PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46

alavi71
28-04-2012, 18:33
یه کتاب کم حجم واسه اموزش شیمی پیش 2
خیلی ممنون

سلام
کتاب شیمی اموزشی کم حجم نیست .....

چون گاج / خیلی سبز/ مبتکران که فعلا بهترین ها هستند هر سه پر حجمند
البته شما خب لازم نیست همه تستهاش رو بزنید
سعی کنید تستهای دولتی چند سال اخیر رور بزنید
موفق باشید

mineworld
28-04-2012, 23:26
سلام

چند وقت میشه به فروم نیومدم . اگه اشتباه نکنم 200 صفحه تاپیک رو رفتین از اون موقع . اون وقتا تو P30world فقط میومدم «آموزش عالی» ، توی آموزش عالی هم فقط و فقط «راهنمای جامع کتاب» ...

راستش اینجا خونه منه ... اینجا وطن منه ... چه بد حسیه اگه بدونی که نمیتونی دیگه تو جایی که خیلی دوسش داری فعالیت کنی ... من باید میرفتم ...

شاید Farshidshd میتونست کاری کنه من نرم . ولی ...

------------------------

در هر صورت اومدم بعد مدتها که بگم هنوز تاپیکی رو که عاشق و دیونشم رو از یاد نبردم ؛ هر چند نمیتونم زود زود بهش سر بزنم ...

هر چند فرشید جان میتونه اینو اسپم اعلام کنه ولی اون میدونه من چی میگم . اون میدونه من چی میکشم . گمون میکنم به اعتبار زحماتی که برای این تاپیک کشیدم ، اجازه دارم یه پست هم که شده از دلم بگم ...

امیدوارم همه دوستایی که زمانی با هم بودیم ، من رو از یاد نبرده باشن . همیشه دوستون داشتم . همیشه ...

هر چند شاید چند ماه دیگه بازم طاقت نیارم و بیام حداقل یه خط بنویسم ولی الان وقتشه دیگه که بگم :

خداحافظ ... :11:

koroshfe
29-04-2012, 00:45
نمي دونم جاي درستي دارم بيان مي كنم يا نه ( به احتمال زياد نه ، شما ببخشيد )
دوستان يكي از دبيرامون مي گفت : يكي تا دوم راهنمايي فكر مي كرد دروغ بگه مي ميره و ... ( تا دوم دروغ نگفت ) بعدش يه دروغ گفت و ديد چيزي نشد و الانم كارش از دروغ رسيده به زندان
حالا منو فرض كنيد اون مردم ، تا ٣ ٤ سال پيش ( الان دوم دبيرستانم ) درسمو مي خوندم اما يه چند وقتيه كه يه جوري شدم ، نمي تونم بخونم ، نمي دونم چرا ، مثلاً امتحان هم داريم هيچي ، حتي يه كلمه
كسي از دوستان راه كاري براي من يا اون آقاهه سراغ داره ؟؟؟ ممكنه شيوه ي غلطي رو براي خوندن شروع كردم و از درس زدم كرد ؟؟؟ راه حلش و ... ؟؟؟
اگه شرايطمو دقيق تر مي خوايد بدونيد سوأل بپرسين جواب مي دم
فقط خواهش مي كنم كمكم كنيد
با تشكر

ويرايش : من تابستون مي خوام سوم رو بخونم ، بهترين كتاب هاي كمك درسي رو معرفي مي كنيد كه نمايشگاه كتاب بگيرم ؟؟؟

moh72
29-04-2012, 08:48
[/QUOTE]

نمي دونم جاي درستي دارم بيان مي كنم يا نه ( به احتمال زياد نه ، شما ببخشيد )
دوستان يكي از دبيرامون مي گفت : يكي تا دوم راهنمايي فكر مي كرد دروغ بگه مي ميره و ... ( تا دوم دروغ نگفت ) بعدش يه دروغ گفت و ديد چيزي نشد و الانم كارش از دروغ رسيده به زندان
حالا منو فرض كنيد اون مردم ، تا ٣ ٤ سال پيش ( الان دوم دبيرستانم ) درسمو مي خوندم اما يه چند وقتيه كه يه جوري شدم ، نمي تونم بخونم ، نمي دونم چرا ، مثلاً امتحان هم داريم هيچي ، حتي يه كلمه
كسي از دوستان راه كاري براي من يا اون آقاهه سراغ داره ؟؟؟ ممكنه شيوه ي غلطي رو براي خوندن شروع كردم و از درس زدم كرد ؟؟؟ راه حلش و ... ؟؟؟
اگه شرايطمو دقيق تر مي خوايد بدونيد سوأل بپرسين جواب مي دم
فقط خواهش مي كنم كمكم كنيد
با تشكر

ويرايش : من تابستون مي خوام سوم رو بخونم ، بهترين كتاب هاي كمك درسي رو معرفي مي كنيد كه نمايشگاه كتاب بگيرم ؟؟؟

شاید با ادم درس نخون رفیق شدی خیلی تاثیر داره:13:

koroshfe
29-04-2012, 14:54
خيلي خيلي ممنونم از پاسخ گويي
درس نخون كه چه عرض كنم ، اون وقت هايي هم كه درس مي خوندم تغس و لوس نبودم ، مثلاً قرار مي ذاشتيم نخونيم منم نمي خوندم
اما يكي از دوستام مي دونم خودش مي خونه اما مي گه نمي خونم و ... متأسفانه من باهاش هم سرويسي ام ( من شهر خودمون مدرسه نمي رم و حدود ١ ساعتي تو سرويسيم ) هر چند ارتباط زيادي نداريم اما حس خوبي ندارم
اتفاقاً نفر ١ كشور بغل دستيمه ، باهاش خيلي خيلي خيلي هم صميمي هستم ...
بذارين چند تا از شرايطمو بگم شايد دليلشو فهميديد ...
من تا سوم راهنمايي مدرسه ي عادي بودم ( از اين بابت خيلي هم ناراحت بودم ، چون مدارس خاص قبول شده بودم و بابام نذاشت برم ، الان درك مي كنم كه چرا نذاشت و بهترهم شد نرفتم ، نه از لحاظ درسي ، از لحاظ اجتماعي و آسيب ها ، آخه بايد تو خوابگاه مي بودم )
پارسال كه اول دبيرستان بودم مدرسه ي نمونه دولتي قبول شدم و رفتم ( خوابگاه )
همه ي هم خوابگاهيام دوستاي شهر خودمون بودن ، شايد اين مسائل براي شما خنده دار باشه اما خيلي اذيت مي شدم ، من تو دوره ي راهنمايي تو شهرمون اول بودم ، بچه ها هم بهانه مي آوردن مي خونه و ... اول كه رفتم خوابگاه مي ديدن كه نمي خونم باز هم اول مي شم ، براي همين هي الفاظي به كار مي بردن كه خيلي بهم آسيب مي زد ( هر چند يه چند وقتيه بي تفاوت بودن رو ياد گرفتم ، نظرات ديگران برام مهم نيست ديگه )
پارسال يه اطلاعيه اومد با عنوان تكميل ظرفيت تيزهوشان ( من سوم به اول مطمئن بودم قبول مي شم اما نشدم ، خيلي حالم گرفته شد اما زماني كه فهميدم من به هيچ وجه نمي تونستم قبول شم حالم بهتر شد ( تيزهوشانيا فقط نمادين امتحان مي دادن ، همه اساميشون رد شده بود توي دفتر نمره سال بعد ) ) من هم امتحان دادم و الان دوميم و سمپادم
تا پارسال فكر مي كردم مثلاً اول كشور مدرسه نمي آد و داره سوألات حل نشده ي خيام رو حل مي كنه و ...
امسال كه فهميدم واقعاً مي تونم در حد نفر اول باشم بيشتر داره بهم آسيب مي زنه ، باور كنيد خيلي راه ها رو امتحان كردم :
بعضي ها مي گن هدف هاي بزرگ بساز و همش ياد آوري كن و كلاً از اين حرفا ، من همشونو دارم ، هدفم خيلي خيلي برام مهمه الان و ...
اما هنوزم درست نشده كه نشده !!!
البته يه چيز ديگه هم هست ، ما شهرمون زياد تاپ نيست ، رقابت توش نبود ، تا دو سال پيش كه همين هم سرويسيم اومد مدرسه ي ما كه كمي رقابت داشتيم ، من هم نمي دونم چيجوري بگم ، وقتي كه رتبم از اون بهتر مي شه خيال مي كنم الان چي شده باشم و ديگه يجورايي ول مي كنم ، پيش خودم مي گم اون اينهمه مي خونه و من اصلاً نخوندم باز بهتر شدم پس بهترم و ... ( اين متن ها رو جوري نخونيد و تصور نكنيد من خيلي وسواس دارم و لوسم ، اونقدر به درس و نمره توجه نمي كنم ، ولي احتمال مي دم اگه لوس بودم الان همون طور پيش مي رفتم و الان وضعيت اصليمو داشتن )
ببخشيد ادامش دادم ، ديگه تاپيك رو منحرف نمي كنم
با تشكر

A.N.A.P
29-04-2012, 19:09
خيلي خيلي ممنونم از پاسخ گويي
درس نخون كه چه عرض كنم ، اون وقت هايي هم كه درس مي خوندم تغس و لوس نبودم ، مثلاً قرار مي ذاشتيم نخونيم منم نمي خوندم
اما يكي از دوستام مي دونم خودش مي خونه اما مي گه نمي خونم و ... متأسفانه من باهاش هم سرويسي ام ( من شهر خودمون مدرسه نمي رم و حدود ١ ساعتي تو سرويسيم ) هر چند ارتباط زيادي نداريم اما حس خوبي ندارم
اتفاقاً نفر ١ كشور بغل دستيمه ، باهاش خيلي خيلي خيلي هم صميمي هستم ...
بذارين چند تا از شرايطمو بگم شايد دليلشو فهميديد ...
من تا سوم راهنمايي مدرسه ي عادي بودم ( از اين بابت خيلي هم ناراحت بودم ، چون مدارس خاص قبول شده بودم و بابام نذاشت برم ، الان درك مي كنم كه چرا نذاشت و بهترهم شد نرفتم ، نه از لحاظ درسي ، از لحاظ اجتماعي و آسيب ها ، آخه بايد تو خوابگاه مي بودم )
پارسال كه اول دبيرستان بودم مدرسه ي نمونه دولتي قبول شدم و رفتم ( خوابگاه )
همه ي هم خوابگاهيام دوستاي شهر خودمون بودن ، شايد اين مسائل براي شما خنده دار باشه اما خيلي اذيت مي شدم ، من تو دوره ي راهنمايي تو شهرمون اول بودم ، بچه ها هم بهانه مي آوردن مي خونه و ... اول كه رفتم خوابگاه مي ديدن كه نمي خونم باز هم اول مي شم ، براي همين هي الفاظي به كار مي بردن كه خيلي بهم آسيب مي زد ( هر چند يه چند وقتيه بي تفاوت بودن رو ياد گرفتم ، نظرات ديگران برام مهم نيست ديگه )
پارسال يه اطلاعيه اومد با عنوان تكميل ظرفيت تيزهوشان ( من سوم به اول مطمئن بودم قبول مي شم اما نشدم ، خيلي حالم گرفته شد اما زماني كه فهميدم من به هيچ وجه نمي تونستم قبول شم حالم بهتر شد ( تيزهوشانيا فقط نمادين امتحان مي دادن ، همه اساميشون رد شده بود توي دفتر نمره سال بعد ) ) من هم امتحان دادم و الان دوميم و سمپادم
تا پارسال فكر مي كردم مثلاً اول كشور مدرسه نمي آد و داره سوألات حل نشده ي خيام رو حل مي كنه و ...
امسال كه فهميدم واقعاً مي تونم در حد نفر اول باشم بيشتر داره بهم آسيب مي زنه ، باور كنيد خيلي راه ها رو امتحان كردم :
بعضي ها مي گن هدف هاي بزرگ بساز و همش ياد آوري كن و كلاً از اين حرفا ، من همشونو دارم ، هدفم خيلي خيلي برام مهمه الان و ...
اما هنوزم درست نشده كه نشده !!!
البته يه چيز ديگه هم هست ، ما شهرمون زياد تاپ نيست ، رقابت توش نبود ، تا دو سال پيش كه همين هم سرويسيم اومد مدرسه ي ما كه كمي رقابت داشتيم ، من هم نمي دونم چيجوري بگم ، وقتي كه رتبم از اون بهتر مي شه خيال مي كنم الان چي شده باشم و ديگه يجورايي ول مي كنم ، پيش خودم مي گم اون اينهمه مي خونه و من اصلاً نخوندم باز بهتر شدم پس بهترم و ... ( اين متن ها رو جوري نخونيد و تصور نكنيد من خيلي وسواس دارم و لوسم ، اونقدر به درس و نمره توجه نمي كنم ، ولي احتمال مي دم اگه لوس بودم الان همون طور پيش مي رفتم و الان وضعيت اصليمو داشتن )
ببخشيد ادامش دادم ، ديگه تاپيك رو منحرف نمي كنم
با تشكر

خوش بحالت که تو این سن این جور نسبت به درس اهمیت میدی .از الان داری میگی فرصت ها رفت ؟ اگه بجای من بودی چی میگفتی ؟ من از دی ماه 90 شروع کردم واسه کنکور 91 و اینجوری که تو نا امیدی من نا امید نیستم ! زیاد به خودت سختی نده . کسی از سال دومی انتظار نداره روزی 10 ساعت بخونه . فقط مطالعه روزانه داشته باشه . و این مورد آخر رو حتما جدی بگیر تا مثل من الان پشیمون نشی ! پشیمونم از اینکه چرا سال دوم مخصوصا سوم رو جدی نگرفتم !

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

koroshfe
29-04-2012, 19:59
من تابستون براي سوم برنامه ريختم ، رياضيا رو كه تموم مي كنم مشكلي نيست ( حسابان ، جبر ، هندسه و ... )
عربي رو هم چون خيلي ضعيفم بيشتر روش تمركز مي كنم و مشكلم رو حل مي كنم
اما به دليل مشكلات متراژي و زماني نمي تونم به كلاس هاي تابستون برسم ، براي همين مي خوام بهترين كتاب هاي كمك آموزشي كتاب محوري اين درس هايي رو كه مي گم بهم بگيد چي بهترينه ( اگه كتاب ها جامع ١ ٢ ٣ بود هم مشكلي نيست ، صرفاً نه اينكه رو خود سوم تمركز كنيد ) :

١.ادبيات ( ادبيات ١ هم كنكور مي آد ؟؟؟ كلاً ادبياتها مدوك كتاب بهترينه ؟؟؟ )
٢.دين و زندگي ( خيلي برام مهمه ، چون هنوز كه هنوزه با سوألات آزمونيش آشنا نشدم ، براي مثال كنكور رو كدوم بخش ها بيشتر تمركز داره و كدوم كتاب بهترين شيوه رو در همون زمينه پيش گرفته ؟؟؟ )
٣.زبان فارسي
٤.عربي
٥.شيمي
٦.زبان خارجه

با تشكر فراوان !

khastehhhh
29-04-2012, 20:28
دوستان خواهشا در مورد فیزیک سوم تجربی من رو راهنمایی کنید
من دو فصل اول رو خیلی مشکل دارم یه کتاب خوب واسه آموزش این قسمت بهم معرفی کنید
ممنون
کسی نیست به من کمک کنه :sad::sad::sad::33::33::33::37::37::37:

One Minute
29-04-2012, 20:54
من تابستون براي سوم برنامه ريختم ، رياضيا رو كه تموم مي كنم مشكلي نيست ( حسابان ، جبر ، هندسه و ... )
اما به دليل مشكلات متراژي و زماني نمي تونم به كلاس هاي تابستون برسم ، براي همين مي خوام بهترين كتاب هاي كمك آموزشي كتاب محوري اين درس هايي رو كه مي گم بهم بگيد چي بهترينه ( اگه كتاب ها جامع ١ ٢ ٣ بود هم مشكلي نيست ، صرفاً نه اينكه رو خود سوم تمركز كنيد ) :

٢.دين و زندگي ( خيلي برام مهمه ، چون هنوز كه هنوزه با سوألات آزمونيش آشنا نشدم ، براي مثال كنكور رو كدوم بخش ها بيشتر تمركز داره و كدوم كتاب بهترين شيوه رو در همون زمينه پيش گرفته ؟؟؟ )
٣.زبان فارسي
٤.عربي
٥.شيمي
٦.زبان خارجه

با تشكر فراوان !

ما هم از این برنامه های تخیلی زیاد میریختیم که تابستون سوم بگیریم تمام ریاضیات سوم رو بخونیم ! بعدا میبینی نمیشه ! تو اگه کل کتابای ریاضی رو بخوای توی تابستون بخونی دیگه در طول سال حوصله درس خوندن نداری
عربی رو هم از عربی یک بخون ، من الان سوم هستم و توی عید عربی رو به طور کامل بستم !

1. نه ، ادبیات 1 کنکور نمیاد ، از سال اول فقط فیزیک بخش نور و آینه و اینا ( 2 فصل آخر ) میاد ، ادبیات سال سوم کتاب نخری بهتره ، اگه میخوای بخری ( جنبه تستی ) یک کتاب قرابت معنایی تالیف دکتر هامون سبطی بخر تا بتونی تمام تستای قرابت رو بزنی ، همینجوری درصد ادبیاتت 40 درصد میاد بالاتر، درضمن یه گاج سبز ادبیات هم حتما بخر
2. یه کتاب تست جامع همگامان ( دوم ، سوم ، پیش ) کفایت میکنه ، برای دینی تستی باید خط به خط کتاب رو مو به مو حفظ کنی ، 100 میزنی !
3 . خیلی سبز عالیه ، هم درسنامه هم تست
4 . اووووول از همه گلواژه، گاج سبز اومده خیلی زیاد توضیح داده که این به ضرر کسایی هست که عربیشون خوب نیست ، اگر عربی فول هستی از گاج سبز استفاده کن وگرنه سمه
5 . مبتکران عالیه
6 . مبتکران تالیف دکتر شهاب اناری ( باز شهاب اناری :دی )

و یه چیزی : سال سوم حتما از هر درس یه کتاب بخر ، بیشتر از یه کتاب فقط باعث سردرگمیت میشه

راستی من یه دوست قدیمی هستم که تو منو نمیشناسی اما من تورو میشناسم : ))
شمارتو بزارم تو سایت ؟ : ))

کسی نیست به من کمک کنه :sad::sad::sad::33::33::33::37::37::37:

رمزینه رو بخر فوق العادس ( تالیف ونکاله )
بصورت مفهومی درس داده ، تشریحی داره ، روش هاس تستی هم داره ، اخر سر هم یه مجموعه تست داره

Alireza SM
29-04-2012, 21:03

٣.زبان فارسي
٤.عربي
٥.شيمي
٦.زبان خارجه

با تشكر فراوان !
ادبیات 1 کنکور نمیاد
اگه تا حالا دین و زندگی تست نزدی حتما گاج رو بگیر و سراغ همگامان نرو که سبک تست های تالیفیش شبیه کنکور نیست و ممکنه به درست اسیب بزنه . کتاب آیات گاج رو هم بگیر.
شیمی 3 هم با کتاب مبتکران میتونی روش مسلط بشی مخصوصا باید به فصل اولش خیلی دقت کنی
زبان هم تا میتونی لغت فرا بگیر:31:

اا

koroshfe
29-04-2012, 21:46
دوستان تصميمتونو بگيرين :31:
همگامان خوبه يا بده ؟؟؟ :31:

tonypb
29-04-2012, 22:05
سلام
1.آقا ما آخر نفهمیدیم برای فیزیک پایه چی رو بخونیم آموزش خوب و خلاصه و مفیدی داشته باشه؟(گرون هم نباشه :31: )
2.برای جبر احتمال چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟
3.و اینکه آمار رو از رو کتاب درسی بخونم کافیه؟ولی نمیدونم تستاشو از کجا بزنم...؟؟؟
4.در ضمن من الان پیش 2 هستم و همین سال کنکورمه و کتاب تست مبتکران چاپ سال 85 مال پیش 2 و دوم دبیرستان رو دارم میزنم.فرقی کرده که جدیدشو بگیرم یا ازهمون بزنم؟
5.زبان فارسی 3 رو جی رو پیشنهاد میدید؟
6.آرایه های ادبی و املا چه طور؟
7.اگه دیف پیش 2 خیلی سبز رو دیده باشید آموزش ریاضیات پایه رو داره...یعنی اگه اونا رو بخونم برا کنکور دیگه نیازی نیست ریاضی 2 و حسابان رو بخونم؟؟؟
ممنون.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2

سلام.
کسی میتونه کمکی بکنه؟؟؟
چون میخوام بخرم.مخصوصا شیمی ها چون مال 85 هست اگه فرقی کرده علکی وقت خودمو هدر ندم...
ممنون

alavi71
29-04-2012, 22:39
سلام.
کسی میتونه کمکی بکنه؟؟؟
چون میخوام بخرم.مخصوصا شیمی ها چون مال 85 هست اگه فرقی کرده علکی وقت خودمو هدر ندم...
ممنون

سلام دوست من تغییر که نداشته یعنی خیلی جزئی ازش حذف شده البته خیلی کم

ولی برای اینکه با سبک سواللات جدید اشنا بشید توصیه میکنم کتاب چاپ جدید بگیرید
چون تقریبا هر 2 یا 3 سال سبک سوالات عوض میشه پس باید بروز باشید تا موفق باشید.

پیروز باشید

saeed 1428
29-04-2012, 23:04
سلام.
کسی میتونه کمکی بکنه؟؟؟
ممنون

برای فیزیک کتاب فیزیک پایه مهر وماه کتاب خوبیه. درسنامه های مبتکران(همون کتابی که داری ) رو خوب بخون تو این فرصت باقیمونده بیشتر برا شیمی مجموعه تستهای سراسری رو بزن .اگه همین سراسری هارو کار کنی کافیه.. بیشتر شیمی حفظیه.اگه سوالای خاج از کشور ریاضی وتجربی رو تمرین کنی خیلی عالیه

A.N.A.P
29-04-2012, 23:06
دین و زندگی نشر الگو هم عالیه !

saeed 1428
29-04-2012, 23:20
دوستان کتابهای آخر مهر وماه برای جمع بندی واقعا عالیه بخصوص شیمی . من ماه آخر همین کتاب رو خوندم پارسال شیمی رو 60 زدم.

اسطقس
30-04-2012, 00:59
سلام به همه دوستان
بنظرتون برای یادگیری برنامه نویسی net. بهترین ها کدومن؟
فارسی و جدید میخوام باشن
نمایشگاه نزدیکه...

Alireza SM
30-04-2012, 15:01
دوستان تصميمتونو بگيرين :31:
همگامان خوبه يا بده ؟؟؟ :31:
تست های تالیفیش و برخی از نکاتی که توی آیه ها مینویسه هیچ شباهتی به سبک نکات و سوالات کنکور ندارن

کلا گاج + آیات نکات گاج رو بگیری و سعی کنی همه آیات رو خوب به ذهن بسپاری مشکلی توی معارف نخواهی داشت

A.N.A.P
30-04-2012, 19:26
دوستان نگفتین واسه فیزیک پیش 2 آموزش چی خوبه ؟ ( اگه گفتین من ندیدم :دی )
نمیخوام حجمش زیاد باشه . جوری که 10 تا 20 روزه بشه تمومش کرد . خیلی سبز چه طوریه ؟

maziyarkhani
30-04-2012, 23:25
سلام. دوستان کتاب عربی جامع ده استاد رو تایید میکنید؟
من یه نگاهی بهش انداختم و بنظر کتاب خوبی بود . آموزش کامل + تست و پاسخ تشریحی هم داشت. با وجود این کتاب آیا به کتاب فوت و فن ، گاج سبز یا ایاد فیلی نیازی هست یا نه؟ در ضمن سطح عربیم متوسطه و ضعیف نیستم به اونصورت !
ممنون!

