PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

behnamrizi
30-10-2009, 15:56
سلام.کتاب تست حسابان -تست فیزیک پایه - تست ریاضی2 چی بگیرم؟
با تشکر

GodFatherAmin
30-10-2009, 17:27
با تشکر
حسابان:
فیزیک پایه:قلم چی یا گاج(سفید)
ریاضی 2:گاج(سفید)-اندیشه سازان(مبتکران الان چاپ می کنه)

Neda007
30-10-2009, 17:36
حسابان:
فیزیک پایه:قلم چی یا گاج(سفید)
ریاضی 2:گاج(سفید)
برای فیزیک من گاج رو پیشنهاد میکنم من خودم تمام تستاش رو زدم دونه به دونه. تستای تکراری داره ولی باز خیلی بهتر از قلم چی هست بعضی از تستاش لنگش تو قلم چی پیدا نمی شه البته من پاسخنامش رو نداشتم و نمی دونم چطور توضیح داده.بعدش اگه خواستی سطح بالاتری بزنی تستای کتاب بنفش پایه کانون خیلی خوبن البته بعضیاش سختن ولی در کل خوبه.

navid_ir
30-10-2009, 18:38
با تشکر
سلام ........
ریاضیات خوشخوان ..
فیزیک پایه گاج سفید ..

M . Sayid
30-10-2009, 21:11
دوستان عزیز من برای زبان فارسی این کتابو گرفتم نظرتون چیه :

زبان فارسی : راهبردهای یاددهی ، یادگیری جلد 1 و 2 تالیف هامون سبطی

AEZ_Best
30-10-2009, 22:30
سلام
دینی گاج نشر الگو ابی کانون مهر و ماه تست قرمز

اونایی که خوندید رو اینا رو یه رتبه بندی براشون بذارید
ممنون

moh_asghari
30-10-2009, 22:32
سلام دوستان
این فیزیک پیش فار که مولفای اندیشه سازان هستند خیلی معرکه است.من پیشنهاد می کنم از این کتاب استفاده کنین.حتی از اندیشه سازان هم مفهومی تره.

rambo_1386
30-10-2009, 22:34
میخوام بدونم اگه دیفرانسیل رمزینه رو بخونم (کتاب کلاس) دیگه چه موضوعاتی باید از ریاضیات 2 و حسابان باید بخونم؟
خودم فکر میکنم(مثلثات ، تصاعد ،لگاریتم و تابع) بجز اینا مطلب دیگه ای هم هست؟ بعضی ها میگن حسابان یه سری ریزکاری داره که برای فهم بهتر دیف باید بخونیم میخوام بدونم این ریزه کاریها تو رمزینه هست یا نه؟
بعد از جبر و احتمال تو کنکور چندتا سوال میاد البته بجز مباحث مشترک با گسسته؟

Senator_Offline
30-10-2009, 22:47
سلام

ممنون
1)نشر الگو
2)ابی قلمچی
3)گاج:10:

alitorres77
30-10-2009, 23:44
سلام.دوستان واسه هندسه2 مبتکران ابوالقاسمی بگیرم خوبه ؟ یه توضیح بدید لطفا و اینکه واسه فیزیک 3 یه کتاب اموزش معرفی کنید که خیلی روان و خوب توضیح داده باشه

shabeashegha
30-10-2009, 23:50
دوستان عزیز من برای زبان فارسی این کتابو گرفتم نظرتون چیه :

زبان فارسی : راهبردهای یاددهی ، یادگیری جلد 1 و 2 تالیف هامون سبطی

انتشاراتش چیه؟ هامون سبطی مولف خوبیه قطعا کتاب خوبی گرفتی
راستی بچه ها چند روز پیش انقلاب بودم نزدیک دانشگاه تبلیغ همین کتاب زبان فارسی هامون سبطی رو زده بود ولی نزده بود به زودی (آخه بقیه بنرایی که از انتشارات دریافت دیده بودم زده بود به زودی) گفتم شاید اومده باشه . واسه دوستانی که منتظر این کتابن یه زنگ بزنن بانک کتاب بپرسن شاید اومده باشه

M . Sayid
31-10-2009, 08:19
سلام.دوستان واسه هندسه2 مبتکران ابوالقاسمی بگیرم خوبه ؟ یه توضیح بدید لطفا و اینکه واسه فیزیک 3 یه کتاب اموزش معرفی کنید که خیلی روان و خوب توضیح داده باشه

من که کتاب کلاس رمزینه گرفتم و تا حالا که فصل یکشو خوندم خیلی خوب بوده

[QUOTE=shabeashegha;4360529]انتشاراتش چیه؟

مبتکران

M . Sayid
31-10-2009, 08:25
1)نشر الگو
2)ابی قلمچی
3)گاج:10:

بنفش قلم چی چطوره ؟؟؟

در کل برای عمومی ها این سری کتابای بنفش قلم چی بدرد می خوره؟؟؟

saede24
31-10-2009, 08:57
انتشارات فار فيزيك پايه هم منتشر ميكنه؟

behnamrizi
31-10-2009, 11:32
پس تست حسابان چی شد؟

mostafa_360
31-10-2009, 12:03
سلام

ممنون

1.مهر و ماه
2.نشر الگو
3.تست قرمز
4.گاج
5.ابی کانون

mazg
31-10-2009, 13:24
میخوام بدونم اگه دیفرانسیل رمزینه رو بخونم (کتاب کلاس) دیگه چه موضوعاتی باید از ریاضیات 2 و حسابان باید بخونم؟
خودم فکر میکنم(مثلثات ، تصاعد ،لگاریتم و تابع) بجز اینا مطلب دیگه ای هم هست؟ بعضی ها میگن حسابان یه سری ریزکاری داره که برای فهم بهتر دیف باید بخونیم میخوام بدونم این ریزه کاریها تو رمزینه هست یا نه؟
بعد از جبر و احتمال تو کنکور چندتا سوال میاد البته بجز مباحث مشترک با گسسته؟
فکر میکنم باید آنالیز ترکیبی(که توی ریاضی 2 و گسسته و جبر هست)رو هم بخونی و دنباله ها هم هست و آمار هم یادت نره....

آره ریزه کاریاش توی رمرینه هست ولی 1 چیزایی هم هست که با تمرین میفهمی.

فکر کنم بجز مباحث مشترک با گسسته 1یا2تا

rambo_1386
31-10-2009, 20:12
فکر میکنم باید آنالیز ترکیبی(که توی ریاضی 2 و گسسته و جبر هست)رو هم بخونی و دنباله ها هم هست و آمار هم یادت نره....

آره ریزه کاریاش توی رمرینه هست ولی 1 چیزایی هم هست که با تمرین میفهمی.

فکر کنم بجز مباحث مشترک با گسسته 1یا2تا
بازم دمت گرم جواب دادی نمیدونم چه هیزم تری به دوستان فروختم که هیچکدوم یه جواب کوچیک هم ندادن:41:

kahkeshan6
31-10-2009, 20:46
سلام.
من دانش آموز کلاس سوم ریاضی هستم.
و فقط کتابهای تست
پرسش های چهار گزینه ای هندسه 2 مبتکران
پرسش های چهار گزینه ای جبر و احتمال مبتکران
آموزش حسابان و پرسش های چهار گزینه ای
فیزیک 3 پرسش های چهار گزینه ای
حسابان آبی کانون فرهنگی آموزش
فیزیک آبی کانون فرهنگی آموزش
مبتکران پرسش های چهار گزینه ای شیمی 3
مبتکران پرسش های چهار گزینه ای شیمی 2
خب درسای دیگه هم نیاز به کتابهای تست داره؟یعنی لازمه تست بقیه ی درسا رو بزنم؟
کتابهایی است که مثلا ادبیات فارسی 1و2 تو یه کتاب باشه؟خوبه این کتابا؟
ببرای این درسایی که کتاب داشتم.کتاب های تست دیگه هم لازمه؟
برای بقیه ی درسا چه کتابایی خوبه؟

GodFatherAmin
31-10-2009, 21:53
بازم دمت گرم جواب دادی نمیدونم چه هیزم تری به دوستان فروختم که هیچکدوم یه جواب کوچیک هم ندادن:41:
امیر جان من همین سوال شما رو به یه شکل دیگه پرسیدم ولی کسی جواب نداد.شاید خوب نمی دونن ولی دوستان که می دونن انصافا راهنمایی می کنن.:10:

rambo_1386
31-10-2009, 22:22
ای گفتی منم همین مشکل دارم قلمچی گاج... همشون با این طبقه بندی کردنشون گند زدن حالا این اندیشه سازانی که شما میگی پیدا میشه؟!؟!
پیدا شدنش که پیدا میشه ولی دسته دهم:31: من فیزیک پایه(1و2) چاپ 83 دارم باید از صاحبان قبلیش تشکر کنم که تمیز نگهش داشتن :46: ولی واقعا از هرکی میپرسی میگن اندیشه سازان از کنکور سال خودش خیلی جلوتر بوده و با این که کتاب 83 ولی با 100تا گاج و قلم و ... عوضش نمیکنم:31:
روش کارش اینجوریه اول یه فصلی کامل با نکات توضیح داده و تو هر دو صفحه ای که درس میده میگه برید سراغ تست های آموزشی 1تا10 خلاصه تو هر 2 صفحه درس دادن ارجاع میده به تست های آموزشی تا 0نکتش دقیقا اینجاست!) بفهمید از مطلبی که خوندید تو کنکور از این مطالب چجوری سوال طرح میکنن بعد که آموزش فصل تموم شد یه سری تست تمرین گذاشته تا واقعا به تسلط برسید(اینجا دیگه سوالات هیچ ترتیبی ندارن) بعد هم یه آزمون از همون فصل میگیره
میشه گفت فرم کتابهای اندیشه سازان اینجوریه(البته منظورم فیزیک پایه(1و2)و فیزیک 3 هست)
1-چشم انداز(هدف خوندن از این فصل چیه؟آخر فصل باید قادر به پاسخ دادن به فلان سوالها باشید و...)
2-آموزش درس
3-تست های آموزشی
4-تست های بیشتر تمیرین کنید
5-تستهای آزمون
6-پاسخ های تشریحی
مثال فصل نور-بازتاب نور از فیزک 1
26صفحه آموزش داره 106 تا تست آموزشی 64 تا تست بیشتر تمرین کنید20تا تست آزمون

rambo_1386
31-10-2009, 22:23
امیر جان من همین سوال شما رو به یه شکل دیگه پرسیدم ولی کسی جواب نداد.شاید خوب نمی دونن ولی دوستان که می دونن انصافا راهنمایی می کنن.:10:
امین جون خدایی اگه بچه های p30world نبودن من الان هم سردرگم کتابها بودم الان هم نمیدونستم باید چجوری بخونم یا چیکار کنم جا داره از همه دوستان تشکر کنم فقط خواستم یه شوخی بکنم:10: به هر حال اگه کسی ناراحت شده واقعا عذر خواهی میکنم:11:

ramin 69
31-10-2009, 22:44
خسته نباشید خدمت همه کنکوری های عزیز

راستش امروز سر زنگ معارف به معلم گفتم این آبی قلم چی دینی اشتباه داره گفتش که آره چند تا داره و موارد زیر رو نوشتش ، منم گفتم اینجا بزارم که بچه ها که کتاب رو میگیرن اصلاح کنن معلم از خودش نگفتا خودش یکی از نویسنده هاشه. (اقای محسنی کبیر)
تو چاپ 88 ایناس:

14-3
15-3
40-4
46-1
101-4
416-3
2014-3

موفق باشید

kahkeshan6
01-11-2009, 12:16
سلام.
دوستان من دانش آموز کلاس سوم ریاضی هستم و این کتابا رو دارم:
پرسش های چهار گزینه ای مبتکران(اندیشه سازان)-فیزیک 3
پرسش های چهار گزینه ای مبتکران(اندیشه سازان)-جبر و احتمال
پرسش های چهار گزینه ای مبتکران(اندیشه سازان)-هندسه 2
پرسش های چهار گزینه ای مبتکران(اندیشه سازان)-شیمی 3
پرسش های چهار گزینه ای مبتکران(اندیشه سازان)-شیمی 2
آموزش و پرسش های چهارگزینه ای حسابان مبتکران
حسابان جلد آبی کانون فرهنگی آموزش(تست)
فیزیک 3 جلد آبی کانون فرهنگی آموزش(تست)
10 سال کنکور ریاضی(ریاضیات 2-حسابان-حساب دیفرانسیل) جلد آبی کانون فرهنگی آموزش(تست)
خوب حالا این سوالو داشتم که درسای دیگه الان نیاز به کتاب تست داره؟یعنی لازمه از الان تستهاشو بزنم؟
واسه این درسا که کتاب داشتم.کتابا و تستاش خوبن؟
درسای کلاس دوم هم باید کتاب تستشو داشته باشم؟
کتاب های مجموعه ای نیست که مثلا ادبیات 2 و3 تو یه کتاب باشه؟
کلا هر کتابی که لازمه از الان تستشو بزنم بهم معرفی کنین.

rambo_1386
01-11-2009, 12:19
دوستان الان با دریافت و رمزینه تماس گرفتم دریافت گفت زبان فارسی آخر آبان یا هفته اول آذر رمزینه هم در مورد تحلیلی و دیفرانسیل وعده آخر ماه داد دقیقا داره مثل پارسال پیش میره همش امروز فردا میکنن آخرش نمیرسه
به هر حال خدا کنه به کنکور امسال برسه

mostafa_360
01-11-2009, 12:51
پیدا شدنش که پیدا میشه ولی دسته دهم:31: من فیزیک پایه(1و2) چاپ 83 دارم باید از صاحبان قبلیش تشکر کنم که تمیز نگهش داشتن :46: ولی واقعا از هرکی میپرسی میگن اندیشه سازان از کنکور سال خودش خیلی جلوتر بوده و با این که کتاب 83 ولی با 100تا گاج و قلم و ... عوضش نمیکنم:31:
روش کارش اینجوریه اول یه فصلی کامل با نکات توضیح داده و تو هر دو صفحه ای که درس میده میگه برید سراغ تست های آموزشی 1تا10 خلاصه تو هر 2 صفحه درس دادن ارجاع میده به تست های آموزشی تا 0نکتش دقیقا اینجاست!) بفهمید از مطلبی که خوندید تو کنکور از این مطالب چجوری سوال طرح میکنن بعد که آموزش فصل تموم شد یه سری تست تمرین گذاشته تا واقعا به تسلط برسید(اینجا دیگه سوالات هیچ ترتیبی ندارن) بعد هم یه آزمون از همون فصل میگیره
میشه گفت فرم کتابهای اندیشه سازان اینجوریه(البته منظورم فیزیک پایه(1و2)و فیزیک 3 هست)
1-چشم انداز(هدف خوندن از این فصل چیه؟آخر فصل باید قادر به پاسخ دادن به فلان سوالها باشید و...)
2-آموزش درس
3-تست های آموزشی
4-تست های بیشتر تمیرین کنید
5-تستهای آزمون
6-پاسخ های تشریحی
مثال فصل نور-بازتاب نور از فیزک 1
26صفحه آموزش داره 106 تا تست آموزشی 64 تا تست بیشتر تمرین کنید20تا تست آزمون

این فیزیک اندیشه سازان بهترین کتابی بوده که در مورد اموزش فیزیک دیدم.البته فیزیک گاج و قلمچی هم خوبن اما فقط برای تست زدن.

mostafa_360
01-11-2009, 12:54
خسته نباشید خدمت همه کنکوری های عزیز

راستش امروز سر زنگ معارف به معلم گفتم این آبی قلم چی دینی اشتباه داره گفتش که آره چند تا داره و موارد زیر رو نوشتش ، منم گفتم اینجا بزارم که بچه ها که کتاب رو میگیرن اصلاح کنن معلم از خودش نگفتا خودش یکی از نویسنده هاشه. (اقای محسنی کبیر)
تو چاپ 88 ایناس:

14-3
15-3
40-4
46-1
101-4
416-3
2014-3

موفق باشید

از شما متشکرم ولی کلآ کتاب های عمومی قلمچی پر از اشکاله.

Alamate Soal
01-11-2009, 16:16
بچه ها كتاب تست خوب براي حسابان چيه ؟ من خودم كتاب آبي قلم چي رو استفاده كردم كه خيلي خوب بود .

كتاب ديگه اي ه هست ؟‌

AEZ_Best
01-11-2009, 18:38
پس تست حسابان چی شد؟

بچه ها كتاب تست خوب براي حسابان چيه ؟ من خودم كتاب آبي قلم چي رو استفاده كردم كه خيلي خوب بود .

كتاب ديگه اي ه هست ؟‌

سلام
تست حسابان :
من خودم خیلی 10 استاد رو خوشم اومده!
رمزینه هم عالیه!

اگه سومین 10 استاد براتون بهتره فکر کنم

آبی کانونم خوبه

اما رمزینه عالیه حیف که حد و مشتق رو در سطح حسابان نداره

rezayamohebi
01-11-2009, 18:55
سلام بچه ها من تازه به جمعتون ملحق شدم.
می خواستم نظرتون رو درباره فیزیک پیش مبتکران مولفش محمودزاده بپرسم

mehdi_7070
01-11-2009, 19:30
از شما متشکرم ولی کلآ کتاب های عمومی قلمچی پر از اشکاله.

این اصلاحیه‌ها هم فعلا خودشون گذاشتند:31:
عربی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ادبیات:

Hitman-Group
01-11-2009, 19:51
سلام
من در خواست جزوات رشته مکانیک گرایش ساخت وتولید(دانشگاه امیر کبیر)! میخواستم!
خیلی لازممه!
یکی از دوستان با معرفت کمک کنه!
ممنون!

kahkeshan6
01-11-2009, 22:15
سلام.
من دانش آموز کلاس سوم ریاضی هستم.
و فقط کتابهای تست
پرسش های چهار گزینه ای هندسه 2 مبتکران
پرسش های چهار گزینه ای جبر و احتمال مبتکران
آموزش حسابان و پرسش های چهار گزینه ای
فیزیک 3 پرسش های چهار گزینه ای
حسابان آبی کانون فرهنگی آموزش
فیزیک آبی کانون فرهنگی آموزش
مبتکران پرسش های چهار گزینه ای شیمی 3
مبتکران پرسش های چهار گزینه ای شیمی 2
خب درسای دیگه هم نیاز به کتابهای تست داره؟یعنی لازمه تست بقیه ی درسا رو بزنم؟
کتابهایی است که مثلا ادبیات فارسی 1و2 تو یه کتاب باشه؟خوبه این کتابا؟
ببرای این درسایی که کتاب داشتم.کتاب های تست دیگه هم لازمه؟
برای بقیه ی درسا چه کتابایی خوبه؟
کسی نیست جواب ما رو بده.

mostafa_360
01-11-2009, 22:29
میگم بچه ها این کتاب قرابت معنایی انتشارات دریافت که همه ازش تعریف می کنید کل قرابت معنایی دوم و سوم وپیش رو پوشش داده؟یعنی با خریدنش نیازی هست باز کتاب قرابت معنایی دیگه بگیرم؟یعنی همه بیت های کتاب سه سال رو تجزیه تحلیل کرده یا فقط نحوه معنی کردن بیت ها رو گفته؟آخه یه تیکه از کتاب از سایت دریافت دانلود کردم دیدم در مورد معنی کردن بیت ها توضیح داده.

یه سوال دیگه:این کتاب زبان فارسی کانون همگامان که نیومده انتشارات دریافت هم که نیومده به نظرتون فعلا برای کتاب زبان فارسی چی بگیرم؟چون من تو قلم چی همیشه تو سوالات مربوط به زبان فارسی رو خراب می کنم.:43:

اگر رو کتاب قرابت معنایی سبطی مسلط بشی به همه ی سوالات قرابت معنایی کنکور جواب میدی چون کل 3 سال رو پوشش می ده.برای زبان فارسی هم صبر کن تا کتاب سبطی بیاد چون ارزش داره.احتمالآ تا اخر ابان میاد.

mahyar_bt
01-11-2009, 22:32
این کتاب فیزیک پیش اندیشه سازان چند جلد دوستان؟! امروز یکی از این کتاب فروش های دست دوم گفت 3 جلد 16 تومان میفروشه درسته؟!

morteza_bayan
01-11-2009, 22:53
این کتاب فیزیک پیش اندیشه سازان چند جلد دوستان؟! امروز یکی از این کتاب فروش های دست دوم گفت 3 جلد 16 تومان میفروشه درسته؟!
قیمتش رو نمیدونم ولی 3 جلده

shabeashegha
02-11-2009, 00:14
میگم بچه ها این کتاب قرابت معنایی انتشارات دریافت که همه ازش تعریف می کنید کل قرابت معنایی دوم و سوم وپیش رو پوشش داده؟یعنی با خریدنش نیازی هست باز کتاب قرابت معنایی دیگه بگیرم؟یعنی همه بیت های کتاب سه سال رو تجزیه تحلیل کرده یا فقط نحوه معنی کردن بیت ها رو گفته؟آخه یه تیکه از کتاب از سایت دریافت دانلود کردم دیدم در مورد معنی کردن بیت ها توضیح داده.

یه سوال دیگه:این کتاب زبان فارسی کانون همگامان که نیومده انتشارات دریافت هم که نیومده به نظرتون فعلا برای کتاب زبان فارسی چی بگیرم؟چون من تو قلم چی همیشه تو سوالات مربوط به زبان فارسی رو خراب می کنم.:43:

همگامان که توی بازار هست. اشتباه میکنم؟آخه خودم 2هفته پیش از بانک کتاب گرفتم. خیلیم راضیم.شایدم شما منتظر چاپ جدیدش هستین؟

قیمتش رو کمی با بی انصافی به شما گفته! از سه جلدش فکر کنم 1کیشو مبتکران تجدید چاپ میکنه هر سال. باقیشونو من سری کاملشو از انقلاب گرفتم 11 تومن.1کیشون کپی بود ولی تمیز بود بقیه هم دست دو ولی تمیز. پاساژ فروردین رو یه سر بزن اونجا بورس کتاب دست دومه

timsar jackson
02-11-2009, 11:27
خوش به حال شما بچه تهرونی ها.
هر کتابی رو اراده کنید بعد چند ساعت دستتنونه.من امروز رفتم پول بریزم حساب برای انتشارات دریافت که کتابهاشو برام بفرسته.
حالا تااخر هفته باید منتظر بمونم تا کتاب ها برسه به دستم.
خیلی از کتاب ها شیراز نمی یاد.
دو سه تا دست دوم فروشی ها تو شیراز بیشتر نیست.
ولی در کل برای شما که پایتخت زندگی می کنید خیلی چیزها به نفعتونه

باز خوش به حال تو که شیرازی! اینجا که بد تر از اونجاس!

کسی شماره ی یه بانک کتاب رو نداره که واسه همه جای ایران کتاب بفرسته؟ به غیر از بانک کتاب صیا

timsar jackson
02-11-2009, 12:55
من یانک کتاب گیتامهر رو می شناسم.یه بار زنگ زدم گفت به همه جای ایران کتاب می فرستیم.
ولی کتابی ازش نخریدم فقط زنگ زدم بپرسم.
این شمارشه:021-66403030

آها اینو تو سایت پدرام بوک دیده بودم.یادم رفته بود

ممنون

mostafa_360
02-11-2009, 13:23

من از انقلاب 5 جلد اندیشه سازان رو خریدم 20 تومان.اما خیلی سالم هستن.هر قیمتی داد بخر چون کم گیر میاد.

kahkeshan6
02-11-2009, 14:49
کسی نیست جواب ما رو بده.
اقلا بگین تستای حسابان کانون فرهنگی آموزش خوبه یا نه؟
هشت کتاب ریاضی گاج چطوره؟

mohsen_blid
02-11-2009, 15:35
بچه ها سلام
من الان میخوام ادبیات کتاب بگیرم و یادمه بچه ها میگفتن کتاب چیه سبطی
حالا کلا بهترین کتاب برای ادبیات دوم سوم پیش چیه
چه سال چابی و دقیق ادرس کتاب رو بگید برم بخرم

rambo_1386
02-11-2009, 16:55
بچه ها سلام
من الان میخوام ادبیات کتاب بگیرم و یادمه بچه ها میگفتن کتاب چیه سبطی
حالا کلا بهترین کتاب برای ادبیات دوم سوم پیش چیه
چه سال چابی و دقیق ادرس کتاب رو بگید برم بخرم
بهترین روش برای ادبیات مبحثی خوندن:
1-قرابت معنایی هامون سبطی از نشر دریافت
2-املاء و لغت دکتر سبطی
3-آرایه های ادبی کلک معلم
4-تاریخ ادبیات کلک یا گاج
شاید فکر کنی حجمش زیاده ولی اصلا اینطور نیست چون کتاب آموزشی ادبیات 2 و 3 و پیش حجمش خیلی بیشتر از این میشه:11:

GodFatherAmin
02-11-2009, 17:55
هشت کتاب، کتاب خوبیه

w0rm
02-11-2009, 19:29
ميگم اين فيزيكهاي انديشه سازان كدوماشون چاپ ميشن هنوز ؟
و كدوماشون ديگه چاپ نميشن بايد دست 2 شو پيدا كرد .؟

ممنون :10:

Hitman-Group
02-11-2009, 19:52
سلام
اقا لطفا یکی کمک کنه!

mohsen_blid
02-11-2009, 20:02
بهترین روش برای ادبیات مبحثی خوندن:
1-قرابت معنایی هامون سبطی از نشر دریافت
2-املاء و لغت دکتر سبطی
3-آرایه های ادبی کلک معلم
4-تاریخ ادبیات کلک یا گاج
شاید فکر کنی حجمش زیاده ولی اصلا اینطور نیست چون کتاب آموزشی ادبیات 2 و 3 و پیش حجمش خیلی بیشتر از این میشه:11:
یعنی لغت و املاء یه کتاب
قرابت معنایی یک کتاب

هر دو هم از دکتر سبطی

rambo_1386
02-11-2009, 20:37
یعنی لغت و املاء یه کتاب
قرابت معنایی یک کتاب

هر دو هم از دکتر سبطی
O.K دوتا کتابه:
اینم سایتش

دانلود قرابت و تناسب مفهومی:

دانلود املا و لغت:

rambo_1386
02-11-2009, 20:41
زبان فارسی دکتر سبطی فقط تا پایان آبان:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid.khaledi
02-11-2009, 21:17
یه سرچی تو گوگل بزنی فک کنم پیدا کنی
این جا فک نکنم کسی داشته باشه دوست عزیز
موفق باشی

zhani
03-11-2009, 00:10

هشت کتاب گاج خوبه کتاب حسابان نشر الگو هم خوبه اما کلا زیاد نگران حسابان نباش دیفرانسیل هم کاملتره هم کتاب خوب واسش تو بازار زیاد هست

rezayamohebi
03-11-2009, 09:11
سلام
از دوستان کسی فیزیک پیش1 انتشارات فار داره؟
چه جور کتابیه؟
فرق جلد1 وجلد2 فیزیک پیش 1 چیه؟

alitorres77
03-11-2009, 19:12
سلام دوستان کمکم کنید.یه کتاب برای زبان فارسی3 معرفی کنید که هم اموزش داشته باشه و هم تست. در ضمن من میخوام واسه فیزیک3 و هندسه2 کتاب اموزشی بخرم . میگن واسه هردو مبتکران بگیر . اگه میتونید یه توضیح درباره این کتابهای مبتکران بدید.

GodFatherAmin
03-11-2009, 19:15
انگار سایت خوشخوان خراب شده

GodFatherAmin
03-11-2009, 19:17
سلام دوستان کمکم کنید.یه کتاب برای زبان فارسی3 معرفی کنید که هم اموزش داشته باشه و هم تست. در ضمن من میخوام واسه فیزیک3 و هندسه2 کتاب اموزشی بخرم . میگن واسه هردو مبتکران بگیر . اگه میتونید یه توضیح درباره این کتابهای مبتکران بدید.
صبر کن کتاب دکتر سبطی تا پایان این ماه میاد.
مبتکران سطحش بالاست.ولی اونی که برای اندیشه سازان تجدید چاپ می کنه عالیه.هندسه 2 گاج هم خوبه.(سفید)
فیزیک 3 هم رمزینه بگیر.

mostafa_360
03-11-2009, 20:35
بچه ها امروز رفتم انقلاب کتاب کمک اموزشی بخرم.من برای دینی نظرم این بود که دین و زندگی نشر الگو یا مهر و ماه رو بخرم اما چشمم به کتاب دینی جامع انتشارات همگامان افتاد مغازه دار بهم گفت که خیلی عالیه و از همه ی کتاب ها ی بازار مفهومی تره.من هم خریدم واقعآ بی نظیره هم درس نامه ی خیلی خوبی داره و هم تست هایی داره که به شدت به کنکور سراسری نزدیک هستن(حدود 3500 تا تست).ایات رو خیلی روان ترجمه کرده روان تر از اون که فکرشو بکنید تازه خیلی مفهومی ایات و روایات رو تحلیل و بررسی کرده.تازه یه قسمت هم داره که در مورد درس معارف به شما مشاوره می ده.در کل به نظر من بهترین کتاب دین و زندگی کنکوره البته حجمش خیلی زیاده حدود 520 صفحه است.

mostafa_360
03-11-2009, 20:45
سلام
از دوستان کسی فیزیک پیش1 انتشارات فار داره؟
چه جور کتابیه؟
فرق جلد1 وجلد2 فیزیک پیش 1 چیه؟

فیزیک پیش 1 انتشارات فار 2 جلده و فرقشون با هم در این هستش که نصف مطالب فیزیک پیش 1 در جلد 1 و نصف دیگر مطالب در جلد 2 هستش.من این کتاب ها رو نخواندم اما شک نکن کتاب های فیزیک فار بی نظیر هستند.چون مولف های فیزیک فار همان مولفهای فیزیک مشهور اندیشه سازان قدیم هستند.

alitorres77
03-11-2009, 22:04
فیزیک3 اندیشه سازان با مبتکران چه فرقی داره؟ یکی از دوستام مبتکران خریده بود میگفت خیلی خوبه و در حد مرگه:31: یه توضیح بدید لطفا

rezayamohebi
03-11-2009, 22:29
خیلی ممنون از mostafa_360

mostafa_360
03-11-2009, 22:51
فیزیک3 اندیشه سازان با مبتکران چه فرقی داره؟ یکی از دوستام مبتکران خریده بود میگفت خیلی خوبه و در حد مرگه:31: یه توضیح بدید لطفا

کتاب فیزیک 3 مبتکران (تالیف دکتر فرین کمانگر) همان کتاب فیزیک 3 انتشارات اندیشه سازان هستش که الان مبتکران چاپ می کنه و خیلی هم عالیه.

alitorres77
03-11-2009, 23:01
نه. واسه من نوشته محمودزاده هست.

alitorres77
03-11-2009, 23:07
نه. واسه من نوشته محمودزاده هست.
تورو خدا درباره فرق اینا یه توضیحی بدید. کتاب اندیشه سازان هنوز جاپ میشه؟

hamidramzany
03-11-2009, 23:31
سلام
دوستان در خصوص آمار و احتمال رشته تجربی چه کتابی هم خوب و کامل است و هم تست دارد ؟

AEZ_Best
04-11-2009, 00:26
اندیشه سازان یه وقتی خیلی خوب بوده
الانم هست
کلا کتابای خوبب داشتن که به مبتکران واگذاشته شده!
هرکتابی که
ل افتاب گردون داره مال اندیشه سازانه
پشتشم توضیح داده که واگذار شده
بعد مبتکران از فیزیکاش فقط فیزیک 3 رو مرتب میزنه خودشم داره یهسری که همشو محمودزاده نوشته
زیاد کنکوری نیست مشکل حجم داره

اما فیزیک شیمیای اندیشه سازان همیشه تکه
هندسه 2 شم خوبه

mostafa_360
04-11-2009, 07:20
تورو خدا درباره فرق اینا یه توضیحی بدید. کتاب اندیشه سازان هنوز جاپ میشه؟

فرق فیزیک کمانگر و محمودزاده همون طور که دوستمون گفت در این هستش که فیزیک کمانگر برای تست عالیه اما فیزیک محمود زاده برای امتحان تشریحی خوبه.اگر برای کنکور می خوای فیزیک کمانگر رو بخر.

alitorres77
04-11-2009, 12:19
سلام دوباره.کتاب فیزیک3 اندیشه سازان هنوز چاپ میشه و گیر می یاد یا نه باید دسته2 بخریم؟

mostafa_360
04-11-2009, 12:43
سلام دوباره.کتاب فیزیک3 اندیشه سازان هنوز چاپ میشه و گیر می یاد یا نه باید دسته2 بخریم؟

چاپ می شه با عنوان پرسش های 4 گزینه ای فیزیک 3 انتشارات مبتکران تالیف دکتر فرین کمانگر.

saede24
04-11-2009, 12:56
اگه كتابي را نخونديد به بقيه معرفي نكنيد و مرتب به به و چه چه نكنيد كه اين كتاب خوبه ماشاا... قيمت هر تستي هم كه ديگه از 8 تومن بيشتر نباشه كمتر نيست بخواييم اينجوري تست بخريم كه ورشكست ميشيم پس بي زحمت از بين كتابهايي كه خونديد بهترينش را تو تاپيك بذاريد يه نفر هم لطفا درباره سطح كتابهاي تخته سياه يه توضيحي بده مرسيييييييييييييي

GodFatherAmin
04-11-2009, 13:46
سلام
دوستان در خصوص آمار و احتمال رشته تجربی چه کتابی هم خوب و کامل است و هم تست دارد ؟
گاج و قلم چی هست ولی به نظر من گاج بهتره.

GodFatherAmin
04-11-2009, 13:49
میگم دوستان این انتشارات اندیشه سازان علاوه بر فیزیک و شیمی دیگه چه کتابیش خوبه؟
من که خیلی با فیزیک 1و 2 اندشه سازان حال کردم.
زبان انگلیسی-ریاضیات

alitorres77
04-11-2009, 15:47
برای اموزش فیزیک 1و2 پیش و فیزیک2 کتابهایی معرفی کنید که خیلی روان توضیح داده باشه و بدرد تست زنی بخوره. اگه میتونید یه توضیحی هم درباره خصوصیات کتابها بدید.مرسی

GodFatherAmin
04-11-2009, 16:07
برای اموزش فیزیک 1و2 پیش و فیزیک2 کتابهایی معرفی کنید که خیلی روان توضیح داده باشه و بدرد تست زنی بخوره. اگه میتونید یه توضیحی هم درباره خصوصیات کتابها بدید.مرسی
من خودم تو فیزیک برای آموزش اول کتاب درسی رو میخوندم بعد تست های گاج رو میزدم.
ولی دوستان کتاب رمزینه رو معرفی کردن.
بعضیام می گن فار.

alitorres77
04-11-2009, 17:54
اگه اطلاعاتی درباره اموزش فیزیک3 مبتکران نوشته محمودزاده دارید بذارید.بگید بدرد میخوره یا نه. اموزش شیمی1و2 پیش بازرگان مثل کتابهای 2و3 هست؟
اندیشه سازان برای فیزیک1و2 پیش کتاب اموزش داره؟ اگه داره بگید خوبه یا نه

rezayamohebi
04-11-2009, 21:31
به نظرمن برای فیزیک پیش مبتکران به همراه یک کتاب تست که نکات درسی و تستی توش باشه

مثل آبی قلم چی خوبه.

mostafa_360
04-11-2009, 22:04
اگه كتابي را نخونديد به بقيه معرفي نكنيد و مرتب به به و چه چه نكنيد كه اين كتاب خوبه ماشاا... قيمت هر تستي هم كه ديگه از 8 تومن بيشتر نباشه كمتر نيست بخواييم اينجوري تست بخريم كه ورشكست ميشيم پس بي زحمت از بين كتابهايي كه خونديد بهترينش را تو تاپيك بذاريد يه نفر هم لطفا درباره سطح كتابهاي تخته سياه يه توضيحي بده مرسيييييييييييييي

تو بین کتاب های تخته سیاه فقط کتاب های زیستش به خصوص ژنتیکش که تالیف دکتر مهدی ارامفر هست خیلی خوبه.کتاب های شب کنکورش هم خوبن اما بقیه ی کتاب های گویاش زیاد جالب نیست.

mostafa_360
04-11-2009, 22:19

کلآ توی بازار هیچ کتاب فیزیک و ریاضی که مثل کتاب های شیمی مهندس بازرگانی خیلی روان و مفهومی توضیح داده باشه پیدا نمی کنی اما برای فیزیک اگر دنبال یه کتاب واقعآ خوب هستی از کتاب های اندیشه سازان قدیم یا انتشارات فار استفاده کن.البته انتشارات فار فعلآ کتاب های فیزیک پایه رو عرضه نکرده که بهتره از کتاب های اندیشه سازان استفاده کنی باور کن حتمآ نتیجه می گیری مولفان فیزیک اندیشه سازان قدیم توی اموزش فیزیک بی نظیر هستند.برای تست بیشتر هم اگر سطح پایین یا متوسطی داری از گاج سفید و یا اگر سطح بالایی داری از کتاب ابی انتشارات فکور استفاده کن.البته برای اموزش فیزیک کتاب های انرژی اتمی و رمزینه هم خوبن اما به پای اندیشه سازان و فار نمی رسند در اخر اینو بگم که مولفان فیزیک فار همون مولفان فیزیک اندیشه سازان قدیم هستند.البته نظر همه ی دوستان محترمه:20:

eblisandenzo
04-11-2009, 22:29
سلام بچه ها من فردا دارم میرم برای خرید کتاب . اطفا تو هر کدوم بهترین رو معرفی کنین

1. دینی (تست عالی و توضیح خوب )

یه سوال. کتاب آیات و نکات گاج چه طوره ؟

2. ادبیات . من نوبل دارم اما جالب نیست

3. زبان فارسی

4. فیزیک ( چیزی که هم پایه باشه هم پیش ) تستهای سراسری بیشتر باشه

5. برای reading زبان انگلیسی

6. تست لغت و تاریخ ادبیات

timsar jackson
05-11-2009, 00:03
1. دینی (تست عالی و توضیح خوب )کتاب سبز

یه سوال. کتاب آیات و نکات گاج چه طوره ؟عالی

2. ادبیات . من نوبل دارم اما جالب نیست برای تست کتاب بانک تست اندیشه فائق(جلد بنفش داره)

3. زبان فارسی کانون و همگامان

پ.ن:واسه بقیه چیزایی که پرسیده بودی خیلی از کتابایی که میدونستم مطمئن نبودم واسه همین پیشنهاد نکردم...

herfei2008
05-11-2009, 00:18
سلام

برای حسابان چه کتابی خوبه ؟ چه در زمینه آموزش چه در زمینه تست :20:

( راستی کسی کتاب آموزش حسابان نصیری و آموزش حسابان امیدوار (دو جلده) رو داره ؟ اگه داره نظرشو بگه دربارشون که کدوم بهتره)

mostafa_360
05-11-2009, 00:20
سلام بچه ها من فردا دارم میرم برای خرید کتاب . اطفا تو هر کدوم بهترین رو معرفی کنین

1. دینی (تست عالی و توضیح خوب )

یه سوال. کتاب آیات و نکات گاج چه طوره ؟

2. ادبیات . من نوبل دارم اما جالب نیست

3. زبان فارسی

4. فیزیک ( چیزی که هم پایه باشه هم پیش ) تستهای سراسری بیشتر باشه

5. برای reading زبان انگلیسی

6. تست لغت و تاریخ ادبیات

1.برای دینی همگامان حرف نداره اما حجمش بالاست حدود 520 صفحه.
4.برای فیزیک اگر بیشتر دنبال تست کنکوری 10 سال ابی قلمچی خیلی کامله.
5.برای اموزش ریدینگ کتاب های زبان مبتکران تالیف دکتر شهاب اناری حرف نداره اما حجمشون خیلی بالاست اگر می خوای زود نتیجه بگیری از این فرمولی که می گم استفاده کن:زبان کم حجم و مقوی کتاب خیلی سبز+ریدینگ گاج
6.برای لغت و تاریخ ادبیات لازم نیست تست بزنی سعی کن بیشتر حفظ کنی.
بقیه رو هم دوستمون راهنمایی کردن.

saede24
05-11-2009, 01:25
يه سوال بچه ها همگامان همون قلمچيه? آخه قلم چي عمومي هاش خيلي مزخرفه

timsar jackson
05-11-2009, 10:45
( راستی کسی کتاب آموزش حسابان نصیری و آموزش حسابان امیدوار (دو جلده) رو داره ؟ اگه داره نظرشو بگه دربارشون که کدوم بهتره)

به نظر من کتاب عباس امیدوار بهتره...

rezayamohebi
05-11-2009, 16:27
برای حسابان بهتره کتاب خیلی سنگین نگیرید کتابی بگیرید که مفاهیم قشنگ باز کنه در عوض دیفرانسیل کتاب سنگین مثل خوشخوان بگیرید
کاری که خودم کردم تابستون فقط کتاب سبز حسابان قلم چی رو کامل و دقیق و مفهومی خوندم با شروع مدرسه دیفرانسیل خوشخوان که کتاب واقعا سطح بالا و البته سخته دارم طبق برنامه میخونم بعدشم چندتا آزمون دادم دیفرانسیل بالای 70 می زنم.
(این برنامه ای بود که تابستون انجام دادم نمی دونم الان جواب بده یا نه)

alitorres77
05-11-2009, 18:27
سلم دوستان.چندتا سوال فنی داشتم.
1- برای ادبیات2 یه کتاب جامع معرفی کنید که همه چیز رو توضیح داده باشه و بدرد کنکور هم بخوره.
2-یه کتاب زبان انگلیسی هم بگید که لغت یاد بده
3- این کتاب زبان فارسی سبطی که قراره بیاد پیش و 3 باهم تو یه کتاب هست؟
مهم4- درمورد فیزیک پیش 1و2 اندیشه سازان یه کم بیشتر توضیح بدید. بدجور دودلم. بگید اموزشش کامله یا بیشتر تسته؟

timsar jackson
05-11-2009, 21:08
1- برای ادبیات2 یه کتاب جامع معرفی کنید که همه چیز رو توضیح داده باشه و بدرد کنکور هم بخوره.

کلک معلم

فکر کنم گاج یه کتاب واژگان سطر به سطر زبان داره..

زبان فارسی پیش که نداریم فقط 3 هست...البته کتاب ادبیات پیش کتاب ادبیات و زبان فارسیه یعنی زبان فارسی رو هم شامل میشه

azimzade
05-11-2009, 22:10
برای امتحان نهایی گلواژه بهتره یا گاج زرد؟
اصلا گاج زرد چه جوریه؟همه نمونه سوالارو باهم گذاشته یا درس به درس جداکرده؟

alitorres77
05-11-2009, 23:25
قیمت کتاب اموزش فیزیک 1و2 اندیشه سازان چنده؟

rezayamohebi
06-11-2009, 10:34
سلم دوستان.چندتا سوال فنی داشتم.
مهم4- درمورد فیزیک پیش 1و2 اندیشه سازان یه کم بیشتر توضیح بدید. بدجور دودلم. بگید اموزشش کامله یا بیشتر تسته؟

2-واژگان جامع کتاب سبز
3-زبان فارسی سبطی همه چی تمام.

mostafa_360
06-11-2009, 11:33
قیمت کتاب اموزش فیزیک 1و2 اندیشه سازان چنده؟

4500 تومان مال چاپ 83.:31:

petrose.kabir
06-11-2009, 21:31
SALAM.MIGAM KETABHAYE RAMZINE HAM MESE GAJ YA KANON KETABHAYE MOKHTALEFI MARBOT BE YE DARS DARE
MASELAN VASEYE DIFRANSIYEL KETABHAYE TSTO TOZIHO....JODAST.YA HAMASH YEKIYE??.MAMNON

mehdi_7070
06-11-2009, 22:28
SALAM.MIGAM KETABHAYE RAMZINE HAM MESE GAJ YA KANON KETABHAYE MOKHTALEFI MARBOT BE YE DARS DARE
MASELAN VASEYE DIFRANSIYEL KETABHAYE TSTO TOZIHO....JODAST.YA HAMASH YEKIYE??.MAMNON

سلام
کتاب‌ آموزش و تست جدا هست.
کتاب آموزش دیفرانسیل دو جلد هست که هنوز جلد دوم چاپ نشده!
دوجلد کتاب هم مربوط به تست دیفرانسیل هست که هنوز جلد دوم چاپ نشده! تست ریاضیات پایه چاپ شده (با نام جلد سوم).

petrose.kabir
06-11-2009, 23:09
mamnon.age ketabe amozeshe ramzinaro bekhonam .bad mishe testasaye difransiyelo zad.??

petrose.kabir
06-11-2009, 23:12
ketabaye hendese tahlili.gosaste.ramzine chetore???
be nazareton che ketabi khobe ke amozeshesh khob bashe?

petrose.kabir
06-11-2009, 23:31
برای امتحان نهایی گلواژه بهتره یا گاج زرد؟
اصلا گاج زرد چه جوریه؟همه نمونه سوالارو باهم گذاشته یا درس به درس جداکرده؟

MAN parsal az gaj siyah vase emtahan nahai estefade kardam ke harf nadare.
vase jabro ehtemal va hendese 2.faghat va faghat gaje siyah.man ghol midam ke sarejalase emtahan hame soala vasat ashna bashan
adabiyat va zabane farsi 3 faghat va faghat gaje sabz
fizik man 2 salane khondam .hesabanam ham ye gaje siyah dashtam ham tarahan ke azash kheyli razi bodam:18:

shabeashegha
06-11-2009, 23:40
ميگم اين فيزيكهاي انديشه سازان كدوماشون چاپ ميشن هنوز ؟
و كدوماشون ديگه چاپ نميشن بايد دست 2 شو پيدا كرد .؟

ممنون :10:
یکی از کتابای فیزیک پیشش رو تا همین یکی 2سال پیش تجدید چاپ کرده ولی امسال رو خبر ندارم . از پایه هم فیزیک کمانگر رو تجدید چاپ میکنه که غوغاست!

shabeashegha
06-11-2009, 23:43

من از تخته سیاه زیست و عربیشو دیدم . زیستش خوبه ولی عربیش چندان دلچسب نبود. اعلالشو عالی گفته بود ولی بقیش رو افتضاح!
بیشتر تعریف شب کنکورشو شنیدم . میگن توی کنکور آزاد هرچی سوال میاد مشابهش توی شب کنکور هست! راست و دروغش با گوینده:31:

mostafa_360
07-11-2009, 01:12
من از تخته سیاه زیست و عربیشو دیدم . زیستش خوبه ولی عربیش چندان دلچسب نبود. اعلالشو عالی گفته بود ولی بقیش رو افتضاح!
بیشتر تعریف شب کنکورشو شنیدم . میگن توی کنکور آزاد هرچی سوال میاد مشابهش توی شب کنکور هست! راست و دروغش با گوینده:31:

کاملآ موافقم کلآ تو بین کتاب های گویای تخته سیاه کتاب های زیستش خیلی عالیه اما بقیه زیاد جالب نیستند(من اکثر کتاب های گویای تخته سیاه رو خواندم) اما شنیدم کتاب های شب کنکورش عالی هستند چند تا رتبه ی دو رقمی به شدت از کتاب های شب کنکورش تعریف می کردن می گفتن برای جمع بندی حرف ندارن و خیلی مفیدن.:20:

mehdi_7070
07-11-2009, 11:43
ketabaye hendese tahlili.gosaste.ramzine chetore???
be nazareton che ketabi khobe ke amozeshesh khob bashe?
برای آموزش کتاب‌های خوبی هست. همه چیز را خوب و مفهومی توضیح داده. ولی حجمش زیاده!

این‌ها را بخون شاید برات مفید باشه:
ادبیات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ریاضی، فیزیک، شیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mamnon.age ketabe amozeshe ramzinaro bekhonam .bad mishe testasaye difransiyelo zad.??
بستگی به خودتون داره. باید دقیق بخونید، مثال‌ها را کامل بفهمید و تمرین‌ها را حل کنید. در این صورت می‌شه گفت بلـه! (ولی فکر نمی‌کنم این سؤال جواب مشخصی داشته باشه و به خیلی چیزها بستگی داره. نمی‌خواستم زیاد فلسفه‌بافی کنم!)

در ضمن، فارسی نوشتن جزء قوانین این انجمن هست. از این به بعد رعایت کنید:10:

saede24
07-11-2009, 12:27
اقا مصطفي شما چه جوري تستهاي همه انتشارات را ميخونيد و تحليلشون هم ميكنيد اين تست همگامان هم كه گفتيد مال قلمچي نيست؟

mostafa_360
07-11-2009, 23:16
اقا مصطفي شما چه جوري تستهاي همه انتشارات را ميخونيد و تحليلشون هم ميكنيد اين تست همگامان هم كه گفتيد مال قلمچي نيست؟

من کتاب های تست همه ی انتشارات رو نخواندم اما من الان 2 ساله که کتابخانه ای می رم که خصوصیه و مدیر اونجا تقریبآ از تمام کتاب های انتشارات کمک اموزشی حداقل یه نسخه رو تهیه کرده تا بچه ها استفاده کنند علاوه بر این گاهی اوقات اگر دست بعضی دوستام کتاب جدیدی رو ببینم قرض می گیرم و می خوانم و اگر خوشم اومد و احساس کردم کتاب خوبیه هم خودم می خرم و هم به بقیه معرفی می کنم.راستی منظورت کدام کتاب همگامانه؟؟اگر منظورت کتاب دینی جامع هستش باید بگم که خیلی عالیه و انتشارات همگامان زیر نظر انتشارات قلمچیه اما سطح کتاب هاش زمین تا زیر زمین با کتاب های قلمچی فرق داره.:31:

M . Sayid
08-11-2009, 11:34
دوستان عزیز نظرتون راجع به این کتابا رو می خواستم بدونم:

آموزش فیزیک 1 و آزمایشگاه -آموزش فیزیک 2 و آزمایشگاه ( مبتکران - محمود زاده )

انگلیسی خوشخوان

آمار اندیشه فائق

تست دین و زندگی رمزینه و گاج

آموزش شیمی 2 - پیش 1 و 2 ( رمزینه ) آموزش شیمی 3 ( مهندس بازرگانی _ مبتکران )

تست شیمی 2 و 3 پیش من آبی کانون می زنم نظرتون چیه و بهتر از این کتاب چه کتابی رو پیشنهاد میدین؟؟

برای دروس عمومی چه کتابای رو پیشنهاد می کنین که سطح بالاتری داشته باشه و در کل سخت تر باشه؟؟

با تشکر...

saede24
08-11-2009, 15:09
براي شيمي صدرصد كتابهاي بازرگاني را بگير براي دروس عمومي چند صفحه قبل وهمين چند پست قبلي را بخون درباره همه عمومي ها صحبت شده بجز زبان كه براي ان هم فكر كنم بيشتر كتاب مبتكران اناري را پيشنهاد دادند

iman0007
08-11-2009, 17:33
برای عربی کتابی که تست تالیفی استاندارد زیاد دشته باشه چی خوبه؟ایاد فیلی تست کم داره.

Alamate Soal
08-11-2009, 17:46

انگلیسی خوشخوان

آمار اندیشه فائق

تست شیمی 2 و 3 پیش من آبی کانون می زنم نظرتون چیه و بهتر از این کتاب چه کتابی رو پیشنهاد میدین؟؟

برای دروس عمومی چه کتابای رو پیشنهاد می کنین که سطح بالاتری داشته باشه و در کل سخت تر باشه؟؟

با تشکر...

فيزيك 1 محمود زاده خيلي خوبه . ولي فيزيك 2 خيلي نكته و مطل زايد داره . تست هاي آموزشي فيزيك مخصوصا در فصل هاي سوم چهارم و پنجم اصلا خوب نيستن . پيشنهاد ميكنم براي فيزيك 2 ؛ زرف انديشان بگيري .

دين و زندگي نشر الگو (‌انرژي اتمي ) هم خوبه

ansary
08-11-2009, 18:37
من نفهمیدم برا شیمی بچه ها میگن مبتکران بازرگانی خوبه . این بنده خدا ده بیستا کتاب شیمی داره کدومه؟ (همشون ضروریه) . البته این تعداد سالهاشم حساب کردم.
بعد این آموزشش را بگیرم کافیه؟ فک کنم 4 کتاب بشه

ansary
08-11-2009, 18:37
این دین و زندگی گاج خوبه یا مهرماه یا انرژی اتمی؟

M . Sayid
08-11-2009, 19:54
برای عربی کتابی که تست تالیفی استاندارد زیاد دشته باشه چی خوبه؟ایاد فیلی تست کم داره.

نشر الگو فکر کنم از همه بهتره

ramin 69
08-11-2009, 23:34

ایاد فیلی تست هاش کم نیست که!! حدود 1700 تا تست داره!

اما اگه بازم تست میخوای نشر الگو خوبه. من خودم دارم خوبه. فقط یه مشکلی داره با ایادفیلی.

مثلا ایافیلی اومده مبحثی درس داده. یعنی یه کم از دوم یه کم از سوم و طبق طبقه بندی خودش درس و تست داره. ولی نشر الگو اومده مثلا واسه درس اول عربی2 مثلا 100 تا تست درس دوم 90تست و ... و هماهنگ کردنش با بحث بندی ایاد فیلی و تست نشر الگو دردسرسازه!! من فقط چون مدرسه میگه نشر الگو میزنم ایادفیلی کافیه(به نظرمن)

mostafa_360
09-11-2009, 00:13

انگلیسی خوشخوان

آمار اندیشه فائق

با تشکر...

اموزش فیزیک مبتکران(غلامعلی محمود زاده) بیشتر به درد امتحان تشریحی می خوره.اگر برای تست کتاب فیزیک خوب می خوای برو سراغ اندیشه سازان قدیم یا انتشارات فار( که همون مولفان فیزیک اندیشه سازان قدیم هستند) اموزش مفهومی هم دارند و به خوبی تو رو برای کنکور واکسینه می کنند.
انگلیسی خوشخوان رو من نخواندم اما تو بین کتاب های انگلیسی کنکور کتاب های انتشارات مبتکران (دکتر شهاب اناری) حرف ندارن البته کتاب انگلیسی جامع انتشارات خیلی سبز (دکتر جابری) هم عالیه.
تست دین و زندگی رمزینه و گاج اصلآ توصیه نمی شه اگر یه کتاب خوب و مفهومی می خوای که تست های خفن هم داشته باشه کتاب دین و زندگی جامع انتشارات همگامان بی نظیره البته حجمش از بقیه ی کتاب های دینی یه خورده بیشتره.
تو بین کتاب های شیمی انتشارات خیلی سبز و انتشارات مبتکران از همه بهترند معروف ترین کتاب های شیمی همین کتاب های شیمی مبتکران (مهندس بازرگانی و دکتر بابایی) هستند که سطح خیلی بالایی هم دارند در ضمن کتاب های شیمی قلمچی(پایه و پیش) به نظرم خیلی ضعیفن.

M . Sayid
09-11-2009, 10:08
تست دین و زندگی رمزینه و گاج اصلآ توصیه نمی شه اگر یه کتاب خوب و مفهومی می خوای که تست های خفن هم داشته باشه کتاب دین و زندگی جامع انتشارات همگامان بی نظیره البته حجمش از بقیه ی کتاب های دینی یه خورده بیشتره.

همگامان بهتره یا نشر الگو؟؟

[/QUOTE]تو بین کتاب های شیمی انتشارات خیلی سبز و انتشارات مبتکران از همه بهترند معروف ترین کتاب های شیمی همین کتاب های شیمی مبتکران (مهندس بازرگانی و دکتر بابایی) هستند که سطح خیلی بالایی هم دارند در ضمن کتاب های شیمی قلمچی(پایه و پیش) به نظرم خیلی ضعیفن.[/QUOTE]

پس این کتابا رو بگیرم خوبن؟؟

مجموعه پرسش های چهار گزینه ای شیمی 2 - 3 - پیش 1 - پیش 2
تالیف مهندس بازرگانی
آموزش شیمی 3 بازرگان رو دارم تستاشم بگیرم؟؟

آموزش هندسه پایه چی بگیرم؟؟ ( تستش چی خوبه؟)

rezayamohebi
09-11-2009, 13:34

انگلیسی خوشخوان

آمار اندیشه فائق

با تشکر...

من خودم فیزیک پیش مبتکران استفاده میکنم بنظرم عالیه چیزهای اضافی اعصاب خورد کن نداره

انگلیسی خوشخوان نظری ندارم به نظرم انگلیسی جامع کتاب سبز یا شبقره یا اساسی تر اندیشه سازان بهترند.

دین و زندگی نظری ندارم هر کتابی ساز خودشو میزنه.

آموزش شیمی و تست بدون شک اندیشه سازان بازرگان اگه تو آموزش شیمی پایه و پیش 80 درصد آمادگی داشته باشی تستش کافیه.

برای دروس عمومی گاج محوری .

rezayamohebi
09-11-2009, 13:46
از دوستان با تجربه یاری می طلبم.

برای گسسته چی خوبه( بجز خوشخوان)؟

خودم اندیشه سازان دارم نمی دونم کافیه یا نه.

S.M.B
09-11-2009, 14:49
با سلام خدمت همه بچه های فروم !

یه سوالی ازتون داشتم که اگه لطف کنین ممنون میشم . مخصوصا از mostafa_360 عزیز !

می خواستم ببینم این فیزیک انتشارات فار :

1 - پیش 2 هم چاپ شده یا نه؟

2- تعداد صفحات کتاب چقدره ( پیش1 جلد 1 و جلد 2 )

خیلی واجبه می خوام بگم تا فردا برام از شیراز بخرن . ( لطفا سریع ) !

GodFatherAmin
09-11-2009, 15:49
من نفهمیدم برا شیمی بچه ها میگن مبتکران بازرگانی خوبه . این بنده خدا ده بیستا کتاب شیمی داره کدومه؟ (همشون ضروریه) . البته این تعداد سالهاشم حساب کردم.
ایشون 8 تا کتاب داره 4 تا آموزش و 4 تا تست.
بستگی داره کنکوری هستی یا دانش آموز دبیرستان اگه دبیرستانی هستی کتاب آموزشش رو فقط بخون.اگه کنکوری هستی کتاب تستش رو بخون اگه مشکل داشتی کتاب آموزششو بگیر.

mostafa_360
09-11-2009, 16:43
همگامان بهتره یا نشر الگو؟؟

تو بین کتاب های شیمی انتشارات خیلی سبز و انتشارات مبتکران از همه بهترند معروف ترین کتاب های شیمی همین کتاب های شیمی مبتکران (مهندس بازرگانی و دکتر بابایی) هستند که سطح خیلی بالایی هم دارند در ضمن کتاب های شیمی قلمچی(پایه و پیش) به نظرم خیلی ضعیفن.[/QUOTE]

پس این کتابا رو بگیرم خوبن؟؟

مجموعه پرسش های چهار گزینه ای شیمی 2 - 3 - پیش 1 - پیش 2
تالیف مهندس بازرگانی
آموزش شیمی 3 بازرگان رو دارم تستاشم بگیرم؟؟

آموزش هندسه پایه چی بگیرم؟؟ ( تستش چی خوبه؟)[/QUOTE]

شک نکن دینی جامع همگامان از نشر الگو هم بهتره می تونی وقتی رفتی کتاب فروشی مقایسه کنی.
کتاب های شیمی مهندس بازرگانی حرف نداره.حتمآ کتاب های تستش رو تهیه کن البته اگر در کنارش کتاب های اموزشیش رو هم تهیه کنی ضرر نمی کنی.
توی هندسه پایه من بهتر از کتاب های مهندس فرهاد ابوالقاسمی (انتشارات مبتکران) نمی شناسم خیلی خوب و روان توضیح داده تست های سطح بالایی هم داره.

mostafa_360
09-11-2009, 17:07
با سلام خدمت همه بچه های فروم !

یه سوالی ازتون داشتم که اگه لطف کنین ممنون میشم . مخصوصا از mostafa_360 عزیز !

می خواستم ببینم این فیزیک انتشارات فار :

1 - پیش 2 هم چاپ شده یا نه؟

2- تعداد صفحات کتاب چقدره ( پیش1 جلد 1 و جلد 2 )

خیلی واجبه می خوام بگم تا فردا برام از شیراز بخرن . ( لطفا سریع ) !

انتشارات فار فیزیک پایه رو چاپ نکرده اما فیزیک پیش 1 رو در 2 جلد چاپ کرده فیزیک پیش 2 رو هم به احتمال زیاد چاپ کرده راستی اینو بگم که حجم 2 جلد کتاب فیزیک پیش 1 فار اگر اشتباه نکنم حدودآ بالای 700-800 صفحه می شه.تازه قیمت کتاب هاش هم خیلی بالاست (هر جلد حدود 7000 تومان).من خودم از فیزیک اندیشه سازان قدیم استفاده می کنم و خیلی راضیم خیلی مفهومی توضیح داده و تست هاش خیلی خوب مفهوم رو می رسونند.گروه فیزیک فار هم همون مولفان اندیشه سازان قدیم هستند در کل هر دو کتاب برای فیزیک عالی هستند.اگر کتاب های اندیشه سازان قدیم رو خریدی حتمآ یه کتاب تست مثل ابی قلچی یا گاج سفید هم تهیه کن چون فیزیک اندیشه سازان تست های 83 به بعد رو نداره البته از بین کتاب های فیزیک اندیشه سازان کتاب فیزیک 3 رو مبتکران تجدید چاپ می کنه (تالیف دکتر فرین کمانگر) که بی نظیره.موفق باشی.

M . Sayid
09-11-2009, 18:32
میرم که اینا رو بگیرم نظرتون چیه؟

پرسش های 4 گزینه ای شیمی 2 - 3 پیش 1 و 2 تالیف مهندس بازرگانی

دین و زنگی جامع همگامان + دین و زندگی گاج آیات و احادیث

آموزش هندسه پایه تالیف مهندس ابوالقاسمی انتشارات مبتکران ( هندسه 1 و 2 جداست؟؟)

آموزش هندسه تحلیلی کماکان باید منتظر رمزینه بمونم یا چیز دیگه بگیرم؟؟

mehdi_7070
09-11-2009, 19:36

گاج هم کتاب آموزش تحلیلی از همین مولف (آقای کشاورزی) داره:20:
کتاب سبز کانون (پایافر) هم کتاب خوبی هست.

Ali-ch
09-11-2009, 23:06

رمزینه رو صبر کن کتاب تست تحلیلی و پایه اش بیادبگیر(خیلی شاخه)
نویسنده ش کاک سوندیه(نویسنده ی کتاب تست گسستش
برای آموزش هم فک کنم otn بگیری خوب باشه(فار هم خیلی پایه ای درس داده)
ممنون

mostafa_360
10-11-2009, 06:28

همینارو بگیری خوبه.البته لازم نیست ایاتو احادیث گاج رو بگیری دینی جامع همگامان کافیه.هندسه ی 1 و2 ابوالقاسمی هم جداست.برای تحلیلی هم که دوستان راهنمایی کردن.:20:

sinasalar2007
10-11-2009, 16:54
بعد از 3-2 ماه اومدم بپرسم لیلی زن بود یا مرد :دی
میگم این انتشارات رمزینه کتاب کلاس برای ریاضیات پایه نداره ؟!

M . Sayid
10-11-2009, 16:57
بعد از 3-2 ماه اومدم بپرسم لیلی زن بود یا مرد :دی
میگم این انتشارات رمزینه کتاب کلاس برای ریاضیات پایه نداره ؟!

اگه هندسه تحلیلی و دیفرانسیل پیش 2 رو زودتر چاپ کنه راضییم پایه پیشکشش

unlife
10-11-2009, 19:09

درمورد شیمی شک نکن !
برای دین و زندگی آیات و نکات گاج فوق العاده است.تمام آیات رو بررسی کرده حتی آیاتی که مثلن تو اندیشه و تحقیق و تطبیق و ... رو که تو کتاب آدرس آیه داده بری بخونی (مثلن آیه 15 شوری رو بررسی کنید و ...) رو هم تو کتاب آورده و بررسی کرده یه کتاب تمام عیاره.
برای معارف تست نزن فقط بخون تست زدن وقت تلف کردنه (تو 90 درصد مواقع) به جاش اون وقت رو بزار و کتاب درسی رو بخون(یا شاید هم بخور....)
هندسه پایه مبتکران دو جلده (هندسه 1 جدا 2 هم جدا)کتاب خوبیه.
آموزش تحلیلی کتاب سبز کانون بیشتر توصیه میشه.اگه هیچی هم سرت نشه با این کتاب کلی مسلط میشی.

unlife
10-11-2009, 19:23

اگه میخوای تو شیمی مشکلی نداشته باشی و وقت داری هم آموزش رو بگیر و هم تست یعنی با کتاب و آموزش بخون و مفهوم رو یاد بگیر با کتاب تستش هم تست بزن و کار کن.من خودم کتاب آموزش 3 و پیش 1 رو دارم عالیه یعنی الان بعد از خوندن این کتاب ها فهمیدم تا الان این معلما چی میگفتن (بخصوص ترمودینامیک)در زمینه ی آموزش و تست بازرگانی یکه تازه شک نکن.
میتونی به توصیه یکی از دوستان هم عمل کنی فقط اونایی که مشکل داری آموزشش رو بگیر

M . Sayid
10-11-2009, 21:13
بالاخره این گاج آیات و احادیث رو بگیرم یا نه با توجه به این که همگامان رو می گرم و گاجی که خودم دارم رو هم کار می کنم ( وقتمو نمی گیره؟)

petrose.kabir
11-11-2009, 00:29
بالاخره این گاج آیات و احادیث رو بگیرم یا نه با توجه به این که همگامان رو می گرم و گاجی که خودم دارم رو هم کار می کنم ( وقتمو نمی گیره؟)

کتاب جامع دینی گاج کاملترین کتابه
با داشتن این کتاب هیچ کدوم از این کتابهای ایات و ... نیست

mostafa_360
11-11-2009, 06:49

اینجا نظر همه ی دوستان محترمه خوب هر کسی نظر خودشو داره.اما من جای شما باشم فقط روی دینی همگامان کار می کنم من پارسال دینی گاج رو خواندم و خیلی ضربه خوردم.به نظر من ضعیف ترین کتاب های عمومی برای انتشارات گاجه.می تونی وقتی رفتی برای خرید کتاب بین تمام کتاب های دین و زندگی کنکور یه مقایسه ای بکنی اونوقت می بینی که دینی همگامان بی نظیره.:10:

GodFatherAmin
11-11-2009, 08:52
دینی همگامان خوبه ولی توجه داشته باش 70% سوالات از آیات میاد که من بهت پیشنهاد می کنم آیات گاج رو هم بگیری در کنار همگامان.

siafu
11-11-2009, 13:43
دوستان توی اون تاپیک برای زبان انگلیسی کنکور انتشارات شبقره رو پیشنهاد کردن...
میخواستم سطح کتاب بالا باشه.
بگیرم همینو؟

siafu
11-11-2009, 13:45
بگیرم همینو؟

GodFatherAmin
11-11-2009, 13:57
بگیرم همینو؟
من انتشارات کتاب سبز رو خونده بودم عالی بود.
خود مولف کتاب درسی نوشته.

clickestan
11-11-2009, 14:14
کتاب زبان فارسی دکتر سبطی(دریافت) اومده؟

Ali-ch
11-11-2009, 14:49
بگیرم همینو؟
من دارم شبقره رو میخونم
قواعد رو خوب توضیح داده
تعداد تستاش هم بالاست
کتاب خوبیه از وقتی دارم میخونمش زبان زیر 70 نزدم

saede24
11-11-2009, 15:23
بالاخره نفهميديم كدوم كتاب دين وزندگي خوبه اگه ميتونيد يك قسمت از كتابها را بصورت pdf بذاريد بتونيم بين مفاهيم آيات مقايسه بكنيم شايد اينجوري بهتر باشه زبان فارسي هم اخر آبان مياد ميتوني به سايت دريافت هم مراجعه كني

petrose.kabir
11-11-2009, 17:35
زبان انگليسي فقط و فقط كتاب سبز بخونين .واقعا عاليه

AEZ_Best
11-11-2009, 17:40
سلام

رمزینه دیف و زبان فارسی سبطی اومد؟
اگه نه کسی میدونه کی میاد؟
شماره قبادی رو ندارید و سبطی؟

سریع خبر بدید
ممنون

rezayamohebi
11-11-2009, 21:46
بگیرم همینو؟

من خودم چون پارسال زبان3 اندیشه سازن گرفتم امسالم زبان پیش اندیشه سازان گرفتم که واقعآ خوبه.

از بین کتاب سبز و شبقره اونطوری که من دیدم:

شبقره بهتره.

saede24
11-11-2009, 22:39
سلام

رمزینه دیف و زبان فارسی سبطی اومد؟
اگه نه کسی میدونه کی میاد؟
شماره قبادی رو ندارید و سبطی؟

سریع خبر بدید
ممنون

آقا جون صدبار هنوز زبان فارسي نيومده حداكثر تا پايان آبان مياد

mostafa_360
12-11-2009, 01:14
بچه ها:
1.کسی کتاب اموزش مثلثات احمد قندهاری (نشر مهاجر) رو خوانده؟مطالب رو روان و مفهومی توضیح داده؟اگه کتاب بهتری برای اموزش مفهومی مثلثات می شناسید لطفآ راهنمایی کنید.
2.برای امار کتاب کلاس رمزینه چه طوره؟
3.برای اموزش حسابان از بین کتاب عباس امیدوار (اندیشه سازان-مبتکران) و محمود نصیری (مبتکران) کدام رو پیشنهاد می کنید؟کدام روان تر و مفهومی تره و مطالب رو ساده تر بیان کرده؟؟.مرسی از راهنماییتون.

mostafa_360
12-11-2009, 01:17
بچه ها:
1.کسی کتاب اموزش مثلثات احمد قندهاری (نشر مهاجر) رو خوانده؟مطالب رو روان و مفهومی توضیح داده؟اگه کتاب بهتری برای اموزش مفهومی مثلثات می شناسید لطفآ راهنمایی کنید.
3.برای اموزش حسابان از بین کتاب عباس امیدوار (اندیشه سازان-مبتکران) و محمود نصیری (مبتکران) کدام رو پیشنهاد می کنید؟کدام روان تر و مفهومی تره و مطالب رو ساده تر بیان کرده؟؟.مرسی از راهنماییتون.

mostafa_360
12-11-2009, 21:46
میگم برای ادبیات سوم یه کتاب می خوام که مطالب رو خوب توضیح داده باشه.تست هم داشته باشه.
کدوم از کتاب های زیر بهتره؟
گاج سبز
ادبیات انتشارات خیلی سبز
کلک معلم
تخته سیاه

اگه کتابی هست که از این کتاب ها بهتر باشه ممنون میشم معرفی کنید.

اگر برای کنکور می خوانی از کتاب های دکتر سبطی (قرابت معنایی و واژگان و املا) و تب کنکور کلک معلم استفاده کن.کتاب های دکتر سبطی بهترینند زبان فارسیش هم اخر این ماه میاد.برای ارایه و تاریخ ادبیات هم از تب کنکور کلک معلم استفاده کن کلی توی وقت صرفه جویی می کنی.

rezayamohebi
12-11-2009, 21:50
میگم برای ادبیات سوم یه کتاب می خوام که مطالب رو خوب توضیح داده باشه.تست هم داشته باشه.
گاج سبز
ادبیات انتشارات خیلی سبز
کلک معلم
تخته سیاه

گاج سبز (فقط توضیح با تست بدون پاسخ تشریحی)

ادبیات کتاب سبزم که فقط تسته .

کلک معلم (;کتابی که توضیح وتست با پاسخ تشریحی داره)

تخته سیاه فکر نکنم برای ادبیات کتب توضیحی داشته باشه(شایدم داشته باشه) فقط یک کتاب برای زبان فارسی داره که کتاب نسبتا خوبیه.

GodFatherAmin
13-11-2009, 13:17
گاج سبز
ادبیات انتشارات خیلی سبز
کلک معلم
تخته سیاه

برای ادبیات تو کنکور باید مبحثی خوند اینطوری خوندن اشتباه.:46:

moraddad
13-11-2009, 14:20
آقا این نظریه اعداد داره اذیت میکنه...
گسسته چی خوبه به نظرتون؟
خوشخوان دارم ولی حال نمیکنم باهاش...پاسخ تشریحیش بیخوده.

mehdi_7070
13-11-2009, 14:48
یعنی چه طوری خوند؟؟
اول از چی شروع کرد؟
به طور خلاصه می‌شه گفت:

اما برای تسلط بر ادبیات... ببینید! سبک تست‌های کنکور نسبت به سال‌های گذشته عوض شده و هر سال داره از حافظه محوری دورتر می‌شه. پس عملا تست‌های قدیمی به‌درد نمی‌خورند! از طرفی بخش عمده‌ای از تست‌ها از مطالب خارج از کتاب هستند. به عنوان مثال تست‌های املا ، آرایه‌های ادبی و قرابت معنایی (تقریبا) هیچ کدوم از متن کتاب درسی طرح نمی‌شوند. پس حفظ کردن خط به خط کتاب درسی و یا حتی بررسی خط به خط آرایه‌های اون چندان فایده‌ای برای شما نخواهد داشت (دقت کنید!‌ منظورم این هست که نشینید حفظ کنید!). به خاطر همین توصیه‌ی من این هست که شما کتاب‌های موضوعی در زمینه‌ی ادبیات تهیه کنید و به تسلط بر همین کتاب‌ها بپردازید. مطمئنا نتیجه‌ی بسیار خوبی خواهید گرفت.

آقا این نظریه اعداد داره اذیت میکنه...
گسسته چی خوبه به نظرتون؟
خوشخوان دارم ولی حال نمیکنم باهاش...پاسخ تشریحیش بیخوده.
در نظریه اعداد نباید بی‌خیال اثبات‌ها بشید! باید بفهمید وگرنه حفظ کردن یه سری نکته ردیف شده نتیجه‌اش همین چیزی هست که الان بهش رسیدید.
اگه قصد دارید واقعا از این بخش لذت ببرید و وقت کافی هم براش بذارید کتاب‌کلاس رمزینه را تهیه کنید. اگه نفهمیدید چند دور بخونید تا بفهمید چی به چیه. اون موقع خودتون نکات مهمی را که دلایلش را هم می‌دونید یادداشت کنید و از همون‌ها به عنوان مرجع استفاده کنید. این‌جوری تا پایان سال هر بار که مرور کنید یادتون میاد چرا این نکته را یادداشت کردید. ولی خب باید وقت بذارید.
منظورم از اثبات این نیست که مو به مو اثبات‌ها را حفظ کنید! بلکه بیشتر منظورم اینه که بفهمید دلیل یه نکته چیه. توی خود کتاب رمزینه تقریبا همین‌جوری برخورد کرده با قضیه:46:

mostafa_360
13-11-2009, 14:59
بچه ها:

کسی نبود جواب ما رو بده؟؟؟؟:41:

rambo_1386
13-11-2009, 16:07
دوستان واقعا دیگه قاطی کردم پارسال اکثر بچه ها نظرشون روی دین و زندگی جامع گاج بود مدتی پیش سبز حالا هم که شده همگامان بالاخره چیکار کنم ؟ کدومو بخونم ؟ من که گاج سفید با آیات و نکات دارم بنظرتون می ارزه دوباره کتاب عوض کنم خداشاهده انقدر کتاب عوض کردم دیگه روم نمیشه تو چشم بابام نگاه کنم پارسال کارم فقط عوض کردن کتاب بود هفته ای نبود من کتاب عوض نکنم حالا هم که مساله دین و زندگی بالاخره چیکار کنم با همین گاج میشه نتیجه خوبی گرفت یا نه؟ میشه در مورد دین و زندگی همگامان هم توضیح بدید؟
یه سوال از امیر جان(amirdb) فکرکنم شما هم کتاب سبز و هم گاج(دین و زنگی) داشتید میشه بگید چقدر باهم فرق میکنن ؟ فکر کنم کتاب سبز فقط تستاش از گاج بهتره درسته؟ یا آموزشش هم فرق میکنه؟ در کل بی زحمت یه مقایسه جامع بکنید:11:

moraddad
13-11-2009, 16:40
من دین و زندگی همگامان دارم.
کتاب کمک درسی دیگه ای هم ندیدم ولی فکر نکنم بقیه کتابا سنگین تر از این باشن!
واقها ادبیاتش ثقیله:31:
و البته نزدیک به ادبیات طراحان کنکور...
تمام متن کتابو ریز به ریز دسته بندی کرده، مفهوم آیه ها رو هم خوب توضیح داده....

GodFatherAmin
13-11-2009, 17:17
دوستان واقعا دیگه قاطی کردم پارسال اکثر بچه ها نظرشون روی دین و زندگی جامع گاج بود مدتی پیش سبز حالا هم که شده همگامان بالاخره چیکار کنم ؟ کدومو بخونم ؟ من که گاج سفید با آیات و نکات دارم بنظرتون می ارزه دوباره کتاب عوض کنم خداشاهده انقدر کتاب عوض کردم دیگه روم نمیشه تو چشم بابام نگاه کنم پارسال کارم فقط عوض کردن کتاب بود هفته ای نبود من کتاب عوض نکنم حالا هم که مساله دین و زندگی بالاخره چیکار کنم با همین گاج میشه نتیجه خوبی گرفت یا نه؟ میشه در مورد دین و زندگی همگامان هم توضیح بدید؟
یه سوال از امیر جان(amirdb) فکرکنم شما هم کتاب سبز و هم گاج(دین و زنگی) داشتید میشه بگید چقدر باهم فرق میکنن ؟ فکر کنم کتاب سبز فقط تستاش از گاج بهتره درسته؟ یا آموزشش هم فرق میکنه؟ در کل بی زحمت یه مقایسه جامع بکنید:11:
آقا امیر وسواسی شدیا.:31:
بیای دانشگاه می فهمی چطوریه الان برای هر درس 100 تا کتاب و نمونه سوال امتحانیه بیای دانشگاه کتاب درسیت بزور پیدا می شه.
گاج انصافا کتاباش از یه نظر خوبه که غلط توش خیلی خیلی کمه تو بعضی کتاباش که اصلا غلط پیدا نمی شه.چی همش می خوای عوض کنی.
من هر دو رو داشتم ولی انصافا زیاد با هم فرقی نمی کنه نمی تونه هم فرق کنه چون درس عمومیه ولی تو این کتاب سبز دینی من خیلی غلط پیدا کردم.به نظر من همین که داری عالیه.

clickestan
13-11-2009, 18:54
برای دینی در مرتبه اول کتاب درسی (یعنی متن کتاب رو خوب با آیات تطبیق بدید )
و آیات رو کالبد شکافی کنید یعنی کاملا بفهمید (مخاطبش کیه /برای چی گفته شده/ متن مربوط به آیه در متن)
در کنار این کارا که همش با کتاب درسی امکان پذیره یه کتابم برای کمک بیشتر به تحلیل متن کتاب و آیات بخرید
هر چی میگیرید در کنارش آیات و نکات گاج رو هم بگیرید
در ضمن از آیاتی که تو متن کتاب نیست و تو اندیشه و تحقیقا و... مورد سوال قرار گرفته سوال میاد

حالا دو تا سوال:
رمزینه کتابای کلاس و تست دیف 2 اومده؟هندسه تحلیل چی؟

راستی این زبان فارسی سبطی بازی که نمیخواد در بیاره؟چون من زنگ زدم ماه پیش گفت آخر مهر ماه حالا میگه آخر آبان ماه..........

rambo_1386
13-11-2009, 19:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG]]
امین جان ای کاش وسواس بود نمیدونم چه مرضیه افتاده به جونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عشق عوض کردن کتابم ولی وقتی تو هر کتاب 2 ، 3 تومن ضرر میکنم اصلا حال نمیده ! دستت درد نکه بابت یادآوری دانشگاه:11:

نظر من :کتاب درسی رو عشقهواقعا امیر جان دستت درد نکنه یه خورده از این آشفتگی نجاتم دادی:11:
جالبه نظر علیرضا دلشاد (مولف دین و زندگی همگامان) هم همینه گفته دین و زندگی با سایر کتا که باید تست زد کاملا فرق میکنه و بهترین منبع برای دین و زندگی کتاب درسیه(تو سایت گزینه 2 خوندم)

mostafa_360
13-11-2009, 19:35
من دین و زندگی همگامان دارم.
کتاب کمک درسی دیگه ای هم ندیدم ولی فکر نکنم بقیه کتابا سنگین تر از این باشن!
واقها ادبیاتش ثقیله:31:
و البته نزدیک به ادبیات طراحان کنکور...
تمام متن کتابو ریز به ریز دسته بندی کرده، مفهوم آیه ها رو هم خوب توضیح داده....

کاملآ تایید می شه.کتاب دین و زندگی جامع همگامان روان ترین کتاب دین و زندگی کنکوره.ایات رو بهتر از هر کتاب دیگری ترجمه کرده تا به خوبی معنی ایات بره توی مخ:31:به علاوه با وسواس شدیدی روی مفهوم ایات و روایات کار کرده به طوری که ممکنه برای یه ایه چند تا مفهوم گفته باشه که توی هیچ کتاب دیگری پیدا نمی کنی.تازه تقریبآ همه ی ایات رو به صورت ترکیبی با درس های دیگه ارتباط داده و رابطه ی علیت و معلولیت رو به خوبی برات جا می ندازه.تست های بسیار سطح بالایی هم داره که به شدت به ادبیات و سختی سوالات کنکور نزدیکه.باور کنید من از خواندن این کتاب خسته نمی شم.من همیشه دنبال یه کتاب خفن دین و زندگی می گشتم و تقریبآ تمام کتاب های دینی رو بررسی کردم(گاج سفید-انرژی اتمی-قلمچی-مهر و ماه-کتاب سبز و همگامان) باور کنید همگامان بی نظیره.به نظر من ضعیف ترین دین و زندگی کنکور برای همین انتشارات گاجه که متاسفانه خیلی طرفدار داره (یکی از مولفاش معلم زیسته:2:) من پارسال با خواندن دین و زندگی گاج سفید خیلی ضربه خوردم.به دوست عزیزم rambo_1386 باید بگم که این کتاب واقعآ ارزش خرید رو داره با تسلط روی این کتاب دینی رو 100 نزنی کمتر از 80 هم نمی زنی.البته بازم می گم نظر همه ی دوستان محترمه:10:

ravi22
14-11-2009, 07:28
سلام. كسي جزوه كمك آموزشي ساختمانهاي گسسته رو داره. اوني كه پيام نور قم داده نه ها. راستي. كسي هم اگر كتاب ساختمانهاي گسسته انگليسي داشته باشه هم از لطفش استقبال ميشه.؟

M . Sayid
14-11-2009, 13:47
برای آموزش مثلثات چی بگیرم ؟؟

واقعا مثلثات بلد نیستم

GodFatherAmin
14-11-2009, 14:18
بچه ها:
1.احمد قندهاری کتاباش عالیه ولی چون من مثلثاتشو نخوندم نمی تونم بگم.
2.من ندیدم ولی گاج سفید که من می خوندم خیلی خوب توضیح داده بود.
3.-------

farshidshd
14-11-2009, 15:27
برای آموزش مثلثات چی بگیرم ؟؟

واقعا مثلثات بلد نیستم

کتاب تکمیلی مثلثات

داود ماجد، کاظم حافظقرآن، خلیل احمدپور (مترجم)، ایرج ذوالقدر (مترجم)

مشخصات کتاب
تعداد صفحه: 116
نشر: رجاء تهران
شابک: 964-93885-9-1
وزن: 350 گرم

یا

آموزش مثلثات-کتب کوچک ریاضی
ISBN:964-353-060-4
انتشارات مدرسه

M . Sayid
14-11-2009, 16:01
کتاب تکمیلی مثلثات

داود ماجد، کاظم حافظقرآن، خلیل احمدپور (مترجم)، ایرج ذوالقدر (مترجم)

مشخصات کتاب
تعداد صفحه: 116
نشر: رجاء تهران
شابک: 964-93885-9-1
وزن: 350 گرم

یا

آموزش مثلثات-کتب کوچک ریاضی
ISBN:964-353-060-4
انتشارات مدرسه

بچه ها کس دیگه ای از این کتاب استفاده کرده راضی باشه ؟

وقت آزمون و خطا دیگه نداریم

dr.b4ne
14-11-2009, 18:06
مطمئن باشید کتاب هائی رو که میگم جزو بهترین ها تو هر زمینه ای هستن(نگفتم بهترین که گیر ندید ولی واقعا بهترین اند ==> آخیش اونی که میخاستم گفتم<==)

معارف : ففففففففففففففففففففففففف ففقط گاج سفید (عمرا رودستشو پیدا کنید)

تحلیلی : مولف دو تا از بهترین کتاب ها ( کتاب محوری و کلاس رمزینه ) یکی هستش(عنایت الله کشاورزی) ولی رمزینه راحت تر اوضیح داده و گاج فنی تر !!!!!!!!!!!!!

دیف : مثل من . . . خل بازی در نیارید یه کتاب متعادل بزنید مثل اندیشه فائق ( به نظرم من هرچی خوشخوان زدم اصلا به دردم نخورد ) ولی کاری کنید نقطه مثبتتتون بشه ریاضی یعنی هر چی بیشتر بخونید بازم باید بیشتر بخونید چون اگه کم بخونید با کله میاید پائیین ولی اگه خوب بخونید تاثیرش خیلی زیاده .

شیمی : oooooooooooooooooooooonly مبتکران
فیزیک : کتاب سبز معرکس
لغت زبان : tick8 یکی از بهترین هاست برای این کار

همه کنکوریارو دوست دارم امید وارم همشون رتبه اولو بیارن !!!!!!!!!!!!! :31::27:

LODGIS.B:5:

M . Sayid
14-11-2009, 22:37
تست جامع ادبیات چی بگیرم خوبه؟؟ خودم گاج سفید دارم مال پارساله تست زبان فارسی هم داره

یکی هم مال خواهرمه که به من ارث رسیده:31::31: مال حداقل 3 سال پیشه مبتکران تالیف هامون سبطیه از اونایی که پشتشون نوشته انتشارات اندیشه سازان واگذار شده به مبتکران 3تا کتابه پیش 1 و 2 سال سوم تستاش به این صورته که هر فصل کتابو به چند بخش قرابت معنایی و آرایه ها و... تقسیم کرده

به نظرتون لازمه یه جدید بگیرم ؟

یه کتاب کم حجم هم برای انگلیسی پیشنهاد بدید ( اگرم قواعد رو خوب توضیح داده بود که چه بهتر)

دوستتون دارم اساسی....

timsar jackson
15-11-2009, 00:35
تست جامع ادبیات چی بگیرم خوبه؟؟ خودم گاج سفید دارم مال پارساله تست زبان فارسی هم داره

اندیشه فائق (جلد بنفش داره)

steps
15-11-2009, 01:00
من از هفته قبل شروع به خوندن کردم
گزینه 2 ثبت نام کردم
برای ریاضی و فیزیک چی بخرم بخونم که یاد بگیرم (هیچی بلد نیستم)

M . Sayid
15-11-2009, 01:22
من از هفته قبل شروع به خوندن کردم
گزینه 2 ثبت نام کردم
برای ریاضی و فیزیک چی بخرم بخونم که یاد بگیرم (هیچی بلد نیستم)

چه رشته ای؟؟
چون بعضی از درس های ریاضو تجربی متفاوتند

ولی من آموزش فیزیک 3 رمزینه ( کتاب کلاس ) رو توصیه می کنم حتما بگیری چون من هم چیز زیادی نمیدونستم از فیزیک 3 حالا خیلی بهتر شده خدا رو شکر.

در ضمن اینجا سلیقه ها متفاوته و آخر سر خودت باید تصمیم بگیری چه کتابی بگیری چون ممکنه بچه ها از کتابای 3 یا 4 ناشر در یک درس تعریف کنن و اونوقت احساس می کنی توی یک هزارتو گیر اقتادی

جناب تیمسار جکسون اون کتابی که گفتی حدودا چند صفحه است؟؟

بچه ها آموزش مثلثات احمد قندهاری بگیرم؟؟ چون خودم چیزی از مثلثات بلد نیستم....

steps
15-11-2009, 01:38
من تجربی هستم

mostafa_360
15-11-2009, 06:44
یه کتاب کم حجم هم برای انگلیسی پیشنهاد بدید ( اگرم قواعد رو خوب توضیح داده بود که چه بهتر)

دوستتون دارم اساسی....

اگر می خوای زود نتیجه بگیری کتاب کم حجم و مقوی زبان انگلیسی انتشارات خیلی سبز تنها راه حل شماست(شک نکن) .راستی برای لغت هم واژگان زبان انگلیسی انتشارات خیلی سبز حرف نداره خیلی کامله و به سبک اقای لایتنر نوشته شده.موفق باشی.

mostafa_360
15-11-2009, 06:52
1.احمد قندهاری کتاباش عالیه ولی چون من مثلثاتشو نخوندم نمی تونم بگم.
2.من ندیدم ولی گاج سفید که من می خوندم خیلی خوب توضیح داده بود.
3.-------

GodFatgher جان از کتاب های احمد قندهاری کداماشو خواندی؟شنیدم حجم کتاباش بالاست.راستی اون کتاب هایی که از احمد قندهاری خواندی روان توضیح داده یا نه؟
مرسی.:10:

GodFatherAmin
15-11-2009, 10:15
GodFatgher جان از کتاب های احمد قندهاری کداماشو خواندی؟شنیدم حجم کتاباش بالاست.راستی اون کتاب هایی که از احمد قندهاری خواندی روان توضیح داده یا نه؟
مرسی.:10:
احمد قندهاری از مولف های کتاب درسی بوده و هم چنین نویسنده کتاب های انتشارات مدرسه.یک انسانیه که معلومه عاشقه ریاضیه و از ریاضی برای پول در آوردن استفاده نمی کنی چون راحت می تونی یه کتاب کنکوری بنویسه که همه کتاب های دیگرو بزاره کنار.من کتابای حسابان و دیفرانسیل و لگاریتم شو خوندم که همشون به نظر من معرکه بودن ولی انصافا به درد کنکور نمی خورن اگه می خوای سواد ریاضیت بالا بره باید کتابشو بخونی چون نکته تستی بهت نمی گه.

mostafa_360
15-11-2009, 11:47
احمد قندهاری از مولف های کتاب درسی بوده و هم چنین نویسنده کتاب های انتشارات مدرسه.یک انسانیه که معلومه عاشقه ریاضیه و از ریاضی برای پول در آوردن استفاده نمی کنی چون راحت می تونی یه کتاب کنکوری بنویسه که همه کتاب های دیگرو بزاره کنار.من کتابای حسابان و دیفرانسیل و لگاریتم شو خوندم که همشون به نظر من معرکه بودن ولی انصافا به درد کنکور نمی خورن اگه می خوای سواد ریاضیت بالا بره باید کتابشو بخونی چون نکته تستی بهت نمی گه.

به نظرت برای اموزش حسابان کدام روان تر و مفهومی تره؟؟اموزش دو جلدی حسابان تالیف عباس امیدوار (مبتکران-اندیشه سازان) یا اموزش حسابان تالیف محمود نصیری (مبتکران).
ممنون میشم اگر جواب بدی.:11:

GodFatherAmin
15-11-2009, 18:46
به نظرت برای اموزش حسابان کدام روان تر و مفهومی تره؟؟اموزش دو جلدی حسابان تالیف عباس امیدوار (مبتکران-اندیشه سازان) یا اموزش حسابان تالیف محمود نصیری (مبتکران).
ممنون میشم اگر جواب بدی.:11:
این کتابی که گفتم کتاب فوق العاده خوبی برای من بود چون می خواستم مفاهیم رو به طور کامل یاد بگیرم و کتابی نیست که نکات تستی داشته باشه باید کتاب رو ببینید تا منظورمو بفهمید.

timsar jackson
15-11-2009, 19:55

به نظر من کتاب عباس امیدوار..

petrose.kabir
16-11-2009, 00:15
سلام
بچه ها من با عربی خیلی مشکل دارم.هیچی بلد نیستم
امتحان نهای 7 گرفتم
یه کتاب خوب که از اول گفته باشه سراغ نداریی؟

reza-atom
16-11-2009, 00:51
هندسه تحليلي رمزينه نيومد؟دبيرمون مزخرفه همش يه سري نكته جزوه ميگه بعد ميره سراغ تست !اصلا مفهومي كار نمي كنه خسته شدم اينقدر نكته حفظيدم مخصوصا فصل ٢ كه اصلا پيش زمينه ي خوبي براي صفحه (هندسه ٢) ندارم!

rezayamohebi
16-11-2009, 01:39
سلام دوستان

کتاب واژه نامه انگلیسی که دوم و سوم پیش دانشگاهی داشته باشه همچنین مخصوصآ دارای لغات خارج

کتاب در حد کنکور باشه .چی پیشنهاد میکنید؟

mostafa_360
16-11-2009, 09:49

1.timsar جان برای اموزش مثلثات چی رو پیشنهاد می کنی؟؟می خوام مفهومی و ساده توضیح داده باشه.GodFather جان می گه کتاب های احمد قندهاری خیلی خوبه اما بدرد کنکور نمی خوره.
2.برای امار رمزینه بگیرم خوبه؟
لطفآ بقیه ی دوستان هم نظر بدن.:10:

timsar jackson
16-11-2009, 11:05
1.timsar جان برای اموزش مثلثات چی رو پیشنهاد می کنی؟؟می خوام مفهومی و ساده توضیح داده باشه.GodFather جان می گه کتاب های احمد قندهاری خیلی خوبه اما بدرد کنکور نمی خوره.

واسه مثلثات من کتاب مثلثات انتشارات مدرسه رو دارم به نظر من که خوبه...

رمزینه مگه آمارم داره؟

mahyar_bt
16-11-2009, 13:17
میگم بچه ها نمایشگاه کتاب شیراز شروع شده.و 40 درصد هم تخفیف داره.گفتم از فرصت یه استفاده بکنم برم دیگه هرچی کتاب مونده رو بخرم.خواستم یه راهنمایی کنید.من یه لیست میذارم از کتاب هایی ک دارم اگه کم وکسری تو کتاب ها هست خواهشا بگید غیر از این کتاب ها چه کتاب های دیگه ای نیاز هست.
ریاضیات:کتاب تست رمزینه.کتاب کلاس دیفرانسیل رمزینه.
آمار:رمزینه+گاج سفید
گسسته:رمزینه
هندسه1:رمزینه+مبتکران که ازشون راضی نیستم
هندسه2:چیزی ندارم راهنمایی کنید
تحلیلی:؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فیزیک:
فیزیک 1و2:اندیشه سازان قدیم
فیزیک3:اندیشه سازان+کتاب کلاس رمزینه
فیزیک پیش:کتاب کلاس رمزینه

شیمی:شیمی بهمن بازرگانی(2و3وپیش)

ادبیات:
دوم:گاج سبز
سوم:چیزی ندارم خواهشا راهنمایی کنید
پیش:گاج سبز
و دو کتاب دکتر سبطی از انتشارات دریافت و کتاب تاریخ ادبیات گاج.
زبان فارسی:کانون-همگامان

عربی:
عربی 2:گاج سبز
عربی جامع ایاد فیلی

دینی:کتاب جامع دینی انتشارات سبز

زبان:کتاب جامع انگلیسی انتشارت سبز
........................
خواهشا اگه چیزی مونده بگید.
مخصوصا تو ادبیات فکر می کنم کتاب خوبی ندارم.
یکی از دوستان تو این فروم گفتند کتاب آرایه ادبی کلک بگیرم.بگیریم؟
................
این کتاب های کوچک وجمع وجور مثل فرمول های گاج بگیرم؟
تا نمایشگاه تموم نشده خواهشا راهنمایی کنید.
برای ریاضیات بنک تست اندیشه فائق بگیر به دردت میخوره از پیش پایه با هم هست تستاشم خوداییش عالیه یعنی یه جورایی منتخب الکی مثل قلمچی... تست های ابکی و شبیه هم نیاورده برای ادبیات 3 هم کلک بگیر کلا برای ادبیات به نظر من باید گاج سبز یا کلک که هیچ فرقی ندارن !!! داشته باشی و به همراه کتاب املا قرابت معنایی سبطی و ارایه کلک هندسه پایه هم شاید خیلیا با من موافق نباشن ولی من هندسه 1و2 ابی قلمچی معرفی میکنم خلاصه جامع هست گاج... اینقدر پیچوندن... که عمرا چیزی یادت بمونه و بفهمی فیزیک پیش هم فقط کتاب کلاس داری؟!؟! پس از رو چی تست میزنی برای اونم حتما یه کتاب بگیر کتاب تست زیاده ابی قلمچی گاج... و اندیشه سازان که تو نمایشگاه پیدا نمیکنی!!!

GodFatherAmin
16-11-2009, 16:50
میگم بچه ها نمایشگاه کتاب شیراز شروع شده.و 40 درصد هم تخفیف داره.گفتم از فرصت یه استفاده بکنم برم دیگه هرچی کتاب مونده رو بخرم.خواستم یه راهنمایی کنید.من یه لیست میذارم از کتاب هایی ک دارم اگه کم وکسری تو کتاب ها هست خواهشا بگید غیر از این کتاب ها چه کتاب های دیگه ای نیاز هست.
ریاضیات:کتاب تست رمزینه.کتاب کلاس دیفرانسیل رمزینه.
آمار:رمزینه+گاج سفید
گسسته:رمزینه
هندسه1:رمزینه+مبتکران که ازشون راضی نیستم
هندسه2:چیزی ندارم راهنمایی کنید
تحلیلی:؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فیزیک:
فیزیک 1و2:اندیشه سازان قدیم
فیزیک3:اندیشه سازان+کتاب کلاس رمزینه
فیزیک پیش:کتاب کلاس رمزینه

شیمی:شیمی بهمن بازرگانی(2و3وپیش)

ادبیات:
دوم:گاج سبز
سوم:چیزی ندارم خواهشا راهنمایی کنید
پیش:گاج سبز
و دو کتاب دکتر سبطی از انتشارات دریافت و کتاب تاریخ ادبیات گاج.
زبان فارسی:کانون-همگامان

عربی:
عربی 2:گاج سبز
عربی جامع ایاد فیلی

دینی:کتاب جامع دینی انتشارات سبز

زبان:کتاب جامع انگلیسی انتشارت سبز
........................
خواهشا اگه چیزی مونده بگید.
مخصوصا تو ادبیات فکر می کنم کتاب خوبی ندارم.
یکی از دوستان تو این فروم گفتند کتاب آرایه ادبی کلک بگیرم.بگیریم؟
................
این کتاب های کوچک وجمع وجور مثل فرمول های گاج بگیرم؟
تا نمایشگاه تموم نشده خواهشا راهنمایی کنید.
به این لینک برو

GodFatherAmin
16-11-2009, 16:53
لطفآ بقیه ی دوستان هم نظر بدن.:10:
1.اصلا مثلثات روش تستی نداره یه روشای ابداعی داره برای حفظ کردن فقط به نظر منم برای انتشارات مدرسه رو بگیر.
2.برای آمار گاج بگیر.

M . Sayid
16-11-2009, 17:18
برای جبر آموزش لازمه بگیرم ؟؟؟

حالا چه کتابی خوبی برا آموزش و تست جبر

تست گسسته چی خوبه؟؟ ( خودم خوشخوان دارم از اونایی که روش نوشته ویژه دانش آموزان ممتاز .....)
ولی جلسه بندی کرده درساشو شک کردم شاید آموزش باشه....
یکی یه راهنمایی به ما بده...

rambo_1386
16-11-2009, 17:39
پیمان مگه ما باید حسابان هم بخونیم ؟ حسابان که کلا تو دیف تکرار شده بجز تابع، مثلثات و لگاریتم غیر از اینه یا من اشتباه میکنم؟

mostafa_360
16-11-2009, 19:57
سلام
بچه ها من با عربی خیلی مشکل دارم.هیچی بلد نیستم
امتحان نهای 7 گرفتم
یه کتاب خوب که از اول گفته باشه سراغ نداریی؟

عربی جامع رمزینه+فن ترجمه ی انرژی اتمی همه ی کنکور رو پوشش می دهند.البته عربی ایاد فیلی هم خیلی طرفدار داره اما حجیمه.

mostafa_360
16-11-2009, 20:38
1.اصلا مثلثات روش تستی نداره یه روشای ابداعی داره برای حفظ کردن فقط به نظر منم برای انتشارات مدرسه رو بگیر.
2.برای آمار گاج بگیر.

با مثلثات انتشارات مدرسه می شه روی مثلثات مسلط شد؟؟روان توضیح داده؟؟

reza-atom
16-11-2009, 21:19
ممنون.دو سوال دارم:
1- میگم برای تست ریاضیات پایه دیفرانسیل من کتاب تست رمزینه رو دارم حالا نیازی هست این اندیشه فائق رو بگیرم؟
2-برای کتاب کلاس فیزیک رمزینه هر جلسه حدود 20 تا 30 تست آورده.کافیه؟یا برم کتاب تست بگیرم؟

١ همون كافي و كامله!
٢ براي فيزيك ٣ فقط كتاب سفيد مبتكران (دكتر كمانگر)
خلاصه + تستهاي آموزشي + تستهاي تمريني + آزمون پايان فصل
اين كتاب ضميمه هاي رياضي و روشهاي سريع رو داره!
براي فيزيك پيش هم كه اگه انديشه سازان قديم گير آوردي بگير! من گاج گرفتم ولي اشتباه كردم چون جواباش درست حسابي نيست (بدليل حجم بسيار زيادش) و هم خيلي مباحث رو ريز كرده!
اصلا سراغ كتاباي كانون نرو ! مفت نمي ارزن!!!

mahyar_bt
16-11-2009, 22:19
ممنون.دو سوال دارم:
1- میگم برای تست ریاضیات پایه دیفرانسیل من کتاب تست رمزینه رو دارم حالا نیازی هست این اندیشه فائق رو بگیرم؟
2-برای کتاب کلاس فیزیک رمزینه هر جلسه حدود 20 تا 30 تست آورده.کافیه؟یا برم کتاب تست بگیرم؟
والا امیر جان من کتاب تست رمزینه رو ندیدم ولی در مورد اندیشه فائق بگم فقط توش تست های درست حسابی و مادر هست مثلا نیومده الکی از یه مبحث 20 تا تست شبیه به هم بیاره مثلا چندتا دونه درست حسابی اورده که حلشون کنی بقیه رو هم میتونی حل کنی البته اضافه کنم پاسخنامه زیاد جالبی نداره یعنی فقط تست حل کرده رفته نیومده بگه نکته این تست این بوده بلکه خودت باید پیدا کنی
در جواب سوال دومتون هم خوب معلومه که کمه تو واسه سینماتیک دینامیک 1000 تا تست هم بزنی !!! باز تو کنکور نمیتونی جواب بدی :31: (شوخی کردم) ولی خوب باید خیلی تست بزنی من که با قلمچی گاج... که دسته بندی کردن تست ها رو یا به قول خودشون درخت دانش میکرو طبقه بندی... حال نکردم اگه میتونی اندیشه سازان قدیمی بگیر یا دنبال کتاب هایی برو که اینجوری دسته بندی نکرده باشن یعنی تست ها قاطی باشه برای فیزیک3 هم همون اندیشه سازان کفایت میکنه اصلا از اندیشه سازان کامل تر نمیشه پیادا کرد
راستی حالا که 40% تخفیف داره یه بارکی کتاب زرد قلمچی رو هم از الان بگیر

siafu
16-11-2009, 23:17
کتاب زبان کنکور میخوام که تستای قوی داشته باشه! کانون اینا قوی نیستن خیلی ... یعنی اصلا با تستایی که گزینه2 میده قابل مقایسه نیست.

petrose.kabir
17-11-2009, 00:14
سلام
بچه تو شهر ما کتابای رمزینه پیدا نمیشه
چکار کنم؟

reza-atom
17-11-2009, 00:18
کتاب زبان کنکور میخوام که تستای قوی داشته باشه! کانون اینا قوی نیستن خیلی ... یعنی اصلا با تستایی که گزینه2 میده قابل مقایسه نیست.

كتاب جامع زبان انگليسي "كتاب سبز"
اين كتاب فقط تستهاي تاليفي داره و مولفش (دكتر پرويز بيرجندي) مولف كتاب درسيه!
درسنامه+تست+واژگان+نكات مهم

petrose.kabir
17-11-2009, 00:22
سلام
نمیدونم جریان چی بود که خدا ما رو پرت کرد تو این شهر نفرین شده
اقا نه کتابفروشی درست و حسابی داره نه کتابخونه ای. ههچی اقا،هیچی
اصلا نمیدونن رمزینه و.... چیه
فقط 2 سالانه دارن
4 تا معلم خوب داره که قیمتاشون بالاست.جلسه ای 70 تومن
پولم کجا بود.اگه پول داشتم که درس نمیخوندم
خلاصه اومدم ببینم از این بچه ها که ماشاا.. وضعشون خوبه میرن کلاس کنکور امکانش هست با جزوهاشون یه حالی بدن
انشا ا.. که بتونیم جبران کنیم
رشتمم که ریاضیه

M . Sayid
17-11-2009, 00:27
برای جبر آموزش لازمه بگیرم ؟؟؟

حالا چه کتابی خوبی برا آموزش و تست جبر

تست گسسته چی خوبه؟؟ ( خودم خوشخوان دارم از اونایی که روش نوشته ویژه دانش آموزان ممتاز .....)
ولی جلسه بندی کرده درساشو شک کردم شاید آموزش باشه....
یکی یه راهنمایی به ما بده...

الو؟؟؟

آموزش هندسه 1 و 2مبتکران تالیف فرهاد ابوالقاسمی بدرد کنکور می خوره یا امتحان کتبی؟؟

rezayamohebi
17-11-2009, 01:32
الو؟؟؟

آموزش هندسه 1 و 2مبتکران تالیف فرهاد ابوالقاسمی بدرد کنکور می خوره یا امتحان کتبی؟؟

کتابهای هستند که بطور کامل مباحث رو آموزش میدن هم برای کنکور خوبه هم برای امتحان ولی بیشتر جنبه

کنکوری بودنش مطرحه.

ای کاش مولف تمام کتابهای کنکور بهمن بازرگان بود

ای کاش تمام کتابهای کنکور مثله کتابهای شیمی بهمن بازرگان بود.

masih eia
17-11-2009, 09:43
سلام
کتاب دیفرانسیل 2 رمزینه نیومده؟؟؟؟کی بود میگفت 2 هفته دیگه؟؟؟؟

saede24
17-11-2009, 10:17
ايا براي فيزيك 1و2 انتشارات فار تست منتشر ميكنه به نظرتون براي فيزيك 1و2 چه كتابهاي خوبند؟

mostafa_360
17-11-2009, 13:35
ايا براي فيزيك 1و2 انتشارات فار تست منتشر ميكنه به نظرتون براي فيزيك 1و2 چه كتابهاي خوبند؟

بهترین کتاب فیزیک 1و2 اندیشه سازان هستش که اخرین چاپش برای سال 84 توسط مبتکران بوده(همون اندیشه سازان قدیم).خیلی مفهومیه و تست های سطح بالایی داره.انتشارات فار فیزیک پایه رو چاپ نکرده.

alamate_soal_13
17-11-2009, 14:25
بچه ها كسايي كه كنكور سراسري رياضي ميدن ولي هنوز كلاس سوم هستن چجوري ميتونن برن ثبت نام كنن ؟

اگر براي رشته هاي كارداني يا كارشناسي شبانه قبول شده باشن ميتونن برن ؟

alamate_soal_13
17-11-2009, 14:28
كتاب جامع براي عربي و زبان فارسي 3 چي خوبه ؟

saede24
17-11-2009, 17:32
بهترین کتاب فیزیک 1و2 اندیشه سازان هستش که اخرین چاپش برای سال 84 توسط مبتکران بوده(همون اندیشه سازان قدیم).خیلی مفهومیه و تست های سطح بالایی داره.انتشارات فار فیزیک پایه رو چاپ نکرده.

من به كتابهاي دست دوم دسترسي ندارم:41: ممنون ميشم اگه كتاب ديگه اي معرفي كنيد

GodFatherAmin
17-11-2009, 17:34
كتاب جامع براي عربي و زبان فارسي 3 چي خوبه ؟
عربی=ایاد فیلی(عربی به زبان ساده)+ترجمه نشر الگو(هر دو رو باید بگیرید)
زبان فارسی=صبر کنید تا برای دکتر سبطی بیاد.

GodFatherAmin
17-11-2009, 17:37
مطلب نقل شده از mehdi_7070 عزیز:

●● فیزیک ●●

بودجه بندی سوالات سال 88 که برای رشته‌ی ریاضی 45 تست هست.
اول: 4 تست
دوم: 5 تست
سوم: 13 تست
پیش‌دانشگاهی: 23 تست

الف) فیزیک پیش
◄ آموزش: قطعا یکی از بهترین کتاب‌های موجود، کتاب کلاس رمزینه هست. البته حجم کتاب فیزیک (1) اون یه خورده زیاد هست و نذارید برای بعدا. ولی سعی کنید دقیق بخونید و سریع از کنار مطالب رد نشید.
این هم قسمتی از کتاب فیزیک1 پیش و فیزیک2 پیش:
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](ramzine).pdf
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](ramzine).pdf
کتاب انتشارات فار هم یه نگاهی بکنید (من ندیدم!)
◄ تست: این‌جا کتاب آبی کانون خیلی خوب عمل کرده. به نظر من جزء بهترین کتاب‌های بازار هست.

ب) فیزیک پایه
◄ آموزش: اگر صرفا کتاب فیزیک سوم دبیرستان نیاز دارید، کتاب اندیشه سازان واقعا کتاب خوبی هست. هم اولش آموزش تقریبا کامل داده و هم تست‌های کنکور و تالیفی داره.
اما اگر کل فیزیک پایه را خواستید، کتاب خوشخوان را تهیه کنید. هم مفهومی آموزش داده، هم مثال‌ها و تمرین‌های جالبی داره. این هم کتاب خیلی خوبی هست.
◄ تست: کتاب آبی کانون

GodFatherAmin
17-11-2009, 17:38
شما فیزیک چه سالی رو می خواید؟

masih eia
17-11-2009, 20:40
سلام
کتاب دیفرانسیل 2 رمزینه نیومده؟؟؟؟کی بود میگفت 2 هفته دیگه؟؟؟؟

یعنی کسی نیست جواب ما را بده؟؟؟:41:

petrose.kabir
17-11-2009, 21:46
بچه ها من از شهرستان کتابای رمزینه گیرم نمیاد.چکار کنم
شماره انتشاراتش چنده؟

saede24
17-11-2009, 23:15
شما فیزیک چه سالی رو می خواید؟

ممنون از جوابتون تست فيزيك 1و 2 را ميخواستم در ضمن براي قبولي تو رشته هاي پزشكي بايد زمين شناسي هم خوند؟

mehdi_7070
17-11-2009, 23:22
زمين شناسي كنكور (خیلی سبز) در 168 صفحه با قیمت 40000 ریال منتشر شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shabeashegha
18-11-2009, 00:05
ممنون از جوابتون تست فيزيك 1و 2 را ميخواستم در ضمن براي قبولي تو رشته هاي پزشكي بايد زمين شناسي هم خوند؟

برای قبولی توی رشته پزشکی لازم نیست ولی برای داروسازی دولتی نیازه . البته اگه منظور شما دانشگاه آزاده. حتی داروسازی هم زمین نداره

t.sunami
18-11-2009, 13:54
زبان فارسی کانون همگامان دارم نیازی هست برم زبان فارسی رمزینه هم بخرم؟

خیر.همون خیلی هم خوبه.در ضمن واسه فیزیک گاج و فکور خوبن:27:

siafu
18-11-2009, 15:04
واسه زبان فارسی چی خوبه؟

timsar jackson
18-11-2009, 15:09
واسه زبان فارسی چی خوبه؟

کتاب مشترک کانون و همگامان

mazg
18-11-2009, 18:03
میگم بچه ها برای تست فیزیک پیش آبی کانون بهتره یا گاج سفید؟

بسنگی داره چجوری بخوای بخونی....مثلا اگه وقت کم داری و میخوای تست بزنی آبی کانون عالبه مخصوصا که تیپ بندی هم داره.ولی اگه وقت زیاد داری.گاج سفید خوبه ولی خیلییییییییییی تست داره.آدم بعضی مواقع حالش بهم میخوره.

زبان فارسی کانون همگامان دارم نیازی هست برم زبان فارسی رمزینه هم بخرم؟

نه نه ،اصلا...اگه خیلی اصرار داری 1 کتاب دیگه بگیری برو کتاب هامون سبطی رو بگیر.

reza-atom
18-11-2009, 18:55
بسنگی داره چجوری بخوای بخونی....مثلا اگه وقت کم داری و میخوای تست بزنی آبی کانون عالبه مخصوصا که تیپ بندی هم داره.ولی اگه وقت زیاد داری.گاج سفید خوبه ولی خیلییییییییییی تست داره.آدم بعضی مواقع حالش بهم میخوره.

درسته خيلي زياده :31: اما درسنامه هاش هم كامله من فقط همونا رو ميخونم و كتاب درسي !
اما بهتره تعداد تست ها كمتر باشه ولي با كيفيت بالاتر !

mosbatekonkoor
18-11-2009, 20:38
میگم بچه ها برای تست فیزیک پیش آبی کانون بهتره یا گاج سفید؟
من آبی کانون رو دارم خوبه

petrose.kabir
19-11-2009, 13:25
سلام
بچه ها من از شهرستان زنگ زدم تهران که کتابای رمزینه رو واسم بفرستن
من تا حالا کتابارو ندیدم.همه تعریف میکنن منم میگم لابد خوبه
ولی نمیدونم چه کتابایش واسه رشته ریاضی خوبه.کمکم کنید.شما که استفاده میکنین کدوماش خوبو مفهومیی؟

mazg
19-11-2009, 13:56
سلام
بچه ها من از شهرستان زنگ زدم تهران که کتابای رمزینه رو واسم بفرستن
من تا حالا کتابارو ندیدم.همه تعریف میکنن منم میگم لابد خوبه
ولی نمیدونم چه کتابایش واسه رشته ریاضی خوبه.کمکم کنید.شما که استفاده میکنین کدوماش خوبو مفهومیی؟
سلام.
به نظر من کتابای خوبش ایناست:

1.دیفرانسیل و ریاضی پایه
2.فیزیک پیش
3.هندسه تحلیلی و هندسه 1و2
4.گسسته

rambo_1386
19-11-2009, 15:28
اینجا کسی از هندسه 1 رمزینه استفاده کرده؟ به نظرتون خوبه یا نه؟ من نمیدونم اشکال از منه یا از کتاب فکر میکنم فقط باید یه سری نکته حفظ کنم اگه دوستان از این کتاب خوششون اومده میشه بگن چجوری این کتابو میخونن؟
در آخر دنبال هندسه 1 و 2 میگشتم آخرش رسیدم به منشور دانش:
هندسه 1:

هندسه2:

اگه کسی از این کتابا استفاده کرده نظرشو بگه من فقط به خاطر عنایت الله کشاورزی(مولف تحلیلی رمزینه) فکر کنم کتاب خوبی باشه ولی از سایر مولفین چیزی نمیدونم:11:

fardinstar
19-11-2009, 17:26
براي قرابت معنايي ادبيات كتاب انتشارات كتاب سبز بهتره يا قرابت معنايي هامون سبطي ؟؟
حجم زبان فارسي همگامان چقدره ؟(چند صفحه اس ؟)

mehdi_7070
19-11-2009, 17:32
براي قرابت معنايي ادبيات كتاب انتشارات كتاب سبز بهتره يا قرابت معنايي هامون سبطي ؟؟

کتاب قرابت معنایی دکتر سبطی به طور خاص به این موضوع پرداخته و خیلی هم جامع و کامل هست. به نظر من (و احتمالا خیلی‌های دیگه!) بهترین کتاب در این زمینه هست و قابل مقایسه با اون کتاب نیست نیست:31:
زبان فارسی همگامان 260 صفحه است.

petrose.kabir
19-11-2009, 17:48
به نظر من:
کتاب کلاس دیفرانسیل
کتاب تست دیفرانسیل وریاضیات پایه جلد 1 وجلد 3.جلد 2 هنوز نیومده
کتاب کلاس فیزیک پیش
کتاب کلاس گسسته

قیمت این کتابا چنده؟

Tabasom.Sweet
19-11-2009, 18:03

غیر قابل مقایسست کتابای سبطی با بقیه

وحشتناک قرابتش عالیه محشره

بقیه ی کتب برای قرابت ها یک عالمه بیت نوشتن مگه میشه حفظ کرد؟اگر هم بخوای صرفا به گوشت اشنا بشه
که هیچی همرو با هم قاطی میکنی یه درس گذاشته 100 تا بیت

ولی کتاب سبطی انچنان قدم به قدم یادت میده خودت هم متوجه نشی

اصلا از خیرش نگذر اگه توانایی تهیش رو داری:11:

شنیدم زبان فازسی هم میخواد بده...

Tabasom.Sweet
19-11-2009, 18:07
قیمت این کتابا چنده؟

سلام:11:
برو اینجا

اون پایین نوشته لیست کامل کتابها یه کلیک روش بکنی یه فایل پی دی اف باز میشه

بود و نبود کتابها رو تو یه جدول درست حسابی با قیمت و اینا زده

جدول توپ و تمیزیه نگاهش بکن

به هر دلیلی نتونستی باز کنی بگو من برات بگردم تو لیست پیدا کنم

manya-atashin
19-11-2009, 21:18
سلام
ببخشید من دو سه کتاب خوب و مفید برای رشته کاردانی آی تی میخواستم
تا در فرصتی که دارم (حدود شش ماه) بتونم بخونم
تا کمکم کنه در دانشگاه کم نیاورم
pdf
نمیخوام
در ضمن کتبی باشه که تو خود دانشگاه هم تدریس میشه
ممنون

sarinagasemi
19-11-2009, 21:55
بین دین و زنگی نشر الگو و همگامان کدومش بهتره

Tabasom.Sweet
19-11-2009, 22:55

نظز شخصی: نشر الگو

petrose.kabir
19-11-2009, 23:10
in saite ramzine moshkeli dare ke baz nemishe?
Mazerat.emkan farsi neveshtan ro nadaram

petrose.kabir
19-11-2009, 23:13
نظز شخصی: نشر الگو

Dadash eshtebah nakon.vala gaj behtare.kheyli khob dars dade.man ghalam chi dino zendegi hamishe bala 90 mizanam.ba hamin gaj

ramin 69
19-11-2009, 23:22
in saite ramzine moshkeli dare ke baz nemishe?
Mazerat.emkan farsi neveshtan ro nadaram

این لینک دانلود مستقیم کتاب هاش از خود سایتش:

اگر نتونستید دانلود کنید اینم یه لینک کمکی:

موفق باشید

mostafa_360
20-11-2009, 00:47

شک نکن دین و زندگی همگامان بهترین کتاب دین و زندگی کنکوره.توی این صفحه:

در مورد دین و زندگی همگامان توضیح دادم.موفق باشید.

fardinstar
20-11-2009, 00:54
اصلا از خیرش نگذر اگه توانایی تهیش رو داری:11:
منظورتون اينه كه كتاباش پيدا نميشه يا قيمتش خيلي بالاست ؟؟

mehdi_7070
20-11-2009, 10:16

قیمتش که احتمالا حدود 6-5 تومن باشه. اگه هم توی کتاب‌فروشی‌ها پیدا نکردید، با دفتر انتشارات تماس بگیرید براتون پست می‌کنند. سایتش هم daryaft-pub.com هست که می‌تونی pdf چند صفحه‌ی کتاب را ببینی.

azimzade
20-11-2009, 10:43
کاملآ تایید می شه.کتاب دین و زندگی جامع همگامان روان ترین کتاب دین و زندگی کنکوره.ایات رو بهتر از هر کتاب دیگری ترجمه کرده تا به خوبی معنی ایات بره توی مخ:31:به علاوه با وسواس شدیدی روی مفهوم ایات و روایات کار کرده به طوری که ممکنه برای یه ایه چند تا مفهوم گفته باشه که توی هیچ کتاب دیگری پیدا نمی کنی.تازه تقریبآ همه ی ایات رو به صورت ترکیبی با درس های دیگه ارتباط داده و رابطه ی علیت و معلولیت رو به خوبی برات جا می ندازه.تست های بسیار سطح بالایی هم داره که به شدت به ادبیات و سختی سوالات کنکور نزدیکه.باور کنید من از خواندن این کتاب خسته نمی شم.من همیشه دنبال یه کتاب خفن دین و زندگی می گشتم و تقریبآ تمام کتاب های دینی رو بررسی کردم(گاج سفید-انرژی اتمی-قلمچی-مهر و ماه-کتاب سبز و همگامان) باور کنید همگامان بی نظیره.به نظر من ضعیف ترین دین و زندگی کنکور برای همین انتشارات گاجه که متاسفانه خیلی طرفدار داره (یکی از مولفاش معلم زیسته:2:) من پارسال با خواندن دین و زندگی گاج سفید خیلی ضربه خوردم.به دوست عزیزم rambo_1386 باید بگم که این کتاب واقعآ ارزش خرید رو داره با تسلط روی این کتاب دینی رو 100 نزنی کمتر از 80 هم نمی زنی.البته بازم می گم نظر همه ی دوستان محترمه:10:
ای بابا کاش زودتر میومدم اینجا من همین دیشب کاج سفیدو خریدم:13:

petrose.kabir
20-11-2009, 14:39
کتاب کلاس دیفرانسیل
کتاب تست دیف و ریاضیات پایه جلد 1و 3
کتاب کلاس فیزیک پیش 1
کتاب کلاس گسسته
بچه ها قیمت این کتابا چنده
کتابا رمزینه اند

mehdi_7070
20-11-2009, 14:48
کتاب کلاس دیفرانسیل
کتاب تست دیف و ریاضیات پایه جلد 1و 3
کتاب کلاس فیزیک پیش 1
کتاب کلاس گسسته
بچه ها قیمت این کتابا چنده
کتابا رمزینه اند
دوستان جواب دادند:46:
کتاب کلاس دیفرانسیل: 10800
جلد1 تست دیفرانسیل: 9800
جلد 3 تست دیفرانسیل (ریاضیات پایه): 7900
کتاب کلاس فیزیک پیش1: 11500
کتاب کلاس گسسته: 8900

unlife
20-11-2009, 15:42
- ریاضی تجربی؟ (تست)
به نظرتون اگه تستای حسابان رو کارکنه که سطحش واسه تجربی ها بالاست،فایده داره یا باید کتابای تجربی بخونه؟اگه آره چی توصیه میکنید؟
- واسه زیست شناسی بجز خیلی سبز کتاب خوب دیگه ای تو بازار هست؟
- واسه زمین شناسی مبتکران خوبه؟ کسی کتاب بهتری می شناسه که امتحانشو پس داده باشه و مورد تائید باشه؟
- واسه زبان بجز کتابای شهاب اناری کسی کتاب بهتری پیشنهاد می کنه؟
- واسه زبان فارسی هامون سبطی یه کتاب دو جلدی داره که مبتکران چاپ می کنه اونو بگیریم یا صبر کنم این کتاب جدیده که دریافت می خواد منتشر کنه بیاد تو بازار؟
- آمار به جز گاج چی خوبه؟
- فیزیک رمزینه خوبه یا اندیشه سازان؟ (به این یکی خیلی دقیق جواب بدید لطفن طرف فیزیکش می لنگه و اصلن از فیزیک خوشش نمیاد)
- تست ادبیات؟

* دوستان یکی که من باهاش رودربایسی دارم ازم خواسته بهش کتاب معرفی کنم یه جورای پای آبرو وسطه.تروخدا زود جواب بدید( و البته دقیق) تا من شرمنده نشم.شرایط بس ناجوانمردانه سخت است !

POUYOL
20-11-2009, 16:24
- ریاضی تجربی؟ (تست)
به نظرتون اگه تستای حسابان رو کارکنه که سطحش واسه تجربی ها بالاست،فایده داره یا باید کتابای تجربی بخونه؟اگه آره چی توصیه میکنید؟
- واسه زیست شناسی بجز خیلی سبز کتاب خوب دیگه ای تو بازار هست؟
- واسه زمین شناسی مبتکران خوبه؟ کسی کتاب بهتری می شناسه که امتحانشو پس داده باشه و مورد تائید باشه؟
- واسه زبان بجز کتابای شهاب اناری کسی کتاب بهتری پیشنهاد می کنه؟
- واسه زبان فارسی هامون سبطی یه کتاب دو جلدی داره که مبتکران چاپ می کنه اونو بگیریم یا صبر کنم این کتاب جدیده که دریافت می خواد منتشر کنه بیاد تو بازار؟
- آمار به جز گاج چی خوبه؟
- فیزیک رمزینه خوبه یا اندیشه سازان؟ (به این یکی خیلی دقیق جواب بدید لطفن طرف فیزیکش می لنگه و اصلن از فیزیک خوشش نمیاد)
- تست ادبیات؟

* دوستان یکی که من باهاش رودربایسی دارم ازم خواسته بهش کتاب معرفی کنم یه جورای پای آبرو وسطه.تروخدا زود جواب بدید( و البته دقیق) تا من شرمنده نشم.شرایط بس ناجوانمردانه سخت است !

سلام به دوستان گرامی:40::40:
من کتاب زبان فارسی مبتکران را دارم ..هردوجلدشو اما کنکوری نیست:41::41:و کاملا با ترتیب کتاب متفاوته و توصیه میکنم کتاب گاج سبز ...میدونی چه جوریه ؟!!!اول هر درس را اومده نکاتش را گفته و بعد تستهای کنکور را و تالیفی برات قرار داده:20::20:
فیزیک مبتکران خوبه تالیف محمود زاده...ادبیات مبتکران (تستهای چهار گزینه ای )

خب دوستان جواب منو بدید :برای کنکور تخصصی زبان ،کتاب لغات و اصطلاحات مبتکران تالیف شهاب اناری گرفته ام ...میگن بهترین کتاب برا کنکور زبانه ؟!!!درسته ؟!!

با تشکر فراوان:40:

POUYOL
20-11-2009, 16:51
ببینم دین وزندگی مبتکران کتابش چه جوریه؟!!!من ندیده ام برای سال دوم وسوم انتشار کرده باشه ..فقط یه جا دیدم نوشته بود،کتاب جامع دین وزندگی چاپ مبتکران:20: ولی خودم از گاج سفید استفاده میکنم...گاهی اوقات هم قلم چی (از سوالاتش خوشم نمیاد ) این که میگید همگامان دیگه چه ویژگی هایی داره؟!!!تازه شنیده ام گاج یه کتاب مخصوص احادیث و ایات چاپ کرده...کسی از اون استفاده کرده ؟!!!!:rolleye::rolleye:

shabeashegha
20-11-2009, 17:52
فیزیک مبتکران خوبه تالیف محمود زاده...

البته این کتاب بدرد کنکور نمیخوره ولی واسه امتحان نهایی و امتحانایی دیگه (منظور تشریحیه) عالیه. اگه شما برای کنکور میخواین سمت این کتاب نرین.
برای زیست بعد از کتاب سبز کتابهای محوری مهروماه هم خیلی خوبه البته باید قبلش کتاب رو مطالعه کنین بعد برین سراغش . ریاضی تست تجربی اینا خوبن: نوبل/خیلی سبز/مهروماه (بررسی کنید ببینید کدوم رو میپسندین)
چون فیزیک رمزینه رو ندیدم نمیتونم نظری بدم ولی اندیشه سازان عالیه. بقیه رو هم نظری ندارم واسه اینکه الکی خرج رو دستتون نذارم بچه هایی که واردترن جواب بدن

POUYOL
20-11-2009, 19:10
درسته که اکثر سوالاش تشریحیه اما من برای فیزیک 2که استفاده کردم ،راضی بودم ودر انتهای همون جواب تشریحی ،نکات مهمی داشت کهواقعا به درد میخورد...و اخر هرفصل هم که سوالات کنکور را اورده بود ،راحتتر از سوالات خودش جواب میدادم

POUYOL
20-11-2009, 19:28
دوستان میشه بگید برای درس جبر و احتمال چه کتابی را بگیرم...کتاب گاج سفید که با ریاضیات گسسته با هم هست را دارم ولی چون سال سوم هستم فقط مباحث مربوط به سال سوم را میخونم ...شما دیگه چه کتابی را معرفی میکنید؟!!!:11:

Tabasom.Sweet
20-11-2009, 21:59
ببینم دین وزندگی مبتکران کتابش چه جوریه؟!!!من ندیده ام برای سال دوم وسوم انتشار کرده باشه ..فقط یه جا دیدم نوشته بود،کتاب جامع دین وزندگی چاپ مبتکران:20: ولی خودم از گاج سفید استفاده میکنم...گاهی اوقات هم قلم چی (از سوالاتش خوشم نمیاد ) این که میگید همگامان دیگه چه ویژگی هایی داره؟!!!تازه شنیده ام گاج یه کتاب مخصوص احادیث و ایات چاپ کرده...کسی از اون استفاده کرده ؟!!!!:rolleye::rolleye:

کتاب برای پیام ایه کتاب نشر الگو خیلی کتاب خوبی هست

برای تست هم که بین جامع گاج و جامع نشر الگو(انرژی اتمی)صحبت میشه من جفتش رو دارم

خلاصه هاش که خیلی مثل همه ولی تست بنظرم تست های نشر الگو سنگین تره

Dadash eshtebah nakon.vala gaj behtare.kheyli khob dars dade.man ghalam chi dino zendegi hamishe bala 90 mizanam.ba hamin gaj

داداش؟:20:اسمم که تبسم ِ :11:
بگذریم این بالا گفتم من جفتش رو دارم ولی بشخصه درصد های گاجم بالاتر از انرژی اتمی چرا نمیدونم؟

و خودم کتاب انرزی اتمی رو بیشتر میپسندم

توی خلاصه هاش هم با اینکه خیلی شبیهن نشر الگو بهتر کار کرده
:11:

نه همینجوری گفتم خب هر کسی یه شرایطی داره:46:

ای بابا کاش زودتر میومدم اینجا من همین دیشب کاج سفیدو خریدم:13:

گاج سفید رو دست کم نگیر خیلی کتاب خوبیه

در کنار اینکه بیشتر از هر چیز میتونی به همون خوندن و به عبارتی بلع و هضم کتاب:27:تکیه کنی

برای نکات و اینها هم واقعا کفایت میکنه خودت رو اذیت نکن

POUYOL
20-11-2009, 22:30
دوستان برای درس جبر و احتمال چه کتابی را تهیه کنم؟!!!کتاب مبتکران را دیدم اما خیلی حجمش زیاده و فوق العاده وقت گیر به نظر میرسه اما کانون سبز (نکته ها وروش ها)کامل و جامع نیست و زیاد ازش خوشم نیومد اما کانون ابی میگن بد نیست ،اره ؟!!! گاج دارم اما با ریاضیات گسسته ترکیب شده و برای سال سومی به درد نمیخوره ،نه ؟!!

petrose.kabir
21-11-2009, 08:03
بچه ها شما واسه تحلی چی میخونین؟
از این کتابا تو بازار کدوم اموزشی تره.مفهومی؟؟

petrose.kabir
21-11-2009, 12:54
دوستان برای درس جبر و احتمال چه کتابی را تهیه کنم؟!!!کتاب مبتکران را دیدم اما خیلی حجمش زیاده و فوق العاده وقت گیر به نظر میرسه اما کانون سبز (نکته ها وروش ها)کامل و جامع نیست و زیاد ازش خوشم نیومد اما کانون ابی میگن بد نیست ،اره ؟!!! گاج دارم اما با ریاضیات گسسته ترکیب شده و برای سال سومی به درد نمیخوره ،نه ؟!!

اگه قصدت امتحان نهایی که یه گاج سیاه بگیر.
اگه واسه کنکور لازم داری.مبتکران.همون که عکس هندونه رو جلدشه

unlife
21-11-2009, 13:39
سلام به دوستان گرامی:40::40:
من کتاب زبان فارسی مبتکران را دارم ..هردوجلدشو اما کنکوری نیست:41::41:و کاملا با ترتیب کتاب متفاوته و توصیه میکنم کتاب گاج سبز ...میدونی چه جوریه ؟!!!اول هر درس را اومده نکاتش را گفته و بعد تستهای کنکور را و تالیفی برات قرار داده:20::20:
فیزیک مبتکران خوبه تالیف محمود زاده...ادبیات مبتکران (تستهای چهار گزینه ای )

خب دوستان جواب منو بدید :برای کنکور تخصصی زبان ،کتاب لغات و اصطلاحات مبتکران تالیف شهاب اناری گرفته ام ...میگن بهترین کتاب برا کنکور زبانه ؟!!!درسته ؟!!

با تشکر فراوان:40:

کسی که از من خواسته کتاب معرفی کنم سوم ِ.
زبان فارسی واسه کنکور نمیخواد که واسه اینکه کلن تسلط پیدا کنه و الخ می خواد.تو که میگی این کتاب رو داری ترتیبش رو کار نداشته باش کلن چه جوریاست؟ به درد همه جور آدم می خوره؟(ضعیف و متوسط و ...)خوب توضیح داده.
بعد از خوندنش آدم میتونه ادعا کنه تو زبان فارسی کلی چیز حالیشه و ...؟

*واسه کنکور اختصاصی هم شهاب اناری یه کتاب 4 جلدی داره که دو جلدش گرامر کاربردی و دو جلدش درک مطلب و ... است.چاپ نمیشه باید بگردی پیداش کنی.احتمالن این رو گفتن و گرنه من اسم اون کتاب رو به عنوان کتاب اصلی واسه اختصاصی نشنیدم (میگن مکمل خوبیه)

unlife
21-11-2009, 13:45
البته این کتاب بدرد کنکور نمیخوره ولی واسه امتحان نهایی و امتحانایی دیگه (منظور تشریحیه) عالیه. اگه شما برای کنکور میخواین سمت این کتاب نرین.
برای زیست بعد از کتاب سبز کتابهای محوری مهروماه هم خیلی خوبه البته باید قبلش کتاب رو مطالعه کنین بعد برین سراغش . ریاضی تست تجربی اینا خوبن: نوبل/خیلی سبز/مهروماه (بررسی کنید ببینید کدوم رو میپسندین)
چون فیزیک رمزینه رو ندیدم نمیتونم نظری بدم ولی اندیشه سازان عالیه. بقیه رو هم نظری ندارم واسه اینکه الکی خرج رو دستتون نذارم بچه هایی که واردترن جواب بدن

واسه زمین شما الان از کتاب خاصی استفاده می کنید؟
درمورد زمین اصلن کتابی رو توصیه می کنید یا خوندن کتاب درسی کفایت می کنه؟(طرف حاضر نیست بی خیال زمین بشه)
در مورد ریاضی پیش تست گاج رو دیدید؟
واسه ریاضی پایه تست های ریاضی رو توصیه می کنید؟منظورم حسابان و ... است.
راستی من دیدم که بعضی از مباحث کتاب پیش ریاضی تجربی ها با ماها مشترکه مثل مقاطع مخروطی و کاربرد مشتق و انتگرال و معادلات خطی و ... کتابای مخصوص ریاضی ها رو توصیه می کنید؟
طرف درسش خوبه و معدلش حدود 19 است.

shabeashegha
21-11-2009, 17:19
واسه زمین شما الان از کتاب خاصی استفاده می کنید؟
درمورد زمین اصلن کتابی رو توصیه می کنید یا خوندن کتاب درسی کفایت می کنه؟(طرف حاضر نیست بی خیال زمین بشه)
در مورد ریاضی پیش تست گاج رو دیدید؟
واسه ریاضی پایه تست های ریاضی رو توصیه می کنید؟منظورم حسابان و ... است.
راستی من دیدم که بعضی از مباحث کتاب پیش ریاضی تجربی ها با ماها مشترکه مثل مقاطع مخروطی و کاربرد مشتق و انتگرال و معادلات خطی و ... کتابای مخصوص ریاضی ها رو توصیه می کنید؟
طرف درسش خوبه و معدلش حدود 19 است.

من زمین اندیشه سازان دارم ولی معمولا نمیرسم ازش استفاده کنم . البته واسه این آزمون برای اولین بار دارم ازش استفاده میکنم . بنظرم کتاب جالبیه . البته کتاب خیلی سبز هم یه زمین شناسی تازگیا داده اونم یه نگاهی بندازه بنظرم اگه از اندیشه سازان بالاتر نباشه پایینترم نیست چون این اندیشه سازانی که الان توی بازار داره تجدید چاپ میشه ویرایش نشده و ممکنه کمی مطالبش کهنه بزنه
ریاضی پیش تست گاج رو خیلی تعریفشو شنیدم . بانک کتاب هم که بری بگی تست ریاضی پیش چی خوبه فوری میگه گاج . ولی حقیقتش چون خودم شخصا ندیدم نمیتونم نظری بدم
من خیلیا رو دیدم که رفتن سمت کتابای رشته ریاضی و جوابم گرفتن. ولی خودم این کارو نکردم چون به طور معمول مطالب درس ریاضی توی رشته ریاضی عمقی تر و بیشتره و وقت زیادتری میطلبه . ولی اگه خواستی این کارو بکنی پیشنهاد من دیفرانسیل محمد مهربانه که هنوز نیومده و به جرات میشه گفت 80 درصد کنکوریا منتظرن بیاد برن بگیرن. چون میگن مهربان قلم خوبی داره و مطالب رو خوب گفته
باز اگه خواستی این کارو بکنی با چند نفر دیگه مشورت کن

petrose.kabir
21-11-2009, 17:37
بابا یکی هم ما رو تحویل بگیره

GodFatherAmin
21-11-2009, 20:53
کانون مولف پایافر

GodFatherAmin
21-11-2009, 20:54
کانون سبز مولف پایافر

POUYOL
21-11-2009, 23:03
کسی که از من خواسته کتاب معرفی کنم سوم ِ.
زبان فارسی واسه کنکور نمیخواد که واسه اینکه کلن تسلط پیدا کنه و الخ می خواد.تو که میگی این کتاب رو داری ترتیبش رو کار نداشته باش کلن چه جوریاست؟ به درد همه جور آدم می خوره؟(ضعیف و متوسط و ...)خوب توضیح داده.
بعد از خوندنش آدم میتونه ادعا کنه تو زبان فارسی کلی چیز حالیشه و ...؟

ببین ...کتابش حال و هوای کنکوری نداره ...فقط اومده یه سری مطالب خارج از کتابو گفته و از زبانهای دیگه نیز مثال زده و برای من یکی جالبه ...حالاچون گفتی برای کنکور نمیخواد ،کتاب خوبیه و به درد متوسط به بالاست ...باید کتاب درسی را خوب بلد باشی...مثلا درس اول را در 20 صفحه توضیح داده که خیلی از مطالب ان برای داوطلب کنکور به درد نمیخوره اما برای کسی که دوست داره مطالب جالبی از زبان فارسی بدونه کتاب خوبیه و درجاهایی هم از طنز استفاده کرده !!!
بذار چند ویژگی دیگه اش را برات بگم :
مولفان :غلامرضا عمرانی و هامون سبطی
روی جلد کتاب نوشته : راهبردهای یاددهی-یادگیری

مثلا فهرستش تا اخر درس 3 اینه :
درس اول
1-واج چیست؟........................................ .................................................. ..............1
2-ایا میان واج ها و حرف ها تفاوتی هست؟
3-واج ها به چه گونه دسته بندی می شوند؟
دسته بندی صامت ها
4- قواعد واجی حاکم بر هجاهای فارسی
هجا چیست ؟
هجاهای فارسی بر پایه ی چه قواعدی ساخته میشوند؟.................................... .....................22

درس دوم :فرایندهای واجی (همانطور که میبینی درس دوم این کتاب با کتاب درسی متفاوت است)
1-کاهش .................................................. .................................................. ......24

2-افزایش

3-ابدال

4-ادغام........................................ .................................................. .................37

درس سوم :تکواژ-واژه
تکواژچیست؟.............................. .................................................. ......................41

تکواژهای ازاد و وابسته
تکواژهای صرفی و اشتقاقی
واژه چیست؟
گونه های ازاد یک واژه .................................................. ..................................54

البته اشتباه نشه ...نمیگم اصلا به درد کنکور نمیخوره،کتاب خوبی هست و از زبانهای دیگه نیز صحبت کرده اما به درد داوطلب کنکور نمیخوره و و خبری از تست هم نیست ...شما دوست عزیز اگه خواستی بخر :20:تازه پشت کتاب هم نوشته :
برنده ی تندیس و لوح سپاس....کتاب برگزیده ی وزارت اموزش و پرورش ....در پنجمین جشنواره ی کتابهای اموزشی رشد ....دربیانیه ی رسمی هیات داوران جشنواره درباره ی علت برگزیده شدن این کتاب چنین امده :برای زبان ساده ،صمیمی و بیان روشن کتاب ،و به خاطر تلاش در جهت درونی کردن ارزش های فرهنگی-انسانی از طریق معرفی جاذبه ها و بایستگی های زبان فارسی.

آیا توضیحاتم به درد شما خورد ؟!!!

اما توصیه ام برا کنکوریها فقط کتاب گاج سبز :5:

petrose.kabir
22-11-2009, 00:01
کانون سبز مولف پایافر
Motmaeni,ketabe khobiye?

Mohammad Hosseyn
22-11-2009, 08:00
هندسه تحلیلی گاج کتاب محوری (سبز) پیشنهاد میشه ... تست هم فقط مبتکران ، تست های بسیار خوبی و داره .

M . Sayid
22-11-2009, 10:08
در مورد کتاب های سبطی باید بگم که خیلی خوبن هم راهبردهای یاددهی و یادگیری زبان فارسی ( 2 جلدی-مبتکران ) و هم تناسب مفهومی ( دریافت) ولی بگم که هیچ کدومشون مطابق با کتاب درسی پیش نرفته....
کلا مثل اینکه ادبیات ها ( آموزشی) مطابق درس پیش نمیرن ( کلک آرایه ها و تاریخ ادبیات هم تطابق با کتاب درسی ندارن)

دین و زندگی همگامان از همه بهتره ( من هم آیات و احدیث گاج و هم همگامان رو چند روز پیش خریدم کتاب گاج خوبه ولی اگه درسنامه همگامان رو خوندی می تونی از خوندن گاج صرفنظر کنی ولی اگه وقت و حوصله داشته باشی هر دوتاشو بخونی بهتره)

rambo_1386
22-11-2009, 12:39
بالاخره زبان فارسی دکتر سبطی منتشر شد ولی نمیدونم چرا لینک دانلود نذاشته!:41: