PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

AB
31-12-2010, 14:10
دوستان برای زیست پیش چی پیشنهاد میکنین؟

کتاب سبز دارم ولی از اول تا آخرش ترکیبی هست و تا وقتی که کل کتابا رو تموم نکنی نمیتونی جواب بدی.یه چیزی میخام که طبقه بندی باشه و سوالات هر بخش فقط مختص همون بخش باشه.گاج هم دارم ولی به نظر سوالاتش یه خورده آبکیه.

ممنون.

princeofpersia_7
31-12-2010, 16:01
درباره کتاب آرایه های ادبی رمزینه که بچه ها نظرشون کاملا درست و دقیق بود. کتاب بسیار خوبی برای یادگیری و اموزش آرایه ها هست و حتما تهیه کنیدش.قیمتش هم شش هزار تومان هست. البته برای تست به نظرم ممکنه که کم باشه این کتاب.. و میخواستم بپرسم برای یه کتاب تست خوب برای آرایه ها کسی سراغ داره؟

و البته سوال بعدی اینکه برای آموش هندسه 1 و 2 برای کنکور ، این کتاب های مبتکران ( ابولقاسمی ) خوب هستند؟ حتی اگر چاپ های قدیمی ترش باشه؟
ممنون..

ساش
31-12-2010, 18:19
سلام دوستان
من تا حالا تا جایی که شیمی را خوندم تست های مبتکرانش را هم زدم
می خواستم خیلی سبز شیمی را هم از کتاب خونه بگیرم و بزنم
به نظرتون این کار کنم ؟؟؟ یعنی خیلی سبز خیلی سر تره از مبتکران ؟؟؟

alisun
31-12-2010, 20:09
سلام دوستان فیزیک من ضعیفه!سال سوم ریاضیم.لطفا یک کتاب خوب معرفی کنین(ضروری)

shighili
31-12-2010, 22:30
درباره کتاب آرایه های ادبی رمزینه که بچه ها نظرشون کاملا درست و دقیق بود. کتاب بسیار خوبی برای یادگیری و اموزش آرایه ها هست و حتما تهیه کنیدش.قیمتش هم شش هزار تومان هست. البته برای تست به نظرم ممکنه که کم باشه این کتاب.. و میخواستم بپرسم برای یه کتاب تست خوب برای آرایه ها کسی سراغ داره؟

به نظر من تعداد تستهای آرایه رمزینه از یک کتاب تست هم بیشتره .سراسری و آزاد و تالیفی و سنجش همه رو داره .البته تعدادش از الگو کمتره چون رمزینه کمتر از تستهای سنجش استفاده کرده که فکر میکنم کار درستیه .سنجش همه تستهاش خوب نیست .

sh.k.sh
01-01-2011, 01:02
با آرایه های ادبی رمزینه اصلا نیازی به کتاب تست نیست چون از قبل کنکور 80 تا کنکور 89 همه تست ها رو داره. برای مبحث آرایه 700 -800 تست زیاد هم هست.

METACORTEX
01-01-2011, 10:28
سلام دوستان فیزیک من ضعیفه!سال سوم ریاضیم.لطفا یک کتاب خوب معرفی کنین(ضروری)
سلام
فيزيك 3 رمزينه
محمدرضا ونكاله

sarinagasemi
01-01-2011, 10:46
کتاب خوب برای حل تک تک سوالات کتاب درسی چی بگیرم ؟ (واسه نهایی)

hajemadi
01-01-2011, 13:24
دوستان برای دیف 2 تست و آموزش چی پیشنهاد میدین؟یه کتابم برای فیزیک 2 پیش میخوام نظرتون چیه ؟((تست))

shabeashegha
01-01-2011, 21:49
سلام دوستان
من تا حالا تا جایی که شیمی را خوندم تست های مبتکرانش را هم زدم
می خواستم خیلی سبز شیمی را هم از کتاب خونه بگیرم و بزنم
به نظرتون این کار کنم ؟؟؟ یعنی خیلی سبز خیلی سر تره از مبتکران ؟؟؟
کی گفته خیلی سبز از مبتکران بهتره؟! من هر دوشو داشتم اگه بخوایم خیلی عادلانه بگیم مبتکران بهتره و یه جاهایی هم پای هم هستن . فراموش نکن که از الان به بعد وقت کتاب جدید گرفتن نیست حتی اگه 90 درصد بچه های تاپیک و دوستات اومدن گفتن سبز بهتره بازم نگیر همینایی که داری مسلط شو.(بازم من میگم مبتکران بهتره) عوضش به بقیه درسات برس

behnamrizi
02-01-2011, 12:55
واسه نهایی گل واژه بهترینه به نظر من.البته پرسمان گاج هم من جبرش را داشتم خوب بود!

mghaffari49
03-01-2011, 15:11
برای کنکور زبان کتاب تست چی پیشنهاد می‌کنید؟

POUYOL
03-01-2011, 20:15
سلام

میخواستم بدونم این احمد مصلایی برای فیزیک پیش 2 هم میخواد کتاب بزنه یا نه؟

چون یه نگاه به فیزیک پیش 1 جلد اول انداختم و میخوام از ترم بعد تستاشو بزنم.حالا میخوام بدونم برای فیزیک پیش 2 هم امیدی هست کتاب تالیف کنه؟اگه نزنه چه کتابی رو بگیرم؟:20:

sarinagasemi
04-01-2011, 18:07
کتاب خوب برای حل تک تک سوالات کتاب درسی چی بگیرم ؟ (واسه نهایی)
کسی نمیخواد راهنمایی کنه؟:19:

shabeashegha
04-01-2011, 18:24
کسی نمیخواد راهنمایی کنه؟:19:
تقریبا فرق چندانی ندارن ولی من منتشران رو بیشتر میپسندم برای این مورد چون جواباش درسته (نشر آزمون رو دیدم پر از چرت و پرته!)

sarinagasemi
04-01-2011, 20:03
تقریبا فرق چندانی ندارن ولی من منتشران رو بیشتر میپسندم برای این مورد چون جواباش درسته (نشر آزمون رو دیدم پر از چرت و پرته!)
مرسی
گام به گام دروسو بگیرم یا تک درس؟

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

اون که جامع داره کتاب واقعا خوبیه و با سبک پاسخ دهی و قالب سوالات اشنا میشی چون یکی از حسن های امتحانات نهایی تکراری بودن قالب و ظاهر سوالاته. خیلی هم باید با دقت جوابهای تشریحی راهنمای تصحیح امتحان نهایی رو خوند. چون جزء جزء نمره حساب می کنن. مثلا همین امسال امتحان جبر و احتمال سوم ،من اینقدر سوالات و راهنمای تصحیح امتحانات نهایی رو خوندم ،جبر و احتمال رو 20 گرفتم.ولی دوستام با اینکه جواب نهایی خیلی از سوالات رو به دست اوردند ولی چون بلد نبودند چجوری باید توضیح بدهند به سبک امتحان نهایی ،چند نمره کمتر من گرفتند.

ببین گل واژه هم یک کتاب جامع داره که فکر کنم عنوانش هست گام اخر. این همه ی امتحانات نهایی درسارو داره.اما اگر در درس خاصی میخواهی باز هم کتاب داره مثلا من دارم برای امتحان یکشنبه (امتحان هماهنگ دیفرانسیل1)کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال 1 گل واژه رو میخونم. مولفش هم" اکرم قابل رحمت" هست.در این کتاب اومده هم خلاصه ی درس و روش های مفید و قابل استفاده برای امتحان تشریحی و تستی رو بیان کرده.این کار رو برای هر مبحث انجام میده و بعد از اموزش میاد سوالات هماهنگ و نهایی و برخی مدارس معتبر (و بسیار به ندرت سوالات استعداد های درخشان ) رو ارائه میده با جواب کاملا تشریحی (اگه جواباش تشریحی نبود که اصلا به درد نمیخورد.).اخر هر فصل هم تستهایی از کنکور های سال گذشته ی اون فصل رو میاره و جوابای اون هم تشریحیه. البته کتابهای گل واژه بیشترین استفاده شان همون امتحانات تشریحی هست وگرنه برای تست باید از کتاب های واقعا کنکوری استفاده کرد.

برای تمرین های کتاب هم فکر کنم کتاب منتشران کتاب خوبی باشه.(البته بعضی معلمان از روش های به کاربرده شده در این کتاب برای حل مسائل کتاب درسی انتقاد می کنن.)
حالا به نظر شما من واسه همه درسا گلواژه رو بگیرم؟

shabeashegha
04-01-2011, 21:21
مرسی

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

زیاد تفاوتی نداره من تک درس استفاده میکردم ولی همه درسا با هم باشه هزینه ش کمتر میشه طبیعتا:46:

POUYOL
05-01-2011, 00:08
مرسی

حالا به نظر شما من واسه همه درسا گلواژه رو بگیرم؟

اگه کتاب جامعشو که همه ی درسا رو داره بگیری خوبه و واقعا میتونه بهت کمک کنه ولی اون بیشتر به درد نزدیک امتحانات میخوره . اما اگه میخواهی به تدریج یک درس رو در سال بخونی باید تک درس بگیری. اگه در درسی واقعا نیاز به تمرین بیشتر و مسئله های بیشتر داری بهتره تک درسشو بگیری. مثلا من برای زبان انگلیسی گل واژه نگرفتم. چون اگه برای کنکور خونده باشی نیاز به انگلیسی گل واژه نداری. ولی مثلا برای فیزیک پیش 1گل واژه رو گرفتم . چون برای قرقره و مسائل سطوح شیب دار و حرکت پرتابی دوست داشتم مسئله حل کنم تا تقریبا خوب یاد بگیرم و بیشتر تمرین کرده باشم.گل واژه واقعا برای درسای تمرینی به خصوص ریاضی و فیزیک مفیده و یادت نره که هرچه در درسای اختصاصی به خصوص ریاضی و فیزیک تشریحی کار کنی تاثیرشو در تست زنیت میبینی.
البته من برای دین وزندگی هم گل واژه رو گرفتم.چون در طول سال فقط نگاه تستی به کتاب داشتم و اصلا نمیدونستم چه جوری میخوان در امتحان تشریحی ازش سوال طرح کنن!!.و نتیجه اش هم در امتحان هماهنگ هفته گذشته دیدم.
پس اگه میبینی در درسی نیاز به تمرین بیشتر داری یا در طول سال اون درس رو به صورت تستی خونده ای ،گل وازه ی اون درسو بگیر. تشریحی پایه ی تسته.

ALt3rnA
05-01-2011, 01:54
ین کار رو برای هر مبحث انجام میده و بعد از اموزش میاد سوالات هماهنگ و نهایی و برخی مدارس معتبر (و بسیار به ندرت سوالات استعداد های درخشان ) رو ارائه میده با جواب کاملا تشریحی (اگه جواباش تشریحی نبود که اصلا به درد نمیخورد.)
عزیز سوالای استعداد های درخشان فکر کردی چیه ! معلمای ما هم میان سوالای کنکورو بر میدارن یکم تغییر میدن . یا منبعشون از همین کتابای دیگه مثل الگو یا خوشخوانه !
وگرنه خیلی خیلی کم پیدا میشه که یه معلم بیاد یه سوال طرح کنه که واقعا جدید باشه !
مثلا من پارسال از گلواژه فیزیکو میخوندم بعضی سوالای فرزانگان تهران از مدارس عادی هم ساده تر بودن !

ALt3rnA
05-01-2011, 01:56
کسی نمیخواد راهنمایی کنه؟
منتشران مسلما ! دست کم نگیریدا !
منم اول فقط برای تمرینای کتاب خریده بودم مال هندسه 2 اش رو ! ولی بعد یه نگاه به آموزش هاش انداختم دیدم خیلی کامله ! مثلا ماتریس دوران رو ... تست کنکور هم داره ! :دی
به هر حال برای سال 3 کتاب بسی خوبیه !

POUYOL
05-01-2011, 11:23
سلام

چون یه نگاه به فیزیک پیش 1 جلد اول انداختم و میخوام از ترم بعد تستاشو بزنم.حالا میخوام بدونم برای فیزیک پیش 2 هم امیدی هست کتاب تالیف کنه؟اگه نزنه چه کتابی رو بگیرم؟:20:

اگه کسی جواب سوال منو هم بده ،ثواب داره!!!!!:46:

alphacino
05-01-2011, 13:02
اگه کسی جواب سوال منو هم بده ،ثواب داره!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو ليست كتاباي سبز نبود حتي تو ليست در دست انتشار

اره تاليف ميكنه ولي كي خدا ميدونه :14:

hajemadi
05-01-2011, 19:32
دوستان گرامی اگه در موارد زیر کمکم کنید ممنون میشم:
1-یه کتاب برای آموزش دیف 2
2-یه کتاب تست برای تحلیلی (از گاج خوشم نیومده)
3- یه کتاب تست برای فیزیک 2 پیش
باتشکر از همتون >>>:46::40:

Studious
05-01-2011, 19:44
حالا فیزیک مصلایی تستایی تو مایه های خوشخوان داره یا بهتر !!!!

hompoil
05-01-2011, 23:07
واسه دیفرانسیل کدوم کتاب بهتره؟؟(پاسخ های کتاب قانع کننده باشه )
1-رمزینه
2- انرژی اتمی
3-ده استاد
4-قلم چی

TopGear
06-01-2011, 00:39
سلام
لطفا برای درس های ریاضیات سال دوم حسابان دیف 1و2 هندسه جبر و احتمال 1و2 هندسه تحلیلی گسسته فیزیک پایه و پیش 1و2 مناسبترین کتابهارو معرفی کنید، از لحاظ آموزشی، نکات و درسنامه بهترین و روان ترین کتاب باشه
؟تست و درس باهم بخرم بهتره یا برای آموزش کتاب جدا بخرم؟
آیا کتاب درسی حسابان تغییر کرده؟ چون من سال دوممه میخوام کنکور بدم؟ تغییرش زیاده یا کمه؟ با همین کتاب خودم سر کنم؟
خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

*PiNk PaNTHeR*
06-01-2011, 00:46
بهترین کتاب: کتاب درسی
مدت مدیدی گذشت تا این رو فهمیدم.
و متاسفم که دیر فهمیدم.

کتابهای کمک درسی جز کتاب تست (و نه تستهای تالیفی) رو نخرید تا به مافیای آموزشی ایران کمک نکنید.

TopGear
06-01-2011, 15:36
سلام
لطفا برای درس های ریاضیات سال دوم حسابان دیف 1و2 هندسه جبر و احتمال 1و2 هندسه تحلیلی گسسته فیزیک پایه و پیش 1و2 مناسبترین کتابهارو معرفی کنید، از لحاظ آموزشی، نکات و درسنامه بهترین و روان ترین کتاب باشه
آیا کتاب درسی حسابان تغییر کرده؟ چون من سال دوممه میخوام کنکور بدم؟ تغییرش زیاده یا کمه؟ با همین کتاب خودم سر کنم؟
:13: .

EngineeR EhsaN
06-01-2011, 16:15
آقا دیف 2 رمزینه بگیریم?

fmps
06-01-2011, 19:51
سلام
کتاب جمع بندی پیش کانون اومده؟کسی گرفته؟چطوره؟

shah abas
06-01-2011, 22:46
من دارم فیزیک پایه گاج سفید می زنم(تست های ستاره دار) ولی بعضی از تست ها خیلی آسون هستند٬ احساس می کنم وقتم تلف میشه. همین کتاب رو ادامه بدم یا برم روی یه کتاب دیگه؟ نظرتون چیه؟
بعد سطح تست های رمزینه مهربان چطوره؟ آسون که نیستند وقتمون نلف شه؟

Ali™
07-01-2011, 02:02
اگه کسی جواب سوال منو هم بده ،ثواب داره!!!!!:46:

سلام عزیز

سایت خیلی سبز گفته پایان مراحل تالیف ! ولی به نظرم منظورش حداقل چند ماه دیگه باشه. به نظرم از همه کتابای فیزیک، فیزیک پیش گاج بهتره. هم تستاش زیاده و هم درسنامه های جامعی داره. من که کاملا می فهمم ! :21:

---------- Post added at 04:02 AM ---------- Previous post was at 03:59 AM ----------

من دارم فیزیک پایه گاج سفید می زنم(تست های ستاره دار) ولی بعضی از تست ها خیلی آسون هستند٬ احساس می کنم وقتم تلف میشه. همین کتاب رو ادامه بدم یا برم روی یه کتاب دیگه؟ نظرتون چیه؟
بعد سطح تست های رمزینه مهربان چطوره؟ آسون که نیستند وقتمون نلف شه؟

تست های ستاره دار رو بزنی، وقت تلف نمیکنی + تست های کنکور بجز بخش خازن و مقاومت و مدارهای RC در همین حد و حتی ساده تر هستن (مثلا تست های کنکور ریاضی 10 سال گذشته، ازشون واقعا زیبا و آموزنده ان، مثل گزینه 2 :31: ) + بعضی تست های که ستاره ندارن خیلی جالبن و نباید از کنارشون رد شد ! :20:

ALt3rnA
07-01-2011, 03:02
بهترین کتاب: کتاب درسی
مدت مدیدی گذشت تا این رو فهمیدم.
و متاسفم که دیر فهمیدم.

کتابهای کمک درسی جز کتاب تست (و نه تستهای تالیفی) رو نخرید تا به مافیای آموزشی ایران کمک نکنید.

