PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

mjorh
02-07-2010, 14:14
هم خودم و هم vahid p كه همون لحظه ازش پرسيدم . از شكل و شمايل دكتر سبطي ( ادام الله ظله علي رئوس الداوطلبين ) تعجب كرديم . :31:
اين وحيد ميگفت كه چرا پزشكي خونده ولي تو ادبيات تك هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

من رو باش فكر ميكردم كتابهامون با خريد هندسه و املا و واژگان تكميله :19::41:
نه - تا ميتوني و البته در حد نياز براي هر درس يه كتاب بگير. الان من كلك آرايه رو گرفتم . خوب توضيح داده . توصيه ميكنم اگه آرايه ادبي خوب نيستي اين كتاب رو بگير.

rambo_1386
02-07-2010, 14:20
کسی از کتاب زبان فارسی دریافت تالیف جناب سبطی استفاده کرده؟ راضی هستین؟ (لطفا بگین تست یا آموزش کدوم رو دارین توضیح میدین چون مثل اینکه دوتاشو داره)
دریافت یه کتاب زبان فارسی داره که دو جلده هم آموزش هم تست اگه زبان فارسی دریافت بگیری نیازی به کتاب تست نداری من هم همگامان داشتم هم خیلی سبز ولی با هیچکدوم حال نکردم یه خروار فرمول الکی دادن که باید حفظ کنی بعد هم هرچی تست هست تو کتاب هست ولی دکتر سبطی نکات دسته بندی کرده طوری که مفهومی یاد بگیری تستهای غیر استاندارد و تکراری هم نداره آخر هر درس هم نکات مهم خلاصه کرده مطمئن باش با این کتاب هیچ نیازی به کتاب تست جداگونه نداری برو یه قسمت از کتاب دانلود کن خودت ببین هم جلد 1 دانلود کن هم جلد 2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:question:کسی می دونه برای فیزیک پایه چه کتابی خوبه؟فیزیک3 رو می دونم خیلب سبز خوبه بقیشو نمی دونم از چه کتابی بخونم!!!:worried:
اگه بتونی اندیشه سازان - مبتکران پیدا کنی خیلی خوبه فقط چاپش قدیمیه فکر کنم آخرین چاپش 85 یا 86 فقط با کتابای خود مبتکران اشتباه نگیریا اینی که من گفتم فیزیک پایه 1 و 2 تو یه کتاب که مولفاش احمد مصلایی و چند نفر دیگه! احمد مصلایی همونیه که فیزیک3 خیلی سبز نوشته! راستی اگه جدا جدا میخوای (فیزیک 1 و 2 ) چاپهای قدیمیش جداگونست!!!

Farshid72
02-07-2010, 18:55
من حرف هاي شما رو تاييد ميكنم . مخصوصا دومي . كتاب تاريخ ادبيات كلك رو بايد حتما بگيريد بچه ها .
يه مثال از اين كتا ب بزنم:
آتش سووشون در جزيره ي سيمين بود .
با توجه به اين آثار سيمين دانشور رو ميگم كه چند روز پيش خوندم : آتش خاموش - سووشون - جزيره ي سرگرداني .
چه زشت.همون معمولی بخونیم فک می کنم بهتر باشه.نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

:question:کسی می دونه برای فیزیک پایه چه کتابی خوبه؟فیزیک3 رو می دونم خیلب سبز خوبه بقیشو نمی دونم از چه کتابی بخونم!!!:worried:
لطفا راهنمایی کنید!!

سلام دوسته عزیز
کتاب خیلی سبز رو بهتون پیشنهاد می کنم.

ashjaee
02-07-2010, 21:29
دریافت یه کتاب زبان فارسی داره که دو جلده هم آموزش هم تست اگه زبان فارسی دریافت بگیری نیازی به کتاب تست نداری من هم همگامان داشتم هم خیلی سبز ولی با هیچکدوم حال نکردم یه خروار فرمول الکی دادن که باید حفظ کنی بعد هم هرچی تست هست تو کتاب هست ولی دکتر سبطی نکات دسته بندی کرده طوری که مفهومی یاد بگیری تستهای غیر استاندارد و تکراری هم نداره آخر هر درس هم نکات مهم خلاصه کرده مطمئن باش با این کتاب هیچ نیازی به کتاب تست جداگونه نداری برو یه قسمت از کتاب دانلود کن خودت ببین هم جلد 1 دانلود کن هم جلد 2
ممنون رفیق. :46:
من منظورم از کتاب تست این بود:

استفاده کردین؟

rambo_1386
02-07-2010, 22:29
ممنون رفیق. :46:
من منظورم از کتاب تست این بود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداستفاده کردین؟
خواهش میکنم این کتاب هم تو نوع خودش جالبه!:13:تا جایی که من میدونم و سایت دریافت هم تایید میکنه! دریافت یه زبان فارسی داره که تا درس 8 (یا 10!) تو جلد اول و بقیه دروس هم تو جلد دوم فکر نکنم این کتاب وجود خارجی داشته باشه!!! چون تو نمایشگاه هم خبری ازش نبود! 100% یه کاسه ای زیر نیم کاسست!!!

نفر اول کنکور
02-07-2010, 22:57
برای فیزیک گاج
برای دیفرانسیل مبتکران (دکتر رضا نونهال آذر)
شیمی من 10 استاد زدم ولی سطح سوالاش بالاست اگه شیمیت خوبه بگیر
دین و زندگی گاج عالیه (اون کتابی که 3 سال رو با هم داره بگیر)
برای دین و زندگی کتاب آیات و نکات گاج رو هم بگیر
زبان قلم چی خوب بود
عربی من جزوه ی معلمم رو خوندم و تست گاج زدم
بقیه ی درس ها هم تست های معلمم رو زدم
:11:
ممنون دوست عزیز،شرمنده به زحمتت انداختم من فقط شیمیرو میخواستم که یادم رفت بنویسم،ببخشید.
کسی شیمی فار یا خیلی سبزو دیده؟

ashjaee
03-07-2010, 05:51
خواهش میکنم این کتاب هم تو نوع خودش جالبه!:13:تا جایی که من میدونم و سایت دریافت هم تایید میکنه! دریافت یه زبان فارسی داره که تا درس 8 (یا 10!) تو جلد اول و بقیه دروس هم تو جلد دوم فکر نکنم این کتاب وجود خارجی داشته باشه!!! چون تو نمایشگاه هم خبری ازش نبود! 100% یه کاسه ای زیر نیم کاسست!!!

ممنون. خودمم تعجب کردم چرا تو سایتش نبود.!
بازم ممنون

نفر اول کنکور
03-07-2010, 11:29
کسی pdf از کتاب شیمی فار نداره؟

Farshid72
03-07-2010, 13:57
کسی pdf از کتاب شیمی فار نداره؟
شیمی only مبتکران بازرگان و واسه تست هم همون مبتکران و بازرگان.

lmohsen
03-07-2010, 15:38
سلام.
دوستان لطفا راهنمایی کنید.
فقط از کتابایی که مطمن هستین لطفا!!!!!!!
رشته تجربی هستم.:8:

1.کتاب تست فیزیک تجربی برای سوم و دوم و پیش دانشگاهی؟؟؟؟(اگه اموزشم داشته باشن خیلی بهتره)
2. کتاب تست ریاضی رشته تجربی دوم و سوم و پیش دانسگاهی؟(اگه اموزش هم داشته باشه خیلی بهتره )
3. کتاب ریاضی پیش دانشگاهی خود اموز؟
4. کتاب فیزیک پیش دانشگاهی خود اموز؟
دوستان لطفا از کتابایی که معرفی میکنید اطمینان کامل داشته باشید :20: و کتابایی معرفی کنید
که بشه تو کنکور بالای 80% زد.
پیشاپیش از کمکتون ممنونم.:40:

aghmohamadreza
04-07-2010, 10:01
یه سوال .. این کتاب شهاب اناری ( درک متن به زبان ساده ) اولین چاپش کی بود ؟ ... اونی که من گرفتم زده چاپ اول 89
سلام
آقایون، خانوما من بریده ام!!!! :18:
دمتون گرم که کتاب ریدینگ اناری رو معرفی کردین.
عین متن صفحه 49 کتاب درک متن به زبان ساده شهاب اناری عینا بدون تغییر توی کنکور هنر 89 سوال بوده!! دوستام تو رشته هنر قراره بهم شام بدن!!!
کف کردم.:42:

tm e mazarei
04-07-2010, 10:33
سلام من یه سئوال دارم ممنون میشم اگه بهم کمک کنید .من لیسانس شیمی هستم و برای کنکور فوق جزوه های دانشگاه تبریز رو لازم دارم و خودم ساکن یه استان دیگه هستم میشه لطفا من رو راهنمایی کنید که از چه راهی میتونم این جزوهها رو گیر بیارم .تشکر

Farshid72
04-07-2010, 11:47
سلام.

1.کتاب تست فیزیک تجربی برای سوم و دوم و پیش دانشگاهی؟؟؟؟(اگه اموزشم داشته باشن خیلی بهتره)
2. کتاب تست ریاضی رشته تجربی دوم و سوم و پیش دانسگاهی؟(اگه اموزش هم داشته باشه خیلی بهتره )
دوستان لطفا از کتابایی که معرفی میکنید اطمینان کامل داشته باشید :20: و کتابایی معرفی کنید
در مورد فیزیک می تونید خیلی سبز رو بگیرید ( من که خیلی سبز دارم ) بعضی از دوستان هم که مبتکران دارن.
در مورد ریاضی هم چون رشتتون تجربی هست نمی تونم چیزی معرفی کنم بهتره که ریاضی رو تجربی ها جواب بدن.

lmohsen
04-07-2010, 13:09
در مورد فیزیک می تونید خیلی سبز رو بگیرید ( من که خیلی سبز دارم ) بعضی از دوستان هم که مبتکران دارن.
در مورد ریاضی هم چون رشتتون تجربی هست نمی تونم چیزی معرفی کنم بهتره که ریاضی رو تجربی ها جواب بدن.
ممنون دوست عزیز فقط یه سوال : شما از کتاب فیزیم سبز راضی هستین؟ کتاب سبز فقط فیزیک 3 و پیش رو داره فیزیم سال دوم رو چکار کنم؟؟؟؟
در مورد ریاضی هم دوستان جواب بدن ممنون میشم.:10:

faeze.t
04-07-2010, 13:14
ممنون دوست عزیز،شرمنده به زحمتت انداختم من فقط شیمیرو میخواستم که یادم رفت بنویسم،ببخشید.
کسی شیمی فار یا خیلی سبزو دیده؟
آره من فار پیش 1 رو دیدم خییییییلی خوبه

Farshid72
04-07-2010, 13:16
ممنون دوست عزیز فقط یه سوال : شما از کتاب فیزیم سبز راضی هستین؟ کتاب سبز فقط فیزیک 3 و پیش رو داره فیزیم سال دوم رو چکار کنم؟؟؟؟
در مورد ریاضی هم دوستان جواب بدن ممنون میشم.:10:
می تونی فیزیک پایه و سوم خیلی سبز رو بگیری که همشو داره.

lmohsen
04-07-2010, 13:30
می تونی فیزیک پایه و سوم خیلی سبز رو بگیری که همشو داره.
فیزیک سوم و پیش دانشگاهی رو داره اما فیزیک سال دوم رو نداره!:13:

Farshid72
04-07-2010, 13:55
فیزیک سوم و پیش دانشگاهی رو داره اما فیزیک سال دوم رو نداره!:13:
خب شما می تونی خیلی سبز رو جدا واسه ساله دوم بگیری.
می تونی به سایت :

مراجعه کنی و اونجا کتابارو ببینی خواستی می تونی اونجا بخری اگه هم نخواستی می تونی اوننجا کتاباتو انتخاب کنی بعد بری تو بازار شهر خودت و کتابارو بخری.
اگه بازم مشکلی بود مشکلتونو بگید من یا دوستان کمکتون می کنیم.

vahid-p
04-07-2010, 15:34

دستتون درد نکنه. پس گاج سفید برگ چغندره؟ :31:
lmohsen فیزیک کتاب های خوبی براش هست که می مونه از کدوم خوشت بیاد. توضیح زیاد. توضیح کم. تست زیاد یا کم و کلا بگم هر کدوم از کتاب های : گاج سفید - خیلی سبز - مبتکران بگیری بدون که عالیه و ضرر نکردی. فقط نگاه کن از کدوم خوشت می اد. فقط اینو بگم من خودم به شخصه از گاج سفید و خیلی سبز بیشتر خوشم می آد. این نظر منه. اگه مبتکران خوشت اومد، اونو بردار.
یه چیزی رو بگم که کتاب های سبز گاج یه خورده زیادیه و فقط در صورتی که تو اون درس مشکل داری ، می تونه کمکت کنه.

من فیزیک فار پیش رو دیدم، چندان چنگی به دل نمی زد. مخصوصا چیدمانش. اگه شیمیش مثل فیزیکش نباشه، دیگه باید بیشتر تحقیق کنی.
راستی اون کتابهایی که از بانک کتاب گرفتم رسید. فروشگاه خوبیه. اگه کتابی که خواستین گیرتون نیومد از اونجا بگیرین . شمارش تو صفحه های قبل هست.

lmohsen
04-07-2010, 15:37
دستتون درد نکنه. پس گاج سفید برگ چغندره؟ :31:
lmohsen فیزیک کتاب های خوبی براش هست که می مونه از کدوم خوشت بیاد. توضیح زیاد. توضیح کم. تست زیاد یا کم و کلا بگم هر کدوم از کتاب های : گاج سفید - خیلی سبز - مبتکران بگیری بدون که عالیه و ضرر نکردی. فقط نگاه کن از کدوم خوشت می اد. فقط اینو بگم من خودم به شخصه از گاج سفید و خیلی سبز بیشتر خوشم می آد. این نظر منه. اگه مبتکران خوشت اومد، اونو بردار.
یه چیزی رو بگم که کتاب های سبز گاج یه خورده زیادیه و فقط در صورتی که تو اون درس مشکل داری ، می تونه کمکت کنه.

من فیزیک فار پیش رو دیدم، چندان چنگی به دل نمی زد. مخصوصا چیدمانش. اگه شیمیش مثل فیزیکش نباشه، دیگه باید بیشتر تحقیق کنی.
راستی اون کتابهایی که از بانک کتاب گرفتم رسید. فروشگاه خوبیه. اگه کتابی که خواستین گیرتون نیومد از اونجا بگیرین . شمارش تو صفحه های قبل هست.
ممنون از راهنماییت دوست عزیز:10:

nits
04-07-2010, 16:18
سلام.

هستن بچه هایی که با بهترین کتابها و بهترین معلمها حتی 60 درصد هم نزدن ( حتی زرنگ هم بودن ).حالا شما میای میگی که بشه تو کنکور 80 درصد زد ؟
جالبه !!!! مگه با کتابه ؟ برو تو کتابفروشی و اصلا خجالت هم نکش و بگو هر چی مثلا واسه فیزیک پیش کتاب داری- آموزشی - بیار .ببین کدوم یک از کتابها به سلیقه آموزشی خودت میخوره و اون رو بردار .

این دیگه بستگی به خود شما داره . چقدر قدرت گیرایی شما قوی باشه و چقدر تمرین میکنی و ...

امیدوارم از حرفهام ناراحت نشده باشی .

Farshid72
04-07-2010, 16:49
هستن بچه هایی که با بهترین کتابها و بهترین معلمها حتی 60 درصد هم نزدن ( حتی زرنگ هم بودن ).حالا شما میای میگی که بشه تو کنکور 80 درصد زد ؟
جالبه !!!! مگه با کتابه ؟ برو تو کتابفروشی و اصلا خجالت هم نکش و بگو هر چی مثلا واسه فیزیک پیش کتاب داری- آموزشی - بیار .ببین کدوم یک از کتابها به سلیقه آموزشی خودت میخوره و اون رو بردار .

این دیگه بستگی به خود شما داره . چقدر قدرت گیرایی شما قوی باشه و چقدر تمرین میکنی و ...

حرفاتون درسته ولی نه کاملا.
من اصلا کتابی رو ندیدم همش همینجا با راهنمایی بچه ها کتاب گرفتم.
اگه هر درسی رو 50% بزنید 90% رشته های براتون بازه.

lmohsen
04-07-2010, 17:56

سلام دوست عزیز .
ببین من منظورم این بود که بشه بهترین درصد رو زد وگرنه امسال بهترین درصدای فیزیک و ریاضی50% و 60% بوده تا اونجایی که من میدونم البته ناگفته نماند شاید کسایی باشن که درصدای خیلی عالیی تری زده باشن.
وقت کافی+ تمرین زیاد= سرعت عمل بالا = نتیجه بهتر:10:
یکمی صبر و حوصله خیلی خوبه دوست عزیز به خاطر یه درصد گفتن بدهکار شدیم؟:18:
یه سوال: به نظر شما همه ی کتابای تو بازار از لحاظ علمی تو یه سطح هستن؟
100 البته تو یه سطح نیستند پس من تا اونجایی که بتونم سعی میکنم کتاب خوبی بگیرم تا وقتم رو تلف نکنم!
وقتی کتاب خوبی گرفتم شروع میکنم بخوندن و نتیجه میگیرم به امید خدا.
موفق و پیروز باشید.

nits
04-07-2010, 18:40
سلام دوست عزیز .
ببین من منظورم این بود که بشه بهترین درصد رو زد وگرنه امسال بهترین درصدای فیزیک و ریاضی50% و 60% بوده تا اونجایی که من میدونم البته ناگفته نماند شاید کسایی باشن که درصدای خیلی عالیی تری زده باشن.
وقت کافی+ تمرین زیاد= سرعت عمل بالا = نتیجه بهتر:10:
یکمی صبر و حوصله خیلی خوبه دوست عزیز به خاطر یه درصد گفتن بدهکار شدیم؟:18:
یه سوال: به نظر شما همه ی کتابای تو بازار از لحاظ علمی تو یه سطح هستن؟
100 البته تو یه سطح نیستند پس من تا اونجایی که بتونم سعی میکنم کتاب خوبی بگیرم تا وقتم رو تلف نکنم!
وقتی کتاب خوبی گرفتم شروع میکنم بخوندن و نتیجه میگیرم به امید خدا.
موفق و پیروز باشید.

آره .حتی هستند کسایی که 100 زدن . همین امسال . و من میشناسمشون.
من کاملا منظور شما رو گرفتم . کاری ندارم کدوم کتاب خوبه و خوب نیست. همشون خوب هستند و همه در یک سطح نیستن.درست
اما من با اینکه شما میگی بشه بهترین درصد رو زد مخالفم . بهترین درصد رو زد با کمک چی ؟؟؟؟

من هم همسن شما هستم . شاید یکسال بزرگتر . ولی این رو مطمئنم که من از صبر و حوصله زیادی برخوردارم و حداقل در رشته خودم ( ریاضی) استاد هستم.

انشاءاله که بهترین نتیجه رو میگیری.

bida
04-07-2010, 19:20
حرفایه این جناب لایبنیتز رو جدی بگیرید. تو 3 زمینه ایشون رودست ندارند:

1- ریاضی

2- آشنایی با کتابهای کمک آموزشی ریاضی

3- تعریف از خود:27:

پست های ایشون تو این تاپیک خیلی بهتون در زمینه انتخاب کتاب خوب کمک میکنه. پست های قبلیشون رو جستجو کنید.

البته تا نظر دوستان در مورد کتاب خوب چی باشه.:46:

nits
04-07-2010, 21:48
حرفایه این جناب لایبنیتز رو جدی بگیرید. تو 3 زمینه ایشون رودست ندارند:

1- ریاضی

2- آشنایی با کتابهای کمک آموزشی ریاضی

3- تعریف از خود:27:

پست های ایشون تو این تاپیک خیلی بهتون در زمینه انتخاب کتاب خوب کمک میکنه. پست های قبلیشون رو جستجو کنید.

