PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Traylayout در قالب ستاپ| تعویض و تصحیح حروف صفحه‌کلید

shahedi
26-06-2008, 21:55
سلام کم و بیش با این برنامه‌ی کوچک و دوست داشتنی آشنا هستید برنامه‌ای که در سال 2001 توسط جناب رضایی زاده نوشته شد. من این برنامه را به یک فایل اجرایی تبدیل کردم که راحت‌تر باشه

"با استفاده از برنامه TrayLayout، هر کاربر می‌تواند آرایش صفحه کلید فارسی خود را بطور دلخواه و مستقل از کاربران دیگر تعریف نماید.
اگرچه مایکروسافت از ویندوز 2000 به بعد زبان فارسی را به مجموعه زبان های تحت پشتیبانی خود افزود. اما مشکلی که هنوز وجود دارد عدم تطابق صفحه کلید استاندارد فارسی با کلید های تعریف شده توسط مایکروسافت است، به عنوان مثال جای حروف پ، ژ، در صفحه کلید استاندارد فارسی با آنچه در ویندوز است، فرق میکند. TrayLayout نام برنامه کوچکی است که در هنگام اجرا در حافظه موقت مقیم میشود و علاوه بر نمایش تاریخ هجری شمسی جای حروف صفحه کلید را اصلاح میکند. علاوه بر تصحیح جای حروف این نرم افزار به شما این امکان را میدهد تا جای تک تک حروف روی صفحه کلید را مطابق میل و سلیقه خود تغییر دهید!
"
قوانین و شرایط و هدف طراحی نرم‌افزار رو هم می بینید اگر مشکلی در ستاپ بود بگین درستش کنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید