PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Facon_Archi
08-02-2011, 15:23
برای عربی کنکور کتابی که درس به درس متن و قواعد رو توضیح داده باشه و تست هم داشته باشه چه کتابی هست؟
این ایادفیلی که کلا خیلی خوفه:دی

XFIGHT3R
08-02-2011, 15:46
برای عربی کنکور کتابی که درس به درس متن و قواعد رو توضیح داده باشه و تست هم داشته باشه چه کتابی هست؟
این ایادفیلی که کلا خیلی خوفه:دی
عربی جامیع کنکور از انتشارات مهر و ماه ... کلیه نکات کتاب + آموزش روان + تست های کنکور سراسری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shah abas
08-02-2011, 16:05
این ایادفیلی که کلا خیلی خوفه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از نظر حجمی؟
بیشتر ظاهرش است:دی من دیروز تو دو سه ساعت حتی فعلش رو هم توم کردم. کلا روون و ساده است.
---------------------------------------------------------------------------------
یک سوال بی ربط ولی با ربط:
حاشیه سود کتابفروشی ها چقدره؟ مثلا کتاب گاجی که ما ۱۰ هزار می خریم٬ کتاب فروش خودش چند خریده؟ اگر کسی می دونه ممنون می شم یه حدودی بگه. (اگر هم اطلاعاتش زیاده بیشترین حاشیه سود و کمترینش رو در بین ناشرها بگه ممنون می شم)

sarinagasemi
08-02-2011, 16:05
بچه ها بانک تست عربی سبز در مقایسه با نشر الگو چه جوریه؟

lmohsen
08-02-2011, 16:43
بچه ها بانک تست عربی سبز در مقایسه با نشر الگو چه جوریه؟

نشر الگو رو نمیدونم
اما بانک تست عربی خیلی سبز تازه چاپ شده و تو پاسخ تشریحیش درسنامه داره که تو وبلاگ خیلی سبز هم قسمتی از کتابش رو گذاشته به نظرم اموزشش از کتاب فوت و فن عربیشون هم رون تر و بهتره.

POUYOL
08-02-2011, 22:39
برای عربی کتاب عربی به زبان ساده از ایاد فیلی و برای تسلط روی کتاب درسی گاج سبز. (به نظر من)

jekob
09-02-2011, 10:46
من میخوام هندسه تحلیلی و گسسته فار رو بگیرم به نظرتون خوبن؟

POUYOL
09-02-2011, 22:01
من میخوام هندسه تحلیلی و گسسته فار رو بگیرم به نظرتون خوبن؟

من دارم با گسسته فار میرم جلو و ازش راضیم.البته گسسته گاج سفید هم طرفدار داره.

دوستان اگه میشه کمکم کنید: من از کجا میتونم بفهمم که برای فلان رشته در فلان دانشگاه باید چه رتبه ای بیارم؟ کسی سایتی در این باره میدونه؟:20:

shah abas
09-02-2011, 23:45
من زیاد از این تحلیلی فار خوشم نیومد. گاج سفید رو ترجیح میدم.
اما این گسسته فار یه چیز دیگه بود.بسی حال کردم.

omnia.2008
10-02-2011, 09:23
دوستان این گاج ریاضی برای پیش 2 خیییییییییییییییییییییییی یییلی بد توضیح داده از رو چی بخونم؟!!!!!!!!!!!!!

jekob
10-02-2011, 09:53
من زیاد از این تحلیلی فار خوشم نیومد. گاج سفید رو ترجیح میدم.
اما این گسسته فار یه چیز دیگه بود.بسی حال کردم.

وای گرفتم دیگه تحلیلی رو گاج دارم واسه 86 تحلیلی فار خوب توضیح نداده من هیچی از هندسه بلد نیستما؟!

Reza31001
10-02-2011, 18:21
دوستان یه سری حل المسائل می خوام نمیدونستم کجا درخواست بدم گفتم اینجا شاید جاش باشه:

استاتیک مریام ویرایش 5 و 6
معادلات کرایه چیان
فیزیک 2 هالیدی ویرایش 8

اگه انگلیسی باشه خیلی بهتره ( من دنبال انگلیسی هستم ولی اگه فارسی هم بود خوبه)

Aqua141
10-02-2011, 20:48
سلام دوستان کتاب برای حسابداری پیشرفته 2 کمک آموزشی چه کتابی رو معرفی میکنید ؟

حسابداری صنعتی 2 چی ؟

XFIGHT3R
11-02-2011, 22:57
سلام ... مطمئنا کسایی هستن که فیزیک پایه گاج ( سفید ) رو گرفتن و خوندن

میخواستم ببینم یه همچین کتابی واسه درسای شیمی و ریاضی ( رشته ریاضی فیزیک ) پیدا میشه ؟

منظورم اینه که میخوام فقط سوال های کنکور سراسری و آزاد رو داشته باشه نه سوال های بیخود تالیفی ...

-------------

فیزیک پایه نشر الگو رو واسه تسلط بیشتر توصیه میکنین ؟

Reza31001
12-02-2011, 17:18
فیزیک پایه نشر الگو رو واسه تسلط بیشتر توصیه میکنین ؟

100% ... من سه تا کتابشو تک تک داشتم و به نظرم فیزیک 1 و فیزیک 3 عالیه فیزیک 2 هم خوبه
البته تو این بازه زمانی بهتره فیزیک پایه ( 1و2و3 در یک کتاب) بگیرید که وقت کم نیارید

hm_nima
12-02-2011, 22:03
سلام .
کسی تا حالا از شیمی پیش خوشخوان استفاده کرده ؟
من الان واسه پیش 2 مبتکران رو دارم ولی خیلی وقت گیره و منم تا حالا واسش وقت نذاشتم! :19:

spider_man5225
13-02-2011, 01:16
کسی نیست راهنمایی کنه؟

به نظرمن تنها کتاب ریاضی تجربی واقعا عالیه از انتشارات سبز باشه.
بقیه همه از ریاضی و حسابان رشته ی ریاضی کپی کردن.
:5:

Ali™
14-02-2011, 23:06
دوستان اگه میشه کمکم کنید: من از کجا میتونم بفهمم که برای فلان رشته در فلان دانشگاه باید چه رتبه ای بیارم؟ کسی سایتی در این باره میدونه؟

به دلیل تغییر ظرفیت ها دقیقا نمیشه گفت ولی شاید انتخاب رشته مجازی گزینه 2 کارت رو راه بندازه. یا حداقل بخش کارنامه هاشو چک کن که مشخصه مثلا یکی با رتبه 1125 دانشگاه تهران قبول شده !

سلام .
کسی تا حالا از شیمی پیش خوشخوان استفاده کرده ؟
من الان واسه پیش 2 مبتکران رو دارم ولی خیلی وقت گیره و منم تا حالا واسش وقت نذاشتم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شیمی های مبتکران همه عالین ولی من قبل ترها ! به بچه ها گفتم که شیمی پیش خیلی سبز حجمش کمتره و مطالب رو هم به طور کامل پوشش داده.

به نظرمن تنها کتاب ریاضی تجربی واقعا عالیه از انتشارات سبز باشه.
بقیه همه از ریاضی و حسابان رشته ی ریاضی کپی کردن.

کتاب های آموزشی حسابان واسه تجربی ها عالیه + سوال های کنکور داخلی و خارج کشور ریاضی فیزیک.

مثلا سوال تصاعدی که واسه ریاضی ها میاد خیلی مفهومی تر از تجربی هاست و بعید نیست واسه تجربی ها هم بیاد !

من خودم واسه حدود 50-60% میخوام ریاضی بزنم و به نظرم می تونم چون بالاتر از سطح کتاب میخونم.

XFIGHT3R
15-02-2011, 21:16
سلام ... آقا از بین این دفتر های برنامه ریزی کدوم رو استفاده کردید و نتیجه گرفتید و راضیم هستید ؟

خودم می توانم خیلی سبز چطوریه ؟

lmohsen
16-02-2011, 20:42
دوستان خیلی سبز منتشر کرد:

دیفرانسیل، انتگرال + ریاضیات پایه (جلد 2) در 304 صفحه با قیمت 7000 تومن!
مولف: مهندس سروش موئینی

leecher
17-02-2011, 16:41
سبز چطوریه ؟

hp722
18-02-2011, 09:02
سلام

آقا گاج یه کتاب داده که دین و زندگی2و3وپیش رو کرده یه کتاب که آدم راحتر میخونه واسه کنکور
میخواستم بدونم برای ادبیات هم یه همچین کتابی هست؟برای شیمی چی؟

mahan esi
18-02-2011, 13:28
سلام من دنبال کتاب urban enviroment az jan douglas هستم اگه کسی این کتابو داره خواهشا به من ایمیل بده یا همین جا خبر بذاره

hm_nima
18-02-2011, 20:16
شیمی های مبتکران همه عالین ولی من قبل ترها ! به بچه ها گفتم که شیمی پیش خیلی سبز حجمش کمتره و مطالب رو هم به طور کامل پوشش داده.
.
واسه پیش 1 خیلی سبز گرفته بودم و ازش راضی بودم . ولی چون شنیده بودم پیش 2 سخت تره گفتم با مبتکران پیش برم که اونم الان واسم دردسرساز شده ! :27:

prodoctornuke
18-02-2011, 20:27
کتاب خوب برای فیزیک 2&3 چی پیشنهاد میکنید؟
تست +اموزش

mh_rayaneh
18-02-2011, 21:27
salam behtarin ketab baraye arabi loghat chie?

farsi nadaram

pink oak
18-02-2011, 22:07
[QUOTE=mohsen3;962811]سلام

من می خوام برای یکی از اقوام که الآن کلاس سوم ریاضی فیزیک هست کتاب بخرم که در کنکور موفق بشه.

شرايط كنكورالان خيلي متفاوته بايد حتما توي يكي 2تا كلاس خوب شركت كنه.براي حسابان رمزينه خيلي خوبه:46:

surpriser
21-02-2011, 15:17
سلام دوستان.میخواستم بدونم قیمت کسانی که ادبیاتشون رو بالای 70 میزنن از چه منابعی استفاده میکنن؟ من خودم متوسط قلمچیم 45 هست.اونم هرچی که میزنم اکثرا قرابت معنایی هست.حالا میخواستم بدونم اگر از الان بخوام شروع کنم و همچنان تو عید هم ادامه بدم چه کتابی بخونم که ادبیاتم حداقل به 70 برسه؟ بیشتر رو چی سرمایه گزاری کنم ؟ با چه کتابی؟ لطفا کتابهاش هم جوری باشه که تو این 3-4 ماه بشه تموم کرد.
با تشکر

babak_gww
21-02-2011, 21:07
برای ریاضی رشته ی ریاضی

یه کتاب میخوام شبیه به کلک معلم، جمع بندیاش ( مثل فیزیک شیمی اش )

سراغ ندارین؟

alone one
21-02-2011, 22:24
سلام دوستان
یه خواهشی دارم از دوستان
من همه کتابام حله جز فیزیک،من یه کتاب می خوام که روان توضیح داده باشه و تمرکزش روی آموزش باشه و بعد تست،من فیزیک پیش فارو خوندم ،اگه تو همون مایه ها کتاب خوبی بود که خیلی خوبه،میشه کتابی برای سال دوم و سوم معرفی کنید؟
نشرالگو،مبتکران،سبز و یا رمزینه؟کدوم بهتره؟

POUYOL
21-02-2011, 22:46
سلام دوستان.میخواستم بدونم قیمت کسانی که ادبیاتشون رو بالای 70 میزنن از چه منابعی استفاده میکنن؟ من خودم متوسط قلمچیم 45 هست.اونم هرچی که میزنم اکثرا قرابت معنایی هست.حالا میخواستم بدونم اگر از الان بخوام شروع کنم و همچنان تو عید هم ادامه بدم چه کتابی بخونم که ادبیاتم حداقل به 70 برسه؟ بیشتر رو چی سرمایه گزاری کنم ؟ با چه کتابی؟ لطفا کتابهاش هم جوری باشه که تو این 3-4 ماه بشه تموم کرد.
با تشکر

به نظر من

قرابت معنایی دکتر هامون سبطی

املا و لغت دکتر هامون سبطی

ارایه های ادبی رمزینه

تاریخ ادبیات کلک معلم

برای زبان فارسی هم کتاب دکتر هامون سبطی ،وهمگامان

Ali™
22-02-2011, 00:03
@surpriser ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :

به نظرم من زبان فارسی رو بذار کنار. لغت و تاریخ ادبیات رو فقط از روی خود کتاب بخون. املا و لغت سبطی خوبه. قرابت معناییش هم به شرطی که بتونی بخونیش (حدود 400 صفحه) از بقیه کتاب های بازار سرتره ! در غیر این صورت سراغ نشرالگو یا کلک معلم برو.

surpriser
22-02-2011, 09:58
سلام.مشکل اینه که برسم تموم کنم! آخه غیر از ریاضی انحصارا زبانم میخوام بدم و زبانم هم در کنار درسام میخونم و احتمال اینکه برسم کتابایی مثل قرابت سبطی رو بخونم خیلی کمه! 1-آیا کسی یه خلاصه نویسی شده تاریخ ادبیات میشناسه یا داره؟ 2-واسه معنی لغات چطور؟

3-بعد یه سوال دیگه: لغت ها فقط از کلمات آخر کتاب میان یا از اونایی هم که تو متن هست و معنی نشده هم میدن؟

به نظرم املا و بخشی از زبان فارسی رو بزارم کنار بهتره ولی لغت و تاریخ ادبیات رو حتما میخوام بخونم.(با قرابت زیاد مشکلی ندارم)

xUltimatex
23-02-2011, 22:55
ببین داداش جدی میگما ادبیات و زبان فارسی رو واس خودت ازشون کوه نساز... واس زبان فارسی زبان فارسی 2 و 3 رو بخون با پنج مبحث نشر الگو (حجم بالایی نداره) بت قول میدم اگه اینا رو قشنگ بخونی یادبگیری میتونی سوالات زبان فارسی کنکور رو جواب بدی... واس ادبیاتم بخش عمدش همون قرابت معناییه سعی کن درکتو از بیتای کتاب بالا ببری...
تالیفات دکتر سبطی خیلی عالیه ولی خدایی خیلی وقت گیره بخوای اون رو کامل تموم کنی تو این مدت باقی مونده باید قید بعضی از درسا رو بزنی...

esfehanei
24-02-2011, 00:20
دوستان برای قرابت فقط کتاب دکتر سبطیه؟
من هر چی میخونم هیچ چی ازش نمیفهمم البته فک کنم برا سال سوم و چهارمی ها نوشته ولی من از الان میخوام اگه بشه این قرابت رو کامل کنم چون خیلی بم گیر میدن
همچنین تو تست ها هم اصلا تست های قرابت رو نمیتونم بزنم چی کنم؟
__________________________________________________ ____
برا ریاضی 2 کتاب بدرد بخور کسی نمیشناسه؟
اونایی که میخوان کنکور بدن چی میخونن ؟
من گاج سفید دارم ولی همش تالیفیه
ولی دوستم چاپ پارسالشو داره سوالای کنکورم داره به غیر از این گاج کتاب دیگه ای نیست؟

mh_rayaneh
24-02-2011, 09:02
من هر چی میخونم هیچ چی ازش نمیفهمم البته فک کنم برا سال سوم و چهارمی ها نوشته ولی من از الان میخوام اگه بشه این قرابت رو کامل کنم چون خیلی بم گیر میدن
__________________________________________________ ____
برا ریاضی 2 کتاب بدرد بخور کسی نمیشناسه؟
اونایی که میخوان کنکور بدن چی میخونن ؟
من گاج سفید دارم ولی همش تالیفیه
ولی دوستم چاپ پارسالشو داره سوالای کنکورم داره به غیر از این گاج کتاب دیگه ای نیست؟

ببین اون کتاب فعلا لازم نیست بخونی(سبطی)الان فقط مفهوم بیتای کتاب درسیتو بخون (یا از نشر الگو که اخرش بیتای هم مفهوم رو کنار هم نوشته)از ابان سال سوم که درکت بیشتر میشه شروع به خوندن سبطی کن.
برای ریاضی 2 فقط تعیین علامت تصاعد لگاریتم و مثلثاتش بدرد میخوره که فقط سعی کن این مطالبو بصورت تستی بخونی و تعدادی تست بزنی

---------- Post added at 11:02 AM ---------- Previous post was at 10:59 AM ----------

خب بچه ها یه سوال دارم
فقط لغات ته کتاب ادبیات و لغت هامون کافیه برای کنکور؟
من فقط مبحثی خوندم و میخونم ادبیاتو .لازمه متن کتابم بخونم؟

Reza31001
24-02-2011, 09:23
سلام.مشکل اینه که برسم تموم کنم! آخه غیر از ریاضی انحصارا زبانم میخوام بدم و زبانم هم در کنار درسام میخونم و احتمال اینکه برسم کتابایی مثل قرابت سبطی رو بخونم خیلی کمه! 1-آیا کسی یه خلاصه نویسی شده تاریخ ادبیات میشناسه یا داره؟ 2-واسه معنی لغات چطور؟

3-بعد یه سوال دیگه: لغت ها فقط از کلمات آخر کتاب میان یا از اونایی هم که تو متن هست و معنی نشده هم میدن؟

به نظرم املا و بخشی از زبان فارسی رو بزارم کنار بهتره ولی لغت و تاریخ ادبیات رو حتما میخوام بخونم.(با قرابت زیاد مشکلی ندارم)

کارت اشتباهه به نظر من ... بالاخره می خوای مهندسی بخونی یا بری طرف زبان؟ اینطوری تو هیچ کدوم از کنکورایی که شرکت می کنی نتیجه خوب نمیگیری
تو کنکور زبان عمومی ها فوق العاده مهمن مخصوصا ادبیات که ضریب 4 داره اگه ادبیات رو کم بزنی که کارت تمومه حالا زبان تخصصی رو 80 هم بزنی فایده نداره . شما تو تهرانی و قبولی در دانشگاههای تهران برای کنکور زبان خیلی سخته و شاید رتبه زیر 200 بخواد که لازمش میانگین بالای 70-75 تو هر 5 درسیه که تو کنکور زبان امتحان میدی
همچین شرایطی که تو کنکور ریاضی ممکنه برات رخ بده

1و2- تاریخ ادبیات و لغت که خلاصه نداره! همشو باید بخونی بهترین کاری هم که میشه دربارشون کرد اینه که طبقه بندی باشه و به صورت یک دفترچه یا کتاب چه دربیاد که نمونه هاش تو بازار فراوونه
3- از تک تک لغات درسی حتی پشت جلد کتاب ممکنه سوال بیاد ( به غیر از قسمت منابع!)

sahelgh
24-02-2011, 18:52
سلام
1- کسی کتاب گنجینه آزمون های زبان مبتکران رو استفاده کرده؟ چطوره؟ کتاب خوبیه؟
2- ریدینگهای کتاب درک متن به زبان ساده نسبت به زبان پیش مبتکران بیشتره یا همون ریدینگ هاست؟ اگه مثل هم هستن به نظر شما چه کتاب ریدینگی بگیرم ( به جز End reading)؟ 1- و نترسیم از متن 2- ریدینگ قلم چی؟ یا چیز دیگه؟

ساش
24-02-2011, 19:59
سلام
2- ریدینگهای کتاب درک متن به زبان ساده نسبت به زبان پیش مبتکران بیشتره یا همون ریدینگ هاست؟ اگه مثل هم هستن به نظر شما چه کتاب ریدینگی بگیرم ( به جز End reading)؟ 1- و نترسیم از متن 2- ریدینگ قلم چی؟ یا چیز دیگه؟

کتاب گنجینه آزمون های زبان مبتکران عالیه عالیه

یعنی واجب واجب هستند حتما بگیر

D_felfelak
24-02-2011, 22:56
1و2- تاریخ ادبیات و لغت که خلاصه نداره! همشو باید بخونی بهترین کاری هم که میشه دربارشون کرد اینه که طبقه بندی باشه و به صورت یک دفترچه یا کتاب چه دربیاد که نمونه هاش تو بازار فراوونهسوم رياضی هستم
مثلا" چه کتاب يا کتابچه ای؟ فلش کارت هم براش هست؟
اگه خودم خلاصه کنيم بهتر نيست؟!
------------------------------
برای reading زبان چه کتابی خوبه؟ (لغتم ضعيف هست)
-----------------------------------
دين و زندگی جامع ميخوام بخرم که تست و نکته و خلاصه داشته باشه اگه بخوام انديشه و تحقيق داشته باشه کدوم بهتره اگه نخوام چه کتابی؟
خيلی سبز بهتره يا گاج؟

Reza31001
24-02-2011, 23:36
سوم رياضی هستم
دين و زندگی جامع ميخوام بخرم که تست و نکته و خلاصه داشته باشه اگه بخوام انديشه و تحقيق داشته باشه کدوم بهتره اگه نخوام چه کتابی؟
خيلی سبز بهتره يا گاج؟

برای کنکوریها: همون طور که گفتم لغت و تاریخ ادبیات خلاصه نداره یعنی باید همه مطالب خونده بشه و نمیشه به خاطر خلاصه کردن بعضی از قسمتا رو حذف کرد و کنار گذاشت
برای لغت فکر نمی کنم نیازی به خرید کتاب باشه چون همه لغات در انتهای کتاب هست و به نظر من لغت نامه کتاب درسی جمع و جوره و ضمنا فکر میکنم اگه از روی خود کتاب بخونید بیشتر تو ذهنتون میمونه ( در مورد لغاتی هم که در متن درسا اومده ولی در آخر کتاب معنی نشده باید بگم تعدادشون خیلی خیلی کمه و به ندرت هم از اونا سوال اومده می تونید معنی اونا رو هم از دبیرتون بپرسین و به آخر کتاب اضافه کنید)

در مورد تاریخ ادبیات میشه یه جوارایی خلاصه در نظر گرفت ( مثلا بعضی قسمتها از تاریخ ادبیات هایی که در ابتدای هر درس اومده رو میشه بی خیال شد) من تو تابستون نشستم و از هر سه کتاب تاریخ ادبیاتاشون رو در آوردم و تو یه دفترچه نوشتم ولی بعدا زیاد نخوندمش و به کارم نیومد آخرشم هم رفتم تاریخ ادبیات کلک معلم رو گرفتم که واقعا کتاب خوبیه و پیشنهادم هم همینه

برای شما که سال سومی: فقط لازمه تاریخ ادبیات ها و لغات سال سوم رو فول فول بشی و اگه بتونی از معلمتون بخوای یه امتحان درست درمون و جامع از این دو بخش بگیره ( یا حداقل نمونه سوال طرح کنه) و تو جواب بدی فکر کنم کافی باشه

زبان: پیشنهاد من کتاب دکتر کیاسالار هست از انتشارات شبقره
یه کتاب جامع کنکور داره که ایشالله سال بعد میگیری یه کتاب هم داره فقط برای reading که به نظرم برای شما خوب باشه

دینی: نمیدونم!

xUltimatex
25-02-2011, 00:07
سلام
سلام
ببین داداش قبل از هرچیزی بگم تو زبان خارجه حرف اولو مبتکران میزنه اونم واس خاطر دکتر اناری که واقعا کتاباش عالین! کتاب درک متن به زبان ساده دکتراناری من کار کردم خیلی عالیه علاوه بر این که کلوز و متن تمرینی داره، روشهای درست خوندن رو کامل آموزش داده که خیلی مثمرثمر هست... در کل عالیه توصیه میکنم بگیری کتاب خیلی خوبیه زیادم حجیم نیس...

سوم رياضی هستم
خيلی سبز بهتره يا گاج؟

عزیز معارف رو خیلی وقته من روش سرمایه گذاشتم به امید خدا کامل میزنم دین و زندگی رو اگه میخوای واقعا دین و زندگی رو درصد بالا بزنی قبل از هرچیز کتاب درسی رو قشنگ بخون و پیام آیات و حتی خود آیات و ارتباطشون رو با متون اطرافش پیدا کن... بهترین منبع و مرجع برای محک زدن آموخته هات تو دین و زندگی تست های سراسری و سنجش 86 تا 89 هستش که خیلی کمک میکنن بت در ضمن گاج جدیدا یه کتاب داده بیرون میکروی جدید دین و زندگی که واقعا عالیه سوالات خیلی جالب و استانداردی داره و از اون مهم تر تمامی تست های سراسری داخل و خارج رو آورده سوای اونا تست های سنجش و آزمایشی آموزش و پرورش هم آورده که اگه اینا رو قشنگ کار کنی میتونی دین و زندگی رو کامل بزنی....

D_felfelak
25-02-2011, 00:24
کتاب های دکتر سبطی توسط چه انتشاراتی منتشر شده?

برای کنکوریها: همون طور که گفتم لغت و تاریخ ادبیات خلاصه نداره یعنی باید همه مطالب خونده بشه و نمیشه به خاطر خلاصه کردن بعضی از قسمتا رو حذف کرد و کنار گذاشت
برای لغت فکر نمی کنم نیازی به خرید کتاب باشه چون همه لغات در انتهای کتاب هست و به نظر من لغت نامه کتاب درسی جمع و جوره و ضمنا فکر میکنم اگه از روی خود کتاب بخونید بیشتر تو ذهنتون میمونه ( در مورد لغاتی هم که در متن درسا اومده ولی در آخر کتاب معنی نشده باید بگم تعدادشون خیلی خیلی کمه و به ندرت هم از اونا سوال اومده می تونید معنی اونا رو هم از دبیرتون بپرسین و به آخر کتاب اضافه کنید)

در مورد تاریخ ادبیات میشه یه جوارایی خلاصه در نظر گرفت ( مثلا بعضی قسمتها از تاریخ ادبیات هایی که در ابتدای هر درس اومده رو میشه بی خیال شد) من تو تابستون نشستم و از هر سه کتاب تاریخ ادبیاتاشون رو در آوردم و تو یه دفترچه نوشتم ولی بعدا زیاد نخوندمش و به کارم نیومد آخرشم هم رفتم تاریخ ادبیات کلک معلم رو گرفتم که واقعا کتاب خوبیه و پیشنهادم هم همینه

برای شما که سال سومی: فقط لازمه تاریخ ادبیات ها و لغات سال سوم رو فول فول بشی و اگه بتونی از معلمتون بخوای یه امتحان درست درمون و جامع از این دو بخش بگیره ( یا حداقل نمونه سوال طرح کنه) و تو جواب بدی فکر کنم کافی باشه

زبان: پیشنهاد من کتاب دکتر کیاسالار هست از انتشارات شبقره
یه کتاب جامع کنکور داره که ایشالله سال بعد میگیری یه کتاب هم داره فقط برای reading که به نظرم برای شما خوب باشه

دینی: نمیدونم!
يعنی کار کردن reading رو هم برای سال آينده بذارم ?

سلام
ببین داداش قبل از هرچیزی بگم تو زبان خارجه حرف اولو مبتکران میزنه اونم واس خاطر دکتر اناری که واقعا کتاباش عالین! کتاب درک متن به زبان ساده دکتراناری من کار کردم خیلی عالیه علاوه بر این که کلوز و متن تمرینی داره، روشهای درست خوندن رو کامل آموزش داده که خیلی مثمرثمر هست... در کل عالیه توصیه میکنم بگیری کتاب خیلی خوبیه زیادم حجیم نیس...

عزیز معارف رو خیلی وقته من روش سرمایه گذاشتم به امید خدا کامل میزنم دین و زندگی رو اگه میخوای واقعا دین و زندگی رو درصد بالا بزنی قبل از هرچیز کتاب درسی رو قشنگ بخون و پیام آیات و حتی خود آیات و ارتباطشون رو با متون اطرافش پیدا کن... بهترین منبع و مرجع برای محک زدن آموخته هات تو دین و زندگی تست های سراسری و سنجش 86 تا 89 هستش که خیلی کمک میکنن بت در ضمن گاج جدیدا یه کتاب داده بیرون میکروی جدید دین و زندگی که واقعا عالیه سوالات خیلی جالب و استانداردی داره و از اون مهم تر تمامی تست های سراسری داخل و خارج رو آورده سوای اونا تست های سنجش و آزمایشی آموزش و پرورش هم آورده که اگه اینا رو قشنگ کار کنی میتونی دین و زندگی رو کامل بزنی....
دين و زندگی خيلی سبز چطور هست؟
دبيرمون کامل درس ميده
بهتر بگم دنبال کتابی ميگردم که تست استاندارد داشته باشه و خلاصه و جمع بندی از هر درس داشته باشه و نکات تستی که احيانا" دبير نگفته رو بگه
برای انديشه و تحقيق هم جواب جمع و جور داشته باشه
-------------------------------
برای عربی: فوت و فن عربی خيلی سبز چطور هست؟ (عربيم ضعيف هست)

jekob
25-02-2011, 11:03

دبيرمون کامل درس ميده
بهتر بگم دنبال کتابی ميگردم که تست استاندارد داشته باشه و خلاصه و جمع بندی از هر درس داشته باشه و نکات تستی که احيانا" دبير نگفته رو بگه

الان وقت این حرفا نیست بشین واسه نهایی بخون که سال بعد احتمالا" این 25 درص بیشتر میشه .
الان تمرکزت فقط رو نهایی باشه
من دین و زندگی همگامان رو پیشنهاد میکنم ولی نه الان که سومی بیا پیش بعد .

Reza31001
25-02-2011, 11:34

نه منظورم اینه که همون کتابی که فقط توش متن داره ( نه گرامر و...) رو بخونی اسم دقیقش رو نمی دونم ولی نویسندش دکتر کیاسالار هست از انتشارات شبقره

در ضمن اگه برای دینی بهت پیشنهادی ندادم به همون دلیلی هست که jekob گفت مسلما کتاب تست خوب تو بازار هست ولی برای شما که سومی زیاد به درد نمی خوره شما باید کتابی بگیری که بیشتر تشریحی داشته باشه برا امتحان نهایی
کلا الان کتاب دینی می خوای چیکار؟ برام سوال شد چون فکر نکنم بچه های سال سوم به کتاب تست برای دینی نیاز داشته باشن ( حالا ریاضی یا فیزیک باشه آره ولی دینی؟!)

Ali™
25-02-2011, 14:02
اینجا کسی "عربی تخته سیاه" رو داشته ؟

به نظرتون این کتاب واسه 70% کافیه ؟ چون تستاش کمه ولی سختن و نکته دارن ! (تست آبکی نداره...)

خودم اصلا حوصله عربی خوندن ندارم و هفته ای هم 3 ساعت بیش تر نمی خونمش! :13:

Ali™
25-02-2011, 14:19
چند تا پست اخیر رو خوندم ! نگاه کنید دانش آموزای سال سومی ! از سال سوم واسه کنکور شروع نکنید !

اولا : مطالب درسی فرار هستند و تمام زحماتتون بر باد میره.
دوما : وقتی رفتید پیش دانشگاهی و به ماه های بهمن و اسفند اصلا انرژی درس خوندن ندارید و کاملا بی انگیزه میشید !

خلاصه از من گفتن بود. بهترین زمان اوایل تابستون هست که امتحانات نهاییتون رو هم دادید.

========

انتشارات دریافت ! سایتش رو سرچ بزنی پیدا می کنی.

اگه سال سوم هستید، دایره لغات شما در حدی نیست که بخواید Reading بخونید. مهارت Reading خوندن رو بهتره از پیش شروع کنید که کتابش هم کاملا بر همین Base هست.

خب بچه ها یه سوال دارم
فقط لغات ته کتاب ادبیات و لغت هامون کافیه برای کنکور؟
من فقط مبحثی خوندم و میخونم ادبیاتو .لازمه متن کتابم بخونم؟
سوالات کنکور استاندارد هستند، فقط از بخش آخر کتاب میاد. (می تونید سوالای سال قبل رو چک کنید تا خیالتون راحت بشه ! ) مگر دانشگاه آزاد بخواد ابتکار به خرج بده و از داخل متن بیاره.

کتاب هامون سبطی سطحش خیلی بالاست.(مخصوصا تستاش که خیلی سخت اند) به نظر من حتی به درد سال سوم ها هم نمیخوره. فقط واسه پیش ها خوبه که تو آزمون هم شرکت می کنند. کلا هر چی بالاتر بری درکت از شعر و نثر بیش تر میشه.

البته اگه سوالی از شیوه بلاغی یا مثلا شاخص بیاد میشه تو کنکور زد ! ولی شمارش واج ها و ساختمان فعل و اسم سوالای بسیار مسخره ای هستن که در اکثر موارد هم جواباشون عاشقانه هست ! (یعنی هر چی طراح سوال بگه ! )

D_felfelak
25-02-2011, 14:20
نه منظورم اینه که همون کتابی که فقط توش متن داره ( نه گرامر و...) رو بخونی اسم دقیقش رو نمی دونم ولی نویسندش دکتر کیاسالار هست از انتشارات شبقره

در ضمن اگه برای دینی بهت پیشنهادی ندادم به همون دلیلی هست که jekob گفت مسلما کتاب تست خوب تو بازار هست ولی برای شما که سومی زیاد به درد نمی خوره شما باید کتابی بگیری که بیشتر تشریحی داشته باشه برا امتحان نهایی
کلا الان کتاب دینی می خوای چیکار؟ برام سوال شد چون فکر نکنم بچه های سال سوم به کتاب تست برای دینی نیاز داشته باشن ( حالا ریاضی یا فیزیک باشه آره ولی دینی؟!)
برخلاف اختصاصی هام عمومی هام ضعيف هست! نمره حسابانم از سخت گيرترين معلم شهر 20 هست اما دينی 15!! عربی 16!! :18:
بعد از خوندن کتاب و جزوه وقت اضافه ام رو برای تست زنی ميذارم برای همين ميخوام:11::11::11:

saeed24i
25-02-2011, 20:32

تاریخ ادبیات فقط و فقط تخته سیاه. کلک معلم رو می خوردش. کم حجم و جالب و رنگی و خنده دار

tkh368
26-02-2011, 20:59
دیدم پست قبلی طولانی شد، گفتم این را جدا بنویسم. مدیر محترم اگر صلاح دونستند ادغام کنند! ممنون:31:

●● دین و زندگی ●●

این هم قسمتی از کتاب:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کتاب مشترک همگان و کانون هم ظاهرا کتاب خوبی هست. ولی من اطلاعی ازش ندارم (چون جدیدا منتشر شده).

●● زبان انگلیسی ●●

پیشنهاد می‌کنم فایل زیر را که مربوط به کتاب کم‌حجم و مقوی زبان انگلیسی هست ببینید:

انتشارات خیلی سبز هم بالاخره کتاب Reading خودش را منتشر کرد. قسمت‌های از کتاب را می‌تونید از لینک زیر بخونید:

●● مشاوره و برنامه‌ریزی ●●

! دانلود قسمتی از کتاب:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای دفتر برنامه‌ریزی هم دفتربرنامه‌ریزی قلم‌چی

احتمالا ادامه داشته باشه! ببخشید...!:31:

این لینک ها مشکل دارن لطفآ مجددا قرارشون بدین ممنونم...

lmohsen
27-02-2011, 01:54
دوستان سلام:20:
کتاب های جمعبندی انتشارات دریافت:

دین و زندگی (وحیده کاغذی) : تا 15 اسفند منتشر میشود
زبان انگلیسی ( دکتر شهاب اناری ) : تا 20 اسفند متشر میشود
ادبیات و زبان فارسی (دکتر سبطی) : احتمالا تا پیش از جشن نوروز
همایش زیست شناسی دکتر عمارلو : احتمالا تا پیش از جشن نوروز

منبع: سایت انتشارات دریافت

بقیه درس ها رو هم اگر بزنن تو سایتشون اینجا اعلام میکنم:31:
موفق باشید

Facon_Archi
01-03-2011, 15:08
برای درس عربی به جز قواعدش
سوال هایی که مربوط به ترجمه و درک مطلب و .. هست
چه کتابی هست؟یا چه روش درس خوندنی؟

EngineeR EhsaN
01-03-2011, 15:30

دبيرمون کامل درس ميده

سلام بعد از مدتها منم اومدم! :31:

گفتم يه چندتا نكته جالبو بگم كه خيلي جالبن!

1 - دين و زندگي بر خلاف تصور به هيچ كتابي نياز نداره چون ميشه گفت يه درسه انعطاف پذيريه هر جور بخوان سوال ميدن دليل نداره بشينيند تست بزنيد يا از روي كتاب كمك اموزشي بخونيد ، اينجا بچه ها خيلي ميگفتن همگامان اينطوريه و خيلي سبز اونطوريه ولي من هر دوتاشم امتحان كردم نتيجه اين شد كه اگه ايه هاي كتابو خوب بلد باشيد نبايد غمي داشته باشيد و درصداتون حتما بالاي هشتاده قول ميدم!

2 - براي عربي هم اگه هيچي بلد نباشيد و صفر صفر باشيد اگه كتاب درسي رو خوب بخونيد تمام تمريناتش رو حل كنيد و يه كتاب تست داشه باشيد ( به نظرم تست هر چقدر آسونتر باشه بهتر ميتونه تو يادگيري تاثير داشته باشه ) مطمئنا موفق ميشيد

اين نكته رو هم بگم اگه سال سومي هستيد يا پيش دانشگاهي هستيد يا هرچي كتاب ديفرانسيل رمزينه رو حتما حتما بخونيد! دليلشم سادس خود من كه تا به حال ديفرانسيلو بالاتر از 20 نزده بودم آزمون قبلي 67 زدم!!! :18: تازه دارم ميفهمم ديفرانسيل عجب درس شيريني بود و ما نميدونستيم:46:

xUltimatex
02-03-2011, 01:03
سلام
ببین داداش اولا که قواعد عربی که هرسال تو سراسری سوال میاد ازشون دامنش تقریبا مشخصه (با بررسی سراسری های 2 3 سال قبل میاد دستت) و در مورد ترجمه و تعریب و درک مطلب هم به نظر من زیاد سرتو با کتابای قطور شلوغ نکن فقط دقت کن تو تستا همششون یه نکته ای دارن که خیلی هم سادس (جمع و مفرد و بخصوص زمان فعلهاو...) اگه اینا رو کار کنی که بهترین منبع سراسری سال های گذشته س میتونی از پس تستای ترجمه و تعریب بربیای در مورد درک مطلب هم والا تنها راهی که هس اینه که درک و فهمتو بالا بکشی (چه راهنمایی ای شد!! ههههه).... متون کتابای درسی اول دوم سوم یا گاج هم یه کتابی داره که میتونه مفید باشه..........
عربی رو فقط واس 100% بخون جدی میگم خیلی راحته...
موفق باشی

alone one
02-03-2011, 17:06
دوست عزیز برای تسلط رو درک مطلب و ترجمه حتما حتما باید رو کتاب درسی تسلط پیدا کنی
اگه بتونی متن کتابارو خوب ترجمه و تمریناشو خوب کار کنی حتما تو این دو مورد موفق میشی،من عربیم خوب نبود اما کسایی که عربیشون خوب بود پرسیدم و همه این راهو بهم گفتن،عربیم بهتر شد البته نه اونی که دلم میخواست اما از صفر به 60 رسیدم.تو این راه اگه بخوای کتاب بگیری من کتاب 2 و 3 سبز گاجو که جدان از هم پیشنهاد میکنم که کتاب محوره هرچند که با کتاب درسی مشکلت حل میشه اما خود دانی!

sahelgh
04-03-2011, 09:30
من میخوام کتاب گنجینه آزمونای زبان مبتکران رو بگیرم؟
به نظرتون کتاب خوبیه؟

XFIGHT3R
04-03-2011, 12:01
سلام ... تقریبا 2 ماهی مونده به نمایشگاه کتاب ... خواستم لیست کتاب های سال سومی که امسال ازشون استقاده کردم و نتیجه گرفتم رو بذارم تا یه راهنمایی هم برای کسایی که میخوان کتاب بخرن بشه ...

ادبیات : گاج سبز رو خوندم عالی بود ... تست رو هم میگن خیلی سبز خوبه
دینی : من از سال دوم دینی جامع گاج ( سفید ) رو داشتم و ازش راضی هستم ... آیات و نکات رو هم تعریف میکنن
عربی : فقط یه کتاب جامع واسه رشته ریاضی لازمه اونم عربی جامع مهر و ماه ( من که خوندم کامل بود یعنی دیگه لازم نیست خیلی به کتاب توجه کنین چون خودش نکات مهم کتاب ( عربی 1 , 2 , 3 ) رو آورده. تست هم داره ولی بیشتر آموزش هست. واسه تست عربی عمومی گاج ( سفید ) خوبه
زبان : واسه زبان چون خودم فقط یه کتاب دارم ( طراحان ) نمی تونم نظر بدم ولی مبتکران رو تعریف میکنن

حسابان : حسابان امسال چون تغییر کرده بود کتاب خوب کم داشت ولی بازم من چنتا رو میگم. گاج سبز حسابان مثال های فوق العاده ای داره یعنی واسه امتحان نهایی بهترینه. حسابان سفید گاج ( تستی ) از کتابایی مثله خیلی سبز و آبی کانون خیلی سر تره. واسه آموزش هم فکر میکنم گاج سیاه کافی باشه. کلا تو مدرسه ما هر کی خیلی سبز و کانون گرفته بود راضی نبودن ولی چن نفر هم 2 جلدی نشر الگو رو تعریف میکردن
فیزیک : اگه تو اول راه هستین و میخواین کارتون راه بیفته کتاب سبز کانون رو بخرید ( صرفا آموزش ) بعدشم فقط فیزیک پایه گاج که سوالا همه کنکور سراسری و آزاد و سنجش هستن و پاسخ تشریحی عالی داره. البته من واسه فیزیک 3 مرآت هم دارم ولی سوالاتش مفهومی هست و اگه تو مدرسه معلمتون سخت سوال میده برین اینو بخونین
هندسه 2 : اول سال کتاب سبز کانون ( آموزشی ) و گاج سفید رو گرفتم ولی زیاد به دردم نخوردن بعد مبتکران بدستم رسید که الانم خیلی ازش راضی هستم
شیمی : گاج سفید و آبی کانون رو گرفتم ولی خیلی خوشم نیومد ... الان منتظر خیلی سبز هستم. مبتکران هم عالیه
جبر : واسه این درس اصلا کتاب قحطه تو بازار ... نشر الگو یکم بهتره و گاج سیاه

hamsah
05-03-2011, 20:51
سلام.

کتاب تست برای ادبیات و عربی دوم دبیرستان چی پیشنهاد میدید؟:31:

xUltimatex
08-03-2011, 22:21
سلام.

