PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

shabeashegha
30-09-2008, 15:00
من زیستش رو دارم که واقعا عالیه
اما شنیدم معارفش از حذفیات سوال ترکیبی طرح کرده که به درد نمی خوره و وقت گیره

در مورد زبانش و عربیش هم خیلی دلم می خواد اگر کسی دیده یا داره برامون بگه

کسایی که زبانش رو گرفتن گفتن عالیه . ولی در مورد عربی میگن به هیچ وجه قابل مقایسه با بقیه ی کتابای انتشارات سبز نیست (خودمونی ترش میشه : عربیش مزخرفه)

hiwas
30-09-2008, 17:19
کسایی که زبانش رو گرفتن گفتن عالیه . ولی در مورد عربی میگن به هیچ وجه قابل مقایسه با بقیه ی کتابای انتشارات سبز نیست (خودمونی ترش میشه : عربیش مزخرفه)
به نظرتون زبان گاج بهتره یا زبان کتاب سبز؟
ادبیاتش چطوره ؟درسته میگن از نظر قرابت معنایی هیچ کتابی به پاش نمی رسه؟(به قول خودشون قرابت معنایی خفن!)

hiwas
30-09-2008, 22:15
ادبیاتش چطوره ؟درسته میگن از نظر قرابت معنایی هیچ کتابی به پاش نمی رسه؟(به قول خودشون قرابت معنایی خفن!)
کسی نبود جواب بده
یه سوال دیگه هم داشتم:کتاب توضیحات شیمی پیش مبتکران بهتره یا کتاب تستش؟

saman rossi
30-09-2008, 22:18
اقا من کتاب زبان جامع کتاب سبزو گرفتم با افکارتون بازی میکنه . دقیقا مثل زیستش ادم وسط خوندن کتاب از خوشحالی دوست داره داد بزنه حتما بگیریدش

saman rossi
30-09-2008, 22:26
جایی که بشه کتابارو با تخفیف خرید (اینترنتی) سراغ دارین؟

hiwas
30-09-2008, 22:31
سایت پدرام بوک 3 درصد تخفیف می ده

shabeashegha
01-10-2008, 00:39

کسی نبود جواب بده
یه سوال دیگه هم داشتم:کتاب توضیحات شیمی پیش مبتکران بهتره یا کتاب تستش؟

اگه نظر من رو میخواید من میگم زبان سبز بهتره . اساسا کتاب سبز انتشارات موفقی به نظر میاد واسه همین بعضی کتاباش هنوز تکمیل نیست. مثلا زیست ژنتیکش همچنان تو راهه .
و اما راجع به کتابای شیمی مبتکران: باید ببینید خودتون چی لازم دارید . من هر دورو گرفتم . آموزشش عالیه برای هر فصل هم تقریبا 80تا تست آخرش داره (بعضی فصلها کمتر بعضیا بیشتر)
ولی به عنوان یه کتاب تست شیمی کتاب تست مبتکران اکیدا توصیه میشه
در مورد ادبیات من اطلاع زیادی راجع به کتاب سبز ندارم . از دوستان اگه کسی خریده ویژگی هاشو به ما هم بگه منم میخوام بگیرم.

shabeashegha
01-10-2008, 00:43
جایی که بشه کتابارو با تخفیف خرید (اینترنتی) سراغ دارین؟

اگه تهرانی هستین از بانک کتاب بگیرن . 20 در صد تخفیف خرید حضوری داره اگه هم حوصله ترافیک و شلوغیه انقلاب رو ندارین با پیک مجانی براتون میفرستن (البته اگه با پیک بفرستن 20 درصد تخفیف نمیدن. همون قیمت روی جلد رو میگیرن)
اگه توضیح بیشتری خواستین من در خدمتم
راستی به نظرم اگه قرار باشه سایتی به شما 10 در صد تخفیف بده بعد پیک 3000 هزار تومن بگیره بیاره در خونه به صرفه تر اینه که زنگ بزنید بانک کتاب براتون مجانی بفرسته . اینطور نیست؟

saman rossi
01-10-2008, 14:54
نه من جایی رو میخوام که هزینه پست نگیره تخفیفم بده؟ (خیلی پر روم؟)

mohammad69
01-10-2008, 15:12
به نظر من کتاب شیمی (تست) آقای بازرگان دیگه فایده نداره زیرا ایشون رفتند کانادا

hiwas
01-10-2008, 17:07
کسی در مورد ادبیات سبز نظری نداره؟

hiwas
01-10-2008, 23:32
کسی در مورد ادبیات سبز نظری نداره؟
کسی این کتابو نداره که جواب ما رو بده؟:41:

shabeashegha
02-10-2008, 00:45
به نظر من کتاب شیمی (تست) آقای بازرگان دیگه فایده نداره زیرا ایشون رفتند کانادا

من نشنیدم ایشون رفته باشن کانادا. کی رفتن؟
من آخرین خبری که از ایشون دارم سال 86 آموزشگاه هدف تهران تدریس می کردن. مگه اینکه امسال رفته باشن . ضمن اینکه این به بار علمی تست های ایشون خدشه ای وارد نمیکنه . برای مثال عرض می کنم جناب آقای فرین کمانگر حداقل 4 ساله (4سالشو من خبر دارم شاید بیشتر باشه) رفتن خارج ولی تستهای ایشون هنوز طرفدارای زیادی داره و خیلیا وقتی میرن کتاب فیزیک بگیرن میگن فیزیک کمانگر میخوایم.
ولی خیلی کنجکاو شدم بدونم آقای بازرگان واقعا رفتن یا نه؟:41: (وای که اگه رفته باشه باید آروم آروم به حال خودمون اشک بریزیم. هرچی نخبه و کار درسته دارن میزارن میرن!)

rosenegarin13
02-10-2008, 10:35
رفتنشون به کانادا چیزی از ارزش تستاشون کم نمیکنه

ariax77
02-10-2008, 13:47
نمیدونم رفتن این افراد به کشورهای خارجی چه ربطی به تست هاشون داره!!!!!!!!!!!!

شک نکنید که کتاب های آقای بازرگان بهترین کتاب های شیمی هستن.

saman rossi
02-10-2008, 13:56
کسی این کتابو نداره که جواب ما رو بده؟:41:

دوست من اگه اموزش همراه با تست میخوای بهترین کتاب همینه ولی اگه تست خالی میخوای گاج .
در ضمن اینجا فقط به دو سوال جواب داده میشه:
1. مرتبط با قلمچی باشه
2. در مورد کتاب شیمی بازرگان باشه

shabeashegha
02-10-2008, 14:05
بچه ها برای کتاب تست مفهومی و عالی(تست آبکی نباشه) برای این درسا چی پیشنهاد میکنین:
ادبیات
عربی
ریاضی
فیزیک
شیمی (البته برای شیمی بازرگان رو دارم. چیز دیگه ای هم بالاتر از بازرگان هست؟)

mohammad69
02-10-2008, 17:06
ایشون (آقای بازرگان) تابستان امسال به کانادا رفتند ایشون در چند سال اخیر چندان دیگر دست ودلش به کار نمی رفته (به نقل از چند تن از مسئولین آموزشگاه هدف) همچنین اگر به کتاب های چندین سال پیش ایشون رجوع کنید نسبت چند سال اخیر بسیار هر سال جدید تر وقوی تر می شده ولی هنوز هم در آموزش کتاب هلی ایشون بی رقیبه ولی توی تست بعد از این ماجرا ها من گاجو ترجیح میدم همچنین چون اقای بازرگان رفتند کانادا مبتکران هنوز شیمی 87 را نزده و احتمالا داره دنبال کسی میگرده که قلمش به ایشون نزدیک و به نام ایشون سوالای سراسری و آزاد رو هر سال اضافه کنند وبدن بیرون

Parnyan
02-10-2008, 22:50
سلام

اینجا کسی کتاب سبز حسابان و فیزیک 3رو داره ؟؟؟؟ اگه آره میشه نظرشو بگه ؟ چه طوریه به درد میخوره ؟ قرمزاشو بگیرم بهتره یا سبز ....اگه کتاب آموزشی دیگه ای برا این دو تا درس کسی میدونه لطف میکنه بگه ؟؟؟ممنون میشم

یه سواله دیگه این کتابایه قلم چی که میگن نکته و روش هست اسمش چیه ؟؟چه فرقی با کتاب سبزا داره ؟؟؟چیزه جدیدی .....داره ؟؟؟

all the best

as3f3h
03-10-2008, 00:32
اون شيمي پيش فصل 3 (اسيد و باز ) آموزشي بازرگان رو خوندين ؟محشر بود. به همه پيشنهاد ميكنم
راستي يه سوال براي چي رفته كانادا ميخواد درس بخو نه، درس بده ،تفريحي رفته ،كدوم؟؟

ایشون (آقای بازرگان) تابستان امسال به کانادا رفتند ایشون در چند سال اخیر چندان دیگر دست ودلش به کار نمی رفته (به نقل از چند تن از مسئولین آموزشگاه هدف) همچنین اگر به کتاب های چندین سال پیش ایشون رجوع کنید نسبت چند سال اخیر بسیار هر سال جدید تر وقوی تر می شده ولی هنوز هم در آموزش کتاب هلی ایشون بی رقیبه ولی توی تست بعد از این ماجرا ها من گاجو ترجیح میدم همچنین چون اقای بازرگان رفتند کانادا مبتکران هنوز شیمی 87 را نزده و احتمالا داره دنبال کسی میگرده که قلمش به ایشون نزدیک و به نام ایشون سوالای سراسری و آزاد رو هر سال اضافه کنند وبدن بیرون

Grindel Vald
03-10-2008, 18:26
برا حسابان محمود نصیری ( به گفته بچه ها) البته من بگم که از مثالاش هیچی نفهمیدم یهنی مراحل و یک به یک نرفته
فکر کنم ایرادش اینه
ولی تستای خوبی داره

shabeashegha
03-10-2008, 18:29
بچه ها برای کتاب تست مفهومی و عالی(تست آبکی نباشه) برای این درسا چی پیشنهاد میکنین:
ادبیات
عربی
ریاضی
فیزیک
شیمی (البته برای شیمی بازرگان رو دارم. چیز دیگه ای هم بالاتر از بازرگان هست؟)

بچه ها کسی نمیتونه راهنماییم کنه؟

farhad_realmadrid
05-10-2008, 10:17
من کتاب گسسته خوشخوان را دارم زیاد از پاسخهای تشریحی تستهاش راضی نیستم.

آیا رمزینه میصرفه برای خریدنش؟؟

fnmtebyan
05-10-2008, 14:35
سلام بچه ها.اینم یه سایت جامع در مورد خرید همه نوع کتابی .
اگه یه وقت کتابی گیرتون نیمد حتما برید اینجا.:31::5:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fnmtebyan
05-10-2008, 14:36
سلام بچه ها.اینم یه سایت جامع در مورد خرید همه نوع کتابی .
اگه یه وقت کتابی گیرتون نیمد حتما برید اینجا.:31::5:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

as3f3h
06-10-2008, 00:18
سلام دوستان
بهترين كتاب واسه ايمونولوژي ،براي بچه هاي علوم ازمايشگاهي چيه؟

as3f3h
06-10-2008, 00:25
بچه ها کسی نمیتونه راهنماییم کنه؟

شيمي كتاب سبز خوبه ولي بعد يه مدت استفاده ازش بدت مياد:2:

bahman26
06-10-2008, 10:25
یه کتاب اموزش هندسه تحلیلی پیشنهاد بدین ؟اندیشه فایق فقط تسته!
گسسته رمزینه چطوریاس؟
فیزیک پیش مبتکران یا انرژی اتمی؟

shabeashegha
06-10-2008, 12:48
شيمي كتاب سبز خوبه ولي بعد يه مدت استفاده ازش بدت مياد:2:

چرا؟ مطالبش ضعیفه؟

farhad_realmadrid
06-10-2008, 13:17
یه کتاب اموزش هندسه تحلیلی پیشنهاد بدین ؟اندیشه فایق فقط تسته!
گسسته رمزینه چطوریاس؟
فیزیک پیش مبتکران یا انرژی اتمی؟

دوست من:
هندسه تحلیلی انتشارات الگو را بگیر خیلی عالیه همراه آموزش و تست
گسسته رمزینه خودم ندیدم و هنوز درخواست کردم که آموزشش نسبت به خوشخوان بهتره یا نه و کسی جوابم را نداده.
فیزیک بستگی به سطح یادگیری خود است اگر سطحت خیلی بالاست انرژی اتمی رضا خالو را بگیر آموزش+تست فوق العاده است.

mohsensoft
07-10-2008, 09:56
با سلام
قابل توجه دوستان عزيزي كه مشكل تهيه ي كتاب دارند:
اين سايت پدرام بوك به نظر خودم فوق العادست و كامل ترين سايت فروش كتاب هستش
خيلي هم جالب طبقه بندي شده
يه نگاه بندازيد ضرر نداره.البته فكر كنم دوستان هم معرفي كرده بودند:

pooyahacker
07-10-2008, 17:47
سلام بچه ها

دو تا سوال داشتم ;

واسه تحلیلی چه کتابی تست های سخت داره ؟ اندیشه سازان و اندیشه فایق رو دارم .

واسه ادبیات پیش ، گاج سبز بهتره یا کلک معلم ؟

بای

Shahnam7
07-10-2008, 20:11
فیزیک بستگی به سطح یادگیری خود است اگر سطحت خیلی بالاست انرژی اتمی رضا خالو را بگیر آموزش+تست فوق العاده است.

برای فیزیک سال اول دبیرستان تست و آموزش اندیشه سازان بهتره یا انرژی اتمی؟
کلا برای نور و عدسی چی پیشنهاد میدین؟

farhad_realmadrid
07-10-2008, 23:20
دوست من من در مورد اول دبیرستان کتابی که شما معرفی کردین ندیدم من کتاب فیزیک مبتکران را گرفتم با نویسنده بدک هم نیست.

farhad_realmadrid
07-10-2008, 23:22
سلام بچه ها

دو تا سوال داشتم ;

واسه تحلیلی چه کتابی تست های سخت داره ؟ اندیشه سازان و اندیشه فایق رو دارم .

واسه ادبیات پیش ، گاج سبز بهتره یا کلک معلم ؟

بای

ادبیات کلک معلم
تحلیلی الگو

mohsensoft
08-10-2008, 13:12
برای فیزیک سال اول دبیرستان تست و آموزش اندیشه سازان بهتره یا انرژی اتمی؟
کلا برای نور و عدسی چی پیشنهاد میدین؟
به نظر من اگه بتوني فيزيك 1و2 انديشه سازان رو گير بياري(چاپ 84) خيلي باحاله
من خودم از روي اون ميخوانم راضيم

rambo_1386
08-10-2008, 14:12
سلام دوستان من ميخوام 100 تومن كتاب بگيرم و كلاس نرم نظرتون چيه؟بدون كلاس ميشه رتبه خوبي آورد؟
حالا دوستان خواهش ميكنم ليست كامل كتابهاي رشته رياضي رو برام بزاريد.(عمومي و تخصصي)ميخوام فقط از روي اين كتابا بخونم و كتاباي درسيو بيخيال شم.خودم ميخواستم همهي كتابارو گاج بگيرم.چون از اين تاپيك خوشم اومد ميخوام نظر شمارو بدونم.بيشتر براي تسلط براي تست و نكات كنكوري ميخوام دستتون درد نكنه.منتظرم

Shahnam7
08-10-2008, 15:49
به نظر من اگه بتوني فيزيك 1و2 انديشه سازان رو گير بياري(چاپ 84) خيلي باحاله
من خودم از روي اون ميخوانم راضيم

محسن جان، اسم کتاب هست فيزيك 1و2 انديشه سازان؟ یعنی با هم هست؟ فریدکمانگر نوشته؟

Grindel Vald
08-10-2008, 16:38
سلام به داداشا
آقا من سال سومم امروز كتاب انديشه فايق رو گرفتم هندسه 1و2
مطالبش مشخص نيست
يعني تفكيك سال نكرده
من نمي دونم برا آزمون قلم چي يا سنجش كدوم قسمتش رو بخونم
خواهش ميكنم راهنماييم كنيد........

10781234
08-10-2008, 17:16
برای حسابان چه کتابی رو معرفی میکنید بچه ها !؟

farhad_realmadrid
08-10-2008, 20:45
دوستان بار دیگر تاکیید میکنم برای هندسه تحلیلی اموزش را انتشارات الگو را بگیرین،
برای حسابان انتشارات فائق رضوی بگیرین یا کتاب رمزینه.
ولی کتاب خوشخوان جلد 2 برای حسابان عالیه.