با کتاب درسی توی کنکور بیشتر از 60 درصد نمیتونی بزنی اکثر درسارو

*PiNk PaNTHeR*
07-01-2011, 12:01

این چیزیه که توی مخ شما فرو کردن.

shah abas
07-01-2011, 12:27
تست های ستاره دار رو بزنی، وقت تلف نمیکنی + تست های کنکور بجز بخش خازن و مقاومت و مدارهای RC در همین حد و حتی ساده تر هستن (مثلا تست های کنکور ریاضی 10 سال گذشته، ازشون واقعا زیبا و آموزنده ان، مثل گزینه 2 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) + بعضی تست های که ستاره ندارن خیلی جالبن و نباید از کنارشون رد شد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب از کجا بفهمم کدوماش جالبن؟
------------------------------------------------------------
سطح تست های مهربان ساده تر از کنکور نیستند که؟

TopGear
07-01-2011, 19:56
سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
اون درس هایی رو که میدونید بگید
لطفاً

lmohsen
07-01-2011, 20:20
سلام

سلام.
کتاب فیزیک پیش 2 خیلی سبز رو مصلایی باز تالیف نمیکنه همون کتاب چاپ میشه و قرار نیست ویرایش بشه.
بعد از تالیف فیزیک پیش 1 جلد دوم قرار هست فیزیک سال اول و دوم دبیرستان تالیف بشه (این طور که تو وبلاگشون نوشتن)
حتی کتاب فیزیک کم حجم و قوی خیلی سبز رو اگه اشتباه نکنم مهندس نوکنده داره تالیف میکنه.
موفق باشی

-----------------------
دوستان کتاب اموزش حسابان خیلی سبز چند روز هستش چاپ شده
کتاب ریاضیات تجربی خیلی سبز ویرایش جدید هم اومده و با تخفیف به فروش میرسه (تو وبلاگ خیلی سبز زده)

Alireza SM
07-01-2011, 20:32

كاملا درسته ولي عكس اين قضيه هم صادقه و خيلي درس ها رو بدون كتاب درسي حتي 40% هم نميشه زد به فرض كه همه كتاب هاي گاج و مبتكران رو خونده باشي ولي كتاب درسي شيمي رو نخونده باشي ( مخصوصا شيمي پايه ) خيلي از سوالات رو كه مستقيما از متن كتاب طرح ميشن + سوالاتي كه تو گزينه هاشون جمله هاي كتاب درسي هستن رو ميتوني بزني فقط رياضي و فيزيك هستن كه ميشه گفت كتابهاي كمك آموزشي كفايت ميكنن

TopGear
07-01-2011, 21:01
سلام.
کتاب فیزیک پیش 2 خیلی سبز رو مصلایی باز تالیف نمیکنه همون کتاب چاپ میشه و قرار نیست ویرایش بشه.
بعد از تالیف فیزیک پیش 1 جلد دوم قرار هست فیزیک سال اول و دوم دبیرستان تالیف بشه (این طور که تو وبلاگشون نوشتن)
حتی کتاب فیزیک کم حجم و قوی خیلی سبز رو اگه اشتباه نکنم مهندس نوکنده داره تالیف میکنه.
موفق باشی

این کتاب فیزیک کم حجم کی میاد کتاب فروشی ها

ALt3rnA
08-01-2011, 00:09
این چیزیه که توی مخ شما فرو کردن.
این چیزیه که به چشم خودم دیدم .
همه چیزو که نمیشه زیر سوال برد .
وقتی یه چیزی رو همه میگن حتما دلیلی داره که کلیشه شده و الزاما هم دلیلش این نیست که یه مشت میخوان سر ما رو شیره بمالن !
با کتاب درسی شما هیچوقت نخواهی تونست به اون سطح تسلطی که لازمه برسی . چرا ؟ چون اولا که کتاب درسی خیلی خیلی مختصر توضیح داده خیلی جاها رو
دوما کتاب درسی 50 درصدش بر عهده ی معلمه که تمرینای کتابو حل کنه و جواب بده که معمولا نمیده
سوما طراحای کنکور طراح های کتاب های درسی نیستن !
چهارما خیلی از تست هایی که برای کنکور طرح میشه از همین کتابای کمک درسی ممکنه نشات بگیره ! نمونه : تستای زیست که از خیلی سبز طرح شدن یکی دو بار

نتیجه : تا وقتی چیزی رو ازش مطمئن نیستید نگید تا بقیه گمراه نشن . هر وقت شما با مطالعه ی فقط کتاب درسی شدی زیر 500 اونموقع بیا و بگو تا بقیه هم استفاده کنن

من قبول دارم خیلی از رتبه های اول کنکور میان و جلو تلویزیون میگن ما فقط کتاب درسی رو خوندیم
اما همینا میرن پس فردا برای کتابای کانون و گاج تبلیغ میکنن ...

Gam3r
08-01-2011, 00:20
وقتی یه چیزی رو همه میگن حتما دلیلی داره که کلیشه شده و الزاما هم دلیلش این نیست که یه مشت میخوان سر ما رو شیره بمالن !
با کتاب درسی شما هیچوقت نخواهی تونست به اون سطح تسلطی که لازمه برسی . چرا ؟ چون اولا که کتاب درسی خیلی خیلی مختصر توضیح داده خیلی جاها رو
دوما کتاب درسی 50 درصدش بر عهده ی معلمه که تمرینای کتابو حل کنه و جواب بده که معمولا نمیده
چهارما خیلی از تست هایی که برای کنکور طرح میشه از همین کتابای کمک درسی ممکنه نشات بگیره ! نمونه : تستای زیست که از خیلی سبز طرح شدن یکی دو بار

نتیجه : تا وقتی چیزی رو ازش مطمئن نیستید نگید تا بقیه گمراه نشن . هر وقت شما با مطالعه ی فقط کتاب درسی شدی زیر 500 اونموقع بیا و بگو تا بقیه هم استفاده کنن

من قبول دارم خیلی از رتبه های اول کنکور میان و جلو تلویزیون میگن ما فقط کتاب درسی رو خوندیم

مگه کنکور بر مبنای کتاب درسی نیست ؟ 100% باید از کتاب درسی بیاد پس !
پس حفظ کردنی ها همه از کتاب درسیه ...

میمونه فیزیک که اکثرا تا جایی که من دیدم اکثر تمرین های آخر فصل فیزیک بدون هیچ تغییری جزو سوال بودند
ریاضی هم که با 2 تا کتاب کمکی حله ...
هندسه هم مثل ریاضی !!×

پس میشه زیر 500 شد !

درضمن، هر درستی 100 بزنی 200% حساب میشه ؟! ( از یکی شنیده بودم مطمئن نیستم ... )

ALt3rnA
08-01-2011, 01:38

میمونه فیزیک که اکثرا تا جایی که من دیدم اکثر تمرین های آخر فصل فیزیک بدون هیچ تغییری جزو سوال بودند
هندسه هم مثل ریاضی !!×

پس میشه زیر 500 شد !

درضمن، هر درستی 100 بزنی 200% حساب میشه ؟! ( از یکی شنیده بودم مطمئن نیستم ... )
بخدا همه ی اینا حرفه ! دوستان که تستای کنکور رو حل میکنن میدونن من چی میگم ! بعضی تستای کنکور واقعا سختن و به هیچ وجه هم تو کتاب نیستن .
بعضی درسا رو خارج از کتاب درسی نمیدن مسلما ! مثل دینی و زیست و ادبیات ! اما اینا رو شما اگه کتاب کمک درسی بگیری که خودش نکته ها رو دراورده باشه واقعا بت کمک میکنه !
بعضی سوال ها مهارتین یعنی با کتاب نمیشه حلشون کرد باید کلی تمرین حل کرده باشی . مثلا زبان فارسی یا مسایل شیمی یا قرابت معنایی یا ریدینگ
اختصاصیا هم که وضعشون روشنه ! باید تمرین کنی تا مسلط شی و اگه در حد کتاب تمرین کنی نمیتونی حتی سوالایی که در حد کتاب میانو بزنی
به قول یکی برای اینکه تیرت بخوره به هدف همیشه باید یکم بالاتر از نشون رو هدف گیری کنی
زیر 500 هم به این سادگیا نیست ! رقابت زیر 2000 واقعا سخت میشه . همه هم کتاب کمک درسی میخونن
در مورد اون 200 هم من پرسیدم از یه مشاور گفت اینجوری نیست
گفت فقط بعضی وقتا که یه درس خیلی خراب میشه ممکنه ببرن رو نمودار و به درصد همه یه مقدار اضافه شه که خیلی کم پیش اومده

ALt3rnA
08-01-2011, 01:39

هندسه هم مثل ریاضی !!×

پس میشه زیر 500 شد !

بخدا همه ی اینا حرفه ! دوستان که تستای کنکور رو حل میکنن میدونن من چی میگم ! بعضی تستای کنکور واقعا سختن و به هیچ وجه هم تو کتاب نیستن .
بعضی درسا رو خارج از کتاب درسی نمیدن مسلما ! مثل دینی و زیست و ادبیات ! اما اینا رو شما اگه کتاب کمک درسی بگیری که خودش نکته ها رو دراورده باشه واقعا بت کمک میکنه !
بعضی سوال ها مهارتین یعنی با کتاب نمیشه حلشون کرد باید کلی تمرین حل کرده باشی . مثلا زبان فارسی یا مسایل شیمی یا قرابت معنایی یا ریدینگ
اختصاصیا هم که وضعشون روشنه ! باید تمرین کنی تا مسلط شی و اگه در حد کتاب تمرین کنی نمیتونی حتی سوالایی که در حد کتاب میانو بزنی
به قول یکی برای اینکه تیرت بخوره به هدف همیشه باید یکم بالاتر از نشون رو هدف گیری کنی
زیر 500 هم به این سادگیا نیست ! رقابت زیر 2000 واقعا سخت میشه . همه هم کتاب کمک درسی میخونن
گفت فقط بعضی وقتا که یه درس خیلی خراب میشه ممکنه ببرن رو نمودار و به درصد همه یه مقدار اضافه شه که خیلی کم پیش اومده

*PiNk PaNTHeR*
08-01-2011, 09:10

1- آزمونهای کانون مبنای کنکور نیست. اگر در آزمون کانون یک چرتی میدن، دلیل نمیشه که "اوه خارج از کتاب توی کنکور هم حتما همینجوری میاد کلاهمون پس معرکه ست بریم 100 هزارتومن توی جیب انتشارات مکتب النور بریزیم".
2- کتاب درسی مختصر توضیح نداده، شما باید تک تک مثالها و فکر کنیدها رو بخونید و حلشون کنید تا همه ی کار دستتون بیاد. گرامی، اصلا کسی که تست کنکور طرح میکنه بر مبنای کتاب مندس بازرگان طرح میکنه یا کتاب رسمی آموزش و پرورش؟
3- گرامی، اصلا کسی که تست کنکور طرح میکنه بر مبنای کتاب مندس بازرگان طرح میکنه یا کتاب رسمی آموزش و پرورش؟ یا کسی که کتاب کمک درسی رو مینویسه، توی مغز طراحان زندگی میکنه که بدونه چه "نـــکـــته"هایی رو بنویسه یا نه؟
4- چه حرف زیبایی زدید من مانیتور رو پرت کردم حیاط. حتما یک نکته ای در بین متون کتاب بوده که هیچ بنی بشر حماری نتونسته پیدا کنه و شده "ورر سوال خارج از کتاب". اصلا سوال خارج از کتاب معنی نداره. همه چیز برمبنای کتابه، و باید کتاب رو تفسیر کرد تا به نتیجه رسید. و اگر کتاب رو نخونده برید سر کنکور همانا به که مستقیما برید یک مرغداری ای جایی برای کارگری ثبت نام کنید چون اونقدر در سن 18 سالگی به اون درک و فهم نرسیدید که وقتی 1000 تا کتاب کمک درسی در بازار هست حتما 100% ریگی در کفش مولفینشون هست و اونها هم بدون تبلیغ نمیتونن کتابشون رو بفروشن. پس نتیجتا ختم میشه به پروپاگاندا و مافیای تحصیلی.

جواب به نتیجه (!) ی شما: رتبه ی 128 کنکور، سالی که من اول دبیرستان بودم، برارِ دوستم، فقط تست میزد و کتاب کمک درسی هم نمیخوند. و مطمئنما هزاران رتبه ی دو-سه رقمی کنکور در 20-30 سال گذشته اونقدر عاقل بودن که مثل آدم کتاب درسیشون رو بخونن و برای جلب توجه نرن کتاب کمک درسی بخرن و بیشنن در حین "اس ام اس بازی" با رفقاء و نشماء، هیچی ازش نفهمن.

فی الواقع سیستم آموزشی ایران به قدری ساده و استاندارد هست که حسنی که به مکتب نمیرفت هم توی کلاس مطالب رو به گونه ای درک کنه که احتیاج به بازخوانی حتی کتاب درسی نباشه.

سوال دوست گرام، اگر در کتاب نیستن پس کجا هستن؟
هیچ درسی رو خارج از کتاب درسی نمیدن! همه چیز برمبنای کتاب درسیه.
تمرین هم میشه با خود کتاب درسی کرد، نه سرسری خوندن متون کتاب! باید فعالیتهای کتاب فیزیک، فکر کنیدهای شیمی، مثالهای بلند حسابان و جبر، و و و رو به دقت بخونید!
کتاب درسی رو هم باید با کتاب درسی تمرین کرد. کسی برای تفسیر قرآن نمیره صحیفه سجادیه بخونه.
لازم هم نیست که جونتون رو پای کنکور بذارید، این چیزیه که کسایی که هوش کافی نداشتن بهش رسیدن و در موهومات به این خیالن که اگر "بیشتر" درس میخوندن، رتبه شون بالاتر میرفت.
بله، همه کتاب درسی رو میخونن، چونکه رقابت برمبانی کتب درسی هست.
مشاور؟ بگو مشکل از کجا نشئت میگیره. این "مشاورین" که با کنکور دوکون باز کردن، از قوم یزید هم بدترن. چرت پشت چرت پشت چرت پشت چرت. نمونش هم همین.

حقیقت مهم: اگر هوش کافی نداشته باشید در کنکور شکست میخورید، چه 24 ساعت در روز بخونید، چه 2 ساعت، و چه هیچی، و یا چه کتب درسی رو بخونید، یا کتب مبتکران رو، یا کتب گاج رو و یا همش رو باهم بخونید.

lmohsen
08-01-2011, 09:48
این کتاب فیزیک کم حجم کی میاد کتاب فروشی ها

احتمال زیاد برای کنکور 90 نمیرسه!

EngineeR EhsaN
08-01-2011, 10:28

هم حرف شما درسته هم حرف دوستمون ولي به نظرم در كنار كتاباي كمك درسي حتما كتاب بايد يه بار كتاب كامل خونده بشه راستش من خودمم تاثير كتابو تازه فهميدم و اي كاش قبلا ميفهميدم!

Alireza SM
08-01-2011, 10:36

اتفاقا ادبيات خارج از كتاب سوال مياد. بيت هاي قرابت معنايي خارج از كتاب هستن اكثرا :20:
ولي خب كتاب درسي در همه درسها لازمه . بايد كتاب درسي خونده باشه حالا زيست شناسي و دين و زندگي كه قطعا بدون كتاب درسي نميشه كاري كرد ولي براي شيمي هم كتاب درسي لازمه به نظر من خچون حتي خود كتابهاي تست هم گفتن كه كتاب درسي رو حتما بخونين :13:
بايد بهترين كتابهاي بازار رو خوند ولي كتاب درسي رو به هيچ وجه فراموش نبايد كرد

TopGear
08-01-2011, 11:03
خواهشن یه نفر بگه تو رشته ریاضی چه کتابهایی تغییر داشتن برای سال بعد
مثلاً حسابان 87 دارم ولی انگار برای 88 تغییر کرده خب دیگه چه کتابهایی تغییر کردن؟ پیش دانشگاهی هم تغییر داشته؟

ALt3rnA
08-01-2011, 11:25
1- آزمونهای کانون مبنای کنکور نیست. اگر در آزمون کانون یک چرتی میدن، دلیل نمیشه که "اوه خارج از کتاب توی کنکور هم حتما همینجوری میاد کلاهمون پس معرکه ست بریم 100 هزارتومن توی جیب انتشارات مکتب النور بریزیم".
مگه من گفتم مبنای کنکوره ؟ :-؟

2- کتاب درسی مختصر توضیح نداده، شما باید تک تک مثالها و فکر کنیدها رو بخونید و حلشون کنید تا همه ی کار دستتون بیاد. گرامی، اصلا کسی که تست کنکور طرح میکنه بر مبنای کتاب مندس بازرگان طرح میکنه یا کتاب رسمی آموزش و پرورش؟
ببینم شما اسم مختصر رو چی میزاری ؟ من از وقتی یادمه کتاب درسی تو خیلی از مباحث نیم صفحه هم توضیح نداده بعد تستای کنکور میاد ازش در حد لالیگا ! مثالش کتابای ریاضی و حسابان ... مثلا امثال تابع زوج و فرد یه صفحه هم نمیشه درسش ! یا تعیین برد و دامنه که دیگه شاهکاره ! شما اگه میخوای روی نیم صفحه بشینی وقت بزاری پیش خودت تخیلتو به کار بندازی از توش مفهوم در بیاری با خودته البته ! من ترجیح میدم 3-4 تومن بریزم تو جیب همون "مکتب النور" اما تو 3 ساعت به جای 1 مبحث 2-3 مبحثو بخونم !

3- گرامی، اصلا کسی که تست کنکور طرح میکنه بر مبنای کتاب مندس بازرگان طرح میکنه یا کتاب رسمی آموزش و پرورش؟ یا کسی که کتاب کمک درسی رو مینویسه، توی مغز طراحان زندگی میکنه که بدونه چه "نـــکـــته"هایی رو بنویسه یا نه؟
مسلما کتاب آموزش پرورش ! اما طراح های کنکور خواب نیستن و از دنیا بی خبر ! هر معلمی هر سال کتابای مربوط به درسش که تازه اومدنو میخره و نگاه میکنه ببینه چه چیز جدیدی داره . برای همین خیلی وقتا از ایده های کتابای کمک درسی استفاده شده و مثال هم زدم ... مثلا سوالای زیست شناسی خیلی سبز ... بحث شبدر

4- چه حرف زیبایی زدید من مانیتور رو پرت کردم حیاط. حتما یک نکته ای در بین متون کتاب بوده که هیچ بنی بشر حماری نتونسته پیدا کنه و شده "ورر سوال خارج از کتاب". اصلا سوال خارج از کتاب معنی نداره. همه چیز برمبنای کتابه، و باید کتاب رو تفسیر کرد تا به نتیجه رسید. و اگر کتاب رو نخونده برید سر کنکور همانا به که مستقیما برید یک مرغداری ای جایی برای کارگری ثبت نام کنید چون اونقدر در سن 18 سالگی به اون درک و فهم نرسیدید که وقتی 1000 تا کتاب کمک درسی در بازار هست حتما 100% ریگی در کفش مولفینشون هست و اونها هم بدون تبلیغ نمیتونن کتابشون رو بفروشن. پس نتیجتا ختم میشه به پروپاگاندا و مافیای تحصیلی.
مانیتور گرون شده نکن ازین کارا ! بعد میاین میگین فلانی بود ! : دی
اینکه عقل من در چه حده خودم نمیتونم بگم ولی مسلما شما رو هم کسی نمیدونم که بتونید در مورد عقل من اظهار فضل و نظر کنید :)
این جمله ی شما میتونی بگی چطوری ازین فرض به اون حکم رسیدی ؟ "وقتی 1000 تا کتاب کمک درسی در بازار هست حتما 100% ریگی در کفش مولفینشون هست"
به هر حال من اینو بسیار عاقلانه تر میدونم که تو این چیزا دخالتی نکنم . وقتی آدم کنکوریه فقط یه سال وقت داره اگه کسی بخواد وقتشو صرف بررسی این کنه که کی دزده و کی نیست و کی آدم خوبیه و کی بد فقط کنکور خودشو گند میزنه هیچ دزدیم نمیشه مسلمون ! من تا به حال اگه کتابی خوب بوده گرفتم . حالا مولفش دزد هم بوده به درک ! الان توی وضعیتی نیستیم که بخوایم با تحریم این مولفا یا امثالهم طرح براندازی نرم و سفت یا کودتا راه بندازیم ! به قول هرچی مشاور که دیدم شده ورد زبونشون : "خودتونو درگیر حاشیه نکنید !"

جواب به نتیجه (!) ی شما: رتبه ی 128 کنکور، سالی که من اول دبیرستان بودم، برارِ دوستم، فقط تست میزد و کتاب کمک درسی هم نمیخوند. و مطمئنما هزاران رتبه ی دو-سه رقمی کنکور در 20-30 سال گذشته اونقدر عاقل بودن که مثل آدم کتاب درسیشون رو بخونن و برای جلب توجه نرن کتاب کمک درسی بخرن و بیشنن در حین "اس ام اس بازی" با رفقاء و نشماء، هیچی ازش نفهمن.

به برارِ دوستت سلام برسون! اولا که با یه گل بهار نمیشه . دوما من حرف شما رو باور کنم باید چرت و پرتای قلمچی هم که جون ننشو قسم میخوره که هر کی دو رقمی میگیره حتما از کتاب سبز و صورتی و سرخ آبی قلمچی استفاده کرده رو هم باور کنم .
حالا اینم قبول . ما اصلا کتاب کمک درسیو میخونیم برای تثبیت مفاهیم . برار دوست شما مشکلی با مفاهیم نداشته یا خیلی باهوش بوده یا ... شایدم ایشون مفاهیمو با تست یاد میگرفته که خوب ... تست رو هم از کتاب کمک درسی میزده دیگه ...

فی الواقع سیستم آموزشی ایران به قدری ساده و استاندارد هست که حسنی که به مکتب نمیرفت هم توی کلاس مطالب رو به گونه ای درک کنه که احتیاج به بازخوانی حتی کتاب درسی نباشه.
بله این استانداردی و سادگی سیستم آموزشی منو خفه کرد !
اگه سیستم آموزشی کارش عین آدمیزاد بود میانگین درصد داوطلبای رشته ی ریاضی تو خود درس ریاضی زیر 20 درصد نمیشد ! اینجوری نبود هرکی بخواد فرار کنه از درس بره رشته ی ریاضی . اصلا اینهمه فراری نبود

-----
هم حرف شما درسته هم حرف دوستمون ولي به نظرم در كنار كتاباي كمك درسي حتما كتاب بايد يه بار كتاب كامل خونده بشه راستش من خودمم تاثير كتابو تازه فهميدم و اي كاش قبلا ميفهميدم!
درون که هیچ شکی نیست ! من به هیچ وجه هیچ جا نگفتم کتاب درسیو بیخیال برین کتاب مبتکران بخونید ! اصل کتاب درسیه وقتی باید برید سراغ کمک درسی که واقعا نیاز بود یا جایی سخت بود یا تسلط نداشتید یا ...

اتفاقا ادبيات خارج از كتاب سوال مياد. بيت هاي قرابت معنايي خارج از كتاب هستن اكثرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي خب كتاب درسي در همه درسها لازمه . بايد كتاب درسي خونده باشه حالا زيست شناسي و دين و زندگي كه قطعا بدون كتاب درسي نميشه كاري كرد ولي براي شيمي هم كتاب درسي لازمه به نظر من خچون حتي خود كتابهاي تست هم گفتن كه كتاب درسي رو حتما بخونين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بايد بهترين كتابهاي بازار رو خوند ولي كتاب درسي رو به هيچ وجه فراموش نبايد كرد

اگه پستمو کامل خونده بودی گفته بودم قرابت معنایی و یه سری چیزای دیگه مثل دستور استثنائن :

POUYOL
08-01-2011, 12:05
سلام.
موفق باشی

پس دوستان خواهشا بگید برای فیزیک 2 پیش چی بگیرم؟!!!!!:41:

TopGear
08-01-2011, 12:26
تو رشته ریاضی چه کتابهایی تغییر داشتن برای سال بعد
مثلاً حسابان 87 دارم ولی انگار برای 88 تغییر کرده خب دیگه چه کتابهایی تغییر کردن؟ پیش دانشگاهی هم تغییر داشته؟

EngineeR EhsaN
08-01-2011, 15:31
پس دوستان خواهشا بگید برای فیزیک 2 پیش چی بگیرم؟!!!!!:41:

به نظرم فيزيك آبي خيلي خوبه ، درسنامه + تست

POUYOL
08-01-2011, 16:20
به نظرم فيزيك آبي خيلي خوبه ، درسنامه + تست

از کتابای کانون خوشم نمیاد .:13:

METACORTEX
08-01-2011, 17:45
دیف 2 رمزینه رفت برای مهر 90.

ALt3rnA
08-01-2011, 17:59
تو رشته ریاضی چه کتابهایی تغییر داشتن برای سال بعد
حسابان و ریاضی 2 و ریاضی 1 تغییر کردن
ادبیات چند تا درسش حذف شده از سال دوم و سوم
دینی هم چند تا تغییر جزئی داشته
دیگه یادم نیست چی

AB
08-01-2011, 18:14
حسابان و ریاضی 2 و ریاضی 1 تغییر کردن
ادبیات چند تا درسش حذف شده از سال دوم و سوم
دینی هم چند تا تغییر جزئی داشته
دیگه یادم نیست چی

ریاضی 2 امسال تغییر کرده نه اون کتابی که قراره باهاش کنکور بدیم.درسته؟

Farshid72
08-01-2011, 18:20
30 کنکور رو بگیر واسه فیزیک

ALt3rnA
08-01-2011, 18:50
ریاضی 2 امسال تغییر کرده نه اون کتابی که قراره باهاش کنکور بدیم.درسته؟
امسال حسابان تغییر کرد
پارسال ریاضی 2
شما اگه سال 90 کنکور میدی کتابای خودتو باید بخونی
اگه نه باید منابع جدیدو بخونی

EngineeR EhsaN
08-01-2011, 19:10
دیف 2 رمزینه رفت برای مهر 90.

پس بايد با چاپ قديم سر كنيم :41:

Studious
08-01-2011, 19:20
دوستان بحث در مورد کتاب کمک درسی بود گفتم منم یه تجربه ای رو انتقال بدم !!!
ببینین منم با 70%(!!) حرفای دوستمون که می گفت کتاب واقعا مهمه و بیشتر کتابای کمک درسی دارن راهو عوضی می رن موافقم ولی می مونه اون 30% که من می گم شما طرف کارتون با کنکوره درسته ؟؟؟ پس باید مفهوم دروس رو خودتون کاملا جا بندازین حالا یعنی شما با خوندن کتاب نمی تونین این کارو بکنین اصلا عیبی نداره برین یه کتاب خوب توضیح (واقعا با تحقیق ) بگیرین بخونین چه اشکالی داره اما دیگه اگه مسئله رو حاشیه ای کرد اصلا به کتابه توجه نکنین (یعنی تا جایی بخونینش که مصابق کتابه ) پس مشکلی پیش نمیاد ولی در نهایت اون چیزی که می تونه رتبه شما رو از 10000 به 100 تغییر بده اون سرعت استفاده از مطالب و درصد تمرکز و حضور ذهنتون سر امتحان کنکوره !!!
به نظرتون چرا خیلی از دخترا با این که درسم زیاد می خونن (خیلییی)! ولی می رن اونجا حول می شن که خوشبختانه این امر توی پسرا خیلی کمتر اتفاق می افته !!!همش به خاطر استرسه !!!
یعنی خوندن کتاب کمک درسی واسه کسی که فکر می کنه که نیاز داره خیلی خوبه ولی کسی که نمی خواد خوب دلیل نمیشه که اون باید رتبه خوب نیاره !!!!
اینا رو هم گفتم چون وظیفم می دونستم یه کمی روشن ترتون کنم حالا روشن شدین !؟؟:41:نه؟؟؟:31:

lmohsen
08-01-2011, 22:00
دوستان وضعیت کتاب های انتشارات خیلی سبز:
همونطور که میبینید زبان تخصصی و حسابان چاپ شده و چند کتاب دیگه هم به زودی میاد(اماده چاپ ها)

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][

alphacino
08-01-2011, 22:25
پس دوستان خواهشا بگید برای فیزیک 2 پیش چی بگیرم؟!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه تو فهم مشكل داري فار
اگه متوسط به بالايي انرژي اتمي
اگه يه چيز باحال ميخواي انديشه سازان
ولي پيش 2 هيچي نداره تقريبا ميشه گفت سطح بندي نداره حالا باز جزئي گفتم ديگه!
من هيچكدوم از اينا رو نداشتم و با توجه به تجربه بقيه دوستان گفتم ولي خودم براي كنكور 89, 30 سال فيزيك پايه و پيش رو خوندم به لطف حق تعالي موفق شدم درصد 4/5 رو كسب كنم :31:

ولي اگه مصلايي براي امسال پيش 2 رو تاليف نكنه من خودم ميرم و انديشه سازان ميگيرم :46:

sarinagasemi
11-01-2011, 11:40
سلام
زبان3 شهاب اناری بعد از ویرایش زبان پیش ویرایش نشده؟ اگه آره چقدر تغییر کرده؟

alirah71
11-01-2011, 12:02
كتاب تست براي هنسه تحليلي تو اين موقع سال چه كتابي خوبه؟ ابي قلمچي خوبه؟من خودم نشر الگو را دارم ولي تو هر سوالش يه نكته وجود داره.خيلي وقتم را ميگيره سئوالاش.

lmohsen
11-01-2011, 13:14
سلام
زبان3 شهاب اناری بعد از ویرایش زبان پیش ویرایش نشده؟ اگه آره چقدر تغییر کرده؟
سلام.
زبان سوم هم ویرایش شده به سبک ویرایش جدید پیش (دو رنگ شده و اموزش واژگان و...) حتی اگه اشتباه نکنم برای امتحانات نهایی هم یه سری سوالات اورده.
موفق باشی

emperor of light
11-01-2011, 13:33
با سلام به همه ی دوستای گلم. . . این تاپیک رو از اول تا آخر خوندم. سعی کردم یه لیستی بنویسم که جامع و کامل باشه. این کتابا رو اکثراً یا خودم دارم یا اینکه قبلاً دیدم. لیست اولم مربوط به کتب کنکوری میشه. برای اینکه بچه های دبیرستانی هم استفاده بکنند یه لیست از کتابای کمک آموزشی دوره دبیرستان هم میذارم. البته فقط برای رشته ی تجربی..

1- زیست شناسی: " خیلی سبز" سال دوم و سوم رو خودم دارم. به نظر من کتابای خوبیه و البته سطح بالا . برای اون دسته از داوطلبا که به فکر درصد بالای 70 هستند. سبک ویرایش سال دوم و سومش فرق میکنه. توی سال دوم تستا به سه دسته ی " مفهومی" ، " ترکیبی " و " خط به خط" تقسیم شده. قسمت پاسخنامه هم شامل قسمتهای مختلفیه. مثلاً "مفهوم" ( که مطالب پیچیده ی کتاب رو باز کرده) " ترکیب " ( با سوم و پیش) " حاشیه" و " رفع ابهام". توی سال سوم تستها بازم سه قسمته ولی با کمی تفاوت. " زیر ذره بین" ، " مفهومی و ترکیبی" ( که ای کاش از هم جدا بود) و " تستهای کنکور".
البته به کسانی که زیستشون ضعیفه توصیه می کنم از " خانه ی زیست شناسی" ( همون زیست گربه) استفاده کنند.
برای پیش هم خیلی سبز خیلی خوبه.
در کنار اون اگه واقعاً به فکر درصد خیلی عالی در زیست هستید و وقت خوندن کتاب اضافی رو داریداز این کتابا هم استفاده کنید:
1- زیست گویای تخته سیاه ( دکتر آرامفر) 2- ژنتیک گویای تخته سیاه 3-ژنتیک جمعیت خیلی سبز .
انشاء الله دکتر نصری امسال دیگه بدقولی نمیکنه و " ژنتیک مندلی" رو میفرسته به بازار......

شیمی: خیلی از بچه این عقیده رو دارند که " مبتکران" تألیف مهندس بازرگانی بهترین کتاب شیمی هست. چون مطالب رو با زبون خیلی ساده و با چاشنی طنز آموزش داده. البته برای پیش، یه نگاهی به " خیلی سبز هم " بندازید. هر کدوم رو پسندید انتخاب کنید.

فیزیک: برای اول و دوم: اندیشه سازان( اگه گیر بیاد..)
سوم: خیلی سبز پیش: فار یا نشر الگو

ریاضی: ریاضیات تجربی خیلی سبز. خودم گرفتم. واقعاً خوبه. درسته که تستاش یه کم آسونه ولی قدم به قدم پیش میره. خیلی خوب توضیح داده.

عربی: اگه این دوتا شرط رو دارید از " ایاد فِیلی" استفاده کنید. 1- عربیتون خیلی ضعیفه 2- حوصله خوندن اون حجم زیاد رو دارید.
ولی به نظر من " همگامان" بهتره.

انگلیسی: جای هیچ بحثی نداره. سوم: مبتکران دکتر اناری پیش: زبان جامع کنکور مبتکران، دکتر اناری
ریدینگ: درک مطلب مبتکران، بازم دکتر اناری

زبان و ادبیات فارسی:
توی این دو درس دو تا از انتشارات باهم رقابت دارند . دریافت و کلک معلم ساجدی.
توی سه مبحث " قرابت معنایی" ، " تاریخ ادبیات" و " واژگان و املاء" بنا به سلیقه خودتون یکی از این دو تا رو انتخاب کنید. ولی توی مبحث آرایه ها کلک معلم واقعاً بهتره.

دین و زندگی: فقط همگامان. اینو چون خودم دارم میگم. خیلی کامله. شک نکنید خوبه......

یه توصیه ی خیلللللللی مهم!!!!
دلتون رو یک دل کنید و وقتی تصمیم گرفتید که چه کتابی بخرید، دیگه به حرف هیچ کس گوش نکنید.

EngineeR EhsaN
11-01-2011, 14:50
كتاب تست براي هنسه تحليلي تو اين موقع سال چه كتابي خوبه؟ ابي قلمچي خوبه؟من خودم نشر الگو را دارم ولي تو هر سوالش يه نكته وجود داره.خيلي وقتم را ميگيره سئوالاش.

منم با نشر الگو همين مشكلو دارم من خودم احتمالا آبي كانون بگيرم هم تيپ بندي كرده ( ميتوني از وقت كم آوردي فقط سوالاي تيپ رو جواب بدي ) هم بهترين منبع براي كنكور همون سوالاي سالاي پيشه هم اينكه تعداد سوالاتش بيش از حد زياد نيست قسمت مفهومها و كاربردهاشم بدرد بخوره البته كتاب گاجم براي هندسه خوبه:46:

sarinagasemi
11-01-2011, 19:47
دوستان کتابای گلواژه بعد امتحانات دی ماه دوباره تغییر میکنه؟ الان بگیرم یا بذارم نزدیک نهایی؟

ALt3rnA
11-01-2011, 20:22
بچه ها یه چیزایی بود قبلا به نام پیک گلواژه ! هست هنوز ؟ خیلی سوالاش خوب بود من دنبالشم

دوستان کتابای گلواژه بعد امتحانات دی ماه دوباره تغییر میکنه؟ الان بگیرم یا بذارم نزدیک نهایی؟
فکر نکنم تغییر کنه

TopGear
11-01-2011, 21:37
برای ریاضیات پایه چه کتابی بگیرم؟
برای فیزیک رمزینه چطوره

TopGear
11-01-2011, 23:08
فیزیک گاج آموزش+تست درسنامه هاش خوبه؟

hjoooker
11-01-2011, 23:20
شرمنده ولی اشغاله

TopGear
11-01-2011, 23:46
پس چی خوبه؟
آقا یه نفر بیاد این تاپیکو قفل کنه بعدشم حذف کنه

M A M M U T
11-01-2011, 23:50
بچه ها یه چیزایی بود قبلا به نام پیک گلواژه ! هست هنوز ؟ خیلی سوالاش خوب بود من دنبالشم

:18::18::18:
معلومه هست.خیلی هم مشهور شده.
البته من عربیش رو خریدم همش غلط بود:دی
اما خب بقیه ی کتاباش خیلی خوبه.

hjoooker
11-01-2011, 23:54
پس چی خوبه؟
آقا یه نفر بیاد این تاپیکو قفل کنه بعدشم حذف کنه
واسه فیزیک یا خیلی سبز یا قلم چی

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

:18::18::18:
معلومه هست.خیلی هم مشهور شده.
البته من عربیش رو خریدم همش غلط بود:دی
اما خب بقیه ی کتاباش خیلی خوبه.
برا امتحانا بنی هاشم خیلی بهتره گل واژه هم خوبه اما نه به اندازه بنی هاشم

M A M M U T
11-01-2011, 23:54
برای فیزیک رمزینه چطوره
خب چرا عصبانی میشی؟:دی
فیزیک کتابیه که هرکس یه مدل دوست داره و هیچ کس هم باهم به توافق نمیرسن.
خودت برو ببین اینا کدومشو می پسندی:
1-انتشارات فار
2-کتاب سبز:(فکر نکنم خوشت بیاد.زیاد خوب نیست.خیلی پیچونده)
3-از همه مهم تر اندیشه سازان اگه گیر بیاری خیلی خوبه.(دست دومه)
ریاضیات چه رشته ای:دی
من تجربی رو بهت میگم:
کتاب سبز.کتاب جامع تجربی خیلی خوبه.
البته اینا که گفتم تا سال سوم بود.غیر از فار که برا پیش هست.

ALt3rnA
11-01-2011, 23:56
برا امتحانا بنی هاشم خیلی بهتره گل واژه هم خوبه اما نه به اندازه بنی هاشم
امتحان کدومه دیگه ؟
اینی که داریم میگیم پیک گلواژه است نه گلواژه . فرق دارن . پیک گلواژه همش تسته

hjoooker
12-01-2011, 00:03
خب چرا عصبانی میشی؟:دی
فیزیک کتابیه که هرکس یه مدل دوست داره و هیچ کس هم باهم به توافق نمیرسن.
خودت برو ببین اینا کدومشو می پسندی:
1-انتشارات فار
2-کتاب سبز:(فکر نکنم خوشت بیاد.زیاد خوب نیست.خیلی پیچونده)
3-از همه مهم تر اندیشه سازان اگه گیر بیاری خیلی خوبه.(دست دومه)
ریاضیات چه رشته ای:دی
من تجربی رو بهت میگم:
کتاب سبز.کتاب جامع تجربی خیلی خوبه.
البته اینا که گفتم تا سال سوم بود.غیر از فار که برا پیش هست.
خوب نگفتی اما تستای قلم چی یه چیز دیگس!سبزه قلم چیم خوبه!بستگی داره به سطح طرف

---------- Post added at 12:03 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

امتحان کدومه دیگه ؟
:13:چرا میزنی؟ببخشید که واسه شما همه چیزو اماده کردن اما اون موقع که ما بودیم پشمم حسابمون نمیکردن!سوسول بار اومدی طلبم داری؟:4:

M A M M U T
12-01-2011, 00:14
امتحان کدومه دیگه ؟
همینه.اسمش عوض شده.پیکش رو حذف کردن.شده گلواژه.

shah abas
12-01-2011, 00:26
برای فیزیک رمزینه چطوره
من رمزینه دارم و درس نامه هاش نسبتا خوبن.