کتاب تست برای ادبیات و عربی دوم دبیرستان چی پیشنهاد میدید؟:31:
سلام
ببین رفیق شما که دومی فعلا تست رو زیاد کار نکن یعنی بی خیالشم شی زیاد مورد نداره ولی می بایستی کتابای درسی رو قشنگ یاد بگیری که بهترین منبع واس این کار کتاب های محوری گاج (سبز) هستن که کتاب درسی رو حلاجی کردن........... اون موقع که رفتی سوم و پیش کم کم تستم کار کن.... این کتابا یعنی کتابای محوری علاوه بر اینکه کمی تستم دارن در سطح خیلی عالی شما رو واس امتحانات ترم هم آماده میکنه...
موفق باشی

saeed24i
10-03-2011, 17:02
سلام دوستان.
یکی از دوستام پارسال به توصیه دفتر برنامه ریزی قلم چی عمل کرد و سوالای عمومی رو به ترتیب جواب داد نتیجه این شد که تو زبان
وقت کم اورد و 20 زد در حالیکه میتونست بالای 80 بزند. میدونید که زبان مهمتر از عربی هست و هر کس زیر 50 بزند کارش برای گرفتن یک رتبه خوب خیلی سخت میشه.
اینو گفتم که مبادا شما به سوالا رو به ترتیب جواب بدید. به نظر من اول ادبیات بعد دینی بعد زبان و بعد عربی. گیر به یک تست سخت ندید که وقت تو عمومی ها خیلی کمه.

xUltimatex
10-03-2011, 17:27
ببین این مسئله کاملا متغیره یعنی از فردی به فرد دیگه تغییر میکنه... بهترین راهکار برای دفترچه عمومی که اینه که اون درسایی رو که کاملا مسلطی بذاری اول یعنی اونا رو اول جواب بدی بعدش بری سراغ مابقی... اینکار چند تا نفع داره یکیش اینکه روحیه میگیری و تو جواب دادن به سوالای دیگه هم موثره درثانی اگه خیلی مسلط باشی میتونی وقت ذخیره کنی واس درسای که تسلطت کمتره... الان من خودم زبان انگلیسی و عربی رو کامل مسلطم معارف هم همینطور... اول زبان عمومی بعد عربی بعدش معارف رو میزنم تست کردم خیلی از اون زمانی که واسش گذاشتن کمتر میتونم کامل جواب بدم سوالا رو و وقت اضاف میارم واس زبان و ادبیات فارسی که یکم وقت گیره به خصوص قسمت زبان فارسیش...... توصیم به تمام دوستان اینه که اول درسایی رو که مسلطن بزنن بعد برن سراغ درسای دیگه...... یه بار امتحان کنید معجزه میکنه!!!!
با آرزوی توفیق

saeed24i
12-03-2011, 23:59
دوستان سلام:20:
کتاب های جمعبندی انتشارات دریافت:

دین و زندگی (وحیده کاغذی) : تا 15 اسفند منتشر میشود
زبان انگلیسی ( دکتر شهاب اناری ) : تا 20 اسفند متشر میشود
ادبیات و زبان فارسی (دکتر سبطی) : احتمالا تا پیش از جشن نوروز
همایش زیست شناسی دکتر عمارلو : احتمالا تا پیش از جشن نوروز

منبع: سایت انتشارات دریافت

بقیه درس ها رو هم اگر بزنن تو سایتشون اینجا اعلام میکنم:31:
موفق باشید
کتابهای جمع بندی (همایش) انتشارات دریافت منتشر شد.دو رنگ با حجمی حداکثر 150 صفحه.
موندم چطوری می خوان زیست رو تو 150 صفحه جمع بندی کنند. به احتمال زیاد ادبیاتش رو می گیرم چون شنیدم آقای سبطی متخصص دوران جمع بندی هستش.

milad_d993
13-03-2011, 10:36
سلام
لطفا جزوه و سوالات امتحانی دروس زیر را لطف کنید. (برای مقطع کاردانی پیوسته- کامپیوتر)

* سیستم عامل 2 (جزوه مهندس پابخش -دانشگاه آزاد- رو دارم. اگه یکی دیگه که جدید تر باشه)
* مبانی اینترنت (جزوه وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دارم. یکی دیگه لطفاً)
* اصول سرپرستی
* مبانی برنامه سازی ویژوال بیسیک

نمونه سوالات چند سال پشت سر هم و مال 3 سال اخیر باشند.

با سپاس فراوان

sara22
14-03-2011, 01:09
سلام دوستان
من کلی از صفحات تاپیک رو خوندم ولی واقعا نتیجه ی درستی نگرفتم:41:
خصوصا که صفحات زیاده ... تصمیم گرفتم سوالمو بپرسم
من پشت کنکوری ام و تجربی میخوام شرکت کنم و وقت هم به شدت کم دارم:46:
برای درس عربی خیلی ها میگن فوت و فن خوبه و از ایاد فیلی تعریف زیاد شنیدم
حالا برای یکی که عربیش ضعیفه و وقت هم کم داره و کلا چشم دیدن عربی رو نداره ... کتابی که هم تست باشه هم آموزش، کدومو پیشهاد میکنید؟
بهترین کتاب تست ریاضی تجربی که مبحثی کار کرده باشه(مثلا مشتق سوم و پیش رو ترکیب کرده باشه) و یه درس نامه ای چیزی هم داشته باشه چی پیشنهاد میکنید(این نکته ی کمبود وقت رو کلا در نظر داشته باشید)(رشته ی دیپلمم ریاضی بوده و ریاضیم هم خوب بوده...)
واسه ادبیاتم چه کتاب یا کتاب هایی رو پیشنهاد میکنید

یک کتاب برای دین و زندگی هم اگه معرفی کنید ممنون میشم

پیشاپیش متشکرم از جوابتون

saeed24i
15-03-2011, 04:46
سلام دوستان
من کلی از صفحات تاپیک رو خوندم ولی واقعا نتیجه ی درستی نگرفتم:41:
خصوصا که صفحات زیاده ... تصمیم گرفتم سوالمو بپرسم
من پشت کنکوری ام و تجربی میخوام شرکت کنم و وقت هم به شدت کم دارم:46:
برای درس عربی خیلی ها میگن فوت و فن خوبه و از ایاد فیلی تعریف زیاد شنیدم
حالا برای یکی که عربیش ضعیفه و وقت هم کم داره و کلا چشم دیدن عربی رو نداره ... کتابی که هم تست باشه هم آموزش، کدومو پیشهاد میکنید؟
بهترین کتاب تست ریاضی تجربی که مبحثی کار کرده باشه(مثلا مشتق سوم و پیش رو ترکیب کرده باشه) و یه درس نامه ای چیزی هم داشته باشه چی پیشنهاد میکنید(این نکته ی کمبود وقت رو کلا در نظر داشته باشید)(رشته ی دیپلمم ریاضی بوده و ریاضیم هم خوب بوده...)
واسه ادبیاتم چه کتاب یا کتاب هایی رو پیشنهاد میکنید

یک کتاب برای دین و زندگی هم اگه معرفی کنید ممنون میشم

پیشاپیش متشکرم از جوابتون

برای دین و زندگی به نظر من کتاب کم حجم و مقوی خیلی سبز رو بگیرید.
درسنامه هاش حدود 100 صفحه است که تمامی مطالب رو به بهترین
شکل ممکن خلاصه کرده.+50 صفحه آزمون سخت تر از کنکور .

برای عربی بچه های اینجا اکثرشون از فوت و فن متنفرن.مقدمشو بخونی
فکر میکنی بهترین کتاب عربی هست اما وقتی وارد درسنامه هاش بشی از عربی ناامید میشی.بیشتر به درد کسایی میخوره که متوسط به بالا باشن.

p_p_k
16-03-2011, 11:57
سلام..... بچه ها كتابي ميخوام براي درساي عمومي رشته رياضي كه هم تست خوب در سطح كنكور داشته باشه و هم يه توضيحاتي بده داخلش بد نيست..... من تا حالا كتاب تست و اينارو نخوندم حالا ميخوام يه مروري روشون بكنم.... ميدونم ديره ولي بهتر از هيچيه...... به نظرتون چي بگيرم..... باي درساي عمومي ميخوام..... براي شيمي هم بگين... نميدونم عموميه يا تخصصي.... راستي كتابي كه معرفي ميكنين خواهشا طوري باشه كه از درساي دوم دبيرستان تا پيشو داشته باشه... ممنون.

lmohsen
17-03-2011, 07:33
:20: دوستان سلام
کتاب جمعبندی ادبیات دکتر سبطی 2 جلدی هستش که تو جلد اول ارایه های ادبی رو درس دادن و...
البته نه اینکه 2 جلدش خیلی باشه ها! جلد اولش فقط 90 صفحه هستش:31:
دوستان لطفا راهنمایی کنید :
کتاب جمعبندی برای دروس تخصصی رشته تجربی چه کتابی خوبه؟؟
عربی و دینی کم حجم و قوی خیلی سبز چطور کتابی هستن برای جمعبندی؟

MMM52
17-03-2011, 20:57
:20: دوستان سلام
کتاب جمعبندی ادبیات دکتر سبطی 2 جلدی هستش که تو جلد اول ارایه های ادبی رو درس دادن و...
البته نه اینکه 2 جلدش خیلی باشه ها! جلد اولش فقط 90 صفحه هستش:31:
دوستان لطفا راهنمایی کنید :
کتاب جمعبندی برای دروس تخصصی رشته تجربی چه کتابی خوبه؟؟
عربی و دینی کم حجم و قوی خیلی سبز چطور کتابی هستن برای جمعبندی؟
کم حجم و مقوی ها خوبن البته اگه بعنوان فرع بهش توجه بشه...
البته تخته سیاه هم یه سری کتابا به اسم شب کنکور داره که اونا هم میتونه بهت کمک کنه....

lmohsen
17-03-2011, 22:07
:31: دوستان شهرستانی که کتاب های جمعبندی نشر دریافت رو میخوان تهیه کنن اما تو شهرستانا گیر نمیاد
با این شماره ها تماس بگیرید کتاب هارو از طریق پست براتون میفرستن هزینه کتاب رو میگیرن + 4000 تومن اگه اشتباه نکنم برای هزینه پستی میریزین به حساب شماره فیش میخوان گفتن 2-3 روزه هم میرسه!
اولی این کتاب ها رو داشت:
دینی وحیده کاغذی و زبان دکتر اناری
ادبیات دکتر سبطی هم گفتن شنبه میارن بقیه رو دیگه نمیدونم البته من اولی رو زنگیدم این طور بود
دومی اصلا نداشت! سومی هم بعد میزنگم خبرشو میدم! :11:
راستی همه تهران هستن!
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

دوستان چکیده ی فیزیک مهندس نوکنده انتشارات تخته سیاه چطور کتابی هستش؟
کسی از این کتاب استفاده کرده؟
برای جمعبندی میخوام!

jekob
18-03-2011, 16:31
:31: دوستان شهرستانی که کتاب های جمعبندی نشر دریافت رو میخوان تهیه کنن اما تو شهرستانا گیر نمیاد
با این شماره ها تماس بگیرید کتاب هارو از طریق پست براتون میفرستن هزینه کتاب رو میگیرن + 4000 تومن اگه اشتباه نکنم برای هزینه پستی میریزین به حساب شماره فیش میخوان گفتن 2-3 روزه هم میرسه!
اولی این کتاب ها رو داشت:
دینی وحیده کاغذی و زبان دکتر اناری
ادبیات دکتر سبطی هم گفتن شنبه میارن بقیه رو دیگه نمیدونم البته من اولی رو زنگیدم این طور بود
دومی اصلا نداشت! سومی هم بعد میزنگم خبرشو میدم! :11:
راستی همه تهران هستن!
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

برای جمعبندی میخوام!
4000 تومن واسه پست ؟ مگه خارج از کشور میفرسته :18:

lmohsen
18-03-2011, 20:55
4000 تومن واسه پست ؟ مگه خارج از کشور میفرسته :18:
نمیدونم والله!
اینطور گفتن :13:

برای جمعبندی میخوام!

دوستان کسی اطلاعی نداره؟

jekob
19-03-2011, 10:25
دوستان کسی اطلاعی نداره؟[/QUOTE]

واسه دانشگاه ازاد عالیه ولی سراسری رو نمیدونم

M . Sayid
19-03-2011, 21:36
نمیدونم والله!
اینطور گفتن :13:

دوستان کسی اطلاعی نداره؟

احتمالا خلاصه ای که احیانا نوشتی بهتر باشه !!

saeed24i
19-03-2011, 21:57
یک کتاب خفففن برای جمع بندی زیست از یکی از دوستام بهم ارث رسیده. زیست شناسی زیر ذره بین
تخته سیاه.اومده جمله هایی که توش همه.اغلب.برخی. جنس ها.اولین ها.و... داره رو یکجا جمع کرده.
مثلا برخی از باکتری ها دیواره کپسولی دارند نه همشون. شاید ندونید اما پارسال 5 تا سوال این طوری
طرح شد!
حجمش خیلی کمه و زود میشه تموم و دوره کرد. 70 صفحه که صفحه هاش تقریبا نصف A4 هست.
از این 70 صفحه 12 صفحش مقدمه و رده بندی جانداران هست. و13 صفحه هم خالی!

قیمتشم از یک ساندویچ همبرگر بدون سس و نوشابه هم کمتره یعنی 1000 تومن. ارزشش رو داره بخرید.
فقط اون 10 صفحه آخرش که ترتیب ها هست یه کم اذیت میکنه و باید بیشتر دوره کرد.مثل ترتیب لوله گوارش ملخ یا ترتیب رگهای کلیه و یاترتیب مکانهای ساخت اریتروسیتها و...

lmohsen
20-03-2011, 16:25
احتمالا خلاصه ای که احیانا نوشتی بهتر باشه !!

منظورتون رو متوجه نشدم!

یک کتاب خفففن برای جمع بندی زیست از یکی از دوستام بهم ارث رسیده. زیست شناسی زیر ذره بین
تخته سیاه.اومده جمله هایی که توش همه.اغلب.برخی. جنس ها.اولین ها.و... داره رو یکجا جمع کرده.
مثلا برخی از باکتری ها دیواره کپسولی دارند نه همشون. شاید ندونید اما پارسال 5 تا سوال این طوری
طرح شد!
حجمش خیلی کمه و زود میشه تموم و دوره کرد. 70 صفحه که صفحه هاش تقریبا نصف A4 هست.
از این 70 صفحه 12 صفحش مقدمه و رده بندی جانداران هست. و13 صفحه هم خالی!

قیمتشم از یک ساندویچ همبرگر بدون سس و نوشابه هم کمتره یعنی 1000 تومن. ارزشش رو داره بخرید.
فقط اون 10 صفحه آخرش که ترتیب ها هست یه کم اذیت میکنه و باید بیشتر دوره کرد.مثل ترتیب لوله گوارش ملخ یا ترتیب رگهای کلیه و یاترتیب مکانهای ساخت اریتروسیتها و...
کتاب خوبی هستش منم این کتاب رو دارم
کتاب جمعبندی زیست نشر دریافت هم که داره چاپ میشه اومده این جمله ها رو بررسی کرده اینطور که روی جلد کتاب نوشتن!

M . Sayid
20-03-2011, 20:38
یعنی احتمالا شما فرمول های فیزیکو خلاصه نویسی کردی و اون خلاصه چون به زبون خودته برات خوندنش راحت تره !!

POUYOL
21-03-2011, 11:22

به تمام اریایی ها عید باستانی را تبریک عرض می کنم

ان شاء الله سالی پربرکت و پر از موفقیت برای همه (مخصوصا ما کنکوری ها )باشه

برای همه سعادت و سربلندی ارزومندم

sepehr_x50
23-03-2011, 22:31
سلام. سوالات سراسری 89 به همراه پاسخنامه تشریحی کسی داره؟!

tkh368
26-03-2011, 10:14
سلام. سوالات سراسری 89 به همراه پاسخنامه تشریحی کسی داره؟!

دوست عزیز این لینک سوالات کنکور سال89 در تمامی رشته ها هست...........

reza0382
26-03-2011, 13:32
سلام براي جمع بندي شيمي ميخوام گنجينه ازمون بگيرم مبتكران هر كي نظر داره بگه

ساش
27-03-2011, 13:38
سلام براي جمع بندي شيمي ميخوام گنجينه ازمون بگيرم مبتكران هر كي نظر داره بگه

درود من دارمش
ولی به نظر من برای جمع بندی نیست

شیوه به این صورت هست که یک فصل را چهار یا 5 قسمت کرده
و از هر قسمت 30 یا 34 تا سوال طرح کرده
اون آخر هم 3 تا آزمون جامع اون کتاب را آورده

یعنی هر فصل تقریبا 130 تا تست می شه و همون کتاب تست هست ولی به صورت آزمون

XFIGHT3R
30-03-2011, 19:36
سلام

- من تو عید با زحمت تونستم شیمی 3 مبتکران رو تموم کنم و ازش خیلی خوشم اومد ولی حجم کتاب زیاد بود. حالا واسه شیمی 2 هم مبتکران بگیرم خوبه یا نه ؟
- فیزیک 3 مبتکران بهتره یا خیلی سبز ؟
- واسه دینی کتاب جامعی که بیشتر تست های کنکور داشته باشه چی پیشنهاد میدید ؟
- تست فیزیک 2 ؟

ممنون

hamid mardanian
31-03-2011, 00:54
دوستان ممنون میشم اگه کسی گزارش کار آرمایشگاه فیزیک2 و 3 هالیدی رو معرفی کنه

shahabtaheri
31-03-2011, 10:30
سلام دوستان میخوام یه کتاب تست خوب ادبیات جامع بهم معرفی کنید.

iw8u
31-03-2011, 15:39
سلام دوستان میخوام یه کتاب تست خوب ادبیات جامع بهم معرفی کنید.
میکرو طبقه بندی گاج جامع رو بگیر

esfehanei
31-03-2011, 23:54
سلام

- من تو عید با زحمت تونستم شیمی 3 مبتکران رو تموم کنم و ازش خیلی خوشم اومد ولی حجم کتاب زیاد بود. حالا واسه شیمی 2 هم مبتکران بگیرم خوبه یا نه ؟
- فیزیک 3 مبتکران بهتره یا خیلی سبز ؟
- واسه دینی کتاب جامعی که بیشتر تست های کنکور داشته باشه چی پیشنهاد میدید ؟
- تست فیزیک 2 ؟

ممنون

توصیه میکنم شیمی2 رو نگیری البته کتاب خوبیه ها ولی حجمش شدیدا زیاده اگه تا الان نخوندی فک نکنم بشه تا کنکور خوند(اگه امسال میخوای کنکور بدی) اگه هم که مثل من تازه سال دومی حتما بگیر
در مورد فیزیک 3 دوستان دیگه نظر بدن بهتره من اطلاعی ندارم ولی فیزیک3 مبتکران حجمش بالاس و برا کنکورم به نظر من مناسب نیست چونمن فیزیک 2 ش رو دارم هر وقت میخونم گ.2 کم میزنم
من رمزینه میخونم (حجمش مناسبه) خیلی هم عالی بوده به نظرم همیشه درصدام نسبت به بقیه بهتر بوده
برای شیمی2 کتاب کلاس رمزینه خیلی خیلی خیلی عالیه هم حجمش مناسبه هم سطح علمیش بالاس من هم رمزینه و هم مبتکران میخونم
برای تست فیزیک 2 فقط میتونم بگم آبی کانون نگیر نمیدونم چرا تستاش سادس کنارش نوشته سراسری ولی اکثرا با چشم هم شاید بشه حل کرد نمیدونم چرا ولی من که تست های کنکور امسالو دیدم سوالاش خیلی ترسناک بود (با چشم هم حل نمیشد:27: )
در مورد دین و زندگی من جامع نشر الگو رو دیدم ( همشو نخوندم فقط تو فروشگاه دیدم) تست های خوبی داشت برای کتاب های دوم و سوم و پیشه یه خلاصه ای اول هر درس اوورده بعد تسته فقط اگه خواستی بگیری یادت باشه اون ضمیمشو که فک کنم پاسخ تشریحه بت بده وگرنه باید از سایت دانلود کنی و خودت پرینت بگیری

ببخشید که خستتون کردم
انشاالله موفق باشید

mohandes e ekhraji
03-04-2011, 13:45
سلام دوستان من ۱پشت کنکوریم که ۲سال از درس دور بودم حالا امسال کنکور ثبت نام کردم!میخواستم بدونم برای این مدت کم تاکنکور برای رشته ریاضی چه کتابهایی باید بخونم کمک اموزشی و چه برنامه ای داشته باشم!ممنون میشم اگه زود جوابمو بدید!میخوام از همین امروز فردا شروع کنم:41:

shahabtaheri
04-04-2011, 11:43
سلام دوستان چند تا سوال در رابطه با خرید کتاب داشتم: 1.من برای فیزیک پیش 1 کتاب کلاس رمزینه دارم میخوام بدونم برای فیزیک پیش 2 هم رمزینه یگیرم یا شما کتاب بهتری میشناسید؟ 2.ایا کتاب خوبی هست که هم فیزیک 2 دبیرستان و هم فیزیک 1(بخش اینه و نور که تو کنکور ازش سوال میاد رو با هم داشته باشه اگر نیست برای هرکدوم بصورت جداگانه چه کتاب هایی رو پیشنهاد میکنید؟3.برای تست فیزیک پایه گاج بگیرم یا کانون؟ 4.برای ریاضی 2 چه کتابی بگیرم؟ 5. برای هندسه 2 چه کتابی بگیرم ؟ برای امار چی بگیرم؟6. برای ادبیات 2و3 و پیش 1و2 کلک معلم دارم ایا لازمه که کتابهای موضوعی ادبیات بگیرم یا نه؟7.برای زبان انگلیسی کتاب زبان جامع انتشارات سبز(بقول خودشون خیلی سبز)دارم اگه رو این کتاب تسلط پیدا کنم ایا لازمه که کتاب دیگه ای داشته باشم؟خیلی ممنون

reza0382
04-04-2011, 19:54
سلام دوستان چند تا سوال در رابطه با خرید کتاب داشتم: 1.من برای فیزیک پیش 1 کتاب کلاس رمزینه دارم میخوام بدونم برای فیزیک پیش 2 هم رمزینه یگیرم یا شما کتاب بهتری میشناسید؟ 2.ایا کتاب خوبی هست که هم فیزیک 2 دبیرستان و هم فیزیک 1(بخش اینه و نور که تو کنکور ازش سوال میاد رو با هم داشته باشه اگر نیست برای هرکدوم بصورت جداگانه چه کتاب هایی رو پیشنهاد میکنید؟3.برای تست فیزیک پایه گاج بگیرم یا کانون؟ 4.برای ریاضی 2 چه کتابی بگیرم؟ 5. برای هندسه 2 چه کتابی بگیرم ؟ برای امار چی بگیرم؟6. برای ادبیات 2و3 و پیش 1و2 کلک معلم دارم ایا لازمه که کتابهای موضوعی ادبیات بگیرم یا نه؟7.برای زبان انگلیسی کتاب زبان جامع انتشارات سبز(بقول خودشون خیلی سبز)دارم اگه رو این کتاب تسلط پیدا کنم ایا لازمه که کتاب دیگه ای داشته باشم؟خیلی ممنون
سلام

فیزیک ÷یش 1 رمزینه خوبه برای 2 هم بگیر
ادبیات شر دریافت
ریاضی ÷ایه اگه وقتشو راری رمزینه

Mahiar0
05-04-2011, 19:09
جزوه پارسه یا سنجش تکمیلی برای رشته مدیریت و حسابداری و ITرو از کجا میشه تهیه کرد؟

mamad_chagho
06-04-2011, 16:56
سلام دوستان

1) یه کتاب فیزیکِ پیش تست یا جامعِ کلِ فیزیک میخوام که خیلی حجمش زیاد نباشه و بشه تو این فرصت زدش ( گاج و مرآت رو زدم)

2) یه کتاب تست شیمی که آزمون های جامع داشته باشه ؟

کلا کتاب که جامع مثل کنکور تست داشته باشه چی بزنم ؟

Homayun Khan
06-04-2011, 18:01
با سلام
برای قبول شدن در دانشگاه آزاد (برای بدست آوردن تراز بالا مثلا 6400) کتاب سنجش آخر گاج یا همون دور دنیا در 4 ساعت توی این 3 ماهی که مونده کتاب خوبیه؟

shahabtaheri
06-04-2011, 18:07
با سلام
برای قبول شدن در دانشگاه آزاد (برای بدست آوردن تراز بالا مثلا 6400) کتاب سنجش آخر گاج یا همون دور دنیا در 4 ساعت توی این 3 ماهی که مونده کتاب خوبیه؟
بله کتاب خوبیه البته کتاب زرد کانون هم هستش.

khaiyam
06-04-2011, 20:07
یک کتاب برای نمونه سوالات کنکور چند سال اخیر با پاسخ تشریحی معرفی میکنید به جز دور دنیا در 4 ساعت گاج یا یک سی دی

babak_gww
06-04-2011, 21:16
یه کتاب جمع بندی خوب میخوام واسه درس ریاضی رشته ریاضی

یه چیزی تو مایه های کلک معلم ( که فیزیک و شیمی اشو داره)

Homayun Khan
06-04-2011, 22:11
بله کتاب خوبیه البته کتاب زرد کانون هم هستش.
حالا کتاب زرد کانون بهتر و کامل تره یا کتاب سنجش آخر گاج؟

shahabtaheri
07-04-2011, 07:48
حالا کتاب زرد کانون بهتر و کامل تره یا کتاب سنجش آخر گاج؟
به هر حال هردوشون توش سوالات کنکور داره وتنها فرقشون پاسخ های تشریحیشونه ولی من فکر میکنم سنجش اخر بهتر باشه .:20:

shahabtaheri
07-04-2011, 07:50
یک کتاب برای نمونه سوالات کنکور چند سال اخیر با پاسخ تشریحی معرفی میکنید به جز دور دنیا در 4 ساعت گاج یا یک سی دی
کتاب زرد کانون

mineworld
07-04-2011, 18:13
عرض سلام و تبریک به همه دوستان ... در گذر سالها و ماها و روزها در نهایت کتاب .. کتاب دیفرانسیل 1 از سری کتاب های آزمون انتشارات بزرگ فار منتشر شد . واقعا میگم این خبر ، بهترین خبر سال جدید (حداقل از نظر درسی) واسه من بود .. شاید واسه اینکه خیلی خیلی زیاد منتظر این کتاب بودم و از بس این کتابهای بی محتوا و بی پاسخ "تشریحی" و نکته ای دیفرانسیل بازار رو خونده بودیم که ... بگذریم ! . مولفهای این کتاب احتیاجی به معرفی ندارن ولی به رسم احترام به این عزیزان این کارو وضیفم میدونم.

اول : مهندس رامین منوری : که به نظر من هر دانش اموز رشته ریاضی تو این فروم باید ایشون رو بشناسه (و تا جایی که من دوستان قدیمی فروم رو میشناسم همه ایشونو خوب میشناسن) . به یاد آر دیفرانسیل اندیشه سازان و هندسه تحلیلی فار و آزمون های اندیشه سازان و آزمونهای سراسری گاج را !

دوم : احسان موسوی : بعضی وقتا شناختن بعضی مولفا ، همچین کار بزرگی نیست یعنی این شناخت مشروط به چیزی نیست . مثلا اگه دانش اموزی شخصا شیمی مبتکران رو نخونده باشه ، مهندس بازرگانی رو میشناسه (البته اگه یکم پیگیر باشه!) ، اگه فیزیک اندیشه سازان رو شخصا نخونده باشه احمد مصلایی و .. رو میشناسه و اگه زیست خیلی سبز رو نخونده باشه دکتر نصری رو میشناسه (و حداقل این شناخت ها ، دونستن اسم و حوزه کاری مولف و تالیفاتش هست) . حالا اینا یعنی چی ؟ یعنی اینکه این مولفا که مثال زدم ، بنا به دلایلی مثل سالها تالیف و انتشار کتابهای برجسته و مشهور و تالیف برای انتشاراتهای بزرگ و عوامل دیگر ، بین بچه ها معروفن و نکته مهمتر اینه که به درجه ای رسیدن که خوندن کتاباشون دیگه شرط لازم برای شناختن اونا نیست یعنی بدون خوندن کتاب هم میشه شناختشون و در نهایت این مطلب رو دونست که "حرف ندارن!" . ولــــــی بعضی وقتا بعضی مولفا رو به همین سادگی نمیشه شناخت چون تا حالا خیلی اون سیر رو طی نکردن (یا نشده طی کنن) و در نتیجه تنها راه شناختن اونا خوندن کتاباشون هست و با این راه میشه درک کرد که ایا مولف خوبی هستن یا نه ؟ . نمونه بارز این نوع مولف اقای موسوی هستن کسی که کتاب فوق العاده خوب و موفق گسسته فار رو به همراه عطا صادقی نوشت در حالی که فقط و فقط 19 سال داشت . با این سن و سال و این تعداد تالیف واقعا باید گفت که اون مراحل واسه ایشون طی نشده تا مشهور باشن و شما بشناسیدشون (و باور کنید که من راست میگم که ایشون خوبن!) و به ناچار باید تنها راه خوب و بد دونستن ایشون رو در کتاب قبلیشون جستجو کرد . پس نتیجه این که برای شناخت ایشون باید و باید کتاب گسسته ایشون رو خوند و بعد فهمید که چقدر توانا هستن .(خدمت اون دوستانی که میگن خوبی این کتاب به خاطر مرد کاربلد اندیشه سازان عطا صادقی هست میگم که بدون هیچ شکی عطا صادقی یکی از بهترین مولف های ریاضیات (به خصوص جبر و گسسته) هست و کتاباش اینو خیلی خیلی خوب تایید میکنن اما اگه درست این کتاب رو بخونن میفهمن تست و پاسخ های دو مولف در کتاب ، یه مرز نامرئی دارن که با دقت میشه فهمید که هر تست یا هر پاسخ تشرحی مربوط به کیه . حالا با این توجهت ، میفهمی که همه ی خوبی گسسته فار عطا صادقی نیست و بلکه شاید تو بعضی بحثا ، رضایت شدید تو از سطح گسسته ات بخاطر احسان موسویه !!!

سوم : محمد جواد ثمودی : مشخص شد اقای ثمودی هم به این دو مولف اضافه شدن . شاید اگه بگم ایشون اصلا اسم و رسمی در زمینه تالیف ندارن اشتباه نکرده باشم چرا که ایشون اصلا مولف نیستن بلکه ویراستار سطح یکن . البته با توجه به تعریف و تمجید های عطا صادقی احسان موسوی در کتابهای گسسته فار ، به عنوان سرویراستار از ایشون ، میشه حدس زد که کارشون خوب باشه ( البته عطا صادقی و احسان موسوی از ایشون به عنوان کسی یاد می کنن که در کنار خودشون ، مستحق مولفی گسسته بود ) . این ادای دینی بود به مولفان گسسته فار و خود فار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babak_gww
11-04-2011, 22:51

up [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .........

ptb
12-04-2011, 00:20
با سلام .
دوستان می خواستم شرو کنم به تست زدنو خوندن چند تا کتاب کمک آموزشی برای کنکور امسال می دونم دیره اما بالاخره باید بخونم.
برای تمام دروسه تخصصی و عمومیه رشته ی ریاضی کتاب تست و کمک درسی می خواستم .می خوام بدونم چی خوبه.فقط لطفا سریع جواب بدبن می خوام حد اکثر پس فردا شب برم تهیه کنم.

کسی می دونه امکان قبولی برای من که تازه می خوام شرو کنم تو دانشگاه آزاده مشهد رشته ی نرم افزار چقدره؟
خارجه مشهد چی؟
چه ترازی برای قبولیه رشته ی نرم افزار لازمه؟ برای مشهد؟ برای کلا قبول شدن؟
با تشکر فراوان. فقط توروخدا کتابارو زودتر معرفی کنید.
با تشکر قبلی.:10:

mestry
12-04-2011, 09:32

فکر کنم کتاب تست قزمز خوب باشه ، دوستم از اون استفاده میکنه و من یکی دوبار بهش نگاه انداختم دیدم خوبه، هرچند که خودم ازش استفاده نمیکنم چون وقتشو ندارم !

babak_gww
12-04-2011, 11:34
فکر کنم کتاب تست قزمز خوب باشه ، دوستم از اون استفاده میکنه و من یکی دوبار بهش نگاه انداختم دیدم خوبه، هرچند که خودم ازش استفاده نمیکنم چون وقتشو ندارم !

آین کتاب تست قرمز کدوم انتشاراته؟

mestry
12-04-2011, 12:59
آین کتاب تست قرمز کدوم انتشاراته؟
انتشارات خط قرمز
یه کتاب برای نکات داره و یه کتاب برای تست
برای دروس فیزیک و شیمی هم داره....

babak_gww
12-04-2011, 18:05
انتشارات خط قرمز
یه کتاب برای نکات داره و یه کتاب برای تست
برای دروس فیزیک و شیمی هم داره....

من یه سر به سایتشون زدم ، اما برای ریاضیاتِ رشته ریاضی کتاب نکات رو نداشتن ، فقط یه کتاب دارن مربوط به ما ، به اسم بانک تست دیفرانسیل 1 و 2 ، همین :13:

منظور شماهم همین کتابه؟

Homayun Khan
12-04-2011, 20:23
دوستان برای کنکورهای سالهای گذشته کتاب زرد کانون بهتره یا سنجش آخر گاج؟ دلیلشم بگید

mestry
12-04-2011, 22:29
منظور شماهم همین کتابه؟ اونی که من میگم، کتاب نکات هست وتوش نکات ریاضی تمام سال های دبیرستان و پیش و داره...اگه یه سر به کتابفروشی ها بزنی بهتره، معمولا سایتا دیر به دیر آپدیت میشن....البته من نمیدونم شما به نکته نیاز داری یا به تست؟ خلاصه کتاب خوبیه، شاید یه نفر دیگه نظر بهتری داشته باشه....

babak_gww
13-04-2011, 11:36
اونی که من میگم، کتاب نکات هست وتوش نکات ریاضی تمام سال های دبیرستان و پیش و داره...اگه یه سر به کتابفروشی ها بزنی بهتره، معمولا سایتا دیر به دیر آپدیت میشن....البته من نمیدونم شما به نکته نیاز داری یا به تست؟ خلاصه کتاب خوبیه، شاید یه نفر دیگه نظر بهتری داشته باشه....

من نکات رو لازم دارم :31: شایدم هردو رو گرفتم

امروز میرم یه سر به کتابفروشیا میزنم

ممنون از راهنمایی دوست گلم :11:

Alamate Soal
13-04-2011, 11:39
سلام برو بچز گل :31:
يه سالي ميشد اين تاپيكو نديده بودم :31:
پيشنهاد ميكنم از اين به بعد ديگه كتاب نخرين ( مگه براي جمع بندي و... )

Reza31001
13-04-2011, 17:44
دوستان برای کنکورهای سالهای گذشته کتاب زرد کانون بهتره یا سنجش آخر گاج؟ دلیلشم بگید

سنجش آخر گاج
1- سنجش آخر کنکورهای خارج رو داره که زرد نداره
2- جوابهای تشریحی سنجش آخر خیلی خیلی کامل تر و بهتره (حداقل در کتاب عمومی که من هر دو شون رو دیدم و با هم مقایسه کردم تفاوت های زیادی وجود داشت)

babak_gww
13-04-2011, 21:20
سلام برو بچز گل :31:
يه سالي ميشد اين تاپيكو نديده بودم :31:
پيشنهاد ميكنم از اين به بعد ديگه كتاب نخرين ( مگه براي جمع بندي و... )

اصلا قبول ندارم ، هنوز کلی وقت مونده ، بهتره به جای تکار کردن کلیشه های موسسه های کنکوری امثال قلمچی ، فقط به فکر درس خوندن باشیم

jekob
14-04-2011, 15:12
سنجش آخر گاج
1- سنجش آخر کنکورهای خارج رو داره که زرد نداره
2- جوابهای تشریحی سنجش آخر خیلی خیلی کامل تر و بهتره (حداقل در کتاب عمومی که من هر دو شون رو دیدم و با هم مقایسه کردم تفاوت های زیادی وجود داشت)
من امروز رفتم کتابفروشی سنجش اخر عمومی فقط سوالای سراسری بود نه ازاد ولی تو عمومی کانون هم ازاد هم سراسری + 1 سیدی که توش سوالای خارج از کشور (8دوره)+ فکر کنم 4 ازمون جامع قلم چی ازنظر کامل بودن که قلمچی بهتر بود تازه توش تخمین رتبه هم داشت ولی جواب تشریحی نمیدونم خودمم موندم .:41:

Reza31001
14-04-2011, 20:14
من امروز رفتم کتابفروشی سنجش اخر عمومی فقط سوالای سراسری بود نه ازاد ولی تو عمومی کانون هم ازاد هم سراسری + 1 سیدی که توش سوالای خارج از کشور (8دوره)+ فکر کنم 4 ازمون جامع قلم چی ازنظر کامل بودن که قلمچی بهتر بود تازه توش تخمین رتبه هم داشت ولی جواب تشریحی نمیدونم خودمم موندم .:41:
1- تخمین رتبه؟!
خداییش به چه درد می خوره؟!
هم کانون داره و هم گزینه دو. به نظر من جز سردرگمی و اتلاف وقت اونم تو خرداد ماه که حیاتی ترین و مهمترین و خفن ترین :31: و... ماه از سال کنکوره، چیز دیگه ای در پی نداره
(تخمین رتبه برای بعد کنکور خوبه. تازه اون موقع هم هیچ فایده ی خاصی نداره ولی از بیکاری بهتره:31:)

2- کنکورآزاد: اگه فکر می کنی که عمومی های آزاد رو می خوای کار کنی و اینکه اصلا میرسی کار کنی (با وجود حداقل 12 تا آزمون سراسری که مربوط به چهار رشته دیگست) خب طبیعیه که بهتره کانون رو بگیری

ولی اگه می خوای تو بازه 2 هفته ای بعد کنکور سراسری برای آزاد بخونی باید بهت بگم که تو کتاب اختصاصی سنجش آخر هم سوالات داخل و هم سوالات خارج آزاد وجود داره

3- ضمنا وجود کنکورهای خارج تو CD هم که ...

4- جواب تشریحی هم که گفتم

Homayun Khan
14-04-2011, 21:53
1- تخمین رتبه؟!
هم کانون داره و هم گزینه دو. به نظر من جز سردرگمی و اتلاف وقت اونم تو خرداد ماه که حیاتی ترین و مهمترین و خفن ترین :31: و... ماه از سال کنکوره، چیز دیگه ای در پی نداره
(تخمین رتبه برای بعد کنکور خوبه. تازه اون موقع هم هیچ فایده ی خاصی نداره ولی از بیکاری بهتره:31:)

2- کنکورآزاد: اگه فکر می کنی که عمومی های آزاد رو می خوای کار کنی و اینکه اصلا میرسی کار کنی (با وجود حداقل 12 تا آزمون سراسری که مربوط به چهار رشته دیگست) خب طبیعیه که بهتره کانون رو بگیری

ولی اگه می خوای تو بازه 2 هفته ای بعد کنکور سراسری برای آزاد بخونی باید بهت بگم که تو کتاب اختصاصی سنجش آخر هم سوالات داخل و هم سوالات خارج آزاد وجود داره

دوستان حالا سنجش آخر بهتره یا زرد کانون؟ برای من سوالهای کنکور آزاد خیلی مهم و حیاتیه

ali1834
14-04-2011, 23:33
سلام دوستان
لطفا یک جزوه خلاصه شده فیزیک پیش ریاضی برای دانلود قرار بدهید:11:
باتشکر

jekob
15-04-2011, 09:12
1- تخمین رتبه؟!

عزیزم واسه خیلیا ازادم مهمه مثل خودم تو اختصاصی هم فقط سنجش اخر ازاد صبح داره + خارج ولی قلم چی صبح و ظهرم داره + خارج . شما از نظر قیمتم حساب کنا .:13:

Reza31001
15-04-2011, 10:42
عزیزم واسه خیلیا ازادم مهمه مثل خودم تو اختصاصی هم فقط سنجش اخر ازاد صبح داره + خارج ولی قلم چی صبح و ظهرم داره + خارج . شما از نظر قیمتم حساب کنا .:13:
درسته
اگه هدف شخص آزاد باشه خب باید آزاد رو کار کنه

در مورد قیمت هم درسته که سنجش آخر گرونه و شاید چهارتا کتابش باهم 50-60 تومنی بشه ولی در این مورد به خصوص شده قالی زیر پاتون رو بفروشین ولی سنجش آخر بخرین:31: ( برای کنکور سراسری)

جدی میگم به نظر من این چهار کتاب مهمترین کتابهایی هستند که شما برای کنکور می خرین
خودمم با بدبختی تونستم فقط دو تا کتاب اختصاصی شو بخرم ( چون اوایل فروردین زرد رو گرفته بودم دیگه پول نداشتم سنجش آخر بگیرم)

در ضمن بعدا می تونید آبشون کنین ( دقیقا نمی دونم چند خریدم و چند فروختم ولی فکر کنم حدود 25-26 خریدم و 18-19فروختم:31:)

Homayun Khan
15-04-2011, 12:01
درسته
اگه هدف شخص آزاد باشه خب باید آزاد رو کار کنه

در مورد قیمت هم درسته که سنجش آخر گرونه و شاید چهارتا کتابش باهم 50-60 تومنی بشه ولی در این مورد به خصوص شده قالی زیر پاتون رو بفروشین ولی سنجش آخر بخرین:31: ( برای کنکور سراسری)

جدی میگم به نظر من این چهار کتاب مهمترین کتابهایی هستند که شما برای کنکور می خرین
خودمم با بدبختی تونستم فقط دو تا کتاب اختصاصی شو بخرم ( چون اوایل فروردین زرد رو گرفته بودم دیگه پول نداشتم سنجش آخر بگیرم)

در ضمن بعدا می تونید آبشون کنین ( دقیقا نمی دونم چند خریدم و چند فروختم ولی فکر کنم حدود 25-26 خریدم و 18-19فروختم:31:)
قیمت که برام مهم نیست فقط میخوام از نظر سوالهای آزاد کامل کامل باشه چون هدفم آزاده در ضمن من عمومی رو دارم در مورد اختصاصی میپرسم

POUYOL
16-04-2011, 11:20
سلام

راسته که میگن کنکور سال بعد نیست؟!!

البته من اخیرا از یه مدیر دبیرستان شنیدم.کسی درمورد این موضوع چیزی نشنیده؟

shahabtaheri
16-04-2011, 12:32
سلام

تا اونجایی که من میدونم کنکور قطعا در سال 91 خواهد بود و احتمالا در سال 92 یا 93 حذف خواهد شد.

h.relaxed
17-04-2011, 09:52
سلام

نه بابا کنکور تا سال 93 هم بیخ ریشت!
اگه کنکوری واسه سال بعد اصلاااااااااااااااااا نذاری هیا اراده کنی رتبت یکه!:11:باور کن جون خودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امید وارم همیشه امید وار باشی

afii siyah
17-04-2011, 22:13
من تازه ميخام شروع كنم عربي رو واسه كنكور بخونم معلم خصوصي هم قراره بگيرم واسش
ولي نميدونم چه كتابي بخونم كه مطالبش كم باشه ويه جورايي جم وجور باشه
مبتكران دارم هم سالدوم هم سال سوم
رشته ام تجربيه

به نظر شما كدوم كتاب بهتره

afii siyah
18-04-2011, 09:12
نه خيرم واسه سال ديگه نذار اصن خوب نيس امسال تونستي تونستي نتونستي ديگه بعيد ميدونم بتوني اميد الكي برا سال ديگه به خودت نده

shahabtaheri
18-04-2011, 10:26
نه بابا کنکور تا سال 93 هم بیخ ریشت!:2:
اگه کنکوری و تا حالا کم خوندی میتونی بزاری سال دیگه با تمام توانت بخونی:41::41::18::2:

کنکور سراسری از سال 93 حذف می‌شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشاور وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در کنکور امسال و سال 91 محتوا تغییر نمی‌کند و سال ۹۲ آخرین کنکور برگزار می‌شود، ولی از سال93 کنکور سراسری حذف خواهد شد.
مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش از حذف کنکور سراسری از سال 1393 در کشور خبر داد.

به گزارش مهر، حسین توکلی در ساری گفت: بعد از انقلاب فرهنگی تا سال81 همواره شاهد
افزایش داوطلبان در کنکور سراسری بودیم ولی از سال 82 همواره شاهد کاهش داوطلب هستیم.

وی، همچنین به دانش‌آموزانی که هنوز موفق نشده خود را برای شرکت در کنکور آماده کنند این نوید را داد که با درس خواندن در فرصتی که تا کنکور 90 مانده است می‌توانند در یکی از رشته های دانشگاهی قبول شوند.

توکلی، از ایجاد شرایط ویژه برای داوطلبان در کنکور سراسری امسال خبر داد و گفت: امسال شرایطی فراهم شده است تا دانش‌آموزان در صورت عدم قبولی در یک منطقه در منطقه دیگر به رقابت بپردازند.

مشاور وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در کنکور امسال و سال 91 محتوا تغییر نمی‌کند و سال ۹۲ آخرین کنکور برگزار می‌شود، ولی از سال93 کنکور سراسری حذف خواهد شد.

h.relaxed
18-04-2011, 12:21
من تازه ميخام شروع كنم عربي رو واسه كنكور بخونم معلم خصوصي هم قراره بگيرم واسش
ولي نميدونم چه كتابي بخونم كه مطالبش كم باشه ويه جورايي جم وجور باشه
مبتكران دارم هم سالدوم هم سال سوم
رشته ام تجربيه

به نظر شما كدوم كتاب بهتره
اگه یه کتاب جمع وجور و عالی می خوای مهر وماه(سیب)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ::king::26::36:
خوندم 80 زدم واسه جمع بندی ازش استفاده کردم:18::11:

h.relaxed
18-04-2011, 12:26
:31:
نه خيرم واسه سال ديگه نذار اصن خوب نيس امسال تونستي تونستي نتونستي ديگه بعيد ميدونم بتوني اميد الكي برا سال ديگه به خودت نده
چی چی میگی واسه خودت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

camry
18-04-2011, 13:32
سلام دوستان
دو تا سوال دارم
1- فرق گاج مشکی - سفید - سبز - زرد اینا چیه دقیقا؟
2- این روزا اینفدر کاتب اومده بازار که آدم گیج میشه به نظر شما بهترین انتشارات کدومه؟
اگرم میشه بگین که کدوم کتاب واسه چه درسی خوبه ( سوم - پیش دانشگاهی )

ممنون

Alamate Soal
18-04-2011, 13:42
سلام دوستان
دو تا سوال دارم
1- فرق گاج مشکی - سفید - سبز - زرد اینا چیه دقیقا؟
2- این روزا اینفدر کاتب اومده بازار که آدم گیج میشه به نظر شما بهترین انتشارات کدومه؟
اگرم میشه بگین که کدوم کتاب واسه چه درسی خوبه ( سوم - پیش دانشگاهی )

ممنون

گاج مشكي يه چيزيه تو مايه هاي گل واژه و خاكستري كانون . كتاب پرسمانه و سوال هاي امتحاني و.. داره
گاج سفيد تست هاي ميكروطبقه بندي هست و بهترين كتاب هاي گاج هستن كه اكثرا تست و درسنامه طبقه بندي شده هستن .
به جز اينها كتاب سبز هم داره كه اسمش كتاب محوريه و تقريبا نقش كتاب خودآموز رو داره
زرد و قرمز و بنفش و نيلي و نارنجي و صورتي و ... هم به درد ساندويچي ميخورن چون كاغذشون كيفيت خوبي داره:27:

mohandes e ekhraji
19-04-2011, 11:29
سلام دوستان بالاخره کسی فهمید سریال ۱۰۰از کی میاد؟من که تا دیروز هرچی زنگ زدم امروز فردا کردن!گفتن اخرین دفعه ۱اردیبهشت!ایا اومه؟میاد؟من دیگه روم نمیشه بزنگم!همشهری های تهرانی اگه اومد تو تهران بگید برم بگیرم!

h.relaxed
19-04-2011, 13:06
سلام دوستان بالاخره کسی فهمید سریال ۱۰۰از کی میاد؟من که تا دیروز هرچی زنگ زدم امروز فردا کردن!گفتن اخرین دفعه ۱اردیبهشت!ایا اومه؟میاد؟من دیگه روم نمیشه بزنگم!همشهری های تهرانی اگه اومد تو تهران بگید برم بگیرم!

ساش
19-04-2011, 13:56
بچه به هیچ وجه از آیات و روایات گاج استفاده نکنید که ناقصه

تفکر در آیات را ناقص اورده یعنی کل آیه را نیورده

BMW.M3_E46
19-04-2011, 14:47
من دنبال یک کتاب جامع کنکور برای ادبیات میگردم که مثل کتاب گاج میکروطبقه بندی دین و زندگی
همه چیزا رو جامع و کامل نوشته باشه که نیازی به کتاب درسی دیگه نباشه
ممنون

afii siyah
19-04-2011, 19:36
واسه ادبيات بعيد ميدونم باشه چون ادبيات كلي نكته داره و همه ابيات مهمن اگه هم همشونو بگن ديگه ميكرو نيس
من كلك ميخونده وميخونم ديگه هم حوصله خوندن كتاب جديدو ندارم همينو ياد بگيرم واسم بسه

behnambazi
19-04-2011, 22:04
دوستان یه جزو مقوی برای امتحان نهایی فیزیک2 پیش معرفی میکنید دبیرمون شوت بود

Alamate Soal
19-04-2011, 23:15
دوستان یه جزو مقوی برای امتحان نهایی فیزیک2 پیش معرفی میکنید دبیرمون شوت بود

اگه براي امتحان نهاي ميخوان كتاب مبتكران ( نويسنده آقاي محمودزاده ) رو بخرين ولي حواستون باشه كه خيلي به در دكنكور نميخوره اين كتاب:46:

mineworld
21-04-2011, 10:13
دوســـت عزیز آدرس رو اشتبهی اومدی:5:

دوست عزیز شما هم اندرون باغ نیستی ... پایین رو بخون میفهمی چی میگم . بیـا

به گزارش " شهر" نخستين سريال آموزشي كنكور با عنوان "سريال 100 " اختصاص به جمع‌بندي دروس عمومي و اختصاصي دارد و در 16 فصل و به صورت هفتگي در شبكه سينماي خانوادگي توزيع خواهد شد.

افشين خضرلو يكي از مجريان توليد سريال آموزشي 100 در توضيح ويژگي‌هاي اين محصول فرهنگي گفت: هدف از توليد اين سريال ايجاد عدالت اجتماعي ـ آموزشي براي تمام داوطلبان كنكور در سراسر كشور است؛ هر داوطلب كنكور در هر نقطه كشور با خريد اين محصول مي‌تواند از آموزش‌هاي بهترين اساتيد كنكور با هزينه‌اي بسيار اندك بهره مند شود به اين ترتيب انحصار بهره‌گيري از اساتيد مجرب براي داوطلبان ساكن تهران و ديگر شهرهاي بزرگ برداشته شده و تمام داوطلبان در سراسر كشور امكان دستيابي به بهترين سطح آموزش را خواهند داشت.

وي تأكيد كرد: تلاش شده است در اين سريال آموزشي با بهره‌گيري از جديدترين تكنيك‌هاي تصويربرداري ، نورپردازي و صداگذاري شرايطي فراهم شود تا داوطلبان در آسايش كامل و بدون نياز به تحمل سختي‌هاي مربوط به حضور در كلاس‌هاي كنكور تنها به فراگيري و جمع بندي آموخته‌هاي خود بپردازند.

سريال آموزشي 100 قرار است از فروردين ماه سال آينده در دسترس علاقه‌مندان قرار گيرد؛ تهيه كنندگي اين سريال آموزشي را مهران رسام و كارگرداني آن را مجيد پركار بر عهده دارند. "منبع : شهر"

حالا یکم توضیح بیشتر :

نخستين قسمت از سريال آموزشي 100 ويژه جمع بندي کنکور از روز 25 فروردين در سراسر کشور و بصورت همزمان آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي شبکه 100 ، نخستين بسته آموزشي دي وي دي هاي سريال 100 شامل دروس عمومي و اختصاصي است.

اين گزارش حاکي است : فصل اول دروس عمومي شامل 2جلسه ادبيات و يک جلسه دين و زندگي ،يک جلسه عربي ويک جلسه زبان انگليسي است. در اين دي وي دي يک جلسه نيز به مشاوره ويژه اختصاص داده شده است.

بنا براين گزارش ، فصل اول دروس اختصاصي رشته رياضي نيز شامل 2 دي وي دي است ، که دي وي دي اول شامل يک جلسه گسسته ، يک جلسه هندسه و 3 جلسه ديفرانيسل است.در دي وي دي دوم رشته رياضي ، داوطلبان دروس فيزيک 3 جلسه و شيمي 2 جلسه را آموزش خواهند ديد.

روابط عمومي شبکه 100 اعلام کرد : داوطلبان رشته علوم تجربي نيز در فصل اول اين رشته در دي وي دي اول زيست شناسي 3 جلسه و رياضي تجربي 2 جلسه را مشاهده خواهند کرد. دي وي دي دوم اين فصل نيز شامل 3 جلسه فيزيک و 2 جلسه شيمي خواهد بود.

لازم بذکر است تغيير زمان توزيع سريال آموزشي 100 به منظور رعايت عدالت در ميان کليه داوطلبان در سراسر کشور صورت گرفته است و پس از اين تاريخ اين سريال بصورت هفتگي در دسترس علاقمندان خواهد بود.

قيمت دي وي دي هاي آموزشي سريال 100 براي خريداران در سراسر کشور يکسان و قيمت دي وي دي هاي دروس عمومي دو هزار و 500 تومان و دروس تخصصي سه هزار و500 تومان خواهد بود. ====> منبع : "صد روز "

وب سایتشونم با کلی توضیح:

vahid-p
21-04-2011, 12:21
این سریال 100 همون طور که گفتین یه جمع بندیه.
اگه کسی دیده می شه با دی وی دی های مرور آخر مقایسه کنه؟ کدوم می تونه مفید تر باشه؟

Gam3r
21-04-2011, 18:48
سلام دوستان

بهترین و جامع ترین کتاب تست برای شیمی 1 و 2 ، ریاضی 1 و 2 و فیزیک 1 و 2 چی هستش ؟
ممنون !

afii siyah
22-04-2011, 08:59
شیمی 1 و 2 مبتكران اموزشيش خيلي خوبه

ریاضی 1 و 2 من رياضيم خوب نيس كانون ميخونم اسون تره سبزش

و فیزیک 1 و 2 فــــــــــــــــــــــــ ــــار محشره

Gam3r
22-04-2011, 10:11
فیزیک 1 و 2 ، فار اسم کتاب هست ؟ چیجوریه ؟ میشه در موردش توضیح بدین ؟

شیمی 1 و 2 ، مبتکران ، همون گام به گام هست ؟! من آموزشین نمیخواما ، بیشتر تست با جواب تشریحی میخوام !

در رابطه با ریاضی هم یک کتاب تست میخوام تا خوب تمام مباحث رو کار کرده باشه ( همراه با جواب های تشریحی )

ممنون ...

Alamate Soal
22-04-2011, 10:28

شیمی 1 و 2 ، مبتکران ، همون گام به گام هست ؟! من آموزشین نمیخواما ، بیشتر تست با جواب تشریحی میخوام !

در رابطه با ریاضی هم یک کتاب تست میخوام تا خوب تمام مباحث رو کار کرده باشه ( همراه با جواب های تشریحی )

ممنون ...

شيمي مبتكران راي هر كتاب شيمي ؛ يه كتاب آموزش داره ( مال شيمي 2 آبي رنگ هست ) و يه كتاب تست هم داره كه قهوه اي رنگ هست . شما اون كتاب تست قهوه اي رنگ رو بخرين :46:

afii siyah
22-04-2011, 10:49

ممنون ...

كتاب فار من يه بار توي يه كتاب فروشي ديدم قيمتشم گرون بود همينجوري الكي خريدمش ولي الان عاشقشم
البته بقيه دوستام ازش خوششون نمياد ميگن خيلي توضيح داده ولي من چون وارد جزيات شده و توضيحاتش كامله دوسش دارم فقط واسه بيش دانشگاهيش هس قيمتش 16 هزار تومن 1200 صفحه در دو جلد :40:

رياضي خيلي سبزش اين جوري هس ولي كلي غلطم داره كه حالت ازش به هم ميخوره معلم رياضي من كه كلا ردش كرد البته ويرايش جديدشو نديدم

justcallme
22-04-2011, 18:13
من یک سوال داشتم می خوام ببینم کتابی هست که تاریخ ادبیات سه سالو به صورت مجموعه داشته باشه؟

peidayepenhan
22-04-2011, 19:02
آره. کتاب در اینباره زیاد هست که من 2تا خوبشو (البته از نظر من) بت معرفی میکنم بعد خودت برو ببینشون هر کدوم که خوشت اومد بخر
1) تاریخ ادبیات کلک معلم(جامع و کامل)
2) تاریخ ادبیات رمزینه (کوچیک و جمع و جور)
اگه زیاد حوصله تاریخ ادبیات نداری رمزینه رو بت پیشنهاد میکنم. موفق باشی

peidayepenhan
22-04-2011, 19:10
من دنبال یک کتاب جامع کنکور برای ادبیات میگردم که مثل کتاب گاج میکروطبقه بندی دین و زندگی
همه چیزا رو جامع و کامل نوشته باشه که نیازی به کتاب درسی دیگه نباشه
ممنون

الان به نظرم ادبیات رو موضوعی بخونی خیلی بهتره که من کتابای زیر رو بت پیشنهاد میکنم:
1)لغت و معنی کتاب سبز
2)املا کتاب سبز
3)کتاب ادبیات همایش دریافت جلد اول که شامل آرایه های ادبی و زبان فارسیه که به نظرم عالیه. جلد دومشم شامل تاریخ ادبیات و تناسب مفهومیه که البته هنوز تو بازار نیومده. موفق باشی

afii siyah
22-04-2011, 19:32
اين سريال 100 كه خيلي گرونه ۷۸۰۰۰ تومان كه خيليه
ولش اصلا خوب نيس من كه نميخرم
همون گزينه 2 بهتره بيكاريا
اصن ادم بايد فقط يه موسسه بره
چه معني داره دوتا بره:31:

mghaffari49
23-04-2011, 06:46
سنجش آخر گاج هم مثل قلمچی مبحث تستا رو نوشته یا نه؟

saeed24i
23-04-2011, 21:48

برای کسایی که وقت ندارند کتاب املای خیلی سبز رو بخونند پیشنهاد میکنم حتما قسمتی از کتاب از سایت خیلی سبز رو دانلود کنند چون یک کادر آموزشی خوب داره که خیلی میتونه کمک کنه.

afii siyah
25-04-2011, 17:47
تو سايتش نيس تو وبلاكشه

fmps
28-04-2011, 08:59
سلام
به نظرتون کدوم کتاب انتگرال رو خوب توضیح داده ؟من یه خورده از کوله پشتی خوندم ولی هیچی نفهمیدم!ضروری هست لطفا زودتر جواب بدین

POUYOL
28-04-2011, 10:37
سلام

این پیامک برای شما هم اومده:
توزیع کارت فعال سازی شناسه الکترونیک داوطلبان ازمون 90 از 4 اردیبهشت درب منزل (فعال سازی شناسه برای کلیه داوطلبین الزامی است)واحد سنجش

قضیه چیه؟

saeed24i
28-04-2011, 23:36
سلام

این پیامک برای شما هم اومده:
توزیع کارت فعال سازی شناسه الکترونیک داوطلبان ازمون 90 از 4 اردیبهشت درب منزل (فعال سازی شناسه برای کلیه داوطلبین الزامی است)واحد سنجش

قضیه چیه؟

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از شناسایی ارسال کننده پیامک‌های جعلی برای کنکوری‌ها خبر داد و گفت: هیچ مشکل خاصی در زمینه‌ی ارسال پیامک جعلی به داوطلبان کنکور پیش نیامده و این موضوع در حد چند پیامک در یک شهر بوده است.

سیدجلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: این پیامک‌ها به صورت محدود بوده و شماره‌ای که از آن به داوطلبان پیامک ارسال می‌شده شناسایی شده و پیگیری‌های حقوقی درباره‌ی این موضوع نیز انجام گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: ارسال پیامک خوشبختانه بسیار محدود و تنها در یک شهر بوده و عمومیت نداشته است و داوطلبان به سرعت موضوع را به سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع داده‌اند.

طباطبایی اظهار داشت: کلیه افراد حقیقی و شرکت‌ها که شخصیت حقوقی دارند، باید توجه کنند که به هیچ عنوان مجاز نیستند از کلمه سنجش در پیامک‌های تبلیغاتی خود استفاده کنند.

معاون سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: داوطلبان کنکور 90 نیز دقت کنند که این گونه سودجویی‌ها برای افرادی که از این حربه استفاده می‌کنند، از سوی سازمان سنجش آموزش کشور پیگیری می‌شود و کلیه‌ی اطلاع رسانی‌ها به موقع از مراجع رسمی و رسانه‌های گروهی صورت می‌گیرد.

mineworld
29-04-2011, 00:27
دوستان خوب نمایشگاه کتاب تهران چند روز دیگه افتتاح میشه و همونطور که میدونین واسه دانشجوا تخفیف 50درصدی (والبته محدود 40 هزار تومنی) وجود داره .
حالا سوال من اینکه برای استفاده از این تخیف لزوما باید خودت دانشجو باشی یا فقط داشتن کارت دانشجویی کسی دیگه جواب میده ؟ منظورم اینه که با کارت دانشجویی یه دوست تو سایت ثبت نام کنی و بعد اون وقتی رفتی بانک که کارترو بگیری گیر ندن که " تا صاحب کارت دانشجویی نباشه ما این بن یا همون کارت خرید رو بهتون نمیدیم! " یا اینکه تو خود نمایشگاه مشکلی پیش نیاد یعنی بررسی نکن که واقعا کارت مال خودت هست یا نه .
ریسک بزرگیه که اگر فرض کنیم اینجا کارت رو دادن و منم گرفتم تو نمایشگاه اجازه مصرفشو بدن یا نه (اصلا من میخوستم تقریبا با دو سه تا کارت ثبت نام کنم و کارت خرید بگیرم البته به شرطی که اونجا بذارن!)... لطفا کسایی که تجربه رفتن به نمایشگاه و این تخفیف و انواع گیراتشون رو دارن راهنمایی کنن

راستی این همون سایت ثبت نامه . ببینید نوشته تصویر کارت دانشجویی رو میخواد این یعنی ...(احتمالا هر چی باشه به قسمت اول که همون گرفتن کارت از بانک هست مربوط میشه چونکه قراره بعد ثبت نام و دریافت کد تازه بریم بانک و کارت رو بگیریم)

Honradez
01-05-2011, 22:05
‌سلام.

دنبال يک کتاب هستم که نمونه سوالات پايان ترم دوم دبيرستان رو داشته باشه. (منظورم سوالات هماهنگ آموزش و پرورشه نه سوالهاي سخت و اين حرفها!)

ممنون ميشم راهنمايي کنيد.

متشکرم.

alitorres77
04-05-2011, 12:38
سلا دوستان.يه كتاب براي جمع بندي دروس اختصاصي رشته رياضي معرفي كنيد. مرسي

peidayepenhan
04-05-2011, 13:59
‌سلام.

دنبال يک کتاب هستم که نمونه سوالات پايان ترم دوم دبيرستان رو داشته باشه. (منظورم سوالات هماهنگ آموزش و پرورشه نه سوالهاي سخت و اين حرفها!)

ممنون ميشم راهنمايي کنيد.

متشکرم.

سلام، میتونی سوالات هماهنگ کشوری رو از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کنی. میتونی هم جزوه نمونه سوالات بنی هاشم یا منتشران رو از کتابفروشی ها تهیه کنی. موفق باشی

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

سلا دوستان.يه كتاب براي جمع بندي دروس اختصاصي رشته رياضي معرفي كنيد. مرسي

سلام، از نظر من بهترین منابع برای جمع بندی سوالات کنکورهای سال قبل و مهمتر از آن کتابهای درسی است.
کتابهای درسی بهترین منابع برای کنکور هستند که متاسفانه بسیاری از داوطلبهای کنکور از آنها غافلند. موفق باشی

saeed24i
05-05-2011, 21:16
به نظر من سریال 100 درسته که خیلی خوبه و انگیزه می ده اما امسال ارزش خریدن نداره.
قیمتش که خیلی زیاده. هر مجموعش 11/5 ساعت تدریس داره که حداقل باید 16 ساعت براش وقت بذاری.
قرار بود از فروردین پخش کنن تا وقت کم نیاد اما نتونستن حالا می خوان 4 مجموعه آخرش رو یک هفته مونده به
کنکور بفرستن و همه داوطلبا رو کچل کنن.

