PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

BEHAFARIN
05-11-2010, 01:23
سلام
کتاب کمک درسی واسه رشته تجربی و همچنین کلاس خصوصی و یا آموزشگاه خوب تو تهران بهم معرفی کنید

MOHSEN_A1371
05-11-2010, 09:04
سلام بر دوستان
من دیروز کتاب-کلاس آرایه ادبی رمزینه رو گرفتم تا یه حدودیشم خوندم
کتاب فوق العده ای زبان ساده و بی آلایش به علاوه تستهای کنکور تا سال 89 و کنکور های سنجش و گ.2.
با پاسخ های تشریحی توپ و تحلیلی
نوشته شهریار قبادی
قیمت 6000 تومان.
من خودم کلک داشتم ولی اونو با یک کتاب دیگه طاق زدم آرایه رمزینه رو گرفتم.
اینو هم بگم این آرایه الگو مفت نمیرزه.
2 خط توضیح داده با 100 تست.

فقط برای رشته ریاضی وتجربی بود یا انسانی هم قاطیش بود؟
اگه انسانی هم قاطیش باشه حوصله سر میبره!

GodFatherAmin
05-11-2010, 09:53
کسایی که کتاب تخته سیاه تاریخ ادبیاتشو دیدن(که تصویری و با کاریکاتوره)
همون مولف آرایه ادبی رو هم زده با کاریکاتور و ... تا اونجایی که من دیدم کم حجم و خوب بود. و البته سیمی هم بود.
رمزینه برای انسانی هم هست.

jekob
05-11-2010, 10:35
واسه ارایه و تاریخ ادبیات چی بخرم؟

aristocrat
05-11-2010, 11:18
میخوام ازتون بپرسم چرا کتاب کمک درسی میگیرید.

کسایی که کتاب درسی رو مینویسن: 10 نفر معلم و استاد دانشگاه سابقه دار.
کسایی که کتاب کمک درسی مینویسن: یک معلم جوون تازه کار که از بدبختی به کتاب نوشتن افتاده.

کسایی هستند که دکترا دارند دارن کتاب کمک درسی می نویسند. کسایی هستند که هم کتاب درسی و هم کتاب

کمک درسی نوشتند. این منطقی نیست که بیان همه چیز رو تمام و کمال توی کتاب درسی بگن.

ساش
05-11-2010, 11:58
درود

دوستان کتاب برای تست فیزیک رشته ی تجربی می خواستم

به نظر شما گاج سفید خوبه یا کتابای جدید انتشارات خیلی سبز ؟؟؟؟

کدوم پاسخنامه ی خوبی داره ؟؟؟

ممنون

mka703
05-11-2010, 12:13

کسایی که کتاب کمک درسی مینویسن: یک معلم جوون تازه کار که از بدبختی به کتاب نوشتن افتاده.

وقتی کتاب زیست پیش رو حجت الاسلام سوزنچی مولف کتابهای درسی دین و زندگی ویرایش میکنه باید به حال کتب درسی افسوس خورد!

aristocrat
05-11-2010, 12:13
سلام !

بچه ها برای گسسته و هندسه پایه چه کتابی پیشنهاد میکنید ؟

برای گسسته من رمزینه دارم ( اموزش ) حس میکنم مطالب اضافی زیاد داره و مطالب غیر ضروری هم توضیح داده!

هندسه پایه هم دو تا گاج هارو دارم نمیدونم خوبه یا بد !

مرسی !

من برای گسسته و هندسه مشکل داشتم. اصلا نمیتونستم بفهمم یا تست حل کنم همیشه اینارو کم میزدم.

متوجه شدم اشکال کارم اینجاست که در حالیکه مبتدی هستم میخوام همه مهارت ها و تست ها رو بلد باشم که

شدنی نیست. متوجه شدم درس خوندنم هیجانی هست یعنی احساس به من میگه چی کار کنم چی کار نکنم.

این شد که به فکر تغییر افتادم و دید خودم رو از هیجانی بودن به دیدن از بالا( دیدن بهتر) عوض کردم.

اومدم یک سری تست که از بقیه تستها جدا شده بود انتخاب کردم. از کتاب گسسته سفید گاج استفاده کردم

که یکسری تست ستاره دار رو از بقیه جدا کرده بود. خصوصیت این تستها این بود که اکثرا درسنامه(همون آموزش)

داشت یا یک نکته ی خیلی مهمی توی حل اون تست بود. کل کتاب رو با همین تستها پیش رفتم و کل کتاب رو

تموم کردم. حالا دیگه می دونستم گسسته چیه و چه چیزی میخواد بگه. متوجه شدم یک سطح پیشرفت

کردم حالا می تونستم بهتر تست حل کنم انگار که مغزم باز شده بود. در این مرحله دیگه می دونستم چه

چیزهایی اضافه هستند و حتی خودم بعضی قسمتهای غیر ضروری رو حذف کنم. دوباره نشستم و این بار

تستهای ستاره دار رو با دقت بیشتر حل کردم و در کنارش تستهای بدون ستاره هم حل کردم و باز هم یک

سطح دیگه پیشرفت کردم. اینطوری شد که دیگه مشکلم حل شد. وسط خوندن گسسته خوردم به یه مشکل که

مربوط به هندسه بود. هندسه هم همین کار رو کردم تستهای پر اهمیت رو جدا کردم و بعدا تستهای مشکل تر رو

زدم. البته ناگفته نماند بعضی وقتها می خوری به یک مشکل. برای مثال بر فرض با اینکه میدونیم شرط مستطیل

بودن متوازی الاضلاع این است که قطر های آن برابر باشند یا یک زاویه آن قائمه باشد ولی نمی دانیم چرا در حل

کردن این سوال قطرها برابر شدند یا چرا یک زاویه قائمه شد. اکثرا با فکر کردن مشکلم حل می شد و در مواردی

خیلی نادر به کتاب دیگری مراجعه می کردم و مشکلم حل می شد. امیدوارم کمک کرده باشم.

reza-atom
05-11-2010, 12:37
من دقیق متوجه نشدم این کتاب برای بچه های رشته ریاضی هم به درد میخوره؟

.....

بابت راهنمایی کتاب برای زبان فارسی هم ممنونم..

یه لطفی بکنید برای آموزش کامل و خوب گسسته هم یه کتابی معرفی بکنید ممنون میشم :11:
آموزش گسسته بهترین کتاب فعلاً کتاب-کلاس رمزینه هست !

برای دیفرانسیل بهترین چه کتابی بگیرم که خوب درس داده باشه؟
می خوام بهترین باشه!

آموزش دیفرانسیل بهترین کتاب فعلاً کتاب-کلاس رمزینه هست !

واما سوال بعدی:
برای شیمی من رفتم مبتکران ببینم تو سایتش چند تا بود
یکی برای مهندس بازرگانی و یکی دو تای دیگه هم بود
کدوم رو دوستان پیشنهای میدن؟ برا آموزش

باز هم ممنون از شما

البته آموزش و تستش زیاد فرقی نداره !ولی با توجه به اینکه هنوز دوم هستی فکر میکنم آموزش بهتر باشه !

دوست عزیز همیشه اینجوری نیست ! خیلی از کتابهای قدیمی (مثل کتابهای اندیشه سازان) هستن که دبیرای با تجربه اونها رو می نوشتن . الان هم همچین کتابایی هست. کتاب درسی خیلی خلاضه شده است و فقط اشاره ای به مباحث داره پس فقط کتاب درسی کافی نیست.

سلام !

بچه ها برای گسسته و هندسه پایه چه کتابی پیشنهاد میکنید ؟

برای گسسته من رمزینه دارم ( اموزش ) حس میکنم مطالب اضافی زیاد داره و مطالب غیر ضروری هم توضیح داده!

هندسه پایه هم دو تا گاج هارو دارم نمیدونم خوبه یا بد !

مرسی !

همونایی که داری خوبن !

سلام بر دوستان
من دیروز کتاب-کلاس آرایه ادبی رمزینه رو گرفتم تا یه حدودیشم خوندم
کتاب فوق العده ای زبان ساده و بی آلایش به علاوه تستهای کنکور تا سال 89 و کنکور های سنجش و گ.2.
با پاسخ های تشریحی توپ و تحلیلی
نوشته شهریار قبادی
قیمت 6000 تومان.
من خودم کلک داشتم ولی اونو با یک کتاب دیگه طاق زدم آرایه رمزینه رو گرفتم.
اینو هم بگم این آرایه الگو مفت نمیرزه.
2 خط توضیح داده با 100 تست.

خوبه ! رشته ی ریاضی هستی ؟

BEHAFARIN
05-11-2010, 13:10
سلام
کتاب کمک درسی واسه رشته تجربی و همچنین کلاس خصوصی و یا آموزشگاه خوب تو تهران بهم معرفی کنید.کسی نیست به من کمک کنه؟

METACORTEX
05-11-2010, 14:16
همونایی که داری خوبن !

خوبه ! رشته ی ریاضی هستی ؟

آره همشهری ریاضی ام دیگه.

METACORTEX
05-11-2010, 14:21
فقط برای رشته ریاضی وتجربی بود یا انسانی هم قاطیش بود؟
اگه انسانی هم قاطیش باشه حوصله سر میبره!
برای تجربی و ریاضی است.
بعضی قسمت های برای انسانی رو هم مشخص کرده.
بببین دوست من به غیر از چند تا آرایه مشخص برای انسانی بقیه همه رو ما خوندیم.
این نظر دختر عموی منه فوق لیسانس ادبیات است خودش هم ریاضی و تجربی و انسانی درس داده ومیده
که حتی سوال های قرابت و آرایه ما بعضا از سوال های رشته انسانی سنگین تر ومفهومی تره.:21::21:
به همین خاطر همچین فرق نمی کنه که کتاب ماله انسانی باشه یا ریاضی و تجربی.مهم فهمیدن است.
ولی عربی مثل ادیات نیست.:46::46::46::46:

nits
05-11-2010, 14:51
بالاخره یه نفر پیدا شد محض رضای خدا جواب بده
خیلی ممنون
من یه کتاب میخوام برای همون تسلط کامل به مطالب ریاضی
چون معلممون خیلی سطح بالا درس نمیده خیلی وقت داشته باشه تمریای کتاب +گاج قرمز حل کنیم
برای همین من یه کتاب میخوام که همین مطالب کتابو (مثلا درس تابع یا دنباله و...)کاملتر توضیح بده +چند تا از نکاتی که داره
این کتابم متاسفانه فک نکنم تو قم باشه چون فقط کتاب درسی دارن (مثلا گاج ریاضی سبز و سفید و آبی و قرمز و بنفش و هزار رنگ دیگه:19: )
حتی کتابهای دانشگاهی رو هم ندارن فقط تا کنکور و بس
من یه ریاضی مبتکران نوشته محمود نصیری رو گرفتم +گاج سفید که قبلا داشتم خداکنه این جواب بده و خوب باشه البته به نظر من پشتکار و حوصله نقش مهمتری داره تا اینکه هی کتاب های رنگ و وارنگ بگیریم

واما سوال بعدی:
برای شیمی من رفتم مبتکران ببینم تو سایتش چند تا بود
یکی برای مهندس بازرگانی و یکی دو تای دیگه هم بود
کدوم رو دوستان پیشنهای میدن؟ برا آموزش

باز هم ممنون از شما

برای شیمی چه آموزش و چه تست من فقط مبتکران ( همون اندیشه سازانه ) رو پیشنهاد میکنم . تالیف مهندس بهمن بازرگانی
اگه شیمیت زیاد ضعیف نیست بهتره با کتاب درسی و کتابهای تستی مبتکران بری جلو . چون تو خود کتابهای تستی درسنامه های جامع داره .و اگه دیدی در جایی مشکل داری اون رو از روی کتاب آموزشیش میتونی بخونی

اما ریاضی :
باید همه چیز رو از اول شروع کنی . از مفاهیم ساده شروع کن تا برسی به مسائل سخت و پیچیده. بیشتر اشتباهاتی که دانش آموزها میکنن اینه که بی تفاوت از کنار همین مفاهیم ساده ریاضی میگذرن . پس بهتره شما پایه ریاضیت رو قوی کنی. کتب محمود نصیری فکر نکنم برای شروع خوب باشه .
هیچ کتابی یه مطلب رو کامل توضیح نداده برای همین شما باید بخشی از یک مطلب رو در یک کتاب بخونی و وقتی دید کافی نسبت به همین مطالب ساده و دبیرستانی پیدا کردی جلوتر و جلوتر بری و بخش پیشرفته ترش رو در کتابهای سطح بالاتر پیدا کنی و مطالعه کنی تا بتونی شاید سوالات 5 گزینه با دو پاسخ درست روسیه یا معادلات تابعی رو حل کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا یادم نرفته بگم واسه تابع برای اینکه مفهومش رو خوب بفهمی کتاب : تابع از انتشارات مدرسه خوبه که من به خیلی ها پیشنهاد کردم ( اینجا نه ) و راضی هم بودن .

sapa
05-11-2010, 15:24
برای عربی راهنمایی می خوام
من ایاد فیلی رو رو دارم

می خوام بدونم ازین بهتر چیه؟ می خوام کامل و طبقه بندی شده باشه. واسه یه درصد خیلی بالا
ممنون

herfei2008
05-11-2010, 17:16
هر چی جمعه گشتم این کتاب هندسه 1 نوید شجاعی پیدا نکردم ! :41::41::41:
من نمیدونم چرا رمزینه این کتابو چاپشو تعطیل کرد؟

reza-atom
05-11-2010, 17:24
اما ریاضی :
باید همه چیز رو از اول شروع کنی . از مفاهیم ساده شروع کن تا برسی به مسائل سخت و پیچیده. بیشتر اشتباهاتی که دانش آموزها میکنن اینه که بی تفاوت از کنار همین مفاهیم ساده ریاضی میگذرن . پس بهتره شما پایه ریاضیت رو قوی کنی. کتب محمود نصیری فکر نکنم برای شروع خوب باشه .
هیچ کتابی یه مطلب رو کامل توضیح نداده برای همین شما باید بخشی از یک مطلب رو در یک کتاب بخونی و وقتی دید کافی نسبت به همین مطالب ساده و دبیرستانی پیدا کردی جلوتر و جلوتر بری و بخش پیشرفته ترش رو در کتابهای سطح بالاتر پیدا کنی و مطالعه کنی تا بتونی شاید سوالات 5 گزینه با دو پاسخ درست روسیه یا معادلات تابعی رو حل کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا یادم نرفته بگم واسه تابع برای اینکه مفهومش رو خوب بفهمی کتاب : تابع از انتشارات مدرسه خوبه که من به خیلی ها پیشنهاد کردم ( اینجا نه ) و راضی هم بودن .

کتاب های انتشارات فاطمی چطورن برای ریاضی !?! من به این دوستمون پیشنهاد میکنم یه نگاه به این کتابا هم که مخصوص المپیاد هست بندازن و فقط به کتاب درسی اکتفا نکنن !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فکر میکنم به خاطر فوق العاده سنگین بودن مطالبشه ! هر کسی نمیتونه با این ها کنار بیاد ! من آخرین چاپی که داشتم چاپ 86 بود ! حالا با خود انتشارات صحبت کن ببین دیگه چاپ نمیکنن ؟

METACORTEX
05-11-2010, 17:42
سلام
کتاب فوق العاده سنگینیه.
کلی قضیه خارج از کتاب و عجیب غریب داره من خودم کتابشو دیدم.
آخرین چاپش فروردین 87 بود دیگه چاپ نشد.
قراه هندسه 1و2 کتاب کلاس با تالیف عنایت کشاورزی بیاد بیرون حالا کی بیاد نمیدونم.

moonfairy
05-11-2010, 18:45
درود

دوستان کتاب برای تست فیزیک رشته ی تجربی می خواستم

به نظر شما گاج سفید خوبه یا کتابای جدید انتشارات خیلی سبز ؟؟؟؟

کدوم پاسخنامه ی خوبی داره ؟؟؟

ممنون
گاج از همه ی کتابا بهتره تستای گاج اگه خوب بزنی و خوب رفع اشکال کنی بهترین نتیجرو میگیری.

jekob
05-11-2010, 22:04
بنظرتون ادبیات و مبحثی بخونم ؟ اگه اینجوری بخونم تراز ادبیات قلم چیم میاد پایین. درس به درسم که میخونم ارایه ها رو نمیفهمم مثل اضافه استعاری. کتابای مبحثی : 1.قرابت هامون سبطی2.لغت واملا سبطی3.ارایه کلک4.تاریخ ادبیات کلک
واسه درس به درسم گاج سبز . سر 2راهی موندم خواهشا" کمک کنید (با دلیل)
بنظرتون ریاضیات رو بزارم کنار اخه نمیفهمم به جاش فیزیک و شیمی رو عالی بخونم؟ ممنون

jekob
05-11-2010, 23:23
شما واسه عربی ایدفیلی رو تنها میخونین یا کتابم میخونم؟منظورم متن درس با تمرینات

GodFatherAmin
06-11-2010, 09:15
بنظرتون ادبیات و مبحثی بخونم ؟ اگه اینجوری بخونم تراز ادبیات قلم چیم میاد پایین. درس به درسم که میخونم ارایه ها رو نمیفهمم مثل اضافه استعاری. کتابای مبحثی : 1.قرابت هامون سبطی2.لغت واملا سبطی3.ارایه کلک4.تاریخ ادبیات کلک
واسه درس به درسم گاج سبز . سر 2راهی موندم خواهشا" کمک کنید (با دلیل)
بنظرتون ریاضیات رو بزارم کنار اخه نمیفهمم به جاش فیزیک و شیمی رو عالی بخونم؟ ممنون
این نظر من تاکیید می کنم امکان داره اشتباه باشه:
مبحثی خوندن حجم کار رو فوق العاده کم می کنه تمرکز میره بالا رو موضوع های اصلی درصد افزایش پیدا می کنه.
و یکی از رتبه تک رقمی ازش پرسیدن اگه دوباره کنکور میدادی چه اشتباهی نمی کردی؟
گفت اشتباهم این بود که در ادبیات مبحثی کار نکردم.و وقتم رو الکی هدر دادم.

sapa
06-11-2010, 13:38
دوستان برای عربی یه کتاب عالی واسه درصد بالا

راهنمایی.......
ممنون

esfehanei
06-11-2010, 16:10
برای شیمی چه آموزش و چه تست من فقط مبتکران ( همون اندیشه سازانه ) رو پیشنهاد میکنم . تالیف مهندس بهمن بازرگانی
اگه شیمیت زیاد ضعیف نیست بهتره با کتاب درسی و کتابهای تستی مبتکران بری جلو . چون تو خود کتابهای تستی درسنامه های جامع داره .و اگه دیدی در جایی مشکل داری اون رو از روی کتاب آموزشیش میتونی بخونی

اما ریاضی :

خیلی ممنون از کمکتون
در مورد شیمی من اون آموزشه رو گرفتم +کتاب کلاس رمزینه
تو اون کتاب کلاس آموزش داده +تست که تستهاش خوبن به نظر من چون برای کنکوره
اون آموزش مبتکرانم خیلی خوبه البته هنوز کامل بررسی نکردم ولی همینکه سطحی نگاهش کردم عالی بود

در مورد ریاضی
من کتاب محمود نصیری رو گرفتم حجمش متوسطه (تقریبا مثل همون آموزش شیمی 2) مطالبشم به قول خودش از صفر شروع شده ولی برای من که اینجور نبود
البته معلممنون هم جزوه و... میده با اینحال سطح این کتابه بالا تره یه کم + کتاب گاج سفید که تست های عالیی داره
فقط تابع رو توضیح داده؟
کامله؟چون معلم ریاضیمون گفت این قسمت تابع خیلی مهمه تو حسابان یا دیفرانسیل ازش استفاده میشه دقیقا یادم نیست
اگه میشه اطلاعات کاملتر این کتابو بدید تا برم ببینم میشه پیداش کنم
باز هم ممنون از کمکتون

---------- Post added at 04:10 PM ---------- Previous post was at 04:07 PM ----------

کتاب های انتشارات فاطمی چطورن برای ریاضی !?! من به این دوستمون پیشنهاد میکنم یه نگاه به این کتابا هم که مخصوص المپیاد هست بندازن و فقط به کتاب درسی اکتفا نکنن !

کدوم کتابش؟
من پارسال ریاضی 1 رو داشتم برا همین فاطمی خوب بود ولی امسال دیگه نگرفتم
اگه شما دیدی و میدونی خوبه برم اینو از یکی بگیرم و یه نگاهی بش بندازم
باز هم ممنون از شما

lmohsen
06-11-2010, 17:33
سلام
دوستانی که منتظر ویرایش جدید فیزیک پیش 1 بودن:
فیزیک پیش(1)‌ خیلی سبز، جلد اول، منتشر شد. این کتاب شامل 3 فصل اول کتاب پیش‌دانشگاهی ، به قیمت 8000 تومان در 236 صفحه و مولف آن آقای مصلایی است.
البته این کتاب دقیقا 13/8/89 از صحافی آمده است بیرون و شاید 1 تا 2 روز دیگر در شهر شما باشد.

راستی ریاضی 3 خیلی سبز هم اینطور که گفتن تو صحافی هستش
با این وجود تو این هفته باید بیاد.
موفق باشید.

herfei2008
06-11-2010, 18:15
سلام
دوستانی که منتظر ویرایش جدید فیزیک پیش 1 بودن:
فیزیک پیش(1)‌ خیلی سبز، جلد اول، منتشر شد. این کتاب شامل 3 فصل اول کتاب پیش‌دانشگاهی ، به قیمت 8000 تومان در 236 صفحه و مولف آن آقای مصلایی است.
البته این کتاب دقیقا 13/8/89 از صحافی آمده است بیرون و شاید 1 تا 2 روز دیگر در شهر شما باشد.

راستی ریاضی 3 خیلی سبز هم اینطور که گفتن تو صحافی هستش
با این وجود تو این هفته باید بیاد.
موفق باشید.

قیمتش 8500 :21:

reza-atom
06-11-2010, 20:53

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jekob
06-11-2010, 21:09
رشته ریاضیش کی میاد؟

jekob
06-11-2010, 21:21
ریاضیش کی میاد ؟

ساش
06-11-2010, 21:50

مصلایی که برای مبتکران بود

یعنی مثل همون مبتکران ؟؟؟

یه کتاب حجیم حجیم

lmohsen
06-11-2010, 22:44
ریاضیش کی میاد ؟
احتمالا اخر ابان یا اوایل اذر.

fmps
06-11-2010, 22:56
سلام دوستان
کی ميكروبانك گاج(ديفرانسيل، حسابان، رياضي‌پايه) رو داره؟
چطوره؟

METACORTEX
07-11-2010, 11:21
سلام
من امروز مشعوف به زیارت فیزیک سبز شدم.
همچین آش دهنسوزی هم نیست.
به نظر من گاج خیلی سرتره.
من به امید این که مثل فیزیک 3 باشه میخواستم بگیرم دیدم نه.گاج هم تستاش بیشتره هم پاسخهاش توپ تره.
:5:

البته من به انتشاراتش زنگیدم گفت برای ریاضی اش آخر آبان میاد.
که فکر کنم این کتاب اونقدر کارایی نداشته باشه اون موقع.:8:

reza-atom
07-11-2010, 12:15
مصلایی که برای مبتکران بود

یعنی مثل همون مبتکران ؟؟؟

یه کتاب حجیم حجیم

مصلایی با اندیشه سازان کار می کرد نه مبتکران ! اون غلامعلی محمود زاده است که کتاباش حجیمن (مبتکران)

Alireza SM
07-11-2010, 12:35
مصلایی با اندیشه سازان کار می کرد نه مبتکران ! اون غلامعلی محمود زاده است که کتاباش حجیمن (مبتکران)

البته حجيم بودن كتاب محمود زاده به خاطر مثال هاي حل شده دوره اي + تمرني هاي متعدد + تست ها با پاسخ هاي تشريحي هست . ( مثلا در فيزيك 3 حدود 190 صفحه از 440 صفحه احتصاص به پرستش هاي چهارگزينه با پاسخ تشريحي + تمزين هاي آخر فصل + مثال هاي دوره اي داره ) كه كسايي كه كتاب تست جداگانه دارن لازم نيست اين قسمت ها رو مطالعه كنن .
ولي از نظر اينكه براي يادگيري عميق و مفهومي مطالب ؛ كتاب محمودزاده لازم هست هيچ شكي توش نيست و بدون اون قمت هايي كه گفتم هم فقط با خوندن متن و توضيحات درس ميشه فيزيك رو عميق ياد گرفت .

saeedsamiri
07-11-2010, 12:55
البته حجيم بودن كتاب محمود زاده به خاطر مثال هاي حل شده دوره اي + تمرني هاي متعدد + تست ها با پاسخ هاي تشريحي هست . ( مثلا در فيزيك 3 حدود 190 صفحه از 440 صفحه احتصاص به پرستش هاي چهارگزينه با پاسخ تشريحي + تمزين هاي آخر فصل + مثال هاي دوره اي داره ) كه كسايي كه كتاب تست جداگانه دارن لازم نيست اين قسمت ها رو مطالعه كنن .
ولي از نظر اينكه براي يادگيري عميق و مفهومي مطالب ؛ كتاب محمودزاده لازم هست هيچ شكي توش نيست و بدون اون قمت هايي كه گفتم هم فقط با خوندن متن و توضيحات درس ميشه فيزيك رو عميق ياد گرفت .

دوست نداشتم اینجا پست بدم ولی دادم

خواندن کتاب های فیزیک محمود زاده مبتکران = اتلاف وقت,اتلاف هزینه

Alireza SM
07-11-2010, 13:15

باطل ترين حرف ممكن اينه كه كسي بگه فلان كتاب رو خوندن پول رو هدر ميده فقط ! البته مثلا اگه كتاب آموزش جدول ضرب رو الان بخري بخوني پولت رو هدر دادي ولي مگه شما دانش فيزيكت از كتاب مبتكران بيشتره ؟
فيزيك پيش 1 مبتكران رو من خردم 8600 تومن . فيزيك پيش 1 خيلي سبز و همگامان و رمزينه چند تومنن ؟

متكران اصلا وقت رو هدر نميده . كسايي كه امتحان نهايي ندارن لام نيست مثال هاي حل شده + تمرين هاي متعدد رو حل كنن

mineworld
07-11-2010, 13:44
من فيزيك پيش هم انديشه سازان قديم دارم هم فار . نمي دونم حالا اين فيزيك پيش خيلي سبز رو بگيرم يا نه ؟
اخه مي دونيد چيه! تستاي انديشه خيلي قديمين (1383) فارم كه 80 درصدش اموزشه...با اين اوصاف فكر مي كنم جاي يه كتاب تست باشه. نظرتون چيه ؟

در ضمن METACORTEX عزيز ! ميشه بيشتر توضيح بدي در مورد كتاب .. و اينكه يه كلام بگو واسه من ارزش خريد داره يا نه؟

esfehanei
07-11-2010, 13:52

نه به نظر من این درست نیست
درسته که من زیاد اطلاعی از فیزیک 3وپیش ندارم ولیتا الان که دارم فیزیک 2 رو میخونم خیلی عالی بوده
ضمنا تست های خوبی هم داره+تمرین های عالی
من از یکی از دوستام میخوام فیزیک 1شو بگیرم و اون قسمت نور رو کپی بگیرم برا کنکور
چون واقعا کامل توضیح میده
ضمنا درسته که قیمتش بالاس ولی با توجه به مطالبی که داره میارزه
کاش که یه کتاب ریاضیی هم مثل این بود

saeedsamiri
07-11-2010, 14:09
باطل ترين حرف ممكن اينه كه كسي بگه فلان كتاب رو خوندن پول رو هدر ميده فقط ! البته مثلا اگه كتاب آموزش جدول ضرب رو الان بخري بخوني پولت رو هدر دادي ولي مگه شما دانش فيزيكت از كتاب مبتكران بيشتره ؟
فيزيك پيش 1 مبتكران رو من خردم 8600 تومن . فيزيك پيش 1 خيلي سبز و همگامان و رمزينه چند تومنن ؟

متكران اصلا وقت رو هدر نميده . كسايي كه امتحان نهايي ندارن لام نيست مثال هاي حل شده + تمرين هاي متعدد رو حل كنن

با شما اصلا نمیشه صحبت کرد چون زیر بار حرف درست نمیرید و قانع نمی شوید!
وقتی یک کتاب اتلاف وقت کنه در نتیجه آن کتاب اتلاف هزینه را در بر داره.
اصلا هزینه به کنار وقتی که یک کتاب اتلاف وقت کنه مهم نیست چه قدر پول داده باشی برای خرید مهم اینه که این کتاب وقت زیادی از شما میگیره.و تک تک ثانیه های یک کنکوری با ارزشه!
دانش من از کتاب فیزیک مبتکران اقای محمود زاده به هیچ وج بالاتر نیست و بسیار پایین تر است.اما دانش بسیار دیگری از کتب موجود در بازار بسیار بالاتر از این کتاب می باشد.منظور من از کتاب خوب رمزینه و خیلی سبز و همگامان نبود!
این را هم در نظر داشته باشید که صرفا یک عنوان نویسنده کتاب درسی دلیلی بر سطح بالای کتاب کمک درسی نویسنده نیست.

در ضمن کسی که یک بار کنکور داده تجربه بیشتر داره نسبت به کسی که هنوز کنکور نداده.این حرف من را الان هرچه بگم درک نمیکنی و فقط بعد از کنکور متوجه میشی!

و کسی که یک بار و یک دور این کتاب را خوانده مرجع مناسب تری است نسبت به کسی که هنوز یک دور کامل این کتاب را نخوانده!

و کسی که هنوز درست و کامل وحساب شده شروع به خواندن این کتاب نکرده و بعد از عید میخواهد شروع کند به طور جدی بخونه نمیتونه مرجع درستی برای نقد و بررسی یک کتاب باشه!

درسته که من زیاد اطلاعی از فیزیک 3وپیش ندارم ولیتا الان که دارم فیزیک 2 رو میخونم خیلی عالی بوده
من از یکی از دوستام میخوام فیزیک 1شو بگیرم و اون قسمت نور رو کپی بگیرم برا کنکور

شما دوم دبیرستان هستید واین کتاب بسیار برای شما مفیده.شما میتونید با این کتاب به 20 در امتحانات مدرسه فکر کنید.و حتی میتونید به درصد 100 در آزمون های علمی فکر کنید

منظور من از آن جمله فقط کنکور بود.این کتاب برای یک کنکوری بسیار وقت گیر و دارای مطالب زیاد می باشد که یک کنکوری به هیچ وج به آن نیازی ندارد

شما چون دوم دبیرستان هستید حتما این کتاب را بخوانید!

esfehanei
07-11-2010, 14:24
اصلا هزینه به کنار وقتی که یک کتاب اتلاف وقت کنه مهم نیست چه قدر پول داده باشی برای خرید مهم اینه که این کتاب وقت زیادی از شما میگیره.و تک تک ثانیه های یک کنکوری با ارزشه!
دانش من از کتاب فیزیک مبتکران اقای محمود زاده به هیچ وج بالاتر نیست و بسیار پایین تر است.اما دانش بسیار دیگری از کتب موجود در بازار بسیار بالاتر از این کتاب می باشد.منظور من از کتاب خوب رمزینه و خیلی سبز و همگامان نبود!
این را هم در نظر داشته باشید که صرفا یک عنوان نویسنده کتاب درسی دلیلی بر سطح بالای کتاب کمک درسی نویسنده نیست.

در ضمن کسی که یک بار کنکور داده تجربه بیشتر داره نسبت به کسی که هنوز کنکور نداده.این حرف من را الان هرچه بگم درک نمیکنی و فقط بعد از کنکور متوجه میشی!

و کسی که یک بار و یک دور این کتاب را خوانده مرجع مناسب تری است نسبت به کسی که هنوز یک دور کامل این کتاب را نخوانده!

و کسی که هنوز درست و کامل وحساب شده شروع به خواندن این کتاب نکرده و بعد از عید میخواهد شروع کند به طور جدی بخونه نمیتونه مرجع درستی برای نقد و بررسی یک کتاب باشه!

شما دوم دبیرستان هستید واین کتاب بسیار برای شما مفیده.شما میتونید با این کتاب به 20 در امتحانات مدرسه فکر کنید.و حتی میتونید به درصد 100 در آزمون های علمی فکر کنید

منظور من از آن جمله فقط کنکور بود.این کتاب برای یک کنکوری بسیار وقت گیر و دارای مطالب زیاد می باشد که یک کنکوری به هیچ وج به آن نیازی ندارد

شما چون دوم دبیرستان هستید حتما این کتاب را بخوانید!

حرف شما درسته ولی خیلی هم سطحش بالا تر از کنکور نیست که بگیم وقت گیره
شما چه بخوای بری جزوه بخونی چه بخوای بری اون کتابو بخونی در هر دو حالت باید بخونی دیگه
مگه غیر از اینه؟
خوب شما اینو بخونی حداقلش اینه که مطمئن میشی درصد بالایی رو میتونی بزنی
راستی این فیزیکای محمود زاده برای سوم و پیشش هم خوبه؟
همچنین برای پیش انگار دوتا کتاب داره درسته؟
یکیش تسته یکیش آموزش؟

saeedsamiri
07-11-2010, 14:35
حرف شما درسته ولی خیلی هم سطحش بالا تر از کنکور نیست که بگیم وقت گیره
شما چه بخوای بری جزوه بخونی چه بخوای بری اون کتابو بخونی در هر دو حالت باید بخونی دیگه
مگه غیر از اینه؟
خوب شما اینو بخونی حداقلش اینه که مطمئن میشی درصد بالایی رو میتونی بزنی
راستی این فیزیکای محمود زاده برای سوم و پیشش هم خوبه؟
همچنین برای پیش انگار دوتا کتاب داره درسته؟
یکیش تسته یکیش آموزش؟

نه من این نگفتم!
چه طور بگم من یک کم با اغراق هم گفتم این کتابای محمود زاده برای کنکور هم خوبه برای کنکور هم میشه با این کتاب به درصد حتی 100 هم رسید ولی چیزی که یک داوطلب کنکور در این یک سال نیزا داره وقته و وقته وقت
خیلی مهمه که وقت کم نیاره
حالا این وقت کم نیاوردن هم میشه از یه طریق جبران کرد یکی از همین طریق خوندن کتاب هایی که در مختصر وقت مطلب را ادا میکنند.چیزی که دقیقا در کتاب های انتشارات اندیشه سازان هست و میبینیم که در کوتاه ترین مطلب عمیق ترین مطالب را آموزش میدند!من به جرات میگم که هیچ کتابی به این چنین ندیدم
حیف که این کتاب ها دیگر چاپ نمیشود!

باز هم میگم این را وقتی شما درک میکنی که یک کنکوری باشی که نتیجه برات مهم باشه و خودت را به آب و آتیش بزنی برای یه رتبه خوب اون موقع زمان هم خیلی برات مهم میشه از هر طریقی استفاده میکنی که یک زمان ذخیره داشته باشی و تک تک ثانیه هات با ارزش میشه نه مثل بعضی دوستان که 24 ساعته در این سایت هستند و هر ساعت یک پست میدند و میخواند بعد از عید شروع کنند برای کنکور!

باز هم میگم شما چون زمان خوبی در اختیار داری این کتاب را بخون با دقت و عمیق
موفق باشی

Alireza SM
07-11-2010, 15:08

شما همون محمود زاده رو بخونيد و اگر امتحان نهايي داريد مثال هاي دوره اي + تمرين هاي آخر فصل رو هم حتما حل كنين . و اگه براي كنكور ميخونين پرسش ها چهاگزينه اي رو حل كنين .

اينايي هم كه ميگن محمود زاده خوب نيست و ... دليلش اينه كه نتونستن درست ياد بگيرن فيزيك رو . از نظر چنين كسايي فيزيك يعني اينكه از روي گاج و رمزينه فقط بخوني كه V=IR و K=1/2 mv^2 و .... يا مثلا فقط اين جمله كه به جسم نارسانا بار بديم در همون محل ميماند ! اينكه چه اتفاقي ميافته كه بار در جسم رسانا در سطح خارجي پخش ميشه و فرمول ها چطور به دست ميان اصال مهم نيست !
اينطور حفظي كاركردن هم نتيجش اين ميشه كه سر جلسه كنكور يه ذره فقط اگه اظطراب داشته باشي يادت ميره و قاطي ميكنه كه خازن هاي موازي رو جمع جبري ميكنن يا مقاومت هاي موازي رو‌ !‌ در صورتي كه اگه چيزهايي كه محمودزاده گفته رو ياد بگيري خوت متيوني متوجه بشي و هيچ فرمولي رو قاطي نكني . در واقع به جاي ماهي بردن بايد قلاب ماهيگيري با خودت داشته باشي .

محمودزاده خيلي رياضي وار و خشك كار كرده كتابش رو و اين باعث ميشه بسياري از دانش آموزان اون رو بالاتر از سطح خودشون بدونن و بگن كه براي من خيلي سبز و گاج و ... كافيه اين اضافست !

شما كاري به اين چيزا نداشته باش و همون محمود زاده رو كامل بخون ؛ اصلا هم اضافه نيست و بايد همش رو بخوني حتي چندتا از بيشتر بدانيد هاش هم مفيد هستن . براي تمرين بيشتر هم تست هاي گاج رو به صورت زماندار حل كنين .

من گفتم مرجع كنكورم ؟ هيچكس مرجع كنكور نيست و حتي ممكنه دانش آموزي باشه كه يه فرمولي ابداع كنه كه محمودزاده خودش هم تو كفش بمونه .
دليل اينكه ميگم محمودزاده مولف خوبيه به خاطر شاهكارهاش تو آموزش فيزيك هست نه اينكه مولف كتاب درسي هست ! كتاب درسي خودش كلي ايراد آموزش داره نميشه به عنوان سند براي خوب يا بد بودن تاليفات كسي حساب بشه . همين نويسنده هاي ژرف انديشان كه هيچ كسي كتابهاشو نميخونه هم مولف كتاب درسي هستن
هر وقت من اعلام مرجعيت كردم اونوقت حتما حق دارين كه در مورد مرجعيت من اظهار نظر كنين .

من خيلي هم درست و حساب شده شروع به خوندن كتاب محمودزاده كردم اتفاقا الان هم هفته اي بالاي 30 ساعت مطالعه در زمينه فيزيك دارم .
ترجبه كنكور من هم 3 بار هست و هر سه بار هم دانشگاه آزاد قبول شدم . شما ندانسته اظهار نظر در مورد من نكنين .

Alireza SM
07-11-2010, 16:15
امير در مورد كتابهاي غلام جون اون يه جمله رو فقط داري يا يه تحليلي چيزي هم داري براش ؟ :31:

راستي :

نام اینجانب به خط میخی ایران باستان!!

اين يه مغلطه هست چون اون موقع هنوز نام هاي عربي وارد اين كشور نشده بودن

METACORTEX
07-11-2010, 16:59
من فيزيك پيش هم انديشه سازان قديم دارم هم فار . نمي دونم حالا اين فيزيك پيش خيلي سبز رو بگيرم يا نه ؟
اخه مي دونيد چيه! تستاي انديشه خيلي قديمين (1383) فارم كه 80 درصدش اموزشه...با اين اوصاف فكر مي كنم جاي يه كتاب تست باشه. نظرتون چيه ؟

در ضمن METACORTEX عزيز ! ميشه بيشتر توضيح بدي در مورد كتاب .. و اينكه يه كلام بگو واسه من ارزش خريد داره يا نه؟
سلام
به نظرمن سوالاهای کنکور 2 سال اخیرو بگیری چون فار هم کتاب جدیدیه برات یهتر باشه.
به نظر من گاج کتاب بهتری است.
هم تستاش بیشتره با کمبود تست بعد از عید مواجه نمیشی که بخوای 2باره کتاب بگیری
هم این که این کتاب 3 فصل اولو داره + ویرایش ریاضی اش اوایل آذر می آد+معلوم نیست پیش 2 بیاد یا نه؟؟؟؟
به نظر من اگه این 2 تا کتاب کارت رو راه میندازه بخودی سر خودتو شلوغ نکن ولی اگر واقعا با کمبود تست مواجه میشی برای آزمونا گاج به نظر من از سبز قوی تر است.

akhras
07-11-2010, 17:15
سلام . بچه ها من یه کتاب میخوام واسه ریاضی سوم تجربی که هم آموزش داشته باشه و هم تست و هم تشریحی . حالا تشریحیش زیادم مهم نیس . شما کتابی سراغ دارین ؟

bida
07-11-2010, 19:44

من یه سوالی برام پیش اومده؟
وقتی کل مطالب ریاضی و فیزیک دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی که ما می خونیم متعلق به 300 -400 سال پیش هست و بهترین مولفان کتابهای کمک درسی و معلمهای خصوصی و طراحهای کنکور دیپلمشون نظام قدیم آموزشی ( نظامی که سال 1374 تموم شد) هستن اونوقت شما رو چه حسابی میای میگی تست های قبل از سال 83 قدیمی هستن؟

در حالی که تو همین کنکور امسال و هر سال سوالها دارن به نوعی تکرار میشن.

اگه منظورت اینه که سوالها مفهومی شدم که باید بگم سولاهای ریاضی و فیزیک همیشه مفهومی هستن و نمیشه که همش با نکته تستی حل بشن.

شما کل سوالهای کنکور رو از سال 70 به بعد به نظر من بررسی کنید. بخصوص تو درسهایی مثل ریاضی و فیزیک ( شیمی کلا عوض شده ). هر سوالی که مربوط به در سهای شماست رو بخونید و سعی کنید که حل کنیدو مطمئن باشید که اونقدر ها هم آبکی و بی مایه نیستن.

در ضمن تو تست زدن کمیت مهم نیست . کیفیت مهمه . سعی نکنید با تست درس رو یاد بگیرید. اول درس رو یاد بگیرید و بعد با مساله حل کردن و تست زدن مهارت خودتون رو زیاد کنید. تعداد تست اصلا اهمیتی نداره.

متاسفانه تعداد کسایی که روش تست زنی رو بادن و دارن تمرین می کنن خیلی کمه.

روش تست زدن و بهتر بگم هنر تست زدن ، معنیش یاد گیری نکته تستی و زیاد تست زدن نیست

princeofpersia_7
07-11-2010, 22:37
خب اگر کتاب های محمودزاده واسه تشریحی فقط مناسبه و واسه کنکور خوب نیست ، برای فیزیک کنکور کدام کتاب کمک درسی مناسبه؟ یه توضیحی بدین ! :19:

fmps
07-11-2010, 23:01
سلام دوستان
چطوره؟

کسی نظری نداره؟

jekob
07-11-2010, 23:52
من واسه سوم خیلی سبز و پیش اندیشه سازان میخونم (چ83 ) تست پیشم ابی قلم چی ؟ بنظرتون خوبه کتابام من رو فیزیک حساب باز کردما .پیش مصلایی اومد بخرم تجربیش چه جوریاست ؟ رشتم ریاضیه

mineworld
08-11-2010, 14:11
من یه سوالی برام پیش اومده؟
وقتی کل مطالب ریاضی و فیزیک دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی که ما می خونیم متعلق به 300 -400 سال پیش هست و بهترین مولفان کتابهای کمک درسی و معلمهای خصوصی و طراحهای کنکور دیپلمشون نظام قدیم آموزشی ( نظامی که سال 1374 تموم شد) هستن اونوقت شما رو چه حسابی میای میگی تست های قبل از سال 83 قدیمی هستن؟

در حالی که تو همین کنکور امسال و هر سال سوالها دارن به نوعی تکرار میشن.

اگه منظورت اینه که سوالها مفهومی شدم که باید بگم سولاهای ریاضی و فیزیک همیشه مفهومی هستن و نمیشه که همش با نکته تستی حل بشن.

شما کل سوالهای کنکور رو از سال 70 به بعد به نظر من بررسی کنید. بخصوص تو درسهایی مثل ریاضی و فیزیک ( شیمی کلا عوض شده ). هر سوالی که مربوط به در سهای شماست رو بخونید و سعی کنید که حل کنیدو مطمئن باشید که اونقدر ها هم آبکی و بی مایه نیستن.

در ضمن تو تست زدن کمیت مهم نیست . کیفیت مهمه . سعی نکنید با تست درس رو یاد بگیرید. اول درس رو یاد بگیرید و بعد با مساله حل کردن و تست زدن مهارت خودتون رو زیاد کنید. تعداد تست اصلا اهمیتی نداره.

متاسفانه تعداد کسایی که روش تست زنی رو بادن و دارن تمرین می کنن خیلی کمه.

روش تست زدن و بهتر بگم هنر تست زدن ، معنیش یاد گیری نکته تستی و زیاد تست زدن نیست

خب ! نطق خوبی بود .

اول اینکه استاد شما واقعا سوالات کنکور رو از 84 و 85 به بعد بررسی کردی یا نه ؟ ولی خداوکیلی راستشو بگو..اگه بررسی کردی بیا با تستای سراسری دهه 60 و 70 مقایسه کن ببین چه فرقایی کرده... حالا اگه به نظرتون هیچ فرقی نکردن (که بالا هم همین رو گفتید ) و سوالات سال 60 و 70 خیلیلم جدیدن دیگه نظر شخصی خودتونه که واقعا...
اصلا اشتباه نشه من نمیگم تستای سال 83 و قبلترش بدرد نمی خورن برعکس ! من میگم اگه بخوای با رویکرد سوالات تو کنکور اشنا بشی باید باید تستای چند سال اخیر رو خیلی بیشتر کار کنی واسه همین منبع می خواستم از دوستان.. ولی هر چی فکر می کنم نمیتونم درک کنم که شما با چی مشکل داری با اینکه من میگم تستای 85 به بعد یه چیز دیگست و از نظر اهمیت از سوالات سالای قبلشون خیلی مهمترن و محک بهتری هستن.

در ضمن تو تست زدن کمیت مهم نیست . کیفیت مهمه . سعی نکنید با تست درس رو یاد بگیرید. اول درس رو یاد بگیرید و بعد با مساله حل کردن و تست زدن مهارت خودتون رو زیاد کنید. تعداد تست اصلا اهمیتی نداره.متاسفانه تعداد کسایی که روش تست زنی رو بادن و دارن تمرین می کنن خیلی کمه

اگه من میخواستم درسو با تست زنی یاد بگیرم کامل که نمیرفتم فار سه جلدی اموزش رو بخونم پسر خوب!

راستی ممنون از نکات جامعیکه در مورد تست زنی گفتی !!!
(امیدوارم تونسته باشم به سوالی که اول گفتی داری جواب داده باشم!!!!)

mh_rayaneh
08-11-2010, 14:18
سلام برای ادبیات به صورت موضوعی چه کتاب هایی توصیه میکنید؟(برای همش ها)
برای فیزیک جی؟پایه و پیش.تست و اموزش(جدا جدا باشن مهم نیست)

aghmohamadreza
08-11-2010, 14:27
سلام میلاد من خوبم توخوبی؟
فردا میخام بعد از 6 ماه درس بخونم
دیدم فروشنده میده 4000 منم گرفتم.(دیف)
مغازه داره گفت ایاد فیلی بهتره اما من لاهاش حال نکردم
شهاب اناری 4 تا کتاب میشد منم زورم رومد نهایتش میرم میگیرم دیگه.
اینو نگفتی کتبام چاپ 87-88 تغییر نکردن که؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
ببخشید چون من کتابای اناری رو میخونم وارد بحث شدم. شما کتاب پیشش و درک متنش رو بگیری کافیه. برای جمع بندی آخر سال هم کتاب گنجینه زبانشو بگیر. فقط اگه پایه ات خیلی ضعیفه کتاب سوم لازمه چون بیشتر مطالبش تو پیش هست و نهایتا گرامراشم تو کتاب گنجینه مرور شده.
کتاب گرامر و واژگان و اصطلاحاتشم مال زبان تخصصیه نه زبان عمومی

ALt3rnA
08-11-2010, 14:37

ادبیات گاج سبز خوبه
فیزیک پیش فار
فیزیک سال 3 نوبل
فیزیک سال 2 رو هم نیازی ندارید فقط فشار تو کتاب فار نیست که اونم تستاش ساده ان با این حال میتونید کتاب فیزیک پایه ی گاج سفیدو بگیرید

خب اگر کتاب های محمودزاده واسه تشریحی فقط مناسبه و واسه کنکور خوب نیست ، برای فیزیک کنکور کدام کتاب کمک درسی مناسبه؟ یه توضیحی بدین ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی چی خوب ؟ فیزیک پیش اگه میخوای فار
فیزیک پایه هم نوبل یا گاج

سلام دوستان
چطوره؟
این کتابو من دارم خیلی تبلیغشو میکنن خودشون
هر مبحث در قالب چند سری تست به ترتیب درجه ی سختی چیده شده و در کل خوبه

ALt3rnA
08-11-2010, 14:41
در مورد آقای محمود زاده اینو باید در نظر داشته باشید ایشون از مولفین کتب درسین ...

سلام . بچه ها من یه کتاب میخوام واسه ریاضی سوم تجربی که هم آموزش داشته باشه و هم تست و هم تشریحی . حالا تشریحیش زیادم مهم نیس . شما کتابی سراغ دارین ؟

شما میتونی ریاضی تجربی خیلی سبز رو بگیری بچه های ما همه راضین

*PiNk PaNTHeR*
08-11-2010, 15:12
در مورد آقای محمود زاده اینو باید در نظر داشته باشید ایشون از مولفین کتب درسین ...
کسی میدونه چه کتبی توسط مولفین کتب درسی نوشته شدن؟

lmohsen
08-11-2010, 15:20
دوستان وضعیت کتاب های در دست انتشار خیلی سبز:

/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]
این رو در جواب یکی از دوستان گفته بودم برای شما هم نقل قول کردم:

[

سلام
این چیزایی که میگم برای کنکور هستش:
فکر نمیکنم کتابی باشه که اموزش کامل و تست به صورت جامع!
ببین گاج سبز هست که کتاب هر سال جداست اومده تمام نکات رو اورده البته خیلیاش اضافه هست! تست هم داره اما زیاد نیست.
تست سفید گاج هم هست که جامع هستش! اما این کتابا به نظرم زیاد جالب نیست چون خیلی وقت گیره این رو هم بگم که من این کتاب هارو دارم.
اما توصیه میشه ادبیات رو مبحثی بخونید.
اگه مبحثی بخونید خیلی پیشرفت میکنید. لیست کتاب ها:

1.قرابت معنایی (9 تست از 25 تست کنکور هستش ) : کتاب دکتر هامون سبطی نشر دریافت این کتاب بهت یاد میده چطور بیت ها رو معنی کنی و بتونی صحیح بخونیش این کتاب رو اگه کامل خوب بخونیش میشه گفت مشکل چندانی دیگه برای 9 تست قرابت نداری.

2. املا و واژگان(5-6 تست از 25 تست ): تمام لغات اخر کتاب های ادبیات 3 سال رو خوب بخون . بعدش کتاب املا و واژگان دکتر هامون سبطی نشر دریافتش رو بگیر یه بخشی داره واژگانی که تو متن کتاب های درسی هست و تو کنکور میاد رو اورده . تو این کتاب تمام چیزایی که برای جواب دادن املا باید بدونی و بلد باشی رو بهت یاد میده.

3. تاریخ ادبیات(3 تست ار 25 تست کنکور) : سعی کن تمام تاریخ ادبیات های کتاب های درسی رو بخونی ترس از تاریخ ادبیات نداشته باش چند بار که بخونی متوجه میشی چقدر خوب یاد گرفتی و حافظه تصویریت چقدر کمکت میکنه. کتاب تاریخ ادبیات کلک معلم هم بد نیست اما بعضی چیرزارو نگفته.

4. زبان فارسی (تعداد تستاش رو درست یادم نیست) : کتاب زبان فارسی دکتر هامون سبطی نشر دریافت
کاملا مفهومی بهت یاد میده + تست این کتاب دو جلده.

5. ارایه های ادبی(2-3 تست): کتاب ارایه های کلک معلم واقعا اموزش خیلی خوبه اما تستاش کمه به نظرم
کتاب ارایه های ادبی انرژی اتمی هم اموزشش به خوبی کلک معلم نیست اما تستای زیادی داره + پاسخ تشریحی
اگه چیزی رو نگفتم بچه ها اضافه کنن.
موفق باشید.

راستی عروض و قافیه بچه های انسانی هم خیلی سبز منتشر کرده.

mh_rayaneh
08-11-2010, 15:25
منظورم برای واژگان . املا.ارایه.زبان فارسی بود.
فیزیک اموزش جی؟

saeedsamiri
08-11-2010, 15:32
شما همون محمود زاده رو بخونيد و اگر امتحان نهايي داريد مثال هاي دوره اي + تمرين هاي آخر فصل رو هم حتما حل كنين . و اگه براي كنكور ميخونين پرسش ها چهاگزينه اي رو حل كنين .

اينايي هم كه ميگن محمود زاده خوب نيست و ... دليلش اينه كه نتونستن درست ياد بگيرن فيزيك رو . از نظر چنين كسايي فيزيك يعني اينكه از روي گاج و رمزينه فقط بخوني كه V=IR و K=1/2 mv^2 و .... يا مثلا فقط اين جمله كه به جسم نارسانا بار بديم در همون محل ميماند ! اينكه چه اتفاقي ميافته كه بار در جسم رسانا در سطح خارجي پخش ميشه و فرمول ها چطور به دست ميان اصال مهم نيست !
اينطور حفظي كاركردن هم نتيجش اين ميشه كه سر جلسه كنكور يه ذره فقط اگه اظطراب داشته باشي يادت ميره و قاطي ميكنه كه خازن هاي موازي رو جمع جبري ميكنن يا مقاومت هاي موازي رو‌ !‌ در صورتي كه اگه چيزهايي كه محمودزاده گفته رو ياد بگيري خوت متيوني متوجه بشي و هيچ فرمولي رو قاطي نكني . در واقع به جاي ماهي بردن بايد قلاب ماهيگيري با خودت داشته باشي .

محمودزاده خيلي رياضي وار و خشك كار كرده كتابش رو و اين باعث ميشه بسياري از دانش آموزان اون رو بالاتر از سطح خودشون بدونن و بگن كه براي من خيلي سبز و گاج و ... كافيه اين اضافست !

شما كاري به اين چيزا نداشته باش و همون محمود زاده رو كامل بخون ؛ اصلا هم اضافه نيست و بايد همش رو بخوني حتي چندتا از بيشتر بدانيد هاش هم مفيد هستن . براي تمرين بيشتر هم تست هاي گاج رو به صورت زماندار حل كنين .

من گفتم مرجع كنكورم ؟ هيچكس مرجع كنكور نيست و حتي ممكنه دانش آموزي باشه كه يه فرمولي ابداع كنه كه محمودزاده خودش هم تو كفش بمونه .
دليل اينكه ميگم محمودزاده مولف خوبيه به خاطر شاهكارهاش تو آموزش فيزيك هست نه اينكه مولف كتاب درسي هست ! كتاب درسي خودش كلي ايراد آموزش داره نميشه به عنوان سند براي خوب يا بد بودن تاليفات كسي حساب بشه . همين نويسنده هاي ژرف انديشان كه هيچ كسي كتابهاشو نميخونه هم مولف كتاب درسي هستن
هر وقت من اعلام مرجعيت كردم اونوقت حتما حق دارين كه در مورد مرجعيت من اظهار نظر كنين .

من خيلي هم درست و حساب شده شروع به خوندن كتاب محمودزاده كردم اتفاقا الان هم هفته اي بالاي 30 ساعت مطالعه در زمينه فيزيك دارم .
ترجبه كنكور من هم 3 بار هست و هر سه بار هم دانشگاه آزاد قبول شدم . شما ندانسته اظهار نظر در مورد من نكنين .
مرجع یعنی فردی که در مورد یک کتاب به دیگران در این تاپیک اطلاع رسانی میکنه.مثلا من مرجع هستم که یک کتاب را نقد میکنم شما نیز مرجع هستید که کتاب ها را نیز نقد میکنید بقیه دوستان نیز مرجع هستند که کتاب های دیگر را نقد میکنید. در این تاپیک منظور من از مرجع همین بود

مورد بعدی اینکه من به هیچ وج کتاب های رمزینه وگاج و خیلی سبز را توصیه نمیکنم

در ضمن آزمون دانشگاه آزاد به هیچ عنوان قابل مقایسه باکنکور سراسری نیست
این دانشگاه مرجع خوبی برای محک داوطلب نیست من نیز در سال اول دبیرستان در آزمون این دانشگاه شرکت کرده و قبول شدم !
ودیگر هیچ وقت در این ازمون شرکت نکردم
دلیل ساده اینکه هیچ کسی در آزمون دانشگاه آزاد مردود نمیشود!پس این آزمون محک جدی برای شما نیست

و بیشتر کسانی که به این سایت می آیند قصد و هدفشان کسب رتبه خوب و قبولی در یک دانشگاه خوب است نه دانشگاه ازاد!

دوست عزیز شما هیچ وقت نگذار اشتباه دیگران را تجربه کنی وقتی چند به شما توصیه میکنن که یک کتاب خوب نیست باید زرنگی به خرج بدید و این را یک برگ برنده برای خود بردارید نه که شما هم اشتباه آن ها را تکرار کنی و راه آن ها بروی و بعد متوجه شوی که این راه چه قدر از شما زمان برده و بخواهی دوباره از نو
و یک کنکوری بیشتر از ان چه در این یک سال نیاز دارد وقت است و وقت است و وقت!

تاکید میکنم فردی که هدفش رشته خوب و دانشگاه خوب است نه دانشگاه آزاد!شما اگر هدفت دانشگاه آزاد هست( که قطعا نیست) بدون کتاب های محمود زاده نیز میتوانید در ازمون این دانشگاه حتی در رشته های پزشکی نیز قبول شوید با صرف خواندن فقط کتاب درسی و سوالات سال های گذشته!
همین سال گذشته در روستای ما یکی از دوستان من با اندک درسی که خوانده بود پزشکی آزاد قبول شد من چند باری از جانب این دوستم سوالاتی در مورد دانشگاه آزاد پرسیده بودم

نکته آخر:من با هیچ کسی در این اینجا اعلان جنگ و دعوا ندارم

سبز باشید!
سعید سمیری

mani geek
08-11-2010, 18:25
چند مورد هست در رابطه با فیزیک(البته نظر شخصیه)
1-کتابای اقای محمودزاده رو اگه از الان بچه ها بخونن برای چی وقت کم بیارن؟
2-کتاب خوب تو بازار برای اموزش فیزیک ندیدم.
3-اگر از انتشارات مختلف بگیریم چون لحن مولف عوض میشه احساس میشه ارتباط با فیزیک بر قرار نمیشه؟
4-این حرفم که گفته میشه کنکور با تشریحی فرق داره چند ساله که ثابت شده از بیخ و بن باطله چون مفهوم رو بلد نباشی و به امید حفظ چند نکته تستی بری ازمون بدی :41:
5-ضمنا چون اقای محمد زاده دلیل هر چیزیو گفته پس دیگه برای فهم اون وقتت هدر نمیره.

jekob
08-11-2010, 18:41
اقا ما گلابی نیستیما !!!:23:
گفتم واسه فیریک پیش اندیشه سازان چاپ 83 رو میخونم تستم ابی قلم چی واسه 3 هم خیلی سبز بنظرتون کتابای خوبی هستن؟ میشه با اینا درصد بالایی زد؟:20:

Alireza SM
08-11-2010, 20:13
3-اگر از انتشارات مختلف بگیریم چون لحن مولف عوض میشه احساس میشه ارتباط با فیزیک بر قرار نمیشه؟
4-این حرفم که گفته میشه کنکور با تشریحی فرق داره چند ساله که ثابت شده از بیخ و بن باطله چون مفهوم رو بلد نباشی و به امید حفظ چند نکته تستی بری ازمون بدی :41:
5-ضمنا چون اقای محمد زاده دلیل هر چیزیو گفته پس دیگه برای فهم اون وقتت هدر نمیره.

كاملا موافقم . آدم يه چيزي رو خوب ياد بگيره بعدا وقت كمتري براي مرور و يادآوري لازمش ميشه . من خودم بخش هايي از فيزيك 2 رو كه از روي محمودزاده خوندم الان هر تستي كه بدن حل ميكنم ولي با اينكه قبلا فيزيك 1 رو همه تست هاش رو ميزدم ولي الان از نور و بازتاب نور و عدسي و ... هيچي سرم نميشه چون حفظي خونده بودمشون .
بين همه كتابهايي كه براي فيزيك نوشته شده تنها كتابي كه فرمولي كار نكرده و به روش آموزش توجه كرده همين مبتكران - محمودزاده هست . كلا اكثرا كتابهاي انتشارات مبتكران همينطور هستن . رياضي 2 ( صورتي رنگ ) كه اصلا من وقتي فصل اولش رو خوندم فهميدم كه معادله و نامعادله يعني چي !
توي شيمي هم بهترين كتاب براي مبتكران هست كه بازرگان بهمني نويسدنشه و زبان هم يكي از بهترين كتابها براي مبتكران هست كه نويسندش دكتر انار شهابيه . زبان عربي جامع مبتكران هم نويسندش اياد علاوي هست و بهترين كتاب عربيه :20:

alphacino
08-11-2010, 20:16
اقا ما گلابی نیستیما !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتم واسه فیریک پیش اندیشه سازان چاپ 83 رو میخونم تستم ابی قلم چی واسه 3 هم خیلی سبز بنظرتون کتابای خوبی هستن؟ میشه با اینا درصد بالایی زد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتما بچه ها دستشون بند بوده :31:
من 3 سبز رو دارم بهترين كتاب براي فيزيك 3 بوده برا من
براي پيش اگه مولفش مصلايي هست كه ديگه جاي بحث نداره

كلا هر چي كه مولفش مصلايي بود خوبه مثل اينا :

1و2 پايه انديشه سازان - پيش انديشه سازان - 3 سبز - پيش 1 سبز - پيش فار

حالا با توجه به وقتي كه برا فيزيك ميذاري به سليقه خودت ميتوني انتخاب بكني يا مثلا از اسم يه انتشارات كلا خوشت نمياد اون يكي كه خوشت مياد رو انتخاب كني :31: خلاصه كه تو فيزيك دست بازه

در ضمن ميگن فيزيك 3 مبتكران( فرزين كمانگر) هم خوبه ولي من فكر نميكنم بهتر از كتاباي مصلايي باشه :46:

shabeashegha
08-11-2010, 20:39
ببینید کسی نمیگه این کتاب بده بحث اینه که اگه شما توی دوران تحصیلت این کتاب رو خونده باشی که خیلی عالیه الان کافیه تست و تمرین کنی و موفقی ولی اگه امسال که کنکور داری تازه بخوای شروع کنی این کتابارو بخری و بخونی باید بگم داری تیر خلاص رو بخودت میزنی حرف من و بقیه بچه ها اینه این کتاب مطلقا برای کنکور تالیف نشده نشون به اون نشون که خود مبتکران امتیاز اندیشه سازان رو که خرید کتابای فیزیکشو تجدید چاپ میکرد این یعنی اینکه خود مولف و انتشارات بهتر از هرکسی میدونن که این کتاب برای کنکور جواب نمیده حالا هرچقدرم شما بگی کنکور مفهومی شده من و بقیه میگیم شما این کتاب رو دوران تحصیلت استفاده کن یاد بگیر وقتی رسیدی به کنکور موفقی ولی اینکه الان بخوای بگیری بخونی ناموفقی . اگه بازم مایلی این کتاب رو برای کنکور بخونی بعد از کنکور (چه بسا قبلش) متوجه میشی چقدر خوب خودتو از گردونه رقابت خارج کردی:46:
هر کسی حق انتخاب داره امیدوارم بعد از کنکورت بابت انتخابت پشیمون نشی

lmohsen
08-11-2010, 20:43
اقا ما گلابی نیستیما !!!:23:
گفتم واسه فیریک پیش اندیشه سازان چاپ 83 رو میخونم تستم ابی قلم چی واسه 3 هم خیلی سبز بنظرتون کتابای خوبی هستن؟ میشه با اینا درصد بالایی زد؟:20:
کتاب های خوبی هستن اگه خوب بخونی مطئنا نتیجه میگیری
ببین فیزیک سوم خیلی سبز و سوم مبتکران (فرین کمانگر) هر دو کتابای خوبی هستن من اومدم از رو سبز خوندم دیدم نمیتونم باهاش بسازم (البته واقعا کتاب خوبی هستش) الان از رو کمانگر می خونم راضی هم هستم
همیشه سعی کن کتابی بگیری که بتونی با اون کتاب کنار بیای.
فیزیک پیش اندیشه سازان هم واقعا کتاب خوبی هست(من چاپ 85 مبتکرانش رو دارم که البته تستای 82-83 به بعد رو نداره :31:)
تستایی رو هم که از سال 82 به بعد نداره پیدا کن همراه هر فصل که میخونی تستای 82 به بعد کنکور رو هم کار کن حتما حتما!
موفق باشی.:10:

jekob
09-11-2010, 09:47
کتاب های خوبی هستن اگه خوب بخونی مطئنا نتیجه میگیری
ببین فیزیک سوم خیلی سبز و سوم مبتکران (فرین کمانگر) هر دو کتابای خوبی هستن من اومدم از رو سبز خوندم دیدم نمیتونم باهاش بسازم (البته واقعا کتاب خوبی هستش) الان از رو کمانگر می خونم راضی هم هستم
همیشه سعی کن کتابی بگیری که بتونی با اون کتاب کنار بیای.
فیزیک پیش اندیشه سازان هم واقعا کتاب خوبی هست(من چاپ 85 مبتکرانش رو دارم که البته تستای 82-83 به بعد رو نداره :31:)
تستایی رو هم که از سال 82 به بعد نداره پیدا کن همراه هر فصل که میخونی تستای 82 به بعد کنکور رو هم کار کن حتما حتما!

من از خیلی سبز خوشم اومده ولی به بیشتر سوالاش نمیتونم جواب بدم یعنی از رو پاسخ نامه که میخونم میفهمم چون کتاب اموزش ندارم یعنی درسنامه سبز رو میخونم تست میزنم به نظرتون کتاب فرین کمانگر رو بگیرم نمیدونم اونم چه جوریه بعد از رو سبز تست بزنم ؟

GodFatherAmin
09-11-2010, 13:53
زبان عربي جامع مبتكران هم نويسندش اياد علاوي هست و بهترين كتاب عربيه :20:
اٍ کتاب عربی مبتکران رو ایاد علاوی نخست وزیر سابق عراق نوشته.پس بگو برای چی اینقدر خوبه.:31:

reza-atom
09-11-2010, 17:38

ادبیات موضوعی بهترین کتابها طبق نظر خودم وخیلی از دوستان و تجربه :
آرایه های ادبی : نظر بعضی از دوستان (کلک معلم) نظر برخی دیگه از جمله خودم (رمزینه _خیلی عالی تر هستش)
تاریخ ادبیات و در آمدها : نظر بعضی از دوستان(کلک معلم) و نظر خودم و بقیه دوستان (تخته سیاه که مصور هست و این بهتره)
قرابت معنایی : نظر خودم و همه ی دوستان (دکتر سبطی انتشارات دریافت)
املا-لغت : نظر خودم و همه ی دوستان (دکتر سبطی انتشارات دریافت)
زبان فارسی : نظر ها مختلفه یکی میگه همگامان ، یکی میگه تخته سیاه ، یکی دکتر سبطی ، من خودم انتشارات خیلی سبز دارم !همشون خوبن !

و در پایان لغات آخر کتاب ها رو یادت نره !

بابا کتابهای محمودزاده همچین آش دهن سوزی هم نیست !:دی من فیزیک 1 اش رو گرفتم . زیاد حال نکردم ! فقط تمرین زیاد داره ! آدم افسردگی می گیره از فضای کتابش :دی ! بیشتر هم همون مطالب کتاب درسی رو آورده ! تمرین هاش خیلی زیاده ! در هر حال نظرات متفاوته !

Life24
09-11-2010, 18:12
درود
کتاب حسابان میخوام
تست و این طور موارد نیاز ندارم
قدیم پاس کردمش
اما نیاز دارم بخونمش و خیلی جاها ضعف دارم و تصمیم گرفتم پایه رو بسازم.
یک کتاب میخوام که از پایه و با توضیح زیاد آموزش داده باشه و چندتا مثال هم رو قضایا حل کرده باشه

ممنون میشم یکی رو معرفی کنید که بتونم سریع تهیهه کنم
از کودوم انتشارات؟

راستی رفع ابهام ها مثلا بینهایت و اینها مربوط یه حسابان بود؟ هنوز وجود داره یا تو ویرایش جدید حسابان حذف شده؟

reza-atom
09-11-2010, 18:59
درود
کتاب حسابان میخوام
تست و این طور موارد نیاز ندارم
قدیم پاس کردمش
اما نیاز دارم بخونمش و خیلی جاها ضعف دارم و تصمیم گرفتم پایه رو بسازم.
یک کتاب میخوام که از پایه و با توضیح زیاد آموزش داده باشه و چندتا مثال هم رو قضایا حل کرده باشه

ممنون میشم یکی رو معرفی کنید که بتونم سریع تهیهه کنم
از کودوم انتشارات؟

راستی رفع ابهام ها مثلا بینهایت و اینها مربوط یه حسابان بود؟ هنوز وجود داره یا تو ویرایش جدید حسابان حذف شده؟

حسابان انتشارات خوشخوان هست . انتشارات مبتکران هم هست (آموزش) . فعلاً همین 2 تا هستن ! اکثر بچه ها انتشارات مبتکران (عباس امیدوار) رو پیشنهاد میدن البته حجمش زیاده 2 جلده ! اگه مشکلی با حجم نداری همین خوبه .
آره ، حد مربوط به حسابان هست و هنوز هم هست !حالا چه ربطی داره ؟ شما که نمیخوای آزمون حسابان بدی اصلاً وجود نداشته باشه برای این دنیات که خوب هست یاد بگیری :دی !

Life24
09-11-2010, 20:00
حسابان انتشارات خوشخوان هست . انتشارات مبتکران هم هست (آموزش) . فعلاً همین 2 تا هستن ! اکثر بچه ها انتشارات مبتکران (عباس امیدوار) رو پیشنهاد میدن البته حجمش زیاده 2 جلده ! اگه مشکلی با حجم نداری همین خوبه .
آره ، حد مربوط به حسابان هست و هنوز هم هست !حالا چه ربطی داره ؟ شما که نمیخوای آزمون حسابان بدی اصلاً وجود نداشته باشه برای این دنیات که خوب هست یاد بگیری :دی !

دو جلد خیلی هست دادداش
وقت کمه :31:
نمی رسه مفصل خوند

این خوشخوان مال المپیاد و تیزهوشان نیست که؟ :31:
مال کانون هم من کتاب های سبزش قبول دارم که نیست تو بازار :41:

Haniiii
09-11-2010, 20:06
به نظر من حسابان خوشخوان برای آموزش بدون معلم اصلا کتاب خوبی نیست .... نمیشه بدون هیچ زمینه ای کتاب رو بخونی و بتونی حسابان رو بخوری !!! :D

+ مبتکران تک جلدی ... فکر میکنم نصیری بود مولفش ! ... خیلی حرفه ای توضیح داده ولی بدون معلم یا پیش زمینه ... !

واسه حسابان سخت هست پیشنهاد دادن ... چون بیشتر مباحثش توی دیفرانسیل تکرار میشه ! .... و کتاب های آموزش دیفرانسیل به طور جامع به مباحث پرداختند ....

Life24
09-11-2010, 20:22
به نظر من حسابان خوشخوان برای آموزش بدون معلم اصلا کتاب خوبی نیست .... نمیشه بدون هیچ زمینه ای کتاب رو بخونی و بتونی حسابان رو بخوری !!! :D

+ مبتکران تک جلدی ... فکر میکنم نصیری بود مولفش ! ... خیلی حرفه ای توضیح داده ولی بدون معلم یا پیش زمینه ... !

واسه حسابان سخت هست پیشنهاد دادن ... چون بیشتر مباحثش توی دیفرانسیل تکرار میشه ! .... و کتاب های آموزش دیفرانسیل به طور جامع به مباحث پرداختند ....

میگم داداش شما نظرت رو مبتکران تک جلدی نصیری هستش؟
بعد واسه دیفرانسیل چی سراغ داری؟ خوب؟ و مثل همون جریانی باشه که در بالا گفتم
تست کم یا بدون تست
خود آموز
توضیح ساده و کامل
با مثال خوب

سوال دوم :
من یک کتاب میخوام انتگرال رو به طور مفصل از پایه و با مسائل زیاد حل کرده باشه
من مشتقم خوب هست
اما انتگرال گیری 0 هست یعنی دقیقا صفر هستم توش
رفتم دنبال حسابان سال سوم که از صفر شروع کنم که دیدیم اصلا حذف شده
شما کتابی رو نمیشناسید که ساده و توضیح دار با مسائل از پایه انتگرال رو یاد بده
خیلی خیلی با انتگرال کار دارم و میخوام پایه رو بسازم :10:

حالا شما پیشنهاد بدید
شرمنده ها طولانی شد و مفصل
اما لازم دارم و باید پایه رو بسازم :11::40:

Haniiii
09-11-2010, 20:32
میگم داداش شما نظرت رو مبتکران تک جلدی نصیری هستش؟

گفتم که بدون معلم استفاده از این کتاب خیلی سخت میشه ....

تو حسابان تابع و بعضی جاهاش هستن که تو دیفرانسیل نیستن

اگر تو تابع مشکل ندارین ... بهتره از کتاب های آموزش دیفرانسیل استفاده کنین ... من خودم کتاب کلاس دیفرانسیل رمزینه - محمد مهربان رو دارم و خیلی راضی هستم ... البته تو این کتاب هم بعضی جاهاش مبهم هست ... ولی تو هر فصل به 2 یا 3 مورد نمیرسه این ابهامات و زیاد هم کلیدی نیستن ! .... + تعداد تست هاش هم به اندازه هست ! ... یعنی محور کتاب رو آموزش هست ... البته نه از این درسنامه ای ها !!!! :D

در مورد انتگرال ... خیر !!! :31:

Life24
09-11-2010, 20:34
گفتم که بدون معلم استفاده از این کتاب خیلی سخت میشه ....

تو حسابان تابع و بعضی جاهاش هستن که تو دیفرانسیل نیستن

اگر تو تابع مشکل ندارین ... بهتره از کتاب های آموزش دیفرانسیل استفاده کنین ... من خودم کتاب کلاس دیفرانسیل رمزینه - محمد مهربان رو دارم و خیلی راضی هستم ... البته تو این کتاب هم بعضی جاهاش مبهم هست ... ولی تو هر فصل به 2 یا 3 مورد نمیرسه این ابهامات و زیاد هم کلیدی نیستن ! .... + تعداد تست هاش هم به اندازه هست ! ... یعنی محور کتاب رو آموزش هست ... البته نه از این درسنامه ای ها !!!! :D

در مورد انتگرال ... خیر !!! :31:

خوب داداش آخر چه کنیم :31:
گیج شدم والا :31:
خوب انتگرال جدیدا از چه سالی دانش آموز شروع میکنه یاد گرفتن و تا کی ؟
ما از همون موقع بشینیم شروع کنیم
از حسابان شروع میشد که حذف شده و ما هم گیج شدیم :41:

jekob
09-11-2010, 21:27
اگه میشه به سوالای منم جواب بدید:33::33:
1. واسه تحلیلی میخوام تست مبتکران نونهال اذر بگیرم بنظرتون خوبه من اموزش ندارم همین جواب میده؟
2.فیزیک 3 مبتکران خوبه یا خیلی سبز از نظر اموزش وتست؟ ممنون

sapa
09-11-2010, 23:14
حسابان فقط و فقط الگو....

از دست ندید......

mka703
10-11-2010, 00:02
1. واسه تحلیلی میخوام تست مبتکران نونهال اذر بگیرم بنظرتون خوبه من اموزش ندارم همین جواب میده؟

من 3 تا کتاب فیزیک 3 دارم. مبتکران و نشر الگو و خیلی سبز!
بنظرم مبتکران کامل نیس. مثلا راجع به نمودارای شدت جریان و نیرومحرکه و... چیزی نگفته. راجع به مسائل توان هم چیزی نگفته. فقط فرمولای توان و آورده و همین! بنابراین کنکوری نیس! در حالیکه نشر الگو چند صفحه راجع به توان روش حل و مثال آورده. نوع سوالایی که از توان میدن رو مشخص کرده. نمودارها رو هم بررسی کرده. مثلا تو چه جریانی توان ماکزیممه و اینجور چیزا. خیلی سبز هم که تستای خوبی داره درسنامه هاش کامله و مطمئن! پس یا نشر الگو یا خیلی سبز!

METACORTEX
10-11-2010, 00:28
سوال دوم :
من یک کتاب میخوام انتگرال رو به طور مفصل از پایه و با مسائل زیاد حل کرده باشه
من مشتقم خوب هست
اما انتگرال گیری 0 هست یعنی دقیقا صفر هستم توش
رفتم دنبال حسابان سال سوم که از صفر شروع کنم که دیدیم اصلا حذف شده
شما کتابی رو نمیشناسید که ساده و توضیح دار با مسائل از پایه انتگرال رو یاد بده
خیلی خیلی با انتگرال کار دارم و میخوام پایه رو بسازم :10:

حالا شما پیشنهاد بدید
شرمنده ها طولانی شد و مفصل
اما لازم دارم و باید پایه رو بسازم :11::40:

یرای انتگرال آموزش دیف2 روزینه محشره.
من انتگرالو ااصلا کلاس نرفتم و از رو رمزینه خوندم هر 2تا تستشم 2 کنکور درست زدم.
البته اگه برای کنکور می خوای باید رو مثلثات هم مسلط باشی.

elham70m54
10-11-2010, 01:33
به نظر من نشر الگو خیلی جامع و عالیه!

lmohsen
10-11-2010, 01:40
:19:دوستان کتاب شیمی پیش 1 مبتکران چاپ 89 هم کتاب اموزشش و هم تستش ویرایش شده
کلا تستای تالیفیش اضافه شده!
اموزشش که کلا جلدش هم تغییر کرده!
کسی اطلاع نداره سومش تغییر کرده یا نه؟ چاپ 89 رو میگم.
زبان سال سوم مبتکران هم ویرایش جدیدش به سبک تک جلدی سال چهارم امده است:31:

هر دو کتاب های خوبی هستن اما به شخصه فیزیک 3 مبتکران(فرین کمانگر) رو توصیه میکنم.
خودم هر دو رو دارم.
موفق باشید.
یه چیزی رو یادم رفت بگم ببینین کتاب کمانگر بعضی چیزارو کاملا تشریح نکرده مثلا فصل 2 در رابطه با نیروی محرکه ی الکتریکی کمانگر توضیح کاملی نداده ولی خیلی سبز اومده کاملا تشریح کرده نیروی محرکه رو و بعد تستاشو اورده
اما کمانگر تو تست های اموزشی این مطلب رو برات جا مینداره:20:

jekob
10-11-2010, 09:20
اگه فقط رمزینه(دیف و ریاضیات پایه) اموزش وکتابای تستش رو بخونم کارساز هست ؟ واسه پایه اموزش ندارما (ریاضیمم ضعیفه) نگفتید کتاب تست تحلیلی مبتکران خوبه؟

Alireza SM
10-11-2010, 09:32
اٍ کتاب عربی مبتکران رو ایاد علاوی نخست وزیر سابق عراق نوشته.پس بگو برای چی اینقدر خوبه.:31:
واي ببخشيد منظورم اياد فيلي بود :31:
شايدم نوري المالكي نوشته باشه :21:

فيزيك 3 مبتكران ( محمود زاده ) از جفتشونم بهتره .

:19:دوستان کتاب شیمی پیش 1 مبتکران چاپ 89 هم کتاب اموزشش و هم تستش ویرایش شده
کلا تستای تالیفیش اضافه شده!
اموزشش که کلا جلدش هم تغییر کرده!
کسی اطلاع نداره سومش تغییر کرده یا نه؟ چاپ 89 رو میگم.
زبان سال سوم مبتکران هم ویرایش جدیدش به سبک تک جلدی سال چهارم امده است:31:

هر دو کتاب های خوبی هستن اما به شخصه فیزیک 3 مبتکران(فرین کمانگر) رو توصیه میکنم.
خودم هر دو رو دارم.
موفق باشید.
یه چیزی رو یادم رفت بگم ببینین کتاب کمانگر بعضی چیزارو کاملا تشریح نکرده مثلا فصل 2 در رابطه با نیروی محرکه ی الکتریکی کمانگر توضیح کاملی نداده ولی خیلی سبز اومده کاملا تشریح کرده نیروی محرکه رو و بعد تستاشو اورده
اما کمانگر تو تست های اموزشی این مطلب رو برات جا مینداره:20:

محمودزاده هم خيلي از نكات فصل 2 فيزيك 2 رو در تست ها تشريح كرده چون در پيش دانشگاهي عينا تكرار ميشن .
ولي نيروي محرك بايد دقيقا و همه نكته هاش گفته بشن چون ديگه تكرار نميشن . محمدزاده نيروي محرك رو در فيزيك 3 طوري تشريح كرده كه اصلا قبل از اينكه تعريفش رو بخوني خودت ميفهمي كه نيروي محرك چيه و اصلا چرا وجود داره !

كيفيت آموزش مطالب و قدرت انتقال مطلب خيلي مهمه كه كسي به پاي محمودزاده نرسيده تا اين لحظه . حتي منتقدانش هم اين رو قبول دارن و تنها ايرادي كه به ذهنشون ميرسه حجم نامناسب كتاب هست كه من اميدوارم منتقدان ايشون يه روزي متوجه بشن كه كتابهاي محمودزاده رو ميتونين در هر كدومشون از حدود ( 150-200 ) صفحه از تمرين ها و پرسش ها و مثال هاي حل شده و ... صرف نظر كنين و فقط مطالب رو به طور دقيق ازش ياد بگيرين تا آماده تمرين از روي تست هاي همين كتتاب يا كتاب هاي تست ديگه يا آزمون ها و... باشين .

بعضي ها ميگن كتابهاش فقط براي امتحان نهايي خوبه ! ظاهرا اينها نمدونن كه براي كنكور هم بايد فيزيك رو عميق و دقيق ياد گرفت .

hali be hooli
10-11-2010, 10:22
من پست های قبل را خیلی خوب نخوندم ولی در مورد کتاب های محمود زاده بحث شده بوده
سال گذشته که کتاب های محمود زاده را میخوندم
یک ایراد بسیار بزرگ که از کتاب های محمود زاده میتونیم بگیریم اینه که این کتاب برای کنکور آماده نشده
به همین دلیل اگر یک کنکوری در این سال بخواهد امسال این کتاب را بخواند بزرگترین اشتباه را مرتکب شده است

سربلند باشید

hajemadi
10-11-2010, 11:16
فیزیک پیش 1 خیلی سبز (مصلایی) برای رشته ریاضی منتشر شده یا نه؟ اگه کسی خریده بگه از کجا تهیه کرده تا من هم بخرم هر جا رو گشتم پیدا نکردم

jekob
10-11-2010, 13:03
من 3 تا کتاب فیزیک 3 دارم. مبتکران و نشر الگو و خیلی سبز!
بنظرم مبتکران کامل نیس. مثلا راجع به نمودارای شدت جریان و نیرومحرکه و... چیزی نگفته. راجع به مسائل توان هم چیزی نگفته. فقط فرمولای توان و آورده و همین! بنابراین کنکوری نیس! در حالیکه نشر الگو چند صفحه راجع به توان روش حل و مثال آورده. نوع سوالایی که از توان میدن رو مشخص کرده. نمودارها رو هم بررسی کرده. مثلا تو چه جریانی توان ماکزیممه و اینجور چیزا. خیلی سبز هم که تستای خوبی داره درسنامه هاش کامله و مطمئن! پس یا نشر الگو یا خیلی سبز!

نشر الگو چه جوریاست خوبه میگفتن سطحش بالاست ؟ اموزش بگیرم یا تست (خیلی سبز دارم) یا همین کافیه میخوام فیزیکو بترکونما ؟:6::32::32:

lmohsen
10-11-2010, 14:12
فیزیک پیش 1 خیلی سبز (مصلایی) برای رشته ریاضی منتشر شده یا نه؟ اگه کسی خریده بگه از کجا تهیه کرده تا من هم بخرم هر جا رو گشتم پیدا نکردم
اخر ابان یا اوایل اذر میاد.
من رشته تجربیش رو دیدم و احتمالا بگیرمش سبکش کاملا مثل فیزیک 3 خیلی سبز هست.
دوستان راستی خیلی سبز کتاب کم حجم و قوی فیزیک در دست تالیف داره.
کتاب های مبحثی ادبیات هم در دست تالیف داره.
موفق باشید.

mani geek
10-11-2010, 15:50
سلام بچه ها یه خبر بدم از این انتشارات بسیار خوش قول ! رمزینه
دیروز زنگ زدم بهشون گفتم کتاب تست جلد 2 دیفرانسیل کی میا.گفتن که امادست تا 2 -3 روز دیگه تو بازاره
امروز زنگ زدم گفتن که امسال نمی اد منتظر نباشید:18:
حلا واسه تست دیف کسی کتاب خوب سراغ داره؟

Alireza SM
10-11-2010, 15:57
من پست های قبل را خیلی خوب نخوندم ولی در مورد کتاب های محمود زاده بحث شده بوده
سال گذشته که کتاب های محمود زاده را میخوندم
یک ایراد بسیار بزرگ که از کتاب های محمود زاده میتونیم بگیریم اینه که این کتاب برای کنکور آماده نشده
به همین دلیل اگر یک کنکوری در این سال بخواهد امسال این کتاب را بخواند بزرگترین اشتباه را مرتکب شده است

سربلند باشید

اين كتاب ها براي آموزش هستند يعني شما بايد آن را خوانده و كتاب هاي تست را بعدش بخوانيد . كلا هركتابي كهميخواين بخونين بايد قبلش قسمت هاي اموزشي اين كتاب رو خونده باشين وگرنه ممكن نيست فيزيك رو واقعا درك كرده باشين .

شما چرا ميگين كه براي كنكور آماده نشده ؟ كدوم كتاب از اين بهتر هست دقيقا ؟

hali be hooli
10-11-2010, 17:52
اين كتاب ها براي آموزش هستند يعني شما بايد آن را خوانده و كتاب هاي تست را بعدش بخوانيد . كلا هركتابي كهميخواين بخونين بايد قبلش قسمت هاي اموزشي اين كتاب رو خونده باشين وگرنه ممكن نيست فيزيك رو واقعا درك كرده باشين .

این نظر من بود و ممکن هم هست اشتباه باشد
من کتاب خوبی برای آموزش فیزیک ندیدم :19:ولی برای تست کتاب های گاج سفید بسیار مفید بود
ولی برای فیزیک 3 که اندیشه سازان را خواندم خیلی بهتر از کتاب های محمود زاده بود
تکرار میکنم این نظر و تجربه من بود و ممکن هم هست این کتاب برای من خوب نبوده باشد و شاید برای دیگری بهتر باشد

تکرار میکنم این کتاب برای کنکور تالیف نشده است ولی برای ازمون های مدارس خواندن این کتاب کافی ست.

سربلند باشید

shabeashegha
10-11-2010, 18:05

علیرضا جان من سری کامل کتابای محمودزاده رو داشتم تمارین و تستاشو حل نمیکردم فقط مطالبشو میخوندم جالبه بهت بگم تا زمانی که از این کتابا استفاده میکردم یه بار نشد خودمو به آزمون قلم چی برسونم و درصد قابل قبولی توی آزمون آزمایشی به دست نیاوردم (البته باید بگم مشکلم وقت کم اوردن بود نه اینکه مفاهیم رو نمیدونستم) جالبه بدونی برای بقیه درسا هم نمیرسیدم بخونم . حالا اگه این کتابارو توی دوران تحصیلم مطالعه میکردم قطعا کافی بود یه مرور سریع بکنم بعد تست بزنم
تعصب رو بذاریم کنار این کتاب اصلا برای کنکور طرح نشده. بنظر شما مبتکران چرا با وجود کتابای محمودزاده کتابای اندیشه سازان رو تجدید چاپ میکرد؟اگه واقعا این کتاب به درد کنکور میخورد بازم کتابای اندیشه سازان رو تجدید چاپ میکرد؟
از این کتاب بهتر در بحث تشریحی وجود نداره ولی توی بحث کنکور: اندیشه سازان (اگه پیدا بشه) انتشارات فار. گاج سفید
بنظرم این بحث واقعا زیاد کش پیدا کرد. نظرسنجی درس فیزیک از همه این بحثها گویاتره که چنددرصد بچه ها برای کنکور فیزیک محمودزاده رو پیشنهاد میکنن(یعنی چند درصد قبول دارن که این کتاب به درد کنکور میخوره)

mka703
10-11-2010, 19:19
نشر الگو چه جوریاست خوبه میگفتن سطحش بالاست ؟ اموزش بگیرم یا تست (خیلی سبز دارم) یا همین کافیه میخوام فیزیکو بترکونما ؟:6::32::32:
سطح آموزشی انرژی اتمی مث خیلی سبزه و تنها تفاوتشون اینه که سبز نکاتش رو پراکنده لابه لای پاسخهای تشریحیش گفته. پس به نظر من آموزش الگو دیگه نیازی نیس. حالا نمیدونم اگه میخوای بازم تست تالیفی کار کنی الگو خوبه ولی اگه میخوای تستای کنکور رو بزنی گاج مناسبه. چون تست الگو فقط کنکورای 84 به بعد رو داره!

METACORTEX
10-11-2010, 22:16
دیروز زنگ زدم بهشون گفتم کتاب تست جلد 2 دیفرانسیل کی میا.گفتن که امادست تا 2 -3 روز دیگه تو بازاره

سلام
من اندیشه فائق دارم بد نیست.
میکرو بانک گاج رو هم ندیدم.

befermatooo
10-11-2010, 22:25
سلام .

من برای کافی نت خودم نیاز به تعداد زیادی جزوات درسی و تحقیق و مقاله دارم . آدرسی برای دانلود دارین ؟

alireza15
11-11-2010, 06:43
این کتابه فیزیک محمود زاده( پیش 1 )از کتاب فیزیک انتشارات فار که دو جلد هست هم حجمش بیشتره ؟

jekob
11-11-2010, 09:08
واسه هندسه تحلیلی نگفتید کدوم کتاب خوبه ها ؟ رمزینه خوبه یا مبتکران (نونهال اذر) اموزشم ندارم ؟

jekob
11-11-2010, 12:51
امروز یکی به من گفت واسه فیزیک راه اندیشه (عربشاهی) بگبریرم 11 پیکه کسی استفاده کرده میدونه چه جوریاست؟ لطفا" :20:

jekob
11-11-2010, 13:05
برای دیفرانسیل وریاضیات تست ادیشه فایق (رضوی) خوبه یا تست رمزینه(مهربان) کدومشو بگیرم؟
اموزش رمزینه رو دارم .لطفا"

[ریاضیم ضعیفه ها اندیشه فایق بدرد من میخوره پاسخ تشریحیش خوبه؟

reza0382
11-11-2010, 17:28
برای دیفرانسیل وریاضیات تست ادیشه فایق (رضوی) خوبه یا تست رمزینه(مهربان) کدومشو بگیرم؟

با سلام
آموزش رمزینه خوبه از اندیشه فایق خیلی تعریف شنیدم منم دارم کتاب خوبیه ولی میخوام تست رمزینه بگیرم

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

اگه کتابتست دیف 2 به بازار نمیاد باید خدمت به دوستم بگم که از خیر دیف 1 هم گذشتم همون اندیشه فایق هزار مرتبه بهتره حد اقلبا یک سبک تا آخر سال دیف کیخونم

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:23 PM ----------

اخر ابان یا اوایل اذر میاد.
من رشته تجربیش رو دیدم و احتمالا بگیرمش سبکش کاملا مثل فیزیک 3 خیلی سبز هست.
دوستان راستی خیلی سبز کتاب کم حجم و قوی فیزیک در دست تالیف داره.
کتاب های مبحثی ادبیات هم در دست تالیف داره.
موفق باشید.
سلام دوست عزیز
یعنی مثل فیزیک3 هم تست تالیفی داره هم سراسری شما که این کتاب رو خوندی چقدر از این کتاب راضی هستی ؟؟؟؟
چند جلده ؟؟/ قیمتش چقدره؟؟؟:10::11:

new life
11-11-2010, 19:59

صد در صد رمزینه(مهربان) سطح سوالاتش خیلی بالاتره

lmohsen
12-11-2010, 06:49
---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:23 PM ----------

سلام دوست عزیز
یعنی مثل فیزیک3 هم تست تالیفی داره هم سراسری شما که این کتاب رو خوندی چقدر از این کتاب راضی هستی ؟؟؟؟
چند جلده ؟؟/ قیمتش چقدره؟؟؟:10::11:
سلام.
من گفتم خوندمش؟:18:
گفتم دیدمش و احتمالا بگیرمش.
پیش 1 جلد 1 اره هم تالیفی داره هم سراسری هم تست های یک گام فراتر و....
جلد 2 هنوز چا نشده.
قیمتش هم 8000 تومان.
:10:

nvb007
12-11-2010, 10:29
من دنبال جزوات ارشد ، کشتیرانی و دریانوردی می گردم

کسی میتونه کمکم کنه ؟

saeedsamiri
12-11-2010, 11:22
برای زیست پیشنهاد خوبی دارم به شما عزیزان

زیست خیلی سبز+زیست گاج

موید باشید

ALt3rnA
12-11-2010, 11:57
زیست خیلی سبز+زیست گاج
زیست گاج منظور همون 8000 تستیه ؟
حجمش زیاد میشه این دوتا رو هم !
همون کتاب درسی +خیلی سبز کافیه

jekob
12-11-2010, 13:00
برای تحلیلی وگسسته چی بگیرم اموزش و تشت ؟

Untouchable
12-11-2010, 13:36
تست جلد دو دیفرانسیل رمزینه امسال نمی آد ؟؟؟ آخه چرا ؟ مطمئنید ؟

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:35 PM ----------

به نظر من

گسسته : انتشارات فار
تحلیلی : نشر الگو

جفتشون مفهومی کار کردند و نکته های اضافی رو ذکر نکردند

Haniiii
12-11-2010, 14:00
تست جلد دو دیفرانسیل رمزینه امسال نمی آد ؟؟؟ آخه چرا ؟ مطمئنید ؟

من از نمایندگیش پرسیدم میگفت تا 2 هفته دیگه میاد !! ... + مگه میشه یه دفعه انقدر بندازن عقب !!! ؟ .... خیلی وقت هست که قراره این کتاب بیاد و این اواخر گفته بودن حتما پاییز تو بازار هست !

گاج دیفرانسیل 2 سفید هنوز چاپ نکرده ؟!

esfehanei
12-11-2010, 15:02
دوستان عزیز
برای درس (شیرین) فیزیک 2 چه کتاب آموزشی + تست رو پیشنهای میدید؟
مبتکران محمود زاده رو دارم ولینمیدونم سطحش انگار یه کم پایینه برای آزمون تستی (گزینه 2 گرامی) میخوام
قلم چی آبی خوبه؟
نشر الگو؟
هر چی که میشناسید فقط سطحش بالا باشه
دوستان لطفا سریعتر باید برا آزمون بعدی شروع کنم تا مثل امروز بدبخت نشم

METACORTEX
12-11-2010, 15:25
دوستان عزیز
مبتکران محمود زاده رو دارم ولینمیدونم سطحش انگار یه کم پایینه برای آزمون تستی (گزینه 2 گرامی) میخوام
قلم چی آبی خوبه؟
نشر الگو؟

سلام
آموزش رمزینه هم حجمش کمه هم خوب درس داده هم اینقدر حرص نخور پیرمیشی!!!!!!:31::31:
تست هم گاج خوبه اگه میخوای سطحش بالاتر باشه الگو خوبه.
اینقدر هم سخت نگیر بابا با این مدیر دانشمندتون هم صحبت بکنین این موضوع رو حل کنین.
شما الان تو سال های پایه باید مفهومی و دقیق مفاهیمو یاد بگیری اگه بخوای از الان دغدغه تست و کنکور داشته باشی نه الان میفهمی و تو پیش هم مشکل خواهی داشت دوست من.

shabeashegha
12-11-2010, 17:04
دوستان عزیز
قلم چی آبی خوبه؟
نشر الگو؟
شما خودت تمایل داری تستی بخونی یا مدرسه داره مجبور میکنه؟اگه خودت تمایل داری باید بهت بگم داری اشتباه فوق العاده بزرگی مرتکب میشی شما الان فقط باید مفهومی بخونی که محمودزاده عالیه سراغ کتاب دیگه نرو اگرم مدرسه مجبورت میکنه یه نصیحت برادرانه بهت میکنم توی اولین فرصت مدرستو عوض کن:46:

esfehanei
12-11-2010, 18:48
سلام
آموزش رمزینه هم حجمش کمه هم خوب درس داده هم اینقدر حرص نخور پیرمیشی!!!!!!:31::31:
تست هم گاج خوبه اگه میخوای سطحش بالاتر باشه الگو خوبه.
اینقدر هم سخت نگیر بابا با این مدیر دانشمندتون هم صحبت بکنین این موضوع رو حل کنین.
شما الان تو سال های پایه باید مفهومی و دقیق مفاهیمو یاد بگیری اگه بخوای از الان دغدغه تست و کنکور داشته باشی نه الان میفهمی و تو پیش هم مشکل خواهی داشت دوست من.

خیلی ممنون
چی بگم والا انگار بدبخت تر از من تو این دنیا وجود نداره اگه من شانس داشتم تو این مدرسه قبول نمیشدم
برم به مدبر بگم چرا نمره ها رو میزارین؟
البته اینجا جاش نیست ولی میگم و فردا ویرایش میکنم
یکی از بچه ها برای یه سوال و اعتراض در مورد همین امتحانا رفت جلو معاونه همینجوری معمولی هم حرف میزد یه دفعه دیدم زد تو گوشش :18: اصلا دلیلشم نفهمیدم بچه هه اندازه یارو بیشتر هم قدش بود بعد اینجوری باش برخورد کرد من که یگه هیچ چی
خوب شما حالا چی میگی؟
چه غلطی کنم مدرسه های تو قم (حداقل) اینجوریه
تا پیش هم بعیدمیدونم زنده بمونم یا نه

ببخشید که اینو اینجا نوشتم فردا ویرایشش میکنم
در مورد کتاب:
رمزینه برا فیزیک 2 داره؟
اگه داشته باشه حتما میگیرم مطمئنی که داره ؟
اگه میشه اسم دقیق+ مولفشو برام بنویسید ممنون میشم
نشر الگو با توجه به شرایط من تستش خوبه یا آموزش؟

برا دروس عمومی هم یه کتابی چیزی معرفی کنید
خدامیدونه امسال من چند تا کتاب گرفتم یه 100 تایی میشه
به این میگن زندگی :19:

باز هم ممنون از دوستان

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:43 PM ----------

شما خودت تمایل داری تستی بخونی یا مدرسه داره مجبور میکنه؟اگه خودت تمایل داری باید بهت بگم داری اشتباه فوق العاده بزرگی مرتکب میشی شما الان فقط باید مفهومی بخونی که محمودزاده عالیه سراغ کتاب دیگه نرو اگرم مدرسه مجبورت میکنه یه نصیحت برادرانه بهت میکنم توی اولین فرصت مدرستو عوض کن:46:

معلومه دیگه
مدرسه
تازه اونا گفتن الان شما باید کلیه کنکورها 89-88-87و... رو داشته باشید + جواب تشریحی و....
مدرسه دیگه ای هم تو قم نیست که خوب باشه
پارسال هر چی گفتم میخوام برم مدرسه مگه قبول کرد بابام
آخرش بدبخت میشم البته الانم تقریبا بیچاره شدم

گذشته از این حرفا
دیگه مجبورم کاریش نمیشه کرد
باتوجه به شرایط من کتاب خوب و کامل (فقط یه دونه تو رو خدا دیگه هر چی داشتم دادم رفته) برای فیزیک (شیرین) معرفی کنید
دروس عمومی (تست) اگه بود اونم بگید ( یه جوری میگیرم)
فقط سریعتر تورو خدا
باتشکر

new life
12-11-2010, 18:59
تحلیلی گاج :منصف شکری
گسسته:خوش خوان

ساش
12-11-2010, 20:14
برای زیست پیشنهاد خوبی دارم به شما عزیزان

زیست خیلی سبز+زیست گاج

موید باشید

اگر بجای + از یا استفاده بکنی بهتره

خود سبز به اندازه ی کافی حجیم هست
و همه ی نکات توش گنجانده شده

ALt3rnA
12-11-2010, 20:57
چی بگم والا انگار بدبخت تر از من تو این دنیا وجود نداره اگه من شانس داشتم تو این مدرسه قبول نمیشدم
خوب شما برو خدا رو شکر کن حداقل این گزینه رو داری که عوض کنی
من تا حرف عوض کردن مدرسمو میزنم پدر و مادرم میگن غلط میکنی ! :دی
مشکلم هم دقیقا همین مشکل شماست
تست !

METACORTEX
12-11-2010, 21:19
خیلی ممنون
البته اینجا جاش نیست ولی میگم و فردا ویرایش میکنم
یکی از بچه ها برای یه سوال و اعتراض در مورد همین امتحانا رفت جلو معاونه همینجوری معمولی هم حرف میزد یه دفعه دیدم زد تو گوشش :18: اصلا دلیلشم نفهمیدم بچه هه اندازه یارو بیشتر هم قدش بود بعد اینجوری باش برخورد کرد من که یگه هیچ چی
خوب شما حالا چی میگی؟
چه غلطی کنم مدرسه های تو قم (حداقل) اینجوریه
تا پیش هم بعیدمیدونم زنده بمونم یا نه

ببخشید که اینو اینجا نوشتم فردا ویرایشش میکنم
در مورد کتاب:
رمزینه برا فیزیک 2 داره؟
اگه داشته باشه حتما میگیرم مطمئنی که داره ؟
اگه میشه اسم دقیق+ مولفشو برام بنویسید ممنون میشم
نشر الگو با توجه به شرایط من تستش خوبه یا آموزش؟

برا دروس عمومی هم یه کتابی چیزی معرفی کنید
خدامیدونه امسال من چند تا کتاب گرفتم یه 100 تایی میشه
به این میگن زندگی :19:

باز هم ممنون از دوستان

سلام دوست من
1.خونسردی خودتو حفظ کن.چیزی نشده که اینطور عزا گرفته سالهای های اول تا سوم دبیرستان باید بهترین سالهای زندگیت باشه نه این که شکنجگاه.از طرز نوشتن معلوم پر از استرس و اضطرابی.تو الان اینجوری مکنی یدفعه تو کنکور رتبه نیاری مثل من خودکشی میکنی لابد دیگه.
اینم بگم تو کنکورهای گزینه 2 پارسال من همش زیر200-300 کشور میاوردم یهو توکنکور آوردم حدود 8000.
کاریکه شده.استرس گرفتم خراب کردم.دنیا که به آخر نرسیده.این از این.
واینم بگم احمقانه ترین کاریی که یه مدرسه میتونه انجام بده.:41::41:
به جای این باید با شما مفهومی کارکنن تا تو پیش مشکل نداشته باشین.
حالا کاریه که هست.اگه مدیر هم زیر بار تغییر این نرفت باید تو نحوه درس خوندتون تغییر ایجاد کنید.
رمزینه فیزک 2 داره.
مولفش محمدرضا ونکاله .قیمت 8900.همه چی رو هم داره.من خودم فیزیک پایه ام تعطیل بود.کل فیزیک 2و3 رو از رو رمزینه خوندم یاد گرفتم.
فیزیک 2- 19 گرفتم.
فیزیک 3 رو هم 18.75 نهایی.
من کاری به کتاب محمودزاده ندارم ولی کتاب رمزینه فوق العاده است.
آموزش الگو رو فراموش کن.منظورم تستش بود.اگه گاج داری اول همون خوبه تمرین کن باهاش اگه تست کم آوردی که احتمالش کمه میتونی از الگو استفاده کنی.
ولی گاج یه مشکلی داره حرکت و دینامی و نداره.
فکر کنم تست الگو بگیری بهتر باشه.ضمنا حواست باشه سوالهای گ.2 از کنکور مفهومی تره.طراحش مهندس نعیمی کارشناسی ارشد مکانیک از شریفه.(رتبه 1 کنکوره 68 بوده یارو-مخییه برای خودش)باید کامل فیزیک 2 رو بفهمی بعد تست تمرین کنی تنها راه موفقیت تو کنکورهای گ.2 است.

برای عمومی هم کتابهای گاج رو بگیری کفاف میکنه .هم تست دارن هم آموزش.
برای دینی هم گاج سفید بگیر.با آیات ونکات گاج.
ادبیات و عربی هم سبز گاج.

jekob
12-11-2010, 22:01
داداشا ابجیاد ! جون هرکی که دوست دارین یه کتاب گسسته و تحلیلی که منه احمق و خنگ هم بتونم بفهمم و از این دودرس حداقل تو کنکور یه چیزی بزنم ای از این . بعدش من واسه فیزیک پیش که 1شنبه کتاب سبز مصلایی میاد رو بگیرم ؟خودم اندیشه سازان میخونم بعدش من واسه 3 هم خیلی سبز میخونم جواب میده دیگه من سال پیش 8000 منطقه 3 اوردم ممنون  

princeofpersia_7
13-11-2010, 00:17
سلام

دوستان کتاب های آموزش شیمی بهمن بازرگان رو میخوام بخرم... فقط میخواستم بپرسم فرقی هم داره که چاپ چه سالی باشه؟ مثلا برم واسه 86 یا 87 رو بگیرم تفاوت خاصی با سال های قبل یا بعدش داره؟

ممنون میشم راهنمایی بکنید..

esfehanei
13-11-2010, 00:25
سلام دوست من
1.خونسردی خودتو حفظ کن.چیزی نشده که اینطور عزا گرفته سالهای های اول تا سوم دبیرستان باید بهترین سالهای زندگیت باشه نه این که شکنجگاه.از طرز نوشتن معلوم پر از استرس و اضطرابی.تو الان اینجوری مکنی یدفعه تو کنکور رتبه نیاری مثل من خودکشی میکنی لابد دیگه.
اینم بگم تو کنکورهای گزینه 2 پارسال من همش زیر200-300 کشور میاوردم یهو توکنکور آوردم حدود 8000.
کاریکه شده.استرس گرفتم خراب کردم.دنیا که به آخر نرسیده.این از این.
واینم بگم احمقانه ترین کاریی که یه مدرسه میتونه انجام بده.:41::41:
به جای این باید با شما مفهومی کارکنن تا تو پیش مشکل نداشته باشین.
حالا کاریه که هست.اگه مدیر هم زیر بار تغییر این نرفت باید تو نحوه درس خوندتون تغییر ایجاد کنید.
رمزینه فیزک 2 داره.
مولفش محمدرضا ونکاله .قیمت 8900.همه چی رو هم داره.من خودم فیزیک پایه ام تعطیل بود.کل فیزیک 2و3 رو از رو رمزینه خوندم یاد گرفتم.
فیزیک 2- 19 گرفتم.
فیزیک 3 رو هم 18.75 نهایی.
من کاری به کتاب محمودزاده ندارم ولی کتاب رمزینه فوق العاده است.
آموزش الگو رو فراموش کن.منظورم تستش بود.اگه گاج داری اول همون خوبه تمرین کن باهاش اگه تست کم آوردی که احتمالش کمه میتونی از الگو استفاده کنی.
ولی گاج یه مشکلی داره حرکت و دینامی و نداره.
فکر کنم تست الگو بگیری بهتر باشه.ضمنا حواست باشه سوالهای گ.2 از کنکور مفهومی تره.طراحش مهندس نعیمی کارشناسی ارشد مکانیک از شریفه.(رتبه 1 کنکوره 68 بوده یارو-مخییه برای خودش)باید کامل فیزیک 2 رو بفهمی بعد تست تمرین کنی تنها راه موفقیت تو کنکورهای گ.2 است.

برای عمومی هم کتابهای گاج رو بگیری کفاف میکنه .هم تست دارن هم آموزش.
برای دینی هم گاج سفید بگیر.با آیات ونکات گاج.
ادبیات و عربی هم سبز گاج.

خیلی ممنون از کمکتون
والا شما که نمیدونی این همه آدم بخواد زحمت بکشه آخرش یه دست تک شیرین بش بدن
من نمره کمتر از 16 ندارم حالا برا این تست ها باید اینجوری بکنن
من نمیدونم واقعا چرااینجوریه

گذشته از این حرفا در مورد کتاب من اگه رمزینه رو پیدا کنم میگیرم ولی اینکه از یه جا خوندم نوشته بود کل مطالب کتابو کپی کرده و همینه فقط یعنی سطحش بالا نیست
اینجوریه؟
گاج که کتاب تست نداره؟ برا فیزیک
مشکل همینه من کلا به زور میفهمم این شتاب و... رو بردار برایند و... رو به زور فهمیدم تازه چیه تست هم که هیچ چی نزدم خوب نتیجش این میشه
دین و زندگی گاج سفید نداره که تو قسمت سال دوم نداشت کجاشو باید ببینم(منظورم تو سایته)
آیات و نکات چیه؟
راستی یه کتابی میتونید معرفی کنید که معنی آیات تو کتاب رو توش باشه منظورم همون مفهومشه
ممنون میشم کمک کنید
باز هم ممنون از کمکتون
باتشکر

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:24 AM ----------

سلام

دوستان کتاب های آموزش شیمی بهمن بازرگان رو میخوام بخرم... فقط میخواستم بپرسم فرقی هم داره که چاپ چه سالی باشه؟ مثلا برم واسه 86 یا 87 رو بگیرم تفاوت خاصی با سال های قبل یا بعدش داره؟

من مجموعه تست +آموزش برا سال دومشو دارم
تو مجموعه تست تست های کنکور 80 رو آورده همین اگه برات مهم نیست فرقی نداره فک کنم
باز وستان کمک میکنن
ولی خیلی کتاب عالیییه

jekob
13-11-2010, 09:39
اقا جواب سوالای منو بدید برم گمشم دیگه!!!:41:
1. گسسته چی؟ 2. تحلیلی چی 3.حسابان لازمه اموزش بگیرم ضعیفم کلا" کتابای تست و اموزش رمزینه رو واسه دیف دارم الان اموزشی بخونم میرسونم حسابانو میرسونم کدوم کتاب خوبه واسه الا نشر الگو یا عباس امیدوار همین سخته جواب بدین تو رو خدا کتابای عالی بگیدا

babak_gww
13-11-2010, 12:30
سلام خدمت دوستای گل و رقیبان خودم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چندتا راهنمایی میخواستم

1- من برای حسابان 2 جلدی مبتکرانو دارم ... خوبه ؟

2- برای دیفرانسیل 1 هم گاج سبز ... برای 2 هم چیزی ندارم

3- فیزیک 1 پیش مبتکران - فیزک2پیش گاج سبز + فیزیک جمع بندی کلک معلم

4- شیمی ها ... مبتکرانشو دارم ( عالین)

حالا لطف کنید یه نظر کلی راجع به این کتابا بدین
و اینک بگین که برای قوی تر و مسلط تر شدن به ریاضیات و فیزیکجات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه کتابای دیگه ای رو بگیرم
( مثلا دیف خوشخوان؟ )

ممنون میشم کامل جواب بدین

ایشالا از خجالت همتون دربیام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lmohsen
13-11-2010, 17:39
سلام.
بچه های ریاضی :
کتاب فیزیک پیش 1 جلد اول خیلی سبز رشته ی ریاضی چاپ شد.
راستی کتاب های مبحثی ادبیات خیلی سبز هم حدودا تا 2 ماه دیگه میاد.
موفق باشید.

jekob
13-11-2010, 17:41
کتاب تست دیف و پایه انیشه فایق خوبه یا خوشخوان؟ جواب تشریحیش عالی باشه (سطح من متوسطه تراز قلم چی 5100

Haniiii
13-11-2010, 17:41

راجع به کتابایی که داری نظری ندارم ( چون به جز شیمی بقیه رو ندیدم !! ) .... ولی چرا مخلوط کار کردی واسه فیزیک ؟! .. به نظر من وقتی با یه سبکی ( آموزش ) جلو میری بهتره عوضش نکنی ! ..... ( البته اگر مناسب دیدی اون سبک رو ! )

METACORTEX
13-11-2010, 17:44
اقا جواب سوالای منو بدید برم گمشم دیگه!!!:41:
1. گسسته چی؟ 2. تحلیلی چی 3.حسابان لازمه اموزش بگیرم ضعیفم کلا" کتابای تست و اموزش رمزینه رو واسه دیف دارم الان اموزشی بخونم میرسونم حسابانو میرسونم کدوم کتاب خوبه واسه الا نشر الگو یا عباس امیدوار همین سخته جواب بدین تو رو خدا کتابای عالی بگیدا

سلام
چرا قاطي مي كني عزيز من؟؟؟؟!!!!!:18::18:
گسسته آموزش رمزينه
تست فار
تحليلي آموزش رمزينه
تست گاج
حسابان فكر كنم عباس اميدوار بهتر باشه
رمزينه هم كه عاليه.
همين
اين همه حرص خوردن داشت!!!!!!!!!!!!!!!:27::27::10:

princeofpersia_7
13-11-2010, 18:15
سلام

به داد من هم برسید :31:

hajemadi
13-11-2010, 18:41
به داد من هم برسید :31:
سلام
درسنامه هاش تغییر نکرده فقط تعدادی تست به اونا اضافه شده (تستای کنکور) (کتابای تستش) و یا جلد و طرح روش عوض شده( آموزش)

new life
13-11-2010, 18:49
داداشا ابجیاد ! جون هرکی که دوست دارین یه کتاب گسسته و تحلیلی که منه احمق و خنگ هم بتونم بفهمم و از این دودرس حداقل تو کنکور یه چیزی بزنم ای از این . بعدش من واسه فیزیک پیش که 1شنبه کتاب سبز مصلایی میاد رو بگیرم ؟خودم اندیشه سازان میخونم بعدش من واسه 3 هم خیلی سبز میخونم جواب میده دیگه من سال پیش 8000 منطقه 3 اوردم ممنون
شما گاج که بخونی ایستگاه تست و نکته هاشو می تونید تستاشو بزنی منم وضعینم مثل شما بود
من خودم خیلی هندسم ضعیف بود

jekob
13-11-2010, 19:15
شما گاج که بخونی ایستگاه تست و نکته هاشو می تونید تستاشو بزنی منم وضعینم مثل شما بود
من خودم خیلی هندسم ضعیف بود

lما مخلصیم . یکی ما رو هم ادم حساب کرد بابا
شما خودت گاج خوندی تستای کنکورو زدی یه ذره پیچیده نیست گاج دارمش ازدوستم گرفتم ولی لاشو باز نکردم !!!!
الگو رو دیدی؟

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

سلام
چرا قاطي مي كني عزيز من؟؟؟؟!!!!!:18::18:
گسسته آموزش رمزينه
تست فار
تحليلي آموزش رمزينه
تست گاج
حسابان فكر كنم عباس اميدوار بهتر باشه
رمزينه هم كه عاليه.
همين
اين همه حرص خوردن داشت!!!!!!!!!!!!!!!:27::27::10:
قربونت داداش
واسه گسسته من فقط میخوام گراف با احتمال رو بخونم اگه تست فار بگیرم جواب نمیده ؟
واسه دیف وریاضیات پایه اموزش رمزینه دارم ولی کتابای تستشو ندارم زنگ زدم انتشارات گفت ج2 تست چاپ نمیشه لنگ تستم چی بگیرم واسه دیف وپایه

jekob
13-11-2010, 19:27
تست دیف و پایه کدوم اندیشه فایق خوبه یا رمزینه ؟ رمزینه جلد 2 نمیادا .
لنگ تست دیف هستم یه کتاب بگید دیگه با پاسخ تشریحی عالی .
بعدش تو یه سایت نوشته بود قرابت سبطی خوب نیست واسه الگو خوبه نظر شما چیه؟

mani geek
14-11-2010, 00:23
ایا انتشارات رمزینه برای ریاضیات پایه کتاب اموزشی یا همون کتاب کلاس چاپ کرده ؟ چون کتاب تستشو تو بازار دیدم.ممنون

shabeashegha
14-11-2010, 10:21
کتابای اندیشه سازان عالیه نیاز به کتاب دیگه ای نداری اونم برای فیزیک پیش 1 که مطلب سختی نداره. بازم نظر خودته اگه میبینی با خیلی سبز بهتر رابطه برقرار میکنی یه حرف دیگه ست

jekob
14-11-2010, 15:45
به دلیل کم توجهی و ارزش ندادن به سوالای من ممنونم واقعا" یه روز نشستم فکرکردم چیکار کنم تا به سوالام بیشتر بچه ها جواب بدن حتی می خواستم کتابارو 4گزینه بنویسم تا زحمت نکشید تایپ کنید ولی اینجوری دیدم خیلی زیاد میشه پس گفتم اینجوری بنویسم کل کتابا و کتابایی که میخوام بخرم....... ادامه.....

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

خواهشا" نظرتون رو راجع بهش بدین!!! البته اختصاصیا
دیفرانسیل:اموزش رمزینه و برای تست هم قصد دارم 3 جلدی رمزینه رو بگیرم
حسابان : موندم چی بگیرم (همون تست رمزینه جواب میده اگه اموزش نگیرم؟)
گسسته :مبتکران فرزاد جوادی (فقط گراف واحتمال رو میخوام بخونم ) اموزشم ندارم
تحلیلی: قصد خرید مبتکران نونهال اذر رو دارم تو اینم اموزش ندارم
فیزیک پیش : ادیشه سازان قدیم + قصد خرید خیلی سبز مصلایی
فیزیک 3: خیلی سبز
همینا جواب بدید دیگه

Alireza SM
14-11-2010, 16:29
حسابان : موندم چی بگیرم (همون تست رمزینه جواب میده اگه اموزش نگیرم؟)
حسابان قديم رو بايد بخري كه نشرالگو و مبتكران ( عباس اميدوار ) خوب هستن

مبتكران - محمود زاده

مبتكران - محمودزاده

new life
14-11-2010, 17:45
lما مخلصیم . یکی ما رو هم ادم حساب کرد بابا
شما خودت گاج خوندی تستای کنکورو زدی یه ذره پیچیده نیست گاج دارمش ازدوستم گرفتم ولی لاشو باز نکردم !!!!
الگو رو دیدی؟

نه چرا پیچیده باشه!من بین الگو و گاج ...بازم میگم گاج بهتره برای تحلیلی :منصف شکری
من توی درس گسسنه هم خیلی قوی بودم.....!ترازم تو این درس اکثرا نزدیک 7000 بود که همش به خاطر تستایی بود که از روی اندیشه فائق می زدم .....البته خیلی وقت می ذاشتم رو تستا تقریبا 1 روز درمیون تست میزدم
مضرب می گرفنم

METACORTEX
14-11-2010, 18:02
حسابان قديم رو بايد بخري كه نشرالگو و مبتكران ( عباس اميدوار ) خوب هستن

مبتكران - محمود زاده

مبتكران - محمودزاده
آقا علیرضا شما یه جا می گی فیزیک 3 فقط رمزینه
بعد یه جا میگی محمودزاده.
چرا هر دفعه یه چیزیی میگی آخه؟؟؟خلق الله رو بد تر گیج میکنی که عزیز من؟؟؟؟:13::13:

Alireza SM
14-11-2010, 20:10
آقا علیرضا شما یه جا می گی فیزیک 3 فقط رمزینه
بعد یه جا میگی محمودزاده.
چرا هر دفعه یه چیزیی میگی آخه؟؟؟خلق الله رو بد تر گیج میکنی که عزیز من؟؟؟؟:13::13:

من گفتم فيزيك 3 فقط رمزينه ؟ :18:
رمزينه و مبتكران خوبن و مبتكران از رمزينه واز همه كتابهاي ديگه بهتره :46:

shabeashegha
14-11-2010, 23:27
همینا جواب بدید دیگه
اگه برای کنکور میخوای همینا عالیه سراغ کتاب دیگه اصلا نرو (مگه فیزیک 3 که بد نیست اندیشه سازانشو یه نگاه بندازی تازه خیلی سبز کافیه) ولی اگه برای امتحانات نهایی میخوای بدون شک مبتکران محمود زاده عالیه

mani geek
15-11-2010, 11:02
بچه ها براي اموزش ديفرانسيل ورياضيات پايه كتاب راه علم براي ماشاا... رضوي بهتره يا كتاب كلاس رمزينه ؟
ضمنا اين رمزينه انگار براي رياضيات پايه اموزش نداره وفقط براي ديفرانسيل پيش دانشگاهي كتاب اموزشي چاپ كرده ممنون ميشم جواب بدين:46:

esfehanei
15-11-2010, 16:03
با سلام خدمت دوستان
اگه میشه در مورد کتابهای زیر نظرتونو اعلام کنین فقط سریعتر لطفا ممنون میشم
سال دومم هستم
زبان : کانون آبی _ اگه نه یه مورد مناسب معرفی کن فقط تست باشه (به درصدم نگاه نکن چون نخونده بودم زبانمم خیلی عالی نیست)
عربی : کانون آبی چه طوره؟ فقط تست میخوام آموزش و.... لازم ندارم
دین و زندگی: این خیلی مهمه چون تو امتحانای کتبی هم میاد یه کتابی باشه که تفسیر و معنی و... آیه ها توش باشه
آیات و نکات گاج خوبه؟
ادبیات : خودم ادبیات سبز گاجو دارم تستاشم زدم همه رو هم کامل بلد بودم ولی نمیدونم چرا تو این آزمونه (گزینه2)سخت بود کتاب لازم هست بگیرم یا نه؟
و از همه مهمتر
فیزیک 2 آموزش + تست چون امسال متاسفانه فیزیک سخته هم آموزش عالی داشته باشه و هم تست های عالی نه خیلی سخت و نه خیلی راحت
نظر خودم رو رمزینه (دوستان قبلا گفتن) اگه کسی از این کتاب اطلاع داره بگه اگه بهتر از این میشناسید هم بگید

باتشکر

ALt3rnA
15-11-2010, 16:16
با سلام خدمت دوستان
سال دومم هستم
زبان : کانون آبی _ اگه نه یه مورد مناسب معرفی کن فقط تست باشه (به درصدم نگاه نکن چون نخونده بودم زبانمم خیلی عالی نیست)
دین و زندگی: این خیلی مهمه چون تو امتحانای کتبی هم میاد یه کتابی باشه که تفسیر و معنی و... آیه ها توش باشه
آیات و نکات گاج خوبه؟
ادبیات : خودم ادبیات سبز گاجو دارم تستاشم زدم همه رو هم کامل بلد بودم ولی نمیدونم چرا تو این آزمونه (گزینه2)سخت بود کتاب لازم هست بگیرم یا نه؟
و از همه مهمتر
فیزیک 2 آموزش + تست چون امسال متاسفانه فیزیک سخته هم آموزش عالی داشته باشه و هم تست های عالی نه خیلی سخت و نه خیلی راحت
نظر خودم رو رمزینه (دوستان قبلا گفتن) اگه کسی از این کتاب اطلاع داره بگه اگه بهتر از این میشناسید هم بگید

باتشکر
زبان 2 که زیاد سخت نیست همون قلمچی خوبه
عربی 2 اگه عربیت خوبه مسلما آبی قلمچی کافیه به نظرم . تستاش خوبه
دین و زندگی : گلواژه رو بگیر . میتونی کاملا جایگزین کتاب کنیش
ادبیات : گاج بهترینه . غفط سعی کن بیت خوندن و تست زدنت 3-4 روز فاصله بیوفته حتما
ببین کلا فیزیک 2 کتاب خوب پیدا نمیشه
فیزیک 2 دو بخشه
بخش عمدش مکانیکه
بخشای آخرش هم فشار و گرماس
من خودم برای مکانیک کتاب فار جلد اولش رو گرفتم عالی بود وقعا . برای فشار و گرما هم گاج سفید یه کتاب فیزیک پایه داره اونو گرفتم
ریاضی رو هم نپرسیدی اما وظیفم دونستم بگم بهترین کتاب مبتکران دو جلدی هست (اندیشه سازان)

vatan2009
15-11-2010, 23:06
اقایون یه سوال که گفتم دیگه تاپیک باز نکنم
کتاب درسی حسابان امسال با حسابان سال 86 خیلی فرق کرده؟
یعنی یکی الان میخواد دی حسابان را امتحان بده میتونه کتاب حسابان چاپ سال 86 را بخونه یا خیلی مطالبش فرق کرده؟(جلدش که خیلی فرق کرده میخوام مطمعن بشم مطالبش هم فرق داره یا خیر؟)

METACORTEX
16-11-2010, 00:34
با سلام خدمت دوستان
سال دومم هستم
آیات و نکات گاج خوبه؟
و از همه مهمتر

باتشکر

ُلام
زبان همون خوبه.
تست عربی هم خوبه همون اگه آموزش نمی خوای.
دینی:آیات و نکات خوبه.من خودم آیات و روایات الگو دارم.
گاج سبز عالیه واسه ادبیات.
فیزک 2 تا کتاب درست ودرمون هست
1.مبتکران
2.رمزینه
مبتکران هم حجمش زیاد هم کارتو تو گ.2 راه نمیندازه.
رمزینه کتاب توپیه.
فقط تست جدا باید بگیری چون تالیفی هاش آبکی است.الگو یا قلمچی.

princeofpersia_7
16-11-2010, 00:49
رفقا سوال قبلی درباره کتاب های بهمن بازرگان رو که کسی جواب نداد..
حداقل میشه لطف کنید بگید این کتاب اندیشه سازان تا چاپ چه سالیش خوب بوده؟
چون من رفتم کتاب فروشی میگفت هنوز هم منتشر میشه !...
ولی اینجا بچه ها اکثرا روی کتاب های سال های قدیمش تاکید دارند... میشه راهنمایی کنید کدوم سال مدنظر هست؟

..............................................

واسه کتاب های بهمن بازرگان هم همینو میخوام بدونم.. چاپ های سال قدیمش بهتر بوده یا الان؟

مرسی.. :11:

nelly joon
16-11-2010, 10:24
دوستان!
من از زبان فارسی سبطی خوشم نیومد،واسه زبان فارسی کدوم کتاب خوبه؟

mani geek
16-11-2010, 11:15
جان من جواب بدید دیگه
این دو جلد کتاب کلاس دیفرانسیل رمزینه فقط مباحث پیش دانشگاهی رو پوشش داده یا شامل پایه هم میشود؟
اگر پایه ندارد برای اموزش ریاضی 2 و حسابان چی پیشنهاد میکنید ؟

METACORTEX
16-11-2010, 11:30
دوستان!
من از زبان فارسی سبطی خوشم نیومد،واسه زبان فارسی کدوم کتاب خوبه؟
سلام
زبان فارسی سبطی مشکلش فقط بیش از حد تشریحی بودنشه ولی واقعا مفهومی و کامل درس داده.
من خودم سبطی دارم مشکلی هم ندارم باهاش.
آموزش:رمزینه
تست:همگامان

M . Sayid
16-11-2010, 11:53
همگامان که خودش آموزشیه !!

nelly joon
16-11-2010, 11:54
سلام
زبان فارسی سبطی مشکلش فقط بیش از حد تشریحی بودنشه ولی واقعا مفهومی و کامل درس داده.
من خودم سبطی دارم مشکلی هم ندارم باهاش.
آموزش:رمزینه
تست:همگامان

ممنون.
همگامان اصلا درس نداره؟ فقط تست؟
آخه ترجیح میدم 1 کتاب داشته باشم واسه زبان فارسی.

shabeashegha
16-11-2010, 13:50
رفقا سوال قبلی درباره کتاب های بهمن بازرگان رو که کسی جواب نداد..
حداقل میشه لطف کنید بگید این کتاب اندیشه سازان تا چاپ چه سالیش خوب بوده؟
چون من رفتم کتاب فروشی میگفت هنوز هم منتشر میشه !...
ولی اینجا بچه ها اکثرا روی کتاب های سال های قدیمش تاکید دارند... میشه راهنمایی کنید کدوم سال مدنظر هست؟

..............................................

واسه کتاب های بهمن بازرگان هم همینو میخوام بدونم.. چاپ های سال قدیمش بهتر بوده یا الان؟

مرسی.. :11:
کتاب اندیشه سازان برای چه درسی؟فیزیک؟ اگه فیزیک منظورتون هست که باید بگم بجز سال سومش که هنوز هر سال تجدید چاپ میشه (به اسم مبتکران. تالیف فرین کمانگر) باقی کتابای فیزیکش تا سال 85 تجدید چاپ شد. برای همینه که کم یابه
در مورد بهمن بازرگان هم باید بگم هرچی چاپ جدیدترشو بگیری بهتره به دلیل اینکه ساختار کتاب درسی عوض شده سبک سوالا هم تغییر کرده و خود بهمن بازرگان هم نسبت به چندسال پیش قطعا پخته تر و با تجربه تر شده پس کتابای چاپ جدیدشو بگیر (یا نهایتا یکسال پیشش)

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

راستی بچه ها نظر سنجی درس ریاضی (مشترک بین تجربی و ریاضی) رو از دست ندین:

METACORTEX
16-11-2010, 15:02
ممنون.
سلام
ببین دوست من اگه با زبان فارسی مشکل خاصی نداری همون همگامان کارتو راه میندازه درس نامه داره مثل دینیش.
من آخه کلا با زبان فارسی مشکل دارم باید اول بفهمم چی به چیه بعد تست بزنم.
رمزینه هم همچین آش دهنسوزی نیست.ولی چون کتاب آموزش خوب تو بازار نیست به همین خاطر خیلی ها می خرند.

esfehanei
16-11-2010, 15:22
ُلام
زبان همون خوبه.
تست عربی هم خوبه همون اگه آموزش نمی خوای.
دینی:آیات و نکات خوبه.من خودم آیات و روایات الگو دارم.
گاج سبز عالیه واسه ادبیات.
فیزک 2 تا کتاب درست ودرمون هست
1.مبتکران
2.رمزینه
مبتکران هم حجمش زیاد هم کارتو تو گ.2 راه نمیندازه.
رمزینه کتاب توپیه.
فقط تست جدا باید بگیری چون تالیفی هاش آبکی است.الگو یا قلمچی.

خیلی ممنون
امروز رفتم عربی آبی + زبانشو گرفتم
زبانش مثل قرمز گاجه تستی نیست همش ولی آخرای یه چن تایی تست اوورده که بد نیست سوالای تشریحیشم بد نیست ولی عربیه عالیه
فیزیک هم رمزینه + آبی گرفتم
اون الگو هم بود یه دونه آموزشی و یه دونه هم تست ولی تستاش برای کنکور نبود بیشترش تالیفی بود و من خوشم نیومد ولی این آبیه خوبه
این آیات و نکات چرا کوچیکه؟
ولی خیلی خوبه برای سال دومم اره
من خیلی خوشم اومد ازش
ادبیاتم چیزی ندیدم این گاج سبز عالی هست برای معنی و... ولی نمیدونم چرا برا تست خوب نیست
نمیدونم شاید تستاش راحته یا تستای گ.2 سخته

alphacino
16-11-2010, 15:35
رمزینه هم همچین آش دهنسوزی نیست.ولی چون کتاب آموزش خوب تو بازار نیست به همین خاطر خیلی ها می خرند.

اين قرمزه چه حرفي بود كه زدي؟ :31: سبطي جون ديگه ته اموزش خوبو در اورده :31:
اگه كلي نگاه كنيم اين دو جلد جز كتاباي برترند تو اموزش ( منظورم تو كل دروسه تو زبان فارسي كه ديگه هيچي )
ولي به درد كنكور نميخوره از كنكورم رد كرده براي رشته دانشگاهي زبان و ادبيات فارسي خوبه :31:

saeed24i
16-11-2010, 15:45
ممنون.

من از کتاب تخته سیاه خیلی خیلی خوشم اومد.هم آموزش کامل به زبان
ساده داره هم تمرین و تست به اندازه کافی:5::40:
اول یک تست مادر آورده بعد تمام نکات پیرامون اون تست رو آموزش داده
بعد چند تا تست برای تمرین بیشتر آورده. پاسخنامش هم عالی
کتاب سبطی هم که بعد از مدتی نمی دونی چه درسی رو میخونی :2:

حتما قسمتی از کتاب رو از سایت تخته سیاه دانلود کن.شاید از سبکش
خوشت نیومد.

M . Sayid
16-11-2010, 18:14
یه سوال :

برا تست + آموزش حسابان و دیف 2 چی می خونید ؟

Alireza SM
16-11-2010, 19:07
بچه ها حسابان امسال دقيقا چه بخش هايي اش حذف شده و چيا بهش اضافه شده ؟

METACORTEX
16-11-2010, 22:49
اين قرمزه چه حرفي بود كه زدي؟ :31: سبطي جون ديگه ته اموزش خوبو در اورده :31:
اگه كلي نگاه كنيم اين دو جلد جز كتاباي برترند تو اموزش ( منظورم تو كل دروسه تو زبان فارسي كه ديگه هيچي )
ولي به درد كنكور نميخوره از كنكورم رد كرده براي رشته دانشگاهي زبان و ادبيات فارسي خوبه :31:

سلام
من خودم دیوانه ی کتابهای سبطی ام همشونم دارم.
منظورم به غیر از کتاب سبطی بود.
چون اگثر بچهها تا حلا کتابهای سبطی رو نخوندن.

jekob
18-11-2010, 19:04
کتابای سبطی حرف ندارن من که از زبان فارسی متنفر بودم حالا دیگه عاشقش شدم کسیکه که زبان فارسیه سبطی رو کامل بخونه هیچ مشکلی نداره تو ادبیات و زبان فارسی یکه تازه !!!!!

jekob
18-11-2010, 20:16
کتاب ارایه ادبی رمزینه رو کسی گرفته ؟ از کلک بهتره یا نه؟

esfehanei
18-11-2010, 22:02
دوستان این کتابای دکتر سبطی برا چه انتشاراتیه؟
چه کتابایی داره؟

MyroxSoft
18-11-2010, 22:07
سلام دوستان
واسه درس شیوه مقاله ای با عنوان بررسی مشکلات و درخواست های دانشجویان میخواهم
اگه سایتی ، مجله ای یا هر منبعی میشناسید که در این مورد باشه ، معرفی کنید.
ممنون

M . Sayid
19-11-2010, 08:38
دوستان این کتابای دکتر سبطی برا چه انتشاراتیه؟
چه کتابایی داره؟

جدیدا انتشارات دریافت قبلا مبتکران و اندیشه سازان بود !!
قرابت معنایی - املا - زبان فارسی - تست ادبیات ( اندیشه سازان )

alphacino
19-11-2010, 09:04

الانشم مبتكران زبان فارسيشو چاپ ميكنه مادريد جان :27:

lmohsen
19-11-2010, 09:21
دوستان ریاضی 3 خیلی سبز هم سه شنبه منتشر شده!

این کتاب در ۱۸۴ صفحه و با قیمت ۴۵۰۰ تومان منتشر شده است.
این کتاب تست و اموزش هستش
موفق باشید.

sahelgh
19-11-2010, 09:57
به نظر شما من این کتاب فیزیک پیش 1 خیلی سبز رو بگیرم؟چون از فیزیک 3 خیلی سبز خوشم اومده بود منتظر بودم اینم بیاد ولی بعضیا میگن زیاد خوب نیست! حالا موندم چیکار کنم! کسی خریده؟ خوبه یا نه؟

M . Sayid
19-11-2010, 10:08
به نظر شما من این کتاب فیزیک پیش 1 خیلی سبز رو بگیرم؟چون از فیزیک 3 خیلی سبز خوشم اومده بود منتظر بودم اینم بیاد ولی بعضیا میگن زیاد خوب نیست! حالا موندم چیکار کنم! کسی خریده؟ خوبه یا نه؟

خوب برو کتابفروشی بگو میشه کتاب فیزیک پیش خیلی سبز رو ببینم ؟ اگه خوشت اومد بخر !! pdf کتابه هم تو سایتش هست اونم ببین !! ولی همزمان فار رو هم تو کتاب فروشی نگاه کن !!!

الانشم مبتكران زبان فارسيشو چاپ ميكنه مادريد جان :27:

به مادرید همایونی گیر می دهی پدر .....:31:

POUYOL
19-11-2010, 12:07

کتابهای دکتر سبطی واقعا عالین . خیلی مسلطه. فقط حیف که برای ارایه های ادبی کتاب نزده.

البته برای زبان فارسی کتاب همگامان هم خوبه ها.

ALt3rnA
19-11-2010, 12:19
من زبان فارسی واقعا خیلی سبز رو خوشم میاد ازش .
توضیحش خیلی مختصر و مفیده کلی کمکم کرده تا حالا

M . Sayid
19-11-2010, 12:40
کتابهای دکتر سبطی واقعا عالین . خیلی مسلطه. فقط حیف که برای ارایه های ادبی کتاب نزده.

آخر یکی از کتاب تستاش در مورد آرایه ها هم نوشته !!!

lmohsen
19-11-2010, 13:34

دکتر سبطی یه کتاب جمعبندی برای ادبیات در دست تالیف داره که بعد از عید نوروز چاپ میشه اینطور که در سایت دریافت نوشه شده نکات ریز و ... ارایه های ادبی رو تو این کتاب اوردن و یا به عبارتی اموزش ارایه های ادبی هم این کتاب داره.
موفق باشید.

Alireza SM
19-11-2010, 13:35
بچه ها اين ادبيات ژرف انديشان هم خيلي خوبه . مخصوصا براي امتحان نهايي

mani geek
19-11-2010, 14:29
اره موافقم کتابهای ادبیاتاش خوبه. واسه کنکورم خوبه ولی مبحثی کار کردن بهتره

reza-atom
19-11-2010, 17:27
کتاب ارایه ادبی رمزینه رو کسی گرفته ؟ از کلک بهتره یا نه؟

کتابای کلک معلم (به نظر من) 2 زار نمی ارزه !!!!! ولی این آرایه های ادبی رمزینه خیلی خوبه ! من که واقعاً روشن شدم با این کتاب ! همه ی مسائل مربوطه رو خوب باز و تحلیل کرده .

alphacino
19-11-2010, 20:30
نوشته شده توسط reza-atom [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کتابای کلک معلم (به نظر من) 2 زار نمی ارزه !!!!! ولی این آرایه های ادبی رمزینه خیلی خوبه ! من که واقعاً روشن شدم با این کتاب ! همه ی مسائل مربوطه رو خوب باز و تحلیل کرده .اره ولي كلك ارايش خوبه. فقط يه بدي كه داره اينه كه تو اون از يه نمادي خيلي استفاده شده كه منو ياد لوگوي سوني اريكسون ميندازه و نتيجشم اينه كه درسو ول ميكنم ميرم سراغ گوشيم :31:

نوشته شده توسط saeed atletico [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به مادرید همایونی گیر می دهی پدر .....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با مويــــــــــــــــــــــ ـي؟؟؟:31:

shah abas
19-11-2010, 20:51
اره ولي كلك ارايش خوبه. فقط يه بدي كه داره اينه كه تو اون از يه نمادي خيلي استفاده شده كه منو ياد لوگوي سوني اريكسون ميندازه و نتيجشم اينه كه درسو ول ميكنم ميرم سراغ گوشيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من آرایه کلک معلم رو که خریدم دیدم کمی نا مفهوم توضیح داده. کمی سخت توضیح داده. کمی پیجیده توضیح داده....
این رمزینه این مشکلات رو نداره که؟

ALt3rnA
19-11-2010, 22:20
من تا حالا نیازی به کتابای قرابت معنایی و آرایه پیدا نکردم ! به نظر شما لازمه بخرم ؟
+
من تو ادبیات تنها بخشی که مشکل دارم بعضی وقتا دستوره ! مثلا میگه نقش این کلمه در کدام گزینه با بقیه فرق داره ...
کتابی نیست فقط برای دستور ؟

ساش
20-11-2010, 00:12
درود دوستان

این فرزین کمانگر که کتاب مبتکران سوم تجربی را نوشته

کتاب تست برای پیش نداره ؟؟؟؟
اگر داره چه انتشاراتیه ؟؟؟

Mr.Unco
20-11-2010, 09:16
با سلام
من در این سه مبحث در عربی بسیار ضعیف هستم

ترجمه عربی
درک مطلب
تحلیل صرفی وشکل

آیا کتاب هست مثل کتاب های مبحثی هامون سبطی که به شکل خوب و عالی این سه مبحث را توضیح داده باشد؟
آیا این سه کتاب خوب هستند؟

BEHAFARIN
20-11-2010, 09:44
سلام تو رو خدا یکی به من کمک کنه!
من 6 سالی از کنکور دور بودم یعنی رفتم دانشگاه لیسانس گرفتم اما رشتم دوست ندارم میخوام امسال کنکور بدم و پزشکی بیارم انگیزه خوندم دارم.اگه بخوام درس اختصاصی کلاس برم کدوم موسسه برم یا معلم خصوصی که میدونین خوبن بهم معرفی کنید در ضمن برای هر درسم بیشتر از 400 نمیتونم هزینه کنم.خواهش کتاب و معلم یا موسسه که الان این موقع سال قبول کنه برم کلاساشون بهم معرفی کنید.

mani geek
20-11-2010, 13:17
دوست عزیز من خودم قبتم و با کتاب کمک درسی مقایسه میکنم میبینم که کتاب کمک درسی تهیه کنی بهتر است ولی چون رشته ریاضی ام چند تا بهت پیشنهاد میکنم :
1-ادبیات:قرابت:دریافت-املا:دریافت-زبانفارسی:دریافت-ارایه:کلک-تاریخادبیات:کلک
2-عربی:فوت و فن خیلی سبز
3-دین وزندگی:خیلی سبز
4-زبان انگلیسی:کیاسالار انتشارات شبقره
5-فیزیک:اموزش:محمودزاده مبتکران و تست:گاج سفید پایه و پیش
6-شیمی هم که مثل روز روشنه بهمن بازرگانی
به نظر بقیه هم گوش بده خودت اخر بر کتابفروشی ببین کتابارو بعد هر کدومو خواستی بگیر.موفق باشی:20:

esfehanei
20-11-2010, 16:08
دوستان کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی خوبه بگیرم؟از الان شروع به ترجمه شعر های حافظ و... کنم:31:
من فهرستشو که خوندم دقیقا چیز جالبی ندیدم
اگه میشه در مورد این کتاب یه توضیحی بدید
ضمنا نشر الگو هم انگار یه کتابی داده ولی با توجه به اینکه همه این کتاب رو پیشنهاد میدن میخوام اینو بگیرم
باتشکر

shabeashegha
20-11-2010, 22:49
درود دوستان

این فرزین کمانگر که کتاب مبتکران سوم تجربی را نوشته

کتاب تست برای پیش نداره ؟؟؟؟
اگر داره چه انتشاراتیه ؟؟؟
نه متاسفانه ایشون تنها تالیف کنکوریش همین کتابه اندیشه سازان (مبتکران) هست
فکر کنم توی مقدمه کتابش نوشته بود که به اسرار میثمی (مدیر انتشارات اندیشه سازان) این کتاب رو تالیف کرده
الانم آمریکاست توی یکی از مراکز مهم اونجا داره فعالیت میکنه. پس بعیده دیگه کتابی ازش چاپ بشه:13:

سلام تو رو خدا یکی به من کمک کنه!
من 6 سالی از کنکور دور بودم یعنی رفتم دانشگاه لیسانس گرفتم اما رشتم دوست ندارم میخوام امسال کنکور بدم و پزشکی بیارم انگیزه خوندم دارم.اگه بخوام درس اختصاصی کلاس برم کدوم موسسه برم یا معلم خصوصی که میدونین خوبن بهم معرفی کنید در ضمن برای هر درسم بیشتر از 400 نمیتونم هزینه کنم.خواهش کتاب و معلم یا موسسه که الان این موقع سال قبول کنه برم کلاساشون بهم معرفی کنید.
بنظرم با این هزینه بعیده که بتونین موسسه خوب ثبت نام کنین ولی بهترین موسسات توی تهران هدف و ماهان هستن که خوب هزینه هاشون بیشتر از ایناست
معلم خصوصی خوب هم که اصلا حرفشو نزن
سه حالت داره یا به کتابای کنکوری خوب اکتفا میکنی و اونارو میخونی یا اینکه به اساتید درجه 2و 3 اکتفا میکنی یا اینکه عوض اینکه تمام دروس اختصاصی رو بری کلاس تمام هزینه رو میذاری روی یک یا دو درس میری کلاس و اما اگه حالت اول رو انتخاب کردی:
ادبیات: هامون سبطی (انتشارات دریافت)
عربی: مبتکران یا گاج سبز و گاج سفید
دین: همگامان
زبان: شهاب اناری یا خیلی سبز
زیست: خیلی سبز
ریاضی: خیلی سبز+اندیشه سازان یا نوبل
فیزیک: اندیشه سازان (اگه گیرت اومد) و اگه نه گاج سفید
شیمی: فقط مبتکران
البته این نظرات منه اینجا نظرات متفاوته تصمیم گیرنده نهایی خودت هستی ولی مطمئن باش خیلیا این کتابایی که معرفی کردم رو نمیپسندن پس سعی کن زیاد به بقیه اتکا نکنی هر کتابی بهت معرفی شد حداقل یه صفحش رو توی کتاب فروشی بخون ببین خوبه یا نه:46:

BEHAFARIN
21-11-2010, 10:23
نه متاسفانه ایشون تنها تالیف کنکوریش همین کتابه اندیشه سازان (مبتکران) هست
فکر کنم توی مقدمه کتابش نوشته بود که به اسرار میثمی (مدیر انتشارات اندیشه سازان) این کتاب رو تالیف کرده
الانم آمریکاست توی یکی از مراکز مهم اونجا داره فعالیت میکنه. پس بعیده دیگه کتابی ازش چاپ بشه:13:

بنظرم با این هزینه بعیده که بتونین موسسه خوب ثبت نام کنین ولی بهترین موسسات توی تهران هدف و ماهان هستن که خوب هزینه هاشون بیشتر از ایناست
معلم خصوصی خوب هم که اصلا حرفشو نزن
سه حالت داره یا به کتابای کنکوری خوب اکتفا میکنی و اونارو میخونی یا اینکه به اساتید درجه 2و 3 اکتفا میکنی یا اینکه عوض اینکه تمام دروس اختصاصی رو بری کلاس تمام هزینه رو میذاری روی یک یا دو درس میری کلاس و اما اگه حالت اول رو انتخاب کردی:
ادبیات: هامون سبطی (انتشارات دریافت)
عربی: مبتکران یا گاج سبز و گاج سفید
دین: همگامان
زبان: شهاب اناری یا خیلی سبز
زیست: خیلی سبز
ریاضی: خیلی سبز+اندیشه سازان یا نوبل
فیزیک: اندیشه سازان (اگه گیرت اومد) و اگه نه گاج سفید
شیمی: فقط مبتکران
البته این نظرات منه اینجا نظرات متفاوته تصمیم گیرنده نهایی خودت هستی ولی مطمئن باش خیلیا این کتابایی که معرفی کردم رو نمیپسندن پس سعی کن زیاد به بقیه اتکا نکنی هر کتابی بهت معرفی شد حداقل یه صفحش رو توی کتاب فروشی بخون ببین خوبه یا نه:46:
مرسی از راهنمایی خوب شما.میشه شماره آموزشگاه ماهان و هدف را بدید که حداقل دو تا از دروس اونجا کلاس برم؟در ضمن بقیه دروس آموزشگاه فکور برم خوبه؟

M0rrigan
21-11-2010, 15:34
سلام دوستان

خیلی سبز جدید که با عکس آقای اسپایدرمن منتشر شده، تالیف احمد مصلایی ـه. من هم پیش1 و هم پیش2 تالیف قدیم خیلی سبز رو دارم ( مهندس نوکننده .. ) و جدیدش هم در برنامه مدرسه هست و اجبارا باید بزنیم.. با این اوصاف قدیمی ـه رو بزارم کنار کاملا؟ و باز با توجه به این که مولف جدید آقای مصلایی ـه، به نظرتون ارزش داره دنبال فیزیک اندیشه سازان هم باشم یا خیر؟

یه سوال خارج از برنامه! هم دارم که امیدوارم جواب بدید.. ماجرای توقف فعالیت اندیشه سازان چیه دقیقا؟ مقدمه شیمی 2 مبتکران رو من بار اول که خوندم میتونستم کتاب رو بزارم کنار و فقط زار بزنم :دی همه جراتم رو هم جمع کردم و از رضا بابایی در موردش پرسیدم .. گفت دکتر میثمی دچار "مشکلات فلسفی" شده بود.. و گفت گروه گاج هفته بعد تعطیلی اندیشه سازان هتل اوین مهمونی گرفتند :-؟

reza-atom
21-11-2010, 21:18
من آرایه کلک معلم رو که خریدم دیدم کمی نا مفهوم توضیح داده. کمی سخت توضیح داده. کمی پیجیده توضیح داده....
این رمزینه این مشکلات رو نداره که؟

نه خیلی روون هست .

Lj Wallace
21-11-2010, 22:15
با سلام
اگه بخام واسه زیست درکنار خیلی سبزاز یه کتاب دیگه تست بزنم زیست همگامان بهتره یا مهروماه؟

shabeashegha
21-11-2010, 23:58
مرسی از راهنمایی خوب شما.میشه شماره آموزشگاه ماهان و هدف را بدید که حداقل دو تا از دروس اونجا کلاس برم؟در ضمن بقیه دروس آموزشگاه فکور برم خوبه؟
چون نفرمودین پسر هستین یا دختر من بنارو میذارم رو پسر بودن شما:
موزشگاه هدف پسرانه منطقه‌ي 3
نشاني: ميرداماد غرب ميدان محسني بين خ حصاري و شنگرف پ 110 ط 2 شرقي
تلفن: 22227637

راستش ماهان رو پیدا نکردم فکر کنم از 118 بتونین بگیرین

سلام دوستان

خیلی سبز جدید که با عکس آقای اسپایدرمن منتشر شده، تالیف احمد مصلایی ـه. من هم پیش1 و هم پیش2 تالیف قدیم خیلی سبز رو دارم ( مهندس نوکننده .. ) و جدیدش هم در برنامه مدرسه هست و اجبارا باید بزنیم.. با این اوصاف قدیمی ـه رو بزارم کنار کاملا؟ و باز با توجه به این که مولف جدید آقای مصلایی ـه، به نظرتون ارزش داره دنبال فیزیک اندیشه سازان هم باشم یا خیر؟

یه سوال خارج از برنامه! هم دارم که امیدوارم جواب بدید.. ماجرای توقف فعالیت اندیشه سازان چیه دقیقا؟ مقدمه شیمی 2 مبتکران رو من بار اول که خوندم میتونستم کتاب رو بزارم کنار و فقط زار بزنم :دی همه جراتم رو هم جمع کردم و از رضا بابایی در موردش پرسیدم .. گفت دکتر میثمی دچار "مشکلات فلسفی" شده بود.. و گفت گروه گاج هفته بعد تعطیلی اندیشه سازان هتل اوین مهمونی گرفتند :-؟
کتابای مصلایی کتابای خوبی هستن اگه باهاشون ارتباط برقرار کنین نیازی به اندیشه سازان نیست (چون یکی از مولفای اندیشه سازان همین آقای مصلایی هست. از طرفی باید اینم در نظر گرفت که خیلی سبز مولف سابقش رو گذاشت کنار من خودم کتابای خیلی سبز (تالیف نوکنده) رو داشتم ولی راستشو بخوای گذاشتمشون کنار. باز تصمیم با خودته.
و اما در مورد اندیشه سازان. حقیقتش دقیق مشخص نشد که ماجرا چی بوده ولی پارسال توی تاپیک کنکور89 مفصل راجبش بحث شد حتی یکی از بچه ها آدرس سایت قدیمیه اندیشه سازان رو گذاشت و تونستیم بازش کنیم واقعا حیف این انتشارات . گفته میشه اونقدر این انتشارات کارش گرفت که رسما انتشارات دیگه تسلیم شده بودن . شاید فرهاد میثمی حس کرده بود برای کار فرهنگی اومده ولی الان تبدیل شده به یه انتشارات پردرآمد و پولساز واسه همین کشید کنار
شواهد نشون میده که خود میثمی قصد داشته یه مدت بعد برگردونه انتشارات رو (اینکه تا چند سال پیش قرار داد بین مبتکران و اندیشه سازان به مدت محدود بود ولی الان قراردادش بدون محدودیت زمانی شده...)
سرتو درد نیارم گروه گاج بعد از اندیشه سازان گاج شد وگرنه قبلش قدرت عرض اندام نداشت (نمیخوام بگم کتاباش خوب نیست ولی گاج کجا اندیشه سازان کجا...)
من عاشق مقدمه های کتابای اندیشه سازانم واقعا قشنگ نوشته شده

با سلام
اگه بخام واسه زیست درکنار خیلی سبزاز یه کتاب دیگه تست بزنم زیست همگامان بهتره یا مهروماه؟
فکر کنم زدن تستای سبز کفایت میکنه اگه بازم وقت داری و میخوای بیشتر قوی شی همگامان بدنیست (هرچند سوالاش متوسطه بیشتر تا سخت)

armanzand
22-11-2010, 10:56
سلام به دوستان

نمی دونم این خبر رو چطور به رسونم

از حدود یک سال قبل موسسه مالی اعتباری مهر ایرانیان با همکاری چند شرکت طرح آریانا را راه اندازی کردند .
امسال شرکت آرمان زنگان برای سومین دوره متوالی طرح فروش اقساطی خدمات خودش را با عنوان طرح مهر آغاز کرده است . به مناسبت عید قربان ثبت نام از متقاضیان از سراسر کشور به صورت غیر حضوری ( اینترنتی ) آغاز می شود ولی با توجه به مسائل پیش آمده در دوره گذشته به احتمال زیاد ثبت نام تا 2 هفته بیشتر نباشه چون ثبت نام کننده ها زیاد هستن ( من هم دیر فهمیدم ) . چند نکته مهم برای دوستان خودم :1- مهمترین نکته طرح اینکه سپرده گذاری نزد هیچ بانکی را لازم ندارد . 2 – لازم نسیت حتما از این شرکت خرید کنید ! با چند فاکتور ساده میشه 80 درصد مبلغ فاکتور یا پیش فاکتور را تسهیلات خرید دریافت کرد 3 – اما نکته مهم چون مشخصات ضامن را استعلام می گیرن یه پیشنهاد برای کاهش زمان انتظاردارم ، برای حداقل 2 نفر که می خواهند ضامن شوند ثبت نام کنید و در فرم مخصوص ضامن کافی قسمت اعضا را پر کنید ! 4 - با استفاده از این طرح می توان تا سقف 45 میلیون ریال بدون سپرده گذاری و وثیقه ملکی وام خرید تجهیزات اداری و کامپیوتر به منظور ایجاد اشتغال دریافت نمود . 5 – اگه بخواهید اطلاعات کامل از تسهیلات داشته باشید لینک شرایط اخذ تسهیلات خودم که برام میل شده بود، براتون گذاشتم حتما بخونید !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این آدرس سایت اینترنتی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این هم لیک اصلی ثبت نام اگه ترافیک داشت مستقیم برید !
از نکات مهم این طرح به موارد زیر می توان اشاره کرد :
دریافت تسهیلات با 12 درصد کارمزد سالانه ( یک سال تنفس و بازپرداخت 2 ساله )
دریافت تسهیلات با 8 درصد کارمزد سالانه در شرایط ویژه
دریافت تسهیلات در کوتاه ترین زمان ممکن
بدون نیاز به ضامن کارمند دولت یا بانک

پیروز باشید
آرمان بیات

babak_gww
22-11-2010, 14:16
سلام خدمت دوستای گل و رقیبان خودم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چندتا راهنمایی میخواستم

1- من برای حسابان 2 جلدی مبتکرانو دارم ... خوبه ؟

2- برای دیفرانسیل 1 هم گاج سبز ... برای 2 هم چیزی ندارم

4- شیمی ها ... مبتکرانشو دارم ( عالین)

حالا لطف کنید یه نظر کلی راجع به این کتابا بدین
و اینک بگین که برای قوی تر و مسلط تر شدن به ریاضیات و فیزیکجات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه کتابای دیگه ای رو بگیرم
( مثلا دیف خوشخوان؟ )

ممنون میشم کامل جواب بدین

ایشالا از خجالت همتون دربیام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:19:

آقا من 10 صفحه پیش یه سوال پرسیدم
کسی زحمت نکشید جوابشو بده

اگه قراره جواب ندین بگین که تکلیفمون رو بدونیم حداقل

M0rrigan
22-11-2010, 16:10
کتابای مصلایی کتابای خوبی هستن اگه باهاشون ارتباط برقرار کنین نیازی به اندیشه سازان نیست (چون یکی از مولفای اندیشه سازان همین آقای مصلایی هست. از طرفی باید اینم در نظر گرفت که خیلی سبز مولف سابقش رو گذاشت کنار من خودم کتابای خیلی سبز (تالیف نوکنده) رو داشتم ولی راستشو بخوای گذاشتمشون کنار. باز تصمیم با خودته.
و اما در مورد اندیشه سازان. حقیقتش دقیق مشخص نشد که ماجرا چی بوده ولی پارسال توی تاپیک کنکور89 مفصل راجبش بحث شد حتی یکی از بچه ها آدرس سایت قدیمیه اندیشه سازان رو گذاشت و تونستیم بازش کنیم واقعا حیف این انتشارات . گفته میشه اونقدر این انتشارات کارش گرفت که رسما انتشارات دیگه تسلیم شده بودن . شاید فرهاد میثمی حس کرده بود برای کار فرهنگی اومده ولی الان تبدیل شده به یه انتشارات پردرآمد و پولساز واسه همین کشید کنار
شواهد نشون میده که خود میثمی قصد داشته یه مدت بعد برگردونه انتشارات رو (اینکه تا چند سال پیش قرار داد بین مبتکران و اندیشه سازان به مدت محدود بود ولی الان قراردادش بدون محدودیت زمانی شده...)
سرتو درد نیارم گروه گاج بعد از اندیشه سازان گاج شد وگرنه قبلش قدرت عرض اندام نداشت (نمیخوام بگم کتاباش خوب نیست ولی گاج کجا اندیشه سازان کجا...)
من عاشق مقدمه های کتابای اندیشه سازانم واقعا قشنگ نوشته شده

درود
خیلی ممنونم از جواب های کاملتون و وقتی که میزارید.. اما صلاحیت "تشکر" کردن ندارم هنوز : دی
باز جای شکرش باقیه که کتاب های بازرگانی، اناری و اون هندسه که اسمش یادم نیست هنوز منتشر میشه.. دکتر سبطی هم که جای خود داره، نشر دریافت داره حداکثر سعیش رو میکنه برای اندیشه سازانی دیگر شدن.

آقا یکی مردونگی کنه مقدمه های قدیمی اندیشه سازان که میگید "انگیزه میده" رو بزاره ("رو" و این حرفا رو دارید؟!) .. مردیم ما!

sarinagasemi
22-11-2010, 16:16
دوستان سلام
سوم تجربیم یه کتاب خوب واسه آموزش ریاضی3 میخواستم خیلی سبز گرفتم خیلی بی روحه اصلا کامل نیست این رمزینه چه جوریه؟ آموزشه؟
راستی واسه آموزش فیزیک 3 چی خوبه؟ خیلی سبز دارم ولی بدون معلم فهمیدنش وقت گیره! معلمام واسه این دو تا درس خوب نیستن واسه همینم خودم باید بخونم!معلم خوبم کلا تو شهر ما نیست(یعنی اون جوری که من میخوام)
یه سوال دیگه تابستون میخوام برم تهران. یه آموزشگاه خوب قیمتاش چه جوریه؟

jekob
22-11-2010, 16:29
دوستان سلام
سوم تجربیم یه کتاب خوب واسه آموزش ریاضی3 میخواستم خیلی سبز گرفتم خیلی بی روحه اصلا کامل نیست این رمزینه چه جوریه؟ آموزشه؟
راستی واسه آموزش فیزیک 3 چی خوبه؟ خیلی سبز دارم ولی بدون معلم فهمیدنش وقت گیره! معلمام واسه این دو تا درس خوب نیستن واسه همینم خودم باید بخونم!معلم خوبم کلا تو شهر ما نیست(یعنی اون جوری که من میخوام)

در مورد فیزیک 3 اگه کاملا" توضیح می خوای رمزینه خوبه ولی تست اموزش اندیشه سازان و خیلی سبز عالین من خودم خیلی سبز میخونم ولی تو واسه اینکه برا امتحان نهایی داری میخونی رمزینه رو پیشنهاد میکنم خواستی برو سایتش یه ذره از کتاب رو دانلود کن ببین چه جوریاست تو قسمت کتابخونشه....
:20:

sahelgh
22-11-2010, 18:00
خوب برو کتابفروشی بگو میشه کتاب فیزیک پیش خیلی سبز رو ببینم ؟ اگه خوشت اومد بخر !! pdf کتابه هم تو سایتش هست اونم ببین !! ولی همزمان فار رو هم تو کتاب فروشی نگاه کن !!!

ممنون

ولی من هم pdf و هم خود کتاب رو تو کتاب فروشی دیدم! ولی تو کتاب فروشی نمیتونم 2 ساعت وایستم بررسی کنم! در هر صورت میخواستم ببینم کسی خریده؟ چه جوریاس؟ می ارزه؟

mani geek
22-11-2010, 18:22
سلام
یک نکته اونم اینکه امروز از انتشارات رمزینه علت چاپ نشدن کتاب تست دیفرانسیل 2 رو پرسیدم گفتن که به علت اینکه سال دیگه دیف تغییر میکنه این کتاب رو وارد بازار نکردیم ولی توصیه مهندس مهربان اینه که همون تستهای کتاب کلاس دیف 2 رو بزنید خوبه.
ولی به نظر من تستهای اندیشه فایق و اگر وقت داشتید 10 استاد رو بزنید کافیه

mamad_chagho
22-11-2010, 19:00
:19:

آقا من 10 صفحه پیش یه سوال پرسیدم
کسی زحمت نکشید جوابشو بده

اگه قراره جواب ندین بگین که تکلیفمون رو بدونیم حداقل

سلام

1 و 2 - به نظر من واسه دیفرانسل و حسابان یا تست رمزینه بزن یا ده استاد

3 - واسه فیزیک هم به نظر من گاج سفید - نشر الگو پایه - فیزیک پیش مرآت

ALt3rnA
22-11-2010, 19:37
دوستان سلام

سلام
شما همون بودی با ریگی مشکل داشتی ؟ : دی

معلم تاثیر زیادی نداره من از 2 راهنمایی کلا با معلم کار نداشتم خودم خوندم حتی وقتی بقیه میگن دبیر سمپادو از دست نده
ریاضی 3 خیلی سبز تعریفشو زیاد شنیدم چکار روحش داری شما ؟! :دی اگه بیشتر میخوای ریاضی تجربی همون خیلی سبز یا مهر و ماه رو بگیر به هر حال دیگه اومدی تجربی انتظار کتاب خیلی سطح بالا نباید داشته باشی برا ریاضی چون کمتر اهمیت میدن بش
فیزیک 3 رمزینه همونطور که گفتن خیلی توضیح داده . ولی سوالاش نسبتا سادست . نوبل رو کاملا تایید میکنم من به شخصه
از خیلی سبز خوشم نمیاد سوالاش سادست . معلم ما خیلی سخت درس میده به درد من که نخورد

shah abas
22-11-2010, 19:54
من فقط تست گاچ سفید می زنم (فیزیک) (کار اشتباهی می کنم؟)
می خوام برای فهمیدن هم یه کتاب آموزش بگیرم. به نظرتون چه کتابی خوب و ساده توضیح داده؟ (فقط آموزشش مهمه نه تست )
این فیزیک پیش ۱ خیلی سبز مصلایی خوبه؟(رشته ریاضی هستم):

M0rrigan
23-11-2010, 13:35
دوستان من باز سوال دارم :")

گسسته الان چهارتا تا کتاب جلو منه: گاج سفید، مبتکران، خوشخوان، خیلی سبز. توصیه خود معلم گاج سفید بود و خودم دوست دارم مبتکران بزنم و شنیدم خوشخوان خیلی خوبه و نمیدونم جی شد که خیلی سبز گرفتم: دی نظر نهایی رو شما بدید.

lmohsen
23-11-2010, 16:27
من فقط تست گاچ سفید می زنم (فیزیک) (کار اشتباهی می کنم؟)
می خوام برای فهمیدن هم یه کتاب آموزش بگیرم. به نظرتون چه کتابی خوب و ساده توضیح داده؟ (فقط آموزشش مهمه نه تست )
این فیزیک پیش ۱ خیلی سبز مصلایی خوبه؟(رشته ریاضی هستم):
سلام.
هم اموزش و هم تست این کتاب واقعا خوب هستش
برای اموزش چه از این کتاب و چه از اندیشه سازان میتونید استفاه کنید.
رشته ریاضیش هم 1 هفته میشه چاپ شده.
دوستان جلد دوم فیزیک پیش 1 خیلی سبز دی ماه میاد.
موفق باشید.

ساش
23-11-2010, 23:25
درود دوستان

فرزین کمانگر کتاب فیزیک پیش برای تجربی از انتشارات مبتکران داره ؟؟؟؟

lmohsen
24-11-2010, 00:49
درود دوستان

فرزین کمانگر کتاب فیزیک پیش برای تجربی از انتشارات مبتکران داره ؟؟؟؟
سلام.
نداره داداش.
دوستان کتاب ریاضی سال سوم خیلی سبز بر اساس کتاب درسی جدید هستش.
موفق باشید.

Alireza SM
24-11-2010, 00:52
بچه ها از كجا ميتونم بفهمم كه دقيقا چه تغيراتي كرده حسابان ؟ دي ماه امتحان دارم ولي نمدونم چيا بايد بخونم براي حسابان :41:

MMM52
24-11-2010, 11:04
بچه ها از كجا ميتونم بفهمم كه دقيقا چه تغيراتي كرده حسابان ؟ دي ماه امتحان دارم ولي نمدونم چيا بايد بخونم براي حسابان :41:
خب من یه تغییراتیشو میگم:
بخش اول تغییرات زیادی کرده و تقریبا جدیده از دو جمله ای خیام نیوتن بگیر تا مجموع جملات هندسی و حسابی
بخش دوم تابع تقریبا همونه
حد نسبت به پارسال ضعیف تر شده
مشتق نسبت به پارسال کمی غنی تر شده
کاربرد مشتق و انتگرال حذف شدن البته مقداری از کاربرد مشتق تو مشتق هست!!!!!!!!!!
البته توصیه میکنم خودت کتابو ببینی....

