PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

B L A S T E R
26-02-2010, 20:11
سلام!
بچه ها برای گسسته چه کتابی خوبه ؟
من خودم خوشخوان دارم بخش اول گراف و خیلی خوب توضیح داده بود... ولی بخش 2 یعنی نظریه اعداد ...نمیدونم در کل سخته یا کتاب بد توضیح داده !
اگه کتابی پیشنهاد میکنید بگید من بگیرم!
مرسی!

MaaRyaaMi
26-02-2010, 20:45
سلام!
من خودم خوشخوان دارم بخش اول گراف و خیلی خوب توضیح داده بود... ولی بخش 2 یعنی نظریه اعداد ...نمیدونم در کل سخته یا کتاب بد توضیح داده !
مرسی!

چیز خوبه
رمزینه :دی
شاید مبتکرانم خوب باشه!
نظریه اعداد کلا تو گستته سخت تر از مبحثای دیگه س... حل تستاش نیاز به خلاقیت داره بعضی وقتا

نفر اول کنکور
27-02-2010, 19:29
فوری:19:
بعضی از فصلهای فیزیک پیش با فصلهای فیزیک 1و2و3 یکیه.آیا کتاب انتشارات فار اون فصلای مشترکو کامل توضیح داده که نیازی نباشه کتاب خرید؟(آخه من فیزیک 1و2 اندیشه سازانو دارم که فصلای مشترکو داده تو فیزیک پیشش)میخوام فردا این کتابرو بگیرم لطفا دوستان زودنظر بدن.ممنون

sarinagasemi
27-02-2010, 22:14
هندسه 1 مبتكران ابولقاسمي بهتره يا گاج

alireza-sabz
27-02-2010, 23:56
هر دوش خوبن ولی من به شخصه مبتکران رو ترجیح میدم

lmohsen
28-02-2010, 02:43
سلام دوستان:40:
من میخوام فیزیک پیش رو کامل تست بزنم و بخونم و اگه مثلا 10 تا تست از پیش میاد 7-8 تاشو 100% بزنم.
درضمن اموزش و تست باشه چون هیچی از فیزیک پیش رو نخوندم و بلد نیستم .
لطفا کتابی رو که میخونین و ازش نتیجه ی مثبت گرفتین و فکر میکنین با این شرایط بدرد من میخوره رو بگین.
لطفا همگی کمک کنین.
راستی کتاب گاج سفید پیش چطوره؟ چون شنیدم هم اموزش هست هم تست !
انتشارات کتاب سبز هم فیزیک دازه کسی فیزیک پیش کتاب سبز میخونه؟ اونم فکر کنم اموزش و تست هستش اون چطور کتابی هست؟
لطفا هر کتابی رو که میخونین و واقعا کتاب خوبی هست رو بهم بگین چون باید تا اخر اردیبهست فیزیک پیش رو کامل بلد باشم.ممنون:10:
راستی از کتاب فیزیک پیش چندتا سوال میاد تو کنکور؟؟؟؟؟؟؟؟

GodFatherAmin
28-02-2010, 09:23
من میخوام فیزیک پیش رو کامل تست بزنم و بخونم و اگه مثلا 10 تا تست از پیش میاد 7-8 تاشو 100% بزنم.
لطفا کتابی رو که میخونین و ازش نتیجه ی مثبت گرفتین و فکر میکنین با این شرایط بدرد من میخوره رو بگین.
لطفا همگی کمک کنین.
انتشارات کتاب سبز هم فیزیک دازه کسی فیزیک پیش کتاب سبز میخونه؟ اونم فکر کنم اموزش و تست هستش اون چطور کتابی هست؟
لطفا هر کتابی رو که میخونین و واقعا کتاب خوبی هست رو بهم بگین چون باید تا اخر اردیبهست فیزیک پیش رو کامل بلد باشم.ممنون:10:
تویه این فرصت باقی مونده باید بینید چه تستایی از چه فصلایی هر سال میاد بعد بشینید آسونا رو کار کنید.فکر کنم گزینه 2 می گه چه مباحثی میاد.(یعنی باید موضوعی بخونی)

shabeashegha
28-02-2010, 10:24
لطفا همگی کمک کنین.
سراغ فیزیک پیش سبز نرو. من گرفتم پشیمون شدم . یه طوریه که بعد از تست زدن چیزی به معلوماتت اضافه نمیشه . اول فکر میکردم من فقط این حس رو دارم ولی 2تا از دوستام عین این حرف رو تایید کردن. خودم از اندیشه سازان استفاده میکنم ولی بعید میدونم به کارت بیاد . از من میشنوی واسه آموزش کتاب درسی رو بخون که خیلی عالیه (یه بار امتحان کن پشیمون نمیشی) فقط باید عمقی و با تمرکز بخونی. واسه تست هم هرچی بزنی خوبه فقط پاسخنامش کامل باشه . اندیشه سازان گاج قلمچی خوبن . البته گاج رو بچه های این فروم میگفتن تستاش زیاده . شاید نرسی بزنی . 10 سال کنکور یا 7 سال کنکور قلمچی هم بد نیست. واسه وقتی که مونده خوبه

lmohsen
28-02-2010, 12:21
سراغ فیزیک پیش سبز نرو. من گرفتم پشیمون شدم . یه طوریه که بعد از تست زدن چیزی به معلوماتت اضافه نمیشه . اول فکر میکردم من فقط این حس رو دارم ولی 2تا از دوستام عین این حرف رو تایید کردن. خودم از اندیشه سازان استفاده میکنم ولی بعید میدونم به کارت بیاد . از من میشنوی واسه آموزش کتاب درسی رو بخون که خیلی عالیه (یه بار امتحان کن پشیمون نمیشی) فقط باید عمقی و با تمرکز بخونی. واسه تست هم هرچی بزنی خوبه فقط پاسخنامش کامل باشه . اندیشه سازان گاج قلمچی خوبن . البته گاج رو بچه های این فروم میگفتن تستاش زیاده . شاید نرسی بزنی . 10 سال کنکور یا 7 سال کنکور قلمچی هم بد نیست. واسه وقتی که مونده خوبه
دیر گفتیننننننننننن من خریدم کتاب سبز فیزیک پیش 1 و 2
یکی از دوستانم فیزیک پیش 1 رو سال پیش خونده بود تستایی که از پیش 1 اومد بود رو کامل زده بود الانم دانشجوی داروسازیه! من قصد دارم فقط فیزیک پیش رو کامل بخونم! چنتا سوال از پیش دانشگاهی فیزیک میاد؟؟؟
ممنون.

behnambazi
28-02-2010, 13:08
دوستان یه کتاب در مورد حسابان سوم بدید من چیزی نمی فهم از حسابان نمیدونم چرا اصلا ریاضی پایم ضیفه یه کتاب دیگه هم معرفی کنید

M . Sayid
28-02-2010, 13:22
دوستان یه کتاب در مورد حسابان سوم بدید من چیزی نمی فهم از حسابان نمیدونم چرا اصلا ریاضی پایم ضیفه یه کتاب دیگه هم معرفی کنید

2 جلدی مبتکران تالیف عباس امیدوار
اگر از پایه می خوایی ریاضی 2 مبتکران جلد صورتی

محمد امین یه سوال
هندسه تحلیلی و گسسته انتشارات مدرسه به همون روونی و سادگی دیفرانسیل 1و2 همون انتشارات(تالیف قندهاری--ایلخانی پور--پاشا و...) توضیح داده؟؟

GodFatherAmin
28-02-2010, 13:23
قلم چی 7 سالم داده؟

mehdi_7070
28-02-2010, 13:36
قلم چی 7 سالم داده؟

آره. کتاب‌های کوچک (جیبی/سیمی) هفت کنکور. صفحه سمت راست سوال‌ها و صفحه سمت چپ جواب‌ها قرار گرفته.

nits
28-02-2010, 14:10
30 سال کنکور پایه آبی قلم چی.

2 جلدی مبتکران تالیف عباس امیدوار
اگر از پایه می خوایی ریاضی 2 مبتکران جلد صورتی

محمد امین یه سوال
هندسه تحلیلی و گسسته انتشارات مدرسه به همون روونی و سادگی دیفرانسیل 1و2 همون انتشارات(تالیف قندهاری--ایلخانی پور--پاشا و...) توضیح داده؟؟

سلام . آره . کتابهای خوب و جمع و جوریه . نه حجیم و نه خیلی کم . برای ریاضیات گسسته میتونی از کتاب تست ریاضیات گسسته انتشارات مبتکران-اندیشه سازان که مولفش آقای فرزاد جوادی هست هم استفاده کنی. در پاسخ تشریحیش که خیلی خوب کار کرده . اگه وقتش رو میداشتی بهتر بود هم انتشارات مدرسه و هم این رو میخوندی که عالی میشد . ولی کتابهای خوبی هستن . انتشارات رمزینه هم داره و تو کتابفروشی یه سر نگاه کردم خوب بود . سبک آموزش کتابهای رمزینه خوبه . آموزش و بعدش تست که باعث میشه دانش آموز تسلط پیدا کنه بر موضوع درسی .

---------- Post added at 04:10 PM ---------- Previous post was at 04:07 PM ----------

یه چیز یادم رفت سعید جون . کتابهای کوچیک ریاضی انتشارات مدرسه خیلی بهتر از کتابهای هستند که همین انتشارات ( که اسم دیگش انتشارات از مدرسه تا دانشگاه هست ) واسه یه کتاب درسی میزنه . مثلا کتابهایی که در مورد مشتق و کاربرد مشتق زده بطور جداگانه خیلی بهتر از موضوع مشتق و کاربرد مشتقی هست که در کتاب دیفرانسیلش کار کرده .
یه وقت نگی که محمد امین اینو از اول میگفتی خب:31: . نگران نباش اون ها هم نویسنده هاش یکی هستن دیگه:31:

reza-atom
28-02-2010, 14:13
سلام دوستان امروز به كتاباي پيشنهادي مي پردازيم !:31:كار ديگه اي كه نداريم فقط خوره ي كتاب دارم !!!

سلام!
مرسی!

بابا خوشخوان توضيحاتش آشغاله ! اون مهندس حاجي زاده خودشم نمي فهمه چي ميگه !!!! من جبرواحتمالشو داشتم نتونستم يه كلمه بخونم افسردگي گرفتم ! ولي رمزينه عالــــــــــــيـــــــــ ــه!!(مهندس عنايت كاشورزي) عالي توضيح داده و استدلال كرده ديگه نياز نيست حفظ كني ! آزمون هاي خطا رو هم حتي ذكر كرده تو كتاب ! اثبات ها رو دقيق توضيح داده !!!
البته حجمش خيلي زياده من واسه اينكه دير اين كتاب رو تهيه كردم نتونستم خوب بخونم (انشالله سال ديگه مي جبرانيم !!:31:)

کتاب تست خوب ریاضی 2 چی هست؟؟؟
البته به غیر از قلمچی!!!

من خودم گاج داشتم خيلي روون توضيح داده !

نظریه اعداد کلا تو گستته سخت تر از مبحثای دیگه س... حل تستاش نیاز به خلاقیت داره بعضی وقتا

براي كسايي كه بدون اثبات ميخوان ياد بگيرن سخته !!

سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
لطفا همگی کمک کنین.
لطفا هر کتابی رو که میخونین و واقعا کتاب خوبی هست رو بهم بگین چون باید تا اخر اردیبهست فیزیک پیش رو کامل بلد باشم.ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

فكر كنم به طور متوسط 23 تا 25 تا (حدود 50 درصد) از فيزيك پيش هست !
فيزيك پيش فار رو همين امروز سفارش بده و وقتتو با كتاباي آشغال هدر نده (مثل فيزيك پيش كتاب سبز يا ...) براي تست هم فار خودش تست داره اگه بيشتر ميخواي گاج رو هم بگير ولي بهتره نگيري ديگه وقت تلف كنيه !!! همون "فار" بهتره !

اگه پيش دانشگاهي هستي رياضيات پايه خوشخوان كه همون جلد دوم ديفرانسيلش هست رو + تست رياضيات پايه رمزينه رو تهيه كن !!!! اگه نيستي كه حسابان خوشخوان فكر كنم خوب باشه !

اين هم از كتابهاي پيشنهادي ما ! موفق باشيد !!!:40:

M . Sayid
28-02-2010, 16:25
این تست گسسته مبتکران از گاج سفید منصف شکری بهتره؟؟؟

دوستان این کتاب تست های رمزینه تالیف مهربان ارزششو داره وقتمو بزارم روی اون ها؟؟

MaaRyaaMi
28-02-2010, 16:38
تست تالیفی ؟ الان ؟؟

من فکر کنم کار کردن رو تستای کنکور و گزینه 2 و سنجش .... خیلی بهتر باشه ها

من اصلا از این مهربان خوشم نمیاد ! :دی

nits
28-02-2010, 16:42
این تست گسسته مبتکران از گاج سفید منصف شکری بهتره؟؟؟

دوستان این کتاب تست های رمزینه تالیف مهربان ارزششو داره وقتمو بزارم روی اون ها؟؟

تست گسسته مبتکران خوبه . تو پاسخ تشریحیش که اصلا خودش درس داده . این کتاب رو با کتاب انتشارات مدرسه کار کنی خیلی خوبه . من دارم بهت میگم و از تجربه ی بنده ی حقیر :31: استفاده کن عزیز من . دیگه من استاد شناسایی کتابهای ریاضی هستم . :8:

بزار یه چیزی بهت بگم سعید جون . کتابهای گنده گنده جمع نکن که من چوبش رو خوردم . همین چند روز پیش بود که رفتم کتابهای اموزشی ادبایت فارسی 2 گاج و پیش رو که دست نخورده و آکبند مونده بود :31: پس دادم و موضوعی گرفتم . در این مدت زمان باقی مونده مگه شما چقدر میخوای تست حل کنی ؟ بابا یه کتاب بگیر تست حل کن دیگه . اینقدر حساسیت به خرج نده . این سوالت یعنی چی که ارزش داره یا نداره . خب معلومه که ارزش داره . مگه تسهای این نویسنده با تستهای کتابهای دیگه چقدر فرق داره ؟

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

تست تالیفی ؟ الان ؟؟

من فکر کنم کار کردن رو تستای کنکور و گزینه 2 و سنجش .... خیلی بهتر باشه ها

من اصلا از این مهربان خوشم نمیاد ! :دی

:31::31:
خلاصه خوب بچه ها رو گذاشته سرکار .

shabeashegha
28-02-2010, 17:25
یکی از دوستانم فیزیک پیش 1 رو سال پیش خونده بود تستایی که از پیش 1 اومد بود رو کامل زده بود الانم دانشجوی داروسازیه! من قصد دارم فقط فیزیک پیش رو کامل بخونم! چنتا سوال از پیش دانشگاهی فیزیک میاد؟؟؟
ممنون.
ببین اشکالی نداره . این که گفتم نظر من بود . حتما نظر دوستت که داروسازی قبول شده کاملا برعکس منه که تونسته تستای پیش 1 رو کامل بزنه و رشته خوبی قبول شه . شاید طرز استفاده من از این کتاب غلط بوده . از دوستت بپرس چطوری این کتاب رو استفاده کرده و همونطوری استفاده کن ایشالا بهترین نتیجه رو میاری. پس دو دل نشو که نکنه با این کتاب نتیجه نگیری. راحت بهت بگم من کسی رو میشناسم که با کتاب دوسالانه و کتاب درسی تونست درصد نسبتا خوبی توی کنکور سراسری بزنه . مهم خودتی که از کتاب لذت ببری . نظر بقیه همونطور که اسمش روشه نظر خودشونه. در مورد سوال دومت هم اطلاع درستی ندارم . بهتره بقیه نظر بدن

M . Sayid
28-02-2010, 18:14
[QUOTE=nits;4716925]تست گسسته مبتکران خوبه . تو پاسخ تشریحیش که اصلا خودش درس داده . این کتاب رو با کتاب انتشارات مدرسه کار کنی خیلی خوبه . من دارم بهت میگم و از تجربه ی بنده ی حقیر :31: استفاده کن عزیز من . دیگه من استاد شناسایی کتابهای ریاضی هستم . :8:

بزار یه چیزی بهت بگم سعید جون . کتابهای گنده گنده جمع نکن که من چوبش رو خوردم . همین چند روز پیش بود که رفتم کتابهای اموزشی ادبایت فارسی 2 گاج و پیش رو که دست نخورده و آکبند مونده بود :31: پس دادم و موضوعی گرفتم . در این مدت زمان باقی مونده مگه شما چقدر میخوای تست حل کنی ؟ بابا یه کتاب بگیر تست حل کن دیگه . اینقدر حساسیت به خرج نده . این سوالت یعنی چی که ارزش داره یا نداره . خب معلومه که ارزش داره . مگه تسهای این نویسنده با تستهای کتابهای دیگه چقدر فرق داره ؟[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

[QUOTE=nits;4716925]
یه بار میگی ارزششو داره که وقتمو بزارم روی اون رمزینه یه بار میگی مگه چه قدر فرق داره این کتاب با کتابای دیگه
منظورم این بود که اونم بگیرم یا همون آبی قلم چی که دارم کافیه برای دیف؟؟

M . Sayid
28-02-2010, 18:20
سلام دوستان امروز به كتاباي پيشنهادي مي پردازيم !:31:كار ديگه اي كه نداريم فقط خوره ي كتاب دارم !!!

COLOR][/SIZE]

آقا شرمنده سوالم بی ربطه ولی این آواتارت خیلی آشنا میزنه
فکر کنم بازیگره(سریال) میشه بگی کیه و تو چه فیلمی بازی کرده

rambo_1386
28-02-2010, 18:21
ممنون.
کنکور 88
رشته ریاضی 25
رشته تجربی 15
از دید درصدی!!!
فیزیک پیش رشته ریاضی 55.55%
فیزیک پیش رشته تجربی 50 %
خیلی جالبه 55.55% سوالات فیزیک کنکور ریاضی فیزیک از فیزیک پیشه با این حساب همه فیزیکا یه طرف فیزیک پیش هم یه طرف!

M . Sayid
28-02-2010, 18:37
کنکور 88
رشته ریاضی 25
رشته تجربی 15
از دید درصدی!!!
فیزیک پیش رشته ریاضی 55.55%
فیزیک پیش رشته تجربی 50 %
خیلی جالبه 55.55% سوالات فیزیک کنکور ریاضی فیزیک از فیزیک پیشه با این حساب همه فیزیکا یه طرف فیزیک پیش هم یه طرف!

تازه خیلیاشم فیزیک 3 میشه
مخصوصا خازن و مدار

nits
28-02-2010, 19:31
جملات من کژتابی هست سعید جون . اثرات خوندنه شدید هست . اگه زبان فارسی خونده باشی معنی اصلیش رو باید میفهمیدی .

همون قلم چی که داری بسه دیگه . واسه چی میری یه کتابه دیگه میگری . پول زیاد داری واریز کن به حساب من :31: شماره بدم ؟
شما میگی ارزشش رو داره من هم گفتم خب معلومه دیگه همه ی کتابها ( نه همه ) ارزش خوندن داره . ولی کتابهای تستی که زیاد فرق ندارن . همونی که داری خوبه . قلم چی هم که کتابهاش اگه خوب باشه ( البته مداد رنگی هاش ) همون آبی ها هستن . همون قلم چی خوبه عزیز . نگران نباش . اگه تستهای قلم چی رو زدی و تموم کردی و قانع نشدی برو اون رو هم بگیر .
موفق باشی

sarinagasemi
28-02-2010, 20:50
اين فيزيك انتشارات فار چه جوريه از گاج و انديشه سازان بهتره؟
رياضي 2 دو جلدي انديشه سازان بهتره يا گاج؟
هندسه 1 مبتكران ابولقاسمي بهتره يا گاج؟

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

azimzade
28-02-2010, 20:55

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

من فار نمیشناسم ولی اندیشه سازان از گاج بهتره
ریاضی 2 اگه سطحت متوسط یا یکم از متوسط بالا تره گاج ولی اگه بالای اندیشه سازان
نمیدونم

rambo_1386
28-02-2010, 21:06
نمیدونم
درسته اندیشه سازان با اینکه کتاب 4 سال پیش ولی بهترین کتاب فیزیک تو بازاره فار هم همون گروه اندیشه سازان نوشتن که فقط فیزیک پیش هست (فکر کنم فقط پیش 1 چاپ شده) که از اندیشه سازان هم بهتره بالاخره تست های جدید + تجربه 4 ساله مولفان بعد از اندیشه سازان ! خلاصه فار بهتره :5: بچه های فروم هم که استفاده کردن معتقدن فیزیک فار کاملا مفهومیه :46:

nits
28-02-2010, 21:13

سلام بر همه دانش آموزان علاقه مند و با استعداد ایران که خلاقیت و عشق و علاقه و ... اونها ناخواسته اونهارو به کتابهایی میکشونه که از بار علمی فراوانی برخوردار هست . و سلام برشما دوست عزیز

من کتاب جبرو احتمال و گسسته انتشارات فار رو گرفتم . سبک آموزشش میدونی چه جوریه ؟ دقیقا مثل کتاب آموزش فیزیک پیش دانشگاهی گاج . یعنی یه چند صفحه ای درسنامه های جامع ( البته خوبه و همراه چند مثال) و بعدش هم تستهای تالیفی و برخلاف گاج تستهای کنکور سراسری داره . مطمئنا کتاب فیزیک انتشارات فار هم شبیه همین ریاضیات گسستش هست . شاید هم فرق داشته باشه . نمیدونم . ولی گاج هم خیلی خوبه ها . تستهای تالیفی که داره هدفهای متعددی رو دنبال میکنه . خیلی خوبه . اندیشه سازان رو ندارم . مسلما اندیشه سازان - کتابهاش همه خوبن ( هی ... فرهاد میثمی کجایی جیگر) ولی من گاج رو پیشنهاد میکنم . برای فیزیک پیش دانشگاهی اگه کنکوری هست ( هستی حالا ؟) تست گاج رو بگیر که دوجلدی هست . در جلد دوم ابتدا درسنامه های جامع داره که از درسنامهایی که خود آقای احمد جوکار در کتاب سبزش گذاشته بهتره . و خودش هم میگه با این درسنامه ها ( که تو کتاب تستش هست ) به هیچ جزوه ای احتیاج پیدا نمیکنید که راست هم گفته خدایی . دیگه خودت میدونی. ولی الان وقت اندک هست عزیز دل من .

برای آموزش کتابهای ریاضی به هیچ وجه گاج نگیر . برای ریاضی 2 : مبتکران . تک جلد . صورتی رنگ
هندسه 1 : حتما حتما حتما اندیشه سازان . مهندس فرهاد ابولقاسمی

از اون جایی که خیلی دوست دارم بچه ها رو راهنمای کنم بزار بهت بگم که برای ریاضیات الان اگه وقت نداری موضوعی بخون :
از ریاضی 2 فقط لگاریتم و مثلثات و تصاعد ( بهترین منبع = ریاضی 2 مبتکران . تک جلد صورتی رنگ )
از حسابان فقط معادله درجه 2 وبخش پذیری و تابع ( مهمترین بخش ریاضی )( بهترین منبع = جلد اول حسبان مبتکران . عباس امیدوار)
دیفرانسیل : رمزینه کتاب مناسبی هست . جلد 1 . برای دیفرانسیل 2 خوشخوان خوبه

دوستان گلم به جای موارد 1 و 2 میتونین ریاضیات پایه رو از خوشخوان جلد 2 بخونین + دیفرانسیل 1 از رمزینه = بهترین پیشنهاد

انتشارات مدرسه هم کتابهای موضوعی خوبی داره

برای کتاب تست هم = کتاب 8 کتاب ریاضی گاج عالیه . همه کتابها تو یه کتاب = 12000 تومان . دیگه نمیخواد اینقدر هزینه کنید . داری پاسخهای تشریحی مناسبی هم هست که داری نکات آموزشی و خلاصه بعضی از مباحثه . عالیه . از بین کتابهای تست به نظر من بهترینه .

sarinagasemi
28-02-2010, 21:15
نمیدونم
سطحم تو رياضي بالاست اما مي خوام ببينم كودومشو كار كنم تو كنكور موفق ترم

M . Sayid
28-02-2010, 21:20
سلام بر همه دانش آموزان علاقه مند و با استعداد ایران که خلاقیت و عشق و علاقه و ... اونها ناخواسته اونهارو به کتابهایی میکشونه که از بار علمی فراوانی برخوردار هست . و سلام برشما دوست عزیز

من کتاب جبرو احتمال و گسسته انتشارات فار رو گرفتم . سبک آموزشش میدونی چه جوریه ؟ دقیقا مثل کتاب آموزش فیزیک پیش دانشگاهی گاج . یعنی یه چند صفحه ای درسنامه های جامع ( البته خوبه و همراه چند مثال) و بعدش هم تستهای تالیفی و برخلاف گاج تستهای کنکور سراسری داره . مطمئنا کتاب فیزیک انتشارات فار هم شبیه همین ریاضیات گسستش هست . شاید هم فرق داشته باشه . نمیدونم . ولی گاج هم خیلی خوبه ها . تستهای تالیفی که داره هدفهای متعددی رو دنبال میکنه . خیلی خوبه . اندیشه سازان رو ندارم . مسلما اندیشه سازان - کتابهاش همه خوبن ( هی ... فرهاد میثمی کجایی جیگر) ولی من گاج رو پیشنهاد میکنم . برای فیزیک پیش دانشگاهی اگه کنکوری هست ( هستی حالا ؟) تست گاج رو بگیر که دوجلدی هست . در جلد دوم ابتدا درسنامه های جامع داره که از درسنامهایی که خود آقای احمد جوکار در کتاب سبزش گذاشته بهتره . و خودش هم میگه با این درسنامه ها ( که تو کتاب تستش هست ) به هیچ جزوه ای احتیاج پیدا نمیکنید که راست هم گفته خدایی . دیگه خودت میدونی. ولی الان وقت اندک هست عزیز دل من .

برای آموزش کتابهای ریاضی به هیچ وجه گاج نگیر . برای ریاضی 2 : مبتکران . تک جلد . صورتی رنگ
هندسه 1 : حتما حتما حتما اندیشه سازان . مهندس فرهاد ابولقاسمی

نه محمد امین جان من فیزیکشو دارم کمی از گسستشو دانلود کردم اونجوری نیست فقط اونی که تو گرفتی اونجوریه و اگرم دقت کرده باشی روش نوشته (( تست های آموزشی )) در حالی که بقیه کتاباش یا نوشته پله ی اول یا سری کاملا مفهومی

در ضمن خداوند 7 متر زبون به تو داده که بخوای با کژتابی حرف بزنی؟؟؟

sarinagasemi
28-02-2010, 21:35
اگه کنکوری هست ( هستی حالا ؟)

دومم :31: فكر كردي پيشم آره ؟ (وقتي سوالام در مورد رياضي 2 و هندسه 1 هست پس مي توني حدس بزني كه دومم)
رياضي2 آموزش و تست باشه (اين مبتكران صورتي از دو جلدي انديشه سازان بهتره ؟)

M . Sayid
28-02-2010, 21:50
دومم :31: فكر كردي پيشم آره ؟ (وقتي سوالام در مورد رياضي 2 و هندسه 1 هست پس مي توني حدس بزني كه دومم)

2 جلدی مبتکران تالیف فرهاد ابوالقاسمی و عطاالله صادقی : تست

مبتکران جلد صورتی تالیف حسین انصاری و سیامک قادر : آموزش

nits
28-02-2010, 21:57

مگه نگفتی سطح ریاضیم بالاست . خب همین رو بخون دیگه . نه . تست نداره . اما تمرینهای خوبی داره که برازنده ی شماست . قشنگ آبت رو میگیره .

بزار یه چیز بهت بگم که مثل بچه هایی که الان با ریاضیات پایه مشکل دارن نشی . این کتاب ریاضی 2 بهترین کتاب برای ریاضیات 2 هست که آموزشه . تست نداره . اونی که شما میگی منحصرا تست هست .
این کتاب ریاضی 2 مبتکران که میگم تمرین های بسیار زیبا یی داره که اگه آموزشش رو خوب بخونی و تمرینهاش رو با حوصله حل کنی بهت قول میدم که در سالهای آینده هیچ مشکلی نخواهی داشت . این رو بهت قول میدم. شاید بری کتابفروشی و ببینیش و پشیمون بشی ولی حتما بگیر و بخون . از واجبات هست :31: . کسی موفقه که با صبر و حوصله پیش بره و تمرینهای زیادی حل کنه . بعد از خوند این کتاب میتونی از کتابهای تستی استفاده کنی. از الان لازم نیست 2 سال از بهترین سالهای عمر زندگیت رو با دغدغه ی کنکور بگذرونی . آزمون هم اصلا شرکن نکن .
سال 2 و 3 رو فقط بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــخـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــون

sarinagasemi
28-02-2010, 22:28
مگه نگفتی سطح ریاضیم بالاست . خب همین رو بخون دیگه . نه . تست نداره . اما تمرینهای خوبی داره که برازنده ی شماست . قشنگ آبت رو میگیره .

بزار یه چیز بهت بگم که مثل بچه هایی که الان با ریاضیات پایه مشکل دارن نشی . این کتاب ریاضی 2 بهترین کتاب برای ریاضیات 2 هست که آموزشه . تست نداره . اونی که شما میگی منحصرا تست هست .
این کتاب ریاضی 2 مبتکران که میگم تمرین های بسیار زیبا یی داره که اگه آموزشش رو خوب بخونی و تمرینهاش رو با حوصله حل کنی بهت قول میدم که در سالهای آینده هیچ مشکلی نخواهی داشت . این رو بهت قول میدم. شاید بری کتابفروشی و ببینیش و پشیمون بشی ولی حتما بگیر و بخون . از واجبات هست :31: . کسی موفقه که با صبر و حوصله پیش بره و تمرینهای زیادی حل کنه . بعد از خوند این کتاب میتونی از کتابهای تستی استفاده کنی. از الان لازم نیست 2 سال از بهترین سالهای عمر زندگیت رو با دغدغه ی کنکور بگذرونی . آزمون هم اصلا شرکن نکن .
سال 2 و 3 رو فقط بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــخـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــون
اين كتابو دارم مي خواستم بدونم چه كتاب تستي در كنارش كار كنم.
من ديرم شروع كردم مي دوني چرا چون بچه زرنگاي مدرسه ما (سمپادي هستم)تابستون دومو خوندن حالا دارن تست مي زنن اما من تابستون درس نخوندم. هدفم رتبه تك رقمي يا نهايتش زير پنجاهه كه فكر نمي كنم وقت با پيش درس خوندن برآورده بشه.:46:

rambo_1386
28-02-2010, 22:52
هدفم رتبه تك رقمي يا نهايتش زير پنجاهه كه فكر نمي كنم وقت با پيش درس خوندن برآورده بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S h o o K a
01-03-2010, 13:43
به نظرتون

عربی تب کنکور کلک معلم خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا چه کتابائی برای جمع بندی خوبه ؟؟
اونارو معرفی کنید

GodFatherAmin
01-03-2010, 16:19
2 جلدی اندیشه سازان بگیر یا گاج رو.
هندسه 1 هم گاج سفید.درسنامه هاش خیلی عالیه.

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:14 PM ----------

موافق نیستم.میتونه اون کتابا رو بدید تشریحی حل کنه.چون پاسخ های تشریحیش عالیه.
بچه هاییم که تو ریاضیات پیش لنگ میزنن تجربه به من نشون داده ریاضی 1 (اول دبیرستان) شون ضعیفه به خاطر همین به جواب آخر نمی رسن.

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:17 PM ----------

به نظرتون

اونارو معرفی کنید
عربیتون خوبه؟یا هنوز کار نکردید؟

S h o o K a
01-03-2010, 17:56
درس عربیبم خوبه
مشکلی اونجوری ندارم ولی میخوام درصدام بالای 90 بشه
این کتابه خوبه ؟

M . Sayid
01-03-2010, 19:26
سلام!

یکی از دوستام می خواد تست دیفرانسیل ژرف اندیشان بگیره

خوبه به نظرتون یا چیز بهتری هم هست؟؟

GodFatherAmin
01-03-2010, 20:04
درس عربیبم خوبه
مشکلی اونجوری ندارم ولی میخوام درصدام بالای 90 بشه
این کتابه خوبه ؟
اگه عربیتون خوبه و عربی رو تمام کردید و روی تئوری مسلطین این کاری که من موقع کنکورم کردم و مشاورمون اینو گفت رو انجام بدید:
روزی 1 الی 2 تا آزمون عربی بزنید اشکالاتون رو استخراج کنید و بنویسید روز بعد اشکالات آزمون های قبل بخونید و 1 2 تا آزمون جدید بزنید بعد از 2 هفته نتیجه فوق العاده این روش رو می بینید.

---------- Post added at 08:04 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

سلام!

یکی از دوستام می خواد تست دیفرانسیل ژرف اندیشان بگیره

خوبه به نظرتون یا چیز بهتری هم هست؟؟
کتاب های ژرف اندیشان به خاطر ادبیاتش معروف شد ولی کتابای اختصاصیش تا اونجایی که من میدونم غلط زیاد داره 2 تا کتاب خوب برای دیفرانسیل هست:
1-ده استاد
2-مبتکران-اندیشه سازان نونهال آذر

S h o o K a
01-03-2010, 21:06
روش خوبیه
حتما بهش عمل می کنم
ولی نگفتین این کتابه تب کنکور عربی خوبه ؟

M . Sayid
02-03-2010, 00:03
روش خوبیه
حتما بهش عمل می کنم
ولی نگفتین این کتابه تب کنکور عربی خوبه ؟

از سایتش دانلود کن ببین چجوریه؟؟

M . Sayid
02-03-2010, 00:20
[/COLOR]
کتاب های ژرف اندیشان به خاطر ادبیاتش معروف شد ولی کتابای اختصاصیش تا اونجایی که من میدونم غلط زیاد داره 2 تا کتاب خوب برای دیفرانسیل هست:
1-ده استاد
2-مبتکران-اندیشه سازان نونهال آذر

این ده استاد همون ایران سنجشه؟؟

تستاش خوبه یا پاسخ های تشریحیش خوبه یا درسنامه های خوبی داره؟؟
چدر حدود چندتا تست داره؟؟/

rezayamohebi
02-03-2010, 12:03
سلام!

بچه ها ازتون در خواست راهنمایی دارم...

تو شهر ما دیفرانسیل 2 انرژی اتمی پیدا نمیشه میشه راهنمایی کنید چجوری میشه تهیه کرد...

S h o o K a
02-03-2010, 13:06
چرا قیمت تب کنکور عربی رو تو سایتش نزده ؟؟؟
یعنی نیست؟؟؟

lmohsen
02-03-2010, 13:19
به نظرتون

اونارو معرفی کنید
منم با این دوستمون موافقم یه لیستس از کتابای خوب برای جمع بندی بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟:40::11:

S h o o K a
02-03-2010, 13:20
برای تست گسسته وجبر با هم ب جز رمزینه چی خوبه ؟؟؟؟
رمزینه کتاب کلاسش تستاش خوبه؟؟

GodFatherAmin
02-03-2010, 13:35
این ده استاد همون ایران سنجشه؟؟

تستاش خوبه یا پاسخ های تشریحیش خوبه یا درسنامه های خوبی داره؟؟
چدر حدود چندتا تست داره؟؟/
بله تستاش طبقه بندی شده است.پاسخاشم خوبه.نمی دونم چند تا تست داره ولی طبقه بندیش خیلی خوبه

M . Sayid
02-03-2010, 14:40

گاج سفید

فار شاید خوب باشه به وبلاگش سری بزن

مبتکران تالیف جوادی که محمدامین میگه خوبه

MMM52
02-03-2010, 19:29
بچه ها چندین بار جواب شما رو دادن تا حالا
گاج یا
تست مبتکران که 2 جلده سطحش از گاج بالا تره نویسنده هاش:مهندس عطااله صادقی و فرهاد ابوالقاسمی
دوست عزیز میدونم!!
ولی کتاب ریاضی 2 امسال تغییر کرده!!!
اونا رو دیدم بر طبق کتاب قبلیه!!!
کتاب خیلی تغییر کرده!!!
کممممممممممممممک...

---------- Post added at 07:29 PM ---------- Previous post was at 07:26 PM ----------

دوست عزیز برای گسسته به نظرم انتشارات خیلی سبز بهترینه!!!
اینم عکسش!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

azimzade
02-03-2010, 19:48
دوست عزیز میدونم!!
کتاب خیلی تغییر کرده!!!
کممممممممممممممک...
ولی من شنیدم فقط جای درسا عوض شده و یکم قشنگ تر شده:18:

MMM52
02-03-2010, 19:51
ولی من شنیدم فقط جای درسا عوض شده و یکم قشنگ تر شده:18:
نه برای مثال مجموع جمله در تصاعد برداشته شده!!!
خیلی سطحش اومده پایین!!
من گاج سفید رو دیدم واقعا یه چیزایی توشه که حتی یک خط هم تو کتاب نیست!!

GodFatherAmin
02-03-2010, 20:50
دوست عزیز میدونم!!
کتاب خیلی تغییر کرده!!!
کممممممممممممممک...

کتاب آبی قلم چی رو بگیرید.

M . Sayid
02-03-2010, 21:46
چرا قیمت تب کنکور عربی رو تو سایتش نزده ؟؟؟
یعنی نیست؟؟؟

یا هنوز چاپ نشده

یا از سایت های دیگه مثل آدینه بوک یا کتاب سرای پدرام قیمتشونو نگاه کن

Sadeq_ME
02-03-2010, 23:02
سلام بر همه
تست فیزیک 3 چی‌ پیشنهاد می‌کنید؟تستاش در سطح کنکور یا بالاتر باشه
ممنون:11:

M . Sayid
02-03-2010, 23:35
سلام بر همه

همون گاج سفید کفایت می کنه

GodFatherAmin
03-03-2010, 07:37
سلام بر همه
اگه فقط سوم رو میخواید کتاب مشترک مبتکران-اندیشه سازان رو بگیرید.

reza-atom
03-03-2010, 09:48
سلام بر همه
من فكر ميكنم انتشارات خيلي سبز بگيري خيلي بهتره ! چون مولفاش همون مولفاي معروف انديشه سازان هستند (شاهين اقبال و احمد مصلايي) و خيلي مفهومي درس رو توضيح ميدن ! تستاش هم پله به پله است !

اينم قسمتي از pdf كتاب :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته كتاب فيزيك 3 مبتكران دكتر فرين كمانگر هم عاليه ! اگه خواستي اينم يه نگاه بنداز !

MMM52
03-03-2010, 11:50
کتاب آبی قلم چی رو بگیرید.
اگه به پستهای قبلی نگاه کنی گفتم به غیر از قلمچی!!!!!!!!!

GodFatherAmin
03-03-2010, 12:10
اگه به پستهای قبلی نگاه کنی گفتم به غیر از قلمچی!!!!!!!!!
شرمنده ولی وقتی من می خوام به پست کسی جواب بدم پستهای قبلیشو نمی شینم بخونم به همون پست فقط جواب می دم، فکر کنم بیشتر بچه هام همون پست رو فقط جواب می دن نمیشینن پست های قبلی رو بخونن ببینن نکته ای چیزی شاید داشته باشه.

Sadeq_ME
03-03-2010, 13:32
من فكر ميكنم انتشارات خيلي سبز بگيري خيلي بهتره ! چون مولفاش همون مولفاي معروف انديشه سازان هستند (شاهين اقبال و احمد مصلايي) و خيلي مفهومي درس رو توضيح ميدن ! تستاش هم پله به پله است !

اينم قسمتي از pdf كتاب :

البته كتاب فيزيك 3 مبتكران دكتر فرين كمانگر هم عاليه ! اگه خواستي اينم يه نگاه بنداز !

من فقط تست می‌خوام
این آموزش هم داره؟؟؟؟

rambo_1386
03-03-2010, 13:59
من فقط تست می‌خوام
این آموزش هم داره؟؟؟؟
این آموزشم داره ولی مبنای اصلیش تسته بهترین کتاب فیزیک 3 همینه شک نکن خیلی اطلاعاتتو میبره بالا در ضمن یه قسمت هم به نام تست های یک گام فراتر برای دانش آموزن سطح بالا داره پاسخ تشریحیش که بخونی عاشقش میشی مثل بقیه کتابا نیست

yusef
03-03-2010, 14:50
این آموزشم داره ولی مبنای اصلیش تسته بهترین کتاب فیزیک 3 همینه شک نکن خیلی اطلاعاتتو میبره بالا در ضمن یه قسمت هم به نام تست های یک گام فراتر برای دانش آموزن سطح بالا داره پاسخ تشریحیش که بخونی عاشقش میشی مثل بقیه کتابا نیست

جایی میشه اینترنتی این کتاب رو خرید؟

waterpolo
03-03-2010, 14:56
فیزیک 3 الگو توسعه نمونه بهتره یا خیلی سبز یا مبتکران

rambo_1386
03-03-2010, 15:11
فیزیک 3 الگو توسعه نمونه بهتره یا خیلی سبز یا مبتکران
شک نکن خیلی سبز بهتره خودت دانلود کن ببین رضا جان لینکشو بالا قرار داده:46:

جایی میشه اینترنتی این کتاب رو خرید؟
زنگ بزن دفتر مرکز پخش خیلی سبز از اونجا بگیر تازه پول پست هم نمیگیرن
66465213-66465177
شاید پدرام بوک داشته باشه ولی از دفتر مرکز پخششون بگیری بهتره:46:

reza-atom
03-03-2010, 17:45
امروز به مهندس مهربان زنگ زدم گفت : " شمارتو sms بده من كتابو مي فرستم " :31:
بعد زنگ زدم دفتر رمزينه گفت " 10 - 12 روز ديگه !(الان 3 ساله دارن همينو ميگن) "

به نظرتون مهندس ما رو سركار گذاشت ؟ آخه يعني چي شمارتو بفرست كتاب رو ميفرستم ؟؟؟؟؟ :31:

راستي دوستان يه چيزي :

من توي محاسبات خيلي كندم و كلاً رياضيات پايه ام براي مباحثي مثل نظريه ي اعداد و ... ضعيفه ! كسي كتاب هاي غير درسي اي ميشناسه كه موضوعش سرعت در رياضيات و محاسبات عددي باشه و كلاً رياضيات پايه رو تقويت كنه ؟ كتابهاي انتشارات فاطمي رو كسي نديده ؟ توي اينترنت هم تبليغات هايي درباره ي اين موضوعات هست مثل لينك زير :

به نظرتون اينها واقعي ان ؟ فكر كنم آقاي محمد امين (nits) تو اين زمينه ها تبحر داشته باشن .

S h o o K a
03-03-2010, 18:16
این هندسه تحلیلی گاج سبز واسه آموزش

کدوم مولفش بهتره بخرم؟؟؟؟

تست هم هست یا فقط اموزشه؟

مرسی

rambo_1386
03-03-2010, 18:30

مرسی
گاج سبز که فکر کنم فقط یه مولف داره که اونم عنایت کشاورزی که آموزش کامل داده و تست هم داره بعضی ها معتقدن تست هاش کمه بعضی هم میگن کافیه!!! خلاصه به خودتون برمیگرده
گاج سفید هم هست که کتاب تست + درسنامه های جامع امسال فکر کنم سوالات خارج از کشور هم بهش اضافه شده اینم مولفش مهندس علی منصف شکری بچه ها میگن خوبه ولی من ندیدم! خودم گسستشو دارم خیلی جالبه شاید تحلیلیش هم خوب باشه به هر حال من ندیدم
تست تحلیلی من مبتکران-اندیشه سازان دارم به نظر خودم که خوبه البته واسه تست!

M . Sayid
03-03-2010, 21:42

مرسی

هندسه تحلیلی گاج سبز کتاب خوبیه و خیلی مطالبو کش نداده

ولی به انتشارات فار هم یه نگاه بنداز

من سرعتم تو خوندن تحلیلی فار کنده ولی خداییش عالی از همه نظر چه پاسخ های تشریحی چه آموزش ولی از همه بیشتر از صفحه آراییش خوشم اومد
خط و خطوط و طرز تایپ طوریه که واقعا آدم لذت می بره

هر کدومشون حدود 700 تا تست دارن

ولی گاج تالیف منصف شکری هم خوبه برای تست زنی

rambo_1386
04-03-2010, 01:26
من توي محاسبات خيلي كندم و كلاً رياضيات پايه ام براي مباحثي مثل نظريه ي اعداد و ... ضعيفه ! كسي كتاب هاي غير درسي اي ميشناسه كه موضوعش سرعت در رياضيات و محاسبات عددي باشه و كلاً رياضيات پايه رو تقويت كنه ؟ كتابهاي انتشارات فاطمي رو كسي نديده ؟ توي اينترنت هم تبليغات هايي درباره ي اين موضوعات هست مثل لينك زير :
یه سر اینجا بزن نکاتی گفته که سریع میتونی حاصل بعضی از عباراتو پیدا کنی اگه هم وضعیت مالیت خوبه واهل ریسکی سی دی های اصلیش بخر:31: به ما هم بگو راستی استادش گفته اگه فکر میکنید هرکدوم از این فرمول ها استثنا هستن میتونید به شماره همراهش زنگ بزنید و ازش بپرسید تا بهتون ثابت کنه روش هایی که تو سی دی اصلی هم هست استثنا نداره(اگه شماره رو خواستی بگو بهت بگم شاید تو سایتش هم باشه)

nits
04-03-2010, 10:26
امروز به مهندس مهربان زنگ زدم گفت : " شمارتو sms بده من كتابو مي فرستم " :31:
بعد زنگ زدم دفتر رمزينه گفت " 10 - 12 روز ديگه !(الان 3 ساله دارن همينو ميگن) "

به نظرتون مهندس ما رو سركار گذاشت ؟ آخه يعني چي شمارتو بفرست كتاب رو ميفرستم ؟؟؟؟؟ :31:

راستي دوستان يه چيزي :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نظرتون اينها واقعي ان ؟ فكر كنم آقاي محمد امين (nits) تو اين زمينه ها تبحر داشته باشن .

دوست عزیز این رو بدون که :

تکرار مادر هنرهاست

M . Sayid
04-03-2010, 11:08
دوست عزیز این رو بدون که :

تکرار مادر هنرهاست

اینو راست میگه
من سال سوم سر کلاس شیمی که بودیم هر چی استوکیومتری بود با اون اعداد اعشاری و بد قلق 3 سوت همشونو حل می کردم
معلممون که دیگه مونده بود چجوری میتونم سریع جواب بدم
جواب ساده بود من سر کلاس اونایی که بقیه هم می گفتن خودم هم حل می کردم تا مطمئن بشم درسته ولی اکثر بچه ها منتظر بودن تا یکی جوابو بگه و اونا همینجور سرعتشون اومد پایین من رفت بالا

M . Sayid
04-03-2010, 11:37
راستی این انتشارات فار فیزیک پیش 2 رو منتشر نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mecha
04-03-2010, 13:35
خدایا مهندس مهربان را به راه راست هدایت بفرما!
درد و بلای جناب شفیع زاده(مولف خوشخوان) را بر سر ... بکوبان!

reza-atom
04-03-2010, 21:27
خودمم فهميدم سركار گذاشت اين مهندس مهربون !

M . Sayid
04-03-2010, 22:40
خودمم فهميدم سركار گذاشت اين مهندس مهربون !

زرشک آق رضا
چندین هزار نفری میشن که فهمیدن چندساله سرکار گذاشته شدن توسط آقای مهربان
شما تازه به این نتیجه رسیدی

هر آموزشی و هر جور تستی که می خری مهم نیست زودتر بشین بخون تا بیشتر و بهتر نتیجه بگیری
الان استرس نداری که دیف 2 رو خوب نخوندی؟؟؟

nits
04-03-2010, 22:57
بچه ها نظرتون چیه ما هم مهندس مهربان رو بزاریم سرکار ؟

M . Sayid
04-03-2010, 23:13
بچه ها نظرتون چیه ما هم مهندس مهربان رو بزاریم سرکار ؟

چجوری؟؟

اون که اصلا حرف دانش آموزا براش مهم نیست

nits
04-03-2010, 23:25
چجوری؟؟

اون که اصلا حرف دانش آموزا براش مهم نیست

نمیدونم . فقط یه کاری بکنیم دیگه . مثلا بگیم آقای مهربان میخواهیم پیش شما کلاس ریاضی بیایم تو خونتون . میزارید ؟ از اینجور حرفها .
همین رو که گفتیم با کله میاد قبول میکنه . به جون خودم . اگه گفت کی؟ ما هم هرماه بهش زنگ میزنیم و بهش میگیم وسط همین ماه. :31: مثل خودشون :31:

M . Sayid
04-03-2010, 23:32
نمیدونم . فقط یه کاری بکنیم دیگه . مثلا بگیم آقای مهربان میخواهیم پیش شما کلاس ریاضی بیایم تو خونتون . میزارید ؟ از اینجور حرفها .
همین رو که گفتیم با کله میاد قبول میکنه . به جون خودم . اگه گفت کی؟ ما هم هرماه بهش زنگ میزنیم و بهش میگیم وسط همین ماه. :31: مثل خودشون :31:

فکر کنم بعد از دیف 1 که موفق از آب دراومد اونقدر کلاس گرفته که داره خفه میشه وگرنه تا حالا 3 تا کتاب دیگه می تونست بنویسه!!
زیره به کرمان بردنه!!!!!!!!!!

alitorres77
04-03-2010, 23:49
سلام دوستان.فیزیک 3 مبتکران فرین کمانگر بیشتر تسته یا اموزش؟ اگه اموزش داره کامله یا نه؟

shabeashegha
05-03-2010, 01:03
سلام دوستان.فیزیک 3 مبتکران فرین کمانگر بیشتر تسته یا اموزش؟ اگه اموزش داره کامله یا نه؟
هم تست هم آموزش . البته آموزشش مختصر و مفیده . بنظرم هر چیزی رو که لازم بوده بگه رو گفته اونم بصورت مختصر و بدون روده درازی. بخش اصلی کتابای اندیشه سازان تسته تا آموزش

surpriser
05-03-2010, 13:05
سلام دوستان.واسه سوم که میخوام کنکور آزمایشی بدم به نظرتون با کدوم یک از این کتابا تست کار کنم؟
حسابان=> خوشخوان یا ده استاد ؟
ادبیات=> گاج یا کلک معلم
فیزیک=فیزیک پایه گاج یا ....؟؟؟
عربی رو لطفا خودتون معرفی کنید.
البته یکی از دوستان تو همین تاپیک اکثر اینا رو معرفی کرد ولی خواستم دوباره مطمعن شم.
بعد یه سوال دیگه.به نظرتون سال سوم ارزش تست کار کردن داره؟

با تشکر

petrose.kabir
05-03-2010, 13:15
کتاب مهربان چاپ نمیشه دیگه؟
من با این کاربرد مشتق چکار کنم
چه کتابی خوبه؟

nits
05-03-2010, 16:08
سلام دوستان.واسه سوم که میخوام کنکور آزمایشی بدم به نظرتون با کدوم یک از این کتابا تست کار کنم؟
حسابان=> خوشخوان یا ده استاد ؟
ادبیات=> گاج یا کلک معلم
فیزیک=فیزیک پایه گاج یا ....؟؟؟
عربی رو لطفا خودتون معرفی کنید.
البته یکی از دوستان تو همین تاپیک اکثر اینا رو معرفی کرد ولی خواستم دوباره مطمئن شم.
بعد یه سوال دیگه.به نظرتون سال سوم ارزش تست کار کردن داره؟

با تشکر

اولا شما که الان سال سوم هستی فقط و فقط درسهات رو خوبه خوب بخون تا تابستون سال بعد با خیال راحت بشین سال 2 رو بخون + سال سوم . ولی اگه خواستی کتاب تست بگیری که زیاد هست :
واسه حسابان و ریاضیات پایه انتشارات رمزینه هست . قلم چی هم خوبه . من 10 استاد و خوشخوان رو ندیدم .

فیزیک پایه گاج بهتره . اصلا عالیه
عربی : تست کنکور قلمچی ( عربی 1 +2 +3 ) خیلی خوبه .

واسه ادبیات اول از همه شما برو قرابت معنایی دکتر سبطی رو بگیر که انتشارات دریافت زده . واسه تست ادبیات یه گاج کلی بگیری خوبه . یعنی 2 و 3 و پیش .

قبل از همه چیز شما باید کتابهای آموزشی خوبی داشته باشی . که اگه مایل باشی معرفی میشه به شما

nits
05-03-2010, 16:13
کتاب مهربان چاپ نمیشه دیگه؟
من با این کاربرد مشتق چکار کنم
چه کتابی خوبه؟

منظورت جلد 2 هست ؟ فعلا که همه بچه ها سرکاراند. هی امروز فردا میکنند و میگن 1 ماه بعد چاپ میشه .
ولی اگه فقط کاربرد مشتق میخوای کتاب کاربرد مشتق انتشارات مدرسه : نوشته ی احمد قندهاری خوبه . کتابهای دیگه ای هم هستن .
مثل خوشخوان جلد 2 که ریاضیات پایه رو هم داره ( البته اگه سطح ریاضیت خوبه بگیرش )
انتشارات مدرسه هم واسه دیفرانسیل 2 یه کتاب جداگانه زده که خوبه اون هم . به خصوص بخش انتگرال .

MyEnd
05-03-2010, 16:48
عزیز من الان تو ایران پر درآمدترین شغل بعد از قاچاق مواد و اسلحه همین معلمی برای کنکوره ...
اینا هم اینقدر شاگرد دارن که شما بهش بگی میخوام خصوصی بگیرمت برای کنکور 3 سال دیگه بهت وقت میده!:13:

حالا به خود مهربون زنگ میزنید چی میگه؟ یکی بهش همینا رو بگه که 3 ساله دارید اینو میگید ولی ...
من اونروز شاید 5-6 بار زنگ زدم ولی گوشی رو برنداشت احتمالا دیده شماره خارجه ترسیده ورداره!! (فکر کرده میخوان بدزدنش)

ولی ایمیل که زدم اینو گفتن:

سلام .از این که کتاب دیف 2 این قدر دیر چاپ شد عذر خواهی می کنیم. اما مطمئن باش تا 15 ونهایتا 20 اسفند این کتاب توزیع شده.

از این نوشته این چنین بر میاد که کتاب چاپ شده ...
ولی طبق تجربیات ، رمزینه از رئیس ***** محبوب و مردمی هم دروغگوتره!!!

surpriser
05-03-2010, 18:25
اولا شما که الان سال سوم هستی فقط و فقط درسهات رو خوبه خوب بخون تا تابستون سال بعد با خیال راحت بشین سال 2 رو بخون + سال سوم . ولی اگه خواستی کتاب تست بگیری که زیاد هست :
واسه حسابان و ریاضیات پایه انتشارات رمزینه هست . قلم چی هم خوبه . من 10 استاد و خوشخوان رو ندیدم .

فیزیک پایه گاج بهتره . اصلا عالیه
عربی : تست کنکور قلمچی ( عربی 1 +2 +3 ) خیلی خوبه .

واسه ادبیات اول از همه شما برو قرابت معنایی دکتر سبطی رو بگیر که انتشارات دریافت زده . واسه تست ادبیات یه گاج کلی بگیری خوبه . یعنی 2 و 3 و پیش .

قبل از همه چیز شما باید کتابهای آموزشی خوبی داشته باشی . که اگه مایل باشی معرفی میشه به شما

سلام.با تشکر از معرفی این کتابا.اگه لطف کنی و آموزشی کار هم معرفی کنی خیلی عالی میشه.

M . Sayid
05-03-2010, 19:10
انتشارات مدرسه هم واسه دیفرانسیل 2 یه کتاب جداگانه زده که خوبه اون هم . به خصوص بخش انتگرال .

[/COLOR][/COLOR]

دیف 1و2 رو میگی یا این یه کتاب دیگس؟؟؟؟؟؟؟؟؟

petrose.kabir
05-03-2010, 19:59
سلام
بچه ها کسی با فیلما اموزشی مبتکران کار کرده؟
چطوره؟
ریاضیات داره؟

nits
05-03-2010, 20:59
سلام.با تشکر از معرفی این کتابا.اگه لطف کنی و آموزشی کار هم معرفی کنی خیلی عالی میشه.

حسابان : مبتکران - اندیشه سازان / مولف : عباس امیدوار ( اگه از دستش بدی خیلی ضرر کردی )
فیزیک 3 : انتشارات خیلی سبز
شیمی 3 : انتشارات مبتکران اندیشه سازان / مولف :بهمن بازرگانی
هندسه 1 و 2 : اندیشه سازان - مبتکران / مولف : فرهادابوالقاسمی
ادبیات فارسی 3 : گاج یا کلک . اصلا واسه ادبیات هیچی نگیر . از الان کتابهای موضوعی بخونی بهتره . کتاب قرابت معنایی دکتر سبط از انتشارات دریافت رو حتما حتما حتما حتما بگیر
عربی 3 : گاج
جبرواحتمال : من خودم مبتکران استفاده میکردم . سطحش یکم بالاست . کتابهای دیگه رو سراغ ندارم .
زبان فارسی 3 : رمزینه خوبه . گاج هم هست .

درضمن آقا سعید من منظورم همون کتاب دیفرانسیل 1 و 2 بود از انتشارات مدرسه . چیه ؟ حتما عصبانی شدی که نکنه کتابی بوده که من معرفی نکردم بهت ؟؟

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

سلام
بچه ها کسی با فیلما اموزشی مبتکران کار کرده؟
چطوره؟
ریاضیات داره؟

سلام . من نمیدونم چرا از شما خوشم اومده . به خاطر همین هم خیلی دوست دارم بهت کمک کنم . تابستون که یه پیام دادی بهم بعدش هم رفتی . یادته ؟؟

من که سال دوم بودم یکی از دوستام که آزمونهای مبتکران شرکت میکرد چند روز سی دی های آموزشیش رو داد به من . بد نبود . عالی هم نبود .

شما مشکلت چیه ؟ بگو برطرف کنیم . تو چی گیر کردی عزیز دلم

sarinagasemi
05-03-2010, 21:29
زبان فارسی 3 : رمزینه خوبه . گاج هم هست .

زبان فارسي همگامان بهترينه

nits
05-03-2010, 21:35
زبان فارسي همگامان بهترينه

راست میگی . درسته . دین و زندگیش هم خوبه . یادم رفته بود دوست عزیز

naderloosaeed
05-03-2010, 21:59
دوستان شرمنده کسی جزوه ای کتابی چیزی که توش مسائل مربوط به انتگرال باشه که با حل کردن اون مسئله ها چیزی فهمید نداره؟

GodFatherAmin
05-03-2010, 22:07
یه سر اینجا بزن نکاتی گفته که سریع میتونی حاصل بعضی از عباراتو پیدا کنی اگه هم وضعیت مالیت خوبه واهل ریسکی سی دی های اصلیش بخر:31: به ما هم بگو راستی استادش گفته اگه فکر میکنید هرکدوم از این فرمول ها استثنا هستن میتونید به شماره همراهش زنگ بزنید و ازش بپرسید تا بهتون ثابت کنه روش هایی که تو سی دی اصلی هم هست استثنا نداره(اگه شماره رو خواستی بگو بهت بگم شاید تو سایتش هم باشه)

دروغ نخرید من سی دی هاشو دیدم.

---------- Post added at 10:07 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

فکر کنم بعد از دیف 1 که موفق از آب دراومد اونقدر کلاس گرفته که داره خفه میشه وگرنه تا حالا 3 تا کتاب دیگه می تونست بنویسه!!
زیره به کرمان بردنه!!!!!!!!!!
ساعت 300 تومن می گیرفتن سال قبل.

M . Sayid
05-03-2010, 22:31
درضمن آقا سعید من منظورم همون کتاب دیفرانسیل 1 و 2 بود از انتشارات مدرسه . چیه ؟ حتما عصبانی شدی که نکنه کتابی بوده که من معرفی نکردم بهت ؟؟[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

نه بابا عزیزی محمد امین ناراحت نشدم اگرم باشه فرقی نمی کنه به هر حال اون 1و2 هست و بهتره

بهتر نگفتی چون اگرم به فرض فقط دیف 2 می بود و من دیف 2 رو می خریدم از دیف 1 محروم می شدم

nits
05-03-2010, 23:13
نه بابا عزیزی محمد امین ناراحت نشدم اگرم باشه فرقی نمی کنه به هر حال اون 1و2 هست و بهتره

بهتر نگفتی چون اگرم به فرض فقط دیف 2 می بود و من دیف 2 رو می خریدم از دیف 1 محروم می شدم

کتابهای موضوعی انتشارات مدرسه رو چرا نگاه نمیکنی ؟ عاشقشون میشی . باور کن .

این کتاب انتشارات مدرسه کارت رو راه انداخته . راضی هستی ازش ؟

AEZ_Best
06-03-2010, 00:46
دوستان شرمنده کسی جزوه ای کتابی چیزی که توش مسائل مربوط به انتگرال باشه که با حل کردن اون مسئله ها چیزی فهمید نداره؟

دیفرانسیل 2 انتشارات کوله پشتی نویسنده اش هم عبا سمرادی هست خیلی هم کتابش توی تیزهوشانیا و ... طفدار داره

توی هر فصل درسنومه داره که 4خط توضیح داده بعد 20 تا مثلا باری هر قسمت سوال حل کرده.
فکر کنم این براتون خوب باشه

عربی کتابی که ادمو به تسلط برسونه چی هست

این تور دور دنیای گاج!! جچوریه
مسی گرفته ؟
سوالای ازادم داره ؟
با پاسخ تریحیه یا جداست؟
عمومی و اختصاصی برای رشته ریاضی چند در میاد؟

rambo_1386
06-03-2010, 07:53
دروغ نخرید من سی دی هاشو دیدم.

امین جان میشه بیشتر توضیح بدی چون من یه سیدی تبلیغاتیشو دارم خیلی جالبه یه نکاتی گفته که به سادگی میشه مطالب پیچیده رو حل کرد مثل حالتهای آینه مقعر ، مشتق مثلثاتی ، حاصل ضرب و .... میشه بگی تو سی دی اصلی ها چی گفته ؟ یعنی مطالبش اصلا بدرد نمیخوره؟

GodFatherAmin
06-03-2010, 09:18
امین جان میشه بیشتر توضیح بدی چون من یه سیدی تبلیغاتیشو دارم خیلی جالبه یه نکاتی گفته که به سادگی میشه مطالب پیچیده رو حل کرد مثل حالتهای آینه مقعر ، مشتق مثلثاتی ، حاصل ضرب و .... میشه بگی تو سی دی اصلی ها چی گفته ؟ یعنی مطالبش اصلا بدرد نمیخوره؟
شما cd نمونه رو گرفتید بسیار عالی جوابا رو بدست میارید و مشتاق میشید که همه cd ها رو بخرید.
ولی یکی از دوستای من این مجموعه رو تهیه کرد به همراه فیزیکش و بسیار ناراحت بود چون اولا cd بسیار غلط داشت ثانیا روشی که می گفت فقط باید همون مسئله رو بدون تغییر اعداد میدادن تا شما بتونید تویه کنکور حلش کنید یا راه حل هایی که می گفت و درست بود تویه بیشتر کتابای کنکور پیدا می شد یا برای مثلثات فرمول میداد تا زاویه ها رو بدست بیارید که اولا امکان نداشت شما بدون ماشین حساب بتونید به دست بیارید ثانیا با همون ماشین حسابش وقت گیر بود.
اگر هم چین cd ای وجود داشت و کاربریش آنقدر زیاد بود مطمئن باشد دیگه کسی طرف معلم خصوصی نمی رفت و یا کسی سمت کتاب کمک آموزشیش نمی رفت.

M . Sayid
06-03-2010, 10:29
کتابهای موضوعی انتشارات مدرسه رو چرا نگاه نمیکنی ؟ عاشقشون میشی . باور کن .

این کتاب انتشارات مدرسه کارت رو راه انداخته . راضی هستی ازش ؟

محمد امین جان یه مثلثاتش رو دارم انگار بدک نیست
در ضمن دیگه وقت خوندن اونا رو ندارم انشاالله بعد از کنکور می گیرم می خونم:31::31:
راستی حالا که گفتی کدوماش خوبه؟؟

آره راضیم تحلیلی و گسسته هم سفارش دادم
من که از اواسط مشتق 1 خوندم تا حالا که رسیدم به نقطه اکسترمم و...
واقعا عالیه فقط نمی دونم چرا اینقدر علاقه دارن از عدد e مشتق بگیرن:31::31:

قبلا از اینکه اینو بگیرم به یکی از دوستام گفتم کتابای این انتشارات خوبه
گفتش که قیمتاش چجوریه و چند صفحه و...

گفتم گسستش 1700 تومن
کلی خندید گفت اونکه دیگه بدرد نمی خوره

M . Sayid
06-03-2010, 10:38

ببین دوست من

مهندس مهربان یه کتاب نوشت آموزش دیف 1
توی تمام ایران معروف شد حتی توی شهر ما که شهر کوچیکیه و تقریبا مرزیه و دور افتاده
ولی به نظر شما میشه یه نفر بیاد یه راه حلی برای پیدا کردن جواب در کوتاه ترین زمان ممکن بگه ولی معروف نشه؟؟

گیرم که اصلا با این روش ها تونستی رتبه زیر 100 بیاری دانشگاه رو چیکار می کنی؟؟؟
اونجا تو که به جای درس خوندن رفتی دنبال این روش ها مسلما توی دانشگاه کم میاری

در ضمن موفقیتی که با تلاش خود آدم بدست بیاد خیلی لذتبخش تر از این جور موفقیت های پوشالیه

Alamate Soal
06-03-2010, 11:36
بچه ها اين سي دي هاي آموزشي كه اقاي دكتر بهمن بازرگاني براي كتاب هاي شيمي درست كرده و توي كتابها هم تبليغش ميكنه چطوره ؟ خريدنش لازمه براي آموزش كامل ؟‌

sh.k.sh
06-03-2010, 13:26
بچه ها .رمزینه داره برای دیف 2 و چند کتاب دیگه شماره حساب میده .میگن قبل از عید شهرستانی ها باید پستی خرید کنند.تهران هم از فروشگاه خود رمزینه

MMM52
06-03-2010, 14:08
بچه ها اين سي دي هاي آموزشي كه اقاي دكتر بهمن بازرگاني براي كتاب هاي شيمي درست كرده و توي كتابها هم تبليغش ميكنه چطوره ؟ خريدنش لازمه براي آموزش كامل ؟‌
من سیدی شیمی 2 رو دارم واقعا عالیه!!!!!!!
اول کل مطلب رو توضیح میده بعد دو سه تا تست از اون مطلب هم حل میکنه!!!

reza-atom
06-03-2010, 14:10
بچه ها .رمزینه داره برای دیف 2 و چند کتاب دیگه شماره حساب میده .میگن قبل از عید شهرستانی ها باید پستی خرید کنند.تهران هم از فروشگاه خود رمزینه

كي گفت ؟ ديف 2 مگه چاپ شد ؟

ramin 69
06-03-2010, 14:26
كي گفت ؟ ديف 2 مگه چاپ شد ؟

راستش توی مجله خانواده سبز امروز که مهندس مهربان مطلب مینیویسه گفته منتشر و توزیع هم شده و فصل های کتابشو توضیحاتی دربارش گفته .
حالا اینکه اومده تو بازار یا نه نمی دونم.

alitorres77
06-03-2010, 14:32
فیزیک پایه خوشخوان سال سوم هم توش هست؟هم تسته هم اموزش؟

alitorres77
06-03-2010, 14:37
فیزیک پایه خوشخوان سال سوم رو هم داره؟اموزشه یا تست؟

nits
06-03-2010, 14:51
خب شماره حساب رو ندادن ؟
چرا تو سایتشون بخشی ازدیفرانسیل پیش 2 رو نزاشتن ؟

nits
06-03-2010, 14:52
خب شماره حساب رو ندادن ؟
چرا تو سایتشون بخشی ازدیفرانسیل پیش 2 رو نزاشتن ؟

rambo_1386
06-03-2010, 16:56
من که امروز زنگ زدم گفت هفته دیگه شنبه بیاید فروشگاه بگیرید قیمت گفت 10800 و 400 خرده ای صفحه هم داره راستی گفت تحلیلی هم با دیف 2 همزمان چاپ میشن دیگه راستو و دروغش نمیدونم!!!

nits
06-03-2010, 17:34
میگم امیر جون بهشون بگو شهرستانی ها چه جوری باید تهیه کنند تا ما هم غافل نمونیم:31: . امروز یکی از دوستام که فقط تو مدرسه اون رمزنیه میخونه کچل کرد من رو . اونقدر زور زد با این کتاب تا آخر شد 19 . اعتراض داد شد 20 . خب میدونید دیگه دنیا دنیای روابطه . معلم دیفرانسیل ما فامیل ایشونه:2: . بچه ها هر کی بهش میگفتن آقای فلانی نمیشه اعتراض بدیم . میگفت هر کی اعتراض بده نمرش رو کم میکنم :2:. میگفت اعتراض به منزله ی اینه که شما در کار من شک دارین :2:. یه 10 نفر اعتراض دادن + فامیلش . واسه همه حتی 25 صدم هم تغییر نکرد . ایشون از 19 شد :2:20 . میبینید شما رو به خدا ؟؟؟

قابل توجه همه .... عروس خانم و دوشیزه بنام دیفرانسیل 2 رمزینه تشریف آورد. گل چیدنشون نه اینکه خیلی طول کشیده بود یکم دیر اومدن .:31::31:

rambo_1386
06-03-2010, 18:00
میگم امیر جون بهشون بگو شهرستانی ها چه جوری باید تهیه کنند تا ما هم غافل نمونیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]امیر جون زحمتشو کشید:31:

پ ن:خدا رو شکر این ثبت نام آزاد هم یه هفته تمدید شد من که مونده بودم چی بزنم!! امیر مطمئنی ؟ من امروز خونه نبودم از هیچی خبر ندارم فعلا هم ثبت نام نکردم پس یعنی امروز هم نکنم دیگه؟:13:
ویرایش: الان دیدم بچه ها لینک از خبرگزاری فارس گذاشتن!

گل چیدنشون نه اینکه خیلی طول کشیده بود یکم دیر اومدن .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خدا میدونه چه غلطهای چاپی تو کتاب وجود داره(چاپ اول اونم از نوع رمزینه!!!)

M . Sayid
06-03-2010, 18:48
من که هم انتشارات مدرسه دارم هم خوشخوان
اگر اینم بگیرم یعنی 400 صفحه دیگه هم اضافه میشه من همونا رو بخونم هنر کردم
در نتیجه خودم رو توی این اضطراب نمی اندازم
فقط امیدوارم هر کی گرفت ارزششو داشته باشه براش
تحلیلی رمزینه هم از بس رفتیم فروشنده ها گفتن نداریم دیگه از خیرش گذشتیم و یه گاج سبز گرفتیم + فار که واقعا عالیه

--------------------------------------------------------------------------------------------
محمد امین جان نزدیک ظهر کتابای انتشارات مدرسه که سفارش داده بود رسید(می خواستم برای آزمون بعدی قلم چی از روی اینا بخونم) در پاکتش که باز شد نزدیک بود سکته کنم میدونی چرا ؟؟ اون فروشگاهه کتاب درسی رو برام فرستاده بود:18::18::18::18:
منم زنگ زدم گفتم اینا چیه فرستادین گفتن که پسشون بفرست تا دوباره برات تهیه کنیم
البته گفتن تقصیر انتشارات مدرسه هست چون ما به اونا سفارش دادیم و اونا همینارو فرستادن....

nits
06-03-2010, 19:28
در نتیجه خودم رو توی این اضطراب نمی اندازم
فقط امیدوارم هر کی گرفت ارزششو داشته باشه براش
تحلیلی رمزینه هم از بس رفتیم فروشنده ها گفتن نداریم دیگه از خیرش گذشتیم و یه گاج سبز گرفتیم + فار که واقعا عالیه

--------------------------------------------------------------------------------------------
محمد امین جان نزدیک ظهر کتابای انتشارات مدرسه که سفارش داده بود رسید(می خواستم برای آزمون بعدی قلم چی از روی اینا بخونم) در پاکتش که باز شد نزدیک بود سکته کنم میدونی چرا ؟؟ اون فروشگاهه کتاب درسی رو برام فرستاده بود:18::18::18::18:
منم زنگ زدم گفتم اینا چیه فرستادین گفتن که پسشون بفرست تا دوباره برات تهیه کنیم
البته گفتن تقصیر انتشارات مدرسه هست چون ما به اونا سفارش دادیم و اونا همینارو فرستادن....

خب از پدرام بوک میگرفتی دیگه . ای بابا . نگفتی آموزششون رو میخوای ؟؟

M . Sayid
06-03-2010, 22:20
خب از پدرام بوک میگرفتی دیگه . ای بابا . نگفتی آموزششون رو میخوای ؟؟

وقتی میرم توی اون فروشگاه عکس کتابو گذاشته که دیگه تقصیر من نیست
اصلا مگر مولف های اون کتابا با کتاب درسی یکیه که بخواد اشتباه بشه؟؟ مسلما یکی نیست

AEZ_Best
07-03-2010, 00:46
سلام

به همه از جمله خودم تبریک میگم این رمزینه هم رسید !!!!!!!!!!!!

راستی امیدوارم قضیه عروس تعریفی نشه!
من که از الان میرم تو فکر گرفتنش. ولی حیف تازه داشتم به سبک مرادی عادت میکردم.

یه چند تا سوال:
عربی کتابی که ادمو به تسلط 100 درصد برسونه چی هست؟

کسی گرفته ؟
سوالای ازادم داره ؟
با پاسخ تشریحیه یا جداست؟
عمومی و اختصاصی برای رشته ریاضی چند در میاد قیمتش؟

ممنون

GodFatherAmin
07-03-2010, 08:46
سلام

راستی امیدوارم قضیه عروس تعریفی نشه!
من که از الان میرم تو فکر گرفتنش. ولی حیف تازه داشتم به سبک مرادی عادت میکردم.

یه چند تا سوال:
عربی کتابی که ادمو به تسلط 100 درصد برسونه چی هست؟

کسی گرفته ؟
سوالای ازادم داره ؟
با پاسخ تشریحیه یا جداست؟
عمومی و اختصاصی برای رشته ریاضی چند در میاد قیمتش؟

ممنون
قبلا گفتم دوباره می گم:
اگه عربیتون خوبه و عربی رو تمام کردید و روی تئوری مسلطین این کاری که من موقع کنکورم کردم و مشاورمون اینو گفت رو انجام بدید:
روزی 1 الی 2 تا آزمون عربی بزنید اشکالاتون رو استخراج کنید و بنویسید روز بعد اشکالات آزمون های قبل بخونید و 1 2 تا آزمون جدید بزنید بعد از 2 هفته نتیجه فوق العاده این روش رو می بینید.

reza-atom
07-03-2010, 13:20

از كجا فهميدي ؟ يعني منبع خبريت كجاست ؟

خدا میدونه چه غلطهای چاپی تو کتاب وجود داره(چاپ اول اونم از نوع رمزینه!!!)

نه بابا اينجوريام نيست كتابي كه اين همه وقت براش صرف شد مسلماً در حال برطرف كردن نواقصش بودن !

---------------------
يه سوال از آقاي nits :

نظرتون راجع به اين كتابهاي انتشارات مدرسه چيه ؟ خوبن ؟

ورودي به نظريه اعداد - مباني رياضيات گسسته و چند تا كتاب ديگه كه بعنوان كتابهاي رياضيات كوچك هستن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG

[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

rezayamohebi
07-03-2010, 13:28
آقا راسته دیف 2 رمزینه اومده الانم تو بازاره یا بازم شا یعه هست؟؟؟؟

اگه راسته سریع بگین تا ما این گوسفنده که اول دی گرفتیم قربونی کنیم....:31:

M . Sayid
07-03-2010, 13:49
آقا راسته دیف 2 رمزینه اومده الانم تو بازاره یا بازم شا یعه هست؟؟؟؟

اگه راسته سریع بگین تا ما این گوسفنده که اول دی گرفتیم قربونی کنیم....:31:

گله شتر هم کمشه بعد از این همه مدت

rambo_1386
07-03-2010, 15:32
نه بابا اينجوريام نيست كتابي كه اين همه وقت براش صرف شد مسلماً در حال برطرف كردن نواقصش بودن !خدا کنه اینجوری باشه ولی دست نوشته پارسال کامل نبود امسال کامل شده

در نتیجه خودم رو توی این اضطراب نمی اندازمتنها بدی دیف 1 رمزینه این بود که جای بدی تموم شد و فصل مشتق کامل نکرد در صورتی که بقیه کتابا همه مشتق کامل کردن و بدبختی هم اینجاست هر کتابی که میگرفتیم از اول کاربرد مشتق شروع میکرد و این وسط یه مباحثی بدون آموزش میموند.حالا خدارو شکر دیف 2 هم اومد و از همون جایی که مطالب تموم شده دوباره ادامه میده

mecha
07-03-2010, 15:53
من خودم از مدافعان سرسخت دیف 1 رمزینه بودم. اما به مرور متوجه شدم که خیلی لفتش(یا لفطش) داده و سرعت پیشرویش کم بود. بعد اینکه خوشخوان رو خریدم، تازه فهمیدم آموزش دیفرانسیل یعنی چی. تازه، به نظرم الآن وقت خرید یه کتاب 400 و خورده ای صفحه ای مثل رمزینه نیست.
خوشخوان اگرچه بعضی مثال هاش سخته و اکثر سوالاتش هم سخته(که لازم نیست سوال هاش همه حل بشن) اما سوالای کنکور رو برات آب خوردن می کنه.
پس خلاصه این که گول دیف رمزینه رو نخورین.

rezayamohebi
07-03-2010, 16:29
بعد از خبر انتشار 100% دیف 2 رمزینه این شعر (استاد شهریار) وصف حال خیلی از ماهاست:

آمدي جانم به قربانت ولي حالا چرا ؟
بي وفا، بي وفا حالا كه من افتاده ام از پا چرا ؟

نوشدارويي و بعد از مرگ سهراب آمدي
سنگدل اين زودتر مي خواستي حالا چرا ؟

nicky.westlife
07-03-2010, 16:52
دقیقا موافقم این شعر الان داره خوده خودمو توصیف می کنه:37:

rambo_1386
07-03-2010, 17:26
کسی درک مطلب به زبان ساده مبتکران دکتر شهاب اناری گرفته؟ چندتا مهارت آموزش داده؟ با خیلی سبز خیلی فرق میکنه؟ مهارتهایی که دکتر جابری تو کتابش گفته همش تو کتابای زبان پیش مبتکران هست(به قول خیلی سبز این اتفاق برای اولین بار افتاده یعنی اونا کتابابی چند سال پیش مبتکران - اندیشه سازان ندیدن؟!!) حالا شهاب اناری تو ردینگش چیکار کرده خدا میدونه !!!

MyEnd
07-03-2010, 21:20
دوستان اگه کسی کتاب دیف 2 مهندس رو از نزدیک دیده اعلام کنه ...
گفتید کجا می فروشنش؟ شنبه آینده میاد؟
اگه کسی اطلاعات دقیق تر داره دریغ نکنه ، لطفا

pcsoft_02
07-03-2010, 21:55
ادبیات:کلک معلم ساجدی
شیمی:آموزش تست بازرگان
هندسه :کتاب کلاس رمزینه
زبان انگلیسی:مبتکران شهاب اناری
عربی:گاج سبز 2و3 وبرای قواعد عربی 1 2 3 کانون سبز عالیه !!!!!!!!!
فیزیک پیش:آموزش تست خوشخوان
پایه آموزش خوشخوان تست گاج سفید
دیفرانسیل : انتشارات کوله پشتی (عباس مرادی) بهترین کتابه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دینی:تست راه اندیشه در کنار آموزش کتاب سبز
کلک معلم برای واژگان املا و زبان انگلیسی عباس فرزام هم عالیه
جبر و گسسته : رمزینه عالیه و تست خوشخوان
باور کنین اینا بهترین کتابهای هستند که می تونین کامل بفهمین:19::5:

---------- Post added at 09:55 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

دبیات:کلک معلم ساجدی
شیمی:آموزش تست بازرگان
هندسه :کتاب کلاس رمزینه
زبان انگلیسی:مبتکران شهاب اناری
عربی:گاج سبز 2و3 وبرای قواعد عربی 1 2 3 کانون سبز عالیه !!!!!!!!!
فیزیک پیش:آموزش تست خوشخوان
پایه آموزش خوشخوان تست گاج سفید
دیفرانسیل : انتشارات کوله پشتی (عباس مرادی) بهترین کتابه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دینی:تست راه اندیشه در کنار آموزش کتاب سبز
کلک معلم برای واژگان املا و زبان انگلیسی عباس فرزام هم عالیه
جبر و گسسته : رمزینه عالیه و تست خوشخوان
باور کنین اینا بهترین کتابهای هستند که می تونین کامل بفهمین:19::20:

acetaminophen
07-03-2010, 22:51
سلام
واسه معني لغات زبان پيش دانشگاهي چه كتابي بگيرم؟ فقط در حد كلمات انتهاي كتاب

sh.k.sh
07-03-2010, 23:04
بچه ها سایت رمزینه بالاخره یک جلسه از دیف 2 رو توی کتابخونه اش گذاشت :18:

rambo_1386
07-03-2010, 23:20
این یه نشانست هنوزم وقت هست:31:
sh.k.sh و امیر عزیز دستتون به خاطر این خبر و لینک دانلود درد نکنه:46:
من که درجا از لینکی که امیر قرار داد دانلود شروع کردم و تموم شد
فعلا:31:

skhammari
07-03-2010, 23:21
سلام
خیلی وقته تو این تاپیک نبودم از سوال مسخرم عذر خواهی می کنم:دی
چرا گفتن پول باید واریز کنیم مگه تو کتاب فروشی ها نمیاد؟

shabeashegha
07-03-2010, 23:21
کاش این کتاب (دیفرانسیل 2) زودتر از اینا میومد منم میتونستم ازش استفاده کنم آخه تا اونجایی که میدونم خیلی از مباحثش برای بچه های تجربی هم قابل استفادست:13:

بچه ها این کتاب شامل کدوم مباحثه ؟ میخوام ببینم اگه اون مباحثی که من مشکل دارم رو داره بگیرمش:31:

nits
08-03-2010, 00:01
کاش این کتاب (دیفرانسیل 2) زودتر از اینا میومد منم میتونستم ازش استفاده کنم آخه تا اونجایی که میدونم خیلی از مباحثش برای بچه های تجربی هم قابل استفادست:13:

بچه ها این کتاب شامل کدوم مباحثه ؟ میخوام ببینم اگه اون مباحثی که من مشکل دارم رو داره بگیرمش:31:

بگیرش . تازه یه چیزی زیادتر هم یاد میگیری دیگه . خوبه . کاربرد مشتق و انتگرال دیگه :31:

ولی من بی صبرانه منتظرم که ببینم که در بخش رسم نمودار توابع مختلف آقای مهربان چیکار کرده .

t.sunami
08-03-2010, 09:54
بچه ها سايت رمزينه واسه من باز نميشه.اگه ميشه جلسه اولشو يه جوري بزارين منم ببينم.دمتون گرم.

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

در ضمن اون ادرسيم كه دوستمون واسه دانلود داد اونم باز نميشه

M . Sayid
08-03-2010, 11:04
بچه ها سايت رمزينه واسه من باز نميشه.اگه ميشه جلسه اولشو يه جوري بزارين منم ببينم.دمتون گرم.

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

در ضمن اون ادرسيم كه دوستمون واسه دانلود داد اونم باز نميشه

اون سایت همیشه اونجوریه
چند بار دیگه تلاش کن ولی حالا نه یه چند ساعت دیگه

mecha
08-03-2010, 11:43
همچین میگین رمزینه رمزینه انگار چه خبره!!! بابا به پیر به پیغمبر 510 صفحه الآن به دردتون نمی خوره. نذارید بعدا حسرت این اشتباهتون رو بخورید.

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

سلام
واسه معني لغات زبان پيش دانشگاهي چه كتابي بگيرم؟ فقط در حد كلمات انتهاي كتاب
تیک 8 گاج.

reza-atom
08-03-2010, 12:53
همچین میگین رمزینه رمزینه انگار چه خبره!!! بابا به پیر به پیغمبر 510 صفحه الآن به دردتون نمی خوره. نذارید بعدا حسرت این اشتباهتون رو بخورید.

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

.

آيا مي دانيد

بهترين كتاب آموزشي ديفرانسيل در جهان توسط مهندس مهربان نوشته شده است ؟!؟

:27: با اين حساب ديگه جايي براي ترديد نمي مونه و كتاباي آشغالي مثل خوشخوان رو بايد انداخت دور !!!! حالا كه اسير ديف 1 مهندس شديم ديف 2 رو هم با همين ميريم هرچند كنكور رو خراب كنيم !!!

rambo_1386
08-03-2010, 13:22
سلام
خیلی وقته تو این تاپیک نبودم از سوال مسخرم عذر خواهی می کنم:دی
چرا گفتن پول باید واریز کنیم مگه تو کتاب فروشی ها نمیاد؟
چون کتااباش تو کتابفروشی ها گیر نمیاد تو کرج که چسبیده به تهران پیدا نمیشه:41:
ویرایش:همش فکر میکردم رمزینه دوباره آخر هفته یه بهونه ای میاره میگه هفته بعد ولی مثل اینکه ایندفعه رویا نیست !!! الان از فروشگاه تماس گرفتن(قبلن شمارمو گرفته بودن گفتن هروقت چاپ بشه زنگ میزنیم) گفتن 23/12/88 کتاب تو فروشگه موجوده ! نمیدونم چرا باور نمیکنم ایندفعه دیگه واقعن چاپ میشه!!!:31:
ویرایش: دوباره تماس گرفتن:27: گفتم یک ساعت پیش تماس گرفتید گفت میدونید باید 23 بیاید گفتم میدونم فقط میشه بگید دیفرانسیل 2 چند جلسه است که گفت
دیفرانسیل 2 - 45 جلسه به نظرتون خیلی زیاد نیست ؟ اینجوری که نمیشه اصلا تست زد میشه؟ من یه برنامه واسش جور میکنم بعد عید هر روز یک جلسه تا اوایل خرداد تمومش میکنم چطوره؟ فکر کنم حداقل باید روزی 4 ساعت برای دیف 2 وقت بزاریم!

mecha
08-03-2010, 14:19
آيا مي دانيد

بهترين كتاب آموزشي ديفرانسيل در جهان توسط مهندس مهربان نوشته شده است ؟!؟

:27: با اين حساب ديگه جايي براي ترديد نمي مونه و كتاباي آشغالي مثل خوشخوان رو بايد انداخت دور !!!! حالا كه اسير ديف 1 مهندس شديم ديف 2 رو هم با همين ميريم هرچند كنكور رو خراب كنيم !!!
کتاب بدی نیست، ولی بچه ها بیشتر به خاطر لحن به کار رفته توی کتاب و حرفای اون شاگردای مجازی توی کتاب و نشاطی که از خوندن کتاب به دست میارن دوستش دارن!
حتی اگه بهترین کتاب دنیا هم باشه، به دلیل حجم زیادش الآن به درد نمی خوره. این برای 1000 مین بار بود که اینو گفتم!!!

nits
08-03-2010, 14:29
کتاب بدی نیست، ولی بچه ها بیشتر به خاطر لحن به کار رفته توی کتاب و حرفای اون شاگردای مجازی توی کتاب و نشاطی که از خوندن کتاب به دست میارن دوستش دارن!
حتی اگه بهترین کتاب دنیا هم باشه، به دلیل حجم زیادش الآن به درد نمی خوره. این برای 1000 مین بار بود که اینو گفتم!!!

درسته . حرفه منطقی هست . الان وقت 400 صفحه خوندن نیست که . البته من هم که گفتم که بی صبرانه منتظرم کتاب رمزینه هستم فقط میخوام ببینم که بخش رسم نمودارش چه جوریه وگرنه من دیفرانسیل 1 رمزینه رو گرفتم و نخوندم چون احتیاج نداشتم و این هم همینطور :40:

خلاصه دیگه کاری نکیند که بچه ها پشیمون بشین . همین امسال قبول بشید . زورتون رو بزنید . یک سال هم موندن تلف کردنه وقت و عمرتونه به خدا ....

خود دانید

nits
08-03-2010, 14:35
يه سوال از آقاي nits :

نظرتون راجع به اين كتابهاي انتشارات مدرسه چيه ؟ خوبن ؟

ورودي به نظريه اعداد - مباني رياضيات گسسته و چند تا كتاب ديگه كه بعنوان كتابهاي رياضيات كوچك هستن :

من که از طرفداران پروپاقرص کتابهای انتشارات مدرسه هستم. به خصوص کتابهای موضوعی ریاضیات اونها . نمونش همینه که شما گذاشتی رضا جون . باید بگم کتابهای موضوعی ریاضیات انتشارات مدرسه رو استادان واقعا مجربی مینویسند . از هر معلمی بپرسی فکر نکنم بهت نگه که اینجور کتابها رو نخونی . واقعا عالیه . شما میتونی به جای خریدن کتابهای حجیم چندتا از این ها بگیری و هر هفته یه دونه رو تموم کنی . اینجوری هم مطالب زیادی رو یاد میگیری و هم کتابهای زیادی میخونی .استرس هم نمیدن . از جمله کتابهای خوبه این انتشارات :
تابع( مفهوم تابع رو حتما میفهمی . بهتر از گذشته )
پیوستگی ومشتق پذیری ( نکات مهم در مورد پیوستگی و مشتق پذیری )
کاربرد مشتق ( عالیه )
دامنه وبرد تابع ( اونقدر تمرین و تست حل میکنی که دامنه وبرد هر تابع رو یاد میگری )
مجانبها و رسم منحنی ( رسم نمودار توابع کار هر کسی نیست . با این کتاب قول میدم نکات پیرامون رسم انواع تابع رو یاد میگری . این هم مثل کاربرد مشتق عالیه . چون نویسندشون آقای احمد قندهاری هستن )
مثلثات ( بهتر از قلم چی و هر کتاب دیگه . همه چیز رو با اثبات یاد میگری )
بخش پذیری در جبر ( نویسندش هم استاد پرویز شهریاری هستش )
لگاریتم و توابع لگاریتمی و نمایی ( این رو هم باید ببینی )
و .... که اسم کتابهای موضوعی این انتشارات رو از پشت جلد یکی از کتابهاش باید ببینی

فکر کنم مشکل شما باید در ریاضیات گسسته بخصوص فصل 2 باشه . نه . هم نهشتی و ... . بعضی از کتابهای موضوعی این انتشارات طوری هستش که کمی و فقط یه خورده زیاد توضیح داده و ممکنه متوجه نشی . چون نه اینکه در مورد یه موضوع صحبت میکنند باید بیشتر مطالب پیرامونشون ور ذکر کنند و به همین جهت مجبورند متوسل بشن به یه سری مطالب که در دبیرستان نیست . ولی شما میتونی از نتایج اونها اسفاده کنی و انشاءاله و به امید خدا در دانشگاه بهتر پیگیرشون بشی .
ریاضیات گسسته همین انتشارات رو بگیر دیگه . کتاب خوبیه . آموزش انتشارات فار رو هم یه نگاه بنداز (فار با اینکه کتاب حجیمی هست اما بخش بیشترش تمرین هست و آموزش هاش وقت گیر نیست .

MyEnd
08-03-2010, 14:35
چون کتااباش تو کتابفروشی ها گیر نمیاد تو کرج که چسبیده به تهران پیدا نمیشه:41:
ویرایش:همش فکر میکردم رمزینه دوباره آخر هفته یه بهونه ای میاره میگه هفته بعد ولی مثل اینکه ایندفعه رویا نیست !!! الان از فروشگاه تماس گرفتن(قبلن شمارمو گرفته بودن گفتن هروقت چاپ بشه زنگ میزنیم) گفتن 23/12/88 کتاب تو فروشگه موجوده ! نمیدونم چرا باور نمیکنم ایندفعه دیگه واقعن چاپ میشه!!!:31:
ویرایش: دوباره تماس گرفتن:27: گفتم یک ساعت پیش تماس گرفتید گفت میدونید باید 23 بیاید گفتم میدونم فقط میشه بگید دیفرانسیل 2 چند جلسه است که گفت
دیفرانسیل 2 - 45 جلسه به نظرتون خیلی زیاد نیست ؟ اینجوری که نمیشه اصلا تست زد میشه؟ من یه برنامه واسش جور میکنم بعد عید هر روز یک جلسه تا اوایل خرداد تمومش میکنم چطوره؟ فکر کنم حداقل باید روزی 4 ساعت برای دیف 2 وقت بزاریم!

بیست و سیوم میاد تو کتابفروشی ها؟

دوستان کسی چند قدم بسوي موفقيت رو گرفته؟ چه جوریه؟
توضیحات در رابطه با این محصول رمزینه:

رمزينه اقدام به تهيه و توزيع لوح فشرده اي نموده است كه آقاي سجاد فولادي (نفر اول رشته رياضي 87 كشور)تجربه هاي كنكوري خود را به صورت تصويري براي دانش آموزان بازگو مي نمايد.
اين لوح فشرده در كتاب فروشي هاي سراسر كشور به صورت رايگان توزيع مي شود.
ضمنا دانش آموزاني كه از سايت رمزينه كتاب خريداري كنند اين لوح فشرده براي آن ها ارسال مي شود.

rambo_1386
08-03-2010, 14:44
بیست و سیوم میاد تو کتابفروشی ها؟
قبل از عید فقط به کتابفروشی خودشون + یه کتابفروشی هم تو تهران که اسمشو نپرسیدم

دوستان کسی چند قدم بسوي موفقيت رو گرفته؟ چه جوریه؟
من دیدمش پارسال تو جشنواره کتاب رمزینه رایگان میداد یه سری حرفهای مشاوره ای میزنه که الان یادم نیست! اگه دیف2 میخوای بگیری بهشون بگو اون سی دی رو هم بفرستن به امکان 90 % میفرستن!!!

nits
08-03-2010, 14:49
حذف شد !!
هر کاری میکنین بکنین

nits
08-03-2010, 17:18
آقا امیر من منکر اینکه نفرات برتر دانش آموزان نابغه ای هستن نمیشم . منظورم اینه که بچه ها اونقدر سرشون میره پی این کارها که از اون مسیر قبلی خودشون هم خارج میشن . الان یک ماهه که الاف دیفرانسیل 2 موندن . میدونم ارزشش رو داشت . ولی دیگه کتاب نبود؟؟

حالا شما بخون تو این 4 ماه ببینم چیکار میکنی ؟؟ یه بار تو امضات مینویسی موندی واسه کنکور 89 یه بار هم این حرف رو میزنی . البته این که میخوای بخونی بد نیست . خیلی هم خوبه . اصلا عالیه .
دیگه این خرید و اون خرید رو باید گذاشت کنار و خوند .

MyEnd
08-03-2010, 19:35
من که صبح رفتم پول واریز کردم حساب بعد زنگ زدم شمار فیش رو بهشون دادم وگفتند با پیشتاز می فرستیمش.
من به هیچ عنوان دیفرانسیل رمزینه رو با هیچ کتاب دیگه ای عوض نمی کنم.چون واقعا بشه ایمان دارم.
به نظر من 4 ماه فرصت کمی نیست برای خوندن یه کتاب 500 صفحه ای.مگه همین خیلی هاتون نبودید که اول مهر شروع کردید به خوندن دیفرانسیل 1 و اواسط بهمن تمومش کردید؟؟

محمد امین جان من تا حالا چند بار از روش هایی که این رتبه اول ها گفتند اجرا کردم ونتیجه گرفتم.باور کن راست میگم.مثلا همین سی دی سجاد فولادی که برای انتشارات رمزینه ضبط کرده خیلی روشهای خوبی داخلش میگه.
یا این که من چند تا سوال از معین فلاحتگر از وبلاگشون پرسیدم جواب داد و روش های خوبی بهم پیشنهاد کرد.
خوب اینا بالاخره یه چیزی بارشون بوده که شدن رتبه1 کنکور دیگه!!
شما این سیدی رو دارید؟چجوریاس؟
تصویریه؟ قیمتش ؟
یه کم در رابطش توضیح میدید؟

rambo_1386
08-03-2010, 19:37
انتشار كتاب زيست شناسي جامع
به زودي كتاب زيست شناسي جامع ژنتيك منتشر مي شود.
بالاخره تمام شد!
بالاخره وعده و وعيدها به تحقق پيوست !
بالاخره انتظارها به بار نشست!
بالاخره اولين جلد كتاب زيست شناسي (رمزينه) براي چاپ آماده شد!
اولين زيست شناسي رمزينه يه كتاب تست موضوعي است.
حالا موضوعش چيه ؟!
موضوع شيرين و خواستني ژنتيك
يعني در واقع : ماده وراثتي،ميتوز،ميوز و وراثت را كنار هم جمع كرديم،ژنتيك گياهي و ژنتيك جمعيت به اونايي كه كنار هم بودن ضميمه كرديم.
اصلا اجازه بدين يه جور ديگه بگيم:
اين كتاب يه مجموعه ،نكته ريزوميزه وغيره است كه زائده اي به نام تست هم بهش چسبيده
فقط كافيه بخونيدش و بعد اونو با كاملترين نمونه هم اسمش (البته اگر باشه!!!)توي بازار آشفته كتاب هاي رنگارنگ كنكور مقايسه كنيد.
ممكنه بعضي از كتاب ها ارزش چند بار خوندن را داشته باشند ولي اين كتاب ارزش خوندن توسط چندين نسل را هم داره.
راستي همه اين چيزايي كه گفتم به خاطر زحمات شبانه رزوي مولفش (دكتر پدرام فرهاديان)و گروه تحقق وتاليف رمزينه است.

Alamate Soal
08-03-2010, 20:44
بچه ها از اين ژنتيك مگه چندتا سوال مياد تو كنكور ؟

sh.k.sh
08-03-2010, 21:51
من نمیدونم چه اصراری دارید که ما کتاب رمزینه رو نگیریم و کتاب انتشارات مدرسه رو بگیریم.به پیر به پیغمبر این کتاب دیفرانسیل رو مثل هلو درس داده .اگه رشته ی ریاضی باشی میفهمی که 500 صفحه که هیچ 1000 صفحه هم باشه ارزشش رو داره.اینقدر هم حرص نخورید و بچه ها رو از این کتاب ها دور نکنید .هر کسی بهتر از شما وضعیت خودش رو درک میکنه.تازه جالبه که به نظر شما باید توجه کنیم ولی نظر رتبه های موفق ما رو گمراه می کنه.به خدا کتاب خوب غنیمته اون کتاب هایی مثل رمزینه که هر چی به درد می خوره گفتن و واقعا معلم هستن و از من و شما بیشتر می فهمن.

M . Sayid
08-03-2010, 22:06
من نمیدونم چه اصراری دارید که ما کتاب رمزینه رو نگیریم و کتاب انتشارات مدرسه رو بگیریم.به پیر به پیغمبر این کتاب دیفرانسیل رو مثل هلو درس داده .اگه رشته ی ریاضی باشی میفهمی که 500 صفحه که هیچ 1000 صفحه هم باشه ارزشش رو داره.اینقدر هم حرص نخورید و بچه ها رو از این کتاب ها دور نکنید .هر کسی بهتر از شما وضعیت خودش رو درک میکنه.تازه جالبه که به نظر شما باید توجه کنیم ولی نظر رتبه های موفق ما رو گمراه می کنه.به خدا کتاب خوب غنیمته اون کتاب هایی مثل رمزینه که هر چی به درد می خوره گفتن و واقعا معلم هستن و از من و شما بیشتر می فهمن.

نه عزیز من ما نمی گیم رمزینه بده میگیم این چندهفته که از شروع دیف 2 توی مدارس گذشته و بچه ها نخوندن یه کمی فشار باید به خودشون بیارن در ضمن این محمد امین که شما چند وقت پیش هم در مورد انتشارات مدرسه بهش گیر دادی نوشته که خودشم دیف 2 رمزینه رو میگیره

در ضمن اصرار ما به خرید فلان کتاب به اندازه اصرار شما برای وصله چسبوندن به محمدامین و طرفداران انتشارات مدرسه نیست

ما هم هیچ جا نگفتیم که نخرین رمزینه رو مثلا خودم گفتم که من نمی خرم نگفتم که کس دیگه ای هم نخره مگر من پیشوای این تاپیک هستم که هرکاری من می کنم بقیه همونو انجام بدن شما هم عقیده تو بگو و به عقیده دیگران احترام بذار

nits
08-03-2010, 22:41

اگه به در میگی دیوار بشنوه باید بگم کسی اینجا دیگری رو مجبور نمیکنه که چه کتابی رو بگیره و چی نگیره . این قابل توجه شما و دیگران .
دوم این که من واسه ی آقای reza-atom کتابهای انتشارات مدرسه رو معرفی کردم . چون خودش سوال پرسیده بود و من هم نظرم رو گفتم و چندتا از بهترین هاش رو معرفی کردم . شما چندین بار هم به پستهای من گیر دادی . فکر نکن متوجه نمیشم . شما برو رمزینه بخر و حال کن

من هم خودم رمزینه سفارش دادم تا بیارن واسم . هم رمزینه رو میخونم و هم کتابهای موضوعی انتشارات مدرسه و هم خوشخوان و هم مبتکران( محمود نصیری )
شما برو با رمزینه خوش باش . مثل اینکه شما خیلی اصرار داری رمزینه بگیریم و چیزه دیگه نگیریم !!! نه بقیه .

akhlaghi.masoud
08-03-2010, 23:22
سلام به دوستان.

دوست عزیز ( nits ) میشه بگی کتاب های انتشارات مدرسه رو چه جوری گیر بیاریم .

سایتی چیزی نداره ؟

با تشکر

mecha
08-03-2010, 23:26
به همه ی دوستان عزیز:
برین رمزینه بخونید، ولی اگه بعد کنکور پشیمون شدید خود دانید!!!

nits
09-03-2010, 00:03

وبلاگه قشنگیه

mohammad_1366
09-03-2010, 00:11
برای کنکورکاردانی به کارشناسی رشته کامپیوتر چه کتاب هایی را توصیه می کنید؟ با توجه به دروسی که در کنکور کارشناسی ارائه می شود.

t.sunami
09-03-2010, 12:53
nits جان دمت گرم.من روي مبحث تابع مشكل دارم.اين كتاب موضوعي كارمو رو به راه ميكنه؟؟؟

درضمن يه جوانمردي اين جلسه اول رمزينه رو بزاره من ببينم.سايت رمزينه باز نميشه واسه من.درضمن اون پست دوستمون كه جلسه اول رو گذاشت هم واسه من باز نشد.

درضمن شهريار قبادي بهم گفت اخر اين هفته توي شهرستانها توزيع ميكنيم.ميگيد چكار كنم؟؟سفارش بدم يا نه.(با توجه به اينكه شهريار قبادي حرفش حرف نيست)

nits
09-03-2010, 13:44
nits جان دمت گرم.من روي مبحث تابع مشكل دارم.اين كتاب موضوعي كارمو رو به راه ميكنه؟؟؟

سلام دوست عزیز . اگه امکان داره قبلش برید کتابها رو ببینید . اولا با توضیحات مقدماتی مفهوم تابع و تابع یک به یک و پوشا رو با حالتهای مختلف خیلی خوب واستون توضیح میده . بعد نکات خیلی خوب و جالب برای طرز تعیین دامنه وبرد توابع ( که این هم کتاب خاصی داره از همین انتشارات ) و بعدش هم معرفی تابع های مهم و بررسی 11 ویژگی مهم برای هر کدوم + انتقال محورهای مختصات

من سعی میکنم از کتابهای مختلفش بعضی از قسمتها رو اسکن کنم و بزارم اینجا تا به خوبی های این کتاب ها ایمان بیارید . شما تو کجاش مشکل داری ؟؟ این رو بگو اول تا من کتاب متناسب با نیاز شما معرفی کنم

در ضمن آقای akhlaghi.masoud . دوست عزیز میتونی به این سایت مراجعه کنی و بعد از خرید و سفارش هزینه رو در درب منزل پرداخت کنی .

t.sunami
09-03-2010, 13:50
سلام دوست عزیز . اگه امکان داره قبلش برید کتابها رو ببینید . اولا با توضیحات مقدماتی مفهوم تابع و تابع یک به یک و پوشا رو با حالتهای مختلف خیلی خوب واستون توضیح میده . بعد نکات خیلی خوب و جالب برای طرز تعیین دامنه وبرد توابع ( که این هم کتاب خاصی داره از همین انتشارات ) و بعدش هم معرفی تابع های مهم و بررسی 11 ویژگی مهم برای هر کدوم + انتقال محورهای مختصات

من سعی میکنم از کتابهای مختلفش بعضی از قسمتها رو اسکن کنم و بزارم اینجا تا به خوبی های این کتاب ها ایمان بیارید . شما تو کجاش مشکل داری ؟؟ این رو بگو اول تا من کتاب متناسب با نیاز شما معرفی کنم

در ضمن آقای akhlaghi.masoud . دوست عزیز میتونی به این سایت مراجعه کنی و بعد از خرید و سفارش هزینه رو در درب منزل پرداخت کنی .

راستيتش كلشو مشكل دارم.به نظرت كتاباي شما رو بخونم يا يه معلم بگيرم؟؟

nits
09-03-2010, 13:59
راستيتش كلشو مشكل دارم.به نظرت كتاباي شما رو بخونم يا يه معلم بگيرم؟؟

پس این کتابها بهتره . هم کمه و هم کلی مطلب یاد میگری . من کتابها رو واسه شما و افراد دیگه اسکن میکنم و میزارم تو سایت بخشی از کتابهای مختلفش رو

البته انتشارت مبتکران اندیشه سازان یه کتاب آموزش حسابان داره دو جلدی که جلد اولش شامل تابع و حد وپیوستگی هست و من روی این کتاب کتاب حسابان ندیدم . خیلی خوبه . میتونی تابع رو از اونجا مطالعه کنی .

فکر کنم اینها مناسب شما باشه :
مفهوم تابع
تعیین دامنه و برد تابع

معلم البته اون همه مثال نمیتونه باهات کار کنه . کنکوری هستی شما ؟؟

t.sunami
09-03-2010, 14:01
اره .كنكوري هستم

nits
09-03-2010, 14:14
اره .كنكوري هستم

الان زمانه مناسبی برای رفتن به کلاس نیست . شما صبر کن تا من اسکن کنم و ببین . خودت بخونی بهتره .
این کتابهایی که گفتم مناسب ترین . رمزینه هم خوبه . اونم خواستی بگیری
ولی در رمزینه مفهوم تابع شرح داده نشده .

این دو کتاب بهترین گزینه هست . هم کمه و هم مفیده مطالبش و هم زود تموم میشه .

M . Sayid
09-03-2010, 17:12
سایت تبیان کل اون کتابا رو داره
هر چند من یه بار ازشون خرید کردم و اشتباهی فرستادن
دلیلشونم این بود که ما به انتشارات مدرسه سفارش دادیم اونا همینا رو فرستادن
کتابای اشتباهی رو پس فرستادم و دوباره فرستادن

akhlaghi.masoud
09-03-2010, 17:56

دوست عزیز ( nits ) به خاطر کمکی که کردی ازت ممنونم .

موفق باشی .

nits
09-03-2010, 18:30
بچه ها یکی از دوستان من در تهران رفته بود سر زده بود گفتن که یکشنبه هفته بعد تازه میاد داخل فروشگاه . بازم مثل اینکه دروغ گفتن . از بچه های تهرانی دارند شماره میگیرن که اومد بهشون زنگ بزنن . رمزینه رو میگم . دیفرانسیل 2. یعنی هنوز هم داخل فروشگاه نیومده . یکشنبه میاد .
به کتاب فروشی های دیگه عرضه نمیکنند تا پایان سال . خودشون میفروشن.

rambo_1386
09-03-2010, 18:55
بچه ها یکی از دوستان من در تهران رفته بود سر زده بود گفتن که یکشنبه هفته بعد تازه میاد داخل فروشگاه . بازم مثل اینکه دروغ گفتن . از بچه های تهرانی دارند شماره میگیرن که اومد بهشون زنگ بزنن . رمزینه رو میگم . دیفرانسیل 2. یعنی هنوز هم داخل فروشگاه نیومده . یکشنبه میاد .
به کتاب فروشی های دیگه عرضه نمیکنند تا پایان سال . خودشون میفروشن.

محمد امین مگه ما چی گفتیم؟؟؟ من که گفتم 23/12/88 میاد تو فروشگاه :46: چرا دوستتو الاف کردی:31:

sarinagasemi
09-03-2010, 21:34
اين ديفرانسيل رمزينه چه قدر به درد تجربيا مي خوره .

surpriser
09-03-2010, 21:43
سلام دوستان.واسه املا به نظرتون کتاب بسطی بهتره یا کلک معلم؟
بعد دوست عزیز nits این کتاب حسابان مبتکران(عباس امیدوار) که معرفی کردید فقط آموزش هست یا تست و آموزش؟ اگر فقط آموزشه ممکنه یه کتاب تست و آموزش هم برای حسابان معرفی کنید؟

sarinagasemi
09-03-2010, 21:54
سلام دوستان.واسه املا به نظرتون کتاب بسطی بهتره یا کلک معلم؟

سبطي بهتره

nits
09-03-2010, 22:46
بعد دوست عزیز nits این کتاب حسابان مبتکران(عباس امیدوار) که معرفی کردید فقط آموزش هست یا تست و آموزش؟ اگر فقط آموزشه ممکنه یه کتاب تست و آموزش هم برای حسابان معرفی کنید؟

این کتاب آموزش هست فقط و در پایان فصل تعدادی تمرینهای حل نشده وجود داره . اما در حین آموزش گاه گاهی چند تست میاره . خیلی کم .

برای آموزش حسابان بهترین همینه . البته اگه سال سوم هستی هر دوجلد رو بگیر . اگه پیش دانشگاهی هستی جلد 1 کافیه .

برای تست هم کتاب تستی زیاد هست . انتشارات رمزینه هست . قلم چی هم خوبه . انتشارات اندیشه سازان واسه حسابان تست داشت که بعد از گسسته شدنش دیگه چاپ نشد و نویسندش هم آقای دکتر نونهال آذر هست . ولی همین نویسنده واسه تجربی ها تست ریاضیات 3 داده . به نظرم این هم خوبه ( هر چند تستهاش جدید نیست ) . فرقه تجربی ها و ریاضی در کتاب ریاضی سال سومشون فقط تو یه انتگرال هست که انتگرال در حسابان به اون صورت مورد بحث قرار نگرفته . این هم کتابه خوبیه فقط انتگرال رو نداره .

M . Sayid
10-03-2010, 00:58
محمد امین این انتگرال معین و نامعین انتشارات مدرسه+دنباله و سری+نامعادله و عبارت های جبری چجوریاس:31:

nits
10-03-2010, 02:02
محمد امین این انتگرال معین و نامعین انتشارات مدرسه+دنباله و سری+نامعادله و عبارت های جبری چجوریاس

انتگرال رو نگیر چون یکم ممکنه قابل فهم نباشه به خصوص اینکه بعضی از تمرنیها و مثالهاش با مسایل فیزیک ترکیب شده . من دارمش . اونموقع که میخوندمش خیلی وقتم رو گرفت .
دنباله و سری ها مولفش آقای قندهاری باید باشه . کتابهای ایشون حرف نداره .
اون یکی رو ندیدم . چون من خیلی از کتابهای انتشارات مدرسه رو دارم به غیز از چندتا . از جمله همین کتاب . ولی این هم باید شامل مطالب مقدماتی در مورد ویژگیهای مهم نامعادله و حل معالات و نامعادلات باشه که از جمله مباحث اصلی ریاضیات پایه هست . یعنی یه دانش آموزی که میخواد یه معادله رو حل کنه و یا مجموعه جوابهای نامعادله رو مشخص کنه باید بر ویژگیهای حاکم بر نامعادلات و معادلات مسلط باشه

bida
10-03-2010, 16:51
کتاب های انتگرال انتشارات مدرسه (تالیف محمد عابدی) در اصل مال ویرایش اول کتاب حساب دیفرانسیل پیش دانشگاهی هست. که شامل مباحثی مثل انتگرال نامعین و توابع لگاریتمی بود.
کتاب انتگرال معین هم کتاب خوبی برایه اونموقع بود ولی الان که اکثر مباحث حذف شدند کتاب سنگینی به حساب می یاد و ارزش نداره که الان کسی برایه کنکور اونو بخونه.
در کل به نظر من برایه یه نفر که امسال می خواد کنکور بده و الان بخواد این کتابها رو بخره اینا مناسبن (هم از لحاظ مطلب و هم از لحاظ وقتی که باید برایه خوندن اونا صرف بشه):
1-مشتق پذیری و پیوستگی احمد قندهاری
2-کاربرد مشتق احمد قندهاری
3-دنباله ها و سریها احمد قندهاری
4-مبانی ریاضیات (امیری و ایلخانی پور) من این کتابو برایه مباحث جبر مجموعه ها،رابطه ها و رابطه هم ارزی و همنهشتی توصیه می کنم.در حدود کمتر از 100 صفحه این مسایل رو خوب توضیح داده.با کلی مثال
5-مجانبها و رسم منحنی احمد قندهاری البته فسمت رسم منحنی رو بایستی زمانی خوند که به طور کامل روی مباحث کاربرد مشتق مسلط باشید. کلی مساله حل شده داره.

دو تا کتاب دیگه هم هست که راستش خوندنشون زمانبره
1-مثلثات احمد فیروز نیا
2-مقاطع مخروطی
کتابهای خوبین ولی وقت گیرن و الان که وقت عامل مهمیه فکر می کنم کتابهایه دیگه ای باشن که بتونن بهتر از اینا مطلبو برسونن.

چند تا کتاب هم هست که برایه کنکوریها زیاد به درد نمی خورند:
کتابهای آقای شهریاری
ورودی به نظریه احتمال
نظریه گراف (خیلی مباحثش ابتداییه و ارزش خوندن نداره)

بقیه کتابهای این مجموعه رو هم من اطلاعی ازشون ندارم.

t.sunami
10-03-2010, 18:53
nitsجان اگه من جلد اول اميدوارو بگيرم مشكلم حله؟؟اگه نه اون كتاباي مورد نيازو از انتشارات مدرسه بگو

nits
10-03-2010, 19:39
nitsجان اگه من جلد اول اميدوارو بگيرم مشكلم حله؟؟اگه نه اون كتاباي مورد نيازو از انتشارات مدرسه بگو

دوست عزیز شما الان کنکوری هستی . در کتاب جلد 1 رمزینه مفاهیم مرتبط با تابع ( یک به یکی یا پوشایی و دامنه و برد توابع مختلف و معکوس پذیری و ... برسی نشده ) اما قدر مطلق و جزءصحصیح رو به اندازه ی کافی توضیح داده . حالا شما باید این دو جلد رو بگیر ی :
1) تابع . مفهوم و انواع و خواص آن ( احمد قندهاری وحمید رضا امیری )
2) تعیین دامنه وبرد توابع به روش حل مسئله ( سید محمدرضا هاشمی موسوی )

داخل پرانتز:

(کتاب عباس امیدوار که عالیه .ولی اگه فقط تابع رو میخوای بخونی بگیر . این دو کتاب بالا هم (1و2) خوبند .چی میشد هر 3 رو واسه تابع بخون . من میگم از الان تا پایان اردیبهشت بنشین هر 3 رو یواش یواش تموم کن . کتابهای شماره 1 و 2 که خیلی حجمشون پایینه و 1 هفته ای تمومه . اون یکی هم که بخش تابع رو داری میخونی پس بطور منطقی هم بخواییم بگیم آنچنان هم وقت گیر نیست )

در ضمن شما به سایر مطالب پیش از جمله حد و پیوستگی و دنباله ها و سری ها احتیاج داری که بهترین کتاب هم همین رمزینه جلد 1 هست البته دیفرانسیل 2 رمزینه هم در راهه که بدون شک اونهم مثل جلد 1 عالی خواهد بود . بازم اگه توضیحی میخوای بگو . در خدمتم

کتابهای انتشارات مدرسه :

آشنایی با روشهای عددی در حل مسایل
آنالیز ترکیبی و بسط دوجمله ای
استقرای ریاضی
انتگرال معین و کاربردهای آن
بخش پذیری در جبر
بردار در صفحه و فضا
پیوستگی و مشتق پذیری
تابع
تثلیث زاویه و تربیع دایره
تصاعدهای هندسی و حسابی
تقارن جبری و ضریب های نامعین
توان و رادیکال
حد . مفهوم و تعریف و محاسبه
دنباله ها و سری ها
دیفرانسیل و انتگرال نامعین
روشهایی از جبر
عبارتها و معادلات جبری
قدر مطلق
کاربرد مشتق
لگاریتم و توابع لگاریتمی و نمایی
ماتریس
مبانی ریاضیات
مثلثات
مجانبها و رسم منحنی
مقاطع مخروطی
نابرابری ها و نامعادله ها
نظریه گراف
ورودی به نظریه احتمال
ورودی به نظریه اعداد
وروردی به آمار
هندسه تحلیلی
تاریخ ریاضیات
تعیین دامنه وبرد توابع

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:34 PM ----------

جا داره از کاربر محترم bida که توضیحات خوبی در مورد کتابهای انتشارات مدرسه ارائه دادند تشکر کنم . اون کتابهایی هم که ایشون معرفی کردن هم من چندین بار توصیه کردم در پستهای خیلی وقت پیش که در این مورد هم خوب توضیح دادن .
باز هم تشکر .

نفر اول کنکور
10-03-2010, 20:42
میشه یکی یه قسمت از هندسه فارو بذاره،حیاتیه. از تو ساتش نتونستم برم

nits
10-03-2010, 22:06
میشه یکی یه قسمت از هندسه فارو بذاره،حیاتیه. از تو ساتش نتونستم برم

بیا یه چند تا عکس گذاشتم واست . اینم لینک مورد نظر :

بعد از شمارش معکوس گزینه download file now رو بزن

عکسها :

unlife
11-03-2010, 00:20
بچه ها امرز بعد از ظهر برام یه sms اومد به این مضمون:
"پس از سه سال انتظار رمزینه منتشر کرد: کتاب آموزش دیفرانسیل 2 به روش و قلم مهندس محمد مهربان.
برای تهیه کتاب با

02188326541
02188326543
تماس حاصل فرمایید یا از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیدن نمایید"
اومدم دیدم کسی چیزی ننوشته گفتم شاید خبر ندارید.
خب دیگه بالاخر اومد.:46:

M . Sayid
11-03-2010, 01:06
بچه ها امرز بعد از ظهر برام یه sms اومد به این مضمون:
"پس از سه سال انتظار رمزینه منتشر کرد: کتاب آموزش دیفرانسیل 2 به روش و قلم مهندس محمد مهربان.
برای تهیه کتاب با

02188326541
02188326543
تماس حاصل فرمایید یا از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیدن نمایید"
اومدم دیدم کسی چیزی ننوشته گفتم شاید خبر ندارید.
خب دیگه بالاخر اومد.:46:

فقط چند صفحه عقب ترو نیگا می کردی می دیدی چه بلبشویی شده بود سر خبر انتشار این کتاب

t.sunami
11-03-2010, 12:38
واسه منم اين اس ام اس امد.امروز سفارش دادمش.گفت دوشنبه ميفرستيم

mansoor 7
12-03-2010, 19:36
دوستان عزیز سلام
کتاب عربی‌ خوب(تست) که هم تستاش خوب باشه هم جواباش چی‌ هست ؟ من خودم OTN را دارم نصف تستشم زدم ولی‌ جوابش خوب نیست اصلا.:13:

نفر اول کنکور
12-03-2010, 20:12
دوست عزیز ممنون:20:

nits
13-03-2010, 00:54
دوستان عزیز سلام
کتاب عربی‌ خوب(تست) که هم تستاش خوب باشه هم جواباش چی‌ هست ؟ من خودم OTN را دارم نصف تستشم زدم ولی‌ جوابش خوب نیست اصلا.:13:

what does OTN stand for?? hm

M . Sayid
13-03-2010, 07:38
what does OTN stand for?? hm

الگوی توسعه نمونه

POUYOL
13-03-2010, 14:36
سلام
به نظرتون برا عید سوالهای امتحان نهایی را حل کنم که معدل امتحان نهاییم بره بالا یا لازم نیست الان به فکر باشم؟!!!
به نظر شما من که سال سوم هستم تو عید باید چقدر و چی بخونم؟!!!

با تشکر

kereshmeh
13-03-2010, 15:10
با عرض ادب و احترام

جوینده هر آنچه جزوه آموزشی اینترنتی در حوزه کنکور ارشد ژئو فیزیک و کنکور های ارشد ژئو فیزیک دانشگاه آزاد میباشم

از بد روزگار هیچ یافت می نکرده ام به جز آنچه دلالان صنعت کپی میفروشند
آیا یاری کننده ای هست؟

Haniiii
13-03-2010, 21:18
دوستان نظرتون چیه که یه تاپیک با موضوع مقایسه کتاب های پشت کنکوری ها و اینکه نقطه قوت و ضعف هر کدوم چی هست ایجاد بشه ؟ ... با همکاری هم میتونیم به هر کتاب امتیاز بدیم و بهترین کتاب ها رو انتخاب کنیم ..

تاپیک رو ایجاد کنم ؟

M . Sayid
13-03-2010, 21:26
دوستان نظرتون چیه که یه تاپیک با موضوع مقایسه کتاب های پشت کنکوری ها و اینکه نقطه قوت و ضعف هر کدوم چی هست ایجاد بشه ؟ ... با همکاری هم میتونیم به هر کتاب امتیاز بدیم و بهترین کتاب ها رو انتخاب کنیم ..

تاپیک رو ایجاد کنم ؟

دعوا میشه عزیز

Haniiii
13-03-2010, 21:37
دعوا میشه عزیز
:D

دعوا ؟ ... هر کس میتونه از کتاب مورد علاقش دفاع کنه .. این دیگه دعوا نداره ... نظرات همه رو هم میتونیم ایندکس کنیم !!! .. شخصی که میخواد کتاب رو بخره خودش تصمیم بگیره !!!

... اینطوری میتونیم معایب کتاب ها رو هم پیدا کنیم !!! ... دعوا رو هم اگر شدید شد مدیر بخش میتونه حل کنه !!!

rambo_1386
13-03-2010, 21:49
:D

دعوا ؟ ... هر کس میتونه از کتاب مورد علاقش دفاع کنه .. این دیگه دعوا نداره ... نظرات همه رو هم میتونیم ایندکس کنیم !!! .. شخصی که میخواد کتاب رو بخره خودش تصمیم بگیره !!!

... اینطوری میتونیم معایب کتاب ها رو هم پیدا کنیم !!! ... دعوا رو هم اگر شدید شد مدیر بخش میتونه حل کنه !!!
دعوا هم نشه به احتمال 99% تاپیک بسته میشه!!! میگن تو همون تاپیک مقایسه کنید!

Haniiii
13-03-2010, 21:54
دعوا هم نشه به احتمال 99% تاپیک بسته میشه!!! میگن تو همون تاپیک مقایسه کنید!
باید به کدوم یک از این افراد PM بزنم برای تاپیک ؟

farshidshd, karin, magmagf, Marichka

nits
13-03-2010, 22:12
تاپیک هم بسته نشه دیگه این موقع از سال وقت کتاب جدید خریدن نیست.
من که فقط دیفرانسیل2 رمزینه رو میگیرم وکتاب سنجش آخر برای دوران جمع بندی
اگه بمونم هم واسه سال بعد هم دیگه کتاب جدید نمی گیرم.

پ ن:من که دیگه از این زندگی خسته شدم.

وای وای وای وای . امیر جون نبینم ناراحت باشی . باز افسرده شدی یه چیزی گفتی . توروخدا موج منفی نده . بگو :

اگه زندگی دشواره من از اون سخت ترم .

M . Sayid
13-03-2010, 23:48
وای وای وای وای . امیر جون نبینم ناراحت باشی . باز افسرده شدی یه چیزی گفتی . توروخدا موج منفی نده . بگو :

اگه زندگی دشواره من از اون سخت ترم .

راست میگه بابا به موفقیتی که در گرو و انتظار تلاشته فکر کن.....

خستگی رو خودت القا می کنی و بهش میدون میدی

rambo_1386
13-03-2010, 23:51
باید به کدوم یک از این افراد PM بزنم برای تاپیک ؟

farshidshd, karin, magmagf, Marichka
فکر کنم MAGMAGF باشه ولی بیخیال تاپیک الان تاپیک بزنی غیر از استرس هیچ سودی نداره! همه به کتابایی که داریم شک میکنیم خلاصه دوباره کرم کتاب میگیریم:31: بمون بعد کنکور از کتابایی که واقعا نتیجه گرفتیم تو یه تاپیک گروهی لیست میکنیم تا دوستان سومی استفاده کنن:46:

M . Sayid
14-03-2010, 00:01
فکر کنم MAGMAGF باشه ولی بیخیال تاپیک الان تاپیک بزنی غیر از استرس هیچ سودی نداره! همه به کتابایی که داریم شک میکنیم خلاصه دوباره کرم کتاب میگیریم:31: بمون بعد کنکور از کتابایی که واقعا نتیجه گرفتیم تو یه تاپیک گروهی لیست میکنیم تا دوستان سومی استفاده کنن:46:

دقیقا موافقم الان اگه بخواییم اینکارو بکنیم ضرره

تقریبا اینجوری میشه که من فلان کتابو می خونم ولی دقیق نمی خونم و نمیفهمم چی گفته با خودم میگم ولش کن بابا این کتاب خوب نیست فلانی گفت که بهمان کتاب خوبه منم برم همونو بگیرم
حالا اگه حجم اون کتاب زیاد باشه که دیگه به بقیه هم نمی رسم تازه کی گفته که من حرفای اون نویسنده رو خوب می فهمم
نمونش خودم همه میگن شیمی آموزش مبتکران خوبه (فقط شیمی 3 رو دارم)ولی من نمی فهمم چی میگه به همین خاطر رفتم رمزینه تالیف شکیباییان رو گرفتم که شیمی 2 و پیش 1 هم از همون داشتم و نتیجه گرفته بودم حالا خیلی شیمی 3 بهتر شده برام

shabeashegha
14-03-2010, 00:10
این فکر منطقی تره . منم چند بار تصمیم گرفتم شبیه همچین تاپیکی رو بزنم (حدودای دی ماه) ولی بنظرم رسید تاپیکیه که یا جواب نمیده یا بقول شما بچه هارو از درسشون منحرف میکنه و کرم کتاب گرفتن ....
خلاصه بعد از کنکور هرکی بیاد بگه چه کتابی مناسبتره و چه مزایا و معایبی داره (ترجیحا یه تاپیک جدا . اینجا شتر با بارش زخمی میشه:27:)

sahelgh
14-03-2010, 20:50
سلام!

من حدود 2 ماه پیش اینجا دیدم بچه ها خیلی از کتاب آموزش حسابان آقای عباس امیدوار تعریف می کنند. منم رفتم جلد 2 این کتاب چاپ 88 رو خریدم خیلی هم راضی بودم. ولی امروز که رفتم جلد اولش رو بخرم دیدم چاپ 87 رو داره. وقتی از فروشنده پرسیدم چرا 88 رو ندارید گفت چون کتاب پرفروشی نیست واسه همین 88 نیومده. منم دیگه از خریدش منصرف شدم و نگرفتمش. حالا به نظر شما چیکار کنم؟

بخرم یا نه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

azimzade
14-03-2010, 21:10
سلام!

من حدود 2 ماه پیش اینجا دیدم بچه ها خیلی از کتاب آموزش حسابان آقای عباس امیدوار تعریف می کنند. منم رفتم جلد 2 این کتاب چاپ 88 رو خریدم خیلی هم راضی بودم. ولی امروز که رفتم جلد اولش رو بخرم دیدم چاپ 87 رو داره. وقتی از فروشنده پرسیدم چرا 88 رو ندارید گفت چون کتاب پرفروشی نیست واسه همین 88 نیومده. منم دیگه از خریدش منصرف شدم و نگرفتمش. حالا به نظر شما چیکار کنم؟

بخرم یا نه؟

منم دو سه ماه پیش خریدم چاپ 87 بود.حتما بگیر(اگه سومی)
راستی جایی نیست که بتونیم جوابای سوالای بدون پاسخ حسابان آقای عباس امیدوار دانلود کنیم؟

timsar jackson
14-03-2010, 21:40
سلام!
بخرم یا نه؟

همون 87 رو بگیر من چاپ 87 رو دارم خوبه.

sahelgh
14-03-2010, 22:05
مر30 از راهنماییتون.
راستی من که امسال سومم چه جوری می تونم نمره ی نهاییمو بالا ببرم؟
تو عید چه جوری و چقدر درس بخونم؟
کدوم درسا رو بخونم؟کدوم کتابای کمک درسی رو بخونم؟

POUYOL
14-03-2010, 22:23
کتاب عباس امیدوار برا حسابان حرف نداره!!!:20::46:((البته این نظر منه!!!))
فقط ای کاش این عباس امیدوار یه قسمت دیگه به این کتاب اضافه میکرد و اونهم اینکه تستهای کنکورش را مال هربخش می اورد!!!البته من که سال سومم چندان نیازی به ان ندارم اما سال دیگه چی کار کنم؟!!!شاید باید برای تست برا حسابان از کانون ابی استفاده کنم هرچند از کتابای ابی کانون زیاد خوشم نمیاد!!!:13:

unlife
14-03-2010, 23:12
دوستان عزیز سلام
عربی جامع گاج (گاج سفید ).دبیر عربی ما استاد دانشگاه تهرانه.اون گفت با این کار کنیم.از تابستون تا الان که داریم میخونیم همه راضی اند و خدایی جواب هاش خیلی خوب نوشته شدن.
من خواستم آبی قلم چی رو بگیرم که میگن به چاپ صد و خرده ای رسیده.اما راستش جواباش یه جوری بود یعنی در مقایسه با گاج خیلی خوب نبود و من خوشم نیومد.کتاب خوب به نظر من همین عربی جامع گاج ِ.

M . Sayid
15-03-2010, 00:05
من میخوام تا آزمون بعدی قلم چی عربی نشر الگو رو تموم کنم

به نظرتون بعدش چی بگیرم که بدردم بخوره؟

همگامان یا گاج سفید
کدوم مولف

در ضمن اینقدر روی کتابای جمع بندی کنکور سال های گذشته گیر ندید همشون یه جورن منتنها مثل خودروسازهایی وطنی بوقشو یا چراغاشو عوض کردن یه اسم دیگه گذاشتن روش:31::31:

سریعتر جواب بدید عزیزان چون اینطور که بوش میاد باید کم کم بریم.............

rezayamohebi
15-03-2010, 11:42
امروز قرار بود دیف 2 رمزینه توزیع بشه ...

از دوستان کسی تونست این کتابو تهیه کنه؟؟؟؟؟

ادب سودمند اينست که پند گيري از ديگري نه آن که ديگري از تو پند گيرد. انوشيروان

S h o o K a
15-03-2010, 13:49
این کتاب سنجش اخر چه جوریه /؟؟؟

من میخوام بگیرم

تو سایت گاج فقط دروس عمومی ش رو زده
دروس اختصاصی نداره ؟؟؟

میشه راهنمائی کنین؟؟؟

قیمتشم بگین

مرسی

rambo_1386
15-03-2010, 16:08
سلام دوستان امروز رفتم بالاخره دیفرانسیل 2 رمزنه رو گرفتم حالا میخوام یه سری نکاتشو بهتون بگم
-کتاب 510 صفحه است تا صفحه 447 آموزش + تست از 447 تا 507 هم پاسخ تشریحی
-فصل 4 مشتق (11 جلسه + 132 تست در متن درس 104 تست در پایان جلسات در مجموع 236 تست
- فصل 5 کاربرد مشتق( 20 جلسه + 363 تست در متن درس 158 تست در پایان جلسات در مجموع 521 تست
- فصل 6 انتگرال ( 14 جلسه + 220 تست در متن درس 148 تست در پایان جلسات در مجموع 368 تست
- تست های آخر جلسات تالیفی هستن ولی در متن درس تستهای سراسری و آزاد داخل و خارج از کشور دیده میشه + بعضی از کنکورهای آزمایشی مثل گزینه 2
- مقدمه خوبی نوشته و تو مقدمه معتقده با تعداد تست زیاد نمیشه به مشتق و کاربر مشتق مسلط شد و برای این کار باید از کل به جزء رسید که منظورش آموزش کاملا مفهومی@
- در مورد مطالب چیزی نمیتونم بگم چون فعلا دیف 1 میخونم
- تکه کلام های دانش آموزان به نظرم زیاد شده:31:
-به گفته مولف در مدت 3 سال 2500 ساعت روی این کتاب وقت گذاشته شده تا هر دانش آموزی در هر سطحی با خوندن دقیق مطالب هیچ گونه مشکلی تو مباحث مطرح شده نداشته باشه.
-راستی دیف 1 فکر کنم 4 سال پیش تالیف شده یعنی الان تجربه مولف نسبت به قبل 4 سال بیشتر شده!!!
-قیمت کتاب کلاس دیفرانسیل 2 : 10800 تومان
شرمنده همه رو مشتاق کردم:31: هدفم گمراه کردن بچه ها نیست الان تقریبا 2 ساله خود من منتظر این کتابم مطمئنم دوستان یه سری اطلاعات در مورد کتاب میخواستن که من هرچی از نظر ظاهری دیدم گفتم:46:سوالی در مورد کتاب داشتید بپرسید اگه مسافرت نرم جواب میدم:11:

surpriser
16-03-2010, 14:17
سلام رفقا.مال حسابانو گرفتم و موند یه عربی و فیزیک و شیمی.
شیمی رو که همه میگن مال بازرگان خوبه.نظر شما چیه؟ بعد اگر ممکنه نام کامل کتابشو هم بگید.
واسه عربی نمیودم دقیقا چی بگیرم؟ اباد فیلی یا خاکباز و ...؟
واسه فیزیک پایه رو که خیلی کف کردم.یکی از دوستان اینجا(جناب nits) گفتن که فیزیک پایه گاج رو بگیرم.یکی از دوستام گرفته بود گفتم اورد دیدم و بسی کف کردم! 3800 تا تست بود.عمرن نرسم نصفشم تموم کنم.نظر دیگه ای ندارین؟ همینو باید بگیرم؟

با تشکر

nits
16-03-2010, 15:04
سلام رفقا.مال حسابانو گرفتم و موند یه عربی و فیزیک و شیمی.
شیمی رو که همه میگن مال بازرگان خوبه.نظر شما چیه؟ بعد اگر ممکنه نام کامل کتابشو هم بگید.
واسه عربی نمیودم دقیقا چی بگیرم؟ اباد فیلی یا خاکباز و ...؟
واسه فیزیک پایه رو که خیلی کف کردم.یکی از دوستان اینجا(جناب nits) گفتن که فیزیک پایه گاج رو بگیرم.یکی از دوستام گرفته بود گفتم اورد دیدم و بسی کف کردم! 3800 تا تست بود.عمرن نرسم نصفشم تموم کنم.نظر دیگه ای ندارین؟ همینو باید بگیرم؟

با تشکر

مگه حتما باید همش رو باید تموم کنی . اول مهم ها و ستاره دار ها و سراسری ها رو حل کن خب .
دادش اینجا دیگه همه بچه ها رفتن سر درس و کنکور . شما هم برو دیگه کتاب خریدن و سوال پرسیدن رو ولش کن .
من خودم به شخصه 1000 بار اینجا گفتم که دیفرانسیل یا فیزیک چی بخرن بچه ها . مثل اینکه بازم ادامه داره

عربی تست همون قلم چی خوبه . من خودم از اون استفاده میکنم و خیلی تو آزمون اسفند خوب زدم . تستاش خوبه . الته من سنجش شرکت کرده بودم .

فیزیک هم همون گاج . عالیه . حرف نداره

بچه ها خداحافظ . تا 11 تیر ماه نمیام . با خبرهای خوب بیاد باشه ؟

S h o o K a
16-03-2010, 22:20
سنجش اخر بهتره یا زرد قلمچی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ نامه ی گاج خوبه؟؟؟؟

خواهش میکنم جواب بدین )))):

rezayamohebi
16-03-2010, 23:19
سلام بچه ها..

از دوستان کسی از شهرستان دیف2 رمزینه سفارش داده باشه دستش رسیده باشه ؟؟؟

من 7-8 روز پیش سفارش دادم هنوز دستم نرسیده...

کسی خبری نداره..

behnamrizi
17-03-2010, 14:09
وقتی از سایت گاج کتاب سفارش میدیم کی میرسه؟ (شهرستان)

reza-atom
17-03-2010, 22:34
سلام بچه ها..

از دوستان کسی از شهرستان دیف2 رمزینه سفارش داده باشه دستش رسیده باشه ؟؟؟

من 7-8 روز پیش سفارش دادم هنوز دستم نرسیده...

کسی خبری نداره..

منم شنبه سفارش دادم (پيشتاز) ولي بدستم نرسيد زنگ زدم ميگن ما فرستاديم (2شنبه) ادره پست منطقه شما بايد اقدام كنه ! حالا نميدونم بايد چي كار كنم بعد از كلي انتظار اينم از وضعيت پست توي مملكت ما !!!! بعدش هم كه تعطيلي ميخوره و ديفرنسل به فنا ميره ! ... دوستمون (rambo 1386) به دستشون رسيد .

Senator_Offline
17-03-2010, 23:33
منم دیف رو گرفتم خیلی بیسته.

rezayamohebi
18-03-2010, 00:27
منم شنبه سفارش دادم (پيشتاز) ولي بدستم نرسيد زنگ زدم ميگن ما فرستاديم (2شنبه) ادره پست منطقه شما بايد اقدام كنه ! حالا نميدونم بايد چي كار كنم بعد از كلي انتظار اينم از وضعيت پست توي مملكت ما !!!! بعدش هم كه تعطيلي ميخوره و ديفرنسل به فنا ميره ! ... دوستمون (rambo 1386) به دستشون رسيد .

خودشون(رمزینه) فکر ندارن که یه مقدار زودتر بفرستند (برای شهرستان)با وجود تعطیلی ها که هست...

اگه فردا(پنجشنبه) بیاید که هیچ .وگرنه زنگ میزنم انتشاراتشون فحش میگرمشون.خودشون گفتند قبل عید

بدستون میرسونیم مسخرشو در آوردن ......

M . Sayid
19-03-2010, 19:12

پاسخ نامه ی گاج خوبه؟؟؟؟

من که اگر گیرم بیاد پله ی آخر فار رو می گیرم
کلا نویسنده هاش خیلی خوبه (ابوالقاسمی--صادقی--منوری--نونهال آذر--موسوی--سبزمیدانی--علمداری و...)

عمومی و اختصاصیه

Mohammad Hosseyn
19-03-2010, 22:42

پاسخ نامه ی گاج خوبه؟؟؟؟

من زرد رو دیدم .. چیزی کم نداره ... اصل پاسخانه هاست که جوابا خوبه و چون در یه جلد جداست جوابها مفضل و کامله ...

shabeashegha
20-03-2010, 00:22
من که اگر گیرم بیاد پله ی آخر فار رو می گیرم
کلا نویسنده هاش خیلی خوبه (ابوالقاسمی--صادقی--منوری--نونهال آذر--موسوی--سبزمیدانی--علمداری و...)

عمومی و اختصاصیه
سوالای داخل کشور یا خارج کشور؟ چند دوره سوال داره؟ شما از نزدیک دیدین؟میخوام بدونم پاسخنامش چطوره؟

M . Sayid
20-03-2010, 12:50
سوالای داخل کشور یا خارج کشور؟ چند دوره سوال داره؟ شما از نزدیک دیدین؟میخوام بدونم پاسخنامش چطوره؟

شرمنده ندیدم فقط به اعتبار نویسنده هاش گفتم
فقط اینکه پاسخ های تشریحی قرار بوده توی یه جلده دیگه منتشر بشه

MaaRyaaMi
24-03-2010, 14:41
سنجش اخر به نظرم بهتره

من خریدم

mecha
24-03-2010, 20:40
سنجش اخر به نظرم بهتره

من خریدم
ببخشید هم عمومیش اومده هم اختصاصی؟ چه جوریاست؟ خلاصه ی دروس رو هم داره؟

MaaRyaaMi
25-03-2010, 16:26
بله

20 تا کنکور ازاد و دولتی داخل و خارج کشور
از 83 تا 88
با هم اختصاصی و عمومی
خلاصه دروس نخیر نداره ... پاسخ تشریحیه

sltavakoli
25-03-2010, 23:59
دوستان نظرتون در مورد کتاب اموزش حسابان نشر الگو چیه؟اموزش حسابان نشر الگو بهتره یا نوبل؟

کتاب اموزش جبر نشر الگو چی؟

در کل از بین کتاب های بالا بیشتر فعلا نظرم رو امتحانات نهایی هست تا کنکور...

از کتاب عباس امیدوار هم اصلا خوشم نمیاد !!!!!

sltavakoli
27-03-2010, 13:33
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه منو؟

میخوام برم کتاب بخرم.منتظر شما هستم:

کتاب حسابان اموزش کامل و مفهومی + نمونه سوال امتحانی زیاد : نشر الگو یا رمزینه یا نوبل ؟

کتاب اموزش جبر چی؟نشر الگو بگیرم یا رمزینه؟

mehdi_7070
27-03-2010, 13:45
حسابان:
- رمزینه، آموزش حسابان نداره!
- قسمتی از کتاب نشر الگو را از اینجا می‌تونی دانلود کنی:

- کتاب درسی حسابان برای امتحان نهایی کفایت می‌کنه، چون خیلی روان هم توضیح داده. اما نمونه سؤالات امتحانی (مثل کتاب دوسالانه و تمرین‌های کتاب درسی) را بیشتر کار کنید.

جبر:
- باز هم فکر می‌کنم کتاب درسی کافی باشه.
- رمزینه آموزش جبر و احتمال نداره!
- آموزش جبر و احتمال نشر الگو:

sltavakoli
27-03-2010, 14:02
پس حالا از بین اموزش حسابان نوبل و اموزش حسابان نشر الگو کدوم رو بگیرم؟

rezayamohebi
27-03-2010, 17:41
پس حالا از بین اموزش حسابان نوبل و اموزش حسابان نشر الگو کدوم رو بگیرم؟

من آموزش حسابان نشر الگو رو دیدم یه مقداری سطحش بالاست نوبل نمیدونم اگه ریاضیت قویه نشر الگو خوبه
اگه نه خودت میدونی...

Davood_titan
27-03-2010, 17:49
برای آموزش ویژوال بیسیک  کدوم  کتاب خوبه

M . Sayid
27-03-2010, 17:59
شما که میری حسابان بگیری مال انتشارات مدرسه رو هم یه نگاهی بنداز

sltavakoli
27-03-2010, 19:42
برای آموزش ویژوال بیسیک کدوم کتاب خوبه

Waht ?!!!!!!!!!!!!

M . Sayid
27-03-2010, 22:17
Waht ?!!!!!!!!!!!!

what نه اون چیزی که سهوا اشتباه نوشتی
احتمالا ایشون هنرستان رشته کامپیوتر می خونه یا همچین چیزی

rezayamohebi
28-03-2010, 00:28
شما که میری حسابان بگیری مال انتشارات مدرسه رو هم یه نگاهی بنداز

حسابان انتشارات مدرسه نگیر که ناجوره داشتم انتگرالش دهنم صاف کرد انتگرالش خیلی سطحش بالاتر از سوم دبیرستانه در حد دانشگاه ...

Davood_titan
28-03-2010, 09:24
Waht ?!!!!!!!!!!!!

پس اسم تایپیک رو عوض کنید (  ◄◄ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی ►► )

mehdi_7070
28-03-2010, 09:39
پس اسم تایپیک رو عوض کنید ( ◄◄ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی ►► )

تقریبا کل این تاپیک مربوط به کتاب‌های کمک آموزشی دوره دبیرستان هست:31:
کتاب آموزش ویژوال بیسیک جعفرنژاد قمی خوبه:46:

bmwm32009
29-03-2010, 14:48
سلام
لطفا کتابهای رشته ی مهندسی خودرو ی دانشگاه علم و صنعت را معرفی کنید.
با تشکر

clickestan
30-03-2010, 16:38
سلام
بهترین کتاب با جزوه که سوالهای کنکور سال های گذشته رو با جواب داده باشه چیه؟
سوالها که مشخصه چی بوده نظرم بیشتر رو جوابها هست
میخوام جوابهاش یه جوری جنبه آمورشی هم داشته باشه
خلاصه میخوام بهترین در این زمینه باشه
برای رشته ریاضی هم میخوام

mamadalmani
30-03-2010, 19:06
حسابان ژرف اندیشان بگیر اگه از عباس امیدوار بدت میاد
جبر و احتمال آموزش فکر نکنم بخواد یا گاج مشکی بگیر یا کار آزمون مبتکران

clickestan
01-04-2010, 10:50
سلام
بهترین کتاب با جزوه که سوالهای کنکور سال های گذشته رو با جواب داده باشه چیه؟
سوالها که مشخصه چی بوده نظرم بیشتر رو جوابها هست
میخوام جوابهاش یه جوری جنبه آمورشی هم داشته باشه
خلاصه میخوام بهترین در این زمینه باشه
برای رشته ریاضی هم میخوام
کسی نبود جواب بده؟
این کانون زردا که تو تلویزیون تبلیغ میکنه چطوره؟

mecha
01-04-2010, 16:05
کسی نبود جواب بده؟
این کانون زردا که تو تلویزیون تبلیغ میکنه چطوره؟
سنجش آخر گاج: هم سوالای کنکور داخلی رو داره هم کنکور خارج از کشور.
درسنامه نداره.
زرد کانون: فقط سوالای داخل کشوره.
نکات دروس اختصاصی رو هم خیلی خلاصه قبل هر آزمون نوشته.
اما شنیدم پارسال غلط زیاد داشته.
سی دی تخمین رتبه داره.

M . Sayid
01-04-2010, 19:39
من احتمالا خارج از کشورها رو گیر بیارم + پله آخر فار

farzad 72
02-04-2010, 01:00
سلام می خواستم یک کتاب برای ریاضی 3 تجربی معرفی کنید ممنون

rezayamohebi
02-04-2010, 13:01
من احتمالا خارج از کشورها رو گیر بیارم + پله آخر فار

من تا اونجایی که میدونم پله آخر فار فقط شامل آزمون های تالیفی نه آزمونهای سراسری سالهای گذشته...

بعدشم مثل اینکه جلد 2 کتابش که شامل پاسخ تشریحی آزمونهاست هنوز چاپ نشده...

دوستان اگه اطلاعات بیشتری دارن بگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

navid_ir
02-04-2010, 18:16
سلام می خواستم یک کتاب برای ریاضی 3 تجربی معرفی کنید ممنون
سلام دوست من ..
من رشتم ریاضیه ولی یکی از دوستام که تجربیه کتاب خیلی سبزه ریاضیات کلی رو گرفته ..ازش راضیه
کتاب اندیشه سازان (مبتکران ) هم خوبه
همیشه موفق باشید ....

aazp
02-04-2010, 20:32
من سال پیش کنکوری بودم برا ریاضی کتابهای زیادی نخوندم برا حساب و ریاضی2 تستهای متنوع برا بقیه هم تستهای سراسری رو زدم رتبمم 610 شد

maht@b
03-04-2010, 13:14
بچه ها براي زيست شناسي به جز كتاب خيلي سبز چه متاب هايي معرفي ميكنيد ؟ من سوم تجربي هستم و از الان براي كنكور 90 برنامه ريزي ميكنم . فعلا اين كتاب ها رو خريدم اگر باز هم كتاب لازمه لطفا راهنمايي كنين

زيست دوم و سوم : كتاب خيلي سبز
شيمي 2 و شيمي 3 : مبتكران تست و آموزش ( بهمن بازرگاني )
رياضي 2 : گاج (تست ) رياضي 3 : مبتكران رياضي جامع : مهر و ماه
ادبيات دوم و سوم : كلك معلم
فيزيك دوم و سوم : كتابهاي مبتكران ( محمود زاده ) + كتابهاي آبي قلم چي + كتاب كلاس رمزينه
دين و زندگي : گاج + آيات و نكات گاج
عربي : عربي به زبان ساده مبتكران + فوت و فن عربي خيلي سبز
زبان انگليسي : كتاب محوري گاج +Reading خيلي سبز

در ضمن زبان انگليسي و عربي من اصلا خوب نيست عربي رو كه مطمعنم امسال نميتونم پاس كنم . چه روشي براي من توصيه ميكنيد كه اينها رو بتونم خوب بخونم ؟‌

Haniiii
03-04-2010, 21:58
از دوستان کسی این عکس ها رو با سایز بزرگتر داره ؟

+

عکس دوم:

samanajan
07-04-2010, 00:22
با سلام

من کتاب یا جزواتی می خواهم که موضوع درس را خلاصه کرده باشد مانند عکس بالا از کاربر Haniiii اینجوری باشد

درس ریاضی ، فیزیک از چه انتشاراتی بگیریم

اگر تخصصی هم باشد که خیلی عالی می شود مانند رشته الکترونیک

baby_rapboy2005
09-04-2010, 12:31
مقالات مهم نجوم, محیط زیست, موضوع های اقتصادی, مطالب پزشکی, علم و دانش, آموزش و پرورش, علوم پایه, دانستنیها, هوا و فضا, فنی و مهندسی, تکنولوژی, کشاورزی و شیلات, زیست‌شناسی, زمین‌شناسی, صنایع, علوم انسانی, بهداشت و درمان, دین و اندیشه, گردهمایی و نمایشگاه .فقط در این انجمن در اختیار شما قرار دادیم

mehdi_7070
09-04-2010, 13:06
خبرهای رمزینه!

انتشار دو کتاب با ویرایش جدید
عربی جامع و فیزیک پیش دو با ویرایش جدید منتشر شد این کتاب ها از تاریخ 1389/1/20 توزیع می شود

عرضه دو عنوان کتاب جدید در نمایشگاه
کتاب کلاس آرایه های ادبی تالیف شهریار قبادی و کتاب کلاس فیزیک 2 پایه تالیف محمدرضا ونکاله در نمایشگاه بین المللی کتاب 89 عرضه خواهد شد

انتشار پنج عنوان کتاب جدید
کتاب کلاس ادبیات پیش دانشگاهی (1و2),کتاب کلاس هندسه تحلیلی, کتاب تست هندسه پایه, کتاب تست زیست 2 و کتاب تست هندسه تحلیلی منتشر شد . دانش آموزان عزیز می توانند بخشی از این کتاب ها را در کتابخانه سایت مشاهده نمایند جهت تهیه کتاب به کتاب فروشی ها مراجعه نمایید و یا با دفتر مرکزی تماس گرفته و به بصورت پستی خریداری کنید

aazp
09-04-2010, 15:22
ونکاله خودش تخصصش تو کنکوره تو مدرسم فقط پیش درس میده پس کتابش برا دانش آموز دوم دبیرستان خیلی خوب نیست ولی واقعا برای کنکور کتابهای بسیار خوبین که تمام تستهای80 به بعد سراسری و آزاد رو با جواب داره و تستهای تالیفی و سنجشش هم خوبه