فیزیک میکرو طبقه بندی دارم که تست های اون رو میزنم و در بین دوستان هم طرفدار داره.

sapa
12-01-2011, 00:50
دوستان نصیحت دوستانه ی من رو بشنوید

کتاب کمک درسی مثل معلم خصوصی (تقریبا")است. البته بهتره چون یادگیری به عهده ی خود شماست و از اونجا که معلم اصولا" مضر نیست (معلم خوب البته=کتاب خوب ) توصیه من داشتن یه کتاب خوبه یعنی برای تسلط حتما" داشتن کتاب کمک درسی کمک خواهد کرد(لا اقل به هیچ وجه مضر نیست)توصیه دیگه اینه که حتما" کتاب درسی رو اول بخونید(فرض کردم همه قبول دارن که کتاب درسی رو لا اقل یه بار باید خوند) چون در تالیف این کتب حدالامکان کوشش شده مطالب برای همه قابل درک باشد پس میتونه کمک کنه مطلب رو راحت تر(و البته سریع تر) بفهمید پس از خواندن کتاب درسی به کتاب کمکی تون مراجعه کنید چنانچه در مطالب کتاب درسی مشکلی دارید سعی کنید با استفاده از کتاب کمکیتون(یا هر راه دیگه که به ذهنتون میرسه) حلش کنید(در کل مشکل در کتاب درسی باید منتفی بشه چون در غیر این صورت در ادامه هم مشکل خواهید داشت) اگر برای یه درس چند تا کتاب کمکی دارید حتما" یکی رو مبنا قرار دهید (یعنی اون بشه مرجع ؛طوری که برای دوره از اون استفاده کنید)و بقیه رو به عنوان آزمون یا امتحان استفاده کنید(منظورم از امتحان اینه که اگه کتاب آموزشیه و متن داره بخونیدش تا ببینید چیزی هست که بلد نیستید و نخوندینش یا نه)دوستان این مورد رو توجه کنید خیلی مهمه چون حافظه تصویری شما مطالب کتاب جدید رو به عنوان مطالب تازه تلقی خواهد کرد و باعث شک خواهد شد
با تشکر

ALt3rnA
12-01-2011, 02:05
همینه.اسمش عوض شده.پیکش رو حذف کردن.شده گلواژه.
نه بابا ! :))
زمین تا آسمون فرقشه .
من مثلا فیزیک 1 هم پیک گلواژه رو داشتم هم خود گلواژه ! پیک گلواژه همش پره تستای خفن سخت بود ولی گلواژه نمونه سوالای امتحانایی آبکیه ! : دی
من گشتم دنبالش ولی نداشتن :(

alphacino
12-01-2011, 07:55
نه بابا ! :))
زمین تا آسمون فرقشه .
من مثلا فیزیک 1 هم پیک گلواژه رو داشتم هم خود گلواژه ! پیک گلواژه همش پره تستای خفن سخت بود ولی گلواژه نمونه سوالای امتحانایی آبکیه ! : دی
من گشتم دنبالش ولی نداشتن :(

شما مطمئني؟:blink:
كلا گلواژه رو چه به تست؟
من الان به طور موازي 5 تا پيك گلواژه جلومه فقط عربيش تك و توك بين سوالاش پيدا ميشه.

ALt3rnA
12-01-2011, 08:45
شما مطمئني؟:blink:
كلا گلواژه رو چه به تست؟
من الان به طور موازي 5 تا پيك گلواژه جلومه فقط عربيش تك و توك بين سوالاش پيدا ميشه.
آره
اگه خواستی عکس میزارم

alphacino
12-01-2011, 09:16
آره
اگه خواستی عکس میزارم

نه نميخواد
شما ميگي پيك گلواژه همش تسته من شيمي, زيست, رياضي رو دارم يه دونه تست هم نداره. ميخواي عكس بذارم؟ :31:
حالا شما دنبال كدوم درس و چه ساليش هستي؟

sarinagasemi
12-01-2011, 09:29
کتاب آموزشی آمار چی خوبه؟ گلواژه چه طوره؟ (جامع سبزو دارم )

hamsah
12-01-2011, 10:37
سلام به همگی.

من دوم دبیرستانم و می خوام از هفته آینده شروع کنم برای کنکور!!!!:20:

چه کتاب هایی برای دوم دبیرستان هست که برای کنکور خوبه؟؟؟:13:

خواهش می کنم راهنماییم کنید.کلا گیج شدم.:19:

EngineeR EhsaN
12-01-2011, 10:38
كسي كتاباي جمع بندي كانونو ديده؟ چطوره؟

EngineeR EhsaN
12-01-2011, 10:45
سلام به همگی.

من دوم دبیرستانم و می خوام از هفته آینده شروع کنم برای کنکور!!!!:20:

چه کتاب هایی برای دوم دبیرستان هست که برای کنکور خوبه؟؟؟:13:

خواهش می کنم راهنماییم کنید.کلا گیج شدم.:19:

كتاب رياضي 2 گاج سفيد + ادبيات 2 گاج سبز كتاباي خوبين براي كنكور :20:

shabeashegha
12-01-2011, 12:10
بچه ها نظرسنجی کتاب زبان رو از دست ندین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hjoooker
12-01-2011, 12:19
یعنی زندگی ما شده نگا نگا انداختن و بد لباسی؟

saeed24i
12-01-2011, 16:27
من دیروز زبان و دینی رو تموم کردم و لطفا یک کتاب برای جمع بندی معرفی کنید. کتابی که هم آزمون جامع داشته باشه و هم آزمون موضوعی.

یک توضیحی برای کتابهایی که برای زبان خوندم بدم :1-جامع خیلی سبز: تو قسمت گرامر واقعا عالیه.تستهاش خیلی زیاده و بعضی هاش خیلی سخت. بر خلاف تبلیغاتی که پشت کتابش کرده آموزشریدینگ نداره. پاسخنامش خیلی بده متاسفانه.اما در کل راضی بودم.

2-تیک ایت گاج: روش تیک ایت خیلی بهم کمک کرد اما خود کتاب اشکالات عجیبی داره.مثلا ممکنه به لغاتی برخورد کنید که اصلا تو هیچ کدوم از کتابهای درسی نیست! معنی بعضی لغاتش کامل نیست.
بخش مترادفها و متضاد هاش که خیلی ایراد داره. روی طبقه بندی لغاتش اصلا حساب نکنید چون مثلا تو درس 1 لغاتی داره که مربوط میشه به درس 2و3

3- پرسمان گاج پیش 1: کتاب واقعا مزخرفیه. اگرمی خواهید از گرامر نا امید بشید برید قسمت گرامرش رو بخونید. در کل کتاب آشغالیه.

4-پرسمان گاج پیش 2: از بالایی که خیلی بهتره.
برای امتحانها کتابهای زبان گل واژه بهتر از گاج به نظر میرسه.

5-واژگان خیلی سبز:قسمت الفبایی لغاتش و سی دی اش حرف نداره اما تو قسمت درس به درسش خیلی تکرار داره.

6-ریدینگ خیلی سبز: خیلی از بچه ها بهش ایراد می گیرند و اون رو با ریدینگ اناری مقایسه می کنند.اما به نظرم کار ریدینگ رو برای کنکور راه می اندازه و کم حجمه و زود تموم میشه.

MASTERSELITE
12-01-2011, 17:25
برای فیزیک رمزینه چطوره

فیزیک : گاج سفید + پاسخنامه تشریحی => مولف : جوکار 3 تا از دوستان 2 رقمی من با همین کتاب و البته مرور زیاد اون فیزیک رو بالای 70 % زدن
+ 3 جلد فیزیک انرژی اتمی ( نشر الگو ) تالیف استاد رضا خالو.

دیفرانسیل : فقط بانک تست اندیشه فائق مولف : ماشالله و مجید رضوی ( توضیح اینکه اون موقع که مولف های رمیزینه و ..... بچه بودن ، برادران رضوی و سيدحسين سيد موسوي که استاد استادای خیلی از دبیرای شما هستن کتاب مینوشتن . من تو این انجمن تازه وارد اما نمیدونم چرا اینقدر اینجا تبلیغ کتابای رمزینه میشه. در حالی که اصلا چیز شاخی نیست. حد اقل برای رتبه زیر 400 ، اصلا به درد نمیخوره. فقط برای کسایی که پایه ریاضیاتشون ضعیفه خوبه. در کل هر کسی جرئت نمیکنه بره سراغ این 3 تا کتاب و همشو با هم بخونه. :D ) + خوشخوان تالیف : استاد حسین شفیع زاده + گاج میکروبانک برای آشنایی با سبک سوالات و داشتن content های ساده.

alirah71
12-01-2011, 19:54
گاج سئوالاش مثل ابي، كنكوريه يا همش غير كنكوريه؟به كنكور نزديك سئوالاش يا مثل الگو چرت هم توش پيدا مبشه؟

منم با نشر الگو همين مشكلو دارم من خودم احتمالا آبي كانون بگيرم هم تيپ بندي كرده ( ميتوني از وقت كم آوردي فقط سوالاي تيپ رو جواب بدي ) هم بهترين منبع براي كنكور همون سوالاي سالاي پيشه هم اينكه تعداد سوالاتش بيش از حد زياد نيست قسمت مفهومها و كاربردهاشم بدرد بخوره البته كتاب گاجم براي هندسه خوبه:46:

shabeashegha
12-01-2011, 20:04
یعنی زندگی ما شده نگا نگا انداختن و بد لباسی؟
ببخشید شرمنده ولی این که گفتین چه ربطی به تاپیک کتاب داشت؟

hjoooker
12-01-2011, 20:13
ببخشید شرمنده ولی این که گفتین چه ربطی به تاپیک کتاب داشت؟
کلا اینو اشتباهی دادم چون دوتارو همزمان داشتم پاسخ میدادم

shighili
12-01-2011, 22:36
با سلام به همه

یه توصیه ی خیلللللللی مهم!!!!
دلتون رو یک دل کنید و وقتی تصمیم گرفتید که چه کتابی بخرید، دیگه به حرف هیچ کس گوش نکنید.
دلتون رو یک دل کنید یعنی چی؟

EngineeR EhsaN
12-01-2011, 23:03
گاج سئوالاش مثل ابي، كنكوريه يا همش غير كنكوريه؟به كنكور نزديك سئوالاش يا مثل الگو چرت هم توش پيدا مبشه؟

گاج هر چي بخواي توش پيدا ميشه :31: كلا كتاب خوبيه ولي خيلي بايد روش وقت گذاشت ، من خودم اون روز تو كتاب فروشي آبي تحليلي رو بررسي كردم كتاب خيلي خوبي بود ولي به قول يارو گفتني صلاح مملكت خسروان دانند :21:

راستي كسي ميدونه پست معمولي چند روزه مرسوله ميرسونه؟

TopGear
12-01-2011, 23:39
من رفتم این دو تا کتابو پیدا کردم خریدم؟ ببینین هموناس که میگین؟
هر دوش هم چاپ 84 هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 01:39 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

از کتاب قدیما دیگه کدوما خوب بودن بگین برم پیدا کنم
واسه فیزیک پایه 1 2 3 چی بگیرم؟
ریاضیات پایه، ریاضی 2 و حسابان چی؟
و هندسه پایه 1 و 2

princeofpersia_7
13-01-2011, 01:29
این کتاب هایی که عکسشون رو گذاشتی..درست هستن..و بهترین ها رو هم گرفتی..وقتی بخونیشون میفهمی که چه گنجی هستن :46:. واقعا باید از shabeashegha عزیز تشکر کنم که منو با این کتاب آشنا کرد.

sarinagasemi
13-01-2011, 03:02
کتاب آموزشی آمار چی خوبه؟ گلواژه چه طوره؟ (جامع سبزو دارم )
کتاب آموزشی آمار چی خوبه؟ گلواژه چه طوره؟ (ریاضیات تجربی جامع سبزو دارم )

sarinagasemi
13-01-2011, 03:08
میخوام برا نهایی اینارو بگیرم ممنون میشم نظرتونو بگین!
ریاضی فیزیک شیمی زیست آمار زبان انگلیسی عربی زبان فارسی دینی همه از انتشارات گلواژه!
حالا گلواژه واسه همه درسا خوبه؟

alirah71
13-01-2011, 10:59
براي ديفرانسيل پيش 2 كتاب كوله پشتي عباس مرادي خوبه؟الگو را بخونم يا برم اينو بگيرم؟ميگن كتابش خوبه

EngineeR EhsaN
13-01-2011, 11:25
براي ديفرانسيل پيش 2 كتاب كوله پشتي عباس مرادي خوبه؟الگو را بخونم يا برم اينو بگيرم؟ميگن كتابش خوبه

به نظرم براي ديفرانسيل 1 و 2 رمزينه از هر كتابي بهتره :46:

alirah71
13-01-2011, 13:07
از دوستان كسي اين كتاب رو نداره؟

Gam3r
13-01-2011, 16:53
من رفتم این دو تا کتابو پیدا کردم خریدم؟ ببینین هموناس که میگین؟
هر دوش هم چاپ 84 هست

---------- Post added at 01:39 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

از کتاب قدیما دیگه کدوما خوب بودن بگین برم پیدا کنم
واسه فیزیک پایه 1 2 3 چی بگیرم؟
ریاضیات پایه، ریاضی 2 و حسابان چی؟
و هندسه پایه 1 و 2

این کتابا رو تست کردی دوست من ؟ خوب هستند ؟

از کجا گرفتیشون ؟

sarinagasemi
13-01-2011, 22:25
میخوام برا نهایی اینارو بگیرم ممنون میشم نظرتونو بگین!
ریاضی فیزیک شیمی زیست آمار زبان انگلیسی عربی زبان فارسی دینی همه از انتشارات گلواژه!
حالا گلواژه واسه همه درسا خوبه؟

یکی یه چیزی بگه عجله دارم:11:

TopGear
13-01-2011, 22:31

از کجا گرفتیشون ؟
تست نکردم هنوز
از کتاب دست دوم فروشی ها

ALt3rnA
14-01-2011, 03:16
قبلا پرسیدی شما اینو که !
آمار مهر و ماه رو بگیر . کم حجم و کامله و اگه بخونی مطمئن باش سوالا رو جواب میدی . البته کتاب درسی هم خیلی مهمه

ALt3rnA
14-01-2011, 03:19

از کجا گرفتیشون ؟
این دوتا عالین فقط مشکلش اینه خیلی سخت گیر میان

0937001
14-01-2011, 03:59
من کتاب اندیشه اسلامی 1 پیام نور رومیخواستم چن میشه؟؟

TopGear
14-01-2011, 07:31
سلام
لطفا دوستان عزیز و کنکوری در مورد درس های زیر کتاب های کمک درسی همراه با تست مورد مناسب را به من پیشنهاد بدهند
ریاضی 2، حسابان
جبر و احتمال
هندسه تحلیلی و جبر خطی
گسسته
آمار
ادبیات پایه و پیش و زبان فارسی

خیلی متشکرم
:11:

sarinagasemi
14-01-2011, 12:50
قبلا پرسیدی شما اینو که !
آمار مهر و ماه رو بگیر . کم حجم و کامله و اگه بخونی مطمئن باش سوالا رو جواب میدی . البته کتاب درسی هم خیلی مهمه

یادم نمیاد پرسیده باشم :13:در هر حال مرسی
بچه ها زیست 2 (سال سوم) از بین همگامان و 8000 تست گاج کدوم بهتره؟

MMM52
14-01-2011, 13:14
من میگم 8000 تست...خودمم دارمش درسنامه هاش عالیه.....
البته زیست فقط خیلی سبز...
راستی من شمارو یادم میاد شما چطور؟!

POUYOL
14-01-2011, 21:08

سلام
دوستان این دو کتاب برای من قابل دسترسن چون کتابخونه ای که عضوشم این کتابارو داره . حالا به نظر شما لازمه فیزیک پیش 1 احمد مصلایی رو هم بخرم یا نه؟

POUYOL
14-01-2011, 21:15
من دیروز زبان و دینی رو تموم کردم و لطفا یک کتاب برای جمع بندی معرفی کنید. کتابی که هم آزمون جامع داشته باشه و هم آزمون موضوعی.

یک توضیحی برای کتابهایی که برای زبان خوندم بدم :1-جامع خیلی سبز: تو قسمت گرامر واقعا عالیه.تستهاش خیلی زیاده و بعضی هاش خیلی سخت. بر خلاف تبلیغاتی که پشت کتابش کرده آموزشریدینگ نداره. پاسخنامش خیلی بده متاسفانه.اما در کل راضی بودم.

2-تیک ایت گاج: روش تیک ایت خیلی بهم کمک کرد اما خود کتاب اشکالات عجیبی داره.مثلا ممکنه به لغاتی برخورد کنید که اصلا تو هیچ کدوم از کتابهای درسی نیست! معنی بعضی لغاتش کامل نیست.
بخش مترادفها و متضاد هاش که خیلی ایراد داره. روی طبقه بندی لغاتش اصلا حساب نکنید چون مثلا تو درس 1 لغاتی داره که مربوط میشه به درس 2و3

3- پرسمان گاج پیش 1: کتاب واقعا مزخرفیه. اگرمی خواهید از گرامر نا امید بشید برید قسمت گرامرش رو بخونید. در کل کتاب آشغالیه.

4-پرسمان گاج پیش 2: از بالایی که خیلی بهتره.
برای امتحانها کتابهای زبان گل واژه بهتر از گاج به نظر میرسه.

5-واژگان خیلی سبز:قسمت الفبایی لغاتش و سی دی اش حرف نداره اما تو قسمت درس به درسش خیلی تکرار داره.

6-ریدینگ خیلی سبز: خیلی از بچه ها بهش ایراد می گیرند و اون رو با ریدینگ اناری مقایسه می کنند.اما به نظرم کار ریدینگ رو برای کنکور راه می اندازه و کم حجمه و زود تموم میشه.

جالبه شما از خیلی کتابهای کمک اموزشی استفاده کرده اید اما اسمی از مبتکران نبردید!!!
به نظر من اگه نمی خواهی از زبان پیش مبتکران استفاده کنی ،حداقل از درک متن به زبان ساده مبتکران (دکترشهاب اناری) استفاده کن.خیلی توپه:46:

0937001
15-01-2011, 05:12
من کتاب اندیشه اسلامی 1 پیام نور رومیخواستم چن میشه؟؟
چی شد پس
مر30 :20:

MMM52
15-01-2011, 13:07
جالبه شما از خیلی کتابهای کمک اموزشی استفاده کرده اید اما اسمی از مبتکران نبردید!!!
به نظر من اگه نمی خواهی از زبان پیش مبتکران استفاده کنی ،حداقل از درک متن به زبان ساده مبتکران (دکترشهاب اناری) استفاده کن.خیلی توپه:46:
واقعا راس میگه مبتکران نخونی نصف عمرت بر فناس!!!
البته کسایی هم هستن که از مبتکران خوششون نمیاد و عاشق خیلی سبزن!!!!!

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

دوستان کلا برای امتحان نهایی سال سوم چی پیشنهاد میکنین؟!
به نظرتون پرسمان در کل بهتر نیست؟!!!!
من میخوام برای هفت تا درس بخرم و از الان بزنم تو کار تشریحی برای اخر سال شاید معدل کتبی رو 19 اوردم!!!!!!
البته همونطور که دوستمون بالا گفت زبان گل واژه از بقیه بهتره...
کلا چه راهی برای مقایسه هست؟!!!!!

sarinagasemi
15-01-2011, 13:50
من میگم 8000 تست...خودمم دارمش درسنامه هاش عالیه.....
البته زیست فقط خیلی سبز...
راستی من شمارو یادم میاد شما چطور؟!
مرسی.به عنوان یکی از اعضا یادم میاد!

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:46 PM ----------

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

من میخوام برای هفت تا درس بخرم و از الان بزنم تو کار تشریحی برای اخر سال شاید معدل کتبی رو 19 اوردم!!!!!!
واسه نهایی من چند صفحه قبل این سوالو مطرح کردم همه با گلواژه موافقن
منم میخوام برای هشتا درس گلواژه بگیرم!

Haniiii
15-01-2011, 23:03
فیزیک 1 ، 2 بخش آخر آینه و نور و ...

آموزشی کامل چی پیشنهاد میدین ؟!

farid0485
16-01-2011, 11:38
سلام

من اين ترم واسه خريد كتاب رياضي گسسته دو دلم كه گاج سفيد رو بخرم يا آموزش با تست رمزينه كتابي كه فقط تست داره باز هم از رمزينه... حالا بين اين سه كدومش بهتر؟؟؟؟؟

farzaneh*f
16-01-2011, 13:05
سلام

من اين ترم واسه خريد كتاب رياضي گسسته دو دلم كه گاج سفيد رو بخرم يا آموزش با تست رمزينه كتابي كه فقط تست داره باز هم از رمزينه... حالا بين اين سه كدومش بهتر؟؟؟؟؟

خب اگه دبیرتون خوب درس می ده یا کلا جزوه ی خوبی دم دست داری یا اینکه خودت می تونی از روی کتاب درسی خوب یاد بگیری دیگه سرتو با کتابای آموزشی شلوغ نکن فقط تستی بگیر (به نظر من گاج) اگه نه که همون آموزش با تست رمزینه رو بگیر :46:

فیزیک 1 ، 2 بخش آخر آینه و نور و ...

آموزشی کامل چی پیشنهاد میدین ؟!

من سال اول یه مبتکران داشتم که به نظرم خیلی خوب بود ولی تا جایی که یادمه مطالب اضافیم زیاد داشت که به نظرم درد کنکور نمی خورد ولی در مجموع بد نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

petrose.kabir
16-01-2011, 13:32
سلام
مهربان کتاب تست دیف 2 زده.
کلاس نه.تست؟

fmps
16-01-2011, 13:49
سلام
عربی گاج سفید واسه هر پایه جدا هست یا جامع هست؟
کدوم خوبه؟

farzaneh*f
16-01-2011, 15:36
سلام
عربی گاج سفید واسه هر پایه جدا هست یا جامع هست؟
کدوم خوبه؟

گاج سفید یه عربی کنکور داره که جامعه! در مورد قواعد جدا کرده درسا رو و تستای ترکیبی رو هم تا حد ممکن جدا آورده که بر اسای همین می شه مال پایه های مختلف رو جدا کرد ولی در مورد ترجمه و درک مطلب تقریبا همه شو یه جا آورده یعنی نمی شه مشخص کرد کدوماش مربوط به کدوم پایه هست

saeed24i
16-01-2011, 19:20

آفرین به شما و sarinagasemi که از الان به فکر نهایی هستین.بزرگترین
اشتباهی که ممکنه انجام بدی اینه که از الان تست بزنی. بعد از امتحانات
برای تست وقت خیلی زیاده.تمام ذهن خودت رو روی نهایی متمرکز کن
و کاری نکن مثل من که گند زدم پشیمون شی.اگه سوالات امتحان نهایی
رو با کنکور مقایسه کنی متوجه میشی که چقدر آسون و پیش پا افتاده
هستندو آموزش پرورش چه لطفی میکنه که 25% رو کنکور تاثیر میده.
تو این امتحانها وقت زیاده و استرس کمبود وقت و سوالهای سخت کنکور
رو نداری.من توانایی گرفتن یک معدل خوب رو داشتم اما به خودم ظلم
کردم و حالا پشیمونم و امیدوار به کنکور:20:

زبان سال سوم خیلی آسونه و مهم نیست از چه انتشاراتی کتاب می گیری
من که لای کتاب رو وا نکرده بودم 14 گرفتم.

saeed24i
16-01-2011, 21:27

به نظر من ارزش نداره رو دروسی مثل آمار و تاریخ ایران وقت بذارین.
هیچ مشکلی پیش نمی یاد اگه حتی این دو تا رو تجدید بیارین.
اگه معلمتون سخت گیره-گور باباش! شما درسهای مهم تری
دارین که باید خوب مسلط بشین.

یکی از کاربرا کتاب آمار مهر و ماه رو به شما پیشنهاد داده بود.این کتاب
درسته که به ظاهر کم حجمه اما خیلی دیر تموم میشه.بیش از450 تست
داره و بعضی هاش خیلی سختن.آموزشش اصلا کامل نیست.در کل برای
تجربی ها مناسب نیست.

sarinagasemi
16-01-2011, 22:29

یکی از کاربرا کتاب آمار مهر و ماه رو به شما پیشنهاد داده بود.این کتاب
درسته که به ظاهر کم حجمه اما خیلی دیر تموم میشه.بیش از450 تست
داره و بعضی هاش خیلی سختن.آموزشش اصلا کامل نیست.در کل برای
تجربی ها مناسب نیست.
مرسی.درسته تاریخ نه تو کنکوره نه نهاییه اما آمار هم تو کنکوره هم نهاییه!

princeofpersia_7
16-01-2011, 22:32
دوستان برای هندسه تحلیلی کتاب اندیشه فائق از عزت الله مشفق خوبه؟!!

کلا برای این درس کتاب آموزشی - کنکوری خوب سراغ دارید؟ :20:

AEZ_Best
16-01-2011, 22:53
دوستان برای هندسه تحلیلی کتاب اندیشه فائق از عزت الله مشفق خوبه؟!!

کلا برای این درس کتاب آموزشی - کنکوری خوب سراغ دارید؟ :20:

سلام
من کلا با هندسه تحلیلی مشکل داشتم (صفر بودم!) ولی با کمک گاج سبز و کانون سبز تونستم یادشون بگیرم و ماه آخر با گاج سفید کولاک شد! همه سوالاشو زدم (آسونم بودند!). تحلیلی سبز کانون پندتایی هست ولی من مولفو یادم نمیاد اسماشونو بگید تا کمک کنم.

ALt3rnA
16-01-2011, 22:59
من نمیدونم آمار چند تا سوال برای تجربی ها میاد تو کنکور
ولی میدونم اون یکی دو تا خیلی سالا بوده که هیچکی نتونسته جواب بده
مهر و ماه بهترین کتاب آمار موجوده .با آموزش های خودش و کتاب درسی هر تستیشو میشه حل کرد . حالا کسی میخواد قلمچی بخره خود دانه

POUYOL
17-01-2011, 12:52

کلا برای امتحانات نهایی از گل واژه استفاده کن.مخصوصا برای درس های اختصاصی . 25% واقعا خیلی ارزش داره تا براش تمرکز کنی و تلاش کنی تا نمره ی خیلی خوب بگیری. البته برای تسلط روی زبان 3 ،اگه پایه ات قویه از مبتکران هم میتونی استفاده کنی. پارسال من تمومش کردم(خدارو شکر زبان نهایی شدم 19/75 البته ناراضیم ولی نمره ی بدی هم نیست) . خیلی باید دقت کنی در امتحان نهایی چون 25 درصد واقعا تاثیر داره. اگه میدونستم سازمان سنجش قراره 15درصد رو به 25 درصد تبدیل کنه ،خیلی بیشتر میخوندم . الان واقعا پشیمونم و معدل کتبی نهایی من متاسفانه شد 18/22.:13::41: پس تمام تلاشتو کن تا بالاتر از 19 شی.:11:

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

سلام
دوستان این دو کتاب فیزیک پیش 1 اندیشه سازان برای من قابل دسترسن چون کتابخونه ای که عضوشم این کتابارو داره . حالا به نظر شما لازمه فیزیک پیش 1 احمد مصلایی رو هم بخرم یا نه؟

دوستان خواهشا راهنمایی کنید. برای فیزیک پیش 2 هم اندیشه سازان خوبه یا نه؟

M a r y
17-01-2011, 13:33
فیزیک پیش 2 به سختیه فیزیک پیش 1 نیست .

به نظر من اندیشه سازان کافیه .

MMM52
17-01-2011, 15:00
:40::10:
آفرین به شما و sarinagasemi که از الان به فکر نهایی هستین.بزرگترین
اشتباهی که ممکنه انجام بدی اینه که از الان تست بزنی. بعد از امتحانات
برای تست وقت خیلی زیاده.تمام ذهن خودت رو روی نهایی متمرکز کن
و کاری نکن مثل من که گند زدم پشیمون شی.اگه سوالات امتحان نهایی
رو با کنکور مقایسه کنی متوجه میشی که چقدر آسون و پیش پا افتاده
هستندو آموزش پرورش چه لطفی میکنه که 25% رو کنکور تاثیر میده.
تو این امتحانها وقت زیاده و استرس کمبود وقت و سوالهای سخت کنکور
رو نداری.من توانایی گرفتن یک معدل خوب رو داشتم اما به خودم ظلم
کردم و حالا پشیمونم و امیدوار به کنکور:20:

زبان سال سوم خیلی آسونه و مهم نیست از چه انتشاراتی کتاب می گیری
من که لای کتاب رو وا نکرده بودم 14 گرفتم.

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز!!!!!!!!
من رفتم برای هشت تا درس گرفتم 5 تاش پرسمانه و 3 تاش گل واژه..اومدم دیدم اتفاق نظر رو گل واژه اس دیگه هر چی شد شد!!!!!!
گل واژه عربیش رو اول سال گرفتم زیاد خوشم نیومد بخاطر همین نظرم نسبت به گل واژه کمی تغییر کرد! ولی به هر حال از رو اون میخونم ولی دیروز که رفتم زمین و زبان گرفتم به نظرم عالیه!!!!!
بچه ها به نظرتون با این کتابا و تلاش خودم میتونم 19 بشم!!!!؟؟؟؟؟؟
قابل توجه اینکه حالا فخر فروشی نباشه ولی معدل نوبت اولم احتمالا 20 میشه البته منکر این نیستم که ما نصف درسامون در سطح امتحان نهایی نیست و به نظرم ترم اول رو بد خوندم و میخوام این ترم جبران کنم....:40::40:

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:58 PM ----------

دوست عزیز قابل توجه اینکه آمار نهایی نیست!!!!!!!

Reza31001
17-01-2011, 17:48
کلا برای امتحانات نهایی از گل واژه استفاده کن.مخصوصا برای درس های اختصاصی . 25% واقعا خیلی ارزش داره تا براش تمرکز کنی و تلاش کنی تا نمره ی خیلی خوب بگیری. البته برای تسلط روی زبان 3 ،اگه پایه ات قویه از مبتکران هم میتونی استفاده کنی. پارسال من تمومش کردم(خدارو شکر زبان نهایی شدم 19/75 البته ناراضیم ولی نمره ی بدی هم نیست) . خیلی باید دقت کنی در امتحان نهایی چون 25 درصد واقعا تاثیر داره. اگه میدونستم سازمان سنجش قراره 15درصد رو به 25 درصد تبدیل کنه ،خیلی بیشتر میخوندم . الان واقعا پشیمونم و معدل کتبی نهایی من متاسفانه شد 18/22.:13::41: پس تمام تلاشتو کن تا بالاتر از 19 شی.:11:[COLOR="Silver"]
[/SIZE]

هیچ رقمه نگران نباش درسته که 25% تاثیر داره ولی ببین تو با این معدل کجایی؟ جزو 10% و نهایتا جزو 20% اول کشور بنابراین چون این نمرات به تراز تبدیل میشه گرچه از اونی که معدلش 19/5 شده عقب تری ولی فاصله زیاد نیست

پ.ن: رک بهت بگم معدلت برای کسب رتبه دو رقمی کافیه باید تو خود کنکور خودت رو نشون بدی

ویرایش: پوزش از ناظران عزیز این مسائل باید در تاپیک کنکور 90 گفته میشد ولی از دستم در رفت دیگه:25:

TopGear
18-01-2011, 02:16
سلام
من فیزیک پایه 1و2 تکجلدی اندیشه سازان پیدا نکردم اینارو گرفتم، ببینید به درد می خورن؟
مولفشون هم دکتر محتشم هست

یه سوال دیگه هم دارم، من که فیزیک پیش 1و2 و پایه 1و2 رو از رو این کتاب های قدیمی اندیشه سازان میخونم، فقط قسمت های آموزشیشونو بخونم یا تست های قدیمیشو هم بزنم؟
البته از پارسال کتاب های آبی قلمچی رو هم برای فیزیک پایه و پیش دارم

TopGear
18-01-2011, 03:51
راستی برای 2 تا درس ریاضی 2 و حسابان نتونستم کتابی بگیرم
خواهش میکنم اگه کسی میدونه بگه
درسنامه و آموزش خوب داشته باشه
ممنونم

POUYOL
18-01-2011, 14:01
هیچ رقمه نگران نباش درسته که 25% تاثیر داره ولی ببین تو با این معدل کجایی؟ جزو 10% و نهایتا جزو 20% اول کشور بنابراین چون این نمرات به تراز تبدیل میشه گرچه از اونی که معدلش 19/5 شده عقب تری ولی فاصله زیاد نیست

پ.ن: رک بهت بگم معدلت برای کسب رتبه دو رقمی کافیه باید تو خود کنکور خودت رو نشون بدی

ویرایش: پوزش از ناظران عزیز این مسائل باید در تاپیک کنکور 90 گفته میشد ولی از دستم در رفت دیگه:25:

واقعا ؟ یعنی میشه با این معدل به رتبه ی زیر 1000 هم دست یافت؟:20:یعنی با این معدل میتونم امیدوار باشم؟

TopGear
18-01-2011, 14:56
واقعا ؟ یعنی میشه با این معدل به رتبه ی زیر 1000 هم دست یافت؟:20:یعنی با این معدل میتونم امیدوار باشم؟
آره بابا من دهشم ندارم
یکی به سوال های پستای قبلیم جواب بده please

lmohsen
18-01-2011, 17:05
سلام
من فیزیک پایه 1و2 تکجلدی اندیشه سازان پیدا نکردم اینارو گرفتم، ببینید به درد می خورن؟
مولفشون هم دکتر محتشم هست

یه سوال دیگه هم دارم، من که فیزیک پیش 1و2 و پایه 1و2 رو از رو این کتاب های قدیمی اندیشه سازان میخونم، فقط قسمت های آموزشیشونو بخونم یا تست های قدیمیشو هم بزنم؟
البته از پارسال کتاب های آبی قلمچی رو هم برای فیزیک پایه و پیش دارم
هم اموزش رو بخون و هم تستاش رو بزن چون روند اموزشی خیلی خوبی داره و درس رو برات کاملا جا میندازه
تست های اون سال به بعد رو هم که نداره از رو همون ابی قلمچی بزن :10:

meisam_629
18-01-2011, 18:32
با سلام. بالاخره از شر این امتحانات ترم خلاص شدم و یه وقتی پیدا کردم تا تو نت بچرخم که گذرم به این جا افتاد. گفتم کتابی رو که تقریبا تمام تابستون گذشته رو واسش وقت گذاشتم این جا معرفی کنم. کتابی که هنوز فرصت تدریسش رو پیدا نکردم!!!

کتاب حدودا 220 صفحه است و سبکش با همه کتاب هایی که تاحالا دیدید متفاوت است. کاملا به سلیقه خودم است.
اینم لینک فصل آخر کتاب. لطفا نظراتتون را اعلام کنید.

اگر هم مایل به تهیه کتاب به صورت کامل هستید با من تماس بگیرید. meisambahadori@gmail.com

اینم لینکش:

Studious
18-01-2011, 19:26
با سلام. بالاخره از شر این امتحانات ترم خلاص شدم و یه وقتی پیدا کردم تا تو نت بچرخم که گذرم به این جا افتاد. گفتم کتابی رو که تقریبا تمام تابستون گذشته رو واسش وقت گذاشتم این جا معرفی کنم. کتابی که هنوز فرصت تدریسش رو پیدا نکردم!!!

کتاب حدودا 220 صفحه است و سبکش با همه کتاب هایی که تاحالا دیدید متفاوت است. کاملا به سلیقه خودم است.
اینم لینک فصل آخر کتاب. لطفا نظراتتون را اعلام کنید.

اگر هم مایل به تهیه کتاب به صورت کامل هستید با من تماس بگیرید. meisambahadori@gmail.com

اینم لینکش:

من که نفهمیدم شما دانش آموزی یا معلم ؟؟؟؟:18:

Reza31001
18-01-2011, 20:49

اصلا من میگم دو رقمی زیر 1000 که پیشکش با توجه به دشواری سوالات کنکور امکان پذیره
نمونش خودم با معدل کتبی 18/49 رتبه 1300 آوردم اونم با ریاضی 39 و فیزیک 49 !! حالا اگه ریاضی فیزیکم بالای 60 یا هفتاد میبود چی میشد؟ خودت حدس بزن

پ ن: یه سری کارنامه گرچه ماله کنکور 88 هست ولی حرف منو کاملا تایید میکنه

مثلا یه نفر با معدل 18/74 رتبه 43 منطقه یک رو آورده و...

---------- Post added at 08:49 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

راستی برای 2 تا درس ریاضی 2 و حسابان نتونستم کتابی بگیرم
خواهش میکنم اگه کسی میدونه بگه
درسنامه و آموزش خوب داشته باشه
ممنونم

کتاب که خیلی زیاد شده الان ... حسابان نشر الگو رو بهت پیشنهاد میدم خودم داشتم و به نظرم خیلی خوب بود

(البته من زیاد وارد نیستم بازم تحقیق کن و نظر بچه ها رو بپرس)

Facon_Archi
18-01-2011, 20:55
کسی G-5 زبان رو اینجا امتحان کرده؟
راضی بوده؟چه جوریاس: دی

meisam_629
19-01-2011, 16:18
من که نفهمیدم شما دانش آموزی یا معلم ؟؟؟؟:18:

ترم آخر مهندسی برق. ورودی 86

Mahiar0
20-01-2011, 09:43
برای ارشد فراگیر پیام نور این دوره این کتابهای برای رشته مدیریت دولتی ( منابع انسانی ) معرفی شده
تئوریهای مدیریت پیشرفته
تئوری های سازمان : ساختار و طرح سازمانی
مولف : استیون رابیتز
ترجم : سید مهدی الوانی و حسن دانایی فرد
ناشر : صفار اشراقی

مدیریت رفتار سازمانی
مولف : استیون رابیتز - سید محمد اعرابی و علی پارسائیان
ناشر : پژوهشهای فرهنگی

تحلیل رفتار سازمانی(رویکرد انتقادی )
سید علی اکبر احمدی و مینو سلسله
ناشر : جزوه دانشگاه پیام نور

مدیریت منابع انسانی
مولف : گری دسلر - علی پارسائیان و سید محمد اعرابی
ناشر : دفتر پژوهشهای فرهنگی

مديريت منابع انساني پيشرفته
An Introduction to Human Resource
Management
مولف :Wendy Bloisi
ناشر :Mc Grow - Hill

زبان تخصصي
Public Administration (Understanding,
Management, Politics, and Law in the
Public Sector)
مولف :David H.Rosenbloom
ناشر :Random house

و مال رشته حسابداری:
حسابرسي پيشرفته
فلسفه حسابرسي
مولف :يحيي حساس يگانه
ناشر:علمي و فرهنگي

حسابداري دولتي پيشرفته
حسابداري و كنتر لهاي مالي دولتي
مولف :جعفر باباخاني
ناشر:دانشگاه علامه طباطبايي

حسابداري مديريت
1 حسابداري مديريت با تاكيد استراتژيك
مولف:بلوچر – چن – لي
ترجمه علي پارساييان
ناشر :ترمه

2- حسابداري مديريت نشريه 13
مولف:رضا شباهنگ
ناشر:سازمان حسابرسي

کتابهارا از کجا میشود تهیه کرد؟
اطلاعاتی داره کسی؟

MMM52
20-01-2011, 13:14
:40::10:

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز!!!!!!!!
من رفتم برای هشت تا درس گرفتم 5 تاش پرسمانه و 3 تاش گل واژه..اومدم دیدم اتفاق نظر رو گل واژه اس دیگه هر چی شد شد!!!!!!
گل واژه عربیش رو اول سال گرفتم زیاد خوشم نیومد بخاطر همین نظرم نسبت به گل واژه کمی تغییر کرد! ولی به هر حال از رو اون میخونم ولی دیروز که رفتم زمین و زبان گرفتم به نظرم عالیه!!!!!
بچه ها به نظرتون با این کتابا و تلاش خودم میتونم 19 بشم!!!!؟؟؟؟؟؟
قابل توجه اینکه حالا فخر فروشی نباشه ولی معدل نوبت اولم احتمالا 20 میشه البته منکر این نیستم که ما نصف درسامون در سطح امتحان نهایی نیست و به نظرم ترم اول رو بد خوندم و میخوام این ترم جبران کنم....:40::40:

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:58 PM ----------

دوست عزیز قابل توجه اینکه آمار نهایی نیست!!!!!!!

کسی نبود جواب منو بده؟!!!!!!!!

emperor of light
20-01-2011, 22:01
دلتون رو یک دل کنید یعنی چی؟

سوال خوبیه.....یعنی شما الان که با خوندن این تاپیک ، لیست خریدت رو مشخص می کنی، پس فردا اگه کسی اومد و گفت فلان کتاب بهتره اونو بگیر ، یه گوشتو در کنی اون یکی رو دروازه.... دو دل نباش که کدومش بهتره.باور کن همین کتابایی که بچه ها معرفی کردند بهترینه. پس از همینا انتخاب کن.:27:

emperor of light
20-01-2011, 22:14

به نظر من همگامان بهتره. ولی به نظر من شما که واسه نهایی می خونی کتاب تست لازم نداری. من علاوه بر دوسالانه، کتاب زیست 2 انتشارات فاطمی ( مولفش، مولف کتاب درسیه) رو دارم. تا حالا که خیلی بهم کمک کرده.

emperor of light
20-01-2011, 22:15

برای انگلیسی منتشران بهتره.

emperor of light
20-01-2011, 22:16

آمار توی کنکور هست ولی فکر نکنم نهایی باشه! مطمئنی؟

emperor of light
20-01-2011, 22:20
کسی G-5 زبان رو اینجا امتحان کرده؟
راضی بوده؟چه جوریاس: دی

منظورت برای لغاته دیگه؟ من g-5 رو امتحان نکردم ولی شنیدم اساسش شبیه جعبه لایتنره. لایتنر رو من امتحان کردم واقعاً جواب داد. البته بیشتر برای لغت.

sarinagasemi
21-01-2011, 11:18
آمار توی کنکور هست ولی فکر نکنم نهایی باشه! مطمئنی؟
نه نهایی نیست!

Jimbelexo
21-01-2011, 19:29
سلام
من یه کتاب میخوام که تو عربی که تست باشه ..... میخوام درس به درس هم باشه تستاش
فوت و فن عربی خیلی سبز خوبه؟؟؟؟؟

EngineeR EhsaN
22-01-2011, 14:52
آقا كسي ميدونه معدل پيش دانشگاهي رو چجوري حساب ميكنن؟

lmohsen
22-01-2011, 14:55
خیلی سبز منتشر کرد :31:

روانشانسی کنکور، کتاب متفاوتی برای انسانی‌ها.
وقتی امسال شروع به بررسی و اقدام برای تالیف کتاب‌های اختصاصی برای بچه‌های انسانی کردیم فکر می‌کردیم باید کاری بکنیم مثل کتاب‌های ریاضی و تجربی‌مان.... وقتی با کتاب‌های کمک آموزشی منتشر شده در رشته‌ی انسانی روبه‌رو شدیم واقعا شوکه شدیم! خیلی لاغر، بدون تصویر، سطحی، بدون شرح و بسط، غیرمفهومی و حفظی.
نمی‌دانیم دلیل این امر چیست؟ آیا واقعا بچه‌های انسانی این‌جوری پسنده اند یا ناشران عزیز خیلی به خودشان زحمت نداده اند. به هر حال کتاب روانشناسی کنکور بدون توجه به این ضعف کلی و با حداکثر توان و با بالاترین استاندارد‌های خیلی‌سبز تالیف شده است که به نظرم از کتاب‌های دیگر و فضاهای موجود در کتاب‌های انسانی چند سال نوری جلوتر است!
خیلی‌سبز، روانشناسی کنکور را در ۱۷۲ صفحه با قیمت ۴۵۰۰ تومان منتشر کرده است.

MMM52
23-01-2011, 22:43
برای انگلیسی منتشران بهتره.
من منتشرانو دیدم گل واژه هم دارم 100 درصد گل واژه بهتره!!!!

در مورد آواتارت هم بگم:
just the undertaker

ساش
24-01-2011, 17:33
درود دوستان

یکی از دوستان رشتش ریاضی هست

دیپلمش راهم سال 86 گرفته
می خواد امسال کنکور ریاضی بده
لطف کنید بگید چیا از کتاب درسی تغییر کرده ؟؟؟ فکر کنم حسابان تغییر کرده چه قسمتیش ؟

کتاب های سال چند را باید بخونه ؟؟؟
برای اختصاصی ها چه کتاب تستایی بگیره ؟؟؟

خیلی خیلی ممنون

mjorh
24-01-2011, 20:07
فیزیک پیش 2 فار منتشر شده ؟

alirah71
25-01-2011, 01:33
بغير از كتاب هامون سبطي براي قرابت معنايي كتاب ديگه اي هست كه براي قرابت باشه ولي يكم كم حجم تر كه ادم وقت كنه براي كنكور بخونش و هم اينكه نتيجه بده؟

TopGear
25-01-2011, 01:44
سلام
کسی کتاب فیزیک 1و2 تکجلدی اندیشه سازان رو داره؟ که به من بفروشه؟ یا اگه جایی سراغ دارین بگین
:46:

AEZ_Best
25-01-2011, 02:45
کتاب قرابت معنایی زیاده! یکیشم همین سبطی هست که یکم خیلی حجمش زیاده!!
من پارسال اونو گذاشتم کنار و بهد از بررسی چند تا کتاب به این ننیجه رسیدم که نشر الگو خیلی خوبه اونو تستاشو فقط حل میکردم! وقت میبرد اوایل ولی نتیجه داد.

Reza31001
25-01-2011, 09:55
بغير از كتاب هامون سبطي براي قرابت معنايي كتاب ديگه اي هست كه براي قرابت باشه ولي يكم كم حجم تر كه ادم وقت كنه براي كنكور بخونش و هم اينكه نتيجه بده؟

من از قرابت معنایی نظر الگو استفاده کردم کتاب کوچیک و جمع وجوریه
قرابت معنایی از معدود قسمتای کنکور هست که فقط به تست نیاز داره یعنی اگه الان تو آزمونای آزمایشی به هیچ سوالی از این قسمت جواب نمیدین می تونین از امروز شروع کنید به تست زدن و عهد از چند هفته نتیجه کارتون رو بگیرید

پیشنهاد میکنم کتاب قرابت معنایی نشرالگو رو بگیرین و هر شب 5-10 تست از اون بزنید و جوابای آخر کتاب رو هم حتما بخونید ( 10 دقیقه بیشتر وقت نمی بره) مطمئن باشید به نتیجه خوبی میگیرید :20:

ساش
25-01-2011, 10:54
درود دوستان

یکی از دوستان رشتش ریاضی هست

دیپلمش راهم سال 86 گرفته
می خواد امسال کنکور ریاضی بده
لطف کنید بگید چیا از کتاب درسی تغییر کرده ؟؟؟ فکر کنم حسابان تغییر کرده چه قسمتیش ؟

کتاب های سال چند را باید بخونه ؟؟؟
برای اختصاصی ها چه کتاب تستایی بگیره ؟؟؟

خیلی خیلی ممنون

بروبچ ریاضی کسی نمی خواد جواب ما را بده !!

Alireza SM
25-01-2011, 11:32
بروبچ ریاضی کسی نمی خواد جواب ما را بده !!

اون دوستتون اگه خودش تو فروم عضو بشه بياد خيلي بهتره به نظر من . البته من اونچه كه در توام باشه كمك ميكنم

براي دروس عمومي اينها خوبن :

ادبيات : انتشارات كلك معلم + قرابت معنايي هامون سبطي + زبان فارسي هامون سبطي
عربي : فوت و فن عربي خيلي سبز + عربي به زبان ساده مبتكران ( اين بهتره )
ديني : گاج سفيد جامع ( به نظر من از همگامان بهتره ) + آيات و نكات گاج
زبان : مبتكران نوشته دكتر انار شهابي ( سوم و پيش )

حسابان هم تغير كرده ولي اگه امسال ميخواد كنكور شركت كنه همون حسابان قديمي رو بايد بخونه و اگه سال بعد يخواد شركت كنه ؛ هم رياضي 2 و هم حسابان تغير كردن .
براي رياضي 2 : گاج براي حسابان : نشرالگو
براي فيزيك : كتابهاي مبتكران محمودزاده ( براي آموزش و تست آموزشي ) و كتاب هاي فيزيك پايه و پيش گاج براي تست
براي شيمي هم كتاب هاي بهمن بازرگان

ساش
25-01-2011, 15:35
اون دوستتون اگه خودش تو فروم عضو بشه بياد خيلي بهتره به نظر من . البته من اونچه كه در توام باشه كمك ميكنم

براي دروس عمومي اينها خوبن :

ادبيات : انتشارات كلك معلم + قرابت معنايي هامون سبطي + زبان فارسي هامون سبطي
عربي : فوت و فن عربي خيلي سبز + عربي به زبان ساده مبتكران ( اين بهتره )
ديني : گاج سفيد جامع ( به نظر من از همگامان بهتره ) + آيات و نكات گاج
زبان : مبتكران نوشته دكتر انار شهابي ( سوم و پيش )

حسابان هم تغير كرده ولي اگه امسال ميخواد كنكور شركت كنه همون حسابان قديمي رو بايد بخونه و اگه سال بعد يخواد شركت كنه ؛ هم رياضي 2 و هم حسابان تغير كردن .
براي رياضي 2 : گاج براي حسابان : نشرالگو
براي فيزيك : كتابهاي مبتكران محمودزاده ( براي آموزش و تست آموزشي ) و كتاب هاي فيزيك پايه و پيش گاج براي تست
براي شيمي هم كتاب هاي بهمن بازرگان

قربونت برم مهندس
مرسی

hajemadi
25-01-2011, 17:10
یه کتاب تست خوب برا تحلیلی می خوام گاج رو دارم ولی خیلی ازش خوشم نمی آد تستاش خیلی زیاده اگه کمکم کنید ممنون میشم.......

The master
25-01-2011, 17:46
دوستان برای هندسه چی خوبه؟؟
دریافت کتابش خوبه؟؟؟

Haniiii
25-01-2011, 17:54
کسی اشکلات متداول قلم چی استفاده کرده ؟! ... خوبه کتابش ؟!

برای فیزیک 1 بخش آینه ها آموزشی چی خوبه ؟!!! ( به روز باشه کتابش ... ! )

Alireza SM
25-01-2011, 18:15
قربونت برم مهندس
مرسی
خواهش ميكنم . البته من ميخوام پيش دانشگاهي رو بم تجربي و دكتر بش نه مهندس :31: شخيت آواتارم هم دكتر بوده نه مهندس :31:

Reza31001
25-01-2011, 18:22

یه وقت سرتو کلاه نذارن بری بگیری!! فقط به درد خود آزمونای کانون میخوره به درد کنکور نمیخوره ( موضوع اصلی این کتاب سوالات آزمونای کانونه خودت تا تهش رو بخون)

TopGear
25-01-2011, 19:10
سلام
کسی کتاب فیزیک 1و2 تکجلدی اندیشه سازان رو داره؟ که به من بفروشه؟ یا اگه جایی سراغ دارین بگین
:46:

لطفاً ثواب کنید

ساش
25-01-2011, 19:13
خواهش ميكنم . البته من ميخوام پيش دانشگاهي رو بم تجربي و دكتر بش نه مهندس :31: شخيت آواتارم هم دكتر بوده نه مهندس :31:

شخصیت آواتارت دکترای حقوق داشت
پزشک نبود که

شما تو هر رشته ای می تونید دکتراتون را بگیرید

ولی به نظر من که تجربی هستم همون ریاضی بمون
اگر می خوای بیایی تجربی باید خیلی مخ باشی مگر نه ....

Haniiii
25-01-2011, 19:38
یه وقت سرتو کلاه نذارن بری بگیری!! فقط به درد خود آزمونای کانون میخوره به درد کنکور نمیخوره ( موضوع اصلی این کتاب سوالات آزمونای کانونه خودت تا تهش رو بخون)
تو این سبک کتاب نداریم غیر از این ، نه ؟!

princeofpersia_7
25-01-2011, 21:31
لطفاً ثواب کنید

حیف که تبریزی..ولی اگر تهران هستی یا آشنا داری..برو میدون انقلاب و از مغازه های دست دوم فروشی اونجا آمار بگیر...به احتمال زیاد پیدا میکنی..:10:

farhad1122
25-01-2011, 21:55

برای فیزیک 1 بخش آینه ها آموزشی چی خوبه ؟!!! ( به روز باشه کتابش ... ! )
اشکالات متداول قلمچی کتابش خوبه... سوالای کنکورهای سراسری سالهای اخیر رو هم داره(سوالهایی از کنکور که تو آزمونای کانون اومده بود ولی خیلیا اشتباه زدن...) از هر مبحثی 10 یا 15 تا سوال داره و همه ی سوالهاش نکته هایی داره که اگه کوچکترین اشتباهی بکنی سوال رو غلط میزنی و سوالاش جالبه... به نظر من میرزید که براش پول دادم...
برا آینه ها کتاب سفید گاج رو استفاده کردم که پاسخنامش خیلی خوب و مختصر همه چی رو که لازمه که در مورد بازتاب نور و شکست نور رو برای کنکور بدونی رو توضیح داده... فقط فرمولها و نکته هایی که لازمه بدونی رو گفته و فرمول اضافی و الکی نگفته و من با خوندن اون تمام سوال های کنکور این چند سال اخیر(و حتی غیراخیر!!) از مبحث بازتاب و شکست نور به راحتی حل کردم....:46:

Alireza SM
26-01-2011, 10:12
شخصیت آواتارت دکترای حقوق داشت
پزشک نبود که

شما تو هر رشته ای می تونید دکتراتون را بگیرید

ولی به نظر من که تجربی هستم همون ریاضی بمون
اگر می خوای بیایی تجربی باید خیلی مخ باشی مگر نه ....
آره ايشون پزشك نبودن :20:
البته كاش پزشك بودن چون حداقل وقتي كه به جرم ملي كردن نفت ايران انداخته بودنش زندان ميتونست اونجا از خودش مراقبت كنه :41:
===
اتفاقا چون مخ هستم ميخوام بيام تجربي :27:

mjorh
26-01-2011, 11:18
واسه فیزیک پیش 2 چی پیشنهاد میکنین ؟

Alireza SM
26-01-2011, 11:59
واسه فیزیک پیش 2 چی پیشنهاد میکنین ؟

بهترين كتاب ممكن فقط و فقط مبتكران - محمودزاده هست .

نشر الگو هم بد نيست
اين هم توضيحاتشه :

ویژگی‌های کتاب:

ـ آموزش این کتاب بر پایه‌ی پرسش‌ها، مسئله‌ها و تست‌ها است.

ـ بیان این مطالب در بخش آموزش کاملاً تشریحی و مفهومی است، به گونه‌ای که علاوه بر کنکور، در حل مسائل تشریحی نیز کاربرد دارد.

ـ در بخش آموزش علاوه بر بیان راه‌حل‌های کلی و مفهومی، روش‌های کوتاه‌تر و سریع‌تر نیز برای حل تست‌ها (‌با ذکر محدوده‌ی مجاز برای استفاده از آن‌ها‌) آموزش داده شده است.

ـ در پایان هر فصل دو مجموعه تست (‌شامل تست‌های کنکور و تألیفی‌) با پوشش فراگیر و با ترتیب آموزشی آورده شده است. در بخش آموزش نیز در هر قسمت، شماره‌ی تست‌های مرتبط با آن قسمت ذکر شده است.

ـ پوشش کامل تست‌ها حتی بخش‌هایی از کتاب را نیز در بر می‌گیرد که تاکنون در کنکور سراسری از آن‌ها سؤالی طرح نشده، ولی قابلیت طرح سؤال دارد.

ـ در هر فصل مجموعه تست‌هایی تکمیلی وجود دارد که علاوه بر سؤالات مفهومی در سطح کنکور، شامل تست‌هایی مشکل‌تر نیز برای چالش دانش‌آموزان برتر است.

بخشي از كتاب رو ميتونين دانلود كنين

faridaz
26-01-2011, 12:05
سلام
من داوطلب كنكور رشته رياضي هستم
مي خواستم كتاباي سطح بالاي كنكورو برام بگيد
اگه ممكنه
من خودم كتب هاي انديشه سازان و گاج مطالعه كردم.

سلام
به نظر من تا قبل از عید هر کتابی خوندی واسه یادگیریه مهم نیست
اما از بعد از عید حتما حتما کتابتای خود سازمان سنجشو بگیر و بخون
تمام سوالای کنکوریو که در پیش داری در اون کتاب خواهی دید.
موفق باشی

EngineeR EhsaN
26-01-2011, 13:45
سلام آقا ما ميخوايم براي ترم 2 اين كتابا رو بگيريم ، به نظر شما كدومش خوبه :

1 - شيمي پيش 2 خيلي سبز
2 - 30 سال رياضيات آبي كانون
3 - شيمي 2و3 آبي كانون
4 - رياضيات پايه رمزينه
5 - آمار گاج سفيد يا رمزينه
6 - فيزيك پايه 30 سال كنكور كانون
7 - ادبيات 4 كتاب در يك كتاب كانون
8 - عربي آبي كانون

البته من براي شيمي 2و3 ابي كانون 6 سال پيش رو دارم به نظرم خيلي قديمي شده ميخوام جديدشو بگيرم ، بعد من براي رياضي 2 از گاج سفيد و براي حسابان از چندتا كتاب ضعيف ديگه استفاده ميكردم ( البته تو كارنامه جمع بندي حسابانم بهترين درس بود با تراز 6000 و درصد 40 ) بعد وضعيت فيزيك پايم هم مثل شيمي پايه ميمونه يعني كتاب آبي كانو (10 سال فيزيك پايه آبي ) رو دارم ولي اونم مال 5 سال پيشه و قديمي شده و ميخوام آپديتش كنم

حالا به نظر دوستان لازمه اين تغييراتو بدم يا نه؟ به جاي اين كتابا چي پيشنهاد ميديد؟
من چون اولين باري بود كه تو كانون ثبت نام كردم (از مهر ثبت نام كردم و اي كاش از چند سال پيش ثبت نام ميكردم ) به همين دليل ترم اول يه نوع تمرين براي ترم دومم بود به همين خاطر هر چي تو توانم هست و ميخوام براي ترم دوم پياده كنم لطفا نظري ، چيزي داريد بگيد استفاده كنيم تا موفق شيم :11:

TopGear
26-01-2011, 15:15
کسی کتاب فیزیک 1و2 تکجلدی اندیشه سازان رو داره؟

حیف که تبریزی..ولی اگر تهران هستی یا آشنا داری..برو میدون انقلاب و از مغازه های دست دوم فروشی اونجا آمار بگیر...به احتمال زیاد پیدا میکنی..:10:
پیداش کردم:26:

The master
26-01-2011, 16:24
کسی جواب ما رو نمیده؟؟
هندسه پایه چی خوبه؟؟؟
نشر دریافت کتابش چطوره؟؟؟

hajemadi
26-01-2011, 17:45
یه کتاب تست خوب برا تحلیلی می خوام گاج رو دارم ولی خیلی ازش خوشم نمی آد تستاش خیلی زیاده اگه کمکم کنید ممنون میشم.......

