PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

sahelgh
22-09-2010, 08:06
جزوه حسابان و ریاضی 2 جبر و احتمال کنکوری کسی داره؟ میشه ازش بگیرم؟
ادبیاتو چیکار کنم کتابم سفیده هیچی صنایع ادبی ننوشتم توش مفاهیم و... کلا خالیه.چه کتابی بخرم بهتره؟انتشارات مهر وماه خوبه؟ارایه های ادبی و زبان فارسیم تعطیله مسند و از این جور چیزا بلد نیستم چه کتابی میتونه کمکم کنه هم روان وساده باشه هم کنکوری

برای زبان فارسی فقط 2 جلدی هامون سبطی + تست همگامان

آرایه رو خودمم دقیق نمیدونم ( ولی ای کاش آقای هامون سبطی یه کتاب هم واسه آرایه می نوشت!!!!)

ادبیات هم موضوعی بخون ( قرابت معنایی: هامون سبطی، املا: هامون سبطی) ولی اگه می خوای کتاب رو توپ توضیح داده باشه کلک یا سبز گاج

sahelgh
22-09-2010, 08:13
تعریف مبتکران رو از خیلی‌ها شنیدم ولی‌ خودم تست گاج میزنم هندسه ۱و ۲ رو تمومش کردم

تستهای گاج برای آموزش خیلی‌ بدرد میخورد اما تست هاش جوندار نبود. الان هم

دنبال یه کتاب هندسه می‌گردم به روز باشه و بیشترین شباهت به کنکور داشته باشه که حالا

همین مبتکران رو فعلا شنیدم اگه بچها کتاب خوب سراغ دارن بگن ممنون میشم

هندسه پایه خوشخوان خیلی خوبه ولی به نظر من کمه. استادمون گفت گاج رو هم بزن ولی حس میکنم گاج آسونه. مبتکران هم یه بار از کتابخونه گرفتم ولی حس میکنم اونم آسونه!!! منم تستای توپ میخوام. (پاسخ تشریحیشم مهم نیست!)

mh_rayaneh
22-09-2010, 12:16
سلام من سال 2 می ام.ولی ....
اعتماد به نفسمو خیلی از دست دادم.فکر میکنم منگلم.سال اول معدلم 19.76 دوم 19.55 سوم 17.59 معدل کل 19.32.اما رتبم شد 42000 اخزین سنجش شدم 12000 اما سر کنکور ...........
به هر حال میخام اکمسال بخونماز شما کمک میخام.حسابان محمود نصیری دارم دیگه کتاب تست لازم ندارم؟
ریاضی2 هم اموزش هم تست لازم دارم کتابی جامع و کنکوری در عین حال روان
جبز و احتمال سوم هم اموزش هم تست لازم دارم کتابی جامع و کنکوری در عین حال روان
امار فقط تست چی بخرم بهتره؟
دیفرانسیل هم تست هم اموزش چی لازمه؟
هند3 پ و تحلیلی و گستته گاج سفید دارم.خوبه؟
فیزیک نوبل دارم.من خیلی ازش راضیم خود معلممون مولفش بود.برای فیزیک2 اموزش چی خوبه؟
شیمی 3 بازرگان تسته و گاج سفید عمومی دارم.کتاب بهتر چیزی هست؟
ادبیات کلک ابی دارم.برای اموزش از چی استفاده کنم هر 3 کتاب؟
صنایع اذبیم که داغونه هیچی بلد نیستم چه کتابی بگیرم اموزش و تست؟
زبان فارسیمم که داغونه از نقش کلمات هیچی نمیفهمم.اموزش چی خوبه؟
عربی تست گاج سفید دارم.عربیم ضعیف شده(قبلا یلی بودم خدا لعنت کنه دبیر پارسالمو هیچی بارش نبود).اموزش چی خوبه؟
زبانم حرف نداره تست چی بگیرم خوب باشه؟ففقط این cloze test خوب بلد نیستم .یه کتاب تستم واسه این؟
دینی هم انرزی اتمی دارم و گاج سفید.کتاب دیگه ای لازمه؟
کتابایی که معرفی میکنید لطفا خیلی روون گفته باشه یعنی از درک راحت شروع کنه بره جلو مفهومی شه.یهو سخت شروع نکنه.
این اموزش و تست مهم نیست تو یه کتاب باشه جدا جدا هم بود مسئله ای نیست.
پیشاپیش ممنون.
تورو خدا زودتر جواب بدید شنبه میخام شروع کنم و فردا 5 شنبه میخام برم انقلاب خرید.کمکم کنید

B a r a n
22-09-2010, 12:38
به هر حال میخام اکمسال بخونماز شما کمک میخام.حسابان محمود نصیری دارم دیگه کتاب تست لازم ندارم؟
ریاضی2 هم اموزش هم تست لازم دارم کتابی جامع و کنکوری در عین حال روان
جبز و احتمال سوم هم اموزش هم تست لازم دارم کتابی جامع و کنکوری در عین حال روان
امار فقط تست چی بخرم بهتره؟
دیفرانسیل هم تست هم اموزش چی لازمه؟
هند3 پ و تحلیلی و گستته گاج سفید دارم.خوبه؟
فیزیک نوبل دارم.من خیلی ازش راضیم خود معلممون مولفش بود.برای فیزیک2 اموزش چی خوبه؟
شیمی 3 بازرگان تسته و گاج سفید عمومی دارم.کتاب بهتر چیزی هست؟
ادبیات کلک ابی دارم.برای اموزش از چی استفاده کنم هر 3 کتاب؟
صنایع اذبیم که داغونه هیچی بلد نیستم چه کتابی بگیرم اموزش و تست؟
زبان فارسیمم که داغونه از نقش کلمات هیچی نمیفهمم.اموزش چی خوبه؟
عربی تست گاج سفید دارم.عربیم ضعیف شده(قبلا یلی بودم خدا لعنت کنه دبیر پارسالمو هیچی بارش نبود).اموزش چی خوبه؟
زبانم حرف نداره تست چی بگیرم خوب باشه؟ففقط این cloze test خوب بلد نیستم .یه کتاب تستم واسه این؟
دینی هم انرزی اتمی دارم و گاج سفید.کتاب دیگه ای لازمه؟
کتابایی که معرفی میکنید لطفا خیلی روون گفته باشه یعنی از درک راحت شروع کنه بره جلو مفهومی شه.یهو سخت شروع نکنه.
این اموزش و تست مهم نیست تو یه کتاب باشه جدا جدا هم بود مسئله ای نیست.
پیشاپیش ممنون.

معارف که فکر کنم گاج و انرژی اتمی کفایت میکنه .

زبان من میخوام کتاب های دکتر اناری ( مبتکران ) بخرم .

زبان فارسی هم کتاب خیلی سبز البته دوستان میگن کتاب دو جلدی دکتر هامون سبطی از انتشارات دریافت هم خوبه

قرابت و املا و لغت هم کتاب های دکتر سبطی

ادبیات برای آموزش خودم کلک معلم دارم ولی خیلی سبز هم میگن خوبه .

عربی برای آموزش ایاد فیلی مبتکران عالیه . برای تست هم انرژی اتمی و گاج سفید که البته گاج سفید چون مبحثی هست من زیاد استفاده نمی کنم . و کتابی هم دارم از سازمان سنجش که تمام کنکور های چند ساله هست اونم خوبه .

شیمی همین کتاب ها خوبه .

فیزیک من برای پایه مبتکران و اندیشه سازان قدیم رو دارم و تست گاج سفید

فیزیک پیش هم همینطور اندیشه سازان قدیم دارم.

امار کتاب گاج سفید که البته من نخریدم هنوز . در واقع امار گذاشتم برای بعد بهمن ماه !

جبر و احتمال و گسسته راستش من جزوه دبیر دارم . کتاب هم تست گاج سفید کافیه .

ریاضی 2 و حسابان و دیفرانسیل ... راستش خودم دنبال کتاب مناسبم . ولی آبی قلمچی و اندیشه فائق ماشالا رضوی دارم.

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

برای هندسه پایه میخوام مبتکران بگیرم . البته اندیشه فائق هم دارم .

هندسه تحلیلی هم مبتکران دارم و اندیشه فائق که البته تست هست و همینطور گاج سفید .

ولی تعریف انرژی اتمی رو شنیدم برای هندسه

vahid-p
22-09-2010, 12:48
تورو خدا زودتر جواب بدید شنبه میخام شروع کنم و فردا 5 شنبه میخام برم انقلاب خرید.کمکم کنید
بیا و با خودت رو راست باش. ببین اصلا می تونی چند تا کتاب تست بزنی یا نه؟
من یه پیشنهاد دارم، تا بدونی چقدر عقبی یا چقدر جلو
اول ببین چند ساعت در هفته می تونی درس بخونی. حالا برای هر درس متناسب با ضریبش تو هفته زمان بندی کن مثلا ریاضی فلان ساعت.
حالا هر درس مثلا ریاضی به چند بخش هندسه ، گسسته و... تقسیم می شه. فیزیک هم چهار تا کتاب. بقیه هم...
خب حالا وقت رو متناسب با حجم و تعداد سوالاتی که تو کنکور از هر کدوم میاد رو بنویس.
خب حالا بیا و یه کتاب مربوط به همون درس و قسمت رو انتخاب کن. ببین مثلا اگه درسی 3 ساعت تو هفته باید بخونی و تا کنکور ( مثلا 9 ماه مونده ) می شه تقریبا 3*4*9 = 108 ساعت. این حدوداشه. یعنی تقریبا تا قبل از دوران جمع بندی برای این درس اینقدر فرصت داری. حالا اگه بخوای همش تست بزنی، و بتونی در هر ساعت 15 تست آموزشی بزنی 1620 تا تست بزنی. خوب با این وضع می بینی اولا به خیلی از درسا سه ساعت در هفته نمی تونی اختصاص بدی، دوم اینکه تست ها شاید خیلی بیشتر از این باشه و مجبور باشی فقط ستاره دار ها رو بزنی. حالا اونوقت چطور می خوای دو تا کتاب بخونی؟
ببینید قرار نیست اینقدر دقیق زمان بندی کنید ولی با این حساب و کتاب ها می شه یکم واقع بین تر تصمیم گرفت.
ضمنا برای برنامه ریزی به نظر من بهترین حالت و کلی ترین حالت اینه که به نسبت 3 تخصصی 1 عمومی و هر کدوم ضریب خاص خودشون زمان رو تقسیم کنید.
موفق باشید.

mh_rayaneh
22-09-2010, 13:01
بیا و با خودت رو راست باش. ببین اصلا می تونی چند تا کتاب تست بزنی یا نه؟
من یه پیشنهاد دارم، تا بدونی چقدر عقبی یا چقدر جلو
اول ببین چند ساعت در هفته می تونی درس بخونی. حالا برای هر درس متناسب با ضریبش تو هفته زمان بندی کن مثلا ریاضی فلان ساعت.
حالا هر درس مثلا ریاضی به چند بخش هندسه ، گسسته و... تقسیم می شه. فیزیک هم چهار تا کتاب. بقیه هم...
خب حالا وقت رو متناسب با حجم و تعداد سوالاتی که تو کنکور از هر کدوم میاد رو بنویس.
خب حالا بیا و یه کتاب مربوط به همون درس و قسمت رو انتخاب کن. ببین مثلا اگه درسی 3 ساعت تو هفته باید بخونی و تا کنکور ( مثلا 9 ماه مونده ) می شه تقریبا 3*4*9 = 108 ساعت. این حدوداشه. یعنی تقریبا تا قبل از دوران جمع بندی برای این درس اینقدر فرصت داری. حالا اگه بخوای همش تست بزنی، و بتونی در هر ساعت 15 تست آموزشی بزنی 1620 تا تست بزنی. خوب با این وضع می بینی اولا به خیلی از درسا سه ساعت در هفته نمی تونی اختصاص بدی، دوم اینکه تست ها شاید خیلی بیشتر از این باشه و مجبور باشی فقط ستاره دار ها رو بزنی. حالا اونوقت چطور می خوای دو تا کتاب بخونی؟
ببینید قرار نیست اینقدر دقیق زمان بندی کنید ولی با این حساب و کتاب ها می شه یکم واقع بین تر تصمیم گرفت.
ضمنا برای برنامه ریزی به نظر من بهترین حالت و کلی ترین حالت اینه که به نسبت 3 تخصصی 1 عمومی و هر کدوم ضریب خاص خودشون زمان رو تقسیم کنید.
موفق باشید.
دستت درد نکنه بابت راهنماییت.اما باید یاد بگیرم و تست بزنم دیگه.من تو ریاضیات مشکل دارم میخام بفهمم به هر قیمتی حتی شده از الان روزی 14 ساعت درس بخونم.حالا از شماها میخام بهترین کتابا رو معرفی کنید با توجه به پست بالا. البته یکی از دوستان زحمت کشید چند کتاب معرفی کرد ولی اگه میشه بیشتر معرفی کنید که راحتتتر انتخاب کنم.ازم از همتون ممنون.
در ضمن شیوه درس خوندن تک تک دروس رو اگه میشه توضیح بدید.خودتون چطوری خوندین که ثمر بخش بوده.
نحوه خلاصه نویسی رو توضیح بدید.
کلاسور ارزیابی چیه و چطوری تهیه میشه؟

M3lody
22-09-2010, 13:54
کتابای بنفش کانوننننن

فقط تست هستن

یا اموزشم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sahelgh
22-09-2010, 14:16
خواهشا کمکم کنید!

من باید تا فردا فصل 7 کتاب گسسته خوشخوان رو بخونم + حل تستاش + خلاصه نویسی به استادمون تحویل بدم. ولی کتاب من صفحات 189 و 192 نیست!!!

کسی میتونه این دوصفحه رو واسم اسکن کنه؟؟؟؟ خواهش میکنم!
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
مر30

EssiRam
22-09-2010, 14:17
سلام.
کتاب خوب واسه ریاضی و اقتصاد انسانی سراغ دارید؟؟
مرسی.

POUYOL
22-09-2010, 14:30
معارف که فکر کنم گاج و انرژی اتمی کفایت میکنه .

زبان من میخوام کتاب های دکتر اناری ( مبتکران ) بخرم .

زبان فارسی هم کتاب خیلی سبز البته دوستان میگن کتاب دو جلدی دکتر هامون سبطی از انتشارات دریافت هم خوبه

قرابت و املا و لغت هم کتاب های دکتر سبطی

ادبیات برای آموزش خودم کلک معلم دارم ولی خیلی سبز هم میگن خوبه .

عربی برای آموزش ایاد فیلی مبتکران عالیه . برای تست هم انرژی اتمی و گاج سفید که البته گاج سفید چون مبحثی هست من زیاد استفاده نمی کنم . و کتابی هم دارم از سازمان سنجش که تمام کنکور های چند ساله هست اونم خوبه .

شیمی همین کتاب ها خوبه .

فیزیک من برای پایه مبتکران و اندیشه سازان قدیم رو دارم و تست گاج سفید

فیزیک پیش هم همینطور اندیشه سازان قدیم دارم.

امار کتاب گاج سفید که البته من نخریدم هنوز . در واقع امار گذاشتم برای بعد بهمن ماه !

جبر و احتمال و گسسته راستش من جزوه دبیر دارم . کتاب هم تست گاج سفید کافیه .

ریاضی 2 و حسابان و دیفرانسیل ... راستش خودم دنبال کتاب مناسبم . ولی آبی قلمچی و اندیشه فائق ماشالا رضوی دارم.

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

برای هندسه پایه میخوام مبتکران بگیرم . البته اندیشه فائق هم دارم .

هندسه تحلیلی هم مبتکران دارم و اندیشه فائق که البته تست هست و همینطور گاج سفید .

ولی تعریف انرژی اتمی رو شنیدم برای هندسه

برای هندسه 1 و 2 کتاب مبتکران مولف فرهاد ابوالقاسمی خوبه.

جبر و احتمال مبتکران هم خوبه . اون که عکس هندونه روشه.

برای ریاضی 2 . مبتکران 2 جلدی . تسته و در جواباش توضیح میده.

برای تحلیلی هم مبتکران رو تعریفشو شنیدم و هم سبز کانون که مولفش پایافر هست.

برای گسسته میخوام گاج سفید بگیرم. البته بعضی ها مبتکرانو بهتر میدونن.

برای حسابان برای اموزش عباس امیدوار (مبتکران) برای تست من میخوام کتابهای رمزینه رو که بیشترین طرفدار رو برای درس حساب و دیفرانسیل داره بگیرم. چون هم پایه کار کرده و هم پیش .

برای دین و زندگی از همه مفهومی تر کتاب دین و زندگی جامع انشارات همگامان که با کانون مشترک زده هست و کلا برای هر سوالش باید خوب فکر کنی.

برای زبان هم کتابهای شهاب اناری فوق العاده است . زبان من هم توپه ولی کتابهای ایشون حرف نداره.

برای امار گاج سفید کفایت می کنه. شیمی فقط مبتکران . تنها کتابی که ادم میتونه با خیال راحت بگه تو بازار رو دستش نیست همین شیمی بهمن بازرگانیه.:5:

برای فیزیک پایه اگه انتشارات اندیشه سازان قدیم رو گیر بیاری که عالیه اما اگه نشد کتاب گاج سفید خوبه.
برای فیزیک 3 یا خیلی سبز رو بگیر یا مبتکران فرین کمانگر.( من که از این کتاب فرین کمانگر استفاده می کنم و خیلی ازش راضیم. برای فیزیک 3 این کتاب محشره.)

برای پیش هم میخوام کتاب انتشارات فار رو بگیرم. میگن مولفهاش همون مولفهای اندیشه سازان قدیمه.:8:

برای قرابت و املا هم هامون سبطی کتاباش عالیه. عربی هم کتاب ایاد فیلی = بسیار عالی.

این ها نظرات منه که چند ماه هست که به این تاپیک دارم سر میزنم.:20:

lmohsen
22-09-2010, 16:12
دوستان لطفا کمک کنید.
دینی جامع خیلی سبز یا انرژی اتمی؟؟؟
فیزیک پایه انرژِ اتمی چطوره؟ سطح تستاش؟
ممنونم.
دوستان نظری ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
راستی عربی تست گاج بهتر هستش یا انرژس اتمی؟

mh_rayaneh
22-09-2010, 16:39
.

برای تحلیلی هم مبتکران رو تعریفشو شنیدم و هم سبز کانون که مولفش پایافر هست.

برای گسسته میخوام گاج سفید بگیرم. البته بعضی ها مبتکرانو بهتر میدونن.

دستت درد نکنه.معلم پارسال ما نصرا.. رکوعی بود گفت اگه میخایین هندسه گسستون توپ شه گاج سفید بهترینه.بعدش مبتکرانه.:31:
(جبر و احتمال مبتکران هم خوبه . اون که عکس هندونه روشه.)این اموزشه یا تست؟اسم کامل کتاب چیه؟
برای حسابان تست اخر چی شد؟یهنی چه کتابی برای تست حسابان؟
برای ریاضی 2 تست و اموزش؟
دیفرانسیل تست کدوش بهتره؟رمزینه؟خوشخوان؟گاج؟ ادیشه فاءق؟
زبان شهاب اناری کدوم انتشاراته؟زبان 3 و پیش جداس؟
عربی اموزش کدوم بهتره؟ایاد فیلی؟رمزینه؟مهرو ماه؟
فیزیک2 اموزش و تست چه کتابی معرفی میکنید؟
در ضمن شیوه درس خوندن تک تک دروس رو اگه میشه توضیح بدید.خودتون چطوری خوندین که ثمر بخش بوده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در ضمن شیوه درس خوندن تک تک دروس رو اگه میشه توضیح بدید.خودتون چطوری خوندین که ثمر بخش بوده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه سوال من چند به چند وقت دوره کنمم بهتره؟توضیح جامعی راجع به جعبه لایتنر میشه بدید؟

aristocrat
22-09-2010, 17:00

برای ریاضیات پایه کتاب رمزینه بگیر خودتو راحت کن ولی‌ تستهای تالیفی و آزادش رو به جز اونایی که کادر آموزشی داره سانسور کن وگرنه نگیرش. برای فیزیک پیش دانش گاهی بهترین کتاب سفید گاج هست. شیمی‌ همونایی که داری خوبه. توی این کتابهایی که بهت گفتم هم آموزش هست هم تست‌های خوب و جدید. درسهای عمومی بهترین کتاب‌های تست(دقت کن اینا دیگه آموزش نیست یا اگرم هست خلاصه گفتن) عربی‌ و ادبیات و دینی همگی‌ گاج سفید خوبه البته دینی همگامان هم من شنیدم کتاب خوبی هست که اگه دینی هر کدوم از اینا گرفتی‌ نیاز به کتاب درسی‌ نداری.سعی‌ کردم بهترین کتاب هارو بهت بگم اگه دیدی درسی‌ توی اینا نبود برای همینه

M3lody
22-09-2010, 17:11
مگه رمزینه اموزش ریاضی پایه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کتاب کلاس؟؟؟

کسی نگفتتتتتتت بنفش کانونننننن اموزشه یا تستتتتتتتتتتتتتتت

aristocrat
22-09-2010, 17:16

بله که داره.کتاب تست هست البته با آموزش در پاسخ‌های تشریحی تألیف مهندس مهربان . تازه ببخشید اسمش حسابان و ریاضیات پایه هست که یه قسمتهایی از حسابان مثل مثلثات توش هست کتاب جالبیه همه جور تست از سنجش تا خارج از کشور داره . البته فکر کنم اشتباه لپی پیش اومده چون آموزش هم هست دیگه.

sahelgh
22-09-2010, 17:17

بنفش کانون تسته البته سطحش بالاست!

mh_rayaneh
22-09-2010, 17:19
(جبر و احتمال مبتکران هم خوبه . اون که عکس هندونه روشه.)این اموزشه یا تست؟اسم کامل کتاب چیه؟[/SIZE]
یه سوال من چند به چند وقت دوره کنمم بهتره؟توضیح جامعی راجع به جعبه لایتنر میشه بدید؟
اینارو هم بگید خواهشا

sahelgh
22-09-2010, 17:23

بنفش کانون تسته البته سطحش بالاست!

aristocrat
22-09-2010, 17:36
اینارو هم بگید خواهشا

اگه برای ریاضیات پایه همونی که بهت گفتم گرفتی‌ دیفرانسیل ۱ رو هم گاج میگم بگیری اونم کتاب جدید هست ولی‌ دیفرانسیل ۲ نمیدونم. زبان کتاب جامع کنکور انتشارات کتاب سبز .عربی‌ ایاد فیلی.

اینم یه جایی که نفر اول ریاضی‌ ۸۸ کتاب‌هایی‌ که خونده معرفی‌ کرده بدردت می‌خوره:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن ریاضی‌ ۲ و فیزیک 2 نیازی نیست کتاب جداگانه بگیری همشون مثلا در یه کتاب ریاضیات پایه یا مثلا فیزیک پیش و فیزیک پایه پخش شدن

POUYOL
22-09-2010, 18:27
دستت درد نکنه.معلم پارسال ما نصرا.. رکوعی بود گفت اگه میخایین هندسه گسستون توپ شه گاج سفید بهترینه.بعدش مبتکرانه.:31:
(جبر و احتمال مبتکران هم خوبه . اون که عکس هندونه روشه.)این اموزشه یا تست؟اسم کامل کتاب چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در ضمن شیوه درس خوندن تک تک دروس رو اگه میشه توضیح بدید.خودتون چطوری خوندین که ثمر بخش بوده.

اون جبر و احتمال مبتکران که عکس هندونه روشه ، هم اموزش داره و هم تست.اموزش+تست های اموزشی + تستهای تمرین (اسم کامل کتاب: پرسش های چهارگزینه ای جبر و احتمال .مولفان : مهندس عطاا... صادقی و مهندس فرهاد ابوالقاسمی)240 صفحه هست.پارسال قیمتش 5هزار تومن بود.یه خرده طنز هم توش هست.

برای حسابان و دیفرانسیل کلا باید کتاب رمزینه رو بگیری. من خودم یه دونه کتاب فعلا از رمزینه دارم .اون هم ریاضیات پایه هست .خیلی طرفدار داره دیفرانسیل رمزینه . حتی نفر اول 87 سجاد فولادی هم همین کتاب مهندس مهربان ، مولف کتاب،رو پیشنهاد داده بود. من هم مثل شما قراره فردا برم کتاب بخرم.کتابهای دیگه اشو هم درو می کنم (منظورم کتابهای مربوط به ریاضیشه).:27:

برای ریاضی 2 مبتکران یه کتاب خوب داره. بنفشه.اما خیلی وقت گیره ولی برای تسلط کتاب خوبیه. البته کنکوری نیست کتابش و تیزهوشان برای تدریس استفاده می کنه( برای یه کنکوری اصلا توصیه نمیکنم:13:). اما من خودم میخوام از کتاب ریاضی 2 مبتکران که دو جلدی هست استفاده کنم. تسته اما تو جواباش یه جورایی درس میده.

برای زبان هم کتابهای شهاب اناری عالین . کتاب سوم و پیش دانشگاهیش جدان.کتاب امسال پیش دانشگاهیش ، هم پیش 1 و هم پیش 2 رو یه جا اورده البته به کمک 2یا3 مولف دیگر.برای ریدینگ کتاب متن خوانی شهاب اناری رو بگیر . کتابهای شهاب اناری رو مبتکران میزنه.یه کتاب دیگه هم داره حدود 330 صفحه برای گرامر اسمش هست گرامر کاربردی زبان انگلیسی . خیلی عالیه به ویژه برای داوطلبان کنکور زبان . البته به درد همه میخوره و گرامرتون خیلی تقویت میشه.با کلی تمرین و تستهای کنکور سراسری و ازاد. حتی در تستهاش تستهای سال های 50 و 49 هم به چشم میخوره و میاد تا سوالات کنکورزبان 86 و 85 . من از این کتاب حدود 336 صفحه ای حدود 270 صفحه شو تو مرداد و شهرویور خونده ام.( تا هفته دیگه خلاصش می کنم:46:)با اینکه حتی کلاس زبان هم میرم اما واقعا کتابش حرف نداره و تا حالا نکته های گرامریش خیلی کمکم کرده. اگه واقعا دیگه میخواهی برای کنکور زبان شرکت کنی کتاب دیگه هم داره تحت عنوان لغات و اصطلاحات زبان تخصصی.من که عاشق دکتر شهاب اناری هستم.:40::40: خودش هم نفر اول کنکور بوده . فکر کنم تجربی.

برای عربی هم کتاب ایاد فیلی رو به شما پیشنهاد میکنم. اسم کتاب: عربی به زبان ساده ،مبتکران. از پایه کارکرده تا کنکور. منظورم از پایه یعنی از اول بسم ا... عربی..مثلا اول اومده افعال رو بررسی کرده . همون ماضی و مضارعی که راهنمایی رو خوندیم رو اورده و کاملا کتاب جامع و توپی هست. ضمایمش هم حرف نداره: مثل لغات متضاد کتابهای عربی 2 و 3 ، جمع های مکسر عربی 2 و 3 ،راه های میان بر برای تستهای ترجمه ، چند تا درک مطلب و .... . اخر کتاب هم تا دلت بخواد تست. تستهای عربی گروه های مختلف رو زده. کلا هرچی تو بخواهی توش هست.تمام نکته های حروف و اسم و فعل رو یه جا تو این کتاب حدودا 500 صفحه ای بخون.)هم اموزشه و هم تست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای فیزیک 2 کتاب اندیشه سازان قدیم رو اگه تونستی گیر بیاری که خوشا به حالت ، اگه نتونستی گاج سفید پایه خوبه.راستی اگه برای فیزیک پیش دانشگاهی کتاب خوب گیر اوردی مباحث فیزیک 2 رو هم خوب یاد میگیری.(البته یادت نره که دو فصل اخر فیزیک دو تو پیش دانشگاهی نیست و کتاب جدا میخواد) برای فیزیک پیش دانشگاهی هم من فردا میخوام انتشارات فار رو بگیرم . میگن مولفاش همون مولفهای اندیشه سازانه.:46:

درمورد روش درس خوندن هم باید بری تو تاپیکها و سایتهای مرتبط . یا از مشاور با تجربه یا از دبیر هر درس کمک بگیری . من درمورد روش مطالعه و برنامه ریزی چیزی حالیم نیست زیاد.:31:چون من هم با سجاد فولادی ،نفر اول کنکور 87 موافقم.شما باید برای کنکور چندین کتاب رو اعم از کتاب درسی و کمک اموزشی بخونی.حالا هرجوری که هست باید تمومش کنید دیگه. فقط به قول سجاد نباید بزارید از اون کتابها نکته ای دربره.(البته یه خرده مبالغه هستا:31:)من خودم زیاد از روش خلاصه نویسی خوشم نمیاد مثل سجاد.

mh_rayaneh
22-09-2010, 18:46
میدونی من خیلی قوی نیستم(دیف) به نظرت بهتر نیست اول گاج سفید بزنم بعدش خوشخوان یا رمزینه؟(دیف)گاج پیش2 داره؟ گاج وخوشخوان و رمزینه .پایه هم دارن؟
میشه یه توضیحی راجع به کتاباش بدی؟

POUYOL
22-09-2010, 19:37
میدونی من خیلی قوی نیستم(دیف) به نظرت بهتر نیست اول گاج سفید بزنم بعدش خوشخوان یا رمزینه؟(دیف)گاج پیش2 داره؟ گاج وخوشخوان و رمزینه .پایه هم دارن؟
میشه یه توضیحی راجع به کتاباش بدی؟

من درباره ی دیف خوشخوان و گاج نظری ندارم و اصلا هیچی اطلاعی درمورد سطحشون ندارم.اما دیف رمزینه خیلی طرفدار داره.کتاب های دیفرانسیلش که عنوان کتاب کلاس دارن رو خیلی تعریفشو شنیدم. مثل اینکه هم اول روون درس میده و بعد تست میده. این کتاب هم تو این سایت خیلی طرفدار داره و هم بیرون. سجاد فولادی هم از همین کتاب کلاس رمزینه برای دیف استفاده میکرد.من هم، سطح ریاضیم متوسطه ولی فکر کنم این کتاب دیف رمزینه به درد همه ی سطح ها میخوره. تازه یادم رفت برای حسابان بگم کتاب دو جلدی مبتکران ،مولف عباس امیدوار هم بگیری ضرر نمیکنی که هیچی ،به دردت هم میخوره. چون به زبون روون و خودمونی نوشته و فقط هم اموزش داره. البته تست هم داره اما خیلی کم.ولی برای اموزش چیز به درد بخوریه . مثلا برد توابع رو اومده جداجدا بررسی کرده. مثلا دامنه و برد تابع های ثابت ، چندجمله ای ، مثلثاتی ،و چندضبطه ای ، براکتی ،قدر مطلقی و ... بررسی کرده .البته برای چند مبحث دیگه هم تابع هارو جدا جدا بررسی کرده. من که خیلی راضیم ازش فقط حیف که تست زیاد نداره.ولی برای اموزش کتاب به درد بخوریه.(کلا مبتکران کتاب به دردنخور نمیزنه:46:)یه نگاهی به این صفحه بنداز.کتابهای رمزینه هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی برای عربی یادم رفت بهت بگم من از دو کتاب عربی گاج سبز هم استفاده میکنم.هم عربی 2 و هم عربی 3.چون درس به درس رفته جلو و نکات تجزیه و تحلیل متن کتاب درسی رو که هیچی بلکه تمارین و تمام قسمت های هر درس رو هم بررسی کرده.و کلا اصلا میشه جایگزین کتاب درسی عنوان کرد. البته یادت نره ها ، ایاد فیلی کتابش محشره ها و پشت کتابش هم نوشته پرفروش ترین کتاب عربیه چون دیگه خیلی سعی کرده ساده توضیح بده.ولی اگه میخواهی از کتاب درسی هم خیالت راحت بشه مثل من از کتابهای گاج سبز برای عربی 2 و3 استفاده کن.

. درسهای عمومی بهترین کتاب‌های تست(دقت کن اینا دیگه آموزش نیست یا اگرم هست خلاصه گفتن) عربی‌ و ادبیات و دینی همگی‌ گاج سفید خوبه البته دینی همگامان هم من شنیدم کتاب خوبی هست که اگه دینی هر کدوم از اینا گرفتی‌ نیاز به کتاب درسی‌ نداری.سعی‌ کردم بهترین کتاب هارو بهت بگم اگه دیدی درسی‌ توی اینا نبود برای همینه

ناراحت نشینا ولی جهت اطلاع بگم کتاب دین و زندگی همگامان اصلا با گاج سفید قابل مقایسه نیست !!! برای دینی 2 من گاج سفید رو استفاده کردم و حالا که دارم از همگامان استفاده میکنم ،تازه میفهمم گاج دینی فقط وقت تلف کردنه. تستاش خیلی ابکی هستن. کافیه شما فقط متن کتاب رو خوب خونده باشی تستاش رو اون وقت چشم بسته میزنی. حالا کتاب همگامان رو بگیر تازه میفهمی مفهومی خوندن و تستی که به چالش می کشه یعنی چی!!!!من از هر 50 تست گاج یه دونه تستشو با شک میزدم ولی حالا برای همگامان از هر 50 تستش یکیشو با اطمینان میزنم.:31:ادبیات سوالاش هم مثل کنکوره. اگه کتاب دین و زندگی توپ و درصد بالای دین وزندگی در کنکور میخواهی ،همگامان عالیه مولف : علیرضا دلشاد. یکی از نکته های قابل توجه این کتاب اینه که هرایه رو نوشته و علاوه بر معنی مفهوم ایه رو هم نوشته.البته نه اون مفهومی که خودمون به دست میاریم ، یه سری مفاهیمی که به مغز هر دانش اموز نمی رسه . تازه در بعضی تستاش تستهای ترکیبی داده مثلا یکی از درس های سوم و پیش دانشگاهی رو به هم ربط داده و تست داده. فقط ای کاش پاسخ نامه اش کلیدی نبود. چون تستاش مفهومین اگه دلیل رد گزینه های دیگه رو هم می گفت ، اون وقت میشد گفت که ابر کتابه برای دین و زندگی.ولی با این حال هم ، به نظر من کتاب برای دینی از این بهتر تو بازار نیست.

البته این ها نظرمنه و اگه خواستی میتونی از همون گاج استفاده کنی ولی بهت بگم سطح دینی همگامان خیلی خیلی مفهومی تر از گاجه . بعضی تستاش که از سوالات کنکور هم سختتره و وقتی که تستای تالیفیشو زدی و رفتی سراغ تستای کنکورش ، بر سوالات احاطه داری!!حالا خود دانی...

راستی من چرا امروز این قدر طولانی پست میزنم.:31:

alphacino
22-09-2010, 19:57
سلام

ميخواستم بدونم فردا اول مهر چاپ جديد اين كتابا هست من برم انقلاب بخرم؟

زيست سوم سبز
زيست چهارم سبز
فيزيك 3 سبز
فيزيك 4 فار ( همون پيش 1 )
شيمي 4 مبتكران

alphacino
22-09-2010, 20:08
* .* دو پست متوالي
حذف شود

reza-atom
22-09-2010, 20:14
دوستان به نظرتون فیزیک هالیدی با این حجم برای کنکور مناسبه ؟خیلی عمیقه کتابهای هالیدی !(لطفاً راهنمایی کنین --- من فارغ اتحصیلم)

bida
22-09-2010, 21:50
دوستان به نظرتون فیزیک هالیدی با این حجم برای کنکور مناسبه ؟خیلی عمیقه کتابهای هالیدی !(لطفاً راهنمایی کنین --- من فارغ اتحصیلم)

نه ، اصلا مناسب نیست ، زیادی سنگین هست ، اگه می خواید کتاب فیزیک علاوه بر کتاب های درسی و کنکوری بخونید ، سری کتاب های فیزیک پایه ، نوشته فرانک ج بلت انتشارات فاطمی خوب هست.

ولی در کل به نظر من ، بچه های کنکوری همین کتاب های خودشونو هم نمی خونند و خرید این جور کتاب ها با هدف کنکور ، کاملا غلط هست.

reza0382
22-09-2010, 21:52
نه ، اصلا مناسب نیست ، زیادی سنگین هست ، اگه می خواید کتاب فیزیک علاوه بر کتاب های درسی و کنکوری بخونید ، سری کتاب های فیزیک پایه ، نوشته فرانک ج بلت انتشارات فاطمی خوب هست.

ولی در کل به نظر من ، بچه های کنکوری همین کتاب های خودشونو هم نمی خونند و خرید این جور کتاب ها با هدف کنکور ، کاملا غلط هست.

نظر منم همینه کنکوری ها هالیدی خوندن اشتباه

t.sunami
23-09-2010, 00:12
جایی هست که پی دی افی از کتب هالیدی باشه؟؟کلا چند جلده؟؟

mh_rayaneh
23-09-2010, 00:17
پویول دستت درد نکنه یه اطلاعات کاملی راجع به کتابای دیف و پایه ی رمزینه میدی؟کدو م تسته؟کدوم اموزشو تسته؟چد جلدن؟کلا چجوریه قضیش؟

POUYOL
23-09-2010, 00:46
پویول دستت درد نکنه یه اطلاعات کاملی راجع به کتابای دیف و پایه ی رمزینه میدی؟کدو م تسته؟کدوم اموزشو تسته؟چد جلدن؟کلا چجوریه قضیش؟

من چون علاقه ی شدیدی به بارسلونا و بازیکناش دارم اسم کاربریمو گذاشتم پویول وگرنه مخلص شما میلاد هستم.
والا من هم درمورد کتاب دیف رمزینه اطلاعات زیادی ندارم ولی فکر کنم سه جلد باشه . من فردا وقتی رفتم بگیرم هرچی کتاب دیف رمزینه تست و اتاق کلاس رو میگیرم. مثلا برای ریاضیات پایه تستهای امار رو هم توش قرار داده. (ولی از من میشنوی برای امار کتاب جدا بخون. فکر کنم کتاب امار گاج سفید که انگار برای این درس بیشترین طرفدار رو هم داره به خصوص در این سایت ،کافی باشه)یه خرده تو اینترنت بگردی یا تو همین سایت یه سری اطلاعات درمورد دیف رمزینه به دست میاری.ولی این جوری که دانش اموزان این سایت دارن از دیف رمزینه تعریف میکنن مثل اینکه حرف نداره و پشیمونمون نمیکنه.

وای فردا باید بریم مدرسه ، از فردا لحظات یه کنکوری رو حس می کنیم.باورم نمیشه یعنی ما هم کنکوری شدیم.:20:

شما هم خودتو معرفی کن. البته اگه اشکالی نداشته باشه:11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mh_rayaneh
23-09-2010, 00:55
من چون علاقه ی شدیدی به بارسلونا و بازیکناش دارم اسم کاربریمو گذاشتم پویول وگرنه مخلص شما میلاد هستم.
والا من هم درمورد کتاب دیف رمزینه اطلاعات زیادی ندارم ولی فکر کنم سه جلد باشه . من فردا وقتی رفتم بگیرم هرچی کتاب دیف رمزینه تست و اتاق کلاس رو میگیرم. مثلا برای ریاضیات پایه تستهای امار رو هم توش قرار داده. (ولی از من میشنوی برای امار کتاب جدا بخون. فکر کنم کتاب امار گاج سفید که انگار برای این درس بیشترین طرفدار رو هم داره به خصوص در این سایت ،کافی باشه)یه خرده تو اینترنت بگردی یا تو همین سایت یه سری اطلاعات درمورد دیف رمزینه به دست میاری.ولی این جوری که دانش اموزان این سایت دارن از دیف رمزینه تعریف میکنن مثل اینکه حرف نداره و پشیمونمون نمیکنه.

وای فردا باید بریم مدرسه ، از فردا لحظات یه کنکوری رو حس می کنیم.باورم نمیشه یعنی ما هم کنکوری شدیم.:20:

شما هم خودتو معرفی کن. البته اگه اشکالی نداشته.:11:

منم محمدم.از تهران.از اشنایی با شما خوشوقتم.(خیلی رسمی شد نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
سال دومی ام.ولی به 2 رقمی فکر میکم.من که با یه نگاه عاشق رمزینه شدم.
امیدوارم تو حال و هوای کنکور بمونی.من که فقط 3 هفته اول یعنی تا 5 مرداد تو جو بودم.یهو خراب شد وضعیت سر افکار احمقانه.
:10::10:امیدوارم دوستای خوبی بمونیم.
راستی عربی همگامان مولفش کیه؟

alphacino
23-09-2010, 01:01
سلام

ميخواستم بدونم فردا اول مهر چاپ جديد اين كتابا هست من برم انقلاب بخرم؟

زيست سوم سبز
زيست چهارم سبز
فيزيك 3 سبز
فيزيك 4 فار ( همون پيش 1 )
شيمي 4 مبتكران

تو رو خدا جواب بديد سايتاشون كه خرابه تلفنشونم با اشغاله يا برنميدارند

لطفا اين پستمو بيجواب نذارين

blackops
23-09-2010, 01:21
سلام به همگی
میدونم که جواب این سوال رو شاید هزار بار دادین ولی یه بار دیگه برای من هم یاد آوری کنید:42::42::42::42:
برای آموزش حسابان بیشتر فصل های اولش کتابی که خوب آموزش داده باشه چی سراغ دارین

lmohsen
23-09-2010, 01:54
تو رو خدا جواب بديد سايتاشون كه خرابه تلفنشونم با اشغاله يا برنميدارند

لطفا اين پستمو بيجواب نذارين
سلام دوست من
یکی از دوستان زیست سوم و چهارم رو گرفته بود چاپ 89 بود اینجور که میگفت
فیزیک سوم هم چاپ 88 تو بازار هستش 2 هفته پیش تماس گرفتم انتشارات گفتن چاپ 89 نداره فعلا و هروقت بیاد فرقی با 88 نداره من هم همون 88 رو گرفتم.
شیمی 4 رو هم اگه اشتباه نکنم چاپ 89 رو تو بازار دیدم.
در مورد فیزیک فار هم اطلاعی ندارم دوستان اگه اطلاع دارن بگن.
موفق باشید.

Amir_oscar
23-09-2010, 02:01
اگر یه کتابی دارین که چاپ یک یا چند سال پیش هست، از روی همون بخونید و مواظب باشین جوگیر نشین برین چاپ جدید بخرین! :دی
و اگر یه کتابی رو ندارین و حتما می خواین بخرین، وایسین تا چند وقت دیگه چاپ جدیدش بیاد!

alphacino
23-09-2010, 03:12
سلام دوست من
یکی از دوستان زیست سوم و چهارم رو گرفته بود چاپ 89 بود اینجور که میگفت
فیزیک سوم هم چاپ 88 تو بازار هستش 2 هفته پیش تماس گرفتم انتشارات گفتن چاپ 89 نداره فعلا و هروقت بیاد فرقی با 88 نداره من هم همون 88 رو گرفتم.
شیمی 4 رو هم اگه اشتباه نکنم چاپ 89 رو تو بازار دیدم.
در مورد فیزیک فار هم اطلاعی ندارم دوستان اگه اطلاع دارن بگن.
موفق باشید. خيلي خيلي لطف كردي :46:

روز كه بشه ميرم انقلاب و اين كتابا رو ميخرم فعلا شبه نميشه خطرناكه :31:

راستي مولف چاپ جديد فيزيك پيش 1 سبز مصلايي شده . به نظرتون فار رو بگيرم يا صبر كنم سبز بياد؟

كسي ميدونه كي ميادش؟

POUYOL
23-09-2010, 07:32
منم محمدم.از تهران.از اشنایی با شما خوشوقتم.(خیلی رسمی شد نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
سال دومی ام.ولی به 2 رقمی فکر میکم.من که با یه نگاه عاشق رمزینه شدم.
امیدوارم تو حال و هوای کنکور بمونی.من که فقط 3 هفته اول یعنی تا 5 مرداد تو جو بودم.یهو خراب شد وضعیت سر افکار احمقانه.
:10::10:امیدوارم دوستای خوبی بمونیم.
راستی عربی همگامان مولفش کیه؟

ان شاء ا... دو رقمی رو هم میاری.:8:

من با عربی همگامان کار نکرده ام . ولی اگه منظورت درس دین وزندگی همگامان باشه ،مولفش علیرضا دلشاده.

من دیگه رفتم مدرسه. راستی یادت نره بعد از اینکه کتاباتو گرفتی ،بیایی اینجا و بگی چی گرفتی.:20:

---------- Post added at 08:32 AM ---------- Previous post was at 08:31 AM ----------

سلام به همگی
میدونم که جواب این سوال رو شاید هزار بار دادین ولی یه بار دیگه برای من هم یاد آوری کنید:42::42::42::42:
برای آموزش حسابان بیشتر فصل های اولش کتابی که خوب آموزش داده باشه چی سراغ دارین

برای اموزش : دو جلدی اموزش حسابان مبتکران ،مولف : عباس امیدوار

POUYOL
23-09-2010, 09:03
سلام. الان از مدرسه اومدم. کتابامو گرفتم.

میگم چطوره یه گام به گام هم بخریم؟ چون بالاخره تمرین های کتاب درسی هم خیلی مهمن.:14:
خدا به خیر کنه ،الان که اول ساله اینجوری دلهره داریم خدا به داد روزهای قبل کنکورمون برسه:sad::42::41:

B a r a n
23-09-2010, 09:31
گام به گام

آره من هر سال می خریدم .

بضی وقتا لازم می شد .

mh_rayaneh
23-09-2010, 10:07
سلام. الان از مدرسه اومدم. کتابامو گرفتم.

میگم چطوره یه گام به گام هم بخریم؟ چون بالاخره تمرین های کتاب درسی هم خیلی مهمن.:14:
خدا به خیر کنه ،الان که اول ساله اینجوری دلهره داریم خدا به داد روزهای قبل کنکورمون برسه:sad::42::41:

اره بخری بهتره. امسالم که نهایی شده امتحاناتون.پس حسابی بخون البته من شب امتحان دیف 2 یه بنی هاشم گذاشتم جلوم رفتم 16 شدم تو طول سال هیچی دیف نخوندم.
واسه دلهره فکر نمیکنی خیلی زوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الب ته کمش لازمه.ولی هر طور شده کنترلش کن.من سر کنکور استرس باعث شد که :2:
دارم میرم انقلاب خرید حتما میگم.تو کی میری خرید؟

POUYOL
23-09-2010, 10:34
اره بخری بهتره. امسالم که نهایی شده امتحاناتون.پس حسابی بخون البته من شب امتحان دیف 2 یه بنی هاشم گذاشتم جلوم رفتم 16 شدم تو طول سال هیچی دیف نخوندم.
واسه دلهره فکر نمیکنی خیلی زوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الب ته کمش لازمه.ولی هر طور شده کنترلش کن.من سر کنکور استرس باعث شد که :2:
دارم میرم انقلاب خرید حتما میگم.تو کی میری خرید؟

برای حل المسائل کدوم کتاب از همه بهتره؟

ادم این همه کتابو که میبینه باید بخونه دلهره نمی گیره؟!!!

من عصر میرم . چون اون وقت همه ی مغازه ها بازن.

jadoogar5422
23-09-2010, 11:10
بچه ها تست عربي چه کتابي بگيرم؟

rezajj
23-09-2010, 11:29
با سلام از دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه
من فوق دیپلم رشته الکترو تکنیک برق صنعتی دارم کسی میتونه برای قبولی کارشناسی ناپیوسته تودرس های
تخصصی مثلا مدارمنبع مناسب وجامعی بم معرفی کنه مر30

بهترین سرگرمی دنیا روبیک

mineworld
23-09-2010, 11:49
سلام به همگی

لطفا یه کتاب خیلی خوب و روون واسه گسسته و تحلیلی معرفی کنید باور کنید گیر این دوتام. بعد نظرتون درمورد کتاب های انرژی اتمی واسه این دو درس چیه .ممنون

zakasa
23-09-2010, 11:58
اگه معلمي برو رمزينه رو بخر كه دو جلده . اگه هم كه دانش آموزي هيچكدوم رو نخر چون اين كتابها اينقدر قطور هستند كه نمي توني تا وقت كنكور تمومشون كني

sahelgh
23-09-2010, 13:04
سلام به همگی

لطفا یه کتاب خیلی خوب و روون واسه گسسته و تحلیلی معرفی کنید باور کنید گیر این دوتام. بعد نظرتون درمورد کتاب های انرژی اتمی واسه این دو درس چیه .ممنون

سلام
من گسسته خوشخوان رو دارم که کتاب واقعا خوبیه. در مورد تحلیلی هم من خودم همون انرژی اتمی رو دارم و اونم کتاب خوبیه و تستای خوبی داره.

sahelgh
23-09-2010, 13:18
برای حسابان و دیفرانسیل کلا باید کتاب رمزینه رو بگیری. من خودم یه دونه کتاب فعلا از رمزینه دارم .اون هم ریاضیات پایه هست .خیلی طرفدار داره دیفرانسیل رمزینه . حتی نفر اول 87 سجاد فولادی هم همین کتاب مهندس مهربان ، مولف کتاب،رو پیشنهاد داده بود. من هم مثل شما قراره فردا برم کتاب بخرم.کتابهای دیگه اشو هم درو می کنم (منظورم کتابهای مربوط به ریاضیشه).:27:

من واسه دیف کلاس میرم اندیشه فائق رو هم دارم. لازمه رمزینه رو هم بگیرم یا نه؟

sahelgh
23-09-2010, 13:28
من تستای کنکور فصل 1 فیزیک پیش 1 رو از رو گاج سفید زدم. حالا میخوام یه کتاب بگیرم که تست تالیفی بزنم. ولی نمیدونم بین این کتابا کدوم رو بگیرم!؟
1- فیزیک فار
2- خیلی سبز (چاپ جدیدش که قراره آخر مهر بیاد ( البته اگه مولفش احمد مصلایی باشه!))
3- انرژی اتمی
4- خوشخوان (البته این چون تستاش کمه به احتمال زیاد میگیرم!)

sahelgh
23-09-2010, 13:33
دوستان لطفا کمک کنید.
دینی جامع خیلی سبز یا انرژی اتمی؟؟؟
فیزیک پایه انرژِ اتمی چطوره؟ سطح تستاش؟
ممنونم.

دین و زندگی فقط همگامان

t.sunami
23-09-2010, 13:41
سلام
من گسسته خوشخوان رو دارم که کتاب واقعا خوبیه. در مورد تحلیلی هم من خودم همون انرژی اتمی رو دارم و اونم کتاب خوبیه و تستای خوبی داره.

براساس تجربه ای که دارم بهتون میگم اگر میخواید مشکلی در این دو درس نداشته باشید طبق الگوی زیر عمل کنید

برای گسسته:کتاب کلاس رمزینه+خوشخوان(حتما حتما)
تحلیلی:فقط و فقط خوشخوان

---------- Post added at 03:39 PM ---------- Previous post was at 03:37 PM ----------

نه.وقتی کلاس میری دیگه نیاز بهش نداری.دوما وسوسه نشو که بگیریش چون وقتت کمه(سال چهارمی هستی؟؟)
بیشتر سعی کن نکات استاد را با تست های اندیشه فائق کار کنی

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:39 PM ----------

دین و زندگی فقط همگامان

البته میشه یه نگاهی هم به انرژی اتمی بندازین..ولی خود کتاب درسی یه چیز دیگست:27:

MaLaS_shz
23-09-2010, 13:46
واحد های رشته مهندسی کامپیوتر رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟

vafa1353
23-09-2010, 14:55
سلام دوستان من فيزيك پيش 1 فار رو گرفتم كه روش زده جلد دوم...آيا جلد اول هم داره؟

behnamrizi
23-09-2010, 15:40
کتاب آرایه های انرژی اتمی چاپ 89 اومده؟

aghmohamadreza
23-09-2010, 15:54
میخوام بدونم کتاب زبان خیلی سبز بهتر هستش و یا تک جلدی شهاب اناری؟

سلام
اگه دنبال درصد عالی تو زبان هستی و سمبل کاری و بدیهیات و تستای بنجل و ساده راضیت نمیکنه، و دنبال یک منبع کامل بی نقص هستی ، حتما کتابای شهاب اناری مبتکران رو بگیر. خصوصا این تک جلدی پیش جدیدش که DVD درک مطلب هم داره بی نظیره چون می دونی که بیشتر از نصف زبان فعلی کنکور درک مطلبه در حالیکه معلما همش گرامر درس می دن یا میگن لغت بخونید که البته اونا هم مهمن. ولی این هم گرامر و لغتش عالی و کامله هم درک مطلبش بی نظیره. شک نکن.
ببین شاگرد اولای کنکور چی می گن. هر کیو من وبلاگش رفتم یا مصاحبه خوندم گفته شهاب اناری.

kati jan
23-09-2010, 16:14
سلا و ممنون از پیشتهادای خوبتون
معلم زبان ما دکتر جابری بود که خودش جزو معلمای خوب و معروفه. تازه خودشم کتاب داره. دائم هم از قدرت تدریس دکتر اناری و کامل و بی نقص بودن کتابای شهاب اناری حرف میزد. اینقدر که من برای نکته و تست آخر سال رفتم آموزشگاه فرهنگ میدان ونک کلاسای جمع بندی دکتر اناری که البته فوق العاده بود. من زبانمو 90.6 زدم ولی چون زیستمو بد زدم پزشکی قبول نشدمو دارم دوباره میخوان. دعا کنین واسم.

mh_rayaneh
23-09-2010, 16:14
برای حل المسائل کدوم کتاب از همه بهتره؟

ادم این همه کتابو که میبینه باید بخونه دلهره نمی گیره؟!!!

من عصر میرم . چون اون وقت همه ی مغازه ها بازن.
فک کنم منتشران بهتره.البته بپرسی خود فروشنده ها میگن.
دلهره نداره پسر.نهایتش یه سری رو نمیخونی:31:
کتابام اینا هستن
دیف تست رمزینه جلد 1
شیمی 2 تست بازرگان
عربی همگامان (ایاد فیلی حال نکردم باهاش)عربی 2 گاج سبز
دینی جامع همگامان
ادبیات 2 و پیش 1و 2 مدرسه کنکور کلک
زبان گاج سفید جامع
امار گاج سفید.
کتابای کلاس رمزینه دیف 1و2 بود ولی پولم تموم شد
راستی یه سوال رمزینه کتاب تست دیف جلد 2 و3 تو بازار موجوده؟کتاب کلاس ریاضی پایه(کتاب تستش=جلد3)موجوده؟
من چون دست دوم خریدم همشون ماله 87-88 هست.تغییری که نکردن؟
زبان فارسی رمزینه خوبه؟
جبر و احتمال مبتکران هندونه پیدا نشد.کتاب خوب دیگه ای هست؟
لغات عربی هم انتشارات همگامان خوبه؟

vahid-p
23-09-2010, 16:25
سلام دوستان من فيزيك پيش 1 فار رو گرفتم كه روش زده جلد دوم...آيا جلد اول هم داره؟
بله. پیش 1 دو جلده

MaLaS_shz
23-09-2010, 16:56
واحد های رشته مهندسی کامپیوتر رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟

alphacino
23-09-2010, 17:19
من تستای کنکور فصل 1 فیزیک پیش 1 رو از رو گاج سفید زدم. حالا میخوام یه کتاب بگیرم که تست تالیفی بزنم. ولی نمیدونم بین این کتابا کدوم رو بگیرم!؟
1- فیزیک فار
2- خیلی سبز (چاپ جدیدش که قراره آخر مهر بیاد ( البته اگه مولفش احمد مصلایی باشه!))
3- انرژی اتمی
4- خوشخوان (البته این چون تستاش کمه به احتمال زیاد میگیرم!)
مرسي شما ناخواسته جوابمو دادي .

مولف فيزيك پيش 1 سبز مصلايي هستش . تو ادرس زير در جواب كامنت امير نوشته :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنم تو دو تاي اول كه نوشتي گير بودم ولي گزينه 2 ( سبز ) رو اتخاب كردم.

sepehr_x50
23-09-2010, 17:25
سلام. دوستان فیزیک پیش بهترینش همین فار هستش؟!

B a r a n
23-09-2010, 18:32
فیزیک خیلی سبز خوبه واقعا؟

از اندیشه سازان بهتره؟

mahdi heidari
23-09-2010, 18:34
:20:سلام به همه ی دوستان

یه لیست از بهترین کتابهای کمک آموزشی می خواستم برای رشته ی ریاضی(کتابهایی که هم درسنامه خوبی داشته باشه و هم تست های خوبی) لطفا پاسخ دهید چون بد جوری با مشکل انتخاب کتاب مواجهم.من هم قلمچی را انتخاب کردم و تصمیم گرفتم از اول مهر استارت بزنم.:8:

lmohsen
23-09-2010, 19:10
سلام alphacino خوبی شما؟ عذر میخوام اسمتون رو نمیدونم.
من امروز رفتم یه کتابی بگیرم اتفاقی دیدم فیزیک 3 خیلی سبز چاپ 89 تو بازار بود البته من 2روز پیش 88 رو گرفتم چون گفته بودن فرقی نداره.
گفتم اطلاع بدم بدونی.
دوستان لیست کتاب هایی که گرفتم(تجربی):
فیزیک: اول و دوم و پیش اندیشه سازان ( اقا سینا لطف کردن و بهم دادن ):40: فیزیک سوم هم خیلی سبز + پایه انرژی اتمی
ریاضیات: ریاضیات تجربی خیلی سبز + ریاضی مبتکران (تمام جلد ها)
شیمی: مبتکران اموزش+ تست
زیست : خیلی سبز + ژنتیک و زیست گیاهی تخته سیاه
زبان انگلیسی : سال چهارم تک جلدی شهاب اناری
عربی : اموزش مبتکران + تست گاج
دینی : جامع انرژی اتمی + ایات و احادث انرژِِی اتمی(گاج رو داشتم)
ادبیات: زبان فارسی و املا و لغت و قرابت معنایی دکتر سبطی نشر دریافت + ارایه های ادبی انرژِی اتمی
دوستان چطوره؟ نظرتون رو بگین.
موفق باشید.

موفق باشی.

alphacino
23-09-2010, 20:28
من امروز رفتم یه کتابی بگیرم اتفاقی دیدم فیزیک 3 خیلی سبز چاپ 89 تو بازار بود البته من 2روز پیش 88 رو گرفتم چون گفته بودن فرقی نداره.
گفتم اطلاع بدم بدونی.
فیزیک: پایه و پیش اندیشه سازان ( اقا سینا لطف کردن و بهم دادن )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پایه انرژی اتمی
ریاضیات: ریاضیات تجربی + ریاضی مبتکران (تمام جلد ها)
ادبیات: زبان فارسی و املا و لغت و قرابت معنایی دکتر سبطی نشر دریافت + ارایه های ادبی انرژِ اتمی
موفق باشید.

عليك سلام . من حامدم

مرس كه اطلاع دادين راستي تهراني ديگه ؟ اگه تهراني يه لطفي كن ادرس اونجا رو بنويس اخه امروز رفتم فقط چاپ 88 ش بود.

در مورد كتابات هم خوبن فقط براي شيمي اموزش رو بخواي بخوني وقت كم نمياري؟ و كتاب جامع همگامانم حتما ديدي و ازش خوشت نيومده كه انرژي اتمي گرفتي . عليرضا دلشاد تو حلي درس ميده . ولي اينيم كه خريدي خيلي خوبه. كلا تو ديني اين دوتا از همه بهترند.

lmohsen
23-09-2010, 20:48
عليك سلام . من حامدم

مرس كه اطلاع دادين راستي تهراني ديگه ؟ اگه تهراني يه لطفي كن ادرس اونجا رو بنويس اخه امروز رفتم فقط چاپ 88 ش بود.

در مورد كتابات هم خوبن فقط براي شيمي اموزش رو بخواي بخوني وقت كم نمياري؟ و كتاب جامع همگامانم حتما ديدي و ازش خوشت نيومده كه انرژي اتمي گرفتي . عليرضا دلشاد تو حلي درس ميده . ولي اينيم كه خريدي خيلي خوبه. كلا تو ديني اين دوتا از همه بهترند.
حامد جان ممنونم از نظرت
نه وقت کم نمیارم چون من فارغ التحصیلم :46:
نه تهران نیستم شیرازم.
زنگ بزن از خود انتشارات بخر احتمالا خودشون 89 رو پخش میکنن که برای شهرستان هم فرستادن
تو تهران با پیک برات میفرستن رایگان اگه اشتباه نکنم.
موفق باشید.

phoenix.
23-09-2010, 22:32
گفتم اطلاع بدم بدونی.
فیزیک: پایه و پیش اندیشه سازان ( اقا سینا لطف کردن و بهم دادن ):40:+ پایه انرژی اتمی
ریاضیات: ریاضیات تجربی + ریاضی مبتکران (تمام جلد ها)
ادبیات: زبان فارسی و املا و لغت و قرابت معنایی دکتر سبطی نشر دریافت + ارایه های ادبی انرژِ اتمی
موفق باشید
.
کتابات حرف نداره شک نکن :10:

The master
24-09-2010, 00:03
مولف فيزيك پيش 1 سبز مصلايي هستش . تو ادرس زير در جواب كامنت امير نوشته :
بالاخره این سوال من رو جواب دانند 6 بار این سوال رو پرسیدم تا جواب دادنند
ولی خدا رو شکر هم نویسنده تحلیلی نوید یکتاست(چه شود)
هم شیمی سپهری(اینم چه شود)
و فیزیکش هم که مصلایی(این دیگه خیلی ...)
دستت درد نکنه خبر دادی یادم رفته بود برم خودم ببینم:31:

Kratos 687
24-09-2010, 01:14
اینم کتابای من لطفا نظر بدید

زیست : خیلی سبز + همگامان
شیمی : مبتکران
ریاضی : خیلی سبز
زمین : مهر و ماه
فیزیک : گاج شفید

زبان : کتاب سبز + درک مطلب مبتکران
دینی : همگامان
عربی : همگامان
ادبیات : کتاب سبز
زبان فارسی : همگامان

reza0382
24-09-2010, 08:34
اینم کتابای من لطفا نظر بدید

زیست : خیلی سبز + همگامان
شیمی : مبتکران
ریاضی : خیلی سبز
زمین : مهر و ماه
فیزیک : گاج شفید

زبان : کتاب سبز + درک مطلب مبتکران
دینی : همگامان
عربی : همگامان
ادبیات : کتاب سبز
زبان فارسی : همگامان

سلام
عربی: ایادفیلی
ادبیات :هامون سبطی وزبان فارسی هامون سبطی

راستی بچه ها فیزیک پیش1 خیلی سبز چاپ89 تو بازار اومده یا نه :10::40::40:

lmohsen
24-09-2010, 09:19
سلام
عربی: ایادفیلی
ادبیات :هامون سبطی وزبان فارسی هامون سبطی

راستی بچه ها فیزیک پیش1 خیلی سبز چاپ89 تو بازار اومده یا نه :10::40::40:
فیزیک پیش 1 خیلی سبز کتاب خوبی نیست فکر کنم چاپ 89 هم نداره این کتاب مولفش عوض شده و الان احمد مصلایی داره تالیفش میکنه (مولف فیزیک 3 خیلی سبز هم مصلایی هست) گفتن اخر مهر چاپ میشه. انتشارات خیلی سبز خیلی بد قولن در زمینه زمان انتشار کتاب ها احتمال اینکه دیرتر بیاد هست مثلا تو تابستون گفتن ژنتیک مندلی 100% اول مهر تو بازار هستش اما الان میگن تو ابان:13: پس زمان رو از دست نده
بچه های فروم از کتاب فیزیک فار تعریف میکنن . فیزیک پیش اندیشه سازان کتاب خیلی خوبیه (مبتکران تا 85 تجدید چاپ کرده) هم اموزش هست هم تست.
دوستان یه لطفی بکنن زمانی که کتاب زبان فارسی دکتر سبطی رو پیشنهاد میدن بگن نشر دریافتش چون خود دکتر سبطی گفتن کتابی که تو مبتکران دارن یه کتاب علمی تر و تمرینات زیادی داره اما زبان فارسی که نشر دریافت هست یه کتاب کاملا کنکوری هست. ممنون.

کتاب آرایه های انرژی اتمی چاپ 89 اومده؟

کتاب ارایه های ادبی انرژی اتمی تالیف 89 هستش پس چاپ 89 به قبل نداره
کتاب خیلی خوبی هستش از کلک هم بهتره تست هم زیاد داره 1ماه نمیشه تالیف شده به چاپ چهارم هم رسیده اینطور که معلومه.

دوستان راستی دکتر سبطی یه کتاب جمعبندی برای ادبیات در دست تالیف داره که بعد از عید چاپ میشه(نشر دریافت) و ارایه های ادبی هم درس داده تو این کتاب :20:
و اینطور که در سایتش مطرح شده یه کتاب جمعبندی زمین شناسی هم داره تالیف میشه که احتمال 99% مولفش دکتر محمد چلاجور هستش (مولف کتاب تست زمین شناسی مبتکران)

موفق باشید.

Alireza SM
24-09-2010, 10:00
اين كتابهاي جمع بندي اصلا خوب نيستند . سعي كنين كارتون به جاي كشيده نشه كه اونقدر وقت از دست داده باشين كه مجبور بشين كتابهاي جمع بندي بخونين . از الان براي هركتاب جداگانه كتاب بخرن و تست بزنين
كتاب جمع بندي به درد كسي ميخوره كه همه تابهاي يك درس رو از پايه تا پيش مطالعه كرده باشه و مثلا بخواد عربي يا رياضي رو موضوعي كار كنه و موضوعي تست بزنه

lmohsen
24-09-2010, 10:12
اين كتابهاي جمع بندي اصلا خوب نيستند . سعي كنين كارتون به جاي كشيده نشه كه اونقدر وقت از دست داده باشين كه مجبور بشين كتابهاي جمع بندي بخونين . از الان براي هركتاب جداگانه كتاب بخرن و تست بزنين
كتاب جمع بندي به درد كسي ميخوره كه همه تابهاي يك درس رو از پايه تا پيش مطالعه كرده باشه و مثلا بخواد عربي يا رياضي رو موضوعي كار كنه و موضوعي تست بزنه
با حرف شما کاملا موافقم.
کتاب های جمعبندی رو هم که من گفتم برای اطلاع دوستان بود و صد البته این کتاب ها بیشترین تاثیر رو برای کسی داره که در طول سال کتاب هارو کامل مطالعه کرده باشه و برای جمعبندی استفاده بکنند تا بهترین تاثیر رو داشته باشه.

eshghe abi
24-09-2010, 13:25
بچه ها سلام.
کلاسا داره شروع میشه :31:
واسه خرید کتب پیش لیستو دادم برام تهیه کنن :31:
از پاساژ مهتاب (مشهد) یه سریاشو تهیه کردن.اما بعضیاش بنا به دلایلی تهیه نشد.

- درک متن به زبان ساده شهاب اناری
-زبان پیش شهاب اناری همراه با سی دی

این دو تای بالایی رو جداگانه نمیداد.یه پک 4 تایی بوده (احتمالا کتابای دیگه ی اناری بوده) اونم بدون سی دی 24000 تومان :13:من چون یکی از کتابای اناری(گرامرشو داشتم) و این پک سی دی هم نداشت بیخیال شدم.:31:

- شیمی پیش دانشگاهی آبی کانون

در کنار کتاب تستای مبتکران بهمن بازرگانی خواستم اینم بگیرم چون پایشم داشتم.گفتم تست بیشتر بزنم:31:اما گفتند اصلا نیست این کتاب :18: (اگه اشتباه نکنم تو سایت خود کانون دیدم)

- کتاب کلاس گسسته رمزینه
- کتاب کلاس تحلیلی رمزینه

گفتند چاپ نشده :13:

الان به داد برسید واسه کتب بالا میخوام نو و دسته اول باشه :31: :
- اگر تو مشهد کتابفروشی واسه تهیه این کتاب ها سراغ دارید لطفا معرفی کنید.
- یا اگه سایت معتبری که زود هم کتاب رو بفرسته یا کتاب فروشی های تهران که کتاب رو زود پست میکنن (از اینا که پولشو به مامور پست میدیم :31: )
- یا اگه واقعا این کتابا نیست (من خودم از تو سایتای خود انتشارات برداشتم) جایگزین مناسب معرفی کنید.:31:

lmohsen
24-09-2010, 13:30
بچه ها سلام.

این دو تای بالایی رو جداگانه نمیداد.یه پک 4 تایی بوده (احتمالا کتابای دیگه ی بازرگان بوده) اونم بدون سی دی 24000 تومان :13:من چون یکی از کتابای بازرگان(گرامرشو داشتم) و این پک سی دی هم نداشت بیخیال شدم.:31:

در کنار کتاب تستای مبتکران بهمن بازرگانی خواستم اینم بگیرم چون پایشم داشتم.گفتم تست بیشتر بزنم:31:اما گفتند اصلا نیست این کتاب :18: (اگه اشتباه نکنم تو سایت خود کانون دیدم)

- کتاب کلاس گسسته رمزینه

- یا اگه سایت معتبری که زود هم کتاب رو بفرسته یا کتاب فروشی های تهران که کتاب رو زود پست میکنن (از اینا که پولشو به مامور پست میدیم :31: )
- یا اگه واقعا این کتابا نیست (من خودم از تو سایتای خود انتشارات برداشتم) جایگزین مناسب معرفی کنید.:31:
کتاب هایی رو که گیرت نمیاد میتونی از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سفارش بدی بیارن با پشت سفارشی و یا پیشتاز هم میتونی سفارش بدی که البته هزینه پست هم به عهده شماست. اگر تو سایت کتاب رو که میخوای نبود تو بخش تماس با ما سایت شمارشونو بردار تماس بگیر چون بعضی کتاب هارو داره اما رو سایتش نزده.
موفق باشید.

reza-atom
24-09-2010, 13:47
بچه ها سلام.

این دو تای بالایی رو جداگانه نمیداد.یه پک 4 تایی بوده (احتمالا کتابای دیگه ی بازرگان بوده) اونم بدون سی دی 24000 تومان :13:من چون یکی از کتابای بازرگان(گرامرشو داشتم) و این پک سی دی هم نداشت بیخیال شدم.:31:

- کتاب کلاس گسسته رمزینه

اون رمزینه که چاپ نشده هیچ راهی نیست یا باید صبر کنی (که وقتت حروم میشه مثل پارسال ما :دی) یا اینکه چاپ پارسال رو گیر بیاری ! در مورد شیمی هم نیازی به کتاب مزخرف آبی کانون نیست !

mh_rayaneh
24-09-2010, 15:08
کتابام اینا هستن
دیف تست رمزینه جلد 1
شیمی 2 تست بازرگان
دینی جامع همگامان
زبان گاج سفید جامع
امار گاج سفید.
راستی یه سوال رمزینه کتاب تست دیف جلد 2 و3 تو بازار موجوده؟کتاب کلاس ریاضی پایه(کتاب تستش=جلد3)موجوده؟
زبان فارسی رمزینه خوبه؟
اینم جواب بدید لطفا

Haniiii
24-09-2010, 16:08
کتاب کلاس رمزینه جلد1 صفحه 336،335،334 رو باز کنین ! .... لطفا بگین واسه شما چی نوشته ؟!!!

مثل اینکه صفحه 335 من اشتباه شده ! ... اگر میشه پایان صفحه 334 ، ابتدای ص 335 و ابتدای ص 336 تون رو نگاه کنید و بگین چی نوشته !!! ؟

مرسی

Alireza SM
24-09-2010, 16:22
کتاب کلاس رمزینه جلد1 صفحه 336،335،334 رو باز کنین ! .... لطفا بگین واسه شما چی نوشته ؟!!!

رمزينه اسم كتابه يعني ؟

MaLaS_shz
24-09-2010, 16:26

مثل اینکه صفحه 335 من اشتباه شده ! ... اگر میشه پایان صفحه 334 ، ابتدای ص 335 و ابتدای ص 336 تون رو نگاه کنید و بگین چی نوشته !!! ؟

مرسی
مال دیف ، پایه کدوم ؟

hali be hooli
24-09-2010, 16:50
باید برای یکی از آشنایام کتاب فیزیک بخرم
فیزیک این فرد بوقه بوقه.صفره صفر
خودم مبتکران(اندیشه سازان قدیم)دارم و گاج سفید

این دو تا کتاب بدم بخونه میتونه فیزیکش را بالا بزنه.خود من که از روی این کتابا نخوندم ولی تعریفش شنیدم خوبه به نظر شما
کتابی هست برای فیزیک که یک خنگ را استاد کنه!؟

POUYOL
24-09-2010, 16:59

کتاب اندیشه فائق که فکرنکنم کامل باشه اما چون میگی داری کلاس میری ، نمیدونم رمزینه رو احتیاج پیدا می کنی یا نه ولی کتاب کلاس رمزینه خیلی کتاب خوب و پرطرفداریه.اگه فکر می کنی وقت می میکنی که بخونیش که من توصیه می کنم این کتاب کلاسشو بخون.

reza-atom
24-09-2010, 17:01

این دو تا کتاب بدم بخونه میتونه فیزیکش را بالا بزنه.خود من که از روی این کتابا نخوندم ولی تعریفش شنیدم خوبه به نظر شما

کتاب که نه ولی فک کنم آمپولش باشه که یه شبه استاد کنه :دی (فونت کوچیک هم می نوشتی جواب میدادیم !) تا خودش نخواد فیزیک رو درک کنه ، فیزیک هالیدی هم بدی بهش نمیتونه !!!!در ضمن بهتره از واژه ی خنگ استفاده نکنی !

POUYOL
24-09-2010, 17:15
فک کنم منتشران بهتره.البته بپرسی خود فروشنده ها میگن.
دلهره نداره پسر.نهایتش یه سری رو نمیخونی:31:
کتابام اینا هستن
دیف تست رمزینه جلد 1
شیمی 2 تست بازرگان
دینی جامع همگامان
زبان گاج سفید جامع
امار گاج سفید.
زبان فارسی رمزینه خوبه؟

سلام محمد چطوری؟:46:

چرا به جای کتاب کلاس دیف 1 ، تستشو گرفتی؟!!!!!:13:

عربی گاج سبز که برای متن کتاب درسی که خوبه اما همگامان رو مطمئن نیستم.

ادبیات هم باید موضوعی باید می گرفتی. مثلا تناسب مفهومی و قرابت معنایی و املا و لغت هامون سبطی رو می گرفتی و برای ارایه های ادبی یا انرژی اتمی یا کلک معلمو میخریدی.البته باید کتابهای درسی رو هم خفن خوند.

برای زبان هم باید شهاب اناری رو می گرفتی . خداییش خیلی ها قبولش دارن.

برای ریاضیات پایه کتاب کلاس رمزینه فکر نکنم باشه.

زبان فارسی رمزینه رو من هم تعریفشو شنیدم ولی فکر کنم همگامان بیشتر طرفدار داره و من هم که دارم ازش استفاده می کنم ،راضیم و تستهای خوبی داره.

برای جبر ، کتاب های خوب هست اما این که مبتکران داره و عکس هندونه داره ، به نظر من خیلی خوبه.

من هم دیشب ، این ها رو گرفتم :

دیف 1 و 2 کتاب کلاس رمزینه .

شیمی پیش 1 مبتکران تست

انگلیسی پیش مبتکران شهاب اناری .

درک متن به زبان ساده شهاب اناری.

انتشارات فار هنوز نیومده بود هرچی گشتم تو این اصفهون.

POUYOL
24-09-2010, 17:20
گفتم اطلاع بدم بدونی.
فیزیک: اول و دوم و پیش اندیشه سازان ( اقا سینا لطف کردن و بهم دادن ):40: فیزیک سوم هم خیلی سبز + پایه انرژی اتمی
ریاضیات: ریاضیات تجربی خیلی سبز + ریاضی مبتکران (تمام جلد ها)
ادبیات: زبان فارسی و املا و لغت و قرابت معنایی دکتر سبطی نشر دریافت + ارایه های ادبی انرژِی اتمی
موفق باشید.

موفق باشی.

برای دینی ،همگامان خیلی کتاب توپیه . کتاب انرژی اتمی هم فکر کنم خوبه اما این همگامان خیلی مفهومیه.وقتی تستهای اخر هر درسشو حل می کنی مثل اینکه داری محاسبه میکنی.حسابی باید فکر کنی و جواب بدی.

برای شیمی همون تست بهمن بازرگانی مبتکران هم که می گرفتی کافی بود به نظر من. چون تو جواب تستاش هم خیلی خوب درس داده .

mh_rayaneh
24-09-2010, 17:29
سلام محمد چطوری؟:46:

چرا به جای کتاب کلاس دیف 1 ، تستشو گرفتی؟!!!!!:13:

عربی گاج سبز که برای متن کتاب درسی که خوبه اما همگامان رو مطمئن نیستم.

ادبیات هم باید موضوعی باید می گرفتی. مثلا تناسب مفهومی و قرابت معنایی و املا و لغت هامون سبطی رو می گرفتی و برای ارایه های ادبی یا انرژی اتمی یا کلک معلمو میخریدی.البته باید کتابهای درسی رو هم خفن خوند.

برای زبان هم باید شهاب اناری رو می گرفتی . خداییش خیلی ها قبولش دارن.

برای ریاضیات پایه کتاب کلاس رمزینه فکر نکنم باشه.

زبان فارسی رمزینه رو من هم تعریفشو شنیدم ولی فکر کنم همگامان بیشتر طرفدار داره و من هم که دارم ازش استفاده می کنم ،راضیم و تستهای خوبی داره.

برای جبر ، کتاب های خوب هست اما این که مبتکران داره و عکس هندونه داره ، به نظر من خیلی خوبه.

من هم دیشب ، این ها رو گرفتم :

دیف 1 و 2 کتاب کلاس رمزینه .

شیمی پیش 1 مبتکران تست

انگلیسی پیش مبتکران شهاب اناری .

درک متن به زبان ساده شهاب اناری.

انتشارات فار هنوز نیومده بود هرچی گشتم تو این اصفهون.

سلام میلاد من خوبم توخوبی؟
فردا میخام بعد از 6 ماه درس بخونم
دیدم فروشنده میده 4000 منم گرفتم.(دیف)
مغازه داره گفت ایاد فیلی بهتره اما من لاهاش حال نکردم
شهاب اناری 4 تا کتاب میشد منم زورم رومد نهایتش میرم میگیرم دیگه.
اینو نگفتی کتبام چاپ 87-88 تغییر نکردن که؟؟؟؟؟؟؟؟؟

POUYOL
24-09-2010, 17:45
سلام میلاد من خوبم توخوبی؟
فردا میخام بعد از 6 ماه درس بخونم
دیدم فروشنده میده 4000 منم گرفتم.(دیف)
مغازه داره گفت ایاد فیلی بهتره اما من لاهاش حال نکردم
شهاب اناری 4 تا کتاب میشد منم زورم رومد نهایتش میرم میگیرم دیگه.
اینو نگفتی کتبام چاپ 87-88 تغییر نکردن که؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدی گفتم ایاد فیلی بهتره. حالا طوری نیست.ولی بدون یه منبع پر از اطلاعات عربی و تست های خوب و ضمایم کاملا به در بخور رو از دست دادی.امیدوارم همگامان برات مفید باشه و استفاده کنی ازش.

لازم نبود شهاب اناری همه ی کتاباشو می خریدی. مثلا در اولویت اول زبان پیش و بعد درک متن به زبان ساده اشو می خریدی . چند هفته بعد هم میرفتی کتاب سوم و گرامرشو می گرفتی.

فکر نکنم کتابایی که گرفتی با چاپ امسال فرق کنه. اگه هم فرق کنه مثلا شاید سوالات امسال و یا یه سری تغییرات جزئی داشته باشن.البته شاید ولی به احتمال زیاد همین طوره که میگم.مثلا خودم برای شیمی پیش 1 چاپ پارسالشو گرفتم و نوشته بود به انضمام کنکور 88. گفتم اگه صبر کنم تا 89 بیاد عقب میمونم.

mjorh
24-09-2010, 18:09
pdf فوت و فن عربی رو کسی نداره؟

Haniiii
24-09-2010, 18:16

مرسی

رمزينه اسم كتابه يعني ؟

مال دیف ، پایه کدوم ؟

! اصلا یادم رفت بگم کدوم کتابش ! ... ولی چون جلد 1 رو گفتم + کتاب کلاس فکر کنم میشد حدس زد ! ... ( فکر میکنم تنها کتاب کلاس رمزینه باشه که بیشتر از 1 جلد هست ؟! )

دیفرانسیل 1 - کتاب کلاس رمزینه - صفحه 336،335،334

aristocrat
24-09-2010, 18:24
pdf فوت و فن عربی رو کسی نداره؟

کتابش به درد نمی‌‌ خوره

aristocrat
24-09-2010, 18:33
کتاب تست دیف با حال ۲ کسی‌ سراغ نداره؟ لطفا در موردش توضیح بدین

behnambazi
24-09-2010, 18:35
دوستان سلام یکی از دوستانم من اینو گفت بگم
کلاس های پیش داره شروع میشه
واسه دیفرانسیل 1
فیزیک 1
ادبیات 1
معارف 1
کتاب توپ واسه اموزش چی پیشنهاد میکنید

reza-atom
24-09-2010, 18:40
! اصلا یادم رفت بگم کدوم کتابش ! ... ولی چون جلد 1 رو گفتم + کتاب کلاس فکر کنم میشد حدس زد ! ... ( فکر میکنم تنها کتاب کلاس رمزینه باشه که بیشتر از 1 جلد هست ؟! )

دیفرانسیل 1 - کتاب کلاس رمزینه - صفحه 336،335،334

خط آخر ص 334 >>> .... و در نتیجه خط y=x-1 مجانب مایل تابع f است .

خط اول ص 335 >>> می شه بیشتر توضیح بدین چرا خارج قسمت ، همون مجانب است؟......

خط اول ص 336 >>> برای تمرین بیشتر ....

aristocrat
24-09-2010, 18:49
دوستان سلام یکی از دوستانم من اینو گفت بگم
کلاس های پیش داره شروع میشه
واسه دیفرانسیل 1
فیزیک 1
ادبیات 1
معارف 1
کتاب توپ واسه اموزش چی پیشنهاد میکنید

برای درسهای تخصصی هیچ کتابی‌ پیشنهاد نمیدم. کتاب باید هم تست باشه و هم به موقع مفاهیم رو آموزش داده باشه. در واقع با حل کردن سوال آموزش می‌‌بینی‌ نه چیز دیگه. دینی هم که آموزش نمیخواد ولی‌ برای ادبیات گاج سبز خوبه در یک کتاب هم پیش ۱ داره هم پیش ۲.

METACORTEX
24-09-2010, 19:26
آقا تورو خدا اگه کسی فایلهای pdf کتابهای فیزیک 1و2(پیش) خیلی سبز و فیزیک1(پیش) فارو داره بزاره!!!خواهشا!!!!:42::13:

hali be hooli
24-09-2010, 19:48
کتاب که نه ولی فک کنم آمپولش باشه که یه شبه استاد کنه :دی (فونت کوچیک هم می نوشتی جواب میدادیم !) تا خودش نخواد فیزیک رو درک کنه ، فیزیک هالیدی هم بدی بهش نمیتونه !!!!در ضمن بهتره از واژه ی خنگ استفاده نکنی !

پسر خوب این پاسخ سوال من نبود بدون حاشیه پاسخ سوالم را بدهید
کتابی هست که یه خنگ را استاد فیزیک کنه؟خودش هم اراده داشته باشد

Haniiii
24-09-2010, 20:15
خط آخر ص 334 >>> .... و در نتیجه خط y=x-1 مجانب مایل تابع f است .

خط اول ص 335 >>> می شه بیشتر توضیح بدین چرا خارج قسمت ، همون مجانب است؟......

خط اول ص 336 >>> برای تمرین بیشتر ....
خیلی جالبه ! ... ص 335 من همون صفحه اول جلسه اول پیوستگی هستش ! ... و ص 335 اصلی رو ندارم !!! ...

پ.ن: مرسی که چک کردی !

POUYOL
24-09-2010, 20:56
خیلی جالبه ! ... ص 335 من همون صفحه اول جلسه اول پیوستگی هستش ! ... و ص 335 اصلی رو ندارم !!! ...

پ.ن: مرسی که چک کردی !

اون دستمون درست میگه . من هم چک کردم و حق با اون بود.

راستی میگم این کتاب تک جلدی انگلیسی مبتکران که شهاب اناری به کمک 3 مولف دیگه تالیف کرده عجب کتابیه!!!!!!!!:20::20:
ویژگی هایی که رو جلدش نوشته رو دقت کنید.:

1- گرامر:

اموزش گرامر به ساده ترین و کامل ترین شکل

پرسش های چهارگزینه ای تالیفی با کیفیت ،هدفدار و درجه بندی شده و نیز تستهای کنکورهای سال های گذشته

کادرهای اموزشی در پاسخ های تشریحی:ایده ال برای مرور صحیح

2-واژگان:

اموزش واژگان و اصطلاحات به صورت دسته بندی شده و موضوعی به همراه مثالهای رایج و پرکاربرد

پرسش های چهارگزینه ای تالیفی با کیفیت و درجه بندی شده که سوالات مهمتر با ایکونهای ویژه مشخص شده اند و نیز تست های کنکور های سال قبل

3-درک مطلب:

اموزش تکنیک های متن خوانی و حل closeبه صورت تدریجی در طی کتاب

متن ها و کلوزهای تالیفی قراوان و نیز 60 صفحه متن ها و کلوزهای کنکور های گذشته با ارائه روشهای تستی

واژه نامه کامل دانش اموزی ،ازمون های نمونه استاندارد و DVD اموزش متن خوانی همگی در یک جلد!

واقعا اقای شهاب اناری خیلی دوستت دارم.:40::40::11:

Alireza SM
24-09-2010, 21:06
من كتاب انار شهابي زبان سال چهارم رو گرفتم ولي توش DVD نداره . DVDش خي لازمه ؟ دقيقا چيا داره توش ؟

hompoil
24-09-2010, 21:12
سلام
من به کمک شما شدیدا نیاز دارم فردا میخوام برم کتاب بخرم لطفا کمک کنید:
1- ریاضیات گسسته (سوالات متوسط به بالا و سخت نباشه )
2-هندسه تحلیلی (سوالات متوسط وخوب)
3- حسابان (سوالات متوسط و جواب های تشریحی خوب)
4- زبان انگلیسی (سوالات خوب همه جور باشه -مناسب برای کنکور)
5- عربی 2و3 (با هم باشه)
یک سوال دیگه میشه درصد های تقربیی دروس پیش دانشگاهی که در کنکور میاد بنویسید؟

reza0382
24-09-2010, 21:32
سلام
من به کمک شما شدیدا نیاز دارم فردا میخوام برم کتاب بخرم لطفا کمک کنید:
1- ریاضیات گسسته (سوالات متوسط به بالا و سخت نباشه )
2-هندسه تحلیلی (سوالات متوسط وخوب)
3- حسابان (سوالات متوسط و جواب های تشریحی خوب)
4- زبان انگلیسی (سوالات خوب همه جور باشه -مناسب برای کنکور)
5- عربی 2و3 (با هم باشه)
یک سوال دیگه میشه درصد های تقربیی دروس پیش دانشگاهی که در کنکور میاد بنویسید؟

سلام
ریاضی گسسته رو نمیدونم اگه فهمیدی بهم بگو
هندسه آقای عنایت کشاورزی گاج سبز زو نوشته میگن رمزینه خوبه من که ندیدم
اگه منظورت دیف من ندیدم میگن رمزینه خوبه
کتاب سبز ومبتکران شهاب اناری
عربی ایاد فیلی
آخرین سوال رو نمیدنم:10::40::40::11:

راستی بچه ها کتاب بهای سازمان سنجش چطوریه شامل چه تست هایی اند برای هندسه پایه که ادم رو فول میکنه چی بگیرم ریاضی گسسته اموزش وتست چی بگیرم میخوام فولم کنه
کتاب سازمان سنجش فیزیک خوبه از انرژی اتمی بهتره :10::40::40::40:

khaiyam
24-09-2010, 21:52
سلام
ریاضی گسسته رو نمیدونم اگه فهمیدی بهم بگو
هندسه آقای عنایت کشاورزی گاج سبز زو نوشته میگن رمزینه خوبه من که ندیدم
اگه منظورت دیف من ندیدم میگن رمزینه خوبه
کتاب سبز ومبتکران شهاب اناری
عربی ایاد فیلی
آخرین سوال رو نمیدنم:10::40::40::11:

راستی بچه ها کتاب بهای سازمان سنجش چطوریه شامل چه تست هایی اند برای هندسه پایه که ادم رو فول میکنه چی بگیرم ریاضی گسسته اموزش وتست چی بگیرم میخوام فولم کنه
کتاب سازمان سنجش فیزیک خوبه از انرژی اتمی بهتره :10::40::40::40:
گسسته به نظر من یا گاج سفید بگیر یا انرزی اتمی

Haniiii
24-09-2010, 21:53
هندسه آقای عنایت کشاورزی گاج سبز زو نوشته میگن رمزینه خوبه من که ندیدمواسه رمزینه رو هم خودش نوشته !!!! + فرهاد مهر افشان فکر کنم مولف دوم بودش !

cgm57
24-09-2010, 22:57
سلام لطفاً من روهم راهنمایی کنید
یه کتاب خوب رای دین وزندگی
برای زبان هم موندم شهاب اناری بگیرم یا خیلی سبز
یه کتاب تست خوب برای عربی
یه کتاب تست خوب برای فیزیک پایه وبرای فیزیک پیش هم فار رو درنظر گرفتم

blackops
25-09-2010, 00:16
سلام برای فیزیک پیش 1 فار بهتره یا نشرالگو ؟

mahdi heidari
25-09-2010, 00:27

یه لیست از بهترین کتابهای کمک آموزشی (از پایه گرفته تا پیش ) می خواستم برای رشته ی ریاضی(کتابهایی که هم درسنامه خوبی داشته باشه و هم تست های خوبی) لطفا پاسخ دهید چون بد جوری با مشکل انتخاب کتاب مواجهم.

METACORTEX
25-09-2010, 00:30
کسی تا حالا کتاب فیزیک پیش 1و2 وفیزیک 3 سبز رو دیده؟؟کتاب های خوبی اند یا نه؟؟؟!!!!:11:

یه چیزه دیگه؟؟
این فیزیک پیش فار2 هم اومده؟؟؟
و فیزیک 1 اون مثل رمزینه درس میده؟؟ چه جوریاست؟؟؟مفهومی درس میده؟؟؟:13:
یکی جواب بده ممنون میشوم.

یکی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

METACORTEX
25-09-2010, 00:41
سلام لطفاً من روهم راهنمایی کنید
یه کتاب خوب رای دین وزندگی
برای زبان هم موندم شهاب اناری بگیرم یا خیلی سبز
یه کتاب تست خوب برای عربی
یه کتاب تست خوب برای فیزیک پایه وبرای فیزیک پیش هم فار رو درنظر گرفتم
دین و زندگی کتاب خیلی خیلی مهمه دوسته من.باید کتاب و بخوری بعد یه کتاب آیاتو روایات انرژی اتمی یا آیات و نکات گاج بخر و خط به خط کتاب و بخون بهد مفاهیم آیاتو.تو دینی اول تسلط روی کتاب و آیات مهمه بعد تست.کتاب خوب هم می تونم.جامع انرژی اتم و راه اندیشه رو بهت معرفی کنم.:5:

زبان شهاب اناری رو شک نکن.:46:

تست عربی من گاج سفید دارم خیلی راضیم بقیه کتابارو نمی دونم.:11:

فیزیک پایه سطح متوسط می خوای گاج سفید(فقط تست های کنکور های سال قبل)اگه سطح بالا تر می خوای فیزیک پایه انرژی اتمی کتاب خوبیه.می تئنی بری تو سایتش یه قسمتهایشو PDF گذاشته بین.

فیزیک پیش فار خوبه.من رمزینه دارم خیلی راضیم.80% گزینه 2 راحت میزنم باحاش.

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

یه لیست از بهترین کتابهای کمک آموزشی (از پایه گرفته تا پیش ) می خواستم برای رشته ی ریاضی(کتابهایی که هم درسنامه خوبی داشته باشه و هم تست های خوبی) لطفا پاسخ دهید چون بد جوری با مشکل انتخاب کتاب مواجهم.

یه دفعه بگو یه دایرهالمعارف بنویسیم برات دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!1:18::18::18::18::18::18:: 18::18::18::18::31::31:

alireza15
25-09-2010, 05:10
یه نفر می تونه لطف کنه این صفحه ی 335 کتاب کلاس رمزینه (دیفرانسیل ) رو بذاره
ماله منم خرابه نمی تونم بخونم این مجانب مایل رو !

reza0382
25-09-2010, 12:00
سلام
برای زبان عمومی ریدینگ چی بگیرم
راستی 504 واژه خوبه
برای فیزیک پیش انرژی اتمی خوبه
فیزیک رمزینه تست خوبه یا انرژی اتمی

reza0382
25-09-2010, 12:06

سلام
ادبیات هامون سبطی
عربی ایاد فیلی
دینی همگامان
زبان خیلی سبز یا مبتکران
دیف رمزینه
هندسه گاج سبز
ریاضی گسسته نمیدونم
فیزیک نمدونم
شیمی مبتکران:10::40:
راستی بچه ها فیزیک انرژی اتمی خوبه یا نه برای پیش
ریاضی گسسته آموزش رمزینه + تست خوشخوان رو بگیرم :11:

B a r a n
25-09-2010, 12:52
کسی آدرس بانک کتاب ( انقلاب ) رو داره ؟

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:48 PM ----------

من گسسته جزوه دارم واسه استادم هست ( مهندس ترکمن )

و گاج سفید ... رمزینه هم باید خوب باشه.

فیزیک هم برای پیش نمی دونم رمزینه بگیرم یا انرژی اتمی ...

alphacino
25-09-2010, 13:20
کسی آدرس بانک کتاب ( انقلاب ) رو داره ؟

خ فخررازی - بن بست وزیرنظامی - پ. ۶۵ و ۶۷

این فخر رازی دقیقا روبروی در اصلی دانشگاه تهرانه

fmps
25-09-2010, 14:02
گسسته چی بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

METACORTEX
25-09-2010, 14:03
سلام
برای زبان عمومی ریدینگ چی بگیرم
راستی 504 واژه خوبه
برای فیزیک پیش انرژی اتمی خوبه
فیزیک رمزینه تست خوبه یا انرژی اتمی

زبان درک مطلب اناری توپه!!!!:46:(سبز هم میگن خوبه اما من ندیدم)
504 و در جریان نیستم؟؟؟!1:41:
برای پیش آموزش خیلی توپ و مفهومی می خوای رمزینه بگیر یا فار(انرژی اتمی کتاب خوبیه ولی خیلی درس دادنش خشکه!!!):5:من رمزینه دارم خیلی راضیم.

رمزینه تست فیزیک نداره.انرژی اتم هم تست فیزیک پایه داره(پیش نداره)(کتاب خوبه البته سطحش نسبت به گاج بالاتر است)
کتاب های فیزیک پایه و پیش(میکرو) گاج کتابهای خوبی ان خدایی!!:46:

lmohsen
25-09-2010, 14:08
من كتاب انار شهابي زبان سال چهارم رو گرفتم ولي توش DVD نداره . DVDش خي لازمه ؟ دقيقا چيا داره توش ؟
sghl
ببین بعضی کتاب فروشیا این dvd رو از روش بر میدارن که خدایی نکرده کسی شیطونی نکنه و زمانی که کتاب رو برداشتی اون رو هم میزارن روش بهت میدن احتمالا یادشون رفته حتما بگیرش این dvd همراه کتاب هست.
خیلی بدردت مخوره.
موفق باشی.

METACORTEX
25-09-2010, 14:12
گسسته چی بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

والا گسسته کتاب خیلی زیاد هست توی بازار.
1.رمزینه(من اصلا از اون راضی نیستم برخلاف خیلی ها چرا؟؟چون خیلی خیلی فرمولی.گسسته اگه بخوای فرمولی یاد بگیری سر کنکور بیپچاره ای.)تجربه ی خودمه.من فار گرفتم (عطا صادقی کتاب توووپی فوق العاده مفهومی با پاسخ تشریحی تووپ.)
2.خوشخوان من ندیدم ولی میگن سطحش یکم بالاست.
برای مبتکران هم بد نیست باز هم من ندیدم.

به نظر من اگه جزوه خوبی داری همین فارو بگیر جبر احتمال هم داره.اگه تست بیشتر خواستی کتاب تستش هم هست مثل اینکه!!!!!!!!!یا مثلا تست گاج بگیر.:27::27:

B a r a n
25-09-2010, 16:16
عطا صادقی رو می شناسم

پس کتابش واسه انتشاراته فار هست ...

من فکر می کردم اندیشه فائقه .

اسم کامل کتابش چی هست ؟

reza0382
25-09-2010, 16:47
سلام
هندسه پایه چی بگیرم دریافت خوبه می خوام درس بده وتست خوب داشته باشه فقط برای کنکور درس بده نه بشتر نه کمتر
فیزیک تست میخوام برای پیش
کتاب سازمان سنجش برای فیزیک کسی ندیده همه ی آزمون ها ی خود سازمان رو داره
504 واژه برای زبان عمومی می خوام رو کسی ندیده
گسسته آموزش چی بگیرم که روون درس بده تست شو چی بگیرم:10::10::40::11::11::11:

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:44 PM ----------

زبان درک مطلب اناری توپه!!!!:46:(سبز هم میگن خوبه اما من ندیدم)
504 و در جریان نیستم؟؟؟!1:41:
برای پیش آموزش خیلی توپ و مفهومی می خوای رمزینه بگیر یا فار(انرژی اتمی کتاب خوبیه ولی خیلی درس دادنش خشکه!!!):5:من رمزینه دارم خیلی راضیم.

رمزینه تست فیزیک نداره.انرژی اتم هم تست فیزیک پایه داره(پیش نداره)(کتاب خوبه البته سطحش نسبت به گاج بالاتر است)
کتاب های فیزیک پایه و پیش(میکرو) گاج کتابهای خوبی ان خدایی!!:46:
انرژی اتمی پیش فیزیک خودم تو بازار دیدم پیش1 دو جلده

METACORTEX
25-09-2010, 17:26
سلام
هندسه پایه چی بگیرم دریافت خوبه می خوام درس بده وتست خوب داشته باشه فقط برای کنکور درس بده نه بشتر نه کمتر
فیزیک تست میخوام برای پیش
کتاب سازمان سنجش برای فیزیک کسی ندیده همه ی آزمون ها ی خود سازمان رو داره
504 واژه برای زبان عمومی می خوام رو کسی ندیده
گسسته آموزش چی بگیرم که روون درس بده تست شو چی بگیرم:10::10::40::11::11::11:

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:44 PM ----------

انرژی اتمی پیش فیزیک خودم تو بازار دیدم پیش1 دو جلده

درسته حق باتوئه!؟
جملت یه جوری گنگ بود آخه.ببین اگه اگه آموزش میخوای که به طبعش توش تعدای تست هم هست هم میتونی رمزینه بگیری پیش 1و2(2جلدی) هم انرژی اتمی(3جلدی-پیش 1و2).من خودم رمزینه دارم راضیم خیلی.

اگه فقط تست میخوای هم سفید گاج پیش 1و2خوبه هم تست پیش 1و2 خیلی سبز(مهندس نوکنده)خب.؟؟این از این:46:
تست برای فیزیک پایه هم گاج سفید خوبه+فیزیک پایه انرژی اتمی(سطحش از گاج بالاتره)

دریافتو نمی دونم ولی هندسه پایه های مبتکران توپه!!!:5::5::5:حالا اگه تست بیشتر هم خواستی سفید گاج(منصف)اونم کتاب خوبی><حتما کتاب درسی رو خوب خوب بخون به خصوص تمریناش.:41:

گسسته فقط فار!!!!!!!!
بالاتر توضیح دادم.

کتاب سازمان سنجش فقط سراسری های سالهای قبل از84-83 به اینورو داره همون گاج یا otn بگیری کارتو راه می ندازه.:10:

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:22 PM ----------

عطا صادقی رو می شناسم

اسم کامل کتابش چی هست ؟

گسسته و جبر و احتمال
عطا صادقی-احسان موسوی
انتشارات علمی فار
قیمت 7500
جلدش قرمز و سفیده روش عکس دینامیت داره!!!:31::31:
کتاب توپیه شک نکنین.به خصوص پاسخ تشریحیهاش.خیلی مفهومی درس داده و مثل بقیه کتابها پر فرمول رنگارنگ نیست.:8:

---------- Post added at 05:26 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

عطا صادقی رو می شناسم

اسم کامل کتابش چی هست ؟

گسسته و جبر و احتمال
عطا صادقی-احسان موسوی
انتشارات علمی فار
قیمت 7500
جلدش قرمز و سفیده روش عکس دینامیت داره!!!:31::31:
کتاب توپیه شک نکنین.به خصوص پاسخ تشریحیهاش.خیلی مفهومی درس داده و مثل بقیه کتابها پر فرمولهای رنگارنگ نیست.:8:
بیشتر با استدلال حل میکنه تا با فرمول.

امین.
25-09-2010, 18:09
نظرتون پیرامون فیزیک فرید شهریاری چیه؟

Untouchable
25-09-2010, 18:38
من فردا میخواستم چند تا کتاب بگیرم و چند تا سوال دارم

1) واسه گسسته فار بگیرم یا گاج سفید یا خوشخوان یا رمزینه ؟ فعلا میخوام بیشتر تست سراسری داشته باشه و کمتر تست تالیفی ! مفهمومی هم درس داده باشه نه فرمولی

2) واسه هندسه تحلیلی چی ؟ گاج سفید یا سبز یا انرژی اتمی یا رمزینه ؟ اینم فعلا بیشتر دنبال تست سراسری هستم تا تالیفی

3) دیفراسیل چی ؟ دیدم خیلیا تعریف رمیزینه مهربان رو کرده بودند ! من کتاب کلاسشو دیدم ولی احساس کردم خیلی رو مطالب ریز شده و فرمول در آورده ! کتاب تستاش تست سراسری هم داره ؟

4) واسه زبان هم میخوام شهاب اناری بخرم ولی فعلا نه هر 4 تاشو , به نظرتون کدوم کتابش از همه واجب تره و مهم تر ؟

5) جایی رو میشناسید که با تخفیف کتاب بفروشه ؟ قبلا یه فروشگاه بود تو انقلاب با تخفیف 20% همه ی کتابا رو میفروخت

METACORTEX
25-09-2010, 19:02
من فردا میخواستم چند تا کتاب بگیرم و چند تا سوال دارم

1) واسه گسسته فار بگیرم یا گاج سفید یا خوشخوان یا رمزینه ؟ فعلا میخوام بیشتر تست سراسری داشته باشه و کمتر تست تالیفی ! مفهمومی هم درس داده باشه نه فرمولی

2) واسه هندسه تحلیلی چی ؟ گاج سفید یا سبز یا انرژی اتمی یا رمزینه ؟ اینم فعلا بیشتر دنبال تست سراسری هستم تا تالیفی

3) دیفراسیل چی ؟ دیدم خیلیا تعریف رمیزینه مهربان رو کرده بودند ! من کتاب کلاسشو دیدم ولی احساس کردم خیلی رو مطالب ریز شده و فرمول در آورده ! کتاب تستاش تست سراسری هم داره ؟

4) واسه زبان هم میخوام شهاب اناری بخرم ولی فعلا نه هر 4 تاشو , به نظرتون کدوم کتابش از همه واجب تره و مهم تر ؟

5) جایی رو میشناسید که با تخفیف کتاب بفروشه ؟ قبلا یه فروشگاه بود تو انقلاب با تخفیف 20% همه ی کتابا رو میفروخت

سلام اینا نظرات منه.
1.من فارو بهت پیشنهاد میکنم.تستهای سراسری به زیاد نیستند همه ی کتابهای گسسته کلی تست تالیفی دارند.
خوشخوان سطحش بالاست.رمزینه خیلی فرمولی.گاج برای تست بیشتر کتاب بدی نیست.باز خودت یه نگاه بنداز دست می آد.
2.آموزش می خوای رمزینه عالیه(یا گاج سبز)مولفاشون یکی است(عنایت کشاورزی)ولی رمزینه بهتره.
تست هم گاج سفید عالی است.خوشخوان هم خیلی خوبه.
3.رمزنیه که فوق العاده است.اگه سبکتر میخوای انرژی اتمی هم بد نیست.ولی رمزینه یه چیز دیگست.
4.زبان 1و2 پیش که الان 1 جلدی شده ورنگی است با DVD+اگه لازم داشتی زبان 3 روهم بگیر .درک مطلب و گرامر رو باری تسلط بیشتر بعدا می تونی بگیری.ضمنا تو DVD در مورد درک مطلب کلی چیز هست.(من خودم DVD هاشو
ندیدم شنیدم)
5.برو گیتامهر-تو فخر رازی - بعد4راه نظری-دست راست.
تا 4 ماه پیش که تخفیف میداد.

Untouchable
25-09-2010, 19:11
ممنون
رمزینه دیفرانسیل تست سراسری هم داره ؟ کالا چند جلد تسته ؟

بقیه دوستان چی پیشنهاد میکنند ؟

B a r a n
25-09-2010, 19:26
دیفرانسیل و کتاب هایی که میخوام بخرم :

دیفرانسیل 1 انرژی اتمی

کتاب کلاس دیفرانسیل 2 رمزینه

ریاضی به روش تک رقمی ها ! ( امیداورم پیدا بشه )

خوشخوان دیفرانسیل 2

کتاب هائی که دارم اندیشه فائق که بانک تست هست + کتاب تست رمزینه دارم که مباحث حد و پیوستگی و مجانب و دستگاه اعداد داره .

فکر کنم کافی باشه : دی

B a r a n
25-09-2010, 19:33
سایت نشر الگو انرژی اتمی هست :

پیشنهاد می کنم نگاهی بندازین قبل خرید ... دانلود هم داره . مثلا فیزیک پایه همه فصل ها رو دانلود گذاشته !

khaiyam
25-09-2010, 19:40
[QUOTE=B a r a n;5453850]دیفرانسیل و کتاب هایی که میخوام بخرم :

دیفرانسیل 1 انرژی اتمی

خوشخوان دیفرانسیل 2

کتاب هائی که دارم اندیشه فائق که بانک تست هست + کتاب تست رمزینه دارم که مباحث حد و پیوستگی و مجانب و دستگاه اعداد داره .

[/QUOTE
به نظر من دیفرانسیل جلد 1 و2 انرژی اتمی بگیر(جلد 2 یکسری مسائل مثل انالیز نقطه ای و ... اورده که تو کتاب های دیگه من ندیدم مباحث ساده هست ولی خیلی کاربردی )
دیفرانسیل 1 الگو فقط برای حد و دنباله خیلی تست اورده
رمزینه نیازی نیست بگیری این همه کتاب برای دیفرانسیل نیاز نیست بگیری وقت نمیکنی به جای اینکه هر کدام را یک بار بخونی یک کتاب بگیر چند بار بخون (مثل تبلیغ گاج شد) :20:
من خودم برای دیفرانسیل فقط الگو و خوشخوان دارم تو هر کدام به اندازه کافی تست متنوع هست که نیازی به کتاب های دیگه نداشته باشی
بازم میگم این هم کتاب نگیر ضرر میکنی :41:

امین.
25-09-2010, 19:42
یه سوال این کتابای فیزیک رمزینه و فار به اندازه تست داره؟یعنی منظورم اینه تستاش کافیه بیشتر که نمی خواد کتاب بخری؟

B a r a n
25-09-2010, 19:47
راستش من هدفم فقط کنکور خوندن نیست که ریاضی رو بالا بزنم ...

باید بفهمم دقیق ... مسلما بعد کنکور هم نگه می دارم اینارو ( آموزشی )

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:45 PM ----------

تست که به نظر من گاج سفید برای فیزیک ....

ولی گویا انرژی اتمی هم خوبه . سطحش بالاس به گفته یکی از دوستان ...

khaiyam
25-09-2010, 19:52
اگر مفهومی می خواید بخونید الگو به اندازه کافی خوب توضیح داده ویا کتاب کلاس رمزینه بگیرید فقط این همه کتاب اشتباهه

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

کتاب الگو فیزیک 1 عالیه اما 2 نه

B a r a n
25-09-2010, 19:54
نه کتابی که نیست : دی

خوشخوان و تست رمزینه و اندیشه فائق واسه تست هستن

اون 3 تا هم آموزش : دی

راستی شما فیزیک الگو رو دارین؟ کسی استفاده کرده اینجا؟

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

فیزیک 1 منظورتون پیش دانشگاهی 1 هست ؟

METACORTEX
25-09-2010, 20:14
ممنون
رمزینه دیفرانسیل تست سراسری هم داره ؟ کالا چند جلد تسته ؟

بقیه دوستان چی پیشنهاد میکنند ؟

آره داره هم تو کتاب کلاس هم تو کتاب تست هاش.
3جلد است .1. تست دیفرانسیل جلد1(دستگاه اعداد-دنباله-سری-حد)
2.تست دیفرانسیل جلد 2(مشتق وکاربرد مشتق وانتگرال)(هنوز چاپ نشده به احتمال زیاد امسال می آد)
3.تست حسابان و ریاضی پایه(تابع وتصاعد و لگاریتم و مثلثات و...)

امین.
25-09-2010, 20:17
نظرتون پیرامون فیزیک فرید شهریاری چیه؟

یه سوال این کتابای فیزیک رمزینه و فار به اندازه تست داره؟یعنی منظورم اینه تستاش کافیه بیشتر که نمی خواد کتاب بخری؟
یعنی کسی نیست جواب منو بده:41:

METACORTEX
25-09-2010, 20:19
دیفرانسیل و کتاب هایی که میخوام بخرم :

دیفرانسیل 1 انرژی اتمی

خوشخوان دیفرانسیل 2

ببین یه نصیحت دوستانه.این قدر سر خودتئ با کتابهای مختلف شلوغ نکن.یه کتاب بگیر تمام و کمال بخون بره.
به نظر من رمزینه بگیر تست اندیشه فائق هم که داری حله از روی رمزینه بخون تست های فائق رو حل کن.این جوری بهتره تا 5 تا کتاب داشته باشی و هیچ کدامو کامل نخونی.
یه چیز دیگه از یه انتشارات دف 1 رو گرفتی دف 2 رو هم از روی همون بگیر.البته خوشخوان تو دیفرانسیل 2 مباحث پایه رو هم کامل آورده.:13:

reza0382
25-09-2010, 20:22
سلام
پس کتابای زیررو میخرم
ریاضی گسسته آموزشوتست {دو کتاب}انتشارات فار
هندسه پایه مبتکران
فیزیک پایه انرژی اتمی . فیزیک 3 خیلی سبز گرفتم خوبه
فیزیک پیش گاج سفید
هندسه تحلیلی تست چی بگیرم

---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

ببین یه نصیحت دوستانه.این قدر سر خودتئ با کتابهای مختلف شلوغ نکن.یه کتاب بگیر تمام و کمال بخون بره.
به نظر من رمزینه بگیر تست اندیشه فائق هم که داری حله از روی رمزینه بخون تست های فائق رو حل کن.این جوری بهتره تا 5 تا کتاب داشته باشی و هیچ کدامو کامل نخونی.
یه چیز دیگه از یه انتشارات دف 1 رو گرفتی دف 2 رو هم از روی همون بگیر.البته خوشخوان تو دیفرانسیل 2 مباحث پایه رو هم کامل آورده.:13:
آموزش رمزینه نخونید یه کتاب حجیمه بهتون قول میدم تا اخرش نمی خونید:21::41::41::41:

fmpr
25-09-2010, 20:43
بچه ها راجع به کتاب کلاس رمزینه توضیح میدید ؟
من خوشخوان دارم ... به نظرتون اونم بگیرم ؟
یه سوال دیگه ... این تستهای ماشالله رضوی که تعریفشو میکنن چجوریه ؟
مرسی

reza0382
25-09-2010, 21:19
بچه ها راجع به کتاب کلاس رمزینه توضیح میدید ؟
من خوشخوان دارم ... به نظرتون اونم بگیرم ؟
یه سوال دیگه ... این تستهای ماشالله رضوی که تعریفشو میکنن چجوریه ؟
مرسی
سلام در مورد اندیشه فایق 1380 توی این مایه ها . هم تست تالیفیداره هم سراسری سطح سوال یکم بالای کنکوره

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

برای فیزیک پیش گاج سفید خوبه یا انرژی اتمی سطح فیزیکم خوبه

The master
25-09-2010, 21:27
بچه ها یه خبر
فیزیک پیش فار با 1000 تست جدید!! قراره تا دو هفته دیگه بیاد!!
اینو آقای سبز میدانی بهم گفت!

METACORTEX
25-09-2010, 21:34
سلام
پس کتابای زیررو میخرم
هندسه پایه مبتکران
فیزیک پیش گاج سفید

---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

آموزش رمزینه نخونید یه کتاب حجیمه بهتون قول میدم تا اخرش نمی خونید:21::41::41::41:

نه برای من که فارغ تحصیلم:27:ولی از نظر آموزش مفهومی کتابی رو دستش نیست.به قول سجاد فولادی ماهی گیری که سهله ماهی سازی رو بهت یاد میده.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

سلام
پس کتابای زیررو میخرم
هندسه پایه مبتکران
فیزیک پیش گاج سفید

نه برای من که فارغ تحصیلم:27:ولی از نظر آموزش مفهومی کتابی رو دستش نیست.به قول سجاد فولادی ماهی گیری که سهله ماهی سازی رو بهت یاد میده.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تست خوب می خوای گاج سفید-ببین انرژی اتمی بیشتر زمینه کتابش آموزشه تست هم داره زیادولی.ولی گاج یه کتاب خوب برای همه سطوحه.تست فیزیک 1و2 خیلی سبز هم خوب است.شنیدم خودم ندارم ولی.مهندس نوکنده.

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:31 PM ----------

این اندیشه فائق بانک تست دین وزندگی هم داره؟؟؟؟تو سایتش که یه دین وزندگی اقلییت مذهبی فقط هست.ولی تو سایت pedrambook یه اندیشه فائق دین و زندگی داره تالیف وحیده کاغذی ولی تو سایتش نیست!!!!!!!!!!!چه جوریاست؟؟

negar.2000
25-09-2010, 21:35
سلام راهنمایی می خوام شدید
من 7 سالی هست که از دیپلمم می گذره حالا می خوام دوباره درس رو شروع کنم.متاهل و با یک بچه
میخوام کنکور زبان بدم .میخوام حتما قبول بشم.میخوام حسابی تلاش کنم.علاقه خیلی دارم.پس لطفا راهنمایی کنین.
1-از کجا باید شروع کنم؟
2-چه کتابهایی با توجه به منابع بگیرم؟(گاج ،سبز ،آبی من اصلا سر در نیمارم از اینها)
3-با توجه به جامع بودن کتابهای کمکی باید کتابهای درسی رو هم بگیرم؟
بازم ممنون

METACORTEX
25-09-2010, 21:39
این اندیشه فائق بانک تست دین وزندگی هم داره؟؟؟؟تو سایتش که یه دین وزندگی اقلییت مذهبی فقط هست.ولی تو سایت pedrambook یه اندیشه فائق دین و زندگی داره تالیف وحیده کاغذی ولی تو سایتش نیست!!!!!!!!!!!چه جوریاست؟؟

ضمنا آقا REZA به نظر من اول گسسته آموزش فارو بگیر(آموزش جبر و احتمال رو هم داره)خودش کلی تست داره بعد اگه نیازبه تست بیشتر داشتی تست فار و یا سفید گاج رو بگیر.:46:

METACORTEX
25-09-2010, 23:58
من 7 سالی هست که از دیپلمم می گذره حالا می خوام دوباره درس رو شروع کنم.متاهل و با یک بچه
میخوام کنکور زبان بدم .میخوام حتما قبول بشم.میخوام حسابی تلاش کنم.علاقه خیلی دارم.پس لطفا راهنمایی کنین.
1-از کجا باید شروع کنم؟
2-چه کتابهایی با توجه به منابع بگیرم؟(گاج ،سبز ،آبی من اصلا سر در نیمارم از اینها)
بازم ممنون

با توجه با اراده ای که داری واقعا بتون تبریک میگم.ولی کار سختی در پیش خواهید داشت.:41:
ببینید نگار خانوم با توجه به این که چند سالی از درس فاصله گرفته اید باید از پایه بخونید:21:.
اینها تعدادی از کتابهایی است که می تونه بهتون کمک کنه.:8:
1.ادبیات و زبان فارسی
ادبیات فارسی گاج(کتاب محوری-سبز) سال دوم و سوم وپیش.به طور کامل درس به درس درس میده.
کتاب آرایه های ادبی-انتشارات کلک معلم
کتاب زبان فارسی-2 جلدی-راه بردهای یادگیری و یاد دهی-انتشارات مبتکران
املا و لغت در آزمون سراسری-انتشارات دریافت
قرابت مفهومی و ارتباط معنایی-انتشارات دریافت
سه کتاب درسی سال 2و3 وپیش(چهارم)+زبان فارسی3
2.عربی
برای قواعد :عربی جامع-دکتر تقوی-انتشارات رمزینه
و عربی 2و3 انتشارات گاج(کتاب محوری-سبز رنگ)
کتاب درسی عربی سال اول و دوم وسوم دبیرستان
3.دین و زندگی
اول از همه سه تا کتاب درسی سال 2و3وپیش
دین و زندگی جامع-انتشارات همگامان-قلم چی(تو دینی کتاب درسی خیلی مهمه)
زبان انگلیسی:
کتاب زبان سال سوم+کتاب زبان پیش دانشگاهی
زبان انگلیسی پیش دانشگاهی-انتشارات مبتکران-دکتر اناری
"" "" سوم-انتشارات مبتکران-دکتر اناری
درک مطلب به زبان ساده-مبتکران-اناری
گرامر کاربردی زبان-مبتکران-اناری
واژگان و اصطلاحات زبان تخصصی-مبتکران-اناری
و چند تا کتاب انگلیسی برای تقویت بیشتر
English Grammer in use
English Vocabulary in use
The new bridging the gap
504 essential words

نکته مهم:
1.خواستن توانستن است.
2.ترجیحا توی یه کنکور آزمایشی شرکت کنید.سنجش ویا قلم چی
اگه مشکل مالی بعد از خرید های بالا ندارید قلم چی ثبت نام کنید.
برید نمایندگیش به شما توضیح خواهند داد که چه کار کنید.
وگرنه سنجش :برای دریافت اطلاعات بیشتر یه سر به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بزنید.
سوال دیگه ای بود حتما بپرسین.:13::5::8::46:

vahid-p
26-09-2010, 00:02
به نظرم یکم بیشتر تحقیق کن.

1-از کجا باید شروع کنم؟
بازم ممنون
1- از کجا ، از کتابای درسی - از کی، از الان. چون شما مدرسه هم نمی خواین برین، پس می تونید خوب کار کنید. ضمنا شما باید به خاطر مسائلی که گفتین، کمک داشته باشین.
2- شما نگفتین رشتتون چیه( ریاضی - تجربی - انسانی )؟ می خواین به چه دانشگاهی و چه رشته ای برسی؟ وضعیت درسیتون چطوره؟ چیا یادتون مونده؟ اگه چیزی یادتون نمونده باید از کتاب کلاس های رمزینه استفاده کنید که خوب آموزش داده.
3- بستگی داره چقدر فراموش کرده باشین. دروس حفظی مثل دین و زندگی صد در صد باید کتاب درسی رو داشته باشین ( مخصوصا که دین و زندگی که قبلا معارف بوده زیر و رو شده و ضمنا به کتاب کمک آموزشیتون هم بستگی داره. البته من یه کتاب خوب می شناسم به نظرم خیلی کتاب خوبیه ولی اول کتاب درسی ) - ادبیات نیازی به کتاب درسی نیست به نظرم. همون کتابهای موضوعی رو بخون. زبان انگلیسی کاملا به سطح شما بستگی داره و اگه لغات رو خوب بلد باشین نصف راه که هیچی، 80 درصد راه رو رفتین. عربی با مشکل بر می خورین که من ایاد فیلی رو پیشنهاد می کنم. سعی کنید کتابای عمومی رو سریع و چندین بار دوره کنید تا مشکلی نداشته باشین.
تخصصی هم تا معلوم نشه چه رشته ای هستین، نمی شه نظری داد.

vahid-p
26-09-2010, 00:10
به نظر من اینقدر کتابهای جور وا جور لازم نیست.

.ادبیات و زبان فارسی
ادبیات فارسی گاج(کتاب محوری-سبز) سال دوم و سوم وپیش.به طور کامل درس به درس درس میده.
کتاب آرایه های ادبی-انتشارات کلک معلم
کتاب زبان فارسی-2 جلدی-راه بردهای یادگیری و یاد دهی-انتشارات مبتکران
املا و لغت در آزمون سراسری-انتشارات دریافت
قرابت مفهومی و ارتباط معنایی-انتشارات دریافت
سه کتاب درسی سال 2و3 وپیش(چهارم)+زبان فارسی3
2.عربی
برای قواعد :عربی جامع-دکتر تقوی-انتشارات رمزینه
و عربی 2و3 انتشارات گاج(کتاب محوری-سبز رنگ)
کتاب درسی عربی سال اول و دوم وسوم دبیرستان
3.دین و زندگی
اول از همه سه تا کتاب درسی سال 2و3وپیش
دین و زندگی جامع-انتشارات همگامان-قلم چی(تو دینی کتاب درس خیلی مهمه)
زبان انگلیسی:
کتاب زبان سال سوم+کتاب زبان پیش دانشگاهی
زبان انگلیسی پیش دانشگاهی-انتشارات مبتکران-دکتر اناری
"" "" سوم-انتشارات مبتکران-دکتر اناری
درک مطلب به زبان ساده-مبتکران-اناری
گرامر کاربردی زبان-مبتکران-اناری
واژگان و اصطلاحات زبان تخصصی-مبتکران-اناری
و چند تا کتاب انگلیسی برای تقویت بیشتر
English Grammer in use
English Vocabulary in use
the new bridging the gap
کتابهای خوبی رو پیشنهاد کردین، ولی نباید همش رو بخونن. به نظر من برا ادبیات قرابت معنایی و املا و واژگان هر دو از هامون سبطی. کلک برا آرایه خوبه. کتاب کلاس رمزینه برای زبان فارسی بد نیست. ( راستش خودم خیلی ازش راضی نیستم ) . کلا زبان فارسی خیلی ارزش سرمایه گذاری نداره، به جز بعضی درسهای خاص :21: برا تاریخ ادبیات خود کتاب درسی یا تاریخ ادبیات گاج یا کلک.
دین و زندگی آیات نکات گاج + کتاب درسی. بقیه کشکن. گرچه خودم مهرو ماه می خونم :27:
عربی که گفتم. زبان انگلیسی هم من فکر نمی کنم اینا همش لازم باشه. شهاب اناری خوبه، ولی به نظرم خیلی سبز کافیه. من خودم زبان خیلی مشکل ندارم و آبی قلم چی می خونم. به نظرم تیکیت گاج رو برای لغات بخون. ( بیسته )
بای

METACORTEX
26-09-2010, 00:16
یعنی کسی نیست جواب منو بده:41:

آقا امین رمزینه حتما به یه کتاب تست مکمل مثل گاج نیاز داری.فارو نمی دونم.

METACORTEX
26-09-2010, 00:24
به نظر من اینقدر کتابهای جور وا جور لازم نیست.

کتابهای خوبی رو پیشنهاد کردین، ولی نباید همش رو بخونن. به نظر من برا ادبیات قرابت معنایی و املا و واژگان هر دو از هامون سبطی. کلک برا آرایه خوبه. کتاب کلاس رمزینه برای زبان فارسی بد نیست. ( راستش خودم خیلی ازش راضی نیستم ) . کلا زبان فارسی خیلی ارزش سرمایه گذاری نداره، به جز بعضی درسهای خاص :21: برا تاریخ ادبیات خود کتاب درسی یا تاریخ ادبیات گاج یا کلک.
دین و زندگی آیات نکات گاج + کتاب درسی. بقیه کشکن. گرچه خودم مهرو ماه می خونم :27:
عربی که گفتم. زبان انگلیسی هم من فکر نمی کنم اینا همش لازم باشه. شهاب اناری خوبه، ولی به نظرم خیلی سبز کافیه. من خودم زبان خیلی مشکل ندارم و آبی قلم چی می خونم. به نظرم تیکیت گاج رو برای لغات بخون. ( بیسته )
بای

2نکته:
1.آقا وحید negar2000 گفته می خواد کنکور زبان شرکت کنه.به همین خاطر چند تا کتاب زبان قوی بهش معرفی کردم.:46:ضمنا من خودم تو سراسری 89 زبان 93 منطقه 2 آوردم.:11::18:
2.چون گفته چند سال از درس دور بوده به این خاطر کتاب های پایه ای بهش معرفی کردم.
3.چون ادبیات وزبان ضرایب بالا دارند(4و12)به این خاطر کتابهای قوی و مفهومی متنوع و گفتم.
:8::8:

vafa1353
26-09-2010, 01:03
سلام دوستان من براي رياضي تجربي كتاب انتشارات سبز رو گرفتم ولي درسنامه نداره و براي من كه 10 سال از رياضي دور بودم درك مطالب خيلي سخته...لطفا كتابهايي رو به من معرفي كنيد كه از سال اول تا پيش رياضي رو قدم به قدم آموزش داشته باشه و بشه به عنوان كلاس درس ازش استفاده كرد....واقعا درمونده شدم چ.ن هيچي يادم نمونده...
ممنون.

امین.
26-09-2010, 08:23
آقا امین رمزینه حتما به یه کتاب تست مکمل مثل گاج نیاز داری.فارو نمی دونم.
دستت درد نکنه.بازم به مرام شما لطف کردی.:10:

Alireza SM
26-09-2010, 08:44
سلام دوستان من براي رياضي تجربي كتاب انتشارات سبز رو گرفتم ولي درسنامه نداره و براي من كه 10 سال از رياضي دور بودم درك مطالب خيلي سخته...لطفا كتابهايي رو به من معرفي كنيد كه از سال اول تا پيش رياضي رو قدم به قدم آموزش داشته باشه و بشه به عنوان كلاس درس ازش استفاده كرد....واقعا درمونده شدم چ.ن هيچي يادم نمونده...
ممنون.

بهترين ار اينه كه كتاب رياضي جامع انتشارات مهر و ماه رو بگيري . درسنامه هاش خيلي خوبن

METACORTEX
26-09-2010, 08:51
ممنون.

والا من رشتم ریاضی برای ریاضی تجربی زیاد اطلاع ندارم.ولی کتاب های انتشارات سبز همه تست اند خب آموزش نداره که!!!

reza0382
26-09-2010, 08:56

ضمنا آقا REZA به نظر من اول گسسته آموزش فارو بگیر(آموزش جبر و احتمال رو هم داره)خودش کلی تست داره بعد اگه نیازبه تست بیشتر داشتی تست فار و یا سفید گاج رو بگیر.:46:
سلام کتابی که شما میگید رو ندیدم اما همگامان دینی خوبه بهتر گاجو خیلی سبزه
از راهنماییتون ممنون:40::11:

METACORTEX
26-09-2010, 09:01
دستت درد نکنه.بازم به مرام شما لطف کردی.:10:

البته آقا امین یکی از بچه های فروم تو چند صفحه قبل نوشته بود که فیزیک پیش فار با 1000 تست منتشر می شود.منبع خبر رو هم آقای سبزمیدانی نوشته بود!!!!حالا چه قدر معتبره نمی دونم:13:

reza0382
26-09-2010, 09:03
راستی فیزیک خیلی سبز 1و2 پیش منظورته برای فیزیک اول و دوم دبیرستان چی بگیرم هندسه پایه یه کتابی که کم حجم باشه ولی عالی درسو تست کار کرده باشه رو معرفی کنید انتشارات دریافت خوبه یا مبتکران

sanaz_German
26-09-2010, 11:10
کسی میدونه schritte plus از کجا میتونم گیر بیارم؟

reza0382
26-09-2010, 11:34
راستی فیزیک خیلی سبز 1و2 پیش منظورته برای فیزیک اول و دوم دبیرستان چی بگیرم هندسه پایه یه کتابی که کم حجم باشه ولی عالی درسو تست کار کرده باشه رو معرفی کنید انتشارات دریافت خوبه یا مبتکران
بابا جواب بده خونمون تا اهواز 170 کیلو متر فاصله داره :18::31:

mineworld
26-09-2010, 11:43
pdf دو کتاب اموزش و تست گسسته فار تو وبلاگ فار هستش ولی فکر می کنم سخت بشه دانلودش کرد واسه همین روی rapid اپلود کردم . اینم لینکاش :

وبلاگ فار

کتاب ازمون

کتاب اموزش

خواهشا دوستان کتاب اموزش (لینک سوم) رو ببینن . فکر می کنم اموزشش خیلی خیلی کمه . انتظار از کتاب های اموزشی مثل اکثر کتاب های موجود اموزشی اینه که هفتاد هشتاد درصد کتاب اموزش باشه بقیه تمرین یا تست . ولی این کتاب اموزش گسسته فار برعکسه . حتی خودش تو راه نمای کتاب گفته ما خلاصه درس داریم و قرار نیست به شما اموزش کامل بدیم و.. به نظر شما این میشه کتاب اموزشی؟ دقیقا کتاب های تستی این جورین یعنی خلاسه درس و تست دارن .

(شایدم من اشتباه می کنم . لطفا ببینید!)

METACORTEX
26-09-2010, 13:21
بابا جواب بده خونمون تا اهواز 170 کیلو متر فاصله داره :18::31:

فیزیک پایه گفتم که یا گاج سفید یا انرژی اتمی(هر 2 تا 2جلدی اند)
هندسه هم فکر کنم مبتکران کارتو راه بندازه!!!!
دریافتو ندیده ام.ولی یه قسمت هایش تو سایتش باید باشه!!!:13:

negar.2000
26-09-2010, 13:28
خیلی خیلی از پاسخ هاتون ممنونم واقعا امیدوار شدم.همین امروز میرم دنبال کتابها:11:

M3lody
26-09-2010, 13:45
گسسته چی بخرممممممم

اموزش عالی میخوام

انؤزی اتمی خوبه

خواهش میکنم زود بگیننن

METACORTEX
26-09-2010, 13:46
pdf دو کتاب اموزش و تست گسسته فار تو وبلاگ فار هستش ولی فکر می کنم سخت بشه دانلودش کرد واسه همین روی rapid اپلود کردم . اینم لینکاش :

وبلاگ فار
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکتاب ازمون
کتاب اموزش

خواهشا دوستان کتاب اموزش (لینک سوم) رو ببینن . فکر می کنم اموزشش خیلی خیلی کمه . انتظار از کتاب های اموزشی مثل اکثر کتاب های موجود اموزشی اینه که هفتاد هشتاد درصد کتاب اموزش باشه بقیه تمرین یا تست . ولی این کتاب اموزش گسسته فار برعکسه . حتی خودش تو راه نمای کتاب گفته ما خلاصه درس داریم و قرار نیست به شما اموزش کامل بدیم و.. به نظر شما این میشه کتاب اموزشی؟ دقیقا کتاب های تستی این جورین یعنی خلاسه درس و تست دارن .

(شایدم من اشتباه می کنم . لطفا ببینید!)

ببین من تو جواب pm هم بهت گفتم:46:.گسسته مطالب آموزشی اونقدر زیاد نداره کتابه درسی هم کلا 100 صفحه است.خب ولی نحوه طرح سوال از موضوعات مختلف خیلی زیاد تو گسسته از تمام دروس تخصصی باید بیشتر تست زد تا مطلب دست بیاد و بتونی مسلط بشی.رمزینه می آد مثال ها رو در طی درس می آره ولی فار اول مطالبو می گه بهد با تست و پاسخ های مفهومی برات جا میندازه!!!!
گسسته رو بادی اول فهمید بعد این قدر تست بزنی تا برات جابیفته.حتی معلم گسسته ما می گفت فصل نظریه اعداد رو اگر تا سه بار خوندی هیچی نفهمیدی عادیه:41::41:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعد من کجا گفتم که فار مثل رمزینه است که شما این 2 تارو باهم مقایسه میکنی؟؟؟؟
من حتی توی پست5774 ص587 گفتم اگه جزوه خوب معلم هم داشته باشی فار خیلی خیلی بهتره!!!:8:

یه چند تا مثال می زنم برات:5: ببین تو قسمت گراف یه مبحث گراف های همبند و نا همبند است تو رمزینه 3< 4تا فرمول فرمول گفته شرط همبندی این فرمول-شرط ناهمبندی یه فرمول دیگه و
فار با گفتن یه جمله همه رو حل کرد.
تو مبحث دور و مسیر رمزینه 5 ال 6 تا فرمول مختلف گفته فار همه رو با استفاده از اصل جایگشت حل می کنه!!!!
باز هم میگم توی گسسته اول باید بفهمی بعد به تعداد زیاد تست بزنی.
ضمنا اگه شما امسال دانش آموز پیش(4ام) باشی با کمبود وقتی که داری که هم جزوه معلمو بخونی هم یه کتاب آموزشی مثل رمزینه هم به تعداد زیاد تست بزنی!!

سیاست مفهوم جا انداختن توی کتاب فار با حل تست های مختلف و فراوونه که کاملا درسته!!!می تونی از هر معلم گسسته درس و حسابی بپرسی همینو به تو خواهند گفت.
اینا تجارب من بود باز هر جور شما با هر کتابی راحتی:11::8:.

M3lody
26-09-2010, 13:47
گسسته مهر و ماه خوبه
؟؟؟
اخه مولفش دبیر دبیرستان انرژی اتمیه

METACORTEX
26-09-2010, 13:58
گسسته چی بخرممممممم

اموزش عالی میخوام

انؤزی اتمی خوبه

خواهش میکنم زود بگیننن

'گسسته کتاب خیلی تو بازاره (گاج-خوشخوان-رمزینه-فار-سبزو....)ببین با کدوم راحت تری.اگه معلم خوبه یه کتا تست و آموزش خوب مثل فار کارتو راه میندازه!!!!!!!!

وگرنه برای آموزش بیشتر فکر کنم رمزینه از بقیه بهتر باشه.
2-3 صفحه قبلو نگاه کن در باره گسسته کلی تو ضیح دادم

اول مفهوم یاد بگیر بعد تست فراوون.:13:

-
اندر باب گسسته::5:
ببین.من خودم فکر میکردم رمزینه خیلی عالیه.کلی هم از خواندنش لذت میبردم.چون تو کنکور آزمایشی ها خوب میزدم.ولی دوستان من سر جلسه کنکور با فرمول زیاد آدم موفق نمی شه بلکه با اطلاعات زیاد موفق میشه در صورتی که مفهومی خونده باشه.من گسسته رو خیلی خوب خونده بودم ولی در سرجلسه کنکور به علت ازدیاد فرمول ها حتی 2 از آسونترین سوالهای گراف رو نزدم.چرا چون واقعا مسلط نبودم فقط فرمول حفظ کرده بودم.گسسته همین طوری خیلی خیلی سنگینه چه برسه به این که بخوای کلی فرمول حفظ کنی.به نظر شما چرا همه میگن رمزینه کتاب عالیه ای چون وقتی کتاب رو باز میکنند می بینند توش پره فرمول های رنگارنگه می گن به به چه کتاب خوبی. غافل از اینکه خوبی یه کتاب به مفهومی بودنه نه فرمولی بودن.رمزینه کلی فرمول میگه طی فصل دوباره آخر فصل میآد یه جلسه تکمیلی می زاره توش 50 تا فرمول دیگه می آره.کی می خواد این همه رو یاد بگیره با این وقت کم.
فار فرمول داره به اندازه فرمول های خود کتابو داره + چند تا فرمول تستی پر کاربرد.جوری بهت مفهومی یاد میده که کمتر به فرمول وابسته باشی.نویسندهاش هم معتبرن که اندیشه سازان قدیم.(عطا صادقی)روش حل و آموزش گاج سفید هم مثل فاره(مفهموم محور).ولی خوشخوان هم تقریبا مثل رمزینه است.خیلی ها کلا گسسته رو می زارن کنار چرا چون وقتی تویه کتاب این همه فرمول میبینه وحشت می گیرتش.
گسسته توش تنوع سوال وحشتناک زیاده باید خیلی تست زد تا مسلط بشی .به همین راحتی ها نیستش.
ضمنا سوالات گسسته کنکور به شدت وقت گیر ومفهومی اند باید این قدر تست بزنید که سرعت محاسبات و عملتون بره بالا.مخصوصا نظریه اعداد.
باز هم نظر خودتونه تو کتاب فروشی یه چند دقیقه ای خوب کتابها رو بررسی کن ببین.

METACORTEX
26-09-2010, 14:08
گسسته مهر و ماه خوبه
؟؟؟
اخه مولفش دبیر دبیرستان انرژی اتمیه

گسسته مهر وماه رو ندیدم!!!!:41::41:

در مورد انرژی اتمی یه مسئله ای است اینکه هم حجمش بالاست و هم خیلی خشکه .گسسته همین جوری خیلی مضخرفه حوصله آدمو سر میبره چه برسه بخوای فقط یه متن خشک آموزشی رو بخونی.:21::21:

khaiyam
26-09-2010, 14:29
گسسته مهر وماه رو ندیدم!!!!:41::41:

در مورد انرژی اتمی یه مسئله ای است اینکه هم حجمش بالاست و هم خیلی خشکه .گسسته همین جوری خیلی مضخرفه حوصله آدمو سر میبره چه برسه بخوای فقط یه متن خشک آموزشی رو بخونی.:21::21:

اگر از گسسته بدتون میاد هر کتابی هم که بگیرید خسته کننده هست
اما برای گسسته خوشخوان خوبه الگو اگر بخواید گسسته را خوب و دقیق یاد بگیرید توصیه میشه در کل کتابه خوبیه کتابه خشکی هم نیست مثل بقیه کتاب ها هست فقط گراف را خیلی توضیح داده که اون هم میشه از بعضی قسمت هاش فاکتور گرفت گاج سفید هم هستش اونم خوبه

lmohsen
26-09-2010, 14:52
بچه ها منتشر شد.:31:

لذت خواندن ریاضی با ریاضی (۲) خیلی سبز!

این کتاب واقعا با توجه اساسی به کتاب درسی جدید و موضوعات جدید مطرح شده در آن، نوشته شده است. در حالی که شاهدیم بسیاری از کتاب‌های کمک آموزشی منتشر شده از این کتاب درسی همان کتاب‌های قدیمی ریاضی (۲) هستند با کمی حذف و اضافه و بدون توجه به تمرین‌ها و رویکرد‌های جدید کتاب درسی جدید!
دیگر این‌که در این کتاب مقادیر متنابهی سوال‌های مفهومی و سخت و خوب وجود دارد که این سوالات تالیفی احتمالا خیلی مورد توجه دبیران و دانش‌آموزان قوی قرار خواهد گرفت. درسنامه‌های این کتاب آموزشی، شهودی، مفهومی، روان و جذاب‌اند. خلاصه آن‌چه خوبان همه دارند این کتاب ریاضی (۲) ما در نصف جا! (شاید هم کم‌تر) دارد!

این کتاب در ۲۹۶ صفحه با قیمت ۶۵۰۰ تومان ناقابل!
بزیور طبع آراسته شده است!!!

aristocrat
26-09-2010, 16:18
من نميدونم اين انتشارات رمزينه چطوري به اين سرعت بين بچه هاي فروم جا باز كرد. من خودم به حساب اين كه كتاب رياضي و ديفرانسيل خوب نبود به پيشنهاد بچه هاي اينجا رمزينه خريدم كه خوب در اومد ولي الان انتشارات كوله پشتي زده رو دستش. بقيه كتاب هاش رو ديدم واقعا بي ارزشه و اين ها تبليغاتي بيش نيست پولتون رو حروم نكنيد.

vahid-p
26-09-2010, 16:58
من نميدونم اين انتشارات رمزينه چطوري به اين سرعت بين بچه هاي فروم جا باز كرد. من خودم به حساب اين كه كتاب رياضي و ديفرانسيل خوب نبود به پيشنهاد بچه هاي اينجا رمزينه خريدم كه خوب در اومد ولي الان انتشارات كوله پشتي زده رو دستش. بقيه كتاب هاش رو ديدم واقعا بي ارزشه و اين ها تبليغاتي بيش نيست پولتون رو حروم نكنيد.
منظورتون اینه رمزینه کتابهای ریاضیش خوبه یا بد؟ یعنی مطمئن باشم کوله پشتی سر تره؟ لینکی داری بشه یه قسمتیش رو دید؟

امین.
26-09-2010, 17:04
شماره انتشاراتشو دارید؟
سایت هم داره؟

reza0382
26-09-2010, 17:18
سلام
بابا گیج شدم گسسته آموزش و تست چی بگیرم ؟؟؟؟؟
آموزش کامل نه زیاد بگه نه کم در حد کنکور سراسری........:19:
بعضی ها عصبانی نشن درکم کنید آخه فارغ التحصیل هستم نم خوام سال دیگه بمونم پشت کنکور:19::2::19:

aristocrat
26-09-2010, 17:26
منظورم اين بود كه جز كتاب تست رياضي پايه و ديفرانسيل 1 رمزينه(كه الان براي ديف 1 كوله پشتي و گاج بهتره) بقيه كتابهاي رمزينه مفت نمي ارزن.

انتشارات كوله پشتي سايت يا ... رو ندارم ولي براي رياضي پايه و حسابان و ديف 3 تا كتاب زده كه اگه رفتين كتابفروشی مي تونين ورق بزنين

aristocrat
26-09-2010, 17:37
سلام
بابا گیج شدم گسسته آموزش و تست چی بگیرم ؟؟؟؟؟
آموزش کامل نه زیاد بگه نه کم در حد کنکور سراسری........:19:
بعضی ها عصبانی نشن درکم کنید آخه فارغ التحصیل هستم نم خوام سال دیگه بمونم پشت کنکور:19::2::19:

برو گاج سفيد بگير خيالت راحت باشه
وقتي گرفتي يه سري تست ستاره دار مفهومي توي تمام فصل ها داره كه اول تمام كتاب رو فقط همين تست ها رو مي زني بعدش بقيه تستها رو ميزني

fmps
26-09-2010, 17:43
سلام
من واسه فیزیک پیش 1 و2 رمزینه دارم(کتاب کلاس) به نظرتون اونو بخونم تموم کنم بعد برم از یه منبع دیگه(گاج سفید)تست بزنم یا اینکه هر دوش رو باهم بخونم؟(رمزینه فیزیک رو خوب درس داده من راضی هستم ولی به نظرم تعداد تستاش کمه)

mineworld
26-09-2010, 17:58
ببین من تو جواب pm هم بهت گفتم:46:.گسسته مطالب آموزشی اونقدر زیاد نداره کتابه درسی هم کلا 100 صفحه است.خب ولی نحوه طرح سوال از موضوعات مختلف خیلی زیاد تو گسسته از تمام دروس تخصصی باید بیشتر تست زد تا مطلب دست بیاد و بتونی مسلط بشی.رمزینه می آد مثال ها رو در طی درس می آره ولی فار اول مطالبو می گه بهد با تست و پاسخ های مفهومی برات جا میندازه!!!!
گسسته رو بادی اول فهمید بعد این قدر تست بزنی تا برات جابیفته.حتی معلم گسسته ما می گفت فصل نظریه اعداد رو اگر تا سه بار خوندی هیچی نفهمیدی عادیه:41::41:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعد من کجا گفتم که فار مثل رمزینه است که شما این 2 تارو باهم مقایسه میکنی؟؟؟؟
من حتی توی پست5774 ص587 گفتم اگه جزوه خوب معلم هم داشته باشی فار خیلی خیلی بهتره!!!:8:

یه چند تا مثال می زنم برات:5: ببین تو قسمت گراف یه مبحث گراف های همبند و نا همبند است تو رمزینه 3< 4تا فرمول فرمول گفته شرط همبندی این فرمول-شرط ناهمبندی یه فرمول دیگه و
فار با گفتن یه جمله همه رو حل کرد.
تو مبحث دور و مسیر رمزینه 5 ال 6 تا فرمول مختلف گفته فار همه رو با استفاده از اصل جایگشت حل می کنه!!!!
باز هم میگم توی گسسته اول باید بفهمی بعد به تعداد زیاد تست بزنی.
ضمنا اگه شما امسال دانش آموز پیش(4ام) باشی با کمبود وقتی که داری که هم جزوه معلمو بخونی هم یه کتاب آموزشی مثل رمزینه هم به تعداد زیاد تست بزنی!!

سیاست مفهوم جا انداختن توی کتاب فار با حل تست های مختلف و فراوونه که کاملا درسته!!!می تونی از هر معلم گسسته درس و حسابی بپرسی همینو به تو خواهند گفت.
اینا تجارب من بود باز هر جور شما با هر کتابی راحتی:11::8:.
واقعا شما این پستو خوندید. من کجا اسم رمزینه رو اوردم؟ من فکر می کردم گسسته هم مثل حسابان شیمی دیف و ... تو کتابی که میگه اموزشی هستم باید خیلی توضیح داشته باشه . ولی می بینم که نه توضیح فار کمه . شما در توضیح این میگی اصولا گسسته توضیح زیادی نداره . حالا باید دید واقعا اینجوریه...

ببخشید اگه میشه به کتاب گسسته انرژی یه نگاه بندازید و بگید چطوریه ؟( یعنی مفهمومیه مثل فار یا فرمولی مثل رمزینه)

یه سوالم دیگم داشتم خود کتاب درسی کدوم روشو در پیش گرفته ؟

aristocrat
26-09-2010, 18:00
سلام
من واسه فیزیک پیش 1 و2 رمزینه دارم(کتاب کلاس) به نظرتون اونو بخونم تموم کنم بعد برم از یه منبع دیگه(گاج سفید)تست بزنم یا اینکه هر دوش رو باهم بخونم؟(رمزینه فیزیک رو خوب درس داده من راضی هستم ولی به نظرم تعداد تستاش کمه)

من رمزينه فيزيك دارم از لحاظ آموزش يا تست انگشت كوچيكه گاج نميشه به نظرم با توجه به آموخته هاي قبليت گاج سفيد رو شخم بزن. در ضمن از لحاظ آماري هم گاج چاپ 85 امين چاپشه رمزينه 7 امين

fm992
26-09-2010, 18:09
منظورتون اینه رمزینه کتابهای ریاضیش خوبه یا بد؟ یعنی مطمئن باشم کوله پشتی سر تره؟ لینکی داری بشه یه قسمتیش رو دید؟

وحید اگر حوصله ی رمزینه رو داشتی، کوله پشتی (عباس مرادی) از نظر پرداختن به جزئیات و همه ی مباحث، از رمزینه کم نداره . اما شخصا این چنین کتاب های پر حجم و مفصلی رو توصیه نمی کنم ! خیلی از چیزایی که گفته ممکنه هیچ وقت به کارتون نیاد، یا با اطلاعات جمع و جورتری بتونید مسائل رو حل کنید. واسه بازیابی اطلاعات می گم! اگر کتاب جمع و جور تر و خوب بخواین من در درجه اول اندیشه سازان (مبتکران) دیفرانسیل رو پیشنهاد می دم!!

یه توصیه: خیلی دنبال کتاب های مفصل و پر حجم نباشید !

aristocrat
26-09-2010, 18:23
اگه از لحاظ حجم بگيم ديف 2 رمزينه 474 صفحه و كوله پشتي 438 صفحه است كه تازه 35 صفحه اش تستهاي تيزهوشان است.

reza0382
26-09-2010, 19:07
برو گاج سفيد بگير خيالت راحت باشه
وقتي گرفتي يه سري تست ستاره دار مفهومي توي تمام فصل ها داره كه اول تمام كتاب رو فقط همين تست ها رو مي زني بعدش بقيه تستها رو ميزني
سلام از گاج سفید گسسته خوشم نمییاد آموزش فار میگن خوبه یکی یه توضیح کامل بده:19::19::19:
راستی یه کتاب برای فیزیک و ریاضی بدید که فقط آزمون های سنجش رو داشته باشه

aristocrat
26-09-2010, 19:31
سلام از گاج سفید گسسته خوشم نمییاد آموزش فار میگن خوبه یکی یه توضیح کامل بده:19::19::19:
راستی یه کتاب برای فیزیک و ریاضی بدید که فقط آزمون های سنجش رو داشته باشه

چرا خوشت نمیاد خودت داریش؟
هیچ کتابی‌ وجود نداره که فقط سوالات سنجش رو داشته باشه ولی‌ اگه بری به این سایت خود سازمان سنجش یک سی‌دی برای هر کدوم از گروه‌های ریاضی‌ و تجربی‌ و انسانی‌ داده که سوالات ازمون آزمایشی‌ سنجش همه درس هارو رو در اون سی‌دی میتونی‌ با پاسخ تشریحی ببینی‌ قیمتش هم ۳۵۰۰ تومانه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم برای اینکه شاید دلت نخواد اینترنتی بخریش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداطلاعات بیشترش:

امکان برگزاری ازمون
پاسخ‌های تشریحی
خلاصه مهمترین مباحث درس
نکات مفید
جامع ‌ترین بانک سئوالهای ازمون‌های آزمایشی‌
کاربری آسان

سایت اصلی‌:

fmpr
26-09-2010, 19:50
بچه ها نظرتون درمورد ریاضیات پایه چیه ؟
یکی از دوستام میگفت ماشالله رضوی رو بگیرم ... کسی داره ؟
چجوریاست ؟:40:

fmps
26-09-2010, 21:53
بچه ها نظرتون درمورد ریاضیات پایه چیه ؟
یکی از دوستام میگفت ماشالله رضوی رو بگیرم ... کسی داره ؟
چجوریاست ؟:40:

واسه پایه کتاب عباس مردای انتشارات کوله پشتی رو بگیر حرف نداره

sepehr_x50
26-09-2010, 22:06
من که میام اینجا پشیمون میشم. هرکی واسه خودش پست میده. آخرش هم به نتیجه ای کلی نرسیده تاپیک !!!

MeMri
27-09-2010, 03:11
من که میام اینجا پشیمون میشم. هرکی واسه خودش پست میده. آخرش هم به نتیجه ای کلی نرسیده تاپیک !!!

موافقم،اگه یه لیست کلی از بهترین کتاب ها که دوستان استفاده کردند و واقعا به نتیجه رسیدند رو تو پست اول بذارند بهترین کار ممکن رو کردند:11:

راستی من برای عربی مشکل دارم!کتابی برای آموزش معرفی کنید لطفا:40:

sepehr_x50
27-09-2010, 06:32
راستی من برای عربی مشکل دارم!کتابی برای آموزش معرفی کنید لطفا

گاج سبز و همگامان رو بگیر. باهم کار کن به نظرم...

aristocrat
27-09-2010, 10:46
من فکر می‌کنم بهتر باشه اول یه نقد و بررسی روی هر درسی‌ انجام بدیم بعدش با توجه به اون کتاب‌های خوب رو انتخاب کنیم توی هر درسی‌ ۲ ۳ تا کتاب معرفی‌ کنیم مثلا توی درس دیفرانسیل که آخه ۴ تا فرمول و یه مشتق و هوپیتال و حد و انتگرال داره شما اگه سر هم بخوای آموزش بعدی همش توی ۲۰ صفحه جا میگیره بقیش تست و مخلفات هست دیگه لازم نیست بریم کتاب آموزشی بگیریم. کتابی‌ میگیریم که هم این مفهومات و نکات و فرمول هارو آورده باشه هم تستهای به روز.

Alireza SM
27-09-2010, 11:14
اين تاپيك يكي از بهترين تاپيك هاي كل فروم هست به نظر من . منتها كسايي كه تخصص كافي در مورد كتاب ا رو دارن به نظر من كمتر فعاليت ميكنند در تاپيك .
تخصص من براي مشاوره خريد كتاب در اين موارد هست :

دروس دوم و سوم رياضي و تجربي
دروس پيش دانشگاهي تجربي
دروس عمومي - دروس مشترك رياضي تجربي

هركي هم تا حالا كتاب خواسته براش معرفي كردم الان هم كسي كمكي بخواد حتما در خدمتشم

MOHAMMADKH480014
27-09-2010, 11:25
جزوه درس ذخیره و بازیابی کاردانی کامپیوتر اگه دارید لطفا بزارید

fmps
27-09-2010, 13:47
موافقم،اگه یه لیست کلی از بهترین کتاب ها که دوستان استفاده کردند و واقعا به نتیجه رسیدند رو تو پست اول بذارند بهترین کار ممکن رو کردند:11:

راستی من برای عربی مشکل دارم!کتابی برای آموزش معرفی کنید لطفا:40:

ولی فکر نکنم بشه فقط یه لیست از کتاب ها آماده کرد
چون هر کسی سلیقه متفاوتی داره و شاید یه نفر که از یه کتاب خوشش میاد و موقعی که می خونه نتیجه میگیره یه نفر دیگه با خوندن او نتیجه نگیره
به نظر من بهترین از این پس هر کی میخواد در هر درسی کتابی بگیره سطح خودش رو هم در اون درس بگه اونوقت بهتر میشه راهنمایی کرد
حالا سوال خودم
من واسه فیزیک 2 نشر الگو دارم واسه فیزیک 3 خیلی سبز دارم واسه پیش 1 و2 رمزینه(کتاب کلاس)
حالا به نظرتون الان برم گاج سفید رو بگیرم یا بعد از تموم کردن اینا؟(اگه الان بگیرم هم پایه رو بگیرم هم پیش رو یا فقط یکی رو؟)
سطح من تو فیزیک بد نیست تو آزمون های کانون 80-60 میزنم

petrose.kabir
27-09-2010, 14:21
فیزیکای احمد جوکار یه کتابای کامل و هم اموزشی هم تستای زیادی داره.
من خودم بدم ازش میاد.خیلی ریز طبقه بندی کرده
محمود زاده + بنفش بهتره.

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

به نظر من دیگه الان وقت کتاب خریدن نیست.
بشینین بخونین

Alireza SM
27-09-2010, 14:53
احمدجوكار مگه نويسنده فيزيك گاج نيست ؟ گاج كه آموزش نداره براي فيزيك . اصلا نحوه كار جوكار و محمودزاده قابل مقايسه نيست

petrose.kabir
27-09-2010, 15:03
جوکار .اموزشم داده.سبز گاج
همون سفید گاج هم.اموزشیه

Alireza SM
27-09-2010, 15:07
جوکار .اموزشم داده.سبز گاج
همون سفید گاج هم.اموزشیه

آره راس ميگي حواسم نبود نويسنده كتابهاي محوري هم جوكاره .
گاج فقط كتاب سفيد ميكروطبقه بندي خوبه براي فيزيك

reza0382
27-09-2010, 15:53
سلام
میخوام کتابهای زیر رو بگیرم لطفا نظر بدید
فیزیک اول و دوم تست الگو
فیزیک سوم خیلی سبز
پیش گاج سفید
گسسته آموزش فار یا گاج سبز
تست گسسته گاج سفید
هندسه تحلیلی تست الگو یا گاج سفید

Alireza SM
27-09-2010, 16:43
سلام
میخوام کتابهای زیر رو بگیرم لطفا نظر بدید
فیزیک اول و دوم تست الگو
فیزیک سوم خیلی سبز
پیش گاج سفید
گسسته آموزش فار یا گاج سبز
تست گسسته گاج سفید
هندسه تحلیلی تست الگو یا گاج سفید

نشر الگو تست هاي تاليفيش براي كنكور زياد مناسب نيستن بيشتر تست هايي هستن كه ابتكارات رياضيشون زياده و براي المپياد و... خوب هستن نه كنكور (‌البته تست هاي كنكور رو هم داره توش ) من جاي شما بودم هم براي فيزيك 1 و 2 و 3 يه فيزيك پايه گاج ميگرفتم
البته اگه براي سوم فقط تست نميخواين و آموز هم ميخواين رمزينه و مبتكران عالي هستن
فيزيك پيش گاج سفيد ( براي تست ) خيلي خوبه تقريبا تمام سبك هايي كه تو كنكو ممكنه سوال ياد تو فيزيك پيش و پايه گاج سفيد اومده .

گسسته و هندسه تحليلي رو شرمنده :41: ولي شنيدم براي تحليلي بچه ها رمزينه رو تعريف ميكردن

METACORTEX
27-09-2010, 18:44
واقعا شما این پستو خوندید. من کجا اسم رمزینه رو اوردم؟ من فکر می کردم گسسته هم مثل حسابان شیمی دیف و ... تو کتابی که میگه اموزشی هستم باید خیلی توضیح داشته باشه . ولی می بینم که نه توضیح فار کمه . شما در توضیح این میگی اصولا گسسته توضیح زیادی نداره . حالا باید دید واقعا اینجوریه...

ببخشید اگه میشه به کتاب گسسته انرژی یه نگاه بندازید و بگید چطوریه ؟( یعنی مفهمومیه مثل فار یا فرمولی مثل رمزینه)

یه سوالم دیگم داشتم خود کتاب درسی کدوم روشو در پیش گرفته ؟

سلام علیکم.
ببین عزیز من این درسو خوندم. بیکار نیستم که بیام شما رو اذیت کنم بهتون اطلاعات غلط بدم. اینها تجربه های منه. من خودم امسال 7800 آوردم نه روزانه قبول شدم نه شبانه فقط غیرانتفاعی .کتاب گسسته یکی از مسخره ترین ترین کتابا 5 صفحه درس میده 2 تا مثال حل میکنه 10 تا مسئله هم آخر هر بخش داره.فقط یه توضیح کوتاه و مختصر.من otn ندارم ولی دیدم چرا اینقدر حجیمه چون مثال حل کرده طی درس برای جا افتادن مطلب زیاد داره.همون حرف من.

برای بار 100 ام.
رمز موفقیت گسسته تمرین زیاد.

METACORTEX
27-09-2010, 18:49
آقایون و خانمها یه سوال؟؟؟:46:

برای فیزیک پیش یه کتاب تست به من معرفی کنید که بیشتر یا همش توش تست تالیفی باشه.نوبلو دیدم بد نیست
بنفش قلم چی خوبه؟؟؟
راهنمایی کنین ممنون می شوم.برای خودم نمی خوام .خودم گاج دارم راضیم.

راستی:
این کتاب زبان پیش جدید مبتکران تووووپه!!!!
مخصوص DVD آموزش متن خوانی.
من خودم زبان مشکل ندارم ولی کتاب خیلی قوی است.

reza0382
27-09-2010, 19:13
سلام علیکم.
ببین عزیز من این درسو خوندم. بیکار نیستم که بیام شما رو اذیت کنم بهتون اطلاعات غلط بدم. اینها تجربه های منه. من خودم امسال 7800 آوردم نه روزانه قبول شدم نه شبانه فقط غیرانتفاعی .کتاب گسسته یکی از مسخره ترین ترین کتابا 5 صفحه درس میده 2 تا مثال حل میکنه 10 تا مسئله هم آخر هر بخش داره.فقط یه توضیح کوتاه و مختصر.من otn ندارم ولی دیدم چرا اینقدر حجیمه چون مثال حل کرده طی درس برای جا افتادن مطلب زیاد داره.همون حرف من.

برای بار 100 ام.
رمز موفقیت گسسته تمرین زیاد.

سلام
یعنی برای گسسته otnبگیریم برای آموزش یه کتاب میخوام که خیلی حجیم نباشه به نظر شما فار بده :40::11::10::19:
الگو چطوره . برای هندسه تحلیلی تست گاج خوبه یا الگو

METACORTEX
27-09-2010, 19:17
سلام من برای آموزش فیزیک اندیشه سازان قدیم رو دارم.میخواست در مورد این کتاب فیزیک3 خیلی سبز بپرسم که مولفاش همون مولفای اندیشه سازان هستند نیازی هست بگیرم؟؟
بیشتر آموزش مد نظرم هست.
تو فیزیک ها بیشتر توی الکتریسته فیزیک 3 مشکل دارم!

لطفا بدون تعصب بگید.

ببین من خودم آموزش رمزینه دارم.ونکاله.کتاب خیلی عالیه.از اونجایی که معلم سال سوم فیزیک ما تعطیل بود.کل جزومون 40 صفحه هم نمی شد.کلا من فیزیک 3 رو با رمزینه خودم هم تو نهایی 18.75 گرفتم هم تو کنکور بیشتر سوال فیزیک 3 رو جواب دادم.
اون کتاب فیزیک 3 سبز هم تسته.ولی مثل این که کتاب خوبیه.

METACORTEX
27-09-2010, 19:21
سلام
یعنی برای گسسته otnبگیریم برای آموزش یه کتاب میخوام که خیلی حجیم نباشه به نظر شما فار بده :40::11::10::19:

والا من نمی دونم چجوری بگم:41::41:
اگه حال و حوصله خوندن کتب قطور و داری otn بگیر.:13:
اگر فقط می خوای نکات درس و حسابی رو بفهمی و مفهومی یاد بگیری فار:8:
اگر هم دوست داری فرمول حفظ کنی رمزینه.:41:

aristocrat
27-09-2010, 19:22
ببین من خودم آموزش رمزینه دارم.ونکاله.کتاب خیلی عالیه.از اونجایی که معلم سال سوم فیزیک ما تعطیل بود.کل جزومون 40 صفحه هم نمی شد.کلا من فیزیک 3 رو با رمزینه خودم هم تو نهایی 18.75 گرفتم هم تو کنکور بیشتر سوال فیزیک 3 رو جواب دادم.
اون کتاب فیزیک 3 سبز هم تسته.ولی مثل این که کتاب خوبیه.

دوست عزیز رمزینه تستهای خوبی‌ نداره

reza0382
27-09-2010, 19:27
والا من نمی دونم چجوری بگم:41::41:
اگه حال و حوصله خوندن کتب قطور و داری otn بگیر.:13:
اگر فقط می خوای نکات درس و حسابی رو بفهمی و مفهومی یاد بگیری فار:8:
اگر هم دوست داری فرمول حفظ کنی رمزینه.:41:
برای کنکور به نظر شما چی خوبه که بشتر سوال ها رو بشه حل کرد

aristocrat
سلام من برای آموزش فیزیک اندیشه سازان قدیم رو دارم.میخواست در مورد این کتاب فیزیک3 خیلی سبز بپرسم که مولفاش همون مولفای اندیشه سازان هستند نیازی هست بگیرم؟؟
بیشتر آموزش مد نظرم هست.

لطفا بدون تعصب بگید.

با کجاش مشکل داری الکتریسیته از نظر هندسه بعضی‌ جاها باید قوی باشی‌ من خودم خیلی‌ جاها اذیت شدم ولی‌ خدارو شکر با کمی‌ فکر و این درو اون در زدن تا آخر فیزیک ۳ بدون مشکل رفتم. کتاب آموزش هم نداشتم.

paperstar
سلام
کسی لینک کتاب سیلور منو داره؟؟؟ ترجیحا به فارسی.
یا کسی اسکن صفحاتی که توش مثال ها و تمرینات انتگرال هستو نداره؟

aristocrat
27-09-2010, 19:34

دوست من گسسته هیچ کتابی‌ پیدا نمیکنی‌ حجمش کم باشه مگر اینکه گاج سفید بگیری تستهای ستاره دار که درسنامه هم داره بزنی‌ که حجمش تقریبا نصف می‌شه بعدش بشینی‌ تستهای سراسری داخل و خارج از کشور رو بگیری کار کنی‌ که حتما نتیجه میگیری

METACORTEX
27-09-2010, 21:23

ببین آقا رضا خودت که فارغ تحصیلی در جریانی گسسته خوندن یه چیزه و تست گسسته سر جلسه زدن یه چیز دیگست.
اگه جزوه گسسته خوب داری مثل من فار برات عالی و گرنه یا الگو یا رمزینه بگیر برای آموزش و تست فراوون بزن.

M3lody
27-09-2010, 21:31
کسی میدونه کانون کتاابای بنفشش شامل چه درسائی هستن؟

METACORTEX
27-09-2010, 21:35
دوست من گسسته هیچ کتابی‌ پیدا نمیکنی‌ حجمش کم باشه مگر اینکه گاج سفید بگیری تستهای ستاره دار که درسنامه هم داره بزنی‌ که حجمش تقریبا نصف می‌شه بعدش بشینی‌ تستهای سراسری داخل و خارج از کشور رو بگیری کار کنی‌ که حتما نتیجه میگیری

مطمئن باش تو گسسته این طوری نتیجه نمی گیری
من خودم رو گسسته خیلی سرمایه گزاری کردم بر خلاف هندسه پایه!!!
کل تست های سراسری خارج و داخل جمع کنی 500 تا نمیشه به نظر تو تو گسسته میشه با 500 تست به نتیجه رسید.مطمئنا نه!!!!!!!!!
ببین دوست من من خودم رمزینه رو خوندم گاج روهم چند بار تست هاشو زدم از 6تا سوال گسسته 3 درست زدم 2تا غلط(مبحث گراف) یکی هم نزدم.:13::13::13::13:
کلی هم تست های سراسری باز این طوری شد.
گسسته رو باید فهمید بعد تست فراوون چون مدلهای طرح سوال خیلی زیادی توش هست.:5:

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:31 PM ----------

کسی میدونه کانون کتاابای بنفشش شامل چه درسائی هستن؟

برای رشته ریاضی دیفرانسیل و ریاضی پایه و فیزیک پیش و پایه رو من اطلاع دارم.

فیزیک پیشو دیدی؟؟
چه جوریاست؟؟

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

100 درصد تایید میشود.من یادم رفت بنویسم خوندن رمزینه+تمرین و تحلیل و تست فراوون با گاج سفید
معلم سال سوم ما واقعا افتضاح بود.

Alireza SM
27-09-2010, 21:59
ممنون دوست من
فیزیک رمزینه نکته ای خیلی کار کرده.دارمش.
هر جلسه چند تا نکته گفته بعد هر نکته دو سه تا تست آورده از اون نکته
زیاد نمیشه باهاش حال کرد!!
در کل ممنون!:11:
يقينا حق با شماست رمزينه برا حال كردن اصال خوب نيست . حال درست و حسابي رو فقط با مبتكران محمودزاده و فيزيك پايه گاج ميشه كرد .
رمزينه مشكلش در مورد نكته ها اينه كه از اثبات استفاده نكرده و حفظي كار كرده

بیشتر آموزش مد نظرم هست.

لطفا بدون تعصب بگید.

ميخواي همين فردا من بخش الكتريسيته ساكن رو از روي مبتكران بخونم و تموم كنم بعد مشكلاتت رو حل كنم ؟

noia
27-09-2010, 22:27
درود،
کتاب به‌دردبخور برای معادلات دیفرانسیل و ریاضی2 می‌خواستم؛ هم آموزش هم تمرین.
ممنون.

aristocrat
27-09-2010, 23:28
لطفا يه كتاب گرامر كنكور معرفي كنيد

براي اينكه فضا عوض شه:
عده اي در پاسخ به قرآن سوزي ديكشنري را آتش زدند :D

METACORTEX
27-09-2010, 23:39
لطفا يه كتاب گرامر كنكور معرفي كنيد

براي اينكه فضا عوض شه:
عده اي در پاسخ به قرآن سوزي ديكشنري را آتش زدند :D

تیکه ات جالب بود:31::31::21:

گرامر کاربردی زبان-دکتر اناری-مبتکران
گرامر جامع انگلیسی-کامران معتمدی-گاج

البته اولی بهتره!!!!!!:46:

METACORTEX
27-09-2010, 23:44
يقينا حق با شماست رمزينه برا حال كردن اصال خوب نيست . حال درست و حسابي رو فقط با مبتكران محمودزاده و فيزيك پايه گاج ميشه كرد .
رمزينه مشكلش در مورد نكته ها اينه كه از اثبات استفاده نكرده و حفظي كار كرده

ميخواي همين فردا من بخش الكتريسيته ساكن رو از روي مبتكران بخونم و تموم كنم بعد مشكلاتت رو حل كنم ؟

بابا اعتماد به نفس!!!!!!!!!!!!!!!

نکته ای گفتن رمزینه توی بعضی از مبحث ها از جمله حرکت و نوسان و مغناطیس رو قبول دارم.
ولی کتاب محمودزاده هم همچین مالی نیست.بیشتر به درد امتحان نهایی می خوره تا کنکور. بعد خیلی قطور است بعد اول می آد درس می ده بعد می گه برو مثال حل کن.تو فیزیک مثال باید حین درس حل بشه تا مطلب جا بیفته.
البته برای من که فیزیک سوم ام به واسطه ی معلم افتضاح بود واقعا رمزینه مفید بود ولی گاج سفید هم فوق العده است.:10::10:

METACORTEX
27-09-2010, 23:51
آقا کسی نبود جواب مارو بده؟؟؟؟:41:

فیزیک بنفش پیش قلمچی خوبه!!!!!!؟؟؟؟
کسی کتابشو داره!!!؟؟؟؟

herfei2008
27-09-2010, 23:57
به نظرتون برای فیزیک کتاب های فار و کنارش تست میکرو گاج خوبه ؟!

البته انگار فیزیک با معلم باشه بهتره . آقای سبز میدانی مولف فار خودش تو کلاس کنکورا هستش.

راستی کتاب های مشت نمونه خروار انتشارات فار رو دیدین ؟رایگان هم هست . حدود پنجاه صفحه از کتاب اصلی فیزیک فار توش هست .

METACORTEX
28-09-2010, 00:30
به نظرتون برای فیزیک کتاب های فار و کنارش تست میکرو گاج خوبه ؟!

البته انگار فیزیک با معلم باشه بهتره . آقای سبز میدانی مولف فار خودش تو کلاس کنکورا هستش.

راستی کتاب های مشت نمونه خروار انتشارات فار رو دیدین ؟رایگان هم هست . حدود پنجاه صفحه از کتاب اصلی فیزیک فار توش هست .

آره بابا خوبه.از رو فار بخون خوب یاد بگیر بعد از رو گاج تست بزن.

frnsh
28-09-2010, 07:09
سلام دوستان
سرچ کردم ولی پیداش نکردم!
برای ریاضی 1 دانشگاه چی پیشنهاد میدین؟
استادمون لیتول و سیلور رو معرفی کرد اما یکی از دوستام گفت توماس بهتره.
نظر شماها چیه؟
ممنون

امین.
28-09-2010, 08:26
از چه نظر؟

Alireza SM
28-09-2010, 08:47
آقا کسی نبود جواب مارو بده؟؟؟؟:41:

فیزیک بنفش پیش قلمچی خوبه!!!!!!؟؟؟؟
کسی کتابشو داره!!!؟؟؟؟

من بنفش حسابان رو قبلا ديدم اصلا مناسب برا كنكور نبود . كلا اين كتاب هاي بنفش به درد كنكور نميخورن و سوالات فرسايشي و سوالاتي كه بيخود مشكل هستن توشون گنجانده شده .
كانون فقط كتاب خاكستريش خوبه و كتاب آبيش ( كه كتاب آبيش هم هيچكدوم به گاج و رمزينه نميرسن )‌

B a r a n
28-09-2010, 10:20
اتفاقا فیزیک بنفش قلمچی عالیه.

من خودم به تعریف یکی از دوستان که امسال شریف قبول شد خریدم ...

اگه میتونین حتما بخرین .

---------- Post added at 10:20 AM ---------- Previous post was at 10:16 AM ----------

فیزیک 3 مبتکران که مولفش فقط فرین کمانگر هست

عالیه ... خیلی خوب توضیح داده و تستاش هم همینطور . اگه رو تستاش مسلط باشی میتونی از پس تستای کنکور بر بیای.

فیزیک پیش هم من انرژی اتمی گرفتم .

reza-atom
28-09-2010, 10:56
سلام یه سوال دوستان میخوام دقیق راهنمایی کنین !

من بیشتر کتاب تست هایی که دارم ( رشته ریاضی) تالیفی هستن ! میخوام یه کتاب تست داشته باشم که فقط تست های کنکور رو شامل بشه ! به نظرتون کتابهای سازمان سنجش مناسبن ؟؟ بعد اسم این کتاب های تست سازمان سنجش چیه ؟ همینایی که تو سایتش برا فروش کذاشته هست ؟ چند تا نمونه رو میذارم ببینید :

فیزیک سراسری
قيمت 41000 ريال

شیمی سراسری
قيمت 43000 ريال

....

خیلی کتابهاش کم بودن فقط فیزیک و شیمی رو دیدم باز هم هست ؟

Alireza SM
28-09-2010, 11:03

من بیشتر کتاب تست هایی که دارم ( رشته ریاضی) تالیفی هستن ! میخوام یه کتاب تست داشته باشم که فقط تست های کنکور رو شامل بشه ! به نظرتون کتابهای سازمان سنجش مناسبن ؟؟ بعد اسم این کتاب های تست سازمان سنجش چیه ؟ همینایی که تو سایتش برا فروش کذاشته هست ؟ چند تا نمونه رو میذارم ببینید :

فیزیک سراسری
قيمت 41000 ريال

شیمی سراسری
قيمت 43000 ريال

....

اينهمه كتاب خوب براي همه درس ها وجود داره شما چرا ميخواين برين سراغ كتاباي سنجش ؟

كتاب هاي سفيد گاج همن خاصيتي رو دارن كه شما ميخواين ( تست هاي كنكور آزاد و سراسري و سنجش و گزينه دو و ... ) . تازه تست پيدا كردن كه مهم نيست مهم نحوه طبقه بندي تست ها و كيفيت پاسخ هاي تشريحي هست

reza-atom
28-09-2010, 11:34
نه من فقط یه کتاب کم حجم تر میخوام که تست های کنکور سراسری رو دارا باشه !

reza0382
28-09-2010, 11:49
سلام دوستان
برای آموزش گسسته جزوه ندارم حالا الگو بهتره یا رمزینه . تست گاج سفید گرفتم
پارسال گسسته و هندسه اصلا نخوندم
فیزیک پیش گاج سفید از سال86 تا حالا ویرایش شده یا نه اگه ویرایش شده درسنامه هاش تغیری کردند یا نه

Alireza SM
28-09-2010, 12:28
سلام دوستان
فیزیک پیش گاج سفید از سال86 تا حالا ویرایش شده یا نه اگه ویرایش شده درسنامه هاش تغیری کردند یا نه

اگه هم ويرايش شده باشه فقط سوالات جديد اضافه شدن و بعيده كه درسنامه ها تغيري كرده باشن من خودم براي فيزيك پيش گاج سفيد سال 87 رو دارم و همون رو خواهم خوند

نه من فقط یه کتاب کم حجم تر میخوام که تست های کنکور سراسری رو دارا باشه !

كتاب هاي كانون سوالاتشون فقط سراسري و آزاد هست . كتابهاي 30سال كنكور و... هم دارن
كتابهاي سنجش رو نديدم من

asextor1
28-09-2010, 13:44
:11: ممنون مرسی

METACORTEX
28-09-2010, 14:05

فیزیک سراسری
قيمت 41000 ريال

شیمی سراسری
قيمت 43000 ريال

....

آره بابا کتاباش بیشتره.برو sanjeshserv.com
البته بیشتر کتاباش به صورت مجموعه ای هست.مثلا کل تست ریاضی سال 85.
ولی طبقه بندی شده هم تو چند تا درس مثل فیزیک داره.
اگه فقط تست سراسری رو می خوای کتابهای بدی نیستند ولی به نطر من حداقا 30 سال قلم چی رو بگیر یا کتاب های تست دیفرانسیل و حسابان و ریاضی پایه رمزینه رو. من خودم دارم عالیه البته جلد 2ش تا اواخر مهر می آد(توش مشتق و کاربردش و انتگرال است)کتاب های خوبی هستند.
هم سراسری هم آزاد هم سنجش هم گزینه2 هم تالیفی.:8::8:

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

سلام دوستان

اگه کلا از گسسته هیچی سر در نمی آری رمزینه بگیر ولی توش پره فرمول تستی است.اگه وضعیتت تو گسسته متوسطه otn بگیر.
صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
گاج ویراش شده ولی درس نامه هاش تغییری نکردند.

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

اگه میتونین حتما بخرین .

میشه یه لطفی بکنی از چند صفحه اش با پاسخ هاش عکس بگیری یا اسکن کنی ببینیم چه جوریاست؟؟؟!!!!:46::46:
خیلی خیلی ممنون میشم.:20:

GodFatherAmin
28-09-2010, 14:19
درود،
کتاب به‌دردبخور برای معادلات دیفرانسیل و ریاضی2 می‌خواستم؛ هم آموزش هم تمرین.
ممنون.
کتابایه دکتر نیکوکار

noia
28-09-2010, 14:28
کتابایه دکتر نیکوکار
اسم کتابا چیه؟
ناشر کتاب؟

Lj Wallace
28-09-2010, 15:50
برایه تست زیست خیلی سبز بهتره یا 8000 تست گاج؟
فقط می خام یکی از اینا رو بخرم. راهنماییم کنید.

paperstar
28-09-2010, 18:13
کسی نبود به سوال ما جواب بده!!!!!!!!!!! :42:

لینک دانلود کتاب سیلور من یا اسکن صفحات مربوط به تمرین و مثال انتگرالشو کسی نداره؟؟؟

reza0382
28-09-2010, 20:12

اگه میتونین حتما بخرین .

---------- Post added at 10:20 AM ---------- Previous post was at 10:16 AM ----------

فیزیک 3 مبتکران که مولفش فقط فرین کمانگر هست

عالیه ... خیلی خوب توضیح داده و تستاش هم همینطور . اگه رو تستاش مسلط باشی میتونی از پس تستای کنکور بر بیای.

فیزیک پیش هم من انرژی اتمی گرفتم .
سلام
فیزیک پیش انر ژی اتمی که گرفتی خوبه تستای خوبی داره؟؟؟؟؟؟:10:
یعنی از گاج سفید بهتره

reza0382
28-09-2010, 20:20
سلام METACORTEX
شما گسسته پار سال چی خوندید که نتیجه نگرفتید
من که پارسال هچی نخوندم به نظر شما چی بگیرم
otnچند صفحه است یعنی واقعا میشه با خوندنش بشتر سوال ها رو جواب داد

reza0382
28-09-2010, 20:26
راستی بچه ها من رفتم بازار گفتم آموزش ریدینگ بده . ریدینگ اختصاصی بهم داد میگه مبتکران فقط این کتاب رو دارهو.....
برای ریدینگ یه کتاب بگید که نصف متن رو بخونم به سوالات جواب بدم تو تبلیغات خیلی سبز اینو نوشته میگن خوبه کسی از بچه ها این کتاب رو دیده اگه کسی دیده یه توضیحی بده

reza0382
28-09-2010, 20:32
بچه ها کتاب گاج سفید پیش 87و86 {جواب} یکی اند یعنی سوالات 87 به آخر کتاب اضافه شده اند

gigilly
28-09-2010, 20:49
سلام دوستان ببخشید میخواستم یه راهنمایی بزرگ به من بکنید
امسال کتاب حسابان تغییرای زیادی داشته و کتاب جدیدیه شانس ما هم یه معلم خرفت گیرمون اومده :13:
میگه که من جزوه نمیگم فقط تمرین و مثال انقدر حل میکنیم تا مطلب جا بیفته این روشمه :21:
متاسفانه این روش جواب نداده و ما همه سر کلاس اینجوری فقط به تخته نگاه میکنیم :18:
میخواستم راهنماییم کنید که من کتاب کدوم مولف رو بگیرم که اموزش خوب داده باشه ؟ البته همونجور که گفتم از شانس ما کتاب عوض شده و تعداد کتاب های کمک درسی خیلی کمه(گاج سفید و سبز و ... )
الان کتاب انرژی اتمی (نشر الگو) تالیف علی عسگری و نوید صفایی رو دارم کتاب بدی نیست اما دنبال بهتر از این میگردم تو رو خدا تا دیر نشده و هنوز اول سالیم کمک کنید درضمن به یاد داشته باشید که به یه نفر کمک نمیکنید بلکه یه کلاسو از بدبختی در میارید اینم از طرف بچه های 1/3 :11:
(خودم نظرم رو مبتکرانه شما چی؟)

shah abas
28-09-2010, 21:55
چند تا سوال:
1-این آرایه های ادبی کلک معلم/تایخ ادبیات کلک معلم برای ریاضی فیزیک مناسب هست؟ احتمالا فقط برای انسانی و با مطالب اضافی انسانی نیست که؟
2-برای ریاضیات پایه چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟ (توضیح : من آموزش حسابان مبتکران دارم بنابراین لازم نیست کتاب زیاد توضیح داده باشه مثل همین کتاب، از طرفی هم نمی خوام زیاد کم توضیح داده باشه مثل کتاب حسابان و دیفرانسیل ... مهربان) این کتاب کوله پشتی عباس مرادی چطوریه؟ انگار کتاب مثلتات جدا هم داره. اون چطوریه؟
3-برای فیزیک(پایه) فقط گاج دارم. فرمول هاش و توضیح هاش کافی هستند؟ اگر نه چه کتابی؟
4-برای هندسه تحلیلی و گسسته چه کتابی بیشتر تو تاپیک پیشنهادشده؟ پیشنهاد شما؟
5-برای فیزیک پیش چی؟
6- دینی هم همگامان؟(پیش و پایه؟)

sarinagasemi
28-09-2010, 22:53
دوستان سلام
میشه واسه نهایی کتاب معرفی کنین واسه همه درسا!
من کتاب تست برای همه درسا دارم با اونا میشه واسه نهایی آماده شد؟ مثل فیزیک خیلی سبز شیمی مبتکران!

METACORTEX
28-09-2010, 23:34
دوستان سلام
میشه واسه نهایی کتاب معرفی کنین واسه همه درسا!
من کتاب تست برای همه درسا دارم با اونا میشه واسه نهایی آماده شد؟ مثل فیزیک خیلی سبز شیمی مبتکران!

سلام.
آره معلومه که میشه به خصوص اگه جزوه خوبی داشته باشی با این کتابها هم برای نهایی خودتو آماده به خصوص که چند سال بدجور مفهومی شده.
البته حل کردن سوال های نهایی رو فراموش نکن
ولی اگه خیلی وسواس داری اینم چند تا کتاب برای نهایی.
امیدوار-مبتکران-حسابان
ادبیات و عربی سبز گاج
فیزیک رمزینه
شیمی آموزش رمزینه یا مبتکران
تو جبر و هندسه اگه جزوه معلمو بخونی بهتره(البته من تو جبر پرسمان گاج داشتم فوق العاده بود):46::46:

METACORTEX
28-09-2010, 23:46
چند تا سوال:
1-این آرایه های ادبی کلک معلم/تایخ ادبیات کلک معلم برای ریاضی فیزیک مناسب هست؟ احتمالا فقط برای انسانی و با مطالب اضافی انسانی نیست که؟
2-برای ریاضیات پایه چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟ (توضیح : من آموزش حسابان مبتکران دارم بنابراین لازم نیست کتاب زیاد توضیح داده باشه مثل همین کتاب، از طرفی هم نمی خوام زیاد کم توضیح داده باشه مثل کتاب حسابان و دیفرانسیل ... مهربان) این کتاب کوله پشتی عباس مرادی چطوریه؟ انگار کتاب مثلتات جدا هم داره. اون چطوریه؟
3-برای فیزیک(پایه) فقط گاج دارم. فرمول هاش و توضیح هاش کافی هستند؟ اگر نه چه کتابی؟
5-برای فیزیک پیش چی؟

سلام
تاریخ ادبیات که مشترک همه است.
آرایه هم مطالب مشترکو داره هم اختصاصی انسانیو.البته الگو هم یه کتاب آرایه جدید زده.من ندیدم.
والا من هم رمزینه دارم هم اندیشه فائق.کتابهای خوبی اند.نگاه کن اصولن کتابهایی که جامع اند زیاد توضیح وشرح وبسط ندارند.کوله پشتی عباس مرادی رو خبر ندارم.البته گاج هم یه کتاب میکرو بانک زده ولی کسی نگرفته ببینیم چه جوریه(دیفرانسیل و حسابان و ریاضی پایه است)
فیزیک گاج عالیه برای تسلط بیشتر می تونی فیزیک پایه OTN بگیری.
هندسه تحلیلی آموزش رمزینه عالیه تست هم گاج.
گسسته والا هر کی یه سازی میزنه.ولی اصولن گاج و رمزینه طرفدارهای بیشتر داره.من خودم فار دارم.
فیزیک پیش گاج تووپه.البته این کتاب تست فیزیم پیش 1و2 سبز هم بد نیست ویرایش جدیدش رو مصلایی میکنه آخر مهر می آد.
دینی همگامان هم که خداست!!!!!!!!!!بهترین کتاب دینی کنکوره.(خودم 5 روز پیش تازه خریدم فهمیدم عجب کتابیه)

METACORTEX
29-09-2010, 00:00
راستی بچه ها من رفتم بازار گفتم آموزش ریدینگ بده . ریدینگ اختصاصی بهم داد میگه مبتکران فقط این کتاب رو دارهو.....
برای ریدینگ یه کتاب بگید که نصف متن رو بخونم به سوالات جواب بدم تو تبلیغات خیلی سبز اینو نوشته میگن خوبه کسی از بچه ها این کتاب رو دیده اگه کسی دیده یه توضیحی بده

کتاب خوب برای آموزش ریدینگ خوانی و CLOSE TEST 2 تا توبازار است که مبتکران فکر کنم بهتره(من کلا با زبان مشکل ندارم)
ولی تو این کتاب زبان چهارم!!! مبتکران یه DVD آموزش متن خوانی است که فوق العاده است و خود اناری اونو آمزش میده.

ضمنا در مورد سوالت درباره گسسته 1.من نتیجه گرفتم تو گسسته نتیجه دلخواهم رو نگرفتم.3تا از 6 تا سوالات گسسته رو درست زدم 2 تا روهم الکی غلط.
2.من رمزینه میخوندم و تست گاج میزدم.ببین من تو پست های قبل هم گفتم اگه گسسته ات داغونه و کلا هیچی یادت نمی آد رمزینه بگیر که آمزشش خوبه اگه وضعت یکم بهتره فکر کنم الگو بهتر باشه.
ولی رمزنه خیلی فرمولی.خودتو زیاد در بند فرمول نزار.گاج خوبه مثل فار مفهومی و کمتر فرمول تستی می گه!!!!

sepehr_x50
29-09-2010, 00:01
فیزیک 30 سال کنکور کانون چطوره؟! چی پیشنهاد می کنید؟

هندسه بین رمزینه و نشر الگو ؟!! واسه تست که فکر کنم بهترینش همون گاچ سفید...

ممنون

METACORTEX
29-09-2010, 00:05
سلام آقا رضا:
کتاب خوب برای آموزش ریدینگ خوانی و CLOSE TEST 2 تا توبازار است که مبتکران فکر کنم بهتره(من کلا با زبان مشکل ندارم و هیچکدومشون رو ندارم)
ولی تو این کتاب زبان چهارم!!! مبتکران یه DVD آموزش متن خوانی است که فوق العاده است و خود اناری اونو آمزش میده.

ضمنا در مورد سوالت درباره گسسته 1.من نتیجه گرفتم تو گسسته نتیجه دلخواهم رو نگرفتم.3تا از 6 تا سوالات گسسته رو درست زدم 2 تا روهم الکی غلط.
2.من رمزینه میخوندم و تست گاج میزدم.ببین من تو پست های قبل هم گفتم اگه گسسته ات داغونه و کلا هیچی یادت نمی آد رمزینه بگیر که آمزشش خوبه اگه وضعت یکم بهتره فکر کنم الگو بهتر باشه.
ولی رمزنه خیلی فرمولی.خودتو زیاد در بند فرمول نزار.گاج خوبه مثل فار مفهومی و کمتر فرمول تستی می گه!!!!
والا جواب دادن سوالات هم بستگی به همت و تمرین زیاد تون تو گسسته داره.تست زیاد بزن.

فقط یه نصیحت دوستانه خیلی زیاد رو ریاضی سرمایه گزاری نکن آخر میشی مثل من.خودمو کشتم 18 درصد زدم البته ریاضی امسال هم خیلی سخت بود.ولی روی شیمی و فیزیک سزمایه گزاری بیشتری کن.درسته که ضریب 12 داره ولی نصف بیشتر داوطلبا یا منفی میزنن یا نهایتا تا 10-15 درصد.

blackops
29-09-2010, 00:05
سلام
من برای فیزیک پیش آینده سازان قدیم رو گیر آوردم بدرد میخوره یا نه؟

METACORTEX
29-09-2010, 00:11
فیزیک 30 سال کنکور کانون چطوره؟! چی پیشنهاد می کنید؟

هندسه بین رمزینه و نشر الگو ؟!! واسه تست که فکر کنم بهترینش همون گاچ سفید...

ممنون

30 سالو من ندیدم ولی کتابهای فیزیک گاج عالین.چه پیش چه پایه.:8::8:
اگر منظورت تحلیلیه آموزش رمزینه حرف نداره.تست گاج هم تووپه!!!!!:46:

reza0382
29-09-2010, 09:33
سلام آقا رضا:
کتاب خوب برای آموزش ریدینگ خوانی و CLOSE TEST 2 تا توبازار است که مبتکران فکر کنم بهتره(من کلا با زبان مشکل ندارم و هیچکدومشون رو ندارم)

والا جواب دادن سوالات هم بستگی به همت و تمرین زیاد تون تو گسسته داره.تست زیاد بزن.
در مورد گاج منظورت سبز . به نظر تو اگه بخوام گراف و احتمال رو بخونم کدوم بهتره .راستی نگفتی otnچند صفحه است فار مثال زیادی داره :10::10::40::40::11:
فقط یه نصیحت دوستانه خیلی زیاد رو ریاضی سرمایه گزاری نکن آخر میشی مثل من.خودمو کشتم 18 درصد زدم البته ریاضی امسال هم خیلی سخت بود.ولی روی شیمی و فیزیک سزمایه گزاری بیشتری کن.درسته که ضریب 12 داره ولی نصف بیشتر داوطلبا یا منفی میزنن یا نهایتا تا 10-15 درصد.
در مورد گاج منظورت سبز . به نظر تو اگه بخوام گراف و احتمال رو بخونم کدوم بهتره .راستی نگفتی otnچند صفحه است فار مثال زیادی داره :10::10::40::40::11:
ریدینگ برای زبان عمومی هست یا نه

B a r a n
29-09-2010, 11:02
یک سوال؟

هندسه 1 2 مبتکران که واسه ابوالقاسمی هست

اسم کاملش چیه؟

پرسش های چهار گزینه ای .... ؟

یا آموزش ... ؟

reza-atom
29-09-2010, 11:52
دوستان کسی این کتابهای 7 کنکور قلمچی رو داره ؟ پاسخ تشریحیش چطوره ؟

این کتاب 30 سال کنکور قلمچی جزء کتابهای آبی است یا جمع بندی ؟ اصلاً دیگه منتشر میکنن ؟ پاسخ تشریحیش چطوره ؟

petrose.kabir
29-09-2010, 11:56
[QUOTE=B a r a n;5465841]یک سوال؟

اسم کاملش چیه؟

یا آموزش ... ؟[/
QUOTE]
اسمش همینه که میگی.هم اموزشه هم تست.2تاشو بگیر.اگرم اینارو گرفتی دیگه عوض نکن تا اخر بخون

reza0382
29-09-2010, 11:56
یک سوال؟

اسم کاملش چیه؟

یا آموزش ... ؟
سلام
هم آموزش وهم تست اسم مولف فرهاد ابوالقاسمی:10::40::40:

petrose.kabir
29-09-2010, 12:00
دوستان کسی این کتابهای 7 کنکور قلمچی رو داره ؟ پاسخ تشریحیش چطوره ؟

این کتاب 30 سال کنکور قلمچی جزء کتابهای آبی است یا جمع بندی ؟ اصلاً دیگه منتشر میکنن ؟ پاسخ تشریحیش چطوره ؟
کتابای خوبین.چاپ میشن.سوالای طبقه بندی شده است.که مربوط میشه به کنکور 30اخر.به نظرم 10 سال و بگیر بهتره.اگه ابی رو کار کردی بنفش هم بگیر.سطحش بالاست.ورزیدت میکند

reza0382
29-09-2010, 12:09
چند تا سوال:
5-برای فیزیک پیش چی؟
با عرض سلام
ارایه و تاریخ ادبیات کلک خوبه رای ریاضی . اما من نظرم اینه این کتابا برای جمع بندی خوبه
اگه سطح ریاضیت خوبه اندیشه فایق بگیر
برای هندسه رمزینه وگاج سبز هر دو یه مولفه
رای فیزیک گاج سفید
دینی همگامان عالیه:10::40::40:

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

یکی بهم بگه ریدینگ برای زبان عمومی مبتکران خوبه . میخوام راه مواجه شدن با اونارو یاد بده بدمن اینکه زیاد درگیر متن نشم

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:07 PM ----------

سلام
من برای فیزیک پیش آینده سازان قدیم رو گیر آوردم بدرد میخوره یا نه؟
سلام به نظر من کتاب قدیمی به جز اندیشه سازان {به گفته ی دوستان} نگیر چاپ جدید بگیر گاج سفید خوبه:10::40::40:

reza-atom
29-09-2010, 12:19
سلام
هم آموزش وهم تست اسم مولف فرهاد ابوالقاسمی:10::40::40:
راستی دوستان این کتابهای هندسه فرهاد ابوالقاسمی چاپ جدیدش مگه اومده ؟ هرچی دنبالشون گشتم نبود+جبرواحتمال مبتکران !