کتاب فیزیک 1 اندیشه سازان با نویسنده فرین کمانگر بگیرین(البته من اینو ندارم نمیدونم خوب هست یا نه همه میگن خوبه)

hiwas
08-10-2008, 21:47
واسه فیزیک و ریاضی پیش تجربی چی پیشنهاد می کنید؟؟؟؟

as3f3h
08-10-2008, 22:03
:31:سلام دوستان
براي اناتومي كه معمولا ترم اول دانشگاه تدريس ميشه چه منابعي رو پيشنهاد ميكنين؟؟؟؟؟

mohsensoft
09-10-2008, 00:09
محسن جان، اسم کتاب هست فيزيك 1و2 انديشه سازان؟ یعنی با هم هست؟ فریدکمانگر نوشته؟
آره
ولي محتشم و مصلايي و يه گله آدم ديگه نوشتن

ariax77
09-10-2008, 00:46
بهترین کتاب واسه ریاضی (1) چیه؟ رشتم مکانیک جامدات (چمران اهواز)

saman rossi
09-10-2008, 10:23
واسه فیزیک و ریاضی پیش تجربی چی پیشنهاد می کنید؟؟؟؟

اگه فقط تست میخوای فیزیک پیش گاج عالیه (قابل مقایسه با پایش نیست) و ریاضیم همون قلمچی بگیر ولی اموزش رو نمیدونم

rambo_1386
09-10-2008, 11:51
سلام دوستان من ميخوام 100 تومن كتاب بگيرم و كلاس نرم نظرتون چيه؟بدون كلاس ميشه رتبه خوبي آورد؟
حالا دوستان خواهش ميكنم ليست كامل كتابهاي رشته رياضي رو برام بزاريد.(عمومي و تخصصي)ميخوام فقط از روي اين كتابا بخونم و كتاباي درسيو بيخيال شم.خودم ميخواستم همهي كتابارو گاج بگيرم.چون از اين تاپيك خوشم اومد ميخوام نظر شمارو بدونم.بيشتر براي تسلط براي تست و نكات كنكوري ميخوام دستتون درد نكنه.منتظرم
دوستان توروخدا كمك كنيد.آخرش من چيكار كنم

Mehran
09-10-2008, 12:08
من شخصا توصیم اینه که کلاس رو حتما بری ( یکی دو تا درس)
چون کتاب با معلم خیلی فرق میکنه .

با تشکر مهران ...

Mehran
09-10-2008, 12:13
من کلاس کنکور میرفتم
کلاس فیزیک ارغوانی فرد
میگفت بچه ها این کتاب سبز فیزیک رو نخونید چرت و پرت خیلی داره ...
یه چرت و پرتایی توش نوشته که مال سال 40 و اون سال هاست اصلا دیگه اسین چیزا حذف شده
یه بار یه سوال بهش دادیم گفت این سوال رو از کجا آوردید گفتیم استاد تو آزمون کانون بود طراح سوالش هم خود شمایی
گفت من وقتی دانشجوی ارشد بودم این سوالات رو طرح کردم. این تیپ سوالات مال دوران کنکور خودمه و این سوال از احاظ علمی غلط ...

(خسرو ارغوانی فرد نویسنده کتاب سبز فیزیک کانون و الان رئیس دپرتمان فیزیک کانون و کسی نیست در کانون فرهنگی آموزش که ایشون رو نشنانه)

با تشکر مهران ...

mohsensoft
09-10-2008, 13:04
سسلام
ببين دوست عزيز
هيچ موقع همه ي كتابات رو از يه انتشارات نگير
اونم انتشاراتي مثل گاج و قلم چي
بدون كلاس هم ميشه رتبه ي خوب آورد
در مورد كتابا هم كه واسه هر درس يه سري كتاب تاپ هست
مثلا شيمي بازرگان كه رقيب نداره
يا رياضيات رمزينه و فيزيك هاي انديشه سازان(قديمياش)
به هر حال كلاس رفتن يا نرفتن نميتونه عامل قبولي يا عدم قبولي باشه.مهم سعي خود آدمه

rambo_1386
09-10-2008, 13:38
با تشکر از همه دوستان خوب شد سایت گاج کتابارو برای من نفرستاد(چون من تو کرجم سایت گاج فقط برای تهران میفرسته)حالا دوستان با این حرفها خواهش میکنم چندتا کتاب خوب برای آموزش و تست برای رشته ریاضی معرفی کنید.تخصصی ها بیشتر آموزش باشه که تو همون کتابا تست هم داشته باشه ولی عمومی ها بیشتر تست باشه.فقط چندتا درخواست»
1-به معنی ، قواعد و کلا از کل عربی هیچی حالیم نیست.یه کتاب جامع و توپ برای آموزش عربی معرفی کنید.
2-زبان هم همینطور
3-دینی گفتن کتاب جامع گاج بگیرم نظر شما در مورد این کتاب چیه
4-شیمی کنکور گاج که 12تومنه چجور کتابیه؟ارزش داره
دوستان منتظر جوابتون هستم

hiwas
09-10-2008, 17:08
ریاضیم همون قلمچی بگیر
30 سال کنکور- 10 سال کنکور - 7سال کنکور ،کدومش بهتره؟؟؟؟

rambo_1386
09-10-2008, 20:43
با تشکر از همه دوستان خوب شد سایت گاج کتابارو برای من نفرستاد(چون من تو کرجم سایت گاج فقط برای تهران میفرسته)حالا دوستان با این حرفها خواهش میکنم چندتا کتاب خوب برای آموزش و تست برای رشته ریاضی معرفی کنید.تخصصی ها بیشتر آموزش باشه که تو همون کتابا تست هم داشته باشه ولی عمومی ها بیشتر تست باشه.فقط چندتا درخواست»
1-به معنی ، قواعد و کلا از کل عربی هیچی حالیم نیست.یه کتاب جامع و توپ برای آموزش عربی معرفی کنید.
2-زبان هم همینطور
3-دینی گفتن کتاب جامع گاج بگیرم نظر شما در مورد این کتاب چیه
4-شیمی کنکور گاج که 12تومنه چجور کتابیه؟ارزش داره
دوستان منتظر جوابتون هستم
دوستان منتظرم.من يه دانش آموز ضعيف هستم كه امسال كنكور دارم ميخوام يه كتابايي بخونم كه نيازي به كلاس نداشته باشم.ok

Shahnam7
09-10-2008, 20:44

شیمی های بازرگانی(از مبتکران) رو بگیر مطمئن باش ضرر نمی کنی

:27:

saman rossi
09-10-2008, 22:09
30 سال کنکور- 10 سال کنکور - 7سال کنکور ،کدومش بهتره؟؟؟؟

به نظر من 10 سال بهتره چون تیپ سوالای قدیمی با سوالای جدید کاملا متفاوته پس 30 سال بدرد نمیخوره 7 سالم خیلی سوالاش کمه و به قول کاظم برای دوران جمعبندی خوبه

shabeashegha
09-10-2008, 23:24
من کلاس کنکور میرفتم
کلاس فیزیک ارغوانی فرد
میگفت بچه ها این کتاب سبز فیزیک رو نخونید چرت و پرت خیلی داره ...
یه چرت و پرتایی توش نوشته که مال سال 40 و اون سال هاست اصلا دیگه اسین چیزا حذف شده
یه بار یه سوال بهش دادیم گفت این سوال رو از کجا آوردید گفتیم استاد تو آزمون کانون بود طراح سوالش هم خود شمایی
گفت من وقتی دانشجوی ارشد بودم این سوالات رو طرح کردم. این تیپ سوالات مال دوران کنکور خودمه و این سوال از احاظ علمی غلط ...

(خسرو ارغوانی فرد نویسنده کتاب سبز فیزیک کانون و الان رئیس دپرتمان فیزیک کانون و کسی نیست در کانون فرهنگی آموزش که ایشون رو نشنانه)

با تشکر مهران ...

سلام
چه جالب . استاد ارغوانی فرد استاد من هم بود. از نظر من ایشون 1مغز تمام عیار فیزیکه. آدمی بسیار بی آلایش و صمیمی که جزوش از نظر من بسیار گیرا و کامل هست. چه خاطراتی سر کلاس ایشون داشتم یادش بخیر.
من هم این صحبت ایشون رو شنیدم. ایشون شدیدا کتاب سبز فیزیک کانون رو فاقد ارزش علمی برای داوطلبای کنکور میدونه و همینطور کتابای جیبی که یادم نمیاد اسمش چی بود (1سری کتاب بود که تست و نکته بود و در اندازه جیبی از سری کتابای کانون هم بود)

pooyahacker
10-10-2008, 15:42
ادبیات کلک معلم
تحلیلی الگو

برتريهاي كلك نسبت به كاج رو ميكي ؟

bahman26
10-10-2008, 20:21
واسه ادبیات یه کتاب بگین که تست تالیفی داشته باشه نه مثله گاج سفید یا مرجع کنکور کلک؟پارسال گاجو زدم بدرد نمیخوره ؟
گسسته رمزینه چطوریاست نمیگین؟

saman rossi
10-10-2008, 20:59
واسه ادبیات یه کتاب بگین که تست تالیفی داشته باشه نه مثله گاج سفید یا مرجع کنکور کلک؟پارسال گاجو زدم بدرد نمیخوره ؟
گسسته رمزینه چطوریاست نمیگین؟

داری سوال میکنی یا جواب میدی؟

bahman26
11-10-2008, 07:41
داری سوال میکنی یا جواب میدی؟
ببینم حالت خوفه؟
علامت سوالارو نمیبینی؟
یه بار دیگه:
تست تالیفی ادبیات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظرتون درمورد گسسته رمزینه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

elhameli
11-10-2008, 09:09
سلام
رمزينه شبيه شيمي بازرگاني هست ولي يكمي بهتر از اون در واقع رمزينه براي افرادي نوشته شده كه پايه اونها در حد صفر هست و هيچي از مطلب نميدونن.و مطلب رو به صورت مفهومي ياد ميده .نه فرمولي ...
من از گسسته و هندسه تحليلي اون خيلي راضي هستم .
موفق باشيد.

MaaRyaaMi
11-10-2008, 09:31
سلام
رمزينه شبيه شيمي بازرگاني هست ولي يكمي بهتر از اون در واقع رمزينه براي افرادي نوشته شده كه پايه اونها در حد صفر هست و هيچي از مطلب نميدونن.و مطلب رو به صورت مفهومي ياد ميده .نه فرمولي ...
من از گسسته و هندسه تحليلي اون خيلي راضي هستم .
موفق باشيد.
ببینم واسه هندسه کتاب تسته یا آموزش و ...
بعدشم اینکه چند خریدی؟!!

hipo
11-10-2008, 12:27
آره فامیلم!
مشکلیــــــــــــه؟؟؟!
من کتابشو دارم دو جلدیه هم ریاضی پایه س و هم دیفرانسیل

این دو جلدی آموزش هست یا تست فرقش با کتاب کلاس دیفرانسیلش چیه از اینترنت گیر میاد چونمن یه جلدی کتاب تستشو تو اینترنت دیدم

saman rossi
11-10-2008, 15:05
ببینم حالت خوفه؟
علامت سوالارو نمیبینی؟
یه بار دیگه:
تست تالیفی ادبیات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظرتون درمورد گسسته رمزینه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا چرا میزنی . اخه گفتی پارسال گاج زدم بدرد نمیخوره؟ منم این سوال واس پیش اومد:11:

elhameli
11-10-2008, 16:10
ببینم واسه هندسه کتاب تسته یا آموزش و ...
بعدشم اینکه چند خریدی؟!!

سلام
كتاب كلاس رمزينه(آموزش)
گسسته نو خريدم 6950 تومن
هندسته تحليلي دسته دوم خريدم 3500 تومن
اگه نو بخواي بگيري قيمتش تقريبا اندازه همون گسسته درمياد .
موفق باشيد

MaaRyaaMi
11-10-2008, 17:24
این دو جلدی آموزش هست یا تست فرقش با کتاب کلاس دیفرانسیلش چیه از اینترنت گیر میاد چونمن یه جلدی کتاب تستشو تو اینترنت دیدم
من تستشو گرفتم
کتاب کلاسشو ندیدم نمیدونم چه جوریاس...

mohsensoft
11-10-2008, 19:07
رمزينه واسه رياضي پايه كتاب كلاس نداره

aaaaa
12-10-2008, 16:48
سلام =ببخشید اگه طولانیه
من بعد از تحقیق زیاد و بررسی خیلی از کتاب های تست و کمک درسی کتاب های زیر را بهتون پیشنهاد می کنم که
به راحتی می تونید بهشون اعتماد کنید و دیگه نیاز به هیچ پرس و جو و تحقیقی ندارید. اگه کامل بخونید هیچ ضرری نمی کنید
اول درس های عمومی:
ادبیات: کلک معلم و کتاب محوری گاج(سبز رنگ) هر دو خوب کار کردن/تو درجه اول کلک را بگیرید اگه گیرتون نیومد کتاب محوری رابگیریدچون کلک تست های کنکور را بعد از هر بیت یا سطر کتاب آورده و تست های تالیفی خوبی هم داره که گاج نداره و به غیر از این دو خصوصیت کلک یه کم توضیحات بدرد بخور در مورد بیت ها داره که گاج نداره.این را هم بدونید که علی ساجدی تا سال 85 مولف گاج سبز بوده اما بعد از 85 خودش یک انتشارات به اسم کلک معلم ساجدی تاسیس کرد و دیگه از اون به بعد گاج سبز را ملک محمدی تالیف کرد
دین و زندگی :می تونید انتشارات کتاب سبز یا جامع گاج را بخرید .کتاب سبز تو تست های تالیفی بهتر و مفهومی تری نسبت به گاج داره ولی هر کدومو گرفتید ضرر نمی کنید.جدیدا آبی کانون یک ویرایش جدید تالیف کرده که باید حتما ببینید چون شاید بهتر از گاج هم باشه
زبان انگلیسی :اگه می خوای زیاد روش وقت بزاری و به زبان علاقه داری انیشه سازان را بگیر از نظر تست کامل ترین کتابه ولی کمی وقت گیره جواب های تشریحی کاملی داره /اگه وقت زیادی نداری شبقره کتاب جمع و جور خوبیه /آبی کانون هم کتاب خوبیه (ویرایش 87)
عربی :اول کتاب عربی به زبان ساده ایادفیلی را بگیر و قواعد را ازش به طور دقیق بخون بعد برو کتاب عربی 2و3 را درس به درس بخون و سطر به سطر اونو تجزیه و ترکیب کن تو این کار محوری گاج خیلی کمکت می کنه. برای بعد از عید هم تست های کنکور چند سال اخیر را بزن(آبی کانون مولف :خاکباز ایاد فیلی)
خوب حالا درس های اختصاصی
شیمی:بدون هیچ شکی مبتکران-اندیشه سازان(بهمن بازرگانی)را بگیرید که دو نوعه یکی آموزش شیمی و یکی دیگه تست شیمی که به تناسب خودتون یکی یا هردوشا می تونید بگیرید
فیزیک :فیزیک اندیشه سازان کتاب های خوبیه مخصوصا برای تست ولی اگه فیزیک کمی مشکل دارید و می خواهید تشریحی و دقیق بخونی کتاب مبتکران( مولف : غلامعلی محمودزاده که مولف کتاب های فیزیک درسی هست)را می تونی بخری.گاج سفید هم خوبه
هندسه پایه(هندسه یک ودو) :هندسه اندیشه سازان خوبه اما نه برای کنوری های 88 چون خیلی سنگینه و تست های سختی داره از اونجاییکه ما وقت زیادی نداریم و از این دو کتاب رو هم8-تا تست میاد و خیلی هم وقت گیره و این 8تا تستا نمیشه زد توصیه می کنم هندسه 1و2 فرید شهریاری(کتاب کامل و جمع جور خوبیه) را بگیرید و سرمایه ی خودتونو رو هندسه تحلیلی بزارید چون با کمی مطالعه دقیق می تونید تستاشا به راحتی بزنید.برای تست اندیشه فایق هم خوبه .بستگی به سلیقتون داره
گسسته:خوشخوان خیلی کتاب خوبیه و وقتی بگیرید و صفحه ی آخرشو بخونید می بینید که تمام سوالات گسسته کنکور از سال 84 تا 87 تو کتاب گسسته خوشخوان با میانگین تشابه 90 %(حتی چند سوال تشابه 100%) پیدا میشه و این در حالیه که این کتاب از سال 84 تا حالا هیچ ویرایشی نشده و با خوندن این کتاب خیالتون از 14 سوال گسسته کنکور راحت میشه اما این کتاب کمی سطحش بالاست،اگه سبکشا دوست نداشتید میتونی کتاب کلاس رمزینه را بگیرید که کتاب خیلی خوبیه
دیفرانسیل و هندسه تحلیلی :برای آموزش کتاب کلاس رمزینه کتاب خوبیه سبکش شبیه آموزش شیمی مبتکرانه و درسا خیلی قشنگ توضیح داده برای تست هم اندیشه فایق یا خوشخوان را می تونید بگیرید کتاب های دیفرانسیل و تحلیلی موسوی انتشارات مبتکران هم تو درجه آخر خوبند==راستی یکی از دوستان ما به اسم farhad_realmadrid و چند تای دیگه هندسه نشر الگو را به شدت پیشنهاد کردند .من چون خودم پیش 1 گسسته می خونم هنوز کتاب هندسه تحلیلی کمک درسی ندیدم .از کسانی که در مورد تحلیلی نشر الگو اطلاعاتی دارند مثل فرهاد می خوام یه کم اون کتابا معرفی کنه
برای آموزش حسابان هم اگه دانش آموز سوم هستید مبتکران( نصیری) را بگیرید
اگه سوالی داشتید در خدمتم

aaaaa
13-10-2008, 13:05
از دوستان می خواهم اگه انتقاد یا پیشنهادی در مورد کتب معرفی دارند بنویسند تا لیست کامل تر شود

Mehran
13-10-2008, 15:17
فیزیک :فیزیک اندیشه سازان کتاب های خوبیه مخصوصا برای تست ولی اگه فیزیک کمی مشکل دارید و می خواهید تشریحی و دقیق بخونی کتاب مبتکران( مولف : غلامعلی محمودزاده که مولف کتاب های فیزیک درسی هست)را می تونی بخری

سلام

خانم/ آقا قطبی

اول اینکه خوش اومدید :10:

و تشکر بابت توضیحات ...

