PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

shabeashegha
06-12-2009, 17:20
ای آقا اگه سر کنکور بخوای بشینی ریدینگ معنی کنه که گاوت زاییده.....

قبول دارم حرف شمارو چون کسی که بخواد سریع تستای زبانو بزنه باید جمله رو بفهمه. حالا وقتی شما توی خونه قراره از تست ریدینگ مطلب یاد بگیرین اون موقع حتما به معنی جمله ها نیاز دارین چون یه سری از جملات رو متوجه نمیشین اگه قرار باشه فقط تست بزنین بنظرم تبحر شما چندان بالا نمیره.
من خودم اوائل از همین کتاب ریدینگ زرد قلم چی استفاده میکردم ولی بعد از کتاب تست زبان سبز استفاده کردم از وقتی از این کتاب (سبز) استفاده میکنم تازه متوجه شدم که استفاده از کتاب زرد قلم چی وقت تلف کردنه.چون تبحرم رو توی فهمیدن متن ریدینگ اصلا بالا نمیبرد و در اصل یعنی آموزش این کتاب تقریبا صفره (شایدم فقط واسه من اینطوری بوده)

MyEnd
06-12-2009, 21:08
برای فیزیک من اندیشه سازان استفاده میکنم . رمزینه رو ندیدم نمیتونم نظر بدم ولی اندیشه سازان خوبه. راجبه دین و زندگی هم چون گاج رو ندیدم نظری نمی تونم بدم کتاب خوبیم ندارم که معرفیش کنم:31:
یه کم میشه در رابطه با اندیشه سازان فیزیک توضیح بدین؟
فقط فیزیک 1 هست؟ آیینه ها رو کامل توضیح داده ...؟

دوستان کسی راجع به کتاب های مربوط با آیات اطلاعاتی داره؟
مثلا گاج میکروطبقه بندی در این حد رو آیات توضیح داده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خیلی سبز یا نشر الگو چطورن؟ توضیحاتش چجوریه؟

shabeashegha
07-12-2009, 00:27
یه کم میشه در رابطه با اندیشه سازان فیزیک توضیح بدین؟
فقط فیزیک 1 هست؟ آیینه ها رو کامل توضیح داده ...؟

دوستان کسی راجع به کتاب های مربوط با آیات اطلاعاتی داره؟
مثلا گاج میکروطبقه بندی در این حد رو آیات توضیح داده :

خیلی سبز یا نشر الگو چطورن؟ توضیحاتش چجوریه؟

اول کتاب فیزیک اندیشه سازان:
ببین کتاب فیزیک اندیشه به جز پیش دانشگاهی که اول هر فصل یه درسنامه کوتاه داره بقیش بدون درسنامه است. عوضش توی پاسخ تشریحی تستای آموزشیش کاملا مطالب رو گفته . اول هر فصل یه تعدادی (میانگین 100تا) تست آموزشی داره که با زدنشون مطلب میاد دستت و میشه گفت مفهوم مطالب اون فصل رو بهت میرسونه (البته باید پاسخنامشه تستای آموزشیشو کامل بخونی) بعداز اون یه مجموعه تست سنجشی داره که علاوه بر تستای متنوع و غیر تکراری سعی میکنه انواع تستایی که توی این مبحث ممکنه بیاد رو بهت نشون بده. بنظرم فیزیک آینه و عدسی های اندیشه سازان بی رقیبه . من خودم آزمون قبل قلم چی رو 90 زدم (یه سوال رو بخاطر وقت بیخیال شدم وگرنه اونم میشد زد:46:)

راستی من امروز عصر (بعد از پستی که اینجا دادم) رفتم بانک کتاب کتاب همگامان دین و زندگی رو گرفتم خداییش کتاب عالی به نظر میاد.من درس 3 و 4 پیش دانشگاهی رو خوندم خیلی به دلم چسبید . خودم کتاب انتشارات سبز رو دارم . بدنیست ولی به پای همگامان نمیرسه. پس تا الان گفتم نمیدونم چه کتابی واسه دین و زندگی خوبه ولی الان متقاعد شدم که هنگامان خیلی خوبه:31: از بچه هایی که معرفی کردن تشکر میکنم

mosbatekonkoor
07-12-2009, 12:53
سلام دوستان تورو خدا کسی نمیدونه کتاب کلاس دیفرانسیل رو چه جوری جور کنم؟اینجا ندارن:41:

timsar jackson
07-12-2009, 12:58
سلام دوستان تورو خدا کسی نمیدونه کتاب کلاس دیفرانسیل رو چه جوری جور کنم؟اینجا ندارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهت پی ام دادم

behnamrizi
07-12-2009, 14:12
بهترین کتاب واسه زبان فارسی و همچنین ادبیات3 کدومه؟ خیلی سبز خوبه؟

Alamate Soal
07-12-2009, 21:31
یکی سریع به من بگه که برا حسابان رمزینه بهتره یا مبتکران(تو رو خدا فقط سریع )

رمزينه كتاب آموزش حسابان نداره همون مبتكران بگير :31: البته اگه نميخواي كتب خيلي سخت بخوني ؛ ژرف انديشان بگير

Alamate Soal
07-12-2009, 21:59

براي زبان فارسي رمزينه بهترينه . براي ادبيات هم من ژرف انديشان و كلك كعلم رو ميپسندم .

eby8311
08-12-2009, 09:14
براي زبان فارسي رمزينه بهترينه . براي ادبيات هم من ژرف انديشان و كلك كعلم رو ميپسندم .
سلام دوست عزیز
کنار این کتابها چقدر نیاز به استفاده از کتابهای مجزا واسه قرابت معنایی، املا یا تاریخ ادبیات هست؟

GodFatherAmin
08-12-2009, 10:10
به نظر من همگامان خیلی بهتر از رمزینه است.

Alamate Soal
08-12-2009, 10:25
بچه ها زيست شناسي بهترين كتب كدومه ؟ براي سال هاي دوم و سوم ؟

shabeashegha
08-12-2009, 13:50
بچه ها زيست شناسي بهترين كتب كدومه ؟ براي سال هاي دوم و سوم ؟
برای آموزش کتاب درسی کفایت میکنه .برای ژنتیک کتاب آرامفر عالیه. برای تست هم سبز و مهروماه خوبه و عالیپور (همگامان)

behnamrizi
08-12-2009, 15:11
زبان فارسی همگامان رو میشه درموردش یه توضیحی بدید؟ چند صفحه است؟ تسته یا آموزش؟ قیمتش چقدره؟

Alamate Soal
08-12-2009, 15:48
پيش دانشگاهي تجربي بجز زيست شناسي چه درس هاي غيرمشترك با رياضي داره ؟

يعني براي زيست شناسي كتابي بهتر از كتاب درسي وجود نداره ؟ براي زيست شناسي و آزمايشگاه 1 ( سال دوم ) كتاب آموزشي ( مثل كتاب آقاي محمود زاده براي فيزيك ) وجود نداره كه همه چيز رو بنيادي توضيح داده باشه و يخورده هم خارج از كتاب و . . . داشته باشه ؟ براي زيست سال دوم كتاب تست چي خوبه ؟

ramin 69
08-12-2009, 16:14
سلام

دوستان یه سوال تکراری...
به نظر شما فیزیک پیش کدوم کتاب مفهومی تر توضیح داده ؟ ببینید من الان تو فیزیک مشکلی ندارم اما حس میکنم فصل موج نیاز به یک کتاب دیگه دارم. کلا حفظیاتم خوب نیست.

پیشنهادتون رمزینه اس یا مبتکران ؟ لطفا اسم کتاب رو با نویسندش بگید.

ممنون.

shabeashegha
08-12-2009, 19:57
پيش دانشگاهي تجربي بجز زيست شناسي چه درس هاي غيرمشترك با رياضي داره ؟

يعني براي زيست شناسي كتابي بهتر از كتاب درسي وجود نداره ؟ براي زيست شناسي و آزمايشگاه 1 ( سال دوم ) كتاب آموزشي ( مثل كتاب آقاي محمود زاده براي فيزيك ) وجود نداره كه همه چيز رو بنيادي توضيح داده باشه و يخورده هم خارج از كتاب و . . . داشته باشه ؟ براي زيست سال دوم كتاب تست چي خوبه ؟

جواب شما رو توی تاپیک کنکور 89 دادم ولی بازم اینجا جوابو میذارم:
سال سوم و پیش زمین شناسی هم درس غیر مشترکه . البته اگه بخوای پزشکی یا دندونپزشکی بیاری زمین شناسی نیاز نداری. ولی اگه داروسازی بخوای زمین لازمه (والبته خیلی رشته های دیگه هم به زمین نیاز دارن)
در ضمن نیازی به معلم نداره خودت میتونی بخونی
اساسا زیست درس مفهومیه و بیشتر حفظی. درسیه که با مطالعه زیاد و ارتباط برقرار کردن بین مطالب میشه از پسش بر اومد . بنظرم به هیچ وجه نیازی به کتاب آموزشی نداره ولی اگر بازم اصرار دارین بایدبگم من نمیدونم.شاید بچه های دیگه بتونن راهنماییتون کنن. کتاب تست هم توی پست قبلیم توی همین تاپیک گفتم .

Alamate Soal
08-12-2009, 20:26
جواب شما رو توی تاپیک کنکور 89 دادم ولی بازم اینجا جوابو میذارم:
سال سوم و پیش زمین شناسی هم درس غیر مشترکه . البته اگه بخوای پزشکی یا دندونپزشکی بیاری زمین شناسی نیاز نداری. ولی اگه داروسازی بخوای زمین لازمه (والبته خیلی رشته های دیگه هم به زمین نیاز دارن)
در ضمن نیازی به معلم نداره خودت میتونی بخونی
اساسا زیست درس مفهومیه و بیشتر حفظی. درسیه که با مطالعه زیاد و ارتباط برقرار کردن بین مطالب میشه از پسش بر اومد . بنظرم به هیچ وجه نیازی به کتاب آموزشی نداره ولی اگر بازم اصرار دارین بایدبگم من نمیدونم.شاید بچه های دیگه بتونن راهنماییتون کنن. کتاب تست هم توی پست قبلیم توی همین تاپیک گفتم .

زيست رو بايد از زيست سال اول خوند ؟ راستي براي زيست شناسي تا پيش دانشگاهي لازمه كه آدم يه ميكروسكوپ بخره ؟

siafu
08-12-2009, 21:46
یک کتاب تست شیمی کنکور میشه معرفی کنید؟؟! (فقط تست) میخوام تیپ بندی دقیق داشته باشه!
ترجیحاٌ هم جامع پایه و پیش باشه.

nits
08-12-2009, 21:47
یکی سریع به من بگه که برا حسابان رمزینه بهتره یا مبتکران(تو رو خدا فقط سریع )

یکی از بهترین کتابها برای حسابان کتاب حسابان آقای عباس امیداوار هست . این نویسنده محترم خیلی خوب مطالب رو دسته بندی و بیان کرده که دانش آموز میتونه مطالب رو بطور منظم و منسجم یاد بگیره .
این کتاب برای انتشارات اندیشه سازان است. اما چون الان همانطور که میدونی مبتکران و اندیشه سازان باهم ادغام شده روی جلد نوشته انتشارات مبتکران .
این کتاب دو جلدی است : جلد 1 : تابع و حدو پیوستگی جلد 2 : مشتق و کاربرد مشتق
به جرات میتونم بگم که اگه این کتاب رو خوب بخونی و تمرینات رو دونه به دونه حل کنی در دیفرانسیل پیش دانشگاهی مشکلی در مباحث مشتق و حد و پیوستگی نخواهی داشت .

در پناه حق

nits
08-12-2009, 22:24
ممنون از راهنماییتون

شما کتاب محمود نصیری مبتکران رو دیدید ؟ کدومشون بهتره ؟

البته من بیشتر دوست دارم مسئله حل کنم تا درسنامه بخونم .

دوست عزیز همانطور که گفتم من دیر متوجه کتاب آقای عباس امیدوار شدم . بله من کتاب آقای محمود نصیری رو خوندم و مثل شما عاشق حل مسئله هستم . کتاب های آقای نصیری خیلی خوب هستند از جمله حسابان . اما برای حسابان آقای نصیری باید کتابهای قبلی ایشون رو که از مهمترینهاشو من در یکی از پستها معرفی کردم بخونی . این کتاب اسمش کتاب مباحثی در ریاضیا ت دبیرستانی جلد دوم است که توضیحاتش رو در یکی از پست ها دادم که شامل چه مطلب هایی است ( دنیا یی است برای خودش) . آقای نصیری وقتی کتابی رو مینویسی فرض رو بر این میگیره که خواننده کتاب کتابهای قبلی ایشون رو خونده . پس ممکنه شما وقتی یه مطلبی رو از حسابان این نویسنده میخونی با یه چیزهای جدید و گنگ روبه رو بشی .(بیشتر کتابهاش اینطوره ) اما آقای امیدوار در عین اینکه مطالب رو برای فهم بهتر دانش آموز ساده بیان کرده تمام مباحث مورد نیاز دانش آموز رو ذکر کرده . من پیشنهاد میکنم که شما باید ابتدا کتاب آقای امیدوار رو بخونی و بعد دیدی که باز هم ظرفیت یاد گیری مطالب جدید و حل مسایل زیاد رو داری بری مبتکران رو بگیری . توجه کن که کتابهای انتشارات مبتکران بیشتر هدف شون بر یادگیری مفاهیم است . اما اندیشه سازان هم همینطوره ولی اندیشه سازان لپ کلام رو به شما میگم و دانش آموز رو در گیر مطالب زیاد نمیکنه. یک پیشنهاد دیگه برای شما اگه وقتش رو داری مینکم . اینکه هر مبحث رو مثلا تابع رو از هر دو بخون . یعنی دو کتاب رو باهم پیش ببر . البته اگه وقت داری و ظرفیتش رو داری اگه نه همون کتاب حسابان دو جلدی آقای امیدوار بهتره و عالی . ولی توقع نداشته باش بعد از خوندن کتاب آقای امیدوار بدون خوندن کتاب آقای نصیری بیای مسایل کتاب حسابان آقای نصیری رو حل کنی
فقط یک چیز . اینکه بدونید همه مطالب در یک کتاب جمع نمیشه . کسی موفقه که چندین کتاب رو بخونه و مطالب مهم و کاربردی و نکته ها رو دربیاره . من خودم به شخصه اغراق نمیکنم ولی برای دیفرانسیل دیفرانسیل 4 انتشارات مختلف رو خوندم .
چیزی که الان مرسوم به راههای تستی و نکته است چیزهای جالبی به شمار نمیاد ( به نظر من ) نکته و راهای تستی حالت خاصی از قضیه ها و اصل هاست . مهم یادگیری مفاهیمه و اگه مفاهیم خوب یادگرفته باشه و مسایل گوناگون حل بشه سرعت خودبه خود میاد . حالا این راههای تستی رو هم باید خودت دربیاری و طبقه بندی کنی .
امروز تمام اکثر راههای تستی توسط معلمان برتر کنکو ر در موسسات گفته میشه . ومیبینید که خیلی ها هم زیاد نتیجه نمیگیرن . چون اولا بچه ها زیاد دنبال مفاهیم نیستند و راههای کوتاه و چندتا فرمول میخوان
ثانیا طراحان سوالات کنکور هم میدونند که راهای تستی برای همه رو شده و زیاد بکار نمیگیرند
بکار گرفتن به این معنا نیست که اصلا نگیرن . نه . مثلا ممکنه یه معادله درجه دو بدن . دیگه نمیان طوری بدن که ریشه هاش رادیکالی بیاد . اما در پشت حساب کردن ریشه ها ممکنه یک پرسش مفهومی بشه

موفق باشی

nits
08-12-2009, 22:26
دوستان دفتر برنامه ریزی چی پیشنهاد میکنید ؟

پیشنهاد من واقعا اینه . من هم از این دفتر اسنفاده میکنم :

مغز

nits
08-12-2009, 22:34
دوستان خواهشا جواب ما را بدهید ...
دومین باره اینجا سوال میپرسم هیچ کس نگاش هم نمیکنه:

دوست عزیز من برای دین وزندگی همین 2 کتابی که شما گفتی رو میخونم . مطمئن باش کافیه . کتاب آیات ونکاتش که تکه
برای آیینه هم اندیشه سازان کتاباش خوبه . اما من کتاب خوشخوان رو میخونم . همونی که کتاب فیزیک پایه
1 و 2 و 3 با هم است . کتاب اندیشه سازان رو من فقط فیزیک 3ش رو دارم که عالیه . پس فیزیک 1ش هم که همانطور دوستمون در پستهای قبلی گفته خوبه

در پنا حق

shabeashegha
08-12-2009, 23:39
زيست رو بايد از زيست سال اول خوند ؟ راستي براي زيست شناسي تا پيش دانشگاهي لازمه كه آدم يه ميكروسكوپ بخره ؟

زیست کنکور از سال دوم دبیرستان به بعد هست. زیست اول جزو منابع کنکور نیست. میکروسکوپ هم اصلا نیازی نیست چون همه مدارس آزمایشگاه دارن .

sarinagasemi
09-12-2009, 06:54
زبان فارسی انتشارات دریافت بهتره یا همگامان

sarinagasemi
09-12-2009, 07:35
به نظر شما بهترین کتاب برا ریاضیات تجربی چیه (گاج کتاب سبز یا ...)
تست عربی گاج سفید بهتره یا آبی کانون سهیلا خاکباز (اگه کتابی از اینا بهتر بود معرفی کنین)
تست ادبیات کتاب سبز خوبه ؟(اگه کتابی بهتر بود معرفی کنین لطفا کتاب تستش کلی باشه یعنی کتاب دوم و سوم و پیش و ازاین کتابای قرابت معنایی و املا و... نباشه.

shabeashegha
09-12-2009, 13:49
به نظر شما بهترین کتاب برا ریاضیات تجربی چیه (گاج کتاب سبز یا ...)
تست عربی گاج سفید بهتره یا آبی کانون سهیلا خاکباز (اگه کتابی از اینا بهتر بود معرفی کنین)
تست ادبیات کتاب سبز خوبه ؟(اگه کتابی بهتر بود معرفی کنین لطفا کتاب تستش کلی باشه یعنی کتاب دوم و سوم و پیش و ازاین کتابای قرابت معنایی و املا و... نباشه.

مهروماه خوبه به شرطی که پایه ریاضیتون خیلی ضعیف نباشه . بقیه کتابارو هم بهتره بچه های دیگه نظر بدن.

GodFatherAmin
09-12-2009, 15:06
زبان فارسی انتشارات دریافت بهتره یا همگامان
دریافت فقط جلد 1 اومده.

behnamrizi
09-12-2009, 15:34
یکی درباره زبان فارسی همگامان توضیح میده؟ (تسته یا آموزش؟ تعداد صفحات و قیمت،کامل بودن و ....)
با تشکر

HEGOR
09-12-2009, 23:24
من واسه تست از کتاب های آبی قلم چی استفاده میکنم؟میشه کسی واسه همه در س ها پیشنهاد بده

M . Sayid
10-12-2009, 00:08
من واسه تست از کتاب های آبی قلم چی استفاده میکنم؟میشه کسی واسه همه در س ها پیشنهاد بده

بگرد و پیدا کن ولی بدون سلایق بچه ها غیر از چند تا کتاب مشخص با هم فرق داره و ممکنه کرم خرید و عوض کردن کتاب به جونت بیفته

GodFatherAmin
10-12-2009, 08:58
یکی درباره زبان فارسی همگامان توضیح میده؟ (تسته یا آموزش؟ تعداد صفحات و قیمت،کامل بودن و ....)
با تشکر
هم تسته هم آموزش به این صورت که اول تست ها رو می بینی بعد تویه قسمت پاسخنامش آموزش کامل داره.

GodFatherAmin
10-12-2009, 09:02
با نظر بالا کاملاً موافقم ولی این مطلب رو آقا مهدی نوشته که خیلی عالی کتابا رو جمع بندی کردند:

hesam68
10-12-2009, 15:03
سلام
نمیدونم پستمو جای درستی زذم یا نه
من کتاب کارافرینی و پروژه محمد سلجوقی رو میخوام
اگه لینکی ازش دارین لطف کنین واسم بزارین
منتظرم
مرسی

behnamrizi
10-12-2009, 19:17
یک کتاب تست شیمی کنکور میشه معرفی کنید؟؟! (فقط تست) میخوام تیپ بندی دقیق داشته باشه!
ترجیحاٌ هم جامع پایه و پیش باشه.
اگه میخواید حتما یک کتاب باشه شیمی جامع گاج میکرو را بگیرید اگه نه 4کتاب تست مهندس بازرگانی انتشارات مبتکران بهترینه.

rambo_1386
10-12-2009, 22:21
اینجا جا داره واقعا از مصطفی عزیز بخاطر معرفی کتاب زبان مبتکران شهاب اناری تشکر کنم:11: زبان پیشش که عالیه همه مطالب کتاب پوشش داده اصلا قابل مقایسه با گاج نیست زبان 3ش هم عالیه در کل خیلی از گاج بهتره و همونطور که مصطفی جون گفت گاج سفید زبان به درد سبزی فروشی میخوره :31: زبان فارسی هم دقیقا گفته مصطفی جون درست بود و همگامان خیلی جامع تر از رمزینه ست الان کتابام کامل کامل فقط تو دین و زندگی مشکل دارم که واسه اونم هم گاج سفید و هم آیات و نکات دارم + خوندن کتاب درسی حالا مصطفی به نظرت ارزش داره دین و زندگی همگامان بگیرم یا نه؟

nits
10-12-2009, 23:39
نه تنها ادبیات بلکه تمام کتابهای درسی رو حتی اگر کتابهای آموزشی خوب دارین بخونید

rambo_1386
11-12-2009, 01:42
با این حساب متوجه میشیم انتشارات گاج اصلا جالب نیست.نه امیر جون اصلا اینجوری نیست فقط با یه کتاب که نمیشه مقایسه کرد مثلا فیزیک سفید گاج خیلی خوب کارکرده ولی یه استثنا تو انتشارات هست اونم انتشارات اندیشه سازان من تا به حال کتابی از اندیشه سازان ندیدم که ضعف داشته باشه تا اونجایی هم که از بچه های این فروم شنیدم همه از اندیشه سازان راضی هستن حالا کسی میدونه دلیل اصلیش چیه؟ چرا انتشارات جدید مثل اندیشه سازان قدیم نیستن؟ یعنی فقط بخاطر فرهاد میثمی؟ کسی میدونه دلیل اصلی واگذاری اندیشه سازان به مبتکران چی بوده؟

mostafa_360
11-12-2009, 02:17
اینجا جا داره واقعا از مصطفی عزیز بخاطر معرفی کتاب زبان مبتکران شهاب اناری تشکر کنم:11: زبان پیشش که عالیه همه مطالب کتاب پوشش داده اصلا قابل مقایسه با گاج نیست زبان 3ش هم عالیه در کل خیلی از گاج بهتره و همونطور که مصطفی جون گفت گاج سفید زبان به درد سبزی فروشی میخوره :31: زبان فارسی هم دقیقا گفته مصطفی جون درست بود و همگامان خیلی جامع تر از رمزینه ست الان کتابام کامل کامل فقط تو دین و زندگی مشکل دارم که واسه اونم هم گاج سفید و هم آیات و نکات دارم + خوندن کتاب درسی حالا مصطفی به نظرت ارزش داره دین و زندگی همگامان بگیرم یا نه؟

ممنونم :10:راستش اگر می خوای روی دینی مسلط بشی همگامان بی نظیره(درسنامه ی جامع و مفهومی در عین حال بسیار روان+تست های خفن) اگر دین و زندگی همگامان رو بخونی متوجه می شی دینی گاج فقط بدرد وقت تلف کردن می خوره دین و زندگی همگامان حتی از مهر و ماه و انرژی اتمی هم بهتره.(زود بخر تا وقت کم نیاوردی)
می دونی rambo جان من کلآ با کتاب های گاج و قلمچی حال نمی کنم (به جز تست فیزیک هر دو ناشر) به نظر من بعضی انتشارات مثل:خیلی سبز-رمزینه-همگامان-فار-انرژی اتمی-مهر و ماه-تخته سیاه-مبتکران و دریافت خیلی بهتر از انتشارات گاج و قلمچی هستند حتی اکثر کتاب فروش های انقلاب هم اعتقاد دارند ضعیف ترین کتاب ها برای گاج و قلمچی هستند و فقط به خاطر تبلیغات گسترده ای که دارند فروش می کنند.:2:

mostafa_360
11-12-2009, 02:50
نه امیر جون اصلا اینجوری نیست فقط با یه کتاب که نمیشه مقایسه کرد مثلا فیزیک سفید گاج خیلی خوب کارکرده ولی یه استثنا تو انتشارات هست اونم انتشارات اندیشه سازان من تا به حال کتابی از اندیشه سازان ندیدم که ضعف داشته باشه تا اونجایی هم که از بچه های این فروم شنیدم همه از اندیشه سازان راضی هستن حالا کسی میدونه دلیل اصلیش چیه؟ چرا انتشارات جدید مثل اندیشه سازان قدیم نیستن؟ یعنی فقط بخاطر فرهاد میثمی؟ کسی میدونه دلیل اصلی واگذاری اندیشه سازان به مبتکران چی بوده؟
اندیشه سازان واقعآ بی نظیر بوده و هست.اگر به مدیریت فرهاد میثمی دقت کنید می بینید که برای هر درسی سراغ مشهورترین و با سواد ترین دبیر رفته تا بهترین کتاب رو تالیف کنه.کاشکی انتشارات اندیشه سازان هیچ وقت گسسته نمی شد.الان مولفان اندیشه سازان توی انتشارات فار-مبتکران و دریافت مشغول تالیف کتاب های جدید هستند راستی اینجوری که من متوجه شدم دکترها نصری (مولفان زیست انتشارات خیلی سبز) به شدت به فرهاد میثمی علاقه داره.:27:

hesam68
11-12-2009, 02:52
سلام
منتظرم
مرسی

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mostafa_360
11-12-2009, 02:53
نه تنها ادبیات بلکه تمام کتابهای درسی رو حتی اگر کتابهای آموزشی خوب دارین بخونید

خواندن کتاب در درس ادبیات فقط وقت تلف کردنه بهترین راه برای خواندن ادبیات و زبان فارسی روش موضوعی هستش.البته هر کس نظر خودش رو داره nits سی جون.:10:

GodFatherAmin
11-12-2009, 13:55
با این حساب متوجه میشیم انتشارات گاج اصلا جالب نیست.
ولی نمی دونم چرا هر سال در نمایشگاه کتاب(شیراز)غرفه گاج شلوغ ترین غرفه نمایشگاه هست وبه زور میشه کتاب خرید.:13:
انصافا کتاب های گاج هم بعضی هاش خوبه مثل:
فیزیک و ریاضی 1 و2 و آمار و هندسه و جبر و گسسته و عربی و ...
من گاج کتاباش رو دوست داشتم چون انصافا غلط تو کتاباش خیلی خیلی کم بود بر خلاف انتشارات دیگه.

unlife
11-12-2009, 17:55
خواندن کتاب در درس ادبیات فقط وقت تلف کردنه بهترین راه برای خواندن ادبیات و زبان فارسی روش موضوعی هستش.البته هر کس نظر خودش رو داره nits سی جون.:10:

:18:
کتاب ادبیات رو نمی خونید؟ من که کلی تو ادبیات کباده ی ادب می کشم :31: کتاب از دستم نمی اوفته.اصلن شما اگه مفهوم رو یاد نگیرید کجا می تونید تست بزنید گیرم خارج از کتاب مثلن وقتی یه قسمتی از یه درسی رو می کشن بیرون واسه قرابت (که تا الان کم از این کارا نکردن)شمای کتاب نخونده چه جور جواب میدی؟
هر کتابی رو کنار میذارید این ادبیات رو کنار نذارید.به خصوص تو موارد موضوعی مثل لغت و تاریخ ادبیات و ...

rambo_1386
11-12-2009, 19:35
:18:
کتاب ادبیات رو نمی خونید؟ من که کلی تو ادبیات کباده ی ادب می کشم :31: کتاب از دستم نمی اوفته.اصلن شما اگه مفهوم رو یاد نگیرید کجا می تونید تست بزنید گیرم خارج از کتاب مثلن وقتی یه قسمتی از یه درسی رو می کشن بیرون واسه قرابت (که تا الان کم از این کارا نکردن)شمای کتاب نخونده چه جور جواب میدی؟
هر کتابی رو کنار میذارید این ادبیات رو کنار نذارید.به خصوص تو موارد موضوعی مثل لغت و تاریخ ادبیات و ...
دوست عزیز به اینجا توجه نکردی

بهترین راه برای خواندن ادبیات و زبان فارسی روش موضوعی هستش
روش موضوعی یعنی واژگان و قرابت معنایی و تاریخ ادبیات و جدا بخونیم که منم با نظر مصطفی جون موافقم و بهترین روش برای ادبیات همین روش موضوعی و مبحثی هست نه درس به درس
اگه میخوای موضوعی بخونی از کتابای زیر استفاده کن (بهت قول میدم پشیمون نمیشی):
قرابت معنایی دکتر سبطی از انتشارات دریافت
وازگان و املا دکتر سبطی از انتشارات دریافت
تاریخ ادبیات گاج یا کلک معلم

sh.k.sh
11-12-2009, 20:36
با تشکر

زبان فارسی رمزینه رو بهتر از همگامان میدونم .به نظر من رمزینه همه نکات رو گفته اما چون ساده یاد میده اصلا به چشم نمی آد در صورتی که همگامان انسجام و سادگی رمزینه را نداره و خیلی نکته ای و پراکنده گفته.مشکل ما اینه که فکر میکنیم هر کتابی ساده درس بده کتاب کاملی نیست .کافیه که درس دوم رمزینه رو با همگامان مقایسه کنی تا ببینی که چقدر رمزینه ساده و مفهومی تر درس داده .یک نکته توی همگامان بگید که رمزینه نگفته .مثلا رمزینه در تکواژ شماری 10 مورد اصلی رو گفته اون هم در چند سطر در حالی که همگامان در چند صفحه این موارد رو گفته و از قسمت های ساختمان واژه هم کلی مطلب اورده که نیازی نیست چون در قسمت های بعدی کتاب و سر جای خودشون میشه ان ها رو خوند.تازه همگامان به تکواژهای مهمی مثل تنوین اصلا اشاره نکرده.

sh.k.sh
11-12-2009, 20:42
[ فقط تو دین و زندگی مشکل دارم که واسه اونم هم گاج سفید و هم آیات و نکات دارم + خوندن کتاب درسی حالا مصطفی به نظرت ارزش داره دین و زندگی همگامان بگیرم یا نه؟[/quote]

من هم زبان مبتکران رو بهتر از بقیه میدونم .دین و زندگی کتاب سبز رو برای آموزش و تست بهتر از بقیه دیدم و راضی ام یه جورای اگه یک بار کتاب درسی رو بخونی و از سبز استفاده کنی دیگه مشکلی نداری.

masih eia
11-12-2009, 21:02
سلام.میخواستم ببینم جلد2 دیفرانسیل رمزینه(مشتق و انتگرال)توی بازار هست؟؟بعد مثل کتاب کلاس میشه از روی اون خوب یاد گرفت؟؟؟
منظور من اون كتاب 3جلدي تست هست.

M . Sayid
11-12-2009, 22:05
اون کتاب آموزش حسابان تالیف عباس امیدوار که نیتس جان گفته بود مال کدون انتشاراته؟؟

M . Sayid
11-12-2009, 23:00
مبتکران[/QUOTE]

دقیقا اسم کتاب چیه؟؟ چون انگار مبحثیه

fardinstar
11-12-2009, 23:58
يه كتاب براي فيزيك تجربي معرفي كنين كه تنوع تستي زيادي داشته باشه. خودم كانون رو دارم ولي فكر ميكنم تنوع تست هاش خيلي كمه. مرسي.

M . Sayid
12-12-2009, 09:48
يه كتاب براي فيزيك تجربي معرفي كنين كه تنوع تستي زيادي داشته باشه. خودم كانون رو دارم ولي فكر ميكنم تنوع تست هاش خيلي كمه. مرسي.

پیش : آبی کانون

پایه : گاج سفید

masih eia
12-12-2009, 10:57
نه هنوز نیومده.به نظر من زیاد امیدوار نباش که این کتاب تا قبل از عید چاپ بشه.

مبتکران

منظور من كتاب تست هست نه كتاب كلاس.

setayesh_sh
12-12-2009, 14:09
منم همون کتاب تست رو گفتم.
ببین تابستون تو سایت رمزینه اعلام کردند که کتاب کلاس دیفرانسیل 2 اوایل مهر چاپ میشه و کتاب تست دیفرانسیل 2 اواخر آذر.یعنی حدود سه ماه فاصله چاپ دو کتاب میشه.
حالا که اواخر آذر هستیم نه کتاب کلاس اومده نه کتاب تست.
اگه در نظر بگیریم کتاب کلاس تا اواخر دی بیاد باید سه ماه بعد منتظر کتاب تستش باشیم. که میشه بعد از عید.متوجه شدی؟

من الان چن وقته که دنبال این کتابم همش زنگ میزنم یه بار گفته بود جلدش هنو اماده نیست این سریی که زنگ زدم گفت داره چاپ میشه اوایل دی ماه میاد تو بازار
اخرشم نفهمیدم پایه رو گفت یا دیفرانسیل 2!

masih eia
12-12-2009, 14:46
منم همون کتاب تست رو گفتم.
ببین تابستون تو سایت رمزینه اعلام کردند که کتاب کلاس دیفرانسیل 2 اوایل مهر چاپ میشه و کتاب تست دیفرانسیل 2 اواخر آذر.یعنی حدود سه ماه فاصله چاپ دو کتاب میشه.
حالا که اواخر آذر هستیم نه کتاب کلاس اومده نه کتاب تست.
اگه در نظر بگیریم کتاب کلاس تا اواخر دی بیاد باید سه ماه بعد منتظر کتاب تستش باشیم. که میشه بعد از عید.متوجه شدی؟
بله ممنون.با این حساب شما واسه دیف2 چی پیشنهاد میکنین؟

M . Sayid
12-12-2009, 16:41
دوستان عزیزم
آموزش جبر مبتکران همون که عکس هندونه گویا روشه رو پیشنهاد میدین؟؟ تستش چی؟؟

rambo_1386
12-12-2009, 20:41
بالاخره انتشارات دریافت تو سایتش نوشت که زبان فارسی فقط جلد 1 چاپ شده و جلد دوم نهایتا تا آخر فروردین چاپ میشه:41:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفیزیک پیش جلد 1 آموزش و تست هم منتشر شد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی دوستان نظرتون در مورد ریاضیات گسسته و جبر و احتمال گاج سفید چیه؟؟؟

M . Sayid
12-12-2009, 21:38
بالاخره انتشارات دریافت تو سایتش نوشت که زبان فارسی فقط جلد 1 چاپ شده و جلد دوم نهایتا تا آخر فروردین چاپ میشه:41:

اون موقع به چه دردی می خوره؟؟؟؟

mosbatekonkoor
12-12-2009, 21:44
به نقل از یک منبع آگاه که اسرار داشت نامش فاش شود، اما برای اینکه حالش را بگیرم نامش را فاش نمی کنیم،25 دی کتاب کلاس دیفرانسیل 2 به بازار خواهد آمد.

M . Sayid
12-12-2009, 21:57
انتشارات که تازه تاسیس باشه همینه دیگه.
درست مثل رمزینه که دیگه شورش رو درآورده.

فکر کنم هامون سبطی با خودش گفته آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب:ایکس

rambo_1386
12-12-2009, 22:45
اون موقع به چه دردی می خوره؟؟؟؟ به درد کنکور 90!!!!
راستی تست فیزیک پیشش بدلیل آزمون های جامع آخر هر فصل خیلی خوبه فقط نمیدونم نوع و پاسخ تستاش هم خوب یا نه؟؟؟
دوستان کسی نظری در مورد ریاضیات گسسته و جبرواحتمال گاج نداره؟؟؟
نظرتون در مورد دیفرانسیل 1 و 2 اندیشه سازان - مبتکران رضا نونهال آذر چیه ؟ من که چندتا تستشو نگاه کردم پاسخش از اندیشه فائق بهتره!

masih eia
12-12-2009, 23:04
يعني هيچ كدوم از شما فكري واسه ديف2 نكرديد؟؟؟يعني همه ميخوايد تا 25 دي صبر كنيد؟؟؟فكر نميكنيد اين زمان واسه 13-15 تست ديف 2 كمه؟؟؟

M . Sayid
13-12-2009, 00:54
يعني هيچ كدوم از شما فكري واسه ديف2 نكرديد؟؟؟يعني همه ميخوايد تا 25 دي صبر كنيد؟؟؟فكر نميكنيد اين زمان واسه 13-15 تست ديف 2 كمه؟؟؟

من که پرسیدم کسی جوابمو نداد اگه اون موقع بازم به تاخیر افتاد یه فکر اساسی باید کرد

M . Sayid
13-12-2009, 00:57
اون کتاب آموزش حسابان تالیف عباس امیدوار که نیتس جان گفته بود مال کدون انتشاراته؟؟

مبتکران

دقیقا اسم کتاب چیه؟؟ چون انگار مبحثیه[/QUOTE]

کسی نمی دونه؟؟؟

بچه ها آمار من اندیشه فائق دارم حجمش خیلی کمه
نظرتون چیه؟؟؟

hesam68
13-12-2009, 01:31
سلام
منتظرم
مرسی

نمیتونین کمکم کنین؟
واسه پایان ترم باید بخونمش
نمیدونین کدوم سایت میفروشه این جور کتابارو؟

shabeashegha
13-12-2009, 13:54
نمیتونین کمکم کنین؟
واسه پایان ترم باید بخونمش
نمیدونین کدوم سایت میفروشه این جور کتابارو؟
بیشتر بچه های فروم کنکورین . بعید میدونم کسی بتونه کمکتون کنه. ولی پیشنهاد میکنم توی گوگل سرچ کنین زودتر به نتیجه میرسین

morteza_bayan
13-12-2009, 14:58
کتاب برای امار و مدل سازی چی پیشنهاد میکنین؟

M . Sayid
13-12-2009, 16:45
اسم دقیق کتاب:
کتاب آموزش حسابان انتشارات مبتکران تالیف عباس امیدوار جلد اول (تابع وحدو پیوستگی)
کتاب آموزش حسابان انتشارات مبتکران تالیف عباس امیدوار جلد دوم (مشتق و کاربرد مشتق و انتگرال)

اولویت با کدومشونه به نظرت اگه بخوام یکیشونو فقط بگیرم
چون تالیف محمود نصیری رو دارم

rambo_1386
13-12-2009, 18:00
پرسش های چهار گزینه ای دیفرانسیل 2 اندیشه سازان - مبتکران تالیف رضا نونهال آذر به نظرم گزینه مناسبیه اولش مختصر و مفید مطالب آموزش داده بعد تستهای آموزشی=>تستهای تمرین=>تستهای آزمون پاسخ های تشریحیش هم عالیه:46:
دوستان کسی نظری در مورد ریاضیات گسسته و جبرواحتمال گاج سفید نداره تالیف علی منصف شکری؟؟؟

reza-atom
13-12-2009, 19:27

مگه شما ميخواي جلوتر بخوني ؟(البته اگه پشت كنكور باشي اگه نباشي كه هنوز ترم 2 تا اون موقع شروع نشده ! ):27:

masih eia
13-12-2009, 20:11
مگه شما ميخواي جلوتر بخوني ؟(البته اگه پشت كنكور باشي اگه نباشي كه هنوز ترم 2 تا اون موقع شروع نشده ! ):27:

من سال اولم .كلاس ميرم توي آموزشگاه هم الان اول كاربرد مشتقيم.:20:

shah abas
13-12-2009, 23:11
این 3 جلدی تست رمزینه آقای مهربان(!) همش تو بازار هست دیگه؟ چون من تو شهرمون فقط جلد 1 رو خریدم. اگه هست من اگه روی تمام تست هاش مسلط بشم(!) می تونم این ریاضی رو بالای 90(!) بزنم؟
و چون آموزشش هاش فقط برای یادآوری هست کتاب آموزش خوب برای مباحث ریاضی چه کتاب هایی هستند؟(از نظر حجمی و و قت مشکلی نیست)
-------------------------------------------------------------------------------------
و این که:
شیمی 3 خیلی سبز،امروز زنگ زدم به مرکز پخشش گفت اواخر امسال-نزدیک های عید- چاپ میشه.

M . Sayid
14-12-2009, 00:04
این 3 جلدی تست رمزینه آقای مهربان(!) همش تو بازار هست دیگه؟ چون من تو شهرمون فقط جلد 1 رو خریدم. اگه هست من اگه روی تمام تست هاش مسلط بشم(!) می تونم این ریاضی رو بالای 90(!) بزنم؟
و چون آموزشش هاش فقط برای یادآوری هست کتاب آموزش خوب برای مباحث ریاضی چه کتاب هایی هستند؟(از نظر حجمی و و قت مشکلی نیست)
-------------------------------------------------------------------------------------
و این که:
شیمی 3 خیلی سبز،امروز زنگ زدم به مرکز پخشش گفت اواخر امسال-نزدیک های عید- چاپ میشه.

شیمی فقط بازرگانی من تستیشئ دارم درسنامه هاشو غیر از موقع تست زدن بازم می خونم واقعا عالیه

rambo_1386
14-12-2009, 00:34
و این که:
اولا پست بالا تایید میشه:31: شیمی فقط مبتکران خدایی شیمی مبتکران یه چیز دیگست:46:
جلد سوم هست که مباحث ریاضیات پایه رو پوشش میده تابع ، تصاعد ، لگاریتم ، مثلثات ، تقسیم پذیری ، انتقال نمودار ، معادله درجه دوم اینم اگه وقت داری بگیر جامع و کامل!
جلد دوم فعلا چاپ نشده و تو لیستی که از رمزینه دانلود کردم نوشته تا نمایشگاه کتاب حالا معلوم نیست کی چاپ بشه ولی کتاب کلاس دیف 2 احتمالا دی ماه منتشر بشه

ramin 69
14-12-2009, 02:48
پرسش های چهار گزینه ای دیفرانسیل 2 اندیشه سازان - مبتکران تالیف رضا نونهال آذر به نظرم گزینه مناسبیه اولش مختصر و مفید مطالب آموزش داده بعد تستهای آموزشی=>تستهای تمرین=>تستهای آزمون پاسخ های تشریحیش هم عالیه:46:
دوستان کسی نظری در مورد ریاضیات گسسته و جبرواحتمال گاج سفید نداره تالیف علی منصف شکری؟؟؟

راستش ما گسسته تو مدرسه خوشخوان کار میکنیم ولی خیلی از تست هاش سخته و اکثر بچه ها با خوشخوان مشکل داشتن واسه همین رفتن گاج رو گرفتن ، منم کتابشو دیم به نظرم خوب بود و خیلی ها مشکلاتشون کمتر شد

Alamate Soal
14-12-2009, 08:47
بچه ها بالاخره كتاب آموزشي خوب براي عربي سال اول هست يا نه ؟ :دي

rezayamohebi
14-12-2009, 11:18
بچه ها اگه دیدید امروز و فردا دیف 2 رمزینه منتشر شد تعجب نکنید چون سایت رمزینه غیر فعاله

احتمالا دارند سایتشون up date میکنند :20:

mehdi_7070
14-12-2009, 12:26
بچه ها اگه دیدید امروز و فردا دیف 2 رمزینه منتشر شد تعجب نکنید چون سایت رمزینه غیر فعاله

احتمالا دارند سایتشون up date میکنند :20:

سایت باز می‌شه:46:

rambo_1386
14-12-2009, 14:10
سلام دوستان امروز دیف 2 رضا نونهال آذر بردم واسه تعویض چون چاپ 84 بود ولی متاسفانه نتونستم چاپ جدیدشو پیدا کنم بعد دیف 1 اندیشه سازان هم چاپ 83 :41: گرفتم میخوام بدونم دیف 1 و 2 تو این 5 سال تغییرات کلی داشتن یا نه ؟

POUYOL
14-12-2009, 14:52
سلام دوستان
پس این طور که پیداست برای فیزیک 3 اندیشه سازان عالیه ...اما من چون باید معدل کتبی دیپلم را بالا بیارم دارم از کتاب غلامعلی محمودزاده استفاده میکنم ...به نظر شما کار درستی میکنم؟!!!!:20:
برای جبر کتاب مبتکران ،اون که عکس هندونه است،را خریدم ...خدا کنه پشیمونم نکنه!!!:44:
برای امار من پارسال از گاج سفید استفاده کردم و کتاب خوبی بود ولی چون کتابهای دیگه را نخونده ام نمیدونم نظر کاملی برای این درس بگم !!!!
برای زبان فارسی نتیجه گرفتم که باید همگامان را بخرم ...هرچند تا حالا از کتابهاش استفاده نکرده ام اما شما دوستان گفتید خوبه!!!!پس حتما میگیرم:46:من خودم از گاج سبز استفاده میکنم و راضیم اما یه بدی داره اینه که در تستهای تالیفیش بعضی از سوالهاش واقعا مشابه هم اند و وقت تلف کردنه زدن اون تستهاش و سوالهاش زیاد تنوع ندارن اما چون نکات هر درس را گفته و سوالهای کنکور و امتحان نهایی را اورده ،به درد من میخوره !!!
این کتاب حسابان عباس امیدوار عالیه ،..درس را خوب مفهیمدم و مثالهای خوبی داره و اگه مثل من سال سومی هستید پیشنهاد میکنم برای فهمیدن بهتر از این کتاب استفاده کنید ..اما علاوه بر این من کتاب محمود نصیری را هم اول سال خریدم ..اما انگار پشیمونم:41:چون بعضی از مطالبش را که میخونم برم سوال ایجاد میشه و بعضی مواقع نمیدونم یه جوابی را که به دست میاره از کجا اومده !!!!:17:ولی ای کاش عباس امیدوار جواب اون قسمتهای ""مهارت در تمرین "" را میداد چون سوالهای توپی در اون قسمته و من همیشه دوست داشته ام این جور سوالهایی حل کنم!!اما حیف که جواب نداره تا ببینم درست حل کرده ام یا نه!!!:sad:

rambo_1386
14-12-2009, 15:14
محمود نصیری را هم اول سال خریدم ..اما انگار پشیمونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چون بعضی از مطالبش را که میخونم برم سوال ایجاد میشه و بعضی مواقع نمیدونم یه جوابی را که به دست میاره از کجا اومده !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل منم همین بود عزیز بخاطر همین به هفته نکشید عوضش کردم:31:

Alamate Soal
14-12-2009, 15:16
پس این طور که پیداست برای فیزیک 3 اندیشه سازان عالیه ...اما من چون باید معدل کتبی دیپلم را بالا بیارم دارم از کتاب غلامعلی محمودزاده استفاده میکنم ...به نظر شما کار درستی میکنم؟!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مطمعن باش بهترين انتخاب رو انجام دادي . :46:

براي حسابان هم مبتكران ( محمود نصيري ) فوق العادست . البته سبك تمرين حل كردنش يخورده آدم رو به شك و ابهام ميندازه ولي دانش آموزي كه تو سال دوم مشكلي نداشته راحت ميتونه اين كتاب رو بخونه .

nits
14-12-2009, 16:00
نه امیر جون اصلا اینجوری نیست فقط با یه کتاب که نمیشه مقایسه کرد مثلا فیزیک سفید گاج خیلی خوب کارکرده ولی یه استثنا تو انتشارات هست اونم انتشارات اندیشه سازان من تا به حال کتابی از اندیشه سازان ندیدم که ضعف داشته باشه تا اونجایی هم که از بچه های این فروم شنیدم همه از اندیشه سازان راضی هستن حالا کسی میدونه دلیل اصلیش چیه؟ چرا انتشارات جدید مثل اندیشه سازان قدیم نیستن؟ یعنی فقط بخاطر فرهاد میثمی؟ کسی میدونه دلیل اصلی واگذاری اندیشه سازان به مبتکران چی بوده؟

من هم روی کتابهای اندیشه سازان کتاب ندیدم . تمام نویسنده هاش یا دکترند یا مهندس مثل مهندس بهمن بازرگانی یا مهندس فرهاد ابولقاسمی یا دکتر نونهال آذر و دکتر سبطی و .... . آقای فرهاد میثمی هم که وقتی مقدمه های کتابش رو میخوندما کیف میکردم . راستی کسی آدرسی از این آقای فرهاد میثمی داره؟ من میخوام بهش یه نامه بدم هر چند الان عصر نامه نیست . خلاصه میخواستم باهاش درد ودل کنم . علل اصلی از هم گسسته شدن اندیشه سازان رو نمیدونم شاید داخلی بوده یا استقبال نشده . شاید هم دلیلش گسترش یه سری از انتشارات ها مثل گاج یا قلم چی باشند که فقط مداد رنگی دادن بیرون .

nits
14-12-2009, 16:34
سلام دوستان کنکوری عزیزم و سایر دانش اموزان سال سوم و دوم و اول دبیرستان و راهنمایی و ابتدایی

خب امتحانات دی ماه پیش دانشگاهی تقریبا از 10 دی شروع میشه . حالا نمیدونم کی تموم میشه . شاید حدود 15 روز طول بکشه که درست میشه 25 دی ماه . انتشارات رمزینه هم گفته میاد تو بازار کتاب کلاس دیفرانسیل 2 . خب آیا همه شما توی تهران زندگی میکنید ؟. حداقل یک یا دو هفته طول میکشه که کتاب فروشی های شهر شما کتاب رو سفارش بدن و بیارن . که دیگه میشه اول بهمن و معلم کلی از فصلهای مشتق و کاربرد و مشتق رو درس داده رفته تو مدرسه . و شما هم اگه در زمانی که گفتم یعنی حدود اول بهمن کتاب به دستتون برسه میخواهین دروسی که معلم درس داده رو بخونین . درسته ؟ که باز هم در حین خوندن شما معلم داره پیش میره .
پس اینقدر بی خیال نباشین . مثل اینکه تا پایان کنکور میخواهین هی کتاب بگیرین نه ؟. چی فکر کردین پیش خودتون ؟ فکر کردین اینا به فکر کنکور من و شما هستند ؟ تا حالا چندین پست من دیدم که دوستان هی زنگ زدند و سراغ گرفتند اما خبری نیست
پس بهتر دست بجنبید . همه چی رو الکی نگیرین

حداقل کتابهای خوب در بازار یکی کتاب آقای نونهال آذر هست که زیاد آموزش نداره ولی نکات خوبی داره . اما یکی ممکنه بگه که این کتاب اصلا کافی نیست و درست هم میگه . خب گزینه بعدی کتاب آقای محمود نصیری که خیلی حجمش زیاده و اصلا خوندنش عاقلانه نیست . گزینه بعدی میمونه خوشخوان جلد دو . این کتاب رو من برای دوستان پیشنهاد میکنم . فقط تستهاشو اگه خواستید نزنید . چون تستهاش تالیفی هستند و تقریبا وقتتون رو میگره ولی اگه خواستید برای تمرین چندتاشو حل کنید . در این کتاب حتی ریاضیا ت پایه هم خیلی خوب گفته شده . دوستانی که یه جزوه ی امار خوب هم میخوان در این کتاب هست و داری تستهای مختلفی برای آمار میباشه که برای کنکور کافیه . چون تو کنکور از آمار 2 تا سوال بیشتر نمیاد . پس لازم نیست که از امار خیلی تست حل کنید .
گزینه بعدی که میمونه کتاب دیفرانسیل انتشارات مدرسه هست که یه جلده . در قسمت دیفرانسیل 2 به خصوص بخش انتگرال خیلی خوب کار کرده .

یه کی از دوستان هم یه سوالی کرد در مورد کتاب دو جلدی آموزش حسابان آقای عباس امیدوار که کدومش خوبه .
با عرض تاسف باید بگم که دوست عزیز این سوال خوبی نیست که شما میپرسید . شما میخواین کتابو بخونید نه من و دوستان دیگه
شما کتاب خوب خواستید و من هم معرفی کردم در چندین پست قبلی اگه یادتون باشه . هر دو جلد عالیه . بهتر ه این کتاب رو بخونید تا کتاب آقای نصیری رو . اگه وقت زیاد داشتید میتونید بعد از اتمام اون کتاب اقای نصیری رو بخونید یا اصلا هر دو رو با هم پیش ببرید

امیدوارم کمکی به دوستان کرده باشم . در خدمتم

برقرار باشید و سبز

nits
14-12-2009, 18:30
سلام دوستان
پس این طور که پیداست برای فیزیک 3 اندیشه سازان عالیه ...اما من چون باید معدل کتبی دیپلم را بالا بیارم دارم از کتاب غلامعلی محمودزاده استفاده میکنم ...به نظر شما کار درستی میکنم؟!!!!:20:
برای جبر کتاب مبتکران ،اون که عکس هندونه است،را خریدم ...خدا کنه پشیمونم نکنه!!!:44:
برای امار من پارسال از گاج سفید استفاده کردم و کتاب خوبی بود ولی چون کتابهای دیگه را نخونده ام نمیدونم نظر کاملی برای این درس بگم !!!!
برای زبان فارسی نتیجه گرفتم که باید همگامان را بخرم ...هرچند تا حالا از کتابهاش استفاده نکرده ام اما شما دوستان گفتید خوبه!!!!پس حتما میگیرم:46:من خودم از گاج سبز استفاده میکنم و راضیم اما یه بدی داره اینه که در تستهای تالیفیش بعضی از سوالهاش واقعا مشابه هم اند و وقت تلف کردنه زدن اون تستهاش و سوالهاش زیاد تنوع ندارن اما چون نکات هر درس را گفته و سوالهای کنکور و امتحان نهایی را اورده ،به درد من میخوره !!!
این کتاب حسابان عباس امیدوار عالیه ،..درس را خوب مفهیمدم و مثالهای خوبی داره و اگه مثل من سال سومی هستید پیشنهاد میکنم برای فهمیدن بهتر از این کتاب استفاده کنید ..اما علاوه بر این من کتاب محمود نصیری را هم اول سال خریدم ..اما انگار پشیمونم:41:چون بعضی از مطالبش را که میخونم برم سوال ایجاد میشه و بعضی مواقع نمیدونم یه جوابی را که به دست میاره از کجا اومده !!!!:17:ولی ای کاش عباس امیدوار جواب اون قسمتهای ""مهارت در تمرین "" را میداد چون سوالهای توپی در اون قسمته و من همیشه دوست داشته ام این جور سوالهایی حل کنم!!اما حیف که جواب نداره تا ببینم درست حل کرده ام یا نه!!!:sad:

انشا اله که درست حل کرده ای اما تمرینات اون خیلی کمه و تعداد تمرینات بیشتری نیاز مندی . برای اینکه حداقل متوجه بشی که درست حل کردی یا نه باید ببینی که یک سوال کدوم موضوع از درس رو مورد سوال قرار داده و بری مثالهای مشابه و نزدیک به اون رو ببینی و متناسب با مفهومها سوالات رو حل کنی . خیلی کتاب خوبیه
اگه توجه کنی اقای امیدوار در پاسخگویی سوالات تستی حسابان قلم چی هم همکاری داشته . ( اسامی پاسخ گویان رو یه بار ببینید )

rambo_1386
14-12-2009, 18:31
آقای فرهاد میثمی هم که وقتی مقدمه های کتابش رو میخوندما کیف میکردم . راستی کسی آدرسی از این آقای فرهاد میثمی داره؟
منم عاشق مقدمه های فرهاد میثمی ام :46:هرکتابی هم از اندیشه سازان گرفتم اول مقدمه اش خوندم منم خیلی مشتاقم بدونم فرهاد میثمی الان چیکار میکنه

GodFatherAmin
14-12-2009, 18:35
من هم روی کتابهای اندیشه سازان کتاب ندیدم . تمام نویسنده هاش یا دکترند یا مهندس مثل مهندس بهمن بازرگانی یا مهندس فرهاد ابولقاسمی یا دکتر نونهال آذر و دکتر سبطی و .... . آقای فرهاد میثمی هم که وقتی مقدمه های کتابش رو میخوندما کیف میکردم . راستی کسی آدرسی از این آقای فرهاد میثمی داره؟ من میخوام بهش یه نامه بدم هر چند الان عصر نامه نیست . خلاصه میخواستم باهاش درد ودل کنم . علل اصلی از هم گسسته شدن اندیشه سازان رو نمیدونم شاید داخلی بوده یا استقبال نشده . شاید هم دلیلش گسترش یه سری از انتشارات ها مثل گاج یا قلم چی باشند که فقط مداد رنگی دادن بیرون .
حتی آقای سبطی و آقای ابولقاسمی و ... دلیل تعطیلیه انتشارات رو نمی دونن.

rambo_1386
14-12-2009, 18:41
حتی آقای سبطی و آقای ابولقاسمی و ... دلیل تعطیلیه انتشارات رو نمی دونن.
واقعا امین جون از خودشون پرسیدی یا کسی بهت گفته؟
نمیدونی الان فرهاد میثمی مشغول چه کاریه؟ خیلی دوست دارم بدونم الان داره چیکار میکنه

ساش
14-12-2009, 18:41
سلام یه سوال داشتم

شرط ورود به دانشگاه های بین الملل که از طریق کنکور سراسری عضو می گیره چیه؟؟؟؟؟

برای ثبت نام بین الملل باید کدوم گزینه را وارد کنم تو ثبت نام اینترنتی؟؟؟؟؟

درصد قبولی تو کنکور زبان چقدر می تونه باشه؟؟؟؟؟
خیلی سخته؟؟؟؟

سریع لطفا جواب بدید

M . Sayid
14-12-2009, 19:06
بچه ها یه نظر بدید :

می خوام اینا رو عوض کنم :

تستی شیمی آبی قلم چی 2 و 3 و پیش 1 و 2

تست دین و زندگی جامع رمزینه

آموزش حسابان محمود نصیری

آموزش تحلیلی سبز قلم چی فکر کنم مولفش کاظمی

به نظرتون چیزی رو از دست نمی دم؟؟

اینارم می خوام بگیرم

تست آمار ( گاج سفید ) (مولفش کیه؟)
آموزش حسابان عباس امیدوار جلد 1 و 2
آموزش هندسه تحلیلی عنایت الله کشاورزی ( گاج سبز)
آموزش جبر و احتمال مبتکران ( همون عکس هندونه --- مولفش کیه؟)

اگه بتهر سراغ دارید معرفی کنید

با تشکر

POUYOL
14-12-2009, 19:15

با تشکر

مولف این کتاب اقایان عطاا..صادقی و مهندس فرهاد ابوالقاسمی هستند من هم تازگی این کتاب را خریده ام و میخواهم برای پس فردا که امتحان دارم از فردا شروع به خوندن این کتاب کنم:20::20:

دوستان یه سوال بی رط داشتم :میخواستم ببینم کسی میدونه عکس مولفان کتابهای کمک اموزشی را از کجا گیر اورد؟!!:31:مثلا خیلی کنجکاوم یه بار بهمن بازرگانی را عکسشو ببینم:biggrin:فقط من این عباس امیدوار را از سایت مبتکران دیدم! اصلا کلا چه جوری میشه با مولفان کتب کمک اموزشی ارتباط برقرار کرد ؟!:46:

nits
14-12-2009, 19:17
نمیدونی الان فرهاد میثمی مشغول چه کاریه؟ خیلی دوست دارم بدونم الان داره چیکار میکنه

دوست عزیز شما شماره ای چیزی از این نویسندگان کتابهای اندیشه سازان نداری؟ . مثلا اقای بازرگان و سایر چون من هم مثل شما خیلی مشتاقم که بدونم اقای میثمی چیکاره ی الان ؟ خودش هم حتما یه تخصصی در یه رشته داره چون از مقدمه هاش معلوم بود . کسانی که ساکن تهران هستند لا اقل خبر بگیرند . من واقعا میخوام بهش نامه بنویسم . جدی میگم . یه ادرس معتبر واسم پیدا کنید. خواهش میکنم
من که ساکن شمالم و دستم به جایی بند نیست . شما چی rambo جان ؟

rambo_1386
14-12-2009, 20:19
. شما چی rambo جان ؟
من امیرم نیتس جان(شرمنده اسمتون نمیدونم!):46: شماره که ندارم ولی یه راهی هست نمیدونم جواب بده یا نه ایمیل بفرستیم به ایمیل اندیشه سازان ولی دقیق نمیدونم این ایمیل الان مال اندیشه سازان یا اونم رسیده به مبتکران حالا امتحان کنیم ببینیم چی مشه:
INFO@ANDISHESAZAN.ORG

S.M.B
14-12-2009, 21:00
مولف این کتاب اقایان عطاا..صادقی و مهندس فرهاد ابوالقاسمی هستند من هم تازگی این کتاب را خریده ام و میخواهم برای پس فردا که امتحان دارم از فردا شروع به خوندن این کتاب کنم:20::20:

دوستان یه سوال بی رط داشتم :میخواستم ببینم کسی میدونه عکس مولفان کتابهای کمک اموزشی را از کجا گیر اورد؟!!:31:مثلا خیلی کنجکاوم یه بار بهمن بازرگانی را عکسشو ببینم:biggrin:فقط من این عباس امیدوار را از سایت مبتکران دیدم! اصلا کلا چه جوری میشه با مولفان کتب کمک اموزشی ارتباط برقرار کرد ؟!:46:

برو به سايت انتشارات انديشه فائق عكساشون هست !

ساش
14-12-2009, 21:32
سلام یه سوال داشتم

خیلی سخته؟؟؟؟

سریع لطفا جواب بدید

دوستان یکی جواب من را بده

ممنون

Alamate Soal
14-12-2009, 21:50
بچه ها یه نظر بدید :

آموزش حسابان محمود نصیری

اینارم می خوام بگیرم

با تشکر

دين و زندگي گاج يا انرژي اتمي بگير .

براي حسابان هم اگه مشكلت با محمود نصيري گنگ بودن مطالب هست ؛ كتاب دوجلدي آموزش حسابان انتشارات نشر الگو ( انرژي اتمي ) رو بگير . واقعا معركست .

تست شيمي 2 و 3 فقط مبتكران . بقيه در مقابلش هيچي نيستن . جوابهاش خيلي عاليه

حسابان عباس اميدوار رو از كجا ميخواي بگيري ؟ مگه الان گيرمياد ؟‌

GodFatherAmin
14-12-2009, 21:57
سبطی که یکی از دوستام ازش پرسیده بود ابوالقاسمی تویه وبلاگش خوندم آدرس وبلاگش و نمی دونم چون سال پیش خوندم یکی از دوستامم می رفت پیش دانشگاهیش می گفت بیشتر معلماش نمی دونستن چرا اینکار و کرده.

GodFatherAmin
14-12-2009, 21:59
سلام یه سوال داشتم

خیلی سخته؟؟؟؟

سریع لطفا جواب بدید
نه هیچ تیکی نمی خواد بزنی موقع انتخاب رشته فقط باید اگه دوست داری و شهریش برات مسئله ای نیست انتخابش کنی.

rambo_1386
14-12-2009, 22:01

گاج اصلا خوب کار نکرده من امروز رفتم تعویضش کنم ولی چون دین و زندگی همگامان نداشت گفت فردا میاره حالا فردا میرم ازش میگیرم ببینم واقعا همگامان چطوری توضیح داده که مصطفی جون گفت گاج پیش همگامان وقت تلف کردنه :46:

Alamate Soal
14-12-2009, 22:08
دوست عزیز شما شماره ای چیزی از این نویسندگان کتابهای اندیشه سازان نداری؟ . مثلا اقای بازرگان و سایر چون من هم مثل شما خیلی مشتاقم که بدونم اقای میثمی چیکاره ی الان ؟ خودش هم حتما یه تخصصی در یه رشته داره چون از مقدمه هاش معلوم بود . کسانی که ساکن تهران هستند لا اقل خبر بگیرند . من واقعا میخوام بهش نامه بنویسم . جدی میگم . یه ادرس معتبر واسم پیدا کنید. خواهش میکنم
من که ساکن شمالم و دستم به جایی بند نیست . شما چی rambo جان ؟

من شماره آقاي محمود زاده ( مولف فيزيك ) رو دارم :31: چند بار هم باهاش حرف زدم خيلي مرد نازنينيه :46:

شغلش هم علاوه بر همكاري با انتشارات مبتكران ؛ تحقيق و تاليف توي سازمان پژوهش و برنامه ريزي آموزشي كشور ( وابسته به وزارت آموزش پرورش ) هست .البته شايد تدريس هم داشته باشن الان :20:

آقاي بازگان هم فكر ميكنم كه تدريس دارن .:31:

M . Sayid
14-12-2009, 22:15

براي حسابان هم اگه مشكلت با محمود نصيري گنگ بودن مطالب هست ؛ كتاب دوجلدي آموزش حسابان انتشارات نشر الگو ( انرژي اتمي ) رو بگير . واقعا معركست .

تست شيمي 2 و 3 فقط مبتكران . بقيه در مقابلش هيچي نيستن . جوابهاش خيلي عاليه

دین و زندگی همگامان دارم
تست شیمی مبتکران دارم
میرم می گردم برای کتاب امیدوار ولی اگه نبود آدینه داره ولی چاپ 87

در مورد اونایی که می خوام بخرم نظری ندارین؟؟

M . Sayid
14-12-2009, 22:21

ندیدی عکس بازرگانیو ؟؟

آخر کتاب تستاش من دیدم عکسشو

اون آخر برای تبلیغ سی دی آموزشی عکسش هست

nits
14-12-2009, 22:21
برای خرید کتاب به این ادرس برید . پول رو دم در بعد از تحویل کتاب میدید. من چند بار خرید کردم . کتابفروشی تو اصفهانه . میتونید خرید انلاین بکنید . کتابهای امیدوار رو هم در بخش انتشارات اندیشه سازان و مبتکران بگردی پیدا میکنید. من که شماله از اصفهان تا رشت 3روزه با پست پیشتاز می اومد . شما ها اگه نزدیک ترید به اصفهان شاید زودتر هم بیاد
بیا سعید اتلتیکو :

shah abas
14-12-2009, 22:35
من همین بعد از ظهر از ارومیه گرفتم.نوشته بود ویرایش سوم.
--------------------------------------------------------------------------------------
کتاب تست برای شیمی بازرگان خوبه دیگه؟ چند جلده؟ برای پیش و 3 هم هست؟

rambo_1386
14-12-2009, 22:45
من همین بعد از ظهر از ارومیه گرفتم.نوشته بود ویرایش سوم.
--------------------------------------------------------------------------------------
کتاب تست برای شیمی بازرگان خوبه دیگه؟ چند جلده؟ برای پیش و 3 هم هست؟
اره شیمی بازرگان بهترین شیمی موجود در بازاره هم تست هم آموزش
اموزشش 4 جلده => شیمی 2،3،پیش1 و پیش2
تست هم دقیقا مثل آموزش 4 جلده:46:

Ali-ch
14-12-2009, 23:04
اقای بازرگان اوی یکی از آموزشگاه ها تدریس دارن(تهران)
اسمشو نمیدونم(یادم نیست)
یکی از بچه ها رفته بود دیده بودش
:8::8::8::8:

shah abas
14-12-2009, 23:17
اره شیمی بازرگان بهترین شیمی موجود در بازاره هم تست هم آموزش
اموزشش 4 جلده => شیمی 2،3،پیش1 و پیش2
تست هم دقیقا مثل آموزش 4 جلده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسنامه های تست هاش کافیه دیگه؟ لازم نیست که آموزش هاش رو هم بخرم؟
و این که لازمه این شیمی 2 رو هم بخرم؟ مگه تو کنکور از شیمی 2 چی میاد که تو 3 و پیش نیست؟

shabeashegha
14-12-2009, 23:40
منم عاشق مقدمه های فرهاد میثمی ام :46:هرکتابی هم از اندیشه سازان گرفتم اول مقدمه اش خوندم منم خیلی مشتاقم بدونم فرهاد میثمی الان چیکار میکنه

تا جایی که میدونم خارج کشوره . از یکی شنیدم کاناداست.ولی خودم مطمئن نیستم

سلام یه سوال داشتم

خیلی سخته؟؟؟؟

سریع لطفا جواب بدید
همونطور که دوستمون گفت باید اول مجاز به انتخاب رشته شین بعد توی انتخاب رشته این دانشگاه رو بزنین که البته تا جایی که من میدونم هزینش تقریبا معادل دانشگاه آزاده ضمنا توی مناطق آزاد مثل کیش و چابهار و ... هست خود کلاسا

من امیرم نیتس جان(شرمنده اسمتون نمیدونم!):46: شماره که ندارم ولی یه راهی هست نمیدونم جواب بده یا نه ایمیل بفرستیم به ایمیل اندیشه سازان ولی دقیق نمیدونم این ایمیل الان مال اندیشه سازان یا اونم رسیده به مبتکران حالا امتحان کنیم ببینیم چی مشه:
INFO@ANDISHESAZAN.ORG

همونطور که این ایمیل نشون میده مربوط به دامین سایت هست. وقتی سایتش کار نکنه ایمیلشم کار نمیکنه!

ندیدی عکس بازرگانیو ؟؟

کدوم کتابا؟تست یا آموزش؟ من که ندیدم هرچند میدونم توی آموزشگاه هدف توی تهران تدریس میکنه. پارسال میگفتن از ایران رفته ولی یکی از بچه های فروم میگفت امسال توی همون آموزشگاه هدف داره تدریس میکنه

timsar jackson
14-12-2009, 23:57
اقای بازرگان اوی یکی از آموزشگاه ها تدریس دارن(تهران)

آموزشگاه هدف..

rambo_1386
15-12-2009, 00:09
و این که لازمه این شیمی 2 رو هم بخرم؟ مگه تو کنکور از شیمی 2 چی میاد که تو 3 و پیش نیست؟
100% لازمه عزیز:46:فکر کنم بودجه شیمی اینجوریه 12تاشیمی2+12شیمی3+12تا شیمی پیش که یکی دوتا اینور اونور داره که کلا میشه 35 دسنامه هاش خیلی جامع و کامل به نظرم مشکلتو حل میکنه به نظرم بهتره اول سری تست کتاباشو بگیری اگه احساس کردی مشکلی داری میتونی آموزشش هم بگیری که احتمال وجود مشکل با این کتاب خیلی کمه:46:

GodFatherAmin
15-12-2009, 09:44
تا جایی که میدونم خارج کشوره . از یکی شنیدم کاناداست.ولی خودم مطمئن نیستم

همونطور که دوستمون گفت باید اول مجاز به انتخاب رشته شین بعد توی انتخاب رشته این دانشگاه رو بزنین که البته تا جایی که من میدونم هزینش تقریبا معادل دانشگاه آزاده ضمنا توی مناطق آزاد مثل کیش و چابهار و ... هست خود کلاسا

همونطور که این ایمیل نشون میده مربوط به دامین سایت هست. وقتی سایتش کار نکنه ایمیلشم کار نمیکنه!

کدوم کتابا؟تست یا آموزش؟ من که ندیدم هرچند میدونم توی آموزشگاه هدف توی تهران تدریس میکنه. پارسال میگفتن از ایران رفته ولی یکی از بچه های فروم میگفت امسال توی همون آموزشگاه هدف داره تدریس میکنه
نه از اول ایشون تو ایران بودن یعنی اتفاقی افتاد که نمی تونم بگم که گفتن رفتن کانادا.
هزینه اش اندازه آزاد نیست خیلی خیلی خیلی بیشتره مثلا من 2 سال پیش هوافضا خواجه نصیر بین المللی قبول شدم نزدیک 40 میلیون شهریش می شد.
2 سال پیش دوستای من رفتن هدف ثبت نام کردن گفتن این آقا رو میاریم که نیوردن آخه دبیری که خصوصی بالای 200 تومن می گیره میره آموزشگاه تدریس می کنه؟!

mehdi_7070
15-12-2009, 10:12

به نظر میاد این ایمیل فعال هست:5:

Alamate Soal
15-12-2009, 10:43
برای خرید کتاب به این ادرس برید . پول رو دم در بعد از تحویل کتاب میدید. من چند بار خرید کردم . کتابفروشی تو اصفهانه . میتونید خرید انلاین بکنید . کتابهای امیدوار رو هم در بخش انتشارات اندیشه سازان و مبتکران بگردی پیدا میکنید. من که شماله از اصفهان تا رشت 3روزه با پست پیشتاز می اومد . شما ها اگه نزدیک ترید به اصفهان شاید زودتر هم بیاد
بیا سعید اتلتیکو :

اينجا حسابان عباس اميدوار فقط جلد دومش رو داشت

rambo_1386
15-12-2009, 11:50
اينجا حسابان عباس اميدوار فقط جلد دومش رو داشت
بیا محسن جون هر دو جلدش اینجا هست:

eby8311
15-12-2009, 12:03
سلام
درمورد کتابهای حل المسائل دروس اختصاصی گروه ریاضی رو کسی اطلاع داره چه کتابهایی تو بازار هست و کدومشون بهتره؟ (البته واسه داوطلبین کنکور!)

Alamate Soal
15-12-2009, 12:07
بیا محسن جون هر دو جلدش اینجا هست:

جلد اولش رو تموم كردن :31:

rambo_1386
15-12-2009, 13:16
جلد اولش رو تموم كردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب آدینه بوک تموم کرده ولی اگه دقت کرده باشی گفته از یه فروشگاه دیگه میتونی تهیه کنی :46:

nits
15-12-2009, 14:23
INFO@ANDISHESAZAN.ORG

باشه امتحان میکنم . ممنون . شما هم امتحان کن . در ضمن منم محمد امین هستم

POUYOL
15-12-2009, 14:27
ندیدی عکس بازرگانیو ؟؟

کدوم کتابشو داری میگی؟!!!!!!:13::13:
من که تست شیمی 2 و اموزش شیمی 3را داشته ام نبود عکسش ....حالا میرم تو سایت اندیشه فائق ببینم هست یا نه؟!!!:20:

nits
15-12-2009, 15:24
یرای خرید از ادینه بوک باید به حسابشون پول بریزی. اما پدرام بوک اینجوری نیست . پول رو دم در تحویل میدی

POUYOL
15-12-2009, 15:26
خب الان رفته بودم تو سایت اندیشه فائق ...اما خبری از عکس بهمن بازرگانی نبود .....فقط عکس چندتا دبیر از جمله ایاد فیلی و هامون سبطی را دیدم !!!بهمن بازرگانی عکسشو ندیدم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GodFatherAmin
15-12-2009, 16:50
یک چیز خیلی جالب که از هامون سبطی تو این سایت دیدم:
مدرك تحصيلي: فارغ التحصيل دكتراي پزشكي عمومي از دانشگاه تهران

M . Sayid
15-12-2009, 16:59
یرای خرید از ادینه بوک باید به حسابشون پول بریزی. اما پدرام بوک اینجوری نیست . پول رو دم در تحویل میدی

من حساب شخصی دارم تو آدینه بوک اگر بازار نداشت از اونا می خرم

M . Sayid
15-12-2009, 17:08
کدوم کتابشو داری میگی؟!!!!!!:13::13:
من که تست شیمی 2 و اموزش شیمی 3را داشته ام نبود عکسش ....حالا میرم تو سایت اندیشه فائق ببینم هست یا نه؟!!!:20:

به حان خودم همین الان نگاه کردم دوباره

پرسش های چهار گزینه ای شیمی 2

// // // // // پیش دانشگاهی 1

چاپ 88

POUYOL
15-12-2009, 17:20
به حان خودم همین الان نگاه کردم دوباره

پرسش های چهار گزینه ای شیمی 2

// // // // // پیش دانشگاهی 1

چاپ 88

متاسفانه دوست عزیز من کتاب تست شیمی 2مربوط به پارسالش را دارم !!!:20:
پس اینطور که پیداست میرم تو کتاب فروشی و میگم میخوام یه نگاه به شیمی 2 سال 88بکنم و بعد که عکسشو دیدم میگم نمیخوام:31:

mehdi_7070
15-12-2009, 18:01

تقریبا بیشتر مولف‌های اندیشه‌سازان که دکتر بودند، همه دکترای پزشکی عمومی هستند نه رشته‌ی تخصصی. مثل شهاب اناری، رضا نونهال آذر، فرهاد میثمی، کوروش اسلامی و ...

eby8311
15-12-2009, 18:34
سلام
درمورد کتابهای حل المسائل دروس اختصاصی گروه ریاضی رو کسی اطلاع داره چه کتابهایی تو بازار هست و کدومشون بهتره؟ (البته واسه داوطلبین کنکور!)

بابا اینجا چرا کسی مارو تحویل نمیگیره:sad:
ایهاالناس جواب مارو هم بدین، لطفا !!

eby8311
15-12-2009, 18:48
سلام
واسه دیفرانسیل آموزش دیفرانسیل قلم چی یا سبز محوری گاج اگه داشته باشن خوبه یا نیاز به تهیه کتاب کلاس رمزینه هست؟ یعنی خیلی بهتر گفته ؟

eby8311
15-12-2009, 18:51
واسه زبان کسی هست که لایتنر یا بهیاد کار بکنه؟ واقعا مفید هستن و ارزش وقت گذاشتنو دارن؟ ( البته برای کسی که تازه بخواد شروع بکنه به کار باهاشون)

mamad_chagho
15-12-2009, 19:40
سلام دوستان

یه کتاب خوب که هم درسنامه داشته باشه هم تست و تمرین واسه زبان فارسی 3 معرفی کنید ؟ رمزینه چطوره ؟

واسه ادبیات چی خوبه ؟

من عربی هیچی نمیفهمم قبلا دوستان یه سری پیشنهاد دادند , فردا میخوام برم انقلاب , نظر شما چیه ؟

mehdi_7070
15-12-2009, 19:48
سلام دوستان

یه کتاب خوب که هم درسنامه داشته باشه هم تست و تمرین واسه زبان فارسی 3 معرفی کنید ؟ رمزینه چطوره ؟

واسه ادبیات چی خوبه ؟

من عربی هیچی نمیفهمم قبلا دوستان یه سری پیشنهاد دادند , فردا میخوام برم انقلاب , نظر شما چیه ؟

نظر من:
ادبیات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ریاضی، فیزیک، شیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shah abas
15-12-2009, 19:50
مرسی از کمک ها.
و این که:
1-کتاب آموزشی برای فیزیک لازمه؟ چون من تست پایه فیزیک گاج سفید رو دارم با پاسخ نامه اش. این کافی نیست؟
2-من فقط اگه گاج سفید بخونم(که تست های کنکور های سال های قبل) کافیه دیگه؟ اصلا ممکنه که نوعی سوال بدن که تا حالا نیومده؟

eby8311
15-12-2009, 20:44
باز هم یکی دوتا سوال دیگه (البته میدونم که بعد از اینکه دو سه تا پست زده بشه و پسته های من از صفحه آخر نقل مکان کنه دیگه تاریخ مصرفشون هم میگذره، شاید حتی بی جواب! اما بهرصورت توکل به خدا)
تو نظرات بود که بهتره ادبیات رو موضوعی بخونیم؛ حالا دوتا سوال!!
1- این لیست واسه موضوعی خوندن ادبیات خوبه؟
قرابت معنایی دکتر سبطی یا قرابت معنایی نوبل
املا و لغت دکتر سبطی انتشارات دریافت یا املا اندیشه فایق
تاریخ ادبیات کلک معلم
آرایه های ادبی کلک معلم
2- افرادی که با برنامه کانون فرهنگی آموزش درس میخونن چطور موضوعی خوندن رو با خوندن بخش خاصی از کتاب درسی هماهنگ کنن!

nits
15-12-2009, 20:53
مرسی از کمک ها.
و این که:
1-کتاب آموزشی برای فیزیک لازمه؟ چون من تست پایه فیزیک گاج سفید رو دارم با پاسخ نامه اش. این کافی نیست؟
2-من فقط اگه گاج سفید بخونم(که تست های کنکور های سال های قبل) کافیه دیگه؟ اصلا ممکنه که نوعی سوال بدن که تا حالا نیومده؟

اگه خواستی کتاب فیزیک آموزشی پایه خوشخوان رو بگیر و اموزشها رو بخون بعد تست گاج رو بزن. در ضمن کتابهای درسی فیزیک و حل تمریناتش یادت نره
در مورد سوالات کنکور فیزیک باید بگم که از 45 ( 45 تا میاد دیگه نه ؟ ) 20 تا مثل این میمونه که ازت میپرسه اسمت چیه ؟ 5 تاش ممکنه سخت باشه . 20 تا بعدی هم متوسط هستند .
اما اگه همه نوع سوال کار کنی ممکنه بیشترش واست تازگی نداشته باشه
چرا نمیدن ؟ آره ممکنه سوالی بدن که اصلا نیومده باشه . این چندین بار اتفاق افتاده . چیزه محالی نیست .
نگران نباشید دوستان گلم

ناامید نشوید

mostafa_360
15-12-2009, 20:54
مرسی از کمک ها.
و این که:

1.برای فیزیک به نظر من اندیشه سازان بی نظیره.اموزش مفهومی+تست های عالی.
2.اگر بتونی روی تست های گاج مسلط بشی کافیه.

mostafa_360
15-12-2009, 21:00
تقریبا بیشتر مولف‌های اندیشه‌سازان که دکتر بودند، همه دکترای پزشکی عمومی هستند نه رشته‌ی تخصصی. مثل شهاب اناری، رضا نونهال آذر، فرهاد میثمی، کوروش اسلامی و ...

باید بگم سوادشون خیلی بالاست.مخلص همشون هم هستیم.البته خیلی از مولف های دیگه هم پزشک هستند مثل دکتر علیرضا جابری نویسنده ی کتاب زبان تخته سیاه و خیلی سبز و یا دکتر بیژن ابوالقاسمی نویسنده ی شیمی تخته سیاه و......

nits
15-12-2009, 21:02
دوستان عزیزی که تازه وارد میشوند یا نمیخوان از دوباره اونقدر صفحات رو بگردند برای معرفی کتاب من صفحاتی که دوستان لطف کردن و زحمت کشیدند کتاب معرفی کردند رو آدرسشونو گذاشتم تا سریع مراجه کنید:

mostafa_360
15-12-2009, 21:09
سلام دوستان

واسه ادبیات چی خوبه ؟

برای زبان فارسی همگامان رو بگیر+زبان فارسی انتشارات دریافت(دکتر سبطی) جلد 1
واسه ادبیات موضوعی کار کن دوستان در صفحات قبل راهنمایی کردن
برای عربی ایاد فیلی عالیه اما حجم زیادی داره.رمزینه خوبه اما من الان که دارم از روی رمزینه می خوانم به نظرم بعضی قوائد رو خیلی سنگین توضیح داده(بر خلاف حجم کمش) به نظرم اگر از عربی همگامان استفاده کنی ضرر نمی کنی من پارسال این کتاب رو دست هرکس دیدم می گفت خیلی خوب و روان توضیح داده اخر سر همشون عربی رو بالای 80 زدند.

mostafa_360
15-12-2009, 21:21
گاج اصلا خوب کار نکرده من امروز رفتم تعویضش کنم ولی چون دین و زندگی همگامان نداشت گفت فردا میاره حالا فردا میرم ازش میگیرم ببینم واقعا همگامان چطوری توضیح داده که مصطفی جون گفت گاج پیش همگامان وقت تلف کردنه :46:

اگر دینی همگامان رو بخری ضرر نمی کنی عزیز همون جوری که من ضرر نکردم.:10:دو جلد اموزش حسابان عباس امیدوار رو تقریبآ همه ی کتاب فروشی ها دارند فرقی هم نمی کنه چاپ امسال باشه یا پارسال چون هیچ تغییری نکرده و تمام تست هاشم تالیفیه.راستی من امکان داره دیگه پستی ندم چون می خوام دور اینترنت رو خط بکشم(برای قبولی تو کنکور باید خودتو محدود کنی:31:)برای رمبو جان و سایر دوستان که از اطلاعاتشون استفاده کردم ارزوی موفقیت می کنم.:11::40:

mehdi_7070
15-12-2009, 21:46
باید بگم سوادشون خیلی بالاست.مخلص همشون هم هستیم.

کاملا تایید می‌شه:10:

nits
15-12-2009, 21:49
دوستان من هم جهت اطلاع به شما باید بگم که من تا پایان این ماه هستم یعنی تا 30 آذر . چون دارم میرم بگم که adsl رو قطع کنن
چوم من adsl دارم خیلی معتاد شدم به اینترنت . هر سوالی در زمینه کتاب دارید در خدمتم به خصوص کتابهای ریاضی . به شما هم پیشنهاد میکنم مثل mostafa_360 دور اینترنتو خط بکشین . دیگه به اندازه ی کافی پست اینجا زده شد که چه کتابی مناسبه کدوم درسه . پس زیاد حساسیت به خرج ندید . دوستان همه سعی دارن یه کتابی بگیرن که کامل باشه در صورتی که اصلا اینطور نیست . هیچ کتاب آموزشی کامل نیست . هر کدومشون یه چیزی رو کم دارن . اما همه یک هدف رو دنبال میکنن. که در بین این پستها دیگه خودتون متوجه شدید کدوم مناسبه شماست . من هم در این مدت کوتاهی که بودم با کتابهای خوبی آشنا شدم . از همه دوستان به خاطر پستها ی خوبشون تشکر میکنم. خوبی اینجور تاپیکها باعث میشه که آدم بهترین گزینه رو انتخاب کنه برای خرید کتاب

تا 30 اذر در خدمت دوستان هستم . بعد از اون دیگه نه .
در پناه حق باشید و استوار

دوستان کنکور در واقع یک مسا بقه هست و شاید هم یک جنگ . جنگ با خودتون . جنگ با رقبا اما ...
اگه میخواهید در جنگ پیروز بشید باید خود جنگ باشید
درست تنها هدف مسابقه دادن بردن نیست اما طعم پیروزی هم خیلی شیرینه . به امید این که شما ها این لذت شیرینه پیروزی رو از ته دل بچشید .
در درون انسانها یه نیرویی وجود داره که میتونن کوهها رو جابه جا کنند . به تلاشها ی خودتون ایمان داشته باشید . خدواند هم با مهربانی اشکهای شما رو در شبهای بیداری درس خواندن پاک خواهد کرد .
نگران مشکلاتی که در زمینه فیزیک و ریاضیات و ... دارین نباشید . دانشمندان هم امشکلاتی بزرگتر از این رو دارن.( انیشتن)
دیگه داره میشه مقدمه ( یا موخره ) فرهاد میثمی
موفقیت پیش رفتنه . ادامه دادنه . نه به نقطه پایان رسیدن

M . Sayid
15-12-2009, 21:55
اما من الان که دارم از روی رمزینه می خوانم به نظرم بعضی قوائد رو خیلی سنگین توضیح داده(بر خلاف حجم کمش) .

عربی رمزینه رو دارم کتاب خوبیه ولی یک عیب بسیار بزرگ داره و اون هم اینه که مثل کتاب کلاس های دیگه حس سر کلاس بودن رو نداره یعنی هر سه تا دانش آموز سری رمزینه تمام تمریناتی که حل می کنن درسته غیر از معدودی که اون بی حواس می خواد حل کنه ( اونم شاید هر 4 جلسه یه بار اشتباهی ازش سر بزنه)
در حالی که در بقیه کتاب کلاس ها همشون اشتباه می کنن
خلاصه اینکه اگه عربی متوسط باشی بدردت می خوره و اگه ضعیف باشی احساس خنگی بهت دست میده

دوستان عزیز من هم کتاب کلاس گسسته رمزینه رو دارم هم آموزش خوشخوان یعنی باید قید یکیشونو بزنم؟؟

sepehr_x50
15-12-2009, 21:57
سلام.

دوستان نظرتون درباره کتاب ریاضی به روش یک رقمی انتشارات مزینانی چیه؟

shabeashegha
15-12-2009, 21:58
نه از اول ایشون تو ایران بودن یعنی اتفاقی افتاد که نمی تونم بگم که گفتن رفتن کانادا.
هزینه اش اندازه آزاد نیست خیلی خیلی خیلی بیشتره مثلا من 2 سال پیش هوافضا خواجه نصیر بین المللی قبول شدم نزدیک 40 میلیون شهریش می شد.
2 سال پیش دوستای من رفتن هدف ثبت نام کردن گفتن این آقا رو میاریم که نیوردن آخه دبیری که خصوصی بالای 200 تومن می گیره میره آموزشگاه تدریس می کنه؟!
اووووه اوه .کی این همه پول میده آخه؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی ترمی 40 میلیووووووووون؟ :18:

به نظر میاد این ایمیل فعال هست:5:
پس خبری شد به ما هم اطلاع بده :10:

فکر کنم عکس 20 سال پیشش باشه!

M . Sayid
15-12-2009, 22:04
بچه ها یه نظر بدید :

آموزش حسابان محمود نصیری

اینارم می خوام بگیرم

با تشکر

بچه ها نظر بدید

shah abas
15-12-2009, 22:05
دوستانی که می خوان برن، یک پست جامع بدهند خوب میشه. یک پست جامع شامل:
1-نظر در مورد همه کتاب هایی که خریدین و می خوایین بخرین
2-پیشنهاد کتاب(یعنی کدوماشمون بهتر بودند؟)
3-تجربیات در مورد انجام چه کارهایی(البته شاید به این تاپیک ربط نداشته باشه، اگه جای دیگه ای دادین لینکش رو بدید)
مرسی.

nits
15-12-2009, 22:10
عربی رمزینه رو دارم کتاب خوبیه ولی یک عیب بسیار بزرگ داره و اون هم اینه که مثل کتاب کلاس های دیگه حس سر کلاس بودن رو نداره یعنی هر سه تا دانش آموز سری رمزینه تمام تمریناتی که حل می کنن درسته غیر از معدودی که اون بی حواس می خواد حل کنه ( اونم شاید هر 4 جلسه یه بار اشتباهی ازش سر بزنه)
در حالی که در بقیه کتاب کلاس ها همشون اشتباه می کنن
خلاصه اینکه اگه عربی متوسط باشی بدردت می خوره و اگه ضعیف باشی احساس خنگی بهت دست میده

دوستان عزیز من هم کتاب کلاس گسسته رمزینه رو دارم هم آموزش خوشخوان یعنی باید قید یکیشونو بزنم؟؟

دوست عزیز من که واقعا به شما پیشنهاد میکنم که قید گسسته خوشخوان رو بزن . البته نمیدونم سطح تحصیلی شما در چه وضعیه .ولی اصلا پیشنهاد نمیکنم . مطمئنا کتاب رمزینه هم همینطوره.
یه مشکلی که بیشتره بچه ها دارن اینه که فکر میکنن هر کتابی که زیاد باشه و زیاد توضیح داده باشه خوبه .
دانش اموزان همه چیز رو آماده و حاضر میخوان .
من میگم برو گسسته انتشارات مدرسه رو بگیر ببین چقدر تمیز تو ضیح داده . حجم کتاب هم متناسب با کتاب درسیه .
من که میگم قید هردو رو بزن . باور کن

M . Sayid
15-12-2009, 22:21
دوستان من هم جهت اطلاع به شما باید بگم که من تا پایان این ماه هستم یعنی تا 30 آذر . چون دارم میرم بگم که adsl رو قطع کنن
چوم من adsl دارم خیلی معتاد شدم به اینترنت . هر سوالی در زمینه کتاب دارید در خدمتم به خصوص کتابهای ریاضی . به شما هم پیشنهاد میکنم مثل mostafa_360 دور اینترنتو خط بکشین . دیگه به اندازه ی کافی پست اینجا زده شد که چه کتابی مناسبه کدوم درسه . پس زیاد حساسیت به خرج ندید . دوستان همه سعی دارن یه کتابی بگیرن که کامل باشه در صورتی که اصلا اینطور نیست . هیچ کتاب آموزشی کامل نیست . هر کدومشون یه چیزی رو کم دارن . اما همه یک هدف رو دنبال میکنن. که در بین این پستها دیگه خودتون متوجه شدید کدوم مناسبه شماست . من هم در این مدت کوتاهی که بودم با کتابهای خوبی آشنا شدم . از همه دوستان به خاطر پستها ی خوبشون تشکر میکنم. خوبی اینجور تاپیکها باعث میشه که آدم بهترین گزینه رو انتخاب کنه برای خرید کتاب

تا 30 اذر در خدمت دوستان هستم . بعد از اون دیگه نه .
در پناه حق باشید و استوار

دوستان کنکور در واقع یک مسا بقه هست و شاید هم یک جنگ . جنگ با خودتون . جنگ با رقبا اما ...
اگه میخواهید در جنگ پیروز بشید باید خود جنگ باشید
درست تنها هدف مسابقه دادن بردن نیست اما طعم پیروزی هم خیلی شیرینه . به امید این که شما ها این لذت شیرینه پیروزی رو از ته دل بچشید .
در درون انسانها یه نیرویی وجود داره که میتونن کوهها رو جابه جا کنند . به تلاشها ی خودتون ایمان داشته باشید . خدواند هم با مهربانی اشکهای شما رو در شبهای بیداری درس خواندن پاک خواهد کرد .
نگران مشکلاتی که در زمینه فیزیک و ریاضیات و ... دارین نباشید . دانشمندان هم امشکلاتی بزرگتر از این رو دارن.( انیشتن)
دیگه داره میشه مقدمه ( یا موخره ) فرهاد میثمی
موفقیت پیش رفتنه . ادامه دادنه . نه به نقطه پایان رسیدن

منم دیگه کم کمک از خدوتتون مرخص میشم شاید تا شنبه بیام ولی از اون به بعد کمتر و کمتر
این آقا محمد امین هم راست میگه توکلتون به خدا باشه و سعیتون رو بکنین و بدونین که اگه با خدا باشین هیچ قدرتی نمی تونه شما رو در رسیدن به هدفتون ناکام بزاره
نگید درس خوندن به چه دردی می خوره حوصله ندارم و فایده نداره بلد نیستم و... به قول دبیر سال دومم هیچ چیزی لذتش بالاتر از این نیست که آدم جواب یک مساله رو با تلاش زیاد پیدا کنه و درست هم می گفت.......
هر وقت هم که ناامید شدید از فهم یک درس برید یه وضو بگیرید بشینید دوباره اونو بخونید خودتونم هنگ می کنید که چطور شد اینقدر این مبحث آسون شده!!(تجربه شخصی بود)

در پناه حق....

M . Sayid
15-12-2009, 22:28
دوستانی که می خوان برن، یک پست جامع بدهند خوب میشه. یک پست جامع شامل:
1-نظر در مورد همه کتاب هایی که خریدین و می خوایین بخرین
2-پیشنهاد کتاب(یعنی کدوماشمون بهتر بودند؟)
3-تجربیات در مورد انجام چه کارهایی(البته شاید به این تاپیک ربط نداشته باشه، اگه جای دیگه ای دادین لینکش رو بدید)
مرسی.

اول می خواستم بنویسم ولی به این نتیجه رسیدم که اینکارو نکنم چون سلیقه ها متفاوته و همه به یک نظر واحد(جز شیمی)نمی رسیم
و مثل من به سرشون میاد که اول اینجارو پیدا کردم....
سردرگم شدم خیلی از کتابو رو از نظر حجم و قیمت و مولف بررسی کردم وسوسه خرید کتاب افتاد به جونم و فقط از زمان درس خواندنم کم شد.....

پس بقیه رو تو چاه نمی اندازم مثل خودم بشن

nits
15-12-2009, 22:34
دوستان سعی کنید در مورد همه چیز از جمله کتابها و برنامه ریزی خودتون تصمیم بگیرید . خودتون همه چیز رو تجزیه تحلیل کنید . البته با این همه راهنمایی دیگه همه چیز آسون شد دیگه . یواش یواش داریم به پایان نزدیک میشیما . یه وقت نترسید .

خودتون تصمیم بگیرید . به تنهایی . این یک افتخاره

Iranian boy10
15-12-2009, 23:05
سلام .
يك كتاب يا جزوه كمك آموزشي براي دين و زندگي 2 و 3 رو ميخواستم براي دانلود ...

ممنون:11:

rambo_1386
15-12-2009, 23:11
اگر دینی همگامان رو بخری ضرر نمی کنی عزیز همون جوری که من ضرر نکردم.:10:دو جلد اموزش حسابان عباس امیدوار رو تقریبآ همه ی کتاب فروشی ها دارند فرقی هم نمی کنه چاپ امسال باشه یا پارسال چون هیچ تغییری نکرده و تمام تست هاشم تالیفیه.راستی من امکان داره دیگه پستی ندم چون می خوام دور اینترنت رو خط بکشم(برای قبولی تو کنکور باید خودتو محدود کنی:31:)برای رمبو جان و سایر دوستان که از اطلاعاتشون استفاده کردم ارزوی موفقیت می کنم.:11::40:
مصطفی جون واقعا دین و زندگی همگامان یه چیز دیگست دمت گرم :46: خیلی خوب کارکرده مخصوصا نموداراش که عالیه تستهاش هم که خیلی خوبه الان به این حرفت رسیدم که گفتی وقت گذاشتن روی گاج وقت تلف کردنه ای کاش همون یک ماه پیش حرفتو گوش میدادم و میرفتم همگامان میگرفتم
منم سعی میکنم دیگه فقط جمعه ها بیام با اینکه دوری از شما خیلی سخته:11: ولی خدایی وقتی آدم میشینه پای کامپیوتر حس درس خوندن از دست میده
فعلا خدانگهدار...:40:

shah abas
15-12-2009, 23:12
اول می خواستم بنویسم ولی به این نتیجه رسیدم که اینکارو نکنم چون سلیقه ها متفاوته و همه به یک نظر واحد(جز شیمی)نمی رسیم
سردرگم شدم خیلی از کتابو رو از نظر حجم و قیمت و مولف بررسی کردم وسوسه خرید کتاب افتاد به جونم و فقط از زمان درس خواندنم کم شد.....

و

دوستان سعی کنید در مورد همه چیز از جمله کتابها و برنامه ریزی خودتون تصمیم بگیرید . خودتون همه چیز رو تجزیه تحلیل کنید . البته با این همه راهنمایی دیگه همه چیز آسون شد دیگه . یواش یواش داریم به پایان نزدیک میشیما . یه وقت نترسید .

خودتون تصمیم بگیرید . به تنهایی . این یک افتخاره

خب شماها که بودید برای هر درخواست کتاب پیشنهاد می دادید، حالا که میرید خب لیست پیشنهاداتون رو بزارید.چه فرقی می کنه مگه؟ من یکی یکی بپرسم یا شما همش رو یه جا بگید؟

reza-atom
15-12-2009, 23:22
من تا همين الان كه اينو مي نويسم هيچي زبان فارسي نخوندم ( چون كه فكر كردم چون زبان فارسيم خوب بود ...:21:) به نظرتون از ترم 2 به بعد بايد چي جوري بخونم ؟ چه كتابايي پيشنهاد ميدين ؟

ادبيات رو هم به همون دليل:13: كم خوندم يعني فقط يذره آرايه هاي ادبي و يه ذره هم از قرابت معنايي دكتر سبطي و اينور اونور! به نظرتون از اين به بعد ادبيات رو با چه كتابايي بخونم ؟ ( كتاب درسي فايده اي داره ؟:41:)
لطفا جامع و كامل بيان كنين :11:
اصلا ميرسم تموم كنم ؟؟؟

eby8311
15-12-2009, 23:57
و

خب شماها که بودید برای هر درخواست کتاب پیشنهاد می دادید، حالا که میرید خب لیست پیشنهاداتون رو بزارید.چه فرقی می کنه مگه؟ من یکی یکی بپرسم یا شما همش رو یه جا بگید؟

مرسی، خودشه ! هر کدوم بچه ها که دوست داشت تو یک پست کل لیست پیشنهادی خودشو با ما در میون بزاره؛ عالی میشه!

saede24
16-12-2009, 07:59
دين وز ندگي و زبان فارسي همگامان اخرين چاپشون كي بوده؟ اگه بخوام اينترنتي بخرم از كجا بايد سفارش بدم مرسييييييي

mehdi_7070
16-12-2009, 08:56

مباحثی که توی گسسته ضعیف هستی را از رمزینه بخون تا مسلط بشی، بعد تمرین تست را از روی کتاب خوشخوان انجام بده.

masih eia
16-12-2009, 09:36
سلام
همگي خسته نباشيد.كسي اين حسابان عباس اميدوار جلد2 را خونده؟؟؟كاربرد مشتق و انتگرال را خوب توضيح داده؟؟؟

M . Sayid
16-12-2009, 09:43
دوستان قیمت کتاب دین وزندگی همگامان چنده؟وسوسه شدم برم بخرمش:31:

قیمتش 10500

M . Sayid
16-12-2009, 09:46
سلام
همگي خسته نباشيد.كسي اين حسابان عباس اميدوار جلد2 را خونده؟؟؟كاربرد مشتق و انتگرال را خوب توضيح داده؟؟؟

من که می خوام بخرم این کتابو(قابل توجه Shah Abas)

M . Sayid
16-12-2009, 10:16
دوستان پیشنهاد شما چیه
برای
تست دیفرانسیل---گسسته---تحلیلی----حسابان و ریاضی 2

Alamate Soal
16-12-2009, 10:41
دوستان پیشنهاد شما چیه
برای

حسابان انرژي اتمي (دوجلدي ) يا مبتكران ( محمود نصيري )

رياضي 2 تست هم گاج خيلي خوبه پاسخ هاي تشريحيش .

M . Sayid
16-12-2009, 13:51
من هموشونو آبی قلم چی دارم+پرسش های 4 گزینه ای ریاضیات 2 مبتکران تالیف ابوالقاسمی
همونا خوبه اگه نه کتابی معرفی کنید که پاسخ های تشریحیش واقعا خوب باشه

POUYOL
16-12-2009, 14:30
قرابت سبطی
املا سبطی
زبان فارسی همگامان+زبان فارسی سبطی
تاریخ ادبیات گاج
آرایه ادبی کلک معلم

سلام
کتاب گاج سبز هم به نظر من کتاب خوبیه و بند بند کتاب را توضیح داده !اما به نظر من برای دانش اموز پیش دانشگاهی چندان مناسب نیست چون خیلی وقت گیره اما برای ما سومی ها و همچنین دومی ها عالیه !!اما من در ادبیات بیشترین مشکلم در بخش قرابت معنایی است و ناراحتم که تو کنکور باید چی کار کنم ؟!!!اصلا چندتا سوال از این بخش میاد؟!!!:41::41: ببینم این کتاب هامون سبطی که مال قرابت معناست چه جوریه ؟!!!:20:

nits
16-12-2009, 14:36
و

من در چند صفحه پیش آدرس لیست کتابهای معرفی شده که دو تاش هم از خودمه رو نوشتم . برو به این صفحه . من یه پست زدم . تو اونجا از دوباره 5 تا ادرس هست . تو اونها میتونی توضیحات مربوط به هر کتاب اموزشی و تستی رو بخونی .
من فکر میکنم تمام کتابها در این تاپیک مورد نقد و بررسی قرار گرفته . والان وقت خوندنه . وقت رو هدر ندهید .
ولی اگه کسی مایله بگه من از دوباره یه پست در مورد کتابها بزنم . البته با اجازه پیشکسوتان . شماها همتون استادید .

در خدمتم . محمدامین

M . Sayid
16-12-2009, 17:11
سلام
کتاب گاج سبز هم به نظر من کتاب خوبیه و بند بند کتاب را توضیح داده !اما به نظر من برای دانش اموز پیش دانشگاهی چندان مناسب نیست چون خیلی وقت گیره اما برای ما سومی ها و همچنین دومی ها عالیه !!اما من در ادبیات بیشترین مشکلم در بخش قرابت معنایی است و ناراحتم که تو کنکور باید چی کار کنم ؟!!!اصلا چندتا سوال از این بخش میاد؟!!!:41::41: ببینم این کتاب هامون سبطی که مال قرابت معناست چه جوریه ؟!!!:20:

فکر کنم 30 درصد سوالات قرابت معنایی باشه یعنی 8 تا

eby8311
16-12-2009, 17:29
من در چند صفحه پیش آدرس لیست کتابهای معرفی شده که دو تاش هم از خودمه رو نوشتم . برو به این صفحه . من یه پست زدم . تو اونجا از دوباره 5 تا ادرس هست . تو اونها میتونی توضیحات مربوط به هر کتاب اموزشی و تستی رو بخونی .
من فکر میکنم تمام کتابها در این تاپیک مورد نقد و بررسی قرار گرفته . والان وقت خوندنه . وقت رو هدر ندهید .
ولی اگه کسی مایله بگه من از دوباره یه پست در مورد کتابها بزنم . البته با اجازه پیشکسوتان . شماها همتون استادید .

در خدمتم . محمدامین
سلام محمد امین جان
خسته نباشی
آقا لطف بکن یه پست بزن واسه کسایی که دیر شروع کردن و بهترین کتابهای آموزشی و تستی رو معرفی کن؛ ضمنا اگه بتونی یه بررسی کتاب خلاصه هم واسه هر درس بزاری بد نیست (مخصوصا کتابهای گاج، کانون فرهنگی و مبتکران) . آخه یه سری کتابها دست بچه ها هست که نمیدونن با همونا برن جلو یا کتابای پیشنهادی شمارو بخرن
شرمنده زحمت میشه!
مرسی

nits
16-12-2009, 18:06
سلام محمد امین جان
خسته نباشی
آقا لطف بکن یه پست بزن واسه کسایی که دیر شروع کردن و بهترین کتابهای آموزشی و تستی رو معرفی کن؛ ضمنا اگه بتونی یه بررسی کتاب خلاصه هم واسه هر درس بزاری بد نیست (مخصوصا کتابهای گاج، کانون فرهنگی و مبتکران) . آخه یه سری کتابها دست بچه ها هست که نمیدونن با همونا برن جلو یا کتابای پیشنهادی شمارو بخرن
شرمنده زحمت میشه!
مرسی

منظورت از کسایی که دیر شروع کردن چیه ؟ دانش اموز پیش دانشگاهی رو میگی که دیر شروع کردن واسه کنکور ؟
باشه میزنم تو این چند روز ی که هستم . اما رای دوستانه دیگه هم شرطه .

نمیدونم دوستان نیاز میدونن یا نه ؟ . به غیر از شما یه نفر دیگه هم اینکارو میخواست .
ولی شما منتظر باشین . یکم سرم شلوغه .

در خدمتم . محمد امین

shah abas
16-12-2009, 18:26
نیاز می دانیم.:)

GodFatherAmin
16-12-2009, 18:38
اگه خواستی کتاب فیزیک آموزشی پایه خوشخوان رو بگیر و اموزشها رو بخون بعد تست گاج رو بزن. در ضمن کتابهای درسی فیزیک و حل تمریناتش یادت نره
در مورد سوالات کنکور فیزیک باید بگم که از 45 ( 45 تا میاد دیگه نه ؟ ) 20 تا مثل این میمونه که ازت میپرسه اسمت چیه ؟ 5 تاش ممکنه سخت باشه . 20 تا بعدی هم متوسط هستند .
اما اگه همه نوع سوال کار کنی ممکنه بیشترش واست تازگی نداشته باشه
چرا نمیدن ؟ آره ممکنه سوالی بدن که اصلا نیومده باشه . این چندین بار اتفاق افتاده . چیزه محالی نیست .
نگران نباشید دوستان گلم

ناامید نشوید
خوشخوان 2 سری کتاب فیزیک داره یکی کل 3 سال دبیرستان تو یه کتاب و یه نوع هم جداجدا است.شما کدومو می گید؟

GodFatherAmin
16-12-2009, 18:41
اووووه اوه .کی این همه پول میده آخه؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی ترمی 40 میلیووووووووون؟ :18:

پس خبری شد به ما هم اطلاع بده :10:

فکر کنم عکس 20 سال پیشش باشه!
خیر 5 سالش.

eby8311
16-12-2009, 20:02
منظورت از کسایی که دیر شروع کردن چیه ؟ دانش اموز پیش دانشگاهی رو میگی که دیر شروع کردن واسه کنکور ؟
باشه میزنم تو این چند روز ی که هستم . اما رای دوستانه دیگه هم شرطه .

نمیدونم دوستان نیاز میدونن یا نه ؟ . به غیر از شما یه نفر دیگه هم اینکارو میخواست .
ولی شما منتظر باشین . یکم سرم شلوغه .

در خدمتم . محمد امین
مرسی، لطف میکنی
منظورم کسانیه که از اول مهر به اینور شروع کردن، حتی تو همین چندروز اخیر و البته احتمالا دانش آموز پیش دانشگاهی باشن
بازم خیلی خیلی ممنون

eby8311
16-12-2009, 20:10

سلام دوست عزیز
این پستیه که واسه دوستمون محمد امین زدم

سلام محمد امین جان
خسته نباشی
شرمنده زحمت میشه!
مرسی
از شما و بقیه افرادی هم که اطلاعات کاملتری نسبت به ما دارن درخواست میکنم درصورت امکان اونارو با ما به اشتراک بزارن
مرسی

nits
16-12-2009, 20:21
خوشخوان 2 سری کتاب فیزیک داره یکی کل 3 سال دبیرستان تو یه کتاب و یه نوع هم جداجدا است.شما کدومو می گید؟

کل 3 ساله دبیرستان رو میگم . اگه قرار باشه واسه هر کتاب فیزیک یه دونه اموزش خوشخوانشو بگیریم که تموم نمیشه ( تموم میشه اما واسه الان مناسب نیست )
به نظر من کتابهای که جامع هستند و چند کتاب رو در بر میگیرن بهتر از کتابهای تکی هستن . میدونین یعنی چی ؟
یعنی کتابه آموزش فیزیک پایه خوشخوان که کل فیزیک دبیرستانه بهتر از تک تک کتابهایی هست که جدا زده . چون در اینجور کتابها مولف سعی میکنه بعترین راه حلها و نکات و روشها رو برای خواننده بیار . نه اینکه جامع هست سعی میکنن لپ کلام رو بگن و نکات خوبی رو بگن . البته این نظر منه .
همین یه کتاب فیزیک برای فیزیک 1 / 2 / 3 کافیه . زیاد کتاب نگیرید . همین + کتاب درسی + تست پایه گاج

nits
16-12-2009, 20:42
دوستان یه چیزه دیگه . نمیدونم میدونید یا نه . ولی جهت اطلاع دانش آموزان پیش دانشگاهی باید بگم که دروس زبان فارسی و دیفرانسیل امسال برای ریاضی فیزیک ها نهاییه . برای تجربی ها نمیدونم . فکر کنم ریاضیشون نهایی باشه .
حتما تو مدرسه گفتن بهتون ولی فکر کردم شاید کسی ندونه .

هر کس که با کتاب آرامش یابد هیچ آرامشی رو از دست نداده . حضرت علی ( ع )

استوار باشید و سبز

GodFatherAmin
16-12-2009, 21:36
کل 3 ساله دبیرستان رو میگم . اگه قرار باشه واسه هر کتاب فیزیک یه دونه اموزش خوشخوانشو بگیریم که تموم نمیشه ( تموم میشه اما واسه الان مناسب نیست )
به نظر من کتابهای که جامع هستند و چند کتاب رو در بر میگیرن بهتر از کتابهای تکی هستن . میدونین یعنی چی ؟
یعنی کتابه آموزش فیزیک پایه خوشخوان که کل فیزیک دبیرستانه بهتر از تک تک کتابهایی هست که جدا زده . چون در اینجور کتابها مولف سعی میکنه بعترین راه حلها و نکات و روشها رو برای خواننده بیار . نه اینکه جامع هست سعی میکنن لپ کلام رو بگن و نکات خوبی رو بگن . البته این نظر منه .
همین یه کتاب فیزیک برای فیزیک 1 / 2 / 3 کافیه . زیاد کتاب نگیرید . همین + کتاب درسی + تست پایه گاج
مرسی ولی من 2 سال پیش کنکورم و دادم رفت.:46:

M . Sayid
16-12-2009, 22:02
دوستان پیشنهاد شما چیه
برای

کسی دیگه نظری نداشت؟؟
وسوسه شدیه زبان فارسی همگامان رو هم بگیریم!!

nits
16-12-2009, 22:14
کسی دیگه نظری نداشت؟؟
وسوسه شدیه زبان فارسی همگامان رو هم بگیریم!!

هندسه تحلیلی گاج بگیر . برای دیفرانسیل و ر یا ضی 2 و حسابان فعلا جلد اول رمزینه رو بگیر و بزن تستاشو تا جلد های بعدیش بیاد . گسسته هم همون گاج بهتره . مشترک با جبر و احتمال رو بگیر .
من خودم برای دیفرانسیل اندیشه سازان میزنم . برای ریاضیا ت 2 و حسابان هم قلم چی دارم .

یک توصیه : اگه وقت نداری و نمیتونی تست زیاد بزنی برو کتاب 8 کتاب ریاضی گاج رو بگیر . تستهای کل کتابهای ریاضی 3سال دبیرستان و 1 سال پیش دانشگاهی رو داره به جز آمار . قیمتش هم مناسبه=12000 تومن
اما اگه میخوای تستهای زیادی بزنی همون بالایی ها بهتره . زیاد هم کتاب خریدن و پول دادن خوب نیستا :46:

nits
16-12-2009, 22:50
بچه ها این جلد 2 دیفرانسیل رمزینه نیومد ؟ چی کار داره میکنه این مهندس مهربان ؟ خیلی دوست دارم بدونم جلد دو چه جوریه ؟
به خصوص میخوام ببینم تو بخش رسم نمودار توابع مختلف چیکار کرده ؟

MyEnd
17-12-2009, 13:19
بچه ها این جلد 2 دیفرانسیل رمزینه نیومد ؟ چی کار داره میکنه این مهندس مهربان ؟ خیلی دوست دارم بدونم جلد دو چه جوریه ؟
سلام
من شنیدم به کتاب به عنوان Sample به کتاب فروشی ها دادن ، حالا نمی دونم کتاب اصلیش میاد؟!
کسی در این رابطه خبری نداره؟

POUYOL
17-12-2009, 14:23

سلام اقا محمد امین عزیز:40:
میگم میتونی همین امشب زحمت لیست کتابها را بکشی ؟!!!!:11:
چون شاید من فردا رفتم کتاب بخرم و الان نمیدونم اگه رفتم برای زبان فارسی 3 همگامان را بگیرم یا همین گاج سبز خوبه؟!!!:20:
راستی امروز کلاس دین و زندگی داشتیم و از دوستام چندتا که کتاب دین و زندگی 3داشتند را دیدم ..یکی شون کانون سبز داشت که به نظر من درست نیست وقت بزاری براش چون همون کتاب درسی را کپی کرده و یه خرده به خودش زحمت داده جواب اندیشه و تحقیق ها را هم نوشته و چندتا تست هم اخر هر درس هم از متن و هم از بخش" برای مطالعه "دراورده و نقطه ضعف واضح این کتاب این است که اصلا خبری از تست کنکور نیست !!:13:حداقل گاج سفید که پارسال استفاده کردم و فهمیدم که فقط اتلاف وقته خوندن این کتاب برای دین و زندگی ،، تست کنکور سالهای قبل را میاورد!!!!!به نظر من بهتر از این دو کتاب پیک گل واژه است !!!شاید باورتون نشه اما این کتاب هم نمونه سوالات امتحان نهایی برای سومی ها و همچنین تستهای کنکور را اورده !!!
ولی این جور که شما دارید میگید کتاب خوب برای دین و زندگی همگامان مناسبه، اره ؟!!!!!

منظورتون این کتابه ؟!

majid_elit
17-12-2009, 17:20
بچه ها فقط داریم با کتابا لاس می زنیم درس خوندن این نیست...

nits
17-12-2009, 18:54
چون شاید من فردا رفتم کتاب بخرم و الان نمیدونم اگه رفتم برای زبان فارسی 3 همگامان را بگیرم یا همین گاج سبز خوبه؟!!!:20:
راستی امروز کلاس دین و زندگی داشتیم و از دوستام چندتا که کتاب دین و زندگی 3داشتند را دیدم ..یکی شون کانون سبز داشت که به نظر من درست نیست وقت بزاری براش چون همون کتاب درسی را کپی کرده و یه خرده به خودش زحمت داده جواب اندیشه و تحقیق ها را هم نوشته و چندتا تست هم اخر هر درس هم از متن و هم از بخش" برای مطالعه "دراورده و نقطه ضعف واضح این کتاب این است که اصلا خبری از تست کنکور نیست !!:13:حداقل گاج سفید که پارسال استفاده کردم و فهمیدم که فقط اتلاف وقته خوندن این کتاب برای دین و زندگی ،، تست کنکور سالهای قبل را میاورد!!!!!به نظر من بهتر از این دو کتاب پیک گل واژه است !!!شاید باورتون نشه اما این کتاب هم نمونه سوالات امتحان نهایی برای سومی ها و همچنین تستهای کنکور را اورده !!!
ولی این جور که شما دارید میگید کتاب خوب برای دین و زندگی همگامان مناسبه، اره ؟!!!!!

منظورتون این کتابه ؟!

دوست عزیز من کتاب دین وزندگی همگامان رو ندارم . مثل اینکه شما اشتباه کردی . حتما یکی دیگه در مورد دین وزندگی همگامان پست زده . ولی اینجور که پیداست کتاب خوبیه . کتابهای آموزشی قلم چی کتابهای جالبی نیست . پولت رو هدر نده واسه قلم چی .

موفق باشی

nits
17-12-2009, 21:35
بچه ها فقط داریم با کتابا لاس می زنیم درس خوندن این نیست...

:46::46::10::46::46:
:11::11::40::11::11:

موافقم باهات

nits
17-12-2009, 21:38

منظورتون این کتابه ؟!

حالا شما صبر کن فردا که جمعه ی . من هم بیکار نیستم . کلی امتحان دارم این هفته . فردا شب میزارم توسایت .

clickestan
17-12-2009, 22:01
سلام
کسی زبان فارسی دکتر سبطی رو گرفته ؟
بعد این انگار یه جلد دو هم داره که تو سایتش نوشته آخر بهار میاد !!!!!!
خواستم ببینم جلد دو کسی میدونه چه مطالبی توشه آخه من تا اون موقع نمیتونم صبر کنم
جلد یک چیا توشه؟
کتاب برای زبان فارسی چی پیشنهاد میکنید؟

masih eia
17-12-2009, 22:04
:46::46::10::46::46:
:11::11::40::11::11:

موافقم باهات

شديدا موافقم. اين كار هيچ چيزي غير از اين كه كرم كتاب عوض كردن بهتون بيفته نداره.مگه سال هاي قبل كه مثلا ديف رمزينه نبود بچه ها چجوري ديفرانسيل ميخوندند؟؟؟؟:19::19:

GodFatherAmin
18-12-2009, 10:35
سلام
خواستم ببینم جلد دو کسی میدونه چه مطالبی توشه آخه من تا اون موقع نمیتونم صبر کنم
جلد یک چیا توشه؟
سلام به نقل از سایت دریافت:
پيشگفتار و فهرست

بخشي از كتاب

جلد دوم اين كتاب نهايتاً تا آخر فروردين ماه سال 89 منتشر خواهد شد!

sinasalar2007
18-12-2009, 12:55

منظورتون این کتابه ؟!

همین کتاب همگامان حرف نداره من اینو از سایتش خریدم
برای هر درس یه 5-6 صفحه ای توضیح داده ( حتی ایات هم توضیح داده ) بعدش برای هر درس یه 50 -60 تایی ( به طور میانگین ) تست تالیفی داده و اخرش هم تست های کنکوری که از اون درس اومده رو تو کتابش قرار داده
فقط اینم بگم که حجم توضیحاتش خیلی خیلی زیاده بهتره یه کتاب ایات و نکات گاج یا کم حجم و مقوی خیلی سبز رو هم بگیری که خلاصه درس ها رو از روی اون بخونی ( من کم حجم و مقوی خیلی سبز و همگامان رو دارم )

M . Sayid
18-12-2009, 13:38
سلام
جلد یک چیا توشه؟

من زبان فارسی قبلیش(مبتکران دارم)
می خوام همگامان رو هم بگیرم چون مبتکران درس به درس نیست و باید در طول سال بخونمش

در مورد دین وزندگی همگامان اینکه برای من خوندن درسنامش از خوندن کتاب درسی بیشتر طول می کشه ولی خداییش یکه یکه

GENERAL_RAAAM
18-12-2009, 15:15
کتاب تست در حد سوالات کنکور درس حسابان چی هست؟

POUYOL
18-12-2009, 15:24
همین کتاب همگامان حرف نداره من اینو از سایتش خریدم
برای هر درس یه 5-6 صفحه ای توضیح داده ( حتی ایات هم توضیح داده ) بعدش برای هر درس یه 50 -60 تایی ( به طور میانگین ) تست تالیفی داده و اخرش هم تست های کنکوری که از اون درس اومده رو تو کتابش قرار داده
فقط اینم بگم که حجم توضیحاتش خیلی خیلی زیاده بهتره یه کتاب ایات و نکات گاج یا کم حجم و مقوی خیلی سبز رو هم بگیری که خلاصه درس ها رو از روی اون بخونی ( من کم حجم و مقوی خیلی سبز و همگامان رو دارم )

سلام
پس باید برم دین و زندگی همگامان را بخرم اره ؟!!یعنی خیالم راحت باشه!!!:20:مبتکران دین و زندگیش چه جوریه؟!!!

تنوع سوالات همگامان چه جوریه؟!!!

mosbatekonkoor
18-12-2009, 17:37
25 دی میاد.

nits
18-12-2009, 18:52
سلام . دوستان . خب من گفته بودم که تا چند روزه دیگه میرم و همینطورم خواهد بود . دوشنبه کار من هم دیگه تو این سایت تموم میشه تا اینکه کنکور رو بدم . کنکوری که شده یک معضل برای جامعه ی ما و یک سد بزرگ ( کنکور یک واژه ی فرانسوی هست بنام سد ) برای دانش آموزان عزیزی که میخوان وارد دانشگاه برن و همچنین یک صافی خوب برای اینکه ببینیم که چه کسی واقعا در طول این 12 سال تحصیلی ارزش تلاشهای خودش و پدر و مادرش رو دونسته و اونهارو زیر پا نذاشته . بگذریم . من این لیست کتاب رو مینویسم ولی دیگه قول بدین شما هم دیگه این کتاب و اون کتاب نکنید . قبل از اینکه فورا برید سراغ دیدن اسم کتابها خواهش میکنم توجهات زیر رو بخونید . دوستان توجه کنید که :

1) در خریدن کتابهای تستی بر خلاف آموزشی زیاد حساسیت به خرج ندید . چرا که همه کتابها ی تستی برای یک هدف نوشته میشوند و اون هم جمع آوری سوالات کنکورهای سالهای قبل و اخیر به منظور آشنایی شما دوستان با سوالهای متعدد و مختلف پس یه وقت فکر نکنید که اگر شما برای مثال رفتید تست حساب دیفرانسیل و انتگرال دو جلدی انتشارات اندیشه سازان رو گرفتید ولی دوستتون رفته تست حساب دیفرانسیل و انتگرال دو جلدی انتشارات رمزینه رو گرفته چیزی رو از دست دادید . نه هرگز اینطور نخواهد بود .

2) در خریدن کتابهای آموزشی دقت کنید . دنبال بهترین کتاب آموزشی نباشید . دنباله کتابی باشید که با سلیقه آموزشی شما سازگارتره . یعنی مطالب اون کتاب و نویسنده رو بهتر میفهمیدو یاد میگیرید . کتابهای آموزشی هیچ کدومشون کامل نیستند. چرا که تمام نکته ها و اثبات قضایا در یک کتاب جمع آوری نمیشه . هر نویسنده ای برای خودش در یک کتاب نوشتن سبکی داره . یکی فقط نتایج قضیه ها رو میاره و به اثبات اونها نمیپردازه و یکی دیگه همه تلاش خودش رو برای فهموندن مطلب بکار میگیریه با مثالهای متعدد در صورتی که کتابش از هیچگونه نظمی برخوردار نیست

3) دوستان تنوع کتابهایی رو که برای آموزش دارید بالا نبرید . از یک کتاب اموزشی و یک کتاب تستی استفاده کنید . داشتن چند کتاب باعث سردرگمی شما . نمیدونید این خوبه یا اون یکی خوبه . یه کتاب استفاده کنید حالا از هر انتشاراتی که میخواد باشه پس شد یک کتاب آموزشی + تستی + کتاب درسی

4) دوستانی که میخواهند واقعا یک درسی رو تو کنکور بالا بزنند با یک کتاب آموزشی نمیشه . خب این مورد تا حدودی مورد بالا رو نقض میکنه و لی برای اینکه شما بخوایی تو کنکور درسی مثل ریاضیات رو بالا بزنید باید چندین کتاب آموزشی رو بخونید و خودتان تمام ریز نکات رو دربیارین و یاد بگیرید که متاسفانه کمتر کسی این کار رو میکنه . چون خیلی از بچه ها همه چیز رو آمده و شسته و رفته میخوان

5) من خیلی از بچه ها و دوستام رو میبینم که وضعشون ( بر خلاف من ) خیلی توپه و کلاس میرن . دیگه با کتابهای آموزشی کاری ندارن به جز یک عده ی خیلی کمی . اما بعضی از اینها که کلاس میرن میخونن و بعضی ها هم واقعا میخونن. من میشناسم کسایی که به واسطه کلاس زرنگ هستند . این دانش آموزان در دانشگاه لطمه میخورند چرا که اونجا دیگه کلاس کنکوری نیست ( البته الان تو ایران برای مقطع دکترا و فوق لیسانس هم کلاس میزارن و لی تب و تابش به اندازه این کنکور نیست ) ولی کسی که با کتاب بالا اومده دیگه برای همیشه با کتاب انس گرفته و این خیلی خوب خواهد بود

خب کافیه دیگه داره میشه مثل مقدمه های فرهاد میثمی چه بسا من:46: خودم فرهاد میثمی:46: باشم

:40:ریاضیات:40:

:46:حساب دیفرانسیل وانتگرال

آموزش حساب دیفرانسیل وانتگرال انتشارات رمزینه / مهندس محمد مهربان / دوجلدی

دلیل اینکه بچه ها خیلی به این کتاب رای میدن اینه که آقای مهربان مطالب رو خیلی خوب دسته بندی کرده تا با اینکار یک انسجامی از مباحث مختلف ریاضی در درون دانش آموز شکل بگیره . مثالهای زیادی رو برای فهم مطالب آورده . همچنین به سوالات احتمالی دانش آموزان پاسخ داده شده که به نظر من این بخش مهم کتاب رو تشکیل میده . در پایان هر بخش از هر فصل حدود 20 تا تست برای تمرین برای شما دوستان عزیز آورده . زمان هم برای به اتمام رسوندن این کتاب کافیه . برای دانش آموزان پیش دانشگاهی که الان کتاب رو میگیرن تموم کردن جلد اول این کتاب تا قبل از امتحانات که حدود یک هفته مونده ممکنه یکم مشکل باشه . جلد دوم این کتاب هم همانطور که دوستان گفتن تا پایان دی ماه به بازار میاد. کتابی جمع و جوره . فعلا این بهترین گزینه هست برای خرید کتاب دیفرانسیل

آموزش حساب دیفرانسیل وانتگرال انتشارات مبتکران / محمود نصیری / سه جلدی

این کتابهای اقای محمود نصیری میشه گفت تقریبا یه پله از بقیه کتابها بالا تره . به نظر من اگه کسی کتابهای ریاضی این نویسنده رو بخونه به هیچ کتابی احتیاج نداره. اما کسی که میخواد این کتاب رو بخونه باید از سطح اموزشی خوبی برخوردار بوده و ریاضیات پایه رو خوب خونده باشه . اقای نصیری همیشه فرض رو براین میگیره که خواننده کتاب کتابهای قبلیه ایشون رو خونده و به خاطر همین از ذکر بعضی از مسایل خودداری میکنه به خاطر همین هم هست که همیشه از بچه ها میشنویم که کتابهای آقای نصیری گنگ هستند. کسی که میخواد کتابهای ایشون رو بخونه بیاد از کتابهای دوره ی دبیرستان ایشون رو خونده باشه . نویسنده سعی بر این کرده که مطلب رو به دانش آموز بفهمونه . تمام قضایا اثبات شده . از ذکر هیچ مطلبی در سطح دبیرستان چشم پوشی نشده بلکه یه چیزی هم بیشتر گفته شده . در پایان هر فصل در حدود 40 تمرین هست و بعد از اون 200 تست تالیفی برای تسلط بر سوالات چهار گزینه ای . خوندن این کتاب برای پیش دانشگاهی ها الان توصیه نمیشه به هیچ وجه . چون حجم کتابها بالاست . هر جلد حدود 500 صفحه است . ولی برای سال سومی که ار اول تابستون میخواد شروع کنه خوبه

آموزش حساب دیفرانسیل وانتگرال انتشارات خوشخوان / حسین شفیع زاده / دوجلدی

کتابهای خوشخوان برای دانش آموزان ممتاز ه بیشتر . چون از توضیحات زیاد چشم پوشی کرده نویسنده و فقط نکات و نتایج قضایا رو به همراه چند تست آورده و بعد کلی هم تست تالیفی داره تا دلتون بخواد. میشه گفت یک کتاب تست تالیفیه تا آموزشی . من پیشنهاد میکنم که شما جلد دو رو بگیرید و بخونید . در جلد دو بهتر کار شده تا جلد یک . در جلد دو ریاضیات پایه و آمار هم اومده که خیلی خیلی خیلی خوبه برای دسترسی اماده و سریع به مطالب ریاضیات پایه برای اونایی که وقت ندارن کتابهای آموزشی ریاضیات پایه سالهای قبل رو بخونن . برای پیش دانشگاهی ها اگه جلد دو انتشارات رمزینه دیر اومد همین رو پیشنهاد میکنم .

آموزش حساب دیفرانسیل وانتگرال انتشارات مدرسه / گروه مولفان کتابهای ریاضی انتشارات مدرسه / یک جلدی

یک کتاب خوب برای کسایی که احساس کم وقتی میکنند. این کتاب در بخش مشتق بعد خیلی خوب کار کرده . به خصوص قسمت انتگرال که میشه گفت کامله . تقریبا 30 نوع از شکلهای انتگرال ها رو بررسی کرده . در مبحث کاربرد مشتق هم نکات مفیدی داره که من به شما پیش دانشگاهی ها اینم توصیه میکنم که هر چند به پای او بالایی ها نمیرسه

تست حساب دیفرانسیل وانتگرال انتشارات رمزینه / مهندس محمد مهربان / دو جلدی

تا دلتون بخواد تست داره دیگه . نمیدونم جلد دوش اومده یا نه . در بخش پاسخ های تشریحی هم مثل بیشتر کتابهای تست یک سری کادرهای آموزشی که شامل خلاصه یک مبحث از ریاضیات هست آورده شده . برای تست همین رو پیشنهاد میکنم . البته کتاب تست های زیادی هست

تست حساب دیفرانسیل وانتگرال انتشارات مبتکران اندیشه سازان / دکتر رضا نونهال آذر و مهندس رامین منوری / دوجلدی

من خودم با این کار میکنم . به رمزینه بیشتر ترجیح میدم . داری آموزشهای جامعی هست و داری کلی تست + تستهای کنکورهای اخیر در پایان کتاب . این بهترین گزینه است . آره برای تست همین کتاب رو بگیرید .

:46:حسابان

آموزش حسابان انتشارات مبتکران اندیشه سازان / عباس امیدوار/ دو جلدی

دانش آموزان سال سوم اگه میخواهند با خیال راحت امتحانات سال سوم رو مثل خوده بنده خوب بدن و با یک پایه ی کامل و قوی وارد پیش دانشگاهی بشن عجله کنید و این کتاب رو بگیرین تا تموم نشده . جلد دو این کتاب یک منبع خوب برای مباحث کاربرد مشتق هست . دانش آموزان پیش دانشگاهی برای مباحث مشتق و کاربرد مشتق اگه رمزینه نیومد میتونن این کتاب رو بگیرن هرچند در کتاب حساب دیفرانسیل وانتگرال پیس دانشگاهی در بخش مشتق و کاربرد مشتق یک سری مطالب جدید داره که اونم میتونید با خرید یک کتاب موضوعی در این بحث بخونید . من روی این کتاب کتاب ندیدم . بهترین گزینه برای حسابان هست . شک نکنید . یک سری تمرینات بدون حل برای تسلط داره که تعدادش تقریبا میشه گفت کافیه

آموزش حسابان انتشارات مبتکران / محمود نصیری / یک جلدی

ویژگی کتابهای آقای نصیری مثل هم هستند دیگه . اما در کتاب حسابانش تمرینات آخر فصل زیاد داره . به علاوه اینکه داری یک سی دی هست که پاسخ تستهای آخر فصل در داخل سی دی هست که من کلش رو پرینت گرفتم . 175 صفحه شد.همچنین پاسخ تمرینات اخر فصل تابع و تمرینات داخل متن فصل تابع در سی دی پاسخشون هست . بازم میگم برای کسی که سال دوم رو خوب نخونده این کتاب رو پیشنهد نمیکنم. مگر اینکه یکی از کتابهای آقای نصیری که اسمش رو موارد بعدی میارم خونده باشه؟

تست حسابان انتشارات قلم چی / گروه مولفان ریاضی انتشارت قلم چی/ یک جلدی

لازم به توضیح هست به نظر شما ؟ نکات ابتدای تستها خیلی بهتون کمک میکنه در تست زدن . شاید بگید من این همه کتاب آموزشی میخونم اما این نکته از کجا میاد دیگه . یک نیست که بگه بابا اینا همه حالتهای خاص هستند

توجه : آقای رضا نونهال آذر کتاب دارن برای تست حسابان . از کتابفروشی شهرمون پرسیدم گفت که چاپ نمیشه دیگه . حالا نمیدونم باز هست یا نه . اگه هست بگیرید . اگه نیست میتونید کتاب تست ریاضیا ت 3 رشته تجربی ها رو بگیرید بزنید. فرق تجربی ها با ریاضی ها در کتاب ریاضی و حسابان در یک بخش انتگرال هست که شما هم انتگرال رو فقط الفباشو در سال سوم میخونید که در پیش دانشگاهی انتگرال رو بطور مفصل بررسی میکنید . ویژگی ممتاز این کتاب نکته ها کادرهای آموزشی ای هست که در پاسخ تشریحی اومده .

:46:ریاضیات 2

آموزش ریاضیا ت 2 انتشارت مبتکران / حسین انصاری و سیامک قادر / یک جلدی

قابل توجه دانش آموزان سال دوم و همچنین سال سوم و پیش. یک کتاب خوب برای ریاضیات 2 . دیگه این کتاب و اون کتاب نکنید . بهترین فصلهای این کتاب لگاریتم / تصاعد / قدر مطلق ( که دست رمزینه رو از پشت بسته ) / و دنیای شیرینه مثلثات هست . بخش مثلثات از اون دایره مثلثاتی شروع شده تا معادلات مثلثاتی . در پایان مثلثات کل فرمولهای مثلثات رو آوردن . در پایان هر فصل تعداد زیادی تمرین حل نشده داره . کلا کتاب دارای 740 تمرین آخر فصل و 700 مثال هستش .اما تمرینات آخر فصل الکی گذاشته نشده . هدفهای زیادی رو دنبال میکنه . برای کسی که میخواد با مسایل به شدت درگیر بشه و خیالش از بابت ریاضی 2 راحت بشه همین فقط . من خودم همینو خوندم . دیگه کتابی به غیر از این برای ریاضیات 2 سراغ ندارم

تست ریاضیا ت 2 انتشارات قلم چی / گروه مولفان ریاضی انتشارات قلم چی / یک جلدی

همون ویژگی های کتاب تست حسابان رو داره

تست ریاضیا ت 2 مبتکران اندیشه سازان / عطا الله صادقی و فرهاد ابوالقاسمی / دوجلدی

میشه گفت سبکش مثل کتاب تست ریاضیات 3 آقای دکتر رضا نونهال آذر هست

توجه : دوستان توجه کنید که هر درس در هر انتشارت برای خودش دپارتمانی از مولفان رو داره که با هم به یک نتیجه میرسن که سبک کتابهاشون چه جوری باشه . یه وقت فکر نکنید که توضیحات من تکراریه و کم توضیح میدم

آموزش هندسه تحلیلی و جبر خطی انتشارت مدرسه / حمید رضا امیری و یدالله ایلخانی پور/ یک جلدی

این هندسه از تحلیلی و جبر خطی از آسونترین کتابهای هندسه هست . زیاد سختش نکنید و یک کتاب قلمبه سلمبه واسش نگیرید این کتاب کتاب جمع و جوریه و لپ کلام رو واسه شما دوستان گل آورده . من سعی میکنم که بهترین هارو به شما معرفی کنم . میتونید برید ببینید . نگید که کافی نیستو نمیدونم کمه و از اینجور حرفها . کتابهای انتشارات مدرسه رو دست کم نگیرید . درسته کتابهاش کوچیک هستند اما کار یک کتاب بزرگ رو انجام میدهند . هر کتابی که حجیم شد دلیل بر این نیست که حتما مفید واقع میشه

آموزش ریاضیا ت گسسته انتشارت مدرسه / حمید رضا امیری و یدالله ایلخانی پور و هوشنگ شرقی / یک جلدی

توضیحاتش مثل هندسه تحلیلی و جبر خطی هست . فقط اسماشونو عوض کنید

تست هندسه تحلیلی و جبر خطی و ریاضیات گسسته ( مشترک با جبر واحتمال ) گاج رو بگیرید . دیگه حرف نباشه

:46:هندسه 1 و2

آموزش و تست هندسه 1 و 2 انتشارات مبتکران اندیشه سازان / فرهاد ابوالقاسمی / هر کدوم یک جلده

مناسب ترین کتاب برای هندسه 1 و 2 همین دو کتابه . اگه دیدید کافی نیست کتابهای راهنمای ( همون گام به گام ) منتشران رو بگیرید و آموزشش رو بخونید و تمرینات کتاب درسی رو حل کنید . بعد برید سراغ این کتاب . خود آموزها هم کتاب گرونی نیستند هر کدوم 1500 تومنه. من دیگه هیچی برای هندسه 1 و 2 نیاز نمیدونم . کتابه دیگه ای نخرید . مطمئن باشید

:46:جبر و احتمال و آمار :

این دو کتاب به خصوص آمار کتابهای سنگینی نیستند . برای جبر واحتمال یه گاج بگیرید کافیه . من خودم گاج نداشتم . از دوستام شنیدم . برای آمار هم قلم چی اگه آموزش داره بگیرید . بابا اینا چیزی نیستند که واسشون کتاب بگیرید. تست جبرو احتمال گاج بگیرید . برای آمار هیچی نگیرید اصلا

اگه دقت کنید من بیشتر کتابهای قلم چی و گاج و اندیشه سازان( خیلی دوستش دارم ) و مبتکران به شما پیشنهاد کردم . اینها کتابهای مطرح قدیم و الان هستند . نسل جدید کتابهای کنکور هم بدکی نیست.

:46:این از ریاضیات:46:

To be continue ……….:10:

nits
18-12-2009, 19:42
دوستان به آدرسهای زیر هم مراجعه کنید . اولی لیستی هست که من اوایل گذاشته بودم . دومی مربوط به کتابهای موضوعی ریاضیات انتشارت مدرسه هست . وسومی همون کتابی هست از آقای محمود نصیری که میگفتم . بیشتر برای دومی ها به درد میخوره

بدون شک توضیحاتی که که دوست خوبمون آقایmehdi_7070:10: ارائه دادن خیلی خیلی خیلی خوب و کامله که من اون رو بهتر از ماله خودم میدونم اینم آدرسهاش . در پپستهای قبلی ادرسها رو یکبار گذاشته بودم

POUYOL
18-12-2009, 20:32
اقا محمد امین عزیز دستت درد نکنه !!!:40:ولی برای جبر و احتمال به نظر من کتاب مبتکران خوبه ،اون که عکس هندونه داره ،ولی اینکه گفتی ریاضی 2 مبتکران ،من یه بار دیدمش ولی خیلی وقت گیره !!!:41:اصلا از ریاضی 2 چندتا تست تو کنکور میاد؟!!!

iliyad1371
19-12-2009, 08:20
سلام
من 100 صفحه آخر رو خوندم و خیلی استفاده کردم . فقط چند تا سووال برام باقی موند

1- سبک درسی فیزیک 1و2و3 الگو مثل فیزیک پیشش کنکوریه یا برای دانش آموزان دبیرستانیه؟کسی فیزیک 3 اندیشه سازان رو با فیزیک3 الگو مقایسه کرده ؟

2- تفاوت دین و زندگی خیلی سبز با الگو در چه چیزیه ؟

3 - فرق بین فوت و فنّ عربی ( خیلی سبز ) با مرجع کامل عربی کنکور ( الگو ) در چه چیزیه ؟

4 - کسی شیمی خیلی سبز رو با مبتکران مقایسه کرده ؟

farzaneh*f
19-12-2009, 12:25
سلام

1- سبک درسی فیزیک 1و2و3 الگو مثل فیزیک پیشش کنکوریه یا برای دانش آموزان دبیرستانیه؟کسی فیزیک 3 اندیشه سازان رو با فیزیک3 الگو مقایسه کرده ؟

3 - فرق بین فوت و فنّ عربی ( خیلی سبز ) با مرجع کامل عربی کنکور ( الگو ) در چه چیزیه ؟

1.خودم از انديشه سازان خوشم مياد نشر الگو رو نديدم ولي دبيرمون مي گفت به درد نمي خوره

2.خودم شخصا مي گم ديني بايد كتابو خوند و تست به درد نمي خوره زياد ولي اكثر بچه هاي كلاس ما الگو رو مي زنن حتي يكي دو نفرشون كه قبلا خيلي سبز مي زدن بعد اينكه دبيرمون الگو رو معرفي كرد كتاب شونو عوض كردن...من كه نديدم ولي اونا مي گن خيلي خوبه كيفيت سوالاش

3.نظري ندارم

4.مكملن...من واسه شيمي 2 (فعلا اسيد و باز) هر دوشونو به طور موازي مي زنم تقريبا 70 درصد مطالب شون يكيه و تو ريزه كاريا و نكاتي كه تو سوالاشون هست يه كم فرق دارن

clickestan
19-12-2009, 13:11
کسی میدونه چه مطالبی تو جلد دو زبان فارسی دکتر سبطی هست؟
یا مثلا جلد یکش رو داره چه مباحثی توش نیست که میشه میره تو جلد دو؟ زبان فارسی رمزینه چطوره؟

mamad_chagho
19-12-2009, 19:42
سلام

زبان وفارسی ادبیات ; قرابت معنایی و املا و آرایه های ادبی و . . . به نظرتون کلک معلم بهتره یا دکتر سبطی ؟

واسه امتحان نهایی سال سوم بهترین کتاب واسه ادبیات 3 چی هست ؟ یه چی شبیه گاج سبز

ممنون

clickestan
19-12-2009, 20:59
در مورد سوال اول خوب معلومه دکتر سبطی البته آرایه ادبی نداره
واسه امتحان نهایی هم من کلک معلم و خیلی سبز تعریفشون رو شنیدم

GodFatherAmin
20-12-2009, 14:58
سلام

1-بعضی از دوستان می گفتند که فیزیک انرژی الگو خیلی خوبه.
2-به نظر من هر دو بد بودن همگامان از همه بهتره.
3-فوت و فن خیلی خیلی خیلی بده اصلا سمتش نرو.
4-شیمی سبز نو تره ولی هر دو عالی هستند.

petrose.kabir
20-12-2009, 18:41

alitorres77
20-12-2009, 20:08
سلام دوستان.در کنکور ریاضی چندتا سوال ادبیات میاد؟ چندتاش قرابت معنایی هست؟

mehdi_7070
20-12-2009, 20:41
سلام دوستان.در کنکور ریاضی چندتا سوال ادبیات میاد؟ چندتاش قرابت معنایی هست؟
هر کدوم از درس‌های عمومی 25 تا تست داره که سهم قرابت معنایی در ادبیات 9 تست هست.

ث) قرابت معنایی (9 تست)
مهم‌ترین و پرحجم‌ترین قسمت تست‌های ادبیات! توصیه می‌کنم که حتما کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی را تهیه کنید و از اولش شروع کنید خوندن. این کتاب با بقیه فرق داره!
اول این‌که مشکل مهم این هست که چه‌طوری یه بیت را بخونیم. توی این کتاب روش درست خوندن بیت‌ها را به شما آموزش می‌ده. بعد چه طوری معنی کنیم. باز روش درست را به شما آموزش می‌ده. بعد هم مفاهیم مهم ادبیات را در سه شاخه‌ی عاشقانه و عارفانه و تعلیمی با کلی مثال و توضیح و تشریح و استدلال به شما آموزش می‌ده. کلی هم تست سخت داره که می‌تونه حسابی حال شما را بگیره!! باز یکی از بهترین خصوصیت‌های این کتاب این هست که در بین آموزش برای شما تمرین تعیین کرده و همین جوری یه چیزی به شما یاد نمیده و شما را به امان خدا ول کنه! حجم کتاب فکر کنم حدود 400 صفحه‌ای باشه. نذارید برای بعد از عید! از همین الان شروع کنید تا نتیجه‌ی بسیار خوبی بگیرید. نکته‌ی مهم دیگه این هست که به شما نگفته این بیت‌ها را حفظ کنید. بلکه با روش استدلالی آموزش داده و نیاز نیست چیزی را حفظ کنید! خلاصه من هر چه‌قدر از این کتاب تعریف کنم کم هست! خودتون می‌تونید قسمتی از این کتاب را این‌جا ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآخرش هم کلی تست کنکور و سنجش و آزاد و خارج از کشور و المپیاد ادبی برای جمع‌بندی داره.

اگر تست کم اوردید و باز هم خواستید تست تمرین کنید، توصیه می‌کنم کتاب انرژی اتمی را تهیه کنید. تا قبل از این‌که کتاب دکتر سبطی بیاد، این کتاب یکه‌تاز عرصه‌ی قرابت معنایی بود :دی

برای کسانی هم که حال و حوصله ندارند که این مطالب را یاد بگیرند، قسمتی از کتاب تب کنکور کلک معلم را از این‌جا ببینند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگمونم حجمش کمتر باشه!

alitorres77
20-12-2009, 23:10
از درس حسابان چند تست تو کنکور میاد؟

Alamate Soal
21-12-2009, 12:58
از درس حسابان چند تست تو کنکور میاد؟

تقريبا 15-16 تا

POUYOL
21-12-2009, 14:48
سلام :20:

وای امتحانهام از فردا شروع میشه!!!
این کتاب هامون سبطی بخشیش را خوندم و به نظرم کتاب خوبی برای قرابت معنایی است سوالم اینه که ما سال سومی ها هم میتونیم از الان شروع کنیم به خوندنش یا سطحش برای پیش دانشگاهی هاست ؟!

alitorres77
21-12-2009, 16:39
سلام. از ریاضی2 چندتا سوال تو کنکور میاد؟ از دیفرانسیل و حسابان با هم 16 تا سوال میاد؟
قیمت کتاب حسابان نوشته عباس امیدوار چنده؟

rambo_1386
21-12-2009, 17:50
قبلا این سوال پرسیدم ولی برای اطمینان دوباره میپرسم من دیف1 رمزینه + دیف 2رمزینه(البته اگه بیاد اگه هم نیاد دیف 2 اندیشه سازان) میخونم + جلد 3 کتاب تست رمزینه(ریاضیات پایه) حالا نیازی هست دوباره حسابان بخونم یا تو همون 3کتاب بالا مباحث حسابان اومده؟

nits
21-12-2009, 19:15
قبلا این سوال پرسیدم ولی برای اطمینان دوباره میپرسم من دیف1 رمزینه + دیف 2رمزینه(البته اگه بیاد اگه هم نیاد دیف 2 اندیشه سازان) میخونم + جلد 3 کتاب تست رمزینه(ریاضیات پایه) حالا نیازی هست دوباره حسابان بخونم یا تو همون 3کتاب بالا مباحث حسابان اومده؟

دوست عزیز این بستگی به خودت داره . اول یه سوال میپرسم . وقتی که میخوای تست بزنی و با یک سری از سوالات مربوط به حسابان رو به رو میشی به نظر خودت با خوندن کتابهایی که گفتی میتونی بزنی ؟
اگه میتونی نرو نخون . اگه نمیتونی برو ببین تو چه مبحثی مشکل داری اون رو برو مرتفع بساز ؟

سوالی هست بفرما :10:

nits
21-12-2009, 19:20
سلام :20:

وای امتحانهام از فردا شروع میشه!!!
این کتاب هامون سبطی بخشیش را خوندم و به نظرم کتاب خوبی برای قرابت معنایی است سوالم اینه که ما سال سومی ها هم میتونیم از الان شروع کنیم به خوندنش یا سطحش برای پیش دانشگاهی هاست ؟!

ببین دوست عزیز . قرابت معنایی یاد گرفتنش از همون دوم دبیرستان هم خوبه چه برسه سوم . ولی به اون صورت که در کنکور سوال میاد در سوالات دبیرستان نمیاد .

rambo_1386
21-12-2009, 19:31
دوست عزیز این بستگی به خودت داره . اول یه سوال میپرسم . وقتی که میخوای تست بزنی و با یک سری از سوالات مربوط به حسابان رو به رو میشی به نظر خودت با خوندن کتابهایی که گفتی میتونی بزنی ؟
اگه میتونی نرو نخون . اگه نمیتونی برو ببین تو چه مبحثی مشکل داری اون رو برو مرتفع بساز ؟

سوالی هست بفرما :10:
سلام محمد امین دستت درد نکنه بابت جواب :11: تو هم مثل من نتونستی دوری از p30 تحمل کنی درسته؟:46:فکر کنم این حرفم خیلی خنده دار باشه:31: ولی من تابه حال تستی از حسابان و دیفرانسیل نزدم و اصلا نمیدونم تو حسابان چه فصل هایی هست :41: فعلا روی دروس پایه کار میکنم به خاطر همین چون من فکر میکنم حسابان و دیف با هم فرقی نمیکنن! تو پایه حسابان نمیخونم و فقط مباحث تابع،لگاریتم،تصاعد،مثلثات ،تقسیم پذیری و...(کلا مباحث جلد سوم تست رمزینه ریاضیات پایه) میخونم میخوام بعدش دیف بخونم یعنی امکانش هست به مشکل بخورم و نتونم دیف هضم کنم:31: میشه مباحث حسابان که با دیف مشترک نیست معرفی کنید :11:

alitorres77
21-12-2009, 19:51
سلام. از ریاضی2 چندتا سوال تو کنکور میاد؟ از دیفرانسیل و حسابان با هم 16 تا سوال میاد؟
قیمت کتاب حسابان نوشته عباس امیدوار چنده؟
چرا کسی به سوالم جواب نمیده

mamad_chagho
21-12-2009, 19:58
سلام

زبان وفارسی ادبیات ; قرابت معنایی و املا و آرایه های ادبی و . . . به نظرتون کلک معلم بهتره یا دکتر سبطی ؟

واسه امتحان نهایی سال سوم بهترین کتاب واسه ادبیات 3 چی هست ؟ یه چی شبیه گاج سبز

ممنون

>>>??? :41::41::41::41:

M . Sayid
21-12-2009, 20:02
چرا کسی به سوالم جواب نمیده

از ریاضی 2 تصاعد و لگاریتم میاد ولی نمیدونم چندتا:41::41:

البته بخش هایی هم مثل مثلثات داره که کلا یار گرمابه و گلستون کنکوریاس(با اجازه مهندس مهربان البته)

کتاب عباس امیدوار دو جلده حدود 15000 میشه

rambo_1386
21-12-2009, 20:03
>>>??? :41::41::41::41:
تو بهتر بودن دکتر سبطی که هیچ شکی نیست اینم آدرس سایتش که میتونی قسمتی از کتاباشو دانلود کنی

سوال دوم هم خوب متوجه نشدم :20: جوابشو که خودت دادی گاج سبز فکر کنم بهترین گزینه باشه:46:

nits
21-12-2009, 20:31
سلام محمد امین دستت درد نکنه بابت جواب :11: تو هم مثل من نتونستی دوری از p30 تحمل کنی درسته؟:46:فکر کنم این حرفم خیلی خنده دار باشه:31: ولی من تابه حال تستی از حسابان و دیفرانسیل نزدم و اصلا نمیدونم تو حسابان چه فصل هایی هست :41: فعلا روی دروس پایه کار میکنم به خاطر همین چون من فکر میکنم حسابان و دیف با هم فرقی نمیکنن! تو پایه حسابان نمیخونم و فقط مباحث تابع،لگاریتم،تصاعد،مثلثات ،تقسیم پذیری و...(کلا مباحث جلد سوم تست رمزینه ریاضیات پایه) میخونم میخوام بعدش دیف بخونم یعنی امکانش هست به مشکل بخورم و نتونم دیف هضم کنم:31: میشه مباحث حسابان که با دیف مشترک نیست معرفی کنید :11:

از ریاضی 2 باید لگاریتم و تصاعد و مثلثات رو بخونی
از حسابان هم حد رو یکبار بخون . خوبه
بقیه دیگه همه چیز تو دیفرانسیل هستش . اما در دیفرانسیل هم به بعضی مسایل مرور جزئی میشه . که شما باید پایه ی قوی داشته باشی . مخصوصا حد و پیوستگی
اما یک موضوع اساسی که پا به پای ما در ریاضیات دبیرستان میاد تابع و مسایل دیگر اونه . تابع یکی از مفاهیم اساسیه . حتما باید بلد باشی
. حتما میدونی که وقتی میخوای مشتق بگیری یا حد حساب کنی یا انتگرال بگیری میخوای از چی اینا رو
بگیری ؟ از تابع دیگه . تابع هم در حسابان باید خونده بشه .
پس تابع هم باید بخونی :10:
از لحاظ لغوی حسابان همون حساب دیفرانسیل و انتگرال هست . سوالی هست
بگو ببینم که کتابهایی که کلا برای ریاضی 2 و حسابان و دیفرانسیل میخونی چیه ؟

nits
21-12-2009, 20:39
برای تسلط بر ریاضیات 2 و حسابان و دیفرانسیل باید مراحل زیر رو طی کنید . جمعا 3 مرحله ی . زیاد نیست

خوندن اموزش ریاضیات 2 مبتکران ( صورتی رنگ ) >>> خوندن حسابان عباس امیدوار هر دوجلد یا جلد 1 فقط >>> خوندن دیفرانسیل رمزینه

حالا میتونید تست بزنید

البته من 16 الی 20 مرحله رو طی کردم . از اسم کاربریم معلومه . nits همون لایب نیتس هست . تومدرسه مشهورم به این اسم

در خدمتم برای اینکه هرکس بخواد ریاضیدان بشه . بهترین منابع ریاضیات به شما معرفی خواهد شد

با تشکر .

rambo_1386
21-12-2009, 21:49
از ریاضی 2 باید لگاریتم و تصاعد و مثلثات رو بخونی
از حسابان هم حد رو یکبار بخون . خوبه
بقیه دیگه همه چیز تو دیفرانسیل هستش . اما در دیفرانسیل هم به بعضی مسایل مرور جزئی میشه . که شما باید پایه ی قوی داشته باشی . مخصوصا حد و پیوستگی
اما یک موضوع اساسی که پا به پای ما در ریاضیات دبیرستان میاد تابع و مسایل دیگر اونه . تابع یکی از مفاهیم اساسیه . حتما باید بلد باشی
. حتما میدونی که وقتی میخوای مشتق بگیری یا حد حساب کنی یا انتگرال بگیری میخوای از چی اینا رو
بگیری ؟ از تابع دیگه . تابع هم در حسابان باید خونده بشه .
پس تابع هم باید بخونی :10:
از لحاظ لغوی حسابان همون حساب دیفرانسیل و انتگرال هست . سوالی هست
بگو ببینم که کتابهایی که کلا برای ریاضی 2 و حسابان و دیفرانسیل میخونی چیه ؟
تشکر بابت پاسخ:46: جواب سوال هم فکر کنم پست قبلی دادم ولی دوباره میگم برای دیف 1 که رمزینه دارم دیف 2 هم اندیشه سازان دارم منتظرم رمزینه هم بیاد ریاضیات پایه هم رمزینه دارم کتاب تست جلد 3(ریاضیات پایه) با اینکه کتاب تسته ولی کادرهای آموزشی توپی داره که واقعا جامع و کامل و فکر کنم نیازی به آموزش نداشته باشم
جلد سوم کتاب تست رمزینه (حسابان و ریاضیات پایه کنکور) شامل مباحث:تابع،معادله درجه دوم،بخش پذیری،انتقال نمودارها و تقارن،مثلثات ، تصاعد و لگاریتم شامل کادرهای آموزشی و بیش از 1000 پرسش چهارگزینه ای تالیفی ، سراسری و آزاد(داخل و خارج کشور)،سنجش ، آموزش و پرورش و گزینه 2 و بررسی کلیه تمرین ها و مثال های کتاب درسی - شامل پاسخ تشریحی با شیوه ای نوین(افزایش قدرت تحلیل موضوعات) در آخر هم 337 صفحه با قیمت 7900
گفتم شاید بعضی از دوستان در مورد این کتاب اطلاعاتی بخوان واسه همین این قسمت قرمز کردم(با یه تیر دو نشون زدم:31:)
پس فکر کنم با این حساب نیازی به خوندن حسابان نداشته باشم درسته؟

alitorres77
21-12-2009, 22:50
برای عربی یه کتاب معرفی کنید که اعراب و تحلیل صرفی رو خیلی خوب توضیح داده باشه.
فیزیک سالهای اول و دوم اندیشه سازان با هم هست یا جدا؟ تسته یا اموزش؟
برای ریدینگ زبان چه کتابی خوبه بکیرم؟
از اعراب و تحلیل صرفی و ترجمه چند سوال تو کنکور میاد

M . Sayid
21-12-2009, 23:18
برای عربی یه کتاب معرفی کنید که اعراب و تحلیل صرفی رو خیلی خوب توضیح داده باشه.
فیزیک سالهای اول و دوم اندیشه سازان با هم هست یا جدا؟ تسته یا اموزش؟
جلد 1 حسابان عباس امیدوار چه فصلهایی رو داره؟

جلد یک: تابع __حد___پیوستگی

AEZ_Best
22-12-2009, 11:40
سلام
دیدم آقای نیتس چند صفحه قبل یه 20 تا کتاب پیشنهاد داده بودن برای ریاضیات!!!
دهنم واموند!
شما همه اینا رو خوندید؟
با چه انگیزه ای؟ کنکور؟!!!

hosseingrami
22-12-2009, 13:37
سلام دوستان خسته نباشيد راستش من يه مدتي هست که چند تا درس رو از سوم نهايي (رشته تجربي) تجدید میشم و امکانات زیادی ندارم الان حدود 1.5 سال هست که هی از این چند درس میفتم اوایل تعداد درس ها خیلی زیاد بود که الان کردمش 5 درس که به ترتیب : زیست 2 – فیزیک3– شیمی 3 – ریاضی 3 و زمین شناسی هستند که دو تاشون رو یعنی زمین شناسی و ریاضی 3 رو از تک ماده استفاده کردم و میمونه زیست و شیمی و فیزیک!
خوب الان از شما یه خواهش دارم!
اونایی که مدارس خوب درس میخوندند یا معلمای خوب تری داشتند که در کل به اونا جزوه میدادند یا مطالب رو به صورت جزوه مینوشتند اگه ممکنه برام یه اسکنی چیزی بگیرید و برام به صورت doc یا pdf آپلود کنین به خدا اگه این کار رو بکینن برام کار بزرگی کردید چون اگه من نتونم این ترم از اینا قبول بشه دیگه امیدی به ادامه زندگی ندارم!
خلاصه اگر این لطف رو بکنید و زحمت درس های : فیزیک3 – شیمی 3 (ریاضی اگه بود خوب بهت وگر نه زیاد مهم نیست) رو بکشید و یه جزوه عالی ازشون برام جور کنید یه دنیا ممنون میشم!
خواهش میکنم هر چه سریع تر هر کس امکانش رو داره این کار رو بکنه چون 10 روز دیگه باید اینا رو امتحان بدم و چیز زیادی هم بلد نیستم!
یا علی مدد!
:40:

nits
22-12-2009, 14:30
سلام
دیدم آقای نیتس چند صفحه قبل یه 20 تا کتاب پیشنهاد داده بودن برای ریاضیات!!!
دهنم واموند!
شما همه اینا رو خوندید؟
با چه انگیزه ای؟ کنکور؟!!!

سلام دوست عزیز . تعریف از خود نیستا . ولی اون 16 الی 20 مرحله مخصوص دبیرستانه . کسی که ریاضیات رو میخواد واقعا یاد بگیره باید خیلی بیشتر از اینها تلاش کنه . کتابهای انتشارات مدرسه هم هست و به غیر از اونها . المپیادی هایی که انتشارات مبتکران میزنه و ......
به نظر شما این انگیزه واسه کنکوره ؟ معلومه که نه ؟ اگه واسه کنکور بود هرگز اینطور نمیشد . من ریاضی رو تفریحی میخونم . کاری با روال کلاسها ندارم. و هیچ موقع هم کلاس ریاضی نرفتم و نخواهم رفت

بعضی ها میگن من به فیزیک یا ریاضیات خیلی علاقه دارم ولی خوندن کتابهاشون خیلی وقت گیره ؟ اینها در اصل علاقه ندارن به اون درسی که میگن بلکه دارن وانمود میکنن که علاقه دارن ؟ اگه علاقه داشتن هرگز چنینی حرفی نمیزنن.
اولین قدم همیشه مشکله . ولی اینکه یواش یواش رفتی تو دنیای ریاضی خود به خود مسایل رو حل میکنی . :46: همه چیزت برات اشکار خواهد شد . درسی مثل فیزیک رو هم خوب یادمیگیری

ورود به هر دنیایی از علم اعم از ریاضیات یا فیزیک یاشیمی و یا ادبیات ( از همه بیشتر ریاضیات ) عشق میطلبه.

موفق باشی . اگه سوالی هست در خدمتم

GENERAL_RAAAM
22-12-2009, 23:19
من سوم هستم برای حسابان خوندن جلد 1 عباس امیدوار و دیف 1 رمزینه کافیه؟

nits
22-12-2009, 23:46

کاملا کاره درستی هست . حتما هر دوتارو بخون . بله کافیه و خیلی خوب و مفید

shah abas
23-12-2009, 00:11
منم سومم.ولی چه نیازی هست به دیف رمزینه؟

M . Sayid
23-12-2009, 00:14

شما رسما اشتباه می کنید

اگر سومی دیف 1 رمزینه چه ربطی به حسابان داره؟؟

محمد امین عزیز دیف 1 دنباله و سری و..... داره این بنده خدا که الان سومه به چه دردش می خوره اینا رو بخونه؟؟

M . Sayid
23-12-2009, 00:17
منم سومم.ولی چه نیازی هست به دیف رمزینه؟

گول خوردی آی گول خوردی پست محمدامین زیاد می خوندی : دی:دی:دی

آقا محمد امین از دست ما ناراحت نشی یه وقت!!

iliyad1371
23-12-2009, 09:28
برای تسلط بر ریاضیات 2 و حسابان و دیفرانسیل باید مراحل زیر رو طی کنید . جمعا 3 مرحله ی . زیاد نیست

خوندن اموزش ریاضیات 2 مبتکران ( صورتی رنگ ) >>> خوندن حسابان عباس امیدوار هر دوجلد یا جلد 1 فقط >>> خوندن دیفرانسیل رمزینه

حالا میتونید تست بزنید

البته من 16 الی 20 مرحله رو طی کردم . از اسم کاربریم معلومه . nits همون لایب نیتس هست . تومدرسه مشهورم به این اسم

در خدمتم برای اینکه هرکس بخواد ریاضیدان بشه . بهترین منابع ریاضیات به شما معرفی خواهد شد

با تشکر .

کار شما مثل کسی می مونه که به جای پیک نیک با خودش اجاق گاز رو می بره کوه ! :13:
مگه بیکاری که اینقدر وقت خودتو تلف کنی وقتی با دو سه تا کتاب میشه براحتی حساب دیفرانسیل و ریاضی پایه رو جمع کرد ( تازه برای بالای 70% )

masih eia
23-12-2009, 10:33
سلام
من ديروز رفتم زبان فارسي سبطي گرفتم.ولي اصلا باهاش حال نكردم.اين كه حتي نصف كتاب زبان فارسيم پوشش نميداد؟؟؟لااقل بايد درس نمودار جمله كه حتما 1 تست داره را توي اين جلد مياورد.به نظر من كه فقط ميخواسته كتابش سريع منتشر بشه..

hosseingrami
23-12-2009, 11:03
سلام دوستان میدونم شما از من گرفتار ترید ولی اگه این کار رو برام بکنید یه عمر دعاتون میکنم!
خواهش میکنم یعنی یه با مرام پیدا نمیشه؟!

nits
23-12-2009, 14:36
شما رسما اشتباه می کنید

اگر سومی دیف 1 رمزینه چه ربطی به حسابان داره؟؟

محمد امین عزیز دیف 1 دنباله و سری و..... داره این بنده خدا که الان سومه به چه دردش می خوره اینا رو بخونه؟؟

من و ایشون میدونیم که دنباله ها وسری به دردشون نمیخوره در سال سوم . من به این شرط گفتم که کاره خوبی داره میکنه که این دو کتاب رو به ترتیب بخونه . یعنی اول حسابان امیدوار فقط جلد 1 و بعد دیفرانسیل رمزینه رو بخونه .

nits
23-12-2009, 14:46
کار شما مثل کسی می مونه که به جای پیک نیک با خودش اجاق گاز رو می بره کوه ! :13:
مگه بیکاری که اینقدر وقت خودتو تلف کنی وقتی با دو سه تا کتاب میشه براحتی حساب دیفرانسیل و ریاضی پایه رو جمع کرد ( تازه برای بالای 70% )

شما میتونی اجراش نکنی . این برای کسی هست که میخواد از دوم پایه ریزی کنی .
تازه مگه من چند تا کتاب پیشنهاد کردم به دوستان : جمعا سه تا . خود شما هم گفتی که با دو سه تا کتاب میشه جمع جور کرد همه چی رو . خب مگه من چیز زیادی گفتم .
ولی اگه اون 16 الی 20 مرحله منظوردت هست باید بگم که اون 16 الی 20 مرحله و اسه خودم بود که شامل کتابهایی که معرفی کردم نمیشه . کتابهای سنگینی هستن

iliyad1371
23-12-2009, 17:16
تازه مگه من چند تا کتاب پیشنهاد کردم به دوستان : جمعا سه تا .

کتاب که بله ولی از نوع مرجع ! ( ریاضی 2 صورتی :2: )

mamadalmani
24-12-2009, 15:53
به به این چه تایپک زیبایی است
خب من یه کتاب می خواستم آموزش حسابان رو خدا بده این محمود نصیری رو گرفتم می خونم یاد نمی گیرم
نمونه سوال زبان انگلیسی و فیزیک چه بگیریم خوبه البته جواب داشته باشه بعد دین و زندگی هم نونه سوال چه خوبه که تو امتحان نهایی 20 بشیم سوم دبیرستان البته من با یوزر پسر خالم اومدم:31:

mehdi_7070
24-12-2009, 17:34
فیزیک پیش‌دانشگاهی (2) در رشته‌ی تجربی و ریاضی منتشر شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F) مقدمه مولف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Ffile%2Fa1he1g7%2Fn%2Fm.moalef.pdf)
مقدمه ناشر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Ffile%2Fa1he139%2Fn%2Fm.nasher.pdf)
قسمتی از pdf کتاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Ffile%2Fa20490e%2Fn%2FBinder1.pdf)

فیزیک پیش‌دانشگاهی ٢ (ریاضی) ٢۴٠ صفحه / قیمت ۵٠٠٠ تومان
فیزیک پیش‌دانشگاهی ٢ (تجربی) ٢١۶ صفحه / قیمت ۴۵٠٠ تومان

rezayamohebi
24-12-2009, 17:46
بچه ها کسی میدونه بانک تست عربی انتشارات کتاب سبز منتشر شده یا نه؟

POUYOL
24-12-2009, 23:21
دوستان نیازی به خریدن کتاب مخصوص برای ارایه های ادبی لازمه ؟!!!!
کتابهای کمک اموزشی مثلگاج هه رایه های ابیات کتابو داده اند ایا بازهم نیازی هست؟!!!!!
یه سوال دیگه برای مسلط شدن روی تاریخ ادبیات ها باید چی کار کرد؟!!!!:20:

nits
25-12-2009, 00:17
دوستان نیازی به خریدن کتاب مخصوص برای ارایه های ادبی لازمه ؟!!!!
کتابهای کمک اموزشی مثلگاج هه رایه های ابیات کتابو داده اند ایا بازهم نیازی هست؟!!!!!
یه سوال دیگه برای مسلط شدن روی تاریخ ادبیات ها باید چی کار کرد؟!!!!:20:

خب معلومه دیگه باید . این که سوال نداره . هی باید تمرین کنی و تکرار . هر چی کتاب داری بخون . تکرار و تمرین یادت نره

وقتی سر جلسه کنکور میرید باید با کوله باری از تجربه و تمرین بری
( به قول مهندس مهربان )

reza-atom
25-12-2009, 00:19
تازه مگه من چند تا کتاب پیشنهاد کردم به دوستان : جمعا سه تا . خود شما هم گفتی که با دو سه تا کتاب میشه جمع جور کرد همه چی رو . خب مگه من چیز زیادی گفتم .
ولی اگه اون 16 الی 20 مرحله منظوردت هست باید بگم که اون 16 الی 20 مرحله و اسه خودم بود که شامل کتابهایی که معرفی کردم نمیشه . کتابهای سنگینی هستن

شما كنكور داين ؟
وقت اضافي داشتين يا اينكه از سنين پايين شروع به خوندن رياضيات تا اين مرحل كردين ؟
تو المپياد چي ؟ شركت نكردين ؟؟؟؟

nits
25-12-2009, 01:35
شما كنكور داين ؟
وقت اضافي داشتين يا اينكه از سنين پايين شروع به خوندن رياضيات تا اين مرحل كردين ؟
تو المپياد چي ؟ شركت نكردين ؟؟؟؟

نه دوست عزیز . من کنکور ندادم . و هیچ مسابقه ی علمی ریاضیات اعم از المپیاد شرکت نمیکنم و نکردم هیچ
وقت . وقت اضافی که چی بگم . تقریبا میشه گفت ریاضیات رو هرروز میخونم . میدونی برنامه ریاضیم در برنامه درسی سایر دروس نیست . ریاضیات حسابش جداست واسه من .
در سنین پایین هم اونقدر که فکر میکنین شروع نکردم .
چطور مگه ؟ سوالی داری در این زمینه بگو راهنماییت کنم . تا اونجا که بتونم کمکت میکنم .

alitorres77
25-12-2009, 16:39
سلام.یه کتابreading و close test برای زبان معرفی کنید؟
یه کتاب که اعراب و تحلیل صرفی رو خیلی خوب توضیح داده باشه معرفی کنید؟ چندتا تست از این مبحث تو کنکور میاد؟

mamadalmani
25-12-2009, 18:07
کتاب برای فیزیک 1 و 2 پیش دانشگاهی آموزش و فیزیک 3 دبیرستان چی خوبه

sepehr_x50
25-12-2009, 18:16
سلام.

کتاب ریاضی به روش یک رقمی های انتشارات مزینانی رو گرفتم. باید کتاب خوبی باشه...

نظر شما چیه؟!

واسه آمار چی پیشنهاد میکنید؟!
دین و زندگی چی؟! همگامان؟ مزینانی؟!

nits
26-12-2009, 00:05
سلام.

نظر شما چیه؟!

ببین دوست عزیز . اگه کتاب رو میخونی و نتیجه هم میگیری و خوبه واست پس بگیر تا اخرش بخونه . اینجا مثلا بهترین کتاب ریاضی برای دیفرانسیل رو رمزینه میدونن بیشتر بچه ها . ولی مهم اینه که واسه خود دانش آموز مفید باشه و نتیجه بگیره . ممکنه خیلی ها از رمزینه نتیجه بگیرن و یا مبتکران ویا همین کتاب شما . من کتاب شما رو ندارم . ولی اگه به نظرت خوبه بگیر بخون به حرف دیگران هم توجه نکن . چیزی رو بگیر که واست خوبه . منظورم اینه که میخونی میفهمی ومیتونی مسایل امتحانات مدرسه و معلم رو جواب بدی .

آمار یه قلم چی بگیری بسه .

دین و زندگی همگامان خوبه

rezabarsa
26-12-2009, 00:22
با بلام کسی هست پروتکلهای شبکه wire less رو باmatlab پیاده سازی کنه .........

GodFatherAmin
26-12-2009, 08:30
سلام.

نظر شما چیه؟!

واسه آمار گاج بگیر.
دین و زندگی هم همگامان.
در کل سعی کن کتابای قلم چی رو نگیری!خیلی خیلی غلط توش داره.البته تو بعضی کمتر ولی تو بیشتر کتاباش ماشاالله اگه بخوای ویرایش کنی خودش یه کتاب می شه.

mamadalmani
26-12-2009, 11:05
من بعد کلی گشتن در صفحات تونستم یه لیست بدم:5:
فیزیک پیش انتشارات رمزینه
دیفرانسیل 1 و 2 , پایه رمزینه
هندسه 1 و 2 ابولقاسمی مبتکران
زبان آقای اناری اندیشه سازان الان مبتکران
زبان فارسی 3 همگامان
هندسه تحلیلی رمزینه
گسسته رمزینه یا مدرسه
قرابت سبطی
املا سبطی
تاریخ ادبیات گاج
آرایه ادبی کلک معلم
حسابان عباس امیدوار دو جلد
فیزیک 3 اگه نهایی می خوای غلامعلی محمود زاده اگه کنکور فیزیک 3 اندیشه سازان
فیزیک پیش کتاب کلاس رمزینه
عربی همگامان یا رمزینه جامع
دین و زندگی همگامان
شیمی که معلومه مهندس بازرگانی انتشارات مبتکران تست 4 جلد و اموزشم 4 جلد
نظری دارید بگید بزاریم تو لیست
یه سوال برا خودم پیش اومده اینا فقط آموزشه یا تستم داره یا باید تست یه کتاب جدا گانه بگیریم

M . Sayid
26-12-2009, 12:09
من بعد کلی گشتن در صفحات تونستم یه لیست بدم:5:
فیزیک پیش انتشارات رمزینه
دیفرانسیل 1 و 2 , پایه رمزینه
هندسه 1 و 2 ابولقاسمی مبتکران
زبان آقای اناری اندیشه سازان الان مبتکران
زبان فارسی 3 همگامان
هندسه تحلیلی رمزینه
گسسته رمزینه یا مدرسه
قرابت سبطی
املا سبطی
تاریخ ادبیات گاج
آرایه ادبی کلک معلم
حسابان عباس امیدوار دو جلد
فیزیک 3 اگه نهایی می خوای غلامعلی محمود زاده اگه کنکور فیزیک 3 اندیشه سازان
فیزیک پیش کتاب کلاس رمزینه
عربی همگامان یا رمزینه جامع
دین و زندگی همگامان
شیمی که معلومه مهندس بازرگانی انتشارات مبتکران تست 4 جلد و اموزشم 4 جلد
نظری دارید بگید بزاریم تو لیست
یه سوال برا خودم پیش اومده اینا فقط آموزشه یا تستم داره یا باید تست یه کتاب جدا گانه بگیریم

هندسه تحلیلی رمزینه فکر نکنم پیدا بشه
دیف 2 رمزینه هنوز منتشر نشده