البته تا نظر دوستان در مورد کتاب خوب چی باشه.:46:

این شماره 3 رو از کجا آوردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

lmohsen
04-07-2010, 22:07
من کاملا منظور شما رو گرفتم . کاری ندارم کدوم کتاب خوبه و خوب نیست. همشون خوب هستند و همه در یک سطح نیستن.درست
اما من با اینکه شما میگی بشه بهترین درصد رو زد مخالفم . بهترین درصد رو زد با کمک چی ؟؟؟؟

من هم همسن شما هستم . شاید یکسال بزرگتر . ولی این رو مطمئنم که من از صبر و حوصله زیادی برخوردارم و حداقل در رشته خودم ( ریاضی) استاد هستم.

انشاءاله که بهترین نتیجه رو میگیری.

عجب بهترین درصد رو زدن جرم داداش؟
شما اگه رشتت ریاضی هست منم دیپلم ریاضی دارم دوست عزیز اما به خاطر علاقم به پزشکی میخوام کنکور تجربی بدم.
ادامه ندیم بهتر هستش.
موفق باشید.

yarane-naghdi
05-07-2010, 10:03

منم کسی رو می شناسم که ریاضی رو 100 زده باشند!!

اه . منم دو نفر رو ميشناسم همه درسا رو صددرصد زدن:31:

mehdi_7070
05-07-2010, 12:51
این جوجه ها هم واسه ما شاخ شدن!!

این کنکور نودی‌ها هم خیلی روی اعصاب آدم پیاده‌روی می‌کنند:27:

RAHIL_2
05-07-2010, 13:11
کسی میدونه چه کتابهای کنکوری برای رشته ی تجربی خوبه؟

lmohsen
05-07-2010, 15:10
کسی میدونه چه کتابهای کنکوری برای رشته ی تجربی خوبه؟
سلام.
تا اونجایی که بدونم و مطمن باشم میگم:
1.زیست شناسی رو حتما انتشارات کتاب سبز بگیر عالی هست.
2.دینی رو کتاب جامع گاج سفید رو بگیر خودش درسنامه ی همه ی درسای 3 سال رو داره و کتاب ایات و احادیث گاج رو هم بگیر خیلی کمکت میکنه.
3. زبان انگلیسی هم کتاب دکتر شهاب اناری انتشارات مبتکران رو بگیر و کتاب درک متن به زبان ساده دکتر اناری.
4. کتاب زبان فارسی و قرابت معنایی دکتر سبطی انتشارات دریافت بگیر حرف نداره.
5.فیزیک هم انتشارات اندیشه سازان اگه گیر بیاری خوبه و کتاب سبز بگیر کتاب سبز سال سوم و پیش رو داره اما فیزیک سال دوم رو نداره. فیزیک سوم و پیش 2 رو بگیر اما فیزیک پیش 1 رو فعلا نگیر من تماس گرفتم گفتن اوایل سال فیزیک پیش 1 ویرایش جدید چاپ میشه. !!!!
6. ریاضیات هم مبتکران و هم کتاب سبز به گفته ی یکی از دوستان مکمل هم هستند. کتاب سبز هم تا جایی که فهمیدم خوبه جامع هست و درسنامه ی خوبی داره این کتاب هم ویرایش جدیدش تو مرداد ماه چاپ میشه اینطور که گفتن.
موفق باشید.:10:

Farshid72
05-07-2010, 17:38
ولی من جدی گفتم!!
اینو هم بگم من با کسی شوخی ندارم!!
این دفعه رو میگذرم کسی بخواد مسخره کنه بدجوری حالش رو میگیرم
به خصوص اینکه سنش کوچیکتر از من باشه:27:
بهتره حرمت خودتونو نگه دارین.

mamadalmani
05-07-2010, 18:24
امیر دی بی خوبی کنکور چطور بود
راستی تو فیزیک چی گرفته بودی فار یا رمزینه بود فکر کنم

mamadalmani
05-07-2010, 19:14
اول نشناخمت اخه اواتارت رو عوض کردی
میگم اگه لطف کنی یه لیست بزار ببینیم چی خوبه
مرسی

ELDORAMO
05-07-2010, 19:25
سلام دوستان
من به سوالات کنکور ازاد مخصوصا این 4-5 سال اخیر شدیدا نیاز دارم ترجیحا به همراه پاسخ
کسی می تونه لینک دانلود بهم بده؟

نفر اول کنکور
05-07-2010, 21:45
شیمی only مبتکران بازرگان و واسه تست هم همون مبتکران و بازرگان.
میدونم منتها من کتاب تستاشو دارم میخوام آموزشیو یه چیز دیگه بگیرم،از راهنماییت ممنون.

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

تو مایه های فیزیکشه؟
در مقایسه با مبتکران چجوریه؟

Farshid72
05-07-2010, 21:52
عزیزم شما پست های قبل منو بخونی متوجه میشی من با احترام با صحبت همه میکنم!
ایشون مسخره کرد منم جوابشو دادم!فکر نمیکنم به شما مربوط باشه!
کسی هم به شما توهین نکرد که شما پریدی وسط!!
یه بار دیگه میگم من با همه با احترام صحبت میکنم اما اگه کسی بخواد یه خورده پاشو از گلیمش دارزتر کنه بدجوری حالش رو میگیرم!
شما هم بهتره به جای دخالت سرت به کار خودت باشه!منظورم هم از جوجه شما نبودی!خودش میدونه به کی بودم!
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41: :41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41: :41::41::41:

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

میدونم منتها من کتاب تستاشو دارم میخوام آموزشیو یه چیز دیگه بگیرم،از راهنماییت ممنون.

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

تو مایه های فیزیکشه؟
در مقایسه با مبتکران چجوریه؟
شما می تونی شیمی برای درس نامه هم همون مبتکران بازرگان رو بگیری.کلا برای شیمی همون مبتکران خیلی بهتره.

mjorh
05-07-2010, 22:07
يه سئوال ميپرسم ،شايد تكراري باشه ،

زبان فارسي 2 تو كنكور مياد ؟ يا فقط زبن فازسي 3 و پيش هستش؟

RAHIL_2
05-07-2010, 22:11
سلام.
تا اونجایی که بدونم و مطمن باشم میگم:
1.زیست شناسی رو حتما انتشارات کتاب سبز بگیر عالی هست.
2.دینی رو کتاب جامع گاج سفید رو بگیر خودش درسنامه ی همه ی درسای 3 سال رو داره و کتاب ایات و احادیث گاج رو هم بگیر خیلی کمکت میکنه.
3. زبان انگلیسی هم کتاب دکتر شهاب اناری انتشارات مبتکران رو بگیر و کتاب درک متن به زبان ساده دکتر اناری.
4. کتاب زبان فارسی و قرابت معنایی دکتر سبطی انتشارات دریافت بگیر حرف نداره.
5.فیزیک هم انتشارات اندیشه سازان اگه گیر بیاری خوبه و کتاب سبز بگیر کتاب سبز سال سوم و پیش رو داره اما فیزیک سال دوم رو نداره. فیزیک سوم و پیش 2 رو بگیر اما فیزیک پیش 1 رو فعلا نگیر من تماس گرفتم گفتن اوایل سال فیزیک پیش 1 ویرایش جدید چاپ میشه. !!!!
6. ریاضیات هم مبتکران و هم کتاب سبز به گفته ی یکی از دوستان مکمل هم هستند. کتاب سبز هم تا جایی که فهمیدم خوبه جامع هست و درسنامه ی خوبی داره این کتاب هم ویرایش جدیدش تو مرداد ماه چاپ میشه اینطور که گفتن.
موفق باشید.:10:
خیلی ممنون

lmohsen
05-07-2010, 23:08
خیلی ممنون
خواهش میکنم.
فقط یه چیزی یادم رفت بگم:
برای شیمی هم مبتکران بگیر هم اموزش و هم تست واقعا کتاب خوبی هستش .
اگر فکر میکنی از ریاضی سال اول دبیرستان یه چیزایی یادت نیست حتما اول اون رو بخون چون خیلی جاها باید اون رو کاملا بلد باشی.
موفق باشی.:10:

Farshid72
05-07-2010, 23:11
يه سئوال ميپرسم ،شايد تكراري باشه ،

زبان فارسي 2 تو كنكور مياد ؟ يا فقط زبن فازسي 3 و پيش هستش؟
دوسته گلم
شما اگه بری زبان فارسی 3 رو بخونی متوجه می شی که تمام مطالبش ماله دوم هست و فقط یه سری مطالب بهش اظافه شده.
بزار این طوری بهت بگم :
زبان فارسی 2 پیش نیاز هست و شما باید اول اونو پاس کنید تا بتونید زبان فارسی 3 رو بخونید و بفهمیدش.
پس بهتره شما زبان فارسی 2 رو بخونی تا بطونی روی مطالب زبان فارسی 3 تسلط پیدا کنی.
به طور مستقیم از زبان فارسی 2 سوال نمیاد ولی همونطور که گفتم زبان فارسی 2 یه پیش نیازه و باید پاس بشه.

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

خواهش میکنم.
فقط یه چیزی یادم رفت بگم:
برای شیمی هم مبتکران بگیر هم اموزش و هم تست واقعا کتاب خوبی هستش .
اگر فکر میکنی از ریاضی سال اول دبیرستان یه چیزایی یادت نیست حتما اول اون رو بخون چون خیلی جاها باید اون رو کاملا بلد باشی.
موفق باشی.:10:
سال اول هیچی ندازه جز فصل آخرش و تجزیه و اتحاد ها.که در سال دوم دوره می شه.

yarane-naghdi
06-07-2010, 00:15
ولی من جدی گفتم!!
اینو هم بگم من با کسی شوخی ندارم!!
این دفعه رو میگذرم کسی بخواد مسخره کنه بدجوری حالش رو میگیرم
به خصوص اینکه سنش کوچیکتر از من باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیزم شما پست های قبل منو بخونی متوجه میشی من با احترام با صحبت همه میکنم!
ایشون مسخره کرد منم جوابشو دادم!فکر نمیکنم به شما مربوط باشه!
کسی هم به شما توهین نکرد که شما پریدی وسط!!
یه بار دیگه میگم من با همه با احترام صحبت میکنم اما اگه کسی بخواد یه خورده پاشو از گلیمش دارزتر کنه بدجوری حالش رو میگیرم!
شما هم بهتره به جای دخالت سرت به کار خودت باشه!منظورم هم از جوجه شما نبودی!خودش میدونه به کی بودم!

ما هم با احترام صحبت ميكنيم . جوجه هم ما به كسي نگفتيم . ولي ميخوايد با اين سابقتون تو فروم جوجه باشيد ما كاري نداريم . احترام امام زاده را متولي اش نگه ميدارد . اگه شما به خودتون اينقدر افتخار ميكنيد بهتر است حضرتعالي احترام خودتان را حفظ كنيد . من نه احترام خودم رو با اراجيف گويي كم كردم و نه دلم ميخواد بقيه خودشون رو از اوني كه هستن بالاتر ببينند .

اين خودش دليل كوچكتر شدن هست نه بزرگتر شدن . البته اگه ميخوايد ما و دوستان برا حفظ احترام شما چون شما خيلي از كليد تشكر خوشتون مياد هر روز با هر تاپيكي سي تا تشكر حواله كنيم :46: .

اگر برا شما مهم هست كه پروفشنال هستيد برا ما مهم است كه با بچه ها دور هم به هم اطلاعات بديم و هر چي ديگه شما بگيد!!!
اينكه هر تاپيكي رو بچه ها بيان نيم ساعت آرايه هاي تكبر ورزي شما رو جمع كنند خسته كننده است نه يه شوخي كوچيك از طرف من :31: . البته آرايه هاي ديگر رو هنوز كشف نكردم من

در آخر هم بگم كه من شما رو مسخره نكردم . فقط برام جالب نبود كه به اون دليلي كه ذهن شما رو اينطور كه معلومه خيلي مشغول ساخته هي بنويسم كه من يكي رو ميشناسم فبها .
من آنم كه رستم بود پهلوان
اگر شما ميخوايد جواب بديد اينجا همه دارند درباره خودشون صحبت ميكنند كه من اين و من اون . نه از يه منبع كه حضرت خروس جاش رو نميدونه اعلام كنند دوستان كه من آن هستم كه رستم بود صددرصد رشته رياضي :31:

mjorh
06-07-2010, 01:08
دوسته گلم
شما اگه بری زبان فارسی 3 رو بخونی متوجه می شی که تمام مطالبش ماله دوم هست و فقط یه سری مطالب بهش اظافه شده.
بزار این طوری بهت بگم :
زبان فارسی 2 پیش نیاز هست و شما باید اول اونو پاس کنید تا بتونید زبان فارسی 3 رو بخونید و بفهمیدش.
پس بهتره شما زبان فارسی 2 رو بخونی تا بطونی روی مطالب زبان فارسی 3 تسلط پیدا کنی.
به طور مستقیم از زبان فارسی 2 سوال نمیاد ولی همونطور که گفتم زبان فارسی 2 یه پیش نیازه و باید پاس بشه.

ديژ

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

سال اول هیچی ندازه جز فصل آخرش و تجزیه و اتحاد ها.که در سال دوم دوره می شه.

ديگه مثلا املاي دوم رو كه نبايد بخونم ، يا قسمت هاي نگارشش رو؟

به نظرم فقط بايد قسمت هاي دستوريشو بخونم . درسته؟

AEZ_Best
06-07-2010, 08:37
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41: :41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41: :41::41::41:

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

شما می تونی شیمی برای درس نامه هم همون مبتکران بازرگان رو بگیری.کلا برای شیمی همون مبتکران خیلی بهتره.

سلام
گفتم یه سری به اینجا بزنم که پارسال خیلی کمکم کرد.
به نظر [COLOR="Red"]من شیمی کلا آموزشی مبتکران نمیخواد البته پیش 2 استثناست
شیمی های مبتکران (تست) درسنامه هاش خیلی کامله و کپی آموزشیش هست درسنامه ها. مثلا شیمی 2 که از رو کتاب درسی میشه خوند چکار به اموزش داره یا شیمی 3 که ویرایش جدید کتاب تست خیلی خوبه
پیش1 هم که خیلی آسونه
فقط برای من پیش 2 سخت بود با یه فصل از شیمی 2 که اونم آخرای سال رفعش کردم. من امسال زدم 84 . خیلیم کنکورمون آسون بود . اگه سر ریاضی فیزیک یه خورده زیاد میاوردم و مثلا شیمی رو توی 42 43 دقیقه حل میکردم 100% بالای 90 زده بودم.
پیش 2 رو هم من فقط آموزشی مبتکران رو خوندم با تستای کنکورای جدید از 84 تا 88 داخل و خارج رشته های ریاضی و تجربی.
شیمی زیاد دردسر ساز نیست همه جاش روونه مگ حفظیای کنار صفحه ها که کلا حالمو هم میزنه یعنی میزد و البته اونجوریا هم ازش سوال نیومده مگر چند مورد تکراری.

bax_021
06-07-2010, 08:49

درسته
از نگارش یه سوالای محدودی میاد همیشه تو یه چارچوب خاص
ولی من زبان فارسی 3 رو خوندم مشکلی تو فهمیدنش و سوال هاش نداشتم
شما هم شروع کن زبان فرسی 3 رو اگر دیدی مشکل داری تو فهمیدن درس ها برو زبان فارسی 2 رو هم یه نگاه بنداز

ehsan_manu
06-07-2010, 08:57
بچه ها پس تاپیک 89 چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bax_021
06-07-2010, 09:02
بچه ها پس تاپیک 89 چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیروز مدیر محترم قفلش کردن
گفتن فعلا قفله
حالا نمی دونم چی شده...
بچه ها یکم کل کل می کردن شاید به خاطر اون قفل شده
شایدم دیگه وقت 89 گذشته :23:

yarane-naghdi
06-07-2010, 09:55
با خودمون عهد کرده بودم بعد کنکور تا جایی که میتونم هم از شکست ها و هم اگه بوده از موفقیت ها به سال پایین تری های خودم کمک کنم!
اما با این حرفا پشیمون شدم!والا سال قبل کسی نبود این موقع به ما بگه چه کتابی خوبه چه کتابی بد وچه کار کنید درسته وچه کار غلطه به خاطر همین هم تابستون من همین جور هدر رفت و وقتی اینجا رو پیدا کردم خیلی از مشکلاتم حل شد.

در مورد اون کلیک تشکر.عزیزم اینجا همه بچه های کنکوری 89 منو میشناسند نیازی هم ندارم که کلیک تشکر برام بزنند و من هیچ جا از خودم تعریف نکردم وپست های قبل منو بخونید میبینید که بیشتر سوال پرسیدم تا بخوام جواب داده باشم!!اما وقتی وقت میذارم و با این سرعت تایپ کم میشینم می نویسم والا ناراحت میشم اونی هم که سوال پرسیده جواب نده!!من که وظیفم نبوده که بخوام جواب کسی رو بدم.اما چون دیدم کسی جوابش رو نیمدونه و شاید بتونم با چند خط نوشتن مشکلش رو حل کنم راهنمایی میکنم

من مثل این میمونه که شما توی جمع یه سوالی رو مطرح میکین و کسی جوابت رو نمیده و تحویلت نمیگیره و یه نفر بلند میشه جواب سوالت رو میده و تو هم بدون اینکه ازش تشکر کنی جوابشو میدی ومیری!

دوست عزیز ارزش یه فرد به پروفشنال شدنش نیست بلکه به شخصیتش و احترامشه.درسته من نباید میگفتم جوجه!!اینجا هم عذر میخوام!

در ضمن من نه مغرور بودم و نه مغرور هستم ونه مغرور خواهم بود!!نمیدونم کمک کردن به بچه های سال پایینی و ... چرا نوعی مغروریت تلقی میکنی!!

همیشه حالم هم از تعریف از خود به هم میخورده و هر کسی تعریف الکی از خودش میکرد رو میخوام سر به تنش نباشه اما ایننجا این نسبت رو به بنده دادن!!

در مورد این که" من آنم كه رستم بود پهلوان "مثل این که بحث صد زدن شد منم گفتم میشه 100 زد ومنم یکیشون رو میشناسم.حالا شما بحث رو به اینجا کشوندین و مسخره کردین وبعد باز هم میایید این حرف رو میزنید!

بعدشم شوخی حدی داره و بهتره با دوستای خودت شوخی کنی نه کسی که نه می شناسیش نه جنبه اش رو میدونی.اگه میخوای بگی من بی جنبم آره من جنبه شوخی رو ندارم!

دوست عزیز هنوز که نتایج کنکور نیومده که من بخوام براتون منبع بیارم که کی 100 زده بذار نتایج بیاد بعدا.اینو که میدونی که تازه یه هفته هم از کنکور نگذشته!

برد از آن کسی هست که اشتباه کسی رو تکرار نکنه!!و به تجربه بقیه گوش بده!
این آخرین پستم بود که اینجا گذاشتم و دیگه غلط کنم بخوام کسی رو راهنمایی کنم!!والا من پارسال کلی کتاب خریدم که اکثرا اشتباه بود و به درد نخور که خیلی برام هزینه بر داشت.خواستم امسال اینجا به بچه های اینجا کمک کنم که اشتباه من رو تکرار نکنند و زیاد براشون هزینه ای بر نداره اما مثل اینکه....

از تمامی بچه های گل و با شخصیت فروم عذر خواهی میکنم این طور صحبت کردم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طرف حرفم هم یه نفر بود از بچه های دیگر فروم واقعا عذر میخوام.

همه بچه هاي فروم باشخصيت اند و من و شما رو ميبخشند كه اين بحث هاي دور از رويه اين تاپيك رو شروع كرديم . ضمنا ما هم از اون جوجه گفتن شما ناراحت شديم و هم از نوع برخوردتون . ولي بهرحال من هم از بچه ها بخاطر انحرافي كه در بحث ها پيش آورده اييم پوزش ميخوام .

از شما دوست عزيز amirdb هم ميخوام اينجا حضور داشته باشيد . به سوالاي من جواب نديد ولي دوستان ديگر به تجربه شما احتياج دارند:46:

yarane-naghdi
06-07-2010, 10:02

يه نكته كه همه متوجه هستند احتمالا اينه كه كلمات املا زبان فارسي چون از كتاب ادبيات انتخاب ميشه برا همه دوستان هنگام خواندن ادبيات دوره و مرور ميشه .

بنظر من فقط درسهاي حفظي كه برخي تعاريف مربوط به قواعد و شيوه هاي درسي زبان رو آورده نياز به خوندن ندارند . حالا من چون نگاه نكردم نميتونم قضاوت كنم ولي بعضي درسهاي دوم عينا در سوم تكرار ميشه

به همين خاطر همون طور كه farshid72 گفتند برا تسلط بر كتاب زبان سوم كه منبع كنكوره خوندن كتاب زبان دوم مورد نياز هست :31:

mamadalmani
06-07-2010, 11:36
کسی گسسته خیلی سبز رو داره بگه خوبه یا نه
دیفرانسیل خیلی سبز مهر ماه میاد تحلیلی هم همینطور

Farshid72
06-07-2010, 16:45
سلام بچه ها
برای فیزیک 2 و سال اول و همینطور ریاضی 2 کتاب چی خوبه ؟؟؟ اینارو درسنامه می خوام.
کتاب تست خوب برای ریاضی 2 و همینطور برای فیزیک 2 می خوام.
اگه می شه کتاب های خیلی خوبی معرفی کنید.

bax_021
06-07-2010, 20:49
سلام بچه ها
برای فیزیک 2 و سال اول و همینطور ریاضی 2 کتاب چی خوبه ؟؟؟ اینارو درسنامه می خوام.
من برای فیزیک پایه 20 سال کنکور قلم چی (آبی) رو زدم
خوب بود
البته فیزیک پیش رو گاج زدن
ریاضی 2 رو معلمم تست داده بود

Farshid72
06-07-2010, 23:47
من برای فیزیک پایه 20 سال کنکور قلم چی (آبی) رو زدم
خوب بود
البته فیزیک پیش رو گاج زدن
ریاضی 2 رو معلمم تست داده بود

سلام بچه ها
دوستان نظر دیگه ای ندارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

eshghe abi
07-07-2010, 00:37
فکر کنم MAGMAGF باشه ولی بیخیال تاپیک الان تاپیک بزنی غیر از استرس هیچ سودی نداره! همه به کتابایی که داریم شک میکنیم خلاصه دوباره کرم کتاب میگیریم:31: بمون بعد کنکور از کتابایی که واقعا نتیجه گرفتیم تو یه تاپیک گروهی لیست میکنیم تا دوستان سومی استفاده کنن:46:
سلام :31:
داشتم خیلی سریع تاپیکو زیر و رو میکردم :31: این پستو :

که بالا هم نقل قول کردم دیدم :31:
کنکور سراسری که تموم شد آزاد هم داره تموم میشه :31:
برادران و خواهران عزیز 89 و سال های قبل :31: زحمت این کارو بکشید لطفا :31: (خواستم یادآوری کنم:31: )
مرحمت عالی زیاد :31: مرسی :11:

sarinagasemi
07-07-2010, 14:34
سلام دوستان
می خواستم بدونم بهترین درصد زیستو اینجا کی داشته؟

mamadalmani
07-07-2010, 20:46
من به سه گانگی ارزشی رسیدم
گسسته بین فار خیلی سبز یا رمزینه و یا الگو
تحلیلی فار یا رمزینه یا بزارم خیلی سبز واسه مهر بده
دیفرانسیلم خیلی سبز داره میزنه بزارم اون باید یا رمزینه بگیرم
دین و زندگی هم همگامان میگن خوبه ولی خیلی سبزم میگن کدومش
فیزیک پیش 1 یکی میگه فار یکی میگه رمزینه یا دریافت کدومش و اینم بدونید که خیلی سبز ویرایش جدیدشو می خواد تو مهر بده مثله فیزیک پیش 2 کنه
فیزیک پیش 2 خیلی سبز یا رمزینه یا بزارم فار یا دریافت بیاد؟
راستی حسابانم می خوای خیلی سبز توی مهر بده
ممنون

Farshid72
08-07-2010, 09:39
فیزیک پیش 1 یکی میگه فار یکی میگه رمزینه یا دریافت کدومش و اینم بدونید که خیلی سبز ویرایش جدیدشو می خواد تو مهر بده مثله فیزیک پیش 2 کنه
ممنون

من گسسته و دینی و فیزیک هارو خیلی سبز خریدم.بهت پیشنهاد می کنم که تو هم خیلی سبز بگیری.
بچه ها من ریاضی 2 و فیزیک 2 رو نمی دونم چی بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کتاب تست واسه فیزیک 2 و ریاضی 2 هم می خوام.
کمکم کنید لطفا.
با تشکر.

Farshid72
08-07-2010, 09:54
سلام بچه ها
کسی نمی خواد جواب بده ؟؟؟؟

robert
08-07-2010, 16:32
سلام علیکم....

جزوات (( ریزپردازنده 1 )) و (( شبکه های کامپیوتری )) و (( سیستم عامل )) و (( VLSI )) رو میخواستم....

ممنونم

Lady Negar
08-07-2010, 18:52
کسی نمی خواد جواب بده ؟؟؟؟ه چيز ديگه
سلام فرشيد جان.
ببين واسه تست رياضي2 كتابهاي انديشه سازان يا همون مبتكران خيلي خوبن ولي يه چيزي هم بگم وقتتو روي رياضي2 تلف نكن چون بغير از تصاعد و لگاريتمش تقريبا همش توي گسسته و تحليلي و ... دوره ميشه. فقط كاري كه يادت نره اينه كه تو قسمت مثلثاتش حتما همه اون فرمولا رو نكته برداري كني.
يه چيز ديگه توي رياضي قسمت احتمال و آناليز رو سرمايه گذاري كن و وقت بزار ما سال خودمون نزديك 8تا سوال اومد كه خيلي هم راحن بود.واسه جمع بندي رياضيت هم حتما حتما حتما رياضيه زرد كانون و بزن.
من به جرات ميگم همه ي تستي كه رياضي زدم مديون اونم!!!:46:

Farshid72
08-07-2010, 22:21
ه چيز ديگه
سلام فرشيد جان.
ببين واسه تست رياضي2 كتابهاي انديشه سازان يا همون مبتكران خيلي خوبن ولي يه چيزي هم بگم وقتتو روي رياضي2 تلف نكن چون بغير از تصاعد و لگاريتمش تقريبا همش توي گسسته و تحليلي و ... دوره ميشه. فقط كاري كه يادت نره اينه كه تو قسمت مثلثاتش حتما همه اون فرمولا رو نكته برداري كني.
يه چيز ديگه توي رياضي قسمت احتمال و آناليز رو سرمايه گذاري كن و وقت بزار ما سال خودمون نزديك 8تا سوال اومد كه خيلي هم راحن بود.واسه جمع بندي رياضيت هم حتما حتما حتما رياضيه زرد كانون و بزن.
من به جرات ميگم همه ي تستي كه رياضي زدم مديون اونم!!!:46:
شرمنده ها ولی اصلا به کانون و کتاباش اعتقادی ندارم.

mamadalmani
08-07-2010, 22:43
من گسسته و دینی و فیزیک هارو خیلی سبز خریدم.بهت پیشنهاد می کنم که تو هم خیلی سبز بگیری.
می تونی قسمتهای فار و رمزینم بگیری تو فیزیک و گسسته باهاش تطبیق بدی بگی کدوم بهترن واقعا ممنونت میشم
فیزیک 2 هم من ژرف اندیشان رو دارم ولی واسه کنکور زیاده خوندنش اما درسش خوبه ولی اگه کنکور می خوای گاج سفیدو بگیر
ریاضی 2 هم یا همون گاج سفید رو بگیر یا انتشارات مدرسه از مدرسه تا دانشگاه که شامل دو کتاب درسنامه و چهارگزینه ایشه شایدم بتونی انتشارات فتطمی رو بگیری

sinasalar2007
12-07-2010, 13:31
ممنون

گسسته باید ببینی در چه سطحی هستی اگه گسسته تون خوبه برید خوشخوان بخرید ولی اگر اوضاع درسیتون همچین جالب نیست برید ایران سنجش ( همون ده استاد خودمون ) بخرید ، این خوشخوان کتاب خیلی خوبیه ولی پاسخ های تشریحیش همچین دلچسب نیست
ببین برای تحلیلی کتاب خیلی خیلی خوبی سراغ ندارم ولی به نظرم کتاب قلم چی خوبه ، گاج هم داره تحلیلی ولی خوب خیلی فرمول داده که فقط یک سوم اونا به درد کنکور میخوره و بقیش چرته و در ضمن تست کنکور هم خیلی کم داره همه سوالاش یا تالیفی هستن یا این که مال المپیادهای ریاضی امریکا و...
دیفرانسیل هم خیلیا میگن رمزینه خوبه ولی به نظرم این طور نیست ! رمزینه خیلی خیلی درس رو براتون باز کرده و به شدت زیاده گویی کرده کلا به درد خوندن در دوره دبیرستان میخوره تا برای کنکور چون خیلی خیلی تعداد صفحات زیاده و کلا نمیشه توی زمان محدود تا کنکور ازش استفاده کرد فقط به درد این میخوره که مثلا شما به کلی توی مبحث حد مشکل داری میری این کتاب رو میخری و فقط میشینی قسمت های اموزشی حد رو میخونی ... روی هم رفته کتاب کانون ابی + جزوه ی کلاسی گزینه ی مناسب تری نسبت به رمزینه هست
دین و زندگی همگان هم بهترین کتاب هست تمام ایات رو توضیح داده و نکات همه ی درسارو هم تو کتابش قرار داده و حدود دویست تا تست تالیفی برای هر درس داده به علاوه ی این که در انتهای هر درس تست های ازاد و سراسری و سنجش هم داره ( دیگه از یه کتاب تست دین و زندگی مگه چی میخوایم ؟! :31:)
فیزیک پیش 1 و پیش 2 هم گاج بگیر ضرر نمیکنی ! پیش 1 و 2 داخل دو تا کتاب هست که یکی از کتاب ها شامل سوال میشی و دیگری پاسخ تشریحی . کتابش میکرو طبقه بندیه و پر از تست های جدیده
حسابان هم دیفرانسیل هم که مباحثشون مشترکه که گفتم همون کانون ابی کفایت میکنه ( کلا باید دیفرانسیل رو با تست زدن یاد گرفت خوندن زیاد باعث تسلط شما روی دیفرانسیل نمیشه (البته باید درس نامه ها رو قبلش خونده باشیا ! )

به نظرم کتاباتون رو از اواسط مرداد به بعد بگیرید چون تست های 89 هم داره و یه سری از اشتباهاتشون داخل چاپ های قبلی تصحیح میشه

AEZ_Best
14-07-2010, 11:57
ممنون

سلام
نظر من
گسسته رمزینه و خیلی سبز هم زیاد جالب نیست به خاطر حجمش و کلا خیلی سبز الکی از خودش تعریف کرده و خیلیا رو جو میگیرونه! بهتره خودتون یه قسمتیشونو بخونین از هرکتابی تا ببینین کدوم بهتره و به نظر من گسسته 100 در صد رمزینه چون از همه مفهومی تره
تحلیلی من خوشخوان + گاج سبز + گاج سفید + رمزینه + الگو رو دیدم و گاج سبز و سفیدو کامل خوندم کاملا هم راضیم (فقط یه سوال از دست دادم اونم دوران بود که از خیرش گذشته بودم)
دیفرانسیل هم 100 درصد کلاس زمزینه خیلی توپه + کتاب انتشارات کوله پشتی نوشته عباسمرادی
من تست دیف 1 رمزینه رو هم داشتم ولی چنگی به دل نمیزد و خیلی تستای الکی داشت به همین دلیل زیاد روش وقت نذاشتم
دین و زندگی کتاب درسی از کتاب تست مهمتره . من همگامانو داشتم ولی یه جاهایی توی پاسخ کلیدیاش غلط داشت که خیلی اعصاب خورد کن بود
در کل فکر کنم گاج سفید از همه بهتره و کنکوری تر + همگامانم خیلی سنگینه من که پس از 2 - 3 ماه ازش نا امید شدم.
حسابان من 10 استاد رو زدم با اینکه رمزینه رو هم داشتم و ابی کانون و خوشخوان ولی من از 10 استاد خیلی خوشم اومد و کاملا هم نتیجه گرفتم
ابته اموزشو از عباس امید وار مبتکران خوندم و کتاب درسی

فیزیکم نظری ندارم
ولی میدونم کتاب سبز پیش 1 بدرد نمیخوره + من از گاج سفید و مبتکران استفاده کردم

sarinagasemi
15-07-2010, 15:07
فیزیک 1و2 اندیشه سازان رو از کجا میشه گیر آورد. لطفا آدرس کتابفروشیشو بگین (تو اصفهان/تهران/مشهد/شیراز)
این اندشه سازان 1و2 تو یه جلده یا جداست؟مولفش کیه؟
حالا اگه گیر نیاوردم چی بگیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

behnamrizi
15-07-2010, 16:30
تو تاپيك كنكور جواب دادم بتون

lmohsen
16-07-2010, 06:31
سلام دوستان عزیز.
لطفا یه کتاب خوب برای عربی معرفی کنید که بشه با خوندنش درصد عالی زد . فقط کتابی رو معرفی کنید که مطمن هستید کتاب عالی هست و میشه باهاش نتیجه ی + گرفت.:10:
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Alireza SM
16-07-2010, 09:54
بچه ها لطفا براي شيمي پيش دانشگاهي و زبان انگليسي پيش دانشگاهي يه چيزي معرفي كنين

Mr.Unco
16-07-2010, 12:18
بچه ها لطفا براي شيمي پيش دانشگاهي و زبان انگليسي پيش دانشگاهي يه چيزي معرفي كنين
شیمی مبتکران
زبان مبتکران

mamadalmani
16-07-2010, 21:57
گسی این کتابای فیزیک و دیفرانسیل محوری گاج رو دیده
دیفرانسیلش واسه عنایت الله کشاورزی
فیزیکش احمد جوکار

lmohsen
17-07-2010, 09:24
سلام دوستان عزیز.
1.لطفا یه کتاب خوب برای عربی معرفی کنید که بشه با خوندنش درصد عالی زد . فقط کتابی رو معرفی کنید که مطمن هستید کتاب عالی هست و میشه باهاش نتیجه ی + گرفت.:10:
دوستان کمک کنید لطفا :20:
2. کتاب اموزشی فیزیک 2و3 رشته تجربی چه کتابی خوب هستش؟
3. کتاب اموزشی ریاضی 2 و 3 رشته تجربی چه کتابی خوب هستش؟
ممنون میشم اگه اطلاع دارین کمک کنید:11:

behnamrizi
17-07-2010, 10:14
عربي اياد فيلي مبتكران

lmohsen
17-07-2010, 12:36
عربي اياد فيلي مبتكران
دوست من شما این کتاب رو خوندین؟ ازش نتیجه + گرفتین؟ با خوندن این کتاب میشه عربی رو تو کنکور بالای %75-80% جواب داد؟
ممنون از راهنماییت

sinasalar2007
18-07-2010, 23:51
دوست من شما این کتاب رو خوندین؟ ازش نتیجه + گرفتین؟ با خوندن این کتاب میشه عربی رو تو کنکور بالای %75-80% جواب داد؟
ممنون از راهنماییت

بستگی داره عربی شما تو چه وضعیتی هست اگر خیلی توی این درس ضعیف هستید ایادفیلی توصیه میشه به شما . ولی اگر اون قدر وضعیتتون توی این درس بحرانی نیست میتونید از گاج سفید استفاده کنید ، چون عربی ایادفیلی حجم خیلی زیادی داره و کلا توی عربی تست زدن بیشتر از خواندن جواب میده :46: گاج سفید فقط تست داره + یه سری نکته و قواعد ولی زیاد روی مباحث ریز نشده ولی توی تست ها خوب توضیح داده

mamadalmani
19-07-2010, 10:33
گسسته چی بگیرم
رمزینه یا خیلی سبز

Sadeq_ME
19-07-2010, 15:45
سلام دوستان
واسه دین و زندگی‌ به غیر از همگامان چی‌ پیشنهاد می‌کنین؟یا همون همگامان خوب؟
برای تست فیزیک هم به نظرتون آبی کانون خوبه؟یا چیز دیگه؟
ممنون :11::11:

sinasalar2007
19-07-2010, 19:54
گسسته چی بگیرم
رمزینه یا خیلی سبز

گسسته یا خوشخوان بگیرید یا ده استاد ، که خوشخوان نسبت به ده استاد درجه ی سختی تست هاش بیشتره به علاوه ی این که پاسخ تشریحی های اون جامع نیستند یعنی شما باید درس رو خوب فهمیده باشی و بعد بری سراغ تست زدن چون تو پاسخ تشریحی هاش چیزی دستگیرت نمیشه ولی ده استاد درجه ی سختی تست هاش پایین تره و اموزش هاش خوبه
راستش من گسسته خیلی سبز رو ندیدم و نمیتونم نظری بدم ...

سلام دوستان
دین و زندگی همگامان خوبه (دلیلش رو تو یکی از پست هام نوشتم ...)
فیزیک هم گاج سفید خوبه (هم برای پایه هم پیش ) البته بچه های سال پیش از اندیشه سازان راضی بودن که چون چاپ نمیشه باید بری دست دومش رو گیر بیاری من چون گیرش نیوردم رفتم گاج سفید گرفتم که به نظر من کتاب خوب و کاملی بود و همه چیز رو خوب توضیح داده بود...

lmohsen
20-07-2010, 11:19
دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید:
1. کتاب اموزشی برای ریاضی دوم و سوم تجربی؟؟؟؟
2. کتاب اموزشی برای فیزیک دوم و سوم تجربی؟؟؟؟
منتظر یاری سبزتان هستیم.:11:

hes_violin
20-07-2010, 13:37
سلام دوستان

تست فیزیک فقط سفید گاج ... شک نکن ... اگه همه تستاشو بزنی بی شک درصدت بالای 80 هست .

mamadalmani
20-07-2010, 13:56
نه من بین گسسته رمزینه و خیلی سبز گیر کردم
بقیه درسارو میدونم
گسسته فار واسه تست خوبه نه تفهیمی
ولی تحلیلیش خوبه
خیلی سبز یا رمزینه

Untouchable
20-07-2010, 16:57
سلام به نظرتون واسه ریاضیات پایه و حسابان رمزینه خوبه ؟ من خودم 10 استاد دارم

عربی تست چی پیشنهاد میکنین ؟

GodFatherAmin
20-07-2010, 20:53
از دوستان جدید و قدیم سوال داشتم من 3 سال پیش کنکور دادم رفت :43:دیگه از کتابای جدید و تغییراش آگاه نیستم به خاطر همین خیلی کم به دوستان پیشنهاد کتاب میدم یکی از دوستان شهرستانیم دسترسی به کلاسای آموزشی نداره و ریاضیاتش به طرز وحشتناکی از پایه خرابه رشتشم ریاضیه و من در عجبم چطوری تونست دیپلم بگیره.حالا ایشون در مورد ریاضی یه راهنمایی می خواد(منظورم ریاضی 2 و حسابان و حساب دیفرانسیل و انتگرال) که چه کتاب آموزشی بگیره که تمام مطالبو آموزش داده باشه و تستی بگیره که روان باشه و برای ایشون که ضعف پایه داره خوب باشه؟
مرسی

Parnyan
20-07-2010, 21:48
از دوستان جدید و قدیم سوال داشتم من 3 سال پیش کنکور دادم رفت :43:دیگه از کتابای جدید و تغییراش آگاه نیستم به خاطر همین خیلی کم به دوستان پیشنهاد کتاب میدم یکی از دوستان شهرستانیم دسترسی به کلاسای آموزشی نداره و ریاضیاتش به طرز وحشتناکی از پایه خرابه رشتشم ریاضیه و من در عجبم چطوری تونست دیپلم بگیره.حالا ایشون در مورد ریاضی یه راهنمایی می خواد(منظورم ریاضی 2 و حسابان و حساب دیفرانسیل و انتگرال) که چه کتاب آموزشی بگیره که تمام مطالبو آموزش داده باشه و تستی بگیره که روان باشه و برای ایشون که ضعف پایه داره خوب باشه؟
مرسی

سلام

به نظر من بهترین کتاب آموزشی برا ریاضی(دیفرانسیل ) رمزینه هست !

خیلی خیلی بهتر از ۴۰٪ از این معلمای .... آموزشگاه ها تاثیر داره :27:

حسابان هم (سبز کانون ) خودم سال سوم همش خوندم بد نیست تستاش آسونه ولی باز همه نکات و مطالب نداره ولی به نظرم همه مباحث حسابان جز مثلثات و تابع :31: با خوندن دیفرانسیل رمزینه حل میشه (به نظرم فقط یه کتاب خوب برا ریاضیات پایه براش باشین :27:

موفق باشید

sahelgh
21-07-2010, 07:04
مرسی

به نظر من واسطه آموزش حسابان دو جلدی مبتکران (عباس امیدوار) حرف نداره ! البته تعریف کتاب کلاس رمزینه رو هم خیلی شنیدم.

---------- Post added at 08:04 AM ---------- Previous post was at 08:01 AM ----------

من دیروز رفتم دین و زندگی همگامان رو گرفتم واقعا محشره مرسی از همه ی دوستایی که اینو پیشنهاد کردن چون من خیلی سبز رو هم دیده بودم ولی این همگامان یه چیز دیگه ست. (من الان جوگیر شدم میخوام همش دین و زندگی بخونم!!)

sahelgh
21-07-2010, 07:21
اینجا بیشتر در مورد تحلیلی دودلند. من که فعلا پیش رو کامل نخونم ولی استاد هندسه گسسته مون به ما گفته که اینا رو بگیریم
کتاب هندسه تحلیلی: نشر الگو (آقای محمدبیگی)
هندسه پایه:خوشخوان
گسسته: خوشخوان

---------- Post added at 08:21 AM ---------- Previous post was at 08:16 AM ----------

ممنون

گسسته: خوشخوان
تحلیلی: الگو(آقای محمد بیگی)
دین و زندگی: فقط همگامان
بقیه رو دقیق نمیدونم ولی من از کتابای فیزیک خیلی سبز خیلی راضیم!
اینا نظر منه باز تصمیم نهایی با خودته!

Aryana_b
21-07-2010, 19:08
سلام
گسسته اندیشه فایق چه طوره؟؟
دینی گاج سفید بسه یا باید یه کتاب دیگم بخونم؟
فیزیک بعد از 30 سال کنکور و مبتکران دیگه چی خوبه؟
هندسه به جز گاج و مبتکران دیگه چی خوبه؟یه نفر گفت خوشخوان نخونده نرید کنکور بدید(پایه و پیش)
برای ادبیات هم تست خوب معرفی کنید تموم میشه:31:
مرسی:11:

The master
21-07-2010, 21:57
دوستان اندیشه سازان یه کتاب برای پیش داشت که چاپ نمیشه! به نظر شما خوبه برم پیدا کنم و بزنم؟؟

Farshid72
21-07-2010, 22:12
سلام
هندسه به جز گاج و مبتکران دیگه چی خوبه؟یه نفر گفت خوشخوان نخونده نرید کنکور بدید(پایه و پیش)
کسی دیگه نظری نداره ؟؟؟

mjorh
22-07-2010, 01:39
اين قدر كتاب كتاب نگيد . خسته شديم . همه ي انتشارات تلاش ميكنن كه كتاب خوبي بدن . مهم اينه كه از كتاب خوب استفاده بشه .

همشونم تقريبا يه چيزايي رو ميگن ، ديگه كامپيوتر نيستش كه ترفند داشته باشن.

sahelgh
22-07-2010, 08:36
سلام

هندسه پایه خوشخوان حرف نداره!

The master
22-07-2010, 14:32
کسی جواب ما رو نمیده؟

Aryana_b
22-07-2010, 14:48
خب این جور که دوستان گفتند دینی همگامان عالیه
گسسته اندیشه فایق رو معلممون گفته بود بعد عوض شد حالا بیخود مونده میخوام ببینم ارزش خوندن داره یا نه؟

Aryana_b
22-07-2010, 14:49
هندسه پایه خوشخوان حرف نداره!

تحلیلیش چه طور؟

Lady Negar
22-07-2010, 19:07
کسی جواب ما رو نمیده؟
سلام دوست عزيز
چه كتابي از انديشه سازان رو ميگي؟البته كلا كتابهاي اين انتشارات هم از نظر درسنامه ها و هم حتي سوالات تاليفي كيفيت بالايي داره.

Farshid72
22-07-2010, 20:27
اين قدر كتاب كتاب نگيد . خسته شديم . همه ي انتشارات تلاش ميكنن كه كتاب خوبي بدن . مهم اينه كه از كتاب خوب استفاده بشه .

همشونم تقريبا يه چيزايي رو ميگن ، ديگه كامپيوتر نيستش كه ترفند داشته باشن.
دوسته عزیز اینجا اسمش تالار گفتوگو هستش یعنی مکانیه واسه طرح سوال و پیشنهاد.

sahelgh
24-07-2010, 10:41
تحلیلیش چه طور؟

نمیدونم! ولی در کل کتابای خوشخوان خوبه

Aryana_b
24-07-2010, 18:19
مرسی یه سوال دیگه
معلم فیزیک ما گفته فقط ابی قلم چی رو برا فیزیک بزنید بچه ها ازش پرسیدن کتابای دیگه نمیخواد گفت نه همونا بسه حتی گفت اندیشه سازانم خوب نیست گفت با همین کتاب ابی میتونین زیر 1000 بیارین اگرم خیلی فعالین میتونین بنفشش رو بزنید
به نظر شما من چه کنم؟ کتاب دیگه ای نخونم؟کتاب خوب فیزیک که تستاش هم اسون داشته باشه هم سخت چی خوبه؟

setayesh_sh
24-07-2010, 19:41
مرسی یه سوال دیگه
معلم فیزیک ما گفته فقط ابی قلم چی رو برا فیزیک بزنید بچه ها ازش پرسیدن کتابای دیگه نمیخواد گفت نه همونا بسه حتی گفت اندیشه سازانم خوب نیست گفت با همین کتاب ابی میتونین زیر 1000 بیارین اگرم خیلی فعالین میتونین بنفشش رو بزنید
به نظر شما من چه کنم؟ کتاب دیگه ای نخونم؟کتاب خوب فیزیک که تستاش هم اسون داشته باشه هم سخت چی خوبه؟
گاج سفید از همه کتابا بهتره حتی از ابی قلم چی!با کتاب آبی زیاد حال نکردم من که میگم بخیالش شو!

Amir_oscar
24-07-2010, 19:47
مرسی یه سوال دیگه
بابا چه فرقی می کنه؟ همه تست های کنکورن. تالیفی ها هم زیاد مهم نیست.
این حس تمایل به خرید کتاب جدید رو سرکوب بکنید همه اتون!!!

Parnyan
24-07-2010, 22:08
مرسی یه سوال دیگه

گاج خیلی بهتر از آبیه ! از مبتکران هم به نظرم بهتره !

دلیل : چون سوالایه خارج و سنجش داره حالا سنجش زیاد (استاندارد نیست ) ولی خب هر چی باشه از آبی بهتره ! حداقل سوالایه بیشتری داره ! ولی واااااقعا این که میگن با همین آبی میشه رتبه فلان آورد .....نیست :41: خداییش سوالایه این چند سال مثه دهه ۷۰ نیس:41:

lmohsen
24-07-2010, 23:18
دوستان راهنمایی کنید:
1. کتاب اموزش فیزیک 3 مبتکران بهتره یا رمزینه؟
2. کتاب فیزیک2 رمزینه چاپ شده؟؟؟
3. کتاب اموزش فیزیک پای(1 2 3) خوشخوان چطور کتابی هستش؟
کتاب اموزشی خوب میخوام برای فیزیک پایه که بعد اینکه خوب یاد گرفتم تست بزنم.

moonfairy
25-07-2010, 10:29
برای زیست کتابهای سبز و همگامان
شیمی هم فقط مبتکران
زبان کیاسالار
عربی کتاب سهیلا خاکباز
معارف همگامان
فیزیک گاج

Haniiii
25-07-2010, 10:57
دیفرانسیل .. تست .. گاج سفید خوبه ؟!

کسی کتاب رمزینه رو استفاده نکرده ؟ ( تست ! )

...

lmohsen
25-07-2010, 12:33
دوستان راهنمایی کنید:
واقعا کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟:20:

metaphase
25-07-2010, 18:08
سلام به دوستان کنکوری شما می تونید لیست بهترین کتاب های تست رو از این قسمت دریافت کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mamadalmani
25-07-2010, 19:46
فیزیک 3 خیلی سبز بهتر از او 2 تاس مصلایی خیلی خوبه
فیزیک 2 رمزینه خیر
خوشخوانم بد نیست میشه باهاش ساخت اما 1 و 2 اندیشه سازان و3 خیلی سبز

Alireza SM
25-07-2010, 20:02
دوستان راهنمایی کنید:

1-اگه وقت كافي داري مبتكران ( غلامعلي محمودزاده ) خوبه
2- احتمالا آره
3-نخوندم متاسفانه

كتاب آموزشي خوب براي فيزيك پايه اينه كه فيزيك 1 و 2 3 رو از روي همين كتاب هاي مبتكران و رمزينه بخونيش :20:

خواهش ميكنم

Parnyan
26-07-2010, 09:12
دیفرانسیل .. تست .. گاج سفید خوبه ؟!

کسی کتاب رمزینه رو استفاده نکرده ؟ ( تست ! )

...

رمزینه بگیرین ! واقعا عالیه هم گزینه ۲ داره هم سراسری هم سنجش تالیفی هاش هم :40: واقعا سوالایه قشنگی داره !
پارسال که حلد دومش بعد عید اومد من دیگه دیفرانسیل ۲ شونو نداشتم خوشخوان خوندم !
الان کل دیفرانسیل با آموزش و تست باهم شده (فک کنم ) !

sahelgh
26-07-2010, 12:31
واقعا کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟:20:

1- مبتکران بیشتر به درد تشریحی میخوره تا تستی
2- نمیدونم
3- خوشخوان کتاب خوبیه من خودم اونو میخونم البته باید بفهمی چی میگه
دقیقا نمیدونم ولی استاد ما گفته گاج رو بگیریم ولی من خودم با فیزیک 3 خیلی سبز 100 درصد موافقم عالیه!

mineworld
26-07-2010, 18:22
دوستای عزیز سلام !

من فیزیک 2 و 3 مبتکران دارم ( محمودزاده ) توضیحاتش خوبه اما تستاش خیلی ضعیفه لطفا اگه میشه یه کتاب تست معرفی کنید باور کنید از وسواسی و تردی دارم دیونه می شم ...

یکی میگه سبز یکی میگه گاج سفید اون یکی میگه رمزینه ... دوستان اگه شما واقعا می دونید و تجربه کردید کدوم بهتره لطفا بگید !
قربون دستتون...ممنون می شم

راستی اگه بخوام تو این چند صد صفحه کتابای درسای دیگه رو ببینم باید بگردم ؟منظورم اینه که صفحات مشخصی واسه درسا هست لطفا راهنماییم کنید .مرسی

Aryana_b
26-07-2010, 20:32
فیزیک خیلی سبز از اندیشه سازان بهتره؟(همه پایه ها)

mamadalmani
26-07-2010, 21:07
خیلی سبز فیزیک 3 از اندیشه سازان بهتر نباشه بدتر نبست مصلایی مولفشه
فیزیک 1 و 2 هم اندیشه سازان
اگه تستی فقط می خواین همون گاج سفید تو پاسخ نامه تشریحیش درسنامه خوب و مفید داره

Lady Negar
26-07-2010, 22:14
سلام به همگی
خواستم یه چیزی رو یادآوری کنم.یه ملاک خیلی مهم در خرید کتاب تست فیزیک که نباید فراموش شه اینه که اصلا ابدا نباید تست ها مبحث مبحث باشه.مثلا گاج اینجوره که حدود 20 یا 30 تا سال درمورد قانون کوولن داره.خوب که چی؟؟این وسط خواسته بهمون یاد بده چه جور جای گزینی عدد کنیم؟؟؟؟یا تعداد صفحه هاشو زیاد کنه؟

mahyar_bt
26-07-2010, 22:31
لیدی نگار اینطوری هم بد نیست اون چیزی که شما میگی که تست ها مختلط باشه بعدا به کار میاد نه الان الان فقط کافیه ببینید نمونه تست ها از هر مبحث چجوریه....

Aryana_b
27-07-2010, 12:07
کتاب زبان اناری گرامر و تستش میتونه جای معلم رو بگیره؟اگه نه یه کتاب زبان بگید که من دیگه معلم نخوام
پیش فیزیک خیلی سبز چی؟از اندیشه سازان بهتره؟
مرسی

The master
27-07-2010, 13:49
دوستان این کتاب اندیشه سازان فیزیک1و2 پیشک که میگید خیلی خوبه الان دیگه چاپ نمیشه؟همون 3 جلدیس دیگه؟؟؟
ازکجا گیر بیارم؟؟؟

Alireza SM
27-07-2010, 16:16
بچه ها زبان پيش دانشگاهي چي خوبه ؟‌ ميخوام تا آخر شهريور زبان پيش رو تموم كنم

M . Sayid
27-07-2010, 17:12
بچه ها زبان پيش دانشگاهي چي خوبه ؟‌ ميخوام تا آخر شهريور زبان پيش رو تموم كنم

1 مبتکران
2 خیلی سبز

هر کدومو خواستی بگیر

aghmohamadreza
27-07-2010, 17:39
کتاب زبان اناری گرامر و تستش میتونه جای معلم رو بگیره؟اگه نه یه کتاب زبان بگید که من دیگه معلم نخوام
پیش فیزیک خیلی سبز چی؟از اندیشه سازان بهتره؟
مرسی
سلام
زبان فقط زبان اناری مبتکران. کتاب زبان پیش دانشگاهی جدیدش یک جلدی شده. دیدم کتابو، خیلی باحال می زنه. رنگی شده و DVD آموزش درک مطلبم داره.. دقیقا همون مساله ای که همه مشکل دارن خودش رفته استودیو فیلم ضبط کرده و درس داده. DVD خودش 200 هزار تومن می ارزه.:21:

sahelgh
28-07-2010, 13:03
من میخوام کتاب هندسه تحلیلی و جبر خطی نشر الگو (حسن محمدبیگی) رو بخرم ولی چون تو شهرمون نیست (تموم کردن) میخوام اینترنتی بخرم. اگه از سایت پدرام بوک بخرم کی به دستم میرسه؟ پولشو چه جوری باید پرداخت کنیم؟؟
ممنون

mineworld
28-07-2010, 13:09
اگه میشه بگید برای تست ریاضی پایه چه کتابی بهتره ؟

نظرتون در مورد ریاضی پایه رمزینه چیه ؟یه کتاب تست خوب معرفی کنید .  

mineworld
28-07-2010, 13:09

sahelgh
28-07-2010, 14:24

اگه ریاضیت خوبه اندیشه فایق
ولی رمزینه هم خیلی خوبه

The master
28-07-2010, 15:21
دوستان این کتاب اندیشه سازان فیزیک1و2 پیشک که میگید خیلی خوبه الان دیگه چاپ نمیشه؟همون 3 جلدیس دیگه؟؟؟
ازکجا گیر بیارم؟؟؟
کسی جواب ما رو نمیده؟؟؟؟

Lady Negar
28-07-2010, 19:53
لیدی نگار اینطوری هم بد نیست اون چیزی که شما میگی که تست ها مختلط باشه بعدا به کار میاد نه الان الان فقط کافیه ببینید نمونه تست ها از هر مبحث چجوریه....
سلام دوست عزيز
حرف من اينه كه البته نه تنها حرف من حرف استاد هام هم اينه كه وقتي شما فله اي يا كيلويي تست بزنين حتي اگه نكاتي در اون تستها گنجانده شده باشه به دردتون نمياد چون تنها دارين با يه فرمول همه اون تست ها رو حل ميكنين.
اگه هم منظورتون تست اموزشيه بايد بگم همه ي كتاب گاج تست اموزشيه لابد!
نميدونم من تنها نظر و تجربه ي خودم رو گفتم دوست خوبم!:31:

mostafa_360
28-07-2010, 22:13
با سلام خدمت همه ی کنکوری های سال 90:
راستش یک نگاه گذری به این صفحه داشتم و دیدم که اکثر دوستان در مورد انتخاب و خرید کتاب حسابی گیج شدن.گفتم پستی بدم و تجربیات خودم رو در اختیار دوستان قرار بدهم شاید مشکل خیلی هاتون رفع بشه.
خوب از عمومی ها شروع می کنیم.
ادبیات:
راستش درس ادبیات بر خلاف نظر بسیاری از دوستان درسی بسیار مشکل و سنگین است به طوری که در چند سال اخیر کسی ادبیات رو 100 نزده!!!!!!!!!!!!
برای نتیجه گیری در درس ادبیات باید حوصله به خرج بدهید و نباید زود خسته بشوید.ادبیات رو مستمر بخوانید تا خسته نشوید.
به لطف خدا کتاب های خیلی خوبی در مورد درس ادبیات توی بازار وجود داره از جمله:
مدرسه ی کنکور کلک معلم:(برای اموزش متون کتاب)
این مجموعه واقعآ بی نظیره خیلی خوب و روان تمام کتاب رو توضیح داده و تجزیه و تحلیل کرده و در اخر هر درس تست های چند سال اخیر کنکور های ازمایشی و ازاد و سراسری را جمع اوری کرده که خوبه اما کافی نیست.رقیب این مجموعه کتاب سبز گاج هستش که باید گفت هر دو مجموعه تقریبآ در یک سطح هستند.حالا این بستگی به خودتون داره کدام رو تهیه کنید.
ادبیات خیلی سبز:(برای تست)
این مجموعه ی سه جلدی حاصل دست اورد یک معلم خوش ذوق است که با داشتن انبوهی از تست های ادبی شما را از داشتن هر کتاب تست دیگری بی نیاز می کند در ضمن اموزش ارایه های ادبی و نکات کلیدی درس ها را هم به این کتاب اضافه کنید.
تناسب مفهومی و قرابت معنایی انتشارات دریافت:(برای اموزش قرابت معنایی)
قطعآ مهم ترین و مشکل ترین تست های ادبیات تست های مربوط به قرابت معنایی هستند که حدود 40 در صد از سوالات کنکور سراسری را شامل می شوند.این کتاب شاهکار دکتر سبطی است که تا نخوانیدش جادوی این کتاب را لمس نخواهید کرد.این کتاب بر خلاف دیگر کتاب های موجود به شما یاد می دهد بدون حفظ کردن بیت ها بتوانید معنی و مفهوم ان ها را درک کنید.
زبان فارسی انتشارات دریافت+زبان فارسی انتشارات همگامان:(برای اموزش زبان فارسی)
این که برای زبان فارسی چرا دو کتاب رو معرفی کردم حتمآ دلیل داشتم دیگه!!!در مورد زبان فارسی باید بگویم که با این که تنها 4 یا 5 تست رو در کنکور سراسری شامل می شود اما مبحثی بسیار گسترده است که باید خیلی حرفه ای خوانده شود.در مورد دو کتاب بالا باید گفت بهتره از این دو کتاب به عنوان مکمل هم استفاده کنید.هر دوی این کتاب ها جزو برترین کتاب های اموزش زبان فارسی کنکور هستند که با خواندنشون می توانید شاخ زبان فارسی رو بشکنید.
املا و لغت در ازمون سراسری انتشارات دریافت:(برای اموزش املا)
برای زدن تست های خفن املا این کتاب را که با شیوه ی نوین اموزشی شما را سلطان املا می کند پیشنهاد می کنم(الان توی دلت میگی که این بابا همش از انتشارات دریافت کتاب معرفی کرده.می دونی چرا؟؟اخه کتاب های ادبیاتش خیلی خفنه)

دینی:
برای زدن تست های معارف شما به سه چیز نیاز دارید:
1.تسلط بر معنی ایات
2.تسلط بر مفهوم و پیام ایات
3.تسلط بر متن درس
با توجه به این که از سال 86 به بعد تست های درس معارف به سمت مفهومی شدن با تاکید بیشتر بر روی ایات پیش می رود داشتن یک کتاب اموزش و تست خوب به شدت احساس می شود اما اصلآ لازم نیست نگران باشی با خواندن کتاب معارف همگامان می توانی خودتو در مقابل تست های سنگین معارف واکسینه کنی.علیرضا دلشاد توی این کتاب حسابی سنگ تموم گذاشته و یک کتاب بی نظیر با اموزش روان و مفهومی با انبوهی از تست های پدر و مادر دار براتون اماده کرده.راستی اصلآ سراغ گاج سفید و کتاب سبز و...... نروید که وقتتون رو تلف کردید.

زبان:
از یکی می پرسی میگه گاج سفید خوبه از یکی دیگه که پرسی میگه گاما خوبه از یکی دیگه می پرسی میگه کتاب خیلی سبز خوبه و یکی دیگه هم میگه مبتکران.راستش مولفان خیلی خوبی در این زمینه وجود داره اما یکی از بقیه معروف تره و حسابی کارش درسته.اونم کسی نیست جز دکتر شهاب اناری معروف ترین دبیر زبان کنکور در کشور.برای تسط بر روی گرامر و ریدینگ کتاب های دکتر شهاب اناری از انتشارات مبتکران رو تهیه کنید.باور کنید کتاب های دکتر اناری معجزه می کنه به خصوص کتاب درک مطلب به زبان ساده ایشون که به تازگی از تنور اومده بیرون.راستی برای لغات هم فقط و فقط کتاب 3 در 1 انتشارات خیلی سبز رو تهیه کنید چون خیلی کامله.

عربی:
تقریبآ از هر کسی که بپرسید به شما کتاب ایاد فیلی از انتشارات مبتکران رو معرفی می کنه این کتاب بسیار کامل و روان است اما یک مشکل بسیار بزرگ دارد و ان هم حجیم بودن این کتاب است که ممکن است شما را نسبت به ان دلسرد کند.انتشارات همگامان این مشکل را حل کرده و یک کتاب کامل و بسیار روان با حجم قابل قبول برای شما منتشر کرده که با تسلط بر روی این کتاب می توانید روی 80 در صد به بالا حساب باز کنید البته دفترچه ی لغاتش رو هم یادتون نره در کنارش تهیه کنید.البته عربی انتشارات مهر و ماه هم کتاب بسیار خوبی است اما باید ببینید می توانید با سبکش کنار بیایید یا نه.اصلآ سمت گاج و فوت وفن و.....نروید.

ادامه دارد.............

S.M.B
28-07-2010, 22:56
دوستای عزیز من روز بعد از کنکور ریاضی همینطوری رفتم کتابفروشی .!!
داشتم کتاب ها رو نگاه میکردم .
کتاب جامع ادبیات انتشارات مهر و ماه رو دیدم .راستش خیلی دوست ندارم از یه کتاب زیادی تعریف بکنم . ولی اگه فرصت کردید حتما یه نگاه بهش بندازید .کتاب جالبی بود.به نظر من حتی الامکان کنار کتاب های دیگه ادبیاتاتون اینو داشته باشین خیلی خوبه !
دوستایی هم که دیدن نظر بدن خواهشن.

نفر اول کنکور
28-07-2010, 23:12
کسی واسه عربی یه کتاب "درک مطلب" یا" درک متن" چیزی مثل کتاب" درک متن به زبان ساده"شهاب اناری سراغ نداره؟

mostafa_360
28-07-2010, 23:28
کسی واسه عربی یه کتاب "درک مطلب" یا" درک متن" چیزی مثل کتاب" درک متن به زبان ساده"شهاب اناری سراغ نداره؟

چنین کتابی نداریم اما کتاب عربی همگامان قسمتی داره که به طور تخصصی به ترجمه و درک مطلب می پردازه و خیلی روان و کامل توضیح داده:46:

M . Sayid
29-07-2010, 07:45

نشر الگو داره یه همچین کتابی تو سایتشم هست به pdf اونو دانلود کن ببین خوشت میاد یا نه ؟

M . Sayid
29-07-2010, 07:53
اینم لینکش:

phoenix.
29-07-2010, 10:05
راستش یک نگاه گذری به این صفحه داشتم و دیدم که اکثر دوستان در مورد انتخاب و خرید کتاب حسابی گیج شدن.گفتم پستی بدم و تجربیات خودم رو در اختیار دوستان قرار بدهم شاید مشکل خیلی هاتون رفع بشه.
ادبیات:
راستش درس ادبیات بر خلاف نظر بسیاری از دوستان درسی بسیار مشکل و سنگین است به طوری که در چند سال اخیر کسی ادبیات رو 100 نزده!!!!!!!!!!!!
برای نتیجه گیری در درس ادبیات باید حوصله به خرج بدهید و نباید زود خسته بشوید.ادبیات رو مستمر بخوانید تا خسته نشوید.
این مجموعه واقعآ بی نظیره خیلی خوب و روان تمام کتاب رو توضیح داده و تجزیه و تحلیل کرده و در اخر هر درس تست های چند سال اخیر کنکور های ازمایشی و ازاد و سراسری را جمع اوری کرده که خوبه اما کافی نیست.رقیب این مجموعه کتاب سبز گاج هستش که باید گفت هر دو مجموعه تقریبآ در یک سطح هستند.حالا این بستگی به خودتون داره کدام رو تهیه کنید.
این مجموعه ی سه جلدی حاصل دست اورد یک معلم خوش ذوق است که با داشتن انبوهی از تست های ادبی شما را از داشتن هر کتاب تست دیگری بی نیاز می کند در ضمن اموزش ارایه های ادبی و نکات کلیدی درس ها را هم به این کتاب اضافه کنید.
قطعآ مهم ترین و مشکل ترین تست های ادبیات تست های مربوط به قرابت معنایی هستند که حدود 40 در صد از سوالات کنکور سراسری را شامل می شوند.این کتاب شاهکار دکتر سبطی است که تا نخوانیدش جادوی این کتاب را لمس نخواهید کرد.این کتاب بر خلاف دیگر کتاب های موجود به شما یاد می دهد بدون حفظ کردن بیت ها بتوانید معنی و مفهوم ان ها را درک کنید.
این که برای زبان فارسی چرا دو کتاب رو معرفی کردم حتمآ دلیل داشتم دیگه!!!در مورد زبان فارسی باید بگویم که با این که تنها 4 یا 5 تست رو در کنکور سراسری شامل می شود اما مبحثی بسیار گسترده است که باید خیلی حرفه ای خوانده شود.در مورد دو کتاب بالا باید گفت بهتره از این دو کتاب به عنوان مکمل هم استفاده کنید.هر دوی این کتاب ها جزو برترین کتاب های اموزش زبان فارسی کنکور هستند که با خواندنشون می توانید شاخ زبان فارسی رو بشکنید.
برای زدن تست های خفن املا این کتاب را که با شیوه ی نوین اموزشی شما را سلطان املا می کند پیشنهاد می کنم(الان توی دلت میگی که این بابا همش از انتشارات دریافت کتاب معرفی کرده.می دونی چرا؟؟اخه کتاب های ادبیاتش خیلی خفنه)

دینی:
1.تسلط بر معنی ایات
3.تسلط بر متن درس
با توجه به این که از سال 86 به بعد تست های درس معارف به سمت مفهومی شدن با تاکید بیشتر بر روی ایات پیش می رود داشتن یک کتاب اموزش و تست خوب به شدت احساس می شود اما اصلآ لازم نیست نگران باشی با خواندن کتاب معارف همگامان می توانی خودتو در مقابل تست های سنگین معارف واکسینه کنی.علیرضا دلشاد توی این کتاب حسابی سنگ تموم گذاشته و یک کتاب بی نظیر با اموزش روان و مفهومی با انبوهی از تست های پدر و مادر دار براتون اماده کرده.راستی اصلآ سراغ گاج سفید و کتاب سبز و...... نروید که وقتتون رو تلف کردید.

زبان:
از یکی می پرسی میگه گاج سفید خوبه از یکی دیگه که پرسی میگه گاما خوبه از یکی دیگه می پرسی میگه کتاب خیلی سبز خوبه و یکی دیگه هم میگه مبتکران.راستش مولفان خیلی خوبی در این زمینه وجود داره اما یکی از بقیه معروف تره و حسابی کارش درسته.اونم کسی نیست جز دکتر شهاب اناری معروف ترین دبیر زبان کنکور در کشور.برای تسط بر روی گرامر و ریدینگ کتاب های دکتر شهاب اناری از انتشارات مبتکران رو تهیه کنید.باور کنید کتاب های دکتر اناری معجزه می کنه به خصوص کتاب درک مطلب به زبان ساده ایشون که به تازگی از تنور اومده بیرون.راستی برای لغات هم فقط و فقط کتاب 3 در 1 انتشارات خیلی سبز رو تهیه کنید چون خیلی کامله.

عربی:
تقریبآ از هر کسی که بپرسید به شما کتاب ایاد فیلی از انتشارات مبتکران رو معرفی می کنه این کتاب بسیار کامل و روان است اما یک مشکل بسیار بزرگ دارد و ان هم حجیم بودن این کتاب است که ممکن است شما را نسبت به ان دلسرد کند.انتشارات همگامان این مشکل را حل کرده و یک کتاب کامل و بسیار روان با حجم قابل قبول برای شما منتشر کرده که با تسلط بر روی این کتاب می توانید روی 80 در صد به بالا حساب باز کنید البته دفترچه ی لغاتش رو هم یادتون نره در کنارش تهیه کنید.البته عربی انتشارات مهر و ماه هم کتاب بسیار خوبی است اما باید ببینید می توانید با سبکش کنار بیایید یا نه.اصلآ سمت گاج و فوت وفن و.....نروید.

ادامه دارد.............

مرسی لطفا برای دروس اختصاصی هم راهنمایی کنین:10:

The master
29-07-2010, 12:54
نقل قول:
ازکجا گیر بیارم؟؟؟
کسی جواب ما رو نمیده؟؟؟؟

یکی به ما هم یه کمک بکنه!:31:

mostafa_360
29-07-2010, 13:12

دوست عزیز صبر کن در مورد کتاب فیزیک پست خواهم داد.

Sadeq_ME
29-07-2010, 13:18
ادبیات:

دینی:
1.تسلط بر معنی ایات
3.تسلط بر متن درس

زبان:

عربی:

ادامه دارد.............
میگم این چقدر شبیه این پستی هست که آقای Amirdb دادن!!!:31:

mamadalmani
29-07-2010, 14:14
اگه دست نگه داری و الان نخری معلم عربی ما داره یه کتاب در مورد همین میزنه از انتشارات شبقره

sahelgh
29-07-2010, 14:22

اتفاقا چنین کتابی جدیدا چاپ شده اسمش هست " در بطن متن عربی" انتشارات شبقره مولفشم "سعید علیزاده" (استاد خودمون) کتابش عالیه! قیمتشم 4500 تومان . ما سرکلاس با این کتاب کار میکنیم. 52 تا آزمون درک مطلب داره! جلدشم قهوه‌ایه . در کل حرف نداره! (هم کتابش هم نویسنده‌اش!!!)

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:16 PM ----------

اگه دست نگه داری و الان نخری معلم عربی ما داره یه کتاب در مورد همین میزنه از انتشارات شبقره

معلم عربی تون احتمالا آقای علیزاده نیست؟

---------- Post added at 03:22 PM ---------- Previous post was at 03:18 PM ----------

میگم این چقدر شبیه این پستی هست که آقای Amirdb دادن!!!:31:

ولی همچین شبیه هم نیست! اگه هم یه کم شباهت داره واسه اینه که بعضی کتابا واقعا بی نظیرن!

sahelgh
29-07-2010, 14:30
راستی استاد ادبیات ما (شاهین شاهین زاد) که کتاب توپ " تاریخ ادبیات مصور" رو نوشته، یه کتاب جدیدم واسه آرایه‌های ادبی تو همون مایه‌های تاریخ ادبیات مصور نوشته خیلی جالبه. پیشنهاد میکنم اگه رفتین کتاب فروشی یه نگاهی هم به این کتاب بندازین

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:27 PM ----------

من میخوام کتاب هندسه تحلیلی و جبر خطی نشر الگو (حسن محمدبیگی) رو بخرم ولی چون تو شهرمون نیست (تموم کردن) میخوام اینترنتی بخرم. اگه از سایت پدرام بوک بخرم کی به دستم میرسه؟ پولشو چه جوری باید پرداخت کنیم؟؟
ممنون

میشه یکی لطف کنه جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mamadalmani
29-07-2010, 15:35
راستی استاد ادبیات ما (شاهین شاهین زاد) که کتاب توپ " تاریخ ادبیات مصور" رو نوشته، یه کتاب جدیدم واسه آرایه‌های ادبی تو همون مایه‌های تاریخ ادبیات مصور نوشته خیلی جالبه. پیشنهاد میکنم اگه رفتین کتاب فروشی یه نگاهی هم به این کتاب بندازین

تازیخ ادبیاتشو گرفتم خیلی خداس

معلم عربی تون احتمالا آقای علیزاده نیست؟

یکیشون

sahelgh
29-07-2010, 18:29
تازیخ ادبیاتشو گرفتم خیلی خداس

یکیشون

آقای علیزاده خیلی باحاله!! مگه نه؟ من که خیلی ازش خوشم میاد. راستی آقای علیزاده معلم مدرسه‌تون یا آموزشگاه؟ کدوم مدرسه یا آموزشگاه؟

نفر اول کنکور
29-07-2010, 18:30
ادبیات:

دینی:
1.تسلط بر معنی ایات
3.تسلط بر متن درس

زبان:

عربی:

ادامه دارد.............

نظر این دوستمونو به طور صد در صد تایید میکنم چونکه همه این کتابارو دارم(البته به جز عربی همگامان)و موقعی که میخواستم این کتابارو بگیرم خوب تاپیکارو خوندم و به همین نتیجه رسیدم و الانم راضیم.

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

یه پاساژ کتاب دست دوم فروشی تو انقلاب هست به اسم پاساژ فروردین(اسم فروشندشم علایی) که میتونی اونجا گیر بیاری.سه جلدیم هست.
درضمن فار یه کتاب داده که مولفای همون اندیشه سازان این کتابو نوشتن،البته فیزیک پیش 1 که تو دو جلده و پیش دو هنو نیومده.به نظر من این کتاب به خاطر شیوه تدریس و تستاش یه کم از اندیشه سازان بهتره.

sahelgh
29-07-2010, 18:35
نظر این دوستمونو به طور صد در صد تایید میکنم چونکه همه این کتابارو دارم(البته به جز عربی همگامان)و موقعی که میخواستم این کتابارو بگیرم خوب تاپیکارو خوندم و به همین نتیجه رسیدم و الانم راضیم.

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

یه پاساژ کتاب دست دوم فروشی تو انقلاب هست به اسم پاساژ فروردین(اسم فروشندشم علایی) که میتونی اونجا گیر بیاری.سه جلدیم هست.
درضمن فار یه کتاب داده که مولفای همون اندیشه سازان این کتابو نوشتن،البته فیزیک پیش 1 که تو دو جلده و پیش دو هنو نیومده.به نظر من این کتاب به خاطر شیوه تدریس و تستاش یه کم از اندیشه سازان بهتره.

دقیقا منم تایید میکنم چون منم این کتابا رو دارم. (به جز ادبیات خیلی سبز و عربی همگامان) واقعا عالیه .

نفر اول کنکور
29-07-2010, 18:38
[QUOTE=sahelgh;5219225]اتفاقا چنین کتابی جدیدا چاپ شده اسمش هست " در بطن متن عربی" انتشارات شبقره مولفشم "سعید علیزاده" (استاد خودمون) کتابش عالیه! قیمتشم 4500 تومان . ما سرکلاس با این کتاب کار میکنیم. 52 تا آزمون درک مطلب داره! جلدشم قهوه‌ایه . در کل حرف نداره! (هم کتابش هم نویسنده‌اش!!!)
[QUOTE]
میشه یکم در موردش توضیح بدین؟یا یه لینک ازش بذارین؟
ممنون

نفر اول کنکور
29-07-2010, 18:44
اتفاقا چنین کتابی جدیدا چاپ شده اسمش هست " در بطن متن عربی" انتشارات شبقره مولفشم "سعید علیزاده" (استاد خودمون) کتابش عالیه! قیمتشم 4500 تومان . ما سرکلاس با این کتاب کار میکنیم. 52 تا آزمون درک مطلب داره! جلدشم قهوه‌ایه . در کل حرف نداره! (هم کتابش هم نویسنده‌اش!!!)

میشه یکم درموردش توضیح بدین؟یا یه لینک ازش بذارین؟

sahelgh
29-07-2010, 19:00
[QUOTE=sahelgh;5219225]اتفاقا چنین کتابی جدیدا چاپ شده اسمش هست " در بطن متن عربی" انتشارات شبقره مولفشم "سعید علیزاده" (استاد خودمون) کتابش عالیه! قیمتشم 4500 تومان . ما سرکلاس با این کتاب کار میکنیم. 52 تا آزمون درک مطلب داره! جلدشم قهوه‌ایه . در کل حرف نداره! (هم کتابش هم نویسنده‌اش!!!)
[QUOTE]
میشه یکم در موردش توضیح بدین؟یا یه لینک ازش بذارین؟
ممنون

52 تا آزمون درک مطلب داره . مثل درک مطلب های کنکور چند خط متن و بعدش هم سوالایی درباره ی متن و چند تا سوالم از تجزیه ترکیب و اینا. آخر کتابم پاسخنامه ی تشریحی داره+معنی متن (فکر میکنم کافی باشه؟؟(

MRTZ HSV
29-07-2010, 19:17
سلام دوستان
این تاریخ ادبیات مصور ماله کدوم انتشاراته؟
آرایه سبطی چاپ نمیشه؟

راستی آرایه ادبی مصور رو هم بگید ماله کدوم انتشاراته

ممنون

vahid-p
29-07-2010, 20:41
منم تو تاریخ ادبیات مشکل دارم. یه سایت برای فروش " تاریخ ادبیات مصور " می شناسین؟ اصلا لینکی دارین، چند صفحش رو ببینیم؟

نفر اول کنکور
29-07-2010, 21:03
52 تا آزمون درک مطلب داره . مثل درک مطلب های کنکور چند خط متن و بعدش هم سوالایی درباره ی متن و چند تا سوالم از تجزیه ترکیب و اینا. آخر کتابم پاسخنامه ی تشریحی داره+معنی متن (فکر میکنم کافی باشه؟؟(
خیلی ممنون

M . Sayid
29-07-2010, 21:11
منم تو تاریخ ادبیات مشکل دارم. یه سایت برای فروش " تاریخ ادبیات مصور " می شناسین؟ اصلا لینکی دارین، چند صفحش رو ببینیم؟

سایت آدینه بوک و پدرام بوک فکر کنم داشتن

خود کتاب رو هم من چند ماه قبل قسمتیشو از سایتش دانلود کردم ولی حالا سایتشون عوض شده نداره

mamadalmani
29-07-2010, 22:01
تو پدرام بوک بخرید
بخرید اصلا ضرری نیست مطمثا باشید
4800 خریدم
خیلی خوبه روزی 2 3 صفحشو بخونید یادتون نمیره
من ارایه ادبی مصور ندیدم شاید بعدا چاپ بشه

sahelgh
30-07-2010, 07:44
سلام دوستان
این تاریخ ادبیات مصور ماله کدوم انتشاراته؟
آرایه سبطی چاپ نمیشه؟

راستی آرایه ادبی مصور رو هم بگید ماله کدوم انتشاراته

ممنون

تاریخ ادبیات مصور و آرایه های مصور هردوش واسه انتشارات تخته سیاه س . مولفشم شاهین شاهین زاد
آرایه سبطی رو خبر ندارم

تاریخ ادبیات - سال های دوم ، سوم و پیش دانشگاهی کلیه ی رشته ها

تشكيل شده از دو بخش تصاوير و نكته هاي تكميلي - بخش تصاوير براي به خاطر سپردن مجموعه نام هاي كتاب ها به همراه تصويرسازي ذهني مي باشد - بخش نكته هاي تكميلي با شكلي متفاوت و نموداري به شرح مضامين مورد نظر پرداخته است

---------- Post added at 08:44 AM ---------- Previous post was at 08:43 AM ----------

تو پدرام بوک بخرید
بخرید اصلا ضرری نیست مطمثا باشید
4800 خریدم
خیلی خوبه روزی 2 3 صفحشو بخونید یادتون نمیره
من ارایه ادبی مصور ندیدم شاید بعدا چاپ بشه

چاپ شده من دیدم ولی هنوز نخریدمش.

mojtaba-design
30-07-2010, 14:34
آقا یک سوال استراری من الان میخوام برم انقلاب برای دیفرانسیل چی بگیرم که خوب توضیح داده باشه و سطحش هم بالا باشه ؟
خوشخوان خوبه؟

aghmohamadreza
30-07-2010, 14:51
سومم ویرایش کرده؟
شما با خیلی سبز مقایسه نکردیش؟ (اگه آره در مقایسه با خیلی سبز چه طوره؟)
سلام
ببخشیدا اصلا قابل مقایسه نیست. خواهش می کنم فقط کتاب زبان اناری رو ورق بزنید اون وقت می فهمید که عمرا کتابی به کلاس کاری و کامل بودن اون باشه.
یک ویژگی خیلی عالی کتاب اناری اینه که آموزش واژگان هم داره و آموزش درک مطلب در کنار تستای درجه بندی و طبقه بندی و اینا. در ضمن DVD داره که تکنیکای درک متنو درس داده. خوب میدونی 60% سوالات زبان درک مطلبه. خودش درس داده به صورت فیلم. خود DVD به نظرم 300 400 هزار تومن می ارزه. یک کلاس آموزشگاهی کامله!:31:

sahelgh
30-07-2010, 15:12
آقا یک سوال استراری من الان میخوام برم انقلاب برای دیفرانسیل چی بگیرم که خوب توضیح داده باشه و سطحش هم بالا باشه ؟
خوشخوان خوبه؟

به نظر من اندیشه فائق رو بگیر که دیف و ریاضی پایه همه یه جاست. قیمتش هم 11500

behnamrizi
30-07-2010, 15:58
اندیشه فائق فقط تست هست با جواب و زیاد توضیح نداره.
اگه توضیح کامل میخوای رمزینه بگیر.

nits
30-07-2010, 21:07
یه بزرگواری به من راهنمایی کند برای زیان

من 4 جلد کتابهای زبان آقای شهاب اناری رو که برای کنکور تخصصی زبان هست رو دارم .واسه اون قدیما .حالا این کتابهای جدیدش رو خبر ندارم .چه جوریاست ؟ چند تا کتاب داره واسه کنکور؟
کتابهاش جامع هستن ؟ 3 و پیش با همه ؟ منظورم درک مطلب و تست و ...
میخوام جامع باشه ها
یکم توضیح بدید در موردش هر کی داره

مرسی

M . Sayid
30-07-2010, 21:47
یه بزرگواری به من راهنمایی کند برای زیان

من 4 جلد کتابهای زبان آقای شهاب اناری رو که برای کنکور تخصصی زبان هست رو دارم .واسه اون قدیما .حالا این کتابهای جدیدش رو خبر ندارم .چه جوریاست ؟ چند تا کتاب داره واسه کنکور؟
کتابهاش جامع هستن ؟ 3 و پیش با همه ؟ منظورم درک مطلب و تست و ...
میخوام جامع باشه ها
یکم توضیح بدید در موردش هر کی داره

مرسی

پسر جان اول ببین قبول میشی یا نه ؟؟

فکر نمی کنم جامع باشه تا اون جایی که می دونم جداگانس

The master
31-07-2010, 18:36
این کتاب در حد فیزیک 3 سبز که مصلایی نوشته هست(چون جلد1 این رو هم مصلایی و اقبال توش دستی داشتند!)؟؟؟؟؟؟؟

The master
31-07-2010, 19:17
سایتی هست کتاب های فار رو بفروشه؟؟؟

نفر اول کنکور
01-08-2010, 00:11
این کتاب در حد فیزیک 3 سبز که مصلایی نوشته هست(چون جلد1 این رو هم مصلایی و اقبال توش دستی داشتند!)؟؟؟؟؟؟؟
سبکشون فرق میکنه،خیلی سبز با تست تو رو جلو میبره و....که خودت میدونی اما فار یکم درسو توضیح میده واسه جا افتادن مابین درس تست داره آخره سرم آزمون میگیره: پایش آموزش ،دقت و پردازش،آزمون استاندارد و آزمون جامع (البته این دوتای آخریو همه فصلا ندارن)
من خوشم اومد ،بچه های فروم زیاد تعریفشو کردن اما بهتره خودتم یه نگاه بهش بندازی.

sahelgh
01-08-2010, 17:44
سبکشون فرق میکنه،خیلی سبز با تست تو رو جلو میبره و....که خودت میدونی اما فار یکم درسو توضیح میده واسه جا افتادن مابین درس تست داره آخره سرم آزمون میگیره: پایش آموزش ،دقت و پردازش،آزمون استاندارد و آزمون جامع (البته این دوتای آخریو همه فصلا ندارن)
من خوشم اومد ،بچه های فروم زیاد تعریفشو کردن اما بهتره خودتم یه نگاه بهش بندازی.

فکر کنم سبکش تو مایه های فیزیک خوشخوان باشه

نفر اول کنکور
01-08-2010, 21:49
فکر کنم سبکش تو مایه های فیزیک خوشخوان باشه
راستیتش نمیدونم اما به اندیشه سازان قدیم نزدیکه با این فرق که این هم تستاش و هم صفحه آراییش قشنگتره.

jadoogar5422
02-08-2010, 15:12
سلام
من يک سري کتاب آموزشي و تست براي رشته تجربي ميخواستم.ميتونيد بگيد چيا خوبه؟( براي همه درسا)

GodFatherAmin
02-08-2010, 20:10
سلام
من يک سري کتاب آموزشي و تست براي رشته تجربي ميخواستم.ميتونيد بگيد چيا خوبه؟( براي همه درسا)
من رشتم ریاضی بوده ولی چون تا آنجایی که اطلاع دارم و پست های دوستان رو میخونم در مورد رشته تجربی اینا رو بیشتر دیدم:
برای عمومی ها از این استفاده کن:

برای اختصاصی هاتون:
زیست شناسی:خیلی سبز
ریاضی:مهر و ماه یا سبز
شیمی: مبتکران
فیزیک:گاج
ژنتیک:تخته سیاه

Haniiii
02-08-2010, 20:59
تست تحلیلی چی گرفتین ؟!!!

دبیرمون میگه خوشخوان بگیر ! ... ولی اون آموزش هم هست ! ....

گاج هم میگه نگیر که من تست های به درد بخورش رو تو کلاس دارم بهتون میدم !!

....

رمزینه ، خوشخوان و ....

کدوم رو بگیرم ؟!

The master
02-08-2010, 21:09
تحلیلی فار چه جوره؟؟؟
تست آموزشی و سخت رو با هم داره؟؟
هر چی کتاب دیدم مزخرف بود گاج که خیلی چرت و پرت داره؟؟

mamadalmani
02-08-2010, 21:19
من تحلیلی فار را گرفتم بیشتر جنبش اموزشه و تستاشم واسه تمرین زیاد نیست ولی اموزشش توپه

....

رمزینه ، خوشخوان و ....

کدوم رو بگیرم ؟!
به مام همینو گفت
اما گفت OTN تست واسه بیگی که سه سال پیش چاپ میشد بگیرید میگفت خوشخوان سطحش بالاس زیادی
و خیلی سبز هم میگه بعضی از سوالاش سخته ولی باز از خوشخوان به مراتب کمتر داره
از رمزینه هم خبری ندارم اگه میشه بچه های دیگم نظر بدن من نظر معلممون گفتم

GodFatherAmin
03-08-2010, 07:11

....

رمزینه ، خوشخوان و ....

کدوم رو بگیرم ؟!
در کل در تمام دروس اگه میبینید معلمتون خوبه با معلم و کتابایی که میگه پیش برید.
من گاج چون نویسندشو می شناسم می گم کتاب خوبیه فقط یکم تستاش زیاده.

khaiyam
03-08-2010, 12:01
با درود من میخواستم برای درس های زیر به من کتاب معرفی کنید
دیفرانسیل
هندسه پایه
فیزیک پایه
فیزیک پیش
من خودم میخوام برای تمامی این دروس خوشخوان بگیرم چون مثلا تو دیفرانسیلش ریاضی پایه هم داره تمام دروس در یک کتاب هست اگر کتاب بهتری هسن معرفی کنید
نظرتون در مورد رمزینه چیه ؟
واینکه کتاب ها را الان بگیرم خوبه؟ چون ممکنه کتاب های درسی تغییر کنه ویا تو چاپ جدیدشون خودشون تغییر بدن

sahelgh
03-08-2010, 13:19

....

رمزینه ، خوشخوان و ....

کدوم رو بگیرم ؟!

استاد ما که گفته نشر الگو بگیریم.(اونم فعلا تموم شده منتظریم بیاد)

sahelgh
03-08-2010, 13:24
من تحلیلی فار را گرفتم بیشتر جنبش اموزشه و تستاشم واسه تمرین زیاد نیست ولی اموزشش توپه

به مام همینو گفت
اما گفت OTN تست واسه بیگی که سه سال پیش چاپ میشد بگیرید میگفت خوشخوان سطحش بالاس زیادی
و خیلی سبز هم میگه بعضی از سوالاش سخته ولی باز از خوشخوان به مراتب کمتر داره
از رمزینه هم خبری ندارم اگه میشه بچه های دیگم نظر بدن من نظر معلممون گفتم

میشه اسم استاداتون و اسم مدرسه یا آموزشگاهتون رو بگید؟ آخه فکر میکنم استاداتون همون استادای ما باشن!!!

The master
03-08-2010, 13:45
فار دوتا کتاب تحلیلی داره یکی آموزش و دیگری آزمون که سواله! من آزمون ها رو میگم؟؟

mamadalmani
03-08-2010, 15:05
من اموزش رو میگم مگه تحلیلیش ازمونم داره؟

میشه اسم استاداتون و اسم مدرسه یا آموزشگاهتون رو بگید؟ آخه فکر میکنم استاداتون همون استادای ما باشن!!!
اسم استادمون کرده
یکیه؟

sahelgh
03-08-2010, 17:48
من اموزش رو میگم مگه تحلیلیش ازمونم داره؟

اسم استادمون کرده
یکیه؟

نه! واسه ما آقای انصاریه

mamadalmani
03-08-2010, 19:13
حتما با هم دوستن
رفتم این ارایه ادبی مصورم گرفتمخودشون سیمی کردن
خوبه ولی به تاریخ ادبیاتش نمیرسه

mineworld
03-08-2010, 20:46
می خواستم بپرسم بهترین سایت خرید پستی کتاب تو سایت های موجود چیه ؟ لطفا اگه تجربه خرید از اونا رو دارید بگید .

مثلا کدومشون کتابای چاپ جدید رو میفرستن یا زودتر میفرستن یا سالم بودن کتاب رو تضمین می کنن ؟

یا راستی یه سوال : بعضیا می گن پدرام بوک ولی رفتم نگاه کردم تو جزئیات کتاباشون همه ی کتابا چاپشون قدیمی . حالا اگه سفارش بدم چاپ جدید رو میفرستن ؟ خواهشا جواب بدید

Haniiii
03-08-2010, 22:03
یا راستی یه سوال : بعضیا می گن پدرام بوک ولی رفتم نگاه کردم تو جزئیات کتاباشون همه ی کتابا چاپشون قدیمی . حالا اگه سفارش بدم چاپ جدید رو میفرستن ؟ خواهشا جواب بدید

قبل از ارسال ازشون بپرسین بهتون میگن چاپ چه سالی هست ! ...

sahelgh
04-08-2010, 11:50
حتما با هم دوستن
رفتم این ارایه ادبی مصورم گرفتمخودشون سیمی کردن
خوبه ولی به تاریخ ادبیاتش نمیرسه

آره دیدم کتابو. منم میخواستم بخرم اگه خوب نیست نخرم!؟؟؟

fmps
04-08-2010, 12:40
سلام
تست حسابان چی گرفتین؟
من آموزش رو از مبتکران-عباس امیدوار میخونم ولی تست نداره

nelly joon
04-08-2010, 14:25
ادبیات:

دینی:
1.تسلط بر معنی ایات
3.تسلط بر متن درس

زبان:

عربی:

ادامه دارد.............
دوست عزیز با تشکر از لیست بسیار خوبی که در درسهای عمومی نوشتید.
میشه یه لیست خوب واسه درسهای اختصاصی تجربی هم بنویسید؟:11:

vahid-p
04-08-2010, 14:38
من برای اولین بار از پدرام بوک خرید کردم و خیلی راضیم. البته سایتهای دیگه هم خوبن، مثل آدینه بوک. من اوایل از آدینه بوک خرید می کردم، ولی با پدرام بوک دیگه ادینه بوک رو گذاشتم کنار. تو سه روز ( با پست سفارشی و نه پیشتاز ) سفارشم رسید. ( چون سفارشی بود هزینش هم نصف پیشتازه ). کتاب تاریخ ادبیات خریدم، چاپ تابستان 89. نمی دونم همه اینقدر آپدیت هست یا نه، ولی به نظرم سایت خوبیه.

تست حسابان چی گرفتین؟
من ده استاد

جواد داودي
04-08-2010, 16:55
آقا يه كمك فوري
يه كتاب آموزش و يك كتاب تست فيزيك 3 به من معرفي كنيد كه خيلي توپ باشه كه سوالاي فيزيك 3 رو ديگه قورت بدم . خواهش ميكنم كمك كنيد فوري
ممنون:41::41::41:

nelly joon
04-08-2010, 17:20
سلام به همگی
بچه ها بالاخره گزینه 2 ثبت نام کنم یا قلم چی؟
1 سوال دیگه من فارغ التحصیل سال 88 هستم,اگه بخوام کنکور 90 شرکت کنم,بهتره کتاب درسیهامو عوض کنم یا اشکالی نداره از همون قبلی ها استفاده کنم؟
کتاب تستها رو چی؟
ویرایش جدید کتاب تستها خیلی با سال قبلش فرق داره؟:23:

fmps
04-08-2010, 19:17
آقا يه كمك فوري
يه كتاب آموزش و يك كتاب تست فيزيك 3 به من معرفي كنيد كه خيلي توپ باشه كه سوالاي فيزيك 3 رو ديگه قورت بدم . خواهش ميكنم كمك كنيد فوري
ممنون:41::41::41:
سلام
به نظر من بهترین کتاب واسه فیزیک 3 خیلی سبزه
فقط تست هست ولی پاسخ تشریحیش رو خیلی کامل نوشته
من از اون فصل 1 رو خوندم تو کانون 100 زدم

Farshid72
04-08-2010, 19:25
رمزینه بگیرین ! واقعا عالیه هم گزینه ۲ داره هم سراسری هم سنجش تالیفی هاش هم :40: واقعا سوالایه قشنگی داره !
پارسال که حلد دومش بعد عید اومد من دیگه دیفرانسیل ۲ شونو نداشتم خوشخوان خوندم !
الان کل دیفرانسیل با آموزش و تست باهم شده (فک کنم ) !
بهتره کتاب اندیشه فائق ویا کتاب نوبل دوجلدی هست.

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

سلام
به نظر من بهترین کتاب واسه فیزیک 3 خیلی سبزه
فقط تست هست ولی پاسخ تشریحیش رو خیلی کامل نوشته
من از اون فصل 1 رو خوندم تو کانون 100 زدم
کتاب انتشارات خوشخوان خیلی کتاب خوبی هست از اون دو فصل سال اول شروع کرده تا آخر.

jadoogar5422
04-08-2010, 19:44
براي دروس اختصاصي تجربي چي بخونيم؟

mamadalmani
04-08-2010, 21:31
بچه ها من فیزیک فار رو گرفتم
الان موندم واسه ذهبی بهتره یا نه
بعضی از بچه ها گفتن خوبه
بگیرم اونم؟

timsar jackson
04-08-2010, 21:40
بچه ها من فیزیک فار رو گرفتم فار رو که گرفتی به هیچ کتاب دیگه ای نیاز نداری.

از بچه های شهرستانی که کتاب تو شهرشون گیر نمیاد(مثل خودم) میتونن هر کتابی خواستن به من پی ام بزنن من اکثر کتابا رو دارم

اکثرشونم نو هستن. میتونن به من پی ام بزنن کاملا رایگان حتی بدون هزینه پست واسشون میفرستم.واسه یکی از بچه های اینجا هم فرستادم.

صدقه هم نمیخوام بدم چون خودم شهرستانم و میدونم گیر آوردن کتاب چه زحمتی داره میخوام به بکس شهرستانی یه کمکی

کرده باشم

چون من دیگه کنکور نمیدم و اگه اینا رو به کسی ندم باید بیفته گوشه انباری...

The master
04-08-2010, 23:07
فیزیک فار تقریبا تعداد تست هاش چه جوره؟؟؟ سوال خوب و سخت زیاد داره؟؟؟تستاش متنوع هست؟؟؟
مثلا یه چی تو مایه های تستهای فیزیک3 سبز هست؟؟؟

یه چیز دیگه؟من دیفرانسیل یکم ضعیفم و یک کتاب خوب می خوام که تست های خوب داشته(من ظور از ازضعیف خیلی تعطیل نیستا) و مهمتر از اون پاسخ نامه خوب و درسنامه! میگن رمزینه تو این زمینه خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تستاش خوب هست؟ تنوعش بالاست؟؟؟؟

yekleh
05-08-2010, 01:12
درباره ي هندسه ي پايه يه تجربه دارم و يه سوال
تجربه : كتاب هندسه ي 1 و 2 كم حجم و مقوي خيلي سبز را نخريد.
دليل: باهاش حتي نميتونيد به آزمون قلمچي جواب بدين چه برسه به كنكور.يه خروار نكته ي ريز و درشت توش ريخته ولي تست خيلي كم داره. اصلا نميفهمي كه نكته رو كجا استفاده كني.با اين حال كه اين همه نكته داره ولي من شخصا حتي از روي اين كتاب نيز نتونستم به سوالاي قلمچي جواب بدم.ديگه با خودتون.

حالا سوالم اينه كه همه دارن ميگن هندسه پايه رو مبتكران بخريد يه كتاب ديگه نشر دريافت زده برا هندسه پايه.
حالا اونايي كه هر دوتاي اين كتاب ها رو خوندن ميخواسنم ببينم نظرشون چيه..
و اونايي كه هندسه ي مبتكران رو خوندن خواهشا از لينك زير يه نيگا به اين بندازن بعد نظر بدن.

nelly joon
05-08-2010, 01:14
بی زحمت یکی لطف کنه یه لیست توپ از کتابهای تست عمومی و کتاب تستهای درسهای اختصاصی تجربی بذاره.
انقدر کتاب تست تو بازار زیاده من یکی که گیج شدم.:24:
بعضی ها میگن با یک کتاب کار کنی بهتره . نظر شما چیه؟
راستی واسه زیست همون کتاب سبز بسه؟یا کتاب دیگه ای هم بزنیم؟

timsar jackson
05-08-2010, 05:52
بی زحمت یکی لطف کنه یه لیست توپ از کتابهای تست عمومی و کتاب تستهای درسهای اختصاصی تجربی بذاره.
انقدر کتاب تست تو بازار زیاده من یکی که گیج شدم.

ادبیات:کتاب ادبیات2+ادبیات3+ادبیات پیش دانشگاهی کلک معلم (جلد سبز)+کتاب قرابت معنایی دکتر

سبطی(انتشارات دریافت)+کتاب آرایه های ادبی کلک معلم+کتاب املا و لغت دکتر سبطی(انتشارات دریافت)

+کتاب زبان فارسی دکتر سبطی یا کتاب زبان فارسی رمزینه یا کتاب زبان فارسی مشترک کانون و همگامان

عربی:کتاب عربی به زبان ساده ایادفیلی(مبتکران)+کتاب تست عربی گاج سفید یا آبی قلمچی(سهیلا

خاکباز) یا عربی انتشارات انرژی اتمی

دین و زندگی:کتاب دین و زندگی انتشارات کتاب خیلی سبز یا کتاب دین و زندگی سفید گاج یا کتاب دین و

زندگی انتشارات همگامان+ کتاب آیات و نکات گاج

زبان: واسه زبان تقریبا همه کتابا خوبه. کتاب زبان جامع کنکور کتاب خیلی سبز یا کتاب انتشارات شبقره یا

کتاب شهاب اناری انتشارات مبتکران

راستی واسه زیست همون کتاب سبز بسه؟یا کتاب دیگه ای هم بزنیم؟
من تجربی نیستم ولی خیلی در مورد کتاب سبز شنیدم که میگن بهترینه..در مورد کتاب دکتر آرامفر هم

شنیدم حالا به این سوالتون بچه های تجربی باید جواب بدن

واسه ریاضی تجربی کتاب خیلی سبز یه کتاب زده که میگن خوبه

واسه شیمی 2و3وپیش دانشگاهی کتابای تست+کتابای آموزش بهمن بازرگانی از انتشارات مبتکران خیلی

خوبه

واسه فیزیک 1و2 هم که کتاب قدیمی اندیشه سازان اگه گیرتون بیاد عالیه.فیزیک 3 کتاب احمد مصلایی

انتشارات کتاب خیلی سبز خوبه.واسه فیزیک پیش هم کتاب انتشارات فار فوق العادست.ولی فکر کنم فقط

واسه فیزیک پیش 1 چاپ شده..

بعضی ها میگن با یک کتاب کار کنی بهتره . نظر شما چیه؟
صد در صد درسته..من خیلی ضربه دیدم از چند تا کتاب خریدن حتما یه کتاب خوب بخر تا آخر همونو بخون

اول واسه خریدن کتاب وقت بزار خوب تحقیق کن بهترینشو بخر که دیگه بعد وضش نکنی

sahelgh
05-08-2010, 08:04
فار رو که گرفتی به هیچ کتاب دیگه ای نیاز نداری.

از بچه های شهرستانی که کتاب تو شهرشون گیر نمیاد(مثل خودم) میتونن هر کتابی خواستن به من پی ام بزنن من اکثر کتابا رو دارم

اکثرشونم نو هستن. میتونن به من پی ام بزنن کاملا رایگان حتی بدون هزینه پست واسشون میفرستم.واسه یکی از بچه های اینجا هم فرستادم.

صدقه هم نمیخوام بدم چون خودم شهرستانم و میدونم گیر آوردن کتاب چه زحمتی داره میخوام به بکس شهرستانی یه کمکی

کرده باشم

چون من دیگه کنکور نمیدم و اگه اینا رو به کسی ندم باید بیفته گوشه انباری...

پس چه جوری باید لطف شما رو جبران کنیم؟

sahelgh
05-08-2010, 08:05
سلام به همگی
بچه ها بالاخره گزینه 2 ثبت نام کنم یا قلم چی؟
1 سوال دیگه من فارغ التحصیل سال 88 هستم,اگه بخوام کنکور 90 شرکت کنم,بهتره کتاب درسیهامو عوض کنم یا اشکالی نداره از همون قبلی ها استفاده کنم؟
کتاب تستها رو چی؟
ویرایش جدید کتاب تستها خیلی با سال قبلش فرق داره؟:23:

خوب معلومه گزینه 2

sahelgh
05-08-2010, 08:17
1 کتاب برای دیفرانسیل تو مایه های آموزش حسابان عباس امیدوار سراغ ندارید؟؟؟؟

---------- Post added at 09:17 AM ---------- Previous post was at 09:12 AM ----------

درباره ي هندسه ي پايه يه تجربه دارم و يه سوال
دليل: باهاش حتي نميتونيد به آزمون قلمچي جواب بدين چه برسه به كنكور.يه خروار نكته ي ريز و درشت توش ريخته ولي تست خيلي كم داره. اصلا نميفهمي كه نكته رو كجا استفاده كني.با اين حال كه اين همه نكته داره ولي من شخصا حتي از روي اين كتاب نيز نتونستم به سوالاي قلمچي جواب بدم.ديگه با خودتون.

حالا سوالم اينه كه همه دارن ميگن هندسه پايه رو مبتكران بخريد يه كتاب ديگه نشر دريافت زده برا هندسه پايه.
و اونايي كه هندسه ي مبتكران رو خوندن خواهشا از لينك زير يه نيگا به اين بندازن بعد نظر بدن.

اتفاقا منم خوشخوانو دارم ولی تستاش کمه و سریع تموم میشه و حوصله ام سر میره! میخوام یکی دیگه تست هندسه داشته باشم که تستاش توپ و خفن باشه (مثل هندسه پایه کنکور 89) درسنامه و پاسخ تشریحیش زیاد مهم نیست(چون کلاس میرم)

khaiyam
05-08-2010, 09:12
من قبلا سوالم را پرسیدم کسی جواب نداد
من میخواستم برای درس های زیر به من کتاب معرفی کنید
دیفرانسیل
هندسه پایه
فیزیک پایه
فیزیک پیش
من خودم میخوام برای تمامی این دروس خوشخوان بگیرم چون مثلا تو دیفرانسیلش ریاضی پایه هم داره تمام دروس در یک کتاب هست اگر کتاب بهتری هسن معرفی کنید
نظرتون در مورد رمزینه چیه ؟
واینکه کتاب ها را الان بگیرم خوبه؟ چون ممکنه کتاب های درسی تغییر کنه ویا تو چاپ جدیدشون خودشون تغییر بدن

ALt3rnA
05-08-2010, 09:25
دیفرانسیل
خوشخوان خوبه رمزینه هم خوبه

هندسه پایه
یا کتاب خیلی سبز رو بگیر یا اینکه هندسه ی 1 و 2 مبتکران

فیزیک پایه
فیزیک پایه مبتکران خوبه اما خیلی زیاده باید حال خوندنشو داشته باشی . گاج سفید هم هست .

فیزیک پیش
فیزیک پیش من فقط فار رو توصیه میکنم ! رمزینه هم میگن بد نیست .

timsar jackson
05-08-2010, 09:28
دیفرانسیل

کتاب کلاس رمزینه خوبه.ولی خیلی حجمش بالاس باید از همین الان بگیری شروع کنی و مرتب بخونیش..اگه خوندنشو عقب بندازی

دیگه نمیتونی جمعش کنی و بعد کلا خوندنشو میزاری کنار..

هندسه پایه

واسه آموزش همون کتابای مبتکران ابوالقاسمی خوبه..گاج سفید هندسه پایه هم ازش تعریف میکنن اونم یه نگا بهش بنداز

فیزیک پایه

فیزیک 1و2 اندیشه سازان قدیم. فیزیک 3 کتاب فیزیک انتشارات مبتکران نویسنده فرین کمانگر یا کتاب احمد مصلایی انتشارات

خیلی سبز

فیزیک پیش

فیزیک انتشارات فار شک نکن خیلی عالیه..زمان ما فیزیک پیش 1 فقط چاپ شده بود پیش 2 چاپ نشده بود.الان رو نمیدونم.

timsar jackson
05-08-2010, 09:34
راستی واسه گسسته و هندسه تحلیلی هم فار کتاب چاپ کرده که کتابای خوبین.

The master
05-08-2010, 10:01
کسی جواب ما رو نداد؟؟؟

برای گسسته اگر خیلی می خواید قوی کار کنید یا خوشخوان یا سبز! بگیرید

هندسه پایه سبز هم آموزش خیلی خوبه ولی در کنارش باید تست بزنی تا به نکته ها مسلط شی وگر نه به هیچ نردی نمی خوره نکته یاد گرفتن!

khaiyam
05-08-2010, 10:08
برای فیزیک پایه کتاب های اندیشه سازان را دارم ولی احساس میکنم کافی نیست چندین بار (کاملا خوندمشون) و اینکه احساس میکنم یکم قدیمی شده دیگه من راستش یک نگاه به خوشخوان انداختم خوب بود نظر شما چیه ؟
برای فیزیک پیش هم من انرژی اتمی داشتم فیزیک پیش 1 عالی بود و 2 خیلی گنگه و توضیحات اضافی زیاد داده
فار احساس میکنم تو درسنامش زیادی حرف های الکی زده
برای دیفرانسیل هم کدوم بلاخره رمزینه یا خوشخوان
من انرژی اتمی را دارم و کاملا ازش راضی ام اما می خوام یک کتاب دیگه هم داشته باشم

reza-atom
05-08-2010, 10:43
برای فیزیک پایه کتاب های اندیشه سازان را دارم ولی احساس میکنم کافی نیست چندین بار (کاملا خوندمشون) و اینکه احساس میکنم یکم قدیمی شده دیگه من راستش یک نگاه به خوشخوان انداختم خوب بود نظر شما چیه ؟
برای فیزیک پیش هم من انرژی اتمی داشتم فیزیک پیش 1 عالی بود و 2 خیلی گنگه و توضیحات اضافی زیاد داده
فار احساس میکنم تو درسنامش زیادی حرف های الکی زده
برای دیفرانسیل هم کدوم بلاخره رمزینه یا خوشخوان
من انرژی اتمی را دارم و کاملا ازش راضی ام اما می خوام یک کتاب دیگه هم داشته باشم

خوشخوان نگیر آشغاله ! شما یه بار دیفرانسیل رمزینه رو بگیر و از الان شروع کن ببین چقدر موثره ! من یکم دیر شروع کردم و تا آخر عقب موندم . در اینکه دیف مهندس مهربان بهترین کتاب جهانه شک نکن !

timsar jackson
05-08-2010, 11:04
پس چه جوری باید لطف شما رو جبران کنیم؟

این کتابای دست نخورده رو خوب بخونین تا حداقل پولی که پاش دادم هدر نرفته باشه:31:

azimzade
05-08-2010, 11:33
خوشخوان نگیر آشغاله ! شما یه بار دیفرانسیل رمزینه رو بگیر و از الان شروع کن ببین چقدر موثره ! من یکم دیر شروع کردم و تا آخر عقب موندم . در اینکه دیف مهندس مهربان بهترین کتاب جهانه شک نکن !
شما مطمئنی آشغاله؟من تو این 2 3 روز از رتبه خوبای مدرسمون پرسیدم همشون گفتن با خوشخوان از پس ریاضی امسال براومدن!
من برای ریاضی پایه تست رمزینه گرفتم خوب بود.ولی الان برای حد نمیدونم رمزینه بگیرم یا خوشخوان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sahelgh
05-08-2010, 15:32
1 کتاب برای دیفرانسیل تو مایه های آموزش حسابان عباس امیدوار سراغ ندارید؟

1کتاب تست هندسه ( به جز خوشخوان) که تستاش توپ و خفن باشه (مثل هندسه پایه کنکور 89!!!!) درسنامه و پاسخ تشریحیش زیاد مهم نیست(چون کلاس میرم)

---------- Post added at 04:32 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

شما مطمئنی آشغاله؟من تو این 2 3 روز از رتبه خوبای مدرسمون پرسیدم همشون گفتن با خوشخوان از پس ریاضی امسال براومدن!
من برای ریاضی پایه تست رمزینه گرفتم خوب بود.ولی الان برای حد نمیدونم رمزینه بگیرم یا خوشخوان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوشخوان واسه ریاضی پایه و دیف کلا چندتا کتاب داره؟ آخه منم میخوام بگیرم تستاشو کار کنم!

Parnyan
05-08-2010, 15:45

خوشخوان واسه ریاضی پایه و دیف کلا چندتا کتاب داره؟ آخه منم میخوام بگیرم تستاشو کار کنم!

۱. این آقاهه رو نمیشناسم ولی رمزینه بگیر پشیمون نمیشی:27:

۲. دوجلد ! کتاب خوبیه ولی سعی کن رمزینه رو هم بزنی اینم بزن ! هر دوتاشو اگه وقت کردی واقعا همه میگن بالاتر از سطح کنکوره ! ولی هر کی میگه چرت میگه امسال ریاضیش در سطح خوشخوان بود

yekleh
05-08-2010, 16:49
همه دارن ميگن هندسه پايه رو مبتكران بخريد يه كتاب ديگه نشر دريافت زده برا هندسه پايه.
و اونايي كه هندسه ي مبتكران رو خوندن خواهشا از لينك زير يه نيگا به اين بندازن بررسي كنن بعد نظر بدن.

file:///C:/DOCUME%7E1/MiLaD/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.png

lmohsen
05-08-2010, 19:02
دوستان
کتاب ریاضیات تجربی انتشارات خیلی سبز چطور کتابی هستش؟
کسی این کتاب رو خونده؟
موفق باشید.

reza-atom
05-08-2010, 19:28

1کتاب تست هندسه ( به جز خوشخوان) که تستاش توپ و خفن باشه (مثل هندسه پایه کنکور 89!!!!) درسنامه و پاسخ تشریحیش زیاد مهم نیست(چون کلاس میرم)

---------- Post added at 04:32 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

فکر میکنم مبتکران ( فرهاد ابواقاسمی ) خوب باشه (که حتماً هست) ! من گاج سفید داشتم ولی تستاش و درسنامه هاش مزخرف بود !
خوشخوان 2 جلد داره : جلد اول = دیف 1 و جلد دوم = دیف 2 + ریاضی پایه

timsar jackson
05-08-2010, 20:54
کتاب تست هندسه ( به جز خوشخوان) که تستاش توپ و خفن باشه (مثل هندسه پایه کنکور 89!!!!) درسنامه و پاسخ تشریحیش زیاد مهم نیست(چون کلاس میرم)

به گاج سفید یه نگا بنداز ببین چیزی که میخوای هس یا نه...

nelly joon
06-08-2010, 01:46
واسه ادبیات گاج سبز بهتره یا کلک سبز؟
واسه تاریخ ادبیات کلک معلم بهتره یا تاریخ ادبیات مصور؟

mamadalmani
06-08-2010, 10:16
تاریخ ادبیات مصور بهتره
گاج سبز و کلک و ژرف اندیشان و خیلی سبز عینه همن هر کدوم بگیری جواب میده ولی کلک فکر کنم بهتره
من فقط کتاب تست هندسه تحلیلیم مونده بخرم چی بخرم اموزش رو فار خریدم
میگم این کتابای خیلی سبز اصلا مشاورا قبول ندارن منم هیچی ازش نخریدم:31:
دیفرانسیلم که من امیدوارو گرفتم تستم معلمون واسمون 30 سال گرفت
الان تنها مشکلم تست هندسه تحلیلی میخوام

timsar jackson
06-08-2010, 11:08

تحلیلی هم همون فار تست داره...

مبتکران رضا نو نهال آذر هم خوبه

vahid-p
06-08-2010, 11:27
مبتکران رضا نو نهال آذر هم خوبه
منم همینو دارم. اگه خوبه، که از این نظر خیالم راحت شد!

mamadalmani
06-08-2010, 11:33
منم چاپ 85 رو دارم ویراست دومه
ویراست جدید اومده یعنی تو تست تالیفی فرق داره یا فقط تست کنکور بهش اضافه شده؟
اگه تالیفی فرق داره برم چاپ جدیدشو بگیرم
این نونهال اذز از اندیشه فاثق عزت الله مشفق بهتره؟

jadoogar5422
06-08-2010, 11:47
براي آموزش فيزيک و رياضي تجربي چه کتابهايي رو پيشنهاد ميکنيد؟

pcsoft_02
06-08-2010, 13:06
همه دارن ميگن هندسه پايه رو مبتكران بخريد يه كتاب ديگه نشر دريافت زده برا هندسه پايه.
و اونايي كه هندسه ي مبتكران رو خوندن خواهشا از لينك زير يه نيگا به اين بندازن بررسي كنن بعد نظر بدن.

بیوگرافی و مقایسه دو کتاب هندسه 1و 2 مبتکران با هندسه پایه دریافت
هندسه 1 و2 مبتکران :این کتابها جدیدشون درسنامه کوچکی دارن که به درد هندسه خوندن نمی خوره وکلاً متمرکز روی تست هستش تست ها شامل آموزش و تمرین هستش که آموزشی ها خیلی کم هستش تست ها در سطح متوسط هستش

هندسه پایه دریافت:تازه خریدمش ساختارش آموزش وتست با هم است خیلی تستاش عالیه اول مثلاً 8تا نکته درباره مثلث متساوی الساقین داده بعد سوالات کنکور سراسری آزاد سنجش رو که دربارش بوده زیرش داده که درسنامشم خیلی خیلی خوبه وسوالات تا کنکور 88 داخلشه .

---------- Post added at 02:06 PM ---------- Previous post was at 02:05 PM ----------

اینم بخشی از کتاب هندسه پایه دریافت

nelly joon
06-08-2010, 13:17
آیات و نکات گاج بهتره یا انرژی اتمی؟
شیمی 3 مبتکران بهتره یا کتاب سبز؟

mamadalmani
06-08-2010, 15:14
آیات نکات گاج رو بیشتر پیشنهاد دادن
شیمی پایه بهمن بازرگانی ولی پیش سبز خوبه اما کسی منکر بهمن بازرگانیم نمیشه

mka703
06-08-2010, 15:44
آیات و نکات گاج بهتره یا انرژی اتمی؟
شیمی 3 مبتکران بهتره یا کتاب سبز؟
به نظر من که آیات انرژی اتمی بهتره. هم این که تستاش بهترن. هم این که درسته گاج پیامای بیشتری داره ولی پیامهای قشنگ نداره. همون متن کتاب و اوورده تو پیاما. کلا من از گاج خوشم نمیاد :19: اصلا بنظرم فقط دین جامع همگامان و بگیری کافیه. واقعا پیامهای توپی داره. تستای قشنگی هم داره.
شیمی 3 هم مبتکران امتحانشو به خوبی پس داده. البته تستشو بگیری کافیه. چون آموزشم توش داره. اصلا سبز شیمی 3 داره؟ :blink:

ریاضی تجربی خیلی سبز بنظر کتاب خوبیه. من بخش احتمالشو تموم کردم راضی کننده بود. هرچند یه جورایی آسونه ولی از ریاضی تجربی بیشتر از این انتظار نمیره. در کل هرچیزی از ریاضی که تو کنکور نیاز باشه رو داره. البته تستای تکمیلی هم داره که به نسبت سخت ترن.
فیزیک هم که میگن فار بهتره. هرچند خودم به پیشنهاد دبیرمون انرژی اتمی خریدم و تا الان که راضیم.:46:

کسی کتاب آرایه خوب میشناسه ؟ کلک و دیدم یه جوریه کتابش :41:

sahelgh
06-08-2010, 16:32
تاریخ ادبیات مصور بهتره
گاج سبز و کلک و ژرف اندیشان و خیلی سبز عینه همن هر کدوم بگیری جواب میده ولی کلک فکر کنم بهتره
میگم این کتابای خیلی سبز اصلا مشاورا قبول ندارن منم هیچی ازش نخریدم:31:
دیفرانسیلم که من امیدوارو گرفتم تستم معلمون واسمون 30 سال گرفت

مگه امیدوار دیف هم داره؟

sahelgh
06-08-2010, 16:49
آیات نکات گاج رو بیشتر پیشنهاد دادن
شیمی پایه بهمن بازرگانی ولی پیش سبز خوبه اما کسی منکر بهمن بازرگانیم نمیشه

یه سوال داشتم؟؟

این کتاب آرایه های ادبی مصور که خریدی خوبه؟ ارزش خریدن و خوندن داره ؟ چون من تو آرایه ها خیلی ضعیفم!

---------- Post added at 05:49 PM ---------- Previous post was at 05:45 PM ----------

دوستم یه کتاب به من داده اسمش اینه : " ریاضی به روش یه رقمی ها" خیلی شبیه اندیشه فائقه . ( حتی فونت و قطع کتاب) فقط یه فرقی که داره درسنامه داره + بعد هر مبحث یه آزمون که نوشته برای یه رقمی ها. کسی با این کتاب کار کرده؟ ارزش وقت گذاشتن داره؟

Amin.M.1986
06-08-2010, 17:16
دوست گرامی کتاب هندسه تحلیلی که اتفاقا دکتر پورنکی که نویسنده خود کتاب هست استاد هندسه ی ما در دوران دبیرستان بود برای خواندن و فهم مطالب کافیه... شما ابتدا کتاب درسیتون رو مطالعه کنید و سپس در صورت لزوم میتونید کتاب تست هندسه تحلیلی چاپ دبیرستان انرژی اتمی رو که جناب بیگی نوشتند( که باز هم استاد بنده هم بودند) تهیه کنید .. البته کتاب ایشون رو من به شخصه نمیپسندم اما برای شما که مدرسه میرید و درس میخونید و وقت کافی ندارید گزِینه ی خوبیه .. اگر پشت کنکوری هستید بفرمایید تا کتاب دیگه ای بهتون معرفی کنم.البته یک کتاب هم ازآقای حاجی زاده دیدم تو بازار که کتاب خوبی بود

nelly joon
06-08-2010, 17:16

واسه آموزش ریاضی من کتاب مهر و ماه رو پیشنهاد میدم.چون خیلی ساده و به اندازه توضیح داده.
واسه فیزیکم اگه وقت داری هم واسه پایه هم پیش گاج سفید رو بگیر مطمئن باش دیگه فیزیک کامل حله. حجمش زیاده ولی ارزش داره.

Amin.M.1986
06-08-2010, 17:23
بفرمایید در چه سطحی از فیزیک هستید تا راهنماییتون کنم

mineworld
06-08-2010, 17:30
ببخشید من در مورد کتاب های رمزینه دچار سردرگمی شدم لطفا به این چند تا سوال پاسخ دهید.

1 - رمزینه کتابی جدا واسه ریاضی پایه داره ؟ تسته یا اموزش ؟
2- کتاب " دیفرانسیل و حسابان و ریاضی پایه " رمزینه چند جلده ؟ همه جلداش منتشر شده ؟ و ایا هر جلدش به بحثی اختصاص داره مثلا اینطوریه که جلد اولش دیفرانسیل و جلو دومش حسابان و سوم پایه یا نه هر جلدی باشه مختلطه 3 بحثه؟
3- لطفا در مورد همین کتاب بگید که تسته یا اموزش ؟ ممنون

mamadalmani
06-08-2010, 18:14
1 کتاب جدا نداره تو همون سه جلد هست
2 سه جلده تا پارسال دو جلدش بود الان نمیدونم که مبحثی هستش مثلا جلد دو پیوستگی و..... که میشه گفت دیفرانسیل و حسابانش هستش
3 واسه دیف دو جلد دیگم داره اموزش اما این سه جلد تست

ین کتاب آرایه های ادبی مصور که خریدی خوبه؟ ارزش خریدن و خوندن داره ؟ چون من تو آرایه ها خیلی ضعیفم!
خریدم اما حرفه ای توضیp نداده کلک بگیری بهتره تاریخ ادبیات مصور خوبه معلممون گفت فاثق بگیر ارایه رو گرفتم بد نیست فقط بدیش اینه که تمریناش جواب نداره حالا می خوای اونم ببین

دوست گرامی کتاب هندسه تحلیلی که اتفاقا دکتر پورنکی که نویسنده خود کتاب هست استاد هندسه ی ما در دوران دبیرستان بود برای خواندن و فهم مطالب کافیه... شما ابتدا کتاب درسیتون رو مطالعه کنید و سپس در صورت لزوم میتونید کتاب تست هندسه تحلیلی چاپ دبیرستان انرژی اتمی رو که جناب بیگی نوشتند( که باز هم استاد بنده هم بودند) تهیه کنید .. البته کتاب ایشون رو من به شخصه نمیپسندم اما برای شما که مدرسه میرید و درس میخونید و وقت کافی ندارید گزِینه ی خوبیه .. اگر پشت کنکوری هستید بفرمایید تا کتاب دیگه ای بهتون معرفی کنم.البته یک کتاب هم ازآقای حاجی زاده دیدم تو بازار که کتاب خوبی بود __________________بیگی الان فقط اموزشش هست تستش واسه 3 سال پیشه

دوستم یه کتاب به من داده اسمش اینه : " ریاضی به روش یه رقمی ها" خیلی شبیه اندیشه فائقه . ( حتی فونت و قطع کتاب) فقط یه فرقی که داره درسنامه داره + بعد هر مبحث یه آزمون که نوشته برای یه رقمی ها. کسی با این کتاب کار کرده؟ ارزش وقت گذاشتن داره؟یکی از رفیقام روش کار میکنه که خودش با این کتاب خیلی حال میکنه اما دیفرانسیل رمزینه گرفتم
میخوام واسه تست شاید برم خوشخوانو بگیرم میگن خوبه
تست تحلیلی شاید برم کمانگر فردا بگیرم چاپ جدیدش قدیمیش رو دارم:27:

Amin.M.1986
06-08-2010, 18:33
1
بیگی الان فقط اموزشش هست تستش واسه 3 سال پیشه

کفایت میکنه .. با تست هایی که بعد از عید به صورت جامع میزنید تمام سوالات پوشش داده خواهد شد

jadoogar5422
07-08-2010, 12:27
بفرمایید در چه سطحی از فیزیک هستید تا راهنماییتون کنم

در سطح خيلي ضعيف!
خيلي وقته ديپلمم رو گرفتم.

The master
07-08-2010, 16:37
سلام
پس رمزینه سه جلدی رو بگیرم دیگه؟آموزش نداره؟؟؟

تحلیلی غیر بیگی چی خوبه؟؟؟؟
شیمی پیش سبز خوبه؟؟ مسایل خوبی داره یا نه؟؟؟
کسی فیزیک پیش سبز رو دیده؟؟؟ چه جوره؟؟؟

Amin.M.1986
07-08-2010, 17:49
در سطح خيلي ضعيف!
خيلي وقته ديپلمم رو گرفتم.

حتما دبیر خصوصی بگیرید که راتون بندازه .. اگه خیلی ضعیف هستید بهترین کار دبیر خصوصی هستش .. کلاس هم که برید چون از بقیه ضعیف تر هستید واستون مفید نیست .. از دبیر خصوصی هم انتظار معجزه نداشته باشید .. با کمی سعی و تلاش بیشتر انشالله موفق خواهید شد

timsar jackson
07-08-2010, 18:57
تحلیلی غیر بیگی چی خوبه؟؟؟؟

مبتکران(نونهال آذر)

گاج سفید

فار

شیمی پیش سبز خوبه؟؟ مسایل خوبی داره یا نه؟؟؟

شیمی پیش سبز شنیدم خوبه ولی کتاب بهمن بازرگانی رو بگیرین که مطمئنم که خوبه..

کسی فیزیک پیش سبز رو دیده؟؟؟ چه جوره؟؟؟

من ندیدم ولی پیشنهاد میکنم فیزیک پیش فار رو بگیرین

fmps
07-08-2010, 19:16
مطمئن باشین بهترین کتاب شیمی همون کتاب های استاد بهمن بازرگانی هستن

mamadalmani
07-08-2010, 20:00
منم قول میدم اگه پیش خیلی سبز بگیرید پشیمون نمیشید
اما پایه بهمن بازرگان
اما فرق زیادی نداره پیشم می تونید بهمن بازرگان بگیری

sarinagasemi
07-08-2010, 21:25
بالاخره ما نفهمیدیم:
تاریخ ادبیات مصور یا کلک؟
آرایه کلک یا؟
فوت و فن عربی خیلی سبز خوبه یا نه؟
شیمی پیش بازرگان یا خیلی سبز؟
فیزیک پیش( با توجه به ویرایش جدید خیلی سبز) فار یا خیلی سبز؟

petrose.kabir
07-08-2010, 21:45

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

کنکور عربی.عربی دانها به کمک ما بی عربیان بشتابند

The master
07-08-2010, 22:35
ویرایش جدیدش چه فرقی هایی کرده؟؟؟؟

The master
07-08-2010, 22:50
آقا این تحلیلی اندیشه سازان تنوع سوالات و سختی سوالاتش چه جوره؟؟؟

timsar jackson
07-08-2010, 23:00
فوت و فن عربی خیلی سبز خوبه یا نه؟نه اینو نگیرید...همون ایادفیلی بهتره.

آرایه کلک یا؟

آرایه همون کلک خوبه

شیمی پیش بازرگان یا خیلی سبز؟سبز هم ممکنه خوب باشه ولی بازرگانی رو همه مطمئنن که خوبه.پس همون با خیال راحت بازرگانی رو بگیرین

فیزیک پیش( با توجه به ویرایش جدید خیلی سبز) فار یا خیلی سبز؟ من ویرایش جدید خیلی سبز رو ندیدم ولی فار خیلی خوب و کاملِ.

Amir_oscar
08-08-2010, 00:08
بالاخره ما نفهمیدیم:
تاریخ ادبیات مصور یا کلک؟
آرایه کلک یا؟
فوت و فن عربی خیلی سبز خوبه یا نه؟
شیمی پیش بازرگان یا خیلی سبز؟
تاریخ ادبیات مصور تخته سیاه رو می گی؟ چرته!

The master
08-08-2010, 11:13
فوت وفن که خیلی عالیه!
کتاب اید فیلی همون عربی به زبان ساده؟؟؟ اون که زیاد جالب نیست

The master
08-08-2010, 14:43
دوستان این لیست مورد نظر منه میشه نظراتون رو دربارش بگید:
ادبیات:خیلی سبز:واقعا عالی است!پاسخنامه عالی داره که به شما یه جورایی دید ادبیاتی میده! قرابت معنایی هم دریافت

عربی:فوت و فن عربی از سبز:آموزشو و تستهای خوبی داره.

دین و زندگی:همگامان
زبان:مبتکران اناری

دیفرانسیل:اندیشه فائق،خوشخوان و رمزینه

فیزیک:فار،اندیشه سازان(البته چاپ نمیشه) و سبز برای پیش و سوم.دوم هم اندیشه سازان(چاپ نمیشه ولی دست دومش گیر میاد به راحتی!) گاج هم پیش خیلی خوبه ولی پایش نه زیاد!
گسسته:خیلی سبز و یا خوشخوان
تحلیلی:الگو و مبتکران
شیمی:خیلی سبز و مبتکران که پایه فقط مبتکران
هندسه پایه:؟؟؟؟این رو خودم هم موندم فعلا که اصلا نخودم ولی خیلی سبز آموزش رو دارم با الگو

Alireza SM
08-08-2010, 15:00
بچه ها ميشه شيمي 3 رو از روي كتاب رمزينه بدون اينكه فصل 4و5 شيمي 2 رو خونده باشيم بخونيم ؟

The master
08-08-2010, 19:07
دوستان این کتاب هندسه 1و2 کم حجم و مقوی که خیلی با حالا!فقط کم حجم نیست:31: هر چی نکته بوده گفته یارو! اگر تست زیاد بزنید و این نکته رو یاد بگیرید و به کار ببرید مطمئنا هندسه پایه رو کامل می زنید!

mineworld
08-08-2010, 20:32
حالا که حرف هندسه شد آخرش هندسه پایه مبتکران یا هندسه پایه دریافت ؟؟؟؟؟

راستی واسه اون دو فصل فیزیک 1 چه کتابی خوبه ؟

sarinagasemi
08-08-2010, 21:01
ویرایش جدیدش چه فرقی هایی کرده؟؟؟؟
فقط میدونم که یا فیزیک 1 پیش دانشگاهی یا 2 ویرایش جدید شده و خیلی خوب شده!

mamadalmani
08-08-2010, 21:03
این انتشارات توفقیان باز برگشت بابام از روش میخوند واس کنکور من فیزیکش رو گرفتم خوب مطلب رو باز کرده ولی فارهم خوبه شیمی هم چاپ شده هم تستش و هم کتاب آموزشش میخواد آموزش دیف و تست عربی آموزش عربی تست ریاضیات اموزش ادبیات پیش و تست ادبیات زبان 1 و 2 اموزش و زبان تست هم بزنه:31: این تست منظوزم از پایه تا پیش

تاریخ ادبیات مصور تخته سیاه رو می گی؟ چرته! خیلی خوبه
من که همش دارم تاریخ ادبیات می خونم

فیزیک پیش( با توجه به ویرایش جدید خیلی سبز) فار یا خیلی سبز؟انقد تجدید چاپم کنه به پای فار نمیرسه
خیلی سبز مدیرش تجربیه پس زیاد به کتابای رشته ریاضیش اعتماد نیست

آرایه کلک یا؟من 2 تا کتاب دیگه دارم خوب نیستن پس همون کلک

فوت و فن عربی خیلی سبز خوبه یا نه؟نه خوب نیست
ایاد فیلی

شیمی پیش بازرگان یا خیلی سبز؟هر کدوم طلبید چون هر دو خوبن

فوت وفن که خیلی عالیه!برای اونایی خوبه که عربیشون خوبه چون گنگ و در حد بالاس

وستان این لیست مورد نظر منه میشه نظراتون رو دربارش بگید:
ادبیات:خیلی سبز:واقعا عالی است!پاسخنامه عالی داره که به شما یه جورایی دید ادبیاتی میده! قرابت معنایی هم دریافت

عربی:فوت و فن عربی از سبز:آموزشو و تستهای خوبی داره.

دین و زندگی:همگامان
زبان:مبتکران اناری

دیفرانسیل:اندیشه فائق،خوشخوان و رمزینه

فیزیک:فار،اندیشه سازان(البته چاپ نمیشه) و سبز برای پیش و سوم.دوم هم اندیشه سازان(چاپ نمیشه ولی دست دومش گیر میاد به راحتی!) گاج هم پیش خیلی خوبه ولی پایش نه زیاد!
گسسته:خیلی سبز و یا خوشخوان
تحلیلی:الگو و مبتکران
شیمی:خیلی سبز و مبتکران که پایه فقط مبتکران
هندسه پایه:؟؟؟؟این رو خودم هم موندم فعلا که اصلا نخودم ولی خیلی سبز آموزش رو دارم با الگو اون دیفرانسیل همرو بخری که 3 سال دیگه تموم میشه فائق حجمشو ببینی میترسی ما دو نفری بلندش می کنیم
من رمزینه رو گرفتم اما میگن چون کنکور سخته خوشخوان
تحلیلی خودم فار رو گرفتم اما اینایی تو هم میگی خوبه
گسسته خیلی سبز خوبه اما من رمزینه گرفتم با همگامان که رمزینه درس خوبی داره همگامان تست خوب
فیزیک فار گرفتم راضیم و توفیقیان
شیمی هم موافقم
ادبیاتم مبحثی گرفتم

تو گرفتی اگه گرفتی چرا نمیدونی کدومش ویرایش شده
من تا جایی خبر دارم پیش 1 ویرایش شده
لطفا اول بگیرید بعد پبشنهاد بدید

sarinagasemi
08-08-2010, 21:11
فوت وفن که خیلی عالیه!
کتاب اید فیلی همون عربی به زبان ساده؟؟؟ اون که زیاد جالب نیست
میشه توضیح بدی که چرا عالیه!

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

خیلی سبز مدیرش تجربیه پس زیاد به کتابای رشته ریاضیش اعتماد نیست

خب من تجربیم حالا چی؟:31:

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

تو گرفتی اگه گرفتی چرا نمیدونی کدومش ویرایش شده
من تا جایی خبر دارم پیش 1 ویرایش شده
لطفا اول بگیرید بعد پبشنهاد بدید
نه عزیزم نگرفتم فقط پرسیدم خوبه یا نه!
شمام اول پستا رو بخون بعد نظر بده!
حالا اشکالی نداره:31:

mamadalmani
08-08-2010, 21:39
یرو زیستش رو بخون مگو چیست زیست:31:
با ریاضیش
کتاب مندلی و زمینشم مهر میاد من تجربی نیستما
واسه ریاضیش گسسته فقط خوبه
دینی و فیزیک 3 که دینی به پای همگامان نمیرسه

where is ?
من را ببخش من توبه خواهم کرد:31:

The master
08-08-2010, 23:03
میشه توضیح بدی که چرا عالیه!خوب آموزش دقیق به دور هر گونه اضافه گویی!ولی کتاب ایاد زیاده!مگر اینکه عربی تعطیل باشی و باید از صفر صفر شروع کنی!تست های خوب با نکته و مهم تر از همه که کلا ویژگی همه کتاب های سبز است پاسخنامه دقیق کتابه!من خودم از کتاب سبز خیلی خوشم میاد چون واقعا پاسخنامه خوبی داره!