Alireza SM
01-05-2012, 10:52
دوستان نگفتین واسه فیزیک پیش 2 آموزش چی خوبه ؟ ( اگه گفتین من ندیدم :دی )
نمیخوام حجمش زیاد باشه . جوری که 10 تا 20 روزه بشه تمومش کرد . خیلی سبز چه طوریه ؟

با این مشخصات که تو کتاب میخوای همون خیلی سبز برات خوبه :31:
البته به صورت مروری میشه 20 روزه تموم کرد ااگه بخوای شروع کن به خوندن حداقل یه ماه زمان میبره که مسلط بشی مگه اینکه بخوای فشرده بخونی

A.N.A.P
01-05-2012, 12:56
با این مشخصات که تو کتاب میخوای همون خیلی سبز برات خوبه :31:
البته به صورت مروری میشه 20 روزه تموم کرد ااگه بخوای شروع کن به خوندن حداقل یه ماه زمان میبره که مسلط بشی مگه اینکه بخوای فشرده بخونی
ممنونم . یکی از دوستام تو کتابخونه میگه نشر الگو هم خوبه . نظرت درباره اون چیه ؟
در واقع هدف من اینه که تا امتحان نهایی فیزیک که 7 خرداد هست فیزیک رو تموم کنم. به نظرت با خیلی سبز میشه تا اون موقع خوند و یاد گرفت ؟
کلا من 5 تا کتاب نشر الگو دارم که فقط از دین و زندگی و هندسه تحلیلیش ( که خیلی حال کردم باهاش ) و عربیش خوشم اومده . گسسته اش خیلی مزخرفه قبول داری ؟ واسه گسسته چی پیشنهاد داری ؟ گسسته رو میخوام فقط دو فصل آخرش رو بخونم !

Alireza SM
01-05-2012, 14:25
ممنونم . یکی از دوستام تو کتابخونه میگه نشر الگو هم خوبه . نظرت درباره اون چیه ؟
در واقع هدف من اینه که تا امتحان نهایی فیزیک که 7 خرداد هست فیزیک رو تموم کنم. به نظرت با خیلی سبز میشه تا اون موقع خوند و یاد گرفت ؟
کلا من 5 تا کتاب نشر الگو دارم که فقط از دین و زندگی و هندسه تحلیلیش ( که خیلی حال کردم باهاش ) و عربیش خوشم اومده . گسسته اش خیلی مزخرفه قبول داری ؟ واسه گسسته چی پیشنهاد داری ؟ گسسته رو میخوام فقط دو فصل آخرش رو بخونم !
من درسته رشتم ریاضیه و پیش ریاضی رو تموم میکنم ولی کنکور تجربی میدم و کتاب های تخصصی ریاضی رو خب ندارم ازشون .

برای امتحان نهایی پیش دانشگاهی بهترین کار اینه :

کتاب درسی + گام به گام دروس طلایی؛ اگه با این دوتا به تمرین ها و مثال ها و فعالیت های کتاب درسی مسلط بشی مطمعن باش بالای 17 میگیری توی امتحان.

خیلی سبز اصلا برای امتحان نهایی مناسب نیست . برای خوندن مبتکران هم که وقت نداری

One Minute
01-05-2012, 23:16
من درسته رشتم ریاضیه و پیش ریاضی رو تموم میکنم ولی کنکور تجربی میدم و کتاب های تخصصی ریاضی رو خب ندارم ازشون .

برای امتحان نهایی پیش دانشگاهی بهترین کار اینه :

کتاب درسی + گام به گام دروس طلایی؛ اگه با این دوتا به تمرین ها و مثال ها و فعالیت های کتاب درسی مسلط بشی مطمعن باش بالای 17 میگیری توی امتحان.

خیلی سبز اصلا برای امتحان نهایی مناسب نیست . برای خوندن مبتکران هم که وقت نداری

دقیقا ، یه انتشاراتی هست به اسم بنی هاشمی، نمونه سوال 13-14 سال نهایی رو همراه با راهنمای تصحیح میفروشه 1000 تومن ( هر درس جدا )
اگه نگاه کنی اکثر سوال ها مثل هم هستن و فقط اعداد عوض میشن ...

خیلی سبز اصلا به درد نمیخوره با این وقت محدودت !
یه رمزینه بخر ، واسه هر مبحث که 15-16 صفحه هست ، 3-4 صفحه اول رو بخونی کافیه ... من برای 2 فصل آخر دارم همین کار رو میکنم ... تمام تمرینای کتاب رو هم خیلی راحت جواب میدم ، تست کن عالیه !

12p
02-05-2012, 09:32
بچه ها لطفا جواب بدین

برای تاریخ ادبیات رمزینه یا کتاب همایش سبطی یا...؟؟؟؟؟؟؟؟؟:42:

khastehhhh
03-05-2012, 15:52
دوستان خواهش میکنم کمکم کنید خیلی فوریه
کتاب واسه آموزش دو فصل اول فیزیک 3 تجربی میخواهم که در حد عالی یاد بگیرم
خواهش میکنم نظرتون رو در مورد کتابهای خیلی سبز - رمزینه - مبتکران بگید کدومش خوبه؟ واسم توضیح بدین
چند دفعه سوال کردم کسی جواب نداده
لطفا کمکم کنید زودتر

peidayepenhan
03-05-2012, 18:58
دوستان خواهش میکنم کمکم کنید خیلی فوریه
کتاب واسه آموزش دو فصل اول فیزیک 3 تجربی میخواهم که در حد عالی یاد بگیرم
خواهش میکنم نظرتون رو در مورد کتابهای خیلی سبز - رمزینه - مبتکران بگید کدومش خوبه؟ واسم توضیح بدین
چند دفعه سوال کردم کسی جواب نداده
لطفا کمکم کنید زودتر

اگه در حد عالی میخوای برو خیلی سبز رو بگیر. کتاب سبز یه کتاب جدید فیزیک 3 تجربی هم قراره تا چند روز دیگه بزنه که اگه تهرانی میتونی هجدهم بری و از نمایشگاه کتاب بگیریش که به نظرم اون باید بهتر یاشه

---------- Post added at 07:58 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

سلام. دوستان کتاب عربی جامع ده استاد رو تایید میکنید؟
من یه نگاهی بهش انداختم و بنظر کتاب خوبی بود . آموزش کامل + تست و پاسخ تشریحی هم داشت. با وجود این کتاب آیا به کتاب فوت و فن ، گاج سبز یا ایاد فیلی نیازی هست یا نه؟ در ضمن سطح عربیم متوسطه و ضعیف نیستم به اونصورت !
ممنون!

اگه این کتاب رو داری و تا حالا از رو همین خوندی همونو بخون

Alireza SM
03-05-2012, 22:41
اگه در حد عالی میخوای برو خیلی سبز رو بگیر. کتاب سبز یه کتاب جدید فیزیک 3 تجربی هم قراره تا چند روز دیگه بزنه که اگه تهرانی میتونی هجدهم بری و از نمایشگاه کتاب بگیریش که به نظرم اون باید بهتر یاشه

---------- Post added at 07:58 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

اگه این کتاب رو داری و تا حالا از رو همین خوندی همونو بخون
فیزیک 3 تجربی خیلی سبز که یه ساله اومده الان چه کتابی میخواد برای فیزیک 3 بده ؟ آخه توی سایتشون در کتاب های در دست تالیف و کتاب های جدید همچین چیزی ندیدم :13:

peidayepenhan
04-05-2012, 11:07
فیزیک 3 تجربی خیلی سبز که یه ساله اومده الان چه کتابی میخواد برای فیزیک 3 بده ؟ آخه توی سایتشون در کتاب های در دست تالیف و کتاب های جدید همچین چیزی ندیدم :13:

دوست عزیز یه سر به لینک زیر بزن و پنجمین مورد رو نگاه کن. موفق باشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza SM
04-05-2012, 12:47
خدا کنه این کتاب آموزش خیلی سبز مثل مبتکران مفهومی باشه ولی روانتر از محمودزاده توضیح داده باشه .

alavi71
04-05-2012, 22:51
سلام دوستان
توجه جهت خرید کتاب از نمایشگاه .....
یک نکته ای رو واسه دوستانی که قصد خرید کتاب از نمایشگاه رو دارن عرض کنم ....
موقع خرید حتما به چاپ کتاب توجه کنید چون دیده شده بعضا کتاب با چاپ 2 سال قبل رو که روی دستشون مونده میفروشن.
و این مورد در 2 انتشارات کانون(قلم چی) و برخی دروس مبتکران بیشتر هست.
پس موقع خرید توجه داشته باشید که حتما کنکور 90 رو هم درش باشه

موفق و پیروز باشید .......

khastehhhh
06-05-2012, 12:26

ممنون دوست عزیز
فقط شما مطمئنی که در نمایشگاه عرضه میشه چون من تهران نیستم باید سفارش بدم به کتابفروشی برام بیاره

constant_boy23
06-05-2012, 20:50
اقا اين ارايه رمزينه رو جلدش چي داره ؟‌:31:
به يه نفر سپردم نمايشگاه بگيره واسم ميگفت 3 تا كتاب ارايه رمزينه جلوم بود :18:
رفتم پدرام بوك ديدم رو جلدش عكس درخت كاج و يه ادمك و زده ..همونه ؟

Mehran14233
07-05-2012, 10:12
سلام دوستان . یه سوال راجهع به کنکور ارشد مکانیک دارم :
توی بسته های آموزشی و کتاب هایی که موسسات مختلف می فروشن کدوم یکی از همه بهتره ؟ نصیر ؟ مدرسان شریف ؟ علوی ؟ .... ؟ چون من نمی خوام کلاس برم و می خوام خودم بخونم .
دوستان اگه کسی میدونه ما رو در جریان بزاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.N.A.P
07-05-2012, 12:07
دوستان نظرتون درباره کتابای جمع بندی مهر ماه ( فکر کنم) چیه ؟ فیزیکش خوبه ؟

One Minute
07-05-2012, 13:40
اقا اين ارايه رمزينه رو جلدش چي داره ؟‌:31:
به يه نفر سپردم نمايشگاه بگيره واسم ميگفت 3 تا كتاب ارايه رمزينه جلوم بود :18:
رفتم پدرام بوك ديدم رو جلدش عكس درخت كاج و يه ادمك و زده ..همونه ؟

دارمش
آره همينه

Alireza SM
07-05-2012, 14:56
این کتاب آرایه چیه ؟ چند صفحس ؟ خیلی لازمه ؟

looker
07-05-2012, 17:12
برای کنکور 92 میشه از الان کتاب برای درسای دوم و سوم خرید؟
متن کتابای درسی منبع کنکور 92 با منابع کنکور 91 چقدر تفاوت کرده؟

سوال بعدی اینکه
فیزیک تجربی و ریاضی مگه با هم فرق نمیکنن؟ پس چرا من سایت انتشارات دریافت و الگو و .. رفتم
یک کتاب فقط دارن که روی جلدش نوشتن ریاضی و تجربی؟

constant_boy23
07-05-2012, 19:39
كسايي كه رفتن نمايشگاه كتابايي كه اومده رو ديدن بيان يه چي در موردشون بگن ...
مثلا يعني فيزيك كم حجم خيلي سبز و هيچكي نخريده ؟

برای کنکور 92 میشه از الان کتاب برای درسای دوم و سوم خرید؟
متن کتابای درسی منبع کنکور 92 با منابع کنکور 91 چقدر تفاوت کرده؟

سوال بعدی اینکه
فیزیک تجربی و ریاضی مگه با هم فرق نمیکنن؟ پس چرا من سایت انتشارات دریافت و الگو و .. رفتم
یک کتاب فقط دارن که روی جلدش نوشتن ریاضی و تجربی؟

بعله .چرا نميشه ...من كتاباي دوم و سوم رو 6 ماهه خريدم ...چون كتاباي موجود تو بازار چاپ 90 هستن و بر اساس كتاب درسي امسال مي باشند
2. بستگي به رشتت داره ...مثلا رياضيات تجربي خيلي عوض شده ..نصفش رفته اصلا :27: دين و زندگي هم تغييراتي داشته و كلي كم و زياد داشته
3.فيزيك 2 تجربي و رباضي كه كاملا مشتركه ..فيزيك 3 تجربي ها 4 فصل دارن ولي رياضي ها يه فصل اضافه به نام ترموديناميك دارن...واس همين مثلا رمزينه دو كتاب واس فيزيك نميزنه و تو يه كتاب جمعش ميكنه پيش رو هم رفتم بت ميگم :27:

این کتاب آرایه چیه ؟ چند صفحس ؟ خیلی لازمه ؟

داش تو كه بهتر از ما ميدوني ...ارايه ادبي رمزينه واس زدن 3 تا تست ادبيات :27:
237 صفحه مي باشد - شهريار قبادي ...
اگه واس كنكور امسال بخواي اين كتابو بخوني فك كنم جز گيج شدن چيزي نداشته باشه تو يه ماه و خرده اي :46:

A.N.A.P
07-05-2012, 20:31

بعله .چرا نميشه ...من كتاباي دوم و سوم رو 6 ماهه خريدم ...چون كتاباي موجود تو بازار چاپ 90 هستن و بر اساس كتاب درسي امسال مي باشند
2. بستگي به رشتت داره ...مثلا رياضيات تجربي خيلي عوض شده ..نصفش رفته اصلا :27: دين و زندگي هم تغييراتي داشته و كلي كم و زياد داشته
3.فيزيك 2 تجربي و رباضي كه كاملا مشتركه ..فيزيك 3 تجربي ها 4 فصل دارن ولي رياضي ها يه فصل اضافه به نام ترموديناميك دارن...واس همين مثلا رمزينه دو كتاب واس فيزيك نميزنه و تو يه كتاب جمعش ميكنه پيش رو هم رفتم بت ميگم :27:

داش تو كه بهتر از ما ميدوني ...ارايه ادبي رمزينه واس زدن 3 تا تست ادبيات :27:
237 صفحه مي باشد - شهريار قبادي ...
اگه واس كنكور امسال بخواي اين كتابو بخوني فك كنم جز گيج شدن چيزي نداشته باشه تو يه ماه و خرده اي :46:
ببینم ، آواتارت خودتی ؟ من که خودمم :دی

constant_boy23
07-05-2012, 20:55
همون طور كه تو خودتي منم خودمم دادا :31:

1235710121419
07-05-2012, 20:59
برا عربي گاج و انر‍ي اتمي هم خوبه!

1235710121419
07-05-2012, 21:12
اون كتاب تست فيزيك پايه گاج سفيد واسه سه سال چطوره؟
برا اينكه دستت راه بيفته خيلي خوبه

looker
07-05-2012, 21:26

:

ممنون.
مطمئنی؟ فک میکردم کتابای چاپ هر سالو مطابق با نیاز کنکوریهای اون سال مینویسن. مثلا ریاضی دوم خیلی سبز،مبتکران و.. چاپ 90 مطابق با کتاب درسی سال 88 باشه.

2- برا تجربی میخواستم. یعنی کتاب درسی کنکور 92 کمتره نسبت به کنکور 91 مطالب ریاضی؟
میدونی چیا حذفیده؟
پس باتوجه به جوابت به سوال اولم کتاب ریاضی جامع تجربی خیلی سبز هماهنگ با این تغییراته؟
خریدش به صلاحه با توجه به اینکه ممکنه ریاضی پیش هم تغییر کنه و مطالب مرتبط با پیش این کتاب بدرد نخور بشه؟

constant_boy23
07-05-2012, 21:52
ممنون.
مطمئنی؟ فک میکردم کتابای چاپ هر سالو مطابق با نیاز کنکوریهای اون سال مینویسن. مثلا ریاضی دوم خیلی سبز،مبتکران و.. چاپ 90 مطابق با کتاب درسی سال 88 باشه.

2- برا تجربی میخواستم. یعنی کتاب درسی کنکور 92 کمتره نسبت به کنکور 91 مطالب ریاضی؟
میدونی چیا حذفیده؟
پس باتوجه به جوابت به سوال اولم کتاب ریاضی جامع تجربی خیلی سبز هماهنگ با این تغییراته؟
خریدش به صلاحه با توجه به اینکه ممکنه ریاضی پیش هم تغییر کنه و مطالب مرتبط با پیش این کتاب بدرد نخور بشه؟

نه ديگه داش ...پرسش تو در مورد كتاب هاي جامع نبود :13:
اخه من فقط درساي دوم و سوم رو تو همون سال گرفتم و جامع دين و زندگي و ريااضي رو هنوز نگرفتم ...
يعني ميخوام تابستون رو با ايات و روايات جلو برم تا ببينم چي ميشه ...
رياضي پيش و دين پيش هم طبق گفته ها حتما تغيير ميكنه ...
جواب اين سوال رو خودم نميدونم ..ولي فك كنم كتاباي جامع 3 سال مطابق كنكور تاليف ميشن ...
بازم دوستان اگه ميدونن مارو روشن كنن مرسي

looker
07-05-2012, 22:00
نه ديگه داش ...پرسش تو در مورد كتاب هاي جامع نبود :13:
اخه من فقط درساي دوم و سوم رو تو همون سال گرفتم و جامع دين و زندگي و ريااضي رو هنوز نگرفتم ...
يعني ميخوام تابستون رو با ايات و روايات جلو برم تا ببينم چي ميشه ...
رياضي پيش و دين پيش هم طبق گفته ها حتما تغيير ميكنه ...
جواب اين سوال رو خودم نميدونم ..ولي فك كنم كتاباي جامع 3 سال مطابق كنكور تاليف ميشن ...
بازم دوستان اگه ميدونن مارو روشن كنن مرسي
البته هر دو برام سوال بود.

هم کتابای مختص یه پایه مثلا زیست دوم. که گفتی اونایی که الان تو بازاره مطابق با کنکور92 هست و خیالم راحت شد
هم کتابای جامع که ممکنه بدرد نخوره. چون احتماله بعضی درسا تغییر کنه.

مثلا دوست دارم کتاب فیزیک جامع تجربی خیلی سبز که در نمایشگاه برای اولین بار داره عرضه میشه بگیرم.
اما به خاطر همین موضو دودلم.

امیدوارم بقیه هم نظر بدن

A.N.A.P
07-05-2012, 22:36
پس کسی که واسه کنکور 92 میخونه فقط کتابای پیش واسش عوض میشه دیگه ؟

همون طور كه تو خودتي منم خودمم دادا :31:

میدونی کیه آواتارم ؟

Alireza SM
07-05-2012, 22:46

میدونی کیه آواتارم ؟

اگه تغیری رخ بده برای کتاب پیش هست فقط هرچند بعیده دیگه تغیر داشته باشیم

constant_boy23
07-05-2012, 22:52

میدونی کیه آواتارم ؟

پيرلو خدا بيامرز نيس ؟

______
من خودمم گيج شدم ..:31: يه نفر شسته رفتخ بياد بگه در مورد اين كتاب هاي جامع ..
يعني الان مثلا دين و زندگي جامعي كه شما كنكور 91 ها دارين ...توي چاپ 90 ...دين و زندگي دو مطابق با كتاب سال 88 هست ؟‌

moh72
07-05-2012, 23:04
پيرلو خدا بيامرز نيس ؟

______
من خودمم گيج شدم ..:31: يه نفر شسته رفتخ بياد بگه در مورد اين كتاب هاي جامع ..
يعني الان مثلا دين و زندگي جامعي كه شما كنكور 91 ها دارين ...توي چاپ 90 ...دين و زندگي دو مطابق با كتاب سال 88 هست ؟‌
مگه دین و زندگیم عوض شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
اگه عوض شده باشه من دیگه سکته میکنم!!!!!

Alireza SM
07-05-2012, 23:56
مگه دین و زندگیم عوض شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
اگه عوض شده باشه من دیگه سکته میکنم!!!!!
یه درس به دین و زندگی 3 اضافه شده فک کنم:20:

m-asadabadi
08-05-2012, 00:56
كتاب درس ديفرانسيل رياضي ، كه خيلي سطح بالا و جامع درس داده باشه كدومها هستن ؟
2- كتاب تست ديفرانسيل رياضي كه تست هاي سنگين و سطح بالايي داشته باشه كدومها هستن؟
3- در ضمن دنبال يه كتابي ميگردم كه تمام مباحث رياضي دبيرستان رو به طور جامع درس داده باشه ؟

ميخوام كه همه كتاب هاي فوق اونهايي باشن كه خيلي جامع درس داده باشن ، وقت به اندازه كافي دارم و ميخوام روي اين درس كاملا مسلط بشم (در سطح خيلي بالا)

1و2 به نظر من تا این لحظه حساب دیفرانسیل و انتگرال با طعم هلو /عباس مرادی/ انتشارات کوله پشتی مناسب ترین کتاب برای این مشخصاتی که شما دادین هست
این کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال و ریاضیات پایه مرتبط با آن/حسین شفیع زاده/انتشارات خوشخوان هم تست های تالیفی سنگین داره اما سنگین بودنش بیشتر به طولانی بودنش برمیگرده نه پیچیدگی مفهومش

3 خیلی کتاب اینجوری تالیف شده اما کیفیت همشون افتضاحه !
شاید به این دلیل باشه که یه نفر نمی تونه هم تو هندسه هم گسسته هم تحلیلی هم دیفرانسیل متمرکز بشه و در بالاترین سطح قرار بگیره !
حالا که وقت دارین و دنبال کتاب سطح بالا هم هستین بنظرم باید مباحث رو جدا بگیرید

rk1001
09-05-2012, 10:47
1و2 به نظر من تا این لحظه حساب دیفرانسیل و انتگرال با طعم هلو /عباس مرادی/ انتشارات کوله پشتی مناسب ترین کتاب برای این مشخصاتی که شما دادین هست
این کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال و ریاضیات پایه مرتبط با آن/حسین شفیع زاده/انتشارات خوشخوان هم تست های تالیفی سنگین داره اما سنگین بودنش بیشتر به طولانی بودنش برمیگرده نه پیچیدگی مفهومش

3 خیلی کتاب اینجوری تالیف شده اما کیفیت همشون افتضاحه !
شاید به این دلیل باشه که یه نفر نمی تونه هم تو هندسه هم گسسته هم تحلیلی هم دیفرانسیل متمرکز بشه و در بالاترین سطح قرار بگیره !
حالا که وقت دارین و دنبال کتاب سطح بالا هم هستین بنظرم باید مباحث رو جدا بگیرید

در مورد 3 ، البته من دنبال كتابي مي گردم كه فقط مباحث رياضي 1 تا 4 ،حسابان و ديفرانسيل رو گفته باشه.
در ضمن ميخواستم بدونم كسي ميدونه نويسنده كتاب هاي فوق معمولا از چه منابعي براي نوشتن اين كتاب ها استفاده مي كنن ؟

khastehhhh
12-05-2012, 07:55
بچه ها فوریه
کتاب فیزیک 3 رشته تجربی آموزش انتشارات خیلی سبز چاپ شده؟ تو نمایشگاه هستش؟
تا چند روز پیش تو لیست در دست انتشار سایت خیلی سبز بودش ولی الان نیست

moein maleki
12-05-2012, 18:54
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی کنکوری های عزیز.
به نظرتون بهترین کتاب و بهترین روش واسه جمع بندی کدومه؟ من رشتم ریاضیه و همه ی درسا رو تموم کردم و میخوام در بدترین حالت 3رقمی بیارم......لطف کنین راهنمایی کنین

A.N.A.P
12-05-2012, 19:40
به نظرتون بهترین کتاب و بهترین روش واسه جمع بندی کدومه؟ من رشتم ریاضیه و همه ی درسا رو تموم کردم و میخوام در بدترین حالت 3رقمی بیارم......لطف کنین راهنمایی کنین
اوه اوه دمت گرم !
کتابای جمع بندی مهروماه رو یه نگاه بنداز !

khastehhhh
13-05-2012, 08:00
بچه ها فوریه
کتاب فیزیک 3 رشته تجربی آموزش انتشارات خیلی سبز چاپ شده؟ تو نمایشگاه هستش؟
تا چند روز پیش تو لیست در دست انتشار سایت خیلی سبز بودش ولی الان نیست
کسی جواب نمیده؟
چاپ شده یا نه ؟

Alireza SM
13-05-2012, 12:15
کسی جواب نمیده؟
چاپ شده یا نه ؟
66465213

زنگ بزنین بپرسین از خیلی سبز :20:

mehdi1089
13-05-2012, 20:04
کسی جواب نمیده؟
چاپ شده یا نه ؟

سلام من کتابو از نمایشگاه گرفتم دو فصلشو هم خوندم به نظر من بی نظیره برای امتحان نهایی که حرف نداره خیلی ساده و بامزه نوشته شده

khastehhhh
14-05-2012, 08:11
سلام من کتابو از نمایشگاه گرفتم دو فصلشو هم خوندم به نظر من بی نظیره برای امتحان نهایی که حرف نداره خیلی ساده و بامزه نوشته شده
ممنون دوست عزیز
دو فصل اولش رو رو خوب گفته؟ من واسه کنکور میخوام

mehdi1089
14-05-2012, 09:14
ممنون دوست عزیز
دو فصل اولش رو رو خوب گفته؟ من واسه کنکور میخوام

کتابش هم برای کنکوره هم امتحان نهایی خیلی نکته های تستی جالبی هم داره البته من فقط دو فصلشو رسیدم خوندم ولی همینطور که نگاه می کردم توی سایر فصل ها نیز نکته های جالب گفته به خصوص که یه سری کادر غیرفیزیکی (به گفته مولف ) داره که اشتباهات متداول و نکته های محاسباتی و تستی رو توش گفته که تا حالا هیچ جا ندیدم

12p
14-05-2012, 10:54
کسی ابنجا تاریخ ادبیات رمزینه یا جلد2همایش هامون سبطی یا افاردئونی فار رو نداشته؟؟؟؟؟یا ندیده؟؟؟؟؟

عیبی نقصی ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نظری ؟؟کدوم کاملتره؟؟؟؟؟یعنی هیشکی رمزینه یا سبطی یا افاردئونی(البته میدونم جدیده!)مصرف نکرده!!؟مارو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟ خیلی فوری........کسی نمیدونه کتاب همایش هندسه دریافت کی میاد؟؟:41:؟شما که رفتین نمایشگاه نپرسیدین؟؟؟؟؟؟کتابی نمیشناسین که جمع بندی هندسه1و2وتحلیلی باشه؟؟؟؟؟لطفا جواب.
ممنون:40:

surikazemi
14-05-2012, 11:35
کتاب GMAT بهترین کتاب واسه مهندس نامی مدرسان شریفه. حدود 2000 تا مثال حل شده داره، تمام تستهای کنکورهای قبل رو تا آزمون 91 هم حل کرده، بقیه کتابها کامل نیستن و مثال و توضیح خیلی کم دارن. البته من از قبولی های پارسال و یکی از دوستام که امسال میخواد شرکت کنه شنیدم، هنوز کتاب رو نخریدم

khastehhhh
14-05-2012, 13:47
کتابش هم برای کنکوره هم امتحان نهایی خیلی نکته های تستی جالبی هم داره البته من فقط دو فصلشو رسیدم خوندم ولی همینطور که نگاه می کردم توی سایر فصل ها نیز نکته های جالب گفته به خصوص که یه سری کادر غیرفیزیکی (به گفته مولف ) داره که اشتباهات متداول و نکته های محاسباتی و تستی رو توش گفته که تا حالا هیچ جا ندیدم
خیلی ممنون دوست عزیز
میشه اسم مولفش رو هم بگید ؟

mehdi1089
14-05-2012, 18:45
خیلی ممنون دوست عزیز
میشه اسم مولفش رو هم بگید ؟
مولفش دکتر تنکابنی من که نمی شناسمش ولی تو این کتاب ترکونده

D_felfelak
15-05-2012, 17:35
برای عمومی ميخوام دور دنيا در چهارساعت گاج رو بگيرم
بعد از تست های رياضی و تجربی انسانی رو بزنم؟ ادبيات و عربيش به نظرم اضافی داره؟
عمومی زبان رو بهتره بزنم يا هنر؟

mehdi1089
15-05-2012, 21:28
مولفش دکتر تنکابنی من که نمی شناسمش ولی تو این کتاب ترکونده

اینم لینک دانلود قسمتی از کتاب فیزیک 3 آموزش تجربی

*M!L4D*
16-05-2012, 08:54
اینم لینک دانلود قسمتی از کتاب فیزیک 3 آموزش تجربی

آقا عجب کتابیه ... فقط واسه تجربیه ؟ ریاضی نداره ؟
هرچند ک از ما گذشت ... :13:

mehdi1089
16-05-2012, 09:37

می گن تو خرداد میاد ولی خداوکیلی تو فیزیک 3 رو دست این کتاب نداریم سوالاشم خیلی جدید و باحالن درس نامه اولشو نگاه نک کلی نکته جدید داره

mehdi1089
16-05-2012, 09:48

می گن تو خرداد میاد ولی خداوکیلی تو فیزیک 3 رو دست این کتاب نداریم سوالاشم خیلی جدید و باحالن درس نامه اولشو نگاه کن کلی نکته جدید داره سهراب سپهریش از همه با حال تره

The Sniper
16-05-2012, 10:11
به نظر من کسی کتاب تست فیزیک 3 خیلی سبز یا رمزینه را داشته باشه به این کتاب آموزش خیلی سبز نیازی نداره.

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

همچین کتابی هم نیست که اینهمه برای اومدنش صبر کنن ملت . این خیلی سبز نمیدونم چرا برای ریاضی 3 و ریاضی پیش تجربی کتاب آموزش نمینویسه.

mehdi1089
16-05-2012, 13:17
به نظر من کسی کتاب تست فیزیک 3 خیلی سبز یا رمزینه را داشته باشه به این کتاب آموزش خیلی سبز نیازی نداره.

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

همچین کتابی هم نیست که اینهمه برای اومدنش صبر کنن ملت . این خیلی سبز نمیدونم چرا برای ریاضی 3 و ریاضی پیش تجربی کتاب آموزش نمینویسه.

خیلی سبز برای آموزش دروس روش جدید آموزش بر اساس مساله رو شروع کرده که خیلی جالبه این روش یعنی Problem Based Learning تو دنیا جا افتاده و مزیتش یادگیری با سوال و مساله است البته یادگیری رو هم خیلی سریع می کنه اگه کسی درسو کاملا بلده و فقط می خاد تمرین حل کنه با نظرت موافقم ولی اگه کسی با یه مبحث فیزیک مشکل داشته باشه با کتاب تست مشکلش حل نمی شه چو کتاب تست برای یادگیری تالیف نشده در ضمن تو کتاب های تست ارتباطی بین سوالات مختلف نیست یا حداقل خیلی کمه ولی تو کتاب های سوال محور سوال ها همگی به هم مربوطند و به منظور آموزش و به صورت پله ای طراحی شده اند بنابراین شما به جایی اینکه بشینی 200 تا تست بزنی تا شاید تمام نکته های یه موضوع رو یاد بگیری شاید با 20 تا 30 مساله که برای یادگیری طرح شده اند کل موضوع رو مسلط بشی خصوصا برای کنکورها که الان براشون وقت خیلی تنگه سوالایی که حل می کنن باید هدف دار باشه و نباید وقتشونو خیلی روی سوالات اضافی بذارن البته این نظره منه تا علما چی بگن!

12p
17-05-2012, 10:34
ببخشید مزاحم میشم!!!میدونم فقط جواب میخوام..
تاریخ ادبیات رمزینه یا جلد2همایش هامون سبطی یا افاردئونی فار رو نداشته؟؟؟؟؟یا ندیده؟؟؟؟؟سبطی رو دیدم خوشم نیومد کامل نبود.
کدوم کاملتره؟؟؟؟؟یعنی هیشکی رمزینه یا سبطی یا افاردئونی(البته میدونم جدیده!)مصرف نکرده!!؟مارو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟
خیلی فوری........
کسی نمیدونه کتاب همایش هندسه دریافت کی میاد؟؟؟شما که رفتین نمایشگاه نپرسیدین؟؟؟؟؟؟کتابی نمیشناسین که جمع بندی هندسه1و2وتحلیلی باشه؟؟؟؟؟لطفا جواب.
ممنون:11:

moein maleki
18-05-2012, 11:54

peidayepenhan
18-05-2012, 13:43

مطمئنا بهترین روش، زدن کنکورهای سراسری داخل و خارج از کشور سالهای قبله که بهترین کتاب هم کتاب انتشارات گاجه.
موفق باشی

maziyarkhani
18-05-2012, 14:27
سلام. واسه فیزیک 3 ریاضی بین سه تا کتاب موندم :
خیلی سبز
رمزینه
گاج سفید

بنظرتون کدومش کاملتره و روان توضیح داده ؟
ممنون

*M!L4D*
18-05-2012, 15:34
سلام. واسه فیزیک 3 ریاضی بین سه تا کتاب موندم :
خیلی سبز
رمزینه
گاج سفید

بنظرتون کدومش کاملتره و روان توضیح داده ؟
ممنون

من خیلی سبز دارم و خیلی راضیم . البته واسه تست . هرچند آموزش خیلی خوبی هم داره و توضیحاتش ( مخصوصا پاسخ های تشریحیش ) کامل هست اما کتاب مختص آموزش نیست ... !

xUltimatex
22-05-2012, 00:01
سلام
یه چن وقته دربه در دنبال کتاب تست واسه ریاضی 2 میگردم کتاب خیلی سبز ریاضی 2 علی بیطرفان رو دارم ولی واقعا این کتاب مناسبه کنکور نیست فک کنم واسه المپیاد اینا مناسب باشه به هرحال یه کتاب تست واسه ریاضی 2 میخوام که تستاش استاندارد و در حد کنکور باشه در ضمن منطبق با کتاب درسیه جدیده ریاضی 2 هم باشه! جونه هرکی دوس دارین اگه همچین کتابی سراغ دارید بهم بگیدد....... ممنون منتظرم....

*M!L4D*
22-05-2012, 09:49
سلام
یه چن وقته دربه در دنبال کتاب تست واسه ریاضی 2 میگردم کتاب خیلی سبز ریاضی 2 علی بیطرفان رو دارم ولی واقعا این کتاب مناسبه کنکور نیست فک کنم واسه المپیاد اینا مناسب باشه به هرحال یه کتاب تست واسه ریاضی 2 میخوام که تستاش استاندارد و در حد کنکور باشه در ضمن منطبق با کتاب درسیه جدیده ریاضی 2 هم باشه! جونه هرکی دوس دارین اگه همچین کتابی سراغ دارید بهم بگیدد....... ممنون منتظرم....

گاج سفید ...
کلا واسه دروس ریاضی کتاب های گاج ( سفیدش ) همشون واسه کنکور مناسب هستند !

thesimslover
22-05-2012, 09:58
سلامیه چن وقته دربه در دنبال کتاب تست واسه ریاضی 2 میگردم کتاب خیلی سبز ریاضی 2 علی بیطرفان رو دارم ولی واقعا این کتاب مناسبه کنکور نیست فک کنم واسه المپیاد اینا مناسب باشه به هرحال یه کتاب تست واسه ریاضی 2 میخوام که تستاش استاندارد و در حد کنکور باشه در ضمن منطبق با کتاب درسیه جدیده ریاضی 2 هم باشه! جونه هرکی دوس دارین اگه همچین کتابی سراغ دارید بهم بگیدد....... ممنون منتظرم....گاج سفید عالیییییهالبته نوبل هم خوبهمرآت هم بچه های ما داشتن میگفتن خیلی خوبهولی فک کنم همون گاج سفید از همه بهتر باشه.در ضمن درسنامه های خیییییلی خوبی هم داره

xUltimatex
22-05-2012, 12:31
ممنون که راهنمایی کردید.... اکی پس همون گاج میکرو سفید میگیرم.... بازم ممنون

azaz1212
22-05-2012, 20:53
چقدر جواب؟؟:24:

azaz1212
22-05-2012, 20:54
مرجع كاملي براي كتابهاي جامع امادگي ارشد رشته مهندسي كامپيوتر-نرم افزار ميخواستم..
تشکر از این همه جوابی که دادین:37:

saeed 1428
22-05-2012, 21:32
تشکر از این همه جوابی که دادین:37:
ناراحت نشو اینجا بیشتر کسایی که میان تو این تاپیک کنکور سراسری کارشناسیاند .

12p
23-05-2012, 12:14
جواب؟؟
تاریخ ادبیات رمزینه یا افاردئونی؟؟؟؟؟؟؟
کتاب همایش هندسه دریافت کی میاد؟؟؟؟!!خبرندارید!!!؟؟؟
ممنون:42:

saeed 1428
23-05-2012, 12:39
جواب؟؟

شما امسال کنکور داری ؟ الان دو 3 هفته ای میشه دنبال کتابی تا الان تاریخ ادبیاتو تموم کرده بودی اگه دنبال منبع کامل هستی کتاب درسیو بخون!!!! وقت خودتو تلف نکن یه کتاب یگیر او نو بخون.

xUltimatex
23-05-2012, 22:26
جواب؟؟

اخه قربون شکلت برم تاریخ ادبیاتم کتاب میخواد؟! بابا بشین همون کتاب درسیو بخون همشو میزنی دیگه!!

moein maleki
24-05-2012, 20:24
به نظرتون بهترین کتاب و بهترین روش واسه جمع بندی کدومه؟ من رشتم ریاضیه و همه ی درسا رو تموم کردم و میخوام در بدترین حالت 3رقمی بیارم......لطف کنین راهنمایی کنین زرد قلمچی یا گاج یا شب کنکور

saeed 1428
24-05-2012, 22:13
به نظرتون بهترین کتاب و بهترین روش واسه جمع بندی کدومه؟ من رشتم ریاضیه و همه ی درسا رو تموم کردم و میخوام در بدترین حالت 3رقمی بیارم......لطف کنین راهنمایی کنین زرد قلمچی یا گاج یا شب کنکور
اگه درست واقعا خوبه و همه رو فول خوندی بهترین روش برات شیوه 3روز 1 بار کانونه.این روشو هم می تونی با زرد کانون یا دور دنیایه گاج انجام بدی.

alavi71
25-05-2012, 13:05
سلام
ببینید کتابهای جمع بندی اصولا تاکید بر حل تستهای کنکور های اخیر دارن پس نمیشه گفت کدوم بهتر هست
البته تست تالیفغی هم دیگه توصیه نمیشه
ولی با توجه به شباهت برخی دروس خارج از کشور مثل شیمی به کنکور توصیه میشه سوالات خارج رو هم ببینید
البته یک نکته دیگه هم اینه که کتابهای گاج توضیح های جامعتری دارن
موفق باشید

saeed 1428
25-05-2012, 13:21
تست های خارج بخصوص اختصصاصی ها نسبت به داخل سختتره بخاطر همین بهتره او نارو بصورت مجموعه ای حل نکنیم. در مورد شیمی اگه میتونین تست های خارج گروه ازماشی دیگه رو بررسی کنین. خیلی تاثیر داره.

omidariyan
25-05-2012, 17:11
من میخوام برا کنکور 92 از یه هفته دیگه شروع کنم فقط زبان رو هم میخوام شرکت کنم
کتاب های زیر رو دارم
دین و زندگی جامع گاج
عربی فقط گاج سبز محوری سوم
زبان فارسی 3 محوری گاج
انگلیسی میکرو گاج
ادبیات 2 آیندگان
ادبیات پیش گل واژه
کتاب آخر ادبیات مهر و ماه هم دارم
چه کتاب های دیگه ایرو باید تهیه کنم؟

Alireza SM
25-05-2012, 17:43
من میخوام برا کنکور 92 از یه هفته دیگه شروع کنم فقط زبان رو هم میخوام شرکت کنم
کتاب های زیر رو دارم
دین و زندگی جامع گاج
عربی فقط گاج سبز محوری سوم
زبان فارسی 3 محوری گاج
انگلیسی میکرو گاج
ادبیات 2 آیندگان
ادبیات پیش گل واژه
کتاب آخر ادبیات مهر و ماه هم دارم
چه کتاب های دیگه ایرو باید تهیه کنم؟

برای زبان عمومی ( سوم و پیش) مبتکران بگیر نه گاج.
زبان تخصصی چی گرفتی ؟
حداقل 2تا کتاب یکی برای لغت یکی برای گرامر باید بگیری.
برای درک مطلب هم کتاب بگیری خیلی کمکت میکنه.

omidariyan
25-05-2012, 19:27
برای زبان عمومی ( سوم و پیش) مبتکران بگیر نه گاج.
زبان تخصصی چی گرفتی ؟
حداقل 2تا کتاب یکی برای لغت یکی برای گرامر باید بگیری.
برای درک مطلب هم کتاب بگیری خیلی کمکت میکنه.

اینایی که نوشتم رو دارم

برا عربی میخوام ایاد فیلی بگیرم

برا تست ادبیات چی بگیرم؟

برا تخصصی هم 504 یا 1100 واژه و درک مطلب به زبان ساده و تیک ایت گاج و bridging in gap رو میخوام بگیرم

maziyarkhani
28-05-2012, 13:46
سلام. با وجود کتاب عربی به زبان ساده ایاد فیلی ، به کتاب فوت و فن هم نیازه؟
واسه تست عربی ، پرسش های چهار گزینه ای خیلی سبز خوبه یا نه؟

*M!L4D*
28-05-2012, 14:00

این دو کتاب هر دو کتاب های پر حجمی هستن . شما یه دونشم بخونین و مسلط بشین بهش کافیه ... !
در مورد اون هم میگن خوبه البته من خودم ندیدم !!!!

xUltimatex
28-05-2012, 17:07

اقا من این کتابا رو هردوتاشونو بررسی کردم کامل اگه بخوایم از بعد کنکور نگا کنیم کتاب فوت و فن خیلی سبز کنکوری تره ولی بعضیا هستن حتی ساده ترین مفاهیم عربی رو هم بلد نیستن واسه اونا فوت و فن شاید سنگین باشه ولی ایادفیلی اومده از اول قشنگ همه چی رو توضیح داده مثه اینکه بخواد واسه کسی درس بده که هیچی بلد نیس یعنی از پایه اومده توضیح داده ولی مشکلی که داره اینه که قواعد عربی رو درس میده نه فقط اونایی که تو کنکور میاد.... من پارسال ایاد فیلی رو مبحثی چند تا مبحثش رو خوندم ولی کلا عربیم خوب بود تو کنکور 80% زدم امسالم دارم فوت و فن میخونم ایشالا واس 100% ..... دیگه تصمیم با خودته.
موفق باشی

maziyarkhani
30-05-2012, 12:00
دوستان واسه آموزش حسابان چی پیشنهاد میدید؟
رمزینه کتاب آموزش حسابان داره ؟
.................................................. ......
اگه کتاب هندسه پایه نشر دریافت رو تهیه کنم ، به کتاب گاج سفید هندسه 2 هم نیاز دارم ؟
البته من گاج سفید هندسه 1 رو دارم ولی سنگینه و کمکی بهم نکرد........

omidariyan
31-05-2012, 11:24
من سه تا کتاب اناری رو گرفتم

پیش و سوم رو هم باید بگیرم؟

*M!L4D*
31-05-2012, 11:40
دوستان واسه آموزش حسابان چی پیشنهاد میدید؟
رمزینه کتاب آموزش حسابان داره ؟

در مورد حسابان :
اگه واسه نهایی میخوای گاج سبز کارتو راه مینداره اما کلی کتاب حسابان نشر الگو کتاب خوبیه . یخورده حجیم هست باید در طول سال باهاش پیش بری آموزشش هم کامله . یه قسمتی از کتابش رو هم میتونی از اینجا ببینی : PDF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+ اینکه امسال زیاد سعی نکن واسه تست زدن و ازین حرفا حسابان رو بخونی . بیشتر روی مفهوم تمرکز کن ... !
در مورد رمزینه هم اطلاعی ندارم . !!!

esfehanei
01-06-2012, 23:39
با سلام خدمت دوستان
کسی کتاب جدید ادبیات موضوعی گاج رو دیده؟
چه جوره؟ تستهاش و درسنامه هاش
من کتابای قرابت و املای دکتر سبطی رو دارم +زبان فارسی و اون کتاب تاریخ ادبیات رمزینه رو ولی چون اونا تستاشون کمه میخوام این کتابو بگیرم
کسی اطلاعی ازش داره؟
فقط اگه ممکنه سریعتر بگید
باتشکر

constant_boy23
02-06-2012, 20:31
دوستان چه كتابي فقط رو ترجمه عربي كار كرده و خوب كار كرده ...؟ يعني بشه باش به تسلط رسيد
فن ترجمه الگو . ترجمه عربي كانون رو از دور ديدم ..هنوز قسمت نشدهورق بزنمشون

maziyarkhani
03-06-2012, 00:37
سلام دوستان. من امسال سال سوم میشم. این لیستی هست که مد نظرمه. لطفا بگید که خوبه یا نه؟ اضافه کنم به لیست یا کم کنم ؟ رشتم هم ریاضی میباشد

حسابان : آموزش>>نشر الگو (دوجلدی) .... تست >> گاج سفید

فیزیک 3: آموزش >> رمزینه .... تست>> خیلی سبز

زبان فارسی 3 : دکتر هامون سبطی دو جلدی

هندسه 2 : گاج سفید
عربی : آموزش>>ایاد فیلی .... تست >> بانک تست خیلی سبز .......(گاج سبز نمیدونم بخرم یا نه !؟:42:)

شیمی 3 : مبتکران
جبر : اصلا نمیدونم چی به چیه :41: !!!

ادبیات3 : گاج سبز و (نمیدونم خیلی سبز براری هم تهیه کنم یا نه ؟!)

آرایه : رمزینه
قرابت : (سبطی زود نیست واسم آیا !؟:20:)

لطفا به داد من برسید ! با تشکر:31:

One Minute
03-06-2012, 11:43
سلام دوستان. من امسال سال سوم میشم. این لیستی هست که مد نظرمه. لطفا بگید که خوبه یا نه؟ اضافه کنم به لیست یا کم کنم ؟ رشتم هم ریاضی میباشد

حسابان : آموزش>>نشر الگو (دوجلدی) .... تست >> گاج سفید

فیزیک 3: آموزش >> رمزینه .... تست>> خیلی سبز

زبان فارسی 3 : دکتر هامون سبطی دو جلدی

هندسه 2 : گاج سفید
عربی : آموزش>>ایاد فیلی .... تست >> بانک تست خیلی سبز .......(گاج سبز نمیدونم بخرم یا نه !؟:42:)

شیمی 3 : مبتکران
جبر : اصلا نمیدونم چی به چیه :41: !!!

ادبیات3 : گاج سبز و (نمیدونم خیلی سبز براری هم تهیه کنم یا نه ؟!)

آرایه : رمزینه
قرابت : (سبطی زود نیست واسم آیا !؟:20:)

لطفا به داد من برسید ! با تشکر:31:

حسابان : نشر الگو سنگینه ها ! مطمئنی میتونی بخونی ؟ اگه ریاضی دومت خوبه این کتاب رو بخر ! درضمن یه چیزی بهت بگم
همین نشر الگو واسه تست و آموزش واقعا کافیه ، به هیچ وجه گاج سفید رو نگیر که دیگه وقت نمیکنی هر 2 تارو کامل بخونی ! واقعا وقت نمیکنی ... تست گاج سفید 400 صفحه هست فکر کنم ، نشر الگو هم خودش 2 تا کتاب مفصل هست ! واقعا زیاده ! نمیتونی 2 تارو باهم بخونی !

فیزیک 3 : رمزینه واسه آموزش عالیه ، آخر هر مبحث هم 20-30 تا تست داره ، خیلی سبز رو هم حتما بخر و کار کن ، این کتابا عالین

زبان فارسی : نععععع ! سبطی رو نخر ! یه عدد خیلی سبز بخر ، من هم سبطی رو دارم هم خیلی سبز ، خیلی سبز خیلی بهتر هستش ! هرچند سبطی پایه ای کار کرده اما خیلی سبز راحت تره

هندسه 2 : وقت نمیکنی تست بزنی ها ! اما خب یه گاج سفید رو بخر ... لازمت میشه ، برای فهم مفاهیم عالیه

عربی : برادر من آموزش ایاد فیلی الان اصلا به دردت نمیخوره ! باید تابستون پیش دانشگاهی این کتاب رو بخری ، الان فقط وقتت تلف میشه ، بانک تست خیلی سبز هم به دردت نمیخوره ، باید تابستون پیش اینارو بخری ! یه عدد گاج سبز بخر با یه گلواژه ، عربی نهایی 20 میشی

شیمی 3 : تست مبتکران عالیه

جبر : یه گلواژه بخر ، سوالای سخت هم توش هست ، نهایی راحت 20 میشی

ادبیات 3 : یه گاج سبز کافیه ، خیلی سبز رو بخری توش فقط و فقط تست قرابت معنایی هست که واقعا به دردت نمیخوره ، برات سم هست ، تا وقتی که قرابت بلد نیستی نباید تست قرابت بزنی

آرایه : آخه آرایه به چه دردت میخوره ؟ : دی
این کتاب رو دارم ، همین آرایه رمزینه ، ولی به دردم نخورد سال سوم

قرابت : خیلی زوده ! : دی
سال سوم اگه مدرسه تیزهوشان باشی تو امتحانا بهت تست قرابت میدن که اونم راحت میشه زد ، تابستون پیش باید این کتاب هارو بخری

پ ن : من تمام این کتابایی رو که گفتی رو دارم توی کتاب خونم ! همشون ! اونایی که گفتم نخر رو واقعا نخر ! چون خودم خریدم و ازشون استفاده نکردم ...
فقط گیج میشی !

Haj_Amoo
03-06-2012, 13:35
سلام دوستان. من امسال سال سوم میشم. این لیستی هست که...
امتحان نهایی: تسلط بر تمام تمرین‎های کتاب + یک حل تمرین+بررسی دو سه نمونه از سولات سال‎های قبل ====> نمره‎ی شما>19
موارد قبلی+دقت کافی در امتحان ====> نمره‎ی شما=20

درباره‎ی این کتاب‎ها هم ففط درباره‎ی قرابت معنایی هامون سبطی عرض کنم اگر به ادبیات و شعر علاقه‎مندید بخرید و بخونید در غیر این صورت نظری ندارم!

موفق باشید!

maziyarkhani
03-06-2012, 23:30
حسابان : نشر الگو سنگینه ها ! مطمئنی میتونی بخونی ؟ اگه ریاضی دومت خوبه این کتاب رو بخر ! درضمن یه چیزی بهت بگم
همین نشر الگو واسه تست و آموزش واقعا کافیه ، به هیچ وجه گاج سفید رو نگیر که دیگه وقت نمیکنی هر 2 تارو کامل بخونی ! واقعا وقت نمیکنی ... تست گاج سفید 400 صفحه هست فکر کنم ، نشر الگو هم خودش 2 تا کتاب مفصل هست ! واقعا زیاده ! نمیتونی 2 تارو باهم بخونی !

فیزیک 3 : رمزینه واسه آموزش عالیه ، آخر هر مبحث هم 20-30 تا تست داره ، خیلی سبز رو هم حتما بخر و کار کن ، این کتابا عالین

زبان فارسی : نععععع ! سبطی رو نخر ! یه عدد خیلی سبز بخر ، من هم سبطی رو دارم هم خیلی سبز ، خیلی سبز خیلی بهتر هستش ! هرچند سبطی پایه ای کار کرده اما خیلی سبز راحت تره

هندسه 2 : وقت نمیکنی تست بزنی ها ! اما خب یه گاج سفید رو بخر ... لازمت میشه ، برای فهم مفاهیم عالیه

عربی : برادر من آموزش ایاد فیلی الان اصلا به دردت نمیخوره ! باید تابستون پیش دانشگاهی این کتاب رو بخری ، الان فقط وقتت تلف میشه ، بانک تست خیلی سبز هم به دردت نمیخوره ، باید تابستون پیش اینارو بخری ! یه عدد گاج سبز بخر با یه گلواژه ، عربی نهایی 20 میشی

شیمی 3 : تست مبتکران عالیه

جبر : یه گلواژه بخر ، سوالای سخت هم توش هست ، نهایی راحت 20 میشی

ادبیات 3 : یه گاج سبز کافیه ، خیلی سبز رو بخری توش فقط و فقط تست قرابت معنایی هست که واقعا به دردت نمیخوره ، برات سم هست ، تا وقتی که قرابت بلد نیستی نباید تست قرابت بزنی

آرایه : آخه آرایه به چه دردت میخوره ؟ : دی
این کتاب رو دارم ، همین آرایه رمزینه ، ولی به دردم نخورد سال سوم

قرابت : خیلی زوده ! : دی
سال سوم اگه مدرسه تیزهوشان باشی تو امتحانا بهت تست قرابت میدن که اونم راحت میشه زد ، تابستون پیش باید این کتاب هارو بخری

پ ن : من تمام این کتابایی رو که گفتی رو دارم توی کتاب خونم ! همشون ! اونایی که گفتم نخر رو واقعا نخر ! چون خودم خریدم و ازشون استفاده نکردم ...
فقط گیج میشی !
سلام . ازتون تشکر میکنم بابت این مطلب و وقتی که گذاشتید:46:

حسابان: مجبورم حجمشو نادیده بگیرم چون یه کتاب میخوام که کامل باشه و نیازهامو برطرف کنه. تست گاج سفید رو هم قطعا نمیگیرم (خوب شد گفتی ها:31:)

در مورد فیزیک 3 هم باهاتون کاملا موافقم

زبان فارسی: خیلی سبز بیشتر نکته ای هست و مشکلی باهاش ندارم. نظرم بیشتر رو خیلی سبزه.

هندسه 2 : بله گاج سفید از واجباته

عربی : گاج سبز تاثیر خیلی خوبی داره تو امتحان نهایی ، شکی نیست ولی میترسم پیش دانشگاهی وقت نداشته باشم که عربی رو جمع و جورکنم:13:البته بانک تست رو بیخیال شدم ولی هنوز بین خریدن و نخریدن ایاد فیلی شک دارم چون قواعد ها رو کامل متوجه میشم ولی نه در حد عالی .... نمره عربیم هم 18 هست تو مدرسه.

شیمی 3 : 100 %

جبر : ممنونم . راهنمایی بسیار خوبی بود

ادبیات : فقط شد گاج سبز . آرایه و قرابت هم نمیخرم. (تیزهوشان نیستم)

maziyarkhani
03-06-2012, 23:33
امتحان نهایی: تسلط بر تمام تمرین‎های کتاب + یک حل تمرین+بررسی دو سه نمونه از سولات سال‎های قبل ====> نمره‎ی شما>19
موارد قبلی+دقت کافی در امتحان ====> نمره‎ی شما=20

درباره‎ی این کتاب‎ها هم ففط درباره‎ی قرابت معنایی هامون سبطی عرض کنم اگر به ادبیات و شعر علاقه‎مندید بخرید و بخونید در غیر این صورت نظری ندارم!

موفق باشید!
از راهنماییتون متشکرم .
والا علاقه دارم اما نه زیاد . بنا به راهنمایی های دوستمون One Minute ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و شما ، بهتره تا سال آینده این کتابو تهیه نکنم !

One Minute
03-06-2012, 23:54
سلام . ازتون تشکر میکنم بابت این مطلب و وقتی که گذاشتید:46:

حسابان: مجبورم حجمشو نادیده بگیرم چون یه کتاب میخوام که کامل باشه و نیازهامو برطرف کنه. تست گاج سفید رو هم قطعا نمیگیرم (خوب شد گفتی ها:31:)

در مورد فیزیک 3 هم باهاتون کاملا موافقم

زبان فارسی: خیلی سبز بیشتر نکته ای هست و مشکلی باهاش ندارم. نظرم بیشتر رو خیلی سبزه.

هندسه 2 : بله گاج سفید از واجباته

عربی : گاج سبز تاثیر خیلی خوبی داره تو امتحان نهایی ، شکی نیست ولی میترسم پیش دانشگاهی وقت نداشته باشم که عربی رو جمع و جورکنم:13:البته بانک تست رو بیخیال شدم ولی هنوز بین خریدن و نخریدن ایاد فیلی شک دارم چون قواعد ها رو کامل متوجه میشم ولی نه در حد عالی .... نمره عربیم هم 18 هست تو مدرسه.

شیمی 3 : 100 %

جبر : ممنونم . راهنمایی بسیار خوبی بود

ادبیات : فقط شد گاج سبز . آرایه و قرابت هم نمیخرم. (تیزهوشان نیستم)

حسابان : دقیقا به ذهنم رسید شاید بخوای هر 2 تارو بگیری ! واسه همین بهت حجم گاج سفید رو گفتم ! سفارش ویژه میکنم ! یا الگو رو بگیر یا گاج سفید رو ! نکات هردوشون مثل همه ، یه وقت فکر نکن اگه گاج سفید رو نگیری بعضی از نکات رو از دست میدی ... الگو به تنهایی میتونه تورو برای کنکور بسازه

فیزیک 3 : پس خیلی سبز و رمزینه حله ! به شرط اینکه کامل بخونی ! اول رمزینه ، بعد خیلی سبز ! میدونی چرا ؟ خیلی سبز یک روشی داره و اینه که اول مسئله رو میده بعد توی مسئله فرمول تستی رو بهت معرفی میکنه ، اگه تو فرمول رو بلد نباشی نمیتونی مسئله رو حل کنی و کلی اعصابت بهم میریزه ، واسه همین اول رمزینه رو بخون تا یاد بگیری بعد خیلی سبز رو بخون

زبان فارسی : اتفاقا به خاطر همین میگم خیلی سبز ! ما امسال یه معلم زبان فارسی داشتیم سوال میداد در حد تیم ملی ! واسه تکواژ شماری 2-3 تا جمله میداد ، تعداد تکواژ ها میرفت بالای 80-90 تا !!!! خیلی سبز از این تست ها داشت و من کار میکردم و خیلی به نفعم میشد واقعا ...

هندسه 2 : سعی نکن واسه هندسه زیاد تست بزنی، فقط درس نامه های گاج سفید رو مو به مو بخون که واقعا مفهوم رو برات جا میندازه، هدف تو اینه که هندسه نهایی 20 بشی ، همین

عربی : ببین !! دقیقا ببین چی میگم !! عربی ایاد فیلی اصلا به درد تو نمیخوره ، کتابش دور و بر 400-500 صفحه هست و توش پر از نکات کنکوری هست ، درس رو هم خیلی خیلی خلاصه گفته ، یعنی برات موشکافی نکرده ، من امسال عید ( عید سوم ) عربی 1 و 2 رو کامل خوندم ، الان تو عربی 3 واقعا هیچ مشکلی ندارم ، یه گاج سبز و یه گلواژه میتونه عربی نهاییت رو 20 کنه و همه چیز رو بفهمی ، اگه ایاد فیلی رو بخری واقعا نمیتونی ازش استفاده کنی ، تو تنها کاری که باید بکنی اینه که عربی 1 و 2 رو بخونی ، همین

ادبیات : پس بهتر ، آرایه و قرابت رو نخر ، به دردت نمیخوره ! گاج سبز رو هم خریدی خیلی جاهاش رو نخون ! چرت و پرت زیاد توشه !! خریدی میفهمی چی میگم ...

حرف Haj_Amoo صد در صد تایید میشه ، برا نهایی فقط تمرینای کتاب
Haj_Amoo شناختی ؟ یادته رنک یک دوئل آریزونا کی بود ؟ : دی

Haj_Amoo
04-06-2012, 10:47
اول رمزینه ، بعد خیلی سبز ! میدونی چرا ؟ خیلی سبز یک روشی داره و اینه که اول مسئله رو میده بعد توی مسئله فرمول تستی رو بهت معرفی میکنه ، اگه تو فرمول رو بلد نباشی نمیتونی مسئله رو حل کنی و کلی اعصابت بهم میریزه ، واسه همین اول رمزینه رو بخون تا یاد بگیری بعد خیلی سبز رو بخون

من فکر می‎کنم ترکیب جزوه‎ی دبیر + فیزیک 3 احمد مصلایی هم کافی باشه. البته نظر شما همچنان صائب است. تکمیل: من رمزینه رو ندیدم. بستگی به جزوه‎ی دبیر هم داره.

آره، ولی انگار شما فراموش‎کار شدی! یه سر به پروفایلم بزن!

One Minute
04-06-2012, 14:01
من فکر می‎کنم ترکیب جزوه‎ی دبیر + فیزیک 3 احمد مصلایی هم کافی باشه. البته نظر شما همچنان صائب است. تکمیل: من رمزینه رو ندیدم. بستگی به جزوه‎ی دبیر هم داره.

آره، ولی انگار شما فراموش‎کار شدی! یه سر به پروفایلم بزن!

دبیر ما که جزوه اش کاملا در حد نهایی بود ، تمام کتاب رو هم خط به خط بررسی کرد ، بنابراین وقتی برای کارهای تستی نمیموند !
برا همین میگم که رمزینه رو بخره تا آموزش ببینه

ئه ! پس میشناسی ! خب حالا پروفایل چی شد پس ؟ : دی

maziyarkhani
04-06-2012, 18:16
حسابان : دقیقا به ذهنم رسید شاید بخوای هر 2 تارو بگیری ! واسه همین بهت حجم گاج سفید رو گفتم ! سفارش ویژه میکنم ! یا الگو رو بگیر یا گاج سفید رو ! نکات هردوشون مثل همه ، یه وقت فکر نکن اگه گاج سفید رو نگیری بعضی از نکات رو از دست میدی ... الگو به تنهایی میتونه تورو برای کنکور بسازه

فیزیک 3 : پس خیلی سبز و رمزینه حله ! به شرط اینکه کامل بخونی ! اول رمزینه ، بعد خیلی سبز ! میدونی چرا ؟ خیلی سبز یک روشی داره و اینه که اول مسئله رو میده بعد توی مسئله فرمول تستی رو بهت معرفی میکنه ، اگه تو فرمول رو بلد نباشی نمیتونی مسئله رو حل کنی و کلی اعصابت بهم میریزه ، واسه همین اول رمزینه رو بخون تا یاد بگیری بعد خیلی سبز رو بخون

زبان فارسی : اتفاقا به خاطر همین میگم خیلی سبز ! ما امسال یه معلم زبان فارسی داشتیم سوال میداد در حد تیم ملی ! واسه تکواژ شماری 2-3 تا جمله میداد ، تعداد تکواژ ها میرفت بالای 80-90 تا !!!! خیلی سبز از این تست ها داشت و من کار میکردم و خیلی به نفعم میشد واقعا ...

هندسه 2 : سعی نکن واسه هندسه زیاد تست بزنی، فقط درس نامه های گاج سفید رو مو به مو بخون که واقعا مفهوم رو برات جا میندازه، هدف تو اینه که هندسه نهایی 20 بشی ، همین

عربی : ببین !! دقیقا ببین چی میگم !! عربی ایاد فیلی اصلا به درد تو نمیخوره ، کتابش دور و بر 400-500 صفحه هست و توش پر از نکات کنکوری هست ، درس رو هم خیلی خیلی خلاصه گفته ، یعنی برات موشکافی نکرده ، من امسال عید ( عید سوم ) عربی 1 و 2 رو کامل خوندم ، الان تو عربی 3 واقعا هیچ مشکلی ندارم ، یه گاج سبز و یه گلواژه میتونه عربی نهاییت رو 20 کنه و همه چیز رو بفهمی ، اگه ایاد فیلی رو بخری واقعا نمیتونی ازش استفاده کنی ، تو تنها کاری که باید بکنی اینه که عربی 1 و 2 رو بخونی ، همین

ادبیات : پس بهتر ، آرایه و قرابت رو نخر ، به دردت نمیخوره ! گاج سبز رو هم خریدی خیلی جاهاش رو نخون ! چرت و پرت زیاد توشه !! خریدی میفهمی چی میگم ...

حرف Haj_Amoo صد در صد تایید میشه ، برا نهایی فقط تمرینای کتاب
تشکر فراوان . دیگه جای هیچ شکی باقی نموند. همون کتابایی که گفتی رو تهیه میکنم...:27:

tonypb
06-06-2012, 15:14
دوستان برا فیزیک پایه کتابی که تو مدت باقیمانده بشه خوند چی پیشنهاد میکنید؟
ممنون

tonypb
11-06-2012, 21:23
دوستان برا فیزیک پایه کتابی که تو مدت باقیمانده بشه خوند چی پیشنهاد میکنید؟

ممنون

تاپیک مرد؟؟؟

pmmcdvd
12-06-2012, 06:05
جمع بندی مهروماه
چکیده فیزیک و شب کنکور
تخته سیاه می تونه بهت کمک کنه

darkdream1373
18-06-2012, 09:53
سلام

برای فیزیک2 (تست) چه کتابی رو بیشنهاد میدید؟؟برای شیمی 2(تست) چه کتابی رو کار کنم؟؟

mostafa.atish
19-06-2012, 09:39
سلام ....يه سوال ازتون داشتم ....حالا كه كنكور داره كم كم تموم ميشه يه سوال از كنكوري هاي فعلي و قديم دارم........(((بهترين و بدترين كتاب كمك درسي كه براي كنكور خونديد،چي بوده؟))))منتظر جواباتون هستم........:12:

خود من كه كنكوري 91 هستم،بهترين كتابي كه خوندم به نظر خودم گاج سفيد فيزيك پيش بود...تو عمومي ها هم دين و زندگي جامع همگامان....:دی

Mohammad Yek110
19-06-2012, 14:49
سلام
کلاس اول دبیرستان هم میشه بپرسیم؟
برای ریاضی و فیزیک و شیمی و زیست

*M!L4D*
19-06-2012, 15:06
سلام
کلاس اول دبیرستان هم میشه بپرسیم؟
برای ریاضی و فیزیک و شیمی و زیست

تشریحی یا تستی ؟
برای ریاضی به نظر من مبتکران و خیلی سبز خوب هستن . البته خیلی سبز یه کتاب ریاضی 1 تکمیلی هم داره واسه انسان های خاص .. !

برای شیمی و فیزیک هم به نظرم کتاب درسی فعلا کفایت میکنه ازونجایی ک سال اول عمومی هستش . به خودتون بستگی داره

Mohammad Yek110
19-06-2012, 15:15
تشریحی یا تستی ؟

هر دو:)

darkdream1373
19-06-2012, 21:12
تشریحی یا تستی ؟
برای ریاضی به نظر من مبتکران و خیلی سبز خوب هستن . البته خیلی سبز یه کتاب ریاضی 1 تکمیلی هم داره واسه انسان های خاص .. !

برای شیمی و فیزیک هم به نظرم کتاب درسی فعلا کفایت میکنه ازونجایی ک سال اول عمومی هستش . به خودتون بستگی داره

سلام

شیمی سال دوم مبتکران بهتره یا خیلی سبز؟

فیزیک 2 چه کتابی بگیرم؟

*M!L4D*
20-06-2012, 00:28
سلام

شیمی سال دوم مبتکران بهتره یا خیلی سبز؟

فیزیک 2 چه کتابی بگیرم؟

سلام
خیلی سبز برای شیمی 2 فقط کتاب کار داره فک کنم . مسلما" مبتکران
برای فیزیک هم کتاب های نشر الگو و مبتکران کتاب های خوبی هستن . مخصوصا الگو . ب خودت بستگی داره اما خب الگو همش تستیه ولی مبتکران بیشترش تشریحی

*M!L4D*
20-06-2012, 00:29
ویرایش ......

darkdream1373
20-06-2012, 08:55
سلام
خیلی سبز برای شیمی 2 فقط کتاب کار داره فک کنم . مسلما" مبتکران
برای فیزیک هم کتاب های نشر الگو و مبتکران کتاب های خوبی هستن . مخصوصا الگو . ب خودت بستگی داره اما خب الگو همش تستیه ولی مبتکران بیشترش تشریحی

خیلی ممنون

نظرتون درمورده شیمی 2 تخته سیاه چیه؟یکی از دوستانم داره میگه خوبه

*M!L4D*
20-06-2012, 10:36
خیلی ممنون

نظرتون درمورده شیمی 2 تخته سیاه چیه؟یکی از دوستانم داره میگه خوبه

اون کتاب رو من ندیدم اما بهتون اطمینان میدم مبتکران فعلا از همه بهتره .
البته منظورم از بهترین روی کاغذ ( نه در عمل ) هستش . مسلما کتاب هم مثل خیلی از چیز های دیگه میتونه سلیقه ای باشه .. ! و مهم این ــه ک خودت با کتاب راحت باشی و بتونی راحت بفهمیش , همین

pouyacapitan
20-06-2012, 15:45
دوستان من عربیم ضعیفه.
تو کانون اخرا رسوندم به ۵۰ اینا(شیومم این بود که صلواتی می زدم-یک دور می خوندم ۱۰-۲۰ تا تست بعد که می رفتم کانون ۲ تا گزینه رو راحت حذف می کردم بعد با صلوات می زدم :31:
حالا یک کتاب به بنده معرفی کنین که از اول بشینم بخونم(توتابستون) +نظرتون در رابطه با این دی وی دی ها چیه؟ به درد بخورن؟

*M!L4D*
20-06-2012, 21:12
دوستان من عربیم ضعیفه.
تو کانون اخرا رسوندم به ۵۰ اینا(شیومم این بود که صلواتی می زدم-یک دور می خوندم ۱۰-۲۰ تا تست بعد که می رفتم کانون ۲ تا گزینه رو راحت حذف می کردم بعد با صلوات می زدم :31:
حالا یک کتاب به بنده معرفی کنین که از اول بشینم بخونم(توتابستون) +نظرتون در رابطه با این دی وی دی ها چیه؟ به درد بخورن؟

ب نظر من فوت و فن عربی ــه خیلی سبــــز ... !

D.X1
21-06-2012, 01:28
سلام.
کتاب شیمی 3 خیلی سبز خوبه یا مبتکران ؟
میدونم شاید این مقایسه زیاد درست نباشه ولی واقعا گیج شدم.
البته اینو در نظر داشته باشید که من کتابی میخوام که آموزش و تست هاش واقعا مفید باشه و مطلبو کش نده ، در عین حال کامل باشه .........
بیشتر نظرم رو خیلی سبزه ولی میترسم که کامل نباشه نسبت به مبتکران .............
این حجم اضافه ای که مبتکران نسبت به خیلی سبز داره ، واقعا مفیده یا مطالب غیر ضروریه ؟ (ماشالله دو جلد هم هست :45:)

&&&&&&&&&&&&&&&&&&

یه سوال دیگه هم داشتم . من دیروز رفتم بازار و فیزیک 3 خیلی سبز رو خریدم . ولی جاپ هشتم 89 هست . قیمتش هم 9900 . چاپ جدیدش اومده ؟ تغییر زیادی کرده ؟

لطفا راهنمایی کنید . متشکرم:42:

*M!L4D*
21-06-2012, 06:53
سلام.
کتاب شیمی 3 خیلی سبز خوبه یا مبتکران ؟
میدونم شاید این مقایسه زیاد درست نباشه ولی واقعا گیج شدم.
البته اینو در نظر داشته باشید که من کتابی میخوام که آموزش و تست هاش واقعا مفید باشه و مطلبو کش نده ، در عین حال کامل باشه .........
بیشتر نظرم رو خیلی سبزه ولی میترسم که کامل نباشه نسبت به مبتکران .............
این حجم اضافه ای که مبتکران نسبت به خیلی سبز داره ، واقعا مفیده یا مطالب غیر ضروریه ؟ (ماشالله دو جلد هم هست :45:)

&&&&&&&&&&&&&&&&&&

یه سوال دیگه هم داشتم . من دیروز رفتم بازار و فیزیک 3 خیلی سبز رو خریدم . ولی جاپ هشتم 89 هست . قیمتش هم 9900 . چاپ جدیدش اومده ؟ تغییر زیادی کرده ؟

لطفا راهنمایی کنید . متشکرم:42:

اولا مبتکران دوجلد نیست و اون کتاب " کتاب آموزش " هست و کاملا بحثش از کتاب تست جداست ..
واقعا انتخاب بین این دو تا سخته من نمی دونم کدوم رو پیشنهاد بدم اما ب نظرم اونی رو بردار ک بیشتر خوشت میاد

در مورد فیزیک 3 هم چاپ 89 با 90 فرق زیادی نداره فقط چندتا سوال مثل اینکه اضافه کردن ...

pouyacapitan
21-06-2012, 13:43
من که خودم با شیمی ۳ خیلی سبز خیلی حال کردم به همه هم توصیه می کنم.
این فوت و فن عربی خیل سبز زیاد سخت نیست؟

*M!L4D*
21-06-2012, 13:46
این فوت و فن عربی خیل سبز زیاد سخت نیست؟

میگن یکم باید سر رشته داشته باشی . شما ک عربیت زیاد بد نیس وقتی میگی تو قلمچی 50 میزدی ... منی ک در طول سال عربی رو به صورت میانگین بین 5 تا 10 میزدم میخوام فوت و فن بگیرم شما ک جای خود دارید : دی

behnam_amirshenava
21-06-2012, 14:02
اولا مبتکران دوجلد نیست و اون کتاب " کتاب آموزش " هست و کاملا بحثش از کتاب تست جداست .. واقعا انتخاب بین این دو تا سخته من نمی دونم کدوم رو پیشنهاد بدم اما ب نظرم اونی رو بردار ک بیشتر خوشت میاد در مورد فیزیک 3 هم چاپ 89 با 90 فرق زیادی نداره فقط چندتا سوال مثل اینکه اضافه کردن ... مبتکران از چند ماه پیش دیگه شیمی 3 خودش رو تک جلدی نمیزنه و استوک رو جلد 1 کرده و ترمودینامیک و محلول ها رو جلد 2 .... D.X1 : من هم خیلی سبز رو دیدم هم مبتکران رو ، به نظرم کلا 90 درصد کتابای خیلی سبز خیلی کتابای بیخودی هستن،یعنی اینکه بیشتر تو فضا سیر میکنن تا اینکه بیان قشنگ خود مباحث مورد نیازه کنکور رو توضیح بدن ... چندتا کتاب خوب هم داره که البته شیمیهاش جزوه اینا نیستن! (به نظر خودم 7خوان ادبیاتش خوبه البته اونایی که تا الان منتشر شده و ... و کتاب دیگه ای به ذهنم نمیرسه که خوب باشه !) در کل به نظر من مبتکران تمام شیمی هاش از خیلی سبز بهتره و درواقع تا اونجا که من دیدم از بقیه انتشارات های معروف هم بهتره ولی مشکل مبتکران هم اینه که چون میخواسته کتابش کامل باشه دیگه هر نکته ی ریزی رو.اومده به عنوان نکته مطرح کرده ... به نظرم بهترین شیوه برای خوندن شیمی اینکه که اول قشنگ متن کتابو بخونی بعدش بیای تستهای آموزشی مبتکران رو بزنی (درسنامش روهم بخونی) بعدش از همین اول کار کنکوریت بیای تست های کنکور سالهای اخیر رو بررسی کنی تا بفهمی از اون نکته های مبتکران چیا مهمن و چیا نه ... این کار آخری کاری که من خیلیا رو دیدم با بهونه ی یاینکه اون سوالا برای دوران جمع بندیه و فلان ... جوابشون نمیدن قبل دوران جمع بندی و وقتی به اینجا رسیدن و دوتا نمونه سوال کار کردن تازه متوجه شدن اونا چی خوندن و کنکور چی میخواد ! کلا اگه برای همه درسا این کارو بکنی خیلی به نفعته و باعث میشه هیچوقت مسیر اصلی رو گم نکنی .... موفق باشی ! :)

*M!L4D*
21-06-2012, 14:11
مبتکران از چند ماه پیش دیگه شیمی 3 خودش رو تک جلدی نمیزنه و استوک رو جلد 1 کرده و ترمودینامیک و محلول ها رو جلد 2 .... D.X1 : من هم خیلی سبز رو دیدم هم مبتکران رو ، به نظرم کلا 90 درصد کتابای خیلی سبز خیلی کتابای بیخودی هستن،یعنی اینکه بیشتر تو فضا سیر میکنن تا اینکه بیان قشنگ خود مباحث مورد نیازه کنکور رو توضیح بدن ... چندتا کتاب خوب هم داره که البته شیمیهاش جزوه اینا نیستن! (به نظر خودم 7خوان ادبیاتش خوبه البته اونایی که تا الان منتشر شده و ... و کتاب دیگه ای به ذهنم نمیرسه که خوب باشه !) در کل به نظر من مبتکران تمام شیمی هاش از خیلی سبز بهتره و درواقع تا اونجا که من دیدم از بقیه انتشارات های معروف هم بهتره ولی مشکل مبتکران هم اینه که چون میخواسته کتابش کامل باشه دیگه هر نکته ی ریزی رو.اومده به عنوان نکته مطرح کرده ... به نظرم بهترین شیوه برای خوندن شیمی اینکه که اول قشنگ متن کتابو بخونی بعدش بیای تستهای آموزشی مبتکران رو بزنی (درسنامش روهم بخونی) بعدش از همین اول کار کنکوریت بیای تست های کنکور سالهای اخیر رو بررسی کنی تا بفهمی از اون نکته های مبتکران چیا مهمن و چیا نه ... این کار آخری کاری که من خیلیا رو دیدم با بهونه ی یاینکه اون سوالا برای دوران جمع بندیه و فلان ... جوابشون نمیدن قبل دوران جمع بندی و وقتی به اینجا رسیدن و دوتا نمونه سوال کار کردن تازه متوجه شدن اونا چی خوندن و کنکور چی میخواد ! کلا اگه برای همه درسا این کارو بکنی خیلی به نفعته و باعث میشه هیچوقت مسیر اصلی رو گم نکنی .... موفق باشی ! :)

در مورد مبتکران مرسی ک اشاره کردی اطلاع نداشتم ...

اما در مورد خیلی سبز کاملا مخالفم . کتاب های فوق العاده خوبی داره . البته شاید همه اینطور فکر نکنن اما من ک شخصا کتاباشو خیلی میپسندم . مثلا کتاب های فیزیک 3 - حسابان - فوت و فن عربی - هندسه ( یعنی عالیه این کتاب ) - کتاب های ادبیاتش و شنیدم ک اکثر بچه های تجربی هم از سری زیست های خیلی سبز و زمین شناسیش تعریف میکردن !!
البته یه وقت فکر نکنین من قصد تبلیغات یا ... رو دارم من فقط دارم تجربیاتم رو ب اشتراک میزارم و فقط همین .. ! البته در این مورد ک کتاب هاش تو فضا سیر میکنن تا حدودی موافقم مثلا کتاب دیفرانسیلشون واقعا سخته ( اعتراف می کنم )

behnam_amirshenava
21-06-2012, 14:29
خوب البته که سلیقه هم خیلی مهمه ، این چیزایی که من گفتم از دید خودم بود... من هم دیدم کسایی رو که خیلی با خیلی سبز و کتاباش حال میکنن و همینطور کسایی رو که مث من به هیچ وجه از خیلی سبز خوششون نمیاد ... خوب البته هر سلیقه ای هم داشته باشی سبک کتاب و محتواش برای همه یکیه ... در مورد این کتابایی که گفتی بازیستش تا حدودی موافقم، با اینکه ریاضیم ولی تعریفشو از تجربیا زیاد شنیدم. در کل بهتره هرکی میخواد از خیلی سبز کتاب بخره اول چنتا کتابشو بررسی کنه ببینه خوشش میاد با این سبک درس دادن یا نه... در واقع خیلی سبز کتاباش در اکثر مواقع نقطه مقابل گاجه، گاج توضیحاش کاربردی و بدردبخوره و چیزیه که باش واقعا میشه سوالای کنکور رو جواب داد ولی خیلی سبز یه جوریه که تو باید ازش بکشی بیرون اون نکته ای که به دردت میخوره رو...

One Minute
21-06-2012, 15:08
خوب البته که سلیقه هم خیلی مهمه ، این چیزایی که من گفتم از دید خودم بود... من هم دیدم کسایی رو که خیلی با خیلی سبز و کتاباش حال میکنن و همینطور کسایی رو که مث من به هیچ وجه از خیلی سبز خوششون نمیاد ... خوب البته هر سلیقه ای هم داشته باشی سبک کتاب و محتواش برای همه یکیه ... در مورد این کتابایی که گفتی بازیستش تا حدودی موافقم، با اینکه ریاضیم ولی تعریفشو از تجربیا زیاد شنیدم. در کل بهتره هرکی میخواد از خیلی سبز کتاب بخره اول چنتا کتابشو بررسی کنه ببینه خوشش میاد با این سبک درس دادن یا نه... در واقع خیلی سبز کتاباش در اکثر مواقع نقطه مقابل گاجه، گاج توضیحاش کاربردی و بدردبخوره و چیزیه که باش واقعا میشه سوالای کنکور رو جواب داد ولی خیلی سبز یه جوریه که تو باید ازش بکشی بیرون اون نکته ای که به دردت میخوره رو...

ببین ، سبک کتاب های خیلی سبز همینه ...
درس نامه هاشون معمولا فان و جالب و کاربردی هست ، اما راه حل ها و نکات اصلی توی تست هاش هست ، یعنی اگه فقط درس نامه هاش رو بخونی به دردت نمیخوره ، اصلش تستاشه ، من زبان فارسیش رو داشتم و فوق العاده بود انصافا

D.X1
22-06-2012, 01:12
متشکرم از نظرات و راهنمایی ها .........

دوستان تا حالا از کتاب های تک درس منتشران استفاده کردید ؟
من خودم واسه ریاضی 2 ، چهار پنج تا کتاب داشتم ولی در آخر از همین تک درس استفاده کردم ، خیلی کامل درسو توضیح داده بود + تست کنکور و نمونه سوال + حل تمام تمرینات

حالا کسی از تکدرس منتشران واسه حسابان استفاده کرده ؟ سطحش چطوریه ؟ خود کتابش به تنهایی کافیه ؟ (آخه من با کتاب مبتکران و الگو راحت نیستم ........!)

Alireza SM
22-06-2012, 08:54
متشکرم از نظرات و راهنمایی ها .........

دوستان تا حالا از کتاب های تک درس منتشران استفاده کردید ؟
من خودم واسه ریاضی 2 ، چهار پنج تا کتاب داشتم ولی در آخر از همین تک درس استفاده کردم ، خیلی کامل درسو توضیح داده بود + تست کنکور و نمونه سوال + حل تمام تمرینات

حالا کسی از تکدرس منتشران واسه حسابان استفاده کرده ؟ سطحش چطوریه ؟ خود کتابش به تنهایی کافیه ؟ (آخه من با کتاب مبتکران و الگو راحت نیستم ........!)

از تک درس دروس طلایی برای حسابان استفاده کن خیلی عالیه همه کتاب رو مسلط میشی باهاش

pouyacapitan
23-06-2012, 16:32
دوستان برا ارایه های ادبی چی خوبه؟

One Minute
23-06-2012, 18:20
متشکرم از نظرات و راهنمایی ها .........دوستان تا حالا از کتاب های تک درس منتشران استفاده کردید ؟ من خودم واسه ریاضی 2 ، چهار پنج تا کتاب داشتم ولی در آخر از همین تک درس استفاده کردم ، خیلی کامل درسو توضیح داده بود + تست کنکور و نمونه سوال + حل تمام تمرینات حالا کسی از تکدرس منتشران واسه حسابان استفاده کرده ؟ سطحش چطوریه ؟ خود کتابش به تنهایی کافیه ؟ (آخه من با کتاب مبتکران و الگو راحت نیستم ........!)ببین ، تک درس های منتشران واقعا چرت هستن ! کتاب های خیلی بهتری هست اصولا معلم حسابان ما معتقد بود منتشران رو یه سری معلم بی سواد نوشتن ، توش پر از غلط هست ... هم فیزیکش پر از غلط بود هم حسابان هم هندسه ... برای حسابان یک عدد گاج سبز بگیر ، به همراه تست گاج سفید خیلی خوب جواب میده
دوستان برا ارایه های ادبی چی خوبه؟من آرایه ادبی رمزینه رو دارم ، خیلی خوبه

D.X1
24-06-2012, 05:56
ببین ، تک درس های منتشران واقعا چرت هستن ! کتاب های خیلی بهتری هست اصولا معلم حسابان ما معتقد بود منتشران رو یه سری معلم بی سواد نوشتن ، توش پر از غلط هست ... هم فیزیکش پر از غلط بود هم حسابان هم هندسه ... برای حسابان یک عدد گاج سبز بگیر ، به همراه تست گاج سفید خیلی خوب جواب میده
ممنون دوست عزیز . من تا حالا از گاج سبز استفاده نکردم . سطحش چطوریه ؟ روون توضیح داده ؟مسئله هاش واسه امتحان نهایی هم خوبه ؟
شما خودتون از نشر الگو هم استفاده کردید ؟

pmmcdvd
24-06-2012, 09:05
سلام
در مورد کاج سبز یه چیز نوشته شد گفتم بگم
من یک ماه بعد اینکه پیش دانشگاهی شروع شد رفتم واسه ثبت نام توی خیلی درسا یک ماه عقب بودم واسه فیزیک رفتم آموزشی بگیرم دیدم فقط کاج سبز دارم اول از روی مجبور بودن همونو گرفتم
معلم درست حسابی هم نداشتیم خلاصه خوری باحاش حال کردم که واسه فیزیک پیش 2 هم رفتم کاج سبز گرفتم
هم درسنامه و هم تست های تالیفی عالی داره و اگر دو بار هر درسنامه اش رو بخونی راحت می تونی به سوالات پاسخ بدی

و اما یه دو تا سوال
من چون امسال دست و پا شکسته درس خوندم و می خوام واسه سال بعد بخونم
واسه آرایه چه چیزی خوبه؟ دکتر سبطی آرایه بیرون نمیده؟
در مورد لغات فارسی خیلی سبز کاملتره یا کلک معلم؟

rooyaa91
24-06-2012, 15:34
دوستانم من ازمایشگاه شیمی 2 رو ندارم 2 روز دیگه کنکوره نخوندمششششششش

لینکی چیزی که این نکاتشو داشته باشه دارین که بخونم
امسال که بی انصافا 45 سوال هم شده شیمی

pouyacapitan
24-06-2012, 15:50
رفقا نظرتون در مورد فیزیک پایه جدید چیه؟(گاج)
تستای اضافه رو حذف کرده و تستای جدید رو اضافه کرده،۸۹.۹۰ اینا رو.
جلدش عوض کرده +این که دینامیک و حرکت شناسی اضافه شده.
تست تالیفی هم وارد کرده(به تعداد محدود)

rooyaa91
24-06-2012, 15:58
توروخدا یکی ج بده

xUltimatex
24-06-2012, 16:31
دوستانم من ازمایشگاه شیمی 2 رو ندارم 2 روز دیگه کنکوره نخوندمششششششش لینکی چیزی که این نکاتشو داشته باشه دارین که بخونم امسال که بی انصافا 45 سوال هم شده شیمی درود در آزمایشگاه شیمی (شیمی 2) یکی از اون بخشاییه که خوندنش کمتر از یک ساعت طول میکشه پس زیاد دنبال نکته اینا نباش چون همش نکتس در ضمن کلن اگه حساب کنی شاید 2 3 صفحه باشه بخونش دیگه! تا حالا سوالای زیادی هم ازش طرح شده.... پس نگران نباش همین الان بخونش سوالایی که ازش میاد خیلی راحته! برای دانلود از لینک زیر استفاده کن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موفق باشی

saeed 1428
24-06-2012, 16:47
دوستانم من ازمایشگاه شیمی 2 رو ندارم 2 روز دیگه کنکوره نخوندمششششششش

لینکی چیزی که این نکاتشو داشته باشه دارین که بخونم
امسال که بی انصافا 45 سوال هم شده شیمی
کی
گفته 45 تا سوال؟

rooyaa91
24-06-2012, 17:31
مرسیییییی

سعید جان تو خود خبرهای که واسه کنکور همین چند روز پیش از نقل رئیسش منتشر شد نوشته شیمی 45 سوال

برین تو خبرها ببینین نوشته 45 سوال همه سایتا

saeed 1428
24-06-2012, 18:16
مرسیییییی

سعید جان تو خود خبرهای که واسه کنکور همین چند روز پیش از نقل رئیسش منتشر شد نوشته شیمی 45 سوال

برین تو خبرها ببینین نوشته 45 سوال همه سایتا
توكلي با اشاره به پاسخگويي به 135 سوال اختصاصي براي گروه آزمايشي علوم رياضي و فني در 175 دقيقه، گفت: بر اين اساس داوطلبان گروه رياضي بايد به 55 سوال رياضيات، 45 سوال فيزيك و45 سوال شيمي پاسخ دهند.

توكلي با اشاره به پاسخگويي به 135 سوال اختصاصي براي گروه آزمايشي علوم رياضي و فني در 175 دقيقه، گفت: بر اين اساس داوطلبان گروه رياضي بايد به 55 سوال رياضيات، 45 سوال فيزيك و35 سوال شيمي پاسخ دهند.
اینو درست کردن. اشتباه سایت ایسنا بوده دومیو کانون گذاشته عدد ها رو جمع کن

rooyaa91
24-06-2012, 18:55
عجب خدا بگم چیکارشون کنه

گفتم زمانش که همونه 10 تا هم اضافه کردن

مرسی سعید جان گفتی

One Minute
24-06-2012, 23:35
ممنون دوست عزیز . من تا حالا از گاج سبز استفاده نکردم . سطحش چطوریه ؟ روون توضیح داده ؟مسئله هاش واسه امتحان نهایی هم خوبه ؟شما خودتون از نشر الگو هم استفاده کردید ؟گاج سبز بیشتر کتاب هاش عالین ! کلا کتاب های محوری گاج ( همون سبز ) خیلی خوب هستن مثلا من امسال حسابان گاج سبز رو استفاده کردم ، فوق العاده بود انصافا ، خیلی خوب توضیح میده و مسئله های خیلی خوبی داره که باعث میشه فسفر بسوزونی ، شما سوالتون در مورد گاج سبز حسابان هست دیگه ؟ اگه آره حتما حسابان گاج سبز رو بگیر ... خیلی کمکت میکنه ، باعث میشه مطالب رو پایه ای بفهمی ...ادبیات و عربی گاج سبز هم خیلی خوبن ، توضیحات اضافه دارن ولی مفید هستن

D.X1
25-06-2012, 02:31
گاج سبز بیشتر کتاب هاش عالین ! کلا کتاب های محوری گاج ( همون سبز ) خیلی خوب هستن مثلا من امسال حسابان گاج سبز رو استفاده کردم ، فوق العاده بود انصافا ، خیلی خوب توضیح میده و مسئله های خیلی خوبی داره که باعث میشه فسفر بسوزونی ، شما سوالتون در مورد گاج سبز حسابان هست دیگه ؟ اگه آره حتما حسابان گاج سبز رو بگیر ... خیلی کمکت میکنه ، باعث میشه مطالب رو پایه ای بفهمی ...ادبیات و عربی گاج سبز هم خیلی خوبن ، توضیحات اضافه دارن ولی مفید هستن

سلام . بله منظورم حسابان بود. متشکرم از راهنمایی کاملتون . پس من از گاج سبز در کنار گاج سفید حسابان استفاده میکنم. واسه دروس عمومی هم کاملا حق با شماست و گاج سبز عالیه . من فقط در مورد گاج سبز حسابان شک داشتم که دیگه شکم کامل برطرف شد. :42:

One Minute
25-06-2012, 11:18
سلام . بله منظورم حسابان بود. متشکرم از راهنمایی کاملتون . پس من از گاج سبز در کنار گاج سفید حسابان استفاده میکنم. واسه دروس عمومی هم کاملا حق با شماست و گاج سبز عالیه . من فقط در مورد گاج سبز حسابان شک داشتم که دیگه شکم کامل برطرف شد. :42:

البته یک نکته رو خاطر نشان کنم دوست عزیز ، من امسال گاج سبز حسابان رو کامل خونم ( کتابش تازه اومده ) ، ازش 17 تا غلط پیدا کردم و فرستادم واسه گاج اما متاسفانه فعلا صدایی ازشون در نیومده ! امیدوارم غلط هارو درست کنن ... شما اگه میخوای از این کتاب استفاده کنی بهش کامل اطمینان نکن ، چند تا تمرین رو اشتباه حل کرده ...

D.X1
25-06-2012, 15:01
البته یک نکته رو خاطر نشان کنم دوست عزیز ، من امسال گاج سبز حسابان رو کامل خونم ( کتابش تازه اومده ) ، ازش 17 تا غلط پیدا کردم و فرستادم واسه گاج اما متاسفانه فعلا صدایی ازشون در نیومده ! امیدوارم غلط هارو درست کنن ... شما اگه میخوای از این کتاب استفاده کنی بهش کامل اطمینان نکن ، چند تا تمرین رو اشتباه حل کرده ...
کتابتون چاپ چندمه ؟

One Minute
25-06-2012, 15:22
کتابتون چاپ چندمه ؟

کتاباتون ؟! جمع بستی چرا ؟! منظورت فقط حسابان گاج سبز هست یا کلا همه ی کتاب هام ؟!

D.X1
25-06-2012, 17:09
کتاباتون ؟! جمع بستی چرا ؟! منظورت فقط حسابان گاج سبز هست یا کلا همه ی کتاب هام ؟!
من که جمع نبستم !!!!!:45: یدونه کتاب منظورم بود که اونم گاج سبز حسابانه !:37:

pouyacapitan
25-06-2012, 19:58
رفقا این کتاب ۲۳ هزار تومنی شیمی گاج چیه؟
شیمی کنکور.
یکیم این فیزیک پایه جدید گاج رو برا ما توضیح بده!

D.X1
26-06-2012, 00:55
آقا من با چند نفر دیگه صحبت کردم. اونام میگفتن گاج سبز حسابان غلط زیاد داره . الان من موندم :41:
همین نشر الگو رو برم بخرم ؟! این نشر الگو واسه امتحان نهایی هم خوبه ؟
گاج سفید چی ؟ درسنامش چطوریاس ؟:44:

pouyacapitan
26-06-2012, 10:14
آقا من با چند نفر دیگه صحبت کردم. اونام میگفتن گاج سبز حسابان غلط زیاد داره . الان من موندم :41:
همین نشر الگو رو برم بخرم ؟! این نشر الگو واسه امتحان نهایی هم خوبه ؟
گاج سفید چی ؟ درسنامش چطوریاس ؟:44:

فقط یک \یز بگم اونم اینه که اصلا سراغ نشر الگو نرو.
به هیچ وجه.
من که تو سمپادم فوقش ۲-۳ نفر می تونستن ازش استفاده کنن!
بقیه هم چون نمی تونستن افسردگی میومد سراغشون،من خودم ۳ ماه وقتمو از دست دادم.
بدترین کتابیه که تو کل عمرم خریدم.
یکیم جواب سوال ما رو بده

rooyaa91
26-06-2012, 10:17
بچه ها
کلید اولیه سوالات کنکور کی میارن رو سایت

*M!L4D*
26-06-2012, 10:21
این میکروبانک دیفرانسیل و حسابان گاج دیگه چاپ نمیشه !؟
چند جا سوال کردم نداشتن .. :(

One Minute
26-06-2012, 10:59
من که جمع نبستم !!!!!:45: یدونه کتاب منظورم بود که اونم گاج سبز حسابانه !:37:بعله ! من اشتباه خوندم ببخشید ، چاپش 89 هست
آقا من با چند نفر دیگه صحبت کردم. اونام میگفتن گاج سبز حسابان غلط زیاد داره . الان من موندم :41:همین نشر الگو رو برم بخرم ؟! این نشر الگو واسه امتحان نهایی هم خوبه ؟گاج سفید چی ؟ درسنامش چطوریاس ؟:44:در مورد نشر الگو که دوستمون گفتن :
فقط یک \یز بگم اونم اینه که اصلا سراغ نشر الگو نرو.به هیچ وجه.من که تو سمپادم فوقش ۲-۳ نفر می تونستن ازش استفاده کنن!بقیه هم چون نمی تونستن افسردگی میومد سراغشون،من خودم ۳ ماه وقتمو از دست دادم.بدترین کتابیه که تو کل عمرم خریدم.یکیم جواب سوال ما رو بدهدر مورد گاج سفید : ببین شما امسال نهایی داری ، گاج سفید تمام درس نامه هاش تستی هست ، به خیلی از راه حل هاش توی نهایی نمره تعلق نمیگیره ، اگه در سطح نهایی میخوای از گاج سبز استفاده کن ، اگه در سطح المپیاد به بالا میخوای از انرژی اتمی استفاده کن ( انرژی اتمی یا همون نشر الگو ، اکثر کتاباش فراکنکوری هست ) اگر هم برای کارهای تستی میخوای از گاج سفید استفاده کن باز هم نظرم توی گاج سبز هست ، هرچند غلط داشته باشه ...بعدشم ، من همه غلط هاشو در آوردم ، کلا 17-18 تا غلط داره ، فقط 2-3 تاش غلط های مفهومی هستن ، یعنی مسئله رو اشتباه حل کرده ، بقیه همشون غلط های چاپی هستن و مشکلی برات ایجاد نمیکنن

constant_boy23
26-06-2012, 11:23
همچنان سردرگم در مورد كتابي براي رياضي تجربي ...رمزينه هم يه خبر زده بود كه مهندس مهربان يه كتاب جامع تجربي داره مينويسه كه شايد به نوه هامون برسه ...
واس رياضي 2 گاج چطوره ...حجمش زياد بودا ...ولي باحال به نظر ميومد ...خوشمان امده بود ...

rooyaa91
26-06-2012, 11:28
ریاضی پایه گاما بخرین

thesimslover
26-06-2012, 11:30
همچنان سردرگم در مورد كتابي براي رياضي تجربي ...رمزينه هم يه خبر زده بود كه مهندس مهربان يه كتاب جامع تجربي داره مينويسه كه شايد به نوه هامون برسه ...
واس رياضي 2 گاج چطوره ...حجمش زياد بودا ...ولي باحال به نظر ميومد ...خوشمان امده بود ...
خیلی خوبه:5:

pouyacapitan
26-06-2012, 12:00
این میکروبانک دیفرانسیل و حسابان گاج دیگه چاپ نمیشه !؟
چند جا سوال کردم نداشتن .. :(

این میکروبانک مثل ابنکه کتاب خاصی هست!
رفتیم کلاس یارو گفت اقا دیفرانسیل میکرو بانک سال ۸۴ رو کار می کنیم!
بابا یکی به سوال منم جواب بده!
نظرتون در رابطه با فیدیک پایه و پیش جدید گاج چیه؟

One Minute
26-06-2012, 12:06
لامصب بچه های سال بالایی چند روز دیگه کنکور دارن ، همشون غیبشون زده تاپیک رو هواست : دی
این میکروبانک دیفرانسیل و حسابان گاج دیگه چاپ نمیشه !؟چند جا سوال کردم نداشتن .. :(شاید دهقان داشته باشه ... :دی برای دیف من تعریف یه کتاب رو زیاد شنیدم ، رمزینه تالیف مهندس مهربان ! دیدیش ؟
همچنان سردرگم در مورد كتابي براي رياضي تجربي ...رمزينه هم يه خبر زده بود كه مهندس مهربان يه كتاب جامع تجربي داره مينويسه كه شايد به نوه هامون برسه ...واس رياضي 2 گاج چطوره ...حجمش زياد بودا ...ولي باحال به نظر ميومد ...خوشمان امده بود ...اتفاقا دیروز کتاب فروشی بودم ، ریاضی 2 رو هم دیدم ، اما چون اکثر مطالبش توی حسابان ما تکرار شده ( بجز لگاریتم ) واسه همین نخریدمش : دی
این میکروبانک مثل ابنکه کتاب خاصی هست!رفتیم کلاس یارو گفت اقا دیفرانسیل میکرو بانک سال ۸۴ رو کار می کنیم!بابا یکی به سوال منم جواب بده!نظرتون در رابطه با فیدیک پایه و پیش جدید گاج چیه؟دیروز فیزیک پایه گاج رو خریدم ، اول کتاب نوشته تستای این کتاب از سال فلان هست تا سال 85 ! چاپ 91 هم بود ...کتاب خیلی خوبی به نظر میرسه ، اما تستاش واسه 5 سال گذشته هست

constant_boy23
26-06-2012, 12:07
خیلی خوبه:5:

يه كمي اين خيلي خوبه رو ميشكافي ؟:31: خودت استفاده كردي يعني؟ يه خرده توضيحات بدي من زود ملتفت ميشم :31:

*M!L4D*
26-06-2012, 12:09
این میکروبانک مثل ابنکه کتاب خاصی هست!
رفتیم کلاس یارو گفت اقا دیفرانسیل میکرو بانک سال ۸۴ رو کار می کنیم!

آره کتاب خیلی خوبی هست .. اکثر تست هاش تالیفی و جوندار هستند
متاسفانه این کتاب دیگه چاپ نمیشه :(

شاید دهقان داشته باشه ... :دی برای حسابان من تعریف یه کتاب رو زیاد شنیدم ، رمزینه تالیف مهندس مهربان ! دیدیش ؟

ممد رفتی اونورا میتونی بپرسی ازش ؟ دمت گرم : دی
آره دیدمش ولی خوشم نیومد . اکثرش آموزش هست و تستاش کمن !

____

امیدوارم زیاد دیف رو تغییر ندن چون مجبورم کتاب جدید بگیرم :19:

One Minute
26-06-2012, 12:18

____

تو نقل قول نوشته حسابان ، منظورم دیف ، ادیت کردم ...

کلا کتاب های رمزینه همشون اینجورین ، کلی آموزش دارن بعد آخرش 20-25 تا تست ! ( البته فیزیکش اینجوری بود )

فردا صبح میخوام برم مدرسه ، یه سر به دهقان هم میزنم : دی

*M!L4D*
26-06-2012, 12:58

ریاضیات تجربی خیلی سبز رو دیدی ؟
من تعریفشو زیاد شنیدم ...

constant_boy23
26-06-2012, 13:10
ریاضیات تجربی خیلی سبز رو دیدی ؟
من تعریفشو زیاد شنیدم ...

در مورد اين كتاب حرفاي ضد و نقيض خيلي زياده ...يكي ميگه بهترين كتاب دنيا يكي ميگه اصلا كنكوري نيست و خارج زده ...منم كه پا ندارم برم الان كتابو كتاب فروشي ورق بزنم ...نميدونم چرا انقدر حس رياضي خوندن الان تو منه :31:
ولي خوب اخرش يا جامع خيلي سبز رو بايد گرفت يا مهر ماه ...ولي خوب جز كتاب جامع يه گوشه چشم هايي هم به گاج دارم كه الان نظر خواهي كردم :12:

pouyacapitan
26-06-2012, 14:55

____

این معلم گفت من دارم می دم کپی کنین!ولی سوال اینه که اگه خوبه گاج خودش دیگه چرا چاپ نمی کنه؟!
در مورد فیزیک پایه هم فک کنم قدیمیو خریدی،عکس انیشتین هست رو جلدش؟
چون تو جدید تستای جدید اضافه کرده

One Minute
26-06-2012, 15:46
این معلم گفت من دارم می دم کپی کنین!ولی سوال اینه که اگه خوبه گاج خودش دیگه چرا چاپ نمی کنه؟!در مورد فیزیک پایه هم فک کنم قدیمیو خریدی،عکس انیشتین هست رو جلدش؟چون تو جدید تستای جدید اضافه کردهبرای من عکس دکتر حسابی روش هست ! چیکار کنم الان ؟ تستای جدید یعنی تستای چه سالی ؟

pouyacapitan
26-06-2012, 18:15
برای من عکس دکتر حسابی روش هست ! چیکار کنم الان ؟ تستای جدید یعنی تستای چه سالی ؟

اون قدیمیه بتونی اگه برگردون!
اینی که من دیدم چند تا تغییر عمده داشت.
تستای فسیل به کلی حدف شده به جاش سوالات کنکور های جدید اضافه شده (تا ۹۰ موجوده)خارج کشور اینا داره.
در کل تستاش کم شده.
ولی مفید.
دینامیک و سینماتیک اضافه شده.
کلا خیلی خوب شده ولی مثل اینکه متاسفاته فعلا پاسخنامه نداره

One Minute
26-06-2012, 19:24
اون قدیمیه بتونی اگه برگردون!
اینی که من دیدم چند تا تغییر عمده داشت.
تستای فسیل به کلی حدف شده به جاش سوالات کنکور های جدید اضافه شده (تا ۹۰ موجوده)خارج کشور اینا داره.
در کل تستاش کم شده.
ولی مفید.
دینامیک و سینماتیک اضافه شده.
کلا خیلی خوب شده ولی مثل اینکه متاسفاته فعلا پاسخنامه نداره

از کجا میدونی ؟

اینی که من دارم چاپ 91 ئـه !

A.N.A.P
26-06-2012, 20:33
دوستان شما که الان کتاب میگیرین احتمال نمیدین که قراره کتاب های درسی عوض بشه ؟

pmmcdvd
27-06-2012, 11:03
سلام
در مورد کاج سبز یه چیز نوشته شد گفتم بگم
من یک ماه بعد اینکه پیش دانشگاهی شروع شد رفتم واسه ثبت نام توی خیلی درسا یک ماه عقب بودم واسه فیزیک رفتم آموزشی بگیرم دیدم فقط کاج سبز دارم اول از روی مجبور بودن همونو گرفتم
معلم درست حسابی هم نداشتیم خلاصه خوری باحاش حال کردم که واسه فیزیک پیش 2 هم رفتم کاج سبز گرفتم
هم درسنامه و هم تست های تالیفی عالی داره و اگر دو بار هر درسنامه اش رو بخونی راحت می تونی به سوالات پاسخ بدی

و اما یه دو تا سوال
من چون امسال دست و پا شکسته درس خوندم و می خوام واسه سال بعد بخونم
واسه آرایه چه چیزی خوبه؟ دکتر سبطی آرایه بیرون نمیده؟
در مورد لغات فارسی خیلی سبز کاملتره یا کلک معلم؟

:31:......

maziyarkhani
27-06-2012, 12:10
دوستان کسی کتاب ده استاد یا رمزینه ریاضیات پایه و حسابان رو داره ؟ آموزش داره یا فقط تست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pouyacapitan
27-06-2012, 15:45
از کجا میدونی ؟

اینی که من دارم چاپ 91 ئـه !

چون تو سایت گاج هست +خودم کتاب رو دیدم.
یک نگاه به سایت گاح بندازی میبینی

Alireza SM
28-06-2012, 11:51
امروز یه نفر یه حرف جالبی زد گفت از دبی کتاب کنکور میخره اونجا ارزون تره
واقعا خنده داره بچه ها یه وقت همچین کاری نکنینا هیچ کتاب خارجی ربطی به کنکور ایران نداره

A.N.A.P
28-06-2012, 12:30
دوستان کسی کتاب ده استاد یا رمزینه ریاضیات پایه و حسابان رو داره ؟ آموزش داره یا فقط تست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر دوتاشون فقط تست و پاسخنامه هستن !

One Minute
28-06-2012, 12:33
هر دوتاشون فقط تست و پاسخنامه هستن !

مگه رمزینه ریاضیات پایه هم داره ؟ تالیف مهندس مهربان ؟

A.N.A.P
28-06-2012, 12:46
ریاضی پایه داره گفتم فقط تست هست . مولفش رو نمیدونم به احتمال زیاد همون هست !
10 استاد به نظرم عالی بود !

One Minute
28-06-2012, 12:55
ریاضی پایه داره گفتم فقط تست هست . مولفش رو نمیدونم به احتمال زیاد همون هست !10 استاد به نظرم عالی بود !من برای پایه یه گاج سفید حسابان دارم ، ریاضی 2 اکثرا توش تکرار شده ، واسه آمار و جبر و هندسه هم کتاب دارم کافیه ؟

Alireza SM
28-06-2012, 13:18
لینک سوالات رو کسی نداره ؟

A.N.A.P
28-06-2012, 13:26
من برای پایه یه گاج سفید حسابان دارم ، ریاضی 2 اکثرا توش تکرار شده ، واسه آمار و جبر و هندسه هم کتاب دارم کافیه ؟

آره واسه ریاضی گاج سفید من شنیدم خیلی خوبه .
من دور دنیا در 4 ساعت گاج رو گرفتم پاسخنامه ریاضیش عالی بود یعنی خودش یه درسنامه بود ( الان میگی چه ربطی داره ) اگه مولفش یکی باشه خیلی خوبه !

واسه آمار و جبر و هندسه هم کتاب دارم کافیه
این یعنی چی ؟ یعنی واسه اینا گاج سفید داری ؟

One Minute
28-06-2012, 13:30
آره واسه ریاضی گاج سفید من شنیدم خیلی خوبه .
من دور دنیا در 4 ساعت گاج رو گرفتم پاسخنامه ریاضیش عالی بود یعنی خودش یه درسنامه بود ( الان میگی چه ربطی داره ) اگه مولفش یکی باشه خیلی خوبه !

این یعنی چی ؟ یعنی واسه اینا گاج سفید داری ؟

آره ، واسه اینا گاج سفید دارم

maziyarkhani
29-06-2012, 00:53
امروز رفتم کتاب فروشی. 3 جلد کتاب هست تالیف مهربان که دوتاش دیف هست اگه اشتباه نکنم و یکیش هم حسابان و پایه .
من اول فقط خواستم حسابان و پایه رو بیاریم ولی مشکل این بود که حد رو توی جلد دیف آورده بود . منم منصرف شدم. واسه سال چهارما قطعا مناسبه . یسری درسنامه هم داشت .

A.N.A.P
29-06-2012, 01:52
آره ، واسه اینا گاج سفید دارم

آمار گاج سفید خوبه . تحلیلی یکم سطح تستاش بالا هست ولی اگه بتونی تا تهش بخونی به طور غیر ارادی تحلیلیت خوب میشه . گسستش هم خوبه که توش جبر هم داره و هم درسنامه جذابی داره با حضور آلفردو :دی

One Minute
29-06-2012, 10:10
آمار گاج سفید خوبه . تحلیلی یکم سطح تستاش بالا هست ولی اگه بتونی تا تهش بخونی به طور غیر ارادی تحلیلیت خوب میشه . گسستش هم خوبه که توش جبر هم داره و هم درسنامه جذابی داره با حضور آلفردو :دیSent from my GT-I9000 using Tapatalk 2دوست عزیز ، مهندس مهربان کتاب کلاس نداره ؟ از این کتاب هایی که آموزش هم میدن ؟

alicpu
29-06-2012, 11:06
دوستان سلام خوبید
من هم می خواهم اگر خداب خواهد از فردا شروع بکنم به درس خواندن
نگاه کنید بنده تمام کتاب های سال سوم گاج را دارم حالا چه ابی چه زرد و غیره یعنی از هر کدوم یکی را بالاخره دارم . با سی دی
حالا نگاه کنید می خواهم از سال دوم شروع بکنم به درس خواندن تا سال سوم و در اخر این تابستان یک دوره تمام درس های سال دوم و سوم را بخوانم . و حداقل درصد های خود را در تمام دروس به 35 حداقل برسانم از 60 درصد ممکن فعلا . چون هنوز پیش را نخوانده ام . یعنی سال دیگر می روم پیش
حالا یک سوال از اساتید دارم .
نگاه کنید بنده می خواهم برای خودم یک برنامه بریزم که روزی بی 5 الی 6 ساعت بخوانم و بیشر از این نشود .
حالا شما بگویید از شنبه که شروع می شود تا جمعه خوب . چه برنامه ای بریزم . و بعد می خواهم روزی دو تا عمومی بخوانم و یک تخصصی .
لطفا اگر بلدید برنامه ریزی بکنید بگویید . فقط بنویسید مثلا شنبه این دو تا عمومی را بخوان و این یکی تخصصی خودم دیگر ساعتش را می نویسیم چون خودم بهتر راه می برم چه درسی را چه زمانی بخوانم
فقط می خواهم یک برنامه باشه که تمام دروس توش باشه و در هفت روز بشه خواند انها را

pmmcdvd
29-06-2012, 12:41
سلام دوستان
کلا کتاب هایی که اوایل تاپیک نوشته رو دیدم و ممکنه که توی این یک سال تحصیلی بعضی کتاب ها ضعیف عمل کرده باشن بعضی ها هم قوی تر شده باشن و بعضی ها هم از خوب به قوی رفته باشن
می خواستم یه آمار کلی برای کسایی که می خوان تابستون شروع کنن رو جمع کنیم تو این تاپیک و واسه تاپیک 92 توی صفحه اولش بذاریم
البته اطلاعات پراکنده هست توی دو سه تا تاپیک که جمع کردنشون یه مقدار دشوار هست
کتاب ها دسته بندی سطحی بشن بهتره و کسی جز دانش آموز از وضعیت درسیش خبری نداره پس چه خوبه که ما اطلاعات رو در مورد سطح درسیش بیدم خودش بره انتخاب کنه تا اینکه مثلا یک دانش آموز متوسط رو به ضعیف بره اون کتاب و منبع تستی رو بزنه که زیر 500 کشور یا اونایی که قوی ترن بزنه که فقط سردرگم میشه
دسته بندی رو یه مقدار ریز تر کنیم فکر کنم کار گشا تر باشه
سال دومی ها
سومی ها
پیش دانشگاهی
و فارغ التحصیل ها (که زمان بیشتری دارن و یه مروری کردن درس هارو تقریبا اما بازم...)

اگر دوستان همکاری کنند خیلی خوب میشه و انتقاد و پیشنهاداتتون در مورد این طرح رو هم مطرح کنید در همین تاپیک که نتیجه این تاپیک در صفحه اول تاپیک 92 قرار بگیره
با تشکر

****************************************اختصا صی تجربی*********************************

------------------------ سال دوم و سوم-------------------------

-----زیست-----

برای دانش آموز ضعیف

نام کتاب ها...

برای دانش آموزان متوسط
نام کتاب ها...

برای دانش آموزان قوی به بالا

نام کتاب ها...

-----شیمی-----

برای دانش آموز ضعیف

نام کتاب ها...

برای دانش آموزان متوسط
نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-----ریاضی-----

برای دانش آموز ضعیف

نام کتاب ها...

برای دانش آموزان متوسط
نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-----فیزیک-----

برای دانش آموز ضعیف

نام کتاب ها...

برای دانش آموزان متوسط

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

------------------------- پیش دانشگاهی-----------------------

-----زیست-----

برای دانش آموز ضعیف (که بیشتر این دانش آموزان پایه ای ضعیف هستن و کتابایی بدردشون می خوره که اول پایشون رو قوی کنه و یه راست نره سر اصل مطلب اونم تست های تالیفی سخت)

نام کتاب ها...

برای دانش آموزان متوسط (که پایه مطالب رو می دونن و مفهوم ها باید براشون بیشتر جا بیفته و روش ها و نکته هایی که باید در مورد هر مطلب بدونن)

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-----شیمی-----

برای دانش آموز ضعیف (که بیشتر این دانش آموزان پایه ای ضعیف هستن و کتابایی بدردشون می خوره که اول پایشون رو قوی کنه و یه راست نره سر اصل مطلب اونم تست های تالیفی سخت)

نام کتاب ها...

برای دانش آموزان متوسط (که پایه مطالب رو می دونن و مفهوم ها باید براشون بیشتر جا بیفته و روش ها و نکته هایی که باید در مورد هر مطلب بدونن)

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-----ریاضی-----

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-----فیزیک-----

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-------------------------فارغ التحصیلان------------------------

-----زیست-----

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-----شیمی-----

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-----ریاضی-----

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-----فیزیک-----

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

****************************************اختصا صی ریاضی*********************************

------------------------ سال دوم و سوم-------------------------

-----ریاضیات-----

برای دانش آموز ضعیف
نام کتاب ها...

برای دانش آموزان متوسط

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-----فیزیک-----

برای دانش آموز ضعیف

نام کتاب ها...

برای دانش آموزان متوسط
نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-----شیمی-----

برای دانش آموز ضعیف

نام کتاب ها...

برای دانش آموزان متوسط

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

------------------------- پیش دانشگاهی-----------------------

-----ریاضیات-----

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-----فیزیک-----

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-----شیمی-----

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-------------------------فارغ التحصیلان------------------------

-----ریاضیات-----

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-----فیزیک-----

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

-----شیمی-----

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

نام کتاب ها...

M A M M U T
29-06-2012, 12:42
سلامدوستان سلام زندگی سلام آزادی.....درود..... :دی
بلاخره این کنکور هم تمام شدالبت 40 min دیگه بایس برم واسه کنکور زبان.....
اولا یه غلط رسم الخطی توفیزیک بود بسیار تاثیر گزار..... نوشته بود طول پاره خط نوسان " 1cm0 " است!!!!! به جای 10cm.....
ادبیات مثل بقیه ی کنکور هابود...... خیلی سخت نبود.... عربی فقط متنش سخت بود بقیش ساده بود..... دینی مثلهمیشه بود...ساده تر بود..... انگلیسی خیلی سخت بود.... به ویژه passage هاش خیلی چرت بود.... یعنی من که انگلیسیم بد نیس 20 دقیقه طولکشید!!!! در حالی که سخت ترین انگلیسی ها رو تو 12 دقیقه حل میکردم....
در کل عمومیش همون چیزی بود کهفکر میکردم....
اما اختصاصی...
زمین : جواب ندادم:دی
ریاضیش:سخت بود....یعنی وقتگیر بود.....اگه وقت بیشتری داشتیم بهتر میشد....
زیست: این هم سخت تر از قبلبود.... گرچه فقط یک سفید دارم ولی خیلی ها رو با شک زدم....
فیزیک:لعنتی خیلی سادهبود....درسی که توش قوی بودم ساده اومد البت یکی دو تا سوال مشتی هم توش بود اماغالبش ساده بود....سوال های فرمول دار داشت...بشکه ی پاسکال تو عمرم فکر نمی کردمکه بیاد ولی اومد!!! :دی
شیمی:بد نبود...از همیشه 10درصد سخت بود.....ولی به اندازه ی سنجش سخت نبود....
درصد های احتمالی:
ادب: 50-60 عربی:50 تا 60 دینی:50-60 انگلیسی:80 تا 100 (چه قدر دقیق!!!)
زمین:با یقین صفر:دی ریاضی:50-60 زیست:70 تا 85 فیزیک:70 تا 80 شیمی: 70تا 80
مطمین هستم که پزشکی قبولمیشم(البت اگه خدا بخواد) ولی خب از امتحان اصلا راضی نیستم

One Minute
29-06-2012, 13:44
دوستان سلام خوبید
من هم می خواهم اگر خداب خواهد از فردا شروع بکنم به درس خواندن
نگاه کنید بنده تمام کتاب های سال سوم گاج را دارم حالا چه ابی چه زرد و غیره یعنی از هر کدوم یکی را بالاخره دارم . با سی دی
حالا نگاه کنید می خواهم از سال دوم شروع بکنم به درس خواندن تا سال سوم و در اخر این تابستان یک دوره تمام درس های سال دوم و سوم را بخوانم . و حداقل درصد های خود را در تمام دروس به 35 حداقل برسانم از 60 درصد ممکن فعلا . چون هنوز پیش را نخوانده ام . یعنی سال دیگر می روم پیش
حالا یک سوال از اساتید دارم .
نگاه کنید بنده می خواهم برای خودم یک برنامه بریزم که روزی بی 5 الی 6 ساعت بخوانم و بیشر از این نشود .
حالا شما بگویید از شنبه که شروع می شود تا جمعه خوب . چه برنامه ای بریزم . و بعد می خواهم روزی دو تا عمومی بخوانم و یک تخصصی .
لطفا اگر بلدید برنامه ریزی بکنید بگویید . فقط بنویسید مثلا شنبه این دو تا عمومی را بخوان و این یکی تخصصی خودم دیگر ساعتش را می نویسیم چون خودم بهتر راه می برم چه درسی را چه زمانی بخوانم
فقط می خواهم یک برنامه باشه که تمام دروس توش باشه و در هفت روز بشه خواند انها را

چرا خودت برنامه ریزی نمیکنی واسه خودت ؟

نادر1368
29-06-2012, 14:04
ببخشيدا اين كتابهاي درسي تغييراتشون چطور شد!البته رشته رياضي تغييرات كلي صورت گرفته انگار با كتاب فعلي چقدر فرق خواهد كرد يا سر فصل ها همونه و فقط طرز بيان كتاب تغيير ميكنه؟

alicpu
29-06-2012, 14:27
چرا خودت برنامه ریزی نمیکنی واسه خودت ؟

رفیق برای خودم برنامه ریزی می کنم پنج شنبه ها و جمعه اضافه می اید یعنی درسی نیست بخونم . دیگه
تمام دروس ال دوم و سوم را در 5 روز نوشتم . یعنی روزی 3 تا درس و 5 الی 6 ساعت وقت خوبه این گونه بخوانم .

A.N.A.P
29-06-2012, 14:53
دوست عزیز ، مهندس مهربان کتاب کلاس نداره ؟ از این کتاب هایی که آموزش هم میدن ؟

فقط دیفرانسیلش آموزش هست . کتاب کاملی هست ولی خیلی حوصله میخواد . مثلا واسه مجانب خیلی خیلی توضیح داده که واقعا چیز خاصی نداره . من که خوشم نیومد !

alicpu
29-06-2012, 14:59
راستی رفقا عربی خیلی ها می گند ایاد فیلی ولی به نظرم خیلی زیاد است و به درد من نمی خوره ایا عربی رمزینه خوب است ان را دارم . کتاب جامع عربی رمزینه
کلا به نظرم 270 تا باشه . خوب هم توش مثال زده بهتر از کتاب 550 صفحه به بالای است اونم خوبه ولی برای من نمی صرفه بخواهم بخونمش
در ضمن دوستان دانشگاه ازاد کی هست من همین طوری امسال ازمایشی ثبت نام کردم برم ببینم هیچی نخوندم چند درصد می زنم و بعد از فردا شروع می کنم به درس خوندن خوب برای ملی روزانه سال دیگر

maziyarkhani
30-06-2012, 00:05
ديفرانسيل و رياضيات پايه اندیشه فائق یا رمزینه ؟ کدومشون بهتر و کاملتر توضیح دادن ؟ تستاشون چطوریه ؟ ممنون

A.N.A.P
30-06-2012, 14:04
ديفرانسيل و رياضيات پايه اندیشه فائق یا رمزینه ؟ کدومشون بهتر و کاملتر توضیح دادن ؟ تستاشون چطوریه ؟ ممنون

اندیشه فائق که همش تست هست با پاسخنامه مختصر ! تستاش هم همه واسه کنکورهای سال قبل و بعضی هم تالیفی هست !
رمزینه رو دوتا پست بالاتر توضیح دادم ! رمزینه بیشتر توضیح هست . تست کم داره . توصیه من اینه که وقتی رمزینه خوندین تست های اندیشه فائق رو بزنین !

*M!L4D*
02-07-2012, 16:51
سلام
دوستان کتاب درسی فیزیک پیش ( 1 ) از سال 87 تا الان چقدر تغییر داشته ؟! چه چیز هایی اضافه و کم شده ؟!
من یه کتاب فیزیک پیش 1 فار دارم چاپ سال 87 میخوام بدونم کجاهاش عوض شده

idara
03-07-2012, 19:08
با سلام خدمت عزیزان
و
ممنون بخاطر این تالار واقعا شگفت انگیزه که همه مسائل رو پوشش دادین و کمک میکنین و خود استفاده کنندگان هم کمک های شایانی میکنن! واقعا عالی هست!

میخواستم از این تاپیک کمک بگیرم که کتاب های درسنامه یا همون آموزشی رو برای رشته ریاضی فیزیک تهیه کنم!

من در حال حاضر پیش دانشگاهی هستم و استارت کنکورم رو زدم و به امید خدا میخوام خیلی تلاش کنم مثل سال های گذشته! حال با گشت گزار برا تهیه کتاب های آموزشی عالی به تاپیک شما برخوردم که یقینا میتونه اطلاعات به روز بهم بده! و من رو مدیون همیشگی دوستان کمک کننده بکنه و همیشه شکرگزار لطفشون از خداوند!

من رشته ریاضی فیزیک هستم و میخوام کتاب های آموزشی هم برا پایه هم برا پیش دانشگاهی و هم برا کنکور تهیه کنم و در نظر دارم کتاب های عالی رو بگیرم مثل شیمی مهندس بازرگان که شاهکاره برا خودش!

اگر لطف کنید برا تمامیه دروس کتب آموزشی که واقعا عالی هستن و مثل مهندس بازگان عمل میکنن رو معرفی کنید ممنون میشم!

ایکاش هم میشد این تاپیک با یه نظرسجی برا هر رشته بهترین کتب آموزشی رو لیست می کرد با توضیح, صحفه اول میذاشت تا همه استفاده کنن و کتب آموزشی اگر مثل مهندس بازرگان باشن همه جور دانش آموزی رو کامل میسازن و عالی هستن و نیاز نیست دسته بندی بشن! در حال حاضر هم با این سیل نشر کتب آموزشی یقینا کتبی که عالی باشن زیاد باید پیدا بشه!

امیدوار هستم یه راهنمایی کامل و جامع بنده رو بکنید و امیدوار تر هستم با یه تغییر و تحول در این تاپیک کاری کنید که این 921 صحفه که بالغ بر 9,200 پست هست رو به 10 تا پست کامل و جامع و فراگیر برا همه تبدیل بشه! انشاالله!

سپاسگزارم از محبت و لطف عزیزان!

sara mrd
04-07-2012, 11:51
اول بگم که منم با نظر این دوستمون خیلی موافقم بهتره که کتاب های خوب رو یه جوره درست اطلاع رسانی کنید بیزحمت..
چون احتمالا یه داوطلب کنکوری که وقت نداره و نمیتونه این همه پست رو بخونه
راسستی دوستان خوبم اگه میشه کتاب های خوب برای این درسا رو (فیزیک "دیفرانسیل" هندسه پایه و تحلیلی و گسسته "زبان سوم) بهم معرفی کنید بینهایت ممنون میشم

One Minute
04-07-2012, 17:18
اول بگم که منم با نظر این دوستمون خیلی موافقم بهتره که کتاب های خوب رو یه جوره درست اطلاع رسانی کنید بیزحمت..چون احتمالا یه داوطلب کنکوری که وقت نداره و نمیتونه این همه پست رو بخونه راسستی دوستان خوبم اگه میشه کتاب های خوب برای این درسا رو (فیزیک "دیفرانسیل" هندسه پایه و تحلیلی و گسسته "زبان سوم) بهم معرفی کنید بینهایت ممنون میشماین کارو کردن برو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، سمت چپ "بیشترین بازدید" هارو بزن ، کلی اسم کتاب هست که به دردت میخوره

Mehran-King
05-07-2012, 08:32
سلام دوستان از کجا میتونم سوالات کنکور 91 رو به همراه جواب بگیرم؟

M A M M U T
05-07-2012, 09:17
بچه ها ولی من تو یه سال یه چیزی فهمیدم...خدایی بهترین کتاب ها همون کتاب های گاجه...من شاید همه ی انتشارات رو دیده باشم ولی بیشترین بهره رو از گاج بردم....ب ویژه گاج سفید..... درسته که سوالاش همون سوالای کنکوره...ولی تسلط به سوالای کنکور خیلی بهتر از تسلط به یه سری مسائل بیخوده که تو هیچ آزمونی نمیاد...شما زیسته کتاب سبز رو ببینید تو فصل یک پیش یک ساعت در مورد تعداد جابه جایی ریبوزوم و این چیزا توضیح داده و تست طرح کرده در حالی که عمرا یکیش هم تو کنکور نمیاد....قلمچی همیشه میگه برین تست های کنکور رو بخونین من فکر میکردم برا این میگه که کتابای خودش فروش بره اما بعدا که دیر شد فهمیدم که راست میگه:دی البته کتاب های قلمچی رو هیچ وقت نخرید مفت نمیارزه.به خاطره این که جواب تشریحش در حد مرغه....همون گاج از همش بهتره....البته این حرف من استثنا هم داره و در کل درسته به نظرم....

M A M M U T
05-07-2012, 09:21
سلام دوستان از کجا میتونم سوالات کنکور 91 رو به همراه جواب بگیرم؟
هنوز جواب قطعی سوالا منتشر نشده چون تا آخر تیر روش بحث میکنن که شاید چندتا سوال حذف بشه اما بعد جواب کنکور بری هر کتاب فروشی ای داره و میتونی بخری.... البته سایت کانون هم جواب تشریحی گذاشته که من کیفیتش رو بررسی نکردم....
kanoon.ir
راستی به نظرم اگه سوم هستی کنکور امسال رو نخون بزار واسه جمع بندیه سه ماه آخر...

Atefe_72
05-07-2012, 10:44
سلام دوستانلیست کتابایی که امسال استفاده کردم و ازشون راضی بودم و واستون میذارم:دیفرانسیل گاج (نقره ای)عالی عالیه!!!!!!البته پیش 2 رو از رمزینه هم خوندم که بعضی قسمتاش خوب بودفیزیک جعبه سیاه فقط چون تستاش زیاده باید بدین به یه معلم فیزیک که واستون مهماشو علامت بزنه مبتکران محمودزاده رو هم واسه پیش2 خوندم که خیلی خوب بودگسسته به نظرم فقط اموزش فار من بیشتر کتابای موجود رو یه نگاهی بهش انداختم ولی هیچی مثل فار نمیشه....ادبیات:واسه تاریخ ادبیات تخته سیاه مصور+درامدا رو هم از رو کتاب بخونین,قرابت هامون سبطی و نشرالگو,املا و لغت هامون سبطی,ارایه رمزینه(من تو ارایه صفر صفر بودم ولی وقتی اینو خوندم تقریبا همه تستای کنکورو میتونستم باهاش بزنم)زبان فارسی هم 5 بحثشیمی مبتکران عربی من از گاج سفید خوندم ولی پاسخ تشریحیاش کامل نیست دوستام ایاد فیلی رو میخوندن و ازش راضی بودن

pmmcdvd
05-07-2012, 12:19
دوستان
بنده سال بعد تجربی می خوام امتحان بدم و اما چند درخواست
الان از بچه ها زیست تهیه کردم
سال سوم چاپ 1388 هست
سال پیش هم واسه 1389 هست
آیا کتابا عوض شدن؟ یا همونا خوبن
اگر عوض شدن که واسه بچه های سوم و پیش 90 -91 رو باید بگیرم دیگه؟ درسته؟

زیست آموزشی کدومارو بگیرم
تست کدومارو یگیرم (البته میره تا مهر چون باید کتابای زیست رو تا شهریور تموم کنمشون و تسلط کافی و وافی رو رو مباحث کتاب داشته باشم )
آموزشی هم واسه دوم فعلا خیلی سبز رو گرفتم که دارم باحاش حال می کنم چون خیلی قوی کار کرده
در مورد آرایه هم یه چیز درست و حسابی می خوام و اینکه آقای سبطی آرایه نمی خواد بیرون بده؟
ممنون

alavi71
06-07-2012, 09:52
سلام
کتنابهاب زیست تغییرات اندکی داشتند.
این تغییرات رو میتوانید با جستجو در اینترنت در سایت اصلی اموزش و پرورش ببینید....
کتاب خیلی سبز بجز اینکه بخی سوالاتن فا کنکوری داری کتاب خوبی هست
یعنی کتاب بهتری نداریم
هرچند که کتب پیش اون اندکی ضعف نشون میدن ...
اگر قصد خرید کتاب رو دارید تا چند روز اینده با همون کتابهای قبلیتون یکم مطالعه کنید تا کتبچاپ جدید + کنکور 91 هم چاپ بشود

پیروز باشید ....

alone one
06-07-2012, 11:37
سلام رفقای کنکوری خودم،چه اونایی که دادن و چه اونایی که قراره بدن(سال آینده)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته منکه آزاد کنکور ندادم اما سراسریو دادیمو راحت شدیم
رفقای کنکوری 92،من کتابامو میخوام با 50 60 % قیمت روی جلد رد کنم بره،هرکی هرکتابی خواست پ.خ بده،درخدمتم،اونجا لیست کتابایی که دارمو بش میدم
همگی موفق باشین

lordfarid
06-07-2012, 19:21
منم با شصت هفتاد درصد تحفیفم میدم . با همینه 7 تا درسو بالای ازاد صد زدم :31: البته هنوز پزشکی میونده . خدا کنه اونم خوب بشه دیگه راحتتتتتتت شم.
اینارو دارم . شیمی های بازرگانی همرو . زیست خیلی سبز همشو . تمام آزاد راها . تمام فیزیکای خیلی سبز . ادبیاتای کلک معلم همرو و. دین زندگی الگو . ریضل تخته سیاه.
ژنتیکو گیاهیو و چیکده ی آزامفر .
ولی بچه های سال بعد این سه تا کتاب آرامفر رو بگیرید برای خودتون حتما و چکیدش که خداس حداقل از 50 تا سراسری نکته ی 40 تاش تو این کتاب بود شاهکار کرده. کیف کردم .
و اینکه هیچ تستی وجود نداره که لنگش تو زیست خیلی سبز وجود نداشته باشه . زیاده جمش . ولی کسی بلد باشه 120 میزنه .

One Minute
06-07-2012, 20:21
بچه هایی که کتاب میفروشن به من پ.خ. بدن ، لیست کتاب ها همراه قیمت ! بیشتر کتابای پیش میخوام ، با یه سری کتاب که اسمشون رو بعد از نهایی در آوردم ، اگه اونارو داشته باشین میخرم ! مرسی ...

constant_boy23
06-07-2012, 20:37
منم با شصت هفتاد درصد تحفیفم میدم . با همینه 7 تا درسو بالای ازاد صد زدم :31: البته هنوز پزشکی میونده . خدا کنه اونم خوب بشه دیگه راحتتتتتتت شم.
اینارو دارم . شیمی های بازرگانی همرو . زیست خیلی سبز همشو . تمام آزاد راها . تمام فیزیکای خیلی سبز . ادبیاتای کلک معلم همرو و. دین زندگی الگو . ریضل تخته سیاه.
ژنتیکو گیاهیو و چیکده ی آزامفر .
ولی بچه های سال بعد این سه تا کتاب آرامفر رو بگیرید برای خودتون حتما و چکیدش که خداس حداقل از 50 تا سراسری نکته ی 40 تاش تو این کتاب بود شاهکار کرده. کیف کردم .
و اینکه هیچ تستی وجود نداره که لنگش تو زیست خیلی سبز وجود نداشته باشه . زیاده جمش . ولی کسی بلد باشه 120 میزنه .

كتاباي زيست پيش خيلي سبز و اين ارامفر هاتو طلبه ام ....فاميليم ديگه تخفيف بده ...:27: ..اين ريضل اخري چيه رياضيه رياضي تجربي ؟ ؟ اگه اره اونم اضافه كن :31:

GNesh
07-07-2012, 10:47
سلام
آیا کتاب رمزینه برای ریاضیات پایه کتاب کلاس داره؟

A.N.A.P
07-07-2012, 17:31
سلام
آیا کتاب رمزینه برای ریاضیات پایه کتاب کلاس داره؟

خیر فقط برای دیفرانسیل و انتگرال کتاب کلاس داره . شاید امسال اونی که شما میگی چاپ کنن !

cron41
09-07-2012, 11:27
سلام
منم دنبال یه فایلی چیزی هستم که جواب وحل سوالات قسمت مساأل گوناگون کتاب انتگرال توماس هستم البته فقط قسمت روش های انتگرال گیری شو لازم دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید.​

hamsah
14-07-2012, 13:43
از بین کتاب آبی کانون و گاج سفید برای حسابان کدوم رو پیشنهاد میدید؟

solo8
15-07-2012, 00:25
از بین کتاب آبی کانون و گاج سفید برای حسابان کدوم رو پیشنهاد میدید؟
سگ درصد گاج سفید....

نادر1368
16-07-2012, 22:27
ادم نمي دونه يك كتاب كافيه!نكنه عقب بيفتم!چند صدتا ديگه بخرم روحياتم تغيير كنه در جهت مثبت!گاج شده جوكار!اسمش عوض شده!واقعا ادم كتابارو ميبينه مغزش پيچ در پيچ صحنه سازي ميكنه!فردا و فرداها و فلاكت ها رو ياد اوري ميكنه!انقدر هم كتاب!زندگي امريكايي ها انقدر تنوع نداره كه كتابهاي اموزشي تنوع دارن!نمي دونم فرمولاي فيزيك رو قورت بده!لغت نامه شيمي حفظيات شيمي!بازرگاني هم دو جلد كرده كتاباي تستش رو!جل الخالق!كتابهاي دانشگاهي انقدر تنوع ندارن!ادم ميمونه چي بگه چي بخره اخرسرم كنكور عين كتاب درسي مياد و ما مي مونيم و يه تلمبار كتاب به درد نخور:31:شوخي كردم اره جون عمم:44:

solo8
17-07-2012, 10:34
ادم نمي دونه يك كتاب كافيه!نكنه عقب بيفتم!چند صدتا ديگه بخرم روحياتم تغيير كنه در جهت مثبت!گاج شده جوكار!اسمش عوض شده!واقعا ادم كتابارو ميبينه مغزش پيچ در پيچ صحنه سازي ميكنه!فردا و فرداها و فلاكت ها رو ياد اوري ميكنه!انقدر هم كتاب!زندگي امريكايي ها انقدر تنوع نداره كه كتابهاي اموزشي تنوع دارن!نمي دونم فرمولاي فيزيك رو قورت بده!لغت نامه شيمي حفظيات شيمي!بازرگاني هم دو جلد كرده كتاباي تستش رو!جل الخالق!كتابهاي دانشگاهي انقدر تنوع ندارن!ادم ميمونه چي بگه چي بخره اخرسرم كنكور عين كتاب درسي مياد و ما مي مونيم و يه تلمبار كتاب به درد نخور:31:شوخي كردم اره جون عمم:44:
داداش واسه چه درسی کتاب میخوای راهنماییت کنم؟!

farzan311
17-07-2012, 17:27
سلام
به نظرتون چه کتابی برای ریاضی و فیزیک پیش تجربی خوبه؟ البته نه برای تست برای امتحان های مدرسه و نهایی خیلی خوب توضیح داده باشه که بشه بدونه معلم هم تا حدود زیادی ازش فهمید

One Minute
20-07-2012, 21:51
سلام
به نظرتون چه کتابی برای ریاضی و فیزیک پیش تجربی خوبه؟ البته نه برای تست برای امتحان های مدرسه و نهایی خیلی خوب توضیح داده باشه که بشه بدونه معلم هم تا حدود زیادی ازش فهمید

تو چت گفتم فرزان جان ، اینجا بیشتر میگم !
ببین واسه فیزیک حتما رمزینه بگیر ، خیلی خوب توضیح داده ، یه کتاب داره به اسم فیزیک 3 کتاب کلاس ، برای تجربی هم هست ، اول درس رو به صورت تشریحی توضیح داده و لا به لاش فرمول های تستی هم گفته ، اما فوق العاده هست ! خیلی سبز هم خیلی خوبه اما تستی هست

ریاضی تجربی رو نمیدونم ، بعضی ها اشاره میکنن مهر و ماه خوبه : دی
اما من واسه حسابان گاج سبز داشتم ، کاملا در سطح کتاب بود و خیلی هم شیک و مجلسی !

موفق باشی ...

optis2005
21-07-2012, 10:33
دوستان برای هندسه1 و فیزیک2 چه کتابی خوبه؟بیشتر برای امتحان میخوام نه کنکور

solo8
21-07-2012, 21:23
دوستان برای هندسه1 و فیزیک2 چه کتابی خوبه؟بیشتر برای امتحان میخوام نه کنکور
دادشم یه چیز میگم ناراحت نشو.

آخه واسه چی بیخودی خودتو داری از الان وابسته به کتاب میکنی؟!

واقعا هندسه 1 و فیزیک 2 در حد امتحان مدسه که چیزی نداره.بیخودی پولاتو حرو این چیزا نکن.

واسه هنودسه 1 یه توصیه جدی اینه که چون طرح سوالای هندسه کمی سخته و اینکه سوالایی که اکثرا تو کتابا هست واسه کنکوره و اگر معلمتون کنکوری کار نکنه فقط از کتاب سوال میده.پس تا میتونی بجاش بشین تمرین های کتاب درسی رو حل کن.همشو خودت حل کن.اصلا صبر نکن معلم بهت بگه.چون هندسه یه درک عمومی میخواد که یا داری اون درک رو یا اینکه با حل تمرین بدست میاری.اینطوری نیس که کتاب بهت درک هندسه بده.

واسه فیزیک 2 هم اگه معلمت تمرین میگه تمریناش کافیه اگه مدرسه دولتی میری که برو یه کتابی بگیر مث گاج سبز (نمیدونم فیزیک 2 داره) که تازه اونو هم من پیشنهاد نمیکنم.خیلی سادس.باور کن.هنوز نخوندی برا خودت غول ساختی.بخونی راحته.

pro2
22-07-2012, 01:12
سلام

من از دوستانی که سال سوم هستند چند تا سوال دارم

برای کتاب های زیر بهترین کتاب کمک درسی تشریحی و تستی رو جدا بگید چی هست ؟؟

1. فیزیک
2. ریاضی
3. حسابان
4. هندسه

بیشتر تشریحی رو برای نمونه سوال امتحانی میخوام

ممنون

ببخشید چون من این پستو تو تاپیک سوم دبیرستانی ها هم زدم

ramingsm
22-07-2012, 09:46
دوستان بهترین کتاب برای حسابان و ریاضیات پایه چیه؟
دیدم رمزینه یه کتاب حسابان و ریاضیات پایه داره میخواستم بدونم این کتاب با این کتابای درسی جدید هماهنگ شده یا با قدیمیا هماهنگه؟
کلا یه راهنمایی بکنید ممنوننن

nits
22-07-2012, 11:00
دوستان بهترین کتاب برای حسابان و ریاضیات پایه چیه؟
دیدم رمزینه یه کتاب حسابان و ریاضیات پایه داره میخواستم بدونم این کتاب با این کتابای درسی جدید هماهنگ شده یا با قدیمیا هماهنگه؟
کلا یه راهنمایی بکنید ممنوننن

سلام رامین جون
به نظر من کتاب 2 جلدی حسابان تالیف آقای عباس امیدوار خیلی عالیه از انتشارات اندیشه سازان - مبتکران ... کتابهای دبیرستان رو من نمیدونم تغییراتشون تا چه حد هست
کلا هم واسه تست و هم واسه سوالات تشریحی ترتیب اثر داده شده ... میخوای موقع خرید هم یک نگاه بنداز ...
من رمزینه کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال 1-2 رو داشتم و دارم ... کلا برای آمادگی برای امتحانات تستی خوب هست

موفق باشی

ramingsm
22-07-2012, 13:27
سلام رامین جون
به نظر من کتاب 2 جلدی حسابان تالیف آقای عباس امیدوار خیلی عالیه از انتشارات اندیشه سازان - مبتکران ... کتابهای دبیرستان رو من نمیدونم تغییراتشون تا چه حد هست
کلا هم واسه تست و هم واسه سوالات تشریحی ترتیب اثر داده شده ... میخوای موقع خرید هم یک نگاه بنداز ...
من رمزینه کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال 1-2 رو داشتم و دارم ... کلا برای آمادگی برای امتحانات تستی خوب هست

موفق باشی

سلام
مرسی امین جان
البته این راهنمایی ها را برا داداشم میخوام از من که گذشت
اون کتاب عباس امیدوار به نظرم بیشتر بدرد خوندن در حد مدرسه میخوره تا کنکور ولی اون کتابای رمزینه آره عالین ولی منم فقط دیفرانسیلشون را داشتم
حالا بازم ببینیم نظر دوستان دیگه چیه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

pro2
22-07-2012, 18:56
سلام

1. فیزیک
2. ریاضی
3. حسابان
4. هندسه

ممنون

ببخشید چون من این پستو تو تاپیک سوم دبیرستانی ها هم زدم

....................................

mmehrzad
22-07-2012, 21:46
....................................

فيزيك اتمي سفيد خيلي تشريحي درس داده و خوب
البته مطالب بالاتر از كتاب داره ولي اون بخش هاش رو ميتوني ول كني

xUltimatex
23-07-2012, 19:09
سلام
کسی میدونه این کتابای دین و زندگی تا حالا چن بار تغییر کردن؟! من 90 کنکور دادم ولی دیروز که داشتم دین و زندگی 2 رو میخوندم دیدم خیلی جاهاش تغییر کرده! حالا با این حساب من که میخوام 92 کنکور بدم باید مثلا دین و زندگی 2 چاپ 1389 رو گیر بیارم.... از تو سایت نشر کتب درسی تونستم دین و زندگی چاپ 90 91 دانلود کنم ولی مطمئن نیستم که اینم تغییر نداده باشن!:13:میخواستم ببینم کسی اطلاع داره مثلا دین وزندگی سال دوم چاپ جدید (90 91) با اون دین و زندگی که قراره تو کنکور 92 ازش سوال طرح بشه تفاوتی داره؟! ینی کسایی که 92 کنکور دارن و امسال میخوان برن پیش تو سال دوم همین دین و زدگی رو خوندن یا نه!!! لطفا کمکم کنید هفته دیگه ازمون دارم

pouyacapitan
23-07-2012, 21:20
سلام
کسی میدونه این کتابای دین و زندگی تا حالا چن بار تغییر کردن؟! من 90 کنکور دادم ولی دیروز که داشتم دین و زندگی 2 رو میخوندم دیدم خیلی جاهاش تغییر کرده! حالا با این حساب من که میخوام 92 کنکور بدم باید مثلا دین و زندگی 2 چاپ 1389 رو گیر بیارم.... از تو سایت نشر کتب درسی تونستم دین و زندگی چاپ 90 91 دانلود کنم ولی مطمئن نیستم که اینم تغییر نداده باشن!:13:میخواستم ببینم کسی اطلاع داره مثلا دین وزندگی سال دوم چاپ جدید (90 91) با اون دین و زندگی که قراره تو کنکور 92 ازش سوال طرح بشه تفاوتی داره؟! ینی کسایی که 92 کنکور دارن و امسال میخوان برن پیش تو سال دوم همین دین و زدگی رو خوندن یا نه!!! لطفا کمکم کنید هفته دیگه ازمون دارم

تا جایی که می دونم تغییری نداشته.
البته کتاب پیش هم امسال عوض می شه.

s@har
27-07-2012, 12:39
کتاب خوب واسه درس عربی کسی سراغ داره؟؟ ترجمه و مخصوصا قواعد:44:

s@har
27-07-2012, 12:45
برای حسابان چه کتابی خوبه؟ یه کتابی که مطلب و خوب جا بندازه... من خیلی سبز آموزشیش رو و خودآموز ژرف اندیشان دارم... اما شما کتاب بهتری سراغ ندارین؟

A.N.A.P
27-07-2012, 18:18
کتاب خوب واسه درس عربی کسی سراغ داره؟؟ ترجمه و مخصوصا قواعد:44:

خیلی سبز رو اگه بتونی خوب بخونی ، عالی هست . متاسفانه من وقت نکردم !

