PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

behnamrizi
15-06-2010, 10:54
مال كسايي هست كه وقت كافي ندارند شما كه تابستون را داريد.
مطمئنا هندسه مبتكران ابوالقاسمي بهترينه.
يه خورده آموزش+تست آموزشي+تست تمرين+تست آزمون

POUYOL
15-06-2010, 15:01
بچه ها کتاب تستی برای دینی چیزی دارید
میخوام تست تمام سال ها باشه یعنی 2 و 3 و پیش

ممنون میشم یک کتاب بهم معرفی کنید
اگر جزوه هم دارید برای دینی دریغ نفرمایید

سلام

من برای دین و زندگی کتاب جامع همگامان که هر سه سال رو داره معرفی میکنم

فقط از دوستان میخوام بگن برای فیزیک 2 و تست حسابان چی بگیریم؟!!!:20:

behnamrizi
15-06-2010, 15:42
فيزيك2 من كه چيز به درد بخوري پيدا نكردم صبر كن خيلي سبز چاپ كنه.فعلا گاج سفيد خوبه.
تست حسابان ده استاد خوبه.
من آبي كانون جلد1 را دارم اونم خوبه سوالاي سراسري و آزاد را داره+بانك تست انديشه فائق كه يه عالمه تست داره.

sarinagasemi
15-06-2010, 21:06
یه ماهه قبل بچه ها می گفتن فیزیک 2 اندیشه سازان فیزیک 3 خیلی سبز .
ریاضی 2 و3 بالاخره گاج سفید یا مبتکران دوجلدی؟
زبان فارسی همه موافقن با رمزینه من همگامان دارم اینم بگیرم؟
برا هندسه مبتکران بهتر از گاجه؟
زیست برا این که بالای 90 بزنم خیلی سبز کافیه یا کتاب دیگه ای هم پیشنهاد دارین؟
برا زبان انگلیسی جامع خیلی سبز + ریدینگ مبتکران خوبه؟

sahelgh
16-06-2010, 07:30
حالا بگو چه کتابایی داری خودت بیخودی نیاییم یه لیست از کتابا بنویسیم کرم خرید کتاب بیفته به جونت

خرید کتاب سوال منم هست
منم اینا رو دارم
فیزیک 2: مبتکران(غلامعلی محمودزاده)
ریاضی 2: مبتکران( همون که یکمش صورتیه)
هنسه پایه: خوشخوان
فیزیک3: خیلی سبز
شیمی3: مبتکران(بهمن بازرگانی)
حسابان:آموزش حسابان عباس امیدوار(دو جلدی)
فیزیک پایه:خوشخوان
ولی بقیه درسا رو هیچی ندارم! اگه میشه معرفی کنید!

sahelgh
16-06-2010, 07:42
یعنی اگه مثلا میانگین نمره ی حسابان 15 باشه منیکه 18.5 میگیرم با اونی که 20 میگیره زیاد فرق داره؟

من خودمم امسال سومم. وقتی از چندتا مشاور پرسیدم بعد از اینکه واسم توضیح دادن فهمیدم امتحان نهایی اونقدر هم تاثیر نداره. یه مثال واسه ما زد تو درس فیزیک که گفت مثلا نمره 16 با 19 فقط تقریبا 2 درصد فرق دارن! همین. پس زیاد نگران نباش! بعدشم معدل 18 جزو معدل‌های عالی واسه کنکوره! در کل فقط اینو بدون که اگه درسی رو 16 به بالا بشی تاثیر مثبت، زیر 16 تاثیر منفی و 16 هم اصطلاحا خنثی است.

sahelgh
16-06-2010, 07:48
سلام! من چند روز پیش از بچه‌ها سوال کردم که کتاب چی بگیرم بیشتر بچه‌ها گفتن که فعلا صبر کنم! می‌تونم کتاب قرابت معنایی هامون سبطی رو الان بگیرم یا اونم فعلا صبر کنم؟
ممنون

kahkeshan6
16-06-2010, 07:55
سلام

من برای دین و زندگی کتاب جامع همگامان که هر سه سال رو داره معرفی میکنم

فقط از دوستان میخوام بگن برای فیزیک 2 و تست حسابان چی بگیریم؟!!!:20:
واسه تست حسابان رمزینه رو بگیر خیلی عالیه.
واسه فیزیک 2 اگه اندیشه سازان قدیم رو گیر بیاری عالیه.فیزیک 1 و 2 تو یه کتاب هست.

kahkeshan6
16-06-2010, 08:02
یه ماهه قبل بچه ها می گفتن فیزیک 2 اندیشه سازان فیزیک 3 خیلی سبز .
زبان فارسی همه موافقن با رمزینه من همگامان دارم اینم بگیرم؟
برا هندسه مبتکران بهتر از گاجه؟
برا زبان انگلیسی جامع خیلی سبز + ریدینگ مبتکران خوبه؟
زبان فارسی با اونی که داری کار کن.من خودم رمزینه دارم و خیلی خوبه.ولی لازم نیست دو تا کتاب داشته باشی همگامان هم خیلی خوبه.اگه به خودت بگی که کتاب بدیه دیگه نمیتونی از روش بخونی.با هر کتابی که داری بخون.
هندسه اکثرا میگن مبتکران بهتره.منم مبتکران(اندیشه سازان) دارم که مولفش فرهاد ابولقاسمیه.

---------- Post added at 10:02 AM ---------- Previous post was at 10:00 AM ----------

دوستان واسه زبان آّی قلمچی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه خوب نیست یه کتاب خوب معرفی کنید من زبانم متوسطه و زیاد خوب نیست.کتابی باشه که حجمش هم زیاد نباشه.

M . Sayid
16-06-2010, 09:19
سلام! من چند روز پیش از بچه‌ها سوال کردم که کتاب چی بگیرم بیشتر بچه‌ها گفتن که فعلا صبر کنم! می‌تونم کتاب قرابت معنایی هامون سبطی رو الان بگیرم یا اونم فعلا صبر کنم؟
ممنون

اون کتابو بگیر بخون

در ضمن اگه میشه تا بعد از کنکور صبر کنید و فعلا یه دور جزوه هاتونو بخونید

M . Sayid
16-06-2010, 09:33
زبان فارسی با اونی که داری کار کن.من خودم رمزینه دارم و خیلی خوبه.ولی لازم نیست دو تا کتاب داشته باشی همگامان هم خیلی خوبه.اگه به خودت بگی که کتاب بدیه دیگه نمیتونی از روش بخونی.با هر کتابی که داری بخون.
هندسه اکثرا میگن مبتکران بهتره.منم مبتکران(اندیشه سازان) دارم که مولفش فرهاد ابولقاسمیه.

---------- Post added at 10:02 AM ---------- Previous post was at 10:00 AM ----------

دوستان واسه زبان آّی قلمچی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه خوب نیست یه کتاب خوب معرفی کنید من زبانم متوسطه و زیاد خوب نیست.کتابی باشه که حجمش هم زیاد نباشه.

اگه می خوایی انگلیسی خوب بزنی باید زیاد کار کنی و ازش نترسی
خیلی سبز رو بگیر

kahkeshan6
16-06-2010, 13:23
اگه می خوایی انگلیسی خوب بزنی باید زیاد کار کنی و ازش نترسی
خیلی سبز رو بگیر
منظورت زبان جامع کنکور انتشارات خیلی سبزه؟
خوب این کتاب چی داره؟همش تسته یا آموزش هم داره.من خودم آبی قلم چی دارم یعنی از آبی قلمچی بهتره.
در ضمن واسه کتاب ادبیات لازمه کتاب بگیریم یا فقط کتابای مبحثی کافیه.ادبیات فارسی 3 خیلی سبز چطوره؟

POUYOL
16-06-2010, 13:57
فيزيك2 من كه چيز به درد بخوري پيدا نكردم صبر كن خيلي سبز چاپ كنه.فعلا گاج سفيد خوبه.
تست حسابان ده استاد خوبه.
من آبي كانون جلد1 را دارم اونم خوبه سوالاي سراسري و آزاد را داره+بانك تست انديشه فائق كه يه عالمه تست داره.

واسه تست حسابان رمزینه رو بگیر خیلی عالیه.
واسه فیزیک 2 اگه اندیشه سازان قدیم رو گیر بیاری عالیه.فیزیک 1 و 2 تو یه کتاب هست.

فیزیک 2 هم اندیشه سازان قدیمشو گیر اوردم و هم فیزیک پایه گاج رو از کتابخونه قرض میگیرم:20:

برای اموزش حسابان فقط مبتکران عباس امیدوار .
دوستان اصلا محمود نصیری رو پیشنهاد نمیکنم . خیلی گیج کننده و مبهمه!!!:41:

ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ
برای زبان انگلیسی 3 مبتکران (شهاب اناری )حرف نداره من که امسال سوم بودم تمومش کردم:46:برای ریدینگ هم کتاب خیلی سبز جالبه و روش خوندن ریدینگ و تستاشو یاد میده.
خدا رو شکر کنیم که زبان 2 دیگه نیست و وقتمونو نمیگیره!!!
ـــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ

زبان فارسی و دین و زندگی هم همگامان خوبه((حداقل برای دین و زندگی که مطئمنم برای کنکور اماده مون میکنه)):46:

کتاب هامون سبطی مربوط به تناسب مفهومی خیلی عالیه ،من هم توصیه میکنم از همین الان به فکرش باشین.
فقط دوتا سوال دارم:
1- برای حسابان رمزینه یا ده استاد؟
2-برای ارایه های ادبی و تاریخ ادبیات چی بگیریم؟:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kahkeshan6
16-06-2010, 14:15
فقط دوتا سوال دارم:
2-برای ارایه های ادبی و تاریخ ادبیات چی بگیریم؟:41:

من هم رمزینه رو دیدم هم ده استاد.
ده استاد تستاش طبقه بندی شدست و تستای آسون رو از سخت و خیلس سخت و متوسط جدا کرده و گفته مثلا اول تستای آسونو بزنین.
ولی رمزینه این کارو نکرده و فقط تستای تالیفی رو از کنکور و سنجش و گزینه ی دو و... جدا کرده.ولی بجاش یه پاسخ تشریحی داره در حد برزیل سال 1986 .و تو پاسخ تشریحیش درسنامه هم داره ولی ده استاد درسنامه نداره اگه درست گفته باشم.
رمزینه نکات خیلی خوبی گفته تو پاسخ های تشریحیش.
و در کل رمزینه واقعا بهتره.
کتاب تست رمزینه سه جلده:
جلد اول:تست دیفرانسیل وحسابان که از فروشگاه رمزینه میتونی بخری و برات میفرستن.من خودم این دوشنبه سفارش دادم.که یه قسمتش مال سوم هم توش هست.مثل حد و قدرمطلق و جز صحیح و بقیش مال پیش دانشگاهیه.
جلد دوم:نست دیفرانسیل دو که هنوز چاپ نشده و فکر کنم تا مهر چاپ بشه و همش مال پیش دانشگاهیه
جلد سوم:حسابان و ریاضیات پایه که همه جا گیر میاد من خودم دارمش و خیلی توپه ولی بخش حد و اینا که گفتم تو این جلد نیست و تو جلد اولش گفته.
واسه خودمون که سومیم فعلا جلد یک و سومش کافیه و جلد دومش که هنوز چاپ نشده رو فکر نکنم لازم داشته باشیم.
برای آرایه های ادبی کلک معلم رو بگیر.واسه تاریخ ادبیات خودم چیزی ندارم و نمیدونم.
سوالی بود در خدمتم.

behnamrizi
16-06-2010, 14:49
در ضمن واسه کتاب ادبیات لازمه کتاب بگیریم یا فقط کتابای مبحثی کافیه.ادبیات فارسی 3 خیلی سبز چطوره؟
يا كتاب مبحثي بگير يا كتاب كامل
اگه كتاب كامل ميخواي گاج عاليه
مبحثي اگه ميخواي املا و لغت+تناسب مفهومي سبطي
آرايه+لغات كلك
تاريخ ادبيات هم كتاب درسي

POUYOL
16-06-2010, 16:33
ده استاد تستاش طبقه بندی شدست و تستای آسون رو از سخت و خیلس سخت و متوسط جدا کرده و گفته مثلا اول تستای آسونو بزنین.
ولی رمزینه این کارو نکرده و فقط تستای تالیفی رو از کنکور و سنجش و گزینه ی دو و... جدا کرده.ولی بجاش یه پاسخ تشریحی داره در حد برزیل سال 1986 .و تو پاسخ تشریحیش درسنامه هم داره ولی ده استاد درسنامه نداره اگه درست گفته باشم.
کتاب تست رمزینه سه جلده:
جلد اول:تست دیفرانسیل وحسابان که از فروشگاه رمزینه میتونی بخری و برات میفرستن.من خودم این دوشنبه سفارش دادم.که یه قسمتش مال سوم هم توش هست.مثل حد و قدرمطلق و جز صحیح و بقیش مال پیش دانشگاهیه.
جلد دوم:نست دیفرانسیل دو که هنوز چاپ نشده و فکر کنم تا مهر چاپ بشه و همش مال پیش دانشگاهیه
جلد سوم:حسابان و ریاضیات پایه که همه جا گیر میاد من خودم دارمش و خیلی توپه ولی بخش حد و اینا که گفتم تو این جلد نیست و تو جلد اولش گفته.
واسه خودمون که سومیم فعلا جلد یک و سومش کافیه و جلد دومش که هنوز چاپ نشده رو فکر نکنم لازم داشته باشیم.
برای آرایه های ادبی کلک معلم رو بگیر.واسه تاریخ ادبیات خودم چیزی ندارم و نمیدونم.
سوالی بود در خدمتم.

این جلد دو و سه رو تو این چند روز بگیرم یا صبر کنم تا کنکور 89 رو هم توش قرار بده؟
(البته اگه صبر کنم خیلی وقتم گرفته میشه.):13:اگه حد و قدر مطلق و جز صحیحو نداشته باشه که ضرر میکنیم!!!:13:

برای ریاضی دو میخوام از مبتکران دو جلدی استفاده کنم.چون کتابهای فرهاد ابوالقاسمی باحالن:20::46:

خدا به خیر کنه با این قرابت معنایی ارایه های ادبی!!!!:41::41:تستاشو که چند بار تا حالا دیدم فهمیدم که برای تست زدن این دو بخش باید حسابی وقت بزارم!!:13:

M . Sayid
16-06-2010, 16:41
منظورت زبان جامع کنکور انتشارات خیلی سبزه؟
خوب این کتاب چی داره؟همش تسته یا آموزش هم داره.من خودم آبی قلم چی دارم یعنی از آبی قلمچی بهتره.

پسر جان کتابای قلم چی بیشتر بدرد خودش میخوره

خودت برو ببین چون : شنیدن کی بود مانند دیدن

فیزیک 2 اگر رمزینه بیاد احتمالا کتاب جالبیه

sarinagasemi
16-06-2010, 19:04
جواب بدین دیگه...:41:

behnamrizi
16-06-2010, 19:14
رياضي 2 من خودم گاج سفيد را دارم بد نيست ولي مبتكران را ديدم به پاي مبتكران نميرسه بعدا مبتكران 2جلدي را هم ميگيرم.

azimzade
16-06-2010, 19:15
فک کنم گاج ریاضی 3 نداره(چون حسابان نداره گفتم).ریاضی 2 من جفتشونو دارم.مبتکران سخت تره.بهتره خودت مقایسه کنی.ولی برای شروع گاج بهتره.اگه تمومش کردی بعد مبتکران.

kahkeshan6
16-06-2010, 20:27
سلام دوستان
راستش من یه خورده گیج شدم
واسه کنکور کتاب زبان میخوام
خیلس سبز یا اندیشه سازان شهاب اناری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟
خیلی سبز همه چی تو یه جلده؟؟؟؟؟؟؟گرامر و ردینگ ومعنی.....
شهاب اناری تو چند جلده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mr.Unco
16-06-2010, 20:33
سلام دوستان
راستش من یه خورده گیج شدم
واسه کنکور کتاب زبان میخوام
خیلس سبز یا اندیشه سازان شهاب اناری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟
خیلی سبز همه چی تو یه جلده؟؟؟؟؟؟؟گرامر و ردینگ ومعنی.....
شهاب اناری تو چند جلده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه بتونی رو خیلی سبز مسلط بشی دیگه هیچ تست کنکور برات غریبه نیست
همه تستهاش تالیفیه و چند درجه از سطح کنکور بالاتره
پاسخ نامه خیلی خوبی داره

البته کابای شهاب اناری هم خیلی عالیه به خصوص کتاب درک مطلبش

Alamate Soal
16-06-2010, 20:33
برای اموزش حسابان فقط مبتکران عباس امیدوار .
دوستان اصلا محمود نصیری رو پیشنهاد نمیکنم . خیلی گیج کننده و مبهمه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا اينطور نيست سطح علميش هم بيشتر از عباس اميدواره .
فقط برخي راه حال هاش رو بي حوصله نوشته

رمزينه مگه براي حسابان كتاب مجزا داره ؟ :18:
براي حسابان هيچكدوم ؛ نشر الگو دوجلدي از جفتشون بهتره

kahkeshan6
16-06-2010, 20:35
این جلد دو و سه رو تو این چند روز بگیرم یا صبر کنم تا کنکور 89 رو هم توش قرار بده؟
(البته اگه صبر کنم خیلی وقتم گرفته میشه.):13:اگه حد و قدر مطلق و جز صحیحو نداشته باشه که ضرر میکنیم!!!:13:

برای ریاضی دو میخوام از مبتکران دو جلدی استفاده کنم.چون کتابهای فرهاد ابوالقاسمی باحالن:20::46:

خدا به خیر کنه با این قرابت معنایی ارایه های ادبی!!!!:41::41:تستاشو که چند بار تا حالا دیدم فهمیدم که برای تست زدن این دو بخش باید حسابی وقت بزارم!!:13:
دوست من من که گفتم جلد دو هنوز نیموده و مال پیش دانشگاهیه فکر کنم.و خودمون فعلا لازمش نداریم.
حد و قدرمطلق و جز صحیح هم تو جلد یک اومده.و من نگفتم که نداره.
فعلا جلد یک و سه رو بگیر.چاپ 88 با 89 فرقی نمیکنه.فقط چاپ 89 کنکور 89 رو داره .و به خاطر همون 2000 تومان هم روش میزارن.من جای تو بودم الان میخریدم.آخه تا اون وقت که چاپ 89 بیاد نصف تابستون رفته و وقتت تلف میشه.

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:33 PM ----------

اگه بتونی رو خیلی سبز مسلط بشی دیگه هیچ تست کنکور برات غریبه نیست
همه تستهاش تالیفیه و چند درجه از سطح کنکور بالاتره
پاسخ نامه خیلی خوبی داره

البته کابای شهاب اناری هم خیلی عالیه به خصوص کتاب درک مطلبش
دوست من این خیلی سبز چند جلده؟؟؟؟؟
اصلا اسم کامل کتاب رو بنویس تا من برم بگیرم......

Mr.Unco
16-06-2010, 20:40
دوست من این خیلی سبز چند جلده؟؟؟؟؟
اصلا اسم کامل کتاب رو بنویس تا من برم بگیرم......

یه جلده کتاب جامع زبان انگلیسی کنکور
آموزش گرامر+معنی کلمات هر درس +هر درس نزدیک به 300 تا تست خفن!!البته تالیفی
هر درس هم 5 تا ریدینگ داره 5 تا کلوز تست با پاسخ تشریحی

اما یه کتاب دیگه داره به نام End reading که آموزش خوندن ریدینگ ها رو یاد میده
ولی اگه میخوای برای آموزش ریدینگ کتاب بگیری کتاب درک مطلب دکتر اناری انتشارات مبتکران بهتره

M . Sayid
16-06-2010, 21:21
جواب بدین دیگه...:41:

یه پیشنهاد ریاضیات تجربی خیلی سبز رو بگیر
ولی با توجه به اینکه گفتی می خوایی جزو نفرات تک رقمی باشی مبتکران رو هم علاوه کنی بهتره ولی اینو بدون که برای اینکه بهترین رتبه رو بیاری نباید تمام کتاب تست های موجود در بازار رو داشته باشی فقط باید تست هایی که میزنی رو تحلیل کنی و بفهمی که چی شده در این صورت حتی اگه اشتباه هم جواب دادی مهم نیست چون یه چیزی یاد گرفتی و هدف فقط همینه

در ضمن از کتاباتون به بهترین نحو استفاده کنین چون توی این جنگ مهم نیست چه سلاحی دارید مهم اینه که از سلاحتون کی و کجا استفاده کنید

POUYOL
16-06-2010, 22:18
اصلا اينطور نيست سطح علميش هم بيشتر از عباس اميدواره .
فقط برخي راه حال هاش رو بي حوصله نوشته

به نظر من ،درسته که سطح علمی محمود نصیری بالاتره و حتی کتابی برای المپیاد ریاضی تالیف کرده اما برای دانش اموز متوسطی مثل من که کتابهای سالهای قبلشو نخونده فایده ای نداره:13::13:محمود نصیری فرضو بر این میزاره که کتابهای قبلیشو خوندی!!!