ولی میخواستم در مورد فیزیک بگم یکی از معتبرترین و بهترین منابع کتاب آبی قلم چی هست.
به رغم اینکه در چند سال اخیر سوالات فیزیک از حالت یکنواخی خارج شده و تا حدودی تیپ سوالات تغییر کرده
ولی من فکر نمیکنم هیچ کتابی مثل کتاب آبی قلم چی بتونه موثر و کارآمد باشه.

با تشکر مهران ...

MaaRyaaMi
13-10-2008, 17:19
هندسه پایه(هندسه یک ودو) :هندسه اندیشه سازان خوبه اما نه برای کنوری های 88 چون خیلی سنگینه و تست های سختی داره از اونجاییکه ما وقت زیادی نداریم و از این دو کتاب رو هم 4-تا تست میاد و خیلی هم وقت گیره و این 4تا تستا نمیشه زد توصیه می کنم هندسه 1و2 فرید شهریاری(کتاب کامل و جمع جور خوبیه) را بگیرید و سرمایه ی خودتونو رو هندسه تحلیلی بزارید چون با کمی مطالعه دقیق می تونید تستاشا به راحتی بزنید

کی به شما گفته از هندسه 4 تا سوال میاد؟!!!

farhad_realmadrid
13-10-2008, 18:44
دوستان عزیز:
من الان یک نگاهی به کتاب هندسه تحلیلی انتشارات الگو انداختم تا آخر فصلش آموزش عالی و قوی دارد و نکته خارج از مبحث هم ندارد علاوه بر آموزش آنقدر تست و تمرین دارد که کاملا براتون بیفتد و آخر هر فصل 20تا مثال تشریحی و نزدیک 100تا سوالهای تالیفی دارد البته بعضی فصلها بیش از 100تا دارد.
و تستهای آخر فصل را به فارغ تحصیلان پیشنهاد میکنم، من این کتاب تستهاشو زدم به سوالهای قلم چی که پارسال قلم چی میرفتم لبخند میزنم.

اما برای من سوالی پیش آمده که نمیدونم چرا هر کتاب فروشی میرم میگن گسسته رمزینه هنوز نیامده و خیلیها هم نمیدونن چیه حتی انقلاب هم رفتم.
کسی جایی را به غیر از اینترنت میشانسین داشته باشه؟

MaaRyaaMi
13-10-2008, 19:22
من نمیدونم چرا آقا فرهاد از من تشکر کردن!
ولی خوب هندسه پایه 10 12 تا میاد

aaaaa
13-10-2008, 20:08
کی به شما گفته از هندسه 4 تا سوال میاد؟!!!
معذرت می خوام مثل اینکه اشتباه کردم ولی 12 سوال هم نمیاد
من تو مشاوره های اموزش گاه های علوی دیدم گفته بود 8 سوال از هندسه پایه 6 تا از تحلیلی=حالا کی به شما گفته 12 تا میاد -(منظورم این نیست که حرفتون اشتباهه فقط بگید از چه منبعی گفتید)

aaaaa
13-10-2008, 20:16
سلام

/ آقا محمد قطبی

اول اینکه خوش اومدید :10:

و تشکر بابت توضیحات ...

ولی میخواستم در مورد فیزیک بگم یکی از معتبرترین و بهترین منابع کتاب آبی قلم چی هست.
به رغم اینکه در چند سال اخیر سوالات فیزیک از حالت یکنواخی خارج شده و تا حدودی تیپ سوالات تغییر کرده
ولی من فکر نمیکنم هیچ کتابی مثل کتاب آبی قلم چی بتونه موثر و کارآمد باشه.

با تشکر مهران ...

راستش من کتاب آبی کانون را نخوندم و بیشتر تعریف اندیشه سازان را شنیدم تا کانون =شما برای مطالعه تشریحی یا مفهومی از چه منبعی استفاده می کنید چون کتاب های آبی کانون فقط تست و یه درسنامه داره

MaaRyaaMi
14-10-2008, 11:24
من تو مشاوره های اموزش گاه های علوی دیدم گفته بود 8 سوال از هندسه پایه 6 تا از تحلیلی=حالا کی به شما گفته 12 تا میاد -(منظورم این نیست که حرفتون اشتباهه فقط بگید از چه منبعی گفتید)
منبعم سوالای گذشته کنکور بوده...
البته هر سال تغییر میکنه کم و زیاد میشه مثل امسال (87)

Emissary
14-10-2008, 13:04
با سلام خدمت دوستان و مهندسین

لطفا لینک دانلود جلد سوم کتاب هالیدی ( ترجمه شده ) را برام بدین. تو کتاب فروشی ها هم پیدا نکردم جلد سومشو. اگه کسی جزوه اصول مدارهای دیجیتال، تحلیل مدارهای الکتریکی و فیزیک الکتریسیته و مغناطیس رو برام بده ممنونش می شم. ترم اولیم

با تشکر

a3m00n
14-10-2008, 14:25
من نمیدونم چرا آقا فرهاد از من تشکر کردن!
ولی خوب هندسه پایه 10 12 تا میاد

معمولا
از ریاضی 2 دیفرانسیل و حسابان 25
از هندسه 1 و 2 8
از تحلیلی 8
از جبر و گسسته 10
از آمار 2
(حالا 2 تاش موند اونا هم هر ساله فرق داره ممکنه بالاییا کم و زیاد شن.)

اگر خواستین بعدا بگم به کدوما اولویت بدین واسه خوندن

راستی
از این به بعد می خوام به این تاپیک هم سر بزنم :20:
بای

aaaaa
14-10-2008, 15:23
معمولا
از ریاضی 2 دیفرانسیل و حسابان 25
از هندسه 1 و 2 8
از تحلیلی 8
از جبر و گسسته 10
از آمار 2
(حالا 2 تاش موند اونا هم هر ساله فرق داره ممکنه بالاییا کم و زیاد شن.)

اگر خواستین بعدا بگم به کدوما اولویت بدین واسه خوندن

راستی
از این به بعد می خوام به این تاپیک هم سر بزنم :20:
بای

چرا بعدا بگی خوب حالا بگو

hipo
14-10-2008, 19:25
من تستشو گرفتم
کتاب کلاسشو ندیدم نمیدونم چه جوریاس...

تستش چند جلده من شنیدم سه جلدی دیفرانسیل حسابان و ریاضی پایه هست کتابش در مقایسه با کتابای دیگه مثل گاج یا خوشخوان چطوریه؟ با خرید این سری نیاز به کتاب کلاس هم هست؟

soheiltaker
15-10-2008, 12:54
تستش چند جلده من شنیدم سه جلدی دیفرانسیل حسابان و ریاضی پایه هست کتابش در مقایسه با کتابای دیگه مثل گاج یا خوشخوان چطوریه؟ با خرید این سری نیاز به کتاب کلاس هم هست؟
عاليه
اگه تو ديف مشكلي نداري نيازي نيست كتاب كلاس بخري اگه مشكل داري حتما بخر
((((( كتاب فقط رمزينه )))) من همه كتاباشو دارم ميخرم ! :46:

Shahnam7
15-10-2008, 13:03
عاليه
اگه تو ديف مشكلي نداري نيازي نيست كتاب كلاس بخري اگه مشكل داري حتما بخر
((((( كتاب فقط رمزينه )))) من همه كتاباشو دارم ميخرم ! :46:

رمزينه برای فیزیک پایه هم کتاب تست داره؟
فیزیک پایه رو از رو چی تست می زنی؟

soheiltaker
15-10-2008, 18:10
رمزينه برای فیزیک پایه هم کتاب تست داره؟
فیزیک پایه رو از رو چی تست می زنی؟
من فيزيك 3 رمزينه رو ديدم
اما به نظر من فيزيك پايه و كلا فيزيك فقط مبتكران ( همون انديشه سازان سابق !):46:

fnmtebyan
15-10-2008, 18:24
سلام بچه ها .
لطفا یه کتاب عالی(در سطح لا لیگا)برای زبان فارسی معرفی کنید .
یه چیز توپ سراغ دارید که دیگه مشکلی تو زبان فارسی ایجاد نکنه.
منظورم اینه که:
1)هر مبحثی رو در ساده و در عین حال عالی توضیح بده.
2)سوالات متنوع داشته باشه.
یعنی یه چیزی تو مایه عربی ایاد فیلی باشه(کمتر و بیش تر طوری نیست)
دوستان تو رو خدا اگه یه چیزه عالی سراغ دارید دریغ نکید. زبان فارسی من در سطح لیگ ازادگانه!
با تشکر

ASHKE_ASHKAN
15-10-2008, 20:33
سلام
من کتاب های بازرگانی رو می خونم
ولی هنوز از این استفاده نکردم ...
لطفا هر کی خونده توضیح بده...

MaaRyaaMi
15-10-2008, 20:47
سلام
من کتاب های بازرگانی رو می خونم
ولی هنوز از این استفاده نکردم ...
لطفا هر کی خونده توضیح بده...
ووو!
طرح روی جلدش فرق کرده
من خوندم خوب بود...
البته شیمی پیش 1 چیزی نداره که...

soheiltaker
15-10-2008, 23:18
سلام بچه ها .
لطفا یه کتاب عالی(در سطح لا لیگا)برای زبان فارسی معرفی کنید .
یه چیز توپ سراغ دارید که دیگه مشکلی تو زبان فارسی ایجاد نکنه.
منظورم اینه که:
1)هر مبحثی رو در ساده و در عین حال عالی توضیح بده.
2)سوالات متنوع داشته باشه.
یعنی یه چیزی تو مایه عربی ایاد فیلی باشه(کمتر و بیش تر طوری نیست)
دوستان تو رو خدا اگه یه چیزه عالی سراغ دارید دریغ نکید. زبان فارسی من در سطح لیگ ازادگانه!
با تشکر

رمزينه !:46:

shabeashegha
16-10-2008, 00:56
سلام به همگی
بعد از مدتی با دست پر اومدم :31:
قبل از همه از آقای عرفان صادقی تشکر می کنم به خاطر سلیقه و حوصله ای که برای جمع آوری این لیست به خرج دادن و همینطور 1تشکر ویژه از ایشون به خاطر اینکه به من اجازه دادن این لیست رو در اختیار سایر بچه های فروم قرار بدم . :10:
لیست یه مقداری بلنده واسه همین 2قسمتش کردم . قسمت اول دروس عمومیه قسمت دوم اختصاصی . ضمنا دیدم توضیحاتشون کامل و به درد بخوره دستی توش نبردم
ایشون توی وبلاگشون مشاوره کنکور میدن به نظرم از دست ندین. این آدرسش :

درس ادبیات

ادبیات تو کنکور25 تست داره که تقسیم بندی تستاش به صورت زیره که برای هر قسمتش یه کتاب بهت معرفی میکنم:
این کتابیی که بهت میگم بصورت آموزش وتسته

قرابت معنایی:9 تست => قرابت معنایی کلک معلم=> مولف: علی ساجدی

واژگان واملا:6 تست => واژگان واملا کلک معلم=> مولف: علی ساجدی

تاریخ ادبیات:3 تست => تاریخ ادبیات واعلام کلک معلم=> مولف: علی ساجدی

آرایه های ادبی:3 تست => آرایه های ادبی کلک معلم=> مولف: علی ساجدی

زبان فارسی:4 تست => کتاب کلاس رمزینه => مولف: شهریار قبادی

اگه تو کنکور آزمایشی شرکت میکنی چون برنامش به صورت درس به درس اول کتاب درسی خوب بخون بعد برای تست از کتاب های زیر استفاده کن:

ادییات 2=> تست انتشارات کتاب سبز => مولف: آقای براری

ادییات 3=> تست انتشارات کتاب سبز(در دست چاپ => مولف: آقای براری

ادییات پیش1و2 => تست انتشارات کتاب سبز => مولف: آقای براری

برنامه ریزی

توی این قسمت بهترین کتاب برنامه ریزی توی بازاررو بهت معرفی میکنم
دفتر برنامه ریزی خودم میتوانم کتاب سبز
مولف:بهروز فمی تفرشی

درس دینی

دینی هم 25 تست داره که بیشتر تستاش مربوط میشه به مفاهیم آیات.
من تا حالا چنتا کتاب دینی خوندم کتابهایی که خوندم ایناست:
دینی جامع گاج/دینی جامع کتاب سبز/دینی جامع مهروماه ودینی جامع انرژی اتمی که بهترینشون کتاب:

دین وزندگی جامع مهروما ه=> تست واقعا مفهومی وبه سبک کنکور+آموزش بهتر تر=>مولفان: آقاییان هاشمی وفیاض

درس عربی

عربی هم 25 تست داره که بیشتر تستاش مربوط میشه به ترجمه.
من تا حالا چنتا کتاب عربی خوندم کتابهایی که خوندم ایناست:
عربی جامع و سحر آمیز کتاب سبز/عربی جامع مهروماه و عربی جامع تخته سیاه و... که بهترینشون کتاب:

عربی جامع تخته سیاه => تست واقعا مفهومی وبه سبک کنکور+آموزش بهتر تر=> مولف: آقای شرفی

عربی سحر آمیز کتاب سبز=> تست واقعا مفهومی +آموزش پاسخ تشریحی توپ => مولف: آقای برقمدی

درضمن کتاب عربی 2و3 محوری گاج هم به کسانی که تو کنکور آزمایشی شرکت میکن پیشنهاد میکنم

درس انگلیسی

انگلیسی هم 25 تست داره که بیشتر تستاش مربوط میشه به درک مطلب و لغت.

انگلیسی پیش1و 2=> محوری انتشارات گاج=> مولف: حسن بلند

انگلیسی جامع => گویای انتشارات تخته سیاه یا کتاب سبز => مولف: دکتر جابری

shabeashegha
16-10-2008, 00:58
درس ریاضی تجربی

ریاضی تجربی 30 تست داره که بیشتر تستاش مربوط میشه به پیش دانشگاهیی1و2.

ریاضی پیش1و2=> میکروطبقه بندی گاج => مولف: علی مقدم

هندسه 1=> میکروطبقه بندی گاج => مولف: منصف شکری

ریاضی 2وآمار=> میکروطبقه بندی گاج => مولف: محمدی نژاد

ریاضی 3؟؟؟؟؟ اگه میدونید معرفی کنید

در ضمن انتشارات کتاب سبز داره ریاضی جامع تجربی میچاپ که من مطمئنم کتاب خیلی توپیه

دروس ریاضی رشته ریاضی

این قسمت رو من زیاد وارد نبودم چه کتابهایی برای بربچ رشته ریاضی خوبه ولی چون میخواستم وبلاگ کامل باشه از چنتا خبره های این رشته اسم کتابهترو پرسیدم :

دیفرانسیل1و2=> میکروطبقه بندی گاج

هندسه 1و2=> میکروطبقه بندی گاج

ریاضی 2وآمار=> میکروطبقه بندی

حسابان=> میکروطبقه بندی گاج

ریاضیات گسسته => کتاب سبز

درس زیست:

زیست 50 تست داره که تستاش مفهومی وترکیبی.