سال دیگه دی وی دی کپیش همه جا ها پخش میشه با قیمت مفت (مثل فرار از زندان) و داوطلبای 91 حالشو می برن.
از ما که گذشت ..........

XFIGHT3R
11-05-2011, 22:05
سلام
بهترین دفتر برنامه ریزی موجود چیه ؟ تاکتیک گاج رو تو دست چند نفر دیدم, چطوره ؟

monaa
12-05-2011, 23:29
سلام
بهترین دفتر برنامه ریزی موجود چیه ؟ تاکتیک گاج رو تو دست چند نفر دیدم, چطوره ؟

حتما بخرش عالیه

---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

آقا یه پیشنهاد اساسی عربی جامع انشتارات مهر و ماه کتاب عالی هست حتما بخریدش در ضمن یه سی دی روش هست که کاملا عربی رو آموزش می ده

● خودآموز جامع عربي كنكور به صورت موضوعي
● نمودار‌هاي مرور و جمع‌بندي براي تمام مباحث كتاب
● تفكيك درس، نكات كتاب درسي و نكات تكميلي
● 1300 پرسش چهارگزينه‌اي با پاسخ كاملا تشريحي و ترجمه همه گزينه‌ها
● فصل ويژه ترجمه و درك مطلب
● به‌همراه CD آموزشي شامل تدريس كامل قواعد عربي‌، نمونه سئوالات امتحاني

قيمت به همراه CD آموزشي: 8000 تومان

شعيب
13-05-2011, 16:47
سلام من کتاب General Chemistry رو میخواستم. به زبان فارسی اگه نبود انگلیسی. کتابش حدوداً 800 یا 900 صفحه ای هست. از کجا میتونم پیدا کنم؟

Mahiar0
13-05-2011, 19:01
اگر امکان دارد نام مولفان این کتاب ها را اعلام کنید
زبان و ادبیات فارسی
قران و معارف اسلامی
ریشه های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه
تعلیم و تربیت اسلامی
اصول و روش های فنون تدریس
تکنولوزی اموزشی
سنجش وارزیابی

بررسی کتب اموزش ابتدایی

گفته شده سرفصل های دانشگاه تربیت معلم است
نام مولفین چیست؟

EASPORTS-FIFA
16-05-2011, 11:41
درود.....میشه یه کتاب عربی که زیاد حجیم نباشه رو بهم معرفی کنید؟؟؟؟؟ من خودم عربی رو 60 میزنم ، میخوام درصدم بالاتر بره.... فوت و فن عربی خوبه؟؟؟؟

peidayepenhan
16-05-2011, 14:44
درود.....میشه یه کتاب عربی که زیاد حجیم نباشه رو بهم معرفی کنید؟؟؟؟؟ من خودم عربی رو 60 میزنم ، میخوام درصدم بالاتر بره.... فوت و فن عربی خوبه؟؟؟؟

سلام، تو خودت میگی زیاد حجیم نباشه بعد میگی فوت و فن ؟! فوت و فن که خیلیه. میتونی کتاب کم حجم و مقوی کتاب سبز و کتاب جمع بندی عربی الگو رو بررسی کنی. البته بهترین منبع برای تست کنکورهای سراسری سال گذشته است، که اگه رو اونا مسلط باشی مطمئنا درصدت خیلی بهتر از چیزی میشه که گفتی. موفق باشی

monaa
18-05-2011, 20:24

آقا به حرف من گوش کون عربی مهر و ماه رو بگیر عالیه :20: فوت و فن که آخره حجمه آدم ازش می ترسه :18:

AEZ_Best
19-05-2011, 12:14

سلام میتونی که کنکورهای سراسری رو کار کنی و رفع اشکال کنی اینجوری درصدت خیلی سریع به 90 و 100 !!! میل میکنه.

در کنار رفع اشکال میتونی هر چیزی که فکر میکنی ضعف هستی هم بخونی . توی این وقت باقی مونده این بهترین راهه . البته به نظر من.

ساش
21-05-2011, 21:29
درود به همه

یه فکری به ذهنم رسید لطفا شما هم همکاری کنید

تو این تاپیک

Samane.h
04-06-2011, 17:49
بهترین جزوه برای درس عربی جزوه ی کدوم استاد هستش؟

monaa
09-06-2011, 19:21
بهترین جزوه برای درس عربی جزوه ی کدوم استاد هستش؟

بازم می گم عربی مهر و ماه عالیه :8:

D_felfelak
10-06-2011, 21:03
عربی کم حجم و مقوی (بامزی) انتشارات خيلی سبز چطور هست؟ در چه سطحيه و چند درصد باهاش ميشه زد؟
عربيم تعريفی نداره و حوصله ی عربی رو زياد نداره وگرنه فوت و فن عالی هست

POUYOL
11-06-2011, 23:25
سلام
کارنامه های نفرات تک رقمی کنکور 89 رو از کجا گیر بیارم؟سایتی رو میشناسید که مثلا کارنامه اشکان اسماعیلی (نفر اول ریاضی 89)و سایر رتبه های برتر کنکور پارسالو داشته باشه؟
با تشکر

Untouchable
12-06-2011, 12:18
از سایت گزینه ی دو میتونی بگیری

ms368
12-06-2011, 16:32
سلام

جزوات و نمونه سوالات دروس تخصصی کامپیوتر واسه کنکور توی مقطع کاردانی رو کسی داره ؟
برنامه نویسی VB , مبانی کامپیوتر , سخت افزار , سیستم عامل 1 و 2 , بانک اطلاعاتی , شبکه های کامپیوتری .

لطفا اگه کسی داره دریغ نکنه ، خیلی لازم دارم
ممنون

aref_m
13-06-2011, 21:29
سلام

اول خودمو معرفی می کنم : من دانش آموز سال سوم ریاضی بودم (از امروز دیگه نیستم :31:) می خوام تغییر رشته بدم برم تجربی .

خوب می خوام از تابستون حسابی بهره ببرم و درسای دوم و سومو مرور کنم پس دنبال کتاب تست هایی می گردم که نه ساده باشه نه خیلی سخت، در سطح خودم یعنی متوسط رو به بالا.(اگه کمک میکنه معدلم 18.5 و فقط برای دندونپزشکی می خوام بخونم.)

اینجاست که ازتون کمک می خوام و خواهشمندم تجربیات چند سالتون رو در این زمینه در اختیارم بزارید البته خودم هم بی کار نبودم و کمی تحقیق کردم و تو هر درس چنتا پیشنهاد دارم ولی بازم هیچی مثل تجربیات شما نمیشه....

1. ادبیات: خیلی سبز (براری) – اندیشه فائق (احمدنیا)

2. عربی: خیلی سبز {فوت و فن عربی} (برغمدی) یا یه کتاب کم حجم تر

3. دینی: خیلی سبز (رنجیرزاده-مصطفوی-سخایی)

4. زبان: مبتکران (اناری)

5. حسابان: اینو نمی دونم آخه امسال کتاب عوض شده با این حال پیشنهاد خودم خیلی سبز یا مبتکران

6.زیست: خیلی سبز (ابوذر نصری- کمیل نصری)

7.فیزیک: مبتکران (محمودزاده)

8.شیمی: مبتکران (بازرگانی- بابایی) - خیلی سبز (سپهری- مرعشی)

یه سوال دیگه شما بین گزینه دو و قلم چی کدومو می پسندید؟

ببخشید اگه پستم طولانی شد (خودمم خسته شدم :27:) اگه جایی اشتباه کردم لطفا بگید.

با تشکر از همه شما دوستان:11:

M a R y a M i
13-06-2011, 21:37
سلام

اول خودمو معرفی می کنم : من دانش آموز سال سوم ریاضی بودم (از امروز دیگه نیستم :31:) می خوام تغییر رشته بدم برم تجربی .

خوب می خوام از تابستون حسابی بهره ببرم و درسای دوم و سومو مرور کنم پس دنبال کتاب تست هایی می گردم که نه ساده باشه نه خیلی سخت، در سطح خودم یعنی متوسط رو به بالا.(اگه کمک میکنه معدلم 18.5 و فقط برای دندونپزشکی می خوام بخونم.)

اینجاست که ازتون کمک می خوام و خواهشمندم تجربیات چند سالتون رو در این زمینه در اختیارم بزارید البته خودم هم بی کار نبودم و کمی تحقیق کردم و تو هر درس چنتا پیشنهاد دارم ولی بازم هیچی مثل تجربیات شما نمیشه....

5. حسابان: اینو نمی دونم آخه امسال کتاب عوض شده با این حا پیشنهاد خودم خیلی سبز یا مبتکران

عربی ایاد فیلی
دینی به نظرم نشر الگو
حسابان چرا؟ شما که میخوای تجربی بخونی ! ولی خب مبتکران ...

قلمچی رو پیشنهاد میکنم !

خواهش میشه!

Farrell
13-06-2011, 21:53
سلام من رشتم رياضي هست ميخواستم تو اين سه ماهه تابستون اين درسا رو جمع بندي کنم و يه
کتاب واسه تست بگيرم قربونش برم اينقدر کتاب رنگارنگ زياده که آدم مخش سوت ميکشه...

اين کتاب 20 کنکور ریاضی فیزیک گاج چطوره ؟

shahabtaheri
14-06-2011, 08:40
سلام

5. حسابان: اینو نمی دونم آخه امسال کتاب عوض شده با این حال پیشنهاد خودم خیلی سبز یا مبتکران

سلام.عربی اگه کتاب تست میخوای ابی کانون سهیلا خاکباز. چاپ 150 رو دارم.-دینی همگامان البته خودم نداشتم ولی تو همین جا خیلی ازش تعریف شده.زبان مبتکران کتاب خوبیه البته من خودم کتاب سبزو داشتم اونم خیلی خوبه.فیزیک من خودم کتابهای رمزینه رو داشتم وخیلی راضیم.البته برای کتاب تست گاجو پیشنهاد میکنم. شیمی هم مبتکران هم سبز عالیه البته من خودم عاشق کتابهای بهمن بازرگانی هستم.در مورد بقیه کتاب ها نظری ندارم:20:

vahid-p
14-06-2011, 09:24
اگه تا بعد کنکور صبر کنی، دوستان میان و راهنمایی می کنن.

به نظرم گام اول گزینه دو رو برو (البته آزموناش خوبه و جزوه اگه کتاب تست داری لازم نیست بخونی، دفترچه برنامه ریزیش مزخرف و دی وی دی هم بعضی درسا مثل دین و زندگی خوبه، دلایلش هم بعدا می گم ) ولی برا بعدش فعلا صبر کن تا موقش برسه. ( طول سال تحصیلی من کانون رو پیشنهاد می کنم با اینکه خودم همش گزینه دو رفتم و فقط یک آزمون کانون - اینم بعدا می گم چرا. هر وقت موقش رسید )

اين کتاب 20 کنکور ریاضی فیزیک گاج چطوره ؟
برا جمع بندی ماههای پایانی خیلی خیلی خوبه. ولی فعلا به نظرم تست های آموزشی کار کنی بهتر باشه.

D_felfelak
14-06-2011, 10:01
سلام

اول خودمو معرفی می کنم : من دانش آموز سال سوم ریاضی بودم (از امروز دیگه نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می خوام تغییر رشته بدم برم تجربی .

ببخشید اگه پستم طولانی شد (خودمم خسته شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه جایی اشتباه کردم لطفا بگید.

با تشکر از همه شما دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد کتاب هايی که تا حالا داشتم:
عربی فوت و فن کتاب کامل و سطح بالايی هست برای کسی مناسب هست که ميخواد عربی رو درصد بالا 80 چيزی بزنه
حسابان خيلی سبز عالی هست من همه رو امتحان کردم يه کتاب آموزشی داره که درس و يکم تست هست يه کتاب هم داره که فقط تست هست هر دو عالی و مطابق با کتاب درسی جديد هست
فيزيک مبتکران بييشتر درسنامه هست و تشريحی کار کرده اما خيلی سبز تست های خوب و مناسب و مفهومی داره
شيمی مبتکران حرف نداره استفاده کردم از هر لحاظ خوبه خيلی سبز رو هم نديدم

aref_m
14-06-2011, 12:41
به نظرم گام اول گزینه دو رو برو (البته آزموناش خوبه و جزوه اگه کتاب تست داری لازم نیست بخونی، دفترچه برنامه ریزیش مزخرف و دی وی دی هم بعضی درسا مثل دین و زندگی خوبه، دلایلش هم بعدا می گم ) ولی برا بعدش فعلا صبر کن تا موقش برسه. ( طول سال تحصیلی من کانون رو پیشنهاد می کنم با اینکه خودم همش گزینه دو رفتم و فقط یک آزمون کانون - اینم بعدا می گم چرا. هر وقت موقش رسید )/میشه بیشتر توضیح بدید اصلا متوجه نشدم :31: (این موقش که میگید کی میرسه؟)
به نظر خودم گزینه دو سوالاش بهتره ولی با توجه به تجربم تو سال دوم شرکت کنندگان رشته تجربیش خیلی کمن و آدم نمیتونه خوب خودشو مقایسه کنه (شاید امسال تعداد شرکت کنندهاش بیشتر شده باشه، خبر ندارم.)

aref_m
14-06-2011, 12:52
با کمک دوستان خرید 5 تا از 8 تا کتاب قطعی شد فقط این سه تا مونده که باید یکم دیگه تحقیق کنم.

1. ادبیات: خیلی سبز (براری) – اندیشه فائق (احمدنیا) -- همگامان

2. دینی: خیلی سبز (رنجیرزاده-مصطفوی-سخایی)

3.فیزیک: مبتکران (محمودزاده) یا خیلی سبز

فکر کنم کتاب تستش از تشریحیش جدا باشه (شیمیش که اینطوریه) ولی میرم از نزدیک میبینم اگه حرف شما درست باشه همون خیلی سبزو می خرم.

درباره دینی این کتابو دست یکی از بچه ها دیدم ، کتاب خوبی بود

ولی ادبیات ؟؟؟؟؟؟

D_felfelak
14-06-2011, 13:30
با کمک دوستان خرید 5 تا از 8 تا کتاب قطعی شد فقط این سه تا مونده که باید یکم دیگه تحقیق کنم.

1. ادبیات: خیلی سبز (براری) – اندیشه فائق (احمدنیا) -- همگامان

2. دینی: خیلی سبز (رنجیرزاده-مصطفوی-سخایی)

3.فیزیک: مبتکران (محمودزاده) یا خیلی سبز

فکر کنم کتاب تستش از تشریحیش جدا باشه (شیمیش که اینطوریه) ولی میرم از نزدیک میبینم اگه حرف شما درست باشه همون خیلی سبزو می خرم.
درباره دینی این کتابو دست یکی از بچه ها دیدم ، کتاب خوبی بود
ولی ادبیات ؟؟؟؟؟؟

فيزيک خيلی سبز رو من دارم و بخشيش رو خوندم مفهومی و مناسب و خيلی جذاب هست
بينش هنوز نخريدم دوستان بينش جامع چه کتابی بهتر هست؟
من بيشتر تعريف خيلی سبز رو شنيدم همگامان رو هم فقط از دوستان پی سی وردی شنيدم
:11::11::11:

ms368
15-06-2011, 09:29
سلام

گزینه های برتر : دروس تخصصی کامپیوتر ( این کتابو چند روزه شروع کردم به خوندن ) ( کنکور کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای )
تست های 4 گزینه ای و هر درس رو هم به صورت مختصر توضیح داده

این کتاب به نظرتون چطوره ؟ ( چاپ چهارم بر اساس آخرین تغییرات سال 88 )

POUYOL
15-06-2011, 11:06
از سایت گزینه ی دو میتونی بگیری

نه نزده بود.
خواهشا اگه کسی میدونه بگه چجوری میتونم کارنامه های رتبه های تک رقمی کنکور 89 رو ببینم.کدوم سایت برم؟

monaa
16-06-2011, 08:02
سلام
من امسال سوم بودم و سال بعد (91) کنکور دارم :26:
می خواستم توی تابستان دورس پایه را تثبیت کنم (:5:) و مقادری از دروس پیش دانشگاهی رو نیز بخوانم خواهشا در موارد زیر من رو راهنمایی کنید که چه کتابی بگیرم آخه شنبه به احتمال زیاد برای خرید کتاب بیام طهران (:31:)
دین و زندگی (جامع) ---> (گاج میکرو طبقه بندی - مهر وماه - همگامان )
ادبیات فارسی ---> ( گاج سبز )
زبان انگلیسی (جامع) ---> (راهنمایی کنید)
عربی ---> ( مهر و ماه و گاج سبز رو دارم )
زبان فارسی2و3 ---> (راهنمایی کنید )
شیمی 2و3(تست) ---> ( آبی قلمچی - مبتکران)
شیمی2و3 (آموزش) --->(مبتکران)
فیزیک --->(خیلی سبز)
هندسه --->(راهنمایی کنید)
جبر و احتمال --->(راهنمایی کنید)
گسسته ---> (راهنمایی کنید)
دیفرانسیل --->(راهنمایی کنید)
شیمی (پیش)--->(راهنمایی کنید)
فیزیک پیش --->(راهنمایی کنید)
هندسه تحلیلی --->(راهنمایی کنید)

خواهش می کنم که کتاب های بالا رو نگاه کنید و اون هایی رو که گفتم--->(راهنمایی کنید) خودتون یه کتاب خوب پیشنهاد بدهید

بی نهایت ممنون و متشکر (:11:)

monaa
17-06-2011, 11:11
سلام
می خواستم توی تابستان دورس پایه را تثبیت کنم (:5:) و مقادری از دروس پیش دانشگاهی رو نیز بخوانم خواهشا در موارد زیر من رو راهنمایی کنید که چه کتابی بگیرم آخه شنبه به احتمال زیاد برای خرید کتاب بیام طهران (:31:)
فیزیک --->(خیلی سبز)

خواهش می کنم که کتاب های بالا رو نگاه کنید و اون هایی رو که گفتم--->(راهنمایی کنید) خودتون یه کتاب خوب پیشنهاد بدهید

دوستان کسی جوابمو نمی ده یکم عجله دارم :40:

xerxes again
17-06-2011, 17:26
سلام
فیزیک --->(خیلی سبز)

من که هم سنتم بزرگتر ها کمک کنن بهتره.
ولی زبان فارسی فقط 3 کنکور میاد و 5 مبحث OTN خوبه.
دیفرانسیل: هنوز معلوم نیست کتاب درسیش چیه شما دنبال کمک درسی هستی.
هندسه و جبر و احتمال : آبی قلم چی که فقط سوال کنکور کافیه واسشون.(خودم هندسه سفید گاج دارم ولی واقعا سنگینه و نمیارزه واسه کنکور)
شیمی هم که کلا بهمن بازرگان. فقط بعضی جاها سوتی های خفن داره که هر که فقط اونا رو ببینه فکر میکنه یکی این کتابو نوشته که اصلا شیمی نخونده.
فیزیک: برای تست گاج سفید ولی تستاش بی خودی زیاده.
عربی: کتاب تست برای کنکور مفید ترین کتابه واسش.

