PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

sh.k.sh
07-02-2012, 07:48
والا به نظرم کتاب درسیو بخونی بهتره
من خودم تاریخ ادبیات مصور تخته سیاهو دارم که خوشم میاد ازش،تصویریه اما ناقصه
البته یکی از دوستان مورد اعتماد تو همین تاپیک گفتن که تو چاپ 90 کامل شده
رمزینه ام ندیدیم اما آرایشو که من دارم،عالیه
تاریخ ادبیات رمزینه هم مثل آرایه ادبیش عالیه.یعنی کل تاریخ ادبیات کنکور رو با دقت خیلی بالایی توی 60 صفحه کتاب رنگی کوچیک جمع کرده البته کتاب 120 صفحه داره که از صفحه 60 تا 120مهم ترین مطالب بخش اول رو خیلی جالب تکرار وجمع بندی کرده

One Minute
07-02-2012, 14:53
والا زمان ما پیک گلواژه،گاج مشکی و نمونه سوالات بنی هاشم(کتاب نبودا،حالت جزوه ای داشت)و دوسالانه قلم چی بود
خیلی سال از اون موقع میگذره...........................حدودا 1 2 سال پیش:31:
شوخی کردم
سه مورد اولو پیشنهاد میکنم دوست عزیز
انتخاب بینشون با شما

منظور من اين بود كه نمونه سوالات نهايى تمام درس ها توى يه كتاب خلاصه شده باشه

alone one
07-02-2012, 23:38
منظور من اين بود كه نمونه سوالات نهايى تمام درس ها توى يه كتاب خلاصه شده باشه
والا من همچین چیزی سراغ ندارم که به صورت کتابم باشه،حالا بازم اگه بچه ها بدونن میگن
البته یه سال که از سر جلسه امتحان دراومدم آموزشگاه علوی کتابشو به صورت مجانی بین بچه ها پخش میکرد که توش فک کنم همه درسا بود

Atefe_72
08-02-2012, 15:44
سلام دوستان
کتاب دیفرانسیل 2گاج سفید یا همون نقره ای درسته که چاپ نشده؟
از چی تست بزنم بهتره؟

XFIGHT3R
08-02-2012, 20:37
كتابى براى مجموعه سوالات نهايى ميشناسين؟
مجموعه امتحانهای نهایی سوم ریاضی ( البته خیلی به این کتاب نیازی نیست میتونی از سایت گزینه 2 سوال های نهایی رو بگیری )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

faded
08-02-2012, 23:22
کتاب که فقط تست باشه توی بازار زیاد هست ولی یک درسنامه کوچک هم دارند.البته درسنامه هاشون زیاد جالب نیست
شما مثلا کتاب گاج رو نگاه بکنید همه تستهارو داره.درسنامه هم دارد....
ممکنه دقیقا همراه با اسم مولف برام بگیدمثلا برای عربی عمومی چی بگیرم؟ که جامع باشه همین طور ادبیات؟؟

alavi71
08-02-2012, 23:48
براي رياضي تجربي چه كتابي هست كه درسنامه و تست داشته باشه ؟

این بستگی به سطح شما و نوع انتظارات شما در اون مورد دارد.

در موقع خرید نگاهی به درسنامه بیندازید و جواب تسته ا ببینید
ایا اینکه واقعا این کتاب میتواند به شما کمک بکند یا خیر ولی برخی کتابها درسنامه های ضعیفیدارند برخی هم خیلی فراتر از کنکور

موفق باشید

Alireza SM
09-02-2012, 19:24
برای ریاضی تجربی هیچ کتاب خوبی با درسنامه کامل وجود نداره . باید از جزوه های معلم ها یا از کتاب های ریاضی 2 و حسابان رشته ریاضی استفاده کرد

monaa
10-02-2012, 16:42
ممکنه دقیقا همراه با اسم مولف برام بگیدمثلا برای عربی عمومی چی بگیرم؟ که جامع باشه همین طور ادبیات؟؟

عربی : مبتکران / ایاد فیلی ( اگه ترجمه اش رو مسلط بشی راحت بالای 45 می زنی )

ادیبات : توصیه می کنم موضوعی کار کن
قرابت / آرایه / زبان فارسی : نشر الگو
تاریخ ادبیات و املا : رمزینه ( شهریار قبادی)

Alireza SM
10-02-2012, 17:45
برای کسایی که توی لغت زبان مشکل دارن توصیه میکنم منابع غیر کنکوری زبان رو بخونن که آدم رو خیلی تقویت میکنه

SALVATION1
10-02-2012, 19:32
سلام به همه ی کنکوری های عزیز

می خواستم بدونم ادبیات بهتره که مبحثی بخونم (املا ، قرابت ، کلمه...) یا بشنیم کتاب گاج سبز رو خط به خط بخونم؟
خواهش می کنم جواب بدید:41:

constant_boy23
10-02-2012, 23:37
براي جامع دين و زندگي : همـــگامان ؛‌ الـــگو ؛‌ گـــاج ؛‌خيلي ســــــبز ؟
يه نفر بياد با دليل به من بگه كدوم بهتره ....هم از نظر ايات هم از نظر تست ها .ممنون ...

alone one
10-02-2012, 23:48
برای کسایی که توی لغت زبان مشکل دارن توصیه میکنم منابع غیر کنکوری زبان رو بخونن که آدم رو خیلی تقویت میکنه
البته توصیه شما خیلی خوبه اما داداش وقت نمیشه که
وقتم بشه خیلیا حالشو ندارن،از همین درسام فرارین،منابع غیر کنکوری درواقع سطح زبان ما میاد بالا که پس درنتیجه کنکورم راحت تر میشه اما به همون دلایلی که گفتم بعید میدونم تو سال کنکور جواب بده

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

سلام به همه ی کنکوری های عزیز

می خواستم بدونم ادبیات بهتره که مبحثی بخونم (املا ، قرابت ، کلمه...) یا بشنیم کتاب گاج سبز رو خط به خط بخونم؟
خواهش می کنم جواب بدید:41:
مبحثی برادر جان
بارها بحث شده درموردش
منابعم یه سرچ بزنی تو همین تاپیک،بدست میاد

alone one
10-02-2012, 23:53
براي جامع دين و زندگي : همـــگامان ؛‌ الـــگو ؛‌ گـــاج ؛‌خيلي ســــــبز ؟
يه نفر بياد با دليل به من بگه كدوم بهتره ....هم از نظر ايات هم از نظر تست ها .ممنون ...
تقریبا همگی شبیه همن اما من خودم همگامانو داشتم
چرا؟
به دلایل زیر:
درسو کادر بندی کرده و میشه تقریبا گفت درختی گفته(به نظر من راحت تر تو ذهن میمونه
هم معنی و هم پیام آیاتو داره(به نظرم تو این مورد خیل خوب کارکرده و یه سرو گردن بالاتر از بقیس،نظر شخصی)
تستم به وفور هس تو از جاهای مختلف + تست تالیفی که بعضیاش واقعا سخت و خوبه
فک میکنم جامع ! و خلاصه ! گفتم
ببخشید دیگه بیشتر از این وقت نیس
بازم اگه سوالی بود درمورد این کتاب بپرس
بقیه کتابام که سایر اساتید جواب میدن

Alireza SM
11-02-2012, 00:59
اگه سوم هستی ( که احتمالا هستی چون هنوز دین و زندگی نگرفتی :31: ) به نظر من اصلا کتاب نگیر . فعلا روی امتحان نهایی تمرکز کن و صبر کن و مهر سال بعد ویرایش جدید کتاب ها رو بگیر . دین و زندگی مثل فیزیک و شیمی نیست که لازم باشه از سال سوم روش کار کنی . همون پیش روش کار کنی کافیه

اما در مورد کتاب ها این رو بگم که همگامان در مطالب غیرضروری و غیرمشابه به سبک کنکور خیلی اغراق کرده و نمیشه روش زیاد حساب کرد ؛ چون نه ضعیف یاد گرفتنشون دلیل ضعیف بودن توی درس هست نه خوب یادگرفتنشون دلیل قوی بودن هست . مخصوصا تست های تالیفیش با وجود اینکه من همیشه دین و زندگی رو عالی میزنم ، بازهم اعتقاد دارم که تست های تالیفیش خیلی تخیلی هستن

توصیه من گاج هست

SALVATION1
11-02-2012, 10:22
این گاج طوسی رنگه خیلی عالیه!!!!
من قبلا کتاب های دیگه می خوندم دینی رو 30 می زدم حالا از وقتی این رو می خونم (شایدم هم سبک خوندم بهتر شده) 80 یا 90 می زنم!!!

constant_boy23
11-02-2012, 10:24
كلا نظر افراد راجع به همگانان از 2 حالت خارج نيس :
يا ميگن خيلي عاليه ...يا ميگن پر از مطالب به درد نخوره ...
من موندم ...!
اين داشمون كه گفت سومي ...بلي سومم ...به فكر اين هم بودم كه كتاب ويرايش سال بعد رو بگيرم ..اخه دبيرمون ميگفت دين و زندگي شما سال بعد احتمالا تغييراتي داره.
فقط يه كمي عقب نميوفتم بخوام از مهر تست دين و بزنم ؟‌:13:

One Minute
11-02-2012, 12:15
من موندم ...!
اين داشمون كه گفت سومي ...بلي سومم ...به فكر اين هم بودم كه كتاب ويرايش سال بعد رو بگيرم ..اخه دبيرمون ميگفت دين و زندگي شما سال بعد احتمالا تغييراتي داره.

عزيز من خودم همگامان و خيلى سبز رو دارم، گاج رو هم ديدم

همگامان فوق العادس، فقط همين رو بگير، اين پسره عليرضا با عالم و آدم مخالفه :دى
همگامان رو بگير، نياز به ويرايش جديد داره اما همينش عاليه

alone one
11-02-2012, 23:42
من موندم ...!
داداش این تضاد نظرها فقط تو همگامان نیس،هرکسی که تونسته ازش نتیجه بگیره،گفته خوبه و هرکسی نتیجه نگرفته،گفته ..
این کاملا شخصی هس،حتما خودتم کتابو قبل خرید ببین و بعد بخر
ممکنه افراد زیادی ازش خوششون بیاد اما تو نپسندی و یا برعکس
مثلا اوایل این تاپیک همه کتاب فیزیک مبتکرانو تعریف میکردن(شاید بیش از 80%)اما من بعد خریدش پشیمون شدم،چون نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم

به فكر اين هم بودم كه كتاب ويرايش سال بعد رو بگيرم ..اخه دبيرمون ميگفت دين و زندگي شما سال بعد احتمالا تغييراتي داره.
حتما کتاب سال دیگرو بگیر باتوجه به تغییراتش(البته کتاب پیش تغییراتش واس شما مهمه،وگرنه سومو که ...)

نه
چرا عقب؟!
شما امسال خوب کتابو بخورش،بعد عید سال دیگه ام تست بزنی زیاد عقب نمیفتی

SALVATION1
11-02-2012, 23:55
ببخشید من دوباره مزاحم شدم ...
من هنوز زبان رو شروع به خوندن نکردم تو کانون هم 30 یا 40 می زنم...(چون قبلا کلاس زبان رفتم)
تصمیم گرفتم هر روز 2 یا 3 تا ریدینگ بخونم در کل مشکلی تو زبان ندارم ولیییییییی گرامر 0ام یک کتاب می شناسید که اخصاص برای گرامر کنکور باشه؟ (به جز خیلی سبز:2:)
ممنون...

Alireza SM
11-02-2012, 23:56
من موندم ...!
امسال شما ققط و فقط سعی کن روی آیه ها مسلط باشی طوری که با شنیدن یه جمله از آیه بتونی هم بقیه آیه و هم معنیش رو به خاطر بیاری , ایطوری خیلی راحت میتونی به همه سوالات آیات جواب بدی .
درس های امسال ( سال سوم ) خیلی فرار هستن هر طوری هم که خونده باشیش بازم قراره برای سال بعد فراموشش کنی . درس هایی مثل در 7 و درس 8 و ... سال سوم و تقسیم بندی مطالبشون فرار هستن اکه الان ازشون تست برنی هرطور هم که تسلط داشته باشی روشون بازم سال بعد هم باید بخونیشون هم مرور کنیشون
پس بیخودی وقت و هزینه اضافی برای تست نزار

اگه خیلی مایل هستی که از الان وقت بزاری ؛ به جای دین و زندکی جامع ؛ آیات و نکات گاج رو بخر که یه کتاب کوچیک در قطع کوچیک و صفحات کن هست 4 تومن بیشتر هم قیمتش نیست و میتونی باهاش آیات + احادیث + ابیات همه سال ها رو ( فعلا دوم و سوم رو بخون ) مرور کنی

الان مهمترین درسی که باید شروع کنی به تست زدن ؛ اسمش " شیمی " هست :31: هرچقدرم تست بزنی ازش بازم افسوس میخوری که چرا بیشتر وقت نزاشتی واسش :13:

Alireza SM
12-02-2012, 00:03
عزيز من خودم همگامان و خيلى سبز رو دارم، گاج رو هم ديدم

همگامان فوق العادس، فقط همين رو بگير، اين پسره عليرضا با عالم و آدم مخالفه :دى
همگامان رو بگير، نياز به ويرايش جديد داره اما همينش عاليه

من خصومت شخصی ندارم که با هیچ کتابی آخه :31:
همگامان مطالب اضافی مخصوصا در قسمت های تست های تالیفی زیاد داره . هم باعث خسته شدن آدم میشه و مهمتر از اون ؛ تمرکز آدم رو از موضوعات اصلی که " برداشت مفاهیم آیات و احادیث " و " ارتباط آیات و احادیث به متن درس " هستن رو تبدیل میکنه به " تسلط روی پارامترهای جملات " . من نمیگم این تست ها بد هستن ولی تشابهی به تست های کنکور ندارن :20:
من خودم همگامان رو هم دارم ولی ترجیح میدم بجای اینکه اون رو بخونم ؛ گاج رو چند بار بخونم که آیات رو مفاهیمش رو خوب مسلط بشم :20:

A.N.A.P
12-02-2012, 09:28
دوستان این رمزینه واسه ریاضیات پایه نداره ؟ واسه دیفرانسیلش خیلی چیز توپی هست ! O_o

Atefe_72
12-02-2012, 14:29
سلام دوستان
کتاب دیفرانسیل 2گاج سفید یا همون نقره ای درسته که چاپ نشده؟
از چی تست بزنم بهتره؟

کسی نیس جواب منو بده!واسه دیفرانسیل از چی تست بزنم؟؟؟؟؟

12p
12-02-2012, 14:34
سلام لطفا این 2 سوال منو جواب بدین:

1.کسی کتاب مبتکران شیمی3 تست که میگن ویرایش جدیدش 2جلده(جلد1:استوکیمتری و 2:2فصل دیگه)رو خریده یعنی الان داره؟؟؟؟یا کسی از نزدیک دیده؟؟؟؟!!!:19:

2.برای تاریخ ادبیات کدوم بهتره:
کتاب درسی یا رمزینه یا کتاب همایش هامون سبطی!

لطفا با دلیل بگین.....

ممنون از همه(زود جواب بدین خواهشا):46:

A.N.A.P
12-02-2012, 17:58
دوستان بهترین کتاب آموزشی واسه ریاضیات پایه چیه ؟ رشته ریاضی ! ده استاد دارم . کافیه ؟

Alireza SM
12-02-2012, 22:03

1.کسی کتاب مبتکران شیمی3 تست که میگن ویرایش جدیدش 2جلده(جلد1:استوکیمتری و 2:2فصل دیگه)رو خریده یعنی الان داره؟؟؟؟یا کسی از نزدیک دیده؟؟؟؟!!!:19:

لطفا با دلیل بگین.....

بله من کتاب ویرایش جدید شیمی مبتکران رو دیدم و بغلش هم کردم :31:
فقط تمرین هاش بیشتر شدن . یکم هم مطالب تخیلی اضاافه ( موازنه کردن بار ها و ... ) هم توش اضافه شده ( البته تو ورژن های قدیمی هم چندتا تست از همین موضوع بود )

alone one
13-02-2012, 00:14
ببخشید من دوباره مزاحم شدم ...
من هنوز زبان رو شروع به خوندن نکردم تو کانون هم 30 یا 40 می زنم...(چون قبلا کلاس زبان رفتم)
تصمیم گرفتم هر روز 2 یا 3 تا ریدینگ بخونم در کل مشکلی تو زبان ندارم ولیییییییی گرامر 0ام یک کتاب می شناسید که اخصاص برای گرامر کنکور باشه؟ (به جز خیلی سبز:2:)
ممنون...

مبتکران نوشته دکتر اناری هس منتها فقط گرامر نیس،ریدینگو لغتو ... هم داره
از این کتاب جمو جور تر ، نشر شبقره نوشته آقای کیانسالار هس که اونم خوبه و حسنش (البته واسه بعضیا)اینه که خیلی خلاصه اما مفید گرامرو گفته البته باکلی تست تکمیلش کرده
منتها اینم فقط گرامر نیس ...

---------- Post added at 12:14 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

دوستان این رمزینه واسه ریاضیات پایه نداره ؟ واسه دیفرانسیلش خیلی چیز توپی هست ! O_o

کتاب تست داره،اما کتاب کلاس،خیر
کلا 3 جلد کتاب تست داره،دوتا دیفرانسیل (که فک کنم دیف 2 ش هنو نیومده)و 1 دونه ام پایه

XFIGHT3R
13-02-2012, 00:18
سلام ... واسه دیف2 اگه آموزشی رمزینه رو از الان کار کنیم تا عید تموم نمیشه ؟ ( کلا چقدر وقت میخواد ؟ )

alone one
13-02-2012, 00:32
اساتید کسی کتاب کلاس هندسه 1 و 2 رمزینرو دیده؟
نظرتون چیه؟

دیفرانسیل 1 ،چاپ جدید دوجلدی شده؟

این رمزینه سایت مگه نداره؟
هرچی گشتم پیدا نکردم!
درضمن یکی از دوستان فک کنم گفت تاریخ ادبیاتم رمزینه داده بیرون،میشه یکی یه لینکی از قسمتایی از کتاب و یا توضیحی درموردش بده؟

alone one
13-02-2012, 00:39
سلام ... واسه دیف2 اگه آموزشی رمزینه رو از الان کار کنیم تا عید تموم نمیشه ؟ ( کلا چقدر وقت میخواد ؟ )

اگه اشتباه نکنم دورو بر 45 جلسه بود دیف 2ش،که بقول خود مهندس مهربان هر جلسشم 1.5 ساعت وقت میخواد
حالا یه حساب کتاب کن ببین میتونی؟
به نظر من که میشه

A.N.A.P
13-02-2012, 13:30
مبتکران نوشته دکتر اناری هس منتها فقط گرامر نیس،ریدینگو لغتو ... هم داره
از این کتاب جمو جور تر ، نشر شبقره نوشته آقای کیانسالار هس که اونم خوبه و حسنش (البته واسه بعضیا)اینه که خیلی خلاصه اما مفید گرامرو گفته البته باکلی تست تکمیلش کرده
منتها اینم فقط گرامر نیس ...

---------- Post added at 12:14 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

کتاب تست داره،اما کتاب کلاس،خیر
کلا 3 جلد کتاب تست داره،دوتا دیفرانسیل (که فک کنم دیف 2 ش هنو نیومده)و 1 دونه ام پایه
پس اگه میشه یه کتاب معرفی کنید مثل رمزینه که ریز نکات رو بگه و قابل فهم باشه !

lmohsen
14-02-2012, 00:07

لطفا با دلیل بگین.....

سلام
به نظرم قصد از 2 جلدی کردن این کتاب و زیاد کردن تست هاش فقط دادن یک تغییر بوده وگرنه همون تک جلدیش برای پاسخ گویی به سوالات کنکور کافی هستش
راستی اگه هنوز کتابی برای شیمی 3 نگرفتی کتاب شیمی 3 خیلی سبز هم کتاب خوبی هستش یه نگاه بنداز
تاریخ ادبیات دکتر سبطی در واقع نشون دادن نکته هایی هستش که به چش خیلیا شاید نیاد اما تو این کتاب همایش ارایه ها رو واقعا مفهومی توضیح داده
در اخر توصیه میکنم دنبال کتاب عوض کردن نباشید مگر اینکه واقعا نتونید با اون کتابی که دارید کنار بیاید
موفق باشید

alone one
14-02-2012, 01:09

والا من کتاب آموزشی ندیدم تو ریاضیات پایه و حسابان که نظرمو جلب کنه،یعنی هستن کتابایی که تقریبا فروشی دارن تو این رده اما در مقایسه با کتاب کلاس مهندس مهربان اصلا قابل بحث نیستن
البته دلیلم داره این مسئله،چون تو ریاضیات پایه درخواستی نیس،یابهتر بگم زیاد نیس،انتشارات درآمد محور ماهم زیاد رغبتی به چاپش نمیکنن چون اکثر داوطلبا با خوندن کتاب دیفرانسیل (که تقریبا کل حسابانم جمع میشه با خوندنش) و نهایتا درسنامه های ریاضیات پایه کتب تستی ریاضیاتشونو میبندن و دیگه وقت نمیکنن کتاب دیگه ای تو ریاضیات بخونن
به نظرم اگه جزوء متوسطیم داری میتونی درسنامه های هرچند مختصر کتاب تست رمزینه (همین کتابی که عکسشو گذاشتم)استفاده کنی
حالا یه نگا به این کتاب و درسنامه هاش بنداز،اگه راضیت نکرد تو پ.خ چنتا کتاب بهت معرفی میکنم

One Minute
14-02-2012, 01:17
اين مهندس مهربان كيه انقدر اسمش رو شنيديم؟ :دى
مولف ديفرانسيل هست؟ چه انتشاراتى؟

قضيه شيمى بازرگانى شد كه من تا يه مدت فكر ميكردم پيام بازرگانى رو ميگن :دى

Atefe_72
14-02-2012, 14:16
چرا هیشکی ب من جواب نمیده؟؟؟؟؟
واسه من دیفرانسیل رمزینه خوب نیس اخه تستاش کمه نمیشه باهاش ب تسلط رسید حالا خاهشا یکی به من بگه
واسه دیفرانسیل از چی بخونم؟؟؟

pour-homme
14-02-2012, 15:03
واسه من دیفرانسیل رمزینه خوب نیس اخه تستاش کمه نمیشه باهاش ب تسلط رسید حالا خاهشا یکی به من بگه

رمزینه هم کتابه خوبیه اگر 20 تا تست مفید رو چند بار بخونید بهتره کهیکبار 200 تست بزنی کتاب اندیشه فایق هم هست تست زیاد داره

من از روی الگو میخونم مشکلی درش نمی بینم

من تو املا ضعیفم چی پیشنهاد می دید
کلک معلم خوبه ؟؟

A.N.A.P
14-02-2012, 15:20

بی زحمت ما رو هم دریابید ! نظرتون درباره سبز قلمچی چیه ؟

alone one
14-02-2012, 23:51

داداش در کنار کتاب کلاسش میتونی از کتاب تست رمزینه و یا اگه نخواستی گاج سفید استفاده کنی که بیشتر تستم حل کنی اما به نظرم کتاب کلاسش حداقل تو مبحث آموزش اگه نگیم کامل کار کرده،حداقل کافی کار کرده

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

اين مهندس مهربان كيه انقدر اسمش رو شنيديم؟ :دى
مولف ديفرانسيل هست؟ چه انتشاراتى؟

مولف یکی از موفق ترین کتب کمک آموزشی تو درس دیفرانسیل،یا بهتر بگم موفق ترینشون که کتاب تستشم هس
کتاب کلاس دو جلد و کتاب تست 3 جلد که شامل ریاضیات پایه و حسابانم علاوه بر دیفرانسیل میشه
انتشارات رمزینه

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

کلک معلم خوبه ؟؟

کلکو ندیدم اما نشر دریافتو دارم و راضیم ازش

One Minute
15-02-2012, 15:13
داداش در کنار کتاب کلاسش میتونی از کتاب تست رمزینه و یا اگه نخواستی گاج سفید استفاده کنی که بیشتر تستم حل کنی اما به نظرم کتاب کلاسش حداقل تو مبحث آموزش اگه نگیم کامل کار کرده،حداقل کافی کار کرده

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

مولف یکی از موفق ترین کتب کمک آموزشی تو درس دیفرانسیل،یا بهتر بگم موفق ترینشون که کتاب تستشم هس
کتاب کلاس دو جلد و کتاب تست 3 جلد که شامل ریاضیات پایه و حسابانم علاوه بر دیفرانسیل میشه
انتشارات رمزینه

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

کلکو ندیدم اما نشر دریافتو دارم و راضیم ازش

به عنوان كتاب كمكى حسابان ميشه از كتاب ايشون استفاده كرد؟

pouyacapitan
15-02-2012, 18:47
سلام رفقا
بچه ها واسه شیمی ۳ از خیلی سبز بخونین همه تستاش کاربردین ولی مبنکران تست چرت خیلی داره.
دوستان نظرتون راجع به فیزیک ۳ چیه؟
گاچ فیزیک پایه که اکثر تستاش قدیمین و همینطور نشر الگو بی جهت سخت.
نظر شما چیه؟

constant_boy23
15-02-2012, 19:30
سلام رفقا
بچه ها واسه شیمی ۳ از خیلی سبز بخونین همه تستاش کاربردین ولی مبنکران تست چرت خیلی داره.
نظر شما چیه؟

خيلي سبز !‌
من الان سوم ...حتي وقتي رو درسم خيلي مسلطم و حتي تست هاي رمزينه رو درصد بالايي ميزنم و بعد ميرم سراغ خيلي سبز واقعا معني واقعي تست سخت و مفيد رو مي فهمم :27:

azaz1212
15-02-2012, 20:46
مرجع كاملي براي كتابهاي جامع امادگي ارشد رشته مهندسي كامپيوتر-نرم افزار ميخواستم..

pouyacapitan
15-02-2012, 21:32
خيلي سبز !‌
من الان سوم ...حتي وقتي رو درسم خيلي مسلطم و حتي تست هاي رمزينه رو درصد بالايي ميزنم و بعد ميرم سراغ خيلي سبز واقعا معني واقعي تست سخت و مفيد رو مي فهمم :27:

درصد فیزیکم تو کانون حدوده ۷۰ ه.
با این می شه رفت تو کار ۹۰ به بالا؟

*M!L4D*
15-02-2012, 21:38

شما اگه دقت کنی فیزیک کانون رو راحت میشه 100 زد . ب شرطی ک رو تست های خیلی سبز تسلط کامل داشته باشی
اولش ک کتاب رو گرفتی شاید یکم تست هاش سخت ب نظر بیان اما بعد از اینکه راه افتادی روون میشن برات !

constant_boy23
15-02-2012, 21:44

اگه روش كار كني 100 %‌ميتوني به درصد بهتر از اين ها برسي با اين كتاب ..

alone one
15-02-2012, 22:49
به عنوان كتاب كمكى حسابان ميشه از كتاب ايشون استفاده كرد؟

چرا نمیشه در کنار کتاب اولتون استفاده کرد ولی خوب نباید خیلی روی مباحث آموزشیش حساب باز کنی،نه اینکه بار آموزشی نداشته باشه ها،نه اما خوب رسالتش تست ...
خودت یه نگاه بهش بندا تو کتاب فروشی،متوجه میشی

alone one
15-02-2012, 23:00
سلام رفقا
تا منظور شما از چرت بودن چی باشه؟!
بعید میدونم خیلی از بچه ها با نظر شما موافق باشن،کتاب شیمی مبتکران از معدود کتابایی هس که خیلیا پیشنهاد میکنن،البته بگم کتاب سلیقه ای هس و ممکنه هر کسی با یه کتاب حال کنه و به نتیجه برسه
در هر صورتبه نظرتون احترام میذارم ولی شیمی آقای بازرگانو خیلی قبول دارم

نظر شما چیه؟

قدیمی منظورتون چیه؟
مثلا سوالای سال 48 یا 52 ام توش پیدا میشه؟
خوب دلیل نمیشه که اونو قدیمی بدونیم،بعضی سوالا سبکشون مثه همه حالا چه مال الان باشن چه 100 سال پیش،کلا ریاضیات و فیزیک جوری نیس که با گذشت زمان خیلی تو مفاهیم اصلیش تغییر ایجاد بشه،اتفاقا از کتابایی هس که اکثر کنکوریا ازش استفاده میکنن و نتیجه ام بر اساس سطح برداشتشون از این کتاب میگیرن
تست الگوام که ندیدم تا دربارش نظر بدم اما درکل فیزیک 3 خیلی سبزو قبول دارم
برعکس سال گذشته،چون وقتی خریدمش گفتم آخه چرا اینهمه بچه ها ازش تعریف میکنن با اینکه اینهمه چرته اما امسال فهمیدم نه بابا،اونموقع من چیزی بارم نبود،این کتاب کارش درسته

constant_boy23
15-02-2012, 23:03
يه چيز باحالي كه در مورد قلم چي هست اينه كه قلم چي توي بيشتر ازمون هاش نصف سوالاي درس هاي مختلفشو از توي كتاباي آبيش مياره ...اين دقيقا يعني كلاه گذاشتن سر شركت كننده ها ! و يه راه عالي واس فروش كتاب هاش ...
جالبه نه ؟

A.N.A.P
15-02-2012, 23:08
سلام رفقا
نظر شما چیه؟

مبتکران تستاش صرفا جهت (اطلاع نه :دی )فهم و جا افتادن مطلب هست ! من که راضیم !

pouyacapitan
15-02-2012, 23:13
تا منظور شما از چرت بودن چی باشه؟!
بعید میدونم خیلی از بچه ها با نظر شما موافق باشن،کتاب شیمی مبتکران از معدود کتابایی هس که خیلیا پیشنهاد میکنن،البته بگم کتاب سلیقه ای هس و ممکنه هر کسی با یه کتاب حال کنه و به نتیجه برسه
در هر صورتبه نظرتون احترام میذارم ولی شیمی آقای بازرگانو خیلی قبول دارم

قدیمی منظورتون چیه؟
مثلا سوالای سال 48 یا 52 ام توش پیدا میشه؟
خوب دلیل نمیشه که اونو قدیمی بدونیم،بعضی سوالا سبکشون مثه همه حالا چه مال الان باشن چه 100 سال پیش،کلا ریاضیات و فیزیک جوری نیس که با گذشت زمان خیلی تو مفاهیم اصلیش تغییر ایجاد بشه،اتفاقا از کتابایی هس که اکثر کنکوریا ازش استفاده میکنن و نتیجه ام بر اساس سطح برداشتشون از این کتاب میگیرن
تست الگوام که ندیدم تا دربارش نظر بدم اما درکل فیزیک 3 خیلی سبزو قبول دارم
برعکس سال گذشته،چون وقتی خریدمش گفتم آخه چرا اینهمه بچه ها ازش تعریف میکنن با اینکه اینهمه چرته اما امسال فهمیدم نه بابا،اونموقع من چیزی بارم نبود،این کتاب کارش درسته

در مورد مبتکران بگم که من هم سال پیش ازش استفاده می کردم و راضی بودم.
ولی امسال بعضی مسایل هست توش که واقعا به نظرم حلشون وقت تلف کردنه،البته بعضی.
ولی خیلی سبز همه ی تستاش می تونم بگم که به درد بخوره.

یک مثال بیارم براتون.
کتاب عربی عمومی کنکور گاج وقتی قبل سال ۹۰ چاپ شده بود پر بود از تستای قدیمی و تکراری و کلا می تونم بگم چند سال بود که کتاب به روز نشده بود ولی حالا که به روز شده واقعا کاربردی تر شده مثلا وقتی من دارم در مورد یک بحثی تست می زنم عیار کنکور قشنگ میاد رو دستم چون هم تست سال ۹۰-۸۹-۸۸ زدم ولی فیزیک گاج اینجور نیست متاسفانه:(
من که همون ۳ سال پیش خریدمش تا حالا عوض نشده.
یک مشکل دیگه هم می تونم بهش بگیرم اینه که به فرض می خواین از بخش مغناطیس تست بزنین،۳-۴ تا تست اول رو که ادم یاد گرفت تا اخرش عین اون حل می شه و ادم فرض می کنه که بله همه چیو یاد گرفته ولی اینجور واسه من یکی نبوده:(
به نطرم اگه یک ویرایش کلی می شد خیلی جالب می شد.
:40:

*M!L4D*
16-02-2012, 11:20
يه چيز باحالي كه در مورد قلم چي هست اينه كه قلم چي توي بيشتر ازمون هاش نصف سوالاي درس هاي مختلفشو از توي كتاباي آبيش مياره ...اين دقيقا يعني كلاه گذاشتن سر شركت كننده ها ! و يه راه عالي واس فروش كتاب هاش ...
جالبه نه ؟

نه بابا اینطوریام نیس
فقط 2 تا آزمون قبل تو 4 تا درس فک کنم از 20 تا سوال 10 تاشو از کتاب آبی آورد ک تست های تالیفی هم نبودن و همه تست های کنکور سراسری 7.8 سال اخیر بودن ک تو هر کتاب تست دیگه ای هم هست !

constant_boy23
16-02-2012, 12:30
نه بابا اینطوریام نیس
فقط 2 تا آزمون قبل تو 4 تا درس فک کنم از 20 تا سوال 10 تاشو از کتاب آبی آورد ک تست های تالیفی هم نبودن و همه تست های کنکور سراسری 7.8 سال اخیر بودن ک تو هر کتاب تست دیگه ای هم هست !

نه داشي من ...توي چند تا ازمونش ديدم اين كارو كرده ...
البته من نميگم سطح ازموناي قلمچي بده ...اتفاقا بين رقيباش بهترينه ...
ولي وقتي زير تست مينويسن از كتاب ابي قلمچي ...يه جوري انگار دارن شركت كننده رو بلا نسبت خر ميكنن كه بيا كتاباي مارو بخون و موفق شو :31:

A.N.A.P
16-02-2012, 12:45

یک مثال بیارم براتون.
کتاب عربی عمومی کنکور گاج وقتی قبل سال ۹۰ چاپ شده بود پر بود از تستای قدیمی و تکراری و کلا می تونم بگم چند سال بود که کتاب به روز نشده بود ولی حالا که به روز شده واقعا کاربردی تر شده مثلا وقتی من دارم در مورد یک بحثی تست می زنم عیار کنکور قشنگ میاد رو دستم چون هم تست سال ۹۰-۸۹-۸۸ زدم ولی فیزیک گاج اینجور نیست متاسفانه:(
یک مشکل دیگه هم می تونم بهش بگیرم اینه که به فرض می خواین از بخش مغناطیس تست بزنین،۳-۴ تا تست اول رو که ادم یاد گرفت تا اخرش عین اون حل می شه و ادم فرض می کنه که بله همه چیو یاد گرفته ولی اینجور واسه من یکی نبوده:(
eeee ! من فیزیک رو از رو گاج میخونم ! یعنی نخونم ؟
واسه عربی چی بخونم ؟ من آبی قلمچی دارم !

*M!L4D*
16-02-2012, 12:50
نه داشي من ...توي چند تا ازمونش ديدم اين كارو كرده ...
البته من نميگم سطح ازموناي قلمچي بده ...اتفاقا بين رقيباش بهترينه ...
ولي وقتي زير تست مينويسن از كتاب ابي قلمچي ...يه جوري انگار دارن شركت كننده رو بلا نسبت خر ميكنن كه بيا كتاباي مارو بخون و موفق شو :31:
:)
کتاب آبی 1 بار بوده ... اما موقع امتحانات 2بار چندتا سوال از دوسالانه هم دادن ک کلا اون آزمون ها فرمتش شبیه امتحان تشریحی بود
اینکه زیر تست مینویسن از کجاس فک کنم واسه پارسال بود ک مینوشتن فلان سوال از کتاب آبی هست ...

Alireza SM
16-02-2012, 13:09
جالبه نه ؟
کتاب آبی بازم خوبه خیلی وقتا از کتاب دوسالانه سوال میدن :27:

constant_boy23
16-02-2012, 14:02
:)
کتاب آبی 1 بار بوده ... اما موقع امتحانات 2بار چندتا سوال از دوسالانه هم دادن ک کلا اون آزمون ها فرمتش شبیه امتحان تشریحی بود
اینکه زیر تست مینویسن از کجاس فک کنم واسه پارسال بود ک مینوشتن فلان سوال از کتاب آبی هست ...

منم اين تست هايي كه دستمه واس سال گذشتس ...:31:
ولي امسال رو هم يه دونه ازمونش رو ديدم ...كه ازمون يه ماه پيشش بود اورده بودن از كتاب ابي

کتاب آبی بازم خوبه خیلی وقتا از کتاب دوسالانه سوال میدن :27:

حقيقتا ؟‌ جالب تر شد :31:

12p
16-02-2012, 14:29
بچه ها کسانی که شیمی3 مبتکران دوجلدی جدید رو دارن ساکن چه شهری هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون من شیمی2وپیش1و2

مبتکران خوندم راضیم و راحت ترم...

لطفا کسی اهواز دیده بگه!!!!!!!!!!!!!

alone one
16-02-2012, 17:03
انشالله نسبت به معلوماتی که با خوندن این کتاب به دست میاری ،درصد بالایی تو شیمی بزنی

یک مثال بیارم براتون.

اون قسمت اولو که گفتم،ممکنه یه سوال از 40 سال پیش باشه اما سبکشون همون سبکی باشه که مثلا کنکور نود اومد،چون اینو خودم چنبار مقایسه کردم میگم
درمورد اون قسمتیم که رنگی کردم کاملا با نظرت موافقم،یهویی میوفته تو اون مبحث و تا آخر بعضی موقعا سوالای یه شکل میده(که البته بعضیا خوششون میاد چون یه تیپ سوالو چندین بار تمرین میکنن)،واسه همینم پیشنهادم کلا فیزیک 3 خیلی سبز بود،به نظرم درمجموع با توجه به محاسن و معایبش خیلی سبز بهتره

alone one
16-02-2012, 17:09
eeee ! من فیزیک رو از رو گاج میخونم ! یعنی نخونم ؟
واسه عربی چی بخونم ؟ من آبی قلمچی دارم !

ببین داداش(اگه پسر باشی)مهم نیس اسمه کتابت چیه،مهم اینه که باهاش راحت باشی و مطالبشو بفهمی،من خودم هم گاجو دارم و هم خیلی سبزو،اما پیشنهادم اینه باتوجه به زمان باقی مونده تلاشتو رو همین کتاب بکنی
فیزیکو گفتم
عربیم بهتره سایر دوستان بگن

12p
20-02-2012, 12:39
سلام .
لطفا بگین تاریخ ادبیات:کتاب درسی-رمزینه-کتاب همایش هامون سبطی؟؟؟؟؟؟؟؟؟کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟

وهمین طور کسی شیمی3 مبتکران تست بهمن بازرگانی که2جلد شده داره؟؟؟کدوم شهره؟؟؟اگه امکان داره عکس دو جلد رو بذاره!!!یه دنیا ممنون میشم!!!!!!!!!!خواهش...فوری...

ممنون:40:

p30v
20-02-2012, 21:03
سلام .
لطفا بگین تاریخ ادبیات:کتاب درسی-رمزینه-کتاب همایش هامون سبطی؟؟؟؟؟؟؟؟؟کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟

وهمین طور کسی شیمی3 مبتکران تست بهمن بازرگانی که2جلد شده داره؟؟؟کدوم شهره؟؟؟اگه امکان داره عکس دو جلد رو بذاره!!!یه دنیا ممنون میشم!!!!!!!!!!خواهش...فوری...

سلام.من براي اين که اختياراتم زياد بشه بايد يه ۱۰ تا ژستي بدم .مي خوام ۱۰ تا ژستو بدم ولي سعي مي کنم الکي اطلاعات ندم
اينايي که شما گفتي واسه ادبيات همشون لازمه و خوبه درمورد موضوع دومم اطلاعي ندارم

alone one
21-02-2012, 02:44
سلام .
کتاب درسی که باید تو هر درسی باشه
خودم تاریخ ادبیات مصور تخته سیاهو دارم اما رمزینرو پیشنهاد میکنم
البته اینیم که من دارمم خوبه اما جز گزینه های شما نیس
هامونم که ندیدم

p30v
21-02-2012, 13:52
کلک معلم خوبه ؟؟[/QUOTE]

ملا و لغت هامون سبطي

A.N.A.P
21-02-2012, 17:52
دوستان کسی کتاب کلاس رمزینه واسه گسسته رو دیده ؟ من گاج سفید دارم .کدومش بهتره ؟

alone one
21-02-2012, 22:40
دوستان کسی کتاب کلاس رمزینه واسه گسسته رو دیده ؟ من گاج سفید دارم .کدومش بهتره ؟
جفتشو دارم
اینا سبکش با هم دیگه فرق میکنه رفیق
قطعا چیزی که نقطه قوت رمزینه هس،نقطع ضعف گاج و بلعکس
مثلا تو تست مشخصه گاج بهتره و یا درسنامه رمزینه جامع تره

تو کدوم مورد میخوای بدونی قوی ترن،بگو تا بگم؟

A.N.A.P
21-02-2012, 23:29
یه چیز میخوام که درس رو خیلی خوب بگه مثل رمزینه واسه همین اصلا اسم رمزینه رو آوردم . میخواستم بدونم که آیا کتابش مثل بقیه کتاباش مثل دیفرانسیل خوب درس رو گفته ؟ در ضمن میتونم رمزینه رو بخونم تستای گاج رو بزنم ؟خوندن رمزینه وقت گیرتره یا گاج ؟ ممنون

eminem never dies
22-02-2012, 06:48
سلام .
كتاب درسي اصلا نميتونه منبع خوبي باشه! چون خيلي خيلي پخش كرده تاريخ ادبياتارو! مگه اينكه خودت قبلا همه رو يه جا جمع كرده باشي كه فكر نكنم...
همايش هامون سبطي هم فقط دقت داده به نكات خاص!
به نظر من شما تخته سياه رو بگير، بعدشم با همايش ايشون كه ويرايش شده واسه كنكور 91! جمع بندي كن!
تخته سياه معركس!
تستاي استاد سبطيم فراتر از معركه!!!

نادر1368
22-02-2012, 14:25
دوستان به نظر شما رمزینه خیلی دیگه خیلیه!نیست!؟بر فرض فصل اول(البته منظورم حساب دفرانسیل هست!)خیلی کش دار نیست؟در کل بپرسم فصل اول خیلی خیلی مهمه!؟یا اینکه میشه پرید!ضمنا حسابان رو باید فول شد تا رمزینه رو خوند!؟یا همون رمزینه کفایت میکنه؟

alone one
22-02-2012, 23:29
یه چیز میخوام که درس رو خیلی خوب بگه مثل رمزینه واسه همین اصلا اسم رمزینه رو آوردم . میخواستم بدونم که آیا کتابش مثل بقیه کتاباش مثل دیفرانسیل خوب درس رو گفته ؟
ببین دادا،من دارم رمزینه رو،اینو بگم اون تصوری که درمورد دیفرانسیلش داری،در مورد این صادق نیس،تریپش مثه اونه،اما مثه اون روون نیس
بنظرم فار بهتره،حداقل واسه آموزش بنظرم این بهتره،خوبیش اینه که جبرم باهاش داره ولی رمزینه اینطور نیس

قیمت :۱۰۵۰۰ تومان
صفحاتی از کتاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nload%2F11.pdf)

اگه اینو خوندی و تستاشم کامل زدی،گاج سفیدم واس بعدش خوبه،یا اگه از گاج سفیدم خوشت نیومد میتونی اینو بگیری

قیمت : ۴۲۰۰ تومان
صفحاتی از کتاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nload%2F12.pdf)

درکل بهت بگم که چه شما و چه هر کس دیگه قبل خرید کتاب که چه از طرف من و چه از طرف هرکس دیگه پیشنهاد شده باشه رو حتما ببینه

در ضمن میتونم رمزینه رو بخونم تستای گاج رو بزنم ؟
والا نمیدونم،تستای گاج یکم سطحش بالا،برعکس رمزینه
چون تا آخر رمزینه رو نخوندم نمیتونم خیلی منصفانه اظهار نظر کنم

خوندن رمزینه وقت گیرتره یا گاج ؟ ممنون
آخه اینا تو یه سبک نیستن که باهم مقایسه بشن
یکی آموزشیه و یکی تستی
بستگی به سرعت یادگیریت(واسه رمزینه) و سرعت تست زنیت (واسه گاج) داره

alone one
22-02-2012, 23:44
دوستان به نظر شما رمزینه خیلی دیگه خیلیه!نیست!؟بر فرض فصل اول(البته منظورم حساب دفرانسیل هست!)خیلی کش دار نیست؟در کل بپرسم فصل اول خیلی خیلی مهمه!؟
آره،یکم بیشتر توضیح داده تا همه از جمله اون شخصیت شرو بازی گوش کتابش متوجه بشه
فصی اول خوب تقریبا خیلی جاهاش قبلا بودن که الان جمع شدن و یه جا قرار گرفتن

یا اینکه میشه پرید
توصیه میکنم همچین کاری نکنی،چون این مباحث در عین سادگی و پیش پا افتادگی،خیلی جاها بدرد بخوره
مثه جمع و ضرب که اگه بلد نباشی خیلی جاها یا بهتر بگم همه جا موندی

!ضمنا حسابان رو باید فول شد تا رمزینه رو خوند!؟یا همون رمزینه کفایت میکنه؟
قبولی یا مردودی که مهمه خوب،کسی که حسابانش قوی تره بهتر میتونه از پس مباحث دیفرانسیل که در واقع تکمیل کننده حسابان هس بر بیاد اما درکل شما همین رمزینرو بخون،به همون دلیلی که گفتم تقریبا غالب مباحث حسابانم یاد میگیری،منتها یکم باید بیشتر سعی کنی
موفق باشی

A.N.A.P
23-02-2012, 00:01
ببین دادا،من دارم رمزینه رو،اینو بگم اون تصوری که درمورد دیفرانسیلش داری،در مورد این صادق نیس،تریپش مثه اونه،اما مثه اون روون نیس
بنظرم فار بهتره،حداقل واسه آموزش بنظرم این بهتره،خوبیش اینه که جبرم باهاش داره ولی رمزینه اینطور نیس

قیمت :۱۰۵۰۰ تومان
صفحاتی از کتاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nload%2F11.pdf)

اگه اینو خوندی و تستاشم کامل زدی،گاج سفیدم واس بعدش خوبه،یا اگه از گاج سفیدم خوشت نیومد میتونی اینو بگیری

قیمت : ۴۲۰۰ تومان
صفحاتی از کتاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nload%2F12.pdf)

درکل بهت بگم که چه شما و چه هر کس دیگه قبل خرید کتاب که چه از طرف من و چه از طرف هرکس دیگه پیشنهاد شده باشه رو حتما ببینه

والا نمیدونم،تستای گاج یکم سطحش بالا،برعکس رمزینه
چون تا آخر رمزینه رو نخوندم نمیتونم خیلی منصفانه اظهار نظر کنم

آخه اینا تو یه سبک نیستن که باهم مقایسه بشن
یکی آموزشیه و یکی تستی
بستگی به سرعت یادگیریت(واسه رمزینه) و سرعت تست زنیت (واسه گاج) داره

ممنون .همون گاج سفید رو میخونم .
(با Tapatalk گوشی میام قابلیت تشکر نداره !)

alone one
23-02-2012, 00:23
ممنون .همون گاج سفید رو میخونم .
(با Tapatalk گوشی میام قابلیت تشکر نداره !)
موفق باشی رفیق

thesimslover
23-02-2012, 09:40
سلام:20:
من خییییییییلی وقته که پست های این تاپیک رو میخونم ولی هیچ وقت خودم چیزی ننوشتم(اخه یادم نبود با چه اسمی این جا عضو شدم!!!!چون مال خیییییییلی وقت پیش بود!):11:
من سوم تجربی ام
می خواستم ازتون بپرسم:
معلم شیمی ما افتضاااااحه.برای شیمی 3 مبتکران بازرگان و یه مبتکران قدیمی (حسام امینی) دارم که مامانم اشتباهی برام خریده بود! ولی کتابه خوبیه و برای امتحان ترم اول،فصل اول رو کامل از روی اون خوندم (20 شدم)و آبی قلم چی هم دارم.قلم چی خیلی خوبه ولی سبک تستای مبتکران با کنکور و ازمونای قلم چی فرق داره و زیاد مسئله ای و عددی نیست!
1.اگه بخوام یه کتاب دیگه بگیرم میگین از الان بگیرم یا چون الان تقریبا اخر ساله بذارمش برای تابستون که استرس نگیرم که کتاب نخونده دارم(نه که حالا همه ی کتابامو خوندم!!!!!!!!!!!:27:{افعال معکوس:5:})؟؟!!(چون امتحانای تشریحی شیمی رو که همه کامل میشم و تو قلم چی هم دو تا ازمون اول شیمی رو 100 زدم این ازمون اخری هم 77!پس زیادم اورژانسی نیست!ها؟یا هست؟؟؟؟!!)
2.چه کتابی رو برای شیمی 3 پیشنهاد میدید؟خیلی سبز یا رمزینه یا تخته سیاه یا...؟!
مرسی:11:

lmohsen
23-02-2012, 13:24
کلک معلم خوبه ؟؟

سلام
با توجه به اینکه این دوستمون املاش ضعیف هستش فکر میکنم املا خیلی سبز بهتر باشه
چون تمرین های بیشتری داره و اینکه لغات گسترده تری داره
موفق باشید

سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خییییییییلی وقته که پست های این تاپیک رو میخونم ولی هیچ وقت خودم چیزی ننوشتم(اخه یادم نبود با چه اسمی این جا عضو شدم!!!!چون مال خیییییییلی وقت پیش بود!)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من سوم تجربی ام
می خواستم ازتون بپرسم:
معلم شیمی ما افتضاااااحه.برای شیمی 3 مبتکران بازرگان و یه مبتکران قدیمی (حسام امینی) دارم که مامانم اشتباهی برام خریده بود! ولی کتابه خوبیه و برای امتحان ترم اول،فصل اول رو کامل از روی اون خوندم (20 شدم)و آبی قلم چی هم دارم.قلم چی خیلی خوبه ولی سبک تستای مبتکران با کنکور و ازمونای قلم چی فرق داره و زیاد مسئله ای و عددی نیست!
1.اگه بخوام یه کتاب دیگه بگیرم میگین از الان بگیرم یا چون الان تقریبا اخر ساله بذارمش برای تابستون که استرس نگیرم که کتاب نخونده دارم(نه که حالا همه ی کتابامو خوندم!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]{افعال معکوس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]})؟؟!!(چون امتحانای تشریحی شیمی رو که همه کامل میشم و تو قلم چی هم دو تا ازمون اول شیمی رو 100 زدم این ازمون اخری هم 77!پس زیادم اورژانسی نیست!ها؟یا هست؟؟؟؟!!)
مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
شما کتاب تستش رو دارید و یا کتاب اموزشش؟
ببینید با توجه به اینکه شما سال سوم هستید و امتحانات نهایی رو پیش رو دارید بهتر هستش فعلا درس رو خوب بفهمید و نتیجه ی خوبی در امتحانات نهایی بگیرید
با توجه به وضعیتتون از تابستون شروع کنید برای کنکور
الان فقط دغدغه فکری میشه
فعلا امتحانات نهایی و تابستون با روحیه خوب از نتایج امتحانات نهایی برای کنکور شروع کنید.
درضمن این کار شما پایه ی خوندن شما برای کنکور هستش
موفق باشید

دوستان لطفا راهنمایی کنید:
یکی از دوستان من میخواد کنکور تجربی بده اما سال 92
از الان داره تحقیق میکنه! تا نتیجه ای رو که میخواد بگیره
هدفش اینه که ریاضیات تجربی رو عالی بزنه
خوب من با توجه به اینکه کتاب های ریاضیات تجربی رو دیدم بهش پیشنهاد کردم برای اموزش کامل و بهتر ریاضیات از کتاب های اموزشی رشته ریاضی استفاده کنه
خوب حالا تو مرحله انتخاب کتاب هستش, چه کتاب های اموزشی در رابطه با ریاضی بگیره که به نتیجه دلخواهش برسه؟
حسابان؟ دیفرانسیل؟...
راستی کتابی که معرفی میکنید اگر ریاضیات رو از پایه اموزش بده , منظورم اینه که از ساده تا سخت رو پله پله یاد بده بهتر هستش
و کاری به علم و سطح ریاضی دانش اموز نداشته باشه
ممنونم

thesimslover
23-02-2012, 13:34
میشه لطفا جواب من رو هم بدین؟:20:

12p
23-02-2012, 13:40
ببخشید برا چندمین بار میرسم!!!کسی شیمی3 مبتکران که میگن 2جلده داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(واقعیت داره؟)

میتونه عکس دوجلدو باموبایل بگیره بذاره!!!!!!!!!!!!!!!!!

دعات میکنم:11:

lmohsen
23-02-2012, 13:51
ببخشید برا چندمین بار میرسم!!!کسی شیمی3 مبتکران که میگن 2جلده داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(واقعیت داره؟)

میتونه عکس دوجلدو باموبایل بگیره بذاره!!!!!!!!!!!!!!!!!

دعات میکنم:11:
سلام
بله ویرایش جدیدش 2 جلدی شده
که طرح جلد اولش شبیه همون تک جلدی هستش
طرح روی جلد دوم فرق میکنه
اما پیشنهاد میکنم خودتون رو درگیر این کتاب نکنید
چون همون تک جلدیش برای پاسخگویی به سوالات کنکور کافیه
اینجور که من تک جادی و 2 جلدیش رو دیدم! هدف از 2 جلدی کردن کتاب فقط دادن تغییر به کتاب بوده! چون 90 تغییراتش افزایش تست بوده و بس
موفق باشید

M . Sayid
23-02-2012, 14:01

خیلی سبز فک کنم خوب باشه
رمزینه زمان ما خوب بود ( کلا اون مولفشون (( شکیباییان)) کارش درسته)
تخته سیاهم نمی دونم
بنظرم فار رو هم یه نگاهی بنداز کلا انتشارات خیلی خوبیه

thesimslover
23-02-2012, 14:12
سلام
با توجه به اینکه این دوستمون املاش ضعیف هستش فکر میکنم املا خیلی سبز بهتر باشه
چون تمرین های بیشتری داره و اینکه لغات گسترده تری داره
موفق باشید

سلام
شما کتاب تستش رو دارید و یا کتاب اموزشش؟
ببینید با توجه به اینکه شما سال سوم هستید و امتحانات نهایی رو پیش رو دارید بهتر هستش فعلا درس رو خوب بفهمید و نتیجه ی خوبی در امتحانات نهایی بگیرید
با توجه به وضعیتتون از تابستون شروع کنید برای کنکور
الان فقط دغدغه فکری میشه
فعلا امتحانات نهایی و تابستون با روحیه خوب از نتایج امتحانات نهایی برای کنکور شروع کنید.
درضمن این کار شما پایه ی خوندن شما برای کنکور هستش
موفق باشید

خوب من با توجه به اینکه کتاب های ریاضیات تجربی رو دیدم بهش پیشنهاد کردم برای اموزش کامل و بهتر ریاضیات از کتاب های اموزشی رشته ریاضی استفاده کنه
خوب حالا تو مرحله انتخاب کتاب هستش, چه کتاب های اموزشی در رابطه با ریاضی بگیره که به نتیجه دلخواهش برسه؟
حسابان؟ دیفرانسیل؟...
راستی کتابی که معرفی میکنید اگر ریاضیات رو از پایه اموزش بده , منظورم اینه که از ساده تا سخت رو پله پله یاد بده بهتر هستش
ممنونم

من چون رشتم تجربیه کتابای رشته ریاضی رو نمیدونم ولی آموزش ریاضی نوبل و ژرف اندیشان خوبه
ژرف تو حجم کم و خلاصه مطالبو گفته ولی نوبل با کلی توضیح و مثال و... کاملللل همه چیو گفته
حسابان هم فک کنم رمزینه و الگو از همه بهتر باشن و هر دو شون از ساده به سخت توضیح داده باشن
در ضمن من کتاب تست شیمی مبتکران رو دارم که درسنامه داره
باشه امسال رو تا اخر با همینا میخونم ولی واسه تابستون 100% میخوام یه کتاب شیمی دیگه بگیرم
به نظرتون چه کتابی بهتره(که همون تابستون بگیرم)؟

---------- Post added at 02:12 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

خیلی سبز فک کنم خوب باشه
رمزینه زمان ما خوب بود ( کلا اون مولفشون (( شکیباییان)) کارش درسته)
تخته سیاهم نمی دونم
بنظرم فار رو هم یه نگاهی بنداز کلا انتشارات خیلی خوبیه
مرسییییییییییییییی واقعا:11:

lmohsen
23-02-2012, 14:16
من چون رشتم تجربیه کتابای رشته ریاضی رو نمیدونم ولی آموزش ریاضی نوبل و ژرف اندیشان خوبه
ژرف تو حجم کم همه چیو گفته ولی نوبل با کلی توضیح و مثال و...
حسابان هم فک کنم رمزینه و الگو از همه بهتر باشن و هر دو شون از ساده به سخت توضیح داده باشن
در ضمن من کتاب تست شیمی مبتکران رو دارم که درسنامه داره
باشه امسال رو تا اخر با همینا میخونم ولی واسه تابستون 100% میخوام یه کتاب شیمی دیگه بگیرم
به نظرتون چه کتابی بهتره(که همون تابستون بگیرم)؟
همون کتاب خیلی خوبی هستش
تو فکر چند کتاب نباش! حداقل فعلا نباش
همون کتاب رو هم اگه دقیق بخونی میتونی نتیجه دلخواهت رو میتونی بگیری
در کل برای شیمی من این 2 کتاب رو توصیه میکنم: مبتکران و خیلی سبز
چون خیلی سبز رو نداری دلیل نمیشه بری بخریش :31: این 2 کتاب هر2 بهترین کتاب های شیمی هستن
زمانی که یه کتابت رو خوب خوندنی و فهمیدی و تست های علامت دارت رو زدی اون موقع دنبال کتاب دیگه باش!
تازه اگر هم تو درس دیگه ای ضعیف هستی و فکر میکنی به جای کتاب دوم اگر وقتت رو بزاری رو اون میتونی اون درست رو قوی کنی اینکار رو بکنی بهتر هستش
امیدوارم موفق باشی و ممنونم بابت پاسخت.

thesimslover
23-02-2012, 14:37
همون کتاب خیلی خوبی هستش
تو فکر چند کتاب نباش! حداقل فعلا نباش
همون کتاب رو هم اگه دقیق بخونی میتونی نتیجه دلخواهت رو میتونی بگیری
در کل برای شیمی من این 2 کتاب رو توصیه میکنم: مبتکران و خیلی سبز
چون خیلی سبز رو نداری دلیل نمیشه بری بخریش :31: این 2 کتاب هر2 بهترین کتاب های شیمی هستن
زمانی که یه کتابت رو خوب خوندنی و فهمیدی و تست های علامت دارت رو زدی اون موقع دنبال کتاب دیگه باش!
تازه اگر هم تو درس دیگه ای ضعیف هستی و فکر میکنی به جای کتاب دوم اگر وقتت رو بزاری رو اون میتونی اون درست رو قوی کنی اینکار رو بکنی بهتر هستش
امیدوارم موفق باشی و ممنونم بابت پاسخت.

خواهش میکنم
علت این که میخوام یه کتاب شیمی دیگه بگیرم این نیست که میخوام واسه شیمی یه عالمه کتاب بخونم!
علتش همونه که گفتم تستاش اکثرا حالت متنی داره و سبکش کاملاااااااااااااا با سبک قلم چی وکنکور فرق داره من واقعا نمی دونم چطور همه میگن با این شیمی رو بالا میزنن؟
شایدم یهو جو گیر شدم که این فکر از یکی دو روز پیش همینجوری اومد پیشم و احساس کردم از خریدنش پشیمونم:41:

lmohsen
23-02-2012, 14:46
خواهش میکنم
علت این که میخوام یه کتاب شیمی دیگه بگیرم این نیست که میخوام واسه شیمی یه عالمه کتاب بخونم!
علتش همونه که گفتم تستاش اکثرا حالت متنی داره و سبکش کاملاااااااااااااا با سبک قلم چی وکنکور فرق داره من واقعا نمی دونم چطور همه میگن با این شیمی رو بالا میزنن؟
شایدم یهو جو گیر شدم که این فکر از یکی دو روز پیش همینجوری اومد پیشم و احساس کردم از خریدنش پشیمونم:41:
ببینید اوایل فصل ها تست های متنی هستش که تا حالا شاید به طور مستقیم مورد توجه نبوده اما هدف از طرح این تست ها اینه که شاییییییید یه طراح جوگیر شد و تست ساده داد!
وگرنه تست های تالیفیش سبکش مثل تست های کنکور هستش
اخر هر فصل این کتاب تست های کنکور رو هم اورده میتونید چک کنید موضوعاتی که تو کنکور مورد توجه هستش مثل استوکیومتری , تست های استوکیومتری تالیفی رو هم ببینید تا متوجه موضوع بشید
ببینید اصولا شما نمیتونید بگید چون تست های کنکور تا زمان حال این سبکی بوده به همین سبک هم ادامه پیدا میکنه! شاید سال دیگه تست متنی هم بدن!
راستی کتاب شما چاپ چه سالی هستش؟

حسابان؟ دیفرانسیل؟...
ممنونم
دوستان کسی نظری نداره؟
راستی ادرس سایت رمزینه رو بدید لطفا

Alireza SM
23-02-2012, 14:46
کسایی که برای شیمی مبتکران رو دارن به هیچ وجه خیلی سبز رو نخرن و سعی کنن که همون مبتکران رو بیشتر سلط بشن بهش ؛ کسایی هم که خیلی سبز رو دارن نیازی نیست مبتکران بگیرن و همون خیلی سبز هم برای کنکور کافیه :20:
اگه شیمی نخریدین اونوقت میتونین از خیلی سبز یا مبتکران یکیش رو انتخاب کنین ؛ پیشنهاد من اینه :

شیمی 2 فقط و فقط مبتکران ( خیلی سبز شیمی 2 نداره اصلا :31: )
شیمی 3 : برای کنکوری ها خیلی سبز و برای سال سومی ها مبتکران ( مبتکران حجمش بیش از حد بالاست ولی آدم رو خوب به تسلط میرسونه )
شیمی 1 پیش : مبتکران
شیمی 2 پیش : خیلی سبز یا مبتکران فرقی نمیکنه زیاد هردوتاشون اسید ها و الکتروشیمی رو خوب توضیح دادن

thesimslover
23-02-2012, 15:16
اه چطوری میتونم یه پستمو حذف کنم؟!
چون نتونستم متنشو پاک کردم اینو جاش نوشتم!:5:

نادر1368
23-02-2012, 18:19
بچه های یه سوال در مورد زبان انگلیسی داشتم من گاج سفید زبان 3 و پیش کلهم لغات رو فول شدم گرامر هم به نظرم خوب توضیح داده به نظر شما کافیه!؟من فقط این کتاب رو بخونم به مقصودم میرسم چندتا سوال از گرامر هست؟گرامر و درک مطلب هست دیگه نه!؟

یه سوالم از شیمی داشتم ببخشید!اونم اینه که شیمی 3 مبتکران اون همه واکنش هست باید حفظ کنیم!یا تنها و تنها واکنش های کتاب درسی؟!

M . Sayid
23-02-2012, 18:43
بچه های یه سوال در مورد زبان انگلیسی داشتم من گاج سفید زبان 3 و پیش کلهم لغات رو فول شدم گرامر هم به نظرم خوب توضیح داده به نظر شما کافیه!؟من فقط این کتاب رو بخونم به مقصودم میرسم چندتا سوال از گرامر هست؟گرامر و درک مطلب هست دیگه نه!؟

ریدینگ و کلوز سر جمع 15 تا سوال میاد بقیش واژگان و قواعده + ممکنه توی کلوز از سوالات قواعد هم براتون بیارن !!

یه سوالم از شیمی داشتم ببخشید!اونم اینه که شیمی 3 مبتکران اون همه واکنش هست باید حفظ کنیم!یا تنها و تنها واکنش های کتاب درسی؟!
من 2 سال پیش کنکور دادم اگه تغییریم کرده اطلاع ندارم !!

constant_boy23
23-02-2012, 19:05
اولين باري كه كتاب ژنتيك مندلي خيلي سبز رو ديدم پوزخند زدم ...اينطوري =>:31: گفتم 400 صفحه واس يه فصل زيست ؟ برو بابا
ولي الان كه يه كمي فكريدم ...به اين نتيجه رسيدم همچين نا معقول نيست ....
وقتي واس 6 تا تست زبان فارسي كه عمومي هست بايد 400 صفحه رو بخونم ..چرا واس 4 تا تست ژنتيك 400 صفحه نخونم....تازه اونم زيست كه سرنوشت ساز ترينه ...
حتي كسايي كه تجربي نيستن بم بگن ارزش داره واس 4 تست زيست 380 صفحه رو پا بزنم ؟‌
كسي كامل خونده اين كتاب رو ...؟ من يه اسكرين شات از كتاب از سايت خيلي سبز گرفتم خوشم اومد ....
حالا نظرتون چيه ارزش داره خوندن اين اين كتاب ؟‌

kahkeshan6
23-02-2012, 19:40
سلام خدمت همه ی رفقا و رقبا ی عزیز!!
میخواستم بپرسم بین گسسته الگو و اندیشه فائق کدوم بهتره؟؟؟
هر کی اینا رو دیده یه توضیحی بده بی زحمت.

Alireza SM
23-02-2012, 22:06
اولين باري كه كتاب ژنتيك مندلي خيلي سبز رو ديدم پوزخند زدم ...اينطوري =>:31: گفتم 400 صفحه واس يه فصل زيست ؟ برو بابا
ولي الان كه يه كمي فكريدم ...به اين نتيجه رسيدم همچين نا معقول نيست ....
وقتي واس 6 تا تست زبان فارسي كه عمومي هست بايد 400 صفحه رو بخونم ..چرا واس 4 تا تست ژنتيك 400 صفحه نخونم....تازه اونم زيست كه سرنوشت ساز ترينه ...
حتي كسايي كه تجربي نيستن بم بگن ارزش داره واس 4 تست زيست 380 صفحه رو پا بزنم ؟‌
كسي كامل خونده اين كتاب رو ...؟ من يه اسكرين شات از كتاب از سايت خيلي سبز گرفتم خوشم اومد ....
حالا نظرتون چيه ارزش داره خوندن اين اين كتاب ؟‌

البته زیست مندلی خیلی سبز برای یه فصل نیست
برای فصل 8 زیست 2 و بخش های مرتبط با بیماری های ژنتیک و ... هست

کتاب خیلی خوبیه . کتابیه که برای خوندنش برخلاف بقیه کتاب های ژنتیک نیازی نداری که مطالب حفظی کتاب درسی رو خونده باشی چون خودش توضیح داده ؛ در ضمن برای توضیحات هم هیچی رو مختصر نکرده و همه چی رو کامل توضیح داده ؛ در کل ژنتیک یکی از بهترین کتاب های خیلی سبز هست :20:

constant_boy23
23-02-2012, 22:29
البته زیست مندلی خیلی سبز برای یه فصل نیست
برای فصل 8 زیست 2 و بخش های تعادل جمعیت در زیست پیش + بیماری های ژنتیک هست

کتاب خیلی خوبیه . کتابیه که برای خوندنش برخلاف بقیه کتاب های ژنتیک نیازی نداری که مطالب حفظی کتاب درسی رو خونده باشی چون خودش توضیح داده ؛ در ضمن برای توضیحات هم هیچی رو مختصر نکرده و همه چی رو کامل توضیح داده ؛ در کل ژنتیک یکی از بهترین کتاب های خیلی سبز هست :20:

E ..? ‌واقعا ؟ پس گرفتنش واجب شد ...يعني اين كتاب و بگيرم كتاب ژنتيك تخته سياه رو هم بگيرم زياد ميشه يه كم ؟‌:13:
راستي حالا كه بحث زبان فارسي اومد وسط ...به جز زبان فارسي سبطي (حال ندارم دو جلدشو بخونم ) چه كتابي پيشنهاد ميكنيد ؟ خيلي سبز چطوره ؟‌ رمزينه چي ؟
يه چيز ديگه هم هست من فيزيك 2 ام داغونه ...يعني يه معلم خري داشتيم ...اخرشم به سختي قبول شديم اصلا ...
واس كسي كه اصلا هيچي از فيزيك 2 نميدونه چس پيشنهاد ميكني داداش ..
بازم ببخشيد سوالا زياد شد :31: همه رو جمع كردم يه جا كه اخريش شه فعلا
يه تشكر ويژه ام از شما و alone one كه به همه سوالا جواب ميدين ...:40:
پرچمتون بالاس :27:

Alireza SM
23-02-2012, 22:40
E ..? ‌واقعا ؟ پس گرفتنش واجب شد ...يعني اين كتاب و بگيرم كتاب ژنتيك تخته سياه رو هم بگيرم زياد ميشه يه كم ؟‌:13:
راستي حالا كه بحث زبان فارسي اومد وسط ...به جز زبان فارسي سبطي (حال ندارم دو جلدشو بخونم ) چه كتابي پيشنهاد ميكنيد ؟ خيلي سبز چطوره ؟‌ رمزينه چي ؟
يه چيز ديگه هم هست من فيزيك 2 ام داغونه ...يعني يه معلم خري داشتيم ...اخرشم به سختي قبول شديم اصلا ...
پرچمتون بالاس :27:

ژنتیک تخته سیاه یکمیش اضافست چون قسمت های چرخه های زندگی هاپلوئیدی و ... حذف شدن از کتاب ولی توی ویرایش های این تخته سیاه اعمال نشدن ( من توی آخرین ویرایشش 1 ماه پیش ددم که اعمال نشده ) همون خیلی سبز بگیری از هر نظر برات کافیه .

رمزینه کیفیتش کمتر از خیلی سبز و سبطیه . همینطور حجمش . ولی اگه نمیخوای تو سطح بالا یاد بگیری و حال نداری همون رمزینه رو بگیر
خیلی سبز حجمش از سبطی بیشتره . سبطی دوجلده ولی جلدهاش نازکن . این رو هم بگم که سبطی مطابق درس بندی کتاب نیست و یه جورایی میشه گفت کلا موضوع زبان فارسی رو بررسی کرده نه زبان فارسی 3 رو

در کل برای امتحان نهایی سعی کن گل واژه بخونی و برای کنکور هم سال بعد ویرایش جدید با سوالات جدید سبطی رو برای آموزش دقیق و کامل + خیلی سبز برای تست های زیاد و تمرین بیشتر تهیه کنی .

منم یه زمانی هیچی از فیزیک 2 نمیدونستم تا اینکه با کتابی به اسم " فیزیک 2 مبتکران " و نویسنده ای به اسم "محمودزاده " آشنا شدم :21: از این رو به اون رو شدم و الان اطمینان دارم که فیزیک پایه توی کنکور بهترین درسم میشه :27:

constant_boy23
23-02-2012, 22:51
ژنتیک تخته سیاه یکمیش اضافست چون قسمت های چرخه های زندگی هاپلوئیدی و ... حذف شدن از کتاب ولی توی ویرایش های این تخته سیاه اعمال نشدن ( من توی آخرین ویرایشش 1 ماه پیش ددم که اعمال نشده ) همون خیلی سبز بگیری از هر نظر برات کافیه .

رمزینه کیفیتش کمتر از خیلی سبز و سبطیه . همینطور حجمش . ولی اگه نمیخوای تو سطح بالا یاد بگیری و حال نداری همون رمزینه رو بگیر
خیلی سبز حجمش از سبطی بیشتره . سبطی دوجلده ولی جلدهاش نازکن . این رو هم بگم که سبطی مطابق درس بندی کتاب نیست و یه جورایی میشه گفت کلا موضوع زبان فارسی رو بررسی کرده نه زبان فارسی 3 رو

در کل برای امتحان نهایی سعی کن گل واژه بخونی و برای کنکور هم سال بعد ویرایش جدید با سوالات جدید سبطی رو برای آموزش دقیق و کامل + خیلی سبز برای تست های زیاد و تمرین بیشتر تهیه کنی .

منم یه زمانی هیچی از فیزیک 2 نمیدونستم تا اینکه با کتابی به اسم " فیزیک 2 مبتکران " و نویسنده ای به اسم "محمودزاده " آشنا شدم :21: از این رو به اون رو شدم و الان اطمینان دارم که فیزیک پایه توی کنکور بهترین درسم میشه :27:

يعني كتاب محمود زاده رو اول بخونم بعد تست فيزيك 2 بزنم ...؟‌ يه كمي زياد وقت و انرژي نميگيره ؟
اين چرخه زندگي هاپلوئيدي حذف شدس ؟ عجب ...من اينو ديدم توي درسنامه 8000 تست ها ...هي كتاب درسي رو نيگاه كردم هي اينو نگاه كردم حتي يه مطلب هم تو كتاب از اين قضيه پيدا نكردم ...نگو حذف شده ...

alone one
23-02-2012, 23:15
خیلی سبزو که ندیدم ولی درمورد سبطی بگم گول دوجلدی بودنشو نخور،کلا سبطی کتاباش یجوریا که باد دارن!:31:
یعنی انگار یه کتاب با حجم زیاد و نامفهومن اما برعکسشه
درضمن زبان فارسی همگامان هم خوبه،یه نگاه بنداز خودت ولی گفتم من سبطیو بهت پیشنهاد میکنم
درمورد رمزینه ام بد نیست
حالا یه مقلیسه کنم واست این رمزینه و خیلی سبزو،متاسفانه ماها،یعنی اونایی که کنکور دارن و از کتب کمک آموزشی استفاده میکنن،انتشارات پرستیم،هرموقع که یه انتشارات یه کتاب خوب میده بیرون،کل انتشاراتو میخوایم بخریم
خیلی سبزم همینطوره
رمزینه هم همینطور بود،یادمه وقتی کتاب زبان فارسیش تو نمایشگاه اومد بیرون،خیلیا ندیده تو این تاپیک بقیه رو تشویق میکردن بخرن
البته شاید خیلی سبز واقعا ارزششو داشته باشه،من بجز فیزیک 3 کتابی ازش ندارم اما اتین جو خیلی سبز پرستی منو یاد رمزینه میندازه

نمیدونم تجربیا هم فیزیک پیش دارن یا نه یا اگه داشته باشن شبیه ما ریاضیا هس یا نه اما در کل فار یه کتاب فیزیک تو پیش داره که 4 جلده!!
دوتا پیش 1 و دوتام پیش 2،به نظر من فوق العاده درس داده،تو اون کتاب خیلی از فصلای فیزیک 2 هس که دیگه نیازی به تکرار خوندنش تو کتاب مجزا نیس
اما کلا 3 تا کتاب تو فیزیک 2 داشتم،مبتکران و الگو و شهریاری
شهریاری که هیچی،مبتکرانم به نظر من یکم خشکه و همینطور بیشتر به درد امتحان نهایی میخوره
الگو ام یکم خشکه باز اما من بیشتر پسندیدمش
کلا تو فیزیک 2 چیزه شاخی نیس
خودت کتابایی که من یا بقیه دوستان گفتنو نگاه بندا،بعد تصمیم بگیر

تو اینجا جمع شدیم که به هم کمک کنیم دیگه:40:

thesimslover
23-02-2012, 23:42
پرچمتون بالاس :27:[/QUOTE]

من زبان فارسی رمزینه رو دارم.به نظرم عالی و کافیه.مگه زبان فارسی چی داره که میخواین کتابای قطور.... براش بخونین؟(منظورم مثلا خیلی سبزه)
تو آزمون های کانون هم همه ی تستای زبان فارسی رو درست میزنم هممه ی نکته ها رو هم گفته با این که حجمش خیلی کمه
منم فیزیک 2(البته فقط ترم اولش)ام داغووووونه+همون توصیفات معلمت!!!
فیزیک 2 محمودزاده رو هم دارم اصلا نمیدونم این کتاب چرا اینقدر مشهور شده؟؟؟؟!!!:18::2:
به نظر من اونو نگیر:4:
فک کنم ژرف اندیشان یا رمزینه خوب باشن.منم باهات همدردم:blush:

constant_boy23
24-02-2012, 00:10
واو ...در مورد فيزيك 2 چقدر پارادوكس زياده ...بالاخره بايد قبول كنيم كه نظر هر فردي متفاوته و ادم بايد خودش اون كتاب رو ورق بزنه تا بتونه ميتونه باهاش كنار بياد يا نه ...( چقدر روشن فكرم ):31:
رمزينه فيزيك 2ش چطورياس ...؟ شبيه همين فيزيك سه هست ؟ يعني جلسه بندي كرده هر جلسه فلان قدر ...
اگه ينجوريه و خوب توضيح داده دوس ميداريم و ميتونيم كنار بيايم :31:

Alireza SM
24-02-2012, 00:56
يعني كتاب محمود زاده رو اول بخونم بعد تست فيزيك 2 بزنم ...؟‌ يه كمي زياد وقت و انرژي نميگيره ؟
اين چرخه زندگي هاپلوئيدي حذف شدس ؟ عجب ...من اينو ديدم توي درسنامه 8000 تست ها ...هي كتاب درسي رو نيگاه كردم هي اينو نگاه كردم حتي يه مطلب هم تو كتاب از اين قضيه پيدا نكردم ...نگو حذف شده ...

با توحه به اینکه سوم هستی آره پیشهاد میکنم اصلا برای امسالت هم محمودزاده رو بخونی که بهتر درک کنی و مثال های دوره ایش رو هم حل کنی که قشنگ مسلط بشی و نمره نهاییت خوب بشه .

حدود 40% از حجم زیاد کتاب محمودزاده برای مثال های دوره ای و تمرین های تشریحی هستن که حل کردنشون فقط برای کساییه که نمره تشریحی بالایی میخوان ؛ کسایی که فقط میخوان فیزیک و مفاهیمش رو درک کنن هون قسمت های آموزش و مثال های داخلیش رو حل کنن کافیه . ضمن اینکه این کتاب خودش به اندازه کافی تست آموزشی داره و بخش بخش هم کرده کتاب رو در پایان هر بخش گفته که تمرین های تشریحی و تست های شماره فلان تا فلان رو حل کنین ...

البته الان اگه میخوای برای فیزیک 2 وقت بزاری قسمت های ماده و کار و انرژی رو بخون فقط برای بقیه قسمت ها سال بعد وقت میزاری
..................
..................
آره چرخه زندگی ها حذف شدن همینطور مواد مخدر و توقف درد و ... هم از سال سوم حذف شدن امسال :20:

نادر1368
24-02-2012, 13:13
ببخشید من بالاخره نمی دونم چطور از یه راه اسون شیمی 3 رو تموم کنم!به نظر من که مبتکران هم خوبه ولی یه کم کش داره مسائل رو از اون میخونم ولی واکنش ها توش زیاد نیست اون فرمولهایی هم که گفته حفظ کردنش یه کم سخته!البته از این لحاظ که ادم فکر میکنه چه نیازی به اینا هست!واکنش رو از خود کتاب حفظ کنیم بهتری نیست!؟

monaa
24-02-2012, 13:25

بی شک : پنج مبحث نشر الگو عالیه

يعني يه معلم خري داشتيم ...اخرشم به سختي قبول شديم

توهین نکن :29::28::angry::wac::weird::whistle::دی

lmohsen
24-02-2012, 13:40
حسابان؟ دیفرانسیل؟...
ممنونم
دوستان نظری ندارید؟
بچه های ریاضی لطفا اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید!

alone one
24-02-2012, 15:17
واو ...در مورد فيزيك 2 چقدر پارادوكس زياده ...بالاخره بايد قبول كنيم كه نظر هر فردي متفاوته و ادم بايد خودش اون كتاب رو ورق بزنه تا بتونه ميتونه باهاش كنار بياد يا نه ...( چقدر روشن فكرم ):31:
باریکلا،درستشم همینه،چون کتاب توپی تو اون درس نیس هرکی یه نظری داره،بهتره خودت حتما ببینی
راستی فیزیک2 رمزینه رو یادم نبود که دوستمون یادآوری کرد

alone one
24-02-2012, 15:22
ببخشید من بالاخره نمی دونم چطور از یه راه اسون شیمی 3 رو تموم کنم!به نظر من که مبتکران هم خوبه ولی یه کم کش داره مسائل رو از اون میخونم ولی واکنش ها توش زیاد نیست اون فرمولهایی هم که گفته حفظ کردنش یه کم سخته!البته از این لحاظ که ادم فکر میکنه چه نیازی به اینا هست!واکنش رو از خود کتاب حفظ کنیم بهتری نیست!؟
هر کدوم که راحت تری و بیشتر روت تاثیر میذاره اونو بخون،سوالا که از رو مبتکران نمیاد که(یعنی منبع اصلی نیس که) تو حتما مبتکران بخونی،اتفاقا هرچی بیشتر کتابو بخونی بهتره

*M!L4D*
24-02-2012, 15:36
سلام
دوستان واسه هر کدوم از درس های زیر لطف کنید یه کتاب معرفی کنید ک واسه امتحان نهایی کافی باشه زیاد هم حجیم نباشه
زبان فارسی 3
دین و زندگی 3
عربی 3

مرسی :40:

نادر1368
24-02-2012, 16:19
هر کدوم که راحت تری و بیشتر روت تاثیر میذاره اونو بخون،سوالا که از رو مبتکران نمیاد که(یعنی منبع اصلی نیس که) تو حتما مبتکران بخونی،اتفاقا هرچی بیشتر کتابو بخونی بهتره

اخه بهمن بازرگانی انقدر میگه حفظ کنین تلقین میشه که حتما باید حفظ کنیم!اره بهتره همون کتاب رو برم جلو!

ممنونم که به سوالات جواب میدین.:11:

M . Sayid
24-02-2012, 16:41
دوستان نظری ندارید؟
بچه های ریاضی لطفا اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید!

حسابان کتاب عباس امیدوار ( مبتکران ) 2 جلده احتمالا کافی باشه
نشرالگو هم مثکه زیاد توضیح داده
پله پله هم که سبک کتابای فار میشه .
کتابای ریاضیات تجربی خیلی سبز یا مهر و ماه خوب نبودن؟

lmohsen
24-02-2012, 18:18
حسابان کتاب عباس امیدوار ( مبتکران ) 2 جلده احتمالا کافی باشه
نشرالگو هم مثکه زیاد توضیح داده
پله پله هم که سبک کتابای فار میشه .
کتابای ریاضیات تجربی خیلی سبز یا مهر و ماه خوب نبودن؟
سلام دوست من
ببینید کتاب ریاضیات تجربی خیلی سبز واقعا از لحاظ تست کتاب خوبی هستش
اما اموزش مختصری دارن
فعلا به دنبال مرجع اموزشی خوب هستم
وگرنه منبع اصلی تست همون ریاضیات تجربی خیلی سبز میشه
منظورم از پله پله این بود که بدرده همه جور دانش اموزی بخوره و از ساده تا سخت رو اموزش بده و فکر نکنه دانش اموز سطح بالایی هستش
اگه منظورم رو بد مطرح کردم عذر میخوام.
حسابان الگو و خیلی سبز رو دیدم و ورق زدم
اون چیزی که به کار دوست من میاد از بین این 2, الگو هستش
حالا باید مبتکران رو هم ببینم و بین الگو و مبتکران یکی رو انتخاب کنم :10:
ممنونم بابت پاسختون

thesimslover
24-02-2012, 19:47
رمزينه فيزيك 2ش چطورياس ...؟ شبيه همين فيزيك سه هست ؟ يعني جلسه بندي كرده هر جلسه فلان قدر ...
اگه ينجوريه و خوب توضيح داده دوس ميداريم و ميتونيم كنار بيايم :31:
البته من اصلاااااااااااا قصد توهین به نظر اون دوستمونو نداشتم(تو رو خدا از دستم ناراحت نشه:41:)
من فقط نظر خودمو گفتم
اتفاقا دوتا از دوستام هم امسال همین مبتکرانو گرفتن همش میگن عالییییییه
ولی من ازش بدم میاد!!!:2:
نظر شخصی

kahkeshan6
24-02-2012, 21:36
سلام خدمت همه ی رفقا و رقبا ی عزیز!!
میخواستم بپرسم بین گسسته الگو و اندیشه فائق کدوم بهتره؟؟؟
هر کی اینا رو دیده یه توضیحی بده بی زحمت.
یعنی هیچ کس این کتابا رو ندیده؟؟؟
واسه تحلیلی به جز گاج و مبتکران و ده استاد!!!!!!1چی خوبه؟؟؟

M . Sayid
24-02-2012, 23:39

تحلیلی کتاب انتشارات فار خوبه ، گاج سفید ( منصف شکری ) خوبه ، اون دوتا رم ندیدم !!

گسسته هم نه نشر الگو رو دیدم نه فائق ولی تو سایت نشر الگو می تونی بخشیشو دانلود کنی ببینی چطوره ، فار هم هست ، گاج هم هست . خوشخوان هم حداقل بخش نظریه اعدادش خیلی خوب بود

A.N.A.P
25-02-2012, 00:43

واسه تحلیلی رمزینه آموزشی فوق العادس !

lordfarid
25-02-2012, 09:51
میشه دوتا کتاب برای ادبیات و ریاضی تجربی برای دانشگاه آزاد معرفی کنید ؟
قصدم فقط آزاد پزشکیه نمیخوام وقتمو رو چیزی بزارم که واجب نیست
این کتابای آزاد راه گاج خوبه اما ادبیات و ریاضی متاسفانه نداره
ممنون از راهنمایی

A.N.A.P
27-02-2012, 02:04
دوستان میدونم این سوال چند باره پرسیده شده ولی ...
چه کتاب جامع و خوبی واسه ادبیات پیش نهاد میکنید ؟ من واسه ادبیات پیش ژرف اندیشان دارم که از معدود کتابایی هست به ارث رسیده خوبه ؟

alavi71
27-02-2012, 12:55
دوستان میدونم این سوال چند باره پرسیده شده ولی ...
چه کتاب جامع و خوبی واسه ادبیات پیش نهاد میکنید ؟ من واسه ادبیات پیش ژرف اندیشان دارم که از معدود کتابایی هست به ارث رسیده خوبه ؟

سلام
در ادبیات تست زنی خیلی مهم هستش.
نوع کتاب بسته به این داره شما بخوایید اموزشی باشه یا تستی.
کتاب سفید گاج تستهای خوبی داره
ولی اگر به طور تخصصی تر میخواهید از سایر کتاب ها مثلا قرابت ارایه ها استفاده کنید ...

موفق باشید

A.N.A.P
27-02-2012, 14:04
سلام
در ادبیات تست زنی خیلی مهم هستش.
نوع کتاب بسته به این داره شما بخوایید اموزشی باشه یا تستی.
کتاب سفید گاج تستهای خوبی داره
ولی اگر به طور تخصصی تر میخواهید از سایر کتاب ها مثلا قرابت ارایه ها استفاده کنید ...

موفق باشید
سال دوم سوم چهارم با هم هست ؟ گاج سفید فقط تست هست ؟ اگه آموزشی هست مثلا چی داره ؟ مثلا واسه هر درس لغات املایی و معنی رو جدا نوشته ؟

M . Sayid
27-02-2012, 17:36
سال دوم سوم چهارم با هم هست ؟ گاج سفید فقط تست هست ؟ اگه آموزشی هست مثلا چی داره ؟ مثلا واسه هر درس لغات املایی و معنی رو جدا نوشته ؟

گاج سبز آموزشیه
گاج سفید 2 جلده یکی پرسش ها و دیگری پاسخ های تشریحی
کل ادبیات کنکور فک کنم زبان فارسیم توش باشه
درس به درس هست و کل سوالات مربوط به اون درس رو آورده ( اگه مدلش عوض شده از یکی دو سال پیش من اطلاعی ندارم )

alavi71
27-02-2012, 20:08

گاج سفید تستی هستش.نسبت به سایر کتب کاملتر هست
البته درسنامه نداره-ولی مثلا ارایه ها را به طور خلاصه توضیح داده
یک نگاه بهش بیندازید ببینید چه جوری هستش.....

تخصصی تر هم نگاهی به پستهای قبل یزنید دوستان معرفی کردند....

نادر1368
28-02-2012, 12:27
یه سوال داشتم از کتاب حسابان نشر الگو و اون قسمتهایی که نوشته برای مطالعهایا برای کنکور نیازی هست این بخش ها رو هم بخونیم؟

thesimslover
01-03-2012, 10:34
خواهش میکنم

خوبه خودمم اون موقع میدونستم الکی جوگیر شدم!!!!
دوباره با مبتکران عزییییییییییییزم آشتی کردم:10:
الانم از شدت عذاب وجدانم اومدم اینو اعلام کنم که شیمی 3 مبی جونم حررررررررررررف ندااااره:12::40:
من میرم مبی بخونم...:21:

thesimslover
01-03-2012, 14:20
واقعا گيج شدم ...!‌يكي كمك كنه ...
من الان سومم و توي عربي هم واقعا داغونم ...يعني الان كه درس چهاريم يه مطالبي هس كه مربوط به سالاي قبله ...جامد .مشتق .معرفه و شكل هاي مختلف منصوب ....من اصلا يادم نمياد اينا چين ...يعني موقعش هم اينا رو خوب نخوندم ...
دوستان اياد فيلي مبتكران رو پيشنهاد كردند ....رحم داشته باشيد ...560 صفحه ؟ يعني از قيافش معلومه پر از مطالب غير درسي و اصليه ...اونم واس اين كه بخواي سوم به نتيجه برسي ...يه چيزي ميخوام كه مطالب قبلي رو يه خرده خلاصه تر بگه بم ...گاج سبز كه اصلا همون كتاب درسيه !

___
در مورد فيزيك هم من فيزيكم معموليه ....
واس كمك تو سال سوم و كنكور ..
مبتكران .رمزينه يا خيلي سبز يا گاج سفيد (گاج سفيد درسنامه هم داره؟ )
پليز يكي جواب بده ...
عربی خیلی سبز(نمیدونم بانک تستش با فوت و فن چه فرقی داره.من که بانک تستو دارم.آموزش و فوت و فن! هم کامل داره)
یه جوری گفته که تستارو در عرض کمتر از 5 ثانیه بزنی:21:
البته منم عربی 2 ام افتضضضضضضضضضضضضضضضضاحه
ولی امسال با این خیلی سبز ترکوندم!
اما اینم بگم که من امسال کلاس همین برغمدی(مولف عربی های خیلی سبز) هم میرم.
اگه از خیلی سبز خوشت نیومد،عربی "تخته سیاه" هم فووووووووووووووووووق العادس!!!
خودت هر سه تای اینارو ببین
در مورد فیزیک هم من امسال خیلی سبز رو دارم که خییییییلی ماهه:40: ولی بقیه بچه زرنگهامون "انرژی اتمی"رو دارن
بچه هایی که هم فیزیک 3 خیلی سبز رو دیدن هم انرژی اتمی،سطحشون که با هم زیاد فرق نداره؟یا داره؟چیزی که از بقیه جا نمیمونم؟یا میمونم؟!!فک نکنم خیلی سبز چیزی از الگو کم داشته باشه

A.N.A.P
01-03-2012, 16:57
عربی خیلی سبز(نمیدونم بانک تستش با فوت و فن چه فرقی داره.من که بانک تستو دارم.آموزش و فوت و فن! هم کامل داره)
یه جوری گفته که تستارو در عرض کمتر از 5 ثانیه بزنی:21:
البته منم عربی 2 ام افتضضضضضضضضضضضضضضضضاحه
ولی امسال با این خیلی سبز ترکوندم!
اما اینم بگم که من امسال کلاس همین برغمدی(مولف عربی های خیلی سبز) هم میرم.
اگه از خیلی سبز خوشت نیومد،عربی "تخته سیاه" هم فووووووووووووووووووق العادس!!!
خودت هر سه تای اینارو ببین
در مورد فیزیک هم من امسال خیلی سبز رو دارم که خییییییلی ماهه:40: ولی بقیه بچه زرنگهامون "انرژی اتمی"رو دارن
بچه هایی که هم فیزیک 3 خیلی سبز رو دیدن هم انرژی اتمی،سطحشون که با هم زیاد فرق نداره؟یا داره؟چیزی که از بقیه جا نمیمونم؟یا میمونم؟!!فک نکنم خیلی سبز چیزی از الگو کم داشته باشه
ببخشید این خیلی سبز عربی حجمش چقدره ؟بعد عید میشه تموم کرد ؟

M . Sayid
01-03-2012, 17:23

فوت و فن 464 صفحس
بانک تست 536 صفحه

از یه چیز عربی تخته سیاهم خوشم نمیاد اینه که جواب ها و نکات پایین تستاس ، بخش پاسخ نامه ، تست و درسنامه هاش جداگانه نیست
=============

بنظرم فیزیک فار از همه بهتر باشه

thesimslover
01-03-2012, 21:37

درسته که حجمش به نظر زیاد میاد ولی حداقل سعی کن درسنامه هاشو بخونی تا یاد بگیری تستارو چه جوری بزنی،تستاش هم میتونی 1/2 یا 1/3 شونو بزنی چون اکثرا شبیه همن
از حجمشم نترس چون بیشترش مال پاسخ تشریحیشه و وقتی درسنامه رو میخونی،موقع تست زدن احتیاجی به خوندن پاسخ نیست.مگه غیر از توضیح سوال،تجزیه و ترکیب بقیه گزینه ها رو هم بخونی که وقت زیادی نمی بره چون خودت بعضی وقتا موقع حذف گزینه ها باید اونارو تعیین کنی تا رد شن!
ولی بازم حتتتتتتما حتما خودت کاملا بررسیش کن ببین چی
درضمن اگر هفته ای فقط یکی از مباحثشو بخونی که هر مبحثی(به طور متوسط)یه ساعتم وقت نمی بره،تا اون موقع تموم میشه
موفق باشی:20:

mohammadrm
02-03-2012, 12:06
دوستان من چندتا کتاب درست و حسابی بره کاردانی به کارشناسی هنر میخوام .
تستی و یا غیر تستی فرق نمیکنه .
راستی چندتا کتاب هم بره کتابهای عمومی میخوام .
ویک سوال : کتابهای مدرسان شریف چطوره ؟

A.N.A.P
03-03-2012, 19:40
دوستان میخوام اینا بگیرم بعد عید بخونم کدوما بهتره :

1- ادبیات : کلک یا گاج سفید
2- عربی : فوت و فن عربی یا خیلی سبز

در مورد کلک ادبیات بگم که فقط واسه سال دوم سوم میخوام که متاسفانه هر کدوم یعنی دوم سوم جدا هست . به نظر شما بعد عید میشه تموم کرد ؟
یه مورد دیگه : واسه هندسه تحلیلی گاج سفید بهتره یا رمزینه ؟ رمزینه رو دارم ولی تستاش کمه !

12p
04-03-2012, 13:36
بچه ها درود!

به نظرتون تاریخ ادبیات رمزینه یا کتاب همایش سبطی؟؟؟!!؟؟؟؟:41:

صنوبر71
05-03-2012, 14:32
دوستان میخوام اینا بگیرم بعد عید بخونم کدوما بهتره :

1- ادبیات : کلک یا گاج سفید
2- عربی : فوت و فن عربی یا خیلی سبز

در مورد کلک ادبیات بگم که فقط واسه سال دوم سوم میخوام که متاسفانه هر کدوم یعنی دوم سوم جدا هست . به نظر شما بعد عید میشه تموم کرد ؟
یه مورد دیگه : واسه هندسه تحلیلی گاج سفید بهتره یا رمزینه ؟ رمزینه رو دارم ولی تستاش کمه !

تحلیلی گاج در حد کنکوره ولی خب باید وقت بذاری

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

بچه ها درود!

به نظرتون تاریخ ادبیات رمزینه یا کتاب همایش سبطی؟؟؟!!؟؟؟؟:41:

مطمئنا سبطی

mmmss
06-03-2012, 18:56
میخواستم اگه امکان داره لینک دانلود کتاب شیمی ارگانیک با ترجمه فارسی بهم معرفی کنین من دانشجو رشته بیوتکنولوزی در ترکیه هستم و به یه منبع به زبان فارسی احتیاج دارم ...

12p
07-03-2012, 13:36
تحلیلی گاج در حد کنکوره ولی خب باید وقت بذاری

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

مطمئنا سبطی

ممنون ازاینکه جواب دادین.

پس یعنی شما سبطی دارین اگه میشه توضیح بدین چه طوریه؟؟؟؟رمزینه هم دیدین؟؟کدام کاملتره؟؟؟؟؟؟؟تفاوتشون

چیه!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

thesimslover
08-03-2012, 16:15
بچه ها این عربی ایاد فیلی عجججججججججججججججججججججب چیزیه
خیییییییییییییییلی باحاله:10:
فوق العادس!
من دیروز از کتابخونه مدرسه گرفتمش
می خواستم ببینم چیه
جلسه ای که معلم عربی مدرسمون مستثنی رو درس داد من غایب بودم
دیروز مستثنی و معلوم و مجهول و اعراب تقدیری کلللللشو تو 20 دقیقه خوندم!!!
مستثنی رو که فول فول شدم
عربی 2 ام هم که در حد منفیییییی بود
هر کتابی هم می خوندم نمیفهمیدم
ولی این مباحثو که از روش خوندم عجججججججججججججب یاد گرفتم حسسسسسسابی:21:

Atefe_72
09-03-2012, 12:00
من دیفرانسیلو از رمزینه میخونم(کتاب اموزش)میخام از یه کتابی هم تست بزنم که حجمش زیاد نباشه و خوب یاشه چی بخرم؟؟؟
فیزیک 3 رو هم نمیدونم چیکار کنم از گاج سفید تست میزنم ولی تستاش تو یه سبکه و ب نظرم نمیشه باهاش یادگزفت که تستای سختترو هم حل کرد؟؟از چی تست بزنم؟؟؟ازمون فار چطوره؟؟؟؟
ازمون فار واسه دیفرانسیل خوبه؟؟
ممنون

Atefe_72
09-03-2012, 13:37
یه سوال دیگه پاسخ تشریحی کنکور 90 و کنکورای خارج از کشور رو ازچه سایتی گیر بیارم؟؟؟

monaa
09-03-2012, 15:35
یه سوال دیگه پاسخ تشریحی کنکور 90 و کنکورای خارج از کشور رو ازچه سایتی گیر بیارم؟؟؟

بفرما :

ويژه نامه پاسخ هاي تشريحي سوالات آزمون سراسري 90
رشته ي ريــــــاضي

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رشته ي تجـــــــربي

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رشته ي انســــــــاني

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

من دیفرانسیلو از رمزینه میخونم(کتاب اموزش)میخام از یه کتابی هم تست بزنم که حجمش زیاد نباشه و خوب یاشه چی بخرم؟؟؟
فیزیک 3 رو هم نمیدونم چیکار کنم از گاج سفید تست میزنم ولی تستاش تو یه سبکه و ب نظرم نمیشه باهاش یادگزفت که تستای سختترو هم حل کرد؟؟از چی تست بزنم؟؟؟ازمون فار چطوره؟؟؟؟
ازمون فار واسه دیفرانسیل خوبه؟؟
ممنون

بهترین کتاب تست در ریاضی و فیزیک 10 سال کنکور کانونه

khastehhhh
10-03-2012, 12:10
بچه ها یه سوال داشتم
کسی در مورد DVD های آموزش استاد حسین احمدی و رضا یزدانی چیزی میدونه؟ تعریف هایی که از این dvd ها میشه واقعیت داره؟
خیلی فوریهههه

Paradise_human
10-03-2012, 17:59
سلام دوستان...
شما کدوم بسته های آموزشی رو برای کنکور ارشد کامپیوتر-نرم افزار پیشنهاد میکنید؟
میتونید منابع دقیق آزاد و سراسری رو هم بهم بدید ؟
ممنون.

Atefe_72
11-03-2012, 22:11
بهترین کتاب تست در ریاضی و فیزیک 10 سال کنکور کانونه

اخه 10 سال کنکور که همش تستای ازاده و سوالاش اسونه پس چرا همه تعریفشو میکنن؟؟؟؟؟

Ali Impala
13-03-2012, 00:57
سلام
من ریاضی 2 و حسابان یادم رفته، دیفرانسیل رو هم به دلایلی کلاس نمیرفتم، کتاب کلاس دیف رمزینه رو هم از سال پیش دارم حالا نمیدونم عوض شده یا نه. نمیدونم ریاضی 2 و حسابان رو با چه کتابی بخونم تا برم دیف رو بخونم، ریاضی 2 و حسابان رو بلد نباشیم که نمیشه دیفرانسیل رو بخونیم، میشه؟
لطفا اساتید راهنمایی کنند
ممنون

monaa
13-03-2012, 13:12
اخه 10 سال کنکور که همش تستای ازاده و سوالاش اسونه پس چرا همه تعریفشو میکنن؟؟؟؟؟

آزاد ؟؟؟
همه سراسری ها رو که آورده + آزاد هم زده بغلش :27:

دوستان وقت خودتون رو با تست های بی سر و ته تالیفی :2: هدر ندید تست های کنکور 10 سال اخیر کاملا کافیه :21:

A.N.A.P
14-03-2012, 13:14
سلام
من ریاضی 2 و حسابان یادم رفته، دیفرانسیل رو هم به دلایلی کلاس نمیرفتم، کتاب کلاس دیف رمزینه رو هم از سال پیش دارم حالا نمیدونم عوض شده یا نه. نمیدونم ریاضی 2 و حسابان رو با چه کتابی بخونم تا برم دیف رو بخونم، ریاضی 2 و حسابان رو بلد نباشیم که نمیشه دیفرانسیل رو بخونیم، میشه؟
لطفا اساتید راهنمایی کنند
ممنون

واسه رياضي٢ و حسابان اگه هم تست و هم آموزش ميخواي ؛ " ١٠ استاد رياضي پايه و حسابان " رو يه نگاه کن خيلي خوبه

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

alavi71
15-03-2012, 00:08

لینک دولتی هارو که دوستمون لینکش رو داد که مال گاج بوده
ولی خارج از کشور ها کم گیر میان...اونهم فقط گاج دارد
توی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هستشون مال 3 رشته

موفق باشید

A.N.A.P
15-03-2012, 01:08
دوستان سوالای دین و زندگی خیلی سخته یا من که دارم از قلمچی آبی میخونم سخت میشه ؟ در کل چه کتابی رو پیشنهاد میکنید ؟
یه سوال دیگه : بهتر نیست درسای عمومی رو بذارم واسه بعد از امتحانای خرداد ؟

alavi71
15-03-2012, 11:56
دوستان سوالای دین و زندگی خیلی سخته یا من که دارم از قلمچی آبی میخونم سخت میشه ؟ در کل چه کتابی رو پیشنهاد میکنید ؟
یه سوال دیگه : بهتر نیست درسای عمومی رو بذارم واسه بعد از امتحانای خرداد ؟

سلام
در این درس توجه زیادی بع ایات و متهای قبل و بعد ازون بکنید خیلی موفق میشید
شاید یک از علتهایی که کتاب ابی کانون توصیه نمیشه
نداشتن پاسخ تشریحی هست
یعنی اصلا توضیحی نداده که چرا و به چه علت جوابش این گزینه میشه
به همین علت فرد اشتباهش رو متجه نمیشه
کتاب گاج خوب هستش به نظر من

عمومی ها هم خیلی مهم هستند به هیچ وجه اونها رو کنار نزارید...
به مرور اونها رو پیش ببرید
موفق باشید

A.N.A.P
15-03-2012, 13:33
سلام
در این درس توجه زیادی بع ایات و متهای قبل و بعد ازون بکنید خیلی موفق میشید
شاید یک از علتهایی که کتاب ابی کانون توصیه نمیشه
نداشتن پاسخ تشریحی هست
یعنی اصلا توضیحی نداده که چرا و به چه علت جوابش این گزینه میشه
به همین علت فرد اشتباهش رو متجه نمیشه
کتاب گاج خوب هستش به نظر من

عمومی ها هم خیلی مهم هستند به هیچ وجه اونها رو کنار نزارید...
به مرور اونها رو پیش ببرید
موفق باشید
واقعا خیلی سخته که آیات رو بفهمی چی میفرمایند ! به نظر شما باید تک تک پیام آیات رو حفظ کرد ؟
راستی این آبی قلمچی یه کتاب حدود 80 ، 100 صفحه ای داره فقط پاسخنامس !

Reza31001
15-03-2012, 14:58
پیام آیات رو که بخوای حفظ کنی دونه دونه اجدادت میان جلو چشمت!
راه خوب اینه که خود آیات رو با معنیش کم و بیش بلد باشی یعنی چی؟
یعنی میان نصف اول آیه رو میدن و بعد میگن پیامش یا هدفش یا خلاصه منظور این آیه چیه منتها نکته اصلی آیه تو نصفه دوم آیه هست که ندادن البته نکته پیچیده ای هم نیست که نیاز به تحلیل و تفسیر داشته باشه و اگه خود آیه و معنیش رو بلد باشی میتونی جواب تست رو بدی

بهتر از آبی قلمچی هم کتابهای جمع و جور هست مثل الگو که اگه الانم بخوای شروع کنی وقت کافی برای خوندنش داری به شرطی که مستمر کار کنی

---------- Post added at 02:58 PM ---------- Previous post was at 02:56 PM ----------

همون طور که گفتن خوندن متنهای قبل و بعدی که بلافاصله از آیات اومدن هم خیلی مهمه خیلی از نکات تو همون متن کتابه

alavi71
15-03-2012, 15:56
واقعا خیلی سخته که آیات رو بفهمی چی میفرمایند ! به نظر شما باید تک تک پیام آیات رو حفظ کرد ؟
راستی این آبی قلمچی یه کتاب حدود 80 ، 100 صفحه ای داره فقط پاسخنامس !

برای مفهمو باید تکرارشون بکنید خیلی تا کمکم حفظشون میشید و میدونید بعدش چی هست ...
نیازی به حفظ نیست با همون چند بار خوندن خود به خود توی ذهنتون میره قسمت بعدش
آبی کانون که 4 کتاب عمومیش هیت پاسخ تشریحینداره فقط تستی داره...!!!!

A.N.A.P
16-03-2012, 00:25
برای مفهمو باید تکرارشون بکنید خیلی تا کمکم حفظشون میشید و میدونید بعدش چی هست ...
نیازی به حفظ نیست با همون چند بار خوندن خود به خود توی ذهنتون میره قسمت بعدش
آبی کانون که 4 کتاب عمومیش هیت پاسخ تشریحینداره فقط تستی داره...!!!!

چرا داره . پاسخ هر تستش حدود 2 خط هست . اگه خواستی عکس بذارم !
نامردا یکم از آزاد یاد بگیرن . سوالاش عین آب خوردنه لامذهب !

alavi71
16-03-2012, 17:06
چرا داره . پاسخ هر تستش حدود 2 خط هست . اگه خواستی عکس بذارم !
نامردا یکم از آزاد یاد بگیرن . سوالاش عین آب خوردنه لامذهب !

خب اون 4 کتاب عمومیش نیست که رنگ قرمز داره صفحاتش
خب اگر پاسخ داره که بهتر....

constant_boy23
18-03-2012, 23:03
توجه توجه : قيمت ورقه A4 دو برابر شد ....
يعني كتابا اگه تجديد چاپ بشن قيمت عجيبي شايد بيااد روش:31:

alavi71
19-03-2012, 15:35
توجه توجه : قيمت ورقه A4 دو برابر شد ....
يعني كتابا اگه تجديد چاپ بشن قيمت عجيبي شايد بيااد روش:31:

منبع ؟؟؟؟؟؟

A.N.A.P
19-03-2012, 15:47
منبع ؟؟؟؟؟؟

منم شنیدم گرون شده ولی دو برابرش رو نمیدونم !

constant_boy23
19-03-2012, 16:43
منبع ؟؟؟؟؟؟

چه منبعي ؟ مگه گروني هاي مملكت جايي رسمي اعلام ميشه :31:
والله شهر ما برگه بوده 4 تومن بسته اي... الان چند جا پرسدم شده بود 8 تومن :18:
اينجا كه 2 برابر شده انجا را نميدانم :31:

One Minute
19-03-2012, 19:05

اینجا 4.500 بود
حتما شده 9000 تومن : ))

moein maleki
19-03-2012, 19:31
سلام.اگه کسی کتاب جمع و جور واسه دینی و جمع بندی گسسته و هندسه سراغ داره لطف کنه معرفی کنه.ممنون

*M!L4D*
19-03-2012, 20:10
سلام.اگه کسی کتاب جمع و جور واسه دینی و جمع بندی گسسته و هندسه سراغ داره لطف کنه معرفی کنه.ممنون

کلا واسه جمع بندی (( کتاب های کم حجم و مقوی )) خیلی سبز خوبن . یه سر ب سایتش بزن ببین کتاب هایی ک میخای داره یا نه :

hamsah
19-03-2012, 20:40
آقا یه کتاب تست خوب برای حسابان معرفی می کنین؟
الان خیلی سبز رو دارم خیلی سخته بعضی از تستاش....
آبی کانون هم خوب همش آبکیه....
می خوام سطحش متوسط باشه و تستاش استاندارد.

*M!L4D*
20-03-2012, 00:18

گاج سفید ....

Alireza SM
20-03-2012, 10:58
کاغذ از خیلی وقت پیش گرون شده بوده بچه ها . دقیقا از آبان پارسال تقریبا دوبرابر شده بود قیمت واقعیش منتها واردات کاغذ از ترکیه و هند و چین خیلی زیاد بود و باعث شد فقط 20-30درصد گرون بشه ولی الان که واردات کاغذ تقریبا متوقف شده دیگه گرونتر شده . البته زیاد نگران نباشین فقط کاغذ A4 و A5 و . . . هستن که خیلی گرون شدن بقیه کاغذهایی که چاپخونه ها استفاده میکنن افزایش قیمتشون کمتر از A4 بوده .

monaa
20-03-2012, 11:45

گاج سفید و 10 سال کنکور ریاضی کانون خیلی خوب هستند :20::40::20::40::20:

alavi71
20-03-2012, 19:28

اولا دولت یارانه کاغذ میده پس باید ببینیم ایا تغییری میکنه یا نه
دوم جهش قیمتی آن هم به 2 برابر بدون علت غی قابل قبول هست.
اگر هم اینجوری باشه باید شرکت ها اعلام کنن....

constant_boy23
20-03-2012, 21:44
اولا دولت یارانه کاغذ میده پس باید ببینیم ایا تغییری میکنه یا نه
دوم جهش قیمتی آن هم به 2 برابر بدون علت غی قابل قبول هست.
اگر هم اینجوری باشه باید شرکت ها اعلام کنن....

:31: عجبا ...برادر من گفتم قيمت ورق ازاد انقدر شده در مورد قيمت كتابا از كلمه احتملا استفاده كردم ...

------
حالا كه بحث احتمال شد :31:
رياضيات تجربي خيلي سبز بهتره يا مهر و ماه دوستان؟
خيلي سبز و ميگن سطحش بالاس ..مهر و ماه رو هم ميگن سطحش پايينه و كتابشو ويرايشم نكرده ..اره؟:13:
كلا واس كسي كه ميخواد رياضي رو دورو ور 50 بزنه كدوم بهتره ...نمره رياضيمم 15 فرض كنيد :31:

Alireza SM
20-03-2012, 21:57
:31: عجبا ...برادر من گفتم قيمت ورق ازاد انقدر شده در مورد قيمت كتابا از كلمه احتملا استفاده كردم ...

------
حالا كه بحث احتمال شد :31:
رياضيات تجربي خيلي سبز بهتره يا مهر و ماه دوستان؟
خيلي سبز و ميگن سطحش بالاس ..مهر و ماه رو هم ميگن سطحش پايينه و كتابشو ويرايشم نكرده ..اره؟:13:
كلا واس كسي كه ميخواد رياضي رو دورو ور 50 بزنه كدوم بهتره ...نمره رياضيمم 15 فرض كنيد :31:

ریاضی مهر و ماه فکر کنم ویرایش شده باشه :20: من که ورژن قدیمیشو دارم .
خیلی سبز تست هاش شبیه کنکور نیست و من گذاشتمش کنار . تخته سیاه هم هست که تست های کنکور خیلی زیاد و جامع داره مخصوصا تست های آزاد رو کامل داره .

به جز مهر و ماه هیچکدومشون درسنامه کامل ندارن تقریبا :20:

constant_boy23
20-03-2012, 22:42
ریاضی مهر و ماه فکر کنم ویرایش شده باشه :20: من که ورژن قدیمیشو دارم .
خیلی سبز تست هاش شبیه کنکور نیست و من گذاشتمش کنار . تخته سیاه هم هست که تست های کنکور خیلی زیاد و جامع داره مخصوصا تست های آزاد رو کامل داره .

به جز مهر و ماه هیچکدومشون درسنامه کامل ندارن تقریبا :20:

پس رياضي مهر و ماه توصيه ميشه واس ما داداش؟:31:

Alireza SM
21-03-2012, 09:27
پس رياضي مهر و ماه توصيه ميشه واس ما داداش؟:31:
قبل از هرچیز جزوه معلم و تسلط روی کتاب درسی لازم هست چون هیچکدوم از کتاب های تجربی درسنامه هاش مثل حسابان و دیفرانسیل و ... کافی و با کیفیت نیستن.
مهر و ماه و تخته سیاه برای تست زدن خیلی خوبن ولی برای آموزش اصلا کفایت نمیکنن:41:

MoXa
23-03-2012, 21:35
سلام دوستان . کسی تهران جزوات و کتابهای پیش انسانی رو نداره ؟ حاضرم بخرم .
آخه من بزرگسالان نوشتم بخاطره چندسال تجدید شدن ، حالا اردیبهشت امتحان دارم ، اگه کتاب نو بخرم نمیدونم کجاها مهم هست و نکات کدومند و ..... کلا کتاب دست دوم لازم دارم تروخدا یکی بیاد کتاب های پیش انسانی + جزوه به من بده ، میخرم ، تروخداااا :19:

constant_boy23
23-03-2012, 23:19
خب:31: بعد از ساعت ها گشتن تو همين تاپيك و پرسيدن از خيلي ها يه ليست از كتابايي كه ميخوام بگيرم رو نمايي ميكنم ....كسي نظر ...انتقاد ..پيشنهاد داره لطف كنه بگه ...مرسي ...ديگه ميخوايم دست از سر تاپيك برداريم :31:

زيست : فقط خيلي سبز ... ‍‍‍‍‍‍‍‍‍ژنتيك : بازم خيلي سبز :31:
شيمي 3 : خيلي سبز !
زبان فارسي ؛ قرابت ؛ املا :‌ دريافت ارايه :‌رمزينه تاريخ ادبيات :‌تخته سياه
فيزيك 3 :‌ خيلي سبز + رمزينه فيزيك 2 :‌ ؟ ( شايد رمزينه شايد الگو ..شايد ؟؟؟ ) فيزيك 1 ( ؟؟؟؟ اينو نميدونم واقعا ...)
معارف : همگامان (حالا يه نگاه به گاج هم ميندازم تو كتاب فروشي :13:)
زمين : مهر و ماه (نگاهي به خيلي سبز هم ميندازيم )
رياضي : مهرو ماه
عربي :‌ نزنم احتمالا !:19:
زبان :‌ مبتكران

اگه فيزيك 1 رو يه چيز خوب پيشنهاد بديد ممنون ميشم ...الگو رو ديدم خيلي خوف بود ...:41: واس سه تا تست نمي ارزيد انقدر وقت بذارم ...ابي قلم چي رو هم ديدم مث همه كتاباش بسي ابكي بود ...

alavi71
24-03-2012, 11:01
سلام دوستان . کسی تهران جزوات و کتابهای پیش انسانی رو نداره ؟ حاضرم بخرم .
آخه من بزرگسالان نوشتم بخاطره چندسال تجدید شدن ، حالا اردیبهشت امتحان دارم ، اگه کتاب نو بخرم نمیدونم کجاها مهم هست و نکات کدومند و ..... کلا کتاب دست دوم لازم دارم تروخدا یکی بیاد کتاب های پیش انسانی + جزوه به من بده ، میخرم ، تروخداااا :19:

خب کتابها ها رو هر کسی بر اساس نظر خودش هایلایت میکنه.
پس شما اول کتاب رو بخونید کامل وقتی مسلط شدید -نمونه سوالات امتحان نهایی ها رو که ببیند متوجه مهم بودن مبحث میشید.سوالات مشابه با امتحان نهایی ها هم زیاد پس اونهارو حتما بخونید
موفق باشید..

M A M M U T
24-03-2012, 11:30
دوستان کسی کتاب های کشور های خارجی در مقطع دبیرستان (قبل از کالج) رو داره ؟ یا مدونه از کجا میشه دانلود کرد؟
کشور های آمریکا (یا انگلیس ....)

Alireza SM
28-03-2012, 10:44
خب:31: بعد از ساعت ها گشتن تو همين تاپيك و پرسيدن از خيلي ها يه ليست از كتابايي كه ميخوام بگيرم رو نمايي ميكنم ....كسي نظر ...انتقاد ..پيشنهاد داره لطف كنه بگه ...مرسي ...ديگه ميخوايم دست از سر تاپيك برداريم :31:

زيست : فقط خيلي سبز ... ‍‍‍‍‍‍‍‍‍ژنتيك : بازم خيلي سبز :31:
شيمي 3 : خيلي سبز !
زبان فارسي ؛ قرابت ؛ املا :‌ دريافت ارايه :‌رمزينه تاريخ ادبيات :‌تخته سياه
فيزيك 3 :‌ خيلي سبز + رمزينه فيزيك 2 :‌ ؟ ( شايد رمزينه شايد الگو ..شايد ؟؟؟ ) فيزيك 1 ( ؟؟؟؟ اينو نميدونم واقعا ...)
معارف : همگامان (حالا يه نگاه به گاج هم ميندازم تو كتاب فروشي :13:)
زمين : مهر و ماه (نگاهي به خيلي سبز هم ميندازيم )
رياضي : مهرو ماه
عربي :‌ نزنم احتمالا !:19:
زبان :‌ مبتكران

اگه فيزيك 1 رو يه چيز خوب پيشنهاد بديد ممنون ميشم ...الگو رو ديدم خيلي خوف بود ...:41: واس سه تا تست نمي ارزيد انقدر وقت بذارم ...ابي قلم چي رو هم ديدم مث همه كتاباش بسي ابكي بود ...

کن کتابها رو اواسط مهر ماه تهیه کنی مگه اینکه مطمعن باشی ویرایش نمیشن :20:
همگامان معارف هم حدود نصف تست های تالیفیش هیچ شباهتی به کنکور ندارن
عربی هم مبتکران-ایاد علاوی رو بخری خیلی خوب یاد میگیری من که مثل تو بودم دیدم که راحت میشه عربی رو خوند ولیحیف دیر فهمیدم
برای فیزیک 1 قسمت های نور و عدسی فقط فرمول هستن اگه کار کردنت با فرمول ها خوبه توصیه میکنم فیزیک پایه گاج رو بخری که از خیلی سبز و همینطور فیزیک 2 هم معاف میشی .

One Minute
28-03-2012, 11:05
کن کتابها رو اواسط مهر ماه تهیه کنی مگه اینکه مطمعن باشی ویرایش نمیشن :20:
همگامان معارف هم حدود نصف تست های تالیفیش هیچ شباهتی به کنکور ندارن
عربی هم مبتکران-ایاد علاوی رو بخری خیلی خوب یاد میگیری من که مثل تو بودم دیدم که راحت میشه عربی رو خوند ولیحیف دیر فهمیدم
برای فیزیک 1 قسمت های نور و عدسی فقط فرمول هستن اگه کار کردنت با فرمول ها خوبه توصیه میکنم فیزیک پایه گاج رو بخری که از خیلی سبز و همینطور فیزیک 2 هم معاف میشی .

عياد فيلى منظورت بود ديگه؟
اين سومين باره اسم نويسنده ى كتاب هارو مخلوط ميكنى يچى جديد ميگى :دى

Alireza SM
28-03-2012, 20:43
سومین بار ؟؟؟ :18: حالا یه بار سوتی دادیما :31:
بله عیاد فیلی صحیح هست . آقای عیاد علاوی نخست وزیر سابق عراق هستن :31:

A.N.A.P
28-03-2012, 20:55

جانممم کی ؟

One Minute
28-03-2012, 22:08

دقيقا سومين باره، يه سر به پست هاى قبلى من تو اين تاپيك بزن اون 2 تارو هم پيدا ميكنى :دى

Alireza SM
29-03-2012, 11:04
دوستان در یکی از صفحات گذشته تاپیک به اشتباه گفته بودم که کتاب ژنتیک مندلی خیلی سبز بخش های ژنتیک جمعیت رو هم داره
در ورتی که اینطور نیست و ژنتیک مندل فقط ژنتیک مندل رو داره :31:
باتشکر از constant_boy23 عزیز که بهم گوشزد کردند تا پستم رو ویرایش کنم .
اگه کسی میخواد کتاب ژنتیکش بخش های معیت و تعادل و ... هم داشته باشه کتاب مهر و ماه انتخاب خوبیه ولی در کل خیلی سبز بهتره

Alireza SM
29-03-2012, 11:13
دقيقا سومين باره، يه سر به پست هاى قبلى من تو اين تاپيك بزن اون 2 تارو هم پيدا ميكنى :دى

دنبال نخود سیاه میفرستی ؟ :27:

جانممم کی ؟

هیچی . من اسم یه نویسنده ای رو اشتباه گفتم و عیاد فیلی رو با عیاد علاوی اشتباه گرفتم :20:

moh72
29-03-2012, 11:21
لطفا واسه فیزیک 1 یه کتاب تست با درسنامه خوب و کم حجم معرفی کنید

prodoctornuke
30-03-2012, 12:28
برای کار با تست های کنکور سالهای گذشته که پاسخ جامع داشته باشه.و کامل از دروس مختلف باشه کتابی.مجموعه ای چیزی نیست؟

alavi71
30-03-2012, 16:25
برای کار با تست های کنکور سالهای گذشته که پاسخ جامع داشته باشه.و کامل از دروس مختلف باشه کتابی.مجموعه ای چیزی نیست؟

سلام
کتاب زرد عمومی کانون مجموعه سوالات کنکور هستش...
البته اختصاصی و عمومی اون جدا هست .و پاسخ نامه اون هم جدا هست.
البته انتشارات دیگه هم دارند.از کتاب فروشی ها سوال کنید نمونه دارند
موفق باشید...

D_felfelak
31-03-2012, 13:15
سلام
کتاب زرد عمومی کانون مجموعه سوالات کنکور هستش...
البته اختصاصی و عمومی اون جدا هست .و پاسخ نامه اون هم جدا هست.
البته انتشارات دیگه هم دارند.از کتاب فروشی ها سوال کنید نمونه دارند
موفق باشید...

کانون بهتر هست يا دور دنيا در چهار ساعت از گاج؟

Reza31001
31-03-2012, 15:10
گااااااااااااااج :31:
سوالات که یکیه ولی جواب تشریحی سنجش آخر بهتر از کتاب زرده
ضمن اینکه سنجش آخر خارج کشور رو هم داره البته نمیدونم زرد داره یا نه

constant_boy23
31-03-2012, 21:54
يه سر رفتم سايت خيلي سبز ( بعد از مدت ها ) چه خوشگل شده سايتشون ...:31:
يه مشت كتاباي در دست تاليف رو هم گذاشتن ...كتاباي خوبي بايد باشن ..:21:

فيزيك 1 پايه كنكور -فيزيك 3 اموزش -عربي 3 اموزش (اين يكي واقعا لازمه اگه كتاب خوبي باشه ) شيمي و فيزيك كم حجم و مقوي ...:27:
خلاصه ايشاالله كتاباي خوبي باشه كه ايندگان استفاده كنن ..به شدت منتظر كتاب فيزيك 1 هستيم چون واقعا كتاب خوبي واس فيزيك يك تو بازار نيافتم :41: ..يه كتابم داره ميزنه اموزش دين و زندگي ..يعني چي اموزش دين و زندگي ؟ حالا ايشالله مياد ميبينيم:27:

M A M M U T
02-04-2012, 16:33
دوستان من چند تا کتاب میخوام برای ادبیات....
یه کتابی که لغات رو به ترتیب درسا داشته باشه...(نارنجی کلک معلم رو دارم که حروف الفباست.)
یه کتاب واسه تاریخ ادبیات و یکی واسه املا و یکی هم زبان فارسی....
ممنون

alavi71
02-04-2012, 17:56

ببینید سوالات دور دنیا در 4 ساعت گاج سوالات خارج از کشور هست نه داخلی ها ...
اگر مجموعه خارج از کشورها رو میخواید بگیرید به نظر من گاج چون پاسخ تشریحی کاملتری داره
ولی اگر سوالات داخلی سراسری و ازاد رو میخواید. گاج چنین کتابی نداره ....
ولی انتشارات دیگه دارن مثل مهره و ماه توی کتابفروشی ها ببینید
قیمتشون نسبت به کانون یکم مناسبتر هست
ولی بازم خودتون یه نگاهی بندازید...

موفق باشید

alavi71
02-04-2012, 18:20

اگر مجموعه خارج از کشورها رو میخواید بگیرید به نظر من گاج چون پاسخ تشریحی کاملتری داره
ولی اگر سوالات داخلی سراسری و ازاد رو میخواید. گاج چنین کتابی نداره ....
ولی انتشارات دیگه دارن مثل مهره و ماه توی کتابفروشی ها ببینید
قیمتشون نسبت به کانون یکم مناسبتر هست
ولی بازم خودتون یه نگاهی بندازید...

موفق باشید

Reza31001
02-04-2012, 18:40
نه
اتفاقا من آخرین چاپ گروه ریاضی رو چند روز پیش دیدم
20 کنکور ریاضی فیزیک شامل کنکورهای داخل و خارج کشور (هم سراسری هم آزاد)
از سال 85 تا90
البته کنکورهای آزادش کامل نبود و مثلا هر سال صبح و عصر رو نبود و فقط 2-3 سال اخیر رو داشت

ویرایش: از سایت گاج
دور دنیا در 4 ساعت:

1- عمومی: ويژه رشته‌هاي رياضي، تجربي،انساني، هنر و زبان
اين كتاب در برگيرنده‌ي 42 كنكور عمومي (زبان و ادبيات‌فارسي-عربي-دين‌و‌زندگي-زبان انگليسي) به اين ترتيب مي‌باشد:
ادبيات كنكور با 1050 تست سراسري 84 تا 90
عربي كنكور با 1050 تست سراسري 84 تا 90
انگليسي كنكور با 1050 تست سراسري 84 تا 90
دين و زندگي كنكور با 750 تست سراسري 86 تا 90

2- ریاضی:این کتاب دربرگيرنده‌ي 20 كنكور عمومي و اختصاصي رشته رياضي فيزيك به اين ترتيب مي‌باشد:
12 كنكور دانشگاه سراسري سال‌هاي 85 تا 90 داخل و خارج از كشور
8 كنكور دانشگاه آزاد اسلامي سال 88 تا 90 داخل و خارج از كشور
مزاياي اصلي مجموعه كتابهاي دور دنیا در چهار ساعت :
1- قابليت 20 بار سنجش در شرايط كنكور را براي دانش آموزان مهيا ‌مي‌كند. 2- براي اولين بار نمونه سوالات كنكور خارج از كشور دراين مجموعه آورده شده است.

3- تجربی :اين كتاب از مجموعه كتاب‌هاي دور دنيا در چهار ساعت و دربرگيرنده‌ي 20 كنكور عمومي و اختصاصي رشته علوم تجربي به اين ترتيب مي‌باشد:
*12 كنكور دانشگاه سراسري سال‌هاي 85 تا 90 داخل و خارج از كشور
*8 كنكور دانشگاه آزاد اسلامي سال87 تا 90 داخل و خارج از كشور

4- انسانی: اين كتاب از مجموعه كتاب‌هاي دور دنيا در چهار ساعت و در برگيرنده‌ي 20 كنكور عمومي و اختصاصي رشته علوم انساني به اين ترتيب مي‌باشد:
*11 كنكور دانشگاه سراسري سال‌هاي 85 تا 90 داخل و خارج از كشور
*9 كنكور دانشگاه آزاد اسلامي سال 85 تا 90 داخل و خارج از كشور،

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D_felfelak
02-04-2012, 19:43
یه کتابی که لغات رو به ترتیب درسا داشته باشه...(نارنجی کلک معلم رو دارم که حروف الفباست.)
ممنون

برای زبان فارسی اگر وقت دارين هامون سبطی اگر وقت زيادی ندارين پنج مبحث الگو
برای املا و لغت کلک بهتر هست يا هامون يا سبز؟
من املام ضعيف هست :13:

نه
از سال 85 تا90
البته کنکورهای آزادش کامل نبود و مثلا هر سال صبح و عصر رو نبود و فقط 2-3 سال اخیر رو داشت

دور دنیا در 4 ساعت:

اين كتاب در برگيرنده‌ي 42 كنكور عمومي (زبان و ادبيات‌فارسي-عربي-دين‌و‌زندگي-زبان انگليسي) به اين ترتيب مي‌باشد:

2- ریاضی:این کتاب دربرگيرنده‌ي 20 كنكور عمومي و اختصاصي رشته رياضي فيزيك به اين ترتيب مي‌باشد:
1- قابليت 20 بار سنجش در شرايط كنكور را براي دانش آموزان مهيا ‌مي‌كند. 2- براي اولين بار نمونه سوالات كنكور خارج از كشور دراين مجموعه آورده شده است.

3- تجربی :اين كتاب از مجموعه كتاب‌هاي دور دنيا در چهار ساعت و دربرگيرنده‌ي 20 كنكور عمومي و اختصاصي رشته علوم تجربي به اين ترتيب مي‌باشد:

4- انسانی: اين كتاب از مجموعه كتاب‌هاي دور دنيا در چهار ساعت و در برگيرنده‌ي 20 كنكور عمومي و اختصاصي رشته علوم انساني به اين ترتيب مي‌باشد:

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fpage%3Dmajor%2F22%26np%3D1)
زرد عمومی از کانون رو دارم يعنی به زور به ما دادند
اما نه سال 90 رو داره نه کنکور های خارج از کشور!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان نظرتون در مورد کتاب اشتباهات متداول کانون چی هست؟

alavi71
02-04-2012, 22:13
برای زبان فارسی اگر وقت دارين هامون سبطی اگر وقت زيادی ندارين پنج مبحث الگو
برای املا و لغت کلک بهتر هست يا هامون يا سبز؟
من املام ضعيف هست :13:

اما نه سال 90 رو داره نه کنکور های خارج از کشور!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اشتباهات متداول چندان جالب نیست عنی به عنوان منبع واسه کنکور در درجه دوم هست
اول سوالات کنکورها رو بزنید اگر وقت پیدا کردی به سایر تستها
موفق باشید

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

نه
از سال 85 تا90

دور دنیا در 4 ساعت:

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fpage%3Dmajor%2F22%26np%3D1)

این کتاب 20 کنکورش هست
یعنی کتاب دور دنیا در 4 ساعت که شامل 20 کنکور هست
شامل پاسخنامه تشريحي 20 دوره آزمون عمومی و اختصاصی کنکورهای سراسری و آزاد داخل کشور و خارج از کشور تا سال 90

M A M M U T
02-04-2012, 23:37
دوستان پنج مبحث الگو خوبه واسه زبا ن فارسی خوبه? کاراییش خوبه? بهتر از اون نیست?

alavi71
03-04-2012, 10:44

یکی از اهداف کانون که اجبار کتاب داره فروش کتابهای چاپ گذشته هست ...

rk1001
03-04-2012, 11:00
دوستان بهترين كتابهايي كه براي ديفرانسيل 1 و 2 رياضي چاپ شدن ، كدوم ها هستن؟ (درس)

A.N.A.P
03-04-2012, 12:30
دوستان بهترين كتابهايي كه براي ديفرانسيل 1 و 2 رياضي چاپ شدن ، كدوم ها هستن؟ (درس)

رمزینه واسه آموزش عالی هست ولی حجمش زیاده !

rk1001
03-04-2012, 17:06

غير از اين چي؟ كلا چند تا كتاب برتر تو اين درس رو ميخوام (مثلا اگه بخواين 5 كتاب برتر نوشته شده تو اين درس رو بگيد)

sdfssdfs
03-04-2012, 20:58

راستشو بخوای من 4 سال پیش که واسه کنکور میخوندم 30 سال قلم چی رو با بانک اندیشه فائق با بنفش قلم چی واسه ریاضی زدم تو کنکورم درصد ریاضیم 78 شد

solo8
04-04-2012, 02:56
سلام دوستان...

املا چی بگیرم؟املا لغت هامون سبطی رو دارم ولی خیلی ناقصه! فقط تستاش کامله! خیلی سبز خوبه؟

واسه آیات جداگونه چه کتابی خوبه؟ یعنی الگو بهتره یا گاج؟

الگو رو گرفتم ولی کلا چاپ 90ش هم تا سوال های کنکور 88 رو داره...یه کم که خوندم بنظرم اومد یه کم پرت میزنه!

آیات نکات دقیقا همون متن گاج طوسی رو کپی کرده؟!

واسه تاریخ ادبیات تخته سیاه(مصور) رو گرفتم...ولی شنیدم ناقصه!

رمزینه تاریخ ادبیاتش چطوره؟سایتش که باز نمیشه ببینیم!

Alireza SM
14-04-2012, 14:20
سلام دوستان...

املا چی بگیرم؟املا لغت هامون سبطی رو دارم ولی خیلی ناقصه! فقط تستاش کامله! خیلی سبز خوبه؟

واسه آیات جداگونه چه کتابی خوبه؟ یعنی الگو بهتره یا گاج؟

الگو رو گرفتم ولی کلا چاپ 90ش هم تا سوال های کنکور 88 رو داره...یه کم که خوندم بنظرم اومد یه کم پرت میزنه!

آیات نکات دقیقا همون متن گاج طوسی رو کپی کرده؟!

واسه تاریخ ادبیات تخته سیاه(مصور) رو گرفتم...ولی شنیدم ناقصه!

رمزینه تاریخ ادبیاتش چطوره؟سایتش که باز نمیشه ببینیم!

برای آیات گاج خیلی خوبه من باهاش دین و زندگی گزینه دو رو بالای 90 میزنم. همون کتاب دین و زندگی روکپی نکرده ؛ ضمن اینکه فقط آیات نیست و همه ابیات و احادیث رو هم به تفکیک کتاب ها و دروس داره توش .

hamid-p71
14-04-2012, 20:59
کتابی برای ریاضیات می خواستم که به طور جامع باشد و خلاصه باشد و هدفم بیشتر دانشگاه آزاد هست {ریاضی فیزیک }

The Sniper
16-04-2012, 12:40
کتاب برای ادبیات و عربی معرفی کنید برای کسی که اصلا از این دروس سر در نمیاورد

m-asadabadi
16-04-2012, 22:55
کتابی برای ریاضیات می خواستم که به طور جامع باشد و خلاصه باشد و هدفم بیشتر دانشگاه آزاد هست {ریاضی فیزیک }

8 کتاب ریاضی گاج !!!
یه انتشاراتی به اسم "پیش دانشگاهیان" هم همچین کتابی داره که من ندیدمش !

---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

کتاب برای ادبیات و عربی معرفی کنید برای کسی که اصلا از این دروس سر در نمیاورد
برای کسی اصلا سر درنمیآورد
عربی صفر تا صد انتشارات تضمین دانش
عربی به زبان ساده انتشارات مبتکران
برای ادبیات هم کتاب درسی + یه کتابی که موارد مهم کتاب درسی رو توضیح داده باشه که خیلی کتابها تو این زمینه با هم تفاوتی ندارن

---------- Post added at 10:55 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

غير از اين چي؟ كلا چند تا كتاب برتر تو اين درس رو ميخوام (مثلا اگه بخواين 5 كتاب برتر نوشته شده تو اين درس رو بگيد)

کتابای خوب دیفرانسیل یا فقط تست دارند و یا درس و تست
چون دیفرانسیل درس بدون تست معنی نداره
بعدم باید ببینید برای چه منظوری و در چه سطحی کتاب میخواید

1- بانک تست دیفرانسیل و انتگرال و ریاضیات پایه/ماشالله رضوی/انتشارات اندیشه فائق
2- حساب دیفرانسیل و انتگرال با طعم هلو /عباس مرادی/ انتشارات کوله پشتی
3-حساب دیفرانسیل و انتگرال /مهرداد کیوان/ انتشارات برآیند
4-حساب دیفرانسیل و انتگرال و ریاضیات پایه مرتبط با آن/حسین شفیع زاده/انتشارات خوشخوان
5-دیفرانسیل / سروش موئینی-محسن عسلی/انتشارات خیلی سبز

رمزینه اومده ادای شیوه تدریس بهمن بازرگانی رو دربیاره اما نتونسته و برای هر سه دانش آموز در یک سطح درس گفته خیلی هم بیمزه شده ! دقیقا بهمین دلیل تکرار و پراکنده گویی و مطالب اضافی هم توش زیاد اومده ، تست هاش هم جمع آوری یه مشت تست های دزدی این ور اون ور هست که بر سردرگمی کتاب افزوده .

یه کتابی هم هست که شاید بهترین کتاب فارسی دیفرانسیل در طول تاریخ ! باشه اما چون از 84 ویرایش نشده زیاد با کنکور الان هماهنگ نیست اما بدرد کسی که بخواد واقعا درس رو خوب بفهمه و اظطرار کنکور نداشته باشه مثلا سال دیگه بخواد بره چهارم خیلی میخوره : 3000 مساله و آزمون چهار جوابی حساب دیفرانسیل و انتگرال/ سید حسین سید موسوی/ انتشارات مبتکران

m-asadabadi
16-04-2012, 23:07
ممنون

گاج لغات ادبیات فارسی داره بنفش رنگه که لغات رو خط به خط معنی کرده نه الفبایی
تاریخ ادبیات رو اگه خودت یه جا جمع کنی بهتر تو یادت میمونه / مثلا هر اسمی یا کتابی میبینی یه سرچ تو اینترنت راجع بهش بزن با علاقه خودت ببین مثلا شفیعی کدکنی کیه ؟ کتاب شرح زندگانی من چیه ؟ اینجوری غیرممکنه از یادت بره
ولی کتابای معروف تاریخ ادبیات یکی تاریخ ادبیات مصور دکتر شاهین زاد از انتشارات تخته سیاه و تاریخ ادبیات جامع شهریار قبادی از انتشارات رمزینه
واسه املا و زبان فارسی انتشارات دریافت و خیلی سبز هر دو کارشون خوبه / سلیقه ای میشه اگه بگیم کدوم بهتره
برای زبان فارسی علاوه بر این دو تا انتشارات رمزینه هم بد نیست

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

"ایادفیلی" منظور خودتونه دیگه ؟

One Minute
16-04-2012, 23:12
گاج لغات ادبیات فارسی داره بنفش رنگه که لغات رو خط به خط معنی کرده نه الفبایی
تاریخ ادبیات رو اگه خودت یه جا جمع کنی بهتر تو یادت میمونه / مثلا هر اسمی یا کتابی میبینی یه سرچ تو اینترنت راجع بهش بزن با علاقه خودت ببین مثلا شفیعی کدکنی کیه ؟ کتاب شرح زندگانی من چیه ؟ اینجوری غیرممکنه از یادت بره
ولی کتابای معروف تاریخ ادبیات یکی تاریخ ادبیات مصور دکتر شاهین زاد از انتشارات تخته سیاه و تاریخ ادبیات جامع شهریار قبادی از انتشارات رمزینه
واسه املا و زبان فارسی انتشارات دریافت و خیلی سبز هر دو کارشون خوبه / سلیقه ای میشه اگه بگیم کدوم بهتره
برای زبان فارسی علاوه بر این دو تا انتشارات رمزینه هم بد نیست

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

"ایادفیلی" منظور خودتونه دیگه ؟

اياد فيلى خودمه يعنى چى؟

rk1001
18-04-2012, 11:27
كتاب درس ديفرانسيل رياضي ، كه خيلي سطح بالا و جامع درس داده باشه كدومها هستن ؟
2- كتاب تست ديفرانسيل رياضي كه تست هاي سنگين و سطح بالايي داشته باشه كدومها هستن؟
3- در ضمن دنبال يه كتابي ميگردم كه تمام مباحث رياضي دبيرستان رو به طور جامع درس داده باشه ؟

ميخوام كه همه كتاب هاي فوق اونهايي باشن كه خيلي جامع درس داده باشن ، وقت به اندازه كافي دارم و ميخوام روي اين درس كاملا مسلط بشم (در سطح خيلي بالا)

bigmosy
18-04-2012, 11:57
مقدمه اي بر سيستمهاي رادار – اسكو لنيك – محمد سليماني – انتشارات پژوهشكده الكترونيك و مخابرات شهيد بهشتي – 1370

سلام

دوستان لینک دانلود بالا مشکل داره اگر لینک جدیدی ازش دارید برام بذارید.متشکرم

The Sniper
18-04-2012, 13:19
بچه های ریاضی و تجربی شما ادبیات و عربی رو چطور میخونید ؟
من رفتم عربی مبتکران به زبان ساده رو خریدم چطور و از کجا باید شروع کنم به خوندن ؟ اگر متوجه نشدم چیزی رو اسکال داشتم چیکار کنم ؟

sam_sami_2000
18-04-2012, 23:07
بچه های ریاضی و تجربی شما ادبیات و عربی رو چطور میخونید ؟
من رفتم عربی مبتکران به زبان ساده رو خریدم چطور و از کجا باید شروع کنم به خوندن ؟ اگر متوجه نشدم چیزی رو اسکال داشتم چیکار کنم ؟

اشکال داشتی همینجا بپرس! من جوابت رو میدم
اگر ندادم بعد از یک روز مسیجش کن برام .
عربیم خوبه :46:

12p
19-04-2012, 13:34
2سوال:ازمون های خارج از کشور (عمومی)برای همه رشته ها یکسانه؟؟؟؟؟یعنی ازمون عمومی خارج ازکشور سال 89 برای ریاضی و تجربی و هنر و انسانی یه ازمونه اما تخصصیاشون فرق میکنه ولی میشه شیمی و فیزیک تجربی رو بزنم چون با ریاضی فرقی نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!درسته؟؟؟

و برای تاریخ ادبیات کتاب همایش سبطی یا رمزینه؟

A.N.A.P
19-04-2012, 19:43
دوستان کتابای نشر الگو چه جوریه ؟ عربی و ادبیاتش رو دارم !
واسه عربی من فوت و فن خیلی سبز داشتم خیلی به هم ریخته بود و به نظرم روون نبود !
الان من دارم از رو نشر الگو میخونم میشه عربی رو بالای 80 زد ؟

saeed_cpu_full
20-04-2012, 16:44

از بین کتاب هایی که من بررسی کردم نشر الگو و کتاب عربی انتشارات جامع بهترین منبع های تست عربی هستن
در کنارش سعی کن متن های تمرین ها و کارگاه ترجمه رو تجزیه و ترکیب کنی ( البته اگه وقت اضافی داشتی )

alavi71
20-04-2012, 17:52

مطمئن باشید با تلاش به هر چه که بخواهید میرسید
پس تلاش و توکل به خدا رو فراموش نکنید
شما سعی خودتون را بکنید در زمان باقی مونده ....

khastehhhh
20-04-2012, 18:26
دوستان کتاب حسابان مبتکران عباس امیدوار جلد دومش خوبه؟
من رشتم تجربیه واسه کاربرد مشتق و انتگرال کتاب میخواستم
فورییههههه
ممنون :46:

12p
22-04-2012, 20:51
2سوال:ازمون های خارج از کشور (عمومی)برای همه رشته ها یکسانه؟؟؟؟؟یعنی ازمون عمومی خارج ازکشور سال 89 برای ریاضی و تجربی و هنر و انسانی یه ازمونه اما تخصصیاشون فرق میکنه ولی میشه شیمی و فیزیک تجربی رو بزنم چون با ریاضی فرقی نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!درسته؟؟؟

و برای تاریخ ادبیات کتاب همایش سبطی یا رمزینه؟

به انتظار پاسخ تو مینشینم...

Alireza SM
22-04-2012, 23:49
دوستان کتاب حسابان مبتکران عباس امیدوار جلد دومش خوبه؟
من رشتم تجربیه واسه کاربرد مشتق و انتگرال کتاب میخواستم
فورییههههه
ممنون :46:
اصلا این کار رو نکن .
کتا درسی خودت برای یادگیری کافیه . بعدش تست های آزاد و بعد اون هم سراسری رو بزن

constant_boy23
23-04-2012, 00:30
ايات و روايات گاج يا الگو ؟
ميگم نظر مثبتتون در مورد رياضي گاج چيه (تجربي ..5 تا كتابش ) يعني اون حجم زياد و قابل توجه ...اصلا قابل خوندنه ؟ :31: درسنامه داره ؟
مهروماه رو ديدم همچين چنگي به دل نميزد :goatee:r"]

Alireza SM
23-04-2012, 00:38
ميگم نظر مثبتتون در مورد رياضي گاج چيه (تجربي ..5 تا كتابش ) يعني اون حجم زياد و قابل توجه ...اصلا قابل خودنه ؟ :31: درسنامه داره ؟
مهروماه رو ديدم همچين چنگي به دل نميزد :goatee:[COLOR="Silver"]
اینهمه نویسنده های خوب ریاضی ( نصیری و امیدوار و مهربان و فلان و فلان و فلان ) یه کتاب خوب برای تجربی ننوشتن فکر میکنم اولین کتابی که براری تجربی نوشته بشه پرفروش ترین کتاب ریاضی تاریخ میشه :31:

اگه تسلط روی کتاب درسی + دبیر خوب داشته باشی کارت راه میافته فقط باید تست بزنی

constant_boy23
23-04-2012, 01:06
اینهمه نویسنده های خوب ریاضی ( نصیری و امیدوار و مهربان و فلان و فلان و فلان ) یه کتاب خوب برای تجربی ننوشتن فکر میکنم اولین کتابی که براری تجربی نوشته بشه پرفروش ترین کتاب ریاضی تاریخ میشه :31:

اگه تسلط روی کتاب درسی + دبیر خوب داشته باشی کارت راه میافته فقط باید تست بزنی

داش واقعا رياضي 2 و 3 يه چيز خيلي شاخ و سختي نداره ...با 4 تا درسنامه ساده قابل يادگيريه ..
ولي نميدونم چرا كسي نمياد همون 4 تا درسنامه ساده رو بزنه و همه از رو همون مطالب كتاب كپي ميزنن ..
حوصله معلم خصوصي هم ندارم ...:13: يا مهرو ماه رو ميگيريم و ميسوزيم و ميسازيم ...يا يكي دو تا از اين گاج ها رو هم ميگيريم ...البته جزوه دارم تا حدودي ...:31:

Alireza SM
23-04-2012, 16:11
داش واقعا رياضي 2 و 3 يه چيز خيلي شاخ و سختي نداره ...با 4 تا درسنامه ساده قابل يادگيريه ..
ولي نميدونم چرا كسي نمياد همون 4 تا درسنامه ساده رو بزنه و همه از رو همون مطالب كتاب كپي ميزنن ..
حوصله معلم خصوصي هم ندارم ...:13: يا مهرو ماه رو ميگيريم و ميسوزيم و ميسازيم ...يا يكي دو تا از اين گاج ها رو هم ميگيريم ...البته جزوه دارم تا حدودي ...:31:
درسته مطالب شاخی نداره اصلا ولی همون مطالبی که هست هم باید به شیوه درست و مثل حسابان با درسنامه های جامع و کامل تدریس بشن . کلا کتاب های ریاضی تجربی اینطوری توضیح دادن :

کتاب مهر و ماه :
فرمول نوشته و سپس یکی دوتا تست نمونه حل کرده و سپس کلی تست سراسری و آزاد گذاشته و بعضی تست های تالیفی سخت هم داره . پاسخنامش هم بد نیست .

کتاب خیلی سبز ( ریاضیات جامع ) :
تست گذاشته و در پاسخنامه درسنامه های مختصر نوشته و به پیش نیازها و ... توجه نکرده و پاسخنامش هم معمولیه نمیشه گفت خیلی خوبه .

کتاب خیلی سبز ( تک تک ) :

کتاب سال دوم : آموش به روش حل تمرین هست و درسنامه مختصر + پاسخ های تشریحی خوب داره .
کتاب سال سوم : مثل ریاضیات جامع هست دقیقا .

کتاب تخته سیاه :

درسنامه کاملا خلاصه داره بدون هیچگونه تمرین و مثال و ... اومده چندین صفحه درسنامه گذاشته و بعدش هم همه تست ها رو نوشته و براشون پاسخ تشریحی هم گذاشته

کلا هیچکدوم از کتاب های تجربی نمیتونن مشکل داوطلبان تجربی رو حل کنن . همون مهر و ماه هم نمیتونه هیچ داوطلبی رو به درس ریاضی مسلط کنه .

آقای نصیری ( نوشنده مبتکراان ) قرار بود ریاضیات تجربی دوجلدی با عنوان ریاضیات تجربی کنکور بنویسه ولی متاسفانه تغیرات پی در پی کتاب درسی و حذف کنکور در سال های آینده ایشون رو از این کار منصرف کرده .من همش منتظر کتاب های خیلی سبز بودم ولی اگه میدونستم قراره اینقدر به درد نخور باشن ( نست به بقیه کتاب هاشون ) حتما کلی از داوطلبان تجربی رو سازماندهی میکردم که از انتشارات های مبتکران و نشرالگو بخوان که مشابه کتاب های حسابان رو برای ریاضیات تجربی هم بنویسن :13:

alavi71
23-04-2012, 18:38
ميگم نظر مثبتتون در مورد رياضي گاج چيه (تجربي ..5 تا كتابش ) يعني اون حجم زياد و قابل توجه ...اصلا قابل خوندنه ؟ :31: درسنامه داره ؟
مهروماه رو ديدم همچين چنگي به دل نميزد :goatee:r"]

ایات و کلا دین زندگی گاج بهتر از اون هست البته به نظر من ....

نظر مثبتمون برای دومینمیدونم.
ولی کتاب جامع گاج هم داره اونو یه نگاهی بزن ....

constant_boy23
23-04-2012, 19:50
ایات و کلا دین زندگی گاج بهتر از اون هست البته به نظر من ....

نظر مثبتمون برای دومینمیدونم.
ولی کتاب جامع گاج هم داره اونو یه نگاهی بزن ....

جامع رياضيات تجربي داره گاج ؟ مطمئني ؟

Amir homayun
23-04-2012, 21:22
من سومم و برا کنکور سال بعد میخونم
میخواستم بپرسم برای تابستون غیر از کتاب های درسی برای عمومی چی پیشنهاد میکنید که بخونم ؟
مرسی

Alireza SM
23-04-2012, 21:33
بله داره و دو جلدی هست با نام ریاضی عمومی . الته روی جلدش نوشته ریاضیات تجربی .
هر جلد هم قیمتش 12 تومنه .
هروقت رفتی کتابفروشی برو ورق بزنش ببین چجوریه به ما هم آمار بده .
وقتی تورق میکنی یه حتما 2 نت مورد رو نگاه کن ببین بر حسب دروس کتاب درسی توضیح داده یا مثل خیلی سبز و تخته سیاه و ... موضوعی هست . یکی هم اینکه ببین درسنامه هاش چطورن و چقدر مثال و تمرین داره؟ ببین آیا مثال و تمرین کافی نوشته یا فقط فرمول نوشته و رفته تست گذاشته ؟
تست هاش رو هم نگاه کن ببین تالیفی چقدر گذاشته توش

منتظریم یکی آمار این ریاضیات تجربی گاج رو بده بهمون :دی

A.N.A.P
24-04-2012, 00:08
دوستان بهترین کتاب زبان انگلیسی چیه ؟

سوال دوم : حسابان نشر الگو خوبه ؟
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

herfei2008
24-04-2012, 01:53
سلام ، ما که دیگه کنکوری نیستیم اما یه کتابو دیدم که بدرد شما کنکوری ها می خوره . این کتاب کلا برای آموزش حد و پیوستگی و مشتق و انتگرال برای کسایی که مشکل دارن خیلی خیلی خوبه و راه انداز قوی هست ! اما خوب چون کتاب دانشگاهی هست یه سری مطالبی هم داره توی کنکور کارشناسی نیست مثل انتگرال های پیشرفته تر !

کتاب ریاضی عمومی 1 دانشگاه آزاد (فکر کنم واحد تهران جنوب)
مولف: دکتر شعبانعلی صفری ثابت

یاد خاطرات افتادم چقدر قبلا توی این تاپیک درگیر کتاب کنکور بودیما ! یادش بخیر !

xUltimatex
24-04-2012, 17:15
دوستان بهترین کتاب زبان انگلیسی چیه ؟

سوال دوم : حسابان نشر الگو خوبه ؟
سلام
ببین دوست گلم زبان چیزی نیس که بشه تنها با تکیه بر یه کتاب بتونی درصد بالا (بالای 90) بزنی! اینو جدی میگم شما باید اولا استنباط و درکت از متونی که میخونی رو بالا ببری که اینم فقط و فقط با خوندن متون و تمرین و تکرار بدست میاد دوما شما باید دایره واژگانت رو غنی تر کنی یعنی وقتی کلمه ای رو تو متن دیدی نری یه مدتی رو صرف به یاد اوردن معنیش کنی! تو انگلیسی به این میگن grasp خیلی فرق داره با اینکه صرفا معنیشو بدونی.... به هرحال بین کتابایی که شخصا مطالعه داشتم (دامنه ی وسیعی رو شامل میشه) به نظر من برای کنکور ورودی دانشگاه ها کتاب های زبان انتشارات مبتکران دکتر شهاب اناری واقعا فوق العادس البته گفتم در سطح کنکور!
اینایی که بت گفتم حاصل 1 سال مطالعه ی شدید شخص خودم بود که برای کنکور زبان سال 90 داشتم و همچنین نزدیک به دو ترم تحصیل زبان و ادبیات که البته الان انصراف دادم!
تمرکزت رو روی درصدای بالا بذار... مطمئن باش نتیجه میگیری....
موفق باشی

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

سلام ، ما که دیگه کنکوری نیستیم اما یه کتابو دیدم که بدرد شما کنکوری ها می خوره . این کتاب کلا برای آموزش حد و پیوستگی و مشتق و انتگرال برای کسایی که مشکل دارن خیلی خیلی خوبه و راه انداز قوی هست ! اما خوب چون کتاب دانشگاهی هست یه سری مطالبی هم داره توی کنکور کارشناسی نیست مثل انتگرال های پیشرفته تر !

کتاب ریاضی عمومی 1 دانشگاه آزاد (فکر کنم واحد تهران جنوب)
مولف: دکتر شعبانعلی صفری ثابت

یاد خاطرات افتادم چقدر قبلا توی این تاپیک درگیر کتاب کنکور بودیما ! یادش بخیر !
واقعا ممنون که هنوز به فکر بچه های کنکوری هستی! دستت طلا

alavi71
24-04-2012, 19:03

بله دوست عزیز به یک ار کتابفروشی ها مراجعه کنید ....
و بررسی کنید ببینید برای شما مناسب هست یا خیر
موفق باشید

xUltimatex
25-04-2012, 00:57
اه اه بابا این کتاب فیزیک 2 نشر الگو واقعا حال گیره!!! اخه چقدر اشتباه تایپی و چاپی؟! به خدا جزوه دس نویس از این بهتر بود حالمو بهم زد....... فیزیک 2 آموزش + فیزیک 2 تست با پاسخ تشریحی شو گرفتم........... من کلا نمیتونم با کتابای نشر الگو ارتباط برقرار کنم اصلا نمی تونم..........

A.N.A.P
25-04-2012, 09:22
سلام
ببین دوست گلم زبان چیزی نیس که بشه تنها با تکیه بر یه کتاب بتونی درصد بالا (بالای 90) بزنی! اینو جدی میگم شما باید اولا استنباط و درکت از متونی که میخونی رو بالا ببری که اینم فقط و فقط با خوندن متون و تمرین و تکرار بدست میاد دوما شما باید دایره واژگانت رو غنی تر کنی یعنی وقتی کلمه ای رو تو متن دیدی نری یه مدتی رو صرف به یاد اوردن معنیش کنی! تو انگلیسی به این میگن grasp خیلی فرق داره با اینکه صرفا معنیشو بدونی.... به هرحال بین کتابایی که شخصا مطالعه داشتم (دامنه ی وسیعی رو شامل میشه) به نظر من برای کنکور ورودی دانشگاه ها کتاب های زبان انتشارات مبتکران دکتر شهاب اناری واقعا فوق العادس البته گفتم در سطح کنکور!
اینایی که بت گفتم حاصل 1 سال مطالعه ی شدید شخص خودم بود که برای کنکور زبان سال 90 داشتم و همچنین نزدیک به دو ترم تحصیل زبان و ادبیات که البته الان انصراف دادم!
تمرکزت رو روی درصدای بالا بذار... مطمئن باش نتیجه میگیری....
موفق باشی

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

واقعا ممنون که هنوز به فکر بچه های کنکوری هستی! دستت طلا
سلام . من به خاطر دایره لغتم زبان رو 80 میزنم وهدفم بالای 90 هست. ولی چندتا قواعد مشکل دارم که خیلی سبز گرفتم . بازم ممنون !

Alireza SM
25-04-2012, 10:53
سلام . من به خاطر دایره لغتم زبان رو 80 میزنم وهدفم بالای 90 هست. ولی چندتا قواعد مشکل دارم که خیلی سبز گرفتم . بازم ممنون !

گرامر زبان تخصصی خیلی سبز به دردت نمیخوره ها برای زبان کنکور معمولی خیلی زیاده .
در ضمن خود اون کتاب هم خیلی خوب نیست به نظر من مثل گرامر مبتکران نیست که تمرین و مثال کافی برای جاانداختن مطلب داشته باشه بیش از اندازه خلاصه هست.
گرامر ها رو کلا از روی کتاب های زبان 3 و زبان پیش مبتکران دکتر انار شهابی بخونی خیلی بهتره

khastehhhh
25-04-2012, 16:59
دوستان کتاب رمزینه برای فیزیک 3 دو فصل اول (تجربی) خوبه من واسه آموزش کتاب میخوام به جز مبتکران اگه کتاب خوبی واسه آموزش این دوفصل میشناسید معرفی کنید
ممنون

12p
26-04-2012, 10:03
من زبان کنکور نشر شبقره مصرف کردم (!) خوب بود...

Alireza SM
26-04-2012, 11:09
من زبان کنکور نشر شبقره مصرف کردم (!) خوب بود...

نسبت به متکران در سطح خیلی پایین تری هست
شبقره فقط کتاب 120 متن تالیفیش یه تمرین خوب برای ریدینگ کنکور هست . هیچکدوم از کتاب های زبانش به هیچکدوم از کتاب های زبان مبتکران ( دکتر انار شهابی ) نمیرسن

One Minute
26-04-2012, 12:28
نسبت به متکران در سطح خیلی پایین تری هست
شبقره فقط کتاب 120 متن تالیفیش یه تمرین خوب برای ریدینگ کنکور هست . هیچکدوم از کتاب های زبانش به هیچکدوم از کتاب های زبان مبتکران ( دکتر انار شهابی ) نمیرسن

عليرضا اين پنجمين اشتباهته تو اسم مولف ها! با اين وضع ميخواى تاريخ ادبيات كنكورو بدى؟ :دى
انار شهابى كيه؟ به نظرت اسم كسى انار ميشه؟ :دى
شهاب اناريه مجيد دلبندم :دى

msss72
26-04-2012, 15:21
عليرضا اين پنجمين اشتباهته تو اسم مولف ها! با اين وضع ميخواى تاريخ ادبيات كنكورو بدى؟ :دى

نه بابا انار شهابیه!!! معروف هم هست! فامیل یکی از دوستامه ، میشناسمش!
من سال پیش کنکور داشتم! خیلی سال جالب و عجیبیه! دقیقا از لحظه ای که کنکور رو دادم تا الان هیچ کار مفیدی انجام ندادم! یخورده (فقط یخورده!) تنبل شدم! رتبم هم 900 شد الان دارم IT میخونم!
کتاب انار شهابی رو نخوندم ولی یادمه که چند بار امتحانای قلم چی رو طرح کرده بود که سوالاش به شدت فضایی و در حد لالیگا بود که بچه ها حسابی از خجالت اقوام نزدیکشون در آمدن!!!:21::27:

One Minute
26-04-2012, 16:26
من سال پیش کنکور داشتم! خیلی سال جالب و عجیبیه! دقیقا از لحظه ای که کنکور رو دادم تا الان هیچ کار مفیدی انجام ندادم! یخورده (فقط یخورده!) تنبل شدم! رتبم هم 900 شد الان دارم IT میخونم!
کتاب انار شهابی رو نخوندم ولی یادمه که چند بار امتحانای قلم چی رو طرح کرده بود که سوالاش به شدت فضایی و در حد لالیگا بود که بچه ها حسابی از خجالت اقوام نزدیکشون در آمدن!!!:21::27:

الان کتابش جلومه، شهاب اناریه نه انار شهابی! :دی

xUltimatex
26-04-2012, 16:42
لطفا راهنمایی کنید
سلام به همه دوستای گلممممممم..... فقط خواهشا اگه اطلاع دارید راهنماییم کنید چون خیلی خیلی خیلی ... (خلاصه خیلی) مهمه واسم؛
من یه کتاب واس فیزیک میخوام که مفاهیم رو از سطح ابتدایی و ساده تا سطح کنکور توضیح داده باشه یعنی یه آموزش توپ میخوام واس فیزیک پایه (فیزیک سال اول، دوم و سوم) رشتمم تجربیه میخوام فیزیک بترکونمااااا..... حجمش اصلا مهم نیس هرچقد باشه میخونم فقط میخوام عالی یاد بگیرم یه چیزی میخوام تقریبا تو مایه های شیمی بازرگانی مبتکران اگه سراغ دارید بگید در ضمن نشر الگو رو گرفتم 4 تا کتاب پایه بود اصلا نمیتونم باش ارتباط برقرار کنم به نظر من که مزخرفه! انداختمش دور پس این گزینه رو BIXYYYY.......... اجرکم عندنی!! ممنون

Alireza SM
26-04-2012, 18:38
پنجمین ؟ سومینش رو که یادمه ایاد فیلی رو با اون ایاد علاوی ( نخست وزیر سابق عراق ) اشتباه گرفته بودم
چهارمینش کدوم بود ؟ :31:

سوالاتی که ایشون برای قلمچی طراحی کردن خیلی کم هست و سوالات کتابهای خودشون خیلی بهتر هستن

راستی جالبه شما اولین پستتون توی سایت چقدر جالبه :31:

الان کتابش جلومه، شهاب اناریه نه انار شهابی! :دی

اسم خیلی مهم نیست شما هم مثل اون دوستمون که حتی تعداد دفعات اشتباه گفتن اسم نویسنده ها رو بلده ؛ نباشین .
مهمتر از اینکه اسم نویسنده توجه کنیم به اندیشه نویسنده باید توجه کنیم :31:
تست هایی که آقای اناری تالیف کرده خیلی مهمتر از اسمش هستن :31:

12p
27-04-2012, 10:37
پنجمین ؟ سومینش رو که یادمه ایاد فیلی رو با اون ایاد علاوی ( نخست وزیر سابق عراق ) اشتباه گرفته بودم
چهارمینش کدوم بود ؟ :31:

سوالاتی که ایشون برای قلمچی طراحی کردن خیلی کم هست و سوالات کتابهای خودشون خیلی بهتر هستن

راستی جالبه شما اولین پستتون توی سایت چقدر جالبه :31:

اسم خیلی مهم نیست شما هم مثل اون دوستمون که حتی تعداد دفعات اشتباه گفتن اسم نویسنده ها رو بلده ؛ نباشین .
مهمتر از اینکه اسم نویسنده توجه کنیم به اندیشه نویسنده باید توجه کنیم :31:
تست هایی که آقای اناری تالیف کرده خیلی مهمتر از اسمش هستن :31:

درود به شما..

حرف شما درست اما همانطور که باید یه باطن یه چیز پی برد و بهش توجه کرد باید ظاهر و اسم نویسنده را هم دونست.

ارتباط معنایی:ارتباط دارد با کتاب دینی سال سوم تناسب ظاهر و باطن.:27:

حالا بگذریم..
به نظر شما داوطلبین محترم(!) کتاب برا تاریخ ادبیات چی بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رمزینه یا کتاب همایش سبطی یا....

اگه کسی اینارو دیده یا داره یه توضیحی بدین ممنون میشم!:15:

constant_boy23
27-04-2012, 12:28
اخه انار اسمه ؟‌:31: كه ميگين انار شهابي ؟
ميگم چه اشتباهي بوده خريدن كتاب اموزش مبتكران ها (شيمي )
الان من نصف اين كتاب رو نخوندم بايد بذارمش كنار تست بگيرم ... اي بابا
اقا تاريخ ادبيات مصور تخته سياه و املا و لغت سبطي ناقصه ؟‌
ملت هي ادمو به شك ميندازن ...

One Minute
27-04-2012, 13:26

حالا ميدونستين شهاب انارى رتبه يك كنكور تجربى بوده؟ اوندفعه يكى از بچه ها اسكن عكسش توى روزنامه رو گذاشته بود تو تاپيك (يادم نيس كدوم تاپيك بود)

عزيزمن آموزش شيمى بازرگانى خوبه كه، ما يه معلم شيمى داريم يك كلمه هم بهمون درس نميده (ميگه حقوقم كمه)، تا حالا كتاب آموزشش كلى به دردم خورد

بچه ها واسه رياضى پايه (بيشتر منظورم رياضى 2 و آمار هست) چى بگيرم؟

*M!L4D*
27-04-2012, 15:09

واسه آمار اگه جزوه درست و حسابی نداری گاج سفید بگیر ... !
واسه ریاضی 2 , آموزش یا تست ؟

One Minute
27-04-2012, 16:13
واسه آمار اگه جزوه درست و حسابی نداری گاج سفید بگیر ... !
واسه ریاضی 2 , آموزش یا تست ؟

هم آموزش هم تست
فيزيك 2 هم براى آموزش و هم تست چى بگيرم؟

*M!L4D*
27-04-2012, 16:27
هم آموزش هم تست

واسه آموزش دقیق نمی دونم . شاید الگو . اما تست گاج سفید
واسه فیزیک 2 من انرژی اتمی ( الگو ) دارم تستاش ک خیلی خوبه درسنامه ی خلاصه ای هم داره ولی واسه آموزش رمزینه و مبتکران هستند ...

Soroush-S
27-04-2012, 16:50
واسه کتابای ارشد باید اینجا سوال کرد؟

One Minute
27-04-2012, 17:42
واسه آموزش دقیق نمی دونم . شاید الگو . اما تست گاج سفید
واسه فیزیک 2 من انرژی اتمی ( الگو ) دارم تستاش ک خیلی خوبه درسنامه ی خلاصه ای هم داره ولی واسه آموزش رمزینه و مبتکران هستند ...

اون كتاب تست فيزيك پايه گاج سفيد واسه سه سال چطوره؟

A.N.A.P
27-04-2012, 18:12
دوستان از گاج سفید فیزیک نمیشه بعنوان آموزش استفاده کرد ؟

نظرتون درباره کتاب های فیزیک نشر الگو چیه ؟ ارزش داره الان بخرم ؟

Alireza SM
27-04-2012, 21:11
دوستان از گاج سفید فیزیک نمیشه بعنوان آموزش استفاده کرد ؟

نظرتون درباره کتاب های فیزیک نشر الگو چیه ؟ ارزش داره الان بخرم ؟

گاج سفید فقط کتاب هایی مثل عربی و آمار ـش میشه ازشون به عنوان آموزش استفاده کرد
برای فیزیک کتاب های بهتر از نشرالگو هم داریم کدوم فیزیک رو میخوای ؟

خب آدم اسما رو قاتی میکنه بعضی وقتا :31:
مبتکران اگه تست رو داری آموزش به نخر که فقط وقت و پولت هدر میره . اگه وقت و پول اضافی داری صبر کن و سال بعد ویرایش جدید خیلی سبز رو بگیر.

حالا ميدونستين شهاب انارى رتبه يك كنكور تجربى بوده؟ اوندفعه يكى از بچه ها اسكن عكسش توى روزنامه رو گذاشته بود تو تاپيك (يادم نيس كدوم تاپيك بود)

عزيزمن آموزش شيمى بازرگانى خوبه كه، ما يه معلم شيمى داريم يك كلمه هم بهمون درس نميده (ميگه حقوقم كمه)، تا حالا كتاب آموزشش كلى به دردم خورد

آره فکر میکنم در سال 76 بوده که نفر اول تجربی و یکی از رتبه های خوب زبان شده .
تا جایی که میدونم در آزمون علوم پایه پزشکی هم رتبه خوبی آورده و الان در تحقیقات ترک اعتیاد و ... هم فعالیت داره . البته فعالیت اصلیش همون زبان انگلیسی هست

هم آموزش هم تست
برای فیزیک 2 بهترین منبع آموزش مبتکران-محمودزاده هست. به هیچ وجه هم حجمش زیاد نیست حدود 70% از حجم کتابش مربوط به تست ها و مثال های دوره ای و تمرین های امتحانی و پاسخ های تشریحیشون هستن و حدود 30% از حجم کتاب برای آموزش عمیق و دقیق به صورت زبان ریاضی و زبان ساده هست . تست های کنکور و تالیفی هم به اندازه کافی داره از هر نظری مناسبه . اگه مثال های دوره ای و تمرین های پایان فصلش رو هم حل کنی برای امتحان نهایی هم مناسب میشه .

اون كتاب تست فيزيك پايه گاج سفيد واسه سه سال چطوره؟

برای تست منبع بسیار خوبیه برای آموزش نه
تست های فیزیک خوب طبقه بندی شدن و تست های تالیفی و چرت و پرت هم نداره .
فقط حواست باشه که بخش های حرکت و نیروشناسی سال دوم رو نداره و

One Minute
27-04-2012, 21:16
گاج سفید فقط کتاب هایی مثل عربی و آمار ـش میشه ازشون به عنوان آموزش استفاده کرد

حسابان گاج سفید هم نکات تستی عالی ای داره !!!

مبتکران اگه تست رو داری آموزش به نخر که فقط وقت و پولت هدر میره . اگه وقت و پول اضافی داری صبر کن و سال بعد ویرایش جدید خیلی سبز رو بگیر.

برا کسی که معلم شیمی نداره کتاب آموزش شیمی مبتکران انصافا خوبه ، من با کتاب تستش نتونستم مفاهیم رو دریافت کنم چون جوری هست که حتما باید یه پیش زمینه ای بلد باشی وگرنه دریافتش سخته

برای فیزیک 2 بهترین منبع آموزش مبتکران-محمودزاده هست. به هیچ وجه هم حجمش زیاد نیست حدود 70% از حجم کتابش مربوط به تست ها و مثال های دوره ای و تمرین های امتحانی و پاسخ های تشریحیشون هستن و حدود 30% از حجم کتاب برای آموزش عمیق و دقیق به صورت زبان ریاضی و زبان ساده هست . تست های کنکور و تالیفی هم به اندازه کافی داره از هر نظری مناسبه . اگه مثال های دوره ای و تمرین های پایان فصلش رو هم حل کنی برای امتحان نهایی هم مناسب میشه .

کتابش رو دارم !!
برای تست کافی است آیا ؟

فقط حواست باشه که بخش های حرکت و نیروشناسی سال دوم رو نداره

این بخش هارو توی قسمت پیش دانشگاهی داره یا اصلا نیاورده ؟

A.N.A.P
27-04-2012, 21:25
فیزیک فعلا واسه پیش 2 میخوام . بعد امتحانا فیزیک پایه .
گسسته چی خوبه ؟ کلا از کتابای سفید گاج حالم داره بهم میخوره .

Alireza SM
28-04-2012, 02:31
حسابان گاج سفید هم نکات تستی عالی ای داره !!!

برا کسی که معلم شیمی نداره کتاب آموزش شیمی مبتکران انصافا خوبه ، من با کتاب تستش نتونستم مفاهیم رو دریافت کنم چون جوری هست که حتما باید یه پیش زمینه ای بلد باشی وگرنه دریافتش سخته

کتابش رو دارم !!
برای تست کافی است آیا ؟

این بخش هارو توی قسمت پیش دانشگاهی داره یا اصلا نیاورده ؟

من راه دور و بزرگسالان درس خوندم و هیچوقت معلم شیمی نداشتم و تنها معلمم همین آقای بازرگان بوده و با کتاب تست شروع کردم و به خاطر برنامه ریزیش و تقسیم بندی موضوعیش بهت اطمینان میدم که کتاب تست برای آموزش خیلی خیلی بهتر هست .
کتاب تست مبتنی بر ترتیب مطالب در کتاب درسی هست و بهت اطمینان میده که با کتاب داری حرکت میکنی و اون چیزی که لازمت هست رو یاد میگیری .

در مورد فیزیک :

اگه سال دوم باشی آره تست های فیزیک مبتکران کافی هستن و برای کنکورت کتاب فیزیک پایه گاج رو میگیری و مرور میکنی اگه کنکوری هستی نه کافی نیست بهتره آبی قلمچی یا پایه گاج رو بگیری .

بخش های حرکت شناسی رو در کتاب پیش دانشگاهی آورده .

moh72
28-04-2012, 13:12
یه کتاب کم حجم واسه اموزش شیمی پیش 2
خیلی ممنون

tonypb
28-04-2012, 14:36
سلام
1.آقا ما آخر نفهمیدیم برای فیزیک پایه چی رو بخونیم آموزش خوب و خلاصه و مفیدی داشته باشه؟(گرون هم نباشه :31: )
2.برای جبر احتمال چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟
3.و اینکه آمار رو از رو کتاب درسی بخونم کافیه؟ولی نمیدونم تستاشو از کجا بزنم...؟؟؟
4.در ضمن من الان پیش 2 هستم و همین سال کنکورمه و کتاب تست مبتکران چاپ سال 85 مال پیش 2 و دوم دبیرستان رو دارم میزنم.فرقی کرده که جدیدشو بگیرم یا ازهمون بزنم؟
5.زبان فارسی 3 رو جی رو پیشنهاد میدید؟
6.آرایه های ادبی و املا چه طور؟
7.اگه دیف پیش 2 خیلی سبز رو دیده باشید آموزش ریاضیات پایه رو داره...یعنی اگه اونا رو بخونم برا کنکور دیگه نیازی نیست ریاضی 2 و حسابان رو بخونم؟؟؟
ممنون.

-------------------------------------------------------------------

فیزیک فعلا واسه پیش 2 میخوام . بعد امتحانا فیزیک پایه .
گسسته چی خوبه ؟ کلا از کتابای سفید گاج حالم داره بهم میخوره .

فیزیک پیش 2 من فار رو گرفتم خوندم به نظرم عالیه.پیش 1 رو مبتکران دارم ولی وقتی فار رو دیدم میخواستم پیش1 ش رو هم بگیرم ولی ولش کردم از همون مبتکران میخونم.
گسسته رو شنیده بودم که مبتکران یه کتاب تست داره که آموزش هم داره چند صفه قبل راجع بهش بحث شد.منم دیر فهمیدم و الگو رو گرفتم زیاد از سبک الگو خوشم نمیاد ولی پولم هم پر نیست با همین میسازم.

یه کتاب کم حجم واسه اموزش شیمی پیش 2
خیلی ممنون
شیمی پیش 2 مبتکران آموزشش کم حجمه.ولی کم حجم تر میخوای کتاب تستش.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2

khastehhhh
28-04-2012, 15:22
دوستان خواهشا در مورد فیزیک سوم تجربی من رو راهنمایی کنید
من دو فصل اول رو خیلی مشکل دارم یه کتاب خوب واسه آموزش این قسمت بهم معرفی کنید
ممنون

A.N.A.P
28-04-2012, 16:42
سلام
1.آقا ما آخر نفهمیدیم برای فیزیک پایه چی رو بخونیم آموزش خوب و خلاصه و مفیدی داشته باشه؟(گرون هم نباشه :31: )
2.برای جبر احتمال چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟
3.و اینکه آمار رو از رو کتاب درسی بخونم کافیه؟ولی نمیدونم تستاشو از کجا بزنم...؟؟؟
4.در ضمن من الان پیش 2 هستم و همین سال کنکورمه و کتاب تست مبتکران چاپ سال 85 مال پیش 2 و دوم دبیرستان رو دارم میزنم.فرقی کرده که جدیدشو بگیرم یا ازهمون بزنم؟
5.زبان فارسی 3 رو جی رو پیشنهاد میدید؟
6.آرایه های ادبی و املا چه طور؟
7.اگه دیف پیش 2 خیلی سبز رو دیده باشید آموزش ریاضیات پایه رو داره...یعنی اگه اونا رو بخونم برا کنکور دیگه نیازی نیست ریاضی 2 و حسابان رو بخونم؟؟؟
ممنون.

-------------------------------------------------------------------

فیزیک پیش 2 من فار رو گرفتم خوندم به نظرم عالیه.پیش 1 رو مبتکران دارم ولی وقتی فار رو دیدم میخواستم پیش1 ش رو هم بگیرم ولی ولش کردم از همون مبتکران میخونم.
گسسته رو شنیده بودم که مبتکران یه کتاب تست داره که آموزش هم داره چند صفه قبل راجع بهش بحث شد.منم دیر فهمیدم و الگو رو گرفتم زیاد از سبک الگو خوشم نمیاد ولی پولم هم پر نیست با همین میسازم.

شیمی پیش 2 مبتکران آموزشش کم حجمه.ولی کم حجم تر میخوای کتاب تستش.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2

ولی من الگو رو دیدم خیلی حال کردم . مخصوصا هندسه تحلیلی که فوق العاده بود به شرطی که بار اول نباشه که مطلب رو میخونی ! در منم خسته شدم از کتاب خریدن . روم نمیشه به بابام بگم پول بده . واسه همین همه پول های عیدیم رو خرج کتابا کردم که وضع قیمتاش سرسام آوره .
در ضمن مبتکران کجاش کم حجمه ؟

A.N.A.P
28-04-2012, 16:44
Delete please