PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

aristocrat
27-01-2010, 19:01
خب با این حساب باید دفتر برنامه ریزی داشته باشیم و تقریبا یه درس رو باید 4 بار تکرار کرد. شما می گید یک هفته بعد از مطالعه درسی از دین و زندگی هم نباید تست زد؟؟؟
و سوال بعدیم اینه که دروس تخصصی خودش هر تستی با مطالعه نکات و پاسخنامه اش حدود 5 الی 10 دقیقه طول می کشه. کلا می شه بگید این کار رو چه مدت و برای مثلا فصلی یا نیم فصل یا... انجام بدیم؟
در مورد کتابها :
دروس عمومی که نوشتم چه چیزایی انتخاب کردم و به نظرم خوبه. ولی می خوام نظر شما رو هم بدونم :
2- دین و زندگی جامع مهر و ماه ( کتاب نموداری )
5- عربی ایاد فیلی
6- زبان فارسی 3 ( رمزینه )
7- آرایه های ادبی و قرابت معنایی کلک معلم ساجدی
دروس تخصصی که در مورد شیمی توافق نظر داریم، ریاضیات گسسته و جبر و احتمال هم همینطور. فیزیک هم تماما گاج دارم.
فقط می مونه حسابان و حساب دیفرانسیل و انتگرال (1و2) که من ده استاد گرفتم فقط می خواستم ببینم این هندسه گاج ، به صورت جامع یا مثلا هندسه (1و2) رو تو یه کتاب داره؟

دقت کنید برای مرور به صورت زیر عمل می کنیم:

مثلا 11 اردیبهشت یه درس دین و زندگی میخونیم. بعد از 10 دقیقه دوباره یه مرور سریع میزنیم. چون بعد از 10

دقیقه 80 درصد مطالبی که خوندیم از مغز فرار میکنن و باید با یه نگاه سریع اونها رو تثبیت کنیم. حالا بعد از یک

هفته یعنی 18 اردیبهشت دوباره اون درس رو میخونیم ولی این بار دیگه تست میزنیم. و همین طور یک ماه بعد

یعنی 11 خرداد هم همون درس رو میخونیم و تست میزنیم. و بله حتما باید دفتر برنامه ریزی داشته و

اون روزی که درس رو خوندیم در اون بنویسیم و بطور خودکار برنامه هفته بعد و یک ماه بعد تنظیم شده که باید

مرور این درس انجام بشه. میتونیم برای دروس تخصصی اون مرور بعد از 10 دقیقه رو انجام ندیم . و در مورد میزان

خوندن برای دروس عمومی بهتره درس به درس باشه. تخصصی هم مثلا می نویسین فیزیک پیش فصل (1)

تست 1 تا 110 . یعنی در دروس تخصصی هر میزان که می رسیم بخونیم مینویسیم چون اغلب به صورت فصلی

تموم نمیشه. باید توجه داشته باشیم که روی پاسخ های تشریحی زیاد وقت صرف نکنیم و به سرعت رد بشیم.

و در مورد کتابهایی که گفتی دین و زندگی مهر و ماه رو ندیدم. عربی ایاد فیلی بسیار عالیه. تست گاج رو هم کار

کن. زبان فارسی رمزینه کتاب خیلی عالیه. آقای ساجدی هم تمام کتابهای ادبیاتش معتبر و خوب هستند.

هندسه 1 و هندسه 2 هر کدوم در کتاب جداگانه ای تالیف شدن. 80 درصد خودمون 20 درصد معلم و کتاب و .....

هر چی دمه دسته بخونین انشا... موفق می شین.

vahid-p
28-01-2010, 14:24
خیلی ممنون از راهنمایهاتون. تقریبا بیشتر سئوالاتم رفع شد. اما دو سوال دیگه :

حالا بعد از یک هفته یعنی 18 اردیبهشت دوباره اون درس رو میخونیم ولی این بار دیگه تست میزنیم. و همین طور یک ماه بعد
یعنی 11 خرداد هم همون درس رو میخونیم و تست میزنیم.
یعنی شما می فرمایین اول بخونیم بد تست بزنیم؟ ( و درس های عمومی از کی باید شروع به خوندن کنیم تا هم برسیم و هم کامل و جامع خونده باشیم؟ )
و سوال آخر من اینه که کسانی که حسابان و دیفرانسیل ده استاد ( ایران سنجش ) دارن، و با کتابهای دیگه مقایسه کردن، به نظرشون این دو کتاب کفایت می کنه و کامل هست؟

sin2x=2sinxcosx
28-01-2010, 14:48
سلام .
فقط می خواستم نام کامل انگلیسی کتاب نظریه اساسی مدارها و شبکه ها ترجمه دکتر جبه دار مارالانی رو به همراه نام نویسنده هاش بدونم . احیانا اگه لینک دانلود PDF هم داشتین ممنون میشم بذارین .

aristocrat
28-01-2010, 21:13
خیلی ممنون از راهنمایهاتون. تقریبا بیشتر سئوالاتم رفع شد. اما دو سوال دیگه :

یعنی شما می فرمایین اول بخونیم بد تست بزنیم؟ ( و درس های عمومی از کی باید شروع به خوندن کنیم تا هم برسیم و هم کامل و جامع خونده باشیم؟ )
و سوال آخر من اینه که کسانی که حسابان و دیفرانسیل ده استاد ( ایران سنجش ) دارن، و با کتابهای دیگه مقایسه کردن، به نظرشون این دو کتاب کفایت می کنه و کامل هست؟

بله در دروس عمومی اول میخونیم بعد تست میزنیم ولی در دروس تخصصی برعکس عمل میکنیم. دروس

تخصصی و درسهای عربی و زبان بهتره تا آخر فروردین تموم شده باشه و بعد از فروردین دینی و ادبیات شروع

بشه.

اون کتابی که شما گفتین من دیدم. ببینین اکثر سوالات کنکور مفاهیم و نوعش مشابه کنکورهای سراسری داخل

و خارج کشور و کنکورهای آزمایشی سنجش هست. بنابراین اگه به اونها مسلط بشین حداقل حدود 65 درصد از

سوالات رو قطعا جواب خواهید داد. پس باید کتابی بخونیم که همه این گونه سوالات رو بررسی کرده و همین طور

پاسخ تشریحی خوبی برای اونها نوشته شده باشه تا سر جلسه کنور ما براحتی مفاهیم یادمون بیاد. همچنین

کتابی که میخونیم باید کمتر سوالات تالیفی داشته باشه یا حداقل ما اون سوالات رو نخونیم چون یاد گرفتن اونها

حجم عظیم مطلب رو به مغز ما وارد میکنه و همینطور وقت ما تلف میشه . 10 استاد سوالات سراسری

رو داره ولی اونطور که دیدم خبری از سوالات آزمایشی سنجش نیست و تست تالیفی هم زیاد داره چیز دیگری

که دیدم درسنامه و یا کادر آموزشی هم نداره. درواقع آموزش مفاهیم در پاسخ سوالاتش بود و نمیتونستم بعدا با

یه نگاه به کادر آموزشی اون مفاهیم رو یادآوری کنم و مجبور می شدم تستها رو دوباره حل کنم تا یادم بیاد برای

همین انتخابش نکردم. در ضمن قبلا یادم رفت بگم من تست گسسته گاج رو فقط سوالات ستاره دارش رو حل

می کنم تا ابتدا مفاهیم اصلی رو یاد بگیرم و کمی هم در تست زنی مهارت پیدا کنم ولی چون سوالات سنجش رو

نداره مجبورم در آخر کار کتاب خود سازمان سنجش رو بگیرم و با مفاهیمی که از کتاب قبلی بدست آوردم تستهای

کنکور آزمایشی سنجش رو کار کنم تا موفقیتم تضمین بشه وگرنه فکر نکنم اگه چندین بار هم کل تستهای

اون کتاب(چه تالیفی چه ستاره دار) رو حل کنم بتونم بیشتر از 20 درصد سوالات گسسته رو حل کنم. دلیل اینکه

این کتاب رو انتخاب کردم آموزش مفاهیم گسسته به زبان ساده بود. امیدوارم تونسته باشم حق مطلب رو ادا کنم.

morad2
28-01-2010, 21:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو اين گرما بازار تست و كنكور و خواندن و ..... بايدمشورت با ديگران را ملاكي ارزشمند براي مطالعه قرار بديم . بخصوص كساني كه كنكور را گزرانده اند و احيانا موفق نيز شده اند . از اين كه اين فضاي مناسب براي همين كار مورد اشاره محياست جاي خوشحالي وجود دارد .

من از صحبت وحيد برداشت درستي نداشتم . بنظرم كمي بي معني هم مينمايد كه ما بدون مرور خواستار حل تستها باشيم . يكي از عوامل اصلي خستگي زودرس همين است . دانش آموزان بدون مرور انتظار دارند بخش اعظم تستها را حل كنند . حتي براي دروسي كه همان روز توسط دبير تدريس شده اند . اين انتظار بجا نيست . بنظر بنده بايد اول ما تسلط خودمون بر دروس را تثبيت بكنيم . بعد سراغ تستها بريم . ضمنا در دروس تخصصي تمرين و حل مسائل خود كتاب درسي پيش زمينه ايي خوب براي حل تستهاي كنكوريست . البته براي كساني كه مثلا الان پايه سوم را ميگزرانند

حالا يه سوال . نظر دوستان درباره كتابهاي سبز چيه ؟(منظورم كانون نيستا . كتابهايي با نام . كتاب سبز )

morad2
28-01-2010, 21:23
تو اين گرما بازار تست و كنكور و خواندن و ..... بايدمشورت با ديگران را ملاكي ارزشمند براي مطالعه قرار بديم . بخصوص كساني كه كنكور را گزرانده اند و احيانا موفق نيز شده اند . از اين كه اين فضاي مناسب براي همين كار مورد اشاره محياست جاي خوشحالي وجود دارد .

من از صحبت وحيد برداشت كاملي نداشتم . بنظرم كمي بي معني هم مينمايد كه ما بدون مرور خواستار حل تستها باشيم . يكي از عوامل اصلي خستگي زودرس همين است . دانش آموزان بدون مرور انتظار دارند بخش اعظم تستها را حل كنند . حتي براي دروسي كه همان روز توسط دبير تدريس شده اند . اين انتظار بجا نيست . بنظر بنده بايد اول ما تسلط خودمون بر دروس را تثبيت بكنيم . بعد سراغ تستها بريم . ضمنا در دروس تخصصي تمرين و حل مسائل خود كتاب درسي پيش زمينه ايي خوب براي حل تستهاي كنكوريست . البته براي كساني كه مثلا الان پايه سوم را ميگزرانند

حالا يه سوال . نظر دوستان درباره كتابهاي سبز چيه ؟(منظورم كانون نيستا . كتابهايي با نام . كتاب سبز )

shabeashegha
28-01-2010, 23:34

من از صحبت وحيد برداشت كاملي نداشتم . بنظرم كمي بي معني هم مينمايد كه ما بدون مرور خواستار حل تستها باشيم . يكي از عوامل اصلي خستگي زودرس همين است . دانش آموزان بدون مرور انتظار دارند بخش اعظم تستها را حل كنند . حتي براي دروسي كه همان روز توسط دبير تدريس شده اند . اين انتظار بجا نيست . بنظر بنده بايد اول ما تسلط خودمون بر دروس را تثبيت بكنيم . بعد سراغ تستها بريم . ضمنا در دروس تخصصي تمرين و حل مسائل خود كتاب درسي پيش زمينه ايي خوب براي حل تستهاي كنكوريست . البته براي كساني كه مثلا الان پايه سوم را ميگزرانند

کتاباش با هم فرق داره . خوب و بد داره (مثل همه انتشارات) شما کدوم کتابش مد نظرتونه؟

vahid-p
28-01-2010, 23:35
aristocrat ممنون از توضیحاتتون و کلی از سوالاتم بر طرف شد. و در مورد دوستی که گفته بودن قبل از مطالعه تست بزنیم و گفتن که من این رو گفتم، باید بگم منظور من این بود که مثلا یه روز یه درس دین و زندگی رو می خونیم و هفته بعد فقط تستش رو بزنیم و دوباره نخونیم. که دوستمون گفتن کار اشتباهیه و باید اون رو دوباره خوند و بعد تست زد.

10 استاد سوالات سراسری

رو داره ولی اونطور که دیدم خبری از سوالات آزمایشی سنجش نیست و تست تالیفی هم زیاد داره چیز دیگری

که دیدم درسنامه و یا کادر آموزشی هم نداره. درواقع آموزش مفاهیم در پاسخ سوالاتش بود و نمیتونستم بعدا با

یه نگاه به کادر آموزشی اون مفاهیم رو یادآوری کنم و مجبور می شدم تستها رو دوباره حل کنم تا یادم بیاد برای

همین انتخابش نکردم. در ضمن قبلا یادم رفت بگم من تست گسسته گاج رو فقط سوالات ستاره دارش رو حل

می کنم تا ابتدا مفاهیم اصلی رو یاد بگیرم و کمی هم در تست زنی مهارت پیدا کنم ولی چون سوالات سنجش رو

نداره مجبورم در آخر کار کتاب خود سازمان سنجش رو بگیرم و با مفاهیمی که از کتاب قبلی بدست آوردم تستهای

کنکور آزمایشی سنجش رو کار کنم تا موفقیتم تضمین بشه وگرنه فکر نکنم اگه چندین بار هم کل تستهای

اون کتاب(چه تالیفی چه ستاره دار) رو حل کنم بتونم بیشتر از 20 درصد سوالات گسسته رو حل کنم. دلیل اینکه

این کتاب رو انتخاب کردم آموزش مفاهیم گسسته به زبان ساده بود. امیدوارم تونسته باشم حق مطلب رو ادا کنم.
مزیتی که ده استاد داره به نظر من اینه که تست ها در 5 سطح طبقه بندی شدن و از یک فصل به مرور و در تمام زمینه ها می شه پله پله یاد گرفت. در ضمن چون هر فصل رو به بخش های مختلفی تقسیم کرده برای مرور سریع می شه اونها رو پیدا کرد و خودم هم قبول دارم که ای کاش درسنامه داشت و این یکی از نکات منفی این کتاب هست برای همین می خوام یه کتاب آموزش بهم معرفی کنید تا به صورت موازی با کتاب ده استاد بخونم.
در مورد گسسته که حق با شماست و واقعا کتاب گسسته گاج حال و هوای خوبی داره و مطلب و جزئیاتش رو خوب می رسونه ( با سوالات به موقع آلفردو !!! :31: )

ببینین اکثر سوالات کنکور مفاهیم و نوعش مشابه کنکورهای سراسری داخل

و خارج کشور و کنکورهای آزمایشی سنجش هست.
به نظرتون سطح سوالات آزمون های آزمایشی سنجش پایین نیست؟ چون من با این که سال سومم و سوالاتش مشترک با پیش دانشگاهی بود، ریاضی رو بدون اینکه مطالعه قبلی داشته باشم 20 درصد زدم. ( درسته بالا نیست ولی بدک هم نیست )

akhlaghi.masoud
29-01-2010, 09:26
سلام دوستان .

کسی نمی دونه فیزیک 2 ( پایه ) رمزینه چاپ شده یا نه ؟

با تشکر

vahid-p
29-01-2010, 11:10
کسی نمی دونه فیزیک 2 ( پایه ) رمزینه چاپ شده یا نه ؟
یه کتاب زبان فارسی رمزینه دارم آخرش نوشته کتاب تست فیزیک پایه ( 1و 2و 3 ) تالیف جدید.
در ضمن دیفرانسیل 1 و 2 رو نوشته تالیف جدید. ولی در صورتی که دوستان می گن هنوز نیومده. فردا یه تماس می گیرم با انتشاراتش ببینم چیا چاپ شدن.

rambo_1386
29-01-2010, 13:16
دوستان نظرتون در مورد این سه تا کتاب چیه
1- کنکورت را قورت بده انتشارات خیلی سبز
2- بی نام تا اطلاع ثانوی انتشارات گاج
3- وقتی همه خوابیم انتشارات گاج
هر سه کتاب کتا مشاوره ای هستن که مولف هر سه بهروز تفرشی
کنکورت قورت بده در مورد انتخاب رشته سراسری و آزاد هم چیزی گفته یا نه؟
دوتا کتاب گاج هم فقط توضیح خود گاج هست نمیدونم کتاب خوبیه یا نه؟ کسی گرفته؟
بي‌نام (تا اطلاع ثانوي)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كتاب حاضردر برگيرنده‌ي پرسش‌هاي متداول دانش‌آموزان و داوطلبان كنكور است كه طي سال‌ها در سمينار‌هاي گوناگون مطرح شده‌اند.
متأسفانه در اكثر پرسش‌هاي طرح شده مي‌توان ردي از نابساماني‌هاي فكري و روحي پيدا كرد و همين نابساماني‌هاست كه توانايي و رفتار بچه‌ها را در درس خواندن و در همه عرصه‌هاي زندگي بالا و پايين مي‌كند.
صرفاً با اولويت دادن به آموزش يا يادگيري "تكنيك‌هاي درسي و كنكوري" نمي‌توان به مشكلات پاسخ داد، به نظر مي‌رسد ما در اين رابطه نيازمند يك تحول فكري هستيم. اين كتاب بر مبناي لزوم همين تحول تنظيم شده است

وقتي همه خوابند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتي همه خوابيم، يك عالمه اتفاق مي‌افتد كه از آن‌ها اطلاعي نداريم؛ حافظه، قدرت تفكر، انرژي بدن، هوشياري، سرعت عمل، تمركز و ... همه و همه در خواب، از اين رو به آن رو مي‌شوند. اين كتاب تمام ريزه‌كاري‌هاي علمي را به زبان ساده بيان مي‌كند و براي اولين بار، نقش خواب را در درس خواندن و پيشرفت تحصيلي نشان مي‌دهد. مطمئن هستيم با به كارگيري آموزه‌هاي اين كتاب، خوابتان دچار تحولي عميق مي‌گردد.

fardinstar
29-01-2010, 13:52
براي هندسه رشته تجربي بين گاج و انديشه سازان كدومشون بهتره ؟؟‌

morad2
29-01-2010, 14:16
كتابهاي گاج كلا كتابهاي كاملي هستند:11:

mamadalmani
29-01-2010, 15:05
هندسه 1 اندیشه سازان ابوالقاسمی

mamadalmani
29-01-2010, 15:06
گسسته چی بگیرم رمزینه یا موسوی یا انتشارات فار
تحلیلی موسوی یا رضا نونهای اذر یا فار یا بزارم رمزینه بیاد

juventuss
29-01-2010, 18:10
دوستان برای سه درس زیر چه کتاب هایی پیشنهاد می کنید ؟

1- فیزیک 2 پیش

2-هندسه تحلیلی

3- دیفرانسیل 2

skhammari
29-01-2010, 18:15
سلام بچه ها خوبين
با توجه به اينكه ار اين به بعد ميخوام توپ بخونم ، تا حدوددي ميخواستم كتابامو آپديت كنم ، پس اونايي كه مشكوكم يا ندارم رو براتون مينويسم ، شما اگه خوبه كه هيچي ( براي درصد بالا زدن ) ولي اگه خوب نيست يه كتاب خوب معرفي كنين مرسي
حالا ليست كتب :
ادب پيش 2 : گاج سبز دارم ، نياز به كتاب ديگه اي هست ؟
فيزيك 2 پيش : گاج سبز دارم
زبان فارسي : همگامان مشترك با كانون دارم
دين وزندگي : گاچ سفيد دارم و كتاب درسي
اينو لطفا يه كتاب خفن معرفي كنين
زبان انگليسي هم مثل دين و زندگي ، اينم يه چيز خفن معرفي كنين
ديف 2 : هيچي ندارم ، راهنمايي كنين چي بگيرم
حسابان : اينو سبز كانون دارم كه آشغاله ! لطفا يه كتاب خوب و كم حجم معرفي كنين كه وقت كمه
فيزيك 1 و2 : هيچي ! اينم يه كتاب تاپ معرفي كنين
آمار و هندسه 2 هم هيچي ندارم ، لطفا راهنمايي كنين
گسسته : هم خوشخوان هم رمزينه دارم از هيچكدومشون خوشم نيومد ، چي بگيرم ؟
تحليلي : سبز كانون ( پايافر ) دارم كه خيلي مطالبو كش داده يا تحليلي مطلب زياد داره ؟ خلاصه اينم يه كتاب خوب و كم حجم ( ولي كم حجمي كه چيزي رو از قلم نينداخته باشه ) معرفي كنين
عربي : اياد فيلي دارم ، خوبه ؟ خودم كه ازش خوشم نيومد چون از پايه ضعيفم
تمام!
به ياري سبزتون نيازمندم
فقط لطفا سريع جواب بدين كه از فردا ميخوام طبق برنامه بخونم ، كتابم ندارم ( براي پيش 2 ) !
سعيد

aristocrat
29-01-2010, 18:28
aristocrat ممنون از توضیحاتتون و کلی از سوالاتم بر طرف شد. و در مورد دوستی که گفته بودن قبل از مطالعه تست بزنیم و گفتن که من این رو گفتم، باید بگم منظور من این بود که مثلا یه روز یه درس دین و زندگی رو می خونیم و هفته بعد فقط تستش رو بزنیم و دوباره نخونیم. که دوستمون گفتن کار اشتباهیه و باید اون رو دوباره خوند و بعد تست زد.

مزیتی که ده استاد داره به نظر من اینه که تست ها در 5 سطح طبقه بندی شدن و از یک فصل به مرور و در تمام زمینه ها می شه پله پله یاد گرفت. در ضمن چون هر فصل رو به بخش های مختلفی تقسیم کرده برای مرور سریع می شه اونها رو پیدا کرد و خودم هم قبول دارم که ای کاش درسنامه داشت و این یکی از نکات منفی این کتاب هست برای همین می خوام یه کتاب آموزش بهم معرفی کنید تا به صورت موازی با کتاب ده استاد بخونم.
در مورد گسسته که حق با شماست و واقعا کتاب گسسته گاج حال و هوای خوبی داره و مطلب و جزئیاتش رو خوب می رسونه ( با سوالات به موقع آلفردو !!! :31: )

به نظرتون سطح سوالات آزمون های آزمایشی سنجش پایین نیست؟ چون من با این که سال سومم و سوالاتش مشترک با پیش دانشگاهی بود، ریاضی رو بدون اینکه مطالعه قبلی داشته باشم 20 درصد زدم. ( درسته بالا نیست ولی بدک هم نیست )

بله اون دوستمون درست گفت. شما اگه همون دفعه ی اول تست بزنی کار اضافه انجام دادین. ولی دفعه ی بعد

چون به تسلط روی مطلب رسیدیم تست هم میتونیم بزنیم.

آزمایشی سنجش تستهای آسان و متوسط و سخت داره بیشتر مفاهیم کنکور از سوالات متوسط و سخت هست

و بعضی مواقع عینا سوالات از اونها طرح میشه. و اما سوالات خارج از کشور سراسری. جالبه بدونید 9 تا از

سوالات سراسری شیمی خارج از کشور سال 87 عینا و بدون تغییر کلمه ای در سوالات سراسری 88 داخل آمده

است!!! حتی این در کنکور داخل 87 و 86 دیده شده است. از درس های دیگه اطلاعی ندارم ولی مطمئن هستم

آنها هم اینطور است.

aristocrat
29-01-2010, 18:42
سلام بچه ها خوبين
با توجه به اينكه ار اين به بعد ميخوام توپ بخونم ، تا حدوددي ميخواستم كتابامو آپديت كنم ، پس اونايي كه مشكوكم يا ندارم رو براتون مينويسم ، شما اگه خوبه كه هيچي ( براي درصد بالا زدن ) ولي اگه خوب نيست يه كتاب خوب معرفي كنين مرسي
حالا ليست كتب :
حسابان : اينو سبز كانون دارم كه آشغاله ! لطفا يه كتاب خوب و كم حجم معرفي كنين كه وقت كمه
تحليلي : سبز كانون ( پايافر ) دارم كه خيلي مطالبو كش داده يا تحليلي مطلب زياد داره ؟ خلاصه اينم يه كتاب خوب و كم حجم ( ولي كم حجمي كه چيزي رو از قلم نينداخته باشه ) معرفي كنين
تمام!
به ياري سبزتون نيازمندم
فقط لطفا سريع جواب بدين كه از فردا ميخوام طبق برنامه بخونم ، كتابم ندارم ( براي پيش 2 ) !
سعيد

ادبیات و هندسه 2 و فیزیک پیش 1 و 2 و عربی و تحلیلی و گسسته همگی میکروطبقه بندی گاج(البته گسسته

سوالات ستاره دارش رو حل کن و بعد سوالات خود سنجش رو از کتاب فروشی بگیر و اونارو حل کن.)

حسابان : کتاب حسابان و ریاضیات پایه رمزینه

دین و زندگی فکر میکنم خفن تر همگامان باشه

rambo_1386
29-01-2010, 19:45
سلام بچه ها خوبين
حالا ليست كتب :
تمام!
به ياري سبزتون نيازمندم
سعيد
1- گاج سبز واسه ادبیات 2 خوبه فقط واسه ادبیات بهتره موضوعی بخونی که نتیجه بهتری بگیری ولی واسه تو که میخوای با کانون پیش بری مشکل ساز ولی اگه هدفت کنکور واسه ادبیات
آ- قرابت معنایی و تناسب مفهومی انتشارات دریافت + املا و لغت در آزمون سراسری انتشارات دریافت + تاریخ ادبیات کلک معلم + قرابت معنایی نکته: قرابت معنایی بچه ها میگن کلک معلم ولی به نظر من بهتره ادبیات عمومی پیش 1 مبتکران تالف کوروش بقایی و... که اخرش 5 صفحه آرایه ادبی درس داده و 250 تا هم تست با پاسخ تشریحی داره
2-فیزیک همه میگن اندیشه سازان عالی من خودم رمزینه دارم اونم فکر کنم خوبه گاج سبز هم تو تاپیک گفته بودن مفهومیه به نظرم عوض نکن اگه کتاب تست گاج هم بگیری تستاشو که بزنی مشکل فیزیکت حل میشه
3- زبان فارسی همگامان عالیه شک نکن خیلی سبز هم خوبه این دوتا تقریبا شبیه هم هستن خودم هردورو دارم ولی چون همگامانم چاپ 85 نمیتونم نظری بدم ولی نوع گفتار خیلی سبز بیشتر به دلم نشست!!! (خیلی سبز<؟>همگامان!!!) ولی بهترین کتاب زبان فارسی به نظر من زبان فارسی انتشارات دریافت تالیف دکتر سبطی ولی چون فقط جلد اول چاپ شده(فقط 8 درس اول ولی کاملا مفهومی و عمیق درس داده یعنی ) و جلد دوم فروردین میاد فکر کنم به درد ما نخوره
4- تستاش خیلی آبکیه درسنامه هاش هم جالب نیست واسه دین و زندگی همگامان خیلی خوب کار کرده
5- واسه زبان مبتکران خوبه (اندیشه سازان سابق مولف: دکتر شهاب اناری) ولی حجمش زیاده سه جلد کتاب : زبان 3 ، پیش 1 ، پیش 2 اینجا میگن زبان جامع خیلی سبز هم خوبه اگه وقت نداری خیلی سبز بگیر + reading خیلی سبز واسه زبان هرچی گرفتی حتما آموزش reading خیلی سبز هم بگیر حدود 40%زبان کنکور ردینگ و کلوز تست البته اگه کنکور 89 هم مثل 88 2 تا ردینگ داشته باشه
6- دیف 2 من فعلا منتظر رمزینه موندم یعنی تا عید منتظر رمزینه میمونم کتاب خوبی نمیشناسم ولی واسه تست میتونی از اندیشه سازان-مبتکران تالیف دکتر رضا نونهال آذر استفاده کنی درسنامه های جمع وجور + پاسخ های تشریحی خفن!!!
7-حسابان که کلا تو دیفرانسیل تکرار شده واسه تابع و مثلثات و ... جلد سوم کتاب تست رمزینه رو بگیر (حسابان و ریاضیات پایه) دیگه الکی حسابان و ریاضیات 2 نخون چون درسنامه های رمزینه کافیه بقیه مطالب هم تو دیفرانسیل تکرار شده
8- فیزیک 1 و 2 اندیشه سازان عالیه هردو تو یه جلد کتاب ولی گیر نمیاد تو تهران که بزور پیدا میشه انشاءالله بتونی پیدا کنی
9-آمار گاج سفید کافیه هندسه 2 هم مبتکران - اندیشه سازان تالیف مهندس فرهاد ابوالقاسمی
10-گسسته رمزینه توپه
11- بچه های فروم خیلی از پایافر تعریف میکنن جستجو کنی خودت میبینی من رمزینه دارم که خوب کار کرده (البته فعلا فصل اولم) الان چاپ نمیشه تحلیلی جدید رمزینه که قراره چاپ بشه مولفش عوض شده
12- ایاد فیلی عالیه ولی باید روش وقت بذاری
دادا هر کاری میکنی بکن فقط تو این هفته تمومش کن منظورم اینه دیگه کتاب عوض کردن کار هر روزت نشه :46:

morad2
29-01-2010, 19:57
سلام بچه ها خوبين
حالا ليست كتب :
تمام!
به ياري سبزتون نيازمندم
سعيد

دوستمون كلا ما رو نا اميد كردن :41:. چون دوستمون هر كتاب خوبي بوده كه ميگن من خوشم نمياد:13: . حالا كتباي كانون رو قبول دارم . ولي كتاب عربي مبتكران(اياد فيلي) خيلي كتاب خوبيه . كتاباي رمزينه و گاج هم كه تعريفش رو شنيديم .

M . Sayid
29-01-2010, 20:50
دوستمون كلا ما رو نا اميد كردن :41:. چون دوستمون هر كتاب خوبي بوده كه ميگن من خوشم نمياد:13: . حالا كتباي كانون رو قبول دارم . ولي كتاب عربي مبتكران(اياد فيلي) خيلي كتاب خوبيه . كتاباي رمزينه و گاج هم كه تعريفش رو شنيديم .

قبلا هم گفتم کتاب تقریبا سلیقه ایه
ممکنه شما از کتابی که بچه ها هیچی ازش یاد نمی گیرن رو بخونی و بهترین نتیجه رو بگیری و بعکس ما اینجا فقط مشاوره میدیم و میگیریم انتخاب اصلی با خودته

در مورد حسابان : آموزش 2 جلدی مبتکران تالیف عباس امیدوار

شاید باورت نشه ولی من از تقسیم و روابط بین دو ریشه چیزی بلد نبودم ولی بعد از خوندن آموزشش تو این کتاب برام بیشتر شبیه بازی و ریاضی شده و خیلی خوندنش شیرینه:31::31:

juventuss
29-01-2010, 21:32
دوستان برای سه درس زیر چه کتاب هایی پیشنهاد می کنید ؟

1- فیزیک 2 پیش

2-هندسه تحلیلی

3- دیفرانسیل 2

دوستان من منتظر هستما !!!!

M . Sayid
29-01-2010, 21:58
دوستان من منتظر هستما !!!!

فیزیک پیش 2 من رمزینه دارم ولی فیزیک 2 بیشتر حفظیه

تحلیلی من گاج سبز دارم شاید یه چیز دیگه هم بگیرم( مدرسه یا رمزینه)

دیفرانسیل 2 هم مثل بقیه منفعل موندیم

rambo_1386
29-01-2010, 23:56
سعید جان مگه فیزیک پیش2 رمزینه اومده؟؟
کتاب کلاسه ؟؟
قیمتش چنده؟
آره داش امیر خیلی وقته که اومده من پارسال گرفتم قیمت چاپ 87 کتاب کلاس ، 5500 تمان با 242 صفحه :46:

petrose.kabir
30-01-2010, 07:56
سلام .بچه ها تو بازار سی دی اموزش دیف خوب هست؟
اگه هست نظرتون چیه؟

navid_ir
30-01-2010, 15:25
سلام دوستان .......... دیف 2 رمزینه اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sahelgh
30-01-2010, 16:18
سلام! من کلاس سوم رشته ریاضی ام! کتاب خیلی سبز فیزیک 3 رو خریدم و ازش راضیم. البته معلممون هم عالیه. فیزیکم هم خویه.
چون اینجا همه از فیزیک اندیشه سازان تعریف کردن من یه جورایی وسوسه شدم بخرم! البته فیزیک 2 مبتکران با فیزیک پایه خوشخوان رو هم دارم. لطفا منو راهنمایی کنید بخرم یا نه؟

راستی کجا میشه کتابی رو عوض کرد؟

یه سوال دیگه؟ من عربیم خوبه. نمره ی ترم اولم 18/5 شده! ولی می خوام واسه کنکور از الان کار کنم! به من مبتکران و رمزینه و فوت و فن رو معرفی کردن. نانو رو هم خودم دیدم خوبه. به نظر شما کدومو بخرم؟ اگه از اینا بهتر هست معرفی کنید لطفا! مرسی

sahelgh
30-01-2010, 16:38
سلام من کلاس سوم ریاضی ام! کتاب فیزیک خیلی سبز رو خریدم و ازش راضیم. معلممون هم عالیه! کتاب های فیزیک پایه خوشخوان با فیزیک 2 مبتکران رو هم دارم. درسم هم خوبه. چون اینجا خیلی تعریف اندیشه سازان رو شنیدم وسوسه شدم. لطفا منو راهنمایی کنید! اندیشه سازان بخرم یا نه؟
یه سوال دیگه! من می خوام عربیم رو تقویت کنم. نمره ی ترمم 18/5 شده ولی می خوام واسه نهایی و بیشتر کنکور بخونم! به من فوت و فن و رمزینه و مبتکران رو معرفی کردن. خودم هم نانو رو دیدم. خوب بود.
به نظر شما کدومو بگیرم؟ یا اگه از اینا بهتر هست بگین لطفا. مر30

rambo_1386
30-01-2010, 18:04
سلام دوستان .......... دیف 2 رمزینه اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نیومده و نخواهد آمد!!!:31: یعنی فعلا دارن بین ماه های مختلف پاس کاری میکنن از مهر 88 رسیدن به اول اسفند!!!
من چون فارغ التحصیلم تا عید منتظر رمزینه می مونم :10:

GodFatherAmin
30-01-2010, 20:27
سلام! من کلاس سوم رشته ریاضی ام! کتاب خیلی سبز فیزیک 3 رو خریدم و ازش راضیم. البته معلممون هم عالیه. فیزیکم هم خویه.
چون اینجا همه از فیزیک اندیشه سازان تعریف کردن من یه جورایی وسوسه شدم بخرم! البته فیزیک 2 مبتکران با فیزیک پایه خوشخوان رو هم دارم. لطفا منو راهنمایی کنید بخرم یا نه؟

یه سوال دیگه؟ من عربیم خوبه. نمره ی ترم اولم 18/5 شده! ولی می خوام واسه کنکور از الان کار کنم! به من مبتکران و رمزینه و فوت و فن رو معرفی کردن. نانو رو هم خودم دیدم خوبه. به نظر شما کدومو بخرم؟ اگه از اینا بهتر هست معرفی کنید لطفا! مرسی
در مورد فیزیک شما آموزش می خواید یا تست؟

●● عربی ●●

شما یا عربی‌تون قوی هست یا نه. اگه قوی هست که دیگه نیاز به خوندن این حرف‌ها ندارید و خودتون بهتر می‌دونید باید چی کار کنید!

اما برای بقیه! کتاب آموزش عربی به زبان ساده (ایاد فیلی) انتشارات مبتکران قطعا در زمینه‌ی آموزش به شما خیلی کمک می‌کنه. توی همین تاپیک نگاه کنید متوجه می‌شوید که چه‌قدر طرفدار داره!

اگر هم از کسانی هستید که حوصله‌ی خوندن عربی را ندارید (یا حالا اساسا حالتون ازش به هم می‌خوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهتره این‌جا هم موضوعی کار کنید. شما اگر به ترجمه و تعریب و درک مطلب و منصوبات مسلط باشید، درصد خیلی خوبی را توی عربی می‌تونید کسب کنید. (فکر کنم حدود 70 بشه دیگه!)
برای ترجمه و تعریب و درک مطلب کتاب انرژی اتمی را تهیه کنید. خیلی روان و خوب با کلی مثال توضیح داده. برای منصوبات هم دیگه هر چی دم دستتون بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته یک کتاب هم هست که مشترک کانون و مشاوران آموزش (هدف‌دار) هست که در زمینه‌ی ترجمه و درک مطلب هست. می‌تونید اون را هم تهیه کنید. اگر با متن‌‌ درک مطلب عربی مشکل دارید، آخر این کتاب کلی متن براتون داره. البته خصوصیت خوبش این هست که ترجمه را به شما نداده و بگه این هم جواب‌ها. تقریبا می‌شه گفت آموزش داده!

با تشکر از آقا مهدی

vahid-p
30-01-2010, 22:16
خب به قولم عمل کردم و امروز تماس گرفتم .

دیفرانسیل 2 رمزینه همزمان با نماشگاه کتاب تهران 1389 که اردیبهشت ماه هست منتشر خواهد شد.
پس کسی که امسال کنکوریه بخواد رمزینه بخونه وقت زیادی نخواهد داشت. ولی برا کسایی که سال سوما می تونن صبر کنن ببینن اگه بازم چاپ نشد اونوقت به فکر کتاب دیگه ای باشن.
ضمنا سال سومی ها ( از جمله خودم ) سال دیگه چهار امتحان نهایی داریم که بر روی کنکور تاثیر دارد :2:

rambo_1386
30-01-2010, 22:52
خب به قولم عمل کردم و امروز تماس گرفتم .

دیفرانسیل 2 رمزینه همزمان با نماشگاه کتاب تهران 1389 که اردیبهشت ماه هست منتشر خواهد شد.
پس کسی که امسال کنکوریه بخواد رمزینه بخونه وقت زیادی نخواهد داشت. ولی برا کسایی که سال سوما می تونن صبر کنن ببینن اگه بازم چاپ نشد اونوقت به فکر کتاب دیگه ای باشن.
ضمنا سال سومی ها ( از جمله خودم ) سال دیگه چهار امتحان نهایی داریم که بر روی کنکور تاثیر دارد :2:
هفته پیش که به من گفتن نگران نباشید اول اسفند چاپ میشه واسه دیفرانسیل هیچ مشکلی ندارید چون تو 45 جلسه دیف 2 درس داده و آقای مهربان گفتن با این کتاب نیازی به کتا تست ندارید :41:
اگه امسال هم بخواد تو نمایشگاه منتشر شه(تازه اگه منتشر بشه) واقعا هرچی به رمزینه بگیم حقشون

shabeashegha
30-01-2010, 23:37

ببین من این حس تورو داشتم . هر کتابی معرفی میشد و بچه ها میگفتن رو دستش نیست فوری یه حسی مثل خوره میوفتاد به جونم که برم اونو بگیرم؟ ولی الان خدارو شکر اینطوری نیستم . باید یه چیزی رو بهت بگم و اونم اینه که تو باید از کتابی که داری خوشت بیاد نه بقیه . من کسایی رو میشناسم که با شیمی آیندگان رفتن شیمی کنکور سراسری رو بالای 90 زدن در صورتی که بیشتر بچه ها بدون هیچ شکی میگن رو دست شیمی بازرگان توی بازار نیست. بنظرم کتاب فیزیک 3 کتاب سبز که داری فوق العادست چون خودم دیدمش و قلم مولفشم میشناسم (توی منتشران هم کتاب تالیف کرده و ضمنا یکی از مولفای فیزیک اندیشه سازانه) من جات باشم از همین کتاب استفاده میکنم وقت زیاد اومد برو کتابای دیگت رو تست بزن اگه بازم وقت داشتی برو اندیشه سازانو بگیر ولی شک نکن که به مفهوم فیزیک مسلط باشی دیگه نیازی به کتابای متعدد نداری . باز خودت میدونی اگه فکر میکنی لازم داری بگیری بگیر (قیمتشم بالا نیست) چون من خودم وقتی دوست دارم یه کتاب تست رو داشته باشم اگه نگیرم تمرکز ندارم توی اون درس(چقدر من باحالم!)

M . Sayid
30-01-2010, 23:58
ببین من این حس تورو داشتم . هر کتابی معرفی میشد و بچه ها میگفتن رو دستش نیست فوری یه حسی مثل خوره میوفتاد به جونم که برم اونو بگیرم؟ ولی الان خدارو شکر اینطوری نیستم . باید یه چیزی رو بهت بگم و اونم اینه که تو باید از کتابی که داری خوشت بیاد نه بقیه . من کسایی رو میشناسم که با شیمی آیندگان رفتن شیمی کنکور سراسری رو بالای 90 زدن در صورتی که بیشتر بچه ها بدون هیچ شکی میگن رو دست شیمی بازرگان توی بازار نیست. بنظرم کتاب فیزیک 3 کتاب سبز که داری فوق العادست چون خودم دیدمش و قلم مولفشم میشناسم (توی منتشران هم کتاب تالیف کرده و ضمنا یکی از مولفای فیزیک اندیشه سازانه) من جات باشم از همین کتاب استفاده میکنم وقت زیاد اومد برو کتابای دیگت رو تست بزن اگه بازم وقت داشتی برو اندیشه سازانو بگیر ولی شک نکن که به مفهوم فیزیک مسلط باشی دیگه نیازی به کتابای متعدد نداری . باز خودت میدونی اگه فکر میکنی لازم داری بگیری بگیر (قیمتشم بالا نیست) چون من خودم وقتی دوست دارم یه کتاب تست رو داشته باشم اگه نگیرم تمرکز ندارم توی اون درس(چقدر من باحالم!)

آره بابا از باحالی داری می ترکی:31::31:

اون کرم خرید کتاب تو جون همه هست ولی مثل ویروس دوره داره و باید طی بشه( عجب جونوریه هم کرمه هم ویروس فکر کنم پزشکی و زیست شناسی رو به چالش کشیدم:31::31:)

clickestan
31-01-2010, 09:02
فکر کنم جوابتون رو اشتباه دادن و منظورشون کتاب تستش بوده که نمایشگاه میاد تو سایتش رو ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا اگه نیومد بجای دیف 2 رمزینه چی بگیریم؟خوشخوان چطوره؟

hastimasiha
31-01-2010, 09:35
دوستان سلام یکی ازدوستانم رشته ریاضی فیزیکه وبرای کنکور داره توپ می خونه........حالا یه کمک می خوام....برای همه دروس کتابهای تالیفی خوب بهم معرفی کنید.......توروخدا زود جوابم را بدید منتظرم

می خوام اگه لطف کنید برای تمام دروس کتاب یا جزوه معرفی کنید...یا حدالمقدور بگید چه کتاب بهتراخونه.....

ممنون

mehdi_7070
31-01-2010, 09:53
دوستان سلام یکی ازدوستانم رشته ریاضی فیزیکه وبرای کنکور داره توپ می خونه........حالا یه کمک می خوام....برای همه دروس کتابهای تالیفی خوب بهم معرفی کنید.......توروخدا زود جوابم را بدید منتظرم

می خوام اگه لطف کنید برای تمام دروس کتاب یا جزوه معرفی کنید...یا حدالمقدور بگید چه کتاب بهتراخونه.....

ممنون

ادبیات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ریاضی، فیزیک، شیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GodFatherAmin
31-01-2010, 10:45
کسی کتاب تست برای فیزیک اول دبیرستان میشناسه؟ (برای کنکور نمی خوام برای آزمون ورودی مدرسه می خوام)

Alamate Soal
31-01-2010, 11:04
کسی کتاب تست برای فیزیک اول دبیرستان میشناسه؟ (برای کنکور نمی خوام برای آزمون ورودی مدرسه می خوام)

بهترين كتاب ممكن كتاب مبتكران ؛ آقاي محمود زاده هست

skhammari
31-01-2010, 12:39
فیزیک 1 و 2 اندیشه سازان عالیه هردو تو یه جلد کتاب ولی گیر نمیاد تو تهران که بزور پیدا میشه انشاءالله بتونی پیدا کنی
سلام امير جان
كل مغازه ها رو غربال كردم گير نيومد
به كتاب ديگه لطفا معرفي كن
بعد از انديشه سازان چي بهترينه ؟ چون ديگه نميخوام هي كتاب عوض كنم
ديگه وقت براي گشتن دنبال انديشه سازان ندارم
راستي براي ديف 2 غير از انديشه سازان ، خوشخوانم گرفتم ، فروشنده كلي تعريف كرد منم خر شدم گرفتم :31:
خوبه خوشخوان ؟
مرسي

vahid-p
31-01-2010, 12:42
به نظر من کتاب تست چندان تفاوتی نداره کدوم باشه. معمولا چند انتشاراتی که خیلی تعریفشون رو شنیدیم همه خوبن. مثلا من که ده استاد دارم، کلا 3000 تا تست برای ریاضیات پایه و حسابان و دیفرانسیل داره که به نظرم خوبه ولی مشکل تو کتاب آموزشه. و انتخاب کتاب آموزشی خوب برای این دروس سخته. برا همین اگه کسی پیشنهادی برای آموزش دیفرانسیل و حسابان داره ، ما رو بی نصیب نکنه. :20:

shabeashegha
31-01-2010, 13:22
من دیروز رفته بودم انقلاب کتاب مرآت رو نگاه کردم تستاش خیلی خوب بود. الالخصوص اینکه مو به مو از توی کتاب بود.

ALt3rnA
31-01-2010, 15:01
من دیروز رفته بودم انقلاب کتاب مرآت رو نگاه کردم تستاش خیلی خوب بود. الالخصوص اینکه مو به مو از توی کتاب بود. من پارسال فیزیک مرآتو کار میکردم .
تو سوالا و پاسخا غلط زیاد داره ... منو که از زندگی پشیمون کرد . فقط در صورتی بگیر که ویرایش جدیدش اومده باشه .
فیزیک آقای محمود زاده هم هست ولی کلا از کتابای ایشون خوشم نمیاد چون خیلی توضیح داده ... به نظرم خوراکه مدارس استثناییه : دی ولی اگه اهل این هستی که متنو بخونی و مثالا رو با متن حل کنی آخرشم بشینی تمرینای آخر کتابو حل کنی کتاب خوبه ...
کتاب انتشارات فاطمی هم هست که چیز خوبیه سوال سختم داره فقط بدیش اینه سوالاش یکم کمن ...
اگه اشتباه نکنم نشر الگو هم یه فیزیک 1 داشت .
کلا برای سال اول و دوم کتاب فیزیکی که من خوشم بیاد هنوز وجود خارجی نداره ... انشالله سال بعد از کتاب سبز و منتظران راضی باشیم ... :دی

سلام امير جان
راستي براي ديف 2 غير از انديشه سازان ، خوشخوانم گرفتم ، فروشنده كلي تعريف كرد منم خر شدم گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوبه خوشخوان ؟
من تهران نیستم ولی ببین میتونی بری انتشارات مبتکران ازونا بگیری ؟ اگرم گیرت نیومد تو کتابخونه ها بگرد و بده بیرون برات فتوکوپی کنن .
اگرم گیرت نیومد که هیچی کتابای دیگم هستن ...

azimzade
31-01-2010, 15:27
سلام بچه ها.
میخواستم بدونم برای امتحان نهایی(5 درس کنکوری)چه کتابی بخرم.
منظورم اینه که سوال های امتحان نهایی از سال 80 تا 88 رو بگیرم و کار کنم یا نه برم پیک گل واژه بگیرم ؟
نظر شما چیه؟خدا وکیلی کدومش بهتره؟

---------- Post added at 03:27 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

من دیروز رفته بودم انقلاب کتاب مرآت رو نگاه کردم تستاش خیلی خوب بود. الالخصوص اینکه مو به مو از توی کتاب بود.

بنظر من هم مرآت اصلا کتایای خوبی نداره کلا مرآت کتاباش فقط جنبه تجاری داره.همون کانون فکر کنم بهتره

تصحیح:بهتره بگم سوالای خوبی داره همون پاسخاش بده

GodFatherAmin
31-01-2010, 16:55
من پارسال فیزیک مرآتو کار میکردم .
تو سوالا و پاسخا غلط زیاد داره ... منو که از زندگی پشیمون کرد . فقط در صورتی بگیر که ویرایش جدیدش اومده باشه .
فیزیک آقای محمود زاده هم هست ولی کلا از کتابای ایشون خوشم نمیاد چون خیلی توضیح داده ... به نظرم خوراکه مدارس استثناییه : دی ولی اگه اهل این هستی که متنو بخونی و مثالا رو با متن حل کنی آخرشم بشینی تمرینای آخر کتابو حل کنی کتاب خوبه ...
کتاب انتشارات فاطمی هم هست که چیز خوبیه سوال سختم داره فقط بدیش اینه سوالاش یکم کمن ...
اگه اشتباه نکنم نشر الگو هم یه فیزیک 1 داشت .
کلا برای سال اول و دوم کتاب فیزیکی که من خوشم بیاد هنوز وجود خارجی نداره ... انشالله سال بعد از کتاب سبز و منتظران راضی باشیم ... :دی

من تهران نیستم ولی ببین میتونی بری انتشارات مبتکران ازونا بگیری ؟ اگرم گیرت نیومد تو کتابخونه ها بگرد و بده بیرون برات فتوکوپی کنن .
اگرم گیرت نیومد که هیچی کتابای دیگم هستن ...
والله من سبز سال قبل پیش و نگاه کردم خیلی غلط داشت، نمی دونم شاید امسال عوض شده.

hastimasiha
31-01-2010, 17:32
ادبیات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ریاضی، فیزیک، شیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون از اینکه پاسخ دادید

ALt3rnA
31-01-2010, 17:47
والله من سبز سال قبل پیش و نگاه کردم خیلی غلط داشت، نمی دونم شاید امسال عوض شده.
یه چیزی یادم رفت !
پیک گلواژه برای سال اول خیلی سوالای سخت و قشنگی داشت . اگه تونستی حتما بگیر !

kahkeshan6
31-01-2010, 19:21
سلام خدمت شما دوستان عزیز
میخواستم بپرسم این کتاب سه جلدی دیفرانسیل و حسابان و ریاضیات پایه که میگن تستش سه جلده یا کتاب کلاسش؟

clickestan
31-01-2010, 20:32
میخواستم بپرسم این کتاب سه جلدی دیفرانسیل و حسابان و ریاضیات پایه که میگن تستش سه جلده یا کتاب کلاسش؟
این اسم کتاب تسته که سه جلده که جلد دوش نیومده و میگن تا نمایشگاه میاد
برای کلاس هم باید هر درسش رو جدا بگیری
ریاضی پایه نمیدونم دادن بیرون یا نه ولی دیف 1 اومده و برای دیف 2 ملت منتظرن

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:30 PM ----------

این اسم کتاب تسته که سه جلده که جلد دوش نیومده و میگن تا نمایشگاه میاد
برای کلاس هم باید هر درسش رو جدا بگیری
ریاضی پایه نمیدونم دادن بیرون یا نه ولی دیف 1 اومده و برای دیف 2 ملت منتظرن

vahid-p
31-01-2010, 22:57
کتاب حسابان و ریاضیات پایه کنکور رمزینه کتاب خوبیه و نگاهش که کردم درس نامه هاش خوبن، پاسخ هم که خوبه، و سوالات متنوع و نسبتا خوبی رو آورده ( کنکور سراسری - آزاد ، آموزش و پرورش، سنجش و گزینه دو ) و تست های کنکور، سنجش و گزینه دو و تالیفی رو در هر بخش جدا مشخص کرده . در کل کتاب مناسبی هست. فقط بحث حد، مشتق و کاربرد مشتق و انتگرال رو نداره و در پیش آورده.
و اگه حسابان رو بخوای بگیری باید پیش رو هم از همین رمزینه بخری چون مباحثی که گفتم رو در پیش آورده و در حسابان نیست.
در آخر باید بگم اگه عجله ندارید و سال سومی هستید اول خوب تحقیق کنید بعد کتاب دلخواهتون رو انتخاب کنید تا پشیمون نشید. :46:

vahid-p
31-01-2010, 22:58
کتاب حسابان و ریاضیات پایه کنکور رمزینه کتاب خوبیه و نگاهش که کردم درس نامه هاش خوبن، پاسخ هم که خوبه، و سوالات متنوع و نسبتا خوبی رو آورده ( کنکور سراسری - آزاد ، آموزش و پرورش، سنجش و گزینه دو ) و تست های کنکور، سنجش و گزینه دو و تالیفی رو در هر بخش جدا مشخص کرده . در کل کتاب مناسبی هست. فقط بحث حد، مشتق و کاربرد مشتق و انتگرال رو نداره و در پیش آورده.
و اگه حسابان رو بخوای بگیری باید پیش رو هم از همین رمزینه بخری چون مباحثی که گفتم رو در پیش آورده و در حسابان نیست.
در آخر باید بگم اگه عجله ندارید و سال سومی هستید اول خوب تحقیق کنید بعد کتاب دلخواهتون رو انتخاب کنید تا پشیمون نشید. :46:

rambo_1386
01-02-2010, 09:56
سلام امير جان
راستي براي ديف 2 غير از انديشه سازان ، خوشخوانم گرفتم ، فروشنده كلي تعريف كرد منم خر شدم گرفتم :31:
خوبه خوشخوان ؟
مرسي
من میدونستم نمیتونی پیدا کنی حالا دوتا کار میتونی بکنی
1- درسنامه های گاج بخون تستاشو بزن ولی باید وقت بذاری
2- مولف اندیشه سازان (احمد مصلایی ) واسه منتشران هم کتاب نوشته منظورم کتاب جامع منتشران نیستا کتابهایی که برای هر درس جداست ولی دقیق نمیدونم به درد تست میخوره یا نه برو کتابفروشی یه نگاه بنداز ببین چجوری آموزش داده
خودم خوشخوان ندیدم ولی محمد امین خیلی ازش تعریف میکرد به احتمال زیاد کتاب خوبی باشه حالا تو بخونش ببین خوبه یا نه به ما هم بگو:46:

azimzade
01-02-2010, 19:46
نقل قول:
نوشته شده توسط mohsensoft

من خودم از طرفداران سرسخت شيمي بازرگان هستم
ولي به حرف بقيه زياد توجه نكن
ببين خودت با كدوم كتاب حال ميكني
ما كنكوريها هم يه عادت بدي داريم كه خيلي دهن بين هستيم
يعني طرفي كه شايد 1 بارم گاج رو نديده مياد ميگه آشغاله،اون وقته كه ما ميزنيم تو سرمون كه اي بابا ديگه نميتونم شيمي رو 100 بزنم
يا مثلا رتبه 1 كنكور مياد ميگه فلان كتاب خوبه ماهم بايد بريم همونو بخريم تا 100% بزنيم
باور كنيد اينجوري نيست
باز به نظر من در اين مورد خود آقاي فولادي كه در اين تاپيك حضور فعال دارن صحبت كنند بهتره

محسن اينقدر «آقاي فولادي»، «آقاي فولادي» نکن لطفاً! ;)

کاملاً حرف درستيه؛ من به شخصه برام ثابته که اگه اين کتاب‌ها درست خونده و استفاده بشن نتيجشون با هم فرقي نداره. (يه سوال از بچه‌هاي رتبه خوب بکنين مي‌بينين که واقعاً کتابهاي متفاوتي رو مي‌خوندن)

يه بحث ديگه همين دهن‌بين بودن بچه‌هاست که البته به خاطر فشاري که روشون هست بهشون حق مي‌دم. اين وسط بايد آدم خودش رو ببينه. ممکنه براي يکي ديفرانسيل خوشخوان خوب باشه ولي براي من که ديفرانسيلم ضعيفه خوب نباشه. حالا چرا من بايد فقط بخاطر اينکه فلاني اينو کار مي‌کنه برم بخرمش؟ اينطوري هم از کتابي که در سطح خودمه مي مونم و هم کتاب سخت‌تره رو نمي تونم درست کار کنم.

يا مگه بعضي از کتاب‌ها از آسمون نازل شدن که بايد حتماً اونا رو خوند؟ البته شايد کتابي برتريهايي داشته باشه، ولي قرار نيست که لزوماً مثل تست‌هاي اون بياد که، يا حتماً مجبور باشيم اونو بخونيم.

بچه‌ها شديداً توصيه مي‌کنم دنبال اينکه فلان کتاب بهتره و فلان کتاب بدتره توي اين زمان از سال نباشيد؛ هر چي داريد رو خوب کار کنيد باور کنيد کافيه؛ حداکثر وقتي ديديد روي يکي مسلط شديد بريد کتاب بعدي که سطحش بالاتره.

درس بخونين، خودتون رو درگير اين دهن‌بيني‌ها نکنين!

خاطره:
يک روز زمستاني در مدرسه:

ـ سلام سجاد، فيزيک خوشخوان رو ديدي؟
ـ نه.
ـ من دارم مي‌زنم، خيلي سوالاش خفنه.
ـ ... آفرين.
ـ تو چي مي‌زني؟
ـ آبي قلم‌چي
ـ [با لحن تمسخر بخوانيد] زيادي آسون نيست؟
ـ ما بضاعتمون در همين حده!
ـ ولي اين خوشخوان رو بزن؛ خيلي عاليه‌ها!
ـ‌ بي‌خيال؛ به درد من نمي‌خوره.

[چند ماه بعد]
خودتان حدس بزنيد!

clickestan
01-02-2010, 21:34
سلام دوستان.همین الآن یه پیامک به مهندس مهربان دادم که بپرسم این دیفرانسیل2 کی چاپ میشه این پیام رو برام ارسال کرد:
"بعد از تعطیلات بهمن"

حالا یعنی منظورش از تعطیلات چی بوده؟
شاید منظورش بعد از اون چند روز تعطیلی 22 بهمن بوده.درسته؟
حالا اینور عید بیاد هر موقع اومد اومد
شماره پیامکشو میدی قربون دستت

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

سلام دوستان.همین الآن یه پیامک به مهندس مهربان دادم که بپرسم این دیفرانسیل2 کی چاپ میشه این پیام رو برام ارسال کرد:
"بعد از تعطیلات بهمن"

حالا یعنی منظورش از تعطیلات چی بوده؟
شاید منظورش بعد از اون چند روز تعطیلی 22 بهمن بوده.درسته؟
حالا اینور عید بیاد هر موقع اومد اوم
شماره پیامکشو میدی قربون دستت

kahkeshan6
01-02-2010, 22:13
سلام خدمت دوستان
من یه درخواست داشتم که همه ی دوستان کتابهایی که برای کنکور دارن رو اینجا بنویسن و نکات مثبت و نکات منفیشو بگن تا اونایی که در مورد کتابها میپرسن راحتر به جوابشون برسن.
در ضمن این کتاب های رمزینه آموزشش خوبه؟با وجود کتاب تستش نیازی به کتاب آموزشش هست؟

vahid-p
02-02-2010, 13:46
در ضمن این کتاب های رمزینه آموزشش خوبه؟با وجود کتاب تستش نیازی به کتاب آموزشش هست؟
چون کتاب تستش درسنامه داره و پاسخ های تشریحیش خوب نوشته ( به نظر خودم )، برای همین اگر مشکل خاصی ندارین، آموزشش لازم نیست. ولی اگر مثلا در مبحثی کلا مشکل دارین و درک نکردین، خب طبیعیه که درسنامه نمی تونه کامل جوابگو باشه . موفق باشید :20:

mehdi_7070
02-02-2010, 14:22
سلام خدمت دوستان
من یه درخواست داشتم که همه ی دوستان کتابهایی که برای کنکور دارن رو اینجا بنویسن و نکات مثبت و نکات منفیشو بگن تا اونایی که در مورد کتابها میپرسن راحتر به جوابشون برسن.

این از من :دی

rambo_1386
02-02-2010, 20:44
یه خبر خوب دارم واسه دوستانی که منتظر درک متن مبتکران بودن دیروز سوالات خارج از کشور از سایت دریافت دانلود کردم پاسخ های تشریحی-تحلیلی دکتر شهاب اناری نوشته بود آخرش هم نوشته بود:
کتاب<<درک متن به زبان ساده>>(انتشارات مبتکران) به قلم دکتر شهاب اناری چاپ شد. در این کتاب می خوانید:
1- مدل های سوالات درک متن و نحوه ی تشخیص هر مدل و شیوه پاسخگویی به هریک از آن ها
2- 80 متن درک مطلب و 40 متن cloze تمرینی که از ساده به سخت پیچیده شده اند.
3- توضیحات خودمانی نویسنده در حین مطالعه هر متن که نکات عملی و کاربری در زمان برخورد با پیچیدگی های متن به شما آموزش می دهد.
لینک سوالات خارج از کشور با پاسخ تشریحی-تحلیلی(فعلا ادبیات و زبان انگلیسی:46:):

turokpooria
02-02-2010, 22:57
با سلام با این وجود که دیف 2 رمزینه حالا حالاها منتشر نمیشه چه کتابی بگیرم؟

clickestan
03-02-2010, 21:11
من دیروز با آقای مهربان تماس گرفتم و باهاشون صحبت کردم و گفتم اگه رمزینه نمیاد لطفا یه کتاب دیگه معرفی کنن که به جاش بخریم
و ایشون گفتن نگران نباشید همین رمزینه کتاب عالی هستش و اواخر بهمن میاد

mehdi_7070
03-02-2010, 21:29
برای آموزش این کتاب:
3000 مساله و آزمون چهارجوابی حساب دیفرانسیل و انتگرال 2
سیدحسین سیدموسوی
مبتکران

برای تست هم که زیاد هست:31:

من دیروز با آقای مهربان تماس گرفتم و باهاشون صحبت کردم و گفتم اگه رمزینه نمیاد لطفا یه کتاب دیگه معرفی کنن که به جاش بخریم
و ایشون گفتن نگران نباشید همین رمزینه کتاب عالی هستش و اواخر بهمن میاد
امیدوارم این‌طور باشه:20:

MaaRyaaMi
04-02-2010, 16:05
اینقدر منتظر این رمزینه نباشین !

اصلا معلوم نیس تا حالا همش وعده داده ...

با کتابای دیگه بخونین

کنکوری های سالای قبل مگه رمزینه داشتن ؟!

setayesh_sh
04-02-2010, 16:57
ولی من چن روز پیش با مهندس مهربان که صحبت کردم گفت فعلنه از رو یه کتاب دیگه بخون تا چاپ شه
ضاهرا نمیذارن این کتاب چاپ شه!
/
یه سوال داشتم اونم اینکه من هندسه تحلیلیو از روی اندیشه فائق میخونم ! به درد میخوره؟

MaaRyaaMi
04-02-2010, 20:55
خب اگه متوجه میشی و می فهمی آره خووبه
اگه نه که
کتاب رمزینه خوبه
کتاب کلاسش البته
مبتکران هم بدک نیس

navid_ir
04-02-2010, 23:04
سلام دوستان .. برای هندسه پایه کتاب 10 استاد جدیدش چطره؟؟؟ کسی این کتابو داره؟؟؟؟

---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

برای آموزش این کتاب:
3000 مساله و آزمون چهارجوابی حساب دیفرانسیل و انتگرال 2
سیدحسین سیدموسوی
مبتکران

سلام من این کتابو دارم به نظرم خیلی قدیمی شده .. کتاب خوشخوان خیلی بهتر از اینه
موفق باشید

reza-atom
05-02-2010, 10:26
واسه ديفرانسيل 2 چند تا گزينه هست :

1. رمزينه (تا پايان بهمن بايد صبر كرد ؟)

2. خوشخوان ( نظرتون چيه ؟ چون من كه ديدم نصفش رياضي پايه است و من رياضي پايه رمزينه رو دارم اين ديگه بدرد نميخوره ! حالا با اين حساب شما پيشنهاد ميكنين {سريع تر لطفاً :31:} آموزشش خوبه ؟ چطوره ؟ خيلي سطحش بالاست ؟{ پاسخ هاي تست هاش چطورن ؟؟؟ كاملن ؟؟؟ }

3. مبتكران { يه كتاب تست از دكتر رضا نونهال آذر ديدم كه جزو كتاب هاي باستاني به شمار ميره !! :31: آموزشش رو نديدم اصلاً مبتكران آموزش ديف 2 رو داره ؟ { خواهشاً سريع تر !:31:}

4. شما بگين !

5. اينم شما بگين !

{فقط سريع تر كه از قافله عقب مونديم !!!!}

skhammari
05-02-2010, 11:17
2. خوشخوان ( نظرتون چيه ؟ چون من كه ديدم نصفش رياضي پايه است و من رياضي پايه رمزينه رو دارم اين ديگه بدرد نميخوره ! حالا با اين حساب شما پيشنهاد ميكنين {سريع تر لطفاً } آموزشش خوبه ؟ چطوره ؟ خيلي سطحش بالاست ؟{ پاسخ هاي تست هاش چطورن ؟؟؟ كاملن ؟؟؟ }

3. مبتكران { يه كتاب تست از دكتر رضا نونهال آذر ديدم كه جزو كتاب هاي باستاني به شمار ميره !! آموزشش رو نديدم اصلاً مبتكران آموزش ديف 2 رو داره ؟ { خواهشاً سريع تر !
سلام من جفتشونو تازه گرفتم حالا :
1 - به نظرم خوشخوان كتابيه كه هم آموزش خوبه هم سريع پيش ميره تقريبا ، سطحش تقريبا مثل رمزينه هست ، سوالاش بدك نيست ولي پاسخاش به نظر من خوبه ( لااقل از گسستش بهتره هم سوالاش هم جواباش )
2 - به نظر من مبتكران آقاي نونهال آذر اونجور كه من ديدم زياد براي آموزش خوب نيست ، چون هر مبحثي رو توي نيم صفحه فقط توضيح داده و بعدش تست ، ولي براي كتاب تست خوبه و از درسنامه هاش براي جمع بندي ميشه به نظرم استفاده كرد ، كتابش جوريه كه درسنامش يه جور مقدمست براي هر مبحث ولي وقتي تستاشو حل كني تازه بعد حس ميكني داري كم كم مسلط ميشي ، يعني بيشتر تمركزش روي تستا و پاسخ تستا بوده
اينا نظر بود شايد بچه ها نظراي ديگه اي داشته باشن

MaaRyaaMi
05-02-2010, 11:28
واسه ديفرانسيل 2 چند تا گزينه هست :

1. رمزينه (تا پايان بهمن بايد صبر كرد ؟)

2. خوشخوان ( نظرتون چيه ؟ چون من كه ديدم نصفش رياضي پايه است و من رياضي پايه رمزينه رو دارم اين ديگه بدرد نميخوره ! حالا با اين حساب شما پيشنهاد ميكنين {سريع تر لطفاً :31:} آموزشش خوبه ؟ چطوره ؟ خيلي سطحش بالاست ؟{ پاسخ هاي تست هاش چطورن ؟؟؟ كاملن ؟؟؟ }

3. مبتكران { يه كتاب تست از دكتر رضا نونهال آذر ديدم كه جزو كتاب هاي باستاني به شمار ميره !! :31: آموزشش رو نديدم اصلاً مبتكران آموزش ديف 2 رو داره ؟ { خواهشاً سريع تر !:31:}

4. شما بگين !

5. اينم شما بگين !

{فقط سريع تر كه از قافله عقب مونديم !!!!}

اول خوشخوان
بعد هم مبتکران من ندیدم که بخوام نظری بدم
ولی اگه آموزشش هست و حتی جزء کتابای قدیمیه باید خوب باشه ... البته اگه منظورت اندیشه سازانه ! اخه اصولا کتابای اندیشه میشه گفت همه شون خوبه

فک کنم کتابای کانون هم خوب باشه یعنی من نکته هاشو تو تستاش دیدم خوب بود به نظرم ...
کتابای ماشاالله رضوی هم هست ... من یه دیفرانسیلشو دارم که انتشاراته راه علمه
من دیگه کتاب دیفرانسیل به ذهنم نمیاد که خوب باشه ...

moh_asghari
05-02-2010, 15:38
سلام دوستان
کتاب دیفرانسیل و انتگرال 2 نشر الگو رو بگیرین.به نظر من کتاب خوبیه وتستهای خیلی خوبی داره.رمزینه رو ولش کنین.تا اونجایی که یادمه از تابستان سال پیش می خواست بیاد

M . Sayid
05-02-2010, 16:56
سلام من جفتشونو تازه گرفتم حالا :
1 - به نظرم خوشخوان كتابيه كه هم آموزش خوبه هم سريع پيش ميره تقريبا ، سطحش تقريبا مثل رمزينه هست ، سوالاش بدك نيست ولي پاسخاش به نظر من خوبه ( لااقل از گسستش بهتره هم سوالاش هم جواباش )
2 - به نظر من مبتكران آقاي نونهال آذر اونجور كه من ديدم زياد براي آموزش خوب نيست ، چون هر مبحثي رو توي نيم صفحه فقط توضيح داده و بعدش تست ، ولي براي كتاب تست خوبه و از درسنامه هاش براي جمع بندي ميشه به نظرم استفاده كرد ، كتابش جوريه كه درسنامش يه جور مقدمست براي هر مبحث ولي وقتي تستاشو حل كني تازه بعد حس ميكني داري كم كم مسلط ميشي ، يعني بيشتر تمركزش روي تستا و پاسخ تستا بوده
اينا نظر بود شايد بچه ها نظراي ديگه اي داشته باشن

اول خوشخوان
بعد هم مبتکران من ندیدم که بخوام نظری بدم
ولی اگه آموزشش هست و حتی جزء کتابای قدیمیه باید خوب باشه ... البته اگه منظورت اندیشه سازانه ! اخه اصولا کتابای اندیشه میشه گفت همه شون خوبه

فک کنم کتابای کانون هم خوب باشه یعنی من نکته هاشو تو تستاش دیدم خوب بود به نظرم ...
کتابای ماشاالله رضوی هم هست ... من یه دیفرانسیلشو دارم که انتشاراته راه علمه
من دیگه کتاب دیفرانسیل به ذهنم نمیاد که خوب باشه ...

میشه شابک کتاب خوشخوان رو بزارید

skhammari
05-02-2010, 17:58
میشه شابک کتاب خوشخوان رو بزارید
جلد 1 : 978-964-8601-49-7
جلد 2 : 964-8601-50-X

M . Sayid
05-02-2010, 21:45
هر دوشون دیف 2 هستن یا....

alireza-sabz
05-02-2010, 22:18
به نظر من که داوطلب ریاضی کنکور 89 هستم و در آزمون های گاج شرکت می کنم :
برای ادبیات : کتاب لغات سطر به سطر و قرابت معنایی گاج و برای تست زنی ادبیات کتاب اندیشه سازان عالیه
برای معارف : کتاب سبز و نشر الگو و ژرف اندیشان خوبه
برای عربی : OTN ( نوشته مصطفی خاکبازان ) حرف نداره
برای زبان : مبتکران و گاج خوبند ( کلا زبان هر کتابی بگیرید خوبه !!)
برای دیفرانسیل : آبی قلم چی بدک نیست ( برای سطوح متوسط ) اما برای سه رقمی ها خوشخوان عالیه و ده استاد برای تک رقمی ها !!!!
گسسته : خوشخوان نگیری باختی !!
ریاضی پایه : آبی قلم چی کفایت میکنه
هندسه 1و2 : گاج بی نظیره
هندسه تحلیلی : هم مبتکران ( اندیشه سازان سابق ) به درد بخوره و هم سفید گاج
آمار و مدلسازی / جبر و احتمال : گاج کفایت داره ( چیز دیگه ای هم بگیری خوبه )
فیزیک پایه : آبی قلم چی عالیه
فیزیگ پ 1و2 : آبی قلم چی خوبه
شیمی پایه : خداییش مبتکران سر تر از همه شونه
شیمی پ : بازهم مبتکران حرف اول رو میزنه البته آبی قلم چی هم بدرد سطوح متوسط میخوره

skhammari
06-02-2010, 01:23
هر دوشون دیف 2 هستن یا....

بله هر دوش ديفه

0LTIMAT0R
06-02-2010, 17:20
سلام،واسه بهترین ریاضیات گسسته کنکور چی پیشنهاد میدین؟

MehranVB
06-02-2010, 17:31
اون موقع اندیشه سازان بهترین بود. یه کتاب با جلد مشکی بود و نکات خیلی زیادی داشت. الان فکر کنم مبتکران چاپش کنه.

navid_ir
06-02-2010, 19:57
سلام دوستان .. برای هندسه پایه کتاب 10 استاد جدیدش چطوره؟؟؟ کسی این کتابو داره؟؟؟؟

moh_asghari
07-02-2010, 09:52
سلام دوستان
کسی اینجا دیفرانسیل پیش1 نشر الگو داره؟لطفا هرکسی داره میشه برای من از اول مشتق اسکن کنه و بفرسته.پای مرگ و زندگی در میونه!!! ممنون میشم هر کسی این کارو انجام بده.
با تشکر از دوستان

reza-atom
07-02-2010, 10:55
سلام دوستان
کسی اینجا دیفرانسیل پیش1 نشر الگو داره؟لطفا هرکسی داره میشه برای من از اول مشتق اسکن کنه و بفرسته.پای مرگ و زندگی در میونه!!! ممنون میشم هر کسی این کارو انجام بده.
با تشکر از دوستان

من رمزينه رو دارم اگه ميخواي در خدمتم!

0LTIMAT0R
07-02-2010, 11:39
ممنون.کس دیگه ای پیشنهادی نداره؟

rambo_1386
07-02-2010, 15:31
جلد 1 : 978-964-8601-49-7
جلد 2 : 964-8601-50-X
سعید جون یعنی دیف 2 خوشخوان دو جلده ؟:18: بعد حجمش چقدره؟ قسمت تستی بیشتره یا آموزش؟ تستاش تالیفیه؟
تشکر...:11:

Hossein Adeli
07-02-2010, 15:57
سلام
چه کتابی برای قبولی در امتحانات پیش 1 فیزیک و دیفرانسیل مناسبه؟

MaaRyaaMi
07-02-2010, 16:12
واسه امتحانا گل واژه جزوه بنی هاشم و خود کتاب همینا کافیه

skhammari
07-02-2010, 17:08
سعید جون یعنی دیف 2 خوشخوان دو جلده ؟:18: بعد حجمش چقدره؟ قسمت تستی بیشتره یا آموزش؟ تستاش تالیفیه؟
تشکر...:11:

نه کل دیفرانسیل با ریاضی پایه دو جلده
جلد اول شامل دیف 1 : 314 صفحه
جلد دوم شامل دیف 2 و ریاضی پایه : 486 صفحه
بیشتر تست داره تا آموزش ولی من خودم از آموزشش خوشم اومد ، ساده و خلاصه گفته و از گفتن نکات مهم دریغ
نکرده
آره تستاش تالیفیه

moh_asghari
07-02-2010, 22:02
سلام دوستان
ممنون دوست عزیز(reza-atom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])).من فقط نشر الگو نیاز دارم.چون من پیش دو نشر الگو رو دارم.اما توش مشتق ضمنی و تابع معکوس و چند مبحث دیگه رو نداره و توی جلد 1 اوارده.اما من رمزینه رو داشتم که اینا رو نداره.اگه کسی داره ممنون می شم کسی برای من از اول مشتق اسکن کنه.

alireza-sabz
08-02-2010, 14:00
واسه امتحانا گل واژه جزوه بنی هاشم و خود کتاب همینا کافیه
امتحان نهایی سال 88 (سوم دبیرستان ) ثابت کرد که بنی هاشم و گل واژه فقط به 10 نمره به درد میخورن مخصوصا تو اختصاصی ها !!
بهتره برای اختصاصی ها یک گاج مشکی هم بگیرید

0LTIMAT0R
08-02-2010, 17:58
از دوستان کسی دیگه ای نظری نداره؟

M . Sayid
08-02-2010, 22:50
نه کل دیفرانسیل با ریاضی پایه دو جلده
جلد اول شامل دیف 1 : 314 صفحه
جلد دوم شامل دیف 2 و ریاضی پایه : 486 صفحه
بیشتر تست داره تا آموزش ولی من خودم از آموزشش خوشم اومد ، ساده و خلاصه گفته و از گفتن نکات مهم دریغ
نکرده
آره تستاش تالیفیه

فکر کنم آهنگ تغییرات و مشتق مراتب بالاتر نداره

MMM52
08-02-2010, 23:48
انتشارات خیلی سبز کتاب گسسته اش خیلی عالیه!!!

skhammari
09-02-2010, 01:27
فکر کنم آهنگ تغییرات و مشتق مراتب بالاتر نداره

چرا داره
اتفاقا همین مباحثو که گفتی به صورت فایل Rar برای بکی از بچه ها توی تاپیک کنکور 89 گذاشتم

M . Sayid
09-02-2010, 10:15
چرا داره
اتفاقا همین مباحثو که گفتی به صورت فایل Rar برای بکی از بچه ها توی تاپیک کنکور 89 گذاشتم

منظورم جلد 2 بود

kahkeshan6
09-02-2010, 12:45
سلام دوستان
لطفا واسه درسهای زیر یه کتاب خوب معرفی کنین
1-ریاضیات گسسته آموزش
2-ریاضیات گسسته تست
3-هندسه تحلیلی
5-فیزیک پیش

reza-atom
09-02-2010, 13:16
سلام دوستان
1-ریاضیات گسسته آموزش
2-ریاضیات گسسته تست
3-هندسه تحلیلی
5-فیزیک پیش

1- رمزينه
2-رمزينه (خسرو كاك سوندي) آناليز تركيبي - گسسته + جبر و احتمال (البته سطحش فوق الغاده بالاست !)
3-انتشارات فار (آموزش) - مبتكران (تست رضا نونهال آذر)
4-انتشارات فار (آموزش) يا ترجيحاً رمزينه براي فيزيك پيش 2 - گاج (تست)

اينم وبلاگ انتشارات فار :

alireza-sabz
09-02-2010, 13:51
سلام دوستان
1-ریاضیات گسسته آموزش
2-ریاضیات گسسته تست
3-هندسه تحلیلی
5-فیزیک پیش
برای گسسته : کتاب خوشخوان آموزش و تستهای توپی داره . تستهاش هم طبقه بندی شده ست
هندسه تحلیلی : مبتکران خوبه ، گاج هم بد نیست اما تستاش زیاده .
فیزیک : آبی قلم چی کفایت میکنه

skhammari
09-02-2010, 14:09
منظورم جلد 2 بود

درسته ، جلد دوم اینایی که گفتی رو نداره ، اندیشه سازان دیف هم جلد 2ش مثل همین شروع میشه

MaaRyaaMi
09-02-2010, 14:55
امتحان نهایی سال 88 (سوم دبیرستان ) ثابت کرد که بنی هاشم و گل واژه فقط به 10 نمره به درد میخورن مخصوصا تو اختصاصی ها !!
بهتره برای اختصاصی ها یک گاج مشکی هم بگیرید

ایشون گفتن امتحان پیش 1
نه امتحانات نهائی

واسه امتحانای پیش همینا که گفتم کافیه
ما هم از همینا خوندیم و امتحانات رو پاس کردیم .....

Alamate Soal
09-02-2010, 15:17
بچه ها ادبيات 3 و زبان فارسي 3 هرچي دارين رو كنين :d

دين و زندگي كدوم بهتره ؟ :31:

elendil
09-02-2010, 15:36
فقط اون کتاب کوچیک نشر الگو هر 5 مبحثی که تست میاد رو توضیح کامل + استثناهاشون رو داده بعدشم تستاشونو گذاشته با پاسخ تشریحی کامل ( چیزی که توی شمارش ها تکواژ واژه نوع کلمه . . . خیلی مهمه بدونی چرا این شد ولی اون نشد ) من اون زبان فارسی قلک چی رو هم دیدم چیز جالبی نیستش به اون صورت فقط کلفتش کردن الکی

دین و زندگی هم گاج سفید کافیه

kahkeshan6
09-02-2010, 18:05
سلام
این فیزیک پیش انتشارات فار کلا چند جلده؟
تست هم داره یا فقط آموزشه؟

rambo_1386
09-02-2010, 18:07
دين و زندگي كدوم بهتره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه میخوای واقعا تستهای مفهومی و سخت بزنی(البته سخت استاندارد!) + درسنامه جامع و کامل بهت پیشنهاد میکنم همگامان بگیر
ادبیات هم اگه کتاب های موضوعی داری و میخوای بیشتر کار کنی یا واسه آزمون میخوای درس به درس بخونی گاج سبز خوبه ولی موضوعی خوندن واسه کنکور یه چیز دیگست!:46:

alireza-sabz
09-02-2010, 20:54
بچه ها ادبيات 3 و زبان فارسي 3 هرچي دارين رو كنين :d

دين و زندگي كدوم بهتره ؟ :31:
برای کنکور : ادبیات 3 مبتکران نظیرش تو بازار نیست !! زبان فارسی هم گاج سفید عالیه ( البته گاج با ادبیات مخلوطه ) - دین زندگی هم کتاب سبز بخر حالشو ببر ، ژرف اندیشان هم خوبه و تکمیله
برای سوم : کلک و گاج سبز بخونی خوبه - دین و زندگی هم هرچی بگیری خوبه

alireza-sabz
09-02-2010, 20:59
ایشون گفتن امتحان پیش 1
نه امتحانات نهائی

واسه امتحانای پیش همینا که گفتم کافیه
ما هم از همینا خوندیم و امتحانات رو پاس کردیم .....
حق با شماست ! اشتباه از من بود . من هم فقط کتاب و جزوه دبیر رو خوندم .

rambo_1386
09-02-2010, 21:32
سلام
فکر کنم پیش 1دو جلده پیش 2 رو نمیدونم چاپ شده یا نه ! میتونی زنگ بزنی از خودشون بپرسی راستی تا اونجایی که من میدونم فیزیک پیش 1 عالیه مولفای اندیشه سازان قدیم جمع کرده

انتشارات فار: ۰۲۱۶۶۹۲۶۰۶۱
قیمت بعضی از کتابا + قسمتی از ریاضیات گسسته + هندسه تحلیلی انتشارات فار میتونی از وبلاگش دانلود کنی

reza-atom
10-02-2010, 13:36
سلام

فيزيك پيش 1 اش كلاً 2 جلده !!! هر 2 فصل رو تو يه كتاب گذاشتن ! من فعلاً سفارش دادم بيارن واسم 2 فصل اول رو فكر كنم هم آموزش باشه هم تست !

moh_asghari
10-02-2010, 22:10
سلام دوستان
با تشکر از دوستان

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

سلام دوستان
دوستان اگه کسی داره برام انجام بده چون من دیگه پول ندارم برم برای مشتق پول کتاب بدم.
با تشکر از دوستان

mazg
13-02-2010, 12:00
سلام بچه ها.

من 1 کتاب ادبیاتی میخوام که برای هر درس تستای تالیفی و مفهومی داشته باشه......اگه کسی میدونه لطفا جواب بده..مرسی

Reman
13-02-2010, 12:46
سلام بچه ها.

من 1 کتاب ادبیاتی میخوام که برای هر درس تستای تالیفی و مفهومی داشته باشه......اگه کسی میدونه لطفا جواب بده..مرسی

سلام. زمانی که ما کنکور می دادیم ( 87) کتاب های اندیشه سازان( مبتکران شده الان) کتاب های خوبی بودن مخصوصا ادبیاتش که تست های مفهومی خوبی داشت. الانشو دیگه نمی دونم.
موفق باشی

turokpooria
13-02-2010, 13:42
با سلام ادبیات انرژی اتمی هم خیلی خوبه واسه هر درس حداقل 40 تا سوال داره من که ازش راضیم

shabeashegha
13-02-2010, 14:32
سلام بچه ها.

کتاب خیلی سبز رو هم یه نگاه بنداز شاید خوشت اومد تست تالیفی. کنکوری . آزمونهای سنجش و گزینه 2 داره پاسخنامشم کامله

rezayamohebi
13-02-2010, 20:23
سلام بچه ها.

یه سوال تکراری

از دیفرانسیل 2 رمزینه خبر جدیدی ندارید.؟

kahkeshan6
13-02-2010, 23:28
سلام خدمت دوستان
دوستان من یه کتاب فیزیک 1و2 اندیشه سازان سال 84 دارم ولی فقط مباحث نور-فشار و گرما رو داره
و تو مقدمش هم گفته که بقیه فصلاش تو فیزیک پیش 1 اومده.خوب واسه فیزیک 1و2 کتابی سراغ ندارین که هر دو تا تو یه کتاب باشه و همه ی فصلاش هم باشه؟
من فیزیک 3 اندیشه سازان فرین کمانگر رو دارم.
خوب واسه فیزیک پیش دانشگاهی و فیزیک 1و2 چه کتابی رو پیشنهاد میکنین؟

reza-atom
14-02-2010, 10:21
سلام بچه ها.

یه سوال تکراری

از دیفرانسیل 2 رمزینه خبر جدیدی ندارید.؟

آخر اين هفته !

اينم شماره مهندس

alireza-sabz
14-02-2010, 11:27
سلام خدمت دوستان
دوستان من یه کتاب فیزیک 1و2 اندیشه سازان سال 84 دارم ولی فقط مباحث نور-فشار و گرما رو داره
و تو مقدمش هم گفته که بقیه فصلاش تو فیزیک پیش 1 اومده.خوب واسه فیزیک 1و2 کتابی سراغ ندارین که هر دو تا تو یه کتاب باشه و همه ی فصلاش هم باشه؟
من فیزیک 3 اندیشه سازان فرین کمانگر رو دارم.
خوب واسه فیزیک پیش دانشگاهی و فیزیک 1و2 چه کتابی رو پیشنهاد میکنین؟
آبی قلم چی یک کتاب داره برای فیزیک پایه و یک کتاب هم برای فیزیک پیش دانشگاهی ، همه ی مبحث ها هم توش هست . البته با پاسخنامه ش میشه کلا 4 جلد

rambo_1386
14-02-2010, 14:01
سلام بچه ها.

واسه پیش 1 میتونی از مبتکران استفاده کنی به نظرم یکی از بهترین کتابای تست ادبیات تو بازاره ! آخرش هم تو 50 صفحه آرایه های ادبی اموزش داده طبق هر فصل ادبیات (4 فصل اول) تست های موضوعی قرار داده املا، آرایه های ادبی ، معنا و مفهوم و تاریخ ادبیات پاسخ های تشریحیش هم عالیه واسه پیش 1 شک نکن مبتکران تالیف دکتر کوروش بقائی و (چند نفر دیگه!!!)

PaeeiZeh
14-02-2010, 16:08
برای تست گسسته ی کتاب خوب معرفی می کنین لطفا؟

کسی فایلی چیزی نداره که تمام ارایه های ادبی داخلش باشه ؟

mehdi_7070
14-02-2010, 18:36
کسی فایلی چیزی نداره که تمام ارایه های ادبی داخلش باشه ؟

kahkeshan6
14-02-2010, 19:54
سلام
واسه هندسه تحلیلی یهتریم کتاب چیه؟
گاج سبز؟گاج سفید؟رمزینه؟

rambo_1386
14-02-2010, 20:01
سلام
واسه هندسه تحلیلی یهتریم کتاب چیه؟
گاج سبز؟گاج سفید؟رمزینه؟
گاج سبز و رمزینه هر دو کتاب آموزشی هستن که مولف هر دو عنایت الله کشاورزی
گاج سفید تسته مولفش علی منصف شکری
رمزینه دیگه چاپ نمیشه امسال قراره چاپ بشه آاحتمالا با دیفرانسیل 2 همزمان چاپ بشه!) که مولفش خسرو کاک سوندی! یعنی مولف قبلی عوض شده
آموزش رمزینه(چاپ قبلی ) زبونش نسبت به گاج ساده تره !

rezayamohebi
14-02-2010, 23:59
منم دنبال یه کتاب آموزش هندسه تحلیلی می گردم...
دیروز گاج سبزو دیدم زیاد خوشم نیومد..بین گاج سبز و کتاب تحلیلی خوشخوان باسه آموزش موندم...

شاید صبر کنم رمزینه بیاد در ضمن شنیدم هندسه تحلیلی سبز قلم چی جالبه(از دوستان کسی این کتابو داره یه توضیحی بده)

دوستان یه راهنمایی کنند...

roham_06
15-02-2010, 09:25
سلام!
ويرايش 6 فيزيك هاليدي چقدر با ويرايش 8 اون فرق ميكنه؟ (جلد 3)
استاد ما سر كلاس واسه قانون كولن يه فرمولايي گفته كه انتگرال و اينا داره1 ولي تو هاليدي وييرايش 6 در حد دبيرستانه1 گفتم شايد ويرايش8اش فرق كنه؟
فرق ميكنه يا استاد داره اضافي ميگه؟؟

PaeeiZeh
15-02-2010, 12:04
کتاب خوووب واسه تست گسسته چیه؟؟؟؟؟؟؟

خواهش می کنم زودتر بگین

alireza-sabz
15-02-2010, 13:28

خواهش می کنم زودتر بگین
کتاب خوشخوان
مولف رسول حاجی زاده
قیمت 8400
هم آموزش داره و هم تست و هم تست جمع بندی . تستهاش هم طبقه بندی شده ست و پاسخ تشریحی داره

---------- Post added at 01:28 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

دیروز گاج سبزو دیدم زیاد خوشم نیومد..بین گاج سبز و کتاب تحلیلی خوشخوان باسه آموزش موندم...

شاید صبر کنم رمزینه بیاد در ضمن شنیدم هندسه تحلیلی سبز قلم چی جالبه(از دوستان کسی این کتابو داره یه توضیحی بده)

قلم چی بدرد نخوره ، رمزینه هم اومدنش با خداست بهتره شما مبتکران و گاج سفید هم یک نگاهی بندازی
گاج سفید تستاش یه کم زیاده اما حرف نداره . ب

rambo_1386
15-02-2010, 13:32

خواهش می کنم زودتر بگین
سطح بالا میخوای رمزینه مولف خسرو کاک سوندی
لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدزبون ساده و روان انتشارات فار مولف عطاالله صادقی(مولف جبرواحتمال اندیشه سازان سابق)

ویرایش شد!!!

اینجا هم خیلی از سبز کانون تعریف میکنن! جستجو کنی خودت میبینی مولف پایافر

reza-atom
15-02-2010, 13:48

شاید صبر کنم رمزینه بیاد :31::31::31::31::31:

چرا انتشارات فار رو يه نگاه نميندازي ؟

بفرما اينم قسمتي از كتاب :

آموزش هندسه تحليلي

تست هندسه تحليلي

كتاباش جالبن پله پله ان !

sltavakoli
15-02-2010, 15:56
دوستان یه کتاب برای اموزش حسابان که واقعا کاربردی و کامل و عالی باشه.نمونه سوال و مثال هم خیلی حل کرده باشه.

تست هم داشته باشه بد نیست.

نظرتون در مورد حسابان رمزینه چیه؟

sltavakoli
15-02-2010, 16:01
دوستان یادم رفت بگم !!!

یه کتاب اموزش جبر ( اموزش باشه و اولویت با سوال های تشریحی باشه.) چی خوبه؟بازم نظرتون در مورد رمزینه چیه؟

PaeeiZeh
15-02-2010, 16:49
میشه کمی در مورد دیفرانسیل پیش دوم خوشخوان برام توضیح بدین
چه جوریه؟؟؟؟

آموزش ؟ تسته ؟

ممنون

alireza-sabz
15-02-2010, 18:37
دوستان یه کتاب برای اموزش حسابان که واقعا کاربردی و کامل و عالی باشه.نمونه سوال و مثال هم خیلی حل کرده باشه.

تست هم داشته باشه بد نیست.

نظرتون در مورد حسابان رمزینه چیه؟
کتاب گاج مشکی هم درسنامه داره و سوالات جامع و خوبی مطرح میکنه . سوالاتش هم دسته بندی شده ست . اما تست نداره . شما میتونی یه دونه گاج مشکی بگیری یه دونه هم ریاضی پایه آبی قلم چی

---------- Post added at 06:37 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

دوستان یادم رفت بگم !!!

یه کتاب اموزش جبر ( اموزش باشه و اولویت با سوال های تشریحی باشه.) چی خوبه؟بازم نظرتون در مورد رمزینه چیه؟
گاج سبز ، رمزینه افراط و تفریط داره یعنی یه جاهایی رو زیاد توضیح میده یه جاهایی رو کم

rezayamohebi
15-02-2010, 18:39
چه جوریه؟؟؟؟

آموزش ؟ تسته ؟

ممنون

بیبن دیفرانسیل 2 خوشخوان شامل دو قسمته: قسمت اول(نصف کتاب) درباره مباحث دیفراسیل 2(مشتق2-انتگرال)

قسمت دوم درباره مباحث ریاضیات پایه است مثل تابع - مثلتات و... همچنین قسمتی از آمار

هم آموزشه هم تسته اما بیشتر جنبه تستیش مطرحه تست هاش زیادم که میگن سخت نیست باید مباحث پایه قوی داشته باشی...:46:

نفر اول کنکور
15-02-2010, 18:40
سلام دوستان درس خون،
من تازه واردم البته تقریبا همه پست هارو خوندم،
اگه میشه بهم بگید چه فرقی بین کتاب گسسته گاج و رمزینه که مولفشون عنایت کشاورزیه هست؟کتاب رمزینه رو که چاپ نمیشه میشه هنوزم گیر آورد؟

alireza-sabz
15-02-2010, 18:43
چه جوریه؟؟؟؟

آموزش ؟ تسته ؟

ممنون
کلا دیفرانسیل و انتگرال یک جلد هست مولفش هم حسین شفیع زاده ست .قیمتش 4500 تومان است .
اول درس بخض مربوطه رو توضیح میده بعد تعدادی تست برای هر بخش جداگانه میزاره . تستاش طبقه بندی شده ست و به چهار بخش a , b , c , d تقسیم میشه . برای کنکور بخش a, b کفایت میکنه برای جمع بندی هم c رو بزنید . قسمتd برای المپیاده . در ضمن تست ها جواب تشریحی داره . در پایان هر فصل هم تعداد زیادی تست جمع بندی از آزمون های سالهای پیش داره . در کل کتاب خوب و سطح بالایی ست .

alireza-sabz
15-02-2010, 18:50
سلام دوستان درس خون،
من تازه واردم البته تقریبا همه پست هارو خوندم،
اگه میشه بهم بگید چه فرقی بین کتاب گسسته گاج و رمزینه که مولفشون عنایت کشاورزیه هست؟کتاب رمزینه رو که چاپ نمیشه میشه هنوزم گیر آورد؟
خوش اومدی ! تو انقلاب فراوونه

PaeeiZeh
15-02-2010, 18:50
قیمتش 4500 هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه کمم!

rambo_1386
15-02-2010, 19:16
مبتکران (اندیشه سازان سابق) مولف عباس امیدوار نمیدونم نمونه سوال و مثال زیادی داره یا نه ولی کتابش دو جلدیه که به نظر دوستان یکی از بهترین کتابهای حسابان موجود در بازاره دوباره جستجو کنی خودت میبینی واسه آموزش حسابان اکثر بچه های فروم مبتکران پیشنهاد میکنن

رمزینه که آموزش جبر نداره:18:

اگه میشه بهم بگید چه فرقی بین کتاب گسسته گاج و رمزینه که مولفشون عنایت کشاورزیه هست؟
تا جایی که من میدونم هندسه تحلیلی گاج و رمزینه مولفش عنایت کشاوری نه ریاضیات گسسته! گاج اصلا آموزش گسسته نداره یه کتاب تست داره که درسنامه هاش خوبه و مولفش هم مهندس علی منصف شکری در ضمن چاپ 88 تست های خارج از کشور هم داره! اگه منظورت هندسه تحلیلی به نظرم آموزش رمزینه نسبت به گاج ساده تره!
گسسته انتشارات فار هم کتاب خوبیه مولفش عطاالله صادقی بهتره یه نگاه بهش بندازی هم آموزش داره هم تست
لینک دانلود:

rezayamohebi
15-02-2010, 21:43
قیمتش 4500 هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه کمم!

کتاب دیفرانسیل خوشخوان دو جلدی....

جلد اول قیمتش 5700 ..

جلد دوم قیمتش 8500 !!!!!!

alireza-sabz
15-02-2010, 22:13

جلد اول قیمتش 5700 ..

جلد اولش که هنوزم دست من هست ( البته مال سال 86 )4500 هست

M . Sayid
16-02-2010, 09:04
دوستان کسی فیزیک پیش 2 خوشخوان رو داره ؟؟؟ خوبه؟؟
کتاب خوب چی معرفی می کنید؟

PaeeiZeh
16-02-2010, 11:36
من دوستم داره فیزیک پیش
راضیه از اون میخونه

ولی فکر کنم هیچی به پای اندیشه سازان نرسه مگه نه؟

mehdi_7070
16-02-2010, 11:38

فیزیک پیش 2 سخت نیست و اگه خود کتاب را دقیق بخونید کافی هست. ولی اگه احساس می‌کنید نیاز دارید به کتاب کمک‌آموزشی، کتاب‌کلاس رمزینه می‌تونه کمک کنه:46:

alireza-sabz
16-02-2010, 11:46
به نظرم آبی قلم چی خوبه

alitorres77
16-02-2010, 14:51
سلام دوستان.
یه کتاب اموزشی برای فیزیک 1و2 پایه معرفی کنید به جز اندیشه سازان
2کتاب اموزشی برای امار و زبان فارسی هم معرفی کنید به جز سبطی

mecha
16-02-2010, 15:57

جلد اول قیمتش 5700 ..

قیمت چاپ های جدید:
جلد اول: 6200
جلد دوم: 9800

PaeeiZeh
16-02-2010, 16:08
سلام دوستان.

فیزیک 1 و 2
خوب گاج و قلمچی

امار گاج سفید خوبه

زبان فارسی هم همگامان یا رمزینه

petrose.kabir
16-02-2010, 16:44
سلام دوستان
تو بازار فیلم اموزش درسا.مثه سی دیا شیمی بهمن بازرگان پیدا میشه؟
لطفا جواب بدین

ALt3rnA
16-02-2010, 16:47
سلام دوستان.
یه کتاب اموزشی برای فیزیک 1و2 پایه معرفی کنید به جز اندیشه سازانسلام
فیزیک فار واقعا عالیه
من پیش 1 اشو دارم ولی فکر کنم پیش 2 هم داشت .
خیلی دقیق و مفهومی توضیح داده .

PaeeiZeh
16-02-2010, 21:14
برای شیمی تست کتاب به جز بازرگان چی خوبه؟؟؟؟؟؟

mazg
16-02-2010, 21:48
سلام دوستان.
سلام.
برای فیزیک پایه کتاب خوشخوان خیلی خوبه....البت سطحش یکم بالاس.
برای زبان فارسی بجز دکتر سبطی ،رمزینه و همگامان عالیه....برای آمار هم قلمچی

سلام دوستان
تو بازار فیلم اموزش درسا.مثه سی دیا شیمی بهمن بازرگان پیدا میشه؟
لطفا جواب بدین
سلام.
تو بازار که پیدا میشه....البه بستگی به بازارش داره....البت پشت کتابای مهندس بازرگانی شماره تلفنی رو نوشته که برای سفارش سی دی آموزشی هست....

Sadeq_ME
16-02-2010, 23:00
سلام بر همه
لطفا برای هندسه 1 و 2 واسه کنکور اگه می‌شه یه چند تا کتاب خوب معرفی‌ کنین
ممنون

M . Sayid
17-02-2010, 10:45
سلام بر همه
لطفا برای هندسه 1 و 2 واسه کنکور اگه می‌شه یه چند تا کتاب خوب معرفی‌ کنین
ممنون

آموزش: مبتکران تالیف مهندس ابوالقاسمی

تست: همون تستاش کافیه ولی اگه جدا می خوای من تعریف گاج سفیدو شنیدم ولی خودم ندارم
با توجه به اینکه مولفش مهندس منصف شکریه به احتمال زیاد کتاب خوبیه

M . Sayid
17-02-2010, 11:14
راستی فیزیک سال دوم چه کتاب بدرد میخوره؟؟

نفر اول کنکور
17-02-2010, 11:54
سلام دوستان
کتاب فیزیک پیش اندیشه سازان و هندسه تحلیلی رمزینه کشاورزی میشه هنوز تو انقلاب پیدا کرد؟
واسه زبان تخصصی چه کتابی خوبه؟

GodFatherAmin
17-02-2010, 12:11
راستی فیزیک سال دوم چه کتاب بدرد میخوره؟؟
به نظر من بهترین کتاب پیرامون آموزش کتاب درسیه+برای تست آبی قلم چی

t.sunami
17-02-2010, 12:41
سلام .من ديشب رفتم آمار ديفرانسيل دو رمزينه رو گرفتم.طرف گفت اگه حد اكثر تا هفته ديگه نياد ديگه نمياد بي خود هم وقتتو تلف نكن..حالا واسه ديف دو اموزش چي بگيرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

راستي تستاي فيزيك پيش گاج يكمي سخت نيست؟؟نكنه من نميتونم بزنم؟؟

clickestan
17-02-2010, 13:57
سلام .من ديشب رفتم آمار ديفرانسيل دو رمزينه رو گرفتم.طرف گفت اگه حد اكثر تا هفته ديگه نياد ديگه نمياد بي خود هم وقتتو تلف نكن..حالا واسه ديف دو اموزش چي بگيرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
مطمئنی که فعلت درسته؟
اول گفتی گرفتی بعد صاحب مغازه گفته نیومده!!!!!!

mehdi_7070
17-02-2010, 15:35
مطمئنی که فعلت درسته؟

رفته آمارش را گرفته. خودش را که نگرفته:31:

rambo_1386
17-02-2010, 15:46
برای شیمی تست کتاب به جز بازرگان چی خوبه؟؟؟؟؟؟
به جز بازرگان ! واسه پیش( 3 و2 چاپ نشده) میتونی از خیلی سبز استفاده کنی:46:

M . Sayid
17-02-2010, 17:03
فیزیک و شیمی انتشارات فار بدرد می خوره؟؟
چه سالایی رو داره؟؟
حجمش زیاد نیست؟؟؟

t.sunami
17-02-2010, 18:04
مطمئنی که فعلت درسته؟

داداش خوب بخون بعد گير بده!:31::10: البته منم مثله اينه كه بد نوشتم..حالا جواب مارو هم بدين؟

M . Sayid
17-02-2010, 19:18

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

راستي تستاي فيزيك پيش گاج يكمي سخت نيست؟؟نكنه من نميتونم بزنم؟؟

آموزش جلد 2 خوشخوان هست... انتشارات مدرسه هست....مبتکران هم شاید باشه ببین از کدوم خوشت میاد

فیزیک پیش گاج هم ندارم که نظر بدم

rezayamohebi
17-02-2010, 19:57
سلام دوستان

کسی میدونه دیفرانسیل2 انتشارات کوله پشتی مولف عباس امیدوار در حال حاضر موجوده(چاپ و منتشره)????????
اگه از دوستان کسی این کتابو داره یه توضیحی بده

ما که بی خیال رمزینه شدیم 4ماه بیشتر نموده وقتمون داره هدر میره....

مرسی

GodFatherAmin
17-02-2010, 21:10
سلام دوستان

کسی میدونه دیفرانسیل2 انتشارات کوله پشتی مولف عباس امیدوار در حال حاضر موجوده(چاپ و منتشره)

مرسی
حتما تا 1 هفته دیگه رمزینه میزنه نهایت تا آخر اسفند،آخر اسفند میزنه تا نمایشگاه کتاب،نمایشگاه کتاب میزنه برای کنکور امسال نمیاد دوباره مثل سال قبل ....
دوستانه می گم معلما یا کسی که می خواد تدریس کنه،یه کتاب عالی می نویسن که معروف بشن بعد که کتابش اومد بیرون بتونه خصوصی با هزینه بالا بگیره بعد دیگه دل به کار تالیف نمیده غیر از معلمای با وجدان مثل قندهاری تو انتشارات مدرسه یا ...

M . Sayid
17-02-2010, 21:47
سلام دوستان

کسی میدونه دیفرانسیل2 انتشارات کوله پشتی مولف عباس امیدوار در حال حاضر موجوده(چاپ و منتشره)

مرسی

اسم مولفش فکر کنم عباس مرادی

rezayamohebi
17-02-2010, 22:29
اسم مولفش فکر کنم عباس مرادی

درسته من با مولف(عباس امیدوار) حسابان مبتکران-اندیشه سازان اشتباه گرفتم...

POUYOL
17-02-2010, 22:47
سلام
خب خیلی وقته نیومدم !!!! این 5روز تعطیلی خیلی کمک کرد تا چند تا کتاب کمک اموزشیم را جلو ببرم !!!:46::46:
میخواستم نظرتون درمورد ابی کانون درس دین و زندگی چیه ؟!!زیاد از کتابش خوشم نیومد !!!بعضی تستاش که برام نا مفهوم هستن و دشوار !!!ولی از گاج سفید هم بعضی موقا استفاده می کنم ولی احساس میکنم وقتم داره هدر میره !!!فقط تستهای کنکورش به دردم میخوره !!!تستهای خودش هم اصلا جالب نیستن و خیلی هاش هم تکراری !!!از چند نفر پرسیدم گفتن دین و زندگی همگامان کیفیت تستهاش خوبه !!!درست میگن ؟!!!

sinapishro
17-02-2010, 23:10
سلام دوستان

کسی میدونه دیفرانسیل2 انتشارات کوله پشتی مولف عباس امیدوار در حال حاضر موجوده(چاپ و منتشره)????????

مرسی

اگه برای کارشناسی ارشد می خوای برو سراغ کتاب نیکوکار فکر می کنم انتشارات امیرکبیر باشه
اگه برای دانشگاه میخوای باز همین رو میتونی بگیری ولی حجمش زیاده ولی خیلی جاهاشو نیاز نیست بخونی ولی واقعا سوالای خوبی توش حل کرده
میتونی برای دانشگاه سراغ کتاب میرافضل هم بری چون حجمش خیلی کمه.

alireza-sabz
18-02-2010, 00:14
سلام
خب خیلی وقته نیومدم !!!! این 5روز تعطیلی خیلی کمک کرد تا چند تا کتاب کمک اموزشیم را جلو ببرم !!!:46::46:
میخواستم نظرتون درمورد ابی کانون درس دین و زندگی چیه ؟!!زیاد از کتابش خوشم نیومد !!!بعضی تستاش که برام نا مفهوم هستن و دشوار !!!ولی از گاج سفید هم بعضی موقا استفاده می کنم ولی احساس میکنم وقتم داره هدر میره !!!فقط تستهای کنکورش به دردم میخوره !!!تستهای خودش هم اصلا جالب نیستن و خیلی هاش هم تکراری !!!از چند نفر پرسیدم گفتن دین و زندگی همگامان کیفیت تستهاش خوبه !!!درست میگن ؟!!!

به نظر من کتاب سبز و نشر الگو خوبن
آبی قلم چی تو عمومی ها جدا بدرد نخوره . وقتت رو باهاش تلف نکن

M . Sayid
18-02-2010, 01:18
سلام

همگامان عالیه

انتشارات فار کتاباش چجوریاس
خوبه؟؟

rambo_1386
18-02-2010, 02:00
انتشارات فار کتاباش چجوریاس
خوبه؟؟
من که ندارم ولی مطمئنم فیزیک پیشش عالیه چون مولفای اندیشه سازان قدیم جمع کردن
ریاضیات گسستش هم عطاالله صادقی که مولف جبر و احتمال اندیشه سازان بود
مابقی نمیدونم

lmohsen
18-02-2010, 03:28
دوستان سلام امیدوارم حال همگی خوب باشه:10:
من داوطلب کنکور هستم. سال 89 هم کنکو دارم(تجربی).
در حال حاضر کتاب ادبیات گاج میخونم تست هم گاج!
تعریف کتابای کلک رو خیلی شنیدم(قرابت معنایی.املا و واژگان و....)
نمیدونم چکار کنم! اما باید ادبیاتو بالای 75-80 درصد بزنم تا رشته ای که میخوام و بیارم!
کسی اینجا کتابای کلک تب کنکور ادبیاتاش رو خونده یا داره؟ میخوام بدونم برم کلک بگیرم یا نه!
چون حجم گاج زیاده و کتابای ادبیات کلک یه جورایی جمعوجور و هر چیزیش جداست! از دوستانی که کلک ادبیاتو مطالعه میکنند یا کردند کمک میخوام!فوریه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:41:
ممنون!

M . Sayid
18-02-2010, 11:26
نمیدونم چکار کنم! اما باید ادبیاتو بالای 75-80 درصد بزنم تا رشته ای که میخوام و بیارم!
کسی اینجا کتابای کلک تب کنکور ادبیاتاش رو خونده یا داره؟ میخوام بدونم برم کلک بگیرم یا نه!
چون حجم گاج زیاده و کتابای ادبیات کلک یه جورایی جمعوجور و هر چیزیش جداست! از دوستانی که کلک ادبیاتو مطالعه میکنند یا کردند کمک میخوام!فوریه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:41:
ممنون!

اگه وقت داری بخونی بگیر ولی قرابت معنایی انتشارات دریافت تالیف سبطی بگیر

mehdi_7070
18-02-2010, 11:41
ممنون!

کتاب‌های مفید کمک آموزشی ادبیات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lmohsen
18-02-2010, 17:00
دوستان ممنون!
اما ایا شما کتابای کلک رو خودتون مطالعه کردین؟
یا از کتابای کلک ادبیات بهره ی کافی بردین؟
وقت میکنم بخونم ولی باید سریع به نتیجه برسم تا شروع کنم!
کسی با خوندن این کتابا ی ادبیات کنکور داده و اگر داده درصد ادبیاتش تو کنکور سراسری چند بوده؟؟؟
بازم ممنون.

alireza-sabz
18-02-2010, 17:11
ممنون!
کلک خوبه اما بهتر از اون برای تست اندیشه سازانه ( منی اینو میگم که تو آزمون های گاج ادبیات رو بالای 80 میزنم ) کتاب قرابت معنایی هم نشر الگو خوبه

rambo_1386
18-02-2010, 18:14
کلک خوبه اما بهتر از اون برای تست اندیشه سازانه ( منی اینو میگم که تو آزمون های گاج ادبیات رو بالای 80 میزنم ) کتاب قرابت معنایی هم نشر الگو خوبه
در مورد اندیشه سازان خودم نمیدونم ولی مطمئنم خوبه ! واسه پیش که مولفش کوروش بقایی ولی واسه ادبیات 2 و 3 مولفش هامون سبطی که تو ادبیات حرف اول میزنه
واسه قرابت معنایی هم بهترین کتاب موجود تناسب مفهومی و قرابت معنایی نشر دریافت مولف دکتر هامون سبطی کسی که از قرابت معنایی میترسه اگه این کتاب بخونه تستهای قرابت ایکی ثانیه میزنه!:31:

behnamrizi
18-02-2010, 22:23
نقل قولalireza-sabz: کلک خوبه اما بهتر از اون برای تست اندیشه سازانه ( منی اینو میگم که تو آزمون های گاج ادبیات رو بالای 80 میزنم ) کتاب قرابت معنایی هم نشر الگو خوبه.

اوه... بابا پس تو یه پا ادیب هستی چون تستهای ادبیات آزمون گاج را خود طراحش هم فک نکنم بالای 60 بزنه!
نام دقیق کتابها و نویسندشون رو بگید ممنون میشم.

kahkeshan6
18-02-2010, 22:47
سلام
ببخشید این فیزیک پیش انتشارات فار چند تا تست داره و چقدر آموزشه؟

M . Sayid
19-02-2010, 09:07
سلام

و سوال اینکه فیزیک 1 و 2 پیش هر کدوم چند جلده؟؟

reza-atom
19-02-2010, 09:50
و سوال اینکه فیزیک 1 و 2 پیش هر کدوم چند جلده؟؟

فيزيك پيش 1 اون شامل 2 جلده : جلد اول شامل اندازه گيري و بردار - حركت شناسي - ديناميك (بجز حركت دايره اي ) - كار و انرژي
جلد دومش هم كه مسلماً بقيه ي مطالب فيزيك پيش 1 هست !

آموش هاش كاملاً جامع و مفهوميه »» روند تستهاش بدين شكله :

آموزش كامل مبحث همراه تست هاي پلكان آموزش »» آزمون پايش آموزش »» آزمون دقت و پردازش »» در آخر هم آزمون جامع (با همان وقت اصلي كنكور) »» بعضي وقتها هم "فرا آزمون " كه سوالاي سختتره و براي علاقمندان هست!

حالا راهنماشو بخوني بهتر متوجه ميشي ! :46:

اگه ميخواي سفارش بدي با اين شماره تماس بگير : 66403030

mansoor 7
19-02-2010, 13:58
سلام دوستان عزیز راجع به فیزیک چیزی میخواستن بگم که فک کنم خیلی‌ به درد بخوره معلم ما رضا سبز میدانی نویسنده فیزیک اندیشه سازن و رئیس دپرتمان فیزیک اندیشه سازن (سابق) هست ایشون برای فیزیک این کتبا را به ما توصیه کرد فیزیک پیش فار که البته فیزیک پیش ۲ هنوز چپ نشده و احتمالا اسفند میاد
البته تستاش ۳۰ درصد بیشتر از اندیشه سازانه و فک نکنم وقت بشه همه تستهش را زد ولی‌ آموزش خوبی‌ داره که میارزه بخریدش واسه فیزیک ۳ مبتکران(فرین کمانگر) و فیزیک ۱ و ۲ نور فشار گرما اندیشه سازن را توصیه کردن در آخر هم امیدوارم همگی‌ موفق باشید:31:

B L A S T E R
19-02-2010, 14:15
تست دیفرانسیل 2 نه رمزینه اومده نه گاج ... پس کی میخوان چاپ کنن ؟
من الان موندم دیف از چی بخونم ///انرژی اتمی گرفتم کتابش مسخره بود!
چی پیشنهاد میکنین ؟

rambo_1386
19-02-2010, 14:34
چی پیشنهاد میکنین ؟
اندیشه سازان - مبتکران مولف:دکتر رضا نونهال آذر
تست دیفرانسیل 2 و مباحث پایه مرتبط + کادرهای آموزشی برای جمع بندی و سه سری تست : آموزشی - تمرین و آزمون!

---------- Post added at 02:34 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

فيزيك پيش 1 اون شامل 2 جلده : جلد اول شامل اندازه گيري و بردار - حركت شناسي - ديناميك (بجز حركت دايره اي ) - كار و انرژي
جلد دومش هم كه مسلماً بقيه ي مطالب فيزيك پيش 1 هست !

آموش هاش كاملاً جامع و مفهوميه »» روند تستهاش بدين شكله :

آموزش كامل مبحث همراه تست هاي پلكان آموزش »» آزمون پايش آموزش »» آزمون دقت و پردازش »» در آخر هم آزمون جامع (با همان وقت اصلي كنكور) »» بعضي وقتها هم "فرا آزمون " كه سوالاي سختتره و براي علاقمندان هست!

حالا راهنماشو بخوني بهتر متوجه ميشي ! :46:

اگه ميخواي سفارش بدي با اين شماره تماس بگير : 66403030
دوست عزیز نطرت در مورد رمزینه مولف : ونکاله چیه؟؟؟

ramin 69
19-02-2010, 16:24
چی پیشنهاد میکنین ؟

به نظر من هرچی زودتر بگیری بهتره ، من دیدم دیگه وقت نیست واسه همین بعد از صحبت هایی که با چند نفر کردم رفتم ده استاد(انتشارات ایران سنجش) رو گرفتم که دیفرانسیل1و2 با هم دیگس. دیشب یه 50 تاییش رو زدم خیلی خوب بود. پاسخ نامش خیلی خیلی خوب توضیح داده.
317 تست برای کاربرد مشتق و 246 تا برای انتگرال داره.
ته کتاب هم 220 تا تست جامع جدید (86 و 87 و 88 ) داره با جواب تشریحی.
درضمن اندیشه سازانم تعریفش رو شنیدم ولی خودم ندیدم.

موفق باشی.

GodFatherAmin
19-02-2010, 18:38
به نظر من هرچی زودتر بگیری بهتره ، من دیدم دیگه وقت نیست واسه همین بعد از صحبت هایی که با چند نفر کردم رفتم ده استاد(انتشارات ایران سنجش) رو گرفتم که دیفرانسیل1و2 با هم دیگس. دیشب یه 50 تاییش رو زدم خیلی خوب بود. پاسخ نامش خیلی خیلی خوب توضیح داده.
317 تست برای کاربرد مشتق و 246 تا برای انتگرال داره.
ته کتاب هم 220 تا تست جامع جدید (86 و 87 و 88 ) داره با جواب تشریحی.
درضمن اندیشه سازانم تعریفش رو شنیدم ولی خودم ندیدم.

موفق باشی.
من که 2 سال پیش هم اندیشه سازان رو کار کردم و هم ده استاد رو جفتشون عالی بودن.

rezayamohebi
19-02-2010, 19:18
چی پیشنهاد میکنین ؟

دیفرانسیل 2 انرژی اتمی چجوریه تسته یا آموزش....
من تو فکر تهیه این کتابم یعنی هیچ نقطه قوت نداره...
یه توضیح بدین...

omid001
19-02-2010, 19:31
نوشته شده توسط B L A S T E R
چی پیشنهاد میکن

به نظر من كتاب آموزشي مشاالله رضوي از انتشارات راه علم بد نيست. تمام مفاهيم رو با شكل توضيح داده اند.حتمايه نگاهي به اين كتاب بكنيد.

kahkeshan6
19-02-2010, 19:42
سلام خدمت دوستان
میخواستم بهتون بگم که من با آقای مهربان تماس گرفتم و ایشون گفتن که تست دیفرانسیل 2 چند روز دیگه چاپ میشه.

M . Sayid
19-02-2010, 20:36
سلام خدمت دوستان
میخواستم بهتون بگم که من با آقای مهربان تماس گرفتم و ایشون گفتن که تست دیفرانسیل 2 چند روز دیگه چاپ میشه.

منظورت کتاب تست دیفرانسیل انتگرال و ریاضیات پایه جلد 2 ؟؟

حالا چه مباحثی داره؟؟

البته من آموزش خوشخوان دارم به نظرتون تستاش کافیه؟؟

kahkeshan6
19-02-2010, 21:05
منظورت کتاب تست دیفرانسیل انتگرال و ریاضیات پایه جلد 2 ؟؟

حالا چه مباحثی داره؟؟

البته من آموزش خوشخوان دارم به نظرتون تستاش کافیه؟؟
آره همون کتاب تست 3 جلدی رمزینه.جلد 3 و 1 چاپ شده بود.حالا همون جلد 2 که همه منتظرشن
به قول آقای مهربان چند روز دیگه چاپ میشه.

ehsaaaan
19-02-2010, 21:08

ونکاله معلم فیزیک پیش دانشگاهی ما بودش

به نظر من خیلی آدم باحالی بود.

از روی کتابش به ما درس میداد

2 تا کتاب رمزینه بود(فیزیک پیش 1 و 2)

به نظر من کتابش عالیه

ولی مطالبش خیلی زیاده!

اگه بخوای از الان مفهومی بخونی شاید وقت کم بیاری

mecha
19-02-2010, 22:08
سلام خدمت دوستان
حتما دوباره مزاح فرمون.

M . Sayid
19-02-2010, 23:56
حتما دوباره مزاح فرمون.

من که خودمو الاف این کتاب نکردم ولی فکر کنم کار از مزاح گذشته و مسخره فرمودن

اگرم اینبار به قولش عمل کرد امیدوارم کسانی که منتظر موندن بدردشون بخوره و ارزش انتظارشونو داشته باشه...

M . Sayid
20-02-2010, 11:05
این کتاب با فیزیک انتشارات فار چه فرقی داره؟؟

reza-atom
20-02-2010, 11:56

فيزيك پيش 2 اش رو گرفتم اما اونجور كه بايد مفهومي توضيح نداده ! يعني يه جورايي سمبل كرده بره (البته بعضي قسمتاش روونه اما انتظار منو برآورده نكرد ! شايدم انتظارم زياد با هست !!!) فيزيك پيش 1 رو نديدم !
ولي هنوزم حسرت ميخورم كه چرا از همون اول كتابهاي فيزيك فار رو نگرفتم ! حتي مفهوم زمان رو هم بخوبي توضيح داده .

دیفرانسیل 2 انرژی اتمی چجوریه تسته یا آموزش....
من تو فکر تهیه این کتابم یعنی هیچ نقطه قوت نداره...
یه توضیح بدین...[/QUOTE

[QUOTE]سلام خدمت دوستان
میخواستم بهتون بگم که من با آقای مهربان تماس گرفتم و ایشون گفتن که تست دیفرانسیل 2 چند روز دیگه چاپ میشه.]

من که خودمو الاف این کتاب نکردم ولی فکر کنم کار از مزاح گذشته و مسخره فرمودن

اگرم اینبار به قولش عمل کرد امیدوارم کسانی که منتظر موندن بدردشون بخوره و ارزش انتظارشونو داشته باشه...

هيچ كتابي تو جهان به پاي ديفرانسيل و انتگرال مهندس مهربان نميرسه ! :40:چند روزي كه داشتم مباحث ديف 1 رو دوباره ميخوندم به اين نتيجه ي مهم رسيدم(خب البته براي اينكه مفهومي ياد بگيريم يه يك سال ديگه وقت لازم داريم ، حالا وقت زياده چه عجليه بايد با كوله باري از علم رفت دانشگاه!!!:31:)
ولي بي شوخي هيچ كتابي تو بازار ديفرانسيل رو مثل مهندس مهربان توضيح نداده ! حيفه اگه چاپ نكنه ... قرار بود تا آخر اسفند بياد نميدونم ! خدا كنه سركاري نباشه.
فعلاً از روي خوشخوان بخونين بد نيست من رياضيات پايشو دوست دارم كل رياضيات رو تو جلد 2 جمع كرده.

این کتاب با فیزیک انتشارات فار چه فرقی داره؟؟

اين قديمي تره بعد مولفاش 3 تا هستن ولي چاپ 87 يعني انتشارات فار 5 تا مولف داره (البته عملاً فكر نميكنم فرقي داشته باشن ) حالا چرا 87 رو سفارش نميدي (فار؟)

M . Sayid
20-02-2010, 13:49
امیرجون گاج سفید کتاب خیلی خوبیه من دارم و راضیم البته محمدامین معرفیش کرد ما هم گفتیم لابد خوبه که هست

اما انتشارات فار هم داره که به نظر خوبه ولی باید آموزش فار رو هم داشته باشی

ehsaaaan
20-02-2010, 15:52
گاج سفید رو دیدم گفتم شاید مثل بقیه کتاباش خوب نباشه.حالا خوبه یا بده؟

اگه آموزش هم نداشته باشه اشکال نداره میخوام تست های خوب و جواب های واضح داشته باشه

نه خوبه:20:

به نظر من کتاب تست میکرو طبقه بندی گاج که مولفش مهندس علی منصف شکری هستش.دقیقا همون مشخصاتی رو داره که شما می خوای.تست ها رو واقعا خیلی خوب و ساده توضیح داده و درسنامه هم داره.

juventuss
20-02-2010, 17:51
برای
- فیزیک 2 پیش

- هندسه تحلیلی

-دیفرانسیل 2

چی پیشنهاد می کنید ؟

M . Sayid
20-02-2010, 18:31
فیزیک 2 : رمزینه-- خوشخوان-- اگر چاپ کرده باشه فار

تحلیلی: رمزینه--گاج سبز--فار--مدرسه

دیف 2 : خوشخوان -- مدرسه -- مبتکران --- رمزینه اگه بیاد

kahkeshan6
20-02-2010, 21:02
سلام دوستان.
شنیدین میخوان از سال آینده پیش دانشگاهی رو حذف کنن؟به نظر شما خوبه یا بد؟سومی ها کتابای پیش دانشگاهی رو فعلا نخرید..
نا 15 اسفند معلوم میشه حذف میشه یا نه

M . Sayid
20-02-2010, 21:10
سلام دوستان.
شنیدین میخوان از سال آینده پیش دانشگاهی رو حذف کنن؟به نظر شما خوبه یا بد؟سومی ها کتابای پیش دانشگاهی رو فعلا نخرید..

فکر نکنم به این زودی ها برداشته بشه

GodFatherAmin
21-02-2010, 09:07
سلام دوستان.
شما تو ایران زندگی نمی کنید؟:31:
ما از وقتی بدنیا اومدیم یادمون می خواستن کنکورو بر دارن.
حالام می خوان پیش دانشگاهی رو بردارن

نفر اول کنکور
21-02-2010, 12:05
سلام دوستان
من فیزیک 1و2 اندیشه سازانو دارم،میدونید که بعضی از فصلاشو یا فرستادن فیزیک پیش 1یا ادغام کردن .حالا اگه فیزیک فار بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟هندسه تحلیلی رمزینه(عنایت کشاورزیو)میشه هنوز گیر آورد؟

mecha
21-02-2010, 13:44
اگه فکر م کنین آی کیو عالی و پایه درسی متوسط به بالایی دارین، توضیحات خوشخوان رو بخونید و تستای تالیفی a اون و تستای کنکور سال های قبل رو کار بکنید.

mazg
21-02-2010, 13:47
برای
- فیزیک 2 پیش

- هندسه تحلیلی

-دیفرانسیل 2

چی پیشنهاد می کنید ؟

فیزیک پیش 2:رمزینه--خوشخوان--انرژی اتمی---فار

دیفرانسیل 2:کوله پشتی--خوشخوان

هندسه تحلیلی:گاج سبز--قلمچی سبز

M . Sayid
21-02-2010, 14:18
[QUOTE=mazg;4695793
قلمچی سبز[/QUOTE]

فکر کنم منظورش تالیف ناصر پایافر باشه چون تحلیلی سبز قلم چی 3 تا کتابه جداگانس که هر کدوم یه مولف داره

rambo_1386
21-02-2010, 14:31
سلام دوستان
یه سوال خیلی فوری چون فردا میخوام برم کتاب فروشی
برای تست هندسه تحلیلی چه کتابی بگیرم؟میخوام یه کتاب تستی باشه که جواب تست ها رو خوب توضیح داده باشه وتست کنکور هم داشته باشه.
خواهشا زودتر یه کتابی بهم معرفی کنید.
اگه آموزش هم نداشته باشه اشکال نداره میخوام تست های خوب و جواب های واضح داشته باشه
امیرجون اگه گاج نگرفتی به متکران هم یه نگاه بندازی بد نیست
هندسه تحلیلی و جبر خطی مبتکران-اندیشه سازان تالیف:دکتر رضا نونهال آذر
از درسنامه هاش واسه جمع بندی هم میتونی استفاده کنی پاسخ تشریحیش هم خوبه:46:

نفر اول کنکور
21-02-2010, 17:42
سلام دوستان
تورو خدا یکی مارو دریابه:13:
من فیزیک 1و2 اندیشه سازانو دارم،میدونید که بعضی از فصلاشو یا فرستادن فیزیک پیش 1یا ادغام کردن .حالا اگه فیزیک فار بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟هندسه تحلیلی رمزینه(عنایت کشاورزیو)میشه هنوز گیر آورد؟
یکی لطفا جواب ماروهم به:41:

M . Sayid
21-02-2010, 21:21
سلام دوستان
تورو خدا یکی مارو دریابه:13:
یکی لطفا جواب ماروهم به:41:

خوب اگه فیزیک فار مباحث تکراری داشت نخون و اگرم بعضی از مباحث رو نداشت از همون اندیشه سازان بخون

هندسه تحلیلی رمزینه مگه اینکه شانس بیاری یه سر به وبلاگ فار بزن از آموزش تحلیلیش یه pdf گذاشته دان کن ببین شاید خوشت اومد

sarinagasemi
21-02-2010, 21:37
لطفا از بين موارد زير بهترينشو انتخاب كنيد (اگر كتاب بهتري هم مي شناسين معرفي كنيد)
ادبيات 2 : 1.كتاب سبز 2.گاج 3.كلك 4. ...
رياضي2 : 1.گاج سفيد 2. ... (چه آموزش چه تست اگه كتاب خوبي مي شناسين معرفي كنين لطفا بهترينشو)
عربي تست : 1.فوت و فن عربي 2.گاج 3.كانون (سهيلا خاكباز) 4. ...
زيست بعد كتاب سبز چي خوبه : 1. مهرو ماه 2.گربه 3. ...
لطفا هرچه سريعتر جواب بدين

M . Sayid
21-02-2010, 23:42
لطفا از بين موارد زير بهترينشو انتخاب كنيد (اگر كتاب بهتري هم مي شناسين معرفي كنيد)
رياضي2 : 1.گاج سفيد 2. ... (چه آموزش چه تست اگه كتاب خوبي مي شناسين معرفي كنين لطفا بهترينشو)

ادبیات 2 : من همون گاج دارم خوبه دوستم کتاب سبز داره راضیه
ریاضی 2 : آموزش مبتکران جلد صورتی __ تست : مبتکران 2 جلدی

عربی : انرژی اتمی تالیف خاکبازان ( یکی از بچه ها اون فوت و فن خیلی شکاره دلیلشو از خودش بپرس Godfatheramin)

زیست : من رشتم ریاضیه

rambo_1386
22-02-2010, 00:27
با اینکه من رشتم ریاضیه ولی همنجوری ژنتیک رمزینه رو دانلود کردم به نظرم خیلی خوب توضیح داده اگه میشه دوستان تجربی ژنتیک رمزینه رو دانلود کنن نظرشونو بگن اگه میشه یه مقایسه ای با کتاب تستهای دیگه بکنن:46:

rambo_1386
22-02-2010, 00:33
زیست رمزینه رو دانلود کن نظرتو هم بی زحمت بگو اگه میشه با خیلی سبز هم مقایسش کن به نظر خودم پاسخ تشریحی و درسنامه هاش عالیه!

shabeashegha
22-02-2010, 00:34

عربی یه سری کتاب هست به اسم هدفدار (تالیف سهیلا خاکباز) جیبیه. اونارو پیدا کنی کتابای خوبین دیگه تجدید چاپ نمیشن
زیست هم مهروماه خوبه . سمت گربه نرو

shabeashegha
22-02-2010, 00:51
با اینکه من رشتم ریاضیه ولی همنجوری ژنتیک رمزینه رو دانلود کردم به نظرم خیلی خوب توضیح داده اگه میشه دوستان تجربی ژنتیک رمزینه رو دانلود کنن نظرشونو بگن اگه میشه یه مقایسه ای با کتاب تستهای دیگه بکنن:46:

من دانلود کردم . کتاب خوبی بنظرمیرسه هر چند مبحثی که گذاشتن مبحث نسبتا راحتیه (شایدم من این حس رو دارم) ولی بنظرم حالا که کتاب ژنتیک سبز نیومده و قراره اردیبهشت بیاد (خسته نباشه!!) رمزینه گزینه بدی برای
ژنتیک نیست

reza-atom
22-02-2010, 13:24
سلام دوستان
یه سوال خیلی فوری چون فردا میخوام برم کتاب فروشی
برای تست هندسه تحلیلی چه کتابی بگیرم؟میخوام یه کتاب تستی باشه که جواب تست ها رو خوب توضیح داده باشه وتست کنکور هم داشته باشه.
خواهشا زودتر یه کتابی بهم معرفی کنید.

مبتكران .

برای
- فیزیک 2 پیش

- هندسه تحلیلی

-دیفرانسیل 2

چی پیشنهاد می کنید ؟

آموزش فيزيك پيش 2 كه فعلاً رمزينه فقط هست (نميدونم ديگه !)

آموزش هندسه تحليلي يه سري از دوستان گاج سبز رو پيشنهاد دادن يه سري هم كانون فرهنگي آموزش (سبز مولف :پايافر ) خودم اينا رو نديدم ! يه گزينه ديگه هم فكر ميكنم انتشارات فار خوب باشه !

لطفاً يه جست و جويي هم در فروم بكنين اينقدر تكراري پست ندين !:13:

ديفرانسيل 2 رمزينه ( البته برا سال ديگه !!!!! :31:)

سلام دوستان.

:27: اين نظام آموزشي فكر كرده با حذف پيش دانشگاهي همه ي مشكلات حل ميشه (خاك تو سرشون !!)

پست اين دوستمون هم قابل تامله :

شما تو ایران زندگی نمی کنید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ما از وقتی بدنیا اومدیم یادمون می خواستن کنکورو بر دارن.
حالام می خوان پیش دانشگاهی رو بردارن

:31: درسته !

هندسه تحلیلی رمزینه(عنایت کشاورزیو)میشه هنوز گیر آورد؟

چيه مگه ؟ سفارش بده !

دیفرانسیل 2:کوله پشتی--خوشخوان

mags جون اين كوله پشتي قضيش چيه ؟ ميشه يكم توضيح بدي ؟ چي جوريه (+اسم سايت يا تلفن انتشارات !)
ممنون

--------------------------------------
راستي كسي شيمي پيش انتشارات فار رو داره (آموزش)؟

mazg
22-02-2010, 13:49
[COLOR=navy]mags جون اين كوله پشتي قضيش چيه ؟ ميشه يكم توضيح بدي ؟ چي جوريه (+اسم سايت يا تلفن انتشارات !)
ممنون

/COLOR]

والله کتاب خوبیه من اول فکر کردم نویسندش عباس امیدواره رو همین هوا خریدمش ....بعد از چند وقت اتفاقی دیدم رو جلدش نوشته عباس مرادی،نمیدونم ولی به نظر م کتاب خیلی خوبیه..
البت من شنیدم که دیفرانسیل عباس امیدوار رو کوله پشتی منتشر میکنه ولی هرچی از کتاب فروشی ها میپرسم میگن فقط عباس مرادی دارن.....
کتابش تو اکثر کتاب فروشی ها هست...
راستیmags هم نه mazg(اسمم محمده)

behnamrizi
22-02-2010, 13:57
برای تسلط روی آرایه ها چه کتابی خوبه؟
در ضمن واسه تست دیفرانسیل یه کتاب میخوام که تست به تعداد زیاد و مشکل و آسون و پاسخ تشریحی داشته باشه.پیشنهادتون چیه؟

reza-atom
22-02-2010, 14:09
والله کتاب خوبیه من اول فکر کردم نویسندش عباس امیدواره رو همین هوا خریدمش ....بعد از چند وقت اتفاقی دیدم رو جلدش نوشته عباس مرادی،نمیدونم ولی به نظر م کتاب خیلی خوبیه..
البت من شنیدم که دیفرانسیل عباس امیدوار رو کوله پشتی منتشر میکنه ولی هرچی از کتاب فروشی ها میپرسم میگن فقط عباس مرادی دارن.....

حالا اين كتاب ديفرانسيل عباس اميدوار واسه مبتكرانه ؟ الان هست تو بازار ؟

در ضمن واسه تست دیفرانسیل یه کتاب میخوام که تست به تعداد زیاد و مشکل و آسون و پاسخ تشریحی داشته باشه.پیشنهادتون چیه؟

كلك معلم فقط هست !

تست ديفرانسيل خوشخوان هست درجه بندي a,b,c داره (تستاش زياده)
ده استاد هم فكر كنم هست !
اندشه فائق و...

rambo_1386
22-02-2010, 14:22
دیفرانسیلش که اصلا فکر کنم نیست! فقط حسابانش هست که دوجلدی قبلا اندیشه سازان بوده الان هم مبتکران چاپش میکنه

آرایه های ادبی کلک من ندیدم نمیدونم به پرسش های چهارگزینه ای پاسخ تشریحی داده یا نه ولی مبتکران یه کتاب داره برای ادبیات پیش 1 که کتاب تسته تست های واژگان + تناسب مفهومی + تاریخ ادبیات و قرابت معنایی ادبیات پیش 1 آخرش هم تو 50 صفحه آرایه های ادبی درس داده میتونی اون 50 صفحه رو بخونی بعد تستهای آرایه ای ادبی بزنی که تقریبا 200 تا تست واسه آرایه های ادبی داره با پاسخ های کاملا تشریحی و تست های واژگان و تناسب مفهومیش هم عالیه
ادبیات عمومی پیش دانشگاهی 1 مولف : دکتر کوروش بقایی و (چند نفر دیگه!) مبتکران-اندیشه سازان

mazg
22-02-2010, 15:02

منم با رضا موافقم...کلک واسه ارایه ها..خوشخوان یا ده استاد یا اندیشه فایق یا نوبل واسه دیف،البت توی اینا به نظرم خوشخوان از همه بهتره

همونطور که امیر گفت حسابانشو مبتکران چاپ میکنه..ولی دیفرانسلشو من ندیدم ولی یادمه که آرش گفت گرفته...

[/SIZE]

shabeashegha
22-02-2010, 19:53
فوت و فن عربي خوب نيست ؟ گاج وكانون از فوت و فن بهتره؟
فوت و فن رو چند نفر از بچه ها گفتن زیاد جالب نیست من از گاج استفاده میکنم راضیم ولی چون خودم فوت و فن رو ندیدم نظری نمیتونم روش بدم بجز اینکه نقل قول بچه های دیگه رو بکنم

clickestan
22-02-2010, 21:14
اين كوله پشتي قضيش چيه ؟ ميشه يكم توضيح بدي ؟ چي جوريه (+اسم سايت يا تلفن انتشارات !)
منم امروز رفتم کتاب فروشی یکی از آشنایان گفتم به جای رمزینه چی بگیرم
همی کتاب عباس مرادی برای کوله پشتی رو پیشنهاد کرد
خودمم یه نگاه سطحی انداختم خیلی جالب بود
اگه تا آخر این هفته رمزینه نیاد همینو میگیرم

mecha
22-02-2010, 21:34
دوستان، دیگه ول کنین این خریدای کتاب رو! الآن دیگه وتش نیست. بدون وسواس با همین چیزایی که داری، بسازید.

lmohsen
23-02-2010, 03:33
سلام دوستان.
ممنون از راهنمایی ها.
سوال دیگه: کتاب اموزشی برای فیزیک پیش دانشگاهی 2 چه کتا بی خوبه که بشه با خوندنش فیزیک پیش 2 رو بالای 17-18 گرفت؟ درضمن من غیر حضوری میخونم و از 20 نمره امتحان میدم! لطفا دوستانی که مطالعه کردن کتاب خاصی رو که بشه بالای 17-18 نمره اورد راهنمایی کنن:11:

S h o o K a
23-02-2010, 11:59
سلام دوستان.
ممنون از راهنمایی ها.
سوال دیگه: کتاب اموزشی برای فیزیک پیش دانشگاهی 2 چه کتا بی خوبه که بشه با خوندنش فیزیک پیش 2 رو بالای 17-18 گرفت؟ درضمن من غیر حضوری میخونم و از 20 نمره امتحان میدم! لطفا دوستانی که مطالعه کردن کتاب خاصی رو که بشه بالای 17-18 نمره اورد راهنمایی کنن:11:
غیر حضوری از 20 نمره نیست
من خودم غیر حضوری هستم.
گاج خوبه یا گل واژه

rezayamohebi
23-02-2010, 15:28
غیر حضوری از 20 نمره نیست
من خودم غیر حضوری هستم.
گاج خوبه یا گل واژه

با توجه به رویکرد امتحانات تشزیحی مسلما گل واژه بهتره ...

mecha
24-02-2010, 14:10
سلام
میگم دوستان نظرتون در مورد کتاب فیزیک پایه گاج سفید چیه؟همون که یه جلدش سواله وجلد دیگش پاسخ تشریحیشه
هنوز برای تست فیزیک کتابی نگرفتم وهیچ تستی نزدم.
یه کتاب میخوام منحصرا تست باشه اگه آموزش هم داشته باشه اشکال نداره ولی بیشتر هدفم تسته و پاسخ تشریحی تستها است.
30 سال کنکور پایه آبی قلم چی.

mazg
24-02-2010, 15:45
سلام
میگم دوستان نظرتون در مورد کتاب فیزیک پایه گاج سفید چیه؟همون که یه جلدش سواله وجلد دیگش پاسخ تشریحیشه
هنوز برای تست فیزیک کتابی نگرفتم وهیچ تستی نزدم.
یه کتاب میخوام منحصرا تست باشه اگه آموزش هم داشته باشه اشکال نداره ولی بیشتر هدفم تسته و پاسخ تشریحی تستها است.

اگه فقط هدفت تست و پاسخ تشريحيشه همون گاج خيلي خوبه مخصوصا اين كه درسنامه داره ....ولي 1 ايرادي كه داره اينه كه خيلي تستاش زياده.....

آبي قلمچي تعداد تستاش كمتره ولي به نظرم پاسخ تشريحي تستاش نسبت به گاج خيلي ضعيفتره....ولي اگه بخواي با تعداد تست كمتر تمرين كني آبي قيمچي عاليه....

اگه 1بار از روي 1 كتاب تست زدي حالا ميخواي بيشتر تمرين كني،فيزيك پايه خوشخوان واقعا عاليه.....

rambo_1386
24-02-2010, 17:03
مولف دیفرانسیل 2 نشر الگو مهرداد کیوان همونی که چندبار تو برنامه گزینه 2 در مورد دیفرانسیل صحبت کرده و طراح سوالات دیفرانسیل آزمون گزینه 2 هم هست.
من به خاطر همین نشر الگو گرفتم البته بین همگامان و خشخوان و نشر الگو شک داشتم که آخرش نشر الگو گرفتم(فکر کنم بیشتر اسم مهرداد کیوان باعث شد بگیرمش!!!) امیدوارم پشیمون نشم دوستانی که تا به حال استفاده کردن نظرشون در مورد این کتاب چیه؟ نتیجه گرفتن یا نه؟ به نظر خودم مختصر و مفید آموزش داده !

surpriser
24-02-2010, 19:58
سلام دوستان.امسال میخوام کنکور آزمایشی بدم و خودمو یه محکی بزنم.برای دروس حسابان - فیزیک - ادبیات و بقیه درس ها چه کتاب هایی رو پیشنهاد میکنید؟
با تشکر

mazg
25-02-2010, 00:20
سلام دوستان.امسال میخوام کنکور آزمایشی بدم و خودمو یه محکی بزنم.برای دروس حسابان - فیزیک - ادبیات و بقیه درس ها چه کتاب هایی رو پیشنهاد میکنید؟
با تشکر

سلام.

حسابان:آموزش:مبتکران تالیف عباس امیدوار .....تست:اگه بتونی بتفش قلمچی یا خوشخوان بزنی عالیه...اگه برات سنگین بود آبی قلمچی رو بزن

فیزیک پایه:تست و آموزش خوشخوان اگه برات سنگین بود گاج سفید،اگه اینم سنگین بود آبی قلمچی

ادبیات:آموزش:گاج یا کلک ...تست:خیلی سبز با انرژی اتمی

rezayamohebi
25-02-2010, 11:28
مولف دیفرانسیل 2 نشر الگو مهرداد کیوان همونی که چندبار تو برنامه گزینه 2 در مورد دیفرانسیل صحبت کرده و طراح سوالات دیفرانسیل آزمون گزینه 2 هم هست.
من به خاطر همین نشر الگو گرفتم البته بین همگامان و خشخوان و نشر الگو شک داشتم که آخرش نشر الگو گرفتم(فکر کنم بیشتر اسم مهرداد کیوان باعث شد بگیرمش!!!) امیدوارم پشیمون نشم دوستانی که تا به حال استفاده کردن نظرشون در مورد این کتاب چیه؟ نتیجه گرفتن یا نه؟ به نظر خودم مختصر و مفید آموزش داده !

تا اینجا که ازش استفاده کردی نظرت چیه؟؟؟(چقدر به اون چیزی که می خواستی نزدیکه)

در کل راضی هستی...

rambo_1386
25-02-2010, 13:14
تا اینجا که ازش استفاده کردی نظرت چیه؟؟؟(چقدر به اون چیزی که می خواستی نزدیکه)

در کل راضی هستی...
به نظر خودم از خشخوان بهتر بود! فعلا نخوندمش یعنی فعلا کلا قید درس خوندن زدم یه جورایی تموم کردم:41: فعلا دیف 1 میخونم با یه نگاه سطحی خوب به نظر میاد مطالب مختصر توضیح داده بعد هم تست از همه مهمتر من به خاطر تستهای تالیفی نشر الگو گرفتم چون مولفش سوالات دیفرانسیل آزمون های گزینه 2 طرح میکنه:46: میتونی یه قسمنتش دانلود کنی خودت ببینی
دیفرانسیل 2 نشر الگو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایر کتاب های نشر الگو:

اینو حتما دانلود کنید!(خودم الان دانلود کردم!) شیوه آموزشش اینجوریه اول آموزش مختصر بعد هم تست تو این قسمت مفاهیم اولیه مشتق توضیح داده یعدش هم 93 تا تست داره پاسخ تشریحیش هم هست!

masih eia
25-02-2010, 15:40
سلام
من اين كتاب املا و لغت سبطي را گرفتم ولي اصلا نميدونم چه طوري بخونم !!!يكي كه خونده و جواب گرفته لطفا كمك كنه.
ممنون.

mehdi_7070
25-02-2010, 15:58
سلام
من اين كتاب املا و لغت سبطي را گرفتم ولي اصلا نميدونم چه طوري بخونم !!!يكي كه خونده و جواب گرفته لطفا كمك كنه.
ممنون.

نکات مطرح شده را دقیق بخونید. تمرین‌های داده شده را کامل انجام بدید. توصیه‌های مولف را جدی بگیرید. کتاب را به مرور و با مرور بخونید. تمرین‌ها شما را کاملا آماده می‌کنه، فقط باید باحوصله این کار را انجام بدید. عجله نکنید...

وقتی به تست‌های آخر کتاب رسیدید، می‌فهمید حتی پیدا کردن غلط املایی توی متن‌های باستانی (!) کنکور چه‌قدر آسونه :46:

rezayamohebi
25-02-2010, 17:21
والله کتاب(دیفرانسیل کوله پشتی) خوبیه من اول فکر کردم نویسندش عباس امیدواره رو همین هوا خریدمش ....بعد از چند وقت اتفاقی دیدم رو جلدش نوشته عباس مرادی،نمیدونم ولی به نظر م کتاب خیلی خوبیه..

میشه لطفا توضیح بدی کلا دیفرانسیل 2 کوله پشتی چند صفحه هست بعدشم سبکش چجوریاست...از خوشخوان بهتره...

بین دیفرنسیل 2 کوله پشتی و انرژی اتمی موندم کدوم انتخاب کنم...

مرسی

M . Sayid
25-02-2010, 17:33
لیست کتابای انتشارات فار رو کسی داره

rezayamohebi
25-02-2010, 17:43
لیست کتابای انتشارات فار رو کسی داره

می تونی به وبلاگ انتشارات سر بزنی اینم آدرسش:

entesharatefar.blogfa.com

فکر کنم همه ی کتابش معرفی نکرده.....

rambo_1386
25-02-2010, 17:49
والله کتاب(دیفرانسیل کوله پشتی) خوبیه من اول فکر کردم نویسندش عباس امیدواره رو همین هوا خریدمش ....بعد از چند وقت اتفاقی دیدم رو جلدش نوشته عباس مرادی،نمیدونم ولی به نظر م کتاب خیلی خوبیه..
محمد جان میشه یه قسمت از کتاب دیف 2 نشر الگو دانلود کنی بعد یه مقایسه بین نشر الگو و کوله پشتی بکنی:11:
من دیروز واسه کوله پشتی رفتم از به کلی فراموشش کردم :41: حالا اگه بهتر از این باشه میرم عوضش میکنم فکر نکنم مشکلی باشه منتظر مقایسه میمانیم:46:

masih eia
25-02-2010, 20:03
نکات مطرح شده را دقیق بخونید. تمرین‌های داده شده را کامل انجام بدید. توصیه‌های مولف را جدی بگیرید. کتاب را به مرور و با مرور بخونید. تمرین‌ها شما را کاملا آماده می‌کنه، فقط باید باحوصله این کار را انجام بدید. عجله نکنید...

وقتی به تست‌های آخر کتاب رسیدید، می‌فهمید حتی پیدا کردن غلط املایی توی متن‌های باستانی (!) کنکور چه‌قدر آسونه :46:
ميدونم بايد خوند...ولي من نميدونم املاهاش را چه طور بخونم يعني بايد بشينم اون قسمتايي كه كلمات هم خانواده را آورده حفظ كنم؟؟؟؟

rambo_1386
25-02-2010, 21:40
ميدونم بايد خوند...ولي من نميدونم املاهاش را چه طور بخونم يعني بايد بشينم اون قسمتايي كه كلمات هم خانواده را آورده حفظ كنم؟؟؟؟
دوست عزیز دقیقا دلیل استقبال بچه ها از کتاب املا و لغت دکتر سبطی همین ریشه های کلماته به خاطر همینه که این کتاب ترکونده نیازی نیست حفظ کنی مثلا فرق نواحی و نواهی خیلی ها شاید تو این مشکل داشته باشن ولی کسی که بدونه نواحی از ناحیه گرفته شده و نواهی از نهی ، مناهی دیگه این تو این دوتا لغت قاطی نمیکنه و معنیش هم همیشه یادش میمونه نواحی:اطراف و کناره ها نواهی : کارهای ناپسند و نهی شده که تو این کتاب هم هم خانواده کلمات هست هم معنی و هم ترکیب های رایج فقط مرور کردن یادت نره :46:

mehdi_7070
25-02-2010, 21:47

احساس می‌کنم شما صفحه‌ی اول فصل 1 را نخوندید! لطفا یه بار دیگه بخونید:20:

اگه دقت کنید خود نویسنده تأکید داره که مطالب را به شیوه‌ای تحلیلی و تفهیمی آموزش بده، نه فقط مبتنی بر حفظ کردن. مواردی مثل کلمات هم‌خانواده و ترکیبات رایج در این کتاب برای این اومده که کمک کنه با این شیوه، یاد بگیرید!

شما روشی که مولف توضیح داده را اجرا کنید و مطمئن باشید که نتیجه می‌گیرید. آخرین جمله این هست:
کافی‌ست یک‌بار با این نکته‌ها آشنا شوید و کمی تمرین حل کنید؛ آن وقت تشخیص این موارد در تست‌ها برایتان کار ساده‌ای خواهدبود. خودتان خواهیددید!
اگه انقدر موضوع را برای خودت سخت و پیچیده نکنی، واقعا خواهی دید:10:

rambo_1386
25-02-2010, 21:52
دوباره گاج یه کتاب خوب (واقعا خوب) منتشر کرد! واقعا عالیه 30 کنکور عمومی 5سال اخیر رشته های مختلف تو یه کتاب جمع کرده به نظرم واسه دوران جمع بندی عالیه البته خودش گفته به سه روش از این کتاب میشه استفاده کرد خودتون این شاهکار گاج ببینید
دور دنيا در چهار ساعت با سنجش آخر(دروس عمومي)

اين كتاب از مجموعه كتاب‌هاي دور دنيا در چهار ساعت با سنجش‌آخر و در برگيرنده‌ي 30 كنكور عمومي (زبان و ادبيات فارسي-عربي-دين و زندگي-زبان انگليسي) به اين ترتيب مي‌باشد:

24 كنكور دانشگاه سراسري سال‌هاي 85 تا 88 داخل و خارج از كشور براي تمامي گروه‌هاي آزمايشي
6 كنكور دانشگاه آزاد اسلامي سال 88 داخل و خارج از كشور براي تمامي گروه‌هاي آزمايشي

لازم به ذكر است داوطلب مي‌تواند از اين كتاب به سه روش: سنجش آزموني، سنجش درس‌به‌درس و سنجش موضوعي استفاده نمايد. پاسخ‌هاي تشريحي اين كتاب در مجلّدي ديگر قرار دارد.

قیمت - اصلي: 65000 ريال
با تخفيف نوع کاربر آبي (58500 ريال)

nits
25-02-2010, 22:20
من که دیگه کتاب خریدن رو تعطیل کردم . تازه رفتم دو تا کتاب ادبیات فارسی گاج رو پس دادم و موضوعی خریدم . (کلک معلم )
دوقفسه فقط کتابهای ریاضیات دارم + فیزیک

clickestan
25-02-2010, 22:29
دوباره گاج یه کتاب خوب (واقعا خوب) منتشر کرد! واقعا عالیه 30 کنکور عمومی 5سال اخیر رشته های مختلف تو یه کتاب جمع کرده به نظرم واسه دوران جمع بندی عالیه البته خودش گفته به سه روش از این کتاب میشه استفاده کرد خودتون این شاهکار گاج ببینید
دور دنيا در چهار ساعت با سنجش آخر(دروس عمومي)
همچین چیزی برای اختصاصی ریاضی نداده؟

rambo_1386
25-02-2010, 23:25
همچین چیزی برای اختصاصی ریاضی نداده؟
چرا داده فکر کنم دوسالی میشه که چاپ شده با نام سنجش آخر فقط اسمش امسال شده "دور دنیا در چهار ساعت با سنجش آخر "(اسم جالبیه!) سنجش آخر مثل کنکوره سوالات عمومی و تخصصی + پاسخنامه کلیدی تو یه جلد پاسخ های تشریحیش هم تو یه جلد خوبی سنجش آخر عمومی اینه که سوالات عمومی 6 رشته 4سال اخیر داره که خیلی خوبه و دیگه لازم نیست مثلا دانش آموز ریاضی بره سنجش آخر ریاضی رو هم بگیره!
لینک کتاب های دور دنیا در چهار ساعت انتشارات گاج

Iranian boy10
25-02-2010, 23:36
سلام . برای فنی و حرفه ای کتاب کنکور برای دروس عمومی موجوده ؟ چه کتابیه؟ اسم ؟

ممنون :5:

mazg
25-02-2010, 23:47
میشه لطفا توضیح بدی کلا دیفرانسیل 2 کوله پشتی چند صفحه هست بعدشم سبکش چجوریاست...از خوشخوان بهتره...

بین دیفرنسیل 2 کوله پشتی و انرژی اتمی موندم کدوم انتخاب کنم...

مرسی

محمد جان میشه یه قسمت از کتاب دیف 2 نشر الگو دانلود کنی بعد یه مقایسه بین نشر الگو و کوله پشتی بکنی:11:
من دیروز واسه کوله پشتی رفتم از به کلی فراموشش کردم :41: حالا اگه بهتر از این باشه میرم عوضش میکنم فکر نکنم مشکلی باشه منتظر مقایسه میمانیم:46:

سلام.
والله من الان خونه نیستم که ببینم چند صفحستََََ:5:فکرم نمیکنم خیلی مهم باشه....والله فکر نمیکنم من فرد مناسبی برای قضاوت درباره کتاب دیفرانسیل 2 باشم،چون اولین باره که دارم مباحثشو میخونم،چون پارسال نه مدرسه رفتم نه کلاس....ولی اونقدری که من میفهمم و براتون توضیح میدم.:

درباره کتاب کوله پشتی باید بگم به نظر من مثالهای تشریحیشو عالی توضیح داده و ترتیب مثالها و تستاش از آسون به سخته،هرجا لازم بوده از شکل برای تفهیم بیشتر مطلب استفاده کرده ،کلا کتاب روونیه.....ولی به نظرم برای کسی که بخواد درصد بالایی بزنه باید 1 کتاب مکمل تست کنارش داشته باشه مثل خوشخوان....من خودم اول کوله پشتی رو خوندم بعد رفتم سر خوشخوان ،به نظرم اون مبحثو عالی یاد گرفتم...

امیر جان من کتاب انرژی اتمی رو دیدم، به نظرم تو هم مثل من بیشتر به مولف کتاب اهمیت میدی تا محتوای کتاب:5::46:ولی من با مولف این کتاب حال نمیکنم.....به نظرم توی توضیح مطالب بعضی جاها خیلی افراط کرده و بعضی جاها هم خیلی ایجاز .....سطح سختیشم به نظرم از کوله پشتی سختتر و از خوشخوان آسونتره.........

من هرچی به مغزم فشار میارم دیگه بیشتر از این جیزی یادم نمیاد....پس فردا میرم خونه دوباره کتابارو میبینم اگه چیز جدیدی فهمیدم ،بهتون میگم.
شرمنده.

MMM52
26-02-2010, 17:02
کتاب تست خوب ریاضی 2 چی هست؟؟؟
البته به غیر از قلمچی!!!

azimzade
26-02-2010, 18:18
کتاب تست خوب ریاضی 2 چی هست؟؟؟
البته به غیر از قلمچی!!!
بچه ها چندین بار جواب شما رو دادن تا حالا
گاج یا
تست مبتکران که 2 جلده سطحش از گاج بالا تره نویسنده هاش:مهندس عطااله صادقی و فرهاد ابوالقاسمی