واسه حسابان کتاب آموزشی خوبی هنوز نیست ! راستش حسابان مطلب جا انداختنی زیادی نداره ! شما باید با تست مطلبو بگیری ! گاج سفید رو یه نگاهی بداز !

pro2
31-07-2012, 07:52
سلام

1. فیزیک
2. ریاضی
3. حسابان
4. هندسه

ممنون

ببخشید بازم این پستو دادم

rooform
31-07-2012, 10:03
بچه ها کمککککک
من کتابای فیزیک سوم و پیش خیلی سبز رو دارم
اما همه می گن کتابای نشر الگو خیلی خوبه.
بچه ها این کتابا خیلی با هم فرق دارن؟؟؟
من فیزیک بالای 80 می خوام. لطفا راهنماییم کنید.
الگو رو بخرم یا نه؟

alavi71
31-07-2012, 10:36
بچه ها کمککککک
من کتابای فیزیک سوم و پیش خیلی سبز رو دارم
اما همه می گن کتابای نشر الگو خیلی خوبه.
بچه ها این کتابا خیلی با هم فرق دارن؟؟؟
من فیزیک بالای 80 می خوام. لطفا راهنماییم کنید.
الگو رو بخرم یا نه؟

سلام
هخمون جوری که قبلا هم گفتم شما ببین اون کتاب با توانایی و سطح علمی شما چقدر میتونه کمک بکنه بهتون
شما اگر رتبه های زیر 100 هم سوال بکنی هر کسی یک کتابی پیشنهاد میده
شما ببین اگر اون کتاب میتونه کمکت بکنه و برات مفید هست همون رو بخون
البته کتابهای پیشنهادی رو هم یک نگاهی بزن ومقایسه بکن
موفق باشی...

<<DaRk kNiGhT>>
01-08-2012, 14:01
سلام دوستان
کسی خبر نداره کتاب کمک درسی دیفرانسیل که طبق کتاب جدید باشه تو بازار اومده یا نه؟
هر چی باشه عیبی نداره گاج میکرو یا آبی قلم چی یا...

12p
03-08-2012, 11:56
اگر کسی کتاب میخواد با قیمتی مناسب بهم بگه اگه داشتم در خدمتم!چون کتابام زیاده دیگه ننوشتمشون از تاریخ ادبیات گرفته تا گاج سفید مثلا گاج تو تحلیلی و هندسه پایه ویرایش نمیکنه فقط تجدید چاپ میشه و قیمت میره بالاتر..

lmohsen
04-08-2012, 13:26
دوستان سلام
خوبین؟
در مورد فیزیک راهنمایی میخوام برای یکی از دوستانم
چند صفحه ای از تاپیک رو خوندم سرچ هم کردم اما از بس نظرات متفاوت بود بیشتر گیج شدم!
هدف به دست اوردن درصد 65 به بالا تو کنکور هستش یعنی حداقل 60-65 رو براحتی بدست بیاره
هم برای اموزش و هم تست کتاب میخواد
اموزش رمزینه که بد نیست اما عالی نیست
اموزش مبتکران هم خیلی زیاده و وقتگیر

کتاب اموزش الگو چطوره؟

این مجموعه چطوره؟
فیزیک الگو:
فیزیک 2 اموزش + فیزیک 2 تست
فیزیک 3 اموزش + فیزیک 2 تست
فیزیک پیش اموزش + تست

ویا گاج پایه + گاج پیش که نقره ای هستن
ویرایش جدید که تست های تکراری حذف شده و مجموعه تست های کتاب پایه از 3500-3600 به 2400-500 رسیده یعنی کم شده
و اموزش از یه کتاب دیگه.

کتاب های فیزیک خیلی سبز حرف نداره اما:
تست های خیلی سختش زیاده و ایده های نو زیاد داره! اینا عیب نیستا اما خوب ما به درصد 60 راضی هستیم
با این خیلی سبز درصد خیلی بالایی میشه بدست اورد و وقت بیشتری مسلما باید روش گذاشت

راستی این دوستمون فیزیکش خوب نیست
لطفا با توجه با شرایط و درصد ی که نیاز داره راهنمایی کنید
ممنونم

omidariyan
04-08-2012, 22:21
برای درس های زیر بهم کتاب معرفی کنید
تست دیفرنسیل و ریاضی پایه(خودم آموزش حسابان مهرو ماه و کتاب کلاس دیف 1 دارم):مد نظرم اندیشه فایق هست
گسسته و جبر و احتمال:مدنظرم گاج سفید یا فار
هندسه پایه:بهنظرم گاج سفید
آمار:گاج سفید
تحلیلی:گاج سفید
فیزیک 3:خیلی سبز
فیزیک پایه کانون دارم
فیزیک پیش خیلی سبز یا گاج سفید
 شیمی پیش و شیمی 2 مبتکران و شیمی 3 خیلی سبز میخوام بگیرم

12p
05-08-2012, 10:49

تست دیفرنسیل و ریاضی پایه(خودم آموزش حسابان مهرو ماه و کتاب کلاس دیف 1 دارم):مد نظرم اندیشه فایق هست
فیزیک پایه کانون دارم

سلام فک کنم شما اهوازی باشین من گسسته فار و تحلیلی و پایه و امار گاج سفید دارم اگه مایلید زیر قیمت بازار در خدمتم تازه کتابای دیگه هم هست که براساس نیاز بگین شاید داشته باشم.ممنون!

lil0
07-08-2012, 08:44
دوستان سلام
خوبین؟
در مورد فیزیک راهنمایی میخوام برای یکی از دوستانم
چند صفحه ای از تاپیک رو خوندم سرچ هم کردم اما از بس نظرات متفاوت بود بیشتر گیج شدم!
هدف به دست اوردن درصد 65 به بالا تو کنکور هستش یعنی حداقل 60-65 رو براحتی بدست بیاره
هم برای اموزش و هم تست کتاب میخواد
اموزش رمزینه که بد نیست اما عالی نیست
اموزش مبتکران هم خیلی زیاده و وقتگیر

کتاب اموزش الگو چطوره؟

این مجموعه چطوره؟
فیزیک الگو:
فیزیک 2 اموزش + فیزیک 2 تست
فیزیک 3 اموزش + فیزیک 2 تست
فیزیک پیش اموزش + تست

ویا گاج پایه + گاج پیش که نقره ای هستن
ویرایش جدید که تست های تکراری حذف شده و مجموعه تست های کتاب پایه از 3500-3600 به 2400-500 رسیده یعنی کم شده
و اموزش از یه کتاب دیگه.

کتاب های فیزیک خیلی سبز حرف نداره اما:
تست های خیلی سختش زیاده و ایده های نو زیاد داره! اینا عیب نیستا اما خوب ما به درصد 60 راضی هستیم
با این خیلی سبز درصد خیلی بالایی میشه بدست اورد و وقت بیشتری مسلما باید روش گذاشت

راستی این دوستمون فیزیکش خوب نیست
لطفا با توجه با شرایط و درصد ی که نیاز داره راهنمایی کنید
ممنونم

سلام دوست عزيز
يه چي ميگم ناراحت نشين ..........

كلا ببين نميشه گفت من اين كتابو بگيرم بالاي فلان ميزنم و من اون يكيو ميگيرم بالاي بهمان ميزنم.....
نداريم همچين چيزي ....ما كتاب خوب و بد داريم حالا ممكنه يكي از رتبه هاي تك رقمي هم از كتاب بده استفاده كرده باشه...گرفتي؟
يعني دلتو خوش نكني كه اگه اينو گرفتم حتما بالا ي .... ميزنم

قبل از اينكه در باره ي كتابات يه نظري بدم نظر خودم اينه كه زياد وققتو تو اين فروم تلف نكن..اينجا همه ي بچه تقريبا همه ي كتاباي موجوده خوندن همه هم يه نظري دارن و تو نميدوني ميتوني اطمينان كني يا نه و اين وسط پول و وقتت ميره....چشم به هم ميزني ميبيني تاستون تمومه تو هنوز دنباله كتابه خوبي اينو من امسال بعده اينكه كنكور دادم اومدم نوشتم و خيلي نصيحتا ي ديگه خواه پند گير....

ولي در مورده كتابايي كه گفتي:از نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــظـــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــر مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــن
تو حتما نظر يه معلم اينكاره رو بپرس و حتما تو كتابفروشي كتابارو خوب خوب بررسي كن.....

رمزينه كه مزخرفه واقعا...

ببين نظرم براي آموزش پيش فقط و فقط وفقط فار هست......همين و بس....خودت ببين دقيقا به حرف من ميرسي
براي سوم :باي
آموزش من بيشتر از الگو استفاده ميكردم و خيلي خوب بود فقط سطحش از كنكور بالاتره....براي آموزش دوم از چيزي استفاده نكردم
براي تست فيزيك پايه من اين آخري ها(بعد از عيد)تست الگو رو ديدم كه خيلي خوب بود...البته گاج جديدرو نديدم و الگو تستاي تاليفيش خيلي خوبه

سبز هم كه گفتي من نميدونم چرا همه عاشق اين خيلي سبز ميشن...
آخه چي داره؟ درسته جواب تستارو خيلي دقيق و خوب داده درسنامه هاشم خوبه و نظر منو بخواي همون الگو و اينا براي كنكور خيلي بهتره تا سبز
نر ي بگيريا....

آها راستي ....فيزيكاي پيش الگو هم من داشتم(من خودم كلا عشق كتاب بودم ( چه وقتي تلف كردم سر اينا)
به نظرم خوب بودن يعني بين گاج و الگو (براي تست پيش)الگو بهتره
براي پايه گفتم كه خودم الگو داشتم گاج جديدرو هم نديدم
براي آموزش پيش فقط وفقط وفقط وفقط وفقط وفقط فــــــــــار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اميدوارم تونسته باشم كمكت كنم

راه درازي در پيش داري
حواست باشه كه تا چشم به هم بزني تموم ميشه اين حرفم ياد نره.....

lmohsen
07-08-2012, 14:15
فیزیک پایه کانون دارم
سلام
رشته ام تجربی بوده و در رابطه با دروس ریاضی بچه های ریاضی کمکت کنن خیلی بهتره
اما شیمی چون هر دو تا کتاب رو داشتم میگم:
شیمی 3 : حتما حتما خیلی سبز
شیمی 2 : مبتکران
شیمی پیش 1: خیلی سبز
شیمی پیش 2 : تقریبا مبتکران و خیلی سبز مثل هم هستن اما خیلی سبز
موفق باشید

سلام دوست عزيز
يه چي ميگم ناراحت نشين ..........

كلا ببين نميشه گفت من اين كتابو بگيرم بالاي فلان ميزنم و من اون يكيو ميگيرم بالاي بهمان ميزنم.....
نداريم همچين چيزي ....ما كتاب خوب و بد داريم حالا ممكنه يكي از رتبه هاي تك رقمي هم از كتاب بده استفاده كرده باشه...گرفتي؟
يعني دلتو خوش نكني كه اگه اينو گرفتم حتما بالا ي .... ميزنم

قبل از اينكه در باره ي كتابات يه نظري بدم نظر خودم اينه كه زياد وققتو تو اين فروم تلف نكن..اينجا همه ي بچه تقريبا همه ي كتاباي موجوده خوندن همه هم يه نظري دارن و تو نميدوني ميتوني اطمينان كني يا نه و اين وسط پول و وقتت ميره....چشم به هم ميزني ميبيني تاستون تمومه تو هنوز دنباله كتابه خوبي اينو من امسال بعده اينكه كنكور دادم اومدم نوشتم و خيلي نصيحتا ي ديگه خواه پند گير....

ولي در مورده كتابايي كه گفتي:از نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــظـــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــر مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــن
تو حتما نظر يه معلم اينكاره رو بپرس و حتما تو كتابفروشي كتابارو خوب خوب بررسي كن.....

رمزينه كه مزخرفه واقعا...

ببين نظرم براي آموزش پيش فقط و فقط وفقط فار هست......همين و بس....خودت ببين دقيقا به حرف من ميرسي
براي سوم :باي
آموزش من بيشتر از الگو استفاده ميكردم و خيلي خوب بود فقط سطحش از كنكور بالاتره....براي آموزش دوم از چيزي استفاده نكردم
براي تست فيزيك پايه من اين آخري ها(بعد از عيد)تست الگو رو ديدم كه خيلي خوب بود...البته گاج جديدرو نديدم و الگو تستاي تاليفيش خيلي خوبه

سبز هم كه گفتي من نميدونم چرا همه عاشق اين خيلي سبز ميشن...
آخه چي داره؟ درسته جواب تستارو خيلي دقيق و خوب داده درسنامه هاشم خوبه و نظر منو بخواي همون الگو و اينا براي كنكور خيلي بهتره تا سبز
نر ي بگيريا....

آها راستي ....فيزيكاي پيش الگو هم من داشتم( ممن خودم كلا عشق كتاب بود ( چه وقتي تلفكردم سر اينا)
به نظرم خوب بودن يعني بين گاج و الگو (براي تست پيش)الگو بهتره
براي پايه گفتم كه خودم الگو داشتم گاج جديدرو هم نديدم
براي آموزش پيش فقط وفقط وفقط وفقط وفقط وفقط فــــــــــار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اميدوارم تونسته باشم كمكت كنم

راه درازي در پيش داري
حواست باشه كه تا چشم به هم بزني تموم ميشه اين حرفم ياد نره.....
سلام
ممنون که وقت گذاشتی و جواب دادی
اون قسمتی رو که برجسته کردم رو من هم اینطوری بودم زمانی که کنکور دادم و کلی وقتم اینطور تلف شد به همین خاطر نمی خوام این دوستمون هم به همین بلا گرفتار شه
موافقم اینجا هرکسی یه چیزی میگه!
راستی من دانشجو ام این راهنمایی هارو واسه یکی از دوستانم میخواستم
امورش فار : درسته کتاب بسیار خوبی هستش اما یکم حجمش زیاده , اما خوب کتاب خیلی خوبیه و میشه روش حساب کرد (برای اموزش از اندیشه سازان -مبتکران که دیگه چاپ نمیشه هم میشه استفاده کرد)
اموزش سوم : کتاب خیلی سبز رو داره : اموزش از رو همین بخونه خوبه و یا خیر؟
اموزش دوم هم از اندیشه سازان قرار هستش بخونه خیلی خوبه
اما برای تست:
فیزیک گاج نقره ای به همون سبک سفیده پایه ش تستاش کم شده تقریبا 2500 تست مولفشم عوض شده
پایه 1جلد تست + 1 جلد پاسخ (مثل اینکه اموزش هم داره اما نه مفصل) جلد پاسخش هنوز چاپ نشده و پرسیدیم گفتن تا اخر مرداد چاپ میشه
فیزیک پیش هم که گاج نقره ای
به کتاب جدیدش همین نقره ای تست های تالیفی هم اضافه شده.
احتمالا تست رو گاج نقره ای بگیرن چطوره؟
من الگو رو دیدم بعضی از تست هاش جنبه ی کنکوری نداره(کم هم نیست این تعداد) اینطور فکر نمیکنین؟
بازم ممنونم که وقت میزارین و جواب میدین
امیدوارم موفق باشین

lil0
07-08-2012, 14:36
سلام
ممنون که وقت گذاشتی و جواب دادی
اون قسمتی رو که برجسته کردم رو من هم اینطوری بودم زمانی که کنکور دادم و کلی وقتم اینطور تلف شد به همین خاطر نمی خوام این دوستمون هم به همین بلا گرفتار شه
موافقم اینجا هرکسی یه چیزی میگه!
راستی من دانشجو ام این راهنمایی هارو واسه یکی از دوستانم میخواستم
امورش فار : درسته کتاب بسیار خوبی هستش اما یکم حجمش زیاده , اما خوب کتاب خیلی خوبیه و میشه روش حساب کرد (برای اموزش از اندیشه سازان -مبتکران که دیگه چاپ نمیشه هم میشه استفاده کرد)
اموزش سوم : کتاب خیلی سبز رو داره : اموزش از رو همین بخونه خوبه و یا خیر؟
اموزش دوم هم از اندیشه سازان قرار هستش بخونه خیلی خوبه
اما برای تست:
فیزیک گاج نقره ای به همون سبک سفیده پایه ش تستاش کم شده تقریبا 2500 تست مولفشم عوض شده
پایه 1جلد تست + 1 جلد پاسخ (مثل اینکه اموزش هم داره اما نه مفصل) جلد پاسخش هنوز چاپ نشده و پرسیدیم گفتن تا اخر مرداد چاپ میشه
فیزیک پیش هم که گاج نقره ای
به کتاب جدیدش همین نقره ای تست های تالیفی هم اضافه شده.
احتمالا تست رو گاج نقره ای بگیرن چطوره؟
من الگو رو دیدم بعضی از تست هاش جنبه ی کنکوری نداره(کم هم نیست این تعداد) اینطور فکر نمیکنین؟
بازم ممنونم که وقت میزارین و جواب میدین
امیدوارم موفق باشین

سلام
الگوي پايه اكقرا تستاش اينطوريه ولي پيش من به نظرم نيومد همچين چيزي....
ببين اخه هركي يه سطحي داره ممكنه من بگم نه حس نكردم(سختيه كتابو)ولي يكي بياد بگه خيلي سخته....

ولي من نظرم در نهايت الگوئه....حالا خودش بايد بره فروشگاه يه 0.5 ساعت كتابو قشنگ ببينه (خوبااااااااااا من توصيه ميكنم اون مطلبي رو كه بلده بره ببينه هر كتاب چه جوري نوشته و تستاش چه جوريه و اينكه اون دانش اموز با تستا ي كنكور تا حدي آشنا باشه.....)

در مورد فــــــــــــــــــــــــ آر بايد بگم درسته آموزشش زياده ولي همونو بخوني بهتر از اينه كه 5 تا كتاب اشغاليو بخوني آخرم نفهمي چي به چيه...فارو بخوني هميشه تو ذهنت ميمونه

براي سوم من هم الگو داشتم هم سبز....

آقا توصيه من اينه اينقدر گير آموزش و اينا نباشه يه ذره بخونه فقط بره تست بزنه دقيقا اشتباهي كه من كردم مشستم كلي آموزش ميخوندم آخرم ببخشيد تر زده شد تو رتبه (5000) امروز رفتم مدرسه با سري افكنده معلم شيمي ميگه من نهايتا فكر ميكردم 1500 بشي.....
حالا من كه حال ندارم يه سال ديگه بخونم از يه طرف دوست دارم و فكر ميكنم حقم نبوده اين رتبه از يه طرفم ياد بدبختيا و استرسا ميوفتم به خودم ميگم واسه ارشد جبران ميكنم...........

دوستان كنكوري به قرآن قسم ميخورم امسال از هرچيزي كه فكر كنيد زود ميگذره جون هركي رو دوست دارين لحظه ها رو از دست ندين

عمرا تا وقتي خرداد نشده نميفهمين اين حرفو مگر گروهي اندك

موفق باشد

lmohsen
07-08-2012, 14:50
سلام
الگوي پايه اكقرا تستاش اينطوريه ولي پيش من به نظرم نيومد همچين چيزي....
ببين اخه هركي يه سطحي داره ممكنه من بگم نه حس نكردم(سختيه كتابو)ولي يكي بياد بگه خيلي سخته....

ولي من نظرم در نهايت الگوئه....حالا خودش بايد بره فروشگاه يه 0.5 ساعت كتابو قشنگ ببينه (خوبااااااااااا من توصيه ميكنم اون مطلبي رو كه بلده بره ببينه هر كتاب چه جوري نوشته و تستاش چه جوريه و اينكه اون دانش اموز با تستا ي كنكور تا حدي آشنا باشه.....)

در مورد فــــــــــــــــــــــــ آر بايد بگم درسته آموزشش زياده ولي همونو بخوني بهتر از اينه كه 5 تا كتاب اشغاليو بخوني آخرم نفهمي چي به چيه...فارو بخوني هميشه تو ذهنت ميمونه

براي سوم من هم الگو داشتم هم سبز....

.
.
.

درسته بازم ممنون از راهنماییتون
امیدوارم هرچی خیر هستش براتون پیش بیاد
موفق باشید

omidariyan
07-08-2012, 15:58
فیزیک پایه کانون دارم

دوستان لطفا جواب بدید

lil0
07-08-2012, 17:54
فیزیک پایه کانون دارم

فیزیک پایه کانون دارم

سلام انديشه فائق خوبه منم همونو داشتم
گاج گسسته خوب نيست...فارم هم بدك نيست ولي خوشخوان يه چيز ديگست...فكر نكن سخته ...سوالاي كنكور شبيه اونم چه سخت بياد چه آسون...امسالو ديدي كه؟؟كلا گسسته معلوم ني چه جوري سوال بياد ....بين فار و خوشخوان انتخاب كن

هندسه پايه با اينكه خودم گاج كار ميكردم ولي گاج يه جوريه ميدوني؟ مخصوصا هندسه ي2 من اصلا خوشم نميومد از اون باز هندسه يكش بهتره هندسه نشر دريافتم خيلي خوبه حتما جزو گزينه هات باشه

آمارو از الان نخون ......همه آمارو فروردين ارديبهشت ميخونن الان به نظرم تو احساس ميكني خيلي وقت داري شادي؟؟؟ فكر ميكني همه ي درسا همه چيو تموم ميكني(البته من شناختي از شما ندارما....)
به خاطر اين ميگم امارو از الان نخون چون امكان نداره چيزي يادت بمونه....

تحليلي گاج:متوسط رو به مزخرف...پر از نكته از چرت و پرتو حفظي (البته بگم انصافا اندكي از نكته هاش بدرد بخور بود)من خودم آبي قلم چي ميزدم كلا تحليلي خيلي آسونه درباره ي كتاباي ديگه خودم اطلاعاتي ندارم ولي كتاب شبقره و الگو رو بيشتر دست بچه ها ديدم....اگر هم گاج گرفتي بايد با قوه ي تشخيصت تستاي پرت و بيخودشو خودت رد كني آبي قلم چي بزني سطح كنكور دستت مياد

فيزيك 3 :اگه براي تست ميخواي خوب نيست خيلي سبز......خيلي پرته كلا به نظرم براي فيزيك 3 كتاب خوبي ني من بيشتر درسنامه هاشو بعضي وقتا ميخوندم...در اين مورد نظري ندارم

فيزيك پايت به نظرم خوب نيست
(فيزيكارو توضيح دادم ديگه)

شيمي 3 تم چرا مبتكران نميگيري؟ ويرايش جديد كرده فكر كنم تركونده ديگه.....آها من شمي يپيش فار هم شنيدم بد نيست ولي خودم نديدم....ميگفتن تويه اسيد و باز بهتر از مبتكرانه نميدونم حالا

constant_boy23
08-08-2012, 14:41
هي گفتم كاغذ گرون شده اگه كتابا تجديد چاپ بشن قيمت عجيبي مياد روش ....هس دوستان گفتن قيمت ورق چاپخونه ها ثابته ...بيا ..همه كتاباي خيلي سبز 30% افزايش قيمت داشتن ...

شيمي 3 چاپ 90 : 12000 شيمي 3 چاپ 91 :17400
رياضيات تجربي 90 : 14900 رياضيات تجربي 91 : 19900

ميخواستم شيمي 3 خيلي سبزو بگيرما .قيمت جديدشو ديدم پشيمون شدم:31: