PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

BehzadKiNG
06-10-2009, 22:52
سلام . . .
من چند تا سوال دارم ممنون می شوم جواب بدین . . .
1.من کتاب آیات و روایات نشر الگو رو گرفتم ، کتاب خوبیه فقط 15 تا سوال توسط این کتاب حله! 10 تا سوال بعدی رو از چه کتابی باید بخونیم ؟
2. کتاب عربی ایاد فیلی مبتکران با کتاب فوت و فن عربی انتشارات سبز خیلی فرق داره ؟ کلا" کدومش رو شما ترجیح می دهید ؟
3.دبیر فیزیک ما گفته برای تست فیزیک گاج سفید خوبه ؟ واقعا" خوبه ؟

moh_asghari
06-10-2009, 23:59
سلام
من برای قرابت معنایی کلک معلم ساجدی دارم.ایا این کفیه یا نه؟

GodFatherAmin
07-10-2009, 08:31
سلام . . .
1.من کتاب آیات و روایات نشر الگو رو گرفتم ، کتاب خوبیه فقط 15 تا سوال توسط این کتاب حله! 10 تا سوال بعدی رو از چه کتابی باید بخونیم ؟
2. کتاب عربی ایاد فیلی مبتکران با کتاب فوت و فن عربی انتشارات سبز خیلی فرق داره ؟ کلا" کدومش رو شما ترجیح می دهید ؟
سلام
1-کتاب درسی رو بخون و یه کتاب تست بگیر مثل قلم چی.تو آزاد که این کارو بکونی بالای 80 می زنی.
2-ایادفیلی خیلی بهتر از کتاب سبز من هر دو رو خوندم واقعا کتاب سبز، کتاب بدیه خودش گفته جزوه هامو جمع کردم اینو نوشتم!بدترین نکته تالیف در همه کتاب ها اینه که طرف جزوه شو کتاب کنه.در ضمن کتاب سفید گاجم بیری خوبه.
3-آره کتاب خوبیه.

mostafa_360
07-10-2009, 08:43
سلام . . .

1.برای دینی من تعریف دین و زندگی مهروماه و همگامان و اندیشه فائق رو زیاد شنیدم.البته خودم ندیدم اما بهتره با یه مقایسه بهترینشون رو بخری.
2.عربی کتاب سبز اصلآ توصیه نمی شه.عربی ایادفیلی خیلی خوبه اما به نظر من بهترین کتاب عربی کتاب مرجع عربی انتشارات انرژی اتمی تالیف دکتر مهدی مهدی عباسی هستش.
3.گاج سفید خیلی خوبه اما تست اضافی زیاد داره من جای شما باشم 10 سال ابی قلمچی رو میخرم.برای اموزش فیزیک هم اندیشه سازان قدیم عالیه.

elhameli
07-10-2009, 11:50
سلام
بچه ها کتاب فیزیک گاج سفید با 30 سال کنکور آبی قلم چی چه فرقی میکنه ؟ مگه هر دوی این کتاب ها کنکورهای سال قبل نیستن ؟

راستی من برای دیفرانسیل و فیزیک کتاب های 30 سال کنکور آبی قلم چی سال 86 رو دارم به نظرتون برم جدید بخرم یا فرقی نداره ؟
ممنون

شکوفـه
07-10-2009, 13:25
کتاب گاج بهتره به نظرم چون از سنجش و گزینه 2 هم داده

پاسخ نامه ش هم بهتره

فرقی هم نمی کنن ولی قلمچی بعضی تستاش واقعا قدیمیهههههه

ساش
07-10-2009, 14:08
کتاب فوت و فن عربی انتشارات سبز کتاب بدی نیست البته در صورتی که شما این کتاب را به عنوان مکمل استفاده کنی
من ایاد فیلی را با سبز و مروارید مکمل کردم توپ شده ها

GodFatherAmin
07-10-2009, 14:26
سلام
بچه ها کتاب فیزیک گاج سفید با 30 سال کنکور آبی قلم چی چه فرقی میکنه ؟ مگه هر دوی این کتاب ها کنکورهای سال قبل نیستن ؟

راستی من برای دیفرانسیل و فیزیک کتاب های 30 سال کنکور آبی قلم چی سال 86 رو دارم به نظرتون برم جدید بخرم یا فرقی نداره ؟
ممنون
هیچ فرقی نمی کنه.
بعضیا می گن حتی برو 10 سال بگیر چون همینشم آدم نمی تونه بخونه چه برسه گزینه 2 و ... اضافه کرده باشه.
همون 30 سالی که داری کافیه.

hajoo
07-10-2009, 14:42
سلام . . .
سلام من کنکوری سال قبل هستم والان هم دانشگاه:
1. تا حالا این کتابو ندیدم
2.کتاب فوت فن عربی کتابی زیادی مفصل به طوری که گاهی اوقات حوصله آدم سر میره ولی خوب معروف تره
3.شک نکن! یکی از بهترین کتاب های کمک درسی دبیرستان همینه نویسنده اش هم آقای جوکار (مالک گاجه)

MORINIO
07-10-2009, 15:03

حتما همین گاج سفیدو بگیر ... تستاش زیاده ولی طوری نیست میتونی فقط تستای ستاره دارشو بزنی...

rambo_1386
07-10-2009, 15:23
3.شک نکن! یکی از بهترین کتاب های کمک درسی دبیرستان همینه نویسنده اش هم آقای جوکار (مالک گاجه)البته دادشش مالک گاج:46:

juventuss
07-10-2009, 15:50
پیشنهاد تون برای دیفرانسیل چیه ؟؟؟

من بین گاج و رمزینه موندم ! اگه کتابی دیگه ای هست معرفی کنید !

GodFatherAmin
07-10-2009, 18:00
سلام من کنکوری سال قبل هستم والان هم دانشگاه:
2.کتاب فوت فن عربی کتابی زیادی مفصل به طوری که گاهی اوقات حوصله آدم سر میره ولی خوب معروف تره

:18::18:عربی به زبان ساده نزدیک چاپ 200 تومشه اگه البته از 200 نگذشته باشه بعد فوت و فن چاپ سومشه بعد می گی فوت و فن معروف تره.:18::41::18::41:

mahyar_bt
07-10-2009, 18:23
سلام
شرمنده وقت نکردم صفحات قبل رو بخونم یه چندتا سوال داشتم
کتاب کلاس یعنی همون اموزش ریاضی پایه رمزینه اومده؟
واسه اموزش فیزیک پیش 1 چیه معرفی میکنید؟
این کتاب عربی ایاد فیلی قطرش خیلی زیاده مگه توش چی نوشته الکی توضیحات اضافه ننوشته باشه که وقت ادم بگیره ؟
واسه گسسته برای اموزش چی سراغ دارین کتاب کلاس رمزینه رو شنیدم الکی مطالب اضافه اورده ؟

GodFatherAmin
07-10-2009, 19:09
سلام
کتاب کلاس یعنی همون اموزش ریاضی پایه رمزینه اومده؟
واسه اموزش فیزیک پیش 1 چیه معرفی میکنید؟
این کتاب عربی ایاد فیلی قطرش خیلی زیاده مگه توش چی نوشته الکی توضیحات اضافه ننوشته باشه که وقت ادم بگیره ؟
واسه گسسته برای اموزش چی سراغ دارین کتاب کلاس رمزینه رو شنیدم الکی مطالب اضافه اورده ؟
سلام
کتاب کلاس یعنی همون اموزش ریاضی پایه رمزینه اومده؟نه
واسه اموزش فیزیک پیش 1 چیه معرفی میکنید؟کتاب کلاسه رمزینه
این کتاب عربی ایاد فیلی قطرش خیلی زیاده مگه توش چی نوشته الکی توضیحات اضافه ننوشته باشه که وقت ادم بگیره ؟نه چون تست و تمرین با پاسخ تشریحی داره حجمش زیاده
واسه گسسته برای اموزش چی سراغ دارین کتاب کلاس رمزینه رو شنیدم الکی مطالب اضافه اورده ؟رمزینه و خوشخوان که اگه خلاصه تر می خوای خوشخوان بهتره.

mazg
07-10-2009, 19:31
سلام دوستان.
من میخوام آنالیز ترکیبی و احتمال رو فراتر از کتاب و خیلی خیلی مفهومی بخونم(بعلت علاقه شخصی) چه کتابی معرفی میکنید.
ممنونم/

GodFatherAmin
07-10-2009, 20:57
سلام دوستان.
من میخوام آنالیز ترکیبی و احتمال رو فراتر از کتاب و خیلی خیلی مفهومی بخونم(بعلت علاقه شخصی) چه کتابی معرفی میکنید.
ممنونم/
خوشخوان هست کتاب انتشارات فاطمی هست که این مطالبو جدا جدا داره.انتشارات مدرسه هم هست.

bida
07-10-2009, 22:19
سلام دوستان.
ممنونم/
سلام
اگه می خوای این مباحث رو خوب بفهمی به نظر من برو سراغ کتابهای دانشگاهی،مثلا در فصل اول کتاب ریاضی گسسته گریمالدی بحث ترکیبیات رو خوب باز کرده.البته فهمیدن این مباحث احتیاج به حوصله و صبر و بعد هم تمرین و تکرار داره.و به سرعت امکانپذیر نیست. فرمول تستی هم نداره.

اینم که گفتم دانشگاهی اصلا به معنای سخت بودن نیست بلکه اتفاقا کتابهای دانشگاهی مسایل مطرح شده در دوره متوسطه رو به نحو خیلی جالبی باز کردن.و اگه وارد قسمتهای اضافی نشیم و همون مباحث کتابهای درسی رو ازروی کتابهای دانشگاهی هم بخونیم خیلی کمک می کنه

البته واضحه که اونجا از روش تستی و سریع و جادویی خبری نیست.

فصل 1 کتاب ریاضیات گسسته گریمالدی کل مبحث آنالیز ترکیبی رو پوشش می ده.نکته مهم اینه که بیشتر درک مفاهیم برای این موضوع در حین مشاهده مسایل حل شده و تلاش برای حل تمرین ها بدست می آد. بعد هم به نظر من کتابهای تستی که مساله های خوب دارند و جواب های تشریحی دارند رو مطالعه کن برای حل تمرین و تکرار.

یه کتاب قدیمی هم هست که شاید بتونی تو کتابخونه ها پیداش کنی:
ریاضیات انتخاب یا چگونه بدون شمردن بشماریم نوشته ایوان نیون کتاب خیلی خوب و ساده و روونیه.

راستی من برای کتابهای ریاضی اگر کسی بخواد حالا که هنوز وقت هست پایه خودش رو تو ریاضی قوی کنه (و طبیعتا بعد با خوندن کتابهای ویژه تست مهارت خودشو افزایش بده) سری کتابهای کوچک ریاضی انتشارات مدرسه رو توصیه می کنم. یه سری کتابهای فوق العاده خوب که توسط نویسنده های وارد نوشته شده. تو این بازار شلوغ هم هیچ ادعایی ندارن و برای همین هم هیچ کی سراغشون نمی ره. واقعا برای کسایی که مشکل دارن و می خوان پایه رو قوی کنن و حاضرن زحمت بکشن کتابهای خوبیه.

اما چند تا نکته دارن:

1- هدف این کتابها کنکور نیست.یعنی نویسنده ها نخواستن این کتابها رو کنکوری بنویسن تا فروش کنن. هلو بپر تو گلو نیستن. این کتابها ریاضی رو به طرز صحیح آموزش می دن.پس باید برای خوندنشون وقت گذاشت و زحمت کشید.(البته حجم زیادی ندارن و میشه طوری خوند که هم مطلب رو فهمید و هم قوی شد و هم برای تست خودتون رو تقویت کنید)

2- چون مبحث سرعت تست زنی هم مهمه بعد از این کتابها خوندن کتابهای کنکوری هم و آشنایی با روشهای سریع حل مساله هم مهمه و لی خوبی اش اینه که در این حالت شما راحتتر دلیل و چرایی این روش تستی رو متوجه می شید و راحت تر ملکه ذهنتون میشه.و همین باعث افزایش سرعت میشه.

این کتابها نزدیکیهای کنکور شروع به خوندنشون دیگه فایده نداره ولی الان زمان مناسبیه.

من چند تا از این کتابها رو که به نظرم خوب میان معرفی می کنم (حالا ممکنه که چندتاشون هم تغییر کرده باشن.
)

1- مثلثات --> احمد فیروز نیا خوب توضیح داده و اگه بخونید تسلط نسبی خوبی پیدا می کنید .بعدش دیگه باید تا جایی که می تونید میاله حل کنید.البته یه جاهایی هم مطالب اضافی داره که می تونید از روش رد شید و به کلیت مطلب لطمه نمی زنه.

2- --> پیوستگی و مشتق پذیری --> احمد قندهاری کلا این آقای قندهاری تو مسایل دیفرانسیل خیلی وارده.
3--> تابع --> حمید رضا امیری
4 --> مبانی ریاضیات --> حمید رضا امیری و ید الله ایلخانی پور برای جبر و احتمال
5 --> انتگرال معین و کاربردهای آن محمد عابدی
....

این مجموعه جلد های دیگه ای هم داره که من مطالعه نکردم و خبر ندارم ممکنه کتابهای خوب دیگه ای هم باشه.

ببخشید که این قدر حرف زدم:46: ولی حتی اگه 5% افرادی که این مطلبو بخونن از این کتابها به طور صحیح استفاده کنن ارزش تایپ داره. کلا اینا کتابهای پر طرفداری نبودن، نیستن و نخواهند بود (متاسفانه:41:)

juventuss
07-10-2009, 23:03

timsar jackson
07-10-2009, 23:12

برای آموزش یا تست؟

برای آموزش رمزینه. تست هم رمزینه هم خوشخوان...

babriii
07-10-2009, 23:58
اگه ادامه بدی عالیه !

herfei2008
08-10-2009, 01:34

به نظر من رمزینه بگیر . البته بستگی به علاقه شخصی خودتم داره . من از کتابای کلاس رمزینه خیلی خوشم میاد اما شاید شما خوشت نیاد بگی گاج بهتره .

اگه تست در حد تیم ملی می خوای خوشخوان

moh_asghari
08-10-2009, 11:31
سلام
من برای قرابت معنایی کلک معلم ساجدی دارم.ایا این کافیه یا نه؟

moh_asghari
08-10-2009, 11:34
سلام دوستان
کتاب گسسته نشر الگو تسته یا اموزش هم است؟

timsar jackson
08-10-2009, 12:24
میگم این تاپیک کنکور 89 کجا رفته؟

صبح تاپیک رو بستن که پستای اضافه رو پاک کنن....دیگه نمیدونم چرا یهو غیب شد..

Santigo_Bernabeu
08-10-2009, 13:35
من کتاب تست زیست و فیزیک می خوام برای زیست 8000 گاج و فیزیم گاج دارم اما می خوام یه چیز باشه که 100 بزنم.

herfei2008
08-10-2009, 13:56
امروز داشتم مجله خانواده سبزو می خوندم ییهو تبلیغ کتاب دیفرانسل رمزینه و صحبت های آقای قبادی درباره ادبیاتو دیدم . اینم عکسش :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheiltaker
08-10-2009, 14:29

ممنون
گاج سفيد بهتره ، البته هر دو سوالهاي كنكورن ولي جوابهاي گاج خيلي بهتر و قابل فهم تره ...
نه هيچ فرقي ندارن ، جديداش فقط اومده سوالهاي كنكور جديد رو اضافه كرده و قيمتشو زياد كرده ...

soheiltaker
08-10-2009, 14:30
یشنهاد تون برای دیفرانسیل چیه ؟؟؟

اول رمزينه ، دوم خوشخوان سوم هم گاج
اگه رمزينه رو بخوني 70 به بالا ميزني ، خوشخوان هم همينطور
ولي رمزينه خيلي قشنگ و مفهومي توضيح داده ، اما خوشخوان رو بايد يه زمينه داشته باشي تا خوب ياد بگيري

new life
08-10-2009, 16:00
کسانی که رمزینه دارند و تستاشو میزنند میخواستم بگم همتون اول کتاب مدرسشو می خونید بعد تستاشو می زنید ؟ اخه بدون اموش احساس میکنم وقته ادمو میگیره :34:!!!
سوالی دیگر : کتاب دیفرانسیل مبتکران :2:خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟؟ ؟در چه سطحیه؟؟؟؟یه دبیره ........ اینو معرفی کرده منم دوست ندارم بگیرم:5:

GodFatherAmin
08-10-2009, 16:06
سلام
من برای قرابت معنایی کلک معلم ساجدی دارم.ایا این کافیه یا نه؟

کتاب قرابت معنایی دکتر سبطی رو بگیر برای انتشارات دریافته.

GodFatherAmin
08-10-2009, 16:06
کسانی که رمزینه دارند و تستاشو میزنند میخواستم بگم همتون اول کتاب مدرسشو می خونید بعد تستاشو می زنید ؟ اخه بدون اموش احساس میکنم وقته ادمو میگیره :34:!!!
سوالی دیگر : کتاب دیفرانسیل مبتکران :2:خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟؟ ؟در چه سطحیه؟؟؟؟یه دبیره ........ اینو معرفی کرده منم دوست ندارم بگیرم:5:
آخه مبتکران جند تا مولف و چند تا کتاب داره منظوره شما کدومه؟

new life
08-10-2009, 16:37
آخه مبتکران جند تا مولف و چند تا کتاب داره منظوره شما کدومه؟
تالیف دکتر نونهال اذر :11:

rambo_1386
08-10-2009, 17:09
تالیف دکتر نونهال اذر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از مولفان قدیمی اندیشه سازان بودن به نظر باید کتاب خوبی باشه چون من کتاب تست هندسه تحلیلی رضا نونهال آذر دارم خیلی خوبه

timsar jackson
08-10-2009, 17:15
سوالی دیگر : کتاب دیفرانسیل مبتکران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟؟ ؟در چه سطحیه؟؟؟؟یه دبیره ........ اینو معرفی کرده منم دوست ندارم بگیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم همون باشه که 2 جلدیه رو یه جلدش ویولون کشیده؟ پارسال دوستم داشت ازش راضی بود...

GodFatherAmin
08-10-2009, 19:01
تالیف دکتر نونهال اذر :11:

واقعا عالیه من که 2 سال پیش داشتم خیلی ازش لذت بردم یه تستایی داره که انقدر نکته ها رو توش قشنگ گفته که وقتی حلش می کنی لذت می بری.

mostafa_360
09-10-2009, 10:24
من کتاب تست زیست و فیزیک می خوام برای زیست 8000 گاج و فیزیم گاج دارم اما می خوام یه چیز باشه که 100 بزنم.

برای تست فیزیک اگر سطح پایینی داری بهتره از قلمچی و یا سفید گاج استفاده کنی اما اگر سطح فیزیک بالایی داری بهتره از کتاب تست فیزیک انتشارات فکور یا انرژی اتمی استفاده کنی که کاملآ مسلط بشی.
برای زیست 8000 گاج خیلی وقت گیره بهترین کتابی که می تونی تهیه کنی و خیلی هم طرفدار داره کتاب های تست انتشارات خیلی سبزه واقعآ عالیآ و تمام مطالب رو پوشش می دهند.

شکوفـه
09-10-2009, 13:54
من فکر میکنم برای شیمی تستای بازرگان کافی نیس
کتاب تست خوب دیگه ای هم میشناسین ؟؟؟؟؟؟

timsar jackson
09-10-2009, 14:25

برای شیمی پیش 2 که مهمه تستای کتاب سبز هم خوبه...

soheiltaker
09-10-2009, 14:37
من فکر میکنم برای شیمی تستای بازرگان کافی نیس
به نظر من تستهاش خيلي خوب و جون داره ...
ولي اگه دوست دارين تست اضافه كار كنين بعد مبتكران ، گاج سفيد عاليه!
البته سعي كنين با كتابهاي مختلف سر خودتونو شلوغ نكنين ، اول روي يكي مسلط شين بعد سراغ چيز ديگه برين...
اميدوارم موفق باشين ...

mahyar_bt
09-10-2009, 15:01
من این کتاب مبتکران دارم البته پیش 2 رو چون رمزینه پیش 2 رو منتشر نکرد من پارسال اینو گرفتم کتاب خوبی بود البته تا سر انتگرالش چون انتگرال من هیچی نفهمیدم شاید مشکل از من بود
من کتاب فیزیک 3 مبتکران رو هم دارم خیلی عالی درس داده تست اموزشی.... برای پیش دانشگاهی و دوم همچین کتابب نداره من هنوز یک کتاب درست حسابی برای فیزیک پیش ندارم :41:

reza-atom
09-10-2009, 18:26
ميگم اين كتاب مبتكران شيمي 3 هم تست داره يا فقط آموزششه ؟(مهدس بازرگاني)
كلاً كتاباي شيمي مبتكران (مهندس بازرگاني) خيلي توپه ! كاشكي همه ي كتاها همينجوري بودن !:31:

شکوفـه
09-10-2009, 18:44
همه کتابای بازرگان هم تست جدا داره هم اموزش

معارف چی؟؟؟ یه کتابی که همش تستای کنکور باشه
واسه ایات مخصوصا

mahyar_bt
09-10-2009, 20:47
همه کتابای بازرگان هم تست جدا داره هم اموزش

واسه ایات مخصوصا
من برای معارف تعریف کتاب سبز زیاد شنیدم ولی ندیدم !!! یه کتاب هم بود که همش تست های مفهوم ایات بود اسمش یادم نیست شرمنده !!! :13:

timsar jackson
09-10-2009, 20:52
واسه ایات مخصوصا

واسه آیات کتاب آیات و نکات گاج عالیه..

واسه معارف هم کتابی که همش تستای کنکور باشه فکر کنم گاج سفید یا آبی قلم چی باید تستای کنکورو داشته باشن...

mahyar_bt
09-10-2009, 21:11
واسه آیات کتاب آیات و نکات گاج عالیه..

واسه معارف هم کتابی که همش تستای کنکور باشه فکر کنم گاج سفید یا آبی قلم چی باید تستای کنکورو داشته باشن...
من که ابی قلمچی دارم اکثرا تالیفی هست خوب بنده خداها مجبورن تالیفی بزارن چون از یه درس ممکنه تا حالا تو کنکور 10 تا تست هم نیومده باشه

skhammari
09-10-2009, 21:13
سلام
بچه ها چند تا کتاب کم دارم میخوام برم فردا بگیرم ، راهنمایی کنید
1 - تست فیزیک 3 و پیش
2 - برای هندسه 1 و 2 گاج سفید دارم ، چون کتاب درسی ندارم به نظر شما برای آموزش هم از درسنامه های همین استفاده کنم یا کتاب جدا برای آموزش بگیرم ؟ اگه آموزش خوبی میشناسین معرفی کنین
3 - عربی ایاد فیلی دارم اما چیزی ازش نمیفهمم ، همچنین برای آزمونا ،مثلا برای مبحث جامد و مشتق اینا ، باید معتلات رو فکر کنم بلد باشیم ، برای همین باید توی ایاد فیلی ، باید یدفه بریم وسط کتاب ، حالا کتاب عربی هست که درس به درس باشه نه مبحثی ؟
4 - برای آموزش تحلیلی چی بگیرم ؟ تستش چی ؟
5 -برای مثلثات ( از پایه تا پیش ) چی توصیه میکنین ؟ آموزش و تست
6 -برای ادبیات خوبه از روی گاج سبز پیش برم ؟ چون میخوام درس به درس باشه نه مبحثی
پیشاپیش ممنونم

GodFatherAmin
09-10-2009, 21:23
کسی آموزش خوب برای ریاضی 2 سراغ نداره؟
کتاب تست آبی قلم چی رو دارم ولی برای آموزش کافی نیست
گاج سفید خیلی خوبه.

GodFatherAmin
09-10-2009, 21:32
سلام
بچه ها چند تا کتاب کم دارم میخوام برم فردا بگیرم ، راهنمایی کنید
1 - تست فیزیک 3 و پیش
2 - برای هندسه 1 و 2 گاج سفید دارم ، چون کتاب درسی ندارم به نظر شما برای آموزش هم از درسنامه های همین استفاده کنم یا کتاب جدا برای آموزش بگیرم ؟ اگه آموزش خوبی میشناسین معرفی کنین
3 - عربی ایاد فیلی دارم اما چیزی ازش نمیفهمم ، همچنین برای آزمونا ،مثلا برای مبحث جامد و مشتق اینا ، باید معتلات رو فکر کنم بلد باشیم ، برای همین باید توی ایاد فیلی ، باید یدفه بریم وسط کتاب ، حالا کتاب عربی هست که درس به درس باشه نه مبحثی ؟
6 -برای ادبیات خوبه از روی گاج سبز پیش برم ؟ چون میخوام درس به درس باشه نه مبحثی
پیشاپیش ممنونم
1-آبی قلم چی.
2-اگه کامل می خونی که حرف نداره آموزششم معرکست ولی چون یخوده زیاده و فراتر از مطالب ضروری کنکور گفته اگه نمی تونی کامل بخونی کتاب سابق اندیشه‌سازان (مبتکران) که مولفش مهندس ابوالقاسمی هست رو تهیه کن که هم آموزش و هم تست داره.
3آخه عربی یکم به هم مباحثش مربوطه نمی دونم می خوای کتاب رمزینه رو هم نگاه کن دقت داشته باش ترجمه و تعریب و درک مطلب و منصوبات حدود 70% تست های کنکور رو شامل می شه که پیشنهاد می کنم به علاوه کتاب قواعدی که می خونی کتابی که انرژی برای ترجمه و تعریب داره رو هم تهیه کنی.
4-سبز کانون نوشته پایافر تستم گاج و آبی کانون و ...
5-یادمه کانون یه کتاب برای مثلثات داشت نمی دونم خوب هست یا نه.
6-چرا نمی خوای مبحثی پیش بری؟!می دونی چه قدر تو وقتت صرفه جویی می شه؟!

timsar jackson
09-10-2009, 22:15
- تست فیزیک 3 و پیش

با تشکر از godfatheramin منم پیشنهادامو میگم..

1-تست فیزیک 3 = انرژی اتمی فیزیک پیش=آبی کانون

2-من خودم از گاج فقط به عنوان کتاب تست استفاده میکنم چون اصلا اینجوری نمیتونم بخونم که درسنامه تو پاسخ نامه باشه..

یعنی اینجوری عادت کردم. اگه تو میتونی بخونی و یاد میگیری همینجوری بخون..واسه آموزش هندسه 1 رمزینه هم میگن خوبه

من ندیدم ولی تعریفشو شنیدم...

3-برای کتاب عربی درس به درس گاج سبز خوبه..گاج سبز عربی 2 و عربی 3 رو بگیر..

4-آموزش تحلیلی رمزینه به نظر من خوبه..تستشم خوشخوان یا گاج بگیر..

5-برای مثلثات انتشارات مدرسه یه کتاب داره که میگن خوبه..اگه دیفرانسیل خوشخوان رو هم داری توی جلد دومش مثلثات رو

داره..

6-گاج سبز به نظر من خوبه..

7-اینا همه پیشنهادای من بود ممکنه تو اینجوری دوس نداشته باشی..بهتره قبل از خرید کتابا رو یه ورقی بزنی...

شکوفـه
09-10-2009, 22:30
من که ابی قلمچی دارم اکثرا تالیفی هست خوب بنده خداها مجبورن تالیفی بزارن چون از یه درس ممکنه تا حالا تو کنکور 10 تا تست هم نیومده باشه

یکی از دوستام که امسال تو کنکور خیلی موفق شد و رتبه خوبی اورد
میگه گاج تستاش آبکیه
آبی قلم بهتره برای معارف

حالا به نظرتون خوبه؟؟؟:20:

راستییی این سنجش اخر گاج رو میشه از الان استفاده کرد یا واسه بعد عید خوبه؟؟؟:20:

skhammari
09-10-2009, 22:31
1-آبی قلم چی.
2-اگه کامل می خونی که حرف نداره آموزششم معرکست ولی چون یخوده زیاده و فراتر از مطالب ضروری کنکور گفته اگه نمی تونی کامل بخونی کتاب سابق اندیشه‌سازان (مبتکران) که مولفش مهندس ابوالقاسمی هست رو تهیه کن که هم آموزش و هم تست داره.
3آخه عربی یکم به هم مباحثش مربوطه نمی دونم می خوای کتاب رمزینه رو هم نگاه کن دقت داشته باش ترجمه و تعریب و درک مطلب و منصوبات حدود 70% تست های کنکور رو شامل می شه که پیشنهاد می کنم به علاوه کتاب قواعدی که می خونی کتابی که انرژی برای ترجمه و تعریب داره رو هم تهیه کنی.
4-سبز کانون نوشته پایافر تستم گاج و آبی کانون و ...
5-یادمه کانون یه کتاب برای مثلثات داشت نمی دونم خوب هست یا نه.
6-چرا نمی خوای مبحثی پیش بری؟!می دونی چه قدر تو وقتت صرفه جویی می شه؟!

سلام ،
آخه ادبیات برای آزمونای قلمچی مبحثی نیست ، درس به درسه ( توی برنامه ) ، به نظر شما چکار کنم ؟
با تشکر از شما و همچنین پیمان

شکوفـه
09-10-2009, 22:39
خب درس به درس بخون !
مبحثی چیه دیگه
مگه میشه ادبیات مبحثی بخونی؟؟؟

mahyar_bt
10-10-2009, 09:33
میگه گاج تستاش آبکیه
آبی قلم بهتره برای معارف

راستییی این سنجش اخر گاج رو میشه از الان استفاده کرد یا واسه بعد عید خوبه؟؟؟:20:
اره همین ابی قلمچی کفایت میکنه اصلا معارف کتاب درسی مهمه تستم نزدی اصلا مهم نیست !!! بزار بیشتر در مورد ابی قلمچی برات توضیح بدم اول هر درسش یه درس نامه داره که درست حسابی نیست یه چیز کلی بعدش تست های تالیفی و بعدش هم تست های کنکور که سراسری و ازاد رو هم جدا کرده
کتاب تست جامع هم هست دیگه یه چیز دیگه ای هم که داره اینه که هر کتاب تموم میشه یک سری مجموعه تست از اون کتاب داره که به این صورت که تست های دوره ای درس های 1 تا 5 دین و زندگی 2
نمیدونم خوب توضیح دادم یا نه :20:
این سنجش اخر گاج رو هم که میگید من ندیدم اصلا چجوری ولی از اسمش میخوره برای بعد از عید باشه دیگه در واقع بعد از تموم کردن درس ها حالا هر موقع که باشه

soheiltaker
10-10-2009, 09:51
میگه گاج تستاش آبکیه
آبی قلم بهتره برای معارف

آبی قلمچی خوبه ... فقط جوابهاش خیلی بیخوده....ولیکلا کتاب خوبیه...البته چاپ جدیدش...
=================
اصلا توصیه نمیشه.... عجله نکنین... بعد عید وقت زیاده ...:46:

soheiltaker
10-10-2009, 09:53
-برای ادبیات خوبه از روی گاج سبز پیش برم ؟ چون میخوام درس به درس باشه نه مبحثی
پیشاپیش ممنونم
دوستان نظر هاشونو گفتن فقط یه چیزی من بگم ...
برای ادبیات گاج سبز عالیه من که دوسال کانون بودم توی ادبیات نتیجه گرفتم ولی در کنارش برای اینکه تست کار کنی اونم درس به درس کتاب بانک تست اندیشه فایق رو حتما بگیر من به همه میگم فوق العادس ....

unlife
10-10-2009, 11:56
میگه گاج تستاش آبکیه
آبی قلم بهتره برای معارف

سنجش آخر مال زمان جمع بندی ِ :13:.و حدودن مثل گنجینه ی مبتکران و کتابای زرد قلم چی ِ.
اگه خواستی بگیری واسه دو تا رشته رو بگیر یعنی هم ریاضی هم تجربی (معلممون گفت):46:

AEZ_Best
10-10-2009, 13:48
سلام
ببخشید این دیف 2 رمزینه نیومد؟
ما رو کشتن!!

یه جا دیدم یکی نوشته بود رمزینه قسمتی از کتاباشو گذاشته رو سایتش میشه لینکشو بذارین ممنون

zahrashirani
10-10-2009, 14:12
سلام بچه ها براي دين و زندگي و عربي فيزيك زبان فارسي چه كتاب تست خوبي هست من تعريف تخته سياه را خيلي شنيدم اما كتابهاش گير نمياد و براي معارف مهر و ماه-خيلي سبز-انرژي اتمي اگه كسي اين كتابها را خونده لطفا من را راهنمايي كنه

rambo_1386
10-10-2009, 15:05
سلام
ببخشید این دیف 2 رمزینه نیومد؟
ما رو کشتن!!

یه جا دیدم یکی نوشته بود رمزینه قسمتی از کتاباشو گذاشته رو سایتش میشه لینکشو بذارین ممنون
دیف 2 قراره آخر مهر بیاد . من یه سری از کتابای رمزینه دانلود کردم به نظرم زنتیک کنکور عالیه از دوستان تجربی خواهش میکنم دانلود کنن و نظرشونو بگن ، شیمی هم خوبه مثل مبتکران گفته + تستش بیشتر از کتاب آموزش مبتکران دوستان یه نگاه به شیمی 2 بندازید نظرتونو بگید:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

herfei2008
10-10-2009, 15:06
لینک زیر رو باز کن اونجا هر کدوم کتاب ها را خواستی دانلود کن

می خواستم تک تک درس ها رو لینکشو بگذارم زیادی شلوغ می شد

راستی یه پیشنهاد دارم . ما که اینترنت ذغالی داریم . اگه کسی ADSL داره همه فایل های کتاب های رمزینه رو

بگیره و در یک جا آپلود کنه که همیشه بشه استفاده کرد . اومدیم دوباره زدند سایت رمزینه رو هک کردند:5:

herfei2008
10-10-2009, 15:07
راستی به جز کتاب شبقره چه کتابی برای زبان خوبه ؟ (قلم چی هم نباشه چون من کلا از قلم چی بدم میاد)

شکوفـه
10-10-2009, 15:09
خبری از دیفرانسیل رمزینه نشد؟؟؟؟؟؟

timsar jackson
10-10-2009, 15:32
راستی به جز کتاب شبقره چه کتابی برای زبان خوبه ؟ (قلم چی هم نباشه چون من کلا از قلم چی بدم میاد)

کتاب جامع زبان کتاب سبز...

کتاب مبتکران(شهاب اناری)

zhani
10-10-2009, 18:50
سلام بچه ها براي دين و زندگي و عربي فيزيك زبان فارسي چه كتاب تست خوبي هست من تعريف تخته سياه را خيلي شنيدم اما كتابهاش گير نمياد و براي معارف مهر و ماه-خيلي سبز-انرژي اتمي اگه كسي اين كتابها را خونده لطفا من را راهنمايي كنه
برای دین و زندگی انتشارات کتاب سبز(یا همین خیلی سبز) خوبه واسه عربی هم اگه آموزش می خوای نشر الگو خوبه
فیزیک هم اگه یه کتاب معمولی خوب می خوای اندیشه سازان های قدیمی خوبن ولی اگه سطح بالا می خوای(واسه درصدای بالای 90) نشر الگو عالیه

hajoo
10-10-2009, 18:58
:18::18:عربی به زبان ساده نزدیک چاپ 200 تومشه اگه البته از 200 نگذشته باشه بعد فوت و فن چاپ سومشه بعد می گی فوت و فن معروف تره.:18::41::18::41:
اگه از بزرگان کنکور بپرسی میگن چه کتابی خوبه.من خودم آقای پیروز بهم معرفی مرده
در ضمن معروف بودن ربطی به معمر! بودن نداره دوست من

timsar jackson
10-10-2009, 19:24
اگه از بزرگان کنکور بپرسی میگن چه کتابی خوبه.من خودم آقای پیروز بهم معرفی مرده
در ضمن معروف بودن ربطی به معمر! بودن نداره دوست من

آقای پیروز احتمالا چون خودش واسه کتاب سبز کتاب نوشته اینو معرفی کرده..چون به خود من گفت عربی به زبان ساده بهتره...

hajoo
10-10-2009, 19:28
آقای پیروز احتمالا چون خودش واسه کتاب سبز کتاب نوشته اینو معرفی کرده..چون به خود من گفت عربی به زبان ساده بهتره...
من از صد نفر پرسیدم

hajoo
10-10-2009, 19:29
اولا آقای پیروز یکی از بزرگان کنکوره که این کتاب رو بهم معرفی کرده دوما از این کتاب هایی که معرفی کرد فقط عربیش کتاب سبز بود

majid.khaledi
10-10-2009, 19:35
سلام به همه
دوستان اگه فایل pdf کتاب های دانشگاهی رو دارید لطف می کنید لینک بدین ما هم بی بهره نمونیم؟؟
فیزیک هالیدی 1 رو میخوستم یا هر کتاب دیگه که به درد بخوره از این عمومی ها
مرسی

timsar jackson
10-10-2009, 21:12
من از صد نفر پرسیدم

شما اگه تو همین تاپیکم نگاه کنین اکثریت عربی به زبان ساده رو پیشنهاد میکنن

بعدشم کتاب یه چیز سلیقه ایه شما با فوت و فن حال میکنی فوت و فن میخونی ما هم با عربی به زبان ساده حال میکنیم اونو

میخونیم...دعوا که نداریم..

AEZ_Best
10-10-2009, 23:01
سلام
دیدم بحث عربیه گفتم یه چیزی بگم:
توی این عربیایی که من خوندم برای انتخاب کتاب خوب (گاج - الگوی توسعه - مبتکران - کتاب سبز) بدترینشون به نظرم همین کتاب سبزه. یارو هیچی حالیش نبوده کتاب نوشته یعنی نه اینکه عربیش خوب نباشه هاا اصلا کتاب نوشتن و درس دادن بلد نبوده. خیلی مطالبو پرت و پلا و بدون دسته بندی گفته من فصل یکش رو خوندم. خیلی خرتو خره ماضی مضارع فلان همه رو با اینکه دسته بندی کرده بود ولی بازم قاطی گفته بود بهدشم اینکه خارح از مطالب رشتهریاضی و تجربی هم زیاد داره که اصلا خوب جدا نکرده. فقط تستاش خوبه که اونم توی همه کتابی پیدا میشه.
من خودم گاج سبز و نشر الگوی نوشته خاکبازن(فقط تست) رو باهم خوندم کاملا هم راضی بودم

یه پیشنهاد:
اونایی که هنوز فیزیک پیش نگرفتن به کتاب انتشارات فار یه نگاهی بندازن در کل خیلی عالیه یکی از دوستم گرفته بود دیدم مولفاشم همونای اندیشه سازانن!

در ضمن فیزیک اندیشه سازان هنوزم نظیر نداره یکی از ذوستام که فارغ التحصیلم بود به کمک اینا 88 رو زده 85 درصد.
یه سوال من این قرابت معنایی سبطی رو میخونم عالیه. اونوقت این کتاب املاشم به همین سبک و سیاقه؟ کتاب خوبیه؟ چیا توشه؟

acetaminophen
11-10-2009, 00:41
سلام
واسه آموزش هندسه پایه و گسسته چه کتابایی رو پیشنهاد می کنید؟
به نظرتون تستای نوبل واسه گسسته خوبه ؟

mahyar_bt
11-10-2009, 09:56
سلام
توی این عربیایی که من خوندم برای انتخاب کتاب خوب (گاج - الگوی توسعه - مبتکران - کتاب سبز) بدترینشون به نظرم همین کتاب سبزه. یارو هیچی حالیش نبوده کتاب نوشته یعنی نه اینکه عربیش خوب نباشه هاا اصلا کتاب نوشتن و درس دادن بلد نبوده. خیلی مطالبو پرت و پلا و بدون دسته بندی گفته من فصل یکش رو خوندم. خیلی خرتو خره ماضی مضارع فلان همه رو با اینکه دسته بندی کرده بود ولی بازم قاطی گفته بود بهدشم اینکه خارح از مطالب رشتهریاضی و تجربی هم زیاد داره که اصلا خوب جدا نکرده. فقط تستاش خوبه که اونم توی همه کتابی پیدا میشه.
من خودم گاج سبز و نشر الگوی نوشته خاکبازن(فقط تست) رو باهم خوندم کاملا هم راضی بودم

یه پیشنهاد:
اونایی که هنوز فیزیک پیش نگرفتن به کتاب انتشارات فار یه نگاهی بندازن در کل خیلی عالیه یکی از دوستم گرفته بود دیدم مولفاشم همونای اندیشه سازانن!

در ضمن فیزیک اندیشه سازان هنوزم نظیر نداره یکی از ذوستام که فارغ التحصیلم بود به کمک اینا 88 رو زده 85 درصد.
یه سوال من این قرابت معنایی سبطی رو میخونم عالیه. اونوقت این کتاب املاشم به همین سبک و سیاقه؟ کتاب خوبیه؟ چیا توشه؟
اقا این فیزیک اندیشه سازان مگه میشه پیدا کرد؟!

GodFatherAmin
11-10-2009, 09:56
سلام

یه پیشنهاد:

من عربی 80% زدم البته سال 87 وقتی دوستم کتاب سبز بهم نشون داد موندم طرف با این همه ادعا این کتابو داده بیرون نمی دونم خودش می خونه چیزی می فهمه.:2:
آقای پیروز تو سایتش گفته انتشاراتی پیدا نمی شه همه کتاباش خوب باشه ولی من نمی دونم این اندیشه سازان چه مدیره قوی داشته که هیچ کتاب بدی توش پیدا نمی شه.حیف که تعطیل کرد.:41:
در مورد املاش میتونی بری تو سایت انتشارات دریافت نمونه شو دانلود کنی واقعا اونم حرف نداره.
فیزیکم سجاد فولادی قلعه این کتاب فارو معرفی کرده بود من ندیدم برای رمزینه رو دیدم خوب بود برای اینم اگه نویسنده های اندیشه سازان نوشته باشن حرف نداره.

GodFatherAmin
11-10-2009, 10:01
سلام
هندسه پایه
کتاب‌های سابق اندیشه‌سازان (مبتکران) که مولفش مهندس ابوالقاسمی بود را تهیه کنید. هم آموزش و هم تست داره.
گسسته هم خوشخوان.
نوبلم ندیدم.

GodFatherAmin
11-10-2009, 10:02
من تا حالا کتاب انرژی اتمی و ندیدم تست سنگین بین انرژی اتمی و خوشخوان کدوم به نظرتون بهتره؟

eblisandenzo
11-10-2009, 12:25
من تا حالا کتاب انرژی اتمی و ندیدم تست سنگین بین انرژی اتمی و خوشخوان کدوم به نظرتون بهتره؟

بستگی به درس داره ولی خوب خوشخوان سطحش بالاتره ( البته این نظر من )

rambo_1386
11-10-2009, 13:30
ولی من نمی دونم این اندیشه سازان چه مدیره قوی داشته که هیچ کتاب بدی توش پیدا نمی شه.حیف که تعطیل کرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو گفتی یاد مقدمه هاش افتاد که مقدمه ای مینوشت من که هر کتابی میگرفتم مقدمه ناشر حتما میخوندم چون خیلی جالب بود اسم مدیرش فکر کنم فرهاد میثمی بود درسته؟ الان کجاست؟ آخرین مقدمش این بود که مثل یه کرمی که پیله میبنده میخوابیم و بعد از مدت ها مثل یک پروانه بیرون میاد(منظورش انتشارات اندیشه سازان بود) حالا کسی خبری از انتشارات جدید نداره؟؟؟

mahyar_bt
11-10-2009, 13:54
سلام
کل کادر دبیران مدرسه ما مولفان نوبل بودن و کتاب های نوبل به ما میدادن اخر سرم مدرسمون تو کنکور گند زد بهترین رتبمون 1000 بود :27: این گسسته اش هم کتاب بسیار گندی هست سراغش نرو

eblisandenzo
11-10-2009, 13:56
کل کادر دبیران مدرسه ما مولفان نوبل بودن و کتاب های نوبل به ما میدادن اخر سرم مدرسمون تو کنکور گند زد بهترین رتبمون 1000 بود :27: این گسسته اش هم کتاب بسیار گندی هست سراغش نرو

ادبیاتتون محمد زاده بود ؟

rambo_1386
11-10-2009, 14:11
دوستان یه سری اینجا بزنید در مورد اندیشه سازان

hajoo
11-10-2009, 14:48
شما اگه تو همین تاپیکم نگاه کنین اکثریت عربی به زبان ساده رو پیشنهاد میکنن

بعدشم کتاب یه چیز سلیقه ایه شما با فوت و فن حال میکنی فوت و فن میخونی ما هم با عربی به زبان ساده حال میکنیم اونو

میخونیم...دعوا که نداریم..

دوست عزیز منم با شما دعوا ندارم فقط گفتم معروف تره اگه دقت کرده باشی تعریف شو ندادم.شما هم هر چی میخوای بگیر

Senator_Offline
11-10-2009, 15:40

انرژِی اتمی شک نکن بهترین و سخت ترین تست ها رو داره .

mahyar_bt
11-10-2009, 16:30
ادبیاتتون محمد زاده بود ؟
نه دیگه منظورم اختصاصی ها بود :31: ولی خداییش این نوبل یه سری کتاب داره برای دوره ی جمع بندی نمیدونم اسمش چی بود 30 ازمون ریاضی 40 ازمون فیزیک..... خیلی ردیف اونم بخش بندی کردن مثلا فصل 1 هندسه تحلیلی یه ازمون سوا داره.... حالا خوبی که میگم به این دلیل که سوالاتش قاطی هست و ترتیبی نرفته جلو و تالیفی هم هست و یه جورایی کل فصل پوشش میده با 30 تا سوال

Rahe Kavir
11-10-2009, 17:35
سلام
من دنبال جزوات كارشناسي ارشد مديريت دولتي ام
جزوات پارسه يا ماهان يا غيره
كسي ميتونه كمكم كنه :11:

frnsh
11-10-2009, 17:40
دوستان یه چندتایی باز سوال برام پیش اومده! ممنون میشم جواب بدین:
1. امروز داشتم با دبیر دیفرانسیلمون بحث میکردم، میگفت رمزینه وقتت رو میگیره. میخواستم بدونم اونایی که ازش استفاده کردن، وقت کم اوردن؟ من چند صفحه ای ازش خوندم و دیدم واقعا خوب توضیح داده. دلم نمیاد منصرفش بشم! درضمن دیگه چیا واسه دیفرانسیل خوبن؟

2. و اینکه من میخوام کنکور زبان تخصصی انگلیسی هم بدم. همینجا سرچ کردم و دیدم دوستان گفتن کتاب مبتکران خوبه. دیگه نظری ندارین؟

شکوفـه
11-10-2009, 17:47
کتاب زبان کیاسالار واسه شبقره خوبه
البته بانک تست زبان انگلیسی هم همین کیاسالار تو اندیشه فائق هست

بعد کتاب عباس فرزاممممم عالیه واسه زبان
همه چی گفته
من خودم از اون میخونم

مبتکران که مولفش دکتر اناری هست اونم خوبه

در کل این 3 تا کتاب واسه زبان کنکور و دانشگاه خیلی خوبن :)

new life
11-10-2009, 19:06
خوش خوان سصحش بالاتره .شک نکن:5:

دوستان برای مثلثات چه کتابی خوبه . من فقط ابی مثلثات شنیدم البته خوشم نمیاد ازش ممکنه یک کتاب مثلثات خوب معرفی کنید؟؟

timsar jackson
11-10-2009, 19:29
دوستان برای مثلثات چه کتابی خوبه . من فقط ابی مثلثات شنیدم البته خوشم نمیاد ازش ممکنه یک کتاب مثلثات خوب معرفی کنید؟؟

کتاب مثلثات انتشارات مدرسه

جلد دوم کتاب دبفرانسیل خوشخوان

mazg
11-10-2009, 20:09
1. امروز داشتم با دبیر دیفرانسیلمون بحث میکردم، میگفت رمزینه وقتت رو میگیره. میخواستم بدونم اونایی که ازش استفاده کردن، وقت کم اوردن؟ من چند صفحه ای ازش خوندم و دیدم واقعا خوب توضیح داده. دلم نمیاد منصرفش بشم! درضمن دیگه چیا واسه دیفرانسیل خوبن؟

2. و اینکه من میخوام کنکور زبان تخصصی انگلیسی هم بدم. همینجا سرچ کردم و دیدم دوستان گفتن کتاب مبتکران خوبه. دیگه نظری ندارین؟

سلام.به نظر من اصلا وابدا از کتاب رمزینه فاصله نگیر ،همینطور که الان بهش علاقه مند شدی بعد 1 مدت بشدت عاشقش :10: میشی و فقط دوست داری دیفرانسیل بخونی.البته یکم کتابش زیاده ولی لازمه.کتاب خوب دیگه هم انتشارات کوله پشتی تالیف مهندس مهربان خیلی خوبه.(ولی از من میشنوی همین رمزینه رو ول نکن :10:)
برای زبان هم توضیحات شکوفه جان کامل و شامل بود.

mahyar_bt
11-10-2009, 20:56

منم هم نظر با معلمتون هستم البته بستگی به شخص داره یه مثال میزنم مثلا فصل 1 دیفرانسیل ازش 1 تست میاد که امسال یعنی کنکور 88 هیچی ازش تست نیومد حالا اگه بخوای این فصل از رمزینه بخونی خودت حساب کن چقدر طول میکشه :13: حالا همین فصل میتونی از مثلا ابی قلمچی بخونی و به این توانایی هم برسی که تستی که ازش میاد جواب بدی من که پارسال تو ازمون های کانون فقط با اتکا به همین درس نامه های ابی قلمچی سوال های این بخش جواب میدادم
حالا یه موقع هم هست که میبینی یه بخشی مشکل داری چیزی متوجه نمیشی اون موقع می ارزه که بری سراغ رمزینه مثلا بزار دیفرانسیل 2 بیاد اون موقع کتاب باید بخوری
در کل این نظر شخصی من بود فقط در مورد رمزینه هم نیست کلا اعتقادم بر این توی هر درسی مثلا فصل 1 فیزیک پیش هیچ وقت نمیام وقت بزارم از روی جزوه کتاب کمکی کلی وقت بزارم بخونم چون به جرات میتونم بگم هیچ فایده ای نداره و فقط توی این فصل باید تست زد و نوع های مختلف مسائلش دید یه جایی هم هست که اصلا تست نمیزنم و همین به خوندن کتاب های اموزشی اکتفا میکنم مثل شیمی
خیلی زیاد حرف زدم شرمنده :11:

mostafa_360
11-10-2009, 21:01
برای دین و زندگی انتشارات کتاب سبز(یا همین خیلی سبز) خوبه واسه عربی هم اگه آموزش می خوای نشر الگو خوبه
فیزیک هم اگه یه کتاب معمولی خوب می خوای اندیشه سازان های قدیمی خوبن ولی اگه سطح بالا می خوای(واسه درصدای بالای 90) نشر الگو عالیه

دین و زندگی انرژی اتمی و مهر و ماه خیلی بهتر از کتاب دین و زندگی کتاب خیلی سبز هستن.

mostafa_360
11-10-2009, 21:18
من عربی 80% زدم البته سال 87 وقتی دوستم کتاب سبز بهم نشون داد موندم طرف با این همه ادعا این کتابو داده بیرون نمی دونم خودش می خونه چیزی می فهمه.:2:
آقای پیروز تو سایتش گفته انتشاراتی پیدا نمی شه همه کتاباش خوب باشه ولی من نمی دونم این اندیشه سازان چه مدیره قوی داشته که هیچ کتاب بدی توش پیدا نمی شه.حیف که تعطیل کرد.:41:
در مورد املاش میتونی بری تو سایت انتشارات دریافت نمونه شو دانلود کنی واقعا اونم حرف نداره.
فیزیکم سجاد فولادی قلعه این کتاب فارو معرفی کرده بود من ندیدم برای رمزینه رو دیدم خوب بود برای اینم اگه نویسنده های اندیشه سازان نوشته باشن حرف نداره.

وقتی من رفتم کتاب فیزیک بگیرم فروشنده بهم گفت کتاب فیزیک اندیشه سازان قدیم حتی از انتشارات فار هم بهتره .بهم گفت با این که مولفان فیزیک فار همون مولفان اندیشه سازان قدیم هستند اما فیزیک اندیشه سازان قدیم جواب های مفهومی تری داره.فکر کنم مدیر اندیشه سازان قدیم دکتر فرهاد میثمی بود که مولف کتاب های زیست اندیشه سازان بود.واقعآ کارش درست بود.
در مورد کتاب های دکتر سبطی هم شک نکنید که عالی هستند.

mostafa_360
11-10-2009, 21:30
اینو گفتی یاد مقدمه هاش افتاد که مقدمه ای مینوشت من که هر کتابی میگرفتم مقدمه ناشر حتما میخوندم چون خیلی جالب بود اسم مدیرش فکر کنم فرهاد میثمی بود درسته؟ الان کجاست؟ آخرین مقدمش این بود که مثل یه کرمی که پیله میبنده میخوابیم و بعد از مدت ها مثل یک پروانه بیرون میاد(منظورش انتشارات اندیشه سازان بود) حالا کسی خبری از انتشارات جدید نداره؟؟؟

مدیر اندیشه سازان دکتر فرهاد میثمی بود که مولف کتاب های زیست اندیشه سازان بود واقعآ کارش درست بود.اندیشه سازان مثل بیشتر انتشارات امروزی فقط به خاطر یک کتاب معروف نبود بلکه همه ی کتاب هاش عالی بود و مطالب کتاب های اندیشه سازان قدیم حتی از زمان کنکور های زمان خودش جلوتر بود.من وقتی رفتم کتاب فیزیک بگیرم فروشنده به من گفت که فیزیک اندیشه سازان قدیم حتی از فیزیک فار هم مفهومی تره.
در مورد کتاب های دکتر سبطی هم شک نکنید که عالی اند.

herfei2008
12-10-2009, 00:41
اگه میشه نام کتاب ها و مولف های کتاب های فیزیک اندیشه سازان که همه میگن خوبه رو بگین :20:
آخه هریکی مولفشو یه چیزی میگه :9:

rambo_1386
12-10-2009, 10:50
اگه میشه نام کتاب ها و مولف های کتاب های فیزیک اندیشه سازان که همه میگن خوبه رو بگین :20:
آخه هریکی مولفشو یه چیزی میگه :9:
فیزیک 1 و 2 پایه مولفان(یک جلد): احمد مصلایی-محمد محتشم-سید مرتضی حیدری نزاد-حسن حمدالله پور
فیزیک 3 : دکتر فرین کمانگر- مهندس آرش زاهدی
فیزیک پیش اطلاعی ندارم ولی رمزینه هم تو فیزیک پیش خیلی خوب کار کرده مولف: محمدرضا ونکاله

clickestan
12-10-2009, 12:13
من برای زبان فارسی موندم چی بگیرم؟
یعنی منتظرم کتاب دکتر سبطی(انتشارات دریافت) بیاد اونو بگیرم ولی تا آخر مهر میاد
راستی رفتم کتابفروشی از همین دکتر سبطی اندیشه سازان داشت برای زبان فارسی اینو بگیرم بهتره یا وایسم انتشارات دریافتش بیاد؟میترسم اندیشه سازانه مطالبش قدیمی باشه
تو رمزینه هم شک دارم بگیرم
لطفا راهنمایی کنید چکار کنم
هندسه تحلیلی چی خوبه؟
یه کتاب کلاس رمزینه دارم که جلدش آبیه و قدیمیه و زیاد با مطالبش حال نمیکنم ولی کتابای کلاس جدیده رمزینه رو که میگرم(جلدشون سفید) خیلی خوبن
میارزه برم یه جلد سفیدش رو بگیرم برای هندسه تحلیلی یا به همین آبیه سر کنم

AEZ_Best
12-10-2009, 12:22
سلام
سلام
نوبل زیاد تعریفی نداره
هندسه پایه: گاج هندسه 1 عالی ترین کتاب هندسه ی یکیه که مندیدم (ازبین اندیشه سازان و انرژی اتمی و گاج و خوشخوان)
هندسه 2 برعکس اگه نظر منو بخواین میگم گاج آشغاله (خیلی خارج کتاب داره یا مطالب بدرد نخور) و اندیشه سازان عالیه + انرژی اتمی من فصل اندیشه سازان 2 رو خوندم الانم دارم نشر الگو میزنم!

گسسته هم جدیدا کتاب خوب زیاد شده: گاج سفید من خوشم اومده آموزشش حرف نداره به نظرم رمزینه هم عالیه و خوشخوانم تستای توپی داره که شرط لازمه برای گسسته اما نه کافی (پاسخ تشریحی و آموزش درست حسابی نداره)

rambo_1386
12-10-2009, 12:29
یه کتاب کلاس رمزینه دارم که جلدش آبیه و قدیمیه و زیاد با مطالبش حال نمیکنم ولی کتابای کلاس جدیده رمزینه رو که میگرم(جلدشون سفید) خیلی خوبن
دوست عزیز میشه یکم در مورد کتاب کلاس خودت که داری بگی ؟ چون منم همین مشکل دارم اینی که من دارم چاپ 86 یا 85 (تاریخ چاپ نداره) و 398 صفحست پشت جلدش کلا آبیه میشه بگی مال تو چند صفحه است و و تو چه سالی چاپ شده؟ حالا این جدیده چند صفحه است که میگی خوبه؟

Mr Unknown
12-10-2009, 17:36
كتاب آيات و نكات گاج بهتره يا انرژي اتمي؟

clickestan
12-10-2009, 17:51
دوست عزیز میشه یکم در مورد کتاب کلاس خودت که داری بگی ؟ چون منم همین مشکل دارم اینی که من دارم چاپ 86 یا 85 (تاریخ چاپ نداره) و 398 صفحست پشت جلدش کلا آبیه میشه بگی مال تو چند صفحه است و و تو چه سالی چاپ شده؟ حالا این جدیده چند صفحه است که میگی خوبه؟

این سریش ویرایش قبلیه و ماله منم همینی هست که شما میگی و تاریخ چاپ نداره ولی تو مقدمه مولفش آخر کار نوشته عنایت الله کشاورزی آذر 84 و 398 صفحه هست و پشت جلدشم کاملا آبیه

این جدیده رو هنوز ندیدم ولی شنیدم:
کم حجم تر شده و مطالب اضافی توش کم شده
نحوه تدریس فرق میکنه :
مثلا تو این کتاب آبیه هر درس رو تو دو تا نگاه درس میده نگاه اول دانش آموزا فقط سوال میپرسن و مولف جواب میده و نگاه دوم مولف میاد یه سری مطالب رو همین جوری فرمول وار و گاهی اوقات با اثبات میگه که من اصلا حال نمیکنم و چیزی حالیم نمیشه
ولی تو کتاب جدیده این دو تا نگاه با هم ترکیب شدن و درس رو یه بار بیشتر لازم نیست بخونی:
یعنی مولف درس میده و سر یه مطلب پیچیده ای یا یه مطلبی که ممکنه برات سوال پیش بیاد دانش آموزا سوال میپرسن و مولف توضیح میده
و موارد دیگه......

ویرایش جدیده کتابا سفید رنگن(هر دو ور) و رو جلدشون عکس یه دانش آموزیه

در کل من ویرایش جدیده بیشتر کتاب کلاسای رمزینه رو خوندم خیلی خوشم اومد ولی نمیدونم چرا با این هندسه تحلیله ویرایش جدیدش حال نمیکنم(فکر کنم ویرایش جدید رو بگیرم مشکل برطرف شه)
منم اول مهر ماه کتابا رو گرفتم اون موقع هنوز ویرایش جدیده تحلیلی نیومده بود ولی الان شنیدم اومده
باز میرم کتاب فروشی یه نگاهی بهش میندازم اگه خوب بود و انقدر فرق داشت و ارزش داشت ویرایش جدید رو بگیری میام اینجا میگم

pro_translator
12-10-2009, 22:28
سلام دوستان! می شه برای درس های تخصصی رشته ی ریاضی (دیفرانسیل، گسسته، حسابان، ریاضی پایه، هندسه ی تحلیلی، هندسه ی پایه، فیزیک، شیمی) کتاب های جامع و کامل آموزشی معرفی کنید؟ اگر تست هم داشته باشه بهتر...

moh_asghari
12-10-2009, 23:34
سلام دوستان
من میخوام فیزیک رو تو کنکور 90 بزنم.برای تست چه کتابهایی معرفی می کنید؟مخصوصا فیزیک پیش و سوم

mostafa_360
12-10-2009, 23:34
من برای زبان فارسی موندم چی بگیرم؟
یعنی منتظرم کتاب دکتر سبطی(انتشارات دریافت) بیاد اونو بگیرم ولی تا آخر مهر میاد
راستی رفتم کتابفروشی از همین دکتر سبطی اندیشه سازان داشت برای زبان فارسی اینو بگیرم بهتره یا وایسم انتشارات دریافتش بیاد؟میترسم اندیشه سازانه مطالبش قدیمی باشه
تو رمزینه هم شک دارم بگیرم
لطفا راهنمایی کنید چکار کنم
هندسه تحلیلی چی خوبه؟

به نظرم الان روی قرابت معنایی و املا و واژگان دکتر سبطی و ارایه های ادبی تب کنکور کلک معلم کار کن بعدآ که کتاب زبان فارسی دکتر سبطی نشر دریافت چاپ شد اون رو بخر.شک نکن کتاب زبان فارسی نشر دریافت از مبتکران که دو جلدیه بهتره با این که مولف هر دو کتاب دکتر سبطی هستش.

herfei2008
13-10-2009, 01:22
كتاب آيات و نكات گاج بهتره يا انرژي اتمي؟

به نظر من که گاج بهتره :5:

AEZ_Best
13-10-2009, 08:51
سلام دوستان! می شه برای درس های تخصصی رشته ی ریاضی (دیفرانسیل، گسسته، حسابان، ریاضی پایه، هندسه ی تحلیلی، هندسه ی پایه، فیزیک، شیمی) کتاب های جامع و کامل آموزشی معرفی کنید؟ اگر تست هم داشته باشه بهتر...

دیف رمزینه یا کوله پشتی ( تست هم داره به اندازه کافی ) ولی رمزینه بهتره اما تستاش کمه

گسسته رمزینه یا گاج سفید هردو خوبن تستم دارن سطح بالاتر خوشخوان

حسابانم که کلا با دیف مشترکه جز تابع که اونم آموزشی عباس امید وار مبتکران تست رمزینه

تحلیلی همه میگن رمزینه من ندیدم سبز کانون خوندم خوب بود تست کم داشت که کتاب تستم فراوونه مثل مبتکران

پایه هندسه 1 گاج و هندسه 2 مبتکران

فیزیک : اندیشه سازان کامله

شیمی هم مبتکران بازرگانی

elhameli
13-10-2009, 09:28
به نظر من که گاج بهتره :5:

چرا گاج بهتره ؟:20:

zahrashirani
13-10-2009, 17:12
در قسمت فايل هاي مرتبط با كنكور اقا مهدي براي دين و زندگي كتاب كم حجم خيلي سبز را معرفي كردند و گفتن كه مفهوميه بچه ها لطفا براي زيست بگيد چه كتابي خوبه ؟

mostafa_360
13-10-2009, 20:46
در قسمت فايل هاي مرتبط با كنكور اقا مهدي براي دين و زندگي كتاب كم حجم خيلي سبز را معرفي كردند و گفتن كه مفهوميه بچه ها لطفا براي زيست بگيد چه كتابي خوبه ؟

دین و زندگی مهرو ماه و انرژی اتمی برای دینی خیلی عالی هستند.دین و زندگی کم حجم خیلی سبز برای جمع بندی خوبه.برای زیست کتاب خیلی سبز حرف نداره البته در کنار زیست سال سوم کتاب خیلی سبز سعی کن کتاب زیست همگامان رو هم بخونی.

ansary
13-10-2009, 21:17
کتب کمک آموزشی مفید کنکور ریاضی 89
بچه ها من مشهدم
جمعه یعنی24/7/88 در مشهد نمایشگاه بین المللی کتاب برگذار میشه تا 2/7/88
بعد تخفیف خوبی هم داره خود نمایشگاه از 10 درصد تا 70 درصد و همچنین تخفیف به صورت بن برای دانش آموزان و دانش جویان (به وسیله ی کارت دانش آموزی و دانش جویی) که اینم فک کنم 20 درصد باشه
من می خوام که اینجا از صفحه 1 تا صفحه 240 یک نتیجه گیری کلی و جامع برای کتاب های کمک آموزشی برای کنکور 89 (ترجیحاً رشته ریاضی) باشه. یعنی خود شما دوستان جمع بندی کنین.
من چون تازه این تاپیکو پیدا کردم رفتم خوندم خوندم ،،، خودمو کشتم به صفحه ی 30 رسیدم:18:. اونهایی که از اول با تاپیک بودن لطفاً حتماً شرکت کنن.
فقط دو روز تا برگذاری نمایشگاه فرصت باقیست پس بجنبید

نکته:
1- اگه چندتا کتاب برای یک درس خوبند ، خجالت نکشید همشو بگید (ولی به ترتیب)
2- اگه کتاب هایی هستند که یک درس را از پایه تا پیش در خود جای دادند (چه بهتر) بازم خجالت نکشید و بگید
ممنون از همه شماها که جواب میدید و تاپیکو خلاصه میکنید.
3- کتاب را با اسم و توضیحات کامل از جمله مولف و رنگ کتاب بگید ( مثلاً من خودم در مورد کتاب های گاج گیج شدم کدوم رنگش خوبه )

راهنما: اینم لیست درسها:
عمومی:
ادبیات فارسی 2 - ادبیات فارسی 3 - ادبیات فارسی 1و2
زبان فارسی 2 - زبان فارسی 3
زبان انگلیسی 2 - زبان انگیسی 3 - زبان انگلیسی 1و 2
دین و زندگی 2 - دین و زندگی 3 - دین و زندگی (پیش دانشگاهی)
عربی 2 - عربی 3
اختصاصی:
ریاضی 2 - آمار و مدل سازی - هندسه 1 - حسابان - جبر و احتمال - هندسه 2 - حساب دیفرانسیل و انتگرال - ریاضیات گسسته - هندسه تحلیلی و جبر خطی
فیزیک 1 - فیزیک 2 - فیزیک 3 - فیزیک 1و 2
شیمی 2- شیمی 3 - شیمی 1 و 2

نکته (بازم تکرار میکنم):
2- اگه کتاب هایی هستند که یک درس را از پایه تا پیش در خود جای دادند (چه بهتر) بازم خجالت نکشید و بگید.
3- کتاب را با اسم و توضیحات کامل از جمله مولف و رنگ کتاب بگید ( مثلاً من خودم در مورد کتاب های گاج گیج شدم کدوم رنگش خوبه )

unlife
14-10-2009, 11:40

شهاب اناری یه مجموعه 4 جلدی نوشته واسه کنکور اختصاصی زبان (مبتکران) که میگن دیگه چاپ نمیشه*.خیلی کتاب خوبیه من دارمش.دو جلد اولش درک مطلب و واژگان و ایناست و جلد سه و چهارش هم گرامر کاربردی. خیلی عالیه.مثلن در مورد درک مطلب ، هر فصل 2 تا ریدینگ داره بعد اومده فعل های دو کلمه ای مثل go by , carry on و ... رو که تو درک مطلب ها بوده رو بهت میده میگه جمله ها رو با اینا کامل کن. بعد حدود 60-70 تا تست لغت داره بعد مترادف کلکاتی که تو ریدینگ ها بود رو داره یه مطلبی داره که یادت میده که مثلن مشتقات یه کلمه چه چوری تو جمله کاربرد دارن و چه معنی ای میدن.خودش که نوشته اگه اینا رو بدونی که چطور ساخته شدن دیگه لازم نیست کلی کلمه حفظ کنی. راستی یه جاش هم اشتباهات رایج تو زبان رو داره که مثلن دو تا کلمه که هم معنی اند رو کجا باید استفاده کنیم و اینا...
گرامرش هم فوق العاده است و کامل.
به این کتاب کنکور زبان رو راحت قورت می دی.
اگه هم میخوای با کتاب درسی پیش بری کتاب جامع کنکور سبز خوبه.کتاب زبانی هم که انرژی اتمی زده خوبه مال میرنظام است .
به هرحال خودت می دونی.

*اگه کتاب رو خواستی باید بری از دست دوم فروشی های انقلاب بخریش.
تو خیابون فروردین یه پاساژ فروردین هست زیر زمینش معدن کتابای دست دومه.

GodFatherAmin
14-10-2009, 12:50
کتب کمک آموزشی مفید کنکور ریاضی 89
بچه ها من مشهدم
جمعه یعنی24/7/88 در مشهد نمایشگاه بین المللی کتاب برگذار میشه تا 2/7/88
بعد تخفیف خوبی هم داره خود نمایشگاه از 10 درصد تا 70 درصد و همچنین تخفیف به صورت بن برای دانش آموزان و دانش جویان (به وسیله ی کارت دانش آموزی و دانش جویی) که اینم فک کنم 20 درصد باشه
من می خوام که اینجا از صفحه 1 تا صفحه 240 یک نتیجه گیری کلی و جامع برای کتاب های کمک آموزشی برای کنکور 89 (ترجیحاً رشته ریاضی) باشه. یعنی خود شما دوستان جمع بندی کنین.
من چون تازه این تاپیکو پیدا کردم رفتم خوندم خوندم ،،، خودمو کشتم به صفحه ی 30 رسیدم:18:. اونهایی که از اول با تاپیک بودن لطفاً حتماً شرکت کنن.
فقط دو روز تا برگذاری نمایشگاه فرصت باقیست پس بجنبید

نکته:
2- اگه کتاب هایی هستند که یک درس را از پایه تا پیش در خود جای دادند (چه بهتر) بازم خجالت نکشید و بگید

راهنما: اینم لیست درسها:
عمومی:
ادبیات فارسی 2 - ادبیات فارسی 3 - ادبیات فارسی 1و2
زبان فارسی 2 - زبان فارسی 3
زبان انگلیسی 2 - زبان انگیسی 3 - زبان انگلیسی 1و 2
دین و زندگی 2 - دین و زندگی 3 - دین و زندگی (پیش دانشگاهی)
عربی 2 - عربی 3
اختصاصی:
ریاضی 2 - آمار و مدل سازی - هندسه 1 - حسابان - جبر و احتمال - هندسه 2 - حساب دیفرانسیل و انتگرال - ریاضیات گسسته - هندسه تحلیلی و جبر خطی
فیزیک 1 - فیزیک 2 - فیزیک 3 - فیزیک 1و 2
شیمی 2- شیمی 3 - شیمی 1 و 2

نکته (بازم تکرار میکنم):
2- اگه کتاب هایی هستند که یک درس را از پایه تا پیش در خود جای دادند (چه بهتر) بازم خجالت نکشید و بگید.

MORINIO
14-10-2009, 13:07
واسه فیزیک 3 چی خوبه بگیرم؟ گاج خوبـه ؟

mazg
14-10-2009, 13:51

آموزشی میخوای یا تست؟بهر حال من هردو رو میگم:

1 کتاب خوشخوان داره کل فیزیک پایه با درس و تست به نظر من خیلی خوبه(البته درسش و خیلی مفهومی توضیح نداده)کتاب فیزیک گاج هم خوبه ولی به نظر من خیلی زیاده.کلا اگه کتابای اندیشه سازان هم گیرت اومد عالیه.واسه تست کتاب پایه قلمچی هم خوبه(تعداد تستاش خوبه).

reza-atom
14-10-2009, 15:49

فيزيك 3 هم رمزينه هست هم انرژي اتمي (آموزش و تست) حالا خودت ببين كدوم بهتره ؟ ! من انرژي اتمي دارم خيلي خوبه و همه ي مطالب كتاب رو خوب باز كرده ! حجمش يه خورده زياده ولي ارزش داره مفهومي ياد بگيري هر سوالي بياد ميتوني بزني !

Mr Unknown
14-10-2009, 16:01
من ادبيات گاج سبز دارم.ولي احساس مي كنم خوندنش وقتگيره.
اگه بيام از رو كتاباي موضوعي بخونم بهتر نيست؟مثلا املا و آرايه رو از رو كتاب كلك بخونم و...
.
فيزيك هم مبتكران دارم.يجورائيه!خيلي توضيح اضافه داده
يه كتاب ديگه بگيرم بهتر نيست؟
مرسي

yusef
14-10-2009, 16:56
سلام
کتاب جلد 3 ریاضی رمزینه در حال حاضر در بازار هست؟
راستی انرژی اتمی همه آموزش های فیزیکش خوبه؟

GodFatherAmin
14-10-2009, 18:14
من ادبيات گاج سبز دارم.ولي احساس مي كنم خوندنش وقتگيره.
اگه بيام از رو كتاباي موضوعي بخونم بهتر نيست؟مثلا املا و آرايه رو از رو كتاب كلك بخونم و...
.
فيزيك هم مبتكران دارم.يجورائيه!خيلي توضيح اضافه داده
يه كتاب ديگه بگيرم بهتر نيست؟
مرسي
بله در مورد ادبیات واقعا کار خوبی می کنی اگه این کارو بکنی و موضوعی پیش بری واقعا وقتت باز می شه و روی اون موضوع تمرکزت بیش تر بعده کنکور حرف منو می فهمی اگه به صورت موضوعی پیش بری.
فیزیک من شنیدم رمزینه خوبه یکی الان گفت انرژی اتمی بهتره.
ولی در کل زیاد کتاب عوض نکن.بیش تر سعی کن تست بزنی.یه بار روی موضوع مسلط شو بعد اگه از قلم چی استفاده می کنی قبلش یه توضیحاتی تو کادراش می ده که خیلی عالیه.

mazg
14-10-2009, 18:18
میگم چرا کسی جواب من رو نمیده؟؟

برای ادبیات 2 و3 کلک و گاج هستن که خیلی شبیه هم هستن ولی من فکر میکنم کلک بهتره.برای پیش هم علاوه بر این دوتا کتاب اندیشه فایق هم هست(که آقا سهیل خیلی روش تاکید کردن)
برای زبان فارسی هم رمزینه و همگامان خیلی خوبن که به نظر من همگامان بهتره،در ضمن اگه صبر کنی کتاب هامون سبطی هم میاد میتونی بگیری.

MORINIO
14-10-2009, 18:29
یه سوال دیگه ..کتاب کلاس گسسته رمزینه الان تو بازار هست؟اگه هست چطوره؟ ... راستش یه کتابی میخوام گسسته رو کامل توضیح داده باشه .به طوریکه بشه همه تستاش رو تو کنکور حل کرد ... الان گاج دارم ولی زیاد راضی نیستم ازش ... شما نظرتون چیه؟

با تشکر:40:

AEZ_Best
14-10-2009, 20:03
من گسسته رمزینه رو خریدم خوشخوان و گاجم از دوستام گزفتم در کل از گاج سفید بیشتر خوشم اومده تا رمزینه خوشخوانم که آموزشش مفت نمیرزه
مشکل شما با گاج چیه؟
گاج و رمزینه هر دو کتابای کاملین. دوستم با همین گاج خوندن همه سوالای گسسته رو زده بود توی کنکور. اما فکر کنم این گاجه رو خورده اگه کتابشو ببینین میفهمین توی همه سوالاش توضیح داده مثلا نکته هاشو در اوررده و ...

رمزینه هم الان تو بازار هست

درمورد فیزیک پایه هم گاج سفید خیلی کامله. من که خیلی خوشم اومده ولی حجمش زیاده که اونم چند نوبت میزنم سوالاشو.

mostafa_360
14-10-2009, 23:34
سلام کسی اینجا زیست بنفش قلمچی یا زیست تست قرمز(اشکان هاشمی) یا زیست مبتکران(محمود شعیبی) را خوانده؟چه طورن؟

Parnyan
14-10-2009, 23:50
سلام

برا آموزش گسسته یه کتابه خوب معرفی کنین ؛ لطفا

؛ رمزینه ؛ خوبه ؟!؟!؟!

M . Sayid
15-10-2009, 09:05
سلام دوستان !!!!

من هفته قبل از یکی از سایت های فروش کتاب چند کتاب تست و... سفارش دادم یکیشون این بود:

کتاب مفهوم: قرابت معنایی در ادبیات فارسی صدها تست مفهوم و قرابت معنایی هزاران ...
تالیف محمد رضا قره خانلو بود

حالا که کتابا رسیده اون کتابی که گفتم توش نیست و به جاش یه کارت پستال با عکس صادق هدایت هست و 2000 تومن هم لای اون کارت بود و توش نوشته بود که با شماره ای که توش نوشته بود تماس بگیرم از طرف خود مولف هم بود.

خوب به نظر شما چی کار کنم؟؟

new life
15-10-2009, 12:50
کسانی که فیزیک پیش مبتکران دارند ممکنه اسم مولفشو بگن ؟؟
سطحش از خوش خوان بالاتره؟

AEZ_Best
15-10-2009, 16:10
دیشب اتفاقی یه تحلی رمزینه یافتم!! اوره کا!

بعد تیکه شو خوندم از گاج سبز که خداییش خیلی بهتر بود اما:
تستاش فوقالعاده کمه!
شما همینیو میگین که روش آبیه و بابقیه کتاب کلاسا فرقداره و درسنامه هاشم نگاه اول و دوم داره؟

مرجع تست کامل مثلثات میکرو طبقه بندی! چی خوبه.
پاسخاش کامل باشه تستاشم آسون به مشکل باشه و زیاد باشه (300 - 400 تایی باشه حد اقل) یه جوری که من به تسلط 90 درصد برسم حد اقل. زمان هرچی بخواد اشکالی نداره
اگه یه همچین چیزی دیدید بگید ممنون

GodFatherAmin
15-10-2009, 16:54
کتابای انرژی اتمی چطوریه؟
کتاب آموزش و کتاب تستش جداست؟
در چه سطحیه؟
از آسون به مشکل آموزش داده؟
پاسخنامش چطوریه؟

mostafa_360
15-10-2009, 16:55

مولف فیزیک پیش مبتکران غلامعلی محمودزاده هستش که بیشتر به درد تشریحی می خوره و برای امتحان نهایی خیلی عالیه.اما اگر برای تست می خوای کتاب های اندیشه سازان قدیم برای اموزش حرف نداره اگر هم تست های سطح بالا می خوای انرژی اتمی و انتشارات فکور خیلی خوبن.

Fabio
15-10-2009, 18:50
سلام من چند تا سوال داشتم.
1-من کتاب مبتکران گسسته و دیفرانسیل تالیف سید حسین سید موسوی رو دارم .از روی فصل اول گسسته این کتاب هم خوندم.به نظرم کتاب خوبی میاد.اما چند صفحه از این تاپیک رو که خوندم گویا کتاب کلاس دیفرانسیل و گسسته رمزینه خیلی عالیه.می خواستم بدونم به نظر شما لازمه که منبعم رو عوض کنم و رمزینه رو بخرم یا نه ؟ کلا رمزینه چه مزیتی نسبت به مبتکران داره؟
2-کتاب آموزش عربی چه کتابی بخرم؟ "عربی به زبان ساده " چطوره؟ یه خورده حجم مطالبش زیاد نیست؟ کتاب بهتری کسی سراغ نداره؟
3- سوال بعدیم هم اینه که انتشارات دریافت چه کتاب هایی رو تالیف دکتر سبطی داره؟چه فرقی با کتابایی که انتشاراتش به اسم خود دکتر سبطیه داره؟کلا اگه لیست کتاب های موضوعی ادبیات که مولفشون دکتر سبطی باشه به همراه انتشاراتش رو بگید ممنون می شم.

rambo_1386
15-10-2009, 19:22
از روی فصل اول گسسته این کتاب هم خوندم.
منم اول از روی مبتکران گسسته خوندم ولی هیچی نفهمیدم
رمزینه خیلی بهتر از مبتکران آموزش داده یه قسمتشو دانلود کن خودت میفهمی
ریاضیات گسسته

سایر کتاب ها:

yusef
15-10-2009, 20:04
برای ریاضی پایه کدوم کتاب برای آموزش و تست مناسب تره؟

saede24
15-10-2009, 22:39
سلام بچه ها از كدوم سايتها ميشه اينترنتي كتاب خريد ايا كتابهاي كه ميفرستن چاپ اخره ممنون ميشم چند تا سايت معتبر معرفي كنيد و اينكه براي معارف تست انژي اتمي بهتره يا مهر وماه:13:

moh_asghari
16-10-2009, 12:04
سلام دوستان
برای هندسه 1و2 تستای مبتکران یا همون اندیشه سازان کافیه؟با همون تستا میشه هندسه رو تو کنکور زد یا نه؟اگه کتاب تست خوبه دیگه ای هم است لطفا بگید.من خودم مبتکران دارم.

moh_asghari
16-10-2009, 12:05
برای ریاضی پایه چی بگیرم؟

mazg
16-10-2009, 12:25
سلام دوستان
برای هندسه 1و2 تستای مبتکران یا همون اندیشه سازان کافیه؟با همون تستا میشه هندسه رو تو کنکور زد یا نه؟اگه کتاب تست خوبه دیگه ای هم است لطفا بگید.من خودم مبتکران دارم.

برای ریاضی پایه چی بگیرم؟

برای ریاضی پایه کدوم کتاب برای آموزش و تست مناسب تره؟

سلام.در جواب شما 2 دوست عزیز،باید بگم که ریاضی پایه رمزینه ،حرف اول رو میزنه.

برای هندسه هم کتابایی که داری خیلی خوبن،اگه خواستی بازم کتاب بگیری گاج سفید بگیر.

mehdi_7070
16-10-2009, 14:30
3- سوال بعدیم هم اینه که انتشارات دریافت چه کتاب هایی رو تالیف دکتر سبطی داره؟چه فرقی با کتابایی که انتشاراتش به اسم خود دکتر سبطیه داره؟کلا اگه لیست کتاب های موضوعی ادبیات که مولفشون دکتر سبطی باشه به همراه انتشاراتش رو بگید ممنون می شم.

این سایت انتشارات هست: daryaft-pub.com
الان "تناسب مفهومی و قرابت معنایی" و "املا و لغت در آزمون سراسری" از ایشون چاپ شده.
کتاب قرابت معنایی اولین بار که چاپ کرد اسم ناشر را دکتر سبطی نوشته. شاید اون موقع مجوز انتشارات قطعی نشده بوده و به همین خاطر به اسم خودش چاپ کرده (ایمیلی به نام "دریافت" اول کتاب بود). الان همون کتاب‌ها با اسم انتشارات دریافت داره چاپ می‌شه و فرقی نداره. (انتشارات مال خودشه!)
یه سری کتاب‌ها هم قبلا برای اندیشه‌سازان نوشته بودند که با توجه به واگذاری دائم به مبتکران، بعضی‌هاش داره توسط مبتکران چاپ می‌شه. مثل زبان فارسی که دو جلدی هست.

sherlook
16-10-2009, 19:26
میخواستم منابع خوب کنکورارشدرشته مدیریت دولتی رابدونم راهنمایی کنید

Tabasom.Sweet
16-10-2009, 20:17
سلام

برا آموزش گسسته یه کتابه خوب معرفی کنین ؛ لطفا

؛ رمزینه ؛ خوبه ؟!؟!؟!

پرنیان جان کتاب "کلاس گسسته" مال انتشارات رمزینه واقعا کتاب خوبی هست

و جلسه بندی شده و براحتی میتونی تشخیص بدی که در هر نوبت با توجه به مطلبی که خوندی

کدوم قسمت تست ها رو شروع کنی به زدن

اگر امکان تهیهشو داری از دستش نده

M . Sayid
16-10-2009, 20:39
[B.
2-کتاب آموزش عربی چه کتابی بخرم؟ "عربی به زبان ساده " چطوره؟ یه خورده حجم مطالبش زیاد نیست؟ کتاب بهتری کسی سراغ نداره؟
[/B]

فکر کنم عربی مبتکران ( مولفش ایادفیلی ) از همه بهتر باشه ولی خودم آموزش عربی رمزینه و تست نشر الگو رو تهیه کردم آبی کانون هم دارم ولی مال چند سال قبله

mahyar_bt
16-10-2009, 21:09
من برای تست دیفرانسیل و ریاضی پایه کتاب اندیشه فائق ماشاالله رضوی پیشنهاد میدم بچه ها انصافا کتاب ردیفی هست تستاش زیاد نیست چون ریاضی پایه دیفرانسیل توی یک کتاب هست (هم تست هم جواب) ولی کفایت میکنه

saede24
17-10-2009, 06:32
لطفا كمكم كنيد تست معارف انژي اتمي بهتره يا مهر وماه مرسي

M . Sayid
17-10-2009, 08:17
دوستان عزیز کسی لیست کامل کتاب کلاس های رمزینه رو نداره؟؟

soheiltaker
17-10-2009, 09:58
سطحش از خوشخوان بالاتر نیست ... ولی برای کنکور و تستهای آزمونا کاملا عالیه ... آموزشش هم فوق العادس ... :46:

mostafa_360
17-10-2009, 13:24

تست های هر دو کتاب خوبند به نظرم دینی جامع مهر وماه رو بگیر+تحلیل و بررسی ایات و احادیث انرژی اتمی.در ضمن یه نگاهی هم به دین و زندگی همگامان بنداز شاید از دو کتاب قبلی بهتر باشه!!!.راستی زیاد به تست دینی تکیه نکن بیشتر رو مفهوم درس و ایات کار کن اینجوری همه ی تست ها رو می زنی.

AEZ_Best
20-10-2009, 08:36
سلام

کتاب فیزیک انرژی اتمی چجور کتابیه
کامله؟ یعنی همه چیو پوشش میده؟
کتاب سبز فیزیک پیشش چجوریه؟

فیزیک 3 رمزینه؟ خیلی توپه؟ بهتر از اندیشه سازانه؟

ممنون میشم جواب بدید

GodFatherAmin
20-10-2009, 09:19
زبان فارسي 3

ويژه همه رشته ها !

در 384 صفحه با قيمت 70000 ريال

منتشر شد

GodFatherAmin
20-10-2009, 09:34
فيزيك 3

ويژه رشته تجربي

در 424 صفحه با قيمت 75000 ريال

منتشر شد

Mr Unknown
20-10-2009, 11:25
كتاب املا دكتر سبطي بهتره يا كلك؟

GodFatherAmin
20-10-2009, 11:41
دكتر سبطي بهتره

soheiltaker
20-10-2009, 14:02
دكتر سبطي ...:46:

shah abas
20-10-2009, 14:07
شیمی 3 کدوم یکی از این 3 تا بهتره؟(آموزش+تست):
طراحان
خیلی سبز
مهندس بازرگان

masih eia
20-10-2009, 14:23
سلام
منم واسه دیف اندیشه فائق میخونم.معلمونم یه جزوه داده 10 تا آزمون سراسری گذشته را داره گفت بعد که تموم کردید بزنید.نظرتون چیه؟؟

GodFatherAmin
20-10-2009, 14:23
طراحان
خیلی سبز
مهندس بازرگان
من هر دو رو خوندم هر دو عالی هستن ولی کتاب سبز رو توصیه می کنم.(طراحان رو نخوندم)

*QWERT*
20-10-2009, 15:25
بچه ها من یه سوال دارم ولی نمیدونم کجا باید بپرسم.بیزحمت راهنمایی کنید.
من حل مسائل دینامیک مریام رو میخواستم.باید کجا درخواست بدم.لطفا ذهنمایی کنید.(البته دانلود حل)

shah abas
20-10-2009, 16:44
چرا هیچ کس زبان فارسی خیلی سبز رو پیشنهاد نداده؟چرا؟

behnam_roli
20-10-2009, 17:18
بره گسسته و تحلیلی کتاب تست میخوام

چی بخرم؟؟

GodFatherAmin
20-10-2009, 17:40
چون جدید چاپ شده.

GodFatherAmin
20-10-2009, 17:42
بره گسسته و تحلیلی کتاب تست میخوام

چی بخرم؟؟
گسسته:خوشخوان
تحلیلی:کتاب‌های توی بازار اکثراً خوب هستند. گاج، کانون، مبتکران و ...

mostafa_360
20-10-2009, 19:36
فیزیک انتشارات خیلی سبز اصلآ خوب نیست تازه غلط هم زیاد داره اما به نظر می رسه زبان فارسیش خوب باشه.

shah abas
20-10-2009, 19:49
کسی از دوستان و اعضا می تونه از درس اول زبان فارسی3 رو مقایسه کنه؟
این مال خیلی سبز:

اگه فردی به زبان فارسی سبطی هم دسترسی داشته باشه، خیلی خوب میشه.
به نظرتون این بهتره یا کتاب های دیگه؟

GodFatherAmin
20-10-2009, 20:08
فیزیک انتشارات خیلی سبز اصلآ خوب نیست تازه غلط هم زیاد داره اما به نظر می رسه زبان فارسیش خوب باشه.
کاملاً باهات موافقم:10:
یه اشکال کتاب سبز در درسایی که من ازشون خوندم غلط های زیادش بود.
که تو زبان و شیمیش کمتر بود.

نمی دونم رمزینه هم اینطوریه؟

mostafa_360
21-10-2009, 00:22
کاملاً باهات موافقم:10:
یه اشکال کتاب سبز در درسایی که من ازشون خوندم غلط های زیادش بود.
که تو زبان و شیمیش کمتر بود.

نمی دونم رمزینه هم اینطوریه؟

کتاب های انتشارات رمزینه هم خیلی غلط دارند اما اکثرآ املایی هستند نه علمی.به نظر من با کیفیت ترین کتاب ها برای انتشارات انرژی اتمی و مبتکران هستش من که تو کتاب های این دو ناشر غلطی پیدا نکردم اما تو کتاب های انتشارات کتاب خیلی سبز و رمزینه غلط های زیادی پیدا کردم.البته قابل تحمله:27:
اکثرآ انتشارات تازه تاسیس غلط های زیادی تو کتاب هاشون دارند رمزینه و کتاب خیلی سبز هم از این قاعده مستثنا نیستند.

mostafa_360
21-10-2009, 00:29
کسی از دوستان و اعضا می تونه از درس اول زبان فارسی3 رو مقایسه کنه؟
این مال خیلی سبز:

اگه فردی به زبان فارسی سبطی هم دسترسی داشته باشه، خیلی خوب میشه.
به نظرتون این بهتره یا کتاب های دیگه؟

کتاب زبان فارسی رمزینه اصلآ جالب نیست.کتاب زبان فارسی همگامان هم خیلی عالیه اما باید دید که زبان فارسی کتاب خیلی سبز ارزش خریدن رو داره یا نه.
اما به نظرم بهترین گزینه زبان فارسی دکتر سبطی(نشر دریافت) خواهد بود که اگر براش صبر کنیم ارزش داره.

shah abas
21-10-2009, 07:12
این مرکز پخش دریافت دکتر سبطی دیروز زنگ زدم گفت تا یه ماه دیگه! یک کمی زیادی طول می کشه اومدنش.

masih eia
21-10-2009, 13:15
کسی دیفرانسیل اندیشه فائق کار نمیکنه؟؟؟؟؟
راستی کتاب کلاس دیفرانسیل 2 رمزینه اومده؟؟؟؟

AEZ_Best
21-10-2009, 15:04
سلام
دیفرانسیل رمزینه سوال منم هست
امیدوارم الانا دیگه بیاد

اندیشه فایق همچین بد نیست اما پاسخ درست حسابی نداره یعنی اگه بلد نباشی یه مبحثی رو اصلا ازش هیچی یاد نمیگیری
در کلیه کتاب معمولیه

اگه کسی رمزینه رو ازش خبر داره فوری بگه ماهم ازین معطلی در ایم

t.sunami
21-10-2009, 19:38
سلام
دیفرانسیل رمزینه سوال منم هست
امیدوارم الانا دیگه بیاد

اندیشه فایق همچین بد نیست اما پاسخ درست حسابی نداره یعنی اگه بلد نباشی یه مبحثی رو اصلا ازش هیچی یاد نمیگیری
در کلیه کتاب معمولیه

اگه کسی رمزینه رو ازش خبر داره فوری بگه ماهم ازین معطلی در ایم

سلام.من پریشبا با شهریار قبادی اس ام اس بازی کردیم.دل پری از مهندس مهربان داشت.می گفت من به خاطر شماها با ایشون دعوا هم کردم!!!:41::31::10:
در ضمن گفت آمدنش قطعی هست ولی مینیمم 3 هفته دیگه .

دوستان کتاب تست واسه فیزیک پیش چی بگیرم؟؟خیلی واجبه؟درضمن زبان کنکور چی بگیرم که هم به درد دنیام بخوره هم اخرتم؟؟؟:31:

GodFatherAmin
22-10-2009, 09:24
سلام

کتاب فیزیک انرژی اتمی چجور کتابیه
کامله؟ یعنی همه چیو پوشش میده؟
کتاب سبز فیزیک پیشش چجوریه؟

فیزیک 3 رمزینه؟ خیلی توپه؟ بهتر از اندیشه سازانه؟

ممنون میشم جواب بدید

این انرژی اتمی سوال منم بود تو چند صفحه پیش که کسی جواب نداد.:41:
در چه سطحیه؟
پاسخنامش چطوریه؟

اینم یکم از فیزیک 3 رمزینه:

mostafa_360
22-10-2009, 10:24
در چه سطحیه؟
پاسخنامش چطوریه؟

خریدن کتاب فیزیک انتشارات خیلی سبز هدر دادن پوله.
کتاب فیزیک های رمزینه کتاب های خوبی هستند من خودم نداشتم اما دوستام از فیزیک پیشش تعریف می کردن اما می گفتن وقت گیره.
کتاب های فیزیک انرژی اتمی هم تست داره و هم اموزش.کتاب های اموزشیش هم درس نامه ی کامل دارند و هم تست های خفن.در کل کتاب های بسیار عالی هستند.
اما اینو فراموش نکنید که هیچ کتابی تو اموزش فیزیک به پای اندیشه سازان قدیم نمی رسه.

AEZ_Best
22-10-2009, 15:00
مثلثات رو منم وضع شما رو داشتم
مثلثات انتشارات مدرسه رو گرفتم و 3 چارتا فصلاشو برای آشتی با مثلثات و دور ریختن ترس و ... خوندم موثر بود

کلا باید تست زیاد زد و فورمول حفظ کرد کارشم نمیشه کرد
10 استاد و آبی کانون هم خوبن

Miss.Rose
22-10-2009, 15:24
سلام
دوستان من عجله دارم متاسفانه نمیتونم کل تاپیکو بگردم

ولی اگه مشه یکی بهم یه کتاب تست جامع برای زیست که سوالای کنکور رو داشته باشه معرفی کنه
همه زیست باشهه

ممنونم پیشاپیش

mahyar_bt
22-10-2009, 15:31
یه سوال میبینم خیلی از بچه ها در مورد فیزیک اندیشه سازان میگن مگه این کتاب موجود؟!؟!؟!

mehdi_7070
22-10-2009, 15:32
سلام
دوستان من عجله دارم متاسفانه نمیتونم کل تاپیکو بگردم

ولی اگه مشه یکی بهم یه کتاب تست جامع برای زیست که سوالای کنکور رو داشته باشه معرفی کنه
همه زیست باشهه

ممنونم پیشاپیش

کتاب زیست انتشارات خیلی سبز و زیست عالی‌پور (همگامان مشترک با کانون) بیشترین طرفدار را داره:46:
می‌تونی از این‌جا یه قسمتی از کتاب را بخونی:

یه سوال میبینم خیلی از بچه ها در مورد فیزیک اندیشه سازان میگن مگه این کتاب موجود؟!؟!؟!
فیزیک 3 را مبتکران داره چاپ می‌کنه ولی بقیه را توی بعضی کتاب‌فروشی‌ها می‌شه پیدا کرد.

rambo_1386
22-10-2009, 17:41
دوستان یه سوال فوری دام میخواستم بدونم تست حسابان و ریاضیات پایه رمزینه درسنامه داره یا نه؟ خیلی ضروریه خواهش میکنم زود جواب بدید

Miss.Rose
22-10-2009, 17:55
درسنامه داره ولی نه اونجوری که با خوندنش خیلی متوجه قضیه بشی

راستش درسنامه ش تو تستا به خوبی مثلا کتابای بازرگان نیس
کتاب تست بازرگان درسنامه هاش خیلی خوبن مثل خود کتاب اموزششه

GodFatherAmin
22-10-2009, 18:10
درسنامه داره ولی نه اونجوری که با خوندنش خیلی متوجه قضیه بشی

راستش درسنامه ش تو تستا به خوبی مثلا کتابای بازرگان نیس
کتاب تست بازرگان درسنامه هاش خیلی خوبن مثل خود کتاب اموزششه
آخه درسا با هم فرق دارن نمی شه شیمی رو با ریاضی مقایسه کرد.

GodFatherAmin
22-10-2009, 18:18
خریدن کتاب فیزیک انتشارات خیلی سبز هدر دادن پوله.
کتاب فیزیک های رمزینه کتاب های خوبی هستند من خودم نداشتم اما دوستام از فیزیک پیشش تعریف می کردن اما می گفتن وقت گیره.
کتاب های فیزیک انرژی اتمی هم تست داره و هم اموزش.کتاب های اموزشیش هم درس نامه ی کامل دارند و هم تست های خفن.در کل کتاب های بسیار عالی هستند.
اما اینو فراموش نکنید که هیچ کتابی تو اموزش فیزیک به پای اندیشه سازان قدیم نمی رسه.
شما از کتاب های خوشخوان هم استفاده کردید؟بین انرژی اتمی و خوشخوان کدوم بهتره؟

rambo_1386
22-10-2009, 18:19
آخه درسا با هم فرق دارن نمی شه شیمی رو با ریاضی مقایسه کرد.
آخرش چی شد؟ میدونم درسنامه بازرگان خیلی توپه اصلا نیازی هم به آموزش نداره ولی میخوام بدونم درسنامه حسابان و ریاضیات پایه رمزینه در حد آبی قلمچی هست یا نه ؟ ممنون

mostafa_360
22-10-2009, 20:22
شما از کتاب های خوشخوان هم استفاده کردید؟بین انرژی اتمی و خوشخوان کدوم بهتره؟

من خوشخوان رو نخواندم اما می دونم تست های خوشخوان سطحش بالا تره اما برعکس درسنامه ی انرژی اتمی بهتره.می تونی مقایسه کنی و اونی که به نظرتون بهتر هستش رو بخرید.

GodFatherAmin
22-10-2009, 20:31
من خوشخوان رو نخواندم اما می دونم تست های خوشخوان سطحش بالا تره اما برعکس درسنامه ی انرژی اتمی بهتره.می تونی مقایسه کنی و اونی که به نظرتون بهتر هستش رو بخرید.

من خودم 2 سال پیش کنکور دادم
یکی از دوستام می خواد المپیاد شرکت کنه به خاطر همین پرسیدم.
پس انرژی اتمی 2 تا کتاب داره یه کتاب آموزش و یه کتاب تست؟

mostafa_360
22-10-2009, 20:39
میگم من برای مثلثات چی بخونم؟؟
برای آموزش میخوام.
کتاب تست دیفرانسیل جلد سوم رمزنیه رو خوندم.تست هاشو خوب توضیح داده اما من چون خوب بلد نیستم نمی تونم تستهاشو بزنم.
همه ی تست هاشو از روی جوابش نگاه کردم.این که نشد یادگیری!!
لطف کنید یه کتاب آموزش خوب برای مثلثات بگید که از پایه شروع کرده باشه تا کنکور.

مثلثات انتشارات مهاجر تالیف احمد قندهاری برای اموزش مثلثات حرف نداره اما وقت گیره 330 صفحس اما ارزش داره.شاید بقیه ی دوستان کتاب بهتری رو معرفی کنن.

reza-atom
23-10-2009, 09:00
سلام.من پریشبا با شهریار قبادی اس ام اس بازی کردیم.دل پری از مهندس مهربان داشت.می گفت من به خاطر شماها با ایشون دعوا هم کردم!!!:41::31::10:
در ضمن گفت آمدنش قطعی هست ولی مینیمم 3 هفته دیگه .

دوستان کتاب تست واسه فیزیک پیش چی بگیرم؟؟خیلی واجبه؟درضمن زبان کنکور چی بگیرم که هم به درد دنیام بخوره هم اخرتم؟؟؟:31:

فيزيك پيش گاج سفيد (مهندس احمد جوكار) در ضمن براي هر مبحث درسنامه هاي كاملي داره!

rambo_1386
23-10-2009, 11:39
فيزيك پيش گاج سفيد (مهندس احمد جوكار) در ضمن براي هر مبحث درسنامه هاي كاملي داره!
تازه امسال تست های خارج از کشور هم اضافه شده

آخرش چی شد؟ میدونم درسنامه بازرگان خیلی توپه اصلا نیازی هم به آموزش نداره ولی میخوام بدونم درسنامه حسابان و ریاضیات پایه رمزینه در حد آبی قلمچی هست یا نه ؟ ممنون
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Miss.Rose
23-10-2009, 11:50
گفتم که نه
اگه برای اموزش کلی میخواین روی یه کتاب دیگه حساب کنین

elhameli
23-10-2009, 12:13
کتاب تست ادبیات 2 و3 چی خوبه ؟

alitorres77
23-10-2009, 13:02
سلام.یه کتاب اموزش که فیزیک 2و3 توش باشه و خیلی خوب و روان توضیح داده باشه معرفی کنید. برای ادبیات 2 گاج سبز خوبه؟ کمکم کنید

shabeashegha
23-10-2009, 14:06
در چه سطحیه؟
پاسخنامش چطوریه؟

من کتاب فیزیک 1 انرژی اتمی رو گرفتم مولفش رضا خالو نبود. فکر کنم سادات بود. خلاصه 100 تا تست اول آینه ها رو که زدم 2تا مطلب اومد دستم: اول اینکه از 100 تا 80 تا تستش توی اندیشه سازان هست(شاید با تغییر اعداد) دوم اینکه بعضی تستاش اشتباه علمی فاحش داره! برای نمونه یکی از تستاش گفته بود اگه آینه و جسم با سرعت v به هم نزدیک شن سرعت تصویر چقدره بعد توی پاسخنامه گفته بود که اگه جسم با سرعت V حرکت کنه تصویر هم با سرعت v حرکت میکنه . اگر آینه با سرعت v حرکت کنه تصویر هم با سرعت v حرکت میکنه!! در صورتیکه همه میدونن که سرعت حرکت تصویر 2 برابر سرعت آینه است. البته چندتا سوال رو با همین پاسخنامه حل کرده بود. چندتا غلط دیگه هم داشت منم کتاب رو دیگه استفاده نکردم!
البته نمیدونم که کتابای انرژی اتمی که مولفشون رضا خالو هست چطورن چون استفاده نکردم

t.sunami
23-10-2009, 14:18
منم دیشب رفتم بیرون کتابای فیزیکی رو که معرفی کرده بودین رو دیدم..هم انرژی اتمی رو دیدم هم کانون و هم گاج.ولی از گاج بیشتر خوشم آمد.به نظرم کتاب کاملی آمد.همونو گرفتم.به نظرم اگر کسی میخواد کتاب تست بگیره گاج از همه نظر کامل بود.این نظر منه.البته نباید از این گذشت که اکثر کتاب تستا کپ هم دیگه اند. با سپاس ویژه از آقا ی رضا اتم که منو کمک کردن.همچنین دوستان دیگر. یا علی

GodFatherAmin
23-10-2009, 14:57
سلام.
من رو هم به جمعتون را بدید.
من تازه اومدم تو این فروم.
از اسم کاربی یکی از دوستان هم خوشم اومد.اسم کاربری خودم رو مثل اون انتخاب کردم..امیدوار ببخشه.
می بخشه؟
ببخشید اسم دیگه ای مگه نبود؟
نمی دونم والله چی بگم.
به هر حال امیدوارم موفق باشی.

Tabasom.Sweet
23-10-2009, 16:23

در حد ابی قلم چی نیست ، ازش بالا تره :31:
نظر منه ، بهتره یکی دو نفر دیگه هم نظر بدن:11:

Tabasom.Sweet
23-10-2009, 16:41
طراحان
خیلی سبز
مهندس بازرگان

مهندس بازرگان

معارف من انرژی اتمی و گاج رو باهم میخونم واقعا کل مبحث رو پوشش میدن جفت کاملی هستن

مفاهیم ایات و روایات انرژی اتمی هم خیلی عالیه

تعریف مهر و ماه رو هم شنیدم... تیمسار جکسون (اقا پیمان،بچه ها رو خیلی خوب راهنمایی میکردن) از مهر و ماه تعریف میکردن

شک نکن شک نکن شک نکن که کتاب سبطی صد ها برابر بهتره

کتاب کلک برداشته لغات رو پشت هم نوشته اونم با معنی

ولی سبطی جفت های املایی رو جدا کرده یعنی کلمه هایی که یه شکلن فقط یه حرف فرق دارن

مثل ( حرص=طمع ، حرس=نگهبانان ، هرس=هرس کردن گل و گیاه)

برای هر کدوم هم هم خانواده و ترکیب های رایجش رو نوشته دیگه عمرا کلمه هه یادت بره شک نکن

سلام
منم واسه دیف اندیشه فائق میخونم.معلمونم یه جزوه داده 10 تا آزمون سراسری گذشته را داره گفت بعد که تموم کردید بزنید.نظرتون چیه؟؟

منم تست فائق میزنم تعریفش رو هم زیاد شنیدم ولی بنظرت تستاش کمی راحت نیست؟

خودم دچار دوگانگیم تو این قضیه

مال سبز رو که ندیدم. ولی انرژی اتمی یه کتاب داره "5مبحث زبان فارسی" خدایی کتاب توپیه

یعنی اومده مباحثی رو که ازش تو کنکور سوال میاد واج و تکواژ و .... شامل شده

برای گسسته و تحلیلی کتاب تست میخوام

چی بخرم؟؟

گسسته همونطور که دوستمون گفتن خوش خوان

تحلیل هم باز همونطور که گفتن گاج خوبه میتکران خوبه....

کتاب تست ادبیات 2 و3 چی خوبه ؟

من هم گاج جامع دارم هم کتاب های کلک معلم همون تب کنکور به صورت تفکیکی

یعنی جامعش نه.

خلاصه اولا که نکاتش و اینا حرف نداره

دوما دو سه روز بعد خوندن که تست میزنم تست گاج رو حول و حوش 96-97-100 میزنم ولی تب کنکور

(هم اموزش داره هم تست) حدود 83-86-یه بار 92

یعنی بنظرم اگر امکان تهیه ی جفتش رو نداری کتاب های تب کنکور رو بگیر

خودش همه چیو به بهترین شکل پوشش میده

:11:

shah abas
23-10-2009, 21:00
در مورد درس نامه حسابان و ریاضی پایه رمزینه، به نظرم کتاب خوبی اومد:) (پنجشنبه خریدم) ولی این درس نامش اون طوری که بدون فهمیدن درس بخونی نیست.یعنی من قسمتی که درس نامش مال سال بعد هست رو خوندم، فقط یک قسمتش رو نفهمیدم.(یعنی به طوریکه فقط با خوندن بفهمی، نیست، باید کمی پیش اطلاعات! داشته باشی.)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
من زبان فارسی خیلی سبز رو خریدم.همون اولش (در قسمت توضیحات واج و ...) در مورد مصوت ها گفته برین کتاب سبطی رو بخونین(برای توضیحات بیشتر و جزئی تر)

mostafa_360
23-10-2009, 21:06
بچه ها برای فیزیک من نه از یکی بلکه از چند تا معلم حرفه ای فیزیک پرسیدم اکثرآ می گفتن:اندیشه سازان قدیم+گاج سفید یا ابی قلمچی.می گفتن اگر روی این کتاب ها مسلط بشی کار تمومه.پس دیگه لازم نیست سراغ انرژی اتمی و خوشخوان و نوبل و رمزینه و.....برید.اندیشه سازان قدیم رو می توانید از کتاب فروشی های دست دوم انقلاب تهیه کنید.

AEZ_Best
23-10-2009, 23:35
سلام
فیزیک پیش رضا خالو خیلی عالیه غلط ملطم نداره فقط بعضی جاها گزینه رو اشتباه زده مثلا 1 رو زده 4
درسنامه شم اینجوریه که یه قسمت میاد به تعداد لازم نمونه تست و مثال حل میکنه و توی اینا نکات حل و توضیحات و میگه و بعدشم یه مجموعه تست 30 تایی یا 35 یا 40 تایی تست داره تححت عنوان آموزش
بعد از اینا میره توی قسمت تستای تمرینی که اونا هم زیادن نزدیک 200 تا
بعضی فصلا هم تستای تکمیلی داره اونم حدود 200 تا
سوالم همه جوره داره حتی سوالای خیلی سخت
یکی از کنکوریای پارسال همین جا هم که رتبش حدود 110 و اینا (دقیق یادم نیست) شده بود اینو خیلی توصیه میکرد

منم خوندم خیلی ازش خوشم اومده
از تیپ سوالاش و نحوه ی جواب دادنش
برای همه سوالا راه حل اصلی رو گفته (حد اقل توی حرکت شناسی) در کل کتاب کاملیه! با کمک این میشه فیزیکو فول شد. من اینو میخونم با اندیشه سازان

masih eia
24-10-2009, 11:13
منم تست فائق میزنم تعریفش رو هم زیاد شنیدم ولی بنظرت تستاش کمی راحت نیست؟

خودم دچار دوگانگیم تو این قضیه.

خوبی کتاب فائق اینه که از همه مباحث سوال داره وکتاب کاملی.ولی پاسخنامه خوبی نداره.معلمون گفت

اگه بعد از تموم کردنش سوالای ده سال اخیرا بزنید دیگه عالیه.کلا کتاب تمرینخوبیه .:12:

alitorres77
24-10-2009, 12:42
سلام. تورو خدا به سوالام جواب بدید.نیاز به کمک شما دارم.برای فیزیک 2و3 یه کتاب اموزش خوب معرفی کنید که هم 2 و هم3 توش باشه.برای ادبیات 2 کتاب سبز گاج خوبه بخرم؟در ضمن قیمت کتاب هندسه2 مبتکران نوشته فرهاد ابوالقاسمی چنده؟

Mr Unknown
24-10-2009, 13:06
سلام
من كتابهاي فيزيك مبتكران رو دارم اما خيلي مطالب اضافي داره
رمزينه كه اينجوري نيست؟
رمزينه فيزيك2 رو هم داره؟

soheiltaker
24-10-2009, 14:52
طراحان
خیلی سبز
مهندس بازرگان
100% مهندس بازگان! البته چاپ جديدش ...:46:

soheiltaker
24-10-2009, 15:11
سلام. تورو خدا به سوالام جواب بدید.نیاز به کمک شما دارم.برای فیزیک 2و3 یه کتاب اموزش خوب معرفی کنید که هم 2 و هم3 توش باشه.برای ادبیات 2 کتاب سبز گاج خوبه بخرم؟در ضمن قیمت کتاب هندسه2 مبتکران نوشته فرهاد ابوالقاسمی چنده؟
فكر نكنم كتابي پيدا كني كه جفتش توش باشه!
فقط كانون آبي هست كه اونم تسته ...
من مبتكران داشتم و نتيجه هم گرفتم ازش!
گاج سبز براي ادبيات خوبه!
حدود 3500 تا 4000 بود اون موقع!!:46:

masud-000000
24-10-2009, 15:15
دوستان یکی پیدا نمیشه از این 250 صفحه یه چکیده برداره بزاره پست اول تا ما این همه سوال نکنیم(اونم سوال تکراری)که مثلا برا فیزیک کدوم کتاب رو بگیرم........
خلاصه اگه کسی هست دریغ نکنه و یه نظمی به این تاپیک هم داده بشه...
متشکر...

soheiltaker
24-10-2009, 15:16
عزيزم!؟؟ اصلا شما رمزينه رو با ابي مقايسه نكن!!
شما به انتشارات رمزينه فحش بده ولي اين كارو نكن :31:

Tabasom.Sweet
24-10-2009, 15:54
دوستان یکی پیدا نمیشه از این 250 صفحه یه چکیده برداره بزاره پست اول تا ما این همه سوال نکنیم(اونم سوال تکراری)که مثلا برا فیزیک کدوم کتاب رو بگیرم........
متشکر...

]یه یکی دو سه ،صد صفحه :31:قبل چنین کاری بنده انجام دادم کلی نقص داره ها شرمنده

فقط محض یکم بهتر از هیچی
امید به کامل کردن دوستان:11:
وقت داشته باشم باز میام ادیتش میکنم

همین چند صفحه رو یک مرروی کنید همه چی دستتون میاد بچه ها خیلی خوب نظر دادن
و چند دستگی در نظرات دیده نمیشه
باز اگر برای درسی سردرگم شدین و بی جواب موند اشاره کنید
این چند تا درس رو من از توصیه های قبلی دوستان و خلاصه ی این چند صفحه ی اخیر میگم:

دین و زندگی: بنا به رای عموم کتاب انرژی اتمی همون نشر الگو خیلی کتاب قویی ِ . بچه ها از گاج هم راضی هستن بنظرم جفتش رو تهیه کنید
-------------------

ادبیات:(با تشکر مخصوص از اقا پیمان)

برای قرابت معنایی: کتاب دکتر هامون سبطی از همه قوی تره

برای املا ی کلمات (با تشکر از اشتباه نکنم اقا سهیل و اقا پیمان): در درجه ی اول کتاب دکتر سبطی و بعد از اون مال اقای ساجدی(کلک معلم) - املاش نشر شبقره به درد نمیخوره)

برای ارایه های ادبی: کتاب اقای ساجدی کلک معلم

به طور کلی کتاب تست جامع گاج سفید هم خوبه
----------------
حسابان:برای اموزش کتاب محمود نصیری انتشارات مبتکران
تست خوش خوان خوبه شاید بگن سنگینه ولی در کل باید قوی باشه چون پایه ی دیفرانسیل ِ
------------
عربی :
اموزش: کتابهای سبز گاج از نظر گرامر و لغت و تحلیل متن و ... خوبه
تست: کتاب نشر الگو کتاب خیلی خوبی هست
-------------
زبان :
کتابهای مختلفی اینجا معرفی شده بچه ها روی ریدینگ بحث کردن به طور کلی
کتاب نشر الگو به نظرم خیلی جامع ِ.
گرامر هر درس در یک صفحه درون چند کادر جمع بندی شده و یک عامله تست های خوب داره
جامع هم هست هم 3 هم پیش ریدینگ و کلوز تست و ....همه چی توش داره
-------------------
گسسته: (باز با تشکر از اقا پیمان)
تست:به طور کلی بچه ها روی کتاب گسسته ی خوش خوان دید مثبتی دارن بعضیا میگن سخته ولی در کل کتاب خوبی هست و تعرفش همه جا دیده میشه
اموزش: کتاب کلاس گسسته نشر رمزینه بشدت ازش تعریف میشه که به خوبی تفهیم کرده مطالب رو
------------------
شیمی:
همه با کتابهای مبتکران خوبن :) اموزش های خوبی هم داره تست هم داره یعنی اموزش در قالب تست هم داره
برای تست هم :گاج سفید رو باهاش موافقن
-----------------
جبر:
اموزش که راستش به نظرم جبر مبحث خاصی واسه اموزش نداره باز اگر مشکلی هست شاید یه قلم چی سبز حلش کنه
تست: کتاب مبتکران منتها اونی که تازه چاپ شده و به گفته ی بچه ها روش عکس هندونه :) داره
-------------------
فیزیک:
کتابهای گاج سفید خوبه
فیزیک 3 مبتکران کتاب خوبی بود
30 سال کنکور قلم چی هم خوبه _ بعضی ها با قلم چی موافق نیست ولی در هر صورت تست های کنکور ِ و تست تالیفی توش نداره پس بنظرم میارزه
-------------------
تحلیلی: از رمزینه خیلی تعریف کردن
گاج سفید و کتاب میتکران که در واقع مال اندیشه سازان بوده کتابهای خوبی هستن و به راحتی میشه از کادر های توشون به جای کتاب اموزش هم استفاده کرد
--------------------
دیفرانسیل:

اموزش: کتاب رمزینه رو دست میبرن
تست هم: خوش خوان کتاب خوبیه عالیه هر چند باز یک سری میگن سخته ولی بخر شما :دی

بچه ها نواقصش رو کامل و گوشزد میکنن.

Tabasom.Sweet
24-10-2009, 16:00

تایید حرفای دوستمون:11:

سلام
من كتابهاي فيزيك مبتكران رو دارم اما خيلي مطالب اضافي داره
رمزينه كه اينجوري نيست؟
رمزينه فيزيك2 رو هم داره؟

این سایت رمزینه بنده خدا دار و ندارش اونجاست:46::31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم لیست کتبش

قرمز ها قیمتش به ریال ِ

45000 زبان فارسي 3

65000 عربي جامع

75000 تست انگليسي جامع
89000 رياضيات گسسته
108000 ديفرانسيل پيش 1

98000 تست ديفرانسيل ج 1

79000 تست رياضي پايه
115000 فيزيك پيش 1

55000 فيزيك پيش 2

89000 فيزيك 3 پايه

57000 شيمي پيش 1

52000 شيمي پيش 2

75000 شيمي پايه 2

89000 ژنتيك كنكور

عنوان وضعيت

15 ادبيات پيش 1و 2 در حال چاپ

16 تست زيست 1 در حال چاپ

17 تست رياضيات گسسته در حال چاپ

18 شيمي 3 پايه در حال چاپ

19 تست زبان فارسي 3 در حال چاپ

20 هندسه تحليلي در حال چاپ

21 ديفرانسيل پيش 2 در حال تاليف

22 تست ديفرانسيل ج 2 در حال تاليف

23 تست زيست 2 در حال تاليف

24 تست هندسه جامع در حال تاليف

25 آمارو مدل سازي در حال چاپ

26 تست ادبيات پيش در حال تاليف

27 تست زيست پيش در حال تاليف

28 هندسه 1و 2 در حال تاليف

29 فيزيك 2 پايه در حال تاليف

30 تست ادبيات 2 پايه در حال تاليف

GodFatherAmin
24-10-2009, 18:38
نظرتون درباره فیزیک غلامعلی محمود زاده انتشارات مبتکران چیه؟
توضیحاش چطوریه؟
و ...

soheiltaker
24-10-2009, 20:45
نظرتون درباره فیزیک غلامعلی محمود زاده انتشارات مبتکران چیه؟
توضیحاش چطوریه؟
و ...
بدك نيست!!
اما عزيز كتابهاي خوب خيلي زياده ... مثل چاپهاي قديم مبتكران و ...
اول برو سراغ اونا ... :46:

GodFatherAmin
24-10-2009, 21:27
بدك نيست!!
اما عزيز كتابهاي خوب خيلي زياده ... مثل چاپهاي قديم مبتكران و ...
اول برو سراغ اونا ... :46:
ما که به شکر خدا 2 سال پیش از این کنکور گذشتیم.
برای یه کی از رفقا می خوام.
اندیشه سازان که دیگه مبتکران فیزیکشو ویرایش نمی کنه.
نمی دونم مونده بین کتاب
1-مبتکران
2-خوشخوان
3-انرژی اتمی
حالا اگه کسی اطلاعاتی پیرامون این 3 تا کتاب داره ممنون می شم بهم بده.:11:

mehdi_7070
24-10-2009, 21:29
متشکر...

petrose.kabir
24-10-2009, 21:48
با سلام
بچه ها من دنباله يه كتاب ميگردم كه درسنامهي توپي داشته باشه.ما از معلم كه بي نصيبيم ولي اگه كلا كتابي رو ميشناسين كه درسنامش انقدي جواب بده كه بتوني بعدش تست بزني معرفي كنين
واسه درسهاي
ديفرانسيل
رياضيات پايه
ادبيات و زبان فارسي
زبان خارجه
عربي
ممنون.

mehdi_7070
24-10-2009, 22:01
با سلام
بچه ها من دنباله يه كتاب ميگردم كه درسنامهي توپي داشته باشه.ما از معلم كه بي نصيبيم ولي اگه كلا كتابي رو ميشناسين كه درسنامش انقدي جواب بده كه بتوني بعدش تست بزني معرفي كنين
واسه درسهاي
ديفرانسيل
رياضيات پايه
ادبيات و زبان فارسي
زبان خارجه
عربي
ممنون.

پست قبلی را بخون:31:

soheiltaker
24-10-2009, 23:27
نمی دونم مونده بین کتاب
1-مبتکران
2-خوشخوان
3-انرژی اتمی
من خودم مبتكران داشتم ، واقعا خوب بود فيزيكمو از 12 % به 70 % رسوندم!!(( براي من خيلي خوب بود )) البته بيشتر هم ميشد ولي ...
انرژي اتمي هم خيلي تعريفشو شنيدم ولي تا حالا تعريف خوشخوانو تو فيزيك نشنيدم ...:10::46::11:

Senator_Offline
25-10-2009, 13:29
نمی دونم مونده بین کتاب
1-مبتکران
2-خوشخوان
3-انرژی اتمی
اگه کسی تو فهم فیزیک مشکل داره رمزینه بهترینه (کتاب کلاس) بعد برای تست شماره 1 کتابا انرژی
اتمی
بعد فیزیک اندیشه سازان و کتاب از پله اول هم خیلی کامله.:10:

GodFatherAmin
25-10-2009, 13:59
اگه کسی تو فهم فیزیک مشکل داره رمزینه بهترینه (کتاب کلاس) بعد برای تست شماره 1 کتابا انرژی
اتمی
بعد فیزیک اندیشه سازان و کتاب از پله اول هم خیلی کامله.:10:

آخه من زمان خودم که رمزینه دینی و ... می خوندم خیلی غلط تایپی داشت.یعنی از خیلیم بیشتر.نمی دونم هنوز غلط زیاد داره؟اصلاً کتاب کلاساش ویرایش می شه؟
تست انرژی اتمی پاسخاش از قلم چی و گاج بهتره.
می گن انگار انرژی اتمی 2 سری کتاب داره 1-آموزش 2-تست.
اینطوریه؟
مرسی.

mostafa_360
25-10-2009, 15:54
آخه من زمان خودم که رمزینه دینی و ... می خوندم خیلی غلط تایپی داشت.یعنی از خیلیم بیشتر.نمی دونم هنوز غلط زیاد داره؟اصلاً کتاب کلاساش ویرایش می شه؟
اینطوریه؟
مرسی.

بله کتاب های فیزیک انرژی اتمی 2 سریه:کتاب تست و کتاب اموزش.که توی کتاب اموزشیش تست هم داره.
لازم می دونم یه مطلبی رو بگم.رتبه ی اول کنکور 87 (سجاد فولادی) برای فیزیک از کتاب های اندیشه سازان+فار+گاج سفید استفاده کرده بود.حالا میل خودتونه که کدام کتاب را برای فیزیک بخرید.

elendil
25-10-2009, 16:09
بله کتاب های فیزیک انرژی اتمی 2 سریه:کتاب تست و کتاب اموزش.که توی کتاب اموزشیش تست هم داره.
لازم می دونم یه مطلبی رو بگم.رتبه ی اول کنکور 87 (سجاد فولادی) برای فیزیک از کتاب های اندیشه سازان+فار+گاج سفید استفاده کرده بود.حالا میل خودتونه که کدام کتاب را برای فیزیک بخرید.

البته به شخصه خودم تا حالا اکثر اشخاصی رو که دیدم توی فیزیک از کتاب سفید گاج استفاده کردن ( خودمم از گاج سفید استفاده میکنم ) دقت کنید که برای تست زنی دارم میگم من نه برای آموزش فیزیک البته ولی گاج هم فرمول اضافی خیلی زیاد گفته توی پاسخ نامه ای که توی یه جلد دیگه منتشر کرده که با همون فرمول های پایه میشه خیلی راحت تر و بدون حفظ کردن مطالب کمتر و با همونا جواب سوالا رو بدست آورد ولی از یه طرف هم خوبیش اینه که تست هایی که منقرض شدن رو میشه خیلی راحت تشخصی داد و بیخیال اونا شد مثالشونم زیاده که آخرین سالی که ازشون سوال اومده گزینه 2 سال 84 بوده بعدشم حتی توی آزمایشی سنجش هم نیومده

Senator_Offline
25-10-2009, 23:00
اینطوریه؟
مرسی.
انرژی اتمی تو بعضی درسا مثله تحلیلی دو سری کتاب داره. فیزیک اموزش و تست پیش با همه.
من کلی کتاب اندیشه سازان دارم هیچ غلط تایپی هم ندارن.:10:

GodFatherAmin
26-10-2009, 07:09
انرژی اتمی تو بعضی درسا مثله تحلیلی دو سری کتاب داره. فیزیک اموزش و تست پیش با همه.
دستت درد نکنه.ولی تو آموزش رمزینه رو معرفی کردی می خواستم ببینم هنوز غلط زیاد داره؟اصلاً کتاب کلاساش ویرایش می شه؟آخه 2 سال پیش که بعضی از کتاباشو می خوندم غلط زیاد داشت.

GodFatherAmin
26-10-2009, 07:11
کتاب های اندیشه سازان غیر از شیمیش چه کتابیش ویرایش می شه؟
آخه رفتم تو سایتش دیدم ریاضی 2 اندیشه سازان که مبتکران چاپ می کنه رسیده چاپ 44 از کتابای خود مبتکران زده بالاتر.

MyEnd
26-10-2009, 13:26
سلام دوستان
جلد دو دیفرانسیل کتاب کلاس رمزینه تالیف محمد مهربان ، الان در بازار موجوده؟

petrose.kabir
26-10-2009, 18:51
من امروز رفتم طراحانه ديفرانسيل و گرفتم.من كه ازش راضيم.حرف نداره.سلسله مطالبو تميز يادميده

amtis800
27-10-2009, 16:03
یه کتاب عالی برای فیـــــــــزیک پیــش ؟؟؟؟(فیزیک 2 انرژی اتمی تالیف سیروس یعقوبی خیلی مفهومیه برای همین پیش رو هم (به امید سیروس یعقوبی)گرفتم ولی این خیلی با اون فرق میکنه بعدش دیدم مولفش یکی دیگست)

setayesh_sh
27-10-2009, 16:59
دستت درد نکنه.ولی تو آموزش رمزینه رو معرفی کردی می خواستم ببینم هنوز غلط زیاد داره؟اصلاً کتاب کلاساش ویرایش می شه؟آخه 2 سال پیش که بعضی از کتاباشو می خوندم غلط زیاد داشت.

اره بابا مشکل داره پس رمزینه
من دارم خودمو میکشم یچیز در میارم این یچیز دیگه حساب میکنه فک کنم یخورده تو حساب کتاب مشکل داشته باشه نه؟

ansary
27-10-2009, 17:12
به خدا من فکر میکردم آدمای توی فرمها خیلی خوبن
من فکر میکردم که همه توی اینجور محیط ها با هم همکاری میکنن
هیچ غریبه ای نیست و دوست و آشنا با غریبه فرقی نداره جواب همه داده میشه
ولی انگار اشتباه فکر میکردم شاید هم مشکل از من بوده
خلاصه من خیلی ناراحت شدم وقتی یک پست دادم و هیچ کس هیچ گونه توجهی بهش نکرد
حداقل اونایی که یک چیزایی میدونستن می تونستن حتی در حد دو سه خط خط جواب بدن
اینم لینک پست بی پاسخ من:

من الان گریم گرفته
ولی بازم میگم مشکل از شماها نبوده مشکل از من بوده.
من هیچ توقعی هم از کسی تو فروم ندارم و نخواهم داشت پس شماها ناراحت نشید.
راستی نمایشگاهم تموم شد. بازم میگم شماها ناراحت نشین فقط مثل اینکه من انتظارات بیجا دارم
خدانگهدار همتون

new life
27-10-2009, 19:42
سلام رقبای عزیز ! من برای فیزیک پیش فرید شهریاری رو به سفارش یک فردی که دکترای فیزیک داشت خریداری کرده بودم ولی الان به نظرم خیلی کتاب ضعیفی خصوصا توی بحث حرکتش که مثلا سقوط ازاد 4 تا دونه سوال ناقابل داره !!!
میشه خواهش کنم یک کتاب فیزیک پیش خیلییییییییییییی سطح بالا معرفی کنید ؟
ایا کتاب سبز خوب میباشد؟؟
کمک فوری جمعه ابروم از دست میره !

juventuss
27-10-2009, 23:18
بهترین کتاب برای :

1-گسسته ؟

2-زیست سال دوم دبیرستان :

3-حسابان ؟(ریاضی پایه رمزینه خوبه ؟)

4-زبان فارسی کتاب سبز بهتره یا رمزینه ؟؟

AEZ_Best
27-10-2009, 23:39

سلام

این اندیشه سازان یه جا من غلط مزخرف ازش دیدم تو فیزیک ولی کلا درسته غلطاشون خیلی کمه!

فیزیک پیش 1 جلد 1 فصل 2 حرکت قسمت بیشتر تمرین کنید تست حدودا 40 حالا 10 تا پایین بالا 2 تا شکل خیلی باحال کشیدن پریروزا من یه ربع بهش نگاه میکردم!

فیزیک سطح بالا هم برای new life :

گاج سبز هست که جوابشم پس داده
خیلی سخته و مفهومیه
ذهنو باز میکنه
سطحشم فرا تر از کنکوره

mostafa_360
27-10-2009, 23:59
بهترین کتاب برای :

1-گسسته ؟

2-زیست سال دوم کتاب خیلی سبز حرف نداره.
4-برای زبان فارسی صبر کن زبان فارسی دکتر سبطی بیاد.البته اگر عجله داری زبان فارسی همگامان خیلی خوبه.زبان فارسی رمزینه خیلی ضعیفه و زبان فارسی کتاب سبز هم هنوز امتحانشو پس نداده.

mostafa_360
28-10-2009, 00:04
سلام

این اندیشه سازان یه جا من غلط مزخرف ازش دیدم تو فیزیک ولی کلا درسته غلطاشون خیلی کمه!

فیزیک پیش 1 جلد 1 فصل 2 حرکت قسمت بیشتر تمرین کنید تست حدودا 40 حالا 10 تا پایین بالا 2 تا شکل خیلی باحال کشیدن پریروزا من یه ربع بهش نگاه میکردم!

خیلی سخته و مفهومیه
ذهنو باز میکنه
سطحشم فرا تر از کنکوره

دوست عزیز فیزیک گاج سبز جز کپی کردن مطالب کتاب درسی و اوردن تست های کنکور حرفی برای گفتن نداره.شاید چاپ امسالش فرق می کنه.البته نظر شما کاملآ محترمه.

mostafa_360
28-10-2009, 00:15

من الان گریم گرفته
راستی نمایشگاهم تموم شد. بازم میگم شماها ناراحت نشین فقط مثل اینکه من انتظارات بیجا دارم
خدانگهدار همتون

ما اینجا هستیم تا به هم کمک کنیم.پس لازم نیست ناراحت بشی.اگر چندین صفحه ی قبل رو مطالعه کنی حتمآ نتیجه می گیری.من روزی که وارد اینجا شدم از صفحه ی 1 تا 150 رو خواندم و وقتی جواب نگرفتم از دوستان سوال کردم.البته لازم نیست از صفحه ی 1 رو بخونی فکر کنم اگر از صفحه ی 200 شروع کنی به جواب هات می رسی.

mostafa_360
28-10-2009, 00:24
سلام رقبای عزیز ! من برای فیزیک پیش فرید شهریاری رو به سفارش یک فردی که دکترای فیزیک داشت خریداری کرده بودم ولی الان به نظرم خیلی کتاب ضعیفی خصوصا توی بحث حرکتش که مثلا سقوط ازاد 4 تا دونه سوال ناقابل داره !!!
میشه خواهش کنم یک کتاب فیزیک پیش خیلییییییییییییی سطح بالا معرفی کنید ؟
ایا کتاب سبز خوب میباشد؟؟
کمک فوری جمعه ابروم از دست میره !

فیزیک فرید شهریاری بر خلاف استقبالی که ازش می شه خیلی ضعیفه.نه درس نامه ی کاملی داره نه تست درست و حسابی البته این و بگم که فیزیک فرید شهریاری دو سری کتابه:کتاب سفید که اموزشه و کتاب مشکی که تسته.
فیزیک کتاب سبز هم تا دلت بخواد غلط داره و اصلآ جالب نیست.
برای فیزیک کتاب های اندیشه سازان-انرژی اتمی-رمزینه و گاج سفید از همه مطرح ترن.به نظر من از اندیشه سازان+گاج سفید استفاده کن تا خودتو در برابر فیزیک کنکور واکسینه کنی.سجاد فولادی رتبه ی اول کنکور 87 از فیزیک اندیشه سازان+فیزیک فار+گاج سفید استفاده کرده بود.

unlife
28-10-2009, 07:55
بهترین کتاب برای :

1-گسسته ؟

1.خوشخوان خوبه.دبیر ما البته قلم چی آبی رو هم گفته بگیریم.سطحش خب از خوشخوان پائین تر هست اما خوبه.میتونی با آبی قلم چی شروع کنی و با خوشخوان مساط بشی.
2.کلن درمورد زیست شناسی حرف اول رو کتاب درسی میزنه.تو زیست شناسی تا کتاب رو بلد نباشی(بلد بودن در حد توپ)رفتن سراغ تست درست نیست.اگه به اون تسلط رسیدی میتونی از زیست سبز استفاده کنی.
3.دوستان اینجا آموزش حسابان امیدوار (مبتکران) رو پیشنهاد دادن کتاب خوبیه.اما تمرین هایی که داره آخر هر فصل جواب نداره.واسه تست هم کتاب خود مبتکران خوبه (فکر کنم مال موسوی باشه.)20 آزمون حسابان هم خوبه.
رمزینه هم خوبه جواب هاش مفهمومی و عالیه.اگه به مبحثی تسلط داشته باشی مسلط ترت میکنه و یادت میده مسائل رو تحلیل کنی.
4.رمزینه خوبه اما نه واسه کسی که زبان فارسی حالیشه.اگه زبان فارسیت خوبه وقت تلف کردنِ.دوستان میگن کتاب سبطی خوبه (انتشارات دریافت/به زودی چاپ میشه.)صبر کن اون بیاد عجله نکن.

mehdi_7070
28-10-2009, 09:58

جواب شما که داده شده! این لینکش:

که به این پست اشاره داشته:

این هم لینک بررسی کتاب‌های مفید کمک آموزشی:
ادبیات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ریاضی، فیزیک، شیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست دوم تاپیک کنکور 89 هم هست که کتاب‌ها را جمع‌بندی کردند:46:

هم سرچ نکردید هم زود قضاوت کردید:31:

GodFatherAmin
28-10-2009, 10:22

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن الان گریم گرفته
خدانگهدار همتون

آقای انصاری این لینک رو ملاحظه کنید:

من که جواب شما رو در صفحه بعدش دادم.
نمی دونم پس مشکل شما چیه.

GodFatherAmin
28-10-2009, 11:00
جواب شما که داده شده! این لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه به این پست اشاره داشته:

پست دوم تاپیک کنکور 89 هم هست که کتاب‌ها را جمع‌بندی کردند:46:

هم سرچ نکردید هم زود قضاوت کردید:31:

آقا مهدی شرمنده ندیدم شما زحمتش و کشیدی.
دستت درد نکنه.

GodFatherAmin
28-10-2009, 13:43
این رمزینه (آموزش) تمامی مباحث حسابان و هم پوشش داده؟آخه دیفرانسیل، حسابان رو به طور پیشرفته گفته ولی بعضی از مطالب هستن که در حسابان هست ولی چون دیگه مطلبی بهش اضافه نشده در حساب دیفرانسیل آورده نشده می خواستم ببینم رمزینه اونا رو پوشش داده؟

GodFatherAmin
28-10-2009, 13:44
این فیزیک رمزینه آخر غلط زیاد داره؟+دیفرانسیلش چطور؟

ansary
28-10-2009, 13:52
آقای انصاری این لینک رو ملاحظه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن که جواب شما رو در صفحه بعدش دادم.
نمی دونم پس مشکل شما چیه.
من این صفحه رو همون روزه بعدش باز کدم و یک نگاه بهش انداختم دیدم نوشته فایل‌های آموزشی مرتبط با کنکور سراسری [جزوات، درس‌نامه‌ها، خلاصه درس‌ها و ...] دیگه با خودم گفتم که حتماً منظورم رو نفهمیدید
بعد الان که میام با دقت نگاه میکنم میبینم یک قسمت خیلی کوچیکی توش داره که تا حدودی مربوط به جواب سوال من میشه. به خاطر این معذرت می خوام
ولی شما هم باید میگفتی که به چنین چیزی توجه کنم
آقا اون زمان یکم عصبانی بودم منو ببخشید حرفامو جدی نگیرید مخصوصاً اینکه گفتم گریم گرفته:31:
چون نمیشگاه تموم شد و دیگه تخفیف 40 درصدی رفت.
خب اشکال نداره میرم به قیمت جلد می خرم.
حالا میتونم از مطلب مفید شما استفاده کنم ولی چه بهتر بود که هر کی نظراتشو به صورت کامل میگفت.

saede24
28-10-2009, 23:18
همه بچه ها درباره عربي آموزش اياد فيلي را پيشنهاد دادند آيا درس به درس آموزش داده يا مبحثي؟همه درسها را شامل ميشه من عربي3 مبتكران را دارم خيلي كتاب جامعيه ميخواستم ببينم عربي دومش هم چاپ شده براي عربي كلا نميتونم مبحثي بخونم در هر درس در متن و تمريناش نكاتي هست كه احساس ميكنم در تستهاي مبحثي وجود نداره براي عربي غير از اموزش مبحثي چه كتابهاي خوبن ممنون ميشم راهنماييم كنيد

GodFatherAmin
29-10-2009, 07:22
اندیشه سازان چه کتاباییش ویرایش می شه؟

moh_asghari
29-10-2009, 10:44
سلام دوستان
برای اموزش فیزیک پیش کتاب اندیشه سازان بهتره یا کتاب کلاس رمزینه؟کتاب فیزیک فار دیگه چیه؟لطفا دوستانی که این کتاب ها رو دارند نظراتشون رو بدن.لطفا هر چه سریعتر.
با تشکر از دوستان

moh_asghari
29-10-2009, 10:50
سلام
این کتاب اموزش فیزیک نشر الگو خوبه؟کسی این کتاب رو داره؟

mostafa_360
29-10-2009, 12:14
میگم دوستان این کتاب زبان فارسی کانون-همگامان که همه ازش تعریف می کنید وقرار بوده چاپ جدیدش تا آخر مهر بیاد اومده؟؟
اگه نیومده چی بگیرم که خوب توضیح داده باشه؟؟

برای زبان فارسی صبر کن کتاب دکتر سبطی(نشر دریافت) بیاد چون واقعآ ارزش داره.

Hitman-Group
29-10-2009, 19:41
با سلام خدمت تمامی دوستان!
جزوات درسی رشته مکانیک گرایش ساخت و تولید دانشگاه امیر کبیر رو میخوام!
خواهشا هر که داره کمک کنه!
خیلی نیازم هست!
لطفا کمکم کنید!
ممنون:10:

Tabasom.Sweet
29-10-2009, 21:16
همه بچه ها درباره عربي آموزش اياد فيلي را پيشنهاد دادند آيا درس به درس آموزش داده يا مبحثي؟همه درسها را شامل ميشه من عربي3 مبتكران را دارم خيلي كتاب جامعيه ميخواستم ببينم عربي دومش هم چاپ شده براي عربي كلا نميتونم مبحثي بخونم در هر درس در متن و تمريناش نكاتي هست كه احساس ميكنم در تستهاي مبحثي وجود نداره براي عربي غير از اموزش مبحثي چه كتابهاي خوبن ممنون ميشم راهنماييم كنيد

مبحثی توضیح داده ولی سعی کن اگر امکانش رو داری ازش نگذری عجیب کتاب خوبیه محشر همه چیو درست حسابی توضیح داده

در کنارش برای ترجمه و لغت و اینا کتابای سبز گاج رو بگیری کامل این دوتا با هم عربیت رو میپوشونن

برای اینکه هر درس رو هم کاااااااااااااااااااااااا ااامل تست بزنی

یه کتاب عربی کنکور انرژی اتمی بگیر

فوق العادست برای هر درس حسابی تست اورده از قواعد و معنی و ترکیب تجزیه و ...

خلاصه اینایی که گفتم پک کاملی هستن

موفق باشی:11:

Tabasom.Sweet
29-10-2009, 21:19

خیلی سخته و مفهومیه
ذهنو باز میکنه
سطحشم فرا تر از کنکوره

مگه گاج سبز تست هم داره؟

khaiyam
29-10-2009, 22:20
سلام دوستان
برای اموزش فیزیک پیش کتاب اندیشه سازان بهتره یا کتاب کلاس رمزینه؟کتاب فیزیک فار دیگه چیه؟لطفا دوستانی که این کتاب ها رو دارند نظراتشون رو بدن.لطفا هر چه سریعتر.
با تشکر از دوستان
اندیشه سازان دیگه چاپ نمیشه تو بازار هم نیست نویسنده های کتاب اندیشه سازان(سبزه میدانی و...) خودشون اومدن انتشارات زدن خودشون کتاباشون را چاپ میکنن
من خود انرژی اتمی گرفتم کاملا راضی ام

GodFatherAmin
29-10-2009, 22:48
اندیشه سازان دیگه چاپ نمیشه تو بازار هم نیست نویسنده های کتاب اندیشه سازان(سبزه میدانی و...) خودشون اومدن انتشارات زدن خودشون کتاباشون را چاپ میکنن
من خود انرژی اتمی گرفتم کاملا راضی ام
اسم انتشاراتشون چیه؟

Senator_Offline
29-10-2009, 23:30
اسم انتشاراتشون چیه؟

انتشارات فار.

mazg
30-10-2009, 11:52
مگه گاج سبز تست هم داره؟

سلام.آره تست داره،ولی تعدادش خیلی زیاد نیس.بیشتر تستاش هم جنبه آموزشی داره و نه تستی.کلا تستای خیلی خوبی داره که ذهن و بدجوری درگیر میکنه.

rambo_1386
30-10-2009, 15:33
میخوام بدونم اگه دیفرانسیل رمزینه رو بخونم (کتاب کلاس) دیگه چه موضوعاتی باید از ریاضیات 2 و حسابان باید بخونم؟
خودم فکر میکنم(مثلثات ، تصاعد ،لگاریتم و تابع) بجز اینا مطلب دیگه ای هم هست؟ بعضی ها میگن حسابان یه سری ریزکاری داره که برای فهم بهتر دیف باید بخونیم میخوام بدونم این ریزه کاریها تو رمزینه هست یا نه؟
بعد از جبر و احتمال تو کنکور چندتا سوال میاد البته بجز مباحث مشترک با گسسته؟