PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46

نادر1368
07-10-2012, 12:57
نادر کتابت فقط تست داره یا توش آموزش هم هست ؟
سوالاتش تشريحي هست و قسمتهايي به عنوان چكيده درس داره فكر كنم خوب باشه مختصر نكات مهم و كليدي رو توضيح داده و زياد وارد نشده چون كتاب تست محور هست ولي اموزش مبتكران عاليه اموزش فقط مبتكران من كه به اين نتيجه رسيدم!

mohammad varaste
07-10-2012, 13:34
امروز قصد داشتم برم و کتاب آموزش سال دوم و سوم و چهارم مبتکران رو بگیرم(نوشته آقای بازرگان)
اما همسایمون که پارسال کنکور داد باهاش یه صحبتی کردم بهم یه جزوه ای از شیمی داد نوشته مهدی متولی
مطالبش خیلی خوب هستن و به نظرم قابل اعتماد به همین دلیل دیگه بی خیال اون آموزشی مبتکران شدم.

برای تست هم مبتکران رو پیشنهاد میکنین ؟

12p
07-10-2012, 14:34
دوستان واسه اموزش هندسه تحلیلی فار چطوره به نظرتون؟؟؟
کتاب خوبیه!
اگه خودت از نزدیک دیدیش و خوشت اومده بگیر چون منم از نزدیک دیدمش کتاب خوبی هست و اول اموزش میده بعد تست میده.

موید باشیـــــــد..

<<DaRk kNiGhT>>
07-10-2012, 15:03
دوستان واسه اموزش هندسه تحلیلی فار چطوره به نظرتون؟؟؟

خوندنش یه کم وقت گیره ولی مطلبو به خوبی تو ذهنت جا میندازه و اگه حوصله داشته باشی در کل عالیه!
کتاب آزمونش هم که خیلی خوبه.

Alireza SM
07-10-2012, 18:39
امروز قصد داشتم برم و کتاب آموزش سال دوم و سوم و چهارم مبتکران رو بگیرم(نوشته آقای بازرگان)
اما همسایمون که پارسال کنکور داد باهاش یه صحبتی کردم بهم یه جزوه ای از شیمی داد نوشته مهدی متولی
مطالبش خیلی خوب هستن و به نظرم قابل اعتماد به همین دلیل دیگه بی خیال اون آموزشی مبتکران شدم.

برای تست هم مبتکران رو پیشنهاد میکنین ؟

کتاب آموزش مبتکران برای شیمی توصیه نمیشه. بهتره کتاب تست رو بگیری که همه مطالب آموزش لازم رو داره و روند آموزشش خیلی بهتر از کتاب آموزشیه.

koroshfe
07-10-2012, 18:47
كتاب شيمي تست مبتكران ، به نظرم بيشتر كتاب طنز ـه تا تست :sq_2:
خيلي مي خنديم با خوندنش :sq_2:
در كل فوق العاده ترين چيزه !!! مخصوصاً آموزش انحصاري موازنه ي واكنش هاش !!! كادر هاي پر و خالي !!! محـــشره :sq_25:

mohammad varaste
07-10-2012, 19:27
کورش منظورت بلاخره چیه ؟
خوبه یا بد ؟
بعدشم این کتاب تستش برای هر پایه 2 جلده ؟
یا همش به صورت جامع هست تو یه کتاب ؟

Alireza SM
07-10-2012, 20:51
کورش منظورت بلاخره چیه ؟
خوبه یا بد ؟
بعدشم این کتاب تستش برای هر پایه 2 جلده ؟
یا همش به صورت جامع هست تو یه کتاب ؟

آقای مهندس بازرگانی برخی مطالب رو به صورت ظنز و با کاریکاتور ها و شکلک ها و ... بیان میکنه که روی روند آموزش تاثیر مثبت میزاره
مثلا میخواست بگه که گرما روی سرعت واکنش اثر میزاره و زیادش میکنه بعد چندتا دونده کشیده بود که یکیشون پشت سرش یه اژدها نشسته بود و آماده بود که آتیش از دماغش بریزه بیرون و باعث بشه اون دونده با سرعت بیشتری حرکت کنه :sq_24:
کتاب سال سوم دو جلد هست ولی سال دوم و پیش 1 و پیش 2 هرکدوم یه جلد هستن.

Alireza SM
07-10-2012, 20:56
كتاب شيمي تست مبتكران ، به نظرم بيشتر كتاب طنز ـه تا تست :sq_2:
خيلي مي خنديم با خوندنش :sq_2:
در كل فوق العاده ترين چيزه !!! مخصوصاً آموزش انحصاري موازنه ي واكنش هاش !!! كادر هاي پر و خالي !!! محـــشره :sq_25:

البته اون آموزش انحصاری آقای بازگان نیست و اگه کتاب خیلی سبز رو بررسی کنین متوجه میشین که منبع اون نوع موازنه کردن یه معلم شیمی خارجی هست.
آقای بازرگان و کتاب خیلی سبز هم اون روش رو آموزش دادن که خیلی سبز منبعش رو هم ذکر کرده :sq_8:

نادر1368
08-10-2012, 11:33
آقای مهندس بازرگانی برخی مطالب رو به صورت ظنز و با کاریکاتور ها و شکلک ها و ... بیان میکنه که روی روند آموزش تاثیر مثبت میزاره
مثلا میخواست بگه که گرما روی سرعت واکنش اثر میزاره و زیادش میکنه بعد چندتا دونده کشیده بود که یکیشون پشت سرش یه اژدها نشسته بود و آماده بود که آتیش از دماغش بریزه بیرون و باعث بشه اون دونده با سرعت بیشتری حرکت کنه :sq_24:
کتاب سال سوم دو جلد هست ولی سال دوم و پیش 1 و پیش 2 هرکدوم یه جلد هستن.
نه پيش هم دو جلد هر جلدش هم اندازه حجم كتاب شيمي 2!

farnaz yari
08-10-2012, 19:33
واسه فیزیک دوم آموزشی چی باید بگیرم؟؟؟

lil0
09-10-2012, 09:00
واسه فیزیک دوم آموزشی چی باید بگیرم؟؟؟

سلام
ببين من كتابه خاصي براي دوم سراغ ندارم ولي به نظرم براي ديناميك و سينماتيك دوم جلده 1 و 2 كتاب پيش 1 فار رو بگير اينجوري هم به درده آيندت ميخوره هم درسو بهتر ميفهمي چون وقت هم داري با خيال راحت ميتوني بشيني پايه كتاب چون ساختاره كتاب هم يه جوريه كه خودت كاملا ميتوني ياد بگيري....

براي بخش هاي ديگه به نظرم كتاب الگو بايد خوب باشه ......

pouyacapitan
09-10-2012, 19:01
دوستان برا یاد گرفتن گسسته چی خوبه؟
گاچ و خیلی سبز دارم ولی نمی شه یاد گرفت با اونا!

mohammad varaste
09-10-2012, 19:03
صفحات قبلی دوستان به کتاب فار اشاره کردن

12p
09-10-2012, 20:45
دوستان برا یاد گرفتن گسسته چی خوبه؟
گاچ و خیلی سبز دارم ولی نمی شه یاد گرفت با اونا!
برای nامین بار میگم!
نتیجه تمام بحث ها درباره گسسته تو این چند سال اخیر اینه:
1.فار
2.گاج سفید
3.خوشخوان

خدافظ:sq_22:

mohammad varaste
10-10-2012, 22:25
کتاب 10 استاد آموزش دیفرانسیل چجوره ؟

sibesorkh2008
11-10-2012, 09:52
سلام دوستان
من سوم ریاضی هستم و میخوام برا کنکور بخونم..پس لطفا راهنماییم کنید
1- تفاوت سبز و مبتکران برای شیمی3چیه؟؟من از 2مبتکران خیلی راضی بودم ولی برای 3نمی دونم...
2-برای فیزیک3نشر الگو بهتره یا خیلی سبز؟و تفاوتشون چیه؟؟؟
3-کتاب تست برای جبر چی خوبه؟؟جبر گلواژه کافیه؟
4-کتاب تستی مناسب و خوب برای اینکه حسابان رو عالی بزنی چی پیشنهاد می کنید؟خیلی سبز یا نشر الگو
5- یه کتاب تست خوب برای همه دروس عمومی سال سوم می شناشید؟؟؟
خیلی خیلی فوری به راهنماییشما عزیزان نیاز دارم...:20:

sibesorkh2008
11-10-2012, 10:05
راسی یه سوال
برای دینی چه کتابی مناسبه؟
یکی گفت کم حجم خیلی سیز...یکی دیگه کاب دیگه ی خیلی سبز(تست)...یکی نشر الگو...!!!ویکی هم قلم چی!!
خواهشا کتابی که خیلی ازش نتیجه گرفتید و درصدتون رو بالا آورد معرفی کنید.
برای ادبیات هم معلممون خیلی کامل کتاب رو میگه..لازمه سبز گاج رو بخرم یا یه کتاب تست خوب کافیه؟؟

M A M M U T
11-10-2012, 10:35
راسی یه سوال
برای دینی چه کتابی مناسبه؟
یکی گفت کم حجم خیلی سیز...یکی دیگه کاب دیگه ی خیلی سبز(تست)...یکی نشر الگو...!!!ویکی هم قلم چی!!
خواهشا کتابی که خیلی ازش نتیجه گرفتید و درصدتون رو بالا آورد معرفی کنید.
برای ادبیات هم معلممون خیلی کامل کتاب رو میگه..لازمه سبز گاج رو بخرم یا یه کتاب تست خوب کافیه؟؟

من کتاب نشر الگو رو استفاده کردم.این کتاب خوبیش اینه که جاهای خالی و نکات ریز رو برجسته کرده و همه ی مطالب رو عین کتاب طبقه بندی کرده. خوبیش اینه خیلی کامله.آخرش هم تست های زیادی داره.بعضی تست هاش خیلی مسخره میاد اما دیگه سطر به سطر کتاب رو پوشش میده.اما خوندنش وقت گیره.من بالغ بر10 درس دینی رو نخوندم:) اما تونستم 70 بزنم. بقیه ی کتابا رو نخوندم که نظر بدم.

ادبیات کتاب کمک درسی نمیخواد.تست کافیه....البته کتاب هایی که مطالب رو به صورت جدا جدا نوشته در سه ماه آخر خیلی به درد میخوره....مثلا کتاب های نارنجی کلک معلم....

lil0
11-10-2012, 14:47
سلام دوستان
من سوم ریاضی هستم و میخوام برا کنکور بخونم..پس لطفا راهنماییم کنید
1- تفاوت سبز و مبتکران برای شیمی3چیه؟؟من از 2مبتکران خیلی راضی بودم ولی برای 3نمی دونم...
2-برای فیزیک3نشر الگو بهتره یا خیلی سبز؟و تفاوتشون چیه؟؟؟
3-کتاب تست برای جبر چی خوبه؟؟جبر گلواژه کافیه؟
4-کتاب تستی مناسب و خوب برای اینکه حسابان رو عالی بزنی چی پیشنهاد می کنید؟خیلی سبز یا نشر الگو
5- یه کتاب تست خوب برای همه دروس عمومی سال سوم می شناشید؟؟؟
خیلی خیلی فوری به راهنماییشما عزیزان نیاز دارم...:20:

سلام
1-قبل از اينكه شيمي 3 مبتكران ويرايش بشه خيلي سبز واقعا بهتر بود ...ولي بعد از ويرايش از نظر من مبتكران بهتره...ولي واقعا فرق آنچناني شايد با هم نداشته باشن...جفتشون در يك سطحن تقريبا اينكه كدومشون بهتره يه نظره شخصيه.
2.نميدونم منظروت كتاب تسته سبزه يا آموزشش...؟
3.اگه ميخواي كنكوري كار كني كتاب گسسته ي فــــــــار رو بگير كه جبر و احتمال رو هم پوشش ميده.....خيلي كتابه خوبيه برايه تست و آموزش
4.من برايه حسابان كتابه جدا نداشتم ...

برايه ادبيات هم اگه همينطوري كه ميگي معلمتون كامل توضيح ميده ديگه كتابه آموزش نخر چون باعث سردرگمي ميشه...يه كتاب تسته خوب بگير

sibesorkh2008
11-10-2012, 15:23
سلام
1-قبل از اينكه شيمي 3 مبتكران ويرايش بشه خيلي سبز واقعا بهتر بود ...ولي بعد از ويرايش از نظر من مبتكران بهتره...ولي واقعا فرق آنچناني شايد با هم نداشته باشن...جفتشون در يك سطحن تقريبا اينكه كدومشون بهتره يه نظره شخصيه.
2.نميدونم منظروت كتاب تسته سبزه يا آموزشش...؟
3.اگه ميخواي كنكوري كار كني كتاب گسسته ي فــــــــار رو بگير كه جبر و احتمال رو هم پوشش ميده.....خيلي كتابه خوبيه برايه تست و آموزش
4.من برايه حسابان كتابه جدا نداشتم ...

برايه ادبيات هم اگه همينطوري كه ميگي معلمتون كامل توضيح ميده ديگه كتابه آموزش نخر چون باعث سردرگمي ميشه...يه كتاب تسته خوب بگير

سلام
1- منظورتون از ویرایش دوجلدی شدن آن است؟؟
2-منظورم کتاب تستشه که زرد رنگه
خیلی ممنون از راهنمایی کامل و جامعتون...به نظر شما کتاب تست خوب برای ادبیات چیه؟؟؟:20:

mohammad varaste
11-10-2012, 15:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B4_%D8%B4%DB%8C%D9%85%DB%8C__3__%D8%A8%D8%A7%D8 %B2%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C.html

شیمی مبتکران برا سال سوم منظورتون اینه دیگه ؟

sibesorkh2008
11-10-2012, 16:10
بله منظورم همونه!

mohammad varaste
11-10-2012, 16:21
نه من با اون یکی دوستمون بودم
آخه شیمی 3 مبتکران عوض نشده.
همون 1 جلده
اما یه نوع دیگه داره که فقط پرسش چهار گزینه ایه اون 2 جلده

Alireza SM
11-10-2012, 17:00
نه من با اون یکی دوستمون بودم
آخه شیمی 3 مبتکران عوض نشده.
همون 1 جلده
اما یه نوع دیگه داره که فقط پرسش چهار گزینه ایه اون 2 جلده

اون که دو جلدی هست رو باید بگیری برای کنکور. اون یکی به درد نمیخوره

mohammad varaste
11-10-2012, 18:58
توی اون دو جلدیه آموزش هم داره ؟ آخه اسمش کتاب تست هست .یه چیز میخوام توش یه آموزشی باشه

FOURTH RETURN
11-10-2012, 22:11
لینک دانلود یا سایتی برای خرید کتاب زبان (thoughts and notions by( Patricia Ackert and Linda Lee
میخوام

lmohsen
12-10-2012, 07:08
بچه های ریاضی توجه کنند:
کتاب ریاضیات پایه فار منتشر شده است!
کتاب دیفرانسیل 1 تخته سیاه هم مولفش مهندس مهربانه (تازه فهمیدم گفتم بگم شاید به کارتون بیاد)
موفق باشید

Alireza SM
12-10-2012, 07:28
توی اون دو جلدیه آموزش هم داره ؟ آخه اسمش کتاب تست هست .یه چیز میخوام توش یه آموزشی باشه

آموزشش از اون یکی کتاب هم بهتر هست

lil0
12-10-2012, 09:22
سلام
1- منظورتون از ویرایش دوجلدی شدن آن است؟؟
2-منظورم کتاب تستشه که زرد رنگه
خیلی ممنون از راهنمایی کامل و جامعتون...به نظر شما کتاب تست خوب برای ادبیات چیه؟؟؟:20:

بله منظورم دو جلدي شدنش بود.

كتاب فيزيك 3 سبز كتابه خوبيه..سطحش از كنكور كمي بالاتره ....كتاب الگو هم كتاب خوبيه(من فيريك 3 الگو آموزشش رو داشتم البته) مطالب رو خيلي مفهومي توضيح داده ..در بعضي موارد هم از سطحه كتاب بيشتر توضيح داده كتابه آموزششه الگو بيشتر براي امتحان نهاييه ولي از مطالبه آموزشيش ميشه برايه كنكور هم استفاده كرد....در كل نميشه خيلي با هم مقايسشون كرد يكي اموزشه يكي تستي...

براي ادبيات اگه كتابه جامع ميخواي: يه كتابي جديدا اومده كه مطمئنا افراد خيلي حيلي كمي ديدنش...ادبيات جامع پرف انديشان...كتاب خيلي خوبيه..جواباي تشريحيش هم واقعا عاليه.

اگر هم موضوعي بخواي تويه همين تايپيك يه سرچ كن به جواب ميرسي بارها در موردش بحث شده...

لینک دانلود یا سایتی برای خرید کتاب زبان (thoughts and nations Patricia( by Ackert and Linda Lee
میخوام
سلام
تويه تايپ نويسنده اشتباه كردين....thoughts and nations by Patricia Ackert and Linda Lee

FOURTH RETURN
12-10-2012, 13:19
سلام
تويه تايپ نويسنده اشتباه كردين....thoughts and nations by Patricia Ackert and Linda Lee

درستش کردم اما جواب؟؟

pouyacapitan
12-10-2012, 18:26
دوستان تحلیلی فار هم خوبه؟
گسستش که خوب بود

sibesorkh2008
12-10-2012, 19:26
سلام دوستان
شماکتاب تست خوب برای حسابان می شناسید؟؟؟آیا نشر الگو خوبه؟
در ضمن کتاب تست جامع برای همه دروس عمومی 3 می شناسید؟
به mohammad varaste ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):
دوست عزیز کتاب تست مبتکران لابه لاش درسنامه های جامعی داره که باپوشش تمام مطالب کتاب نیاز شما را به هرگونه کتاب آموزش شیمی یا حتی کتاب درسی برطرف می کنه...مثل شیمی 2شه...
البته من خودم با خیلی سبز مقایشه نکردم ولی با پیشنهاد دوستان مبتکرانو خریدم و خیلی راضیم و از دو جلدی بودنش هم واهمه نداشته باشید.چون پاسخنامه های کامل و جامع و واقعا تشریحی داره:46:

koroshfe
12-10-2012, 19:28
دوستان فيزيك ٤ دايناميك و ايستاتيك دوم رو اونجوري كه ما شنيديم رو داره
فيزيك ٣ كه چيزي نداره ، مي خوام فيزيك ٤ رو يه دور تموم كنم ، اما خيلي از دوم يادم نيست ، حتي فصل ٥ فشار رو هم فكر كنم مشكل دارم ، خب مثل پارسال كه نمي شم
در كل ، سومم ، فيزيكم زياد سنگين نيست ، كتابي هست كه بخونم هم دومم كامل شه هم چهارم رو خونده باشم ؟؟؟
اگه كه نه ، خب براي دوم و چهارم ( جداگانه ) چي عاليه ( خوب نه هـــا ، به معناي واقعي عالي ، آخه هيچي معلم كه نمي شه ، اما من مي خوام اين كتابه معلم باشه )
با تشكر فراوان

koroshfe
12-10-2012, 19:37
سلام دوستان
شماکتاب تست خوب برای حسابان می شناسید؟؟؟آیا نشر الگو خوبه؟
در ضمن کتاب تست جامع برای همه دروس عمومی 3 می شناسید؟
به mohammad varaste ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):
دوست عزیز کتاب تست مبتکران لابه لاش درسنامه های جامعی داره که باپوشش تمام مطالب کتاب نیاز شما را به هرگونه کتاب آموزش شیمی یا حتی کتاب درسی برطرف می کنه...مثل شیمی 2شه...
البته من خودم با خیلی سبز مقایشه نکردم ولی با پیشنهاد دوستان مبتکرانو خریدم و خیلی راضیم و از دو جلدی بودنش هم واهمه نداشته باشید.چون پاسخنامه های کامل و جامع و واقعا تشریحی داره:46:

كتاب تست الگو پيشنهاد مي شه ، آموزش و تست اش ( آموزش و تست يه كتابه ، آموزش و تست با همه ) رو خودم دارم ، اما اگه تست مي خواي كتاب تست الگو حسابانش فوق العادس ( حجمش از آموزش و تست بيشتره :sq_2: ) پيشنهاد كلي ، زياد خودتونو درگير نكنين بهترين كتاب رو انتخاب كنين ، وظيفه شناس باشيد ، يه كتابو بگيريد تموم كنيد ، وقت مي آرين برين يكي ديگه هم سوألاشو يه نگاهي بندازيد ! حتي يه ورقه ي كپي از چند تا سوأل از ١٠ تا كتاب هم بهتره ! گشنه باشيد ، گشنه ي سوأل ، سوأل بگيريد حل كنيد فقط ، مهم نيست چه كتابي !!!
عمومي جامع چيزي نمي شناسم ، اما خب جداگونه يه ضربه اي خوردم ، البته ضربه كه نه ، تازه اول سومم ، ببينيد خيلي ها مي گن آيه و نكات ( يه همچين چيزايي ـه اسمش :sq_2: ) گاج خيلي خوبه ، سبز ادبيات گاج خيلي خوبه ، سبز ادبيات گاج عاليه و از اين حرفا ، شما ببينيد هر كدوم رو به تنهايي بررسي كنيد !!!! آخه چرا الكي حجم كار ها رو زياد مي كنيد ! پيشنهاد مثبتي ندارم ، اما مي تونم يه پيشنهاد بدم كه اشتباه نكني ، اين اشتباه رو نكن كه وقتي مي خواي بري درس بخوي با انبوهي از كتاب ها مواجه بشي ! اول كتاب درسي رو بخون ، بعدش برو سوأل گير بيار حل كن ! اين نظر منه ! تست جامع عمومي هم من چيزي نمي شناسم !
با تشكر فراوان

mohammad varaste
12-10-2012, 20:18
الان کتاب تست مبتکران سومش رو گرفتم 2 جلده
همین کتاب واسه پیش هم 2 جلدیش هست با همین صورت .اونم بگیرم برا پیش ؟

12p
12-10-2012, 20:42
الان کتاب تست مبتکران سومش رو گرفتم 2 جلده
همین کتاب واسه پیش هم 2 جلدیش هست با همین صورت .اونم بگیرم برا پیش ؟
آره دیگه عزیزم بگیر پشیمون نمیشی من خودم با کتابهای شیمی مبتکران زندگی کردم،عاشق شدم!عاشق شیمی...

بهت قول میدم اگه با مبتکران از سال دوم تا پیش2 رو با عشق و علاقه بخونی یه درصد عالی بدست میاری!

به امید پیروزی:46:

sibesorkh2008
12-10-2012, 20:50
آره دیگه عزیزم بگیر پشیمون نمیشی من خودم با کتابهای شیمی مبتکران زندگی کردم،عاشق شدم!عاشق شیمی...

بهت قول میدم اگه با مبتکران از سال دوم تا پیش2 رو با عشق و علاقه بخونی یه درصد عالی بدست میاری!

به امید پیروزی:46:

من شنیدم شیمی پیش بازرگانی خوب نیست و مطالب رو بیهوده کش داده و توضیح داده و به جاش خیلی سبز پیش رو پیشنه دادند.آیا این موضوع صحت داره؟

12p
12-10-2012, 20:59
دوستان فيزيك ٤ دايناميك و ايستاتيك دوم رو اونجوري كه ما شنيديم رو داره
فيزيك ٣ كه چيزي نداره ، مي خوام فيزيك ٤ رو يه دور تموم كنم ، اما خيلي از دوم يادم نيست ، حتي فصل ٥ فشار رو هم فكر كنم مشكل دارم ، خب مثل پارسال كه نمي شم
در كل ، سومم ، فيزيكم زياد سنگين نيست ، كتابي هست كه بخونم هم دومم كامل شه هم چهارم رو خونده باشم ؟؟؟
اگه كه نه ، خب براي دوم و چهارم ( جداگانه ) چي عاليه ( خوب نه هـــا ، به معناي واقعي عالي ، آخه هيچي معلم كه نمي شه ، اما من مي خوام اين كتابه معلم باشه )
با تشكر فراوان
این فاکتورایی که میگی منو یاد کتب فیزیک فار میندازه که مثل یه معلم هم درسو عمقی و امزشی درس میده هم تا جایی که تونسته راه کوتاه رو یاد میده!
برای فیزیک پیش1(2جلد)پیش2(1جلد).
برای 1و2و3 هم فعلا نداره!

12p
12-10-2012, 22:00
من شنیدم شیمی پیش بازرگانی خوب نیست و مطالب رو بیهوده کش داده و توضیح داده و به جاش خیلی سبز پیش رو پیشنه دادند.آیا این موضوع صحت داره؟
خدمت شما عرض کنم که به این شکل صحت نداره.کتاب پیش1 که عالیه اما در مورد پیش2 بعضی از علما(!)نظرشون روی خیلی سبز هست.که ازنظر من یکی بر دیگری برتری خاصی نداره و این موضوع سلیقه ایه و هر دو در یک سطح هستند.

Alireza SM
12-10-2012, 22:03

نه این موضوع صحت نداره
البته شیمی پیش خیلی سبز هم بسیار خوب و کامله

koroshfe
12-10-2012, 22:23
این فاکتورایی که میگی منو یاد کتب فیزیک فار میندازه که مثل یه معلم هم درسو عمقی و امزشی درس میده هم تا جایی که تونسته راه کوتاه رو یاد میده!
برای فیزیک پیش1(2جلد)پیش2(1جلد).
برای 1و2و3 هم فعلا نداره!

اين فار ، الان پيش دايناميك داره ديگه ، براي اين دايناميك اش پيش درآمدي مي گه ؟ كه مثلاً از اول بگه ، دوم رو هم بگه ، كه با خوندنش مشكلي نداشته باشم !
كتابش اينجوريا هست بگيرم ؟ خيليا تعريفشو مي كنن !

Farshid72
12-10-2012, 22:28
هندسه ١ چه كتابي خوبه ؟
فقط هندسه ١ باشه بهتره و در ضمن جوري باشه كه سوالات غير تستي رو هم بشه باهاش جواب داد
واسه كسي ميخوام كه كلاس دومه و هندسه و امار تا حدودي لنگ ميزنه و نميفهمه
امار رو گاج سفيد معرفي كردم ولي هندسه اسم معلمه يادم نيس ! فرهادي بود يا يه همچين چيزي...
ممنون ميشم كمك كتيد
با تشكر

mohammad varaste
12-10-2012, 23:44
واسه دیفرانسیل نظر نهایی دوستان چی هست ؟
اینو هم بگم که بانک تست اندیشه فائق رو گرفتم. اما من یه آموزشی خوب هم میخوام که مفاهیم رو توضیح داده باشه کتابای رمزینه و فار و خوشخوان و از همه بیشتر تخته سیاه بهم پیشنهاد شده اما نمیدونم کدومش مطابق خواسته من هستش

این یکی رو خداییش مثل بقیه سوالام خوب جواب بدین که کلا هرچی دیف میخونم بیشتر ازش زده میشم.:sq_3:

koroshfe
13-10-2012, 01:09
اینو هم بگم که بانک تست اندیشه فائق رو گرفتم. اما من یه آموزشی خوب هم میخوام که مفاهیم رو توضیح داده باشه کتابای رمزینه و فار و خوشخوان و از همه بیشتر تخته سیاه بهم پیشنهاد شده اما نمیدونم کدومش مطابق خواسته من هستش

این یکی رو خداییش مثل بقیه سوالام خوب جواب بدین که کلا هرچی دیف میخونم بیشتر ازش زده میشم.:sq_3:

دوست عزيز ، پيشنهاد من اصلاً كتابي نيست !
جزوه ي معلم رو خوب بخون ! مثال هاي كتاب رو ياد بگير ! ( كنكور قبلي مشاهده شد كتاب درسي چه درصدي از سوألا رو دارا بود )
دور و ور خودتون رو با كتاب شلوغ نكنين ! جزوه ي معلم ، مسائل كتاب ، سوألات اخير كنكور ( ٧ ٨ سال كافيه )
منظور كليم اينه كه با كتاب خاصي پيش نرين ! اينكارارو كه كردي دوست عزيز ، كتاباي دوستان رو يه دو دقه بگير مسئله هاشو ببين ، سعي كن از آموخته هاي خودت با سوألا بازي كني !
كتاب نخر به نظر من !
كتاب علاوه بر اينكه مي تونه بهترين شتاب دهنده ي مثبت باشه ، مي تونه نااميدي و ضدحال رو هم بده به ما !
اين پيشنهاد من بود !

lil0
13-10-2012, 10:20
اين فار ، الان پيش دايناميك داره ديگه ، براي اين دايناميك اش پيش درآمدي مي گه ؟ كه مثلاً از اول بگه ، دوم رو هم بگه ، كه با خوندنش مشكلي نداشته باشم !

خيلي كامل توضيح داده.......ديناميك دوم يه بخشه كوچيكي از ديناميكه پيشه پس خيالت راحت....فار حرف نداره

هندسه ١ چه كتابي خوبه ؟
فقط هندسه ١ باشه بهتره و در ضمن جوري باشه كه سوالات غير تستي رو هم بشه باهاش جواب داد
امار رو گاج سفيد معرفي كردم ولي هندسه اسم معلمه يادم نيس ! فرهادي بود يا يه همچين چيزي...
ممنون ميشم كمك كتيد
با تشكر

سلام راستش كتابي با ويژگي هايي كه ميخواي تقريبا نيست..هرچي به ذهنم ميرسه يه چيزي كم داره....با اينكه كتابه هندسه ي فار رو نديدم ولي فك كنم اون به دردت بخوره...يه كتابي هم هست به اسم هندسه پايه كنكور(نشر دريافت) اون هم كتابه خيلي خوبيه

بابا اينقدر دنباله آموزش و كتابايه چرت و پرته آموزشي نباش....به قران پشيمون ميشي.

دوست عزيز ، پيشنهاد من اصلاً كتابي نيست !
جزوه ي معلم رو خوب بخون ! مثال هاي كتاب رو ياد بگير ! ( كنكور قبلي مشاهده شد كتاب درسي چه درصدي از سوألا رو دارا بود )
دور و ور خودتون رو با كتاب شلوغ نكنين ! جزوه ي معلم ، مسائل كتاب ، سوألات اخير كنكور ( ٧ ٨ سال كافيه )
منظور كليم اينه كه با كتاب خاصي پيش نرين ! اينكارارو كه كردي دوست عزيز ، كتاباي دوستان رو يه دو دقه بگير مسئله هاشو ببين ، سعي كن از آموخته هاي خودت با سوألا بازي كني !
كتاب نخر به نظر من !
كتاب علاوه بر اينكه مي تونه بهترين شتاب دهنده ي مثبت باشه ، مي تونه نااميدي و ضدحال رو هم بده به ما !
اين پيشنهاد من بود !

محمد به حرفه من گوش نميكني حداقل به حرفه اين گوش كن...

timsar jackson
13-10-2012, 13:30
اینجا انسانی اصلا نداریم؟ کتاب کمک آموزشی خوب برای ریاضی انسانی چی توصیه میشه؟

نادر1368
13-10-2012, 14:41

داداش شما سهميه داري و ميخواي با زحمت كم يه رشته خوب بياري حق قانونيه!ولي زياد هم اسون نگير يعني شما هر كجا قبول شدي بايد پيشرفته اين مطالب رو بخوني!رشته هاي مهندسي علوم پايه همه رشته ها رياضي دارن البته در موردتون اينطور متوجه شدم!!!بالاخره ادم زده ميشه ولي بايد خوند اگر هدف درس خوندنه منم دوست داشتم رياضي همش گسسته و هندسه باشه ولي نميشه كه!كتاب حساب ديفرانسيل فائق خوبه البته كتاب تستش رو ديدم اموزيش رو نديدم رمزينه هم به نظر من يه كم زياد توضيح ميده و البته من فرق انچناني بين رمزينه و ساير كتابها نديدم!!!همه ميگن عاليه ريشه اي توضيح ميده ادم فكر ميكنه بخونه خوب همه چي رو متوجه ميشه:44: ولي فكر كنم انچنان هم نميشه البته اونطور كه انتظار داره!!يعني يك دانش اموز بايد حسابان رو مسلط باشه تا لنگ نزنه!همين مبحث مثلثات خودش يك عالميه!پس بهتره حسابان رو مسلط بشي بعد نشر الگو كه تا چند هفته ديگه منتشر ميشه رو بگير!من تعريف هم تستي هم اموزشيش رو شنيدم البته رمزينه رو همه تعريف ميكنن!صرفا نظر منه در موردش گفتم نشر الگو رو هم يه نگاهي بهش بندازي!

mohammad varaste
13-10-2012, 14:52
ببین من منظورتو میفهمم اما امسال معلم ما افتضاحه به همین خاطر میخوام تو خونه خودم بخونمش حالا میشه کمک کنین ؟

mohammad varaste
13-10-2012, 14:57
داداش شما سهميه داري و ميخواي با زحمت كم يه رشته خوب بياري حق قانونيه!ولي زياد هم اسون نگير يعني شما هر كجا قبول شدي بايد پيشرفته اين مطالب رو بخوني!رشته هاي مهندسي علوم پايه همه رشته ها رياضي دارن البته در موردتون اينطور متوجه شدم!!!بالاخره ادم زده ميشه ولي بايد خوند اگر هدف درس خوندنه منم دوست داشتم رياضي همش گسسته و هندسه باشه ولي نميشه كه!كتاب حساب ديفرانسيل فائق خوبه البته كتاب تستش رو ديدم اموزيش رو نديدم رمزينه هم به نظر من يه كم زياد توضيح ميده و البته من فرق انچناني بين رمزينه و ساير كتابها نديدم!!!همه ميگن عاليه ريشه اي توضيح ميده ادم فكر ميكنه بخونه خوب همه چي رو متوجه ميشه:44: ولي فكر كنم انچنان هم نميشه البته اونطور كه انتظار داره!!يعني يك دانش اموز بايد حسابان رو مسلط باشه تا لنگ نزنه!همين مبحث مثلثات خودش يك عالميه!پس بهتره حسابان رو مسلط بشي بعد نشر الگو كه تا چند هفته ديگه منتشر ميشه رو بگير!من تعريف هم تستي هم اموزشيش رو شنيدم البته رمزينه رو همه تعريف ميكنن!صرفا نظر منه در موردش گفتم نشر الگو رو هم يه نگاهي بهش بندازي!
کی گفته با زحمت کم میخوام یه دانشگاه خوب در بیام ؟
من دارم همینجوری میخونم به اندازه بقیه (شاید از خیلی ها هم بیشتر).
مطمنا اگه بخوام دانشگاه امیرکبیر یا دانشگاه تهران یا خواجه نصیر دربیام باید خیلی بخونم.

اما بابت توضیحت ممنون.

koroshfe
13-10-2012, 15:42
ببین من منظورتو میفهمم اما امسال معلم ما افتضاحه به همین خاطر میخوام تو خونه خودم بخونمش حالا میشه کمک کنین ؟

چه بد !
معلم خوب نعمت است و معلم بد بلا !!! خدا نصيب هيچكس نكنه ! ما معلم بد كه نداريم ، همشون زحمت مي كشن ، حالا شايد عالي نباشن يه عدشون !
مثلاً ما هم معلم شيميمون عالي نيست ! ( دستشو مي بوسم صرفاً چون معلم منه و بهم چيز ياد مي ده ! معلم خوبيه ! اما خب من راضي نمي شم به همون حد )
اما من مشكلي ندارم چون ما دبيرستانيا بهمن بازرگاني رو داريم كه خودش ١٠٠٠ تاي يه معلمه !!!
متأسفم ، من كسي رو تو درس ديفرانسيل نمي شناسم كه بهمن بازرگاني باشه ! و مطمئناً بازده اي كه از معلم خوب مي تونستيد بگيريد از هيچ كتابي نمي تونيد بگيريد !
منم كتابي از ديفرانسييل رو نديدم كه معلم بشه برات !
اما برادر بزرگترم كنكور كه داشت هي مي گفت : فقط كتاب ١٠ استاد !!!
تعريفش رو از ديگران هم شنيدم ! اما دوست من اشتباه نكن ، احتمال هم نده ، با اطمينان برو جلو ! من خودم ١٠ استاد رو نخوندم !
از بقيه ي دوستان هم بپرس !
با تشكر

*M!L4D*
13-10-2012, 16:49
هندسه ١ چه كتابي خوبه ؟
ممنون ميشم كمك كتيد
با تشكر

به نظرم من . هندسه 1 مبتکران . مولف : فرهاد ابولقاسمی

FOURTH RETURN
13-10-2012, 17:06
لینک دانلود یا سایتی برای خرید کتاب زبان (thoughts and notions by( Patricia Ackert and Linda Lee
میخوام

'کسی نمیدونه؟

12p
13-10-2012, 17:52
کاملا سخنان lil0 تایید میشه!
واینکه خودتم از نزدیک زیارتش(!)کن ببین چه جوریه اما از نظر من که خیلی خوبه میتونی بری سایتش و قسمتی از کتاب رو ببینی:pharepub.com

موفق!

mohammad varaste
13-10-2012, 18:08
lil0 و 12p لطفا شما هم اگه میتونین در مورد دیفرانسیل یه توضیحی بدین.

.................................................. .................................................. ............

راستی کوروش این کتاب 10 استاد میشه لینکی از سایت انتشاراتش بدی ؟

koroshfe
13-10-2012, 18:43
lil0 و 12p لطفا شما هم اگه میتونین در مورد دیفرانسیل یه توضیحی بدین.......................................... .................................................. .....................راستی کوروش این کتاب 10 استاد میشه لینکی از سایت انتشاراتش بدی ؟والا اين انتشارات ايران سنجش ( ده استاد ) انقدر داغونه كه ما سايتي ازش پيدا نكرديم :دياما تو سايت هاي كتابسرا ها هستند ( كتابسراي پدرام ، چاپ و نشر و ... )از دوستان كسي كتابو نداره يه نگاه بهش بندازي ؟انتشارات كوله پشتي هم حساب ديفرانسيل و انتگرال داره كه باحاله ، خودم ديدم الان ( داداشم داشتش )ولي هيچي جاي يه معلم خوب رو نمي گيره !برادر ، محمد جان ، دست دست نكن ، يه چيزيو انتخاب كن و برو جلو ، وقتو از دست نده ، هر چي بگيري ضرر كه نمي كني ! اما دست دست كردن وقتتو مي گيره !يه چي بگير شروع كن !

mohammad varaste
13-10-2012, 19:41
نه خب منم واسه همین میگم میخوام سریع شروع کنم اما همونطور که گفتم من دنبال کتابی برای آموزش هستم.والا من همین الان کتابفروشی چند تا رفتم اما کتاب 10 استاد رو ندیدم.حالا باز میگردم ببینم چی میشه.

lil0
13-10-2012, 20:19

.................................................. .................................................. ............

كتاب 10 استاد به درده كنكور نميخوره_شايدم بخوره ولي مناسبه شمايي نيست كه ميخواي از رويه كتاب ياد بگيري)سطحه كتابه 10 استاد تقريبا بالاست...

برايه ديف: راستش معلم يفرانسيل من عـــــــالي بو به خاطر همين خيلي به كتب آموزشي تكيه نداشتم كتاب رمزينه بد نيست يكي از بچه ها خيلي خوب مشكله اين كتاب رو گفت گفته بود كه تقريبا بيشتره سوالات و حواباي تويه كتاب جوابي به سولاته ذهنيه خوده نويسنده هستش تا دانش آموز يعني شايد برايه منه دانش آموز گيج كننده باشه. اين اشكاله كتابه رمزينه هست....در كل بدك نيست..
من كتابه ديگه اي برايه آموزشه ديف نديدم و بررسي نكگردم....ولي كتابه فار رو يه نيگا بنداز اسمه كتابه تخته سياه رو هم شنديم....در اخر خودت بايد تصميم بگيري كه با كدومش راحتي

mohammad varaste
13-10-2012, 20:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به خاطر اینکه من در درجه اول مهم واسم آموزش هستش با توجه به گفته دوستان اینجا و چند نفر دیگه بهاین نتیجه رسیدم که این دوتا گزینه بهترینها هستن.
احتمالا یکی از این دوتا رو بگیرم

با تشکر راهنمایی های خوبتون

sibesorkh2008
13-10-2012, 21:21
سلام دوستان
به نظر شما کتابای خوشخوان چجوری اند و کدوم هاشون خیلی کتاب های خوبی هستند؟؟؟!

sibesorkh2008
13-10-2012, 21:23
ببخشید اینجا سال سومی داریم؟
اگه داریم میشه بگید چند ساعت در روز مطالعه می کنید؟؟!

sibesorkh2008
13-10-2012, 21:26
يعني يك دانش اموز بايد حسابان رو مسلط باشه تا لنگ نزنه!همين مبحث مثلثات خودش يك عالميه!پس بهتره حسابان رو مسلط بشي بعد نشر الگو كه تا چند هفته ديگه منتشر ميشه رو بگير!من تعريف هم تستي هم اموزشيش رو شنيدم البته رمزينه رو همه تعريف ميكنن!صرفا نظر منه در موردش گفتم نشر الگو رو هم يه نگاهي بهش بندازي!

ببخشید منظورتون از اینکه چند هفته دیگه منتشر میشه چیه؟مگه با کتاب الانش فرق داره؟؟

نادر1368
13-10-2012, 22:14
ببخشید منظورتون از اینکه چند هفته دیگه منتشر میشه چیه؟مگه با کتاب الانش فرق داره؟؟
منظورم حساب ديفرانسيل و انتگرال بود تستش شهريور بود فكر كنم منتشر شد ولي اموزشيش اوايل ماه اينده بايد منتشر بشه!البته اشتباه از من بود!كلا منظورم در مورد حساب ديفرانسيل بود وگرنه حسابان تغييري نكرده!

mohammad varaste
13-10-2012, 22:32
نادر این چیزی که تو میگی فکر کنم منتشر شده

<<DaRk kNiGhT>>
14-10-2012, 16:00

به خاطر اینکه من در درجه اول مهم واسم آموزش هستش با توجه به گفته دوستان اینجا و چند نفر دیگه بهاین نتیجه رسیدم که این دوتا گزینه بهترینها هستن.
احتمالا یکی از این دوتا رو بگیرم

با تشکر راهنمایی های خوبتون

به نظر من فار رو بگیر. آموزش الگو انقدر زیاد توضیح داده و وقتگیره که نمیرسی همشو بخونی و اگه هم خوندیش دیگه وقت نمیکنی تست بزنی.
اما آموزش فار کامل و کافیه.

lil0
14-10-2012, 20:16
سلام دوستان
به نظر شما کتابای خوشخوان چجوری اند و کدوم هاشون خیلی کتاب های خوبی هستند؟؟؟!

نميشه در مورده كتابايه يه انتشاراتي نظره كلي داد....هر انتشاراتي كتابايه خوب و بد داره

نادر1368
14-10-2012, 21:29
نادر این چیزی که تو میگی فکر کنم منتشر شده
اره جلد يك اومده!من كه گفتم يه نگاه بنداز حالا هر كدوم رو بگيري انچنان فرقي نميكنه!ولي اين فار رو من جديدا اين جا دارم ميشنوم!ولي نشر الگو غالبا ميگن خيلي خوبه!مختاري هر كدوم رو گرفتي تنها بخون اسير نام كتابها نباش هيچ كدوم معجزه نمي كنن!سعي كن تست هم بزني نكاتي هست كه تنها با تست زدن ميشه فهميدشون!قرار نيست با خوندن موضوعي بتوني مثل اب خوردن تستاش رو جواب بدي!بايد انقدر تست خراب كني جواباش رو نگاه كني و نكاتش رو ياد داشت كني كه زمان كم بياري!

koroshfe
15-10-2012, 15:55
دوستمون گفتن نمي شه راجع به يه انتشارات نظر كلي داد !
اما من نظراي كلي راجع به انتشارات مختلف مي دم و تا آخر هم پاش هستم و بحث مي كنم راجع بهش !
الان ببينيد دوستان ، نشر الگو فوق العادس ، اما اگه تو زمان نامناسبي كتاباش رو بخوني به نيستي بند مي شي تو اون درس !
از دبيراي ادبيات آشنا با كتاب ها بپرسيد ، مي گن كلك معلم آرايه هاي ادبي ـش فوق العادس ، بگيرين بخونين ، كار كنين ، اونو كه خوندين بياين نشر الگو رو بخونين !
اين يه مثال بود ! ( اما صحت داره از نظر من )
تست هاي نشر الگو ترتيب خاصي داره ( ما نمي فهميم ، مؤلف هاش اينكاره هستند ) ، اگه تست هاشو خودتون حل كنين و بزنين معنيش اينه كه تكميلين تو اون مبحث !
اما مثلاً گاج ، گاج سبز محوري ادبيات و عربي ـش رو ببينيد ! هيچي كم نذاشته و ٢٠ ـه و ... آره آره همش قبول ! اما بدترين شرايط براي يه كنكوري ورق هاي نازك و زياد و جلد داغون ـه گاج ـه !
كتابش فوق العاده هستش ، قبول ، اما براي كسي كه اونو بخونه و حداقل ١ جلسه از دبير جلوتر باشه ، يا لااقل سال دوم دبيرستان آخر سال اين كتاب رو كامل ـ كامل خونده باشه !
بزرگترين اشتباه ---> فردي سال سومي ، به دليل ضعف تو ادبيات دوم ، مي ره گاج سبز دوم دبيرستان مي خره !!!
تو كنكور سوأل مي أد كدام گزينه نشانه از وحدت وجود دارد ؟؟؟ اصلاً تو بگير كتابو سياه كن ، گاج رو كامل حفظ باش !
نه اون ٤ تا بيت تو گزينه هاي كنكور از تو كتابه ، و نه حتي تو نمي دوني وحدت وجود چيه !!!
حالا در كل خودم كه كسي نيستم ، كوچيك همه و مخلص جمع !!! سومي هم هستم ! ( اما با اين چيز ها زياد درگير بودم )
اما با اين حال يه پيشنهاد دارم ، ظرز آشنايي ما با كتاب هاي كمك درسي هم اشتباه بود ! دوستان هيچي جزوه ي معلم و توضيحاتش نمي شه ! كتاب هاي كمك درسي فقط و فقط ز فقط به عنوان يه منبع سوألي خوب هستند !
با تشكر

*M!L4D*
15-10-2012, 19:21
بچه ها کتابی داریم ک آزمونهای جامع ریاضی کنکور داشته باشه ؟ منظور مطابق سر فصل های کنکور سراسری و شرایطش ( 55 سوال و 85 مین وقت و ... ) ! یه چیز مثل پله آخر اختصاصی فــار !!

sibesorkh2008
15-10-2012, 19:29
دوستان برای جبرواحتمال از چه منبعی استفاده می کنید؟

*M!L4D*
15-10-2012, 21:03

کتاب تست جبر و احتمال انتشارات مبتکران . تالیف فرهاد ابولقاسمی و عطا صادقی
..
به نظر من اگه پیش هستی 1 کتاب گسسته بگیر ک جبر و احتمال رو هم پوشش بده . مثل فــار یا گاج !!

koroshfe
15-10-2012, 21:58

نشر الگو !
اما دوستان خيلي تعريف گسسته ( و حتي فيزيك ) فار رو مي كنند ! اگه فرصتش پيش اومد مي گيرم و يه نگاهي مي كنم و يه ريويو هم مي دم !
با تشكر

lil0
15-10-2012, 22:09
بچه ها کتابی داریم ک آزمونهای جامع ریاضی کنکور داشته باشه ؟ منظور مطابق سر فصل های کنکور سراسری و شرایطش ( 55 سوال و 85 مین وقت و ... ) ! یه چیز مثل پله آخر اختصاصی فــار !!

كتاب برايه اينكار زياده ولي الان ؟؟؟؟؟جمع بندي؟؟؟؟ كتبايي كه هست :كتابه پنج انديشه فائق كتابايه گنجينه آزمون متكران راستش هيچكدومو نميدونم خوبه يا نه؟؟؟!!!

اگه سومي مبتكران بگير.....اگه كنكوري هستي فـــار البته اگه سوم هستي فار هم ميتوني بگيري

12p
16-10-2012, 11:08

من که قبلا هم بهت گفتم برای شما فار رو تجویز میکنم اما حتما قبل از اینکه بخری خودت ببین و تصمیم نهایی رو بگیر!!!!

میتونی به رمزینه هم یه نگاهی بندازی!بد نیست.

12p
16-10-2012, 11:11

چه سومی چه چارمی چه...
کتاب اموزش و تست ریاضیات گسسته و جبر و احتمال انتشارات علمی فار رو بگیر!

خلاص...

lil0
16-10-2012, 19:07
نشر الگو !
اما دوستان خيلي تعريف گسسته ( و حتي فيزيك ) فار رو مي كنند ! اگه فرصتش پيش اومد مي گيرم و يه نگاهي مي كنم و يه ريويو هم مي دم !
با تشكر

بهتره بگيم فيزيك(و حتي )گسسته:sq_13:

lmohsen
16-10-2012, 23:00
گاج به زودی منتشر می کند:

پاسخ های تشریحی فیزیک پیش دانشگاهی از مجموعه کتاب‌های میکروطبقه بندیجلد دوم کتاب فیزیک پیش دانشگاهی میکرو طبقه‌بندی گاج در۶۵۰ صفحهبه صورت چاپ رنگی، به زودی منتشر می‌شود. این کتاب از روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه آماده توزیع در کل کتاب‌فروشی‌های کشور می‌باشد.دانش آموزان و داوطلبان گرامی می‌توانند این کتاب را از فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های گاج به قیمت ۲۶۵۰۰ تومان خریداری نمایند. همچنین این کتاب در فروشگاه اینترنتی انتشارات گاج به آدرس shop.gaj.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از روز پنجشنبه موجود بوده و علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را سفارش دهند. پاسخ کتاب فیزیک پایه نیز در اواسط آبان ماه منتشر خواهد شد.

دوستان میتونید از این لینک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قسمتیش رو دانلود کنید

موفق باشید

sibesorkh2008
17-10-2012, 18:32
کتاب تست جبر و احتمال انتشارات مبتکران . تالیف فرهاد ابولقاسمی و عطا صادقی
..
به نظر من اگه پیش هستی 1 کتاب گسسته بگیر ک جبر و احتمال رو هم پوشش بده . مثل فــار یا گاج !!

ممنون از توضیحتون ولی کتاب مبتکران ما ابولقاسمی و حکمته!!!منظورتون همونه دیگه؟؟؟البه هندسه1و2ش جداست

*M!L4D*
17-10-2012, 23:21
ممنون از توضیحتون ولی کتاب مبتکران ما ابولقاسمی و حکمته!!!منظورتون همونه دیگه؟؟؟البه هندسه1و2ش جداست

منظور من کتاب تست جبر و احتمال هست همونی که روش عکس هندوانه داره !!! عطا صادقی و فرهاد ابولقاسمی !!

mohammad varaste
19-10-2012, 21:45
بچه ها کتاب تست آبی قلمچی شیمی از دو سال پیش یکی از آشناها بهم رسیده.
نظرتون راجعبهش چیه
استفاده بکنم یا به درد نمیخوره ؟

alavi71
20-10-2012, 17:07
بچه ها کتاب تست آبی قلمچی شیمی از دو سال پیش یکی از آشناها بهم رسیده.
نظرتون راجعبهش چیه
استفاده بکنم یا به درد نمیخوره ؟

سلام دوست من
کتاب شیمی پایه 2-3 کانون
اولا روش های خیلی جالی رو نگفتند. درسنامه ضعیفی دارند.
و دوما پر از اشکال هستند.
کتاب پیش تقریبا خوب هست (ولی نه نسبت به بقیهه انتشارات خیلی خوب) ولی باز هم اشکال زیاد داره-

sibesorkh2008
20-10-2012, 18:12
سلام نظرتون راجب کتابهای زیر چیه؟
فیزیک3:نشرالگو
شیمی3:مبتکران
هندسه2:میکروگاج
حسابان:نشرالگو
جبر:یا گلواژه یا تست مبتکران یا پرسمان گاج
عربی:گاج سبز
:46:

نادر1368
20-10-2012, 19:50
به نظر من هندسه پايه گاج خوبه تحليلي هم خوبه شيمي 3 بهترين ها مبتكران و خيلي سبز هست خصوصا پايه مبتكران عاليه حسابان نشر الگو سطحش بالاست مسلط بشي فوق عاليه!

Aryan007
21-10-2012, 22:15
دوستان فیزیک پیش دانشگاهی تجربی برای درس نامه و آموزش روان درست حسابی درس که روش های تستی خوبی هم گفته باشه بهترین کتاب چیه؟(فقط سطحش در حد کنکور باشه.بعضی کتابا شورشو در میارن انقدر سختن بعد اسمش رو گذاشتن برای کنکور).

مثلا از فیزیک مبتکران اصلا خوشم نمیاد.مطالب خارج از کتابش در حد یوفا چمپینز لیگ و یه کتاب در هم بر هم هستش.سبکش اصلا مثل این نباشه.

الان خودم جوکار دارم (نویسنده ی قبلی فیزیک گاج که خودش انتشاراتی مستقل زده).ولی درس نامه هاش به نظرم بهتر از این کتاب دیگه ای می تونه باشه.ولی برای تست فکر کنم کافی باشه چون تالیفی شاید کمتر از 15 تا داشته باشه.

خواهشا سریع جواب بدید.

ممنون.

<<DaRk kNiGhT>>
22-10-2012, 15:44
دوستان فیزیک پیش دانشگاهی تجربی برای درس نامه و آموزش روان درست حسابی درس که روش های تستی خوبی هم گفته باشه بهترین کتاب چیه؟(فقط سطحش در حد کنکور باشه.بعضی کتابا شورشو در میارن انقدر سختن بعد اسمش رو گذاشتن برای کنکور).

مثلا از فیزیک مبتکران اصلا خوشم نمیاد.مطالب خارج از کتابش در حد یوفا چمپینز لیگ و یه کتاب در هم بر هم هستش.سبکش اصلا مثل این نباشه.

الان خودم جوکار دارم (نویسنده ی قبلی فیزیک گاج که خودش انتشاراتی مستقل زده).ولی درس نامه هاش به نظرم بهتر از این کتاب دیگه ای می تونه باشه.ولی برای تست فکر کنم کافی باشه چون تالیفی شاید کمتر از 15 تا داشته باشه.

خواهشا سریع جواب بدید.

ممنون.

اگه فقط میخوای آموزش باشه فیزیک 1 پیش نشر دریافت محمود ذهبی(جلد آموزشش)
اگه میخوای تست و آموزش باشه فار.

Aryan007
22-10-2012, 15:49
اگه فقط میخوای آموزش باشه فیزیک 1 پیش نشر دریافت محمود ذهبی(جلد آموزشش)
اگه میخوای تست و آموزش باشه فار.

اگر میشه همین دوتایی رو که گفتین بیشتر مقایسه کنید.البته من تعریف فار رو خیلی زیاد شنیدم.

مهم برام آموزش بهتر و راه حل های تستی است.تست نه,چون جوکار برای تست دارم.از بین این دو تا کدوم بهتره؟

ممنون.

lil0
22-10-2012, 22:56
اينا رو ميخواي بخري؟

خواهشا سریع جواب بدید.

ممنون.

سلام
ببين آموزش فار عاليه از نظره من....
كتابه ذهبي رو من واقعا خيلي سطحي تو كتابفروشي ورق زدم ولي به نظرم خوب نيومد نميدونم چرا....مطمدنا نميشه رو الين نظر حساب كرد
ضمنا كتابايه پيشه الگو هم خيلي خوبه...

نظره نهاييه من فــــــــــاره آموزشش شايد طولاني باشه ولي تو مغزت جا ميندازه موضوع رو

mehrdadb3
23-10-2012, 11:03
دوستان برای کنکور کاردانی به کارشناسی جامع علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات درسهای ریاضی عمومی و فیزیک عمومیش از چه کتابای استفاده کنم بهتره

ramingsm
23-10-2012, 13:40
دوستان دین و زندگی همگامان ویرایش مطابق با کتاب درسی جدیدش موجوده؟

Alireza SM
23-10-2012, 16:00
دوستان دین و زندگی همگامان ویرایش مطابق با کتاب درسی جدیدش موجوده؟ دقیقا اطلاع ندارم ولی چند روز پیش برای دوستم خریدم که مطابق با کتاب قبلی بود رفتیم پس دادیم گاج گرفتیم. همون گاج رو بخری بهتره خیلی کامل و جامع هست ترکیبی هم توضیح داده

lmohsen
23-10-2012, 16:42
دوستان لطفا راهنمایی کنید:
برای هندسه 1 چه کتاب تستی خوبه؟
رشته ی تجربی ,که بشه از 4 تست هندسه 2-3 تا رو جواب داد تو کنکور
هندسه الگو چطوره؟
این کتاب رو میگم:

نادر1368
23-10-2012, 16:53
دوستان لطفا راهنمایی کنید:
برای هندسه 1 چه کتاب تستی خوبه؟
رشته ی تجربی ,که بشه از 4 تست هندسه 2-3 تا رو جواب داد تو کنکور
هندسه الگو چطوره؟
این کتاب رو میگم:
بهتره گاج سفيد بگيري غالب سوالات هر دو عين همه تشريح جواب سوالاتش از اون بهتره!من هر دو رو دارم.

lmohsen
23-10-2012, 17:05
بهتره گاج سفيد بگيري غالب سوالات هر دو عين همه تشريح جواب سوالاتش از اون بهتره!من هر دو رو دارم.
ممنونم از پاسختون
تشریح گاج بهتره؟
طبقه بندی موضوعاتشون هم مثل همه؟
راستی گاج حدودا چقدر تست داره؟

در رابطه با فیزیک پایه دوستان راهنمایی کنند,لطفا:

فیزیک پایه گاج رو دارم اما فقط سوالاش: گاج نقره ای!
پاسخشم گفتن تو اواسط ابان اما مطمئنا اونم تاخیر داره خدا میدونه کی میاد!
برای پایه چه کنیم؟
برم پایه مهر و ماه بخرم؟ < میگن مثل پایه گاجه راست میگن؟
برم سفید گاج بخرم؟ همون قدیمیه
صبر کنم و زمان رو از دست بدم!؟؟؟؟؟ عمرا!
راستی برای سوالات تالیفی از کتاب فیزیک جامع خیلی سبز استفاده خواهم کرد! تقریبا 99% تست هاش تالیفیه و سوالات خیلی خوبی داره.
لطفا راهنمایی کنید.

mohammad varaste
23-10-2012, 20:49
این کتابای گاج کلا سطحشون بالاس یا مشکل از منه ؟
هندسه تحلیلی و دیفرانسیلش خیلی خیلی سخت بووود

نادر1368
23-10-2012, 20:52
ممنونم از پاسختون
تشریح گاج بهتره؟

برای پایه چه کنیم؟
راستی برای سوالات تالیفی از کتاب فیزیک جامع خیلی سبز استفاده خواهم کرد! تقریبا 99% تست هاش تالیفیه و سوالات خیلی خوبی داره.
لطفا راهنمایی کنید.
تشريحي گاج به نظر من كه خيلي بهتره البته نسبت به چاپ 90 نشر الگو عرض ميكنم.فيزيك پايه هم گاج خوبه البته ميتونستي چاپاي قديمي تر رو بگيري چون پايه تغييراتي نداشته در مورد ساير كتابا اطلاعي ندارم.

ramingsm
23-10-2012, 20:56
دوستان دین و زندگی همگامان ویرایش مطابق با کتاب درسی جدیدش موجوده؟

دقیقا اطلاع ندارم ولی چند روز پیش برای دوستم خریدم که مطابق با کتاب قبلی بود رفتیم پس دادیم گاج گرفتیم. همون گاج رو بخری بهتره خیلی کامل و جامع هست ترکیبی هم توضیح داده
مرسی از پاسختون برا داداشم پرسیدم
این گاج درسنامه داره برا هر درسی مثل پیشگامان؟اگه داره آیا به کاملی اون هست
توضیحاتش چطوره؟

eshghe abi
23-10-2012, 23:53
سلام . یه سوال فوری ، ممنون میشم هر کی میدونه جواب بده
تو بازار چند مدل کتاب ریاضی سیلورمن داریم؟
استاد ریاضی 1 سیلورمن ترجمه دکتر عالم زاده جلد 1 آبی رنگ معرفی کرده ... منم خریدم مشخصاتش همینه البته اسم دقیق کتاب:
حساب دیفرانسیل و انتگرال با هندسه ی تحلیلی (جلد 1)
ریچارد ا.سیلورمن
انتشارات ققنوس

کتاب همینه؟حالا ریاضی سیلورمن از انتشارات های دیگه هم هست؟
روی جلد کتاب نوشته "کتاب عام" تو مقدمه گفته قابل استفاده برای همه رشته ها ، الان یعنی مهندسی ها کتابشون فرق داره یا همینه؟

حالا چرا میپرسم؟! آخه آدرس هایی که استاد از این کتاب داده یه مقدار تطبیق نداره با کتاب ، یعنی بعضی صفحات اونی نیست که گفته ، میخوام ببینم شاید کتاب دیگه ای از انتشارات دیگه ای یا همین انتشارات اما کتاب مخصوص مهندسی ها مد نظرشه؟!

الان تو بخشی از پیشگفتار مترجم گفته:
"چندی پیش افتخار ترجمه کتابی در زمینه ی حساب دیفرانسیل و انتگرال را داشتم که خاص رشته ی ریاضی بود.اینک ترجمه کتابی از این نویسنده و در همان زمینه را که ویژه ی عام بوده و برای همه ی رشته ها مناسب است تقدیم می دارم با این امید که .... "

رشته ی من مهندسیه ...

samanajan
24-10-2012, 02:22
با سلام

من دنبال این کتاب هستم
McDonnell Douglas DC-10

اگر سایتی معرفی کنید برای دانلود کتاب ممنون میشم

با تشکر

lmohsen
24-10-2012, 12:31

برای پایه چه کنیم؟
لطفا راهنمایی کنید.
دوستان کسی نظری نداره؟

sibesorkh2008
24-10-2012, 16:43
اينا رو ميخواي بخري؟[QUOTE=lil0;7279349]

بله

sibesorkh2008
24-10-2012, 18:32
سلام نظرتون درمورد هندسه پایه نوبل چیه؟

<<DaRk kNiGhT>>
24-10-2012, 18:45
اگر میشه همین دوتایی رو که گفتین بیشتر مقایسه کنید.البته من تعریف فار رو خیلی زیاد شنیدم.

مهم برام آموزش بهتر و راه حل های تستی است.تست نه,چون جوکار برای تست دارم.از بین این دو تا کدوم بهتره؟

ممنون.

در کل به نظر من فار بهتره.میتونی از تو سایتش بخشی از کتاب رو دانلود کنی ببینی اگه خوشت اومد بعد بگیری.

mohammad varaste
24-10-2012, 18:56
این کتابای گاج کلا سطحشون بالاس یا مشکل از منه ؟
هندسه تحلیلی و دیفرانسیلش خیلی خیلی سخت بووود
منتظر جوابم:sq_3:

<<DaRk kNiGhT>>
24-10-2012, 19:02
ممنونم از پاسختون
تشریح گاج بهتره؟

برای پایه چه کنیم؟
لطفا راهنمایی کنید.

به نظر من اگه خیلی عجله داری الان فیزیک 1 نور هندسی خیلی سبز رو بگیر بشین کار کن تا پاسخنامه گاج پایه بیاد.
دیگه برا چی الکی بری مهر وماه که تقریبا مثل گاجه(تازه گاج جدید بهتره) رو بخری
اینجوری تو هزینه هم صرفی جویی کردی.

lmohsen
24-10-2012, 23:27
به نظر من اگه خیلی عجله داری الان فیزیک 1 نور هندسی خیلی سبز رو بگیر بشین کار کن تا پاسخنامه گاج پایه بیاد.
دیگه برا چی الکی بری مهر وماه که تقریبا مثل گاجه(تازه گاج جدید بهتره) رو بخری
اینجوری تو هزینه هم صرفی جویی کردی.
ممنونم از راهنماییتون
اما واقعا زمان میره از دست!
او ینکه باید با برنامه ازمون پیش برم
رفتم گرفتم,بنظر کتاب خوبی میاد
تقریبا 99% تست هاش تست های کنکوره بگم 100% ّ بهتره
برای تالیفی هم سعی می کنم از جامع خیلی سبز استفاده کنم.
بازم ممنون از پاسختون
موفق باشید

neda67
25-10-2012, 01:57
دوستان واسه ارایه ادبی چه کتابی پیشنهاد می کنین ؟

12p
25-10-2012, 10:36
کتاب کلاس رمزینه یا نشر الگو!
هر دو خوبن.

koroshfe
26-10-2012, 17:08
دوستان گل ، معلم فيزيك ما امتحاناش همه يك سبك ـه !
اين " نرم افزار سوألات تكميلي فيزيك سوم رياضي ( نسخه ويژه دبير ) " چيه قضيش ؟؟؟
با تشكر

maziyarkhani
26-10-2012, 23:50
شیمی 3 مبتکران : 33 هزار تومان ناقابل :sq_14:

دوستان کسی قیمت چاپ جدید کتاب عربی به زبان ساده ایاد فیلی رو داره ؟ تستای 91 اضافه شده ؟:sq_8:

lil0
27-10-2012, 13:43

دوستان کسی قیمت چاپ جدید کتاب عربی به زبان ساده ایاد فیلی رو داره ؟ تستای 91 اضافه شده ؟:sq_8:

من ارديبهشت خريدم 19 تومن

راستي چرا دنبال تستاي 91 اي؟ زدن تستايه كنكورهاي 2 3 سال قبل برايه خرداده نه الان

براي آموزش :همايش ادبيات هامون سبطي جلدي كه آرايه ادبي داره
تست هم الگو خوبه فقط تست داره

sibesorkh2008
27-10-2012, 16:45

می تونید نشرالگو رو امتحان کنید ...خیلیا ازش راضی اند:sq_25:

sibesorkh2008
27-10-2012, 16:46

واقعا امسال قیمتای کتابای درسی خیلی زیاااااااااااااد شده...بیچاره ما!:sq_11:
ولی به هرحال مجبوریم و باید بخریم...

sibesorkh2008
27-10-2012, 16:48
فیزیک3:نشرالگو یا خیلی سبز یا آبی قلم چی

نظرتون چیه؟میخوام بگیرم.البته بگم من سومی ام ها!!!

نادر1368
27-10-2012, 19:59
كتابي كه تغييرات اساسي نداشته اخه چه فرق داره چاپ 90 يا 91!يا 89! باشه! فرقي ندارن فقط قيمت هاي امسال چندين برابر پارسال!سوالات كنكور همه سالها مفت اينترنت پره!

a6543210
28-10-2012, 17:04
سلام عزیزان
می خوام شروع کنم از الان(آبان ماه 91) بشینم برا ارشد درس بخونم (می دونم دیره ولی می خوام بشینم بخونم سنگین)
ممنون می شم به سوالاتم ج بدین:
1- منابع ر بهم معرفی کنید برم بگیرم؟
2-یه برنامه بهم بدین برا شروع؟؟
3-می خوام نرم افزار یا هر چی که مربوط به کامپیوتره و خوبه برا آیندم؟رشته کارشناسیم نرم افزار کامپیوتره.
4-به نظرتون روزی چند ساعت باید بخونم؟
خلاصه هر مطلبی که کمکم می کنه رو بهم بگین

lil0
28-10-2012, 23:30

سلام
ببخشيد دير شد جواب دادن!!!
فيزيك 3 الگو براي شما كه سومي انتخاب خوبيه كلا از سطح كتاب فراتره (راستي اگه اشتباه نكنم خيلي سبز هم يه كتاب برايه آموزش فيزيك 3 زده اون رو هم ببين و مقايسه كن)
شيمي 3 مبتكران عاليه
هندسه 2 گاج: خيلي داغونه........هندسه 1 رو خيلي بيشتر روش كار كرده تا هندسه 2 ...برايه هندسه ميتوني از كتاب نشر دريافت استفاده كني هم به درده سوم ميخوره هم كنكور فـــــار هم فك كنم هندسه 2 داره يه نگا بكني بد نيست
حسابان الگو رو نداشتم
جبر:ببين به نظرم برو كتاب گسسته و جبر و احتمال فار رو بگير...در غير اينصورت از بين كتابايي كه گفتي مبتكران رو من داشتم كه كتاب خوبي هم بود

عربي:نظري ندارم

lil0
28-10-2012, 23:33
سلام عزیزان
می خوام شروع کنم از الان(آبان ماه 91) بشینم برا ارشد درس بخونم (می دونم دیره ولی می خوام بشینم بخونم سنگین)
ممنون می شم به سوالاتم ج بدین:
1- منابع ر بهم معرفی کنید برم بگیرم؟
2-یه برنامه بهم بدین برا شروع؟؟
3-می خوام نرم افزار یا هر چی که مربوط به کامپیوتره و خوبه برا آیندم؟رشته کارشناسیم نرم افزار کامپیوتره.
4-به نظرتون روزی چند ساعت باید بخونم؟
خلاصه هر مطلبی که کمکم می کنه رو بهم بگین

سلام دوست عزيز
تو اين تايپيك بيشتر بچه ها براي كتاباي كارشناسي ميان و فك نكنم كسي باشه كه كمكتون بكنه
ولي فك كنم توي اين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سايت بتونيد به جوابتون برسيد ضمنا توي گوگل كه سرچ كنيد كلي سايت و وبلاگ براي بچه هاي كامپيوتر مياره از اونجا هم فك كنم بتونيد يه چيزي پيدا كنيد

موفق باشيد

sibesorkh2008
28-10-2012, 23:43
سلام
ببخشيد دير شد جواب دادن!!!
فيزيك 3 الگو براي شما كه سومي انتخاب خوبيه كلا از سطح كتاب فراتره (راستي اگه اشتباه نكنم خيلي سبز هم يه كتاب برايه آموزش فيزيك 3 زده اون رو هم ببين و مقايسه كن)
شيمي 3 مبتكران عاليه
هندسه 2 گاج: خيلي داغونه........هندسه 1 رو خيلي بيشتر روش كار كرده تا هندسه 2 ...برايه هندسه ميتوني از كتاب نشر دريافت استفاده كني هم به درده سوم ميخوره هم كنكور فـــــار هم فك كنم هندسه 2 داره يه نگا بكني بد نيست
حسابان الگو رو نداشتم
جبر:ببين به نظرم برو كتاب گسسته و جبر و احتمال فار رو بگير...در غير اينصورت از بين كتابايي كه گفتي مبتكران رو من داشتم كه كتاب خوبي هم بود

عربي:نظري ندارم

سلام
خیلی ممنون از راهنماییتون:20:
من برای فیزیک الگو رو خریدم و کار می کنم ولی اگه میشه نظرتون رو درمورد قلم چی هم بگید ممنون میشم
هندسه نشر دریافت چجوریه؟یعنی تسته یا آموزش یا هردو باهم؟
برای حسابان چی استفاده کردید؟
بازم ازتون ممنونم....

lil0
29-10-2012, 10:57
سلام
خیلی ممنون از راهنماییتون:20:
من برای فیزیک الگو رو خریدم و کار می کنم ولی اگه میشه نظرتون رو درمورد قلم چی هم بگید ممنون میشم
برای حسابن چی استفاده کردید؟
بازم ازتون ممنونم....

قلم چي رو نديدم و فكر هم نميكنم خوب باشه(ضمنا وقتي يه كتابي رو خريدي ديگه به فكر كتاباي ديگه نباش همونو استفاده كن)
نشر دريافت هم تسته و هم آموزش.....البته آموزشش بيشتر به ر كنكور ميخوره بايد ببيني براي چه كاري ميخواي (براي انتحان نهايي و كار تشريحي اگه ميخواي بشين فقط همين تمرين ها و سوالات سال قبل رو حل كن كفايت ميكنه)
سال سوم كلا براي حسابان كتاب نگرفتم

*M!L4D*
29-10-2012, 18:21
برای حسابن چی استفاده کردید؟
بازم ازتون ممنونم....

فیزیک 3 الگو کتاب خوبیه .. ! به نظر من اگه حوصلشو داشتی بعد از اون خیلی سبز رو هم بزن
واسه هندسه یا گاج ( میکرو طبقه بندی ) بگیر یا مبتکران
حسابان هم ب خودت بستگی داره .. 1. برای سطح متوسط رو ب بالا : گاج سفید 2.برای سطوح بالاتر : نشر الگو یا خیلی سبز

نادر1368
29-10-2012, 20:58
اين تستاي ستاره دار گاج كه بعضا از كنكور ازاد هست يه كم خارج از محدودست!اينارو هم اونايي كه نميخوان ازاد بدن بزنن!من دقت كردم سوالاي ازاد

اصلا استاندارد نيست يك سري مسائلي درش طرح ميشه تنها طراح ميتونه بهش جواب بده! كلا در هر تستي كه جلوش نوشته ازاد ميتونم مشكل داشته باشم و حل نشه!

ولي سراسري ميدوني فلان نكته رو خوب نگرفتي ولي سوالاي ازاد يك سري ترفند و فرمول مياره براي جواب كه هر چي دقت ميكنم ميبينم سردر نميارم!البته يعني اگر اين نكته ها رو

جمع كنم ميشه مثنوي هفتاد من!

lil0
30-10-2012, 14:24
اين تستاي ستاره دار گاج كه بعضا از كنكور ازاد هست يه كم خارج از محدودست!اينارو هم اونايي كه نميخوان ازاد بدن بزنن!من دقت كردم سوالاي ازاد

اصلا استاندارد نيست يك سري مسائلي درش طرح ميشه تنها طراح ميتونه بهش جواب بده! كلا در هر تستي كه جلوش نوشته ازاد ميتونم مشكل داشته باشم و حل نشه!

ولي سراسري ميدوني فلان نكته رو خوب نگرفتي ولي سوالاي ازاد يك سري ترفند و فرمول مياره براي جواب كه هر چي دقت ميكنم ميبينم سردر نميارم!البته يعني اگر اين نكته ها رو

جمع كنم ميشه مثنوي هفتاد من!

سلم ببين از كنكوراي
آزاد سوال درست و حسابي به ندرت در مياد.....عمومي هاش كه هيچي اصن تويه اختصاصي هم سوالايه رياضيش ميمونه كه همونطور كه گفتي بيشترش خيلي سخته

ضمـــــــــــــــــــــــ ـــنا كلا اين فكر رو هم از سرت بيرون كن كه كنكور آزاد رو ندي....!!!! حتي اگه يه درصد هم شك نداري كه سراسري قبولي (چون ممكنه خدايي نكرده يه شرايطي برات پيش بياد كه آزاد رفتنت بهتر باشه مثله خودم:31:......به علت شرايط تحميلي پليمر صنعتي قم رو نرفتم به جاش رفت پليمر علوم تحقيقات) خـــــــــــــــــــــلاص ه از ما گفتن بود

timsar jackson
30-10-2012, 16:22
دین و زندگی گاج بهتره یا کتاب سبز?

نادر1368
30-10-2012, 20:35
سلم ببين از كنكوراي
آزاد سوال درست و حسابي به ندرت در مياد.....عمومي هاش كه هيچي اصن تويه اختصاصي هم سوالايه رياضيش ميمونه كه همونطور كه گفتي بيشترش خيلي سخته

ضمـــــــــــــــــــــــ ـــنا كلا اين فكر رو هم از سرت بيرون كن كه كنكور آزاد رو ندي....!!!! حتي اگه يه درصد هم شك نداري كه سراسري قبولي (چون ممكنه خدايي نكرده يه شرايطي برات پيش بياد كه آزاد رفتنت بهتر باشه مثله خودم:31:......به علت شرايط تحميلي پليمر صنعتي قم رو نرفتم به جاش رفت پليمر علوم تحقيقات) خـــــــــــــــــــــلاص ه از ما گفتن بود
بين تستاي گاج سفيد مبحث الكتريسيته ساكن يك تست قسمت خازن ها بود گمانم از سال 75!واقعا خارج از محدوده فرمول خيلي ساده جواب رو حل كرده البته به زعم خودش!وگرنه من اصلا نتونستم!من اگر به اين فكر بودم الان ارشد داشتم ميخوندم!نمي دونم چرا ولي همش دوست دارم كاراي سخت رو انجام بدم نشد هم نشد و يه فكر ديگه ميكنيم!:31:

lil0
30-10-2012, 22:25
بين تستاي گاج سفيد مبحث الكتريسيته ساكن يك تست قسمت خازن ها بود گمانم از سال 75!واقعا خارج از محدوده فرمول خيلي ساده جواب رو حل كرده البته به زعم خودش!وگرنه من اصلا نتونستم!من اگر به اين فكر بودم الان ارشد داشتم ميخوندم!نمي دونم چرا ولي همش دوست دارم كاراي سخت رو انجام بدم نشد هم نشد و يه فكر ديگه ميكنيم!:31:

hAY vaayew man.....
ارشـــــــــــد...........
داداش ببخشيد من نصيحتت كردم:sq_13:
فك كردم پيش دانشگاهي هستي...

sibesorkh2008
30-10-2012, 22:36
سلام دوستان
به نظر شما برای کار تشریحی چه کتابایی خوبن؟
پرسمان های گاج،دوسالانه قلم چی یا گلواژه؟:rolleye:

Alireza SM
31-10-2012, 13:50
سلام دوستان به نظر شما برای کار تشریحی چه کتابایی خوبن؟ پرسمان های گاج،دوسالانه قلم چی یا گلواژه؟:rolleye: هر درسی یه کتابی براش خوبه. برای تشریحی فیزیک و شیمی مبتکران بهتره.
دین و زندگی گاج بهتره یا کتاب سبز? دین و زندگی در حال حاضر گاج بهتر هست

sibesorkh2008
31-10-2012, 16:37
دین و زندگی گاج بهتره یا کتاب سبز?

سلام
معلم ماگفتن گاج طوسی خیلی خوبه فقط در چند مورد تفسیر آیات اشباهاتی داشته اما تستاش خوبه.
البته تعریف دین و زندگی معرفت اول رو هم خیلی شنیدم.
دیگه قضاوت با خودتون:46:

pouyacapitan
03-11-2012, 11:39
دوستان برا شیمی پیش ۲ چی خوبه؟
کسی خبد راده کی کتای حاکستری میاد براش مقل پیش ۱ اش؟

12p
03-11-2012, 12:37
دوستان برا شیمی پیش ۲ چی خوبه؟
کسی خبد راده کی کتای حاکستری میاد براش مقل پیش ۱ اش؟
کتابهای مبتکران و خیلی سبز مورد تایید همه هستند!
اما اگه نظر منو بخوایی من میگم مبتکران حالا خوددانی...موفق باشی!

A.B.C.D.E
03-11-2012, 19:48
بهترین کتاب برای ریاضی چیه؟ کتاب سبز یا گاج؟

A.B.C.D.E
03-11-2012, 19:48
اگه میشه برای فیزیک هم بگید

lil0
03-11-2012, 22:16
اگه میشه برای فیزیک هم بگید

سلام اگه ميشه يكم دقيق تر بگيد خواستتونو....
فيزيك آموزش يا تست يا هردو چه مقطعي!

A.B.C.D.E
03-11-2012, 22:30
سلام اگه ميشه يكم دقيق تر بگيد خواستتونو....
فيزيك آموزش يا تست يا هردو چه مقطعي!

آموزش نه ، فقط تست

Rahpak
03-11-2012, 22:53
سلام
واسه دیفرانسیل که هم آموزش باشه هم تست چی پیشنهاد میدین البته چاپ جدید (فکر کنم تغییر پیدا کرده)
همینطور واسه آموزش فیزیک 3 وآرایه های ادبی در ضمن ریاضی هستم ممنون

Aryan007
05-11-2012, 00:14
دوستان من فیزیک فار رو گرفتم.به نظرتون می ارزه وقت گذاشت روش؟خیلی حجیمه.اما اگر وقت گذاشت نتیجه ی خوبی میده؟
فیزیک جوکار رو هم دارم.از رو اون تست می زنم.

نمی دونم درس نامه ی جوکار رو بخونم یا فار؟

ممنون.

alone one
05-11-2012, 02:54
دوستان من فیزیک فار رو گرفتم.به نظرتون می ارزه وقت گذاشت روش؟خیلی حجیمه.اما اگر وقت گذاشت نتیجه ی خوبی میده؟

ممنون.
رو خوندن فار شک نکن،حجمشم گولت نزنه،بی نهایت تورو عاشق خودش میکنه،تو هر سطحی که میخوای باش

<<DaRk kNiGhT>>
07-11-2012, 14:12
بهترین کتاب برای ریاضی چیه؟ کتاب سبز یا گاج؟

به نظر من برا ریاضی پایه فار رو بگیر.عالیه

omid_3tar
07-11-2012, 22:05
دوستان واقعا من گیج شدم برای انتخاب کتاب

مثلا برای ادبیات

یکی میگه مهر و ماه

یکی میگه الگو

یکی میگه دریافت

یکی میگه کلک

حالا یه کتابم هست که اینجا کسی نگفت اما به نظر کتاب خوبی میاد خواستم بدونم کسی ازش استفاده کرده؟

اینم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lil0
07-11-2012, 23:06

مثلا برای ادبیات

یکی میگه مهر و ماه

یکی میگه الگو

یکی میگه دریافت

یکی میگه کلک

حالا یه کتابم هست که اینجا کسی نگفت اما به نظر کتاب خوبی میاد خواستم بدونم کسی ازش استفاده کرده؟

اینم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز هرچي بيشتر دنبال كتاب بگردي گيج تر ميشي چون انتخابات خيلي زياد ميشه.......اينجوري فقط داري زمان رو هدر ميدي....

omid_3tar
08-11-2012, 05:56
دوست عزیز ممنونم از پاسختون

اما راستش من هنوز سومم دارم از الان انتخابامو انجام میدم و کتابامو میخرم که دیگه امتحان نهایی که تمام شد از فرداش هیچ وقتی برای خرید کتاب هدر نره

حالا دوستان از اون کتابا که گفتم به نظرشون کدوم بهتره؟

m-asadabadi
09-11-2012, 02:40
سلام
واسه دیفرانسیل که هم آموزش باشه هم تست چی پیشنهاد میدین البته چاپ جدید (فکر کنم تغییر پیدا کرده)
همینطور واسه آموزش فیزیک 3 وآرایه های ادبی در ضمن ریاضی هستم ممنون

کتاب درسی دیفرانسیل 91 تغییرات اساسی داشته و تازه نیمه دوم شهریور منتشر شده بنابراین تو این فرصت کم اکثر کتاب هایی که فعلا چاپ شدن یا فقط تست اند یا آموزش با تعداد کمی تست و یا حتی با کمال تعجب بعضی همون مطالب کتاب قدیم!! رو با یه تغییرات عناوین فصلها به اسم کتاب دیفرانسیل 91 منتشر کردن مثل کتاب رضوی از انتشارات اندیشه فائق و یا کتاب کلک معلم
الا ای حال تو این کتاب هایی که تا الان منتشر شدن بنظر من این تست :

حساب دیفرانسیل و انتگرال و ریاضیات پایه / سیروس نصیری / انتشارات خیلی سبز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و این آموزش:
حساب دیفرانسیل و انتگرال - جلد اول / سید محمودرضا اسلامی / انتشارات الگو

کتاب های خوبی هستند

در مورد فیزیک 3 هم :

فيزيك 3 رياضي/ دکتر فرين كمانگر - مهندس آرش زاهدی /انتشارات اندیشه سازان (چاپ مبتکران)
Read more at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فيزيك-3-سوم-رياضي-فرين-كمانگر-تست-مبتكران#5XvmfqauWbRygJgz.99 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] uWbRygJgz.99)

فیزیک 3 /دکتر محمدمهدی تنکابنی پور / انتشارات خیلی سبز

m-asadabadi
09-11-2012, 03:36

مثلا برای ادبیات

یکی میگه مهر و ماه

یکی میگه الگو

یکی میگه دریافت

یکی میگه کلک

اول که شما باید خودت مشخص کنی که دقیقا چی میخوای دوم هم اینکه دلیل این که می بینید هر کسی یه چیزی میگه اینه که خیلی ازین ها یه مشت پشت کنکوری اند که کلی کتاب خریده اند اما اصلا هیچکدوم ازین کتاب ها رو نخونده اند و مثلا چون کتاب خیلی کلفت و حجیمی بوده یا اینکه مثلا تو کتاب ادا اطوار های عجیب غریب و کاریکاتور و ازین مسخره بازیا داشته میگن کتاب خوبیه ! بگذریم که بعضیا اصن قصدشون چیز دیگه ایه مثلا دو تا کاربر تو همین فروم بودند که ته مشاوره هاشون تو همه ی 20-30 تا کتابی که تو کنکور میومد به یه انتشارات ختم میشد ! اونم انتشارات پرت و پلایی مثل همگامان .

شما برای ادبیات اول متن کتاب درسی + یه راهنما برای خوندن متن کتاب درسی [که بنظر من تو این بخش فرق خاصی بین کتابای مختلف نیست] + یه منبع برای تمرین تست ادبیات [که فقط مهم اینه که با سبک تست های کنکور بخونه ; مثلا تستی که با دونستن دوتا لغت معنی جواب بشه داد ابدا تو کنکور نمیآد .یا مثلا کنکور بعد 81-82 شده پر از تستایی که 4گزینه مختلف میده و میگه کدوم با صورت سوال قرابت معنایی داره یا جدیدا داره تو کنکور تست درک متن و درک مطلب ادبیات میآد ]
شما تست کنکور دو سه سال اخیر رو نیگا کن بعد برو تو کتاب فروشی ببین کدوم تست هاش بیشتر با سبک سراسری میخونه

اما تو معروف ها
مهرماه :کتاب کاملا متوسطیه برا کنکور ، چینش جالبی هم نداره
الگو : چندین کتاب داره برای ادبیات : پنج بحث زیان فارسی - لغت و املا - قرابت معنایی -آرایه های ادبی - آموزش ادبیات دوم- ... سوم - ... چهارم - که کتاب های آموزش خوبی اند
و یه کتاب جامع ادبیات کنکور داره که فقط تسته تستهاش هم بد نیستند و با سبک کنکور میخونند
خیلی سبز : کتابش فقط تست داره ، تست هاش خوبه .
گاج : یه سری کتاب های سبز داره که همون راهنمای متن کتاب درسی اند و خوبن - یه کتاب تست سفید رنگ هم داره که توش فقط تست کنکور و آزمایشی هاس و منبع تستی خوبیه - یه ادبیات موضوعی هم جدیدا زده که در واقع همون کتاب تست سفید رنگ هست فقط به جای ترتیب کتاب به کتاب و درس به درس بصورت موضوعی ترتیب بندی شده و پاسخ هاش هم مشروح تر شده
دریافت : یک کتاب زیان فارسی داره که حرف نداره و یه کتاب قرابت معنایی و تناسب مفهومی که تستهایی خیلی نزدیک به سبک کنکور ، اما صرفا در همین حوزه ی تناسب مفومی و قرابت معنایی داره !
کلک معلم: کتاب خیلی بدیه !

m-asadabadi
09-11-2012, 03:46

ممنون.

جوکار اساسا کتاب خوبی برای یادگیری فیزیک نیس
هم درسنامه اش مذخرفه و در فیزیک پیش2 رسما کتاب درسی رو تایپ کرده و مشخصه خود مولف هم فیزیک جدید بلد نبوده
پاسخهای تستهاش هم چنگی به دل نمی زنه .
اما خوب تستهاش که جمع آوری از کتاب های این ور اون ور هست ، برای کسی که فیزیک بلده منبع خوبی برای تمرین مساله حل کردنه

شما درسنامه فار رو بخون اما به این سبک که اینم بدون یه جاهایی زیادی وراجی غیر مرتبط کرده ، هر وقت احساس کردی داره فلسفه بافی میکنه [که اتفاقا تو فصل 1و2 ازین تیکه ها زیاد داره!] و راهبرد عملی برای حل مساله نداره با خیال راحت عبور کن و نخون و برو تمرین هاش رو حل کن
بعد که تستهای پله اول-دوم فار رو هم زدی ، وقت داشتی میتونی تست های جوکار رو هم بزنی

alone one
09-11-2012, 15:14

مثلا برای ادبیات

یکی میگه مهر و ماه

یکی میگه الگو

یکی میگه دریافت

یکی میگه کلک

رفیق هرکی نظر و علاقه خودشو به اون کتاب میده،شما اگه باهوش باشی میری همه اون کتابارو میبینی و خودت انتخاب میکنی
منم مثه شما منتظر بودم بقیه یه پیشنهاد جامع بدن،در واقع لقمه آماده رو تحویلم بدن اما چه ضررایی که نکردم،کلی کتاب که با سلیقه من جور در نمیمد خریدم و نتیجه ای ندیدم
پس خودتون به پیشنهادا توجه،و در آخر کتاب مناسبو خرید کنید

sibesorkh2008
09-11-2012, 21:31

مثلا برای ادبیات

یکی میگه مهر و ماه

یکی میگه الگو

یکی میگه دریافت

یکی میگه کلک

سلام دوست عزیز
کتابها و انتشاراتها خیلی زیادن و نظرات متفاوتی درموردشون وجود داره
من که الان سومی ام ترجیح دادم از کتاب سبز گاج استفاده کنم که هم آموزشه و هم تستهاش عالین
ولی انتخاب با خودته:46:

omid_3tar
10-11-2012, 15:11
ممنون از راهنمایی های همه ی دوستان (گاج سبز رو الان دارم دنبال یک کتاب جامع هستم برای کنکور)

m-asadabadi
10-11-2012, 22:03
ممنون از راهنمایی های همه ی دوستان (گاج سبز رو الان دارم دنبال یک کتاب جامع هستم برای کنکور)

اگه میخوای فقط یه کتاب گیری باید بین پنج گنج مهر و ماه و ادبیات موضوعی گاج یکی رو انتخاب کنی
درضمن حواست باشه که ادبیات موضوعی چاپ فعلی براساس کتاب پیش دانشگاهی 90 هست و باید منتظر باشی تا ویرایش 91ش بیاد چون تقریبا نصف بیشتر کتاب درسی پیش حذف شده !!

A.B.C.D.E
11-11-2012, 15:29
بچه ها من کتابای خیلی سبز و گاج و تخته سیاه رو دارم
حالا میخوام کتابای تخصصی(عمومی نه، فقط تخصصی ها) از یه انتشاراتی دیگه هم بخرم

بین الگو و مهروماه موندم
کتابای تخصصی مثل فیزیک و ریاضی و زیست و شیمی انتشارات مهر و ماه برای تجربی به نظرتون خوبه؟ یا الگو؟ فار چطوره؟

omid_3tar
11-11-2012, 17:03
ادبیات موضوعی گاج آموزشه یا فقط تسته؟

sibesorkh2008
11-11-2012, 17:38
سلام دوستان
برای زبان شهاب اناری بهتره یا دکتر کیاسالار؟؟؟
جبر مبتکران ترکمن بهتره یاجبرابوالقاسمی - صادقی؟؟؟

*M!L4D*
11-11-2012, 19:45
سلام دوستان
اناری
ابولقاسمی - صادقی

Alireza SM
11-11-2012, 21:20
سلام دوستان

مبتکران دکتر انار شهابی بهتره. من از گرامر زبان هیچی نمیدونستم ولی به کمک کتاب های ایشون تونستم امسال زبان تجربی رو 96 بزنم :sq_8:

sibesorkh2008
11-11-2012, 21:26
مبتکران دکتر انار شهابی بهتره. من از گرامر زبان هیچی نمیدونستم ولی به کمک کتاب های ایشون تونستم امسال زبان تجربی رو 96 بزنم :sq_8:

خیلی ممنون
شهاب اناری چند کتاب داره.شما دوستان از کدوم استفاده کردید؟

hirad_g
11-11-2012, 21:33
سلام بچه ها...:31::31:

دیدم تو این چند صفحه آخر بحث ادبیاته منم نظرمو میگم.

اگر من قرار بود کنکور بدم، حتما حتما حتما ، قرابت و املای هامون سبطی (نشر دریافت) رو با کتابای نشر الگو میخریدم.(قرابت نشر الگو هم عالیه ولی هامون سبطی یه چیز دیگست...). در ضمن عربی هم فقط نشر الگو(کاش من هیچوقت گاج  سفید نمی خریدم....

در ضمن اگر دوست داری برای آرایه یک نگاهی به کتاب آزرایه های ادبی رشته انسانی بزن. هم خیلی قشنگ و خوب توضیح داده هم بعضی وقتا بیت هاش تو کنکور میاد.(من که خیلی با خوندنش کیف کردم...)

omid_3tar
11-11-2012, 22:06
دوستان این شهاب اناری چند کتاب داره منظورتون کدومشه؟

Alireza SM
11-11-2012, 22:50
خیلی ممنون
شهاب اناری چند کتاب داره.شما دوستان از کدوم استفاده کردید؟

دو تا از کتاب هاش که به درد شما نمیخوره و مخصوص کنکور زبان هست ( گرامر و واژگان زبان تخصصی )
کتاب های زبان سال چهارم و سوم و کتاب درک مطلب به زبان ساده رو تهیه کنین بد نیست.
یه کتاب نازک و کم حجم هم دکتر کیاسالار داره که 120 متن داره توش ( اسمش و نترسیم از متن هست ) اون هم برای تمرین کردم بد نیست.

m-asadabadi
11-11-2012, 23:36
دوستان این شهاب اناری چند کتاب داره منظورتون کدومشه؟

1-کتاب زبان سال سوم - مبتکران
2-کتاب زبان سال چهارم - مبتکران
3-درک متن به زبان ساده - مبتکران
4-گنجینه آزمونهای زبان انگلیسی کنکور - مبتکران
5-همایش زیان انگلیسی - نشر دریافت

امسال یه کتاب زده به اسم زبان جامع که در واقع مورد 1و2و3 + یک فرهنگنامه است
اگه خواستی از شهاب اناری بگیری این کتاب رو بگیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C_%D8%AC% D8%A7%D9%85%D8%B9_%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1.h tml

m-asadabadi
11-11-2012, 23:39
سلام دوستان

کتاب ترکمن بیشتر به پایه و مفهوم پرداخته و کتاب صادقی که اساسا تست با پاسخ تشریحی هست بیشتر کنکوریه
کتاب کیاسالار مختصر مفیدتر و حرفه ای تر است ; بنظر من البته !

m-asadabadi
11-11-2012, 23:45
سلام بچه ها...:31::31:

دیدم تو این چند صفحه آخر بحث ادبیاته منم نظرمو میگم.

اگر من قرار بود کنکور بدم، حتما حتما حتما ، قرابت و املای هامون سبطی (نشر دریافت) رو با کتابای نشر الگو میخریدم.(قرابت نشر الگو هم عالیه ولی هامون سبطی یه چیز دیگست...). در ضمن عربی هم فقط نشر الگو(کاش من هیچوقت گاج سفید نمی خریدم....

در ضمن اگر دوست داری برای آرایه یک نگاهی به کتاب آرایه های ادبی رشته انسانی بزن. هم خیلی قشنگ و خوب توضیح داده هم بعضی وقتا بیت هاش تو کنکور میاد.(من که خیلی با خوندنش کیف کردم...)

100% تائید میشه !
من خودمم کتاب درسی آرایه های رشته انسانی رو خوندم
ادبیات 3 چاپ قدیم هامون سبطی تو اندیشه سازان هم توضیح آرایه هاش بینظیر بود

m-asadabadi
11-11-2012, 23:47

این دکتر "انار شهابی" اصن عالی بود ! :sq_2:

m-asadabadi
12-11-2012, 00:10
بچه ها من کتابای خیلی سبز و گاج و تخته سیاه رو دارم
حالا میخوام کتابای تخصصی(عمومی نه، فقط تخصصی ها) از یه انتشاراتی دیگه هم بخرم

بین الگو و مهروماه موندم
کتابای تخصصی مثل فیزیک و ریاضی و زیست و شیمی انتشارات مهر و ماه برای تجربی به نظرتون خوبه؟ یا الگو؟ فار چطوره؟

زیست : همون خیلی سبز و تخته سیاه
شیمی : 1-اگه مبتکران گرفتی هیچ چیز دیگه نگیر چون همونم احتمال زیاد نمیرسی تموم کنی ! :46: 2-اگه بخوای مختصر مفید باشه گاج
فیزیک : 1-فار خوبه اما مثل شیمی مبتکران حاشیه و خارج از متن هم زیاد داره 2-الگو
ریاضیات تجربی : همون خیلی سبز و تخته سیاه

m-asadabadi
12-11-2012, 00:13
.:کتاب خواندن مهم است نه کتاب خریدن !:.
پنج شش سال پیش با یه فردی که بزرگترین خریدارکتابهای دست دوم بود و بعد اون رو بین کتاب فروشی های مختلف تهران و شهرستانها پخش میکرد صحبت میکردم میگفت من سالی حدود دو میلیارد تومان کتاب دست دوم میخرم باورتون میشه بالای 90درصد اونها حتی تا نخورده اند ؟ :sq_6:

pmmcdvd
12-11-2012, 00:45
آقا اینکه خیلی سبز خوبه توی زیست جای شکی نیست ولی استاندارد بودن تست خیلی مهمه که توی تست های آرامفر خیلی بیشتر دیده میشه که خودش هم طراح سوالات کنکور چند سال قبل بوده و با سوالات استاندارد آشنا هست و اینو میشه از کتاباشون متوجه شد الان اگر برین فصل ژنتیک جمعیت پیش رو هم در تخته سیاه و هم در کتاب پیش خیلی سبزببینید متوجه میشید که استاندارد کنکور با تخیلی و المپیادی سوال دادن خیلی فرق می کنه
من اصلا نمیگم خیلی سبز بده و خیلی هم با هاش حال می کنم و ایده نو و توضیحات عالی ای داده و حلا زیست سال دومش رو می خونم میرم فضا ولی توی بعضی جاها خیلی زیاده روی کرده و از کنکور و حتی المپیاد هم زده بالا مثالش همین ژنتیک مندلیش که بجز شجره نامه اش که چیزای خوبی داره و می تونه توی کنکور بیاد بقیه اش خیلی خیلی کم و برای یه کنکوری خیلی ضرره+ ژنتیک جمعیت پیشش

A.B.C.D.E
12-11-2012, 01:30
.:کتاب خواندن مهم است نه کتاب خریدن !:. پنج شش سال پیش با یه فردی که بزرگترین خریدارکتابهای دست دوم بود و بعد اون رو بین کتاب فروشی های مختلف تهران و شهرستانها پخش میکرد صحبت میکردم میگفت من سالی حدود دو میلیارد تومان کتاب دست دوم میخرم باورتون میشه بالای 90درصد اونها حتی تا نخورده اند ؟ :sq_6:

درسته خیلی ها کتاب میخرن دستشم نمیزنن توی پرانتز میگم

"مثلا یه روز رفتم ریاضی جامع تجربی رو بخرم دیدم طرف کتاب دست دوم که ماله یکی دیگه بود رو داد 11و 700 و رو جلدش 14 تومن بود داده یه مشتری!!!!!!بعد دیدم یکی یه دوتا پلاستیک کتاب رو اورده بود ازش کیلویی خرین حدود 2 تومن
اول شخصی که ازش پرسیدی بهش بگو این نون حرومه که داری میخوری ، مفت مخرن 20% از قیمت اصلی کتاب کم میکنه میندازه به یه بدبختی که پول خرید کتاب نو نداره"

اونایی که کتاب میخرن و اصلا بازش نمیکنن کلا آدمهای بی اراده ای هستن ، شما از کجا میدونی ماها بی اراده ایم؟ قضاوت عجولانه نکنید

A.B.C.D.E
12-11-2012, 02:15
من توی ریاضیات تجربی و فیزیک دنبال یه کتاب میگردم که کلی تست داشته باشه مثلا 10هزارتا تست ، همچنین از تستای کنکور و سنجش هم اصلا استفاده نشده باشه و کاملا تالیفی باشه چه استاندارد چه غیر استاندارد، درسنامه هم نداشته باشه فقط پاسخ تشریحی یا پاسخ نامه داشته باشه

همچیین کتابی برای فیزیک یا ریاضیات تجربی توی بازار هست؟

Alireza SM
12-11-2012, 18:43
من توی ریاضیات تجربی و فیزیک دنبال یه کتاب میگردم که کلی تست داشته باشه مثلا 10هزارتا تست ، همچنین از تستای کنکور و سنجش هم اصلا استفاده نشده باشه و کاملا تالیفی باشه چه استاندارد چه غیر استاندارد، درسنامه هم نداشته باشه فقط پاسخ تشریحی یا پاسخ نامه داشته باشه

همچیین کتابی برای فیزیک یا ریاضیات تجربی توی بازار هست؟

سوال های تالیفی دو حالت دارن یا مشابه سوال های کنکور هستن یا نیستن اگه نیستن به درد نمیخورن و ارزش ندارن اگه هستن هم خیلی خوبه.
کتاب های فیزیک خیلی سبز تست تالیفی زیاد دارن منتها حجم عمده ای ازونا خارج از تشابه کنکور هست. برای ریاضی هم مهر و ماه تست های تالیفیش زیاده

A.B.C.D.E
12-11-2012, 19:25
سوال های تالیفی دو حالت دارن یا مشابه سوال های کنکور هستن یا نیستن اگه نیستن به درد نمیخورن و ارزش ندارن اگه هستن هم خیلی خوبه.
کتاب های فیزیک خیلی سبز تست تالیفی زیاد دارن منتها حجم عمده ای ازونا خارج از تشابه کنکور هست. برای ریاضی هم مهر و ماه تست های تالیفیش زیاده

کتاب سبز رو دارم دیگه سوالاشو حفظ دنبال یه کتاب دیگه میگردم که سوال تالیفی داشته باشه
مهر رو ماه رو دیدم سوالش اصلا خوب نبود و یا سوال کنکور بود در ضمن درس نامه هم زیاد داره

حتی اگه خارج از محدوده کنکور هم باشه اشکال نداره

من میخوام فقط سوال باشه هر چی سخت تر بهتر

a.sahami
12-11-2012, 20:17
سلام بچه ها من چندتا سوال داشتم
دوستان من در همه درس ها(عمومی و اختصاصی) کتاب آبی قلم چی رو دارم به نظر شما برای تسلط کامل بر درس ها به غیر از این کتاب ها به منابع تستی دیگه ای نیاز دارم ؟
اگه جوابتون مثبته لطفا منو راهنمایی کنید! رشتم هم تجربیه

After4Ever
12-11-2012, 20:23
سلام بچه ها من چندتا سوال داشتم
دوستان من در همه درس ها(عمومی و اختصاصی) کتاب آبی قلم چی رو دارم به نظر شما برای تسلط کامل بر درس ها به غیر از این کتاب ها به منابع تستی دیگه ای نیاز دارم ؟
اگه جوابتون مثبته لطفا منو راهنمایی کنید! رشتم هم تجربیه

بستگی داره!
فیزیکش واقعا سطحش پایینه
شما اگر فیزیک آبی کار کنید در آزمون های گزینه 2 بیشتر از 20 نمی تونید بزنید
ریاضیش هم برای تجربی ها بد نیست ولی خوب هم نیست :)

من خودم کتاب های قلم چی برای بعد عید گذاشتم چون تستاش خیلی کمه و از همه مهمتر سطحش پایینه.

a.sahami
12-11-2012, 20:42
بستگی داره!
فیزیکش واقعا سطحش پایینه
شما اگر فیزیک آبی کار کنید در آزمون های گزینه 2 بیشتر از 20 نمی تونید بزنید
ریاضیش هم برای تجربی ها بد نیست ولی خوب هم نیست :)

من خودم کتاب های قلم چی برای بعد عید گذاشتم چون تستاش خیلی کمه و از همه مهمتر سطحش پایینه.
خیلی ممنون از راهنمایی شما پس با این وجود باید چه کتاب هایی رو تهیه کنم؟ با توجه به اینکه واقعا بازار پر شده از کتاب های تستی من واقعا نمیدونم چه کتابی رو از چه انتشاراتی برا چه درسی بگیرم لطفا در هر درس بهترین رو معرفی کنید!

After4Ever
12-11-2012, 20:46
خیلی ممنون از راهنمایی شما پس با این وجود باید چه کتاب هایی رو تهیه کنم؟ با توجه به اینکه واقعا بازار پر شده از کتاب های تستی من واقعا نمیدونم چه کتابی رو از چه انتشاراتی برا چه درسی بگیرم لطفا در هر درس بهترین رو معرفی کنید!

شیمی مبتکران عالیه ولی زیاده!!
فیزیک نشرالگو
ریاضی گاج طوسی
دینی هم گاچ طوسی
ادبیات هم که تست نمی خواد :) فقط قرابت و آرایه رو باید تست بزنید که خیلی فرقی نداره چی باشه
عربی هم نمی دونم...

فقط یک نکته رو در نظر داشته باشید که فیزیک و ریاضیتون را تا چه حد می تونید بالا بکشید چون خیلی از تجربی ها در این 2 درس تخصص ندارن و وقت زیادی نباید برایش بگذارند بعضی ها هم برعکس

a.sahami
12-11-2012, 20:53
شیمی مبتکران عالیه ولی زیاده!!
فیزیک نشرالگو
ریاضی گاج طوسی
دینی هم گاچ طوسی
ادبیات هم که تست نمی خواد :) فقط قرابت و آرایه رو باید تست بزنید که خیلی فرقی نداره چی باشه
عربی هم نمی دونم...

فقط یک نکته رو در نظر داشته باشید که فیزیک و ریاضیتون را تا چه حد می تونید بالا بکشید چون خیلی از تجربی ها در این 2 درس تخصص ندارن و وقت زیادی نباید برایش بگذارند بعضی ها هم برعکس
ریاضیات مهر و ماه به نظرتون چه چوریه چون تعریفشو خیلی شنیدم؟
پس طبق نظرات شما در درس های عمومی به همین کتاب های آبی اکتفا کنم؟

a.sahami
12-11-2012, 21:02
توو درس ریاضی بین انتشارت تخته سیاه و انتشارات مهروماه نمیدوم کدوم رو انتخاب کنم همین وضعیت توو زیست هم برام پیش اومده واقعا کلافه شدم البته خیلی سبز هم هست کدوم رو انتخاب کنم؟

sibesorkh2008
12-11-2012, 21:24
من خیلی تعریف خیلی سبزو توهمین انجمن شنیدم ولی مث اینکه شما پیشنهاد نمی کنید؟به نظرتون چه کتابی برای فیزیک عالیه؟؟

After4Ever
12-11-2012, 21:46
ریاضیات مهر و ماه به نظرتون چه چوریه چون تعریفشو خیلی شنیدم؟
پس طبق نظرات شما در درس های عمومی به همین کتاب های آبی اکتفا کنم؟
آفرین
مهر ماه حرف نداره...من سال پیش ریاضی رو 60 زدم با اینکه 3 تست نخونده بودم 60 درصد خوبه مهر و ماه خوندم با گاج طوسی

After4Ever
12-11-2012, 21:48
دوستان به نظرم زیست خیلی تست نزنید :/

سعی کنید دبیر های مختلف کلاسشون حضور داشته باشید یا لااقل جزوه هاشون رو تهیه کنید.
اگر به تست زدن باشه من کل خیلی سبز تستاش رو زدم ولی پارسال 40 زدم :(

m-asadabadi
13-11-2012, 00:10
کتاب سبز رو دارم دیگه سوالاشو حفظ دنبال یه کتاب دیگه میگردم که سوال تالیفی داشته باشه
مهر رو ماه رو دیدم سوالش اصلا خوب نبود و یا سوال کنکور بود در ضمن درس نامه هم زیاد داره

حتی اگه خارج از محدوده کنکور هم باشه اشکال نداره

من میخوام فقط سوال باشه هر چی سخت تر بهتر

بعید میدونم چنین کتابی الان وجود داشته باشه ، حتی همون تست هایی هم که در کتابهای کنکوری به اسم تست تالیفی می بینید بیشترشون تست تالیفی نیستند و در واقع برداشت یا قرار دادن 4 گزینه برای کتابهای textbook خارجی هست ، حالا شما اگه در این حد ! دنبال سوال تالیفی میگردی میتونی یکباره به سراغ منبع اصلی برید و مثلا تو فیزیک سوالای کتاب بلت یا لندسبرگ و یا سروی و ... رو حل کنید .

Rahpak
13-11-2012, 13:46
سلام
من واسه فیزیک پیش1 نشر الگو رو دارم ولی چیز زیادی متوجه نمیشم یعنی از درسنامش خوشم نمیاد( خیلی گنگه به نظر من! ) به نظرتون اینو بخونم واسه پیش 2 فار بگیرم یا واسه هر دو فار بگیرم در ضمن پشت کنکوریم ممنون

After4Ever
13-11-2012, 16:10
^
سلام
به نظرم اگر رشته ی ریاضی هستید حتما باید این کتاب رو بخونید...سوال های این کتاب فوق العاده عالیست و از همه مهمتر بعید است که شما تیپی رو در کنکور ببینید و در نشر الگو وجود نداشته باشد!
بعضی سوال هاش سخته ولی ارزشش رو داره که براش وقت بذارید مخصوصا فارغ التحصیل هستن
من خودم پارسال گاج سفید با کانون رو زدم خیلی پشیمونم با این حال که فیزیک آسون بود 47 زدم! :(
در ضمن پیش 2 هم خیلی سخت نیست سخترین قسمت پیش 1ه...

Rahpak
13-11-2012, 16:41
^
سلام
به نظرم اگر رشته ی ریاضی هستید حتما باید این کتاب رو بخونید...سوال های این کتاب فوق العاده عالیست و از همه مهمتر بعید است که شما تیپی رو در کنکور ببینید و در نشر الگو وجود نداشته باشد!
بعضی سوال هاش سخته ولی ارزشش رو داره که براش وقت بذارید مخصوصا فارغ التحصیل هستن
من خودم پارسال گاج سفید با کانون رو زدم خیلی پشیمونم با این حال که فیزیک آسون بود 47 زدم! :(
در ضمن پیش 2 هم خیلی سخت نیست سخترین قسمت پیش 1ه...
آخه تعریف فار رو زیاد شنیدم میگن درسنامه فار خیلی بهتره از نشر الگو:sq_11:

12p
13-11-2012, 19:44
سلام دوستان
هر دو خوبن اما کیاسالار وقت کمتری میگیره البته تقریبا با همون کیفیت!!

Rahpak
13-11-2012, 21:31
سلام
من واسه فیزیک پیش1 نشر الگو رو دارم ولی چیز زیادی متوجه نمیشم یعنی از درسنامش خوشم نمیاد( خیلی گنگه به نظر من! ) به نظرتون اینو بخونم واسه پیش 2 فار بگیرم یا واسه هر دو فار بگیرم در ضمن پشت کنکوریم ممنون
کسی نظر دیگه نداره؟:41:

omid_3tar
13-11-2012, 21:58
راستش من سومم و در مورد پیش نمیدونم اما در کل (حداقل واسه سوم) نشر الگو واسه دانش آموزای خیلی سطح بالا هست

<<DaRk kNiGhT>>
14-11-2012, 12:20

به نظر من فار رو بگیر از دینامیک ش شروع کن به خوندن. دینامیک رو خییییلی عالی توضیح داده و از تمام کتابای دیگه بهتره. ولی سینماتیک خیلی فرق نمیکه بیشتر باید تست حل کنی.
برا پیش 2 هم که کلا فار رو بگیر.

A.B.C.D.E
14-11-2012, 12:53
سینماتیک چی خوبه؟

*M!L4D*
14-11-2012, 14:19
سینماتیک چی خوبه؟
تست یا آموزش ؟
فیزیک پیش 1 :
تست : خیلی سبز
آموزش : فار
برای جمع بندی از کتاب آزمون فار هم میتونید استفاده کنید ... !

m-asadabadi
14-11-2012, 20:57
سلام

فیزیک پیش فار هم کتاب خوبیه
اصلا همونطور که الگو با هندسه گسسته اش گل کرد و معروف شد ، انتشارات فار هم با همین کتاب فیزیک 1 پیش اش معروف شد
البته فیزیک 2 پیش بنظرمن اصلا معلمهای دبیرستانی سواد تدریسشو خیلی ندارند و تو کتاباهم اگه نگاه کنید این موضوع مشخصه و حتی بعضی ها درسنامه فیزیک2 پیش شون در واقع تایپ مجدد کتاب درسیه

m-asadabadi
14-11-2012, 20:58
سینماتیک چی خوبه؟

این کتاب رو من دیدم ، تمام تستاش تالیفیه ، تست هاش هم خیلی خیلی قوی و خوب بود پاسخ هاش هم بدک نبود ،

sibesorkh2008
15-11-2012, 13:41
سلام
نظرتون درباره هندسه مبتکران چیه؟کتاب ابوالقاسمی خوبه؟البته تعریف جبرشو شنیدم

mohamadrezakaka
15-11-2012, 15:16
سلام دوستان کسی یه جزوه خوب از گراف داره ؟؟؟؟؟؟
آخه هرچی میخونم نمیتونم تست بزنم

omid_3tar
15-11-2012, 21:47
ذوستان تقریبا بیش از صد صفحه تاپیک رو خوندم اما واسه دو کتاب حسابان و فیزیک 3 نتیجه نگرفتم

یک کتاب واسه حسابان میخوام (به جز گاج سبز) و فیزیک که آموزش باشه و تست هم داشته باشه بد نیست (دانش آموز سال سومم قرار نیست تست کار کنم)

A.B.C.D.E
15-11-2012, 23:33
آقا ما رفتیم کتاب سبز بخریم دیدم همش کاهی هست!!!!!!!

کسی هست کتاب سبز سال قیل رو داشته باشه کنکور قبول شده باشه و نخوادش؟ با یه درصدی ازش میخرم؟

کسی هست؟
اگه هست لیستتون برام پیام خصوصی کنید

m-asadabadi
16-11-2012, 01:46
ذوستان تقریبا بیش از صد صفحه تاپیک رو خوندم اما واسه دو کتاب حسابان و فیزیک 3 نتیجه نگرفتم

یک کتاب واسه حسابان میخوام (به جز گاج سبز) و فیزیک که آموزش باشه و تست هم داشته باشه بد نیست (دانش آموز سال سومم قرار نیست تست کار کنم)

حسابان : حسین شفیع زاده -انتشارات خوشخوان
محسن عسلی - انتشارات خیلی سبز - (کتاب آموزش)

فیزیک 3 : دکتر تنکابنی پور - انتشارات خیلی سبز (نوشته مصلایی نباشه !)
دکتر فرین کمانگر - انتشارات مبتکران (اندیشه سازان)

m-asadabadi
16-11-2012, 01:56
سلام
نظرتون درباره هندسه مبتکران چیه؟کتاب ابوالقاسمی خوبه؟البته تعریف جبرشو شنیدم

هندسه 1و2 یه درس خاصیه که نمیشه گفت هیچ کتابی بده یا خوبه !
اول اول باید کتاب درسی و تمریناشو بخونید کامل ، حتی 2-3 بار ، بعد تست بزنید .
که خیلی نمیشه گفت کدوم کتاب بهتره و یه کم سلیقه است حتی
با اینکه کتاب ابوالقاسمی خیلی خوب و معروف و قدیمیه اما من هندسه پایه بیگی از انتشارات الگو رو بیشتر می پسندم

m-asadabadi
16-11-2012, 02:03

تو گراف اصلا نباید فرمول حفظ کنی با 6 ~ 7 تا فرمول کل مساله های فصل حل میشن اگه به مفهوم هاش توجه کنین
البته یه کم پایه آنالیز ترکیبی هم لازم داره
ظرف یکی دو روز آینده یه اسکن از جزوه خودمو میذارم شاید کمک کرد

omid_3tar
16-11-2012, 12:49
حسابان : حسین شفیع زاده -انتشارات خوشخوان
محسن عسلی - انتشارات خیلی سبز - (کتاب آموزش)

فیزیک 3 : دکتر تنکابنی پور - انتشارات خیلی سبز (نوشته مصلایی نباشه !)
دکتر فرین کمانگر - انتشارات مبتکران (اندیشه سازان)
خیلی ممنون اما به جز اون خیلی سبز بقیه رو نگفتید آموزش هستند یا تست
_________
الان که سایت خیلی سبز بستست اما تمام سایتا رو گشتم از عسلی دو کتاب بود که تست بودن نه آموزش

آموزش این یکی هست که از خیلی سبزه اما عسلی نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%84%DB%8C%20%D8%B3%D8%A8%D8%B2&qts=3&rp=1

<<DaRk kNiGhT>>
16-11-2012, 16:26
دوستان به نظر شما برا دیفرانسیل از بین گاج و خیلی سبز و فار و اندیشه فایق و یا هر کتاب دیگه کدومش بهتره؟
آخه من نشر الگو رو کامل زدم الان منبع دیگه ای ندارم که تست بزنم از روش.

lil0
16-11-2012, 17:20

بعدا که گسسته رو کامل خوندید میبینید گراف یکی از آسونترین بخش هاست
همونطور هم که یکی از بچه ها گفت بعضی کتابا اومدن واقعا هرچی فرموله چرت و ÷رت برا گراف هستو آوردن....به نظرم من فار خیلی خوب و ساده و روان توضیح داده.

سلام
برایه حسابان پیشنهادی ندارم ولی فیزیک 3:الگو و خیلی سبز(خیلی سبز رو ÷ی دی افش رو فقط دیدم)یکی از دوستان هم سبز رو گفته بود

آقا ما رفتیم کتاب سبز بخریم دیدم همش کاهی هست!!!!!!!

کسی هست کتاب سبز سال قیل رو داشته باشه کنکور قبول شده باشه و نخوادش؟ با یه درصدی ازش میخرم؟

کسی هست؟
اگه هست لیستتون برام پیام خصوصی کنید

چه درسیش رو میخوای؟

دوستان به نظر شما برا دیفرانسیل از بین گاج و خیلی سبز و فار و اندیشه فایق و یا هر کتاب دیگه کدومش بهتره؟

راستش از بین کتابایی که گفتی من فقط اندیشه فائق رو داشتم که کتاب خوبی بود و واقعا به درده کنکور میخوره ....سطحش هم خیلی بالا نیست سوالای پرت هم نداره(خیلی سبز رو معلممون میگفت چرته راستی:) )

mohamadrezakaka
16-11-2012, 17:46
مرسی اگه اینکارو بکنب خیلی ممنونت میشم :thumbsup::thumbsup:
آخه معلم مدرسمون واسه هر بخش کلی فرمول گفته که دو سه فقط باید بشینی حفظشون کنی چه برسه به اینکه کاربردشو یاد بگیری!!!1

pouyacapitan
16-11-2012, 19:14
مرسی اگه اینکارو بکنب خیلی ممنونت میشم :thumbsup::thumbsup:
آخه معلم مدرسمون واسه هر بخش کلی فرمول گفته که دو سه فقط باید بشینی حفظشون کنی چه برسه به اینکه کاربردشو یاد بگیری!!!1

فاار بخر.
عالمه.
دوستان من تصمیم گرفته بودم تحلیلی رو بزارم کنار!حالا می خوام شروع کنم! یک کتاب واسه کی که تحلیلیش صفر ه معرفی کنید.

*M!L4D*
16-11-2012, 20:12
دوستان من تصمیم گرفته بودم تحلیلی رو بزارم کنار!حالا می خوام شروع کنم! یک کتاب واسه کی که تحلیلیش صفر ه معرفی کنید.

تست یا آموزش ؟
تست : گاج سفید از همشون بهتره
آموزش : فــــار

pouyacapitan
16-11-2012, 21:38
تست یا آموزش ؟
تست : گاج سفید از همشون بهتره
آموزش : فــــار

با این فار می شه دیگه خوب یاد گرفت؟
سطح تحلیلیم خیلی پایینه ها،این فار تستم داره؟

m-asadabadi
16-11-2012, 23:10
خیلی ممنون اما به جز اون خیلی سبز بقیه رو نگفتید آموزش هستند یا تست
_________
الان که سایت خیلی سبز بستست اما تمام سایتا رو گشتم از عسلی دو کتاب بود که تست بودن نه آموزش

آموزش این یکی هست که از خیلی سبزه اما عسلی نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%84%DB%8C%20%D8%B3%D8%A8%D8%B2&qts=3&rp=1

میخواستم بنویسم : "کتاب آموزش نه !" :31:
کتاب تست اش که نوشته عسلی هست تو همون پاسخهای تشریحیش درس خیلی کاملتری نسبت به اون کتاب آموزش داره
و چون از تستهای خیلی خیلی ساده به تستهای سخت رفته حالت آموزشم داره و از 2باره کاری جلوگیری میکنه

خوشخوان هم کلا یه متن نوشته که "برای دانش آموزان فلان می باشد و برای ... " کلا تو توضیح همه کتاباش کپی پیست کرده
کتاب حسابانش آموزش خوب و متعادلی داره اتفاقا و بعدش تست آورده که بعضی تستهاش از تستهای کتابای دیگه سطحش بالاتره اونم نه اینکه خیلی پیچیده باشه بلکه راه حلاش کمی طولانیه و تمرین بیشتری تو حل یه تستش هست

m-asadabadi
16-11-2012, 23:16

بنظر من خیلی سبز کتاب دیفرانسیلش اون جور که باید و شاید در حد بقیه کتاباش خوب در نیومده اما از اندیشه فائق قطعا بهتره ، اندیشه فائق از جهات زیادی مشکل داره .
گاج 91 رو هنوز ندیدم .

*M!L4D*
17-11-2012, 07:14
با این فار می شه دیگه خوب یاد گرفت؟
سطح تحلیلیم خیلی پایینه ها،این فار تستم داره؟

آره میشه ..
تست های آموزشی داره تو متن درس .
اما خودش جداگانه یه کتاب آزمون داره که فوق العادست به نظرم . ( برای دوران جمع بندی و ... )

Mehran-King
17-11-2012, 13:12
سلام میخواستم ببینم چجوری میتونم طوری درس بخونم که دانشگاه های خوب قبول بشم مثل تهران؟ چه جزواتی بنظرتون خوبه؟

Rahpak
17-11-2012, 14:51
سلام به نظرتون کتاب نشر الگو گسسته چطوره؟ نشر الگو رو دارم اگه خوب نباشه برم فار بگیرم!

Haj_Amoo
17-11-2012, 16:01
من برا شیمی پیش یک، خیلی‌سبز و برای دیفرانسیل 1 ، الگو رو دارم. به نظرتون برا قسمت دوم این کتاب، همین انتشارات رو بگیرم یا کتاب‎های دیگه؟
این دوتا رو که من داشتم که به نظرم خوبن، کتاب‎های دیگه رو نمی‎دونم.

Alireza SM
17-11-2012, 19:02
من برا شیمی پیش یک، خیلی‌سبز و برای دیفرانسیل 1 ، الگو رو دارم. به نظرتون برا قسمت دوم این کتاب، همین انتشارات رو بگیرم یا کتاب‎های دیگه؟

برای شیمی پیش دو من مبتکران رو توصیه میکنم

m-asadabadi
17-11-2012, 21:20
سلام به نظرتون کتاب نشر الگو گسسته چطوره؟ نشر الگو رو دارم اگه خوب نباشه برم فار بگیرم!

بنظرم اونقدر کافی هست که نخواهید کتاب دیگری ، مثلا فار بگیرید

m-asadabadi
17-11-2012, 21:23

بنظرم 2 ی همین انتشارات ها رو بگیرید عالیه ، مخصوصا شیمی2 خیلی سبز رو .یک سالیه که شیمی های بهمن بازرگانی دیگه زیادی حواشی و مذخرفات ِ خارج از متن داره قاطیش میکنه .

Rahpak
17-11-2012, 21:30
بنظرم اونقدر کافی هست که نخواهید کتاب دیگری ، مثلا فار بگیرید
ممنون
در ضمن من واسه هندسه 1 و 2 و تحلیلی جزوه ندارم بنظرتون از کتاب بخونم تست بزنم یا آموزش و تست بگیرم و چه کتابی ممنون

m-asadabadi
19-11-2012, 00:15
ممنون
در ضمن من واسه هندسه 1 و 2 و تحلیلی جزوه ندارم بنظرتون از کتاب بخونم تست بزنم یا آموزش و تست بگیرم و چه کتابی ممنون

هندسه 1و2 اول ِ اول باید کتاب درسی رو فعال (یعنی با کاغذ و قلم کنارتون! هر چی میگه بنویسید و خلاصه کنید و حل کنید) بخونید و تمریناتشو کامل حل کنید و حتی چند بار
بعد به اندازه کافی تست بزنید که تو این درس خاص جوریه که خیلی نمیشه گفت چه تستی بده چه تستی خوب ; اما به نظر من من هندسه پایه بیگی انتشارات الگو تست هاش خوبه

برعکس هندسه 1و2 ، کتاب درسی هندسه تحلیلی به هیچ دردی نمیخوره و شما به یه جزوه یا کتاب که پایه و مفهوم های هندسه تحلیلی رو آموزش داده باشه نیاز دارین و یه کتاب هم برای تست و تمرین
برای اون بخش آموزشش کتاب های : سید موسوی یا نصیری -مبتکران /حسین هاشمی- فار/ بیگی - الگو همشون کتابای خوبی اند و باید ببینید کدوم به مذاق شما سازگارتره ولی در کل اولی پایه ای تر و دو تای بعدی تستی تر هستند
برای اون بخش تست اش هم کتاب های : سیروس نصیری - خیلی سبز / منصف شکری - گاج / علی پور - الگو

Lj Wallace
19-11-2012, 21:06
براي زمين شناسي كنكور كه ميخام 40تا50 بزنم چه كتابهايي هست؟ هم تست هم آموزش

pmmcdvd
19-11-2012, 21:38
هم زمین شناسی هفت چیز خیلی سبز هست هم مهروماه
نشر دریافت هم یه جمع بندی داره

A.B.C.D.E
20-11-2012, 10:01
چه درسیش رو میخوای؟

ریاضیات تجربی (همون کتاب جامع)
فیزیک 3 و پیش 1 جلد اول و دوم و پیش دوم
ادبیات دوم و سوم

After4Ever
20-11-2012, 14:05
براي زمين شناسي كنكور كه ميخام 40تا50 بزنم چه كتابهايي هست؟ هم تست هم آموزشخود کتاب رو خوب بخونی بنظرم بهتره...شما دارید می گید 40 یا 50 درصد...دیگه ارزش نداره برید برای کتاب های خیلی سبز و ...رو تهیه کنید.

A.B.C.D.E
20-11-2012, 20:59
................

ARAS71
20-11-2012, 22:15
سلام
کتاب زیست شناسی اندیشه سازان رو الان مبتکران چاپ می کنه؟ نویسندش کیه؟

برای زیست سوم دبرستان چه کتابی خوبه؟

After4Ever
21-11-2012, 11:09
سلام
کتاب زیست شناسی اندیشه سازان رو الان مبتکران چاپ می کنه؟ نویسندش کیه؟

برای زیست سوم دبرستان چه کتابی خوبه؟

زیست سوم خودش شامل 3 بخش است:
همئوستازی ، ژنتیک ، گیاه شناسی
برای بخش اول خود کتاب رو بخون با جزوه ی دبیر برای بخش دوم و سوم تخته سیاه رو پیشنهاد می کنم.

sibesorkh2008
22-11-2012, 15:35
سلام بچه ها کسی می دونه که ایا فیزیک 3خیلی سبز چاپ91 با 90ش خیلی فرق داره یا نه؟؟خیلی خیلی فوریه هاااا!!!

maziyarkhani
22-11-2012, 19:48
سلام بچه ها کسی می دونه که ایا فیزیک 3خیلی سبز چاپ91 با 90ش خیلی فرق داره یا نه؟؟خیلی خیلی فوریه هاااا!!!

اگه کتاب تستش رو میگی : نه تغییری نکرده فقط تست های 91 بهش اضافه شده

Rahpak
23-11-2012, 00:46
سلام
من کتاب فیزیک پیش 1 الگو رو دارم می خوام واسه پیش 2 فار بگیرم حالا فار 2 رو بگیرم که ادامه الگو باشه یا فار 1 جلد 2 +فار 2 ؟ آخه طبقه بندی هاشون فرق داره:sq_24:
ممنون

m-asadabadi
23-11-2012, 02:38
سلام
من کتاب فیزیک پیش 1 الگو رو دارم می خوام واسه پیش 2 فار بگیرم حالا فار 2 رو بگیرم که ادامه الگو باشه یا فار 1 جلد 2 +فار 2 ؟ آخه طبقه بندی هاشون فرق داره:sq_24:
ممنون

الگو یه کتاب سفید داره که آموزش مفصل داره و تست کم ، یه آبی هم هست که خلاصه درس داره و تست ; کدومشو دارین ؟

Rahpak
23-11-2012, 14:56
الگو یه کتاب سفید داره که آموزش مفصل داره و تست کم ، یه آبی هم هست که خلاصه درس داره و تست ; کدومشو دارین ؟
آموزش کامل + تست های 4 گزینه ای سفید هست ولی تست هم زیاد داره هاا:sq_24:

alone one
23-11-2012, 16:55
بچه ها من تو حسابانو دیف موندم چی بگیرم
دوستان گاجو الگو رو واسه حسابان و فارو واسه دیف پیشنهاد میکنن
نظر شما چیه؟
من یه کتاب آموزش محور میخوام که خوبو روون توضیح داده باشه مثه فیزیک فار یا شیمی مبتکران یا ...
کدوم بدردم میخوره؟

sibesorkh2008
23-11-2012, 20:40
نظر شما چیه؟
من یه کتاب آموزش محور میخوام که خوبو روون توضیح داده باشه مثه فیزیک فار یا شیمی مبتکران یا ...
کدوم بدردم میخوره؟

من حسابان الگو رو کار می کنم و خیلی راضی هستم اما کتاب تستشو دارم. شما می تونید آموزشیش رو استفاده کنید.

alone one
23-11-2012, 22:56
من حسابان الگو رو کار می کنم و خیلی راضی هستم اما کتاب تستشو دارم. شما می تونید آموزشیش رو استفاده کنید.

ممنون از کمکتون اما چون تستیش خوب بوده دلیل نمیشه آموزشیشم خوب باشه

sibesorkh2008
24-11-2012, 18:36
ممنون از کمکتون اما چون تستیش خوب بوده دلیل نمیشه آموزشیشم خوب باشه

درسته اما من تعریفش رو از خیلی ها شنیدم برای همین پیشنهاد دادم.به هرحال در زمینه آموزشی بهتره کسانی که خودشون تجربه دارن نظر بدن!

timsar jackson
24-11-2012, 23:01
کتاب کلاس عربی رمزینه رو کسی استفاده کرده؟ چه جوریاس؟

alone one
25-11-2012, 00:08
درسته اما من تعریفش رو از خیلی ها شنیدم برای همین پیشنهاد دادم.به هرحال در زمینه آموزشی بهتره کسانی که خودشون تجربه دارن نظر بدن!

راستیتش منم تعریفشو زیاد شنیدم و خودمم از نزدیک دیدم اما نمیشه تو 5مین اونم با دید + که از قبل واسمون بوجود اومده کل کتابو تحلیل کنیم واسه همین از دوستان پرسیدم
در هر صورت ممنونم از شما

omid_3tar
25-11-2012, 17:15
دوستان توی یکی از پستای همین تاپیک که واسه چندسال پیش بود یکی از دوستان گفته بود واسه حسابان کتاب مبتکران از آقای امیدوار خوبه خواستم بدونم واسه کتاب جدید حسابان هم این کتاب چاپ شده؟

m-asadabadi
26-11-2012, 17:47
آموزش کامل + تست های 4 گزینه ای سفید هست ولی تست هم زیاد داره هاا:sq_24:

سلام
ممنون

من که میگم برای پیش 2 هم همون الگو رو بگیرید ولی اگه بخواهید فار رو بگیرید که ادامه الگو رو داشته باشه باید این سه جلد رو بگیرید : پیش یک جلد 2 + پیش دو جلد 1 + پیش دو جلد 2

m-asadabadi
27-11-2012, 01:11
دوستان توی یکی از پستای همین تاپیک که واسه چندسال پیش بود یکی از دوستان گفته بود واسه حسابان کتاب مبتکران از آقای امیدوار خوبه خواستم بدونم واسه کتاب جدید حسابان هم این کتاب چاپ شده؟

من کتاب قدیمشو که اولین بار اندیشه سازان چاپ کرده بود دیده بودم کتاب خوبی بود
که گویا براساس کتاب جدید ویرایش شده که من اونو ندیدم کامل
و برای جلد اول ویرایش4 و برای جلد دوم ویرایش3 میشه کتاب جدیده

alone one
27-11-2012, 12:10
نظر شما چیه؟
کدوم بدردم میخوره؟

آیا کسی هست منو یاری کند؟!

omid_3tar
27-11-2012, 12:57
آیا کسی هست منو یاری کند؟!

من دیروز یه کتاب حسابه مهر و ماه خریدم کتاب خوبیه البته اگر برای کنکور میخواید فکر نکنم به دردتون بخوره اما برای درس مدرسه خوبه اول درس رو توضبح داده و با مثال های مختلف و تست ها تالیفی درس رو جا انداخته بعد تمام سوالات کتاب رو به ترتیب حل کرده بعدش یک قسمت داره به اسم "مهارت در ریاضی با تمرین زیاد" که تعداد زیادی تمرین داده و البته پاسخ هاش رو هم بعد داده و در آخر هم یک قسمت داره به اسم تمرین های سطح بالاتر که تمرین های واقعا مشکلی هستند

m-asadabadi
27-11-2012, 14:11
نظر شما چیه؟
کدوم بدردم میخوره؟

برا حسابان آموزش الگو بنظر من بی فایده سنگین شده .خوشخوان هم همینطور ، مهروماه هم اتلاف وقت زیادی تو کتابشه ، اما خیلی سبز و گاج کتابای معقول و خوبی اند
برا دیفرانسیل تو آموزش هایی که اومده همون فار که گفتی و دیفرانسیل الگو از اسلامی ، منظورم این کتابه :
این رو اشتباهی نگیرید :

p30world.ir
27-11-2012, 17:10
سلام من تازه با اینجا اشنا شدم و خوشحالم که در جمع شما هستم
من سال 87 دیپلم ریاضی گرفتم و دیگه ادامه ندادم
الان بعد از چند سال برای کارم نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارم و قصد خوندن پیش بصورت غیر حضوری دارم با توجه به اینکه چند سال از درس دور بودم و کلاس هم نمیتونم برم و جزوه هم ندارم دروسی که غیر از کتاب اصلی به کتاب کمک اموزشی نیاز دارم را مشخص کنید و و اسم کتاب کمک اموزشی را هم بگویید تا تهیه کنم قصدی برای دانشگاه ندارم و کتابهای کمک اموزشی به نمره اوردن کمک کنه کافیه
معارف اسلامی
زبان فارسی
زبان خارجه
فیزیک
شیمی
دیفرانسیل
هندسه تحلیلی
گسسته
بی نهایت سپاسگذارم

After4Ever
27-11-2012, 21:16
سلام من تازه با اینجا اشنا شدم و خوشحالم که در جمع شما هستممن سال 87 دیپلم ریاضی گرفتم و دیگه ادامه ندادمالان بعد از چند سال برای کارم نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارم و قصد خوندن پیش بصورت غیر حضوری دارم با توجه به اینکه چند سال از درس دور بودم و کلاس هم نمیتونم برم و جزوه هم ندارم دروسی که غیر از کتاب اصلی به کتاب کمک اموزشی نیاز دارم را مشخص کنید و و اسم کتاب کمک اموزشی را هم بگویید تا تهیه کنم قصدی برای دانشگاه ندارم و کتابهای کمک اموزشی به نمره اوردن کمک کنه کافیهمعارف اسلامی زبان فارسی زبان خارجه فیزیکشیمیدیفرانسیلهندسه تحلیلیگسستهبی نهایت سپاسگذارم
سلام شما همین کتاب های درسیت رو با کتاب های دوسالانه ی کانون رو بخونی کافیه و معدلت بالای 18 میشه ;)

After4Ever
27-11-2012, 21:18
کسی گاج ریاضی طوسی (پیش 2 ) اش رو نداره...آخه من پیش 1 رو دارم ولی می خوام بدونم سر فصل های پیش دوم چیه؟ یا چه مباحثی رو گفته؟

alone one
27-11-2012, 21:23
من دیروز یه کتاب حسابه مهر و ماه خریدم کتاب خوبیه البته اگر برای کنکور میخواید فکر نکنم به دردتون بخوره اما برای درس مدرسه خوبه اول درس رو توضبح داده و با مثال های مختلف و تست ها تالیفی درس رو جا انداخته بعد تمام سوالات کتاب رو به ترتیب حل کرده بعدش یک قسمت داره به اسم "مهارت در ریاضی با تمرین زیاد" که تعداد زیادی تمرین داده و البته پاسخ هاش رو هم بعد داده و در آخر هم یک قسمت داره به اسم تمرین های سطح بالاتر که تمرین های واقعا مشکلی هستند
من چون دیفو حسابانم ضعیفه پس باید پایه ای کار کنم و هم درس بخونمو هم مثال حل کنم،فک نکنم تمرین تشریحی داشتنش بد باشه برام،نکته مهمی که هس اینه که آموزش روان و قابل فهمی برای همه نوع دانش آموز داشته باشه
نوع آموزش دادنش برام ممهمه،بنظرتون خوبو روون آموزش داده که به معلم بی نیازم کنه؟

برا حسابان آموزش الگو بنظر من بی فایده سنگین شده .خوشخوان هم همینطور ، مهروماه هم اتلاف وقت زیادی تو کتابشه ، اما خیلی سبز و گاج کتابای معقول و خوبی اند
برا دیفرانسیل تو آموزش هایی که اومده همون فار که گفتی و دیفرانسیل الگو از اسلامی ، منظورم این کتابه :
این رو اشتباهی نگیرید :

همونیکه واسه دوستمون نوشتم،یه کتاب روون توضیح واسه صرفا آموزش میخوام،پیشنهاد شما کدوم یکی از این کتاباس؟

تو قسمت اول جملتون گفتین الگو بیش از حد سنگین شده،منظورتون کتاب تستش بود؟
آخه بعدا به همراه فار پیشنهادش کردین!

timsar jackson
27-11-2012, 22:08
کتاب تست ادبیات جامع واسه رشته ی انسانی کسی میشناسه؟

omid_3tar
27-11-2012, 23:23
من چون دیفو حسابانم ضعیفه پس باید پایه ای کار کنم و هم درس بخونمو هم مثال حل کنم،فک نکنم تمرین تشریحی داشتنش بد باشه برام،نکته مهمی که هس اینه که آموزش روان و قابل فهمی برای همه نوع دانش آموز داشته باشه
نوع آموزش دادنش برام ممهمه،بنظرتون خوبو روون آموزش داده که به معلم بی نیازم کنه؟

ولله آموزش که هر فصل رو کاملا خورد کرده و اون مباحث میکرو رو در حده یک دو سه خطی توضیح داده و با مثال مطلب رو جا انداخته و نکات رو هم گفته

اما در کل اگر مشکل ندارید به نظرم اگر همون گاج سبز رو برای آموزش بگیرید و مهر و ماه رو هم برای نمونه سوال بگیرید که خیلی عالیه چون گاج سبز آموزشش خوبه اما سوالاتش هیچ ترتیبی نداره اما مهر و ماه قشنگ سوالات رو دسته بندی کرده

یکی از دوستان بودن که میگفتن برای آموزش عالی تر از کتاب مبتکران نوشته ی آقای امیدوار وجود نداره و فوق العاده ازشون تعریف میکردن اما من توی شهرستانم و خواستم بگیرم گیرم نیومد اگر بتونید یه نگاه بهش بندازید شاید خوب باشه من اطلاعی ندارم

فار هم یک کتاب ریاضیات پایه داره که فقط حسابان نیست و سه ساله اونم پی دی افش توی انتشارات فار هست نگاه کنید به نظرم اون کتاب آموزش مورد نظر شما رو داره (من خودم خیلییییییی کتاب فار رو خوشم اومده اما متاسفانه اینجا نبود که بخرم)

m-asadabadi
28-11-2012, 01:37

همونیکه واسه دوستمون نوشتم،یه کتاب روون توضیح واسه صرفا آموزش میخوام،پیشنهاد شما کدوم یکی از این کتاباس؟

تو قسمت اول جملتون گفتین الگو بیش از حد سنگین شده،منظورتون کتاب تستش بود؟
آخه بعدا به همراه فار پیشنهادش کردین!

نه اونکه گفتم سنگین شده ویرایش جدیده حسابانه آموزش الگو تالیف صفایی-رفیعی بود ، اونکه همراه فار پیشنهاد دادم حسابان نبود
دیفرانسیل آموزش الگو تالیف اسلامی-اجلالی بود.

بنظر من شما برا حسابان این کتاب :
و برای دیفرانسیل این کتاب :

omid_3tar
28-11-2012, 20:09
سلام
دوستان من درسم خوبه خیلی هم درس نمیخونم اما نمره هام اکثرا بیستن اما برای عربی هرچییییییییییییی میخونم تا حالا نمره بالاتر از 18 ندارم یعنی 7 8 برابر حسابان و فیزیک و شیمی میخونم اما باز هیچ

حالا میخواستم بدونم کسی کتاب آموزش خوب عربی 3 سراغ داره؟ خودم گاج سبز دارم اما بیش از حد حرفه اضافی زده چیزایی که اصلا به دردم نمیخوره ایاد فیلی هم دارم اما خیلی باهاش راحت نیستم

حالا یه چیز دیگه که خیلی مهم تر از آموزشه یه کتاب کاره کسی سراغ داره؟؟ البته با جواب ها (دوسالانه ها رو دیدم کتاب های بدی نیستن خوبن اما اگر یه چیز دیگه بتونید معرفی کنید بهتره)

maziyarkhani
28-11-2012, 22:37
سلام
دوستان من درسم خوبه خیلی هم درس نمیخونم اما نمره هام اکثرا بیستن اما برای عربی هرچییییییییییییی میخونم تا حالا نمره بالاتر از 18 ندارم یعنی 7 8 برابر حسابان و فیزیک و شیمی میخونم اما باز هیچ

حالا میخواستم بدونم کسی کتاب آموزش خوب عربی 3 سراغ داره؟ خودم گاج سبز دارم اما بیش از حد حرفه اضافی زده چیزایی که اصلا به دردم نمیخوره ایاد فیلی هم دارم اما خیلی باهاش راحت نیستم

حالا یه چیز دیگه که خیلی مهم تر از آموزشه یه کتاب کاره کسی سراغ داره؟؟ البته با جواب ها (دوسالانه ها رو دیدم کتاب های بدی نیستن خوبن اما اگر یه چیز دیگه بتونید معرفی کنید بهتره)

کتاب عربی 3 خیلی سبز هم کتاب خوبیه . میتونی از اون استفاده کنی
اما واسه نمونه سوال و تمرین میتونی از گلواژه استفاده کنی . البته قواعد هم مختصرا توضیح داده

alone one
28-11-2012, 22:57
نه اونکه گفتم سنگین شده ویرایش جدیده حسابانه آموزش الگو تالیف صفایی-رفیعی بود ، اونکه همراه فار پیشنهاد دادم حسابان نبود
دیفرانسیل آموزش الگو تالیف اسلامی-اجلالی بود.

بنظر من شما برا حسابان این کتاب :
و برای دیفرانسیل این کتاب :

ولله آموزش که هر فصل رو کاملا خورد کرده و اون مباحث میکرو رو در حده یک دو سه خطی توضیح داده و با مثال مطلب رو جا انداخته و نکات رو هم گفته

اما در کل اگر مشکل ندارید به نظرم اگر همون گاج سبز رو برای آموزش بگیرید و مهر و ماه رو هم برای نمونه سوال بگیرید که خیلی عالیه چون گاج سبز آموزشش خوبه اما سوالاتش هیچ ترتیبی نداره اما مهر و ماه قشنگ سوالات رو دسته بندی کرده

یکی از دوستان بودن که میگفتن برای آموزش عالی تر از کتاب مبتکران نوشته ی آقای امیدوار وجود نداره و فوق العاده ازشون تعریف میکردن اما من توی شهرستانم و خواستم بگیرم گیرم نیومد اگر بتونید یه نگاه بهش بندازید شاید خوب باشه من اطلاعی ندارم

فار هم یک کتاب ریاضیات پایه داره که فقط حسابان نیست و سه ساله اونم پی دی افش توی انتشارات فار هست نگاه کنید به نظرم اون کتاب آموزش مورد نظر شما رو داره (من خودم خیلییییییی کتاب فار رو خوشم اومده اما متاسفانه اینجا نبود که بخرم)
کلا این درس حسابان و دیف از درساییه که اتفاق نظر روش نیس!
در هر صورت از شما دوستان عزیز ممنونم که وقت گذاشتین

تو حسابان گاج ، مبتکران ،الگو و خیلی سبز بنظرم مطرح باشن،دوستانیکه تجربه استفادشو دارن میتونن یه توضیح بدن راجبش؟(من تو نگاه اولیه از خیلی سبز خوشم اومد)
تو دیفم که الگو ، فار ،کوله پشتی و تخته سیاهو اسماشونو شنیدم،در مورد این کتابام اگه دوستان تجربه ای دارن خوشحال میشم بشنوم؟(باتوجه به اینکه جلد 2آموزش فارهنوز چاپ نشده پس اینو بعید میدونم بگیرم)

m-asadabadi
29-11-2012, 00:08
سلام

sibesorkh2008
29-11-2012, 09:21
دوستان شمابرای جبرو هندسه2(یا پایه)چه پیشنهادی دارید؟؟
بعد برای تست حسابان چه کتابی(به جز تست الگو) پیشنهاد میدید؟
خیلی ممنون!