PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در حذف عضویت در گروه

mehdisp
25-06-2008, 14:17
سلام بچه ها من داخل یکی از این گروه ها اینترنتی عضو شدم حالا پدرم دراوردند بس که واسم ایمیل چرت پرت می فرستند کار من شده هر روز پاک کردن چرت وپرت های اینها اگه میشه یه راهی یاد ما بدهید تا از عضویت این گروه در بیایم
طریقه عضو شدنم هم از طریق همین یاهو جوین بود
مرسی

huti_421
25-06-2008, 15:06
باید بری تو تنظیمات اکانتی که تو گروه داری و گزینه ای که با ایمیل بهت خبر میده رو غیر فعال کنی ...

Ghaioom
28-06-2008, 12:39
سلام
شما در ایمیلت برو به Options بعد Blocked Addresses بعد اینجا از طرف هر کی که نمیخوای ایمیل بیاد بنویس و Add Block رو بزن.

B U L U T
28-06-2008, 17:21
سلام بچه ها من داخل یکی از این گروه ها اینترنتی عضو شدم حالا پدرم دراوردند بس که واسم ایمیل چرت پرت می فرستند کار من شده هر روز پاک کردن چرت وپرت های اینها اگه میشه یه راهی یاد ما بدهید تا از عضویت این گروه در بیایم
طریقه عضو شدنم هم از طریق همین یاهو جوین بود
مرسی
مي خواهي از گروه در بياري راهي هست ولي متاسفانه يادم رفته

pashangparsi3
18-10-2008, 13:50
سلام
شما در ایمیلت برو به Options بعد Blocked Addresses بعد اینجا از طرف هر کی که نمیخوای ایمیل بیاد بنویس و Add Block رو بزن.

یکی دوتا که نیست!

همچنین ممکن هست که یک ایمیل مستقیم و نه از راه گروه از سوی کاربران برای ما فرستاده بشه که اون زمان ایمیل که ممکنه مهم هم باشه به ما نرسه!

pashangparsi3
22-10-2008, 12:51
درود و سپاس از پاسخ شما
برای نرسیدن هیچ ایمیلی از گروه ها کدوم رو باید اتنخاب کنیم؟ چهار گزینه وجود داره که من سمت راست پایینی رو انتخاب کردم ولی همچنان دنبال شده ارسال ایمیل ها!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]