dastam bar miyad
in email man:

f.taghizadeh@gmail.com

be happy;)

GodFatherAmin
20-11-2008, 16:18
GodFatherAmin عزیز
1.وقتی یه مبحث را می خووندی چه جوری دورش می کردی که یادت نره؟(تو عمومی ها چه جوری و هم اختصاصی ها)(با تست یا با ....)
2.در ضمن هر چی که فکر می کنی تویه درس خوندن می تونه به ما کمک کنه برایمون هی بنویس
البته مثل خودت رویه رتبه های خوب فکر می کنیم (به امید رسیدن به اون رتبه های خوب با راهنمایی های شما)
بازم ازت ممنونم
10-1 دقیقه بعد 1 روز بعد 1 هفته بعد 1 ماه بعد.اونایی رو که خوندم مرور می کنم.
2-یک جمله هر چه قدر تلاش کنی نتیجه می گیری این آدمو رو هم ول کن می گن سوالا سخت بود ... اگه سخته برا همه سخته نتیجه به تلاشت بستگی داره.

seyyedi
20-11-2008, 19:39
دوستان سلام

من تو درس ریاضی (منظورم ریاضی پایه، حسابان و دیفه!)‌ ضعیفم، درصدهام پائینه. با اینکه دوستان نظراتشون رو در مورد کتاب‌های آموزشی در این زمینه گفتند و حتی اینکه یه امر شخصیه! ولی من هنوز به نتیجه‌ای نرسیدم.
[من یه کتاب آموزشی می‌خوام که نه سطح زیاد بالایی داشته باشه و اینکه حدالقل 12-13 تا تستی که از حد و مشتق میاد رو بتونم بزنم.]
دوستان منم دقیقا همین مشکل رو دارم
کلا ریاضیات بهتره بگیم تعطیل
البته هندسه و جبر و اینا نه فقط ریاضیات
هیچ نمی دونم چیکار کنم
با چی جلو بریم
کتاب گاج ریاضی 2 رو گرفتم ولی همین رو درست حسابی نمی تونم بزنم
به نطرتون کتابای ریاضی 2 و حسابان و دیفرانسیل رو جدا جدا بخونم یا اینکه ریاضیات پایه و دیفرانسیل رو با هم بخونم
و اینکه کتاب خوب برای من که ضعیفم چی بگیرم؟

elhameli
21-11-2008, 13:38
10-1 دقیقه بعد 1 روز بعد 1 هفته بعد 1 ماه بعد.اونایی رو که خوندم مرور می کنم.
2-یک جمله هر چه قدر تلاش کنی نتیجه می گیری این آدمو رو هم ول کن می گن سوالا سخت بود ... اگه سخته برا همه سخته نتیجه به تلاشت بستگی داره.

در مورد نكات تست ها چطور ؟

fnmtebyan
22-11-2008, 14:35
حسابان چی بخرم؟

bleu2u4u
23-11-2008, 02:07
اقا من الان دارم ديف رو با مهربان(رمزينه) ميخونم توپ توپ شدم

ولي رياضي پايه مشكل دارم .ايا كتابي هست كه مباحث پايه رو مثل رمزينه توضيح داده باشه

elhameli
23-11-2008, 14:39
سلام دوستان
فرمول هاي حركت پرتابي رو بايد حفظ كرد ؟
كتابي نيست اين ها رو مفهومي ياد داده باشه ؟
ممنون

seyyedi
23-11-2008, 21:21
دوستان سلام

حسابان چی بخرم؟
من کتاب کلاس رمزینه رو ندیده بودم
یعنی اینجا پیدا نمیشه
ولی حالا یه نمایشگاه باز شده توش چند تایی هست
حتما کتاب کلاس بگیر

اقا من الان دارم ديف رو با مهربان(رمزينه) ميخونم توپ توپ شدم

ولي رياضي پايه مشكل دارم .ايا كتابي هست كه مباحث پايه رو مثل رمزينه توضيح داده باشه
خود رمزینه
فکر کنم کتاب کلاس ریاضی پایه هم داشته باشه ولی من ندیدم
تستش که 3 جلدیه
یه سر به سایتش بزن
راستی شما دیف 2 هم داری
اینجا نیست

سلام دوستان
ممنون
فکر کنم اندیشه خوب باشه(البته اگه بتونی پیدا کنی)
3 جلده

bleu2u4u
23-11-2008, 21:43
راستی شما دیف 2 هم داری
اینجا نیست

ديف 2 رو ندارم فردا ميخوام برم ديف 1 جلد 2 رو بخرم

m007007
23-11-2008, 23:05
سلام
کسی میتونه چند عکس از صفحه های این کتاب رمزینه بزاره؟

elendil
24-11-2008, 17:53
حسابان چی بخرم؟

حسابان محمود نصری رو بدون غرض ورزی اگه پابه پاش تمرین کنی فوق العادس ولی نه اگه بگیری و کار نکنی و تمرین نکنی باهاش فرقی نمیکنه کتابش چی باشه

elhameli
24-11-2008, 20:21
فکر کنم اندیشه خوب باشه(البته اگه بتونی پیدا کنی)
3 جلده

سلام
نويسنده ؟
ممنون

a3m00n
24-11-2008, 23:47
سلام دوستان
ممنون

سلام
بله باید حفظشون کرد و خیلی مهمه!
اگه فیزیکت ضعیفه و میخوای از پایه بفهمیش(همینطور ریاضی)(کلا میگم) کتابای روزینه رو بگیرین!
البته اول کتابو بخونین بعدش مثالای کتاب بعدش تمرینات آخر فصل!(البته یکم فکر کنین موقع خوندن)
اگه یاد نگرفتین (که مطمعنا یاد میگیرین) رمزینه و ...!
.................................................. ............
روزینه هایی که داشتم و عالی بودن!
1-فیزیک پیش 1 فصل 1 و2
2-گسسته
.................................................. ............
ژرف اندیشانم خوبه ولی رمزینه بهتره!

noia
25-11-2008, 01:52
سلام،
عربی ایاد فیلی رو تو آدینه بوک یه 10500 و یه 5500 قیمت دادن، از دو تا انتشارات مختلف. (در صورتی که اسم هر دو کتاب کاملا یکیه، حتی تعداد تمرینات و صفحات!)
کسی می‌دونه تفاوتشون چیه.

mohsensoft
25-11-2008, 12:57
سلام،
عربی ایاد فیلی رو تو آدینه بوک یه 10500 و یه 5500 قیمت دادن، از دو تا انتشارات مختلف. (در صورتی که اسم هر دو کتاب کاملا یکیه، حتی تعداد تمرینات و صفحات!)
کسی می‌دونه تفاوتشون چیه.
چاپ پارسالش 5500 و امسالش شده 10500

noia
25-11-2008, 21:59
سلام،
در مورد ادبیات و دین و زندگی چطور (آموزش) ؟
برای آموزش ادبیات کلک معلم بهتره یا...؟

تو دین و زندگی چی؟ گاج بهتره یا کتاب سبز؟
اگه پیشنهاد بهتری هم هست بگید!
راستی درمورد قرابت معنایی انتشارات انرژی اتمی (الگو) خوبه؟
...
یه سئوال دیگه!
واسه املا از همون 5درس توی زبان فارسی3 میاد؟ یا خارج از اونا هم هست؟

mohsensoft
25-11-2008, 22:33
سلام،

...
یه سئوال دیگه!
در مورد ادبيات فقط بايد بخوني.تست الان زياد به كار نمياد
واسه دين و زندگي هم اول كتاب درسي
اگه بري كتاباي گاج و سبز رو با هم مقايسه كني ميبيني كه توي خيلي چيزا شبيه هم هستند
شايد تنها درسي كه كتاب درسيش توي كنكور خيلي مهم هست دين و زندگي باشه
در مورد قرابت معنايي هم من خودم زياد اعتقادي به خوندن كتاب ندارم(دليل دارم)
دليل:من خودم پارسال اصلا هيچ كدوم از ادبيات ها رو نخوندم ولي هر 9 تا قرابت معنايي رو درست زدم
به نظر من توي قرابت معنايي آدم بايد دركش از شعر بالا باشه.يعني از هر شعري بيشتر از يه مطلب كه نميشه بيرون آورد
اونم همونن مطلب اصلي هست
وقتي اون رو بدوني ديگه سوال ميشه باقلوا
موفق باشيد

MaaRyaaMi
25-11-2008, 22:38
من موندم رمزینه بخرم یا نه واسه دیفرانسیل پیش 2 و هندسه تحلیلی
کلی کتاب و جزوه دارم همشم خوبه
ولی می ترسم عقب بمونم
:(
آخه خیلیا هستن بدون اینا نتیجه گرفتن...

rambo_1386
26-11-2008, 07:56
سلام،

...
یه سئوال دیگه!
دين و زندگي بدون شك گاج سفيد بگير (دين و زندگي كنكور) هم درسنامش توپه هم تستاش هم آزمونهاي دوره اي داره كلا اگه اين كتابو گرفتي سه تا كتاب دين وزندگي بنداز دور!!!امكان نداره تو كل دين وزندگي يه مطلب كوچيك پيدا كني كه تو دين وزندگي كنكور گاج وجود نداشتهد باشه 100% هر نكته اي تو 3تا دين وزندگي هست تو گاج هم هست وهيچ نيازي به مطالعه كتاب درسي نيست

hamid6885
26-11-2008, 10:55
لطفا چندتا کتاب که در حد هلو و گلابی درس وحشتناک موازنه مواد و انرژی رو آموزش داده باشند به من معرفی کنید. نیاز مبرم دارم چون با این کتاب هیمل بلاو دارم خل میشم :34:

m007007
26-11-2008, 13:03
دين و زندگي بدون شك گاج سفيد بگير (دين و زندگي كنكور) هم درسنامش توپه هم تستاش هم آزمونهاي دوره اي داره كلا اگه اين كتابو گرفتي سه تا كتاب دين وزندگي بنداز دور!!!امكان نداره تو كل دين وزندگي يه مطلب كوچيك پيدا كني كه تو دين وزندگي كنكور گاج وجود نداشتهد باشه 100% هر نكته اي تو 3تا دين وزندگي هست تو گاج هم هست وهيچ نيازي به مطالعه كتاب درسي نيست
نه اتفاقا دین و زندگی کنکور گاج عالی هست ولی کافی نیست.کتاب هم خیلی مهم هست و همه مطالب در این کتاب اورده نشده.(تست های تالیفیش هم بد نیست).کلا در درسنامه جامعش دارم میگم...

elhameli
27-11-2008, 08:46
سلام دوستان
براي آموزش هندسه 2 چي خوبه ؟
ممنون

mohsensoft
27-11-2008, 10:51
البته با وجود اينكه من جزو مخالفين معرفي كتاب شدم ولي فكر ميكنم هندسه 2 مبتكران(مهندس فرهاد ابولقاسمي) خيلي ميتونه بهت كمك كنه(بازم ميگم به نظر من اينطوره)

seyyedi
27-11-2008, 19:53
دوستان سلام

سلام
نويسنده ؟
ممنون
دکتر فرین کمانگر
مهندس آرش زاهدی
با یه نفر دیگه

دین و زندگی گاج خوبه اما نه این که کتاب رو بیخیال شی
حتما باید کتاب رو بخونی

soheiltaker
27-11-2008, 20:06
سلام دوستان
ممنون
هندسه 2 مبتكران !!:46:

noia
27-11-2008, 21:08
سلام،
یعنی واقعا یه کتاب آموزش ادبیات بدرد بخور نیست؟

AOM
28-11-2008, 13:42
سلام،
یعنی واقعا یه کتاب آموزش ادبیات بدرد بخور نیست؟
مدرسه کنکور کلک نویسندش ساجدی(نویسنده قبلی گاج سبز).من گاج سبز زبان فارسی که مولف ادبیاتشم هست دارم خیلی چیزا رو نداره که حتی تو کتابم هست.

pouya_99999
28-11-2008, 16:05
سلام بچه ها کسی حل مساثل کتاب فیزیک 3 دبیرستان رو داره واسه دانلود بزاره ؟

noia
28-11-2008, 16:48
من گاج سبز زبان فارسی که مولف ادبیاتشم هست دارم خیلی چیزا رو نداره که حتی تو کتابم هست.
پس با این اوصاف کلک از گاج بهتره. الان نویسنده ادبیات گاج کیه؟
ممنون/.

MORINIO
28-11-2008, 16:57
کتاب آبی زبان و ادبیات فارسی کنکور کانون (همین که جدید اومده) چطوره؟ خوبه؟

noia
28-11-2008, 18:40
دوستان شرمنده بازم یه سئوال دیگه.
کتاب "ديفرانسيل و انتگرال و رياضيات پايه انتشارات انديشه فائق" و "دیفرانسیل، حسابان و ریاضیات پایه - محمد مهربان" واسه تست.
کدوم بهتره؟
نمی‌خوام زیاد سطحش بالا باشه و پیچونده شده باشه!
ممنون/.

m007007
28-11-2008, 21:06
سلام
دوستان به نظر شما من گاج پایه کنکور رو بگیرم یا گاج سبز ادبیات 2؟ببینید من الان گاج سبز 3 و پیش رو دارم و از رو اینا میخونم ولی گاج 2 رو ندارم و اینکه ادبیات 2 معلممون نرسید 3 درس اخر رو درس بده.(و اینکه نمیشه گفت 100% همه مطالب نکته دار و.. رو گفته باشه که بنویسیم و احساس میکنم در این موارد ناقص هست.)از یک طرف گاج پایه شامل تست های زیان فارسی 3 هم میشه که برای زبان فارسی 3 چیزی برای تست ندارم.حالا به نظر شما من گاج سبز 2 رو بگیرم یا پایه برای کنکور؟نمیخوام جفتش رو بگیرم چون همینجوریش سرم شلوغ هست...
چه کار کنم؟اصلا گاج پایه ادبیات و زبان چه جوریه؟؟؟

mohsensoft
28-11-2008, 21:16
دوستان شرمنده بازم یه سئوال دیگه.
کتاب "ديفرانسيل و انتگرال و رياضيات پايه انتشارات انديشه فائق" و "دیفرانسیل، حسابان و ریاضیات پایه - محمد مهربان" واسه تست.
کدوم بهتره؟
نمی‌خوام زیاد سطحش بالا باشه و پیچونده شده باشه!
ممنون/.
رمزينه 2 تا بدي داره
1-خيلي تستاش زياده و مطمئنا نميرسي تستاشو بزني
2-هنوز 2 جلد پايه و ديف 2 نيومده
انديشه فايق رو نديدم
ولي به نظرم مبتكران خيلي خوب باشه
ولي اگه توي ديف كلا مشكل داري كتاب كلاس رمزينه خيلي ميتونه به دردت بخوره

Macushla
28-11-2008, 22:51
دوست عزیز به ادرس زیر مراجعه کن البته ببخشید اگر خیلی دیر جواب دادم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

separate
29-11-2008, 17:36
کتاب های من هم مطابق با کنکور انسانی سال قبل هست.کسی سایتی میشناسه که کتاب های مطابق کنکور انسانی امسال رو برای فروش داشته باشه؟

aaaaa
29-11-2008, 20:02
سلام،

...
یه سئوال دیگه!