زیست1 => تست کتاب سبز=> مولف: دکتر ابوذر نصری

زیست2 => تست کتاب سبز => مولف: دکتر ابوذر نصری
زیست2 => 8000تست گاج => مولف: دکتر نصیری

زیست پیش1 => تست کتاب سبز=> مولف: دکتر ابوذر نصری
زیست پیش1 => 8000تست گاج => مولف: دکتر نصیری
زیست پیش1 => گویای تخته سیاه => مولف: دکتر مهدی آرام فر

زیست پیش2 => 8000تست گاج => مولف: دکتر نصیری

ژنتیک => گویای تخته سیاه => مولف: دکتر مهدی آرام فر

در ضمن کتاب سبز هم داره ژنتیک میچاپه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تازه یه چیزه دیگه بانک تست زیست دکترآرام فر بعد از 2سال با ویرایش جدید تو دی میاد بیرون

درس فیزیک:
فیزیک هم 30تا تست داره.
فیزک براتون تو 2 قسمت فیزیک پایه وفیزیک پیش تقسیم بندی کردم وبرای هر قسمت کتابایی رو معرفی کردن:

فیزیک پایه :

چکیده فیزیک پایه انتشارات تخته سیاه => مولف: محمد نوکنده
تست فیزیک پایه انتشارات انرژی اتمی => مولف: گروه مولفان
فیزیک پایه میکروطبقه بندی انتشارات گاج => مولف: آقای جوکار

تازه فیزیک3 به قلم محمد نوکنده برای کتاب سبز داره میاد بیرون

فیزیک پیش1و2:

برای اینکه خوب فیزیک پیش یاد بگیری 2تا کتاب که مکمل هم هستن بهت معرفی میکنم:
فیزیک پیش 1و 2=> منتشران=> مولف: احمد موصلایی
توپه به اسمش نگاه نکن واقعا کتاب خیلی خیلی

فیزیک پیش 1و 2=> کتاب سبز => مولف: محمد نوکنده

درس شیمی

شیمی 35 تست داره سبک تستاش هم اینطوریه:

شیمی2 :11 تست
شیمی3 :12 تست
شیمی پیش 1و2: 12تست
بهترین کتابهای شیمی تو بازار کتابهای زیره:

شیمی2 => گویای تخته سیاه => مولف: دکتر ابوالقاسمی
شیمی2 => تست اندیشه سازان => مولف: مهندس بزرگانی

شیمی3 => گویای تخته سیاه(دردست چاپ) => مولف: دکتر ابوالقاسمی
شیمی3 => تست اندیشه سازان => مولف: مهندس بزرگانی

شیمی پیش1و2 => گویای تخته سیاه => مولف: دکتر ابوالقاسمی

شیمی پیش1و2 => تست کتاب سبز => مولف: نیما سپهری وآقای مرعشی

ببینم کسی از این لیست توپ تر میتونه رو کنه؟:3::15:

ASHKE_ASHKAN
16-10-2008, 10:06
سلام
کتاب تست فیزیک پیش1(لالیگا) چی پیشنهاد می کنید؟؟؟
لطفا هر کی بارشه جواب بده.....

soheiltaker
16-10-2008, 12:55
ممنون از ليست!
اون كسي كه اين ليستو داده مثل اينكه با تخته سياه و كتاب سبز قرار داد داره
مثلا تو اموزش شيمي هيچ كتابي بهتر از مبتكران نيست ايشون نوشته تخته سياه
يا مثلا تو رياضي تجربه نشون داده گاج اصلا به درد نميخوره
و يا ....

AOM
16-10-2008, 13:59
من از یه مشاور شنیدم شیمی ابی قلمچی مولفش انوشه بهتره اندیشه سازانه.چون مشاوره خودش کانونیه خیلی نمیشه به حرفش اعتماد کرد.بچه هایی که هر دو کتاب رو دیدن و خوندن بگن کدوم بهتره.

mohsensoft
16-10-2008, 14:21
ممنون از ليست!
اون كسي كه اين ليستو داده مثل اينكه با تخته سياه و كتاب سبز قرار داد داره
مثلا تو اموزش شيمي هيچ كتابي بهتر از مبتكران نيست ايشون نوشته تخته سياه
يا مثلا تو رياضي تجربه نشون داده گاج اصلا به درد نميخوره
و يا ....
تاييد ميشه.اين تخته سياه هم ميگن الكي فقط سوال سخت مياره
گاج هم 2زار نميارزه

من از یه مشاور شنیدم شیمی ابی قلمچی مولفش انوشه بهتره اندیشه سازانه.چون مشاوره خودش کانونیه خیلی نمیشه به حرفش اعتماد کرد.بچه هایی که هر دو کتاب رو دیدن و خوندن بگن کدوم بهتره.
خب معلومه اون ميگه مال كانون بهتره ديگه
ولي شك نكن رو دست شيمي بازرگان نيومده و احتمالا نمياد

shabeashegha
16-10-2008, 14:43
بچه ها من دنبال تست عربی خیلی خوب هستم . که هم سوالاش مفهومی باشه هم اینکه سطحم رو ببره بالا. یکی دو نفر گفتن عربی گویای تخته سیاه رو بگیرم خیلی هم تعریفش رو کردن می گفتن تست آبکی نداره ضمنا پاسخنامش خیلی بدرد بخوره.
این آقا عرفان هم که توی لیستی که توی وبلاگش گذاشته بود خیلی تعریفش رو کرده . میشه شما هم نظرتون رو بگید؟چون من هفته دیگه حتما باید یه کتاب تست عربی بگیرم . ممنون:20:

fnmtebyan
16-10-2008, 15:03
اندیشه سازان(مبتکران)=لا لیگا
کانون=بوندس لیکا
دوست عزیز کتابهای ابی کانون واقعا عالی اند.
اما کتابهای شیمی مبتکران (بازرگانی)خیلی بهتره و یه جوری است که ادم خیلی باش حال میکنه.

lomon
16-10-2008, 16:09
من فقط کتاب قرابت معنایی تخته سیاه رو به درد بخور دیدم و خریدمش...

بچه ها من دنبال تست عربی خیلی خوب هستم . که هم سوالاش مفهومی باشه هم اینکه سطحم رو ببره بالا. یکی دو نفر گفتن عربی گویای تخته سیاه رو بگیرم خیلی هم تعریفش رو کردن می گفتن تست آبکی نداره ضمنا پاسخنامش خیلی بدرد بخوره.
این آقا عرفان هم که توی لیستی که توی وبلاگش گذاشته بود خیلی تعریفش رو کرده . میشه شما هم نظرتون رو بگید؟چون من هفته دیگه حتما باید یه کتاب تست عربی بگیرم . ممنون:20:

تو صفحات ابتدایی تاپیک بچه ها عربی بنفش قلمچی رو معرفی کرده بودن ولی من رفتم کانون گفتن عربی بنفش نداره!!!!

بچه هایی که دنبال کتاب می گردن اول یه سری به صفحه اول این تاپیک بزنن.....

aaaaa
16-10-2008, 17:06
تاييد ميشه.اين تخته سياه هم ميگن الكي فقط سوال سخت مياره
گاج هم 2زار نميارزه

خب معلومه اون ميگه مال كانون بهتره ديگه
ولي شك نكن رو دست شيمي بازرگان نيومده و احتمالا نمياد

تایید میشه

aaaaa
16-10-2008, 17:18
درس ریاضی تجربی

ببینم کسی از این لیست توپ تر میتونه رو کنه؟:3::15:

شاید تو چند درس کتاب سبز یا تخته سیاه خوب باشه اما این دلیل نمیشه که تموم کتابا را از یک انتشارات بگیری =جدی جدی مثل اینکه اون که این مطلبا نوشته با کتاب سبز قرار داد داره چون تو سایتش (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) فقط به یه سایت لینک داده اونم سایته کتاب سبزه .برای کامل کردن این لیست اگه درس ادبیاتم کتاب سبز بگیریم دیگه همش کتاب سبز میشه و لیست خیلی جالبی میشه

saman rossi
16-10-2008, 19:53
به نظر من زیست و زبان و قورت بده کتاب سبز از همه کتابای هم سطحش بهترن . ولی عربی و معارف کتاب سبز افتضاحه و ادبیاتم فکر میکنم برای اموزش کلک معلم و برای تست گاج بهتر از کتاب سبز باشن

faraz-hacker
16-10-2008, 21:13

آقای انوشه معلم ماست خیلی روش حساب نکن:31:

Shahnam7
17-10-2008, 13:36
هندسه 1
آموزش و تست برا کنکور چی بخرم که هم خیلی روده درازی نکرده باشه و هم رتبم رو 2 رقمی کنه ؟ !!!

ASHKE_ASHKAN
18-10-2008, 14:18
سلام
کتاب تست فیزک 1 پیش چی پیشنهاد می کنید؟؟؟؟؟؟
لطفا هرکس بارشه راهنماییم کنه....
ممنون

ASHKE_ASHKAN
18-10-2008, 14:23
راستی چاپ دیف محمود نصیری تموم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟///

Mehran
20-10-2008, 15:48
سلام
کتاب تست فیزک 1 پیش چی پیشنهاد می کنید؟؟؟؟؟؟
لطفا هرکس بارشه راهنماییم کنه....
ممنون

سلام.

فکر میکنم کتاب آبی قلم چی 10 سال کنکور بهترین گزینه باشه :)

با تشکر مهران ...

noia
20-10-2008, 23:07
تو درس دین و زندگی (آموزش) انتشارات کتاب سبز بهتره یا گاج سبز؟
و تو درس عربی(آموزش) بهتر از ایاد فیلی چی هست؟ شنیدم حجمش زیاده، چند صفحه‌س؟
ممنون.

Mehran
20-10-2008, 23:16
تو درس دین و زندگی (آموزش) انتشارات کتاب سبز بهتره یا گاج سبز؟
و تو درس عربی(آموزش) بهتر از ایاد فیلی چی هست؟ شنیدم حجمش زیاده، چند صفحه‌س؟
ممنون.

من فکر میکنم گاج بهتر باشه .

من فکر میکنم یکی از کم نقص ترین هاست کتاب های دیگه معمولا توضیح زیادی دادن
کتاب ایاد فیلی ، به نظر من مفید و مختصر توضیح داده
تعداد صفحاتش رو هم نمیدونم چقدره (چون الان این کتاب رو ندارم) ولی فکر نمیکنم با توجه به مطالب درس عربی و از اون مهم تر قطع کتاب (که یه مقدار کوچکتر از حد عادیه) و فونت کتاب (که یه مقدار بزرگتر از حد عادیه) زیاد باشه .

با تشکر مهران ...

elhameli
21-10-2008, 10:23
سلام دوستان
كسي كتاب هندسه 1 رمزينه رو خريده ؟
اين جور كه من تو اينترنت سرچ كردم مثل اينكه نويسنده هندسه تحليلي رمزينه با هنسه پايه اش متفاوت هست !!!!
اگه كسي كتاب هندسه 1 رمزينه رو ديده لطفا خيلي زود راهنمايي كنه
ممنون

soheiltaker
21-10-2008, 12:55
سلام به همه
كتاب كلاس رمزينه رياضي پايه داره ؟
اگه ميشه سزسع جواب بدين

MaaRyaaMi
21-10-2008, 21:53
سلام به همه
اگه ميشه سزسع جواب بدين
فک نمیکنم
به نظرم شاید مثل کتاب تستش با هم باشه ریاضی و دیفرانسیل
من آخر کتابو نگاه کردم چیزی ننوشته بود تو اون لیست کتاب کلاسا

mohsensoft
21-10-2008, 23:17
سلام به همه
اگه ميشه سزسع جواب بدين
كتاب كلاس رمزينه رياضي پايه نداره
ولي توي كتاب تستش رياضي پايه هم داره

hipo
22-10-2008, 13:32
کتاب تست دیفرانسیل و ریاضی پایه رمزینه سطح سوالاتش چطوره و چند جلده من شنیدم نفر اول کنکور به خاطر این کتاب از نویسندش مهندس مهربان تشکر کرده با خرید این کتاب نیازی به کتابی دیگه نیست ضمنا سطح قسمت تابع چطوری پاسخش چطوره از دیفرانسیل گاج و اندیشه سازان سطحش بالاتر ه سه جلدیش کجا گیر میاد اگه کسی داره لطفا راهنماییم کنه

hipo
22-10-2008, 13:44
یه سوال دیگه تست حسابان اندیشه سازان چطوره البته قدیمیه سوال دیگه اینکه واسه فیزیک پایه چه کتابی خوبه همچنین پیش خودم اندیشه سازان دارم البته پیشش اما یه مقدار تست سختتر می خوام کتابی واسه فیزیک هست که تمرین داشته باشه تمرین سخت کتاب تمرین واسه دیفرانسیل چی

Bil Gits
22-10-2008, 16:07
سلام
دوستان من پارسال از پیش دانشگاهی علوم انسانی فارغ التحصیل شدم. می خواستم بدونم
از بین کتابهایی که پارسال داشتیم کدوما تغییر دارن؟
ضمن اینکه طبق منابع اعلام شده از طرف سازمان سنجش سال چاپ اکثر کتابا برای ما یه سال بیشتره یعنی مثلا اقتصاد برای ما چاپ 1384 بوده ولی الان سؤالا از چاپ 85 جش میاد می خواستم بدونم از بین کتابایی که اینطورین هم تغییری داریم یا نه.
ممنون میشم دوستی کمک کنه.

خواهش می کنم !!!

fnmtebyan
23-10-2008, 15:21
سلام بچه ها به نظر شما برای حسابان چی بخرم؟
محمود نصیری خیلی بد توضیح داده بود و یه دفعه سه فاز بالا میزد.(نمیگم بده ولی فاز بالا میزنه)
به درد من که نخورد (اونم اصلا!)
شما چی پیش نهاد میدید که هم فاز متوسط باشه.سوالای خوب و منطقی دشته باشه.به درد امتحان نهایی بخوره.برا کنکور خوب باشه.
اگه چند تا هم بگید طوری نیست.
با تشکر.:9::9::9::sad:

ASHKE_ASHKAN
23-10-2008, 18:06
سلام دوست عزیز:
از انتشارات مبتکران
کتاب حسابان 1و2 عباس امیدوار خیلی توپه ...
واقعا عالی توصیح داده...:10:

00990099
23-10-2008, 18:15
بچه ها ، کتاب های ژرف اندیشان رو فراموش نکنین ها

فوق العاده هستند .

MORINIO
23-10-2008, 20:14
سلام بچه ها به نظر شما برای حسابان چی بخرم؟
محمود نصیری خیلی بد توضیح داده بود و یه دفعه سه فاز بالا میزد.(نمیگم بده ولی فاز بالا میزنه)
به درد من که نخورد (اونم اصلا!)
شما چی پیش نهاد میدید که هم فاز متوسط باشه.سوالای خوب و منطقی دشته باشه.به درد امتحان نهایی بخوره.برا کنکور خوب باشه.
اگه چند تا هم بگید طوری نیست.
با تشکر.:9::9::9::sad:

سلام دوست عزیز:
از انتشارات مبتکران
کتاب حسابان 1و2 عباس امیدوار خیلی توپه ...
واقعا عالی توصیح داده...:10:

تایید میشه من این کتابو داشتم . خیلی خوب بود . درضمن دو جلد داره :46:

مـــــــــیلاد
24-10-2008, 01:22
ســــــــــــــــــــــلا م به همه!
درسته که این اوّلین پستمه ولی غریبه نیستم چون همه پستهای این تاپیک رو خوندم
بعد از چندین ماه تحقیق و جست و جو از بچه های موفق و اساتید و اینترنت و ... به نتایج زیر رسیدم که امیدوارم بدردتون بخوره

1- هر کتابی که داری بهش وفادار باش و تا ته بخون

2- حتــــــــــــما از کتابهایی استفاده کن که طبقه بندی خوبی داره مثلکتاب سبز و گاج

3-هیچ وقت جــــــزوه درسیت 2 تا نشه که باعث می شه ذهنت پریشون بشه ( هی آدم می گه این کتاب چی گفته ... اون چی گفته)

معــرّفی کتاب :
دین و زندگی : تســــت نقش زیادی تو این درس بازی نمی کنه هر چی بیشتر بخونی بهتر گاج و کتاب سبز و قلمچی جدید ( سوالهای سنجش بهش اضافه شده)

ادبیات : اگه یه نگاه به سوالهای کنکور بندازی می فهمی که اصلا نیازی به روده درازی های گاج سبز نیست ... گاج سفید -قلمچی جدید ( سؤالهای سنجش اضافه شده ) - کلک معلّم و کلّا ادبیات همه نشرها خوبه

عربی : فوت وفنّ عربی - گاج سبز ( ولی به نسبت وقتی که می گیره نمی ارزه ) - رمزینه ندارم ولی تعریفشو شنیدم

زبان : کتاب درسی عالیه ! هیچ نیازی به جزوه گرامر نیست برای تست قلمچی و گاج متوسطه فکر کنم کتاب سبز بهتر ه

دیــفرانسیل : اگه فوق خرخونی رمزینه رو بخر ! واقعا وقتگیر وعالیه ! سؤالهاش از آسون شروع می شه تا سخت ! پاسخنامه عالی - متنوع و بسیار زیاد که البته به درد هر کسی از جمله خودم نمی خوره چون زیاده
از کتاب اندیشه فایق همه تعریف می کنن
تحلیلی : تست : 1- الگو 2- گاج سفید (خیلی زیاد و وقتگیر). اگه معلّم نداری یا خوب نیست گاج سبز یا آمزش رمزینه که مو لّف جفتشون یکیه کتابهای خوب و کافی هستند

گسسته : تست : کتاب سبز خریدم (نخوندم با توجه به فروش بالاش احتمالا کتابه خوبیه ) - گاجه سفید آموزش : خوشخوان - رمزینه

فیزیک پایه : بدون شک رو دست گاج نیست .

فیزیک پیش : بدون شک رو دست گاج نیست . خیلی ها می گن اندشه سازان که 3 تا عیبه بزرگ داره که قانعت می کنه سراغش نری 1- طبقه بــــــــــــندی نداره(اگه تو آزمونهای آزمایشی شرکت می کنی واقعاّ سمّه) 2- سؤالهای سنجش رو نداره 3- ول شده به امونه خدا
درسنامه های گاج اونقدر رسا و گویا هست که حتّی احتیاجی به معلّم نیست
فرمولهای مزخرف و اضافی که مثل نقل ونبات تو کتابهای دیکه ریخته تو این کتاب نیست و بیشتر به روش های معمول و ساده به حلّ سؤاله پرداخته

شیمی : مبتکران - کتاب سبز
هندسه 2 : گاج
هنسه 1: الگو - گاج

MaaRyaaMi
24-10-2008, 13:42
البته در مورد فیزیک باید بگم
گاج سفید خوبه (تستاش)
وگرنه درسنامه ش به درد نمی خوره مخصوصا پیش دانشگاهی!

a3m00n
24-10-2008, 14:34
هندسه 2 : گاج ( استثنا ئاَ این کتابه منصف شکری خوبه)

سلام دوست خوبم!
راستش رو بخواي من پستت رو نخوندم اما يهو چشمم افتاد رو اين !
كي اين حرفو زده!؟
بهترين كتاب منصف شكري گسستش هست كه جبر رو هم توش گفته(گاج سفيد)
اگه دل بهش بدي و دقيق بخونيش همه تستاي گسسته رو تو كنكور جواب ميدي(اتفاقا هندسه هاي منصف شكري مسخرن)
منصف شكري خودش هم خيلي آدم خوش اخلاقيه!
من پارسال چند بار باهاش صحبت كردم بخاطر غلط هاي كتابش
خيلي خوش برخورد بود و كاملا توجه ميكرد به انتقادات(برعكس خيلي هاي ديگه مثل محمود مومني)

در كل بهترين كتاب واسه گسسته رمزينه و گاج سفيد و هندسه پايه كتاب خوب نديدم من همون كانون آبي استفاده ميكردم

Shahnam7
24-10-2008, 14:42
ســــــــــــــــــــــلا م به همه!

ادبیات : اگه یه نگاه به سوالهای کنکور بندازی می فهمی که اصلا نیازی به روده درازی های گاج سبز نیست ... گاج سفید -قلمچی جدید ( سؤالهای سنجش اضافه شده ) - کلک معلّم و کلّا ادبیات همه نشرها خوبه

عربی : فوت وفنّ عربی - گاج سبز ( ولی به نسبت وقتی که می گیره نمی ارزه ) - رمزینه ندارم ولی تعریفشو شنیدم

فیزیک پایه : بدون شک رو دست گاج نیست .

1- زبان فارسی رو چیکار می کنی؟
2- همه از عربی سبز بد می گن؟ تو خودت داریش؟ از روش می خونی؟ با ایادفیلی مقایسه کردی؟
3- میگن فیزیک پایه گاج و کلا فیزیک های گاج خیلی رود درازی شد و تست هاش خیلی زیاده. تو این رو تایید می کنی؟

soheiltaker
25-10-2008, 13:21
1- زبان فارسی رو چیکار می کنی؟
2- همه از عربی سبز بد می گن؟ تو خودت داریش؟ از روش می خونی؟ با ایادفیلی مقایسه کردی؟
3- میگن فیزیک پایه گاج و کلا فیزیک های گاج خیلی رود درازی شد و تست هاش خیلی زیاده. تو این رو تایید می کنی؟

شرمنده من جواب ميدم
1- من تعريف رمزينه رو شنيدم تا آخر هفته ميخرم !
2- عربي سبز رو حدو 1 هفته داشتم بسيار مزخرف و كتابي خشك و بي روح ! عربي هم رمزينه خوبه !
3- بله . با تحقيقاتي كه كردم من به اين نتيجه رسيدم : فعلا تو فيزيك حرف اولو مبتكران ميزنه
موفق باشي :10:

مـــــــــیلاد
25-10-2008, 13:55
1. قبول دارم که درسنامه فیزیک پیش ضعیف تر از پایشه ولی در کل بهترین کتابه موجوده

2. کتاب زبان فرسی + تست زبان و ادبیات کنکور مثل: گاج . قلمچی(ویرایش 87) یا ...

3. من که نگفتم منصف شکری بد اخلاقه ... گسسته گاج رو خودم ندیدم ولی بچه های سال قبل راضی نبودن . من تحلیلی و هندسه 1 گاج رو دیدم که برای کنـــــکور افتضاح بود(فوق العاده وقتگیر و طولانی) . هندسه 2 شو خوندم خوبه.

4. هر فــــردی یه نوع کتاب به دردش می خوره . گاج سبز (عربی) برای کسی خوبه که جزوه معلّمش خوب نیست سالهای قبل اون رو خونده و حالا می تونه راحت وقتشو برای این درس تنظیم کنه

گاج سبز عربی یه امتیاز بزرگ داره که واقعا کمک میکنه آدم تو عربی راه بیفته او نم تجزیه و ترکیب تمامی متون کتابه (نه برای خوندن ) برای اینکه آدم خودش جملات رو تجزیه کنه بعد جواب رو از روی گاج ببینه

البته عیبهای اون : 1- از هم گسیخته بودن قواعد و نکات اضافی ( در پاسخنامه تستها ) 2 - وقتگیــــــر بودن

ولی من خودم جزوه خوب دارم قبلا هم از روی گاج سبز کار کردم و راه افتادم . الآن قواعد رو مرور می کنم بعد کتاب رو تجزیه تحلیل می کنم بعد هم تستهای قلمچی چاپ 87 ( خاکباز - ایّاد فیلی ... تستهای سنجش هم اضافه شده ) که بهترین کتابه تسته بازار هست رو میزنم . (امروز خریدم وگرنه قبلا تبیلغشو می کرد)

4. اگه تو آزمونهای آزمایشی تابستون شرکت کرده باشی و تستهای فیزیک پایه رو همون موقع زده باشی نه! روده درازی نکرده
ولی اگه از الآن می خواهی شروع کنی مجبوری تستهای ستاره دار ( برگزیده ) اون رو بزنی
انصافا تو این کتاب هر نوع سؤالی رو فکر کنی میبینی !
تنها نقطه ضعفه این کتاب اینکه سؤالهای سنجش و گزینه 2 سه پیش رو نداره

تستهای فیزیک گاج تالیفی نیست( به غیر از پیش2-قسمتهای حفظی که کمبود سؤال رو احساس کرده) که بگیم بدرد نمیخوره ... آزاد - سراسری- سنجش - گزینه 2 ( فیزیک پایه)

hiwas
25-10-2008, 17:10
آموزش ریاضی پیش تجربی کدوم کتابو پیشنهاد می کنید.؟؟؟؟؟؟؟؟

Shahnam7
27-10-2008, 12:27

من هم این سوال رو دارم
ضمنا برای تست تجربی چی خوبه؟

armin_software
27-10-2008, 15:36
سلام
من کتابهای سوم ریاضی به صورت pdf می خواستم.حالا فرمتش مهم نیست.

hiwas
27-10-2008, 18:37
تستش کتاب آبی قلم چی خوبه.

MORINIO
27-10-2008, 20:05
آقا برای تست دیفرانسیل رمزینه بهتر از اندیشه فائق هست؟؟؟

مـــــــــیلاد
27-10-2008, 22:46
بســـــتگی داره به خودت !
اگه می تونی تستهای رمزینه رو کامل بـــزنی عالیـــــــــــــــــــــ ـــه !
ولی اگر حوصله تست زدن نداری فایق

مثلاً رمزینه برای دنباله ها ( به جز سری) 280 تا تست داره که هموشون هم خوب هستند(مخصوصاً برای دانش آموزان قوی) و اینطور نیست که بگیم تست اضافی داره

ولی اندیشه فایق برای همین مبحث 80 تا تست داره که اون هم جامع وخوبه

شاید گـــــــــاج جدید (مولّف : محمد رشیدی پور) از جفتشون بهتر باشه که البته جلده 2 ش امسال نمیاد

armin_software
28-10-2008, 20:22
دوست عزیز میتونی از این سایت دانلود کنی.
این دیگه چه نوع سایتی است؟
اگه می شه آدرس رو کامل بنویسید.

sale2000
28-10-2008, 21:38

sale2000
28-10-2008, 21:42
اره هر کاری میکنم نمیشه!یعنی ادرس سایت نوشته نمیشه!اخرین کار این بود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vmusic
28-10-2008, 21:45
اره هر کاری میکنم نمیشه!یعنی ادرس سایت نوشته نمیشه!اخرین کار این بود:

این آدرسی که نوشتید ف ی ل ت ر هست برا همین که اینجوری می شه :46:

bleu2u4u
28-10-2008, 23:17
اين انديشه فايق يا رمزينه (ديف) فقط تاليفي دارن يا تستاي كنكور هم دارن

و سوال دوم اينكه تو درساي تخصصي (رشته رياضي) چقدر بايد تاليفي زد چقدر كنكوري؟

سوال بعديم اينه كه ابي قلمچي براي ديني درسنامه هم داره .كيفيت درسنامش چجورياست چون من گاج دارم ازش راضيم؟

براي تحليلي (تست و اموزش جدا) و هندسه پايه (تست) چي پيشنهاد ميديد؟
تحليلي تعريف رمزينه رو شنيدمهم تست هم اموزش نظر شما چيه؟

shabeashegha
29-10-2008, 00:09
سلام بچه ها
بعد از چند وقت فرصت کردم آن شم . 1 مطلب جالب دیدم گفتم شما هم ببنید. اینهایی که اینجا میذارم نوشته نفر اول کنکور ریاضیه (البته بخشی از نوشته هاشه که با این تاپیک مربوط میشه. گفتم بذارم شما هم بخونید)::20:
سوال ۸) چه کتابهایی را توصیه می‌کنید؟

اون زیاد مهم نیست، مهم اینه که هر کتابی رو که می‌خونید، کامل تا تهش بخونید. وقتی می‌گم کامل یعنی کتاب رو فوت آب باشید. این خیلی بهتر از اینه که ما چندین کتاب توی یه درس داشته باشیم که از هرکدوم یه چندتایی تست زدیم. اگر دنبال کتابهای خوب هستید، با یک پرس‌وجوی ساده می‌تونید اونا رو پیدا کنید.
به دلیل اصرار دوستان، من کتاب‌هایی که فکر می‌کنم مفید هستند رو اینجا معرفی می‌کنم تا همه بهره ببرن. البته اینها فقط کتابهایی هست که من دیدم و گرنه قطعاً کتب بهتری هم هستن که من ندیدم.
توجه! این کتاب‌ها نه همگی بهترین هستند و نه تنها شرط قبولی در کنکور. قطعاً کتاب‌های بهتری هستند که من بی اطلاع از آنها هستم. لطفاً هر کتابی که دارید تا انتها بخوانید و تحت تاثیر این لیست قرار نگیرید چون من همه‌ی کتاب‌ها را ندیده‌ام و کتابهایی را که دیده‌ام و خوانده‌ام گفته‌ام. لطفاً انتشارات‌های محترم هم سوءاستفاده نکنند.

ادبیات: ادبیات فارسی پیش دانشگاهی (۱)‌ مبتکران، دکتر کورش بقایی. این کتاب یک کتاب عالی برای درک مطلب و آرایه‌هاست.
عربی: گاج سفید
معارف: نظری ندارم!
زبان: اندیشه‌سازان (مبتکران) دکتر شهاب اناری
دیفرانسیل: کتاب عالی بانک تست حساب دیفرانسیل و انتگرال انتشارات رمزینه، مهندس مهربان + دیفرانسیل خوشخوان
تحلیلی: گاج سفید
گسسته: خیلی زیادن!
هندسه: اندیشه‌سازان (مبتکران)، مهندس فرهاد ابوالقاسمی
فیزیک: گاج سفید + اندیشه‌سازان + کتاب عالی اتاق فیزیک برای پیش (۱) انتشارات فار
شیمی: مبتکران مهندس بهمن بازرگانی

خوش باشید:46:

behnam_roli
29-10-2008, 16:02
برو اینجا

chap.sch.ir

hiwas
29-10-2008, 17:09

جوابی نبود؟؟؟:19:

AOM
29-10-2008, 21:01
کسی کتاب سبز شیمی و فیزیکشو خریده؟چطوریه؟

واسه ارایه زبان فارسی من تب کنکور خریدم توپ بود توضیح کامل و تست تالیفی و کنکوری.
یکی از بچه ها میگفت سنجش تو رادیو گفته ادبیاتو چون هر کی یه نظر میده از سبز گاج سوال میدن.سبز گاجم که مثل سبز کلک در نتیجه واسه ادب کلک یا گاج سبز بگیرید_کلک فرق نداره کتاب جامعش یا مدرسه کنکورش(البته فکنم اسمش اینه.جلدش سبزه)

AOM
29-10-2008, 22:21
دانلود بخشی از بعضی از کتابای سبز:

shabeashegha
30-10-2008, 00:14
کسی کتاب سبز شیمی و فیزیکشو خریده؟چطوریه؟

واسه ارایه زبان فارسی من تب کنکور خریدم توپ بود توضیح کامل و تست تالیفی و کنکوری.
یکی از بچه ها میگفت سنجش تو رادیو گفته ادبیاتو چون هر کی یه نظر میده از سبز گاج سوال میدن.سبز گاجم که مثل سبز کلک در نتیجه واسه ادب کلک یا گاج سبز بگیرید_کلک فرق نداره کتاب جامعش یا مدرسه کنکورش(البته فکنم اسمش اینه.جلدش سبزه)

من هردوشون رو دارم . شمیش عالیه فیزیکش رو هنوز فرصت نکردم استفاده کنم ولی 1 نگاه کلی کردم به نظر میاد کتاب عالی باشه. باز اگه کسی استفاده کرده باشه بهتر میتونه نظر بده

مـــــــــیلاد
30-10-2008, 11:28
ين انديشه فايق يا رمزينه (ديف) فقط تاليفي دارن يا تستاي كنكور هم دارن؟ اندیشه فایق (تألیفی+کنکور) رمزینه( تألیفی+کنکور+سنجش+گزینه2+آم ش وپرورش)

و سوال دوم اينكه تو درساي تخصصي (رشته رياضي) چقدر بايد تاليفي زد چقدر كنكوري؟ مطمئن ترین تست ها برای کنکور
1-سراسری(معمولــــی)
2-گزینه2 (تستهای نسبتا سخت و جدید)
3-منتخب آزمایشی سنجش ( معــــمولی)
4-آزاد ( نسبتا آسون به غیر از درس ریاضی که سخت تر از بقیه درساشه)
5-تألیفی

سوال بعديم اينه كه ابي قلمچي براي ديني درسنامه هم داره .كيفيت درسنامش چجورياست چون من گاج دارم ازش راضيم؟
دینی که اینقدر وسواس نمی خواد

براي تحليلي (تست و اموزش جدا) و هندسه پايه (تست) چي پيشنهاد ميديد؟
آموزش تحلیلی : رمزینه یا گاج سبـــز (مولّف جفتشون یکیه) که تستهاشون هم کافیه هر کدوم 700 تا تست دارن
تست تحلیلی : الگو
هندسه2 : گاج سفید
هندسه1: الگو
تحليلي تعريف رمزينه رو شنيدمهم تست هم اموزش نظر شما چيه؟
بهتر این هست که تو هر درس با یه کتاب سر وکار داشته باشی و تمامه تمرکزتو روی یه کتاب بگذاری و اون رو حفظ بشی ... اگه یه جزوه درسیه خوب داری دیگه ســراغ آموزش نرو و فقط یه کتاب تسته خوب مثل الگو بخر ... اگه معلّمت خوب نیست الآن یه کتاب آموزشیه خوب مثل گاج یا رمزینه رو خوبه خوب کار کن هر وقت این کتابها رو خوبه خوب کار کردی ســراغ یه کتابه دیگه برو مثلا 6 ماه دیگه که اون هم زیاد لازم نیست چون تستهای عنایت کشاورزی ( مولف گاج سبز و رمزینه ) معمولا سخت و جدیده
فقط هیچ وقت هم زمان 2 تا کتاب رو تو یه درس هم زمان کار نکن!

star_mir
31-10-2008, 12:27
درموردهندسه پایه وزبان فارسی سال سوم چه کتابهایی خوب هستند؟؟باتشکر

dr.mohammadsarfejo
31-10-2008, 19:49
فوت و فن عربی کتاب سبز کتاب خوبیه اما سنگینه !! کتاب عربی سحر امیز کتاب سبز هم خیلی خوبه برای جمع بندی عربی
زبان: کتاب کیاسالار خیلی خوبه و کتاب زبان جامع کتاب سبز

bleu2u4u
01-11-2008, 00:56
امروز قبل ازمون قلمچي رئيس حوزه مثل هميشه اومد يه سري شر و ور گفت كه واقعا بعضي هاشو

خودشم يه بار ديگه بگه خندش ميگيره!!!

از همه جالبتر جايي بود كه ميگفت ماشاا.. رضوي سر كلاساي خودش از كتاب ابي قلمچي استفاده ميكنه و

به همه پيشنهاد ميكنه از اين كتاب استفاده كنن(يعني خودش براي سرگرمي كتاب نوشته.)

herfei2009
01-11-2008, 20:01
سلام به همه دوستان محترم
یه سوال فنی داشتم. برای حسابان و شیمی 3 فقط همین دوتا

شما چه کتابی را در زمینه های زیر معرفی می کنید:

1- آموزش حسابان(کامل و خوب) با مثال های ناب
2- تست حسابان
3- آموزش شیمی 3 با سوال های خوب (نکته های ریز و کاربردی که ماشا ا... در شیمی فراوان وجود داره اصلا شیمی یعنی استثنا)
4- تست شیمی

خواهشا اگه اطلاعات کافی دارین جواب بدین خلاصه عشقی یه چیز ننویسید.:31:

majid_elit
01-11-2008, 20:23
سلام در مورد معارف هیچی جای کتب درسی رو نمی گیره از معارف کتاب سبز به عنوان مکمل استفاده کنید

mohsensoft
02-11-2008, 16:54
سلام
اگه ميشه يه كتاب توپ و مفهومي (نكته اي نباشه) واسه رياضي پايه معرفي كنيد(تابع،لگاريتم/تصاعد/مثلثات)
ممنون ميشم اگه زودتر بگيد

mohsensoft
02-11-2008, 16:59
سلام
اگه ميشه يه كتاب توپ و مفهومي (نكته اي نباشه) واسه رياضي پايه معرفي كنيد(تابع،لگاريتم/تصاعد/مثلثات)
ممنون ميشم اگه زودتر بگيد

noia
02-11-2008, 21:33
سلام،
عربی من فوق‌العاده ضعیفه، یعنی در حد صفره!
واقعا نمی دونم چه کتابی بخونم، که کامل یادش بگیرم. (هیچ علاقه‌ای هم به یادگیریش ندارم،‌مجبوریم دیگه! )

majid_elit
02-11-2008, 21:44
در مورد ریاضی تجربی می گن گاج خوبه اما اگه توی این درس ضعیفین از کتب ریاضی گام به گام منتشران استفاده کنید

nicky
02-11-2008, 22:32
سلام،
واقعا نمی دونم چه کتابی بخونم، که کامل یادش بگیرم. (هیچ علاقه‌ای هم به یادگیریش ندارم،‌مجبوریم دیگه! )

اگه پیش هستی که یکم دیر جنبیدی برا استارت از صفر !
کتاب سفید گاج رو بگیر تو تست ها نکات رو در آر یه کم قطوره البته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaaRyaaMi
02-11-2008, 22:38
سلام،
من که میگم عربی ایاد خوفه !!
کتاب درسی هم همینطور !
علاقه هم شرطه البته...

مـــــــــیلاد
03-11-2008, 12:28
برای عـــربی:

رمزینه ( کتاب کلاس ) - فوت و فن عربی (کتاب سبز)
گاج سفید همبه کارت نمیاد

fnmtebyan
03-11-2008, 20:33
سلام بچه ها.
تست دیفرانسیل رمزینه(سه جلدیه)چطوره؟
من الان سوم هستم و میخوام از اون جلدش که مربوط به حسابانه استفاده کنم .ایا میتونم یا باید حتما دیف بلد باشم(منظورم اینه که نکته های تو حسابانش به دیف مربوطه؟).یا اگه از همین الان که سومم هم میتونم استفاده کنم؟
راستی قیمت اون جلدش چنده؟

mohsensoft
04-11-2008, 17:52
سوال در مورد تست ديفرانسيل رمزينه
1-اين كتاب تستش آيا 3 جلديه؟آخه من 1 جلدشو بيشتر نديدم
2-تستاش با تستايي كه توي كتاب كلاس هست فرق داره؟
3-اگه بخوام بگيرم بايد اونايي كه ويرايش 88 هست رو بگيرم يا اوني كه نوشته تاليف جديد( توي ليست كتاباي در حال چاپش نوشته)

boeing_747
04-11-2008, 18:37
سلام دوستان

چه كتاب كمك درسي واسه حسابان پيشنهاد مي كنيد؟

ژرف و فاطمي رو دارم

لطفا كتاب هايي كه از اين دو بهتر هستند معرفي كنيد

تشكر

majid_elit
04-11-2008, 20:35
من که میگم عربی ایاد خوفه !!
کتاب درسی هم همینطور !
علاقه هم شرطه البته...
یک فرمول در مورد عربی میگم اجرا کن عربی ایاد فیلی + تست گاج

AOM
04-11-2008, 21:48
سلام دوستان
چه كتاب كمك درسي واسه حسابان پيشنهاد مي كنيد؟
تشكر

حسابان اندیشه سازان عباس امیدواری به شرطی که بعدش سوال حل کنی که حفظت نشه.طرز نوشتن کتابش اگه سوال حل نکنی حفظی واره ولی کتاب خوبیه چند تا سوال یا از خود کتاب و تمرینا یا از گل واژه و دو سالانه یا نمونه سوالهای نهایی حل کنی خیلی خوب یاد میگیری.مطمئن باش.

1-گسسته ی رمزینه به جز کتاب کلاس ،کتاب تست جدا هم داره؟

2-شیمی اندیشه سازان پیش 1 من رفتم بخرم دیدم نوشته مهندس بازرگان و دکتر رضا بابایی.کسی میدونه جریانش چیه؟
بابایی از وقتی اندیشه رفته مبتکران توی تجدید چاپ ها نوشته یا این سه سالو با هم نوشتن؟

3-فیزیک الگو پیش تست و درس باهم تو یه کتابه؟چون من سومشو دیدم فقط تست بود؟

4-فیزیک اندیشه من رفتم چاپ 83 رو گرفتم با 87 فرقی که نداره؟

fnmtebyan
04-11-2008, 22:08
سلام بچه ها.
تست دیفرانسیل رمزینه(سه جلدیه)چطوره؟
من الان سوم هستم و میخوام از اون جلدش که مربوط به حسابانه استفاده کنم .ایا میتونم یا باید حتما دیف بلد باشم(منظورم اینه که نکته های تو حسابانش به دیف مربوطه؟).یا اگه از همین الان که سومم هم میتونم استفاده کنم؟
راستی قیمت اون جلدش چنده؟

کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19::19::19::1 9::19::19::19:

shabeashegha
04-11-2008, 23:33
حسابان اندیشه سازان عباس امیدواری به شرطی که بعدش سوال حل کنی که حفظت نشه.طرز نوشتن کتابش اگه سوال حل نکنی حفظی واره ولی کتاب خوبیه چند تا سوال یا از خود کتاب و تمرینا یا از گل واژه و دو سالانه یا نمونه سوالهای نهایی حل کنی خیلی خوب یاد میگیری.مطمئن باش.

2-شیمی اندیشه سازان پیش 1 من رفتم بخرم دیدم نوشته مهندس بازرگان و دکتر رضا بابایی.کسی میدونه جریانش چیه؟
بابایی از وقتی اندیشه رفته مبتکران توی تجدید چاپ ها نوشته یا این سه سالو با هم نوشتن؟

4-فیزیک اندیشه من رفتم چاپ 83 رو گرفتم با 87 فرقی که نداره؟

سلام. نه فرقی نداره . فقط تستای کنکور هر سال بهش اضافه شده همین. از نظر ویرایشی تغییری نکرده . فقط 1سوال این فیزیک اندیشه سال 83 رو از کجا خریدی؟چقدر هزینه اش شد؟ چون من چاپ 87 رو دارم ولی نه همه کتاباشو بقیه رو میگن مبتکران چاپ نمیکنه دیگه. حالا شما از کجا گرفتی؟(هزینه ای که بابتش دادین هم بی زحمت بفرمایین)

bleu2u4u
05-11-2008, 01:46
من امروز رفتم ديف انديشه فايق گرفتم يه چند تا مسئله باهاش دارم ميشه راهنمايي كنيد

1-چرا مشخص نكرده اين تستا مال سراسريه يا ازاد يا تاليفي

2-اين كتاب اينجور كه پيداست بعد از نوشته شدنش ديگه ويرايش نشده.اگه ااينطوري باشه كه تستهاي اين 5 سال اخير را توش نداره
بنظرتون اين مشكل ساز نيست

soheiltaker
05-11-2008, 13:10
جلد 3 مربوط به پايه هست
ميتوني استفاده كني
فكر كنم 7500 باشه ( دقيق نميدونم ) :46:
البته به نظر من الان بچسب به تشريحي چون امتحانات نهايي هست و در كنارش تست كار كن
ضمنا براي تستهاي رمزينه بايد وقت زيادي بزاري !

fnmtebyan
05-11-2008, 14:30
جلد 3 مربوط به پايه هست
ميتوني استفاده كني
فكر كنم 7500 باشه ( دقيق نميدونم ) :46:
البته به نظر من الان بچسب به تشريحي چون امتحانات نهايي هست و در كنارش تست كار كن
ضمنا براي تستهاي رمزينه بايد وقت زيادي بزاري !

با تشکر دوست عزیز.
1)برای انتحان نهایی یه کتاب عالی تشریحی میتونی معرفی کنی؟
2)به نظرت اگه جلد 3 رمزینه که مربوط به پایه و حسابان هست رو بگیرم خوبه یا الکیه؟
3)اون کتاب 3 جلدی حسابانش قابل استفاده برای الان من هست؟
ممنون

AOM
05-11-2008, 19:47
سلام. نه فرقی نداره . فقط تستای کنکور هر سال بهش اضافه شده همین. از نظر ویرایشی تغییری نکرده . فقط 1سوال این فیزیک اندیشه سال 83 رو از کجا خریدی؟چقدر هزینه اش شد؟ چون من چاپ 87 رو دارم ولی نه همه کتاباشو بقیه رو میگن مبتکران چاپ نمیکنه دیگه. حالا شما از کجا گرفتی؟(هزینه ای که بابتش دادین هم بی زحمت بفرمایین)

من اصفهانیم رفتم 86 رو بگیم دست دوم گفت فرقی نکرده ماله 83 رو داد بهم ولی روش چسب زده بود از 4300که قیمت اصلیش بود 7000شده بود منو میگی:18:
گفتم 86 نداری گفت اونم همینه.گفتم ارزونترشو چی.یه 83 داد با همون قیمت اصلی 4300 دست دوم بود شد3300

البته فقط پیش 1جلد یک.ولی به نظر من همون دست دوم بگیری هم به صرفه تره هم چاپای قدیم رو داره.

soheiltaker
05-11-2008, 19:50
با تشکر دوست عزیز.
1)برای انتحان نهایی یه کتاب عالی تشریحی میتونی معرفی کنی؟
2)به نظرت اگه جلد 3 رمزینه که مربوط به پایه و حسابان هست رو بگیرم خوبه یا الکیه؟
3)اون کتاب 3 جلدی حسابانش قابل استفاده برای الان من هست؟
ممنون
1- من كتاب هاي دوسالانه حسابان رو مصرف كردم !! خوب بود ولي اگه بخواي بازم برات ميپرسم
2 و 3 - كتاب تست رمزينه حرف نداره اگه وقت تست زدن و تمركز روي تست رو داري حتما بگير
ضمنا كتاب 3 جلدي حسابان نه (( جلد 3 دبفرانسيل حسابان و رياضي پايه ))
راستي من خودم هنوز پايشو نخريدم براي همين هم موضوعاتي كه تو كتابش هست رو دقيق نميدونم
چون ممكنه مبحث حد يا مشتق يا ... حسابان رو تو قسمت ديفرانسيل داده باشه !
بايد يكم صبر كني يا از كسي كه خريده بپرسي :10:

mohsensoft
05-11-2008, 21:15
- من كتاب هاي دوسالانه حسابان رو مصرف كردم !! خوب بود ولي اگه بخواي بازم برات ميپرسم
2 و 3 - كتاب تست رمزينه حرف نداره اگه وقت تست زدن و تمركز روي تست رو داري حتما بگير
راستي من خودم هنوز پايشو نخريدم براي همين هم موضوعاتي كه تو كتابش هست رو دقيق نميدونم
بايد يكم صبر كني يا از كسي كه خريده بپرسي
آقا اولا من رفتم نمايندگي رمزينه و فقط بانك تست جلد 1 رو داشت
يعني 2 جلد ديگش هنوز چاپ نشده(چه جوري اين رتبه 1 رياضي اينقدر ازش تعريف كرده؟)
ضمنا همون 1 جلدش اينقدر تست داره كه فكر نكنم بشه يك دهم اون رو هم بزني
به نظر من نميتونه تو اين مدت كارساز باشه چون با حجم فوق العادش وقت زيادي رو ميطلبه

fnmtebyan
05-11-2008, 22:00
1- من كتاب هاي دوسالانه حسابان رو مصرف كردم !! خوب بود ولي اگه بخواي بازم برات ميپرسم

دوست عزیز از این که جواب منو میدی ممنونم!!
اگه بپرسی یه کتاب عالی و خوب که به درد نهایی و کنکور بخوره معرفی کنی ممنون میشم.
راستی اگه بتونی بگی کدوم جلده رمزینه به درد الان من(سوم ریاضی)میخوره نهایت تشکر رو دارم.
خدا وکیلی از اول سال تا حالا دارم دنبال یه کتاب خوب میگردم.(که فاز بالا نباشه=محمود نصیری وساده نباشه و کنکوری باشه و مفهومی باشه).
باز هم ممنون.

fnmtebyan
05-11-2008, 22:05

بله منم منظورم(( جلد 3 دبفرانسيل حسابان و رياضي پايه )) بود به کارم میاد؟(اون جلدی که حسابان داره)

bleu2u4u
06-11-2008, 02:08
من امروز رفتم ديف انديشه فايق گرفتم يه چند تا مسئله باهاش دارم ميشه راهنمايي كنيد

2-اين كتاب اينجور كه پيداست بعد از نوشته شدنش ديگه ويرايش نشده.اگه ااينطوري باشه كه تستهاي اين 5 سال اخير را توش نداره

از اينكه جواب منو نداديد ممنونم

MaaRyaaMi
06-11-2008, 09:44

1-خوب اینو باید از خودشون بپرسین !

2-شما از کجا می دونین ویرایش نشده؟؟!

mohsensoft
06-11-2008, 14:07
فكر كنم اينو كسي نديد

آقا اولا من رفتم نمايندگي رمزينه و فقط بانك تست جلد 1 رو داشت
يعني 2 جلد ديگش هنوز چاپ نشده(چه جوري اين رتبه 1 رياضي اينقدر ازش تعريف كرده؟)
ضمنا همون 1 جلدش اينقدر تست داره كه فكر نكنم بشه يك دهم اون رو هم بزني
به نظر من نميتونه تو اين مدت كارساز باشه چون با حجم فوق العادش وقت زيادي رو ميطلب

مـــــــــیلاد
06-11-2008, 21:10
رمــزینه تستهای زیاد و خوبی داره که آدم برای حل کردنش وقت کم میاره

بهت پیشنهاد می کنم اگه روزی ( در حال حاضر) بالای 7 ساعت درس می خونی ازش استفاده کن... چون که تستهاش خوبه ولی زیـــــــــــــــــاده !

رمزینه 3 جلده :
جلده 1: پارسال چاپ شد ( قیمت : 9800) تا مجانب 1500 تا تست داره!
جلده 2: آذر امسال چاپ میشه
جلده 3: قرار بود آخره مهر چاپ بشه

مـــــــــیلاد
06-11-2008, 21:18

آبیه قلم چی خوبه چون : تستهای دیفرانسیل که با اطلاعاته حسابان میشه حل کرد رو آورده که برای سال سومی ها تستهای خوب و جونداریه

MaaRyaaMi
07-11-2008, 11:50
جلده 1: پارسال چاپ شد ( قیمت : 9800) تا مجانب 1500 تا تست داره!

ببینم اینی که گفتی کتاب کلاس بود یا تست؟!
مطمئنی 9800؟؟!!!
آخه من...

mohsensoft
07-11-2008, 12:35
ببینم اینی که گفتی کتاب کلاس بود یا تست؟!
مطمئنی 9800؟؟!!!
آخه من...
قيمتش كه همون 9800 (تست)
كتاب كلاسش 10800 (البته 2 جلد پارسال رو يه جا آوردن؛حالا نميدونم چيزي ازش كم كردن يا نه)
ولي من بازم موندم كه چرا فقط به خاطر يه جلدش اين همه تبليغات روش ميكنن.مگه از مباحث اون يه جلد چند تا تست توي كنكور امسال اومد؟(نهايتا 5-6 تا)

bleu2u4u
07-11-2008, 18:53
1-خوب اینو باید از خودشون بپرسین !

2-شما از کجا می دونین ویرایش نشده؟؟!

چون اگه ويرايش شده بود تو شناسنامه كتاب مينوشت

مـــــــــیلاد
07-11-2008, 19:16
قيمتش كه همون 9800 (تست)
كتاب كلاسش 10800 (البته 2 جلد پارسال رو يه جا آوردن؛حالا نميدونم چيزي ازش كم كردن يا نه)
ولي من بازم موندم كه چرا فقط به خاطر يه جلدش اين همه تبليغات روش ميكنن.مگه از مباحث اون يه جلد چند تا تست توي كنكور امسال اومد؟(نهايتا 5-6 تا)

چون که هیچ کتابی سوالاش اینقدر متنوع ( در راستای کنکور) نیست! ولی کمرشکنه

البته مثل اینکه گاج جدید از رمزینه بهتر و جمع و جور تره ولی جلده 2ش امسال نمیاد

fnmtebyan
07-11-2008, 21:45
آبیه قلم چی خوبه چون : تستهای دیفرانسیل که با اطلاعاته حسابان میشه حل کرد رو آورده که برای سال سومی ها تستهای خوب و جونداریه

تا اینجا نظر دوستمون رو ابی کانونه .
ایا این کتاب برای نهایی خوبه؟
برای کنکور چطور؟
پس رمزینه خوبه ولی زیاده؟
اگه جلده مربوط به حسابانش رو بخرم به کارم میاد (برای چندمین بار میگم که ایا فقط اون جلدش حسابانه یا با دیف مخلوطه؟)

با تشکر.

مـــــــــیلاد
08-11-2008, 15:41
تا اینجا نظر دوستمون رو ابی کانونه .
ایا این کتاب برای نهایی خوبه؟
برای کنکور چطور؟
پس رمزینه خوبه ولی زیاده؟
اگه جلده مربوط به حسابانش رو بخرم به کارم میاد (برای چندمین بار میگم که ایا فقط اون جلدش حسابانه یا با دیف مخلوطه؟)

با تشکر.

من خودم پارسال فکر می کردم که فقط باید تشریحی کار کرد و برای امتحانات نهایی آماده شد و تست اصلا به درد نمی خوره !
همش هم دنبال کتابهای سنگین مثل محمود نصیری و خوشخوان و ... بودم . همزمان با ما دانش آموزان یه مدرسه نمونه دولتی ( که نزدیکمونه) تو کانون ثبت نام کرده بودند و شروع کردند به پیشروی با برنامه کانون !
هم امتحانات نهایی و حالا از ما که دانش آموز علّامه حلّی ( شهریار) موفق ترند

آبیه قلم چی برای حسابان مناسبه چون تستهای کنکور جامعه و همه کتاب رو زیر ذزّه بین گذاشته و سوالاش استاندارده ! و اطمینان داشته باش که اگه به همه تستهای کنکور در یک درس مسلّط باشی همه کتاب رو کامل یاد گرفتی و تو امتحانات نهایی موفق می شی !

جلده 3 رمزینه رو ندیدم ولی اطمینان دارم که به دردت نمی خوره چون :
1- چینش کتابه درسی توش رعایت نشده
2- مباحث اصلی حسابان مانند : حد - مشتق - کاربرد مشتق که جزوه ریاضی پایه نیست
فقط تابع و مثلّثات از حسابان جزو ریاضی پایه است.

MORINIO
08-11-2008, 22:21
میگم گاج سبز گسسته جایی دارن؟ رفیقام که جایی ندیدن :2:

nicky
09-11-2008, 00:04
دوستان کتاب کلاس رمزینه خوبه یا بانک تستش ؟
از چه نظر خوبه اونوقت ؟

bleu2u4u
09-11-2008, 02:30
دوستان کتاب کلاس رمزینه خوبه یا بانک تستش ؟
از چه نظر خوبه اونوقت ؟

بسته به نيازته
اگه درسات رو بالاي 50 درصد يادگرفتي برو تو كار تستش
ولي اگه هنوز تو درسات لنگ ميزني برو تو كار كتاب كلاس و بعد از تسط رو درس برو تست بزن
ولي در حالت دوم براي زدن تست كتاباي تست رمزينه توصيه نميشه (بدرد كسي كه تو مباحث ابتدايي درسي مشكل داره نميخوره)

mohsensoft
09-11-2008, 09:21
میگم گاج سبز گسسته جایی دارن؟ رفیقام که جایی ندیدن
تفاوت زيادي با رمزينه نداره
نويسنده ي هر دوتاش عنايت كشاورزي هست
ضمنا رمزينه جامع و كاملتره

aaaaa
09-11-2008, 19:45

سلام
من هم مشکلم همینه.اما چیکار میشه کرد.کتاب دیفرانسیل رمزینه را نخریدم چون حجمش زیاد بود و با تحقیق اندیشه فایق گرفتم .حالا هم که میبینم از 84 تا حالا ویرایش نشده.ولی اشکالی نداره تست چند سال اخیر را جدا بزن.ولی با این وجود کتاب کاملیه و حجم خوبی داره

star_mir
09-11-2008, 21:37
کسی نیست جواب ما رو بده؟

navid_ir
09-11-2008, 22:02
کسی نیست جواب ما رو بده؟

سلام
در مورد زبان فارسی من از گاج راضیم ولی هندسه کتابهای زیادی خوبن
موفق باشید

AOM
09-11-2008, 22:05
زبان فارسی تست الگو بگیر یا جامع کلک.هندسه پایه من اندیشه سازان معرفی میکنم چون درس و تست اموزشی داره خیلی خوبه.میتونی فایق هم بگیری اونم درس و تست اموزشی داره خوبه ولی اندیشه کتابش حوصله سر بر نیست.

این چند تا سوال منم جواب بدین.تشکر

saman rossi
09-11-2008, 23:02
اقا من ریاضیم تعطیله . رشتم تجربیه . یه کتاب اموزش خوب معرفی کنین که حداقل ریاضیمو تا 40 برسونه .

mohsensoft
10-11-2008, 15:31
نه،يعني هنوز كه ندازه
البته يه سري كتب در دست چاپ داره كه ميتوني توي سايت خود رمزينه ببيني:

apollon
10-11-2008, 16:17
3و-4 شیمی فقط مبتکران(اندیشه سازان)دکتر بهمن بازرگانی(یه سری کتاب تست داره یه سری آموزش)
2-ریاضی زیاد هست ولی کلا خوشخوان(اگه داشته باشه) و مبتکران(اندیشه سازان)خوبنن آبی قلمچی هم بد نیست
در مورد آموزش نظری ندارم ولی همینایی که نوشتم برای هر قسمت نکات اصلی رو گفتن که به نظر من کافیه بقیه اش رو از رو جزوه ی مدرسه ات بخون

fnmtebyan
10-11-2008, 22:08
از کی تا حالا اقای بازرگان دکترا گرفتن؟!!!!!!!!!!!
مهندس بازرگان...

fnmtebyan
10-11-2008, 22:09
زبان فارسی تست الگو بگیر یا جامع کلک.

میشه در مورد تست الگو و جامع کلک خیلی توضیخ بدید؟

چطورین ؟اموزشش خوبه؟برای کنکور خوبه؟
این دو در مقایسه با گاج سبز چگونه ارزیابی میکنید؟

مـــــــــیلاد
10-11-2008, 22:36

نداره .:46:

مـــــــــیلاد
10-11-2008, 22:42
میگم گاج سبز گسسته جایی دارن؟ رفیقام که جایی ندیدن :2:

گاج برای گسسته فقط سفید داره .

مـــــــــیلاد
11-11-2008, 15:31
اقا من ریاضیم تعطیله . رشتم تجربیه . یه کتاب اموزش خوب معرفی کنین که حداقل ریاضیمو تا 40 برسونه .

من رشتم ریاضیه ولی رفیقام از گاج راضیاً

Doost1
11-11-2008, 17:26
سلام
دوستان من دنبال کتاب دیفرانسیل 2 گاج(جلد سفید) میگردم و هنوز پیدا نکردم
این کتاب دیگه چاپ نمیشه
حالا کسی هست که به من کمک کنه (حالا یا ازش بخرم یا هر کمکی که بتونید بهم بکنید تا کتاب را ...)
ممنون

Doost1
11-11-2008, 17:33
سلام
دوستان من دنبال کتاب دیفرانسیل 2 گاج(جلد سفید) می گردم و هنوز هم پیداش نکردم
این کتاب دیگه چاپ نمیشه
کسی هست که بتونه بهم کمک کنه؟(حالا یا کتاب را ازش بخرم یا هر کمکه دیگه ای که بتونیه بهم بکنید)
ممنون

Doost1
11-11-2008, 18:18
چرا پست من پاک شد؟

Doost1
11-11-2008, 18:37
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41:

مـــــــــیلاد
11-11-2008, 21:24
سلام
دوستان من دنبال کتاب دیفرانسیل 2 گاج(جلد سفید) میگردم و هنوز پیدا نکردم
این کتاب دیگه چاپ نمیشه
حالا کسی هست که به من کمک کنه (حالا یا ازش بخرم یا هر کمکی که بتونید بهم بکنید تا کتاب را ...)
ممنون

گاج به خاطر اینکه دیفرانسیل قبلی ( مولّف : محمود مومنی ) خوب نبود یه دیفرانسیل جدید چاپ کرده

star_mir
11-11-2008, 21:31
اقا میلاد تو برای زبان فارسی و هندسه پایه چه کتابی رو پیشنهاد می کنی؟

aref10
11-11-2008, 22:42
سلام
دوستان برای دیفرانسیل 2 چه کتابی را پیشنهاد می دهید؟(برای اینکه توی کنکور بتونم حدود 75 درصد بزنم)
البته پایه ام قویه

Doost1
11-11-2008, 22:48
گاج به خاطر اینکه دیفرانسیل قبلی ( مولّف : محمود مومنی ) خوب نبود یه دیفرانسیل جدید چاپ کرده
ممنون از پاسخ شما
ولی سوال من چیز دیگه ای هست:41:

MaaRyaaMi
12-11-2008, 13:11
مولف جدیدش کیه؟؟؟
مهندس رضایی نیست؟؟؟!

مـــــــــیلاد
12-11-2008, 14:13
اقا میلاد تو برای زبان فارسی و هندسه پایه چه کتابی رو پیشنهاد می کنی؟

زبان فارسی : کتاب درسی + تست گاج - قلم چی و یا یه کتاب دیگه ( زیاد فرقی نداره )
هندسه 2 : گاج
هندسه 1: تستهای الگو عالیه ولی آموزشش به صورت نکته ای است.

مـــــــــیلاد
12-11-2008, 14:14
مولف جدیدش کیه؟؟؟
مهندس رضایی نیست؟؟؟!
محمّد رشیدی پور

navid_ir
12-11-2008, 15:26
سلام
دوستان برای دیفرانسیل 2 چه کتابی را پیشنهاد می دهید؟(برای اینکه توی کنکور بتونم حدود 75 درصد بزنم)
البته پایه ام قویه

کتاب تست رمزینه ( برای تست)
کتاب کلاس رمزینه ( برای آموزش)

aref10
12-11-2008, 16:54
کتاب تست رمزینه ( برای تست)
کتاب کلاس رمزینه ( برای آموزش)
ولی رمزینه که فعلا دیفرانسیل 2 نداره!!!!!!!!:41:

m007007
12-11-2008, 17:00
من برای حساب دیفرانسیل 1 20 ازمون سید موسوی رو گرفتم.جلدش سبزه.ایا کسی با این کتاب اینجا اشنایی داره یا تایید,ردش میکنه؟؟؟؟

mohsensoft
12-11-2008, 18:40
ولی رمزینه که فعلا دیفرانسیل 2 نداره!!!!!!!
درسته
جلد 1 هم واسه الان ديگه فايده نداره.خيلي زياده.به نظر من برو مبتكران (دكتر رضا نونهال آذر )رو بگير

aref10
12-11-2008, 20:04
درسته
جلد 1 هم واسه الان ديگه فايده نداره.خيلي زياده.به نظر من برو مبتكران (دكتر رضا نونهال آذر )رو بگير
نظرت درباره ی خوشخوان چیه؟

AOM
12-11-2008, 20:15
میشه در مورد تست الگو و جامع کلک خیلی توضیخ بدید؟

چطورین ؟اموزشش خوبه؟برای کنکور خوبه؟
این دو در مقایسه با گاج سبز چگونه ارزیابی میکنید؟

این دوتا فقط تستن اگه اموزش میخوای گاج سبز زبان فارسی خوب.من خودم دارم راضیم.زبان فارسی از رو کتاب هم بخونی میفهمی.کتاب خیلی خوب و واضح توضیح داده.اگه اموزش میخوای همون کتابو بخون واسه تست و یه سری نکته اصافی یه کتاب تست بگیر.
با اجازه ی اقا میلاد:
که قلمچی معرفی کرده بودن باید بگم کتاب خوبی نیست.اصلا خوب نیست.
و در مورد هندسه هم گاج خیلی کتاب بدیه من خودم دارمش اول خیلی ازش خوشم اومد فک میکردم خداست وقتی فایق و اندیشه رو دیدم تازه فهمیدم هندسه یعنی چی.گاج یه اشکال بدی که داره اینه که حفظیه نکته هارو خوب توضیح داده ولی طرز مطرح کردنش و مدل سوالاش به طور نا خود اگاه حفظی واره.
در هر صورت پیشنهاد من واسه هندسه پایه اول اندیشه بعد فایق.

mohsensoft
12-11-2008, 23:45
نظرت درباره ی خوشخوان چیه؟
به نظر من اگه سطحت بالاست برو طرف خوشخوان.اما اگه خيلي بالا نيستي اول انديشه سازان رو بزن.بعد كه تموم شد و وقت داشتي برو خوشخوان بزن.اون موقع وقتيه كه ميخواي سوالاي تاپ رو روش كار كني تا جزو سياهي لشگر كنكور نباشي

و در مورد هندسه هم گاج خیلی کتاب بدیه من خودم دارمش اول خیلی ازش خوشم اومد فک میکردم خداست وقتی فایق و اندیشه رو دیدم تازه فهمیدم هندسه یعنی چی.گاج یه اشکال بدی که داره اینه که حفظیه نکته هارو خوب توضیح داده ولی طرز مطرح کردنش و مدل سوالاش به طور نا خود اگاه حفظی واره.
به نظر منم گاج مضخرفه.آدم با هندسه ي انديشه سازان خيلي حال ميكنه(نفر اول رياضي امسال هم همينو ميگه)
مخصوصا مقدمه ي كتابش كه خيلي باحاله.پيشنهاد ميكنم اگه هندسه 1و2 انديشه سازان (مبتكران)رو خريدين حتما مقدمه هاش رو بخونين

elhameli
13-11-2008, 08:24
سلام دوستان
نحوه درس دادن هندسه پايه مبتكران مثل هندسه تحليلي مبتكران هست ؟ يا فرق ميكنه ؟
آيا كتاب عربي هست كه فقط قواعد عربي رو از سال اول دبيرستان تا سوم به صورت مفهومي توضيح داده باشه و آخر هر بخشي يه امتحان گرفته باشه ؟
ممنون

مـــــــــیلاد
13-11-2008, 09:50
.
با اجازه ی اقا میلاد:
که قلمچی معرفی کرده بودن باید بگم کتاب خوبی نیست.اصلا خوب نیست.

من قلم چی چاپ 87 رو گفتم که تغییر کرده و سوالهای سنجش هم بهش اضافه شده !
کلّا کتابهای عمومی قلم چی تغییرات زیادی کرده و بهتر شده

مـــــــــیلاد
13-11-2008, 09:55
به نظر منم گاج مضخرفه.آدم با هندسه ي انديشه سازان خيلي حال ميكنه(نفر اول رياضي امسال هم همينو ميگه)
مخصوصا مقدمه ي كتابش كه خيلي باحاله.پيشنهاد ميكنم اگه هندسه 1و2 انديشه سازان (مبتكران)رو خريدين حتما مقدمه هاش رو بخونين

هندســه 2 گاج کتاب خوبیه مخصوصا تو بخش هندسه فضایی که با شکل های مختلف مطلب رو کاملا می رسونه!

طبق کاربر های سایت گاج این کتاب جزو کتب برگزیده این انتشاراته
اینم لینکش

AOM
13-11-2008, 10:52
گسسته رمزینه(کتاب کلاس)تو هر بخشی چقدر تست داره که بایدجواب بدیم؟
هندسه تحلیلی فقط تست به جز اندیشه چی خوبه؟
دینی سبز خلاصه درسهاش تو همون کتاب جامعش هست؟
کتابای شب کنکور تخته سیاه رو کسی زده؟

ASHKE_ASHKAN
13-11-2008, 10:58
سلام دوستان...
نظرتون در مورد دیفرانسیل خوشخوان چیه؟

bleu2u4u
13-11-2008, 16:30
سلام دوستان...
نظرتون در مورد دیفرانسیل خوشخوان چیه؟

نكات كم (بدرد اموزش نميخوره)
تستها زياد و سخت (كتاب سخت بهتر از اين هست)

m007007
13-11-2008, 20:48
دوستان نظرتون رو درباره 20 ازمون حساب دیفرانسیل 1 سید موسوی نگفتید.چقدر میتونه موثر باشه؟؟؟
ممنون

bleu2u4u
14-11-2008, 08:38
گسسته رمزینه(کتاب کلاس)تو هر بخشی چقدر تست داره که بایدجواب بدیم؟

اگه مثل ديف و تحليليش باشه خيلي كم تست داره فقط براي اينكه اموزش را كامل كرده باشن
براي كل كتاب 700 تا كه بيشترش مسئله هاي كتابه و تو سبك تست نيست با اينكه 4 تا گزينه داره
(بيشتر از 350 تا از تستاش اينطورين)

majid_elit
14-11-2008, 13:46
سلام دوستان
نحوه درس دادن هندسه پايه مبتكران مثل هندسه تحليلي مبتكران هست ؟ يا فرق ميكنه ؟
آيا كتاب عربي هست كه فقط قواعد عربي رو از سال اول دبيرستان تا سوم به صورت مفهومي توضيح داده باشه و آخر هر بخشي يه امتحان گرفته باشه ؟
ممنون
گاج یه کتاب داره به همین سبک

aref10
14-11-2008, 13:49
برای دیفرانسیل 2 دوتا کتاب معرفی کنید
هم آموزش (یه چیز تو مایه های آموزش کتاب کلاس رمزینه )
هم تست های توپ داشته باشه(هم تست های متوسط و هم سخت و باز یه چیز تو مایه های کتاب تست رمزینه )
توی یه کلام : دوتا کتاب توپ معرفی کنید

roham_06
14-11-2008, 14:27
مهندس بازرگان...
:31::31::31:
شايد تو كانادا 6 ماهه دكترا ميدن كه بازرگاني رفته گرفته:27:

Benygh
14-11-2008, 14:35
کتابهای گاج و مبتکران برای تست زنی و آموزش در سطح بالا خوبه !

Doost1
14-11-2008, 14:36
دوستان من کتاب دیفرانسیل 2 گاج(جلد سفید) را می توونم تهیه کنم یعنی بگردم دنبالش سریع پیدا میشه یا خیلی سخت گیر میاد؟(کمک کنید)

elhameli
14-11-2008, 15:54
دوستان من کتاب دیفرانسیل 2 گاج(جلد سفید) را می توونم تهیه کنم یعنی بگردم دنبالش سریع پیدا میشه یا خیلی سخت گیر میاد؟(کمک کنید)

خريد اينترنتي گاج :

seyyedi
14-11-2008, 16:15
دوستان سلام
شیمی رو همونطور که همه میگن اول کتاب آموزش شیمی3 تالیف مهندس بهمن بازرگانی انتشارات مبتکران رو بگیر و بخون (البته دقت کن صفحه اول در مورد تعلیق امتیاز اندیشه سازان و واگذاری اون به مبتکران نوشته شده باشه)
بعدش هم برای تست میتونی از هر کتابی استفاده کنی
البته آقای بازرگانی کتاب تست همین رو داده بیرون که اول تست هست و بعد توی پاسخ تست درس هم میده(اگه هم درست خوبه میتونی بدون استفاده از آموزش از همین استفاده کنی)
من همیشه یه چیزی میگم که وقتی کسی یه چیزی رو بیشتر یاد میگیره دیگه قبلیا براش آسون میشه
پس اگه هدفت یادگیریه و برای کنکور میخوای بخونی و وقت و حوصله هم داری میتونی کتاب شیمی عمومی چارلز مورتیمر رو کنارش بخونی(دو جلده)
این کتاب رو رشته های شیمی و زیرشاخه هاش توی ترم اول دانشگاه میخونن
مباحثش هم خوب و آسونه
بیشتر حول فصل اول کتاب دوم (البته مفصل تر) یعنی اوربیتال و اسناست به همراه آنتالپی و آنتروپی و یه سری چیز دیگه
برای حسابان رو نمی دونم ولی ریاضی 2 و حساب دیفرانسیل گاج رو که دیدم خوب بودن

navid_ir
14-11-2008, 16:21
ولی رمزینه که فعلا دیفرانسیل 2 نداره!!!!!!!!:41:

اگه عجله داری می تونی واسه پارسال رو بگیری
موفق باشی

aref10
14-11-2008, 16:49
موفق باشی
از کجا بگیرم؟

seyyedi
14-11-2008, 17:36
دوستان سلام
در مورد کتاب آموزشی تستی برای فیزیک 3 و پیش 1و2 به نظرتون چه کتابی خوبه؟
فیزیک 2 رو روی کتاب اندیشه سازان چاپهای آخرش هست دارم میخونم خوبه
فیزیک 3 و پیش رو هم کتابخونه داره
برای کلا ریاضیات چی پیشنهاد میکنین؟
ریاضی 2 رو با گاج سفید پیش میرم ای بدک نیست ولی برای حسابان یه چیزی فراتر از این میخوام
جبر و گسسته رو هم گاج سفید میگن خوبه
هندسه رو نمی دونم چی کار کنم

mostafa.m
14-11-2008, 17:52
دوستان سلام
ریاضی 2 رو با گاج سفید پیش میرم ای بدک نیست ولی برای حسابان یه چیزی فراتر از این میخوام
دوست عزیز....
یه نکته ی کلی رو از من داشته یاش:
مهم اینه که تست بزنی.......کدوم تست در اولویت دومه
من خودم انواع اقسام بهترین کتابا رو دور خودم جمع کردم ولی الان فک میکنم اگه یکی از اونا رو کاملا مسلط میشدم نتیجه ی بهتری میگرفتم
موفق باشی...
(اوانارتم عشقه...)

navid_ir
14-11-2008, 18:24
از کجا بگیرم؟

من خودم اول مهر ماه از کتاب فروشی رستگار (رشت) گرفتم ولی الان تموم کرده
شما از کتاب فروشی های خودتون بپرسید
اگر نداشتن میتونید از کسایی که سال قبل کنکور دادن بگیرید
موفق باشید

seyyedi
14-11-2008, 19:07
دوستان سلام

دوست عزیز....
یه نکته ی کلی رو از من داشته یاش:
مهم اینه که تست بزنی.......کدوم تست در اولویت دومه
من خودم انواع اقسام بهترین کتابا رو دور خودم جمع کردم ولی الان فک میکنم اگه یکی از اونا رو کاملا مسلط میشدم نتیجه ی بهتری میگرفتم
موفق باشی...
(اوانارتم عشقه...)
ممنون مصطفی جان
چشم، خودم هم میدونم و همین کار ور هم میخوام بکنم
ولی میخوام بدونم چه کتابی؟
مثلا شیمی رو بی شک مهندس بازرگانی میگیرم
اما ریاضیاتم که خوب نیست رو چیکار باید بکنم موندم توش
توی جبر و گسسته و هندسه و کلا اینا خوب هستم ولی ریاضی2 و حسابان و حساب دیفرانسیل رو خوب نیستم
و کتابی میخوام که هم آموزش خوبی داشته باشه که بتونم خوب یاد بگیرم در کنارش هم کمی تست داشته باشه
حالا تست هم نداشت که نداشت
فوقش یه کتاب تستی کنارش میگیرم

مولف جدیدش کیه؟؟؟
مهندس رضایی نیست؟؟؟!
همونطور که میلاد خان گفتن
محممد رشید پور هست
بوشهر تدریس میکنه
پارسال که بچه ها باهاش کلاس گرفته بودن ساعتی 50 تومن میگرفت
برای ما که خیلی زیاده
ولی ازش خیلی تعریف میکنن
کتابشم دوستان دیدن میگن خوبه
--------------
کسی جوابی برای من نداره؟

apollon
14-11-2008, 20:05
مهندس بازرگان...
ببخشید اون دکتر رضا بابایی بود با مهندس بهمن بازرگانی :دی

nicky
14-11-2008, 21:17
دوستان برای زبان فارسی چه کتابی معرفی میکنید ؟ نه حوصله آموزش جزء به جزء رو دارم نه وقتشو میخوام یه سری نکات و تست های به درد بخور داشته باشه

مـــــــــیلاد
15-11-2008, 15:40
ریاضیاتم که خوب نیست رو چیکار باید بکنم موندم توش
ریاضی2 و حسابان و حساب دیفرانسیل رو خوب نیستم
و کتابی میخوام که هم آموزش خوبی داشته باشه که بتونم خوب یاد بگیرم در کنارش هم کمی تست داشته باشه
حالا تست هم نداشت که نداشت
فوقش یه کتاب تستی کنارش میگیرم

من خودم گاج سبز دارم که وقتگیره و جلده 2ش هم نمیاد . رمزینه رو دیدم که خیلی قطرش زیاد بود !

ولی انصافا کتاب دیفرانسیل کتاب خوبیه که اکثرا ازش راضیا و احتیاجی به آموزش نداره فقط یه کم زشته...

مطمئن باش که کتاب های آموزشی دیفرانسیل چیزه بیشتری نسبت به کتاب درسی نداره ... کتاب های آموزشی دفعه اول که می خونی خوبه ولی اگه بخواهی مرور کنی با حجم زیادی مواجه میشی که دیگه از خوندن منصرفت میکنه .

ولی درسهای تحلیلی وگسسته کتابهای ضعیفی دارند ( به گفته معلمها)

مـــــــــیلاد
15-11-2008, 15:48
موفق باشی

پارسال هم نبود قراره بهمن 87 چاپ بشه

elhameli
15-11-2008, 17:13
سلام دوستان
اينجا كسي هندسه پايه اش ضعيف نيست ؟ يه كتاب به من معرفي كنه .
من دنبال يه كتابي ميگردم هندسه پايه رو از صفر شروع كرده باشه و خيلي خوب توضيح داده باشه .
ممنون

soheiltaker
15-11-2008, 17:44
سلام دوستان
اينجا كسي هندسه پايه اش ضعيف نيست ؟ يه كتاب به من معرفي كنه .
من دنبال يه كتابي ميگردم هندسه پايه رو از صفر شروع كرده باشه و خيلي خوب توضيح داده باشه .
ممنون

به نظر من مبتكران كتاب خوبيه ( من هندسه 2 رو دارم و راضي هستم )
دوستان من نگرانم
من ديف رو از روي كتاب كلاس كار ميكنم
ميترسم پيش 2 نياد و ترم دوم بدبخت شم!!!
شما خبر دقيقي درباره كتاب كلاس پيش 2 ديف ندارين؟

AOM
15-11-2008, 20:24
دوستان سلام

فیزیک بعد خوندن اندیشه یا سی سال قلم یا سبز.یکی از دوستان میگفت اندیشه سازانی ها فیزیک پیش یک زدن واسه معین و فار پایه واسه شهریاری.اونم شاید خوب باشه.

اگه خیلی درس میخونی و حسابان حوصلتو سر نمیبره مبتکران نصیری بگیر به درد دیفرانسیلتم خیلی میخوره.وگرنه اندیشه سازان امیدوار.از رو اینا که مفهومی یاد گرفتی بعدش میتونی تستای سالای قبل کنکورو بزنی چون تستاشون کمه ، یا دیفرانسیل فایق بگیری که تستاش با پایه هم هست.
واسه دیفرانسیل فکنم همون رمزینه بگیری خوبه اگه همش بیاد.فقط یه چیز بت بگم دیفرانسیل خیلی اسونه.خیلی اسونتر از حسابان.اگه حسابان خوب یاد گرفتی دیفرانسیلتم توپ میشه.
گسسته همون گاج خوبه واسه تست واسه اموزش فکنم رمزینه.هندسه پایه اندیشه سازان چون تست و اموزش داره خیلی کمکت میکنه.

mohsensoft
15-11-2008, 20:38
من ديف رو از روي كتاب كلاس كار ميكنم
ميترسم پيش 2 نياد و ترم دوم بدبخت شم!!!
شما خبر دقيقي درباره كتاب كلاس پيش 2 ديف ندارين؟
سلام سهيل جان
اولا واسه پيغام خصوصي ممنون
دوما طبق جدولي كه من دارم (از سايت رمزينه گرفتم)قراره كتاب كلاس ديف 2 اول آذر بياد
ديگه فكر ميكنم نهايتا تا اوايل ديماه بياد
مطمئن باش بدبخت نميشي
حالا رمزينه هم نياد دنيا كه به اخر نميرسه برادر من!!!

elhameli
15-11-2008, 21:03
به نظر من مبتكران كتاب خوبيه ( من هندسه 2 رو دارم و راضي هستم )

سلام
شما كدوم نويسنده مبتكران رو ميگين ؟
ممنون

soheiltaker
15-11-2008, 23:17
سلام
شما كدوم نويسنده مبتكران رو ميگين ؟
ممنون
سلام
مهندس فرهاد ابوالقاسمي

mahyar937
16-11-2008, 10:27
با عرض سلام خدمت دوستان
من بعد از تصادفی که برایم پیش آمده امکان رفتن به کلاس را ندارم و مجبور در خانه درسهایم را بخوانم و بدون دبیر و راهنمای یه کم درس خواندن برایم سخت شده به همین دلیل از شما درخواست داشتم برای کلیه دروس پیش دانشگاهی رشته تجربی چه کتابهای کمک درسی پیشنهاد میکنید.
هرچند سوالم کلی است ولی چارهای نداشتم امیدوارم جوابم را بدهید چون بسار نیاز دارم وباید زود دست بکار شوم.

aref10
16-11-2008, 12:05
هم تست های توپ داشته باشه(هم تست های متوسط و هم سخت و باز یه چیز تو مایه های کتاب تست رمزینه )
پس کسی جواب ما را نمیده
آقا میلاد شما هم به من جواب بدین
ممنون

ASHKE_ASHKAN
16-11-2008, 13:58
اونهایی که از خوشخوان دیفرانسیل قبل کنکور استفاده کردن خیلی توصیه می کنن(به خاطر تستاش)
درسته که روون توصیح نداده ولی مگن تو کنکور خیلی کمک میکنه....
شما چیزی نشنیدید؟

00990099
16-11-2008, 18:33
من برای حسابان 11 جلد کتاب خریدم ولی 2 کتاب " خود آموز پیشرفته ژرف اندیشان " و " حسابان 1و2 انتشارت از مدرسه تا دانشگاه " رو سعی میکردم که بیشتر مطالعه کنم .

دلیلش هم محتوای مناسب و توضیح به زبان ساده و علمی اونها هست که میتونن نیاز دانش آموزان مختلف رو برطرف کنند .

مـــــــــیلاد
16-11-2008, 19:41

به غیر از رمزینه کتابی با این مشخصات نیست

ولی اگه بخوای هم آموزش و هم تستشو خوب کار کنی بقیه درسا رو باید بزاری کنار

AOM
16-11-2008, 20:10
دیفرانسیل رمزینه که تستاش زیاده با هم فرق داره یا فله تسته همش مثل هم؟
دیفرانسیل فایق که میگن قدیمی جریانش چیه؟
به جز این دو تا تست دیفرانسیل خوب چی هست؟