PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : PCMark05 Basic برای تست سخت افزار

safir_filthy
03-12-2005, 07:45
ین برنامه با‌ آنالیز و تست تمامی اجزا سخت افزاری کامپیوتر شما، توانایی سیستم شما را محاسبه میکند و اطلاعات دقیقی در مورد سخت افزار کامپیوترتان به شما میدهد شما با استفاده از اطلاعات این برنامه میتوانید نسبت به ارتقا قطعات سخت افزار خود برای دستیابی به کارایی بیشتر اقدام کنید.
لینک دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
patch:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baba barghi
04-12-2005, 20:59
سلام جیییگر
برنامه ی جالبی به نظر میاد ولی متاسفانه لینک خرابه

ممنون
بای

IVAN
05-12-2005, 01:58
سلام
لينك دانلود به صورت مستقيم نيست
من به اون صفحه رفتم و لينكها رو به صورت مستقيم گرفتم
از دوتا سرور متفاوت هست هر كدوم رو كه دوست داشتيد دانلود كنيد
دانلود از سرور اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود از سرور دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشيد
از دوست عزيزهم واسه معرفي تشكرميكنم :rolleye:

کاپتان هادی
05-12-2005, 02:06
مشكل نداره بايد فايروالتو خاموش كني

safir_filthy
05-12-2005, 10:43
ایول من خودم یکم گیر داشتم دستتون درد نکنه
پیرشین

safir_filthy
05-12-2005, 20:39
راستی باید روی لینک دانلود هر کدوم رو که میخوایی 3 ثانیه ، یکم بیشتر صبر کنی تا اسم سایت داخل طولبار بیاد بد کلیک کون راستی حجم برنامه 75 مگابایت توصیه میشه اونایی که سرعت بالا دارن بگیرنش

baba barghi
11-12-2005, 21:39
سلام دوستان
من می خواستم امروز چند لینک دانلود کنم که اینم خرابه

ممنون
بای

safir_filthy
12-12-2005, 19:08
سلام والي زاده بابا لينك سالم من خودم برنامه رو گرفتم ولي يه چند ثانبژيه اي بايد روي لينك موس رو نگر داري راستي حجم برنامه 74 مگه با سرعت كافينت كه من مي رم اونجا 10 ساعت طول ميكشه

baba barghi
13-12-2005, 12:23
سلام دوستان
من یکی رو تو تهران پیدا کردم فقط لینک می دم بهش اون دانلود می کنه بعد برام پست می کنه خیلی سرعتش بالا هست حالا این به کنار اون لینکی که سفیر جان دادید اون اولین پست تو این تاپیک سالمه که من به اون دوستم بدم؟؟؟

ممنون
بای