Reza31001
17-06-2011, 18:47
مهمترین نکته ( از نظر من) اینه که برا هر درس فقط یه کتاب بگیری و تا کنکور همون رو 2-3 بار بخون چون فکر میکنم انتشارات مختلفی هستن که کتاباشون واقعا خوبه (خیلی سبز، نشر الگو و...) تفاوت ها بین انتشارات مختلف کم شده و این وسط خود داوطلبه که باید سعی و تلاش کافی رو داشته باشه

shahabtaheri
18-06-2011, 10:22
سلام
فیزیک --->(خیلی سبز)

جبر و احتمال مبتکران ابوالقاسمی و صادقی-هندسه تحلیلی و گسسته رمزینه کشاورزی-شیمی پیش سبز یا مبتکران-دیفرانسیل مهربان رمزینه-هندسه پایه مبتکران ابولقاسمی-به نظر من برای شیمی 2و3 نیازنیست کتاب اموزش بگیری همون کتاب تست مبتکران رو بگیری ودقیق بخونی هم نیاز تستتو برطرف میکنه هم اموزش کامل و جامعی داره.زبان فارسی 2 برای کنکور سوال نمیاد برای زبان فارسی 3 انتشارات همگامان -کانون مشترکا یه کتاب دارن کتاب خوبیه-عربی همونای که داریو بخون-زبان جامع سبز-ادبیات کلک معلم-دین وزندگی همشون خوبن-:11:

xerxes again
18-06-2011, 10:24
دیفرانسیل مهربان رمزینه
کتاب دیفرانسیل عوض شده. هنوز معلم نیست خودش چی باشه که به فکر کمک درسی باشیم.

shahabtaheri
18-06-2011, 11:43
کتاب دیفرانسیل عوض شده. هنوز معلم نیست خودش چی باشه که به فکر کمک درسی باشیم.
البته درست میگی. ولی من بطور کلی گفتم چون فکر نکنم تغییرات کتاب قابل توجه باشه.

xerxes again
18-06-2011, 11:55
البته درست میگی. ولی من بطور کلی گفتم چون فکر نکنم تغییرات کتاب قابل توجه باشه.
حدی که توی حسابان تغییر کرد و پیوستگی رو هم کاملاَ تغییر داد. مباحث عوض نمیشه ولی مطالبی کم و زیاد میشه که کتابای قبلی دیگه بی فایده میشن.

mojtaba2321
18-06-2011, 11:58
دوستای عزیز من چند ساله از درس دور بودم
امسال میخوام واسه علمی کاربردی ترمی آزمون بدم، درسای عمومی به کل فراموش کردم.
منابع امتحانش اینا هست:

1. زبان و ادبیات فارسی ضریب 4
2. فرهنگ و معارف اسلامی ضریب 3
3. زبان عربی ضریب 2
4. زبان انگلیسی ضریب 2

به نظرتون چه کتابایی بگیرم که همه چیو کامل و مفهومی توضیح داده باشه؟
اصلا کسی تا حالا علمی کاربردی شرکت کرده بدونه بیشتر از چیا سوال میدن؟

peidayepenhan
19-06-2011, 12:42
فيزيک خيلی سبز رو من دارم و بخشيش رو خوندم مفهومی و مناسب و خيلی جذاب هست
بينش هنوز نخريدم دوستان بينش جامع چه کتابی بهتر هست؟
من بيشتر تعريف خيلی سبز رو شنيدم همگامان رو هم فقط از دوستان پی سی وردی شنيدم

کتاب دینی جامع نشر الگو هم حرف نداره

peidayepenhan
19-06-2011, 12:54
دوستان کسی جوابمو نمی ده یکم عجله دارم :40:

سلام، من خودم خیلی کتاب دارم، کتابایی هم که الان بت میگم به نظر خودم بهترینند

ادبیات خیلی سبز
دینی گاج که گفتی خوبه ولی نشر الگو هم عالیه
عربی کتاب تست سبز(آخه یه آموزش هم داره)
زبان انگلیسی شبقره
شیمی فقط مبتکران (شیمی 3 رو اگه دوست داری حرفه ای تر بخونی کتاب سبز هم خوبه)
دیفرانسیل و ریاضیات پایه کتاب سبز حرف نداره به خدا
هندسه پایه به نظر من گاج
فیزیک محمود زاده خیلی جامعه ولی اگه بتونی بخونیشون خیلی خوبه. کتابهای فیزیک خیلی سبز هم خوبن
گسسته خوشخوان
تحلیلی رو نمیدونم، ولی به نظر من سریال 100 رو کامل بگیر خیلی به دردت میخوره. تحلیلی هم کامل و قشنگ توضیح داده. البته همه درساش عالی هستن.

monaa
20-06-2011, 08:09
سلام، من خودم خیلی کتاب دارم، کتابایی هم که الان بت میگم به نظر خودم بهترینند

ادبیات خیلی سبز
دینی گاج که گفتی خوبه ولی نشر الگو هم عالیه
عربی کتاب تست سبز(آخه یه آموزش هم داره)
زبان انگلیسی شبقره
شیمی فقط مبتکران (شیمی 3 رو اگه دوست داری حرفه ای تر بخونی کتاب سبز هم خوبه)
دیفرانسیل و ریاضیات پایه کتاب سبز حرف نداره به خدا
هندسه پایه به نظر من گاج
فیزیک محمود زاده خیلی جامعه ولی اگه بتونی بخونیشون خیلی خوبه. کتابهای فیزیک خیلی سبز هم خوبن
گسسته خوشخوان
تحلیلی رو نمیدونم، ولی به نظر من سریال 100 رو کامل بگیر خیلی به دردت میخوره. تحلیلی هم کامل و قشنگ توضیح داده. البته همه درساش عالی هستن.

از توضیحات خوبتون خیلی ممنونم
ولی این سریال 100 رو که گفته بودی چی هست؟
آیا منظور شما از کتاب سبز همون انتشارات خیلی سبز است ؟

mojtaba2321
20-06-2011, 12:07
منابع امتحانش اینا هست:

3. زبان عربی ضریب 2
4. زبان انگلیسی ضریب 2

بهترین کتابای عمومی چیه؟

monaa
20-06-2011, 17:16

آقا من این سریال صد رو پرسید 10 قسمت هست هر قسمتی 6 تومان که جمعا 60 هزار تومان:18:
اگه کسی از دوستان داره یه کم توضیح بده که چی هست
و چطوره خیلی ممنون میشم :10:

D_felfelak
22-06-2011, 22:53
برای زبان فارسی پنج مبحث نشر الگو بهتر هست يا کتاب دکتر سبطی؟

Headphone
22-06-2011, 23:10
به نظر من برای زبان فارسی فقط و فقط باید کتاب درسی رو بلد باشید و چیزی فراتر از اون نخونید ، پس کتابو خط به خط بخونین ، بعدش تست های کنکور ، نهایتا اگه خواستید تست های سنجش رو هم بزنید ، کلا به فکر کتاب آموزش زبان فارسی نباشید

نکته ی بعدی : زیاد تو خریدن کتاب عجله نکنید ، کتابی رو بخرید که مطمئن باشید حتما میخونیدش

monaa
23-06-2011, 11:27

:20::20:مطمئن باشید پنج مبحث بهتره:20::20:

Atefe_72
23-06-2011, 11:53
چنتا سوال:
1تفاوت گاج سبز ادبیات با ژرف اندیشان چیه؟؟
2 مبتکران نوشته غلامعلی محمودزاده واسه فیزیک 2 چطوره؟؟
3 فیزیک 1 چه کتابی براش یگیرم؟؟(فقط فصل 4و5 باشه بهتره)
4 هندسه یه کتابی میخام که نکته هارو به طور خلاصه گفته باشه و بیشترش تست باشه؟؟
5 درمورد کتاب رمزینه برا جبر یه توضیح بدین؟؟؟
6 کتاب تست عربی چی بگیرم ؟(من عربیم تقریبا میشه گفت خوبه به نظرتون کتابی که میگیرم اموزشم داشته باشه؟؟؟)
7 واسه امارم یه کتاب که فقط تست باشه؟؟؟؟؟
ممنون

h.relaxed
23-06-2011, 12:04
سلام!
ببخشید میشه سوال درسی بپرسم؟!؟!!(خیلی ممنونم از جوابتون پیشاپیش!)
دعوی میکند یعنی چه؟
مستثنی تو ریاض 89 داخل شبه جمله اومد مستثنی منه تو این موارد حتما باید شبه جمله باشه؟؟
من واسه کنکور درسهارو خونم و فقط تو هر درس یک کتاب خوندم استرس دارم نکنه با همین یکی نشه(کنکور "آزمایشی هامو )خوب میدم ولی میگن کنکور یه جور دیگست؟؟
بعضی ها میگن تاشب کنکور میشه جدید خوند درست؟؟
لطف عالی مستدام!

D_felfelak
23-06-2011, 13:00
چنتا سوال:

ممنون
برای هندسه يک و دو نشر الگو عالی هست استفاده کردم و کاملا" راضی ام
آما رو من از يه دبير رياضی کو آمار تدريس ميکنه شنيدم خوندن و سرمايه گزاری براش به صرفه نيست!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مطمئن باشید پنج مبحث بهتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چيز ديگه ای هم که منو به پنج مبحث سوق ميده حجم کمش هست برای يه درسی که فقط چهار تا سؤال از 25 سؤال ميآد به صرفه نيست به اندازه کتاب های دکتر بسطی وقت بذارم

sarinagasemi
23-06-2011, 14:48
سلام بچه ها چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین

1.دینی لازمه تست بزنیم؟همگامانو دارم ولی میخوام فقط آیات و نکات گاجو بخونم دیگه این که فقط باید معنی آیاتو حفظ باشیم؟
2.ادبیات 2 و 3 کلک معلم بهتره یا گاج سبز؟
3.فیزیک2 فصل حرکت شناسی و دینامیک از چه کتابی واسه تست استفاده کنم؟ گاج پایه دارم اینا رو نداره گاج پیش دینامیک سینماتیک فیزیک2ش جداست؟
رشتم تجربیه مرسی

hamid.13
23-06-2011, 15:10
خوب دوستان با توجه به این‌که کتاب‌های ریاضی عوض شده و از امسال قراره دیگه از ریاضیات جدید تو کنکور سوال بدن: ۱. کتاب آموزش خوب واسه حسابان جدید شما چه کتابی رو معرفی می‌کنید؟ مبتکران، خیلی سبز، گاج، الگو و... . به‌نظرتون کدوم کتاب بهتره؟ ۲. همچنین برای ریاضی ۲، کتاب آموزش خوب کدوم رو پیشنهاد می‌کنید؟ فقط توجه کنید که منطبق بر ریاضیات جدید باشه. و کتاب آموزش. کتاب تست خوب رو دیگه خواجه حافظ شیرازی هم بلده. خیلی ممنون.

Atefe_72
24-06-2011, 09:50
خاهشا به پست قبلی من یه نگاه بندازین.....اخه عجله دارم!!

Headphone
24-06-2011, 11:35
چنتا سوال:
6 کتاب تست عربی چی بگیرم ؟(من عربیم تقریبا میشه گفت خوبه به نظرتون کتابی که میگیرم اموزشم داشته باشه؟؟؟)
ممنون

1- دقیق نمیدونم، ولی گاج سبزو دیدم کتاب خوبی بود

2- خوبه ( ولی خودتو زیاد درگیرش نکن ، بیشتر مباحثش تو پیش تکرار میشه )

3- کتاب آبی قلم چی بد نیست

4- گاج سفید عالیه ، نشر الگو هم بد نیست

5- اینو نخوندم ( به نظر من یه کتاب بگیر که جبر و گسسته رو با هم داشته باشه

6- گاج سفید ( بانک تست ) خوبه ، در بین تست هاش نکته های زیادی هم گفته

7- اینم گاج سفید ، من پارسال خوندمش کتاب خیلی خوبی بود

سلام بچه ها چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین

1.دینی لازمه تست بزنیم؟همگامانو دارم ولی میخوام فقط آیات و نکات گاجو بخونم دیگه این که فقط باید معنی آیاتو حفظ باشیم؟
2.ادبیات 2 و 3 کلک معلم بهتره یا گاج سبز؟
3.فیزیک2 فصل حرکت شناسی و دینامیک از چه کتابی واسه تست استفاده کنم؟ گاج پایه دارم اینا رو نداره گاج پیش دینامیک سینماتیک فیزیک2ش جداست؟
رشتم تجربیه مرسی

1-زیاد لازم نیست ، ولی حداقل تست های کنکور چند سال اخیر رو بزن که با سبکشون آشنا بشی...آره معنی آیاتو حفظ باشی خیلی خوبه ولی یه نمای کلی از آیه عربیش داشته باشی خیلی خوب میشه ، مثلا بدونی این آیه مرتبط با کدوم مطلبه

2- نمیدونم

3- فصل حرکت شناسی و دینامیک در پیش به طور گسترده تر بررسی میشن ، پس زیاد لازم نیست تست بزنی ، البته پایه تو قوی کنی برای پیش که خیلی بهتره ---- نمیدونم

خوب دوستان با توجه به این‌که کتاب‌های ریاضی عوض شده و از امسال قراره دیگه از ریاضیات جدید تو کنکور سوال بدن: ۱. کتاب آموزش خوب واسه حسابان جدید شما چه کتابی رو معرفی می‌کنید؟ مبتکران، خیلی سبز، گاج، الگو و... . به‌نظرتون کدوم کتاب بهتره؟ ۲. همچنین برای ریاضی ۲، کتاب آموزش خوب کدوم رو پیشنهاد می‌کنید؟ فقط توجه کنید که منطبق بر ریاضیات جدید باشه. و کتاب آموزش. کتاب تست خوب رو دیگه خواجه حافظ شیرازی هم بلده. خیلی ممنون.

با کتاب تست هم میشه یاد گرفت :31:
ولی برو گاج سبز رو نگاه کن کتاب خوبیه اگه نویسنده هاش همون نویسنده های گاج سفید هستن ، که دیگه عالی میشه. نشر الگو نخون که ذهنت رو میبره تو حال و هوای کتاب قدیم، خیلی سبز که تستاش خیلی سخت بود ، کمرمو شکست:31:---- برای ریاضی 2 هم چون خودم هیچ کتاب کمک درسی تا حالا براش نخوندم نمیتونم نظر بدم

peidayepenhan
24-06-2011, 12:27
چنتا سوال:
ممنون

1) گاج خیلی بهتره
2) کتابهای فیزیک محمود زاده کلا کتابهای خوبی هستند به این شرط که حوصله داشته باشی بخونیشون. آخه حجمشون زیاده
3) فیزیک کتابی پیدا نمیکنی که فقط فصل 4 و 5 باشه. باید جامع پایه بگیری که فقط 4 و 5 داخلش باشه. مثلا پایه گاج یا الگو
4) به نظرم گاج هندسه پایه بهتره. البته میتونی هندسه مبتکران نوشته ابوالقاسمی هم بررسی کنی
5) اینو نمیدونم، ولی جبرم تو کتابهای گسسته باید دنبالش بگردی. مثلا گسسته خوشخوان. البته مبتکران هم یه کتاب جبر داره که اونم خوبه. رمزینه رو من ندیدم
6) عربی بهترین کتاب، کتاب تست انتشارات سبزه، البته آموزش هم داره. کتابش حرف نداره
7) آمارم گاج بهترینه
موفق باشی

ninos
24-06-2011, 12:30
سلام من بعد تحقيق كردن در مورد كتاب هايي كه ما سومي ها براي تابستان كنكور بخونيم به ليست زير رسيدم شما اگه نقدي نسبت به ليست زير و كتاب هايي كه پيشنهاد شده دارين حتما بگين تا به يه ليست خوب برسيم حتما نظرتونو اعلام كنين مر30
عربي:عربي جامع انتشارات تخته سياه يا عربي به زبان ساده مبتكران به نظرتون كدومش خوبه؟
ديني: ديني جامع كنكور مهر و ماه
انگليسي:انگليسي جامع خيلي سبز-end reading
شيمي:شيمي 3 خيلي سبز-شيمي 2 زمزينه
فيزيك: چكيده فيزيك پايه انتشارات تخته سياه من فيزيك 3 خيلي سبز رو هم دارم
هندسه: هندسه پايه مبتكران قرهاد ابولقاسمي
آمار: يه گتاب تستي
جبر: نميدونم پيشنهاد شما چيه؟
در ضمن نظرتونو در مورد گتاب هاي كمك آموزشي براي
حسابان-رياضي 2 بگين

peidayepenhan
24-06-2011, 12:34
منابع امتحانش اینا هست:

3. زبان عربی ضریب 2
4. زبان انگلیسی ضریب 2

سلام
1) ادبیات کتابهای تست انتشارات سبز عالی هستن. اگه آموزش هم میخوای انتشارات گاج
2) بهترین کتاب به نظر من تست نشر الگو
3) اینم بهترین کتاب از نظر من تست انتشارات سبز که البته درسنامه های جامع هم داره
4)زبان انگلیسی شبقره خوبه

peidayepenhan
24-06-2011, 12:46
از توضیحات خوبتون خیلی ممنونم
آیا منظور شما از کتاب سبز همون انتشارات خیلی سبز است ؟

یه سریاله که خودشون گفتن برا دوران جمع بندیه ولی با این حال بسیاری از درساش واقعا درس رو کامل و عالی توضیح میده. من خودم اگه میخواستم یه سال دیگه کنکور بدم از همین تابستئن با همینا میرفتم جلو. مثلا هندسه تحلیلی و پایش به نظر من حرف نداره. یا گسستش که دیگه نگو و نپرس!!! البته تصمیم با خودتونه، میتونین تا عید خوب درس بخونین، از بعد عید به عنوان جمع بندی این سریال رو نگاه کنید. اینم بگم که سریالش تو بعضی درسا ضعف هم داره. اینم سایتشه:
بله، منظورم انتشارات سبزه. سبز کلا کتاباش خوبن، کتابهای جدیدی رو هم که چاپ میکنه رو میتونین از وبلاگش دنبال کنین.

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

صد در صد هامون سبطی

peidayepenhan
24-06-2011, 12:57
سلام من بعد تحقيق كردن در مورد كتاب هايي كه ما سومي ها براي تابستان كنكور بخونيم به ليست زير رسيدم شما اگه نقدي نسبت به ليست زير و كتاب هايي كه پيشنهاد شده دارين حتما بگين تا به يه ليست خوب برسيم حتما نظرتونو اعلام كنين مر30
عربي:عربي جامع انتشارات تخته سياه يا عربي به زبان ساده مبتكران به نظرتون كدومش خوبه؟
ديني: ديني جامع كنكور مهر و ماه
انگليسي:انگليسي جامع خيلي سبز-end reading
شيمي:شيمي 3 خيلي سبز-شيمي 2 زمزينه
فيزيك: چكيده فيزيك پايه انتشارات تخته سياه من فيزيك 3 خيلي سبز رو هم دارم
هندسه: هندسه پايه مبتكران قرهاد ابولقاسمي
آمار: يه گتاب تستي
جبر: نميدونم پيشنهاد شما چيه؟
در ضمن نظرتونو در مورد گتاب هاي كمك آموزشي براي
حسابان-رياضي 2 بگين

از بین اون دو تا عربی که گفتی مبتکران ولی کتاب تست انتشارات سبز خیلی بهتره
دینی هم به نظر من الگو
انگلیسی همونی که گفتی خوبه
شیمی شک نکن مبتکران. شیمی 3 انتشارات سبز خیلی حجمش زیاده
فیزیک کتابایی که گفتی خوبن. سبز کلا فیزیکش خوبه
هندسه مبتکرانم خوبه که گفتی. ولی من بیشتر نظرم روی گاجه
آمار گاج بهترینه
جبر باید تو کتابهای گسسته بیشتر دنبالش باشی. بهترینشون خوشخوان. جبر مبتکران هم بد نیست
سوال آخرتم کتابهای دیفرانسیل سبز نوشته سروش مویینی عالین. که جلد دومش ریاضیات پایه هم داره. البته با توجه به تغییرات کتابهای ریاضی باید ببینیم ویرایش جدید میزنه یا نه

Atefe_72
24-06-2011, 13:01
نشرالگوی هندسه با گاج سفید چه فرقی داره؟؟
نشر الگوی جبر چه شکلیه؟؟(مبتکران بهتره یا نشرالگو؟؟؟؟)
مرسی از کمکتون

Headphone
24-06-2011, 13:09
مرسی از کمکتون
1- اولا که محیط گاج خیلی شاد تره ، صفحه هاش رنگیه و هندسه رو برای آدم جذاب میکنه ، در بین تست هاش نکات و درس نامه ها رو گفته ، ولی الگو اول هر فصل یه درسنامه ی جامع داره ، بعدش تست های کنکور بعدش تست های تالیفی
من هر دو تاشون رو خوندم ، هیچکدوم کامل نیستن ، ولی گاج خیلی بهتره

2- جبر الگو کتاب خیلی خوبیه ، آموزشه آخر فصل ها هم تست های کنکور رو گذاشته ، ( نشر الگو بهتره از نظر من )

peidayepenhan
24-06-2011, 13:10
مرسی از کمکتون

گاج خیلی روون تر از الگو نوشته و بیشتر نکاتی رو که لازم هست بدونیم رو گفته. کلا زبونش خودمونی تره و راحت تر میشه درس رو متوجه شد
جبر پیشنهادی که همیشه به بچه ها میگم اینه که کتاب گسسته خوشخوان رو بخرند که مباحث جبر هم داخلش هست

sarinagasemi
24-06-2011, 15:52
1- 3- فصل حرکت شناسی و دینامیک در پیش به طور گسترده تر بررسی میشن ، پس زیاد لازم نیست تست بزنی ، البته پایه تو قوی کنی برای پیش که خیلی بهتره ---- نمیدونم

واسه بالا بردن ترازم بهش نیاز دارم!

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

میشه دینامیک و سینماتیک فیزیک2 رو از روی گاج سفید پیش خوند؟

peidayepenhan
24-06-2011, 18:55
واسه بالا بردن ترازم بهش نیاز دارم!

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

میشه دینامیک و سینماتیک فیزیک2 رو از روی گاج سفید پیش خوند؟

آره، میشه. سینماتیک رو تا قبل از حرکت دو بعدی و پرتابه بخون، دینامیک هم تا قبل از حرکت دایره ای. اگه یه خرده تلاش کنی از پسشون بر میای

M a R y a M i
24-06-2011, 20:31
من که از هندسه گاج خوشم نمی اومد
بیشتر گیجم میکرد!

Headphone
24-06-2011, 21:56
سلام برای گسسته یه کتاب تست خیلی سخت میخوام ، در عین حال آموزش هم داشته باشه ،...

میگم این گسسته خیلی سبز چطوره؟

Atefe_72
24-06-2011, 22:48
این سوالو هم جواب بدین مشکلم در مبحث کتاب تمومه:
قلم چی بنفش عربی با گاج سفید چه فرفی داره و کدومش بهتره؟؟؟؟؟
ممنون

peidayepenhan
24-06-2011, 22:56
سلام برای گسسته یه کتاب تست خیلی سخت میخوام ، در عین حال آموزش هم داشته باشه ،...

میگم این گسسته خیلی سبز چطوره؟

گسسته سبز خوبه. ولی خوشخوان خیلی بهتره. درسنامه کاملا مفهومی هم داره

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

ممنون

سلام، قلمچی اصن فکر نکنم عربی بنفش داشته باشه، حالا شایدم تازه اومده من ندیدم. عربی قلمچی هر رنگی باشه به درد نمی خوره و گاج بهترشه. البته بهترین کتاب تست عربی انتشارات سبزه که درسنامه های کاملی هم داره

shahabtaheri
25-06-2011, 08:39
ممنون
کتابهای بنفش قلم چی اگه اشتباه نکنم برای تیزهوشان و دانش اموزای ممتاز هستش ولی فکر کنم منظورت ابی قلم چی هستش که خودم دارمش شامل سوالات کنکور و سنجش هستش ازمون های جامع ازمباحث داره وازمون مطابق با برنامه ازمون های قلم چی هم داره والبته درسنامه کوچیکی ولی از لحاظ اموزشی نمیشه روش حساب کرد.گاجو سفیدو ندیدم.

Farrell
25-06-2011, 10:21
بهترين گزينه براي قرابت معنايي ؟ ( زياد نميخوام خودمو درگيرش کنم ولي هميني که بتونه مارو واسه کنکور سال بعد ساپورت کنه حله)...

M a R y a M i
25-06-2011, 10:28
ممنون

تستهای طراحی شده ش مفهومی تره
گاج که تستهای کنکوره و ازمون ازمایشی ها هست
فقط

در کل اگه بنفش رو میتونین بزنین حتما

تعریف فیزیکشو خیلی شنیدم و ادبیات ....

به نظر من همون قرابت معنایی هامون سبطی

D_felfelak
25-06-2011, 12:25
برای تست فيزيک 2 و دو فصل کنکوری فيزيک يک چه کتابی خوبه؟
علاوه بر تست درسنامه و پاسخ نامه درست و حسابی ميخوام داشته باشه

peidayepenhan
25-06-2011, 12:32
برای تست فيزيک 2 و دو فصل کنکوری فيزيک يک چه کتابی خوبه؟
علاوه بر تست درسنامه و پاسخ نامه درست و حسابی ميخوام داشته باشه

اگه کتاب حرفه ای میخوای باید فیزیکهای غلامعلی محمود زاده از انتشارات مبتکران رو بگیری که هر سالش جداست
کتاب جامع فیزیک پایه گاج هم هست که میتونی اونم بررسی کنی

D_felfelak
25-06-2011, 12:44
اگه کتاب حرفه ای میخوای باید فیزیکهای غلامعلی محمود زاده از انتشارات مبتکران رو بگیری که هر سالش جداست
کتاب جامع فیزیک پایه گاج هم هست که میتونی اونم بررسی کنی
برای کتاب های آموزشی غلامعلی محمود زاده که کتاب های خوب و مفهومی و سطح بالايی هست الان ديگه ديره
من امسال پيش رياضی ميرم
فيزيک پايه گاج فيزيک سوم رو داره ولی من فيزيک 3 رو دارم از خيلی سبز ميخونم
کتاب های نشر الگو چطوره؟

monaa
25-06-2011, 12:56
دوستان خواهشا مرا راهنمایی کنید

peidayepenhan
25-06-2011, 12:58
برای کتاب های آموزشی غلامعلی محمود زاده که کتاب های خوب و مفهومی و سطح بالايی هست الان ديگه ديره
من امسال پيش رياضی ميرم
فيزيک پايه گاج فيزيک سوم رو داره ولی من فيزيک 3 رو دارم از خيلی سبز ميخونم
کتاب های نشر الگو چطوره؟

سلام، نه اونطوری هم که میگی دیر نیست. شما تازه اول راهید. کتاب نشر الگو پایه بیشتر تستای تالیفی داره و درسنامش خیلی خلاصست، برای کسی خوبه که درس رو خوب بلد باشه. ولی کتابهای فیزیک جداشو من ندیدم، اونا شاید خوب باشن

waterpolo
25-06-2011, 14:32
سلام ميكنم به برو بچه هاي كنكور 90 و البته 91

يه سري كتاب معرفي ميكنم چون ديگه 5 شنبه كنكور دارم و اين مسير مسخره كنكور و رفتم گفتم يه راهنمايي براي بچه هاي سال ديگه انجام بدم چون خودم سال قبل همين موقع دنبال كتاب خوب بودم ميدونم بچه ها چه حسي دارن
ليست كتابهايي كه خوب هستن رو براتون ميگم دوستان هم نظر بدن
راستي من تو قلم چي ترازم حدود 6500 هست

اول رياضي:
1. ديفرانسيل و حسابان ورياضي2 رو چون كتابش عوض شده نميدونم و نميگم
2. گسسته: كتاب نشر الگو خيلي كتاب عاليه و اگر تستاشو كار كرديد ميتونيد خوشخوان رو هم كار كنيد البته من خودم فقط نشر الگو كار كردم و تو ازمون بين 50 تا 60 ميردم
3. هندسه تحليلي: كتاب نشر الگو باز هم تو اين درس خوبه . يه توصيه ميكنم وقتتون رو تو كتابهاي ديگه هدر نديد من خودم خوشخوان و ده استاد داشتم اصلا مثل الگو نبود جهت اطلاع درصد من تو تحليلي بين 50 تا 60 بود كه فكر كنم با توجه به سوالاي سخت قلم چي تو تحليلي خوب بوده
4. جبر و احتمال . من خودم مبتكران داشتم ولي مثل اينكه بهتر از اون هم اومده براي همين توصيه ميكنم قبل خريد تحقيق كنيد
5. امار: من از رو جزوه معلمم خوندم و تست كنكور زدم براي كتاب جدا تحقيق كنيد
6. هندسه 1 و 2: به نظرم براي اموزش خود كتاب درسي تو اين درس بهترين باشه ولي اگر بلد نيستيد هندسه 1 و 2 نشر الگو كمكتون ميكنه . جان هركي دوست داريد تو اين درس تستهاي سراسري و ازاد رو قورت بديد
قسمت دوم
فيزيك
1 . براي فيزيك 1 من خودم كتاب مبتكران رو داشتم تعليف محمود زاده . عجله نكنيد تو تابستان اروم اروم بخونيد حالا واسه مطالعه درسها اخر حرفم براتون يه مطلب مينويسم حتما بخونيد
2. فيزيك 2 . بهترين گزينه اينجا نشر الگو هست بخريد و بخونيد و بخونيد و بخونيد
3. فيزيك 3 . براي فيزيك 3 چند تا كتاب خوب داريم مثل نشر الگو و رمزينه و خيلي سبز... فقط يه توصيه به هيچ عنوان تو فيزيك 3 از كتاب مبتكران تاليف محمود زاده استفاده نكنيد
4. فيزيك 1و 2 بيش دانشگاهي . براي فيزيك 1 من دو تا كتاب داشتم مبتكران و نشر الگو ولي براي فيزيك 2 به نظرم نشر الگو كافيه
يه نكته: من نيومدم كتابهاي فيزيك نشر الگو رو تبليغ كنم ولي واقعا عاليه
نكته 2 . من فيزيكم درصدش تو ازمونهاي مبحثي قلم چي بين 60 تا 65 بود ولي توي جامع هاي سنجش و قلمچي بالاي 70 زدم البته ازمون دوم جامع قلمچي كه خيلي سخت بود 45 زدم
شيمي
ديگه همه ميدونن براي شيمي كتابهاي مبتكران تاليف بازرگان عاليه البته براي شيمي بيش به نظرم خيلي سبز تست هاش بهتر بود
من درصد شيمي ام بين 60 تا 70 بوده
البته براي شيمي كتاب درسي خيلي خيلي خيلي خيلي مهمه
عمومي ها
1 . ادبيات رو سعي كنيد كلمه هاي اخر سه كتاب و اعلام دوم و سوم رو فول باشيد و تاريخ ادبيات هر 3 سال را قورت دهيد
و براي زبان فارسي كتاب 5 مبحث زبان فارسي نشر الگو و براي قرابت تستهاي كنكور سالهاي قبل و كتاب نشر الگو رو بخريد
شعرهاي داخل كتاب رو حتما بخونيد تا تمريني بشه براتون من ارايه ها رو اصلا نميزنم براي همين قبل خريد حتما از ديگران تحقيق كنيد من درصد ادبياتم بين 40 تا 50 بوده ميشه
2. عربي من نميدونم چون كتاب خوب نديدم و عربي خودم هم افتضاحه درصدم بين 20 تا 25
3. ديني كتاب را بجويد و تمام ارتباط ايه با متن ها را ياد بگيريد و تا جاييكه ميشود ايات را حفظ كنيد كتاب خيلي سبز ميتونه كمكتون كنه
4. انگليسي من خودم تيك 8 گاج را زدم شما هم بزنيد و درك مطلبهاي سالهاي گذشته را بررسي كنيد تو زبان سعي كنيد تست زياد بزنيد كتاب تست هم به نظرم ابي قلم چي خوبه اگر زبانتون عاليه كتاب end reading سبز رو حتما كار كنيد

يه توصيه برادرانه گام اول رو تو رو جان هركي دوست داريد بي خيال شيد كه واقعا بيخوده
تو تابستون جو گير نشيد روزي 5 تا 6 ساعت كافيه
ازمون تو تابستون نميخواد بديد باشه از مهر به بعد
و اخرين توصيه . سعي كنيد در تابستان تمام ضعف هاي اختصاصي تون رو با ارامش تقويت كنيد اگر نرسيد عمومي بخونيد هيچ عيبي نداره اما مردونه سعي كنيد اختصاصياتون رو اروم و مفهومي بخونيد اگر مدرسه ميري همگام با مدرسه بريد جلو و عجله نكنيد
اميد وارم موفق شيد براي من دعا كنيد

D_felfelak
25-06-2011, 17:43
سلام، نه اونطوری هم که میگی دیر نیست. شما تازه اول راهید. کتاب نشر الگو پایه بیشتر تستای تالیفی داره و درسنامش خیلی خلاصست، برای کسی خوبه که درس رو خوب بلد باشه. ولی کتابهای فیزیک جداشو من ندیدم، اونا شاید خوب باشن
فيزيک پايه ی دو جلدی رو نميگم
منظورم کتاب های تست جداگانه برای هر پايه هست که مثلا" من الا" دوم و اولش رو تهيه کنم فیزیک ۱ ـ تست و فیزیک 2 ـ تست
الا" ديدم درسنامه نداره اما پاسخ هاش تشريحی هست و تست تأليفيش بيش از تست کنکور هست

peidayepenhan
25-06-2011, 17:57
اونارو نمیدونم، چون ندیدمشون. فیزیک اگه میتونستی کلاس بری و بعد کلاس فقط تستهای سراسری کار میکردی عالی میشد

---------- Post added at 06:57 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

الا" ديدم درسنامه نداره اما پاسخ هاش تشريحی هست و تست تأليفيش بيش از تست کنکور هست

فیزیک الگو یه کتاب آموزش داره و یه کتاب تست که کتاب آموزشش مسلما بیشترش درسنامه س و اون فکر کنم بهتر باشه

D_felfelak
25-06-2011, 18:14
اونارو نمیدونم، چون ندیدمشون. فیزیک اگه میتونستی کلاس بری و بعد کلاس فقط تستهای سراسری کار میکردی عالی میشد

---------- Post added at 06:57 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

فیزیک الگو یه کتاب آموزش داره و یه کتاب تست که کتاب آموزشش مسلما بیشترش درسنامه س و اون فکر کنم بهتر باشه
کلاس ميرم ديبرمون بهترين معلم شهر هست
حالا با توجه به اين چه پيشنهادی دارين؟
با سپاس از پاسخ گويی شما و ديگر دوستان:11:

peidayepenhan
25-06-2011, 18:25
کلاس ميرم ديبرمون بهترين معلم شهر هست
حالا با توجه به اين چه پيشنهادی دارين؟
با سپاس از پاسخ گويی شما و ديگر دوستان:11:

من اگه جا تو بودم فقط تستهای سراسری حل میکردم و به اونها کامل مسلط میشدم. میتونی کتاب موضوعی فیزیک سنجش رو بخری و از رو اون کار کنی. تستهای هر سال کنکور بسیار مشابه تستهای سال های قبل می باشد. به نظر من وقتتون رو الکی روی تستهای دشوار و بیهوده هدر ندهید. همون کتابی رو که الان گفتم بگیر و از رو اون تست بزن

D_felfelak
25-06-2011, 18:34
من اگه جا تو بودم فقط تستهای سراسری حل میکردم و به اونها کامل مسلط میشدم. میتونی کتاب موضوعی فیزیک سنجش رو بخری و از رو اون کار کنی. تستهای هر سال کنکور بسیار مشابه تستهای سال های قبل می باشد. به نظر من وقتتون رو الکی روی تستهای دشوار و بیهوده هدر ندهید. همون کتابی رو که الان گفتم بگیر و از رو اون تست بزن
موافقم
گاج سفيد چطوره؟ فقط تست کنکور و سنجش دارم
پاسخ نامه اش هم فکر کنم خوب باشه

peidayepenhan
25-06-2011, 18:39
موافقم
گاج سفيد چطوره؟ فقط تست کنکور و سنجش دارم
پاسخ نامه اش هم فکر کنم خوب باشه

گاج سفید نه. پاسخنامه سنجش به خدا خیلی خوبه
گاج بعضی وقتا یه چیزایی گفته که اصلا به دردت نمیخوره

ali_1372
27-06-2011, 16:02
سلام

اگه میشه برای درس های زیر چند تا کتاب کمک آموزشی مشت ( عالی ) معرفی کنید( آموزشی باشه اگه تست هم همراش بود چه بهتر )
ادبیات 2 و 3 و پیش
عربی ( خیلی ضعیفم ، هرچی کتاب خوب هست معرفی کنید)
زبان انگلیسی جامع
دین و زندگی جامع
آمار
زبان فارسی 3
جبر
فیزیک پیش

ممنون

peidayepenhan
27-06-2011, 23:23
سلام

اگه میشه برای درس های زیر چند تا کتاب کمک آموزشی مشت ( عالی ) معرفی کنید( آموزشی باشه اگه تست هم همراش بود چه بهتر )
ادبیات 2 و 3 و پیش
عربی ( خیلی ضعیفم ، هرچی کتاب خوب هست معرفی کنید)
زبان انگلیسی جامع
دین و زندگی جامع
آمار
زبان فارسی 3
جبر
فیزیک پیش

ممنون

1) ادبیات اول از همون کتاب درسی خودت و چیزایی که سر کلاس نوشتی بخون بعدش کتابهای تست سبز را که واقعا عالی هستند را مطالعه کن
2) عربی هم تست کتاب سبز رو بگیر که درسنامش هم کامله و هم حرفه ای
3) زبان انگلیسی گاج یه کتاب داره با عنوان word focus که برا واژگان عالیه. برا تست و گرامر هم کتاب انتشارات شبقره خوبه
4) دین و زندگی بیشتر کتابهای که تو بازار هستن خوبن و جدیترینشون مالانتشارات گاجه که کتاب خوبی هم هست. کتاب دینی نشر الگو هم عالیه
5) آمار گاج از همه بهتره
6) زبان فارسی به نظر من مال انتشارات دریافت نوشته هامون سبطی خوبه، بعضی از دوستانم میگن 5مبحث زبان فارسی نشر الگو بهتره. خودتون میتونین مقایسه کنین
7) چون سال دیگه درس گسسته رو داری بهتره گسسته خوشخوان رو بخری که شامل مباحث جبرم میشه و کتابیه که کاملا مطالب رو مفهومی توضیح میده
8) فیزیک هم انتشارات کتاب سبز نوشته مصلایی خیلی خوبه

c30tehran
29-06-2011, 14:01
یک کتاب برای دو نفر :

۱- کتابی برای کسی که ترم اول حسابداری کاردانی هست برای مرجع و کمک اموزشی
۲- یادگیری دوباره حسابداری برای کسی که دیپلم حسابداری گرفته و بعد از مدتی می خواهد لیسانس حسابداری شرکت کنه

کتاب پیشنهادی :
اصول حسابداری مهندس منصور بروجردیان
اصول حسابداری ۱و۲ دکتر عزیز نبوی

کدوم مناسب تره؟

ali_1372
29-06-2011, 19:12
بچه ها کسی کتاب "خودم می توانم " خیلی سبز رو گرفته چجوریاست؟ خوبه؟
"دفترچه ی کار و زمان" مهر و ماه چی؟ خوبه؟؟
کدومشون بهتره؟

alisun
01-07-2011, 14:11
کتاب فیزیک2 و ریاضی2مناسب کنکور چیست؟

aniya.m
01-07-2011, 18:17
سلام.من يک سوال خيلي مهم داشتم اگه کسي مي دونه ممنون ميشم راهنمايي کنه:
من مي خوام رياضي رو خوب بزنم پس نياز به کتاب عالي دارم فارغ التحصيل تجربي هستم امروز کنکور دادم ولي 91 مد نظرم بوده بعد از کلي گشتن دو گزينه گاج و خيلي سبز فقط توي سايتها پيدا کردم.کدومشون دقيق توضيح داده البته مهر و ماه رو داشتم اشکال کم نداشت چيزاي بدردنخور زياد گفته بود...حالا اگه کسي کتاب ميشناسه معرفي کنه.مرسي

D_felfelak
01-07-2011, 18:43
کتاب حسابان خيلی سبز رو من دارم استفاده ميکنم خيلی عالی هست سطحش هم بالاست

mineworld
01-07-2011, 20:45

alisun عزیز :40:

اگه بتونی کتاب فیزیک 1 و 2 اندیشه سازان (چاپ جدید مبتکران) رو گیر بیاری فوق العاده ترین کتاب ممکن فیزیک رو پیدا کردی بی هیچ شکی ( این حرف من نیست حرف تمام کساییه که حداقل چندسالیه که کتاب شناسن) ... این کتاب مباحث نــور فشار گرما رو داره همونطور که خودتون میدونید نور مال فیزیک 1 و فشار و گرما هم از فیزیک دوه .. اما انگار دینامیک و سنمایتک و کار انرژِی کمه ؟! مولفن عزیز و توانای این سری کتاب ها این سه فصل رو تو کتاب فیزیک پیش 1 اوردن که یه بار پیشتر بحث نشه اخه پیش دو فصل سینماتیک و دینامیک رو بازم داره . بازم این کتاب پیش رو باید گیر بیاری چون خیلی کمیابه .. البته خوشبختانه اگه حتی دومی رو گیر نیاوردی میتونی کتاب بزرگ و عظیم انتشارات فـــار که همون مولفای اندیشه سازان هستن رو بخونی که محشره . میتونی از اینجا به بهترین بودن این کتاب پی ببری :

پیشنهاد دوم کتاب میکرو فیزیک پایه گاجه که هر سه سال با همه . در پیشنهاد سوم کتاب فیزیک پایه نشر الگوه که واقعا اینم خوبه ( اما نه این نه گاج هیچ کدومشون اندیشه سازان و فــار نمیشن برای اثبات این قضیه میتونی به صفحات قبل همین تاپیک مراجعه کنی )

Farrell
01-07-2011, 21:07
تو کتابفروشي چشمم به يه پکيج افتاد براي آقای اناري يود 2 3 تا کتاب هم توش بود ... زياد بهش توجه نکردم
فهميدم واسه کنکوره ولي کسي مي دونه چيا داخل بسته داره (دقيق نام ببره)؟؟؟؟

mineworld
01-07-2011, 22:09

ریاضی 2 : چنتا پیشنهاد دارم . خودم چون میخوام این تابستون خوب مفاهیم رو بفهمم از روی کتاب " اموزش ریاضیات 2 " نوشته استاد همه فن حریف محمود نصیری که مطابق کتاب جدیدم هست میخونم . 90درصد اموزش 10درصد تمرین و تست . پیشنهاد دوم : متاسفانه باید بریم سراغ کتابای ریاضی 2 قدیم چون تا اونجایی که من میدونم به جز همین کتابی که اسم بردم و کتاب ریاضی 2 غیر کنکوری خیلی سبز هیچ کتابی مطابق کتاب درسی جدید نوشته نشده . تازه این کتاب اموزش مفهومی رو هم که معرفی کردم کم کسی میشناسه مطمئنم ... اما کتابی قدیمی حسابان و ریاضیات پایه بعد اینکه شما گفتید در چه سطحی هستید و اموزش یا تست میخواید ممکنه ...

mineworld
01-07-2011, 22:27
تو کتابفروشي چشمم به يه پکيج افتاد براي آقای اناري يود 2 3 تا کتاب هم توش بود ... زياد بهش توجه نکردم
فهميدم واسه کنکوره ولي کسي مي دونه چيا داخل بسته داره (دقيق نام ببره)؟؟؟؟

Farrell عزیز به احتمال خیلی زیاد همین بسته کتابهای زبان انگلیسی مبتکران دکتر اناری هست که اینجا میتونید ببینید (همون کادوست)

با اینجا مستقیم :

aniya.m
01-07-2011, 23:06
من مي خوام رياضي رو خوب بزنم پس نياز به کتاب عالي دارم فارغ التحصيل تجربي هستم امروز کنکور دادم ولي 91 مد نظرم بوده بعد از کلي گشتن دو گزينه گاج و خيلي سبز فقط توي سايتها پيدا کردم.کدومشون دقيق توضيح داده البته مهر و ماه رو داشتم اشکال کم نداشت چيزاي بدردنخور زياد گفته بود...حالا اگه کسي کتاب ميشناسه معرفي کنه.مرسي

يعني يک نفر پيش کسوت رياضي پيدا نميشه ؟!!:41: ده استاد چه طوره؟

peidayepenhan
01-07-2011, 23:47

يعني يک نفر پيش کسوت رياضي پيدا نميشه ؟!!:41: ده استاد چه طوره؟

عزیز مطمئن باش همون کتاب سبز که گفتی بهترینه. البته اگه میخوای ریاضیتو خوب بزنی حتما باید یه کلاس خوبم بری

POUYOL
02-07-2011, 13:02
سلام, خوبین؟

همه ی کنکوری ها خسته نباشید:46:

بچه ها من ریاضیم ولی یکی از دوستام رشته تجربیه و سال دیگه کنکور داره.میخواستم بدونم کتاب خوب برای ریاضی 2 و3 چی معرفی میکنید؟میگن ریاضی سبز خوبه ؟اره؟
ممنون:11: