PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Wings Over Vietnam | Wings Over Europe | Wings Over Israel

Optimus Prime
24-06-2008, 22:54
Wings Over Israel :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوع بازی : شبیه ساز نبرد های هوایی مدرن
پلتفرم : Windows XP ONLY Windows Vista Not Supported
سیستم مورد نیاز :
Processor: 1.0 GHz
Memory: 1.0 GB RAM
Hard Drive: 1.1 GB free space
Video Card: 128 MB DirectX 9.0c

این آخرین شماره از سری Wings است که داستان آن در مورد 3 دوره از جنگ های تاریخی اسرائیل با اتحادیه اعراب در نبرد 6 روزه 1967 و جنگ یوم کیپور 1973 و نبرد لبنان 1982 می باشد.در این بازی گرافیک و gameplay بسیار ارتقا یافته نسبت به شماره های قبل است و می توانید مدال های خود را ذخیره کنید.
در این بازی می توانید 7 نوع از هواپیماهای نیروی هوایی اسرائیل را هدایت کنید :

• A-4E/F/H Ahit
• F-4E Kurnass
• F-15A Baz
• F-16A Netz
• Kfir C2
• Mirage IIICJ Shahak
• Nesher

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس ها با سایز اصلی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Optimus Prime
24-06-2008, 23:08
Wings Over Europe :

داستان بازی در زمان جنگ سرد و در 3 دوره سال های اول دهه 60 و آخر دهه 60 و اواسط دهه 70 بوقوع می پیوندد و باید در این 3 دوره با 3 سری از حملات شوروی سابق به اروپا درگیر و در نقش فرمانده اسکادران یکی از نیروهای NATO یا نیروی هوایی US یا بریتانیا یا آلمان وارد جنگ و دفاع شوید.
در این بازی 7 نوع هواپیما قابل دسترسی است :

• F-100D Super Sabre
• F-105D Thunderchief
• F-4C/D/E/F/M Phantom II
• F-15A Eagle
• A-10A Thunderbolt II
• Hunter FGA. Mk 9
• Harrier GR. Mk 1

عکس ها با اندازه های اصلی :

Optimus Prime
24-06-2008, 23:18
Wings Over Vietnam :

داستان بازی روایت نبرد ویتنام است و در 3 نوع عملیات جداگاه تاریخی Rolling Thunder campaign of 1964-68 Linebacker I and II campaigns of 1972 در نقش نیروی هوایی و دریایی یا Marine US با نیروهای ویتنام شمالی وارد جنگ می شوید.
در این بازی 7 نوع هواپیما قابل دسترسی است :
Player Flyable Aircraft
• F-100D Super Sabre
• F-105D Thunderchief
• A-4C/E/F Skyhawk
• A-6A Intruder
• A-7A/B Corsair II
• F-4B/C/D/E/J Phantom II
• F-8E Crusader

سایز اصلی عکسها :

121314
24-06-2008, 23:57
دستت درد نکنه.بسیار متشکرم.بازم وخوام.

Optimus Prime
25-06-2008, 08:50
در این سایت عضو شوید و در قسمت دانلود هر چیزی شامل هواپیماهای جدید مکان های جدید حتی جنگ ایران و عراق را دانلود کنید:

121314
25-06-2008, 10:22
بازم خبری شد بزار.بسسسسسیار ازت ممنونم.راستی جنگ ایران و عراق ماله کدوم یکی از بازیای مذکوره؟.

Optimus Prime
25-06-2008, 17:14
جنگ ایران و عراق مال همه اینهاست چون برنامه یکسانی دارند ولی حجم این مود های خیلی زیاده مثلا خود نبرد + terrain + هواپیماها چیزی حدود 150 مگ برای دانلود میشه . . .

121314
26-06-2008, 02:48
‏ صدو پنجاه مگ!.ولی ارزش داره.اقا میشه بگی به صورت دقیق تر که چه جوری باید هواپیما ها را دان کنیم و در کجای بازی بریزیم تا بهش دست پیدا کنیم؟.

aluminum
26-06-2008, 02:56
این بازی جدید اومده؟
توی بازار هست؟

Optimus Prime
26-06-2008, 07:56
صدو پنجاه مگ!.ولی ارزش داره.اقا میشه بگی به صورت دقیق تر که چه جوری باید هواپیما ها را دان کنیم و در کجای بازی بریزیم تا بهش دست پیدا کنیم؟.
چشم دوست عزیزم بزودی برات می نویسم.

ین بازی جدید اومده؟
توی بازار هست؟
Wings Over Israel جدید ترین هست بقیه مال 3 سال پیش هستند.قبلا WOE و WOV تو ایران بود ولی من WOI را ندیدم خودم دانلود کردم.

aluminum
26-06-2008, 13:48
چشم دوست عزیزم بزودی برات می نویسم.

Wings Over Israel جدید ترین هست بقیه مال 3 سال پیش هستند.قبلا WOE و WOV تو ایران بود ولی من WOI را ندیدم خودم دانلود کردم.

منظورت اینه که Wings Over Israel توی بازار رضا نمیشه پیدا کرد؟

WOE و WOV را چی؟

121314
28-06-2008, 21:26
دوست عزیز شرکتی ،جایی ،مغازه ای می دونی بفروشن و پست کنن؟.

Optimus Prime
28-06-2008, 22:30
دوست عزیز شرکتی ،جایی ،مغازه ای می دونی بفروشن و پست کنن؟.
سلام با دوست عزیز و با عرض پوزش به خاطر دیر کرد.
نه عزیز دنبال Wings Over Israel اصلا نگرد که نیست.برای Wings Over Vietnam و Europe قبلا Takin و Modern فکر کنم زده بودند.البته مال 3-4 سال پیشه.
برای Mod ها مثل اینکه به چندین قسمت دانلود نیاز داری که اگر اینترنت پر سرعت نداری اصلا به صرفه نیست.برای گرفتن Wings Over Israel که بهترینش هست فکر کنم باید به دانلود متوصل بشی.

121314
02-07-2008, 09:38
سلام.ببخشید چند روز گرفتار بودم.شما وینجز اور اروپ و اسراییل را داری؟.میشه شمارتو واسم پی ام کنی؟.ممنون.

Black-Ninja
02-07-2008, 13:04
من تا حالا تو عمرم یه بازی درست در باره هواپیما ندیدم به نظر شما بهترین بازی درباره هواپیما کدام بازی هست ؟

mostafa_gm
03-07-2008, 22:49
من تا حالا تو عمرم یه بازی درست در باره هواپیما ندیدم به نظر شما بهترین بازی درباره هواپیما کدام بازی هست ؟
قدیما USAF بود که وقت خودش یه بازی بی نظیر با گرافیک بالا بود. الان دیگه فکر نمیکنم پیدا بشه. تازه اگه گیر بیاد هم گرافیکش اصلا در حد بازیهای امروز نیست!

Optimus Prime
04-07-2008, 11:38
سلام.ببخشید چند روز گرفتار بودم.شما وینجز اور اروپ و اسراییل را داری؟.میشه شمارتو واسم پی ام کنی؟.ممنون.
سلام دوست عزیز.
من ایران نیستم . ولی می تونم لینک های دانلود رپید برات بزارم.

در حد شبیه ساز می خواهی یا arcade ؟
شبیه ساز ها بعد از 1997 :
Jane's F-15 1998
F-16 Aggressor 1998
Jane's IAF Israel Airforce 1998
Novalogic F-16 Multirole Fighter 1998
Novalogic MiG-29 Fulcrum 1998
Jane's USAF 1999
Jane's F/A-18 1999
Ubisoft Flanker 2.0 1999
Novalogic F-22 Lightning 3 2000
Rage Eurofighter Typhoon 2000- 2001
Ubisoft Flanker 2.5 2001
Strike Fighters Project I 2003
WOV 2004
Ubisoft Lock on Modern Aircombat 2005
WOE 2006
WOI 2007
و قرار هست Tom Clancy's H.A.W.X تا پایان امسال بیاد.

pedramgolchin
24-11-2008, 22:52
سلام دوست عزیز.
من ایران نیستم . ولی می تونم لینک های دانلود رپید برات بزارم.

در حد شبیه ساز می خواهی یا arcade ؟
شبیه ساز ها بعد از 1997 :
Jane's F-15 1998
F-16 Aggressor 1998
Jane's IAF Israel Airforce 1998
Novalogic F-16 Multirole Fighter 1998
Novalogic MiG-29 Fulcrum 1998
Jane's USAF 1999
Jane's F/A-18 1999
Ubisoft Flanker 2.0 1999
Novalogic F-22 Lightning 3 2000
Rage Eurofighter Typhoon 2000- 2001
Ubisoft Flanker 2.5 2001
Strike Fighters Project I 2003
WOV 2004
Ubisoft Lock on Modern Aircombat 2005
WOE 2006
WOI 2007
و قرار هست Tom Clancy's H.A.W.X تا پایان امسال بیاد.
دوست عزیز مثله اینکه خیلی توی air combat تبحر دارید
میشه لطفا بگید که این woi از بازیهایی مثله ace combat پلی استیشن سرتره یا نه ؟
لینک دانلود مستقیم از woi ندارید ؟

Optimus Prime
25-11-2008, 10:26
دوست عزیز مثله اینکه خیلی توی air combat تبحر دارید
میشه لطفا بگید که این woi از بازیهایی مثله ace combat پلی استیشن سرتره یا نه ؟
لینک دانلود مستقیم از woi ندارید ؟
WOI یک بازی Simulator هست یعنی شبیه سازیه. مثل Ace Combat نیست که Arcade باشه. برای همین اصلا قابل مقایسه نیست. شرکت سازنده معروفی هم نداره. اگر به داشتن 99+ موشک و سیاه نشدن دید خلبان ! ! عادت داری ( مثل ACE COMBAT Series ) از این بازی لذت نخواهی برد.

pedramgolchin
26-11-2008, 11:19
WOI یک بازی Simulator هست یعنی شبیه سازیه. مثل Ace Combat نیست که Arcade باشه. برای همین اصلا قابل مقایسه نیست. شرکت سازنده معروفی هم نداره. اگر به داشتن 99+ موشک و سیاه نشدن دید خلبان ! ! عادت داری ( مثل ACE COMBAT Series ) از این بازی لذت نخواهی برد.
یعنی میفرمایید که اصلا بکوب بکوب نداره ؟
تو چه شرایطی دید خلبان سیاه میشه!!!!!!!؟؟؟
به نظر شما microsoft flight simulator بهتره یا اینا ؟ اصلا تو چه سبکی هست این ms flight simulator ???
لینک دانلود مستقیم نداری ؟:10:

Optimus Prime
26-11-2008, 12:02
یعنی میفرمایید که اصلا بکوب بکوب نداره ؟
تو چه شرایطی دید خلبان سیاه میشه!!!!!!!؟؟؟
به نظر شما microsoft flight simulator بهتره یا اینا ؟ اصلا تو چه سبکی هست این ms flight simulator ???
لینک دانلود مستقیم نداری ؟:10:
چرا بکوب بکوب داره اما هواپیماها دقیقا تسلیحات واقعیشونو حمل می کنند و حواست هم همیشه باید باشه چه چیزی بر میداری.
تو شرایطی که مانورهای سخت انجام میدی تو بازیهای شبیه سازی خلبان تحت فشارهای جاذبه دیدش سیاه میشه و بیهوش میشه ( البته می تونی Off کنی ولی اونوقت امتیازی نمی گیری) MS Flight Simulator یک شبیه ساز کامل هست که مطمئنا لذت نخواهی برد چون فقط باید پرواز کنی. همین! بکوب بکوب اینا اصلا نداره.:27:
لینک دانلود کدومو می خوای؟

rami_hemi
23-01-2009, 20:34
من تا ندونم چطوری یه سری سلاح جدید بذارم تو لیست دست بر نمیدارم زود باشین کمنک کنید
از شوخی گذشته خوب شد اومدم اینجا رو هم پیدا کردم میشه کمک کنید من واسه هواپیما ها موشک جدید بذارم
راستی میشه چند نوع ماموریت هم اضافه کرد مثلا mig-cap داریم یا iron hand از این چیزا مثلا attack رو اضافه کنیم
ولی بازم میگیم مشکل من اتضافه کردن موشک هستش .

Optimus Prime
24-01-2009, 01:26
بگرد دنبال آخرین Weapon Pack و نصبش کن خیلی از زحمتارو کم می کنه فقط ممکنه با هواپیمای Su-27 Flanker مشکل پیدا کنید. می تونی Campaign جدید دانلود کنی یا اینکه خود Campaign قبلی هارو تغییر بدی هواپیماهایی که دلت می خواد جایگزین قبلیا بکنی. البته وقت زیادی می بره و دقت می خواد.

rami_hemi
24-01-2009, 07:50
پس بهترین راه pack هستش ممنونم
میشه بگی با su-27 چه مشکلی پیدا میکنه؟چون wov من زیاد روی هواپیماهیا روسی نرفتم و الان فقط دنبال اینم که agm-65 رو اضافه کنم یکی هم موشک aim-54 روی f-14 بتونم نصب کنم .
راستی یه سوال دیگه هارییر رو اضافه کردم کسی میدونه میشه قابلیت نشست و برخواست عمودش رو فعال کرد یا نه؟

Optimus Prime
24-01-2009, 10:32
پس بهترین راه pack هستش ممنونم
میشه بگی با su-27 چه مشکلی پیدا میکنه؟چون wov من زیاد روی هواپیماهیا روسی نرفتم و الان فقط دنبال اینم که agm-65 رو اضافه کنم یکی هم موشک aim-54 روی f-14 بتونم نصب کنم .
راستی یه سوال دیگه هارییر رو اضافه کردم کسی میدونه میشه قابلیت نشست و برخواست عمودش رو فعال کرد یا نه؟
دوست خوبم اگر می خواهی حسابی لذت ببری و مشکلات مسخره پیدا نکنی به جای Wings Over Vietnam بازی Wings Over Europe نصب کن که هم A-10 داره خودش هم انواع AGM-65 Mavrick . تازه کمتر باهاش مشکل پیدا می کنی و می تونی WOV هم روش نصب کنی و هر 2 تا بازیو داشته باشی. AV-8B Harrier هم جزو هواپیماهای اصلی WOE هست ولی کلا قابلیت نشستو برخاست عمودی نداره البته گروه Moder ها تلاش کردن که F-35 را عمود پرواز کنند.

rami_hemi
24-01-2009, 16:57
ممنونم منم تصمیم گرفتم آخرش woe بازی کنم با اینکه یه آپدیت واسه wov پیدا کردم که ماوریک رو اضافه کرد توی لیست ولی کلا ماموریت لود نشد و ارور داد.منم کلا بازی رو پاک کردم.
حالا دنبال یه لینک تمیزم واسه woe تا داونلودش کنم.

rami_hemi
24-01-2009, 22:13
دوستان مشکلاتم با بازی حل شد الان فقط توی پک سلاح ها مشکل دارم که اونم فکر کنم با آپدتی که روی بازی کردم حل بشه
راستش بعد آپ دیت WOE واقعا همه چیز بهتر شده .از نشاندهنده ها تا سایت نشانه گیری و تنوع سلاحها در مورد هاریر هم باید بگم توانیی نشست و برخواست عمود داره
واسه تغییر زاوایه نوزلها باید کلید ترکیبی ctrl+=/- همون کلیدهای دسته گاز رو واقعا تا حالا اینطوری جالب نبوده برام
الان تنها مشکلم که دارم روی اون هم کار میکنم اضافه کردن سلاحها به صورت دستی هستش .مثلا مشملی با تانکهای سوخت AV-b+ دارم که نمیتونم اضافه کنم اونم میمونه فردا بعد امتحان.

davood_Ahmadi
09-02-2010, 13:09
جناب آقای Optimus Prime ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میشه لینک بازیهای WOV /WOE / WOI را برام بگذارید یا حداقل فروشگاه و یا محلی بمن معرفی کنید که از اونجا تهیه کنم
من خودم Janes IAF را در سال 81 و 82 بازی می کردم . و خیلی خیلی این نوع سبک و گرافیک رو دوست دارم و عاشق بازی اون بودم
ولی متأسفانه سی دی اون خش پیدا کرده بود و منم ازش ایمیج نگرفته بودم ( اون موقع اطلاعات کامپیوتریم اصلا خوب نبود و همینطور در کپی از اون کوتاهی کرده بودم)
البته عکسهایی که از بازیهای WOV /WOE / WOI گذاشته بودید، فکر کنم گرافیک بهتری نسبت به اون داره و باید امکانات و کمپینگهای بیشتری داشته باشه
ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید.
با تشکر

ehsan 1
01-05-2010, 00:01
بازی il2sturmovik که راجع به جنگ جهانی دومه و تقریبا شبیه ساز پرواز هم هست . واقعا ارزششو داره که بازیش کنی .:20:

oqba
12-02-2011, 07:08
در این سایت عضو شوید و در قسمت دانلود هر چیزی شامل هواپیماهای جدید مکان های جدید حتی جنگ ایران و عراق را دانلود کنید:

سلام
دوست عزیز
من تو این سایتی که دادی عضو شدم و فایل هایی رو هم که گفتی خواستم دانلود کنم ولی متاسفانه سایت طوریه که اجازه نمیده با برنامه های مدیریت دانلود فایلی رو دانلود کنیم!!:41:
با خود مرورگر هم که میزنم واسه دانلود از هر فایل یه چند مگ شو دان میکنه و پیغام میده که دانلود تکمیل شد!درحالیکه فایل هنوز چند مگ دیگش مونده!
حالا ازت می خوام اگه ممکنه این فایل هایی که خودت گرفتی رو یه جایی آپ کن و لینک بده تا ما هم بتونیم استفاده کنیم.
بازیا رو هم اگه لینک درست حسابیشو بدی ممنون میشم چون من تورنت شو گرفتم ولی سرعتش افتضاحه!!!
ممنون:11:

phsepehr
01-06-2011, 18:52
دوست عزيز،اين سايتي كه شما دادي(forum.combatace.com)پيدا نميشه.اگه ميشه آدرس دقيق بنويسيد.

metana
11-07-2011, 08:02
سلام...

دوستان، کسی لینک دانلود Wings over Europe رو داره؟

tosan622
20-09-2011, 03:56
سلام . اگه لینک دانلود woi رو هم دارین بیزحمت به ما هم بدین

abed_0567
07-11-2011, 06:41
سلام من بازی woe‏ بلد نیستم از بمب استفاده کنم چه جوری باید بمب ها رو رها کرد؟
اگه میشه اسامی موشکهای هوا به هوا رو هم بگید
کسی ترینر یا چیت کد نداره واسه این بازی؟ اگه کسی داره میشه لطفأ بزارین

peymanmst
13-02-2012, 06:16
لینک دانلود woe تو سایت سافت گذر دیدم.

tomcat_7
26-05-2012, 20:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (اینم لینک دانلود WOE)

tomcat_7
26-05-2012, 20:27
به جای نقطه چین ها بنویسید: سافت گذر

َعليرضا
21-04-2014, 19:23
:n12::n08::n06::n19::n21::n26::n28::n26::n30::n07: :n16:بد نبود اما يادينا قالسين ويتنامه ورمدي منه آخه نيه ورمدي
خيليييييييييييييييييييييي ييييييييييييييييييييييييي يييييييييي ممنونم !

reza mi
25-09-2014, 23:38
!!!!!dooostan torooo khoda age kasi link daownload wing over israel ro dare be man bede khaaahesh mikonaaaam:n28::n28::n03::n03:

amir hossein@47
20-08-2016, 14:06
سلام آقا ميشه يه راهنمايي كنيد
من ميخوام توي بازيwoeبراي f-14موشك aim-54ببندم
راهنماييم كنيد

amir hossein@47
20-08-2016, 14:09
من از سايت combat ace هواپيماي f14 دانلود كردم
همه ي پوشه هارو سر جاي خودش كپي كردم
ولي براي weaponsپوشه اي نديدم
چيكار كنم دوستان

ارمین 99