دوستان نظری ندارید اگه کمکم کنید ممنون میشم>>>>....>>>>>>

Haniiii
26-01-2011, 19:06

1 - شيمي پيش 2 خيلي سبز
3 - شيمي 2و3 آبي كانون
4 - رياضيات پايه رمزينه
8 - عربي آبي كانون

البته من براي شيمي 2و3 ابي كانون 6 سال پيش رو دارم به نظرم خيلي قديمي شده ميخوام جديدشو بگيرم ، بعد من براي رياضي 2 از گاج سفيد و براي حسابان از چندتا كتاب ضعيف ديگه استفاده ميكردم ( البته تو كارنامه جمع بندي حسابانم بهترين درس بود با تراز 6000 و درصد 40 ) بعد وضعيت فيزيك پايم هم مثل شيمي پايه ميمونه يعني كتاب آبي كانو (10 سال فيزيك پايه آبي ) رو دارم ولي اونم مال 5 سال پيشه و قديمي شده و ميخوام آپديتش كنم

حالا به نظر دوستان لازمه اين تغييراتو بدم يا نه؟ به جاي اين كتابا چي پيشنهاد ميديد؟
من چون اولين باري بود كه تو كانون ثبت نام كردم (از مهر ثبت نام كردم و اي كاش از چند سال پيش ثبت نام ميكردم ) به همين دليل ترم اول يه نوع تمرين براي ترم دومم بود به همين خاطر هر چي تو توانم هست و ميخوام براي ترم دوم پياده كنم لطفا نظري ، چيزي داريد بگيد استفاده كنيم تا موفق شيم :11:
به نظر من بین ( آمار گاج سفيد يا رمزينه) گاج سفید رو انتخاب کن ... من از امار رمزینه زیاد راضی نبودم !!! .. ( گاج سفید رو استفاده نکردم ... ولی فکر میکنم بهتر از رمزینه باشه ! ( البته من ویرایش پارسال آمار رمزینه رو دارم ... امسال نمیدونم تغییری کرده یا نه ! ))

M . Sayid
26-01-2011, 20:48

1 - شيمي پيش 2 خيلي سبز
3 - شيمي 2و3 آبي كانون
4 - رياضيات پايه رمزينه
8 - عربي آبي كانون

شیمی پیش 2 فار بگیر حجمش زیاده ولی ارزششو داره _ من هیچی از فصل 4 نمی دونستم ولی اینو خوندم عالی بود !!
تست دیف به نظرم ده استاد خوبه -- حسابانشم مثکه بد نیست
تست شیمی مبتکران بگیر !!
آمار گاج سفید !!
فیزیک پایه گاج سفید یا مبتکران
ادبیات مبحثی : املا و لغت + تناسب مفهومی - انتشارات دریافت

عربی اونو نمی دونم ولی عربی مهر و ماه بنظرم کتاب خیلی خوبیه _ نشر الگو هم خوبه تالیف خاکبازان !!

EngineeR EhsaN
26-01-2011, 21:16
شیمی پیش 2 فار بگیر حجمش زیاده ولی ارزششو داره _ من هیچی از فصل 4 نمی دونستم ولی اینو خوندم عالی بود !!
تست دیف به نظرم ده استاد خوبه -- حسابانشم مثکه بد نیست
تست شیمی مبتکران بگیر !!
آمار گاج سفید !!
فیزیک پایه گاج سفید یا مبتکران
ادبیات مبحثی : املا و لغت + تناسب مفهومی - انتشارات دریافت

عربی اونو نمی دونم ولی عربی مهر و ماه بنظرم کتاب خیلی خوبیه _ نشر الگو هم خوبه تالیف خاکبازان !!

شيمي پيش 2 صرفا برا تست ميخوام ، خيلي سبزم به خاطر خوبي پيش يكش ميخوام بگيرم!
تست ديفم چون ( آبي تيپ بندي كرده + پاسنامه نسبتا خوبش + چون haniii هم خريده !!) ميخوام بگيرم ، رياضي پايه هم رو دست رمزينه نيومده
آمار رو چون دوستان تاييد كردن ما هم تاييد مكنيم و گاج سفيد ميگيريم
فيزيك هم به نظر خودم كلا آبي از بقيه كتابا بهتره البته از لحاظ ترتيب چون گاج و آبي هر دو سوالاي كنكور گذشته رو دارن پس از لحاظ محتوايي فرقي ندارن ولي پاسخ نامشون مهمه كه كدوم بهتر باشه! راستي كدوم بهتره؟
ادبياتم كه اونم براي تست ميخوام البته من خودم ادبيات زياد تست نميزنم آخرين تراز آزمونمم 6400 بود ، آبي رو چون 3 ادبيات و زبان فارسي رو با هم داره پيشنهد دادم اگه كتاب ديگه اي هست بگيد؟ اين انتشارات دريافت همه پيش و پايه رو با هم داره؟
ضمنا شيمي پايه هم ميخوام 2و3 با هم باشن ، اگه جدا باشن زياد به جزئيات ميپردازن نميشه رسيد همشو زد ، به غير آبي كانون اگه كتاب خوب ديگه اي سراغ داريد دريغ نكنيد؟

omnia.2008
27-01-2011, 12:43
به نطر من فیزیک گاج از ابی قوی تره

jekob
27-01-2011, 18:11
فار یعنی از مبتکران روونتر توضیح داده؟

M . Sayid
27-01-2011, 19:29
فار یعنی از مبتکران روونتر توضیح داده؟

چه درسی ؟؟

اگه شیمیه که من از آموزش شیمی مبتکران خوشم نیومد !!

alirah71
28-01-2011, 01:56
به نظر شما شيمي پيش 2 مبتكران بهتره يا خيلي سبز؟چون يكي از دوستام ميگه بازرگان شيمي 2 را ميخواسته خيلي مفهومي توضيح بده بخاطره همين زياد خوب نيست و ميگه خيلي سبز بهتر از مبتكران توضيح داده ،اما يكي ديگه از دوستام ميگه خيلي سبز خوب نيست مبتكران خوبه .حالا كدومش را بخرم؟؟؟؟؟؟؟

Reza31001
28-01-2011, 07:48
به نظر شما شيمي پيش 2 مبتكران بهتره يا خيلي سبز؟چون يكي از دوستام ميگه بازرگان شيمي 2 را ميخواسته خيلي مفهومي توضيح بده بخاطره همين زياد خوب نيست و ميگه خيلي سبز بهتر از مبتكران توضيح داده ،اما يكي ديگه از دوستام ميگه خيلي سبز خوب نيست مبتكران خوبه .حالا كدومش را بخرم؟؟؟؟؟؟؟

من مبتکران داشتم فوق العاده عالی بود البته کتاب خیلی سبز رو ندیدم ولی همین طور ندید بهت پیشنهاد میدم مبتکران بخری

EngineeR EhsaN
28-01-2011, 13:10

من از معلممون پرسيدم خيلي سبزو پيشنهاد داد براي پيش 2
براي شيمي 3 هم مبتكران
براي شيمي 2 هم 10 استاد

B L A S T E R
28-01-2011, 18:22
بچه ها تست دیفرانسیل پیش 2 چی بگیرم ؟
رمزینه فک نکنم تستش بیاد !

mghaffari49
28-01-2011, 23:51
جایی برای تعویض کتاب سراغ دارید؟ 2 تا حسابان و یه هندسه2 آبی از پارسال دارم که تقریباً بازشون هم نکردم.

shah abas
29-01-2011, 00:03
کتاب های قلمی چو رو انگار میشه به کتاب فروشی داد به نصف قیمت (البته شرایط کاملش رو نمی دونم)

jekob
29-01-2011, 09:00
ینید من ترازای کانونم اصلا" خوب نیست درسایی که تا حالا با کانون اومدم جلو دینی و شیمی بود بقیش رو نرسوندم حتی درسی مثل هندسه و گسسته رو اصلا" روشونو باز نکردم می خوام ببینم من الان باید چه جوری بخونم متاسفانه من در شهرستانم و هیچ کسی نیست منو راهنمایی کنه . چه جوری بخونم اخه اگه از الان خوب بخونم میتونم رتبه 2000 منطقه 3 بیارم . راستش پشتیبان قلم چی گفت از الان باید روزی 10 ساعت بخونی واسم خیلی سخته یعنی نمیکشم من زبانم در حد صفر بود ولی با راهنمایی شما که گفتین تیک ایت بخونم درصدم شده 30 و از کمکاتون واقعا" ممنونم . کسی میتونه بگه هر درس رو چه جوری بخونم ریاضی ام خیلی ضعیفه !!! کتابامم زیر مینویسم اگه بهتر هم میشناسید بهم بگید:
زبان انگلیسی :مبتکران شهاب اناری و تیک ایت و درک مطلب مبتکران
دین و زندگی: همگامان(اگه اینو بخونم دیگه اصلا" کتاب رو نخونم)+ایات گاج
ادبیات: قرابت و املا و واژه دریافت هامون سبطی . ارایه رمزینه زبان فارسی هم دوجلدی دریافت
فیزیک :پیش اندیشه سازان چ84 . سوم خیلی سبز دوم و اول هم اندیشه سازان تو یه جلد
شیمی : مبتکران
حسابان و دیف : رمزینه (کتاب کلاس) + ابی کانون
هندسه : گاج سفید
گسسته: گاج سفید +مبتکران جوادی
عربی: ایاد فیلی + فن ترجمه نشر الگو
خوب همینا بود . اگه میشه بگید روزانه بخونم یا هفتگی.مرسی . اگه نظراتون رو بگید خیلی لطف میکنید
پشت کنکورم کلاسم نمیرم

METACORTEX
29-01-2011, 10:29
سلام
نشر دریافت(هامون سبطی) برای کلیه دروس تجربی و ریاضی کتابهای جمع بندی چاپ میکنه.
اطلاعات بیشتر:

Studious
29-01-2011, 12:02
ینید من ترازای کانونم اصلا" خوب نیست درسایی که تا حالا با کانون اومدم جلو دینی و شیمی بود بقیش رو نرسوندم حتی درسی مثل هندسه و گسسته رو اصلا" روشونو باز نکردم می خوام ببینم من الان باید چه جوری بخونم متاسفانه من در شهرستانم و هیچ کسی نیست منو راهنمایی کنه . چه جوری بخونم اخه اگه از الان خوب بخونم میتونم رتبه 2000 منطقه 3 بیارم . راستش پشتیبان قلم چی گفت از الان باید روزی 10 ساعت بخونی واسم خیلی سخته یعنی نمیکشم من زبانم در حد صفر بود ولی با راهنمایی شما که گفتین تیک ایت بخونم درصدم شده 30 و از کمکاتون واقعا" ممنونم . کسی میتونه بگه هر درس رو چه جوری بخونم ریاضی ام خیلی ضعیفه !!! کتابامم زیر مینویسم اگه بهتر هم میشناسید بهم بگید:
زبان انگلیسی :مبتکران شهاب اناری و تیک ایت و درک مطلب مبتکران
دین و زندگی: همگامان(اگه اینو بخونم دیگه اصلا" کتاب رو نخونم)+ایات گاج
ادبیات: قرابت و املا و واژه دریافت هامون سبطی . ارایه رمزینه زبان فارسی هم دوجلدی دریافت
فیزیک :پیش اندیشه سازان چ84 . سوم خیلی سبز دوم و اول هم اندیشه سازان تو یه جلد
شیمی : مبتکران
حسابان و دیف : رمزینه (کتاب کلاس) + ابی کانون
هندسه : گاج سفید
گسسته: گاج سفید +مبتکران جوادی
عربی: ایاد فیلی + فن ترجمه نشر الگو
خوب همینا بود . اگه میشه بگید روزانه بخونم یا هفتگی.مرسی . اگه نظراتون رو بگید خیلی لطف میکنید
پشت کنکورم کلاسم نمیرم
ببین داداش من شخصا توصیه میکنم که اول کتابو بخونی بعدا بری سراغ تست آخه میگی ضعیفی ولی اگه تو این دو ماه بتونی کتابای درسی رو خوب خوب بخونی من تضمین میکنم زیر 1000 بیاری !:10:

mghaffari49
29-01-2011, 13:17
کتاب های قلمی چو رو انگار میشه به کتاب فروشی داد به نصف قیمت (البته شرایط کاملش رو نمی دونم)
درسته،دهه فجره این طرح تعویض کتابش.ولی فقط می‌تونی همون کتاب رو بگیری با نصف قیمت (چاپ جدیدش). من هم که اگه این کتابها به دردم خورده بود تا حالا استفاده کرده بودم، در نتیجه فکر نکنم یه همچین کاری کنم.

این کتاب‌فروشی‌های اطراف میدون انقلاب چه‌طوریه تعویض کتابشون؟ به تیپ کتاب نگاه می‌کنن و تو اون مایه‌ها می‌تونی ازشون کتاب بگیری (مثلاً نو باشه کتاب نو،قلم‌خورده باشه قلم‌خورده،تست باشه تست،تشریحی باشه تشریحی و ...) یا چه می‌دونم،کتابها رو با ترازو می‌کشن مثلاً بعد می‌گن می‌تونی 6 کیلو کتاب از ما بگیری؟ :31:

Homayun Khan
29-01-2011, 16:50
بچه ها شما برای علوم انسانی 14 کتاب علوم انسانی (گاج سفید) پیشنهاد میکنید یا سنجش آخر؟
کدومشون بهتره؟

MMM52
30-01-2011, 15:24
به نطر من فیزیک گاج از ابی قوی تره
کاملا تایید میشه...

ساش
30-01-2011, 18:00
درود دوستان
این کتاب ریاضیات تجربی خیلی سبز خوب هست ؟ خوب درس داده ؟؟

می خوام ببینم اگر می تون از روی کتاب ریاضی را بخونم اگر نه که استاد بگیرم
من حداقل 10 یا 20 بزنم تو کنکور دانشگاه آزاد

EASPORTS-FIFA
30-01-2011, 21:12
درود!
بچه ها من از اول سال تا حالا گسسته و هندسه هیچی نخوندم ، به نظرتون تو این فرصت چی بخونم ؟؟؟؟؟؟ هندسه و گسسته ی سبز خوب نیست؟؟؟؟ ( الان کتاب کانون دارم ، چند تا تست گسسته خوندم ؛ اصلا خوب نبود )
دیگه اینکه واسه قرابت چی پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟

پیشاپیش thanks

behnambazi
30-01-2011, 22:02
دوستان کتاب اموزش توپ توپ برای امتحان نهایی فیزیک 1 پیش میخوام ممنون میشم معرفی کنید
سریع

M . Sayid
30-01-2011, 22:09
درود!
بچه ها من از اول سال تا حالا گسسته و هندسه هیچی نخوندم ، به نظرتون تو این فرصت چی بخونم ؟؟؟؟؟؟ هندسه و گسسته ی سبز خوب نیست؟؟؟؟ ( الان کتاب کانون دارم ، چند تا تست گسسته خوندم ؛ اصلا خوب نبود )
دیگه اینکه واسه قرابت چی پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟

پیشاپیش thanks

هندسش که خوب نیست گول نخور !!
گسسته : فار - مبتکران تالیف جوادی - گاج سفید
هندسه : مبتکران یا گاج سفید
تحلیلی : فار - نشر الگو

دوستان کتاب اموزش توپ توپ برای امتحان نهایی فیزیک 1 پیش میخوام ممنون میشم معرفی کنید
سریع

کتابی که بدرد تشریحی بخوره احتمالا همون کتابایه غلامعلی محمود زاده ( مبتکران !! )) باشه !!

nelly joon
31-01-2011, 11:19
درود دوستان
این کتاب ریاضیات تجربی خیلی سبز خوب هست ؟ خوب درس داده ؟؟

می خوام ببینم اگر می تون از روی کتاب ریاضی را بخونم اگر نه که استاد بگیرم
من حداقل 10 یا 20 بزنم تو کنکور دانشگاه آزاد
من این کتاب ریاضی تجربی خیلی سبز رو دارم.از اول سال با این کتاب کار کردم و نتایج خیلی خوبی هم داشته به نظر خودم.یه مزیتی که نسبت به سایر کتابها داره اینه که از خوندنش خسته نمیشین(مثل سایر کتابهای این انتشارات).
تستهاش هم خیلی زیاد نیست.ولی ماهیگیری رو یادتون میده که هر تست دیگه ای هم که از اون مبحث اومد،بتونین راحت پاسخ بدین.

ساش
31-01-2011, 14:18
من این کتاب ریاضی تجربی خیلی سبز رو دارم.از اول سال با این کتاب کار کردم و نتایج خیلی خوبی هم داشته به نظر خودم.یه مزیتی که نسبت به سایر کتابها داره اینه که از خوندنش خسته نمیشین(مثل سایر کتابهای این انتشارات).
تستهاش هم خیلی زیاد نیست.ولی ماهیگیری رو یادتون میده که هر تست دیگه ای هم که از اون مبحث اومد،بتونین راحت پاسخ بدین.

درود به شما

من کتاب دیدم فقط تست داره
من درس نامه می خوام با تست

کتاب آموزشی خوبی هم تو بازار نیست
پس اجبارا باید یه استاد بگیرم البته استاد که نه یه دانشجوی قوی که مسلط باشه به مباحث تا بتونه من تا 20% ریاضی برسونه

Alireza SM
31-01-2011, 14:39
ميگم اين رمزينه و خيلي سبز چرا دوساله كه سايتشون راه نيافتاده ؟

EngineeR EhsaN
31-01-2011, 14:43
سریع

تنها كتاب خوب واسه امتحان نهايي همون كتاب درسيه مطمئن باش اگه كتاب رو خوب بخوني نمره خوبي ميگري :46:

Alireza SM
31-01-2011, 14:45
تنها كتاب خوب واسه امتحان نهايي همون كتاب درسيه مطمئن كتاب و خوب بخوني نمره خوبي ميگري :46:
كاملا درسته . البته اگه گلواژه هم آدم حل كنه بد يست . آدمو مسلط ميكنه
تمرين هاي پايان فصل هر بخش از كتاب هاي محمودزاده هم شاهكار ميكنن واقعا

nelly joon
01-02-2011, 13:39
درود به شما

من کتاب دیدم فقط تست داره
من درس نامه می خوام با تست

کتاب آموزشی خوبی هم تو بازار نیست
پس اجبارا باید یه استاد بگیرم البته استاد که نه یه دانشجوی قوی که مسلط باشه به مباحث تا بتونه من تا 20% ریاضی برسونه
سلام
شما قبل از اینکه استاد بگیری،این کتاب ریاضی مهر و ماه رو هم یه نگاهی بنداز.
من خودم از مهروماه واسه درسنامه استفاده میکنم و از خیلی سبز واسه تستها.
20% ریاضی زدن تو رشته تجربی کار خیلی سختی نیست،به نظر من که نیاز به استاد نیست.بازم هرکسی خودش بهتر میدونه.

Homayun Khan
01-02-2011, 14:44
برای زبان خارجه کنکور شما از بین گاج سفید یا قلمچی آبی کدام را پیشنهاد میکنید؟ لطفا زودتر جواب بدید

Homayun Khan
01-02-2011, 14:47
برای انگلیسی کنکور ازبین گاج سفید یا قلمچی آبی کدام را پیشنهاد میکنید؟ فقط زود جواب بدید

M . Sayid
01-02-2011, 18:04
اینجانب میگم هر دوشونو بنداز دور

خیلی سبز

یا

مبتکران

monaa
01-02-2011, 21:15
دوستان گرامی یک بار دیگر لیست کتاب های مورد تایید خودم رو براتون می نویسم تا شک و شبه ای پیش نیایید :

:46:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فیزیک3 :: فقط ( خیلی سبز ) اینو عمدا اول نوشتم تا بگم فیزیک از این شیرین تر نمیشه امتحان کنید (فیزیک فقط این کتاب)
شیمی :: مبتکران ، بهمن بازرگانی
حسابان :: گاج مشکی ( خوب هست اما عالی نیست )
ادبیات :: گاج سبز
عربی :: گاج سبز / ایاد فیلی
دینی :: همگامان / گاج سفید
انگلیسی :: شهاب اناری / گاج سفید / انتشارات شبپره ( اگه اشتباه نکنم )

ساش
01-02-2011, 21:27
دوستان گرامی یک بار دیگر لیست کتاب های مورد تایید خودم رو براتون می نویسم تا شک و شبه ای پیش نیایید :

فیزیک3 :: فقط ( خیلی سبز ) اینو عمدا اول نوشتم تا بگم فیزیک از این شیرین تر نمیشه امتحان کنید (فیزیک فقط این کتاب)

درود دوستان

به نظر من

فیزیک :: فقط گاج و تمام به نظر من خیلی سبز خیلی خسته کننده هست مخصوصا 3
ادبیات :: کلک معلم سبز
عربی :: گاج سفید + خیلی سبز
دینی :: همگامان و گاج سفید
انگلیسی : مبتکران + گنجینه ی آزمون های طلایی مبتکران
زیست : فقط خیلی سبز . همگامان به درد نمی خوره iبه نظر من

M . Sayid
01-02-2011, 22:17
[

[tp://forum.p30world.com/images/New-smile/N_aggressive%20%2845%29.gif[/IMG]

شیمی خوب
دینی خوب
فیزیک خوب
انگلیسی : فکر نکنم گاج سفید بدردت بخوره !!

انتشارات شبقره - تالیف دکترکیاسالار

sahelgh
01-02-2011, 23:01
1- من یه کتاب گسسته ی توپ میخوام که مسلط بشم. البته کلاس میرم (آقای انصاری) و خوشخوانم تستاشو زدم ولی احساس میکنم تستاش کمه! خیلی سبز رو از کتابخونه گرفتم ولی اون تستاش آبکی و تکراریه! میشه یه کتاب معرفی کنید؟ فار چطوره؟ ( آزمون گسسته ش رو میگم؟)
2- دیف خیلی سبز رو کسی داره؟ کتاب خوبیه؟ سطح بالا میخوام. ( از فائق خوشم نمیاد!) و خوشخوان میزنم.

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 10:59 PM ----------

واقعا این خیلی سبز عالیه. ولی حیف که این جلد 2 پیش 1 هنوز نیومده و پیش 2 رو هم چاپ نمیکنن!!!

xUltimatex
02-02-2011, 01:02
برای انگلیسی کنکور ازبین گاج سفید یا قلمچی آبی کدام را پیشنهاد میکنید؟ فقط زود جواب بدید
سلام
ببین عزیز اگه میخوای زبان عمومی رو درصد بالا بزنی تو کنکور کتاب زبان انگلیسی مبتکران بهترین گزینه س اینو جدی می گم من خودم کنکور زبان شرکت می کنم و عمومی رو تقریبا تابستون تموم کردم و بهت میگم واس کسی که میخواد درصد تاپ بزنه زبان رو کتاب های دکتر شهاب اناری (مبتکران) بهترین گزینه س....
موفق باشی

xUltimatex
02-02-2011, 01:07
سلام
ببین عزیز اگه میخوای زبان عمومی رو درصد بالا بزنی تو کنکور کتاب زبان انگلیسی مبتکران بهترین گزینه س اینو جدی می گم من خودم منحصرا زبان شرکت کردم و اینو دوستانه بت میگم واس کسی که میخواد درصد تاپ بزنه زبان عمومی رو کتاب های دکتر شهاب اناری (مبتکران) بهترین گزینه س....
موفق باشی

behnamrizi
02-02-2011, 11:38
من واسه گسسته گاج سفید را دارم ولی پاسخ بعضی تستها را نمیفهمم! بهتر از گاج چی سراغ دارین؟
این گسسته فار چجوریاست؟ کسی میتونه لینک قسمتی از کتابش را بذاره؟ اون لینکی که تو وبلاگش هست کار نداد!

Homayun Khan
02-02-2011, 14:21
سلام
ببین عزیز اگه میخوای زبان عمومی رو درصد بالا بزنی تو کنکور کتاب زبان انگلیسی مبتکران بهترین گزینه س اینو جدی می گم من خودم منحصرا زبان شرکت کردم و اینو دوستانه بت میگم واس کسی که میخواد درصد تاپ بزنه زبان عمومی رو کتاب های دکتر شهاب اناری (مبتکران) بهترین گزینه س....
موفق باشی
خیلی ممنون دوست عزیز برای زبان عمومی میخواستم(کنکور علوم انسانی)
فقط یه چیز دیگه این کتابی که شما میگید قواعد تمام درس هارو داخلش توضیح داده؟

molaali
02-02-2011, 16:19
برای دو مبحث ژنتیک جمعیت و ژنتیک مندل کتابی به صورت جامع و کنکوری وجود داره؟ که مختص همین دو مطلب باشه؟
(برای یکی از دوستان میخوام)

Alireza SM
02-02-2011, 16:36
يه سوتي جالباز مهندس بازرگاني در كتاب شيمي سال دوم

سوال 142 رو دقيت كنين تعداد گزينه هاش رو :31:

M . Sayid
02-02-2011, 17:19
منظورت اینه 3 تا گزینس ؟؟

در ضمن اینا که 120 و این حوالین نه 142

Alireza SM
02-02-2011, 18:35
آره ببخشيد منظورم همون 122 بود :31:

MMM52
02-02-2011, 22:46
آره ببخشيد منظورم همون 122 بود :31:
چه باحال!!!!!
من خوندمش زیاد توجه نکردم گفتم حتما گزینخ کم آورده!!!!

mghaffari49
02-02-2011, 22:57
کتاب تست برای عربی به غیر از گاج سفید چه گزینه‌ای رو معرفی می‌کنید؟ چون حجم تستهای گاج سفید واقعاً زیاده (3900 تست)،حتی فکر زدنش هم منو به وحشت میندازه.

M . Sayid
02-02-2011, 23:15
کتاب تست برای عربی به غیر از گاج سفید چه گزینه‌ای رو معرفی می‌کنید؟ چون حجم تستهای گاج سفید واقعاً زیاده (3900 تست)،حتی فکر زدنش هم منو به وحشت میندازه.

نترس عزیزم سعید اینجاست :27::31:

نشر الگو -- مهر و ماه

mghaffari49
02-02-2011, 23:43
نترس عزیزم سعید اینجاست :27::31:

نشر الگو -- مهر و ماه

:)
اینا تعداد تعداد و ترتیب تست‌هاش چه‌جوریاس؟

shabeashegha
02-02-2011, 23:47
برای دو مبحث ژنتیک جمعیت و ژنتیک مندل کتابی به صورت جامع و کنکوری وجود داره؟ که مختص همین دو مطلب باشه؟
(برای یکی از دوستان میخوام)
بهترین کتاب ژنتیک به نظر من کتاب تخته سیاه آرامفره که متاسفانه ژنتیک جمعیت نداره . ولی تا جایی که شنیدم کتاب ژنتیک رمزینه هردورو داره و کتاب خوبیه. کتاب ژنتیک مهروماه هم کم طرفدار نداره . ولی اگه ژنتیک جمعیت برات مهمه نگاهی به کتاب کلاس ژنتیک رمزینه بنداز اگه خوشت نیومد مهروماه رو بررسی کن:46:

M . Sayid
03-02-2011, 00:04
:)
اینا تعداد تعداد و ترتیب تست‌هاش چه‌جوریاس؟

مهر و ماه : مبحثی

نشر الگو : درس به درس

lmohsen
04-02-2011, 23:02
دوستان یه سوال:
کتاب فوت و فن عربی کتاب کاملیه؟ از نظر اموزش و نکات؟
من تازه میخوام عربی رو شروع کنم :19: !
فوت و فن خیلی سبز و عربی به زبان ساده ی مبتکران هر دو رو دارم.
کدوم رو بخونم؟
هر دو کتاب های خوبین اما با توجه به اینکه من تازه میخوام شروع کنم و به دنبال درصد خیلی بالایی هستم!

دوستان بانک تست عربی خیلی سبز هم تو همین هفته احتمالا میاد

EngineeR EhsaN
05-02-2011, 14:51
:41:
دوستان یه سوال:
کتاب فوت و فن عربی کتاب کاملیه؟ از نظر اموزش و نکات؟
من تازه میخوام عربی رو شروع کنم :19: !
فوت و فن خیلی سبز و عربی به زبان ساده ی مبتکران هر دو رو دارم.
کدوم رو بخونم؟
هر دو کتاب های خوبین اما با توجه به اینکه من تازه میخوام شروع کنم و به دنبال درصد خیلی بالایی هستم!

دوستان بانک تست عربی خیلی سبز هم تو همین هفته احتمالا میاد

من وقتي اون روز داشتم درصدامو بررسي ميكردم اينو فهميدم كه هيچ كتابي نميتونه مثل كتاب درسي مفيد باشه! :18: دقيقا از وقتي كه شروع به خوندن كتاب آموزشي كردم حدود 30% از درصدام كم شده؟!؟! دليلشم خيلي سادس اين كتاباي به اصطلاح كمك آموزشي طوري مطلبو ميپيچونن و گره ميزنن كه كلا قاطي ميكني ، اگه تو آزموناي آزمايشي شركت ميكني راحت ميتوني امتحان كني ، يه بار از كتاب كمك اموزشي بخون يه بارم از روي كتاب بخون و همه تمريناتشم حل كن اگه خواستي تستم بزن بعد نتايجو بررسي كن خودت به اصل قضيه پي ميبري! :46: در ضمن ترازم تو كارنامه جمع بندي 6461 بودش كه به خاطر دو ازمون قبلي كه كم زدم احتمالا اينم كم شده :41:

Rastin.
06-02-2011, 01:13
سلام...دوستان برای تست شیمی و زیست (سال سوم و پیش) چی پیشنهاد میکنید؟

برای شیمی, مبتکران تعریفشو میکنن...برای زیست کتابی هست که تستهای سه سال رو داشته باشه؟

ساش
06-02-2011, 11:06
درود

کتاب تست برای فیزیک پایه می خواستم بگیرم
برای پیش از گاج سفید استفاده می کنم راضی ام

ولی برای پایه موندم کتاب های سازمان سنجش را بگیرم یا گاج را ؟؟؟
کتاب های سنجش آزمون های سال پیش آزاد و سراسری را هم داره ؟؟؟

هدف درصد 70 تو پزشکی آزاد

METACORTEX
06-02-2011, 15:09
درود

کتاب تست برای فیزیک پایه می خواستم بگیرم
برای پیش از گاج سفید استفاده می کنم راضی ام

ولی برای پایه موندم کتاب های سازمان سنجش را بگیرم یا گاج را ؟؟؟
کتاب های سنجش آزمون های سال پیش آزاد و سراسری را هم داره ؟؟؟

هدف درصد 70 تو پزشکی آزاد
سلام
کتابهای سنجش تست های آزادو نداره.
اگه میخوای آزاد 70 بزنی همون تستهای 5 سال گذشته رو بزنی کارت راه میفته!!!!!!:31:
گاج سفید کارتو راه میندازه.:19:
البته انرژی اتمی هم فیزیک پایه داره البته سطحش از گاج بالاتره و تستهای تالیفی داره.

ساش
06-02-2011, 15:34
سلام
کتابهای سنجش تست های آزادو نداره.
اگه میخوای آزاد 70 بزنی همون تستهای 5 سال گذشته رو بزنی کارت راه میفته!!!!!!:31:
گاج سفید کارتو راه میندازه.:19:
البته انرژی اتمی هم فیزیک پایه داره البته سطحش از گاج بالاتره و تستهای تالیفی داره.

وای خدایش هدف خنده داری دارم ها

ولی دیگه با پنچ سال قبل و اینها نمی شه رشته های تاپ دانشگاه آزاد قبول شد

از پیارسال شروع شد دینی و ادبیات رفت رو به پیچیده شدن از قبل
این کنکور هم که زیست اونطور بود
کنکور بعد هم یا هوای شیمی داشته باشید یا فیزیک که می ره رو به مفهومی شدن

البته زیست برای این سخت شد که آقایون ریاضی که ریاضی و فیزیک خوبی دارند با خوندن 5 گذشته زیست و یک دور کتاب نیان راحت بشن پزشک و بروبچ تجربی که ریاضی و فیزیکشون ضعیف هست و زیستشون قوی بمونن

sarinagasemi
06-02-2011, 18:30
سلام
دوستان برای آموزش ریاضی 3 چی بگیرم؟ریاضی 3 سبز و جامع سبزو دارم ولی از لحاظ آموزشی خوب نیست!
فصلاشم احتمال تابع حد و مشتقه یه کتاب خوب واسه رشته ریاضی نیست که اینا رو خوب توضیح داده باشه؟

alirah71
06-02-2011, 20:08
چه کتاب تستی برای دیفرانسیل پیش 2 هست که شامل تست های سراسری ,خارج از كشور ، ازاد ، سنجش (البته به جز کتاب ابی قلمچی که اون فقط ازاد و سراسری را داره) باشه ؟ و تست هاش به صورت طبقه بندي شده باشه( مثل ابي) . در ضمن تست تالیفی 1 دونه هم نمیخوام توش باشه.

mineworld
06-02-2011, 20:10
سلام

از دوستان کسی کتاب فیزیک پیش 2 فار رو دیده ؟ قبلا راجبش بحث کردید تو فروم ؟ چون خیلی نبودما ین چند وقت نمی دونم چی گذشته ... به هر حال اگه شد در موردش کوتاه حرف بزنیدو درضم بگید این "جلد اول" یعنی چی ؟!

vahid-p
07-02-2011, 13:52
سلام

از دوستان کسی کتاب فیزیک پیش 2 فار رو دیده ؟ قبلا راجبش بحث کردید تو فروم ؟ چون خیلی نبودما ین چند وقت نمی دونم چی گذشته ... به هر حال اگه شد در موردش کوتاه حرف بزنیدو درضم بگید این "جلد اول" یعنی چی ؟!
برای دانلود کتاب های فار :

من فصل موج مکانیکی دو رو تقریبا یه نگاهی انداختم و به نظرم مفهومی درس داده. فقط باید حوصله کنی بخونی.
اون جلد 1 اش نمی دونم. ولی هر وقت رفتی کتابفروشی حتما به فصلایی که داره نگاهی بنداز.

sarinagasemi
07-02-2011, 16:50
سلام
دوستان برای آموزش ریاضی 3 چی بگیرم؟ریاضی 3 سبز و جامع سبزو دارم ولی از لحاظ آموزشی خوب نیست!
فصلاشم احتمال تابع حد و مشتقه یه کتاب خوب واسه رشته ریاضی نیست که اینا رو خوب توضیح داده باشه؟
کسی نیست راهنمایی کنه؟

Aqua141
07-02-2011, 16:55
کسی نیست راهنمایی کنه؟

سلام یادش بخیر عجب دورانی بود

ساش
07-02-2011, 18:04
کسی نیست راهنمایی کنه؟

دوست من برای رشته ی تجربی که آموزش ریاضی خوبی وجود نداره
می خوام استاد بگیرم
ریاضی ر اگر کسی بهت تهیم نکنه نمی فهمی

sarinagasemi
07-02-2011, 19:28
دوست من برای رشته ی تجربی که آموزش ریاضی خوبی وجود نداره
می خوام استاد بگیرم
ریاضی ر اگر کسی بهت تهیم نکنه نمی فهمی
منظورم این بود که تو کتابایی مثل دیفرانسیل رمزینه یا ... کتابی هست که فصلایه تابع احتمال حد و مشتقو خوب توضیح داده باشه؟

XFIGHT3R
08-02-2011, 00:36
سلام دوستان ... من سوم ریاضی هستم

کسی اینجا از نشر الگو استفاده میکنه ... جلو هر کی اسمشو بیاری میگه سطحش بالاس و بدرد کنکور نمیخوره ... درسته این حرفا ؟

برای نمونه من میخوام حسابانش رو بگیرم ... اگه کسی استفاده میتونه مزایا و معایبش رو بگه ...

---------------------

واسه شیمی 3 هم گاج ( سفید ) و قلم چی ( آبی ) رو دارم ولی باهاشون حال نمیکنم ... به نظرتون بهتره که برم مبتکران رو بگیرم تا نزدیکی های عید ترم 1ش رو تموم کنم ؟

ممنون

Reza31001
08-02-2011, 09:07

کسی اینجا از نشر الگو استفاده میکنه ... جلو هر کی اسمشو بیاری میگه سطحش بالاس و بدرد کنکور نمیخوره ... درسته این حرفا ؟

برای نمونه من میخوام حسابانش رو بگیرم ... اگه کسی استفاده میتونه مزایا و معایبش رو بگه ...

ممنون

کی همچین گیزی گفته؟ اتفاقا یکی دو سالی هست سوالات دشوار درس ریاضی زیاد هم شده
حسابان نشر الگو به نظر من بهترین گزینه هست البته کتابای خوب دیگه ای هم هستن ولی به نظر من نشرالگو گرینه بسیار مناسبیه

واسه شیمی 3 هم گاج ( سفید ) و قلم چی ( آبی ) رو دارم ولی باهاشون حال نمیکنم ... به نظرتون بهتره که برم مبتکران رو بگیرم تا نزدیکی های عید ترم 1ش رو تموم کنم ؟

دیگه برای شیمی فکر کنم همه موافق باشن که مبتکران بهمن بازرگانی بهترینه

جواد داودي
08-02-2011, 14:16

---------------------

ممنون

كتاب هاي نشر الگو همش خوب و كامله.من اكثر كتاباشو دارم راضم .برا شيمي هم چون امتحان نهايي ميخواي بدي كتاب+آموزش شيمي 3 مبتكران نه تست .!!