در مورد هر درس نمیشه دقیقا یه انتشارات را معرفی کرد و بستگی به سلیقه داره همون طور که می بینی در یک درس از چند انتشارات کتاب های پر فروشی تو بازار هست.
برای ادبیات کلک و گاج هر دو خوبند .از دوستانت یا توی کتاب فروشی هر دو تا شا ببین هر کدوم را پسند کردی بگیر
برای دینی هم همینطور .این قدر یک دل دو دل نکن کدوما بگیری.آخه تا بیای چی کار کنی سال تموم شده و کتاب را نگرفتی.دینی گاج و کتاب سبز هر دو عالی کار کردند.تو این درس هم سه کتاب دینی گاج و کتاب سبز و کانون (چاپ جدید که تالیف گروهیه و تو مولفاش مولف کتاب سبز و مبتکران به چش می خوره)را بررسی کن و به یکیش اعتماد کن و دیگه سراغ هیچ کتابی نرو.مهم نیست کدوما انتخاب میکنی مهم اینه که بهش اعتماد کنی و دقیق بخونیش مطمئنا نتیجه ی خوبی می گیری

noia
29-11-2008, 21:42
ولي اگه توي ديف كلا مشكل داري كتاب كلاس رمزينه خيلي ميتونه به دردت بخوره
سلام، ممنون از جوابت.
من هم تو دیفرانسیل ضعیفم هم تو حسابان.
ولی مثه اینکه کتاب کلاس رمزینه واسه دیف 1 دوتا جلده درسته؟

برای ادبیات کلک و گاج هر دو خوبند .از دوستانت یا توی کتاب فروشی هر دو تا شا ببین هر کدوم را پسند کردی بگیر
برای دینی هم همینطور
ممنون.
واسه ادبیات (تست) مرجع کنکور کلک رو خریدم، ولی واسه آموزش نمی دونم دقیقا کتاب مدرسه کنکور کلک چند جلده. فک کنم جدا، جداست درسته؟
دین و زندگی هم که کتاب سبز رو خریدم.

mohsensoft
30-11-2008, 17:01
سلام، ممنون از جوابت.
من هم تو دیفرانسیل ضعیفم هم تو حسابان.
ولی مثه اینکه کتاب کلاس رمزینه واسه دیف 1 دوتا جلده درسته؟
چاپ پارسالش دو جلديه.ولي امسال يه جلدي كردن همونو

AOM
30-11-2008, 20:33
پس با این اوصاف کلک از گاج بهتره. الان نویسنده ادبیات گاج کیه؟
ممنون/.
شرمنده دیر شد.نویسندش ملک محمدی

کتاب آبی زبان و ادبیات فارسی کنکور کانون (همین که جدید اومده) چطوره؟ خوبه؟
اره چاپ جدیدش من شنیدم خوبه.یکیم با شبقره مشترک چاپ کردن.

سلام
دوستان به نظر شما من گاج پایه کنکور رو بگیرم یا گاج سبز ادبیات 2؟ببینید من الان گاج سبز 3 و پیش رو دارم و از رو اینا میخونم ولی گاج 2 رو ندارم و اینکه ادبیات 2 معلممون نرسید 3 درس اخر رو درس بده.(و اینکه نمیشه گفت 100% همه مطالب نکته دار و.. رو گفته باشه که بنویسیم و احساس میکنم در این موارد ناقص هست.)از یک طرف گاج پایه شامل تست های زیان فارسی 3 هم میشه که برای زبان فارسی 3 چیزی برای تست ندارم.حالا به نظر شما من گاج سبز 2 رو بگیرم یا پایه برای کنکور؟نمیخوام جفتش رو بگیرم چون همینجوریش سرم شلوغ هست...
چه کار کنم؟اصلا گاج پایه ادبیات و زبان چه جوریه؟؟؟
من درست متوجه منظورت نشدم ولی اگه کلک بگیری بهتره چون هم نویسندش ماله گاج بوده قبلا هم اینکه گاج جدید یه چیزای تابلویی رو که تو کتاب هست نگفته.البته زبان فارسیش که مولف ادبیاتشم هست.

واسه ادبیات (تست) مرجع کنکور کلک رو خریدم، ولی واسه آموزش نمی دونم دقیقا کتاب مدرسه کنکور کلک چند جلده. فک کنم جدا، جداست درسته؟
دین و زندگی هم که کتاب سبز رو خریدم.
مدرسه کنکور ادبیات پیش 1و2تو یه جلده.رنگشم سبزه

m007007
01-12-2008, 13:03
من درست متوجه منظورت نشدم ولی اگه کلک بگیری بهتره چون هم نویسندش ماله گاج بوده قبلا هم اینکه گاج جدید یه چیزای تابلویی رو که تو کتاب هست نگفته.البته زبان فارسیش که مولف ادبیاتشم هست.
کلک برای ادبیات 2 یا سوال های کنکور و به اصطلاح پایه(اصلا داره؟؟)؟؟؟؟؟

AOM
01-12-2008, 15:02
کلک تست(مثل گاج سفید) یه مرجع کنکور داره که ادبیات پیش 1و2 زبان فارسی3 وادبیات3 و2 رو داره.همش با هم.
کلک اموزش(مثل گاج سبز)اونم مثل بالا واسه ادبیات ، پیش و دوم و سوم رو داره.جدا از هم.هر کدوم یه کتاب.زبان فارسی رو نمیدونم داره یا نه.اینم عکس کتاب پیشش(برگزیده ی جشنواره رشد هم شده):

f.taghizadeh
02-12-2008, 22:01
راستی چه جوری میشه در قسمت آرایه ها قوی شد؟
که مثلا یک بیتی دادند سریع آرایه هاش رو بفهمیم.
dar morede araye say kon az ye jozvee ,chizi(man khodam jozve "Elhami" "
"
ro khondam, "

khob bekhoni, v darkesh koni, bad testaye sazman sanjesh ro bezani

kheyli javab mide

ASHKE_ASHKAN
03-12-2008, 21:50
سلام بچه ها :
واسه تست عربی (123) و (دین زندگی (123÷یش) چی بگیرم که تستهای کنکور 10 سال قبل(حداقل) رو داشته باشه

noia
03-12-2008, 22:43
سلام بچه ها :
واسه تست عربی (123) و (دین زندگی (123÷یش) چی بگیرم که تستهای کنکور 10 سال قبل(حداقل) رو داشته باشه
واسه عربی آبی کانون (تالیف: خاک‌باز و ایادفیلی). کامله.

mojtaba_sa
05-12-2008, 10:31
سلام
من دانشجوي رشته جهانگردي هستم در اراك ، مدتي هست دنبال اين كتابم خيلي گشتم ولي پيدا نكردم اگر دوستان مي دونن اين كتاب رو از كجا ميتونم گير بيارم ممنون ميشم يعني صد در صد كه داشته باشه كه من بخاطرش بيام تهران ، يا اگه يه نفر پيدا بشه من مبلغ رو بريزم و كتاب رو واسم بفرسته با حق الزحمه ..
ممنون از كمكتون
يا علي

mojtaba_sa
05-12-2008, 10:36
راستس نويسندش گوليلمو گولتا و مترجم محمد حسن افضلي نژاد از انتشارات تالار كتاب هست
يه چيز ديگه يه تلفن داره اين انتشارات تالار كتاب نمي دونم مال تهرانه يا جاي ديگه با كد تهران كه مي گيرم ميگه اشتباهه شايد شماره قديميه ...!"استادمونم خانوم بابايي هست...!!!!! "
كسي ميدونه تالار كتاب مال كجاست
اين شماره هاشه : 2802442 و 2712442

jamshidjap
06-12-2008, 13:06
چه جوري پيدا کردي ؟!

من هر چي گشتم پيدا نکردم .

mojtaba_sa
06-12-2008, 16:20
چه جوري پيدا کردي ؟!

من هر چي گشتم پيدا نکردم .

سلام
يه شماره داره ... زنگ زدم 119 تهران يعني گفتم از تهران بزنگن ... بعد گفتن اين شماره تغيير كرده و يك 2 به اول شماره اضافه كن و انتشارات تالار كتاب رو پيدا كردم كه خوشبختانه خودش بود زنگ زدم و گفتن كتابب رو دارن ...همين

ممنون از همه
يا علي

Shahnam7
07-12-2008, 18:06
کسی از مداد آزمون گاج استفاده می کنه؟
واقعا ممنون میشم اگر کسی توضیح بده که به درد می خوره یانه؟
اخه تو عکسش که من دیدم نوکش خیلی قطور بود و به نظرم اومد که سرعت رو پایین میاره و ممکنه اذیت کنه
:31:

AOM
07-12-2008, 21:53
من ندیدم ولی هر چی قطور تر باشه که بهتره.مثلا اگه با اتود بزنی 10ثانیه بیشتر مداد وقتت رو میگیری.

Shahnam7
07-12-2008, 22:08
من ندیدم ولی هر چی قطور تر باشه که بهتره.مثلا اگه با اتود بزنی 10ثانیه بیشتر مداد وقتت رو میگیری.

نه ، وقتی خیلی قطر مداد زیاد میشه اطرافش رو کثیف می کنه و دست آدم رو هم سیاه می کنه
مثل مداد طراحی ! :13:

moonaliza
08-12-2008, 01:02
سلام
من سال دوم تجربی ام و تقریبا میشه گفت هیچی از عربی نمی دونم ولی میخوام عربیم حسابی خوب بشه .می شه لطفا درمورده کتاب کمک درسی راهنماییم کنید؟!راستی این ایاد فیلی که می گید اختصاصی واسه دوم هم داره یا ماله بچه های کنکوره؟
اگه می شه در مورده هندسه و فیزیک هم راهنمایی کنید!
ممنون

aaaaa
08-12-2008, 12:59
سلام
من سال دوم تجربی ام و تقریبا میشه گفت هیچی از عربی نمی دونم ولی میخوام عربیم حسابی خوب بشه .می شه لطفا درمورده کتاب کمک درسی راهنماییم کنید؟!راستی این ایاد فیلی که می گید اختصاصی واسه دوم هم داره یا ماله بچه های کنکوره؟
ممنون

ایاد فیلی باسه دوم نداره .در مورد هندسه 3 کتاب هندسه گاج(منصف شکری)-رمزینه (کتاب کلاس)-مبتکران(ابوالقاسمی) را ببین هر کدوم برات مناسب تر بود بگیر.در مورد فیزیک هم تو صفحات تاپیک جستجو کن کتاب های خوبی معرفی کردن مثل فیزیک گاج یا مبتکران و اندیشه سازان.چون سال دوم هستی مبتکران(غلامعلی محمود زاده)برات بهتره

AOM
08-12-2008, 14:41
نه ، وقتی خیلی قطر مداد زیاد میشه اطرافش رو کثیف می کنه و دست آدم رو هم سیاه می کنه
مثل مداد طراحی ! :13:
مداد طراحی که مدلشه.نمیدونم یه چیزیش زیاد و کم شده که گرافیت خیلی نمیمونه.اگه اول دور گزینه بعد وسطش رو پر کنی با یه مداد معمولی قطور فک نکنم مشکلی داشته باشه.
در مورد مداد ازمون هم من نه خودشو دیدم نه تبلیغشو.حالا تا کنکور وقت زیاده...

seyyedi
09-12-2008, 16:37
دوستان سلام

سلام
چه کار کنم؟اصلا گاج پایه ادبیات و زبان چه جوریه؟؟؟ببین عزیز
دوست من هم بهم گفت که گاج سبز ادبیات سنگینه و وقت گیر ولی من گوش نکردم
من گاج سبز ادبیات 2 رو گرفتم روزای اول که میخوندم و تست میزدم و درصد میگرفتم ای بد نبود اما جدیدا هر چی میخونم باز کم میزنم
تازه فقط وقت میکنم که روخونی بکنم
اگه کلا ادبیات و زبان فارسیش توی یه جلد به اندازه این ادبیات2 بود میشد یه کاریش کرد ولی هر کدومشون که اینقدر باشن خیلی وقت گیره
من که رفتم سراغ کلک معلم
هر مبحث جدا باشه بهتر خونده میشه

واسه ادبیات (تست) مرجع کنکور کلک رو خریدم، ولی واسه آموزش نمی دونم دقیقا کتاب مدرسه کنکور کلک چند جلده. فک کنم جدا، جداست درسته؟بابا ادبیات که آموزش نمیخواد

واسه عربی آبی کانون (تالیف: خاک‌باز و ایادفیلی). کامله.
ممنوندوستان یه سوال دارم
یعنی عربی واسه شما اینقدر سخت و نفرت آوره؟
دوست عزیز دوم تجربی
کتاب ایاد فیلی که آموزش کلی هست که از الان شروع کنی بخونی خیلی خوبه
من میخواستم بخونم دیدم زیاده واسه من
من عربیم شکر خدا بد نیست

کسی از مداد آزمون گاج استفاده می کنه؟
واقعا ممنون میشم اگر کسی توضیح بده که به درد می خوره یانه؟
اخه تو عکسش که من دیدم نوکش خیلی قطور بود و به نظرم اومد که سرعت رو پایین میاره و ممکنه اذیت کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]والا منم تبلیغش رو پشت دینی گاج دیدم وسوسه شدم بگیرم
توی سایتش هم سر زدم نبود
اینجا هم که پیدا نمیشد
گفتم از تهران برام بیارن
دونه ای 1800 تومنه
تا هفته دیگه بدستم میرسه
بهتون میگم خوبه یا نه
یکی از دوستام تا این رو دید خودش فکری به سرش رد اومد مداد رو از دو طرف تراشید و به اندازه گزینه در آورد بعد رفت سر آزمون آزمایشی امتحان کرد میگفت خوب بوده و وقت که گرفته با این تونسته 5 دقیقه بیشتر داشته باشه
اومد چند تا تست رو با مداد پر کرد و زمان گرفت و بعد هم همون تعداد رو با مداد تراشیده زد بعد وقت گرفته بود که کمتر شده بود بعد هم به تعداد کل سوالا تعمیم داده بود که واسه 100 تا 5 دقیقه واقعا خوبه
-------------------------------
راستی دوستان کسی زبان امتحان داده
میخوام بدونم زبان تخصصی چی بگیرم خوب باشه

noia
10-12-2008, 00:34
بابا ادبیات که آموزش نمیخواد

شما خودت توی همین پست گفتی:

من گاج سبز ادبیات 2 رو گرفتم روزای اول که میخوندم و تست میزدم و درصد میگرفتم ای بد نبود اما جدیدا هر چی میخونم باز کم میزنم
تازه فقط وقت میکنم که روخونی بکنم
اگه کلا ادبیات و زبان فارسیش توی یه جلد به اندازه این ادبیات2 بود میشد یه کاریش کرد ولی هر کدومشون که اینقدر باشن خیلی وقت گیره
من که رفتم سراغ کلک معلم

بعد میگی که آموزش نمی خواد؟
اتفاقا ادبیات آموزش می‌خواد، شما از رو کتاب می خونی، یا جزوه معلمت؟

f.taghizadeh
10-12-2008, 10:57
mazerat man font farsi nadaram hanooz

man konkoore zaban dadam...

rotbam ham 1500 shod,

man amadegii kamel barash nadashtam, ama age ghasdet konkoore zabane! omoomi ha ro dar hade khoda bekhonn

v nazade v ghalat ro be hadeaghal beresoon
baraye zabane ekhtesasi ye ketabi hast be "amoozesh zaban engilisi az mobtadi ta pishrafte"

male sazmane sanjeshe
v yeki dige ham haske soalt ro jam avari karde

kolan soalhsh sakhte

mitooni roye grammar
bishtar kar koni..

ye ketab ham khode sazman moarefii karde be name
"Bridging the gap"
khondash khobe vali kheyli moaser nis

vali bazam takid mikonam,omomii naghshe taeen konandee dare
age kari dashti email bezan

f.taghizadeh@gmail.com
:)

f.taghizadeh
10-12-2008, 13:01
سلام بچه ها :
..

شما تجربی هستین؟

عربی آقای هنرور یه جزوه دارن هم کمه هم کامل/+تست سنجش

میتونید نتیجه خوبی بگیرید!"کلا خوبه که یه خلاصه کامل از رو قواعد داشته باشین!
و اونو حفظ حفظ باشید

seyyedi
10-12-2008, 17:28
دوستان سلام

بعد میگی که آموزش نمی خواد؟
اتفاقا ادبیات آموزش می‌خواد، شما از رو کتاب می خونی، یا جزوه معلمت؟
آره هنوزم میگم آموزش نمی خواد
روی کتاب هم بخونی متوجه میشی فقط باید کتابایی بگیری که ریز ریز کرده باشه
که کلک هم ریز ریز کرده هم خوبه
میدونی چرا من اولش که واسه خودم درصد میگرفتم خوب میزدم اما بعدش بد شد
چون اولش با معلومات خودم و چیزایی که قبلا یاد گرفته بودم میزدم اما به مرور که این رو خوندم چون مطالب به طور غیر دسته بندی شده خونده بودم همه چیز رو اشتباه می فهمیدم
کلک یه آموزش کوچولو توی هر جزوه داره که مثلا میگه این آرایه و این هم طرز تشخیصش و نمونه و بعد هم تست
کم و مفید
حالا خود دانی من هم فکر میکردم گاج بهتره اما خیلی پیچیدم

mazerat man font farsi nadaram hanooz

man konkoore zaban dadam...

rotbam ham 1500 shod,

man amadegii kamel barash nadashtam, ama age ghasdet konkoore zabane! omoomi ha ro dar hade khoda bekhonn

v nazade v ghalat ro be hadeaghal beresoon
baraye zabane ekhtesasi ye ketabi hast be "amoozesh zaban engilisi az mobtadi ta pishrafte"

male sazmane sanjeshe
v yeki dige ham haske soalt ro jam avari karde

kolan soalhsh sakhte

mitooni roye grammar
bishtar kar koni..

ye ketab ham khode sazman moarefii karde be name
"Bridging the gap"
khondash khobe vali kheyli moaser nis

vali bazam takid mikonam,omomii naghshe taeen konandee dare
age kari dashti email bezan

ممنون دوست عزیز
من زبانم بد نیست
inter1 کانون هستم البته مونده تا ad4
حالا هم همینطوری میخواستم کنار ریاضی این رو هم دست گرمی شرکت کنم
شاید هم پشیمون شدم
در کل ممنون بابت کمکت

f.taghizadeh
10-12-2008, 21:37
دوستان سلام

آره هنوزم میگم آموزش نمی خواد
روی کتاب هم بخونی متوجه میشی فقط باید کتابایی بگیری که ریز ریز کرده باشه
که کلک هم ریز ریز کرده هم خوبه
میدونی چرا من اولش که واسه خودم درصد میگرفتم خوب میزدم اما بعدش بد شد
چون اولش با معلومات خودم و چیزایی که قبلا یاد گرفته بودم میزدم اما به مرور که این رو خوندم چون مطالب به طور غیر دسته بندی شده خونده بودم همه چیز رو اشتباه می فهمیدم
کلک یه آموزش کوچولو توی هر جزوه داره که مثلا میگه این آرایه و این هم طرز تشخیصش و نمونه و بعد هم تست
کم و مفید
حالا خود دانی من هم فکر میکردم گاج بهتره اما خیلی پیچیدم

ممنون دوست عزیز
من زبانم بد نیست
inter1 کانون هستم البته مونده تا ad4
حالا هم همینطوری میخواستم کنار ریاضی این رو هم دست گرمی شرکت کنم
شاید هم پشیمون شدم
در کل ممنون بابت کمکت

خیلی خوبه که!

من هم کانونی ام!
به نظرم از پس اختصاصیش هم بر میای

اما خیلی مواظب عمومی هات باش
!!!
خیلی مهم هستن!
راستی از چه ترمی شروع کردی؟(تعیین سطح؟

شاهزاده خانوم
11-12-2008, 02:04
سلام من یک سوال دارم میدونم که ربطی به موضوع تاپیک نداره ولی..

برای قبولی توی رشته حقوق چه کتاب هایی را باید خوند؟

f.taghizadeh
11-12-2008, 10:11
سلام،

...
یه سئوال دیگه!
"
درمورد قرابت معنایی حتما تست های سنجش را هم بزن "250" به بالا تست داره
و سعی کن خودت به گزینه درست برسی نه اینکه خودتو توجیح کنی!
ضمنا اگه هرچقدر هم درکت بالا باشه .وفت کمی داری.وباید سرعت بالایی داشته باشی!
انتشارات انرژی اتمی (الگو- خیلی خوبه!
مفاهیم اشعار رو هم یاد میگیری!

موفق باشی

separate
11-12-2008, 10:43
سلام من یک سوال دارم میدونم که ربطی به موضوع تاپیک نداره ولی..

برای قبولی توی رشته حقوق چه کتاب هایی را باید خوند؟

میخوای کنکور انسانی شرکت کنی؟ اگه منظورت اینه علاوه بر کتاب های عمومی باید کتاب های اختصاصی سال دوم سوم و پیش انسانی رو هم بخونی...لیست کتاب ها توی این لینک هست

HASAN.TAG
11-12-2008, 11:15
مشکل اساسی من در درک ریدینگ است
طوری که از 5 سوال به یک گزینه درس میرسم
گرامر و لغت ام خوب است ...
اگر چه کل گرامر و لغات آن متن را می دانم!!!
"

seyyedi
11-12-2008, 19:22
دوستان سلام

خیلی خوبه که!

من هم کانونی ام!
به نظرم از پس اختصاصیش هم بر میای

اما خیلی مواظب عمومی هات باش
!!!
خیلی مهم هستن!
راستی از چه ترمی شروع کردی؟(تعیین سطح؟ممنون
پس بزن قدش
چه ترمی هستین شما؟
برا اختصاصی هم آخه یکی از دوستان همین ترم ad4 رو تموم کرد و توی زبان همینطوری شرکت کرده بود زیاد خوب نزد حالا inter1 بماند البته تا اون موقع دیگه به high میرسم
دوستم آورده بود اما نمی خواست بره
عمومی ها رو میخونم
واسه ریاضی که میخونم واسه این هم خود به خود خونده شده
من از B1 شروع کردم
چند ترمی وقفه افتاد
موقعی که شروع کردم از زبان هیچی سرم نمیشد

HASAN.TAG
11-12-2008, 19:40
یه کتاب راجع به reading
?
?
برای اینکه مهارت پاسخگویی پیدا کنم؟

میشناسین؟

ممنون

f.taghizadeh
11-12-2008, 19:45
"best title "
را در reading چه جوری پیدا می کنین؟

؟

f.taghizadeh
11-12-2008, 23:33
دوستان سلام
ممنون
پس بزن قدش
چه ترمی هستین شما؟
برا اختصاصی هم آخه یکی از دوستان همین ترم ad4 رو تموم کرد و توی زبان همینطوری شرکت کرده بود زیاد خوب نزد حالا inter1 بماند البته تا اون موقع دیگه به high میرسم
عمومی ها رو میخونم
من از b1 شروع کردم
چند ترمی وقفه افتاد

من الان el 1 هستم!
قبلا سیمین بودم!
و افتادم b2
البته خیلی خویه ...چون دارم اساسی زبان میخونم!
اما کلا امتحان تخصصی زبان زیاد استاندارد نیس!
و زیاد هم درصدش تعیین کننده نیس!
منم تجربی ام!

:46:

شاهزاده خانوم
12-12-2008, 06:02
میخوای کنکور انسانی شرکت کنی؟ اگه منظورت اینه علاوه بر کتاب های عمومی باید کتاب های اختصاصی سال دوم سوم و پیش انسانی رو هم بخونی...لیست کتاب ها توی این لینک هست

سلام دوست عزیز

یعنی باید تمام این تخصصی ها رو خوند؟؟؟؟در حالی که هدف فقط فقط قبولی تو وکالت هست؟

mojtaba_sa
12-12-2008, 12:41
بازم سلام همونطور كه گفتم كتاب قبلي رو پيدا كردم . ولي الان يه كتاب ديگه هستش كه دنبال اونم اينم مشخصاتش : اوقات فراغت و نيازهاي مردم انتشارات نور بخش نويسنده جرج تور كيلد سن مترجم دكتر عباس اردكانيان و عباس حسني شماره تلفن اتشارات نور بخش كه طبق معمول قديميه و وقتي يك 8 اولش اضافه ميكني و تماس ميگيري يه جاي ديگست...!! اگه يكي لطف كنه شماره تماسشو پيدا كنه يا هر كمكي ممنون ميشم موفق باشيد . يا علي

mojtaba_sa
12-12-2008, 12:43
اينم شمارش يادم رفت: 021 8798626

seyyedi
12-12-2008, 19:48
دوستان سلام

یه کتاب راجع به reading
?
?
برای اینکه مهارت پاسخگویی پیدا کنم؟

میشناسین؟

ممنون
دوست عزیز reading یعنی خوندن
اینم مثل listening که باید زیاد گوش بدی باید زیاد چیز بخونی
بهترین کار برای ریدینگ اینه که چیزی رو که دوست داری مطلب انگلیسی رو پیدا کنی بخونی
مثلا من که میخواستم موبایل بگیریم زیاد تحقیق کردم و خیلی اونوقتا توی گوشی و کلوپ گوشیها پیدام میشد
میرفتم سایتهای خارجی رویو های گوشیهای مختلف رو کامل میخوندم
من کتاب خاصی الان به ذهنم نمیرسه ولی کتاب داستان های انگلیسی هم خوبن
کانون زبان ایران چند تا مجله توی سطوح مختلف هر فصل چاپ میکنه که متنهای خوبی داره
از اینها هم میتونید استفاده کنید
برای تهیه باید به فروشگاهش سر بزنید

"best title "
را در reading چه جوری پیدا می کنین؟

؟
انتخاب بهترین عنوان قاعده خاصی نداره
اما یه نکته میگم که میتونه مفید باشه
معمولا توی cloze test یا متن کوتاه هدف اصلی متن رو توی دو قسمت متن میتونید پیدا کنید
یا توی اولین خط ها و پاراگراف اول که برای شروع یه توضیح مختصری میده تا بتونه به متن اصلی برسه و حرفش رو بگه و بره توی جزئیات
یا توی خط های آخر که نتیجه گیری میکنه و کل حرفش رو یه کلام میکنه و میگه
البته همیشه این طور نیست ولی اکثر اوقات اینطوریه
توی آزمونها هم که ااز متن کوتاه استفاده میکنن

من الان el 1 هستم!
قبلا سیمین بودم!
و افتادم b2
البته خیلی خویه ...چون دارم اساسی زبان میخونم!
اما کلا امتحان تخصصی زبان زیاد استاندارد نیس!
و زیاد هم درصدش تعیین کننده نیس!
منم تجربی ام!

خوبه از همین الان محکم بگیرید و خوب متوجه بشید که تا مثل من گاهی اوقات توی یه چیز خیلی ساده گیر نکنید
اگه وقت داری مجله هم استفاده کن
کلمات و بازی با اونها و توانایی استفاده از اونها تقریبا یه اساسی توی کانونه
به همین خاطر هم هست که گرامر و توانایی صحبت به همراه هم بالا میره
نمی فهمم چطور درصدش تعیین کننده نیست؟
هم ضریبش بالاست هم ترازش

separate
12-12-2008, 20:12
خب هر رشته ای کتاب های اختصاصی خودش رو داره.یه نفر میخواد دندانپزشکی قبول بشه ولی جبر و هندسه و ریاضی و... میخونه برای قبولی از حقوق هم باید کتاب های اختصاصی انسانی رو بخونی(((البته باید به ضریب درس ها هم توجه کرد که در این صورت میشه چند تا کتابو کلا حذف کرد!))).مگر اینکه تو فراگیر پیام نور شرکت کنی که از اون اطلاعات زیادی ندارم ولی تا جایی که میدونم دانشگاه برای پذیرش دانشجو تو رشته ی حقوق چند تا کتاب تعیین میکنه و از روی اونا دانشجو انتخاب میکنه

f.taghizadeh
12-12-2008, 20:26
دوستان سلام

بهترین کار برای ریدینگ اینه که چیزی رو که دوست داری مطلب انگلیسی رو پیدا کنی بخونی
مثلا من که میخواستم موبایل بگیریم زیاد تحقیق کردم و خیلی اونوقتا توی گوشی و کلوپ گوشیها پیدام میشد
کانون زبان ایران چند تا مجله توی سطوح مختلف هر فصل چاپ میکنه که متنهای خوبی داره

معمولا توی cloze test یا متن کوتاه هدف اصلی متن رو توی دو قسمت متن میتونید پیدا کنید
یا توی اولین خط ها و پاراگراف اول که برای شروع یه توضیح مختصری میده تا بتونه به متن اصلی برسه و حرفش رو بگه و بره توی جزئیات

خوبه از همین الان محکم بگیرید و خوب متوجه بشید که تا مثل من گاهی اوقات توی یه چیز خیلی ساده گیر نکنید
هم ضریبش بالاست هم ترازش
ببینید این درصد های دوستمه!:

سال 85
ادب86
دینی 72 عربی 97
ربان 86
زیان اختصاصی 20

رتبه 700

f.taghizadeh
12-12-2008, 20:29
دوستان سلام

هم ضریبش بالاست هم ترازش

"منظورم اینه که تاثیر زیادی نمیتونه داشته باشه
و عمومی نقشه تعیین کننده ایی داره!!

f.taghizadeh
12-12-2008, 20:33
دوستان سلام
ممنون
پس بزن قدش
چه ترمی هستین شما؟
عمومی ها رو میخونم
من از b1 شروع کردم
چند ترمی وقفه افتاد

راستی قلم چی میدی شما؟
درس ها خوب پیش میره؟

ASHKE_ASHKAN
14-12-2008, 14:16
می گم فرق عربی ابی کانون(ایادفیلی) با مبتکران(ایادفیلی) چیه؟
کدوم بهتره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seyyedi
14-12-2008, 20:04
دوستان سلام

ببینید این درصد های دوستمه!:

سال 85
ادب86
دینی 72 عربی 97
ربان 86
زیان اختصاصی 20

رتبه 700
تعجب آوره
دوست اختصاصی رو بهتر زد
عمومی ها رو خوب زد اما خیلی کمتر شد

"منظورم اینه که تاثیر زیادی نمیتونه داشته باشه
و عمومی نقشه تعیین کننده ایی داره!!
الان فهمیدم
به هر حال من که قبول هم بشم نمی خوام برم
آنچنان فایده ای نداره
همینطوری میشه خوندش بعد هم یه سنیور یا تافل که مدرکت هم حل میشه

راستی قلم چی میدی شما؟
درس ها خوب پیش میره؟
نه من تا الان چیزی شرکت نکردم
اما سنجش ثبت نام کردم که از دی میرم
درس ها هم توکل بر خدا
بد نیست اما خیلی بهتر باید بخونم

می گم فرق عربی ابی کانون(ایادفیلی) با مبتکران(ایادفیلی) چیه؟
کدوم بهتره؟
کانون توی کتاب های آبی بیشتر روی جمع بندی مطالب تمرکز میکنه
یه درسنامه کوچک با یه مجموعه تست
کانون رو من ندیدم
اما اینی که مبتکران هست آموزش هست نه تست که من دیدم و خوب بوده
اما در کنارش هم باید کمی تست بزنی
اگه عربی زیاد غولش نکنید آسونه
راستی کسی بودجه بندی عربی رو داره که از هر مطلب مثلا معنی یا قواعد حدودا چقدر سوال میاد؟

elendil
14-12-2008, 22:19
من الان el 1 هستم! قبلا سیمین بودم! و افتادم b2 البته خیلی خویه ...چون دارم اساسی زبان میخونم! اما کلا امتحان تخصصی زبان زیاد استاندارد نیس! و زیاد هم درصدش تعیین کننده نیس! منم تجربی ام!

حاجی جان ili ترم های ای ال 1 تا 3 فقط کلمه هست ترم های pre1 تا inter 3 روی متن یا همون reading کار میکنه توی high ها میره تو کار گرامر به طور دیوانه وار adv هم آثار ادبی هستش

من از el2 رفتم کانون الان هم high 1 هستم کلا ای ال ها یکم بد قلق هستن بقیه ترماش فوق العاده راحت پاس میشه

|f.kh0511|
15-12-2008, 08:22
سلام
میشه راهنمایی ام کنین ؟؟
میخوام بدونم واسه رشته هایه فنی(کامپیوتر) ازچه کتاب هایی واسه کنکور بخونم بهتره؟؟
میشه لطفا یه نفر بودجه بندی ها رو هم برام بزاره....؟؟

|f.kh0511|
15-12-2008, 08:31
سلام
میشه تغییرات ومنابع رو واسه کنکور فنی هم بزارین؟؟
(رشتم کامپیوتر)

f.taghizadeh
15-12-2008, 14:27
حاجی جان ili ترم های ای ال 1 تا 3 فقط کلمه هست ترم های pre1 تا inter 3 روی متن یا همون reading کار میکنه توی high ها میره تو کار گرامر به طور دیوانه وار adv هم آثار ادبی هستش

من از el2 رفتم کانون الان هم high 1 هستم کلا ای ال ها یکم بد قلق هستن بقیه ترماش فوق العاده راحت پاس میشه

سلام ...من منظورم امتحان کنکور زبان بود ...من مشکلی با امتحان کانون نداشتم!!!
برات آرزوی موفقیت دارم

separate
15-12-2008, 20:15
سلام
میشه تغییرات ومنابع رو واسه کنکور فنی هم بزارین؟؟
(رشتم کامپیوتر)

اینجا میتونی جوابتو پیدا کنی

f.taghizadeh
15-12-2008, 22:17
[quote=seyyedi;3273924]دوستان سلام

تعجب آوره
دوست اختصاصی رو بهتر زد

الان فهمیدم
آنچنان فایده ای نداره

؟

مال سال 85
و منطقه 1
من با نظرت کاملا موافقم...خصوصا اگه قصد مهاجرت و... داشته باشی!

f.taghizadeh
15-12-2008, 22:20
دوستان سلام

تعجب آوره
دوست اختصاصی رو بهتر زد

الان فهمیدم
آنچنان فایده ای نداره

نه من تا الان چیزی شرکت نکردم
اما سنجش ثبت نام کردم که از دی میرم
درس ها هم توکل بر خدا
بد نیست اما خیلی بهتر باید بخونم

کانون توی کتاب های آبی بیشتر روی جمع بندی مطالب تمرکز میکنه
یه درسنامه کوچک با یه مجموعه تست
کانون رو من ندیدم
اما اینی که مبتکران هست آموزش هست نه تست که من دیدم و خوب بوده
اما در کنارش هم باید کمی تست بزنی
اگه عربی زیاد غولش نکنید آسونه
راستی کسی بودجه بندی عربی رو داره که از هر مطلب مثلا معنی یا قواعد حدودا چقدر سوال میاد؟
مال سال 85
و منطقه 1
من با نظرت کاملا موافقم...خصوصا اگه قصد مهاجرت و... داشته باشی!:27::46:

majid.khaledi
25-12-2008, 20:11
سلام بر همه کتابهای خوب برای هندسه پایه و تحلیلی و گسسته چیه؟ لطفا نظر بدید
(خودم به ترتیب از قلمچی ابی و مازیار رامین راد(نشر اموزش فیزیک: فرید شهریاری)وخوشخوان)

کسی نمی خواد کمک کنه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).gif

seyyedi
25-12-2008, 20:57
دوستان سلام

سلام بر همه کتابهای خوب برای هندسه پایه و تحلیلی و گسسته چیه؟ لطفا نظر بدید
(خودم به ترتیب از قلمچی ابی و مازیار رامین راد(نشر اموزش فیزیک: فرید شهریاری)وخوشخوان)

کسی نمی خواد کمک کنه؟

تحلیلی گاج خوبه
گسسته هم رمزینه

farhad_realmadrid
25-12-2008, 22:04
بنده از تحلیلی انرژی اتمی نشر الگو استفاده کردم کتاب فوق العاده عالیه و بارها در چند ماه پیش تاکیید کردم که این کتاب را بگیرین، اگر آموزش این کتاب را به خوبی یاد بگیرین به سوالهای سخت کنکور میخندین!معایب این کتاب این است که تستهاش زیاده.

هندسه پایه کتاب کتابهای زیادی هست، هرکتابی که پیدا میکنن همون آموزش را میدن تنها چیزی که مهم است ابتکاری خود آدم هست نه آموزش..

بنده کتاب هندسه 1 مبتکران مهندس ابولقاسمی را 3 سال پیش تهیه کردم، که 2 یا 3 سوال کنکور 87 شبیه این کتاب آمده بود!! ویرایش این کتاب ماله سال 84 هست!!
کتاب فوق العاده عالیه و من خیلی چیزیهای خوبی ازش یاد گرفتم و سرعت پاسخ گویی هندسم از 4 دقیقه به 2 دقیقه کاهش دادم به خاطر این کتاب.
کتاب هندسه خوشخوان و گاج سفید را دارم برای آموزش پیشنهاد نمیکنم به هیج وجه!

گسسته کتابی زیادی تو بازار هست و بستگی سلیقه خودتون داره...
یکی از بچها تابستون خیلی از گسسته رمزینه تعریف کرد و میگه خیلی عالیه ولی من ندارم.
من خودم از خوشخوان استفاده میکنم کتاب معمولیست بدی این کتاب این است که اثبات فرمول نداره و نمگیه این فرمول چجوری به وجود اومده،و در حل تستهاش زیاد جالب نیست...

Reman
25-12-2008, 22:05
نظر دوست بالایی تایید میشه ولی کتاب سبز و گاج واسه گسسته هم خوبن.

seyyedi
26-12-2008, 20:05
دوستان سلام

یکی از بچها تابستون خیلی از گسسته رمزینه تعریف کرد و میگه خیلی عالیه ولی من ندارم.
من دارم عالیه

farhad_realmadrid
29-12-2008, 08:49
دوستان منم میخوام کتاب رمزینه تست دیفرانسیل را بخرم متاسفانه اصلا پیدا نمیشه مجبورم از اینتزنت بخرم..

اگر میشه یک توضیح کوتاهی درباره این کتاب بدین آیا خریدنش می ارزه؟تستهای تالیفی و پاسخنامش خوب هست؟

واقعا ممنون میشم که کسی جواب بده.

Paradise_human
29-12-2008, 19:03
سلام میدونم سوالم یه خورده زیاده ولی میخوام یهو سوالمو بپرسم ........... :d
میشه بگید چه کتاب تست هایی برای درسهای رشته ی ریاضی فیزیک ( عمومی و اختصاصی ) خوبه ؟؟؟
اینم قبلش بگم من هیچ کتابی نگرفتم تازه میخوام بخرم !!!
پیشاپیش ممنون.

Shahnam7
30-12-2008, 18:38
سلام میدونم سوالم یه خورده زیاده ولی میخوام یهو سوالمو بپرسم ........... :d
میشه بگید چه کتاب تست هایی برای درسهای رشته ی ریاضی فیزیک ( عمومی و اختصاصی ) خوبه ؟؟؟
اینم قبلش بگم من هیچ کتابی نگرفتم تازه میخوام بخرم !!!
پیشاپیش ممنون.

من جای تو باشم
با توجه به گرونی کتاب ها
کل این 80 صفحه تاپیک رو یه مرور کلی می کنم و برا اساس اون تصمیم می گیرم که چی بخرم! ارزشش رو داره!

MORINIO
30-12-2008, 21:17
اگر میشه یک توضیح کوتاهی درباره این کتاب بدین آیا خریدنش می ارزه؟تستهای تالیفی و پاسخنامش خوب هست؟

100 درصد - آره خیلی خوبه

فقط امیدوارم جلد 2 ش زودتر بیاد

khaiyam
30-12-2008, 22:49
برای فزیک دو دبیرستان یک کتاب خیلی خوب چی پیشنهاد میکنید مثل فرین کمانگر

majid.khaledi
01-01-2009, 13:49
دوستان سلام

من دارم عالیه
میشه چند تا از مزایای این کتاب رو بگی تا بدونیم چرا عالی هستش؟:11:

Reman
01-01-2009, 15:26
فیزیک 1 و 2 دبیرستان در یک جلد مبتکران(همون اندیشه سازان سابق):27:

khaiyam
01-01-2009, 22:56
این کتاب آموش هم داره

Reman
01-01-2009, 23:14
بله بخش آموزشم هم داره.

f.taghizadeh
02-01-2009, 16:11

کتاب سفید فرید شهریاری هم خویه!
خیلی ساده اس ...زود تمام میشه....یکم هم تست بزنی حله...:46:

seyyedi
02-01-2009, 17:24
دوستان سلام

100 درصد - آره خیلی خوبه

فقط امیدوارم جلد 2 ش زودتر بیاد
ادمین فرومش میگفت که بهمن میاد
حال منظورش کتاب کلاس بود یا کتاب تست من نمی دونم
پرسیدم ازشون
منتظرم جواب بدن

میشه چند تا از مزایای این کتاب رو بگی تا بدونیم چرا عالی هستش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز شیوه تدریسش مثل بقیه کتاب کلاس های رمزینه هست یا بهتر بگم مثل شیمی مهندس بازرگانی
برای این که بدونی دقیقا چطوریه یه سر به سایتش بزن
ramzine.ir
مزیتهای دیگه هم این که گسسته چچون یه چیزیه باید مثالهای خیلی زیادی ازش حل کنی
این مثالهای زیادی داده
پشت هر قسمت تدریس هم 10-15 تا سوال داره

majid.khaledi
02-01-2009, 19:23
دوستان سلام

دوست عزیز شیوه تدریسش مثل بقیه کتاب کلاس های رمزینه هست یا بهتر بگم مثل شیمی مهندس بازرگانی
برای این که بدونی دقیقا چطوریه یه سر به سایتش بزن
ramzine.ir
مزیتهای دیگه هم این که گسسته چچون یه چیزیه باید مثالهای خیلی زیادی ازش حل کنی
این مثالهای زیادی داده
پشت هر قسمت تدریس هم 10-15 تا سوال داره
رفتم تو سایتش ولی نمونه کتاب هاشو نداشت باید برم کتاب فروشی..
مثل خوشخوانه ولی به شیوه بازرگانی درسته؟

seyyedi
02-01-2009, 20:25
دوستان سلام

رفتم تو سایتش ولی نمونه کتاب هاشو نداشت باید برم کتاب فروشی..
مثل خوشخوانه ولی به شیوه بازرگانی درسته؟
خوشخوان رو ندیدم
آموزشه دیگه و مثل بازرگانی
توی سایتش شکل کلی آموزش کلیه کتاب کلاسها رو که اول همه کتابهاش هست نوشته

Amirlike2
05-01-2009, 08:11
برای دیفرانسیل چه کتابی بهتره؟
می خوام یه کتابی باشه که ساده توضیح داده باشه.
برای کسی که چیز زیادی از دیفرانسیل نمی دونه. می خوام از اول شروع کنه.
بازم میگم می خوام راحت و ساده توضیح داده باشه.

mohsensoft
05-01-2009, 12:27
برای دیفرانسیل چه کتابی بهتره؟
می خوام یه کتابی باشه که ساده توضیح داده باشه.
برای کسی که چیز زیادی از دیفرانسیل نمی دونه. می خوام از اول شروع کنه.
بازم میگم می خوام راحت و ساده توضیح داده باشه.
ديفرانسيل رمزينه عاليه
شك نكن واسه كسي كه چيز زيادي از ديفرانسيل نميدونه انتخاب مناسبيه
------------------------------------------------------
دوستان عزيز لطف كنيد يه كتاب خوب واسه رياضي پايه معرفي كنيد
لطف كنيد كتابي معرفي كنيد كه خودتون ازش استفاده كرديد و ازش راضي بوديد
هر كاري ميكنم نميتنم با خوشخوان پيش برم
سطحش خيلي بالاست
يه كتاب ميخوام در حد يه آدم معمولي
ممنون

majid.khaledi
05-01-2009, 13:44
ديفرانسيل رمزينه عاليه
شك نكن واسه كسي كه چيز زيادي از ديفرانسيل نميدونه انتخاب مناسبيه
------------------------------------------------------
دوستان عزيز لطف كنيد يه كتاب خوب واسه رياضي پايه معرفي كنيد
لطف كنيد كتابي معرفي كنيد كه خودتون ازش استفاده كرديد و ازش راضي بوديد
هر كاري ميكنم نميتنم با خوشخوان پيش برم
سطحش خيلي بالاست
يه كتاب ميخوام در حد يه آدم معمولي
ممنون
باورتون میشه من از هرکدوم از دوستام ومعلمام در مورد کتاب های رمزینه پرسیدم هیچ کودوم این انتشارات رو نمی شناختن...!:13:
همه فقط مبتکران واندیشه سازان و10استاد واندیشه فایق و خوشخوان وmtn رو تایید می کنند

* BriAnNa *
05-01-2009, 14:06
باورتون میشه من از هرکدوم از دوستام ومعلمام در مورد کتاب های رمزینه پرسیدم هیچ کودوم این انتشارات رو نمی شناختن...!:13:
همه فقط مبتکران واندیشه سازان و10استاد واندیشه فایق و خوشخوان وmtn رو تایید می کنند

کاملا طبیعیه که خیلی ها حتی اسم رمزینه هم به گوششون نخورده باشه ! چون رمزینه فعالیت رسمی خودشو از سال 84 شروع کرده ولی انتشاراتی مثل مبتکران از سال 67 !

ولی مطمئن باش کتابهاش خیلی خوبن ( اکثر بچه ها هم تاییدش می کنن ! ) تنها مشکلی که داره حجم خیلی زیادشه ( به خصوص تو گسسته !!! ) و اشکالات تایپی خیلی زیاد ! :13:

mehrdad00
05-01-2009, 15:54
اگه گسسته رمزینه رو بخونی هرحور سوالی بهت بدن می تونی حل کنی.البته اگه یکم عمیق بخونی
فیزیکش میگن عالیه ولی ندیدم کسی دیده؟

MaaRyaaMi
05-01-2009, 19:26
باورتون میشه من از هرکدوم از دوستام ومعلمام در مورد کتاب های رمزینه پرسیدم هیچ کودوم این انتشارات رو نمی شناختن...!

منم تا زمانی که فولادی بهم معرفی نکرده بود اصلا نمی ناشناختمش ...
ولی خیلی خوبه
من فقط دیفشو دارم خیلی خوبه

majid.khaledi
05-01-2009, 21:14
من ازنظریه اعداد فراریم
3 ساعت طول میکشه تا 4 یا5 صفحه از مطالبش جلو برم
دید بدی هم نسبت بهش دارم
یعنی رمزینه طوری گفته که این دید عوض شه یا نه؟
تا حالا هم اصلا گسسته رو غیر گراف و احتمال چیزی ازش نخوندم

rosenegarin13
05-01-2009, 21:40
من ازنظریه اعداد فراریم
دید بدی هم نسبت بهش دارم

به نظر من نقطه قوت رمزینه همون نظریه اعداد هستش
من حالم از گسسته به هم میخورد طوری که یادش می افتادم نمیتونستم غذا بخورم(جدی)
اما رمزینه بهم نشون داد معلمم خوب نبوده و چقدر گسسته قشنگه
بخر حالشو ببر وقتی میخونیش دیگه نمیخوای ولش کنی
تستای 87 هم داره همه تستاش با پاسخ تشریحی!!!:10:

majid.khaledi
05-01-2009, 21:47
به نظر من نقطه قوت رمزینه همون نظریه اعداد هستش
من حالم از گسسته به هم میخورد طوری که یادش می افتادم نمیتونستم غذا بخورم(جدی)
اما رمزینه بهم نشون داد معلمم خوب نبوده و چقدر گسسته قشنگه
بخر حالشو ببر وقتی میخونیش دیگه نمیخوای ولش کنی
تستای 87 هم داره همه تستاش با پاسخ تشریحی!!!:10:
راستی من که حالم خیلی بدتر از تو میشه(......:2:)سانسورش کردم که اخطار نگیرم:27:
واقعا یعنی خوشخوان رو دور بندازم دور رمزینه بخرم...
یعنی واقعا کمک میکنه..

* BriAnNa *
05-01-2009, 22:09
من ازنظریه اعداد فراریم
دید بدی هم نسبت بهش دارم

به نظر من گسسته رمزینه کتاب خوبیه ، به غیر از بخش نظریه اعدادش ! :31: خیلی خیلی مفصل توضیح داده مطالبش رو و خوندنش به شدت خسته کننده و وقت گیره ! ( به نظر من !!! ) چیزی حدوده 140 صفحه در 16 جلسه ! :18:
البته به ریتم خوندنت هم بستگی داره ! اگه بخوای خط به خط و دقیق دقیق بخونی ممکنه خسته بشی ! من خودم 7 جلسشو در عرض 2 ساعت خوندم و خیلی از مطالبی رو که بهش احتیاج نداشتم سریع از روش رد شدم ! :31:

فیزیکش میگن عالیه ولی ندیدم کسی دیده؟
من فیزیک 3 و پیش 1 و 2 رو دارم !
خیلی خوبه ، مختصر و مفید ! فقط به طرز وحشتناکی اشکالات تایپی داره !

Reman
06-01-2009, 01:24
نحوه خوندن گسسته:
1- اثبات مفهمومی قضایا(کار سختیه قبول دارم!)
2-نوشتن فرمول های این درس و تکرار آن حتی هنگام شام ناهار خوردن!(حالا تصور کنید حال اون دوستمونو که از گسسته حالش به هم می خورد و نمی تونست غذا بخوره!)
3-حل تست های مادر.
4-استفاده از عدد گذاری برای حذف گزینه.
5-استفاده از کتاب گاج نوشته اقای شکری! و البته انتشارات خوب دیگری که هستن...

روحیه گرفتین برید درستونو بخونید!

یا حق

elhameli
06-01-2009, 12:27
به نظر من گسسته رمزینه کتاب خوبیه ، به غیر از بخش نظریه اعدادش ! :31: خیلی خیلی مفصل توضیح داده مطالبش رو و خوندنش به شدت خسته کننده و وقت گیره ! ( به نظر من !!! ) چیزی حدوده 140 صفحه در 16 جلسه ! :18:
البته به ریتم خوندنت هم بستگی داره ! اگه بخوای خط به خط و دقیق دقیق بخونی ممکنه خسته بشی ! من خودم 7 جلسشو در عرض 2 ساعت خوندم و خیلی از مطالبی رو که بهش احتیاج نداشتم سریع از روش رد شدم ! :31:

من فیزیک 3 و پیش 1 و 2 رو دارم !
خیلی خوبه ، مختصر و مفید ! فقط به طرز وحشتناکی اشکالات تایپی داره !

سلام

فيزيك پيش 2 رمزينه الان تو بازار هست ؟
فيزيك فصل آخر پيش 2 و فصل اول فيزيك 3 رو چه جوري توضيح داده ؟ مثل بقيه كتاب هاي رمزينه رون هست يا نه ؟
ممنون

* BriAnNa *
06-01-2009, 13:31
سلام

فيزيك پيش 2 رمزينه الان تو بازار هست ؟
فيزيك فصل آخر پيش 2 و فصل اول فيزيك 3 رو چه جوري توضيح داده ؟ مثل بقيه كتاب هاي رمزينه رون هست يا نه ؟
ممنون

سلام گلم !
من پارسال پیش 2 رو خریدم ! کتاب خیلی خوبیه ! ویرایش جدیدش طبق اعلام خود سایت تا اواسط دی ماه میاد ! اگه می تونی یکمی صبر کن ، اگه هم عجله داری چاپ پارسالش الآن تو بازار هست !
به نظر من فیزیک رمزینه روون ترین کتاب رمزینس ! فصل آخر پیش 2 و فصل اول فیزیک 3 رو هم خیلی خوب توضیح داده ! فقط میگم اشکالات تایپیش خیلی زیاده ! :13:
موفق باشی ! :11:

shabgard10
06-01-2009, 13:47
این طور که معلومه این جا ، جمع برو بچ پیش دانشگاهی جمعه
من سال سومم
واقعا نمیدونم چه کتابی رو بخونم
البته تست نم یخوام
بیش تر می خوام خود درس رو یاد بگیرم
هیچ کدوم از کتابای اندیشه سازان و otn و کانون و رمزینه ، این طوری نیست
کتاب های تشریحی ، الان فقط دوسالانه ی کانون و کتاب کار و کتاب پرسمان گاج و پیک گل واژه و سایر کتابای مشابه .
من کتابا و سوالایی رو میخوام که برای حلشون لازم باشه یک ربع ، نیم ساعت ، دو ساعت ، یک روز و بلکه بیشتر روی سوال تمرکز کرد.
شما سال سوم رو رد کردید،پس فکر می کنم بتونید به من کمک کنید

* BriAnNa *
06-01-2009, 14:40
من کتابا و سوالایی رو میخوام که برای حلشون لازم باشه یک ربع ، نیم ساعت ، دو ساعت ، یک روز و بلکه بیشتر روی سوال تمرکز کرد.

به نظر من شما روحیه المپیادی دارین ! :31:
اگه می خواین معدل دیپلمتون خوب بشه همون کتابهایی که سطر 7 ام گفتین خوبه ! :31:
اگه می خواین عمقی یاد بگیرین و به درد کنکورتون هم بخوره همون کتابهایی که سطر 6ام گفتین خوبه ! ( رمزینه و اندیشه سازان ( مبتکران ) ) :31:

اگه صرفا یه درسی رو دوست دارین و فقط به خاطر علاقه ( نه معدل دیپلم یا کنکور ! ) می خواین بخونین بگین تا چند تا کتاب توپ غیر درسی بهتون معرفی کنم !

در حال حاضر تنها کتاب کمک درسی که میشناسم با این خصوصیاتی که شما می خواین کتابهای مبتکرانه ( فیزیک غلامعلی محمودزاده ، آموزش هندسه 2 بهمن اصلاح پذیر و محمدحسین قهرمانی و ... ) :46:

shabgard10
06-01-2009, 14:49
شما درست گفتید
من یه خورده روحیه ی المپیادی دارم
اما راستش رو بخواید ، اگه کسی قرار باشه تو المپیاد به جایی برسه ، باید روز و شب بخونه . که البته من نمی تونم .
اما در مورد کتاب ها . میشه یه مقدار راجع به کتاب جناب آقای محمود زاده توضیح بدید ؟
سبکش چطور هست ؟
سوال هایی که آورده از کجا هست ؟

* BriAnNa *
06-01-2009, 15:38
کار خیلی خوبی می کنین ! به شرط اینکه از دیپلمتون غافل نشین ! اگه این کار مستقیم به کنکورتون کمک نکنه 100% غیرمستقیم تاثیر مثبت خودشو می ذاره ! :46:
من یه مدتی خودم المپیاد می خوندم ( البته به صورت کاملا تفریحی و برای اینکه سر کلاسای مدرسه نرم ! :31: ) تو اون مدت گسسته پیش دانشگاهی رو از روی کتابهای المپیاد می خوندم ، گرچه اون زمان هیچ فایده ای برام نداشت ولی الآن تاثیرشو می بینم ! با اینکه کلا از درس های مدرسه متنفرم ولی عاشق گسستم ( درسی که اکثر بچه ها ازش فرارین ! ) فقط و فقط به این خاطر که قبلا اونو از روی کتابهای المپیاد خونده بودم ! به نظرم واقعا درس قشنگیه !

راجع به کتاب غلامعلی محمودزاده ( ایشون مولف کتابهای درسی فیزیک هستن ! )
مطالب درسی رو کاملا باز کردن با کلی مثال + یه کمی اطلاعات اضافه تر از کتاب درسی که بخشی از اونو تو قسمت بیشتر بدانید آوردن ! بعد از تموم شدن هر فصل هم سه قسمت 1) مثالهای دوره ای حل شده 2) تمرین آخر فصل 3) پرسشهای چهارگزینه ای هستش که فکر کنم قسمت تمرینش ( به خصوص تمرینات * دار ) خیلی به درد شما بخوره !
بخش تمرین اکثر سوالاتش تالیفیه ولی چند تا سوال خیلی قشنگ هم از فیزیک هالیدی و ... آورده ! برای حل سوالات سختش هم یه راهنمایی می کنه ولی توضیح مفصل و راه حل تشریحی نداره ( فقط جواب آخر !!! )

موفق باشید :11:

shabgard10
06-01-2009, 16:55
خیلی ممنون
اینطور که معلومه ، فکر کنم آقای محمود زاده این کتاب رو فقط برای من نوشته
این طور که من متوجه شدم ، سبک این کتاب ، شبیه حسابان آقای محمود نصیری ، یا ریاضیات 1 و ریاضیات 2 ، باز هم الز آقای نصیری باشه ( انتشارات مبتکران )
امروز که تاسوعاست و فردا هم عاشورا. فکر کنم کتاب فروشی ها تعطیل باشند .

Mahdi/s
06-01-2009, 17:55
من 2بار كنكور دادم كتابهاي گاج رو گزينه خوبي ميبينم ولي نسبت به بقيه كتابها گرون تره ولي خيلي بهتر از قلم چي هست

majid.khaledi
06-01-2009, 18:35
من 2بار كنكور دادم كتابهاي گاج رو گزينه خوبي ميبينم ولي نسبت به بقيه كتابها گرون تره ولي خيلي بهتر از قلم چي هست
تایید میشه
روش کتاب محوری خیلی عالیه
البته تست کنکور روهرکی چاپ کنه چاپ کرده فرقی نمیکنه
من که عربی و ادبیات و معارف گاج می خونم

majid.khaledi
06-01-2009, 18:40
این طور که معلومه این جا ، جمع برو بچ پیش دانشگاهی جمعه
من سال سومم
واقعا نمیدونم چه کتابی رو بخونم
البته تست نم یخوام
بیش تر می خوام خود درس رو یاد بگیرم
هیچ کدوم از کتابای اندیشه سازان و otn و کانون و رمزینه ، این طوری نیست
کتاب های تشریحی ، الان فقط دوسالانه ی کانون و کتاب کار و کتاب پرسمان گاج و پیک گل واژه و سایر کتابای مشابه .
شما سال سوم رو رد کردید،پس فکر می کنم بتونید به من کمک کنید
این که شما می خوای کتاب سوال های سره کاریه:27:
من اول کتاب درسی بعد کلاس تقویتی رو توصیه می کنم
کتاب هم دوسالانه بسته(زیادی هم هست)

majid.khaledi
06-01-2009, 23:16
کتاب عربی به زبان ساده ی ایاد فیلی چاپ های جدیدش فرق کرده
فیلم اموزشیش چطوره؟؟؟:13:

Ehsan PCbase
06-01-2009, 23:21
سلام
یه کتاب به من معرفی کنید که شما اموزش تمامی مباحث دروش عمومی دبیرستان و پیش دانشگاهی (ادبیات ، عربی ، زبان ، دین و زندگی و ...) به همراه تست باشه ... کتابی جامع :11:

majid.khaledi
06-01-2009, 23:25
سلام
یه کتاب به من معرفی کنید که شما اموزش تمامی مباحث دروش عمومی دبیرستان و پیش دانشگاهی (ادبیات ، عربی ، زبان ، دین و زندگی و ...) به همراه تست باشه ... کتابی جامع :11:
تست قرمز 4جلدی اونم برا جمع بندی
فکر نکنم کتابی به این صورت باشه:13:

f.taghizadeh
07-01-2009, 00:13
سلام به همگی000
یه سوال از برو بچ تجربی داشتم0
کتاب ریاضی عمومی بنفش قلم چی تالیف حلی
من مال ساله 79
چاپ 5 را دارم/این کتاب تجدبده چاپ شده ...مطالبش تو تستهای تالیفی تغییر کرده؟
کسی هست که این کتاب را خونده باشه؟
سوال دومم اینه که کتاب ریاضی تست به جز گاج میشناسین؟
نمیخوام زیادم باشه000

Ehsan PCbase
07-01-2009, 00:23
کتابی که فقط شامل تست تمامی دروس عمومی باشه چی ؟

Reman
07-01-2009, 01:09
قلم چی زرد جمع بندی عمومی.

Amirlike2
07-01-2009, 01:09
کتابی که فقط شامل تست تمامی دروس عمومی باشه چی ؟

4 درس در 4 کتاب
ماله قلمچی تازه امسال یه چنین کتابی داره چاپ می کنه خیلی کتابه خوبیه

مخصوصا درس ادبیات با دین و زندگیش خیلی عالیه

Ehsan PCbase
07-01-2009, 10:39
4 درس در 4 کتاب
ماله قلمچی تازه امسال یه چنین کتابی داره چاپ می کنه خیلی کتابه خوبیه

مخصوصا درس ادبیات با دین و زندگیش خیلی عالیه
این 4 درس چه درس هایی هستن ؟

rosenegarin13
07-01-2009, 13:30
راستی من که حالم خیلی بدتر از تو میشه(......:2:)سانسورش کردم که اخطار نگیرم:27:
واقعا یعنی خوشخوان رو دور بندازم دور رمزینه بخرم...
یعنی واقعا کمک میکنه..

حالا دیگه نه اینکه خوشخوان رو بندازی دور:31: بذار باشه یه کم حرفه ای که شدی برو سراغش:10:
به من که خیلی کمک کرد همینطور به بچه های کلاسمون
در واقع سر کلاس گسسته نصف کلاس خواب بودن اونایی هم که بیدار بودن(از جمله خودم) هیچی نمیفهمیدن
معلممون خیلی تلاش میکرد ولی وقتی خودش بلد نیست چطوری میخواد به ما یاد بده:13:
تا قبل از اینکه رمزینه رو بگیرم گسسته رو مثل دینی حفظ میکردم معلمم میگفت اگه برگه ی تو نبود مال بقیه رو صحیح نمیکردم بیچاره خبر نداشت منم حفظ میکنم:18:
به نظر من خوبه وبرام مفید بوده واسه همین به تو هم توصیه میکنم
با رمزینه پیوسته گسسته بخوان!!!:10:

MORINIO
07-01-2009, 14:58
این 4 درس چه درس هایی هستن ؟

چهار درس عمومی: ادبیات -عربی - زبان - دین و زندگی

Ehsan PCbase
07-01-2009, 15:10
نظرتون درباره کتاب های زیر گاج چیه ؟
دین و زندگی کنکور - ادبیات و زبان فارسی کنکور - زبان انگلیسی کنکور
اینا رو بهتر نیست بگیرم ؟ اخه گاج خیلی بهتره

Reman
07-01-2009, 15:26
کتاب های خوبین ولی در مورد زبان حجمش زیاده و الان به صرفه نیست خوندنش البته بستگی به پایه زبانتونم داره...

rosenegarin13
07-01-2009, 15:27
ehsan pcbase
من شنیدم عمومیای گاج خوبه ولی تست ادبیات قلمچی بهتر از گاجه به گفته ی یه سمپادی که امسال رتبش شد1024
وداره مکانیک علم وصنعت میخونه

Ehsan PCbase
07-01-2009, 16:03
کتاب های خوبین ولی در مورد زبان حجمش زیاده و الان به صرفه نیست خوندنش البته بستگی به پایه زبانتونم داره...
زبانم خیلی خوبه
تو دبیرستان همیشه نمرم بالامیشد :31:
مطمئنم می تونم 90 درصد زبان کنکور رو بزنم

majid.khaledi
07-01-2009, 19:16
فیلم اموزشیش چطوره؟؟؟:13:
کسی در این مورد چیزی نمی دونه؟؟؟؟

Mahdi/s
07-01-2009, 20:53
کتابی که فقط شامل تست تمامی دروس عمومی باشه چی
گاج همچين كتابي رو با اسم 13كتاب عمومي چاپ كرده

shabgard10
07-01-2009, 21:32
به نظر من گاج و کانون و ... هیچ فرقی نمیکنن.
همشون مثل هم هستند.
اینا همشون از هم سوال برمیدارن.
فقط یه کم شکل سوال رو عوض می کنند .

John Doe
07-01-2009, 21:58
کتابای مبتکران بهترین کتابای ادبیاتند.ولی جدیدش نیست و اخرین سال انشارشون 84 t;v ;kl

javat00
07-01-2009, 22:23
آقا ما بالاخره نفهمیدیم این هندسه تحلیلی چه کتابی عالیه که آدم بتونه از 8 تا سوال تو کنکور 7 تاشو حداقل درست بزنه !

00990099
08-01-2009, 10:10
بچه ها ، بنظر شما کتاب های کدوم انتشارات میتونن کمک موثری برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور باشن ؟

پیشنهاد میشه جهت انتخاب ، نکات زیر رو هم در نظر داشته باشید :

1) محتوای علمی کتابهای منتشر شده

2) مناسب بودن محتوای کتاب ها با نیاز دانش اموزان و داوطلبان

3) به روز بودن مطالب کتابهای منتشر شده

4) استفاده از شیوه های نوین و تاثیرگذار در انتقال مطلب

5) مناسب بودن مطالب کتاب با ارزشیابی دانش آموزان

6) آموزش نکات غیر درسی (ولی ضروری )

7) ارائه نکات درسی به صورت خلاصه برای صرفه جویی در وقت

8) جامع بودن کتابهای منتشر شده از لحاظ مثال ها ، تمیرن ها ، تست ها و . . .

9) طبقه بندی مناسب مطالب و مفاهیم

10) کیفیت مطالب منتشر شده از نظر فقدان غلط های املایی ، اشتباهات محاسباتی و . . .

11) صفحه آرایی ، حروف چینی ، تایپ مناسب ، طرح روی جلد و کیفیت ظاهری کتابهای منتشر شده .

12) متناسب بودن قیمت کتابهای منتشر شده با ارزش آن

* * *

امید است که با نظرات سازنده خود کمک جامعی به سایر دانش آموزان و داوطلبان کرده و موجبات انتخاب صحیح آنها را فراهم سازید .

00990099
08-01-2009, 10:29
بنظر من کتابهای آموزشی مبتکران و ژرف اندیشان برای مطالعه در کنار کتب درسی بسیار مناسب هستند . ( به خصوص کتابهای فیزیک مبتکران نوشته غلامعلی محمودزاده ، که واقعه عالی هستند )

کتابهای مبتکران و ژرف اندیشان به بررسی تست های کنکور هم میپردازن و علاوه بر اون ، برای هم نکته ای که نویسنده هاش آموزش میدن یک یا چندتا هم مثال ذکر میکنند.

ولی در مورد تست ها ، باید بگم که بنظر من ، فقط " گاج " حرف اول رو میزنه . کیفیت خوب تست های تالیفی نویسنده هاش ، گرد آوری تست های کنکورهای گذشته و ارائه درسنامه های خلاصه در کتابها ، باعث شده که بیش از 90% دانش اموزان و داوطلبان کنکور به مطالعه کتابهای این انتشارات بپردازن .

از طرفی من قلم چی رو هم انتخاب میکنم ، چون کتاب های سبز و خاکستری این انتشارات که مربوط به آموزش نکته ها و مفاهیم و سوالات امتحانی پرتکرار از سراسر ایران هستند تونسته به نیاز بسیاری از دانش اموزان پاسخ بده .

البته چون کتاب های سبز قلم چی بیشر روی آموزش به صورت خلاصه تکیه کردند ، از این رو برخی از نکات درسی برای دانش آموزان گنگ میمونه ، ولی تالیف گروهی کتابهای قلم چی و محتوای علمی مناسب اون باعث باارزش شدنش میشن .

ناگفته نماند که کتاب های آبی رنگ قلم چی دست کمی از گاج ندارند و کیفیت تست های تالیفی و گرد آوری شده آنها بسیار خوب است

منتظر نظرات سازنده شما هستیم

rezaete
08-01-2009, 10:37
کتابهای قلمچی اون کتاب های جامع و کتاب های 30 سالش خیلی خوبن
اندیشه سازان(:40:) نکته ها و تست های خوبی داره
گاج کتاب های عمومیش خوبه ، اختصاصی ها ...
و اندیشه فائق هم برای بالابردن سطح
اما مبتکران به نظر من فقط برای دوران تحصیل خوبه و سطحش خیلی بالاتر از کنکور هست و این فرمول ها و نکته های زیادی که نوشته عملا کارایی زیادی ندارن

00990099
08-01-2009, 10:48
کتابهای قلمچی اون کتاب های جامع و کتاب های 30 سالش خیلی خوبن
اندیشه سازان(:40:) نکته ها و تست های خوبی داره
گاج کتاب های عمومیش خوبه ، اختصاصی ها ...
و اندیشه فائق هم برای بالابردن سطح
اما مبتکران به نظر من فقط برای دوران تحصیل خوبه و سطحش خیلی بالاتر از کنکور هست و این فرمول ها و نکته های زیادی که نوشته عملا کارایی زیادی ندارن

رضا جان ، من قصد طرفداری از نتشارات گاج رو ندارم ، ولی شما که خودت میکانیک میخونی باید بهتر قضاوت کنی ! :31:

من اصلا موافق نیستم که کتابهای اختصاصی گاج کیفیتشون . . . باشه :13:

گاج دو جلد کتاب داره به نام " فیزیک پایه " که یک جلدش فقط تست و جلد دیگرش پاسخنامه تشریحی و آموزش هست و شمال فیزیک 1 - فیزیک 2 - فیزیک 3 میشه. بنظر من کسی اگر بر مطالب این کتاب کاملا مسلط بشه میتونه فیزیک رو در کنکور ( رشته های تجربی و ریاضی ) بالای 40-50 درصد بزنه !

البته من با نظرت در مورد مبتکران موافقم ، درسته که همه نکاتش کرارایی زیادی ندارن ولی سیاست آموزشی اون ها در کتابهای فیزیک بیشتر روی تجزیه و تحلیل ریاضی هست و این خیلی میتونه مفید باشه .

کتابهای 30سال کانون هم همونطور که گفتی خیلی خوبن .

موفق باشی :11:

ZzzzZ!
08-01-2009, 11:36
انتشاراته دیگه که گفتی به نظرم انتشاراته سبز خیلی خوبه من زیستاشو با ادبیاتش دارم خیلی راضیم...هم خوب توضیح داده میفهمی چی میگه همم اینکه خسته کننده نیست.

rosenegarin13
08-01-2009, 12:30
کسی در این مورد چیزی نمی دونه؟؟؟؟

مافیلمی ندیدیم:18:

rezaete
08-01-2009, 14:30
شما که خودت میکانیک میخونی

مکانیک ...
من از کتابهای اختصاصی یه بار کتاب شیمی 3 جلد سفید گاج رو گرفتم ، سوالاش واقعا آبکی بود اما کتابای عمومیش خوب بود بخصوص عربی و دین و زندگی . دوره ما اولین سالی بود که از دین و زندگی سوال میومد ، من خود کتاب ها رو خوب خوندم و بعدش هم تست های کتاب جامع دین و زندگی گاج و تست هایی که مشاورم بهم میداد رو زدم ، دین و زندگی 87.5 درصد زدم .
البته اون موقع هم تازه کتاب اختصاصی داده بود بیرون شاید تا الان کیفیتشون بالاتر رفته ، کتابای جدیدش رو ندیدم

00990099
08-01-2009, 19:48
مکانیک ...
من از کتابهای اختصاصی یه بار کتاب شیمی 3 جلد سفید گاج رو گرفتم ، سوالاش واقعا آبکی بود اما کتابای عمومیش خوب بود بخصوص عربی و دین و زندگی . دوره ما اولین سالی بود که از دین و زندگی سوال میومد ، من خود کتاب ها رو خوب خوندم و بعدش هم تست های کتاب جامع دین و زندگی گاج و تست هایی که مشاورم بهم میداد رو زدم ، دین و زندگی 87.5 درصد زدم .
البته اون موقع هم تازه کتاب اختصاصی داده بود بیرون شاید تا الان کیفیتشون بالاتر رفته ، کتابای جدیدش رو ندیدم

فقط با مطالعه یک کتاب نمیشه برای کل کتابهای یک ناشر قضاوت کرد که :31:

کتابهای گاج از هم 2-3 سال پیش تا حالا تغیراتشون کم بوده . ضمنان نویسنده کتابها هم مهم هستند . نشون به این نشون که توی کتابهای خود آموز ریاضی ، ژرف اندیشان خیلی عالیه ولی کتابهای شیمی ژرف اندیشان چنگی به دل نمیزنن .

ضمنا من برای دروس عمومی هم ژرف اندیشان رو مناسب میدونم .

rezaete
08-01-2009, 21:34
من هم که گفتم ، اون موقع تازه اختصاصی داده بود بیرون ، قبلش همش عمومی میزد

Ehsan PCbase
08-01-2009, 21:50
گاج از همه بهتره ... مخصوصاً کتاب های محوریش

00990099
09-01-2009, 00:03
گاج از همه بهتره ... مخصوصاً کتاب های محوریش

کتابهای محوری گاج طوری هستند که اگه کسی تا آخر کتاب رو مطالعه نکنه ، خیلی کم بهش کمک میکنه .

ولی اگه کسی از زمان شروع سال تحصیلی کتاب محوری رو شروع کنه به خوندن و کامل مطالعش کنه ، خیلی مفیده . . .

Reman
09-01-2009, 11:35
اول پیک گل واژه....
بعد گاج و قلم چی
در صورت تسلط اندیشه سازان و مبتکران

یا حق

separate
09-01-2009, 13:23
تابلوئه دیگه گاج از همه بهتره .مبتکران و زرف اندیشان هم خوبه

majid.khaledi
09-01-2009, 13:26
من تا حالا ژرف اندیشان نخوندم
چه درسیش از همه ی کتاب های دیگه سر تره؟؟؟

separate
09-01-2009, 13:30
ریاضی پایه و ادبیات 1 (مال پیش دانشگاهی)

00990099
09-01-2009, 14:05
من تا حالا ژرف اندیشان نخوندم
چه درسیش از همه ی کتاب های دیگه سر تره؟؟؟

من تقریبا اکثر کتابهاشو خوندم ولی ، ادبیات ( مخصوصا دوم و پیش ) و ریاضی اول دبیرستان و حسابان بهتر تالیف شده بودن .

اول پیک گل واژه....
بعد گاج و قلم چی
در صورت تسلط اندیشه سازان و مبتکران

یا حق

پیک گل واژه رو اکثرا معلم ها توصه میکنند . دلیلش هم سوالات امتحانی زیادش هست .

البته کتابهای دوسالانه قلمچی (جلد خاکستری رنگ ) خیلی از پیک گل واژه بهتر و مفیدتر هستند .

من خودم اگه بخوام کنکور شرکت کنم و مجبور باشم که برای هر درس فقط یه کتاب مطالعه کنم ، بدون شک " گاج " رو انتخاب میکنم .

noia
09-01-2009, 16:10
فیلم اموزشیش چطوره؟؟؟
تا اونجایی که من می‌دونم، هیچ فرقی نداره. فقط تعداد تمرینات و تست‌های بیشتری نسبت به چاپ‌های قبل داره.
در مورد سئوال دومتم چیزی نمی‌دونم.

mosaddeqi
09-01-2009, 18:39
با سلام خدمت دوستان
من یه کتاب خوب برای جمع بندی عربی می خواستم...:18:

یه کتاب خوب آموزش و تست زبان فارسی هم معرفی کنید؟
گاج رو داشتم.
رمزینه چه جوریاست؟؟؟

ضمنا من کتاب کلاس دیفرانسیل رمزینه رو دارم عالیه آیا نیازی به کتاب تست رمزینه هم پیدا می کنم؟؟؟:11:

با تشکر فراوان از دوستان

seyyedi
09-01-2009, 20:11
دوستان سلام

شما درست گفتید
من یه خورده روحیه ی المپیادی دارم
اما راستش رو بخواید ، اگه کسی قرار باشه تو المپیاد به جایی برسه ، باید روز و شب بخونه . که البته من نمی تونم .
اما در مورد کتاب ها . میشه یه مقدار راجع به کتاب جناب آقای محمود زاده توضیح بدید ؟
سبکش چطور هست ؟
سوال هایی که آورده از کجا هست ؟
دوست عزیز اگه میخوای بیشتر یاد بگیری
باید یکم به منابع دانشگاهی مراجعه کنی
برای فیزیک اول انتگرال و مشتق ساده ریاضی رو یاد بگیر و بعد با فیزیک هالیدی و اینا بیشتر از سطح کتاب که سنگین هم هست یاد بگیر
برای شیمی هم شیمی عمومی چارلز مورتیمر
در مورد کتاب آقای محمود زاده که بدرد من کنکوری نمی خورد
به نظر من هم زیاد خوب نیست
البته من زیاد مطالعه نکردمش

من شنیدم عمومیای گاج خوبه ولی تست ادبیات قلمچی بهتر از گاجه به گفته ی یه سمپادی که امسال رتبش شد1024
وداره مکانیک علم وصنعت میخونه
1024 باید علم و صنعت بخونه 51 هم باید برق علم و صنعت بخونه
هر دوتا رشته هم تاپ

آقا ما بالاخره نفهمیدیم این هندسه تحلیلی چه کتابی عالیه که آدم بتونه از 8 تا سوال تو کنکور 7 تاشو حداقل درست بزنه !
کتاب محوری گاج

من یه کتاب خوب برای جمع بندی عربی می خواستم...
یه کتاب سیاه رنگ از انتشارات فرید شهریاری هست
فکر کنم بد نباشه

ضمنا من کتاب کلاس دیفرانسیل رمزینه رو دارم عالیه آیا نیازی به کتاب تست رمزینه هم پیدا می کنم؟؟؟
شما این رو کامل بزن
وقت داشتی حتما باید تست کار کنی

rosenegarin13
09-01-2009, 21:04
نقل قول:
1024 باید علم و صنعت بخونه 51 هم باید برق علم و صنعت بخونه
هر دوتا رشته هم تاپ

طرف خیلی خوش شانسه سابقه داره!!!!!!!(نهاییشم یه غلط گنده داشت سوالرو حذف کردن)

javat00
09-01-2009, 21:06
کتاب محوری گاج ماله هندسه تحلیلی بدرد نمیخوره.از همین الان شروع کنی روزی 3 ساعت بخونی هم تا دو هفته بعد کنکور هم تمومش نمیکنی @ !

farhad_realmadrid
09-01-2009, 21:43
کتاب محوری گاج ماله هندسه تحلیلی بدرد نمیخوره.از همین الان شروع کنی روزی 3 ساعت بخونی هم تا دو هفته بعد کنکور هم تمومش نمیکنی @ !

کتاب انرژی اتمی نشر الگو را بگیر عالیه هرچه زودتر بخونی به نفعته.

soheiltaker
09-01-2009, 23:22

فقط رمزينه فقط و فقط ...:46:

Reman
10-01-2009, 02:12
یه دوستی داشتم ریاضی رو 77% زد ،هندسه تحلیلی گاج سفید خونده بود...

موفق باشید

javat00
10-01-2009, 11:15
یه دوستی داشتم ریاضی رو 77% زد ،هندسه تحلیلی گاج سفید خونده بود...

موفق باشید

عزیز گاج سفید خیلی زیاده ! خوبه اما نکات زیادی داره !

majid.khaledi
10-01-2009, 11:23
عزیز گاج سفید خیلی زیاده ! خوبه اما نکات زیادی داره !
کتابی مال تحلیلی هستش به نویسندگی مازیار رامین راد
انتشارات فرید شهریاری کتاب خیلی خوبیه
حجمش هم خیلی کمه..

javat00
10-01-2009, 13:31
کتابی مال تحلیلی هستش به نویسندگی مازیار رامین راد
انتشارات فرید شهریاری کتاب خیلی خوبیه
حجمش هم خیلی کمه..

مرسی.خودت دیدیش یا تعریفشو شنیدی؟ لطفا یه توضیح کلی در مورد کتابش بده !

majid.khaledi
10-01-2009, 13:51
مرسی.خودت دیدیش یا تعریفشو شنیدی؟ لطفا یه توضیح کلی در مورد کتابش بده !
من خودم استفاده می کنم
روشش همون روش فیزیک فرید شهریاری هستش
25 جلسه هستش
روش حل تمرین هستش
بگیریش ضرر نمی کنی..

javat00
10-01-2009, 13:58
مرسی.در مورد گسسته هم همین کتاب خوبه یا رمزینه؟

navid_ir
10-01-2009, 13:58
[QUOTE=mosaddeqi;3367602]با سلام خدمت دوستان
من یه کتاب خوب برای جمع بندی عربی می خواستم....

برای جمع بندی عربی کتاب عالی گاج سفید واقعا زیباست

رمزینه چه جوریاست؟؟؟

ضمنا من کتاب کلاس دیفرانسیل رمزینه رو دارم عالیه آیا نیازی به کتاب تست رمزینه هم پیدا می کنم؟؟؟:11:

من کتاب کلاس رمزینه رو دارم وکتاب تست اونو دیدم هرچی تست تو کتاب تست است تو کتاب کلاس آورده ونیازی به کتاب تست نیست چون تست ها تکراری اند
ان شالله همه ی عزیزان موفق باشند

mosaddeqi
10-01-2009, 18:47
[quote=mosaddeqi;3367602]با سلام خدمت دوستان
من یه کتاب خوب برای جمع بندی عربی می خواستم....

برای جمع بندی عربی کتاب عالی گاج سفید واقعا زیباست

رمزینه چه جوریاست؟؟؟

من کتاب کلاس رمزینه رو دارم وکتاب تست اونو دیدم هرچی تست تو کتاب تست است تو کتاب کلاس آورده ونیازی به کتاب تست نیست چون تست ها تکراری اند
ان شالله همه ی عزیزان موفق باشند

با سلام
ببخشید شما کتاب کلاس چاپ سال چند دارین؟
ممنون

shabgard10
10-01-2009, 21:25
راجع به کتاب غلامعلی محمودزاده ( ایشون مولف کتابهای درسی فیزیک هستن ! )
مطالب درسی رو کاملا باز کردن با کلی مثال + یه کمی اطلاعات اضافه تر از کتاب درسی که بخشی از اونو تو قسمت بیشتر بدانید آوردن ! بعد از تموم شدن هر فصل هم سه قسمت 1) مثالهای دوره ای حل شده 2) تمرین آخر فصل 3) پرسشهای چهارگزینه ای هستش که فکر کنم قسمت تمرینش ( به خصوص تمرینات * دار ) خیلی به درد شما بخوره !
بخش تمرین اکثر سوالاتش تالیفیه ولی چند تا سوال خیلی قشنگ هم از فیزیک هالیدی و ... آورده ! برای حل سوالات سختش هم یه راهنمایی می کنه ولی توضیح مفصل و راه حل تشریحی نداره ( فقط جواب آخر !!! )

خیلی ممنون از راهنمایی شما
من این کتاب رو تهیه کردم و به نظرم کتاب خوبی هست
اما بزارید من هم یه کتاب معرفی کنم
انتشارات سمپاد یه مجموعه ای رو منتشر کرده که شامل سوالاتی هست که در چند سال گذشته در مراکز سمپاد مطرح شده .
سوالات سطح خوبی دارند و جواب های آخر هر سوال هم در این کتاب هست .

farhad_realmadrid
10-01-2009, 21:51
امروز کتاب رمزینه کلاس گسسته را واسم پیک آورد.
در یک کلمه:

آشغال

کتابش خیلی خیلی بچهگانه بود من که این همه رفتم خوشخوان گسسته خوندم فهمیدم که خوشخوان گسسته یعنی چی.

هرکس حال و حوصله سوالهای سنگین و مسائل مفهمومی نداره خوشخوان توصیه نمیشود.

اون مبحث احتمال رمزینه واقعا چقدر چرت بود! فوق العاده ضعیف.

javat00
10-01-2009, 21:59
در یک کلمه:

آشغال

کتابش خیلی خیلی بچهگانه بود من که این همه رفتم خوشخوان گسسته خوندم فهمیدم که خوشخوان گسسته یعنی چی.

عجب . بالاخره یه نفر بد این کتاب رمزینه رو گفت . !!!

mohsensoft
10-01-2009, 22:44
در یک کلمه:

آشغال

ايول
واقعا واسم جالب بود
من خودم جزو كساني هستم كه از گسسته ي رمزينه استفاده ميكنم و خيلي هم راضي هستم
اما هميشه اعتقاد دارم كه انتخاب كتاب سليقه اي هست
دليلي نداره همه از يك كتاب تعريف كنند.اما من احساس ميكنم يه عده ميان اينجا و چون يكي ديگه گفته مثلا گسسته ي رمزينه خوبه ازش تعريف ميكنن.در صورتي كه به احتمال زياد تا حالا حتي جلدش رو هم نديدن(اصلا منظورم شخص خاصي نيست و قصد توهين ندارم)
كتاب مثل انسان ميمونه
هر آدمي هر چقدر هم خوب باشه(مثل پيامبر) ولي بازم يه سري دشمن و منتقد داره
يا علي

Mahdi/s
10-01-2009, 22:47
به اميد يك كنكور رويايي و قبولي در مهندسي آي تي دانشگاه صنعتي شريف

انشا الله بر منكرش لعنت

mohsensoft
10-01-2009, 22:52
به اميد يك كنكور رويايي و قبولي در مهندسي آي تي دانشگاه صنعتي شريف

انشا الله بر منكرش لعنت
زياد جدي نگير:31:
آرزو بر جوانان عيب نيست:27:

rosenegarin13
10-01-2009, 23:22
زياد جدي نگير:31:
آرزو بر جوانان عيب نيست:27:

تو میتونی:10:
کافیه بخوای:11:

soheiltaker
10-01-2009, 23:29
در یک کلمه:

آشغال

اصلا نيازي نيست كسي سوالاي بسيار سنگين كار كنه
سوال هاي كنكور اصلا سخت نيست مثلا همين كنكور 87 سوالاي نظريه اعدادش در حد كتابه
براي كنكور كتاب رمزينه و در كنارش سوالهاي كنكور عاليه:27:

Reman
11-01-2009, 01:28
حل کردن سوالات مشکل بعد از تسلط به مطالب باعث موفقیت در کنکور میشه.موفقیتی در سطح رشته های تاپ.

یا حق

navid_ir
11-01-2009, 01:37
[quote=navid_ir;3370287]

با سلام
ببخشید شما کتاب کلاس چاپ سال چند دارین؟
ممنون

سلام ان شا الله که حالتان خوب باشد
من کتاب کلاس سال 86 رو دارم حساب دیفرانسیل 1 در 2جلد
موفق باشین

Amirlike2
11-01-2009, 01:55
یه کتاب برای فیزیک آموزش باشه
فیزیک پیش
و فیزیک 2 و فیزیک3
خیلی خوب توضیح داده باشه بشه باهاش تو کنکور درصد بالایی بزنم.

Reman
11-01-2009, 02:09
من فیزیک اندیشه سازان رو توصیه می کنم... در سه جلد پیش دانشگاهی.
برای فیزیک 3 هم خوندن کتاب درسی +زدن تست های گاج
فیزیک 1و 2 هم اندیشه سازان عالیه +تست گاج

اونطور که شنیدم انتشارات فیزیک اتمی هم سطح سوالاتش بالا و خوبه.

javat00
11-01-2009, 08:53
دوستان من تعریف زیاد گسسته کتاب سبز رو شنیدم .. کسی دارش یا در موردش چیزی میدونه ؟

majid.khaledi
11-01-2009, 12:27
یه کتاب برای فیزیک آموزش باشه
فیزیک پیش
و فیزیک 2 و فیزیک3
خیلی خوب توضیح داده باشه بشه باهاش تو کنکور درصد بالایی بزنم.
فقط اندیشه سازان
فقط ....:10:

farhad_realmadrid
11-01-2009, 12:33
ايول
واقعا واسم جالب بود
من خودم جزو كساني هستم كه از گسسته ي رمزينه استفاده ميكنم و خيلي هم راضي هستم
اما هميشه اعتقاد دارم كه انتخاب كتاب سليقه اي هست
دليلي نداره همه از يك كتاب تعريف كنند.اما من احساس ميكنم يه عده ميان اينجا و چون يكي ديگه گفته مثلا گسسته ي رمزينه خوبه ازش تعريف ميكنن.در صورتي كه به احتمال زياد تا حالا حتي جلدش رو هم نديدن(اصلا منظورم شخص خاصي نيست و قصد توهين ندارم)
كتاب مثل انسان ميمونه
هر آدمي هر چقدر هم خوب باشه(مثل پيامبر) ولي بازم يه سري دشمن و منتقد داره
يا علي

اصلا نيازي نيست كسي سوالاي بسيار سنگين كار كنه
سوال هاي كنكور اصلا سخت نيست مثلا همين كنكور 87 سوالاي نظريه اعدادش در حد كتابه
براي كنكور كتاب رمزينه و در كنارش سوالهاي كنكور عاليه:27:

ببین.
خوشخوان یه برتری نسبت به رمزینه داره اینه که مطالبش و تستهاش خیلی بهتر از رمزینه هست....
اما خوشخوان مثل رمزینه نیامده که بیاد بگه مثلا در بخش ماتریس مجاورت m*n که m چیه و n چیه،و لزومی ندارد بگه.
این نشون میده باید پایت بلد باشی تا به سراغ این کتاب بیایین.
کتاب گسسته رمزینه هرکی بخونه ازش لذت میبره،چون آنقدر رون و راحت توضیح داده که آدم از گسسته فراری نمیشه،ولی متاسفانه یه بدی که خوشخوان داره اینه که در پاسخ تشریخی در بعضی از تستها یا سوالهاش خوب نیست.
شماها فعلا به مبحث احتمال برسین میفهمین من چی میگم.
رمزینه خیلی از مقدمات احتمال را توضیح نداده و کسی که بخواد احتمال بخونه باید مقدمات اولیش بلد باشه،تا در حل تست به مشکل نخوره.
همین رمزینه بخش احتمالش نسبتا خوب توضیح داده ولی دلیلی نمیاره که چرا اینطوری میشه.
اگر دلیل حل مسائل احتمال را بفهمین هر سوالی جلوتون بزارن میتونین حل کنین،ولی متاسفانه....
حتی خیلی از نکتهای مهم و کاربردی در بخش ماتریس مجاورت(درخت) در کتاب رمزینه نیستش.و در بقیه بخشهاش صدق میکنه.

من در بخش نظریه اعداد نخوندم و نخواهم نخوند چون ارزش خوندنش را نداره با توجه به زیاد بودن مطالب و تستهاش و فقط 2 تا تست در کنکور میاد که نمیصرفه.

در حالت کلی:
برتری خوشخوان نسبت به رمزینه:
1-مطلالب جبر و احتمال آورده.
2-داشتن تستهای خوب و مفید 2 برابر رمزینه.
3-داشتن آزمون جمع بندی از سال 75 تا 86 یا 87
4-نکتهای خوب و مفید و کاربردی، اگر خوشخوان را در کنار رمزینه قرار بدین میفهمین من چی میگم.

برتری رمزینه به خوشخوان:
1-رون و ساده توضیح دادن.همین.

در کل انتخاب کتاب سلیقه ای هست.

farhad_realmadrid
11-01-2009, 12:33
دوستان من تعریف زیاد گسسته کتاب سبز رو شنیدم .. کسی دارش یا در موردش چیزی میدونه ؟

دوست من:
کتابهای زیادی در بازار هست،ولی کتابهای خوب و تاپ:
1-خوشخوان
2-رمزینه

اگر 2وتاشو بگیری خوبه،

javat00
11-01-2009, 13:41
دوست من:
کتابهای زیادی در بازار هست،ولی کتابهای خوب و تاپ:
1-خوشخوان
2-رمزینه

اگر 2وتاشو بگیری خوبه،

نمیدونم استاد محمد رضا محمدی رو میشناسید یا نه.
استاد دیفرانسیل کنکور کانون هستش.اون میگفت اصلا خوشخوان به درد نمیخوره !
حالا احتمالا استاد وفائی رو بشناسید.(استاد هندسه و گسسته کانون و همچنین تیزهوشان تهران) میگفت خوشخوان و رمزینه و این چیزایی که جدید باز شدند اصلا به درد کنکور سراسری نمیخوره و فقط به درد المپیاد های خارج کشور میخوره..
منم خوشخوان رو دیدم فقط سنگینه وگرنه هیچی نداره.نکنه شما هر چی سنگین باشه رو میپسندید؟

AEZ_Best
11-01-2009, 21:30
من میخوام یسری کتاب تست و کمک آموزشی بخرم

زبانم خوبه 70-80 میزنم تست

عربی ضعیفم در حد 20-30

دین و زندگی که ولش 60-70 میزنم ولی حوصله خوندن زیادش رو ندارم

ادبیاتمم بد نیست 50-60 میزنم

دیفرانسیل رو خیلی بزنم 25-35

حسابان 40-50

جبر 50-60

هندسه 30-40

گسسته رو هنوز نخوندیم ولی چون مثل جبر و احنماله فکر کنم بتونم خوب بزنم

فیزیک درحد 15-30 زیاد کار نکردم فیزیک رو هنوز

شیمی کلا از همه درسای اختصاصی شیمی رو بیشتر دوست دارم و حدود 80 میزنم

این درصدا برای آزمونای آموزش و پرورش استان یزده

حالا من با این اوضاع درسی کتاب تست چی بگیرم

کلا میخوام ریاضیات و فیزیک و شیمی و عربی رو بخونم تا عید

درضمن فیزیک پیشم خیلی ضعیفم

این 4 تا برام مهمتره ممنون میشم کمک کنین

خودم میخوام هندسه رو خوشخوان بگیرم, عربی رو شاید گاج سبز, شیمی مبتکران, فیزیک پیش رو گاج سبز یا انرژی اتمی, حسابان هم حسابان علوی, دیفرانسیل هم نمیدونم چی بگیرم گسسته و جبر و احتمالم موندم چی بگیرم

زبان تخصصی برای کنکور زبان هم اگه یه چیزی بگین ممنون میشم

خیال نکنین مایه دارم همشو میخرم یخوردشو ازکتابخونه ای جایی میگیرم بیشتر میخوام بدونم چی بخونم
در ضمن هنوزم جدی همه دروسو شروع نکردم ولی بعد امتحانات شروع میکنم

babak_deghat
12-01-2009, 00:48
کدوم کتاب calculusریاضیات بهتره؟
از نظر شما کتاب کدامیک از نویسندگان گفته شده از بقیه برای دانشجویان رشته ی کامپیوتر یا فناوری اطلاعاتITمناسبتره؟لطفا دلیلش رو هم بگید
با سپاس

Amirlike2
12-01-2009, 01:05
حالا که میگید برای فیزیک, اندیشه سازان خوبه
برای فیزیک نظرتون در مورد انرژی اتمی چیه؟
کدوم بهتره؟ اگه کتابه بهتری هم هست بگین.

f.taghizadeh
12-01-2009, 02:05
حالا که میگید برای فیزیک, اندیشه سازان خوبه
برای فیزیک نظرتون در مورد انرژی اتمی چیه؟
کدوم بهتره؟ اگه کتابه بهتری هم هست بگین.

ببین اگه پایه فیزیکت خیلی ضعیفه اول اندیشه!
اما اگه بیست خوبه انرژی اتمی تالیف رضا خالو را واقعا توصیه میکنم!
مثال هاش واقعا اساسی اند! :10:
اما من خودم خیلی کند پیش میرم... زود خسته میشم!:5:

آموزش پیش دانشگاهیش به همراه تست 3جلده
ج 1 6300تومان
ج2
5000تومان:21:
3 را نمیدونم!
:11:

elhameli
12-01-2009, 10:15
سلام دوستان
براي شيمي پايه تست قلم چي خوبه يا بازرگاني ؟ جواب تست ها رو كدوم بهتر توضيح داده ؟
ممنون

f.taghizadeh
12-01-2009, 12:13
سلام دوستان
براي شيمي پايه تست قلم چي خوبه يا بازرگاني ؟ جواب تست ها رو كدوم بهتر توضيح داده ؟
ممنون

بازرگان جواب تست ها را کاملاو قلبا :40: توضیح داده
من بهت توصیه اش میکنم
:11:

majid.khaledi
12-01-2009, 12:49
من میخوام یسری کتاب تست و کمک آموزشی بخرم

چند صفحه از این تاپیک رو بخونی دستت می اد

jamshidjap
12-01-2009, 13:03
کتاب رياضي عمومي 1و2 شيدفر

چون مطالب رو مختصر و مفيد و کاربردي گفته و زياد دنبال اثبات نيست ...

اون کتابا خيلي تخصصي هستش ...

توماس و فيني هم بد نيست ...

babak_deghat
12-01-2009, 13:26
لیتهولد چی؟لیتهولد چه جوریه؟

mosaddeqi
12-01-2009, 13:49
با سلام خدمت دوستان:10:
1-کسی کتاب کلاس دیفرانسیل پیش2 انتشارات رمزینه داره؟
اصلا چاپ شده یا امسال اولین سالی که قراره چاپ بشه؟

2-آخر ما نفهمیدیم زبان فارسی گاج خوبه یا رمزینه؟

ممنون میشم جواب بدین.
تا...:41:

aaaaa
12-01-2009, 14:08

ممنون میشم جواب بدین.

قبلا چاپ نشده و امسال اولین باره که قراره چاپ بشه.احتمالا به زودی چاپ بشه
2-هر دو تا شا ببین ،هر کدوما دوست داشتی بردار .هر دو کتاب های خوبی هستند

f.taghizadeh
12-01-2009, 14:11

ممنون میشم جواب بدین.

من رمزینه را ندیدم... ولی گاج سبز خوبه...
یه کتابی هم هست که تست های خوبی داره و مسلطت میکنه
"آبی همگامان -قلمچی:20:
تالیف عهدیه عالی پور هریسی!
من تست های درس های مهمشو زدم... خیلی مفید بود!:40:

jamshidjap
12-01-2009, 17:56
نه خيلي تخصصيه

برا بچه هاي رشته رياضي خوبه .

AEZ_Best
13-01-2009, 00:31
آقایون من سه صفحه آخرو خوندم تصمیم گرفتم
ایاد فیلی بخونم برای عربی (کسی اسم کتابشو کامل میدونه با انتشاراتش؟)

ادبیاتم فکرکنم کتاب بخونم بسه آخرا میشینم تست میزنم چون درس ساده ایه برام

دین و زندگیم کتا بو بعد برای مرور گاج سفید

رمزینه یا انرژی اتمی هم میخونم برای هندسه ها

شیمیم که از هرکی بپرسی میگه مبتکران

فیزیک رو نمیدونم کمک کنید تقریبا میشه گفت ضعیفم خیلی
فیزیک پایه و پیش رو کلا روهم متوسط به پایینم فیزیک 2 رو می فهمم خیلی راحت ولی 2باره یادم میره بخش آخرای فیزیک 3 هم تعطیلم

حسابانم که زیاد سنگین نیست در مقایسه با دیفرانسیل چون بیشترش توی دیفرانسیل هستش

زبان تخصصی و کلا زبان چیزی ندیدم !!!!!

دیفرانسیلم که کم کم داره ازش خوشم میاد کلاس رمزینه میخونم

گسسته رمزینه

فقط چند تا سوال در مورد عربی ایاد فیلی:

این حجمش چقدره؟
(من گاج سبز رو تابستون میخوندم تموم نمیشد)
سطحش چقدره؟

حالا هر کی نظری نقدی چیزی راجع به انتخابای ما داره بگه ممنون میشم خــــــــــــــــــــــیـ ــــــــــــــــــلــــــ ـــــــــــی

majid.khaledi
13-01-2009, 00:45
آقایون من سه صفحه آخرو خوندم تصمیم گرفتم
ایاد فیلی بخونم برای عربی (کسی اسم کتابشو کامل میدونه با انتشاراتش؟)

ادبیاتم فکرکنم کتاب بخونم بسه آخرا میشینم تست میزنم چون درس ساده ایه برام

دین و زندگیم کتا بو بعد برای مرور گاج سفید

رمزینه یا انرژی اتمی هم میخونم برای هندسه ها

شیمیم که از هرکی بپرسی میگه مبتکران

فیزیک رو نمیدونم کمک کنید تقریبا میشه گفت ضعیفم خیلی
فیزیک پایه و پیش رو کلا روهم متوسط به پایینم فیزیک 2 رو می فهمم خیلی راحت ولی 2باره یادم میره بخش آخرای فیزیک 3 هم تعطیلم

حسابانم که زیاد سنگین نیست در مقایسه با دیفرانسیل چون بیشترش توی دیفرانسیل هستش

زبان تخصصی و کلا زبان چیزی ندیدم !!!!!

دیفرانسیلم که کم کم داره ازش خوشم میاد کلاس رمزینه میخونم

گسسته رمزینه

فقط چند تا سوال در مورد عربی ایاد فیلی:

این حجمش چقدره؟
(من گاج سبز رو تابستون میخوندم تموم نمیشد)
سطحش چقدره؟

حالا هر کی نظری نقدی چیزی راجع به انتخابای ما داره بگه ممنون میشم خــــــــــــــــــــــیـ ــــــــــــــــــلــــــ ـــــــــــی
کتاب فیلی عربی به زبان ساده
فیزیک هم اندیشه سازان وفرید شهریاری عالیه
عربی همون گاج سبز هم خوبه
حجم عربی ها یکی هستش
موفق باشی

Amirlike2
13-01-2009, 01:13
سلام دوستان
ممنون

شک نکن که همون بازرگان خوبه

با سلام خدمت دوستان
ممنون میشم جواب بدین.
من که از گاج استفاده می کنم رازیم

f.taghizadeh
13-01-2009, 01:51
سلام از بچه هایی که کانون زبان میرن یه سوال داشتم

!
کتاب خوب واسه گرامر چی هست؟ سطح :high 1

یه کتاب که تو این زمینه تخصصی باشه؟

تمرین هاش زیاد باشه ...و همه مطلالب کتاب را از این به بعد پوشش بده؟

mosaddeqi
13-01-2009, 12:21

!

با سلام خدمت شما دوست گرامی:10:
کتاب زبان جامع انتشارات کتاب سبز در سطح کنکور اختصاصی و عمومی عالیه.
حرف نداره.
من که به شما پیشنهاد می کنم.:11:

ضمنا کسی کتاب خوب واسه زبان فارسی نمیشناسه؟؟؟؟؟؟
خدانگهدار:40:

majid.khaledi
13-01-2009, 13:33

!

بابا دمت گرم کانون زبان هم میری رسیدی سطح high
من میرفتم تا دو سال پیش تاinter2 خوندم
کتاب هم برای گرامر همون کتاب های خودشون خوبه...
من چیزی درست حسابی سراغ ندارم:13:

AEZ_Best
13-01-2009, 14:13
کتاب فیلی عربی به زبان ساده
فیزیک هم اندیشه سازان وفرید شهریاری عالیه
عربی همون گاج سبز هم خوبه
حجم عربی ها یکی هستش
موفق باشی

فیزیک پیش گاج سبز رو دیدین شما؟

به نظر شما این خوبه یا اندیشه سازان یا انرژی اتمی؟

در ضمن زبان تخصصی هیچکی هیچی سراغ نداره؟

حالا اگه یه چیز جامعی برای زبان عمومی (پایه و پیش) هم داشتین بگین

گاج خوبه؟

* BriAnNa *
13-01-2009, 14:15
بچه ها یه سوال!
عربی به زبان ساده ایاد فیلی یه کم حجمش زیاد نیست به نظرتون ؟! :13:

fnmtebyan
13-01-2009, 14:27
بچه ها یه سوال!
عربی به زبان ساده ایاد فیلی یه کم حجمش زیاد نیست به نظرتون ؟! :13:
نه اصلا.تازه من میگم برای بعضی قسمت ها میتونست بیشتر توضیح بده.
در کل اگه سوال ها و جواب ها شو از کل کتاب کم کنی چیزی نمیشه(یه 300-350 صفحه!!)
تازه از این تعداد هم یه سریش به درد نمیخوره(تقریبا فصل 1 (حروف شمسی و قمری و...))
یا مثلا اعلال ها رو مثل گاج عالی توضیح نداده .اگه میخواست کامل تر بگه یه 2 جلد 700 صفحه ای میشد!

* BriAnNa *
13-01-2009, 14:47
بچه ها بین "عربی گاج سبز" و "عربی به زبان ساده مبتکران" به نظرتون کدومش بهتره ؟! :46:

f.taghizadeh
13-01-2009, 20:08
فیزیک پیش گاج سبز رو دیدین شما؟

به نظر شما این خوبه یا اندیشه سازان یا انرژی اتمی؟

در ضمن زبان تخصصی هیچکی هیچی سراغ نداره؟

حالا اگه یه چیز جامعی برای زبان عمومی (پایه و پیش) هم داشتین بگین

گاج خوبه؟

واسه کنکور تخصصی زبان؟
سطح زبانت در چه حدی هست؟

f.taghizadeh
13-01-2009, 23:49
بچه ها بین "عربی گاج سبز" و "عربی به زبان ساده مبتکران" به نظرتون کدومش بهتره ؟! :46:

گاج سبز تمرینات کتاب را کاملا برات جویده....:21:
درک عربیت را بالا میبره:27:
اما به نظرم حتما کل قواعد را یه جا باید داشته باشی....و اونو حفظ حفظ باشی....میتونه جزوت باشه..
یا عربی ایادفیلی
رمزینه
یا...این بستگی به سلیقت داره:40:...همین

حل تست جامع را فراموش نکن!:11:

javat00
14-01-2009, 09:57
بچه ها به نظرتون فیزیک پیش کانون آبی 30 سال بهتره یا گاج سفید.؟
من فیزیکم نسیت به درس های دیگم خیلی تعریف نداره.دیدیم بعضی شما میگید مبتکران اما مبتکران فقط تسته.
یه کتاب میخوام مثل کانون یا گاج که یه درسنامه کوچیکم داشته باشه.کسی اگه از پارسالی ها فیزیک با یه چیز خونده و نتیجه گرفته لطفا کمک کنه.

* BriAnNa *
14-01-2009, 11:04
گاج سبز تمرینات کتاب را کاملا برات جویده....:21:
درک عربیت را بالا میبره:27:
اما به نظرم حتما کل قواعد را یه جا باید داشته باشی....و اونو حفظ حفظ باشی....میتونه جزوت باشه..
یا عربی ایادفیلی
رمزینه
یا...این بستگی به سلیقت داره:40:...همین

حل تست جامع را فراموش نکن!:11:

مرسی عزیز ! :11:
دیروز رفتم کتابفروشی دیدم به نظرم همون عربی گاج واسم کافیه ! مبتکران حجمش یه نمه زیاده ! :46: