PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

mamadalmani
26-12-2009, 20:05
هندسه تحلیلی آخه صفحه 131 نوشته من خریدم راضیم
دیف2 هم ما نفهمیدیم چی خوبه ولی تا جایی که یادم میاد گاج سبز بود
راستی یه سوال داشتیم هنسه تحلیلی سید حسین سید موسوی رو کسی خریده ببینم راضیه یا نه
فیزیک 1 و 2 مبتکران غلامعلی محمود زاده چطور
محمود نصیریم که فقط وقت تلف کردنه هندسه تحلیلی داره با دیفرانسیلو ریاضی گسسته
و این فیزیک 3 من چه کتای بگیرم غلامعلی مخمود زاده یا این رمزینه یا فیزیک 3 اندیشه سازان فرین کمانگر
در آخر این عربی رمزینه بهتره یا همگامان

GENERAL_RAAAM
26-12-2009, 20:36
کتاب دیف 1 رمزینه حد و مشتقو کامل درس داده ؟ یعنی با خوندن اون دیگه نیازی به خوندن این دو مبحث از کتاب حسابان نیست؟

nits
26-12-2009, 20:40
کتاب دیف 1 رمزینه حد و مشتقو کامل درس داده ؟ یعنی با خوندن اون دیگه نیازی به خوندن این دو مبحث از کتاب حسابان نیست؟

به نظر من دیفرانسیل رمزینه خیلی ادم رو خسته میکنه . زیاد حرف زده نویسنده تو کتاب . ولی خوبه . تقریبا میشه گفت کامله .

BMW.M3_E46
27-12-2009, 00:24
سلام
یک کتاب حساب دیفرانسیل می خوام بخرم توپ باشه که گام به گام آموزش داده باشه!(خودم می خوام گاج سبز بخرم)
نظر شما چه جوریه!؟

M . Sayid
27-12-2009, 08:06
سلام
یک کتاب حساب دیفرانسیل می خوام بخرم توپ باشه که گام به گام آموزش داده باشه!(خودم می خوام گاج سبز بخرم)
نظر شما چه جوریه!؟

اینحا اکثرا طرفدار رمزینه هستن

alitorres77
27-12-2009, 10:34
برای reading و close test یه کتاب خوب معرفی کنید؟
یه کتاب که اعراب و تحلیل صرفی رو خیلی روان توضیح داده باشه معرفی کنید؟
از این مبحث چندتا سوال تو کنکور میاد؟ ترجمه چندتا سوال میاد؟

nits
27-12-2009, 16:16
خوب نویسنده می خواسته این جوری مطلب رو جا بندازه.به نظر من دیفرانسیل رمزینه رو راحت میشه سه ساعت پشت سر هم خوند نیازی هم به استراحت نیست موقعی که دانش آموز بازیگوشه سوال می پرسه خودش یه تایم استراحت محسوب میشه.:31:
این نظر منه

شما در عرض سه ساعت چقدرش رو میخونی ؟ همش رو ؟

elendil
27-12-2009, 16:46
سلام.

کتاب ریاضی به روش یک رقمی های انتشارات مزینانی رو گرفتم. باید کتاب خوبی باشه...

نظر شما چیه؟!

واسه آمار چی پیشنهاد میکنید؟!
دین و زندگی چی؟! همگامان؟ مزینانی؟!

کتابشو معلم دیفمون تستایی که میگه سر کلاس رو از رو این میگه کتاب خوبی هستش اگه درست حسابی باهاش درگیر بشی :دی :دی

Senator_Offline
27-12-2009, 17:22
دوستان کتاب دیف 2 رمزینه تست و درس چاب شده؟
کتاب از پله اول فیزیک پیش جلد 3 انتشارات فار چه طور؟
با تشکر dr trojan

mamadalmani
27-12-2009, 19:02
استی یه سوال داشتیم هنسه تحلیلی سید حسین سید موسوی رو کسی خریده ببینم راضیه یا نه
و این فیزیک 3 من چه کتای بگیرم غلامعلی مخمود زاده یا این رمزینه یا فیزیک 3 اندیشه سازان فرین کمانگر
سوال های من بی پاسخ ماند

music6808
27-12-2009, 20:10
سلام به همگی
عرض شود که من این ترم درس انقلاب اسلامی گرفتم
شانس ما استاد خیلی آدم گیری هستش
نه کتاب معرفی کرد نه جزوه
تمام ترم میومد حرف میزد و می رفت
حالا که ترم تمام شد
جلسه س آخر اومد به ما سوال داد گفت جواب اینهارو پیدا کنید روز امتحان بیارید
واسه هرکدوم حداقل 5 تا منبع معرفی کنید
هرچه منبع بیشتر ، نمره بیشتر
من هرچقدر گشتم و سرچ کردم چیز به درد بخوری پیدا نکردم
از دوستان خواهش دارم اگر کسی چیز بهدرد بخوری میشناسه به من کمک کنه
در آخر بگم اگر جای تاپیک درست نیست شرمنده!!
سوالات از این قرار هستند:
1. زمینه های اقتصادی شکل گیری انقلاب اسلامی را بنویسید.
2.الگوی بسیج انقلاب اسلامی چه ویژگی هایی دارد.
3.رهبری حضرت امام از 15 خرداد تا 26 مرداد 57 چه ویژگی هایی مولفه هایی) داشت؟
4.شعارهای اصلی انقلاب اسلامی را تحلیل کنید.(حداقل 10 شعار)
5.تغییر آرایش طبقات اجتماعی چه نقشی در پیروزی انقلاب اسلامی داشت؟
6.کارنامه ی انقلاب اسلامی را در عرصه ی علمی ، فرهنگی و هنری تحلیل کنید.

خودم می دونم آدم مزخرفی هستش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی شما اگر کمکی از دستتون بر میاد لطفا دریغ نکنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیشاپیش مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nits
27-12-2009, 21:44
استی یه سوال داشتیم هنسه تحلیلی سید حسین سید موسوی رو کسی خریده ببینم راضیه یا نه
سوال های من بی پاسخ ماند

من که برای هندسه تحلیلی انتشارات مدرسه رو به شما پیشنهاد میکنم . موسوی رو ندیدم و نمیتوم نظر بدم
برای ریاضیات گسسته هم همینطور . انتشارات مدرسه بگیر خودت میبینی که هندسه تحلیلی و ریاضیات گسسته کتابهای غولی نیستند که بری براشون کتابهای محمود نصیری بگیری . کتابهای آقای نصیری واسه کسایی بیشتر بدرد میخوری که میخوان همه مطالب یک درس رو بفهمن

فیزیک های غلامعلی محمود زاده هم طوری هست که نباید انباشته کنی و پا به پای معلم باید پیش بری . در کل کتابی هست که سعی بر فهموندن مطلب داره و خیلی خوب هست .

در مورد کتاباب آقای نصیری من چندین بار توضیح دادم و باز هم میگم . کتابهای ایشون رو اگه میخوای بخونی ( مثلا دیفرانسیلشو ) باید کتابهای حسابان و کتابهای قبلیش رو بخونی تا بفهمی .

فیزیک محمود زاده رو که گفتم . اگه معلمتون جزوش خوبه اندیشه سازان کمانگر رو بگیر . تستهای که در کتاب فیزیک اقای کمانگر هم تستهای الکی نیست . در داخلش کلی مطلبی و نکته میتونی در بیاری .

عربی منظورت اگه اموزش گاج به نظر من خوبه و من نتیجه هم گرفتم . برای قواعد هم کتاب فوت و فن عربی انتشارت خیلی سبز بگیر

توضیحات کافی بود ؟

موفق باشید

ZafMaR
28-12-2009, 17:36
ببخشید ، میشه به من یه کتاب حرفه ای واسه فیزیک پیش معرفی کنید ؟ (تست)

shabeashegha
28-12-2009, 19:31
سلام به همگی
عرض شود که من این ترم درس انقلاب اسلامی گرفتم
شانس ما استاد خیلی آدم گیری هستش
نه کتاب معرفی کرد نه جزوه
تمام ترم میومد حرف میزد و می رفت
حالا که ترم تمام شد
جلسه س آخر اومد به ما سوال داد گفت جواب اینهارو پیدا کنید روز امتحان بیارید
واسه هرکدوم حداقل 5 تا منبع معرفی کنید
هرچه منبع بیشتر ، نمره بیشتر
من هرچقدر گشتم و سرچ کردم چیز به درد بخوری پیدا نکردم
از دوستان خواهش دارم اگر کسی چیز بهدرد بخوری میشناسه به من کمک کنه
در آخر بگم اگر جای تاپیک درست نیست شرمنده!!
سوالات از این قرار هستند:
1. زمینه های اقتصادی شکل گیری انقلاب اسلامی را بنویسید.
2.الگوی بسیج انقلاب اسلامی چه ویژگی هایی دارد.
3.رهبری حضرت امام از 15 خرداد تا 26 مرداد 57 چه ویژگی هایی مولفه هایی) داشت؟
4.شعارهای اصلی انقلاب اسلامی را تحلیل کنید.(حداقل 10 شعار)
5.تغییر آرایش طبقات اجتماعی چه نقشی در پیروزی انقلاب اسلامی داشت؟
6.کارنامه ی انقلاب اسلامی را در عرصه ی علمی ، فرهنگی و هنری تحلیل کنید.

خودم می دونم آدم مزخرفی هستش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی شما اگر کمکی از دستتون بر میاد لطفا دریغ نکنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیشاپیش مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی بعید میدونم که اینجا کسی بتونه راهنماییت کنه . شاید تاپیک دیگه ای باشه که بهت کمک کنن بچه ها.

music6808
28-12-2009, 23:54
من تاپیک جدا زدم...دوستان مدیر گفتن که اینجا مطرح کنم :(
تا سوال 4 رو خودم هرجوری بود سرهم بندی کردم
2تا سوال آخرش رو گیر کردم:(

ALt3rnA
29-12-2009, 00:15
اندیشه سازان :20:

nits
29-12-2009, 10:57
دوستان این قرابت معنایی اقای دکتر هامون سبطی که حداقل 400 صفحه میشه:18::18: !! کی باید این رو تموم کرد . ولی به نظرم مطالبش اسون باشه و یاد گرفتنش هم اسون . درسته ؟

nits
29-12-2009, 11:23

دوست عزیز اینجا که بیشتر واسه کتابهای دبیرستانی راهنمایی میکننن . منم به شما پیشنهاد میکنم که بااستادهای دیگه هم برومشورت کن دیگه :angry:. فقط همین یه دونه استاد رو دارین واسه انقلاب اسلامی در دانشگاتون :angry:

برو جوابها رو از اون بگیر و بگو بهت منبع معرفی کنن و از اونجا پاسخ سوالهاتو بردار . نکنه میخوای با یه دونه سرچ در اینترنت همه پاسخ ها واست رو بشه:28: . برو یکم تحقیق کن . برو کتابخونه . کتابهای مرتبط به انقلاب اسلامی به خصوص کتابهای مطهری رو پیدا کن .

واسه سوال شماره 6 من یه چیزایی پیدا کردم . حالا نمیدونم خوبه یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو این سایت بالایی بعدش برو در قسمت مقالات شاید یه چیزی پیدا کردی . چون موضوعات مقالات این سایت تا حدودی به سوالات نزدیکه

alitorres77
29-12-2009, 11:40
برای reading و close test یه کتاب خوب معرفی کنید؟
یه کتاب که اعراب و تحلیل صرفی رو خیلی روان توضیح داده باشه معرفی کنید؟
از این مبحث چندتا سوال تو کنکور میاد؟ ترجمه چندتا سوال میاد؟
یکی جوابمو بده:41::41::41:

ZafMaR
29-12-2009, 12:06
یکی جوابمو بده:41::41::41:

اگر یه کتاب فقط برای اعراب و تحلیل صرفی می خوای :کتاب تجزیه و ترکیب عربی ، نوشته ایاد فیلی
واسه cloze و Reading کتاب خاصی نمیدونم ولی کتاب اندیشه سازان نوشته ی اناری که 2 جلده همه چی توش داره .
ترجمه ی عربی : 8 - 9 سوال ، اعراب : 3 -4 سوال

farshidshd
29-12-2009, 12:41

کتاب انقلاب اسلامی ایران انتشارات معارف ( جمعی از نویسندگان ) ویراست چهارم
در مورد همه ی سوالاتت توضیح داده

سوال 5 جوابش در صفحه 30 این کتاب هست
سوال 6 هم جوابش در صفحات 214 و 219 این کتاب واضح توضیح داده شده

موفق باشید

alitorres77
29-12-2009, 16:56
کتاب ایاد فیلی حجمش چقدره؟
یه کتاب برای ترجمه هم بگید لطفا؟

ZafMaR
29-12-2009, 17:07

حجمش خیلی زیاد نیست
واسه ترجمه فکر نمی کنم کتاب خاصی باشه

Shahnam7
29-12-2009, 21:23
سلام
من ديروز رفتم زبان فارسي سبطي گرفتم.ولي اصلا باهاش حال نكردم.اين كه حتي نصف كتاب زبان فارسيم پوشش نميداد؟؟؟لااقل بايد درس نمودار جمله كه حتما 1 تست داره را توي اين جلد مياورد.به نظر من كه فقط ميخواسته كتابش سريع منتشر بشه..

من هم دقیقا همین نظر رو دارم اما مشکل اینجاست که کتابی از این بهتر نداریم
معلم زبان فارسی ما می گفت بهترین جواب به بعضی از سوال های زبان فارسی اینه که بهش جواب ندید

البته ما اون معلم رو عوض کردیم :27:

reza-atom
29-12-2009, 21:41
دوستان این قرابت معنایی اقای دکتر هامون سبطی که حداقل 400 صفحه میشه:18::18: !! کی باید این رو تموم کرد . ولی به نظرم مطالبش اسون باشه و یاد گرفتنش هم اسون . درسته ؟

اگه اين كتاب رو با علاقه و عشق بخوني اين حجم واست كم ميشه !من كه خيلي با اين كتاب حال ميكنم و اصلا هم به حجمش فك نميي كنم !!:27:

reza-atom
29-12-2009, 21:48

552 صفحه ولي كتاب باحاليه:40: !:31:

كتاب براي ترجمه : همون اياد فيلي داخلش ترجمه هم داره اگه يدونه جدا ميخواي كتاب انرژي اتمي هم خوبه (حجمش كمه جم و جوره )

music6808
29-12-2009, 22:38
nits عزیز من اگر وقت و بودجه خرید و مطالعه ی کتاب رو داشتم این جا پست نمی زدم
در ضمن قبلا عرض کردم که من آموزش عالی تاپیک زده بودم ولی یکی از مدیرها تاپیک رو بستن و گفتن که اینجا بیان کنم
از بابت لینکت هم ممنون..جواب سوال 6 رو نوشتم
لطف کردی
در ضمن
دعوا هم نداریم با همدیگه!

farshidshd عزیز جایی رو سراغ ندارید که بشه این کتاب رو دانلود کرد؟
آخه همونطور که بالا گفتم جدا وقت و بودجه موجود نیست
ممنون همگی

iliyad1371
30-12-2009, 08:17

گاج سفید ویرایش امسال کافیه !

Untouchable
30-12-2009, 12:28
سلام

واسه فیزیک 3 در سطح نسبتا بالا چی خوبه ؟ خوشخوان فیزیک 3 داره ؟

رفتم از یه فروشنده پرسیدم گفت کتاب فیزیک 3 انرژی اتمی ( نشر الگو , اگه اشتباه نکنم) با خوشخوان یکیه ؟ ها ؟

nits
30-12-2009, 13:46
nits عزیز من اگر وقت و بودجه خرید و مطالعه ی کتاب رو داشتم این جا پست نمی زدم
در ضمن قبلا عرض کردم که من آموزش عالی تاپیک زده بودم ولی یکی از مدیرها تاپیک رو بستن و گفتن که اینجا بیان کنم
از بابت لینکت هم ممنون..جواب سوال 6 رو نوشتم
لطف کردی
در ضمن
دعوا هم نداریم با همدیگه!

farshidshd عزیز جایی رو سراغ ندارید که بشه این کتاب رو دانلود کرد؟
آخه همونطور که بالا گفتم جدا وقت و بودجه موجود نیست
ممنون همگی

سلام دوست عزیز نه بابا دعوا چیه . یعنی شما اصلا وقت نداری یه سر بری کتابخونه دانشگاهی چیزی ؟؟؟

به هر حال من دنبال در خواست شما هستم . این کتاب انقلاب اسلامی که دوستمون معرفی کرد من برای دانلود خود کتاب رو پیدا نکردم . اما سوالات 4 گزینه ایش رو پیدا کردم برای دانلود . خود کتاب رو فعلا پیدا نکردم . منم مطمئن هستم که این استادتون از همین کتابه به شما سوال داده . چون سوالهاش همه اونجاست . من میگم این سوالها رو بردار شاید یه روزی به دردت خورد . بیا :

اگه خود کتاب رو پیدا کردم حتما حتما حتما میزارم . اگه اینجا بودی یه دعوای مفصل باهات میکردم :10:

Alamate Soal
30-12-2009, 14:30
كتاب آموزشي براي عربي اول دبيرستان ؟ :31:

music6808
30-12-2009, 15:11
سلام دوست عزیز نه بابا دعوا چیه . یعنی شما اصلا وقت نداری یه سر بری کتابخونه دانشگاهی چیزی ؟؟؟

به هر حال من دنبال در خواست شما هستم . این کتاب انقلاب اسلامی که دوستمون معرفی کرد من برای دانلود خود کتاب رو پیدا نکردم . اما سوالات 4 گزینه ایش رو پیدا کردم برای دانلود . خود کتاب رو فعلا پیدا نکردم . منم مطمئن هستم که این استادتون از همین کتابه به شما سوال داده . چون سوالهاش همه اونجاست . من میگم این سوالها رو بردار شاید یه روزی به دردت خورد . بیا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه خود کتاب رو پیدا کردم حتما حتما حتما میزارم . اگه اینجا بودی یه دعوای مفصل باهات میکردم :10:
دانشگاه که اون سر شهر هستش. رفت و آمدش شصت ساعت وقت می بره:13:یعنی برنامه درسیم به هم میریزه:13:
خیلی خیلی خیلی لطف می کنید..من که کل نت رو زیر و رو کردم چیز به درد بخوری پیدا نکردم
این کتاب هم سپردم به دوستان اگه کسی داره بهم بده..بابت سوالات ممنون:11:
اگر کتاب رو پیدا کردی هم خیلی خیلی ممنون:11:
شما کجا هستی خدمت برسیم یه سری دعوا کنیم؟:31:
قربانت:40:

nits
30-12-2009, 15:43
دانشگاه که اون سر شهر هستش. رفت و آمدش شصت ساعت وقت می بره:13:یعنی برنامه درسیم به هم میریزه:13:
خیلی خیلی خیلی لطف می کنید..من که کل نت رو زیر و رو کردم چیز به درد بخوری پیدا نکردم
این کتاب هم سپردم به دوستان اگه کسی داره بهم بده..بابت سوالات ممنون:11:
اگر کتاب رو پیدا کردی هم خیلی خیلی ممنون:11:
شما کجا هستی خدمت برسیم یه سری دعوا کنیم؟:31:
قربانت:40:

خواهش میکنم
والا منم که هم امتحان دارم هم واسه کنکور میخونم . اگه پیدا کردم حتما میزارم . دریغ نمیکنم . این تاپیک به خاطر همین باز شده .

اینجا اب وهوا خوب نیست بیای واسه دعوا . :33:شمالی هستم .:40:
باز میگردم .

تا دعوای بعد ...

alitorres77
30-12-2009, 16:13
سلام.برای فیزیک 1و2 پایه یه کتاب توپ معرفی کنید که فقط اموزش باشه و هردو توی یه کتاب باشن؟به جز اندیشه سازان اخه
اینجا گیر نمیاد:41::41:
برای امار هم یه کتاب بگید که هم اموزش باشه و هم تست؟
3- برای reading , closetest هم یه کتاب بگید.خیلی مشکل دارم

rambo_1386
30-12-2009, 17:34
برای امار هم یه کتاب بگید که هم اموزش باشه و هم تست؟
3- برای reading , closetest هم یه کتاب بگید.خیلی مشکل دارم
آمار گاج سفید درسنامه هاش کافیه
ردینگ هم بهترین گزینه الان خیلی سبز میتونی از این لینک دانلود کنی

music6808
30-12-2009, 18:52
خواهش میکنم
والا منم که هم امتحان دارم هم واسه کنکور میخونم . اگه پیدا کردم حتما میزارم . دریغ نمیکنم . این تاپیک به خاطر همین باز شده .

اینجا اب وهوا خوب نیست بیای واسه دعوا . :33:شمالی هستم .:40:
باز میگردم .

تا دعوای بعد ...

پس فاصلمون خیلی زیاده:46:
منتظر هستم
مزاحم درس خوندنت نمیشم
ممنون:10:

nits
30-12-2009, 20:49
دوستان کسی شماره ای چیزی از اقای سبطی نداره . میخوام بهش بگم یه تجدید نظری در مورد این کتاب قرابت معناییش بکنه . جدی میگما . فقط زود باشین چون:

من دیگه دارم این دفعه جون شما نباشه جون این نویسنده های کتابهای درسی که ما رو اسیر خودشون کردن اینترنت بی سرو ته رو کم میکنم . خداییش هیچ تفریحی ندارم . حداقل یه سری اینجا میزنم . نمیشه این لا مذهب رو ترک کرد .

reza-atom
31-12-2009, 12:40
يه نكته اي خواستم ياد آور شم شايد بعضي ها قبول نداشته باشن ولي ميگم:

كتابهاي رمزينه = هدر دادن وقت !

من خيلي عصباني شدم برا همين هم اينو گفتم !!!
مثلا همين ديفرانسيل مهندس مهربان اينقدر بحث ها رو پيشرفته و پيچيده و طولاني كرده كه نه وقت كردم تست بزنم نه وقت كردم دوره كنم ! شايد نظر شما متفاوت باشه ! بهتره اينقدر كتابهاي رمزينه رو به اين و اون توصيه نكنيم !

alitorres77
31-12-2009, 12:53
کسی میدونه دینی همگامان رو از کجا میشه تهیه کرد؟ اگه سایتی داره اسمشو بگید لطفا.

masih eia
31-12-2009, 13:20
آ
ردینگ هم بهترین گزینه الان خیلی سبز میتونی از این لینک دانلود کنی

این کتابا الان کتابفروشی های شهرستان(اصفهان)دارند؟؟؟

reza-atom
31-12-2009, 13:21
کسی میدونه دینی همگامان رو از کجا میشه تهیه کرد؟ اگه سایتی داره اسمشو بگید لطفا.

اينم سايتش حالشو ببر :

masih eia
31-12-2009, 13:22
کتاب ردینگ خیلی سبز الان اصفهان اومده؟؟؟؟

nits
31-12-2009, 13:27

مثلا همين ديفرانسيل مهندس مهربان اينقدر بحث ها رو پيشرفته و پيچيده و طولاني كرده كه نه وقت كردم تست بزنم نه وقت كردم دوره كنم ! شايد نظر شما متفاوت باشه ! بهتره اينقدر كتابهاي رمزينه رو به اين و اون توصيه نكنيم !

صد در صد تایید میشه . البته کتاب بدی نیستا . خیلی خوبه .

من تا این پیش دانشگاهی در زمینه ریاضیات دو تا کتاب خوب فقط دیدم .
یکی این کتاب اقای عباس امیدوار که حسابان نوشته
یکی هم ریاضی 2 مبتکران که دو تا از نویسنده های مبتکران نوشتند . اقای سیامک قادر و حسین انصاری

از بهتراز همه هم کتابهای ریاضی انتشارات مدرسه هستند .

این دیگه چیه بابا . نامه نوشته به کی ؟ من اگه دیدم یه روزی این اقای مهربان رو ها بهش میگم .
از بعضی از تیکه ها و جملاتش که اصلا خوشم نمیاد .

iliyad1371
01-01-2010, 08:55

دقیقا درسته ! من خودم پارسال تست رمزینه رو می زدم با این که کیفیت سوالاش بالاست ولی چون تعدادش زیاد
و تست مادر یا ستاره دار نداره تا همه تست هاشو نمی زدم خیالم راحت نمی شد به خاطر همین وقت خیلی گرفته
می شد و چون بدلیل کمبود وقت نمی شد خیلی سر تست ها وقت گذاشت فقط تا 1 هفته مطالب تو ذهنم بود
ولی امسال از دو تا کتاب زیر استفاده می کنم که واقعا عالی هستند .

تست : اندیشه فایق ویرایش جدید
آموزش + تست : الگو

mosbatekonkoor
01-01-2010, 12:52

100 درصد در اشتباهی.

reza-atom
01-01-2010, 17:39
100 درصد در اشتباهی.

نظرتون محترمه ! :31:

ببينيد رمزينه توي level بالا درس دادن هيچي كم نذاشته اما مباحث اضافي زيادي داره ...

B L A S T E R
01-01-2010, 17:53
سلام !
بچه ها شیمی پیش تست چی خوبه ؟
من مبتکران دارم احساس میکنم زیاد کامل نیس !
گاج بهتر نیس ؟
درباره دیفرانسیل تست چی خوبه ؟ رمزینه که خیلی زیاده ! ستاره دار هم نداره!

POUYOL
01-01-2010, 18:47
سلام !
بچه ها شیمی پیش تست چی خوبه ؟
من مبتکران دارم احساس میکنم زیاد کامل نیس !
گاج بهتر نیس ؟
!

درمورد شیمی باید بگم کتاب بهمن بارزگانی حرف نداره و حالاحالاها رو دستش نمیاد اما من نمیدونم چرا برات کامل نیست !!!!!!:23::14:
راستی دوستان امروز با دوستم رفتیم چندتا کتاب خریدیم :10:برای زبان فارسی شک داشتم چی بگیرم ولی همگامان را انتخاب کردم چون اینجا خیلی طرفدار داره !!!البته زبان فارسی هامون سبطی هم بود اما احساس میکنم این بهتره !!!برای ریدینگ کنکور هم کتاب خیلی سبز را گرفتم به نظر شما خوبه یا کانون بهتره ....کاشکی این کتاب پشیمونم نکنه !!!!:41:ولی یه کتاب که کاملا مطمئن بودم به درد میخوره ،کتاب قرابت معنایی هامون سبطی بود که امروز چند صفحه اولشو خوندم دیدم خسته نمیشم از خوندنش هرچند کتابش حجمش زیاد به نظر میرسه ....خلاصه فکر کنم با خوندن کامل این کتاب بتونم 80درصد سوالات قرابت معنایی را جواب بدم !:20::46:
برای ریدینگ کنکور زبان تخصصی شهاب اناری کتاب داره ؟!!! یا باید همون کتاب واژگان و اصطلاحات کنکور زبانش را بخونم ؟!

Untouchable
01-01-2010, 18:49
سلام

واسه فیزیک 3 در سطح نسبتا بالا چی خوبه ؟ خوشخوان فیزیک 3 داره ؟

رفتم از یه فروشنده پرسیدم گفت کتاب فیزیک 3 انرژی اتمی ( نشر الگو , اگه اشتباه نکنم) با خوشخوان یکیه ؟ ها ؟

کسی نظری نداره ؟

music6808
01-01-2010, 19:02
بازم سلام به همگی
کسی از شما این کتاب رو نداره این صفحاتش رو واسه من اسکن که
کتاب انقلاب اسلامی

صفحه ی 30 تا جایی که مطلبش تمام میشه
زمین و آسمون رو گشتم کسی این کتاب رو نداشت:41:

ممنون

The 69 eyes
01-01-2010, 19:03
سلام به دادم برسید بدبخت شدم :41:

من غیرحضوری میرم و جزوه ای که واسه درس شیمی دارم مال کنکوره و بیشتر نکته تستیه ... نشستم از رو اون خوندم ولی بنی هاشم ندارم که از روش تست کنم وضعمو ! اگه بتونید جزوه بنی هاشم شیمی پیش 1 رو بم link بدین ممنون میشم ... فقط سریعتر بدید که 14 ساعت بیشتر به امتهان نمونده :31::11:

saede24
01-01-2010, 19:15
سلام بچه ها من ميخوام ديني همگامان بگيرم اما اينجا نتونستم گير بيارم از خود سايت همگامان هم كه سفارش ميدم در آخر كه تكميل سفارش را كليك ميكنم ميگه IP Adress فروشنده نا معتبر است يه نفر بهم يه كمكي بكنه از اين كتابفروشي هاي الكترونيكي كدومش همگامان داره به جز book 24 كه خودم قبلا ديدم نداره ميشه يكيييييي كمكم كنه مرسيييييييييييييييييييييي ييييييييييييييييييييييييي ييييييييييييييييييييييييي ييييييييييييييييييييييييي ييييييييييييييييي

POUYOL
01-01-2010, 19:37
کسی نظری نداره ؟

فیزیک 3اندیشه سازان خیلی طرفدار داره برای کنکور اما اگه مثل من میخواهی برای امتحان نهایی باید کتاب فیزیک 3مبتکران مولف غلامعلی محمودزاده بگیری! درمورد فیزیک خوشخوان نظری ندارم !!!!:13:

The 69 eyes
01-01-2010, 22:08
اینطور که معلومه این امتحان رو افتادم ! امیدوارم تو بعدیاش مردم دوستیه بیشتری رو از شما ببینم ! lol

sh.k.sh
01-01-2010, 23:05
کسی نظری نداره ؟
یه سری بزن سایت رمزینه و توی کتابخونه این سایت فیزیک 3 رمزینه رو ببین فکر کنم کتابی که مشکلت رو حل می کنه

reza-atom
02-01-2010, 15:01
كسي راجع به دو كتاب زير نظري داره ؟
1.تاریخ ادبیات و درآمدها (گاج)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2.واژگان سطر به سطر ادبیات (گاج)

شما استفاديديد (استفاده كرديد:31:) ببينيد جالبه يا نه ؟؟؟

دومي لازم ميشه يا همون اولي كافيه ؟

nits
02-01-2010, 15:24
كسي راجع به دو كتاب زير نظري داره ؟

هیچ کدوم از اینها رو نگیر . برای تاریخ ادبیات و درامدها برو کلک معلم ساجدی رو بگیر بعدا میفهمی کدوم خوبه . گاج یا کلک معلم . کلک معلم هم رنگیه و هم تصویر شاعران و نویسنده ها رو اورده و خیلی کارهای دیگه . برای املا و واژگان هم کلک بگیر یا انتشارات دریافت که دکتر سبطی زده . برای قرابت معنایی هم انتشارات دریافت به تالیف اقای دکتر سبطی هم حرف نداره . برای ارایه های ادبی هم کلک معلم خوبه

تاریخ ادبیات و درامدها = کلک معلم
قرابت معنایی = دکتر سبطی ( انتشارات دریافت )
املا و واژگان = کلک معلم یا دکتر سبطی
ارایه ها = کلک معلم

به قول یکی از بچه ها بود که گفت :

این درس خوندن نیست . فقط داریم با کتاب لاس میزنیم

POUYOL
02-01-2010, 19:57
به قول یکی از بچه ها بود که گفت :

این درس خوندن نیست . فقط داریم با کتاب لاس میزنیم

اقا محمد امین عزیز ببین اینجوریها هم که میگی نیست !!!!قبول دارم که وسواسی برای خریدن کتاب کمک اموزشی زیاد درست نیست اما این کتابها خیلی میتونن به ما کمک کنن فقط به همت و تلاش ما بستگی داره . نباید کتاب کمک اموزشی را همون روز اول چند صفحه اش را بخونیم و بعدش ولش کنیم به امان خدا !!!!مشکل ما اینه که زیاد نمیدونیم چی جوری از این کتاب ها استفاده کنیم !!مثلا خیلی ها از کتاب هندسه فرهاد ابوالقاسمی استفاده کردند اما سجاد فولادی بود که تونست به همه ی سوالات هندسه پاسخ بده اما بقیه کمتر!!!!چرا ؟! چون اون میدونست باید اون کتابو چه جوری بخونه !!!!!البته این نظر من هست !!!:46::46:

the bigborther
02-01-2010, 23:21
بله این کتاب الان تو بازار هست و من دارم
ولی خیلی سخته
یعنی به جرات میتونم بگم از خوشخوان 20تا 30 درصد سخت تره
کتاب هندسه اش هم میخواد بیاد بیرون(تست تحلیل و پایه)(اونم خیلی سخته)

کاک سوندی معلم تحلیلی و گسسته ی ماست!من دبستان و راهنمایی روزبه بودم الانم علامه م ...معلم شاخ کم نداشتم اما کاک بهترین معلمی که داشتم...تستاش سخترین تستای بازاره...ولی اگه بتونین بزنین خیالتون راحته دیگه.کتاب هندسه ش هم داره میاد.کل 3 هندسست!1و2وتحلیلی!دیفرانسیل رو داره می نویسه!ریاضی تجربیش داره تایپ می شه.انتشارات رمزینه!سوالی هست:5:

iliyad1371
03-01-2010, 08:53
[QUOTE=reza-atom;4542816]كسي راجع به دو كتاب زير نظري داره ؟

[/QUOTE

تاریخ ادبیات کلک بهتر چون عکس افراد در کنار آثارشون و به خاطر همون خوب تو ذهن می مونه !
املا و واژگان کلک بهتره چون لغت اضافی نداره و دسته بندی اون خیلی بهتره . . . املا و واژگان گاج کلّا مزخرفه ولی مثل کلک مبحثی نیست یعنی برای آزمون های آزمایشی بهتره .

saede24
03-01-2010, 13:03
كسي يه سايت براي خريد كتاب معرفي كنه كه ديني همگامان داشته باشه لطفااااااااااااااااااااا

masih eia
03-01-2010, 13:27
.تستاش سخترین تستای بازاره...ولی اگه بتونین بزنین خیالتون راحته دیگه.:5:

خب اگه تستای المپیاد بزنیم که خیالمون خیلی راحتره!!!!:27::27:

setayesh_sh
03-01-2010, 14:28
برا زبان فارسی چی خوبه بگیریم؟
گاج به نظرتون کافیه؟

POUYOL
03-01-2010, 15:32
برا زبان فارسی چی خوبه بگیریم؟
گاج به نظرتون کافیه؟

من فردا امتحان زبان فارسی دارم و الان داشتم کتاب همگامان را میخوندم ...به نظر من که خیلی خوب کتابو پوشش داده:46:مثلا برای همین درس اول برای واجها لغتهای گوناگون اورده ...تازه قواعد ترکیب را در چند بیت در قالب سوال بررسی کرده که واقعا هرچه قدر هم این قواعد را بلد باشی نمی تونی بدون بررسی زیاد حل کنی!!!
البته گاج سبز هم خوبه چون درس به درس رفته جلو و نکات را همون اول برات گفته بعدش هم تستهای تالیفی و کنکوری اورده اما بدیش به اینه که خیلی تست تکراری داره و تنوع سوالبات تالیفیش اصلا خوب نیست !!!!!!:2:برای دانش اموزان سال سوم خوبیش اینکه سوالات امتحان نهایی مربوط به اون درس را اورده :20:یه کتاب دیگه هم هست که مال هامون سبطی (نشر دریافت ) است که نمیدونم خوبه یا نه!! اما من از این همگامان خوشم اومد !!!!

دوستان اگه جوب سوال من را هم بدید ثواب داره !!!:11:

برای زبان فارسی شک داشتم چی بگیرم ولی همگامان را انتخاب کردم چون اینجا خیلی طرفدار داره !!!البته زبان فارسی هامون سبطی هم بود اما احساس میکنم این بهتره !!!برای ریدینگ کنکور هم کتاب خیلی سبز را گرفتم به نظر شما خوبه یا کانون بهتره ؟
برای ریدینگ کنکور زبان تخصصی شهاب اناری کتاب داره ؟!!! یا باید همون کتاب واژگان و اصطلاحات کنکور زبانش را بخونم ؟!

nakhoda_abbas
03-01-2010, 16:45
سلام
آقایون من حل و مسائله فیزیک هالیدی ویرایش هشتم رو می خواستم ، هر سایتی که رفتم نتونستم دانلود کنم لینک های همه سایت ها خراب بود !!!!

حالا گفتم دیگه دستم به دامنه شما ببینم شما می تونید یه کاریی برام بکنید

mehdi_7070
03-01-2010, 20:36
سلام
آقایون من حل و مسائله فیزیک هالیدی ویرایش هشتم رو می خواستم ، هر سایتی که رفتم نتونستم دانلود کنم لینک های همه سایت ها خراب بود !!!!

حالا گفتم دیگه دستم به دامنه شما ببینم شما می تونید یه کاریی برام بکنید

حل المسائل فیزیک هالیدی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته ظاهرا ویرایش هفتم هست. با این حال اگه به انجمن‌های مربوطه مراجعه کنید زودتر نتیجه می‌گیرید...

AEZ_Best
03-01-2010, 23:48
سلام
مثل اینکه دیف 2 رمزینه هم نیومد

من برای مشتق فعلا تست های آموزشی مشتق 1 اندیشه سازانو زدم
کسی این کتاب خونده؟ کتاب خوبیه؟ من که فکر نکنم کتاب آموزشی با در و پیکر تر اینداشته باشم!
کتابام ایناس اگه میدونید یکیش بهتر از اینه بگید:
خوشخوان یا کوله پشتی عباس کرادی
خوشخوان حسین شفیع (درنومش به درد من نمیخوره من همیشه بعد رمزینه اینو میخوندم و تستاشو میزدم)
10 سال کنکور!!
کتاب درسی!!!
اگه یه کتاب در حد کلاس رمزینه هست بگید
فکر کنم رکزینه نیاد بنا بر این نمی خوام روش الکی حساب وا کنم ولی اگه کسی میدونه کی میاد بگه. امیدوارم تا 25 این ماه اومده باشه!!
همه بگید آمین

در مورد تست رمزینه هم هر کی کتاب کلاسشو داره اینو نگیره بهتره من که پشیمونم بد جور
هر کی کلاسشو داره تست مثل 10 استاد یا خوشخوان خوبه
تستای کتاب تست و کلاس خیلیاش مثل همن
تستای تالیفیشم که خیلیاش الکیه و به هیچ دردی نمیخوره!!!
اینا نظر من بود

saede24
04-01-2010, 12:17
كسي نيست جواب من را بده يك سايت فروش اينترنتي كتاب معرفي كنيد كه ديني همگامان داشته باشه

setayesh_sh
04-01-2010, 13:33
تستای قلم چی دیفرانسیلش چطوریه؟

احساس میکنم خیلی تستاش کمه!
نظرتون چیه اونو بیخیال شم اول کلاس رمزینه بخونم بعد تست خوشخوان بزنم؟

Senator_Offline
04-01-2010, 16:37
سلام
مثل اینکه دیف 2 رمزینه هم نیومد

من برای مشتق فعلا تست های آموزشی مشتق 1 اندیشه سازانو زدم
کسی این کتاب خونده؟ کتاب خوبیه؟ من که فکر نکنم کتاب آموزشی با در و پیکر تر اینداشته باشم!
کتابام ایناس اگه میدونید یکیش بهتر از اینه بگید:
خوشخوان یا کوله پشتی عباس کرادی
خوشخوان حسین شفیع (درنومش به درد من نمیخوره من همیشه بعد رمزینه اینو میخوندم و تستاشو میزدم)
10 سال کنکور!!
کتاب درسی!!!
اگه یه کتاب در حد کلاس رمزینه هست بگید
فکر کنم رکزینه نیاد بنا بر این نمی خوام روش الکی حساب وا کنم ولی اگه کسی میدونه کی میاد بگه. امیدوارم تا 25 این ماه اومده باشه!!
همه بگید آمین

در مورد تست رمزینه هم هر کی کتاب کلاسشو داره اینو نگیره بهتره من که پشیمونم بد جور
هر کی کلاسشو داره تست مثل 10 استاد یا خوشخوان خوبه
تستای کتاب تست و کلاس خیلیاش مثل همن
تستای تالیفیشم که خیلیاش الکیه و به هیچ دردی نمیخوره!!!
اینا نظر من بود

من که با کتاب مهربان خیلی حال میکنم هم کلاس هم تست احتمالا تا اخر دی هر دو میاد.

sina_r2
04-01-2010, 23:43
بچه من با دیفرانسیل مشکل دارم هر چی جزوه معلمو می خونم نمی تونم تو آزمون های قلم چی درصد خوبی بزنم !
چه کتابی واسه آموزش خوبه ؟ که دقیقا مطابق کتاب باشه و همه ی مسائل و قضیه های کتاب توش باشه! چون من فکر میکنم برای اینکه بتونیم درصد بالایی بزنیم باید اول کتاب درسی رو فول باشیم بعد بریم سراغ نکات تستی.
به نظرتون کتاب سبز قلم چی خوبه؟
من این کتابها رو هم دارم :
۱- ۱۰ سال کنکور قلمچی >>>> چرت و پرته
۲- کلک معلم >>>> تستاش تو بعضی مباحث تکراری و به درد نخوره
۳- ۳۰ سال کنکورم از یکی از بچه های پارسال گرفتم >>> تستاش بیشتر و بهتر از ۱۰ سال کنکوره
۴- آموزش: خوشخوان سال۸۵ (عباس مرادی)

راستی برای یادگیری بهتر حل سوال های کتاب دو سالانه به درد می خوره یا نه؟ (مخصوصا که امسال دیف هماهنگ کشوریه)
یه سوال دیگه : یکی برای مثلثات کتاب قلم چی و معرفی کرد منظورت همون کتاب سبز آموزش مثلثاته ؟

فعلا همین!!! :دی:biggrin::tongue:

nits
05-01-2010, 12:31
بچه من با دیفرانسیل مشکل دارم هر چی جزوه معلمو می خونم نمی تونم تو آزمون های قلم چی درصد خوبی بزنم !
چه کتابی واسه آموزش خوبه ؟ که دقیقا مطابق کتاب باشه و همه ی مسائل و قضیه های کتاب توش باشه! چون من فکر میکنم برای اینکه بتونیم درصد بالایی بزنیم باید اول کتاب درسی رو فول باشیم بعد بریم سراغ نکات تستی.
۳- ۳۰ سال کنکورم از یکی از بچه های پارسال گرفتم >>> تستاش بیشتر و بهتر از ۱۰ سال کنکوره

راستی برای یادگیری بهتر حل سوال های کتاب دو سالانه به درد می خوره یا نه؟ (مخصوصا که امسال دیف هماهنگ کشوریه)
یه سوال دیگه : یکی برای مثلثات کتاب قلم چی و معرفی کرد منظورت همون کتاب سبز آموزش مثلثاته ؟

سلام دوست عزیز هنوز دیر نشده . اگه در طول سال دیفرانسیل رو کمی خونده باشی راحته . اول بهت بگم که مباحث مشتق که همش تکراریه و فوری میتونی تموم کنی . حد هم همینطور . فصل اول هم که چیزی نداره .
فقط در دیفرانسیل دنباله ها وسری ها جدید هستند.

باید بگم که این کتابهایی که داری همشون که تست هستند . تازه خوشخوان که دیفرانسیلش نویسندش حسین شفیع زاده هست . با تست زدن به جایی نمیرسی. من هم پنجشنبه امتحان دیفرانسیل دارم . ( البته من اواخر خرداد سال سوم دبیرستان دفتر دیفرانسیل رو بستم . finish شد :8:) یه چیزی بهت بگم دوست عزیز . امتحانات مدرسه رو با کنکور قاطی نکن . برای تست زدن بالا و فهمیدن کامل باید چندین کتاب اموزشی از انتشارات مختلف
(:8: مثل بنده :10:) خونده باشی

برای اموزش کتاب حساب دیفرانسیل رمزینه خیلی خوبه . جلد یکش فعلا اومده . ولی به نظر من اصلا واسه امتحان مناسب نیست چرا یک کتاب کاملا کنکوریه . درس خوند برای امتحانات مدرسه با کنکور فرق داره

شما برو راهنمای دیفرانسیل 1 منتشران(2700 تومن ) رو بگیر و همراه جزوه معلمت بخون . اونجا هم نمونه سوال امتحانی داره وهم تست و هم اموزش وهم حل تمرینات درسی . کتاب حجیمی هم نیست . مطمئن باش که دیفرانسیل رو نمره ی بالایی میگیری . اول اموزشش رو با جزوه معلمت بخون . بعد تمرین کتابهای درسی رو حل کن از روی راهنما ( البته روشون یکم فکر کن بعدا") بعد برو نمونه سوالات رو حل کن . اگه وقت کردی تستهاشو هم بزن . اگه وقت هم نکردی تستاشو بزنی ضررهم نکردی . اینجوری با خیال راحت میری سر جلسه .

در ضمن نمیخوام بگم کتابهایی که داری خوب نیستا ولی بدرد امتحان نمیخورن . خوشخوان رو هم بزار کنار خواهش میکنم . برای مثلثات هم سبز قلم چی هست و هم انتشارات مدرسه ( بهتر از قلم چی ) است

موفق باشی . سوالی هست در خدمتم

B L A S T E R
05-01-2010, 13:42
بچه ها این که میگن کتاب کلاس رمزینه دیفرانسیل بالاتر از سطح کنکوره و وقت تلف میکنه درسته ؟
کتاب تست دیف هم رمزینه خوبه؟
ببخشید اگه سوالم تکراری صفخه های قبل رو نخوندم...

reza-atom
05-01-2010, 18:59
ميگم واسه گسسسسته اين "كتاب سبز" خوبه ؟؟

reza-atom
05-01-2010, 19:03

خير ، كتاباي قلمچي آشغالن مفت نمي ارزن !:31:

چه ربطي داره !!!!؟؟؟؟؟ :31:

آره !

بچه ها این که میگن کتاب کلاس رمزینه دیفرانسیل بالاتر از سطح کنکوره و وقت تلف میکنه درسته ؟
کتاب تست دیف هم رمزینه خوبه؟
ببخشید اگه سوالم تکراری صفخه های قبل رو نخوندم...

تقريباً ! مطالب اضافي زيادي داره ولي واقعاً مفوميه ! بدرد كسي ميخوره كه وقت زيادي داره ( مثلاً فارغ اتحصيل ها)

Alamate Soal
05-01-2010, 19:20
واسه زيست شناسي 1 و 2 بجز كتاب خيلي سبز ديگه چي خوبه ؟

B L A S T E R
05-01-2010, 19:20
تقريباً ! مطالب اضافي زيادي داره ولي واقعاً مفوميه ! بدرد كسي ميخوره كه وقت زيادي داره ( مثلاً فارغ اتحصيل ها)
خوب پس ما از چی تست بزنیم ؟

M . Sayid
05-01-2010, 20:40
كسي نيست جواب من را بده يك سايت فروش اينترنتي كتاب معرفي كنيد كه ديني همگامان داشته باشه

Adinebook.com

masih eia
05-01-2010, 21:38
Adinebook.com

و البته
Pedrambook
‏(یه پولی توجیب همشهریمون کرده باشیم!!)

shabeashegha
05-01-2010, 22:20
واسه زيست شناسي 1 و 2 بجز كتاب خيلي سبز ديگه چي خوبه ؟

کتاب های نموداری مهروماه هم خوبه

the bigborther
06-01-2010, 15:44
خب اگه تستای المپیاد بزنیم که خیالمون خیلی راحتره!!!!:27::27:
خودت می دونی منظورم چیه...تستایی که جمع شده نه زیادی متلب داره نه چیزیو از قلم انداخته...اصلا تست و نکته اضافی نداره.کلا با فرمول(که خودش می گه فرمول گلابی!) چیزیو نگفته...تا حالا کلی تست از تو کتابش نشون داده بهمون که با نکته ها فرمولای کتابای گاج و اینا گزینه ی غلط در می اد.حتی تستای سراسری! حالا خود دانی!البته قبول دارم که اگه شاگردش نباشی کارتون خیلی سخت تره اما تستاشو زدن بیل زدن و چیزی پیدا نکردن نیست.ولی ابنکه فرمول نمیگه خیلی خوبه!میگه تو کتابه هندسه هرچی فرموول هست جلوش نوشته "نکته ی منگلها"1

alamate_soal_13
06-01-2010, 19:20
من دارم زيست شناسي سال دوم رو ميخونم .
اين كتاب تست ( خيلي سبز ) خيلي از گزينه هاي جوابهاش مال سال سوم و پيش دانشگاهيه آدم نميدونه چي كار كنه
كتاب ديگه اي نيست ؟ گاج زيست شناسي نداره ؟

iliyad1371
07-01-2010, 08:52
ميگم واسه گسسسسته اين "كتاب سبز" خوبه ؟؟

نه اصلا ! برای گراف 400 تا وبرای نظریه اعداد 800 تا تست داره که ساده هم نیستند من اوّل کتاب سبز داشتم
دیدم به درد نمی خوره رفتم سراغ الگو . بهتر بود ولی اون هم جزوه و تستهاش خیلی زیاده . رفتم سراغ گاج انصافا
خیلی خوبه . تست ها متنوع - به اندازه و باکیفیت . خیلی ها میگن درسنامه هاش آشفته و پراکنده است ولی گسسته درسیه که اوّل باید رو سؤال فکر کرد و بعد درسنامه اون رو خوند . اینطوری دیگه آشفته نیست .

POUYOL
07-01-2010, 12:50
و البته
Pedrambook
‏(یه پولی توجیب همشهریمون کرده باشیم!!)

سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینم شما این چند وقته اماده گاه نرفتی؟!!نمیدونی کتابهای شهاب اناری کدوماشون اومده !!!البته برای زبان تخصصی !!دوستام گفتند فقط لغات و اصطلاحات و گرامرش اومده !!!:13:

masih eia
07-01-2010, 17:20
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینم شما این چند وقته اماده گاه نرفتی؟!!نمیدونی کتابهای شهاب اناری کدوماشون اومده !!!البته برای زبان تخصصی !!دوستام گفتند فقط لغات و اصطلاحات و گرامرش اومده !!!:13:

سلام:10:
2شنبه اونجا بودم .اتفاقا منم میخواستم گفت حداکثر 1ماه دیگه.

masih eia
07-01-2010, 17:33
خودت می دونی منظورم چیه...تستایی که جمع شده نه زیادی متلب داره نه چیزیو از قلم انداخته...اصلا تست و نکته اضافی نداره.کلا با فرمول(که خودش می گه فرمول گلابی!) چیزیو نگفته...تا حالا کلی تست از تو کتابش نشون داده بهمون که با نکته ها فرمولای کتابای گاج و اینا گزینه ی غلط در می اد.حتی تستای سراسری! حالا خود دانی!البته قبول دارم که اگه شاگردش نباشی کارتون خیلی سخت تره اما تستاشو زدن بیل زدن و چیزی پیدا نکردن نیست.ولی ابنکه فرمول نمیگه خیلی خوبه!میگه تو کتابه هندسه هرچی فرموول هست جلوش نوشته "نکته ی منگلها"1

خب به نظرت کتابی که فقط شاگردای خودش ازش سر در بیارن چه ارزشی میتونه داشته باشه؟؟؟؟:13::13:

unlife
07-01-2010, 21:15
نه اصلا ! برای گراف 400 تا وبرای نظریه اعداد 800 تا تست داره که ساده هم نیستند من اوّل کتاب سبز داشتم
دیدم به درد نمی خوره رفتم سراغ الگو . بهتر بود ولی اون هم جزوه و تستهاش خیلی زیاده . رفتم سراغ گاج انصافا
خیلی خوبه . تست ها متنوع - به اندازه و باکیفیت . خیلی ها میگن درسنامه هاش آشفته و پراکنده است ولی گسسته درسیه که اوّل باید رو سؤال فکر کرد و بعد درسنامه اون رو خوند . اینطوری دیگه آشفته نیست .

واسه گسسته نمیتونی یه کتاب خوب پیدا کنی.هرکتاب یه بخش رو خیلی خوب گفته و تست داره.خب خوشخوان از همه بهتره البته.به هرحال.گراف رو خوسخوان خوب کار کرده، نظریه اعداد رو مبتکران(یا شاید هم اندیشه سازان)کلن باید واسه هربخش یه کتاب بخونی.
خیلی سبز به نظر من اصلن خوب نیست.یعنی واسه اونی خوبه که بیکاره و وقت داره بشینه تست حل کنه.بیشتر مثل این می مونه که بشینی مسئله بازی ریاضی و یا یه همچین چیزی حل کنی.
تست های آبی کانون هم خوبه البته سطحش خیلی پائینه و آسون محسوب میشه.(سخت خیلی کم داره)

shabeashegha
07-01-2010, 23:18
من دارم زيست شناسي سال دوم رو ميخونم .
اين كتاب تست ( خيلي سبز ) خيلي از گزينه هاي جوابهاش مال سال سوم و پيش دانشگاهيه آدم نميدونه چي كار كنه
كتاب ديگه اي نيست ؟ گاج زيست شناسي نداره ؟

این کتابا رو یه نگاه بنداز:
مهرو ماه (آموزش نموداری)
مهروماه تست
زیست گربه (بین بچه ها بهش میگن گربه ولی فکر کنم انتشاراتش تابش اندیشه است)
8000 تست گاج

M . Sayid
08-01-2010, 01:07
این کتابا رو یه نگاه بنداز:
مهرو ماه (آموزش نموداری)
مهروماه تست
زیست گربه (بین بچه ها بهش میگن گربه ولی فکر کنم انتشاراتش تابش اندیشه است)
8000 تست گاج

فکرکنم اونیو میگه که یه عکس بزرگ از یه گربه روشه

sina_r2
08-01-2010, 01:20
آقا من دو تا سوال دیگه هم دارم !
۱- بعضی از بچه ها گفتن دیفرانسیل آموزش : رمزینه تست:خوشخوان
می خوام بدونم که کسی از شما تو آزمون های قلمچی شرکت می کنه ؟ و نتیجه ی درس خوندن از روی این کتابا(دیفرانسیل) رو دیده؟ (یعنی با خوندن این کتاب درصد بالا می زنه یا نه؟)

۲- من الآن دیفرانسیل تشریحی تفریبا تموم کردم ولی نمی تونم تست بزنم به نظر شما چی کار کنم ؟ (آخه کتاب رمزینه رو دیدم خیلی حجیم من وقت نمیکنم همه ی اونو بخونم)

:46:Thanks

nits
08-01-2010, 09:44
می خوام بدونم که کسی از شما تو آزمون های قلمچی شرکت می کنه ؟ و نتیجه ی درس خوندن از روی این کتابا(دیفرانسیل) رو دیده؟ (یعنی با خوندن این کتاب درصد بالا می زنه یا نه؟)

۲- من الآن دیفرانسیل تشریحی تفریبا تموم کردم ولینمی تونم تست بزنم به نظر شما چی کار کنم ؟ (آخه کتاب رمزینه رو دیدم خیلی حجیم من وقت نمیکنم همه ی اونو بخونم)

دوست عزیز این چه سوالی هست که شما میپرسی ؟ ( البته با عرض معذرت ) دوستان گفتن که گفتن . من هم گفتم رمزینه خوبه . ولی هر کس از جانب خودش حرف میزنه .
گیرم که یه نفر خونده و درصد بالایی زده باشه اونوقت شما فکر میکنی اگه بری رمزینه بگیری شما هم خوب تست میزنی ؟ من که هیچ ازمونی شرکت نمیکنم و از خونه خودم از خودم ازمون میگیرم . و خوبم تست میزنم .
( البته من فقط واسه دیفرانسیل رمزینه نخوندم . رمزینه دیر اومد . ولی کتابه خوبی هست )

تشریحی چه کتابی خوندی ؟ میدونی چیه . تست زدن فقط یادگرفتن یک سری نکته های ابکی نیست . قبل از هر چیزی باید مفهوم ها رو بلد باشی .
اگه نمیتونی تست بزنی باید در منابعی که ازشون واسه خوندن دیفرانسیل استفاده میکنی تجدید نظر کنی و یا شیوه ی درس خوندنت رو عوض کنی .

اینکه شما نمیتونی برای اولین بار تست بزنی خوب طبیعیه. فعلا مطالب رو ذهنت کامل هک نشده . بیشتر بچه ها همینطوری هستن . دلیلش اینه که شما بعد از خوندن فوری میری سراغ تستها و فقط به مثالهایی که در منبع اموزشیت هست بسنده کردی . یکم حل تشریحی لازمه . رمزینه هم با اینکه زیاد قابل اتمامه . به حجمش نگاه نکن . سنگ بزرگ علامت نزدن است . تموم میشه .
انتظار نداری که با یک منبع اموزشی موسق برای اولین بار درصد بالایی بزنی که ؟ کتابهای اموزشی خوب معجزه نمیکنن . این شما هستی که معجزه میکنی . این شما هستی که به اون کتاب ارزش و بها میدی .

nits
08-01-2010, 09:52
ما ترم اول گسسته داشتیم ترم دوم تحلیلی داریم.
برای تحلیلی کتاب کلاس رمزینه خوبه؟؟
یه کتاب آموزشی معرفی کنید.

نکنه میخوای از هندسه تحلیلی هم یه غول بسازی مثل دیفرانسیل . ول کن بابا این رمزینه رو .

واسه هندسه تحلیلی کتاب انتشارات مدرسه خوبه . حداقل واسه شما یکی که تا حدودی ازت شناخت پیدا کردم خوبه . با معلم پیش برو . معلمها رو اینقدر اذیت نکن

من میدونم دیگه . الکی میای اینجا پست میزنی که هندسه چی بخرم . بعد از کلی راهنمایی میری همون رمزینه خودت رو میخری

M . Sayid
08-01-2010, 09:57
نکنه میخوای از هندسه تحلیلی هم یه غول بسازی مثل دیفرانسیل . ول کن بابا این رمزینه رو .

واسه هندسه تحلیلی کتاب انتشارات مدرسه خوبه . حداقل واسه شما یکی که تا حدودی ازت شناخت پیدا کردم خوبه . با معلم پیش برو . معلمها رو اینقدر اذیت نکن

من میدونم دیگه . الکی میای اینجا پست میزنی که هندسه چی بخرم . بعد از کلی راهنمایی میری همون رمزینه خودت رو میخری

من که هر چی گشتم رمزینه نبود اون انتشارات مدرسه هم نبود دیگه گاج سبز گرفتم

محمد امین جان اون انتشارات مدرسه که میگی تستیه؟
چون نگاه کردم ایلخانی پور یه تست هندسه تحلیلی داشت که اونم تالیف سال 82 بود

M . Sayid
08-01-2010, 10:03

۲- من الآن دیفرانسیل تشریحی تفریبا تموم کردم ولی نمی تونم تست بزنم به نظر شما چی کار کنم ؟ (آخه کتاب رمزینه رو دیدم خیلی حجیم من وقت نمیکنم همه ی اونو بخونم)

ببین چه کتابی بهتر مطالبشو میفهمی این که بچه ها میگن رمزینه خوبه چون اکثرا ازش نتیجه گرفتن ولی ممکنه کتابی که بچه ها میگن خوب نیست بدرد شما بخوره و کارتونو راه بندازه

Alamate Soal
08-01-2010, 10:11
پس كتاب 8000 تست گاج براي زيست شناسي 1 خوبه ‌؟

nits
08-01-2010, 10:50
من که هر چی گشتم رمزینه نبود اون انتشارات مدرسه هم نبود دیگه گاج سبز گرفتم

محمد امین جان اون انتشارات مدرسه که میگی تستیه؟
چون نگاه کردم ایلخانی پور یه تست هندسه تحلیلی داشت که اونم تالیف سال 82 بود

نه اموزشیه . قرمز و سفید رنگه . حجمش هم تقریبا اندازه کتاب درسیه . اخر هر فصل یه 50 تایی تست داره

M . Sayid
08-01-2010, 11:19
نه اموزشیه . قرمز و سفید رنگه . حجمش هم تقریبا اندازه کتاب درسیه . اخر هر فصل یه 50 تایی تست داره

سری
از مدرسه تا دانشگاه
رو میگی؟؟

nits
08-01-2010, 11:36
سری
از مدرسه تا دانشگاه
رو میگی؟؟

آره . انتشارت مدرسه همون از مدرسه تا دانشگاه دیگه . یه انتشاراته .

rambo_1386
08-01-2010, 23:52
از دوستانی که زبان فارسی 3 همگامان چاپ 88یا 87 دارن میشه بفرمایید که درس دوم چندتا درسنامه داره و چندتا تست + درس سوم (ویرایش) درسنامه داره یا نه ؟ و در آخر چند کتاب کلاا چند صفحست؟ من چاپ 85 دارم میخوام بدونم تو چاپ جدید فقط تست اضافه شده یا واقعا کار دیگه ای هم کردن الکی دوباره تعویضش نکنم
ویرایش:
تو تابستون یه حرفهایی در مورد تغییر شیمی پیش بود که میگفتن قراره کلا عوض بشه حالا عوض شده یا نه؟ من آموزش مبتکران چاپ 87 دارم لازم عوض کنم یا نه؟ کتاب تست شیمی پیش1و2 هم چاپ 86 و تست شیمی 2 پایه چاپ 85:41: جوابگو امسال هستن یا بدرد نمیخورن ؟؟؟ مطالب عوض شده یا فقط تست جدید اضافه شده

rambo_1386
09-01-2010, 00:23
امیر جون سرعت عملت منو کشته دمت گرم:11: پس میشه گفت فقط تست به زبان فارسی اضافه شده راستی پست بالایی ویرایش کردم اگه در مورد سوال شیمی هم اطلاعی داری منتظر جوابم

M . Sayid
09-01-2010, 09:50
امیر جون سرعت عملت منو کشته دمت گرم:11: پس میشه گفت فقط تست به زبان فارسی اضافه شده راستی پست بالایی ویرایش کردم اگه در مورد سوال شیمی هم اطلاعی داری منتظر جوابم

من 5 تا از مبتکرانا رو دارم همشون 88
هر چی از کتاب درسی می خونم تو اون کتابا هم هست....

M . Sayid
09-01-2010, 09:53
آره . انتشارت مدرسه همون از مدرسه تا دانشگاه دیگه . یه انتشاراته .

اینو میگی:

nits
09-01-2010, 09:57
اینو میگی:

آره خودشه .

M . Sayid
09-01-2010, 11:09
آره خودشه .

خب این که نوشته تست

nits
09-01-2010, 12:22
خب این که نوشته تست

نه عزیز من . شما برو بگیر یه نگاه بنداز .بعد ببین تسته یا آموزشه . من خودم دارم دیگه . ریاضیات گسستش هم این شکلیه . اول آموزش داره نه درسطح پیشرفته و نه در سطح خیلی ابتدایی . بعد از پایان هر فصل 50 تایی هم تست داره . کتاب جمع و جوریه

rambo_1386
09-01-2010, 12:55
من 5 تا از مبتکرانا رو دارم همشون 88
هر چی از کتاب درسی می خونم تو اون کتابا هم هست....
ولی من که چاپ 88 ندارم چاپ 86 هستن میخوام بدونم تو این دوسال شیمی پیش چاپ 88 و شیمی 2 چاپ85 عوض شده یا نه؟ من آموزش کامل شیمی مبتکران چاپ 87 دارم لازمه کتاب تست هارو هم عوض کنم یا نه؟

nakhoda_abbas
09-01-2010, 13:37
با سلام خدمت دوستان عزیز
من دوتا کتاب می خواستم:

1- حل المسائله ریاضی عموی ( دانشگاهی " قرمز رنگ هست " نوشته روش ، حساب و دیفرانسیل و انتگرال ) اگه اشتباه نکنم ؟ کسی نداره .. هرچی لینک بود رفتم برا دانلود ولی لینک ها خراب بود ....

2- یه جزو یا کتاب برای آموزش ++C می خواستم ..... اگه کتاب "چگونه ++C را یاد بگیرم " رو داشته باشید که خیلی عالی میشه .... یا یه همین موضوعی داشت....

تشکرمی کنم از دوستان ، اگه لطف کنند و زحمت بکشن سریعتر به من برسونن چون من چند روز دیگه امتحانشون رو دارم

shabeashegha
09-01-2010, 14:15
پس كتاب 8000 تست گاج براي زيست شناسي 1 خوبه ‌؟

به شرطی که از کتاب سبز و مهرو ماه خوشتون نیاد بله زیست گاج هم خوبه . ولی بعد از سبز و مهروماه

nits
09-01-2010, 14:21
میگم بچه ها این کتاب های آموزشی مهندس بازرگانی به درد امتحان تشریحی هم می خوره؟؟

آره میخوره حاجی خفن ؟ بهمن بازرگان زیاد نامه نوشته ولی خیلی خوبه . همون کتاب درسیه + توضیحات خودش و مثالهای دیگه و چندتا تست پایان فصل

nits
09-01-2010, 16:22
بچه ها کسی یه کتاب سراغ نداره که منحصرا در مورد تابع نوشته شده باشه ؟
البته به غیر ازکتاب کوچیک تابع انتشارات مدرسه ها
میخوام در مورد تابع باشه فقط . اون تعاریف اولیه و رابطه و ... . خودتون میدونید دیگه .

اگه سراغ دارین حتما بهم بگید .
مرسی

M . Sayid
09-01-2010, 18:21
نه عزیز من . شما برو بگیر یه نگاه بنداز .بعد ببین تسته یا آموزشه . من خودم دارم دیگه . ریاضیات گسستش هم این شکلیه . اول آموزش داره نه درسطح پیشرفته و نه در سطح خیلی ابتدایی . بعد از پایان هر فصل 50 تایی هم تست داره . کتاب جمع و جوریه

همون چاپ 82 یعنی از اون موقع کتاب درسی عوض نشده؟؟

برای اون تابع هم که خواستی به آدینه سری بزن ببین چی پیدا می کنی البته پدرام سرا هم هست

nits
09-01-2010, 21:13
چاپ 82 چیه ؟ ماله من که واسه 85 هستش ؟ نه عوض نشده .

برو بچس کی خونش تو تهرانه ؟ برید ببینید این کتاب چطوره ؟ واسم یه نگا بندازین ببینین چه مطالبی داره ؟
اگه بود اون تیتر فصلهاشو از فهرستش واسم بزارید تا بدونم موضوعاتش چیه .
البته اگه وقت کردین بریدا . نه اینکه از درس و برنامتون بزنید

درسنامه تابع: ویژه ی داوطلبان کنکور رشته های ریاضی و تجربی

مشخصات کتاب

تعداد صفحه: 230
نشر: شلفین

M . Sayid
09-01-2010, 23:15
چاپ 82 چیه ؟ ماله من که واسه 85 هستش ؟ نه عوض نشده .

برو بچس کی خونش تو تهرانه ؟ برید ببینید این کتاب چطوره ؟ واسم یه نگا بندازین ببینین چه مطالبی داره ؟
اگه بود اون تیتر فصلهاشو از فهرستش واسم بزارید تا بدونم موضوعاتش چیه .
البته اگه وقت کردین بریدا . نه اینکه از درس و برنامتون بزنید

درسنامه تابع: ویژه ی داوطلبان کنکور رشته های ریاضی و تجربی

مشخصات کتاب

تعداد صفحه: 230
نشر: شلفین

گویا آدینه بوک تاثیر خودشو گذاشته
منم اینو تو سایت دیدم و توجهم رو جلب کرد

AEZ_Best
10-01-2010, 01:16
سلام
ترم 1 همداره رفته رفتهتا پایان هفته دیگه دیگه The End. میشه!! امیدوارم استرس نگیرید

من دارم برای پیش 2 فکر میکنم درسا رو چجوری و از چی بخونم (پیشت کنکوری و بی معلمم!)

لیست کتابایی که راحت وبی هزینه گیرم میاد برای هر درسی میزارم اگه کتابی غیر از ایناس که سرش به تنش بیرزه هم معرفی کنین وگر نه از بین اینا بهترینشونو بگید

فیزیک پیش 2
نمیدونم چی بخونم اگه فار اومده بود میرفتم میگرفتم. شما ازش خبری ندارید؟
درکل کتابای فیزیک پیش 2 که در دسترسمه:
اندیشه سازان - مبتکران
انرژی اتمی
گاج سفید امسال
گاج سبز
کتاب درسی!!!!
خودم که نمیدونم کدومشو بخونم و لی هرکدومو به نتیجه برسم در دسترسمه شمام یه نظری بدید ک مهمه برام.

گسسته:
خوشخوان= پاسخاش خوب نسیت فعلا بیخیالشم و الان نمیزنم تا توی فروردین یا اردیبهشت!
رمزینه
گاج سفید
مبتکران - اندیشه سازان
اوینم نمیدونم چی بخونم ولی نظرم روی گاج سفیده + رمزینه (اولویت با گاج). شما چه نظری دارید همه اینایی که لیست میکنم میتونم گیر بیارم ولی اگه یه کتاب که واقعا ارزش خرید داشته باشه ببینم شاید بخرم!

دیفرانسیل 2 : اینایی که دارم
خوشخوان ممتازان! = مفهومی نیست مثل رمزینه!
کوله پشتی عباس مرادی = خوبه ولی درهمه زیاد برای شروع خوشم نمیاد
تست 10 استاد
مبتکران - اندیشه سازان = از این بیشتر از همش خوشم میاد!! ولی تست جدید نداره
شاید انتشارات مدرسه قندهاری هم گیرم بیاد
تا یکی 2 هفته دیگه هم برای کلاس رمزینه صبر میکنم

کلا دیف 2 هیچی بلد نیستم (عکس دیف 1) و چون خودمم باید بخونم و مسلط شوم میخوام منبعم کامل و مفهومی باشه و در سطح کلاس رمزینه . هرچی هم حجمش زیاد باشه مهم نیست فقط میخوام نتیجه بده. بهترین کتابی که میشناسید بگید چه از بین اینا و چه از خارج. (((کاملا مفهومی باشه که از نکته و فورمول حفظ کردن الکی خیلی بدم میاد)))

شیمی هم که مبتکران 100 درصد

دیگه هم که چیزی نموند

تا الان باری پیش 1 از
گاج سبز تحلیلی + کانون سبز پایا فر که عالیه
کلاس دیف رمزینه
فار فیزیک
دیف عباسمرادی تست
دینی همگامان
ادبیات اندیشه سازان و کتاب درسی یکی از سمپادیا (خیلی خوبه)
زبان کتاب سبز که عالیه

بهترین استفاده رو بردم و خیلی راضیم ازشون البته کتابای دیگه هم خوندم ولی اینا بهتر از همش بوده و توووپ

اینا رو گفتم تا بفهمید از چجور کتابایی خوشم میاد

ممنون میشم سریع نظرتون رو بگید بسیار منتظرم و نمیخوام وقت از دست بدم و تا یه مه دیگه مثلا دنبال کتاب باشم برای شروع

منتظرم

mehdi_7070
10-01-2010, 12:28
2- یه جزو یا کتاب برای آموزش ++C می خواستم ..... اگه کتاب "چگونه ++C را یاد بگیرم " رو داشته باشید که خیلی عالی میشه .... یا یه همین موضوعی داشت....

برنامه سازي پيشرفته++c (دانشگاه پیام نور)

بگردید باز هم پیدا می‌کنید، مثل:

GENERAL_RAAAM
10-01-2010, 19:23
بین کتابهای اموزشی حسابان کدومش کاملتر از بقیس ؟
عباس امیدوار یا محمود نصیری یا رمزینه
ممنون

nits
10-01-2010, 21:03
ممنون

هیچ کدومش کامل نیست
بهتر بگیم کدومش بهتره
عباس امیدوار

M . Sayid
10-01-2010, 22:25
ممنون

هیچ کدومش کامل نیست
بهتر بگیم کدومش بهتره
عباس امیدوار

این محمد امین راست میگه کتاب عباس امیدوار خوبه
از کی رمزینه آموزش حسابان زده ما بی خبریم؟؟

reza-atom
10-01-2010, 23:22
من ميخوام حل تمريناي كتاب درسي رو براي درس هاي"هندسه تحليلي" و "ديفرانسيل" داشته باشم چون تمريناي كتاب خيلي مهمه ! حالا چه كتابي به جز گام به گام هست (چون گام به گام همه ي درساست) كه اين تمريناي اين درسا يا حداقل اختصاصي رو داشته باشه ؟ بايد چيكار كنم ؟؟؟

nits
11-01-2010, 01:05
من ميخوام حل تمريناي كتاب درسي رو براي درس هاي"هندسه تحليلي" و "ديفرانسيل" داشته باشم چون تمريناي كتاب خيلي مهمه ! حالا چه كتابي به جز گام به گام هست (چون گام به گام همه ي درساست) كه اين تمريناي اين درسا يا حداقل اختصاصي رو داشته باشه ؟ بايد چيكار كنم ؟؟؟

بهترین گام به گام کتابهای تک درس منتشران هستش . به خصوص برای دیفرانسیل که خیلی عالیه . ابتدا اموزشه . بعدش نمونه سوالات نهایی و امتحانیه . وبعد تستهای سراسری وازاد 81 به این ور . و در نهایت حل تمرینات درسی

به نظر من هرکس واسه دیفرانسیل اونو میگرفت + جزوه معلمش صد در صد بالای 13 میشد دیفرانسیل رو .

به نکته خوبی اشاره کردی دوست عزیز . حتما بگیر

موفق باشی

M . Sayid
11-01-2010, 09:41
بهترین گام به گام کتابهای تک درس منتشران هستش . به خصوص برای دیفرانسیل که خیلی عالیه . ابتدا اموزشه . بعدش نمونه سوالات نهایی و امتحانیه . وبعد تستهای سراسری وازاد 81 به این ور . و در نهایت حل تمرینات درسی

به نظر من هرکس واسه دیفرانسیل اونو میگرفت + جزوه معلمش صد در صد بالای 13 میشد دیفرانسیل رو .

به نکته خوبی اشاره کردی دوست عزیز . حتما بگیر

موفق باشی

همون قرمزه که روش نوشته 3در1 عکس یه ریاضیدان هم روشه؟؟
اگه اونه که من خوشم نیومد!!

alisahaf70
11-01-2010, 10:04
سلام دوستان اگر امکان داره یک جزوه ی ازمایشگاه مبانی کامپیوتر ترجیحا جزوه ی علم و صنعت رو بذارید واقعا هیچ جزوه ای ندارم دو روز دیگه هم امتحانه کمک کنید
ممنون توش درباره ی فرامین لینوکس و مفاهیم شبکه و داس و اینا بحث شده
ممنون

nits
11-01-2010, 11:45
همون قرمزه که روش نوشته 3در1 عکس یه ریاضیدان هم روشه؟؟
اگه اونه که من خوشم نیومد!!

نه نه . گام به گامهای منتشران واسه هر درسه جداگانه ی . اگه منظورت دیفرانسیله . دیفرانسیل یک که عکس خود کتاب درسی روشه . اینا رو میگم :

GENERAL_RAAAM
11-01-2010, 14:04
ببخشید اگه میشه یه کتاب اموزشی فیزیک 3 خیلی کامل معرفی کنید یعنی بیشتر اموزش باشه تا تمرین
ممنون

Alamate Soal
11-01-2010, 14:54
ببخشید اگه میشه یه کتاب اموزشی فیزیک 3 خیلی کامل معرفی کنید یعنی بیشتر اموزش باشه تا تمرین
ممنون

ژرف انديشان خيلي خوبه
اگه وقت زياد داري مبتكران ( محمود زاده ) خوبه

rezayamohebi
11-01-2010, 21:16
ممنون

کتاب کلاس رمزینه=فیزیک3

sh.k.sh
11-01-2010, 21:39
نه نه . گام به گامهای منتشران واسه هر درسه جداگانه ی . اگه منظورت دیفرانسیله . دیفرانسیل یک که عکس خود کتاب درسی روشه . اینا رو میگم :

nits عزیز بهتر نیست یه کم به جای مشاوره و این که جواب همه رو بدی و روی اعصاب باشی و این قدر تابلو خودت رو دانش آموز جلوه بدی که برای من مسلم شده اصلا دانش آموز نیستی، بری به کار خودت برسی؟ تازه برای من خیلی جالبه که جلد های همه ی کتاب ها رو آماده داری.

sina_r2
11-01-2010, 22:43
منم با آقای amirdb شدیدا موافقم:46:
فقط من می خوام بدون آفای nits شما آلان دانش آموز پیش هستی یا فارغ التحصیلی (یعنی پارسال پیش بودی)؟ چون کتابا رو خوب میشناسی میگما ؟
البته اگه خواستی بگو
راستی بچه تهرانی؟

r@ha
11-01-2010, 23:27
سلام به همه. ببخشید رفقا کسی از شما شماره تماس اقای دیباذر(یکی از کارشناس های برنامه فرصت برابر) یا ادرس ایشون رو داره؟ ممنون

mehdi_7070
12-01-2010, 00:08
تازه برای من خیلی جالبه که جلد های همه ی کتاب ها رو آماده داری.

شرمنده دوست عزیز! ولی تا به این جمله رسیدم دیگه نتونستم جلوی خنده‌ام را بگیرم:31:

amirtoty
12-01-2010, 00:11
جزوه برای C++ میخوام!
سرچ زدم چیزی نیومد

GENERAL_RAAAM
12-01-2010, 00:18
بین فیزیک 3 رمزینه و محمود زاده مبتکران کدومش کاملتره؟
ممنون

nits
12-01-2010, 00:34
nits عزیز بهتر نیست یه کم به جای مشاوره و این که جواب همه رو بدی و روی اعصاب باشی و این قدر تابلو خودت رو دانش آموز جلوه بدی که برای من مسلم شده اصلا دانش آموز نیستی، بری به کار خودت برسی؟ تازه برای من خیلی جالبه که جلد های همه ی کتاب ها رو آماده داری.

دوست عزیز من نمیدونم شما در مورد من چی فکر کردین . آدم اعصاب خرد کنم ؟
اینجا تاپیکی هست که راهنمایی و مشاوره میخوان . سوالاتشون رو در مورد کتاب ها میپرسن و من و سایر دوستان تا اونجا که بتونیم پاسخ میدیم . حتی به شما دوست عزیز . اینجا من فقط پاسخ نمیدم و سوال هم میپرسم . به کار خودم هم رسیدگی میکنم .

کتابها رو همش رو ندارم . اینارو از سایت ادینه بوک بر میدارم عکسش رو . ولی اکثر کتابهای ریاضی رو دارم .
ازطرف دوستانی که باهات حالا فکر میکنی بد حرف زدند عذر خواهی میکنم .

موفق باشی :10:

GENERAL_RAAAM
12-01-2010, 00:41

nits
12-01-2010, 00:54
منم با آقای amirdb شدیدا موافقم:46:
فقط من می خوام بدون آفای nits شما آلان دانش آموز پیش هستی یا فارغ التحصیلی (یعنی پارسال پیش بودی)؟ چون کتابا رو خوب میشناسی میگما ؟
البته اگه خواستی بگو
راستی بچه تهرانی؟

نه من شمالی هستم . شما لطف داری . اینا براساس تجربه هستش . من پیش دانشگاهی هستم . رشته ریاضی فیزیک . اما یه کارهایی هم دارم در زمینه درس ریاضیات انجام میدم . چطور مگه ؟ سوالی برات پیش اومده بپرس

این دوستمون هم یکمی شاید ناراحت شده از اینکه شاید من زیاد پست میزنم و یا به سوالاش پاسخ درست ندادم یا ندادیم .

آقای امیر هم یکم عصبانی شد . نتونست خودش رو کنترل کنه . :46:

GENERAL_RAAAM
12-01-2010, 01:00
ببخشید هی میپرسم خیلی ضروریه
ممنون

nits
12-01-2010, 01:20
ببخشید هی میپرسم خیلی ضروریه
ممنون

من فیزیک 3 رمزینه ر وندارم . اما غلامعلی محمود زاده که نویسنده کتابهای درسی هم هست کتابهاش طوری هست که سعی در فهموندن مطالب داره . خیلی کتابش خوبه به نظرم . من 2 و 3 رو از این کتاب استفاده میکردم و الان هم فیزیک دو رو برای مرور از این کتاب استفداه میکنم
اما باید حتما با معلم پیش بری . چون حجمش نسبتا زیاده و انباشته بشه واست میشه دردسر . با معلم پیش برو .

تمریناتش رو هم بعد از تمرینات کتاب درسی یا همراه اون حل کن . تستهاش هم که خیلی خوبه . با اینکه تالیفی ولی نزدیکه به کنکوره . بعضی از تستهای تالیفی ببخشید اصلا سوال نیست .

مبتکرانه خوبه . اگه فیزیکت خوبه میتونی از کتاب فیزیک 3 مبتکران اندیشه سازان استفاده کنی . این کتاب با اینکه حجم بیشترش تسته ولی نکات اموزشی خوبی داره . ولی هدفش بیشتر به سمت راهکارهای تستی و سرعت عمله .

من این کتاب رو هم دارم . خیلی خیلی خوبه . هرچند کتاب محمودزاده همه چی داره . هم تست و هم اموزش وهم تمرین . ولی اگه خواستی یه کتاب تستی بگیری جدا برای فیزیک 3 همین رو بگیر . مبتکران اندیشه سازان
پولت هم زیاد خرج نکن . میتونی برای فیزیک دبیرستان گاج رو بگیری . سه سال پایه منظورم . تستش. البته اگه تستهای محمود زاده کافی نبود و خواستی بازم تست حل کنی برو بگیر.

قبلا هم گفتم . در خرید کتاب زیاد حساسیت نشون ندین چون هدف همه مولفین یکیه . در جایی از کارهاشون فقط تفاوت اندکی وجو داره .

mehdi_7070
12-01-2010, 09:41
جزوه برای C++ میخوام!
سرچ زدم چیزی نیومد

چند تا پست قبل‌تر:

برنامه سازي پيشرفته++c (دانشگاه پیام نور)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبگردید باز هم پیدا می‌کنید، مثل:

M . Sayid
12-01-2010, 10:12

یکی از بچه ها هم با اسم کاربری GodFatherAmin میاد به بچه ها مشاوره میده اون دیگه کنکورم رد کرده
اگه میدونی بیا به اونم گیر بده
نکته جالب اینه که انگار منافع شما به خطر افتاده با کتابای که محمدامین معرفی کرده

اگه هر دفعه بخوایی به یکی گیر بدی با اتحاد دشمن شکن:31::31: ما روبه رو میشی

AEZ_Best
12-01-2010, 10:12
سلام

من دارم برای پیش 2 فکر میکنم درسا رو چجوری و از چی بخونم (پیشت کنکوری و بی معلمم!)

لیست کتابایی که راحت وبی هزینه گیرم میاد برای هر درسی میزارم اگه کتابی غیر از ایناس که سرش به تنش بیرزه هم معرفی کنین وگر نه از بین اینا بهترینشونو بگید

فیزیک پیش 2
اندیشه سازان - مبتکران
انرژی اتمی
گاج سفید امسال
گاج سبز
کتاب درسی!!!!
خودم که نمیدونم کدومشو بخونم و لی هرکدومو به نتیجه برسم در دسترسمه شمام یه نظری بدید ک مهمه برام.

گسسته:
خوشخوان= پاسخاش خوب نسیت فعلا بیخیالشم و الان نمیزنم تا توی فروردین یا اردیبهشت!
رمزینه
گاج سفید
مبتکران - اندیشه سازان
اوینم نمیدونم چی بخونم ولی نظرم روی گاج سفیده + رمزینه (اولویت با گاج). شما چه نظری دارید همه اینایی که لیست میکنم میتونم گیر بیارم ولی اگه یه کتاب که واقعا ارزش خرید داشته باشه ببینم شاید بخرم!

تست 10 استاد

کلا دیف 2 هیچی بلد نیستم (عکس دیف 1) و چون خودمم باید بخونم و مسلط شوم میخوام منبعم کامل و مفهومی باشه و در سطح کلاس رمزینه . هرچی هم حجمش زیاد باشه مهم نیست فقط میخوام نتیجه بده. بهترین کتابی که میشناسید بگید چه از بین اینا و چه از خارج. (((کاملا مفهومی باشه که از نکته و فورمول حفظ کردن الکی خیلی بدم میاد)))

دیگه هم که چیزی نموند

تا الان باری پیش 1 از
کلاس دیف رمزینه
فار فیزیک
دیف عباسمرادی تست
دینی همگامان
زبان کتاب سبز که عالیه

بهترین استفاده رو بردم و خیلی راضیم ازشون البته کتابای دیگه هم خوندم ولی اینا بهتر از همش بوده و توووپ

ممنون میشم سریع نظرتون رو بگید بسیار منتظرم و نمیخوام وقت از دست بدم و تا یه مه دیگه مثلا دنبال کتاب باشم برای شروع

منتظرم __________________

هنوزم منتظرما!!!!!
بخصوص آقای نیتس که اینهمه کتابو خوندید

ehsan_manu
12-01-2010, 10:18
فوری

بچه ها نمونه سوال شیمی پیش1 می خوام

کجا برم ؟
ساعت 2 امتحان دارم

nits
12-01-2010, 11:57
فوری

بچه ها نمونه سوال شیمی پیش1 می خوام

کجا برم ؟
ساعت 2 امتحان دارم

موفق باشی . هنوز وقت داری

nits
12-01-2010, 13:57
سلام

فیزیک پیش 2
اندیشه سازان - مبتکران
انرژی اتمی
گاج سفید امسال
گاج سبز
کتاب درسی!!!!

گسسته:
رمزینه
گاج سفید
مبتکران - اندیشه سازان

تست 10 استاد

دیگه هم که چیزی نموند

تا الان باری پیش 1 از
کلاس دیف رمزینه
فار فیزیک
دیف عباسمرادی تست
دینی همگامان
زبان کتاب سبز که عالیه

منتظرم __________________

هنوزم منتظرما!!!!!
بخصوص آقای نیتس که اینهمه کتابو خوندید

واسه فیزیک پیش من یک کتاب بیشتر نمیخونم که همون گاجه . اما با اینکه درسنامه هاش کمه ولی سوالات تالیفیش خودش اموزشه کامله . یعنی هدفهایی رو دنبال میکنه . من که اینو عالی میدونم . گاج خیلی خوبه .
کتابهای دیگه رو به جز مبتکران که غلامعلی محمودزاده نویسندشه ندیدم . ممبتکران هم مفهمومیه . گاج و مبتکران جزو بهترینهای فیزیک پیش هستند .

واسه گسسته و هندسه تحلیلی من همیشه به بچه ها دو کتاب بیشتر معرفی نکردم . که همون کتاب انتشارات مدرسه هست . نه حجمش زیاده و نه خیلی پیچیده هستش . خیلی خوبه . میتونی نگاه بندازی
خوشخوان رو که اصلا پیشنهاد نمیکنم
شما فکر نکن که هر کتابی حجیم باشه حتما خوب توضیح داده و زیاد کار کرده . چه بسا ممکنه مضر هم باشه

واسه دیفرانسیل 2 اگه رمزینه نیومد این دوتا خیلی خوبه . یکی انتشارات مدرسه که نویسندش فقط اقای قندهاری نیست .این کتاب در بخش انتگرال خیلی خوب کار کرده . همچنین پیش 2 رو بهتر از پیش یک کار کار کرده . بیش از 30 نوع از فرمهای انتگرال رو برسی کرده . یکی هم خوشخوان . جلد 2 . که ریاضیات پایه رو هم بعد از اتمام پیش 2 بطور کامل گفته + امار ومدلسازی . یه تستهایی هم در مورد معادله خط هم داره . این دوتا خوبه

مبتکران اندیشه سازان با اینکه تستهاش قدیمیه ولی خیلی خوبه . من واسه دیفرانسیل همین رو پیشنهاد میکنم بگیر واسه تست . البته تستهای خوشخوان تالیفیه و زیاد هم تست داره . اگه میتونی حلش کنی مثل من کتاب تست نمیخواد بگیری . البته من با خوندن خوشخوان نرفتم فوری سراغ تستهاش.

اگه کتاب مفهومی میخوای خیلی هست . من از اینا که بالا گفتم استفاده نمیکنم . از همین مفهومی هایی که منظورتون هست رو میگم . البته میترسم اگه بگم وحشت کنی . ولش کن . زیاد خودت رو درگیر کتاب نکن .
هدف همه ی نویسند ه ها یکیه . این رو چند بار بگم اخه ؟ فکر نکنید فلان کتابو ندارم و دارم یه چیز دیگه میخونم .بعضی چیزهارو یاد نمیگیرم و ازاین حرفها . هیچ کدومشون کامل نیست . اما شما وقتی ازش نتیجه بگیری میگی کامل . این ویژگی کامل بودن کتابها رو ما به کتابا میدیم . همین طوری که کامل نیستن که . یکم دقت کنید. با یه کتاب کار کنید بهتره

یکی حالا میگه : اقای nits شما که لالایی بلدی چرا واسه خودت نمیخونی تا خوابت بگیره ؟

نترس دیفرانسیل دو رو میتونی راحت یادبگیری. فرمول حفظ کردن هم تو کار این کتابها نیست . هیچکی پیشنهاد نمیکنه این کار رو .

شیمی 101 درصد بهمن بازرگانی

سوالی هست بگو . ما دوستان نرفتیم . اینجاییم.

r@ha
12-01-2010, 17:36
دوستان کسی شماره دیباذر رو نداشت؟ خواهش میکنم جوابم رو بدین

qmars200
12-01-2010, 22:33
سلام

من می خوام برای یکی از اقوام که الآن کلاس سوم ریاضی فیزیک هست کتاب بخرم که در کنکور موفق بشه.

الآن خیلی کتابها و کلاسهای گوناگون وجود داره. نظر شخصی خودم اینه که با کتاب خوندن و بدون کلاس میشه موفق شد. من خودم حدود 12 سال پیش بدون شرکت در هیچ کلاسی بجز کلاسهای مدرسه دولتی، کنکور شرکت کردم و مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی قبول شدم. نمی دونم الآن شرایط فرق کرده یا نه.

دوستانی که سالهای آخر دبیرستان هستند، و خصوصا دوستانی که در 2-3 سال گذشته کنکور دادند و موفق بودند،لطفا به این سوالات پاسخ بدهند:

1- آیا بدون شرکت در کلاس تقویتی و متفرقه میشه در کنکور موفق شد؟ (برای یک نفر با هوش و بنیه علمی متوسط) من موقع كنكور (دو سال پيش) بدون هيچ كلاسي دو رقمي زدم (كامپيوتر) فقط با 3-4 ساعت مطالعه :27:
2- چه کتابهای تست و تقویتی، عمومی و اختصاصی رو برای خرید پیشنهاد می کنید؟ قلم چي اونم يه بار كنكور ازمايشي قلم چي شركت كن درسايي رو كه زير 70 درصد زدي كتابشو بخر
3- اگر توصیه خاصی برای موفقیت در کنکور دارید، دارید مطرح کنید. موفق باشي

با تشکر از شما

شركت تو اين كلاساي تقويتي پول هدر كردنه چون همون چيزي رو كه تو مدرسه ياد گرفتي دوباره بهت ميگن

reza-atom
12-01-2010, 22:34
واسه فیزیک پیش من یک کتاب بیشتر نمیخونم که همون گاجه . اما با اینکه درسنامه هاش کمه ولی سوالات تالیفیش خودش اموزشه کامله . یعنی هدفهایی رو دنبال میکنه . من که اینو عالی میدونم . گاج خیلی خوبه .
کتابهای دیگه رو به جز مبتکران که غلامعلی محمودزاده نویسندشه ندیدم . ممبتکران هم مفهمومیه . گاج و مبتکران جزو بهترینهای فیزیک پیش هستند .

واسه گسسته و هندسه تحلیلی من همیشه به بچه ها دو کتاب بیشتر معرفی نکردم . که همون کتاب انتشارات مدرسه هست . نه حجمش زیاده و نه خیلی پیچیده هستش . خیلی خوبه . میتونی نگاه بندازی
خوشخوان رو که اصلا پیشنهاد نمیکنم
شما فکر نکن که هر کتابی حجیم باشه حتما خوب توضیح داده و زیاد کار کرده . چه بسا ممکنه مضر هم باشه

واسه دیفرانسیل 2 اگه رمزینه نیومد این دوتا خیلی خوبه . یکی انتشارات مدرسه که نویسندش فقط اقای قندهاری نیست .این کتاب در بخش انتگرال خیلی خوب کار کرده . همچنین پیش 2 رو بهتر از پیش یک کار کار کرده . بیش از 30 نوع از فرمهای انتگرال رو برسی کرده . یکی هم خوشخوان . جلد 2 . که ریاضیات پایه رو هم بعد از اتمام پیش 2 بطور کامل گفته + امار ومدلسازی . یه تستهایی هم در مورد معادله خط هم داره . این دوتا خوبه

مبتکران اندیشه سازان با اینکه تستهاش قدیمیه ولی خیلی خوبه . من واسه دیفرانسیل همین رو پیشنهاد میکنم بگیر واسه تست . البته تستهای خوشخوان تالیفیه و زیاد هم تست داره . اگه میتونی حلش کنی مثل من کتاب تست نمیخواد بگیری . البته من با خوندن خوشخوان نرفتم فوری سراغ تستهاش.

اگه کتاب مفهومی میخوای خیلی هست . من از اینا که بالا گفتم استفاده نمیکنم . از همین مفهومی هایی که منظورتون هست رو میگم . البته میترسم اگه بگم وحشت کنی . ولش کن . زیاد خودت رو درگیر کتاب نکن .
هدف همه ی نویسند ه ها یکیه . این رو چند بار بگم اخه ؟ فکر نکنید فلان کتابو ندارم و دارم یه چیز دیگه میخونم .بعضی چیزهارو یاد نمیگیرم و ازاین حرفها . هیچ کدومشون کامل نیست . اما شما وقتی ازش نتیجه بگیری میگی کامل . این ویژگی کامل بودن کتابها رو ما به کتابا میدیم . همین طوری که کامل نیستن که . یکم دقت کنید. با یه کتاب کار کنید بهتره

یکی حالا میگه : اقای nits شما که لالایی بلدی چرا واسه خودت نمیخونی تا خوابت بگیره ؟

نترس دیفرانسیل دو رو میتونی راحت یادبگیری. فرمول حفظ کردن هم تو کار این کتابها نیست . هیچکی پیشنهاد نمیکنه این کار رو .

شیمی 101 درصد بهمن بازرگانی

سوالی هست بگو . ما دوستان نرفتیم . اینجاییم.

منم واسه فيزيك پيش هم كتاب درسي و هم گاج رو ميخونم . البته درسنامه هاش زياد كامل نيستن و اونجور مفهومي نيست و فكر نكنم به پاي انديشه سازان برسه ! اما همينا باعث شد من خودم برم دنبال مطلب و هميشه منتظر لقمه ي آماده نباشم !!:31:

هندسه تحليلي مبتكران(اندشه سازان چاپ88) رو دارم تستهاش خيلي خوبن كل هندسه تحيلي رو از رو اون و كتاب درسي خوندم . دوستان اگه كتاب تست ميخواين حتما يه نگاه به اين كتاب بندازين كتاب جمع و جوريه (تاليف دكتر رضا نونهال آذر ) و گاج رو نگيرين. اين كتاب به ترتيب ابتدا تستهاي تاليفي با آموزش مفيد و مختصر + تستهاي سراسري+آزاد+تستهاي آزمايش انديشه سازان رو آورده {سبك همه ي كتاباي انديشه سازان همينه}...

mohsen_blid
13-01-2010, 11:45
دوستان من ادبیات کتاب
تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی
رو نتونستم پیدا کنم
ایا شما فروشگاه انلاینی رو میشناسید که بفروشه
یا کتاب دیگری
ممنون

arashkochaki
13-01-2010, 16:45
سلام من حل مسائل شیمی مولتیمر رو از کجا باید دانلود کنم

M . Sayid
13-01-2010, 17:14
دوستان من ادبیات کتاب
تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی
رو نتونستم پیدا کنم
ایا شما فروشگاه انلاینی رو میشناسید که بفروشه
یا کتاب دیگری
ممنون

وا..........
توی آدینه بوک که تا اسم سبطی رو سرچ می کنی همون اول کتاب قرابت معناییشو میاره

sina_r2
13-01-2010, 19:05
آقا این کتاب خوشخوان (دیف) که واسه دانش آموزان ممتازه که !!! یعنی سطحش بالاست دیگه؟!؟!)
برای دیف کتاب اندیشه فائق >>>>> ماشاالله رضوی بهتر نیست؟
راستی آقای nits واسه دیف شما منتشران و معرفی کردی . واسه ریاضیات پایه هم خوب و مفهومی و جمع و جوره؟ یعنی واسه حسابان و ریاضی ۲ بدرد می خوره؟
کتاب های مبحثی چی معرفی می کنی ؟ مثلا مثلثات و مشتق و ...
البته مثلثات قلم چی رو دیدم اولا مثل اینکه امثال چاپ نشده ثانیا به نظرتون زیادی نگفته؟ شما این قلمچی رو خوندید خوب بود ؟ راحت مفهوم و می رسونه چون من مثلثات و از اون سال دوم خوب نخوندم سر سری ردش کردم !

nits
13-01-2010, 20:52
آقا این کتاب خوشخوان (دیف) که واسه دانش آموزان ممتازه که !!! یعنی سطحش بالاست دیگه؟!؟!)
برای دیف کتاب اندیشه فائق >>>>> ماشاالله رضوی بهتر نیست؟
راستی آقای nits واسه دیف شما منتشران و معرفی کردی . واسه ریاضیات پایه هم خوب و مفهومی و جمع و جوره؟ یعنی واسه حسابان و ریاضی ۲ بدرد می خوره؟
کتاب های مبحثی چی معرفی می کنی ؟ مثلا مثلثات و مشتق و ...
البته مثلثات قلم چی رو دیدم اولا مثل اینکه امثال چاپ نشده ثانیا به نظرتون زیادی نگفته؟ شما این قلمچی رو خوندید خوب بود ؟ راحت مفهوم و می رسونه چون من مثلثات و از اون سال دوم خوب نخوندم سر سری ردش کردم !

من واسه دیفرانسیل منتشران رو برای امتحانات توصیه کردم نه برای کنکور . یک کتاب مرجع برای مطالعه در زمان امتحانات . این کتاب همه چی داره . حتی من دو سه تا راه های فرار تستی هم توش دیدم.
ولی اگه واسه کنکور بخوا ی بخونی اونو اصلا کافی نیست . رمزینه بهتره . اگه شما رمزینه رو همراه منتشران بخونی خیلی بهت کمک میکنه . رمزینه یک کتاب حرفه ای هستش و نویسندش هم یک مهندسه با تجربه ی .
منتشران برای ریاضیات 2 فکر نکنم باشه ( منظورم جداگانه ) ولی برای حسابان رو ندیدم . فقط دیفرانسیل رو دیدم . اونی که خانم نفیسه انصاری نوشته .

فقط توجه کنین که این جور کتابهای تکدرسه متشران رو فقط برای تسلط بر تمام تمرینهای کتاب درسی بگیرین نه اینکه اون رو یه مرجع برای مطالعه کنکور قرار بدین . چون تمریناهای کتاب درسی اونم دروس اختصاصی خیلی مهمه .

اصلا نویسنده های کتابهای کنکور میان کتاب درسی رو جلوشون قرار میدن و میان مطالب رو باز میکنن و پرده از مجهولات بر میدارن و ریز و درشت مطالب رو همراه با نتایج اصلها که از اون به نکته و راههای تستی یاد میکنن در کتابهای کنکوریشون ذکر میکنن .

که البته من هم این کار رو خواهم کرد

واسه دیفرانسیل خوشخوان رو پیشنهاد نمیکنم . البته واسه دیفرانسیل 1 ها . ولی دیفرانسیل 2 چرا . خوشخوان اصلا زیاد توضیح نداره . فقط نکته ها و نتایج حاصل از قضایا و اصل ها رو گذاشته .

بهترین کتابهای مبحثی که من از جمله طرفدارهای ویژه این کتابها هستم کتابهای مبحثی انتشارات مدرسه که روشون کتاب نیست . این ها هم کتابهایی هستند که توسط استادان مجرب نوشته شده .

مثلثات و مشتق رو میتونی از انتشارات مدرسه هم استفاده کنی . متوجه میشه مثلثات یعنی چی . پشت جلد کتابهای مبحثی انتشارت مدرسه لیست کتابهای کوچیک ریاضی رو نوشته . اونجا میبینی که واسه هر موضوعی یه کتاب هست

به نظر من دوستان میتونند به جای استفاده از این کتابهای حجیم کتابهای انتشارات مدرسه رو بگیرند و بخونند . کتابهای انتشارت مدرسه کتابهای عالی و ساده در عین حال مفهومی و شیرین و جذاب هستند .

من مثلثات قلم چی رو ندیدم و نمیتونم نظر بدم . ولی انتشارات مدرسه اگر خوب بخونی بعید میدونم سوالات سطح کنکور رو نتونی حل کنی . حتی شاید واست راحتتر هم بشن

کتاب اندیشه فائق رو هم ندیدم . و باز هم نمیتونم نظر بدم . ولی شما سعی کنم از کتابهای مطرحی که در سطح کنکور وجود داره استفاده کنی

دوستان سعی کنند تا اواسط بهمن ماه این کتاب خریدن هاشو نو تموم کنن.

موفق باشی ............

M . Sayid
13-01-2010, 22:00
که البته من هم این کار رو خواهم کرد

اولالا
مثل اینکه میخوایی دبیر ریاضیات بشی؟؟

sh.k.sh
13-01-2010, 22:11
نکته بعد اینه که اینجا یه جای کاملا علمیه و جای لات ولوت بازی نیست فهمیدی؟؟

از همه بچه های فروم عذر خواهی میکنم که این جوری صحبت کردم.یه خورده اعصابم ریخت به هم تند شدم.[/QUOTE]
اول این که من نظرم رو گفتم چون توی هر صفحه ایشون حضور دارن.دوم این که این فروم نه مال شماست و نه دوست مشاورتون. سوم این که ایشون اگه کنکوری باشه اینقدر وقت صرف حرف های تکراری نمی کنه .چهارم این که جوجه رو آخر پاییز می شمارن.پنجم :تو با این اعصاب بهتر که قید کنکور رو بزنی و یا از nits بخوای یه کتاب اعصاب به تو معرفی کنه.ششم: همه فهمیدن کی لات و لوته.هفتم :به احترام آدم های با شخصیت این فروم این بار می بخشمت.هشتم :به جای این حرف های بچگانه یه کم درس بخونید و ادب یاد بگیرید.:8:

masih eia
13-01-2010, 23:22
من همین جا میخوام از محمد امین عزیز به خاطر پست های واقعا جامعشون تشکر کنم. :46:اگه نگاهی به پستای ایشون بندازید میبینید چه قدر جامع و کامل جواب بچه ها را دادند.اصلا کنکوری بودن یا نبودن ایشون چه ربطی به من و شما داره؟؟؟؟:13:اصلا ایشون معلم ریاضی 70 ساله!!!واقعا متاسفم که به جای استفاده از راهنمایهای ایشون بحث را به اینجا میکشونید.بازم از ایشون تشکر میکنم.:11:ببینم محمد امین مهندس مهربان که بدقولی کرد کتاب دیف2 تو کی منتشر میشه؟؟؟

nits
13-01-2010, 23:56
نکته بعد اینه که اینجا یه جای کاملا علمیه و جای لات ولوت بازی نیست فهمیدی؟؟

از همه بچه های فروم عذر خواهی میکنم که این جوری صحبت کردم.یه خورده اعصابم ریخت به هم تند شدم.
اول این که من نظرم رو گفتم چون توی هر صفحه ایشون حضور دارن.دوم این که این فروم نه مال شماست و نه دوست مشاورتون. سوم این که ایشون اگه کنکوری باشه اینقدر وقت صرف حرف های تکراری نمی کنه .چهارم این که جوجه رو آخر پاییز می شمارن.پنجم :تو با این اعصاب بهتر که قید کنکور رو بزنی و یا از nits بخوای یه کتاب اعصاب به تو معرفی کنه.ششم: همه فهمیدن کی لات و لوته.هفتم :به احترام آدم های با شخصیت این فروم این بار می بخشمت.هشتم :به جای این حرف های بچگانه یه کم درس بخونید و ادب یاد بگیرید.:8:[/QUOTE]

من نمیدونم شما مشکلت چیه ؟ اینکه من تو هر صفحه حضور دارم و پست میزنم ؟. این تاپیک برای همین ایجاد شده که ما و دوستان بیاییم به بچه ها راهنمایی و مشاوره بدیم . نمیدونم شما چند سالته و در چه مقطعی هستی و لی طوری حرف میزنی انگار که از ذهن یک دانش اموز ابتدایی میاد بیرون این حرفها .
این فروم هم نه مال منه و نه ماله شما . و من هم وقت اضافی اصلا ندارم . شما مثل اینکه وقت اضافی داری میای حرفهای بچه گانه میزنی . من از 24 ساعته شبانه روز حداقل 15 ساعتش رو مشغول نوشتن هستم و کمی هم درس خوندن . گاهی او قات هم میشه که در هفته 2 الی 3 روز هم بیدار میمونم . البته اینا ربطی به حرفهای من و شما نداره ولی میخوام بدونی که دست بالای دست زیاده . من رو خواهشا با دانش اموز های معمولی اشتباه نگیر .فکر هم نمیکنم که وقت اضافی داشته باشم ورزوی چند بار میام پاسخ بچه ها رو هم میدم . و از شما هم میخوام اگه سوالی دارین مطرح کنید . مطمئنا برای همین عضو این سایت شدید که سوالها و مشکلاتتون رو درمورد کتاب و درس خوندن بیان کنید . نه اینکه بیایین ببینید که کی رو اعصابتونه یا کی زیاد پست میزنه و از این حرفها .
مثلا که چی میگید جوجه رو اخز پاییز میشمارن ؟ نه کنه منظورت 10 تیرماهه ؟
اگه منظورت اینه باشه تا اونموقع صبر میکنیم .

ما هممون اینجا داریم درس میخونیم . لازم نیست شما به ما درس اخلاق بدین . من نمیخوام دیگه کارهایی که در زمینه درس و کتاب انجام میدم واست رو کنم و گرنه میفهمیدی کی داره درس میخونه .

کتابهای اعصاب هم اصلا سراغ ندارم به کسی معرفی کنم . بیشتر کتابهای پر معنا و مفهموم میخونم . به شما هم پیشنهاد میکنم که مطالع ازاد داشته باشی تا از این سطحی نگری در بیای .
ما اینجا قصد نداریم کسی رو مورد نقد و انتقاد قرار بدیم تا وقتی که خودش باعث نشه

در ضمن اینجا همه با شخصیت هستند
موفق باشی ...

.:RED:.
14-01-2010, 09:46
سلام دوستان
من این چندتا درس رو میخوام کتاب بگیرم که هم اموزش داشته باشه هم تست تویه گسسته و دیفرانسیل معلمام خوبن ولی تویه
فیزیک پایه و ریاضی پایه نه حالا اگه میشه برای این 4 درس کتابهایی که بدردم بخوره رو معرفی کنید

rambo_1386
14-01-2010, 11:19
یه خبر میدم نمیدونم خوبه یا نه ؟!:31:
مولف هندسه تحلیلی رمزینه عوض شده و خسرو کاک سوندی مولف جدید کتاب کلاس هندسه تحلیلی رمزینه است راستی این همونیه که کتاب تست ریاضیات گسسته و جبر و احتمال+هندسه جامع رو نوشته! یه سری اطلاعات هم ازش پیدا کردم خدا کنه کارش از عنایت الله کشاورزی بهتر باشه :46: امروز هم که زنگ زدم دیفرانسیل که پرسیدم گفت بزودی منتشر میشه دیگه نپرسیدم کی حیف که بابام اومد خدا شاهده اگه نمیومد حال او خانمرو میگرفتم:27: یعنی اینا چقدر تو پیش بینی ایراد دارن قرار بوده این کتاب 3 سال پیش منتشر بشه :41: هندسه تحلیلی جدید هم گفت بزودی

نام : خسرو کاک سوندی مدرک : لیسانس – ریاضی رزومه :

1- نام و نام خانوادگی : خسرو کاک سوندی

2- تاریخ تولد : 1347

3- مدرك ،رشته و دانشگاه فارغ التحصیلی : لیسانس – ریاضی – تهران

4- سوابق تدریس:

کل ریاضیات نظام قدیم(جبر و آنالیز-ریاضیات جدید-مثلثات – هندسه تحلیلی و پایه .ریاضی تجربی)/نظام جدید(گسسته-دیفرانسیل-تحلیلی-هندسه پایه-ریاضی عمومی تجربی)-ریاضی 1 و2 دانشگاه –ریاضیات دانشگاهی ( رشته های مدیریت و حسابداری )

5- نام مدارس و آموزشگاههایی که در آنجا تدریس کرده :

فرزانگان خوارزمی(از سال 77 تا 84)-علامه طباطبایی(از سال84 تا کنون)-ندای زینب (از سال 71 تا 73 )فرهیختگان(از سال 73 تا76 )-شایستگان (از سال70تا74)-به پویان (از سال 86 تا 88 )-آموزشگاه هدف ( 75 – 80 )

6- نام ، تعداد کتب و تالیفاتی که تا بحال داشته ام:

گسسته (انتشارات رمزینه ) – تحلیلی و دیفرانسیل و ریاضی عمومی تجربی در دست چاپ

7- نام موسسات و مدارسي كه براي آنها جهت كنكور هاي آزمايشي طراحي سوال انجام داده ام:
آموزشگاه آیندگان-فرزانگان خوارزمی – علامه طباطبایی – آموزشگاه پایندگان – راه دانش –کنکور مکاتبه ای پایندگان راه دانش – آموزشگاه هدف

nits
14-01-2010, 11:47
یه خبر میدم نمیدونم خوبه یا نه ؟!:31:
مولف هندسه تحلیلی رمزینه عوض شده و خسرو کاک سوندی مولف جدید کتاب کلاس هندسه تحلیلی رمزینه است راستی این همونیه که کتاب تست ریاضیات گسسته و جبر و احتمال+هندسه جامع رو نوشته! یه سری اطلاعات هم ازش پیدا کردم خدا کنه کارش از عنایت الله کشاورزی بهتر باشه :46: امروز هم که زنگ زدم دیفرانسیل که پرسیدم گفت بزودی منتشر میشه دیگه نپرسیدم کی حیف که بابام اومد خدا شاهده اگه نمیومد حال او خانمرو میگرفتم:27: یعنی اینا چقدر تو پیش بینی ایراد دارن قرار بوده این کتاب 3 سال پیش منتشر بشه :41: هندسه تحلیلی جدید هم گفت بزودی

نام : خسرو کاک سوندی مدرک : لیسانس – ریاضی رزومه :

1- نام و نام خانوادگی : خسرو کاک سوندی

2- تاریخ تولد : 1347

3- مدرك ،رشته و دانشگاه فارغ التحصیلی : لیسانس – ریاضی – تهران

4- سوابق تدریس:

کل ریاضیات نظام قدیم(جبر و آنالیز-ریاضیات جدید-مثلثات – هندسه تحلیلی و پایه .ریاضی تجربی)/نظام جدید(گسسته-دیفرانسیل-تحلیلی-هندسه پایه-ریاضی عمومی تجربی)-ریاضی 1 و2 دانشگاه –ریاضیات دانشگاهی ( رشته های مدیریت و حسابداری )

5-نام مدارس و آموزشگاههایی که در آنجا تدریس کرده :

فرزانگان خوارزمی(از سال 77 تا 84)-علامه طباطبایی(از سال84 تا کنون)-ندای زینب (از سال 71 تا 73 )فرهیختگان(از سال 73 تا76 )-شایستگان (از سال70تا74)-به پویان (از سال 86 تا 88 )-آموزشگاه هدف ( 75 – 80 )

6- نام ، تعداد کتب و تالیفاتی که تا بحال داشته ام:

گسسته (انتشارات رمزینه ) – تحلیلی و دیفرانسیل و ریاضی عمومی تجربی در دست چاپ

7-نام موسسات و مدارسي كه براي آنها جهت كنكور هاي آزمايشي طراحي سوال انجام داده ام:
آموزشگاه آیندگان-فرزانگان خوارزمی – علامه طباطبایی – آموزشگاه پایندگان – راه دانش –کنکور مکاتبه ای پایندگان راه دانش – آموزشگاه هدف

آقا ممنون از اطلاع رسانیت . ولی میشه یه سوال بپرسم ؟
شما وقتی زنگ میزنی به دفتر این انتشارات رمزینه با کی صحبت میکنی ؟ با منشیش؟
با منشیش صحبت نکن که . اخه اون چه میدونه که کی چاپ میشه یا کی چاپ نمیشه ؟ سعی کن با مدیرش یا خود اقای مهربان تماس بگیری

تماس هم میگری بگو خدا پدر مادر شما رو بیامرزه . بچه هاهمش دارن میشنون که دیفرانسیل 2 بزودی منتشر میشه . این بزودی کی میرسه ؟

rambo_1386
14-01-2010, 12:34
با منشیش صحبت نکن که . اخه اون چه میدونه که کی چاپ میشه یا کی چاپ نمیشه ؟ سعی کن با مدیرش یا خود اقای مهربان تماس بگیری

تماس هم میگری بگو خدا پدر مادر شما رو بیامرزه . بچه هاهمش دارن میشنون که دیفرانسیل 2 بزودی منتشر میشه . این بزودی کی میرسه ؟
پس منشی اونجا چه غلطی میکنه؟ :31: اگه قرار باشه روزی 1000 نفر زنگ بزنن بگن میخوایم با آقای مهربان حرف بزنیم که نمیشه ؟! منشی که از خودش حرف نمیزنه ! محمد امین مطمئن باش از خود آقای مهربان سوال کنی میگه دارم روش کار میکنم میخوام هیچگونه ایرادی نداشته باشه کامل و جامع باشه خلاصه یه سری چرت و پرت میگه و بیشتر آدم مشتاق تر میکنه منتظر کتاب بمونیم ولی اگه یکی از خود اقای مهربان هم بپرس بهتره من که میدونم جوابش چیه پس خودم نمیپرسم:31:
راستی محمد امین نظرت در مورد دیف 2 اندیشه سازان چیه؟ برای کسی که پایه اش تعریفی نداره آموزش مختصرش جواب میده یا نه(اندیشه سازان مولف رضا نونهال آذر!)؟ من به احتمال زیاد همین اندیشه سازان میخونم هر وقت رمزینه اومد میگیرم

.:RED:.
14-01-2010, 17:56
سلام دوستان
کسی جواب مارو نمیده؟
من چندتا درس رو میخوام کتاب بگیرم که هم اموزش داشته باشه هم تست تویه گسسته و دیفرانسیل معلمام خوبن ولی تویه
فیزیک پایه و ریاضی پایه نه حالا اگه میشه برای این 4 درس کتابهایی که بدردم بخوره رو معرفی کنید

GENERAL_RAAAM
14-01-2010, 20:08
برای جبر و احتمال ده استاد بهتره یا اون که عکس هندونه داره؟
ممنون

nits
14-01-2010, 20:13
پس منشی اونجا چه غلطی میکنه؟ :31: اگه قرار باشه روزی 1000 نفر زنگ بزنن بگن میخوایم با آقای مهربان حرف بزنیم که نمیشه ؟! منشی که از خودش حرف نمیزنه ! محمد امین مطمئن باش از خود آقای مهربان سوال کنی میگه دارم روش کار میکنم میخوام هیچگونه ایرادی نداشته باشه کامل و جامع باشه خلاصه یه سری چرت و پرت میگه و بیشتر آدم مشتاق تر میکنه منتظر کتاب بمونیم ولی اگه یکی از خود اقای مهربان هم بپرس بهتره من که میدونم جوابش چیه پس خودم نمیپرسم:31:
راستی محمد امین نظرت در مورد دیف 2 اندیشه سازان چیه؟ برای کسی که پایه اش تعریفی نداره آموزش مختصرش جواب میده یا نه(اندیشه سازان مولف رضا نونهال آذر!)؟ من به احتمال زیاد همین اندیشه سازان میخونم هر وقت رمزینه اومد میگیرم

برای کسی که پایه اش ضعیفه خب معلومه که کتابی مثل اندیشه سازان جواب نمیده . نه . کاری نکن که بعدا پشیمون بشی و اواسط پیش 2 بخوای کتاب دیف عوض کنی . اینجوری هم چی میریزه به هم . راستی شما پیشی یا فارغ التحصیل؟

اگه دیفرانسیل2 رمزینه نیومد این ها بهترین گزینه هستند

خوشخوان (اگه خوشخوان بگیرین ریاضیات پایه رو هم گرفتین . در اصل این کتاب هم دیفرانسیل 2 وهم ریاضیات پایه . )
انتشارات مدرسه
تست هم فقط اندیشه سازان رو بگیرین

کتاب اندیشه سازان در اصل یه کتاب تستی هستش . فقط ابتدای تستها یک اموزش مختصر به منظور مرور دوباره درس و برخورد به نکاتی که شاید برای دانش اموز بازم تازه باشه رو نویسنده ی محترم قرار داده

موفق و پیروز باشی

nits
14-01-2010, 20:28
.:11:
ببینم محمد امین مهندس مهربان که بدقولی کرد کتاب دیف2 تو کی منتشر میشه؟؟؟

جان ؟ :8:مهندس مهربان بد قولی کرد. از کجا معلوم من هم بد قولی نکنم . من یک چیز تو پستم و دو سه پست قبل گفتم . شما زیاد بهش توجه نکن . اگه اماده شد حتما میدم بهت:10: . مگه نوشتن الکیه مگه . هزار تا بررسی و ریزه کاری داره :18: حالا حالاها مونده

یک دوره کتاب جامع از ریاضیات و هندسه دبیرستان و پیش دانشگاهی .

GENERAL_RAAAM
14-01-2010, 20:37

nits
14-01-2010, 20:45

اونی که عکس هندونه داره منظورت کدومه . مبتکران .
مبتکران یکدونه سبز رنگ داره که خوبه به شرطی که انباشته نکنی و خط به خطش رو با دقت بخونی .
اصلا چرا جبر و احتمال کتاب میگیری ؟ احتیاج نیست .

جزوه ی معلمت رو بخون + کتاب درسی + نمونه سوالات فرزانگان

GENERAL_RAAAM
14-01-2010, 20:47
منظورم مبتکران اندیشه سازانه
نویسنده ابوالقاسمی

nits
14-01-2010, 20:58
منظورم مبتکران اندیشه سازانه
نویسنده ابوالقاسمی

کتابهای اقای ابولقاسمی خوب هستند و حتما این هم خوبه . اما بیشترش باید تست باشه . اینو ندیدم . ولی حتما خوبه . بازهم اگه تو شک تردید هستی میتونی صبرکنی تا من از این کتابفروشیمون نگاهی کنم تا بهت بگم

rambo_1386
14-01-2010, 22:33
راستی شما پیشی یا فارغ التحصیل؟
فارغ التحصیلم مگه خوشخوان برای دانش آموزان سطح بالا نیست ؟!

nits
15-01-2010, 01:42
فارغ التحصیلم مگه خوشخوان برای دانش آموزان سطح بالا نیست ؟!

خوشخوان یه چیزی اونجا نوشته . شما فوری باور نکن . یعنی چون نوشته واسه دانش اموزهای ممتاز دیگه کسی نمیتونه استفاده کنه .
تستهاش یکم دشواره واسه کسی که کاملا بر مطالب مسلط نیست . من فقط اموزشش رو پیشنهاد میکنم بخونید . هرچند اموزشش هم فقط نکته و چندتا نتیجه از قضیه هاست . ولی خوبه . در این شرایط خوشخوان خوبه . در ضمن یه نگاه به انتشارات مدرسه هم بنداز . پشیمون نمیشی .

خود این مولف خوشخوان واسه سبک نوشتاری مولفان دیگر کتابها اومده ایراد گرفته و لی واسه کتاب خودش نه .
یکی نیست بگه اخه مرد حسابی اگه دانش اموز ممتاز هم این اموزش ها رو بخونه میتونه اون تستهای تالیفیه شما رو بزنه ؟ اونم 10 تا نیست 1000 تا تسته .
اموزشهایی که فقط چند صفحه هست و همراه چند مثال

شما برو خوشخوان رو نگاه کن و انتشارات مدرسه رو هم ببین . یه مقایسه کوچولو انجام بده . ببین کدوم به کارت میاد
من خوشخوان از اینجهت معرفی کردم که ریاضیات پایه هم داره . در اصل لپ کلام رو گفته . شما که فارغ التحصیلی احتیاجی به اثبات قضیه ها و بعضی چیزها نداری . ولی خوشخوان بهتر بود که تستهای کنکور بیاره

میشه گفت تقریبا اگه خوشخوان رو با اندیشه سازان بخونی کارت راه میفته
یا اندیشه سازان رو با خوشخوان (تستهایش نزن به جز اونایی که میتونی حل کنی )بخون یا اندیشه سازان رو با انتشارات مدرسه

میدونم الان تو شک تردید هستی . ولی من رو ببخش . تا جایی که میتونم راهنماییت میکنم . هم شما رو و هم بقیه دوستان

راستی یه سوال :
دوستان من اگه عربی رو فقط از روی گاج بخونم واسه قواعد به چیزی احتیاج پیدا میکنم . من میخوام برم فوت و فن عرب انتشارات خیلی سبز رو بگیرم . چی میگید ؟
تو عممی شما منو راهنمایی کنید .

mehdi_7070
15-01-2010, 10:30
راستی یه سوال :
دوستان من اگه عربی رو فقط از روی گاج بخونم واسه قواعد به چیزی احتیاج پیدا میکنم . من میخوام برم فوت و فن عرب انتشارات خیلی سبز رو بگیرم . چی میگید ؟

من هنوز نظرم اینه که:

شما اگر به ترجمه و تعریب و درک مطلب و منصوبات مسلط باشید، درصد خیلی خوبی را توی عربی می‌تونید کسب کنید. (فکر کنم حدود 70 بشه دیگه!)
برای ترجمه و تعریب و درک مطلب کتاب انرژی اتمی را تهیه کنید. خیلی روان و خوب با کلی مثال توضیح داده. برای منصوبات هم دیگه هر چی دم دستتون بود :دی
البته یک کتاب هم هست که مشترک کانون و مشاوران آموزش (هدف‌دار) هست که در زمینه‌ی ترجمه و درک مطلب هست. می‌تونید اون را هم تهیه کنید. اگر با متن‌‌ درک مطلب عربی مشکل دارید، آخر این کتاب کلی متن براتون داره. البته خصوصیت خوبش این هست که ترجمه را به شما نداده و بگه این هم جواب‌ها. تقریبا می‌شه گفت آموزش داده!
من این کتاب انتشارات خیلی سبز را ندیدم. ولی ظاهرا بقیه چندان ازش راضی نبودند:20:

GodFatherAmin
15-01-2010, 11:07
سلام دوستان
من این چندتا درس رو میخوام کتاب بگیرم که هم اموزش داشته باشه هم تست تویه گسسته و دیفرانسیل معلمام خوبن ولی تویه
به اینجا مراجعه کنید:

GodFatherAmin
15-01-2010, 11:09
راستی یه سوال :
من که 2 سال پیش این کتابو گرفتم فکر نمی کنم از این کتاب بدتر تو عربی پیدا شه.واقعا کتابه بدیه.(منظورم فوت و فن بود)

alitorres77
15-01-2010, 12:20
یه کتاب برای اموزش فیزیک3 معرفی کنید که بدرد کنکور بخوره

mehdi_7070
15-01-2010, 13:35
یه کتاب برای اموزش فیزیک3 معرفی کنید که بدرد کنکور بخوره
فیزیک 3 اندیشه سازان (دکتر کمانگر) که مبتکران چاپ می‌کنه

nits
15-01-2010, 13:51
من که 2 سال پیش این کتابو گرفتم فکر نمی کنم از این کتاب بدتر تو عربی پیدا شه.واقعا کتابه بدیه.(منظورم فوت و فن بود)

پس همون گاج کافیه دیگه نه . من ایادفیلی مبتکران رو هم دارم . اون خوبه ؟ چیزه دیگه ای لازم نیست ؟

r@ha
15-01-2010, 14:36
بچه ها من واقعا نیاز دارم که برم پیش 1مشاور. چند وقته درس رو بوسیدم گذاشتم کنار. خواهش میکنم اگه شماره مهندس دیباذر یا 1مشاوره توپ دیگه رو دارین به من بدین خواهش میکنم. میخوام دوباره شروع کنم ولی نمیدونم چه جوری اصلا میشه یا نه؟ دیر شده یا وقت هست؟ به کمک 1مشاور نیاز دارم به شدت:37:

alitorres77
15-01-2010, 16:05
هنوز چاپ میکنه.اخه کتابفروشی های اینجا ندارند.
رمزینه چطوره؟

alitorres77
15-01-2010, 16:23
هنوز چاپ میشه . اخه کتابفروشی های اینجا ندارن.
رمزینه چطوره

GodFatherAmin
15-01-2010, 17:56
هنوز چاپ میشه . اخه کتابفروشی های اینجا ندارن.
رمزینه چطوره
بله هنوز چاپ می شه من که مهرماه رفتم سایت مبتکران دیدم دوباره داره چاپ می شه.

GodFatherAmin
15-01-2010, 18:20
بچه ها من واقعا نیاز دارم که برم پیش 1مشاور. چند وقته درس رو بوسیدم گذاشتم کنار. خواهش میکنم اگه شماره مهندس دیباذر یا 1مشاوره توپ دیگه رو دارین به من بدین خواهش میکنم. میخوام دوباره شروع کنم ولی نمیدونم چه جوری اصلا میشه یا نه؟ دیر شده یا وقت هست؟ به کمک 1مشاور نیاز دارم به شدت:37:
ببینید مشاور انصافا برای شما کار خاصی نمی کنه فقط یه هزینه سنگینی ازتون می گیره شما باید خودتون به فکر خودتون باشید هیچم دیر نیست، من چند توصیه به شما می کنم:
1-نگید امسال که گذشت برای سال بعد میشینم می خونم این بدترین چیزه.
2-به صورت مبحثی بخونید مثلا ببینید این مبحث 4 تا سوال تا کنکور میاد بشینید اونو بخونید مثلا ادبیات تاریخ ادبیاتشو و املاء و ... ایناش تو امتحان میاد بشینید اونا رو بخونید دیگه نشینید متن درسا رو بخونید ...
یا
یه برنامه قلم چی رو بگیرید هر دو هفته برنامشو تو یه هفته اجرا کنید.
3-مرور و فراموش نکنید.

mamadalmani
15-01-2010, 18:57
کدوم گام به گام بهتره تکدرس منظورمه
منتشران
نشر آزمون
منشور دانش

kiuq
15-01-2010, 19:02
پس همون گاج کافیه دیگه نه . من ایادفیلی مبتکران رو هم دارم . اون خوبه ؟ چیزه دیگه ای لازم نیست ؟

واسه عربی هیچ کتابی بهتر از خود کتاب درسی نیست .
گاج سبز تمام نکات مربوط به کتاب رو نوشته پس خوبه.
اصلا نیازی نیست تستهاشو رو حل کنی فقط باید کل متن رو ترجمش رو بدونی و ینکه کل متن رو ( اگه وقت کردی )ترکیب کنی.
با این کار میشی مثل من که پارسال تو گزینه 2 درصد درس عربیم همیشه بین 80 و 90 بود.
تو کنکور به دلیل کمبود وقتی که آوردم زدم 72

nits
15-01-2010, 19:28
واسه عربی هیچ کتابی بهتر از خود کتاب درسی نیست .
گاج سبز تمام نکات مربوط به کتاب رو نوشته پس خوبه.
اصلا نیازی نیست تستهاشو رو حل کنی فقط باید کل متن رو ترجمش رو بدونی و ینکه کل متن رو ( اگه وقت کردی )ترکیب کنی.
با این کار میشی مثل من که پارسال تو گزینه 2 درصد درس عربیم همیشه بین 80 و 90 بود.
تو کنکور به دلیل کمبود وقتی که آوردم زدم 72

پس همون گاج دیگه . نه ؟
والا ما معلم سال دومون یه ملا بود . جمعا" واسه ی ترجمه و قواعد یه دفتر 40 برگ برداشتم . بازم اضافی اومد .
بی وجدان هیچی نمیگفت . حالا معلم سال سوم که یکی از معلمهای خوبه استانه خط به خط کتاب رو تجزیه تحلیل میکرد . شما اگه اهل رشت باشین شاید بشناسید . چون از استارا و انزلی و جاهای دیگه هم دانش اموز داره .
اقای اشرف . میشناسین ؟ البته من دفتر کل قواعد ایشون رو که تو کلاس کنکور میگه رو دارم .

شما چی ؟ نظرتون درباره ایاد فیلی مبتکران و فوت و فن عربی انتشارات سبز چیه ؟ احتیاجی نیست ؟ اقای godfatheramin که گفت خوب نیست . البته فوت و فن رو گفت

sina_r2
15-01-2010, 19:31
آقا nits این انتشارات مدرسه همون کتاب کوچیک هاست دیگه؟ یا واسه کل پیش هم یک کتاب جدا گانه داره؟
بعد راستی این انتشارات مدرسه تمرین های کتاب و تست هم داره؟

sina_r2
15-01-2010, 19:40
راستی من الان دارم میرم بخرما :41:
لطفا نظر نهایی تون رو بگید واسه یه کتابی که هم یه کم نکته های بدرد بخور داشته باشه هم تمرین های کتاب هم تست !!:31:
آخه الان کارنامه قلم چیمو دیدم خیلی بد بود اصلا داغون بود مخصوصا دیف و تحلیلی هم که هیچی یادم نبود فیزیکم هم که هیچی نداشت فقط یکم شیمی خوب بود
یه چیزه دیگه من تحلیلی و خیلی خوب خونده بودم البته ۲ هفته پیش ولی امروز سر آزمون هیچی یادم نبود نمی دونی باید چیکار کنم؟

kiuq
15-01-2010, 19:46
پس همون گاج دیگه . نه ؟
والا ما معلم سال دومون یه ملا بود . جمعا" واسه ی ترجمه و قواعد یه دفتر 40 برگ برداشتم . بازم اضافی اومد .
بی وجدان هیچی نمیگفت . حالا معلم سال سوم که یکی از معلمهای خوبه استانه خط به خط کتاب رو تجزیه تحلیل میکرد . شما اگه اهل رشت باشین شاید بشناسید . چون از استارا و انزلی و جاهای دیگه هم دانش اموز داره .
اقای اشرف . میشناسین ؟ البته من دفتر کل قواعد ایشون رو که تو کلاس کنکور میگه رو دارم .

شما چی ؟ نظرتون درباره ایاد فیلی مبتکران و فوت و فن عربی انتشارات سبز چیه ؟ احتیاجی نیست ؟ اقای godfatheramin که گفت خوب نیست . البته فوت و فن رو گفت

ببین دوست من ، من ره حل رو گفتم دیگه خود دانی میتونی غرق این همه کتابهای جدید که اومده بشی!!
این کسی رو که گفتید نمیشناسم
تو رشت فقط دو نفر در درس عربی معروفن که من خودم فقط روش یکیشون رو قبول داشتم و دارم.
لازم نمیبینم اسمشو بگم.
من خودم اکثر کتابام اندیشه سازان قدیمی بود که الان شده مبتکران.
حتی عربیشو هم داشتم ولی به درد من نمیخورد
دوست من اگر عربی رو اینطوری که گفتم بخونی ( مخصوصا تمرینها که خیلی مهمه) بهت حال میده.
شما پیشی دیگه؟؟

GodFatherAmin
16-01-2010, 09:01
به نقل آقا مهدی:

●● عربی ●●

شما یا عربی‌تون قوی هست یا نه. اگه قوی هست که دیگه نیاز به خوندن این حرف‌ها ندارید و خودتون بهتر می‌دونید باید چی کار کنید!

اما برای بقیه! کتاب آموزش عربی به زبان ساده (ایاد فیلی) انتشارات مبتکران قطعا در زمینه‌ی آموزش به شما خیلی کمک می‌کنه. توی همین تاپیک نگاه کنید متوجه می‌شوید که چه‌قدر طرفدار داره!

اگر هم از کسانی هستید که حوصله‌ی خوندن عربی را ندارید (یا حالا اساسا حالتون ازش به هم می‌خوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهتره این‌جا هم موضوعی کار کنید. شما اگر به ترجمه و تعریب و درک مطلب و منصوبات مسلط باشید، درصد خیلی خوبی را توی عربی می‌تونید کسب کنید. (فکر کنم حدود 70 بشه دیگه!)
برای ترجمه و تعریب و درک مطلب کتاب انرژی اتمی را تهیه کنید. خیلی روان و خوب با کلی مثال توضیح داده. برای منصوبات هم دیگه هر چی دم دستتون بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته یک کتاب هم هست که مشترک کانون و مشاوران آموزش (هدف‌دار) هست که در زمینه‌ی ترجمه و درک مطلب هست. می‌تونید اون را هم تهیه کنید. اگر با متن‌‌ درک مطلب عربی مشکل دارید، آخر این کتاب کلی متن براتون داره. البته خصوصیت خوبش این هست که ترجمه را به شما نداده و بگه این هم جواب‌ها. تقریبا می‌شه گفت آموزش داده!

kiuq
16-01-2010, 12:28
لطفا نظر نهایی تون رو بگید واسه یه کتابی که هم یه کم نکته های بدرد بخور داشته باشه هم تمرین های کتاب هم تست !!:31:
آخه الان کارنامه قلم چیمو دیدم خیلی بد بود اصلا داغون بود مخصوصا دیف و تحلیلی هم که هیچی یادم نبود فیزیکم هم که هیچی نداشت فقط یکم شیمی خوب بود
یه چیزه دیگه من تحلیلی و خیلی خوب خونده بودم البته ۲ هفته پیش ولی امروز سر آزمون هیچی یادم نبود نمی دونی باید چیکار کنم؟

دوست من شما باید خیلی بهتر بخونی . سریع از مطالب رد نشی.
میشه خوب خوندن رو که میگی بیشتر توضیح بدی؟( تحلیلی بعد از 1 ماهم باید یادت بمونه):27:

nits
16-01-2010, 20:07

انتشارات مدرسه کتابهای موضوعی در مورد ریاضیات میزنه . کتابهای موضوعی ریاضیاتش خوبه . یعنی در مورد هر موضوعی از ریاضیات کتاب کوچیک داره .
اما کتابهای تکدرس هم میزنه . روی کتابهای تک درسش نوشته انتشارات از مدرسه تا دانشگاه .
برای دیفرانسیل هم زده. کل پیش 2 و 1 تو یه کتابه . اما بهت قول نمیدم که تمام تمرینات کتاب رو با مثالهای مشابه پوشش داده باشه . بعد از پایان هر فصل هم حدود 50 تا تسته داره که تالیفیه
کتاب حساب دیفرانسیلش تو پیش 2 خوب کار کرده . اینو بارها گفتم
من که میگم شما برو نگاه کن . همین جوری نرو نگیر .

masih eia
17-01-2010, 20:45
سلام
من کتاب دیف2 اندیشه سازان آقای نونهال آذر چاپ 82(298 صفحه) دارم احتیاج هست برم جدیدشا بخرم؟؟

nits
17-01-2010, 20:54
سلام
من کتاب دیف2 اندیشه سازان آقای نونهال آذر چاپ 82(298 صفحه) دارم احتیاج هست برم جدیدشا بخرم؟؟

100% فرق داره . ولی زیاد نه . ممکنه که تستهای کنکور سراسری سالهای اخیر توش نباشه . وگرنه همش یکیه .
میتونی یه مقایسه ای با جدیدش انجام بدی

اگه درس رو خوب یادگرفته باشی و اون همه تست رو همشو نه بلکه 60 درصد تستهای اون کتاب رو بزنی به تستهای دیگه احتیاج پیدا میکنی ؟ مسلما نه . در واقع همون کافیه . مگه چه فرقی پیدا کرده . اگه اینو استفاده کنی چیزی رو از دست میدی ؟ نه . به جز چند تست جدید . که تستهای کنکور سالهای اخیر رو دفترچه هاش رو میفروشن

پس زیاد نگران نباش .

shabeashegha
18-01-2010, 10:52
سلام به همكي
بجه ها كسي كتاب تست ادبيات انديشه فايق رو استفاده كرده؟يكي توي همين فروم خيلي تاكيد كرد كتاب خيلي خوبيه ميخوام بدونم مزاياش جيه؟

Alamate Soal
18-01-2010, 10:58
دوستان تجربي عزيز ، شما براي رياضي 3 و رياضي پيش چه كتابهايي استفاده كردين ؟ ( آموزش و تست )

kiuq
18-01-2010, 18:17
سلام به همكي
بجه ها كسي كتاب تست ادبيات انديشه فايق رو استفاده كرده؟يكي توي همين فروم خيلي تاكيد كرد كتاب خيلي خوبيه ميخوام بدونم مزاياش جيه؟

تست واسه ادبیاتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من شما یه پیک گلواژه یا ژرف اندیشان بگیر بسیار پیشرفت میکنی.!!
این رو هم بگم که ادبیات به شانسه : اگر قرابت معنایی طوری بیاد که دفعه اول بفهمی اون موقع شانس با شماست.

rambo_1386
18-01-2010, 18:29
این رو هم بگم که ادبیات به شانسه : اگر قرابت معنایی طوری بیاد که دفعه اول بفهمی اون موقع شانس با شماست.
دوست عزیز پیشنهاد میکنم کتاب قرابت معنایی و تناسب مفهومی انتشارات دریافت دکتر هامون سبطی بگیر نظرت حداقل در مورد قرابت معنایی عوض میشه چون تستهای قرابت معنایی خیلی راحت میزنی:46:

rambo_1386
18-01-2010, 19:03
اینجا خیلی ها جبر و احتمال اندیشه سازان به قول دوستان همونی که عکس هندونه داره:31: میگن کتاب خوبیه من که ندیدم و نظری هم ندارم در مورد این کتاب جدیده هم همینطور!!! امروز اتفاقی کتاب گسسته انتشارات فار دانلود کردم مولفش همون عطاالله صادقی نمدونم کتاب خوبیه یا نه ولی به نظر خوب میرسه چون طبق گفته خودش 4 سال روش وقت گذاشته + کل مباحث ریاضیات گسسته ، جبر واحتمال و آنالیز ترکیبی رو هم پوشش داده خلاصه هرکی دوست داره موقع انتخاب کتاب یه نگاهی هم به ریاضیات گسسته انتشارات فار بندازه یه قسمت از کتاب هم میتونید از اینجا دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی هندسه تحلیل هم مولفش مهندس رامین منوری همونی که با دکتر رضا نونهال آذز دیفرانسیل 1 اندیشه سازان نوشته!

clickestan
18-01-2010, 19:38
دیفرانسیل دو رمزیه نیومد؟
کسی میدونه کی میاد؟به جاش چی پیشنهاد میکنید
چاکریم

nits
18-01-2010, 20:16
دیفرانسیل دو رمزیه نیومد؟
کسی میدونه کی میاد؟به جاش چی پیشنهاد میکنید
چاکریم

دوست عزیز . من که نمیدونم . فعلا به چند نفر سفارش کردم که سراغش رو بگیرن . شما میتونین به چندتا پست قبلی مراجعه کنید

یا اینکه برید کتابفروشی و بگید که هر چی کتاب اموزشی دیفرانسیل داری رو کن ببینم . هر کدوم که مد نظر شما بود و مورد پسند حضرت عالی قرار گرفت همون رو خریداری بفرمایید

اما یه پیشنهاد برای همه : حالا که رمزینه نیومده . شما میتونین راهنمای دیفرانسیل 2 انتشارات منتشران رو بگیرین ( نویسندش خانم نفیسه انصاری هستش . ماله این نوسنده رو بگیرین )و با دیفرانسیل مبتکران - اندیشه سازان مطالعه کنید

امیدوار مورد قبول دوستان واقع بشه از جمله شما

موفق باشی

rezayamohebi
18-01-2010, 21:04
گفتند که دیفرانسیل2 بهمن ماه منتشر میشه معلوم نیست اول بهمن یا آخرش....

kiuq
18-01-2010, 22:51
دوست عزیز پیشنهاد میکنم کتاب قرابت معنایی و تناسب مفهومی انتشارات دریافت دکتر هامون سبطی بگیر نظرت حداقل در مورد قرابت معنایی عوض میشه چون تستهای قرابت معنایی خیلی راحت میزنی:46:

شوخی میکنی ؟:31:
ما که کنکورو دادیم رفت اینو هم از رو تجربه گفتم. و بهش معتقدم.:27:
قرابت معنایی هامون سبطی:2:وقت هدر دادن محضه.

rambo_1386
18-01-2010, 23:43
ما که کنکورو دادیم رفت اینو هم از رو تجربه گفتم. و بهش معتقدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قرابت معنایی هامون سبطی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]وقت هدر دادن محضه.
مطمئنم این کتاب ندیدی که این حرفو میزنی:41: حالا که کنکور دادی اصلا بهت پیشنهاد نمیکنم که این کتاب بگیری چون مطمئن باش اگه بگیری افسوس میخوری که ای کاش قبل از کنکور این کتاب میگرفتی:27:

nits
19-01-2010, 00:03
درسته . کتاب قرابت معنایی دکتر سبطی رو من هم اولش در همین تاپیک گفتم جالب به نظر نمیرسه . 2 هفته میشه که گرفتمش . الان میفهم که چقدر موثر بوده واسم .

saede24
19-01-2010, 12:27
بچه ها درباره ادبیات یه مقدار توضیح بدین چند تا تست از هر مبحثی میاد چه کتابهای به نظرتون خوبن ؟

shabeashegha
19-01-2010, 13:58
دوستان تجربي عزيز ، شما براي رياضي 3 و رياضي پيش چه كتابهايي استفاده كردين ؟ ( آموزش و تست )

کتاب آموزشی خوبی برای بچه های تجربی توی این درس وجود نداره یا لا اقل من ندیدم
تست:
10 استاد
نوبل
مهروماه

تست واسه ادبیاتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من شما یه پیک گلواژه یا ژرف اندیشان بگیر بسیار پیشرفت میکنی.!!
چرا مگه ادبیات تست نمیخواد؟؟؟
پیک گلواژه مگه تست هم داره؟من فارغ التحصیلم . دنبال کتاب تستی میگردم که هم تستاش خیلی سنگین و قوی باشه و هم تستاش زیاد باشه ولی بیشتر سخت بودن تست برام مهمه

r@ha
19-01-2010, 16:00
ببینید مشاور انصافا برای شما کار خاصی نمی کنه فقط یه هزینه سنگینی ازتون می گیره شما باید خودتون به فکر خودتون باشید هیچم دیر نیست، من چند توصیه به شما می کنم:
1-نگید امسال که گذشت برای سال بعد میشینم می خونم این بدترین چیزه.
2-به صورت مبحثی بخونید مثلا ببینید این مبحث 4 تا سوال تا کنکور میاد بشینید اونو بخونید مثلا ادبیات تاریخ ادبیاتشو و املاء و ... ایناش تو امتحان میاد بشینید اونا رو بخونید دیگه نشینید متن درسا رو بخونید ...
یا
یه برنامه قلم چی رو بگیرید هر دو هفته برنامشو تو یه هفته اجرا کنید.
3-مرور و فراموش نکنید.
واقعا مرسی از توضیحتون و دلگرمی که دادین. اما واقعا گیجم.اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم؟ چه کار کنم که تموم شه؟ نمیرسم همه چیزا رو بخونم این اذیتم میکنه

GodFatherAmin
19-01-2010, 20:27
واقعا مرسی از توضیحتون و دلگرمی که دادین. اما واقعا گیجم.اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم؟ چه کار کنم که تموم شه؟ نمیرسم همه چیزا رو بخونم این اذیتم میکنه
خواهش می کنم.وظیفست.(دارم در مورد گروه ریاضی فیزیک صحبت می کنم)ببینید طبق آماری که سازمان سنجش 2 سال پیش داده بود 80 درصد داوطلب ها ریاضی و فیزیک رو زیر 20% می زنن.خوب حالا باید چی کار کرد:
1-درسای عمومی:به راحتی می شه تو این مدت درصد درسای عمومی رو بالای 50% برد.به این صورت:

●● ادبیات●●

الف) املا و لغت (5 تست):
کتاب املا و لغت دکتر سبطی انتشارات دریافت رو بگیرید.
ب) زبان فارسی (5 تست):
کتابی هست که به صورت مشترک کانون و همگامان چاپ کرده‌اند
پ) تاریخ ادبیات (3 تست):
کتاب تب کنکور کلک معلم ساجدی
ت) آرایه‌های ادبی (3 تست):کتاب تب کنکور کلک معلم ساجدی
ث) قرابت معنایی (9 تست):
تناسب مفهومی وقرابت معنایی دکتر سبطی برای انتشارات دریافت رو بگیرید.

دیگه با این کار احتیاجی نیست کتاب درسی رو بخونید و تو وقتتون صرف جویی می کنید.

●● عربی ●●

شما یا عربی‌تون قوی هست یا نه. اگه قوی هست که دیگه نیاز به خوندن این حرف‌ها ندارید و خودتون بهتر می‌دونید باید چی کار کنید!

اما برای بقیه! کتاب آموزش عربی به زبان ساده (ایاد فیلی) انتشارات مبتکران قطعا در زمینه‌ی آموزش به شما خیلی کمک می‌کنه. توی همین تاپیک نگاه کنید متوجه می‌شوید که چه‌قدر طرفدار داره!

اگر هم از کسانی هستید که حوصله‌ی خوندن عربی را ندارید (یا حالا اساسا حالتون ازش به هم می‌خوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهتره این‌جا هم موضوعی کار کنید. شما اگر به ترجمه و تعریب و درک مطلب و منصوبات مسلط باشید، درصد خیلی خوبی را توی عربی می‌تونید کسب کنید. (فکر کنم حدود 70 بشه دیگه!)
برای ترجمه و تعریب و درک مطلب کتاب انرژی اتمی را تهیه کنید. خیلی روان و خوب با کلی مثال توضیح داده. برای منصوبات هم دیگه هر چی دم دستتون بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

●● دین و زندگی ●●

تست‌های سال‌های اخیر نشون می‌ده که حدود 70 درصد تست‌های دین‌ و زندگی مربوط به آیات یا احادیث کتاب‌ها هست. بنابراین عقل حکم می‌کنه که خیلی خوب روی آیات مسلط بشید! در این زمینه کتاب آیات و نکات گاج می‌تونه مفید باشه. تمام آیات را به همراه ترجمه و پیام‌ها جمع‌آوری کرده و همراهش هم تست داره.+کتاب همگامان

●● زبان انگلیسی ●●

کتاب کم‌حجم و مقوی زبان انگلیسی انتشارات خیلی سبز رو بگیرید.

این از عمومیا.
حالا اختصاصیا:

●● ریاضیات ●●

الان وقتشو ندارید بشینید وقتتون رو بزارید برای چیزایی که زمان میبره پس باید وقتتون رو صرف مطالب ساده که هیچ وابستگی به مطالب قبلی نداره بزارید که حتما ازشون سوال میاد مثل:
آمار که حتما 2 تا سوال میاد که آسونه+تصاعد+... که از دوستان بپرسید بهتره.

●● فیزیک ●●

هم همینطور الان وقتشو ندارید بشینید وقتتون رو بزارید برای چیزایی که زمان میبره پس باید وقتتون رو صرف مطالب ساده که هیچ وابستگی به مطالب قبلی نداره بزارید که حتما ازشون سوال میاد

●● شیمی ●●

هم همینطور الان وقتشو ندارید بشینید وقتتون رو بزارید برای چیزایی که زمان میبره پس باید وقتتون رو صرف مطالب ساده که هیچ وابستگی به مطالب قبلی نداره بزارید که حتما ازشون سوال میاد

پس باید الان چی کار کرد،تمرکزتون رو بزارید روی دروس عمومی و مطالب ساده اختصاصی که حتما ازشون تست میاد.
(با تشکر از آقا مهدی)

Sadeq_ME
19-01-2010, 20:42
خواهش می کنم.وظیفست.(دارم در مورد گروه ریاضی فیزیک صحبت می کنم)ببینید طبق آماری که سازمان سنجش 2 سال پیش داده بود 80 درصد داوطلب ها ریاضی و فیزیک رو زیر 20% می زنن.خوب حالا باید چی کار کرد:
1-درسای عمومی:به راحتی می شه تو این مدت درصد درسای عمومی رو بالای 50% برد.به این صورت:

●● ادبیات●●

الف) املا و لغت (5 تست):
کتاب املا و لغت دکتر سبطی انتشارات دریافت رو بگیرید.
ب) زبان فارسی (5 تست):
کتابی هست که به صورت مشترک کانون و همگامان چاپ کرده‌اند
پ) تاریخ ادبیات (3 تست):
کتاب تب کنکور کلک معلم ساجدی
ت) آرایه‌های ادبی (3 تست):کتاب تب کنکور کلک معلم ساجدی
ث) قرابت معنایی (9 تست):
تناسب مفهومی وقرابت معنایی دکتر سبطی برای انتشارات دریافت رو بگیرید.

دیگه با این کار احتیاجی نیست کتاب درسی رو بخونید و تو وقتتون صرف جویی می کنید.

●● عربی ●●

●● دین و زندگی ●●

تست‌های سال‌های اخیر نشون می‌ده که حدود 70 درصد تست‌های دین‌ و زندگی مربوط به آیات یا احادیث کتاب‌ها هست. بنابراین عقل حکم می‌کنه که خیلی خوب روی آیات مسلط بشید! در این زمینه کتاب آیات و نکات گاج می‌تونه مفید باشه. تمام آیات را به همراه ترجمه و پیام‌ها جمع‌آوری کرده و همراهش هم تست داره.+کتاب همگامان

●● زبان انگلیسی ●●

کتاب کم‌حجم و مقوی زبان انگلیسی انتشارات خیلی سبز رو بگیرید.

این از عمومیا.
حالا اختصاصیا:

●● ریاضیات ●●

الان وقتشو ندارید بشینید وقتتون رو بزارید برای چیزایی که زمان میبره پس باید وقتتون رو صرف مطالب ساده که هیچ وابستگی به مطالب قبلی نداره بزارید که حتما ازشون سوال میاد مثل:
آمار که حتما 2 تا سوال میاد که آسونه+تصاعد+... که از دوستان بپرسید بهتره.

●● فیزیک ●●

●● شیمی ●●

پس باید الان چی کار کرد،تمرکزتون رو بزارید روی دروس عمومی و مطالب ساده اختصاصی که حتما ازشون تست میاد.
(با تشکر از آقا مهدی)

خیلی‌ ممنون واسه 3 تا درس اختصاصی هم لطفا بهترین کتابها رو معرفی‌ کنید(رشته ریاضی‌)

rambo_1386
20-01-2010, 00:10
سلام دوستان من زبان فارسی همگامان چاپ 85 دارم حالا میخوام یه کتاب دیگه هم بگیرم به نظرتون زبان فارسی سبطی بگیریم یا زبان فارسی خیلی سبز؟؟؟ اصلا لازم یه کتاب دیگه بگیرم؟

hermione
20-01-2010, 00:17
سلام دوستان
یه کتاب تست گسسته خوب که سوالات استاندارد + جامع + 1 ذره سطح بالاتر از کنکور که پاسخ نامش خوب باشه ( مثل خوشخوان نباشه ) + کمتر فرمول و از این چرندیات گفته باشه معرفی کنید میخوام خیلی سریع گسسته رو جمع کنم

یه سوال مشاوره ای هم دارم برای گسسته سوالات تالیفیم حل کنم یا همون کنکورا کافیه ؟؟؟؟ سریع جواب بدید ممنون میشم
یه کتابی بین گاج و خوشخوان می خوام

nits
20-01-2010, 01:04
سلام دوستان
یه کتاب تست گسسته خوب که سوالات استاندارد + جامع + 1 ذره سطح بالاتر از کنکور که پاسخ نامش خوب باشه ( مثل خوشخوان نباشه ) + کمتر فرمول و از این چرندیات گفته باشه معرفی کنید میخوام خیلی سریع گسسته رو جمع کنم

یه سوال مشاوره ای هم دارم برای گسسته سوالات تالیفیم حل کنم یا همون کنکورا کافیه ؟؟؟؟ سریع جواب بدید ممنون میشم
یه کتابی بین گاج و خوشخوان می خوام

سلام دوست عزیز .
آقای امیر (rambo_1386 ) یه کتاب گسسته معرفی کرد که از انتشارات علمی فار بود . بخشی از کتاب رو هم از سایتش میتونی دانلود کنی . فکر کنم همین کتاب مورد نظر شماست . تازه هم چاپ شده . به پست قبلی مراجعه کنی میبینی

راستی بچه ها نمیدونید این فونت ها چرا اینقدر ریز شدن . فرق کرده یکم

rambo_1386
20-01-2010, 12:44
دوستان پارسال سجاد فولادی یه کتاب واسه آرایه های ادبی بهم پیشنهاد کرد که دیروز با کلی جست و جوی پیغام های خصوصی بالاخره پیداش کردم و رفتم از کتابفروشی گرفتم انصافا کتاب خوبیه گفتم به شما هم اطلاع بدم:46: ادبیات فارسی پیش دانشگاهی 1 (عمومی) مبتکران مولفان : <<دکتر کوروش بقائی ، علی لطفی ، سلیمه مقصود لو و مه رو ژف>> استفاده کنید که علاوه بر تست ادبیات پیش 1 (مطالب 4 فصل اول ادبیات پیش 1) تو آخر کتاب یه فصل ضمیمه داره که آرایه های ادبی تو 50 صفحه آموزش داده و آخر هر فصل هم تست آرایه های ادبی داره تقریبا 250 تا تست واسه ارایه های ادبی داره + پاسخ تشریحی دوستانی که دنبال کتاب خوب واسه آرایه های ادبی و تست پیش 1 میگردن مبتکران یادشون نره:46:

Alamate Soal
20-01-2010, 14:18
بچه هاي تجربي واسه رياضي 3 و رياضي پيش چه كتابايي ميگيرين ؟‌

nits
20-01-2010, 15:11
دوستان پارسال سجاد فولادی یه کتاب واسه آرایه های ادبی بهم پیشنهاد کرد که دیروز با کلی جست و جوی پیغام های خصوصی بالاخره پیداش کردم و رفتم از کتابفروشی گرفتم انصافا کتاب خوبیه گفتم به شما هم اطلاع بدم:46: ادبیات فارسی پیش دانشگاهی 1 (عمومی) مبتکران مولفان : <<دکتر کوروش بقائی ، علی لطفی ، سلیمه مقصود لو و مه رو ژف>> استفاده کنید که علاوه بر تست ادبیات پیش 1 (مطالب 4 فصل اول ادبیات پیش 1) تو آخر کتاب یه فصل ضمیمه داره که آرایه های ادبی تو 50 صفحه آموزش داده و آخر هر فصل هم تست آرایه های ادبی داره تقریبا 250 تا تست واسه ارایه های ادبی داره + پاسخ تشریحی دوستانی که دنبال کتاب خوب واسه آرایه های ادبی و تست پیش 1 میگردن مبتکران یادشون نره:46:

من نمیخوام واسه ادبیات فارسی2 و 3 و پیش دانشگاهی کتاب تستی بگیرم . چون املا و واژگان کلک معلم رو گرفتم خب اونجا تست هست . آرایه های ادبی کلک معلم رو گرفتم خب اونجا بازم تست هست. تاریخ ادبیات کلک معلم رو گرفتم خب بازم اینجا تست هست. قرابت معنایی دکتر سبطی رو هم که گرفتم . باز اونجا کلی تست هست . چرا برم از دوباره یه کتاب تست بگیرم واسه ادبیات ها ؟؟

دوستان این خریدهای شما تموم نشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی آقا امیر این کتاب ریاضیات گسسته که انتشارات فار زده فعلا تو تهران پخش شده ؟
به سایر کتابفروشی های کشور پخش نشده ؟

هرچند من کتابهای ریاضیات رو بستم و گذاشتمشون کنار .

nits
20-01-2010, 16:16
دوستان گل و خوبم . امیدوارم همگی کنکور رو خوب بدین و این بستگی به تلاش شما داره . آرزوی موفقیت برای همه شما دارم
شما هم بهتره دیگه همه چیز رو یواش یواش کم کنید . از الان هم اگه شروع کردین زیاد دیر نیست . یکی از مزایاش اینه که کمتر مطالب رو مرور میکنید و از یادتون نمیره. چون الان ماههای نزدیک به کنکوره . ولی زیادم نزدیک نیست . 5 ماه مونده . تو 5 ماه آدم میتونه از این رو به اون رو بشه . به هر حال این شما هستین که باید کار رو تموم کنید. نه دوستتون ونه خواهر و برادرتون و نه پدر و مادرتون به جای شما این کار ور نمیکنه . کسی به اندازه ی خود شما دلش واسه شما نمیسوزه . این شعار منه : هر کس میخواد تو جنگ پیروز بشه باید خود جنگ باشه

به هر حال خودتون رو نبازید . وقتتون رو بخاطر چیزهای بی اهمیت و بی ارزش از دست ندید . تو تخیلات به سر نبرین . به آینده فکر نکیند . آینده رو خدا میدونه چی میشه . آینده شما رو الان شما میسازه . یکم اگه به این سه ساله دبیرستان فکر کنید . به این رفتن و اومدن هاتون تو روزهای گرم و سرد و بارونی و برفی فکر کنید . اگه به تلاش و زحمتهای خودتون و همچنین زحمات پدر و مادرتون هر چند کم یا زیاد بوده فکر کنید شاید به خودتون بیاد و اینجوری کنکور واستون چیز وحشتناکی نمیشه . متاسفانه این موسسات اونقدر واسه کنکور برنامه ریزی های پرشاخ و برگی درست کردن که دانش آموزان این چند سال زندگیشون رو باید با دغدغه و نگرانی سپری کنند . اما وقتی که خودشون تلاش کردن و با یک برنامه ریزی ساده از پس کنکور بر اومدن همشون میگن که چقدر کنکور ساده بود .

بله . درسته . مسایل ساده غیر عادی ترین مسایل هستند. اما کسانی میتونند از پسش بر بیان که روش خوب فکر کنند . واسش راه حل پیدا کنند
مسیر رو گم نکنید . دو دستی به چیزهایی که دارین بچسبین . اجازه ندین که یک سری ادمهای بی سواد اما پررو و جسور بیان جای شما رو بگیرن . امکانات خودتون رو انکار نکنید .

این کنکور هم که هست بازم پارتی وجود داره خدا به داد اون زمانی برسه که حذف بشه . که مطمئن هستم که نمیشه . دنیا دنیای روابطه نه ضوابط . خوب حواستون رو جمع کنید که کسی از شما جلو نزنه .

من هم نمیخواستم که اینجا بطور کامل و واضح یک چیزی رو مطرح کنم . ولی چون الان دارم میرم (هرچند گفتم از دی ماه میرم ولی نشد. این تو بمیری از این تو بمیری ها نیست:31: ) میخواستم یه چیزی رو بگم

من هم درس میخونم و هم مینویسم . دیگه شما میدونین که من عاشق چیم . این همه کتاب بخونم . این همه شبها بیدار بمونم . این همه درس زیبای ریاضیات رو بخونم . آخرش کی چی . چی میشه . همیشه این واسم سوال بوده که این هم میخواییم به تکنولوژی برسیم به زیبایی برسیم به موفقیت برسیم اخرش کی چی . بله. قدرت خودمون رو ثابت کنیم. بزارین براتون بگم. هر چند دیر شد. و سودش به شما نمیرسه . ولی شاید به نوادگان و بچه ها ی شما:31: و شاید هم به دوستان علاقه مند سال بعد برسه .

اگه خدا بخواد من هم به تقلید از این نویسندگان ریاضی محترم که اگه قابل بدونید یک دوره از ریاضیات دبیرستانی که تمامش در حسابان و حساب دیفرانسیل و انتگرال اومده بنویسم که 50% کار تموم شده . شاید نتونم قول الکی بدم مثل انتشارات رمزینه ولی قول میدم تا قبل از پایان سال 89 تموم بشه و تقدیم کنم به همه بچه هایی که که مشکلشون اینه که به چه کتابی مراجعه کنند که متناسب با علایقشون باشه . چون من خودم دانش آموز ( هر چند تمام نویسنده ها هم دانش آموز بوده اند:31: ) هستم . الان در همین تاپیک دیدم که علایق بچه ها چی بوده . چه سبکی خوششون میاد .

و باز هم اگه خدای متعال بخواد این دوکتاب حجیم شامل تمام مباحث پایه ریاضیات هم هست . از اثبات هیچ قضیه ای دریغ نشده . توضیحات توضیحات خسته کننده نیست . شفاف و پیشرفته و در عین حال ساده بنده خودم معتقدم که دلیل اینکه اکثر بچه ها با خوندن کتابهای آموزشی نمیتونند تست بزنند اینه که تمرین زیادی نکردند. یعنی از اون مباحث تمرینات تشریحی زیادی حل نکردند تا مسلط بشن. به همین دلیل تمرینهای زیادی هم در پایان هر فصل اومده که بدون حل هستند که این تمرینها نباید دانش آموزان عزیز رو دلسرد کنه چرا که به قول یکی از استادان ریاضی ایران آقای پرویز شهریاری که من خیلی کتابهای ایشون رو دوست دارم اگه شما ساعتها روی یک مساله کار کنید اما قادر به حل اون نشید به مراتب بهتراز اینی هست که پاسخ اون سوال رو از نوشته دیگری که همون مولف هستش ببینید .
کتابهای بنده حقیر شامل تست هم خواهد بود . اما نه تالیفی بلکه تمام سوالات کنکور سراسری و آزاد و سنجش .
امیدوارم روزی برسه که همه بتونند بنویسند . البته الان هم میتونند . اما فرصت نمیکنن .
شاید بعضی هاتون فکر کنید این یارو چقدر به خودش میباله . :8:

زیاده گویی من رو باید ببخشین . چیکار کنیم . دیدید وقتی مهمون میاد خونتون وقتی میخواد بره تازه پرسش و پاسخ و غیبت و مسایل اقتصادی و فرهنگی و از همه مهمتر کنکور باز میشه ؟!

الانم اینطوریه دیگه . نه ؟
از مشکلات نترسین . سعی نکنید که اول کاری همه مشکلات رو از بین ببرین . باهاشون کنار بیایین.
اولین رقیب شما خودتون هستید . اگه خودتون رو شکست دادید دیگری رو هم شکست میدین .
به خودتون دروغ نگید . با واقعیتها زندگی کنید . اما واقعیت ها رو هم میشه تغییر داد . به قول یه دانشمندی که اسمش رو نمیدونم تنها چیزی که تغییر نمکینه خوده تغییره

انیشتن که خنگ زمان خودش بود و میگن چندین سال هم رد شده بود میگه اگه واقعیت ها با نظریات هماهنگی ندارن واقعیت ها رو تغییر بده .

هر کی هم گفت باید استعداد داشته باشین در یک چیزی خیلی خیلی خیلی بنده رو ببخشین . پوزش میطلبم . اون شخص غلط کرد با هفت نسل بعد و قبل از خودش
به هر چیزی که علاقه دارین به همون سمت و سو کشیده خواهین شد
بازم آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان در مراحل بالاتر از کنکور
دیگه بسه دیگه

وسلام . نامه شد تمام

خداحافظ همگی :10:

mashaheeer
20-01-2010, 17:05
سلام به همه.
من دنبال کتابی می گردم(مخصوصا برای درس های هندسه 1 و 2) که سوالات به صورت طبقه بندی شده و درس به درس نباشه،چون این جوری تست مربوط به هر درس رو خوب می زنم ولی وقتی تو درس های بعدی یه نکته از همون درس میاد،هنگ می کنم!:41:

rambo_1386
20-01-2010, 19:52
راستی آقا امیر این کتاب ریاضیات گسسته که انتشارات فار زده فعلا تو تهران پخش شده ؟
به سایر کتابفروشی های کشور پخش نشده ؟
دقیق نمیدونم ولی مطمئنا تو تهران پخش شده شهرستان نمیدونم عزیز

آرایه های ادبی کلک معلم رو گرفتم خب اونجا بازم تست هست. ت
آرایه های ادبی کلک معلم تستهاش پاسخ تشریحی داره یا نه؟ فکر کنم بعضی از بچه ها از کلک معلم راضی نبودن به خاطر همین گفتم ولی مبتکران یه چیز دیگست

GodFatherAmin
20-01-2010, 20:49
خیلی‌ ممنون واسه 3 تا درس اختصاصی هم لطفا بهترین کتابها رو معرفی‌ کنید(رشته ریاضی‌)
به این لینک مراجعه کنید:

GodFatherAmin
20-01-2010, 20:52
من در مورد درس ریاضیات و شیمی کتاب های عالی رو میشناسم که به دوستان معرفی کنم.فقط در مورد فیزیک اطلاعاتی ندارم.
دوستان چه کتابی رو می خونن که تستاش خوبه و غلط نداشته باشه،انرژی اتمی رو من ندیدم می گن خوبه شما ها چه نظری دارید؟
چون تو این تاپیک همه چی معرفی شده به جز کتاب فیزیک که اکثریت نظر مساعد داشته باشن.اگه کتابی معرفی کنید که به درد دوستان بخوره ممنون می شم.

GodFatherAmin
20-01-2010, 20:53
سلام به همه.
من دنبال کتابی می گردم(مخصوصا برای درس های هندسه 1 و 2) که سوالات به صورت طبقه بندی شده و درس به درس نباشه،چون این جوری تست مربوط به هر درس رو خوب می زنم ولی وقتی تو درس های بعدی یه نکته از همون درس میاد،هنگ می کنم!:41:
فکر می کنم سازمان سنجش یه همچین کتابی داشته باشه.

shabeashegha
20-01-2010, 21:03
بچه هاي تجربي واسه رياضي 3 و رياضي پيش چه كتابايي ميگيرين ؟‌

توی پست زیر جواب شما رو دادم:

من در مورد درس ریاضیات و شیمی کتاب های عالی رو میشناسم که به دوستان معرفی کنم.فقط در مورد فیزیک اطلاعاتی ندارم.
دوستان چه کتابی رو می خونن که تستاش خوبه و غلط نداشته باشه،انرژی اتمی رو من ندیدم می گن خوبه شما ها چه نظری دارید؟
چون تو این تاپیک همه چی معرفی شده به جز کتاب فیزیک که اکثریت نظر مساعد داشته باشن.اگه کتابی معرفی کنید که به درد دوستان بخوره ممنون می شم.

در مورد فیزیک انرژی اتمی من فیزیک 1 (آینه و عدسی) رو گرفتم که به شدت غلط ها علمی داشت . الان درست یادم نمیاد ولی توی همین تاپیک در موردش پست دادم . البته مولفش آقای خالو نبود. بقیش رو استفاده نکردم

شما گفتین که برای کتاب شیمی میتونین کتابای عالی رو معرفی کنین. من یه کتاب شیمی تست سال سوم میخوام . کتاب تست بهمن بازرگان رو دارم ولی به عنوان مکمل یه کتاب سنگین میخوام که به تست سخت عادت کنم . شما چی پیشنهاد میکنین؟

sina_r2
22-01-2010, 01:03
آقا این کتاب قرابت معنایی سبطی که خیلی کلفته:31: ۳۰۰ - ۴۰۰ صفحه ست
اگه بخوایم اینو بخونیم که بقیه ادبیات و باید بزاریم کنار
در ضمن مثل اینکه سبطی کتاب آموزش و تست زبان فارسی هم داره به نظرم خوب اومدم نظر شما چیه؟

آقای nits مرسی از راهنمایی های که دادی بهمون :46:
۲تا سوال دارم ؟
۱- ماشاالله رضوی رو می شناسی ؟ کتاباشو خوندی ؟ تو تهران که کتاباش مخصوصا کتاب بانک تست دیفش خیلی معروف ۳۰-۴۰ بار تجدید چاپ شده . اگه می شناسیش نطرتو راجع به کتاباش بگو ؟
۲- این همه ریاضی خوندی یه سری از این کتابای خوب ریاضیات غیر از کنکور یا کنکور که نوسنده هاشون و کتاباشونو خیلی خوشت اومده و کتاباشون جالبه رو معرفی کن ما هم بعد از کنکور (یا تو کنکور) بگیریم بخونیم شاید علاقه مندهایی به ریاضی مثل من اینجا باشن ؟! .

مرسی

sina_r2
22-01-2010, 01:08
راستی اگه بازم تاکید دارید قرابت معنایی سبطی خوبه لطفا بگید شما چجوری می خونیدش ؟

sina_r2
22-01-2010, 01:09
خبر مهم خبر مهم خبر مهم فوری فوری

یه چیزه دیگه شنیدید ۴ درس پیش ۲ نهایی شده ؟
دیفرانسیل و فیزیک از اختصاصی از عمومی نمیدونم فکر کنم ادبیات و دین و زندگی
بخشنامش به مدرسمون رسیده بود مدیرمون گفت !!

akhlaghi.masoud
22-01-2010, 13:26
سلام .

من امروز یه تیکه از کتاب ادبیات فارسی 2 نوشته آقای ساجدی ( کلک معلم ) رو دیدم ... دو دل شدم آخه فکر می کنم از کتاب گاج سبز خودم بهتر هست ... حالا موندم همین گاج خودم رو بخونم یا برم پسش بدم و کلک معلم رو بگیرم .

alitorres77
22-01-2010, 15:38
برای جبر واحتمال لازمه کتاب بگیرم؟

Untouchable
22-01-2010, 21:46
سلام .

من امروز یه تیکه از کتاب ادبیات فارسی 2 نوشته آقای ساجدی ( کلک معلم ) رو دیدم ... دو دل شدم آخه فکر می کنم از کتاب گاج سبز خودم بهتر هست ... حالا موندم همین گاج خودم رو بخونم یا برم پسش بدم و کلک معلم رو بگیرم .

خیلی وسواس به خرج نده من هر دوتاشو دیدم خیلی با هم فرقی ندارند .

اما به نظر من کلک ساجدی بهتره هم زیاد پرگویی نکرده هم تستاش کامل تر و بهتره ! البته من ادبیات 3 رو میگم ( 2 هم فرقی نداره)

--------------------

دفتر برنامه ریزی به نظرتون چی بهتره ؟ این گاج که تازه اومده چه طوره ؟

من از امروز دارم از دفتر " خودم می توانم" کتاب سبز استفاده میکنم به نظرم کتاب خوبیه . نظر شما چیه ؟

azimzade
23-01-2010, 19:07
سلام بر همگی
یکی یک کتاب خوب برای هندسه 2 بمن معرفی کنه:20:

reza-atom
23-01-2010, 20:47
واسه فيزيك 1 (فقط آينه ها و عدسي) كتاب خوب چي سراغ دارين ؟ انديشه سازان الآن تو بازار هست ؟؟؟

گسسته انتشارات كتاب سبز خوبه ؟

یکی یک کتاب خوب برای هندسه 2 بمن معرفی کنه

اكثر بچه هاي فروم كتاب مهندس منصف شكري گاج رو پيشنهاد ميكنن خودمم دارم ! رنگي هم هست !

من از امروز دارم از دفتر " خودم می توانم" کتاب سبز استفاده میکنم به نظرم کتاب خوبیه . نظر شما چیه ؟

همين عاليه ! منم همينو دارم اگه خوب استفاده كني جواب ميده!!!!

واسه ادبيات اينا رو نگير خسته كننده است ! اصلا واسه كنكور اين كتاباي سبز كلك خوب نيست ! خودم اينو داشتم نتونستم بخونم...

يه كتاب آبي كانون بگيري بد نيس !

mazg
23-01-2010, 21:15
راستی اگه بازم تاکید دارید قرابت معنایی سبطی خوبه لطفا بگید شما چجوری می خونیدش ؟

والله از اونجایی که قرابت معنایی تقریبا 40%از سوالای ادبیات و بخشی از دین و زندگی رو تشکیل میده،حتما توصیه میشه که کتاب قرابت معنایی دکتر سبطی رو بخونی....من هر شب موقع خواب 7.8 صفحه از کتاب و میخونم.

خبر مهم خبر مهم خبر مهم فوری فوری

یه چیزه دیگه شنیدید ۴ درس پیش ۲ نهایی شده ؟
دیفرانسیل و فیزیک از اختصاصی از عمومی نمیدونم فکر کنم ادبیات و دین و زندگی
بخشنامش به مدرسمون رسیده بود مدیرمون گفت !!

ممنون از خبرت،ولی طبق قوانین دادن 2 پست پشت سر هم ممنوعه ،تازه اگه نهایی هم باشه ،اصلا نگران نباش چون نمرش اصلا و ابدا تاثیر نداره....

سلام .

حتما میدونی که این کتاب ادبیات گاج طرحش مال همین ساجدی بوده که بعدا خودش انتشارات زده...به نظر من فرق قابل توجهی نداره...وسواس بخرج نده

به نظر من نه...چون تقریبا همه فصولش توی پیش و هندسه تکرار شده...ولی اگه خیلی اصرار داری میتونی کتاب جبر واحتمال مبتکران و بگیری.

ramin 69
23-01-2010, 21:55
سلام دوستان

26 دی هم گذشت. این دیف2 رمزینه نیومده ؟ من میخوام برم کتاب ماشاا... رضوی رو بگیرم...
لطفا یه شماره تماس بدید که بزنگ ببینم چی میگن ؟

sina_r2
23-01-2010, 23:31
[SIZE="2"]آقا این کتاب قرابت معنایی سبطی که خیلی کلفته:31: ۳۰۰ - ۴۰۰ صفحه ست
اگه بخوایم اینو بخونیم که بقیه ادبیات و باید بزاریم کنار
در ضمن مثل اینکه سبطی کتاب آموزش و تست زبان فارسی هم داره به نظرم خوب اومد .نظر شما چیه؟

این ادامه ی پست بالا بود تو صفحه ی قبل گفتم بزارم اگه کسه دیگه ایی نظری داره مخصوصا راجع به زبان فارسی سبطی و هم قرابت معنایی :31:

kahkeshan6
24-01-2010, 20:53

برای جبر و احتمال اگه خواستی کتاب بگیری کتاب مبتکران رو بگیر که عکس یه هندونه روش کشیذه.(در اصل اندیشه سازانه که امتیازشو به مبتکران داده)

kahkeshan6
24-01-2010, 20:59
سلام بر همگی
یکی یک کتاب خوب برای هندسه 2 بمن معرفی کنه:20:
هندسه مبتکران(فرهاد ابولقاسمی) خیلی خوبه (در اصل اندیشه سازانه که امتیازشو به مبتکران داده

kahkeshan6
24-01-2010, 21:01
سلام خدمت دوستان عزیز
واسه زبان فارسی چه کتایی خوبه؟رمزینه چطوره؟
عربی گاج سبز بهتره یا ایاد فیلی؟
ادبیات چه کتابی خوبه؟
دین و زندگی؟
حسابان ده استاد چطوره؟

M . Sayid
25-01-2010, 09:28
سلام خدمت دوستان عزیز
دین و زندگی؟

جامع همگامان واقعا عالیه

reza-atom
25-01-2010, 13:14
سلام خدمت دوستان عزیز
1.واسه زبان فارسی چه کتایی خوبه؟رمزینه چطوره؟
2.عربی گاج سبز بهتره یا ایاد فیلی؟
3.ادبیات چه کتابی خوبه؟
4.دین و زندگی؟
5.حسابان ده استاد چطوره؟

1.دكتر سبطي يا انرژي اتمي
2.اياد فيلي مسلمه !:31:
3. كتاب هاي مبحثي بهنوان مثال قرابت معنايي و املا-لغت دكتر سبطي
4.فقط آيات نكات گاج (نه هيچ چيز ديگه):46:
5.خوبه ! رمزينه هم حسابان و رياضيات پايه اش رو يه نگاه بنداز!

ديگه؟؟؟:21:

kahkeshan6
25-01-2010, 13:47
1.دكتر سبطي يا انرژي اتمي
2.اياد فيلي مسلمه !:31:
3. كتاب هاي مبحثي بهنوان مثال قرابت معنايي و املا-لغت دكتر سبطي
4.فقط آيات نكات گاج (نه هيچ چيز ديگه):46:
5.خوبه ! رمزينه هم حسابان و رياضيات پايه اش رو يه نگاه بنداز!

ديگه؟؟؟:21:
قرابت معنایی و آرایه های ادبی کلک معلم چطوره؟تعریفشو زیاد شنیدم
دین و زندگی مهر و ماه خوبه؟اینم تعریفشو زیاد شنیدم
حسابان رمزینه بهتره یا ده استاد؟من خودم کانون فرهنگی آموزش دارم ولی زیاد ازش خوشم نمیاد
شیمی هم مبتکران رو دارم.مهندس بهمن بازرگانی خیلی عالیه
زبان انگلیسی کانون فرهنگی آموزش رو دارم
فیزیک هم مبتکران دارم (فرین کمانگر
هندسه هم مبتکران دارم(ابولقاسمی

abee_66
25-01-2010, 17:53
سلام
من داوطلب كنكور رشته رياضي هستم
مي خواستم كتاباي سطح بالاي كنكورو برام بگيد
اگه ممكنه
من خودم كتب هاي انديشه سازان و گاج مطالعه كردم.

سلام. من مي تونم براي ديفرانسيل همگامان بهت معرفي كنم. واقعا عاليه

abee_66
25-01-2010, 17:58
سلام. براي كتابهاي عمومي به نظر من عربي همگامان و دين و زندگي همگامان خيلي خوبه. چون هم توضيحات جامع و خلاصه داره و هم تستاش عاليه

abee_66
25-01-2010, 18:02
جامع همگامان واقعا عالیه

منم قبول دارم جامع همگامان عاليه. همينطور بقيه‌ي عمومي‌هاي همگامان

Ali-ch
26-01-2010, 00:20
سلام بچه ها ببخشید این دفتر من می توانم قضیش چیه؟
میشه یکی یه توضیح کوتاه بده؟
مرسی
خیلی
:8::8:

kahkeshan6
26-01-2010, 15:13
سلام خدمت دوستان
راستش من خیلی گیج شدم.پس یه بار دیگه میپرسم
بهترین کتاب واسه دین و زندگی چیه؟(مهز ماه یا گاج یا همگامان یا...
بهترین کتاب واسه حسابان چیه؟(ده استاد یا رمزینه یا ...
بهترین کتاب واسه ادبیات چیه؟کلک معلم یا گاج یا....
بهترین کتاب واسه زبان فارسی چیه؟رمزینه یا گاج یا...
از همه دوستان تقاضا دارم نظرشونو بگن

vahid-p
26-01-2010, 16:52
kahkeshan6 خوبی؟
منم گفتم بیام و ببینم این کتابایی که دارم از نظر بچه های انجمن تو چه سطحیه. فقط به دوستان بگم که الان سال سوم (ریاضی) هستم.
خب:
1- حسابان و ریاضیات پایه و حساب دیفرانسیل و انتگرال 1و2 (ده استاد یا همون ایران سنجش )
2- دین و زندگی جامع مهر و ماه
3- فیزیک پایه و فیزیک پیش 1و2 ( سفید گاج )
4- ریاضیات گسسته و جبر و احتمال ( سفید گاج ) - یه جا باشن خوبه؟
5- عربی ایاد فیلی
6- زبان فارسی 3 ( رمزینه )
7- آرایه های ادبی و قرابت معنایی کلک معلم ساجدی
8- شیمی 2 و 3 مبتکران و پیش گاج
9- هندسه تحلیلی مبتکران ولی هندسه 1و2 ندارم. چی خوبه؟
در ضمن اگه فکر می کنید طبق لیست بالا چندان در تست های مربوطه هر درس مهارت پیدا نمی کنم، چی رو برای مکمل اونا توصیه می کنید.
خیلی ممنون می شم که راهنمایم کنید. در ضمن برای درصد بالا ، نه بگین اینو بزنی، هی بد نیست می شه تست زد. درصد بالا منظورمه. منتظرم

aristocrat
26-01-2010, 17:09
سلام خدمت دوستان
راستش من خیلی گیج شدم.پس یه بار دیگه میپرسم
بهترین کتاب واسه دین و زندگی چیه؟(مهز ماه یا گاج یا همگامان یا...
بهترین کتاب واسه حسابان چیه؟(ده استاد یا رمزینه یا ...
بهترین کتاب واسه ادبیات چیه؟کلک معلم یا گاج یا....
بهترین کتاب واسه زبان فارسی چیه؟رمزینه یا گاج یا...
از همه دوستان تقاضا دارم نظرشونو بگن

دوست عزیز کتابهایی که معرفی میکنم و روش خوندن اگه بهترین نباشه یکی از بهترین هاست از بقیه هم تقاضا دارم اگه مشکلی می بینن تذکر بدن. من توی هیچ آزمونی شرکت نکردم جز آزمون شهر تهران که مدرسه ما میذاره و 12 هزار نفر شرکت کننده داره و رتبه های خوبی هم میارم قصد دارم توی 3 تا جامع سنجش هم شرکت کنم.

دروس عمومی:

ادبیات: کتاب لغت و سبز و تست سفید گاج میخریم. ابتدا یه بار لغت درس رو میخونیم سپس از روی کتاب سبز فقط آرایه های ادبی و تاریخ ادبیات رو و نکته های مهمش و معنی ابیاتو مفهموم ابیات و ارتباط معنایی رو با مازیک مخصوص زرد میکنیم بقیه اش اضافه است. ضمنا حتما اول اون بخشی که از خود کتاب درسی کپی شده تو این کتاب میخونیم. سپس وقتی اون درس تموم شد دوباره یه مرور سریع میزنیم (از دید کارشناسان مطالعه ) که مطالب تثبیت بشه. ولی تست نمیزنیم. درست یه هفته بعد و یک ماه بعد از مطالعه ابتدا دوباره از روی لغت و سبز مرور میکنیم و تست سفید میزنیم.قرابت معنایی هم هنوز خودم نمیدونم چه کتابی بگیرم . باید توجه کرد دینی و ادبیات چون فراموش میشن باید 2 ماه قبل از کنکور بخونیمشون که یادمون نره.

عربی: کتاب قواعد عمومی کنکور و ترجمه و تعریب(از سری کتابهای موضوعی گاج) ابتدا روزی 2 بخش از قواعد میخونیم بعدش که تموم شد از ترجمه و تعریب میخونیم.بعدش درس به درس از کتاب سبز میخونیم و بعد تست سفید گاج. و همچنان تاکید میکنم برای همه ی کتابها چه عمومی چه تخصصی چه تست چه آموزش اون مروری که گفتم رعایت میکنیم.

دین و زندگی: اینم مثل قبلی ها عمل میکنیم و با گاج سفید و آیات و نکاتش جلو میریم. درسنامه. آیات و نکات. مرور سریع. تست نمیزنیم یه هفته و یه ماه که گذشت درسنامه و ... و در آخر نزدیک به کنکور کتاب تستهای سازمان سنجش که تستهای سنجش 80 تا 88 رو داره کار میکنیم.

زبان: من زبانم خوبه چون کلاس میرفتم از رو کتاب گاج سفید میخونم توصیه ای ندارم.

درسهای تخصصی ریاضی:

دیفرانسیل رمزینه 3 جلدی( فکر نکنم جلد سومش که برای دیفرانسیل 2 هست بیاد اگر نیومد کتابی حل کنین که تستهای سراسری و سنجش داشته باشه و با استفاده از کتاب درسی تحلیل کنه نه مثل این کتابهای خوشخوان که تستهای زیاد و سخت و فقط تالیفی آوردن)

هندسه 1 و هندسه 2 و هندسه تحلیلی و گسسته و جبر و احتمال همگی سفید گاج که مطمئنا خیلی عالی هستند.

آمار: کانون یا گاج

فیزیک پیش دانشگاهی بدون تردید بهترین کتاب کنکور که تا حالا نوشته شده سفید گاج

فیزیک پایه سفید گاج کفایت میکنه. فقط همونطور که خود مولف گفته درسنامه ها و تستهای ستاره دار رو حل کنین بقیه تستها یا ساده است یا متشابه

شیمی کتاب تستهای مبتکران. اونایی که وقت کم دارن شیمی جامع گاج

اگه در محاسبات درسهای تخصصی خیلی ضعیف هستین پیشنهاد میکنم حتما کتاب سفید گاج ریاضیات اول دبیرستان رو کار کنین.

در تمام درسهای تخصصی که معرفی کردم مرور که 10 دقیقه بعد از مطالعه و یک هفته بعد از مطالعه و یک ماه بعد از مطالعه است نقش کلیدی دارد. نزدیک به کنکور هم در همه دروس حتما کتابهای سازمان سنجش رو حتما حل کنین و در آخر سنجش آخر گاج که تستهای کنکور سراسری داخلی و خارجی که دیگه تستی برای شما نا آشنا نباشه.
دست آخر هم بگم که این سوالات سراسری مثل آب خوردن حل میشه چون مفهومیه به شرطی که خوب و درست کار کنین. و جمله ای که همه ما میدونیم باید با خودمون تکرار کنیم : من موفق می شوم .

دوست عزیز امیدوارم توی کنکور رتبه ی خوبی بیاری. :40:

M . Sayid
26-01-2010, 17:39
آموزشه دیف 2 چی بگیرم؟؟

همگامان( آموزشه؟)
گاج
رمزینه
مدرسه
یا هر چی که میدونین خوب و روون توضیح داده....

mamadalmani
26-01-2010, 20:48
گسسته چی بگیرم رمزینه یا موسوی یا انتشارات فار
تحلیلی موسوی یا رضا نونهای اذر یا فار یا بزارم رمزینه بیاد

M . Sayid
26-01-2010, 21:23
دوست عزیز کتابهایی که معرفی میکنم و روش خوندن اگه بهترین نباشه یکی از بهترین هاست از بقیه هم تقاضا دارم اگه مشکلی می بینن تذکر بدن. من توی هیچ آزمونی شرکت نکردم جز آزمون شهر تهران که مدرسه ما میذاره و 12 هزار نفر شرکت کننده داره و رتبه های خوبی هم میارم قصد دارم توی 3 تا جامع سنجش هم شرکت کنم.

دروس عمومی:

ادبیات: کتاب لغت و سبز و تست سفید گاج میخریم. ابتدا یه بار لغت درس رو میخونیم سپس از روی کتاب سبز فقط آرایه های ادبی و تاریخ ادبیات رو و نکته های مهمش و معنی ابیاتو مفهموم ابیات و ارتباط معنایی رو با مازیک مخصوص زرد میکنیم بقیه اش اضافه است. ضمنا حتما اول اون بخشی که از خود کتاب درسی کپی شده تو این کتاب میخونیم. سپس وقتی اون درس تموم شد دوباره یه مرور سریع میزنیم (از دید کارشناسان مطالعه ) که مطالب تثبیت بشه. ولی تست نمیزنیم. درست یه هفته بعد و یک ماه بعد از مطالعه ابتدا دوباره از روی لغت و سبز مرور میکنیم و تست سفید میزنیم.قرابت معنایی هم هنوز خودم نمیدونم چه کتابی بگیرم . باید توجه کرد دینی و ادبیات چون فراموش میشن باید 2 ماه قبل از کنکور بخونیمشون که یادمون نره.

عربی: کتاب قواعد عمومی کنکور و ترجمه و تعریب(از سری کتابهای موضوعی گاج) ابتدا روزی 2 بخش از قواعد میخونیم بعدش که تموم شد از ترجمه و تعریب میخونیم.بعدش درس به درس از کتاب سبز میخونیم و بعد تست سفید گاج. و همچنان تاکید میکنم برای همه ی کتابها چه عمومی چه تخصصی چه تست چه آموزش اون مروری که گفتم رعایت میکنیم.

دین و زندگی: اینم مثل قبلی ها عمل میکنیم و با گاج سفید و آیات و نکاتش جلو میریم. درسنامه. آیات و نکات. مرور سریع. تست نمیزنیم یه هفته و یه ماه که گذشت درسنامه و ... و در آخر نزدیک به کنکور کتاب تستهای سازمان سنجش که تستهای سنجش 80 تا 88 رو داره کار میکنیم.

زبان: من زبانم خوبه چون کلاس میرفتم از رو کتاب گاج سفید میخونم توصیه ای ندارم.

درسهای تخصصی ریاضی:

دیفرانسیل رمزینه 3 جلدی( فکر نکنم جلد سومش که برای دیفرانسیل 2 هست بیاد اگر نیومد کتابی حل کنین که تستهای سراسری و سنجش داشته باشه و با استفاده از کتاب درسی تحلیل کنه نه مثل این کتابهای خوشخوان که تستهای زیاد و سخت و فقط تالیفی آوردن)

هندسه 1 و هندسه 2 و هندسه تحلیلی و گسسته و جبر و احتمال همگی سفید گاج که مطمئنا خیلی عالی هستند.

آمار: کانون یا گاج

فیزیک پیش دانشگاهی بدون تردید بهترین کتاب کنکور که تا حالا نوشته شده سفید گاج

فیزیک پایه سفید گاج کفایت میکنه. فقط همونطور که خود مولف گفته درسنامه ها و تستهای ستاره دار رو حل کنین بقیه تستها یا ساده است یا متشابه

شیمی کتاب تستهای مبتکران. اونایی که وقت کم دارن شیمی جامع گاج

اگه در محاسبات درسهای تخصصی خیلی ضعیف هستین پیشنهاد میکنم حتما کتاب سفید گاج ریاضیات اول دبیرستان رو کار کنین.

در تمام درسهای تخصصی که معرفی کردم مرور که 10 دقیقه بعد از مطالعه و یک هفته بعد از مطالعه و یک ماه بعد از مطالعه است نقش کلیدی دارد. نزدیک به کنکور هم در همه دروس حتما کتابهای سازمان سنجش رو حتما حل کنین و در آخر سنجش آخر گاج که تستهای کنکور سراسری داخلی و خارجی که دیگه تستی برای شما نا آشنا نباشه.
دست آخر هم بگم که این سوالات سراسری مثل آب خوردن حل میشه چون مفهومیه به شرطی که خوب و درست کار کنین. و جمله ای که همه ما میدونیم باید با خودمون تکرار کنیم : من موفق می شوم .

دوست عزیز امیدوارم توی کنکور رتبه ی خوبی بیاری. :40:

خودت هم موفق باشی دوست عزیز
ولی اگه یه سری می گفتی گاج خیال همه رو راحت می کردی
خدا بهت رحم کنه این محمدامین اومد تو ریاضیات چند تا از کتابای انتشارت مدرسه رو معرفی کرد چه تهمت هایی که بهش نزدن!!!!!!!!
حالا شما همه درسا از یه انتشارات معرفی کردی( چه شود)
من چند تا از کتابای که گفتی دارم و خوبن ولی توی ایران نمیشه گفت که تمام کتابای یه انتشارات خوب هستن
در هر صورتی نظرت قابل احترامه

vahid-p
27-01-2010, 11:49

خب با این حساب باید دفتر برنامه ریزی داشته باشیم و تقریبا یه درس رو باید 4 بار تکرار کرد. شما می گید یک هفته بعد از مطالعه درسی از دین و زندگی هم نباید تست زد؟؟؟
و سوال بعدیم اینه که دروس تخصصی خودش هر تستی با مطالعه نکات و پاسخنامه اش حدود 5 الی 10 دقیقه طول می کشه. کلا می شه بگید این کار رو چه مدت و برای مثلا فصلی یا نیم فصل یا... انجام بدیم؟
در مورد کتابها :
دروس عمومی که نوشتم چه چیزایی انتخاب کردم و به نظرم خوبه. ولی می خوام نظر شما رو هم بدونم :
2- دین و زندگی جامع مهر و ماه ( کتاب نموداری )
5- عربی ایاد فیلی
6- زبان فارسی 3 ( رمزینه )
7- آرایه های ادبی و قرابت معنایی کلک معلم ساجدی
دروس تخصصی که در مورد شیمی توافق نظر داریم، ریاضیات گسسته و جبر و احتمال هم همینطور. فیزیک هم تماما گاج دارم.
فقط می مونه حسابان و حساب دیفرانسیل و انتگرال (1و2) که من ده استاد گرفتم فقط می خواستم ببینم این هندسه گاج ، به صورت جامع یا مثلا هندسه (1و2) رو تو یه کتاب داره؟

aristocrat
27-01-2010, 11:57
خودت هم موفق باشی دوست عزیز
ولی اگه یه سری می گفتی گاج خیال همه رو راحت می کردی
خدا بهت رحم کنه این محمدامین اومد تو ریاضیات چند تا از کتابای انتشارت مدرسه رو معرفی کرد چه تهمت هایی که بهش نزدن!!!!!!!!
حالا شما همه درسا از یه انتشارات معرفی کردی( چه شود)
من چند تا از کتابای که گفتی دارم و خوبن ولی توی ایران نمیشه گفت که تمام کتابای یه انتشارات خوب هستن
در هر صورتی نظرت قابل احترامه

ببینین تو هر درسی میشه چندین کتاب خوب معرفی کرد ولی من برای اونایی گفتم که توی این چندین کتاب نمیدونن کدوم رو انتخاب کنن. انتشارات گاج کتاباش خوبن از لیست بالا براتون بهترین هاش رو گلچین میکنم که توی اون درس حرف اول رو میزنه.

ادبیات سفید - عربی سفید - دینی سفید- آیات و نکات دینی - هندسه تحلیلی و گسسته و جبر و احتمال سفید -

فیزیک پیش دانشگاهی سفید - سنجش آخر

rezayamohebi
27-01-2010, 13:57
سلام خدمت دوستان

از دوستان کسی دیفرانسیل 2 همگامان داره توضیح بده چجور کتابیه...

برنامه ريزي، هنر ممكن ساختن آينده ايست كه اكنون ناممكن به نظر مي رسد.