PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عکس پرمعنای روزنامه حریت بعد از پیروزی ترکیه بر کرواسی

reza2pars
25-06-2008, 14:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جمله زیر عکس: شأن ترکها وین را فتح کردند!
اشاره به محاصره وین که روزگاری قلب اروپا لقب داشت توسط عثمانی ها

در حاشیه: سمیح شأنتورک بازیکن محجوب و خوش اخلاق تیم ملی ترکیه معمولا به صورت ذخیره وارد میدان می شود و اکثرا هم گل می زند. تا کنون اکثر داوران به نحو مشکوکی علیه تیم ملی ترکیه سوت زده اند اما خود ترکها هم عقیده دارند که این تیم یک معجزه پشتش وجود دارد. چرا که در هر سه بازی اخیرشان با سوئیس، چک و کرواسی زمین و داور علیه آنها بود و بازیکنان هم نمایش خوبی به نمایش نگذاشته بودند اما نتیجه برای ترک ها خارق العاده بوده است. پشتکار و غیرت بازیکنان این تیم واقعا ستودنی ست. فراموش نکنیم که ترکها برای فتح استانبول در زمان رومیها 200 سال انتظار کشیدند
مردم ترکیه و بازیکنان تیم ملی ترکیه تا دقیقه آخر به بازی امیدوارند و تماشاگران این تیم تا نفس آخر از تیمشان حمایت می کنند. به نظر شما آیا فوتبال ایران چیزی برای یادگرفتن از فوتبال ترکیه ندارد؟
ضمنا اکثر سایتهای ایرانی اسامی ترکها را که یا نامهای اسلامی دارند یا ترکی به طرز عجیبی اشتباه می نویسند. اکثر سایتهای فارسی نام زننده گل دقیقه 122 ترکیه را سنترک اعلام کرده اند در حالی که نام وی شَن تورک یا همان "شأن ترک" در فارسی است. سایت بی بی سی فارسی هم نام بازیکن ترک یعنی "سمیح شأن ترک" را صمد سینترک نوشته است.
نکته دیگر هم حضور نخست وزیر ترکیه در استادیوم شهر وین و دادن قوت قلب به بازیکنان بود. با وجودی که اکثریت تماشاگران حاضر در ورزشگاه را هواداران کرواسی تشکیل می دادند اما صدای "ترکیه...ترکیه" در تمام ورزشگاه به گوش می رسید.
هم اکنون که در حال نوشتن این پست هستم در استانبول غوغایی به پاست! همه مشغول رقص و پایکوبی هستند
پی نوشت- به لطف داوران پرتلاش! اکنون ترکیه برای بازی با آلمان تنها 14 بازیکن در اختیار دارد. در بازی با کرواسی سه بازیکن این تیم از سوی داور کارت زرد دوم را گرفتند! و یک بازیکنشان نیز مصدوم شد. بازیکنان محروم قبلی هم که دیگه احتیاجی به گفتن ندارند! داوران در هربازی تا جایی که فکرش را بکنید به بازیکنان ترکیه کارت زرد دادند! فکر می کنید ترکیه با تنها 14 بازیکن بتواند آلمان را ببرد؟

MYM
25-06-2008, 14:42
جواب معنا دار SEMIH به مربی کروات!

وقتیکه تیم کرواسی گل خود را وارد دروازه تیم تورکیه کرد, مربی کرواسی انگشت اشاره خود را به علامت "هیس" به فاتیح تریم نشان داد.حرکتی که از یک مربی ملی فوتبال انتظار نمیرود!

اما درست 1 دقیقه بعد, پر معنا دارترین جواب را Semih Şentürk به این آدم داد!

saman rossi
25-06-2008, 14:51
بابا خودتونو کشتین با این ترکیه . اگه الان ایران تو جام جهانی این نتایجو گرفته بود اینقد خوشحال نبودید. بسه دیگه 50 تا تایپیک واسه تورکیه! زدین

MYM
25-06-2008, 14:58
بابا خودتونو کشتین با این ترکیه . اگه الان ایران تو جام جهانی این نتایجو گرفته بود اینقد خوشحال نبودید. بسه دیگه 50 تا تایپیک واسه تورکیه! زدین

شما چرا دارید تلف می شوید که ما داریم خودمان را می کشیم؟؟؟

Benygh
25-06-2008, 15:12
مگه اینا تو دو طرف زمین نیستند ؟
چطور نزدیک شدند ؟ :دی

ولی جواب semih عالی بود ...

در ضمن خود مربی کرواسی هم گفت که ""حریف عجب گلی زد ... :دی

B O L O T
25-06-2008, 15:23
شما چرا افتاد توماهي تابه
چون ايران براي ترك هاي كه توي ايران هستند اصلا مهم نيست

Julian
25-06-2008, 16:04
شما چرا افتاد توماهي تابه
چون ايران براي ترك هاي كه توي ايران هستند اصلا مهم نيست

اولا این چه طرز حرف زدنه؟
دوما این مایه سرافکندگی ترکای ایران باید باشه که مملکت شون رو قبول ندارن.
اگه الان شخصی مثل کوروش هخامنشی دوباره بیاد نصف جهان رو فتح کنه همه میگن ما ایرانی هستیم و
از این حرفای میهن پرستانه ولی هنر اینه که ما ایرانیها در شرایط سخت به فکر میهن مون باشیم و ازش دفاع کنیم.
وگرنه اگر الان نصف دنیا مال ما بود راحت بود بیایم بگیم ما ایرانی هستیم.
اتفاقا چقدر خوب شد یه همچین دولتی در ایران روی کار اومد تا کسانی که به کوچکترین بادی وطن شون رو میفروشن
از بیقه مشخص بشن.
در موردفوتبال هم ترکیه کار خاصی نکرده . ما هم اگر اینهمه سال تو اروپا بازی میکردیم مطمئنا همین افتخارات رو
کسب میکردیم. کسانی که فوتبال ترکیه رو با ایران مقایسه میکنن لطفا فوتبال اروپا رو هم با اسیا مقایسه کنن.

BehzadKiNG
25-06-2008, 16:48
اگه الان شخصی مثل کوروش هخامنشی دوباره بیاد نصف جهان رو فتح کنه همه میگن ما ایرانی هستیم و
از این حرفای میهن پرستانه ولی هنر اینه که ما ایرانیها در شرایط سخت به فکر میهن مون باشیم و ازش دفاع کنیم.
اتفاقا چقدر خوب شد یه همچین دولتی در ایران روی کار اومد تا کسانی که به کوچکترین بادی وطن شون رو میفروشن
از بیقه مشخص بشن.
در موردفوتبال هم ترکیه کار خاصی نکرده . ما هم اگر اینهمه سال تو اروپا بازی میکردیم مطمئنا همین افتخارات رو
کسب میکردیم. کسانی که فوتبال ترکیه رو با ایران مقایسه میکنن لطفا فوتبال اروپا رو هم با اسیا مقایسه کنن.
اقا جولیان عزیز ، این امکان دارد که ما دیگر شما را در تاپیک های ترکها نبینیم !
شما گفتید که آذری هستید و این تاپیک هم در رابطه با ترک ها !
+ MYM عزیز شما هم چرا فقط بحث راه می اندازی ؟؟؟

B O L O T
25-06-2008, 17:05
از بیقه مشخص بشن.
اگه يكي مثل اتيلا بياد چي شما همتون ميگين ما ترك هستيم
در ضمن تو از كجا ميدوني اگه كوروش بياد و بگيره ما ميگيم ايراني هستيم (در ضمن به همين ارزو باش)
در ضمن اگه كوروش بياد يكي هم مثل تميرس مياد و سرش رو ميبره
در ضمن من اين ننگ رو نميپذيرم كه ايراني باشم
ميهن من اذربايجان جنوبي هست و هرگز هم نميفروشمش
درضمن غيرت توي ترك ها هست و بس. و الان هم ميبينيد كه نميتونيد عين اونا بايشد ما ترك هاي اذربايجان رو ربط ميديد به خودتون و ميخواهيد ما از تيم تون حمايت كنيم چون شما عرضه اين كارا رو نداريد حالا بريد ستارگان پارسيتون رو تشويق كنيد تا به تركيه برسه
كه هرگز هم نميرسه

saman rossi
25-06-2008, 17:08
ببین من باهاتون درست صحبت کردم ولی اینجوری جواب دادین . خب هر جور میلتونه . فقط بدونین من تو توهین و فحش و اینجور چیزا کم نمیارم ترک پرستای بدبخت بی دین کثافت غرب زده ی ...... بخشیشو با B O L Ot بودم بخشیشم با تورکیه

B O L O T
25-06-2008, 17:14
ببین من باهاتون درست صحبت کردم ولی اینجوری جواب دادین . خب هر جور میلتونه . فقط بدونین من تو توهین و فحش و اینجور چیزا کم نمیارم ترک پرستای بدبخت بی دین کثافت غرب زده ی ...... بخشیشو با B O L Ot بودم بخشیشم با تورکیه
كم اوردي
حتما بايد خودم رو ميفروختم و كوروش تون روحمد و ستايش ميكردم تا ميشدن ديندار و فارس پرست و ... (اگه من ترك پرستم به خاطر اينكه تركم)
در ضمن تو بخشيش رو غلت كردي يه بخشيش رو بيشتر غلت كردي

Julian
25-06-2008, 17:16
اگه يكي مثل اتيلا بياد چي شما همتون ميگين ما ترك هستيم
در ضمن تو از كجا ميدوني اگه كوروش بياد و بگيره ما ميگيم ايراني هستيم (در ضمن به همين ارزو باش)
در ضمن اگه كوروش بياد يكي هم مثل تميرس مياد و سرش رو ميبره
در ضمن من اين ننگ رو نميپذيرم كه ايراني باشم
ميهن من اذربايجان جنوبي هست و هرگز هم نميفروشمش
درضمن غيرت توي ترك ها هست و بس. و الان هم ميبينيد كه نميتونيد عين اونا بايشد ما ترك هاي اذربايجان رو ربط ميديد به خودتون و ميخواهيد ما از تيم تون حمايت كنيم چون شما عرضه اين كارا رو نداريد حالا بريد ستارگان پارسيتون رو تشويق كنيد تا به تركيه برسه
كه هرگز هم نميرسه

از این به بعد بحث رو توی پروفایلت ادامه میدم.

saman rossi
25-06-2008, 17:23
ویرایششششششششش شد . بلوط [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پروفایلتو چک کن

Julian
25-06-2008, 17:27
ای بابا بس کنین دیگه.

zed2
25-06-2008, 17:41
به تمام دوستان بحث های نژاد پرستانه ممنوع است و همچنین مخالف انسانیت است.
توهین کردن هم همچنین.قانون شماره 27 عمومی

لطفا ادامه و تکرار نکنید

B O L O T
25-06-2008, 18:08
ویرایششششششششش شد . بلوط پروفایلتو چک کن
من هم بهت نشون ميدم چي به چيه