PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی جهت دستگاه پخش MiniDv

ict1720
26-06-2008, 19:37
با سلام.
کسی هست که در مورد دستگاه های پخش mini dv بدونه. آیا دستگاهیی هست که به جای اینکه فیلم دوربین را از طریق دوربین روی Tv یا Capture بفرستیم از آن استفاده کنیم.
در واقع من تعداد زیادی فیلم Mni Dv دارم و نمی خواهم از خود دوربین (برای جلوگیری از استهلاک) برای پخش آنها استفاده نمایم.
اگر هست آیا در ایران قابل تهیه است. دارای چه مشخصاتی می باشد؟
ممنون می شم اگه پاسخ دهید.:20:

siavash61
27-06-2008, 04:48
دوست من، به این دستگاهها میگن DV Player
که در ایران هم به وفور یافت میشه. البته من فقط سونی دیدم نمیدونم مارکهای دیگه هم هست یا نه.
مدلهای مختلفی داره. که میشه DSR11 و DSR45 .رو نام برد
قیمتاش هم DSR11 یه سال پیش تقریبا 1200/000تومن بود و DSR45 فک کنم یک و چهارصد پونصد.
ببخشین قیمتا دقیق یادم نبود.

AABB
27-06-2008, 05:06
دوست من، به این دستگاهها میگن DV Player
که در ایران هم به وفور یافت میشه. البته من فقط سونی دیدم نمیدونم مارکهای دیگه هم هست یا نه.
مدلهای مختلفی داره. که میشه DSR11 و DSR45 .رو نام برد
قیمتاش هم DSR11 یه سال پیش تقریبا 1200/000تومن بود و DSR45 فک کنم یک و چهارصد پونصد.
ببخشین قیمتا دقیق یادم نبود.
مارک های مختلفی هستش.
به اونا DVCAM یا VTR هم می گن. قیمت پلیرش(تنها پلیر) البته واسه دی وی های عادی از 1200 دلار شروع میشه که با پورت فایر وایر به کامپیوتر وصل می شه.
قیمت رکوردرش فکر کنم از 20000 دلار شروع بشه.

animeditor
27-06-2008, 19:11
سلام جمیعاً

یه روز رفتم جمهوری یه هدفون خوب واسه شرکت بخرم، فروشنده که فهمید کار فیلم انجام می دم، بهم یه DVman سونی نوشن داد.
تا حالا ندیده بودم.

یه دستگاه پلیر نوار DV که یه کم از قاب نوار بزرگتر بود. هدفون می خورد، با باطری قلمی و آداپتور کار می کرد، پورت Ilink 4 پین (کوچیک) داشت، جالب تر از همه این که صدا هم ضبط می کرد.

خیلی برام جالب بود ... اولین بار بود همچین چیزی می دیدم.
البته پکش باز شده بود و جعبش یه کم کج و کوله شده بود ... ولی فروشنده ضمانت داد که کاملاً سالمه.
و جالب این که قیمتش رو 110 هزار تومن می گفت.
می دونید یعنی چی؟!
یعنی این که اگه خوب کار کنه، واقعاً مفته.

خلاصه هنوز توی فکرشم که بگیرم یا نه ... شاید اگه یه روز پول اضافی گیرم اومد بخرمش :دی

اینو گفتم شاید براتون جالب باشه.

التماس دعا
یا علی

siavash61
29-06-2008, 07:56
سلام جمیعاً

یه روز رفتم جمهوری یه هدفون خوب واسه شرکت بخرم، فروشنده که فهمید کار فیلم انجام می دم، بهم یه DVman سونی نوشن داد.
تا حالا ندیده بودم.

یه دستگاه پلیر نوار DV که یه کم از قاب نوار بزرگتر بود. هدفون می خورد، با باطری قلمی و آداپتور کار می کرد، پورت Ilink 4 پین (کوچیک) داشت، جالب تر از همه این که صدا هم ضبط می کرد.

خیلی برام جالب بود ... اولین بار بود همچین چیزی می دیدم.
البته پکش باز شده بود و جعبش یه کم کج و کوله شده بود ... ولی فروشنده ضمانت داد که کاملاً سالمه.
و جالب این که قیمتش رو 110 هزار تومن می گفت.
می دونید یعنی چی؟!
یعنی این که اگه خوب کار کنه، واقعاً مفته.

خوبه ولي فكر كنم هدشون زود خراب بشه. يعني اون لستحكام، عمر و كيفيتي كه يه DV Recorder يا DV Player داره يه چيز ديگس.

ict1720
30-06-2008, 14:34
از این به سئوال من پاسخ دادید ممنون. ولی می خواستم ببینم نوع ساده تری هم وجود داره. الان یه دوربین MiniDv رو میشه با 300 هزارتومان خرید. این دوربین هم کار ضبط تصویر و هم پخش رو انجام می ده. حالا چطوریه که یک پلیر باید یک میلیون و خورده ای با شه؟

AABB
30-06-2008, 16:28
از این به سئوال من پاسخ دادید ممنون. ولی می خواستم ببینم نوع ساده تری هم وجود داره. الان یه دوربین MiniDv رو میشه با 300 هزارتومان خرید. این دوربین هم کار ضبط تصویر و هم پخش رو انجام می ده. حالا چطوریه که یک پلیر باید یک میلیون و خورده ای با شه؟
تا جایی که من خبر دارم این گونه پلیر ها مولتی ترک هستند. یعنی مثل سی دی صوتی می تونی به بخش های مختلف اون دسترسی داشته باشی. در ضمن این پلیرها از استحکام بیشتری برخوردارند.

behrang_shadow
26-02-2009, 14:22
در ضمن هندیکم های معمولی با خوندن نوار dv که با دوربین های دیگه ضبط شده باشه مشکل دارن و در خیلی از موارد تو خوندن ریپ میزنن
فکر کنم مهمترین فرقش همین باشه (قدرت مکانیزمش برای خوندن)

alfa65
07-03-2009, 20:08
دوست عزیز من هم 4 سال پیش خیلی گشتم اما یا نبود و اگه هم بود خیلی گرون بود . شرکت های سازنده ی این دوربین ها (mini DV) فکر اینجاش رو هم کردن یعنی شما می تونی با خرید یه کارت1394 ( فایر وایر ) با قیمت 13-14 تومان که اون هم روی اکثر مادربورد ها نصبه می تونید از کیفیته عالی این دوربین ها استفاده کنید .