خب حالا مجبور شدم کتاب رمزینه رو تو همین یه هفته بگیرم !!!:46:

sahelgh
17-06-2010, 06:56
من کتاب 1 جلدی ریاضی 2 مبتکران رو دارم به نظر شما برم 2 جلدی رو بگیرم یا همین خوبه؟
یه سوال دیگه!
من زبانم تقریبا خوبه
امتحان نهایی زبان رو هم 20 می شم ! و قبل از اینکه زبان 3 رو تموم کنم می تونستم 90 درصد سوالای کنکورای سال های قبلو جواب بدم.اگه بخوام تو کنکور 100 بزنم باید چه کتابی رو بگیرم و تموم کنم؟

---------- Post added at 06:56 AM ---------- Previous post was at 06:53 AM ----------

میشه لیست کتابایی رو که الان(اول تابستون و قبل کنکور) میتونیم بگیریم و چاپ بعدیش با این چاپش فرقی نداره رو بذارین؟

M . Sayid
17-06-2010, 08:33
من کتاب 1 جلدی ریاضی 2 مبتکران رو دارم به نظر شما برم 2 جلدی رو بگیرم یا همین خوبه؟
یه سوال دیگه!
من زبانم تقریبا خوبه
امتحان نهایی زبان رو هم 20 می شم ! و قبل از اینکه زبان 3 رو تموم کنم می تونستم 90 درصد سوالای کنکورای سال های قبلو جواب بدم.اگه بخوام تو کنکور 100 بزنم باید چه کتابی رو بگیرم و تموم کنم؟

---------- Post added at 06:56 AM ---------- Previous post was at 06:53 AM ----------

میشه لیست کتابایی رو که الان(اول تابستون و قبل کنکور) میتونیم بگیریم و چاپ بعدیش با این چاپش فرقی نداره رو بذارین؟

حداقل فرقشون وجود تست های کنکور 89 خواهد بود و شاید اصلاحیه بعضی قسمت ها

vahid-p
17-06-2010, 10:45
بعضی از دوستان که گفتن کتاب حسابان رمزینه یا ده استاد، من باید بگم هر دوشون خوبن. فقط رمزینه بعضی مباحث رو که مشترک بوده رو آورده تو پیش. ولی ده استاد تو هر دو آورده که این به نظرم بهتره. در ضمن ده استاد تک تک تست ها رو سطح بندی کرده تا آدم وقتی تستی رو نتونست بزنه بدونه تو چه سطحی بوده و کلا خودش شرح داده هر تست مخصوص چه کسانی هست. رمزینه هر مبحث رو به ترتیب تست های کنکور، گزینه دو و بعدش هم تالیفی آورده. تعداد تست های تالیفی رمزینه زیاده. ولی تست های ده استاد اکثرا کنکوریه. رمزینه درسنامه داره که ده استاد نداره، گرچه ده استاد تو پاسخ تشریحی تست ها نکات رو مشخص می کنه. در مورد شرح سوالات هر دو خوبن. من کتاب ده استاد دارم و خوبه، و برای تست های بیشتر هم که جزوه های گزینه دو رو می خونم ( به جای تست های گزینه دو کتاب رمزینه ) و کلا باید بگم هر دو خوبن. فقط هر کدوم انتخاب کردید، هم ریاضیات پایه و حسابان و هم دیفرانسیلش رو بگیرید. یعنی یکی از این یکی از اون بعدا مشکل ایجاد می کنه. کلا مهم اینه که هر کتاب تستی که می زنید، یاد بگیرید. تو دروس تخصصی اینطوریه. ولی دروس عمومی باید بگم دقت بیشتری به خرج بدین، چون کتابی که می خرین، خیلی کمک می کنه و همه مثل هم نیستند.

همونطور که دوستمون گفتن، اونقدرا مهم نیست. کافیه اگه مثلا کتاب 87 داری، آزمون های 88 و 89 ( آزاد و سراسری ) رو هم داشته باشی.

Alamate Soal
17-06-2010, 11:09
به نظر من ،درسته که سطح علمی محمود نصیری بالاتره و حتی کتابی برای المپیاد ریاضی تالیف کرده اما برای دانش اموز متوسطی مثل من که کتابهای سالهای قبلشو نخونده فایده ای نداره:13::13:محمود نصیری فرضو بر این میزاره که کتابهای قبلیشو خوندی!!!

خب حالا مجبور شدم کتاب رمزینه رو تو همین یه هفته بگیرم !!!:46:

جواب سوال منو ندادين ؟‌ رمزينه مگه كتاب براي حسابان داره ؟‌

اگه در سطح پاييني هستين توصيه ميكنم كتاب ژرف انديشان يا كتاب انتشارات مدرسه رو بگيرين براي حسابان ميتونه شما روبه سطحي برسونه كه از اين كتابهاي با سطح علمي بالا استفاده كنين

POUYOL
17-06-2010, 11:27

اگه در سطح پاييني هستين توصيه ميكنم كتاب ژرف انديشان يا كتاب انتشارات مدرسه رو بگيرين براي حسابان ميتونه شما روبه سطحي برسونه كه از اين كتابهاي با سطح علمي بالا استفاده كنين

برای حسابان رمزینه کتاب زده به قول این دوستمون:

کتاب تست رمزینه سه جلده:
سوالی بود در خدمتم.

در ضمن خیلی ضعیف نیستم و سوالهای تشریحی امتحانات نهایی رو میتونم حل کنم اما در تست زنی در دروس اختصاصی به ویزه هندسه و ریاضی مهارت کافی رو ندارم و برای همین میخوام این تابستون حسابی ریاضی 2 و حسابانو خوب یاد بگیرم:46::46:

vahid-p
17-06-2010, 11:32
کتاب تست بله. ولی کتاب آموزشی خبر ندارم.
منم چیزایی که تو پست قبلی گفتم، همش منظورم کتاب تستش بود.
موفق باشید

M . Sayid
17-06-2010, 11:44

آموزشی نداره
البته شاید به خاطر کیم ایل سونگ یکی بنویسه:27::27::27::27::27::27::27::27::27::2 7::27::27::27::27::27::27:

sarinagasemi
17-06-2010, 12:49
یه پیشنهاد ریاضیات تجربی خیلی سبز رو بگیر
ولی با توجه به اینکه گفتی می خوایی جزو نفرات تک رقمی باشی مبتکران رو هم علاوه کنی بهتره ولی اینو بدون که برای اینکه بهترین رتبه رو بیاری نباید تمام کتاب تست های موجود در بازار رو داشته باشی فقط باید تست هایی که میزنی رو تحلیل کنی و بفهمی که چی شده در این صورت حتی اگه اشتباه هم جواب دادی مهم نیست چون یه چیزی یاد گرفتی و هدف فقط همینه

در ضمن از کتاباتون به بهترین نحو استفاده کنین چون توی این جنگ مهم نیست چه سلاحی دارید مهم اینه که از سلاحتون کی و کجا استفاده کنید
منم به همین دلیل می خوام بهترین کتابو داشته باشمو وقتمو روی همون بزارم تا کاملا روش مسلط شم
حالا این خیلی سبز از گاج و دو جلدی برا کنکور بهتره اگه من فقط بخوام رو یه کتاب کار کنم
من با این که دومم فک نکنم وقت اینو داشته باشم که برا ریاضی دو تا کتابو کار کنم

behzaadfar
18-06-2010, 04:13
اااااااااقققققااااااایون و خانومها ایاد فیلی dvd داره

sahelgh
18-06-2010, 14:20
سلام!
یه سوال داشتم
واسه ادبیات اگه لغات آخر کتاب و توضیحات رو فیش‌نویسی کنم، کافیه؟
تاریخ ادبیات‌ها رو چطور کلش رو باید فیش‌نویسی کنم یا فقط نام کتاب‌ها و نویسنده‌هاش؟

yarane-naghdi
18-06-2010, 14:31
اااااااااقققققااااااایون و خانومها ایاد فیلی dvd داره ما از آخر شروع ميكنيم ديگه . من نديدم اياد فيلي دي وي دي داشته باشه

كتاب زبان انگليسي هم به عرض دوستان برسانم كه مبتكران شهاب اناري قطعا از خيلي سبز بهتره ولي قيمت بالايي داره . اگه بخوايد كه كاملا ياد گرفته بريد سر كنكور بهتره كمي بيشتر خرج كنين و شهاب اناري رو بگيرين :20:

كتاب ادبيات هم بنظرم سبز هاي گاج خيلي مناسبه . همه ميتونند ببينند اثر و آثار اون رو

فيزيك رو من اكيدا تاكيد دارم و خيلي زياد تاكيد ميكنم كه خيلي سبز بگيريد خصوصا فيزيك 3 .

زبان فارسي هم دوستان چه گاج سبز بگيرن چه رمزينه هردو خوبه و شديدا بدردشون ميخوره

البته يادتون باشه ها :

مشك آن است كه ببويد.... نه آن كه عطار بگويد:11:

behnamrizi
18-06-2010, 14:42
نه -چون يه سري لغات هست كه نه اون آخر هست و نه تو توضيحات و اتفاقا تو كنكور هم اومدند(مثلا غمز رياضي87)
در مورد تاريخ ادبيات هم كلش نيازه مثلا تو همون 87 يه سري توضيحات نوشته بعد گفته مربوط به كدوم كتابه(جوابش هم ميشه ويس و رامين)

sarinagasemi
18-06-2010, 15:00
کسی اینجا ریاضیات تجربی خیلی سبزو دیده؟
ریاضی 2 چی بگیرم کنکور 80 به بالا بزنم (فقط می تونم یه کتابو به طوره کامل بررسی کنم )
1.گاج سفید 2.دو جلدی مبتکران 3.خیلی سبز

sahelgh
18-06-2010, 16:37
نه -چون يه سري لغات هست كه نه اون آخر هست و نه تو توضيحات و اتفاقا تو كنكور هم اومدند(مثلا غمز رياضي87)
در مورد تاريخ ادبيات هم كلش نيازه مثلا تو همون 87 يه سري توضيحات نوشته بعد گفته مربوط به كدوم كتابه(جوابش هم ميشه ويس و رامين)

ممنون از راهنماییت، آره اتفاقا تو امتحان نهایی امسال هم 2 تا از تاریخ ادبیات‌ها اینجوری که میگی اومده بود!!!!

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

کسی اینجا ریاضیات تجربی خیلی سبزو دیده؟
ریاضی 2 چی بگیرم کنکور 80 به بالا بزنم (فقط می تونم یه کتابو به طوره کامل بررسی کنم )
1.گاج سفید 2.دو جلدی مبتکران 3.خیلی سبز

من هیچ‌کدوم از اینا رو ندیدم ولی چون خودم میخواستم بخرم از بچه‌ها پرسیدم اکثرا مبتکران 2 جلدی رو پیشنهاد کردن و به نظر منم همون بهتره! باز تصمیم با خودت

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

راستی کی می‌دونه چه‌جوری باید این درسا رو خلاصه‌نویسی کرد؟

1- دین و زندگی
2- شیمی
3- ریاضیات ( مثل حسابان و آمار و جبر و ...)
4- فیزیک (قسمت حفظی و فرمولی)
5- زبان فارسی

بعد اینکه ادبیات که دیگه خلاصه‌نویسی نمیخواد؟

POUYOL
18-06-2010, 17:19
ما از آخر شروع ميكنيم ديگه . من نديدم اياد فيلي دي وي دي داشته باشه

كتاب زبان انگليسي هم به عرض دوستان برسانم كه مبتكران شهاب اناري قطعا از خيلي سبز بهتره ولي قيمت بالايي داره . اگه بخوايد كه كاملا ياد گرفته بريد سر كنكور بهتره كمي بيشتر خرج كنين و شهاب اناري رو بگيرين :20:

كتاب ادبيات هم بنظرم سبز هاي گاج خيلي مناسبه . همه ميتونند ببينند اثر و آثار اون رو

فيزيك رو من اكيدا تاكيد دارم و خيلي زياد تاكيد ميكنم كه خيلي سبز بگيريد خصوصا فيزيك 3 .

زبان فارسي هم دوستان چه گاج سبز بگيرن چه رمزينه هردو خوبه و شديدا بدردشون ميخوره

البته يادتون باشه ها :

مشك آن است كه ببويد.... نه آن كه عطار بگويد:11:

تقریبا با حرفاتون موافقم اما درمورد فیزیک 3 فقط اندیشه سازان کمانگر، خیلی کتاب خوبیه:46:
زبان فارسی هم تعریف رمزینه رو شنده ام اما همگامان هم کتاب خوبی در این مورد زده:20:

البته اینها نظر منه...

behnamrizi
18-06-2010, 18:09
مگه زبان3 هم كتاب تست ميخواد؟!
من بي كتاب درصدم بين70تا80 بود.

اگه ميشه اسم كامل كتاب+قيمت را بگيد تا برم بگيرم.
البته من بيشتر ريدينگ را اشكال دارم.

sarinagasemi
18-06-2010, 18:19
ممنون از راهنماییت، آره اتفاقا تو امتحان نهایی امسال هم 2 تا از تاریخ ادبیات‌ها اینجوری که میگی اومده بود!!!!

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

من هیچ‌کدوم از اینا رو ندیدم ولی چون خودم میخواستم بخرم از بچه‌ها پرسیدم اکثرا مبتکران 2 جلدی رو پیشنهاد کردن و به نظر منم همون بهتره! باز تصمیم با خودت

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

راستی کی می‌دونه چه‌جوری باید این درسا رو خلاصه‌نویسی کرد؟

1- دین و زندگی
2- شیمی
3- ریاضیات ( مثل حسابان و آمار و جبر و ...)
4- فیزیک (قسمت حفظی و فرمولی)
5- زبان فارسی

بعد اینکه ادبیات که دیگه خلاصه‌نویسی نمیخواد؟
اون کسایی که ازشون پرسیدی خیلی سبزم دیده بودن
منم یه بار خواستم خلاصه نویسی کنم هر صفحه 1 ساعت طول کشید ولش کردم

---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

تقریبا با حرفاتون موافقم اما درمورد فیزیک 3 فقط اندیشه سازان کمانگر، خیلی کتاب خوبیه:46:
زبان فارسی هم تعریف رمزینه رو شنده ام اما همگامان هم کتاب خوبی در این مورد زده:20:

البته اینها نظر منه...
شما فیزیک 3 خیلی سبزو دیدی که می گی اندیشه سازان بهتره :46:

behnamrizi
18-06-2010, 18:36
من ديدمش به نظرم وقت تلف كردنه مثلا فصل اول گفته بايد اعداد هيدروژن-اكسيژن و ... كه تو اون جدول كتاب هست را حفظ باشيد در صورتيكه هيچ نيازي نيست.
اگه آموزش ميخواي فرين كمانگر و اگه تست ميخواي ف پايه گاج

Haniiii
18-06-2010, 19:25
تست آمار چی خوب هست ؟!
+ تست ریاضی 2 ؟
+ تست جبر و احتمال ! .... ( اصلا کتاب تست برای این نیاز هست ؟ ... تو گسسته تکرار میشه کامل ؟! )

ممنون !

sahelgh
18-06-2010, 19:38
من ديدمش به نظرم وقت تلف كردنه مثلا فصل اول گفته بايد اعداد هيدروژن-اكسيژن و ... كه تو اون جدول كتاب هست را حفظ باشيد در صورتيكه هيچ نيازي نيست.
اگه آموزش ميخواي فرين كمانگر و اگه تست ميخواي ف پايه گاج

اتفاقا من فیزیک 3 خیلی سبز رو دارم واقعا حرف نداره. در مورد حفظ کردن هم باید بگم که نگفته باید حفظ باشید گفته بهتره (یا یه چیزی تو همین مایه‌ها!) همین. بعد اون درسنامه‌ها و کاریکاتورها و شکل‌هایی که فیزیک 3 خیلی سبز داره منحصر به فرده! البته هرکسی نظری داره.

---------- Post added at 08:38 PM ---------- Previous post was at 08:34 PM ----------

تست آمار چی خوب هست ؟!
+ تست ریاضی 2 ؟
+ تست جبر و احتمال ! .... ( اصلا کتاب تست برای این نیاز هست ؟ ... تو گسسته تکرار میشه کامل ؟! )

ممنون !

آمار رو من شنیدم با یه گاج سفید کارت راه میفته. جبر و احتمال هم تستشو نمیدونم ( اکثرا با گسسته یک‌جا آورده میشه) . من فقط آبی قلم‌چی رو دیدم. ولی واسه آموزش، مبتکران خوبه( البته من ندارم!!) فقط شنیدم.

M . Sayid
18-06-2010, 19:51
تست آمار چی خوب هست ؟!
+ تست ریاضی 2 ؟

ممنون !

آمار گاج سفید

پرسش های 4 گزینه ای جبر و احتمال مبتکران

ریاضی 2 هم یه چیزی بگیر دیگه!

mjorh
18-06-2010, 19:54
من يه چندتا كتاب خوب كه خيلي خوب مفاهيم رو توضيح داده باشه و البته مفهومي ميخواستم واسه كنكور ، ميشه يه چندتا معرفي كنين؟ ، اگه زحمتي نيست.

M . Sayid
18-06-2010, 20:19
من يه چندتا كتاب خوب كه خيلي خوب مفاهيم رو توضيح داده باشه و البته مفهومي ميخواستم واسه كنكور ، ميشه يه چندتا معرفي كنين؟ ، اگه زحمتي نيست.

زحمتی که نیست ولی چه درسایی؟؟/

shah abas
19-06-2010, 07:27
به نظر من کتاب تست بدون ۸۹ بهتر است. چون به قول یکی از دوستان تست های ۸۹ رو در نزدیکای کنکور بدون این که قبلا حل کرده باشیم می زنیم و نتیجه واقعی تری می گیریم.

POUYOL
19-06-2010, 08:26
مگه زبان3 هم كتاب تست ميخواد؟!
من بي كتاب درصدم بين70تا80 بود.

اگه ميشه اسم كامل كتاب+قيمت را بگيد تا برم بگيرم.
البته من بيشتر ريدينگ را اشكال دارم.

برای زبان 3 برای اینکه مسلط بشی به نظرم از کتاب دکتر شهاب اناری باید استفاده کنی . کتاب خیلی خوبیه و سجاد فولادی هم از همین کتاب استفاده کرده بود.:20:
برای ریدینگ هم از کتاب End Reading از انتشارات خیلی سبز استفاده کن تا با کلمات کلیدی ریدینگ و نحوه پیدا کردن گزینه صحیح تستهای ریدینگ اشنا بشی . درواقع میخواد این کتاب به شما روش ماهیگیری رو یه جوری یاد بده و من هم از این کتاب حدودا 110 صفحه ای 60 صفحه اشو خوندم و کتاب مناسبیه . البته من احساس میکنم برای ریدینگ باید از کتاب ابی کانون هم استفاده کرد برای مثالهای بیشتر.:20:

اون کسایی که ازشون پرسیدی خیلی سبزم دیده بودن
منم یه بار خواستم خلاصه نویسی کنم هر صفحه 1 ساعت طول کشید ولش کردم

---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

شما فیزیک 3 خیلی سبزو دیدی که می گی اندیشه سازان بهتره :46:

من راستش فیزیک خیلی سبزو ندیده ام اماخیلی شنیده ام که کتاب کمانگر از همه بهتره. حتی تو همین سایت هم خیلی طرفدار داره.:46:

azimzade
19-06-2010, 09:25
من وقتی برای فیزیک از رو گاج تست میزدم حوصلم خیلی سر میرفت،بیشتر تستاش سادس.نمیدونم چرا انقد ازش تعریف میکنن.بنظر شما من برم این اندیشه سازانو بگیرم یا همین گاجو ادامه بدم.چون خیلی ها میگن تا کتابیو تموم نکردی سراغ کتاب دیگه نرین

behnamrizi
19-06-2010, 09:36
دوست عزيز اينا فقط تستاي كنكور،گ2 و سنجشه يعني استانداردها!
به نظر من اگه خيلي تمايل داري به يه كم سخت تر همون مبتكران كمانگر را بگير.

Haniiii
19-06-2010, 09:56
آخرین چاپ هندسه 1و2 فرهاد ابوالقاسمی رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟! ...

اینجا از 2 کتاب فروشی پرسیدم ! ... چاپ 85 رو داشتند !!! ... آخرین چاپش کی هست ؟!

behnamrizi
19-06-2010, 10:07
آخرينش 88 البته من ديدم تغييري نكرده (بجز قيمتش!) همون 86 گرفتم.آخه فقط تستاي 88 آخرش اضافه شده+1800 به قيمتش !
از سايت pedrambook.com
ميتوني سفارش بدي.

MMM52
19-06-2010, 17:14
من وقتی برای فیزیک از رو گاج تست میزدم حوصلم خیلی سر میرفت،بیشتر تستاش سادس.نمیدونم چرا انقد ازش تعریف میکنن.بنظر شما من برم این اندیشه سازانو بگیرم یا همین گاجو ادامه بدم.چون خیلی ها میگن تا کتابیو تموم نکردی سراغ کتاب دیگه نرین
اگه من جای تو باشم برای فیزیک از کتابهای (خیلی سبز) استفاده میکنم!

mamadalmani
19-06-2010, 17:45
فیزیک پیش کتاباش زیاده اگه برای پیش می خوای بگو بهت بگیم
ولی برای سوم اندیشه سازان گیر بیاری خیلی خوبه

Farshid72
19-06-2010, 17:50
سلام بچه ها
به نظرتون من حسابان و حساب دیفرانسیل و شیمی و فیزیک والبته هندسه رو از چه کتابی استفاده کنم خوبه ؟؟؟
یه کاتبی میخوام که تستاش استاندارد باشه و تست تالیفی هم کمتر داشته باشه.

MMM52
19-06-2010, 18:18
سلام بچه ها
به نظرتون من حسابان و حساب دیفرانسیل و شیمی و فیزیک والبته هندسه رو از چه کتابی استفاده کنم خوبه ؟؟؟
یه کاتبی میخوام که تستاش استاندارد باشه و تست تالیفی هم کمتر داشته باشه.
شیمی:مبتکران یا خیلی سبز
فیزیک:خیلی سبز
هندسه:مبتکران
حسابان و دیفرانسیل:8 کتاب ریاضی گاج

mamadalmani
19-06-2010, 19:28
شیمی مبتکران نویسندش بازرگان
فیزیک پیش دانشگاه یا فار بگیر یا رمزینه با دریافت (دریافت محمود رضا ذهبی و پیش 1 چاپ شده اما کتاب خوبیه ) فیزیک 3 خیلی سبز
هندسه پایه مبتکران فرهاد ابوالقاسمی تحلیل فار خوبه رمزینه هم که چاپ قدیم
حسابان و دیفرانسیل رمزینه مهندسمهربان
انقد مهندس ریخته ما قاط زدیم

waterpolo
19-06-2010, 20:55
دیفرانسیل رمزینه مولفش مهربانه نه بازرگان

mohsen_blid
20-06-2010, 09:18
بچه ها
جزوه فیزیک پیش دانشگاهی

دارید به من بدید خیلی نیازمه

MMM52
20-06-2010, 11:45
دیفرانسیل رمزینه مولفش مهربانه نه بازرگان
خب مگه اون چی گفت؟

yarane-naghdi
20-06-2010, 12:45
سلام بچه ها
كتاب هاي رمزينه يا ده استاد خيلي عاليند

شيمي رو ميتوني كتابهاي تست بهمن بازرگاني بگيري (مبتكران) . شيمي گاج هم خوبه
فيزيك هم من موكدا بهت بگم كه خيلي سبز بخر

كتاب خوبي نيست بنظرم

fmps
20-06-2010, 13:00
سلام
من کنکوری 90 هستم
بهترین کناب ها رو واسه فیزیک و ریاضی میخواستم هم پیش هم پایه(رشته ریاضی)

ممنون میشم راهنمایی کنین

sahelgh
20-06-2010, 13:48
بالاخره امروز کارنامه‌ی امتحانات نهایی رو دادن!
نمره‌هام تقریبا همونایی بود که فکر می‌کردم
حسابان و زبان فارسی و هندسه 20 شده بودم
دین و زندگی و زبان 19/75
بقیه‌شونم 19 به بالا
به جز عربی و فیزیک که حدودای 18 شدم

sahelgh
20-06-2010, 13:55
سلام
من کنکوری 90 هستم
بهترین کناب ها رو واسه فیزیک و ریاضی میخواستم هم پیش هم پایه

ممنون میشم راهنمایی کنین

فیزیک 2 : فعلا که خیلی سبز چاپ نشده صبر کن شاید کتاب خوبی باشه
فیزیک 3: خیلی سبز
فیزیک پیش 1و 2 : به نظر من خیلی سبز و اندیشه‌سازان
ریاضی 2 : آموزش مبتکران 2 جلدی(تست رو نمیدونم!!)
حسابان:آموزش مبتکران 2 جلدی (عباس امیدوار) ؛ تست: رمزینه و اندیشه فائق
دیفرانسیل: رمزینه و اندیشه فائق
آمار: گاج سفید
هندسه پایه: مبتکران
هندسه تحلیلی و جبر و گسسته رو نمیدونم!
البته اینا نظر منه
هر کتابی که به نظرت ساده‌تر توضیح داده و تستاش بهتر و مفهومی‌تره انتخاب کن.

azimzade
20-06-2010, 14:21
ریاضی 2 : آموزش مبتکران 2 جلدی(تست رو نمیدونم!!)مگه ریاضی 2 مبتکران تست نیست؟
برای کنکور اینجا بطور کامل کتابهای خوبی معرفی شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kahkeshan6
20-06-2010, 14:58
كتاب هاي رمزينه يا ده استاد خيلي عاليند

شيمي رو ميتوني كتابهاي تست بهمن بازرگاني بگيري (مبتكران) . شيمي گاج هم خوبه
فيزيك هم من موكدا بهت بگم كه خيلي سبز بخر

كتاب خوبي نيست بنظرم
منم بهت تاکید میکنم فیزیک ۳ مبتکران(اندیشه سازان) که مولفش فرین کمانگر هست رو بگیر.

vahid-p
20-06-2010, 18:50
منم بهت تاکید میکنم فیزیک ۳ مبتکران(اندیشه سازان) که مولفش فرین کمانگر هست رو بگیر.
ولی من می گم اولا گاج سفید برای کسی که اونقدرا مشکلی تو فیزیک نداره عالیه و همه نمونه تست داره + درس نامه های جامع ( حتی رتبه های برتر کنکور ، یعنی یکی از چهار نفر اول کنکور ریاضی ، همین کتاب رو پیشنهاد کرده بود و البته این دلیل نمی شه بقیه بد باشن. من هر سه کتاب رو دیدم و در آخر به نتیجه ای که در ادامه نوشتم رسیدم )
بعد از اون هم خیلی سبز خوبه ، بعدش هم مبتکران. کلا همه مثل همن و تفاوت زیادی نداره. فقط بگم این خیلی سبزه حوصلت رو سر نمی بره و لابه لای پاسخ های تشریحیش برات جک تعریف می کنه و کاریکاتور های قشنگی داره برای تغییر جوّ. کلا هر سه کتاب برای فیزیک عالین. باور کن و اصلا نگران نباشین و هر سه شما رو به تسلط خواهد رسوند.

اگه وقتت خیلی کمه، کتاب بدی نیست ولی در غیر اینصورت به فکر کتاب دیگه ای باش. چون با این تعداد تستش به تسلط نمی رسی.
اصلا کنکوریای 90 یه خورده صبر کنن آزمون 89 تموم بشه، یه تاپیک دیگه برای کتاب می زنیم که اینجا واقعا شلوغ شده و بهتره جداگونه بررسی کنیم.

M . Sayid
20-06-2010, 19:52
سلام
من کنکوری 90 هستم
بهترین کناب ها رو واسه فیزیک و ریاضی میخواستم هم پیش هم پایه(رشته ریاضی)

ممنون میشم راهنمایی کنین

البته اینا نظر منه

هندسه تحلیلی : آموزش( فار - گاج سبز - رمزینه - سبز قلمچی تالیف پایافر--اگربیاد خیلی سبز ) + تست: گاج سفید - رمزینه - فار

گسسته : آموزش( (خوشخوان(گراف و نطریه اعدادش خوبه) - تست های آموزشی فار - رمزینه))
تست : تست آزمون فار - گاج سفید - رمزینه - مبتکران تالیف فرزاد جوادی

فیزیک پیش 1 : فقط و فقط فار برای آموزش --تست آبی قلمچی
شیمی پیش 1 : رمزینه داشتم واقعا خوب بود احتمالا فار هم خوب باشه تست هم فقط مبتکران
شیمی پیش 2 : فار عالیه ولی حجمش زیاده تست هم مبتکران

در کل برای شیمی تست فقط مبتکران بگیرید ولی چون توی درسنامه هاش تقریبا همون آموزشی رو آورده آموزشش رو هم نگرفتین مشکلی نیست

در ضمن برای فیزیک 3 فکر کنم خیلی سبز آموزش مبتنی بر تسته ولی گاج برای کسیه که آموزشش رو قبلا خونده و حالا با یه نگاه به درسنامه دوباره مطالب براش دوره بشه به نظرم یکیشونو بگیرید تو تابستون بزنید و اون یکی هم در طی سال برای آزمون هایی که شرکت می کنید کار کنید

ولی هر سوال ریاضی در مورد کتاب های ریاضی داشتید از محمدامین بپرسید (حالا نرید پروفایلشو بترکونید از پ . خ):31::31::31::31:

yarane-naghdi
20-06-2010, 20:11
بعد از اون هم خیلی سبز خوبه ، بعدش هم مبتکران. کلا همه مثل همن و تفاوت زیادی نداره. فقط بگم این خیلی سبزه حوصلت رو سر نمی بره و لابه لای پاسخ های تشریحیش برات جک تعریف می کنه و کاریکاتور های قشنگی داره برای تغییر جوّ.

در توضيح محسنات اين كتاب خيلي سبز :31: اين بس كه از كاريكاتورش تو كنكور آزمايشي گزينه دو سوال طرح كردند .
خيلي جالبه نه!!!!!!

sahelgh
21-06-2010, 08:12
در توضيح محسنات اين كتاب خيلي سبز :31: اين بس كه از كاريكاتورش تو كنكور آزمايشي گزينه دو سوال طرح كردند .
خيلي جالبه نه!!!!!!

واقعا خیلی جالبه!!!!!
دقیقا نمیدونی از کدوم کاریکاتور؟
من که عاشق اون کاریکاتورم که حلقه با ورود و خروج شار مخالفت میکنه !!!!!!

---------- Post added at 09:07 AM ---------- Previous post was at 09:04 AM ----------

مگه ریاضی 2 مبتکران تست نیست؟
برای کنکور اینجا بطور کامل کتابهای خوبی معرفی شده

من تا اونجایی که میدونم آموزشه!

---------- Post added at 09:12 AM ---------- Previous post was at 09:07 AM ----------

به نظرتون این سی‌دی آموزش شیمی مبتکران(بهمن بازرگانی) رو بگیرم؟ خودش که گفته به عنوان کاتالیزگره!! و داشتنش فقط سرعت رو بالا میبره و فرقی با درسنامه‌ها نداره فقط بعد هر درسنامه چند تا سوال حل کرده!

azimzade
21-06-2010, 08:12
من تا اونجایی که میدونم آموزشه!
خب شاید شما کتاب دیگه ای رو میگی.مال من تسته، 2جلده ونویسنده هاش عطا اله صادقی و ف.ابوالقاسمی اند

sahelgh
21-06-2010, 08:18
خب شاید شما کتاب دیگه ای رو میگی.مال من تسته، 2جلده ونویسنده هاش عطا اله صادقی و ف.ابوالقاسمی اند

حتما همونی که تو میگی درسته. چون من تابحال این کتابو ندیدم و فقط اسمشو شنیدم.

fmps
21-06-2010, 09:03
سلام
نظرتون راجه به این کتاب چیه ؟بخرم؟
کتاب تست دیفرانسیل ، حسابان و ریاضیات پایه جلد3 انتشارات رمزینه

Farshid72
21-06-2010, 09:24
فیزیک پیش دانشگاه یا فار بگیر یا رمزینه با دریافت (دریافت محمود رضا ذهبی و پیش 1 چاپ شده اما کتاب خوبیه ) فیزیک 3 خیلی سبز
حسابان و دیفرانسیل رمزینه مهندسمهربان
انقد مهندس ریخته ما قاط زدیم
البته اینا نظر منه

من که بین اینا گیج شدم لطفا اگه ممکنه کمک کنید.
باتشکر.

نفر اول کنکور
21-06-2010, 09:55
کسی هست که هر سه تاکتاب شیمی مبتکران و فار و خیلی سبزو البته آموزشیونو دیده باشه و بتونه نظری بده؟

نفر اول کنکور
21-06-2010, 10:06
ولی من می گم اولا گاج سفید برای کسی که اونقدرا مشکلی تو فیزیک نداره عالیه و همه نمونه تست داره + درس نامه های جامع ( حتی رتبه های برتر کنکور ، یعنی یکی از چهار نفر اول کنکور ریاضی ، همین کتاب رو پیشنهاد کرده بود و البته این دلیل نمی شه بقیه بد باشن. من هر سه کتاب رو دیدم و در آخر به نتیجه ای که در ادامه نوشتم رسیدم )
بعد از اون هم خیلی سبز خوبه ، بعدش هم مبتکران. کلا همه مثل همن و تفاوت زیادی نداره. فقط بگم این خیلی سبزه حوصلت رو سر نمی بره و لابه لای پاسخ های تشریحیش برات جک تعریف می کنه و کاریکاتور های قشنگی داره برای تغییر جوّ. کلا هر سه کتاب برای فیزیک عالین. باور کن و اصلا نگران نباشین و هر سه شما رو به تسلط خواهد رسوند.

ضمن تایید نظر دوستمون باید بگم به نظر من گاج سفید برای کسی خوبه که تو درس به تسلط رسیده باشه و بخواد الان فقط تست کار کنه و مبتکران و خیلی سبزم برای اونایی که حداقل رو جزوشون تسلط دارن و با خوندن این کتابا سطح یادگیگیری وتست زنی افزایش پیدا میکنه که تو این بین سبز کمی شیرین تر بحثو گفته.
کسی خبر نداره فار قصد چاپ بقیه کتاب فیزیکاشو داره یا نه؟
که هر دو روز پایان پذیرد ، پس بگذارید و بگذرید
دل مبندید ، چشم بیندازید و دل مبازید
که دیر یا زود باید گذاشت و رفت ....

MRTZ HSV
21-06-2010, 10:44
فیزیک 1 و 2 لنگم...خیلی سبز کتاب داره که فقط مباحث کنکور رو داشته باشه...یعنی فقط نور و آینه و . . .

yarane-naghdi
21-06-2010, 10:54
واقعا خیلی جالبه!!!!!
دقیقا نمیدونی از کدوم کاریکاتور؟
من که عاشق اون کاریکاتورم که حلقه با ورود و خروج شار مخالفت میکنه !!!!!!

كاريكاتور صفحه 279 كتاب خيلي سبز سوال طرح كرده بودن

behnamrizi
21-06-2010, 11:39
مرتضي: فيزيك1 انديشه سازان بگير و فيزيك2 خودم هم لنگم!

Mr.Unco
21-06-2010, 12:48
مرتضي: فيزيك1 انديشه سازان بگير و فيزيك2 خودم هم لنگم!
دوست عزیز فیزیک 1و2 اندیشه سازان با همه
ولی مباحث حرکت شناسی و دینامک که تو پیش میخونیدش داخلش نیست
مباحث نو و فشار وگرما و ویژگی ها ماده رو داره
توی کتاب پیش1 اندیشه سازان مبحث کار وانرژی هم هست

Mr.Unco
21-06-2010, 12:53
من یه لیست از بهترین کتابای کنکور رو میزارم.اینو هم بگم من اکثر کتابای کنکور رو دیدم و روش کار کردم

ادبیات:باید مبحثی خونده بشه
آرایه کلک/املا لغت دریافت/قرابت دریافت/زبان فارسی همگامان تاریخ ادبیات گاج
عربی:ایاد فیلی/گاج سفید/اگه زیاد عربیتون خوب نیست گاج سبز هم خوبه
دینی:بی شک همگامان
زبان:خیلی سبز

ریاضی:کتابای مهندس مهربان/آمار گاج سفید/هندسه مبتکران
زیست شناسی:کتابای انتشارات خیلی سبز/کتاب های انتشارات همگامان
فیزیک:اندیشه سازان+گاج سفید
شیمی:فقط و فقط بهمن بازگانی هم آموزش هم تست

از این سه لینک که آقا مهدی زحمت کشیدند استفاده کنید.هرکتابی توضیحی هم دادند

ادبیات

عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی

ریاضی، فیزیک، شیمی

behnamrizi
21-06-2010, 13:28
انديشه سازان فيزيك1 جدا هم داره كه كاملتره از فيزيك1و2 اش كه با همند روش عكس قو هست خيلي عاليه

Mr.Unco
21-06-2010, 13:32
انديشه سازان فيزيك1 جدا هم داره كه كاملتره از فيزيك1و2 اش كه با همند روش عكس قو هست خيلي عاليه
Sorry
I didn t know
:31::31:

sahelgh
21-06-2010, 21:56
سلام. من امروز رفتم کتاب زبان 3 مبتکران(شهاب اناری) ،END READING خیلی سبز، با دفتر برنامه‌ریزی خودم میتوانم (انتشارات خیلی سبز )رو خریدم کتابایی هم که بچه‌ها معرفی کرده بودند یه نگاهی انداختم و چندتا سوال برام پیش اومده
1- دین و زندگی خیلی سبز بهتره یا همگامان (خواهشا این یکی رو حتما راهنمایی کنید و دلیل بهتر بودن هرکدوم رو بگین!!!!)
2- من هندسه 1 و 2 مبتکران رو دیدم جالب بود. به نظرتون من که کتاب هندسه پایه خوشخوان رو دارم برم دوباره مبتکران رو بگیرم یا نه؟
3- تاریخ ادبیات کلک معلم بهتره یا تاریخ ادبیات مصور(انتشارات تخته سیاه)؟ من هر دوشو دیدم.

mamadalmani
21-06-2010, 21:59
منم یه لیست میزارم
فیزیک پیش 1 فار فیریک پیش 2 اندیشه سازان(فعلا تا فار نیومده از همه بهتره)
دینی همگامان
گسسته فار برای تستی(همین یکی فکر کنم بسه) و رمزینه تشریحی
هندسه تحلیلی فار اگه کفاف نداد قلم چی سبز پایا فر
زبان انگلیسی جامع خیلی سبز + درک متن به زبان ساده شهاب اناری مبتکران
زبان فارسی دو جلد سبطی انتشارات دریافت
ادبیات سبطی قرابت معنایی + لغت هر دو از دریافت و جامع ماه مهر(به جای ماه مهر می تونید ارایه ادبی کلک معلم و تاریخ ادبیات موضوعی گاج یا رمزینه تاریخ ادبیات که تازه نشر است بگیرید)
دیفرانسیل هم مهندس مهربان از رمزینه
شیمی هم که بازرگان مبتکران
فیزیک 1 و 2 اندیشه سازان
فیزیک 3 هم خیلی سبز
عربی آموزش به زبان ساده ایاد فیلی و اگه بزارید خیلی سبز جدیدش بیاد رضا مومن زاده کتاب خوبیه من بیاد می خرم
رمزینه هم کتاب خوبیه عربی جامع

fmps
21-06-2010, 23:11
سلام
کتاب کلاس رمزینه واسه حسابان یا دیفرانسیل هســـــــــــت؟

mamadalmani
21-06-2010, 23:52
کتاب کلاس فقط واسه دیف هست حسابان تست داره

azimzade
22-06-2010, 07:49
من برای اینا 2 دلم اگه میشه بگید کدوم بهتره::20:
1.تست حسابان:خوشخوان یا رمزینه
2.واسه جبرو احتمال مبتکران بگیرم یا نه.چون میگن کاملترش تو پیش هست.اگه اینطوریه یجا یه کتاب برای پیش میگیرم دیگه

behnamrizi
22-06-2010, 07:59
1اگه حسابانت نسبتا خوبه خوشخوان ولي اگه متوسط به پايين رمزينه
2به نظر من الان جبر را كار كني بارش از دوشت برداشته ميشه چون تو پيش فرصت كمتري داري.

kahkeshan6
22-06-2010, 10:29
سلام. من امروز رفتم کتاب زبان 3 مبتکران(شهاب اناری) ،END READING خیلی سبز، با دفتر برنامه‌ریزی خودم میتوانم (انتشارات خیلی سبز )رو خریدم کتابایی هم که بچه‌ها معرفی کرده بودند یه نگاهی انداختم و چندتا سوال برام پیش اومده
1- دین و زندگی خیلی سبز بهتره یا همگامان (خواهشا این یکی رو حتما راهنمایی کنید و دلیل بهتر بودن هرکدوم رو بگین!!!!)
2- من هندسه 1 و 2 مبتکران رو دیدم جالب بود. به نظرتون من که کتاب هندسه پایه خوشخوان رو دارم برم دوباره مبتکران رو بگیرم یا نه؟
3- تاریخ ادبیات کلک معلم بهتره یا تاریخ ادبیات مصور(انتشارات تخته سیاه)؟ من هر دوشو دیدم.
1-این کتاب زبان شهاب اناری یک جلده؟قیمتش چقدره.
2-دین و زندگی من انرژی اتمی(نشر الگو دارم)که واقعا عالیه.البته این نظر منه.درسنامه هاش هم از کتاب کامل تره.
و خود مول هم گفته با خوندن درسنامه هاش لازم نیست کتاب رو بخونیم.اندیشه و تحقیق و تطبیق و بررسی کنید و... رو هم داره.
3-تاریخ ادبیات من خودم نمیدونم

behnamrizi
22-06-2010, 11:03
كتاب reading مبتكران بهتره يا خيلي سبز؟؟؟
قيمت هركدوم را هم بگيد لطفا.
با تشكر

fmps
22-06-2010, 11:16
1اگه حسابانت نسبتا خوبه خوشخوان ولي اگه متوسط به پايين رمزينه
2به نظر من الان جبر را كار كني بارش از دوشت برداشته ميشه چون تو پيش فرصت كمتري داري.

من واسه جبر نشر الگو دارم اونم خیلی عالی هست

mamadalmani
22-06-2010, 11:18
شهاب اناری بهتره همون مبتکران البته اینو من تو این تایپک فهمیدم نشستم از اول تا اخر خوندم
واسه خیلی سبز 3000 و مبتکران 4000

mamadalmani
22-06-2010, 11:30
جبر هر کتابی بگیری خوبه ولی همون کتاب مبتکران که روش هندونه شسته نشده هست بگیری بهتره یعنی تا جایی که دیدم بهتره:31:

yarane-naghdi
22-06-2010, 11:41
1-این کتاب زبان شهاب اناری یک جلده؟قیمتش چقدره.
2-دین و زندگی من انرژی اتمی(نشر الگو دارم)که واقعا عالیه.البته این نظر منه.درسنامه هاش هم از کتاب کامل تره.
و خود مول هم گفته با خوندن درسنامه هاش لازم نیست کتاب رو بخونیم.اندیشه و تحقیق و تطبیق و بررسی کنید و... رو هم داره.
3-تاریخ ادبیات من خودم نمیدونم
كتاب شهاب اناري سه جلد هست . اوني كه به ما گفت خيلي بچيه خشي هستي و دبير هم است اتفاقا . ميگفت كه خيلي كتاب خوبيه . ميگفت اين كتاب زبان قطعا از همه كتابها حتي خيلي سبز بهتره . ولي با محاسبه معلوم ميشه كه سه جلدش خيلي گران در مي آد بنابراين من خيلي سبز رو گرفتم و حقا كتاب خوبيه

ضمنا . هر جلد كتاب مبتكران شهاب اناري حدود هفت تا هشت هزار تومان هست:41:

azimzade
22-06-2010, 12:04
من یکم گیج شدم.من برای تست حسابان رمزینه میخوام بگیرم.میشه جلد چند؟

behnamrizi
22-06-2010, 12:09
جلد سوم را بايد بگيري

نفر اول کنکور
22-06-2010, 13:22
كتاب شهاب اناري سه جلد هست . اوني كه به ما گفت خيلي بچيه خشي هستي و دبير هم است اتفاقا . ميگفت كه خيلي كتاب خوبيه . ميگفت اين كتاب زبان قطعا از همه كتابها حتي خيلي سبز بهتره . ولي با محاسبه معلوم ميشه كه سه جلدش خيلي گران در مي آد بنابراين من خيلي سبز رو گرفتم و حقا كتاب خوبيه

ضمنا . هر جلد كتاب مبتكران شهاب اناري حدود هفت تا هشت هزار تومان هست:41:
این سه جلد زبان 3 و پیش 1و2 هستش؟
یکم درمورد خیلی سبز بیشتر توضیح میدی؟

GodFatherAmin
22-06-2010, 18:32
دوستان یه پیشنهاد پیرامون دروس اختصاصی ریاضی مخصوصا ریاضی و فیزیک دارم که بیشتر سعی کنید تست یزنید.
من خودم برای فیزیک کتاب درسی رو با آبی قلم چی کار می کردم.
و دوستانی که می خوان از تابستان شروع کنند یه نگاه سطحی به ریاضی اول دبیرستان مخصوصا اتحادها بندازن.

lmohsen
23-06-2010, 07:59
دوستان سلام لطفا راهنمایی کنید.
کتاب های زیست شناسی مهر و ماه که نموداری هستش نکات مهم رو گفته؟ یا اینکه کل کتاب رو به صورت نموداری تشریح کرده؟
اگه بگیرم به درد میخوره تو 4-5 روز قبل کنکور دوره کنم و میرسم بخونمشون؟
پیشاپیش از کمکتون ممنونم:11:

sarinagasemi
23-06-2010, 14:54
کتاب های زیست شناسی مهر و ماه که نموداری هستش نکات مهم رو گفته؟ یا اینکه کل کتاب رو به صورت نموداری تشریح کرده؟
پیشاپیش از کمکتون ممنونم:11:
منم یه سوال در مورده مهر و ماه داشتم اونم این که اگه بخوام بالای 90 بزنم در کنار کتاب سبز مهر وماه بخونم یا گربه :13:

sarinagasemi
23-06-2010, 15:13
یه سوال دوستان:
خیلی سبز داره برا ریاضی 2 کتاب چاپ می کنه؟(اگه آره پس چرا ریاضیات تجربی رو چاپ کرده؟)

behnamrizi
23-06-2010, 15:22
-آره داره چاپ ميكنه.
-حتما واسه سود بيشتر!

mjorh
24-06-2010, 11:25
زحمتی که نیست ولی چه درسایی؟؟/

همه ي درسا .
اينجا اصلا معلوم نيست كه كدوم كتاب خوبه، هر كي مياد يه چيزي ميپرونه . به يه نتيجه كلي برسين ببينيم كدوم كتابا خوبن .

vahid-p
24-06-2010, 12:04
پیشاپیش از کمکتون ممنونم
من رشته ریاضیم. ولی تا جایی که می تونم در مورد کتاب مهر و ماه می نویسم( از تبلیغات پشت کتاب هاش ). خودتون دیگه نتیجه گیری کنید.
1- کتاب زیست شناسی و آزمایشگاه 1 + 2 عدد وی سی دی : 250 صفحه نموداری + 1100 تست کنکوری و تالیفی در قالب 45 آزمون طبقه بندی شده.بیش از هزار تصویر و همچنین درک مطلب های پیچیده از فصول مختلف به خصوص فصل های 3 و 5 و 7 . مطالب پراکنده کتاب مرتب و دسته بندی شده است. وی سی دی ها دارای بیش از یکصد فیلم آموزشی که از نمودار ها به آن ارجاع شده است.
2- کتاب زیست شناسی و آزمایشگاه 2 + 2 عدد وی سی دی : بیش از 300 صفحه آموزش نموداری + 1500 تست کنکوری و تالیفی در قالب 50 آزمون بیست تستی طبقه بندی شده. آموزش هدف مند ژنتیک کنکور در قالب 14 بخش آموزشی با بیش از یکصد نوع تست ژنتیک در بیش از 15 آزمون تستی. تصاویر آموزشی و جداول جمع بندی در فصول 7 و 9 و 10 و 11 . 130 فیلم آموزشی در مورد نکات پیچیده کتاب .
3- کتاب زیست شناسی پیشدانشگاهی 1 و 2 + 2عدد وی سی دی : 300 صفحه آموزش نموداری + ( واضح نبود چند تا تست ولی از ادامه می شه فهمید ) در قالب 50 آزمون 20 تستی در سه سطح ( کنکوری، متنی و مفهومی ). آموزش مفاهیم مربوط به ژنتیک جمعیت در قالب 10 بخش و 60 نوع تست و مساله کنکوری، به مفاهیم فصل 1 و 4 و 5 و 7 توجه شده است . آموزش فتوسنتز و تنفس . بهره گیری از تصاویر و نمودارهایی در مورد چرخه تولید مثل در مورد فصول 10 و 11 با استفاده از جداول مقایسه ای و ... 120 فیلم آموزشی به خصوص در مورد ژنتیک مولکولی .
4- بانک سوالات زیست شناسی کنکور + 1 عدد سی دی نرم افزار آزمون ساز : کتاب و سی دی مجموعه 10000 تست و...
کتاب زیست گیاهی و لغتنامه ژنتیک هم داره. خلاصه کلا خیلیه.
ولی بازم می گم من شنیدم که زیست گربه بیشتر طرفدار داره.

lmohsen
24-06-2010, 19:10
من رشته ریاضیم. ولی تا جایی که می تونم در مورد کتاب مهر و ماه می نویسم( از تبلیغات پشت کتاب هاش ). خودتون دیگه نتیجه گیری کنید.
1- کتاب زیست شناسی و آزمایشگاه 1 + 2 عدد وی سی دی : 250 صفحه نموداری + 1100 تست کنکوری و تالیفی در قالب 45 آزمون طبقه بندی شده.بیش از هزار تصویر و همچنین درک مطلب های پیچیده از فصول مختلف به خصوص فصل های 3 و 5 و 7 . مطالب پراکنده کتاب مرتب و دسته بندی شده است. وی سی دی ها دارای بیش از یکصد فیلم آموزشی که از نمودار ها به آن ارجاع شده است.
2- کتاب زیست شناسی و آزمایشگاه 2 + 2 عدد وی سی دی : بیش از 300 صفحه آموزش نموداری + 1500 تست کنکوری و تالیفی در قالب 50 آزمون بیست تستی طبقه بندی شده. آموزش هدف مند ژنتیک کنکور در قالب 14 بخش آموزشی با بیش از یکصد نوع تست ژنتیک در بیش از 15 آزمون تستی. تصاویر آموزشی و جداول جمع بندی در فصول 7 و 9 و 10 و 11 . 130 فیلم آموزشی در مورد نکات پیچیده کتاب .
3- کتاب زیست شناسی پیشدانشگاهی 1 و 2 + 2عدد وی سی دی : 300 صفحه آموزش نموداری + ( واضح نبود چند تا تست ولی از ادامه می شه فهمید ) در قالب 50 آزمون 20 تستی در سه سطح ( کنکوری، متنی و مفهومی ). آموزش مفاهیم مربوط به ژنتیک جمعیت در قالب 10 بخش و 60 نوع تست و مساله کنکوری، به مفاهیم فصل 1 و 4 و 5 و 7 توجه شده است . آموزش فتوسنتز و تنفس . بهره گیری از تصاویر و نمودارهایی در مورد چرخه تولید مثل در مورد فصول 10 و 11 با استفاده از جداول مقایسه ای و ... 120 فیلم آموزشی به خصوص در مورد ژنتیک مولکولی .
4- بانک سوالات زیست شناسی کنکور + 1 عدد سی دی نرم افزار آزمون ساز : کتاب و سی دی مجموعه 10000 تست و...
کتاب زیست گیاهی و لغتنامه ژنتیک هم داره. خلاصه کلا خیلیه.
ولی بازم می گم من شنیدم که زیست گربه بیشتر طرفدار داره.
سلام دوست عزیز ممنون از کمکتون اما فکر کنم منظور من رو نگرفتین :31:
من 1هفته دیگه کنکور دارم و کتاب زیست کتاب سبز رو کامل خوندم اما برای دوره تو این 1هفته اخر میخوام این کتاب زیست مهر ماه که نموداری هستش رو بخونم از نظر رسیدن میرسم. الان 3تا کتاب زیست مهر ماه هم گرفتم میخواستم بدونم نظر دوستان در مورد این کتاب چیه!
بازم ممنون :10:

sahelgh
24-06-2010, 20:02
من کتاب هندسه پایه خوشخوان رو دارم. لازمه دوباره 2 جلدی مبتکران رو بگیرم؟
زبان فارسی و دین و زندگی خیلی سبز بهتره یا همگامان

خواهشا هرچه سریع تر بگین چون 1شنبه میخوام برم بخرم
لطفا کتابی رو پیشنهاد کنید که بعدا از خریدنش پشیمون نشم
ممنون

Farshid72
24-06-2010, 20:04
سلام بچه ها
این یعنی چی که هر کی میاد یه سری کتاب پیشنهاد می ده که خودشم تا حالا نخوندشون ؟؟؟؟ لطف کنین مشاوره بدین در مورد کتاب و یا اینکه کتابی رو که خوندین پیشنهاد بدین چون الان چهار صحفه هستش که فقط دوستان دارن کتاب پیشنهاد می دن.
با تشکر.

mjorh
24-06-2010, 20:17
سلام بچه ها
این یعنی چی که هر کی میاد یه سری کتاب پیشنهاد می ده که خودشم تا حالا نخوندشون ؟؟؟؟ لطف کنین مشاوره بدین در مورد کتاب و یا اینکه کتابی رو که خوندین پیشنهاد بدین چون الان چهار سحفه هستش که فقط دوستان دارن کتاب پیشنهاد می دن.
با تشکر.
من هم همينو ميگم ديگه . اصلا معلوم نيست كي به كيه .

Farshid72
24-06-2010, 20:19
حسابان و دیفرانسیل رمزینه مهندس مهربان
البته اینا نظر منه
هر کتابی که به نظرتون ساده‌تر توضیح داده و تستاش بهتر و مفهومی‌تره پیشنهاد بدین.:11::11::11:
کلا همش که رنگی شد::31:ولی دوشتان اگه می شه اساسی کمک کننااااا!!!! اینایی رو هم که رنگی نکردم نگاه کنین اگه کتاب بهتری سراغ دارین پیشنهاد بدین.

باتشکر.

sahelgh
24-06-2010, 20:31
من هم همينو ميگم ديگه . اصلا معلوم نيست كي به كيه .

حرف شما درسته ولی بعضی از کتابهای آموزش یا تست هست که ممکن یکی بپسنده و اونو بهتر بفهمه و یکی دیگه به دلایلی خوشش نیاد و اون کتاب رو رد کنه!!

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

البته اینا نظر منه
هر کتابی که به نظرتون ساده‌تر توضیح داده و تستاش بهتر و مفهومی‌تره پیشنهاد بدین.:11::11::11:
کلا همش که رنگی شد::31:ولی دوشتان اگه می شه اساسی کمک کننااااا!!!! اینایی رو هم که رنگی نکردم نگاه کنین اگه کتاب بهتری سراغ دارین پیشنهاد بدین.

باتشکر.

من گفته ی خودم رو اصلاح میکنم . کتاب 2 جلدی ریاضی2 تسته نه آموزش اگه آموزش میخوای 1 جلدی مبتکران رو بگیر

رنگی چه فرقی با مشکی ها دارن؟

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

یه کتاب توپ واسه فیزیک 1 و فیزیک 2 (درسنامه و تست (مثل خیلی سبز)) !!!! میخوام فیزیک رو 100 بزنم!!!!!

mamadalmani
24-06-2010, 20:32

ممنون

دینی و زبان فارسی اگه بین این دوتا می خوای همگمان هر دو تاش بهتره
هندسه پایه اگه خوشخوان میفهمی و یاد گرفتی لازم نیست ولی اگه نیاز داری مبتکران فرهاد ابوالقاسمی رو بگیر خیلی خوبه
منم یه سوال داشتم بین هندسه تحلیلی الگو و فار کدومشو بگیرم بعضیا تو این تایپک میگن فار بعضیا میگن الگو و بعضی دیگه میگن رمزینه من نفهمیدم اخر کدومش

behnamrizi
24-06-2010, 20:33

ممنون

من هندسه خوشخوان را نديدم ولي خودم مبتكران دارم خيلي توپه،اگه با خوشخوان راحتي نياز نيست بري بگيري
زبان فارسي حتما حتما همگامان بگير
ديني هم نميدونم!

Farshid72
24-06-2010, 20:39
البته اینا نظر منه

باتشکر.

منظورم از رنگی ها این بود که مثلا برای یه درس دوتا کتاب پیشنهاد شده و من هم وقت ندارم هر دو کتاب رو بخونم بنابراین از دوستان خواستم که کمکم کنن در این مورد.

بچه ها واسه ادبیات و زبان فارسی و همچنین دینی چه کتابی خوب هست ؟؟؟ اگه می شه یه کتاب استاندارد معرفی کنید:11:

behnamrizi
24-06-2010, 21:41
ادبيات:گاج سبز(اگه مبحثي ميخواي كتابهاي سبطي+كلك)
زبان فارسي:همگامان
ديني:ندارم و نميدونم!

Haniiii
24-06-2010, 22:00
تست دینی چی گرفتین شما ها ؟!

mamadalmani
24-06-2010, 22:00
اینم جواب رنگی ها
اگه فقط بین این دو تا فیزیک اندیشه سازان بهتره اگه خواستی یه کتاب تستم بگیر کنارش
دیفرانسیل هم رمزینه
حسابان عباس امیدوار واسه تشریحیه اگه تست میخوای رمزینه
هندسه تحلیلیم خودم به دو گانگی رسیدم یا الگو یا فار هیچکسم رمزینه چاپ جدیدشو ندیده ببینه خوبه یا نه

Farshid72
24-06-2010, 22:20
اینم جواب رنگی ها
اگه فقط بین این دو تا فیزیک اندیشه سازان بهتره اگه خواستی یه کتاب تستم بگیر کنارش
دیفرانسیل هم رمزینه
حسابان عباس امیدوار واسه تشریحیه اگه تست میخوای رمزینه
هندسه تحلیلیم خودم به دو گانگی رسیدم یا الگو یا فار هیچکسم رمزینه چاپ جدیدشو ندیده ببینه خوبه یا نه
الام شما این فیزیکی که گفتی فیزیک 1و2 پیش هستش ؟؟؟
ادبیات رو هم 2و3وپیش گاج و زبان فارسی 2 3 پیش همگامان ok هست ؟؟؟

behnamrizi
24-06-2010, 22:46
ادبيات آره همش گاج+فقط زبان فارسي3 همگامان(2جزء منابع كنكور نيست!)

هاني:مگه ديني كتاب تست ميخواد؟؟
بنظر من كتاب درسي كافيه.ولي اگه خيلي اصرار داري ايات و نكات گاج خوبه من ديدمش

yarane-naghdi
25-06-2010, 01:17
سلام بچه ها
این یعنی چی که هر کی میاد یه سری کتاب پیشنهاد می ده که خودشم تا حالا نخوندشون ؟؟؟؟ لطف کنین مشاوره بدین در مورد کتاب و یا اینکه کتابی رو که خوندین پیشنهاد بدین چون الان چهار صحفه هستش که فقط دوستان دارن کتاب پیشنهاد می دن.
با تشکر.

حالا من يكي كه همه كتابهايي كه ميام دربارش مينويسم رو خودم دارم و خيلي هم راضي ام .:5:

البته اینا نظر منه
هر کتابی که به نظرتون ساده‌تر توضیح داده و تستاش بهتر و مفهومی‌تره پیشنهاد بدین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميدوني دوست من . كتاب فيزيك پيش رو اگه خيلي سبز بگيري خيلي بهتره از انتشارات فار :20: . بنده با كتاب فار آشنا شدم ولي با هم تفاهم نداشتيم . نميدونم مشكل از كتاب بود يا من . بنظر خودم و مثل هر انسان عاقلي مشكل كتاب فار رو از خودش ميدونم . در نثرش . صفحه چيني اش . طرز پاسخ هاش . نوع طبقه بندي هاش

البته اين رو بگم توضيح شما كامل نيست . معلوم نيست كه شما توضيح بالاي ستاره ها رو قبول داريد يا زيرش:31:

و مشكل اصلي اين تاپيك : بعد از اينكه همه دوستان كتابها رو توضيح دادند و همه خوشحال هستيم يه دفعه يه كاربر مياد و درخواست راهنمايي ميكنه . همه دست به كار ميشند و شروع به تبليغ پراكني . به گفته يكي از دوستان الان ديگه واقعا معلوم نيست كي به كيه .

sahelgh
25-06-2010, 08:57
یه کتاب توپ واسه فیزیک 1 و فیزیک 2 (درسنامه و تست (مثل خیلی سبز)) !!!! میخوام فیزیک رو 100 بزنم!!!!!

---------- Post added at 09:57 AM ---------- Previous post was at 09:55 AM ----------

دینی و زبان فارسی اگه بین این دوتا می خوای همگمان هر دو تاش بهتره
هندسه پایه اگه خوشخوان میفهمی و یاد گرفتی لازم نیست ولی اگه نیاز داری مبتکران فرهاد ابوالقاسمی رو بگیر خیلی خوبه
منم یه سوال داشتم بین هندسه تحلیلی الگو و فار کدومشو بگیرم بعضیا تو این تایپک میگن فار بعضیا میگن الگو و بعضی دیگه میگن رمزینه من نفهمیدم اخر کدومش

هندسه پایه خوشخوان توضیحاتش خیلی خشکه و تقریبا مثل کتاب میمونه! من فقط تست هاشو زدم! حالا به نظرتون لازمه مبتکران رو بگیرم یا نه؟

behnamrizi
25-06-2010, 09:27
فيزيك1 انديشه سازان
فيزيك2 گشتم نبود نگرد نيست!
هندسه هم اگه اينطوره كه ميگي برو بگير مبتكران

kahkeshan6
25-06-2010, 13:20
حالا من يكي كه همه كتابهايي كه ميام دربارش مينويسم رو خودم دارم و خيلي هم راضي ام .:5:

ميدوني دوست من . كتاب فيزيك پيش رو اگه خيلي سبز بگيري خيلي بهتره از انتشارات فار :20: . بنده با كتاب فار آشنا شدم ولي با هم تفاهم نداشتيم . نميدونم مشكل از كتاب بود يا من . بنظر خودم و مثل هر انسان عاقلي مشكل كتاب فار رو از خودش ميدونم . در نثرش . صفحه چيني اش . طرز پاسخ هاش . نوع طبقه بندي هاش

البته اين رو بگم توضيح شما كامل نيست . معلوم نيست كه شما توضيح بالاي ستاره ها رو قبول داريد يا زيرش:31:

و مشكل اصلي اين تاپيك : بعد از اينكه همه دوستان كتابها رو توضيح دادند و همه خوشحال هستيم يه دفعه يه كاربر مياد و درخواست راهنمايي ميكنه . همه دست به كار ميشند و شروع به تبليغ پراكني . به گفته يكي از دوستان الان ديگه واقعا معلوم نيست كي به كيه .
فکر نکنم مشکل از کتاب باشه مشکل از يه جاي ديگست (شوخی کردم):31::31:
من همين امروز فيزيک پيش فار رو يه نگاهي انداختم.
آخه من فيزيک 1و2 انديشه سازان قديم رو دارم.که تو مقدمش نوشته بعضي فصلهاش با فيزيک پيش دانشگاهي ادغام شده و بعضي هاش هم کلا تو کتاب پيش گفته.مثلا فصل اندازه گيري تو فيزيک 1و2 نيست و نوشته که تو فيزيک پيش آورده شده.فيزيک فار کاملا مفهومي توضيح داده. و به نظر من عالي توضيح داده. البته اين نظر منه شايد يکي از رو فار خيلي خوب ياد بگره يکي از رو کانون يکي از رو خيلي سبز.
البته ناگفته نماند که بيشتر دوستان تو اين تايپک فيزيک فار رو توصيه کردن و چند تن از نفرات برتر کنکور هم همين فيزيک فار رو توصيه کردن..البته اين دليل نميشه ممکنه يکي رتبه اول بشه و از رو گاج خونده باشه.و سال بعد اون کسي که فيزيک رو کامل زده از رو کانون خونده باشه.
در ضمن مولفاي فيزک خيلي سبز با مولفاي فيزيک فار مشترکند.
مولفاي فيزيک فار:احمد مصلايي-شاهين اقبال-رضا سبز ميداني-بابک جوانمرد-و...
مولف فيزيک خيلي سبز:احمد مصلايي-شاهين اقبال
ودر پاسخ به مطلب آخر مثل اينکه دوستان تا يکي از نفرات برتر کنکور بهشون کتاب معرفي نکنه خيالشون راحت نميشه.
به همين خاطر کتابهايي که سجاد فولادي معرفي کرده رو اينجا براتون ميزارم.ولي ديگه فکر نکنين اگه از رو اين کتابا نخونين موفق نميشين. و خود سجاد فولادي هم گفته که اينا بهتريت کتابها نيستن.
متن نوشته شده توسط سجاد فولادي:
به دليل اصرار دوستان، من کتاب‌هايي که فکر مي‌کنم مفيد هستند رو اينجا معرفي مي‌کنم تا همه بهره ببرن. البته اينها فقط کتابهايي هست که من ديدم و گرنه قطعاً کتب بهتري هم هستن که من نديدم.

توجه! اين کتاب‌ها نه همگي بهترين هستند و نه تنها شرط قبولي در کنکور. قطعاً کتاب‌هاي بهتري هستند که من بي اطلاع از آنها هستم. لطفاً هر کتابي که داريد تا انتها بخوانيد و تحت تاثير اين ليست قرار نگيريد چون من همه‌ي کتاب‌ها را نديده‌ام و کتابهايي را که ديده‌ام و خوانده‌ام گفته‌ام. لطفاً انتشارات‌هاي محترم هم سوءاستفاده نکنند.

ادبيات: ادبيات فارسي پيش دانشگاهي (?)‌ مبتکران، دکتر کورش بقايي. اين کتاب يک کتاب عالي براي درک مطلب و آرايه‌هاست. براي ادبيات ـ به نظر من ـ اين کتاب و تست‌هاي کنکور از ?? به بعد کافيست + خواندن خفن کتاب‌هاي درسي.
عربي: گاج سفيد
معارف: نظري ندارم! بيشتر سعي کنيد بخوانيد.
زبان: انديشه‌سازان (مبتکران) دکتر شهاب اناري

ديفرانسيل: بانک تست حساب ديفرانسيل و انتگرال انتشارات رمزينه، مهندس مهربان + ديفرانسيل خوشخوان براي تسلط بيشتر
تحليلي: گاج سفيد
گسسته: خيلي زيادن!
هندسه: انديشه‌سازان (مبتکران)، مهندس فرهاد ابوالقاسمي
فيزيک: گاج سفيد + انديشه‌سازان + کتاب عالي اتاق فيزيک براي پيش (?) انتشارات فار
شيمي: مبتکران مهندس بهمن بازرگاني

mehdi_7070
25-06-2010, 14:08
خيلي ممنون از جزوات و راهنمايي هايي كه كردين ، من يه سئوال كوچيك داشتم ، شما گفتين كه كتاب ادبيات كلك معلم خوبه ، و بعد در قسمت بعدي ادبيات رو به چند بخش(تاريخ ادبيات ،آرايه و...) تقسيم كردين و به هر كدوم هم يه كتاب پيشنهاد دادين ، سئوال من اينه كه مگه تو كتاب ادبيات (مثلا كلك معلم) همه ي اين تاريخ ادبيات ها و آرايه ها و.. وجود ندارن؟ اگه وجود ندارن ، پس چه چيزي تو اين كتاب ادبيات هست؟

پست را کامل بخونید، توضیح دادم:

در مورد ادبیات یک سری کتاب هست که خط به خط مفاهیم، آرایه‌ها، معانی کتاب را بررسی کردند. مثل کلک معلم، گاج و ... . من خودم کلک معلم را توصیه می‌کنم، ولی اگر معلمتون خوب هست می‌تونید بی‌خیال این دسته کتاب‌ها بشوید (در ادامه توضیح دادم)
اما برای تسلط بر ادبیات... ببینید! سبک تست‌های کنکور نسبت به سال‌های گذشته عوض شده و هر سال داره از حافظه محوری دورتر می‌شه. پس عملا تست‌های قدیمی به‌درد نمی‌خورند! از طرفی بخش عمده‌ای از تست‌ها از مطالب خارج از کتاب هستند. به عنوان مثال تست‌های املا ، آرایه‌های ادبی و قرابت معنایی (تقریبا) هیچ کدوم از متن کتاب درسی طرح نمی‌شوند. پس حفظ کردن خط به خط کتاب درسی و یا حتی بررسی خط به خط آرایه‌های اون چندان فایده‌ای برای شما نخواهد داشت (دقت کنید!‌ منظورم این هست که نشینید حفظ کنید!). به خاطر همین توصیه‌ی من این هست که شما کتاب‌های موضوعی در زمینه‌ی ادبیات تهیه کنید و به تسلط بر همین کتاب‌ها بپردازید. مطمئنا نتیجه‌ی بسیار خوبی خواهید گرفت.

mamadalmani
25-06-2010, 14:46
ایتن فیزیک فار خیلی خوبه
معلوم نیست کی پیش 2 چاپ میشه؟

mjorh
25-06-2010, 16:11
پست را کامل بخونید، توضیح دادم:

واقعا شرمنده ، بله شما توضيح داده بودين ، منم خونده بودم ولي اصلا به اين كلمه موضوعي توجهي نكرده بودم .

Farshid72
25-06-2010, 16:41
بچه ها یه فروشگاه اینترنتی معرفی کردین که توش کتاب می داد می شه آدرسشو دوباره بدین ؟؟؟آخه من بعضیاشو گیر نیووردم.

---------- Post added at 04:41 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

فيزيك1 انديشه سازان
فيزيك2 گشتم نبود نگرد نيست!
هندسه هم اگه اينطوره كه ميگي برو بگير مبتكران
هندسه 1 و 2 دوستان گفتن خیلی سبز حالا شما این کتاب اندیشه سازان رو خوندی ؟؟؟

vahid-p
25-06-2010, 17:36
یه سوال. کتاب هندسه پایه رمزینه خوبه؟ نوسندش کیه؟ کلا برای هندسه 1 و 2 اگه یه کتاب خوب سراغ دارین، معرفی کنید ، لطفا.
برای قرابت معنایی ، کلک بهتره یا تناسب مفهومی هامون سبطی؟ اصلا ارزش داره کسی که کلک داره بره تناسب مفهومی هامون سبطی رو بخره؟
بهترین کتاب لغات انگلیسی کدومه؟

M . Sayid
25-06-2010, 20:10
عجب بازار شامیه اینجا.....
سیاهه ای از اسم کتاب های مختلف.....
و میدونم که بعد از دیدن این همه اسم کتاب چه وسوسه و حالی دارید
خودم اگر بودم دیوونه می شدم!!

اصلا خیالتونو راحت کنم برای تابستان یک کتاب جدا بگیرید برای زمان مدرسه هم یه کتاب دیگه

مطمئنا میشه هر تمام کتاب های پایه رو تو تابستون تموم کرد به شرط اینکه کمتر بیایین اینجا و پست بزنید و بخونید و دچار اون احساساتی بشید که خودتون میدونید منظورم چیه

یه توصیه اگه زبانتون خوب نیست حتما یک سریال زیر نویس نگاه کنید خیلی تاثیر داره ( خودم حدود 150 قسمت سریال نگاه کردم و واقعا مفید بود خیلی بیشتر از اون چه که فکرشو می کنید ) میشه گفت درکتون و آمادگی برای یادگرفتن واژگان رو بالا می بره مخصوصا اینکه وقتی لغات رو می خونید و توی فیلم هم می شنوید اون لغات رو دیگه یادتون میره و حافظتون بهتر پذیرای اون مطلب میشه

mjorh
25-06-2010, 20:15
رمزینه کتاب کلاس فقط هندسه 1 داره نویسندش شجاعی.اصلا کتاب خوبی نیست.چون مباحث زیاد خارج از سطح کتاب داره دیگه بهش اجازه چاپ ندادند.
کتاب تستش به نظر خوب میاد.نویسنشد کاک سوندیه وسوالتش چند درجه بالاتر از سطح کنکوره

بهترین کتاب هندسه در حال حاضر کتاب مبتکران فرهاد ابولقاسمی.معین فلاحتگر وسجاد فولادی هم همین رو خوندند.اکثر بچه های فروم همین رو تایید می کنند.هم هندسه 1 داره هم هندسه2

حتما سبطی رو بخر ارزشش رو داره.حتی اگه تمام کتاب قرابت های موجود در بازار را داشته باشی.

خیلی سبز

به نظر من اگه بچه ها برن تو تاپيك خلاصه درس ها و... اونجا خوب گفته شده كه كدوم كتاب هارو بايد خريد . حرف هاي شما رو هم اونجا من ديدم ،اون پسره تاييد كرده بود

Haniiii
25-06-2010, 20:25
عجب بازار شامیه اینجا.....
سیاهه ای از اسم کتاب های مختلف.....
و میدونم که بعد از دیدن این همه اسم کتاب چه وسوسه و حالی دارید
خودم اگر بودم دیوونه می شدم!!

اصلا خیالتونو راحت کنم برای تابستان یک کتاب جدا بگیرید برای زمان مدرسه هم یه کتاب دیگه

مطمئنا میشه هر تمام کتاب های پایه رو تو تابستون تموم کرد به شرط اینکه کمتر بیایین اینجا و پست بزنید و بخونید و دچار اون احساساتی بشید که خودتون میدونید منظورم چیه

یه توصیه اگه زبانتون خوب نیست حتما یک سریال زیر نویس نگاه کنید خیلی تاثیر داره ( خودم حدود 150 قسمت سریال نگاه کردم و واقعا مفید بود خیلی بیشتر از اون چه که فکرشو می کنید ) میشه گفت درکتون و آمادگی برای یادگرفتن واژگان رو بالا می بره مخصوصا اینکه وقتی لغات رو می خونید و توی فیلم هم می شنوید اون لغات رو دیگه یادتون میره و حافظتون بهتر پذیرای اون مطلب میشه
:D

واقعا حس جالبی هست ! نمیدونم روانشاس ها به این حس چی میگن !!! .. کسی اینجا روان شناسی نمیخونه ؟!

من که تو این چند سال اخیر به اندازه کافی سریال غربی دیدم ! ... الان زدیم تو کار انیمه ( ژاپن ! ) ... :D

vahid-p
25-06-2010, 20:44
بهترین کتاب هندسه در حال حاضر کتاب مبتکران فرهاد ابولقاسمی.معین فلاحتگر وسجاد فولادی هم همین رو خوندند.اکثر بچه های فروم همین رو تایید می کنند.هم هندسه 1 داره هم هندسه2ای کاش یه کتاب بود هندسه 1 و هندسه 2 رو یه جا داشت. کتابشو دیدم ، خیلی کت و کلفته. باشه پس فکر کنم آخرش مجبور شیم، همینو بخونیم. ( باید بیشتر اطلاعات در موردش بدست بیارم ) راستی لینکی ندارین یه کم بیشتر در موردش توضیح داده باشه؟ راستی تو وبلاگ
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کتاب هندسه اندیشه فائق پیشنهاد داده بود . اون چطوره؟

حتما سبطی رو بخر ارزشش رو داره.حتی اگه تمام کتاب قرابت های موجود در بازار را داشته باشی.یعنی اینقدر کتاب اوکییه ؟؟؟

خیلی سبز منظورت اندِ ردینگه؟ اون لغات داره یا درک مطلب؟ راستی این تیک 8 اندازه لغات سطر به سطر زبان، کلمه داره؟ اصلا نمی دونم چرا تو کنکور کلمات بیرون از کتاب هم می اد :19::19:

Haniiii
25-06-2010, 21:03
اصلا نمی دونم چرا تو کنکور کلمات بیرون از کتاب هم می اد :19::19:
تو پیش فکر کنم یه مبحث به اسم حدس معنی داریم ! ... به همین دلیل لغات جدید میدن که بشه حدس زد ! + دیگه اگر همین لغات 4 سال رو بدن که همه بالای 90 میزنن

vahid-p
25-06-2010, 21:25
تو پیش فکر کنم یه مبحث به اسم حدس معنی داریم ! ... به همین دلیل لغات جدید میدن که بشه حدس زد ! + دیگه اگر همین لغات 4 سال رو بدن که همه بالای 90 میزنن
مگه بده بالای 90 بزنیم؟؟؟ :31:
نظرتون رو در مورد تیک 8 بگین لطفا. کامله؟ اندازه لغات سطر به سطر؟؟؟

behnamrizi
25-06-2010, 21:27
آقا وحيد كجاي وبلاگ گفته هندسه فائق؟!!
من تا جايي كه يادمه،نوشته گاج سفيد+مبتكران !

mamadalmani
25-06-2010, 21:42
این کتابای انتشارات گامارو کسی ندیده فکر کنم سبکش مثله رمزینه باشه

mehdi_7070
25-06-2010, 22:06
یعنی اینقدر کتاب اوکییه ؟؟؟

شدیدا دوست عزیز!! شک نکن:31:
می‌تونی یه قسمتی از کتاب را از سایتش دانلود کنی و ببینی...

waterpolo
25-06-2010, 23:50
دوستان برای لغت انگلیسی چه کتابی رو توصیه میکنید اخه فکر کنم تیک 8 فقط لغات داخل کتابو داره

Farshid72
26-06-2010, 00:32
[QUOTE=Farshid72;5105832]بچه ها یه فروشگاه اینترنتی معرفی کردین که توش کتاب می داد می شه آدرسشو دوباره بدین ؟؟؟آخه من بعضیاشو گیر نیووردم.

کسی قصد نداره جواب بده ؟؟؟؟

waterpolo
26-06-2010, 00:43

sepehr_x50
26-06-2010, 01:05
ای کاش یه کتاب بود هندسه 1 و هندسه 2 رو یه جا داشت. کتابشو دیدم ، خیلی کت و کلفته. باشه پس فکر کنم آخرش مجبور شیم، همینو بخونیم.

من تعریف این انتشارات رو زیاد شنیدم، این کتاب جدیدشونه، نظرتون چیه؟!

هندسه‌ی (1و2) کم حجم و مقوی در 288 صفحه با قیمت 6200 تومان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6171909704

قسمتی از pdf کتاب

mamadalmani
26-06-2010, 01:59
کسی این کتابای گامارو دیده؟
سبکش به نظرم شبیه رمزینس

M . Sayid
26-06-2010, 07:50
کسی این کتابای گامارو دیده؟
سبکش به نظرم شبیه رمزینس

تو آدینه بوک سرچ کن : کتاب گاما

کتاباش بنظرم خیلی گرونه

شیمی (3) سال سوم دبیرستان
پدیدآورنده: علیرضا باقری طارم
ناشر: کتاب گاما - 29 آذر، 1388
قیمت: 110000 ریال

مرجع دین و زندگی کنکور گاما
پدیدآورنده: سیدکمال الدین سیفی
ناشر: کتاب گاما - 30 آذر، 1388
قیمت: 140000 ریال

مرجع زبان کنکور
پدیدآورنده: فریبرز قنبری
ناشر: کتاب گاما - 28 آذر، 1388
قیمت: 128000 ریال
ا

Farshid72
26-06-2010, 10:12
سلام
با توجه به نظرات دوستان ما به این نتیجه رسیدیم که کتب زیر بهترین هستند :
1-شیمی : یازرگان.
2-آمار : گاج سفید.
3-ادبیات برای قرابت معنایی : سبطی و برای تست زدن سه سال : گاج سفید.
4-زبان فارسی 3 و پیش : همگامان ( زبان 2 جزئ منابع نیست).
5-هندسه 1و2 : مبتکران نوشته فرهاد ابوالقاسمی.(کتاب خیلی سبز بهتره یا این ؟؟؟!!! )
6-حسابان : دوجلدی مبتکران و برای تست زدن : رمزینه.
7-دیفرانسیل : نمی دونم.( رمزینه ؟؟؟)
8-گسسته : نمی دونم.
9-لغات انگلیسی : خیلی سبز و برای ردینگ END reading.
10-فیزیک 1و2پیش : خیلی سبز.
11-تحلیلی : نمی دونم.
دینی و عربی و فیزیک 2 و 3 و ریاضی 2 چی گرفتین ؟؟؟؟
بچه ها زیاد وقت ندارم از فردا دیگه کارمون شروع میشه.پس Help me Fast.

M . Sayid
26-06-2010, 12:33
سلام
5-هندسه 1و2 : مبتکران نوشته فرهاد ابوالقاسمی.(کتاب خیلی سبز بهتره یا این ؟؟؟!!! )

تحلیلی فار
پیش دانشگاهی زبان فارسی و عربی ندارید

mamadalmani
26-06-2010, 12:45
تو آدینه بوک سرچ کن : کتاب گاما

کتاباش بنظرم خیلی گرونه

فیمته بالاش واسه تمام رنگی بودنشه

vahid-p
26-06-2010, 12:59
آقا وحيد كجاي وبلاگ گفته هندسه فائق؟!!
من تا جايي كه يادمه،نوشته گاج سفيد+مبتكران !
تو نظرات پست "جمع بندی؟؟؟؟؟؟" . اونو کپی کردم اینجا می زارم :

آقا احسان به نظره شما واسه هندسه 1 و 2 چه باید کرد تو تابستون ؟
تست؟

تشریحی؟
چه کتابی مناسبه ؟
ممنون؟
------------------------------

احسان:
فکر کنم تست هایی مثل اندیشه فایق خوب باشن. من که ازش راضی بودم.

من تعریف این انتشارات رو زیاد شنیدم، این کتاب جدیدشونه، نظرتون چیه؟!

هندسه‌ی (1و2) کم حجم و مقوی در 288 صفحه با قیمت 6200 تومان

درسته کتابایی مثل فیزیک و اند ریدینگش معروفه، ولی خب دلیل نمی شه تمام کتاب های انتشاراتش خوب باشه. برای همین کسی دیده چطوره؟ یعنی کامله؟ اگه اینطور باشه که خیلی خوبه، هم حجمش کمه، هم یه جاست.
راستی در مورد تیک 8 کسی نظر خاصی نداره؟؟؟
اون کتاب لغت خیلی سبز که می گین، همون اند ریدینگه یا یه کتاب دیگست؟

vahid-p
26-06-2010, 13:17
تو پدرام بوک در مورد لغات خیلی سبز
اگر اینطور باشه که تیک 8 بهتر از اونه. چون علاوه بر سوم و پیش، لغات مهم دوم و اول رو هم داره. البته تا کسی نخونده باشه بیاد برامون توضیح بده، نمی شه فهمید.

vahid-p
26-06-2010, 16:23
پس برای لغات تیک ایت رو داشته باشیم کافیه؟
حالا اگه یکی بود این کتابا رو برام مقایسه می کرد، خیلی خوب می شد :
1- هندسه 1 و هندسه 2 مبتکران
2- هندسه اندیشه فائق
3- هندسه کم حجم و مقوی خیلی سبز
4- هندسه پایه رمزینه
با توجه به اینکه هندسه 1 و هندسه 2 روی هم 8 تست تو کنکور داره، اگه می شد کتابش خلاصه تر باشه، از نظر زمانی به صرفه تر بود. البته من کتابی دوست دارم که زیادی هم نکته تستی نداشته باشه . که فکر کنم رمزینه خیلی نکته داشت.

kahkeshan6
26-06-2010, 16:32
دوستان شما چجوری تست میزنین؟؟؟؟؟؟
از همون اول همش رو درست میزنین؟؟؟؟؟؟؟
من حسابان یه چند تا تست زدم ولی اشتباه زدم.ولی وقتی جواب رو میخونم کاملا یاد میگیرم و مشکلی ندارم.
برای شما هم این مشکل وجود داره یا فقط مشکل منه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا شما راحت میتونین تستا رو جواب بدین.
از هر 10 تست مثلا چند تا شو میزنین؟؟؟؟؟
یه سوال دیگه لازمه همه ی تستای کتاب تست رو بزنیم؟؟؟؟؟
چقدر باید بزنیم و چقدر برای دوران مدرسه باقی بزاریم؟؟؟؟؟؟

vahid-p
26-06-2010, 16:56
دوستان شما چجوری تست میزنین؟؟؟؟؟؟
از همون اول همش رو درست میزنین؟؟؟؟؟؟؟
من حسابان یه چند تا تست زدم ولی اشتباه زدم.ولی وقتی جواب رو میخونم کاملا یاد میگیرم و مشکلی ندارم.
برای شما هم این مشکل وجود داره یا فقط مشکل منه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا شما راحت میتونین تستا رو جواب بدین.
از هر 10 تست مثلا چند تا شو میزنین؟؟؟؟؟
یه سوال دیگه لازمه همه ی تستای کتاب تست رو بزنیم؟؟؟؟؟
چقدر باید بزنیم و چقدر برای دوران مدرسه باقی بزاریم؟؟؟؟؟؟
چطوری؟
من تو تاپیک گام اول یا دقیقا بگم بری آدرس
گفتم که خودم چیکار می کنم. حالا نظر بقیه دوستان رو هم ببینیم چیه. ولی کلا من می گم که اول کتاب-> جزوه -> کتاب تست
که اینم به وقتمون بستگی داره. فقط سعی کنیم عقب نیوفتیم، حالا هر چند تا تست از کتاب های تست که رسیدین بزنین ولی مبحث هر تست باید با اون موضوعی که اون روز خوندی یکی باشه. یعنی درسته همه تست های یک مبحث رو نزدی، ولی اگه بخوای همه رو بزنی، شاید به آخر کتاب درسی و جزوت رسیدی و هنوز تستای وسط کتاب تست رو داری می زنی. وقت برای تست زدن هست. تو طول سال وقت داری. و اگه بخوای همشو تابستون بزنی، اونوقت هم حجم مطالب بالا می ره هم تست های دسته اول برای وسطا و آخرای سال نداری. در این مورد با هم حرف زدیم، ولی نوشتم تا شاید به درد بقیه بخوره.

behnamrizi
26-06-2010, 16:58
نگران نباش مشكل همه است كه بعد يه مدت تست زني دستت راه ميفته.من اوايل از 10تا حداكثر4تاش را جواب ميتونستم بدم ولي الان حداقل 7تا!
تعداد تست هم بستگي به خودت داره،هرجور صلاح ميدوني،من خودم كه نميرسم همه را بزنم!

vahid-p
26-06-2010, 18:11
ویرایش: جالبه برای کنکور 89 تا به سوال یکی پاسخ میدادیم صد نفر میومدن تشکر میکرند اما اینجا خود کسی هم که سوال میپرسه زورش میاد تشکر کنه.
الآن میفهمم که شخصیت بعضیا واقعا چه قدر....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورتون من بودم؟ من تشکر خیلی می زنم، فقط بعضی وقت ها یادمون می ره. شما ببخشین. :20:

پس برای لغات تیک ایت رو داشته باشیم کافیه؟
حالا اگه یکی بود این کتابا رو برام مقایسه می کرد، خیلی خوب می شد :
1- هندسه 1 و هندسه 2 مبتکران
2- هندسه اندیشه فائق
3- هندسه کم حجم و مقوی خیلی سبز
4- هندسه پایه رمزینه
با توجه به اینکه هندسه 1 و هندسه 2 روی هم 8 تست تو کنکور داره، اگه می شد کتابش خلاصه تر باشه، از نظر زمانی به صرفه تر بود. البته من کتابی دوست دارم که زیادی هم نکته تستی نداشته باشه . که فکر کنم رمزینه خیلی نکته داشت.
اینا رو کسی نیست جواب بده؟ هندسه کم حجم و مقوی رو هم یه قسمتش رو از سایتشون دانلود کردم، یکم زیادی کم حجمه. نکات پشت سر هم آورده و در ضمن پاسخنامه تشریحیش رو نذاشته ببینیم. خلاصه یکی باید این کتاب رو دیده باشه. هندسه اندیشه فائق دمو نداره ببینیم؟

Farshid72
26-06-2010, 21:18
سلام

کتاب تست دیفرانسیل ، حسابان و ریاضیات پایه جلد3 انتشارات رمزینه نظرتون چیه ؟؟؟ اینو بگیرم ؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکدوم رو شما خریدید.من راجب این کتاب اصلا اطلاعاتی ندارم.
فوت و فن عربي ( جامع كنكور ) انتشارات خيلي سبز]و همچنین کتاب فن ترجمه عربی انتشارات الگوی توسعه نمونه - انرژی اتمی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینا لینک های بالا ها هستن.
دین و زندگی جامع کنکور :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این کتاب رو به شدت توصیه می کنم.

mjorh
26-06-2010, 22:13
بچه ها يه چند تا كتا ب ميخواستم معرفي كنين براي زبان فارسي و قرابت معنايي .

من كتاب دكتر سبطي رو پيدا نكردم ، به غير از اين كتاب ، معرفي كنين .

Farshid72
26-06-2010, 22:29
اون دوستمون که می گفت واسه قرابت معنایی کلک معلم رو حفظ کنید این کتاب رو می گفت ؟؟؟ واینکه واسه خوده متن و اشعار چه کتابی رو باید خوند ؟؟؟ اگه می شه لینک بده آخه اینطوری بهتره.

با تشکر.

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

برای زبان فارسی دوستان گفتند که همگامان رو بخونید ولی منم این کتاب رو پیدا نکردم.
اگه می شه دوستان لطف کنن لینکشو بزارن که ما هم بگیریم.ممنون می شیم:11:.

mehdi_7070
26-06-2010, 22:37
اون دوستمون که می گفت واسه قرابت معنایی کلک معلم رو حفظ کنید این کتاب رو می گفت ؟؟؟
امیدوارم منظورتون من نباشم:31: (ترسیدم مثل mjorh شما هم پست را ناقص خونده باشید، چون دقیقا منظورم 180 درجه با اینی که گفتید فرق داره!)

اگه می شه دوستان لطف کنن لینکشو بزارن که ما هم بگیریم.ممنون می شیم:11:.
زبان فارسی همگامان:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتناسب مفهومی و قرابت معنایی:

بهترین کتاب برای قرابت معنایی همینه. توصیه می‌کنم وقتتون را با کتاب‌های دیگه تلف نکنید.

mjorh
26-06-2010, 22:54
امیدوارم منظورتون من نباشم:31: (ترسیدم مثل mjorh شما هم پست را ناقص خونده باشید، چون دقیقا منظورم 180 درجه با اینی که گفتید فرق داره!)

زبان فارسی همگامان:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتناسب مفهومی و قرابت معنایی:

بهترین کتاب برای قرابت معنایی همینه. توصیه می‌کنم وقتتون را با کتاب‌های دیگه تلف نکنید.

من اين كتاب همگامان رو نتونستم بخرم از سايتي كه گفتيد اصلا معلوم نيست از كجا بايد گرفت .

mehdi_7070
26-06-2010, 23:03
من اين كتاب همگامان رو نتونستم بخرم از سايتي كه گفتيد اصلا معلوم نيست از كجا بايد گرفت .

سمت چپ روی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کن:

بعد هم فروشگاه را انتخاب می‌کنی و اضافه به سبد خرید را کلیک می‌کنی.
البته باید توی سایت عضو هم بشی:46:

mjorh
26-06-2010, 23:14
سمت چپ روی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد هم فروشگاه را انتخاب می‌کنی و اضافه به سبد خرید را کلیک می‌کنی.
البته باید توی سایت عضو هم بشی:46:

نميشه يه كتاب ديگه معرفي كني ، چون پرداخت كردن اين سايت سخت .

yarane-naghdi
26-06-2010, 23:31

mjorh عزيز . سلام . ببين دوست من كتاب هامون سبطي اصلا كسي رو بتونه گير بياره بايد نوبل بهش بدن . اصلا گير نمياد . اونروز به هزار و صدو سي و هفت بدبختي دو شماره گير آوردم از كتابفروشي ايي تو تهران .

قابل توجه همه دوستان تنها جايي كه كتابهاي هامون سبطي رو داره همين كتابفروشيه .

شماره اين كتابفروشي اينه : 02166954040 و 02166484838
اين كتابفروشي همه كتابها هم داره . يعني مختص كتابهاي انتشارات دريافت نيست . من كتاب خيلي سبز . گاج و دريافت(هامون سبطي) و كلك معلم ساجدي رو خواستم فرستادند

ما كه شهرستانيم برامون پست ميكنند . شما اگه تهران باشيد ميتونيد آدرس بگيريد و بريد بگيريد .

من يه كتاب از پدرام كتاب كه احتمالا تو اصفهان مستقر هست خريدم تا الان كه است به خودم لعنت ميفرستم

yarane-naghdi
26-06-2010, 23:38
من كتاب هاي زير رو سفارش دادم :

خيلي سبز . زبان انگليسي جامع كنكور

end reading خيلي سبز

تيك 8 گاج .... واژگان

كلك معلم ساجدي . آرايه هاي ادبي

تناسب مفهومي و قرابت معنايي دكتر هامون سبطي

Farshid72
26-06-2010, 23:46
mjorh

من يه كتاب از پدرام كتاب كه احتمالا تو اصفهان مستقر هست خريدم تا الان كه است به خودم لعنت ميفرستم
چرا ؟؟؟ من میخواستم چند تا کتاب بگیرم ازش که ...

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

mjorh عزيز . سلام . ببين دوست من كتاب هامون سبطي اصلا كسي رو بتونه گير بياره بايد نوبل بهش بدن . اصلا گير نمياد . اونروز به هزار و صدو سي و هفت بدبختي دو شماره گير آوردم از كتابفروشي ايي تو تهران .

قابل توجه همه دوستان تنها جايي كه كتابهاي هامون سبطي رو داره همين كتابفروشيه .

شماره اين كتابفروشي اينه : 02166954040 و 02166484838
اين كتابفروشي همه كتابها هم داره . يعني مختص كتابهاي انتشارات دريافت نيست . من كتاب خيلي سبز . گاج و دريافت(هامون سبطي) و كلك معلم ساجدي رو خواستم فرستادند

ما كه شهرستانيم برامون پست ميكنند . شما اگه تهران باشيد ميتونيد آدرس بگيريد و بريد بگيريد .

اسم کتاب فروشی چی هستش ؟؟؟؟

Haniiii
26-06-2010, 23:53

من یه خرید داشتم ازش ... و راضی بودم ! ... مشکل سفارش شما چی بود ؟! ... اگر کتاب مشکلی داشت باید زنگ میزدین مشکل رو برطرف میکردن !

نفر اول کنکور
27-06-2010, 09:49
فوت و فن عربي ( جامع كنكور ) انتشارات خيلي سبز]و همچنین کتاب فن ترجمه عربی انتشارات الگوی توسعه نمونه - انرژی اتمی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینا لینک های بالا ها هستن.
.
بین عربی خیلی سبز و مبتکران کدوم کتاب بهتره؟
کسی یه لینک از این فن ترجمه انرژی اتمی داره؟

mjorh
27-06-2010, 10:28
يه كتاب زبان فارسي به غير از همگامان معرفي كنين بچه ها . فوري .

sarinagasemi
27-06-2010, 10:31
دوستان سلام
کسایی که این کتابا رو گیر نمیارن زنگ بزنن گیتا مهر آخرین چاپو واست می فرسته با پست پیش تاز رایگان من خودم هم قرابت سبطی هم زبان فارسی همگامان هم هزار تا کتاب دیگرو ازش گرفتم
اینم شمارش : 66403030
واسه شهرستان : 02166963768
راستی قبلا بچه ها می گفتن زبا فارسی رمزینه 2 جلدی از همگامان بهتره ولی من ندیدم :46:

Farshid72
27-06-2010, 10:33
به هر کسی که این پست رو می خونه :
اگه می شه یه لیست از کتابایی که تهیه کردین بزارین :
1-
2-
3-
4-
.
.
.

Farshid72
27-06-2010, 10:39
يه كتاب زبان فارسي به غير از همگامان معرفي كنين بچه ها . فوري .
هندسه چی گرفتی دادا ؟؟؟

behnamrizi
27-06-2010, 10:48
بارها گفتم باز هم ميگم براي هندسه مبتكران ابوالقاسمي خيلي عاليه نكات را كاملا مفهومي ياد ميگيريد باهاش كه هيچ وقت يادتون نميره.
واسه عربي همه ميگن فوت و فن كتاب بسيار بدي هست! اياد فيلي مبتكران بهترينه،
واسه زبان فارسي اگه به همگامان دسترسي نداريد،دريافت سبطي را بگيريد.
تاكيد ميكنم واسه هندسه پايه حتما مبتكران بگيريد

Farshid72
27-06-2010, 10:56
به mehdi_7070 این لینکی که دادی :

زبان فارسی انتشارات همگامان نیست که!

---------- Post added at 10:56 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

بارها گفتم باز هم ميگم براي هندسه مبتكران ابوالقاسمي خيلي عاليه نكات را كاملا مفهومي ياد ميگيريد باهاش كه هيچ وقت يادتون نميره.
می شه کتابایی که داری رو بگی ؟؟؟ من لینک شیمی بازرگان رو پیدا نکردم می شه واسه اینم یه لینک بزاری ؟؟؟

behnamrizi
27-06-2010, 12:41
كتابهاي من ايناست:
شيمي-مبتكران
فيزيك-گاج سفيد+انديشه سازان فيزيك1
عربي-گاج سفيد
رياضيات:
هندسه مبتكران-رياضيات2گاج-بانك تست انديشه فائق-جبر مبتكران-حسابان آبي كانون-آمار گاج
زبان فارسي-همگامان
ادبيات-گاج سبز+املا و لغت سبطي+لغات كلك

من اينها را استفاده كردم و حسابي راضي بودم.

vahid-p
27-06-2010, 13:14
خب ، من چیا می خونم؟ : ( البته بگم این جزوه هایی که بهمون دادن هم تستاش خیلی خوبه، ولی بازم اگه بخوای بیشتر مسلط بشی، به تست بیشتری نیاز داری. مثلا هندسه 1 رو ببین. )
-------------------------
1- زبان و ادبیات فارسی : زبان فارسی رمزینه (کتاب کلاس) - قرابت معنایی کلک معلم ( می خوام هامون سبطی هم بگیرم ) - آرایه ادبی کلک معلم - واژگان و املا کلک معلم
2- عربی : عربی مبتکران ( ایاد فِیلی )
3- دین و زندگی : جامع کنکور مهر و ماه
4- زبان انگلیسی : زبان 3 و پیش هر دو آبی قلمچی + Tick 8
5- ریاضیات : حسبان و ریاضیات پایه ده استاد یا همون ایران سنجش - دیفرانسیل و انتگرال 1 و 2 ده استاد - گسسته و جبر گاج سفید - آمار گاج سفید ( به نظرم جزوه گام اول کافیه ، ولی این کتاب بر می گرده به قبل از دیدن جزوه ها ) - هندسه تحلیلی مبتکران ( مولف رضا نونهال آذر ) - هندسه پایه : ؟ هنوز هیچی
6- فیزیک : فیزیک پایه گاج سفید ( عالیه ) - فیزیک پیش دانشگاهی هم گاج سفید
7- شیمی : شیمی 2 مبتکران - شیمی 3 مبتکران - شیمی پیش 1 : ؟ احتمالا مبتکران بگیرم البته اگه تو بازار باشه - شیمی پیش 2 گاج سفید
در نظر دارم بعد از اینکه تکلیف هندسه مشخص شد این دو کتاب رو هم بگیرم دیگه تکمیلم : تناسب مفهومی هامون سبطی + End Reading خیلی سبز
-----------------------------
ولی کلا سوالی که دارم همین کتابیه که با قرمز مشخص کردم. کسی نیست بیشتر راهنمایی کنه. به نظرتون این هندسه پایه خیلی سبز خوبه؟ من که ازش خوشم نیومد.

sahelgh
27-06-2010, 13:19
كتابهاي من ايناست:
شيمي-مبتكران
فيزيك-گاج سفيد+انديشه سازان فيزيك1
عربي-گاج سفيد
رياضيات:
هندسه مبتكران-رياضيات2گاج-بانك تست انديشه فائق-جبر مبتكران-حسابان آبي كانون-آمار گاج
زبان فارسي-همگامان
ادبيات-گاج سبز+املا و لغت سبطي+لغات كلك

من اينها را استفاده كردم و حسابي راضي بودم.

عربی گاج سفید تست هاش میکرو طبقه بندیه و زیاد به درد نمیخوره چون مثلا تو مبحث فعل ماضی همه ی گزینه هاش فعل ماضی رو پیدا میکنی و تست رو راحت میزنی. استاد ما ( آقای علیزاده (خیلی معرفه شاید بشناسیدش)) خودش مولف کتابای قلم چی و تست قرمزه عربیه. ایشون به ما تست قرمز رو معرفی کرده!!!

---------- Post added at 02:15 PM ---------- Previous post was at 02:14 PM ----------

عربی فوت و فن رو من دیدم اصلا به درد نمیخوره !!! باز رمزینه و ایاد فیلی مبتکران خوبه.

mehdi_7070
27-06-2010, 13:53
من لینک شیمی بازرگان رو پیدا نکردم می شه واسه اینم یه لینک بزاری ؟؟؟

این کتاب آموزش شیمی پیش 1 هست:

زیر عنوان کتاب، روی اسم نویسنده (بهمن بازرگانی) کلیک کن، لیست کتاب‌هاش را میاره.

اگه برای خرید کتاب‌های دکتر سبطی هنوز مشکل دارید، به سایت انتشارات مراجعه کنید: daryaft-pub.com
با خود انتشارات تماس بگیرید براتون پست می‌کنند.

behnamrizi
27-06-2010, 13:58
در مورد عربي حرف شما درسته ولي من چون عربيم خوبه همين برام بسته(درصد هام هميشه 80به بالا+يه بار 100زدم تو گاج!)
--
بابا من چي بگم شماها قبول كنيد بهترين كتاب هندسه مبتكران هست؟
اصلا بريد همون خيلي سبز يا رمزينه را بخريد به جهنم! :دي

fmps
27-06-2010, 14:35
سلام من عربی گاج سبز دارم
به نظرتون لازمه کتاب دیگه هم بگیرم که فقط تست باشه یا نه؟

mamadalmani
27-06-2010, 14:44
راست میگه دیگه بهترینش هندسه پایه مبتکران فرهاد ابوالقاسمی
آموزش تست اموزشی تست تمرینی پاسخنامش خیلی خوفه

M . Sayid
27-06-2010, 15:40
سلام توصیه به شما اینکه برای تست شیمی مبتکران بگیرید و برای آموزشش یه چیز دیگه چون توی درسنامه های تست ها تقریبا همون آموزششو آورده

در مورد قرابت معنایی : اکثر کتاب های بازار ابیات کتاب درسی رو آورده بعد چندتا بیت مشابه اونا رو آورده و بعد از همونا تست گرفته ولی کتاب دکتر سبطی اصلا چنین رویه ای نداره و واقعا بهتره وقت خودتونو با کتاب دیگه تلف نکنید

Farshid72
27-06-2010, 15:50
هندسه پايه در آزمون سراسري

در اين كتاب، مفاهيم و نكته‌هاي لازم براي پاسخ‌گويي به تست‌هاي آزمون سراسري به شيوه‌ي گام‌به‌گام از ساده به دشوار آموزش داده شده‌است. مجموعه‌ي كامل تست‌هاي تأليفي و گردآوري‌شده‌ي اين كتاب به‌همراه پاسخ‌نامه‌ي تحليلي- تفهيمي آن‌ها، نه‌تنها همه‌ي الگوهاي طرح سؤال در آزمون سراسري را پوشش مي‌دهند، بلكه شما را با ناگفته‌ها و پرسش‌هاي احتمالي آزمون سراسري آشنا مي‌كنند.
این بهتره یا همون ابوالقاسمی ؟؟؟

vahid-p
27-06-2010, 17:07
اصلا بريد همون خيلي سبز يا رمزينه را بخريد به جهنم! :دي
باشه ، چرا عصبانی می شین . من که قبول کردم. تمام.
پس هندسه هم معلوم شد . من که دیگه کتابام تکمیل شد.

mjorh
27-06-2010, 18:16
هندسه چی گرفتی دادا ؟؟؟

هنوز نگرفتم اما همه ميگن مبتكران . منم شايد مبتكران بگيرم . به نظر من به ترتيب درس ها رو بخونين بعد به ترتيب هم كتابهاشو بگيرين.

mamadalmani
27-06-2010, 19:45
این انتشارات دریافت همیشه من را به فکر می اندازد
این جور که تو توضیحاش نوشته باید خوب باشه

yarane-naghdi
27-06-2010, 21:06
این انتشارات دریافت همیشه من را به فکر می اندازد
این جور که تو توضیحاش نوشته باید خوب باشه

اگه قرار از توضيحات خود كتاب باشه كه كتابهاي كانون از همه كتابها توضيحاتش باحالتره . بايد اون رو بگيري يعنييييييييي؟؟؟؟:18:

حالا ميرسيم به كتابهايي كه من دارم :

1- فيزيك : سوم و 1و2 پيش دانشگاهي كتاب خيلي سبز . دوم مبتكران

2- حسابان : سه جلد كتاب رمزينه تاليف مهندس مهربان . كتاب تست

3- ادبيات : كتابهاي سبز گاج . مجزاي هر كلاس . قرابت دكتر هامون سبطي و آرايه هاي مبتكران

4- معارف : گاج سفيد

5- شيمي : 2و3و 1و2 پيش همش كتاب مبتكران آقاي بازرگاني

6- هندسه1و2 : هنوز نخريدم :20:

7- عربي : مبتكران . اياد فيلي

8- زبان انگليسي : جامع كنكور خيلي سبز . end reading خيلي سبز

9- جبر و گسسته : رمزينه . كتاب تست

10- تحليلي : نداريم هنوز . البته گاج هشت كتاب رياضي هم موجوده

اينها همش بنظرم كتابهاي بهترين بازاره . نه يك كلمه كم نه يك كلمه بيش . همه دوستان وقت دارند و ميتونند كه كتابهايي با توضيحات مفصل رو انتخاب كنند تا بهتر مسلط بشند .

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

بايد هم عصباني بشن . حق دارن . برا كتاب زبان انگليسي خيلي سبز به تنهايي چهل بار سوال كردي كه منظورتون اند ريدينگه . سي نفر گفتند نه . دوباره ميگي منظورتون اند ريدينگه؟؟؟

برا هندسه كه خداوند عز وجل به همه مون رحم كنه .

هميشه بخون :

اللهم اهدنا في من هديت و .........:31:

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

بايد هم عصباني بشن . حق دارن . برا كتاب زبان انگليسي خيلي سبز به تنهايي چهل بار سوال كردي كه منظورتون اند ريدينگه . سي نفر گفتند نه . دوباره ميگي منظورتون اند ريدينگه؟؟؟

برا هندسه كه خداوند عز وجل به همه مون رحم كنه .

هميشه بخون :

اللهم اهدنا في من هديت و .........:31:

Farshid72
27-06-2010, 21:20

دوسته عزیز
حتی اگه به شوخی گفتی هم باید بگم اصلا شوخی خوبی نبود.
در ضمن پرسیدن حقشه.اومده تو اینجا که سوال کنه واسه وقت گذرونی که نیومده.
لطفا دیگه تکرار نشه وگرنه به شخصه خودم گزارش می دم به مفامات.از کجا معلوم دفعه بعد با خودم این رفتارو نکنید ؟؟؟!!!

mamadalmani
27-06-2010, 22:12
نه اخه کتابای دریافت فوق العاده است اینم همینه
من میرم میگیرمش در فرصت

Haniiii
27-06-2010, 23:06
به دوستان پیشنهاد میکنم انقدر از بقیه نپرسن که تو چی داری ! ؟

اگر کتاب خریدین از همون استفاده کنین ... اگر هم نه .. فقط اون موردی که نخردین رو بپرسین !!!

* دوستانی که کتاب هاشون هم تکمیل هست بهتره انقدر این اسم هایی که تو این تاپیک هست رو نخونن !!!

پ.ن: اینا تجربیات یکی از دوستانم هست که میگفت خودش همچین حسی داشت !!! .... احساس اینکه دیگران چیز حیلی توپی دارن !!! و ....

** درصورتی که دیدین کتابی که خریدین نارسایی داره یا اینکه ازش ناراضی هستین برین سراغ کتاب دیگه ! ... نه اینکه همینطوری مدام شیفت کنین رو بقیه کتاب ها !!!

Farshid72
27-06-2010, 23:44
به دوستان پیشنهاد میکنم انقدر از بقیه نپرسن که تو چی داری ! ؟

اگر کتاب خریدین از همون استفاده کنین ... اگر هم نه .. فقط اون موردی که نخردین رو بپرسین !!!

* دوستانی که کتاب هاشون هم تکمیل هست بهتره انقدر این اسم هایی که تو این تاپیک هست رو نخونن !!!

پ.ن: اینا تجربیات یکی از دوستانم هست که میگفت خودش همچین حسی داشت !!! .... احساس اینکه دیگران چیز حیلی توپی دارن !!! و ....

** درصورتی که دیدین کتابی که خریدین نارسایی داره یا اینکه ازش ناراضی هستین برین سراغ کتاب دیگه ! ... نه اینکه همینطوری مدام شیفت کنین رو بقیه کتاب ها !!!
مرسی از شماورتون گزینه مشاور!
دوسته عزیز ما داریم در مورد اینکه دوستان وقتی کتابی رو می خونن راحت می فهمن یا نه به طور مثلا من کتابی رو خریدم سنگین توضیح داده و از دوستان می پرسم که شما کتابی رو که خریدی خوب توضیح داده یا نه یعنی راحت می فهمی یا نه که اونم اگه خوب توضیح داده شده باشه بهم می گه منم می رم اونو می خرم.

sahelgh
28-06-2010, 08:23
منم دیروز رفتم این کتابا رو گرفتم
1- تاریخ ادبیات مصور (کتاب جالبیه)
2- املا و لغت سبطی
3- زبان فارسی همگامان
4- شیمی 2 مبتکران
5- آمار گاج

واقعا از همه ی بچه های این فروم ممنونم. چون منو خیلی راهنمایی کردن و هرچی کتاب تا الان گرفتم راضی بودم. مرسی:11::11:
فقط چند تا سوال داشتم
1-به نظر شما لغات زبان رو فیش نویسی کنم بهتره یا برم لغات خیلی سبز رو بگیرم؟
2- من که کتاب تاریخ ادبیات مصور رو دارم دوباره تاریخ ادبیات ها رو فیش نویسی کنم یا لازم نیست؟
3- کسی کتاب ریاضیات پایه حسابان و دیفرانسیل انتگرال اندیشه فایق (همش تو 1 جلده) رو دیده ؟ به نظرتون مبتکران یا رمزینه بهتره یا اندیشه فایق؟

4- واسه آرایه های ادبی چه کتابی بگیرم؟ میخوام توپ توضیح داده باشه , چون من آرایه ام ضعیفه!

behnamrizi
28-06-2010, 09:30
من انديشه فائق را دارم فقط تست+جواب تشريحي است اگه فقط واسه تسلط بيشتر ميخواي بگيرش اگه نه رمزينه را بگير
واسه آرايه فكر كنم فقط كلك موجود باشه.

hosseingrami
28-06-2010, 09:39
سلام دوستان نظرتون در مورد کتب گل واژه چیه؟
برا کسی که برای اولین بار بدون معلم میخواد کتب پیش دانشگاهی رشته تجربی رو بخونه و سریع امتحان بده و پاس کنه چه روش و کتابی پیشنهاد میکنید؟!

yarane-naghdi
28-06-2010, 10:47

دوسته عزیز
لطفا دیگه تکرار نشه وگرنه به شخصه خودم گزارش می دم به مفامات.از کجا معلوم دفعه بعد با خودم این رفتارو نکنید ؟؟؟!!!

دوسته عزيز فرشيد 72 :20:

حالت خوبه ؟ سلامت باشي ايشالله .
ما كه نيومديم اينجا مثل حضرت محمدرضا پوردستمالچي ماشين وار بگيم و بگيم و بگيم . اومديم درباره كتابها راهنمايي هم رو بكنيم و گاه گاهي با هم شوخي هم داشته باشيم :13:. مثل برنامه گزينه دو كه جديدا تحت تاثير ما شوخي رو وارد برنامشون كرده اند:46:
استاد وحيد ما خيلي پسر خوبيه . از بس سوال كرد من رو كه عصباني نكرد!! ديگران رو هم عصباني كرد . بايد بهش تذكر ميداديم . چون ما خودمون از اون مقامات بالا هستيم . خبر نداري؟؟؟؟؟ چند بار كه كاربرا ميخواستند ما رو ببرند و بيست مون بكنند همين مقامات بالا جلوگيري كردند:31:

دفعه بعد هم مثلا برا يه كتاب كه وحيد ما صد و چهل بار سوال كرده شما صدو پنجاه بار سوال كن . من هيچي نميگم . ولي ما اگه به دوستان چيزي گفتيم لطفا شما كاسه ...... نشيد :11::27:

Farshid72
28-06-2010, 11:11
دوسته عزيز فرشيد 72 :20:

ولي ما اگه به دوستان چيزي گفتيم لطفا شما كاسه ...... نشيد :11::27:
هر کی هر چقدر دلش بخواد سوال می کنه مجبور نیستید جواب بدید که!خواستی جوا بده و همون حرفای گذشته رو واسش COPY-PAST کنید و رد شید.
این حرفتونم می زارم به حساب یه شوخی بچه گونه.

نفر اول کنکور
28-06-2010, 18:40
نظر دوستان در مورد این کتابا چیه؟
ادبیات
جامع
آموزشی:کلک
تستی:؟
قرابت
آموزشی:دریافت
تستی:-
زبان فارسی
آموزشی:دو جلدی دریافت
تستی:همگامان
لغت و املا
آموزشی:دریافت
آرایه
آموزشی:50 صفحه ای که تو ادبیات پیش مبتکران اومده
معارف
جامع
آموزشی:همگامان
آیات و روایات
آموزشی:گاج
عربی
قواعد
آموزشی:قواعد مبتکران
تستی:گاج سفید
ترجمه
آموزشی:فن ترجمه (انتشاراتش یادم رفته)
زبان
گرامر
آموزشی:سه جلدی مبتکران
درک مطلب
آموزشی:درک متن به زبان ساده مبتکران
شیمی2 و 3 و پیش
آموزشی:مبتکران
تستی:مبتکران
فیزیک1
آموزشی:؟
فیزیک2
فیزیک3
تستی:خیلی سبز
فیزیک پیش
آموزشی:فار
تستی:خیلی سبز
دیفزانسیل
آموزشی:دو جلدی رمزینه
تستی:سه جلدی رمزینه
هندسه 1 و 2
هندسه تحلیلی
جبر
گسسته
آموزشی:رمزینه
شاید توی بعضی درسا دوستان با نظر من با قرار دادن آموزشی و تستی موافق نباشن و اون کتابارو تو آموزش و تست باهم قوی بدونن (مثل فیزیکای خیلی سبز و زبان فارسی همگامان و ....)اما من واسه اونایی نوشتم که میخوان یکیشو بگیرن.
کتاباییم که علامت سوال دارن ،نمیدونم.ببخشید زیاد شد.

yarane-naghdi
28-06-2010, 18:41
هر کی هر چقدر دلش بخواد سوال می کنه مجبور نیستید جواب بدید که!خواستی جوا بده و همون حرفای گذشته رو واسش COPY-PAST کنید و رد شید.
این حرفتونم می زارم به حساب یه شوخی بچه گونه.

:27::27::27: :27::27::27::27::27::27::27::27::27::11:

yarane-naghdi
28-06-2010, 18:48
نظر دوستان در مورد این کتابا چیه؟

كتاب فيزيك 2 رو ميتوني كتاب تست به همراه آموزش مبتكران بگيري . كتاب خوبيه

مثلا فيزيك 3و پيش 1و2 . كتابهاي سبز واقعا عالي و در حد تيم ملي آلمان هستند و البته برا نفر اول كنكور:31:

بقيه كتابهات رو من بنظرم درحد تيم ملي برزيل هست .:20:

sahelgh
28-06-2010, 20:42
مگه فقط زبان فارسی 3 تو کنکور نیست؟ اگه آره پس چرا گزینه 2 (گام اول) تو جزوه هاش از زبان فارسی 2 هم سوال داده؟
واسه هندسه باید این فرمولای پیچیده که تو جزوه ی گام اول گزینه دو اومده رو بلد باشیم حتما؟ اگه آره پس چرا تو مبتکران نیاورده؟

vahid-p
28-06-2010, 21:33
مگه فقط زبان فارسی 3 تو کنکور نیست؟ اگه آره پس چرا گزینه 2 (گام اول) تو جزوه هاش از زبان فارسی 2 هم سوال داده؟
بهتر نبود تو تاپیک گام اول سوالتون رو می پرسیدین؟ زبان فارسی 2 هم پیش زمینه ای برای 3 هست. و کمک می کنه. و گرنه مستقیما سوال نمی شه.

واسه هندسه باید این فرمولای پیچیده که تو جزوه ی گام اول گزینه دو اومده رو بلد باشیم حتما؟ اگه آره پس چرا تو مبتکران نیاورده؟
هنوز نرسیدیم که بررسی کنیم. به موقش.

Farshid72
28-06-2010, 22:41
بچه ها بچه ها سرتون تو چاه!:دی
می گم بچه ها این همگامان که بودن پاسخ هستش که !

behnamrizi
28-06-2010, 23:35
لطفا يه نفر ترجمه كنه؟!

yarane-naghdi
29-06-2010, 00:33
بچه ها بچه ها سرتون تو چاه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می گم بچه ها این همگامان که بودن پاسخ هستش که !

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mjorh
29-06-2010, 01:24

مثلا فيزيك 3و پيش 1و2 . كتابهاي سبز واقعا عالي و در حد تيم ملي آلمان هستند و البته برا نفر اول كنكور:31:

منظورت از كتاب هاي سبز ، سبز قلم چي هستش؟

تست هم داره ؟

من بيشتر دنبال كتابهايي ميگردم كه اول آموزش داده باشه بعد تست هم داشته باشه.اگه از اين كتاب ها سراغ دارين چند تا معرفي كنين براي هر درسي . البته اگه وقتشو دارين .

yarane-naghdi
29-06-2010, 10:31
منظورت از كتاب هاي سبز ، سبز قلم چي هستش؟

تست هم داره ؟

من بيشتر دنبال كتابهايي ميگردم كه اول آموزش داده باشه بعد تست هم داشته باشه.اگه از اين كتاب ها سراغ دارين چند تا معرفي كنين براي هر درسي . البته اگه وقتشو دارين .

no . نه . لا ....... من زبونم قطع شه بخوام كتابهاي قلم چي رو به كسي توصيه كنم :20:

منظورم از همه كتابها خيلي سبز هست

yarane-naghdi
29-06-2010, 10:49
با سلام خدمت همه دوستان .

از مدتي قبل بعضي عزيزان به دنبال كتاب دكتر سبطي . و بعلاوه فروشگاهي جامع و شامل كه همه كتابها توش گير بياد و..... بودند .

من قبلا هم گفتم كه كسي بخواد كتاب قرابت معنايي دكتر سبطي بايد به جهنم بره و برگرده:20: . تنها كتابفروشي كه حداقل من پيدا كردم كه هم كتاب ناياب قرابت معنايي و تناسب مفهومي دكتر سبطي و هم بقيه كتب تست و كمك آموزشي رو داشته باشه . كتاب فروشي هست بنام :

بانك كتاب مهرآفرين .

آدرس :

ميدان انقلاب . روبروي سينما بهمن . جنب بانك صادرات . ساختمان 1484. طبقه اول

شماره :

02166954040 و 02166484838

اين كتابفروشي در بسته ايي كه برا من فرستادن نوشتند بعنوان تبليغ كه :

در تهران ارسال رايگان است . با خريد حضوري تخفيف ويژه تعلق ميگيرد

حداقل برا من كه تا تهران فاصله ام زياده . حساب كنيد بخوان كتاب رو بفرستند سواحل خليج هميشه فارس . من كل وزن بسته ام 2.630 kg بوده و از من 2500 تومان بابت پست گرفتند .

اين همه توضيح دادم فكر نكنين كه من نفعي دارم . فقط همه مون كه اينجا جمعيم به درد هم آشنا هستيم . امرزوها اگه تو گام اول باشيد كه وقت نميكنيد دنبال كتاب بگرديد درحالي كه اين روزها كتاب هامون سبطي به سختي گير مياد .

به علاوه بعضي دوستان توصيه ميكنند كه از پدرام بوك يا آدينه بوك كتاب تهيه كنيد . من اصلا تجربه خوبي ندارم از اينها . هم بايد سر ادم بدرد بياد كه مثلا تو آدينه بوك كتاب گير بياري . و هم هزينه اش زياده . كرايه پستش به تنهايي آدم رو شستشو ميده . و من كه از پدرام بوك كتاب خريدم برام اين تجربه هم است كه كتابم چاپ يك سال قبل بود .

علي اي حال مشك آن است كه ببويد نه آنكه عطار بگويد . من چون بوش رو شنيدم به همه توصيه ميكنم كه دنبال جايي نروند كه بوي بدي بشنوند :31:

infea91
29-06-2010, 10:51
سلام بچه ها
منم 90 کنکور دارم
دنبال فیزیک 2ام :13:
چه کتابی پیشنهاد می کنید؟؟؟
به نظر تون الگو خوبه؟؟؟

mjorh
29-06-2010, 11:01
no . نه . لا ....... من زبونم قطع شه بخوام كتابهاي قلم چي رو به كسي توصيه كنم :20:

منظورم از همه كتابها خيلي سبز هست

اين كتاب هاي خيلي سبز . هم تست داره و هم آموزش؟

yarane-naghdi
29-06-2010, 11:10
اين كتاب هاي خيلي سبز . هم تست داره و هم آموزش؟

اين كتابها همش تست هست . ولي درسنامه هاي خيلي باحال داره . بنظرم كتاب آموزش وقت آدم رو خيلي ميگيره .

ولي محض اطلاعت بگم كه كتاب (كتاب كلاس ) رمزينه هست . من فيزيك 3 اون رو ديدم . مناسب بود .در حد تيم ملي هلند يا برزيل

برا فيزيك2 من كتاب مبتكران دارم كتاب پر ملاتي هست . و اين رو بگم كه اين كتاب آموزش هم داره + تست

behnamrizi
29-06-2010, 11:36
منظورت كتاب غلامعلي محمود زاده است؟

mjorh
29-06-2010, 12:24
دوست عزیز اگه منظورت کتاب محمود زاده هست وقت خودت رو با این کتاب هدر نده.من پاسال تیر ماه رو از رو این کتاب خوندم بعد متوجه شدم که اشتباه خیلی بزرگی کردم.این کتاب یه کتاب کاملا تشریحیه و به درد تست نمیخوره.اما برای امتحانات مدرسه خیلی کتاب خوبیه
خلاصه از ما گفتن بود در ضمن بدون ارزش یک کتاب به پر ملاتی اون نیست!

اگه فیزیک متوسط به بالایی دارید کتاب گاج سفید کفایت میکنه.درسنامه های خیلی خوبی داره و پاسخ تشریحی عالی داره.

خوب شد گفتي . من اصلا از كتابهايي كه زياد تشريحي هستن خوشم نمياد ، من كتابي مثل همين گاج سفيدي كه ميگين رو بيشتر خوشم مياد ، خدمم اونجور تعطيل نيستم ، زياد درسام 17 به بالا بوده البته به غير از اين امتحان نهايي امسال كه پدرمونو در اوردن .

اگه ميشه شما كه با تجربه ايد اگه زحمتي نيست يه چند تا كتاب براي درس هاي تخصصي مثل همين فزيكي كه ميگي (درس نامه هاي خوب وپاسخ تشريحي با حال ) داشته باشه معرفي كن.(خدا خيرت بده )

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

اين كتابها همش تست هست . ولي درسنامه هاي خيلي باحال داره . بنظرم كتاب آموزش وقت آدم رو خيلي ميگيره .

ولي محض اطلاعت بگم كه كتاب (كتاب كلاس ) رمزينه هست . من فيزيك 3 اون رو ديدم . مناسب بود .در حد تيم ملي هلند يا برزيل

برا فيزيك2 من كتاب مبتكران دارم كتاب پر ملاتي هست . و اين رو بگم كه اين كتاب آموزش هم داره + تست

ممنون از اطلاعاتي كه دادي.

infea91
29-06-2010, 12:29
دوستان کسی نظری راجع به این کتاب الگو نداره؟؟؟؟

infea91
29-06-2010, 12:34
برای فیزیک 3 من اول مبتکران رو داشتم ولی بعدش که فیزیک 3 خیلی سبز رو خریدم فهمیدم که مبتکران در مقایسه با اون کلا تعطیله!!!!

yarane-naghdi
29-06-2010, 13:05
دوست عزیز اگه منظورت کتاب محمود زاده هست وقت خودت رو با این کتاب هدر نده.من پاسال تیر ماه رو از رو این کتاب خوندم بعد متوجه شدم که اشتباه خیلی بزرگی کردم.این کتاب یه کتاب کاملا تشریحیه و به درد تست نمیخوره.اما برای امتحانات مدرسه خیلی کتاب خوبیه
خلاصه از ما گفتن بود در ضمن بدون ارزش یک کتاب به پر ملاتی اون نیست!

اگه فیزیک متوسط به بالایی دارید کتاب گاج سفید کفایت میکنه.درسنامه های خیلی خوبی داره و پاسخ تشریحی عالی داره.

دارم و خريدمش . حالا چيكار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ولي بنظر من كتاب خوبيه ها . بايد ياد داشته باشي نظرات متفاوته:20:

vahid-p
29-06-2010, 13:07
Amirdb با این حرفت شدیدا مُ......................وافقم!
یعنی کتابی توپ، کامل، با تست های زیاد و درسنامه و همه وهمه. فقط باید فیزیکت بدک نباشه. چون برای هر تستی اونقدر توضیح نداده که کسی که مسلط نیست، بتونه با اون یادبگیره و به تسلط برسه. کلا من که فیزیک پایه و پیش گاج سفید دارم، و انواع تست های گزینه دو ، سنجش و کنکور و اینا رو داره، به هیچ کتاب فیزیک دیگه ای فکر نمی کنم. البته خیلی سبز هم عالیه.

yarane-naghdi
29-06-2010, 13:11
خوب شد گفتي . من اصلا از كتابهايي كه زياد تشريحي هستن خوشم نمياد ، من كتابي مثل همين گاج سفيدي كه ميگين رو بيشتر خوشم مياد ، خدمم اونجور تعطيل نيستم ، زياد درسام 17 به بالا بوده البته به غير از اين امتحان نهايي امسال كه پدرمونو در اوردن .

اگه ميشه شما كه با تجربه ايد اگه زحمتي نيست يه چند تا كتاب براي درس هاي تخصصي مثل همين فزيكي كه ميگي (درس نامه هاي خوب وپاسخ تشريحي با حال ) داشته باشه معرفي كن.(خدا خيرت بده )

اول كه اشاره ميكردين كه من كتابي ميخوام كه آموزش داشته باشه . حالا چي شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:13:

امير عزيز هم زيادي پياز داغش رو زياد كردند . چون همين كتاب آقاي غلامعلي محمود زاده بيشتر از رمزينه و ..... توضيح نداده . اگه شما توجه كنيد من هم از قبل همراه با اكثريت كتاب خيلي سبز رو پيشنهاد دادم كه اصلا توضيح اضافي نداره .و صد البته بهترين كتابه

و گاج رو هم ما به اندازه رسانه هاي ضدانقلاب برامون بعضي دارند تبليغات ميكنند(منظورم همكلاسي هاست) ولي چون نديدمش نظري ندارم

vahid-p
29-06-2010, 13:16

دوسته عزیز
دوستان لطفا دعوا نکنید. :41: من که راضی نیستم. هر دو از الان با هم دوست باشین. اوکی؟
من که با این تاپیک کتاب هام رو انتخاب کردم، خلاص :11:

Farshid72
29-06-2010, 19:33
دوستان لطفا دعوا نکنید. :41: من که راضی نیستم. هر دو از الان با هم دوست باشین. اوکی؟
من که با این تاپیک کتاب هام رو انتخاب کردم، خلاص :11:
دقیقا منم همینطور!

mjorh
29-06-2010, 21:36
فیزیک پایه:همین گاج سفیدی که گفتم یه جلدش سواله یه جلد دیگش پاسخنامه تشریحی داره و درسنامه ها هم تو جلد پاسخ تشریحیه
فیزیک پیش هم همین گاج سفید یه جلد سوال و یه جلد پاسخ تشریحی

شیمی:هم آموزش هم تست کتابای مهندس باززگانی رو دارند.البته اینو بگم اگه زیاد شیمیتون ضعیف نیست نیازی نیست کتاب اموزشش رو بخرید همون کتاب تست کفایت میکنه.درسنامه های خیلی خوبی داره

ریاضی:ریاضی و دیفرانسیل و حسابان هم کتابای انتشارات رمزینه عالی هستند

هندسه پایه:مبتکران.ابولقاسمی
آمار:هر کتابی گرفتید مهم نیست.فقط متن کتاب رو بخونید ویه کتاب تست داشته باشید از روش بزنید.من گاج سفید داشتم کافی بود.

دینی:همگامان/ادبیات:املا ولغت دریافت،قرابت معنایی دریافت،آرایه کلک معلم(رمزینه هم قراره یه کتاب آرایه چاپ کنه اگه اون بیاد به نظر میاد بزنه رو دست کلک معلم)
عربی:سلیقه ای هست این درس من گاج سفید داشتم و ایاد فیلی
زبان:کتاب جامع انگلیسی کنکور خیلی سبز
درک مطلب شهاب اناری(از end reading بهتره)

میمونه کتابای پیش دانشگاهی که الآن نیازی بهش ندارید.

راستی زیاد خودتون رو با کتاب خریدن مشغول نکنید هر کتابی رو دارید اونو خوب بخونید.هرچی کتاب اضافی بیشتر داشته باشید استرس خوندن اون درس رو بیشتر دارید(تجربه شخصی)

خيلي ممنون . عالي بود . فقط يه سئوال داشتم ، كتاب تست شيمي گفتين مهندس بازرگان بگيرم؟ من گاج هم ديدم بنظرتون ، گاج هم ميتونه خوب باشه ؟ چون تو شهر ما از اين كتاب هاي معروف زياد هستش و ديگه از اون يكيا نيستش. در ضمن انتشارات كتاب بازرگان چيه؟

vahid-p
29-06-2010, 21:38
Amirdb یه سوال اساسی داشتم. شما کنکوری 89 هستین. و دو روز دیگه کنکور دارین. چیکار کردین که الان اینقدر راحت و با آرامش تو اینترنتین؟ هر کسی یکی از این دو جواب تو ذهنش می اد: یا خیلی خوندین و مطمئن هستین از نتیجتون ( که فکر کنم همینطور باشه )، و یا خیلی بی خیال هستین و خوب نخوندین:31: ( البته مطمئنا شما اینطور نیستین ، و فقط برای تکمیل جواب ها گفتم ). و گرنه من کی باشم که بخوام بزرگتر از خودمون رو مسخره کنم. ( آن روز نیاید هیچ گاه . آمیــــــــــن ).
در ضمن امیدوارم پستم پاک نشه، چون الان اجازه ایجاد تاپیک مشاوره ای کنکوریای 90 داده نمی شه، و مجبور شدم اینجا سوالم رو بپرسم.

دقیقا منم همینطور!
کارت درست. خوشم می آد که هی دل دل نمی کنی . البته خودمم یکم اینجوری بودم، ولی حالا تصمیم گرفتم که این کتابا رو بخرم و از اون شماره ای که " یارانه نقدی" عزیز دادن، استفاده کردم و سفارش دادم.
هر وقت کتاب هاتون تکمیل شد ، مرحله بعدش اینه که به کتابی که دارین، اطمینان داشته باشین.
موفق و پیروز باشیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــد!

mjorh
29-06-2010, 21:40
اول كه اشاره ميكردين كه من كتابي ميخوام كه آموزش داشته باشه . حالا چي شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:13:

امير عزيز هم زيادي پياز داغش رو زياد كردند . چون همين كتاب آقاي غلامعلي محمود زاده بيشتر از رمزينه و ..... توضيح نداده . اگه شما توجه كنيد من هم از قبل همراه با اكثريت كتاب خيلي سبز رو پيشنهاد دادم كه اصلا توضيح اضافي نداره .و صد البته بهترين كتابه

و گاج رو هم ما به اندازه رسانه هاي ضدانقلاب برامون بعضي دارند تبليغات ميكنند(منظورم همكلاسي هاست) ولي چون نديدمش نظري ندارم

شما به بزرگواري خودتون ببخشيد . بله من اشتباه مفهومم رو رسوندم.

M . Sayid
29-06-2010, 21:41
خيلي ممنون . عالي بود . فقط يه سئوال داشتم ، كتاب تست شيمي گفتين مهندس بازرگان بگيرم؟ من گاج هم ديدم بنظرتون ، گاج هم ميتونه خوب باشه ؟ چون تو شهر ما از اين كتاب هاي معروف زياد هستش و ديگه از اون يكيا نيستش. در ضمن انتشارات كتاب بازرگان چيه؟

انتشارات مبتکران

behnamrizi
29-06-2010, 22:12
كتاب شيمي گاج هم خوبه ولي به پاي مبتكران نميرسه!
اگه ميرسيد،هر دو را بخونيد مطمئن باشيد ضرر نميكنيد اگه نه،اوليت را به مبتكران بديد.
--
بالاخره من واسه زبان چه كتابي بگيرم؟ جامع سبز يا مبتكران؟
واسه ريدينگ چطور؟

sarinagasemi
30-06-2010, 00:05
بالاخره من واسه زبان چه كتابي بگيرم؟ جامع سبز يا مبتكران؟
واسه ريدينگ چطور؟
من میخوام زبان خیلی سبز ریدینگ اناری بگیرم !
البته فکر می کنم سه جلد اناری بهتر باشه اما خیلی وقت گیره !
یکی از ویژگی های خیلی سبز همینه که به اندازه است ! :46:

نفر اول کنکور
30-06-2010, 09:10

بلاخره یکی تو این تاپیک جواب مارو داد!
ممنون از کمکت،

caca_caca888
30-06-2010, 09:24
ببخشيد اشتباه شد

aghmohamadreza
30-06-2010, 10:50
من میخوام زبان خیلی سبز ریدینگ اناری بگیرم !
البته فکر می کنم سه جلد اناری بهتر باشه اما خیلی وقت گیره !
یکی از ویژگی های خیلی سبز همینه که به اندازه است ! :46:
سلام
من دیروز کتاب زبان پیش دانشگاهی دکتر اناری رو از انتشارات گرفتم برای کنکور 90!! ویرایش جدیدش یک جلدیه و رنگی به اضافه DVD آموزش درک مطلب!!!!:18:
اولش فکر کردم یه کتاب جدیده ولی فروشندهه گفت همون کتاب معروفه شهاب اناریه ولی ویرایش جدیده که مولف حجمشو کم کرده و صفحه بندی جدید داده. هنوز وقت نکردم DVD رو ببینم ولی خیلی خفن می زنه.:26:
بچه ها راستی آرایه های دکتر سبطی دراومده؟

yarane-naghdi
30-06-2010, 11:12
سلام
من دیروز کتاب زبان پیش دانشگاهی دکتر اناری رو از انتشارات گرفتم برای کنکور 90!! ویرایش جدیدش یک جلدیه و رنگی به اضافه DVD آموزش درک مطلب!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولش فکر کردم یه کتاب جدیده ولی فروشندهه گفت همون کتاب معروفه شهاب اناریه ولی ویرایش جدیده که مولف حجمشو کم کرده و صفحه بندی جدید داده. هنوز وقت نکردم DVD رو ببینم ولی خیلی خفن می زنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنها كتابفروشي كه حداقل من پيدا كردم كه هم كتاب ناياب قرابت معنايي و تناسب مفهومي دكتر سبطي و هم بقيه كتب تست و كمك آموزشي رو داشته باشه . كتاب فروشي هست بنام :

بانك كتاب مهرآفرين .

آدرس :

ميدان انقلاب . روبروي سينما بهمن . جنب بانك صادرات . ساختمان 1484. طبقه اول

شماره :

02166954040 و 02166484838

اين كتابفروشي در بسته ايي كه برا من فرستادن نوشتند بعنوان تبليغ كه :

در تهران ارسال رايگان است . با خريد حضوري تخفيف ويژه تعلق ميگيرد

حداقل برا من كه تا تهران فاصله ام زياده . حساب كنيد بخوان كتاب رو بفرستند سواحل خليج هميشه فارس . من كل وزن بسته ام 2.630 kg بوده و از من 2500 تومان بابت پست گرفتند .

sarinagasemi
30-06-2010, 15:34
سلام
من دیروز کتاب زبان پیش دانشگاهی دکتر اناری رو از انتشارات گرفتم برای کنکور 90!! ویرایش جدیدش یک جلدیه و رنگی به اضافه DVD آموزش درک مطلب!!!!:18:
اولش فکر کردم یه کتاب جدیده ولی فروشندهه گفت همون کتاب معروفه شهاب اناریه ولی ویرایش جدیده که مولف حجمشو کم کرده و صفحه بندی جدید داده. هنوز وقت نکردم DVD رو ببینم ولی خیلی خفن می زنه.:26:
سومم ویرایش کرده؟
شما با خیلی سبز مقایسه نکردیش؟ (اگه آره در مقایسه با خیلی سبز چه طوره؟)

vahid-p
30-06-2010, 21:45
یه سوال : به نظرتون تاریخ ادبیات نیازی به کتاب کمک آموزشی داره یا نه؟

behzaadfar
30-06-2010, 22:53
بچه ها dvd واسه عربی سراغ دارین

Farshid72
01-07-2010, 16:17
بچه ها dvd واسه عربی سراغ دارین
بابا گزینه دو خودش DVD واسه عربی می ده دیگه چه دلیلی داره بری یه DVD دیگه بخری ؟؟؟

mehdi_7070
01-07-2010, 16:37

الان لزومی نداره و حتی به نظرم خوندن از روی کتاب درسی خیلی بهتره. چون یک برداشت تصویری از کل درس می‌تونی توی حافظه‌ات داشته باشی که این خیلی کمک می‌کنه. بعدا با مواجهه با یک سوال، سریع یادت میاد که کجای فلان درس این مطلب را خوندی و ...
اگه خودت خلاصه‌برداری نکنی، در آینده می‌تونی از این کتاب‌ها استفاده کنی.

sarinagasemi
01-07-2010, 18:43
دوستان سلام
به نظرتون برا تست عربی بهترین کتاب چیه؟
1.کانون سهیلا خاکباز
2.گاج سفید
3.نشر الگو
3.فوت و فن

rambo_1386
01-07-2010, 20:04
دوستان میدونم همتون میدونید ولی میخوام دوباره بگم!!! من پارسال وقتی تستهای قرابت میدیم هیچکدوم نمیتونستم بزنم و بیشتر وقتها منفی میزدم و به کل حذفش کردم ولی امسال وقتی کتاب "تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی انتشارات دریافت" خوندم دیگه قرابت خوراکم شد تازه معنی شعر هم نخوندم فقط از روی همین کتاب خوندم به نظرم دکتر سبطی هرچی که میدونسته تو این کتاب نوشته کتاب زبان فارسیش هم عالیه من زبان فارسی دریافت و همگامان دیدم ولی این یه چیز دیگست حیف که امسال جلد دومش به ما نرسید (دیر چاپ شد!) زبان فارسی سبطی نکات دسته بندی کرده بر خلاف دریافت و خیلی سبز که یک خروار نکته حفظی گفتن شک نکنید دکتر سبطی هرکتابی که واسه ادبیات بنویسه بهترین کتاب بازاره!!!
خلاصه میخوام بگم وقتتون با کتابای بیهوده تلف نکنید(ضربه ای که من امسال به خاطر کتابای مختلف خوردم!) تو دیفرانسیل هم رمزینه خیلی خوب کار کرده و انصافا معارف مشترک همگامان-کانون هم عالیه درسنامه های خفن تست های تالیفی خفن تر!!!

amin9372
01-07-2010, 23:01
سلام،
خیلی ببخشید فرصت نداشتم همه پست ها رو بخونم، شاید سوالم تکراری باشه.
برای فیزیک پیش دانشگاهی، خیلی سبز یا گاج؟ یا کتاب دیگه ای؟ درسنامه و اینا مهم نیست فقط مهم اینه که سوالاش بهتر باشه

yarane-naghdi
02-07-2010, 01:19
دوستان میدونم همتون میدونید ولی میخوام دوباره بگم!!! من پارسال وقتی تستهای قرابت میدیم هیچکدوم نمیتونستم بزنم و بیشتر وقتها منفی میزدم و به کل حذفش کردم ولی امسال وقتی کتاب "تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی انتشارات دریافت" خوندم دیگه قرابت خوراکم شد تازه معنی شعر هم نخوندم فقط از روی همین کتاب خوندم به نظرم دکتر سبطی هرچی که میدونسته تو این کتاب نوشته کتاب زبان فارسیش هم عالیه من زبان فارسی دریافت و همگامان دیدم ولی این یه چیز دیگست حیف که امسال جلد دومش به ما نرسید (دیر چاپ شد!) زبان فارسی سبطی نکات دسته بندی کرده بر خلاف دریافت و خیلی سبز که یک خروار نکته حفظی گفتن شک نکنید دکتر سبطی هرکتابی که واسه ادبیات بنویسه بهترین کتاب بازاره!!!
خلاصه میخوام بگم وقتتون با کتابای بیهوده تلف نکنید(ضربه ای که من امسال به خاطر کتابای مختلف خوردم!) تو دیفرانسیل هم رمزینه خیلی خوب کار کرده و انصافا معارف مشترک همگامان-کانون هم عالیه درسنامه های خفن تست های تالیفی خفن تر!!!

احسنت :46:

سلام،
برای فیزیک پیش دانشگاهی، خیلی سبز یا گاج؟ یا کتاب دیگه ای؟ درسنامه و اینا مهم نیست فقط مهم اینه که سوالاش بهتر باشه

بنظر بنده برو و خيلي سبز بگير . ميگن كتابهاي گاج خوبه . ولي اين سبز واقعا امتحان پس داده:20:

---------- Post added at 02:19 AM ---------- Previous post was at 02:15 AM ----------

اين دكتر هامون سبطي هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 02:19 AM ---------- Previous post was at 02:19 AM ----------

waterpolo
02-07-2010, 02:55
اره سبطی همینه اومده بود نمایشگاه کتاب باهاش صحبت کردم البته پیرتر از اینه

Haniiii
02-07-2010, 08:08
احسنت :46:

بنظر بنده برو و خيلي سبز بگير . ميگن كتابهاي گاج خوبه . ولي اين سبز واقعا امتحان پس داده:20:

---------- Post added at 02:19 AM ---------- Previous post was at 02:15 AM ----------

---------- Post added at 02:19 AM ---------- Previous post was at 02:19 AM ----------

چقدر جوونه !!! ... متولد 1352 !

تو ذهنم یه آدم 60 ساله با نجربه رو مجسم کرده بودم !!! :D

bax_021
02-07-2010, 08:34
سلام،
گاج واقعا عالیه فیزیکش
من امسال داشتم
سوال هاش که خوبه
درسته درسنامش برای شما مهم نیست ولی خیلی کمکتون می کنه
من فیزیک گاج رو بهتون پیشنهاد می کنم
خیلی مفید بود برای من
:11:

---------- Post added at 09:34 AM ---------- Previous post was at 09:30 AM ----------

تاریخ ادبیات و باید تکرار کنی
خیلی خوبه از کتاب های یه نفر بتونی شعر یا جمله بسازی و اونو حفظ کنی
کتاب "کلک معلم ساجدی - تاریخ ادبیات - تالیف علی ساجدی" واقعا عالیه
برای کتاب های هر کسی یه جمله نوشته که به راحتی می ره تو ذهنت
چند تا روش هم برای حفظ کردن بهت یاد داده اول کتاب
حتما استفاده کن که همش سوده برات و هیچ ضرری نداره

rambo_1386
02-07-2010, 10:54
M ---------- Previous post was at 02:19 AM ----------

منم قبلا این عکس دیدم ولی به امکان خیلی زیاد مال چند سال پیش !!!
واسه تاریخ ادبیات هم هر کتابی میگیرید این مطلبو حتما بخونید دکتر سبطی نوشته مطمئن باشید به دردتون میخوره با روزی فقط 15 دقیقه تاریخ ادبیات واسه همیشه حفظ میکنید (و به طور کلی دروس عمومی) نتیجه این کار تو عرض یه هفته خودتون میبینید!

نفر اول کنکور
02-07-2010, 10:58
من کتاب تستای مبتکرانو دارم.
اگه بخوام یه کتاب آموزشی خوب در حد آموزشی مبتکران اما غیر اون بگیرم ،کسی پیشنهادی داره؟
خواهشا یکی جواب بده؟

bax_021
02-07-2010, 11:07
من کتاب تستای مبتکرانو دارم.
اگه بخوام یه کتاب آموزشی خوب در حد آموزشی مبتکران اما غیر اون بگیرم ،کسی پیشنهادی داره؟
خواهشا یکی جواب بده؟
برای فیزیک گاج
برای دیفرانسیل مبتکران (دکتر رضا نونهال آذر)
شیمی من 10 استاد زدم ولی سطح سوالاش بالاست اگه شیمیت خوبه بگیر
دین و زندگی گاج عالیه (اون کتابی که 3 سال رو با هم داره بگیر)
برای دین و زندگی کتاب آیات و نکات گاج رو هم بگیر
زبان قلم چی خوب بود
عربی من جزوه ی معلمم رو خوندم و تست گاج زدم
بقیه ی درس ها هم تست های معلمم رو زدم

Farshid72
02-07-2010, 11:23
ا

من فک می کردم یکیه مثل سهراب سپهری!!!!!!!!!!!!!!!!!:31::31::31::31::31::31 ::31::31::31:

mjorh
02-07-2010, 12:18
گاج واقعا عالیه فیزیکش
من امسال داشتم
سوال هاش که خوبه
درسته درسنامش برای شما مهم نیست ولی خیلی کمکتون می کنه
من فیزیک گاج رو بهتون پیشنهاد می کنم
خیلی مفید بود برای من

---------- Post added at 09:34 AM ---------- Previous post was at 09:30 AM ----------

تاریخ ادبیات و باید تکرار کنی
خیلی خوبه از کتاب های یه نفر بتونی شعر یا جمله بسازی و اونو حفظ کنی
کتاب "کلک معلم ساجدی - تاریخ ادبیات - تالیف علی ساجدی" واقعا عالیه
برای کتاب های هر کسی یه جمله نوشته که به راحتی می ره تو ذهنت
چند تا روش هم برای حفظ کردن بهت یاد داده اول کتاب
حتما استفاده کن که همش سوده برات و هیچ ضرری نداره

من حرف هاي شما رو تاييد ميكنم . مخصوصا دومي . كتاب تاريخ ادبيات كلك رو بايد حتما بگيريد بچه ها .
يه مثال از اين كتا ب بزنم:
آتش سووشون در جزيره ي سيمين بود .
با توجه به اين آثار سيمين دانشور رو ميگم كه چند روز پيش خوندم : آتش خاموش - سووشون - جزيره ي سرگرداني .

yarane-naghdi
02-07-2010, 12:25
نقل قول:
نوشته شده توسط yarane-naghdi [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ا

من فک می کردم یکیه مثل سهراب سپهری!!!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم خودم و هم vahid p كه همون لحظه ازش پرسيدم . از شكل و شمايل دكتر سبطي ( ادام الله ظله علي رئوس الداوطلبين ) تعجب كرديم . :31:
اين وحيد ميگفت كه چرا پزشكي خونده ولي تو ادبيات تك هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

من حرف هاي شما رو تاييد ميكنم . مخصوصا دومي . كتاب تاريخ ادبيات كلك رو بايد حتما بگيريد بچه ها .
يه مثال از اين كتا ب بزنم:
آتش سووشون در جزيره ي سيمين بود .
با توجه به اين آثار سيمين دانشور رو ميگم كه چند روز پيش خوندم : آتش خاموش - سووشون - جزيره ي سرگرداني .

من رو باش فكر ميكردم كتابهامون با خريد هندسه و املا و واژگان تكميله :19::41:

ashjaee
02-07-2010, 12:45
کسی از کتاب زبان فارسی دریافت تالیف جناب سبطی استفاده کرده؟ راضی هستین؟ (لطفا بگین تست یا آموزش کدوم رو دارین توضیح میدین چون مثل اینکه دوتاشو داره)

phoenix.
02-07-2010, 13:23
:question:کسی می دونه برای فیزیک پایه چه کتابی خوبه؟ فیزیک3 رو می دونم خیلب سبز خوبه بقیشو نمی دونم از چه کتابی بخونم!!!:worried:
لطفا راهنمایی کنید!!