PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه برنامه مي خوام براي دانلود چند دقيقه يكبار يه صفحه

SiriusBlack
26-06-2008, 11:32
من نياز به برنامه اي دارم كه بتونه به صورت خودكار يه صفحه اي رو كه دائم در حال آپديت شدن هست هر چند دقيقه يكبار دانلود كنه و به آدرس ايميلي كه براش تعيين مي كنم بفرسته.
اين برنامه رو مي خوام تو كامپيوتر خونه كه دائمن به اينترنت وصله نصب كنم تا صفحه مورد علاقه من رو هر چند دقيقه يكبار به ايميل من تو سرور محل كارم بفرسته.
لطفن اگه مي تونيد راهنمايي كنيد.

++PC
26-06-2008, 12:07
فکر نکنم یه همچین برنامه آماده ای پیدا کنی. احتمالاً باید این برنامه رو نوشت

SiriusBlack
26-06-2008, 12:46
فکر نکنم یه همچین برنامه آماده ای پیدا کنی. احتمالاً باید این برنامه رو نوشت
آره صبح تا حالا هر چي گشتم چيزي پيدا نكردم.
مشكل من در واقع اينه كه تو محل كارم اينترنت نامحدود ندارم ولي تو خونه دارم و بيشترين استفاده اي كه ار اينترنت مي كنم هم چك كردن هر چند دقيقه يكبار صفحه قيمتهاي سهام تو سايت سازمان بورس هستش!
يعني اين صفحه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين صفحه از ساعت 9 تا 17 به صورت خودكار هر چند دقيقه يكبار آپديت ميشه. حالا من مي خوام اين صفحه رو توي كامپيوتر خونه باز كنم و بعد از هر آپديت، اطلاعات اين صفحه براي آدرس ايميل من تو سرور محل كارم فرستاده بشه. (اين ايميل رو بدون وصل شدن به اينترنت مي تونم چك كنم.)
يعني اگه يه برنامه اي باشه كه بتونه به صورت اتوماتيك ايميل بفرسته و صفحه اي رو كه باز هستش ضميمه اون ايميل كنه مشكل من حله!
ممنون ميشم اگه بتونيد راهنمايي كنيد.

huti_421
26-06-2008, 12:55
آره صبح تا حالا هر چي گشتم چيزي پيدا نكردم.
مشكل من در واقع اينه كه تو محل كارم اينترنت نامحدود ندارم ولي تو خونه دارم و بيشترين استفاده اي كه ار اينترنت مي كنم هم چك كردن هر چند دقيقه يكبار صفحه قيمتهاي سهام تو سايت سازمان بورس هستش!
يعني اين صفحه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين صفحه از ساعت 9 تا 17 به صورت خودكار هر چند دقيقه يكبار آپديت ميشه. حالا من مي خوام اين صفحه رو توي كامپيوتر خونه باز كنم و بعد از هر آپديت، اطلاعات اين صفحه براي آدرس ايميل من تو سرور محل كارم فرستاده بشه. (اين ايميل رو بدون وصل شدن به اينترنت مي تونم چك كنم.)
يعني اگه يه برنامه اي باشه كه بتونه به صورت اتوماتيك ايميل بفرسته و صفحه اي رو كه باز هستش ضميمه اون ايميل كنه مشكل من حله!
ممنون ميشم اگه بتونيد راهنمايي كنيد.

من یه راه پیشنهاد می کنم ولی خودم تا حالا امتحان نکردم ... توی دانلود منیجر فلش گت زمان بدید به نرم افزار واسه دانلود ( خودش داره ) بعد آدرس دانلود رو آدرس صفحه بذارید ( به صورت php ذخیره می کنه ) ببینید این راه جواب میده ...

SiriusBlack
26-06-2008, 13:15
ممنون از جوابتون.
برنامه هاي مديريت دانلود مثل فلش گت مي تونن دانلود رو از زماني كه كاربر تعيين مي كنه شروع كنن ولي اين كار رو فقط 1 بار انجام ميدن ولي من مي خوام اين كار مثلا هر 5 دقيقه يك بار انجام بشه. البته فرستادن فايل به ايميل هم بعدش مي خوام انجام بشه.