---------- Post added at 11:04 AM ---------- Previous post was at 11:01 AM ----------

بچه ها من به نتیجه ی مهمی رسیدم اگه برای فیزیک جزوه ی خوبی دارین صد در صد فیزیک پایه بخونین!!!!!!!!
اگه جزوه تون خوب نیست میتونین رو خیلی سبز حساب باز کنین!!!!!!!!!

ساش
24-11-2010, 13:01
درود به همه ی دکترای آینده و بروبچ پیرا پزشکی آینده و رشته های علوم پایه آینده

می خوام ژنتیک سال سوم را شروع کنم همون مندل را

حالا کتاب ژنتیک تخته سیاه را بگیرم یا ژنتیک مندلی خیلی سبز را ؟؟

یا دیگه چی بهتر از اینا هست ؟؟

ممنون

.Masood.
24-11-2010, 13:38
درود به همه ی دکترای آینده و بروبچ پیرا پزشکی آینده و رشته های علوم پایه آینده

می خوام ژنتیک سال سوم را شروع کنم همون مندل را

حالا کتاب ژنتیک تخته سیاه را بگیرم یا ژنتیک مندلی خیلی سبز را ؟؟

یا دیگه چی بهتر از اینا هست ؟؟

ممنون

ژنتیک مندل خیلی سبز !!! بابا این کتاب که برای ما یه رویا شده ، 3-4 سالی هست که ابوذر نصری داره ملت رو سر کار می زاره . اما ژنتیک تخته سیاه حرف نداره . و بیشتر بچه های تجربی روش نظر مثبت دارن . البته کتاب های ژنتیک گربه و مهر و ماه هم بد نیست .

روز خوش

Haniiii
24-11-2010, 13:38
کتاب رو از اینجا :

دانلود کن !!

Mr.Unco
24-11-2010, 14:01
با سلام
من در این سه مبحث در عربی بسیار ضعیف هستم

ترجمه عربی
درک مطلب
تحلیل صرفی وشکل

آیا کتاب هست مثل کتاب های مبحثی هامون سبطی که به شکل خوب و عالی این سه مبحث را توضیح داده باشد؟
آیا این سه کتاب خوب هستند؟

چرا جواب من را نمیدید؟

جون هرکسی دوست دارید اگر میدونید بگید

reza-atom
24-11-2010, 17:15
چرا جواب من را نمیدید؟

اینایی که گفتین مطالب به هم پیوسته ای دارن که لازمه اش آشنایی با قواعد صرف و نحوه ! یعنی بشناسی اسم،فعل، حرف و ... و انواع اونها رو و کاربردشون توی جمله ! به نظر من اگه وقت زیادی نداری یه کتاب " عربی به زبان ساده مبتکران - نوشته ی : ایاد فیلی" بگیر (راحت! و دیگه هیچ کتابی لازم نیست _ البته بجز یه کتاب تست جامع) همه ی اینهایی که گفتی توی این کتاب هست ! لغات مهم - ترجمه - تحلیل صرفی - نحو و ... ! موفق باشی !

emperor of light
24-11-2010, 21:27
سلام به بروبچ گل پی سی ورلد.لیستی که در ادامه می بینید بهتربن کتابهای کمک آموزشی رشته تجربیه.برای جمع آوری این لیست از حدود 12-13 نفر از رتبه های برتر کنکور (حول و حوش رتبه هی 300تا 500)کمک گرفتم.
زیست شناسی:آقا من خودم کتاب زیست خیلی سبز استفاده می کنم.مزیتش:نوآوری در تست.یعنی تستاش واقعا نوآورانه اس .مثه زیست گربه نیست که تست آبکی بده که 10 تا تستو بتونی تو 1 دقیقه بزنی..
کتاب دوم:ژنتیک گویای تخته سیاه:بچه ها این کتاب ترکونده...یعنی آخرشه..مولفش کیه؟؟؟؟؟به قول آرمین 2afm:
خفن زیست ایرون
جدی، خوش تیپ، مهربون
از نامبر وانای تهرون
آره آرام فره اسم اون
شیمی:شک نکنید شیمی مبتکران مهندس بازرگانی حرف نداره.البته شیمی خیلی سبز رو هم خوندم .ولی مادر نزاییده بخواد رو دست بهمن بازرگانی بزنه!!!
فیزیک:فیزیک یه درسیه که مطمعناً خیلی از بچه های تجربی باهاش مشکل دارند. برای تقویت فیزیک پایه:1-چکیده فیزیک پایه تخته سیاه (محمد نوکده) 2- تست فیزیک پایه انرژی اتمی

ریاضی:این یکی بحثش جداست.متاسفانه یکی دو سالیه که شورای برنامه ربزی تصمیم به تغییر کتابهای ریاضی گرفته.من که امسال سال سومم می تونم بهتون بگم که کتای جدید واقعاً ضایعه... جالبه بدونید دبیر ریاضی ما می گفت که توی گسسته یه مطلبی نوشته که طبق اون یکی از مطالب ریاضی سوم کاملاً غلطه!!!!البته کتاب گسسته رو دیدم واقعاً خوب اصلاح شده بود. به هر حال سخن کوتاه سازم که این سخنان را جایی به کار نیاید.واسه ریاضی از کتابهای میکروطبقه بندی و پرسمان گاج استفاده کنید.اگرم حال و حوصله ی خرخونی دارید مبتکران.

عربی:شما رو نمی دونم ولی من توی این دنیا از دوتا چیز بد جور متنفرم 1- فسنجون 2-عربی.واقعاً نمی تونم درک کنم دانش آموز رشته ی تجربی به این چیزه چه احتیاجی داره
بابا همین که سواد خوندن قرآن داشته باشیو کافیه.پس این کتابهای تفسیر به چه درد می خوره؟ولش کن بابا الکی مطلبو کش دادم. این کتابا رو بگیرید بخونید.(البته فقط یکیش رو)1-عربی به زبان ساده ایاد فیلی 2-فوت و فن عربی خیلی سبز 3-عربی جامع تخته سیاه(آقای شریفی)
انگلیسی:ببینید بچه ها.انگلیسی فقط به این دوتا کتاب درسی ختم نمیشه.اگه میخایید در آینده موفق باشید باید از دوتا چیز سز در بیارید.1- رایانه 2-زبان انگلیسی.پس فقط به مطالب کتاب اکتفا نکنید .به هر حال کتاب "زبان جامع خیلی سبز" می تونه بهتون کمک کنه"
ادبیات و زبان فارسی:
واسه قرابت معنایی:کلک معلو ساجدی
واژگان واملا:کلک معلم ساجدی
تاریخ ادبیات و اعلام:تخته سیاه
دین و زندگی:اول بشینید کتابو عین...........بخونید!!!!!!!بعدش عین همون............کتابو بخورید(یعنی بفهمید)
در مرحله آخر:دینی جامع مهر و ماه -جامع انرژی اتمی
وااااااااااااااای!!!!!!دیگه فکرم(درواقع فکم!!)خسته شد.واسه خودش رمانی شد .تورو خدا نظر بدید.

to be continued...

emperor of light
24-11-2010, 21:30
سلام به بروبچ گل پی سی ورلد.لیستی که در ادامه می بینید بهتربن کتابهای کمک آموزشی رشته تجربیه.برای جمع آوری این لیست از حدود 12-13 نفر از رتبه های برتر کنکور (حول و حوش رتبه هی 300تا 500)کمک گرفتم.
زیست شناسی:آقا من خودم کتاب زیست خیلی سبز استفاده می کنم.مزیتش:نوآوری در تست.یعنی تستاش واقعا نوآورانه اس .مثه زیست گربه نیست که تست آبکی بده که 10 تا تستو بتونی تو 1 دقیقه بزنی..
کتاب دوم:ژنتیک گویای تخته سیاه:بچه ها این کتاب ترکونده...یعنی آخرشه..مولفش کیه؟؟؟؟؟به قول آرمین 2afm:
خفن زیست ایرون
جدی، خوش تیپ، مهربون
از نامبر وانای تهرون
آره آرام فره اسم اون
شیمی:شک نکنید شیمی مبتکران مهندس بازرگانی حرف نداره.البته شیمی خیلی سبز رو هم خوندم .ولی مادر نزاییده بخواد رو دست بهمن بازرگانی بزنه!!!
فیزیک:فیزیک یه درسیه که مطمعناً خیلی از بچه های تجربی باهاش مشکل دارند. برای تقویت فیزیک پایه:1-چکیده فیزیک پایه تخته سیاه (محمد نوکده) 2- تست فیزیک پایه انرژی اتمی

ریاضی:این یکی بحثش جداست.متاسفانه یکی دو سالیه که شورای برنامه ربزی تصمیم به تغییر کتابهای ریاضی گرفته.من که امسال سال سومم می تونم بهتون بگم که کتای جدید واقعاً ضایعه... جالبه بدونید دبیر ریاضی ما می گفت که توی گسسته یه مطلبی نوشته که طبق اون یکی از مطالب ریاضی سوم کاملاً غلطه!!!!البته کتاب گسسته رو دیدم واقعاً خوب اصلاح شده بود. به هر حال سخن کوتاه سازم که این سخنان را جایی به کار نیاید.واسه ریاضی از کتابهای میکروطبقه بندی و پرسمان گاج استفاده کنید.اگرم حال و حوصله ی خرخونی دارید مبتکران.

عربی:شما رو نمی دونم ولی من توی این دنیا از دوتا چیز بد جور متنفرم 1- فسنجون 2-عربی.واقعاً نمی تونم درک کنم دانش آموز رشته ی تجربی به این چیزه چه احتیاجی داره
بابا همین که سواد خوندن قرآن داشته باشیو کافیه.پس این کتابهای تفسیر به چه درد می خوره؟ولش کن بابا الکی مطلبو کش دادم. این کتابا رو بگیرید بخونید.(البته فقط یکیش رو)1-عربی به زبان ساده ایاد فیلی 2-فوت و فن عربی خیلی سبز 3-عربی جامع تخته سیاه(آقای شریفی)
انگلیسی:ببینید بچه ها.انگلیسی فقط به این دوتا کتاب درسی ختم نمیشه.اگه میخایید در آینده موفق باشید باید از دوتا چیز سز در بیارید.1- رایانه 2-زبان انگلیسی.پس فقط به مطالب کتاب اکتفا نکنید .به هر حال کتاب "زبان جامع خیلی سبز" می تونه بهتون کمک کنه"
ادبیات و زبان فارسی:
واسه قرابت معنایی:کلک معلو ساجدی
واژگان واملا:کلک معلم ساجدی
تاریخ ادبیات و اعلام:تخته سیاه
دین و زندگی:اول بشینید کتابو عین...........بخونید!!!!!!!بعدش عین همون............کتابو بخورید(یعنی بفهمید)
در مرحله آخر:دینی جامع مهر و ماه -جامع انرژی اتمی
وااااااااااااااای!!!!!!دیگه فکرم(درواقع فکم!!)خسته شد.واسه خودش رمانی شد .تورو خدا نظر بدید.

to be contiued...

POUYOL
24-11-2010, 22:01
چرا جواب من را نمیدید؟

سلام به نفرات برتر کنکور 90:31:

من اون دوتا کتاب عربی رو دارم و کتابهای خوبین اما اصلا کافی نیستند. به نظر من کتاب عربی به زبان ساده از ایاد فیلی رو هم باید خوند .

در یک پست من کامل درمورد این کتاب توضیح دادم :

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـ

والا من چاپ 88 رو دارم. رو جلدش نوشته : راهنمای داوطلبان ازمون های سراسری و ازاد ،عربی به زبان ساده ،همراه با پاسخ های ازمون 88 شامل 95 تمرین و حدود 1750 سوال چهار گزینه ای با پاسخ های توضیحی ،تالیف ایاد فیلی (میرشکاری) ،قیمت :10500 تومان (قیمت پارسال ، الان رو نمیدونم)

طبق جلد پشت کتابش ،این کتاب پرفروش ترین کتاب عربی است و دارای پرسشهای متعدد و گوناگون و تمارین هست. من در دوران دبیرستان خیلی از مطالبش رو برای ازمون های قلم چی میخوندم ولی تستاشو نگه داشتم برای امسال که پیش دانشگاهی ام.دارم الان بیشتر روی تستاش کار می کنم.

این کتاب حدود 550 صفحه است.

اینها رو هم داره:

95 تمرین و 1750 سوال چهارگزینه ای

لغات و ترجمه های مهم کتاب درسی (عربی 2 و 3)

درک مطلب و تحلیل صرفی

ازمون های کنکور سال های گذشته سراسری و ازاد

با پاسخ های تشریحی و کلیدی

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ

بخش سوم این کتاب ملحقات هست:

ملحق اول: تحلیل صرفی و شکل

الف)تحلیل صرفی

ب)خلاصه مبحث ترکیب(اعراب کلمات)

ملحق دوم:ترجمه

15 نکته کلیدی مبحث ترجمه

ترجمه جمله ها و عبارات مهم عربی 2

" " " " " " 3
للتعریب

اصطلاحات و لغات مهم کتابهای درسی

متضادات مهم کتابهای درسی

6ازمون از مبحث ترجمه

ملحق سوم:

درک مطلب ها (15متن)

ملحق چهارم:

مهم ترین جمع های مکسر

ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ

اخر کتاب هم شامل ازمون های کنکوره:مثل

سراسری ریاضی 88

سراسری تجربی 88

ازاد ریاضی 87

سراسری زبان 87

" تجربی 87

" ریاضی 87

" تجربی 86

" ریاضی 86

" ریاضی 85

" تجربی 86

" تجربی 85

" ریاضی 85

" تجربی 84

" ریاضی 84

" تجربی 83

ازاد ریاضی 82

و سراسری هنر 82

(البته فکر کنم چاپ امسال این کتاب 89 رو هم اورده باشه)

در کل خیلی کتاب جامع و مفیدی به نظر من. هر چی بگی توش هست.

حال شما دوست عزیز ،اگه میخواهی قواعد عربیت قوی شه ،این کتاب خیلی به شما کمک کنه با توجه به این که فعل و اسم و نکات حروف و ... رو تموم و کامل بررسی کرده. ولی با توجه به این که شما هنوز کنکوری نشده ای ، شما باید کتاب درسیتون رو هم مسلط بشی که به نظر من کتاب گاج سبز میتونه کمک زیادی به شما کنه چون این کتاب هم میشه گفت جایگزین کتاب درسیه.چون تموم قسمتهای کتاب اعم از متن ،تمارین و ... به علاوه تست و سوال های امتحانی اورده.برای عربی 3 هم باید همین کار رو کرد البته اگه برای سوم از گل واژه هم استفاده کردی دیگه خیلی عالی میشه . من امتحان نهایی عربیم شد متاسفانه 19[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی عربی کانون رو بین 80 تا 100 میزدم تو این سه سال دبیرستان.

این هم ایاد فیلی

تازه من دو کتاب دیگه اشو هم دارم :

عربی را چگونه ترجمه کنیم ؟

و تجزیه و ترکیب عربی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هردوی این کتاب محصول انتشارات اندیشه فائق هست.

ولی عربی به زبان ساده خیلی خیلی ضروری تر از این دوتاست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ

POUYOL
25-11-2010, 01:17
دیروز داشتم تستهای شیمی مبتکرانو میزدم. واقعا ادم هروقت شروع به خوندن شیمی بهمن بازرگانی میکنه ،دیگه غیر از شیمی چیزی دیگه نمی خواد بخونه.:46::31: خیلی روون و خودمونی توضیح داده . دمش گرم . واقعا هم بعضی از داوطلبان کنکور حق دارن که بگن کاشکی تمام کتابهای کنکور مثل شیمی مبتکران بودند.:20: اقای بهمن بازرگانی واقعا دمت گرم خیلی با حالی.:10:

راستی امروز داشتم تستهای زبان مبتکران درس دوم رو میزدم. واقعا کتاب محشریه این زبان پیش مبتکران امسالش .همین تک جلدی دکتر شهاب اناری و همکاماران. به نظر من که فوق العاده است.لغات هر درس رو با ترکیب و اصطلاحات و هم خانواده و مشتق های رایج کلمات هر درس رو اورده. و اون چیزی هم که من دنبالش بودم رو هم اورده یعنی معنی ضمنی و دوم لغات رو هم اورده. و برای لغات هر درس کلی تست اورده . تستهای تالیفیش که واقعا خوبن و در بعضی سوالات اموزشیش نکات جالبی اورده . تستهای کنکور دانشگاه ازاد و سراسری تمام رشته ها حتی کنکور اختصاصی زبان رو قرار داده برای تستهای هر درس. تستهای سطح دوم این کتاب که واقعا منو شیفته ی خودش کرده. خود مولف نوشته این تستهای سطح دوم کسانی که دنبال درصد 90 تا 100 در درس انگلیسی و همچنین برای داوطلبان کنکور اختصاصی زبان توصیه میشه. واقعا هم راست گفته اقای شهاب اناری! من که چند ساله دارم میرم کلاس زبان و چند بار تا حالا در کلاس های زبان شاگرد اول شده ام و در ازمون های ازمایشی کانون چند بار 100 زده ام ، بعضی نکاتش واقعا برام جدید بوده اند.اصلا پیش خودتون نگید ما زبان بلدیم و کلاس زبان رفتیم و از این حرفا !!! اگه هم پایه تون خیلی قوی و یا از کتاب تست دیگه ای استفاده می کنید ، اگه میخواهید درصد بالایی داشته باشید در این درس ، حداقل تستهای سطح دومش رو کار کنید. تستهای اموزشیش راحتن برای کسانی که زبانشون خوبه اما تستهای سطح دومش منو یاد تستهای دینی همگامان میندازه.:31:البته من نکات جالبی هم از همون تستهای اموزشیش هم فهمیدم که به درد بخور بودند و شما هم حتما متوجه خواهید شد.

اخر کتاب هم پره از ریدینگ ها و کلوز تستهای کنکور . البته من از کتاب درک متن به زبان ساده ی دکتر شهاب اناری استفاده میکنم.

این کتاب تک جلدی زبان پیش مبتکران ،یه دی وی دی هم داره که دکتر شهاب اناری (نفر اول کنکور سراسری و ازاد تجربی )مهارت های خواندن ریدینگ رو درس میده.

من که خیلی از کتاب های شهاب اناری خوشم میاد .(غیر از کتاب گنجینه اش تمام کتاباشو دارم .چون کنکور زبان هم میخوام بدم ) خلاصه اینکه من تا حالا 106 صفحه ی این کتاب رو در این دوماه خونده ام خیلی راضی بوده ام و اگه تا حالا برای زبان ،کتاب نگرفته اید ،همین کتاب تک جلدی پیش مبتکران ،تالیف دکتر شهاب اناری و همکاران رو پیشنهاد می کنم. اگه هم از کتاب دیگه ای برای زبان پیش استفاده می کنید ،حداقل تستهای سطح دومش کار کنید . مثلا از کسی قرض بگیرید. البته تستهای سطح دومش محدود هستند مثلا برای درس دوم ،40 تا تست سطح دوم داره. (فقط 80 % تستهای سطح دوم درس دو رو تونستم درست پاسخ بدم:41:) ولی عوضش برای تستهای کنکور راحتید و سوالات کنکور براتون راحتتره.

ویژگی هایی که رو جلدش نوشته رو دقت کنید.:

1- گرامر:

اموزش گرامر به ساده ترین و کامل ترین شکل

پرسش های چهارگزینه ای تالیفی با کیفیت ،هدفدار و درجه بندی شده و نیز تستهای کنکورهای سال های گذشته

کادرهای اموزشی در پاسخ های تشریحی:ایده ال برای مرور صحیح

2-واژگان:

اموزش واژگان و اصطلاحات به صورت دسته بندی شده و موضوعی به همراه مثالهای رایج و پرکاربرد

پرسش های چهارگزینه ای تالیفی با کیفیت و درجه بندی شده که سوالات مهمتر با ایکونهای ویژه مشخص شده اند و نیز تست های کنکور های سال قبل

3-درک مطلب:

اموزش تکنیک های متن خوانی و حل closeبه صورت تدریجی در طی کتاب

متن ها و کلوزهای تالیفی قراوان و نیز 60 صفحه متن ها و کلوزهای کنکور های گذشته با ارائه روشهای تستی

واژه نامه کامل دانش اموزی ،ازمون های نمونه استاندارد و DVD اموزش متن خوانی همگی در یک جلد!

princeofpersia_7
25-11-2010, 02:29
کارلوس پویول جان ممنون از توضیحاتت :11:

من قوی ترین درسم تا به اینجا زبان هست.. و مشکلی باهاش ندارم.. یه جزوه ساده معلم هامون در سالهای دبیرستان رو دارم و تا به حال باهاش مشکلی نداشتم. این توضیحاتی که درباره این کتاب دادی برام جالب بود. همونجوری که میدونی از سال سوم هم به هرحال سوال مطرح میشه و به نظر میاد این کتاب مختص پیش هست فقط. میخواستم بدونم این آقای شهاب اناری یک پکیج کامل برای زبان کنکور نداره؟ .. کتابی که بشه درس ها و تست های سال سوم و پیش رو به طور جامع داشت؟

alphacino
25-11-2010, 09:34
فقط. میخواستم بدونم این آقای شهاب اناری یک پکیج کامل برای زبان کنکور نداره؟ .. کتابی که بشه درس ها و تست های سال سوم و پیش رو به طور جامع داشت؟

نه بابا اين اقاي اناري كلي به خودش فشار اورده پيشو تو يه جلد چاپ كرده :31:
اگه مشكلي با زبان نداري همون جامع سبزو بگير. من خودم تك جلدي مبتكران استفاده ميكنم ميخوام سومشم بگيرم :46:

POUYOL
25-11-2010, 10:51
کارلوس پویول جان ممنون از توضیحاتت :11:

من قوی ترین درسم تا به اینجا زبان هست.. و مشکلی باهاش ندارم.. یه جزوه ساده معلم هامون در سالهای دبیرستان رو دارم و تا به حال باهاش مشکلی نداشتم. این توضیحاتی که درباره این کتاب دادی برام جالب بود. همونجوری که میدونی از سال سوم هم به هرحال سوال مطرح میشه و به نظر میاد این کتاب مختص پیش هست فقط. میخواستم بدونم این آقای شهاب اناری یک پکیج کامل برای زبان کنکور نداره؟ .. کتابی که بشه درس ها و تست های سال سوم و پیش رو به طور جامع داشت؟

میلاد هستم و عاشق بارسا و کاپیتان متعصبش ،کارلس پویول:11:

اگه می خواهی زبان 3 رو هم مسلط شی باید کتاب زبان سوم همین دکتر شهاب اناری از انتشارات مبتکران رو بگیری. :46:

من که همون پارسال تا قبل امتحان نهایی تمومش کردم و خدارو شکر نمره ام هم تو امتحان نهایی بد نشد زبان . شدم 19/75. :13:البته این کتاب کنکوریه و واقعا به درد بخور و کلی نکات جالب.:20: این مولف برای زبان پیش و 3 با هم کتاب نزده اما کتابهای مبحثی تالیف کرده . مثل گرامر کاربردی زبان انگلیسی که به درد بیشتر داوطلبان کنکور زبان میخوره (حدود 90% ش رو خونده ام.)درک متن به زبان ساده. این کتاب کم حجم ولی واقعا سودمند و به درد همه دواطلبان کنکور میخوره. . لغات و اصطلاحات زبان تخصصی . و کتاب گنجینه ی ازمون های کنکور . که این به درد حدود دو ماه قبل کنکور میخوره.:46:
باز هم میگم زبان رو اصلا دست کم نگیرید. یادمه همین دکتر شهاب اناری در شبکه اموزش میگفت در کنکور 88 تنها یک نفر تونسته بود زبان رو 100 بزنه. و میانگین درس زبان قبول شدگان کنکور (نه شرکت کنندگان) زیر 10 درصد بوده. یعنی اصلا به این که کلاس زبان میرید و کتابهای انگلیسی زیادی خونده اید ننازید.:13:

باز هم اگه سوالی داری بفرمایید...

majooly
25-11-2010, 12:43
سلام به همه ی دوستان ، من می خوام برای فیزیک پایه کتاب تست بخرم. بین کتاب فیزیک پایه ی گاج و فیزیک پایه ی گربه موندم . اگر کسی گربه رو استفاده کرده ممنون می شم راهنماییم کنه . ضمنا قلم چی رو قبلا خریدم . به نظر من پاسخ هاش افتضاحه . خیلی سبز هم که فیزیک 1 و 2 نداره ... .

M A M M U T
26-11-2010, 00:11
دوستان کتاب های رمزینه چطوره؟ خوبه؟ یکی از دوستام میگه عربیش خوبه اما من اعتقادم بر کتاب های خیلی سبز هست و بس!! نظر شما چیه؟
2-کتاب شیمی غیر از آقا بهمن بازرگان چیز دیگه ای نیست؟کتابش خوبه اما تست هاش خیلی متنوعه و بیشتر به درد کنکوری ها میخوره اما من سال سومم.

shah abas
26-11-2010, 00:16
دوستان کتاب های رمزینه چطوره؟ خوبه؟ یکی از دوستام میگه عربیش خوبه اما من اعتقادم بر کتاب های خیلی سبز هست و بس!! نظر شما چیه؟
اصلا و ابدا نمیشه با توجه به انتشارات روی کتاب نظر داد. مثلا تقریبا همه روی دیف رمزینه نظر مثبت دارند ولی زیاد صحبتی از سایر کتاب هاش نمیشه. خیلی سبز هم همین طور و نمیشه گفت همه کتاب هاش خوبند. مثلا خود من عربی ایادفیلی (مبتکران) رو به خیلی سبز خیلی ترجیح میدم.
در ضمن عربی برید عربی ایاد فیلی مبتکران رو بخرید.

2-کتاب شیمی غیر از آقا بهمن بازرگان چیز دیگه ای نیست؟کتابش خوبه اما تست هاش خیلی متنوعه و بیشتر به درد کنکوری ها میخوره اما من سال سومم.
تعریف شیمی خیلی سبز رو هم شنیدم ولی به شخصه تجربه نکردم.بعد شما این نظر بالایی رو بعد از دیدن کتاب آموزش هم دادید دیگه ؟(چون ممکنه فقط کتاب تست شیمی ۳ بازرگان رو دیده باشید )

meragj2
26-11-2010, 00:40
کتاب ایاد فیلی توضیحات اضافه یکم خیلی زیاد داره.
فکر کنم خوندن همش لازم نباشه. نظر شما چیه ؟
.................................................. ......
دوستان حتما قبول دارید که سخت ترین بخش درس های عمومی 7 8 سوال قرابت معنایی ادبیات هست؟
اگر می خواین 2 قرابت معنایی از 0 به 100 برسین حتما کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی نشر دریافت نوشته هامون سبطی رو رو بخونید. یکم حوصله می خواد ولی لذت بخشه، مخصوصا واسه کسایی که با ادبیات رفیقن.:20:

shabeashegha
26-11-2010, 01:42
کتاب ایاد فیلی توضیحات اضافه یکم خیلی زیاد داره.
فکر کنم خوندن همش لازم نباشه. نظر شما چیه ؟
.................................................. ......
دوستان حتما قبول دارید که سخت ترین بخش درس های عمومی 7 8 سوال قرابت معنایی ادبیات هست؟
اگر می خواین 2 قرابت معنایی از 0 به 100 برسین حتما کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی نشر دریافت نوشته هامون سبطی رو رو بخونید. یکم حوصله می خواد ولی لذت بخشه، مخصوصا واسه کسایی که با ادبیات رفیقن.:20:
البته برای هرکسی سوال سخت یه جور تعریف میشه. مثلا برای من سخت ترین سوالا تعریب درس عربی بود:13:

alphacino
26-11-2010, 11:03
اگر می خواین 2 قرابت معنایی از 0 به 100 برسین حتما کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی نشر دریافت نوشته هامون سبطی رو رو بخونید. یکم حوصله می خواد ولی لذت بخشه، مخصوصا واسه کسایی که با ادبیات رفیقن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه اتفاقا خيلي راحت تر از اونيه كه تو بزرگ نشونش ميدي
نگا معراج من خودم تو اين كنكور از 8 تا 7 تاشو درست زدم و با همون درصد 36 ادبيات بالاترين درصد من تو كنكور شد :31:( خوب اين از تاييد تكست اقا سينا )
وقتي بيتها رو ميخوني اگه به ساده ترين روش هم بتوني معني كني ميتوني قرابت رو پيدا كني در حالي كه نيشخندي از روي تمسخر به طراح , به لب داري ; اينطوري: :27:

ولي هرچقدر هم كه تو معني كردن و اينا استاد باشي بدون كتاب هامي جون نميتوني تو وقت قانوني قرابتو پيدا كنيه ( بابا شاهي شد:31: )

esfehanei
26-11-2010, 11:04
سلام به همه ی دوستان ، من می خوام برای فیزیک پایه کتاب تست بخرم. بین کتاب فیزیک پایه ی گاج و فیزیک پایه ی گربه موندم . اگر کسی گربه رو استفاده کرده ممنون می شم راهنماییم کنه . ضمنا قلم چی رو قبلا خریدم . به نظر من پاسخ هاش افتضاحه . خیلی سبز هم که فیزیک 1 و 2 نداره ... .

منم میخواستم یه کتاب تست مناسب بگیرم (البته من کنکوری نیستم و همینجوری میخواستم تست فیزیک و... رو زده باشم همین) بچه های دیگه رفتن مرات گرفتن پر تسته ولی مفت نمیارزه بعضی هاش رو نخونده میشه زد بعضی هاشم اصلا نمیشه زد (کلا استاندارد نیست)
من کانون گرفتم(اون آبیه) درسته که جواباش زیاد خوب نیست ولی بهتر از هیچ چیه
ضمنا برای آموزش هم اون فیزیک رمزینه رو گرفتم که دیدم آخر درسهاش تست اوورده پاسخ هاشم خوبه
اون سفید گاج رو پرسیدم گفتن دوجله یکی تست ها یکی هم جوابا اما چون مربوط به کنکور بو نگرفتم
اون گربه اسم انتشاراته؟

esfehanei
26-11-2010, 11:12

من که خودم از امسال این عربی مبتکرانو گرفتم و میخونم ولی تستاش رو نمیزنم چون سخته
کتاب شیمی به غیز از بازرگان رمزینه هم خوبه من شیمی 2 رو دارم خیلی عالیه (یه کم (خیلی کم) سطحش از بازرگانی بالاتره البته شاید من اینجوری احساس کردم) من خوم شیمی رمزینه رو داشتم ولی برای تست رفتم مبتکران بگیرم دیدم اون آبیه بازرگانی هم خوبه اونو گرفتم بعد که کتاب تستشو گرفتم دیدم همه اون کتاب آبیه توش هست :19: الکی اونو گرفته بودم

---------- Post added at 11:12 AM ---------- Previous post was at 11:11 AM ----------

نگا معراج من خودم تو اين كنكور از 8 تا 7 تاشو درست زدم و با همون درصد 36 ادبيات بالاترين درصد من تو كنكور شد :31:( خوب اين از تاييد تكست اقا سينا )
وقتي بيتها رو ميخوني اگه به ساده ترين روش هم بتوني معني كني ميتوني قرابت رو پيدا كني در حالي كه نيشخندي از روي تمسخر به طراح , به لب داري ; اينطوري: :27:

ولي هرچقدر هم كه تو معني كردن و اينا استاد باشي بدون كتاب هامي جون نميتوني تو وقت قانوني قرابتو پيدا كنيه ( بابا شاهي شد:31: )

منم میتونم اون قرابت هامون رو بخونم؟
چه جوره؟ سخته؟راحته؟
برای آرایه چی خوبه؟
امسال میخوام اگه بشه امتحانی یه کنکور بدم و اول بشم:31::8:

shah abas
26-11-2010, 12:26
منم میتونم اون قرابت هامون رو بخونم؟
چه جوره؟ سخته؟راحته؟
برای آرایه چی خوبه؟
امسال میخوام اگه بشه امتحانی یه کنکور بدم و اول بشم
همه می تونن بخونند. کلا آدم رو با اشعار و انواعش و خواندن شعر بیشتر آشنا می کنه.
برای آرایه بعضی دوستان آرایه کلک معلم رو پیشنهاد می دهند ولی به نظر من که خوب توضیح نداده. کسی کتاب با توضیح ساده تر از کلک برای آرایه نمی شناسه؟
شما مگه دوم نیستید؟ تو دوم که نمیشه کنکور داد. تو سوم هم فقط می تونید آزاد آزمایشی بدید./

esfehanei
26-11-2010, 12:40
همه می تونن بخونند. کلا آدم رو با اشعار و انواعش و خواندن شعر بیشتر آشنا می کنه.
برای آرایه بعضی دوستان آرایه کلک معلم رو پیشنهاد می دهند ولی به نظر من که خوب توضیح نداده. کسی کتاب با توضیح ساده تر از کلک برای آرایه نمی شناسه؟
شما مگه دوم نیستید؟ تو دوم که نمیشه کنکور داد. تو سوم هم فقط می تونید آزاد آزمایشی بدید./

من تو سایت دریافت فهرستشو دیدم اینکه شبیه کتابهای عرفان و... هست شما خوندید اینو؟
اسم مولف اون کلک چیه؟
چون من خیلی دانشمندم گفتن بیا کنکور بده:31:

ALt3rnA
26-11-2010, 13:13
کتاب عربی :
اگه برای سال دوم یا سوم میخواید گاج سبز . البته برای سال سوم یه مبتکران قدیمی هست که اگه پیداش کنید خیلی خوبه .
کتاب شیمی !
محمد جان شما که مث من سال سومی باید شیمی تشریحی همون بازرگان رو بخونی . من دارم میخونم ... توسی میخونه ... حمید میخونه ... قنادی ... چون کتاب تستش نه ترتیبش با کتاب یکیه نه تعداد تستاش منطقیه
esfehanei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عزیز
شما سنجش میخوای بدی ؟ توصیه میکنم ندی الان ! کلا همون قلمچی یا گاج یکی از آزموناشو ثبت نام کن
+
کتاب فیزیک 2 مرآت واقعا کتاب عالی هست ! از قلمچی که خیلی بهتره ! تستاش ساده ام نیست اونجور که شما میگی با این حال نگران نباش شما الان باید به مفهوم و فرمولا مسلط بشی رسیدی پیش همه ی اینا رو با مشتق و کاربردش آزمون میدی اونموقع سخت میشه .
+
الان اول ساله ! یکی دو ماه دیگه فشار خیلی زیاد میشه روت . به نظرم به جای قرابت معنایی بقیه درسارو بیشتر بخون !

princeofpersia_7
26-11-2010, 13:19
برای آرایه های ادبی هم هامون سبطی کتاب داره یا همین کتاب رمزینه رو پیشنهاد میکنید؟

M A M M U T
26-11-2010, 13:53
کتاب عربی :
اگه برای سال دوم یا سوم میخواید گاج سبز . البته برای سال سوم یه مبتکران قدیمی هست که اگه پیداش کنید خیلی خوبه .
کتاب شیمی !
محمد جان شما که مث من سال سومی باید شیمی تشریحی همون بازرگان رو بخونی . من دارم میخونم ... توسی میخونه ... حمید میخونه ... قنادی ... چون کتاب تستش نه ترتیبش با کتاب یکیه نه تعداد تستاش منطقیه

منم همین رو میگم تستاش خیلی کمه و متنوع هست مثلا کلا 20 تا موازنه داره.
و ترتیب خاصی هم نداره یهو وسط مطالب انواع واکنش ها می پره الکل میپرسه.
یا باید شیمی کتاب سبز بخرم یا کتاب آبی بهمن بازرگان رو.(فکر کنم کتاب سبز بهتر باشه:دی)
----------------------------------------------------
در مورد عربی گاج خوبه اما چند تا بدی داره.اولا کتابش رو فکر کنم با چوب دخت انار درست کردن.خیلی کیفیتش بده.دوما خیلی سیاه و سفیده:دی سوما خیلی نکته گفته به جای استفاده از قواعد کلی.
این کتاب جناب فیلی چطوره؟توضیحاش خوبه؟
از بین مبتکران جناب فیلی با فوت و فن عربی خیلی سبز کدوم رو می پیشنهادین؟:دی
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
حمید انگار نمایندگی رمزینه س:دی کتاب آشپزی رو هم رمزینه می خره:دی

nelly joon
26-11-2010, 14:20
سلام.
هم اموزش و هم تست این کتاب واقعا خوب هستش
برای اموزش چه از این کتاب و چه از اندیشه سازان میتونید استفاه کنید.
رشته ریاضیش هم 1 هفته میشه چاپ شده.
دوستان جلد دوم فیزیک پیش 1 خیلی سبز دی ماه میاد.
موفق باشید.

یعنی جلد دومش بازم مربوط به پیش 1 هست؟ :13:
یا جلد دوم میشه پیش 2؟ :13:

lmohsen
26-11-2010, 15:48
سلام. اره مربوط به پیش 1 هستش ویرایش جدید پیش 1 شد 2جلدی که کاملا با اون کتاب قبلی فرق داره (جدیدالتالیف)
پیش 2 ویرایش نشده اصلا چاپ 89 هم داره.
دوستان حسابان اموزش خیلی سبز بر اساس کتاب درسی جدید تا 10 روز دیگه میاد.

EngineeR EhsaN
26-11-2010, 17:47
بچه ها دين و زندگي رو چي پيشنهاد ميديد؟ تست ادبيات چي؟

lmohsen
26-11-2010, 18:05
من دینی انرژی اتمی چاپ 89 (چاپ 89 ویرایش جدیده) رو دارم دینی گاج هم دارم میتونم بگم دینی انرژی اتمی 100% از گاج بهتره. دینی همگامان هم کتاب خوبی هست .
کتاب ایات و احادیث انرژی اتمی هم بگیر. بیشتر از 50% تستای کنکور پیام ایات و احادیث هستش.
ادبیات هم سعی کنید مبحثی بخونید:

تاریخ ادبیات: کتاب درسی به نظرم ار کلک بهتره چون بعضی چیزا توی کلک نیومده.

ارایه های ادبی: کلک برای اموزش و انرژِی اتمی برای تست چون اموزش کلک بهتره اما تست کم داره ولی انرژی اتمی تست زیاد داره

زبان فارسی: 2 جلدی دکتر هامون سبطی نشر دریافت چون زبان فارسی مبتکران هم داره تاکیید میکنم نشر دریافتش رو بگیر.

املا و واژگان: کتاب املا و واژگان دکتر هامون سبطی نشر دریافت + تمام لغات اخر کتاب های درسی ادبیات

قرابت معنایی: کتاب قرابت معنایی دکتر هامون سبطی نشر دریافت

اینا برای مبحثی خوندن که هم تست دارن هم اموزش. اما اگر میخوای با ازمون پیش بری و درس به درس بخونی گاج سبز برای اموزش و گاج سفید برای تست که برای تست پیشنهاد میکنم کتاب تست ادبیات خیلی سبز رو بزنید اما در کنار این درس به درس خوندن حتما قرابت معنایی و زبان فارسی نشر دریافت رو بگیر بخون.

M A M M U T
26-11-2010, 18:53
دین و زندگی انرژی اتمی.من میخونم تست هاش خیلی خوبه و کامل هم هست.درسنامش جدید نیست و همون مطالب کتاب رو به خوبی طبقه بندی کرده اما کلمات مهم رو پررنگ کرده که خیلی خوبه.جواب ها رو هم داده.
آیات رو هم تفسیر کرده.

esfehanei
26-11-2010, 21:04
esfehanei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عزیز
شما سنجش میخوای بدی ؟ توصیه میکنم ندی الان ! کلا همون قلمچی یا گاج یکی از آزموناشو ثبت نام کن
+
کتاب فیزیک 2 مرآت واقعا کتاب عالی هست ! از قلمچی که خیلی بهتره ! تستاش ساده ام نیست اونجور که شما میگی با این حال نگران نباش شما الان باید به مفهوم و فرمولا مسلط بشی رسیدی پیش همه ی اینا رو با مشتق و کاربردش آزمون میدی اونموقع سخت میشه .
+
الان اول ساله ! یکی دو ماه دیگه فشار خیلی زیاد میشه روت . به نظرم به جای قرابت معنایی بقیه درسارو بیشتر بخون !
گزینه هم که اصلا نمیدونم نمایندگی کجاس و کجا باید امتحان بدم
یکی از آشناها پارسال که سال دوم بود (مثل من اونم ریاضی بود) کنکور سراسری شرکت کرد (البته من اینجور شنیدم شاید مبالغه بوده و.... )منم گفتم امسال الکی برم با استرس بچه های اونجا آشنا بشم و یه کم روحیه بشون بدم و ببینم سطح سوالاش چه جوره
هیچ کسی هم نمره نیاورد (نوبت اول هم همونجوری بود)برای همین گفتم یه کتاب آرایه و معنی و... بخونم بلکه تو پایان ترم مجبور نشم خودکشی کنم

باز هم ممنون از شما

sh.k.sh
26-11-2010, 21:40
توی کتابخانه سایت رمزینه یک جلسه از آرایه ها رو ببینی .بهتر تصمیم گیری میکنی.اصلا قابل مقایسه با کتاب های دیگه نیست.

Lj Wallace
26-11-2010, 21:57
با سلام

ALt3rnA
26-11-2010, 23:29
یا باید شیمی کتاب سبز بخرم یا کتاب آبی بهمن بازرگان رو.(فکر کنم کتاب سبز بهتر باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در مورد عربی گاج خوبه اما چند تا بدی داره.اولا کتابش رو فکر کنم با چوب دخت انار درست کردن.خیلی کیفیتش بده.دوما خیلی سیاه و سفیده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سوما خیلی نکته گفته به جای استفاده از قواعد کلی.
از بین مبتکران جناب فیلی با فوت و فن عربی خیلی سبز کدوم رو می پیشنهادین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله ! :دی
بت دارم میگم شیمی آبی بازرگان تهشه ! معجزه میکنه ! تو باز میگی کتاب سبز ؟ :دی اصلا کتاب سبز مگه شیمی 3 داره !؟
آره خوب این گاج هم جوهرش هم کاغذشو عوض کرده ثبت اختراع هم داره ! ولی چه فایده وقتی کاغذش عین سوهان میمونه !
من خودم گاج استفاده نمیکنم یه مبتکران هست تو کتاب خونم داره عکس یه درخت نخل روشه خواستی فردا نشونت میدم
ببین اون دوتا طبقه بندیش برای کنکوره فرق داره با کتاب ! مثلا من هم فوت و فن رو دارم هم ایاد فیلی اما به جز تابستون که یکم خوندم به نظرم الان نمیشه خوند . به هر حال اگه وقت زیاد داشتی ایاد وگرنه خیلی سبز

==================

یکی از آشناها پارسال که سال دوم بود (مثل من اونم ریاضی بود) کنکور سراسری شرکت کرد (البته من اینجور شنیدم شاید مبالغه بوده و.... )منم گفتم امسال الکی برم با استرس بچه های اونجا آشنا بشم و یه کم روحیه بشون بدم و ببینم سطح سوالاش چه جوره
بله درسته مرات تستاش ساه نیست فقط بعضی هاش سادس خیلی کم یعنی خیلی خیلی بالاتر از سطح کنکوره منم که تو سوالای کنکور موندم چه برسه به اونا تقریبا میشه گفت سطح سوالاش المپیاد جهانی به توان دوهه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ادبیاتم خوشم میاد ولی نه از درسش چون تعداد درساش زیاده و معلم هم نمیرسه درس بده و آخر ترم باید 7-8تا درسو یه جا بخونم
مثلا همین پارسال ادبیات اول کشوری بو (یا استانی یام نیست) معلم 7-8تا درس آخر رو نتونست تموم کنه گفت خودتون بخونید
هیچ کسی هم نمره نیاورد (نوبت اول هم همونجوری بود)برای همین گفتم یه کتاب آرایه و معنی و... بخونم بلکه تو پایان ترم مجبور نشم خودکشی کنم

باز هم ممنون از شما

ببین کلا تا جایی که من اطلاع دارم کنکور معدل دیپلم میخواد برای ثبت نامش نمیشه از سال دوم ثیت نام کرد . حداقل سراسری اینجوره .
قلمچی راحته ؟ :دی هر کی میگه راحته بره بشه نفر اول کشور ! خوبیه قلمچی اینه سوال غلط خیلی خیلی کم داره !
مرآت نه دیگه اونقدا هم سخت نیست اما برای فیزیک 2 به نظرم بهترین کتابه !
نترس خودکشی نمیکنی :دی
به نظر من سال سوم خیلی سخت تر از پیشه !
پیش خیلی از مطالبش مروره !
------------------------------

با توجه به اینکه دوستان میان در مورد حسابان میپرسن .... :

ببینید کتاب تغییر کرده ! الان دو تا بخش جدی داریم یکی تست یکی آموزش !
برای آموزش من تاکید میکنم 10 بار ! نشر الگو بخرید !!!!! مال بابام هم نیست که تبلیغ کنم الکی ! بهترین کتاب موجوده !

برای تست کتاب گاج هست که سوالاش 90 درصد سوالای کنکوره انصافا سوالای خیلی قشنگی هم داره !
به جز اون همین نشر الگو یه کتاب تست هم داره جز آموزشه که گفتم ... به شدت عالیه این کتاب ! فقط اضافه کنم از لحاظ سختی یه سر و گردن از گاج بالاتره و سوالای در سطح تیم ملی و المپیادش کم نیست ! سوال ساده کم داره ... ولی پاسخ تشریحیش واقعا خوبه من ترجیح میدمش به گاج
همون آموزش الگو هم که گفتم برای هم بخش حدود 40-50 تا میانگین تست و حدود 30 تا سوال تشریحی داره که انصافا هر دو سوالای قشنگی هستن .
با این حال کتاب سبز هم یه کتاب تست داره که من به شخصه زیاد حال نمیکنم باش به جز یه قسمت جدا که مربوط به سوالای المپیاده ! به هر حال بین خیلی سبز و گاج سفید من گاج رو انتخاب میکنم

برای دوستان سال سومی که میخوان تشریحی بخونن دو تا پیشنهاد دارم !
اول از همه حسابان آقای هاشمی ! نشر مبتکران هستش و سایز بزرگه . این آقا از دبیرای معروفه و در حال حاضر دبیر دبیرستان فرزانگان تهران هست . تست نداره ولی تا دلتون بخواد مطلب خارج از کتاب و سوال تشریحی داره سوالای تشریحیشم دو بخشن تکمیلی و معمولی

و در آخر هم ... آخرین کتابی که معرفی میکنم کتابیست که به شدت دوستش دارم ! میمیرم براش اصلا ! :دی فقط توصیه جدی میکنم اگه دانش آموز مدارس خاص نیستید و یا ریاضیتون خیلی هم عالی نیست و معمولیه طرف این کتاب نیاید ! کتاب کار انتشارات خیلی سبز !
همش تشریحیه در 3 سطح ! من کاری ندارم خودش چجوری طبقه بندیش کرده من اینجوری طبقه بندیش میکنم ! معمولی - سخت - خیلی سخت ! سوالا پاسخ تشریحی نداره و فقط جواب آخر داره ! در نگاه اول خیلی از سوالا ممکنه به نظرتون ساده بیان اما همون ساده ها بعضیاشو اگه مردید بشینید حل کنید :دی

به هر حال ! من خودم اینجوری کار میکنم حسابان رو !
1- آموزش از نشر الگو
2- تمرین تشریحی کتاب کار خیلی سبز
3- تست کتاب تست نشر الگو

همه ی این کتابا رو که ذکر شد من همه رو دارم و ندیده نظر نمیدم ! به هر حال نظر شخصیه من بود ! موفق باشید

Ali™
27-11-2010, 00:09
بت دارم میگم شیمی آبی بازرگان تهشه ! معجزه میکنه ! تو باز میگی کتاب سبز ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا کتاب سبز مگه شیمی 3 داره !؟

شیمی 3 سبز آخر پاییز میگن میاد ! ولی به نظرم شیمی پیش سبز از مبتکران بهتره ! (با این که خودم زیاد با کتاب های سبز میونه ی خوبی ندارم ! ) لااقل این تجربه ی من از مقایسه ی این دو تا هست !

با تشکر...

meragj2
27-11-2010, 00:35

شما بحثت جداس خودت شاعری(اداره ترب همایونی.)
ولی من کتاب هامون رو فقط واسه قرابت نمی خونم، واسم یه جور تفریحه.

من راه اندیشه دارم( آبی تیره) تستای تالیفیش خیلی خوبه.
ادبیات هم تست تمرینی همون گاج سفید خوبه یه کیلو کلون تست ریختن توش.
ولی اگه تست آموزشی می خوای اندیشه سازان گیر بیار.هامونه!

alphacino
27-11-2010, 03:35
زياد نگران نباش چون دو جلدش رو هم ميشه 500 صفحه
ازشون دليل دو جلدي بودن رو پرسيدم گفتن براي اينكه الاف نباشين فعلا اينو بخونين تا مجبور نشين تا تكميل پيش 2 صبر كنيد . تا اونوقت چاپش ميكنن :14:

vatan2009
27-11-2010, 05:20
من دي امتحان حسابان دارم و يه کتاب حسابان چاپ ٨٦ دارم ميخواستم بدونم چه قسمتهايي حذف يا اضافه شده؟

Alireza SM
27-11-2010, 09:40
من دي امتحان حسابان دارم و يه کتاب حسابان چاپ ٨٦ دارم ميخواستم بدونم چه قسمتهايي حذف يا اضافه شده؟

منم همينطور .

اينطور كه شنيدم اينا حذف شدن : كاربرد مشتق + انتگرال

و اينا اضافه شدن : بسط دوجمله اي + تصاعد

avator20002000
27-11-2010, 10:22
یا باید شیمی کتاب سبز بخرم یا کتاب آبی بهمن بازرگان رو.(فکر کنم کتاب سبز بهتر باشه:دی)
در مورد عربی گاج خوبه اما چند تا بدی داره.اولا کتابش رو فکر کنم با چوب دخت انار درست کردن.خیلی کیفیتش بده.دوما خیلی سیاه و سفیده:دی سوما خیلی نکته گفته به جای استفاده از قواعد کلی.
از بین مبتکران جناب فیلی با فوت و فن عربی خیلی سبز کدوم رو می پیشنهادین؟:دی
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
حمید انگار نمایندگی رمزینه س:دی کتاب آشپزی رو هم رمزینه می خره:دی
کتاب خیلی سبز اصلا به درد نمی خوره من معلم عربیم خودش نویسنده اون کتاب بود اونو به زور کرد تو پاچمون ولی اصلا به درده کنکور نمی خوره:31:
گاچ درجه کتاباش متوسط به بالاست عموما

shabeashegha
27-11-2010, 14:26

باز هم ممنون از شما
من آشنا توی قم دارم پرسیدم میگه هم نمایندگی گاج هست هم گزینه 2. زنگ بزن 118 شماره بگیر گفت توی خیابون دورشهر(همچین اسمی داشت اگه اشتباه نکنم) هردوتاشون نمایندگی دارن

با سلام
چند صفحه پیش جواب شما رو دادم. همگامان بهتره بشرطی که پاسخنامشم بخونی اگه نمیخونی مهروماه تستاش بهتره:46:

amir_91
27-11-2010, 14:56
با سلام
من پارسال کنکور دادم.تستهای همگامان بعضیاش خیلی خوبن.کلا هر کی همگامان وکتاب سبز رو بتونه در کنار هم کار کنه خوب نتیجه میگیره. امیدوارم موفق بشی.

esfehanei
27-11-2010, 16:31
من آشنا توی قم دارم پرسیدم میگه هم نمایندگی گاج هست هم گزینه 2. زنگ بزن 118 شماره بگیر گفت توی خیابون دورشهر(همچین اسمی داشت اگه اشتباه نکنم) هردوتاشون نمایندگی دارن

آره دورشهر باید برم ببینم
همون گزینه2 یا کانون میرم گاج که تشریحی داره بدردی نمیخوره

shah abas
27-11-2010, 18:34

من که ریاضی هستم کتاب به دردم می خوره؟ چون روش نوشته " مطابق با کتاب درسی آرایه های ادبی سال سوم علوم انسانی"

reza-atom
27-11-2010, 19:15

من که ریاضی هستم کتاب به دردم می خوره؟ چون روش نوشته " مطابق با کتاب درسی آرایه های ادبی سال سوم علوم انسانی"

منم دارمش (ریاضی ام) کتاب توپیه شک نکن !

shah abas
27-11-2010, 19:51
یه نمونه اش رو دیدم خیلی خوشم اومد ولی خب این "مطابق..انسانی" کمی اذیتم می کنه. چون وقت ندارم آرایه اضافی بخونم یا تست الکی سخت بزنم!
این آرایه های انسانی رو جدا نکرده؟

POUYOL
27-11-2010, 22:06
سلام به همگی

اول از همه بگم برای دین و زندگی کتاب همگامان کتاب خوب و سطح بالاییه و جون میده برای تسلط شدن . فقط حیف که این علیرضا دلشاد پاسخ نامه تشریحی نداده .

این کتاب ارایه های رمزینه زیادی توضیح نداده؟ چون نوشته مطابق با کتاب انسانیها.من ریاضیم و بنا به نظر دوستان این سایت از کلک برای ارایه ها استفاده می کنم اما به نظر من روون و تحلیلی تالیف نشده.:13:
این کتاب ارایه رمزینه چند صفحه است؟

اصلا چطوره صبر کنیم تا بعد عید کتاب هامون سبطی دربیاد ؟ چون مثل اینکه میخواد در یکی از کتابهای بعد عید ،از انتشارات دریافت درمورد ارایه ها توضیح بده.مطمئن باشید تا اصفهون اومد من اولین کسی هستم که کتابشو میخرم:31:.خیلی دوسش دارم این هامون سبطی رو.:46::11:

ALt3rnA
27-11-2010, 22:47
تغییرات کتاب حسابان :
مشتق هست اما کاربرد مشتق حذف شده
انتگرال حذف شده
تعریف حد عوض شده

تصاعد - معادلات و نامعادلات اصم - بخش پذیری اضافه شدن تو فصل اول
معادله درجه 2 که قبلا به عنوان تابع درجه 2 بود هم اومده فصل اول بسط دو جمله ای هم که قبلا بود ولی الان اسمش عوض شده و اموده فصل اول (بسط نیوتن شده بسط غیاث الدین جمشید کاشانی )
مثلثات که قبلا جزیی از تابع بود الان یه فصل جدا شده

jekob
28-11-2010, 10:22
سلام به همگی

اول از همه بگم برای دین و زندگی کتاب همگامان کتاب خوب و سطح بالاییه و جون میده برای تسلط شدن . فقط حیف که این علیرضا دلشاد پاسخ نامه تشریحی نداده .

این کتاب ارایه های رمزینه زیادی توضیح نداده؟ چون نوشته مطابق با کتاب انسانیها.من ریاضیم و بنا به نظر دوستان این سایت از کلک برای ارایه ها استفاده می کنم اما به نظر من روون و تحلیلی تالیف نشده.:13:
این کتاب ارایه رمزینه چند صفحه است؟

اصلا چطوره صبر کنیم تا بعد عید کتاب هامون سبطی دربیاد ؟ چون مثل اینکه میخواد در یکی از کتابهای بعد عید ،از انتشارات دریافت درمورد ارایه ها توضیح بده.مطمئن باشید تا اصفهون اومد من اولین کسی هستم که کتابشو میخرم:31:.خیلی دوسش دارم این هامون سبطی رو.:46::11:

227 صفحه منم دیروز خریدم رشته ام ریاضیه جاهایی که واسه انسانیه نوشته ویژه علوم انسانی خوب تو توضیح داده ولی تستاش کمه ولی در کل خوبه؟