PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Lj Wallace
12-10-2010, 12:18
ریاضی جامع تجربی خیلی سبز چطوریاس ؟ نظرتون چیه؟

Lj Wallace
12-10-2010, 12:19
قیمت کتاب دینی همگامان چقدره؟

shabeashegha
12-10-2010, 12:56
دوستان جمعه نظرسنجی در مورد دیفرانسیل تموم میشه و جمعه شب نظر سنجی در مورد زیست شناسی شروع میشه . لیست کتابای تستی و آموزشی زیست رو پایین میذارم هرکس کتاب دیگه ای مدنظر داشت که توی لیست نبود حتما بگه که اضافه کنم:46:

ژنتیک رمزینه(کتاب کلاس)
زیست شناسی رمزینه
8000تست گاج
نشر الگو
خانه زیست _ تابش اندیشه (گربه)
انتشارات سازمان سنجش
اندیشه فائق
مهروماه
ژنتیک مهروماه
انتشارات خیلی سبز
کتاب گویای تخته سیاه (دکتر آرامفر)
ژنتیک تخته سیاه (دکتر آرامفر)
زیست گیاهی تخته سیاه (دکتر آرامفر
زیست شناسی همگامان (دکتر عالیپور)
زیست شناسی کانون فرهنگی
ده استاد
مبتکران (دکتر محمود شعیبی)
راهنمای مطالعه انتشارات فاطمی
ژنتیک جمعیت خیلی سبز
انتشارات نوبل

monaa
12-10-2010, 16:15
حسابان - گاج ( پرسمان ) چطوره به درد می خوره ؟

mojtaba-design
12-10-2010, 17:03
حسابان - گاج ( پرسمان ) چطوره به درد می خوره ؟

mojtaba-design
12-10-2010, 17:11
بچه ها این فیزیک خوشخوان واسه من اسونه یا کلا اسونه؟ تست هاش واسه متوسط به بالاست
اتفاقا جفت مولفشون ،‌معلم هامون هستند ! اقای ابراهیمی که خیلی تعریف بنفش قلمچی واسه فیزیک پایه رو می کنه .(آقای ابراهیمی معلم فیزیک پایه مونه ! )
اقا داریوش مدقالچی هم خودشون سوال واسمون می دن ، مختلط میدن گزینه دو ، آزمون های نشانه ، و...

shah abas
12-10-2010, 17:23

12500 اون طور که یادمه

Alireza SM
12-10-2010, 18:35
12500 اون طور که یادمه

قيمتش 10800 تومن هست :46:

hamedjanam
12-10-2010, 19:07
سلام دوستان من ديپلم تجربي ام را 4 سال پيش گرفتم و الان مي خام كنكور بدم اما در رشته رياضي فيزيك اما انگار كلا اكبند هستم و چيزي حاليم نيست تصميم دارم كتابهاي كمك امزشي از رياضي 1 گرفته تا فيزيك 2-3 دبيرستان و پيش شيمي و ادبيتات عربي و خلاصه كل رياضيات و شيمي و فيزيك و درس عمومي همونا كه تو منابع كنكور 90 امده رو بخونم اما مثل يه دانش آموزي كه از كلاس اول دبيرستان مي خواد شروع كه !!!!! اما پشتكارم خوبه هااا مي خواستم راهنمايي كنيد بهم جواب بدين كه من اگه از كتابهاي كنكور و اموزشي خيل سبز يالا گل واژه يا حتي گاج استفاده كنم ميتونه بهم در درك و فعميدن اين دروس كمك كنه يا بهتره برم گام به گامشونو بگيرم ؟؟خاطر نشان كنم كه من هيچييي يادم نمياد از هيچ درسي مي خام تو اين چند ماهي(8-9 ما همشونو بخونم وو براي كنكور خودمو اماده كنم كلاس ملاسم نميرمو نيخوام برم مي خوام شق القمر كنم اما نميدونم چي بخرم يا چي بخونم لطفا بندهي حقير را سريعا راهنمايي كنيد كه وقت تنگ استو راه بسيار دور !!:))
رفتم نمايشگاه كتاب اما سردر گم موندم كه چي بخرم كتاب كدوم موسسه رو انتخاب كنم .خواهش ميكنم راهنمايي كنيد دعاتون ميكنم :11:

Alireza SM
12-10-2010, 22:38
كسي اين 8000 تست گاج رو نميدونه ويرايش فعليش مال چه ساليه ؟

shabeashegha
12-10-2010, 23:32
كسي اين 8000 تست گاج رو نميدونه ويرايش فعليش مال چه ساليه ؟
علیرضا جان معمولا بعد از کنکور هر سال ویرایش جدیدش میاد که فقط شامل تستای کنکور همون ساله البته زیاد نمیشه مطمئن بود که این سایتهای فروش کتاب ویرایش جدید رو برات بفرستن حضوری بخری مطمئنتره

Alireza SM
12-10-2010, 23:44
علیرضا جان معمولا بعد از کنکور هر سال ویرایش جدیدش میاد که فقط شامل تستای کنکور همون ساله البته زیاد نمیشه مطمئن بود که این سایتهای فروش کتاب ویرایش جدید رو برات بفرستن حضوری بخری مطمئنتره

از سايت خود گاح ميخوام بخرم . آخه تو شهرمون همشو ندارن :20:
حالا اين 8هزار تست به درد بخور هست ؟

shah abas
13-10-2010, 00:08
قيمتش 10800 تومن هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دین و زندگی جامع همگامان-از پایه تا کنکور-چاپ چهارم 1389-قیمت:12500
(همین الآن از روی کتاب نگاه کردم)

Alireza SM
13-10-2010, 00:11
دین و زندگی جامع همگامان-از پایه تا کنکور-چاپ چهارم 1389-قیمت:12500
(همین الآن از روی کتاب نگاه کردم)

مال من چاپ 88 هست و 10800 :20:

معرفت درّ گراني است به هركس ندهند
پر طاووس گران است به كركس ندهند

shabeashegha
13-10-2010, 00:43
از سايت خود گاح ميخوام بخرم . آخه تو شهرمون همشو ندارن :20:
حالا اين 8هزار تست به درد بخور هست ؟
پس رو حساب اینکه سایت خود گاجه باید چاپ جدیدشو واست بفرسته . علیرضا راستشو بخوای من خودم نداشتم ولی یکی از دوستام داشت میگفت فقط یه سالش خوبه بقیش چنگی به دل نمیزنه اگه درست یادم مونده باشه گفت سال دومش خوبه (هرچی فکر میکنم انگار گفت سال دومش:20:)

Lj Wallace
13-10-2010, 11:05
یکی از دوستام داشت میگفت فقط یه سالش خوبه بقیش چنگی به دل نمیزنه اگه درست یادم مونده باشه گفت سال دومش خوبه (هرچی فکر میکنم انگار گفت سال دومش:20:)
ولی به نظرم جلد اول سال سومش هم علاوه بر سال دومش جزو بهتریناشه

Alireza SM
13-10-2010, 22:47
زيست همگامان چطورياس ؟ جامعه ؟ چند جلده ؟
اين 8000 تست گاج همه مباحث رو تو فصل اول زيست پوشش داده ولي به اندازه خيلي سبز وارد جزئيات نشده .

EngineeR EhsaN
13-10-2010, 23:02
قيمتش 10800 تومن هست :46:
من دو روز پيش 12500 خريدم

EngineeR EhsaN
13-10-2010, 23:17
دوستان اگه ميشه يه كتاب آموزشي خوب براي فيزيك پايه معرفي كنيد؟

Alireza SM
13-10-2010, 23:20

براي همشون مبتكران غلامعلي محمود زاده خوبه . رمزينه هم خيلي خوب و به صرفه هست از هر نظر

saeed24i
14-10-2010, 00:18
سلام دوستان من ديپلم تجربي ام را 4 سال پيش گرفتم و الان مي خام كنكور بدم اما در رشته رياضي فيزيك اما انگار كلا اكبند هستم و چيزي حاليم نيست تصميم دارم كتابهاي كمك امزشي از رياضي 1 گرفته تا فيزيك 2-3 دبيرستان و پيش شيمي و ادبيتات عربي و خلاصه كل رياضيات و شيمي و فيزيك و درس عمومي همونا كه تو منابع كنكور 90 امده رو بخونم اما مثل يه دانش آموزي كه از كلاس اول دبيرستان مي خواد شروع كه !!!!! اما پشتكارم خوبه هااا مي خواستم راهنمايي كنيد بهم جواب بدين كه من اگه از كتابهاي كنكور و اموزشي خيل سبز يالا گل واژه يا حتي گاج استفاده كنم ميتونه بهم در درك و فعميدن اين دروس كمك كنه يا بهتره برم گام به گامشونو بگيرم ؟؟خاطر نشان كنم كه من هيچييي يادم نمياد از هيچ درسي مي خام تو اين چند ماهي(8-9 ما همشونو بخونم وو براي كنكور خودمو اماده كنم كلاس ملاسم نميرمو نيخوام برم مي خوام شق القمر كنم اما نميدونم چي بخرم يا چي بخونم لطفا بندهي حقير را سريعا راهنمايي كنيد كه وقت تنگ استو راه بسيار دور !!:))
رفتم نمايشگاه كتاب اما سردر گم موندم كه چي بخرم كتاب كدوم موسسه رو انتخاب كنم .خواهش ميكنم راهنمايي كنيد دعاتون ميكنم :11:

سلام. بیشتر بچه های کنکوری تا پیش رو تموم کردن.با این حال کلی وقت کم میارن.
اون وقت شما می خوای از اول بسم الله شروع کنی این 9 ماه رو با رشته ای متفاوت!!!:18:

برای درس ریاضی هر چقدر که کتاب خوب باشه نمی تونه معجزه کنه برای کسی که 4 سال
از درس دور بوده یا ریاضیش ضعیفه.
از سال اول فقط فیزیکش (دو فصل آخر) و ریاضیش مهمه. البته عربیش هم مهمه اما ایاد فیلی
خوب بررسی کرده(آموزش به زبان ساده مبتکران):5:

زیست شناسی گاج قسمت اولش 8500 تومن هست که 5 فصل را بررسی کرده.
اما مال خیلی سبز کل کتاب هست با قیمت 7700
مشخصه که آموزش گاج بهتره. کسی هست مقایسه انجام بده؟؟؟؟؟؟؟

shabeashegha
14-10-2010, 00:58
زيست همگامان چطورياس ؟ جامعه ؟ چند جلده ؟
اين 8000 تست گاج همه مباحث رو تو فصل اول زيست پوشش داده ولي به اندازه خيلي سبز وارد جزئيات نشده .
من زیست همگامان رو دارم . خدایش کتاب خوبیه ولی بازم به پای خیلی سبز نمیرسه اگه بخوای بعنوان مکمل ازش استفاده کنی کتاب خوبیه پاسخنامش واقعا کامله البته نباید توقع تست سنگین توش باشی:46:اغلب تستهاش متوسطه و کمتر تست واقعا سخت داره

Lj Wallace
14-10-2010, 10:51
من امروز صبح جلد اول سال سومش رو از کتابخونه گرفتم یه نگاهی که کردم زیاد چنگی به دل نمیزد!!

نظرتون قابل احترامه!!

monaa
14-10-2010, 17:04
بچه ها من سوم ریاضی هستم تا حالا کتاب هیچی نگرفتم اما از این انجمن فهمیدم کتاب های زیر خوب هستند یه نگاهی بندازید اگه چیزی رو عوض کنم بگید و کلا راهنماییم کنید.

فیزک 3 : خیلی سبز
حسابان : گاج(پرسمان)
شیمی 3 : مبتکران

دینی و زندگی : همگامان
ادبیات : گاج(سبز)
عربی : گاج ( سبز)

چطوره ؟ چیزی رو لازم نیست عوض کنم ؟

POUYOL
14-10-2010, 17:37
بچه ها من سوم ریاضی هستم تا حالا کتاب هیچی نگرفتم اما از این انجمن فهمیدم کتاب های زیر خوب هستند یه نگاهی بندازید اگه چیزی رو عوض کنم بگید و کلا راهنماییم کنید.

فیزک 3 : خیلی سبز
حسابان : گاج(پرسمان)
شیمی 3 : مبتکران

دینی و زندگی : همگامان
ادبیات : گاج(سبز)
عربی : گاج ( سبز)

چطوره ؟ چیزی رو لازم نیست عوض کنم ؟

سلام

چون سوم هستی ،بهتره بیشتر از اموزش شیمی 3 مبتکران استفاده کنی.

برای عربی از کتاب ایاد فیلی (مبتکران) هم استفاده کن.

برای حسابان هم کتاب عباس امیدوار خیلی خوبه ها .اما نمیدونم برای حسابان جدید امسال هم کتاب جدید زده یا نه.

برای فیزیک 3 هم میتونی از مبتکران (محمودزاده )برای امتحانات تشریحی استفاده کنی اما برای کنکور اگه میخواهی یا انتشارات سبز یا مبتکران (کمانگر)

راستی برای امتحان نهایی هم اگه از کتابهای گل واژه استفاده کنی خیلی میتونه بهت کمک کنه تا معدلت بره بالا مخصوصا برای درس های اختصاصی:46:

new life
14-10-2010, 18:07
من با گاج سفید تراز فیزیک پایم خیلی خیلی پیشرفت کرد
واقعا عالی هست هم سوالات کنکور هم گزینه 2 و هم سنجش ....خلاصه بهترین سوالات رو جمع اوری کرده

Alireza SM
14-10-2010, 18:29
من با گاج سفید تراز فیزیک پایم خیلی خیلی پیشرفت کرد
واقعا عالی هست هم سوالات کنکور هم گزینه 2 و هم سنجش ....خلاصه بهترین سوالات رو جمع اوری کرده

البته بخش هاي ديناميك و سينماتيك فيزيك 2 رو نداره

Hossein1992
14-10-2010, 18:55
وبلاگ مهندس امین مجیدی و مهندس ترابی افتتاح شد:

konkoorism.blogfa.com

Hossein1992
14-10-2010, 19:22
وبلاگ مهندس امین مجیدی و مهندس ترابی افتتاح شد:

konkoorism.blogfa.com

B a r a n
14-10-2010, 20:36
دینامیک و سینماتیک فیزیک 2 کامل نیست

واسه همین تو کتاب فیزیک پیش جبران و کامل میشه .

به عقیده ی من کتاب فیزیک گاج سفید منبع خوبی برای آموزش نیست حداقل من خوشم نیومد . من خودم اندیشه سازان رو دارم . ولی نشر الگو انرژی اتمی هم خوبه .

monaa
14-10-2010, 22:40
سلام من امروز رفتم این 3 کتاب رو گرفتم :
1- آموزش شیمی 3 : مبتکران (مهندس بهمن بازرگانی)
2- فیزیک 3 : خیلی سبز ( احمد مصلایی / شاهین اقبال)
3- ادبیات فارسی 3 : گاج (سبز) - محمدرضا ملک محمدی

هر سه تای این کتاب ها را بهتون پیشنهاد می کنم - خیلی خوب هستند

EngineeR EhsaN
14-10-2010, 22:46
دینامیک و سینماتیک فیزیک 2 کامل نیست

واسه همین تو کتاب فیزیک پیش جبران و کامل میشه .

به عقیده ی من کتاب فیزیک گاج سفید منبع خوبی برای آموزش نیست حداقل من خوشم نیومد . من خودم اندیشه سازان رو دارم . ولی نشر الگو انرژی اتمی هم خوبه .

تستاش جامع و مفهومين؟ درسنامه هاش چطوره؟ من خودم از همين گاج سفيد براي رياضي 2 + عربي جامع استفاده ميكنم ، به نظرم عالين

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

اولي و سومي عالين چون استفاده كردم ولي دومي رو نميدونم :31:

monaa
14-10-2010, 22:49
سلام

برای حسابان هم کتاب عباس امیدوار خیلی خوبه ها .اما نمیدونم برای حسابان جدید امسال هم کتاب جدید زده یا نه.

برای فیزیک 3 هم میتونی از مبتکران (محمودزاده )برای امتحانات تشریحی استفاده کنی اما برای کنکور اگه میخواهی یا انتشارات سبز یا مبتکران (کمانگر)

راستی برای امتحان نهایی هم اگه از کتابهای گل واژه استفاده کنی خیلی میتونه بهت کمک کنه تا معدلت بره بالا مخصوصا برای درس های اختصاصی:46:

ممنون دوست گرامی

همین کتاب رو خریدم

دوست عزیز این ایاد فیلی (مبتکران) که گفتی از گاج سبز بهتره یا گاج خوبه ؟

برای حسابان هم کتاب عباس امیدوار خیلی خوبه ها .اما نمیدونم برای حسابان جدید امسال هم کتاب جدید زده یا نه. فکر کنم چاپ جدید رو نزده نظرت درباره گاج ( پرسمان) چیه ؟

برای فیزیک 3 هم میتونی از مبتکران (محمودزاده )برای امتحانات تشریحی استفاده کنی اما برای کنکور اگه میخواهی یا انتشارات سبز یا مبتکران (کمانگر) با راهنمایی دوستان این فروم من فیزیک 3 انتشارات خیلی سبز رو گرفتم که ازش خیلی خوشم امد کتاب جالبیه !

monaa
14-10-2010, 22:59
اینم قسمتی از کتاب فیزیک 3 انتشارات خیلی سبز رشته ریاضی فیزیک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود مقدمه مولف

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود مقدمه ناشر

دانلود PDF قسمتی از کتاب

نظرتون چیه ؟؟:31:

EngineeR EhsaN
14-10-2010, 23:02
بچه ها يه كتاب تست خوب براي ديفرانسيل پيش يك معرفي كنيد ، البته من انديشه فائق دارم ولي نميدونم چرا وقتي كتابو باز ميكنم به اين وضعيت دچار ميشم = :2:

monaa
14-10-2010, 23:11
اینم قسمتی از کتاب دیفرانسیل انتشارات خیلی سبز

نام کتاب : دیفرانسیل 1

تعداد صفحات : ۳۷۶ صفحه
قیمت : ۷۵۰۰ تومان

دانلود قسمتی از کتاب (1)

دانلود قسمتی از کتاب (2)

نظرتون چیه ؟

mamadalmani
14-10-2010, 23:52
سال اول اومه اطمینانی نیست
من نمیدونم چرا بعضیا فقط عاشق خیلی سبز میشن

shabeashegha
15-10-2010, 00:07
اینم قسمتی از کتاب فیزیک 3 انتشارات خیلی سبز رشته ریاضی فیزیک

دانلود مقدمه مولف

دانلود مقدمه ناشر

دانلود PDF قسمتی از کتاب

نظرتون چیه ؟؟:31:

کتاب خوبیه من چاپ اولش رو که اومده بود دیدم . خداییش اگه وقت داشتم حتما میخریدمش چون وقتی نبود که کتاب بگیرم ترجیح دادم نگیرم . البته از مصلایی هم انتظارش میرفت که کتاب خوبی باشه:46:

alphacino
15-10-2010, 02:58

اين فيزيك 3 كه گرفتي چاپ 89 هستش يا 88 ؟

monaa
15-10-2010, 10:19
اين فيزيك 3 كه گرفتي چاپ 89 هستش يا 88 ؟

چاپ 88 است فرقی کرده ؟

new life
15-10-2010, 10:30
بچه ها يه كتاب تست خوب براي ديفرانسيل پيش يك معرفي كنيد ، البته من انديشه فائق دارم ولي نميدونم چرا وقتي كتابو باز ميكنم به اين وضعيت دچار ميشم = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظرم من اگر شما کتاب دیفرانسیل رمزینه رو بخونید به همراه اموزشش خیلی بهتون کمک می کنه
اندیشه فائق سطح سوالاتش خیلی بالا نیست .....

METACORTEX
15-10-2010, 10:42
چاپ 88 است فرقی کرده ؟
نه ویرایش جدیدش هم اوایل آبان می آد فقط سوالهای کنکور 89 رو داره!!!!!:46::46:

mamadalmani
15-10-2010, 11:03
واسه شیمی پیش چی بگیرم؟
خیلی سبز یا بازرگان یا هر کتاب دیگه؟

Alireza SM
15-10-2010, 11:06
واسه شیمی پیش چی بگیرم؟
خیلی سبز یا بازرگان یا هر کتاب دیگه؟

بازرگان :20:

.Masood.
15-10-2010, 11:06
سلام .

این قسمتی از کتاب شیمی پیش 1 مهر و ماه هست ؟

خواستم ببینم کتاب خوبی هست یا نه ، یعنی در حد مبتکران یا خیلی سبز هست ؟

موفق باشید

monaa
15-10-2010, 11:42
عربی برای رشته ریاضی چی بگیرم ؟ گاج سبز چطوره ؟ از این بهترم هست ؟

Alireza SM
15-10-2010, 11:44
سلام .

این قسمتی از کتاب شیمی پیش 1 مهر و ماه هست ؟

خواستم ببینم کتاب خوبی هست یا نه ، یعنی در حد مبتکران یا خیلی سبز هست ؟

موفق باشید

كتاب خوبيه ولي به گرد پاي مبتكران بهمن بازرگان هم نميرسه:20:

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

گاج عربي عمومي كه الان 1 جلده بگير .
از اون بهتر هم مبتكران - اياد فيلي هست

mamadalmani
15-10-2010, 12:23

واسه کنکور ایاد فیلی یا تخته سیاه
اما واسه نهایی همین خوبه

petrose.kabir
15-10-2010, 13:19
البته تخته سیاه یکم سطح بالاتره.اما فوق العادس

petrose.kabir
15-10-2010, 13:24
البته تخته سیاه یکم سطح بالاتره.اما فوق العادس

alitorres77
15-10-2010, 15:37
سلام. از دوستان کسی تا حالا کتاب پرسشهای 4 گزینه ای فیزیک پیش1 مبتکران نوشته سبز میدانی-زاهدی-محتشم رو دیده؟ یه توضیحی درباره کتاب بدین که بدرد میخوره یا نه؟

shabeashegha
15-10-2010, 17:47
سلام. از دوستان کسی تا حالا کتاب پرسشهای 4 گزینه ای فیزیک پیش1 مبتکران نوشته سبز میدانی-زاهدی-محتشم رو دیده؟ یه توضیحی درباره کتاب بدین که بدرد میخوره یا نه؟
بهتره بپرسین کی ندیده:31:بهترین کتاب فیزیک پیش 1 هست به نظر من . فوق العاده ست.

mamadalmani
15-10-2010, 18:32
همون اندیشه سازان دیگه
خوبه یعنی عالیه ولی فکر نکنم سوالای جدید کنکور رو داشته باشه
فیزیک پیش 1 خیلی سبز اگه باید اونم خیلی خوبه
گاج میکرو بندی هم خوبه
فار هم باید خیلی بخونی حجمش زیاده ولی مولفاش همینان که خودت گفتی

esfehanei
15-10-2010, 20:09
دوستان یه سوال دارم تو رو خدا جواب بدین
من امسال سال دوم هستنم رشتم هم ریاضیه
میخوام تو کنکور که دو سال دیگس رتبه خوبی بگیرم
مدرسه ای که میرم سطحش یه کم بالاس و به خاطر همین یه کم سخت میگیرن و وقت زیادی برای تست و... ندارم
کلا با این اوضاع دوستان چه پیشنهای میدن؟
عربی رو زیاد تو قواعد گیر نداشتم تا الان بیشتر تو معنی مشکل دارم
زبان هم همینطور گیرم سر معنیه
ادبیاتم متاسفانه چون معلمم زیاد جالب نبوده از اول راهنمایی تا الان خیلی توش گیر دارم
اگه میشه یه کمکی کنید
ممنون میشم
پس منتظرم
باتشکر

The master
15-10-2010, 20:31
دوستان کتاب عربی همگامان چه طوره؟؟؟

shabeashegha
15-10-2010, 23:24
دوستان توی این نظرسنجی شرکت کنین :11:

waterpolo
16-10-2010, 02:17
دوستان جون مادرتون کمک کنید
عربی 7 درصد زدم
چی کار کنم
کتابی چیزی بگید تو رو خدا

POUYOL
16-10-2010, 02:34
ممنون دوست گرامی

همین کتاب رو خریدم

دوست عزیز این ایاد فیلی (مبتکران) که گفتی از گاج سبز بهتره یا گاج خوبه ؟

فکر کنم چاپ جدید رو نزده نظرت درباره گاج ( پرسمان) چیه ؟

با راهنمایی دوستان این فروم من فیزیک 3 انتشارات خیلی سبز رو گرفتم که ازش خیلی خوشم امد کتاب جالبیه !

ببین عربی گاج سبز برای تسلط روی کتاب درسی خوبه . چون تموم قسمتهای کتاب رو بررسی کرده و سوالات امتحانی هر درس و تستاشو اورده .اما ایاد فیلی یه کتاب کاملا کنکوری هست . به درد همه میخوره چه سومی چه دومی و حتی چه اولی ها!!! اسم این کتاب عربی به زبان ساده هست که قواعد عربی اعم از فعل و اسم و حروف و چند تامتن عربی(درک مطلب) رو بررسی کرده به علاوه سوالات کنکور گروه های مختلف . و ضمائم خوبی هم داره مثل جمع های مکسر عربی 2 و3 یا کلمات متضاد کتاب درسی.خیلی کتاب جامعی هست .کلی تمرین و کلی تست داره یه چیز جالب بهت بگم: مشاور قلم چی به جای اینکه کتاب خودشو معرفی کنه ،این کتابو پیشنهاد داد.:18:

کتابهای گاج مشکی برای سوالات تشریحی خوبه و تعریفش هم شنیدم.اما کتاب عباس امیدوار به درد کنکورت هم میخوره.مثلا برای اینکه برد تابع رو به دست بیاری ،توابع رو دسته بندی کرده مثلا تابع های درجه دو اینجوری بردشون به دست میاد . تابع های براکتی اینجوری ،تابع های مثلثاتی اینجوری و ... . فقط یه بدی داره که تستاش خیلی کم اند و بعد از هردرس که تمرین اورده جواباشو نذاشته.ولی مثالهای خوبی تو کتابش یافت میشه.اگه از من میشنوی یه کتاب گل واژه هم بگیر. برای امتحانات نهایی هیچی بهتر گل واژه نیست.البته برای تسلط اصلا کافی نیستا!!ولی برای امتحان نهایی کارت رو راه میندازه.:46:

فیزیک 3 سبز خیلی طرفدار داره ،خیلی خوبه اما یادت باشه برای نهایی گل واژه رو هم بررسی کن . چون در امتحان نهایی از ازمایش کنید ها هم سوال میاد . فکر نکنم کتاب خیلی سبز ازمایش های امتحان نهایی رو بررسی کرده باشه.:31:من خودم الان دارم از فیزیک3مبتکران -کمانگر استفاده می کنم این هم کتاب خیلی عالیه. مبتکران کمانگر و سبز برای فیزیک 3 خیلی طرفدار دارن:20:

pakbakhteh
16-10-2010, 09:26
با سلام
كسي كه كارداني نرم افزار كامپيوتر رو داره و علاقه زيادي داره بره عمران بخونه بايد چه منابعي رو براي كارشناسي ناپيوسته عمران تهيه كنه .؟
با تشكر

saeed24i
16-10-2010, 11:35
من کتاب تیک ایت گاج چاپ 89 رو دارم.خیلی از معانی رو نگفته. مثلا gesture که تو کتاب پرسمان گاج معنی کرده : ژست گرفتن

اما تو تیک ایت فقط معنی کرده : اشاره. (میتونم خیلی مثال بزنم)

یک کتاب دیگه معرفی کنید لطفا

alphacino
16-10-2010, 15:08
نوشته شده توسط POUYOL [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین عربی گاج سبز برای تسلط روی کتاب درسی خوبه . چون تموم قسمتهای کتاب رو بررسی کرده و سوالات امتحانی هر درس و تستاشو اورده .اما ایاد فیلی یه کتاب کاملا کنکوری هست . به درد همه میخوره چه سومی چه دومی و حتی چه اولی ها!!! اسم این کتاب عربی به زبان ساده هست که قواعد عربی اعم از فعل و اسم و حروف و چند تامتن عربی(درک مطلب) رو بررسی کرده به علاوه سوالات کنکور گروه های مختلف . و ضمائم خوبی هم داره مثل جمع های مکسر عربی 2 و3 یا کلمات متضاد کتاب درسی.خیلی کتاب جامعی هست .کلی تمرین و کلی تست داره یه چیز جالب بهت بگم: مشاور قلم چی به جای اینکه کتاب خودشو معرفی کنه ،این کتابو پیشنهاد داد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کتابهای گاج مشکی برای سوالات تشریحی خوبه و تعریفش هم شنیدم.اما کتاب عباس امیدوار به درد کنکورت هم میخوره.مثلا برای اینکه برد تابع رو به دست بیاری ،توابع رو دسته بندی کرده مثلا تابع های درجه دو اینجوری بردشون به دست میاد . تابع های براکتی اینجوری ،تابع های مثلثاتی اینجوری و ... . فقط یه بدی داره که تستاش خیلی کم اند و بعد از هردرس که تمرین اورده جواباشو نذاشته.ولی مثالهای خوبی تو کتابش یافت میشه.اگه از من میشنوی یه کتاب گل واژه هم بگیر. برای امتحانات نهایی هیچی بهتر گل واژه نیست.البته برای تسلط اصلا کافی نیستا!!ولی برای امتحان نهایی کارت رو راه میندازه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فیزیک 3 سبز خیلی طرفدار داره ،خیلی خوبه اما یادت باشه برای نهایی گل واژه رو هم بررسی کن . چون در امتحان نهایی از ازمایش کنید ها هم سوال میاد . فکر نکنم کتاب خیلی سبز ازمایش های امتحان نهایی رو بررسی کرده باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من خودم الان دارم از فیزیک3مبتکران -کمانگر استفاده می کنم این هم کتاب خیلی عالیه. مبتکران کمانگر و سبز برای فیزیک 3 خیلی طرفدار دارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من تجربيم و تو تعيين دامنه يكم گيرم به درد من ميخوره؟

نوشته شده توسط saeed 24i [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من کتاب تیک ایت گاج چاپ 89 رو دارم.خیلی از معانی رو نگفته. مثلا gesture که تو کتاب پرسمان گاج معنی کرده : ژست گرفتن

اما تو تیک ایت فقط معنی کرده : اشاره. (میتونم خیلی مثال بزنم)

یک کتاب دیگه معرفی کنید لطفا
يقينا كتاب زبان سال چهارم مبتكران. براي اطمينان خاطرتت تو اين كتاب معني كلمه gesture رو اين طوري نوشته :

1) ايما و اشاره , ادا و ژست , حركات سر و دست حين سخن گفتن
2) اقدام و حركات نمادين, نشانه

These people communicate mainly by gesture
اين مردم عمدتا از طريق ايما و اشاره با هم ارتباط برقرار ميكنند.

They decided it would be a nice gesture to send her a card
انها به اين نتيجه رسيدند كه اگر براي او يك كارت بفرستند, اقدام خوبي خواهد بود.

اين پرسمان چقدر مزخرفه هنوز فرق فعل و اسم توش مشخص نيست.

مهندس مجيدي شما كه اينجا انلايني نظري نداري؟ :27:

esfehanei
16-10-2010, 15:46
[QUOTE=POUYOL;5523359]

ببین عربی گاج سبز برای تسلط روی کتاب درسی خوبه . چون تموم قسمتهای کتاب رو بررسی کرده و سوالات امتحانی هر درس و تستاشو اورده .اما ایاد فیلی یه کتاب کاملا کنکوری هست . به درد همه میخوره چه سومی چه دومی و حتی چه اولی ها!!! اسم این کتاب عربی به زبان ساده هست که قواعد عربی اعم از فعل و اسم و حروف و چند تامتن عربی(درک مطلب) رو بررسی کرده به علاوه سوالات کنکور گروه های مختلف . و ضمائم خوبی هم داره مثل جمع های مکسر عربی 2 و3 یا کلمات متضاد کتاب درسی.خیلی کتاب جامعی هست .کلی تمرین و کلی تست داره یه چیز جالب بهت بگم: مشاور قلم چی به جای اینکه کتاب خودشو معرفی کنه ،این کتابو پیشنهاد داد.:18:

یعنی بشینم تا تهش بخونم و دیگه سر کلاس اذیت نشم

POUYOL
16-10-2010, 19:09
من تجربيم و تو تعيين دامنه يكم گيرم به درد من ميخوره؟

يقينا كتاب زبان سال چهارم مبتكران. براي اطمينان خاطرتت تو اين كتاب معني كلمه gesture رو اين طوري نوشته :

1) ايما و اشاره , ادا و ژست , حركات سر و دست حين سخن گفتن
2) اقدام و حركات نمادين, نشانه

These people communicate mainly by gesture
اين مردم عمدتا از طريق ايما و اشاره با هم ارتباط برقرار ميكنند.

They decided it would be a nice gesture to send her a card
انها به اين نتيجه رسيدند كه اگر براي او يك كارت بفرستند, اقدام خوبي خواهد بود.

اين پرسمان چقدر مزخرفه هنوز فرق فعل و اسم توش مشخص نيست.

مهندس مجيدي شما كه اينجا انلايني نظري نداري؟ :27:

سلام حامد جان
اسم این کتاب اموزش حسابان هست و خب مسلما دامنه ها و برد توابع مختلف رو بررسی کرده و دو جلد هم هست . شما بهتره جلد اولشو بگیری .چون تجربی هستی و اگه مشتقش هم خواستی باید جلد دومشو بگیری. اره دامنه های توابع مختلف رو بررسی کرده.:46:

کتاب زبان انگلیسی فقط کتابهای دکتر شهاب اناری ،واقعا این نفر اول کنکور سراسری و ازاد تجربی ترکونده.:20:

monaa
16-10-2010, 19:40
دوستان یه سوال دارم تو رو خدا جواب بدین
من امسال سال دوم هستنم رشتم هم ریاضیه
میخوام تو کنکور که دو سال دیگس رتبه خوبی بگیرم
مدرسه ای که میرم سطحش یه کم بالاس و به خاطر همین یه کم سخت میگیرن و وقت زیادی برای تست و... ندارم
کلا با این اوضاع دوستان چه پیشنهای میدن؟
عربی رو زیاد تو قواعد گیر نداشتم تا الان بیشتر تو معنی مشکل دارم
زبان هم همینطور گیرم سر معنیه
ادبیاتم متاسفانه چون معلمم زیاد جالب نبوده از اول راهنمایی تا الان خیلی توش گیر دارم
اگه میشه یه کمکی کنید
ممنون میشم
پس منتظرم
باتشکر

اون طور که معلومه دامنه لغات شما خیلی کمه بنابرین یه جعبه لایتنر بگیر و تمامی لغت رو بنویس تو معنی فول می شی :8:

POUYOL
16-10-2010, 19:48
[QUOTE=POUYOL;5523359]

یعنی بشینم تا تهش بخونم و دیگه سر کلاس اذیت نشم

والا من چاپ 88 رو دارم. رو جلدش نوشته : راهنمای داوطلبان ازمون های سراسری و ازاد ،عربی به زبان ساده ،همراه با پاسخ های ازمون 88 شامل 95 تمرین و حدود 1750 سوال چهار گزینه ای با پاسخ های توضیحی ،تالیف ایاد فیلی (میرشکاری) ،قیمت :10500 تومان (قیمت پارسال ، الان رو نمیدونم)

طبق جلد پشت کتابش ،این کتاب پرفروش ترین کتاب عربی است و دارای پرسشهای متعدد و گوناگون و تمارین هست. من در دوران دبیرستان خیلی از مطالبش رو برای ازمون های قلم چی میخوندم ولی تستاشو نگه داشتم برای امسال که پیش دانشگاهی ام.دارم الان بیشتر روی تستاش کار می کنم.

این کتاب حدود 550 صفحه است.

اینها رو هم داره:

95 تمرین و 1750 سوال چهارگزینه ای

لغات و ترجمه های مهم کتاب درسی (عربی 2 و 3)

درک مطلب و تحلیل صرفی

ازمون های کنکور سال های گذشته سراسری و ازاد

با پاسخ های تشریحی و کلیدی

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ

بخش سوم این کتاب ملحقات هست:

ملحق اول: تحلیل صرفی و شکل

الف)تحلیل صرفی

ب)خلاصه مبحث ترکیب(اعراب کلمات)

ملحق دوم:ترجمه

15 نکته کلیدی مبحث ترجمه

ترجمه جمله ها و عبارات مهم عربی 2

" " " " " " 3
للتعریب

اصطلاحات و لغات مهم کتابهای درسی

متضادات مهم کتابهای درسی

6ازمون از مبحث ترجمه

ملحق سوم:

درک مطلب ها (15متن)

ملحق چهارم:

مهم ترین جمع های مکسر

ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ

اخر کتاب هم شامل ازمون های کنکوره:مثل

سراسری ریاضی 88

سراسری تجربی 88

ازاد ریاضی 87

سراسری زبان 87

" تجربی 87

" ریاضی 87

" تجربی 86

" ریاضی 86

" ریاضی 85

" تجربی 86

" تجربی 85

" ریاضی 85

" تجربی 84

" ریاضی 84

" تجربی 83

ازاد ریاضی 82

و سراسری هنر 82

(البته فکر کنم چاپ امسال این کتاب 89 رو هم اورده باشه)

در کل خیلی کتاب جامع و مفیدی به نظر من. هر چی بگی توش هست.

حال شما دوست عزیز ،اگه میخواهی قواعد عربیت قوی شه ،این کتاب خیلی به شما کمک کنه با توجه به این که فعل و اسم و نکات حروف و ... رو تموم و کامل بررسی کرده. ولی با توجه به این که شما هنوز کنکوری نشده ای ، شما باید کتاب درسیتون رو هم مسلط بشی که به نظر من کتاب گاج سبز میتونه کمک زیادی به شما کنه چون این کتاب هم میشه گفت جایگزین کتاب درسیه.چون تموم قسمتهای کتاب اعم از متن ،تمارین و ... به علاوه تست و سوال های امتحانی اورده.برای عربی 3 هم باید همین کار رو کرد البته اگه برای سوم از گل واژه هم استفاده کردی دیگه خیلی عالی میشه . من امتحان نهایی عربیم شد متاسفانه 19:41:.ولی عربی کانون رو بین 80 تا 100 میزدم تو این سه سال دبیرستان.

این هم ایاد فیلی

تازه من دو کتاب دیگه اشو هم دارم :

عربی را چگونه ترجمه کنیم ؟

و تجزیه و ترکیب عربی :20:

هردوی این کتاب محصول انتشارات اندیشه فائق هست.

ولی عربی به زبان ساده خیلی خیلی ضروری تر از این دوتاست:5:

esfehanei
16-10-2010, 20:52
خیلی عالیه
من که خیلی ازش خوشم اومده
خیلی وقت بود دنبال همچین کتابی بودم
اینو بخونم به احتمال زیاد عربی رو با درصد های بالا میزنم
میشه بصورت غیر مستقیم اینو گرفت؟
چون ممکنه تو قم نباشه
امسالم چاپ شده؟
خیلی کتاب عالییه
برای ادبیات و زبان خارجه هم هست؟
خیلی ممنون از شما

Alireza SM
16-10-2010, 22:11
جالبه كه اين آقاي اياد فيلي اصلا تحصيلاتشون عربي نيست و ليسانس حقوق دارن :31:

shabeashegha
16-10-2010, 23:18
دوستان تجربی نظرسنجی رو از دست ندین:

alphacino
17-10-2010, 00:04
دوستان تجربی نظرسنجی رو از دست ندین:

اقا سينا تو اين نظر سنجي درصدا واقعي نيست اگه جمع بزنين حدودا بالاي 200 درصد ميشه!:31:
انتشارات نوبلم وجود نداره , نوبل براي انتشارات ايران باستانه :31:
همينطور ده استاد كه براي انتشارات ايران سنجشه :31:
اصلا اينا رو نميذاشتي سنگين تر بود :31:

POUYOL
17-10-2010, 00:20
خیلی عالیه
من که خیلی ازش خوشم اومده
خیلی وقت بود دنبال همچین کتابی بودم
اینو بخونم به احتمال زیاد عربی رو با درصد های بالا میزنم
میشه بصورت غیر مستقیم اینو گرفت؟
چون ممکنه تو قم نباشه
امسالم چاپ شده؟
خیلی کتاب عالییه
برای ادبیات و زبان خارجه هم هست؟
خیلی ممنون از شما

خواهش میکنم دوست گرامی:10:

در مورد خریدش فکر کنم بتونی از پدرام بوک بگیری. از طریق اینترنتی . بالاخره هرجوری هست اگه تهیه اش کنی ،واقعا تحولی در عربیت ایجاد میشه.:20:
برای زبان انگلیسی هم کتابهای دکتر شهاب اناری رو پیشنهاد می کنم به شما. واقعا کتابهای پرمحتوایی هستند.

بچه ها امشب برنامه ی فرصت برابر شبکه اموزش رو دیدید؟ مهندس مهربان (مولف کتاب های دیفرانسیل رمزینه (یکی از پرطرفدارترین کتابهای دیف)) اومده بود از ساعت 9:35 تا ساعت 10 روز شنبه ها میاد تو این شبکه. امشب هم شهاب اناری میاد.

راستی ایا توضیحاتم درمورد کتاب ایاد فیلی کافی بود یا باز هم اطلاعاتی ازش می خواهید؟:46:

shabeashegha
17-10-2010, 08:36
اقا سينا تو اين نظر سنجي درصدا واقعي نيست اگه جمع بزنين حدودا بالاي 200 درصد ميشه!:31:
انتشارات نوبلم وجود نداره , نوبل براي انتشارات ايران باستانه :31:
همينطور ده استاد كه براي انتشارات ايران سنجشه :31:
اصلا اينا رو نميذاشتي سنگين تر بود :31:
آفرین خوشم اومد یه کنکوری باید مثل تو مورو از ماست بکشه بیرون:31:
ببین چون هر کسی حق انتخاب 2 گزینه رو داره مجموعش میشه 200 درصد یعنی عملا ما اومدیم مبحث ژنتیک رو از زیست جدا حساب کردیم برای همین اینطوری شد
در مورد ده استاد و نوبل هم باید بگم حق با شماست ولی این کتابا به این اسم شناخته شدن یعنی اغلب بچه ها اسم نوبل و ده استاد رو میشناسن تا ایران سنجش و ایران باستان. از طرفی تصمیم گرفتیم هیچ کتابی از قلم نیوفته تا گزینه سایر انتشارات رو توی این نظرسنجی نداشته باشیم (توی نظرسنجی دیفرانسیل داشتیم) البته اینم بگم که من 4شنبه هفته پیش لیست رو توی این تاپیک قرار دادم که بچه ها اگه اعتراضی دارن بگن کاش اون موقع میگفتی که حذفش میکردیم. بازم از انتقادت ممنون:11:

petrose.kabir
17-10-2010, 15:37
روز اول 2 نفر واسه دیفرانسیل سایر انتشاراتو زده بودن.چند روز بعد چطور شد یکی؟

aristocrat
17-10-2010, 15:51
من يه تاپيك براي نقد كتابها باز كرده بودم چرا الان نيست?

petrose.kabir
17-10-2010, 15:53
لابد پاکش کردن واست. یا شایدم پست جدید ندادن رفته صفحه 2.

petrose.kabir
17-10-2010, 17:59
از امروز فعالیت گروه با حضور مهندس شروع به فعالیت کرد. دوستان میتونن شرکت کنن.

mhgh44
18-10-2010, 00:04
اقا من دین و زندگی مهر و ماه دارم به نظرتون کافیه یا همگامان هم بگیرم؟

meragj2
18-10-2010, 00:10
چرا 2 تاپیک نظرسنجی ژنتیک گربه رو نذاشتین ؟:13:
کتابش فوق العادس!

monaa
18-10-2010, 13:03
سلام
برای حسابان کتاب پرسمان گاج رو خریدم

مشخصات :
ارائه 45 درسنامه جامع آموزشی
برسی 165 مثال آموزشی در قالب درس نامه با پاسخ کاملا تشریحی
ارائه پرسش های مفهومی و کابردی
ارائه 600 پرسش طبقه بندی شده با پاسخ کاملا تشریحی
برسی تمرین های مهم کتاب درسی
ارائه سوالات هماهنگ کشوری مرتبط با کتاب درسی جدید
همراه با چند دوره امتحان پایان ستا با پاسخ کاملا تشریحی

مؤلفان : علی عبدی پور - ایمان صلابیگی و همکار مؤلفان : پروانه عبادی
چاپ : 90-89
قیمت : 7000 تومان
تعداد صفحه : 304

shabeashegha
18-10-2010, 13:35
چرا 2 تاپیک نظرسنجی ژنتیک گربه رو نذاشتین ؟:13:
کتابش فوق العادس!
کتاب ژنتیک جدا داره یا توی خود کتاب تستش مبحث ژنتیک هست؟میشه لطف کنین مولفین و قیمت کتاب رو بذارین؟

Alireza SM
18-10-2010, 14:19
اقا من دین و زندگی مهر و ماه دارم به نظرتون کافیه یا همگامان هم بگیرم؟

همگامان بهتره

esfehanei
18-10-2010, 15:51
خواهش میکنم دوست گرامی:10:

در مورد خریدش فکر کنم بتونی از پدرام بوک بگیری. از طریق اینترنتی . بالاخره هرجوری هست اگه تهیه اش کنی ،واقعا تحولی در عربیت ایجاد میشه.:20:
برای زبان انگلیسی هم کتابهای دکتر شهاب اناری رو پیشنهاد می کنم به شما. واقعا کتابهای پرمحتوایی هستند.

بچه ها امشب برنامه ی فرصت برابر شبکه اموزش رو دیدید؟ مهندس مهربان (مولف کتاب های دیفرانسیل رمزینه (یکی از پرطرفدارترین کتابهای دیف)) اومده بود از ساعت 9:35 تا ساعت 10 روز شنبه ها میاد تو این شبکه. امشب هم شهاب اناری میاد.

خیلی ممنون از شما
رفتم گرفتم
خیلی کتاب عالییه
حرف نداره

اگه میشه اسم کتاب دکتر اناری رو بفرمایید تا اونم پیدا کنم

دوستانی که این کتاب عربی رو نخوندن حتما برای کنکور سعی کنن بخونن
خیلی عالیه

من از همین امسال شروع میکنم بخونم مطالب سال سوم و چهارمم میخونم

خیلی ممنون از شما

meragj2
18-10-2010, 22:09
کتاب ژنتیک جدا داره یا توی خود کتاب تستش مبحث ژنتیک هست؟میشه لطف کنین مولفین و قیمت کتاب رو بذارین؟

آموزش گام به گام ژنتیک 1
انتشارات خانه زیست شناسی.

مولفین:
مصطفی پویان و زهره افشار

قیمت: 6000
اگر ژنتیک رو سخت متوجه می شید با خوندن این کتاب می تونید سخت ترین تستهاشو بزنید
به نظر من از کتاب تخته سیاه هم کاملتره هم بهتر درس داده.
اینم عکسش:

vafa1353
18-10-2010, 22:34
سلام دوستان من زبان شبقره گرفتم و چون اين كتاب بيشتر رو پيش كار كرده و من هم پايه ضعيفي دارم نميتونم خوب پيش برم لطفا يه زبان جامع معرفي كنيد تا بتونم هم پايه ام رو قوي كنم و هم سريع پيش برم... از برنامه كانون خيلي عقب افتادم.
ممنون

herfei2008
18-10-2010, 23:10
سلام ببخشید دوستان کتاب دیفرانسیل گاما رو کسی داره؟ اگه میشه راجع بهش یه کم توضیح بدین . انگار سه جلد هستش

t.sunami
19-10-2010, 12:30
اصلا کسی اطلاعاتی راجبه این انتشارات(گاما) داره؟؟

بروبچه های قلمچی سوال میکنن ولی هیچ اطلاعاتی ازشون ندارم..سایتشونم تعطیله..ممنون میشم کلا در مورد سطح سوالات و اموزش برام یکمی بگین.کتاب تست و اموزشش جداست؟؟

B a r a n
19-10-2010, 13:48
یادمه سجاد از عربی گاما تعریف کرده ... انگار دبیر خودش بوده . البته میگفت از آزمونهاش هم استفاده کرده ...
عربیش هم 100 زده بود انگاری ...

shabeashegha
19-10-2010, 13:54
اصلا کسی اطلاعاتی راجبه این انتشارات(گاما) داره؟؟

بروبچه های قلمچی سوال میکنن ولی هیچ اطلاعاتی ازشون ندارم..سایتشونم تعطیله..ممنون میشم کلا در مورد سطح سوالات و اموزش برام یکمی بگین.کتاب تست و اموزشش جداست؟؟
انتشارات گاما تا پارسال فقط به داوطلبای آزمون خودش کتاب میفروخت و تیراژش محدود بود واسه همین کمتر کسی میدونه کتاباش چطورن
در مورد آزمونشم یکی از دوستام رفته بود میگفت سوالای خیلی مفهومی داره ولی جامعه آماریش خیلی کمه. طراحای سوال هم اغلب مولفای اندیشه سازان بودن مثلا ریاضیش رو اسلامی طرح میکرد زبان شهاب اناری ادبیات هامون سبطی زیستش رو دکتر نصری (مولف کتاب خیلی سبز) طرح میکرد خلاصه سوالاش خوب بود ولی جامعه آماریش خیلی کمه دلیلشم تبلیغ کم و ضعف نمایندگیاشه . اگه بخوای شماره نمایندگیشو شاید بتونم از دوستم که میرفت آزمونش بگیرم(اگه هنوز داشته باشه)

B a r a n
19-10-2010, 13:59
خب ... مولفای کتابش همون طراحان آزمونش هستن ؟

mamadalmani
19-10-2010, 14:12
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفکر نکنم
کاش یه نفر کتاباشو خریده بود میفهمیدیم چطوره

petrose.kabir
19-10-2010, 16:21
من کتاباشو دیدم.
فقط تسته

vafa1353
19-10-2010, 16:47
سلام دوستان من زبان شبقره گرفتم و چون اين كتاب بيشتر رو پيش كار كرده و من هم پايه ضعيفي دارم نميتونم خوب پيش برم لطفا يه زبان جامع معرفي كنيد تا بتونم هم پايه ام رو قوي كنم و هم سريع پيش برم... از برنامه كانون خيلي عقب افتادم.
ممنون

:42::42::42:

mamadalmani
19-10-2010, 17:02
من کتاباشو دیدم.
فقط تسته
اخه کتاب کلاس داره مثله رمزینه
اونو دیدی فقط تست بوده؟
یا کتابای تستشو دیدی

petrose.kabir
19-10-2010, 17:47
کتاب تستشو دیدم. مثل گاج بودن.

aristocrat
19-10-2010, 18:01
کتاب تستشو دیدم. مثل گاج بودن.

میکروبانک گاج منظورته؟

petrose.kabir
19-10-2010, 18:06
نه.گاما...

aristocrat
19-10-2010, 18:18
نه.گاما...

خوب این گاما مثل میکرو بانک گاج هستش؟ یا درسنامه داره مثل سفید گاج.

shabeashegha
19-10-2010, 18:18
خب ... مولفای کتابش همون طراحان آزمونش هستن ؟
نه مولفاش فرق دارن متاسفانه

GodFatherAmin
19-10-2010, 19:26
ممنون
من کتاب نگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه عباس فرزام رو دیدم که از اول اومده توضیح داده.
مثل عربی به زبان ساده است.

esfehanei
19-10-2010, 20:39
من کتاب نگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه عباس فرزام رو دیدم که از اول اومده توضیح داده.
مثل عربی به زبان ساده است.

من این کتابو امسال گرفتم
بیشتر رو گرامر تاکید داره یعنی میشه گفت 95درصدش گرامره و تو کنکور زیاد رو گرامر تاکیدی نمیشه
ولی اگه برا گرامر میخواهید عالیه

vafa1353
19-10-2010, 20:54
من این کتابو امسال گرفتم
بیشتر رو گرامر تاکید داره یعنی میشه گفت 95درصدش گرامره و تو کنکور زیاد رو گرامر تاکیدی نمیشه
ولی اگه برا گرامر میخواهید عالیه

ممنون. نه گرامر برام راحته بيشتر تو معني و تمرينات مشكل دارم...
يه كتاب ميخوام كه درس به درس پيش بره....
شبقره گرامر اولشه.معني آخرش.تست وسطش.لغت نداره...و خلاصه هر وقت ميرم سرش گيج ميزنم...

mamadalmani
19-10-2010, 21:19
فردا خودم میرم دیفرانسیلشو ببینم
ببینم چطوریاس

esfehanei
19-10-2010, 21:26
ممنون. نه گرامر برام راحته بيشتر تو معني و تمرينات مشكل دارم...
شبقره گرامر اولشه.معني آخرش.تست وسطش.لغت نداره...و خلاصه هر وقت ميرم سرش گيج ميزنم...

منم یه همچین کتابی لازم دارم
اگه کتاب خوبی پیدا کردی به منم بگو

Hossein1992
20-10-2010, 11:19
نظرتان در مورد کتاب های فیزیک اندیشه سازان چیست؟

Alireza SM
20-10-2010, 12:39

بسيار خوب است

Amir_oscar
20-10-2010, 12:57
خیلی خوبن! البته چند سالی هستش که مبتکران چاپشون می کنه و امتیازش رو گرفته. اگر مال چند سال پیش و خود اندیشه سازان یا اوایل چاپ مبتکران باشن بهتره. (ویرایش قدیمی)

reza-atom
20-10-2010, 17:09

میتونی معادل اون کتابهای قدیمی اینا رو بگیری(جدیدن) :

فیزیک پیش 1 : انتشارات فار و تست فیزیک پیش 1 احمد مصلایی که قراره تا آخر مهر بیاد !
فیزیک 3 : پرسش های 4 گزینه ای فیزیک 3 مبتکران دکتر فرین کمانگر (چاپ جدید) یا تست فیزیک 3 کتاب خیلی سبز

فیزیک 1 و 2 پایه کتابی ندیدم !

alphacino
20-10-2010, 22:19
سلام بچه ها اينها رو امروز تو وبلاگ خيلي سبز نوشته بود :

[ سلام به همه‌ی دوستای خوبم
اول این‌که ریاضی۳ حداکثر تا ۱۰ آبان‌ در دست شماست.
دوم این‌که فیزیک پیش(۱) جلد اول (ویرایش جدید) حداکثر تا ۱۰ آبان در دست شماست.
سوم این‌که گوش شیطون کر تقریبا ۸۰ درصد تالیف ژنتیک مندلی تموم شده و به خواست خدا تا پایان پاییز می‌رسه به دست‌های مبارک
شما.
چهارم این‌که شیمی۳، ان‌شاء الله برای آخر پاییز یا اوایل دی‌ آماده می‌شه.
پنجم این‌که کی گفته زیست۲ ویرایش کلی شده و ما براش کادر نوشتیم؟! بابا! ما اگر وقت داشتیم که ژنتیک مندلی رو زود تموم می‌کردیم!
زیست ۲ ویرایش کلی نشده فقط ویرایش جزئی و غلط‌گیری شده؛ آن هم هنوز به بازار نیومده و با کتاب قبلی تفاوت چندانی نداره.
ششم این‌که راه افتادن سایتمون یکی دوماه دیگه کار داره.
هفتم این‌که ما همه‌ی سعیمون رو داریم می‌کنیم که زود بیایم وخوب. بعد وقتی می‌بینیم خوب نیستیم، بی‌خیال زود می‌شیم بعدش
دیر میایم ولی خوب!]

توي قسمت نظرات اطلاعيه قبلي نوشتم كتاباشون اشغالن فكر نميكردم اينو به نمايش بذارن اخه قبلا وقتي سوال ميكردم اخرش انقدر پاچه خواري ميكردم تا بلكه جوابمو بدن ولي ايندفعه با خشونت پرسيدم جوابمو با مهربوني دادند :31:
گفتم حالا كه انقدر خشونت رو دوست دارند تو قسمت نظرات اطلاعيه امروز باز بنويسم كتاباتون اشغالن , ممنون :31:

اينم ليست كتابهاي مبتكران كه امروز به روز شد :

چرا همه يهو با هم به روز ميشه :31:

Jimbelexo
20-10-2010, 23:20
دوستان .......... اینقدر دنبال کتاب نباشین ...... نمیگم کتاب بده ..... ولی زیادیش بده .... یه کتاب بخرین و تا آخرش برین
راستی من میخوام کارنامه کانونم رو بزارم ولی بلد نیستم ..... کدومتون حاضرین که من شماره داوطلبیمو بدم تا برین برام روی سایت آپلود کنید؟؟؟؟

meragj2
20-10-2010, 23:50

پاسخ هایی که به سوالات کنکور دادن بی نقص و کامله ولی حیف تا 82 بیشتر نیس:13:
من فیزیک 1 و2 پیش و دومشو دارم.
کتاب فیزیک 2ش مثلا 2 جلده که هر جلدش 3 برابر کتاب درسی فیزیک 2 هست.:5:

shah abas
21-10-2010, 00:09
انتشارات دیگه رو نمیدونم ولی این خیلی سبز اعتمادی بهش نیست. سال پیش از همون وارد کلاس شدن و پیشنهاد شیمی خیلی سبز تا آخر سال برامون سوژه شده بود. هی زنگ بزن بپرس. هی از معلم پی گیری کن و هی فلان و فلان و هی فلان وقت چاپ میشه و ....

Alireza SM
21-10-2010, 09:28
بچه ها به اين خيلي سبز اعتماد نكنيد
ابوذر نصري خودش به من قول داده بود كه امسال زيست 2 رو قراره با درسنامه بدن و سوالات به صورت ( كتاب درسي زير ذره بين - مفهومي - تركيبي ) باشه دقيقا مثل زيست 1
ولي همچين تغيراتي نكرده كتابشون

herfei2008
21-10-2010, 12:08
برای فیزیک 1 و 2 پایه چه کتابی خوبه؟

B a r a n
21-10-2010, 12:14
پایه ... آموزش اندیشه سازان کفایت میکنه . آخه فیزیک 1 و 2 خیلی پیچیده نیست . البته نظر من اینه .

گاج سفید هم خوبه بخش درسنامه تست هاش .

Facon_Archi
21-10-2010, 13:04
پیشنهاد کتابی که خودتون تست کرده باشیدش برای زبان تخصصی چیه؟

esfehanei
21-10-2010, 13:23
دوستان اینجا کسی کتاب فیزیک 2 مبتکران رو داره؟
برای من چند صفحش سفیده میخوام ببینم اگه کسی داره یه اسکنی عکسی چیزی بگیره من بتونم اونا رو بخونم
کسی داره؟

Alireza SM
21-10-2010, 14:37
دوستان اینجا کسی کتاب فیزیک 2 مبتکران رو داره؟
برای من چند صفحش سفیده میخوام ببینم اگه کسی داره یه اسکنی عکسی چیزی بگیره من بتونم اونا رو بخونم
کسی داره؟

كدوم صفحش سفيده دقيقا ؟

shabeashegha
21-10-2010, 17:24
بچه ها فردا شب وقت نظرسنجی زیست تموم میشه و نظرسنجی درس فیزیک شروع میشه. لیست انتشاراتی که فیزیک چاپ میکنن رو میذارم هرکس نظری داره حتما بگه که الان اعمال شه بعد از قرار گرفتن توی نظرسنجی تغییر دادن سخته:
رمزینه
گاج
مبتکران (محمودزاده)
اندیشه سازان
کانون
نشر الگو (انرژی اتمی)
نوبل
سازمان سنجش
خوشخوان
علوی
اتاق فیزیک
خیلی سبز
تخته سیاه
فار
انتشارات دریافت

reza0382
21-10-2010, 18:11
سلام
برای فیزیک پیش 1 خیلی سبز به بازار مییاد یا نه اگه اومده خوبه یا نه . برای تستش یه کتاب خوب مثل اندبشه سازان معرفی کنید که به روز باشه آموزش چی بگیرم یا منتظر خیلی سبز بونم می ارزه یا نه . ترو خدا یکی جوابم رو بده :19::19:
برای فیزیک 2 دبیرستان تست چی بگیرم:19::19::19::19::19:

esfehanei
21-10-2010, 19:15
كدوم صفحش سفيده دقيقا ؟

تقریبا 5-6 صفحش سفیده
یعنی کلا چاپ نشده
پشتش چاپ شده اون طرفش سفید سفیده
شما دارید این کتابو؟
میتونید برام اسکن یا عکس بگیرید؟

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

بچه ها فردا شب وقت نظرسنجی زیست تموم میشه و نظرسنجی درس فیزیک شروع میشه. لیست انتشاراتی که فیزیک چاپ میکنن رو میذارم هرکس نظری داره حتما بگه که الان اعمال شه بعد از قرار گرفتن توی نظرسنجی تغییر دادن سخته:
رمزینه
گاج
مبتکران (محمودزاده)
اندیشه سازان
کانون
نشر الگو (انرژی اتمی)
نوبل
سازمان سنجش
خوشخوان
علوی
اتاق فیزیک
خیلی سبز
تخته سیاه
فار
انتشارات دریافت

انتشارات فاطمی هم اضافه کن
من پارسال کتابشو داشتم (فیزیک 1)خوب بود ولی امسال این فیزیک2 مبتکران رو گرفتم به نظرم بهتره

Alireza SM
21-10-2010, 19:25
تقریبا 5-6 صفحش سفیده
یعنی کلا چاپ نشده
پشتش چاپ شده اون طرفش سفید سفیده
شما دارید این کتابو؟
میتونید برام اسکن یا عکس بگیرید؟

من نپرسيدم كه چند صفحه چاپ نشده .
منظورم اين بود كه كدوم صفحه ها چاپ نشدن ؟ ( شماره صفحه ها رو بگين )

vafa1353
21-10-2010, 21:11
گرامر برام راحته بيشتر تو معني و تمرينات مشكل دارم...
:41:

timsar jackson
21-10-2010, 21:36

زبان جامع خیلی سبز

reza0382
21-10-2010, 21:42
زبان مبتکران خوبه بهتر از خیلی سبز ولی حجمش زیاده اما می ارزه
بابا تو جواب منو بده

reza0382
21-10-2010, 21:48
سلام
برای فیزیک پیش 1 خیلی سبز به بازار مییاد یا نه اگه اومده خوبه یا نه . برای تستش یه کتاب خوب مثل اندبشه سازان معرفی کنید که به روز باشه آموزش چی بگیرم یا منتظر خیلی سبز بونم می ارزه یا نه . ترو خدا یکی جوابم رو بده :19::19:
برای فیزیک 2 دبیرستان تست چی بگیرم
بابا یکی جواب بده

Facon_Archi
21-10-2010, 22:17
پیشنهاد کتابی که خودتون تست کرده باشیدش برای زبان تخصصی چیه؟

کسی اطلاعاتی نداشت در این مورد؟:31:

saeed24i
21-10-2010, 23:57

پايه 3 تا تست بیشتر نداره تو کنکور که هر 3 تاش هم خیلی آسونه.:5:
برای لغت هم پر فروش ترین کتاب تیک ایت گاج هستش. تو یادگیری
تحول ایجاد میکنه اما نه برای تمام لغت ها . باید لغت هایی که بیش از 4 بار
غلط جواب داده ای خودت یک جا بنویسی و همیشه مرور کنی.
البته برای تموم کردنش باید 100 روز روزی 10 دقیقه وقت بزاری
اگه سی دی همراهش هم تونستی تهیه کنی که عالیه.

کتاب جامع خیلی سبز رو دارم . کتاب خوبیه اما بهترین نیست. اون هم
مثل شبقره بیشتر رو پیش کار کرده
من کتاب درسی رو انداختم دور:27: چون به نظرم وقت تلف کنی هست.

برنامه های آموزشگاها که همه عین هم هست.چطور میشه اعتماد کرد؟
آدما از نظر درسی,مشکلات و... فرق دارن.

B a r a n
22-10-2010, 13:24
زبان تخصصی چی ؟ کنکور ؟!

Facon_Archi
22-10-2010, 13:39
زبان تخصصی چی ؟ کنکور ؟!

آره دیگه!!

behnamrizi
22-10-2010, 16:13
واسه زبان به نظرتون پیش مبتکران را بگیرم یا جامع خیلی سبز؟؟

Alireza SM
22-10-2010, 16:31
واسه زبان به نظرتون پیش مبتکران را بگیرم یا جامع خیلی سبز؟؟

من جامع خيلي سبز رو هم دارم مبتكران رو هم دارم م ترجيح ميدم هر دوش رو بخونم
خيلي سبز آموش و تمرين براي واژگان نداره و فقط گرامر ورو آموزش ميده و بعدش تست (‌البته تست هاي واژگان داره )

mamadalmani
22-10-2010, 18:40
رمزینه
گاج
مبتکران (محمودزاده)
اندیشه سازان
کانون
نشر الگو (انرژی اتمی)
نوبل
سازمان سنجش
خوشخوان
علوی
اتاق فیزیک
خیلی سبز
تخته سیاه
فار
انتشارات دریافت
مگه تخته سیاه هم فیزیک داره؟
این اتاق فیزیک با فار یکی نیستش؟

Mr.Unco
22-10-2010, 19:37
چاپ 89 زبان شهاب اناری اومده؟
سوالات کنکور 89 داخلش هست؟

mamadalmani
22-10-2010, 21:02
جلد ١ کتاب آموزش دیفرانسیل تصویری عبدالرضا منتظری (2 جلد آموزشی و 1 جلد بانک تست) را از انتشارات گاما تهیه کنید ( تلفن 66909051 و 66909052) شروع توزیع کتاب به شرح ذیل می باشد:
جلد 1 از ٢٠ تیرماه تا اول مرداد ١٣٨٩
جلد 2 و بانک تست از 15تیرماه تا اول شهریور ١٣٨٩

با خواندن کتاب دیفرانسیل تصویری قدرت تحلیل ریاضی شما به قدری افزایش خواهد یافت که نیاز به تست زدن زیاد ندارید.در کتاب های موجود از 2 روش تشریحی و تستی برای حل مسائل استفاده شده اما در کتاب دیفرانسیل تصویری مشاهده خواهید نمود از روش زیبا و کارآمد سوم به نام روش تصویری مسائل به صورت باور نکردنی و بدون استفاده از فرمول در کمتر از 30 ثانیه پاسخ داده خواهد شد
به موارد زیر توجه فرمائید
پاسخ به سوالات مثلثات در کمتر از 15 ثانیه به روش تصویری
رسم نمودارهای پچیده و پاسخ به سوالات مربوطه در کمتر از 10ثانیه (روش تصویری)

پاسخ به سوالات مربوط به توابع Arc در کمتر از 10 ثانیه (روش تصویری)
پاسخ به سوالات حدو پیوستگی به کمک روش سرزمین کوتوله ها و سرزمین غول ها در کمتر از 10ثانیه (روش تصویری)

پاسخ به سوالات مشتق با روش های دارکوب و ... در کمتر از 15 ثانیه

عبدالرضا منتظری ( ٠٩١٢٣٣٣٩٧٩٩)مولف کتاب دیفرانسیل تصویری انتشارات گاما (تلفن 66909051 و 66909052)

منبع : کد:

اینا همش حرفه فکر کنم خودم لینکشو گذاشتم همه از این اراجیف میزارن تو پشت کتاباشون
من زنگم زدم چند تا کتاب فروشی میگفتن چاپ نشده:31:

arash_001
22-10-2010, 23:13
براي آموزش فيزيك پيش چي پيشنهاد ميكنيد كه خود آموز باشه ؟

ما معلممون خيلي بيخوده . ميخوام يه چيزي باشه مثل معلم درسو توضيح بده و نكته بگه

من خودم رمزينه دارم اما خيلي فرمولي توضيح داده و مفهومي نيستش.

مبتكران هم حجمش زياده به برنامه آزمونها نميرسم .

خواهشا كمك كنيد . ممنون

shabeashegha
22-10-2010, 23:26
آره دیگه!!
من یه دوستی دارم کنکور زبان داده بود ازش پرسیدم میگفت خود شهاب اناری کتاب مخصوص برای کنکور زبان تخصصی داره اونا خیلی عالیه

مگه تخته سیاه هم فیزیک داره؟
این اتاق فیزیک با فار یکی نیستش؟
بله تخته سیاه فیزیک داره به این صورت که نکته ای کار کرده . مثلا اومده یه نکته یا یه فرمول گفته و بعد 5تا10 تست نمونه برای اون نکته یا فرمول اورده
راستش من الان سرچ کردم انتشاراتشون باهم فرق داره . یکیش انتشارات فار هست یکیش انتشارات معین . البته اینم بگم که تا جایی که من متوجه شدم اتاق فیزیک فقط پیش 1 رو داره ظاهرا کتاب پرحجم و خوبیم هست (البته فیزیک پیش 1 مطلب سنگینی نداره:31:)

herfei2008
23-10-2010, 02:03
اینا همش حرفه فکر کنم خودم لینکشو گذاشتم همه از این اراجیف میزارن تو پشت کتاباشون
من زنگم زدم چند تا کتاب فروشی میگفتن چاپ نشده:31:

این روش دارکوب چه صیغه ای ؟ :18:

mh_rayaneh
23-10-2010, 09:43
عربی همگامان خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟

lmohsen
23-10-2010, 13:53
من یه دوستی دارم کنکور زبان داده بود ازش پرسیدم میگفت خود شهاب اناری کتاب مخصوص برای کنکور زبان تخصصی داره اونا خیلی عالیه

بله تخته سیاه فیزیک داره به این صورت که نکته ای کار کرده . مثلا اومده یه نکته یا یه فرمول گفته و بعد 5تا10 تست نمونه برای اون نکته یا فرمول اورده
راستش من الان سرچ کردم انتشاراتشون باهم فرق داره . یکیش انتشارات فار هست یکیش انتشارات معین . البته اینم بگم که تا جایی که من متوجه شدم اتاق فیزیک فقط پیش 1 رو داره ظاهرا کتاب پرحجم و خوبیم هست (البته فیزیک پیش 1 مطلب سنگینی نداره:31:)
اگه اشتباه نکنم فیزیک پیش 1 فار و انتشارات معین یکی هستن و اولین چاپش دست معین بوده و دومین چاپ هم فار :20:

shabeashegha
23-10-2010, 15:59
اگه اشتباه نکنم فیزیک پیش 1 فار و انتشارات معین یکی هستن و اولین چاپش دست معین بوده و دومین چاپ هم فار :20:
جدی محسن؟کاش زودتر میگفتی دیشب لیست رفت واسه نظر سنجی. البته من اینو به مدیرا میگم امیدوارم اتاق فیزیک رو حذف کنن

lmohsen
23-10-2010, 16:42
جدی محسن؟کاش زودتر میگفتی دیشب لیست رفت واسه نظر سنجی. البته من اینو به مدیرا میگم امیدوارم اتاق فیزیک رو حذف کنن
سلام.اره دادا سینا . چند روز پیش تو یه کتاب فروشی بودم چشم خورد به فیزیک فار نگاه کردم دیدم زده چاپ اول معین چاپ دوم هم فار! 2 روزی نبودم وگرنه زودتر اطلاع میدادم :11:

vafa1353
23-10-2010, 17:01
زبان تخصصی چی ؟ کنکور ؟!

اگر سوالتون در جواب سوال من بود بله كنكور(عمومي)

mamadalmani
23-10-2010, 19:36
دیدی چه شد
من تازه صفحه اول رو باز کردم فیزیک فار دیدم زده
گروه کارشناسی رضا سبز میدانی شاهین اقبال احمد مصلایی ارش زاهدی
مولفین بابک جوانمرد عادل شیبانی مرتضی حیدری نژاد حمداالله پور شاهین اقبال رضا رفیعی رامین آقا زاده
یعنی رضا سبز میدانی اینا مولف نیستند:41:

petrose.kabir
23-10-2010, 22:05
شماها تازه دارین کتاب میخرین؟

mamadalmani
23-10-2010, 22:34
نه خریدیم داریم بحث می کنیم
میگم اندیشه سازان چاپ 82 داریم فیزیک فرق داره با چاپ آخراش یعنی درسنامه هاش منظورمه
لطفا این یکیو جواب بدید

B a r a n
24-10-2010, 19:26
اگر سوالتون در جواب سوال من بود بله كنكور(عمومي)

نه نه منظورم شما نبود ... اون یکی دوستمون بود .

برای کنکور کتاب های دکتر اناری کافیه . هم کنکور زبان هم کنکور عمومی سایر رشته ها ...

mamadalmani
24-10-2010, 19:26
کسی نبود جواب من رو بده؟
فرق داره درسنامه 82 با چاپای دیگش

B a r a n
24-10-2010, 19:28
فیزیک پیش من چاپ 84 هست .

mamadalmani
24-10-2010, 20:10
یعنی من برم چاپ 84 رو بگیرم
سوالاش مهم نیست می خوام بدونم درسنامه هاش تغییر کرده ؟

B a r a n
24-10-2010, 22:40
عزیز خب شما کتابو بزار جلوت ! و عنوان درسنامه ها رو با کتاب تطابق بده .

قسمت های اضافی که مهم نیست . فقط ببین چیزی کم هست یا نه . اگه کم باشه خب باید چاپ جدیدترش رو بخری .

shabeashegha
24-10-2010, 23:11
بچه ها نظرسنجی درس فیزیک رو از دست ندین درس مهمیه برای بچه های تجربی و ریاضی:

mamadalmani
25-10-2010, 15:22
عزیز خب شما کتابو بزار جلوت ! و عنوان درسنامه ها رو با کتاب تطابق بده .

قسمت های اضافی که مهم نیست . فقط ببین چیزی کم هست یا نه . اگه کم باشه خب باید چاپ جدیدترش رو بخری .
از اون لحاظ فکر نکنم کم باشه
می ترسم چیز جدیدی اضافه شده باشه 82 نداشته باشه
ممنون از راهنماییت
راستی گسسته فار خوبه؟

noble savior
25-10-2010, 21:27
سلام!
کتاب فیزیک پای ای که! تو تو دانشگاه های برتر دنیا(کمبرج و mit و هارواردو ...) تدریس میشه چیه؟

petrose.kabir
26-10-2010, 09:44
راستی بچه ها چندتا از بچه های پارسال که رتبه خوب توی کنکور اوردن.فیزیک هالیدی رو میخوندن.

Alireza SM
26-10-2010, 10:00
بچه ها اين حرفها هيچ پايه و اساسي نداره و به هيچ عنوان سراغ هاليدي و.. نرين كه هيچ ربطي به فيزيك كنكور ندارن فقط وقتتون رو تلاف ميكنه .
اگه هم كسي كه رتبه خوبي آورده باشه هاليدي رو خونده باشه ؛ هاليدي ربطي به نتيجه گيريش در كنكور نداشته

شماها فقط مبتكران و گاج و رمزينه و ... بخونين . هاليدي رو بزارين براي دانشگاه

nits
26-10-2010, 11:01
کتابهایی مثل فیزیک هالیدی یا ریاضیات جورج توماس و ... فقط اشاره ای به مطالب میکنن و چند تا مثال و سوال و جواب . ادامه کار بر عهده دانشجو هست . خواهشا همین کتابهای خودتون رو بخونید .اگه سیر نشدید و انرژی داشتید ، بعدش برید کتابهای دانشگاهی رو بخونید

با تشکر

petrose.kabir
26-10-2010, 11:17
به به اقای نیست.
نبودی...
گفتم داری کتابارو پاره میکنی.سوال ریاضی کسی داشت از نیست بپرسه.که کباده ی علم ریاضی میکشه.
اقا من یه کتاب زبان میخوام واسه دوستم. پایش ضعیفه.
گاج سبز زبان داره؟
این شهاب اناری رو من ندیدم چه جوریاست.
؟؟
کتاب زبان خوب که مترادف متضاد و...داشته باشه سراغ دارین؟

lmohsen
26-10-2010, 11:47
اقا من یه کتاب زبان میخوام واسه دوستم. پایش ضعیفه.
گاج سبز زبان داره؟
این شهاب اناری رو من ندیدم چه جوریاست.
؟؟
کتاب زبان خوب که مترادف متضاد و...داشته باشه سراغ دارین؟
سلام.
ببین کتاب دکتر اناری مبتکران یه سوم داره یه پیش دانشگاهی
این کتاب هم برای کسی که ضعیف هست خوبه هم کسی که قوی هستش
حتما حتما واژگان و مشخصات اسم و فعل و... که مال سال اول دوم دبیرستان هست رو خوب بخونه بعد شروع کنه سوم و پیش اناری رو بخونیه کتابای دکتر اناری هم متضاد هم مترادف رو اورده و واژگان رو با مثال تو جمله بیان میکنه و... کتاب پیش(سال چهارم) رو حتما حتما تک جلدیش رو بگیرین چون از 2 جلدی خیلی بروز تر و کامل تر هستش.
زبان خیلی سبز کتاب جامع هست سوم و پیش تو یه جلده. البته گرامر سال سوم رو اورده یه جا درس داده بعد تستای گرامر کلی سال سوم رو اورده و اموزش واژگان هم نداره به همین خاطر میگم کتاب اناری رو بگیرین خیلی بهتر هستش. البته خیلی سبز برای کسی که زبانش در حد متوسط به بالا باشه خیلی خوبه :46:
موفق باشید.

jadoogar5422
26-10-2010, 11:55
بچه ها براي آموزش کامل رياضي و فيزيک از پايه چه کتابهايي رو پيشنهاد ميکنيد؟( خيلي ضعيفم تو اين دروس):11:

petrose.kabir
26-10-2010, 12:01
کتابهای ریاضیا محمد مهربان و فیزیک ونکاله.از انتشارات رمزینه.خوبه

reza-atom
26-10-2010, 13:47
بچه ها براي آموزش کامل رياضي و فيزيک از پايه چه کتابهايي رو پيشنهاد ميکنيد؟( خيلي ضعيفم تو اين دروس):11:

ریاضی فقط تمرین مهمه ! یعنی با سوالات مختلف آشنا شی و اینکه لم کار دستت بیاد کجا باید چیکار کنی ! اگه خیلی ضعیفی که یه سری مباحث ریاضی 1 مثل اتحادها ، مثلثات و ... رو کار کن (حالا نمیدونم چه کتابی مثلاً آبی قلمچی!) بعدش ریاضی 2 باز هم یه سری مباحث پایه ای مثل تعیین علامت ، مثلثات و ... (قدر مطلق و جز صحیح توی دیف 1 رمزینه توضیح داده شده کانل !واسه حسابان میتونی همین حسابان مبتکران عباس امیدوار بگیری (2جلده) ولی بازم میگم تمرین و تست زدن مهمتره ! و بالاخره دیف هم که کتابهای رمزینه !

موفق باشی !

GodFatherAmin
26-10-2010, 13:57
ریاضی فقط تمرین مهمه ! یعنی با سوالات مختلف آشنا شی و اینکه لم کار دستت بیاد کجا باید چیکار کنی ! اگه خیلی ضعیفی که یه سری مباحث ریاضی 1 مثل اتحادها ، مثلثات و ... رو کار کن (حالا نمیدونم چه کتابی مثلاً آبی قلمچی!) بعدش ریاضی 2 باز هم یه سری مباحث پایه ای مثل تعیین علامت ، مثلثات و ... (قدر مطلق و جز صحیح توی دیف 1 رمزینه توضیح داده شده کانل !واسه حسابان میتونی همین حسابان مبتکران عباس امیدوار بگیری (2جلده) ولی بازم میگم تمرین و تست زدن مهمتره ! و بالاخره دیف هم که کتابهای رمزینه !

موفق باشی !
آفرین عالی توضیح دادید:10:
99% بچه ها به دلیل اینکه که پایه ریاضیشون ضعیفه نمی تونن در حسابان و دیفرانسیل موفق باشن.

shah abas
26-10-2010, 16:00
نیست
این دسوتمون نام کاربریش نیتس هست که به احتمال قوی از نام لایب نیتس ریاضیدان معروف گرفته شده.

mamadalmani
26-10-2010, 16:22
من تازه به این فیزیک اندیشه سازان دارم اعتقاد پیدا می کنم
میرم چاپ 84 می گیرم
میگم کسی اینجا از گسسته فار استفاده کرده بگه خوبه یا بده؟

shah abas
26-10-2010, 16:56
من گسسته فار دارم. ولی چون ازش زیاد نخوندم (فقط گراف) و این که کتاب دیگه ای ندیدم نمی تونم نظر بدم. ولی کتاب خوبی هست.

LΩRD
26-10-2010, 20:26
سلام به همه ی دوستان
آقا خیانتی که معلم هندسه (1) به ما کرد رو باید توی تاریخ ایران باستان بنویسن ! :31:
من هندسه خیلی ضعیفم ! به خصوص هندسه (2) که 180 درجه با هندسه اولی فرق داره ! :41:
کلا نمیدونم باید چطوری مسئله های هندسه رو حل کنم ! نصفشو میرم بقیشو نمیدونم باید چیکار کنم ؟! :13:
کتابی رو سراغ دارید که خیلی خوب و جامع توضیح داده باشه ؟ :19:
نظر خودم روی کتاب گاج ( میکرو ) هست ...
کسی نظر بهتری داره ؟

shah abas
26-10-2010, 20:36
یه بار پرسیدم ولی برای اطمینان:
این تاریخ ادبیات کلک معلم برای همه رشته هاست؟ یعنی برای ریاضی اضافی ننوشته؟
-----------------
این آرایه های ادبی کلک معلم عین خود آرایه ها نوشته (یعنی خوب -من بفهمم- توضیح نداده) .
کتاب برای آرایه ادبی که ساده نوشته باشه ؟
-------------------------------

سلام به همه ی دوستان
آقا خیانتی که معلم هندسه (1) به ما کرد رو باید توی تاریخ ایران باستان بنویسن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هندسه خیلی ضعیفم ! به خصوص هندسه (2) که 180 درجه با هندسه اولی فرق داره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا نمیدونم باید چطوری مسئله های هندسه رو حل کنم ! نصفشو میرم بقیشو نمیدونم باید چیکار کنم ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کتابی رو سراغ دارید که خیلی خوب و جامع توضیح داده باشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی نظر بهتری داره ؟

اغلب دوستان هندسه فرهاد ابولقاسمی مبتکران رو پیشنهاد می دهند. (هندسه ۱ و هندسه ۲). من هم دارم ولی چون زیاد استفاده نکردم نمی تونم نظر بدم.

vafa1353
26-10-2010, 22:03
سلام دوستان براي عربي چي پيشنهاد ميكنيد؟
گاج دارم ولي هيچي ازش نميفهمم....(پايه ضعيف)
ممنون

petrose.kabir
26-10-2010, 22:21
به نظر من اگه عربی 1 خوبه. برو گاج سبز 2و 3 بگیر.درس به درس برو جلو

reza-atom
26-10-2010, 22:25
سلام به همه ی دوستان
آقا خیانتی که معلم هندسه (1) به ما کرد رو باید توی تاریخ ایران باستان بنویسن ! :31:
من هندسه خیلی ضعیفم ! به خصوص هندسه (2) که 180 درجه با هندسه اولی فرق داره ! :41:
کلا نمیدونم باید چطوری مسئله های هندسه رو حل کنم ! نصفشو میرم بقیشو نمیدونم باید چیکار کنم ؟! :13:
کتابی رو سراغ دارید که خیلی خوب و جامع توضیح داده باشه ؟ :19:
کسی نظر بهتری داره ؟

معلم هندسه ی ما هم همینطور بود ! ولی باید هندسه رو درک کنی ! یعنی دید هندسی داشته باشی ! تمرین زیاد کنی قبول دارم هندسه سخته ولی بهتره که از پایه ی پایه مثلا تعریف زاویه شروع کنی :دی! حالا که بحث کتاب پیش اومد یه کتاب قدیمی هندسه 1 از انتشارات رمزینه (کتاب کلاس-فرزاد شجاعی) هست که خیلی هم قطوره ولی همه چی رو از الف تا ی هندسه پایه توضیح داده چیزایی که هیچ جا نیست ! اگه بتونی اینو گیر بیاری در کنار تست های مبتکران - فرهاد ابوالقاسمی مشکل تا حد زیادی حل میشه ! فقط باید وقت بذاری و البته علاقه !

Margrita
26-10-2010, 22:29
من هندسه پایه مبتکران و اندیشه فائق دارم و این 2 تا رو پیشنهاد می کنم .

البته گاج هم هست ... ولی گاج همش فرموله ... یِ جوریه .

shah abas
26-10-2010, 22:36
در مورد عربی هم اکثرا همه روی ایاد فیلی مبتکران متفق القول هستند.

esfehanei
26-10-2010, 23:15
در مورد عربی هم اکثرا همه روی ایاد فیلی مبتکران متفق القول هستند.

دقیقا درست میگن ایشون
مناز همین الان که سال دومم شروع کردم تا اینو بخونم
خیلی عالیه ولی بعضی از مطالبشو هنوز نمیدونم چیه
بعضیاشو از معلمم میپرسم جواب میده بعضی هاشم نه
میگه برا انسانیه
ولی خیلی عالیه

vafa1353
27-10-2010, 01:19
به نظر من اگه عربی 1 خوبه. برو گاج سبز 2و 3 بگیر.درس به درس برو جلو

ممنون ولي عرض كردم گاج رو دارم...مبهم درس داده...انگار درس رو براي كسي كه بلده يادآوري ميكنه....

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

دقیقا درست میگن ایشون
مناز همین الان که سال دومم شروع کردم تا اینو بخونم
خیلی عالیه ولی بعضی از مطالبشو هنوز نمیدونم چیه
بعضیاشو از معلمم میپرسم جواب میده بعضی هاشم نه
میگه برا انسانیه
ولی خیلی عالیه

يعني براي انسانيه؟براي عمومي نداره؟بلاخره اينو بگيرم ؟عربي به خاطر تنفري كه ازش دارم برام سخته اگه سخت ترش كرده باشه كه ديگه واويلا...

shah abas
27-10-2010, 08:03
يعني براي انسانيه؟براي عمومي نداره؟بلاخره اينو بگيرم ؟عربي به خاطر تنفري كه ازش دارم برام سخته اگه سخت ترش كرده باشه كه ديگه واويلا...
البته برای رشته های به غیر انسانی هست. تا اونجا که یادم باشه تو یکی دو جای کتاب گفته اگه انسانی هستید فلان کتاب من رو بگیرید. اگر مبحث اضافی داشته باشه حتما کنارش نوشته انسانی (که من الآن یادم نمیاد)
منم کمی مثل شما بودم. از عربی خوشم نمی یومد . ولی بعد از خرید این کتاب به عربی علاقه مند شدم.

MMM52
27-10-2010, 09:47
البته برای رشته های به غیر انسانی هست. تا اونجا که یادم باشه تو یکی دو جای کتاب گفته اگه انسانی هستید فلان کتاب من رو بگیرید. اگر مبحث اضافی داشته باشه حتما کنارش نوشته انسانی (که من الآن یادم نمیاد)
منم کمی مثل شما بودم. از عربی خوشم نمی یومد . ولی بعد از خرید این کتاب به عربی علاقه مند شدم.
آره مبتکرانش مال عمومیه ولی برای انسانی برای اندیشه فائق چاپ کرده....

mamad gonzo
27-10-2010, 11:01
اقا من میخوام کنکور هنر بدم ... رشته موسیقی ...
کتاب کمک اموزشی چی توصیه میشه؟؟؟
اسم کامل کتاب و لطف کنید
ممنون

abio
27-10-2010, 11:24
سوالات کارشناسی ارشد رشته حسابداری سال89 رو میخواستم

petrose.kabir
27-10-2010, 11:34
منم مثله شما عربی واسم مبهم بود. به نظرم گاج بهتر توضیح داده. شما اول باید مصدر و جامد مشتق و صرف فعلو ... اینارو از سال اول خوب یاد بگیری.بعد برو با گاج سبز کار کن

farshidshd
27-10-2010, 13:49
سوالات کارشناسی ارشد رشته حسابداری سال89 رو میخواستم

" سوالات آزمون کارشناسی ارشد حسابداري 1389 "

دانلود سوالات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] document%2FFnHufkWC%2FARSHAD1389By_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .html)

پاسخنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] document%2FLewEtNsW%2FPasokhnameh-Karshenasi-Arshad_.html)

موفق باشید

reza-atom
27-10-2010, 15:48
اقا من میخوام کنکور هنر بدم ... رشته موسیقی ...
کتاب کمک اموزشی چی توصیه میشه؟؟؟
اسم کامل کتاب و لطف کنید
ممنون

اینا منابع اصلی کنکور هنرن هر سال (البته اگه تغییر نکنه کتابها!)

درسی + کمک آموزشی :

كتب سه ساله هنرستان
تاريخ هنر ايران
تاريخ هنر جهان
آشنايي با بناهاي تاريخي
عكاسي (1 و 2) ( حداقل چاپ 1380)
مباني هنرهاي تجسمي ( حداقل چاپ 1384)
پايه و اصول صفحه‌آرايي ( حداقل چاپ 1380)
طراحي (1 و 2) ( حداقل چاپ 1384)
مباني تصويرسازي ( حداقل چاپ 1384)
خط در گرافيك ( حداقل چاپ 1384)
تاريخ معماري قبل از اسلام
تاريخ معماري كشورهاي اسلامي
نگارگري
خوشنويسي
علم مناظر و مرايا – رشته گرافيك هنرستان ( يا كتاب پرسپكتيو ، رشته گرافيك هنرستان - ويرايش قبلي مناظر و مرايا)
رسم فني و نقشه كشي – رشته معماري هنرستان
چاپ دستي
صنايع دستي
شناخت مواد و مصالح - رشته‌ي معماري هنرستان
تكنولوژي مواد - رشته‌ي صنايع چوب و كاغذ
هندسه (1 و 2) – نظام جديد
فيزيك(1 و 2 و 3 ) نظام جديد
رياضي (1 و 2) نظام جديد

كتب پيش دانشگاهي هنر
كارگاه هنر (1) و (2)
سير هنر در تاريخ (1) و (2)
هنر و ادب فارسي
آشنايي با ميراث هنري و فرهنگي ايران
آشنايي با رشته هاي مختلف هنري
انسان ، فضا ، طراحي
كتاب نمايش (منابع معرفي شده از سوي سازمان سنجش)
كتاب موسيقي (منابع معرفي شده از سوي سازمان سنجش )

منابع كمك آموزشي ضروري براي همه‌ي داوطلبان
كليه‌ي كتاب‌هاي آبي كنكور دروس عمومي كانون فرهنگي آموزش

آموزش درك عمومي هنر (هيأت مؤلفين) - «كتاب سبز» كانون فرهنگي آموزش
تست‌هاي طبقه‌بندي‌شده درك هنر (مجموعه تست‌هاي تأليفي منابع سازمان سنجش) - «كتاب آبي» كانون

آموزش درك رياضي و فيزيك (نكته‌ها و روش‌ها - هيأت مؤلفين) - كانون فرهنگي آموزش

آموزش رسم فني (سعيد درويش) – منشور دانش
آموزش رسم فني (مجيد عسگري) – «كتاب سبز» كانون فرهنگي آموزش
تست‌هاي طبقه‌بندي شده ترسيم فني (حسن نساري)- «كتاب آبي» كانون فرهنگي آموزش

آموزش خلاقيت تصويري (هيأت مؤلفين) - «كتاب سبز» كانون فرهنگي آموزش
كليه‌ي كتاب‌هاي « درك عمومي هنر» به عنوان منبع تصويري استفاده مي‌شوند و مطالعه‌ي آن‌ها از اين حيث مهم است.

آموزش خلاقيت نمايشي (ژاله نساري)- «كتاب سبز» كانون فرهنگي آموزش
تست‌هاي طبقه‌بندي شده خلاقيت نمايشي (هيأت مؤلفين)- «كتاب آبي» كانون فرهنگي آموزش

تئوري جامع موسيقي (كامران همت‌پور - حسن نساري) - «كتاب قرمز» كانون فرهنگي آموزش
آموزش خلاقيت موسيقي ( حامد امرايي) - « كتاب سبز» كانون فرهنگي آموزش
تست‌هاي طبقه‌بندي شده خلاقيت موسيقي (هيأت مؤلفين)- «كتاب آبي» كانون فرهنگي آموزش

آموزش خواص مواد (افشين ميرحسيني) - نشر آيندگان
تست‌هاي طبقه‌بندي شده خواص مواد (هيأت مؤلفين)- «كتاب آبي» كانون فرهنگي آموزش

اینا هم منابع آزادن :

خلاصه‌ي تاريخ هنر (پرويز مرزبان) - انتشارات فرهنگي
رسم فني عمومي ( احمد متقي پور) - مركز نشر دانشگاهي
مباني هنرهاي تجسمي - حليمي (انتشارات سروش)
مبادي سواد بصري (انتشارات سروش)
زبان تصوير - گئورگي كپس (انتشارات سروش)
شيوه طراحي 1 و 2 - محسن وزيري (انتشارات سروش)
طراحي ذهني - ناصر پلنگي (انتشارات سروش)
شناخت سينما (لوئيس جانتي)
تئوري بنيادي موسيقي (پرويز منصوري)
تئوري موسيقي (مصطفي كمال‌پورتراب)

منبع : آتیله هنر نو

hajemadi
27-10-2010, 18:25
سلام دوستان براي عربي چي پيشنهاد ميكنيد؟
گاج دارم ولي هيچي ازش نميفهمم....(پايه ضعيف)
ممنون

کتاب خوب برای عربی فقط عربی به زبان ساده مبتکران, عربی رو از پایه توضیح داده با کلی تمرین و تست:31::31::31::31::31::31::31:

esfehanei
27-10-2010, 20:00
دوستان برای هندسه 1 چی پیشنهاد میدن؟
خیلی ممنون
فقط سریعتر لطفا

shah abas
27-10-2010, 21:13
هندسه فرهاد ابولقاسمی مبتکران

esfehanei
27-10-2010, 21:48
خیلی ممنون
ولی اینکه شما گفتید تسته
من آموزشی میخوام
کتاب درک متن به زبان ساده دکتر اناری خوبه؟
مثل همون عربی به زبان ساده هه؟
از الان بگیرم بخونم خوبه؟

اگه میشه یه کمکی بدید فقط سریع
باتشکر

petrose.kabir
27-10-2010, 23:25
ابولقاسمی اموزشم داره.اول تستای اموزشی .
گاج سفید اموزش خوبی داره.

arsalne
28-10-2010, 12:09
هنوز تو فرم نفهميديم كدوم كتابها در زمينه حساب ديفرانسيل،هندسه تحليلي،فيزيك3 و زبان.عالي هست؟!

Alireza SM
28-10-2010, 12:15
هنوز تو فرم نفهميديم كدوم كتابها در زمينه حساب ديفرانسيل،هندسه تحليلي،فيزيك3 و زبان.عالي هست؟!

فيزيك 3 اينها خوبن :
مبتكران - محمود زاده ( كاملا عميق و مفهومي ياد داده )
رمزينه - كتاب كلاس فزيك 3 ( تو فصل هاي مربوط به الكتريسيته به پاي محمودزاده نميرسه )
خيلي سبز هم فقط تسته و البته درسنامه هم داره ولي اون هم به رمزينه نميرسه

زبان هم گاج سبز ( محوري ) + خيلي سبز خوبه و بهترين كتاب براي زبان هم مبتكران ( دكتر انار شهابي ) هست

amatraso
28-10-2010, 12:16
به نظر من اگه همراه با تست خوندن مباحثو یاد بگیری هم تستت خوب میشه هم واقعا مفهوم مباحث رو فهمیدی حوصله ات هم سر نمیره

lmohsen
28-10-2010, 12:32
خیلی ممنون
ولی اینکه شما گفتید تسته
من آموزشی میخوام
کتاب درک متن به زبان ساده دکتر اناری خوبه؟
مثل همون عربی به زبان ساده هه؟
از الان بگیرم بخونم خوبه؟

اگه میشه یه کمکی بدید فقط سریع
باتشکر

ببین کتاب درک متن به زبان ساده دکتر اناری کتاب خیلی خوبی هستش اومده اول کتاب تمام چیزایی رو که باید بدونی و بلد باشی برای درک متن بهت گفته بعد 70-80 تا درک متن و 30-40(دقیق نمیدونم) کلوز تست اورده
تو پاسخ نامه درک مطلب اومده برای هر سوال مهارتی رو که باید بلد می بودی (همون مهارت هایی که اول کتاب درس میده) مشخص کرده که اگه اشتباه جواب دادی بهمی تو کدوم مهارت مشکل داری بری دوباره بخونیش.
توصیه خود دکتر اناری هم اینه که مهارت های درک مطلب رو اول بخونی تا دی ماه و تا اون موقع دامنه ی لغاتت هم زیاد شده از دی به بعد هر روز چندتا درک مطلب بزنی و.....!
البته ناگفته نماند تمام مهارت هایی رو که تو کتاب درک متن به زبان ساده یاد داده تو 4-5 تا درس اول کتاب پیش دانشگاهی تک جلدیش اورده اخر کتاب هم تمام درک مطلب های کنکور رو اورده :31:
اما خوندن اون کتاب در درجه ی اوب بهتر هستش چون درک مطلب ها رو از اسون به سخت چیده شده و......
موفق باشی.

marya13
28-10-2010, 12:39
برای دیفرانسیل و حسابان شنیدم یک رقمی ها خوبه دوستان کسی استفاده کرده؟ راضی هستبد؟

reza-atom
28-10-2010, 12:46
خیلی ممنون
فقط سریعتر لطفا

هندسه 1 (آموزش) > کتاب کلاس هندسه 1 رمزینه - نوید شجاعی چاپ 86 (قدیمیه ولی خیلی کامله !)

احتمالاً زیاد نمیای تو فروم !:دی
هر کتابی که خودت به بهترین نحو ازش استفاده کنی عالی هست ! مثلاً رمزینه توی آموزش دیفرانسیل خیلی خوبه و ...

esfehanei
28-10-2010, 13:10
ببین کتاب درک متن به زبان ساده دکتر اناری کتاب خیلی خوبی هستش اومده اول کتاب تمام چیزایی رو که باید بدونی و بلد باشی برای درک متن بهت گفته بعد 70-80 تا درک متن و 30-40(دقیق نمیدونم) کلوز تست اورده
تو پاسخ نامه درک مطلب اومده برای هر سوال مهارتی رو که باید بلد می بودی (همون مهارت هایی که اول کتاب درس میده) مشخص کرده که اگه اشتباه جواب دادی بهمی تو کدوم مهارت مشکل داری بری دوباره بخونیش.
توصیه خود دکتر اناری هم اینه که مهارت های درک مطلب رو اول بخونی تا دی ماه و تا اون موقع دامنه ی لغاتت هم زیاد شده از دی به بعد هر روز چندتا درک مطلب بزنی و.....!
البته ناگفته نماند تمام مهارت هایی رو که تو کتاب درک متن به زبان ساده یاد داده تو 4-5 تا درس اول کتاب پیش دانشگاهی تک جلدیش اورده اخر کتاب هم تمام درک مطلب های کنکور رو اورده :31:
اما خوندن اون کتاب در درجه ی اوب بهتر هستش چون درک مطلب ها رو از اسون به سخت چیده شده و......
موفق باشی.

خیلی ممنون از شما
پس یعنی الان نمیتونم بخونمش؟
چون من فعلا دومم
حالا نمیشه یه کتابی بگی که برای دوم مناسب باشه؟

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:07 PM ----------

هندسه 1 (آموزش) > کتاب کلاس هندسه 1 رمزینه - فرزاد شجاعی چاپ 86 (قدیمیه ولی خیلی کامله !)

خیلی ممنون
ولی تو قم چاپ های قدیم پیدا نمیشه (چون خیلی پیشرفتس و سطحشون بالاس:31: )
این رمزینه خیلی خوبه من شیمی 2 (چاپ امسال ) دارم خیلی خیلی عالیه
برای این هندسه هم قرار شده فعلا اگه بشه کتاب سفید گاج که یکی از دوستان گفتن رو بگیرم
چون تو قم چیزی که زیاده گاجه و کانون

دوستان این کتابهای دوسالانه کانون چیه؟
سطحش چه جوره؟ بالاتر از گاجه یا پایینره؟

mamadalmani
28-10-2010, 15:12
سطحش چه جوره؟ بالاتر از گاجه یا پایینره؟
تو یه سطحن سوالای پرتکرار که یه تیپن یعنی شیاد اعدادشون فرق کرده رو گذاشته
یه صفحه هم سوال تشریحی داره
از نظر سطح تو یه سطحن اما دوسالانه اموزش نداره

هنوز تو فرم نفهميديم كدوم كتابها در زمينه حساب ديفرانسيل،هندسه تحليلي،فيزيك3 و زبان.عالي هست؟
تحلیلی آمورش فار یا رمزینه هر دو عالین اما رمزینه خودمونی تر گفته
دیفرانسیل هم فقط رمزینه
فیزیک 3 خیلی سبز خوبه یا مبتکران فرین کمانگر البته همون خیلی سبز بهتره
زبان هم شهاب اناری گرامرش خوبه

lmohsen
28-10-2010, 15:45
خیلی ممنون از شما
پس یعنی الان نمیتونم بخونمش؟
چون من فعلا دومم
حالا نمیشه یه کتابی بگی که برای دوم مناسب باشه؟

خواهش میکنم.
ببین اگه دامنه لغاتت از سطح دوم خیلی بیشتر هستش میتونی استفاده بکنی منظورم اینه که کلاس زبان رفته باشی یا....!
فکر نمیکنم از الان گرفتار کنکور 3 سال دیگه بشی کار درستی باشه :13:
برای کنکور از سال سوم شروع کن الان فقط سعی کن درساتو خوب بخونی و بفهمی چون معلوم نیست دقیقا کنکور کی حذف بشه یه وقت دید همون سالی که شما میخواین کنکور بدین(92) حذف میشه و کاملا شرط معدل میشه!:46:
دکتر اناری یه زبان سال سوم هم داره که برای هر درس 1-2 تا درک مطلب و کلوز تست گذاشته البته این کتاب اموزش کامل مهارت ها نیست.
موفق باشی.

hajemadi
28-10-2010, 18:11
خیلی ممنون
فقط سریعتر لطفا

کتاب هندسه صفر نشر الگو کتاب بسیار خوبی است. همه نکات رو بیان کرده>

esfehanei
28-10-2010, 18:25
خواهش میکنم.
ببین اگه دامنه لغاتت از سطح دوم خیلی بیشتر هستش میتونی استفاده بکنی منظورم اینه که کلاس زبان رفته باشی یا....!
فکر نمیکنم از الان گرفتار کنکور 3 سال دیگه بشی کار درستی باشه :13:
برای کنکور از سال سوم شروع کن الان فقط سعی کن درساتو خوب بخونی و بفهمی چون معلوم نیست دقیقا کنکور کی حذف بشه یه وقت دید همون سالی که شما میخواین کنکور بدین(92) حذف میشه و کاملا شرط معدل میشه!:46:
دکتر اناری یه زبان سال سوم هم داره که برای هر درس 1-2 تا درک مطلب و کلوز تست گذاشته البته این کتاب اموزش کامل مهارت ها نیست.
موفق باشی.

نه من کلاس و... نرفتم
اتفاقا مشاور مدرسمون میگفت از الان اگه روزی کمتر از 3-4ساعت فقط تست واسه کنکور بزنید آخرش هیچ دانشگاهی قبول نمیشید+درسهای مدرسه و نمرات و....

البته نمیدونم ولی باید فعلا به حرف اون برم دیگه چون نمرات گزینه 2 و.... رو میخوان شدیدا تاثیر بدن رو نمرات اصلیمون
در مورد کنکورم میگفت احتمال حذف شدنش تقریبا نزدیک صفره ولی ممکنه معدل از 15درصد بیشتر بشه

دکتر اناری برا دوم کتابی ندارن؟
قبلا من فکر میکردم کل انگلیسی به همون گرامرشه ولی الان برعکسه

saeed24i
28-10-2010, 18:31
زبان خیلی سبز تو تبلیغاتش نوشته آموزش ریدینگ و درک مطلب ومعنی تمام لغات کتاب. من که هر چی گشتم پیدا نکردم.اما تو گرامر و تست واقعا عالیه.

برای تقوت زبانتون فیلم زیر نویس هم نگاه کنید رو من که خیلی تاثیر داشته

monaa
28-10-2010, 19:09
هنوز تو فرم نفهميديم كدوم كتابها در زمينه حساب ديفرانسيل،هندسه تحليلي،فيزيك3 و زبان.عالي هست؟

فیزیک 3 : خیلی سبز
زبان : شهاب اناری
دیفرانسیل : رمزینه
شیمی : مبتکران (بهمن بارزگانی)
دینی : همگامان
عربی : ایاد فیلی / گاج سبز
حسابان : گاج مشکی خوبه و عالی نیست
ریاضی 2 : فقط گاج مشکی
ادبیات : گاج سبز

lmohsen
28-10-2010, 19:11
نه من کلاس و... نرفتم
اتفاقا مشاور مدرسمون میگفت از الان اگه روزی کمتر از 3-4ساعت فقط تست واسه کنکور بزنید آخرش هیچ دانشگاهی قبول نمیشید+درسهای مدرسه و نمرات و....

البته نمیدونم ولی باید فعلا به حرف اون برم دیگه چون نمرات گزینه 2 و.... رو میخوان شدیدا تاثیر بدن رو نمرات اصلیمون
در مورد کنکورم میگفت احتمال حذف شدنش تقریبا نزدیک صفره ولی ممکنه معدل از 15درصد بیشتر بشه

دکتر اناری برا دوم کتابی ندارن؟
قبلا من فکر میکردم کل انگلیسی به همون گرامرشه ولی الان برعکسه
اره دقیقا برعکسه!
نمیدونم والله اما این قسمت حرف مشاورتون اصلا درست نیست! فقط میخواسته شما بشینین از الان خوب بخونین و ... احتمالا این مشاورتون میگه از سال دیگه زیر 10 ساعت بخونین قبول نیستین سال اخر هم میگه زیر 20 ساعت :31: !
بیخیال اما فقط بدون از الان زندگی رو برای خودت سخت نکن. دوران دبیرستان به خصوص سال ها ی اخر از خاطره انگیزترین سالها هستش.
فکر نمیکنم سال دوم داشته باشه من که تا حالا ندیدم حالا دوستان دیگه اگه اطلاع دارن راهنمایی کنن.
موفق باشید.

esfehanei
28-10-2010, 19:21
اره دقیقا برعکسه!
نمیدونم والله اما این قسمت حرف مشاورتون اصلا درست نیست! فقط میخواسته شما بشینین از الان خوب بخونین و ... احتمالا این مشاورتون میگه از سال دیگه زیر 10 ساعت بخونین قبول نیستین سال اخر هم میگه زیر 20 ساعت :31: !
بیخیال اما فقط بدون از الان زندگی رو برای خودت سخت نکن. دوران دبیرستان به خصوص سال ها ی اخر از خاطره انگیزترین سالها هستش.
فکر نمیکنم سال دوم داشته باشه من که تا حالا ندیدم حالا دوستان دیگه اگه اطلاع دارن راهنمایی کنن.
موفق باشید.

آره دیگه
بدبختی ما همینه
ریاضی ها رو آوردن و میگن فقط تو فکر برق شریف باشید
تجربی ها رو هم گفتن انگار دندون بهشتی

خاطره انگیز؟
من که تاحالا از زندگیم چیزی ندیدم
ولی خوب میگفت در عوض این همه درس خوندن آخرش میرید برق شریف

moonfairy
28-10-2010, 22:17
سلام
1 کتاب می خواستم که حل سوالای کتاب هالیدی 1 داشته باشه

Alireza SM
29-10-2010, 09:14
سلام
1 کتاب می خواستم که حل سوالای کتاب هالیدی 1 داشته باشه

هاليدي خودش حل المسايل داره . حل الماسل هاليدي رو بگيرين . فقط موقع خريد مواظب باشين كه حتما مطابق با كتابي كه خريدين باشه

shabeashegha
29-10-2010, 10:46
داشتم یه سرچی میکردم به این کتابا رسیدم بنظرم جالب اومد چون پارسال خودم خیلی دنبال همچین منابعی بودم ولی نمیدونستم همچین چیزی هست:

قیمت هر کدومش هزار تومنه

shabeashegha
29-10-2010, 10:57
امشب وقت نظر سنجی فیزیک هم تموم میشه و نظرسنجی شیمی شروع میشه. لیست کتابای کمک آموزشی رو اینجا میذارم تا غروب اگه کتاب کمک آموزشی جا مونده بگین:
گاج
مبتکران
کانون
رمزینه
نشر الگو
خیلی سبز
سازمان سنجش
کلک معلم
علوی
نوبل
تخته سیاه
فاطمی
مهر وماه
تابش اندیشه

Alireza SM
29-10-2010, 11:41
امشب وقت نظر سنجی فیزیک هم تموم میشه و نظرسنجی شیمی شروع میشه. لیست کتابای کمک آموزشی رو اینجا میذارم تا غروب اگه کتاب کمک آموزشی جا مونده بگین:
گاج
مبتکران
کانون
رمزینه
نشر الگو
خیلی سبز
سازمان سنجش
کلک معلم
علوی
نوبل
تخته سیاه
فاطمی
مهر وماه
تابش اندیشه

در قرن 21 غروب معني نداره ساعت اومده بايد از روي ساعت مشخص كني:21:

داشتم یه سرچی میکردم به این کتابا رسیدم بنظرم جالب اومد چون پارسال خودم خیلی دنبال همچین منابعی بودم ولی نمیدونستم همچین چیزی هست:

قیمت هر کدومش هزار تومنه

اينا چي هستن دقيقا و محتواشون چيه ؟

shabeashegha
29-10-2010, 13:38
در قرن 21 غروب معني نداره ساعت اومده بايد از روي ساعت مشخص كني:21:

اينا چي هستن دقيقا و محتواشون چيه ؟
غروب توی همه زبانهای دنیا وجود داره. یعنی زمانی که آفتاب میره. فکر کنم چندان به قرن ربطی نداره مثل اینه که بگیم چون قرن 21 هستیم به جای مغرب و مشرق باید فقط از عرض جغرافیایی استفاده کنیم:31:
توضیحات کتاب نوشته تعداد زیادی کارنامه قبولیای اون رشته (مثلا رشته ریاضی) + نکاتی که اساتید برتر در مورد کارنامه ها گفتن (مثل اینکه اگه فلان درس رو کمی بهتر میزد چه تغییری توی نتیجه پیش میومد و ...)

vahid-p
29-10-2010, 14:39
توضیحات کتاب نوشته تعداد زیادی کارنامه قبولیای اون رشته (مثلا رشته ریاضی) + نکاتی که اساتید برتر در مورد کارنامه ها گفتن (مثل اینکه اگه فلان درس رو کمی بهتر میزد چه تغییری توی نتیجه پیش میومد و ...)
الان تو گزینه دو هست و شما می تونید کارنامه ها رو ببینید. و همچنین برای کسانی که تو آزمون های آزمایشی (داوطلبین 90) شرکت کردن می تونن تخمین رتبه استفاده کنن و من تست کردم خیلی دقیق بود. می تونید کارنامه یکی از کاربرای همین سایت رو بزنین و ببینید نتیجش درست می شه یا نه.
موفق و پیروز باشید.

esfehanei
30-10-2010, 15:32
دوستان حداقل رتبه برای رشته های ریاضی رو از کجا میشه پیدا کرد؟
مثلا بخوام بدونم فلان مهندسی فلان دانشگاه تقریبا با چه رتبه ای میشه قبول شد
برای ریاضی میخوام
کسی داره؟

Margrita
30-10-2010, 19:11
اینجا تاپیک مشاوره کتاب هست بهتره بحث های مشاوره ای کنکور رو تو تاپیک " کنکور 90 " بزارید .

حداقل رتبه ؟

ببین سازمان سنجش کتاب داره . که مثلا فلان سال فکر کنم کارنامه هاشو داشته باشه مربوط به گروه ریاضی ...

در کل باید دنبال اینجور کتاب ها باشی ... یا مثل همین اندیشه فائق که دوستمون معرفی کرد .

reza-atom
30-10-2010, 21:05
سلام دوستان
من یه کتابی رو میخواستم که کل کتابفروشی های شهر رو که پرسیدم نداشتن.پدرام بوک هم که نداشت.رفتم آدینه بوک دیدم اون داره و زده فقط یکی در انبار موجوده

راستش من یه عادت خیلی بد که دارم اینه که روی کتاب خیلی حساسم یعنی حتما باید کتابی که میگیرم سالم وتمیز باشه در غیر اینصورت رغبت نمیکنم بخونمش :13:به خاطر همینم دو دلم بگیرمش کتابه با هزینه پست 20 تومن درمیاد میترسم بگیرم خراب پراب و پاره پوره باشه و دیگه ....:41: حالا این کتابه هم یکی بیشتر تو انبار نداره دیگه ممکنه این آخریه خراب باشه :31:

تا حالا هم خرید اینترنتی نکردم.حالا اونایی که خرید کردن یه لطف کنند بگن این کتابایی که میفرستند کیفیتشون چه طوره؟سالمه؟تمیزه؟

ممنون :11:

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

راستی غیر از آدینه بوک و پدارم بوک فروشگاه اینترنتی دیگه سراغ ندارید کتاب کنکور بفرسته؟

یه چیز دیگه :این بانک کتاب ها چه طوره؟؟که از تهران میفرستن.اونا چه طوره؟کیفیتشون خوبه؟

آدینه بوک فکر نکنم زیاد جالب باشه ! نظرهایی که تو سایتش می خوندم اینجوری میگفتن ! البته شاید واسه همون یه کتاب اینجوری بود ! در کل مشکلی نداره من چند بار از انتشارات مختلف ، یه بار از بانک کتاب گیتامهر و دو بار هم از پدرام بوک سفارش دادم : کتاباشون تمیز و سالم بود ! گیتامهر سریع تر از اون چه که فکرشو میکردم کتاب رو آورد (من شهرستانم) ولی پدرام بوک یه بار منتظر موندم نیاورد که بعداً زنگ زدم گفت اصلاً موجود نداریم !کلاًسفارش کتاب خوبه :دی و مشکلی هم نداره !

Alireza SM
30-10-2010, 21:46
امير جان من كتاب رو كه ميگيرم ورق ورق ميكنمش كه راحت تر بخونم اونوقت تو كتابت تميز نباشه رغبت نميكني بخونيش ؟ :27:
اين چيزا مهم نيست بابا . مهم داخل كتابه نه ظاهرش

Haniiii
30-10-2010, 22:00
امير جان من كتاب رو كه ميگيرم ورق ورق ميكنمش كه راحت تر بخونم اونوقت تو كتابت تميز نباشه رغبت نميكني بخونيش ؟ :27:
:D

من دارم انواع روش های کمتر فشار اوردن رو کتاب رو انجام میدم که کتابم یه وقت یه ورق ازش کنده نشه !! ... ..... شما خودت ورق ورق میکنی ؟!

خب بگو برات بدون صحافی بفرستن ارزون تر در میاد :D ...

+ وقتی همه چیز منظم و مرتب باشه ادم راحت تر میتونه درس بخونه !

Alireza SM
30-10-2010, 22:38

من دارم انواع روش های کمتر فشار اوردن رو کتاب رو انجام میدم که کتابم یه وقت یه ورق ازش کنده نشه !! ... ..... شما خودت ورق ورق میکنی ؟!

منم خيلي از كتابهامو منظم نگه ميدارم اتفاقا .
منتها فقط اونايي كه يه بار بيشتر قرار نيست بخونم و بعد خوندن هم بايد بدمشون به كتاخونه يا به كسي كه لازم داره ؛ رو تميز نگه ميدارم

esfehanei
30-10-2010, 23:52
اینجا تاپیک مشاوره کتاب هست بهتره بحث های مشاوره ای کنکور رو تو تاپیک " کنکور 90 " بزارید .

حداقل رتبه ؟

ببین سازمان سنجش کتاب داره . که مثلا فلان سال فکر کنم کارنامه هاشو داشته باشه مربوط به گروه ریاضی ...

در کل باید دنبال اینجور کتاب ها باشی ... یا مثل همین اندیشه فائق که دوستمون معرفی کرد .

تو سایتشون چیزی ندارن؟

Margrita
31-10-2010, 12:51
من از آدینه بوک خرید کردم ... خیلی خوب بود .

+

تو سایتشون چیزی ندارن؟

نه فکر نمی کنم . یک سر به کتابفروشی ها بزنین پیدا می کنین ...

reza-atom
31-10-2010, 20:54

فرقی نداره چه کتابی باشه باید واسه ی کتاب ارزش قائل شد .

vafa1353
01-11-2010, 00:12

سلام ببخشيد كه تو بحث فضولي ميكنم ولي يه مطلب توي كتاب كنكورت را قورت بده نوشته بود كه براي من خيلي جالب بود و بهش عمل كردم و نتيجه هم بد نبود و به نظرم اومد كه اينجا بگم....
به كتاب تميز و نو نمره نميدن پس تا ميتوني توش خلاصه نويسي كن و به قول معروف بچلونش ....

lmohsen
01-11-2010, 00:32
دوستان این هم منتشر شد :

برو پی کارت اولین کتاب غیر کنکوری از خیلی سبز است!
که خواندن آن را به همه‌ی آدم‌های بعد از کنکوری توصیه می‌کنیم. این کتاب به صورت کاربردی صحبت می‌کند در مورد :
- پول‌دار شدن یا نشدن
- کشف نبوغ و علائق فردی و انتخاب شغل آینده
- هدف‌گذاری درست در زندگی
- اصلاح عادت‌های بد مثل ترس، تنبلی و ...
- استفاده رمانتیک و کار‌آمد از دوران دانش‌جویی و بقیه دوران‌ها
- ادامه دادن یا ندادن تحصیلات تا کجا؟!
و هزار نکته‌ی باریک‌تر از موی دیگر که اینجاست.
جای دیگه گشتیم نبود، نگرد، نیست!
بر هر انسان دانش‌جو، لیسانس یا با به بالایی که نفس می‌کشد، خواندن این کتاب مستحب موکد در حد واجب است و ترک آن موجب عقاب و ضرار است.
از ما گفتن بود!

این کتاب در ۱۶۵ صفحه و به قیمت ۴۰۰۰ تومان در کتابفروشی‌ها در دسترس است.
اگر خدای نکرده نتوانستید آن را بیابید، با ۶۶۹۶۲۴۲۹ تماس بگیرید و از طریق پست کتاب را دریافت کنید. هزینه پست با ماست.

راستی حسابان کار هم 1 ابان منتشر شده بود:

کتاب دیگری براساس کتاب حسابان جدید

حسابان کار

در ۲۳۰ صفحه به قیمت ۵۰۰۰ تومان

esfehanei
01-11-2010, 19:23
دوستان کسی کتابی برای ریاضی 2 میشناسه که آموزش +تمرین +تست داشته باشه؟
انتشارات مبتکران و نشر الگو و..... فقط خوب باشه برای المپیاد میخوام
اگه میشه سریعتر همچنین انتشارات +نویسنده رو هم بفرمایید
باتشکر

دوستان لطفا زودتر پاسخ بدن
باتشکر

lmohsen
02-11-2010, 02:21
دوستان کتاب زیست پیش 1 تخته سیاه ژنتیک جمعیت رو چطور درس داده؟ به سبک کتاب ژنتیک تخته سیاه هستش؟
از ژنتیک خیلی سبز بهتر درس داده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

mhgh44
02-11-2010, 14:48
سلام برای هندسه 1 و 2 (پایه) یه کتاب خوب و جامع از لحاظ تست و نکته و درسنامه میخوام
بهترین کتاب موجود در بازار چیه؟

METACORTEX
02-11-2010, 15:34
سلام برای هندسه 1 و 2 (پایه) یه کتاب خوب و جامع از لحاظ تست و نکته و درسنامه میخوام
بهترین کتاب موجود در بازار چیه؟

سلام
گاج و مبتکران(1و2)هر2 کتابهای خوبی اند.
گاج(منصف) تست فقط و درسنامه
مبتکران(ابولقاسمی) جنبه آموزشی بیشتر است.

mineworld
02-11-2010, 18:55
سلام به همگی

من واسه اموزش دیفرانسیل رمزینه می خونم و برای تمرین تشریحی مسائل پرسمان . تو این دو تا مشکلی نیست مشکلم کتاب تسته ..

اولش که رفتم تست رمزینه رو بگیرم کتابفروشیا نداشتند. کتاب دیگه ای هم به زهنم نرسید تا اینکه دیفراسنیل خیلی سبز رو گرفتم ولی...ولی بنظرم اشغال ترین کتاب دیف تو بازار این کتابه .کیفیتش صفره اصلا ادم باهاش حال نمی کنه.من به هوای کتابای دیگش که واقعا تستای خوب و استانداردی داشته اینو گرفتم ولی همه چی برعکس شد. خلاصه قیدشو زدمو الان دنبال یه کتاب تست دیف می گردم که تستاش بیشتر جنبه اموزشی داشته باشه و بشه یه چیزی ازش یاد گرفت یعنی قدرت تست زنی ریاضیاتت باهاش بالا بره و واقعا بتونی تست دیف رو بزنی تو ازمونا ...

حالا اگه میشه بگید تو این یکی دو ماه گذشته چه کتابی رو اسفاده کردید که واقعا خوب بوده باشه و واقعا ازش راضی بوده باشین ؟؟؟

Margrita
02-11-2010, 19:22
کتاب تست اندیشه فائق هست ... قلمچی هست ... خوشخوان هست ...

METACORTEX
02-11-2010, 19:57
سلام به همگی

من واسه اموزش دیفرانسیل رمزینه می خونم و برای تمرین تشریحی مسائل پرسمان . تو این دو تا مشکلی نیست مشکلم کتاب تسته ..

اولش که رفتم تست رمزینه رو بگیرم کتابفروشیا نداشتند. کتاب دیگه ای هم به زهنم نرسید تا اینکه دیفراسنیل خیلی سبز رو گرفتم ولی...ولی بنظرم اشغال ترین کتاب دیف تو بازار این کتابه .کیفیتش صفره اصلا ادم باهاش حال نمی کنه.من به هوای کتابای دیگش که واقعا تستای خوب و استانداردی داشته اینو گرفتم ولی همه چی برعکس شد. خلاصه قیدشو زدمو الان دنبال یه کتاب تست دیف می گردم که تستاش بیشتر جنبه اموزشی داشته باشه و بشه یه چیزی ازش یاد گرفت یعنی قدرت تست زنی ریاضیاتت باهاش بالا بره و واقعا بتونی تست دیف رو بزنی تو ازمونا ...

حالا اگه میشه بگید تو این یکی دو ماه گذشته چه کتابی رو اسفاده کردید که واقعا خوب بوده باشه و واقعا ازش راضی بوده باشین ؟؟؟
سلام
من هم رمزینه دارم هم اندیشه فائق
رمزینه عالی است هم پاسخ هاش خوبه هم تالیفی هم سراسری و آزاد و هم کنکور آزمایشی های گ.2 و سنجش و.... هم طبقه بندی خوبی داره.
اندیشه فائق بد نیست ولی تستاش یه مقدار گلابی تشریف دارن(آسونند)ولی در جمع کتاب خوبی پاسخ تشریحیش هم خوبه
درو خوشخوانو خط بکش نه طبقه بندی داره نه تالیفی و کنکورش جداست نه پاسخ درست و درمون داره!!!!!!!!
ماله قلم چی رو ندیدم.
به نظر من روزینه بگیر حالا که نتونستی گیرش بیاری فکر کنم اندیشه فائق بدردت بخوره!!!
بقیه کتابارو هم من ندیدم و اطلاع ندارم.

EngineeR EhsaN
02-11-2010, 22:13
سلام به همگی

به نظرم كاب تست ديفرانسيل فقط گاج سفيد ، واقعا عاليه! اگه پايه + ديفرانسيل ميخواي ميكروبانك گاج

esfehanei
02-11-2010, 23:44
دوستان کسی کتابی برای ریاضی 2 میشناسه که آموزش +تمرین +تست داشته باشه؟
انتشارات مبتکران و نشر الگو و..... فقط خوب باشه برای المپیاد و... میخوام
اگه میشه سریعتر همچنین انتشارات +نویسنده رو هم بفرمایید
باتشکر

دوستان لطفا زودتر پاسخ بدن
باتشکر

کسی نیست؟
چرا کمک نمیدین؟

lmohsen
02-11-2010, 23:48
دوستان کتاب زیست پیش 1 تخته سیاه ژنتیک جمعیت رو چطور درس داده؟ به سبک کتاب ژنتیک تخته سیاه هستش؟
دوستان کسی اطلاع نداره؟:19:

reza-atom
03-11-2010, 11:09
سلام به همگی

به نظر من اگه هنوز دیف خیلی سبز رو داری با همون یه جوری بساز !(نوع نگاهتو به کتاب عوض کن) اگه پسش دادی که من خودم تست مهندس مهربان رو کار میکنم ( رمزینه) و به شما هم پیشنهاد میکنم ! تست های سراسری+آزمون های آزمایش+تالیفی (زیاده گویی هم نکرده) کلاً کتاب ردیفیه و مباحث جالبی داره !میتونی از خود شرکت رمزینه سفارش بدی .

ARASH66
03-11-2010, 18:24
این هم یک نمایشگاه برای برطرف کردن نیاز های دانشجویان عزیز:

نمایشگاه‌ "کتاب‌ دانشگاهی" روز 11 آبان‌ماه در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب افتتاح می‌شود و تا 17 آبان ادامه خواهد داشت.

شرایط تخفیف خرید هم به این صورت هست:
اساتید و دانشجویان محترم می توانند با واریز 280 هزار ریال به حساب انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی و ارائه کارت شناسایی ، کارت الکترونیکی خرید کتاب دریافت نموده و معادل 400 هزار ریال به قیمت پشت جلد کتاب خریداری نمایند. به عبارت دیگر می توانند از 30 درصد ( 15 درصد سهم ناشران و 15 درصد سهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) تخفیف بهره مند گردند

sepehr73
03-11-2010, 22:12
شیمی 3 چه کتابی پیشنهاد میکنید که در حد کتاب باشه و یک مقدار بالاتر از کتاب بگه یعنی یک جور نباشه هیچی نفهمم . مبتکران خوبه ؟ 2 تا شیمی داشت یکی آموزش یکی تست . ممنون.

shabeashegha
03-11-2010, 22:24
محسن من از پیش 1 تخته سیاه استفاده نکردم ولی ژنتیک جمعیت خیلی راحته یه جور اتحاده ساده ست بعلاوه ی چندتا نکته. کتاب خیلی سبز پیش 1 ویرایش قدیشم خیلی خوب گفته بود ویرایش جدیدش اونقدر شاخ و برگ داده بود آدم حس میکرد داره ریاضی کار میکنه

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

شیمی 3 چه کتابی پیشنهاد میکنید که در حد کتاب باشه و یک مقدار بالاتر از کتاب بگه یعنی یک جور نباشه هیچی نفهمم . مبتکران خوبه ؟ 2 تا شیمی داشت یکی آموزش یکی تست . ممنون.
قطعا مبتکران خوبه .(توی نظرسنجی این هفته هم با 91درصد تا الان نشون میده اغلب بچه ها این کتاب رو توصیه میکنن) بله یکی آموزشه یکیم تسته

lmohsen
04-11-2010, 00:21
محسن من از پیش 1 تخته سیاه استفاده نکردم ولی ژنتیک جمعیت خیلی راحته یه جور اتحاده ساده ست بعلاوه ی چندتا نکته. کتاب خیلی سبز پیش 1 ویرایش قدیشم خیلی خوب گفته بود ویرایش جدیدش اونقدر شاخ و برگ داده بود آدم حس میکرد داره ریاضی کار میکنه

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------
ه
اره سینا دقیقا همینطوره خیلی ریاضی وار شده :20: من چاپ 88 رو دارم. مثل اینکه قراره باز ویرایش بشه تا چند روز دیگه بیاد!:19: البته نمیدونم ویرایشش مربوط به چی میشه.
حالا فردا میرم کتاب فروشی ببینم پیش 1 تخته سیاه ژنتیک رو چطور درس داده:10:

princeofpersia_7
04-11-2010, 00:29
سلام
بچه ها برای آموزش زبان فارسی و همچنین گسسته کدوم کتاب رو پیشنهاد می کنید؟

بیشتر روی وجهه آموزشیش و درست و به اندازه توضیح دادن مطالبش تاکید دارم و برای تست خالی خودم یک سری کتاب دارم.

ممنون از کمکتون :46:

lmohsen
04-11-2010, 02:42
برای زبان فارسی اموزش کاملا مفهومی کتاب دکتر هامون سبطی نشر دریافتش البته این کتاب اموزش و تست هستش
بازم میگم دکتر هامون سبطی نشر دریافت چون دکتر سبطی یه زبان فارسی دیگه هم داره که مبتکران چاپ میکنه
اما نشر دریافت واقعا کتاب خیلی خوبی هستش بیشتر بچه های فروم هم نظرشون همینه :10:
گسسته هم بچه هایی که اطلاع دارن راهنمایی کنن
موفق باشید.

reza-atom
04-11-2010, 10:44
دوستان این کتاب رو دیده بودین ؟

Kratos 687
04-11-2010, 12:24
راهنمایی کتاب

سلام دوستان
من از مهر می خونم
اینم لیست کتابام
می خوام نظر بدید که اولا این کتابا کافیه برای رتبه زیر 100 و دوما کدوم کتابو عوض کنم و به جاش کتاب جدیدی بخرم
یا کدوم کتابو اصلا بذارم کنار
لطفا زود جواب بدین

ادبیات : گاج لغات + 5 مبحث زبان فارسی + قرابت انرژی اتمی + آرایه های انرژی اتمی
عربی : گاج سفید
دینی : هیچی ! فقط آیات و روایات گاج
انگلیسی : شبقره + درک مطلب مبتکران
زمین : کانون
ریاضی : 10 سال کانون
فیزیک : 10 سال کانون
زیست : کتاب سبز + گربه + ژنتیک آرام فر
شیمی : آموزش های مبتکران + تست های مبتکران + خیلی سبز برای پیش

hompoil
04-11-2010, 13:07
سلام من ادبیاتم ضعیفه کتاب خوب واسه ادبیات (جامع باشه ) معرفی کنیدکه هم اموزش باشه هم تستی :46:
ضمنا واسه هندسه 1و2 چی خوبه؟؟؟؟؟
واسه دین وزندگی گاج چطوره؟

reza-atom
04-11-2010, 13:50
سلام من ادبیاتم ضعیفه کتاب خوب واسه ادبیات (جامع باشه ) معرفی کنیدکه هم اموزش باشه هم تستی :46:

ادبیات مبحثی یا کتاب به کتاب ؟

هندسه 1 و 2 : فعلاً تنها کتاب خوب موجود در بازار هندسه 1 و 2 مبتکران هست (فرهاد ابوالقاسمی) ضمناً کتاب درسی رو هم فراموش نکنید حتماً مثال ها و تمرین ها و فعالیت هاشو بررسی کنین !

بهتره که بگی دین و زندگی چه درسی ، تست باشه یا آموزش، مبحثی یا کتاب به کتاب ، تا دوستان بهتر راهنمایی کنن .

hompoil
04-11-2010, 15:11
ادبیات مبحثی یا کتاب به کتاب ؟

هندسه 1 و 2 : فعلاً تنها کتاب خوب موجود در بازار هندسه 1 و 2 مبتکران هست (فرهاد ابوالقاسمی) ضمناً کتاب درسی رو هم فراموش نکنید حتماً مثال ها و تمرین ها و فعالیت هاشو بررسی کنین !

بهتره که بگی دین و زندگی چه درسی ، تست باشه یا آموزش، مبحثی یا کتاب به کتاب ، تا دوستان بهتر راهنمایی کنن .
این چیز هارو نمیفهم گفتم میخوام هم تست داشته باشه هم درسنامه
دین وزندگی هم گاج میکروصبقه بندی جامع کنکور

princeofpersia_7
04-11-2010, 15:39
دوستان این کتاب رو دیده بودین ؟

من دقیق متوجه نشدم این کتاب برای بچه های رشته ریاضی هم به درد میخوره؟

.....

بابت راهنمایی کتاب برای زبان فارسی هم ممنونم..

یه لطفی بکنید برای آموزش کامل و خوب گسسته هم یه کتابی معرفی بکنید ممنون میشم :11:

lmohsen
04-11-2010, 17:35
[

سلام
این چیزایی که میگم برای کنکور هستش:
فکر نمیکنم کتابی باشه که اموزش کامل و تست به صورت جامع!
ببین گاج سبز هست که کتاب هر سال جداست اومده تمام نکات رو اورده البته خیلیاش اضافه هست! تست هم داره اما زیاد نیست.
تست سفید گاج هم هست که جامع هستش! اما این کتابا به نظرم زیاد جالب نیست چون خیلی وقت گیره این رو هم بگم که من این کتاب هارو دارم.
اما توصیه میشه ادبیات رو مبحثی بخونید.
اگه مبحثی بخونید خیلی پیشرفت میکنید. لیست کتاب ها:

1.قرابت معنایی (9 تست از 25 تست کنکور هستش ) : کتاب دکتر هامون سبطی نشر دریافت این کتاب بهت یاد میده چطور بیت ها رو معنی کنی و بتونی صحیح بخونیش این کتاب رو اگه کامل خوب بخونیش میشه گفت مشکل چندانی دیگه برای 9 تست قرابت نداری.

2. املا و واژگان(5-6 تست از 25 تست ): تمام لغات اخر کتاب های ادبیات 3 سال رو خوب بخون . بعدش کتاب املا و واژگان دکتر هامون سبطی نشر دریافتش رو بگیر یه بخشی داره واژگانی که تو متن کتاب های درسی هست و تو کنکور میاد رو اورده . تو این کتاب تمام چیزایی که برای جواب دادن املا باید بدونی و بلد باشی رو بهت یاد میده.

3. تاریخ ادبیات(3 تست ار 25 تست کنکور) : سعی کن تمام تاریخ ادبیات های کتاب های درسی رو بخونی ترس از تاریخ ادبیات نداشته باش چند بار که بخونی متوجه میشی چقدر خوب یاد گرفتی و حافظه تصویریت چقدر کمکت میکنه. کتاب تاریخ ادبیات کلک معلم هم بد نیست اما بعضی چیرزارو نگفته.

4. زبان فارسی (تعداد تستاش رو درست یادم نیست) : کتاب زبان فارسی دکتر هامون سبطی نشر دریافت
کاملا مفهومی بهت یاد میده + تست این کتاب دو جلده.

5. ارایه های ادبی(2-3 تست): کتاب ارایه های کلک معلم واقعا اموزش خیلی خوبه اما تستاش کمه به نظرم
کتاب ارایه های ادبی انرژی اتمی هم اموزشش به خوبی کلک معلم نیست اما تستای زیادی داره + پاسخ تشریحی
اگه چیزی رو نگفتم بچه ها اضافه کنن.
موفق باشید.
:31:
راستی برای دینی گاج به نظرم زیاد جالب نیست من هم گاج رو دارم هم دینی جامع انرژی اتمی . انرژی اتمی چاپ 89 رو دارم میتونم بگم 100% از گاج بهتره. بچه ها ی فروم خیلی از کتاب دینی همگامان تعریف میکنن اون هم باید کتاب خوبی باشه . دینی همگامان رو اگه پیدا نکردی برو نمایندگی های قلمچی اونا دارن چون دینی همگامان به صورت شریکی :31: با قلمچی چاپ شده.

------------
دوستان راستی کتاب هندسه پایه نشر دریافت یکی از ویراستارانش فرهاد ابولقاسمی هستش.با این وجود باید کتاب خوبی باشه حالا اگه کسی این کتاب رو گرفته یه توضیحی بده میخوام ببینم چطور کتابی هستش.

nits
04-11-2010, 17:59
کسی نیست؟
چرا کمک نمیدین؟

سلام دوست عزیز
شما میتونی بعد از خوندن کتابهای ریاضیات دروه دبیرستان ( رشته ریاضی ) و تسلط بر مطالب دبیرستان بری سراغ کتابهای المپیادی
البته من کسی رو تا به حال ندیدم با رمزینه یا خوشخوان و ... کنکوری المپیاد ریاضی شرکت کنه.
به هر حال برای المپیادهای ریاضی کتابهای زیر برای شروع خوبن تا بلکه بتونی مطالب دوره دبیرستان رو عمیقتر درک کنی و به اشتباهات رایج در عرصه جبر و آنالیز هم پی ببری

نخستین گامها در المپیادهای ریاضی : شامل 4 جلد از انتشارات مبتکران . ترجمه و تدوین : ابراهیم دارابی

saeed24i
04-11-2010, 18:19
راهنمایی کتاب

سلام دوستان
من از مهر می خونم
اینم لیست کتابام
می خوام نظر بدید که اولا این کتابا کافیه برای رتبه زیر 100 و دوما کدوم کتابو عوض کنم و به جاش کتاب جدیدی بخرم
یا کدوم کتابو اصلا بذارم کنار
لطفا زود جواب بدین

ادبیات : گاج لغات + 5 مبحث زبان فارسی + قرابت انرژی اتمی + آرایه های انرژی اتمی
عربی : گاج سفید
دینی : هیچی ! فقط آیات و روایات گاج
انگلیسی : شبقره + درک مطلب مبتکران
زمین : کانون
ریاضی : 10 سال کانون
فیزیک : 10 سال کانون
زیست : کتاب سبز + گربه + ژنتیک آرام فر
شیمی : آموزش های مبتکران + تست های مبتکران + خیلی سبز برای پیش

سلام
چقدر کتابات زیاده:18:بدون شک نمی تونی تو 7 ماه بخونی و دوره کنی.
آموزش مبتکران به نظر من وقت تلف کنیه.تو کتاب تست درسنامه های عالی هست.
زیست هم یکی از دو انتشاراتی که گفتی کافیه.چه خبره هم گربه هم خیلی سبز:24:
عربی هم که همه مبتکران رو پیشنهاد میکنند انتخاب با خودته.

برای زمین کتاب کانون مزخرف ترین کتاب بازاره.مهر وماه رو بگیر حالشو ببر:27:البته این درس
متاسفانه اهمیتی ندارد:41:علاقه میخواد شدید.

درسای دیگرو نظری ندارم:22:

cgm57
04-11-2010, 21:05
برای دیفرانسیل بهترین چه کتابی بگیرم که خوب درس داده باشه؟
می خوام بهترین باشه!

sapa
04-11-2010, 21:34
عربی چی بگیرم؟میخوام 100 بزنم
ایاد فیلی رو دارم

esfehanei
04-11-2010, 22:34
سلام دوست عزیز
شما میتونی بعد از خوندن کتابهای ریاضیات دروه دبیرستان ( رشته ریاضی ) و تسلط بر مطالب دبیرستان بری سراغ کتابهای المپیادی
البته من کسی رو تا به حال ندیدم با رمزینه یا خوشخوان و ... کنکوری المپیاد ریاضی شرکت کنه.
به هر حال برای المپیادهای ریاضی کتابهای زیر برای شروع خوبن تا بلکه بتونی مطالب دوره دبیرستان رو عمیقتر درک کنی و به اشتباهات رایج در عرصه جبر و آنالیز هم پی ببری

نخستین گامها در المپیادهای ریاضی : شامل 4 جلد از انتشارات مبتکران . ترجمه و تدوین : ابراهیم دارابی

بالاخره یه نفر پیدا شد محض رضای خدا جواب بده
خیلی ممنون
من یه کتاب میخوام برای همون تسلط کامل به مطالب ریاضی
چون معلممون خیلی سطح بالا درس نمیده خیلی وقت داشته باشه تمریای کتاب +گاج قرمز حل کنیم
برای همین من یه کتاب میخوام که همین مطالب کتابو (مثلا درس تابع یا دنباله و...)کاملتر توضیح بده +چند تا از نکاتی که داره
این کتابم متاسفانه فک نکنم تو قم باشه چون فقط کتاب درسی دارن (مثلا گاج ریاضی سبز و سفید و آبی و قرمز و بنفش و هزار رنگ دیگه:19: )
حتی کتابهای دانشگاهی رو هم ندارن فقط تا کنکور و بس
من یه ریاضی مبتکران نوشته محمود نصیری رو گرفتم +گاج سفید که قبلا داشتم خداکنه این جواب بده و خوب باشه البته به نظر من پشتکار و حوصله نقش مهمتری داره تا اینکه هی کتاب های رنگ و وارنگ بگیریم

واما سوال بعدی:
برای شیمی من رفتم مبتکران ببینم تو سایتش چند تا بود
یکی برای مهندس بازرگانی و یکی دو تای دیگه هم بود
کدوم رو دوستان پیشنهای میدن؟ برا آموزش

باز هم ممنون از شما

*PiNk PaNTHeR*
04-11-2010, 22:55
میخوام ازتون بپرسم چرا کتاب کمک درسی میگیرید.

کسایی که کتاب درسی رو مینویسن: 10 نفر معلم و استاد دانشگاه سابقه دار.
کسایی که کتاب کمک درسی مینویسن: یک معلم جوون تازه کار که از بدبختی به کتاب نوشتن افتاده.

B L A S T E R
05-11-2010, 00:15
سلام !

بچه ها برای گسسته و هندسه پایه چه کتابی پیشنهاد میکنید ؟

برای گسسته من رمزینه دارم ( اموزش ) حس میکنم مطالب اضافی زیاد داره و مطالب غیر ضروری هم توضیح داده!

هندسه پایه هم دو تا گاج هارو دارم نمیدونم خوبه یا بد !

مرسی !

METACORTEX
05-11-2010, 00:47
سلام بر دوستان
من دیروز کتاب-کلاس آرایه ادبی رمزینه رو گرفتم تا یه حدودیشم خوندم
کتاب فوق العده ای زبان ساده و بی آلایش به علاوه تستهای کنکور تا سال 89 و کنکور های سنجش و گ.2.
با پاسخ های تشریحی توپ و تحلیلی
نوشته شهریار قبادی
قیمت 6000 تومان.
من خودم کلک داشتم ولی اونو با یک کتاب دیگه طاق زدم آرایه رمزینه رو گرفتم.
اینو هم بگم این آرایه الگو مفت نمیرزه.
2 خط توضیح داده با 100 تست.